לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1423914,239 עוקבים אודות עסקים

פורום המזרח הרחוק

הודו, נפאל, ויאטנם, קמבודיה, סין, הפיליפינים ועוד ועוד...
מי לא שמע על המקומות המרתקים האלו?
אם אתם מתכננים טיול - בפורום תוכלו לשאול הכל ותמצאו את כל המידע שתצטרכו!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המזרח הרחוק

הודו, נפאל, ויאטנם, קמבודיה, סין, הפיליפינים ועוד ועוד...
מי לא שמע על המקומות המרתקים האלו?
אם אתם מתכננים טיול - בפורום תוכלו לשאול הכל ותמצאו את כל המידע שתצטרכו!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפרסום בפורום אסור והודעות אלו יימחקו
המשך >>

לצפיה ב-'תאילנד והסביבה'
תאילנד והסביבה
16/04/2018 | 17:48
8
שלום,
אני ובעלי מתכננים ירח דבש לתאילנד והסביבה בין החודשים יולי עד ספטמבר,קצת מבולבלים נשמח לעזרה:
*מבחינת המונסונים,הבנו שזה תקופה בעיתית לטייל,חוות דעת האם זה לקחת סיכון או לא.
*חשבנו לטייל במקומות האלו: תאילנד,פליפינים,מלדיבים,מתלבטים על סרי לנקה(במקום אחד מהיעדים..)ובין לאוס לויאטנם.
האם חודשיים יספיקו?
מה עדיף לאוס או ויאטנם?
והאם עדיפה סרי לנקה על גבי אחד מהיעדים?
וכמה זמן מומלץ לטייל בכל מדינה?
בהתחשב בעובדה שאנחנו מחפשים בעיקר,בטן גב,מאסזים,טבע נופים אקסטרים ומקומות מיוחדים ומעניינים,פחות בעניין של טרקים וטיולי תרמילאים של כמה ימים(יום יומים זה סבבה..)
נשמח להמלצות ולקצת הכוונה כי קצת נאבדנו..
תודה רבה רבה !����
לצפיה ב-'מידע, טיפים והמלצות לטיסות אל על בבלוג המתמידים'
מידע, טיפים והמלצות לטיסות אל על בבלוג המתמידים
14/04/2018 | 22:05
6
המתמידים - בלוג נוסעים מתמידים באל על

לצפיה ב-'לאן באוגוסט? משפחה עם 3 ילדים בני 11-17, 3 שבועות ברוטו '
לאן באוגוסט? משפחה עם 3 ילדים בני 11-17, 3 שבועות ברוטו
24/03/2018 | 23:40
6
שלום לפורום, ולערן יהב.
מבקשים המלצה:
מעולם לא היינו במזרח עם הילדים. (ההורים לבד היו לפני שנים רבות מאוד בתאילנד ובצפון הודו). הילדים, לפחות חלקם, קצת חוששים ממשהו שהוא לא אירופה, אבל נמאס לנו כבר מאותו הדבר, והגיע הזמן שנכיר משהו חדש.
על איזה יעד הייתם ממליצים? 
לצפיה ב-'טיול להימליה אכזבה וסבל בגלל סוכן רז הלווינג - מסע לצ'אי'
טיול להימליה אכזבה וסבל בגלל סוכן רז הלווינג - מסע לצ'אי
20/03/2018 | 13:23
19
רצינו להגשים חלום - טיול אופנועים בהימליה והזמנו טיול בוטיק בסוכנות מסע לצ'אי המנוהלת על ידי רז הלוויג. פרט לתשלום הכבד עבור טיול הבוטיק  - טיול ל 3 אנשים בילווי צמוד של מדריך מכונאים ורכב ליווי, רכשנו גם  ביגוד ייעודי לרכיבה על אופנועים,קסדות , פנסים תרופות חיסונים בלוני חמצן ועוד סה"כ הוצאה ניכרת לצורך הגשמת חלום.
כל אחד מאיתנו נשא 2 תיקי גב כבדים על גבול המשקל המותר ותכננו להשקיע מאמצים בבטיחות , בנהיגה ובהכנות היומיות של האופנועים ליום המחרת ולא להתעסק בעינייני מנהלה שעליהם שילמנו במיטב כספינו.
כבר בנחיתה בדלהי הבנו שבחרנו בסוכן חובב על גבול חוסר אחריות לטיול כה מורכב. למרות שרז המקרה התלווה לטיסה שלנו לדלהי המתין לנו בשדה התעופה רכב מסוג סוזוקי סוופיט עם נהג ותא מטען עם בלוני גז וכל זה עבור נהג 3 אנשים ו 6 תרמילים. בהמשך התברר לנו שהתמזל מזלינו שרכב בכלל המתין לנו בדלהי מכיוון שבשדה התעופה של קולו למחרת נאלצנו להמתין בגשם שוטף לרכב ששחכו להזמין עבורינו. הלינה במנאלי היתה בבית מלון מלא עכברים וכמובן שלא ענו לבקשתינו להחליף מלון. צוות המכונאים היה ללא דופי אבל המדריך ללא ידע וחמור מכך בהמשך הטיול צרף לטיול הפרטי שלנו טרמפיסטית שבילה איתה בלילות. מאוחר יותר בהלה התברר שהוואוצרים לא היו בתוקף ולא שולם למלון מראש ונאלצנו לחפש מלון חלופי. כמו כן לא נאמר לנו בארץ שחובה להחליף אופנועים הבלה ולא ניתן להמשיך עם האופנועים ששכרו עבורינו במנאלי. בקיצור ניהול רשלני לטיול מורכב ומסוכן שבו היינו צריכים להשקיע את כל כחותינו בבטיחות הנסיעה בכבישים המסוכנים ונאלצנו לטפל יום יומית בנושאי הארגון עליהם שילמנו מראש ממטיב כספינו.
אני ממליץ לא להשתמש בשרותים של רז ולא להתקרב לסוכנות הנסיעות שלו בשם מסע לצ'אי. מצורפת תמונה של הטיק שנאכל על ידי עכברים במלון במנאלי.
בהצלחה לכולם.

לצפיה ב-'מישהו היה בסרי לנקה?'
מישהו היה בסרי לנקה?
01/03/2018 | 22:04
9
ויכול להגיד מה מצב האורח חיי החתולים שמאמצים והרפואה שלהם(וטרינרים ואוכל מיוחד להם)?

מישהי שגרה שם אימצה חתול ואני חייבת לדעת אם יש אוכל מיוחד להם כי היא נותנת לו אוכל ביתי. יש מודעות לגבי חיות מחמד? אני שואלת כי סרי לנקה היא לא כמו ישראל. מקווה שזה המקום פה.
לצפיה ב-'האם ינפיקו לנו ויזה לסין?'
האם ינפיקו לנו ויזה לסין?
22/02/2018 | 19:30
10
אנחנו מתוכננות לחזור ארצה מיפן דרך בייג'ין ברצוננו להוציא ויזה לסין מטעמי בטחון, האם ינפיקו לנו ויזה?
לצפיה ב-'מזג אוויר בתאילנד באפריל מאי'
מזג אוויר בתאילנד באפריל מאי
19/02/2018 | 16:24
2
14
האם זו תקופת המונסונים הרצינית או לפני?
גשם לפרקים לא מפריע.
לצפיה ב-'תרום עונת המונסונים'
תרום עונת המונסונים
20/02/2018 | 12:23
1
16
בעיקר אפריל יש פחות גשם מצד שני מאוד חם.
מאי החום יורד אבל מתחילים יותר גשמים.

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
21/02/2018 | 09:29
3
לצפיה ב-'תכנון טיול למזרח הרחוק של חצי שנה- שנה'
תכנון טיול למזרח הרחוק של חצי שנה- שנה
17/02/2018 | 12:42
15
שלום, מחפשת מידע לטיול של בין חצי שנה- שנה למזרח הרחוק, חושבת להתחיל באזור נובמבר- ינואר
בתכנון הודו+ אנדמן, נפאל, תאילנד, לאוס, קמבודיה, בורמה (מינאמר), ויטאנם והפליפנים.
במידה וישאר קצת כסף אולי גם סרי לנקה או טיבט וסין, הכל בגדר חלום.
השאלה היא במה הכי מומלץ להתחיל כיעד ראשון? מה נחשב הכי זול לטיסה מישראל?
למישהו יש במקרה המלצה לטיול מקיף בהודו כולל אנדמן או מסלולים למדינות האחרות שפרטתי?
או מסלול לטיול בכללי במה כדאי להתחיל, לאן להמשיך ועוד.
כמה כסף בערך צריך לקחת לטיול בסדר גודל כזה?
כמה זמן לקחת לכל יעד? עוד דברים שאני צריכה לדעת? דברים שאסור לפספס?
אשמח לכל עזרה, מידע וטיפים שתוכלו לתת לי, תודה רבה לעונים.
לצפיה ב-'בית הספר לסיירות'
בית הספר לסיירות
14/02/2018 | 09:13
6
שמחה להמליץ על קורס תרמילאות מקצועית של בית הספר לסיירות.
זה קורס חשוב שיהפוך את הטיול שלכם למהנה ובטוח יותר :)

בבקשה שתפו את הפוסט ושלחו לאנשים שיוצאים לטרק בחו"ל

לצפיה ב-'טיול אחרי צבא למזרח'
טיול אחרי צבא למזרח
13/02/2018 | 18:50
10
היי, 
מתכנן לעשות טיול אחרי צבא למזרח באיזור אוקטובר. 
יש עוד זמן וכרגע אני רק מגבש את הבסיס של הטיול..
הכיוון שלי כרגע הוא להתחיל בהודו ולסיים בתאילנד, סה”כ איזור החצי שנה.
אני רוצה לשלב כמובן מדינות נוספות אבל לא ככ יודע אילו..
ויאטנם/לאוס/קמבודיה/פיליפינים.
גם בקשר לתאילנד והודו – איזה איזורים? 
אשמח מאוד לקבל הצעות לאיך לארגן את הטיול מבחינת מדינות, סדר מדינות ואיך לחלק את הזמן שלי בין כל המקומות.

תודה!
לצפיה ב-'אפליקציות להורים'
אפליקציות להורים
11/02/2018 | 08:33
12
איזה אפליקציות יש להורים לדעת את מיקום הילד בטיול למזרח?

לצפיה ב-'מחפשת כינוי מסוים'
מחפשת כינוי מסוים
05/02/2018 | 09:37
15
בוקר טוב,
תוך כדי תמלול שיחה עם אירופאי שהגיע לשנחאי מייד עם תום מלחמת העולם השנייה, בן-שיחי מספר שהסינים כינו אותם בכינוי שנשמע כמו  NANAKING - ומשמעו 'האדם הלבן'.
אשמח אם תתקנו את הדרך שבה כתבתי את הכינוי ואף תכתבו לי מהי שפת הכינוי - סינית או יפנית?
תודה מראש
לצפיה ב-'טיול של חודש במזרח - אפס ידע'
טיול של חודש במזרח - אפס ידע
03/02/2018 | 11:47
34
שלום לכולם! אני שמח שמצאתי את הפורום, יש לי כל כך הרבה לדעת ואפס ידע..
אני וחבר חיילים משוחררים, מתכננים לעשות את "הטיול הגדול" לכחודש במזרח הרחוק.
גילוי נאות? לא היינו עדיף בחו"ל מעולם.

תודה רבה מראש לכל מי שיעזור אפילו בחלק!
כמה דברים שהייתי שמח לדעת –

1. לאן הייתם ממליצים לנו לטוס לחודש במזרח? יעד אחד או כמה יעדים? מה שאנחנו מחפשים:
נופים, מסלולים (לא טרקים מטורפים של ימים, יותר בקטנה), אטרקציות, שווקים או מקומות לטייל, לראות תרבויות, מסיבות או בארים, בטן גב וכיף.. בקיצור עד כמה שאפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, אם יש אפשרות כזאת במקום אחד (או לשלב עוד מקום).

2. כמה תהיה עלות של טיול כזה *כולל הכל*? בערך כמובן - מהטיסה הלוך חזור לארץ, לטיסות פנים, לאוכל ולינה, לאטרקציות וקניות (אני יודע שזה משתנה כמובן בין אדם לאדם, אבל אין לי אפילו הערכה גסה. אשמח אם תלכו על טווח הגיוני / הערכה אישית שלכם / מחיר מקסימלי).

3. במידה וחבר אוכל כשר, כמה קשה יהיה לו להסתדר? יש בתי חב"ד לדוגמא? או שאפשר לקנות מוצרים סגורים בסופר או משהו? (אין לו בעיה לאכול לדוגמא דברים לא כשרים שהם לא בשריים, כמו פיצות נודלס או מה שלא יהיה, אבל לא בשר וכאלה).

4. הבנתי גם שצריך לעשות חיסונים.. כמה זמן לפני הטיול צריך לעשות חיסונים? כמה חיסונים? ידוע איזה? ולכמה זמן תופסים?

5. הבנתי שאפשר לעשות ביטוח.. כדאי? מה הוא מכסה בכלל? 

6. אני לא חושב שיש לי בבית בגדים לחודש בארץ חחח.. כמה בגדים לקחת? אני קונה שם עוד? מכבס שם?

7. כדאי לתכנן מראש את המסלול או את האטרקציות שנעשה שם? או שפשוט להגיד ולחפש את עצמנו?

8. יש עוד דברים חשובים שלא עברתי עליהם ושכדאי לדעת בטיסה בפעם הראשונה? (ובמיוחד למזרח).

המון שאלות אני יודע אבל זה בעצם מכסה את כל מה שהייתי צריך לדעת כנראה אי פעם על הטיול הזה..
תודה רבה רבה מראש לכל מי שיעזור ויענה אפילו על חלק !!
מעריך מאוד.
לצפיה ב-'עזרה בתכנון טיול בקאו לק וקאו סק (תאילנד)'
עזרה בתכנון טיול בקאו לק וקאו סק (תאילנד)
26/01/2018 | 11:09
2
24
שלום לכולם,
ביום שישי הבא אני נוסע לתאילנד. אני אהיה באיים המזרחיים (קופנגן+קו טאו) ולאחר מכן אני אסע לקאו לק ולקאו סק.
סגרתי בקו לק חדר בגסטהאוס ל 5 ימים שבמהלכם אני מתכנן
להפליג ל איי סורין ו איי סימיליאן. כמו כן אני מתכנן לבקר בקאו סק
ומתלבט אם להעביר שם לילה או שניים. האם כדאי ללון שם? אם
כן איפה מומלץ ללון(עד 120 שקל ללילה). אשמח לקבל המלצות למסלולי טיול בקאו סק ומידע שקשור לזה.
תודה.
לצפיה ב-'האם מומלץ להזמין מראש חדר במלון לקאו סק?'
האם מומלץ להזמין מראש חדר במלון לקאו סק?
26/01/2018 | 11:27
1
8
לצפיה ב-'לא בהכרח'
לא בהכרח
28/01/2018 | 10:44
15
בקו סוק שזה שמורת טבע יש פחות חדרים.
בתקופה השיא שזה בין דצמבר למרץ כדי להזמין מראש.
בשאר החודשים אפשר להזמין מעכשיו לעכשיו.
מקסימום אם אין מקום ויש תפוסה מלאה, אז ישנים באחד החופים של קו-לאק שהוא מרוחק 20-30 דקות מהשמורה.

לצפיה ב-'חיסונים - דחוף'
חיסונים - דחוף
25/01/2018 | 11:51
1
20
החלטנו להיות ספונטניים ולטוס לשבוע בקוסמוי. יש לנו תינוקת בת 3 וחצי חודשים וילד בן 2.10. לפי מה שאני קוראת אין צורך להוסיף חיסונים במידה ועשו את כל החיסונים בהתאם לגילם. יש פה מישהו שיכול לאשר לי את זה ???
לצפיה ב-'יעוץ רפואי מקבלים מרופא! לא ממישהו אנונימי באינטרנט! '
יעוץ רפואי מקבלים מרופא! לא ממישהו אנונימי באינטרנט!
30/01/2018 | 19:17
10
לכי למרפאת מטיילים או רופא משפחה ושאלי שם!
לצפיה ב-'בקרוב טיסה להודו - מעל סעודיה - 5 שעות - חצי מחיר מאלעל'
בקרוב טיסה להודו - מעל סעודיה - 5 שעות - חצי מחיר מאלעל
16/01/2018 | 09:38
13
עם טיסות המשך זולות לכל המזרח הרחוק 
לצפיה ב-'איך מגיעים מסוראטני ל קאו לאק(khao lak)(לא בטיסה) '
איך מגיעים מסוראטני ל קאו לאק(khao lak)(לא בטיסה)
13/01/2018 | 20:11
13
אהלן חבר’ה,
אני מתכנן טיול לטייל בתאילנד כ 3 שבועות שמהלכן אני מתכנן להיות בקופנגן וקוטאו. לאחרונה נודע לי על איי סימיליאן, מאוד התרשמתי מהאיים ואני מעוניין לשלב אותם בטיול שלי, מבירור שעשיתי בגוגל הבנתי שניתן להגיע לאיים האלה 
מ קאו לאק, אבל אני לא יודע איך מגיעים לקאו לאק. אני דיי מוגבל בתקציב ולכן 
טיסה לא אופציונאלית. האם ניתן להגיע מסוראטני לקאו לאק באוטובוס/רכבת?
אם כן, כמה זה עולה וכמה זמן לוקח להגיע לשם?
אשמח לקבל פרטים…
לצפיה ב-'טיול ארוך למזרח'
טיול ארוך למזרח
21/12/2017 | 10:22
31

אהלן!
אני וחבר מתכננים טיול למזרח שמתחיל בטוקיו ב12.3 (קנינו כבר כרטיס לכיוון אחד).
התכנון הוא לעשות טיול של 6-8 חודשים במדינות הבאות:
יפן (חודש וחצי+-), קוריאה (שבועיים), סין לאורך קו החוף עם גיחות למרכז סין (חודש וחצי), ויאטנם (שלושה שבועות), לאוס (שבועיים +-), תאילנד (חודש +-) ופיליפינים (לא ידוע).
הזמנים לא קבועים ומוחלטים ואנחנו גמישים מאוד.
אנחנו מעוניינים לעשות טיול תרמילאים אבל לא להתכלב.
מוכנים לחסוך על לינה ולישון בקפסולות ואכסניות,גם על טיסות ונאכל בעיקר אוכל רחוב.
אבל לא מוכנים להתקמצן על אטרקציות וכיף.
יכול להיות שסתם זרקנו זמנים ואנחנו בכלל חורגים מהויזה המותרת בכל מדינה.
לכן אנחנו צריכים לדעת מה הם זמני הטיול המקסימליים בכל מדינה (מבחינת ויזות)?
כמה יעלה טיול כזה בתנאים שהצגתי?
בעיקרון לי יש תקציב של 40,000 שקל ולו יש תקציב של קצת יותר מ-30,000 שקל (ויש לכל אחד מאיתנו חנות באיביי שמכניסה 1000 דולר פלוס מינוס בחודש).
בלי קשר להכנסות מאיביי התקציב אמור להספיק לנו?
ובגלל שאנחנו מוכרים באיביי אנחנו חייבים אינטרנט טוב (שעתיים בכל יום), איך אנחנו מסתדרים מהבחינה הזאת?
וזהו בעיקרון.

טיפים ועצות יתקבלו בברכה!
תודה לעוזרים!
לצפיה ב-'השכרת אופנועים'
השכרת אופנועים
18/12/2017 | 09:56
21
זהירות ממשכירי אופנועים .לבחור בקפידה אם מי יש לכם עסק .לאחר חיפושים מצאתי חברת השכרות בשם hi seasen באחד הרחובות הראשיים .לא האמנתי שיתנהגו כל כך יפה והגינות .חזרתי עם שריטה באופנוע טי מאקס חדש ,כולי רעדתי מעקיצה אבל לשימחתי פטרו אותי בחיוך .לא ניסיתי להסתיר באתי והייתי מוכן כבר לשלם "קנס" אבל אמרו הכול בסדר ,מקווים לראות אותך שוב .זה יחס ,זו אמינות .
לצפיה ב-'10 ימי טרקים במזרח'
10 ימי טרקים במזרח
06/12/2017 | 01:07
2
44

אהלן,
שמי עפר, בן 31. מעולם לא עשיתי טיול טרקים, ואני מעוניין לתכנן טיול שכזה במזרח/מרכז אסיה למתישהו בשנה הקרובה, אשמח להמלצות על מיקומים ותקופות:
מדובר על סדר גודל של 10 ימים, שבהם אני רוצה בעיקר לעשות טרקים בטבע. דרגת קושי בינונית (לא קריעה, אבל יכול להיות קצת מאומץ). לפחות חלק מהטרקים צריכים להיות של יותר מיום אחד, אך ללא לינה בשטח אלא בבקתות לאורך המסלול או סידור דומה. ניתן כמובן שקצת מהזמן יהיה בעיר או אפילו בחופים (עדיף אך לא מאסט). אני כרגע לא מוצא פרטנר, אז יתכן שאעשה את הטיול לבד.
אני יודע שהמזרח כולו מורכב מהמון מקומות מאד שונים זה מזה, אני באמת פתוח לכולם. אני גם יודע ש-10 ימים זה לא המון זמן, אך זה מה שמתאפשר לי כרגע, והייתי מעדיף לנסות שהטיול בכל זאת יהיה במזרח/מרכז אסיה, על פני אירופה או גיאורגיה.
אשמח לרעיונות - באילו מדינות/מקומות, ובאילו עונות.
תודה רבה!
עפר
לצפיה ב-'טרקים מעולים....'
טרקים מעולים....
06/12/2017 | 08:01
1
57
הי עופר,

לדעתי טרקים בנפאל זו התשובה בשבילך.
המקום מדהים ויפה. הרי ההימלאיה. יש טרקים קשים וטרקים בינוניים.
במהלך הטרק עוברים בכפרים וישנים אצל המקומיים באכסניות.

הייתי מליץ לקחת טיסה לקטמדו ומשם בטיסה\אוטובוס לפוקרה. משם יוצאים הרבה טרקים לרכס האנפורנה.
טרקים החל מ 3 ימים ועד שבועיים...

חוויה אדירה! גם נופים מרהיבים של הרים מושלגים, נהרות, מצוקים ועוד, גם מפגש עם מקומיים ותרבות שונה, וגם כייף של מפגש עם מטיילים אחרים (ישראלים וזרים)
לצפיה ב-'עונה לנפאל'
עונה לנפאל
08/12/2017 | 13:37
15
מעולה, תודה רבה!

ואילו חודשים בשנה רלוונטיים לטיול כזה? יש חודשים שהם ממש מוצלחיים, או לחילופין ממש גרועים?

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

סיגנל טורס- החברה המובילה במשק בתחום הנסיעות
סיגנל טורס
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה