לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1522415,224 עוקבים אודות עסקים

פורום המזרח הרחוק

הודו, נפאל, ויאטנם, קמבודיה, סין, הפיליפינים ועוד ועוד...
מי לא שמע על המקומות המרתקים האלו?
אם אתם מתכננים טיול - בפורום תוכלו לשאול הכל ותמצאו את כל המידע שתצטרכו!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המזרח הרחוק

הודו, נפאל, ויאטנם, קמבודיה, סין, הפיליפינים ועוד ועוד...
מי לא שמע על המקומות המרתקים האלו?
אם אתם מתכננים טיול - בפורום תוכלו לשאול הכל ותמצאו את כל המידע שתצטרכו!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפרסום בפורום אסור והודעות אלו יימחקו
המשך >>

לצפיה ב-'מסע פנימי בתאילנד'
מסע פנימי בתאילנד
30/08/2019 | 21:44
5
מעוניין למצוא מקום/מרכז רוחני בתאילנד שאפשר להשתתף שם בסשן מדיטציה, רוחניות, רגיעה וניקוי נפשי. אשמח למידע ויצירת קשר.
הדס ע.
לצפיה ב-'צפון הודו ביולי אוגוסט'
צפון הודו ביולי אוגוסט
07/04/2019 | 10:47
21
הייתי שמח לשמוע המלצות לאיפה כדאי להגיע + כמה בערך יעלה חודש מחייה
תודה מראש
לצפיה ב-'ויזה להודו לשנה'
ויזה להודו לשנה
06/04/2019 | 14:10
1
18
לפי מה שהבנתי בקישור הזה: ויזה אלקטרונית להודו היא לשנה!
האם זה נכון?
מישהו ניסה את זה?
עד לא מזמן ויזה אלקטרונית להודו הייתה ל60 יום.. מעניין אם זה נכון.
לצפיה ב-'מחירים של טיול וחופשות בטנזניה'
מחירים של טיול וחופשות בטנזניה
10/12/2018 | 01:05
20
יש מספר גורמים שמשפיעים על הטיולים לטנזניה הנפלאה עם הספארי אותנטי הכי טוב שיש למצוא
המחיר נקבע בעקרון בהתאם למשך הטיול, רמת אתרי הלינה, מספר האטרקציות המשולבות בטיול, כמו גם מספר השמורות בהן מבקרים במהלך הטיול וכו’.
אפשר לקרוא בהרחבה בקישור הבא:
https://tanzania-trip.co.il/%D7%A2%D7%9C%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%94%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%90%D7%AA-%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%98%D7%A0%D7%96%D7%A0%D7%99%D7%94/
לצפיה ב-'תשלום בכרטיס אשראי'
תשלום בכרטיס אשראי
07/12/2018 | 22:56
27
היי. אני מנסה להזמין סיור אוכל ב צ'אנג מאי והם מבקשים תשלום דרך מערכת מאוד בטוחה ומוכרת לדבריהם שנקראת stripe. מישהו מכיר?
לצפיה ב-'ויזה לסין דרך השגרירות'
ויזה לסין דרך השגרירות
26/11/2018 | 15:12
23
היי האם מישהו יודע בוודאות מה הפרוצדורה להוצאת ויזה לסין בשגרירות?
האם אני יכולה להגיע עם הטפסים עבור כל המשפחה?
מה העלות ?

תודה רבה. שואלת כי יש מידע באינטרנט שהוא אולי לא עדכני
לצפיה ב-'פוסט בריאות צפון הודו'
פוסט בריאות צפון הודו
11/11/2018 | 19:42
18
*** פוסט בריאות צפון הודו ***
כל המידע ממקור ראשון,בתי חולים ומרפאות שביקרתי בהם באופן אישי,מידע מבית חבד,ונסיון עם מאות מבוטחים.
צפון הודו על שביל החומוס מתחלקת למספר איזורים:
פרוואטי ,קולו מנאלי,קנגרה(דרמסללה),קשמיר ולדאק
**מים** באופן כללי המים בצפון נקיים יחסית לשאר הודו.בכפרים הקטנים רוב הסיכויים שמי הברז מגיעים מפלג מים קרוב.
עדיין רצוי להשתמש במים מבקבוק,במיוחד בערים מרכזיות שם התשתיות לא נקיות.
**יתושים** אין מקרי מלריה/דנגי רשומים בצפון.עדיין מומלץ להשתמש באודומוס למניעה.
**פשפשים** יותר נפוץ בצפון.יש להימנע מגסטהאוסים לא נקיים'או ללא תחלופה,או כאלו שלא מוציאים את המצעים לשמש.תמיד להרים את המזרן לפני שלוקחים חדר-לראות שלא זז כלום מתחת.במידה ונעקצים יש לעזוב את המקום,לשטוף את הבגדים במים חמים ולהשאירם בשמש.
**תאונות** בכל מקום יש מפלים עם צ'אישופ.לא לרוץ על האבנים-הן מחליקות.בהרבה מקומות שירותי רפואה ראויים נמצאים במרחק.
---------דרמסללה
יש שני בתי חבד,אחד בבגסו והשני בדרמקוט.
מרפאה טיבטית קטנה במקלוד בשם דלק קליניק.מקום קטן שלא מציע הרבה.
במידת הצורך יש לרדת לדרמסללה שם נמצא בית חולים פרטי בשם פורטיס
טל אמבולנס חירום 01892242555
-------מנאלי
בית חבד נמצא באולד מנאלי,
לידו,ליד המקדש הטיבטי נמצאת מרפאה מומלצת של דר. שארמה
טל:1902251367
בית החולים הסביר היחידי באיזור נקרא ליידי וולינגטון הוספיטל והוא סביר וזהו
טל: 1902252379
למקרים רציניים יש לרדת לבונטאר או מנדי

אסף הוכמן - סוכן ביטוח ותרמילאי
054-9197667
לצפיה ב-'בדיקות רפואיות לפני טיסות ארוכות'
בדיקות רפואיות לפני טיסות ארוכות
28/10/2018 | 12:25
22
אהלן חברים,

אני רוצה לתת טיפ לכל מי שמתכנן לנסוע לחו"ל לתקופה של חודש או יותר.
לפני שאתם קונים את הכרטיס טיסה לכו להיבדק אצל רופא שיניים.
בפוליסות ביטוחי נסיעות לחו"ל קיים כיסוי לטיפולי שיניים, אך לטיפולי חירום בלבד...
(כמו סתימה זמנית, עקירת שורש, הקלה בכאבים – מה שנקרא עזרה ראשונה)
לצורך הדוגמה עקירה או סתימה לא יהיו כלולות בפוליסה... ובטח אף אחד מאיתנו לא היה רוצה להיקלע לסיטואציה בעייתית עם השיניים באמצע טיול שתיכננו כ"כ הרבה זמן מראש, שילמנו עבורו ממיטב כספנו, התכוננו נפשית וכו'....

מקווה שעזרתי!

אוהב אתכם חברים. תשמרו על עצמכם ותחזרו בשלום!! (:

אסף הוכמן,
054-9197667
לצפיה ב-'טיול לטנזניה מחיר'
טיול לטנזניה מחיר
24/10/2018 | 18:14
15
בקשר לעלויות לטיול לטנזניה אם מקדימים לרכוש אז אפשר להגיע גם להוזלה של עד כ 20 אחוזים
ניתן לקרוא בהרחבה בקישור הבא:
https://tanzania-trip.co.il/%D7%A2%D7%9C%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%94%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%90%D7%AA-%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%98%D7%A0%D7%96%D7%A0%D7%99%D7%94/
המחיר משוכלל בהתאם למשך הטיול, רמת אתרי הלינה, מספר האטרקציות המשולבות בטיול, כמו גם מספר השמורות שמבקרים בהם.
לצפיה ב-'ביטוח נסיעות לחול - המדריך המלא'
ביטוח נסיעות לחול - המדריך המלא
10/10/2018 | 19:08
4
54
ט.ל.ח.
אז החלטתם לטוס לחול ועכשיו צריכים לקנות ביטוח מבולבלים משפע המוצרים וייצרנים ? קבלו את המדריך המלא לרכישת ביטוח נסיעות לחול

כשאתם עומדים לפני נסיעה ומתלבטים אם לרכוש ביטוח נסיעות ואיזה, כדאי לשקול מהם הסיכויים שאכן תזדקקו לעזרת הביטוח.
שאלו את עצמכם עד כמה הסיכון גבוה וכמה שווה לכם השקט הנפשי.
שאלו עצמכם אם במסגרת הטיול תשתמשו בשירותי תחבורה מפוקפקים,תסתובבו באיזורים מסוכנים או תבלו לילות בבתי הארחה "זולים"

ביטוח נסיעות נותן מענה ל- מחלה, תאונה, החמצה של טיסה, ביטול סיור, אובדן מטען, גניבה ופינוי חירום.
לרוב ,ביטוחי הנסיעות עובדים בצורה של שיפוי,כלומר ,אתם משלמים את ההוצאות ומגישים תביעה להחזר בארץ.

סוכנות פספורט קארד נותנת את האפשרות שלא להוציא כסף מהכיס במקרה ביטוח.
במקום זה היא מספקת כרטיס אשראי נטען מטעמה,שם היא מפקידה כספים לתשלום במקרה ויש צורך.
דבר זה בא לידי ביטוי כשיש צורך בתשלום גדול,שלא תמיד יש את הכסף בעבורו.
חברת מגדל פיתחה אפליקציה בשם medpay להחזר מהיר של כספים באמצעות צילום ישיר מתוך האפליקציה

באופן כללי ,ביטוח נסיעות לחול נמכר אך ורק ע"י חברות ביטוח.
חנויות טיולים,משרדי נסיעות ,קופות חולים ועוד ,משווקים תוכניות ביטוח של חברות ביטוח להן יש עימם הסכמים.
עלות הביטוח נקבעת לפי גיל המבוטח ועומק הכיסוי הנדרש.
כמו בכל מוצר, גם כאן יש מקום לעמוד על המקח, יש חברות שיותר גמישות במחיר ויש חברות שלא מזיזות את המחיר.

לכמה זמן אתם נוסעים ?
באופן כללי, ביטוח נסיעות לחול משווק לחצי שנה כאשר ישנן חברות מועטות אשר ימכרו גם לשנה.
חברות שמוכרות ביטוח נסיעות לחצי שנה בד"כ יתנו גם את האופציה להאריך את הכיסוי בחצי שנה נוספת,זאת במידה ולא היו תביעות בפוליסה
חברות האשראי היו מספקות ביטוח חינם לטסים ל55 יום ומטה,כל זאת נפסק בתחילת השנה עם הרפורמה בביטוחי הנסיעות לחול.כיום חברות האשראי ממשיכות לשווק ביטוחי נסיעות אך כל זאת דרך חברות ביטוח.ישראכארד מספקים את הביטוח דרך כלל ,לאומי קארד דרך AIG וויזה דרך הראל. שימו לב שברגע שתופנו לנציג-אתם כבר מדברים עם מוקד של חברת ביטוח.
לאן אתם נוסעים ?
אופי הטיול משתנה מיעד ליעד.במידה ואתם נוסעם לעולם שלישי או טיול תרמילאות,הכיסוי הבסיסי כנראה לא יספיק.
נסיון העבר מלמד שביעדים שכאלו,מקומות שאתם לא מסתובבים סביב הפיאצה המקומית אלא סביב הרים וגבהות ,אמא אדמה יכולה להפתיע ברעידות אדמה,מפולות ,גשמים קשים ועוד "כוחות עליונים". ראינו זאת בצונאמי ובשיטפונות שבאו אחריו וברעידות האדמה בנפאל.
לאחר הרפורמה בביטוחי הנסיעות,סעיף האיתור והחילוץ הפך לחלק מהפוליסה,אך עדיין ניתן להסירו. הדבר החשוב ביותר בכיסוי הזה הוא סכום הביטוח,שכן,כאשר נגמר סכום הביטוח-נגמרת המשלחת ולכן חשוב שסכום הביטוח יהיה כמה שיותר גבוה. כיום חברת מגדל מתגאה בסף כיסוי של חצי מליון דולר,הרבה מעל שאר המתחרים

מה טיב הנסיעה ?
מין הסתם ,טיול של בטן גב או סייטסיינג אינו כטיול טרקים מאתגר.

שאלו את עצמיכם ;
האם אני מתכן לעשות איזה טרק במידה ואתקל באחד שכזה?
האם אני מתכנן לרדת הר בלאדק עם אופניים או לעשות גלישת מצוקים במנאלי ?
האם אני מתכנן להסתובב באופנוע,באגי או טרקטורון ?
האם אעשה ראפטינג או קיאקים באם תתכן ההזדמנות?
במידה וכן ,יש מקום לרכוש תוספת כיסוי לספורט אתגרי.
כל חברה מגדירה בעצמה מה נכלל כספורט אתגרי ומה לא ,בכל מקרה מומלץ לא להתחכם אם מה שכתוב לא תואם בדיוק את המציאות שכן תמיד כשיש פתח לא לשלם,יהיה וויכוח עם החברה המבטחת.בנוסף,ישנן חברות שמחריגות אופנוע באופן גורף ויש לבדוק עם החברה המבטחת שאכן אופנוע כלול.
נושא נוסף שיש לתת איתו את הדין הוא בנוגע לסמי הזיה.
ישנן חברות רבות אשר לא נותנות כיסוי לאיתור וחילוץ באם הלקוח נמצא תחת השפעה בצורה שלא ניתן לחלצו.הגדרה זו מאוד לא ברורה ולכן יש לוודא עם הנציג סוגיה זו במידה ואתם מתכננים להגיב בחיוב להתנסות מסוג זה.
מקריאה מקיפה בפוליסות, חברות מגדל והפניקס מבהירות שהן כן נותנות כיסוי זה.
חברות הביטוח מתקשרות בקוי טלפון או סקייפ. מנסיון, רוב המטיילים לא רוכשים חבילת שיחות בין לאומיות וכאשר הם נזקקים לביטוח,הם מתקשים ליצור קשר עם החברה שכן לא ניתן ליצור קשר דרך הוואטסאפ. מומלץ בחום להוריד את אפליקצית סקייפ.

האם אתם מתכננים לרכב על אופנוע?
אם כן,אתם חייבים רשיון נהיגה בין לאומי על אופנוע התואם את נפח האופנוע שעליו אתם מתכננים לרכב. ללא רשיון נהיגה בין לאומי-לא תהיו מכוסים במידה ותעשו תאונת דרכים

ט.ל.ח.

מי הייצרנים ומהם המוצרים ? דייויד שילד /הפניקס - פספורטקארד 9912* https://www.passportcard.co.il הראל – first class / all in לתרמילאים 03-7547080 https://www.harel-group.co.il/Insurance/travel/Pag... מגדל – מסע עולמי 076-8867099

לעוד טיפים בערוץ היוטיוב שלי לחצו כאן

לעמוד הפייסבוק שלי לחצו כאן

אסף הוכמן,
054-9197667
Tripinsur - אתם תבחרו את היעד, אנחנו נדאג לבטיחות שלכם.
לצפיה ב-'תודה על המידע המפורט'
תודה על המידע המפורט
16/10/2018 | 13:53
28
אם אני נוסעת בקבוצה בטיול מאורגן. האם אתה ממליץ לקחת את הביטוח של חברת האשראי ל 5 ימים ולהשלים רק את מספר הימים ללא הגדלת הכיסוי הביטוחי?
או שבכל זאת כדאי להשקיע ולקנות פוליסה מפספורטכאד או באופן פרטי מחברה אחרת

לתשובתך אודה 
לצפיה ב-'בנוגע לטיול המאורגן'
בנוגע לטיול המאורגן
16/10/2018 | 14:08
1
34
הי

אין קשר אם הטיול הוא מאורגן או לא.
כשאת רוכשת ביטוח דרך האשראי,את בעצם רוכשת ביטוח נסיעות באופן ישיר מחברת ביטוח(לא חברת האשראי).
אני מציע לך במקום זה לעבוד מול סוכן עצמאי.
הבדל של יום ולילה,לפחות בנושא השירות והתפעול.אבל לא רק,הרבה מעבר.

רכישה ישירה מחברת הביטוח ורכישה דרך סוכן זה באותו מחיר.
חבל לוותר על שירות של עוד איש מקצוע שמגיע באותו מחיר.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
16/10/2018 | 14:43
5
לצפיה ב-'אתה ממש אידיוט, אסור להקשיב לך'
אתה ממש אידיוט, אסור להקשיב לך
16/10/2018 | 14:56
41
כתבת הודעה, אז נכנסת בשם אחר, ענית לעצמך, שאלת, אז ענית שוב,
אסור להקשיב לאידיוט כמוך
פרסומת גרועה בשקל
לצפיה ב-'תרבות האיינו....'
תרבות האיינו....
05/10/2018 | 11:47
20
שלום רב,
בהסתמכי על העובדה שאתם מכירים את עמי מזרח אסיה אשמח אם תביעו את דעותיכם על האופן שבו תרגמתי מאנגלית לעברית את המשפט הבא הלקוח ממאמר על תרבות האיינו:
In 1893, anthropologist Arnold Henry Savage Landor described the Ainu as having deep-set eyes and an eye shape typical of Europeans, with a large and prominent brow ridge, large ears, hairy and prone to baldness, slightly hook nose with large and broad nostrils, prominent cheek-bones and a medium mouth

חשבתי לתרגם את המשפט כך: 

בשנת 1893 תיאר אַרְנוֹלְד הנרי סָוָואג' לַנְדוֹר ( Arnold Henry Savage Landor)[1]. את בני האיינו כבני אדם שעירים, בעלי עיניים שקועות  שצורתן  אופיינית לצורת עיניהן של האירופאים,   גבותיהם  עבות ובולטות, אוזניהם גדולות, עצמות הלחיים שלהם בולטות,  אפם בעל צורה נשרית מעט ולו נחיריים רחבים וגודל פיהם בינוני.
מה דעותיכם?

תודה מראש
אביבית 

לצפיה ב-' כרטיס ויזה נטען בויטנאם, קמבודיה '
כרטיס ויזה נטען בויטנאם, קמבודיה
04/10/2018 | 13:21
1
20
האם מומלץ להשתמש בכרטיס ויזה נטען של הדואר בוייטנאם קמבודיה ותאילנד?
לצפיה ב-'לא, יש עמלה מקומית נוסף על זו של הדאר'
לא, יש עמלה מקומית נוסף על זו של הדאר
29/10/2018 | 22:12
3
לצפיה ב-' כרטיס ויזה נטען בויטנאם, קמבודיה '
כרטיס ויזה נטען בויטנאם, קמבודיה
04/10/2018 | 13:18
13
מה יודעים לספר/ להמליץ על כרטיס ויזה נטען של הדואר במזרח הרחוק, וייטנאם, קמבודיה, תאלינד?
לצפיה ב-'פעם ראשונה במזרח'
פעם ראשונה במזרח
30/09/2018 | 20:44
26
אני מרבה יחסית לבקר באירופה, בעבר גם חציתי כמה פעמים את האטלנטי, אף פעם לא ביקרתי במזרח!

אני פנסיונר, מצב גופני סביר אם כי לא בנוי לטרקים ו/או ספורט אתגרי, אוהב ערים גדולות וגם נופים ירוקים ואגמים, בד”כ נוסע עם חברים.

לאן מומלץ לנסוע כביקור ראשון במזרח?
לצפיה ב-'לינות בצפון הודו '
לינות בצפון הודו
30/09/2018 | 10:50
14
אנו עומדים לפני נסיעתנו הראשונה להודו, במה שמכונה "טיול מאורגן פרטי", דהיינו, טיול שיאורגן במיוחד לפי טעמנו ע"י מארגן ישראלי (לא חשוב השם). לאחר שסיכמנו על מסלול (רישיקש, מאנאלי, דהרמהסאלה ... הודו למתחילים), שלח לנו המארגן הצעה למלונות לאורך המסלול. אני מסתכל, ורואה שכל המלונות הם מלונות חמישה כוכבים, שממוקמים כמה קילומטרים הרחק ממרכז העניינים (אני לא כותב "מרכז העיר", כי בחלק מהמקרים לא מדובר בעיר אלא בעיירה קטנה, דוגמת קאסול).

אני לא חסיד גדול של מלונות חמישה כוכבים, לא צריך בריכה וספא ולא צריך שגברים בחליפות יזיזו את הכסא כשאני מתיישב וישאלו שוב ושוב אם הכל בסדר. לא אוהב את זה. מעדיף מלונות קטנים ונקיים, נעדרי "פינוקים" מיותרים, שבכל רגע שרוצים אפשר לצאת מהם ולמצוא בית קפה נחמד או חנות מכולת. יש הרבה מלונות קטנים ונחמדים כאלה במרכז ירושלים ובמרכז תל-אביב, ואני מעדיף אותם.

ברם,אינני יודע אם קיימים מקומות כאלה בצפון הודו, או שאולי הבחירה היא בין מלונות ריסורט חמישה כוכבים מחוץ לעיר לבין גסטהאוזים עלובים במרכז, כאלה בלי מזגן, בלי חניה, עם שירותי בול-פגיעה ועם קהל צעיר שמרעיש כל הלילה בצלילי טראנס וממלא את האוויר בעשן מתקתק.

אני לא לגמרי סומך על המארגן שייתן לי תשובה כנה, שהרי יש לו אינטרסים משלו. הוא וודאי מקבל אחוזים על כל לינה שהוא מביא, ומלונות מפוארים מן הסתם משלמים יותר.

אשמח לשמוע דעות, המבוססות על ניסיון אישי.
אם המשיב עצמו מארגן טיולים פרטיים, אודה לו אם יציין זאת (מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות וגו').
לצפיה ב-'מצלמת אקסטרים בזול'
מצלמת אקסטרים בזול
27/09/2018 | 14:48
14

חברים יקרים, בעקבות הביקוש הרב בקבוצות אחרות מפרסם מבצע שנתקלתי בו ויכול להתאים לחלקכם בטיול..
מצלמת SJ9000 עם אבזור מלא לכל סוג ספורט שהוא (צלילה, רכיבה, צניחה..) והכי חשוב- במחיר שפוי ��
היא פועלת בצורה תקינה לחלוטין, עמידה למים ונוחה מאוד למשתמש..
**פחות מ-90 שקלים לכל הערכה כולל משלוח ישיר לארץ.. תהנו  :)
https://rover.ebay.com/rover/1/711-53200-19255-0/1...

לצפיה ב-'מכנסי טיולים בזול'
מכנסי טיולים בזול
27/09/2018 | 14:46
11

בעקבות ההצלחה הגדולה עם המצלמה (נקנו 60+ ערכות), מפרסם עוד פריט הכרחי לטיול-
[��]  *מכנסי מטיילים*  [��]
מפרסם שני דגמים מעולים ואיכותיים (רלוונטי לשני המינים):
-בד דוחה מים, מתייבש מהר
-מכנס נתיק (אפשר לקצר אותו)
-בד נמתח ונוח לגוף, בד נושם
[��] שוב- *בפחות מ-90 שקלים כולל משלוח ישיר!*
אז.. תהנו  [��]

לצפיה ב-'צריך את עזרתכם '
צריך את עזרתכם
17/09/2018 | 16:17
1
18
היי, זו הפעם הראשונה שלי שבכלל הרשתי לעצמי לטוס במטוס.
יש לי פחד מטיסות,
אבל אחרי מסע שיכנועים החלטתי שאני חייב לנסות .

אבל מעבר לטיסה וכו...יש עוד דבר שמאוד מאוד מטריד אותי .
ואני מתבייש לשאול אנשים שאני מכיר.

אז ככה-
נכון יש את כל הנושא הזה הביטחוני של הבדיקות בשדות התעופה?
כל השאלות אם ארזת לבד? אם מישהו נגע במזוודה שלך? אולי פה ושם שאלות אחרות וכו וכו...

אז נגיד בטיסה מישראל לגרמניה ,לא תהיה לי בעיה כי מן הסתם מדובר בשפת אם שלי.

אבל, מה קורה נגיד שאצטרך לחזור מגרמניה לישראל?

צר לי, אבל האנגלית שלי היא ברמה 0 (על גרמנית אני בכלל לא מדבר חחחח)
אז איך בדיוק אני אמור להסתדר בשדה התעופה ,שם בגרמניה, עם כל הנושא התקשורת עם האנשים שם?

או למשל , מי שטס לסין....
אז כשהוא חוזר משדה התעופה בסין לישראל....לפני הטיסה....כל הבידוק הבטחוני, השאלות, המפגש עם
האנשים בשדה.....באיזה שפה הוא נעשה? (כמה ישראלים כבר יודעים סינית)?

אני יודע שזו שאלה מטומטמת...אבל חייב לשאול .

המון תודה...ואשאל עוד שאלות בהמשך :)

לצפיה ב-'אם הטיסות עם אלעל אז הבידוק הוא בעברית גם בסין או גרמניה'
אם הטיסות עם אלעל אז הבידוק הוא בעברית גם בסין או גרמניה
20/09/2018 | 10:35
8
הייתי מציע לך שבפעם ראשונה אולי תטוס בטיול מאורגן ואז הבעיות נפתרות ע"י המדריך.
מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'טיול למזרח מסלול ועלויות'
טיול למזרח מסלול ועלויות
18/08/2018 | 15:48
37
אהלן, אני בת 21 אחרי צבא ורציתי לטוס למזרח לחצי שנה בערך כשזמן היציאה לטיול הוא מאפריל. אני רוצה להספיק צפון הודו+ איי אנדמן, בורמה, לאוס, תיאלנד קמבודיה ומשם לפיליפינים.
העניין שאני טסה לבד לצערי אז מחפשת מקומות עם יותר ישראלים ופחות מקומות מסוכנים(הודו). מבחינת מסלול אני לא סגורה אני יודעת שאי אפשר להספיק הכל בחצי שנה אז מוכנה לוותר על נגיד לאוס או קמבודיה אם זה לחוץ מידי.. רציתי גם קצת מנאפל אולי.. עוד עניין הוא התקציב.. כמה בערך אני אמורה לחסוך במידה ואני לא מתפנקת בטירוף אבל ממש לא מתכלבת(בלי אוהלים ומקומות נקיים) 
איך אני מסדרת את המסלול בצורה הכי נוחה מבחינת הגעה ממדינה למדינה? 
כך שלא יהיה לי מסורבל מידי בכל זאת אהיה לבד.. 
עוד שאלה למי שהיה במלזיה, האם כדי להוסיף לטיול?
אשמח לכל עזרה ותשובה שהיא תודה רבה לעונים. 

לצפיה ב-'טיסת ארקיע בנגקוק ביזיון!!!'
טיסת ארקיע בנגקוק ביזיון!!!
07/08/2018 | 23:01
2
71
לטוס עם ארקיע לתאילנד זו חוויה מאתגרת ומחשלת.
ממומלץ בחום לחובבי האקסטרים והמוצ'לרים הצעירים כהכנה לתנאים שונים. לטוס בתוך קופסא צפופה(כן הכסא הרביעי שארקיע הוסיפו הוא לא פחות מגאוני) ללא אופציות לטלויזיות, מוזיקה או אפילו אינטרנט במשך 11 שעות מפתח את המוח ושאר החושים. המעברים כלכך צרים שהדיילים האמיצים בקושי רב מגישים ארוחה אחת במשך 3 שעות והשתייה מאחורה בשיטת עשה זו בעצמך.
האוטובוס המעופף הזה בקלות מתחרה עם קווי תחבורה ציבוריים במדינות נחשלות רק חסר הניסויי המעניין בדחיסת מקסימום אנשים למינימום מקום. הטיסה יצאה רק באיחור קל והצוות באמת עושה כל שביכולתו. אנחנו סגרנו הרבה לפניי הטיסה הראשונה ושלמנו מחיר מלא פלוס. במחיר הנכון ועם הכנה נפשית מתאימה השמיים הם הגבול...
כולנו הסכמנו שזו הטיסה הגרועה ביותר שחווינו מאז ומעולם. זה מטוס שלאילת אולי מספק אבל לטרנס אטלנטי זה  בושה.
ולקינוח.. גם המזוודות לא הגיעו..
לצפיה ב-'אז איזו חברה כן..?'
אז איזו חברה כן..?
18/07/2019 | 10:27
1
4
מה כן מומלץ מבחינת טיסות לבנגקוק? מתוכנת נסיעה להרבה זמן וממש לא רוצים לאבד את המזוודות.. גם לנו זה כבר קרה בטיול לאירופה.  המלצות..?
לצפיה ב-'לא חסר חברות אחרות'
לא חסר חברות אחרות
18/07/2019 | 11:33
3
אל על סביר, ירדנים סבבה לגמרי,

גם האוקראנים, האוזבקים והרוסים סביר במיוחד ביחס למחיר הזול.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

פורומים

בעלי מקצוע

פורום  ויזה ואזרחות בארה
מעוניינים באזרחות
I-Immigrate
I-Immigrate
עו
עו"ד מייקל עידן

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן