לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1234612,346 עוקבים אודות עסקים

פורום טיסנאות

יש בארץ כמה אלפי משוגעים לנושא התעופה בכלל והטיסנאות בפרט יש שאומרים שהם נושמים אויר הרים יש שטוענים שהתעופה היא הדבר האמיתי ויש שפשוט אוהבים לטוס ולהטיס , לדאות והכי חשוב להנות. חובבי התעופה הספורטיבית הינם אנשים ככל האדם המייחד אותם היא אהבה , אהבה שבוערת בהם הרצון לטוס ולהטיס הוא שנותן לחייהם טעם מיוחד. כמה מנהלות וכללי פורום שחשוב שתכבדו:
אכסניית "תפוז" : הפורום הזה הוא "ציבורי" אך שייך לגוף עסקי אשר נותן לנו חסות ואנו כפופים לכלליו. סדרי השימוש בפורום כתובים ב"תנאי השימוש" וב"כללי ההתנהגות" (שקישורים להם נמצאים בדף הפורום).
אנו כמנהלים, גם כפופים לנהלים אלו ומחויבים בשמירה עליהם. עמידה בדרישות "תפוז" הוא הבסיס ליציבות הפורום. הפורום אינו דמוקרטיה. המנהלים מתמנים על ידי "תפוז" וסמכותם נתונה להם מידי "תפוז". יחד עם זאת, אנו קשובים לחברים. כל הרוצה יכול לשלוח מסרים אישיים לאחד מהמנהלים ולהציע הצעותיו לשיפור. כמובן שאיננו מתחייבים לקבל הצעה כל שהיא. לא נוכל גם להתייחס למי שבא ומעלה בהתלהמות, כטרול, תלונות בפורום, בעיקר מתוך כוונה ליצור אוירה רעועה בפורום ולפגוע בכלל החברים. הנהלת "תפוז" קבעה כללים חמורים לגבי פגיעה בחברים אחרים ובפרטיותם. נא שימו לב לזאת. זה נוגע לפגיעה אישית בחברי פורום, להעלאת מסרים אישיים בפורום הציבורי, העברתם לאחרים בכל דרך שהיא או לפרסום מידע פרטי על חברי פורום.
זכויות יוצרים: לא יענו שאלות לגבי ``השגת`` דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להקפיד ולא להשיב לשאלות כאלה. נכון, לחלק מהבקשות קל להענות אולם התשובה אינה חוקית.
הקפצות בפורום: הפורום עמוס מאד וכולם רוצים את התשובה לשאלה שלהם עכשיו. נבקש לא להקפיץ את שאלותיכם. הקפצה שלכם אומרת לחבר פורום אחר – הודעתך לא חשובה. חברי הפורום קוראים לא רק את שלוש ההודעות הראשונות בראש הדף. אם בכל זאת לא קבלתם תשובה ואתם מאד רוצים – הקפצות לאחר לפחות 24 שעות.
נוהל דחוף: אנו מבקשים מחברי הפורום לשקול כיאות לפני הכנסת הודעת "דחוף" בפורום. אנו מודעים לצורך בתשובות מיידיות ומבקשים לשמור "דחוף" לדברים שמתבקשת עליהם תשובה מיידית בתוקף הנסיבות. כל הודעה שתכלול בתוכה את המילה "דחוף" ולהערכתנו אינה דחופה באמת – תמחק. חשוב לזכור שחברי הפורום פועלים בו בהתנדבות ולצד פעילויותיהם האחרות.
צנזורה: הפורום פתוח לכל ומכיוון שכך הודעות/תמונות בעלות אופי פדופילי,פורנוגרפי, גזעני, עויין, הודעות אשר עלולות לפגוע ברגשות מי מהכותבים - תימחקנה.
אוף-טופיקים: אנחנו משתדלים לשמור על פורום בעל אופי מקצועי. מובן שנוצרה גם קהילה (איזה כיף) אנו נאפשר עד שירשור OFF יחיד בדף. נא להקפיד.
טלפונים: אנו ממליצים להמעיט בפרסום מספרי טלפון בפורום. ניתן להעביר מספרי טלפון במסרים אישיים. מספר טלפון ופרטים אישיים של צד ג' שאינו בעל עסק מוכר בתחומנו- נא לא לפרסם כלל. גם העברה של פרטים כאלה במסרים אישיים מומלצת רק לאחר וידוא שבעל הפרטים נתן הסכמתו להעברה.
בקשות והמלצות : נסו לחפש בחיפוש המתקדם של הפורום לפני שאתם שואלים שאלה. לא תאמינו כמה אנשים כבר חשבו ותהו על אותו דבר בדיוק שמטריד אותכם כרגע.
נצל"שים ומבנה הפורום: בדף פורום יכולות להיכנס 15 הודעות בלבד. שירשור הודעות מתבקש מתוך כוונה להשאיר הודעות כמה שיותר זמן בדף ראשון, שנקרא עשרות מונים יותר מאשר דף שני. אנו מבקשים מחברי הפורום לשרשר הודעות על פי נושאים. אין כל סיבה לא לפתוח הודעה חדשה בנושא חדש. רצוי גם להשתדל לא להסיט את נושא השירשור הקיים.
פרסומת ומכירה קניה : בהיות "תפוז" גוף עסקי, הוא מונע פרסומות "פרטיות" בפורום. אנו כמנהלים אמורים להקפיד על כך. לאחר שבחנו את העניין ובהביננו ש"העברת מידע" לטיסנאים היא חלק חשוב מהפורום הגענו להגדרה הבאה: "בעל עסק שברצונו לידע את הפורום על מוצר חדש או שירות חדש שמהווים שינוי לעומת המקובל, יפנה לאחד ממנהלי הפורום ויבקש להכניס את ההודעה המתאימה. הודעה זו תוכנס לפורום על ידי אחד המנהלים, לאחר אישור הנוסח, אנו מצפים מבעלי העסקים להימנע מלהכניס הודעות לבד". אין כל סיבה להימנע, ואף רצוי לכתוב שם של חנות (כולל מספר טלפון) מהם קניתם פריט זה או אחר, או אף להביע דעה (ב

אודות הפורום טיסנאות

יש בארץ כמה אלפי משוגעים לנושא התעופה בכלל והטיסנאות בפרט יש שאומרים שהם נושמים אויר הרים יש שטוענים שהתעופה היא הדבר האמיתי ויש שפשוט אוהבים לטוס ולהטיס , לדאות והכי חשוב להנות. חובבי התעופה הספורטיבית הינם אנשים ככל האדם המייחד אותם היא אהבה , אהבה שבוערת בהם הרצון לטוס ולהטיס הוא שנותן לחייהם טעם מיוחד. כמה מנהלות וכללי פורום שחשוב שתכבדו:
אכסניית "תפוז" : הפורום הזה הוא "ציבורי" אך שייך לגוף עסקי אשר נותן לנו חסות ואנו כפופים לכלליו. סדרי השימוש בפורום כתובים ב"תנאי השימוש" וב"כללי ההתנהגות" (שקישורים להם נמצאים בדף הפורום).
אנו כמנהלים, גם כפופים לנהלים אלו ומחויבים בשמירה עליהם. עמידה בדרישות "תפוז" הוא הבסיס ליציבות הפורום. הפורום אינו דמוקרטיה. המנהלים מתמנים על ידי "תפוז" וסמכותם נתונה להם מידי "תפוז". יחד עם זאת, אנו קשובים לחברים. כל הרוצה יכול לשלוח מסרים אישיים לאחד מהמנהלים ולהציע הצעותיו לשיפור. כמובן שאיננו מתחייבים לקבל הצעה כל שהיא. לא נוכל גם להתייחס למי שבא ומעלה בהתלהמות, כטרול, תלונות בפורום, בעיקר מתוך כוונה ליצור אוירה רעועה בפורום ולפגוע בכלל החברים. הנהלת "תפוז" קבעה כללים חמורים לגבי פגיעה בחברים אחרים ובפרטיותם. נא שימו לב לזאת. זה נוגע לפגיעה אישית בחברי פורום, להעלאת מסרים אישיים בפורום הציבורי, העברתם לאחרים בכל דרך שהיא או לפרסום מידע פרטי על חברי פורום.
זכויות יוצרים: לא יענו שאלות לגבי ``השגת`` דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להקפיד ולא להשיב לשאלות כאלה. נכון, לחלק מהבקשות קל להענות אולם התשובה אינה חוקית.
הקפצות בפורום: הפורום עמוס מאד וכולם רוצים את התשובה לשאלה שלהם עכשיו. נבקש לא להקפיץ את שאלותיכם. הקפצה שלכם אומרת לחבר פורום אחר – הודעתך לא חשובה. חברי הפורום קוראים לא רק את שלוש ההודעות הראשונות בראש הדף. אם בכל זאת לא קבלתם תשובה ואתם מאד רוצים – הקפצות לאחר לפחות 24 שעות.
נוהל דחוף: אנו מבקשים מחברי הפורום לשקול כיאות לפני הכנסת הודעת "דחוף" בפורום. אנו מודעים לצורך בתשובות מיידיות ומבקשים לשמור "דחוף" לדברים שמתבקשת עליהם תשובה מיידית בתוקף הנסיבות. כל הודעה שתכלול בתוכה את המילה "דחוף" ולהערכתנו אינה דחופה באמת – תמחק. חשוב לזכור שחברי הפורום פועלים בו בהתנדבות ולצד פעילויותיהם האחרות.
צנזורה: הפורום פתוח לכל ומכיוון שכך הודעות/תמונות בעלות אופי פדופילי,פורנוגרפי, גזעני, עויין, הודעות אשר עלולות לפגוע ברגשות מי מהכותבים - תימחקנה.
אוף-טופיקים: אנחנו משתדלים לשמור על פורום בעל אופי מקצועי. מובן שנוצרה גם קהילה (איזה כיף) אנו נאפשר עד שירשור OFF יחיד בדף. נא להקפיד.
טלפונים: אנו ממליצים להמעיט בפרסום מספרי טלפון בפורום. ניתן להעביר מספרי טלפון במסרים אישיים. מספר טלפון ופרטים אישיים של צד ג' שאינו בעל עסק מוכר בתחומנו- נא לא לפרסם כלל. גם העברה של פרטים כאלה במסרים אישיים מומלצת רק לאחר וידוא שבעל הפרטים נתן הסכמתו להעברה.
בקשות והמלצות : נסו לחפש בחיפוש המתקדם של הפורום לפני שאתם שואלים שאלה. לא תאמינו כמה אנשים כבר חשבו ותהו על אותו דבר בדיוק שמטריד אותכם כרגע.
נצל"שים ומבנה הפורום: בדף פורום יכולות להיכנס 15 הודעות בלבד. שירשור הודעות מתבקש מתוך כוונה להשאיר הודעות כמה שיותר זמן בדף ראשון, שנקרא עשרות מונים יותר מאשר דף שני. אנו מבקשים מחברי הפורום לשרשר הודעות על פי נושאים. אין כל סיבה לא לפתוח הודעה חדשה בנושא חדש. רצוי גם להשתדל לא להסיט את נושא השירשור הקיים.
פרסומת ומכירה קניה : בהיות "תפוז" גוף עסקי, הוא מונע פרסומות "פרטיות" בפורום. אנו כמנהלים אמורים להקפיד על כך. לאחר שבחנו את העניין ובהביננו ש"העברת מידע" לטיסנאים היא חלק חשוב מהפורום הגענו להגדרה הבאה: "בעל עסק שברצונו לידע את הפורום על מוצר חדש או שירות חדש שמהווים שינוי לעומת המקובל, יפנה לאחד ממנהלי הפורום ויבקש להכניס את ההודעה המתאימה. הודעה זו תוכנס לפורום על ידי אחד המנהלים, לאחר אישור הנוסח, אנו מצפים מבעלי העסקים להימנע מלהכניס הודעות לבד". אין כל סיבה להימנע, ואף רצוי לכתוב שם של חנות (כולל מספר טלפון) מהם קניתם פריט זה או אחר, או אף להביע דעה (ב
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
03/12/2012 | 10:48
1599
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'מזמינים אתכם לסרט ג'ק ריצ'ר'
|תפוז|מזמינים אתכם לסרט ג'ק ריצ'ר
02/12/2012 | 18:31
156
לכבוד יום הולדתו של תפוז, אנו מתכננים מסיבת הפתעה קולנועית במיוחד!
לא הזמנו קוסם, גם לא ליצן ולא תיאטרון בובות. אז את מי כן תוכלו לראות שם? איזה שחקן אחד בשם טום קרוז, מכירים?

כשאקדוחן לוקח חיים של חמישה אנשים בשש יריות, כל הראיות מצביעות אל החשוד במעצר. בחקירה, לחשוד מוצע טיפ בודד: "תפוס את ג'ק ריצ'ר!"
כך מתחיל מרדף יוצא דופן לגילוי האמת, המציב את ג'ק ריצ'ר מול אויב לא צפוי, בעל כישורי אלימות וסוד כמוס.

אנו שמחים להזמין אתכם לחגוג יחד איתנו את יום ההולדת של תפוז בהקרנה חגיגית ומיוחדת של הסרט המצויין ג'ק ריצ'ר

|*|לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן|*|
לצפיה ב-'שלטים DX6'
שלטים DX6
02/12/2012 | 18:20
476
תגידו DX6 זה שלט יקר מאת טום בר-און
לצפיה ב-'שאלה דחופה לטיסנאים באשדוד !@'
שאלה דחופה לטיסנאים באשדוד !@
30/11/2012 | 18:47
502
1.האם אפשרי להטיס את הטיסן שלי באשדוד במנחת ביום חול (יום ראשון הזה או יום שני הזה)

2.זה עולה כסף ניראה לי שלא כי זה כביש לא פרטי אבל עם כן בבקשה תציינו

תודה רבה רבה לעוזרים !@#

עמוס ממו
לצפיה ב-'אני מחפש משוגע לאליקופטרים חשמליים'
אני מחפש משוגע לאליקופטרים חשמליים
29/11/2012 | 10:35
1
471
שלום לכולם אני במאי שעובד על פרויקט פרטי של סרט תיעודי באורך מלא "טיפוס צוקים בישראל" דרך זויות צילום מאתגרות במיוחד.
דרוש לי בחור/ה שיוכל לבנות/להטיס מזל"ט יעודי לצילום שוטים בסביבה לא פשוטה בטבע פעם בחודש בעיקר בשבתות לאורך תקופה.
אנא אשמח לקבל פנויות מאנשיים בעליי ניסיון רב בנושא טכני, אחראיים, ובעלי דבקות במטרה.
על הפרויקט הזה עובדים הרבה אנשים טובים שתורמים ממרצם על מנת להוציא לפועל את הסרט הזה.
בבקשה לישלוח לי מייל gsphere@gmail.com
לצפיה ב-'תנסה .....'
תנסה .....
30/11/2012 | 13:34
362
את ההודעה שלך באחד מהמקומות - הזה או כאן
ואולי גם תקבל תגובה.
לצפיה ב-'הולכים לסרט "חיי פיי" עם '
הולכים לסרט "חיי פיי" עם |תפוז|
25/11/2012 | 16:52
73
דמיינו לכם את הסיטואציה הבאה: אתם  מוצאים את  עצמכם תקועים לבדכם על סירה בלב ים, כשמסביבכם אין שום דבר מלבד מים, שום יבשה לא נראית באופק ולא קיימת שום דרך להזעיק עזרה. האם אתם מסוגלים לדמיין מצב גרוע יותר? ומה אם היינו מספרים לכם שיחד איתכם על הסירה יש גם טיגריס?

אנו שמחים להזמין אתכם להקרנה של סרט שהוא פשוט חגיגה לעיניים!
הביקורות כבר מהללות את הסרט 'חיי פיי'. סרט שובר גבולות על גבר צעיר ששורד אסון בים, ומוטל למסע אפי של הרפתקאות וגילויים. כשהוא מוגלה, הוא יוצר קשר מדהים ולא צפוי עם ניצול אחר... טיגריס בנגאלי אימתני|!|

|*|לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן|*|

|קדימה|אתם מוזמנים להציץ בטריילר של הסרט
http://flix.tapuz.co.il/v/watch-4193860-.html
|קדימה|ובקטעים מרהיבים נוספים
http://flix.tapuz.co.il/v/watch-4195110-.html
http://flix.tapuz.co.il/v/watch-4195707-.html
לצפיה ב-'תיכנות שלט dx7'
תיכנות שלט dx7
23/11/2012 | 16:15
224
יש לי שלט dx7  ואני לא יודע לתכנת אותו
האם למישהו יש חוברת הדרכה בעברית
או משהו מכיר משהו שיכול ללמד אותי
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
22/11/2012 | 16:49
81
|תו| סביר להניח שבכל רגע נתון שתעברו להנאתכם בין התחנות ברדיו, לפחות אחת מהן תשמיע שיר של אדל|!| אין ספק שאדל היא בין הזמרות המצליחות ואהובות ביותר בעולם כיום.
פורום אדל החדש זה המקום שלכם להתעדכן בכל החדשות והעדכונים על הזמרת, וסתם לדבר עם מעריצים נוספים.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|עפרון| המשאב החשוב ביותר של כל ארגון הוא העובדים שלו. התפקיד של ניהול משאבי אנוש וגיוס הנו מורכב ומאתגר לעיתים קרובות מוצף בדילמות והחלטות לא פשוטות. אתם מוזמנים לשאול שאלות, לשתף ידע, להתייעץ וסתם לדבר בפורום ניהול משאבי אנוש וגיוס
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

לצפיה ב-'למכירה טיסן SOLO חדש כולל הכל'
למכירה טיסן SOLO חדש כולל הכל
22/11/2012 | 04:43
545

למכירה טיסן טריינר "solo star" של טיסן חיפה חדש בקופסה + מנוע 40 MVVS+ שלט 4 ערוצים של futaba כולל מקלט,סוללה, 4סרוואים+פרופלור 10X6,ספינר+ גלון דלק חדש של 10%+סטרטר+בוסטר נטען

1200 שקל

לפרטים 0545876150
לצפיה ב-'כל הארץ חזית'
|דגל|כל הארץ חזית
21/11/2012 | 18:10
115
|קדימה| גולשים יקרים, לאור אירועי הימים האחרונים והתפשטות המערכה למרכז ולאיזורים נוספים בארץ, שונה שמו של פורום "דרום תחת אש" וכעת הוא נקרא פורום "מבצע עמוד ענן"
פורום זה מאפשר לכולנו לשפוך את הלב, לתמוך אחד בשני ולהשאר מעודכנים  בכל המתרחש ברחבי הארץ.
אתם מוזמנים לפורום:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| נשארים מעודכנים בכל החדשות, העדכונים וההתפתחויות ממבצע "עמוד ענן" בקומונת "חדשות בזמן אמת"
http://www.tapuz.co.il/communa/communaMaavaron.asp...

אנא שימו |לב| לגלות אחריות ולא לפרסם מידע מסווג מכל סוג שהוא (מלל או תמונה). אין לפרסם מידע על נחיתות טילים או מיקומי כיפת ברזל שלא פורסמו קודם לכן בתקשורת.

לצפיה ב-'גרסה סלולרית חדשה לפורומים'
|חדש|גרסה סלולרית חדשה לפורומים
21/11/2012 | 11:56
90
גולשים יקרים,

אנו רוצים לעדכן אתכם כי בימים אלו עלתה גרסה חדשה, מתקדמת ונוחה לגלישה סלולרית בפורומים של תפוז.

הגרסה החדשה מאפשרת לכם:
|*| צפייה בכל השרשורים באותו עמוד - לא צריך לדפדף כדי לצפות את השרשורים בפורום. מעתה, תוכלו לראות 15 שרשורים בעמודף בדיוק כמו בגרסה הרגילה.
|*| מבנה ה"עץ" המוכר מהפורומים הולך איתכם גם לגרסה הסלולרית - לא צריך לעבור בין עמודים כדי לקרוא תגובות. הן נפתחות באותו עמוד וניתן לראות בדיוק היכן הן ממוקמות בשרשור.
|*| ניתן להעלות תמונות - בגרסה החדשה תוכלו להעלות תמונה השמורה במכשיר או לצלם תמונה חדשה ולהעלות אותה לפורום.

להיכרות עם הגרסה החדשה, אתם מוזמנים להיכנס מהמכשיר הסלולרי:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/cell/

להעברת פידבקים היכנסו לקומונת תמיכה סלולארית
http://www.tapuz.co.il/communa/communaMaavaron.asp...

תתחדשו!|שי|
לצפיה ב-'כמה שאלות פשוטות אודה לכם על תשבות'
כמה שאלות פשוטות אודה לכם על תשבות
20/11/2012 | 19:05
1
417
אני מעוניין לקנות לאחיין שלי מסוק חשמלי התקציב שלי הוא עד 200 שקל. השאלה שלי היא האם הלהבים של המסוק כשהם מסתובבים במהירות עלולים להיות מסוכנים? אם המסוק נופל או מתרסק אז הוא נהרס או שהוא אמור להיות בנוי לכאלה דברים? אני רואה באינטרנט שיש מסוקים אם כל מיני ערוצים.
מה זה ערוצים ולמה זה משנה מספר הערוצים?
לצפיה ב-'תשובה:'
תשובה:
27/11/2012 | 20:08
155
מספר הערוצים=מספר הכיוונים שאליהם המסוק\טיסן יכול לפנות
בתקציב הזה אני חושב שהדבר היחיד שתוכל להשיג הוא מסוק קטן עם3 ערוצים- למעלה\למטה, סיבוב ימינה\שמאלה וקדימה\אחורה
את המסוקים האלה ניתן להשיג ברוב חנויות הטיסנים
הם די עמידים אבל לא מיועדים לטיסה מחוץ לבית וכמו כל דבר, גם אותם ניתן לרסק...
http://www.hotstuff-toys.com/index.php?target=prod...
הינה אחד לדוגמא
אני לא יודע בדיוק כמה הוא עולה אבל הסוג הזה הוא הכי זול שיש(חוץ מהזמנה באינטרנט)
פרט נוסף: אן טעם במסוקי 2 ערוצים. לא ניתן לישלוט בהם ואין להם שום יכולת חוץ מלהיסתובב סביב עצמם.
לצפיה ב-'איזה תדרים לFPV מאושרים ליבוא לארץ?'
איזה תדרים לFPV מאושרים ליבוא לארץ?
20/11/2012 | 13:27
953
שלום רב,
אני מעוניין לקנות מאתר HOBBYKING מערכת FPV ואין לי מושג איזה תדר מאושר בארץ.
ראיתי שיש תדרים 2.4GHZ , 5.8GHZ ו900GHZ

לצפיה ב-'מחפש מתנה לחבר'
מחפש מתנה לחבר
19/11/2012 | 13:03
4
354
שלום רב לכם, אני ממש לא מבין הרבה בטיסנאות אבל הבנתי שזה מאוד רציני כל העסק,
אני מחפש לחבר טוב מאוד שלי מתנה ליומהולדת טיסן שיהיה מעניין ומגניב ומקצועי ורצוי לא ממש יקר כי אני לא מיליונר למרות הכל.
אבל אני כן מחפש משהו טוב, מישהו יכול לעזור לי בבקשה?
ומה צריך בנוסף לטיסן? קראתי שצריך שלט וכל מיני אביזרים נוספים אני צריך הדרכה בבקשה זה מאוד חשוב לי, זה חבר
יקר ואני מוכן להשקיע בשבילו באמת.
אני מוגבל עד 1000 שח ואני מחפש משהו באמת באמת טוב.

לצפיה ב-'קנה לו סימולטור איכותי'
קנה לו סימולטור איכותי
19/11/2012 | 21:32
2
293
דוגמת Realflight או AeroFly Pro

בשביל התחלה סבירה עם ציוד בסיסי אך אמין יש להשקיע לכל הפחות כ- 2400-3000 ש"ח, כך שמתנה של 1000 ש"ח תחייה אותו להוצאה בגובה ההפרש, שלא לדבר על הצורך בהדרכה הן בבניה/הרכבה והן בהטסה

סימולטור טוב יתן לו כיווןו"טעימה" להתחלה וכן יוכל להמשיך וללוות אותו משך שנים רבות גם אם ימשיך לבניית והטסת טיסנים אמיתיים

בהצלחה
לצפיה ב-'-'
-
20/11/2012 | 02:04
1
108
אפשר עוד הסבר בקשה-
\איפה אני מוצא כזה?
איפה יש באמת איכותי?
ומה הכוונה- הוא יוכל להמשיך לבנות מזה עוד?
לצפיה ב-'אולי דווקא לא'
אולי דווקא לא
20/11/2012 | 02:08
195
אמ... במחשבה שנייה אולי הוא לא יאהב סימולטור? אני רוצה לקנות לו טיסן. כי אני יודע שהוא רוצה
ואין לו כסף לקנות ולהשקיע בזה הרבה... אני רוצה להשקיע בשבילו
לצפיה ב-'רעיון למתנה לחבר'
רעיון למתנה לחבר
20/11/2012 | 09:04
240
שלום,

אם מדובר בחבר שלא מכיר את התחום ( והאמת שגם אם כן)  
כדאי לקנות סט מוכן שכולל את כל מה שצריך בשביל להטיס.
יש מבחר גדול של אפשרויות. תזמין רק מחו"ל. אל תקנה בארץ כי ב 1000 ש"ח זה עלול לא להיות רציני.
אני מציע טיסן בשם BIXLER . ניתן לרכוש אותו דרך אתר שנקרא HOBBYKING.COM
זהו אתר מאד ידוע בארץ ונחשב אמין.
הדגמים המוכנים נקראים PNF
plug and fly
הם כוללים מלבד הטיסן - מנוע, בקר, שלט, מקלט, סרוויים, סוללה ומטען.
תחפש באתר שציינתי: Bixler v1.1 EPO 1400mm (RTF Mode 2 Throttle Left Radio)"
.
ההרכבה היא פשוטה אבל החבר חייב להיעזר במישהו שמבין וכמובן בהטסה...:)...אל תנסו לבד. רק עם מישהו בעל נסיון בטיסות מבחן.

זה על רגל אחת..קיימים דגמים מעולים נוספים.
אני מאמין שהחבר ישמח מאד :)

העלות היא משהו כמו 160 דולר כולל משלוח כך שישאר לך עודף מ 1000 ש"ח.
דרך אגב..תשלם רק ב PAYPAL
קח בחשבון שהמשלוח יגיע אחרי 3-4 שבועות

שיהיה מזל טוב,
לצפיה ב-'סגירת מסלול עין יהב'
סגירת מסלול עין יהב
18/11/2012 | 18:28
1
539
לכל ציבור הטיסנאים- מסלול עין יהב נסגר כרגע לכל פעילות טיסנאית עד הודעה חדשה-
לצפיה ב-'למה?'
למה?
21/11/2012 | 14:27
240
לצפיה ב-'BIND שלט מקלט ספקטרום'
BIND שלט מקלט ספקטרום
17/11/2012 | 09:15
1
200
איך אני מתאם בין שלט ספטקרום 5 ערוצים למקלט ספקטרום 6 ערוצים
לצפיה ב-'מנחת עין יהב-הודעה חשובה!'
מנחת עין יהב-הודעה חשובה!
15/11/2012 | 16:51
2
462
ציבור המטיסים שלום רב

כידוע לכם מופעל מנחת עין יהב על ידי חברת "אל-רום" והמועצה האזורית ערבה תיכונה, בכדי לאפשר את קו הטיסות הפועל מזה 22 שנים ברציפות.
במקום הושקעו משאבים רבים על ידי המועצה ולאחרונה גם על ידי משרד התחבורה כדי לאפשר לציבור הנוסעים שרות נוח יעיל- ובטוח.
אנו מקבלים בברכה כל פעילות נוספת הנעזרת במנחת ובמתקניו – בתנאי שנשמרים תנאי הבטיחות והתשתית הקיימים.
לאחרונה היינו עדים לארוע חריג כאשר קבוצת מטיסים, הטיסה טיסני סילון במנחת ,
ולפי עדויות מהשטח וממקום סמוך ביצעו יעפים נמוכים ומסוכנים, שבסופם פגע הטיסן בגדר בסמוך לטרמינל,
וגרם נזק כבד לגדר תוך התלקחות ופיזור רסיסים מסביב.
המטיסים לא טרחו להודיע על הפגיעה ועל כך שהשדה פרוץ ואינו מוגן כפי שהיה אמור להיות.
רק בסריקה שגרתית לפני טיסת הקו גילה מפעיל המנחת את הפגיעה בגדר!
לאחר פחות משבוע הופיעה שוב החבורה ,נכנסה ללא תאום למנחת ! והחלה להטיס שוב טיסן סילון במנחת.
מפעיל המנחת הוזעק למקום והפסיק את פעילותם.
בכדי לשמור על הבטיחות הנדרשת במנחת ולאפשר המשך פעילות ספורטיבית בלי לרדת בסטנדרטים המקובלים,
הוחלט בשיתוף ובתאום המועצה את דרכי הפעולה הבאות:

1- נאסרת לאלתר! הפעלת טיסני סילון במנחת עין יהב

2-מר אמיר סוויסה, ירכז את פעילות הטיסנים במנחת, יתאם כניסות ועזיבות ומיקום ואופי הפעילות,
יעמוד בקשר שוטף עם מפעיל המנחת ,יעדכן אותו במידע הנדרש.
.ויש להשמע להוראותיו!

3.קב"ט המועצה יגביר את פיקוחו בשטח המנחת ויש לעדכנו בכל מצב או ארוע חריג.

לא נאפשר למיעוט חריג להפריע לכלל הציבור שומר החוק.

בברכת טיסות והטסות בטוחות ומהנות. עמי פורת, חברת אל-רום

העתקים-
מועצה איזורית ערבה
החברה לפיתוח הערבה בע"מ.
חברת התעופה אל רום.

לצפיה ב-'עצוב לשמוע.'
עצוב לשמוע.
16/11/2012 | 14:00
273
זה היה עניין של זמן עד שהחויגניזם יחלחל גם לתחום הנפלא הזה.
לצפיה ב-'שמחתי לשמוע '
שמחתי לשמוע
16/11/2012 | 15:34
309
שאירוע חריג אחד (בלתי ראוי בפני) לא תפגע ברבים, למעט, לצערי באלו מכם המטיסים טיסני סילון, שנפגעים מאירוע חריג אחד. מאחר ואתם קבוצה קטנה (ההולכת וגדלה) זו הזדמנות טובה בשבילכם למצוא את הדרך חזרה.
אמיר, תודה על פעילותך הברוכה בשימור המקום גם לטובתנו הטיסנאים.

בברכה
גיל ברקאי, צורן
לצפיה ב-'מומחי אדלר מסייעים לילדי הדרום'
|*|מומחי אדלר מסייעים לילדי הדרום
15/11/2012 | 18:38
29
בשל המצב בדרום, נרתמו המומחים של מכון אדלר לטובת הורים וילדים השוהים במקלטים או בממ"דים. כל הורה שירגיש צורך באוזן קשבת או במענה מעשי למצוקה אישית שלו או של ילדו, מוזמן להעלות שאלות בפורום דרום תחת אש ולקבל מענה במהלך סוף השבוע מאנשי המקצוע של המכון, שהתנדבו לסייע.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|*|אנו מציעים לכם גם לבקר בפורומים הבאים לקבלת תמיכה ואוזן קשבת וכדי להשאר מעודכנים ועם היד על הדופק בתקופה הקרובה:

|קדימה|פורום תמיכה נפשית לצעירים
|קדימה|פורום תמיכה נפשית למבוגרים
|קדימה|פורום תפוז למען הקהילה
|קדימה|פורום נפגעי מלחמה ופעולות איבה
|קדימה|פורום אשדוד
|קדימה|פורום אקטואליה

נקווה שיהיה סוף שבוע שקט וללא נפגעים.|חיבוק|
לצפיה ב-'נפתח פורום "דרום תחת אש"'
|דגל|נפתח פורום "דרום תחת אש"
14/11/2012 | 18:11
43
גולשים יקרים,

לאור ההסלמה בדרום בשעות האחרונות והיציאה למבצע "עמוד ענן" החלטנו לפתוח מחדש את פורום דרום תחת אש

פורום זה יאפשר לכולנו לשפוך את הלב,  להשאר מעודכנים בהתפתחויות האירועים וכן להציע עזרה לתושבי הדרום בשעות קשות אלו.
אתם מוזמנים לפורום:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מעוניין לרכוש שלט פוטאבה 9 או 8 CAP '
מעוניין לרכוש שלט פוטאבה 9 או 8 CAP
14/11/2012 | 11:57
128
נא לפנות בהודעות להשאיר מס׳ פלאפון לחזרה .

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ