לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
98879,887 עוקבים אודות עסקים

פורום משחקי תפקידים

מחפשים DM לקבוצה ?מחפשים בנרות שחקן שגר קרוב ?בשעת לילה מאוחרת חלמתם על יצור מדהים, שאתם פשוט חייבים לספר לכולם על כך ?אם כן, הגעתם למקום הנכון...כאן המקום לעשות דברים אלו ועוד.אך שימו לב ``פורום - לוח מודעות שכל אחד מוסיף הודעה בזמנו הפנוי!יש אנשים שנכנסים לפורום כל ערב ויש אנשים שנכנסים בבוקר ועדיין הם יכולים לנהל דיון בניגוד לצ´אט שבו מדברים עכשיו ועוד חצי שעה מה שכתבתי יעלם`` (הגדרה באדיבות - דרגורן)כמו כן :מאחר ויש מקום בכל דף רק ל 15 הודעות ראשיות (ללא כל קשר לכמות התגובות שיש להודעה) אז :לא רושמים הודעה ללא תוכן כזו ``שלום שמי מהשמו ואני בן # ואני טרול/הוביט ... או כל דבר אחר``לא רושמים הודעה ללא תוכן כזו ``מישהו קרא את/שיחק ב ...? `` לא רושמים הודעה ללא תוכן כזו ``יש כאן מישהו?`` לא פותחים דיון בהודעה ללא תוכן כזו: ``רומח הדרקון/הארי פוטר/שר הטבעות שולת!!!``, או ``ספר אחלה`` הודעות צריכות להיות ענייניות או מצחיקות, כאלו שיוכל להתפתח דיון בעקבותיהן.לא לשאול שאלות שהתשובה עליהן היא כן/לא, וכן לא הודעות אשר אינן נותנות כל אינפורמציה.דבר שני.המלצות: (שדרך אגב לא אני המצאתי אותן והם נכונות לכל מקום באינטרנט) *לפני שאתה פותח את הפה ומדבר ברר את הדברים הבאים: 1. מהם הכללים של המקום? 2. מהן הציפיות של אנשי המקום מחבריהם לשיחה מבחינה של נימוס למשל? * למד להכיר ולו בצורה השטחית ביותר את האנשים במקום (בעיקר כדי שלא תתקוף את המנהל/ת ועוד תחשוב שהיא/הוא רק משתתף/ת ותיק/ה) רק כדי לשמור על יחסים טובים עם הסובבים אותך. * למד איך לעבוד במקום החדש (במקרה זה פורום) למשל לא לצפות שיענו לך תיכך ומיד, ואם אינך בטוח תסתכן ותשאל אפילו שאלות מטומטמות. בפורום הזה בשונה, אולי, מאחרים אנחנו לא נוהגים להתקיף אנשים חדשים, בורים ותמימים. יש מקומות שיאכלו אותך בלי מלח ובלי סכו``ם.דבר שלישי: פרסום פורומים או אתרים אחרים. פרסום לפורומים או אתרים אחרים צריך להיעשות באישור אחד ממנהלי הפורום ולהיות משורשר אל פתיל אוף-טופיק או אל הודעות קצרות. פרסום שיעשה ללא רשות ויפתח בהודעה חדשה ימחק ללא הסברים או נקיפות מצפון.

אודות הפורום משחקי תפקידים

מחפשים DM לקבוצה ?מחפשים בנרות שחקן שגר קרוב ?בשעת לילה מאוחרת חלמתם על יצור מדהים, שאתם פשוט חייבים לספר לכולם על כך ?אם כן, הגעתם למקום הנכון...כאן המקום לעשות דברים אלו ועוד.אך שימו לב ``פורום - לוח מודעות שכל אחד מוסיף הודעה בזמנו הפנוי!יש אנשים שנכנסים לפורום כל ערב ויש אנשים שנכנסים בבוקר ועדיין הם יכולים לנהל דיון בניגוד לצ´אט שבו מדברים עכשיו ועוד חצי שעה מה שכתבתי יעלם`` (הגדרה באדיבות - דרגורן)כמו כן :מאחר ויש מקום בכל דף רק ל 15 הודעות ראשיות (ללא כל קשר לכמות התגובות שיש להודעה) אז :לא רושמים הודעה ללא תוכן כזו ``שלום שמי מהשמו ואני בן # ואני טרול/הוביט ... או כל דבר אחר``לא רושמים הודעה ללא תוכן כזו ``מישהו קרא את/שיחק ב ...? `` לא רושמים הודעה ללא תוכן כזו ``יש כאן מישהו?`` לא פותחים דיון בהודעה ללא תוכן כזו: ``רומח הדרקון/הארי פוטר/שר הטבעות שולת!!!``, או ``ספר אחלה`` הודעות צריכות להיות ענייניות או מצחיקות, כאלו שיוכל להתפתח דיון בעקבותיהן.לא לשאול שאלות שהתשובה עליהן היא כן/לא, וכן לא הודעות אשר אינן נותנות כל אינפורמציה.דבר שני.המלצות: (שדרך אגב לא אני המצאתי אותן והם נכונות לכל מקום באינטרנט) *לפני שאתה פותח את הפה ומדבר ברר את הדברים הבאים: 1. מהם הכללים של המקום? 2. מהן הציפיות של אנשי המקום מחבריהם לשיחה מבחינה של נימוס למשל? * למד להכיר ולו בצורה השטחית ביותר את האנשים במקום (בעיקר כדי שלא תתקוף את המנהל/ת ועוד תחשוב שהיא/הוא רק משתתף/ת ותיק/ה) רק כדי לשמור על יחסים טובים עם הסובבים אותך. * למד איך לעבוד במקום החדש (במקרה זה פורום) למשל לא לצפות שיענו לך תיכך ומיד, ואם אינך בטוח תסתכן ותשאל אפילו שאלות מטומטמות. בפורום הזה בשונה, אולי, מאחרים אנחנו לא נוהגים להתקיף אנשים חדשים, בורים ותמימים. יש מקומות שיאכלו אותך בלי מלח ובלי סכו``ם.דבר שלישי: פרסום פורומים או אתרים אחרים. פרסום לפורומים או אתרים אחרים צריך להיעשות באישור אחד ממנהלי הפורום ולהיות משורשר אל פתיל אוף-טופיק או אל הודעות קצרות. פרסום שיעשה ללא רשות ויפתח בהודעה חדשה ימחק ללא הסברים או נקיפות מצפון.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

הפורום עוסק במשחקי תפקידים שולחניים ולא במשחקי מחשב!

גרי גייגקס 1938-2008 - תודה על התחביב הנפלא שיצרת לנו!
הפורום עוסק במשחקי תפקידים שולחניים ואינו עוסק במשחקי מחשב
קומונת משחקי תפקידים באינטרנט
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
15/06/2015 | 13:43
134
גולשים וגולשות יקרים,
הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לgolan2072 שניהל את הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'פרוייקט 30 - זחילת המבוך נמשכת'
פרוייקט 30 - זחילת המבוך נמשכת
20/05/2015 | 00:56
1
81
בפעם שעברה הדמויות הגיעו למאורתה של הנאגה, התחילו לחקור אותה ונלחמו בכמה אנשים לא נחמדים במיוחד. הפעם החקירות נמשכות והמון פוטנציאל הומוריסטי מפוספס בגלל גילגולי קוביה מוצלחים ברגעים הלא נכונים.
לצפיה ב-'מצוין!'
מצוין!
22/05/2015 | 17:12
12
לצפיה ב-'מחפשים להצטרף לקבוצת DND או להקים קבוצה חדשה'
מחפשים להצטרף לקבוצת DND או להקים קבוצה חדשה
16/05/2015 | 18:51
1
92
היי, אנחנו שני חבר'ה בני 30+ ,שיחקנו בעבר הרחוק DND ומאוד אהבנו את זה, זה משחק שמעורר את הדמיון ונותן השראה, ההרגשה שלנו היא שבתקופה כזאת שכל הבידור והמדיה מסביבנו הופכים אותנו לפאסיבים, המשחק הזה הוא משהו שונה ומיוחד ואנחנו מעוניינים לחזור ולשחק או בקבוצה קיימת או להקים קבוצה חדשה.אף פעם לא היינו מקצוענים גדולים ועשינו את זה די בקלילות ובשביל הכיף,
אז אם נראה לכם רלוונטי איכשהו,נשמח לשמוע...

nadi.haviv ב ג'ימייל

לצפיה ב-'לצערי הקבוצה שלי דיי מלאה...'
לצערי הקבוצה שלי דיי מלאה...
22/05/2015 | 17:14
57
שני חבר'ה יכולים להתחיל משחק, אם כי עדיף למצוא חבר או שניים נוספים בשביל חוויית משחק מעניינת יותר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להוריד את החוקים הבסיסיים (החיניים והחוקיים!) של מבוכים ודרקונים 5 ולהחליט מי המנחה... או אפילו את חרבות וכשפים שזו שיטה "מהאסכולה הישנה" למשחק תפקידים קיימת חינם ברשת בעברית.
לצפיה ב-'איפה אפשר למצוא עלילות פשוטות בשביל ילדים ?'
איפה אפשר למצוא עלילות פשוטות בשביל ילדים ?
19/05/2015 | 12:10
3
64
היי

איפה אפשר למצוא באינטרנט או לקנות עלילות פשוטות אבל מפורטות בשביל ילדים למשחקי תפקידים ?
לצפיה ב-'באזיו שיטת משחק מדובר?'
באזיו שיטת משחק מדובר?
22/05/2015 | 17:15
2
54
אם מדובר במבוכים ודרקונים אחפש לכם כמה הרפתקאות בסיסיות שיש ברשת...
לצפיה ב-'כן תודה אני אשמח'
כן תודה אני אשמח
06/06/2015 | 23:21
1
21
לצפיה ב-'אנסה לחפש לכם כמה הרפתקאות בסיסיות...'
אנסה לחפש לכם כמה הרפתקאות בסיסיות...
06/06/2015 | 23:34
26
לצפיה ב-'באיחור קל - פרוייקט 30'
באיחור קל - פרוייקט 30
11/05/2015 | 01:13
1
45
הפגישה הייתה לפני כמעט שבועיים אבל רק אתמול הצלחתי לשבת ולסכם אותה.
לצפיה ב-'מגניב! תודה על השיתוף.'
מגניב! תודה על השיתוף.
16/05/2015 | 18:57
10
לצפיה ב-' ומנהלתי'
ומנהלתי
28/04/2015 | 23:01
7
29
לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים'
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
30/04/2015 | 10:57
5
|קדימה|האם אתה בעל עסק קטן או בינוני וצריך ייעוץ בהתנהלות הפיננסית מול הבנק?
האם אתה מעוניין בהכוונה בנושא גיוס הלוואות מהבנקים או מקרנות שונות לטובת העסק שלך?

|שמאל|היכנס עכשיו לפורום מימון עסקים ותקבל את כל המידע הנדרש!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באוסטרליה?
מתכננים את מסלול הטיול לניו-זילנד ויש לכם שאלות?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים באוסטליה ניו-זילנד ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!

|שמש|אם תמיד חלמתם על חופשה בסקנדינביה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים בסקנדינביה הוא בדיוק המקום בשבילכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בסקנדינביה ותתכננו את הטיול שלכם!

|מטוס|מתכננים חופשה חלומית לספרד וזקוקים להמלצות על היעדים החמים?
מתלבטים לגבי מלון או מסעדה בפורטוגל ומעוניינים בהכוונה?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בספרד פורטוגל ותקבלו מידע שיאפשר לכם לתכנן את מסלול הטיול האידיאלי ביותר עבורכם!

|קדימה|אם אתם או בני משפחתכם סובלים מאלצהיימר, אין לכם צורך להרגיש לבד.
פורום אלצהיימר נפתח מחדש על מנת לספק לכם זירה נהדרת לשאול שאלות ולקבל את התשובות המקצועיות ביותר.

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום אלצהיימר ושתפו במה שעובר עליכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'נפתח פורום לימודי תקשורת'
|*|נפתח פורום לימודי תקשורת|*|
05/05/2015 | 11:47
9
|טי-וי|תמיד רציתם להופיע בטלוויזיה? לשדר ברדיו? להיות היחצנים של המדינה? היכנסו עכשיו לפורום שיעזור לכם להפוך לכוכבי התקשורת הבאים של ישראל....

היכנסו לפורום לימודי תקשורת:

|דושיח|אתם מוזמנים לעזור לגולשי הפורום ולצופים להכריע. מי היא מגישת החדשות של ישראל - תמר איש שלום או יונית לוי?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לצפיה ב-'המשפיענים של אנשים'
|רמקול|המשפיענים של |תפוז| אנשים
10/05/2015 | 12:38
5
יש לכם דעה? בואו להשפיע!

קבוצת המשפיענים של תפוז אנשים, מחפשת אתכם.
הצטרפו אלינו ותהנו מחוויית צרכנות שונה ומעניינת עם מגוון הטבות וצ'ופרים.. וזאת, הרבה לפני כולם!

לחצו על הלינק הבא וצרפו עצמכם לקבוצה.
אנחנו כבר נדאג לאשר אתכם ;)
https://www.facebook.com/groups/613058758781259/

לצפייה - מוסתר
17/05/2015 | 16:11
לצפיה ב-'ניסוי חברתי רחב היקף'
ניסוי חברתי רחב היקף
03/06/2015 | 12:40
12
שלום לחברי הפורום,

שמי ערנ, סטודנט למדעי המוח באונ' ת"א.
אנו מריצים מחקר מקיף וקרובים לדד ליין שלנו לאיסוף התוצאות.
מאוד מאוד נשמח ונודה על הירתמותכם ועזרתכם בהשתתפות בניסוי,
מדובר על שני שאלונים - בהפרש של שבוע זה מזה.
השאלון הראשון מופיע בקישור מטה והשאלון השני ישלח בכתובת הדוא"ל שתזינו.
כתובת המייל משמשת הן לשליחת השאלון השני והן לצימוד והתאמת המענה על שני השאלונים השונים (כמובן שהיא נמחקת מרגע הצימוד, ולא נעשה בה עוד שימוש).

http://goo.gl/forms/6AGWUXBBDy

המון תודה על העזרה!
לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים'
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
11/06/2015 | 15:42
8
|שמש|הקיץ בפתח ואיתו הגיע הזמן להיכנס לכושר ולחטב את הגוף!
היכנסו עכשיו לפורום פילאטיס ותקבלו טיפים מעולים לחיטוב!

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית בגרמניה? מתכננים את מסלול הטיול לברלין ויש לכם שאלות?
היכנסו עכשיו לפורום טיולים גרמניה ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!

|פרח|אם תמיד חלמתם על חופשה ברומניה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים ברומניה הוא בדיוק המקום בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום טיולים ברומניה ותתכננו את הטיול שלכם!

|נשיקה|מתעניינים בהשתלות שיניים ובשיקום הפה? חולמים על שיניים לבנות?
היכנסו עכשיו לפורום השתלות שיניים ביום אחד ותקבלו את כל המידע הנחוץ!

|לב|האם אתם הורים אשר עוברים טיפולי פוריות? רוצים לשתף ולספר על הקשיים שאתם חווים?
פורום הורים בטיפולי פוריות עכשיו בהנהלה חדשה!

|ירח|יש לכם שאלות בתחום הרוחניות והמיסטיקה? רוצים לדעת מה צופן לכם העתיד?
פורום מיסטיקה עכשיו בהנהלה חדשה!
לצפיה ב-'פורום אקס פקטור נפתח מחדש'
|*|פורום אקס פקטור נפתח מחדש|*|
09/06/2015 | 17:53
9
|תו| ביום שבת הקרוב, אקס פקטור ישראל חוזרת לעונה שנייה ואין זהו זמן טוב יותר מלפתוח את פורום אקס פקטור
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולדבר על השופטים, הציפיות מהעונה הקרובה, המתמודדים האהובים עליכם ועל המנחה בר רפאלי :-)

פורום אקס פקטור http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'פרוייקט 30 יוצא מהמקדש'
פרוייקט 30 יוצא מהמקדש
20/04/2015 | 09:53
1
43
אחרי המון סשנים באותו מבוך ועוד יותר סשנים באותו יום, החבורה יצאה סוף סוף מהמקדש.
לצפיה ב-'מעולה!'
מעולה!
28/04/2015 | 18:19
10
לצפיה ב-'תזכורת: הדדליין לכבשן בעוד כשבועיים'
תזכורת: הדדליין לכבשן בעוד כשבועיים
14/04/2015 | 10:56
3
48
יוצרי, כותבי ומתרגמי משחקים בפוטנציה, הכבשן הוא הפרויקט שלנו לעזור לכם להפיק מוצר. הכרזנו עליו כמה הודעות למטה (אז לא אחזור על זה כאן!) ופרטים מלאים מופיעים בקישור הזה.
לצפיה ב-'אם לא הייתי שקוע עד צוואר בפרויקטים קיימים'
אם לא הייתי שקוע עד צוואר בפרויקטים קיימים
18/04/2015 | 21:21
2
20
הייתי מציע אחד משלי. אבל יש לי (בנוסף לעבודה רגילה כעצמאי בתרגומים במשרה מלאה+):

1) ספר שאני כותב ל-ACKS באופן מסחרי (בעיקרון העולם של ברברי, כובש מלך, אני כותב אותו עבור החברה שמוציאה את ACKS לאור). זה הרבה עבודה, יש לי עוד כ-35,000 מילה לכתוב ואני רוצב לסגור את זה בקרוב.

2) סוף סוף להביא את OUTER VEIL לדפוס ב-PRINT ON DEMAND. בעיקרון החבר'ה מ-SPICA PUBLISHING עובדים על זה אבל נדרשת גם עזרה ממני (הכותב הראשי) מעת לעת.

3) לתרגם את כוכבים אין-ספור לעברית בעבור העמותה למשחקי תפקידים...

בקיצור, יש לי שפע פרויקטים בתחום משחקי התפקידים. אם הם לא היו קיימים, הייתי בשמחה מציע מוצר לכבשן, למשל תרגום לעברית של אחת משיטות המשחק המותאמות במיוחד לילדים, או גרסת מד"ב של חרבות וכשפים (בעברית!). אבל לצערי עמוס...
לצפיה ב-'בהצלחה עם הפרויקטים!'
בהצלחה עם הפרויקטים!
18/04/2015 | 22:59
1
15
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/04/2015 | 23:41
7
לצפיה ב-'קבוצה למרוצללים'
קבוצה למרוצללים
06/04/2015 | 23:16
1
73
היי לכולם,
כבר הרבה זמן שאני רוצה להקים קבוצה למשחק של מרוצללים (גרסא 3) באזור תל אביב מזרח (דרך השלום)
אם יש כאן חבר'ה שמעוניינים, שלחו לי הודעה.

תודה
לצפיה ב-'כל הכבוד!'
כל הכבוד!
07/04/2015 | 20:15
38
לצערי כרגע עסוק במשחקים אחרים אבל מגניב לראות שמשחקים כאן מרוצללים!
לצפיה ב-'פרוייקט 30 חוזר'
פרוייקט 30 חוזר
06/04/2015 | 22:16
1
37
עקב סיבות אישיות היינו בהפסקה ארוכה מהמשחק. הנה סיכום המפגש שאחרי החזרה.
לצפיה ב-'מעולה! תודה על השיתוף!'
מעולה! תודה על השיתוף!
07/04/2015 | 20:17
7
לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח|חגשמח|
02/04/2015 | 13:49
10
גולשים יקרים,
|@|רצינו לספר לכם שחג האביב הבא עלינו לטובה, מלווה בהתרגשות רבה גם מבחינתנו:
יחד עם עונת הפריחה והצמיחה, גם אנחנו בתפוז עוברים שינוי מהותי והתחדשות, אותו תרגישו גם אתם בקרוב.

ועד אז - חג פסח כשר ושמח לכם ולבני משפחותיכם|!|
אוהבים,
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'שלום יש לי שאלה בקשר למ"ת פה בפורום'
שלום יש לי שאלה בקשר למ"ת פה בפורום
19/03/2015 | 14:55
6
83
שלום לפני שנתיים בררתי ויצא לי שיש פה בפורום משחקי תפקידים בסגנון "חופשיטה"
דהיינו לא מהספר של מו"ד או מספר חוקים אחר
אלא כללים בסיסיים שהשה"ם קובע והשחקנים הולכים על פיהם ורק על פיהם
אשמח לדעת אם רץ כזה משחק או אם יש משהו שאוכל להצטרף אני מבטיח להיות זמין ולהגיב לפחות כמה פעמים ביום
תודה אשמח לתשובה
לצפיה ב-'אם אתה מחפש משחקים כאלה'
אם אתה מחפש משחקים כאלה
19/03/2015 | 21:32
2
69
סביר יותר להניח שתמצא בקבוצת Israeli Roleplayers בפייסבוק. מעבר לעובדה שהיא קבוצה משמעותית יותר פעילה, שם גם יש יותר אנשים שמשחקים בסגנון הזה.
לצפיה ב-'אכפת לך'
אכפת לך
23/03/2015 | 01:09
1
39
אכפת לך לתת לי לינק? לא הבנתי בדיוק לאן אתה מכוון אותי..
ותודה
לצפיה ב-'אין לי גישה לפייסבוק מהמחשב הזה'
אין לי גישה לפייסבוק מהמחשב הזה
23/03/2015 | 09:23
45
פשוט תיכנס לפייסבוק וחפש את הקבוצה "שחקני תפקידים בישראל" (שינו לה את השם לפני יומיים).
לצפיה ב-'בעבר שיחקתי המון חופשיטה במייל'
בעבר שיחקתי המון חופשיטה במייל
22/03/2015 | 23:20
2
52
בעבר = במאה שעברה (1998 בערך). המון משחקי מייל ביקום של בבילון 5 ומלחמת הכוכבים. זה נחמד אבל שונה מאוד ממשחקים כמו מבוכים ודרקונים, בעיקרון כתיבת סיפור משותפת...
לצפיה ב-'אתה אולי יודע'
אתה אולי יודע
23/03/2015 | 01:10
1
43
אל חברים שלך או קבוצה אחרת שמשחקת במייל או בכל מקום אחר בסגנון חופשיטה?
אם כן אשמח את תגיד לי איפה
או שתפנה אותי למשהו שיודע
לצפיה ב-'כרגע לא מכיר קבוצה לצערי'
כרגע לא מכיר קבוצה לצערי
23/03/2015 | 09:00
22
לצפיה ב-'הכבשן: פרויקט גמדי לעידוד יוזמה בתחום התוכן בעברית'
הכבשן: פרויקט גמדי לעידוד יוזמה בתחום התוכן בעברית
15/03/2015 | 11:46
11
56
מתוך המולת גיצים ומכות פטיש, אנחנו מכריזים על "הכבשן"!

הכבשן הוא פרויקט גמדי המיועד למי שמעונין לפתח ולהוציא לאור תוכן משחקי חדש או תרגום לעברית של משחק קיים. הוא כולל פגישות עיצוב עם צוות הפודקאסט בכל שלבי הפיתוח, תקציב של יותר מ-2,000 ש"ח, ותמיכה שלנו בפרסום המוצר הסופי. 
פרטים נוספים בקישור הזה.

גולן, אני יודע שיש לך כבר לא מעט ניסיון עם חברות קטנות בחו"ל, ואשמח להיעזר בך במידה ולבעל הפרויקט שיבחר יהיו שאיפות לחו"ל.
לצפיה ב-'אשמח לעזור!'
אשמח לעזור!
15/03/2015 | 12:01
5
30
והרעיון מאוד מגניב, חומר בעברית מאוד נחוץ. אם לא הייתי עסוק כבר בכמה פרויקטים כבדים הייתי מציע בעצמי תרגום לעברית של אחד ממשחקי התפקידים לשחקנים צעירים (יש למשל לגילאי 5-10) שזו נישה שלדעתי יכולה מאוד להצליח אך שאין לה משחק מתאים בעברית. אבל בינתיים אני עסוק בפרויקט הכבד מאוד של תרגום כוכבים אין-ספור לעברית עבור העמותה... (וכן ברברי כובש מלך באנגלית ל-ACKS ואולי גם להוציא שוב את הספר שלי OUTER VEIL לTRAVELLER בדפוס).
לצפיה ב-'מסכים לגמרי'
מסכים לגמרי
16/03/2015 | 10:35
4
31
הייתי שמח אם מישהו יגיש הצעה לתרגום משחק תפקידים לצעירים, זה באמת נישה חסרה.
בהצלחה בתרגום - ושתדע שאתה כבר רשום להנחות לנו (הגמדים) משחק הדגמה לצרכי סקירה שלנו, כשזה יהיה מוכן.
לצפיה ב-'מעולה אכן אנחה לכם!'
מעולה אכן אנחה לכם!
16/03/2015 | 12:23
27
ייתכן ואחרי שאתפנה מהפרויקטים הנוכחיים אצור קשר עם היוצרים של משחק כזה לצרכי תרגומו.
לצפיה ב-'הייתי שמח לעשות את זה'
הייתי שמח לעשות את זה
19/03/2015 | 10:14
2
23
אם היה לי זמן לתרגם ספר. בדיוק קניתי את Little Wizards, שראיתי בכמה ביקורות על משחקים לילדים שמגדירים אותו כמשחק הילדים האולטימטיבי.
לצפיה ב-'קניתי PDF של משהו בשם HERO KIDS'
קניתי PDF של משהו בשם HERO KIDS
19/03/2015 | 12:05
1
20
שיטה פשוטה וחמודה למשחק תפקידים שדורשת מעט מאוד ידע בקריאה (למעשה בעיקר יכולת לספור ברגע שמבוגר מסביר לילד את היכולת המיוחדת של הדמות) וידע בסיסי מאוד בחשבון (שוב, בעיקר יכולת לספור).
לצפיה ב-'עוד לא התעמקתי בקוסמים קטנים'
עוד לא התעמקתי בקוסמים קטנים
19/03/2015 | 17:23
27
אבל מה שאהבתי בו הוא שלא מדובר בעוד משחק עם מכניקה פשוטה. מעבר לזה שאין במכניקה דברים כמו נקודות פגיעה או מוות, הפלאף עושה רושם של מותאם לילדים, אבל שוב - טרם התעמקתי.
לצפיה ב-'כל הכבוד על היוזמה...'
כל הכבוד על היוזמה...
16/03/2015 | 08:40
1
27
הממממ.... נראה.... טוב....

נחשוב על זה, אם יהיה משהו, נודיע.

וכמובן, נשמח על כול פרסום של משהו שיצא בפורום הזה !
לצפיה ב-'בכיף, ובהחלט יפורסם!'
בכיף, ובהחלט יפורסם!
16/03/2015 | 10:35
8
לצפיה ב-'מקווה שכבר פנו אליכם בנוגע לפרויקטים'
מקווה שכבר פנו אליכם בנוגע לפרויקטים
27/03/2015 | 17:33
2
10
לצפיה ב-'כן, כבר קיבלנו שתי פניות בינתיים'
כן, כבר קיבלנו שתי פניות בינתיים
27/03/2015 | 17:35
1
21
אבל מקווים לעוד.
לצפיה ב-'שמח לשמוע!'
שמח לשמוע!
27/03/2015 | 17:36
9
לצפיה ב-'ברברי, כובש, מלך (עולם המערכה שלי למו"ד 5) - המשך'
ברברי, כובש, מלך (עולם המערכה שלי למו"ד 5) - המשך
05/03/2015 | 22:05
3
50
לצפיה ב-'שפות'
שפות
05/03/2015 | 22:06
48
מרבית בני כנעאהו דוברים כינעאהן, שהיא השפה "המדוברת" בעולם זה. יש לה כתב אלפבתי המהווה חידוש שאומץ בידי הארצות השכנות של אניום וקדאר ואף בידי פשוטי העם של סקארה הישנה מאחר וקל בהרבה ללמוד לכתוב ולקרוא את הכתב האלפביתי מאשר את כתב החרטומים של הסקארית הגבוהה. (במונחי "מטא-משחק", השפה הזו דומה לשפות השמיות המערביות כמו למשל עברית קדומה וארמית).

בני עיניום דוברים בשפה העניומית, אחותה הקרובה של שפת כינעאהן. דובר קינעאהן יבין משפטים פשוטים יחסית הנאמרים בעניומית בבדיקת תבונה בדירוג קושי 10 ולהפך. השפה העניומית משתמשת באלף-בית של קינעאהן ללא שינוי מהותי (במונחי "מטא-משחק", השמות בשפה הזו ישמעו דומים לאלו ממסופוטמיה ובייחוד האכדיים, אך השפה עצמה נשמעת דומה לשפות שמיות מערביות).

בני-האנוש מקדאר דוברים בקדארית שהיא קרובה לכינעאהן אך רחוקה ממנה יותר מאשר העיניומית. הקדארית משתמשת באלף-בית של קינעאהן. דובר קינעאהן או עניומית יבין משפטים פשוטים יחסית הנאמרים בקדארית בבדיקת תבונה בדירוג קושי 15 ולהפך. (במונחי "מטא-משחק", שפה זו נשמעת דומה לערבית).

לאנשי-השממית מקדאר שפה משלהם הנשמעת כשילוב של ציוצים, צקצוקי לשון ו"קליקים". כתביה הדתיים של תרבות זו עושים שימוש בגרסה משונה של כתב-החרטומים הסקארי וכתביה החילוניים משתמשים באלף-בית שנגזר מזה של כינעאהן.

לסקראה שתי שפות - סקארית גבוהה וסקארית עממית. סקארית גובהה היא שפתם של הכוהנים, בני-המלוכה והמכשפים, ומכשפים רבים בארצות אחרות עושים אף הם שימוש בשפה זו. היא עושה שימוש בכתב-חרטומים מסובך במיוחד שקשה מאוד ללומדו. סקארית עממית מדוברת בידי מרבית פשוטי העם בסקארה והיא עושה שימוש באלף-בית של קינעאהן. (במונחי "מטא-משחק", שפה זו דומה לשפה המצרית העתיקה).

הלטאישים בני פונט וכן המיעוט האנושי שם משתמשים בשלוש שפות - השפה הירוקה (שפתו של העם), השפה האדומה (שפתן של הכוהנות) והשפה הכחולה (שפתם של המכשפים). כל שלושת השפות הללו חולקות את אותה מערכת הירוגליפים. (במונחי "מטא-משחק", שפה זו תישמע בכלליות כנאוואטל - קבוצת השפות האצטקיות).

בני-האנוש והלטאישים המתגוררים במאלה מדברים במאלית, שפה הקשורה קשר רחוק לשפה הירוקה. לשפה זו אין מקבילה כתובה, אם כי מעט מבני מאלה היודעים קרוא וכתוב דוברים את השפה הירוקה של שכניהם מצפון וכותבים בה.

המבקרים דוברים שפה משונה משלהם ולה כתב הירוגליפי משונה אף יותר. היא אינה קשורה לאף שפה אחרת בעולם זה.

לאנשי-החרק שפה משלהם הנשמעת כאוסף של חריקות ו"קליקים", אך הם גם מסוגלים לדבר בשפות אנושיות (אם כי במבטא מוזר). לשפה זו לא הייתה במקור מקבילה כתובה אך כיום כותבים אותה באלף-בית של קנעאהו.

יש עוד שתי שפות נוספות בעולם זה - נחשית, ששימשה בעידנים הקדומים את אנשי-הנחש וכיום היא נדירה ביותר לאחר שאלו מוגרו בידי הלטאישים לפני אלפי שנים והמשתמשת בכתב פיקטוגראפי משלה, ולשון-תוהו שבה משתמשים אנשי-מפלץ וחברי-כתות למיניהם הסוגדים לתוהו האפל, שכותבים אותה בגרסה מפושטת של הפיקטוגרפים של אנשי-הנחש המתים.
לצפיה ב-'לטאישים - גזע לדמויות שחקן'
לטאישים - גזע לדמויות שחקן
09/03/2015 | 21:09
1
23
הלטאישים - יצירי-כפיהם של אנשי-הנחש הנתעבים שמרדו בהם וירשו את מלכותם - הם הגזע השני בתפוצתו בעולם המוכר. אנשי-הנחש יצרו בכשפיהם את הלטאישים תוך שילוב של איש-נחש עם לטאת כוח-מים, וייעדו אותם להיות עבדים, בשר-תותחים ועולה לאלוהי התוהו שלהם. אך בהשראת הנביאה טלינה, עליה השלום, הלטאישים מרדו באדוניהם והשיגו את החירות הנכספת תחת שלטון החוק והסדר של האם-הנאצלת. אף שמלכות-הלטאה הנשגבת נותצה לפני אלפי שנים עם בוא האדם, בפונט שבדרום הרחוק והמבורך בגשמים הם עודם מחזיקים בערי-מדינה תוססות. הגדולה שבהן היא סיבולה - עיר-הזהב המופלאה שסוחריה האנושיים של כנעאהו מוכנים להסתכן בים הבוגדני או במדבר-ציה חרוך-שמש בכדי להגיע לשווקיה הנהדרים והשופעים כל-טוב. הלטאישים נפוצים בכל העולם המוכר ממאלה בדרום ועד כנעאהו בצפון והם שניים במספרם רק לבני-האנוש.

בני הביצה ויער-העד
הלטאישים נראים כמו לטאות כוח-מים בדמות אדם, עם ראש המכיל מוח שאינו נופל בחריפות שכלו מחריפות השכל האנושי ועם זנב ארוך ועבה מאחור. רגליהם וידיהם מצוידות בטופרים ובפיהם עטור-השיניים לשון מפוצלת. עיניהם על פי רוב צהובות, כתומות או אדומות וצבע עורם נע מירוק כהה דרך ירוק-חום וחום-זהב לכתום או אף אדום. גובהם הממוצע הוא כמטר ושמונים (זכר) או מטר ושישים (נקבה) לא כולל זנב של עוד כמטר מאחוריהם ומשקלם נע בין 100 קילוגרמים בממוצע (זכר) לבין 80 קילוגרמים בממוצע (נקבה). גופם שרירי וחסון. דמם חם בניגוד לדמן של לטאות רגילות (אם כי הם מתעבים את הקור וחובבים חום ולחות) והם אוכלי-כל, אם כי חיבתם נתונה לדגים. הלטאישים זכו לעור קשקשי עבה יחסית ואינם נדרשים לבגדים באקלים חם ותחת זאת מתהדרים בתכשיטים מוזהבים; באקלים קר, או לחילופין במדבר היבש הם ילבשו על פי רוב לבוש רפוי וארוך, כמעין גלימות עם כיסוי ראש ובצאתם למלחמה יעטו שריון.

אין מקום בו הלטאיש חש בו בבית כמו בביצה חמה ומהבילה. עם זנב הבנוי כמשוט וגוף חלקלק, הוא שוחה כמו דג במים ומסוגל לעצור את נשימתו לזמן ממושך. גם ביערות-העד העבותים של מאלה הרחוקה, הלטאישים מסתדרים היטב בלחות היוקדת ואל מול ענני החרקים העוקצים שרבים מהם אינן מסוגלים לחדור את עור-הקשקשת של הלטאיש. בפונט מולדתם, הלטאישים הפכו את הביצות ויערות המנגרובים לארץ פורחת של שדות, מטעים ובריכות-דגים. הם רתמו את גדולי הדינוזאורים של ארצם למלאכת החקלאות והבנייה ובנו ערי-אבן אדירות ונהדרות המשופעות בפירמידות ובכיכרות פתוחים.

ערי מדינה עצמאיות אך מסוכסכות
האוכלוסיה הגדולה ביותר של לטאישים בעולם המוכר חיה בפונט ונחלקת בין שלוש ערי-מדינה גדולות ומפוארות שקמו על חורבותיה של מלכות-הלטאה האדירה שנפלה לפני עידנים. הגדולה בהן היא סיבולה הזהובה שעושרה גדול לאין-שיעור ושווקיה העמוסים בכל טוב נפרשים לכל כיוון שהעין יכולה לראות. מצפון לה שוכנת עיר השמש החרמשית הקטנה ממנה. שתי הערים הללו סוגדות לאישצ'אלה הסדרית ומכניסות-אורחים לסוחרים ולנוודים. ממזרח להם עומדת כשן עקורה ומדממת על גדת האגם הגדול של הירח השקוע שבה מוקרבים לטאישים ובני-אנוש לאלוהי התוהו הנתעבים על ראש הפירמידה הגדולה. שם עוסקים הלטאישים, כאמור, בחקלאות ומנצלים את המים המצוים בשפע ואת הגשמים התדירים בכדי לגדל תפוחי אדמה מתוקים, תירס, פלפלים, עגבניות, קקאו והרבה, הרבה דגים לצד דינוזאורים המשמשים בעיקר כבהמות עבודה וכמזון לעת-צרה. מרביתם איכרים ומיעוט גדול באוכלוסייתם סוחרים ובעלי-מלאכה של העיר. לוחמיהם נחלקים למסדרים שכל אחד מהם הולך בדרכו של טוטם אחר.

הלטאישים המתורבתים חיים במולדתם במשפחות מורחבות בהן שולטת אם המשפחה וסביב ביתה נבנים בתי בנותיה ובניה הרבים. מבני הטיט והאבן של הלטאישים מתכנסים לכפרים במרכז השדות והבריכות של אזור-הכפר של פונט. בראש החברה עומדות הכוהנות של אישצ'אלה ההולכות בדרכה של הנביאה טלינה עליה השלום ועובדות את האלה. שם הן זובחות בפני אישצ'אלה ומעלות לעיולה את מיטב הדגים, חרקי-הענק והדינוזאורים. בעבר שלטו הכוהנות בפונט ביד רמה, אך כיום הכוהנת הגדולה מולכת רק על סיבולה ואילו בעיר השמש החרמשית שולטת מלכה-לוחמת בעוד שעיר הירח השקוע נתונה בטלפיה נוטפי-הדם של מכשפת-הלטאה התוהנית, מנאטשו. הערים מצוית במצב מתמיד של מתיחות ביניהן ולעיתים קרובות פורצות ביניהן מלחמות.

תרבות עתיקה של חיים בצוותא
הלטאישים חברתיים מאוד - הם נהנים מחברת בני-מינם, ואף מחברת בני-אנוש. החיים האידיאליים עבור הלטאיש הם חיי-הקהילה במשפחה המורחבת (בפונט) או בשבט (במאלה) והם מעריכים את חברתו של הזולת. את זמנם הם מעבירים במשחקים שונים, כולל משקי כדור (הלטאישים מפיקים גומי מעצי-גומי הצומחים בפונט ובמאלה ומהגומי ניתן ליצור כדורים למשחק) ומספרים סיפורים זה לזה. בנוסף לחברתו של הזולת הם מעריכים את חירותם, זו שנרכשה בדם כשהנביאה טלינה עליה השלום הנהיגה אותם להדיח את אנשי-הנחש התוהניים ולהחליפם בשלטון הסדר והצדק של אישצ'אלה.

בעיני בן-האנוש הממוצע בכנעאהו, הלטאישים (לפחות הסדריים שבהם) מאוד דתיים. בן-האנוש זובח לאליו, לכל אל במועדו או כאשר רוצים לזכות בטובתו או לפייסו כשהוא זועם. הלטאיש לעומת זאת הולך בדרכה של אישצ'אלה וממלא את מצוותיה. את חגיה הוא חוגג וזכרה של הנביאה עליה השלום שגור על שפתיו. הוא מתעב את התוהו ולוחם להדברתו בלהט קדוש כפי שעשתה המביאה עליה השלום שהוציאה את עמה מעבדות לחירות. להכות במשעבדים ולשפוך את דמם - זו מצוות האלה ואין שמחה (לדעת הלטאיש) כשמחת העבד שקם על אדוניו ופרע ממנו חוב דמים ונקם.

אז איך משחקים לטאיש?
כשאתה משחק לטאיש, שים לב לשתי תכונות עיקריות של הגזע מבחינת אופי והתנהגות - חברתיות ואדיקות דתית. ראשית כל, הלטאיש הוא חברתי - הוא מאוד נהנה מחברתו של הזולת, בין אם הוא לטאיש ובין אם הוא בן גזע אחר. לטאישים הם לא תמיד מנהיגים טובים, אבל מסתדרים טוב בסיטואציות חברתיות. זה גזע שחי בחמולות גדולות וסביר להניח שדמותך גדלה יחד עם הרבה אחים-לקן ורגילה לחיות עם הרבה שותפים. באופן כללי דמותך תיכנס במהירות לאינטראקציה חברתית עם דמויות ידידותיות ותסתדר טוב בארגונים גדולים ואנפים. בנוסף לכך, הלטאיש נוטה לשבטיות מסוימת - הוא תמיד ירצה להשתייך לקבוצה זו או אחרת, בין אם קבוצת הרפתקנים ובין אם סיעה כלשהי בעולם המערכה. כך שכדאי לשחק אותו חברותי ובטוח בעצמו יחסית באינטראקציות חברתיות ובסביבה בה יש דמויות רבות נוספות.

תכונת אופי נוספת היא שלטאישים נוטים לקחת את הדת שלהם מאוד ברצינות. בני-אנוש ניגשים בהרבה מקרים לאליהם באופן תועלתני יחסית - מפייסים אל זועם בזבח או מעלים עולה בכדי לזכות בחסדיו של האל; יש להם אלים רבים והם יעבדו כל אחד מהם לפי הצורך. הלטאיש לעומת זאת כמעט תמיד יעבוד את אישצ'אלה - אלה מונותאיסטית סדרית מאוד שבין מצוותיה יש גם ציווי ללחום בתוהו בכל מקום וכן להפיץ את האמונה בה לאחרים. בעוד שלטאישים יהיו על פי רוב סובלניים יחסית לדתות אליליות של בני גזעים אחרים, זה לא ימנע מהם להטיף את דתם ל"כופרים". מצד שני, לטאיש תוהני (מרושע במידת מה לכל הפחות) יסגוד באדיקות לאליהם העתיקים של אנשי-הנחש המתים וימהר להקים כתות מיסתריה עבורם.

שמות של לטאישים
ללטאיש יש על פי רוב שם פרטי, ושם משפחה מורחבת (או שבט). למשל "קווציפלי משבט סיטאלי".

שמות זכרים: קווציפלי, סיפאקטילי, שוצ'יפפה, איצל, שיפיל, יאואטל, מומוצלי, אטצלי, קיפקטלי, קווהוטלי, קואישטלי, נוצ'האוטל, צ'ימלפופוקה, מזאטל, טלנטלי, מוקוויהיש, מלינאלי, אשואשאסה, טליטקה.

שמות נקבות: צ'יהואטן, קוהשוצ'ה, נאיה, טלשטילי, טונלנן, טלינה, אלושוצ'יטל, שלאנה, סיטללמינה, נלאנה, שוצ'יקווטצל, מיזקוושיאל, ננאטל, שוצ'יטל, מזטאל, טפין, אקאטל, אלוויה, סויסאטל, זלזין, נלי, טלאל
לצפיה ב-'לטאישים המשך - מאפייני הלטאישים'
לטאישים המשך - מאפייני הלטאישים
09/03/2015 | 21:10
12
תוספות לתכונות: תכונת הכוח שלך עולה ב-2 ותכונת הכריזמה ב-1.

גיל: לטאישים מסוגלים לזחול בתוך שעות מבקיעתם מהביצה, ללכת בתוך כחצי שנה והם מגיעים לבגרות מלאה בגיל 15 שנה. בתנאים אידיאליים הם יגיעו לגיל 70-80 שנה.

נטייה: מרבית הלטאישים נוטים לסדר וסוגדים לאישצ'אלה, מיעוטם תוהניים (ומרושעים) ועובדים את אלי התוהו המרושעים.

גודל: ללטאיש הממוצע מאסת שריר עדיפה על זו של האדם הממוצע, גובהו כ-180 ס"מ (זכר) או כ-160 ס"מ (נקבה) ומשקלו הממוצע הוא כ-100 קילוגרמים (זכר) או 80 קילוגרמים (נקבה). גודלך הוא בינוני.

מהירות: מהירות ההליכה הבסיסית שלך היא 30 רגל.

אדיקות דתית: שמעת מפי הכוהנות סיפורים ומשלים רבים אודות אישצ'אלה המבורכת ולמדת את תורתה כנדרש מלטאיש ואתה זוכר בעל-פה את הסיפורים על הנביאה טלינה עליה השלום ועל האויב הנורא - כוחות התוהו. כאשר אתה מבצע בדיקת חוכמה (דת) בנוגע לאמונה באישצ'לה או לכתות התוהו (הקשורות לאנשי-הנחש הארורים), אתה נחשב למיומן בבדיקה זו וכן זוכה להוסיף כפליים מתוסף השליטה שלך לבדיקה זו.

כמו דג במים: יש לך מהירות שחייה של 30 רגל ואינך נזקק לבדיקות אתלטיקה בשחיה למעט למקרי קיצון (למשל, שחייה נגד זרם חזק או במים סוערים). אתה מסוגל לעצור נשימתך עד ל-10 דקות ולפעול כרגיל בזמן זה.

טפרים: ברשותך טפרים המסוגלים לגרום ל-1ק3 נזק חותך גם כשאינך חמוש בנשק אחר (לעומת 1 נזק חובט אצל בני-אנוש שאינם חמושים). אם אתה משחק נזיר, תקבל במקום זאת תוסף של 1+ לנזק כשאתה משתמש באומנויות הלחימה שלך ללא נשק.

עור הלטאה: כשאינך לובש שריון, דירוג השריון שלך עומד על 11 + מתאם הזריזות שלך. אם אתה משחק ברברי, דירוג השריון שלך כשאינך לובש שריון עומד על 11 + מתאם הזריזות שלך + מתאם החוסן שלך. אם אתה משחק נזיר, דירוג השריון שלך כשאינך לובש שריון עומד על 11 + מתאם הזריזות שלך + מתאם החוכמה שלך.

שפות: אתה יודע לדבר, לקרוא ולכתוב בכינעאהן ("מדוברת" אנושית מכנעאהו) ובשפה הירוקה של הלטאישים. כוהנות ידעו גם את השפה האדומה ומכשפים, כושפים ואשפים גם את השפה הכחולה.
לצפיה ב-'הקרנות של "החבורה האחרונה" בפורים'
הקרנות של "החבורה האחרונה" בפורים
02/03/2015 | 15:26
1
46
החבורה האחרונה, סרט הפנטזיה\הומור הישראלי המקורי עליו דיברנו בפודקאסט כשהוקרן לראשונה (בסוכות), מגיע לשתי הקרנות נוספות בפורים, בסנימטק תל-אביב. זוהי הזדמנות נדירה לצפות בו, ולתמוך ביוצרים חובבי הז'אנר!
ההקרנה הראשונה ביום רביעי ה-4 במרץ, ערב פורים, בשעה 22:30. ההקרנה השנייה ביום שבת ה-7 במרץ, בשעה 16:00. ניתן לרכוש כרטיסים לכל אחת מההקרנות באתר סינמטק תל-אביב (הפרטים בקישור).

לצפיה ב-'תודה רבה על המידע!'
תודה רבה על המידע!
03/03/2015 | 11:20
16
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
22/02/2015 | 18:58
8
85
אני חדשה כאן באה מתחום של משחקי הלוח. 

אשמח להצטרף לקבוצה בירושלים.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה!'
ברוכה הבאה!
25/02/2015 | 16:05
46
אני אישית באזור של רחובות ותל-אביב\הרצליה, מקווה שיש כאן מישהו מירושלים. כדאי שגם תנסי את הקבוצה Israeli Roleplayers בפייסבוק.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה !'
ברוכה הבאה !
01/03/2015 | 09:13
3
37
שתי הערות :
1. בנוסף ל israeli roleplayers בפייסבוק, יש את הפורום של הפונדק ( אני בטוחה שאת  מכירה אותו ) שיעודי לדברים האלו..
2. נהוג לציין בבקשות האלו - מקום מגורים ( שציינת, כל הכבוד ) , גיל והאם את ניידת .

ועוד הערה, את geex  את מכירה ?
לצפיה ב-'מה זה geex?'
מה זה geex?
01/03/2015 | 21:49
2
20
לצפיה ב-'חנות משחקים בירושליים '
חנות משחקים בירושליים
02/03/2015 | 08:45
1
35
שגם מנסה להיות מקום מפגש ( ואני כותבת מנסה פשוט כי מעולם לא הייתי שם - יכול להיות שאני מדברת עם הרוח החיה של המקום ולא יודעת את זה )

הנה דף הפייסוש שלהם :

https://www.facebook.com/pages/GEEX-%D7%9B%D7%9C-%...
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
02/03/2015 | 08:56
9
לצפיה ב-'תודה על ההמלצות'
תודה על ההמלצות
05/03/2015 | 01:44
1
29
אני בת 39 
גיקס זה פחות מתאים לי....... מחפשת מקום ללא כוונות רווח רק לשחק בשביל הכיף, 
אני ותיקה בתחום של משחקי לוח ויש לי אוסף ממש רציני לאחרונה יצא לי לשחק משחק תפקידים בפעם הראשונה ומאוד רוצה לשחק עוד :)
בקיצור אם אתם מכירים קבוצה של אנשים נחמדים שמעוניינת לצרף שחקית אז אני מממש אשמח.

לצפיה ב-'הכוונה בלהפנות אותך לשם הייתה '
הכוונה בלהפנות אותך לשם הייתה
08/03/2015 | 11:24
30
שאולי תנסי להתארגן שם על קבוצה

נראה אם משהו יזוז אצלינו, חשבנו לחזור לשחק מתי שהו.
לצפיה ב-'איזה יופי! אנחנו מחפשים שחקנים'
איזה יופי! אנחנו מחפשים שחקנים
17/03/2015 | 21:11
44
אנחנו משחקים פנטזית חרבות וכשפים (יותר ברברים, אמזונות, כשפים אפלים ונזירי קונג פו מאשר גמדים, אלפים וחרבות קסומות, דמויות מונעות יותר על בסיס אינטרסים אישיים מאשר אידיאלים גבוהים), אנחנו בסביבות גיל השלושים, לא דרוש ניסיון, סגנון המשחק הוא קליל - בלי הרבה דרמה וטקטיקה, הרבה אקשן בתוך המשחק ובירה וצחוקים מחוצה לו. אם את מעונינת לשחק איתנו, או בעוד פרטים צרי קשר באימייל:  sandchicken@gmail.com
גיא
לצפיה ב-'שובו של פרוייקט 30'
שובו של פרוייקט 30
22/02/2015 | 12:13
3
34
שחקן אחד עזב (אבל דמותו עדיין איתנו עד שתהיה הזדמנות להעיף אותה), שחקנית חדשה מצטרפת (כרגע לתקופת ניסיון). חוץ מזה, היה מפגש מגניב באופן כללי.

לצפיה ב-'קורה בעניין את העדכונים. '
קורה בעניין את העדכונים.
25/02/2015 | 16:06
2
8
לצפיה ב-'היום התחלתי לעבוד גם על הוויקי'
היום התחלתי לעבוד גם על הוויקי
25/02/2015 | 21:07
1
20
למרות שרובו יהיה בעיקר קיבוץ של כל מיני מקורות מידע על גרייהוק, לפחות בשלב זה יהיה בו מעט מאוד חומר מקורי.
לצפיה ב-''
01/03/2015 | 07:48
6
לצפיה ב-'פרוייקט 30 - זחילות וציורים'
פרוייקט 30 - זחילות וציורים
11/02/2015 | 23:57
8
52
עבר שבוע מהמפגש האחרון של הקבוצה שלי אבל רק עכשיו עדכנתי את היומן.
הסיבה לעיכוב - המתנתי למאייר ממנו ביקשתי שיצייר סצינה שהייתה פשוט מוצלחת מדי בשביל להישאר בתוך ראשי המשתתפים.
המפגש הזה היה זחילת מבוך כך שייתכן שמדובר בסיכום מעט פחות מגניב מהרגיל, אבל אין מה לעשות - זחילת מבוך היא חלק מהחיים בגרייהוק.

לצפיה ב-'איך מאורגן נושא האיורים?'
איך מאורגן נושא האיורים?
14/02/2015 | 20:45
5
23
האם אתה משלם על כל איור? או שמצאת מתנדב? כי לי יש דברים בעולם\קמפיין שלי שהייתי שמח אם מישהו היה מאייר...
לצפיה ב-'בינתיים יש רק איור אחד'
בינתיים יש רק איור אחד
17/02/2015 | 00:52
4
19
וכמובן ששילמתי עליו. למה שמישהו יתנדב לעבוד בשבילי?
לצפיה ב-'לפעמים בתחום משחקי התפקידים יש התנדבות לאיור'
לפעמים בתחום משחקי התפקידים יש התנדבות לאיור
18/02/2015 | 15:15
3
14
לצפיה ב-'אני לא בטוח שזו התנדבות ולא פולניות'
אני לא בטוח שזו התנדבות ולא פולניות
19/02/2015 | 08:06
2
18
כן, יש לפחות מאיירת אחת בקהילה שאני בטוח שאם הייתי מבקש ממנה הייתה מאיירת לי את זה, אבל זה בגלל שבעיני הרבה אנשים אמנות לא נתפסת כעבודה, אז אנשים לא מרגישים לא נעים לבקש מאמנים שיעשו דברים שהם גובים עליהם תשלום. היית מבקש ממתכנת שיכתוב לך קטע קוד קצר בחינם? היית מבקש ממנקה שיבוא לנקות לך את השולחן, לא את כל החדר, רק השולחן, בחינם? מבקש מטבח סנדוויץ', לא משהו מורכב, סתם לחם עם שוקולד, בחינם? לא? אז למה לבקש מצייר ציור בחינם?
לצפיה ב-'אני משלם על איורים כשיש לי צורך בהם.'
אני משלם על איורים כשיש לי צורך בהם.
19/02/2015 | 10:25
1
17
אבל זכורים לי לא מעט מקרים בקהילת האולד-סקול שאנשים התנדבו לאייר חומרים כדי לקדם את התחביב.

על פי רוב לא מדובר בזה שאדם מבקש משהו בחינם אלא שאדם מציע משהו כתרומה.

בדיוק כמו שאני מתרגם את "כוכבים אין-ספור" בשביל העמותה למשחקי תפקידים בהתנדבות, אם זה היה בשכר הייתי גובה על זה סכום לא מבוטל של כסף (112 עמודים - אפילו במחיר "שמרני" זה עסק של אלפי שקלים). זה בשביל לקדם את התחביב - זאת למעשה תרומה שלי לעמותה.
לצפיה ב-'אם זו התנדבות שבאה בלי בקשה זה אחלה'
אם זו התנדבות שבאה בלי בקשה זה אחלה
19/02/2015 | 12:05
19
אבל יש הרבה מאוד אנשים שמבקשים מאמנים שיעבדו בחינם כי זה פשוט לא נתפס אצלם כעבודה. זה לא משהו שקשור לתחום באופן ספציפי.
לצפיה ב-''
15/02/2015 | 10:33
4
לצפיה ב-'אגב הלינק לבלוג שלך משום מה לא עובד...'
אגב הלינק לבלוג שלך משום מה לא עובד...
18/02/2015 | 15:17
7
לצפיה ב-'פרק ה-100 של על כתפי גמדים!'
פרק ה-100 של על כתפי גמדים!
28/01/2015 | 11:26
6
59
אהלן פורום תפוז! אני לא מעדכן כאן על בסיס קבוע, כי לדעתי הרוב מכירים אותנו, ומי שרוצה לעקוב, כבר עוקב. אבל עוד שבועיים פרק ה-100, ואנחנו מעוניינים שתשתתפו בו! בכך שתזרקו עלינו שטויות מטופשות.

1. המציאו פתגם גמדי עתיק ורב חשיבות.
2. הקליטו את עצמכם אומרים "פתגם גמדי עתיק אומר…", ולאחר מכן את הפתגם שלכם. 
3. שמרו כקובץ WAV או MP3, ושלחו לנו לכתובת gamadim@roleplay.co.il, עם הנושא "לכבוד פרק 100".

כל המשפטים הגמדיים העתיקים שיגיעו אלינו עד יום שישי, ה-6 בפברואר (כולל), יכנסו לפרק. אל תשכחו לציין את שמכם, כדי שנוכל להודות לכם!

לצפיה ב-'אשתדל להספיק השבוע'
אשתדל להספיק השבוע
31/01/2015 | 16:05
5
16
לצפיה ב-'והספקת? אני כן.'
והספקת? אני כן.
04/02/2015 | 07:57
4
33
שלחתי כמה פתגמים. זה הרגיש לי כמו חוקי הרכש הפרנגיים
לצפיה ב-'רק אני חשבתי על אלכוהול ומכות?'
רק אני חשבתי על אלכוהול ומכות?
04/02/2015 | 09:20
3
28
לא שלחתי, אבל אם הייתי שולח כנראה שזה היה משהו עם gutshaker, או אולי "אל תסתכל בקנקן כי בינתיים מישהו ייקח אותו וישתה לך את כל הבירה".
לצפיה ב-'עדיין לא מאוחר מדי'
עדיין לא מאוחר מדי
04/02/2015 | 10:02
2
17
לצפיה ב-'אבל אני גם לא מאזין של הגמדים'
אבל אני גם לא מאזין של הגמדים
05/02/2015 | 10:19
1
31
אני אפילו לא אשמע שמזכירים אותי.
לצפיה ב-'אבל תדע שאנשים אחרים שמעו אותך, ותרמת את '
אבל תדע שאנשים אחרים שמעו אותך, ותרמת את
11/02/2015 | 15:37
24
חוכמת הגמדים לעולם!

לצפיה ב-'פרוייקט 30 התעדכן שוב'
פרוייקט 30 התעדכן שוב
27/01/2015 | 08:37
1
24
והפעם - המקדש המקומי מותקף מכיוון בלתי צפוי!
לצפיה ב-'מעולה!'
מעולה!
31/01/2015 | 16:03
4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ