לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום מורים
כללים לגולש/ת המתחיל/הלפני שתשקעו בגלישה, נודה לכם אם תקראו בעיוןאת הכללים הבאים, למען הסדר הטוב.הפורום פתוח בפני כולם, ולמרות שהוא פורום מורים, תוכלו לפגוש כאן גם הורים, תלמידים, מנהלים וגם אזרחים מן השורה שהחינוך בראש מעייניהם.כאן המקום להדגיש כי הפורום משמש במה לדיוניםבענייני חינוך והוראה, מקום לשיתוף חומרים שונים,ובכלל מקום בו נוכל לשתף ולחלוק עם עמיתים למקצועשאלות, לבטים, תהיות ועוד.הפורום מאד דינאמי ומשתנה מעת לעת,יש ימים בהם הוא זוחל לו בעצלתיים ויש ימים בהםנכתבים בו מספר דפים.אנו תקווה כי אט אט תתגבש לה קהילה חמה ותומכתמבין חברי הפורום. מה היינו רוצות לראות בפורום? Jאווירה של בית חם , פרגון , הקשבה , עזרה , התחשבות , הגנה , רגישות , ביטחון , הבנה ואהבה . יוזמות ורעיונות שונים לקידום הפורום יתקבלו בברכה. מה לא היינו רוצות לראות בפורום? שיפוטיות, ביקורתיות, עצות מגבוה, התנשאות, השתלחויות אישיות, ותוקפנות כלפי אחרים, קללות, גידופים, ציניות שמטרתה לפגוע, מניפולציות - כל אלו לא יתקבלו בשום אופן בפורום..כמה כללים והנחיות לגולשים החדשים שבינינו,וגם לוותיקים שבינינו לא יזיק לרענן את זכרונם. הפורום, כאמור, משמש גם במה לדיונים שונים.ככזה, מתפתחים בו לעיתים גם ויכוחים ומחלוקות.הדבר לגיטימי ,אך אנא שימו לב ללשון ההודעות! הודעות בשפה פוגעת , מעליבה ולא מכובדת תימחקנה . כל אנשי הפורום נמצאים כאן מרצונם החופשי. לכולם עיסוקים נוספים המונעים מהם להיות נוכחים בפורום תמידית, לכן אם לא קיבלתם תשובה או תגובה על הודעתכם, היו סבלניים, בבקשה. הניסיון מראה שהתשובות יבואו. אם בכל זאת לא ענו לכם, לא צריך להיפגע ולהסיק שיש למישהו משהו אישי נגדכם.לא תמיד יש לחברי הפורום מה לומר, וזה לגיטימי. ובאותו עניין:כתבתם הודעה, ביקשתם בקשה או התייחסות כלשהי. תנו לחברים הזדמנות לראות את הודעתכם ולהגיב.לא תמיד מגיעות התגובות לאחר מספר דקות. לפעמים זה קורה גם אחרי כמה שעות. לכן, כדאי להמתין ולהיות סבלניים,ולא להקפיץ את הודעתכם לראש הדף תוך מספר דקות. צירוף חומרים לפורום/ למאגר הקבציםחומרים המצורפים לפורום בצורת קבצים מועלים על ידינו למאגר, אך רצוי להעלות את הקבצים ישירות למאגר. רצוי כמובן לכווץ את הקובץ לפני העלאתו למאגר. הדרכה לכך ניתן למצוא באחד מקישורי הטאגליינס. שמירה על זכויות יוצריםפעמים רבות אנו נתקלים בבקשה של גולש/ת ליצירה מסויימת , או לחומרים כלשהם, וכתגובה לבקשה, מובאים חומרים שונים או יצירות ספרותיות שלא נכתבו ע"י הגולש שהעלה זאת. אנא, הימנעו מלהעלות לפורום/ למאגר חומרים שלא הייתם שותפים בכתיבתם.עקב זכויות יוצרים של כותבי החומרים/ היצירות אסור בשום פנים ואופן להעתיק את היצירות /החומרים (או חלקים מהם) להודעתכם! מה שכן אפשר (ואף רצוי) לעשות, הוא להכניס בהודעה קישור לאתר בו נמצאים חומרים שונים, או יצירות מבוקשות לטובת הגולש ששאל את השאלה. הודעה שתכיל בתוכה יצירה, שלא כתב כותב ההודעה עצמו, תימחק. שרשור הודעותמכיוון שמספר השרשורים בדף מוגבל ל- 15 הודעות ראשיות, כל הודעה ראשית חדשה שנפתחת דוחפת הודעה אחרת לדף השני, וכן דוחפת הודעה ישנה יותר לארכיון. על כן, לפני פתיחת הודעה חדשה, חפשו האם ישנו שרשור קיים שניתן לשרשר אליו את הודעתכם.חבל שהודעה שנכתבה לפני מס' דקות תגיע לדף הבא לפני שקיבלה מענה או התייחסות. חיפוש חומריםלפני שאתם פונים בבקשה לחומר כלשהו , היכנסו תחילה למאגר החומרים וערכו בו חיפוש.מאגר החומרים בנוי באופן מאד מסודר וקל להתמצאות, מחולק לקטגוריות שונות.לא מצאתם את מבוקשכם במאגר החומרים? אתם מוזמנים להפנות בקשה לחברי הפורום.כמו כן מומלץ לחפש בין דפי הפורום בחיפוש מתקדם חומרים שאתם מבקשים לפני פתיחת הודעה חדשה."לעתים יש לילד העשיר צעצועים רבים עד מאדובכל זאת משעמם ומעיק לו. לעיתים קרובות מכין לו הילד העני בעצמוצעצועים יפים בשבילו ובשביל חבריו כי מקלות, אבנים קטנות סמרטוטים וחוליש הרבה בעולם..."אנו מאמינות שעל ידי הפריה הדדית, נוכל לתרום ולהתרם כאחד.וזה יאפשר לכל אחד מאיתנו למצוא את השביל לילדים שאנו מחנכיםדור ההמשך.שמירה על כללי התנהגות בפורום תאפשר לנו לשמור על המקום הזהכל הערה והארה תתקבל בברכהשיהיה בהצלחה שלכם באהבה mazy ופנינה10

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מורים

כללים לגולש/ת המתחיל/הלפני שתשקעו בגלישה, נודה לכם אם תקראו בעיוןאת הכללים הבאים, למען הסדר הטוב.הפורום פתוח בפני כולם, ולמרות שהוא פורום מורים, תוכלו לפגוש כאן גם הורים, תלמידים, מנהלים וגם אזרחים מן השורה שהחינוך בראש מעייניהם.כאן המקום להדגיש כי הפורום משמש במה לדיוניםבענייני חינוך והוראה, מקום לשיתוף חומרים שונים,ובכלל מקום בו נוכל לשתף ולחלוק עם עמיתים למקצועשאלות, לבטים, תהיות ועוד.הפורום מאד דינאמי ומשתנה מעת לעת,יש ימים בהם הוא זוחל לו בעצלתיים ויש ימים בהםנכתבים בו מספר דפים.אנו תקווה כי אט אט תתגבש לה קהילה חמה ותומכתמבין חברי הפורום. מה היינו רוצות לראות בפורום? Jאווירה של בית חם , פרגון , הקשבה , עזרה , התחשבות , הגנה , רגישות , ביטחון , הבנה ואהבה . יוזמות ורעיונות שונים לקידום הפורום יתקבלו בברכה. מה לא היינו רוצות לראות בפורום? שיפוטיות, ביקורתיות, עצות מגבוה, התנשאות, השתלחויות אישיות, ותוקפנות כלפי אחרים, קללות, גידופים, ציניות שמטרתה לפגוע, מניפולציות - כל אלו לא יתקבלו בשום אופן בפורום..כמה כללים והנחיות לגולשים החדשים שבינינו,וגם לוותיקים שבינינו לא יזיק לרענן את זכרונם. הפורום, כאמור, משמש גם במה לדיונים שונים.ככזה, מתפתחים בו לעיתים גם ויכוחים ומחלוקות.הדבר לגיטימי ,אך אנא שימו לב ללשון ההודעות! הודעות בשפה פוגעת , מעליבה ולא מכובדת תימחקנה . כל אנשי הפורום נמצאים כאן מרצונם החופשי. לכולם עיסוקים נוספים המונעים מהם להיות נוכחים בפורום תמידית, לכן אם לא קיבלתם תשובה או תגובה על הודעתכם, היו סבלניים, בבקשה. הניסיון מראה שהתשובות יבואו. אם בכל זאת לא ענו לכם, לא צריך להיפגע ולהסיק שיש למישהו משהו אישי נגדכם.לא תמיד יש לחברי הפורום מה לומר, וזה לגיטימי. ובאותו עניין:כתבתם הודעה, ביקשתם בקשה או התייחסות כלשהי. תנו לחברים הזדמנות לראות את הודעתכם ולהגיב.לא תמיד מגיעות התגובות לאחר מספר דקות. לפעמים זה קורה גם אחרי כמה שעות. לכן, כדאי להמתין ולהיות סבלניים,ולא להקפיץ את הודעתכם לראש הדף תוך מספר דקות. צירוף חומרים לפורום/ למאגר הקבציםחומרים המצורפים לפורום בצורת קבצים מועלים על ידינו למאגר, אך רצוי להעלות את הקבצים ישירות למאגר. רצוי כמובן לכווץ את הקובץ לפני העלאתו למאגר. הדרכה לכך ניתן למצוא באחד מקישורי הטאגליינס. שמירה על זכויות יוצריםפעמים רבות אנו נתקלים בבקשה של גולש/ת ליצירה מסויימת , או לחומרים כלשהם, וכתגובה לבקשה, מובאים חומרים שונים או יצירות ספרותיות שלא נכתבו ע"י הגולש שהעלה זאת. אנא, הימנעו מלהעלות לפורום/ למאגר חומרים שלא הייתם שותפים בכתיבתם.עקב זכויות יוצרים של כותבי החומרים/ היצירות אסור בשום פנים ואופן להעתיק את היצירות /החומרים (או חלקים מהם) להודעתכם! מה שכן אפשר (ואף רצוי) לעשות, הוא להכניס בהודעה קישור לאתר בו נמצאים חומרים שונים, או יצירות מבוקשות לטובת הגולש ששאל את השאלה. הודעה שתכיל בתוכה יצירה, שלא כתב כותב ההודעה עצמו, תימחק. שרשור הודעותמכיוון שמספר השרשורים בדף מוגבל ל- 15 הודעות ראשיות, כל הודעה ראשית חדשה שנפתחת דוחפת הודעה אחרת לדף השני, וכן דוחפת הודעה ישנה יותר לארכיון. על כן, לפני פתיחת הודעה חדשה, חפשו האם ישנו שרשור קיים שניתן לשרשר אליו את הודעתכם.חבל שהודעה שנכתבה לפני מס' דקות תגיע לדף הבא לפני שקיבלה מענה או התייחסות. חיפוש חומריםלפני שאתם פונים בבקשה לחומר כלשהו , היכנסו תחילה למאגר החומרים וערכו בו חיפוש.מאגר החומרים בנוי באופן מאד מסודר וקל להתמצאות, מחולק לקטגוריות שונות.לא מצאתם את מבוקשכם במאגר החומרים? אתם מוזמנים להפנות בקשה לחברי הפורום.כמו כן מומלץ לחפש בין דפי הפורום בחיפוש מתקדם חומרים שאתם מבקשים לפני פתיחת הודעה חדשה."לעתים יש לילד העשיר צעצועים רבים עד מאדובכל זאת משעמם ומעיק לו. לעיתים קרובות מכין לו הילד העני בעצמוצעצועים יפים בשבילו ובשביל חבריו כי מקלות, אבנים קטנות סמרטוטים וחוליש הרבה בעולם..."אנו מאמינות שעל ידי הפריה הדדית, נוכל לתרום ולהתרם כאחד.וזה יאפשר לכל אחד מאיתנו למצוא את השביל לילדים שאנו מחנכיםדור ההמשך.שמירה על כללי התנהגות בפורום תאפשר לנו לשמור על המקום הזהכל הערה והארה תתקבל בברכהשיהיה בהצלחה שלכם באהבה mazy ופנינה10
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אין לפרסם בפורום הודעות פרסום ומספרי טלפון אישיים. הודעות כאלה תימחקנה מן הפורום!
המשך >>

הפסקת ריכוז באמצע השנה
10/02/2016 | 21:21
4
אריה שלום, אני מחנכת ורכזת שפה בבית הספר. אני מעוניינת להפסיק את תפקיד הריכוז עוד השנה. נאמר לי ע"י מנהלת ביה"ס שאוכל להפסיק רק לאחר שימוע. האם זה נכון? האם אינני יכולה להגיש בקשה ולסיים את התפקיד או כל דרך אחרת פחות מעליבה? תודה מראש.
הוסדר נושא הקידום בדרגות הגבוהות והמענק החד פעמי
10/02/2016 | 15:42
2
35
ראו פרטים בקישור

https://www.itu.org.il/?CategoryID=119&ArticleID=2...

אריה
רק עכשיו ,באיחור של 7 שנים וסרמן מבין שרומה
10/02/2016 | 19:44
23
הנושא של אין דרגות 7-8-9-דוסקס כאן באתר ע"י ענת שנידר,זיו ואנוכי כבר בשנת 2009  ,היה ברור שהכל יתקע ,רק וסרמן לא הבין .
האיש שחתם על רפורמת אופק חדש שלח את המורים לתוספת של המון שעות ,במיוחד בחטיבות הביניים ,וגרם בחתימתו שמורים רבים עובדים כבר כ 6 שנים ויותר תוך עלית שכר מינימלית של חצי דרגה -כ 4% .
על הדרך הוא זרגג את הפנסיה של עשרות אלפי מורים ,רק את זה כמעט אף אחד עדיין לא הבין .
שמחתו של אריה ששנים רבות נאלץ להסביר את השטויות שהמזכ"ל עושה ,קצת מוקדמת כי הרי נחתם הסכם ויש סעיפים נוספים שם שבהם ווסרמן "משלם"לאוצר בעבור שחרור הדרגות .כשיחתם ההסכם הסופי ואם לא יהיו שם הסכמות סודיות נוכל לדעת מה המוצלח הזה עולל למורים .

הגיעה העת- האם נקבל (תוספת דרגה) רטרואקטיבי מספטמבר?
10/02/2016 | 20:58
9
שלום יקרים,

בשורה משמחת.שאפו לוסרמן. השאלה אם זה לא יבוא על חשבון משהו אחר...
נכוונו בעבר... 
  נמתין ונראה.
  המשך תקווה....
           המשך עבודה נעימההה
מה אתם אומרים?
10/02/2016 | 16:12
29
הסתדרות המורים, בראשותו של יוסי וסרמן, הגיעה להסכמות, עם משרדי האוצר והחינוך המסדיר את התשלום של הזכאים לקידום בדרגות 7-8-9 בשנת הלימודים תשע"ה.
על פי ההסכם שנמצא בהכנה בימים אלה במשרד האוצר, המורים הזכאים לקידום בדרגות הגבוהות (7-9) יקודמו בדרגה , למרות המחסור במכסות וזאת בעקבות מו"מ קשה ועיקש שניהלה הסתדרות המורים וזאת על אף ההסכם החתום משנת 2008, על פיו במידה ואין מכסה יאלץ עובד ההוראה הזכאי להמתין עד שתתפנה מכסה.
המורים הזכאים יקבלו את התשלום בעבור הקידום בדרגה (8.5% ...תוספת לשכר) במשכורת פברואר 2016 המשולמת ב- 1 במרץ 2016
באשר לפרטים הנוספים נעדכן בהמשך.
בנוסף הגענו להסכמה לגבי תשלום חד פעמי בסך של 1000 ₪ לכלל עובדי ההוראה, חברי הסתדרות המורים, וזאת בהתאם להסכם שנחתם בשירות הציבורי על ידי ההסתדרות הכללית.
תשלום זה ישולם למורים במשכורת פברואר 2016, המשולמת ב- 1.3.16
יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים: "הסתדרות המורים עשתה מאמץ אדיר על מנת לאפשר לעובדי ההוראה הזכאים לקבל את המגיע להם למרות המחסור במכסות, ההישג אינו מובן מאליו וזאת מפני שהוא הושג למרות שקיים הסכם - שנחתם בשנת 2008- בו נכתב מפורשות כי יקודמו בדרגות הגבוהות רק במידה ותהינה מכסות פנויות."
הצג עוד
הושגו הסכמות בין הסתדרות המורים למשרד האוצר
הסתדרות המורים, בראשותו של יוסי וסרמן, הגיעה להסכמות, עם משרדי האוצר והחינוך המסדיר את התשלום של הזכאים לקידום בדרגות 7-8-9 בשנת הלימודים תשע"ה.
itu.org.il

הארכת חופשת לידה
09/02/2016 | 07:38
4
22
שלום
אני מעוניינת להאריך את חופשת הלידה שלי עד לאמצע מאי בערך, יש לי שתי שאלות:
1. האם הנהלת ביה"ס בו אני עובדת יכולה לעשות לי בעיות עם זה? (חשוב לציין שאינני מתכוונת להישאר במקום העבודה הנוכחי בשנה הבאה)
2. האם יש לכך איזשהן השלכות לגבי תשלום המשכורת בחודשי הקיץ?
הארכת חופשת הלידה
09/02/2016 | 07:49
3
22
הארכת חופשת לידה מעוגנת בחוק ואף אחד אינו יכול למנוע זאת ממך.
שכר חופשת הקיץ ישולם לך בהפחתת החלק היחסי של הארכת חופשת הלידה.
אריה
תודה, איך מחושבת ההפחתה?
09/02/2016 | 08:38
2
8
אם הארכתי את החופשה בחודש וחצי זה אומר שלא אקבל משכורת על
09/02/2016 | 08:43
1
18
חודש וחצי בקיץ?
חישוב ההפחתה
09/02/2016 | 17:31
19
כל חודש ערכו הפחתה של 10% ביסודי (בעי"ס כ-13%)
אריה
סטאז וותק
09/02/2016 | 16:30
12
שלום לכולם,
האם שנת סטאז היא שנה המוכרת לוותק?
תודה.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:44
1
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

ציונים בהערכת מפקחת לעליה בדרגה
08/02/2016 | 21:17
1
57
שלום, אבקש לדעת מהם הציונים במספרים להערכת הגננות ע"י מפקחת (מה סולם ההערכה במספרים? כמה זה דרגת בסיס? מיומן וכו')
ציונים
09/02/2016 | 07:50
40
כל נושא ההערכה מפורט באגף לפיתוח מקצועי של משרד החינוך.
אריה
כיתה בתוך בית חולים
08/02/2016 | 09:55
56
שלום ,
אני מורה לחינוך מיוחד עובדת שנים בבית ספר ואני מחפשת מידע על הוראה בכיתת בית חולים.האם יש לכם מידע בנושא?או להפנות אותי ?
תודה!
מצחיק אותי רן ארז.
07/02/2016 | 19:44
2
93
בדיוור ישיר הוא שולח מכתב לכל המורים שבו הוא מציג לראווה מכתב שהוא כותב למנכלית משה"ח שבעצם מיצר על כך שהורדת מחיר החופשי חודשי ע"י הממשלה פוגע בשכר המורים שיקבלו פחות החזר נסיעות והדבר נעשה בלי להתייעץ עם ארגון המורים.

ולמה זה מצחיק אותי? שתי סיבות לעובדה ששפתי חייכו לקריאת המכתב:

1. כהקדמה למכתב רן ארז כותב לכל המורים: "לפניכם מכתב אותו שלחתי למנכ"לית משרד החינוך, הגב' מיכל כהן, בשל הפגיעה בחברי הארגון ...".  בהתחלה חשבתי שהוא כותב על הפגיעה בחברי הארגון בגלל הכורח שלהם לעבור לעוז לתמורה, גם מי שלא רוצה. רק בהמשך כתוב שזה בגלל החזר הוצאת נסיעה.
אתם מבינים? בגלל הורדה של כמה עשרות שקלים בודדים הוא שולח מכתבים עם תפוצת "נאטו", אך על פגיעות אחרות, אין מה לדבר.
עאלק, הוא דואג על פגיעה במורים.

2. רן ארז אולי לא כל כך בקיא בחוקי העבודה, אך האחריות להגעה למקום העבודה היא על העובד ולא על המעסיק. ואם זה רחוק לו, זו בעייה שלו כמו כל שכיר במדינת ישראל.
רן ארז אולי לא בקיא בחוקי המדינה, אך המעסיק מחוייב לשלם לעובד דמי נסיעה לפי אוטובוס בלבד ולא קשור כלל כיצד העובד מגיע לעבודה.
מה פירוש התלונה שלו למנכלית שעדכנו את הוצאות הנסיעה בלי להידבר עם ארגון המורים? כאילו, מישהוא חייב לשאול את הארגון היציג אם הוא מסכים שהמעסיק ישלם לפי אוטובוס ולא מעבר לכך?
בהמשך הוא דורש לפצות את המורים על הזמן שהם יבזבזו אם יצטרכו להגיע באוטובוס בגלל שהורידו את מחיר החופשי-חודשי.

קראתי פעם, קראתי פעמיים, קראתי פעם שלישית. לקרוא ולא להאמין....!
(אז במקום להתעצבן, החלטתי לחייך).

לא להאמין ולמות מצחוק גם יחד.
08/02/2016 | 08:58
1
57
מפגר שכמוהו.
חבר שלו וסרמן הצטרף אליו
09/02/2016 | 22:55
15
מצחיק אותי רן ארז 2
07/02/2016 | 19:57
1
65
במכתב בדיוור ישיר בשבוע שעבר הוא מודיע לכל המורים "ואשתו" ששנה הבאה חובה על כולם להיכנס לעז בתמורה. ( זו לא טעות. זה השם האמיתי של הרפורמה).

ולמה זה הצחיק אותי?

כי בהכירו את המורים שטרם הצטרפו, התלונה העיקרית תיהיה שהם לא מעונינים להגדיל את המשרה ל- 40 שעות.
אז יש לרן ארז פיתרון אדיר על מנת להוריד תא הטענה הזאת מסדר היום של המתנגדים.
הפיתרון המצויין באותו מכתב, שהמורה יכול להוריד את משרתו בצורה כזאת שיעבוד אותו הדבר כמו בעולם הישן.
ולמה זה מצחיק?  כי הורדת הקף משרה יש לה משמעויות הרבה מעבר למשכורת החודשית: זה פחות דמי הבראה, פחות ביגוד, פחות זכויות בפנסיה ואף יכול לבטל זכויות גיל ומורת אם ( איך רן ארז שכח את כל זה?!).
ואני כבר לא מדבר על כך, שהורדת המשרה, פירושו לקבל פחות משכורת מאשר בעולם הישן ( או לעבוד יותר בשביל אותה משכורת).  האם הוא באמת לא מבין את כל זה או רק עושה את עצמו?!

ועוד מאמרות רן ארז באותו מכתב שהצחיק אותי: הוא כותב שהצטרפות לרפורמה זה בסך הכל תוספת של עוד 6 שעות פרטניות שהם 25% תוספת עבודה ואילו המשכורת היא תוספת של 40%.

אז לידיעת "המורה" במיל' רן ארז:
א. יש מורים עם שעות גיל ושעות אם, כך שהתוספת של 6 שעות פרטני זה הרבה מעבר ל- 25%.
ב. יש מורים שמקבלים גמול בגרות ( יש מורה בתיכון שלא מקבל זאת?) כך שתוספת של 6 שעות זה הרבה מעבר ל-25%.
ג. והכי חשוב: יש מורים שיכולים לפעמים לעזוב את העבודה לפני 15:30 אם לא היה להם עז בתמורה. יש מורים שמעדיפים לעבוד בבית בשקט. יש מורים שמוכנים לשלם על מנת לא לעבוד חמישה ימים בשבוע שמונה שעות.
אז על כמה תוספת שכר הוא מדבר בדיוק על מי שמוכרח להצטרף לרפורמה שממש גרועה לו?

לסיכום:
רן ארז לראשונה מודה שהתוספת האמיתית של עוז לתמורה היא רק 12% תוספת שכר ( משכורת של 140% מהעולם הישן על עבודה של 1.25% משרה לפי דבריו הוא. מדובר על תוספת של 12%).
אם ניקח את השעות גיל/חינוך/בגרות/אם יתברך שאין כלל תוספת שכר. ועוד צריך להישאר כל יום עד 15:30.

אותי זה מצחיק שאדם בוגר חושב כך בשביל אחרים.

המשכורת שלי בעבר, בתוך העוז לתמורה
08/02/2016 | 08:57
53
היתה בדיוק ה- 140% שקיבלתי טרום עוז לתמורה, אבל ממש כך, למרות כל זיבולי השכל.
אגב, שווה לי לעבוד היום שליש משרה, כי הנטו שלו, לו אכפילו בשלוש גבוה מה- 140% במשרה מלאה.
הומור שחור
08/02/2016 | 06:07
53
רק זה מצחיק אותך? מסתבר לאירגוני המורים מאפשרים להוריד מהיקף המשרה הנוספת לזו שהבעלות מחוייבת בכל מועד במהלך השנה. מורה מבוקש אינו יכול לעבוד יותר מ-% 100,אלא אם כן הוא יקיר המנהל ואז הוא נתון לחסדיו המלאים . ברצותו מוסיף וברצותו מורידובכל עת. והכל באישור האירגונים. במצב זה המורה נתון למצבי רוח של המנהלים ואינו יכול להביע את דרכו המקצועית. לדוגמה המורים במקום עבודתי מתבקשים להביא כיבוד מהבית עבור אורחים , הורים , ביקורי מפקחים , נציגי רשות ועוד. ביום שלישי הקרוב יגיעו נציגים בכירים של משרד החינוך והמורים נתבקשו לאפות לכל תלמיד מה800 תלמידים עוגיות וליצור כרטיסי ברכה.רשימה מועברת וידועה להנהלה !
זאת על מנת לטשטש את תלונות התלמידים על אקלים אלים בבי"ס. האם עוגיות הן דרכנו החינוכית? או עבודה חינוכית אמיתית?.  
פורום המורים נסגר. איפה מחפשים חומר לכיתה א
06/02/2016 | 08:04
2
48
מאגר מכללת קיי
07/02/2016 | 11:03
1
22
או מכינים.....
09/02/2016 | 20:00
5
כלי מצויין וחינמי למורים
06/02/2016 | 21:58
1
60
מערכת יעילה ושימושית - לוח מבחנים כיתתי שאפשר לשתף עם התלמידים, אנשי הצוות וההורים.
המערכת חינמית לחלוטין ומותאמת לטלפונים ניידים.
דוגמא ללוח מבחנים

*בעקבות בקשות חוזרות, בימים הקרובים נוסיף למערכת אפשרות לתאריכים עבריים.

מאגר מכללת קיי
07/02/2016 | 11:00
21

במאגר מכללת קיי לפי גילאים ונושאי לימוד:

מנהל/סגן מרכז פסג"ה
04/02/2016 | 20:20
3
77
שלום

האם סגן מנהל או מנהל מרכז פסג"ה נדרש ללמד שעות פרונטליות ואם כן , היכן?

מנהל/סגן במרכז פסגה
05/02/2016 | 08:50
2
75
אין בהנחיות נוהל מחייב מנהל או סגנו במרכז פסגה ללמד שעות פרטניות.
אריה
פרונטליות מול כיתה כלשהי
05/02/2016 | 17:56
1
42
פרונטליות מול כיתה לא פרטני
הבהרה
07/02/2016 | 07:38
27
הכוונה הייתה לשעות פרונטליות
אריה
הסבה להוראה
05/02/2016 | 17:31
2
76
מורים שאני מכיר אומרים לי : אל תעיז לעשות הסבה.
חברים שאני מכיר : אל תעיז לעשות הסבה.
האם מעסיקים מורים עד גיל הפנסיה ? 
קצת עלי : בן 42, לומד לתואר שני במדעי המדינה ועוסק בתחום ההיטק כעצמאי אבל רוצה לשנות קריירה. אציין שאני עבדתי לפני 4 שנים כמורה מחליף בתיכון פרטי והכנתי 3 כיתות לבגרות באנגלית. היה בהחלט חוויה וגם שילמו יפה. 
הסבה להוראה
05/02/2016 | 17:38
69
מעסיקים מורים עד גיל הפנסיה בייחוד במקצועות מבוקשים והכנה לבגרות.
אריה
זה תלוי בך
05/02/2016 | 17:59
60
אם כבר שילמת משכנתא ואתה עושה את זה בשביל הנפש אז אין בעיה.

בתיכון פרטי משלמים יותר מהחינוך הרגיל

אם תהיה לך תעודת הוראה ותואר שני  במערכת החינוך בשנה הראשונה אתה תרוויח בערך
בתיכונים: 6400 נטו
וביסודי: 5500 נטו
שוב זו הכללה גסה
עוז לתמורה
04/02/2016 | 23:01
2
72
האם חובה על כל בתי הספר  להצטרף לעוז?
האם זה מצריך הצבעה של המורים?
תודה                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
עוז לתמורה
05/02/2016 | 08:53
1
61
מהשנה הבאה כל בתי הספר חייבים בהצטרפות ואין שום הצבעה.
אריה
האם גיל קרוב לפרישה מהווה סיבה לא להצטרף לעוז לתמורה?
08/02/2016 | 21:46
70
שלום אריה!
בשנה הבאה אהיה בת 59. האם אוכל לסרב להצטרף לעוז לתמורה?
מכיוון שבית הספר שלי הוא שש שנתי אני כבר נמצאת באופק חדש בחטיבת הביניים.
האם זה פוטר אותי מהצורך להצטרף לעוז לתמורה?
תודה
מיה
מחשבון לשבתון
04/02/2016 | 22:22
2
41
נכנסתי למחשבון שאמור לנבא תשלום חודשי בשבתון, הכנסתי את כל הנתונים וזה פשוט לא עובד,למישהו יש תובנות?
מחשבון
05/02/2016 | 08:51
1
34
יש לפנות לקרן ההשתלמות בשאלה
יתכן שהמערכת מתפקדת רק בתוכנת גלישה אקספלורר ולא בכרום.
אריה
לא עובד בכרום או באקספלורר :(
06/02/2016 | 21:29
4
תשלום על חינוך מיוחד
04/02/2016 | 19:22
1
48
שלום,
אני מלמד 9 כיתות באופק חדש, מתוכן כיתה אחת של חינוך מיוחד (שעתיים שבועיות, על רקע התנהגותי).האם מגיע לי תוספת על כך?
תודה מראש לעונים

גמול חינוך מיוחד
05/02/2016 | 08:46
46
אם הכיתה מוגדרת בתקן ככיתת חינוך מיוחד על השעתיים שאתה מלמד בכיתה מגיע לך גמול חינוך מיוחד.
אריה
אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
03/02/2016 | 14:02
1
140
תלוש אחד נורמלי לא קיבלתי מספטמבר 

אני לא מורה חדשה , לא צריך לפתוח לי תיק אבל אין לי שני תלושים באותו גובה מספטמבר 

לבנק נמאס ממני ולי נמאס ממשרד החינוך אבל לגמרי
דיווחים משתנים
03/02/2016 | 20:48
80
גם מנסיוני ,הנהלת בי"ס אחראית על דיווח שעות. שינויים בשכר אינם בדר"כ באשמת המשרד אלא בגלל שינויים בדיווחים. על התלוש יש את השם של הטלר תפנה אליו הוא יסביר מהם השינויים בדיווחים. לצערנו הרב המורים אינם חתומים על שום חוזה מחייב והמנהל יכול לעשות שינויים כראות עניו גם באמצע השנה וגיבוי מלא של אירגוני המורים בתרוצים כאלה ואחרים.
שוב בעיה של מגזר חלש החושש להרים קול צעקה : דיי נמאסתם!!!!
ערב טוב לפורום הנכבד,
01/02/2016 | 20:02
5
167
יומיים אני מנסה להיכנס לאוח משכורות ואני לא יכולה. מסתבר שהרבה מורות בביה''ס גם הן  לא יכלו. האם יש  הסבר?
בתודה מראש
אוח משכורות
01/02/2016 | 21:41
3
131
תנסי דרך אקספלורר ולא דרך כרום.אני הצלחתי להכנס.
ונכנסת למרות הודעת האזהרה?!!
02/02/2016 | 05:21
1
113
לא חכם בלשון המעטה...
לי לא הופיעה האזהרה הזו.
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 19:02
32
אכו, לא בכרום
03/02/2016 | 17:26
45
לצערי יש לא מעט משרדים ממשלתיים ואחרים שלא אוהבים את הכרום.
תודה על התשובות. נכנסתי מאז כמה פעמים ובכרום.
03/02/2016 | 19:07
52

נאמר  לי שהייתה בעייה טכנית. העיקר שהכל בסדר.

המשך ערב נעים
חם בפורומים של תפוז
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
חברת סולו איטליה
חברת סולו איטליה
פורום טיולים בהודו נפאל
פורום טיולים בהודו נפאל
פורום מיסוי והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה