לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום מורים
כללים לגולש/ת המתחיל/הלפני שתשקעו בגלישה, נודה לכם אם תקראו בעיוןאת הכללים הבאים, למען הסדר הטוב.הפורום פתוח בפני כולם, ולמרות שהוא פורום מורים, תוכלו לפגוש כאן גם הורים, תלמידים, מנהלים וגם אזרחים מן השורה שהחינוך בראש מעייניהם.כאן המקום להדגיש כי הפורום משמש במה לדיוניםבענייני חינוך והוראה, מקום לשיתוף חומרים שונים,ובכלל מקום בו נוכל לשתף ולחלוק עם עמיתים למקצועשאלות, לבטים, תהיות ועוד.הפורום מאד דינאמי ומשתנה מעת לעת,יש ימים בהם הוא זוחל לו בעצלתיים ויש ימים בהםנכתבים בו מספר דפים.אנו תקווה כי אט אט תתגבש לה קהילה חמה ותומכתמבין חברי הפורום. מה היינו רוצות לראות בפורום? Jאווירה של בית חם , פרגון , הקשבה , עזרה , התחשבות , הגנה , רגישות , ביטחון , הבנה ואהבה . יוזמות ורעיונות שונים לקידום הפורום יתקבלו בברכה. מה לא היינו רוצות לראות בפורום? שיפוטיות, ביקורתיות, עצות מגבוה, התנשאות, השתלחויות אישיות, ותוקפנות כלפי אחרים, קללות, גידופים, ציניות שמטרתה לפגוע, מניפולציות - כל אלו לא יתקבלו בשום אופן בפורום..כמה כללים והנחיות לגולשים החדשים שבינינו,וגם לוותיקים שבינינו לא יזיק לרענן את זכרונם. הפורום, כאמור, משמש גם במה לדיונים שונים.ככזה, מתפתחים בו לעיתים גם ויכוחים ומחלוקות.הדבר לגיטימי ,אך אנא שימו לב ללשון ההודעות! הודעות בשפה פוגעת , מעליבה ולא מכובדת תימחקנה . כל אנשי הפורום נמצאים כאן מרצונם החופשי. לכולם עיסוקים נוספים המונעים מהם להיות נוכחים בפורום תמידית, לכן אם לא קיבלתם תשובה או תגובה על הודעתכם, היו סבלניים, בבקשה. הניסיון מראה שהתשובות יבואו. אם בכל זאת לא ענו לכם, לא צריך להיפגע ולהסיק שיש למישהו משהו אישי נגדכם.לא תמיד יש לחברי הפורום מה לומר, וזה לגיטימי. ובאותו עניין:כתבתם הודעה, ביקשתם בקשה או התייחסות כלשהי. תנו לחברים הזדמנות לראות את הודעתכם ולהגיב.לא תמיד מגיעות התגובות לאחר מספר דקות. לפעמים זה קורה גם אחרי כמה שעות. לכן, כדאי להמתין ולהיות סבלניים,ולא להקפיץ את הודעתכם לראש הדף תוך מספר דקות. צירוף חומרים לפורום/ למאגר הקבציםחומרים המצורפים לפורום בצורת קבצים מועלים על ידינו למאגר, אך רצוי להעלות את הקבצים ישירות למאגר. רצוי כמובן לכווץ את הקובץ לפני העלאתו למאגר. הדרכה לכך ניתן למצוא באחד מקישורי הטאגליינס. שמירה על זכויות יוצריםפעמים רבות אנו נתקלים בבקשה של גולש/ת ליצירה מסויימת , או לחומרים כלשהם, וכתגובה לבקשה, מובאים חומרים שונים או יצירות ספרותיות שלא נכתבו ע"י הגולש שהעלה זאת. אנא, הימנעו מלהעלות לפורום/ למאגר חומרים שלא הייתם שותפים בכתיבתם.עקב זכויות יוצרים של כותבי החומרים/ היצירות אסור בשום פנים ואופן להעתיק את היצירות /החומרים (או חלקים מהם) להודעתכם! מה שכן אפשר (ואף רצוי) לעשות, הוא להכניס בהודעה קישור לאתר בו נמצאים חומרים שונים, או יצירות מבוקשות לטובת הגולש ששאל את השאלה. הודעה שתכיל בתוכה יצירה, שלא כתב כותב ההודעה עצמו, תימחק. שרשור הודעותמכיוון שמספר השרשורים בדף מוגבל ל- 15 הודעות ראשיות, כל הודעה ראשית חדשה שנפתחת דוחפת הודעה אחרת לדף השני, וכן דוחפת הודעה ישנה יותר לארכיון. על כן, לפני פתיחת הודעה חדשה, חפשו האם ישנו שרשור קיים שניתן לשרשר אליו את הודעתכם.חבל שהודעה שנכתבה לפני מס' דקות תגיע לדף הבא לפני שקיבלה מענה או התייחסות. חיפוש חומריםלפני שאתם פונים בבקשה לחומר כלשהו , היכנסו תחילה למאגר החומרים וערכו בו חיפוש.מאגר החומרים בנוי באופן מאד מסודר וקל להתמצאות, מחולק לקטגוריות שונות.לא מצאתם את מבוקשכם במאגר החומרים? אתם מוזמנים להפנות בקשה לחברי הפורום.כמו כן מומלץ לחפש בין דפי הפורום בחיפוש מתקדם חומרים שאתם מבקשים לפני פתיחת הודעה חדשה."לעתים יש לילד העשיר צעצועים רבים עד מאדובכל זאת משעמם ומעיק לו. לעיתים קרובות מכין לו הילד העני בעצמוצעצועים יפים בשבילו ובשביל חבריו כי מקלות, אבנים קטנות סמרטוטים וחוליש הרבה בעולם..."אנו מאמינות שעל ידי הפריה הדדית, נוכל לתרום ולהתרם כאחד.וזה יאפשר לכל אחד מאיתנו למצוא את השביל לילדים שאנו מחנכיםדור ההמשך.שמירה על כללי התנהגות בפורום תאפשר לנו לשמור על המקום הזהכל הערה והארה תתקבל בברכהשיהיה בהצלחה שלכם באהבה mazy ופנינה10

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מורים

כללים לגולש/ת המתחיל/הלפני שתשקעו בגלישה, נודה לכם אם תקראו בעיוןאת הכללים הבאים, למען הסדר הטוב.הפורום פתוח בפני כולם, ולמרות שהוא פורום מורים, תוכלו לפגוש כאן גם הורים, תלמידים, מנהלים וגם אזרחים מן השורה שהחינוך בראש מעייניהם.כאן המקום להדגיש כי הפורום משמש במה לדיוניםבענייני חינוך והוראה, מקום לשיתוף חומרים שונים,ובכלל מקום בו נוכל לשתף ולחלוק עם עמיתים למקצועשאלות, לבטים, תהיות ועוד.הפורום מאד דינאמי ומשתנה מעת לעת,יש ימים בהם הוא זוחל לו בעצלתיים ויש ימים בהםנכתבים בו מספר דפים.אנו תקווה כי אט אט תתגבש לה קהילה חמה ותומכתמבין חברי הפורום. מה היינו רוצות לראות בפורום? Jאווירה של בית חם , פרגון , הקשבה , עזרה , התחשבות , הגנה , רגישות , ביטחון , הבנה ואהבה . יוזמות ורעיונות שונים לקידום הפורום יתקבלו בברכה. מה לא היינו רוצות לראות בפורום? שיפוטיות, ביקורתיות, עצות מגבוה, התנשאות, השתלחויות אישיות, ותוקפנות כלפי אחרים, קללות, גידופים, ציניות שמטרתה לפגוע, מניפולציות - כל אלו לא יתקבלו בשום אופן בפורום..כמה כללים והנחיות לגולשים החדשים שבינינו,וגם לוותיקים שבינינו לא יזיק לרענן את זכרונם. הפורום, כאמור, משמש גם במה לדיונים שונים.ככזה, מתפתחים בו לעיתים גם ויכוחים ומחלוקות.הדבר לגיטימי ,אך אנא שימו לב ללשון ההודעות! הודעות בשפה פוגעת , מעליבה ולא מכובדת תימחקנה . כל אנשי הפורום נמצאים כאן מרצונם החופשי. לכולם עיסוקים נוספים המונעים מהם להיות נוכחים בפורום תמידית, לכן אם לא קיבלתם תשובה או תגובה על הודעתכם, היו סבלניים, בבקשה. הניסיון מראה שהתשובות יבואו. אם בכל זאת לא ענו לכם, לא צריך להיפגע ולהסיק שיש למישהו משהו אישי נגדכם.לא תמיד יש לחברי הפורום מה לומר, וזה לגיטימי. ובאותו עניין:כתבתם הודעה, ביקשתם בקשה או התייחסות כלשהי. תנו לחברים הזדמנות לראות את הודעתכם ולהגיב.לא תמיד מגיעות התגובות לאחר מספר דקות. לפעמים זה קורה גם אחרי כמה שעות. לכן, כדאי להמתין ולהיות סבלניים,ולא להקפיץ את הודעתכם לראש הדף תוך מספר דקות. צירוף חומרים לפורום/ למאגר הקבציםחומרים המצורפים לפורום בצורת קבצים מועלים על ידינו למאגר, אך רצוי להעלות את הקבצים ישירות למאגר. רצוי כמובן לכווץ את הקובץ לפני העלאתו למאגר. הדרכה לכך ניתן למצוא באחד מקישורי הטאגליינס. שמירה על זכויות יוצריםפעמים רבות אנו נתקלים בבקשה של גולש/ת ליצירה מסויימת , או לחומרים כלשהם, וכתגובה לבקשה, מובאים חומרים שונים או יצירות ספרותיות שלא נכתבו ע"י הגולש שהעלה זאת. אנא, הימנעו מלהעלות לפורום/ למאגר חומרים שלא הייתם שותפים בכתיבתם.עקב זכויות יוצרים של כותבי החומרים/ היצירות אסור בשום פנים ואופן להעתיק את היצירות /החומרים (או חלקים מהם) להודעתכם! מה שכן אפשר (ואף רצוי) לעשות, הוא להכניס בהודעה קישור לאתר בו נמצאים חומרים שונים, או יצירות מבוקשות לטובת הגולש ששאל את השאלה. הודעה שתכיל בתוכה יצירה, שלא כתב כותב ההודעה עצמו, תימחק. שרשור הודעותמכיוון שמספר השרשורים בדף מוגבל ל- 15 הודעות ראשיות, כל הודעה ראשית חדשה שנפתחת דוחפת הודעה אחרת לדף השני, וכן דוחפת הודעה ישנה יותר לארכיון. על כן, לפני פתיחת הודעה חדשה, חפשו האם ישנו שרשור קיים שניתן לשרשר אליו את הודעתכם.חבל שהודעה שנכתבה לפני מס' דקות תגיע לדף הבא לפני שקיבלה מענה או התייחסות. חיפוש חומריםלפני שאתם פונים בבקשה לחומר כלשהו , היכנסו תחילה למאגר החומרים וערכו בו חיפוש.מאגר החומרים בנוי באופן מאד מסודר וקל להתמצאות, מחולק לקטגוריות שונות.לא מצאתם את מבוקשכם במאגר החומרים? אתם מוזמנים להפנות בקשה לחברי הפורום.כמו כן מומלץ לחפש בין דפי הפורום בחיפוש מתקדם חומרים שאתם מבקשים לפני פתיחת הודעה חדשה."לעתים יש לילד העשיר צעצועים רבים עד מאדובכל זאת משעמם ומעיק לו. לעיתים קרובות מכין לו הילד העני בעצמוצעצועים יפים בשבילו ובשביל חבריו כי מקלות, אבנים קטנות סמרטוטים וחוליש הרבה בעולם..."אנו מאמינות שעל ידי הפריה הדדית, נוכל לתרום ולהתרם כאחד.וזה יאפשר לכל אחד מאיתנו למצוא את השביל לילדים שאנו מחנכיםדור ההמשך.שמירה על כללי התנהגות בפורום תאפשר לנו לשמור על המקום הזהכל הערה והארה תתקבל בברכהשיהיה בהצלחה שלכם באהבה mazy ופנינה10
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אין לפרסם בפורום הודעות פרסום ומספרי טלפון אישיים. הודעות כאלה תימחקנה מן הפורום!
המשך >>

אתר חדש שמטרתו קידום ידיעת עברית או אנגלית
30/05/2016 | 10:57
1
האתר ״כמו צבר״ או ״Like a Sabra״ מתאים הן לעולים חדשים או ותיקים שרוצים לשפר את העברית שלהם, והן לצברים בעלי אנגלית סבירה שרוצים לשפר את מיומנות האנגלית שלהם. יכול לשמש גם ככלי עזר נחמד עבור מורים לאנגלית.

באתר תפורסם מדי כמה ימים כותרת של כתבה מענייני דיומא, עם תרגום מילה במילה. מומלץ להרשם עם האימייל כדי לקבל הודעה בכל פעם שמופיע פרסום חדש.

בבקשה המליצו על האתר לכל מי שרוצה לשפר את מיומנות השפה שלו. ככל שיהיו יותר מבקרים, כך תגבר המוטיבציה שלנו להוסיף חומרים משמעותיים!
דיווח ל"ביטוח לאומי" על לידה
29/05/2016 | 09:37
2
22
שלום,
ילדתי לפני שבועיים. לפני שבוע מסרתי את המסמכים על לידת בני למזכירת ביה"ס כדי שתדווח למשרד החינוך על מנת שיטפלו לי בדמי הלידה מול ביטוח לאומי. היא טרם דיווחה על כך, למרות שצלצלתי פעמיים ובקשתי ממנה לטפל בזה. אני חוששת שדמי הלידה שלי יתעכבו בשל כך.
מה אני יכולה לעשות? האם אני יכולה לדווח באופן עצמאי לביטוח לאומי ע"י הצגת טפסים ושלוש משכורות אחרונות? או שרק משרד החינוך רשאי לדווח עלי.
לידה
29/05/2016 | 11:35
18
רק באמצעות בית הספר כי בכל מקרה המעסיק יצטרך למלא את נתוני שכרך את יכולה בעצמך לשלוח לכוח אדם בלשכת המחוז את האישור על הלידה אינך צריכה מסמכים נוספים אחרים.
אריה
מעצבן ביותר
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2016 | 15:51
15
קרה גם לי, לאחר 3 שבועות שהעניין התעכב יצרתי קשר עם כח אדם בהוראה שטיפלו בעניין מול בית ספר, במקביל שלחתי מייל למנהל בית ספר והתלוננתי על המזכירה וחוסר התפקוד. 
משהו מיזה עבד כי הטפסים הועברו עוד באותו שבוע. 

ימי הצהרה לממלא מקום
28/05/2016 | 20:19
1
30
למורה ממלא מקום  (על המשרה של מורה שיצאה לחופשת לידה). האם גם לו יש 2 ימי הצהרה במחצית?
ימי הצהרה
29/05/2016 | 07:12
23
ראשית אין חלוקה של ימי הצהרה למחציות.
שנית ממלא מקום העובד מעל 51 ימי לוח רשאי להיעדר בשל מחלה והצהרה סיבתה מחלה בלבד.
אריה
שעות אפקטיביות
28/05/2016 | 13:28
3
49
שלום,
רציתי לשאול שאלה לגבי חוזה שכר בשעות אפקטיביות.
הבנתי ששעות אפקטיביות הן משהו טירוויאלי אצל מרצים בגופי הוראה שונים.
רציתי לדעת אם יש כאן מורים/ עוזרי הוראה או אף סייעות שמועסקים על פי חוזה זה ומה אתם עושים במקרים של עבודה מעל 8 שעות או במקרים של חופשות משרד החינוך.
למעשה, החוזה הזה לא מעגן בתוכו שום דבר מלבד 'עבדת-קיבלת שכר'.

בנוסף, האם הגעתם למצב של שיפור התנאים במסגרת חידוש החוזה בשנת לימודים חדשה?
האם ניתן לשנות את החוזה כך שיכיר בשעות נוספות או בחופשות?

תודה על ההתייחסות
שעות אפקטיביות
28/05/2016 | 19:50
2
28
העסקה בשעות אפקטיביות קיימת לעיתים במערכת והיא גרועה ביותר כיוון שאין תשלום בחופשות או בהיעדרות , אין שום סיכוי לשינוי ואין הסתדרות המורים תומכת בהעסקה זו מה גם שמי שמועסק בדרך זו אינו נהנה מהגנה פרופסיונלית.
אריה
כן, אני לגמרי מבינה את זה עכשיו...
28/05/2016 | 20:53
1
23

השאלה, מה ניתן לעשות כדי לשנות את זה?
אין לי תעודת הוראה ואני מועסקת כסייעת, לכן לא נחשבת חברה בהסתדרות המורים. 
האם זה מקובל לפנות למנהלת בית הספר ולבקש שינוי חוזה בתום שנת הלימודים?
בודאי שאת יכולה לבקש
29/05/2016 | 07:13
9
קביעות לאחר החלפת מעסיק באותו בית ספר
26/05/2016 | 23:22
4
57
עובדת באותו בית ספר (שש שנתי) זו השנה החמישית ועדיין אין לי קביעות!
שנתיים ראשונות - המעסיק היה הבעלות.
לאחר שנתיים בית הספר חייב אותי להחליף מעסיק למשרד החינוך (משיקולים פנימיים שלהם) - וכך הותק לקביעות החל להספר מהתחלה.
לאחר שנתיים נוספות יצאתי לחופשת לידה וביקשתי להאריכה לטובת טיפול בילד ולקחת חל"ת לשנה - אך לא אישרו לי בטענה ש... אני לא קבועה במערכת ולכן לא יכולה לקבל חל"ת. 
בלית ברירה נאלצתי להתפטר (התפטרות לטובת טיפול בילד).
חזרתי לאותו בית הספר לפני שנה ולמעשה השלמתי כעת את השנה החמישית שלי בבית הספר, אך מבחינת המערכת זוהי שנתי הראשונה בותק לקביעות וקיבלתי מכתב פיטורין מנהליים כאחרונת הסטאז'רים.
מבחינתי היו לי 4 שנים רצופות אצל אותו מעסיק, אותו בית ספר, אותו מנהל ומכעיס אותי אותי מאוד שכשיו במשך שנתיים נוספות אקבל עדיין מכתב פיטורין כל קיץ ולמעשה אקבל את הקביעות רק לקראת השנה ה- 8 (!) שלי בבית הספר.

התייעצתי עם מזכיר הסניף אליו אני משתייכת בארכון המורים, הסכים איתי שבאמת זה לא הוגן אבל אין מה לעשות. 

לא השמע לי כמו תשובה סבירה - יש מה לעשות עם זה? יש למי לפנות?
בית הספר אינו המעסיק שלך אלא
27/05/2016 | 06:43
35
הבעלויות ולכן אין לך קביעות על אף שאת עובדת באותו מוסד.כנראה שאין לך מה לעשות בנידון .
חבל מאד שהשאר את ההתיעצות לשלב מאוחר כל כך
27/05/2016 | 07:35
2
41
לפי חוק עבודת נשים לאחר חופשת הלידה ברגע שעבדת לפחות שנתיים לפניה גם אם לא היית קבועה היית רשאית להאריך את חופשת הלידה במתכונת חל"ת ולא היית צריכה להתפטר.
אבל אחרי שהתפטרת אני בספק אם ניתן יהיה להחזיר את הגלגל אחורנית אולי כדאי שתפני להתייעץ עם עו"ד שתחום התמחותו הוא יחסי עבודה.(זכותך לדרוש התייעץ עם יועץ משפטי של ארגון המורים)
אריה
ניצול אי ידיעה של המורה
27/05/2016 | 10:54
1
35
למה מורה חייבת להיות מומחית לדיני עבודה כדי שלא יפגעו זכויותיה?!
למה אי אפשר לסמוך על המעביד שטובת העובד מול עיניו?!
עצוב מאוד.
המורה אינה צריכה להיות מומחית
27/05/2016 | 18:59
35
היא צריכה להשתמש בכלים העומדים לרשותה באירגון היציג שלה לפחות לפני שהיא עושה צעד קיצוני כמו התפטרות.
אריה
שאלה למורי מדעים
27/05/2016 | 18:25
33
שלום!
רציתי לדעת האם משהו התנסה בערכות של :המדען הצעיר"
אשמח לחוות דעת אמיתית לגבי איכותן ורמתן.
תודה רבה
גמולי תפקיד באופק חדש
26/05/2016 | 23:02
1
44
שלום,
בשנה"ל הבאה אעבוד כמדריכה יום בשבוע ובנוסף בית הספר מעוניין שארכז שכבה ואחנך כיתה.
עד כמה שידוע לי באופק חדש ניתן לקבל עד שני גמולי תפקיד - האם שלושת הגמולים (הדרכה, ריכוז וחינוך) נחשבים לגמולי תפקיד לעניין זה? הבית הספר נאמר לי כי יתכן וגמול ההדרכה הינו חריג בעניין סה וניתן לקבלו בנוסף לשני גמולי התפקיד בבית הספר.
במידה ולא ניתן - האם ישנו ערוץ כלשהו לאישור חריג לקבלת 3 גמולי תפקיד?
תודה!
גמולי תפקיד
27/05/2016 | 07:37
45
גם בעולם הישן מורה יכולה היה לקבל רק 2 גמולי תפקיד.
אישור מיוחד לגמול שלישי יכול להינתן רק על ידי מנהל/ת המחוז.
אריה
תחילת עבודה בהוראה מעל גיל 40
26/05/2016 | 09:59
2
81
שלום רב.
האם כדאי להוציא תעודת הוראה מעל גיל 40? עד כמה ריאלי לצפות להתחיל לעבוד בתחום בגיל זה?

תודה רבה
תלוי עד כמה
26/05/2016 | 12:26
73
את אוהבת לעבוד עם  כ 35 תלמידים  בשיעור כולל טיפול בבעיות משמעת. 4 שנות לימוד ומשכורת של כ 6000 ש"ח. נתון לשיקולך.
בטח שאפשר
27/05/2016 | 02:56
50
אני מצתיע לך להירשם פה
ובטוח תוכל להשתלב
לימוד בתיכון
26/05/2016 | 12:09
46
אז הבנתי שבשביל ללמד בתיכון צריך תואר שני. האם התואר צריך להיות במה שאני מלמד או גם בחינוך מספיק?

אני שוקל ללכת ללמוד מסלול אנגלית במכללה שממנה אצא עם תואר בחינוך ועם זה אוכל להמשיך ללמוד רק חינוך, לא? לא אוכל להמשיך לתואר שני באנגלית. 

אז השאלה שלי היא מה אני צריך ללמוד בשביל להיות מורה אנגלית בתיכון, והאם להתחיל במכללה זה טוב?
חובת טיולים שנתיים?
24/05/2016 | 10:38
2
85
אני מתלבט לגבי לימודי תעודת הוראה במדעים. עד כה עבדתי בחברות הייטק ואני שוקל הסבה מקצועית ללימוד מתמטיקה, פיזיקה ומדעי המחשב בבתי ספר תיכונים.
דבר אחד שקצת מרתיע אותי בכיוון זה הוא נושא הטיולים השנתיים. האם מנסיונכם ישנה חובה על מורים מקצועיים (שאינם מחנכי כיתות) ללוות טיולים שנתיים או שהם פטורים מעניין זה?
תודה
שאלה מצויינת....
26/05/2016 | 01:03
52
אם מכל 365 הימים שיש בשנה, ושלל תפקידי ועיסוקי המורה - הדבר היחיד במקצוע שמדאיג - מרתיע אותך הוא מספר הימים (החד ספרתי...) של הטיולים, הרי שמצבך מצויין.

שאלתך מעידה על כך שאינך מבין כהלכה את תפקיד המורה:
כל המורים הם מקצועיים (או לפחות אמורים להיות....)
וכל המורים הם גם מחנכים.

אוי לו לאותו מורה הנכנס לכתה על תקן "מקצועי" ושוכח את היותו קודם כל מחנך.
ואוי להם לתלמידיו.

ועכשיו - נסה לבחון שוב את המקצוע מעבר לתפיסה שבכתיבתך המקורית.

בהצלחה!
עפ"י חוזר מפמ"ר כל מורה חייב לצאת
26/05/2016 | 10:01
51
בשעטו"מ השגנו תשלום עבור הליווי, נשאר רק להשיג ביטוח תאונות כמו לכל אדם העובד בטיפול-ליווי בני אדם אחרים [רופא, אח, עו"ד].
לא ייצאו לטיול אלה שיש להם אישור רפואי תקף. אגב, גם מורים שפטורים מהליכה יכולים לשבת באוטובוס, לשמור בלילה וכו'
מישהו יודע האם יש חדש בנושא קידום בדרגה?
26/05/2016 | 08:50
31
משכורת בחופשת לידה
24/05/2016 | 11:54
1
31
שלום רב,

אני מורה קבועה במערכת. בתאריך 15.5.16, ילדתי בשעה טובה!:)

שאלתי: האם בסוף חודש מאי אקבל משכורת עבור מספר הימים שעבדתי (כלומר, עד לתאריך 14.5.16)? או שחודש מאי כולו ייחשב לי בדמי לידה של הביטוח הלאומי?
משכורת
24/05/2016 | 12:47
41
את זכאית למלוא שכרך עד יום היציאה לחופשת הלידה. עליך להעביר למשרד החינוך את אישור הלידה והם יטפלו בהזרמת דמי הלידה ישירות לחשבון הבנק שלך.
אריה
לימודי הנחיית קבוצות בשילוב אומנויות
24/05/2016 | 10:34
19
בואו לרכוש עיסוק חיוני ומבוקש

במכון להכשרת מנחי קבוצות בשילוב אומנויות

בקמפוס בר-אילן
ההרשמה לשנת הלימודים תשע"ז החלה

לפרטים והרשמה:
אתר : http://www.ariellabarzel.co.il/groups/
מלכה 052-7442121
groups.art1@gmail.com

הוצאה ממשה"ח בהריון
23/05/2016 | 16:18
1
53
2 שאלות:
יש לי קביעות במשרד החינוך. אני בהריון וככל הנראה שנה הבאה מתכוונים להוציא אותי ממשרד החינוך ואת המשכורת שלי אקבל דרך שעות של העיריה ( ולא של משה"ח). כמובן שאינני רוצה בכך.
1. האם זה תקין?חוקי?

בנוסף גם רוצים להוריד לי שעות.
2. האם זה תקין?
הוצאה ממשרד החינוך
23/05/2016 | 19:18
48
העברתך ממשרד החינוך משמעותה פיטורים ולא ניתן לפטר אותך בהיותך הרה ללא אישור משרד הכלכלה.
אין לפגוע בשכרך במהלך ההיריון.
אריה
תשלום על פעילות חוץבית ספרית
22/05/2016 | 15:08
1
64
כמה משלמים על פעילות שכזו?ביום חופשי
תודה
פעילות
23/05/2016 | 08:22
54
ראי פירוט באתר הסתדרות המורים לחצן זכויותיך סעיף ליווי תלמידים
אריה
סוף כל סוף ניתן להזמין נופש לקיץ באתר של אשמורת.
22/05/2016 | 20:24
33
הסבת אקדמאים להוראת מוסיקה
21/05/2016 | 15:04
4
52
שלום לכולם. אני במקצועי רוקחת בעלת תואר ראשון ושני. לאחרונה שוקלת לחזור לאהבתי האמיתי שהיא מוסיקה ולימודי הוראת המוסיקה קןסמים לי.
שאלה ראשונה-היכן אוכל למצוא את רשימת המענקים/מלגות של משרד החינוך לעוברי הסבה. ראיתי שיש הטבות גדולות לאלו הלומדים להוראת מדעים ומתימטיקה אבל לא מצאתי שום מידע לגבי תחומים אחרים.
שאלה שניה וחשובה הרבה יותר-מה השכר התחילתי של עובד הוראה ללא נסיון? לאור אופק חדש ועוז לתמורה אני מניחה שתנאי המורים השתפרו אבל האם ניתן להשתכר באופן ראוי גם כמורה חדש וללא ותק קודם בהוראה? תודה מראש על תשובותיכם
המענקים ניתנים למקצועות המבוקשים
22/05/2016 | 06:37
2
29
בהם קיים מחסור במורים- מתמטיקה, אנגלית ומדעים. לא ידוע לי על כאלה שמכוונים למקצועות אחרים, לא מטעם משרד החינוך, בכל אופן. שכרו ההתחלתי של עובד הוראה הוא כ 5,800 באופק חדש ו 6,000 בעוז לתמורה. 
בהצלחה!

ותואר שני? האם מקנה תוספת לשכר וכמה?
23/05/2016 | 12:21
1
11
5.5 אחוז באופק חדש, לא יודעת לגבי עוז לתמורה...
26/05/2016 | 21:50
6
מה גם
22/05/2016 | 18:23
31
שכיתה מקבלת שעה מוסיקה בשבוע
מניחה שלא קל למצוא משרה מלאה בבית ספר אחד
תנאי העסקה
22/05/2016 | 17:57
57
שלום לכולם. אני עובדת 100%משרה באופק חדש חט"ב. מנהלת ביה"ס מבקשת/דורשת ממני לעבור ל-8 ש"ש לחט"ע עוז לתמורה, הבטיחה לי איחוד משכורות דרך משרד החינוך (כך תוכל לעשות איחוד משכורות ולהשאיר מורה של חט"ע במשרד החינוך, ז"א החלפה). שאלותי הן: 1. האם היא יכולה לחייב אותי? 2. האם אאלץ לעבוד יותר שעות בגלל הפרשי השעות ברפורמות השונות? 3. הכי חשוב מבחינתי, האם תיפגע הפנסייה שלי? (תקציבית). להסתדרות המורים אין מושג... תודה מראש
שאלה לאריה
21/05/2016 | 23:48
2
76
לפי הסכמים שנחתמו עם ההסתדרות כל עובדי המדינה אמורים לקבל את הפעימה הראשונה ביולי הקרוב (תוספת של אחוז אחד) האם גם עובדי ההוראה יקבלו אותה?
לא.הסתדרות המורים לא
22/05/2016 | 06:55
56
שותפה להסכם.
לשאלתך
22/05/2016 | 08:04
64
כל הארגונים המקצועיים במסגרת ההסכם יכולים להחליט כיצד תוחל התוספת על חבריהם.
הסתדרות המורים מנהלת מו"מ להסכם שכר חדש שיכלול גם את התוספת האמורה.
אריה
שיעורים פרטיים בערבית
21/05/2016 | 13:03
44
שיעורים פרטיים בערבית ברמות מתחילים/מתקדמים.
שיעורים פרטיים אצלכם בבית ובמחיר אטרקטיבי.
0502903700
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
קנגרו שירותי הגירה בע
קנגרו שירותי הגירה בע"מ
חברת סולו איטליה
חברת סולו איטליה
פורום הורים למחוננים
פורום הורים למחוננים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום