לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום מורים
כללים לגולש/ת המתחיל/הלפני שתשקעו בגלישה, נודה לכם אם תקראו בעיוןאת הכללים הבאים, למען הסדר הטוב.הפורום פתוח בפני כולם, ולמרות שהוא פורום מורים, תוכלו לפגוש כאן גם הורים, תלמידים, מנהלים וגם אזרחים מן השורה שהחינוך בראש מעייניהם.כאן המקום להדגיש כי הפורום משמש במה לדיוניםבענייני חינוך והוראה, מקום לשיתוף חומרים שונים,ובכלל מקום בו נוכל לשתף ולחלוק עם עמיתים למקצועשאלות, לבטים, תהיות ועוד.הפורום מאד דינאמי ומשתנה מעת לעת,יש ימים בהם הוא זוחל לו בעצלתיים ויש ימים בהםנכתבים בו מספר דפים.אנו תקווה כי אט אט תתגבש לה קהילה חמה ותומכתמבין חברי הפורום. מה היינו רוצות לראות בפורום? Jאווירה של בית חם , פרגון , הקשבה , עזרה , התחשבות , הגנה , רגישות , ביטחון , הבנה ואהבה . יוזמות ורעיונות שונים לקידום הפורום יתקבלו בברכה. מה לא היינו רוצות לראות בפורום? שיפוטיות, ביקורתיות, עצות מגבוה, התנשאות, השתלחויות אישיות, ותוקפנות כלפי אחרים, קללות, גידופים, ציניות שמטרתה לפגוע, מניפולציות - כל אלו לא יתקבלו בשום אופן בפורום..כמה כללים והנחיות לגולשים החדשים שבינינו,וגם לוותיקים שבינינו לא יזיק לרענן את זכרונם. הפורום, כאמור, משמש גם במה לדיונים שונים.ככזה, מתפתחים בו לעיתים גם ויכוחים ומחלוקות.הדבר לגיטימי ,אך אנא שימו לב ללשון ההודעות! הודעות בשפה פוגעת , מעליבה ולא מכובדת תימחקנה . כל אנשי הפורום נמצאים כאן מרצונם החופשי. לכולם עיסוקים נוספים המונעים מהם להיות נוכחים בפורום תמידית, לכן אם לא קיבלתם תשובה או תגובה על הודעתכם, היו סבלניים, בבקשה. הניסיון מראה שהתשובות יבואו. אם בכל זאת לא ענו לכם, לא צריך להיפגע ולהסיק שיש למישהו משהו אישי נגדכם.לא תמיד יש לחברי הפורום מה לומר, וזה לגיטימי. ובאותו עניין:כתבתם הודעה, ביקשתם בקשה או התייחסות כלשהי. תנו לחברים הזדמנות לראות את הודעתכם ולהגיב.לא תמיד מגיעות התגובות לאחר מספר דקות. לפעמים זה קורה גם אחרי כמה שעות. לכן, כדאי להמתין ולהיות סבלניים,ולא להקפיץ את הודעתכם לראש הדף תוך מספר דקות. צירוף חומרים לפורום/ למאגר הקבציםחומרים המצורפים לפורום בצורת קבצים מועלים על ידינו למאגר, אך רצוי להעלות את הקבצים ישירות למאגר. רצוי כמובן לכווץ את הקובץ לפני העלאתו למאגר. הדרכה לכך ניתן למצוא באחד מקישורי הטאגליינס. שמירה על זכויות יוצריםפעמים רבות אנו נתקלים בבקשה של גולש/ת ליצירה מסויימת , או לחומרים כלשהם, וכתגובה לבקשה, מובאים חומרים שונים או יצירות ספרותיות שלא נכתבו ע"י הגולש שהעלה זאת. אנא, הימנעו מלהעלות לפורום/ למאגר חומרים שלא הייתם שותפים בכתיבתם.עקב זכויות יוצרים של כותבי החומרים/ היצירות אסור בשום פנים ואופן להעתיק את היצירות /החומרים (או חלקים מהם) להודעתכם! מה שכן אפשר (ואף רצוי) לעשות, הוא להכניס בהודעה קישור לאתר בו נמצאים חומרים שונים, או יצירות מבוקשות לטובת הגולש ששאל את השאלה. הודעה שתכיל בתוכה יצירה, שלא כתב כותב ההודעה עצמו, תימחק. שרשור הודעותמכיוון שמספר השרשורים בדף מוגבל ל- 15 הודעות ראשיות, כל הודעה ראשית חדשה שנפתחת דוחפת הודעה אחרת לדף השני, וכן דוחפת הודעה ישנה יותר לארכיון. על כן, לפני פתיחת הודעה חדשה, חפשו האם ישנו שרשור קיים שניתן לשרשר אליו את הודעתכם.חבל שהודעה שנכתבה לפני מס' דקות תגיע לדף הבא לפני שקיבלה מענה או התייחסות. חיפוש חומריםלפני שאתם פונים בבקשה לחומר כלשהו , היכנסו תחילה למאגר החומרים וערכו בו חיפוש.מאגר החומרים בנוי באופן מאד מסודר וקל להתמצאות, מחולק לקטגוריות שונות.לא מצאתם את מבוקשכם במאגר החומרים? אתם מוזמנים להפנות בקשה לחברי הפורום.כמו כן מומלץ לחפש בין דפי הפורום בחיפוש מתקדם חומרים שאתם מבקשים לפני פתיחת הודעה חדשה."לעתים יש לילד העשיר צעצועים רבים עד מאדובכל זאת משעמם ומעיק לו. לעיתים קרובות מכין לו הילד העני בעצמוצעצועים יפים בשבילו ובשביל חבריו כי מקלות, אבנים קטנות סמרטוטים וחוליש הרבה בעולם..."אנו מאמינות שעל ידי הפריה הדדית, נוכל לתרום ולהתרם כאחד.וזה יאפשר לכל אחד מאיתנו למצוא את השביל לילדים שאנו מחנכיםדור ההמשך.שמירה על כללי התנהגות בפורום תאפשר לנו לשמור על המקום הזהכל הערה והארה תתקבל בברכהשיהיה בהצלחה שלכם באהבה mazy ופנינה10

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מורים

כללים לגולש/ת המתחיל/הלפני שתשקעו בגלישה, נודה לכם אם תקראו בעיוןאת הכללים הבאים, למען הסדר הטוב.הפורום פתוח בפני כולם, ולמרות שהוא פורום מורים, תוכלו לפגוש כאן גם הורים, תלמידים, מנהלים וגם אזרחים מן השורה שהחינוך בראש מעייניהם.כאן המקום להדגיש כי הפורום משמש במה לדיוניםבענייני חינוך והוראה, מקום לשיתוף חומרים שונים,ובכלל מקום בו נוכל לשתף ולחלוק עם עמיתים למקצועשאלות, לבטים, תהיות ועוד.הפורום מאד דינאמי ומשתנה מעת לעת,יש ימים בהם הוא זוחל לו בעצלתיים ויש ימים בהםנכתבים בו מספר דפים.אנו תקווה כי אט אט תתגבש לה קהילה חמה ותומכתמבין חברי הפורום. מה היינו רוצות לראות בפורום? Jאווירה של בית חם , פרגון , הקשבה , עזרה , התחשבות , הגנה , רגישות , ביטחון , הבנה ואהבה . יוזמות ורעיונות שונים לקידום הפורום יתקבלו בברכה. מה לא היינו רוצות לראות בפורום? שיפוטיות, ביקורתיות, עצות מגבוה, התנשאות, השתלחויות אישיות, ותוקפנות כלפי אחרים, קללות, גידופים, ציניות שמטרתה לפגוע, מניפולציות - כל אלו לא יתקבלו בשום אופן בפורום..כמה כללים והנחיות לגולשים החדשים שבינינו,וגם לוותיקים שבינינו לא יזיק לרענן את זכרונם. הפורום, כאמור, משמש גם במה לדיונים שונים.ככזה, מתפתחים בו לעיתים גם ויכוחים ומחלוקות.הדבר לגיטימי ,אך אנא שימו לב ללשון ההודעות! הודעות בשפה פוגעת , מעליבה ולא מכובדת תימחקנה . כל אנשי הפורום נמצאים כאן מרצונם החופשי. לכולם עיסוקים נוספים המונעים מהם להיות נוכחים בפורום תמידית, לכן אם לא קיבלתם תשובה או תגובה על הודעתכם, היו סבלניים, בבקשה. הניסיון מראה שהתשובות יבואו. אם בכל זאת לא ענו לכם, לא צריך להיפגע ולהסיק שיש למישהו משהו אישי נגדכם.לא תמיד יש לחברי הפורום מה לומר, וזה לגיטימי. ובאותו עניין:כתבתם הודעה, ביקשתם בקשה או התייחסות כלשהי. תנו לחברים הזדמנות לראות את הודעתכם ולהגיב.לא תמיד מגיעות התגובות לאחר מספר דקות. לפעמים זה קורה גם אחרי כמה שעות. לכן, כדאי להמתין ולהיות סבלניים,ולא להקפיץ את הודעתכם לראש הדף תוך מספר דקות. צירוף חומרים לפורום/ למאגר הקבציםחומרים המצורפים לפורום בצורת קבצים מועלים על ידינו למאגר, אך רצוי להעלות את הקבצים ישירות למאגר. רצוי כמובן לכווץ את הקובץ לפני העלאתו למאגר. הדרכה לכך ניתן למצוא באחד מקישורי הטאגליינס. שמירה על זכויות יוצריםפעמים רבות אנו נתקלים בבקשה של גולש/ת ליצירה מסויימת , או לחומרים כלשהם, וכתגובה לבקשה, מובאים חומרים שונים או יצירות ספרותיות שלא נכתבו ע"י הגולש שהעלה זאת. אנא, הימנעו מלהעלות לפורום/ למאגר חומרים שלא הייתם שותפים בכתיבתם.עקב זכויות יוצרים של כותבי החומרים/ היצירות אסור בשום פנים ואופן להעתיק את היצירות /החומרים (או חלקים מהם) להודעתכם! מה שכן אפשר (ואף רצוי) לעשות, הוא להכניס בהודעה קישור לאתר בו נמצאים חומרים שונים, או יצירות מבוקשות לטובת הגולש ששאל את השאלה. הודעה שתכיל בתוכה יצירה, שלא כתב כותב ההודעה עצמו, תימחק. שרשור הודעותמכיוון שמספר השרשורים בדף מוגבל ל- 15 הודעות ראשיות, כל הודעה ראשית חדשה שנפתחת דוחפת הודעה אחרת לדף השני, וכן דוחפת הודעה ישנה יותר לארכיון. על כן, לפני פתיחת הודעה חדשה, חפשו האם ישנו שרשור קיים שניתן לשרשר אליו את הודעתכם.חבל שהודעה שנכתבה לפני מס' דקות תגיע לדף הבא לפני שקיבלה מענה או התייחסות. חיפוש חומריםלפני שאתם פונים בבקשה לחומר כלשהו , היכנסו תחילה למאגר החומרים וערכו בו חיפוש.מאגר החומרים בנוי באופן מאד מסודר וקל להתמצאות, מחולק לקטגוריות שונות.לא מצאתם את מבוקשכם במאגר החומרים? אתם מוזמנים להפנות בקשה לחברי הפורום.כמו כן מומלץ לחפש בין דפי הפורום בחיפוש מתקדם חומרים שאתם מבקשים לפני פתיחת הודעה חדשה."לעתים יש לילד העשיר צעצועים רבים עד מאדובכל זאת משעמם ומעיק לו. לעיתים קרובות מכין לו הילד העני בעצמוצעצועים יפים בשבילו ובשביל חבריו כי מקלות, אבנים קטנות סמרטוטים וחוליש הרבה בעולם..."אנו מאמינות שעל ידי הפריה הדדית, נוכל לתרום ולהתרם כאחד.וזה יאפשר לכל אחד מאיתנו למצוא את השביל לילדים שאנו מחנכיםדור ההמשך.שמירה על כללי התנהגות בפורום תאפשר לנו לשמור על המקום הזהכל הערה והארה תתקבל בברכהשיהיה בהצלחה שלכם באהבה mazy ופנינה10
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אין לפרסם בפורום הודעות פרסום ומספרי טלפון אישיים. הודעות כאלה תימחקנה מן הפורום!
המשך >>

עדכון דרגה
03/05/2016 | 21:41
2
60
שלום,
השנה בחודש אפריל הייתי אמורה לקבל דרגה 7. 
בברור שערכתי באגף כח אדם בהוראה נאמר לי כי אני אמורה לקבל דרגה, אולם מי שאחראי על מכסת הדרגות הם הסתדרות המורים.
כיצד אוכל לברר מתי דרגתי תתעדכן?
בברכה מיכל
דרגה
04/05/2016 | 08:20
1
59
פני לבדיקת הנושא למינהלת אופק חדש.
אריה
דרגה
05/05/2016 | 11:50
19
אריה שלום,
פניתי למנהלת אופק חדש
לדבריהם עלייה בדרגה היא תלויה בגורם המכסות.
הבנתי מהם שבימים הקרובים ייערך דיון בנושא המכסות.

כיצד אוכל לדעת במה תלוי מכסות? מתי אקבל את הדרגה?ולמי עלי לפנות?
תודה מיכל
שאלה לאריה
04/05/2016 | 18:49
5
47
שלום אריה!
בחדר המורים שלנו יש מתקנים המיועד לחימום ולקירור מים, אחד מהם סופק לנו על ידי הסתדרות המורים.
רציתי לשאול האם וועד המורים אמור לשאת בהוצאות החלפת המסננים ותיקון המכשיר?
האם משהו אמור לספק לנו לפחות מי שתייה או שגם העלות הזו צריכה להיות שלנו?
אודה על תשובתך.
לשאלתך
04/05/2016 | 19:25
4
40
הרשות המקומית אחראית לכל הציוד בבית הספר כולל זה שבחדר המורים וסופק על ידי הסתדרות המורים , על הרשות לשאת בהוצאות תיקון והחלפת סננים.
אריה
תודה רבה אריה עזרת לי מאוד!
04/05/2016 | 19:51
9
שאלת המשך לאריה
04/05/2016 | 19:56
2
22
ומה לגבי בתי ספר שעברו לניהול עצמי? מי משלם אז?

הבהרה
05/05/2016 | 08:08
1
19
בבתי ספר בניהול עצמי בית הספר הוא המשלם והאחראי לציוד.
אריה
תודה
05/05/2016 | 15:47
3
שאלה בנושא שמירת הריון
02/05/2016 | 14:13
6
32
אני בשבוע 30 להריוני. קיבלתי המלצה לשמירת הריון. האם כדאי לי לעשות זאת על חשבון ימיי המחלה שלי או על חשבון ביטוח לאומי.
אשמח לקבל הסבר מה המשמעויות של כל אחד מהם. האם הוותק נשמר? האם אחד מהם עדיף מבחינת תשלום של החופש הגדול?

תודה לעונים
שמירת הריון
02/05/2016 | 17:44
5
38
בשמירת הריון על חשבון ימי מחלה כל זכויותיך נשמרות השכר משולם במלואו ומנכים לכל קופות הפנסיה הגמל וההשתלמות, השכר בחופשת הקיץ משולם במלואו.
בשמירת הריון על חשבון הביטוח הלאומי התקופה מוכרת לוותק לתשלומי הבראה וביגוד גמלת הביטוח הלאומי משולמת רק בערך של 70% מהשכר התקופה לא מוכרת לתשלום שכר חופשת הקיץ יש לשלם עצמאית לקרן הפנסיה אין תשלום לקרן ההשתלמות.
אריה

תודה על המענה המהיר והמקצועי
02/05/2016 | 22:52
4
10
שאלה נוספת
04/05/2016 | 14:00
3
18
מי מלחיט באיזה דרך לצאת לשמירה (על חשבון ימי מחלה או ביטוח לאומי)
האם זו החלטתי או החלטת כוח אדם בהוראה?

תודה על המענה.
ההחלטה היא שלך
04/05/2016 | 17:17
2
10
אשמח לקבל הפנייה לגבי זכות הבחירה בין
04/05/2016 | 20:51
1
8
שמירה של בטיוח לאומי לבין ניצול ימי מחלה.
נאמר לי כי אני מחויבת לקחת שמירה על חשבון ביטוח לאומי כדי שיהיה תקן למחליפה במקומי. אם אקח על חשבון ימי מחלה תהיה ממלאת מקום יומית.
האם זה נכון?

לבקשתך
05/05/2016 | 08:07
5
ראי סעיף שמירת הריון בלחצן זכויותיך שבאתר הסתדרות המורים.
נושא ממלאת מקומך אינו שיקול מבחינתך.
אריה
הערכת עבודת שורשים
04/05/2016 | 16:57
2
34
הי, האם למשהו מהפורום יש פורמט נחמד להערכת עבודת שורשים ומוכן לשתף ? אודה :)
עבודת שורשים
04/05/2016 | 19:03
1
20
אם תשלחי כתובת מייל אשלח לך 2 אפשרויות לדף.
מייל
04/05/2016 | 19:15
20
שלום רב,
04/05/2016 | 09:11
1
44
אני במערכת החינוך חמש שנים. קיבלתי קביעות בבית ספר בו אני עובדת בשנה ה3.
כיום אני אמא לקטנים שבקרוב נכנסים לגן עירייה.
אני עובדת בעיר שונה ממקום עבודתי. בדרכ אני יוצאת בשבע ורבע לכיון העבודה וזה אחרי ששמתי את הקטנים בגן שנפתח ב7.
שנה הבאה זה גן עירייה שנפתח ב 7:35.
המנהלת הציעה לי חינוך והסברתי לה שאני לא אצליח להגיע ב8 לכיתה מפאת המרחק ושהגן נפתח מאוחר. ביקשתי להתחיל ב9 אך לא קיבלתי אישור לזה.
מה עליי לעשות עכשיו ? לעזוב מקום עבודה שאני אוהבת?
ומי אמר שאמצא עבודה קרוב לביתי, בתא מקום מגוריי?
אין לי עזרה עם הקטנים. כדי למצוא בית ספר צמוד לביתי אני צריכה מרחק של עשר דק.
מה הזכויות שלי או המחוייבות של המנהלת שלי כלפיי?
חבל שאין תמיכה והתחשבות באימהות עם קטנים
עניתי לך בפורום הסתדרות המורים
04/05/2016 | 17:17
17
האם כל מורה יכול להיות גם מחנך
03/05/2016 | 15:52
3
49
אולי שאלה טיפשית אבל האם כל מורה יכול להיות מחנך? כלומר, אני רוצה ללמוד אנגלית אז אם אני אלמד אנגלית במסלול חד חוגי במכללה אוכל להיות גם מחנך?

האם זה משהו שצריך ללמוד בנוסף במסלול דו חוגי או שכל מורה יכול להיות מחנך וזה עניין של בחירה? פשוט אף פעם לא הכרתי מורה לאנגלית שגם היתה מחנכת.

ועוד שאלה, האם אוכל יהיות מורה לאנגלית בתיכון עם תעודת הוראה ותואר ראשון ממכללה או שלזה צריך תואר שני?

תודה.
מחנך
03/05/2016 | 17:05
2
61
כל מורה מוסמך להוראה יכול לשמש כמחנך.
להוראה בתיכון נדרש תואר שני
אריה
אז אם אני לומד על יסודי אנגלית חד חוגי
03/05/2016 | 19:08
1
41
זה בעצם רק בחטיבת ביניים?

והאם אפשר ללמד אנגלית ועוד מקצוע? כי גם זה לא יצא לי לראות.
הבהרה
03/05/2016 | 20:13
42
הוראת מקצועות נוספים תלויה במקצועות ההתמחות.
לימודים חד חוגיים תואר ראשון ותעודת הוראה מותאמים לדרישות בחט"ב.
אריה
שנת שבתון
03/05/2016 | 14:41
2
32
לפי מה שהבנתי אין חובה לצאת לשבתון - האם נכון?
האם ניתן למשוך כספים? האם המשיכה פטורה ממס?
תודה 
שנת שבתון
03/05/2016 | 17:03
1
34
אין חובה לצאת לשבתון.
משיכת כספים למי שטרם יצא וטרם השלים 15 שנות וותק רק באמצעות וועדת חריגים , החיסכון פטור ממס.
אריה
- שכחתי לרשום שבתון ראשון -אבל אני מבינה שגם ראשון לא חובה
04/05/2016 | 18:23
7
הוצאות נסיעה וקיצוץ בהם
02/05/2016 | 10:19
5
61
שלום אריה
בהתאם למכתב שמפורסם באתר הסתדרות המורים לא היו אמורים להעביר את המורים להסדר הנסיעות החדש  והמורים לא היו אמורים להפגע מהסדר זה. אולם בפועל החודש קיבלתי משכורת על פי הסדר הנסיעות החדש ולא על פי המפורסם. כלומר 200 ש"ח לנסיעות בין עירוניות. אשמח לקבל הסבר מה קורה עם הנושא הזה.

כמו כן לאריה. היכן ניתן לקבל ייעוץ לגבי פרישה מוקדמת ולראות מה תהיה המשכורת בפרישה מוקדמת התואמת את נתוניי האישיים.

מן הצד השני - פניתי למעביד ובקשתי לקצץ
02/05/2016 | 11:18
3
52
את הוצאות הנסיעה שלי. אני עובד פעמיים בשבוע, בקושי 26 ש"ח לשבוע X 4 = בקושי 100 ש"ח.
התבלבלו שם בהנה"ח. לא יודעים איך להתמודד עם אנשים ישרים, כיח המחשבה תמיד שאנחנו רוצים לרמות. זה קרה לי לפני שנתיים עם אותו מעביד, כאשר טעויות בחישוב שכר הכניסו לי סכומי עתק, ואני רציני, לבנק. מזל שאני והמנהלנית שמנו לב, שלחנו מכתב מסודר, וגם היה צריך לשכנע אותם לפרוס לי את החזרת הכספים. גם אז הם היו מבולבלים מעצם העובדה שאדם מבקש להחזיר כסף שלא שייך לו.
יאק
הוצאות נסיעה. תגובה
02/05/2016 | 13:59
2
47
תודה על הערתך אולם היא לא קשורה חבעיה שהעלתי. פה הובטח שהמורים לא ייפגעו כתוצאה מהסדר הנסיעות החדש אולם בפועל במשכורתי  כן הפעילו את ההסכם וקיצצו משמעותית את החזר הנסיעות שקיבלנו. אנשים כמוני שצריכים לנסוע למקום העבודה ברכב פרטי כי אין תחבורה סדירה למקום העבודה. בחודש שאני מוציעה על דלק 609 שח בקירוב. כעת הם משלמים 200 שח. על כך ביקשתי הסבר מאריה כנציג הסתדרות המורים ומקושר להשב את תשומת הלב של וסרמן שמשרד החענוך התעלם מההסכם עם האוצר וכן פעל על פי הסכם בנסיעות החדש והתעלמו מההסכם האחר
בעבר נימקו את הקיצוץ הזה בכך שכמעט
02/05/2016 | 14:26
43
שלושה שבועות לא עובדים עקב חופשת פסח. אך כאשר מקבלים לפי חודשי חופשי אין לכך הצדקה לטעמי. בכלל נראה שוסרמן רק שולח מכתבים מאיימים ובכך יוצא ע"י חובתו. הוא כתב מכתב על קיצוץ של 50% בהוצאות הנסיעה של המורים לפני כמה שנים כאשר עברו לחופשי חודשי אך בפועל לא נעשה דבר.אני לדוגמא הפסדתי במעבר זה 1000 ש"ח בכל חודש.
אכן היא לא קשורה ובכל זאת היא כאן.
02/05/2016 | 20:23
21
נסיעות
02/05/2016 | 17:48
48
שר האוצר הודיע כי יבוצע החזר (לא היה כל הסכם בנושא השר נענה לפניית הסתדרות המורים וההסתדרות הכללית) מה שנוכה ויחזרו לשלם נסיעות לפי התעריפים לפני הרפורמה בתחבורה הציבורית , לא צוין עדין מועד ביצוע התיקון.
לעניין הפנסיה פני לסניף הסתדרות המורים.
אריה

יש תלושים באתר.
( לעמוד שלי בתפוז )
29/04/2016 | 17:59
29
האם גמול תקשוב נכלל כרכיב בפנסיה?
29/04/2016 | 06:56
1
41
אני רכזת תקשוב וברצוני לדעת האם כשאצא לפנסיה, גמול התקשוב יכלל כרכיב בפנסיה ואם כן מהו ערכו באחוזים מסך הסכום החודשי שאקבל?
תודה
לא
30/04/2016 | 19:11
12
מס הכנסה סדר בבקשה
27/04/2016 | 13:54
1
107
האם משלמים מס הכנסה על קופות הגמל (דפנה, רשף, מנוף וכדומה) כשיוצרים לפנסיה.
האם משנה אם יוצאים בגיל 60 או בגיל הפנסיה הרשמי?

קופות גמל
27/04/2016 | 17:31
84
הקופות בחלקן פטורות במשיכה כספים בגיל 60 (להפרשות לפני 2008) וחלקן רק בגיל 67 , יש לפנות לתקנון הקופות ולברר בו.
אריה
סקר קצר
26/04/2016 | 23:21
53

שלום
נשמח אם תוכלו לענות על סקר קצר במסגרת מחקר הנערך בבית הספר לחינוך של אוניברסיטת בר אילן.
הסקר מיועד למורים (יסודי/חטיבת ביניים/תיכון) בלבד, ולוקח כ-5 דקות.
הנה הלינק:
http://goo.gl/forms/vFX8sYI8l0
תודה!

פיטורין וקביעות - שנה שנייה
26/04/2016 | 11:17
2
94
שלום

אני מורה בתיכון מזה 3 שנים. עבדתי 3 שנים במס' מקומות ולכן חשוב לי לבסס את עצמי בביהס הזה . אני מכירה את התלמידים ואת הצוות וחשוב לי להשאר ולקבל קביעות ולהתקדם.

אפרט ,בביהס הזה אני עובדת כך :

שנה ראשונה- עבדתי במילוי מקום שעתי + החלפתי מורה שיצאה לחל"ד למשך 3.5 חודש' ב 1/3 משרה.
שנה שנייה - 1/3 משרה תקן + מילוי מקום שעתי
שנה שלישית - השנה הנוכחית 19 ש' תקן

אני יודעת שהשנה הראשונה שעבדתי בביה"ס אינה נחשבת לקביעות כי לא עבדתי כל השנה בתקן - אלא רק 3.5 חודש'.

השנה הרישום לבי"הס היה נמוך לכן אני חוששת על מקומי לשנה הבאה.

ולכן כמה שאלות.....
1. במידה ומפטרים אותי האם הפיטורין תקינים? לא צפו בי מפקח או כל גורם חיצוני אחר. יש לציין שמרוצים ממני ואין דופי בעבודתי.

2. מה הנוהל לפטר ? עד איזה תאריך? האם יש מכתב או שימוע?

3. במידה וכן אלמד שנה הבאה בביה"ס אחשב לקבועה כבר בתחילת השנה? והאם השעות של שנה הבאה הן אלו הקובעות? או שמא שזה קשור לשעות של שנים אחרונות?

4. במידה ואמצא עבודה בתיכון  אחר והוא באותה בעלות של ביהס הנוכחי - האם שם אוכל לקבל את הקביעות בשנה הבאה?

5. במידה ואמצא עבודה ביסודי - האם הקביעות מתחילה מאפס ועלי לחכות 3 שנים? או אולי יש הקלה בכך שעברתי מתיכון ליסודי? לחכות שנה אחת ?

תודה מראש
אני הולכת לאיבוד בין כל המידע ....
אשמח לתשובות ברורות לשאלות--

לשאלותיך
26/04/2016 | 15:13
72
1.גם אם לא צפו בעבודתך ניתן לפטר אותך בתום שנה שנה לעבודה בתקן.
2.יש לקיים שימוע ולהודיע על פיטורים עד 31 במאי.
3.אם לא יאריכו לך את הניסיון תהיי קבועה מתחילת שנה הבאה. היקף המשרה הקבועה יהיה לפי שנה הבאה.
4.כן.
5.ספירת השנים לקביעות תתחיל מחדש.
אריה
הארכה לשנה 3 ניסיון
26/04/2016 | 17:04
37
בבי"ס תיכון בו לימדתי האריכו תמיד לכל המורים החדשים שנה נוספת לניסיון אחרי שהחתימו אותם על הסכמתם לענין.
הודעות שימוע
25/04/2016 | 18:48
1
116
קבלתי הבוקר , כמו מורים אחרים בצוות , כי עליי להתייצב לשימוע ברשות ביום ראשון.
לא היה מכתב מקדים. האם כדאי לי להגיע לשימוע?
שימוע
26/04/2016 | 07:36
103
אם הרשות היא המעסיק שלך חובה להגיע לשימוע וניתן להגיע עם נציג מהארגון היציג או אף עו"ד.
יש לוודא שנתקבל גם פירוט על מהות השימוע.
אריה
מהם תפקידי המפקחת הכללית של בית הספר
24/04/2016 | 20:17
1
66
תפקידי המפקחת
24/04/2016 | 20:25
129
תפקידי המפקחים מוגדרים במסגרת חוק החינוך.
אריה
תוך כמה זמן אמורים
21/04/2016 | 18:15
165
לראות באתר אוח את ההשתלמות
שעשיתי וסיימתי וכבר נתן לי ציון?
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:44
18
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
פרסומת של הסתדרות המורים
20/04/2016 | 11:01
1
127
למה ההסתדרות מרשה לעצמה לממן את הפרסומת הזו מכיסינו?
כי היא יכולה
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 22:02
36
רוצים לזכות במארז קינוחים אישיים חגיגי?
( לעמוד שלי בתפוז )
18/04/2016 | 18:08
1
42
שף בוקס מגישים לכם את קינוח הצנצנות המושלם שאיתו תחתמו במתיקות כל אירוח!
רוצים לזכות באחד כזה?
כנסו לתחרות בפורום מבשלים כשר ואולי הוא יהיה שלכם
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2390/1806239...

על המוקד: כל מה שלא ידעתם על קבוצות הרכישה
רן צדיקריו, מנכ"ל משותף בmsn, בא לענות לכם על שאלותיכם בדרך לרכישת בית
מוזמנים לכתוב את שאלותיכם מעכשיו בפורום נדל"ן
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/579/18062502...

לא אין לי ענין - גם סכרת וגם אישי זה אני מכין
18/04/2016 | 20:29
23
מורים יקרים
18/04/2016 | 13:37
183
אני עושה סמינריון שעוסק ביחסים של מתבגרים עם הוריהם ואיך זה משפיע על היחסים החברתיים שלהם, מחפשת כיצד להתחיל את הצגת הנושא בכיתה בדרך נחמדה, קטע מסרט/שיר/סרטון  או כל דבר שיכול להיות נחמד ויצירתי להתחלת הנושא ........

אשמח לרעיונות !!!  
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
קנגרו שירותי הגירה בע
קנגרו שירותי הגירה בע"מ
יורה דעה- הכנה למבחנים מחוננים ופיתוח חשיבה יצירתית
יורה דעה- הכנה למבחנים
פורום הגירה לאוסטרליה
פורום הגירה לאוסטרליה
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום