לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2332123,321 עוקבים אודות עסקים

פורום מורים

כללים לגולש/ת המתחיל/הלפני שתשקעו בגלישה, נודה לכם אם תקראו בעיוןאת הכללים הבאים, למען הסדר הטוב.הפורום פתוח בפני כולם, ולמרות שהוא פורום מורים, תוכלו לפגוש כאן גם הורים, תלמידים, מנהלים וגם אזרחים מן השורה שהחינוך בראש מעייניהם.כאן המקום להדגיש כי הפורום משמש במה לדיוניםבענייני חינוך והוראה, מקום לשיתוף חומרים שונים,ובכלל מקום בו נוכל לשתף ולחלוק עם עמיתים למקצועשאלות, לבטים, תהיות ועוד.הפורום מאד דינאמי ומשתנה מעת לעת,יש ימים בהם הוא זוחל לו בעצלתיים ויש ימים בהםנכתבים בו מספר דפים.אנו תקווה כי אט אט תתגבש לה קהילה חמה ותומכתמבין חברי הפורום. מה היינו רוצות לראות בפורום? Jאווירה של בית חם , פרגון , הקשבה , עזרה , התחשבות , הגנה , רגישות , ביטחון , הבנה ואהבה . יוזמות ורעיונות שונים לקידום הפורום יתקבלו בברכה. מה לא היינו רוצות לראות בפורום? שיפוטיות, ביקורתיות, עצות מגבוה, התנשאות, השתלחויות אישיות, ותוקפנות כלפי אחרים, קללות, גידופים, ציניות שמטרתה לפגוע, מניפולציות - כל אלו לא יתקבלו בשום אופן בפורום..כמה כללים והנחיות לגולשים החדשים שבינינו,וגם לוותיקים שבינינו לא יזיק לרענן את זכרונם. הפורום, כאמור, משמש גם במה לדיונים שונים.ככזה, מתפתחים בו לעיתים גם ויכוחים ומחלוקות.הדבר לגיטימי ,אך אנא שימו לב ללשון ההודעות! הודעות בשפה פוגעת , מעליבה ולא מכובדת תימחקנה . כל אנשי הפורום נמצאים כאן מרצונם החופשי. לכולם עיסוקים נוספים המונעים מהם להיות נוכחים בפורום תמידית, לכן אם לא קיבלתם תשובה או תגובה על הודעתכם, היו סבלניים, בבקשה. הניסיון מראה שהתשובות יבואו. אם בכל זאת לא ענו לכם, לא צריך להיפגע ולהסיק שיש למישהו משהו אישי נגדכם.לא תמיד יש לחברי הפורום מה לומר, וזה לגיטימי. ובאותו עניין:כתבתם הודעה, ביקשתם בקשה או התייחסות כלשהי. תנו לחברים הזדמנות לראות את הודעתכם ולהגיב.לא תמיד מגיעות התגובות לאחר מספר דקות. לפעמים זה קורה גם אחרי כמה שעות. לכן, כדאי להמתין ולהיות סבלניים,ולא להקפיץ את הודעתכם לראש הדף תוך מספר דקות. צירוף חומרים לפורום/ למאגר הקבציםחומרים המצורפים לפורום בצורת קבצים מועלים על ידינו למאגר, אך רצוי להעלות את הקבצים ישירות למאגר. רצוי כמובן לכווץ את הקובץ לפני העלאתו למאגר. הדרכה לכך ניתן למצוא באחד מקישורי הטאגליינס. שמירה על זכויות יוצריםפעמים רבות אנו נתקלים בבקשה של גולש/ת ליצירה מסויימת , או לחומרים כלשהם, וכתגובה לבקשה, מובאים חומרים שונים או יצירות ספרותיות שלא נכתבו ע"י הגולש שהעלה זאת. אנא, הימנעו מלהעלות לפורום/ למאגר חומרים שלא הייתם שותפים בכתיבתם.עקב זכויות יוצרים של כותבי החומרים/ היצירות אסור בשום פנים ואופן להעתיק את היצירות /החומרים (או חלקים מהם) להודעתכם! מה שכן אפשר (ואף רצוי) לעשות, הוא להכניס בהודעה קישור לאתר בו נמצאים חומרים שונים, או יצירות מבוקשות לטובת הגולש ששאל את השאלה. הודעה שתכיל בתוכה יצירה, שלא כתב כותב ההודעה עצמו, תימחק. שרשור הודעותמכיוון שמספר השרשורים בדף מוגבל ל- 15 הודעות ראשיות, כל הודעה ראשית חדשה שנפתחת דוחפת הודעה אחרת לדף השני, וכן דוחפת הודעה ישנה יותר לארכיון. על כן, לפני פתיחת הודעה חדשה, חפשו האם ישנו שרשור קיים שניתן לשרשר אליו את הודעתכם.חבל שהודעה שנכתבה לפני מס' דקות תגיע לדף הבא לפני שקיבלה מענה או התייחסות. חיפוש חומריםלפני שאתם פונים בבקשה לחומר כלשהו , היכנסו תחילה למאגר החומרים וערכו בו חיפוש.מאגר החומרים בנוי באופן מאד מסודר וקל להתמצאות, מחולק לקטגוריות שונות.לא מצאתם את מבוקשכם במאגר החומרים? אתם מוזמנים להפנות בקשה לחברי הפורום.כמו כן מומלץ לחפש בין דפי הפורום בחיפוש מתקדם חומרים שאתם מבקשים לפני פתיחת הודעה חדשה."לעתים יש לילד העשיר צעצועים רבים עד מאדובכל זאת משעמם ומעיק לו. לעיתים קרובות מכין לו הילד העני בעצמוצעצועים יפים בשבילו ובשביל חבריו כי מקלות, אבנים קטנות סמרטוטים וחוליש הרבה בעולם..."אנו מאמינות שעל ידי הפריה הדדית, נוכל לתרום ולהתרם כאחד.וזה יאפשר לכל אחד מאיתנו למצוא את השביל לילדים שאנו מחנכיםדור ההמשך.שמירה על כללי התנהגות בפורום תאפשר לנו לשמור על המקום הזהכל הערה והארה תתקבל בברכהשיהיה בהצלחה שלכם באהבה mazy ופנינה10

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מורים

כללים לגולש/ת המתחיל/הלפני שתשקעו בגלישה, נודה לכם אם תקראו בעיוןאת הכללים הבאים, למען הסדר הטוב.הפורום פתוח בפני כולם, ולמרות שהוא פורום מורים, תוכלו לפגוש כאן גם הורים, תלמידים, מנהלים וגם אזרחים מן השורה שהחינוך בראש מעייניהם.כאן המקום להדגיש כי הפורום משמש במה לדיוניםבענייני חינוך והוראה, מקום לשיתוף חומרים שונים,ובכלל מקום בו נוכל לשתף ולחלוק עם עמיתים למקצועשאלות, לבטים, תהיות ועוד.הפורום מאד דינאמי ומשתנה מעת לעת,יש ימים בהם הוא זוחל לו בעצלתיים ויש ימים בהםנכתבים בו מספר דפים.אנו תקווה כי אט אט תתגבש לה קהילה חמה ותומכתמבין חברי הפורום. מה היינו רוצות לראות בפורום? Jאווירה של בית חם , פרגון , הקשבה , עזרה , התחשבות , הגנה , רגישות , ביטחון , הבנה ואהבה . יוזמות ורעיונות שונים לקידום הפורום יתקבלו בברכה. מה לא היינו רוצות לראות בפורום? שיפוטיות, ביקורתיות, עצות מגבוה, התנשאות, השתלחויות אישיות, ותוקפנות כלפי אחרים, קללות, גידופים, ציניות שמטרתה לפגוע, מניפולציות - כל אלו לא יתקבלו בשום אופן בפורום..כמה כללים והנחיות לגולשים החדשים שבינינו,וגם לוותיקים שבינינו לא יזיק לרענן את זכרונם. הפורום, כאמור, משמש גם במה לדיונים שונים.ככזה, מתפתחים בו לעיתים גם ויכוחים ומחלוקות.הדבר לגיטימי ,אך אנא שימו לב ללשון ההודעות! הודעות בשפה פוגעת , מעליבה ולא מכובדת תימחקנה . כל אנשי הפורום נמצאים כאן מרצונם החופשי. לכולם עיסוקים נוספים המונעים מהם להיות נוכחים בפורום תמידית, לכן אם לא קיבלתם תשובה או תגובה על הודעתכם, היו סבלניים, בבקשה. הניסיון מראה שהתשובות יבואו. אם בכל זאת לא ענו לכם, לא צריך להיפגע ולהסיק שיש למישהו משהו אישי נגדכם.לא תמיד יש לחברי הפורום מה לומר, וזה לגיטימי. ובאותו עניין:כתבתם הודעה, ביקשתם בקשה או התייחסות כלשהי. תנו לחברים הזדמנות לראות את הודעתכם ולהגיב.לא תמיד מגיעות התגובות לאחר מספר דקות. לפעמים זה קורה גם אחרי כמה שעות. לכן, כדאי להמתין ולהיות סבלניים,ולא להקפיץ את הודעתכם לראש הדף תוך מספר דקות. צירוף חומרים לפורום/ למאגר הקבציםחומרים המצורפים לפורום בצורת קבצים מועלים על ידינו למאגר, אך רצוי להעלות את הקבצים ישירות למאגר. רצוי כמובן לכווץ את הקובץ לפני העלאתו למאגר. הדרכה לכך ניתן למצוא באחד מקישורי הטאגליינס. שמירה על זכויות יוצריםפעמים רבות אנו נתקלים בבקשה של גולש/ת ליצירה מסויימת , או לחומרים כלשהם, וכתגובה לבקשה, מובאים חומרים שונים או יצירות ספרותיות שלא נכתבו ע"י הגולש שהעלה זאת. אנא, הימנעו מלהעלות לפורום/ למאגר חומרים שלא הייתם שותפים בכתיבתם.עקב זכויות יוצרים של כותבי החומרים/ היצירות אסור בשום פנים ואופן להעתיק את היצירות /החומרים (או חלקים מהם) להודעתכם! מה שכן אפשר (ואף רצוי) לעשות, הוא להכניס בהודעה קישור לאתר בו נמצאים חומרים שונים, או יצירות מבוקשות לטובת הגולש ששאל את השאלה. הודעה שתכיל בתוכה יצירה, שלא כתב כותב ההודעה עצמו, תימחק. שרשור הודעותמכיוון שמספר השרשורים בדף מוגבל ל- 15 הודעות ראשיות, כל הודעה ראשית חדשה שנפתחת דוחפת הודעה אחרת לדף השני, וכן דוחפת הודעה ישנה יותר לארכיון. על כן, לפני פתיחת הודעה חדשה, חפשו האם ישנו שרשור קיים שניתן לשרשר אליו את הודעתכם.חבל שהודעה שנכתבה לפני מס' דקות תגיע לדף הבא לפני שקיבלה מענה או התייחסות. חיפוש חומריםלפני שאתם פונים בבקשה לחומר כלשהו , היכנסו תחילה למאגר החומרים וערכו בו חיפוש.מאגר החומרים בנוי באופן מאד מסודר וקל להתמצאות, מחולק לקטגוריות שונות.לא מצאתם את מבוקשכם במאגר החומרים? אתם מוזמנים להפנות בקשה לחברי הפורום.כמו כן מומלץ לחפש בין דפי הפורום בחיפוש מתקדם חומרים שאתם מבקשים לפני פתיחת הודעה חדשה."לעתים יש לילד העשיר צעצועים רבים עד מאדובכל זאת משעמם ומעיק לו. לעיתים קרובות מכין לו הילד העני בעצמוצעצועים יפים בשבילו ובשביל חבריו כי מקלות, אבנים קטנות סמרטוטים וחוליש הרבה בעולם..."אנו מאמינות שעל ידי הפריה הדדית, נוכל לתרום ולהתרם כאחד.וזה יאפשר לכל אחד מאיתנו למצוא את השביל לילדים שאנו מחנכיםדור ההמשך.שמירה על כללי התנהגות בפורום תאפשר לנו לשמור על המקום הזהכל הערה והארה תתקבל בברכהשיהיה בהצלחה שלכם באהבה mazy ופנינה10
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אין לפרסם בפורום הודעות פרסום ומספרי טלפון אישיים. הודעות כאלה תימחקנה מן הפורום!
המשך >>

לצפיה ב-'תוספת שמירת שכר'
תוספת שמירת שכר
30/03/2020 | 09:22
1
44
אריה שלום
במשכורת חודש מרס עליתי מדרגה 7 לדרגה 8. יחד עם זאת, לא קיבלתי את רכיב השכר "תוספת שמירת שכר 7-9". מהי הסיבה לכך?
בנוסף עקב סיום לימודי תואר שני בשנת 2019 ודיווח על כך בטופס 101 קיבלתי חצי נקודת זיכוי נוספת במשכורת זו. האם תוספת חצי נקודת זיכוי אינה רטרואקטבית ממשכורת חודש ינואר ?
אודה לתשובתך
לצפיה ב-'שמירת שכר'
שמירת שכר
30/03/2020 | 13:38
23
הסיבה הינה עלייתך בדרגה
חצי נקודת הזיכוי צריכה להנתן ממשכורת ינואר
אריה
לצפיה ב-'אריה'
אריה
29/03/2020 | 11:02
2
27
בקר טוב,
אלטשולר - ההורדה הזו היא חדשה ורטרואקטיבית מספטמבר.
מה זה?
תודה לך
לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
29/03/2020 | 13:09
1
26
אני מניח שהועברה קופת גמל שלך אליהם
אריה
לצפיה ב-'תודה רבה אריה'
תודה רבה אריה
29/03/2020 | 14:02
7
לצפיה ב-'פודקאסט בנושא שבתון'
פודקאסט בנושא שבתון
25/03/2020 | 12:04
19
אני עולה היום לשידור בדף הפייסבוק של המורים שנקרא הכסף של המורים- מתן בריסקר
אנחנו משדרים פודקאסט בלייב עם מתן בריסקר ואיתי הירש המראיין.
אתם כולכם מוזמנים להיכנס ולראות וגם לשאול.
אם לא תספיקו זה יופיע בדף גם אחר כך.
עירית זהבי
לצפיה ב-'שיעור מיוחד וחינמי מותאם למורים על שימוש בכלים טכנולוגיים '
שיעור מיוחד וחינמי מותאם למורים על שימוש בכלים טכנולוגיים
24/03/2020 | 11:21
18
ובינר מיוחד מותאם למורים / יועצים על שימוש בכלים טכנולוגיים כמו ZOOM - הרשמה בחינם עד 150 איש מי רוצה ?

נתראה ... מומלץ להעביר לחברים רלבנטיים את הלינק הפעם הגבלנו ל 150 איש .... ולהצטרף לקבוצת הווסאפ להתראה לפני שידור אם המייל לא מתקבל

https://chat.whatsapp.com/EYx6PPk8LFzKMAB09OzDEz - הצתרפות לקבוצת ווסאפ שקטה לתזכורת

לצפיה ב-'שיעור מיוחד וחינמי מותאם למורים על שימוש בכלים טכנולוגיים '
שיעור מיוחד וחינמי מותאם למורים על שימוש בכלים טכנולוגיים
24/03/2020 | 11:21
11
ובינר מיוחד מותאם למורים / יועצים על שימוש בכלים טכנולוגיים כמו ZOOM - הרשמה בחינם עד 150 איש מי רוצה ?

נתראה ... מומלץ להעביר לחברים רלבנטיים את הלינק הפעם הגבלנו ל 150 איש .... ולהצטרף לקבוצת הווסאפ להתראה לפני שידור אם המייל לא מתקבל

https://chat.whatsapp.com/EYx6PPk8LFzKMAB09OzDEz - הצתרפות לקבוצת ווסאפ שקטה לתזכורת

לצפיה ב-'יציאה לחלת לשנה הבאה'
יציאה לחלת לשנה הבאה
22/03/2020 | 13:28
1
28
שלום, רציתי להגיש בקשה לחלת לשנהל הבאה. המנהלת שלי אמרה לי שאמורים להגיש עד 30.3. תהיתי אם זה אכן המצב, והאם יש איך להגיש בקשה כזאת או שגם ככה כל הפקידות כרגע לא מתפקדת. תודה
לצפיה ב-'יציאה לחל"ת'
יציאה לחל"ת
22/03/2020 | 14:58
20
יש לך אפשרות להגיש בקשה לחל"ת באמצעות פורטל עובדי ההוראה באתר משרד החינוך , הבקשה מקוונת ומועברת ישירות.
אריה
לצפיה ב-'יציאה לחל"ת בעקבות קורונה'
יציאה לחל"ת בעקבות קורונה
15/03/2020 | 14:23
2
72
שלום רב. בסוף שנה שעברה יצאתי לפנסיה רפואית. מאז אני מקבל קצבה מגמלאות + גמלת נכות מהביטוח הלאומי.
בתחילת השנה חזרתי לעבודת הוראה במשרה חלקית, לכן הכנסתי גדלה. במידה שישחררו אותי לחל"ת בעקבות מצב החירום, האם אני זכאי לדמי אבטלה?
תודה מראש

לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
15/03/2020 | 14:35
1
54
במקרה שצויין אין כפל תשלומים מהביטוח הלאומי וישולם החלק הגבוה יותר
אריה
לצפיה ב-'קצבאות בביטוח הלאומי'
קצבאות בביטוח הלאומי
24/03/2020 | 10:17
19
יש באתר של ביטוח לאומי, אפשרות לקבלת יותר מקצבה אחת. 
אם מקישים דמי אבטלה וקצבת נכות כללית, מקבלים תוצאה שאפשר לקבל את שתיהן יחד.
לכן אפשר להגיש תביעה לדמי אבטלה למרות שאת מקבלת קצבת נכות כללית. אפילו הפקידים בביטוח לאומי לא תמיד יודעים את זה ולכן צריך להראות להם את תצלום המסך של הבקשה שלך. כבר קרה לי שלא קיבלו בגלל אי ידיעה של הפקיד בביטוח הלאומי ולאחר הצגת תצלום המסך שלהם קיבלו. 

http://www.btl.gov.il/Simulators/Pages/bdikatZakau...
וזה הלינק למסך המבוקש, שקשה למצוא אותו באופן עצמאי ולכן אני מצרפת.
לצפיה ב-'הגעה לבית הספר בזמן השבתה'
הגעה לבית הספר בזמן השבתה
13/03/2020 | 09:41
4
86
אריה שלום
התבקשנו להגיע לבית הספר למרות ההשבתה כדי להכין בצוותים שיעורים ללמידה מרחוק. האם זה קביל מבחינת הארגון ?
לצפיה ב-'הגעה לבי"ס'
הגעה לבי"ס
13/03/2020 | 11:35
3
97
בשלב זה לא יצאו הנחיות בנושא ולכן יש לפנות לסניף הארגון היציג
אריה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/03/2020 | 13:22
2
20
לצפיה ב-'ואם זה חלק מהערכות בשעת חרום?'
ואם זה חלק מהערכות בשעת חרום?
13/03/2020 | 18:24
1
33
לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
14/03/2020 | 17:39
39
הגורמים המקצועיים לא קיבלו כל החלטה קובעת בנושא
אריה
לצפיה ב-'נפילה בעבודה לפני 4 חודשים'
נפילה בעבודה לפני 4 חודשים
26/02/2020 | 17:39
8
50
שלום,
לפני ארבע חודשים החלקתי בכיתה (היו מים על הרצפה ,כנראה מבקבוק מטפטף) קיבלתי מכה חזקה בזרוע מפינת שולחן. יצאתי מהכיתה להרגע ומיד חזרתי והמשכתי ללמד. זה היה בסוף יום שישי. לא דיווחתי לאף אחד. במשך הימים כיסה את כל הזרוע שטף דם גדול וכאב שחשבתי שיחלוף. בשבוע שלאחר מכן הראתי את הזרוע למנהלת תוך שיחת חולין...נבהלה מהמראה ולא אמרה כלום.
בתקופה האחרונה המצב הולך ומחמיר. כאבים וקושי בתפקוד היד..הגעתי לאורטופד שאבחן פגיעה בשריר והיום פיזיטרפיסט פגיעה בתנועה של היד. עם כאבים...
התחלתי טיפול תרופתי ואתחיל פיזיותרפיה.
היום הבנתי שהייתי צריכה למלא איזה טופס של תאונת עבודה. האם זה יהיה מאוחר מידי???
האם יכולה להיות התנגדות של המנהלת?
(קצת לא נעים לבקש אבל יכולה לבקש מתלמידים להעיד...)
במקרה עשיתי "בוק" לזרוע . צילמתי אותה כל יום. את המראות הלא נעימים של הנפיחות ושטפי הדם. החל מיום הנפילה....יש תאריכים לתמונות.
מה עלי לעשות?
אשמח לעצות?
לצפיה ב-'נפילה בעבודה'
נפילה בעבודה
27/02/2020 | 08:36
6
41
עליך למלא טופס דיווח על התאונה (טופס 250) להחתים את המנהל ולהגיע לקופת חולים לקבל טופס דיווח על תאונה אותו יש להגיש לביטוח הלאומי
אריה
לצפיה ב-'תודה. מקווה שלא תהיה בעיה בשל זמן שחלף'
תודה. מקווה שלא תהיה בעיה בשל זמן שחלף
27/02/2020 | 22:15
5
16
לצפיה ב-'כן עלולה להיות בעיה'
כן עלולה להיות בעיה
28/02/2020 | 07:52
4
29
לצפיה ב-'האם יש "זמן התיישנות"'
האם יש "זמן התיישנות"
29/02/2020 | 21:06
3
27
זאת אומרת אם לא דיווחתי באותו רגע ולא פניתי מייד לטיפול. זאת לא תאונה שקרתה בעבודה?
המנהלת יכולה לסרב לתת את האישור?
אשמח להבין יותר לעומק.
תודה
לצפיה ב-'ההחלטה היא של הביטוח הלאומי'
ההחלטה היא של הביטוח הלאומי
01/03/2020 | 07:14
14
לצפיה ב-'השאלה היא, להיכן את חותרת ?'
השאלה היא, להיכן את חותרת ?
04/03/2020 | 01:38
1
32
ביטוח לאומי אינם משלמים על נפיחות וכאבים ,אלא על אבדן כושר שימוש ביד .
אם נראה לך שתשאר לך הגבלה/נכות אז לכי להתיעץ עם עו"ד שמומחה לתביעות מביטוח לאומי .
לצפיה ב-'אין לי מושג. מבולבלת....'
אין לי מושג. מבולבלת....
07/03/2020 | 14:48
24
רק כעת מבינה יש פגיעה בשריר ובתפקוד היד. כרגע בטיפול תרופתי ופיזיטרפיה. מקווה לשיפור ושהכל יהיה מאחורי.
כל בעל מקצוע שפוגשת (רופאים , פיזיטרפיסטים) מתפלאים שלא דאגתי למלא את הטופס.
הסבירו לי שלעיתים מתגלים קשיים ובעיות עקב הפגיעה לאחר שנים וחבל שלא דאגתי לדווח....

לצפיה ב-'תאונת עבודה'
תאונת עבודה
17/03/2020 | 12:50
14
טופס 250 יש להגיש תוך שבועיים מיום התאונה. אם תהיה לך בעיה ולא יקבלו ממך את הטופס, תצטרכי לפנות לייעוץ משפטי.
אם לא נעדרת מעבודה, את לא יכולה לקבל דמי פגיעה. לגבי קביעת נכות לצמיתות או זמנית יש להגיש תביעה. 
השאלה היא מה המטרה שלך.
לצפיה ב-'הפחתת משרה-סיבות בריאות'
הפחתת משרה-סיבות בריאות
23/02/2020 | 15:13
2
42
שלום רב

מסיבות בריאות אני נאלצת להפחית במשרה שלי במהלך השנה על מנת להחלים.
אני מגיעה לבית הספר מלמדת מספר מצומצם של שעות במהלך שבוע
שאר המשרה ממלאים את מקומי
ומפצליפ לקבוצות נוספות

מה הזכויות שאלי לשמור ?
מה תאישורים הרפואיים שאצטרך להציג בפני המעסיק?
האם יש חופשת מחלה לפי חלקיות משרה?

מה שקורה בפועל שאני לא נעדרת לימים שלי אלא מגיעה למעט שעות בכל יום עבודה.
כל זה קורה במהלך שנת הלימודים הזו

אודה על תשובה

לצפיה ב-'הפחתת משרה'
הפחתת משרה
23/02/2020 | 17:39
1
31
עליך להגיע לרופא תעסוקתי לקבלת אישור הפחתת שעות על חשבון ימי המחלה שלך
אריה
לצפיה ב-'ניצול ימי מחלה'
ניצול ימי מחלה
17/03/2020 | 12:56
10
רופא משפחה מוגבל במספר ימי המחלה שהוא יכול לאשר. הוא לא יכולה לאשר הפחתת משרה בכלל. הוא יכול לאשר רק ימי מחלה מלאים וגם זה לא לתקופה ארוכה. רק אם הוא מנהל מרפאה הוא יכול לאשר חופשת מחלה לתקופה של עד שלושה חודשים. אם איננו מנהל מרפאה גם זה לא. 
רופא תעסוקתי יכול לאשר הפחתת משרה לתקופה ארוכה יותר. 
רצוי להגיד לו מראש איזו הפחתה את צריכה. רצוי שיכתוב מקסימום מספר שעות לשבוע ולא יותר ממספר שעות קבוע מראש מקסימאלי לכל יום. 
אם לא יגביל את האישור, המערכת תוכל לעשות מה שהיא רוצה, וזה לא בהכרח יתאים למגבלות שלך. 
יש לזכור שאין מאפשרים אתה ההסדר הזה באופן גורף ללא הגבלה. משרד החינוך מגביל את הזמן שהוא מאפשר לנצל ימי מחלה. 
ההגבלה איננה קשורה למספר הימים שיש לך ביתרה.
אי אפשר לנצל ימי מחלה מעבר לימי המחלה הצבורים פרט לימי מחלה מקרן ימי מחלה, שזה נושא בפני עצמו. 
אם המצב הבריאותי הבעייתי נמשך והסתיימו ימי המחלה, או שמשרד החינוך הגביל את המשך ניצולים, יש לפנות לוועדה רפואית,

לצפיה ב-'חלוקת העודף הכספי בקרנות ההשתלמות'
חלוקת העודף הכספי בקרנות ההשתלמות
22/02/2020 | 19:44
1
54
שאלה לי.
אני בפנסיה שנה שניה אחרי 37 שנים , פדיתי את קרנות ההשתלמות שלי ,השבוע אני רוצה לסגור את החשבון במסד שאלתי אם תהיה לזה השפעה  על זכאותי לקבל את הכסף?
תודה רבה
לצפיה ב-'עודף כספי'
עודף כספי
23/02/2020 | 13:59
60
אין קשר לחשבונך בבנק מסד , הזכאות תהיה קיימת גם אם אין לך חשבון בבנק זה.
אריה
לצפיה ב-'יום הצהרה'
יום הצהרה
17/02/2020 | 22:59
1
57
שמעתי שיש דבר כזה יום הצהרה אם רוצים חופש האם זה נכון?
מתי ניתן לקחת אותו ועל מה?
האם גם מי שמחליפה לחופשת לידה של שלושה חודשים  ועדיין ללא קביעות יכולה לקחת ?
לצפיה ב-'יום הצהרה'
יום הצהרה
18/02/2020 | 17:31
51
הצהרה היא היעדרות ללא צורך באישור רפואי בגין מחלה.
הצהרה הינה עד יומיים.
לא מדובר ביום שהתחשק לך יום חופש.
את יכולה להצהיר אם את ממלאת מקום לתקופה העולה על 51 ימים.
אריה
לצפיה ב-'מילוי מקום - מורה מחליפה'
מילוי מקום - מורה מחליפה
17/02/2020 | 15:37
3
34
שלום, אני מתחילה לעבוד בתור מורה מחליפה בימים אלו ואין לי משרה מסודרת אחרת בהוראה, אשמח לדעת כיצד מתנהלים מול משרד החינוך במקרה כזה?

כמו כן הייתי שמחה לדעת מה תווך השכר של מורה מחליף לשעה?

לצפיה ב-'מילוי מקום'
מילוי מקום
17/02/2020 | 17:47
2
38
אין לך שום התנהלות באם נקלטת לעבודת מילוי מקום על ידי הפיקוח , במילוי מקום מעל 51 ימים השכר לפי דרגתך וותיקך, עד 51 ימים השכר בין 33 ש"ח ל-41 ש"ח תלוי ברובד החינוכי
אריה
לצפיה ב-'תודה ושאלה נוספת'
תודה ושאלה נוספת
18/02/2020 | 11:48
1
21
האם בתור מורה מחליפה שעובדת בבית ספר מותר לי לקבל תלמידים מאותו בית ספר באופן פרטי אחרי הצהריים?
לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
18/02/2020 | 17:30
16
לא, אינך יכולה לקבל תלמידים פרטיים כאשר את מלמדת בבית ספרם
אריה
לצפיה ב-'יום הצהרה וימי חופש חתונה'
יום הצהרה וימי חופש חתונה
16/02/2020 | 17:17
1
48

שלום,
אני מתחתנת במהלך השנה והבנתי שמגיע יומיים חופש לחתונה שהם בתשלום.
בנוסף הבנתי שקיים דבר כזה שנקרא יום הצהרה בעבור יומיים חופש.
האם זה או יומיים הצהרה או יומיים חופש לחתונה בתשלום או שאני יכולה גם וגם כלומר ארבע ימי חופש שניים לחתונה ועוד יומיים הצהרה (בתשלום)?

תודה 

לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
16/02/2020 | 19:04
45
מזל טוב
את זכאית לחתונה שני ימי חופשה בשכר ועוד 4 ימי חל"ת אינך יכולה להצמיד לימים אלו היעדרות במסגרת הצהרה שהיא היעדרות למחלה בלבד.
אריה
לצפיה ב-'שעות תל״ן בבתי ספר'
שעות תל״ן בבתי ספר
16/02/2020 | 14:17
1
25
שלום,

אשמח לקבל מידע כיצד ניתן למצוא בתי ספר אשר מחפשים תוכניות תל״ן.
אני מורה לאמנות ואנגלית ויש לי תוכניות שאני מעוניינת להציע באזור המרכז לשנת תשפ״א
לצפיה ב-'תל"ן'
תל"ן
16/02/2020 | 15:02
16
פני לבתי הספר
אריה
לצפיה ב-'מורה לאנגלית ואקדמאית מחפשת עבודה '
מורה לאנגלית ואקדמאית מחפשת עבודה
14/02/2020 | 16:47
25
בס"ד
מורה לאנגלית מאשקלון בעלת נסיון בעיקר עם התלמידים המתקשים מחפשת עבודה חלקית בתיגבורים ,פרויקטים חינוכיים שונים וכיוב ליתר פרטים ניתן ליצור קשר : יעל 0508389576
לצפיה ב-'חופש גדול'
חופש גדול
14/02/2020 | 10:20
1
46
עלי לעבור ניתוח ב 2.6 . חופשת המחלה היא ארבעה שבועות כך שאחזור רק בראשון לספטמבר. אני קבועה ובעלת ותק של 23 שנים. האם אקבל משכורת בחופש הגדול? האם יורידו לי את החופש הגדול כימי מחלה?תודה
לצפיה ב-'חופשת הקיץ'
חופשת הקיץ
14/02/2020 | 14:25
36
חופשת הקיץ אינה מנוכה מקצובת ימי המחלה ותקבלי את שכרך במלואו
אריה
לצפיה ב-'תודה על תשובתך'
תודה על תשובתך
14/02/2020 | 09:51
1
24
משהו נוסף קטן.
האםזה משנה( הקביעות שתכנס לתוקפה כפי שאמרת שנה הבאה) אם  אעבור ואעבוד שנה הבאה בבית ספר אחר ?

לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
14/02/2020 | 14:24
17
כל עוד את ממשיכה אצל אותו מעסיק קביעותך שתתקבל תישמר
אריה
לצפיה ב-'חזרה לעבודה לאחר חופשת לידה - אחוזי משרה'
חזרה לעבודה לאחר חופשת לידה - אחוזי משרה
13/02/2020 | 16:36
4
15
שלום לכולם,
חזרתי ב5.1 לעבודה בתיכון, 21 שעות פרונטליות, כלומר 94.5 אחוז משרת אם.
בתלוש משכורת של חודש ינואר ראיתי שרשמו שאחוזי המשרה שלי הם 76%. שאלתי ואמרו לי שבגלל שלא חזרתי בתחילת החודש אז אחוזי המשרה שלי ירדו החודש, ולכן לא הגעתי למינימום הדרוש למשרת אם. האם זה תקין? האם לא אמורים לנכות לי את הימים האלה מבלי לשנות את אחוזי המשרה שלי?

תודה לעונים,
זהבית.
לצפיה ב-'חזרה לעבודה'
חזרה לעבודה
13/02/2020 | 17:38
2
14
זכאותך למלוא משרתך כולל זכויות משרת האם ממועד חזרתך לעבודה
אריה
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
13/02/2020 | 18:27
1
11
כלומר הם לא יכולים להוריד לי אחוזי משרה כי התחלתי לעבוד 4 ימים אחרי תחילת החודש?
למי אני צריכה לפנות? בעיריה טוענים שכך מתבצע החישוב... 
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
13/02/2020 | 19:08
11
הם טועים , פני לארגון היציג שלך שיסייע לך בטיפול בבעיה
אריה
לצפיה ב-'שכר בחזרה מחופשת לידה'
שכר בחזרה מחופשת לידה
17/03/2020 | 12:59
4
אם חזרת לעבודה מיד עם תום חופשת הלידה ולא הארכת אותה, את אכן זכאית למשרה מלאה כולל משרה אם.
אם הארכת חופשת לידה החודש המקוצר, היקף המשרה בו קטן יותר אלא שיש להקפיד שהחשיבו משרה אם מרגע שחזרת.

לצפיה ב-'נושא הקביעות'
נושא הקביעות
13/02/2020 | 16:23
1
18
היי לכולם
שאלה, אם אני  מלמדת השנה 16 שעות ונבחנת לקביעות על 16 שעות שהן כוללות שהייה ופרטני( 14+2+2) האם  מחוייבים לי לקביעות בשנה הבאה אך ורק על 16 שעות כלומר לפי מה שנבחנתי?
כי הבנתי שאם אתה נבחן על זה זה מה שתקבל וזה מה שמשרד החינוך יהיה מחוייב לתת

לצפיה ב-'קביעות'
קביעות
13/02/2020 | 17:37
14
היקף משרתך השנה לא משנה דבר לגבי היקף משרתך הקבועה , המשרה הקבועה תקבע במועד הזכאות לקביעות שהוא תחילת שנה הבאה.
אריה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ