לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום מורים

כללים לגולש/ת המתחיל/הלפני שתשקעו בגלישה, נודה לכם אם תקראו בעיוןאת הכללים הבאים, למען הסדר הטוב.הפורום פתוח בפני כולם, ולמרות שהוא פורום מורים, תוכלו לפגוש כאן גם הורים, תלמידים, מנהלים וגם אזרחים מן השורה שהחינוך בראש מעייניהם.כאן המקום להדגיש כי הפורום משמש במה לדיוניםבענייני חינוך והוראה, מקום לשיתוף חומרים שונים,ובכלל מקום בו נוכל לשתף ולחלוק עם עמיתים למקצועשאלות, לבטים, תהיות ועוד.הפורום מאד דינאמי ומשתנה מעת לעת,יש ימים בהם הוא זוחל לו בעצלתיים ויש ימים בהםנכתבים בו מספר דפים.אנו תקווה כי אט אט תתגבש לה קהילה חמה ותומכתמבין חברי הפורום. מה היינו רוצות לראות בפורום? Jאווירה של בית חם , פרגון , הקשבה , עזרה , התחשבות , הגנה , רגישות , ביטחון , הבנה ואהבה . יוזמות ורעיונות שונים לקידום הפורום יתקבלו בברכה. מה לא היינו רוצות לראות בפורום? שיפוטיות, ביקורתיות, עצות מגבוה, התנשאות, השתלחויות אישיות, ותוקפנות כלפי אחרים, קללות, גידופים, ציניות שמטרתה לפגוע, מניפולציות - כל אלו לא יתקבלו בשום אופן בפורום..כמה כללים והנחיות לגולשים החדשים שבינינו,וגם לוותיקים שבינינו לא יזיק לרענן את זכרונם. הפורום, כאמור, משמש גם במה לדיונים שונים.ככזה, מתפתחים בו לעיתים גם ויכוחים ומחלוקות.הדבר לגיטימי ,אך אנא שימו לב ללשון ההודעות! הודעות בשפה פוגעת , מעליבה ולא מכובדת תימחקנה . כל אנשי הפורום נמצאים כאן מרצונם החופשי. לכולם עיסוקים נוספים המונעים מהם להיות נוכחים בפורום תמידית, לכן אם לא קיבלתם תשובה או תגובה על הודעתכם, היו סבלניים, בבקשה. הניסיון מראה שהתשובות יבואו. אם בכל זאת לא ענו לכם, לא צריך להיפגע ולהסיק שיש למישהו משהו אישי נגדכם.לא תמיד יש לחברי הפורום מה לומר, וזה לגיטימי. ובאותו עניין:כתבתם הודעה, ביקשתם בקשה או התייחסות כלשהי. תנו לחברים הזדמנות לראות את הודעתכם ולהגיב.לא תמיד מגיעות התגובות לאחר מספר דקות. לפעמים זה קורה גם אחרי כמה שעות. לכן, כדאי להמתין ולהיות סבלניים,ולא להקפיץ את הודעתכם לראש הדף תוך מספר דקות. צירוף חומרים לפורום/ למאגר הקבציםחומרים המצורפים לפורום בצורת קבצים מועלים על ידינו למאגר, אך רצוי להעלות את הקבצים ישירות למאגר. רצוי כמובן לכווץ את הקובץ לפני העלאתו למאגר. הדרכה לכך ניתן למצוא באחד מקישורי הטאגליינס. שמירה על זכויות יוצריםפעמים רבות אנו נתקלים בבקשה של גולש/ת ליצירה מסויימת , או לחומרים כלשהם, וכתגובה לבקשה, מובאים חומרים שונים או יצירות ספרותיות שלא נכתבו ע"י הגולש שהעלה זאת. אנא, הימנעו מלהעלות לפורום/ למאגר חומרים שלא הייתם שותפים בכתיבתם.עקב זכויות יוצרים של כותבי החומרים/ היצירות אסור בשום פנים ואופן להעתיק את היצירות /החומרים (או חלקים מהם) להודעתכם! מה שכן אפשר (ואף רצוי) לעשות, הוא להכניס בהודעה קישור לאתר בו נמצאים חומרים שונים, או יצירות מבוקשות לטובת הגולש ששאל את השאלה. הודעה שתכיל בתוכה יצירה, שלא כתב כותב ההודעה עצמו, תימחק. שרשור הודעותמכיוון שמספר השרשורים בדף מוגבל ל- 15 הודעות ראשיות, כל הודעה ראשית חדשה שנפתחת דוחפת הודעה אחרת לדף השני, וכן דוחפת הודעה ישנה יותר לארכיון. על כן, לפני פתיחת הודעה חדשה, חפשו האם ישנו שרשור קיים שניתן לשרשר אליו את הודעתכם.חבל שהודעה שנכתבה לפני מס' דקות תגיע לדף הבא לפני שקיבלה מענה או התייחסות. חיפוש חומריםלפני שאתם פונים בבקשה לחומר כלשהו , היכנסו תחילה למאגר החומרים וערכו בו חיפוש.מאגר החומרים בנוי באופן מאד מסודר וקל להתמצאות, מחולק לקטגוריות שונות.לא מצאתם את מבוקשכם במאגר החומרים? אתם מוזמנים להפנות בקשה לחברי הפורום.כמו כן מומלץ לחפש בין דפי הפורום בחיפוש מתקדם חומרים שאתם מבקשים לפני פתיחת הודעה חדשה."לעתים יש לילד העשיר צעצועים רבים עד מאדובכל זאת משעמם ומעיק לו. לעיתים קרובות מכין לו הילד העני בעצמוצעצועים יפים בשבילו ובשביל חבריו כי מקלות, אבנים קטנות סמרטוטים וחוליש הרבה בעולם..."אנו מאמינות שעל ידי הפריה הדדית, נוכל לתרום ולהתרם כאחד.וזה יאפשר לכל אחד מאיתנו למצוא את השביל לילדים שאנו מחנכיםדור ההמשך.שמירה על כללי התנהגות בפורום תאפשר לנו לשמור על המקום הזהכל הערה והארה תתקבל בברכהשיהיה בהצלחה שלכם באהבה mazy ופנינה10

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מורים

כללים לגולש/ת המתחיל/הלפני שתשקעו בגלישה, נודה לכם אם תקראו בעיוןאת הכללים הבאים, למען הסדר הטוב.הפורום פתוח בפני כולם, ולמרות שהוא פורום מורים, תוכלו לפגוש כאן גם הורים, תלמידים, מנהלים וגם אזרחים מן השורה שהחינוך בראש מעייניהם.כאן המקום להדגיש כי הפורום משמש במה לדיוניםבענייני חינוך והוראה, מקום לשיתוף חומרים שונים,ובכלל מקום בו נוכל לשתף ולחלוק עם עמיתים למקצועשאלות, לבטים, תהיות ועוד.הפורום מאד דינאמי ומשתנה מעת לעת,יש ימים בהם הוא זוחל לו בעצלתיים ויש ימים בהםנכתבים בו מספר דפים.אנו תקווה כי אט אט תתגבש לה קהילה חמה ותומכתמבין חברי הפורום. מה היינו רוצות לראות בפורום? Jאווירה של בית חם , פרגון , הקשבה , עזרה , התחשבות , הגנה , רגישות , ביטחון , הבנה ואהבה . יוזמות ורעיונות שונים לקידום הפורום יתקבלו בברכה. מה לא היינו רוצות לראות בפורום? שיפוטיות, ביקורתיות, עצות מגבוה, התנשאות, השתלחויות אישיות, ותוקפנות כלפי אחרים, קללות, גידופים, ציניות שמטרתה לפגוע, מניפולציות - כל אלו לא יתקבלו בשום אופן בפורום..כמה כללים והנחיות לגולשים החדשים שבינינו,וגם לוותיקים שבינינו לא יזיק לרענן את זכרונם. הפורום, כאמור, משמש גם במה לדיונים שונים.ככזה, מתפתחים בו לעיתים גם ויכוחים ומחלוקות.הדבר לגיטימי ,אך אנא שימו לב ללשון ההודעות! הודעות בשפה פוגעת , מעליבה ולא מכובדת תימחקנה . כל אנשי הפורום נמצאים כאן מרצונם החופשי. לכולם עיסוקים נוספים המונעים מהם להיות נוכחים בפורום תמידית, לכן אם לא קיבלתם תשובה או תגובה על הודעתכם, היו סבלניים, בבקשה. הניסיון מראה שהתשובות יבואו. אם בכל זאת לא ענו לכם, לא צריך להיפגע ולהסיק שיש למישהו משהו אישי נגדכם.לא תמיד יש לחברי הפורום מה לומר, וזה לגיטימי. ובאותו עניין:כתבתם הודעה, ביקשתם בקשה או התייחסות כלשהי. תנו לחברים הזדמנות לראות את הודעתכם ולהגיב.לא תמיד מגיעות התגובות לאחר מספר דקות. לפעמים זה קורה גם אחרי כמה שעות. לכן, כדאי להמתין ולהיות סבלניים,ולא להקפיץ את הודעתכם לראש הדף תוך מספר דקות. צירוף חומרים לפורום/ למאגר הקבציםחומרים המצורפים לפורום בצורת קבצים מועלים על ידינו למאגר, אך רצוי להעלות את הקבצים ישירות למאגר. רצוי כמובן לכווץ את הקובץ לפני העלאתו למאגר. הדרכה לכך ניתן למצוא באחד מקישורי הטאגליינס. שמירה על זכויות יוצריםפעמים רבות אנו נתקלים בבקשה של גולש/ת ליצירה מסויימת , או לחומרים כלשהם, וכתגובה לבקשה, מובאים חומרים שונים או יצירות ספרותיות שלא נכתבו ע"י הגולש שהעלה זאת. אנא, הימנעו מלהעלות לפורום/ למאגר חומרים שלא הייתם שותפים בכתיבתם.עקב זכויות יוצרים של כותבי החומרים/ היצירות אסור בשום פנים ואופן להעתיק את היצירות /החומרים (או חלקים מהם) להודעתכם! מה שכן אפשר (ואף רצוי) לעשות, הוא להכניס בהודעה קישור לאתר בו נמצאים חומרים שונים, או יצירות מבוקשות לטובת הגולש ששאל את השאלה. הודעה שתכיל בתוכה יצירה, שלא כתב כותב ההודעה עצמו, תימחק. שרשור הודעותמכיוון שמספר השרשורים בדף מוגבל ל- 15 הודעות ראשיות, כל הודעה ראשית חדשה שנפתחת דוחפת הודעה אחרת לדף השני, וכן דוחפת הודעה ישנה יותר לארכיון. על כן, לפני פתיחת הודעה חדשה, חפשו האם ישנו שרשור קיים שניתן לשרשר אליו את הודעתכם.חבל שהודעה שנכתבה לפני מס' דקות תגיע לדף הבא לפני שקיבלה מענה או התייחסות. חיפוש חומריםלפני שאתם פונים בבקשה לחומר כלשהו , היכנסו תחילה למאגר החומרים וערכו בו חיפוש.מאגר החומרים בנוי באופן מאד מסודר וקל להתמצאות, מחולק לקטגוריות שונות.לא מצאתם את מבוקשכם במאגר החומרים? אתם מוזמנים להפנות בקשה לחברי הפורום.כמו כן מומלץ לחפש בין דפי הפורום בחיפוש מתקדם חומרים שאתם מבקשים לפני פתיחת הודעה חדשה."לעתים יש לילד העשיר צעצועים רבים עד מאדובכל זאת משעמם ומעיק לו. לעיתים קרובות מכין לו הילד העני בעצמוצעצועים יפים בשבילו ובשביל חבריו כי מקלות, אבנים קטנות סמרטוטים וחוליש הרבה בעולם..."אנו מאמינות שעל ידי הפריה הדדית, נוכל לתרום ולהתרם כאחד.וזה יאפשר לכל אחד מאיתנו למצוא את השביל לילדים שאנו מחנכיםדור ההמשך.שמירה על כללי התנהגות בפורום תאפשר לנו לשמור על המקום הזהכל הערה והארה תתקבל בברכהשיהיה בהצלחה שלכם באהבה mazy ופנינה10
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אין לפרסם בפורום הודעות פרסום ומספרי טלפון אישיים. הודעות כאלה תימחקנה מן הפורום!
המשך >>

לצפיה ב-'השתלמות קיץ'
השתלמות קיץ
28/06/2017 | 06:42
1
21
בוקר טוב,
אני בדרגה 5. השנה השתלמתי 60 ש"ש ובקיץ עוד 30.
מה על שעות השתלמות הקיץ? האם הן לא ייחשבו ולא יצברו כלל? האם יש דרך לבקש לשמר ולצבור אותן בכל זאת?
תודה!
לצפיה ב-'השתלמויות קיץ'
השתלמויות קיץ
28/06/2017 | 07:35
12
הן נחשבות במסגרת השנה הנוכחית ולא ניתן לצבור מעל 30 שעות מעבר לצורך בשנה.
אריה
לצפיה ב-'שעות הטרם שאלה לאריה'
שעות הטרם שאלה לאריה
27/06/2017 | 15:41
1
33
שואלת עבור חברה.
המנהלת קבעה ימי למידה מרוכזים לתלמידים בסוף אוגסט ומחייבת מורות ללמד , האם מותר לה לחייב? 
שאלה שניה האם עדין ההוראה לקיים עד שני ימי הערכות בסוף אוגוסט.
לצפיה ב-'לשאלותיך'
לשאלותיך
27/06/2017 | 20:28
20
1.לא ניתן לחייב מורה ללמד במהלך חופשת הקיץ.
2.ניתן לקיים יום הערכות אחד בשבוע האחרון של חודש אוגוסט.
אריה
לצפיה ב-'החלפת מורה בחופשת לידה-עוז לתמורה'
החלפת מורה בחופשת לידה-עוז לתמורה
26/06/2017 | 14:13
3
25
שלום
לימדתי הוראה תחת מסגרות שונות(עדיין אין לי תיק במשרד החינוך- אך כרגע אני פותחת)
בשנה הקרובה אני מעוניין להתחיל ללמד במשרד החינוך, אך המקום שנמצא לי כרגע הוא תחת מורה שיוצאת לחופשת לידה.
במידה ואני מחליפה מורה ל3 חודשים במסגרת עוז לתמורה -משרה של 36 שעות(כוללות שעות פרונטליות וגם כאלה שלא...)
בסוף 3 החודשים של ההחלפה אני צריכה ללדת
האם בית הספר חייב להחזיר אותי לאותה כמות שעות לאחר הלידה?
תודה
לצפיה ב-'החלפה'
החלפה
26/06/2017 | 15:29
2
16
עבודה במסגרת עוז לתמורה היא בתיכון ואינה באמצעות משרד החינוך זכויות בגין לידה תלויות במשך העבודה אצל אותו מעסיק לפני הלידה (לפחות 6 חודשים רצופים)
אריה
לצפיה ב-'מה הכוונה לא באמצעות משרד החינוך?'
מה הכוונה לא באמצעות משרד החינוך?
26/06/2017 | 15:38
1
12
העובד נחשב תחת משרד החינוך?
או שזו עמותה כלשהי?
הוא נהנה מהזכויות כעובד משרד החינוך?
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
26/06/2017 | 17:10
17
העסקה בתיכון היא באמצעות הבעלות ולא משרד החינוך (פרט למקרה של עבודה בהסכם השאלה)
אריה

לצפיה ב-'שאלה לאריה בנוגע לשעות פיצול'
שאלה לאריה בנוגע לשעות פיצול
26/06/2017 | 14:50
2
22
שלום אריה,
כאשר נחתם הסכם אופק חדש הוחלט על פיצול כיתות א 10 שעות שבועיות וכיתות ב 5 שעות שבועיות. עם השנים זה הולך ומצטמצם. האם ידוע לך מה מספר שעות הפיצול בשנה הבאה?
לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
26/06/2017 | 15:32
1
18
לא ידוע לי מה מספר השעות בשנה הבאה.
אריה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
27/06/2017 | 14:59
לצפיה ב-'וותק למורה חדשה'
וותק למורה חדשה
26/06/2017 | 14:29
1
27
שלום
רציתי לשאול בקשר לוותק.
אני מעוניינת להתחיל ללמד במשרד החינוך-והבנתי שאני צריכה לפתוח תיק ובין הייתר להגיש מסמכים עבור וותק
1- האם שנתיים השירות לאומי שעשיתי נחשבים כשנתיים וותק?
2- לימדתי השנה בפרוייקט הילה (רשת עתיד) 10 שעות שבועיות, במסגרת הסטאז' שלי, האם זה נחשב שנת וותק?

תודה
לצפיה ב-'וותק'
וותק
26/06/2017 | 15:30
18
1.שנתיים בשירות לאומי יוכרו כשנת וותק אם שימשת כמורה.
2.סטאז באופק חדש לא נחשב כשנת וותק לשכר.
אריה
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:12
1
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'גמול השתלמות- עוז לתמורה'
גמול השתלמות- עוז לתמורה
26/06/2017 | 07:10
1
21
שלום רב,
כמורה ברפורמת עוז לתמורה עלי לצבור בשנה 112 שעות השתלמות בשנה.
נכון להיום אני משתלמת במסגרת של 4 השתלמויות בשנה בנות 30 שעות.

על פי נתוני המקצועים במשרד החינוך כיצד אני מגלה כמה שעות עודפות של השתלמות לא נספרו לי עד כה, לגמול השתלמות בעוז לתמורה?

מהי העמודה "שעות צבירה לרפורמה" מה מסמלות הספרות 2 ו-0?
האם הן בקורלציה לכמות שעות או לדרגות ?

האם ישנה דרך אחרת להשתלם ולא בכל שנה להצטרף ל-4 השתלמויות?

כי על פי ההגיון שלי מורה באופק חדש משתלם בשתי השתלמויות לעומת מורה בעוז לתמורה שעליו להשתלם 4 השתלמויות שונות.

תודה

לצפיה ב-'גמול השתלמות'
גמול השתלמות
26/06/2017 | 08:17
20
אין דרגות בעוז לתמורה והקידום אינו בדרגות.
גמול השתלמות הינו לפי 112 שעות כאשר לצבירה לפי עודף שעות למיטב זכרוני ניתן לצרף 14 שעות.
אריה
לצפיה ב-'ערעור על אי קבלת קביעות'
ערעור על אי קבלת קביעות
25/06/2017 | 20:45
1
29
שלום , מעוניין לשאול שאלה בשביל אשתי -
אשתי הייתה מועמדת לקבלת קביעות , אך למרבה הצער ההחלטה שניתנה היא להארכת תקופת הניסיון בשנה נוספת.
במידה ותהליך ההערכה היה תקין ומקצועי , אז לא היו לנו טענות.  הבעיה היא שהתהליך לא היה מקצועי וכלל לא משקף.   המנהל מעולם לא ביצע תצפיות כפי הנדרש (למעט דקות אקראיות פה ושם) ונראה שאת ההערכה שלו ניתנה בעיקר עפ''י תחושות בטן , אם נשים את הדברים על השולחן  ההערכה שיקפה  את התקשורת ומערכת היחסים (הלא כ''כ חמים) בינה ובין המנהל,  ולא את יכולתה הפדגוגית של אשתי (שכאמור מעולם לא נבחנה כפי שנדרש).
נשאלת השאלה האם ההחלטה מהווה מילה אחרונה או שישנה אפשרות כלשהי לערער?  ואם כן, אז מבחינה טכנית, כיצד עושים זאת?
תודה מראש על כל התייחסות.
לצפיה ב-'אי קבלת קביעות'
אי קבלת קביעות
26/06/2017 | 08:13
19
בידי מנהל בית הספר הסמכות להמליץ על הארכת תקופת הניסיון לשנה נוספת כאשר לא עלה בידו לבצע צפייה בשיעורי המורה כפי שנדרש לצורך המלצה על קביעות.
אריה
לצפיה ב-'ףךלףךלףךלףךלףךל'
ףךלףךלףךלףךלףךל
26/06/2017 | 06:43
27
יחךלחיךלחיךלח
לצפיה ב-'שיבוץ ממלאת מקום'
שיבוץ ממלאת מקום
25/06/2017 | 17:04
1
29
אריה שלום
אני ממלאת את מקומה של מורה שיצאה לחל"ד מחודש מרץ ועד סוף שנה.
לאחרונה נודע לי שיש בעיה עם שיבוץ של שעה פרונטלית אחת.
שעה שלא נקלטה במערכת ולכן לא קיבלתי שכר עליה,
כמובן שזה משנה את היקף המשרה וכך יצא שגם שעה פרטנית ושהייה לא אקבל, למרות שבפועל עבדתי את שעות אלו.
מנהלת בית הספר מבררת את העניין עם כח אדם/מפקחת, אך עדיין לא הגיעו להסדר. כמו כן פניתי כמה פעמים בפניות מקוונות באתר של המשרד ושם מפנים אותי חזרה למנהלת.
אני אובדת עצות. למי עלי לפנות?
לצפיה ב-'שעה פרונטלית'
שעה פרונטלית
25/06/2017 | 19:32
20
פני לסיוע סניף הסתדרות המורים
אריה
לצפיה ב-'העברה יזומה'
העברה יזומה
23/06/2017 | 04:47
1
58
שלום רב
לגבי העברה יזומה אחרי שהמפקח ישב אתי בעניין ההעברה וסיכמנו שאני מעוניין לעבור לישוב x האם יש צורך בשימוע או זהו האם אחרי זה יכולים להגיד לי שאין מקום בישוב שסיכמנו או מה שכתב המפקח בפרוטוקול ההעברה יהיה האם שולחים קודם מכתב על ההעברה והסיבות ללא מיקום ואחרי כן מודיעים על מקום ההעברה 

תודה רבה וסליחה על האורך

לצפיה ב-'העברה יזומה'
העברה יזומה
23/06/2017 | 07:26
47
השיחה עם המפקח והעובדה שהגעתם לסיכום באה במקום שימוע.
השיבוץ במקום החלופי צריך להיות ע"י המפקח בהתאם לסיכום .
אריה
לצפיה ב-'אי תשלום שעות מילוי מקום'
אי תשלום שעות מילוי מקום
21/06/2017 | 11:00
1
107
בשנת הלימודים הקודמת החלפתי מורה בחופשת לידה.
14 השבועות חופשת לידה בתשלום(של אותה מורה שהחלפתי) נגמרו בתאריך 6/1/2016 והיא האריכה (לחופשת לידה ללא תשלום) עד 24/1/2016.
מבית הספר נמסר לי שאותם ימים 7-24/1/2016 ישולמו לי במסגרת מילוי מקום.
מסתבר שהשעות לא דווחו ובפורטל אני רואה שקבלתי תשלום רק עד לתאריך 5/1/2016!!!
יוצא מכך שבין התאריכים 6-24/1/2016 עבדתי ללא תשלום.
מבית הספר נמסר שדיווחו על השעות, מכח אדם נמסר שלא דיווחו על השעות.
ואני נופלת בין הכיסאות. 
עבדתי 25 שעות שבועיות- כלומר 65 שעות שלא שולמו.
אני לא יודעת מה לעשות.. אשמח לעזרה
לצפיה ב-'תשלום עבור מ"מ'
תשלום עבור מ"מ
21/06/2017 | 14:43
44
המלצתי להודיע למשרד החינוך ולמנהל/ת בית הספר כי באם לא ישלמו לך את המגיע לך מיידית תוגש תביעה לבית הדין לעבודה על הלנת שכר, בדרך כלל איום זה יזרז את כל הגורמים
אם לא תקבלי תשובה ותשלום בהתאם למגיע לך תצטרכי לתבוע את שכרך כולל הלנתו , נושא הדיווח אינו צריך להטריד אותך.
אריה
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:33
6
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'לאריה שאלה לגבי חיסור לצורך הכנה לבחינה'
לאריה שאלה לגבי חיסור לצורך הכנה לבחינה
20/06/2017 | 12:49
1
42
אריה שלום,
לפי התקנון האם אני יכולה בחמישי-שישי הבא (29-30.6) להחסיר מבית הספר כדי ללמוד לבחינה שיש לי באוניברסיטה ביום ראשון 2.7?
תודה מראש

לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
20/06/2017 | 17:12
38
בעייתי מכיוון שאין לך מתי להחזיר את הימים במסגרת שנת הלימודים הנוכחית.
אריה
לצפיה ב-'מורה לחינוך גופני'
מורה לחינוך גופני
19/06/2017 | 21:22
1
43
צריך כאן עזרה והכוונה קלה
מישהו יכול להסביר לי בדיוק איך עובד המסלול של הוראת חינוך גופני בבית הספר?

אני צריך ללמוד באחת המכללות ולאחר מכן ללכת לקורס של הוראה בבית ספר
או שמספיק לי רק תעודת גמר לימודים ולאחר מכן אני רשאי להתחיל לעבוד?
לצפיה ב-'במכללות כמו וינגייט ומכללות אחרות'
במכללות כמו וינגייט ומכללות אחרות
19/06/2017 | 21:50
29
שיש בהם מסלולים לחינוך גופני.לאחר הלימודים אתה יכול לעבוד בבתי ספר
לצפיה ב-'לאריה ותק לשכר - למי פונים'
לאריה ותק לשכר - למי פונים
18/06/2017 | 14:37
2
70
אריה שלום,
אם בתלוש השכר רשום ותק בהוראה 3, ותק צהל 24
האם ב-ותק לשכר אמור להיות רשום 3 או 5?

תודה
לצפיה ב-'וותק'
וותק
18/06/2017 | 15:36
1
55
וותק צה"ל באופק חדש מוכר רק למי ששימשה בצבא כמורה חיילת.
אריה
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/06/2017 | 17:49
14
לצפיה ב-'וותק ולימודים'
וותק ולימודים
18/06/2017 | 13:05
3
54
כמה שאלות:
1)מה מספר השעות המינימלי שנצבר לוותק? עוד אין לי קביעות שנה הבאה אעבוד 8 שעות פרונטליות (+2 שעות שהייה ופרטני, סך הכל 10 שעות) האם זה מספיק בכדי לצבור וותק?
2) אני עובדת ללא תואר/ תעודת הוראה. מתחילה בשנה הקרובה ללמוד לתעודת הוראה בסמינר חרדי. הבנתי שמשרד החינוך עוזר בתשלום ללימודים החל מהשנה הרביעית. האם ידוע לך מה גובה הסכום? וכן האם יאפשר לי ללמוד בסמינר חרדי?
3)אני חוזרת מחופשת לידה בת חצי שנה בתאריך 27/6/17  קיבלתי ממשרד החינוך מכתב פיטורין(לסוף שנה לימודים נוכחית)- האם מותר לפטר אותי בשלב זה? באיזה שלב מותר לפטר אות- מרגע חזרתי לעבודה, בהנחה שלקחתי חצי שנה חופשת לידה.
תודה ויום טוב
לצפיה ב-'לשאלותיך'
לשאלותיך
18/06/2017 | 14:14
2
34
1.שליש משרה מספיקה לצורך הכרה כשנת וותק.
2.אין סיוע לפני קביעות או 4 שנות וותק.
3.מותר לפטר אותך 90 יום  מסיום חופשת הלידה.
אריה
לצפיה ב-'90 יום מסיום חופשת הלידה'
90 יום מסיום חופשת הלידה
18/06/2017 | 14:24
1
16
הכוונה אחרי 15 שבועות בתשלום?

שאלה נוספת:
ראיתי בקישור המצורף פסקה 12- שמי ששימש כמדריך אימון גופני בצבא, וכעת במשרד החינוך הוא מלמד חינוך גופני- השנים של השירות הצבאי נחשבים כוותק להוראה.
האם זה נכון? אני שימשתי כמדריכת אימון גופני בצבא בשנת 2007-2009

"עבודת הדרכה של מדריך לאימון גופני בצה"ל או במשטרת ישראל, אפילו לא היה המדריך באותה עת בוגר של בית-מדרש למורים ולגננות, אם הוא ממלא אחר כל התנאים האלה:
א. הוא משמש כמורה לחינוך גופני במוסד חינוך;
ב. הוא בוגר בית-מדרש למורים ולגננות במגמה לחינוך גופני;
ג. הוא היה כשיר להתקבל כתלמיד בבית-מדרש למורים ולגננות בתקופת שירותומ בצה"ל או במשטרת ישראל, בתפקיד של מדריך לאימון גופני;
ד. הוא המציא המלצה להכרת הוותק מן המפקח הראשי על אימון גופני בצה"ל,ובה פורטו המועדים שבהם שימש בתפקיד של מדריך לאימון גופני בצה"ל (9)"

לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
18/06/2017 | 15:35
14
אחרי חופשת הלידה של 15 שבועות ועוד 12 שבועות הארכתה.
לעניין ההכרה בוותק יש לפנות עם האישורים המתאימים לכוח אדם בלשכת המחוז.
אריה
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:33
5
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'צריכה עזרה לסיום התואר-במענה על שאלון לעבודת סמינריון'
צריכה עזרה לסיום התואר-במענה על שאלון לעבודת סמינריון
14/06/2017 | 08:17
2
31
בוקר טוב,
אני כותבת עבודת סמינריון שבוחנת את השפעת התרבות הארגונית על המוטיבציה של מורים
בחינוך מיוחד ואשמח מאוד אם תוכלו לענות לי על השאלון בצורה מפורטת:
1.האם בית הספר שם דגש על התפתחות וצמיחה של המורים לחינוך מיוחד?פרט בבקשה כיצד היא באה לביטוי.
2.האם קיימת אצלכם מדיניות של שיתוף פעולה במידע(תלמידים,בעיות בית ספריות)?
3.האם יש אצלכם דגש על חשיבות ללמידה?
4.האם בית הספר מדגיש חשיבות לחדשנות, התנסות, חקירה ולקיחת סיכון?
5.האם בבית הספר שמים דגש על שיתוף המורים בקבלת החלטות?
6.האם מנהל בה"ס שם דגש על לקיחת אחריות בנושאים לימודיים או התנהגותיים בבית הספר ?
7.כיצד אתה פועל על מנת לעזור לתלמידים?
8.כיצד אתה פועל על מנת לשפר את ביצועי והישגי התלמידים?
9.האם אתה נוקט בגישות חדשניות או בחשיפת התלמידים להתנסות ומחקר בתהליך הלמידה?
10.האם אתה נוהג להתעייץ עם מורים אחרים בנוהג לספקות לגבי תכנים לימודיים?
11.האם העבודה בבית הספר שינתה את המורל איתו הגעת בתחילת דרכך המקצועית בחינוך המיוחד?

תודה מראש על עזרתכם!
לצפיה ב-'קשה לענות כך'
קשה לענות כך
17/06/2017 | 07:17
1
29
כמה הערות:
תחילה בנוגע לקושי לענות. יש אפשרות לפתוח מסמך של גוגל ושאלון והמענה פשוט יותר.
והכי חשוב...רוב השאלות הן שאלות סגורות, את מודעת לכך?
אשמח לענות על שאלון שנוח יותר למענה.
לצפיה ב-'תודה רבה על ההצעה'
תודה רבה על ההצעה
19/06/2017 | 08:55
12
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:01
5
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

יורה דעה- הכנה למבחנים מחוננים ופיתוח חשיבה יצירתית
יורה דעה- הכנה למבחנים
פורום הורים למחוננים
פורום הורים למחוננים
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה