לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום מעבדת סמארטפון

ברוכים הבאים לפורום מעבדות סמארטפון, הפורום עוסק בכל סוגי היצרנים הסלולר המובילים בארץ ובעולם :
iPhone,iPad, Samsung, Galaxy, LG, Sony,Nokia, ZTE, ONEPLUS, THL, Lenovo, Zopo, Meizu, Huawei, inew, Akai, oppo, BLU, AMOI, Alcatel, JIAYU, CUBOT,Haier, ,Elephone..וכל שאר המותגים הסיניים, מקורי או חיקוי, מותגים לא ידועים ועוד....
כל מה שרציתם לשאול טכנאי סלולאר עם ניסיון רב בתחום, אנחנו פה בשבילכם.

אודות הפורום מעבדת סמארטפון

ברוכים הבאים לפורום מעבדות סמארטפון, הפורום עוסק בכל סוגי היצרנים הסלולר המובילים בארץ ובעולם :
iPhone,iPad, Samsung, Galaxy, LG, Sony,Nokia, ZTE, ONEPLUS, THL, Lenovo, Zopo, Meizu, Huawei, inew, Akai, oppo, BLU, AMOI, Alcatel, JIAYU, CUBOT,Haier, ,Elephone..וכל שאר המותגים הסיניים, מקורי או חיקוי, מותגים לא ידועים ועוד....
כל מה שרציתם לשאול טכנאי סלולאר עם ניסיון רב בתחום, אנחנו פה בשבילכם.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום עוסק בשאלות גולשים ושיתוף מידע, שיימינג או פרסום ימחק.
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
05/10/2016 | 18:09
16
בעקבות פרישתו של המנהל הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים

לצפיה ב-'one plus 2 מקש הבית לא עובד '
one plus 2 מקש הבית לא עובד
04/10/2016 | 22:47
48
כותרת
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:27
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'בענין גיבוי'
בענין גיבוי
25/09/2016 | 12:01
4
אם שמים כרטיס זיכרון כמו sd card, חשבתי שאני יכולה לגבות אליו קבצים מהמכשיר שלי כמו תמונות וכל דבר, אבל כאשר אני באה לבצע זאת, זה מראה רק אפשרות שיתוף בכל מיני רשתות חברתיות/אפליקציות או sms, האם יש משהו שאני מפספסת או שפשוט לא ניתן להעביר קבצים אליו ?
לצפיה ב-'תיקיית CACHE'
תיקיית CACHE
25/09/2016 | 11:35
6
הופיעה לי בגלריה תיקיית CACHE עם תמונות אך אחרי לחיצה קצרה היא נעלמה. איך ניתן לבדוק את התיקייה הזו בתמונות או לשחזר אותה?
לצפיה ב-'שגיאה process com.google.process.gapps has stopped error'
שגיאה process com.google.process.gapps has stopped error
21/09/2016 | 15:27
25
שלום , כבר תקופה ארוכה מופיעה לי ההודעה הזאת בפלאפון:
process com.google.process.gapps has stopped error
יש לי LG3. מחיפוש באינטרנט ניסיתי לאפס את ההגדרות יישומים אבל זה תמיד חוזר. מה אפשר לעשות????
לצפיה ב-'תיקון מסך THL כמה עולה?'
תיקון מסך THL כמה עולה?
19/09/2016 | 16:16
7
קיבלתי נייד במתנה, כנייד גיבוי, לא השתמשתי בו פעם אחת הוא נשמר יופי כשהיה על המדף. יום אחד הכנסתי אותו לתיק אין לו מגן מסך ולא מגן אחר, כשחזרתי הביתה הנחתי את התיק על המיטה והתיק נפל, נראה לי שהסדק מהנפילה לא זכור לי משהו מיוחד שקרה ואם כן המכשיר הזה ממש עדין. הוא ממש חדש רק המסך הלך.
לצפיה ב-'נכון שזה נראה כמו חיקוי סיני רע ???'
נכון שזה נראה כמו חיקוי סיני רע ???
02/09/2016 | 13:50
13
לצפיה ב-'המלצות לפלאפון אנדרואיד?'
המלצות לפלאפון אנדרואיד?
27/08/2016 | 20:28
7
לצפיה ב-'ניואנסים בנוגע לרכישת Xiaomi Redmi Note 3 Pro'
ניואנסים בנוגע לרכישת Xiaomi Redmi Note 3 Pro
24/08/2016 | 19:58
10
לאחר שרכשתי ב geekbuying, שאלות שמטרידות אותי טרם הגעתו:
1. למה מתכוונים משתמשים כשהם מדברים על אנדרואיד "נקי" ולא "מלוכלך" בטלפון נתון ? ואם מלוכלך - האם יש דרך לנקות וכיצד או בעזרת מי ?
2. האם נדרשת התקנת העברית ודורשת התעסקות שמעבר להגדרתה בלבד ?
3. לא מבין את עניין ההתעסקות עם ה ROM במכשירי Xiaomi.
קניתי מ Geekbuying את גרסת ה 32g של ה Xiaomi Redmi Note 3 Pro.
האם במכשיר שאקבל יהיו בעיות עם ROM או שאלה צפויות למי שרוצה להוסיף זכרון חיצוני TF Card ?
קצת הסבר יעזור. ואם לא בא לכם לפרט בסבלנות, אנא אמרו לי למי לפנות לעזרה.
4. האם יש מגן\כיסוי עם באמפרים סביב המסגרת למסך ?
כוונתי לכאלה שמסגרת הגומי בולטת קדימה למקרה של נפילה על המסך והקדמת מגע של הגומי למניעת שבר המסך.
לצפיה ב-'מכשיר CUBOT NOTES S איך מפעילים?'
מכשיר CUBOT NOTES S איך מפעילים?
05/08/2016 | 16:18
21
קיבלתי עכשיו מכשיר cubot note s לא מצליחה להבין איך מפעילים אותו. הטענתי אותו לא מגיב בכלל
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:09
1
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'נקסוס 4 שבק חיים.'
נקסוס 4 שבק חיים.
02/08/2016 | 23:46
11
שלום רב, חייבת את עזרתכם מכיוון שבנקסוס 4 שלי מצויים פחות או יותר כל הדברים הכי חשובים בחיי.
לפני כמעט חודשיים נפל לי הטלפון לאסלה. ניסיתי לייבש, שמתי באורז לכמעט 48 שעות והטלפון חזר לקדמותו מלבד נקודות מגע שאינן עובדות.
לפני מספר ימים הייתי בנסיעה ארוכה ולא הזדמן לי להטעין את הטלפון, מה שגרם לבטריה להתרוקן לגמרי ולכן נכבה. כאשר חזרתי הביתה לא נדלק יותר, מלבד לחיווי נקודה אדומה (שלאחר קריאה הבנתי כי זהו חיווי המצביע על בעיה בסוללה) קבועה בתחתית המסך.
לקחתי אותו למעבדה שם נאמר לי כי הטלפון מלא קורוזיה והסוללה נפוחה (כנראה בשל הנפילה למים). ניקו לי את הטלפון וקניתי סוללה חדשה.
כאשר הגעתי הביתה והטענתי את הטלפון, שמתי לב שהטלפון קצת מחורפן (מטעין לאט מאוד, מתחמם, הטענה לא סדירה וקפיצה וירידה באחוזים).
לפתע כבה הטלפון שוב ולא נדלק יותר, עד עכשיו. גם לאחר הטענה ממושכת.

מה ניתן לעשות? אני חייבת לגרום לטלפון לעבוד ולו לחצי שעה בלבד רק כדי להוציא ממנו את כל הדברים החשובים.
תודה מראש.
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:54
1
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'בעיה מוזרה עם פייסבוק'
בעיה מוזרה עם פייסבוק
25/07/2016 | 23:53
10

שלום,
יש לי אייפון 6S + חשבון מפתחים באפל + IOS9.
על האייפון מותקנת אפליקציית פייסבוק.
הבעיה היא שלמרות שאפליקציית פייסבוק המותקנת אצלי על האייפון היא הגרסה האחרונה (גרסה 60.0 מתאריך 21/07/2016) ולמרות כל המאפיינים הנ"ל מופיעה אצלי האפליקציה הישנה (ראו תמונה 2) כשאצל כל החברים שלי מופיעה הגרסה היותר חדישה (תמונה 1).
(לחיצה על האייקון שבעיגול האדום הגרסה הישנה תפתח את הצ'אט, ובגרסה החדשה תראה את העידכונים החדשים של החברים).
למישהוא יש הסבר/פתרון?

לצפיה ב-'גיבוי טלפון LG 3'
גיבוי טלפון LG 3
21/07/2016 | 12:44
15
שלום רב.
אני מגבה את הטלפון שלי במחשב בעזרת התוכנה LG  pc suite. אך כאשר אני מנסה לגבות את הטלפון של אשתי גם LG 3 אני מקבל הודעה בנוסח LG PC SUITE הפסיק להגיב windows יסגור את התוכנית ויודיע. אם יש פתרון זמין.
ניסיון כיבוי המחשב לא פתר את הבעיה. ניסיונות חוזרים לגיבוי של הטלפון שלי היו בסדר וגיבוי חוזר של הטלפון של אשתי הפסיק לעבוד
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:53
1
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'טלפול LG G3'
טלפול LG G3
04/07/2016 | 17:00
15
,usv nrta gk vgzrv שלום רב.
כנראה שכתוצאה של גוגל חלו שינויים בטלפון שלי כגון נמחקו חלק מאנשי הקשר, נעלמו אפליקציות ונמחקו תקבצים ותקיות. את רובם הצלחתי לשחזר אך לצערי אני לא מצליח את האייקון של דואר אוטלוק. תקיית ההורדות וקיצור דרך של דף הבית של 2 net ,   תודה מראש על העזרה

לצפיה ב-'מענה לשיחה באמצעות מקש ההפעלה או לחצני הווליום במכשיר lg g4 '
מענה לשיחה באמצעות מקש ההפעלה או לחצני הווליום במכשיר lg g4
23/06/2016 | 10:31
24
שלום חברים,
ברשותי מכשיר lg g4 beat חדש (מהעבודה). לפניו היה לי מכשיר samsung galaxy grand II. בסמסונג, בהגדרות שיחה הגדרתי קלות: מענה לשיחה בלחיצה על לחצן הבית וסיום שיחה עם לחצן ההפעלה והכיבוי. וזה היה לי מאד נוח בעיקר במצבים שידיים קצת רטובות וכו'. עכשיו במכשיר ה- LG מצאתי רק אפשרות לסיום שיחה עם מקש ההפעלה האחורי. לא מצאתי אפשרות להגדיר לחצן למענה לשיחה. האם אתם יכולים לעזור בנדון? אני לא סובל לענות עם מסך המגע. האם אפשר במכשיר זה להגדיר מענה לשיחה עם לחצן כלשהו, לחצן הבית או לחצני הווליום? וחיפשתי המון, בהגדרות שיחה, הגדרות נגישות וכו'. תודה רבה מראש.
לצפיה ב-'בורג עיקש..מה אתם הייתם עושים ?'
בורג עיקש..מה אתם הייתם עושים ?
22/06/2016 | 02:29
7

בורג שלא יוצא..בורג עיקש בלוי הרוס..איך מוציאים בכל זאת בלי לקבל עצבים על הבורג חח?

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ