לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1018210,182 עוקבים אודות עסקים

פורום פיות, שדונים ויצורי קסם

ברוכים הבאים לארץ לא-נודעת. אתם מוזמנים לבחור לעצמכם שביל, ולהתחיל ללכת בו. האחד מוביל ליער קסום ומופלא, בו ניתן לפגוש פיות, שדונים, טרולים, חדי קרן ושאר יצורים קסומים. השני מוביל למעמקי הים, שם הישמרו לכם מסירנות, בתולות ים ושוכני מעמקים אחרים. שלישי ייקח אתכם להרים קרים ואפלוליים, שם מסתתרים גמדי אדמה, דרקונים יורקי אש ועשן, ענקים ועוד. יש כאן שבילים רבים מספור, וכל אחד מכם ימצא לעצמו את התוואי הראוי לו. להרים, ליער, לאוקיינוס, לכפרים נידחים או לטירות אפלות ורוחשות רוע. כל אחד ואחת מכם – אלו שמאמינים, וגם הספקנים – כולכם מוזמנים לקחת חלק במפגש הפורום הקסום הזה. מלבד יצורים קסומים, תמצאו כאן גם אנשים רבים וטובים שאוהבים כמוכם את עולם הקסם והמסתורין. רק זכרו לשמור על מספר כללים:1. כל הודעה פוגעת, מעליבה, או המכוונת להרע לאחד מחברי הפורום או לכולו – תימחק. מותר לכם לחלוק על דעותיו של אחר, וזה אפילו רצוי בדיונים שלנו, אך הקפידו על שפה נאותה ועל תרבות דיון. כבדו את הדעות של אדם אחר. מי שיחזור ויציק באופן קבוע ייחסם, וחבל.2. הקפידו לשרשר כראוי. כל הודעה חדשה שנפתחת מורידה שרשור אחר לעמוד קודם. אם אתם מגיבים להודעה – הקפידו שאתם מגיבים לאותו אדם לו אתם רוצים להגיב. זה רק עניין של תשומת לב שיפתור הרבה בעיות.3. הפורום הזה אינו פורום תמונות! אין זה המקום לבקש תמונות בשביל קעקועים, ציורים לחדר או סתם לכיף. בשביל זה קיים גוגל, וגם יש לנו גלריות עמוסות בתמונות מקסימות. מדי שבוע נפתח שרשור התמונה השבועית, משם אתם יכולים לקחת תמונות. יש לנו גם פינה מיוחדת של יצירות של חברי הפורום, ומידי פעם נפתחים שרשורי תמונות נוספים. חפשו אותם בדפים, אל תפתחו הודעה חדשה על בקשות לתמונה.4. שרשורי אוף-טופיק – אלו הם שרשורים של נושאים שאינם קשורים רק לפורום. אנחנו קהילה חברתית, ואוהבים להתעדכן אחד עם השני. מדי שבוע יש שרשור על איך עבר השבוע, וכן שרשורים נוספים שאינם קשורים אך ורק לפורום. כל הודעה שאינה קשורה לפורום – הקפידו לשרשר ל"אוף טופיק" שנפתח כל שבוע במיוחד בשביל זה.5. נצל"ש – ניצול שרשור. אנא הקפידו שלא לנצל``ש דיונים! שימו לב, כשאתם מנצל``שים הודעות, שהן הודעות שכבר לא עוסקים בהם ולא מגיבים אליהן. הקפידו על ניצלו"ש נכון.זה הכול. אם תקפידו על החוקים הנ"ל, מובטח לכם שתתקבלו בברכה בפורום הנפלא הזה.על כל בעיה, טענה, מענה, הערה או הארה ניתן לפנות אליי במסרים, וכמובן אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום והקהילה – אל תהססו להעלות אותם. פנו אליי בכל דבר שאתם זקוקים בו לעזרה, ואנסה כמיטב יכולתי להנעים את שהותכם כאן.שלכם,עדן (Kawaii Me)

אודות הפורום פיות, שדונים ויצורי קסם

ברוכים הבאים לארץ לא-נודעת. אתם מוזמנים לבחור לעצמכם שביל, ולהתחיל ללכת בו. האחד מוביל ליער קסום ומופלא, בו ניתן לפגוש פיות, שדונים, טרולים, חדי קרן ושאר יצורים קסומים. השני מוביל למעמקי הים, שם הישמרו לכם מסירנות, בתולות ים ושוכני מעמקים אחרים. שלישי ייקח אתכם להרים קרים ואפלוליים, שם מסתתרים גמדי אדמה, דרקונים יורקי אש ועשן, ענקים ועוד. יש כאן שבילים רבים מספור, וכל אחד מכם ימצא לעצמו את התוואי הראוי לו. להרים, ליער, לאוקיינוס, לכפרים נידחים או לטירות אפלות ורוחשות רוע. כל אחד ואחת מכם – אלו שמאמינים, וגם הספקנים – כולכם מוזמנים לקחת חלק במפגש הפורום הקסום הזה. מלבד יצורים קסומים, תמצאו כאן גם אנשים רבים וטובים שאוהבים כמוכם את עולם הקסם והמסתורין. רק זכרו לשמור על מספר כללים:1. כל הודעה פוגעת, מעליבה, או המכוונת להרע לאחד מחברי הפורום או לכולו – תימחק. מותר לכם לחלוק על דעותיו של אחר, וזה אפילו רצוי בדיונים שלנו, אך הקפידו על שפה נאותה ועל תרבות דיון. כבדו את הדעות של אדם אחר. מי שיחזור ויציק באופן קבוע ייחסם, וחבל.2. הקפידו לשרשר כראוי. כל הודעה חדשה שנפתחת מורידה שרשור אחר לעמוד קודם. אם אתם מגיבים להודעה – הקפידו שאתם מגיבים לאותו אדם לו אתם רוצים להגיב. זה רק עניין של תשומת לב שיפתור הרבה בעיות.3. הפורום הזה אינו פורום תמונות! אין זה המקום לבקש תמונות בשביל קעקועים, ציורים לחדר או סתם לכיף. בשביל זה קיים גוגל, וגם יש לנו גלריות עמוסות בתמונות מקסימות. מדי שבוע נפתח שרשור התמונה השבועית, משם אתם יכולים לקחת תמונות. יש לנו גם פינה מיוחדת של יצירות של חברי הפורום, ומידי פעם נפתחים שרשורי תמונות נוספים. חפשו אותם בדפים, אל תפתחו הודעה חדשה על בקשות לתמונה.4. שרשורי אוף-טופיק – אלו הם שרשורים של נושאים שאינם קשורים רק לפורום. אנחנו קהילה חברתית, ואוהבים להתעדכן אחד עם השני. מדי שבוע יש שרשור על איך עבר השבוע, וכן שרשורים נוספים שאינם קשורים אך ורק לפורום. כל הודעה שאינה קשורה לפורום – הקפידו לשרשר ל"אוף טופיק" שנפתח כל שבוע במיוחד בשביל זה.5. נצל"ש – ניצול שרשור. אנא הקפידו שלא לנצל``ש דיונים! שימו לב, כשאתם מנצל``שים הודעות, שהן הודעות שכבר לא עוסקים בהם ולא מגיבים אליהן. הקפידו על ניצלו"ש נכון.זה הכול. אם תקפידו על החוקים הנ"ל, מובטח לכם שתתקבלו בברכה בפורום הנפלא הזה.על כל בעיה, טענה, מענה, הערה או הארה ניתן לפנות אליי במסרים, וכמובן אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום והקהילה – אל תהססו להעלות אותם. פנו אליי בכל דבר שאתם זקוקים בו לעזרה, ואנסה כמיטב יכולתי להנעים את שהותכם כאן.שלכם,עדן (Kawaii Me)
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים הרואים עצמם מתאימים לניהול הפורום והינם מעל לגיל 16 מוזמנים למלא את הטופס הבא.
במידה ולא נאתר מועמד/ת מתאימ/ה בשבוע הקרוב הפורום ייסגר בשלב זה.

פורום זה אינו פורום תמונות. תמונות ניתן למצוא בגלריות או מידי שבוע במשחק השבועי

המשך >>

לצפיה ב-'חברי הפורום היקרים...'
חברי הפורום היקרים...
13/07/2009 | 19:30
2
201
לצערי, ואני אומרת לצערי כי זה כל כך מצער,
אני נאלצת לפרוש מההנהלה. נכון שניהלתי פה מספר חודשים וזהו, אבל לצערי כרגע אין לי זמן חשוב שהפורום הזה זקוק לו.
אם אחד מכם מוכן לנסות ולנהל את הפורום, אתם בהחלט מוזמנים
אני אתגעגע ובאמת שהיה לי כיף אדיר לנהל פה, גם לתקופה קצרה.

עד שלא יימצא מחליף, הפורום ייסגר- מחר ככל הנראה.

אוהבת וכבר מתגעגעת,
עדן
לצפיה ב-'):'
):
13/07/2009 | 20:26
46
אפשר לנהל פורום רק מגיל 16 ומעלה ?
ואיך אנחנו אמורים לפתוח אותו בחזרה ??

שמישהו יתנדב ! >:
יש לי עוד חצי שנה ל16 |:

אוהבים אותך עדן !
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
14/07/2009 | 09:38
137
עקב פרישת המנהלת והפעילות הנמוכה בפורום, הוחלט על סגירתו.
אנו מודים לKawaii Me על ניהולה המוצלח והמסור ומאחלים לה בהצלחה בהמשך.

במידה ויימצא מנהל מתאים, נשקול את פתיחת הפורום מחדש.
גולשים מעל גיל 16 המעוניינים לנהל את הפורום מוזמנים להגיש מועמדות בקישור http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

תשובות יינתנו לפונים תוך 10 ימי עבודה.
לצפיה ב-'שדונים'
שדונים
12/07/2009 | 18:36
5
245
למישו יש תמונות של אלפים??
לצפיה ב-'יש בגלריה של הפורום אלבום תמונות של אלפים..{:'
יש בגלריה של הפורום אלבום תמונות של אלפים..{:
12/07/2009 | 20:47
4
162
ד"א, מה עם תמונת השבוע ? \:
אין מישהו שאחראי לזה ?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/07/2009 | 21:04
3
29
אבל איפה אני מוצא את הגלריה של הפורום??
לצפיה ב-'הממ .. תסתכל למעלה ~'
הממ .. תסתכל למעלה ~
12/07/2009 | 21:51
2
45
יש שם מן תפריט כחול כזה.. תלחץ על אלבומים.. ^^
לצפיה ב-'יש גם פה עם תרצה ~'
יש גם פה עם תרצה ~
12/07/2009 | 22:05
1
40
http://faerie.monstrous.com/gallery/thumbnails.php?album=2
לצפיה ב-'תודה רבה רבה '
תודה רבה רבה
13/07/2009 | 14:56
21
לצפיה ב-'סיכומ"ש... '
סיכומ"ש...
03/07/2009 | 10:52
5
67
הלו, אנשים! חופש גדול בשביל רובכם.... יאללה, תתחילו להזיז עניינים!

איך עבר עליי השבוע?

סרט השבוע?

ספר השבוע?

שיר השבוע?

תוכנית\סדרת השבוע?  

ציטוט \ פתגם השבוע?

דבר מיוחד שעשיתי השבוע?

עצבון \ ביאוס השבוע?

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?

אייקון \ סמיילי השבוע?

איש השבוע?

תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) -

שיהיה לכולכם סופש נעים, איכותי וכיפי (ופורה לימודית לסטודנטים שביננו...)
לצפיה ב-'מסכמשת וחוזרת לחרוש'
מסכמשת וחוזרת לחרוש
03/07/2009 | 10:57
1
28
איך עבר עליי השבוע? עליות ומורדות. מבחינתי הכל מצוין, אבל דברים התקלקלו בחייה של השותפה שלי שהיא גם חברה קרובה ואני מזדהה עם הכאב והצער שלה.

סרט השבוע? לא ראיתי

ספר השבוע? "הארי פוטר ואוצרות המוות", לוקח לי יחסית זמן לקרוא אותו כי אני כל היום לומדת ורק "גונבת" כמה עמודים בכל ערב לפני השינה.

שיר השבוע? kiss the girl מתוך הפסקול של בת הים הקטנה של  דיסני.

תוכנית\סדרת השבוע? לא ראיתי

ציטוט \ פתגם השבוע? "שמתי את הכל בארון, זה הוציא אותי מהכלים!" - אני מסבירה ביציאה שנונה במיוחד לאן נעלמו כל הסירים שלנו מהשיש.

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? מבחן ראשון לסמסטר ב'. היה בסדר נראה לי.

עצבון \ ביאוס השבוע? השותפה הכואבת שלי. כל כך מזדהה ועצובה איתה.  

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? היום חוגגת חודשיים עם החבר.

אייקון \ סמיילי השבוע? .

איש השבוע? החבר שלי.

תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - אין לי כרגע, ואין לי זמן למצוא אחת... יותר מדי לימודים. המבחן הכי גדול ומאיים שלי מתרחש ביום ראשון...
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
05/07/2009 | 07:24
10
לצפיה ב-'מסכמת וזזה למבחן '
מסכמת וזזה למבחן
05/07/2009 | 07:42
1
34
איך עבר עליי השבוע?נחמד, תקעו לי 3 מבחנים בשבוע אחד כך שדי למדתי אבל הסופ"ש פיצה קצת.

סרט השבוע? לא יצא לי לראות ממש סרטים

ספר השבוע? סיכומים למבחנים(פסיכולוגיה חברתית+ התנהגות ארגונית) וכמובן 2 ספרי מנגות, קומיקס יפני.
Vampire Knigt שבן קנה לי ועוד לא הספקתי ממש לקרוא בעיון אבל עדין אהבתי את הציורים שמה.

שיר השבוע?בעיקרון נייטוויש, דקראוניאן, וית'ין וכל מה שמתנגן אצלי באמפי והשיר פתיח של העונה הראשונה של Vampire Knight (האנימה) Two Heartbeats and Red Sins של Katsuhiko Kurosu נראה לי (אני אוהבת את זה ביפנית)

תוכנית\סדרת השבוע?  כמובן שVampire knight כאנימה (ראיתי במחשב את כל הפרקים כבר, וגם טנשיי דוקורו צ'אן, חח אנימה הזויה על ילדה שהיא מלאך ששומרת על החבר שלה וכל הזמן הורגת אותו בהתקפי זעם כשהוא מרגיז אותה באמצעות אלה
מפחידה וקטלנית שיש לה  ומחזירה אותו לחיים בלחש מוזר שכזה... קיצר זה מה שלמידה למבחנים גורמת לי...

ציטוט \ פתגם השבוע?הלוואי והייתי ערפד הייתי מרדימה את המרצה שלי או קוראת לה את המחשבות ועושה את המבחן בלי ללמוד אליו והכי קטע שתמיד הייתי נשארת צעירה במראה כך שלא הייתי מוטרדת מהשנים של התואר חחח
(אני עונה לחברה שלי לגבי השאלה שלה, את והאובססיית ערפדים שלך בסוף עוד תהפכי לערפד!") חחחח

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? אתמול יצאתי עם חברים שלא יצאתי לראות מלא זמן לפאב והיה נחמד (אבל הסושי לא היה משהו שם, חח טוב שלא הביאו מיני סושי מאקי! ואני עוד התלהבתי!)

עצבון \ ביאוס השבוע? כאבי בטן מוזרים, והחום הזה שאני לא יכולה איתו! זה מטורף!

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? הסופ"ש כבר כתבתי (והביקור של בן)

אייקון \ סמיילי השבוע?חחח אהבתי את הסמיילי הזה עכשיו צריך לעשות גם סמיילי ערפד

איש השבוע? מור חברה שלי כי למדנו ביחד וגם מיקה שלמדנו ביחד גם.

רק כי התמכרתי לVampire Knight אני ממש אוהבת את הציורים שמה!
אני אוהבת את קנמה ואידו!

לצפיה ב-'אה ושכחתי לציין שקיבלתי 94 במבחן באנגלית'
אה ושכחתי לציין שקיבלתי 94 במבחן באנגלית
05/07/2009 | 07:44
11
חיצוני מטעם אוניברסיטת בר אילן
וזה בנתיים הציון הראשון שסיפק אותי
וזה גם דבר טוב שקרה לי השבוע חחח
לצפיה ב-'מסכמת :)'
מסכמת :)
13/07/2009 | 11:56
6
איך עבר עליי השבוע?סה"כ מגניב אני מניחה :)

סרט השבוע?לא ייצא לי לראות סרט השבוע :(

ספר השבוע?מיקוד במתמטיקה שבסוף התברר כמיותר :P

שיר השבוע?אני אוהב אותך - החברים של נטשה :)

תוכנית\סדרת השבוע?האנטומיה של גריי סיום העונה :'(  

ציטוט \ פתגם השבוע?"אני נשבעת לך בפסוורד של הג'ימייל שלי"

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? סופ"ש סופני במתנ"ס :)

עצבון \ ביאוס השבוע?הרכזת שלי התפטרה :(

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?95 בבגרות במתמטיקה שאלון 005 :)

אייקון \ סמיילי השבוע? D:

איש השבוע? לאבא היה יומולדת :)

זהו :P
לצפיה ב-'צומחים רוחנית ב אנשים'
צומחים רוחנית ב אנשים
30/06/2009 | 13:40
2
31
הערב החל משעה 20:00 יארח פורום שואלים את הקלפים את ההילר, מאסטר רייקי ומתקשר דוד גילאור - "נוצה לבנה".
האירוח יכלול טיפול אנרגטי, הכוונה וייעוץ לחשיבה חיובית להתפתחות והצמיחה האישית והרוחנית.
בואו לשרשר את שאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

מעבירים בגדים מהאחים הגדולים? עוקבים אחרי מבצעים ברשתות השיווק? שומרים קופסאות מעדני חלב ישנות כחומרי יצירה?
היכנסו לפורום הורים לתינוקות, ספרו לנו מה הטיפ המנצח שלכם לחיסכון בקניית מוצרים לתינוק ואולי תזכו באספקה לשנה של חיתולי פמפרס!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
לצפיה ב-'ציורי קיר באקריליק 3:'
ציורי קיר באקריליק 3:
01/07/2009 | 00:42
25
מודעה ופרטי יצירת קשר ->
לצפיה ב-'הודעה על כנס פנטסי.קון 2009!'
הודעה על כנס פנטסי.קון 2009!
11/07/2009 | 20:39
12
אגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה שמחה להכריז על כנס פנטסי.קון השביעי שיתקיים ב-6.8.09 ויעסוק באהבות גדולות מהחיים, ברומנטיקה בין-גלקטית וברגעים קטנים של קסם.

נושא הכנס שיתקיים באשכול פיס (ליד עירוני א'), תל אביב, הוא ''פנטסיה רומנטית'', ובמסגרתו נבחן כיצד באה הרומנטיקה לידי ביטוי בסוגות שונות ובמדיומים שונים, ונשתעשע באהבה.

תוכנית הכנס כוללת הרצאות, פאנלים, מופעים וסרטים. הכנס יארח גם מגוון של סדנאות, אירועים קהילתיים, תחרויות התנסות במשחקי תפקידים רומנטיים ודוכנים. פרטים ניתן למצוא באתר הכנס המתעדכן מדי יום.

נשמח לראותכם בפנטסי.קון 2009!

לינק לאתר - http://fantasy.sf-f.org.il/2009/

לינק לעמוד התחרויות  http://fantasy.sf-f.org.il/2009/?page_id=20
לינק לעמוד הדוכנים http://fantasy.sf-f.org.il/2009/?page_id=36
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
27/06/2009 | 23:11
5
44
מנסה להחיות מעט את הפורום (כנראה עדידי עסוקה אז אני אפתח את הפינה הזו)
איך עבר עליי השבוע?

סרט השבוע?

ספר השבוע?

שיר השבוע?

תוכנית\סדרת השבוע?  

ציטוט \ פתגם השבוע?

דבר מיוחד שעשיתי השבוע?

עצבון \ ביאוס השבוע?

אייקון \ סמיילי השבוע?

איש השבוע?

לצפיה ב-'משמשת דוגמא ועונה ראשונה'
משמשת דוגמא ועונה ראשונה
27/06/2009 | 23:21
32
מקווה שזה יעורר עניין..

איך עבר עליי השבוע? נחמד למדי.. בעיקר בהתכונניות למבחנים.. אבל יש חופש מעט.

סרט השבוע? Vampire hunter D אהבתי את הדמות של הערפד מאייר

ספר השבוע? סיכומים מצולמים לבחינה בפסיכולוגיה חברתית חח
וכמובן מאנגת הערפדים שהתמכרתי לה "vampire knight"

שיר השבוע? השיר של elfen leid " שירת האלף המאנגה תקוע לי הראש
(למרות שהוא בסגנון אופרה בלטינית)

תוכנית\סדרת השבוע?  מאנגות נחשבות? חחח אם כן vampire knight and elfen leid

ציטוט \ פתגם השבוע? O quam sancta, quam serena,
quam benigma, quam amoena
O castitatis lilium

תרגום לאנגלית מלטינית
Oh how sacred
Oh, How serene
How bevolent
How lovely
Lily of chastity

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? נסעתי לחבר לת"א היינו במסיבה והיה כייף.

עצבון \ ביאוס השבוע? לא משהו מיוחד... אין לי כח למבחן מחר חח
אה  וגם שלא מצאתי את המאנגה בקומיקזה.

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? סופ"ש בת"א.

אייקון \ סמיילי השבוע?

איש השבוע?
מור חברה שלי, כיף ללמוד ביחד

עם החבר,
מיום חמישי במימד החמישי במסיבת דארק רבולושיין.

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
28/06/2009 | 16:05
2
17
תקופת המבחנים בהחלט החלה, אין לי זמן לכלום... אבל מסכמת:

איך עבר עליי השבוע? בסדר גמור לומדים וחיים בין לבין.

סרט השבוע? התחלתי את  "כפרה" אבל לא סיימנו, אולי הערב.

ספר השבוע? "הארי פוטר ואוצרות המוות" - קראתי אותו רק באנגלית ומצאתי אותו בעברית ביריד ספרים ב-30 ש"ח, לא עמדתי בפיתוי... אני קוראת מדי ערב כמה עמודים בתור פיצוי על הלימוד המתמשך במשך היום. וגם "הפרינצ'יפסה" (לא קוראת אותו, אבל הנסיבות בו קיבלתי אותו מחממות את הלב).

שיר השבוע? rusty cage של סאונדגארדן. לא מאמינה שפספסתי את כריס קורנל.

תוכנית\\סדרת השבוע? לא ראיתי

ציטוט \\ פתגם השבוע? "זה שאת לומדת סינית זה כאילו את עושה את הקורס טיס של השפות..." . החבר מפרגן לי על הלימודים.

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? סיימתי שנה א' באוניברסיטה, בעזרת השם.

עצבון \\ ביאוס השבוע? מתחילה תקופת המבחנים.

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? נגמרה השנה.

אייקון \\ סמיילי השבוע? - ראיתם שהוסיפו?! לא אדיר?!

איש השבוע? החבר המהמם שלי.

תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - אני מהחתונה של אח של טלטול.
לצפיה ב-'קראתי את "הפרינצ'יפסה"'
קראתי את "הפרינצ'יפסה"
29/06/2009 | 00:15
1
9
ספר עמוק, אהבתי את התיאורים שמה
לצפיה ב-'יופי, אני שמחה שבחרתי נכון...'
יופי, אני שמחה שבחרתי נכון...
29/06/2009 | 13:29
3
אולצתי בהפתעה לבחור ספר שאני רוצה במתנה, והסתובבתי בין הערימות ואז ראיתי את הציור והצצתי קצת. ברגע שראיתי שזה על ברניני ומוזכרת שם "האקסטזה של תרזה הקדושה", אמרתי יאללה, נשמע טוב :). מקווה להגיע אליו בקרוב, רק שעם המבחנים קצת קשה.
לצפיה ב-'כשיוצא לי לקפוץ לפה'
כשיוצא לי לקפוץ לפה
28/06/2009 | 22:25
7
אני כבר עונה על הסיכומש D:
איך עבר עליי השבוע? בסבבה... תחילת החופש אבל לא מרגיש ככה בגלל בגרויות... בעע... 6 נגמרו 1 נשארה :P

סרט השבוע? אישה יפה... איזה כיף :)

ספר השבוע? מיקוד בלשון בעע

שיר השבוע? שיר לשירה 3> ממכר!

תוכנית\סדרת השבוע? האנטומיה של גריי - פרק 100 היה מעולה!

ציטוט \ פתגם השבוע? אני - את הבגרות שלי בלשון כבר עשיתי!!! שלושה ילדות ילכו לגן אתמול!

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? נמנמ... בייביסיטר לאחותי?

עצבון \ ביאוס השבוע? לא מצאתי עבודה בסוף... :(

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אני א. צ'ופרים באיזה פרוייקט שזה כאילו הכי שווה!! :P

אייקון \ סמיילי השבוע?

איש השבוע?ריצ'ארד גיר נחשב?

לצפיה ב-' לא יכולה לתת ליום הזה לעבור בשתיקה'
לא יכולה לתת ליום הזה לעבור בשתיקה
25/06/2009 | 08:41
42
אמנם אינני יודעת מי קורא פה, וזה לא קשור לנושא הפורום, אבל אני לא יכולה פשוט להתעלם.

שלוש שנים לחטיפתו של גלעד שליט . רק כדי שלא נשכח.
לצפיה ב-'מנסה שוב את מזלי.... סיכומש'
מנסה שוב את מזלי.... סיכומש
19/06/2009 | 10:25
7
46
אולי עכשיו כשיצאתם לחופש הגדול יהיה לכם קצת יותר זמן?

איך עבר עליי השבוע?

סרט השבוע?

ספר השבוע?

שיר השבוע?

תוכנית\סדרת השבוע?  

ציטוט \ פתגם השבוע?

דבר מיוחד שעשיתי השבוע?

עצבון \ ביאוס השבוע?

אייקון \ סמיילי השבוע?

איש השבוע?

סופש נעים לכולם!
לצפיה ב-'מסכמשת'
מסכמשת
19/06/2009 | 10:28
6
איך עבר עליי השבוע? עמוס למדיי, אבל מהנה. הרבה לימודים, כיף, וחיי חברה.

סרט השבוע? לא ראיתי

ספר השבוע? לא קראתי

שיר השבוע? dreams - the corrs

תוכנית\סדרת השבוע?  פחחח, חמוד לחשוב שיש לי זמן לטלוויזיה.

ציטוט \ פתגם השבוע? "לילה טוב, אהובתי" .

דבר מיוחד שעשיתי השבוע?

עצבון \ ביאוס השבוע? אנשים שמנצלים יותר מדי את טוב הלב שלי ואת הדאגה שלי לאחרים. אבל בסדר, עבר.

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? טיול לעין כרם וטיןל לילי בעיר העתיקה. ירושלים פשוט מדהימה.

אייקון \ סמיילי השבוע?

איש השבוע? החבר.

תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - אין כרגע.
לצפיה ב-'מסכמת '
מסכמת
20/06/2009 | 11:33
4
איך עבר עליי השבוע? בסדשר..קצת משעמם

סרט השבוע? התאום

ספר השבוע? לא קוראת ספרים...

שיר השבוע? take on me-a-ha

תוכנית\סדרת השבוע?  על טבעי

ציטוט \ פתגם השבוע? אמממ אין...

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? גם אין

עצבון \ ביאוס השבוע?

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? השגתי עבודה...סתם עבודה באריזות אבל עדיין עבודה חח רק הבאסה שאני צריכה לקום ב 5 בבוקר בשביל זה

אייקון \ סמיילי השבוע?

איש השבוע? לא יודעת

לצפיה ב-'מנסה לענות...'
מנסה לענות...
21/06/2009 | 18:59
2
19
סורי על ההעלמות פשוט תקופה לחוצה קצת וכאב לי על הפורום כי הרגשתי שאין לי מה לתרום עוד..

איך עבר עליי השבוע? עבר מהר יחסית, נגמרה לה השנה הראשונה
עכשיו מתחילים המבחנים....

סרט השבוע? דמדומים, ראיתי אותו שוב ובא לי לראות את ראיון עם הערפד שוב....

ספר השבוע? New moonשל סטפני מאייר בידיוק שקניתי באנגלית יצא התרגום בעברית, אבל לא אכפת לי עדיף לקרוא את המקור על פני התרגום לדעתי.

שיר השבוע? כמובן כל מה שמתנגן אצלי באמפי.. בעיקר Nightwish וגם חזרתי לשמוע יותר Draconian

תוכנית\סדרת השבוע?  לא יצא לי ממש לראות טלוויזיה ראיתי פרק שתיים של החצויה השבוע אבל לא אהבתי ממש.. הכתיבה לדעתי לא משהו, הרעיון יפה לדעתי אבל לא יודעת לא קניתי את זה וזה לא סחף אותי.. יש לישראלים מה ללמוד על עשיית סרטי ערפדים לדעתי.

ציטוט \ פתגם השבוע?" Over my pile of ashes" חח מה שרוזלי  הערפדית אמרה בספר Breaking Dawn שאני קוראת אותו כרגע (סיימתי כבר את new moon and Eclipse)
(הרי ערפד לא יכול להגיד over my dead body חח שנון...)

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? סיום שנת א' נחשב?

עצבון \ ביאוס השבוע? התרחקות מסויימת שמעיקה עלי (מעדיפה לא לפרט בנושא)

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? לסיים את שנת הלימודים?

אייקון \ סמיילי השבוע?

איש השבוע?

תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - חח ערכתי תמונה שלי שניסיתי לעשות אותה בסטייל "ערפדי" באתר פוטופאניה יצא ממש מגניב
לצפיה ב-'תמונה מדהימה'
תמונה מדהימה
22/06/2009 | 14:59
1
10
כל כך מתאים לך להיות ערפדית...

וברכות על סיום שנת הלימודים!!! שיהיה בהצלחה בבחינות יקירה, וחסר לך שבקיץ כשיהיה לשתינו זמן לא ניפגש!
לצפיה ב-'חחח תודה יקירתי!'
חחח תודה יקירתי!
22/06/2009 | 15:51
5
בהצלחה גם לך במבחנים.. וברור שנפגש בקיץ! (אני מסיימת את המבחנים בתחילת אוגוסט בידיוק בחודש היום הולדת שלי, בתקווה ונעבר את כל המועדי א' בציון טוב)
קיצר אני ממש רוצה לראות אותך!
התגעגעתי.

ובקשר לערפדים.. הלוואי ובאמת הייתי מוצאת ערפד שיהפוך אותי לערפדית חח אז לא הייית דואגת ממש מסטטיסטיקה...
LOL
לצפיה ב-'באיחור :)'
באיחור :)
23/06/2009 | 22:31
1
8

איך עבר עליי השבוע? לא קל. פסיכומטרי..אלוהים אדירים. טוב שלא אמרו מלחמת עולם שלישית.

סרט השבוע? אין

ספר השבוע? אין

שיר השבוע? within temptation- hand of sorrow

תוכנית\סדרת השבוע?  בובספוג חח

ציטוט \ פתגם השבוע? was it worth the ones we love and had to leave behind?

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? סיור בבית לווינשטיין וימית 2000

עצבון \ ביאוס השבוע? פסיכו

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? מסיבה יום שישי

אייקון \ סמיילי השבוע? :\

איש השבוע? שארון דן אדל

לצפיה ב-'פסיכומטרי... '
פסיכומטרי...
24/06/2009 | 08:24
1
תהיי חזקה. שלושה חודשי סיוט וזה עובר ואז יש לך את החופש הכי מתוק בעולם. איפה את עושה את הקורס?
לצפיה ב-'מובייל של פיות'
מובייל של פיות
18/06/2009 | 15:02
2
96
שלום לכולם,
מישהו יודע ויכול לומר לי איפה אני קונה מוביילים יפים ומיוחדים של פיות?

תודה רבה
לצפיה ב-'באזור המרכז :)'
באזור המרכז :)
18/06/2009 | 15:02
1
30
לצפיה ב-'אולי יש ב"יער הפיות"'
אולי יש ב"יער הפיות"
20/06/2009 | 19:05
44
אין לי מושג מה יש שם ומה לא תתקשרי אליהם,
אבל אם אין שם אז אין לי מושג אייפה יכול להיות...
ובכל אופן למה שלא תנסי לעשות אחד כזה?ראיתי פעם באייזו תוכנית עיצוב הבית בטלוויזיה שלקחו פסלונים קטנים של פיות וקשרו אותם ועשו מהם אייכשהו מובייל...
לצפיה ב-'שרשרת'
שרשרת
18/06/2009 | 00:46
2
32
שלום
אני מחפשת שרשרת עם תליון של דרקון. או רק תליון. או שרשרת בעיצוב דרקון.
האם יש לכם מושג איפה קונים ? (רצוי באיזור הצפון)
תודה
לצפיה ב-'יש דוכן עם מלא דברים בסגנון אינדיאני בחיפה'
יש דוכן עם מלא דברים בסגנון אינדיאני בחיפה
19/06/2009 | 17:58
1
11
בתחנת מרכזית חוף הכרמל. יש שם כל מיני שרשראות עם תיליונים של דרקונים (אבל פשוטים כאלה ממתכת...לא יוקרתיים זהב/כסף...)
לצפיה ב-'מחפשת משהו מקורי'
מחפשת משהו מקורי
24/06/2009 | 00:16
10
כן, אני מכירה את הדוכן במרכזית. אני מחפשת משהו כזה מקורי, אולי מסין. אולי מישהו יודע איפה יש בתל אביב ?
לצפיה ב-'עצומה להבאת שחקני על טבעי לארץ'
עצומה להבאת שחקני על טבעי לארץ
14/06/2009 | 10:07
4
27
אנשים יקרים!

פורום "על טבעי" בתפוז החליט לעשות צעד להבאת כוכבי הסדרה האמריקאית לארץ! אז גם אם זה לא ממש חשוב לכם, אנא חתמו על העצומה (זה לוקח משהו כמו 8 שניות) ושלחו לכמה יותר אנשים שאתם מכירים. בעזרתכם נוכל לשמח אלפי בחורות (טוב, נו, גם בחורים) ישראליות!

http://www.atzuma.co.il/petition/mcrforever/1/1000...
לצפיה ב-'טחחח '
טחחח
15/06/2009 | 12:37
1
6
נחתם.
לצפיה ב-''
15/06/2009 | 16:37
9
לצפיה ב-'בהחלט!!!!! חתמתי:) תפרסמי בפורום דמדומים'
בהחלט!!!!! חתמתי:) תפרסמי בפורום דמדומים
15/06/2009 | 22:19
1
6
הבנות שם מתות על על טבעי.
לצפיה ב-'תודה פירסמתי '
תודה פירסמתי
16/06/2009 | 10:58
10
אמאא נראה לי אם הם יבואו לארץ אני מתעלפת שם חחחחחחחח
לצפיה ב-'סיכומש '
סיכומש
05/06/2009 | 12:12
3
14
יאללה חבר'ה, להתעורר!

איך עבר עליי השבוע?

סרט השבוע?

ספר השבוע?

שיר השבוע?

תוכנית\סדרת השבוע?  

ציטוט \ פתגם השבוע?

דבר מיוחד שעשיתי השבוע?

עצבון \ ביאוס השבוע?

אייקון \ סמיילי השבוע?

איש השבוע?

סופש נעים לכולם!
לצפיה ב-'טוב, אז אני ???'
טוב, אז אני ???
06/06/2009 | 16:22
4
הלו, מה נסגר איתכם?!

איך עבר עליי השבוע? סבבה, היה כיף כרגיל. שגרה טובה.

סרט השבוע? לא ראיתי

ספר השבוע? דקדוק הסינית המודרנית

שיר השבוע? "לאט לאט" של שלום חנוך . אח, איזה שיר מושלם.

תוכנית\סדרת השבוע?  מופע שנות השבעים.

ציטוט \ פתגם השבוע? "מפתיע איך גופך כל כך מוכר, ואיך נוגעת נפש בבשר..." מתוך השיר של שלום.

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? יום כיף ושופינג במלחה עם השותפה שלי.

עצבון \ ביאוס השבוע? הרבה מאוד לימודים, והרגשתי לא כל כך טוב כמה ימים.

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? היום כיף עם השותפה, וצעד גדול שהתקדמתי עם עצמי ובעזרת הבחור :).

אייקון \ סמיילי השבוע? .

איש השבוע? החבר שלי, והשותפה שלי.

תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - אין לי כרגע, כי אני ממש עסוקה בלימודים. אצרף מאוחר יותר.
לצפיה ב-'עונה >.<'
עונה >.<
06/06/2009 | 23:19
1
איך עבר עליי השבוע? לא הכי בסדר בעולם...

סרט השבוע? "סטן הגדול"  

ספר השבוע? עדיין דמדומים ..  

שיר השבוע? Cassandra של Theatre of tragey *-*

תוכנית\סדרת השבוע? לא ממש ראיתי טלויזיה.. |:

ציטוט \ פתגם השבוע? "בחורה יפה, לא תדאג לה?" חחחח מוכר ערס בתחנת דלק פונה לידיד שלי XD

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? נסעתי לסופ"ש אל חבר הכי טוב שלי בעפולה ושיחקנו באולינג DD: מקום שני ד"א נגד 4 בנים P:

עצבון \ ביאוס השבוע? משהו עם המצב הבריאותי \:

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? הנסיעה לעפולה כמובן.. (:  

אייקון \ סמיילי השבוע?

איש השבוע? מי שאירח אותי בסופ"ש ~ גלצ'קס שלי 3>

תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) ~ אני אוסיף כשיהיה לי זמן ם:
לצפיה ב-'היי מוריה D:'
היי מוריה D:
22/06/2009 | 23:45
4
~חוזר למקום שממנו צצתי~
לצפיה ב-'רוצים לסגור לנו את הפורום!!!'
רוצים לסגור לנו את הפורום!!!
03/06/2009 | 09:05
6
43
אני עוד שלושה חודשים בת 16, בנתיים אני לא יכולה... שמישו יתנדב!!! :(
לצפיה ב-'מה ? 0.0'
מה ? 0.0
03/06/2009 | 10:38
22
למה רוצים ? \:
לצפיה ב-'מי אמר לך דבר כזה? :S'
מי אמר לך דבר כזה? :S
05/06/2009 | 09:06
4
24
זה לא נכון.
לצפיה ב-'לא יודעת, היה כתוב למעלה ><'
לא יודעת, היה כתוב למעלה ><
07/06/2009 | 18:02
16
לצפיה ב-'זה נכון '
זה נכון
14/06/2009 | 20:14
2
23
לא הבנתי למה הם צריכים לחפש מנהלת חדשה אם כבר יש אחת שעשה את העבודה כמו שצריך
לצפיה ב-'אבל הם לא מחפשים..'
אבל הם לא מחפשים..
15/06/2009 | 22:20
1
18
בכללי אני צריכה לדבר איתם..אבל אין לי זמן בשיט..רק עכשיו הגעתי הביתה מיום מטווחים X_X
לצפיה ב-'כדי להיות מנהלת צריך ללכת אליהם לעבור ראיון?'
כדי להיות מנהלת צריך ללכת אליהם לעבור ראיון?
16/06/2009 | 19:12
17
לצפיה ב-'מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?'
מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?
01/06/2009 | 18:32
16
עמותת סה"ר מחפשת תומכים לתמיכה נפשית באינטרנט -

מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?

עמותת סהר המעניקה תמיכה נפשית ראשונית דרך רשת האינטרנט לפונים במצוקה נפשית מחפשת מתנדבים.

המתנדבים הנבחרים יעברו הכשרה ארוכה ומקיפה ע"י אנשי המקצוע הטובים בתחומם, לצורך מתן סיוע נפשי ברשת.

ההתנדבות עצמה תיעשה מהבית בשעות הערב והלילה.

אז אם אתם מתאפיינים, באכפתיות, אהבת אדם, רגישות, רצון לעזור לזולת, ובנוסף אוהבים ומשתמשים באינטרנט,

אם אתם רוצים להצטרף להכשרת מתנדבים מרתקת, להנות מלווי מקצועי בתחום בריאות הנפש, ולהצטרף לנבחרת מתנדבים מרחבי הארץ.

הכשרת המתנדבים הקרובה תתחיל בסוף יוני באוניברסיטת חיפה.

אתם מוזמנים להיכנס לטופס ההתנדבות שלנו וניצור עימכם קשר בהקדם.

ההתנדבות מיועדת לבני 21 ומעלה.

====================================================================

رابطة سهر تبحث عن متطوعين مستعدين لمنح الدعم النفسي عبر الانترنت-

هل تبحثون عن التطوع في عمل يضم تحديات وانقاذ حياة ؟

سهر- مساعده واصغاء عبر الانترنت : http://www.sahar.org.il/

رابطة سهر التي  تعرض مساعده ودعم نفسي أوّلي لأناس في توتر وضيق نفسي, والذين يتواصلون معنا عبر الانترنت, تبحث الان عن متطوعين.

المتطوعون سيحصلون على تدريب متواصل وشامل على يد المع الاخصائين في مجال الدعم النفسي عبر الانترنت.

العمل التطوعي يتم من البيت وفي ساعات المساء –الليل.

ان كنت ترى في نفسك انسانا يهتم بالغير, محب, يهدف الى مساعدة الاخرين, تملك الحس المرهف والصبر, وهذا بالاضافه الى كونك صاحب خبره ورغبه في التجوال في الانترنت ,

ان كنت تود الانضمام الى تدريب متطوعين مشوّق, للاستفاده من التواصل مع مختصين في علم النفس والانتماء الى مجموعه منتخبه من المتطوعين من كل انحاء البلاد,

اذا انتم مدعوون لتعبئة استمارة الانضمام الى سهر وسنعود اليكم في اقرب فرصه: http://www.sahar.org.il/volunteer_form.asp

التدريب القريب سيبدأ في 24 حزيران القريب في حيفا-

يجب على المتطوعين ان يكونوا ابناء 21 عاما وما فوق.

موقع سهر باللغه العربيه سيعلو في الايام القريبه! قيد الانشاء

هذه الخدمات النفسيه غير متوفره لوسطنا عبر الانترنت والحاجه ماسه!!

دعونا نرفع بعضنا ونعضد مجتمعنا- كن انت اول السائرين معنا قدما لانجاح هذا العمل الانس
לצפיה ב-'סיכומ"ש וחג שמח!!! '
סיכומ"ש וחג שמח!!!
29/05/2009 | 10:28
9
32
טוב, לאחר הזנחה פושעת מצידי אני חוזרת להפעיל את הפינה השבועית. אבקשכם לקחת בה חלק!

איך עבר עליי השבוע? מעולה, מעולה, מעולה. פשוט תקופה מדהימה מכל הבחינות.

סרט השבוע? רובוטריקים

ספר השבוע? למי יש זמן לקרוא...?

שיר השבוע? halo של ביונסה. היא פשוט מהפנטת אותי.

תוכנית\סדרת השבוע? ספונג'בוב.

ציטוט \ פתגם השבוע? אני כבר לא מצליחה לחשוב רק על אחד...

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? חתונה של האח של החבר הכי טוב שלי. היה מדהים.

עצבון \ ביאוס השבוע? אמממ. נראה לי שאין. רק הלימודים שמפריעים להנות... :)

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אי אפשר לספור: החתונה של אחותי (אמנם שבוע שעבר, אך אני עדיין בהיי ממנה), החתונה של אח של טל, החתונה של אלה חברתי היקרה, ידיד טוב שחזר מחו"ל, ברצלונה זכו בליגת האלופות, ועוד ועוד ועוד.

אייקון \ סמיילי השבוע? . שבועות! מתה על החג הזה.

איש השבוע? . הוא יודע מי הוא.

תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - אנוכי, בחתונה של אחותי בשבוע שעבר.
לצפיה ב-'אופס... עניתי מיד בלי להשאיר שאלות פתוחות'
אופס... עניתי מיד בלי להשאיר שאלות פתוחות
29/05/2009 | 10:29
5
נו, אני לא באיפוס... תסלחו לי הפעם :)
לצפיה ב-'עונה '
עונה
30/05/2009 | 02:24
6
איך עבר עליי השבוע? לחוץ ומהנה לפעמים (:

סרט השבוע? "אות משמיים"

ספר השבוע? ממשיכה את דמדומים באנגלית..

שיר השבוע? Bye bye beautiful של נייטוויש

תוכנית\סדרת השבוע? נשים של אף אחד

ציטוט \ פתגם השבוע? "למדת ממני משהו" "הדבר היחיד שלימדת אותי זה לאהוב" (ציטוט משיחה לא צפויה שהייתה לי)

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? אפיתי 100 אלפחורס ומכרתי את כולם בבית הספר D:

עצבון \ ביאוס השבוע? בוחן שלא היה ידוע מראש בפיזיקה ומורה אטומה |:

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? ארוחת ערב מדהימה של שבועות (: כלכך הרבה אוכל וגבינות.. יאמ P:

אייקון \ סמיילי השבוע? חחחח

איש השבוע? איילו שלי (:

תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - אני וחברות שלי לפני החזרה הגנרלית של ההצגה שבה הן השתתפו - הצגה עם ניצולי שואה על סיפור החיים שלהם והיה מדהים ד"א ! D:
(זה קצת מטושטש אז סליחה ^^)
לצפיה ב-'חח מצחיקה! יאללה לענות!'
חח מצחיקה! יאללה לענות!
30/05/2009 | 21:03
9
איך עבר עליי השבוע? היה שבוע ארוך וחופר!

סרט השבוע? החופשה של בין חח

ספר השבוע? אין

שיר השבוע? לאקונה קויל- heaven's a lie

תוכנית\סדרת השבוע? ספונג'בוב. גם אצלי חח בובספוג שולט!

ציטוט \ פתגם השבוע? set me fre, your heaven's a lie

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? יצאתי מוקדם מהבסיס? >_<

עצבון \ ביאוס השבוע? החיים לא קלים X_X

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? ים, לילה לבן בת"א, וסתם הרבה דברים קטנים ונחמדים

אייקון \ סמיילי השבוע? ? חח

איש השבוע? שארון דן אדל שלי!!

תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) -L+LIGHT לנצח

לצפיה ב-'גמני '
גמני
02/06/2009 | 15:22
4
6
איך עבר עליי השבוע? חרא :P בסוף הסתדר אבל תכלס... לא משו.

סרט השבוע? לא ראיתי סרט האמת :/

ספר השבוע? מיקודית בהיסטוריה :/

שיר השבוע? שיר האודישנים של כוכב נולד. אני ממש ממש אוהבת את התוכנית כשלעצמה, אבל האודישנים מצחיקים והשיר מדהים!!! :)

תוכנית\\סדרת השבוע? דני הוליווד השולט! :P

ציטוט \\ פתגם השבוע? קול שבי רציתי לשיר :)

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? מתכונת בלשון נחשב? :/

עצבון \\ ביאוס השבוע? רבתי עם מישו :( אבל די השלמנו אז... יהיה טוב :)

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? עברתי במתכונת הראשונה בהיסטוריה! 65 זה ה מ ו ן  נ ק ו ד ו ת !

אייקון \\ סמיילי השבוע? .

איש השבוע? מי שגילה את נפלאות האלוורה :O אם מישהו יודע מי זה - שיגיד לי! אני חייבת לבנאדם המון!

ירדן
לצפיה ב-'נמחק לי ה"לא" מהמשפט על השיר. והמבין יבין :/'
נמחק לי ה"לא" מהמשפט על השיר. והמבין יבין :/
02/06/2009 | 15:25
1
לא שיש יותר מדי מה להבין... :/
לצפיה ב-'אויש, מתכונת בהיסטוריה....'
אויש, מתכונת בהיסטוריה....
02/06/2009 | 18:11
2
2
אני זוכרת שיצאתי ממנה בתחושה של "רגע, אז הרצל הוא זה שהציע את הפיתרון הסופי???". . נו, ועכשיו אני בחוג היסטורי באוניברסיטה, גם אתמול בבוחן התחלתי לבלבל בין קיסרים ושושלות... אבל יש תקווה! כל הכבוד!

והאלוורה - סביר להניח שזה איזו המצאה אפריקנית או מרכז-דרום אמריקאית שאנחנו גנבנו, אבל תודה לאל עליה. נורא עם העור האשכנזי בשמש.
לצפיה ב-'כן, עור אשכנזי זה בהחלט מדכא.'
כן, עור אשכנזי זה בהחלט מדכא.
03/06/2009 | 08:15
1
2
במיוחד כשהחבר שלי פרסי ולא מבין איך נשרפתי כל כך מהר ><
לצפיה ב-'מזדהה...'
מזדהה...
03/06/2009 | 11:22
2
גם החבר שלי "שחור", ומשעשע אותו שאני מתמרחת באולטרסול כמו משוגעת לפני כל יציאה מהבית, ולא מאמין לי שרק ההליכה לאוניברסיטה עלולה לשרוף לי את האף...
לצפיה ב-'שיא הקרדיט מגיע לתמונת השבוע'
שיא הקרדיט מגיע לתמונת השבוע
28/06/2009 | 00:54
4
יש לה את היחודיות שלה ואת המיוחדות שלה.ופעם ראשונה שראיתי שהיא מצמידה תמונה שלה בפורום.
איש השבוע צריך להיות אדם מיוחד מיוחד עם יכולות מיוחדות.
האם הוא יודע שהוא כזה ?
יכול להיות שיש לו סגולות של ריפוי ?
לצפיה ב-'פורום Ansible - קהילת "המשחק של אנדר" נפתח!'
פורום Ansible - קהילת "המשחק של אנדר" נפתח!
26/05/2009 | 14:14
5
23
פורום Ansible - קהילת "המשחק של אנדר" נפתח!

אתם מוזמנים להיכנס לפורום אנסיבל, בו תוכלו למצוא דיונים, תאוריות והשערות על הסדרות, מידע נוסף על ספרים אחרים של אורסון סקוט קארד, מגוון פורומים וחברים חדשיםD:

אנו מקווה שתצטרפו לפורום,
צוות Ansible

www.Ansible.co.il

אני יודעת שזהו פורום על יצורי פנטזיה, אך אף על פי כן אני מפרסמת הודעה זו בפורום הזה,
מכיוון שאני מאמינה שהרבה מן הקוראים המתעניינים בספרי פנטזיה מתעניינים גם בספרי מדע בדיוני.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אני מתה על אנדר'
אני מתה על אנדר
28/05/2009 | 18:36
4
6
הלו? הלו הלו הלו (הדים שלי)
איפה כולם?:(
לצפיה ב-'אני כאן '
אני כאן
28/05/2009 | 19:16
8
לצפיה ב-'גם אניD:'
גם אניD:
29/05/2009 | 17:03
2
6
אזאזאז.. תיכנסו לפורום שלי? *-*
בבקשה? DDD:
לצפיה ב-'רשמתי:) הוא ממש נחמד ומושקע:)'
רשמתי:) הוא ממש נחמד ומושקע:)
30/05/2009 | 12:19
1
8
לצפיה ב-'הווו ם: תודה DDD:'
הווו ם: תודה DDD:
30/05/2009 | 12:57
7
לצפיה ב-'ערב של איחוד – מתחברים לטוב!'
ערב של איחוד – מתחברים לטוב!
21/05/2009 | 21:23
4

ביום רביעי, ה-27.5.09, באמפיתיאטרון וואהל - בגני יהושע, פארק הירקון. בשעה 19:00 – כולנו שוב מתחברים לטוב, בערב שמח במיוחד, שכולו הזדמנות נפלאה לחיבור!

לוח זמנים:
19:00 התכנסות וארוחה חלבית קלה
19:45 מופעי תרבות ומוזיקה
20:30 הפסקה
21:00 הרצאה מרתקת של הרב לייטמן
22:00 שרים, רוקדים ונהנים
22:30 סיום האירוע בשמחה והתרוממות-רוח

בהשתתפות ארקדי דוכין ואמנים אורחים

איך מגיעים?
ברכב: כניסה משדרות רוקח מול מרכז הירידים, תל אביב.
באוטובוס: מהתחנה המרכזית דן 27 28 אגד 521 משוק הכרמל 21 47 48 מרעננה 47 48.
ברכבת: יורדים בתחנת "תל-אביב - האוניברסיטה מרכז הירידים".

כמה עולה?
70 ₪ לאדם.

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ערפדים נגד אנשי זאב - משחק רשת מגניב '
ערפדים נגד אנשי זאב - משחק רשת מגניב
14/05/2009 | 09:39
75
קרבות נשיכה של ערפדים נ' אנשי זאב וכולם נגד בני אדם ושדים.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'סיכומש '
סיכומש
08/05/2009 | 12:23
6
4
איך עבר עליי השבוע?

סרט השבוע?

ספר השבוע?

שיר השבוע?

תוכנית\סדרת השבוע?  

ציטוט \ פתגם השבוע?

דבר מיוחד שעשיתי השבוע?

עצבון \ ביאוס השבוע?

אייקון \ סמיילי השבוע?

איש השבוע?

סופש נעים ונהדר לכולם!
לצפיה ב-'עונה:)'
עונה:)
10/05/2009 | 20:43
2

איך עבר עליי השבוע? ממממממממ סביר

סרט השבוע? בלאק סימפוני של WT

ספר השבוע? אין

שיר השבוע? כל שיר של WT

תוכנית\סדרת השבוע? לא ראיתי סדרות השבוע :(

ציטוט \ פתגם השבוע? i need you aqarious cause youre the sea, set me free

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? ממממ..הסתפרתיD:

עצבון \ ביאוס השבוע? בהתחלה שנאתי את התספורת ממש אבל אחר כך הגעתי למסקנה שהיא יפה

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? הסתפרתיייייייייייייי

אייקון \ סמיילי השבוע? |שיערקצר|

איש השבוע? שארון

לצפיה ב-'עונה באיחור'
עונה באיחור
17/05/2009 | 23:49
3
איך עבר עליי השבוע? נחמד  אבל מתחילים להרגיש לחץ לקראת המבחנים וסוף השנה.

סרט השבוע? לא יצא לי ממש לראות סרטים לצערי.

ספר השבוע? עדיין קוראת את "שיחות עם אלוהים" פשוט אין לי זמן לקרוא.

שיר השבוע?כמובן כל מה שמתנגן אצלי באמפי והרבה Nightwish
fairytale חח שיר מתוק שכזה ומתקתק אני אוהבת מוזיקה אירית והאלכסנדר הילדון הנורווגי הזה ממש חמוד איך שהוא ניגן בכינור חחח

תוכנית\סדרת השבוע? לא יצא לי לראות משהו נורמלי בטלוויזיה שראוי לציון.

ציטוט \ פתגם השבוע? im in love in a fairytale חח אמרתי כבר שהשיר הזה מתנגן אצלי בראש?

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? נסעתי לחבר לת"א בסופ"ש? היה נחמד מאוד לבלות עם החבר
ואפילו אכלתי בסושייה חדשה שגילינו לשם שינוי גיוונתי בתפריט הסושי חח

עצבון \ ביאוס השבוע? חטפתי אלרגיה בתחילת השבוע שעבר מסתבר שאני אלרגית לפרי אקזוטי כתום כלשהוא שהיה בשייק פירות שלי

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? בילוי עם החבר?

אייקון \ סמיילי השבוע?  יש כינור? חחח |כינור| סתם כי תמיד אהבתי כינורות

איש השבוע? החבר? וגם טליה חברה שלי בגלל היום הולדת שלה.

תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - ציור של garmash
אני אוהבת ציורים כאלה.. בעיקר את הרקע המרגיע של החוף מזכיר לי קצת את עצמי

לצפיה ב-'אחרי המון המון זמן - חזרתי לתפוז'
אחרי המון המון זמן - חזרתי לתפוז
23/05/2009 | 18:27
2
2
היי כולם... אתם בטח לא זוכרים אותי - אבל אני זוכרת אתכם... (לפחות את הוותיקים)
אם תחפרו חזק חזק בהיסטוריה תראו שפעם מזמן כשהייתתי קטנה הייתי פעילה פה :P וחזרתי!
נתקלתי היום במקרה בפורום בתפוז והוצפתי נוסטלגיה :P

אז... הנה חזרתי!

~~~

איך עבר עליי השבוע? בסדר :) שלל בגרויות ומתכונות :P אבל הכל בסדר :)

סרט השבוע? מילים ולחן... מדהים! אני לא מפסיקה לזמזם את way back into love שלקוח ממנו... :O

ספר השבוע? מיקוד בהיסטוריה של אנקורי :/

שיר השבוע? way back into love ... כבר ציינתי שזה פשוט מדהים?

תוכנית\\סדרת השבוע?  דני הוליווד! הייתי בyes in the city והיה מגניב :)

ציטוט \\ פתגם השבוע? "נועה, אני מאוהב בחברה של הבן שלי!" (דני השולט אמר את זה :P)

דבר מיוחד שעשיתי השבוע? מתכונת במתמטיקה 005! קיבלתי 100 עגול כזה יפה :)

עצבון \\ ביאוס השבוע? מת לי הדיסק און קי :/

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? קיבלתי 100 במתכונת במתמטיקה XD

אייקון \\ סמיילי השבוע? האמת שרק היום חזרתי אז אני לא מעודכנת אבל... שיהיה

איש השבוע? החבר שלי :P

אז... זהו,
ירדן :)
לצפיה ב-'זוכרים גם זוכרים, ברוכה השבה! '
זוכרים גם זוכרים, ברוכה השבה!
23/05/2009 | 22:30
1
5
לצפיה ב-' איזה כיף :)'
איזה כיף :)
27/05/2009 | 14:22
3
לצפיה ב-':#'
:#
25/05/2009 | 14:37
2
אחרי הרבה הרבה הרבה זמן שאני קוראת בפורום הזה
החלטתי להצטרף כשהיתה לי את האפשרות שלא הייתה לי עד עכשיו (אינטרנט קבוע!)

מקווה שאתקבל בברכה , מוריה (:

|מצטערת שכתבתי את זה כאן, לא רציתי לפתוח שירשור חדש >:|
לצפיה ב-'שלום לכולם '
שלום לכולם
06/05/2009 | 00:10
10
אני מעוניין , לרכוש\לשכור\לקבל להשאיל
תחפושת או חלק מתחפושת .

1)חליפה מלאה מפרווה. חומה אפורה או שחורה.

2) בנוסף תחת אותה בקשה של לרכוש\לשכור\לקבל  או להשאיל. אם יש למישהו מסיכה טובה ואיכותית של מפלצת כזו או אחרת

אני צריך אותם לטובת הפקה קטנה שאני עושה.

בתודה מראש

אור איתן.
לצפיה ב-'שאלה חשובה !'
שאלה חשובה !
05/05/2009 | 06:10
1
19
היי לכולם :)
אני ממש אוהבת את העיצובים של איימי בראון ולאחרונה נתקלתי בשרשרת בעיצובה על מישהי.
חיפשתי את העיצוב הספציפי באתר הרשמי שלה ואמנם מצאתי אבל לא עושים משלוחים לישראל מהאתר :(
שמעתי שהייתה חנות עם מוצרים שלה בת''א אבל היא נסגרה ...
מישהו יודע איפה אני יכולה להשיג עיצובים שלה (תכשיטים בעיקר) בארץ ?
תודה רבה
לצפיה ב-'תנסי'
תנסי
05/05/2009 | 10:40
6
יער הפיות בדיזנגוף סנטר או בחנות היער ברעננה.בהצלחה:]

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ