לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שיתוף הפעולה בין הפורום לערוץ הספורט מתמצה בשלב זה בלינקים הדדיים. אין למנהל הפורום קשר עם ערוץ הספורט, ואין להם כל אחריות לגבי החלטות הערוץ בנושאים השונים. לפניות ותלונות בנוגע לערוץ הספורט יש לפנות להנהלת ערוץ הספורט בלבד. הודעות כנגד מנהל הפורום בשל מעורבותו לכאורה בפעילות ערוץ הספורט, יימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'ג'ורדי ממשיך להיכשל,החתמת בניון טעות גדולה'
ג'ורדי ממשיך להיכשל,החתמת בניון טעות גדולה
26/05/2016 | 00:33
9
38
עם כל הכבוד לבניון אולי השחקן הכי גדול בכדורגל הישראלי בכל הזמנים,הוא סיים את הקריירה ולא פוגע ולא יכול לתרום למכבי כלום להיפך הוא יגרום רק נזקים ומתחים.ג'ורדי מביא את חיפה הבעייתית של השנה למכבי. בניון תהיה החתמה גרועה וביזבוז כסף. הנה ג'ורדי נכשל בזרים, לב"ש יש הובאן ומעל כולם את הוגו שחקן ברמה עולמית,למכבי אין שום זר שמתקרב לרמה הזאת. לב"ש התקפה קטלנית שופעת בחלוצים וואקמה ברדה סהר ואפילו גדיר, למכבי אין חלוץ 1.אתמול בגמר למכבי לא היה שום שחקן משמעותי בספסל,יצחקי ובן בסט לא פוגעים. ב"ש בנוייה טוב ממכביבהרבה. בכל חלק במגרש ב"ש טובה יותר. מכבי צריכה להביא 2 או 3 חלוצים ברמה גבוהה.
לצפיה ב-'מסכים עם זה שהחתמת בניון היא טעות'
מסכים עם זה שהחתמת בניון היא טעות
26/05/2016 | 08:25
6
לצפיה ב-'מכבי החליטה לפתוח סופר?'
מכבי החליטה לפתוח סופר?
27/05/2016 | 16:15
30
אחרת מה הם מביאים עגלות?
לצפיה ב-'לפי דעתי בניון צריך לפרוש מכדורגל'
לפי דעתי בניון צריך לפרוש מכדורגל
28/05/2016 | 20:58
2
28
והוא היה צריך לפרוש לפני שנתיים ברגע שהוא סיים את הקרייה שלו באירופה
כי לבוא לארץ אחרי קריירה של תריסר שנים בחו"ל זאת ירידה בעצם

בגילו הוא לא יתרום הרבה למכבי והתרומה שלו לא תהייה גדולה
לצפיה ב-''
29/05/2016 | 01:28
3
לצפיה ב-''
29/05/2016 | 04:25
3
לצפיה ב-'כל עוד הוא לא מגיע לב"ש זו הצלחה גדולה '
כל עוד הוא לא מגיע לב"ש זו הצלחה גדולה
31/05/2016 | 12:08
3
11
מפרגן לכם גם את מאור בוז-זגלו, למרות שהחלום שלי הוא שאלונה מייבשת אותו על הספסל שלנו עונה שלמה.
לצפיה ב-'אז תפרגן לנו גם את הוגו ווואקמה'
אז תפרגן לנו גם את הוגו ווואקמה
31/05/2016 | 17:08
2
4
לצפיה ב-'דודו גורש'
דודו גורש
31/05/2016 | 21:26
4
לצפיה ב-'מוכן להתפשר על בוז-זגלו'
מוכן להתפשר על בוז-זגלו
31/05/2016 | 22:34
9
דיל?
לצפיה ב-'טדי: בריונות של אנשים, סדרנים שלא מתפקדים'
טדי: בריונות של אנשים, סדרנים שלא מתפקדים
25/05/2016 | 21:14
4
33
שלום,

אתמול, במשחק של גביע המדינה, היו לי מקומות שמורים לתא הכסף.
עקב הפקקים, חניה וכו' הגעתי באיחור של כ 5 דקות לאיצטדיון ואנשים (להלן חוצפנים א') ישבו במקומות שלי. בלעתי את הרוק ועמדתי במעבר.

במחצית, ניגשתי אל אותם אנשים, במטרה שיבינו שהם יושבים במקומות תפוסים (אם עד עכשיו הם לא הבינו זאת) אך הם סירבו להתפנות, בטענה, שאחד הסדרנים אמר להם שאין מקומות שמורים במשחק הזה (או שקר כלשהו אחר). חיפשתי סדרן: כל אחד עם סרבל כתום ו/או חולצת סדרן מסרב לטפל במקרה הזה ומתנערים מאחריות. במקביל, הצטרפו עוד אנשים שטענו שיושבים להם במקומות, אז לפחות הרגשתי שאני לא לבד בבעיה זו.

אירוע נוסף: 10 דקות (איפה הם היו כל כך הרבה זמן?) לפני סיום המחצית, הופיעה קבוצה של 4 מאחרים שביקשה לפנות אוהדים (להלן: חוצפנים ב') אשר התיישבו להם במקומות שלהם. משאלו לא רצו להתפנות החליטה קבוצת המאחרים שהם לא פריירים (כמוני), והחלו לעמוד ולהסתיר לשאר האוהדים. במחצית, איכשהו המאחרים וחוצפנים ב' הגיעו להבנה, והצטופפו שניים-שניים על כל מושב בודד.

שאלות:
1. איך ייתכן שאין סדרנים שיטפלו בחוצפנים כאלו?
2. איך יתכן שיש כל כך הרבה אוהדים במעברים: היה צפוף ובלתי ניתן כמעט לעבור במעברים. האם מכניסים גם אוברבוקינג לאיצטדיון? האם יתכן שאנשים נכנסים ללא כרטיס מושב? אם כן - נראה שיש מאות, אם לא אלפי, מקומות פנויים באיצטדיון.
3. איך מאפשרים לאוהדים לעמוד במעברים?
4. האם כדאי לפנות עם השאלות האלו להתאחדות / הנהלת טדי?
5. שאלת חיים הכט: מה-אתם-הייתם-עושים?

קצת נראה לי תמוה שיש כל כך הרבה סדרנים, אבל אף אחד מהם לא עושה דבר לעמוד לרשות האוהדים...
לצפיה ב-'למה ציפית?'
למה ציפית?
26/05/2016 | 05:04
30
אנשים שמרוויחים שכר מינימום לא יסכנו את החיים שלהם
עם הערס הישראלי המצוי.
זה פשוט לא שווה את זה.
לצפיה ב-'הייתי מציע לך'
הייתי מציע לך
28/05/2016 | 20:56
15
לפנות להתאחדות לכדורגל וגם לחברת האבטחה שאיבטחה את המשחק
לא יודע אם ההתאחדות תענה לך אבל תוכל לפנות אליהם במייל
לצפיה ב-'אמנם זה רלוונטי ללפני 25 שנה אבל...'
אמנם זה רלוונטי ללפני 25 שנה אבל...
29/05/2016 | 10:03
22
בגמר הגביע ב91 (הזכיה בדאבל של חיפה נגד פ"ת, הייתי בן 9). הייתי עם אבא שלי במשחק, וזכינו לטיפול דומה לשלך (המקומות שלנו היו תפוסים, הסדרנים לא עשו כלום, ישבנו על המדרגות במעבר).

אבא שלי שלח מכתב להתאחדות. ובתמורה קיבלנו מכתב שזיכה אותנו בכרטיסים לחצי/גמר הגביע בעונה שאחרי. נכון, לפני 25 שנה גם למישהו היה אכפת שם מהאוהדים, אבל אתה יכול לנסות מזלך גם כן.
לצפיה ב-'למעט איים בודדים, אין כאן כדורגל - יש כדורזבל'
למעט איים בודדים, אין כאן כדורגל - יש כדורזבל
31/05/2016 | 12:06
11
מצער לקרוא את הדברים, אשמח להתעדכן מה עלה בגורל התלונה שלך.
לצפיה ב-'ליגה ארופית'
ליגה ארופית
26/05/2016 | 22:41
2
29
כמדומני שמכבי תל אביב תשחק בליגה האירופית.
מאיפה יהיה אפשר לקנות כרטיסים למשחקים שיהיו בישראל ומתי ההגרלה של הליגה האירופית?
לצפיה ב-'מכבי תל אביב תשחק בסיבוב המוקדם השני'
מכבי תל אביב תשחק בסיבוב המוקדם השני
28/05/2016 | 20:54
1
24
ההגרלה תהייה במהלך החודש הבא
לדעתי תוכל לקנות כרטיסים אפילו ביום המשחק כי מכבי תל אביב לא תפגוש יריבה אטרקטיבית כזאת שימלא את האצטדיון

אם בכל זאת תרצה לקנות כרטיס במכירה מוקדמת למשחק לדעתי זה יהיה דרך משרד כרטיסים לאן שעובד עם חלק מקבווצות ליגת העל בכדורגל לפחות אלו שמרכז
לצפיה ב-'מכבי תתחיל בסיבוב המוקדם הראשון'
מכבי תתחיל בסיבוב המוקדם הראשון
01/06/2016 | 07:57
3
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-26/05/16'
מבזקי ספורט ל-26/05/16
26/05/2016 | 07:14
32
לצפיה ב-'זהבי: אנשים מיצו אותי, נמאס להם שאני מצליח'
זהבי: אנשים מיצו אותי, נמאס להם שאני מצליח
26/05/2016 | 07:14
17
11
logocontent imageהעונה האחרונה של ערן זהבי הייתה פשוט פנומנלית. אין דרך אחרת לתאר אותה. 62 משחקים, יותר מ-5,500 דקות (כולל נבחרת), אין לכך שום תקדים בעולם. תוסיפו לזה 35 שערים בליגת העל, שמונה שערים במסגרות האירופיות, שניים בגביע המדינה ועוד שניים בסופר-קאפ ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'זה התחיל עם בניון המשיך בזהבי ונגמר עם בוזגלו'
זה התחיל עם בניון המשיך בזהבי ונגמר עם בוזגלו
26/05/2016 | 17:06
2
28
יש את הריאיון של זהבי ביותר מתבכיין ומתנשא?
ב"ש לא לקחה "לכם" את האליפות, היא זכתה באליפות. היא היתה שתי נקודות מעל מכבי ת"א בטבלה ובחשבון פשוט-ב"ש אלופה. האליפות לא שייכת למכבי ת"א והאחרות רק מנסות לקחת. זה בשלב מסוים מכבי ת"א עלתה מעל ב"ש זה לא אומר שהאליפות היתה שייכת להם. אליפות מקבלים בסוף עונה לא ברגע שעולים למקום הראשון
ברצלונה תלויה במסי? כנראה שהוא ממש טמבל אם הוא אומר את זה. כבר שנים שברצלונה לא תלויה במסי. מסי היה פצוע השנה חודשיים נדמה לי וברצלונה תפקדה מעולה כולל ניצחון 4-0 בקלאסיקו. רק לתאר מצב בו זהבי פצוח חודשיים...
הבכיינות שלו על הנבחרת. על זה שאלישע ישחרר אותו. מי שמגיע בלי חשק לא חייב לבוא לנבחרת. יש שחקנים שסיימו עונה מתישה והולכים עכשיו לקופה/יורו/אולימפיאדה אבל רק להוד רוממותו קשה. רק הוא שיחק עונה שלמה.
הכי נורא מה שהוא אמר על ברדה וקינן. זה קפטן נבחרת????? מילא מה שלא פירגן לברדה אבל ללכלך על קינן??? איך הוא קפטן נבחרת כשהוא מלכלך על חבר  מהנבחרת בצורה כזו. באמת צריך להגיד לקינן שזה לא בסדר שהוא לא נתן לזהבי להבקיע שער בגביע. באמת סליחה שלא פתחו לו רגליים בגביע. לא פלא שהוא לא יוצא לאירופה, שם הבלמים לא מרחמים. זהבי אוהב שמשתחווים לו. פעם הבאה נודיע לקינן.
בוזגלו כנראה למד מחבריו ורצה גם צומי. אז הוא גם פתח את הפה.
כל אחד פה שיושב על הספסל מתלונן ומתבכיין. אפשר לחשוב מי הוא. הכי מצחיק שהוא אמר שאם היה לו דרכון אירופאי לפני כמה שנים הוא מזמן היה בקבוצה גדולה..באירופה...כן בטח.אבא שלו האכיל אותו הרבה שקרים כשהיה קטן.
נמאס כבר מהבכיינים האלו, שחקנים שיוצאים לאירופה יהיו טובים יותר לא רק מקצועית (רפאלוב שממש השתפר, ביטון, דאבור, סייף) אלא גם מבחינת האישיות שלהם הם יהיו יותר דומים לאירופאים וזה אומר סבלנות כשאתה על הספסל, אי התבכיינות.
ולגבי בניון-הוא מגיע למועדון שמתאים לו בול. בכיינים כמוהו. (והוא חי בסרט אם הוא חושב שיהיה שחקן הרכב קבוע.וכבר פורסם שהוא לא בטוח יקבל תפקיד ניהולי)
רואים את ההבדל בין ברדה לבין הקטנים האלה שהזכרתי פה
לצפיה ב-'אלה תנאי הקבלה למועדון המכבי'
אלה תנאי הקבלה למועדון המכבי
26/05/2016 | 18:10
25
במועדון הזה מתגאה בערכים הללו. חלקם באמת מעידים על דבקות במטרה, רצון עז לנצח, נחישות ועוד קישוטים "מכביסטיים". קבוצת הכדורסל פיתחה את התכונות האלה לכדי כמעט דת. יש שם כהן גדול - שמעון מזרחי, והרבה הרבה מאמינים שבאמת טוב להם עם התורה הזאת, שעיקרה - אני ואני ורק אני ולאף אחר אין זכות לרצות, בטח שלא לזכות במשהו שאני רוצה בו.
וכשמישהו טוען נגד המועדון הזה שהוא מועדון יהיר ומתנשא, יש כמה שלא מבינים על מה מדובר... זה ממש מעורר גיחוך.. לא מבינים למה הם נחשבים מתנשאים?
אגיד לכם משהו... זה קצת יותר מהתנשאות... אצל אנשים מתנשאים קיימת איזו תקווה שאנשים ישתכנעו בעליונותם וישאפו להיות כמותם... במכבי תל-אביב אין שאיפה כזו. הם רוצים להיות היחידים והבלעדיים תמיד. למכבי תל-אביב מתאים הרבה יותר דימוי הקוזאק הנגזל מאשר הקוזאק המתנשא...
לצפיה ב-'הוא פירגן לברדה ולא היתבכיין'
הוא פירגן לברדה ולא היתבכיין
26/05/2016 | 23:41
17
להיפך זהבי גם בחר בברדה,ברדה העלוב לא בחר בזהבי כי לא רצה שזהבי יעבור אותו בניקוד.זהבי אמר מה שכולם יודעים , לא הגיע לברה לזכות שחקן העונה וכן הגיע לזהבי. הוא לא ביקש שקינן השתחווה אליו, הוא רק אמר שקינן משחק בצורה לא ספורטיבית.. קינן לא שחקן הרכב בנבחרת וגם לדעתי אין לו מקום בסגל הרחב
לצפיה ב-'זהבי צודק בזה שאמר שהוא היה צריך להיות שחקן העונה'
זהבי צודק בזה שאמר שהוא היה צריך להיות שחקן העונה
26/05/2016 | 23:35
13
18
זהבי היה צריך להיבחר כשחקן העונה בלי מתחרים בכלל.,לתת את התואר הזה לברדה זה מבזה
לצפיה ב-'מקובל שנותנים לשחקן מהאלופה'
מקובל שנותנים לשחקן מהאלופה
26/05/2016 | 23:43
2
16
את התואר הזה

אם היה לוקח לפחות היה לו קייס

ככה עדיף שיתמקד בעתיד איך להשיב את התארים מאשתקד הביתה אם הוא בכלל מתכוון להישאר
לצפיה ב-'אז שיגידו את זה,ושישימו מועמדים רק מהאלופה'
אז שיגידו את זה,ושישימו מועמדים רק מהאלופה
26/05/2016 | 23:47
1
17
לזהבי יש קייס בגדול, אף שחקן העונה לא התקרב למה שהוא עשה. מה שזהבי נתן השנה ברדה לא נותן ב4 עונות.
לצפיה ב-'התואר הזה חסר משמעות'
התואר הזה חסר משמעות
26/05/2016 | 23:56
17
אפחד לא חושב שזהבי שחקן פחות טוב בגלל שהוא לא זכה בשחקן העונה
לצפיה ב-'מבזה? יש לך את זה ביותר נסחף?'
מבזה? יש לך את זה ביותר נסחף?
27/05/2016 | 04:58
9
20
למה מי זה זהבי המושתן הזה?
רק בארץ שמעו עליו וממש חוכמה להיות טוב בליגת העאלק.
ראינו איך הוא חגג אחרי הפנדל שלו בליגת האלופות.
איזה אפס.
לצפיה ב-'ממש חוכמה? אז מעניין למה רק הוא עשה את זה'
ממש חוכמה? אז מעניין למה רק הוא עשה את זה
27/05/2016 | 08:51
7
21
אתה שונא אותו ואני לא מבין למה, אבל אין קשר לעיניין. הוא היה הכי טוב השנה.
לצפיה ב-'התעלמת מכל הדברים שכתבתי'
התעלמת מכל הדברים שכתבתי
27/05/2016 | 10:27
5
21
כתבתי מילא ברדה אבל איך שהוא דיבר על קינן?
מדובר בקפטן נבחרת, הוא אמור להיות זה שיבואו אליו שחקנים לגשר בינם לבין המאמן וכנ"ל לגבי המאמן. איך יבוא אליו קינן? איך שחקנים אחרים יתייחסו אליו בליגה כשהם יודעים שהוא קפטן הנבחרת? ולא נשכח את ההתבכיינות על זה שהוא צריך להגיע לנבחרת, וזו לא פעם ראשונה שהוא מתבכיין. אם הוא לא רוצה-לא צריך. לא צריך להזמין בכוח. צרפת לא הזמינה את נאסרי כי ידעה שהוא אישיות חרא בחדר הלבשה. 
זהבי שחקן טוב (לא אגיד גדול עד שהוא לא יוכיח את עצמו באירופה ברמות גבוהות) אבל אישיות קטנה. אני בטוח שאם הוא היה משחק באירופה כל ה"ישראליות" היתה פחות חודרת אליו, הוא נהיה יותר ויותר שחקן ישראלי מצוי, שוב מבחינת האישיות שלו.
שמעתי אתמול ריאיון עם ניר ביטון. איזה הבדל. שומעים שהוא שחקן שלוקח מהערכים האירופאיים שלומד משם איך לדבר ואיך להתנהג. איזה צנוע. אמרו לו שיהיה לו רק שלושה שבועות לנוח אחרי הנבחרת אז מה הוא אמר? בסדר זה מספיק.
איזה הבדל
לצפיה ב-'ביטון סמרטוט'
ביטון סמרטוט
27/05/2016 | 12:24
19
מחק סטטוס תמיכה בחיילי צה"ל בצוק איתן בגלל נאצות שקיבל מאוהדי קבוצתו האיסלמיסטים
לצפיה ב-'זהבי צודק במאה אחוז'
זהבי צודק במאה אחוז
27/05/2016 | 21:28
1
12
קינן שחקן פח שנזרק מאנגליה בבושת פנים
כל מה שנשאר לו זה לשלוח קטנות ומרפקים
לצפיה ב-'נגד ב7 באמת חשבתי שהם ישובו להיות אימת הליגה'
נגד ב7 באמת חשבתי שהם ישובו להיות אימת הליגה
27/05/2016 | 22:25
14
בעונה הבאה

דווקא בגלל הזכיה הזו וכל תופעות רגשי הנחיתות הנילוות אני כבר לא כ"כ בטוח
לצפיה ב-'קינן לא מתאים וצריך להיות בנבחרת,אז פטרנו את הבעיה'
קינן לא מתאים וצריך להיות בנבחרת,אז פטרנו את הבעיה
30/05/2016 | 21:44
4
אני מאמין שקינן לא יהיה בנבחרת כי הוא לא מתאים
לצפיה ב-'ואתה שונא את מכבי ולא אוביקטיבי,אז דעתך פסולה'
ואתה שונא את מכבי ולא אוביקטיבי,אז דעתך פסולה
30/05/2016 | 21:45
2
לצפיה ב-'האמת? שעד שהוא לא פתח את הג׳ורה שלו'
האמת? שעד שהוא לא פתח את הג׳ורה שלו
28/05/2016 | 05:29
14
דווקא ממש הערכתי אותו.
להיות כ״כ טוב בקבוצה כ״כ פח ולהביא את הקבוצה שלך, כמעט לבד
לכמעט אליפות וגביע? די מדהים.
וחשבתי באמת ובתמים שמגיע לו שחקן העונה. ואני אוהד הפועל ב״ש.

ואז האפס פתח את הפה והטיל את הרפש שלו לכל הכיוונים.
לצפיה ב-'נטו הוא שחקן יותר טוב מברדה'
נטו הוא שחקן יותר טוב מברדה
27/05/2016 | 13:16
13
וזה ברור כשמש שהיה זוכה אם מכבי היתה אלופה

לא קרה,הלאה
לצפיה ב-'בחיפה טוענים: בניון התבקש שלא להגיע לחגיגות'
בחיפה טוענים: בניון התבקש שלא להגיע לחגיגות
26/05/2016 | 08:52
1
6
logocontent imageהאירוע המביש שהתרחש אמש (רביעי) בחגיגות הזכייה בגביע של מכבי חיפה הוכיח שמשהו רע מאוד קורה בממלכה הירוקה של יעקב שחר. נראה שמשבר האמון בין חלק מהקהל למועדון כל כך גדול שאם במכבי חיפה לא ימצאו את הפתרונות למשבר, המצב רק יילך ויחמיר. ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מה סיבת הריאקציה שבניון מעורר נגדו?'
מה סיבת הריאקציה שבניון מעורר נגדו?
26/05/2016 | 18:10
14
בניון חוטא בחטא היוהרה
נכון שהוא היה שחקן גדול בעבר
נכון שהוא שיחק באירופה בקבוצות נחשבות
אבל לבוא לישראל עם האף בעננים
יוצר מיד ריאקציה
הנזק שהוא גרם למועדון מכבי חיפה
הינו בכך שהוא פגע במורל של השחקנים האחרים
לא נעים לשחק עם מישהו שמתנשא עליך
מסקנה: בניון קנה את האגרסיה נגדו ביושר
אמרו חכמינו: "מי שרודף אחר הכבוד  -  הכבוד בורח ממנו"
לצפיה ב-'בייל: זכייה 11 בצ'מפיונס זה חלום עבור ריאל'
בייל: זכייה 11 בצ'מפיונס זה חלום עבור ריאל
26/05/2016 | 10:29
1
logocontent imageגארת' בייל הוא איש של גמרים. הוא כבש בשלושה גמרים שלו במדי ריאל מדריד, כולל שער נהדר בגמר ליגת האלופות בליסבון בעונת 2013/14 מול אתלטיקו מדריד.
יומיים בלבד לפני ששתי היריבות העירוניות ייפגשו שוב בגמר ליגת האלופות, הפעם על הדשא באצטדיון ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'אלישע לוי: הצעתי ליוסי בניון להיות בצוות שלי'
אלישע לוי: הצעתי ליוסי בניון להיות בצוות שלי
26/05/2016 | 12:07
1
4
logocontent imageמאמן נבחרת ישראל אלישע לוי פתח היום (חמישי) באופן רשמי את הקדנציה שלו במסיבת עיתונאים רשמית אשר נערכה בבית הנבחרות בשפיים. אחרי שמונה לתפקיד וירש בו את אלי גוטמן, אלישע יערוך אימון ראשון בתפקיד לקראת יציאת הנבחרת למחנה אימונים באוסטריה ולאחריו ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'אלישע, זאת תהיה טעות...'
אלישע, זאת תהיה טעות...
26/05/2016 | 22:21
3
לצפיה ב-'פאקו: אני המאמן היחיד שזכה בטרבל בישראל'
פאקו: אני המאמן היחיד שזכה בטרבל בישראל
26/05/2016 | 13:45
2
logocontent imageלפני יומיים האריך פאקו אייסטרן את חוזהו בוולנסיה לשנתיים נוספות עד סוף עונת 2017/18. כזכור, המאמן הבאסקי הצטרף לצוות של גארי נוויל בחודש פברואר וכשהאנגלי פוטר החליף אותו בתפקיד המאמן הראשי, הצליח לייצב את העטלפים ויישאר במסטאייה גם בעונות הבאות.
"אני ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'גורש ממשיך, בב"ש מבהירים: בוזגלו נשאר פה'
גורש ממשיך, בב"ש מבהירים: בוזגלו נשאר פה
26/05/2016 | 15:22
2
logocontent imageבהפועל באר שבע קראו ושמעו על ההתעניינות של מכבי ת"א במאור בוזגלו, עליה פורסם לראשונה ב-ONE, וגם על הפגישה של יעקב בוזגלו עם אנשי מכבי חיפה. הבוקר (חמישי) החליטו אצל האלופה להגיב לראשונה לדברים והבהירו מעל לכל ספק – מאור בוזגלו ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'ארבלדזה: אני טורקי, לא יכול לעבוד בישראל'
ארבלדזה: אני טורקי, לא יכול לעבוד בישראל
26/05/2016 | 17:00
1
5
logocontent imageמכבי תל אביב לא תצרף את שוטה ארבלדזה כמאמן, כך לפחות על פי ציטוטים שהתפרסמו היום (חמישי) בטורקיה ולפיהם הגיאורגי-טורקי, שרק לפני יומיים דווח כי קיבל הצעה מפתה מג'ורדי קרויף, דחה את ההצעה. כזכור, כשלוש שעות לפני גמר הגביע מול מכבי חיפה דווח כי ארבלדזה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'הוא שיחק בשתי קב' עם זיקה לישראל'
הוא שיחק בשתי קב' עם זיקה לישראל
26/05/2016 | 19:49
16
ועכשיו הוא לא יכול לשחק בישראל?
לצפיה ב-'סטויקוביץ': הצלתי שער וסגרתי את הסיפור'
סטויקוביץ': הצלתי שער וסגרתי את הסיפור
26/05/2016 | 18:38
5
logocontent imageשוער מכבי חיפה, ולדימיר סטויקוביץ', סיים את המנוחה לאחר גמר גביע המדינה ויצטרף לשחקני נבחרת סרביה המתכוננים למשחק הידידות נגד ישראל ב-31 במאי. ללא השוער, הנבחרת של המאמן החדש סלבוליוב מוסלין גברה 1:2 על קפריסין במשחק הכנה שנערך אתמול. "רצה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'שחר: קבוצת אוהדים התנהגה בצורה מבישה'
שחר: קבוצת אוהדים התנהגה בצורה מבישה
26/05/2016 | 20:17
1
4
logocontent imageהאירועים המביכים בחגיגות גביע המדינה של מכבי חיפה לא יורדים מסדר היום. לראשונה מאז שנאלץ לרדת מהבמה במהלך נאומו, פירסם נשיא הירוקים יעקב שחר הודעת גנאי להתנהגות חלק מהקהל.
"משנת 1984 אני במכבי חיפה, שמונה שנים כספונסר ו-24 שנים כבעלים. 32 שנים ירוקות שבאו ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'לא יאומן'
לא יאומן
26/05/2016 | 23:40
15
אתה לובש חולצה ירוקה והם קוראים לך צהוב

פאקינג 32 שנה עם 11 אליפויות,5 גביעים ו-4 גביעי טוטו

והם קוראים לך צהוב

מה אתה צריך את זה?
לצפיה ב-'ג'ורדי: הסגל היה קצר, הייתה חסרה לנו תשוקה'
ג'ורדי: הסגל היה קצר, הייתה חסרה לנו תשוקה
26/05/2016 | 21:55
3
logocontent imageמכבי תל אביב סיימה עונה ללא תואר וגם נפרדה ממאמן חמישי בארבע השנים האחרונות - פיטר בוס שחתם באייאקס. כעת, הגיע זמן הסיכומים. ג'ורדי קרויף, המנהל המקצועי של הצהובים, התראיין לאתר הרשמי של המועדון וסיפר על התחושות, הטעויות שנעשו, על ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'טדי בדרך להפוך לאצטדיון הלאומי של ישראל'
טדי בדרך להפוך לאצטדיון הלאומי של ישראל
26/05/2016 | 23:32
10
logocontent imageלכבוד יום ירושלים הממשלה תעביר החלטה אותה הובילו השר לירושלים ומורשת זאב אלקין וראש עיריית ירושלים ניר ברקת, לפיה אולם הארנה יוכרז כאולם הלאומי של ישראל, בו ישוחקו משחקים בינלאומים במסגרות השונות, כך נודע לראשונה ל-ONE.
כמו כן, המהלך הדרמטי קשור גם לאצטדיון טדי. ועדה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-25/05/16'
מבזקי ספורט ל-25/05/16
25/05/2016 | 09:57
62
49
המשך>>
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-27/05/16'
מבזקי ספורט ל-27/05/16
27/05/2016 | 09:19
10
לצפיה ב-'קאקה יחליף את דוגלאס קוסטה בסגל ברזיל לקופה'
קאקה יחליף את דוגלאס קוסטה בסגל ברזיל לקופה
27/05/2016 | 09:19
2
logocontent imageבשורה לא פשוטה לנבחרת ברזיל: קשרה המצטיין של באיירן מינכן דוגלאס קוסטה, שסובל מפציעה בשריר הירך השמאלי, ייעדר מטורניר הקופה אמריקה הקרוב, שייחל ברביעי ביוני. מי שיחליף את הכישרון בן ה-25 הוא לא אחר מאשר שחקן אורלנדו סיטי קאקה.
קוסטה, שכבש השנה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'ביטון: זהבי ראוי להיות קפטן, הוא מודל לחיקוי'
ביטון: זהבי ראוי להיות קפטן, הוא מודל לחיקוי
27/05/2016 | 10:56
3
logocontent imageנבחרת ישראל התכנסה היום (שישי) בפעם הראשונה בעידן המאמן החדש אלישע לוי, שהחליף בתפקיד את אלי גוטמן. הנבחרת יצאה כבר היום (שישי) לאחר אימון הבוקר לסרביה לקראת משחק הידידות מול הקבוצה של סלבוליוב מוסלין. זהו משחקו השני בלבד של מוסלין, כשבהופעת הבכורה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'רשמי: ז'וזה מוריניו הוצג ביונייטד, חתם ל-3 שנים'
רשמי: ז'וזה מוריניו הוצג ביונייטד, חתם ל-3 שנים
27/05/2016 | 12:34
1
4
logocontent imageעידן חדש במנצ'סטר יונייטד. ז'וזה מוריניו חתם היום (שישי) באופן רשמי כמאמן הקבוצה ויחליף בתפקיד את לואיס ואן חאל, שזכה עם הקבוצה בגביע האנגלי, אך כשל להשיג את המקום בליגה האליפות לאחר שסיים את העונה במקום החמישי, אשר מבטיח רק השתתפות בליגה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מוריניו יקח כמה תארים, יהרוס הכל, ויברח עם הזנב בין הרגלים.'
מוריניו יקח כמה תארים, יהרוס הכל, ויברח עם הזנב בין הרגלים.
27/05/2016 | 18:27
12
כרגיל. זאת הדרך היחידה שהחלאה הזה מכיר.
לצפיה ב-'טורס: יש לנו צ'אנס לשנות את ההיסטוריה והעתיד'
טורס: יש לנו צ'אנס לשנות את ההיסטוריה והעתיד
27/05/2016 | 14:12
2
logocontent imageיממה לפני גמר ליגת האלופות שיפגיש את אתלטיקו וריאל לדרבי של מדריד, היריבות העירוניות מקיימות מסיבות עיתונאים לקראת הגמר באצטדיון ג'וזפה מיאצה, הסן סירו במילאנו. מאמן הרוחיבלאנקוס דייגו סימאונה, פרננדו טורס וגאבי התייצבו אל מול המצלמות.
"הם זלזלו בנו באותו יום בליסבון", הזכיר ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'רעננה ומכבי חיפה קרובות לסיכום מכירת גלזר'
רעננה ומכבי חיפה קרובות לסיכום מכירת גלזר
27/05/2016 | 15:49
3
logocontent imageהפועל רעננה ומכבי חיפה מתקרבות לסיכום לגבי השוער הצעיר עומרי גלזר. פגישות בין הצדדים נערכו בימים האחרונים והעסקה קרובה להשלמה כאשר ההערכה היא כי בשבוע הבא היא תבשיל באופן סופי.
גורם המעורה בפרטים העריך כי 70% מהמשא ומתן כבר הושלם וכי ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'יחברו בירוק? ורמוט המליץ לדמארי להגיע לחיפה'
יחברו בירוק? ורמוט המליץ לדמארי להגיע לחיפה
27/05/2016 | 17:34
3
logocontent imageקשר מכבי חיפה גילי ורמוט המליץ לחברו הטוב, החלוץ עומר דמארי, להצטרף למכבי חיפה. דמארי לא הסתיר את שאיפתו לחזור ולשחק בארץ והוא רשום בסל הקניות של רוני לוי לקראת העונה הבאה. ורמוט ודמארי שיחקו יחד בהצלחה גדולה בהפועל ת"א ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'דראפיץ' ימשיך? טביב לא מרוצה מהתנהלותו'
דראפיץ' ימשיך? טביב לא מרוצה מהתנהלותו
27/05/2016 | 19:13
2
logocontent imageשחקני בית"ר ירושלים עדיין לא קיבלו הודעה עם תאריך ההתייצבות לפתיחת האימונים לקראת העונה הבאה וזאת על אף שהעונה של בית"ר תחל כבר בחודש הבא עם פתיחת משחקי מוקדמות הליגה האירופית. 
ל-ONE נודע כי עם סיום העונה הוחלט כי אימון הפתיחה יתקיים ב-9.6, אך מכיוון שהחתמתו ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'בכר: הפועל ב"ש היא לא תופעה ולא הפתעה'
בכר: הפועל ב"ש היא לא תופעה ולא הפתעה
27/05/2016 | 20:51
2
logocontent image10 וחצי בבוקר, בית קפה חצי ריק בשכונת בבלי המנומנמת בתל אביב מתעורר מנוכחותו של מאמן האלופה. נשים מבוגרות, עוברי אורח, אימהות וילדים ניגשים לברך, להודות, לפרגן. "התמונה עם הבן שלך ריגשה אותי", אומרת אישה וברק בכר מודה לה בחיוך ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'זידאן: הגמר פתוח לגמרי, הפסד לא יהיה כישלון'
זידאן: הגמר פתוח לגמרי, הפסד לא יהיה כישלון
27/05/2016 | 22:29
3
logocontent imageיממה לפני גמר ליגת האלופות שיפגיש מחר (שבת) ב-21:45 את אתלטיקו וריאל לדרבי של מדריד, היריבות העירוניות מקיימות מסיבות עיתונאים לקראת הגמר באצטדיון ג'וזפה מיאצה, הסן סירו במילאנו. מאמן הבלאנקוס זינאדין זידאן, סרחיו ראמוס ומרסלו, התייצבו אל מול המצלמות.
סרחיו ראמוס, שכבש את ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'גמר גביע המדינה מכבי תל אביב - מכבי חיפה'
גמר גביע המדינה מכבי תל אביב - מכבי חיפה
24/05/2016 | 06:29
17
28
מכבי תל אביב בפעם השנייה ברציפות או מכבי חיפה זכייה בראשונה מזה 18 שנים?

מכבי חיפה גביע 24 שנים בתולדותיה (ו 18 מקום המדינה) אמכבי חיפה גביע 6 בתולדותיה?

את התשובה נדע היום בלילה

מכבי חיפה הייתה קבוצת גביע מצליחה מאד בשנות ה 90 כאשר היו לה בעשור הזה 4 זכיות בשנים: 1991,1993,1995,1998 אך מאז 1998 היא לא זכתה בגביע אז היא ניצחה בגמר את הפועל ירושלים בהארכה. 

מאז אותה זכייה חזרה מכבי חיפה 4 פעמים אל מעמד הגמר אך נוצחה בכולן (2002,2009,2011,2012)

מכבי תל אביב חזרה בשנה שעברה למעמד הגמר לראשונה מזה כעשור וניצחה בו את הפועל באר שבע 2-6 

בכלל בכל 3 הופועתיה האחרונות בגמר היא ניצחה (2002,2005,2015)

שתי הקבוצות נפגשו בעבר 4 פעמים במשחק הגמר וכל קבוצה זכתה בו פעמים

הפעם הראשונה שהן נפגשו בגמר הייתה בשנת 1962
שתי הקבוצות לא כילו אחת לשנייה בגמר שנערך באצטידון רמת גן וסיימו ב 0-0 ושתי הקבוצות נפגשו לגמר חוזר שנערך באצטדיון האוניבריסטה בירושלים ומכבי חיפה ניצחה 2-5 אחרי שהוליכה 0-5 אחרי חצי שעה

בשנת 1987 נפגשו שוב שתי הקבוצות ומכבי תל אביב ניצחה במשחק מרתק 3-4 בפנדלים אחרי 3-3 בתום 120 דקות ו 2-2 בתום הארכה

בשנת 1993 הן נפגשו בשלישית במשחק הגמר ושער של ראובן עטר שלך אותה לנשיא עזר ויצמן ז"ל להעניק גביע זמן קצר אחרי שנבחרת לנשיאות

בשנת 2002 הן נפגשו בפעם האחרונה בינהן במשחק גמר גביע ושתי הקבוצות סיימו בתיקו ללא שערים ובקרב הפנדלים רוסו החטיא את הבעיטה החמישית של חיפה מול פנדל אחרון מוצלח של אבי נמני שהביא לה גביע ושלח את מכבי תל אביב למשה קצב לקבל גביע

הגמר היום יהיה הגמר השני בתולדות המדינה שנערך בעיר הבירה של ישראל
הגמר הקודם נהערך בשנת 1962 והפגשי את שתי הקבוצות שישחקו היום הן כאמור נפגשו לגמר חזור מכיוון שהגמר שנערך זמן קצר קודם לכן לא הוכרע ואז לא הייתה קיימת שיטת בעיטות הכרעה שקיימת כיום

לצפיה ב-'לא רק מקצועית אלא גם סטטיסטית למכבי חיפה אין שום סיכוי'
לא רק מקצועית אלא גם סטטיסטית למכבי חיפה אין שום סיכוי
24/05/2016 | 12:48
2
40
מכבי חיפה אמנם זכתה 5 פעמים בגביע בהיסטוריה הארוכה שלה, ופעמיים מתוך החמש זה היה מול מכבי תל-אביב. אבל, וכאן האבל הגדול... היא הגיעה לא פחות מ 9 פעמים נוספות לגמר וכשלה... אין לי כל צל של ספק שהערב זו תהיה הפעם העשירית. כאן גם נכנס העניין המקצועי... בעוד שברוב הפעמים מכבי חיפה הגיעה לגמר כמועמדת די בטוחה לזכות, והפסידה למגינת לבם של אוהדיה (בהרבה מתוך המקרים הללו זה קרה אחרי בעיטות מ11 מטר = תחום שמכבי חיפה היא אולי העלובה ביותר בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי כולו), הפעם היא מגיעה במצב שלא יכול להיות רע יותר ממנו. לא רק שהיא נופלת בעשרות דרגות מבחינת הניהול והביצועים על המגרש ממכבי תל-אביב, היא גם מגיעה אחרי תבוסה עלובה שבה נחשפו כל החוליים של המועדון הזה ב90 דקות מתומצתות.
שורה תחתונה... גביע 18 למכבי תל-אביב, גמר עשירי מופסד למכבי חיפה ועוד מפח נפש לאוהדיה, שמוחזקים בני ערובה בידיו של האדון הצהוב המושל בהם ואין באופק אפילו לא זיק של תקווה....
לצפיה ב-'Say what'
Say what
24/05/2016 | 22:55
1
8
לצפיה ב-'עזוב'
עזוב
24/05/2016 | 23:04
36
הוא ניבא להם גם ירידה
לצפיה ב-'1-3 למכבי חיפה למישהו יש ספק?'
1-3 למכבי חיפה למישהו יש ספק?
24/05/2016 | 18:34
2
13
לצפיה ב-'זה מזכיר יותר מדי את גמר 97'
זה מזכיר יותר מדי את גמר 97
24/05/2016 | 21:50
1
32
בו ב7 לא ניצחה את מכבי 6 שנים וזה גם כלל כמה תבוסות ניצחות לנציגת הנגב אבל דווקא בגמר הכל התפנצ'ר למועדון הבכיר
לצפיה ב-'אז זה היה ג'ובאני רוסו'
אז זה היה ג'ובאני רוסו
24/05/2016 | 23:00
37
היום לא מעניין(הם בעצמם לא יודעים איך זה נכנס)נדמלי שזה אפילו אותה דקה אבל הערב העוול היה אפילו גדול יותר לאור השליטה המוחלטת של המועדון הבכיר אבל יש לי תחושה שלהפסד הזה תהיינה השלכות גם לעתיד וזה לא סימן מבשר טובות
לצפיה ב-'הווינר הכי גדול של הליגה בקבוצה הכי לוזרית בליגה'
הווינר הכי גדול של הליגה בקבוצה הכי לוזרית בליגה
24/05/2016 | 23:05
1
36
אוי הקארמה...
לצפיה ב-'אשתקד היה טרבל עם קבוצה פחות טובה'
אשתקד היה טרבל עם קבוצה פחות טובה
24/05/2016 | 23:19
36
העונה כלום בעונה עדיפה

עד שמזיינים אותם 0-6 אי אפשר להנות כמו שצריך לעומת זאת ניתן לזכות ב- גם אחרי 10-0 ב-1988

מזל שיש סל,יד וקבוצת נערים אלופה
לצפיה ב-'מכבי זה כמו ראל מדריד'
מכבי זה כמו ראל מדריד
24/05/2016 | 23:09
35
למרות שהוא הגדול והמפואר ביותר רשומות לו גם לא מעט כשלונות ברגעי האמת

גם ריינג'רס איבדה השנה גמר אבל בניגוד להערב,ההפסד להיבס היה מוצדק
לצפיה ב-'מכבי חיפה עשתה דבר מעניין'
מכבי חיפה עשתה דבר מעניין
24/05/2016 | 23:54
1
35
זאת הפעם הראשונה לדעתי מקום המדינה שקבוצה זוכה בגביע כאשר כל הדרך לזכייה היא מנצחת רק קבוצות מהליגה הראשונה

עד עונת 1998-99 היה נהוג בסיבוב ח של הגביע לערוך הפרדה בין קבוצות הליגה הראשונה מעונת 1999-2000 בוטל הנוהל הזה

כל הקבוצות שזכו בגביע בין השנים 2000-2015 עברו בדרך לזכייה לפחות משוכה אחת שלא מליגת העל (וכמובן אלו שזכו בגביע לפני שנת 2000 כי בסיבוב ח חיכתה להן קבוצה שלא מהליגה הראשונה)

מכבי חיפה עברה העונה כל הדרך לזכייה רק קבוצות מליגת העל ולא סתם קבוצות אלא את 3 הראשונות בטבלה שמדורגות מעליה

לצפיה ב-'הזכיה הזו מוכיחה'
הזכיה הזו מוכיחה
24/05/2016 | 23:56
36
שלא צריך להיות בעונה טובה כדי לזכות

ראה מכבי מודל 2005 שחוותה עונה זוועתית מקום 8 בה"ש 10- ו..גביע
לצפיה ב-'קארמה או אלוהים'
קארמה או אלוהים
25/05/2016 | 07:49
5
40
יש שיגידו שזו קארמה, יש שיגידו שזה אלוהים. זה לא באמת משנה במה מאמינים. "מכבי מענישים" , "נגדנו לא מבזבזים זמן" (כאילו שהם לא היו מבזבזים זמן נגד ברצלונה בליגת האלופות), התמקדות יתר בשיא של זהבי (ככה בדיוק נראית הקבוצה, סומכת על זהבי ואין שם אף שחקן שיכול להושיע)
אחרי האירוע ההוא עם סכנין בחצי הגמר כלום לא הלך למכבי ת"א: תוצאות תיקו, איבוד האליפות ועכשיו איבוד הגביע לקבוצה פחות טובה מהם.
קבוצה של 150 מיליון שקלים שלא זוכה באף תואר בעונה-זה כישלון.
מכבי חיפה- לזכות בגביע זה יפה אבל צריך לחשוב ולהסתכל על כל העונה. העונה היתה נוראית. מכבי חיפה הבקיעה בליגה 46 שערים חטפה כמות זהה. בקיצור אם ישאירו שם שחקנים בינוניים רק בגלל הגביע זו תהיה טעות.
הקבוצה לא שיחקה טוב, שיחקה כאנדרדוג. זה יכול ללכת במשחק אחד, שניים, שלושה אבל לא עונה שלמה.
לגבי בניון- היה נראה לי לא ראוי שחמש דקות אחרי שהנפת גביע כקפטן בקבוצה שלטענתך אתה מאוד אוהב- רצת לתקשורת לבכות. במקום שאחרי המשחק ידברו על ניתוח המשחק, דיברו על ועם בניון המסכן. לא ראוי ולא נכון לעשות את זה באותו רגע.
ובנימה אופטימית, ירוק עולה!!! איזה אושר אחרי כמה עונות מגעילות. והאושר כפול פי עשר כשניצחנו את השחצנים מתל אביב 
לצפיה ב-'אכן ירוק עולה'
אכן ירוק עולה
25/05/2016 | 12:25
3
34
ועוד יותר מזה - צהוב יורד!!
על אף שניסיתי לגמד את האפשרות, ובאמת שמה שקרה אתמול היה נגד כל הסיכויים (מנטליים, סטטיסטיים ומקצועיים - שלא לדבר על איכות עדיפה פי כמה של הקבוצה המצהיבה) הצלחנו בדרך של כדורגל נחות להשיג גביע, וכאוהד זה כמובן חזק מאד - מה גם שזה היה מול ששנאה נפשי.
אלא שעל אף השמחה, מכבי חיפה קבוצת כדורגל רעה מאד! ההגעה לגמר גביע ולמקום הרביעי התרחשה כתוצאה מארגון השורות ברבע האחרון של העונה, אבל גם עם שורות מאורגנות עדיין מדובר בקבוצה חלקה ולא ראויה לשם מכבי חיפה. ההתנהלות עם וסביב יוסי בניון - שהגיעה לשיאה אתמול - היא ההוכחה עד כמה המועדון הנהדר הזה נרקב...
בתחילת העונה צפיתי - ויותר מזאת קיוויתי - שהקבוצה הזו תרד כל כך עמוק עד שתיפול לליגה השנייה. אמנם אינני עצוב על כך שלא רק שהיא נשארה בליגה, אלא אף זכתה בגביע המדינה על חשבון המועדון שהשמש זורחת לו מהישבן (ושעדיין לא מצליח להפנים שגם לקבוצות אחרות יש רצון לנצח - בכלים הדלים שלהן), אבל אני חושב שהתוצאות האחרונות יגרמו לכך שגם בעונה הבאה יחזור על עצמו אותו סיפור שחוזר על עצמו כבר 6 שנים. ההצלחה (המדומה!!) עשויה לגרום שוב לשאננות ולשחצנות האופיינית לנשיאנו, אוהד היריבה השנואה, ולהביא אותו לידי כך שלא ישנה שום דבר וימשיך להתייחס אל הקבוצה כאל תחנת מעבר לשחקנים סוג ב' שמכניסה לו כמה גרושים מדמי התיווך, ועושה לעשרות אלפי האוהדים המופלאים רק רע...

לצפיה ב-'לפני 6 או 8 שנים אתם הייתם כמו מכבי'
לפני 6 או 8 שנים אתם הייתם כמו מכבי
29/05/2016 | 23:56
2
5
זכיתם כמעט כל שנה באליפות והייתם שחצנים,שחר עשה ממכם אימפריה כמו מכבי אז לא מבין למה יש לכם ריגשי נחיתות , אתה לא ב"ש ולא קרית שמונה, אתם אחד מהמועדונים הגדולים בישראל
לצפיה ב-'האבסורד הכי גדול'
האבסורד הכי גדול
30/05/2016 | 12:59
1
9
שהם טוענים ששחר "מנותק" מהמועדון אותו ניהל חצי יובל והיה מעורב 32 שנה כשחלקם הגדול של המתלוננים טרם נולד כשהוא כבר רשם תארים כבעלים יחיד

הם כנראה גם מתביישים בשם עירם בזה שהם נפגעים שקוראים להם חיפה במקום להעלות על נס עובדה זו שהרי עד לאותה אליפות ב-84 לא ידעת אם חיפה זה מכבי או הפועל
לצפיה ב-'צודק,הם כנראה מנותקים מהמועדון שלהם'
צודק,הם כנראה מנותקים מהמועדון שלהם
30/05/2016 | 16:10
5
לצפיה ב-'יופי עכשיו יענקל'ה משחקותה ג'ון סינה'
יופי עכשיו יענקל'ה משחקותה ג'ון סינה
25/05/2016 | 22:18
5
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-24/05/16'
מבזקי ספורט ל-24/05/16
24/05/2016 | 07:52
9
לצפיה ב-'תוך כשבוע: תוכרע סוגיית המאמן בבית"ר ירושלים'
תוך כשבוע: תוכרע סוגיית המאמן בבית"ר ירושלים
24/05/2016 | 07:52
2
logocontent imageבעלי בית"ר ירושלים אלי טביב ישוב לארץ בשבוע הבא וצפוי להיפגש עם המאמן סלובודאן דראפיץ' ולאחר מכן יתקבלו החלטות בנוגע לעתידו. טביב, שנמצא בחופשה, עודכן על הדברים שאמר דראפיץ' בתכנית הספורט ב-102FM ובחר שלא להגיב. בסביבתו של טביב טוענים: "מעולם דראפיץ' לא ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'דודו גורש: מגיע לי להישאר, נרוץ שוב לאליפות'
דודו גורש: מגיע לי להישאר, נרוץ שוב לאליפות
24/05/2016 | 11:08
1
logocontent imageבתחילת העונה הקודמת רבים הרימו גבה כשהפועל באר שבע, שבנתה קבוצה לאליפות, החליטה להפקיד את כפפות השוער הראשון בידי דודו גורש. עכשיו, אחרי שקבוצתו ספגה את כמות השערים המעטה בליגה יחד עם מכבי תל אביב (24), סימני השאלה כבר הפכו לסימן קריאה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מבחן אופי: מכבי חיפה חולמת למחוק את הכתם'
מבחן אופי: מכבי חיפה חולמת למחוק את הכתם
24/05/2016 | 12:46
1
logocontent imageדומה שאת 48 השעות שקדמו לאימון המסכם שערכה מכבי חיפה אמש (שני) באצטדיון בנתניה לקראת הגמר הערב (20:50) מול מכבי תל אביב, אוהדי הקבוצה, הצוות הניהולי והמקצועי והשחקנים לא ישכחו עוד הרבה זמן. היו אלו שעות ארוכות וקשות מאוד עבור כל אותם אנשים, שהיו רוצים למחוק ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'כבירי לאוהדים: אם לא תרצו, לא נעבור לבת ים'
כבירי לאוהדים: אם לא תרצו, לא נעבור לבת ים
24/05/2016 | 14:24
1
logocontent imageאמיר כבירי, הבעלים של הפועל תל אביב, נכח הערב (שלישי) יחד עם המנכ"ל ניר ענבר והמאמן אלי גוטמן בפגישה עם האוהדים. כבירי התייחס לסוגיית האצטדיון בבת ים ואמר לאוהדים: "הכל תלוי בהחלטה שלכם, אם אדע שהאוהדים מעדיפים להישאר בבלומפילד, לא נעבור לאצטדיון ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'עוזרו של בוס עזב את ישראל מסיבות אישיות'
עוזרו של בוס עזב את ישראל מסיבות אישיות
24/05/2016 | 16:02
3
logocontent imageעוזר מאמן מכבי תל אביב, הנדרי קרוזן, עזב היום את ישראל מסיבות אישיות בעקבות מקרה חירום משפחתי ולא יהיה לצידו של המאמן, פיטר בוס, במשחק גמר גביע המדינה מול מכבי חיפה בטדי הערב (שלישי, 20:50). לעזיבתו הפתאומית את ישראל רגע לפני המשחק ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'צפו בנתניהו מארח את ב"ש: זו בירת הכדורגל'
צפו בנתניהו מארח את ב"ש: זו בירת הכדורגל
24/05/2016 | 17:39
3
logocontent imageראש הממשלה בנימין נתניהו מצא היום (שלישי) זמן בשביל אלופת המדינה הפועל באר שבע. נתניהו, שעסוק רבות בהרחבת הקואליציה וכל כאבי הראש שמתלווים לכך, מצא פסק זמן ביחד עם שרת התרבות והספורט מירי רגב, כדי לעשות כבוד לאלופה הטרייה, שהגיע ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'דיווח: שוטה ארבלדזה סיכם במכבי תל אביב'
דיווח: שוטה ארבלדזה סיכם במכבי תל אביב
24/05/2016 | 19:17
4
logocontent imageהאם מכבי תל אביב כבר מצאה מאמן חדש לעונה הבאה? ייתכן מאוד שכן. על פי דיווחים בטורקיה, הצהובים סיכמו עם המאמן הגיאורגי בן ה-43, שוטה ארבלדזה, והוא ירוויח כ-1.5 מיליון יורו לשנתיים, כאשר לפי הדיווחים ההודעה הרשמית צפויה לצאת כבר בימים ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מחצית שנייה: מכבי חיפה - מכבי ת"א 0:1'
מחצית שנייה: מכבי חיפה - מכבי ת"א 0:1
24/05/2016 | 20:55
3
logocontent imageמכבי חיפה ומכבי תל אביב נפגשות בשעה זו באצטדיון טדי לגמר גביע המדינה. השתיים נפגשו רק ביום שבת האחרון במסגרת הליגה, כאשר הצהובים היו אלה שיצאו עם ידם על העליונה עם 0:6 מהדהד, שלצערם לא הספיק להם לתואר האליפות.
הצהובים, שכנראה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'רשמי: אריק בנאדו מונה למאמן בני יהודה'
רשמי: אריק בנאדו מונה למאמן בני יהודה
24/05/2016 | 22:33
1
logocontent imageעכשיו זה רשמי: אריק בנאדו מונה למאמנה החדש של בני יהודה. אחרי שהתפטר מאימון הנבחרת הצעירה בתחילת השבוע למען התפקיד בקבוצה מהשכונה, הוא חתם באופן רשמי למשך שנה אצל הכתומים.
לאחר החתימה אמר בנאדו: "התנהלתי בשקיפות ובכבוד רב לאורך כל תקופתי ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'ליגת העל מחזור אחרון מי תיקח אליפות?'
ליגת העל מחזור אחרון מי תיקח אליפות?
21/05/2016 | 08:20
34
21
לראשונה מאז עונת 2009/10 האלופה תיקבע במחזור הסיום
האם הנגב שוב יהיה פורח ואחרי 40 שנים במדבר הפועל באר שבע תהייה אלופה?

או מכבי תל אביב תחגוג אליפות רביעית ברציפות?

על כל אלה ועוד במחזור הסיום של ליגת העל עונת 2015-16

לצפיה ב-'שיר המחזור '
שיר המחזור
21/05/2016 | 08:30
10
אוקראינה זכתה בשבוע שעבר בתחרות האירוויזיון בפעם השנייה בתולדותיה ולראשונה מאז 2004 עם השיר 1944.
אוקראינה סיימה ראשונה עם 534 נקודות שהיא מקדימה את אוסטרליה שסיימה שנייה 511 נקודות ורוסיה שסיימה שלישית עם 491 נקודות

לצפיה ב-'הפועל באר שבע - בני סכנין'
הפועל באר שבע - בני סכנין
21/05/2016 | 08:31
11
17
40 שנים עברו מאז האליפות השנייה והאחרונה של הפועל באר שבע
זה היה במחזור הסיום של עונת 1975-76 באר שבע הייתה תלוייה רק בעצמה ואירחה במחזור הסיום את מכבי יפו שנאבקה נגד הירידה לליגה השניהי ומכבי יפו ניצחה אבל למזלה של באר שבע מכבי תל אביב ניצחה את בית"ר ירושלים ובאר שבע חגגה אליפות שנייה ברציפות ואחרונה עד יום

מאז התואר היחיד של באר שבע היה גביע המדינה בו היא זכתה ב 1997 אחרי ניצחון בגמר על מכבי תל אביב 0-1

היא הספיקה להפסיד עוד 3 פעמים בגמר הגביע להפועל לוד ב 1984, לה]ועל רמת גן ב 2003 ולמכבי תל אביב ב 2015

האם באר שבע תחגוג סוף סןף אליפות?

האם יוסי אבוקסיס ושחקניו ישימו את האגו בצד מאירועי חצי גמר הגביע ויפגינו משחק ספורטיבי?

את התשובה נדע לקראת 23:00

לצפיה ב-'מה היה במפגשים בין שתי הקבוצות העונה?'
מה היה במפגשים בין שתי הקבוצות העונה?
21/05/2016 | 08:36
8
מחזור 13 בני סכנין - הפועל באר שבע 1-0

מחזור 26 הפועל באר שבע - בני סכנין 2-2

מחזור 31 בני סכנין - הפועל באר שבע 4-1
לצפיה ב-'ההימור שלי'
ההימור שלי
21/05/2016 | 08:37
21
1-4 לבאר שבע
לצפיה ב-'כמה מילים לגבי שלושת המשחקים היום'
כמה מילים לגבי שלושת המשחקים היום
21/05/2016 | 10:40
3
32
1.הפועל באר שבע:אם לא תזכה באליפות היא תהיה הלוזרית הכי גדולה בהיסטוריה (אפילו יותר ממכבי חיפה של 2010), כי להיות 5 נקודות ממקום שני שני מחזורים לסיום ולאבד את היתרון-זו לוזריות.למרות זאת אל ייפלו פניהם, שנה שעברה עשו צעד מסוים לכיוון אליפות ולא הצליחו השנה היו יותר קרובים ובמידה ולא יצליחו שנה הבאה הם צריכים להפיק את הלקחים.
אם כן יזכו באליפות- הם יראו לכל הליגה שאפשר, אפשר להלחם במאה חמישים מיליון שקלים תקציב.
2. סכנין- הם יפגינו משחק ספוריטיבי אבל לא יילחמו כמו שנלחמו נגד מכבי ת"א. כמו שאספניול בספרד לא נלחמת נגד ריאל כמו שנלחמת נגד ברצלונה (במחזור הלפני אחרון פחות הלך להם). אם יפסידו לב"ש-אין מה להתפלא. ב"ש קבוצה טובה יותר שניצחה אותם 4-1 במשחק הקודם. מביך היה לראות את ההתרפסות של שחקני ואוהדי מכבי ת"א בפני סכנין ואפילו מילת התנצלות אחת על מה שראיקוביץ עשה או על מה שזהבי אמר לא נשמעה.
ברור שסכנין לא יהיו עצובים אם יפסידו...
3. מכבי תל אביב- אם יקחו אליפות זה יהיה הישג אדיר, קאמבק שידובר עליו שנים אבל זה לא אומר שאין בעיות בקבוצה:תלות בשחקן אחד, ספסל שלא יעיל, הבאת זרים לא ברמה גבוהה. אם הם יתנו לאליפות לסנוור אותם זו תהיה טעות.
אם לא יזכו באליפות- זה כישלון אדיר. תקציב של מאה חמישים מיליון שקלים מאבד אליפות זה כישלון שצריך לבדוק אותו.
4. מכבי חיפה- ישמרו כוחות לגביע. כבר עכשיו מתכננים את העונה הבאה ושוב מעלים שמות שיביאו או כאלה שישארו-שחקנים בינוניים למדי.
5. רעננה- אין מה להגיד יותר מדי. קבוצה בינונית  שמבחינתה מסיימת עונה מעולה. כל הכבוד להם
6.בית"ר ירושלים- שכטר ה"כבוי" מחיפה כבר רק שני שערים העונה. מישהו עדיין חושב שמכבי חיפה היתה הבעיה שלו? מדובר בשחקן אוברייטד שמומחה בצלילות והחמצות. טוב שהגיע טביב הפראייר ולקח אותו וגאל אותנו ממנו.
מעניין לראות מה יהיה עם הקבוצה הזו עונה הבאה.
לצפיה ב-'לגבי מכבי חיפה של 2010'
לגבי מכבי חיפה של 2010
21/05/2016 | 10:51
2
31
למרות שכשלה במחזור הסיום בבלומפילד עדיין בשבילי היא אלופה
כי אלמלא שיטת הקיזוז היא הייתה זוכה באליפות

אין אף מדינה באירופה שהיה בה קיזוז באותה תקופה
שיטת הקיזוז נלקחה משוויץ שם היא הייתה קיימת בשנות ה 90 ומהר התבטלה שם

טוב שאין יותר את שיטת הקיזוז היא לא הייתה הוגנת
לצפיה ב-'הפועל היתה יותר טובה'
הפועל היתה יותר טובה
21/05/2016 | 16:46
1
32
וזכתה בצדק אילו רק בגלל שחיפה כשלה ברגע האמת
לצפיה ב-'מסכים איתך בהחלט '
מסכים איתך בהחלט
21/05/2016 | 19:34
24
ואני אוהד חיפה
לצפיה ב-'מה שבטוח - השתגענו בגללה'
מה שבטוח - השתגענו בגללה
21/05/2016 | 15:39
30
עמה יעמיק, שבת שלום ושבוע טוב
לצפיה ב-'אלוהי הצדק הגיע היום לעבוד'
אלוהי הצדק הגיע היום לעבוד
21/05/2016 | 23:06
3
35
למרות הקבוצה המושפלת שלי ב"ש ידעה לקחת אליפות ולא להכנע ללחץ.
שבוע דיברו על סכנין שתהיה ספוריטיבית אבל מכבי ת"א שכחה שהקבוצה מולה תגיע עם מינוס תשעה שחקני הרכב.
כנראה שיש צדק עם הקבוצה שמחליטה לא להיות ספורטיבית ולא להתנצל על כך, שהשוער המכה שלה ממשיך לשחק ושאת הרדיוס היא תשחק בעונה הבאה.
מאז סכנין הדברים לא הסתדרו להם. כל הכבוד לטל בן חיים ולמכבי ת"א היהירה והשחצנית.
כל הכבוד.
סתם מת לדעת מה היו במכבי תל אביב מגיבים ובוכים אם ב"ש היו מבקיעים שישה שערים ואם סכנין היו מופיעים עם תשעה שחקנים פחות
לצפיה ב-'לפחות חיפה תתנחם בשביעיה שחטפה NYC בדרבי הביתי'
לפחות חיפה תתנחם בשביעיה שחטפה NYC בדרבי הביתי
22/05/2016 | 01:03
25
נגד הרד בול(צמדים של ברדלי רייט פיליפס ודאקס מקארטי לשוורים)
לצפיה ב-'רק אתה לא מזכיר שמתוך 9 שחקנים, 5 בכוונה ספגו צהוב '
רק אתה לא מזכיר שמתוך 9 שחקנים, 5 בכוונה ספגו צהוב
22/05/2016 | 10:48
1
24
לפני שבועיים כדי לא לשחק אתמול...
לצפיה ב-'זה הכי גרוע'
זה הכי גרוע
22/05/2016 | 11:37
30
 מכבי ת"א דיברו על סכנין כדי שהיא תתאמץ ולהפעיל עליהם לחץ וכדי שלא ידברו על מכבי חיפה שהיתה לא ספורטיבית.

זה השתלם להם....מזל שב"ש היתה חכמה אתמול במשחק לא פחות מהם בלוחמה הפסיכולוגית כל השבוע
לצפיה ב-'מכבי תל אביב - מכבי חיפה'
מכבי תל אביב - מכבי חיפה
21/05/2016 | 09:00
6
12

האם לראשונה מאז שנת 2012 תואר האליפות לא ינחת בקרית שלום?

מכבי תל אביב לא תלוייה רק בעצמה ועל מנת לחגוג אליפות אליפות לנצח את מכבי חיפה ולקוות לתיקו או הפסד של הפועל באר שבע מול בני סכנין

קצת מוזר אבל במידה ומכבי תל אביב תנצח ולא תזכה באליפות או תסיים בתיקו מאמנה ההולנדי ישלים עונה ללא הפסד מבחינתו במכבי ת"א ובכל זאת לא לזכות באליפות

בכל מקרה מכבי תל אביב סיימה את העונה הנוכחית כקבוצה היחידה שלא הפסידה העונה במשחק חוץ

הפסד החוץ האחרון שלה היה במחזור הלפני האחרון שנה שעברה לבית"ר ירושלים

מכבי חיפה כבר הראש שלה עמוק בגביע והיא תופיע למשחק בהרכב טלאים אחרי שמספר שחקניה עשו הכל בשביל לקבל צהוב לפני שבועיים שיבטיח להם להיות גמר הגביע על חשבון המשחק הזה לא ברור עד כמה המשחק הזה באמת מזיז בעיקר לשחקני ההרכב הראשון של מכבי חיפה

לפני 22 שנים אגב התייצבה הפועל תל אביב למשחק ליגה במחזור הלפני האחרון מול הפועל חיפה שהייתה במקום האחרון ערב המחזור האחרון (באותה עונה האחרונה ירדה לליגה השנייה והלפני האחרונה שיחקה במבחנים נגד המקום הרביעי בליגה השנייה הוליגה הוגדלה בסיום אותה עונה)

הראש של שחקני הפועל תל אביב היה עמוק בגמר הגביע נגד מכבי תל אביב שהיה עתיד להתקיים 4 ימים לאחר מכן ושחקני הפועל תל אביב גילו חוסר בגרות ספורטיבית והובסו 4-1 והפועל חיפה הצליחה לדלג מעל המקום האחרון בזכות הפסדה של הפועל כפר סבא לאלופה מכבי חיפה (שסיימה עונה עם 0 הפסדים)  והפועל חיפה שרדה גם את המבחנים

את העונש שלה קיבלה הפועל תל אביב 4 ימים לאחר מכן אחרי הפסד בגמר למכבי תל אביב

האם נראה תסריט דומה עם חוסר ספורטיביות מצד מכבי חיפה או אולי אולי נראה תסריט שונה?

אגב הניצחון האחרון של מכבי חיפה על מכבי תל אביב היה בדצמבר 2012 כלומר עברו 3.5 שנים מאז הניצחון האחרון של הירוקים על הצהובים סביר להניח שלירוקים זה לא מזיז ומה שמעניין אותם זה גמר הגביע ואת הניצחון הראשון שלהם על הצהובים מאז דצמבר 2012 הם יעדיפו לשמור לעונה הבאה

לצפיה ב-'מה היה במפגשים בין שתי הקבוצות העונה'
מה היה במפגשים בין שתי הקבוצות העונה
21/05/2016 | 09:03
7
מחזור 5 מכבי חיפה - מכבי תל אביב 2-0

מחזור 18 מכבי תל אביב - מכבי חיפה 1-2

מחזור 31 מכבי חיפה - מכבי תל אביב 0-0
לצפיה ב-'ההימור שלי'
ההימור שלי
21/05/2016 | 09:03
17
0-2 למכבי תל אביב
לצפיה ב-'מכבי ת״א היא לא הקבוצה היחידה שלא הפסידה בבית השנה'
מכבי ת״א היא לא הקבוצה היחידה שלא הפסידה בבית השנה
21/05/2016 | 15:37
1
23
גם הפועל ב״ש לא הפסידה בבית.
נכון, ההפסד למכבי ת״א בתחילת העונה נחשב כמשחק בית,
אך הוא נערך בטדי כיוון שטרנר לא היה מוכן באותו הזמן.
לצפיה ב-'נכון באר שבע לא הפסידה בטרנר העונה'
נכון באר שבע לא הפסידה בטרנר העונה
21/05/2016 | 16:02
17
אבל בסופו של דבר בטבלת ליגת ווינר באתר של ההתאחדות כאשר מגיעים לטבלת משחקי הבית רשום הפסד ביתי אחד העונה לבאר שבע
לצפיה ב-'מה שקרה היום עם מכבי חיפה בושה וחרפה'
מה שקרה היום עם מכבי חיפה בושה וחרפה
21/05/2016 | 23:04
1
24
אני מאד מתבייש במה שקרה
יש לי רק דבר אחד להגיד
ביזיון
לצפיה ב-'זה היה ברור שנפסיד'
זה היה ברור שנפסיד
21/05/2016 | 23:08
25
לא חשבתי 6-0 אבל היה ברור שנפסיד.
כשמגיעים עם תשעה שחקנים פחות בהרכב זה ברור.
בושה וביזיון. מקווה שרוני לוי ויעקב שחר יעשו חושבים טוב טוב לגבי השחקנים שהיו חלק מהביזיון
לצפיה ב-'הפועל רעננה - בית"ר ירושלים'
הפועל רעננה - בית"ר ירושלים
21/05/2016 | 09:09
3
11
המשחק הפחות המעניין של המחזור שיפגיש שתי קבוצות שאחת רוצה לסיים במקום השלישי וזאת בית"ר ירושלים (שהגיע למצב הזה בגלל הפחתת 2 נקודות שכן אחרת היא הייתה בטוחה במקום השלישי) והשנייה הפועל רעננה שרוצה לסיים עונה בטעם טוב בפה

במחזור ה 28 ניצחה רעננה בפעם האחרונה העונה זה היה נגד מכבי חיפה וזה נגמר ב 0-3 והם דורגו אז במקום הרביעי ונראה היה שהם יאבקו על כרטיס לאירופה אבל מאז הם לא ניצחו וצברו רק 2 נקודות

לצפיה ב-'מה היה במפגשים בין שתי הקבוצות העונה'
מה היה במפגשים בין שתי הקבוצות העונה
21/05/2016 | 09:20
6
מחזור 9 בית"ר ירושלים - הפועל רעננה 0-1

מחזור 22  הפועל רעננה - בית"ר ירושלים 2-0

מחזור 31 בית"ר ירושלים - הפועל רעננה 0-1

לצפיה ב-'ההימור שלי'
ההימור שלי
21/05/2016 | 09:21
1
16
0-2 לבית"ר ירושלים
לצפיה ב-''
23/05/2016 | 20:19
לצפיה ב-'ברכות לב"ש על האליפות'
ברכות לב"ש על האליפות
21/05/2016 | 21:55
5
לצפיה ב-'אין ספק באר שבע ראויה לאליפות'
אין ספק באר שבע ראויה לאליפות
21/05/2016 | 23:12
4
12
לצפיה ב-'מכבי תתנחם עם אליפות לנערים'
מכבי תתנחם עם אליפות לנערים
22/05/2016 | 01:21
3
29
ובכדוריד ואולי אולי גם בסל
לצפיה ב-'בכדורסל המצב הרבה יותר גרוע'
בכדורסל המצב הרבה יותר גרוע
23/05/2016 | 00:06
2
15
מכבי בקושי מנצחת את בני הרצליה,אולי יהיה מזל ומכבי תזכה
לצפיה ב-'גם י-ם לא מבריקה'
גם י-ם לא מבריקה
23/05/2016 | 00:54
1
17
אחרי הפסד הערב בשלמה
לצפיה ב-'נכון ב2 משחקי הפליאוף היא לא מבריקה'
נכון ב2 משחקי הפליאוף היא לא מבריקה
24/05/2016 | 00:04
12
אבל בליגה כן הבריקה ונראתה טובה ממכבי
לצפיה ב-'יייישששששש!!! רגעים של אושר צרוף!!!'
יייישששששש!!! רגעים של אושר צרוף!!!
22/05/2016 | 02:27
3
42
וואו
איזו עונה מדהימה

מגיע לנו
לחלוטין מגיע לנו

יש!
לצפיה ב-'ברכות יוסף'
ברכות יוסף
22/05/2016 | 11:21
1
7
לצפיה ב-''
22/05/2016 | 16:33
3
לצפיה ב-'זה יותר שמכבי בעטה בדלי'
זה יותר שמכבי בעטה בדלי
28/05/2016 | 23:23
7
אבל היה צריך לנצל זאת והייתם שם שאפו
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-23/05/16'
מבזקי ספורט ל-23/05/16
23/05/2016 | 00:55
12
1
לצפיה ב-'אוגו עלול לעבור ניתוח בברכו ולהיעדר כחודשיים'
אוגו עלול לעבור ניתוח בברכו ולהיעדר כחודשיים
23/05/2016 | 00:55
2
logocontent imageהחגיגות בבאר שבע נמשכו עד השעות הקטנות של הלילה, כיאה לזכייה באליפות לאחר 40 שנה. האוהדים היו שיכורים משמחה (ומאלכוהול) כאשר גם השחקנים לא נותרו שפויים ואלו אפילו לא החגיגות הרשמיות. אגב, החגיגות הרשמיות יתקיימו הערב (שני) ב-19:00 ברחבת עיריית באר ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'סוארס ייעדר 3-4 שבועות, צפוי להחמיץ את הקופה'
סוארס ייעדר 3-4 שבועות, צפוי להחמיץ את הקופה
23/05/2016 | 09:03
3
logocontent imageברצלונה חגגה אמש "דאבל הירואי". הקבוצה של לואיס אנריקה סבלה בגמר גביע המלך, שיחקה מהדקה ה-35 ב-10 שחקנים אחרי הרחקתו של חאבייר מסצ'ראנו, איבדה גם את לואיס סוארס שנפצע, נגררה להארכה ובסופו של דבר (לאחר שגם אבר באנגה ובהמשך דניאל ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'פאקו ימשיך כמאמן וולנסיה'
פאקו ימשיך כמאמן וולנסיה
23/05/2016 | 09:15
5
לצפיה ב-'הערב: 40,000 אוהדים בחגיגות האליפות בב"ש'
הערב: 40,000 אוהדים בחגיגות האליפות בב"ש
23/05/2016 | 10:41
4
logocontent imageהפועל באר שבע זכתה בשבת האחרונה באליפות ראשונה אחרי 40 שנה של ציפייה והערב (שני) יתקיימו החגיגות הרשמיות. החגיגות יתקיימו ברחבה הסמוכה לעירייה מצד אחד ולמשכן לאמנויות הבמה מהצד השני ואליהן צפויים להגיע כ-40,000 אוהדים.
האמנים אגם בוחבוט, משה פרץ, עומר ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'לוי: הופעה מביכה, מבטיח שלא ניראה ככה מחר'
לוי: הופעה מביכה, מבטיח שלא ניראה ככה מחר
23/05/2016 | 12:19
3
logocontent imageמכבי תל אביב ומכבי חיפה ערכו הבוקר מסיבת עיתונאים לקראת גמר גביע המדינה מחר (שלישי, 20:50) באצטדיון טדי. האלופה היוצאת, שהשפילה את היריבה מהכרמל 0:6 במחזור האחרון בליגת העל, תנסה לשמור על התואר השני בחשיבותו ולזכות פעם נוספת בגביע. מנגד, הירוקים ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'בוזגלו: נהנה, אבל לא אגיד בוודאות שאשאר'
בוזגלו: נהנה, אבל לא אגיד בוודאות שאשאר
23/05/2016 | 13:57
3
logocontent imageהאם למרות האליפות ההיסטורית מאור בוזגלו יעזוב את הפועל באר שבע? הקשר בן ה-28, שסיים שלוש שנים מוצלחות במועדון, אמנם מחזיק בחוזה לעונה הבאה, אבל ייתכן שיבדוק אופציות נוספות בארץ וגם מעבר לים.
בוזגלו התארח בתכנית הבוקר "שותפים לתשע" ברדיו דרום ואמר: ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'נתק בין אלי טביב לדראפיץ', המאמן ימשיך?'
נתק בין אלי טביב לדראפיץ', המאמן ימשיך?
23/05/2016 | 15:34
2
logocontent imageסימן שאלה גדול סביב עמדת מאמן בית"ר ירושלים לעונה הבאה. סלובודאן דראפיץ׳ שסיים את חוזהו בקבוצה ממתין לחזרתו של הבעלים אלי טביב לארץ כדי לשוחח איתו על עתידו בקבוצה. כרגע יש נתק בין טביב לדראפיץ׳ שלא דיברו ביניהם בשבועיים האחרונים.  
טביב אמנם הודיע לפני ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'גלבאן עוזב את בני יהודה, נעלב מהצעת הקבוצה'
גלבאן עוזב את בני יהודה, נעלב מהצעת הקבוצה
23/05/2016 | 17:13
2
logocontent imageלאחר שבע עונות במדי הזהובים, פדרו גלבאן נפרד מבני יהודה תל אביב. לאחר שהקבוצה הציעה לכוכב חוזה לעונה אחת בשכר של 140 אלף דולר נטו, הקשר נעלב מההצעה מכיוון שציפה לשדרוג בשכרו לאחר שנתן עונה נהדרת.
בבני יהודה אמרו: ״פדרו קיבל ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'אוהדי חיפה התפרעו, דראפיץ' הגיע לאימון'
אוהדי חיפה התפרעו, דראפיץ' הגיע לאימון
23/05/2016 | 18:51
4
logocontent imageמכבי חיפה קיימה היום (שני) באצטדיון העירוני בנתניה את האימון המסכם שלה לקראת משחק גמר גביע המדינה ב-20:50 בטדי מול מכבי תל אביב. נשיא המועדון יעקב שחר הגיע לאימון ושוחח בחדר המאמנים עם רוני לוי. שחר היה הראשון שלמעשה בחר מיד לאחר ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'דראפיץ': אני הולך עם הצוות שלי ולא עם טביב'
דראפיץ': אני הולך עם הצוות שלי ולא עם טביב
23/05/2016 | 20:29
2
logocontent imageסלובודאן דראפיץ', מאמן בית"ר ירושלים, עלה הערב (שני) לתכנית הספורט של ישראל בשיתוף ONE ודיבר על הביקור שלו באימון של מכבי חיפה לפני הגמר וכן על העתיד שלו ושל הצוות שלו במועדון מהבירה.
מה עשית באימון של חיפה?

"באתי לראות את האימון, אני בחופש, ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'צפו: 100 אלף איש חגגו אליפות עם הפועל ב"ש'
צפו: 100 אלף איש חגגו אליפות עם הפועל ב"ש
23/05/2016 | 22:07
3
logocontent imageהפועל באר שבע זכתה בשבת האחרונה באליפות מרגשת במיוחד אחרי 40 שנה של ציפייה והערב (שני) התקיימו בעיר החגיגות הרשמיות. על פי ההערכות הגיעו לרחבת החגיגות כ-100,000 אוהדים (כ-40 אחוזים מתושבי העיר). החגיגות הועברו בשידור ישיר בערוץ ONE וכן כאן באתר.
האמנים אגם בוחבוט, משה פרץ, ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'רשמי: לואיס ואן חאל פוטר ממנצ'סטר יונייטד'
רשמי: לואיס ואן חאל פוטר ממנצ'סטר יונייטד
23/05/2016 | 23:45
1
logocontent imageאחרי שמועות רבות והמון ספקולציות לגבי עתידו, לואיס ואן חאל סיים הערב (שני) באופן רשמי את דרכו כמאמן מנצ'סטר יונייטד, לאחר שהמועדון וההולנדי הוציאו הודעות רשמיות על פרידה ביניהם. כמו כן, המאמן צפוי לקבל פיצויים של כ-5 מיליון פאונד לאור פיטוריו.
בהודעה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'קצת על ישראליות באירופה בעונה הבאה'
קצת על ישראליות באירופה בעונה הבאה
22/05/2016 | 09:15
8
71
הפועל ב"ש תתחיל לשחק ב 12/13 ביולי בסיבוב המוקדם השני של ליגת האלופות ולא תהיה מדורגת אפילו בסיבוב הזה.

מי שיזכה בגביע המדינה (מכבי ת"א או חיפה) יתחילו לשחק ב 14 בילוי בסיבוב המוקדם השני של ליגת אירופה. מי שתפסיד בגמר תשחק ביחד עם בית"ר בסיבוב המוקדם ה-1 של ליגת אירופה כבר ב-30/6 .

מכבי ת"א במידה ותעבור הלאה, צפויה להיות מדורגת בכל אחד מסיבובי המוקדמות.
מכבי חיפה צפויה להיות מדורגת עד סיבוב המוקדם ה-3 (כולל) מתוך 4.
בית"ר תהיה מדורגת רק בסיבוב המוקדם ה-1.
לצפיה ב-'חבל'
חבל
22/05/2016 | 15:13
7
37
שהישראליות בכלל משתתפות כי גם ככה הן לא מסוגלות לכלום.
עדיף שיבטלו את המוקדמות ב-2 המפעלים, יצמצמו אותם משמעותית ושכל הקבוצות בהם יהיו קבועות מראש.
אפשר בכלל להקים מפעל לחזקות בלבד, מפעל לבינוניות בלבד ומפעל לחזקות בלבד.
הכי טוב ככה.

לצפיה ב-''
22/05/2016 | 16:24
28
גישה לוזרית
לצפיה ב-'סתם תהיה'
סתם תהיה
23/05/2016 | 14:02
5
28
מי יקבע אילו קבוצות הן החזקות שראויות להשתתף. ואיך קבוצה שלא נמצאת ברשימה תוכל להשתלב בה בעתיד?
לצפיה ב-'מה הבעיה ?'
מה הבעיה ?
23/05/2016 | 14:15
4
24
יש קבוצות שידוע מזמן שהן חזקות: ריאל, בארסה, יונייטד, סן ז'רמן, באיירן, צ'לסי, יובנטוס, מילאן...ליגת האלופות צריכה להיות מורכבת רק מקבוצות כאלה.
אפשר להקים ליגה לבינוניות כמו פורטו ואיינדהובן, וליגה לחלשות כמו מכבי ואסטנה.
לצפיה ב-'זאת הבעיה'
זאת הבעיה
23/05/2016 | 14:31
3
25
סן ז'רמן לא היתה חזקה עד לפני 4 שנים.
צ'לסי לא היתה חזקה עד לפני 10 שנים.
אתלטיקו לא היתה חזקה עד לפני 3 שנים.

איך קבוצות כאלה יוכלו להכנס לשם?
לצפיה ב-'זו באמת בעיה'
זו באמת בעיה
23/05/2016 | 15:18
2
26
שלא כולן היו חזקות לאורך כל השנים.
אני הייתי מציע לפתור אותה באמצעות לקיחת כל הכוכבים של קבוצות כמו צ'לסי ושכולם יתחלקו בין הגדולות ביותר.

מה שכן, לא מדויק להגיד שאתלטיקו לא הייתה גדולה פעם כי ב-1974 היא הגיעה לגמר האלופות וב-1997 היא הגיעה לרבע הגמר אחרי עונת דאבל.
גם סן ז'רמן הייתה גדולה גם פעם כי היא הגיעה לחצי הגמר ב-1995 ושיחקו בה לאורך השנים כוכבים כמו רונאלדיניו וראי.

לצפיה ב-'בקיצור, יש לך פה רעיון אדיר של איך להרוג את הכדורגל.'
בקיצור, יש לך פה רעיון אדיר של איך להרוג את הכדורגל.
23/05/2016 | 16:30
1
24
בהצלחה
לצפיה ב-'עם איך '
עם איך
23/05/2016 | 19:20
23
שהכדורגל נראה בשנים האחרונות, עדיף באמת שהוא ייהרג.
בונקר ? טיקי טקה ? מה זה השטויות האלה ?
אפילו שחקני נבחרת ברזיל כבר לא רוקדים על המגרש כמו פעם.
לצפיה ב-'קישור למשחק הפועל באר שבע - סכנין , איפה אפשר למצוא ? תודה'
קישור למשחק הפועל באר שבע - סכנין , איפה אפשר למצוא ? תודה
23/05/2016 | 18:38
8
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-22/05/16'
מבזקי ספורט ל-22/05/16
22/05/2016 | 02:06
11
1
לצפיה ב-'צפו: חגיגות האליפות ההיסטורית של הפועל ב"ש'
צפו: חגיגות האליפות ההיסטורית של הפועל ב"ש
22/05/2016 | 02:06
7
logocontent imageהפועל באר שבע עשתה זאת. האדומים זכו אמש (שבת) באליפות המדינה לאחר שגברו 1:3 בטוטו-טרנר על בני סכנין ובכך הבטיחו את התואר לאחר 40 שנים יבשות במדבר. לאחר מכן: הגיעו השחקנים, הבעלים אלונה ברקת, המאמן ברק בכר וכל הצוות וחגגו במסעדת ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'קרלוס גארסיה החליט לעזוב את מכבי תל אביב'
קרלוס גארסיה החליט לעזוב את מכבי תל אביב
22/05/2016 | 08:36
8
logocontent imageזה היה ה-0:6 העצוב ביותר שידעה מכבי תל אביב. הניצחון אמש (שבת) על מכבי חיפה, היריבה הגדולה ביותר של הצהובים אחרי הפועל תל אביב, הצליח להעלות חיוך קל על האוהדים והשחקנים, וגם זה במקרה הטוב. אחרי שלוש שנים, הקבוצה של מיץ' גולדהאר איבדה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'אלונה ברקת: ליגת האלופות זה החלום שלנו'
אלונה ברקת: ליגת האלופות זה החלום שלנו
22/05/2016 | 10:14
4
logocontent imageבאר שבע לא הצליחה להירדם אמש אחרי החגיגות הגדולות של האליפות הראשונה שהגיעה לבירת הנגב אחרי 40 שנה של ציפייה. הבעלים אלונה ברקת, הצוות המקצועי והשחקנים חגגו עד השעות הקטנות של הלילה בספורט בר "גיגסי" שבעיר בליווי אלפי אוהדים.
החגיגות הגדולות ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'בראש מענקי האליפות: ברדה עם 500 אלף ש"ח'
בראש מענקי האליפות: ברדה עם 500 אלף ש"ח
22/05/2016 | 11:52
5
logocontent imageהפועל באר שבע זכתה באליפות היסטורית לראשונה אחרי 40 שנה ואחרי החגיגות, הגיע זמן המענקים. משמעות האליפות היא "בור" כלכלי לא קטן עבור הקבוצה, ורווח גדול מבחינת השחקנים ואנשי המועדון שמחזיקים במענקי אליפות בחוזיהם.
הבעלים אלונה ברקת משקיעה כסף גדול בקבוצה, כך שלאחר שעמדה במטרה, נראה שתשלם ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'ברק בכר חגג: היינו יותר רעבים ממכבי תל אביב'
ברק בכר חגג: היינו יותר רעבים ממכבי תל אביב
22/05/2016 | 13:31
3
logocontent imageשחקני ואנשי הפועל באר שבע בילו אמש (שבת) עד השעות הקטנות של הלילה עם אלפי האוהדים בבר "גיגסי" וברחבי העיר. החגיגות הספונטניות של האליפות הראשונה אחרי 40 שנה היו מרגשות ומחר (שני, 19:00) בחרבת העירייה יתקיימו החגיגות הרשמיות עם הזמרים ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'זה משמים: היום המרגש של הפועל באר שבע'
זה משמים: היום המרגש של הפועל באר שבע
22/05/2016 | 15:09
3
logocontent imageאת ה-21 במאי 2016 לא ישכחו בבאר שבע. כבר אחר הצהריים, בנסיעה דרומה על כביש 40, שדות החיטה הפרוסים בצדי הכביש נצנצו מאור השמש השוקעת ויצרו מעין דרך מלכותית מזהב לכבוד האלופה החדשה.
כל אחד בבאר שבע יסכים שזה הרבה מעבר ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'זימון בכורה לנטע לביא, בניון וכיאל מחוץ לסגל'
זימון בכורה לנטע לביא, בניון וכיאל מחוץ לסגל
22/05/2016 | 16:47
2
logocontent imageעידן אלישע לוי כמאמן נבחרת ישראל ייפתח רשמית ב-31 במאי. הנבחרת תשחק בנובי סאד מול סרביה במשחק ההכנה הראשון תחת המאמן החדש וכנראה האחרון לקראת פתיחת קמפיין מוקדמות מונדיאל 2018 בחודש ספטמבר. לוי ועוזריו רפי כהן ועמיר תורג'מן פרסמו היום ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'אריק בנאדו התפטר מאימון הנבחרת הצעירה'
אריק בנאדו התפטר מאימון הנבחרת הצעירה
22/05/2016 | 18:24
2
logocontent imageאריק בנאדו התפטר מאימון הנבחרת הצעירה על מנת שיוכל לאמן את בני יהודה. המאמן החליט לסיים את תפקידו באופן מיידי אחרי שנה בתפקיד וזאת בשל סירובו של עופר עיני לאפשר לו לאמן את בני יהודה במקביל עד לסיום קמפיין הנבחרת ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'ברקת: אין מועדון שלא היה רוצה שחקן כמו בניון'
ברקת: אין מועדון שלא היה רוצה שחקן כמו בניון
22/05/2016 | 20:02
3
logocontent imageיממה לאחר הזכייה ההיסטורית של הפועל באר שבע באליפות המדינה לאחר 40 שנים, הבעלים אלונה ברקת והמאמן ברק בכר התראיינו לתכנית הספורט של ישראל ב-102FM בשיתוף ONE, ודיברו על ההישג האדיר, החגיגות לתוך הלילה והתכניות לעונה הבאה.
אלונה, מה שלומך?

"שלומנו נפלא, ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'ואן חאל נפרד מיונייטד. דיווח: זלאטן יגיע כעוזר'
ואן חאל נפרד מיונייטד. דיווח: זלאטן יגיע כעוזר
22/05/2016 | 21:39
2
logocontent imageרגע של נחת נרשם אמש (שבת) בקרב אנשי ואוהדי מנצ'סטר יונייטד, שאחרי עונה קשה חגגו זכייה בגביע האנגלי אחרי 1:2 באצטדיון וומבלי על קריסטל פאלאס בהארכה. אולם, מי שלא הספיק לחגוג במשך זמן רב היה המאמן ההולנדי של הקבוצה לואיס ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'סגירת מעגל: ברצלונה זכתה בגביע המלך'
סגירת מעגל: ברצלונה זכתה בגביע המלך
22/05/2016 | 23:17
4
logocontent imageלאחר הטרבל בעונה שעברה, ברצלונה ציפתה גם השנה לשמור על אותו רקורד. הבלאוגרנה כבר זכו באליפות הלה ליגה, אך ההדחה על ידי אתלטיקו מדריד ברבע גמר ליגת האלופות מנעה מהם את התענוג, אבל אמש (ראשון), בארסה סגרה מעגל באצטדיון ויסנטה קלדרון ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מוכר כרטיסים למשחק הפתיחה של היורו'
מוכר כרטיסים למשחק הפתיחה של היורו
22/05/2016 | 10:07
16
היי חברים
במידה ומישהו מעוניין בכרטיסים למשחק הפתיחה של היורו, נותרו לי מספר אחרונים.
מוזמנים ליצור קשר בפרטי.
לצפיה ב-'גמר גביע באירופה'
גמר גביע באירופה
21/05/2016 | 09:26
10
7
מספר מדינות באירופה ייערכו היום משחקי גמר גביע בארצן
לצפיה ב-'מנצ'סטר יונייטד - קריסטל פאלאלס'
מנצ'סטר יונייטד - קריסטל פאלאלס
21/05/2016 | 09:31
11
השדים האדומים זכו 11 פעמים בגביע האנגלי ואם יזכו גם היום הם ישתוו לארסנל שזכתה בגביע האנגלי 12 פעמים

הזכייה האחרונה של השדים האדומים בגביע האנגלי הייתה ב 2004 אחרי ניצחון על מילוול במשחק הגמר, 3 שנים מאוחר יותר הם הפסידו בגמר לצ'לסי ומאז ועד לעונה הזאת הם לא שיחקו במשחק הגמר של הגביע האנגלי

קריסטל פאלאלס שיחקה בגמר הגביע האנגלי ב 1990 והם התמודדו נגד מנצ'סטר יונייטד וסיימו ב 3-3 והפסידו במשחק חוזר 0-1 (אז במקרה של תיקו לא היו עושים פנדלים אלא משחק חוזר)
לצפיה ב-'מילאן - יובנטוס'
מילאן - יובנטוס
21/05/2016 | 09:40
4
הגברת הזקנה היא שיאנית הזכיות עם 12 זכיות שהאחרונה שבהם הייתה לפני שנה (ששברה רצף של 20 שנים ללא גביע איטלקי) אחרי ניצחון בגמר על לאציו

מילאן מנגד לא זכתה בגביע האיטלקי מאז 2003 אחרי ניצחון בגמר על רומא 3-6 במפגש כפול (אז היו עושים באותה תקופה את משחק הגמר במפגש כפול) ויש לה עד כה 5 זכיות בגביע האיטלקי בשנים: 1967,1972,1973,1977,2003

מילאן מסיימת את העונה במקום השביעי ורק ניצחון שלה יביא לה כרטיס לליגה האירופאית בעונה הבאה שכן בעונה שעברה בוטל התקנון שקבוצה שזוכה בדאבל הקבוצה המפסידה בגמר מקבלת מקום אוטוטמי באירופה גם אם היא לא סיימה במקום שמקנה לה כרטיס לאירופה מה שאומר שאם מילאן לא תזכה בגביע היא לא תהייה באירופה ולכן סאסואולו שסיימה שישית תחזיק אצבעות ליובה שתזכה בגביע האיטלקי היום

לצפיה ב-'בורוסה דורטמונד - באיירן מינכן'
בורוסה דורטמונד - באיירן מינכן
21/05/2016 | 09:49
5
באיירן היא שיאנית הזכיות בגביע הגרמני עם 17 זכיות כאשר לקבוצה שבמקום השני בטבלת הזכיות ורדר ברמן יש רק 6 זכיות מה שלמד שלא רק בליגה היא שולטת אלא גם בגביע הגרמני

לדורטמונד יש 3 זכיות בגביע הגרמני בשנים: 1965,1989,2012

בשנתיים האחרונות הפסידה דורטמונד במשחק הגמר לוולפסבורג בעונה שעברה
ולבאיירן מינכן לפני שנתיים והזכייה האחרונה שלה בגביע הגרמני הייתה לפני 4 שנים אחרי ניצחון על באיירן מינכן 2-5

הגמר הזה הוא השלישי בחמש השנים האחרונות שהן נפגשות במשחק הגמר

לצפיה ב-'פ.ס.ז - מארסיי'
פ.ס.ז - מארסיי
21/05/2016 | 12:51
2
מארסיי בפעם ה 11 או פ.ס.ז בפעם ה 10?

שתי הקבוצות שזכו הכי הרבה פעמים בגביע הצרפתי 

פ.ס.ז זכתה שנה שעברה בגביע הצרפתי והשלימה טרבל אחרי שזכתה אשתקד גם בגביע הליגה הצרפתי וגם השנה היא זכתה בגביע הליגה הצרפתי והיא תנסה לרשום טרבל שני ברציפות הישג חסר תקדים

מארסיי לא זכתה בגביע הצרפתי מאז 1989 אז היא ניצחה בגמר את מונאקו 3-4

זאת הופעה ראשונה למארסיי בגמר מאז 2007 אז היא הפסידה בגמר לסושו שמשחקת כיום בליגה השנייה

התואר האחרון שמארסיי זכתה בו הוא גביע הליגה הצרפתית לפני 4 שנים
לצפיה ב-'ריינג'רס-היבס'
ריינג'רס-היבס
21/05/2016 | 14:11
5
12
הגמר הכי מעניין מכולם(בוודאי שבהשוואה לאנגליה צרפת ואיטליה שהזוכות ידועות מראש) מכיוון שמדובר בקב' ששיחקו העונה בליגת המשנה וזו פעם ראשונה בהיסטוריה שדבר כזה קורה בממלכה

ריינג'רס שבה למקומה הטבעי בדרג הבכיר כשבדרך ליקטה את גביע האתגר לראשונה(ונקוה שלאחרונה בתולדותיה)בעוד שירוקי הבירה הגיעו לגמר גביע הליגה שם נכנעה לרוס קאונטי בדקה ה-90 ונותרה נטולת מאז פאקין 1902 בנוסף נכנעה לפולקרק בחצי גמר פלייאוף העליה 4-5 בצורה בדרמטית ביותר שאפשר(שער הפסד בשניה האחרונה בגומלין במשחק נפלא בו היתה דומיננטית) פולקרק עצמה תעריב מחר לקילמרנוק עם יתרון שער מהמפגש הראשון בביתה ואם תשמור עליה תעפיל לפרמיירשיפ ע"ח קילי שמשחקת בטופ פלייט כבר 23 עונות ברצף
לצפיה ב-'טוב לשמוע שריינג'רס חזרו למקומם הטבעי'
טוב לשמוע שריינג'רס חזרו למקומם הטבעי
21/05/2016 | 19:36
2
19
הדרבי נגד סלטיק היה חסר מאד וכיף שהוא יחזור שנה הבאה
שתי שאלות אני רוצה לשאול אותך בבקשה אתה הכי מתאים לפי דעתי

1.ריינג'רס הורדה עד לליגה הרביעית
האם מתחת לליגה הזאת יש ליגות חובניות כמו באנגליה

2.איזה קבוצות מהליגה הראשונה בסקוטלנד עברו ריינג'רס והיבס בדרך לגמר?
לצפיה ב-'1.היילנד ולאואולנד ליגס'
1.היילנד ולאואולנד ליגס
21/05/2016 | 19:51
12
ולראשונה בהיסטוריה עלתה קבוצה לפוטבוליג(ליג 2) דרך פלייאוף הפירמידה
אדינברו סיטי שעברה את המקום האחרון בליג 2 איסטרלינגשייר 1-2 בסיכום במפגש הכפול
לצפיה ב-'ג'ודי מארי(האמא של)חוגגת ביציע'
ג'ודי מארי(האמא של)חוגגת ביציע
21/05/2016 | 19:51
1
18
מה שאומר שבצורת של 114 שנה באה לקיצה עם 2-3 סופר דרמטי על מעצמת העל הכחולה שהוליכה 11 דק' לסיום אבל שני שערי נגיחות(שער הנצחון בזמן פציעות)קבעה היסטוריה בעונה הכי מוזרה בתולדות המועדון הירוק מהבירה שאמנם כשל במשימתו העיקרית(שיבה לפרמיירשיפ אחרי שנתיים)אבל הגיע עד הסוף בכל המסגרות כשרק לפני 8 ימים ספג הפסד אכזר מאין כמוהו בדמות 2-3 בפולקרק מגול בשניה האחרונה אחרי שהוליכה 1-2 11 דק' לסיום והיתה גם הקב' הדומיננטית במשחק.ההיפך הגמור מהערב(לא בעניין הדומיננטיות)וכמובן ההפסד בדקה ה-90 לרוס קאונטי בגמר גביע הליגה לה היה זה תואר בכיר ראשון
לצפיה ב-'ובעקבות הזכיה'
ובעקבות הזכיה
21/05/2016 | 20:18
15
היבס תשחק באירופה כמחזיקת גביע
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-21/05/16'
מבזקי ספורט ל-21/05/16
21/05/2016 | 08:09
10
לצפיה ב-'רשמי: ברצלונה האריכה את החוזה עם נייקי'
רשמי: ברצלונה האריכה את החוזה עם נייקי
21/05/2016 | 08:09
2
logocontent imageחרף העובדה שהיא עדיין לא סיימה את העונה ומצפה לה משחק גמר גביע המלך ביום ראשון הקרוב מול סביליה, שניצחון בו ייקבע דאבל מופלא עבורה, ברצלונה ממשיכה לחשוב על העתיד וכעת השלימה באופן רשמי את חוזה האימוץ עם נייקי.
הפרטים הרשמיים עדיין ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'לוחמה פסיכולוגית ותפילות: השבוע של מכבי'
לוחמה פסיכולוגית ותפילות: השבוע של מכבי
21/05/2016 | 09:47
2
logocontent imageאליפות רביעית ברציפות או אובדן התואר? במכבי תל אביב נעו בשבוע האחרון בלחץ סביב המחשבה. ולחשוב שעד ליום שבת האחרון הם היו משוכנעים שסיפור המאבק על הכתר כבר הוכרגע לטובת באר שבע. אז אליפות רביעית או אובדן התואר? את התשובה לכך נקבל בשבת בסביבות השעה 22:50, ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'צפו בטירוף: אוהדי ב"ש מחכים לחגוג אליפות'
צפו בטירוף: אוהדי ב"ש מחכים לחגוג אליפות
21/05/2016 | 11:24
1
logocontent imageאוהדי הפועל באר שבע בטירוף ובמתח אדיר לקראת המשחק הערב (שבת, 21:00) באצטדיון טוטו-טרנר מול בני סכנין, שיכול להיות חותמת לעונה גדולה ובסיומה הם עשויים לזכות באליפות ראשונה מזה 40 שנה. חלק מהם בטוחים שזה ייגמר בצורה משכנעת וחלק ב-0:1 קטן משער ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'ג'ון אוגו הוא הזר המצטיין של העונה בליגת העל'
ג'ון אוגו הוא הזר המצטיין של העונה בליגת העל
21/05/2016 | 13:02
1
logocontent imageג'ון אוגו, קשר הפועל באר שבע, הוא הזר המצטיין של העונה בליגת העל. הניגרי הנהדר נבחר על ידי המאמנים, הקטפנים והגולשים במסגרת פרויקט נבחרי העונה של ONE יחד עם מנהלת הליגות בכדורגל.
כזכור, במסגרת הבחירה של זר העונה, היה לקפטנים משקל של 20 אחוז מן הקולות, למאמני ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'גל: הלחץ גרם לשחקני ב"ש להיראות לא מיומנים'
גל: הלחץ גרם לשחקני ב"ש להיראות לא מיומנים
21/05/2016 | 14:40
1
logocontent image"רק הלחץ השפיע על היכולת של הפועל באר שבע מול מכבי חיפה" אמר ל-ONE הקואצ'ר אלון גל, (בעל חברת הקואצ'ינג "תות" ולשעבר מנחה תכנית הריאליטי המצליחה "משפחה חורגת"). "השחקנים של ב"ש נראו כאילו הם בתחילת העונה, לא מיומנים במשחק הקבוצתי". ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'הקפטנים בחרו: אליניב ברדה שחקן העונה'
הקפטנים בחרו: אליניב ברדה שחקן העונה
21/05/2016 | 16:18
1
logocontent imageהקפטנים של קבוצות ליגת העל בחרו באליניב ברדה כשחקן העונה של ליגת העל במסגרת פרויקט נבחרי העונה של ONE עם מנהלת הליגות בכדורגל. ברדה גבר על ערן זהבי, ג'ון אוגו, גל אלברמן ומאור מליקסון. האחרון לא קיבל קולות מהקפטנים.
כזכור, במסגרת הבחירה של שחקן העונה, ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מחנה באשדוד וטירוף כרטיסים: השבוע של ב"ש'
מחנה באשדוד וטירוף כרטיסים: השבוע של ב"ש
21/05/2016 | 17:56
2
logocontent imageשני מחזורים לסיום ובאר שבע הייתה ערוכה ומוכנה לחגיגות. האוהדים ארגנו צעדת תמיכה בדרך למשחק מול מכבי חיפה בסמי עופר, הבמות מיום העצמאות לא פורקו והכול היה מוכן. הפסד ראשון אחרי 29 משחקי ליגה, בתוספת לניצחון של מכבי תל אביב ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'במת אליפות מחוץ לבלומפילד, טירוף בב"ש'
במת אליפות מחוץ לבלומפילד, טירוף בב"ש
21/05/2016 | 19:34
2
logocontent imageהעונה המרתקת של ליגת העל תחתם היום בערב (שבת) עם אלופה. האם זו תהיה הפועל באר שבע, שתיקח את התואר לראשונה אחרי 40 שנה? או מכבי תל אביב שתשלים אליפות רביעית? עד שריקת הפתיחה בשעה 21:00, ONE ילווה את כל ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מחצית שנייה: הפועל ב"ש - בני סכנין 1:3'
מחצית שנייה: הפועל ב"ש - בני סכנין 1:3
21/05/2016 | 21:12
2
logocontent imageעונה שלמה עומדת על כף המאזניים כאשר הפועל באר שבע מארחת בשעה זו את בני סכנין באצטדיון טוטו-טרנר במחזור הנעילה של הפלייאוף העליון בליגת העל. האצטדיון מלא, האוהדים בטירוף והקבוצה של ברק בכר יכולה לזכות באליפות היסטורית אחרי 40 שנה.
הדרומיים ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מחצית שנייה: מכבי ת"א - מכבי חיפה 0:6'
מחצית שנייה: מכבי ת"א - מכבי חיפה 0:6
21/05/2016 | 22:50
2
logocontent imageמכבי תל אביב מארחת בשעה זו באצטדיון בלומפילד את מכבי חיפה במסגרת המחזור ה-36 והאחרון בליגת העל, במסגרת הפלייאוף העליון. הצהובים מחכים לעזרה דווקא מבני סכנין שפוגשת את הפועל באר שבע, כאשר המצב הוא פשוט - ניצחון צהוב, שככל הנראה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-18/05/16'
מבזקי ספורט ל-18/05/16
18/05/2016 | 08:14
15
לצפיה ב-'העוזב, הממשיך והמתנדנד: הערב של מכבי'
העוזב, הממשיך והמתנדנד: הערב של מכבי
18/05/2016 | 08:14
2
logocontent imageמכבי תל אביב ערכה אמש (שלישי) את ערב הגאלה המסורתי שלה בו התכנסו כל אנשי המועדון, השחקנים, הצוות המקצועי והניהולי בצוותא עם אוהדים אשר רכשו כרטיסים לאירוע. כל ההכנסות נתרמו לטובת הקהילה וארגון UNICEF ישראל אשר נמצא בהסכם שיתוף פעולה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'ניימאר ובוסקטס קרובים לחוזה חדש בברצלונה'
ניימאר ובוסקטס קרובים לחוזה חדש בברצלונה
18/05/2016 | 09:52
1
logocontent imageחגיגות האליפות של ברצלונה כמעט הסתיימו בחילופי מהלומות בין שחקני הקבוצה לשחקני אספניול. על פי דיווחים בספרד, מספר שחקני ברצלונה וביניהם: ג'רארד פיקה, ז'רמי מתייה, מארק ברטרה וניימאר יצאו לבלות לאחר מצעד האליפות. הם פגשו בשחקני אספניול ויקטור סאנצ'ס, בורגי ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'בשתי העונות הקרובות: שישה זרים בליגת העל'
בשתי העונות הקרובות: שישה זרים בליגת העל
18/05/2016 | 11:29
2
logocontent imageמנהלת הליגה אישרה: בשתי העונות הבאות יוכלו קבוצות ליגת העל לרשום שישה זרים בסגל, כאשר רק חמישה יהיו רשאים להיות על המגרש בכל רגע נתון.
מדובר במהלך שהובל על ידי מכבי תל אביב והפועל באר שבע ואליו הצטרפו הפועל תל אביב, ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מכבי תמשיך עם צוות זר, ביין: לא נשנה מדיניות'
מכבי תמשיך עם צוות זר, ביין: לא נשנה מדיניות
18/05/2016 | 13:07
2
logocontent imageלצד ההתעסקות בעתידם של פיטר בוס, ג'ורדי קרויף ומרטין ביין במכבי תל אביב, כפי שפורסם ב-ONE הבוקר (רביעי), ערב הגאלה של הצהובים אשר נערך אמש (שלישי) זימן בחובו גם ראיון ראשון אחרי זמן רב עם מנכ"ל הצהובים. 
מרטין, זה היה האירוע ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מעצרו של אליהו ארז הוארך בחמישה ימים'
מעצרו של אליהו ארז הוארך בחמישה ימים
18/05/2016 | 14:45
3
logocontent imageמשטרת ישראל עצרה אתמול (שלישי) את אליהו אברהם ארז, האיש שניסה לרכוש לאחרונה את מכבי נתניה. הוא חשוד במגוון עבירות הונאה. אליהו הובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה שם המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בתשעה ימים. השופטת כרמית ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'אתם מכריעים: בעד או נגד הגדלת מספר הזרים'
אתם מכריעים: בעד או נגד הגדלת מספר הזרים
18/05/2016 | 16:23
1
3
logocontent imageעידן חדש בכדורגל הישראלי. מנהלת הליגה אישרה את מהלך הגדלת הזרים לשישה וזאת לתקופת ניסיון של שנתיים. לראשונה מאז הקמת הליגת העל ב-1999, תוכלנה קבוצות ליגת העל לרשום זר נוסף, אך בכל רגע נתון יוכלו לשחק חמישה בלבד.
המהלך עורר סערה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'בעד'
בעד
20/05/2016 | 13:58
8
רק ללא מגבלת זרים ניתן יהיה בעתיד להתחרות ברצינות באירופה

ראה אפועל ניקוסיה שלא שיתפה אפילו קפריסאי/יווני אחד בהרכב הקבוצה שהגיעה לרבע גמר CL לעיני קהל משולהב

מה גם שזה יפחית בדרישות בלתי הגיוניות של ישראלים בינוניים
לצפיה ב-'אוהדי ב"ש מצפינים עד סכנין בשביל כרטיס'
אוהדי ב"ש מצפינים עד סכנין בשביל כרטיס
18/05/2016 | 18:00
1
4
logocontent imageדבר כזה עוד לא ראינו וסביר להניח שלא נראה. עשרות אוהדי הפועל באר שבע, שלא הצליחו להשיג כרטיס דרך משרדי הכרטיסים של המועדון, הצפינו הבוקר (רביעי) עד סכנין כדי לרכוש בצפון כרטיס למשחק בין הקבוצות בשבת (21.00) באצטדיון טוטו-טרנר.
800 כרטיסים ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מגיע להם לחגוג אחרי 40 שנה'
מגיע להם לחגוג אחרי 40 שנה
21/05/2016 | 00:08
8
רק מקווה שזה לא יקרה בטעות שיפוט או בזמן פציעות

סכנין שימשה שטיח אדום לגמלים במפגש האחרון וזה מה שצפוי לקרות גם הפעם
לצפיה ב-'עיני: אני היחיד שלא 'נגוע' בכדורגל הישראלי'
עיני: אני היחיד שלא 'נגוע' בכדורגל הישראלי
18/05/2016 | 19:38
2
logocontent imageיושב ראש ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, הוא אדם שלא מרבה לדבר יותר מדי בתקשורת ומעדיף לעשות מעשים. בניגוד להרגלו, הערב (רביעי) עיני עלה לראיון מיוחד עבור תכנית הספורט של ישראל ב-102FM בשיתוף ONE, ודיבר על הכול, רגע לפני שעונת 2015/16 נגמרת ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'פירמינו, סטארידג' וקוטיניו בהרכב ליברפול בגמר'
פירמינו, סטארידג' וקוטיניו בהרכב ליברפול בגמר
18/05/2016 | 21:16
1
logocontent imageגמר הליגה האירופית בין ליברפול לסביליה מתקרב בצעדי ענק, כאשר השתיים ייפגשו הערב (רביעי) ב-21:45 לקרב על התואר השני בחשיבותו באירופה. מחזיקת הגביע בשנתיים האחרונות, סביליה, מחפשת לעשות היסטוריה עם זכייה שלישית ברציפות, בזמן שהמייטי רדס מקווים להניף תואר אירופי ראשון מאז ליגת האלופות ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מחצית שנייה: ליברפול - סביליה 1:1'
מחצית שנייה: ליברפול - סביליה 1:1
18/05/2016 | 22:54
3
3
logocontent imageליברפול וסביליה נפגשות בשעה זו בבאזל בגמר הליגה האירופאית לעונת 2015/2016. האנדלוסים רוצים להיות הראשונים שזוכים בגביע בפעם השלישית ברציפות, האנגלים רוצים להשיג תואר אירופאי ראשון מאז עונת 2005. שתי הקבוצות לא עברו עונה טובה בליגה והמשחק הוא ההזדמנות האחרונה שלהם ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מדהים מה שסביליה עושה בליגה האירופית! '
מדהים מה שסביליה עושה בליגה האירופית!
18/05/2016 | 23:43
2
29
זכיה שלישית ברציפות, פשוט לא נתפס.
בראבו ענק לקבוצה הזו.
לצפיה ב-'מה שלא ימנע מבלופרי צ'רלטון'
מה שלא ימנע מבלופרי צ'רלטון
19/05/2016 | 01:47
26
להמשיך למכור לנו את ה"ליגה הטובה בעולם"
לצפיה ב-''
19/05/2016 | 03:08
1
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-20/05/16'
מבזקי ספורט ל-20/05/16
20/05/2016 | 09:18
11
לצפיה ב-'"אין לאייאקס עוד מועמד, בוס יחתום תוך שבוע"'
"אין לאייאקס עוד מועמד, בוס יחתום תוך שבוע"
20/05/2016 | 09:18
2
logocontent image"לפיטר בוס נשארו עוד שני גמרים לפני שהוא עובר לאייאקס. הדרך שלו לכיוון המעבר הנוצץ כבר סלולה, עכשיו רק מחכים שהמשחקים בישראל ישוחקו כדי להפוך את זה לרשמי", כך טוענת היום (שישי) התקשורת ההולנדית.
במדינה עוסקים בהרחבה בימים האחרונים בעתידו של ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'בוס מתלבט לגבי המערך, ג'ורדי מתפלל לנס'
בוס מתלבט לגבי המערך, ג'ורדי מתפלל לנס
20/05/2016 | 10:56
1
logocontent imageמכבי תל אביב מחכה בדריכות למשחק מול מכבי חיפה מחר (שבת, 21:00), בו תיפרד מאצטדיון בלומפילד לשלוש שנים לפחות ותקווה שבסיום 90 הדקות, תנצח ותשמע על סנסציה בבאר שבע שתשאיר אצלה את תואר האליפות.
הצהובים יודעים שלפני כל התעסקות כזאת או ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'צפו: הנעליים החדשות של מסי, בייל ופוגבה'
צפו: הנעליים החדשות של מסי, בייל ופוגבה
20/05/2016 | 12:34
9
logocontent imageלקראת יורו 2016, ענקית הספורט adidas משיקה סדרת נעליים פורצות דרך ונותנת לשחקניה יתרון על יריביהם. הנעליים מסדרת Mercury Pack, ינעלו לראשונה על רגליהם של לאו מסי, פול פוגבה וגארת׳ בייל במשחקי גמר ליגת האלופות, משחקי יורו 2016 וקופה אמריקה. 
דגמי ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מאמני הליגה בחרו: נטע לביא תגלית העונה'
מאמני הליגה בחרו: נטע לביא תגלית העונה
20/05/2016 | 14:12
4
logocontent imageבניגוד לקפטנים שהלכו על דוד קלטינס, מאמני ליגת העל בחרו בנטע לביא, קשר מכבי חיפה, כתגלית העונה בליגת העל במסגרת פרויקט נבחרי העונה של ONE יחד עם מנהלת הליגות בכדורגל.
כזכור, במסגרת הבחירה של תגלית העונה, יש לקפטנים משקל של 20 ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'אוהדי מכבי הופיעו בהפתעה בביתו של אבוקסיס'
אוהדי מכבי הופיעו בהפתעה בביתו של אבוקסיס
20/05/2016 | 15:49
1
7
logocontent imageאתמול (חמישי) בשעות הערב נקשו בדלת ביתו של יוסי אבוקסיס מספר אוהדי מכבי תל אביב, וביקשו לשוחח עימו בפתח ביתו שבפתח תקווה. כשיוסי אבוקסיס שאל על מה השיחה אוהדי מכבי ת"א הודיעו להם שהם באו לביתו כדי לבקש ממנו לנצח את הפועל באר ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'תפסיקו להתבזות כבר'
תפסיקו להתבזות כבר
20/05/2016 | 22:47
9
אחים צהובים
לצפיה ב-'ההיסטוריה בדרך: ברדה ובוזגלו יחזרו להרכב'
ההיסטוריה בדרך: ברדה ובוזגלו יחזרו להרכב
20/05/2016 | 17:28
1
logocontent imageרגע האמת של הפועל באר שבע הגיע. מחר (שבת, 21:00) תעלה הקבוצה מבירת הנגב למשחק של להיות או לחדול מול בני סכנין באצטדיון טוטו טרנר, שבסיומו היא עשויה לחגוג תואר אליפות ראשון אחרי 40 שנה. באר שבע במקום הראשון בטבלה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'קבלת שבת: לקראת מחזור הנעילה בליגת העל'
קבלת שבת: לקראת מחזור הנעילה בליגת העל
20/05/2016 | 19:06
1
logocontent imageהרגע לו כולם חיכו הגיע. הפלייאוף העליון של ליגת העל יינעל מחר (שבת) עם מחזור נעילה מותח מתמיד, כאשר בסופו נדע מי תוכתר כאלופה. שלושה משחקים ייערכו במקביל בשעה אחידה (21:00) וכמדי שבוע, ONE עושה לכם סדר ומכין אתכם לקראת משחקי יום שבת הצפויים.
הפועל ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'נס, טרגדיה, חלום, אגדה: גיבורי 2010 משחזרים'
נס, טרגדיה, חלום, אגדה: גיבורי 2010 משחזרים
20/05/2016 | 20:44
3
logocontent image"זכרונות מ-2010", כך אולי יקרא הספר שייכתב יום אחד על אותה עונה מטורפת. האנשים שזוכרים לטובה את רגעי הקסם, הם בעיקר אוהדי הפועל תל אביב, שעד היום נהנים לשמוע את מאיר איינשטיין צועק "הרוש הודף" בדרך לרגל של ערן זהבי, ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'המאמנים בחרו: ג'ון אוגו השחקן הזר של העונה'
המאמנים בחרו: ג'ון אוגו השחקן הזר של העונה
20/05/2016 | 22:22
2
logocontent imageג'ון אוגו נבחר לשחקן הזר של העונה גם על ידי מאמני ליגת העל, במסגרת פרויקט נבחרי העונה בליגת העל של אתר ONE יחד עם מנהלת ליגות הכדורגל. כזכור, באוגו בחרו גם הקפטנים של הקבוצות.
כזכור, במסגרת הבחירה של זר העונה, יש לקפטנים משקל ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'החטא ועונשו: הכול לקראת מחזור ההכרעה'
החטא ועונשו: הכול לקראת מחזור ההכרעה
21/05/2016 | 00:00
2
logocontent image1. בני סכנין. תסריט הבלהות של בני סכנין התממש. לפני חודש, כשאנשי סכנין תפסו בצורה גסה צד במאבק האליפות, הם שחררו את השד מהבקבוק. האיבה והכעס כלפי מכבי תל אביב על אירועי חצי גמר הגביע ומאוחר יותר גם בשל אירועי ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-19/05/16'
מבזקי ספורט ל-19/05/16
19/05/2016 | 10:18
9
1
לצפיה ב-'יצחקי בונה על קדוש: לא סתם זוכרים אותו'
יצחקי בונה על קדוש: לא סתם זוכרים אותו
19/05/2016 | 10:18
2
logocontent imageמאמן מכבי תל אביב פיטר בוס ושחקן הקבוצה ברק יצחקי ערכו היום (חמישי) מסיבת עיתונאים לפני המשחק מול מכבי חיפה ביום שבת ב-21:00, לאחריו קבוצתם תוכל להדהים את כולם ולרשום אליפות רביעית ברציפות. מסע"ת הצהובים הועברה בשידור חי באתר ובערוץ ONE.
כזכור, האלופה בשלוש ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'בכר: סכנין תילחם, הם לא 'ייתנו' לנו את המשחק'
בכר: סכנין תילחם, הם לא 'ייתנו' לנו את המשחק
19/05/2016 | 12:01
1
logocontent imageמאמן הפועל באר שבע ברק בכר וקפטן הקבוצה אליניב ברדה ערכו מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מול בני סכנין באצטדיון טרנר ביום שבת ב-21:00, לאחריו קבוצתם תוכל לחגוג זכייה ראשונה באליפות אחרי 40 שנה. מסע"ת האדומים הועברה בשידור חי באתר ובערוץ ONE.
ברק בכר אמר: ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'רן קדוש: הייתי בסרט הזה, לא מתרגש מב"ש'
רן קדוש: הייתי בסרט הזה, לא מתרגש מב"ש
19/05/2016 | 13:39
2
logocontent imageההחלטה של מאמן בני סכנין, יוסי אבוקסיס, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, להחזיר לשער את רן קדוש לקראת משחק הנעילה מול הפועל ב"ש, יצרה לא מעט הדים בקרב אנשי ושחקני הקבוצה.
אין זה סוד שחזרתו לשער מסמלת את הרצון של אבוקסיס להתכונן ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'אבוקסיס מתכנן: הרכב הגנתי מול הפועל ב"ש'
אבוקסיס מתכנן: הרכב הגנתי מול הפועל ב"ש
19/05/2016 | 15:18
5
logocontent imageמאמן בני סכנין החליט להעלות הרכב סופר הגנתי במשחק מול הפועל ב"ש. אבוקסיס תירגל היום הרכב של שלושה בלמים, אברהם פאס, איציק כהן ועלאא אבו סלאח - ועוד שני קשרים מאחור: סגס תמבי וחאלד חלאילה.
בחלק הקדמי תורגלו פיראס מוגרבי, וויאם עמאשה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'הקפטנים בחרו: קלטינס תגלית העונה בליגה'
הקפטנים בחרו: קלטינס תגלית העונה בליגה
19/05/2016 | 16:58
3
logocontent imageהקפטנים של קבוצות ליגת העל בחרו ברוב מוחלט בקשר בית"ר ירושלים, דוד קלטינס, כתגלית העונה של ליגת ווינר, זאת במסגרת פרויקט נבחרי העונה של אתר ONE ומנהלת הליגות בכדורגל.
כזכור, במסגרת הבחירה של תגלית העונה, יש לקפטנים משקל של 20 אחוז מן הקולות, למאמני הקבוצות יש משקל של 20 ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'הקפטנים בחרו: ג'ון אוגו השחקן הזר של העונה'
הקפטנים בחרו: ג'ון אוגו השחקן הזר של העונה
19/05/2016 | 18:36
2
logocontent imageהקפטנים של ליגת העל בחרו בג'ון אוגו לזר של העונה. שחקנה הניגרי של הפועל באר שבע זכה לתשעה קולות מתוך 14 של הקפטנים בליגת העל, זאת במסגרת פרויקט נבחרי העונה של ONE יחד עם מנהלת הליגות בכדורגל.
כזכור, במסגרת הבחירה של זר העונה, יש ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מומחי הווינר קובעים: באר שבע תזכה באליפות'
מומחי הווינר קובעים: באר שבע תזכה באליפות
19/05/2016 | 20:14
4
logocontent imageרגע לפני מחזור הסיום של ליגת העל, מומחי ה-Winner פרסמו היום (חמישי) את יחסי הזכייה וההימורים השונים לקראת משחקי המחזור האחרון, בו ישוחקו שני המשחקים המרכזיים שיקבעו את זהות אלופת המדינה לשנת 16\2015.
על פי מומחי ה-Winner, הפועל באר-שבע תוכתר בשבת הקרובה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'שחר: זר לא צריך לתפוס מקום של שחקן צעיר'
שחר: זר לא צריך לתפוס מקום של שחקן צעיר
19/05/2016 | 21:52
1
logocontent imageמכבי חיפה ערכה הערב (חמישי) בכפר גלים טקס סיום למחלקת הנוער של המועדון בנוכחות הבעלים יעקב שחר, המנכ"ל החדש אסף בן דב וגם המנכ"ל היוצא איתמר צ'יז'יק, המאמן רוני לוי ומנהלי מחלקת הנוער שמוליק חנין ויניב כהן.
יעקב שחר עלה לבמה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'הקפטנים בחרו: ברק בכר הוא מאמן העונה'
הקפטנים בחרו: ברק בכר הוא מאמן העונה
19/05/2016 | 23:30
1
logocontent imageהקפטנים של ליגת העל בחרו ברוב מוחלט: ברק בכר הוא מאמן העונה בליגת העל, במסגרת פרויקט נבחרי העונה של אתר ONE יחד עם מנהלת הליגות בכדורגל. בכר השלים דאבל לאחר שנבחר גם על ידי הקפטנים של הקבוצות.
כזכור, במסגרת הבחירה של מאמן העונה, ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-17/05/16'
מבזקי ספורט ל-17/05/16
17/05/2016 | 07:47
11
לצפיה ב-'ברצלונה הציעה 4 מיליון יורו עבור מאורסיו למוס'
ברצלונה הציעה 4 מיליון יורו עבור מאורסיו למוס
17/05/2016 | 07:47
2
logocontent imageבתקשורת הספרדית מדווחים כי ברצלונה פנתה ללאס פלמאס בבקשה להחתים בשורותיה את הבלם מאוריסיו למוס.
למוס האורגוואי בן ה-20 הצטרף בינואר האחרון לקבוצה מהאיים הקנריים בהשאלה מרובין קזאן והפך לעוגן במרכז ההגנה של הצהובים, שמימשו את האופציה לרכישתו והחתימו אותו עד 2021 לאחר שהרשים ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'דיווח: אייאקס תציע לפיטר בוס חוזה ארוך טווח'
דיווח: אייאקס תציע לפיטר בוס חוזה ארוך טווח
17/05/2016 | 09:25
1
2
logocontent imageעל פי דיווחים בתקשורת ההולנדית, אייאקס בחרה במאמן מכבי תל אביב, פיטר בוס, כמחליפו של פרנק דה בור, וכעת תרכז את מאמציה בצירופו.
בחוזהו של בוס יש סעיף יציאה במידה שהצעה אטרקטיבית תגיע מעבר לים, אך אייאקס תצטרך להשכיב סכומים נכבדים על ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'טוב, זה לא חדש להחליף מאמן כל חצי שנה-שנה'
טוב, זה לא חדש להחליף מאמן כל חצי שנה-שנה
17/05/2016 | 09:56
2
לצפיה ב-'נחטפו כל הכרטיסים לגמר הגביע בין מכבי לחיפה'
נחטפו כל הכרטיסים לגמר הגביע בין מכבי לחיפה
17/05/2016 | 11:03
2
logocontent imageשבוע לפני גמר גביע המדינה המסקרן בין מכבי תל אביב למכבי חיפה באצטדיון טדי בירושלים, וכל הכרטיסים נחטפו.
בהתאחדות לכדורגל מוצפים בבקשות רבות לרכישת כרטיסים, אך כל הפונים זוכים לאותה תשובה: "מצטערים, אזלו כרטיסים". בהתאחדות ציינו כי גם אם המשחק היה נערך באצטדיון של 60 אלף מקומות, ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'דאגה: פטריה תקפה את הדשא בטדי לפני הגמר'
דאגה: פטריה תקפה את הדשא בטדי לפני הגמר
17/05/2016 | 12:41
1
logocontent imageבעוד שבוע בדיוק יתקיים באצטדיון טדי גמר גביע המדינה בין מכבי תל אביב ומכבי חיפה. מי שראה את משטח הדשא באצטדיון ביום שבת האחרון במשחק בין בית"ר ירושלים למכבי ת"א יכול היה להבחין בקרחות ובאיבוד הצבע של חלקים גדולים מהמשטח שעד לפני ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'טורס ומאטה מחוץ לסגל ספרד, אדוריס בפנים'
טורס ומאטה מחוץ לסגל ספרד, אדוריס בפנים
17/05/2016 | 14:18
1
logocontent imageויסנטה דל בוסקה פרסם היום (שלישי) את הסגל המורחב של נבחרת ספרד ליורו 2016 בצרפת וגולת הכותרת מגיעה מאי זימונו של פרננדו טורס, החלוץ בן ה-32 שכבש העונה 11 שערי ליגה והציג יכולת נהדרת בתקופה האחרונה בדרך לעלייה עם אתלטיקו מדריד ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'סגל גרמניה: פודולסקי, גומז וגצה בפנים'
סגל גרמניה: פודולסקי, גומז וגצה בפנים
17/05/2016 | 15:56
1
logocontent imageאלופת העולם, גרמניה, פרסמה גם היא את הסגל שלה ליורו 2016. המאמן יואכים לב הזמין 27 שחקנים לסגל המורחב, כאשר ארבעה ינופו לפני תחילת הטורניר. גרמניה תשחק בבית ג' עם אוקראינה, פולין וצפון אירלנד. 
הסגל כולל חמישה נציגים מבאיירן מינכן. לב ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'תורג'מן ורפי כהן מונו לעוזרי המאמן בנבחרת'
תורג'מן ורפי כהן מונו לעוזרי המאמן בנבחרת
17/05/2016 | 17:34
1
logocontent imageמאמן נבחרת ישראל אלישע לוי סיים להרכיב את הצוות המקצועי שיעבוד עמו בקמפיין מוקדמות מונדיאל 2018 ומדובר במינויים מפתיעים של צוות אלמוני יחסית ללא ניסיון אמיתי בליגת העל. עוזרי המאמן של לוי יהיו רפי כהן ועמיר תורג'מן, כשמאמן השוערים שנבחר ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'לוזון : אין סיכוי בעולם שאתפטר מההתאחדות'
לוזון : אין סיכוי בעולם שאתפטר מההתאחדות
17/05/2016 | 19:12
1
logocontent imageלאחר שהנהלת ההתאחדות לכדורגל החליטה היום (שלישי) לתת מנדט ליו"ר עופר עיני לפעול לסיום דרכו של אבי לוזון כחבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל, הוא מבהיר בשיחה עם ONE, כי אין לו כל כוונה לעזוב את ההתאחדות לכדורגל.
במהלך ישיבת הנהלת ההתאחדות, שהייתה לא ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'חוות דעת רפואית: אבוחצירה יכול לשוב לשחק'
חוות דעת רפואית: אבוחצירה יכול לשוב לשחק
17/05/2016 | 20:50
2
logocontent imageמכה למכבי חיפה: חוות דעת רפואית חיצונית קובעת כי החלוץ שמעון אבוחצירה יכול לחזור לפעילות ספורטיבית מלאה במועדון, זאת ללא הגבלה כלל.
כזכור, במועדון טענו כי אבוחצירה לא יכול להתאמן ולשחק בגלל עניין רפואי בלב, זאת לאחר שלקה בשפעת פעמיים, שגרמה לו לדלקת חריפה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'ביין: למרות העזיבות - מכבי ת"א עדיין חזקה'
ביין: למרות העזיבות - מכבי ת"א עדיין חזקה
17/05/2016 | 22:28
4
logocontent imageמכבי תל אביב עורכת הערב (שלישי) את ערב הגאלה שלה שהופך למסורת ומתקיים זו השנה השנייה ברציפות. ארבעה ימים לפני משחק הנעילה של ליגת העל בו עלולה הקבוצה לאבד את התואר שלה, ושבוע לפני גמר הגביע, התכנסו כל אנשי מכבי ...
להמשך קריאה, לחץ כאן

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

צ'יפ טורס, חופשת ספורט אתגרי
מחפשים אתגר אמיתי?
חברת סולו איטליה
חברת סולו איטליה
חברת
חברת "קראפן"

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה