לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפי הנהלת תפוז אין לפרסם בפורום הודעת חיפוש / מסירת תרופות - ההודעות ימחקו

המשך >>

לצפיה ב-'הכפלות בטא- עזרה'
הכפלות בטא- עזרה
14/08/2016 | 14:01
5
136
היי,
עד מתי בודקים הכפלות בטא?
אני כרגע יום 21 לאחר הזרעה:
בטא- 1824
פרוגסטרון- 30
E2- 1575

האם לבדוק שוב בעוד יומיים?
לצפיה ב-'לפי הידוע לי מעל בטא 1000 ההכפלה לא מדוייקת'
לפי הידוע לי מעל בטא 1000 ההכפלה לא מדוייקת
14/08/2016 | 19:23
48
אז אין ממש סיבה לבדוק.
אלא אם כן כך הנחו אותך הרופאים.
לצפיה ב-'לא.. אין כל צורך. את יכולה ללכת לראות שק'
לא.. אין כל צורך. את יכולה ללכת לראות שק
14/08/2016 | 22:21
1
54
זה יותר אינדקטיבי, ושבוע הבא (6+4 למשל) את כבר אמורה לראות עוברנציק קטנטן ויש שראות אפילו דופק. או שתחכי עד 7+0 ואז כבר רוב הסיכויים לראות דופק. כבר אין סיבה לעשות בדיקת בטא מרגע שניתן לראות באולטרסאונד.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
15/08/2016 | 07:37
8
לצפיה ב-'בעקרון ברגע שעוברים את ה-1000 לא רואים כבר הכפלות והשלב הבא'
בעקרון ברגע שעוברים את ה-1000 לא רואים כבר הכפלות והשלב הבא
15/08/2016 | 10:18
1
49
הוא ביצוע אולטראסאונד
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/08/2016 | 11:24
45
מרגישה שלא יכולה באמת לשמוח עד שאראה בעיניים...
לצפיה ב-'לחוצה - לא ידעתי שאסור לאכול כבד!!'
לחוצה - לא ידעתי שאסור לאכול כבד!!
14/08/2016 | 14:13
11
229
אני בשבוע 8+1. בגלל שהיו לי ערכי ברזל נמוכים ולא הרגשתי טוב בשבוע האחרון חמותי רצתה לפנק והכינה ביום שישי הרבה כבד קצוץ, אותו אני  אכלתי להנאתי כבר שלושה ימים ברציפות.. 
להפתעתי הרבה גיליתי עכשיו שאסור לאכול כמויות גדולות של כבד בשליש הראשון!! שזה עשוי לגרום למומים ושהוא מכיל רעלים ותרופות שאולי נתנו לבעלי חיים.
ממש ממש לחוצה שעשיתי טעות חמורה.. 
לצפיה ב-'לא נורא הכל בסדר'
לא נורא הכל בסדר
14/08/2016 | 20:46
109
חברה שלי גילתה שניא בהריון רק בשבוע 12 ועד אז אכלה הכל ושתתה אלכוהול והילדון מושלם
לצפיה ב-'אני'
אני
14/08/2016 | 21:59
6
116
אוכלת מללא כבד במהלך ההיריון
בהמלצת הנטורפתית שלי....

לצפיה ב-'באמת?????'
באמת?????
15/08/2016 | 08:17
5
90
אבל איך היא ממליצה לך על זה? הרי אומרים שהרבה כבד עלול לגרום למומים בעובר?? (בגלל עודף ויטמין A).
לצפיה ב-'כנראה היא יודעת מה היא ממליצה'
כנראה היא יודעת מה היא ממליצה
15/08/2016 | 08:30
4
88
בהמלצות של משרד הבריאות אין איזשהי המלצה להימנע מכבד...

לצפיה ב-'באתר של משרד הבריאות רשום שמומלץ'
באתר של משרד הבריאות רשום שמומלץ
15/08/2016 | 09:37
3
99
להימנע מפאטה כבד שנשמר בקירור. מה ההבדל בין פאטה לבין כבד קצוץ? מעניין אם הם רצו להתכוון כאן לשני הדברים..

בכל האתרים שאני קוראת בהם (וגם הבנתי שמשרדי בריאות בחו"ל) ממליצים שלא לאכול הרבה/בקביעות כבד (בלי קשר לזה שמדובר בממרח קר או בכבד בצורה אחרת).
לצפיה ב-'פאטה קר זה מוצר רגיש'
פאטה קר זה מוצר רגיש
15/08/2016 | 09:40
2
83
יש בו סכנת זיהום כמו בפסטרמות וכדומה.
אם תכיני פאטה בבית, מכבד עשוי ולא נא למחצה, ותשמרי עליו בתנאים נאותים, אין בעיה לאכול.
לצפיה ב-'אבל גם כבד קצוץ מוגש קר ונשמר בקירור.. אז לא הבנתי מה ההבדל?'
אבל גם כבד קצוץ מוגש קר ונשמר בקירור.. אז לא הבנתי מה ההבדל?
15/08/2016 | 09:43
1
17
לצפיה ב-'כשמדברים על דברים שנשמרים בקירור'
כשמדברים על דברים שנשמרים בקירור
15/08/2016 | 09:51
66
מתכוונים למחלקת ה"מצוננים" בסופר, לא למקרר הביתי שלך. מזון מוכן שנמכר קר.

בהנחה שאת שומרת על היגיינה במטבח ושומרת על מאכלים בתנאים נאותים, לא אמורים להיות זיהומים באוכל הביתי.
בטח שלא באותו סדר גודל של זיהומים שעלולים להיות במפעלים <ראי הסיפורים לאחרונה>, או במזון רגיש שאמור להיות מובל בקירור אבל הושאר שעתיים בשמש ואז סודר על המדפים ואין לך מושג מזה.
לצפיה ב-'אני לא חושבת ששלושה ימים של אכילת כבד זה "כמויות גדולות"'
אני לא חושבת ששלושה ימים של אכילת כבד זה "כמויות גדולות"
14/08/2016 | 22:40
21
לצפיה ב-'הכל בסדר יקירה!!'
הכל בסדר יקירה!!
15/08/2016 | 00:47
1
65
ההמלצות הן המלצות. והן מאוד מחמירות ונותנות הרבה מרוטח ביטחון לטעויות בדיוק כמו אלה.
אין מה לדאוג בעז"ה הכל יהיה בסדר
לצפיה ב-'תודה לכולן!! מנסה להרגיע את עצמי.. '
תודה לכולן!! מנסה להרגיע את עצמי..
15/08/2016 | 08:18
57
מה שבטוח, מעכשיו אני קוראת עשר פעמים לפני כל דבר שאני מכניסה לפה..
לצפיה ב-'אחרי שהייתן כל כך נחמדות ועודדתן אותי '
אחרי שהייתן כל כך נחמדות ועודדתן אותי
12/08/2016 | 21:46
3
395
שזה בסדר שרבע שעה אחרי החזרה טיילתי קרוב לשעה והמשכתי בחיי כרגיל . תוכלו לספר לי על ההרגשה שלכם אחרי ההחזרה? הרגשתם שאתן בהריון? בחילות וכו ? שהייתי בהריון ראשון ברוך השם יש לנו ילדה מהריון טבעי הייתי מאוד עייפה ואני כבר כמה ימיים מהחזרה ולא מרגישה כלום:(
לצפיה ב-'לא הרגשתי כלום'
לא הרגשתי כלום
12/08/2016 | 22:13
96
בחילות התחילו לי בשבוע 9 ממש לא כמה ימים אחרי. הדבר היחיד היה רגישות בחזה אבל גם במחזור יש רגישות בקיצור אין לדעת...
לצפיה ב-'לא מרגישים כלום'
לא מרגישים כלום
13/08/2016 | 11:19
85
חלק מהנשים מרגישות כאבי בטן כמו כאבי מחזור כיומיים לפני בדיקת הבטא.
בחילות מתחילות מאוחר יותר.
לצפיה ב-'היי לך'
היי לך
14/08/2016 | 03:44
79
קודם כל- הכל איניבידואלי.
לי היו כאבי בטן די חזקים שמזכירים כאבי מחזור ואפילו בעצמה גבוה יותר.
רגישות בחזה התחילה יומיים לפני הבטא +/- אבל גם אותה קישרתי לווסת.
העייפות הגיעה בערך בשבוע 6 והבחילות גם..
בהצלחה
לצפיה ב-'היי האם יש כאן כאלו שיכולות לספר לי סיפורים מעודדים '
היי האם יש כאן כאלו שיכולות לספר לי סיפורים מעודדים
11/08/2016 | 05:30
11
297
שלא נחו לאחר החזרה כלומר לא שעכשיו עשו מסלולי טיול בשטח אבל לא נחו ורבע שעה אחרי החזרה פשוט המשיכו בחיים רגיל ולמרות זאת נקלט הריון ? תודה
לצפיה ב-'אני'
אני
11/08/2016 | 09:27
107
הייתי במשרד והתקשרו להגיד שיש עובר אחד בריא (אנחנו pgd) ולהגיע להחזרה תוך שעה. עזבתי הכל ורצתי. ישר אחרי רצתי חזרה למשרד והמשכתי ביום כאילו כלום.  אנשים אפילו לא שמו לב שיצאתי וחזרתי. עכשיו אני בשבוע 11. חוץ מאשר לשמור על מה שאת אוכלת, בלי ספורט חוץ מהליכות ולא להרים דברים,  אין מה לעשות ומנוחה לא באמת תעזור לפה או לשם.
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
11/08/2016 | 09:30
101
הפרופ' אמר לי כבר לקום דקה (אולי פחות) אחרי שביצע את ההחזרה.. ומייד אחרי זה כבר חזרתי לעבודה ותפקדתי כרגיל.. עשיתי הליכות, עשיתי פילאטיס כרגיל וכו'..
לצפיה ב-'אני'
אני
11/08/2016 | 09:35
3
134
אחרי ההחזרה חזרתי לחיים הרגילים... ההחזרה בוצעה באסותא ראשון... הייתי לבד... באוטובוס... אחרי משמרת לילה...(גרה בעפולה)
עליתי בחזור על אוטובוס לתל אביב... כנראה לא על הקו הנכון וירדתי אי שם ברחוב אבן גבירול בתל אביב כי התבלבלתי... והייתי צריכה לצעוד במשך 40 דקות עד לארלוזורוב לתחנת רכבת...מהרכבת נסעתי לבנימינה ששם האוטו שלי חנה ומשם נסעתי לבית בעפולה והלכתי לישון...
בימים לאחר מכן המשכתי לנקות.. לעבוד כרגיל (אחות בבית אבות-עבודה פיזית תלוי במשמרת), המשכתי עוד כמה ימים של פילאטיס אבל הפסקתי כי בעלי ממש  התחנן....
אבא באותו זמן היה מאושפז בבית חולים אז הייתי בבית חולים כל יום...
קיצור מאוד עסוקה בהלך היממה...
היום שבוע 34....
לצפיה ב-'וואו שבוע 34.. שיהיה טוב!'
וואו שבוע 34.. שיהיה טוב!
12/08/2016 | 00:04
2
30
לצפיה ב-'תודה! גם לך'
תודה! גם לך
14/08/2016 | 20:45
1
37
אני זוכרת שעברנו יחד את אחת השאיבות פחות או יותר באותן הימים, וחיכינו יחד לבטא...
מאז עברו הרבה דברים על שנינו...
לצפיה ב-'נכון גם אני זוכרת'
נכון גם אני זוכרת
16/08/2016 | 20:05
10
לצפיה ב-'אני. פעמיים'
אני. פעמיים
11/08/2016 | 11:22
111
לא נחתי.. יצאתי מייד מהמדיקל ועשיתי קניות. אין אפשרות שם לשכב יותר משתי דקות אחרי ההחזרה כי כולן מחכות להחזרה באותו חדר... תארי לך שכל אחת תתעכב לה חצי שעה.
אחר כך הלכתי הביתה וזה היה יום חמישי בערב. אבל להגיד שנחתי? ממש לא.

לצפיה ב-'אני :) '
אני :)
11/08/2016 | 11:39
86
חמותי סיפרה לי שכשהיא החזירה עובר לםני 26 שנה (שהוא במקרה בעלי היום) בנחו אותה לא לזוז בכלל שבועיים!! זה אומר שאת כל הדרך מתל אביב לחיפה הם עשו ב50 קמש! והיא כל כך פחדה מה סיעה הזאת.. ושכבה שבועיים אחר כך.

אצלי לםני 3 חודשים הרופא כבר אמר לחזור מיד לשיגרה.. וככה עשיתי..
הלכתי ישר לחדר בריחה עם בעלי, ויום אחר כך היינו בחתונה שלא ממש רקדתי בה..

הקפדתי בעיקר לא להרים דברים כבדים, ולא קיימנו יחסים.. והנה אני פה
לצפיה ב-'אני '
אני
11/08/2016 | 20:50
72
4 ימים אחרי ההחזזרה הייתי בים . חזרתי לעבוד כרגיל נסעתי ללימודים כל הזמן מסתובבתת באוטו ונושאת את בתי 9 קילו לאן שאני הולכת עושה הכל אמבטיה לה . הרמתי שטיחים ניקיתי את הבית מה שיקרה צריך לקרות !
לצפיה ב-'בחיים לא נחתי אחרי החזרה...'
בחיים לא נחתי אחרי החזרה...
12/08/2016 | 20:06
75
ונכנסתי להריון... אין הוראה לנוח... בהצלחה!!
לצפיה ב-'אני!'
אני!
14/08/2016 | 11:22
49
אני מצלמת מידי פעם אירועים ובאותו היום אחרי ההחזרה עוד הלכתי לעבוד וצילמתי אירוע, שזה כולל התכופפויות, תנועה רבה וקילומטרים של הליכה.

ואני בשבוע 14 היום (:
לצפיה ב-'היי. איך אתן מתמודדות?'
היי. איך אתן מתמודדות?
10/08/2016 | 12:41
12
275
אני מרגישה שאני לא מסוגלת להתחבר להיריון. לקלוו שהוא שלי. שיצא ממנו ילד.
לא כי שי לי הרגשה רעה חס ושלום אלא פשוט זה נראה לי כל כך רחוק אחרי כל השנים האלה, הכימיים וההפלות (תקראו לזה איך שאתן רוצות..) שאליהם התצטרף גם הניתוח האחרון בשבוע 8..
סתם רציתי לקבל תחושה איך זה אצלכן שותפות למסע...
בעלי למשל בעננים!! משכנע אותי לעשות כל פעם שרק אפשר אולטרסאונד, מתרגש בו כמו ילד! מצלם, שולח להורים, מסתכל עליו כל היום.. ואני כל כך לא שם..
סיפרנו לשמפחה הקרובה קרובה וגם שם עם ההתלהבות של כולם נשארתי אדישה. אפילו ל2 חברות שעוברות איתי מהרגע הראשון אין לי התלהבות לספר..מה שכן היה בחיוביים הקודמים.. (באלי לספר להן רק כדי להפסיק לשקר.)

אז בעצם איך אתן מרגישות בתוך זה?..
מתי התחלתן לספר למעגלים מחוץ למשפחה המצומצמת (חברים קרובים מאוד, סתם חברים, עבודה, וכו)
לצפיה ב-'היי'
היי
10/08/2016 | 17:04
130
היי
מה שאת מספרת נשמע לי מאוד טבעי. אנחנו אנשים וכל אחד מתמודד בצורה אחרת. בכל התחומים. אז גם כאן. יכולים להגיד שזו מגננה/אדישות וכו....אני מניחה שזמן יעשה את שלו ועם הבטן הגדלה והבעיטות זה יהפוך לאמיתי יותר. ברגע שיוצאת הבטן אנשים שואלים ומדברים וזה נהיה ממש מעבר לפינה.
אני בהריון ראשון וחברות טובות הזהירו אותי שלפעמים גם אחרי הלידה לא מתחברים ומתאהבים באופן אוטומטי. זה לא הדבר הפוליטיקלי קורקט שאמורים להגיד אבל זו האמת.
אני סיפרתי לחברות טובות מוקדם ואחרי הסקירה שחררתי לעולם....אפילו ביקשתי מחברות טובות להעביר הלאה כדי לחסוך לי שיחות...
לצפיה ב-'בהריון הזה קשה לי להתחבר'
בהריון הזה קשה לי להתחבר
10/08/2016 | 18:04
141
אני כבר בשבוע מתקדם (33), מרגישה תנועות והכל תקין ב"ה ועדיין מרגישה שרק כשאחזיק אותה בידיי בריאה ושלמה ארגיש את החיבור. בהתחלה חשבתי שכשארגיש תנועות זה יהיה אחרת אבל מרגישה אותה היטב ועדיין לא שם.
הריונות קודמים הרגשתי אחרת, היה לי יותר קל להתחבר..
הדרך להריון הזה היתה יותר קשה וההריון עצמו מאתגר אותי (סכרת הריון, כאבים וכו') ואולי זה השפיע.
כמובן אין לזה קשר לעובדה שאני מאוד שמחה בהריון הזה שסופסוף נקלט, אוהבת את העוברית-תינוקת הזו עוד לפני שנולדה ומחכה לה בקוצרוח

העיקר שיהיה לכולנו בבריאות ושמחה, 9 חודשים משעממים ובסופם ידיים מלאות ולב שמח
לצפיה ב-'תודה על השיתוף בנות'
תודה על השיתוף בנות
10/08/2016 | 20:53
32
לצפיה ב-'אני חושבת שזו תגובה טבעית אחרי אובדן'
אני חושבת שזו תגובה טבעית אחרי אובדן
11/08/2016 | 11:28
1
82
דווקא לבעלי בהתחלה היה קשה יותר להתחבר להריון. הוא סירב לספר למשפחה שלו (שלי ידעה מפסח, כשקיבלתי את הבטא החיובית). להורים שלו סיפרנו בשבועות ולאחים והאחיות אחרי הסקירה הראשונה שהייתה לפני חודש בדיוק.
קלטתי שבכל פעם שהוא מצטרף איתי לרופא הוא נהיה עצבני ודרוך. הפסקתי לקחת אותו.
לאט לאט הוא מבקש ממני לקרוא באינטרנט לגבי השבוע שאני נמצאת בו.
כשאתמול הבנתי שהתחלתי להרגיש את הפצפון שלנו, ראיתי תחילה של התרגשות. רק שאלה כרגע תנועות שרק אני מרגישה (שבוע 20). עוד לא מרגישים אותו מבחוץ.
ברור לנו שאנחנו ממשיכים להתפלל לסיומו של הריון בריא ותקין, בזמנו ובעיתו וילד בריא בגופו ונפשו.
זה מובן מאליו אצל בנות צעירות שנכנסו להריון באופן טבעי. פחות מובן מאליו אצלנו.
וזה בסדר, שיהיה לנו מה לקוות ועל מה להתפלל.

לצפיה ב-'אני גם מתפללת ומקווה'
אני גם מתפללת ומקווה
11/08/2016 | 11:42
66
ורוצה שהעובר הזה יתפתח להיות בריא ושלם! כמובן שלא לוקחים שום דבר כמובן מאליו
ועם זאת יש איזשהו קושי בלשמוח.
לא יודעת להסביר את זה.
לצפיה ב-'את יכולה לנסות להגדיר מה זה "חיבור" בשבילך?'
את יכולה לנסות להגדיר מה זה "חיבור" בשבילך?
11/08/2016 | 14:04
2
78
אני, למשל, מרגישה מאוד מחוברת. גם בהריון הקודם (שהסתיים למרבה הצער בשבוע 22) וגם בנוכחי... לא סיפרתי להרבה אנשים, אבל רוב היום המחשבות שלי נעות סביב זה. לקרוא בפורומים או לחפש מידע, על ההתפתחויות והבדיקות של השבוע, מלחמה בכמה תופעות שהגיעו ועוד ועוד.
אי אפשר להגיד עלי שאני עליזה ומאושרת - עדיין סוחבת המון דאגות ופחדים וקצת יותר מידי מודעות למה שיכול להשתבש בדרך, אבל בהחלט לגמרי מחוברת.
לצפיה ב-'לא יודעת להגדיר. זו שאלה טובה..'
לא יודעת להגדיר. זו שאלה טובה..
14/08/2016 | 03:49
1
42
אולי הייתי רוצה להתרגש יותר..
לא לפחד כל כך..
לא לקרוא כל הודעה אגבית "היריון שהפסיק שבוע..." כמכוונת אליי ועוצרת אותי.
מבינה את הכיוון? אני פשוט מרגישה עצורה. מרגישה שלא אצליח להינות מההיריון בזמן הקרוב
לצפיה ב-'חכי לתנועות. זה נעשה יותר מוחשי.'
חכי לתנועות. זה נעשה יותר מוחשי.
14/08/2016 | 22:42
13
לצפיה ב-'שאלה טובה '
שאלה טובה
12/08/2016 | 00:02
1
85
קשה לי להגדיר האם אני מחוברת להריון או לא,
אני כן יכולה לומר שמאז שאני מרגישה תנועות הרבה יותר טוב ורגוע לי בחיים 
אני עכשיו בשבוע 28 ומודה לאל כל יום!
השבועות הראושנים היו סיוטיים, כל בוקר חשבתי שזה נגמר..(אחרי 2 הפלות)
שמחתי על כל בחילה וכאב בטן שהיה לי. 
גם אני וגם הבנזוג לא רצינו לדעת האם יש לנו בן או בת כי פחדנו להיקשר. 
לא סיפרתי לאף אחד! להורים ומשפחה רק אחרי השקיפות 
וחברות, אפילו הטובות ביותר, רק כשראיתי אותן, שזה היה סביב שבוע 20. 
הסתרתי כמה שיכלתי מכולם, מהצוות בעבודה, מהתלמידים, מכולם. 
אף אחד (חוץ מבת דודה שלא אראה) לא קיבל ממני טלפון "היי אני בהריון".. 
הבנזוג אפילו לא סיפר לבוס שלו בעבודה. 
בקיצור, תחושות מעורבות של פחד וחשש וחוסר תמימות,
ומצד שני הודיה גדולה מאוד, כי זה בכלל לא מובן מאליו. 
שנתיים הייתי בתחושה שזה לא הולך לקרות לי ): 
הלוואי והייתי מאושרת מההריון ומצטלמת בפוזות הריון, אני לא שם. לא מסוגלת לשלוח תמונות שלי עם הבטן בווטסאפ, אפילו שחברה שגרה בניו יורק מבקשת. 
וואי קצת חפרתי, אני יכולה לדבר על זה שעות. 
בשורה התחתונה - אני מודה על כל יום והלוואי והייתי קצת יותר תמימה ומאושרת 
לצפיה ב-'את לא מרגישה שההסתרה סוחטת?'
את לא מרגישה שההסתרה סוחטת?
14/08/2016 | 03:50
59
אני לא יודעת אפילו אם בסה ישלי כח להשקיע..
וכבר עכשיו בשלב ככ מוקדם יש לי מה להסתיר דזה ממש מבאס!! אני נפוחה ממש עוד מכל הטיפולים ומהתמיכה
לצפיה ב-'גם לנו קשה להתחבר...'
גם לנו קשה להתחבר...
14/08/2016 | 11:25
1
52
אני והבן זוג שלי עוד לא מתחברים, אחרי שעברנו כל כך הרבה כשלונות בעבר שכללו הפלות וגרידה, איכשהו לא התחברנו.
אני מאמינה שהחיבור יגיע יחד עם גדילת הבטן , התזוזות, בעיטות, וההתקרבות ללידה...
אני בשבוע 14 ואני עוד לא שם.
לצפיה ב-'אני מנסה להגיב משהו שישמע טוב חח'
אני מנסה להגיב משהו שישמע טוב חח
16/08/2016 | 03:26
30
לא שאני שמחה שאת י לא מחוברת אבל שמחה לשמוע שאני לא לבד..
קצת קשה לי עם עצמי סביב זה כי אני מרגישה שאני במודע חוסמת את עצמי
לצפיה ב-'שלום לכולן... חדשה..'
שלום לכולן... חדשה..
10/08/2016 | 18:34
4
250
שלום לכולן..
חדשה כאן בכתיבת הודעות.. קוראת בפורום כבר הרבה זמן

שאלה לי אליכן מי מכן שהתנסתה- אני כעת בשבוע 7+4, הריון תאומים IVF.

היסטוריה שלי עשירה ביותר וללא קשר להריון תאומים אני נחשבת להריון עם סיכון (מלא ניתוחים ברחם, חור ברחם, תסמונת אשרמן, אל ווסת שנתיים, שליה נעוצה ועוד..)
בבדיקה בשבוע 6+1 (בקופה) נצפו שני שקים בגודל תקין ותואם לשבוע, עדיין ללא דופק.
בבידקה 6+5 (בר חווה) עובר אחד עם דופק ומתאים בגודל, עובר אחד ללא דופק וקטן. הרופא אמר כנראה העובר השני לא תקין.

בדיקה 7+1 בקופה (כן, אני אובססיבית לאחר שהיו לי הפסקות דופק בשלבים אלו) יש דופק לשני העוברים ברוך ה', אך אותו עובר חמודיק לא גדל במשך שבוע ולו במעט! נשאר באותו גודל בדיוק כמו הבדיקה לפני שבוע (וגם אז הוא התאים לכמה ימים לפני כן) כך שהוא צבר פער של שבוע וחצי בגדילה.

מנסה להאמין, מנגד יש פתאום דופק, אך מה עם הגדילה שלו?? למשהי יש התנסות בעיכוב גדילה משמעותי כזה בשלב כה חשוב שבהמשך זה הסתדר?? הלוואי שאני לא לקראת תסמונת התאום הנעלם..

האירו את עיני..
לצפיה ב-'אין לי תשובות. אבל מחזיקה לך אצבעות'
אין לי תשובות. אבל מחזיקה לך אצבעות
10/08/2016 | 20:50
1
27
לצפיה ב-'תודה יקירה '
תודה יקירה
10/08/2016 | 20:52
18
לצפיה ב-'אצלי היה מקרה דומה'
אצלי היה מקרה דומה
10/08/2016 | 22:36
155
ולא יודעת אם לצערי או לשמחתי, התאום המעוכב הפסיק להתפתח. נולדה לי ילדה אחת
לצפיה ב-'לצערי גם אני לא מעודדת'
לצערי גם אני לא מעודדת
13/08/2016 | 22:11
85
עובר שמתפתח לא כמו שצריך בהתחלה, גם אם הוא ימשיך להתפתח ואפילו ידביק את הפער, יש סיכוי גבוה שמסתתר שם איזה מום או בעיה גנטית.

וכדי להבהיר, הכוונה לעובר שמתפתח ממש לא כמו שצריך, לא לעובר שיש לו הפרש של יומיים-שלשה, אלא לפער שהוא לגמרי מחוץ לטווח הנורמלי.

תמיד יכול להיות שיש טעויות מדידה הזויות, ולעתים נדירות יש גם סיפורי ניסים של ממש, אבל בואי נגיד ככה - תסמונת תאום נעלם בשלב מוקדם היא תסריט אופטימי יחסית למה שיכול להיות.

מצטערת שזה מה שיש לי לומר. מקווה שתצאי מזה עם ילד בריא אחד לפחות ובלי סיבוכים.
לצפיה ב-'שאלה של מתחילות ועדכון'
שאלה של מתחילות ועדכון
08/08/2016 | 20:31
12
286
אז אני לא מבינה איך סופרים את גיל ההריון לאחר טיפולים. אם הוחזרו מוקפאים על בסיס ביוץ טבעי, ממתי סופרים? אני חשבתי שסופרים מהיום הראשון של המחזור אבל היום הייתי אצל קופרמינץ שאמר שסופרים שבועיים אחורה מיום ההחזרה. מה אתן יודעות? היום ה1 של המחזור היה 1 ביולי וההחזרה הראשונה (עובר יום 3) היתה ב20 לחודש. החזרת בלסטו ב22 לחודש. בן כמה ההריון הזה??
ולגבי העדכון- אני אחרי החזרת 3 עוברים (השלישי היה בלסטו מצוקמק ולא הסכימו להקפיא שוב אז החזרנו גם אותו). היום אולטרסאונד ראשון, נצפו 3 שקים (מה??), באחד נצפה חלמון, בשני לא וקופרמינץ אמר שעדיין תקין בשל השלב המוקדם ואולי גם בגלל ההחזרה המדורגת, והשלישי נראה לא תקין.
בקיצור, אני עדיין מנסה להבין מה קורה סביבי, לא קולטת ככ שזה קורה אחרי תקופה קשה ורק מקווה שימשיך טוב. יש לכן תובנות? אשמח לשמוע. ממני החרדתית הפחדנית ושאינה מבינה כלום
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
08/08/2016 | 20:57
109
לגבי גיל ההריון - זה קצת מבלבל, אני פשוט חיכיתי לבדיקת הדופק והרופא עידכן והתאים את גיל ההריון.

לגבי שלושת השקים - צריכה לחכות עוד כשבוע וחצי לראות איך הם מתפתחים. את מצפה כמובן לעוברים עם דופק, הלוואי ויהיו רק בשורות טובות!
תחשבי דופק (:

בהצלחה (:
לצפיה ב-'מחשבון ל IVF'
מחשבון ל IVF
08/08/2016 | 22:29
1
156

תכניסי את גיל העוברים ותאריך החזרה.
מה שקופרמינץ אמר לא מדויק. תאריך הווסת המחשוב הוא תאריך ההחזרה הראשון מינוס 17 יום (14+3). ממעוד זה מתחילים לספור..
אכן הלכת יחסית מוקדם. מאחלת לך המון הצלחה

לצפיה ב-'תודה! האמת שקבעתי אליו עוד לפני ההריון'
תודה! האמת שקבעתי אליו עוד לפני ההריון
08/08/2016 | 22:56
88
לאחר שגיליתי את ההומוזיגוטיות לפקטור 5 ליידן. על הדרך הוא אמר שנעשה כבר אולטרסאונד...
לצפיה ב-'וואי איזה בשורות!!'
וואי איזה בשורות!!
08/08/2016 | 23:26
1
96
משמחות ומבלבלות. אין מה לומר!
נראלך שבמצב אפשר לדעת את השבוע +/- אבל לימים מדוייקים תחכי באמת לדופק וכו' שיתאימו לך גיל..
מקווה שלפחות אחד (או 2 אם את בעניין) יתפתחו וימשיכו לגדול לתפארת
לצפיה ב-'תודה רבה. אמן לכולנו'
תודה רבה. אמן לכולנו
09/08/2016 | 16:09
10
לצפיה ב-'אני עד היום לא יודעת לחשב גיל'
אני עד היום לא יודעת לחשב גיל
09/08/2016 | 11:31
6
77
באיזשהו שלב בהריון מפסיקים למדוד את העובר כולו ומודדים אותו בחלקים.
כלומר ראש, היקף, בטן, עצם ירך.
זה כל כך מבלבל וכל כך מלחיץ לפעמים שאני משתדלת לא לחשוב על התוצאות רק לשאול רופא מומחה אם הן טובות.
אני נפגשת עם טכנאיות כל שבוע במסגרת חתימת כרטיס במוקד (התקצרות קלה, צירים מוקדמים). אז לא בא לי לחשוב בלחץ.
עזבי חישובים. כל עוד הרופא אומר תקין - תשמחי.
אם מחשבים את המחזור את אמורה להיות בשבוע 5+3.
ברור לך שמוקדם מ-א-ד לראות משהו עכשיו. אני תמיד חיכיתי עד שבוע 7 כדי לבדוק דופק בוודאות. עוד כשבועיים תדעי במה מדובר.

לי עזר להתפלל בינתיים לתקינות ההריון ולקוות לטוב.

בהצלחה!

לצפיה ב-'תודה יקרה'
תודה יקרה
09/08/2016 | 12:48
11
לצפיה ב-'צרפתי למעלה מחשבון לפי מועד החזרה '
צרפתי למעלה מחשבון לפי מועד החזרה
09/08/2016 | 19:24
4
21
לצפיה ב-'לי החזירו עובר יום 2'
לי החזירו עובר יום 2
10/08/2016 | 09:20
3
65
כך שלפי המחשבון אם אני הולכת על יום המחזור - יוצא תאריך אחד.
אם אני הולכת על יום ההחזרה של עובר 3 (מוסיפה יום לתאריך ההחזרה שלי) - יוצא יומיים אחר כך.

אני יכולה להגיד לכם שמאד מאד מלחיץ לקבל תוצאה שהעובר קטן מגילו. אצלי גדול מגילו זה דווקא משמח (יש לי בעל 1.90 מ' - אז מובן לי למה זה יכול לקרות).
בקיצור מדובר בכל כך הרבה סטטיסטיקות.
אני משתדלת להזכיר לעצמי שלא כל התינוקות נולדים אותו דבר.
תינוקות שנולדים באותו יום ושבוע הריון יכולים לשקול בין 2.700 ל 4.300 (בגדול, כן?)
אז עובר גם יכול להיות בטווחים האלה.

א.ס יכול לתת אינדיקציה הכי טובה שיש אבל זה לא הדבר האמיתי. כבר קרה בהערכת משקל שרופא טועה ביותר מחצי קילו.
תזוזה קטנה של הסמן ומקבלים תוצאה קטנה בהרבה או גדולה בהרבה.

מה אני באה להגיד לכן?
תיבדקו, תראו שהכל בסדר שהעובר חי ועם דופק והכל - רק אם יש משהו הרבה הרבה מעבר לממוצע, יגידו לכם.

ממני, שכל פעם שהעובר פיגר בכמה ימים מהגיל שחשבתי - זה הלחיץ אותי ברמות. בפעם הראשונה בדקתי אצל 3 רופאים שונים, בפעם השניה כשאמרו לי שהכל בסדר, גם האמנתי להם.
ו... גם צריך לזכור שבין מכונות הא.ס יש גם שוני כמו בין רופאים.

בתקווה שכולנו בקרוב נחבק את ילדינו המתוקים.
לצפיה ב-'גיל ההריון חשוב לא רק עבור גודל העובר אלא מדדים נוספים'
גיל ההריון חשוב לא רק עבור גודל העובר אלא מדדים נוספים
10/08/2016 | 10:11
2
48
למשל הסטטיסטיקות של החלבון עוברי וכו. הבדל של יום יומים זה כנראה חסר משמעות אך כן חשוב שכל אחת תדע את גיל ההריון שלה.

המטרה העיקרית של הבדיקות זה לאבחן כל מיני דברים ולא 'למנוע לחץ מהמטופלת'. כל מטופלת צריכה להיות מודעת לזה שסביב לממוצא יש סטייה גבוהה ולא להתרגש מזה אלא אם הרופא אומר שזה בעיה.

בהצלחה לכולן !!
לצפיה ב-'יצא לי משהו מוזר בחישוב'
יצא לי משהו מוזר בחישוב
10/08/2016 | 11:59
1
73
היתה לי החזרה כפולה, של יום 3 ויום 5. כשאני מזינה את תאריך ההחזרה של יום שלוש זה יוצא צעיר ביום אחד לעומת החישוב של ההחזרה של יום 5. מוזר לא?
לצפיה ב-'למה שלא תתייעצי עם הרופא שלך?'
למה שלא תתייעצי עם הרופא שלך?
10/08/2016 | 12:35
10
לצפיה ב-'המלצה לרופא לסקירה בהסדר עם מכבי, שיש סיכוי לתור עוד שבועיים'
המלצה לרופא לסקירה בהסדר עם מכבי, שיש סיכוי לתור עוד שבועיים
09/08/2016 | 18:35
8
96
מחפשת רופא מומלץ ועם מכשור אולטרסאונד מתקדם. האם יש סיכוי למצוא בהתראה כזו?

עשיתי סקירה מוקדמת ויש תור לסקירה מאוחרת, אך ביעוץ גנטי המליצו לעשות סקירה גם בשבוע 19, לא חושבת שאצליח לקבוע למרפאת מעקב שלי תור בהתראה כזו, ומעדיפה ללכת לפי ההמלצה ולא לעקב. והאמת גם אולי יש יתרון לעין נוספת.. ואם זה יהיה הפעם בספסוד הקופה אז עוד יותר טוב (המרפאה שלי לא בהסדר עם מכבי).

אגב, יש סיכוי שהמידע יגיע למרפאה (הפרטית) שלא דרכי? כי אלא אם חס וחלילה ימצאו משהו חדש, אין לי סיבה לעדכן אותם...
לצפיה ב-'אין לי המלצה, אבל מדוע עוד סקירה? '
אין לי המלצה, אבל מדוע עוד סקירה?
09/08/2016 | 20:33
1
58
אם בא לך לספר כמובן..
זה אומר שתעשי 3 סקירות עד שבוע 22 בערך?
לצפיה ב-'כי ראו משהו בסקירה מוקדמת'
כי ראו משהו בסקירה מוקדמת
09/08/2016 | 22:29
85
(מעי הקוגני) , ופרופ שוחט אמר שלעיתים זה נעלם (מקווה בע"ה) ויש לעשות סקירה נוספת בשבוע 19-20.
קבעו לנו לשבוע 24 אם זוכרת נכון אצל דנון. לא חושבת שאצליח להקדים, וגם הבנתי שיש משמעות לעשות את הסקירה המאוחרת בשלב מאוחר יותר.
אז רוצה לעשות דרך הקופה בדיקה בשבוע 19-20.
לצפיה ב-'ארז יזהר? '
ארז יזהר?
09/08/2016 | 23:21
2
60
לא הייתי אצלו אישית אבל שמעתי המלצות רבות. מקבל בגבעתיים. לא יודעת מה מצב כי תורים אבל שווה לנסות.
לצפיה ב-'תודה רבה !'
תודה רבה !
10/08/2016 | 07:38
1
18
לצפיה ב-'אני הייתי וממליצה בחום!'
אני הייתי וממליצה בחום!
10/08/2016 | 09:14
54
עשיתי גם שקיפות וגם סקירה ראשונה.
עוד כשבועיים וחצי אעשה אצלו סקירה שניה.

מומלץ מאד!
לצפיה ב-'זה נקרא סקירה מכוונת. תנסי במוקד של מכבי'
זה נקרא סקירה מכוונת. תנסי במוקד של מכבי
10/08/2016 | 06:25
2
56
לדעתי התורים לסקירות מכוונות הם נותנים למתי שצריך
לצפיה ב-'תודה, אם יהיו תורים לסקירה רגילה יש סיבה להעדיף סקירה מכוונת'
תודה, אם יהיו תורים לסקירה רגילה יש סיבה להעדיף סקירה מכוונת
10/08/2016 | 07:40
1
49
כמובן שאגיד לרופא של הסקירה לבדוק גם מה שאמרו לבדוק ביעוץ הגנטי..

המון תודה
לצפיה ב-'נראה לי זה תלוי במה רשום על ההפניה'
נראה לי זה תלוי במה רשום על ההפניה
10/08/2016 | 10:18
42
במרכזי לבריאות האישה של מכבי אגב יש מכשור מאוד מתקדם.
סקירה מכוונת זו סקירה לאיבר החשוד שמתמקדת בו בעיקר
לצפיה ב-'ערכי בטא'
ערכי בטא
09/08/2016 | 23:47
2
145
היי,
אני מהפורום השכן, פורום פוריות.
לפני יומיים שאלתי שם, אשמח לשאול גם כאן..
יום 10 לאחר הזרעה- בטא 22
יום 14 לאחר הזרעה- בטא 109
האם תקין לדעתכן?
חוששת שנמוך...
לצפיה ב-'נראה בסדר'
נראה בסדר
10/08/2016 | 06:20
16
לצפיה ב-'תקין תבדקי שוב הכפלה'
תקין תבדקי שוב הכפלה
10/08/2016 | 12:30
15
לצפיה ב-'שאלה לבנו שעשו מי שפיר'
שאלה לבנו שעשו מי שפיר
06/08/2016 | 22:42
14
164
היי,
אשמח אם בנות שעשו מי שפיר ישתפו איך עברה עליהן החוויה לפני ואחרי ומתי הרגשתן בטוחות, שהסכנה חלפה?

אני רוצה לעשות אבל מאוד מפחדת. ההריון שלנו, כמו בטח שלכן, יקר מאוד והגיע אחרי הרבה זמן...
לצפיה ב-'בדיקות מדם אימהי'
בדיקות מדם אימהי
07/08/2016 | 09:04
1
117
אני עשיתי מי שפיר לפני שמונה שנים, אז עוד לא היו בדיקות מדם אימהי. עכשיו, כשיש כבר כמה שנים בדיקות מדם אימהי, לא רואה שום סיבה לעבור תהליך שיש בו ולו עשירית אחוז סיכון.
בפועל, אנשים ממשיכים לעשות מי שפיר , "זה 100אחוז ובדיקות דם זה רק 99 אחוז". לי גם 99 אחוז נשמע מצויין.
לצפיה ב-'זו לא הסיבה היחידה בגינה עושים מי שפיר'
זו לא הסיבה היחידה בגינה עושים מי שפיר
07/08/2016 | 10:43
112
כשעושים דיקור מי שפיר ניתן גם לעשות צ'יפ גנטי שמגלה יותר מ200 תסמונות שאף בדיקת דם לא יכולה לגלות. הסטטיסטיקה אומרת ש1 ל150 בנות שבדיקות הסקר שלהן יצאו תקינו לגמרי יגלו איזו תסמונת דרך הצ'יפ הגנטי. 1 ל-150 נשמע לי סיכון די גבוה, בטוח יותר גבוה מהסיכון להפיל כתוצאה מהדיקור. 

אגב, אם 99 אחוז נשמע לך מצוין אז למה בכלל לעשות את הבדיקת דם? תסתפקי בבדיקות סקר שם בדר"כ האחוזים הרבה יותר גבוהים מ99 אחוז שהכל בסדר (כשאני אומרת "הכל בסדר" אני מתכוונת כמובן לסיכוי גבוה שהעובר לא חולה בתסמונת דאון. זה רחוק מלהיות באמת "הכל בסדר").
אני לצורך הענין קיבלתי הסתברות לתסמונת דאון של 1:10,000 ואפילו לא שקלתי לוותר על מי שפיר ולעשות את הבדיקת דם במקום. מה תעזור לי בדיקת דם במצב כזה? תתן לי עוד 99 אחוז על ה99.99 אחוז שכבר יש לי?
לצפיה ב-'היי יקירה.בדיוק כמוך אני הייתי בחרדות נוראיות מהבדיקה והסיכו'
היי יקירה.בדיוק כמוך אני הייתי בחרדות נוראיות מהבדיקה והסיכו
07/08/2016 | 09:32
113
העדפתי לעשות אותה למרות שלא היתה שום המלצה והבדיקות היו מצויינות תודה לאל. בחרתי במדקר שעושה מאות דיקורים בשבוע והוא היה מקסים,רגיש ועדין,לאורך כל השלבים ,מתיאום התור ,הבדיקה עצמה ואפילו אחריה.מתי נרגעתי? שבוע אחרי הבדיקה הרופא שלי עשה אולטראסאונד ואמר שאין מה לדאוג מהשפעת הבדיקה יותר טפו טפו,ושבוע נוסף אחרי כשהגיעו התוצאות התקינות תודה לאל נרגעתי ועברתי להתעסק בחרדות אחרות כמובן :)))) עד הלידה תמיד יהיה משהו שיפחיד או ילחיץ אבל הכל יהיה בסדר יקירה!!

לצפיה ב-'עשיתי כי רציתי להיות בטוחה'
עשיתי כי רציתי להיות בטוחה
07/08/2016 | 15:25
78
בבדיקת דם כמו שכבר אמרו אין את הצ'יפ הגנטי ורציתי לבדוק גם את זה.
לצפיה ב-'תודה רבה לכל מי שענתה,'
תודה רבה לכל מי שענתה,
07/08/2016 | 17:37
78
יש עוד מישהי שיכולה לשתף מהחוויה שלה?
לצפיה ב-'עבר בקלות'
עבר בקלות
08/08/2016 | 18:05
4
74
עשיתי מי שפיר ללא כל אינדיקציה רפואית (ולא, כל בדיקות הדם למיניהן לא מתקרבות למה שניתן לגלות בדיקור מי שפיר + צ'יפ גנטי). כמוך, גם אני חששתי מאוד. לא ישנתי לילות שלמים. בסוף החלטתי לעשות. בחרתי רופא מצוין (ד"ר רמי מושונוב), הבדיקה עברה בקלות וללא כאבים וגם לאחר מכן לא הרגשתי כלום. זו כמובן רק החוויה האישית שלי ואין זה מעיד על הכלל... אבל בדיעבד הרגשתי שכל החששות שלי לא היו מוצדקים...
בכל אשר תחליטי - בהצלחה!
לצפיה ב-'גם אני הולכת לעשות אצל מושונוב כנראה '
גם אני הולכת לעשות אצל מושונוב כנראה
08/08/2016 | 22:33
3
52
איך הוא?
מי מודיע לך את התוצאות?
אם אני רוצה אחרי שבוע להגיע ליחידה שם לעשות אולטרסאונד שהכל תקין זה אפשרי או שזה לא משהו שהם עושים?

תודה!!
לצפיה ב-'הוא מקסים'
הוא מקסים
09/08/2016 | 08:09
2
54
בהתחלה הוא עושה שיחת הפחדה כדי לוודא שאת יודעת למה את נכנסת. "למה את רוצה לעשות מי שפיר? את לא צריכה כי התוצאות שלך מעולות". אבל כשאמרתי שחשוב לי לעשות צ"יפ גנטי הוא אמר שאני צודקת...
הוא מקצוען ועדין ומסביר הכל נהדר.
אני חושבת שהתקשרו מהמעבדה לדווח על התוצאות.
לא הזמינו אותי לאולטראסאונד ביחידה, אבל אם לא תהיי רגועה פשוט תקפצי למוקד לרופא תורן. :)
בהצלחה!
לצפיה ב-'ואחרי כמה זמן קיבלת את התשובות?'
ואחרי כמה זמן קיבלת את התשובות?
09/08/2016 | 16:35
13
לצפיה ב-'עברה כמעט שנה מאז הבדיקה :)'
עברה כמעט שנה מאז הבדיקה :)
09/08/2016 | 18:57
42
אז לא בטוח שאני זוכרת נכון, אבל נראה לי עניין של שבועיים שלושה. אל תתפסי אותי במילה. :)
לצפיה ב-'עשיתי פעמים (בשני הריונות)'
עשיתי פעמים (בשני הריונות)
09/08/2016 | 14:33
2
85
שני ההריונות - הריונות יקרים.
בהריון הראשון עשיתי בעיקר בגלל הגיל (35), תוצאות הבדיקות היו דוקא בסדר. זה היה לפני 7 שנים ולא היו אופציות אחרות.
בהריון הנוכחי - אני כבר נושקת ל-43, השקיפות היתה בסדר גמור - אבל בדיקות הסקר (של השקיפות והחלבון העוברי) - ממש לא.
מראש ידעתי שאעשה מי שפיר,
ביררתי בנוגע לבדיקות הדם.
עבורי - גם 1 ל.....  כשזה קורה לי - זה 100% קורה לי.
בסופו של דבר החלטתי ללכת על המי שפיר.
עשיתי אצל אותו רופא שעשה לי לפני 7 שנים.
נעים, עדין, מסביר, מיומן.
אמר שהסיכון להפלה בתכלס הוא 1-800, עדכן שיכולות להיות התכווצויות, נתן את הסלולרי שלו שאם תהיה בעיה - שאדבר איתו.
מבחינת האחרי...
הבדיקה של לפי 7 שנים עברה ללא שום בעיות, שום כאבים, כלום.
הבדיקה הזו - כרבע שעה לאחר הבדיקה היו לי כאבים מאוד חזקים, הכווצויות לא נעימות בכלל. היה ממש מפחיד.
אחרי בערך חצי שעה זה נפסק.
נחתי לחלוטין במשך 3 ימים, היו "מיחושים קלים", ולאחר עוד יומיים הלכתי לבדיקה שם ראינו את העוברית מקפצצת לה בכייף.
להגיד שזה לא היה מפחיד?
להגיד שבאותו רגע של הכאבים לא הצטערתי שלא הלכתי על בדיקות הדם למיניהן?
מלחיץ. לגמרי.
אבל עבר.
התוצאות הגיעו לאחר 3 שבועות בשיחת טלפון ועוד שבועיים במכתב.
הכל בסדר.

לצפיה ב-'איזה יופי! ככ שמחה לשמוע!'
איזה יופי! ככ שמחה לשמוע!
12/08/2016 | 16:46
1
11
לצפיה ב-''
13/08/2016 | 09:21
6
לצפיה ב-'תודה לכן על השיתוף :)'
תודה לכן על השיתוף :)
09/08/2016 | 20:04
19
לצפיה ב-'חוששת'
חוששת
08/08/2016 | 10:20
5
182
שלום . הוחזרו שני עובקים טריים . בדיקת דם אחרי 12 יון מהבחזרה יצא שבטא 78 . זה לא נמוך מדיי . יש סיכוי להיריון תקין עם בטא כזו ?
לצפיה ב-'זה אומר שבעוד יומיים תראי בטא 150'
זה אומר שבעוד יומיים תראי בטא 150
08/08/2016 | 13:14
88
שזה יפה מאד.
אני תמיד עשיתי בטא 14 יום אחרי ההחזרה.
תוצאה כזו היא מצויינת.
תמשיכי לבדוק הכפלות (ואגב יש הריונות תאומים שהיו בבטא 150).

לצפיה ב-'יחסית ליום 12 זה נראה לי בסדר.. '
יחסית ליום 12 זה נראה לי בסדר..
08/08/2016 | 14:47
3
70
אתמול קראתי מישהי שכתבה שהתחילה מ22 היריון בריא ושלם..
אני לאצחושבת שיש מה לדאוג, תמשיכי לעקוב
לצפיה ב-'אני בודקת '
אני בודקת
09/08/2016 | 13:18
2
86
12 יום אחרי ההחזרה זרת הוראות הרופא..
מדוע אתן בודקות 14 יום אחרי .
תודה על התגובות
מקווה לטובה
לצפיה ב-'גם לפי הוראת הרופא חח..'
גם לפי הוראת הרופא חח..
11/08/2016 | 11:50
1
32
מניחה שזה קשור לתמיכה או משהו.. לא יודעת באמת להגיד מאיפה נובעים ההבדלים. אבל איחור במחזור הוא 14 יום אחרי ביוץ/ טיפול ככה שהתשובה אמינה יותר.
בדקת הכפלה?
לצפיה ב-'לא בדקתי הההההה'
לא בדקתי הההההה
11/08/2016 | 20:47
42
אבדוק ביום ראשון
אני כבר לא לחוצה .. כך יותר קל
לצפיה ב-'מעקב הריון אחרי ביטא'
מעקב הריון אחרי ביטא
05/08/2016 | 14:41
12
174
היי לכן שואלת שאלה עבורכן- האם המשכתן לבצע מעקב הריון אצל הרופא המטפל בטיפולי הפוריות או חזרתן למסגרת הרגילה של קופת החולים?  תודה
לצפיה ב-'עשיתי 2 בדיקות (בשבוע 6 ובשבוע 8 או 9) אצל '
עשיתי 2 בדיקות (בשבוע 6 ובשבוע 8 או 9) אצל
05/08/2016 | 18:42
115
רופא הפוריות, ראיתי שהכל בסדר נכון לשבוע ועברתי לרופא דרך קופת חולים.
לצפיה ב-'חזרתי לרופא קופת חולים'
חזרתי לרופא קופת חולים
05/08/2016 | 19:02
2
97
בדרך כלל עושים את בדיקת הדופק אצל רופא הפוריות ואז אפשר להיפרד בשמחה (:
אז את אחרי בטא חיובית? (:
לצפיה ב-'כן ביטא חיובית ומתה מפחד'
כן ביטא חיובית ומתה מפחד
05/08/2016 | 19:05
35
לצפיה ב-'הפחד מובן'
הפחד מובן
06/08/2016 | 09:07
72
לאט לאט..
אני לא גיליתי לאף אחד והלכתי לרופא פעם בשבוע. עד שאסר עלי להגיע כי עודף אולטרסאונד לא בריא (:
אז הוא אמר לי להגיע פעם בשבועיים ואחר כך פעם בחודש.
מחזיקה לך אצבעות!
בהצלחה עם העברת הזמן בין בדיקה לבדיקה (:
לצפיה ב-'עד שבוע 7'
עד שבוע 7
05/08/2016 | 19:11
92
בדקתי הכפלה 3 פעמים (כי התחיל מדשדש)
שבוע 6 ראינו דופק, שבוע 7 ראינו שוב דופק ואז עברתי לקופה
שבוע 8 ביקרתי רופא נשים רגיל
לצפיה ב-'רופא קופה בשלושת ההריונות, שלושתם ivf'
רופא קופה בשלושת ההריונות, שלושתם ivf
06/08/2016 | 21:42
85
אני חושבת שכדאי ללכת למי שמתמחה במה שצריך ובקופה יש רופאי מעקב הריון מצוינים. כמובן כשהכל תקין.. ואם לא, חלילה, אז ללכת לרופא פרטי מומחה להריון או הריון בסיכון. עם זאת לדעתי כדאי לבחור רופא עם זיקה לתחום הפוריות בשביל שיהיה סיכוי גבוה יותר שיבין אותך - את החששות ומהיכן את מגיעה. לדוגמה בהריון הנוכחי כשהלכנו לבדוק דופק (וב"ה ראינו) הרופאה ביקשה שנחזור עוד חודש, אמרתי לה שזה רחוק מדי, אני צריכה לוודא שהכל תקין.. ישר הוציאה לי הפניה לus עם חיוך מבין וברכת הצלחה.
אישית, בהריון הראשון רופא הפוריות שלי היה גם רופא בקופה אז המשכתי איתו בקופה (לא בטוח שזה נבון אבל ההריון היה תקין וקל, ב"ה, ואותו הכרתי ושוייכתי אליו מבחינת הקופה אז היה נוח גם בירוקרטית).
הריון שני תאומים עברתי דירה ולרופאה בקופה שהיא גם מיילדת במאיר.
הריון שלישי (נוכחי) שוב עברתי דירה ולרופאה שעובדת גם בivf במאיר אבל בעקבות סכרת הריון וקשיים אחרים עוברת השבוע לרופאה של הריון בסיכון (גם בקופה).
הכי חשוב, בשעה טובה!! מאחלת בהצלחה בכל בחירה וכמובן תשעה חודשים משעממים שיסתיימו ביידים מלאות ושמחות
לצפיה ב-'בקודם לא, עכשיו כן'
בקודם לא, עכשיו כן
07/08/2016 | 10:14
63
בהריון הקודם שהסתיים לצערי בשבוע 13, הייתי אצל רופא מהקופה.
לא משנה שאני לא מסוגלת לחזור אליו, התחלתי אצל רופא אחר מהקופה.. הבעיה היא שהוא פחות זמין מרופא הפוריות הפרטי שלי.
הפעם נשארתי אצל הרופא הפרטי וזה מסתמן כהחלטה נבונה בגלל הזמינות. 
לצפיה ב-'היה פה דיון רחב על זה לפני כמה שבועות'
היה פה דיון רחב על זה לפני כמה שבועות
07/08/2016 | 10:29
76
את יכולה לחפש אם זה מענין אותך.

אני באופן מיידי הלכתי לרופא נשים רגיל בקופה שהפנה אותי לרופא להריון בסיכון. אפילו בדיקת דופק הרופא פריון לא עשה לי. 
לא רואה יתרון בלהשאר אצל הרופא פוריות.
אם הוא דרך הקופה אז לפחות במכבי זה בכלל לא אפשרי... רופא פריון ורופא נשים אלו שני תפקידים שונים וטוב שכך. חבל סתם ליצור עומס בתורים אצל רופא פריון בשביל ענייני הריון שגם רופא נשים רגיל יכול לתת עליהם את הדעת. 
אם זה פרטי- אז בכלל לא רואה הגיון בלשלם מלא כסף למעקב אצל רופא שזה אפילו לא תחום ההתמחות שלו. כמובן שהכל תלוי מקרה. אם למישהי יש איזה מקרה מיוחד שמצריך מעקב אצל הרופא פריון אז בסדר אבל ככה סתם, לא רואה בזה שום יתרון. 
לצפיה ב-'אני גם באותה התלבטות'
אני גם באותה התלבטות
07/08/2016 | 11:40
53
בינתיים ביום חמישי הקרוב יש לי תור נוסף (שבוע 8) לרופא הפרטי (פוריות) ונראה לי שאח"כ אמשיך כבר לרופא של הקופה למעקב..
את הבדיקות של השקיפות עורפית, סקירות, מי שפיר וכו' מתכננת לעשות אצל רופא פרטי. 
לצפיה ב-'אחרי הדופק עברתי לרופא בקופה'
אחרי הדופק עברתי לרופא בקופה
07/08/2016 | 15:23
2
71
בדיעבד גם הדופק היה מיותר לעשות אצל רופא פריון, בזבוז של 600 שקלים.
לצפיה ב-' מסכימה איתך רונקי'
מסכימה איתך רונקי
07/08/2016 | 19:37
1
56
הסיבה היחידה שעשיתי בעבור 600 (בר חוה?) הייתה לסגור מעגל, להגיד תודה, אולי לשמוח ביחד... קיבלתי רבעון חיוך, אבל אני התרגשתי.
בכל מקרה מייד עברתי לרופאה שלי בקופה, אין כל סיבה רפואית אצלי למעקב פרטי, בטח לא אצל רופא מתמחה בפריון. גם מתחשק לי להרגיש בהריון כמה שיותר במנותק ממה שעברתי עד כה- וזה בהחלט אתגר- כי את צלקות הטיפולים לא מוחים וגם לא מעלימים- אבל, מה שאפשר לנרמל, אני עושה.
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
08/08/2016 | 07:16
42
העדפתי לא להגיע לשם (בר חוה אלא מה) בהריון. הקטע היה שאחרי הדופק הם פחות או יותר קבעו לי הכל (כולל סקירה 2) בלי ממש לשאול אותי, רק אחרי ירד לי האסימון וביטלתי.
לצפיה ב-'מתלבטת בבקשה עזרתכן לגבי דר אילייה בר'
מתלבטת בבקשה עזרתכן לגבי דר אילייה בר
05/08/2016 | 14:57
1
117
אני מהפורום השכן  בטיפולי ivf מתלבטת האם לעבור לדר אליה בר. יש עליו המון המלצות לא טובות . האם יש פה מישהו שטופלה אצלו?
לצפיה ב-'מה הסיבה שאת רוצה ללכת אליו? '
מה הסיבה שאת רוצה ללכת אליו?
07/08/2016 | 23:06
71
אם את אומרת שיש עליו המלצות לא טובות?
לצפיה ב-'שאלה לגבי שקיפות עורפית וסקר ביוכימי'
שאלה לגבי שקיפות עורפית וסקר ביוכימי
05/08/2016 | 09:12
5
120
היי בנות,
מישהי יודעת כמה זה קריטי שהם יהיו ממש צמודים, ומה חלון הזמנים?
אני אמורה לעשות את השקיפות כשאהיה בשבוע 12+6 (אין תורים לפני...) וזה יוצא יום חמישי, ואז את הסקר הביוכימי רק ביום ראשון שאחרי (שבוע 13+2). זה קריטי? וגם-תוך כמה זמן מתקבלות תשובות? אשמח לתובנות
לצפיה ב-'בדיוק כמוני'
בדיוק כמוני
05/08/2016 | 09:44
72
גם אני עושה שקיפות ביום חמישי ובדיקת דם היום ראשון ואמרו לי שזה בסדר גמור.
באמת מעניין תוך כמה זמן תשובות מבדיקת הדם. קראתי שלמחרת כבר מופיע באתר של כללית אבל מקום אחר אמר שבוע.
לצפיה ב-'לא קריטי ובמכבי קיבלתי תשובות תוך שבוע'
לא קריטי ובמכבי קיבלתי תשובות תוך שבוע
05/08/2016 | 11:31
24
לצפיה ב-'לפי מה שאמרו לי בקופה, אין שום בעיה'
לפי מה שאמרו לי בקופה, אין שום בעיה
07/08/2016 | 12:12
2
51
אני עושה את הUS ביום חמישי הקרוב וביום ראשון זה ט' באב כך שאוכל לעשות רק ביום שני ושאלתי שתי אחיות בקופה ואמרו לי שאין שום בעיה.
לצפיה ב-'למה אי אפשר בט' באב? '
למה אי אפשר בט' באב?
07/08/2016 | 16:13
1
48
אני עושה אולטרסאונד ביום חמישי וקבעו לי תור לבדיקת דם ליום ראשון במרכז בריאות האישה ביד אליהו
לצפיה ב-'בסוף כן עשיתי בט' באב'
בסוף כן עשיתי בט' באב
19/08/2016 | 14:55
4
חשבתי שיהיה סגור אבל היה פתוח בבריאות האשה ושם עשיתי.
לצפיה ב-'אני (והבטא) בעננים...'
אני (והבטא) בעננים...
06/08/2016 | 14:38
2
212
אהלן ושלום...

אז עשינו בדיקה ביום ה 12 אחרי החזרה והגיעה בטא של 451...
יומיים אחרי... 1299...!

ההכפלה : משוגעת...

2 Day change = 188 % increase.
2 Day change = 188 % increase.
Doubling time =1.3 days or 31.45 hours

מה דעתכן?

תודה !
לצפיה ב-'תקין! מזל טוב :)'
תקין! מזל טוב :)
06/08/2016 | 18:44
24
לצפיה ב-'מעולה המוו מזל טוב!!'
מעולה המוו מזל טוב!!
07/08/2016 | 15:00
58
9 חודשים משעממים
לצפיה ב-'אוף שכחתי קלקסן'
אוף שכחתי קלקסן
07/08/2016 | 00:24
2
77
): 12 בלילה ונזכרתי שאין לי ואף סופר פארם לא פתוח.
כמה זה בעייתי לדעתכן?
אני בשבוע 27
ומה לעשות ממחר? להזריק מוקדם בבוקר וכל יום להתקדם בשעות עד שאגיע שוב להזרקה בשעות הערב?
לצפיה ב-'תזריקי בהזדמנות הראשונה שיש לך'
תזריקי בהזדמנות הראשונה שיש לך
07/08/2016 | 10:42
1
46
וכל יום תתקדמי בשעה עם ההזרקה עד השעה שאת רוצה להזריק בה.

לצפיה ב-'כן זה מה שחשבתי לעשות. תודה '
כן זה מה שחשבתי לעשות. תודה
07/08/2016 | 13:19
27
הבוקר כבר הזרקתי ב 9 בבוקר
לצפיה ב-'קצת ארוך..אשמח לדעתכן המלומדת'
קצת ארוך..אשמח לדעתכן המלומדת
04/08/2016 | 09:49
3
230
אני בשבוע 8 ושישה ימים מתחילת ההיריון חוויתי כאבי בטן שונים ומשונים אחרי התייעצויות ובירורים הבנתי שזה תקין ושכיח. שבוע שעבר ביום חמישי היו לי הפרשות חומות כהות ממש על גבול השחור, אני משתמשת בקרינון וזה יצא יחד עם גושים של הקרינון (סליחה על התיאור) , הלכתי למוקד נשים ראינו את הפיצי/ת ונרגעתי ברוך השם. עכשיו, אני כבר יומיים שלושה עם כאבי בטן שדומים לכאבי מחזור /לכאבי ביוץ ואתמול בלילה החלו לי כאבי גב תחתון. הבוקר קמתי (שוב יום חמישי ) עם הפרשות חומות יותר בהירות מפעם קודמת שוב יוצאות עם הקרינון. יש לי תור לרופא ביום ראשון יש סיבה לדאגה? כדאי ללכת לבדוק כבר היום? 
לצפיה ב-'לי היו כאבי "מחזור"'
לי היו כאבי "מחזור"
04/08/2016 | 10:57
106
גם חזקים לפרקים, למשך זמן של כמה דק ארוכות (או לפחות ככה דמיינתי :) מרגע הבטא החיובית, ועד שבוע 7 בערך. אחכ נרגע ומדי פעם לעיתים רחוקות מרגישה כיווצים עמומים וחלשים מאוד.
לגבי "כאבי ביוץ"- השחלה שבה פעיל הגופיף הצהוב יכולה לתת אותות כאב מדי פעם, או השחלה/ שחלות ממנה שאבו ביציות ובה / בהן יש ציסטות שלא נספגות, כי לא היתה וסת ולא הייתה ירידה של ההורמונים (אלא אמורות להספג בשבועות מאוחרים יותר של ההריון) ממשיכות להציק מדי פעם.
ובגלל הקירבה של הרחם והשחלות למעי הגס ולעצביי הגב התחתון, מזה אפשר להבין ש.... הכל יכול להיות דומה להכל ולהלחיץ ולכאוב.
לי לא היו לי הפרשות, אבל השתמשתי באנדומטרין.
הבנתי מנשים אחרות שקרינון נוטה לצאת בשלל צבעים מחום כהה, בהיר, זרחני, ירקרק (??)
אז מה שאני יכולה להגיד ואולי קצת להרגיע זה שהכל משתנה, הרחם גדושה ועסיסית, ההורמונים בשיאם, אנחנו רגישות לכל סימן ואות.
ובשורה התחתונה- אם ראית דופק, והכל בסדר, רוב הסיכויים שהכלללללל בסדר גם עכשיו.
אבל... כמו שיגידו לך עוד נשים כאן- עדיף להיות רגועה ואם את מרגישה שמשהו לא בסדר, לכי עם האינטואיציה שלך, ולכי להיבדק.

וקחי חיבוק גדול ממני כי יהיו עוד רגעים מלחיצים (מלחוצה עם תעודות :))
לצפיה ב-'הייתי הולכת למוקד... רק כדי להירגע'
הייתי הולכת למוקד... רק כדי להירגע
04/08/2016 | 12:34
72
קרינון אכן עלול לצאת עם מגוון הפרשות. גם לי היו גושים בקרינון בהתחלה.
אחרי לחץ ראשוני, החלטתי להשתמש בזה כתירוץ לראות דופק בפעם הראשונה. 
לכי היום - בשביל הרוגע שלך.
אצלנו במוקד זה סיבוב של אחות-א.ס-רופא.
בסופו של דבר הרופא בודק אם זה מגיע מהרחם או מצוואר הרחם. אם הכל סגור שם, זה רק הקרינון.
עדיף בשבילך לדעת ולהירגע לסופ"ש.
לצפיה ב-'גם לי היו כאבים בבטן התחתונה'
גם לי היו כאבים בבטן התחתונה
05/08/2016 | 09:08
50
כאבי מחזור כאלה אבל עמומים יותר. הרחם כנראה מתחיל להתרחב או משהו, לא יודעת למה זה נפוץ בהתחלה ונעלם בהמשך (שבוע 7-8 ככה), אבל לא היו לי הפרשות או דימומים. הייתי מיידעת את הרופא על העניין, אולי הוא יגביר לך תמיכה? בכל אופן סביר שזה בגלל הקרינון, הוא נוטה 'לפורר' את צוואר הרחם
לצפיה ב-'הריון עם קרישיות'
הריון עם קרישיות
03/08/2016 | 18:46
2
89
הי לכולן, נמצאתי הומוזיגוטית לפקטור 5 ליידן. והטרוזיגוטית לmthfr. האם מישהי כאן מכירה? יודעת להסביר סיכונים? סיכויים? אני לוקחת קלקסן 60 (משקלי 53 קג). למען האמת בנזוגי קצת דואג כי קרא כל מיני דברים, אני מניחה שעם הקלקסן הכל בסדר.
האם עלי להפגש עם מומחה? האם ליווי ההריון הוא שונה? תודה מראש לעונות, אני חדשה בתחום (גם בהריון החדש חדש וגם בקרישיות) ומנסה לדלות מידע להמשך.
לצפיה ב-'אני חושבת שרצוי ליווי של המטולוג '
אני חושבת שרצוי ליווי של המטולוג
03/08/2016 | 21:27
47
לי אין בעיית קרישיות אבל בשל קריש דם שקיבלתי בעוונותיי בהריון השני , לקחתי קלקסן כל ההריון ו-8 שבועות לאחריו וגם בהריון הנוכחי שלי אני מקבלת קלקסן ומלווה על ידי המטולוגית [נפגשות פעם בשליש לפחות , בהתחלה קצת יותר ] .
אני לא יודעת לגבי פקטור ליידן 5 , אולי זה מצריך מעקב מסוג אחר אבל כדאי כבר לפנות להמטוולוג שגם מבין דבר או שניים בהריונות - יכולה להמליץ בחום רב מאוד על ד"ר דורית בליקשטיין המדהימה [הייתי מטופלת שלה הרבה שנים והיא עזבה את המחלקה בבלינסון כעת ומקבלת פרטי] .
בהצלחה!
לצפיה ב-'פקטור 5- חובה ממה שיודעת לקחת קלקסן כל ההריון וקצת אחרי'
פקטור 5- חובה ממה שיודעת לקחת קלקסן כל ההריון וקצת אחרי
04/08/2016 | 20:59
40
אם את לוקחת קלקסן אז למיטב ידעתי את עוברת להיות בסטטיסטיקה הרגליה של הריונות.
עבור MTHFR לרוב ממליצים על חומצה פולית במינון גבוה יותר- של 1000 מקג ויש שיגידו 5000. לרוב להטרזיגוט זה פחות חשוב (ואגב זה מאוד נפוץ- בערך שליש מהאוכלוסיה) אך בשילוב עם פקטורי קרישה אחרים.. לדעתי עדיף לך כן לקחת 1-5 ולא 0.4.

אם יש ספק לגבי משהו.. לכי ליעוץ אצל קופרמינץ.. זו ממש המומחיות שלו..
לצפיה ב-'מישהי עשתה מי שפיר אצל בר חוה? יש המלצה אחרת?'
מישהי עשתה מי שפיר אצל בר חוה? יש המלצה אחרת?
02/08/2016 | 23:12
27
126
לאחר סקירה מוקדמת הומלץ לנו על מי שפיר + ציפ בשל מעי אקוגני.

מישהי יודעת איך בר חוה בבדיקה הזו? האם להתעקש לעשות אצל מישהו אחר (מהמומחין הגדולים) גם אם זה אומר שהבדיקה תידחה לעוד הרבה זמן כי בטח אין תור קרוב?

עשינו בדיקת דם NIPT אז לא תכננו לעשות מי שפיר ולכן לא שריינו תור 
לצפיה ב-'דר ליפיץ נחשב התותח בתחום. מקבל רק פרטי'
דר ליפיץ נחשב התותח בתחום. מקבל רק פרטי
02/08/2016 | 23:26
3
34
לצפיה ב-'תודה. כמה זמן מראש נדרש לקבוע תור? באיזה שבוע מומלץ לעשות?'
תודה. כמה זמן מראש נדרש לקבוע תור? באיזה שבוע מומלץ לעשות?
02/08/2016 | 23:56
2
33
לצפיה ב-'חברה קבעה אליו מהיום להיום'
חברה קבעה אליו מהיום להיום
07/08/2016 | 15:26
1
31
דברי עם המזכירה שלו עדי.
לצפיה ב-'כן, קבעתי , תודה רבה'
כן, קבעתי , תודה רבה
07/08/2016 | 17:10
9
לצפיה ב-'אני עשיתי בתל השומר'
אני עשיתי בתל השומר
03/08/2016 | 09:04
75
כיון שבגלל גילי הייתי זכאית ללא תשלום- והוספתי את הציפ באופן פרטי.
יכול להיות שגם לך יאשרו ללא תשלום בגלל הממצא.
המחלקה בתל השומר מצויינת (של ליפיץ) וכל המדקרים מאוד מנוסים.
אני עשיתי אצל דר ינון שהיה מצוין.

בהצלחה
לצפיה ב-'תתנתקי כבר מבר חוה :) '
תתנתקי כבר מבר חוה :)
03/08/2016 | 12:03
3
157
לדעתי כל בדיקה צריכה להתבצע אצל המומחה בתחום שלה. על אחת כמה וכמה מי שפיר.... לא הייתי מהמרת שם.
גם אם עכשיו יגידו לך 10 בנות שהן עשו מי שפיר אצלו והסתיים בהצלחה זה עדין לא סטטיסטיקה מספקת. עדיף ללכת לאחד שממש מנוסה בתחום, שעושה דיקורים על בסיס שבועי.
מבחינת התותחים הכבדים אני יודעת שהם ליפשיץ וצלאל. אני אישית קבעתי לצלאל. לוקח 2000 ש״ח. כמובן שציפ זה עוד 2750 באסותא.
אבל יש הרבה רופאים בהסדר הרבה יותר זולים שיש להם נסיון של שנים והם מעולים. אולי תנסי לקבוע אולי לאריק כהנא , שכבר שנים מדקר וגם מנהל מחלקת ivf באסותא ראשון. הוא בהסדר עם מכבי ויעלה לך רק 600 ש״ח.
אני שלחתי לו sms וענה לי מיד.
לצפיה ב-'מסכימה מאד. בדיקה כזו צריך לעשות אצל מומחה.'
מסכימה מאד. בדיקה כזו צריך לעשות אצל מומחה.
03/08/2016 | 15:13
2
102
גם ד"ר באום מבצע את הבדיקה והוא שאל אותי למה אני לא באה אליו. עניתי שכבר קבעתי אצל פרופסור ליפיץ.
למרות שד"ר באום הוא רופא הפוריות והמעקב שלי, עדיין לכל נושא יש מומחים ופרופסור ליפיץ ידוע מאד במומחיות שלו לבדיקות מי שפיר.
לצפיה ב-'תודה ,כבר התקשרתי ושריינתי תור אצל ליפיץ מוקדם יותר היום'
תודה ,כבר התקשרתי ושריינתי תור אצל ליפיץ מוקדם יותר היום
03/08/2016 | 22:06
1
28
לצפיה ב-'בכל מקרה אני משחררת את התור - הרופא אמר לוותר...'
בכל מקרה אני משחררת את התור - הרופא אמר לוותר...
04/08/2016 | 09:41
32
לצפיה ב-'אני רשומה ל 16.8 לפרופסור ליפיץ ואולי אאלץ לוותר על התור'
אני רשומה ל 16.8 לפרופסור ליפיץ ואולי אאלץ לוותר על התור
03/08/2016 | 15:14
4
113
בעקבות צירים מוקדמים אני שוקלת מחדש (כרגע שבוע 19).
אם אצטרך לוותר על התור, תרצי את התאריך?

לצפיה ב-'רויאל, איך את מרגישה? זה בריקסטונים בלבד או שיש התקצרות צ'
רויאל, איך את מרגישה? זה בריקסטונים בלבד או שיש התקצרות צ
03/08/2016 | 16:34
2
31
לצפיה ב-'הייתה התקצרות והשתפרה אחרי אנדומטרין'
הייתה התקצרות והשתפרה אחרי אנדומטרין
04/08/2016 | 09:40
1
88
אלה צירים שרואים במוניטור.. לא אמרו לי אם זה בריקסטונים...
כתוב "צירים קטנים כל 10 דקות".

מרגישה בסדר (יותר בסדר במצב מנוחה )
לצפיה ב-'תנוחי ותשתי הרבה!!'
תנוחי ותשתי הרבה!!
04/08/2016 | 11:15
15
לצפיה ב-'אויש, תרגישי טוב!! (המון תודה,אבל מסתבר שיש לו תורים פנויים)'
אויש, תרגישי טוב!! (המון תודה,אבל מסתבר שיש לו תורים פנויים)
03/08/2016 | 22:07
19
לצפיה ב-'ממליצה בחום על דוקטור הנדלר מתה״ש מקבל באסותא ,עשינו צ׳יפ וב'
ממליצה בחום על דוקטור הנדלר מתה״ש מקבל באסותא ,עשינו צ׳יפ וב
03/08/2016 | 16:36
10
77
קיבלנו תשובות תקינות טפו טפו. הוא היה מקסים! מדקר אלפי נשים בחודש והומלץ לנו ע״י כל החברים הרופאים שלנו.
לצפיה ב-'תוך כמה זמן מגיעות תשובות?'
תוך כמה זמן מגיעות תשובות?
03/08/2016 | 16:59
9
74
במידה והן תקינות. ואיך הן מגיעות? טלפון/ מכתב..?
אני שואלת גם על הצ'יפ וגם על המי שפיר.
אסותא מתקשרים או המזכירה של הרופא? 

ושמחה בשבילך שהתשובות תקינות! איזה אבן מטורפת זו שיורדת מהלב אה? 
לצפיה ב-'היי לאגו'
היי לאגו
03/08/2016 | 17:32
7
81
קודם כל שם מהמם בחרת לך (אבא שלי מאורוגוואי :). לגבי התשובות ,הצ׳יפ הגנטי הגיע תוך שבועיים ויום ,ושאר הבדיקות יומיים אחרי הצ׳יפ הגנטי. המזכירה מתקשרת ומודיעה ובכלל הצוות במחלקת מי שפיר מקסים. אם יש לך שאלות אני פה!

לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/08/2016 | 08:55
6
49
הנדלר הוא ברשימת רופאי ההסדר עם מכבי נכון? 
קבעת תור מולו או שהתקשרת לאסותא?

ובאיזה שבוע עשית את הבדיקה?
אני ממש רוצה לעשות כמה שיותר מוקדם... וכרגע התור שלי בשבוע 18. מבאס אותי לחכות עד שבוע 21 כדי לדעת אם הכל תקין.
מה עשית? לא סיפרת לאף אחד על ההריון עד שהגיעו התוצאות? 
לצפיה ב-'היי לאגו ,'
היי לאגו ,
04/08/2016 | 09:21
5
50
הנדלר ברשימת המומלצים ובקרוב כבר כעל הנראה יהיה פרטי בלבד ,אז נצלי את זה שהוא שם. עשיתי בשבוע 16 ויום ,כך שהתוצאות הגיעו בשבוע 19 אולי טיפה לפני.
יש באתר שלו מספר טלפון של המזכירה לקביעת תור,ואת שלו למקרה הצורך ,אני הסתמסתי איתו לפני הבדיקה והוא היה אדיב ומקסים. בסוף הבדיקה הוא מדגיש שבכל מקרה של חשש להרים לו טלפון מיד,באמת איש מיוחד . סיפרנו למשפחה ולאנשים קרובים לפני מי השפיר על ההריון אבל עכשיו באופן רשמי זה לא סוד יותר :) וגם הבטן הרגישה חופשי לצאת פתאום החוצה.
לצפיה ב-'לי המזכירה של צלאל אמרה שעדיף לא לעשות בשבוע 16'
לי המזכירה של צלאל אמרה שעדיף לא לעשות בשבוע 16
04/08/2016 | 12:29
4
95
אלא רק החל מ17. 
אבל אני ממש מעדיפה כמה שיותר מוקדם! לכן אצלצל עכשיו לקבוע תור.
המון תודה!!!
לצפיה ב-'ועכשיו המזכירה של הנדלר אמרה לי אותו דבר.. '
ועכשיו המזכירה של הנדלר אמרה לי אותו דבר..
04/08/2016 | 12:41
3
71
רק משבוע 17... אוף!!
בשבוע 17 יש לי שתי חתונות שאני צריכה ללכת אז לא מתאים. מה שגורם לזה להדחות לשבוע 18. מלא זמן 
לצפיה ב-'קודם כל 16 פלוס זה שבוע 17:) וחוץ מזה,דברי ישר עם הרופא,אין '
קודם כל 16 פלוס זה שבוע 17:) וחוץ מזה,דברי ישר עם הרופא,אין
04/08/2016 | 14:00
2
61
עם מזכירה שמקריאה מדף ואין לה מושג על מה היא מדברת . אנחנו דיברנו עם הפרופסורים ולאחר מכן קבענו תור דרך המזכירה ,זה הכל :)
לצפיה ב-'פשוט להתקשר ישירות לרופא?'
פשוט להתקשר ישירות לרופא?
04/08/2016 | 15:09
1
48
קבעתי בנתיים למושונוב ב17+1 גם באסותא ראשון.
ראיתי שגם עליו יש המלצות. 
אני עדין מתלבטת אם ללכת לרופא בהסדר (מושונוב/הנדלר) בעלות של 600 שח דרך מכבי או לפרופ' צלאל בפרטי בעלות של 2000 שח. (שמכבי יחזירו מתוכם 500 שח בערך )
מצד אחד זו בדיקה ממש חשובה, לא המקום לחסוך. אבל האם באמת יש הבדל ביניהם? שניהם מאוד מנוסים... 

לצפיה ב-'כן,פשוט להתקשר או לשלוח וואטסאפפ הוא עונה.לגבי'
כן,פשוט להתקשר או לשלוח וואטסאפפ הוא עונה.לגבי
04/08/2016 | 20:05
39
מה ששאלת אין לי מושג כי על מושונוב לא ביררתי:/ אבל תמיד תלכי עם המלצות ,אם חברה טובה המליצה זה מאוד משמעותי. לדעתי חשוב מאוד שהוא יעשה מאות דיקורים בחודש, ולא רק פעם ב.. ושיהיה נחמד כי הרוגע שלך לא פחות חשוב להצלחת הבדיקה
לצפיה ב-'צ'יפ תוך שבועיים'
צ'יפ תוך שבועיים
07/08/2016 | 15:27
37
מי שפיר תוך 3 שבועות
לצפיה ב-'חדשה, מחזיקה לכם אצבעות!'
חדשה, מחזיקה לכם אצבעות!
04/08/2016 | 15:29
1
58
אומרים על פרופסור ליפיץ שהוא לא נחמד... אני חושבת שהוא ממש חביב וקשוב. בהצלחה רבה!!

נ.ב
בקשי ביח' מי השפיר שמירה של תאים (500 שח), ואחרי שתקבלי תשובות תקינות תפעילי את הצ'יפ...
לצפיה ב-'המון תודה '
המון תודה
04/08/2016 | 20:51
12
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:09
9
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום ניתוחי חזה
פורום ניתוחי חזה
רביד שר ישראל
רביד שר ישראל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה