לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפי הנהלת תפוז אין לפרסם בפורום הודעת חיפוש / מסירת תרופות - ההודעות ימחקו

המשך >>

לצפיה ב-'מבקשת המלצה לרופא מעקב- כללית- ירושלים'
מבקשת המלצה לרופא מעקב- כללית- ירושלים
28/06/2017 | 08:02
4
32
בבקשה אם מישהי יכולה להמליץ או להרחיק על רופא, מהכללית, בירושלים.

לצפיה ב-'אם תכתבי את שמות הרופאים שבאים בחשבון זה יכול לעזור'
אם תכתבי את שמות הרופאים שבאים בחשבון זה יכול לעזור
28/06/2017 | 08:57
6
לצפיה ב-'שמות רופאים'
שמות רופאים
28/06/2017 | 10:32
1
43
פרופ' אסתר יפה
דר' אברהם בן שטרית.
דר' ירון בוקר ממבשרת.
ואולי יש אחרים שאני לא מכירה שמומלצים...
תודה מראש לעונות!
לצפיה ב-'אני אצל דר' בן שטרית, ממליצה בחום'
אני אצל דר' בן שטרית, ממליצה בחום
02/07/2017 | 11:38
32
רופא נפלא, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית. טופלתי אצלו בשלב ההזרעות ואחרי IVF באתי התחננתי לחזור אליו למעקב הריון.
("התחננתי" כי רוב הזמן הוא מלא, עם מלא מטופלות, אבל כנראה בגלל שהכירו אותי שם כלחוצה הסכימו.)
החסרון היחיד אצלו זה שכאמור הוא עמוס, ומחכים די הרבה זמן בתור... אם יש לך אפשרות לבוא בשעות הבוקר\צהריים זה יותר סביר, אבל בערב לפעמים יושבת אצלו שיירה שלמה מחוץ לחדר, אז צריך סבלנות.
לצפיה ב-'ירושלמיות?'
ירושלמיות?
30/06/2017 | 17:25
28
אשמח לתגובה..
לצפיה ב-'ספורט בתחילת הריון..'
ספורט בתחילת הריון..
28/06/2017 | 11:02
8
118
הי בנות,
אני שבוע 7+3, ראינו דופק לפני כמה ימים, שאלתי את הרופא שלי לגבי חזרה לספורט היות והייתי מאוד פעילה לפני ההריון והוא אמר לי שאין הגבלה בכלל אבל לא כל כך פירט, מה דעתכן?
חזרתי בינתיים לשחות מעט ואני תוהה אם אני יכולה לחזור לרכיבה על אופניים.. למרות הנחיית הרופא קראתי באינטרנט שלא מומלץ להעלות דופק יותר מדי, אני לא בטוחה מה לעשות.. מרגישה ממש פדלאה בבית וזה מטריף אותי.

מה הייתן עושות?

לצפיה ב-'אם את בכללית'
אם את בכללית
28/06/2017 | 11:51
95
הם עושים חוגים לנשים בהריון ( אני אישית הלכתי כמה פעמים )

באמת עדיף לא להעלות את רמת הדופק לכן כדאי שתחפשי ספורט שיתאים לנשים הריוניות
לצפיה ב-'זה מאד אישי ותלוי בהרגשה שלך'
זה מאד אישי ותלוי בהרגשה שלך
28/06/2017 | 14:09
65
אני עשיתי ספורט לפני ההריון, רקדתי כמה פעמים בשבוע + רכבתי על אופניים לכל מקום.
בהמלצת כל הרופאים שדיברתי איתם המשכתי בכמה ספורט שבא לי איך שבא לי (בתנאי שלא הרגשתי רע או כואב, כמובן שבחודשיים הראשונים הייתי מותשת ועייפה, אחכ זה השתפר), פשוט להיות רגישה לגוף ולהרגשה שלך (אני למשל הרגשתי ששיעורי המתקדמים קצת פחות התאימו לי ולכן ירדתי לרמת מתחילים או בינוני)
לגבי אופניים ברגע שהבטן יצאה (בשבוע 16) קיבלתי המלצה מרופאת הנשים שלי להפסיק איתם, חלילה לא מחשש של פעילות גופנית, היא הדגישה שזה בריא ולא פוגע כלל בהריון, אלא בגלל חשש לנפילה, חבלה, התנגשות עם רוכבי אופניים אחרים ומכוניות. אז כרגע אני נוסעת באוטובוס לשיעורי הבלט!
לצפיה ב-'היי, לפני ההריון הייתי מאד פעילה, ספינינג 4-5 פעמים '
היי, לפני ההריון הייתי מאד פעילה, ספינינג 4-5 פעמים
28/06/2017 | 18:09
73
בשבוע ועוד אימון של בודי פאמפ.  כעת,  ממשיכה עם ספינינג וקרוס,  משתדלת להגיע ל 3 אימונים בשבוע.  עובדת עם שעון דופק. מקפידה על דופק ובעיקר מקשיבה לגוף.  כל עוד אין המלצה מהרופא להפסיק אני ממשיכה... הפסקתי עם ריצות מחשש לנפילות.  בהצלחה
לצפיה ב-'היי'
היי
28/06/2017 | 18:26
3
103
לי לקח הרבה זמן להקלט ולפי כל ההמלצות הכלליות של כללית ואחיות ( לא משהו ספציפי שהרופא אמר) אמרו לי לחכות עד סוף שליש ראשון לפני שאני חוזרת לספורט. לפני עשיתי עיצוב ו TRX, אבל בגלל הטיפולים לא יכולתי להתמיד ( תמיד הייתה בעיה בשאיבות/ החזרות לפעילות גופנית מאומצת) לכן לא הגדרתי את עצמי כמשהי שקבוע עושה ספורט לפני הריון, לכן כשחזרתי בשבוע 14 חזרתי רק לפילאטיס. וזה מאוד עוזר ליציבה ולשרירי ליבה.
המלצה כללית היא לא לעלות דופק יותר מדי ( כדי להתאמן עם מד דופק, לא זוכרת מה אסור לעבור), לא להזיע יותר מדי כי טמפרטורת גוף גבוהה מדי מזיקה לעוברים, זאת גם הסיבה שאסור סאונה וג׳קוזי, ולא לעשותת משהו שאת יכולה ליפול כמו ריצה או רכיבה על אופניים בחוץ. ספינינג בדופק נמוך צריך להיות בסדר.
שחייה מעולה.
חכי קצת , עוד שבועיים שלושה, לכך שהעובר באמת ישתרש כמו שצריך ואז תחזרי לפעילות מתונה.
לצפיה ב-'פילאטיס אחרי שבוע 16 חייב להיות מותאם להריון'
פילאטיס אחרי שבוע 16 חייב להיות מותאם להריון
28/06/2017 | 20:58
2
61
פילאטיס רגיל עלול להזיק. יש הרבה סיבובים ופיתולים שלא מתאימים להריון. כך לפחות שמעתי ממדריכת פילאטיס.
לצפיה ב-'כמו כל ספורט'
כמו כל ספורט
29/06/2017 | 18:20
1
40
צריך לעשות באופן מתון, להקשיב לגוף. חייבת להגיד למדריכה על ההריון ושהיא תגיד לך אילו תרגילים לא מומלצים.  מדריכות מנוסות ( עדיפות למבוגרות יותר) עברו לא הריונית אחת ועושות השתלמויות כך שהן יודעות מה בסדר וממה צריך להמנע.
לצפיה ב-'אני מתכוונת לומר שבפילאטיס ספציפית *יש* בוודאות לא מעט '
אני מתכוונת לומר שבפילאטיס ספציפית *יש* בוודאות לא מעט
30/06/2017 | 10:31
41
תרגילים שלא מתאימים להריון. (זה לא בהכרח משהו שמרגיש קשה או מאומץ מדי, כך שלבד קשה לדעת מה כן ומה לא)
אם צריך שיעור מיוחד להריון או רק לידע את המדריכה והיא תתאים את השיעור הרגיל, זה כבר תלוי בשיתוף הפעולה של המדריכה. בסטודיו שאני הלכתי אליו בימים שהייתי פחות בטטה, אמרו לי לא להיכנס בכלל לפילאטיס כי למדריכה אין אפשרות להחליף לי חצי מהתרגילים בשיעור שהוא עמוס גם ככה.
לצפיה ב-'בתור כלל אצבע, מה שאת רגילה לעשות אפשר להמשיך'
בתור כלל אצבע, מה שאת רגילה לעשות אפשר להמשיך
28/06/2017 | 21:03
65
העלאת דופק - 30% פחות ממה שאת רגילה.
להיזהר עם תרגילים שמאמצים את הבטן או תנועות חדות / מפותלות של הבטן. (כפיפות בטן וכד' זה בסדר אם את רגילה אבל בצורה מתונה, לא אימוני קריעה, ולהיזהר במיוחד באלכסונים). אם יש לך גירוי יתר, שחלות מוגדלות וכד' - להיזהר עם הבטן עוד יותר ועדיף לוותר בכלל.
בשליש שני והלאה לא מומלץ לעשות דברים שיש בהם סכנת נפילה, בכלל זה אופניים.

אני מאד בעד להמשיך פעילות גופנית, חשוב לשמור על הבריאות גם במהלך ההריון וזה עוזר להרגשה טובה יותר, למניעת כאבי גב (תלוי איזה סוג ספורט כמובן) ואפילו ללידה קלה יותר.
לצפיה ב-'שאלה לגבי תמיכה'
שאלה לגבי תמיכה
27/06/2017 | 13:03
3
133
הוחזר לי טרי אחרי שאיבה.
הייתי עם תמיכה של ארבעה אוטרגוסטן ביום. (2 בוקר, 2 ערב)
בהוראת הרופא עברתי לשלוש.
וכעת אמר שאפשר להוריד לשניים.
אני ב 6+4.
מאוד רוצה להוריד לשניים ביום אבל גם חוששת..
יש פה עוד בנות שהתמיכה שלהם היתה רק 2 נרות ביום אחרי שאיבה? זה הגיוני?

תודה לעונות.

לצפיה ב-'הי'
הי
27/06/2017 | 14:43
2
73
לי תמיד הייתה תמיכה של 3 נרות ביום אחרי שאיבה (100 מ"ג פרוגסטרון כל אחת)
בשבוע 9 הרופא אמר לי להפסיק את התמיכה אבל קצת פחדתי אז הפסקתי בהדרגה- עד שבוע 10
לצפיה ב-'הי,'
הי,
28/06/2017 | 10:58
1
68
אני תמיד הייתי עם תמיכה של שתי טבליות ביום, שבוע 3+ 7 וקיבלתי הוראה להפסיק תמיכה בבת אחת עוד כמה ימים.
לצפיה ב-'תודה, מרגיע לדעת.'
תודה, מרגיע לדעת.
30/06/2017 | 17:25
11
לצפיה ב-'מתח ולחץ'
מתח ולחץ
27/06/2017 | 17:04
4
160
שלום.  לפני יומיים עשיתי החזרת עוברים. מאז אני בלחץ מתח וכל הזמן עסוקה בזה ומפחדת שלא נקלט. האם מישהי חוותה את ההרגשה הזו ובסוף ההריון נקלט. יש לי לחכות עוד שבוע וחצי לבדיקה ואני לא יודעת איך אעבור את הזמן הזה... תודה 
לצפיה ב-'יש מישהי ש*לא* הרגישה ככה? '
יש מישהי ש*לא* הרגישה ככה?
28/06/2017 | 08:57
37
לצפיה ב-'זה באמת מלא מתח ולחץ'
זה באמת מלא מתח ולחץ
28/06/2017 | 10:38
1
73
אלו ימים קשים ואיטיים. 
אני ניסיתי לעשות גם דברים שעושים לי טוב כדי להצליח לעבור אותם... אכשהו
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
28/06/2017 | 14:55
17
לצפיה ב-'הריון נקלט או לא נקלט בלי קשר לתחושות שלנו'
הריון נקלט או לא נקלט בלי קשר לתחושות שלנו
02/07/2017 | 11:47
46
אגב, זו הייתה מחשבה שעזרה לי מאוד בזמנו - כל הזמן הזכרתי לעצמי שתהליך קליטת הריון והתפתחותו הוא לא בשליטתי, כמה שאני אדאג (או לא אדאג), אחשוב על זה (או לא אחשוב על זה), זה לא ישנה את התוצאה, אז למה לטרוח?
לצפיה ב-'הי נוקי מהקריות :)'
הי נוקי מהקריות :)
27/06/2017 | 12:17
2
103
בעודי מחפשת אחר שרשור כלשהו להמלצות אחר רופא מעקב בקריות נתקלתי בהודעה שלך, אומנם מלפני שנה.
אני אחרי טיפולים ובתחילת הריון ומחפשת אחר רופא מעקב בצפון, יש לך המלצות אולי? יודעת להעיד אולי על ד"ר סיגלר מחיפה בנושא.
אשמח לכל המלצה
תודה!  
לצפיה ב-'היי'
היי
27/06/2017 | 18:09
1
59
ד"ר סיגלר מתמחה בעיקר בצוואר הרחם. אם את בקופ"ח כללית ממליצה מאוד על ד"ר עמית דמתי. מקבל בלין ותורים אליו די ארוכים..אז כדאי לך להזדרז 
לצפיה ב-'אני בקופ"ח מכבי'
אני בקופ"ח מכבי
30/06/2017 | 13:33
20
מכירה אולי רופאי מעקב מומלצים שלהם באזור הצפון?
לצפיה ב-'כאבים בבטן עליונה -בקע?'
כאבים בבטן עליונה -בקע?
27/06/2017 | 14:09
2
43
אולי מישהי מבינה
אני סובלת מבקע ( גילו לי את זה לפני כמה שנים )
בהריון הנוכחי סבלתי קשות מהקאות ויתכן שזה מה שגורם לי לכאבים
כרגע אני לוקחת אמפרודקס שאמור למתן את הכאבים עם הזמן
אבל זה כל הזמן חוזר
יש מישהי שזה קרה לה ? מה עשתה?

לצפיה ב-'איפה הבקע ובאיזה שבוע את?'
איפה הבקע ובאיזה שבוע את?
02/07/2017 | 13:18
1
13
עקרונית, אם הכאבים באותו מקום בו אובחן הבקע, סביר שהכאבים ממנו, אבל לא חייב להיות.
כאבים ברום הבטן לקראת הטרימסטר השלישי להריון יכולים להיות גם סימן לרעלת הריון, אז כדאי לשים לב לתסמינים נוספים ובכל מקרה לבידק על ידי רופא.
לצפיה ב-'זה בגלל ההקאות'
זה בגלל ההקאות
06/07/2017 | 14:46
8
הרופא אמר שהגיוני שבגלל הבקע אני ארגיש כאבים
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:12
6
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'האם יש למשהי ניסיון עם אחד הרופאים ד"ר הירש מיכאל ....'
האם יש למשהי ניסיון עם אחד הרופאים ד"ר הירש מיכאל ....
25/06/2017 | 16:01
46
היי אודה לעזרתכן האם יש למשהי נסיון עם אחד הרופאים הבאים ויכולה להמליץ או לא להמליץ ? 
  • ד"ר הירש מיכאל
  • ד"ר לנדסברג יסכה
  • ד"ר קרייזר דורון  
קצת דחוף לי אז תודה לכל העונות
לצפיה ב-'כאבים בלתי פוסקים בבטן התחתתונה-שבוע 21'
כאבים בלתי פוסקים בבטן התחתתונה-שבוע 21
22/06/2017 | 09:34
4
102
בוקר טוב בנות,
אני בהיריוני הראשון לאחר 9 מחזורי ivf עם בחורצ'יק קטן:) מתחילת ההיריון יש לי כאבים בבטן התחתונה חזקים מאוד שבעטיים התאשפזתי פעמיים. אני במעקב היריון צמוד והרופא לא מוצא את הסיבה לכך.כאבים שהם כמו לחץ ודקירות וגם קצת בגב אולי כמ מחזור. יש לי מיומה מאוד גדולה שגרמה לי לכאבים חזקים בחודש השלישי אבל אלו לא אותם כאבים.. אני פשוט אובדת עצות. האם מישהי חוותה כאלו כאבים? או יש לה המלצה מה לעשות עם הכאבים האלו?

אשמח לעזרתכן.
לצפיה ב-'מקווה שאלה פשוט כאבי גדילה '
מקווה שאלה פשוט כאבי גדילה
22/06/2017 | 12:03
70
אומרים שעם גדילת הרחם יש המתחות של כל מיני רצועות המחוברות לרחם שגורמות לכאב. 

לצפיה ב-'ממליצה בחום על יוגה'
ממליצה בחום על יוגה
22/06/2017 | 15:20
1
60
אני גם עם כאבים, והיוגה מאד עוזרת לי. כמובן שצריך יוגה מתאימה להריון, ולדעת להקשיב לגוף ולא להעמיס.
המון בהצלחה

לצפיה ב-'מאיזה שבוע אפשר לתרגל יוגה?'
מאיזה שבוע אפשר לתרגל יוגה?
23/06/2017 | 13:09
48
אם לא תירגלתי לפני בכלל
אני עם כאבים בגב תחתון, רוצה לעשות משהו, אך פוחדת לפגוע בהריון
כעת בשבוע 10
תודה!
לצפיה ב-'כשאת בבית, תנסי לרדת לרצפה על ארבע - ולנענע את האגן'
כשאת בבית, תנסי לרדת לרצפה על ארבע - ולנענע את האגן
25/06/2017 | 22:11
46
אני קראתי לתנוחה הזו - כלב מכשכש בזנב, וכשתקפו אותי כאבים באמצע סידורים,
פשוט נעמדתי ועשיתי קצת תנועות עם האגן, זה עוזר.
לי היו כאבים מאוד חזקים ברמה של ליפול לרצפה ולבכות , ולהקיא! מכאב,
וכל פעם שהגעתי למיון / מוקד נשים, הכאבים חלפו איך שהגעתי,
עד שהגעתי לרופאת הריון בסיכון גבוה, והיא אמרה לי שכנראה השחלה מסתובבת
על צירה וחוזרת חזרה וזה גורם לכאבים מאוד חזקים, את התרגיל הזה היא נתנה לי,
זה נשמע משעשע אבל שווה לנסות. בסופו של דבר אחרי שהתרגלתי לעשות תנועות
סיבוביות כשהיו לי כאבים הם חלפו, אבל זה היה עוד כמה שבועות אחרי שבוע 21..

תרגישי טוב

לצפיה ב-'הכפלות גבוהות של בטא'
הכפלות גבוהות של בטא
21/06/2017 | 12:07
1
165
שלום
החזרתי עובר מוקפא אחד בIVF
ביום ה11 הבטא היתה 39.2 IU/L
ביום ה14 הבטא היתה 198.8 IU/L
ביום ה17 הבטא היא 1137.70 IU/L
ההכפלות מאד גבוהות, האם זה תקין? האם זה יכול להוות אינדיקציה לתאומים (זהים)?

תודה, 
מיכל
לצפיה ב-'הכפלה לתאומים זה בדכ 3000'
הכפלה לתאומים זה בדכ 3000
22/06/2017 | 09:46
122
בדכ תאומים זה כפול 4..
שיהיה בשעה טובה הכפלות טובות
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:33
8
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'בדיקת NIPT בהריון תאומים'
בדיקת NIPT בהריון תאומים
19/06/2017 | 20:59
5
119
אהלן, אני בשבוע 9 עם תאומים (:
היום בבדיקת מעקב ראשונה אצל רופא להריון בסיכון הסביר לי על המגבלה של השקיפות העורפית ואמר שיש אופציה לבדיקת הדם הפרטית. אני מבינה שבתאומים גם הבדיקה הזו מוגבלת, האם מומלץ לבצע?
אני בת 28, לא מתכננת כרגע לעשות מי שפיר.
אשמח לעצות, ואם כן- באיזו חברה לעשות (חברת מכבי)
ובכללי קצת הלחיצה אותי ההגדרה של הריון בסיכון גבוה, והחשש ללידה מוקדמת, למרות שיש עוד מלא זמן..אז תרגיעו אותי
תודה!
לצפיה ב-'אני לא עשיתי'
אני לא עשיתי
20/06/2017 | 08:46
86
קודם כל המגבלה היא בבדיקת דם שעושים במקביל לשקיפות העורפית.
התוצאה נטו של הus מהשקיפות היא מדוייקת הבעיה שאין שכלול יחד עם הבדיקת דם.

אנחנו בחרנו שלא לעשות בדיקת ניפט.
אם התוצאה של הבדיקת דם היא שיש בעיה אז שולחים אותך לעשות מי שפיר.
ואנחנו ממש לא רצינו לעשות מי שפיר,ההריון הזה מבחינתנו ממש נס ולא רצינו לקחת את הסיכון שבמי שפיר במיוחד בהריון תאומים שהסיכון גדול יותר.
אבל בסופו של דבר זו בחירה מאוד אישית ואנחנו דיברנו ביננו שלנו יהיה קשה יותר לסכן את ההריון הזה מאשר לגדל ילד עם תסמונת דאון.
(גם בהריון הקודם שלי שהיה כתוצאה מטיפולים והיה עם עובר יחיד לא עישנו מי שפיר.אז לא הייתה בדיקת דם ניפט)

כמו שרשמת עם תאומים הבדיקה הזו מוגבלת ובודקת בעיקר תסמנת דאון.
(זה מה שאני הבנתי כשעשיתי בירור)

לצפיה ב-'אני עשיתי nipt ואני חושבת שהמידע שלך לא מדויק'
אני עשיתי nipt ואני חושבת שהמידע שלך לא מדויק
20/06/2017 | 09:49
117
ההריון שלי החל כהריון תאומים ולצערי נשאר כזה רק עד שבוע 8, שבו העובר הקטן שמלכחילה היה בסיכון גבוה חדל להתפתח. אבל כנקודת התייחסות מדובר על הריון תאומים לכל דבר, מאחר ושניהם "מחוברים" למחזור הדם שלי, ואפילו היום כשאני בשבוע 17 מפרישים עדיין 2 שקי הריון הורמונים.
בדיקות הסקר (=בדיקות דם, בתוכם סקר ביוכימי בשבוע 9-11, חלבון עוברי בשליש השני וגם בדיקת ניפט, החל משבוע 9) נותנות תוצאה של 2 עוברים ואז במידה והבדיקה נותנת תוצאה לא טובה אי אפשר לדעת למי מהעוברים יש בעיה.
מה עושים? מתקדמים לאט לאט: עושים שקיפות עורפית כפולה לשני העוברים, כדי לקבל אינפורמציה על שניהם.
אני עשיתי בדיקת ניפט שבה הוסבר לי כי התוצאות יתנו תשובה של שני עוברים, אז מתייחסים לתוצאה בהתאמה (שלי יצאה תקינה). הניפט בודק אך ורק 3-4 תסמונות קשות: תסמונת דאון, פיגור שכלי ובעיות בכרומוזומי המין.
אני בת 37 ואני מנסה להמנע ממי שפיר בגלל שההריון הזה הושג אחרי 3 שנים בעקבות טיפולי פוריות, אבל אני עושה את ההחלטה אחרי שעברתי שקיפות (תקינה) ניפט (תקין) וסקירת מערכות מוקדמת (תקינה).
אני מציעה שלא תחליטי מראש, קודם תוודאי שאין לכם סימני שאלה לגבי כל אחד מהעוברים החמודים, ואם התוצאות יצאו תקינות או לא לגביי אחד או שניים מתוכם זה ישנה לך את התמונה.
אני בחרתי בווריפיי של טבע, הבנתי שהבדיקה שלהם קצת יותר אמינה מבחינת תאומים.
לצפיה ב-'אולי לא הבנתי נכון את השאלה '
אולי לא הבנתי נכון את השאלה
20/06/2017 | 20:02
2
62
אבל למיטב הבנתי לאחר שהרופא שלי הסביר לי אין בדיקה שמחליפה את השקיפות העורפית והיא מאוד הכרחית גם אם עושים בדיקות נוספות לאחר מכן..לגבי בדיקת ה-NIPT המומלצת להריון עם תאומים לפי מה שהבנתי מטרניטי 21 היא המתאימה ביותר (בודקת את הכי הרבה תסמונות עם אחוזי הדיוק הגבוהים..)
[לגבי הריון בסיכון - זה פשוט נועד להגן עליך ועל ההריון שלך מאחר ויש לך יותר מעובר אחד :)
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'בוודאי אעשה שקיפות עורפית..'
בוודאי אעשה שקיפות עורפית..
20/06/2017 | 20:09
1
66
כרגע מתלבטת דרך איזו חברה לעשות את בדיקת הדם..
כל חברה מסבירה למה היא הכי טובה לתאומים..
בנתיים שמעתי על מטרניטי 21 כהכי מהימנה
תודה!
לצפיה ב-'ולגבי הריון בסיכון'
ולגבי הריון בסיכון
20/06/2017 | 22:30
67
גם אותי זה מאוד הלחיץ בהתחלה
אבל בפועל אני כבר בשבוע 32+ וההריון מתקדם (טפו טפו טפו) ממש רגיל ובלי סיבוכים.אני אפילו עדיין מטופלת אצל רופאת נשים רגילה ולא אצל רופא שמתמחה בהריון בסיכון.
אז הסירי דאגה מליבך

לצפיה ב-'יש דרך לסנן רופאי נשים לפי איכות המכשור רפואי שלהם?'
יש דרך לסנן רופאי נשים לפי איכות המכשור רפואי שלהם?
20/06/2017 | 11:29
64
בהמשך להמלצה פה פניתי לד"ר נורמן כהן ברעננה, ודי הזדעזעתי מרמת הציוד הרפואי והלכלוך במרפאה.. יש למישהי המלצה על רופא באזור השרון שהוא גם נחמד וקשוב וגם עם ציוד מתקדם ומרפאה נחמדה?
לצפיה ב-'פרוגסטרון נמוך - התייעצות...'
פרוגסטרון נמוך - התייעצות...
18/06/2017 | 18:55
3
131
לאחר החזרת מוקפא בן 5 ימים -
התמיכה שלי אסטרופם 2 ביום וקרינון 3 ביום...
**ביום 13 להחזרה : בטא 380 עם פרוגסטרון 7.4
הוחלט לתת לי תוספת של זריקת פרונטוגסט פעם ביומיים.
הספקתי לקחת באותו יום (יום שני שעבר) ויומיים אח"כ (יום רביעי) אבל הוחלט להפסיק בגלל תגובה לא טובה לזריקה..
ביום חמישי בערב התחלתי לקחת דקפפטיל 3 ביום במקום הזריקות.
**היום (6 ימים אחרי בדיקה קודמת, שבוע 5+3) : בטא מהממת 3440 אבל פרוגסטרון 12

מה אתן אומרות??
בדקתי מוקדם מדי? יש סיבה לחשוש?
איך הייתן מתקדמות במקומי?...
יש לציין שכבר בבדיקה הראשונה ביחידה עם פרוג' 7.4 הצוות לא התרגש בכלל... ועל הבדיקה של היום הם לא יודעים כי עשיתי אותה על דעת עצמי בקופ"ח...
לצפיה ב-'עשית כבר בדיקת אולטרסאונד?'
עשית כבר בדיקת אולטרסאונד?
25/06/2017 | 10:14
2
33
חשוב לוודא שיש שק הריון תוך רחמי. אמנם עם בטאות מהממות כמו שלך מאווווווד לא סביר שיהיה חוץ רחמי, אבל לשקט הנפשי חשוב לבדוק.
באופן כללי, יש רופאים שנוקטים בגישה שלא צריך לתקן את מה שעובד, וכל עוד את לא מדממת - אין סיבה להיכנס ללחץ בגלל הפרוגסטרון. 
אבל אני באופן אישי כן הייתי ממשיכה או עם זריקות דקפפטיל או אולי עם סוג אחר של זריקות פרוגסטרון.
לצפיה ב-'אוף התכוונתי לדופסטון... לא לדקפפטיל...'
אוף התכוונתי לדופסטון... לא לדקפפטיל...
25/06/2017 | 21:21
1
30
וכבר עשיתי אולטרסאונד שהראה שק בתוך הרחם, ואין דימום טפו טפו...
לצפיה ב-'אז תמשיכי כמו שאת '
אז תמשיכי כמו שאת
26/06/2017 | 08:57
23
ותזכרי שרוב הנשים, שנכנסות להריון טבעי, כלל לא בודקות ולא יודעות מה הפרוגסטרון שלהן. בשעה טובה!
לצפיה ב-'מה עשיתן עם מזרקים ישנים (ללא חומר) - כמו של המונופור?'
מה עשיתן עם מזרקים ישנים (ללא חומר) - כמו של המונופור?
16/06/2017 | 08:10
9
80
יש לי 6 חבילות של מזרקי מונופור ואני לא יודעת מה לעשות איתם... פשוט לזרוק?
כאלו שמיועדים לשאיבה של המונפור מהבקבוקון והזרקה.
אין בהם הורמונים רק מזרק

לצפיה ב-'יש מי שירצה'
יש מי שירצה
16/06/2017 | 09:38
1
98
אני כשהשתמשתי בפרגובריס שמגיע ללא מזרקים קיבלתי מחברות את אלו של המנופור. תפרסמי בקבוצות. גם ויטרינרים ישמחו לקבל.

לצפיה ב-'תודה '
תודה
17/06/2017 | 09:36
11
לצפיה ב-'מזרקים סטנדרטיים או אלו של המנופור מולטידוז?'
מזרקים סטנדרטיים או אלו של המנופור מולטידוז?
17/06/2017 | 21:40
6
46
אם זה מנופור מולטידוז, אז למיטב ידיעתי המזרק הזה מתאים אך ורק למנופור מולטידוז ולא לשום דבר אחר, כי יחידות המידה עליו הן מינון מנופור ולא מ"ל. (אלא אם כן יש תרופה אחרת עם אותו ריכוז בדיוק). מקבלים מהם די הרבה כך שלא אמור להיות חסר לאף אחת.

מזרקים סטנדרטיים יכולים להיות שימושיים בבית בכל מיני הזדמנויות, כשצריך למדוד משהו או אם רוצים מחט סטרילית. אפשר למסור אותם למי שצריכה, אבל מקבלים אותם בקופה בחינם כך שזה לא מאד מועיל. מזרקים של מנופור מולטידוז לא מאד שימושיים, אלא אם כן צריך מחט דקיקה לאיזשהו צורך.

אני בכל מקרה שומרת בבית את כל הסוגים, מדי פעם קורה שמישהי צריכה מזרקים דחוף בשעות שאין בית מרקחת ואז אפשר לתת לה.

לצפיה ב-'לא מדוייק'
לא מדוייק
18/06/2017 | 08:27
5
46
כמו שאמרתי מעולה לכל מי שמשתמשת בפרוגבריס שמגיע ללא מזרק.
וויטרינרים / עמותות בעלי חיים מאד מעריכים תרומה שלהם.
חבל לזרוק.
לצפיה ב-'אם אני מבינה נכון לפרגובריס משתמשים במזרק סטנדרטי'
אם אני מבינה נכון לפרגובריס משתמשים במזרק סטנדרטי
18/06/2017 | 11:19
4
33
אפשר לקבל אותו חינם מהאחיות בקופה. אני לא מבינה למה שמישהי תטרח לאסוף מזרקים מיותרים במיוחד ממישהי שמוסרת במקום לבקש אותם מהאחיות בקופה כשהיא ממילא שם.
המזרק של מנופור מולטידוז בכלל מספיק גדול בשביל להכיל את כל התמיסה של הפרגובריס?
עמותות בעלי חיים זה משהו שלא ידעתי עליו.
אני כאמור שומרת ומדי פעם קורה שמישהי נתקעת ברגע האחרון בלי ואז זה יכול להיות שימושי לה בלי קשר לעלות הזניחה של המזרק. למען האמת עוד לא קרה שמישהי באמת לקחה, אבל כמה פעמים קרה שכמעט באו לקחת ובסוף הסתדרו בדרך אחרת.
לצפיה ב-'אני לא קיבלתי "מתנה" מהאחיות :)'
אני לא קיבלתי "מתנה" מהאחיות :)
18/06/2017 | 11:48
3
47
הפנו אותי לרכישה בבית מרקחת. חברה שלי נתנה לי מזרקים רגילים עם מחטים נפרדות..לא הסתדרתי. המזרקים של המונופור היו לי הכי אידיאלים. האמת גם את הצטרוטייד הזרקתי איתם. המחט דקה ומוחדרת כמעט ללא תחושה. ובהחלט מספיקה לתמיסה..
בקבוצה של מסירת התרופות יש נשים עם הפרוגבריס שמבקשות אותם. 
לצפיה ב-'סתם לידע כללי - מאיזו אחות ביקשת?'
סתם לידע כללי - מאיזו אחות ביקשת?
18/06/2017 | 11:56
2
50
אני מבקשת מהאחיות שיש בסניף הקופה, לא מרכז בריאות האישה אלא אחיות "רגילות". כבר יצא לי לבקש בכמה סניפים ותמיד נתנו בלי בעיה. מזרקים, מחטים, חומרי חבישה.
אז אני תוהה אם את זו שפספסת או אני זו שלא מודעת לכך שזה לא עובד אותו דבר בכל מקום (שאני אדע לפעם הבאה שאני ממליצה למישהי לבקש בקופה...)

המזרקים של המנופור מולטידוז אכן טובים להזרקה, וגם אלו של הצטרוטייד. אאל"ט הצטרוטייד מגיע עם מחטים תוצרת BD, שהן מחטים סטנדרטיות לגמרי אבל חדות כמו שצריך וזה עושה הבדל משמעותי. [היו לי כמה כאלו לגסטון ששמרתי לימים קשים ]
לצפיה ב-'מהקופה..'
מהקופה..
18/06/2017 | 12:02
1
34
גם למה שיתנו..השתמשתי בכמויות מסחריות..בוקר וערב, 4 מזרקים ליום..אחת לערבוב אחת להזרקה כפול 2..כמויות :)

לצפיה ב-'אז אצלנו נחמדים? נתנו לי בכיף ועוד קצת ספייר'
אז אצלנו נחמדים? נתנו לי בכיף ועוד קצת ספייר
18/06/2017 | 12:43
47
אמרו לי בבית המרקחת ללכת לבקש מהאחיות, אני לא מעלה דברים כאלו על דעת עצמי
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:33
3
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'שאלה בעניין קבלת מחזור לאחר החזרת עובר מוקפא'
שאלה בעניין קבלת מחזור לאחר החזרת עובר מוקפא
17/06/2017 | 15:31
2
67
האם אחרי החזרת עובר מוקפא וקבלת אוביטרל יומיים מאוחר יותר + תמיכה של נרות, אמורים לקבל מחזור אם ההריון לא נקלט?
ואם כן כמה זמן אחרי הביוץ? (ההחזרה בוצעה 5 ימים לאחר הביוץ)
תודה!!!
לצפיה ב-'לפעמים התמיכה דוחה קצת את קבלת המחזור'
לפעמים התמיכה דוחה קצת את קבלת המחזור
17/06/2017 | 17:40
1
50
משתנה מפעם לפעם ומאישה לאישה.
בטיפולים כושלים אצלי לפעמים קיבלתי מיד כשהייתי אמורה ולפעמים כמה ימים לאחר סיום התמיכה.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
17/06/2017 | 20:55
14
לצפיה ב-'הנחיות תמיכה להריון אחרי IVF... עיצבנו אותי ברמות! עזרתכן...'
הנחיות תמיכה להריון אחרי IVF... עיצבנו אותי ברמות! עזרתכן...
15/06/2017 | 08:22
9
232
עשיתי טיפול בפרטי והצליח תודה לאל. רק מה, עכשיו משחקים איתי על הנחיות להמשך תמיכה.
הונחיתי בינתיים להמשיך רגיל (משמע אטרופם- 1 בבוקר 1 בערב, ואוטרוגסטן לנרתיק: 2 בבוקר ו-2 בערב, פלוס הזרקת קלקסן בערב),
ואז השוס: עלי להגיע אליהם לקליניקה בין שבוע 6 ל 7 כדי לבצע אולטראסאונד ולזהות דופק, ורק לאחריו יתנו לי המשך הנחיה.
מדובר כמובן באולטרסאונד בתשלום בנפרד, במחירי פרטי כמובן (!)
מדובר באולטרסאונד שבהריון הקודם עשתה לי אותו בדיוק אותה טכנאית שעושה מעקב זקיקים. זה אולטרסאונד בסיסי, פשוט.
למה מחייבים אותי לעשות אותו אצלם כדי לקבל הנחיות לתמיכה?!! למה מתנים את זה??!!
לדבריה: אני צריכים לראות את המצב כדי לדעת איך להנחות.
בולשיט! מה עם מעקב זקיקים? שם אתם כן סומכים על בדיקת טכנאית כדי לתת הנחיות ופתאום לא?

נשמע לי הכי לא הוגן,
נשמע לי גזל,
נשמע לי ניצול ותו לא!

האםאני טועה?
האם זה ככה בד"כ?
כבר שכחתי איך הפסקתי את התמיכה בהריון הקודם. אם זכרוני אינו מטעה אותי הפסקתי הכל אחרי השקיפות העורפית, אבל הבנתי שהיום כבר מפסיקים בהדרגה אחרי הדופק....

לצפיה ב-'כבר היו כאן בפורום סיפורים מהסוג הזה'
כבר היו כאן בפורום סיפורים מהסוג הזה
15/06/2017 | 09:12
6
142
מעניין אם זה אותו רופא.
לדעתי את יכולה ללכת ל-US בקופה, לשלוח להם את התוצאות ולבקש הנחיות להמשך. זה עוקף את התירוץ של "צריך לראות מה המצב". אם הם לא יסכימו זה כבר ממש לא בסדר, זה לא מה שמקובל בתחום. אמנם מאד מקובל להישאר אצל רופא הפוריות עד הדופק, אבל יש הרבה שלא עושות את זה וכן מקבלות הנחיות לתמיכה.

אפשרות אחרת היא למצוא רופא מעקב הריון שמוכן לקחת אחריות על הנחיות להמשך תמיכה. לא כולם מוכנים לתת הנחיות, כי זה אמור להיות תלוי גם בנתונים אישיים והם לא מכירים את ההיסטוריה שלך בטיפולים, אבל אם אין לך בעיות מיוחדות של דימומים מקדימים או רמות הורמונים נמוכות, אז אין יותר מדי מה להתאים אישית וזה סתם עניין של גישת הרופא.
לצפיה ב-'בואי נאמר שרמזתי לה שניתן לבצע בדיקה כזו בקופה'
בואי נאמר שרמזתי לה שניתן לבצע בדיקה כזו בקופה
15/06/2017 | 16:16
5
111
והיא אמרה שהם לא יכולים לתת הנחיות ולקחת אחריות על משהו שהם לא ראו.
זה כ"כ בולשיט שבא לי להקיא.
מה כבר יכולים לראות ב US שיגרום למתן הנחיות תמיכה שונות?

לא רואה איך רופא נשים רגיל יהיה מוכן לקחת אחריות על מתן הנחיה לתמיכה... והכי שונאת שמחזיקים לי בכוח בביצים (או בביציות..)

אגב, חוויתי תופעה דומה, בעוצמה גסה הרבה יותר כאשר טופלתי בעבר אצל משיח. חשבתי שזה אופייני להם (כי מההתחלה ועד הסוף הם התנהגו שם כמו מחלבת כסף כסף כסף) ולכן אולי הופתעתי כשקיבלתי את אותה ההתנהלות גם במקום הנוכחי.
מבאס ממש!

לצפיה ב-'יש רופאי מעקב שמוכנים לתת הנחיות'
יש רופאי מעקב שמוכנים לתת הנחיות
15/06/2017 | 19:00
4
99
אפשר לחפש אחד כזה. זו לא לקיחת אחריות כל כך עצומה.

אפשר גם להעמיד את הרופא הפרטי מול עובדה - לשלוח לו תוצאות US ולבקש הנחיות, ולרמוז באסרטיביות שלא לתת הנחיות זה מאד לא מקובל. סביר שמי שמתעקשת ויודעת לדרוש את המגיע לה יכולה לקבל הנחיות. מדובר בשירות שלא הוגדר היטב מה הגבולות שלו, ובמקרים כאלו מי שיודע להשיג מה שהוא רוצה מצליח בדרך כלל. (אני לא שייכת לזן הזה, למקרה שזה לא היה ברור...) 
לצפיה ב-'חחח.... אני דווקא כן שייכת לזן שדורש, אבל מודה שלפעמים'
חחח.... אני דווקא כן שייכת לזן שדורש, אבל מודה שלפעמים
15/06/2017 | 21:39
3
83
מצליחים להשאיר אותי ספיצ'לס מהחוצפה והתעוזה לנצל מצבים מעין אלו.
אני אנסה להציב את זה כעובדה ואקווה שכן אקבל מידע.
לצד זאת אבדוק עם רופא הנשים שלי, איתו הייתי רוצה לעבור את ההריון, אם הוא מוכן לתת הנחיות.

מה כן נהוג? איך בדרך כלל מפסיקים תמיכה?..

תודה!

לצפיה ב-'הטווח המקובל די רחב'
הטווח המקובל די רחב
16/06/2017 | 08:55
2
105
בדרך כלל בין שבוע 8 לשבוע 12, אם כי היום גם נפוץ יחסית להפסיק עוד קודם כשמדובר במחזור טבעי (או כשלוקחים תמיכת דקפפטיל או אוביטרל / פרגניל).
זה בעיקר עניין של גישת הרופא ואין יתרון דווקא לגישה מסוימת.
אם יש לך בעיות של שלב לוטאלי קצר, דימומים בין וסתיים או רמות הורמונים נמוכות  - את צריכה לקחת תמיכה יותר זמן. אם אין לך בעיות כאלו, כל מה שמעבר לשבוע 8 הוא בעצם ליתר ביטחון ודי מיותר. אפשר להפסיק בבת אחת או בהדרגה, זה לא מאד משנה.
אם את אחרי החזרת מוקפאים על בסיס הורמונלי, או שלקחת דקא כמבייץ, גם כדאי לקחת תמיכה למשך יותר זמן. אם את אחרי החזרת מוקפאים במחזור טבעי התמיכה ככל הנראה מיותרת לגמרי ואין בעיה להפסיק מוקדם. אחרי שאיבה בעיקרון לא אמורה להיות בעיה אבל יש איזשהו חשש בכל זאת שהגופיפים הצהובים נפגעו מהשאיבה, אז כאן בעיקר מתבטאים הבדלי הגישה.
לצפיה ב-'וואו. תודה על התשובה המפורטת! עשיתי סבב ארוך'
וואו. תודה על התשובה המפורטת! עשיתי סבב ארוך
16/06/2017 | 15:15
1
76
עם סינרל, מנופור, אוביטרל כמבייץ (ושוב יום אחרי החזרה).
רמות ההורמונים נראות לי תקינות (בדיקת דם ביום ה 14: E 7100  פרוגסטרון מעל 190 ובטא 503). לא בדקתי מאז. אבדוק שוב בשבוע הבא.
ממה שכתבת נשמע ששבוע 8, אחרי בדיקת דופק, יכול להיות לי מספיק בטוח (בהנחה והם יתעקשו לא לתת לי הנחיות).

תודה ושבת שלום 

לצפיה ב-'אני מיננתי לעצמי'
אני מיננתי לעצמי
18/06/2017 | 08:54
68
אצלי היה מקרה הפוך שבו אסותא שבה עשיתי ivf "שיחררו" אותי אחרי הבטא הראשונה וסירבו לבזבז עליי משאבים, וקופת החולים שלי לא הסכימה לתת לי הנחיות בטענה ש"הם לא מבינים בזה, הם לא לוקחים אחריות על טיפול שהם לא רשמו מלכתחילה". בהמלצת חברות שעברו מחזורים דומים המשכתי עם התמיכה כרגיל עד שבוע 9, למשך 4 ימים הורדתי בשליש (במקום 3 אוטרגוסטן ביום לקחתי 2 נרות), אחכ למשך 3 ימים נוספתי הורדתי לנר אחד ביום, וככה התחלתי את שבוע 10 ללא תמיכה כלל.
לצפיה ב-'מומחה פרטי'
מומחה פרטי
19/06/2017 | 15:09
58
אני קצת פחות מכירה את התחום כי לא חוויתי אבל חברה טובה של אחותי עברה תהליך כזה במרפאת מומחים "עלמא" , לא היה לה מענה מספק מקופת החולים ובד"כ דברים כאלה עושים פרטי.
ממליצה לך להרים צלצול לבדוק איך המעקב שלהם, מה שבטוח הם הטופ והכי טובים שיש.

לצפיה ב-'לרוב הוראות התמיכה לא משתנות אחרי הדופק'
לרוב הוראות התמיכה לא משתנות אחרי הדופק
25/06/2017 | 10:28
43
אלא אם כן רואים חסר הורמונלי בבדיקות הדם, ובכל מקרה אין קשר לבדיקת האולטרסאונד עצמה.
אם הם לא מתכוונים לעשות לך בדיקות דם באותו יום של האולטרסאונד, אני באמת לא רואה טעם לשלם להם פרטי על זה.
הייתי עושה בקופ"ח, ואם הכל בסדר   ממשיכה עם התמיכה ומפסיקה כמו שעשית בהריון הקודם.
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:01
9
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'האם היה לכן תופעות לוואי לפני בדיקת דופק ? האם הרגשתם '
האם היה לכן תופעות לוואי לפני בדיקת דופק ? האם הרגשתם
12/06/2017 | 18:57
6
130
משהו?
לצפיה ב-'לא (:'
לא (:
12/06/2017 | 21:50
100
קצת בחילות החלו בערך בשבוע 8.
ועייפות שהחלה ונשארה עד הלידה.. וכמובן גם אחרי (:
לצפיה ב-'בערך'
בערך
13/06/2017 | 07:54
114
יומיים לפני בדיקת הדופק לא התחשק לי לשתות קפה (מאד לא אופייני לי) וגם ביום שלפני לא ממש הצלחתי לסיים את הספל שהכנתי לי מתוך הרגל. הבחילות ממש התחילו ביום הבדיקה (בבוקר, והבדיקה היתה בצהריים). זה היה בדיוק ב- 6+0.

מסייגת: ההריון שלי התחיל כהריון תאומות. כשיש יותר מעובר אחד התופעות מתגברות.
לצפיה ב-'בשני ההריונות לא הרגשתי כלום'
בשני ההריונות לא הרגשתי כלום
13/06/2017 | 18:48
37
לצפיה ב-'אני לא הצלחתי לישון בגלל הדאגות'
אני לא הצלחתי לישון בגלל הדאגות
14/06/2017 | 20:29
1
98
חוץ מזה שום דבר
לצפיה ב-'כל כך מזדהה..'
כל כך מזדהה..
18/06/2017 | 18:05
61
 שבוע 6+0, עוד שבוע בדיקת דופק, לאחר 4 שנים טיפולים, עוד לא מאמינה שנקלט. אני כל הזמן בחרדות קשות שההריון הפסיק להתפצח, לא מרגישה כלום למרות שהרשת עמוסה באתרים שאומרים שאני צריכה להקיא את נשמתי  בשלב הזה.. כל כך מפחדת.. נפשית אני לא מרגישה בהריון בכלל.. החרדה לא מאפשרת לשמוח.. איך עוברים את הימים עד הדופק? זה גרוע יותר מהציפייה לבטא..
לצפיה ב-'קצת נפיחות בבטן זה הכל'
קצת נפיחות בבטן זה הכל
18/06/2017 | 14:31
25

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
ד"ר ערן הורוביץ
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה