לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1404614,046 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפי הנהלת תפוז אין לפרסם בפורום הודעת חיפוש / מסירת תרופות - ההודעות ימחקו

המשך >>

לצפיה ב-'לא אחרי טיפולים אבל אשמח לעצה '
לא אחרי טיפולים אבל אשמח לעצה
29/08/2017 | 09:37
5
165
בהריון תאומים שבוע 11
לא זהים שתי שיליות.
בבית ילד בן שנתיים.
מתלבטת קשות בנושא מי השפיר. ברור שאעשה לפחות את בדיקת הדם. מחכה לשקיפות ולסקירות כדי להחליט על מנת למנוע את העלות של בדיקת הדם לחינם אם גם ככה אצטרך מי שפיר. בת 31
מודעת לכל הסכנות ולכך שיש דברים שמגלים רק במי שפיר ובצ'יפ. יודעת שיש ממצאים בצ'יפ שהם לא חד משמעיים.
מפחדת מאוד וגם ככה בשוק עדיין מההריון תאומים.
אני מהצפון ומתלבטת אם ללכת במיוחד לליפיץ. האם צריך לקבוע תור מעכשיו??
אשמח לעצות/חוויות ממי שעשתה מי שפיר בתאומים.

לצפיה ב-'לא עשיתי מי שפיר בתאומים'
לא עשיתי מי שפיר בתאומים
30/08/2017 | 01:20
107
אבל עשיתי 4 דיקורים עד כה, השניים האחרונים עם צ'יפ. את יכולה לבקש לא לקבל דיווח על ממצאים שמתגלים בצ'יפ ואינם חד משמעיים.
חברה שלי עם תאומים לא זהים בשתי שיליות עברה את הדיקור באשפוז (נדמה לי 3 ימים), היא היתה בת 40.
לצפיה ב-'אני שמעתי מחברה'
אני שמעתי מחברה
31/08/2017 | 21:11
85
שליפיץ מעולה..וכדאי לקבוע תורים מראש (נראה לי שהוא מאוד מבוקש)
ובינתיים יהיה לך זמן להתבלט לגבי בדיקת הדם
ולפי מה שקראתי והבנתי מחברה אז לתאומים בדיקת הדם המתאימה ביותר היא מטרניטי אבל כדאי שתבדקי גם וגם ותחליטי בסופו של דבר מה מתאים לך יותר
אבל לפחות שתהיה לך הבחירה (כאמור, רופאים טובים עמוסים חודשים מראש)

בהצלחה :)
לצפיה ב-'עשיתי אצל ליפיץ בהריון עם הבת'
עשיתי אצל ליפיץ בהריון עם הבת
05/09/2017 | 17:34
2
38
הוא מעולה. אני מהצפון ונסעתי במיוחד (הבדיקה בוצעה באסותא רמת החייל) לא עשיתי ציפ. רק בדיקה רגילה. כל הסקירות היו פיקס. 
לדעתי שווה לנסוע במיוחד אליו. אצלי זה גם ככה היה פרטי. 
קבעתי אליו תור בשבוע 18 ואת הבדיקה עשיתי בשבוע 19. ממש לא הרבה מראש. 
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
07/09/2017 | 09:27
1
21
ואם יש סיבוכים? בגלל המרחק..הוא נתן לך טלפון? הנחיות מיוחדות?
נסעת ישר אחרי הביתה? 
לצפיה ב-'יש לך את הפלפון האישי שלו'
יש לך את הפלפון האישי שלו
10/09/2017 | 11:11
15
זכור לי שהתקשרתי אליו והוא ענה והרגיע אותי (לא היו לי סיבוכים, סתם הייתי לחוצה). נסעתי הביתה מיד אחרי ונחתי איזה 3 ימים. האמת שאני שוב בהריון וממש מתלבטת אם לעשות או לא (אז עשינו בגלל סטטיסטיקה של 1:200)
לצפיה ב-'טבליה של אנדומטרין לתת להיום - איזור תל אביב'
טבליה של אנדומטרין לתת להיום - איזור תל אביב
31/08/2017 | 14:33
52
שלום בנות יקרות
נתקעתי בלי נרות היום. רק מחר הרופאה שלי מקבלת,
האם מישהי באזור תל אביב יכולה להושיע אותי עם טבליה להערב. 
אני אבוא לאסוף כמובן
תודה מראש
לצפיה ב-'המלצה למומחה א"ס מכוון מוח?'
המלצה למומחה א"ס מכוון מוח?
28/08/2017 | 08:37
3
71
אשמח להמלצות, רצוי מי שעובד עם מאוחדת אבל אפשר גם פרטי.
אני שוקלת מעבר למעקב הריון בסיכון, אם יש מישהו שעושה את הא"ס וגם עושה מעקבים אז בכלל מעולה.
לצפיה ב-'פרופ' אייל סיוון'
פרופ' אייל סיוון
28/08/2017 | 22:29
1
36
מנהל גף נשים ויולדות בתה"ש. גם מבצע נעקבי היריון וגם אולט'. מומחה גם להיריון בסיכון. ג ד"ר הנדל ישראל הוא מומלץ
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
29/08/2017 | 10:09
7
לצפיה ב-'פרופ' מלינגר'
פרופ' מלינגר
30/08/2017 | 20:29
21
נחשב לאחד במומחים בתחום
איילת
לצפיה ב-'יש סיכוי להריון עם עובר אחד בן יומיים? '
יש סיכוי להריון עם עובר אחד בן יומיים?
25/08/2017 | 20:06
7
150
מישהי כאן נקלטה עם עובר אחד בן יומיים? 
לצפיה ב-'בטח!'
בטח!
26/08/2017 | 15:59
3
96
האינדיאנית שלי כבר בת שנתיים ועכשיו הריון צעיר נוסף.
שניהם עוברים טריים בני יומיים.
לצפיה ב-'ואוו תודה פליקסה'
ואוו תודה פליקסה
27/08/2017 | 18:10
2
55
מאוד התבאסי כשהרופא אמר לי שיש רק עובר אחד בלבד והחזרה אחת ושנחזיר את אותו עובר כשהוא בן יומיים ממש צעיר. אם את אומרת שכך היה לך זה מאוד מעודד ��
לצפיה ב-'בשמחה'
בשמחה
27/08/2017 | 20:56
46
אצלי זה הנוהל, העוברים שלי יודעים לגדול רק ברחם. מעולם לא היה לי מוקפא או עובר יום 5.
הם יודעים איפה טוב להם ;)

שיהיה המון בהצלחה!
לצפיה ב-'הפסיקו כאבי החזה 6 ימים אחרי החזרה'
הפסיקו כאבי החזה 6 ימים אחרי החזרה
31/08/2017 | 15:41
26
במידה והיה הריון הכאבים היו ממשיכים לפחות עד לבטא. לא?
לצפיה ב-'גם לי'
גם לי
27/08/2017 | 23:27
64
ההחזרה היתה כעבור יומיים והיא אוטוטו בת שנה
לצפיה ב-'בטח'
בטח
30/08/2017 | 15:57
1
38
החזרנו יותר מאחד אבל כולם היו יום 2 והיום בת 2.3. לגמרי אפשרי.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה.. וכאבי גב תחתון????'
תודה.. וכאבי גב תחתון????
30/08/2017 | 17:39
44
לא מסמן לפני מחזור? למי היה כאבי גב תחתוו והיה הריון?
לצפיה ב-'בטא שלא הכפילה ושאלה פרקטית'
בטא שלא הכפילה ושאלה פרקטית
22/08/2017 | 10:40
3
185
יקרות, לאחר בטא חיובית של 113 ביום ראשון ושמחה גדולה הבטא היום היא 183...מאוד גבולי ולא מבשר טובות...
אני יודעת שאצטרך להמשיך מעקב ואני לא יודעת איך עושים את זה דרך הקופה (כללית), עד עכשיו טופלתי פרטי ועשיתי בדיקות באסותא.  כמעט בלתי אפשרי להעביר הודעות לרופאת המשפחה שלי (לבקש הפניות לבדיקות) ולפעמים אין תורים פנויים לבדיקות ביום שאני צריכה ואני תוהה אם יש דרך יותר פשוטה לעשות את זה? דרך המרכז לבריאות האישה אולי?
לצפיה ב-'אני במאוחדת אבל אני מניחה שזה אותו דבר בכל קופ״ח:'
אני במאוחדת אבל אני מניחה שזה אותו דבר בכל קופ״ח:
22/08/2017 | 14:44
90
את צריכה תור אחד לרופא משפחה / נשים לקבלת הפניה לבדיקת דם hcg, לשכפל אותה כפול 10 ולשמור לך את העותקים.
בכל קופת חולים ישנה מעבדה של בריאות האישה (בדרך כלל אחת לעיר) לה יש שעות פתוחות ללא תור למטופלות פריון, שם עושים בסרט נע את בדיקות הדם, לרוב בין 7:00-7:30
לצפיה ב-'מרכז בריאות האישה זה המקום'
מרכז בריאות האישה זה המקום
22/08/2017 | 18:45
1
102
לפני שנתיים במרכז בת"א (של כללית) ניתן היה לבוא לאחיות בבוקר ולעשות מעקב בטא, כשנתנו להן הרשאה להוציא הפניה במקום. בנוסף בקבלה כשציינתי שאני מטופלת פוריות הצמידו אותי לרופא ומאותו רגע יכלתי להגיע אליו גם ללא תור פשוט כי אני מטופלת פריון או להיכנס לרופא התורן ללא בעיות ובלי פירוט.
מקווה שהשוו את השירות הזה למרכזים נוספים של כללית.
לצפיה ב-''
24/08/2017 | 13:27
72
תודה רבה זה מאוד עוזר, גם בקשר לרופא תהיתי איך זה עובד.
לצפיה ב-'שאלה (קצת מביכה) לגבי קרינון '
שאלה (קצת מביכה) לגבי קרינון
24/08/2017 | 12:39
132
הי  האם למישהי מכן לאחר שימוש של מס' שבועות בקרינון היו כאבים בעת קיום יחסי מין? (ללא בעיית סיכוך)
ואם לא אולי זה קשור להריון?
מעולם לא חוויתי זאת קודם..
תודה לעונות
לצפיה ב-'שאלה לגבי קורס הכנה ללידה'
שאלה לגבי קורס הכנה ללידה
24/08/2017 | 07:26
61
קצת לא יאומן שזו השאלה על הפרק, אבל הגיע הזמן להפסיק עם החרדות וההכחשות ולהערך.
אני בשבוע 29. לקראת לידה שניה. הראשונה הייתה טבעית, עם קורס הכנה ללידה מצולם שראיתי בהוט vod. הייתה לידה קלה.
תוהה האם יש קורס אחר / נוסף מומלץ לצפייה אונליין.
תודה, זואי.
לצפיה ב-'התייעצות - כמה עוברים להחזיר??'
התייעצות - כמה עוברים להחזיר??
22/08/2017 | 00:01
5
155
היי יקירות,
אשמח לשמוע את דעתכן -
אני אמא לילדה (מטיפולים כמובן).
לפני כחודש עברתי גרידה בשבוע 10 בגלל שהפסיק הדופק...
לקראת החזרה לטיפולים אני מתלבטת כמה עוברים להחזיר.
אני צעירה יחסית (28), עד כה כל פעם החזירו עובר אחד (ופעמיים זה תפס...).
כל העוברים היו בלסטו' ובסה"כ די איכותיים ושרדו הפשרות..
נשארו לי כעת 2 עוברים מוקפאים - אחד מהשאיבה האחרונה (בלסטו' באיכות טובה) ואחד מהשאיבה לפני (עובר בן 144 שעות באיכות לא טובה).

אז בעצם הרציונאל שלי אומר שהעובר "הדפוק" לא שווה שאשקיע בו סבב שלם, ועדיף כבר להחזיר את שניהם יחד... מצד שני לא בא לי תאומים..

מה אומרות?
לצפיה ב-'החזרת עוברים'
החזרת עוברים
22/08/2017 | 10:47
100
אני ממש לא רופאה אבל מכיוון שאת צעירה, נראה שאין בעיית קליטה ואת לא רוצה תאומים, עדיף להחזיר עובר אחד בלבד.  שמעתי על מקרים בהם דווקא עוברים באיכות לא טובה היו אלו שנקלטו.
בהצלחה 
לצפיה ב-'לא בא תאומים = מחזירים אחד'
לא בא תאומים = מחזירים אחד
22/08/2017 | 13:34
107
אין חכמות. במיוחד לא מכיוון שיש לך סיכויי הצלחה די גבוהים והסיכון בהתאם.

להשקיע סבב שלם בעובר דפוק זה מבאס מאד, אבל שימי את זה בפרופורציה: זה מבזבז לך חודש או חודשיים מהחיים גג. להיכנס להריון תאומים ואז במקרה הטוב (?) ללדת תאומים כשאת לא מעוניינת בזה, או לאבד הריון תאומים, או הכי גרוע, להישאר עם ילד או שניים פגועים, זה הרבה יותר גרוע.

בהצלחה!
לצפיה ב-'מסכימה עם כולן, אבל יכולה לתת לך גם את הצד השני:'
מסכימה עם כולן, אבל יכולה לתת לך גם את הצד השני:
22/08/2017 | 14:37
1
143
כל המחקרים מוכיחים בוודאות: היכולת של הגוף שלך להכנס להריון בזמן נתון הוא קבוע, החזרת 2 עוברים לא נותן סיכוי טוב יותר להכנס להריון באותו סבב, אבל כן סיכוי גבוה יותר להריון תאומים.
מצד שני של אותו מטבע אני יכולה לספר לך שאני החזרתי 2 עוברים בסבב האחרון, (אחד בלסטוציסט בדרגה גבוהה והשני באיכות לא מדהימה) שניהם נקלטו, והייתי בהריון תאומים עד שבוע 9, בו עובר אחד איבד דופק. היום אני בשבוע 26 עם עוברית בודדת חמודה, ואני מברכת על ההחלטה שהשאירה אותי ״עם ציפור אחת ביד״, בייחוד אחרי שסבב לפניו גם אני עברתי הפלה טבעית בשבוע 8.

לצפיה ב-'רק מתקנת'
רק מתקנת
22/08/2017 | 21:52
116
החזרת שני עוברים כן מעלה את הסיכוי באותה *החזרה*.
זה לא מעלה את הסיכוי לעומת שתי החזרות של עובר אחד.
כלומר אם את סופרת את הסיכוי להריון *משאיבה*, זה אכן לא מעלה את הסיכוי להריון, רק את הסיכון לתאומים ואת משך הזמן הממוצע עד להריון. אבל בהחזרה אחת זה בהחלט מעלה את הסיכוי.

(מה שכנראה לא מעלה באופן משמעותי את הסיכוי זה החזרת שלושה לעומת שניים).
לצפיה ב-'גם מעובר אחד יכולים להיות תאומים -זהים'
גם מעובר אחד יכולים להיות תאומים -זהים
22/08/2017 | 21:04
40
לצפיה ב-'סדרה דוקומנטרית חדשה'
סדרה דוקומנטרית חדשה
21/08/2017 | 13:34
111
שלום לכולם,
קרה לכם נס? האם יש ניסים בכלל? לסדרה דוקומנטרית חדשה בערוץ 2 אני מחפשת סיפורים מדהימים ומופלאים שקרו כנגד כל הסיכויים.. אז אם קרה לכם נס ואתם רוצים לספר עליו אני אשמח לשמוע..
טל בן ברוך 052-3645281
talbenba@gmail.com
לצפיה ב-'מאמץ בשירותים בתחילת הריון ��'
מאמץ בשירותים בתחילת הריון ��
20/08/2017 | 21:11
2
123
היי בנות, שאלה קצת מביכה אבל רק אתן יכולות להבין את החרדה בתחילת הריון
אני לקראת סוף שבוע 4 ברוך השם, והבוקר הייתה לי עצירות ויצא שלחצתי וקצת התאמצתי בשירותים (סליחה על הפירוט). האם זה בסדר?  מישהי זוכרת אם התאמצה בשירותים בתחילת הריון והכל היה בסדר אחכ?
תודה רבה ובשורות טובות לכולן
לצפיה ב-'טודו בום הכל בסדר '
טודו בום הכל בסדר
21/08/2017 | 02:35
115
לא משפיע על הרחם בכלל (:
לצפיה ב-'באותו מצב'
באותו מצב
06/09/2017 | 14:40
16
אני גם ממש בהתחלת הריון ויש עצירות ואני מתאמצת. בנוסף לבחילות המטורפות העצירות מעיקה ואני מעדיפה להתאמץ מאשר שלא יצא. בהריון הראשון שלי (ממנו יש לי ילדה) גם סבלתי מעצירות והתאמצתי כל הזמן. הבעיה רק שיצאו לי טחורים שקצת דיממו אבל הם ממש נעלמו מיד עם הלידה. תשתי מלא מים ותזוזי הרבה
בהצלחה!
לצפיה ב-'בטא מעל 2000 ולא רואים שק הריון'
בטא מעל 2000 ולא רואים שק הריון
17/08/2017 | 19:16
2
143
היי קצת מוטרדת...
13 יום אחרי החזרה בטא 163
15 יום אחרי החזרה בטא 606
17 יום אחרי החזרה בטא 2078
היום ביום ה17 לאחר החזרה הלכתי לרופאת נשים שלא הצליחה לראות בבירור שק הריון למרות שאמרה שעם בטא כזו הייתה מצפה כן לראות...
היא ראתה משהו שאולי אולי יכולה לחשוד וכתבה: רמז לשק הריון 14 מ"מ עם הדים? בתוכו שחלות מעט מוגדלות לאחר גירוי ללא נוזל באגן...
למישהי גם קרה והיה סוף טוב?
מה זה אומר ללא נוזל באגן? זה טוב או לא?
היא המליצה להמשיך לבדוק הכפלות כל יומיים ולעשות שוב us...
הרופא הפרטי אמר לחכות לעוד שבועיים לבדיקות דופק....לא יודעת מה לעשות...
לצפיה ב-'הכל בסדר. חכי שבועיים והפסיקי עם בדיקות הבטא לדעתי.'
הכל בסדר. חכי שבועיים והפסיקי עם בדיקות הבטא לדעתי.
19/08/2017 | 08:26
1
101
בדיקות הבטא כבר ממש לא מורות על תקינות או אי תקינות ההריון.
הדבר היחידי שיכול להעיד על ההריון זה דופק היל משבוע 6 פלוס 3.
אל תעזי לעשות בדיקת דופק לפני! (;
החזיקי אצבעות ובעזרת השם הכל יהיה בסדר.
שיהיה בשעה טובה ובידיים מלאות!
לצפיה ב-'אמן! תודה!!'
אמן! תודה!!
25/08/2017 | 17:21
11
לצפיה ב-'מישהי נטלה דיקלקטין?'
מישהי נטלה דיקלקטין?
18/08/2017 | 09:22
59
הי,
בשבוע 6 , הריון שני (גם הראשון ivf) ואני מאד סובלת מבחילות והקאות מרובות. פשוט לא מתפקדת, כבר שבוע רק שוכבת או רצה לשירותים.
אתמול הייתי במיון לקבל קצת נוזלים והרופא רשם לי דיקלקטין.
*אגב פרמין לא מזיז לי כלום

מישהי מכירה? זו תרופה בטוחה שאני יכולה לקחת בראש שקט?
לצפיה ב-'התלבטות בין חברות לבדיקת דם לתסמונת דאון אשמח להמלצותיכן'
התלבטות בין חברות לבדיקת דם לתסמונת דאון אשמח להמלצותיכן
15/08/2017 | 11:46
8
103
הי יקירות
אני מנסה לבחור חברה לעשות דרכה את בדיקת הדם לאיתור תסמונות גנטיות ואני מתלבטת בין החברות השונות.
מנסה להבין איזו בדיקה הכי אמינה ובודקת הכי הרבה תסמונות.
אשמח לשמוע מנסיונכן איזה בדיקה עשיתן ומדוע בחרתן בחברה הספציפית הזו?
תודה לעונות 
לצפיה ב-'הי'
הי
15/08/2017 | 21:32
70
אני עם תאומים ועשיתי את מטרניטי 21= שהבנתי שמומלצת לתאומים
אני עשיתי דרך פרופ' גייפמן- היא עושה דרך המרפאה שלה בארה"ב במחיר מוזל יחסית לארץ, 750 דולר. זה יצא לי אותו מחיר שהיה יוצא לי בארץ עם כיסוי של כל סל ההריון, וככה הרווחתי את סל ההריון..
בבירור עם החברות השונות כל אחת ניסתה לומר למה היא הכי טובה. לא שאלתי את הרופא שלי, אך הבנתי שכל קופה מנחה את הרופאים לחברה מסוימת ואז זה לא כל כך אמין..
בהצלחה!
לצפיה ב-'אין באמת דרך לדעת איזו הכי טובה'
אין באמת דרך לדעת איזו הכי טובה
16/08/2017 | 11:46
6
71
אני עשיתי את ווריפיי של טבע, כי הבנתי שהיא הכי מתאימה לתאומים (בדיעבד אני מבינה שגם זה הפיץ׳ הקבוע של סוכני המכירות...), אני לא הצלחתי למצוא ממש מאמרים או תשובות חותכות מי הטובה ביותר. אני עשיתי את הבדיקה הבסיסית לתסמונת דאון ועוד 3 תסמונות נוספות, הצלחתי להבין שהמורחבת שמכסה עוד 5 תסמונות נוספות זה קצת סתם, כי הן מאד מאד נדירות.
לצפיה ב-'לאחרונה מתעניינת בדיוק בנושא הזה'
לאחרונה מתעניינת בדיוק בנושא הזה
16/08/2017 | 17:14
5
73
על-מנת להבין איזו בדיקה עדיפה..
אני הבנתי מחברה שדווקא מטרניטי 21 היא העדיפה לתאומים (או הריון עם יותר מעובר אחד באופן כללי) והבדיקה גנומיטי היא הבדיקה המובילה להריון עם עובר אחד מבחינת מספר התסמונות שהיא בודקת , דיוק טכנולוגיה וכיוב'
מה שאני עושה זה פשוט טבלה ומשווה בין הבדיקות השונות בשילוב המלצות מחברות שעשו ומקווה שאחליט בקרוב..בכל מקרה אעשה את אחת הבדיקות (מי שפיר/גנומיטי)
לצפיה ב-'תודה '
תודה
17/08/2017 | 10:52
21
לצפיה ב-'הריון עם עובר אחד (החזירו שניים) ויעילות בדיקת גנומיטי שאלה'
הריון עם עובר אחד (החזירו שניים) ויעילות בדיקת גנומיטי שאלה
17/08/2017 | 20:32
3
70
קראתי עכשיו שבמידה ובטיפול הוחזרו שני עוברים ורק אחד נקלט זה יכול להשפיע על תוצאות בדיקת NIPT ושלא כל החברות אומרות את זה.
האם למישהי יש מידע בנושא?
ואם זה אכן נכון אז האם יש חברה שאת הבדיקה שלה כדאי לבצע?
לצפיה ב-'לא נשמע הגיוני'
לא נשמע הגיוני
17/08/2017 | 23:38
2
69
דנ"א עוברי בדם האם מגיע לריכוז מספק לבדיקה רק החל משבוע 10.
האם אם בהתחלה נקלטו שני עוברים ואחד פרש בהמשך, אז זה יכול להשפיע, כי זה אומר שגם דנ"א של העובר שפרש יכול להיות במחזור הדם של האם.
אבל אם מעולם לא נצפו שני שקי הריון - לא תיתכן שום השפעה על התוצאות.
לצפיה ב-'תודה על ההבהרה'
תודה על ההבהרה
18/08/2017 | 10:30
1
19
לצפיה ב-'לכן'
לכן
18/08/2017 | 19:14
55
אולי כדאי קודם לפנות לחברת מטרניטי שהבדיקה שלהם הכי מתאימה להריון רב עוברי ושהבדיקה שלהם נחשבת לבדיקה עם אחוזי דיוק גבוהים וטובים

מי שלא מתאים להריון רב עוברי צריך לציין זאת אני מניחה
לצפיה ב-'בצקות בחודש שביעי וצירים מוקדמים'
בצקות בחודש שביעי וצירים מוקדמים
17/08/2017 | 15:58
1
83
הי לכולן..
אני נמצאת בתחילת חודש שביעי להיריוני ויצאו לי בצקות בכפות הרגליים.. האם יש דרך להקל על כך? כמו כן, השבוע היו לי צירים מוקדמים(אני בשבוע 28+6), האם יצא למי מכן לחוות צירים בשלב זה ויכולה לשתף?

תודה:)
לצפיה ב-'תבדקי חשד לרעלת ותשתי מלא מים. '
תבדקי חשד לרעלת ותשתי מלא מים.
21/08/2017 | 02:38
30
אולי זה מוקדם מידי, אבל תתייעצי עם הרופאה.
לחברה שלי היו בצקות ברגליים והיא סתם חשבה שהיא שמנה.. הגיעה לביקורת בשבוע 40 ומיד יילדו אותה כי גילו את הרעלת.
כדאי לבדוק (: בהצלחה.
ותשתי מללללאאאא מים.
לצפיה ב-'דימום בתחילת הריון והבטא עולה יפה מאוד'
דימום בתחילת הריון והבטא עולה יפה מאוד
17/08/2017 | 08:36
3
118
הי בנות. ב8.8 התבשרתי כי אני בהריון (לאחר החזרה של שלושה מוקפאים) הבטא היתה 91. לאחר יומיים (10.8) בטא היתה 213.
בלילה שבין ה-13.8 ל-14.8 חוויתי דימום די מלחיץ שהסתיים בבוקר. הייתי בטוחה שמדובר בהפלה. עשיי בדיקת דם ביום 14.8 ולהפתעתי הבטא היתה 1,431. הרופא הורה לי לעשות בטא נוספות אחרי יומיים כדי לוודא שהכל בסדר ואכן אתמול (16.8) עשיצי בטא נוספת שיצאה 3,892. היום בלילה שוב דימום שהפביק בבוקר. מה זה יכול להיות? יש דימום מחד ומאידך הבטא עולה בצורה טובה????? לחוצה מאוד וחוששת. קרה למישהי?

לצפיה ב-'קרה לי'
קרה לי
17/08/2017 | 11:44
1
92
בשבוע 6 ממש לפני בדיקת דופק היו לי דימומים ממש והייתי בטוחה שזהו זה, כשהגעתי לרופא בהסטריה כמובן, נצפה עובר עם דופק תקין, זה קרה עוד פעמיים באותו שבוע  ובכל זאת באולטרסאונד הכל היה תקין. זה לא חזר מאז והיום שבוע 16...
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'תודה לך על המענה'
תודה לך על המענה
17/08/2017 | 12:20
67
אצלי אני מתעוררת באמצע הלילה עם דימום (לא הרבה כמו מחזור אבל גם לא טיפות) שנמשך עם מעט הכתמות עד הבוקר וכבר בצהריים נקי לגמרי ואין כלום (כך היה פעם קודמת וכך גם עכשיו). זה ה שהיה לך גם?
שאלתי בפורום ונאמר לי שיתכן שיש גירוי בצוואר הרחם בגלל החדרת אנדומטרין והדבר לא מהווה פגיעה בהריון.

לצפיה ב-'כן, זה קורה'
כן, זה קורה
17/08/2017 | 13:16
70
לפעמים זה קשור לגירוי של צוואר הרחם, לפעמים למיקום השליה המתפתחת (אם היא מתפתחת קרוב לפתח צוואר הרחם, ייתכנו דימומים במהלך הטרימסטר הראשון), לפעמים מסיבות אחרות, ברורות יותר או פחות...
בכל מקרה לדעתי את יכולה לעשות כבר אולטרסאונד, לראות שק הריון ולהירגע.
לצפיה ב-'לא מרגישה תנועות'
לא מרגישה תנועות
15/08/2017 | 16:22
1
176
הי בנות
אני בשבוע 17 +4, עם הריון תאומים
עוד לא מרגישה תנועות ממש, מידי פעם מרגישה תנועה חזקה, אך לא בטוחה מה זה..
חושבת אולי להשיג דופלר ביתי- רלוונטי בתאומים?
היכן ניתן למצוא להשכרה/יד שניה?
תודה!
לצפיה ב-'לדעת זה עוד מוקדם'
לדעת זה עוד מוקדם
17/08/2017 | 13:04
101
גם אני התחלתי להרגיש כל מיני דברים לא ברורים בסביבות השבוע שלך, אבל לא כל יום וגם לא הייתי בטוחה שזה זה.
חוץ מזה בכל מקום קראתי שעם שליה קדמית (כמו אצלי) מרגישים רק החל משבוע 23-25  אז בכלל שכנעתי את עצמי שאני מדמיינת...
משבוע 20 כבר התחלתי להרגיש תנועות מאוד ברורות והן גם קיבלו דפוס די מסודר מבחינת כמות ושעות במהלך היום, אז כבר לא היה לי ספק.
בסביבות שבוע 16 בערך כמעט נשברתי והתקשרתי לבייבי לינק לשכור את הדופלר הביתי, והיה לי איתם קטע שלא אהבתי:
הזמנתי את המכשיר בסביבות השעה 13:00 בצהריים ונאמר לי שהוא יגיע למחרת, לקראת סוף אותו יום עבודה כבר התחרטתי והתקשרתי לבטל את ההזמנה, אבל אמרו לי שאצטרך לשלם דמי משלוח כי השליח כבר אסף אותו.
בדיעבד, זו כנראה הייתה האמת כי למחרת בבוקר השליח כבר התקשר אליי ורצה להביא לי את המכשיר (מסתבר שהודעת הביטול כלל לא עברה אליו), אבל לי זה השאיר טעם לא טוב. לחייב לקוחה על משלוח של הזמנה שבוצעה ובוטלה באותו יום... לא אהבתי.
לצפיה ב-'ד"ר יינון גלבוע - מכירות? האם מומלץ? '
ד"ר יינון גלבוע - מכירות? האם מומלץ?
16/08/2017 | 01:41
4
52
עובד בתל השומר ובמרפאה פרטית
לצפיה ב-'האם יש המלצה על רופא אחר?'
האם יש המלצה על רופא אחר?
16/08/2017 | 01:59
2
36
לשקיפות וסקירות
לצפיה ב-'באיזה קופה את'
באיזה קופה את
16/08/2017 | 19:13
1
35
אני עשיתי שקיפות וס. מוקדמת אצל דר דוד ששר, הוא מקבל ליד תל השומר בקרית קריניצי, יסודי, מקצועי ונעים
ממליצה בחום, אם את במאוחדת ניתן גם באמצעות טופס 17.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
17/08/2017 | 07:10
8
לצפיה ב-'טופלתי אצלו בתה"ש. רופא מקצועי ומאוד נחמד'
טופלתי אצלו בתה"ש. רופא מקצועי ומאוד נחמד
17/08/2017 | 12:08
25
משמש כסגן מנהל מח' אולט'
לצפיה ב-'דקירות בשחלות בשבועות הראשונים להריון '
דקירות בשחלות בשבועות הראשונים להריון
13/08/2017 | 10:19
2
117
הי בנות. בעברי הפלה בשבוע 8 לאחר הפסקת דופק ולכן אני לחוצה מאוד.
ביום שלישי אחרי 11 יום - בדיקת בטא 90
ביום חמישי אחרי 13 יום - בדיקת בטא 213.
מים רביעי מרגישה דקירות בשחלות באות והולכות.
לא מדובר בכאבים אלא באי נוחות.
מישהי חוותה? יש סיבה לדאגה?

לצפיה ב-'נשמע נורמלי, כאבים כאלו זה דבר שכיח'
נשמע נורמלי, כאבים כאלו זה דבר שכיח
13/08/2017 | 20:47
27
לצפיה ב-'היה לי גם בהתחלה'
היה לי גם בהתחלה
14/08/2017 | 21:09
51
עם הזמן זה חלף.
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 15:58
1

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'הפרשה בצבע חום בהיר ( כמו צבע מוקה)'
הפרשה בצבע חום בהיר ( כמו צבע מוקה)
12/08/2017 | 21:15
5
80
שבוע 7+4 נצפה דופק והכל תקין.
הבוקר התעוררתי והרגשתי הפרשה נוזלית יוצאת ממני בצבע חום בהיר (כמו מוקה, או אפילו מזכיר מייק אפ נוזלי) , וסליחה על התיאור אפילו נזל קצת על הרגל...
מאז מידי פעם הפשרות מעטות באותו צבע בתחתונית או בניגוב.
משתמשת באנדומטרין לתמיכה.
מה זה יכול להיות? יש ממה להילחץ?
יש לי תור לרופאה רק ביום שלישי.
לצפיה ב-'נשמע כמו שאריות אנדומטרין'
נשמע כמו שאריות אנדומטרין
12/08/2017 | 22:05
2
29
לצפיה ב-'כן?בצבע כזה ונוזלי?'
כן?בצבע כזה ונוזלי?
12/08/2017 | 22:15
1
47
עד היום זה היה לי לבן...
לצפיה ב-'כן, גם בכזה צבע'
כן, גם בכזה צבע
13/08/2017 | 20:46
46
זה יכול להיות שאריות שנשארו עמוק בפנים עד שקיבלו צבע ורק עכשיו יצאו (תודי שהתיאור מרנין). זה יכול להיות גם טיפת דם בגלל שריטה מהמוליך וכד' שצבעה את ההפרשות.
בכל מקרה זה נפוץ ונורמלי.
לצפיה ב-'קרה גם לי, סביבות שבוע 5 או 6. נורמלי!'
קרה גם לי, סביבות שבוע 5 או 6. נורמלי!
14/08/2017 | 09:59
1
38
אמרו לי שזה נורמלי לחלוטין, אין מה לדאוג. כל עוד זה לא דם טרי ואדום כמו מחזור- הכל טוב!
לצפיה ב-'תודה לכן, אכן נורמלי לחלוטין כך אמר הרופא...'
תודה לכן, אכן נורמלי לחלוטין כך אמר הרופא...
14/08/2017 | 15:57
16

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה