לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1458614,586 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפי הנהלת תפוז אין לפרסם בפורום הודעת חיפוש / מסירת תרופות - ההודעות ימחקו

המשך >>

לצפיה ב-'סקס בהריון?!'
סקס בהריון?!
26/12/2017 | 10:25
2
208
מותר?אסור?מסוכן?
מצד אחד לא מצאתי התנגדות באינטרנט..מצד שני רופאה אחת אמרה שזה מותר אבל עדיף להימנע (משהו שקשור לכלי הדם) אז אני אובדת עצות...
מדובר ממש בשבועות הראשונים
לצפיה ב-'תלוי..'
תלוי..
31/12/2017 | 17:21
131
מאיזה טיפול ההריון שלך/ האם את מקבלת תמיכה והכי חשוב האם הרופא אוסר. אני אישית רציתי להימנע אבל בעלי ״שיכנע״ אותי שאני סתם מפוחדת כי הרופא לא אסר ואין לי חס ושלום דימומים ולמה לא.. אז מפה לשם אנחנו נהנים וגם השליש הראשון כמעט הסתיים 
לצפיה ב-'אני מכירה שמותר ואף מומלץ להמשיך להתנהג כרגיל'
אני מכירה שמותר ואף מומלץ להמשיך להתנהג כרגיל
01/01/2018 | 20:38
91
לי בהתחלה לא היה כוח, אז במילא לא עשינו זאת הרבה..
ולקראת הסוף הוא לא ממש רצה כי פחד..
אז בוא נגיד שלא עשינו הרבה במהלך כל התקופה (;
לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:10
27

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'הפסקת תמיכה'
הפסקת תמיכה
15/12/2017 | 15:50
1
278
היי,
נאמר לי לקחת קרינון עד לסוף שבוע 9( ז"א 9+6?)
לא ביקשו ממני לבוא לבדיקה אחרי שאפסיק, ואני קצת חוששת אם יקרה משהו...
למישהי יש ניסיון עם זה?
לצפיה ב-'לא נראה לי'
לא נראה לי
17/12/2017 | 21:16
154
הבנתי שהרבה פעמים התמיכה היא בגדר אם לא יועיל אז גם לא יזיק, זה פרוטוקון אחיד לכולם, שניתן ליתר בטחון, ככה שאין לך מה לחשוש.
לצפיה ב-'דופק שבוע 6+5'
דופק שבוע 6+5
17/12/2017 | 21:14
1
265
אני בשבוע 6+5 לאחר החזרת מוקפאים , יש שק הריון 15*18 מ"מ , שק חלבון, לא שמענו דופק  עוברי ולא זיהנו קוטב עוברי. למישהי זה קרה ?
לצפיה ב-'קרה לי. תבדקי שוב דופק בעוד כשלושה ימים ותקווי לטוב. '
קרה לי. תבדקי שוב דופק בעוד כשלושה ימים ותקווי לטוב.
21/12/2017 | 21:24
146
אין לך איך להשפיע על התוצאה.
אם בשבוע 7 פלוס לא יהיה דופק, זו אכן בעיה.
בינתיים פשוט תחכי ותקווי.
בהצלחה. אמן!
לצפיה ב-'הפחתת עוברים'
הפחתת עוברים
12/12/2017 | 23:14
7
314
שלום רב
אני כרגע בהריון בשבוע 20+3 עם שלישיה.
החלטנו לא להפחית אחרי שקיםות עורפית תקינה.
בסקירה ראשונה(שבוע 16) התגלה ממצא במח של אחד העוברים אל עדיין היה מוקדם לקבוע מה משמעותו,הומלץ להמתין להתפתחות המח כדי לוודא מה הבעיה.
היום היינו בסקירה אצל פרופסור שנחשב למומחה הגדול בארץ למח שאמר שהסיכוי לעובר פגוע הוא כמעט ודאי היות והמוחון מתאים לשבועיים אחורה ויש איבר שלא התפתח במח.
עכשיו לאחר שהחלטנו שהצורך בהפחתה הוא ודאי-כמה שאלות:
אני מהצפון-וקוראת שהרופא המומלץ להפחתה נמצא בתל השומר.
השאלה היא האם זה אפשרי פיזית לעבור את זה במרכז ולנסוע שעה וחצי הביתה לאחר מכן.
שאלה נוספת היא האם מישהי עברה את ההליך הזה בבית חולים רמבם-שם אנחנו חשבנו לעשות בהתחלה. 
תודה רבה לעונות וסליחה על החפירה
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
13/12/2017 | 00:29
1
221
אני הפחתי וגרמתי לאבדון כל ההריון..
ממליצה לך לחכות עוד כמה שבועות שאולי המח כן הסתדר או לבדוק עם כמה ממומחים בתחום... וגם אם את מגיעה להחלטה של הפחתה לפחות תעשי את זה בשבוע שיש סכוי לחיות בשבוע 24 ומעלה... בהצלחה בשורות טובות
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע'
מצטערת לשמוע
13/12/2017 | 01:00
205
שזה מה שקרה!
זה אחד הפחדים הכי גדולים שלי.מההתחלה.
אם אפשא לשאול,באיזה שלב ביצעת את ההפחתה ומדוע?
זו הייתה חוות דעת שלישית כבר-בגלל זה הגענו למומחה שנחשב הכי הכי במח-הוא אמר שכמעט ודאי שתיוולד עוברית חולה-כשיש 2 מוחות בריאים ליידה אפשר להשוות ולראות שאכן חסר לה משהו והמח לא מתפתח.
כל הרופאים אומרים כמה שמוקדם יותר כך נכון ובטוח יותר-הסיכון קיים בכל שלב אך ככל שמעכבים הסיכון עולה וזה מסובך יותר.
למה אחרי שבוע 24 זה בטוח יותר?לנו לא נאמר משהו כזה כלל

בכל מקרה,כולי תקווה שלאחר מה שעברת את זכית לחזור בידיים מלאות לאחר ניסיון נוסף

לצפיה ב-'מקווה לבשורות טובות'
מקווה לבשורות טובות
13/12/2017 | 11:59
1
188
לא יכולה לייעץ לך אם לעשות הפחתה או לא, זה משתנה כל אחת ומה שהיא מוכנה להתמודד והסיכונים שהיא מוכנה לקחת. תלוי גם אם כל עובר נמצא בשק נפרד או שיש תאומים בשק אחד ועובר נוסף בשק שני.
בלי שום קשר, מאחר וזה הריון יקר מאוד הייתי שוקלת ללכת למומחה בתל השומר וללון בתל השומר, יש שם מלונית (לא השיבא בייבי) , עדיף אולי להימנע מנסיעות ארוכות לאחר פעולה כזאת.
בהצלחה,
מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'הלוואי!'
הלוואי!
13/12/2017 | 12:35
186
כל אחד מהם נמצא בשק משלו.
שוחחתי עכשיו עם הרופא הפרטי שלי לגבי האם נכון להמשיך את ההריון ולדלל בשלב מאוחר יותר כאשר יש סיכויים גבוהים מאוד שכולם ישרדו-הוא אמר ששלב מאוחר זה שבוע 30 והלאה ובשלישיות הסיכוי ללידה מוקדמת הוא גבוה.הוא המליץ לנו לקחת את ההמלצה של מלינגר וללכת איתה ולהוריד אותה.
לצערנו,הרפואה היא לא מדע מדוייק ואנחנו שמים את כל מבטחנו על הרופאים שנותנים לנו חוות דעת כאלה ואחרות-אך כשיש תמימות דעים בנושא ההפסקה בגלל מום במח אז כנראה שהוא לא טועה.
התקשרנו לרמבם לקבו תור לוועדה אבל היא צריכה להתייעץ שם עם המנהל מחלקה-יכול להיות שהם יגידו לנו דברים נוספים שיצליחו לבלבל אותנו-אני יודעת שבכל בעיטה שלהם הלב נקרע,בכל יום שעובר אני נקשרת יותר ויותר-הנפש לא תעמוד בזה-לא שיהיה קל להתמודד עם הפלה כוללת ואז לעבור שוב את כל הסיוט של הטיפולים,אבל חייבים להרים את עצמנו ולנסות לחשוב חיובי.
מקווה לטוב ונראה עכשיו מה יגידו לגבי הדילול..בעלי לא רוצה לעשות במרכז בגלל הנסיעה הארוכה ועניין המלונית יכול להיות גם פתרון.
נשאלת גם השאלה אם הקופה תאשר לי בכלל טופס 17 לדבר שכזה..
נקווה לטוב
לצפיה ב-'מצטרפת לבקשה- יש המלצה על רופא מומחה לדילול באזור הצפון..?'
מצטרפת לבקשה- יש המלצה על רופא מומחה לדילול באזור הצפון..?
26/01/2018 | 19:05
2
27
אנחנו מהצפון וכנראה נצטרך דילול....
לא חושבת שהנסיעה עד לתל השומר הלוך חזור תעזור לתהליך :)
מה הסיכוי להפלה טבעית של אחד העוברים עד שבוע 13?

תודה!
לצפיה ב-'היי'
היי
26/01/2018 | 21:25
1
27
אצלי אישית זה לא קרה..לדעתי זה יכול לקרות אבל רואים בכל אולטרסאונד איך העוברים מתפתחים..הרופא שלי אמר שהם נראים טוב מההתחלה אז הסיכוי להפלה טבעית קטן.הוא קיווה בכל ביקור שאחד העוברים יפול..אפילו כשדיממתי בשבוע 9 הוא עדיין היה מלא תקווה ואמר ״אני מקווה מאוד שזה נפל לבד ולא נצטרך להתערב״
כולם מההתחלה ניסו לשכנע אותנו שדילול הוא הדבר הנכון ביותר לעשות,אנחנו החלטנו ללכת לוועדה בכרמל משום שהרופא שלי אמר ששם נכון לעכשיו נמצא הצוות היותר מנוסה בנושאי הדילול-הסיפור שלי איתם אני לא אתחיל אבל אנחנו אפילו לא הצלחנו להגיע לוועדה בסוף וויתרנו בכל מקרה על הדילול..
בסוף,לצערנו,נאלצנו לעבור את הדילול בשבוע מאוחר ברמבם-פרופסור ויינר ביצע לי את הדילול וברוך ה׳ הכל עבר בשלום.
אני יכולה להמליץ רק על רמבם משום שבכרמל לא הייתה לנו חוויה נעימה.
מאחלת לך המון הצלחה!וידיים מלאות בעוד מספר חודשים!!

לצפיה ב-'כתבתי לך בפרטי....תודה :)'
כתבתי לך בפרטי....תודה :)
09/02/2018 | 19:59
5
לצפיה ב-'בטא גבוהה לאחר הזרעה'
בטא גבוהה לאחר הזרעה
10/12/2017 | 17:30
4
219
שלום!
לפני ארבעה חודשים הייתה לי לידה שקטה של תאומים לאחר הזרעה.
החודש עשינו שוב הזרעה והיום עשיתי בטא, יצא 364,אני היום ביוא"ב 14.
אני אמנם שמחה מאוד אבל חוששת מאוד מהריון תאומים. אף פעם לא חייתי לי בטא כל כך גבוהה ביוא"ב כזה. יש לי עוד 2 ילדים גדולים בבית... גם לא בבטא של ההריון הקודם.
אודה לכם אם תוכלו לספר ולהרגיע, האם בטא כזו בהכרח מרמזת על תאומים?
לצפיה ב-'מנסיון שלי לא'
מנסיון שלי לא
11/12/2017 | 08:22
2
158
ביוא״ב 14 הבטא שלי הייתה 367 והייתי בטוחה שיש לי תאומים אבל מהאולטסאונד הראשון ראו תמיד עובר אחד. שאלתי את הרופא אפילו והוא אמר שלמה המצאתי לעצמי שיהיו לי תאומים, זאת בכלל לא בטא של תאומים!
האם יש לך סיבה לחשוד בכלל בתאומים!? לי למשל היו 2 זקיקים בשלים באותה השחלה אז כשנקלטתי הייתי בטוחה ששניהם תפסו..אבל לא(:
לצפיה ב-'השאלה מה היה לך? הזרעה או ivf? '
השאלה מה היה לך? הזרעה או ivf?
11/12/2017 | 12:03
1
104
כמה זקיקים? כמה הוחזרו?

היו לי 2 זקיקים במעקב, לכן הדאגה
לצפיה ב-'סטימולציה עם גונל-אף'
סטימולציה עם גונל-אף
11/12/2017 | 13:53
119
ויחסי מין רגילים בבית..
היו לי אבל 2 זקיקים במעקב זקיקים
לצפיה ב-'הכל יכול להיות...'
הכל יכול להיות...
11/12/2017 | 13:37
120
אבל לי היתה בטא 1029 ביום דומה, בהריון שהתחיל עם 2 עובריות.
לצפיה ב-'המלצות לרופאים - זקוקה למידע בהקדם'
המלצות לרופאים - זקוקה למידע בהקדם
09/12/2017 | 15:34
3
133
היי
אני בשבוע 5 לאחר שנים של טיפולים
אודה על קבלת המלצתכן ל:

1. רופא פרטי לשקיפות עורפית
2. רופא  פרטי למעקב הריון בסיכון גבוה
3. האם יש מידע נוסף שחשוב לדעת בשלב זה בקשר לבדיקות, תוספי מזון ובכלל

תודה רבה
לצפיה ב-'אזור בארץ? '
אזור בארץ?
09/12/2017 | 22:59
2
65
אני בעד ללכת לרופאים שבהסדר עם הקופה שלך.
לצפיה ב-'אזור השרון = בקופה. פרטי יכול להיות גם בתא'
אזור השרון = בקופה. פרטי יכול להיות גם בתא
20/12/2017 | 22:38
1
24
לצפיה ב-'רופא לשקיפות עורפית'
רופא לשקיפות עורפית
28/12/2017 | 14:56
49
היי, יכולה לבדוק עם פרופ' בועז ווייס בנוגע לשקיפות העורפית. המרפאה שלו ברמת החייל בתל אביב אם זה רלוונטי..
לצפיה ב-'סופסוף אני יכולה לכתוב בפורום הזה...'
סופסוף אני יכולה לכתוב בפורום הזה...
06/12/2017 | 16:27
1
340
אבל עדיין החששות כבדים.
אני בשבוע 6 (עוד לא הייתה בדיקת דופק).
בשלושת הימים האחרונים אני חווה כאב בטן עז ואז שלשול. בערך פעם-פעמיים ביום.
האם זה נורמלי?
עד עכשיו הרגשתי יותר לכיוון של עצירות (גם לא היה דרמטי). החשש אצלי הוא שצואה רכה / שלשול זה בדרך כלל סימן שהמחזור עומד להגיע...
אשמח להרגעה! יש לי עוד שבוע לבדיקת דופק והלחץ בשמיים....
לצפיה ב-'קצת להרגיע'
קצת להרגיע
( לעמוד שלי בתפוז )
09/12/2017 | 00:03
224
אל תחששי. אין קשר בין הפרעות עיכול אלה והפלה. 
בשבוע 6 מלא ניתן לראות באולטראסאונד את שק ההריון ברחם ואת העובר. לפעמים ניתן לראות גם דופק עוברי.
בשבוע 7 ניתן לראות בוודאות גם דופק. 
ההרגשה הכללית בשלבים מוקדמים "לא משהו". אל תכנסי ללחצים מיותרים. 
שאלות נוספות  - אני מנהל פורום אולטראסאונד נשים - מי שפיר בתפוז.
בהצלחה
פרופ' וסף שלו 
לצפיה ב-'הפרשות חומות, שבוע 8....'
הפרשות חומות, שבוע 8....
01/12/2017 | 18:18
1
190
הי
אני מתחילה שבוע 9, לאחר החזרת עוברים.
בשבוע וחצי האחרון יש לי הפרשות חומות שמגיעות כל כמה ימים ונמשכות ליום וחצי ואז נעלמות. ההפרשות מגיעות עם מחושים קלים (משהו משזכיר קצת מחזור)
כבר הייתי בשלושה אולטראסאונדים כשהאחרון היה אתמול ובכולם נצפה עובר אחד עם דופק כאשר בכל פעם העובר תאם את גיל ההיריון.
בהיריון הקודם שלי שהיה לפני כ-3 שנים (היריון ספונטני) לא היה לי מעולם דבר שאפילו יכול להזכיר הפרשה חריגה.
אני לוקחת תמיכה והחל משבוע שעבר גם זריקות פורגסטרון פעמיים בשבוע, בקיצור מפוצצת בהורמונים.
רופא הנשים שלי, שהוא באמת רופא מדהים, אומר לי שההיריון באולטראסאונד נראה תקין אבל הוא לא מרוצה מההפרשות האלה ואמר שהסיכוי הוא 50%/50% שההיריון יימשך.
אני אחרי ניתוח קיסרי ויש לי גם נישה ברחם שנצרבה בהליך רפואי.
האם באמת יש סיכוי גדול שזה ייגמר בהפלה?

לצפיה ב-'לי היו הפרשות כאלה בשני ההריונות'
לי היו הפרשות כאלה בשני ההריונות
03/12/2017 | 23:52
122
ללא קיסרי ביניהם, שניהם שרדו.
לצפיה ב-'ירידה בבטא'
ירידה בבטא
30/11/2017 | 12:55
194
אשמח לעזרתכן מנסיונכן...
עשיתי בדיקת בטא 12 יום לאחר החזרת מוקפא (בן יומיים) ויצא 14.7 לאחר יומיים יצא 9 נאמר לי שזהו אינו הריון ואולי השפעה של הורמונים שלקחתי לתמיכה (אוביטרל ביום ההחזרה ודקאפפטיל 4 ימים אחרי) אמרו להפסיק תמיכה (אנדומטרין ופרוגינובה) ולעשות שוב בדיקה לראות שהבטא מתאפסת. הווסת עדיין לא הגיעה. יש לציין שהרגשתי כל השבוע בחילות, שילשולים ועייפות קשה וביומיים האחרונים זה פסק. איך אפשר לדעת אם אכן זה השפעה מההורמונים או הריון כימי? ומתי צפויה להגיע ווסת במצב הזה מנסיונכן?
לצפיה ב-' פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש '
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש
28/11/2017 | 11:41
54

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר

פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד
בפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר שנפתח מחדש
היכנסו לשאול אותו שאלות

המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-'מי עשתה הזרעה '
מי עשתה הזרעה
27/11/2017 | 10:33
2
99
והצליחה להיכנס להריון? ומאיזה הזרעה?
יש לי בבית בת שההריון היה טבעי, ונכנסו בחודש הראשון שניסינו.
עכשיו כבר שנה מנסים ולא הולך,
התחלתי שבוע שעבר זריקות של גונל במינון 75 ומעקב זקיקים.
ובימים הקרובים תהיה הזרעה,
אני ממש בלחץ מזה.
לצפיה ב-'בהצלחה! יש הצלחות עם הזרעות. ממליצה לך על פורום פוריות '
בהצלחה! יש הצלחות עם הזרעות. ממליצה לך על פורום פוריות
27/11/2017 | 22:03
84
יש שם המון מידע ותמיכה על כל דבר.
לצפיה ב-'אני :)'
אני :)
03/12/2017 | 19:35
55
הריון ראשון נקלט מהזרעה ראשונה - ממנו יש לי מתוקה בת שנתיים כמעט
סיבוב שני
הזרעה ראשונה - לא נקלט
הזרעה שניה נקלט הריון שנפל לצערי בשבוע 7-8
הזרעה שלישית נקלט הריון - כרגע בשבוע 20 עם בת בדרך ומקווה לטוב :)

לציין כל ההזרעות מפרוטקול זהה לשלך. המון בהצלחה!
לצפיה ב-'למסירה ג'ל קרינון'
למסירה ג'ל קרינון
26/11/2017 | 15:52
79
למסירה אריזת ג'ל פרוגסטרון לנרתיק (קרינון 8%) המכילה 15 מוליכים סגורים הרמטית. נקנתה בחודש אוקטובר 2017. תוקף 02/2020. 
אני גרה במרכז.

ניתן לפנות אלי באמצעות המייל: 

שיר
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
19/11/2017 | 13:33
2
271
היי בנות יקרות, התייעצות אחרי שנתיים של ניסיונות ו4 סבבים של הפריה. היום יום 9 אחרי החזרה של עוברים טריים יום 5, בטא 28. האם זה ממש נמוך???? אני עודעת שזה לא גבוה אבל האם יש בכל זאת סיכוי? רוצה לציין שעשיתי היום בטא בגלל הכתמות ודימום קל .. מפחדתת כל כך להתאכזב
לצפיה ב-'נראה לי בסדר (:'
נראה לי בסדר (:
21/11/2017 | 09:39
127
תבדקי הכפלות
ותעדכני.. (:
לצפיה ב-'זה רק יום 9, הגיוני שיהיה נמוך'
זה רק יום 9, הגיוני שיהיה נמוך
23/11/2017 | 16:12
101
מחזיקה לך אצבעות שיעלה וימשיך תקין :)
לצפיה ב-'סימנים לאחר החזרה - נסיון להריון שני'
סימנים לאחר החזרה - נסיון להריון שני
20/11/2017 | 10:45
2
213
שלום לכולם/ן, אשמח ממש לעזרתכם,

יש לי תינוקת מקסימה מטיפול IVF איקסי וכרגע מנסים שוב להכנס להריון בעזרת החזרת מוקפאים.
בהריון הקודם ההחזרה הייתה של עובר טרי, והיו לי כאבים בחזה ויומיים לפני הבטא (שהתבררה כחיובית) כאבי מחזור חזקים.
כרגע אני שבוע לאחר החזרה ללא כאבים בחזה/כאבי מחזור. רק אציין שלפני הלידה לפני קבלת כל מחזור (ללא קשר לטיפולים ואפילו מאז שהייתי קטנטונת) היו לי תמיד כאבים בחזה, ומאז הלידה לפני כל מחזור אין לי שום כאבים בחזה ושום כאבים ברחם לפני המחזור, אולי ממש מעט תוך כדי.

האם הגיוני ששבוע לאחר החזרה (ו-5 ימים לפני בטא) לא תהיה לי שום תחושה? מישהי חוותה דבר כזה? 

אשמח מאוד לתגובות! תודה רבה 

לצפיה ב-'בהריון שלי שנפל היו לי תחושות. בהריון התקין לא היו תחושות..'
בהריון שלי שנפל היו לי תחושות. בהריון התקין לא היו תחושות..
21/11/2017 | 09:39
1
145
הכל יכול להיות.
הלוואי הלוואי וזה מצליח ברגעים אלו ממש.
הכאבים שאנו חוות בהתחלה הם כאבי התרחבות רחם, את אחרי הריון ולידה, הרחם שלך כבר התפתח פעם אחת, אז הגיוני שפחות יכאב לך.
כך גם עם כאבי החזה.
לצפיה ב-'תודה רבה מתפללת לטוב!'
תודה רבה מתפללת לטוב!
21/11/2017 | 18:30
31
לצפיה ב-'בטא אחרי החזרה'
בטא אחרי החזרה
17/11/2017 | 16:49
2
319
היי בנות ..אני חדשה פה ☺ צריכה עזרה 
התחלנו טיפולים ..ב 3 לחודש החזירו לי 2 עוברים ..בבדיקה ראשונה אחרי 12 יום בטא היתה 20�� אחרי יומיים 38�� 
מישהי יודעת האם יש סיכוי שבכול זאות הצלחנו?
לצפיה ב-'הכפלת בטא...'
הכפלת בטא...
19/11/2017 | 06:47
1
181
קודם כל, זאת בטא חיובית! אמנם נמוכה אך חיובית.
לגבי הכפלה - צריך כל יומיים לגדול פי 1.5-2 זאת אומרת שאת בטווח התקין!!
מה יהיה בהמשך קשה לדעת, הכל יכול להיות! העוברים לא קראו את הספר... תמשיכי לעקוב ונחזיק אצבעות!
לצפיה ב-'בטא אחרי החזרה '
בטא אחרי החזרה
20/11/2017 | 13:41
150
תודה..כן בבדיקה נוספת עלה ל 96 �������� ..מקווה להמשך טוב 
לצפיה ב-'בטא גבוהה...'
בטא גבוהה...
15/11/2017 | 16:35
6
330
היי בנות
אז היום עשיתי בדיקת דם..
אני בדיוק 14 ימים אחרי החזרת עובר אחד מופשר בן 5 ימים.
בטא יצאה 1433 !!
בחלומות הפרועים שלי לא דמיינתי כל כך גבוה... ואני תוהה אם זה ברגיל ואני סתם מתלהבת, או שאולי יש פה סיכוי (ואני יודעת שהוא קלוש) לתאומים בגלל הבטא הגבוהה? מה דעתכן?
לצפיה ב-'בשלב כזה את יכולה לעשות א.סאונד לבדוק שק ברחם'
בשלב כזה את יכולה לעשות א.סאונד לבדוק שק ברחם
15/11/2017 | 17:26
2
188
ברמת העיקרון, היו מקרים מעולם והכל יכול להיות, בהנחה שקיימת יחסים במהלך ימי הביוץ
אל תשכחי שבטא של 14 יום מבלאסט זה כמעט שבוע 5
שימשיך כך לעוד 35 שבועות מאושרים ומשעממים

בהצלחה!!
לצפיה ב-'שאלה על us'
שאלה על us
15/11/2017 | 19:00
1
166
אני יודעת שהחל מ1200-1500 בטא אפשר כבר לראות שק..
נניח בתאומים- יש מצב שבבטא 1500 לא יראו שק כי זה כאילו בטא 750 לכל אחד...?
לצפיה ב-'הכל אפשרי ...'
הכל אפשרי ...
15/11/2017 | 21:55
132
לדעתי הבטא תואמת את השבוע שלך, יש בגוגל מחשבוני הריון תראי אם יש משהו מתאים לתאומים 
ממליצה לפנות למרכז בריאות האישה/טכנאית א.ס ותהיי יותר בטוחה 
(אני מניחה שמחרתיים הבטא שלך תחצה את ה 3000 ואז תוכלי לוודא את שתי האפשריות - שק אחד או שניים)
לצפיה ב-'ווווואו! בהחלט בטא מהממת!'
ווווואו! בהחלט בטא מהממת!
15/11/2017 | 20:12
139
תבדקי עוד יומיים הכפלה.
שימשיך משעמם!!!
לצפיה ב-'אגב, הפרוגסטרון 9.5 '
אגב, הפרוגסטרון 9.5
16/11/2017 | 03:13
174
אצלכן בד"כ נתנו תמיכה נוספת...?
אני כרגע על 3 קרינון ביום ו4 אסטרופם ביום.. והעובר השתרש על רירית 6.5-7 (שזה די הרגיל שלי, יש לי בעיית רירית...).
בינתיים לא הוסיפו לי עוד משהו אבל זה די מטריד אותי
לצפיה ב-'אצלי היה גם גבוה'
אצלי היה גם גבוה
16/11/2017 | 13:26
160
ביטא 1525 שנמדדה 15 יום מהביוץ (עשינו הזרעה). יש לי בבטן עוברית אחת. לציין שגם בהריון הקודם שלי עם בתי הביטא היתה ממש גבוהה - 16 יום מהביוץ (גם אז הזרעה) היתה 3500.... 
אז גובה הביטא לא תמיד מדד...
בהצלחה!!!!!!!!!!! ובשעה טובה!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'לחץ! והיסטריה'
לחץ! והיסטריה
14/11/2017 | 14:19
6
354
היי לכולם
אני בהריון שבוע 5+5 אחרי הזרעה... לקח לנו שנה אחרי הפלה. אין לי מנוח! אין לי תסמינים בכלל... לא בחילות ולא כלום... אני מבינה שאני אמורה לשמוח מזה אבל אני לי כי כבר הייתי בהריון והיו לי תמידהרבה תסמינים. לפני שבוע הייתי במוקד מרוב פניקה וראו רק שק. עכשיו אני מפחדת ללכת כי אולי זה מוקדם מדי אבל באמת שאני לא ישנה בלילה... גם חיכינו הרבה זמן וגם ההפלה ההיא... פשוט סיוט!
לצפיה ב-'סיוט מוכר.. '
סיוט מוכר..
14/11/2017 | 22:35
5
162
אין לי שום עצה או תובנה, הימים פשוט יחלפו עד שבעזרת השם תראי דופק ומאחלת לך משם הריון משעמם..
אני בתחילת ההריון (אחרי שתי הפלות) הייתי הולכת פעם בשבוע לאולטרסאונד.
עד השבועות האחרונים הייתי במתח וחרדה.
ברוך השם הילדה שלי מהממת ואהובה.
לצפיה ב-'איפה הולכים לאולטרסאונד?'
איפה הולכים לאולטרסאונד?
14/11/2017 | 22:47
4
154
אני במכבי. קובעים תור? מגיעים? הפנייה? אני רואה שהרבה הולכות והייתי רוצה גם ללכת אבל אין לי סבלנות לעומס במוקדים.
לצפיה ב-'למה לא ביחידת פוריות?'
למה לא ביחידת פוריות?
15/11/2017 | 14:52
1
125
ביחידה הציבורית שבה הייתי מטופלת הזמינו אותי כל שבוע לאולטרסאונד עד שבוע 8 בערך.
כמובן אפשר גם במוקד של הקופה.
לצפיה ב-'אני מטופלת פרטי.'
אני מטופלת פרטי.
15/11/2017 | 22:34
66
לצפיה ב-'אני הלכתי לרופא נשים בקופת חולים. מי שהיה פנוי נכנסתי'
אני הלכתי לרופא נשים בקופת חולים. מי שהיה פנוי נכנסתי
15/11/2017 | 22:27
1
119
פעם אפילו אמרתי שאני מרגישה לא טוב ורוצה לבדוק
לצפיה ב-'לא נראה לי שזה עובד ככה במכבי'
לא נראה לי שזה עובד ככה במכבי
15/11/2017 | 22:36
98
יש מוקד נשים ששם אפשר לעשות אולטרסטונד, הבעיה שאם יש עומס זה יכול לקחת שעות. ואצל הרופאים הרגילים צריך תור. אולי ביחידות לפוריות האישה אפשר לבוא אין לי מושג. אבדוק מחר
לצפיה ב-'החזרה על בסיס טבעי'
החזרה על בסיס טבעי
15/11/2017 | 20:17
107
היי, ביצעתי החזרה על בסיס טבעי(ללא כדורים ותמיכה), הוחזרו שני בלסטו'. בטא ראשונה ביום ה 12 270 פרוגס' 70. אני בחרדות בגלל שתי הפלות קודמות בשבועות מוקדמים. האם יש צורך לדרוש תמיכה?
לצפיה ב-'בטא שלילית ביום ה11'
בטא שלילית ביום ה11
15/11/2017 | 15:41
133
הי
עשיתי היום בדיקות בטא ביום ה11 אחרי החזרת 2 עוברים מוקפאים התוצאה היתה > 1.2
אני יודעת שצריך לעשות ביום ה12, אבל כבר הייתי בקופ"ח..... יש טעם לעשות ביום ה12 כלומר מחר?

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פרופ' יוסף שלו- ייעוץ אישי מי שפיר
ייעוץ אישי - מי שפיר
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
בפורום אולטרסאונד נשים -
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה