לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפי הנהלת תפוז אין לפרסם בפורום הודעת חיפוש / מסירת תרופות - ההודעות ימחקו

המשך >>

לצפיה ב-'פילאטיס בתל אביב'
פילאטיס בתל אביב
30/07/2016 | 19:39
18
למישהי יש המלצה לחוג פילאטיס לנשים בהריון בתל אביב?
לצפיה ב-'חזיה'
חזיה
28/07/2016 | 15:20
4
107
הי לכל השופעות
הציצי שלי גדל בחצי מידה, וגם ככה היה מידה D לפני .... הברזלים לוחצים, הבדים מעיקים ...
אני לא רוצה לקנות חזית הנקה מן הסתם. תמיד אפשר פשוט לקנות מידה DD וזה כנראה מה שאעשה-
האם למישהי יש המלצה למותג מסויים שהחזיות שלו גדולות, נאות אבל מכותנה ובמקום עם ברזלים עם תמיכה אחרת??
לצפיה ב-'בדיוק היום'
בדיוק היום
28/07/2016 | 20:48
60
נכנסתי לדלתא והיו שם דברים נחמדים ולא יקרים - באותה התלבטות כמוך רק שנראה לי שאני עליתי במידה שלמה...
לצפיה ב-'וואו איזו התמודדות'
וואו איזו התמודדות
28/07/2016 | 21:14
1
55
DD בטח לא פשוט בחום הזה..
אני לא יודעת כמה העלתי, אבל החלטתי ללבוש בעיקר גוזיות ובדיוק אתמול קניתי מידה מדיום במקום שמאל.
הציצים קצת מעוכים, אבל קשה לי עם חזיות בחום הזה.
(:
לצפיה ב-'כמוני כמוך'
כמוני כמוך
29/07/2016 | 10:10
40
גם אני יותר עם גוזיות בגלל החום. דווקא אחת מתופעות הריון שיותר חיכיתי להן ולא נראה לי שקרה עדיין, אולי ממש בקטנה.
אולי זה יעלה אותי מבקושי B ל-B אמיתי
לצפיה ב-'בדיוק השבוע התחדשתי בחזיות ספורט חדשות'
בדיוק השבוע התחדשתי בחזיות ספורט חדשות
29/07/2016 | 16:40
41
עם כל זה שהחזה גדל ורגיש, החזיות הרגילות עם הברזלים מעצבנות אותי. וגם אני רק בשבוע 10 ולא סיפרתי בעבודה ויש לי תחושה שככה פחות שמים לב לחזה שגדל...
בקיצור אם זה רלוונטי יש מבצע בהודיז
לצפיה ב-'העמסת סוכר - המלצות? '
העמסת סוכר - המלצות?
27/07/2016 | 16:35
5
80
היי, אני שבוע 26 תודה לאל!
כל יום מופתעת מחדש..
אז מה כדאי לדעת על בדיקת העמסת סוכר 50?
לצפיה ב-'לא לשכוח להביא לימון...'
לא לשכוח להביא לימון...
27/07/2016 | 19:06
1
71
הופך את המשקה ממים מתוקים להחריד ללימונדה מתוקה להבחיל ואז הייאוש נעשה יותר נוח :)
חשוב מאוד לאכול משהו קטן בערך שעה לפני - ברמה של פרוסה עם גבינה או משהו כזה, כלומר לא להגיע על בטן ריקה ולא לאכול פרוסת עוגה 5 דקות לפני הבדיקה.
את מגיעה למרפאה, מקבלת מהאחות את סוכר הענבים, או שהאחות תמיס לך במים או שתקבלי ממנה הנחיות, בסה"כ ממיסים את האבקה בכוס מים קרים ומוסיפים לימון אם זכרת להביא, צריך לשתות את זה די מהר - לא למשוך יותר מדי רק כי זה מגעיל.. ולהמתין שעה עד לבדיקת הדם אז כדאי להביא תעסוקה לשעה הזו (בין מעקבי הזקיקים לשאיבה החזרה אנחנו כבר מומחיות בהמתנה...).
בשביל להמנע מהעמסת סוכר 100 את צריכה שיצא לך פחות מ-140, עדיף פחות מ-130, יש רופאים שישלחו אותך להעמסה של 100 גם בטווח 130-140. (מניסיון אישי, אם חלילה תאלצי לעשות גם 100 זה לא כזה נורא וגם סכרת הריון שנשלטת עי תזונה גם לא היסטרי, רק מבאס - תפילות ואיחולים שלא תגיעי לשם )

הכי חשוב - בשעה טובה!!!! אחרי התלאות שעברנו עד הלום, איזה כיף זה להגיע לבדיקות של שבועות מתקדמים
שיהיה בהצלחה ובשורות טובות
לצפיה ב-'תודה רבה (:'
תודה רבה (:
27/07/2016 | 23:51
47
בדיוק מה שהייתי צריכה לשמוע.
תודה על הפירוט (:
אכן כיף להגיע לבדיקות האלו.. בכל תקופת הטיפולים היה לי ממש קשה לדמיין את זה קורה.
לצפיה ב-'איזה כיף - תוצאה תקינה (: '
איזה כיף - תוצאה תקינה (:
28/07/2016 | 21:08
2
21
לצפיה ב-'נהדר!! שמחה בשבילך, עוד דאגה חלפה '
נהדר!! שמחה בשבילך, עוד דאגה חלפה
28/07/2016 | 22:13
1
30
איך עברה הבדיקה? לא שזה כזה משנה, העיקר שהתוצאה תקינה
לצפיה ב-'לא הייתה נוראית '
לא הייתה נוראית
28/07/2016 | 23:45
40
הגעתי עם כוס לימון סחוט טרי, אז לא היה לי ממש מתוק.
(ואז קצת חששתי שאם לא מתוק לי בטירוף אולי כן יש לי סכרת..)
אבל עבר סבבה, עבדתי שם בזמן ההמתנה, הייתה בחילה קטנטנה וזהו.
העיקר שתקין (:
לצפיה ב-'כליות אקוגניות'
כליות אקוגניות
27/07/2016 | 22:35
1
85
היי בנות
בסקירת מערכות  שעשתה הפונדקאית שלי בשבוע 22 התגלו כלייות אקוגניות.
כל יתר הממצאים תקינים.
הומלץ לי על המשך מעקב ובדיקת מי שפיר .מה דעתכן?

ריקדונה
לצפיה ב-'לא מכירה את המונח'
לא מכירה את המונח
28/07/2016 | 18:23
42
אבל מי שפיר נראה לי רעיון טוב בתקווה שיהיה תקין
ממליצה גם להתיעץ עם נפרולוג ילדים או מומחה גנטיקה להבין משמעויות

המון הצלחה!!!
לצפיה ב-'בטא 13 יום אחרי הזרעה'
בטא 13 יום אחרי הזרעה
28/07/2016 | 15:24
67
עשיתי הזרעה ביום חמישי לפני שבועיים עם 2 זקיקים מובילים.
אתמול עשיתי בדיקת בטא (13 יום אחרי הזרעה) ויצא 88. מה דעתכן? קצת נמוך, או בסדר?
אם היו שני זקיקים יכול להיות שרק אחד תפס? המספר לא נראה לי מספר אופייני לתאומים...
מחר (15 יום אחרי הזרעה) אחזור על הבדיקה לוודא הכפלה.
(פרסמתי גם בפורום פוריות)
לצפיה ב-'הפסקת תמיכה - מבולבלת'
הפסקת תמיכה - מבולבלת
24/07/2016 | 18:46
10
155
מטופלת באיכילוב (לשעבר) ולוקחת אסטרופם ואוטרוגסטן. 
כששיחררו אותי מאיכילוב הרופאה לא נתנה הנחיות בנושא תמיכה אז שאלתי בעצמי והיא אמרה שהדעות חלוקות בין שבוע 9 ל12 ועדיף לשאול את רופא הנשים בקופה. תשובה קצת הזויה בעיני...

שאלתי את הרופא ביום שישי והוא אמר כבר להפסיק אסטרופם ולהמשיך עם אוטרוגוסטן עד אמצע שבוע 9.
לא הייתי רגועה עם התשובה והתקשרתי היום לאחיות באיכילוב שאמרו 3 חודשים מהשאיבה. זה יוצא בכלל שבוע 14!
אני עכשיו לא יודעת למי להקשיב  
לצפיה ב-'שבוע 14 נשמעת לי הגזמה...'
שבוע 14 נשמעת לי הגזמה...
24/07/2016 | 19:01
80
מניחה שמדובר בהחזרת עובר טרי?
אז ממה שיודעת בדכ מפסיקים סביב שבוע 9-10 את הפרוגרסטרון.

הזוי שלא נותנים לך תשובה נורמאלית
לצפיה ב-'לי אמרו עד 11'
לי אמרו עד 11
24/07/2016 | 19:20
77
ואז להוריד בהדרגה (יוצא שהפסקה מוחלטת בשבוע 12)
ממש מוגזם עד 14!
לצפיה ב-'לי דווקא נתנו הנחיות די מדוייקות באיכילוב'
לי דווקא נתנו הנחיות די מדוייקות באיכילוב
25/07/2016 | 08:53
3
81
אמרו לי להפסיק פרוגינובה בשבוע 9 ואוטרוגוסטן להפסיק בשבוע 12
לצפיה ב-'מי נתן לך הנחיות? '
מי נתן לך הנחיות?
25/07/2016 | 09:16
2
50
אצלי ד"ר אמיר שדי חדשה וחסרת ביטחון זו שאמרה לתת לרופא נשים להחליט ואודליה (האחות)  היא זו שאמרה 3 חודשים מהשאיבה
לצפיה ב-'ד"ר פאולה נתנה לי את ההנחיות'
ד"ר פאולה נתנה לי את ההנחיות
25/07/2016 | 12:22
1
45
ואני גם זוכרת במעומעם מההריון הקודם שההנחיות היו דומות...
לצפיה ב-'לי אמרו באיכילוב להפסיק אוטרוגסטן בשבוע 10'
לי אמרו באיכילוב להפסיק אוטרוגסטן בשבוע 10
25/07/2016 | 12:46
47
והרופאה בקופה אמרה לי בשבוע 12...בפועל הפסקתי היום.יום לפני שבוע 11.החלטתי ללכת על האמצע.
החזרתי מוקפא אבל פרוטוקול ההחזרה שלי כלל איקקלומין והמון ביציות אז אולי זה משפיע על ההחלטה..
לצפיה ב-'אני לוקחת אוטרוגסטן'
אני לוקחת אוטרוגסטן
25/07/2016 | 13:39
52
והרופא מעקב שלי בקופה שהוא גם רופא פוריות בשערי צדק אמר לי להפחית משבוע 9 בהדרגה.
לצפיה ב-'תודה על התגובות '
תודה על התגובות
26/07/2016 | 11:19
1
44
שבוע 14 היה נשמע ממש מוגזם...

החלטתי להמשיך עד שבוע 12. הכוונה תחילת השבוע או סיום השבוע?
לצפיה ב-'אני עברתי משניים לאחד ב11+0'
אני עברתי משניים לאחד ב11+0
26/07/2016 | 21:17
40
והפסקתי לגמרי ב11+4.
לצפיה ב-'אני הפסקתי בשבוע 11'
אני הפסקתי בשבוע 11
27/07/2016 | 10:01
39
מיידית ולא בהדרגה.
לפי הוראת הרופא שלי.

וזה בשני הריונות (הראשון לצערי לא צלח אבל לא בגלל הפסקת התמיכה אלא בגלל עובר לא תקין).
לצפיה ב-'גודל עובר'
גודל עובר
25/07/2016 | 14:15
7
172
הי בנות.
לפי הדרכת רופא המעקב אני עושה אולטרסאונד פעם בשבוע לראות שההריון מתפתח תקין. השבוע יש לי תור אליו בעוד יומיים ואז אני אמורה לעבור למעקב הריון רגיל (משבוע עשר)
עשיתי קבוע בכל יום חמישי ובשבועות הראשונים, כל זמן שהUS היה וגינאלי, העובר התאים כל הזמן לשבוע הספציפי פלוס 4 ימים בהתאמה.
בשבועיים האחרונים הטכנאית אמרה שכבר ניתן לעשות על הבטן ומאז בפעם הראשונה על הבטן העובר התאים לשמונה פלוס 3 (פחות יום ממה שהיה עד עכשיו) ובחמישי האחרון (עם טכנאית אחרת) העובר התאים לתשע פלוס אחד.
הטכנאית אמרה לי שהמדידה על הבטן פחות מדוייקת. האם סביר שכך ירד? אולי ההבדל נובע מכך שטכנאיות שונות?
לצפיה ב-'אם היא נשמע רגועה לא הייתי נלחצת..'
אם היא נשמע רגועה לא הייתי נלחצת..
25/07/2016 | 18:31
59
גם הבדיקה הבטנית באמת פחות מדוייקת
גם המיכשור אם עברת מרפאה
וגם לפעמיםצקורה שהואצלא גדל על המילימטר..
הייתי במיון השבוע לצערי להרבה זמןצוממש בין כל בדיקה לבדיקה ראו שהוא גודל קצת.. אולי זה גם סתם עניין של תזמון של כמה שעות, כי אלה הבדלים שלי מילימטרים
לצפיה ב-'נשמע בטווח טעות המדידה ולא מדאיג'
נשמע בטווח טעות המדידה ולא מדאיג
25/07/2016 | 20:32
18
לצפיה ב-'ראית איך הם מודדים?? תמונה רועשת מאוד'
ראית איך הם מודדים?? תמונה רועשת מאוד
25/07/2016 | 21:43
3
64
עם גבולות לא ברורים.. כל אחד קובע שהראש והטוסיק נגמרים בנקודה אחרת.. וגם העובר שלך לא בהכרח היה זקוף בדיוק במדידה.
בקיצור.. חסר חשיבות לגמרי !
לצפיה ב-'תודה. כך ניסיתי להרגיע את עצמי.'
תודה. כך ניסיתי להרגיע את עצמי.
26/07/2016 | 10:39
2
40
לא עברי מרפאה רק שהיתה טכנאית אחרת מזו שהיתה בפעמים הקודמות.
לצפיה ב-'בטח שיהיו הבדלים בין טכנאיות.. ומעבר לזה'
בטח שיהיו הבדלים בין טכנאיות.. ומעבר לזה
26/07/2016 | 19:18
1
33
אותה טכנאית, אם תבדוק פעמים באותו יום, אחרי כמה שעות.. את תראי הבדלים.. כי העובר זז, ואת שתית יותר/פחות כך שרואים יותר/פחות טוב והיא הניחה את האולטרסאונד קצת שונה ואת הסמן שמה קצת אחרת וכו.

בקיצור.. לא להתרגש העיקר שהגודל פחות או יותר בסדר ויש דופק תקין
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
26/07/2016 | 19:59
11
לצפיה ב-'גם אני תמיד נלחצתי מזה... המדידות לא מדוייקות במאה אחוז'
גם אני תמיד נלחצתי מזה... המדידות לא מדוייקות במאה אחוז
27/07/2016 | 09:49
36
במוקד העובר היה גדול ביום.
אצל ד"ר באום, רופא הפוריות והמעקב, היה קטן ביום.
אצל ד"ר ארז יזהר שאצלו עשיתי את השקיפות - קטן בשלושה ימים.
בסקירה אצל ד"ר יזהר אגב, העובר "גדל" ביומיים מהגיל שלו במרפאה.
אצל כל אחד הייתי לפחות פעמיים וכל הזמן התוצאה שונה.
עכשיו, בשבוע 18, העובר נמדד על פי קריטריונים שונים בגוף ולא גודל כללי - וגם שם דברים שונים. יש דברים גדולים מהשבוע ויש דברים קטנים. סך הכל המדידות אף פעם לא מאה אחוז.
בשלב שלך גם העובר כל כך קטן שהטווח לטעות הוא עצום.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
27/07/2016 | 08:33
1
80
היי בנות פניתי שבוע שעבר לגבי גסון ובאמת עזרו לי בנות אתמול הרופא ביקש שאזריק עד שבוע הבא אמשיך וכמובן עדיין יש מחסור לא נעים לי ושוב מוכנה בתשלום אם למישהי יש לתת לי גסטון , הרופא אמר שיש תחליף אבל לא מוצאת אותו והאמת לא רוצה בשביל שבוע לנסות תחליף תודה על העזרה 
לצפיה ב-'יכולה לתת לך שתי אמפולות. אזור המרכז. פני בפרטי'
יכולה לתת לך שתי אמפולות. אזור המרכז. פני בפרטי
27/07/2016 | 19:35
8
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:54
8
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'מבולבלת... באיזה שבוע אני?! אשמח לעזרה'
מבולבלת... באיזה שבוע אני?! אשמח לעזרה
21/07/2016 | 22:21
5
167
היי בנות, אשמח לעזרתכן - נקלטתי לאחר החזרת 2 מוקפאים. הבטא קרטעה בהתחלה ולא עלתה כמו שצריך אבל בהמשך הסתדר. היה גם דימום בדרך אבל בשבוע 7+1 ראו לשמחתי עובר עם דופק אבל העובר קטן בשבוע. אחרי שבוע נבדקתי שוב ועדיין העובר קטן בשבוע אך לדברי הרופאים באיכילוב זה בסדר מאחר ונראה שהעובר מתפתח בצורה תקינה וקיבלתי שחרור מאיכילוב למעקב רגיל. היום (8+4 )הייתי אצל רופא מהכללית להתחיל מעקב והוא טען בתוקף שאין דבר כזה בשלב הזה של עובר קטן בשבוע והמשמעות היא שזה גיל ההריון האמיתי שלי (7+4). האם זה הגיוני? הרי בטיפולים הכל מתוזמן והתאריכים ידועים, האם יכול להיות שההשתרשות בעצם קרתה בעיכוב של שבוע ובגלל זה גם הבטא בהתחלה קרטעה? אשמח לתובנות...
לצפיה ב-'מה הביא אתכם לטיפולים? האם החזרת את המוקפא על בסיס טבעי?'
מה הביא אתכם לטיפולים? האם החזרת את המוקפא על בסיס טבעי?
21/07/2016 | 22:39
2
93
יש סיכוי כלשהו שההריון בעצם הוא לא בשל העובר שהחזרת אלא פשוט תיזמנו לא נכון את הביוץ שלך ומדובר בהריון טבעי?

כך או כך.. יצא לי לקרוא סיפור מקרה על בחורה שאצלה גם היה ככה. ולא היה ברור איך ולמה, והרופאים היו מאוד פסימים בהתחלה, אך ככול שעברו השבועות וראו שהכל מתפתח בסדר רק בדיליי, התעלמו מכך ופשוט התייחסו לתאריך בעיכוב של שבוע.

בהצלחה
לצפיה ב-'זה לא ממש יכול להיות...'
זה לא ממש יכול להיות...
22/07/2016 | 08:58
1
122
אני נשאית של מחלה גנטית ובגלל זה עושה טיפולים. העוברים המוקפאים הוחזרו ביום החמישי וכמו שכתהתי הכל ברור וידוע ולכן אני לא לגמרי מבינה איך יכול להיות עיכוב של שבוע...
לצפיה ב-'באמת מוזר. אך כפי שציינתי..'
באמת מוזר. אך כפי שציינתי..
22/07/2016 | 10:29
98
קראתי פוסט (כבר לא זוכרת איך נתקלתי בו) על מישהי עם סיפור דומה. היא ידעה בוודאות גיל העובר (ivf) והיה באופן תמידי דיליי של שבוע. בהתחלה הרופאים אמרו לה שההריון לא תקין, אבל אכ היה דופק והכל לי הספר רק שבוע מאוחר יותר. אז הרופא המטפל אמר לה שאיננו מבין איך זה יתכן, אבל מבחינתו מתייחסים לזה כהריון רגיל לגמרי רק בשבוע איחור. הבדיקות שעשתה מי שפיר וכו הכל תקין והפוסט רשמה כמה ימים אחרי הלידה.
מחזיקה לך אצבעות לסוף דומה.
אבל קחי בחשבון שזה מצב נדיר.. ולפי הסיפור של הבחורה בהתחלה הרופאים ממש התעקשו שזה לא יתכן וההריון לא תקין.  אז לא למהר להאמין לכל דבר שכל אדם עם תואר ד"ר אומר. איכשהו יש רופאים שנותים להספיד ממש מהר. לא מכירה כמעט בחורה שאין לה סיפור על כך שרופא אמר לה שההריון נראה לא תקין (בפרט בשבועות הראשונים), גם הריונות שאכ המשיכו תקין.
לצפיה ב-'איך שימחת אותי! '
איך שימחת אותי!
24/07/2016 | 18:38
1
70
ממש כיף שיסתדר! קצת הזוי שהורידו לך שבוע אבל אולי לקח לו יותר זמן להתחלק? העיקר שיש דופק!
לצפיה ב-'תודה מותק, באמת משמח'
תודה מותק, באמת משמח
25/07/2016 | 08:52
44
בנתיים ממשיכים במעקבים הרגילים ומקווה שהכל יסתדר בסוף...
לצפיה ב-' מתבעסת על מרפאת בר חוה + המלצה מהצפוניות'
מתבעסת על מרפאת בר חוה + המלצה מהצפוניות
21/07/2016 | 17:59
40
216
שששקט כאן בימים האחרונים מקווה שכולן בטוב..

אז אחרי דופק בשבוע 6+7 ואחרי שהבעתי בפני בר חוה וצוות המרפאה שלא יהיה לי נוח לעשות מעקבים אצלם (וגם למה לעשות כשיש מעקבים טובים דרך הקופה ליד הבית??) ביקשתי לפני כמה ימים לברר אם אפשר לעשות שקיפות דרכם- לא קיבלתי מענה; בינתיים כבר הזמנתי דרך הקופה אצל דר להב בקרית ביאליק.
ואז התחלתי לראות מי עושה סקירה ראשונה פרטי בצפון ומה המחירים ולסתי נשמטה- התותחים לוקחים בין 2000-2500 לסקירה, בחיפה. לעומת בר חוה - "רק" 1800 שח. אז שוב ניסתי את מזלי מול קורין המזכירה ומול חלי מתאמת מעקבי הריון- ושששששששששש אין קול ואין עונה. אפשר לתקשר דרכם כמעט אך ורק במיל, חוזרים רק בזמנם ואת? תתיבשי ותחכי.
א נכון יש זמן עד שבוע 14-16, אבל התורים אוזלים במהרה.
אז זה מכעיס אותי! או שיגידו שירדתי לתחתית סדר העדיפות כי אני לא עושה שם מעקבים, או שיחזרו אליי.

המלצה על סקירה מוקדמת במחיר שפוי- האזורים יכולים להיות:
חיפה, עפולה, קריות, נצרת, טבעון, טבריה, עכו, נהריה..

תודה וברכה על כולנו
לצפיה ב-'באיזו קופה את?'
באיזו קופה את?
21/07/2016 | 19:06
1
101
נכון שהתותחים לוקחים 2000-2500 ובר חווה רק 1800. אבל עם כל הכבוד למלך, המומחיות שלו זה פוריות ולא סקירות. אז יש סיבה למה הוא לוקח פחות .
אז לדעתי או שתשלמי לאחד התותחים הכבדים, שאני מסכימה איתך שזה באמת כואב בכיס, או שתלכי לאחד הרופאים בהסדר של הקופה שאלו גם רופאים מעולים! יש אומרים שאין שום הבדל בין היחס שהם נותנים בפרטי ליחס שהם נותנים דרך הקופה.
באיזור הצפון אני יודעת שמאוד מומלץ טלמון. הוא בהסדר עם מכבי.
אם הייתי גרה שם הייתי הולכת אליו בלי לחשוב פעמיים.
ולגבי שקיפות- חבל על הכסף שלך. זו בדיקה ממש פשוטה. רופא בהסדר מספיק טוב... אפילו טכנאית יכולה למדוד את העובי של הנוזל בעורף. במכבי רופא בהסדר לשקיפות עולה 80 ש״ח וטכנאים במכון לבריאות האישה 40 ש״ח.
לצפיה ב-'אני בכללית'
אני בכללית
22/07/2016 | 11:08
60
ואת השקיפות עושה דרך הכללית, בעלות סמלית.
ד"א בר חוה הוא לפני הכל מומחה א"ס בהכשרתו, מסתבר :) אבל- יותר מהכל פחות בא לי לנסוע, ולהתייבש בתור. אני מחבבת אותו אבל להגיד שהיתה לנו כימיה מעולה ואני סומכת רק עליו , יהיה מוגזם . אז כן אחפש דרך הקופה/ פרטי בצפון
לצפיה ב-'לא רואה סיבה להשאר אצל בר חוה'
לא רואה סיבה להשאר אצל בר חוה
21/07/2016 | 21:54
3
137
את מה שהוא עושה טוב מאחרים כבר השגת...
שקיפות לגמרי תלכי לרופא קופה
לגבי סקירה אני בעד להשקיע בתותח, יש לי חברות מהמרכז שנוסעות במיוחד לחיפה בשביל סקירה אצל בורנשטיין (נדמה לי) אז אם את כבר באזור גם ככה שווה לשקול
לצפיה ב-'לגמרי חשבתי עליו. שמעתי טובות ורבות'
לגמרי חשבתי עליו. שמעתי טובות ורבות
22/07/2016 | 11:09
2
99
מה יותר קריטי הסקירה הראשונה או המאחרת? אני לא בטוחה שאעשה שתיים (תלוי בתוצאות כמובן)
לצפיה ב-'הראשונה יותר קריטית אני חושבת '
הראשונה יותר קריטית אני חושבת
22/07/2016 | 17:51
32
לצפיה ב-'אני חושבת שדווקא השניה יותר קריטית'
אני חושבת שדווקא השניה יותר קריטית
23/07/2016 | 09:04
62
אם מוותרים על הראשונה צריך לציין בפני הרופא בשניה שלא עשית ראשונה.
גם לא סתם עושים סקירה שניה-יש מומים (לא עלינו) שנצפים מאוחר יותר.
ואם חלילה רואים משהו בראשונה לדעתי פחות קשה להפסיק את ההריון בשבוע 16 מאשר בשבוע 24. בכל אופן לא הייתי מוותרת על אף אחת מהן. ולדעתי הרופאים שבהסדרים עם הקופות מספיק טובים. אם חלילה יש מום הרופא בהסדר של 140 שח יראה את אותו הדבר שהרופא התותח ב 2500 יראה
לצפיה ב-'אני עשיתי אצל רופאים בהסדר עם הקופה'
אני עשיתי אצל רופאים בהסדר עם הקופה
21/07/2016 | 22:20
1
87
אין לי המלצות לצפון, אני מהדרום (:
אבל לפני השקיפות והסקירות התלבטתי האם לשלם הסכומים האלו כי בא לי להתפנק או שזו שטות..
החלטתי לעשות דרך רופאים שעובדים בהסדר עם הקופה ואם ממש לא אהיה מרוצה, אמצא כבר תור בשוק הפרטי, מקסימום אסע לעיר אחרת.
בסוף לא הייתי צריכה, הרופאים האלו מעולים, מיומנים מאוד, זה מה שהם עושים כל היום..
וכמעט כל רופא הוא גם פרטי.
אז ממליצה לך להתקשר לקופה שלך, לקחת רשימה של הרופאים, מאמינה שזה יהיה מספיק טוב.
לצפיה ב-'את צודקת מאוד'
את צודקת מאוד
22/07/2016 | 11:11
55
הפרמטר הוא מיומנות ונסיון רב, ולא יצירתיות כמו שחיפשתי אצל רופא פוריות (להלן בר חוה)
לצפיה ב-'על איזה מעקבים את מדברת? יש מעקב אחד ראשון בודד אצל'
על איזה מעקבים את מדברת? יש מעקב אחד ראשון בודד אצל
21/07/2016 | 22:52
7
82
בר חווה לראות דופק וא"כ הבדיקות הבאות הן שקיפות וסקירה ראשונה. אין "מעקבים" פרט לכך, עד למעקבי הגדילה שיש פעם בחודש החל מחודש 5-6.

אבל זה שבנות רושמות פה שזו לא המומחיות שלו ולא ממליצות עליו.. זה כבר עניין אחר.
לצפיה ב-'לא יודעת עדיין מה משמעות המילה "מעקב"'
לא יודעת עדיין מה משמעות המילה "מעקב"
22/07/2016 | 11:12
6
77
אבל בכל מקרה לא מתכוונת לנסוע אליו פעם בחודש ולשלם פרטי.
את עשית אצלו סקירות? איך התרשמת?
לצפיה ב-'סקירה ראשונה באוגוסט בע"ה'
סקירה ראשונה באוגוסט בע"ה
22/07/2016 | 12:12
5
69
כך שלא יודעת להגיד. אבל הייתי מרוצה שרמת ההתעמקות שלו במקרים אחרים כמו היסטרו שעשינו בעבר וכו. אז החלטנו להישאר.

בינתיים עשיתי אצל דונן (מקווה שזה השם של הרופא אצלו) שקיפות וממש התרשמתי מהמקצועיות. הוא עשה ממש מיני סקירה, הבדיקה ערכה הרבה זמן. הסתכל על זרימת הדם, הסתכל גם באולטרסאונד רגיל מכל כיוון אפשרי וגם בתלת מימד. ממש עשה עלינו רושם טוב של רופא קפדן.

אני מאוד מחבבת את הרופא נשים שלי שגם עושה מעקבים. אך הציוד אצלו גרוע. חשבתי שאולי אחרי הסקירה אעבור אליו.. אבל כרגע נוטה שלא. אם לא אהיה מרוצה אצל בר חוה אלך למישהו אחר, אבל אחד המומחים ולא "סתם" רופא נשים.
לצפיה ב-'ד"R דנון'
ד"R דנון
23/07/2016 | 21:38
4
53
גם אני אצל דנון במרפאה של בר חווה...
רופא מקסייייים!
כל בדיקה אצלו היא מיני סקירה, בודק ומסביר הכל בצורה הכי אמפטית שיש.
את בר חווה ראיתי רק בסקירה הראשונה שלי... מאז אני אצל דנון...
לצפיה ב-'כן.. הוא מקסים !'
כן.. הוא מקסים !
23/07/2016 | 23:33
14
לצפיה ב-'אגב.. לא היית מרוצה בסקירה מוקדמת מבר חוה?'
אגב.. לא היית מרוצה בסקירה מוקדמת מבר חוה?
24/07/2016 | 11:24
2
52
למה החלטת לעבור להיות רק אצל דנון ולא "4 עיניים" לפי הדיפולט במרפאה?

משלמים לבר חוה הרבה עבור הסקירה, מקווה שהוא נותן את התמורה לכך...
לצפיה ב-'אני מאוד נהניתי בסקירה אצל בר חווה'
אני מאוד נהניתי בסקירה אצל בר חווה
24/07/2016 | 13:16
1
61
הוא לרגע לא סוגר את הפה במהלך הסקירה, כל איבר שבודק אומר מהו מה גודלו ובסוף מוסיף תקין, זה מוריד מאוד את הלחץ....
בנוסף העוא אומר אני בודק גשר האף.. תקין.. שולל מומים כאלה וכאלה... בודק גובה אוזנים.. שולל מומים כאלה וכאלה...
הרגשה מאוד יסודית...
אחרי הסקירה החלטתי לעבור לציבורי.. והמשכתי מעקבים בציבורי עד שהגעתי לסקירה שנייה ושם אמרו לי שהעובר שלי עם ראש קטן מידי ואולי מחלה זיהומים אולי מפגר.. ואז פניתי שוב לבר חווה ואת הסקירה השנייה ביצעתי אצל דנון-שאצלו היה תקין והחלטתי להישאר שם בשביל לא לחטוף יותר התקפי לב...
נראה לי שהקטע של 4 עיניים זה יענו 2 עיניים בסקירה אחת ו2 עיניים בסקירה שנייה... אחר כך מעקבים עושה דנון או ד"ר יואלי...נראה לי...
לצפיה ב-'והמעקבים'
והמעקבים
24/07/2016 | 13:17
43
האמת שאין כל כל כך הרבה... 32
עושים סקירה שנייה סביב שבוע -... אחר כך מעקב גדילה  וב28 32 36 ויאללה להת'.... אלא אם כן את צריכה יותר...
לצפיה ב-'ממליצה בחום על דר' דוד דנון'
ממליצה בחום על דר' דוד דנון
22/07/2016 | 00:51
9
80
שמקבל במרפאה של בר חווה, אבל שווה בפני עצמו בכל כך הרבה פרמטרים: מקצוען, מקסים וצנוע. עולה 2000, ויש החזרים מקופות החולים ו/או ביטוח פרטי.

לצפיה ב-'תודה על ההמלצה!נשמע מצויין'
תודה על ההמלצה!נשמע מצויין
22/07/2016 | 11:14
53
ובטוחה שבעל נסיון עשיר. אבל אם כבר לשלם סכום כזה (לפי המחירון שניתן לי זה עולה 1800, ואז זה משמעותית זול יותר מהצפון) של 2000, אשאר "בגיזרה" הגיאוגרפית שלי :)
לצפיה ב-'מצטרפת. עשה עלינו רושם ממש טוב'
מצטרפת. עשה עלינו רושם ממש טוב
22/07/2016 | 12:14
18
לצפיה ב-'לדעתי 2000 ש״ח ומעלה זה סכום ששווה '
לדעתי 2000 ש״ח ומעלה זה סכום ששווה
22/07/2016 | 17:50
6
72
לשלם רק לתותחים הכבדים. תותחים כבדים זה ברונשטיין, צלאל וכו׳.. עם כל הכבוד לדנון שאני בטוחה שהוא רופא מעולה, לולא הטיפולים שהיינו עושות אצל בר חוה , אף אחת פה לא היתה שומעת את שמו.....
רופאים טובים יש הרבה, גם בהסדר עם הקופה . סכומים של אלפי שקלים משלמים רק למישהו עם שם מטורף, במידה וזה חשוב לך כמובן.
לצפיה ב-'דנון הוא לא מוצר נלווה לבר חווה'
דנון הוא לא מוצר נלווה לבר חווה
22/07/2016 | 18:43
5
85
אני לא מטופלת של בר חווה, שמעתי על דנון מאנשים שעובדים איתו בבילינסון, מקרובי משפחה ו חברים שהיו אצלו ללא קשר לטיפולי פוריות.
ההבדל הפעוט בין 2000 ל-1800 לא מגדיר את ההבדל בין רופא מצויין לבין רופא בעל שם של "תותח".

לצפיה ב-'רואים שלא קראת את ההודעה הראשונה שלי בשרשור'
רואים שלא קראת את ההודעה הראשונה שלי בשרשור
22/07/2016 | 20:31
4
74
גם בר חוה לא רופא שנחשב תותח לסקירות. הוא רופא שנחשב מלך בפוריות ומתמחה **גם** בסקירות. השם שהוא קיבל הוא בזכות טיפולי הפוריות המוצלחים שלו ולא הסקירות. על דנון בכלל לא שמעתי עד שהגעתי לפורום הזה וקראתי הודעות של מטופלות בר חוה שהחליטו להשאר אצלו למעקב וככה עובדים שם פשוט בסקירות, מחלקים את זה בין שניהם כדי שיהיו 4 זוגות עיניים על כל עובר.

כנסי לפורום הריון ותבקשי המלצות על דנון לעומת בורשטיין... תספרי כמה מכירות (עזבי ממליצות. פשוט שמעו את השם) כל אחד.

וכשאני אומרת רופא ״תותח״ אני לא מתכוונת לרופא טוב. כולם טובים. על כולם כמעט אפשר למצוא המלצות . ההגדרה שלי לתותח הוא אחד ששמו הולך לפניו. כמו ליפשיץ בדיקור מי שפיר למשל. מלא עשו מי שפיר אצל מיליוני רופאים אחרים והכל עבר בשלום והן בוודאי ימליצו עליהם אבל עדין לליפשיץ יש שם של ה- מומחה לזה. המלך הבלתי מעורער. סוג של הבר חוה בפוריות.
לדנון אין שם כזה בסקירות. הוא לא כזה מפורסם . זו הכוונה שלי.

לצפיה ב-'רואים שלא הבנת את דברי'
רואים שלא הבנת את דברי
22/07/2016 | 20:48
3
72
זה שהוא לא הסלבריטי התורן של פורום זה או אחר, וזה שאת לא שמעת עליו לא אומר ששמו לא הולך לפניו. גם אני לא שמעתי על בורשטיין, אז מה? זה אומר שהוא לא שווה?
כאמור, במקרה שלי - שמו הגיע אלי ממקורות מקצועיים ומחוויות אישיות של מכרים. ההתנסות האישית שלי איתו היא שהוא אחד מהרופאים המוצלחים שיצא לי לפגוש (כולל ליפיץ המפורסם).

לצפיה ב-'תמיד מצחיקים אותי אנשים'
תמיד מצחיקים אותי אנשים
22/07/2016 | 23:22
2
80
שבטוחים מה שהם מכירים ונכון להם- נכון לכולם.
אני לא מדברת על החוויה האישית שלי. אני לא מכירה את דנון וגם לא הרבה אחרים. אבל את מי מענין מה א-נ-י מכירה? אני לא רפרנס לכלום. זה הריון ראשון שלי ואני רחוקה מלהיות מומחית בתחום הסקירות.... לכן הצעתי לך להכנס לפורומים של הריוניות שיש שם מדגם רחב של בנות ותבדקי שם מי יותר מוכר. או שגם שם רובן ״במקרה״ לא מכירות את דנון למרות שהוא מספר אחת בארץ?
ובנימה זו אני מסיימת את הדיון הזה פה.
נסכים שלא להסכים. :-)
לצפיה ב-'ובפורום הריון ההמלצות לא מורכבות מחוויות אישיות?'
ובפורום הריון ההמלצות לא מורכבות מחוויות אישיות?
23/07/2016 | 08:55
1
67
אני לא אמרתי שהוא מס' 1 בארץ. אמרתי שהוא מצויין. נתתי המלצה. מניחה שמותר לי להמליץ גם כשזה לא על השם ה"הכי פופלרי" במחוזות תפוז (כי מסתבר שגם יש עולם שלם של הריוניות מחוץ לתפוז). 
גם לא הכרחתי אף אחת ללכת אליו, ולא אמרתי מה נכון למי - המלצתי. הצעתי. נתתי מידע. אם זה הצחיק אותך - שיהיה לך לבריאות.
לצפיה ב-'הדיון לא עלייך ועל ההמלצות האישיות שלך'
הדיון לא עלייך ועל ההמלצות האישיות שלך
23/07/2016 | 12:26
62
אלא על מי נחשב רופא ״ששמו הולך לפניו״ ומפורסם בהיותו אחד כזה (!) ומי לא .על זה המחלוקת שלי איתך ואת הבנת את הנקודה ממזמן ועכשיו טוחנת מיים סתם ומנסה להוציא את הדברים שלי מהקשרם .
די. לכי לדנון גם לברית מצידי. זה לא מענין ולא על זה הדיון.
(ממש מקווה שעכשיו תצליחי לרדת מהנושא ולהשלים עם העובדה שאנחנו פשוט לא מסכימות וגם זה מותר ...)
לצפיה ב-'עשיתי אצל טלמון במוצקין את השקיפות ושתי הסקירות'
עשיתי אצל טלמון במוצקין את השקיפות ושתי הסקירות
22/07/2016 | 23:16
54
הוא נחשב אחד הטובים בצפון ולדעתי לא צריך משכנתא אצלו.
לצפיה ב-'השנקל שלי בעניין'
השנקל שלי בעניין
23/07/2016 | 07:02
63
אני עזבתי את המרפאה לשם מעקב הריון [נמצאת שם רק מול רופאת ההריון בסיכון שהיא נפלאה בזכות עצמה בלבד ויש לה מזכירה אחרת] כי א. הייתי בשוק מהמחירים ב.לא היתה לי היענות כזו גדולה לשאלות וגם לחלקן קיבלתי פרצוף עקום ג. להשיג אותם זה סיוט .
לכן עשיתי חושבים ביני וביני והגעתי למסקנה שבהריון שלישי אני מנצלת את מה שהכללית נותנת. עשיתי שקיפות בהסדר עם הקופה שעלתה לי 40 שקלים , במרכז לבריאות האישה אצל רופא שאני מכירה מהעבר וסומכת עליו. היום כל רופא שמבין באולטרסאונד יכול לעשות שקיפות , בדיקה של גג 10 דקות שלא רואה טעם להוציא עליה אלפי שקלים [אבל זו אני ממרומי ניסיוני ....] , סקירה ראשונה הלכתי גם להסדר של הקופה ב-114 שקלים [כי אין לי פלטינום] , אצל רופא תותח שהומלץ רבות בפורומים והיה פשוט מדהים הן מבחינת יחסי אנוש , ענה לי על כל שאלה , וגם לבעלי שאוהב לשאול הרבה שאלות , הסביר , יש לו טכנולוגיה מתקדמת ביותר והייתי סופר מרוצה. הסקירה שלי היתה מאוד ארוכה כיון שלא הצלחנו לראות את אחת הידיים והוא התעקש שלא אלך עד שיראה אותה [סה"כ ביליתי אצלו במרפאה קרוב לשעתיים+.... אבל הוא היה מקצוען אמיתי].
סקירה שניה אני עושה ללא מימון , אצל רופא פרטי . 
לגבי מעקב הריון , כל רופא נשים שמתמחה במיילדות וגניקולגיה יוכל לעזור לך בזה וכן אחות מעקב הריון. את באמת לא צריכה לנסוע במיוחד לבר חווה , מה גם שאין שום הצדקה לשלם 600 שקלים בשביל להשתין על סטיק ולהישקל ולמדוד לחץ דם.
לצפיה ב-'משתפת מניסיוני'
משתפת מניסיוני
23/07/2016 | 11:36
58
גם אני בכללית ומטופלת של בר חווה והחלטתי לעשות מעקבים בקופה.
את הסקירה הראשונה עשיתי דרך ההסדר של כללית אצל רופאה מצויינת - דר שנטל. עלה לי 114 ש״ח.
את הסקירה השנייה החלטתי לעשות בקופה- ללא תשלום. במקרה נפלתי על דר דוד דנון שאפילו לא ידעתי שהוא עובד אצל בר חווה ומאוד מומלץ ( קראתי על זה רק עכשיו), והיה ממצא קצת מדאיג. מייד קבעתי לאחד התותחים לשמוע עוד דעה- פרופסור אחירון- שילמתי 2,200 ש״ח ושמעתי בדיוק אותו הדבר כפי שדר דנון זיהה.
אני ממליצה לך לעשות בהסדר ודרך הקופה. בעיניי סקירה שניה הרבה יותר חשובה כי כבר רואים את כל האיברים והמדידות הרבה יותר מדויקות. למקרה שאת מעוניינת דר דוד דנון מקבל בכפר סבא במרכז בריאות האשה ודר שנטל שגם היא מאוד מומלצת מקבלת בצומת רעננה.
שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'רוצה להוסיף נקודה מעניינת לגבי המרפאה '
רוצה להוסיף נקודה מעניינת לגבי המרפאה
23/07/2016 | 12:19
5
111
אני גם לא המשכתי שם מעקב הריון כי המחירים קצת הדהימו אותי וגם כי לא הרגשתי שיש להם איזה ערך מוסף בהריון (לעומת טיפולי פוריות).
כן ציפיתי מהם שיגידו לי מתי להפסיק את התרופות שהם אמרו לי לקחת במהלך הטיפולים ( פרנדיזון קלקסן ואספירין). הם לא הסכימו לענות לי בנושא ורצו שאני אקבע צפגישה בעלות של 800 ש״ח עם דר יואלי שהיא מומחית להריון בסיכון. זה היה נראה לי ממש כמו נסיון למסחטת כסף הרי בשביל להתחיל את אותן תרופות לא הייתי צריכה שום פגישה אצלה אז למה בשביל להפסיק כן?
למייל המתחנן ששלחתי לבר חוה ישירות גם לא קיבלתי תשובה.
החלטתי להפסיק לרדוף אחריהם וקבעתי תור לקופרמינץ שאמר לי כל תרופה מתי להפסיק וחזרתי למעקב בקופה.
השיא היה שאחרי שכמה שבועות קיבלתי טלפון מהמרפאה של בר חוה שהם רוצים תשלום עבור כל המעקב וההנחיות !!! איזה מעקב? לא הסכמתם לומר לי כלום. כנראה שהם חשבו שהמייל מהפקידות של ״בטא מהממת! תבדקי הכפלה עוד יומיים״ לא יכול להיות בחינם.

לכן אני אומרת לכל הבנות שמחליטות לא להמשיך מעקב- שימו לב איך זה נעשה כי אם יש יותר מדי תקשורת במיילים הם בסוף ירצו לגבות על זה כסף.
לצפיה ב-''
23/07/2016 | 22:56
15
לצפיה ב-'ושילמת להם בסוף?'
ושילמת להם בסוף?
24/07/2016 | 10:29
1
65
אני כל הזמן נדהמת מהיחס של המרפאה הזו.
מבינה שד"ר בר חווה הוא תותח בתחומו אבל מתפללת שלא אזדקק לשירותיו כי זה נראה לי בלתי אפשרי.
לצפיה ב-'לא. '
לא.
24/07/2016 | 12:06
72
שאלתי כל הזמן ״איזה מעקב? איזה הנחיות? לא אמרתם לי כלום״ והיא רק אמרה שהיא לא חשופה למידע הזה ופשוט שלחו אותה לגבות את הכסף. כשהיא ראתה שאני לא מבינה על מה מדובר היא פתחה את ההתכתבות שלי עם הבנות בכל מיני תאריכים שונים, הקריאה לי מה נאמר שם והבנו ביחד שמייל מחלי ב11 בלילה שאומר ״דיברתי עם איתי. הוא מבקש שתקבעי פגישה עם ד״ר יואלי בעלות של 800 ש״ח כדי שתגיד לך מתי להפסיק את התרופות ״ לא מצדיק גביית תשלום נוסף מהמטופלת (בנוסף לכל מה ששילמתי כבר אצלו בתקופת הטיפולים).
מקווה שבאמת בזה זה הסתיים ואני לא אשמע מהגביה שלהם בקרוב בנושא זה.
לא נעים בכלל.
לרגע הרגשתי כמו הלקוחות הבעייתים האלו שלא רוצים לשלם אחרי קבלת שירות מסוים ומותירים אחריהם חובות חח
לצפיה ב-'מאוד מוזר! בר חווה לא צמא לכסף'
מאוד מוזר! בר חווה לא צמא לכסף
26/07/2016 | 12:48
1
51
ואני עברתי המון רופאי פוריות שוחטים ובזכות בר חווה נולדה הבת שלי, בלעדיו הייתי נשארת עקרה. בשל המרחק קריית שמונה קרה כמה פעמים שלא שילמתי בזמן ובחיים הם לא דחקו בי , שנכנסתי להריון באתי לבדיקת דופק והם עדיין עזרו לי ונתנו טיפים כמה שבועות אחרי החלבון. ולא דרשו תשלום למעט תשלום על בדעקת גופק.. וזה היה ברור לי מאליו
לצפיה ב-'אז אני לא עשיתי דופק אצלהם'
אז אני לא עשיתי דופק אצלהם
26/07/2016 | 20:52
36
כנראה בגלל זה רצו תשלום על הנחיות ומעקב. דבר שנראה לי הגיוני אם באמת היה כזה... מכיון שהם לא הסכימו לענות לי מתי להפסיק תרופות לא הרגשתי שהיתה יותר מדי הנחיה מצידם ולא הבנתי כל כך על מה אני צריכה לשלם.
לצפיה ב-'אמנם לא צפונית אבל שקיפות וסקירה עושה בקופה'
אמנם לא צפונית אבל שקיפות וסקירה עושה בקופה
24/07/2016 | 10:37
70
אני כן החלטתי לעשות מעקב הריון אצל רופא הפוריות שלי ד"ר באום. חלק מהעניין הוא הזמינות המאד גבוהה שלהם למענה לכל שאלה.
החלק השני הוא בגלל שד"ר באום, שמכיר את המסלול שלי, מאד מקפיד על בדיקות שאני עושה ומתי...
להגיד שכל הריון אמשיך עם זה? לא יודעת.

לגבי סקירות ד"ר באום לא מבצע והלכתי לד"ר ארז יזהר בקופה. גם לשקיפות.
לא היה שום דבר שד"ר ארז יזהר לא בדק או חיפף בו. הייתי בסקירה שעה - ואחרי זה אחרי שראה את הלב מכל הכיוונים עדיין אמר שלא ראה כמו שצריך וביקש ממני ללכת לאקו לב עובר.
לצפיה ב-'מוסיפה - למרות שכבר דיברנו על זה '
מוסיפה - למרות שכבר דיברנו על זה
24/07/2016 | 11:38
2
90
גם אני מטופלת של בר חוה,
מיד אחרי הדופק קבעו לי את כל הבדיקות והסקירות האפשריות, ומהלם שהייתי בו - לא חשבתי על להגיד - רגע, לא...
מראש ידעתי ש:
שקיפות - עושה אצל פרופ' עודא שמקבל בכפר יסיף, והוא מנהל מח' US בבי"ח נהריה. דרך הסדר של מכבי עלה סביב 40 ש"ח.
סקירה ראשונה - אצל פרופ' ברונשטיין בחיפה - 2600 ש"ח (יש החזרי ביטוח כלשהם).
סקירה שניה - אצל דר' טלמון בקריות, דרך מכבי, עשיתי אצלו גם את הסקירה השניה בהריון הקודם.

לא ראיתי טעם לחזור לבר חוה - אי-הזמינות שלהם הטריפה אותי, ה-600 ש"ח לבדיקת דופק (כשבקופה זה כרוך בביקור רופא רבעוני בלבד) ממש עצבנה אותי, ובכלל - לא נראה לי הגיוני לנסוע מהצפון למרכז לכל בדיקה, ולהמתין בתור מעל שעה בכל פעם.
מעבר לזה שלא שמעתי שום דבר על המרפאה בקטע הזה, מאמינה שכל אחד צריך להיות בתחום שהוא מעולה בו, ולא להתפרס יותר מידי לתחומים אחרים, שלטעמי רק פוגעים בתורים הגם ככה ארוכים שם.
לצפיה ב-'מסכימה איתך במיליון אחוז '
מסכימה איתך במיליון אחוז
24/07/2016 | 12:01
1
62
גם על מה שאמרת לגבי המרפאה והמומחיות שלה וגם לגבי בחירת הרופאים שלך שנראת לי נבונה מאוד.
אני מהמרכז. אז במקום ברונשטיין אני אלך לצלאל בעלות די דומה בשביל סקירה ראשונה. לגבי סקירה שניה - את אומרת ששווה לי לנסוע עד חיפה בשביל טלמון ? או למצוא רופא אחד טוב בהסדר עם מכבי פה במרכז? מה היית עושה במקומי?
לצפיה ב-'אני יודעת שטלמון נחשב למעולה, כבר הייתי אצלו לפי 6.5 שנים...'
אני יודעת שטלמון נחשב למעולה, כבר הייתי אצלו לפי 6.5 שנים...
24/07/2016 | 12:07
55
בהיותי צפונית אני ממש לא מכירה שמות רופאים במרכז...
מאמינה שיש במרכז רופאים שלא נופלים ממנו... אם את לא מוצאת - תקבעי לטלמון...  ובכל מקרה - כבר לקבוע, התורים נתפסים במהירות.
לצפיה ב-'תודה לכל המשתפות והמייעצות'
תודה לכל המשתפות והמייעצות
27/07/2016 | 17:52
32
החלטתי לנצל עד תום את ביטוח כללית מושלם-
שקיפות אצל דר להב בקריות
סקירה ראשונה אצל דר ברדיצ'ב באלישע.

בסקירה השנייה אני אכין ת'מזומנים

ככ רוצה לא להשתגע על ההריון ולהעמיס לעצמי פחדים ועוד ועוד אינסוף בדיקות וססטיסטיקות. אבל כבר מזמן איבדתי את התמימות, במסע הזה... בכל מקרה, מקווה להצליח!

לצפיה ב-'טיסה בהריון תאומים מIVF'
טיסה בהריון תאומים מIVF
23/07/2016 | 22:46
113
שלום בנות,
האם יש כאן משהי שקבלה אישור מהרופא לטוס בהריון תאומים מIVF?
מדובר על שבועות 12-14 פחות או יותר- לא הייתי טסה משבוע שהעוברים בני חיות. אני מודעת לכך שצריך לבדוק את הביטוח ישר והפוך.

שאלתי את הרופא והוא אמר שזה לא אסור אך לא מומלץ כיוון שזה תאומים.לצערי החלטתי להקשיב לא ולא בקשתי שייפרט למה לא  (אולי התכוון רק לשבועות מאוחרים?). אני תוהה אם לחזור אליו למרפאה - לקבוע תור וכו רק כדי לחפור שוב בנושא הזה.

בעברי 2 הריונות IVF תקינים , לידות בזמן - מהם הריון אחד של "תאום נעלם" בשבוע מוקדם- היו דימומים ממש בקטנה- וממילא לא היה מה לעשות.  (הסיבה לIVF גברית)

במעקב ההריון הקודם הייתי אצל רופא אחר והוא אישר לטוס בלי בעיה (הריון עובר יחיד מIVF.טסתי בשבוע 10) החלפתי רופא מכל מיני סיבות (לא סיבה מקצועית).
לצפיה ב-'מעוניינ בהריון נוסף בהפרש קטן'
מעוניינ בהריון נוסף בהפרש קטן
22/07/2016 | 16:58
1
142
שלום לכן, מקווה שמישהי כאן אולי חשבה על אותו הדבר
אני בת 39 ויש לי תינוקת בת כארבעה חודשים
קבעתי תור לשבוע הבא לאותו מומחה פוריות אצלו עשיתי את הטיפול הראשון
חייבת לציין שאין לי בעיית פוריות ידועה פשוט אני אם יחידנית (את בתי הריתי מתרומת זרע) ולכן עברתי תהליך דומה למה שאחרות עוברות פה בפורום, במקרה שלי הזרעה מלאכותית IUI אך ללא הורמונים
כעת משנותרו לי רק 2-3 מנות זרע מהתורם של הבת, אני לא רוצה לבזבז אותן ורוצה הפעם לקחת הורמונים
העניין הוא שאני תלויה ברופא שיאפשר את זה. אומנם לא מדובר על IVF או איזה הליך מסובך אבל בכל זאת אלו אינם יחסי מין טבעיים
האם אתן יודעות אם הרופא יכול לומר לי שהוא לא מוכן לטפל בי בגלל שעבר זמן כה קצר מהלידה? לצערי מסיבות אישיות אני לא יכולה לדחות את הניסיונות ורוצה להתחיל כבר עכשיו מה גם שבשבילי עדיף אחים בהפרש צמוד גם אם זה קשה יותר בהתחלה. חשוב לי לציין שההריו שלי היה קל ופשוט ללא שום סיבוך וילדתי בלידה רגילה כמעט בשבוע 40
לצפיה ב-'יש פורום שנקרא הורים בטיפולים.. אולי שם ידעו'
יש פורום שנקרא הורים בטיפולים.. אולי שם ידעו
22/07/2016 | 20:15
84
או אפילו בפורום פוריות.
היה פוסט על זה לפני כמה זמן בפורום פוריות וממה שזכור לי בנות שם ציינו שהרבה רופאים דורשים לחכות חצי שנה מהלידה (לא כולם). אבל אולי כשזה ללא הורמונים זה פחות קריטי.. לא יודעת. בכל מקרה קחי בחשבון שאם את מניקה אצל חלק מהנשים פרולקטין גבוה מקטין סיכויי הריון. לא אצל כולן. תעשי בדיקות הורמונאליות מלאות כדי לוודא שאכן ניתן.. שלא תבזבזי מנות יקרות סתם.

בהצלחה
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:53
2
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'שאלות על הכפלות של בטא'
שאלות על הכפלות של בטא
17/07/2016 | 11:35
10
223
מאוד מתרגשים.. הריון ראשון אחרי טיפול IVF ראשון. 
החזירו עובר אחד. 
אני היום ביום ה-14 אחרי החזרה. בטא - 814. 
התחלתי ביום ה-10 עם בטא 113, אח"כ 310 ועכשיו, כפי שציינתי 814. 
ההכפלה היא פי 2.6-2.7 בערך. מאחר וברור לי שלא מדובר בתאומים - האם הבטא תקינה?? אני חוששת מאוד שההכפלה המהירה מעידה על בעיה כלשהי (כי הבנתי שהכפלה תקינה היא פי 1.5-2). אשמח להתייחסותכן. 

ובכלל - איך מתגברים על החששות והפחדים? אחרי המתנה כ"כ ארוכה אנחנו בחרדות שמשהו ישתבש בדרך.. עוד קשה לנו לשחרר ולשמוח..  לא מעיזים בינתיים לספר לאף אחד.. לא אמרנו עוד כלום להורים בסופ"ש.. 
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
17/07/2016 | 14:24
75
כידוע לי הכפלה תקינה היא פי 2 ומעלה. פי 1.5 זה גבולי בדרך כלל.
הכל בסדר וקצב ההכפלה מהמם.
לגבי החששות, אין לי עצות. הייתי במצב הזה והלכתי כל שבוע לבדוק דופק שהרגיע אותי בדיוק לחצי יום. אחר כך הזמנתי מכשיר דופלר ביתי לשמיעת דופק העובר (משבוע 14) והייתי רגועה
לצפיה ב-'1.5 זה המינימום, 2 ממוצע. וכל המרבה הרי זה משובח'
1.5 זה המינימום, 2 ממוצע. וכל המרבה הרי זה משובח
17/07/2016 | 14:41
67
בהצלחה !
לצפיה ב-'הכפלה נהדרת בהצלחה רבה!!'
הכפלה נהדרת בהצלחה רבה!!
17/07/2016 | 16:13
5
52
בעז"ה שבקרוב תראי שק יפה ודופק :)
לצפיה ב-'אה והחרדות.. פה יבינו אותך'
אה והחרדות.. פה יבינו אותך
17/07/2016 | 16:14
4
64
שבוע 8 ולא מעיזה לשמוח
לצפיה ב-'תודה לכן! השאלה והחשש נובעים מכך שראיתי'
תודה לכן! השאלה והחשש נובעים מכך שראיתי
17/07/2016 | 16:56
3
94
שערכי הבטא שלי חריגים ביחס לשבוע וקראתי שהדבר יכול להעיד במקרים מסויימים על הפריה לא תקנית ובגלל זה אני מאוד לחוצה.. 
לצפיה ב-'אין שום דבר חריג בבטא שלך.. להפך...'
אין שום דבר חריג בבטא שלך.. להפך...
17/07/2016 | 17:43
2
30
לצפיה ב-'הוכחה...'
הוכחה...
17/07/2016 | 17:49
1
107
ערך הבטא שלך קרוב מאוד לממוצע ליום זה, טיפה גבוה מהערך הממוצע אך עדין כמעט באמצע (היום מחושב ביחס לביוץ לא מועד החזרה)-

וההכפלה בדיוק בממוצע-
(לפי הנתונים שרשמת הבטא שלך מכפילה פי 2 כל 35 שעות בערך).

חבל שלא את כולן כאן ניתן היה להרגיע כל כך בקלות

לצפיה ב-'תודה רבה לך!!!'
תודה רבה לך!!!
18/07/2016 | 15:40
17
לצפיה ב-'מרגש ומזל טוב !!!! שאלה אליך?'
מרגש ומזל טוב !!!! שאלה אליך?
19/07/2016 | 10:33
1
94
אנחנו אחרי החזרה של עובר אחד ivf ראשון. ההחזרה הייתה ביום ראשון מקבלת תמיכה של קרינון אחד ביום. היום הזרקתי גם חצי אוביטרל. הרופא אמר לי לעשות בדיקת דם ביום שישי הבא. האם זה לא מוקדם מידי? מה הרגשת בשבועיים האלה? מה עשית כדי לשרוד את המתח
לצפיה ב-'בהמשך לשאלתך'
בהמשך לשאלתך
19/07/2016 | 17:46
96
לי הרופא אמר לעשות בדיקה 12 יום אחרי החזרה.. בגלל שהייתי פקעת עצבים כבר עשיתי ביום ה-10 לאחר החזרה בדיקת ביתית שיצאה חיובית ובגלל ששעתיים אחרי היה לי דימום (אחרי ששמתי את הקרינון) נלחצתי ורצתי כבר לעשות בדיקת דם לבטא ולפרוגסטרון. 
לגבייך - אני מניחה שהרופא יודע מה הוא אומר אז אם הוא אמר לך בשישי הבא אני מניחה שזה הזמן שאת צריכה ולא מוקדם מדי (בגלל שהזרקת רק חצי אוביטרל מניחה שעד שישי הבא זה אמור להיות בסדר - אבל לא באמת יודעת). 
מה עשיתי כדי לשרוד את המתח - לא משהו מיוחד..בסוף איכשהו הזמן עובר.. הייתי מאוד חסרת סבלנות (כמו שאני עכשיו בהמתנה ובמתח גדול ליום חמישי הבא לראות באולטרסאונד שהכל תקין..). 
מה הרגשתי בשבועיים האלה? הרגשתי הרגשות קלות של מחזור וקצת רגישות בחזה - אבל האמת, זה ממש לא אומר כלום ולא יכולתי לייחס את זה להשרשה כי כבר מלא פעמים הרגשתי ככה לפני המחזור.. עם כל הפעמים שחוויתי שלילי למדתי ששום סימן לא אומר שום דבר. 
מחזיקה לך אצבעות!!!

לצפיה ב-'לא היתה לי הפלה'
לא היתה לי הפלה
16/07/2016 | 21:23
4
232
דיללתי בשלב מאוחר יותר משלישייה לעוברית (שהיום היא כבר בת כמעט 4) .
אבל כמעט קיפחתי את חיי בגלל קלקסן וזה מה שרציתי לומר. להיות עם יד על הדופק ולדעת איך הגוף שלך עובד בשיתוף פעולה עם הרופאים.
לצפיה ב-'תסבירי.. ? '
תסבירי.. ?
17/07/2016 | 01:03
35
לצפיה ב-'סליחה , לא יודעת איך זה הגיע לפה. זה בהמשך לשרשור הקלקסן '
סליחה , לא יודעת איך זה הגיע לפה. זה בהמשך לשרשור הקלקסן
17/07/2016 | 06:50
2
102
זה היה בתגובה לחדשה .....מנהלות אשמח אם תשרשרו
לצפיה ב-'תסבירי איך כמעט קיפחת את חייך.. '
תסבירי איך כמעט קיפחת את חייך..
17/07/2016 | 07:18
1
98
נשמע חשוב
לצפיה ב-'היה לה קריש דם לאחר הפסקה מוקדמת של קלקסן'
היה לה קריש דם לאחר הפסקה מוקדמת של קלקסן
17/07/2016 | 14:47
115
(בזמן שהיה גירוי יתר במקביל). היא רשמה למטה..

ממש מפחיד, אך שמחה לשמוע על הבת שלך.. ממש נס !!!
לצפיה ב-'קיום יחסי מין בשליש ראשון'
קיום יחסי מין בשליש ראשון
15/07/2016 | 13:44
6
167
מה דעתכן?
מסוכן? נזהרות? ממשיכות כרגיל?
הרופא לא אמר כלום, אבל כל ההיריון הזה מפחיד ונראלי שאנחנו לוקחין על עצמינו סתם דברים
לצפיה ב-'אנחנו '
אנחנו
15/07/2016 | 14:05
168
בהתחלה קצת לאחר הבטא קיימנו יחסים, אבל אח"כ היו לי הרבה דימומים, ואני חושבת שהדימום הראשון היה לאחר קיום היחסים.
כאשר הגענו למרפאה, הרופא אמר לא לקיים יחסים לפחות עד שבוע 8, הוא מהמחמירים. כשהגעתי לשבוע 8, שכחתי לשאול אותו מה הוא חושב לגבי ההמשך,
החמרנו ולא קיימנו יותר יחסים עד שבוע 10 (יותר מחמשה שבועות התנזרות), אבל אז החלטנו לתת לעצמנו דרור, מקווה שלא יפגע בכלום. הרגשתי שעבר בשלום (בפעם הראשונה שקיימנו יחסים אחרי הבטא הרגשתי שהאזור יותר רגיש וכואב, ואח"כ גם היה הדימום...)
לצפיה ב-'אנחנו מקיימים כרגיל'
אנחנו מקיימים כרגיל
15/07/2016 | 16:15
143
אבל יותר בזהירות.
אין לי דימומים בכלל אבל אם היו לי בטח לא הייתי רוצה לקיים יחסים , לפחות לא בדרך השגרתית...
בכל מקרה אורגזמות נשיות = בריאות ומצב רוח טוב, אז להזיק, זה לא יכול :))
לצפיה ב-'אפשר לקיים'
אפשר לקיים
15/07/2016 | 17:59
117
באופן טבעי, התדירות יורדת במיוחד בשליש הראשון.
אצלנו הוא ממש חשש ואני הייתי 90% מהזמן עייפה מידי וישנה מידי.. (;
לצפיה ב-'אנחנו לא קיימנו עדיין '
אנחנו לא קיימנו עדיין
16/07/2016 | 09:16
157
הבעל חשש מידי, ואני לא התעקשתי כי היו החתמות שהלכו וחזרו.. אז חששתי שקיום יחסים יחמיר.

הרופא אומר שאין מניעה.. וכנראה אנחנו מחמירים יותר מידי.. אבל מנסים להרות כבר 4.5 שנים, עם הפלה וכימים ברקע.. אז פשוט מפחדים. לא יודעת אם הפחד ראלי או לא.
בכל מקרה עדיין מתלבטים מאיזה שבוע לחזור לקיים בתקווה שהכל בע"ה יהיה בסדר.
לצפיה ב-'ממשיכים כרגיל'
ממשיכים כרגיל
16/07/2016 | 11:28
111
אבל בעדינות. בהתחלה הבעל חשש לפגוע בתינוק אבל הראיתי לו מספיק כתבות שהוא אפילו לו מתקרב אליו. מצד אחד אני עייפה יותר אבל מצד שני כל המחשבה שיצרנו חיים כל כך רומנטית ומקרבת בינינו שאי אפשר להתאפק. בנוסף עוד לא סיפרנו אפילו להורים. אנחנו נהנים בינתיים לחיות בבועה שלנו האינטימית.
לצפיה ב-'תודה יקרות! אני רואה שמה שמשותף לגמרי'
תודה יקרות! אני רואה שמה שמשותף לגמרי
16/07/2016 | 21:09
116
זה שהבעל חושש יותר.. מעניין..
גם אני שאלתי בשבילו ולהרגיע אותו.
נכנסים לשבוע 8 בעז"ה.
לצפיה ב-'מתי הפסקתן קלקסן אמפירי? יש פה בנות עם MTHFR?'
מתי הפסקתן קלקסן אמפירי? יש פה בנות עם MTHFR?
14/07/2016 | 21:24
12
97
קופרמינץ אמר להפסיק אחרי לידה, בר חוה אמר שבוע 12 (היה זכור לי בפגישה שאמר לנו 14, אז המשכנו גם אחרי שהפקידות אמרו להפסיק. אך מתלבטת עד מתי).

ברקע שני כימים (יתכן ויותר) והפלה. בדיקות קרישיות תקינות פרט ל MTHFR הומזיגות שממה שמבינה לא מושפע מקלקסן.
לצפיה ב-'גם אני אצל בר חוה'
גם אני אצל בר חוה
14/07/2016 | 21:56
2
86
היי,
גם אני עם mthfr.
בעבר היו 2 הפלות (שתיהן עם קלקסן), בפעם הראשונה השק לא התפתח כמו שצריך ובפעם השניה היו דימומים ונפל בשירותים.
הפעם הזו, הפסקנו קלקסן קצת אחרי הבטא מאחר והיו לי הכתמות ופחדתי נורא שאולי הקלקסן גורם לדימומים..
אז הוחלט להפסיק.
תודה לאל ההריון בינתיים ממשיך
לצפיה ב-'ברח לי..'
ברח לי..
14/07/2016 | 22:01
1
53
את האמת, לא יודעת מה לייעץ לך.. מצד אחד מפחיד להפסיק עם הקלקסן כשהכל תקין...מצד שני, היום לא מתייחסים ל mthfr כאל קרישיות..
לא משנה עם איזה רופא תחליטי ללכת, מאחלת לך הריון ותקין וידיים מלאות.
לצפיה ב-'תודה, גם לך יקירה '
תודה, גם לך יקירה
14/07/2016 | 22:02
16
לצפיה ב-'לנו קופרמינץ אמר להמשיך עד לקראת הלידה'
לנו קופרמינץ אמר להמשיך עד לקראת הלידה
14/07/2016 | 21:58
54
עד שבוע 38.
ברקע אין שום בעיות קרישיות.
אמר שבדרך כלל הוא מפסיק יותר מוקדם אבל בגלל הגיל (כמעט 39) הוא רואה רק יתרונות בלהמשיך עם הקלקסן.
לצפיה ב-'לי רופא אחד אמר להפסיק בשליש ראשון ואחר אמר'
לי רופא אחד אמר להפסיק בשליש ראשון ואחר אמר
14/07/2016 | 22:01
56
המשיך עד סוף ההריון. אצלי היה אמפירי ללא קרישיות מוכחת.
פשוט רק בסבב השישי עם קלקסן נקלטתי והרופא שאמר להמשיך עד הסוף כדי לא לקחת סיכון שאולי יש קשר. תקראי לי חסרת אחריות אבל אני הפסקתי על דעת עצמי בשבוע 20 ומשהו כשהבטן התחילה לצאת וההזרקה נהיתה לא נוחה
לצפיה ב-'אוף גם אני בדיוק חושבת על זה.. '
אוף גם אני בדיוק חושבת על זה..
14/07/2016 | 23:54
47
לי הרופאה אמרה עד אחרי הלידה, כולל המשכב לידה.
אין לי הוכחה לקרישיות, היה פרמטר אחד שיצא גבולי ושתי הפלות לפני.
הסבב הראשון עם קלקסן זה הסבב בו לא נכשלתי בבדיקת הדופק ותודה לאל ממשיך עד עכשיו.
רופא המעקב של קופת חולים אומר זה נגד ״עין הרע״ ולא באמת רפואי.
אין לי אומץ להפסיק, אבל בא לי להפסיק.
זה כואב..
תגידו, מישהי אולי עברה להזריק איפשהו בגוף ולא בבטן?
לצפיה ב-'קלקסן אמפירי'
קלקסן אמפירי
15/07/2016 | 06:05
3
68
אני בהריון השני שלי קיבלתי קלקסן אמפירי ,על הדרך קיבלתי גם מיימת בבטן [גירוי יתר שחלתי בדרגה גבוהה] ובעקבותיו הנחה אותי הרופא להפסיק את הקלקסן - מה שהיה טעות ! הקלקסן מדלל את הדם , ואילו במצב של גירוי שחלתי הגם מסמיך ולולא היה אומר לי להפסיק סביר להניח שלא הייתי חוטפת קריש דם גדול כמו שחטפתי. אז נכון שזה מצב לא רגיל שלא קורה הרבה , אבל כן ממליצה להתייעץ עם רופא שמבין בקלקסן [כי קלקסן זה לא אקמול , למרות שיש בנות שחושבות ככה] ובר חווה כבודו במקומו מונח אבל אני חושבת שחלוקת קלקסנים , התחלתם והפסקתם צריכה להיות ע"י רופא מומחה ולא רופא פוריות.
לצפיה ב-'שאלתי את ההומטולוגית שלי '
שאלתי את ההומטולוגית שלי
15/07/2016 | 10:27
2
64
אמרתי לה מה אמר קופרמינץ ומה אמר בר חוה. אמרה לי שאין לה דעה בעניין.

אצלך יש בעיית קרישיות ידועה?

המון תודה על התשובה
לצפיה ב-'לא. למעשה אין לי בכלל בעיית קרישיות'
לא. למעשה אין לי בכלל בעיית קרישיות
15/07/2016 | 15:37
1
58
את הקריש דם חטפתי נטו בגלל כמות הורמונים גבוהה מדי בגוף , גירוי יתר שחלתי והריון שלישייה (שדולל) .
כל אלו יחד יצרו קריש אבל בדיעבד היום מבינים שלא היה צריך להפסיק קלקסן.
קיבלתי קלקסן כל ההריון השני ועוד 8 שבועות משכב לידה.
בהריון הנוכחי קיבלתי מלפני ההחזרה ויש לי הוראה לשמונה שבועות אחרי הלידה.
עשיתי בירור קרישיות בבית החולים בזמן האישפוז שהיה מאסיבי ומקיף ולמעשה אין לי שום דבר לא תקין. ביום יום כשאני לא בהריון, אני לא מקבלת תרופות בכלל (למעט טיסות ארוכות).
היד צריכה להיות על הדופק וצריך להצחשב בכל המרכיבים לפני שמחליטים להפסיק אט להמשיך.
לצפיה ב-'גם אצלי הייתה הפלה במקביל לגירוי יתר'
גם אצלי הייתה הפלה במקביל לגירוי יתר
15/07/2016 | 17:35
49
אבל עד היום לא יודעים מה הסיבה.
הרגשתי מאוד לא טוב במשך כמה שעות (חולשה וכאבים בפרקים, ותחושת סטרס שמשהו רע קורה), כמה שעות אכ התחיל דימום, במוקד עדיין היה נראה שהכל בסדר. אך בבדיקה נוספת כמה ימים אכ ראו שהייתה הפלה. נפל בפועל כמה ימים אכ באופן טבעי.

מאחלת לכולנו לא לדעת עוד אובדנים לעולם..
לצפיה ב-'החלטה קשה'
החלטה קשה
15/07/2016 | 08:08
1
61
אצלנו כל סט הקרישיות תקין וקיבלתי אמפירי אחרי 4 כימיים...
קופרמינץ אמר להפסיק בשבוע 13
בר חווה אמר להפסיק בשבוע 9...
הפסקתי בשבוע 11 עם פחד מטורף...
היום חציתי שבוע 30...
יש לי חברה... לא מטופלת פוריות אבל עם בעיית קרישיות...שזקוקה לקלקסן של ההיריון ומשכב הלידה... בהיריון הזריקה עד שבוע 20 ואז נמאס לה כאב לה לא יכולה יותר והפסיקה על דעת עצמה.... התינוק כבר בן שנתיים.

ההחלטה מאוד קשה.. במיוחד ששתי הדעות כל כך רחוקות אחת מהשנייה.... אולי תשלחי שוב מייל לקופרמינץ...
ובכל מקרה... נראה לי שאם יש בעיה כלשהי בקרישיות אולי יש עוד דברים שעוד לא עלו עליהם... וקופרמינץ לא סתם נתן הנחייה להזרקה במשך כל ההיריון.... קלקסן לא עושה נזק לטווח הרחוק... לא גורם לסיבוכים.... יש את החוסר נעימות והכאב סביב ההזרקה ואת העניין שאם את נחבלת אז הסיכוי לדימום גדול יותר ...

טוב נראה לי סתם בלבלתי יותר...

לצפיה ב-'מרגישה שקופרמינץ נותן את זה כמעט לכולן'
מרגישה שקופרמינץ נותן את זה כמעט לכולן
15/07/2016 | 10:32
61
הוא ממש מאמין בזה אז נותן גם במקרים שכנראה זה היה ממשיך תקין גם בלי קלקסן. למשל הוא אמר לנו שאחרי 3 החזרות עם בטא שלילית הוא לרוב נותן קלקסן.. למרות שסטטיסטית 3 כשלונות ב IVF זה עדיין לא אומר שמשהו לא תקין.. אלא יכול להיות סתם סטטיסטיקה.

מתלבטת אם ללכת להתייעץ עם גורם נוסף. תוהה מי רלוונטי..
לצפיה ב-'כאבים בחזה שפחתו + כאבי בטן סיבה לדאגה?'
כאבים בחזה שפחתו + כאבי בטן סיבה לדאגה?
12/07/2016 | 12:34
5
130
גיליתי על ההיריון כמעט לפני שבועיים הבטא האחרונה לפני שבוע והתוצאה הייתה 1622. גם הפרוגסטרון היה תקין- 188. כך שהרופא אמר שאין טעם לעשות עוד בדיקת דם עד האולטרסאונד. עוד לפני שגיליתי על ההיריון היו לי כאבים ורגישות בחזה. וכאבים בבטן כל פעם קצת אחרת. פעם כאב שדומה לביוץ, פעם כאב דומה למחזור ולפעמים כאבים שרירים כמובן שלפעמים אין כאב בכלל. אתמול בערב כאב לי לכמה שעות בבטן התחתנה בצד ימין כאב דיי חזק שדומה לביוץ והיום בבוקר קמתי ללא כאבים בחזה. האם לפי ניסיונכן יש סיבה לדאגה? האולטרסאונד הראשון שלי בעזרת השם רק עוד שבוע וחצי. לא יודעת אם יש קשר או לא אבל אני לוקחת קרינון כל בוקר...
תודה רבה על כל מענה\התייחסות:)
לצפיה ב-'אין סיבה לדאגה'
אין סיבה לדאגה
12/07/2016 | 16:29
4
73
כמובן שקל לכתוב וקשה יותר לביצוע..
בתחילת ההריון כל היום מיששתי לעצמי את החזה לוודא שעדיין כואב ואם לא כאב הייתי בטוחה שזה הסוף.
אבל המציאות אחרת, ובמציאות כאבי ההריון משתנים מיום ליום ואפילו משעה לשעה. אז זו לא אינדיקציה.
דרך אגב, אם גילית לפני שבועיים את ההריון, זה אומר שאת בשבוע 6 עכשיו?
אם כן, החל משבוע 6 וחצי (בערך) את יכולה ללכת לאולטרסאונד ולבדוק האם יש דופק.
אבל זכרי שאם עדיין לא רואים, זו עדיין לא סיבה לפאניקה.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה...'
תודה...
12/07/2016 | 16:59
3
58
כן זה מה שישיתי עד עכשיו כל רגע מיששתי לי את החזה ושהרגשתי כאבים זה טיפה הרגיע אותי...קבעתי אולטרסאונד לשבוע 7 עכשיו אני שבוע 5 + 4 
לצפיה ב-'אז את יכולה ללכת לראות שק הריון'
אז את יכולה ללכת לראות שק הריון
13/07/2016 | 00:32
2
56
לא חייבת אך לדעתי זה מרגיע ונחמד לראות, גם אם עדיין לא רואים עובר
לצפיה ב-'כן אני יודעת...'
כן אני יודעת...
13/07/2016 | 09:52
1
53
אבל אני לא רוצה ללכת סתם לרופא תורן או לטכנאית שאולי ילחיצו אותי סתם מעדיפה כל עוד אין סיבה מיוחדת לעשות את האולטרסאונד הראשון אצל הרופא פוריות שלי בעזרת השם...תודה :)
לצפיה ב-'היה לי בדיוק כך'
היה לי בדיוק כך
15/07/2016 | 08:48
54
היו לי כאבים בחזה עוד לפני התשובה החיובית, בדיוק כמו שאת מתארת, פסקו פתאם בשבוע שש ומשהו וממש נכנסתי לפאניקה שמשהו לא בסדר. רצתי לעשות א.ס בקופה וראיתי שהכל בסדר ב"ה. 
היום אני בשבוע 8+2, אין לי כבר בכלל רגישות בחזה, יש תופעות אחרות של עייפות בעיקר ובחילות מידי פעם ממש בקטנה אבל העובר ב"ה גדל ומתפתח לפי הספר וזה מה שחשוב. כל התופעות משתנות מאשה לאשה וגם אצל אותה אשה יכולות להתחלף.
לצפיה ב-'אתמול ראינו גלידה עם דופק '
אתמול ראינו גלידה עם דופק
13/07/2016 | 07:06
10
240
אתמול היה האולטרסאונד הראשון של הגלידה!
מרוב התרגשות התחלתי את הבוקר בהקאה ראשונה בהחלט והחלטתי שהגלידה מסמנת לי שגםהיא מתרגשת.
הגענו נרגשים לבר חווה לאולטרסאונד ראשון בשבוע 6+6.
בר חווה היה ממש מבסוט מהגודל שלו ואני נמסתי על הכיסא למשמע קול פעימות חלוש ומתוק.
במוניטור ראו גם בבירור את הבהוב של הלב.
הרופא הרגיע שהלב נשמע חלש כי הגלידה החליטה להתמקם בפינה רחוקה ברחם.
יצאנו מאושרים ובערב הרחבנו את מעגל השושו לדודים והדודות המיועדים של הגלידה בדבר קיומה.
יום נהדר לכולם!

לצפיה ב-'איזה מרגש!!!'
איזה מרגש!!!
13/07/2016 | 09:51
1
68
בשעה טובה משמח ומרגש לשמוע...
לצפיה ב-'איזה כיף זה.מרגש מאד'
איזה כיף זה.מרגש מאד
13/07/2016 | 10:30
51
מאחלת שימשיך תקין לאורך כל הדרך!!
לצפיה ב-'איזה כיף '
איזה כיף
13/07/2016 | 10:54
48
לאט לאט כשהגלידה תגדל, היא תודיעה על נוכחותה בדופק חזק.
שימשיך תקין בעזרת ה'
לצפיה ב-'איזה כיף!! '
איזה כיף!!
13/07/2016 | 11:11
38
שימשיך תקין ומשעמם!
לצפיה ב-'אושר!!! גם אני הייתי אתמול אצל בר חוה :))'
אושר!!! גם אני הייתי אתמול אצל בר חוה :))
13/07/2016 | 14:50
2
121
שבוע 6+7, אחרי חופש ביוון (לא נטול סרטים כמובן.. וחלומות בלהה) דופק אחושלוקי.
מדהים ומוזר שכל זה קורה לי מתחת לפופיק.
יאללה גיאלרוסה, בקרוב נעבור ביחד (עם עוד נבחרת מכובדת ומקסימה לקומונה תלמ פברואר 17' !!!)

לצפיה ב-'בשעה טובה לשתיכןן גם אני השבוע ראיתי דופק!!'
בשעה טובה לשתיכןן גם אני השבוע ראיתי דופק!!
13/07/2016 | 17:12
28
לצפיה ב-'מהממות שלושתכן מזל טוב'
מהממות שלושתכן מזל טוב
13/07/2016 | 18:55
17
לצפיה ב-'תודה רבה לכולכן!! '
תודה רבה לכולכן!!
13/07/2016 | 18:24
20
לצפיה ב-'כיף לקרוא'
כיף לקרוא
15/07/2016 | 08:14
39
בשעה טובה לשלושתך...
שישמיך תקין עגול ומשעמם!
נבחרת בר חווה גודלת פה ...
לצפיה ב-'איזה כיף! בשעה טובה והמשך תקין ומהנה!'
איזה כיף! בשעה טובה והמשך תקין ומהנה!
15/07/2016 | 08:49
8

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דר ערן הורוביץ-מומחה לבעיות פריון
ד"ר ערן הורוביץ
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה