לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפי הנהלת תפוז אין לפרסם בפורום הודעת חיפוש / מסירת תרופות - ההודעות ימחקו

המשך >>

לצפיה ב-'כאבים בלתי פוסקים בבטן התחתתונה-שבוע 21'
כאבים בלתי פוסקים בבטן התחתתונה-שבוע 21
22/06/2017 | 09:34
2
23
בוקר טוב בנות,
אני בהיריוני הראשון לאחר 9 מחזורי ivf עם בחורצ'יק קטן:) מתחילת ההיריון יש לי כאבים בבטן התחתונה חזקים מאוד שבעטיים התאשפזתי פעמיים. אני במעקב היריון צמוד והרופא לא מוצא את הסיבה לכך.כאבים שהם כמו לחץ ודקירות וגם קצת בגב אולי כמ מחזור. יש לי מיומה מאוד גדולה שגרמה לי לכאבים חזקים בחודש השלישי אבל אלו לא אותם כאבים.. אני פשוט אובדת עצות. האם מישהי חוותה כאלו כאבים? או יש לה המלצה מה לעשות עם הכאבים האלו?

אשמח לעזרתכן.
לצפיה ב-'מקווה שאלה פשוט כאבי גדילה '
מקווה שאלה פשוט כאבי גדילה
22/06/2017 | 12:03
12
אומרים שעם גדילת הרחם יש המתחות של כל מיני רצועות המחוברות לרחם שגורמות לכאב. 

לצפיה ב-'ממליצה בחום על יוגה'
ממליצה בחום על יוגה
22/06/2017 | 15:20
12
אני גם עם כאבים, והיוגה מאד עוזרת לי. כמובן שצריך יוגה מתאימה להריון, ולדעת להקשיב לגוף ולא להעמיס.
המון בהצלחה

לצפיה ב-'הכפלות גבוהות של בטא'
הכפלות גבוהות של בטא
21/06/2017 | 12:07
1
57
שלום
החזרתי עובר מוקפא אחד בIVF
ביום ה11 הבטא היתה 39.2 IU/L
ביום ה14 הבטא היתה 198.8 IU/L
ביום ה17 הבטא היא 1137.70 IU/L
ההכפלות מאד גבוהות, האם זה תקין? האם זה יכול להוות אינדיקציה לתאומים (זהים)?

תודה, 
מיכל
לצפיה ב-'הכפלה לתאומים זה בדכ 3000'
הכפלה לתאומים זה בדכ 3000
22/06/2017 | 09:46
20
בדכ תאומים זה כפול 4..
שיהיה בשעה טובה הכפלות טובות
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:33
1
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'בדיקת NIPT בהריון תאומים'
בדיקת NIPT בהריון תאומים
19/06/2017 | 20:59
5
62
אהלן, אני בשבוע 9 עם תאומים (:
היום בבדיקת מעקב ראשונה אצל רופא להריון בסיכון הסביר לי על המגבלה של השקיפות העורפית ואמר שיש אופציה לבדיקת הדם הפרטית. אני מבינה שבתאומים גם הבדיקה הזו מוגבלת, האם מומלץ לבצע?
אני בת 28, לא מתכננת כרגע לעשות מי שפיר.
אשמח לעצות, ואם כן- באיזו חברה לעשות (חברת מכבי)
ובכללי קצת הלחיצה אותי ההגדרה של הריון בסיכון גבוה, והחשש ללידה מוקדמת, למרות שיש עוד מלא זמן..אז תרגיעו אותי
תודה!
לצפיה ב-'אני לא עשיתי'
אני לא עשיתי
20/06/2017 | 08:46
46
קודם כל המגבלה היא בבדיקת דם שעושים במקביל לשקיפות העורפית.
התוצאה נטו של הus מהשקיפות היא מדוייקת הבעיה שאין שכלול יחד עם הבדיקת דם.

אנחנו בחרנו שלא לעשות בדיקת ניפט.
אם התוצאה של הבדיקת דם היא שיש בעיה אז שולחים אותך לעשות מי שפיר.
ואנחנו ממש לא רצינו לעשות מי שפיר,ההריון הזה מבחינתנו ממש נס ולא רצינו לקחת את הסיכון שבמי שפיר במיוחד בהריון תאומים שהסיכון גדול יותר.
אבל בסופו של דבר זו בחירה מאוד אישית ואנחנו דיברנו ביננו שלנו יהיה קשה יותר לסכן את ההריון הזה מאשר לגדל ילד עם תסמונת דאון.
(גם בהריון הקודם שלי שהיה כתוצאה מטיפולים והיה עם עובר יחיד לא עישנו מי שפיר.אז לא הייתה בדיקת דם ניפט)

כמו שרשמת עם תאומים הבדיקה הזו מוגבלת ובודקת בעיקר תסמנת דאון.
(זה מה שאני הבנתי כשעשיתי בירור)

לצפיה ב-'אני עשיתי nipt ואני חושבת שהמידע שלך לא מדויק'
אני עשיתי nipt ואני חושבת שהמידע שלך לא מדויק
20/06/2017 | 09:49
62
ההריון שלי החל כהריון תאומים ולצערי נשאר כזה רק עד שבוע 8, שבו העובר הקטן שמלכחילה היה בסיכון גבוה חדל להתפתח. אבל כנקודת התייחסות מדובר על הריון תאומים לכל דבר, מאחר ושניהם "מחוברים" למחזור הדם שלי, ואפילו היום כשאני בשבוע 17 מפרישים עדיין 2 שקי הריון הורמונים.
בדיקות הסקר (=בדיקות דם, בתוכם סקר ביוכימי בשבוע 9-11, חלבון עוברי בשליש השני וגם בדיקת ניפט, החל משבוע 9) נותנות תוצאה של 2 עוברים ואז במידה והבדיקה נותנת תוצאה לא טובה אי אפשר לדעת למי מהעוברים יש בעיה.
מה עושים? מתקדמים לאט לאט: עושים שקיפות עורפית כפולה לשני העוברים, כדי לקבל אינפורמציה על שניהם.
אני עשיתי בדיקת ניפט שבה הוסבר לי כי התוצאות יתנו תשובה של שני עוברים, אז מתייחסים לתוצאה בהתאמה (שלי יצאה תקינה). הניפט בודק אך ורק 3-4 תסמונות קשות: תסמונת דאון, פיגור שכלי ובעיות בכרומוזומי המין.
אני בת 37 ואני מנסה להמנע ממי שפיר בגלל שההריון הזה הושג אחרי 3 שנים בעקבות טיפולי פוריות, אבל אני עושה את ההחלטה אחרי שעברתי שקיפות (תקינה) ניפט (תקין) וסקירת מערכות מוקדמת (תקינה).
אני מציעה שלא תחליטי מראש, קודם תוודאי שאין לכם סימני שאלה לגבי כל אחד מהעוברים החמודים, ואם התוצאות יצאו תקינות או לא לגביי אחד או שניים מתוכם זה ישנה לך את התמונה.
אני בחרתי בווריפיי של טבע, הבנתי שהבדיקה שלהם קצת יותר אמינה מבחינת תאומים.
לצפיה ב-'אולי לא הבנתי נכון את השאלה '
אולי לא הבנתי נכון את השאלה
20/06/2017 | 20:02
2
33
אבל למיטב הבנתי לאחר שהרופא שלי הסביר לי אין בדיקה שמחליפה את השקיפות העורפית והיא מאוד הכרחית גם אם עושים בדיקות נוספות לאחר מכן..לגבי בדיקת ה-NIPT המומלצת להריון עם תאומים לפי מה שהבנתי מטרניטי 21 היא המתאימה ביותר (בודקת את הכי הרבה תסמונות עם אחוזי הדיוק הגבוהים..)
[לגבי הריון בסיכון - זה פשוט נועד להגן עליך ועל ההריון שלך מאחר ויש לך יותר מעובר אחד :)
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'בוודאי אעשה שקיפות עורפית..'
בוודאי אעשה שקיפות עורפית..
20/06/2017 | 20:09
1
33
כרגע מתלבטת דרך איזו חברה לעשות את בדיקת הדם..
כל חברה מסבירה למה היא הכי טובה לתאומים..
בנתיים שמעתי על מטרניטי 21 כהכי מהימנה
תודה!
לצפיה ב-'ולגבי הריון בסיכון'
ולגבי הריון בסיכון
20/06/2017 | 22:30
26
גם אותי זה מאוד הלחיץ בהתחלה
אבל בפועל אני כבר בשבוע 32+ וההריון מתקדם (טפו טפו טפו) ממש רגיל ובלי סיבוכים.אני אפילו עדיין מטופלת אצל רופאת נשים רגילה ולא אצל רופא שמתמחה בהריון בסיכון.
אז הסירי דאגה מליבך

לצפיה ב-'יש דרך לסנן רופאי נשים לפי איכות המכשור רפואי שלהם?'
יש דרך לסנן רופאי נשים לפי איכות המכשור רפואי שלהם?
20/06/2017 | 11:29
38
בהמשך להמלצה פה פניתי לד"ר נורמן כהן ברעננה, ודי הזדעזעתי מרמת הציוד הרפואי והלכלוך במרפאה.. יש למישהי המלצה על רופא באזור השרון שהוא גם נחמד וקשוב וגם עם ציוד מתקדם ומרפאה נחמדה?
לצפיה ב-'פרוגסטרון נמוך - התייעצות...'
פרוגסטרון נמוך - התייעצות...
18/06/2017 | 18:55
70
לאחר החזרת מוקפא בן 5 ימים -
התמיכה שלי אסטרופם 2 ביום וקרינון 3 ביום...
**ביום 13 להחזרה : בטא 380 עם פרוגסטרון 7.4
הוחלט לתת לי תוספת של זריקת פרונטוגסט פעם ביומיים.
הספקתי לקחת באותו יום (יום שני שעבר) ויומיים אח"כ (יום רביעי) אבל הוחלט להפסיק בגלל תגובה לא טובה לזריקה..
ביום חמישי בערב התחלתי לקחת דקפפטיל 3 ביום במקום הזריקות.
**היום (6 ימים אחרי בדיקה קודמת, שבוע 5+3) : בטא מהממת 3440 אבל פרוגסטרון 12

מה אתן אומרות??
בדקתי מוקדם מדי? יש סיבה לחשוש?
איך הייתן מתקדמות במקומי?...
יש לציין שכבר בבדיקה הראשונה ביחידה עם פרוג' 7.4 הצוות לא התרגש בכלל... ועל הבדיקה של היום הם לא יודעים כי עשיתי אותה על דעת עצמי בקופ"ח...
לצפיה ב-'מה עשיתן עם מזרקים ישנים (ללא חומר) - כמו של המונופור?'
מה עשיתן עם מזרקים ישנים (ללא חומר) - כמו של המונופור?
16/06/2017 | 08:10
9
55
יש לי 6 חבילות של מזרקי מונופור ואני לא יודעת מה לעשות איתם... פשוט לזרוק?
כאלו שמיועדים לשאיבה של המונפור מהבקבוקון והזרקה.
אין בהם הורמונים רק מזרק

לצפיה ב-'יש מי שירצה'
יש מי שירצה
16/06/2017 | 09:38
1
70
אני כשהשתמשתי בפרגובריס שמגיע ללא מזרקים קיבלתי מחברות את אלו של המנופור. תפרסמי בקבוצות. גם ויטרינרים ישמחו לקבל.

לצפיה ב-'תודה '
תודה
17/06/2017 | 09:36
7
לצפיה ב-'מזרקים סטנדרטיים או אלו של המנופור מולטידוז?'
מזרקים סטנדרטיים או אלו של המנופור מולטידוז?
17/06/2017 | 21:40
6
32
אם זה מנופור מולטידוז, אז למיטב ידיעתי המזרק הזה מתאים אך ורק למנופור מולטידוז ולא לשום דבר אחר, כי יחידות המידה עליו הן מינון מנופור ולא מ"ל. (אלא אם כן יש תרופה אחרת עם אותו ריכוז בדיוק). מקבלים מהם די הרבה כך שלא אמור להיות חסר לאף אחת.

מזרקים סטנדרטיים יכולים להיות שימושיים בבית בכל מיני הזדמנויות, כשצריך למדוד משהו או אם רוצים מחט סטרילית. אפשר למסור אותם למי שצריכה, אבל מקבלים אותם בקופה בחינם כך שזה לא מאד מועיל. מזרקים של מנופור מולטידוז לא מאד שימושיים, אלא אם כן צריך מחט דקיקה לאיזשהו צורך.

אני בכל מקרה שומרת בבית את כל הסוגים, מדי פעם קורה שמישהי צריכה מזרקים דחוף בשעות שאין בית מרקחת ואז אפשר לתת לה.

לצפיה ב-'לא מדוייק'
לא מדוייק
18/06/2017 | 08:27
5
30
כמו שאמרתי מעולה לכל מי שמשתמשת בפרוגבריס שמגיע ללא מזרק.
וויטרינרים / עמותות בעלי חיים מאד מעריכים תרומה שלהם.
חבל לזרוק.
לצפיה ב-'אם אני מבינה נכון לפרגובריס משתמשים במזרק סטנדרטי'
אם אני מבינה נכון לפרגובריס משתמשים במזרק סטנדרטי
18/06/2017 | 11:19
4
26
אפשר לקבל אותו חינם מהאחיות בקופה. אני לא מבינה למה שמישהי תטרח לאסוף מזרקים מיותרים במיוחד ממישהי שמוסרת במקום לבקש אותם מהאחיות בקופה כשהיא ממילא שם.
המזרק של מנופור מולטידוז בכלל מספיק גדול בשביל להכיל את כל התמיסה של הפרגובריס?
עמותות בעלי חיים זה משהו שלא ידעתי עליו.
אני כאמור שומרת ומדי פעם קורה שמישהי נתקעת ברגע האחרון בלי ואז זה יכול להיות שימושי לה בלי קשר לעלות הזניחה של המזרק. למען האמת עוד לא קרה שמישהי באמת לקחה, אבל כמה פעמים קרה שכמעט באו לקחת ובסוף הסתדרו בדרך אחרת.
לצפיה ב-'אני לא קיבלתי "מתנה" מהאחיות :)'
אני לא קיבלתי "מתנה" מהאחיות :)
18/06/2017 | 11:48
3
33
הפנו אותי לרכישה בבית מרקחת. חברה שלי נתנה לי מזרקים רגילים עם מחטים נפרדות..לא הסתדרתי. המזרקים של המונופור היו לי הכי אידיאלים. האמת גם את הצטרוטייד הזרקתי איתם. המחט דקה ומוחדרת כמעט ללא תחושה. ובהחלט מספיקה לתמיסה..
בקבוצה של מסירת התרופות יש נשים עם הפרוגבריס שמבקשות אותם. 
לצפיה ב-'סתם לידע כללי - מאיזו אחות ביקשת?'
סתם לידע כללי - מאיזו אחות ביקשת?
18/06/2017 | 11:56
2
40
אני מבקשת מהאחיות שיש בסניף הקופה, לא מרכז בריאות האישה אלא אחיות "רגילות". כבר יצא לי לבקש בכמה סניפים ותמיד נתנו בלי בעיה. מזרקים, מחטים, חומרי חבישה.
אז אני תוהה אם את זו שפספסת או אני זו שלא מודעת לכך שזה לא עובד אותו דבר בכל מקום (שאני אדע לפעם הבאה שאני ממליצה למישהי לבקש בקופה...)

המזרקים של המנופור מולטידוז אכן טובים להזרקה, וגם אלו של הצטרוטייד. אאל"ט הצטרוטייד מגיע עם מחטים תוצרת BD, שהן מחטים סטנדרטיות לגמרי אבל חדות כמו שצריך וזה עושה הבדל משמעותי. [היו לי כמה כאלו לגסטון ששמרתי לימים קשים ]
לצפיה ב-'מהקופה..'
מהקופה..
18/06/2017 | 12:02
1
27
גם למה שיתנו..השתמשתי בכמויות מסחריות..בוקר וערב, 4 מזרקים ליום..אחת לערבוב אחת להזרקה כפול 2..כמויות :)

לצפיה ב-'אז אצלנו נחמדים? נתנו לי בכיף ועוד קצת ספייר'
אז אצלנו נחמדים? נתנו לי בכיף ועוד קצת ספייר
18/06/2017 | 12:43
40
אמרו לי בבית המרקחת ללכת לבקש מהאחיות, אני לא מעלה דברים כאלו על דעת עצמי
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:33
3
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'שאלה בעניין קבלת מחזור לאחר החזרת עובר מוקפא'
שאלה בעניין קבלת מחזור לאחר החזרת עובר מוקפא
17/06/2017 | 15:31
2
43
האם אחרי החזרת עובר מוקפא וקבלת אוביטרל יומיים מאוחר יותר + תמיכה של נרות, אמורים לקבל מחזור אם ההריון לא נקלט?
ואם כן כמה זמן אחרי הביוץ? (ההחזרה בוצעה 5 ימים לאחר הביוץ)
תודה!!!
לצפיה ב-'לפעמים התמיכה דוחה קצת את קבלת המחזור'
לפעמים התמיכה דוחה קצת את קבלת המחזור
17/06/2017 | 17:40
1
30
משתנה מפעם לפעם ומאישה לאישה.
בטיפולים כושלים אצלי לפעמים קיבלתי מיד כשהייתי אמורה ולפעמים כמה ימים לאחר סיום התמיכה.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
17/06/2017 | 20:55
9
לצפיה ב-'הנחיות תמיכה להריון אחרי IVF... עיצבנו אותי ברמות! עזרתכן...'
הנחיות תמיכה להריון אחרי IVF... עיצבנו אותי ברמות! עזרתכן...
15/06/2017 | 08:22
8
145
עשיתי טיפול בפרטי והצליח תודה לאל. רק מה, עכשיו משחקים איתי על הנחיות להמשך תמיכה.
הונחיתי בינתיים להמשיך רגיל (משמע אטרופם- 1 בבוקר 1 בערב, ואוטרוגסטן לנרתיק: 2 בבוקר ו-2 בערב, פלוס הזרקת קלקסן בערב),
ואז השוס: עלי להגיע אליהם לקליניקה בין שבוע 6 ל 7 כדי לבצע אולטראסאונד ולזהות דופק, ורק לאחריו יתנו לי המשך הנחיה.
מדובר כמובן באולטרסאונד בתשלום בנפרד, במחירי פרטי כמובן (!)
מדובר באולטרסאונד שבהריון הקודם עשתה לי אותו בדיוק אותה טכנאית שעושה מעקב זקיקים. זה אולטרסאונד בסיסי, פשוט.
למה מחייבים אותי לעשות אותו אצלם כדי לקבל הנחיות לתמיכה?!! למה מתנים את זה??!!
לדבריה: אני צריכים לראות את המצב כדי לדעת איך להנחות.
בולשיט! מה עם מעקב זקיקים? שם אתם כן סומכים על בדיקת טכנאית כדי לתת הנחיות ופתאום לא?

נשמע לי הכי לא הוגן,
נשמע לי גזל,
נשמע לי ניצול ותו לא!

האםאני טועה?
האם זה ככה בד"כ?
כבר שכחתי איך הפסקתי את התמיכה בהריון הקודם. אם זכרוני אינו מטעה אותי הפסקתי הכל אחרי השקיפות העורפית, אבל הבנתי שהיום כבר מפסיקים בהדרגה אחרי הדופק....

לצפיה ב-'כבר היו כאן בפורום סיפורים מהסוג הזה'
כבר היו כאן בפורום סיפורים מהסוג הזה
15/06/2017 | 09:12
6
97
מעניין אם זה אותו רופא.
לדעתי את יכולה ללכת ל-US בקופה, לשלוח להם את התוצאות ולבקש הנחיות להמשך. זה עוקף את התירוץ של "צריך לראות מה המצב". אם הם לא יסכימו זה כבר ממש לא בסדר, זה לא מה שמקובל בתחום. אמנם מאד מקובל להישאר אצל רופא הפוריות עד הדופק, אבל יש הרבה שלא עושות את זה וכן מקבלות הנחיות לתמיכה.

אפשרות אחרת היא למצוא רופא מעקב הריון שמוכן לקחת אחריות על הנחיות להמשך תמיכה. לא כולם מוכנים לתת הנחיות, כי זה אמור להיות תלוי גם בנתונים אישיים והם לא מכירים את ההיסטוריה שלך בטיפולים, אבל אם אין לך בעיות מיוחדות של דימומים מקדימים או רמות הורמונים נמוכות, אז אין יותר מדי מה להתאים אישית וזה סתם עניין של גישת הרופא.
לצפיה ב-'בואי נאמר שרמזתי לה שניתן לבצע בדיקה כזו בקופה'
בואי נאמר שרמזתי לה שניתן לבצע בדיקה כזו בקופה
15/06/2017 | 16:16
5
78
והיא אמרה שהם לא יכולים לתת הנחיות ולקחת אחריות על משהו שהם לא ראו.
זה כ"כ בולשיט שבא לי להקיא.
מה כבר יכולים לראות ב US שיגרום למתן הנחיות תמיכה שונות?

לא רואה איך רופא נשים רגיל יהיה מוכן לקחת אחריות על מתן הנחיה לתמיכה... והכי שונאת שמחזיקים לי בכוח בביצים (או בביציות..)

אגב, חוויתי תופעה דומה, בעוצמה גסה הרבה יותר כאשר טופלתי בעבר אצל משיח. חשבתי שזה אופייני להם (כי מההתחלה ועד הסוף הם התנהגו שם כמו מחלבת כסף כסף כסף) ולכן אולי הופתעתי כשקיבלתי את אותה ההתנהלות גם במקום הנוכחי.
מבאס ממש!

לצפיה ב-'יש רופאי מעקב שמוכנים לתת הנחיות'
יש רופאי מעקב שמוכנים לתת הנחיות
15/06/2017 | 19:00
4
73
אפשר לחפש אחד כזה. זו לא לקיחת אחריות כל כך עצומה.

אפשר גם להעמיד את הרופא הפרטי מול עובדה - לשלוח לו תוצאות US ולבקש הנחיות, ולרמוז באסרטיביות שלא לתת הנחיות זה מאד לא מקובל. סביר שמי שמתעקשת ויודעת לדרוש את המגיע לה יכולה לקבל הנחיות. מדובר בשירות שלא הוגדר היטב מה הגבולות שלו, ובמקרים כאלו מי שיודע להשיג מה שהוא רוצה מצליח בדרך כלל. (אני לא שייכת לזן הזה, למקרה שזה לא היה ברור...) 
לצפיה ב-'חחח.... אני דווקא כן שייכת לזן שדורש, אבל מודה שלפעמים'
חחח.... אני דווקא כן שייכת לזן שדורש, אבל מודה שלפעמים
15/06/2017 | 21:39
3
57
מצליחים להשאיר אותי ספיצ'לס מהחוצפה והתעוזה לנצל מצבים מעין אלו.
אני אנסה להציב את זה כעובדה ואקווה שכן אקבל מידע.
לצד זאת אבדוק עם רופא הנשים שלי, איתו הייתי רוצה לעבור את ההריון, אם הוא מוכן לתת הנחיות.

מה כן נהוג? איך בדרך כלל מפסיקים תמיכה?..

תודה!

לצפיה ב-'הטווח המקובל די רחב'
הטווח המקובל די רחב
16/06/2017 | 08:55
2
74
בדרך כלל בין שבוע 8 לשבוע 12, אם כי היום גם נפוץ יחסית להפסיק עוד קודם כשמדובר במחזור טבעי (או כשלוקחים תמיכת דקפפטיל או אוביטרל / פרגניל).
זה בעיקר עניין של גישת הרופא ואין יתרון דווקא לגישה מסוימת.
אם יש לך בעיות של שלב לוטאלי קצר, דימומים בין וסתיים או רמות הורמונים נמוכות  - את צריכה לקחת תמיכה יותר זמן. אם אין לך בעיות כאלו, כל מה שמעבר לשבוע 8 הוא בעצם ליתר ביטחון ודי מיותר. אפשר להפסיק בבת אחת או בהדרגה, זה לא מאד משנה.
אם את אחרי החזרת מוקפאים על בסיס הורמונלי, או שלקחת דקא כמבייץ, גם כדאי לקחת תמיכה למשך יותר זמן. אם את אחרי החזרת מוקפאים במחזור טבעי התמיכה ככל הנראה מיותרת לגמרי ואין בעיה להפסיק מוקדם. אחרי שאיבה בעיקרון לא אמורה להיות בעיה אבל יש איזשהו חשש בכל זאת שהגופיפים הצהובים נפגעו מהשאיבה, אז כאן בעיקר מתבטאים הבדלי הגישה.
לצפיה ב-'וואו. תודה על התשובה המפורטת! עשיתי סבב ארוך'
וואו. תודה על התשובה המפורטת! עשיתי סבב ארוך
16/06/2017 | 15:15
1
56
עם סינרל, מנופור, אוביטרל כמבייץ (ושוב יום אחרי החזרה).
רמות ההורמונים נראות לי תקינות (בדיקת דם ביום ה 14: E 7100  פרוגסטרון מעל 190 ובטא 503). לא בדקתי מאז. אבדוק שוב בשבוע הבא.
ממה שכתבת נשמע ששבוע 8, אחרי בדיקת דופק, יכול להיות לי מספיק בטוח (בהנחה והם יתעקשו לא לתת לי הנחיות).

תודה ושבת שלום 

לצפיה ב-'אני מיננתי לעצמי'
אני מיננתי לעצמי
18/06/2017 | 08:54
38
אצלי היה מקרה הפוך שבו אסותא שבה עשיתי ivf "שיחררו" אותי אחרי הבטא הראשונה וסירבו לבזבז עליי משאבים, וקופת החולים שלי לא הסכימה לתת לי הנחיות בטענה ש"הם לא מבינים בזה, הם לא לוקחים אחריות על טיפול שהם לא רשמו מלכתחילה". בהמלצת חברות שעברו מחזורים דומים המשכתי עם התמיכה כרגיל עד שבוע 9, למשך 4 ימים הורדתי בשליש (במקום 3 אוטרגוסטן ביום לקחתי 2 נרות), אחכ למשך 3 ימים נוספתי הורדתי לנר אחד ביום, וככה התחלתי את שבוע 10 ללא תמיכה כלל.
לצפיה ב-'מומחה פרטי'
מומחה פרטי
19/06/2017 | 15:09
24
אני קצת פחות מכירה את התחום כי לא חוויתי אבל חברה טובה של אחותי עברה תהליך כזה במרפאת מומחים "עלמא" , לא היה לה מענה מספק מקופת החולים ובד"כ דברים כאלה עושים פרטי.
ממליצה לך להרים צלצול לבדוק איך המעקב שלהם, מה שבטוח הם הטופ והכי טובים שיש.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:01
8
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'האם היה לכן תופעות לוואי לפני בדיקת דופק ? האם הרגשתם '
האם היה לכן תופעות לוואי לפני בדיקת דופק ? האם הרגשתם
12/06/2017 | 18:57
6
93
משהו?
לצפיה ב-'לא (:'
לא (:
12/06/2017 | 21:50
70
קצת בחילות החלו בערך בשבוע 8.
ועייפות שהחלה ונשארה עד הלידה.. וכמובן גם אחרי (:
לצפיה ב-'בערך'
בערך
13/06/2017 | 07:54
74
יומיים לפני בדיקת הדופק לא התחשק לי לשתות קפה (מאד לא אופייני לי) וגם ביום שלפני לא ממש הצלחתי לסיים את הספל שהכנתי לי מתוך הרגל. הבחילות ממש התחילו ביום הבדיקה (בבוקר, והבדיקה היתה בצהריים). זה היה בדיוק ב- 6+0.

מסייגת: ההריון שלי התחיל כהריון תאומות. כשיש יותר מעובר אחד התופעות מתגברות.
לצפיה ב-'בשני ההריונות לא הרגשתי כלום'
בשני ההריונות לא הרגשתי כלום
13/06/2017 | 18:48
19
לצפיה ב-'אני לא הצלחתי לישון בגלל הדאגות'
אני לא הצלחתי לישון בגלל הדאגות
14/06/2017 | 20:29
1
61
חוץ מזה שום דבר
לצפיה ב-'כל כך מזדהה..'
כל כך מזדהה..
18/06/2017 | 18:05
24
 שבוע 6+0, עוד שבוע בדיקת דופק, לאחר 4 שנים טיפולים, עוד לא מאמינה שנקלט. אני כל הזמן בחרדות קשות שההריון הפסיק להתפצח, לא מרגישה כלום למרות שהרשת עמוסה באתרים שאומרים שאני צריכה להקיא את נשמתי  בשלב הזה.. כל כך מפחדת.. נפשית אני לא מרגישה בהריון בכלל.. החרדה לא מאפשרת לשמוח.. איך עוברים את הימים עד הדופק? זה גרוע יותר מהציפייה לבטא..
לצפיה ב-'קצת נפיחות בבטן זה הכל'
קצת נפיחות בבטן זה הכל
18/06/2017 | 14:31
8
לצפיה ב-'דופק איטי בשבוע 7+4 ,עובר קטן,אחרי הפריה'
דופק איטי בשבוע 7+4 ,עובר קטן,אחרי הפריה
12/06/2017 | 22:17
11
84
היי בנות
בבקשה מי יכולה לעזור לי עם סיפור דומה לכאן או לכאן.?
בשבוע 6+6 הלכתי לעשות דופק,  נצפה עובר ממש קטן וללא דופק(היה שק חלמון) היום הגעתי שוב לרופא לדעת לאן פנינו מועדות ונצפה דופק איטי בשבוע 7+4 אך ההריון תואם 6+3.
יש לציין שזהivf ככה שזה ממש מוזר שהוא מתפתח לאט..כי השבוע אמור להיות מדוייק עם ההפרייה.הרופא קרא לי לבוא בשישי  8+1 וטען כי הסיכוי שזה תקין ופשוט איטי הוא נמוך ,יש סיכוי שזה אולי עובר עם בעיה ולכן זה ככה..
למי זה קרה דבר כזה? ובסוף נמצא הריון תקין.

תודה

לצפיה ב-'אין לי בשורות'
אין לי בשורות
13/06/2017 | 08:37
77
הסיכוי שימשיך להתפתח אכן נמוך, וגם אם ימשיך להתפתח זה לא בהכרח תקין
לצפיה ב-'מצטערת להגיד שגם לי אין בשורות'
מצטערת להגיד שגם לי אין בשורות
13/06/2017 | 14:48
9
75
אצלי גם ivf, בגלל בטא נמוכה ביום 12 להחזרה - בביה"ח ביקשו ממני לבוא פעם בשבוע ביום קבוע לאולטרסאונד. כל ביקור העובר הגדיל את הפער בין גודלו לתאריך ההחזרה, עד שבסוף נדם הדופק.
אני ממש מחזיקה לך אצבעות שתגיעי ויהיה דופק מושלם ופער קטן שמקורו בהשרשה מאוחרת...
אבל הסיבה שאני כותבת לך היא בגלל שבביה"ח נתנו לי הרגשה שהם אופטימיים והכל טוב, איבוד הדופק נפל עליי כרעם ביום בהיר. היה לי מאד קשה, אחרי שבמשך כמעט חודש נקשרתי להריון והתחלתי לתכנן את חופשת הלידה. פשוט לא נתנו לי להבין שיש בכלל בעיה.
אני יכולה לנחם אותך שלא עבר הרבה זמן, ואני שוב בהריון, הפעם כבר בשבוע16.
לצפיה ב-'בטא נמוכה'
בטא נמוכה
13/06/2017 | 19:32
6
70
כמה נמוכה? עובר יום 3?
לצפיה ב-'בטא נמוכה ביום 12 להחזרה - 80'
בטא נמוכה ביום 12 להחזרה - 80
14/06/2017 | 09:14
5
35
לצפיה ב-'חשבתי בטא 80 ביום 12 נחשב תקין'
חשבתי בטא 80 ביום 12 נחשב תקין
14/06/2017 | 09:25
3
24
לצפיה ב-'גבולית. אולי בגלל זה היו אופטימיים :)'
גבולית. אולי בגלל זה היו אופטימיים :)
14/06/2017 | 09:40
2
47
עשיתי סקר השוואה בין חברות של טיפולי ivf בזמנו וזה מה שיצא:
- בהריון הנוכחי קיבלתי תוצאה של 204
- חברה טובה שהבן שלה כבר בן שנתיים קיבלה איתו תוצאה של 135
- חברה נוספת התאפקה עד יום 13 וקיבלה 216.
אני קיבלתי את ההסבר שבטיפוליivf יודעים את גיל הביצית וגיל ההפריה באופן ככ מדויק, שתוצאה של 100 ומעלה ביום 12 להחזרה נחשבת תקינה, כשבהריון ספונטני תוצאה של 50 ומעלה נחשבת תקינה, כי מניחים שהביוץ הוא לא ידוע ואולי התלהבת ועשית עוד לפני האיחור.

לצפיה ב-'אני בהריון מהזרעה עכשיו'
אני בהריון מהזרעה עכשיו
14/06/2017 | 11:55
1
79
כלומר יום הביוץ גם ידוע.
ביום האיחור (יום 15 לאחר הזרעה) הבטא היתה 120.
אממה... ביום 11 לביוץ (כן התלהבתי ובדקתי מוקדם עם ערכה ביתית שיצאה חיובית) היתה בטא 8! ביום 13 לביוץ בטא 33 וביום 15 קפצה ל 120. מצד אחד, כביכול אם הייתי בודקת ישר ביום 15 זה לא היה לי מוזר כי 120 זה ערך בסדר. אבל התחיל ממש ממש נמוך וקפץ מהר. בגלל זה מוטרדת. בינתיים שבוע 8 ויד דופק תקין (היום בדקתי בגלל הפרשות)
זוכרת שבהריון עם הבת שלי (זה היה הריון ivf) היו לי בטאות הרבה יותר גבוהות.
הלחצת אותי עם בטא נמוכה ומעקב צמוד והפלה ��

לצפיה ב-'אוי לא התכוונתי להלחיץ! מזל טוב! בטוחה שיהיה מושלם!'
אוי לא התכוונתי להלחיץ! מזל טוב! בטוחה שיהיה מושלם!
14/06/2017 | 12:46
43
קודם כל - הזרעה היא לא ivf, בגלל שהביוץ מתרחש ונשאר בתוך הגוף הוא פחות צפוי, כנל לגבי המפגש עם הזרע, התחלת החלוקה של הביצית והשתרשות - לכל אלו יש טווח ארוך ולא ידוע כמו בהפרייה חיצונית שבה ניתן לדעת בת כמה הביצית המופרית המוחזרת.
בנוסף חישוב של 15 יום אחרי הזרעה=14-15 יום משאיבה, שהוא המקבילה של הזרעה ולא של ההחזרה... אז בעצם מדובר על בטא תקינה ונהדרת!
לצפיה ב-'זו לא בטא נמוכה'
זו לא בטא נמוכה
14/06/2017 | 15:35
48
אם יש פער בין גודל העובר לגיל ההריון זה משהו אחר ודורש מעקב, אבל בטא נמוכה בהתחלה בפני עצמה לא מחייבת מעקב כל שבוע ולא מנבאת שום דבר לגבי גורל ההריון.
לצפיה ב-'תודה בנות..'
תודה בנות..
13/06/2017 | 19:33
1
88
אני לא מצפה ,ממש לא..ההפך
אם יתפתח אני ממש אראה את זה כנס.
זה שפתאום הופיע דופק הדהים אותי,לפי בר חוה אפשרי 2 אופציות או שהיתה השרשה מאוחרת שזה די נדיר,העובר קטן ולכן מתפתח לאט ישאר בשבוע מאוחר אך תקין..או שמדובר בעבור לא תקין.
לא מצפה,לא מתפללת..
לצערי כבר מסתכלת הלאה..
לצפיה ב-'מחזיקות לך אצבעות'
מחזיקות לך אצבעות
14/06/2017 | 09:12
14
לצפיה ב-'ביטוח נסיעות חול'
ביטוח נסיעות חול
12/06/2017 | 06:34
3
66
היי, 
דרך מי כדאי לעשות ביטוח להריון לאחר Ivf? 
ההריון אם יהיה יהיה מאוד צעיר, בדיקה בשלישי רביעי וטיסה בחמישי.
אציין שכרגע מטופלת בפרגמין בעקבות רגישות לקלקסן. 
אשמח לנסיונכן ותודה.

לצפיה ב-'אין לי המלצה, אבל לא לשכוח לקרוא היטב אותיות קטנות'
אין לי המלצה, אבל לא לשכוח לקרוא היטב אותיות קטנות
12/06/2017 | 18:01
35
ולא לסמוך על שום דבר שנאמר לך בעל פה בלי שיהיה לו תיעוד לפחות במייל אם לא במסמך רשמי.
ביטוחים להריון הם נושא בעייתי, במיוחד הריונות לא רגילים.
תקפידי לפרט להם את ההיסטוריה ואת הטיפול התרופתי שאת מקבלת ולקבל אישור שאין החרגה. אל תסמכי על זה שביטחו אותך, חברות הביטוח מוכנות לגבות פרמיה גם מאנשים שהם מחריגים מהפוליסה.
שימי לב גם שהביטוח מכסה מקרים שקשורים להריון עצמו, כמו צורך בבדיקות או חלילה הפלה. לפעמים הביטוח מיועד לנשים בהריון אבל לא מכסה דברים שקשורים להריון עצמו (וזה לא קשור לשאלה של ביטוח לעובר שלא רלוונטית כרגע אלא התחכמות נפרדת).
לצפיה ב-'אני טסה ביום שישי הקרוב'
אני טסה ביום שישי הקרוב
13/06/2017 | 10:47
52
אהיה בשבוע 22. מהחברה שמארגנ תאת הטיול נאמר לי שבגיל הזה של ההריון הביטוח הוא רגיל ואין ביטוח מיוחד להריוניות. אבל ההריון שלי לא בסכיון ואני לא לוקחת שום תרופות כמו אלה שציינת.
אז הכי טוב להתקשר לחברת ביטוח ולשאול

בהצלחה ותהני בחול!

לצפיה ב-'תעשי ביטוח דרך passport card'
תעשי ביטוח דרך passport card
15/06/2017 | 19:15
17
הם היחידים שאני שיודעת ( ביררתי בכמעט כל החברות הגדולות) שמבטחים הריון לאחר ivf ובכלל כל מצב רפואי, פשוט הביטוח עולה יותר. את הכרטיס עצמו אוספים בנתב״ג
לצפיה ב-'המלצה לרופא'
המלצה לרופא
13/06/2017 | 09:57
58
היי 
מכיוון שהזמינות של ד"ר יובל יפת ממש נמוכה אני זקוקה להמלצה לרופא מעקב הריון בסיכון גבוה באזור רעננה הרצליה תל אביב שעובד עם מכבי
תודה
לצפיה ב-'למישהי יש לתת / להשכיר / למכור מכשיר דופלר ביתי לדופק עובר?'
למישהי יש לתת / להשכיר / למכור מכשיר דופלר ביתי לדופק עובר?
11/06/2017 | 10:29
3
54
היי, לא בטוחה שזה כזה רעיון טוב להתמסר לחרדתיות של ההריון הראשון הזה... אבל מנסה למצוא מכשיר דופלר ביתי לשמיעת דופק העוברית לתקופה המלחיצה (שבתקווה תעבור עם התחלת הרגשת התנועות) אני כרגע בשבוע 15. מישהי יכולה לעזור? תודה!
לצפיה ב-'לי יש, והשתמשתי בו פעמיים בלבד בהריון הראשון.'
לי יש, והשתמשתי בו פעמיים בלבד בהריון הראשון.
11/06/2017 | 21:10
1
93
ההריון השני לא השתמשתי בו בכלל.
מוכנה למסור לך באהבה
זה מכשיר די פשוט ובלי צגים, אבל עושה את העבודה, יש לו בקבוק גדול וכמעט מלא של ג'ל.
אם תרצי תשלחי הודעה, אני מפ"ת.
לצפיה ב-'אין! את מהממת!'
אין! את מהממת!
12/06/2017 | 14:33
16
לצפיה ב-'דווקא ממליצה על מכשיר כזה'
דווקא ממליצה על מכשיר כזה
14/06/2017 | 12:33
47
לי אין כי לקחתי בייביסנס וזה דבר מושכר.
אבל עזר לי מאד להתמודד בהריון.
לצפיה ב-'התחילו לי כאבי בטן עמומים'
התחילו לי כאבי בטן עמומים
11/06/2017 | 15:52
3
87

לצערי עברתי כימים ולכן זה הריון שאני מאוד אופטימית כלפיו

שני     בטא 57
חמישי בטא  526
ראשון בטא 1984

אבל עדין סובלת מכאבים בטן ( לא כאב חד ,לא כאב מחזור ואין מיקום מוגדר )
פשוט לא נעים לי בבטן

היו לי הפרשות שונות על גדר חום כתום ורוד אבל מעטות ממש

האחות אמרה לי לחכות שבוע לאולטרסאונד

האם להמתין?
לצפיה ב-'כאבים עמומים שכיחים גם בהריונות תקינים, בכל שלב'
כאבים עמומים שכיחים גם בהריונות תקינים, בכל שלב
11/06/2017 | 16:26
2
21
לצפיה ב-'תודה על תשובתך'
תודה על תשובתך
11/06/2017 | 16:32
1
55
אני חייבת לציין שהפרוגרסטרון שלי בירידה ולא בעליה כמו שצריך להיות

בחמישי עמד על 59 והיום על 45

הרופא לא רוצה לתת תמיכה
לצפיה ב-'בפרוגסטרון יש תנודות'
בפרוגסטרון יש תנודות
11/06/2017 | 20:13
47
יש רופאים שרוצים שהפרוגסטרון יהיה מעל 50 וכאלו שמסתפקים ב-25.
כל עוד הפרוגסטרון בטווח התקין, זה לא ממש משנה אם הוא עולה או יורד.
לצפיה ב-'אשמח להמלצה לרופא מעקב הריון במכבי באזור השרון'
אשמח להמלצה לרופא מעקב הריון במכבי באזור השרון
07/06/2017 | 11:19
3
52
הי כולן, עברתי לאחרונה מת"א לרעננה, ומחפשת המלצה לגינקולוג מומלץ באזור רעננה- כ"ס- הרצליה, שעובד עם מכבי, שיש לו ציוד אולטרסאונד מתקדם, ומתמחה במעקב הריון..
תודה :)
לצפיה ב-'ממליצה בחום על דר אנה גרוסמן מקבלת בכס'
ממליצה בחום על דר אנה גרוסמן מקבלת בכס
09/06/2017 | 22:10
1
32
היא מאוד עמוסה אבל אותי לדוגמא היא הסכימה לקבל בתחילת ההריון ללא תור.
היא מאוד נחמדה נעימה וכמובן מקצועית.

לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
10/06/2017 | 05:37
11
לצפיה ב-'ד"ר יובל יפת מקבל בנתניה'
ד"ר יובל יפת מקבל בנתניה
17/06/2017 | 10:01
15
רופא נהדר ומאוד מקצועי.
בשעה טובה:)
לצפיה ב-'דימום בשבוע 5+6'
דימום בשבוע 5+6
07/06/2017 | 15:27
2
108
היי כולן, אשמח להתייעץ..
אני אחרי הזרעה שלישית, בטא אחרון היה 7,000 ובדיקה שלשום הראתה שני שקי הריון ברחם.
היום בבוקר התחיל דימום ממש חזק בצבע ורוד (לא אדום כמו במחזור), רצתי לרופא עם הכרה בזה שזאת הפלה. הרופא עשה אולטרסאונד וגינלי וראה שעדיין יש שני שקי הריון, אחד נראה לו תקין והשני ככל הנראה לא תקין. ביקש שאחזור אליו עוד שבוע לבדוק אם יש דופק.
נכון לעכשיו הדימום נחלש משמעותית, יש רק הפרשות חומות בניגוב.
למישהי קרה משהו דומה והמשיכה להריון תקין?

תודה רבה 
לצפיה ב-'קרה לי אותו הדבר בהריון תאומים'
קרה לי אותו הדבר בהריון תאומים
07/06/2017 | 19:50
1
95
אחד הפסיק להתפתח סביב הדופק והיה דימום כמו שאת מתארת במשך כמעט חודש. השני נולד בסדר
לצפיה ב-'גם לי קרה בהריון תאומים כשאחד לא תקין'
גם לי קרה בהריון תאומים כשאחד לא תקין
12/06/2017 | 10:54
39
הפרשות ורודות (לא אדום) עם קצת רקמות שחורות (סליחה על התיאור) בשבוע 5 אחרי בטא חיובית שהוכפלה, הפסיק אחרי שבוע וחצי פלוס מינוס (האחיות אמרו להיות אופטימית אבל זהירה) בשבוע 6 עובר אחד עם דופק ועוד שק שהוגדר לא תקין, שבועיים אחכ דופק לשני עוברים, שבוע מאוחר יותר העובר הקטן שסומן כלא תקין אכן חדל להתפתח. היום נמצאת בשבוע 16 עם עוברית חמודה ובועטת (טפו טפו טפו) שכל יום דוחקת את השק הלא תקין לגודל קטן יותר ויותר.
לצפיה ב-'למישהי אחרי IVF בשבוע 6+4 לא היה דופק?'
למישהי אחרי IVF בשבוע 6+4 לא היה דופק?
05/06/2017 | 18:28
31
135
למרות האופטימיות הזהירה שנשבה מקופרמינץ אתמול, כי השק גדל יפה ונוסף שק חלמון , ככל שאני קוראת זה לא תקין שלא נצפה עובר ולא דופק ! מחר אני אצל בר חווה אבל ככ חוששת ...איכשהו כל הסיפורים על דופק מאוחר הם טעות בחישוב זמן ההריון, לא משהו שקורה בהפריה .... אוףףף משתגעת 
לצפיה ב-'אוף, איזה סיוט זה'
אוף, איזה סיוט זה
05/06/2017 | 19:32
6
89
יקירה, אני ממליצה לך בחום לא ללכת מחר לבדיקה... זה צפוף מדי, וגם אם לא יימצא דופק מחר יגידו לך לבוא שוב בעוד כמה ימים.
אני ממליצה לך לגייס את כל כוחות הנפש שלך ולהמתין עוד שבוע, או לפחות לשבוע 7+1, כדי שתוכלי לקבל תשובה חד משמעית.
בדיקות תכופות מדי הן מורטות עצבים, גם בהריון תקין וגם בהריון לא תקין.
תחזיקי מעמד. 
לצפיה ב-'תודה לא בטוחה שמסוגלת לחכות.....'
תודה לא בטוחה שמסוגלת לחכות.....
05/06/2017 | 20:03
5
76
ותכלס, מה בדיוק הסיכוי שיהיה כבר תקין ?? 
לצפיה ב-'6+4 זה גבולי'
6+4 זה גבולי
05/06/2017 | 20:18
4
36
לצפיה ב-'רגע, אם זה בטני זה עוד יותר אופטימי'
רגע, אם זה בטני זה עוד יותר אופטימי
05/06/2017 | 20:19
3
72
כי הרזולוציה נמוכה יותר וקשה לראות עוברים קטנים או את הדופק שלהם
לצפיה ב-'קופרמינץ טען שזה לא משנה שבטני'
קופרמינץ טען שזה לא משנה שבטני
05/06/2017 | 20:44
2
84
ואם היה דופק היה רואה. כמו כן בדק זרימת דם ואמר שלא ראה. 
לצפיה ב-'לדעתי זה מאוד משנה'
לדעתי זה מאוד משנה
06/06/2017 | 09:24
1
60
במיוחד בשלב הזה.
אני אגיד לך יותר מזה, אצלי בסקירה שניה (שעובר כבר גדול) הרופא לא היה בטוח במשהו וכדי לוודא עשה לי בדיקה וגינלית כי רואים בה יותר טוב.
אני גם לא יודעת מה איכות המכשיר אצך קופרמינץ, אבל אצל בר חוה מדובר במכשיר מאוד מתקדם.
מחזיקה לך אצבעות, חוסר ודאות זה הכי גרוע.
המון בהצלחה
לצפיה ב-'הלוואי שזו הסיבה ...'
הלוואי שזו הסיבה ...
06/06/2017 | 09:29
59
קופרמינץ רופא מהשורה הראשונה ואין לי ספק שהמכשור שלו מהמתקדמים. כן יש בי איזו תקווה שאולי רופא אחר כמו בר חווה מומחה לאולטרסאונד וגם עם מכשור טוב יצליח לתת תשובות קצת יותר ודאיות .... ההתנה הורגת אותי. בת 43 והסיכויים לא לטובתי .../:
לצפיה ב-'קשההההה !'
קשההההה !
05/06/2017 | 20:50
5
86
צומבה כמה כוחות את צריכה, מצטערת על הדרך הארוכה והמייסרת. כל כך כל כך מקווה שיופיע הדופק המיוחל.
ככל שאני יודעת את בנקודת זמן גבולית, ואין ברירה אלא להמתין. אני בטוחה שאם לא יימצא עובר עם דופק מחר, זו תהיה ההנחיה.
מצאתי סיפור של מישהי שאחרי הפריה לא נצפה עובר או דופק בשבוע 6+3 ושבוע לאחר מכן היה דופק תקין (כרגע היא בשבוע 17), ואני בטוחה שיש סיפורים נוספים.
מחכה איתך במתח. שולחת חיבוק על ההמתנה מורטת העצבים.
לצפיה ב-'תודה על נסיון העידוד ....סיפור אולטימי'
תודה על נסיון העידוד ....סיפור אולטימי
05/06/2017 | 21:03
3
97
אכן הדרך מייגעת .. ועוד לא התחלנו ..... אני לא מבינה איך זה שלא רואים עובר ואז אמורים לראות דופק. אבל קופרמינץ התעקש וחזר ואמר שככה זה. לא רואים עובר ובשניה שרואים , רואים דופק. אין עובר בלי דופק. שמעת על כזה דבר?
לצפיה ב-'כן, זה אכן ככה'
כן, זה אכן ככה
05/06/2017 | 21:49
2
82
הסיבה לכך היא שהדופק למעשה מתחיל מוקדם יותר, בשבוע 5, בשלב שהעובר עוד כל כך קטן שלא משנה באיזה מכשיר ובאיזו גישה יבדקו - לא יראו אותו. ברגע שהוא מספיק גדול כדי להיראות - רואים גם עובר וגם דופק.
לצפיה ב-'תודה .. החכמתי...'
תודה .. החכמתי...
05/06/2017 | 22:09
22
לצפיה ב-'אבל מעשית זה בהחלט קורה שרואים עובר בלי דופק'
אבל מעשית זה בהחלט קורה שרואים עובר בלי דופק
06/06/2017 | 08:59
81
אם כי זה אכן נוטה יותר לקרות במכשירים פחות טובים, במכשיר חדש עם רזולוציה גבוהה באמת פחות סביר שיראו את העובר בלי שיראו את הדופק.
לצפיה ב-'לא תקין ... יש קוטב עוברי אין דופק. בר חוה אמר שלא תקין'
לא תקין ... יש קוטב עוברי אין דופק. בר חוה אמר שלא תקין
07/06/2017 | 06:46
38
לצפיה ב-'אני בדיוק בשבוע שלך 6+4'
אני בדיוק בשבוע שלך 6+4
05/06/2017 | 22:31
6
118
אולי באמת כדאי להתאפק ולעשות ביום חמישי כשכבר תהיי 7+1?
אני מחזיקה את עצמי מ 5+1 (שק) עד 7+1. ודווקא בגלל שיודעת כמה התשובות הלא וודאיות מחרפנות בחרתי להמתין הפעם.
לצפיה ב-'יום חמישי אני נוסעת לחופשה.......'
יום חמישי אני נוסעת לחופשה.......
05/06/2017 | 22:43
3
99
לא מסוגלת נפשית לדחות לכמה ימים אחר כך.... מאחלת לך דופק ושהכל תקין ! עדכני
לצפיה ב-'יש לי הפרשות ורודות פתאום'
יש לי הפרשות ורודות פתאום
05/06/2017 | 23:27
2
52
לצפיה ב-'בר חווה טוען כל הזמן שזה תקין ואין מה להלחץ'
בר חווה טוען כל הזמן שזה תקין ואין מה להלחץ
05/06/2017 | 23:29
1
104
מופיע אצלו בעלון שמחלק לכל הריונית. תראי אם זה מתחזק והופך לדמי ממש אבל הכתמות לדעתי לא אמורות לרגש... רק להיות בצד הבטוח, אם את מקבלת תמיכה אולי שווה לבדוק אם צריך ?
לצפיה ב-'אני עם אנדומטרין'
אני עם אנדומטרין
06/06/2017 | 07:10
79
בהריון הקודם דיממתי 3 שבועות. לכן נשארתי יחסית רגועה עכשיו והלכתי לישון בשקט בלילה. התעוררתי בלילה לפיפי ולא ראיתי כלום, אבל אולי זה כי הייתי במצב שכיבה הרבה זמן. דברים כאלה באים בדרך כלל בעמידה חח
לצפיה ב-'למה לחכות ל7+1?'
למה לחכות ל7+1?
08/06/2017 | 20:05
1
40
אני עם סיפור דומה לצומבה
6+6 אחרי הפריה ,אתמול הרופא בדק ואמר שיש שק חלמון ושק הריון בגודל 4 מ"מ,יש עובר קטן 2 ממ ,אך לא נצפה דופק.לחזור עוד כמה ימים ,כי לפעמים העובר עם משקל קטן ומתפתח לאט יותר.אני גרה בחול ושלחתי את זה לבר חוה שהוא מטפל בי בישראל והוא אמר שהסיכוי קלוש..
אחכה ליום שני 7+4 מקווה שיראו משהו..השאלה עד מתי מחכים לראות דופק??
לצפיה ב-'אין לי מושג עד מתי מחכים..'
אין לי מושג עד מתי מחכים..
08/06/2017 | 20:58
48
בהריון הקודם הלכתי ב 6+1 והרופא ראה עובר בגודל 2.5 מ"מ ואמר שחושב שהוא רואה משהו זז אבל לא יכול להתחייב שזה דופק כי קשה לראות לב פועם בתוך פחות מ 3 מ"מ. שלח אותי הביתה ולחזור בעוד 3 ימים. כמובן שאלה היו 3 ימים מאוד ארוכים. בשבוע 6+4 חזרתי לרופא וכבר נצפה דופק ברור.
הפעם חיכיתי ל 7+1 כדי לא להתעלל בעצמי במידה ושוב היה משהו לא ברור. ב 7+1 כבר מצפים לראות דופק ברור. היה קצת קשה להמתין ל 7+1 אבל זה ממש שווה ביחס לפעם הקודמת כשמיהרתי.
לצפיה ב-'כצפוי לא תקין .... תודה לכל המתעניינות והמעודדות'
כצפוי לא תקין .... תודה לכל המתעניינות והמעודדות
06/06/2017 | 21:01
10
154
תהיות האם אני לא הופכת לדמות בכל הכתבות האלו שרופאים מטפלים במטופלות פוריות זקנות וללא סיכוי ....בר חווה אמר שצריך להסתכל על החצי כוס המלאה כי אני מאוד פוריה לגילי והריונות נקלטים .... אני כרגע מוצפת מחשבות ממיליון כיוונים שונים...
לצפיה ב-'אוף, מצטערת לשמוע :('
אוף, מצטערת לשמוע :(
06/06/2017 | 21:08
7
85
מקווה שההריון התקין יגיע במהרה!
יש לך ילד בבית?
זה הריון שני שלא תקין?
זה סופי שזה לא תקין?
לצפיה ב-'יש לי ילדה בת 6.5.. זה הריון שני לא תקין ..'
יש לי ילדה בת 6.5.. זה הריון שני לא תקין ..
06/06/2017 | 21:32
6
128
הקודם היה דופק והפסיק בשבוע 8/9. גיליתי בשבוע 12.הסתבך עם גרידא ושאריות והסטרו ניתוחית ....
בר חווה אמר שזה בטוח לא תקין. נוטה לסמוך עליו. לא היה אומר סתם ........
תודה בכל מקרה ;)
לצפיה ב-'אני ממש מצטערת לשמוע'
אני ממש מצטערת לשמוע
07/06/2017 | 00:10
5
72
כל כך קיוויתי עבורך!בטוחה שהמחשבות מאד מציפות. האם את צריכה לעבור התערבות רפואית לסיום ההריון או שאת ממתינה להפלה טבעית?
המון המון חיבוקים.
לצפיה ב-'תודה. ממתינה להפלה טבעית שבוע'
תודה. ממתינה להפלה טבעית שבוע
07/06/2017 | 08:55
4
93
ואם לא יזוז כלום אז המליץ ציטוטק. המח מלא במחשבות כמובן .. באופן מוזר אתמול בלילה היתה הקלה. כי איכשהו ידעתי והחוסר וודאות הזה משתק. בר חווה היה שופע אופטימיות על כמה אני פוריה לא כפי גילי וכמובן מתכנן את הטיפול הקרוב ... אני כמובן מתכננת להמשיך בינתיים אבל השאלה בראש של האם בגיל 43 למרות שהעוברים תקינים מעבדתית ויפים ויש לא מעט כל פעם והרבה ביציות , האם לא יתכן שכל העוברים פגומים ? אטלי זה בלסטו תקין מתוך 20 או 30 ואז לא אגיע אליו בכלל... עסוקה במחשבות על הזמן שבוזבז בשנים האחרונות ואיך אנחנו נשואים 10 שנים (מחר......;() וכל ה״ הספק ״ הוא ילדה בת 6.5. יכולנו להיות שבט. והכל כי אני דחיתי ממיליון סיבות. גם ילדה ראשונה וגם אחכ. אוי, אם היה לי לפני 10 שנים השכל של היום ......;(  
לצפיה ב-''
07/06/2017 | 14:15
1
59
מאוד מזדהה עם תחושת ההקלה שתיארת. לי היה הריון שהדופק הופיע מאוד מאוחר (בשבוע 7, וגם גודל העובר היה קטן בשבוע מגיל ההריון) וכעבור שבוע נדם. 
הבדיקות החוזרות התכופות, שלא הניבו תשובות חד משמעיות, פשוט חירבו לי את הנפש, וכשכבר קיבלתי תשובה סופית שאין דופק ולהפסיק תמיכה הרגשתי הקלה מסוימת.
הלוואי הלוואי שתזכי להריון תקין ובידיים מלאות, בקרוב. 
לצפיה ב-'תודה לך ��'
תודה לך ��
07/06/2017 | 14:19
21
לצפיה ב-''
07/06/2017 | 14:43
17
לצפיה ב-'חיבוק ענקי'
חיבוק ענקי
08/06/2017 | 20:10
24
ענק ענק ענק ענק
מבינה ללבך ;( אני בלי ילד אחד ואיכות הביציות והזרעים לא הכי טובים .. (בת 36 עוד חודשיים.)
לא מצליחה להתאושש מהחלום הרע שאני נמצאת בו מאז אתמול..
לצפיה ב-'): אוף. מצטערת לשמוע'
): אוף. מצטערת לשמוע
08/06/2017 | 22:56
1
31
עצוב ומבאס..
הלוואי ויהיה פשוט יותר וטוב יותר בהמשך
לצפיה ב-'תודה '
תודה
09/06/2017 | 12:03
12

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
פורום ייעוץ הנקה
פורום ייעוץ הנקה
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה