לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפי הנהלת תפוז אין לפרסם בפורום הודעת חיפוש / מסירת תרופות - ההודעות ימחקו

המשך >>

לצפיה ב-'בדיקת תבחין מרובע לאחר בדיקת מטרניטי ניפט '
בדיקת תבחין מרובע לאחר בדיקת מטרניטי ניפט
23/03/2017 | 09:51
1
25
היי 
אני נמצאת בשבוע 16+5 . שקיפות עורפית , בדיקת סקר שליש ראשון סקירה מקודמת ובדיקת ניפט מטירנטי גנומיטי שביצעתי יצאו תקינות . 
אתמול הייתי אצל הרופאה שלי ושאלתי על בדיקת תבחין מרובע והאם צריך. 
מהתגובה שלה לא ממש הבנתי מה מוסיפה התבחין המרובע על כל הבדיקות שביצעתי. 
האם יש מישהו שיודעת ? האם יש מ ישהיא שביצעה גם בדיקת ניפט לסוגייה וגם תבחין מרובע? 

לצפיה ב-'כדאי לעשות גם תבחין משולש / מרובע'
כדאי לעשות גם תבחין משולש / מרובע
23/03/2017 | 14:28
15
קודם כל, התבחין המשולש נותן מידע גם על דברים נוספים חוץ מאשר הסיכון לתסמונות גנטיות.
למשל סיכון למומים פתוחים בתעלת העצבים או לרעלת הריון.

שנית, בדיקת הניפט לא וודאית לחלוטין. השילוב של בדיקת ניפט עם בדיקות הסקר נותן תוצאה סטטיסטית שיכולה להוסיף מידע במקרים מסוימים.

מה שכן, אני לא רואה טעם להשקיע בתבחין מרובע פרטי אחרי שכבר עשית ניפט. אפשר להסתפק בתבחין המשולש שעושים בקופה (עד כמה שידוע לי האינהיבין רלוונטי רק לגבי תסמונת דאון, ולא מוסיף מידע על הדברים האחרים שהתבחין בודק)
לצפיה ב-'US , דימום קל, חרדות ועוד... משתפת ונעזרת בכן'
US , דימום קל, חרדות ועוד... משתפת ונעזרת בכן
22/03/2017 | 09:43
8
82
שלום לכולן אני עוברת לכאן אחרי כמעט שנתיים בטיפולי פוריות, ביוץ מוקדם, גילוי של אנדומטריוזיס קל, הזרעות, הורמונים ו IVF.
ב 2.3 הוחזרה לי ביצית מופרת אחת בת 4 ימים,
אחרי 11 ימים בטא - 256
אחרי 15 ימים בטא - 832
אחרי 17 ימים בטא - 3338 (יום ראשון האחרון)
כמו שאתן רואות הכפלות יפות טפו טפו הכל בסדר, חוץ ממני!

אני לא רגועה, מחכה לבשורה רעה, חרדה ומפחדת מהריון חוץ רחמי או כימי או פשוט שיעלם. נראה  לי שזה טיבעי ומנסה להרגיע את עצמי.

אני עם תמיכה של אנדומטרין (2 בבוקר, 2 בערב) ביום שני בערב על המוליך התגלה מעט דם, חום ורדרד, כמובן שלא הצלחתי לנשום נכנסתי למיטה שמתי את השמיכה על הראש ורציתי שיגמר היום.
הדימום נפסק נכון לכרגע, אבל כמובן אני לא רגועה.

את הטיפול האחרון עשינו באופן פרטי, באסותא רמת החייל.
שיתפתי את הרופא שלי בדימום והציע להקדים את ה US וציין שהוא  לוקח 500 ש"ח על הבדיקה!!! קצת חבל לי ללכת לבדיקה בשבוע 5 וכמה ימים, לשלם 500 ש"ח ושיש אפשרות שפשוט לא יראו כלום.
מה אתן מציעות?

בכל אופן סתם רציתי לפרוק, ולספר את הכל למישהו.
השאלה הנוספת שרציתי לשאול היא, איך חוזרים אל הקופה (כללית)? קובעים תור לרופא נשים רגיל? מי יכול לעשות US ?
אשמח אם תשפכו אור על הנושא.
תודה מראש.
לצפיה ב-'מרגיעה'
מרגיעה
22/03/2017 | 10:17
1
62
קודם כל - מזל טוב!!!!
עם כל החרדות (המובנות לחלוטין) המצב עכשיו טוב יותר מאשר לפני הבטא החיובית :)
אני עשיתי א"ס מוקדמים וזה היה אסון! מאד לא ממליצה, כי בדיקות תכופות לא מבטיחות את הישרדות ההריון, אבל אותי לפחות הן גם רק הלחיצו (- 3 בדיקות: חשד להריון הטרוטופי, דופק איטי, דופק איטי, רציתי למות והצטערתי שלא הלכתי מראש רק בשבוע 8, שם כבר נצפה דופק רגיל).

תקבעי תור לרופא נשים רגיל, אין שום צורך לשלם 500 ש"ח על א"ס. הרופא ייתן לך הפניה ותבצעי את הבדיקה אצל טכנאית.
שקיפות וסקירה כבר עושים אצל רופא.

ו.... השליש הראשון של ההריון קשה מאד. אף אחד עוד לא יודע, ההריון בגדר סוד, הסיכוי להפלה גבוה מבשאר ההריון, העייפות, הבחילות, הכאבים והמיחושים תכופים ומעיקים - ככה זה אצל כולן.

ממליצה לך ללכת לראות שק בשבוע 5 ואז לחכות בסבלנות עד הדופק בשבוע 8.
מזל טוב ובידיים מלאות !!!!!!!!
לצפיה ב-'הצלחת להרגיע'
הצלחת להרגיע
22/03/2017 | 10:38
34
תודה על התגובה המהירה ועל העידודים!
אנסה ללמוד מהניסיון שלך להיות סבלנית (איך עושים את זה?!?!).
אני בשבוע 5 פלוס 3 היום ולא נראה לי שיהיה מי שיעשה לי US השבוע,
התור הכי קרוב לרופא נשים זה ביום רביעי הבא.. 
שוקלת בכל זאת ללכת לרופא הפרטי שבוע הבא (שבוע 6 פלוס 1)
ולפחות לראות שק הריון (או לא) ולהיות פחות באפלה ואולי אולי קצת יותר רגועה.. 
ובין לבין לחזור אל הקופה ושה US הבא, של הדופק יהיה בקופה.

המון תודה 
לצפיה ב-'דימום על המוליך לא אמור להדאיג '
דימום על המוליך לא אמור להדאיג
22/03/2017 | 11:42
3
38
יש סיכוי סביר שהוא בכלל פציעה קטנה מהמוליך ולא דימום מהרחם, וגם אם זה כן מהרחם, בכמות הזו זה לא מדאיג.

כמו שכבר ענו לך מעלי, אין סיבה להמשיך מעקב אצל רופא פרטי. אני מוסיפה שאת יכולה לקבל הפניה ל-US גם מרופא משפחה ולקבוע תור אצל טכנאית US בקופה. סביר להניח שתוכלי ככה לקבל תור מהיר יותר מאשר אצל רופא נשים.
יש גם את האפשרות של מוקד - את יכולה ללכת למוקד ולהגיד שיש לך קצת דימום, ויעשו לך US על המקום.

יש כאלו שמרגיע אותן לקפוץ ל-US על כל שטות, ויש כאלו שזה רק מלחיץ אותן יותר ועדיף להן לחכות עד הדופק. תנסי לחשוב לאיזה סוג את שייכת... בכל מקרה אם את הולכת ל-US מוקדם את חייבת לזכור מה הציפיות ההגיוניות לשלב הזה ולא להילחץ מזה שלא רואים עובר או דופק אם זה מוקדם מדי לזה.

אני מציעה גם להתחיל לברר לגבי רופאי מעקב הריון טובים בקופה ולקבוע כבר תור. לרופאים המבוקשים יכול לקחת קצת זמן להשיג תור אז כדאי לקבוע כבר מעכשיו לסביבות שבוע 10. בדרך כלל מקובל לעזוב את רופא הפוריות אחרי שרואים דופק, אבל אם את רוצה לעבור לקופה עוד קודם אין שום סיבה שלא. כדאי רק לקבל מרופא הפוריות הנחיות לגבי המשך תמיכה (ואין שום סיבה להגיע אליו פיסית בשביל זה ולשלם על ביקור).
לצפיה ב-'חשבתי על האופציה של המוקד'
חשבתי על האופציה של המוקד
22/03/2017 | 11:51
2
27
אבל אני קצת חוששת שמישהו פחות מנוסה יעשה לי בדיקה ואולי תהיה אבחנה לא נכונה מלחיצה ומיותרת.

בקשר לדימום מנסה "לשכנע" את עצמי שזה באמת שום דבר וכל עוד אין כאבים חזקים ודימום מאסיבי, סביר שהכל בסדר. 

מקווה שהכל יהיה בסדר, אחזור לעדכן, תודה רבה!!

לצפיה ב-'אני לא חושבת שצריך פה יותר מדי ניסיון'
אני לא חושבת שצריך פה יותר מדי ניסיון
22/03/2017 | 13:14
1
32
זו אחת הבדיקות הכי פשוטות שיש.
חוץ מזה, אצלנו במוקד ה-US נעשה ע"י טכנאיות, ויש להן המון ניסיון. לא יודעת אם זה כך בכל מקום.

מה שכן, ב-US בשבוע מאד מוקדם יש סיכוי להילחץ כי עדיין לא רואים דופק ואולי גם לא עובר, וכל הבדל קטן במדידה מתורגם לפער של יומיים-שלשה בגיל ההריון. זה לא ממש קשור לניסיון של המודד (אבל אולי כן לניסיון של מי שמפענח את התוצאות, ואולי נוטה לעשות מזבוב פיל). 
אז צריך לדעת שיתכנו הבדלים כאלו ולא להילחץ מהם. אם קשה לך לא להילחץ מזה (זה בהחלט יכול להיות קשה), אז באמת עדיף לחכות בסבלנות.

בסופו של דבר אם את מצליחה לשכנע את עצמך להירגע, זה הכי טוב.
לצפיה ב-'מצליחה בערך. תודה רבה!'
מצליחה בערך. תודה רבה!
22/03/2017 | 14:26
1
לצפיה ב-'אני בדיוק במצבך'
אני בדיוק במצבך
22/03/2017 | 14:17
1
33
החזרה של בלטו ב3.3
זה אומר שאנחנו בדיוק באותו היום.
בשישי האחרון התחילו לי הכתמות, נבהלתי נורא! הלכתי למוקד ואמרו לי שיש שק ולחכות לבדיקת דופק..אחרי כמה ימים זה המשיך, ללא כאבים .המשיכו עדין הכתמות קלות והלכת שוב לרופא. הוא כבר הלחיץ אותי- אמר שהשק קצת קטן ושהוא ציפה לראות קוטב עוברי ושוב- לחכות לבדיקת דופק.חזרתי מבוהלת ומבואסת , הבנתי שעדיין לא אמורים לראות קוטב עוברי אבל עדיין הציפיות שלי ירדו כמובן לא אני כבר לא ממש אופטימית.
בכל אופן לשלם לרופא פרטי על בדיקה כזו זה מיותר, כל רופא בכללית ובמיון יכול לבדוק..
מקווה שיהיה בסדר לשתינו , שיהיה הריון משעמם ועם ילדות מלאות
לצפיה ב-'הלוואי אמן שיהיה לכולן הריון משעמם עם ידיים מלאות !!'
הלוואי אמן שיהיה לכולן הריון משעמם עם ידיים מלאות !!
22/03/2017 | 14:42
19
איזה קטע שאנחנו בדיוק באותו שלב, 
אני בדיוק כמו הכינוי שלך "חדשה ומבולבלת" אבל נראה לי שבינתים אין לך מה לדאוג, זה שלב ממש מוקדם, הבנתי שאפשר לראות רק שק.
מקווה שהכל יהיה בסדר.

השיחה איתכן גרמה לי להחליט מה יהיו צעדיי הבאים 
ועל כך אני מודה לכן מאוד!!

בטוח אחזור לעדכן 

לצפיה ב-'פליזז עזרה!'
פליזז עזרה!
20/03/2017 | 14:06
3
131
מחר אני אהיה ב"ה בשבוע 12 ומיום שישי אני עם חולשה, בחילות, כאבי כאש, הקאתי גם פעם אחת... ובחילות עם טעם נוראי בפה... לא מסוגלת.. עד עכשיו היו לי בחילות קלות בלבד ולא הייתי צריכה כדורים, אבל מיום שישי הכול התהפך!!! האם יכול להיות שזה וירוס??? או שתופעות ההריון מגיעות עכשיו, בשלב שצריך כבר לעבור??? אני מרגישה שאני מיובשת.. לא שותה ולא אוכלת..
מה לעשות??
לצפיה ב-'כדאי שתפני לייעוץ רפואי'
כדאי שתפני לייעוץ רפואי
20/03/2017 | 17:00
42
היי, אני חושבת שכדאי שתפני להתייעצות רפואית, רופא משפחה/רופא נשים/ייעוץ אחיות טלפוני, התייבשות היא מסוכנת וחשוב מאוד לשתות בהריון. אל תתלבטי ופני לקבל סיוע רפואי מאנשי מקצוע.
לצפיה ב-'הכי טוב לפנות לרופא'
הכי טוב לפנות לרופא
21/03/2017 | 12:55
1
29
בעיקרון תופעות שונות בהריון קורות בזמנים שונים ולכל אחת זה אחרת.
זה יכול להיות וירוס, זה יכול להיות קשור להריון אבל מה שבטוח-זה לא טוב שאת לא שותה ולא אוכלת.

לרופא וכמה שיותר מהר ולהקפיד לשתות- אפילו תאכלי מרק ירקות,זה יאושש אותך קצת.
לצפיה ב-'תודה בנות, אני מרגישה הרבה יותר טוב'
תודה בנות, אני מרגישה הרבה יותר טוב
22/03/2017 | 08:50
31
כנראה באמת היה וירוס של 4 ימים.. התאוששתי קצת והתחלתי לאכול ולשתות.
הבחילות הקשות עברו ונשארתי עם הבחילות "הרגילות" והנסבלות של ההריון שהיו לפני הוירוס המזעזע.
תודה לכן.
לצפיה ב-'עד איזה שבוע ממשיכים תמיכת פרוגסטרון?'
עד איזה שבוע ממשיכים תמיכת פרוגסטרון?
19/03/2017 | 13:44
5
87
עברתי מרופאת הפוריות לרופא המעקב הרגיל שלי.
אני לוקחת 2 אוטוגסטון 200 ביום. הוא אמר שהוא לא היה מתחיל תמיכה, אבל שאם התחלתי שאמשיך עד שבוע 12. הגיוני? (מחר מתחילה שבוע 9)
לצפיה ב-'כל רופא וגישתו'
כל רופא וגישתו
19/03/2017 | 15:00
77
וזה תלוי גם בנתונים אישיים.
מקובל להפסיק בשבוע 8-12, ויש כאלו שמפסיקים אפילו קודם.

את מקבלת תמיכה במינון יחסית נמוך, ואם אני זוכרת נכון את אחרי הזרעה, וגם הרופא אמר שהוא בכלל לא היה מתחיל במקרה שלך - אישית נשמע לי די טפשי להמשיך עד שבוע 12 במקרה כזה והייתי בכיף מסתפקת ב-9-10. (כלומר אני פשוט חושבת שכגישה כללית, עד שבוע 12 זה די מיותר, ועד כמה שהבנתי, התשובה שקיבלת היא רק על סמך גישה כללית ולא משהו מסוים). אבל לא כדאי להחליט בלי לשאול רופא שמכיר את פרטי המקרה. את יכולה לשלוח שאלה לרופא הפוריות ולשאול מה דעתו.
לצפיה ב-'הגיוני'
הגיוני
19/03/2017 | 19:20
1
56
אני לקחתי מינון כפול (אבל אחרי החזרת מוקפאים), ביחידת IVF אמרו לי להמשיך עד שבוע 12 ורופאת המעקב אמרה שהיא לא מתווכחת.
אני חושבת שמרוב חרדה חיפפתי רק במנה האחרונה....

(כל כך שמחה בשבילך שאת כאן!)
לצפיה ב-'תודה! אני שמחה להיות כאן'
תודה! אני שמחה להיות כאן
19/03/2017 | 22:46
53
היום בכיתי כששמעתי דופק נורמלי. הייתי מאד לא אופטימית בלשון המעטה. מקווה להישאר כאן (עם כולכן) עד הסוף הטוב.
לצפיה ב-'אני הייתי עם תמיכה עד שבוע 8'
אני הייתי עם תמיכה עד שבוע 8
21/03/2017 | 16:17
1
28
מאוד קיויתי שההפסקה תשפר את ההרגשה הרעה אבל נאדה
לצפיה ב-'השליש הראשון קשה מאד'
השליש הראשון קשה מאד
21/03/2017 | 23:58
27
בכלל לא לקחתי בחשבון שהתמיכה משפיעה עלי במשהו. מחר אתייעץ עם הרופאה.
לצפיה ב-'סימנים אחרי החזרה'
סימנים אחרי החזרה
19/03/2017 | 20:59
6
74
עוד 5 ימים בטא... פליזזזז מה הרגשתן במהלך השבועיים המתנה לבטא
לצפיה ב-'יש לי דקירות בצד שמאל למטה'
יש לי דקירות בצד שמאל למטה
19/03/2017 | 21:00
1
51
מה זה אומר? כאילו בשחלה אבל אני לא אחרי שאיבה אלא החזרת מוקפאים
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
20/03/2017 | 07:33
36
אני אחרי מחזור טרי, אבל גם הרגשתי מעט דקירות בשתי השחלות. בנוסף כל הזמן רציתי פיפי והייתה נפיחות בבטן לקראת ערב. בהצלחה לך. 
לצפיה ב-'הי קוד'
הי קוד
20/03/2017 | 00:37
11
לצפיה ב-'הי קודם כל בהצלחה ושיהיו רק בשורות טובות'
הי קודם כל בהצלחה ושיהיו רק בשורות טובות
20/03/2017 | 00:43
1
40
אני הרגשתי מיחושים בנרתיק וגם (סלחי לי) ברקטום וביום של הבטא ממש כאבי מחזור. הייתי בטוחה שעומדת לקבל וזו היתה בטא חיובית:)
א ב ל- כמה שזה קשה תנסי לא להסתמך על תחושות ומיחושים כי זה באמת משתנה מאישה לאישה ומהריון להריון. זו תקופת המתנה בלתי נסבלת וכמה באסה שצריך לעבור את זה.
הלוואי שתקבלי את החיובי המיוחל, כולנו איתך!!
לצפיה ב-'תמרה תודה רבה'
תמרה תודה רבה
21/03/2017 | 06:59
22
הגודש בחזה הפסיק מאתמול בערב ולצערי זה הסימן הקודם שנכשל ��
לצפיה ב-'האמת שכלום...'
האמת שכלום...
21/03/2017 | 12:51
29
רק ממש יום לפני היה לי כאב בחזה והייתי די חלשה, אבל אפילו דקירות בבטן וכו' כמו שתמיד יש לי אחרי החזרה- לא היה.
לצפיה ב-'המתנה לבטא והכאב בחזה נעלם��'
המתנה לבטא והכאב בחזה נעלם��
21/03/2017 | 07:07
1
40
האם החזה כאב לכן עד הבטא??? הוא היה נפוח וכואב עד אתמול 4 ימים לפני הבטא וזה לצערי הפסיק .... אוףףף מפחדת שזה סימן לא טוב
לצפיה ב-'הסימנים משתנים ולפעמים נעלמים ואז חוזרים'
הסימנים משתנים ולפעמים נעלמים ואז חוזרים
21/03/2017 | 12:50
22
זה לא בהכרח אומר משהו על תקינות ההריון או אם יש/אין הריון.
יודעת כמה זה מלחיץ ומחפשים להיתלות בסימנים וכו' אבל אין ברירה אלא לחכות בסבלנות.

חיבוק גדול
לצפיה ב-'דחוףףף .. אנטיביוטיקה , פרדניזון וקלקס ןרת'
דחוףףף .. אנטיביוטיקה , פרדניזון וקלקס ןרת
19/03/2017 | 22:09
2
41
עברתי החזרה היום. כנראה דלקת בשתן. ממש חוששת שזה יפריע להשתרשות . הוחזרו 2 בלסטו. אני אמורה לקחת ( בלי סיבה , באופן מניעתי שרירותי) פרדניזון וקלקסן. האם יכול להפריע לאנטיביוטיקה ? מישהי יודעת מנסיון ? תודה 
לצפיה ב-'לא אמור להפריע'
לא אמור להפריע
20/03/2017 | 16:38
1
13
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/03/2017 | 17:07
2
לצפיה ב-'התייעצות ותמיכה'
התייעצות ותמיכה
19/03/2017 | 08:48
1
97
היי לכולן, אחרי סוף שבוע של בכי וכאב, רציתי לשמוע את דעתכן...
יש לי ילדה בת 3 שהגיעה אחרי הזרעה שניה, אני בעלת שחלות פוליציסטיות בת 32.
מנסה להיכנס להריון פעם שניה. עשיתי 2 שאיבות ו3 החזרות, העוברים שמוחזרים מוגדרים כמצויינים ועדיין לא נקלט... אני קוראת על בנות שעוברות 20 הפריות ואני פשוט לא עשויה מהחומר החזק הזה, פשוט לא אצליח להגיע לשם.
חשוב לי לציין שבניסיון להיכנס להריון הפעם הופנתי ישירות לIVF ללא הזרעות כי הרופא שלי טוען שיש סכנה לגירוי יתר והריון מרובה עוברים.
השאלה שלי היא כזאת- בעלי רוצה שנעבור להזרעות, כי זה מה שעבד פעם שעברה וגם כי קצת איבדנו את האמון שלנו באסותא... התהליך עובר יותר מידי ידיים ויותר מידי התערבות ואמרנו אולי בהזרעות זה מצליח יותר, מה דעתכן?
וחוץ מזה האם כדאי לעשות בדיקות נוספות שישללו בעיות אחרות?
תודה וסליחה על החפירה
לצפיה ב-'פיפל'
פיפל
19/03/2017 | 14:54
43
אני מאלה שעברו מיליון שאיבות ושני מיליון החזרות. בסבב שהצליח עשו לי פיפל. אז שווה לנסות. וכן הייתי גם הולכת לרפוא פרטי. אסותא שציבורי, כל פעם נופלים על רופא אחר ואין להם אינטרס אישי להצליח איתך. 
בהצלחה
לצפיה ב-'יש סיכון להריון בביה"ח?'
יש סיכון להריון בביה"ח?
17/03/2017 | 07:17
2
149
אני רוצה לבקר מתבגרת שמאושפזת במחלקת ילדים.
לצפיה ב-'לדעתי אין בעיה'
לדעתי אין בעיה
17/03/2017 | 08:37
75
תחשבי על רופאות ואחיות שעובדות שם ונכנסות להריון. רק תבדקי שלילדה עצמה אין איזו מחלה מדבקת. 
לצפיה ב-'בכל כניסה לבית חולים יש סיכון להידבק במשהו'
בכל כניסה לבית חולים יש סיכון להידבק במשהו
19/03/2017 | 12:11
58
בהריון הסיכון גבוה יותר וגם ההשלכות עלולות להיות גבוהות יותר.
עדיף להימנע מבתי חולים בהריון.

כמובן שאם יש סיבה טובה, לא צריך להיות היסטריים (אבל כן רצוי לחטא ידיים כשיוצאים).
יכול להיות שלהיפגש מחוץ למחלקה  - במקום כמו מרכז קניות של בית החולים - זה עדיף, אבל אולי זו סתם אשליה.
לצפיה ב-'שאלה דחופה! שבוע 4+ וכרגע היה על התחתונית '
שאלה דחופה! שבוע 4+ וכרגע היה על התחתונית
17/03/2017 | 10:42
4
106
הפרשה בצבע ורוד ממש ממש בהיר, בקושי אפשר להבחין ..
זה תקין?
כדאי לבצע בטא נוספת?
תודה 
לצפיה ב-'כמה היה הפרוגסטרון בפעם האחרונה שבדקת?'
כמה היה הפרוגסטרון בפעם האחרונה שבדקת?
17/03/2017 | 18:28
3
42
יש הריונות תקינים שמתחילים עם דימומים והכל בסדר.
אם הערכים היו נמוכים אולי אפשר להגדיל תמיכה.
איך היו ההכפלות? מתי הייתה הבדיקה האחרונה?
לצפיה ב-'בדקתי אתמול ופרוגסטרון היה'
בדקתי אתמול ופרוגסטרון היה
17/03/2017 | 20:03
2
73
מעל 190
ביום שני בטא 600 ואתמול בטא 2990..
לצפיה ב-'ערכים יפים שזה מאוד מעודד'
ערכים יפים שזה מאוד מעודד
17/03/2017 | 22:10
1
54
את משתמשת באנדומטרין? אולי פשוט פגעת קצת בצוואר הרחם עם המוליך.
כי עם ערכים כאלו טובים אני חושבת שאת יכולה להיות רגועה.

אבל אם הדימום גובר ויש כאבים אז דברי עם אחות מוקד בטלפון.

לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
17/03/2017 | 22:54
42
מקווה שימשיך תקין וללא הכתמות נוספות
לצפיה ב-'מתי הפסקתן תמיכה?'
מתי הפסקתן תמיכה?
16/03/2017 | 20:33
6
95
אני בשבוע 4-5 בערך.. עם פרוגסטרון מעל 190 
רופא הפוריות אמר לי להפסיק תמיכה, הגיוני?
תודנ
לצפיה ב-'לדעתי זה בסדר להפסיק'
לדעתי זה בסדר להפסיק
17/03/2017 | 07:58
2
65
אני לא קיבלתי תמיכה פרט לזריקת אוביטרל ביום החזרת העוברים. במועד קבלת בטא ראשונה פרוגסטרון היה מעל 190 והרופא לא הוסיף לי שום תמיכה. 
קראתי מאמר שהנושא נבדק בו וראו שנשים שערכי אסטרדיול וערכי פרוגסטרון גבוהים אצלן לא זקוקות להמשך תמיכה.
בהצלחה 
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
17/03/2017 | 08:06
1
31
האם עד בדיקת הדופק יש טעם לעשות בדיקות דם נוספות? או כל בדיקה אחרת?

לצפיה ב-'האם עשית שתי בדיקות בטא'
האם עשית שתי בדיקות בטא
17/03/2017 | 08:39
35
ובדקת הכפלה אז לדעתי אין צורך בבדיקות נוספות. 
כשתתחילי מעקב הריון אצל רופא בקופה, הוא יפנה אותך לבדיקות דם כלליות. 
לצפיה ב-'החזרת מוקפאים או אחרי שאיבה?'
החזרת מוקפאים או אחרי שאיבה?
17/03/2017 | 09:56
2
53
ההחזרה שלך הייתה אחרי שאיבה או החזרת מוקפאים על בסיס מחזור טבעי?
אם אלו מוקפאים על מחזור טבעי אז הגיוני שאין צורך יותר בתמיכה כי הגוף מייצא את הפרגסטרון לבד.

אצלי ההחזרה הייתה אחרי שאיבה ולמרות ערכי הורמונים גבוהים
רופא הפוריות המליץ לי להמשיך לפחות עד שבוע 9 עם התמיכה.
רופאת המעקב שלי ביקשה שאמשיך עד שבוע 15
(בגלל שזהו הריון תאומים אז היא טענה שהתמיכה עוזרת לרחם להתרחב בקלות)

לצפיה ב-'אני אחרי מחזור שאיבה'
אני אחרי מחזור שאיבה
17/03/2017 | 11:36
1
43
ואין לי שום תמיכה. 
גם בהריון קודם היה כך. 
זו גישה חדשנית, ולא הרבה רופאים משתמשים בה עדיין. 
לצפיה ב-'הנה המאמר שקראתי'
הנה המאמר שקראתי
17/03/2017 | 11:46
55
לצפיה ב-'דופקקק:) והמלצה לרופא בחיפה'
דופקקק:) והמלצה לרופא בחיפה
16/03/2017 | 18:54
2
95
אז לאחר פרוגסטרון מדשדש והמון דאגות.. היום היינו אצל רופא הפוריות וראינו דופק:)
הרופא שלנו לא עושה מעקב הריון... לכן מחפשת רופא טוב בחיפה למעקב הריון שעובד עם הכללית?
יש מישהי שיכולה להמליץ?
לצפיה ב-'אין לי המלצה על רופא.אבל ממש שמחה לשמוע! איזו בשורה משמחת'
אין לי המלצה על רופא.אבל ממש שמחה לשמוע! איזו בשורה משמחת
17/03/2017 | 09:47
41
שיימשיך עגול ומשעמם
לצפיה ב-'יש לי המלצה חמה למי לא ללכת..'
יש לי המלצה חמה למי לא ללכת..
20/03/2017 | 09:55
31
למי כן ללכת יש לי גם המלצה, אבל הוא עובד עם מכבי.
אם את רוצה, ארשום לך בפרטי..
לצפיה ב-'..'
..
17/03/2017 | 05:43
25
לצפיה ב-'יש כאן קשישות בנות 43 עם הריון מתקדם מהביציות שלהן?...'
יש כאן קשישות בנות 43 עם הריון מתקדם מהביציות שלהן?...
15/03/2017 | 00:47
10
115
ככ מחפשת סיפורים אופטימיים. מציינת שהכל כביכול פורה ותקין, אבל הגיל.... בעיה
לצפיה ב-'לי יש חברה שילדה בגיל 43'
לי יש חברה שילדה בגיל 43
15/03/2017 | 00:51
5
109
הריון ראשון נפל בשבוע 8, הריון שני כמה חודשים אח"כ הפך אותה לאמא בגיל 43.
היו לה ביציות מוקפאות והיא חשבה על עוד ילד בעידוד הרופא, בסופו של דבר החליטה לא לנסות שוב.
שני ההריונות הושגו ב IVF.
לצפיה ב-'תודה. גם לי יש כמה כאלו'
תודה. גם לי יש כמה כאלו
15/03/2017 | 08:13
2
94
אבל הן ילדו בגיל 43, לא נכנסו להריון ב-43. בכל מקרה יש לי חברה יחידנית עם הזרעה ראשונה ספונטנית בגיל 44. עוד חברה עם הזרעה ילדה בגיל 43, עוד חברה אחרי 3 הפלות הלכה לקופרמינץ וילדה בגיל 43, וסבתא שילדה בגילאים מופלאים בהריונות ספונטניים. אבל עדיין, הסטטיסטיקות ללידת חי ככ נמוכות שטני ממש בדכאון מזה. מרגישה שעוד הפלה ( כמו האחרונה שעיכבה אותי ב-8 חודשים !!) תסתום את הגולל על הנסיונות. יש לי עוד ילדה בבית ויש עוד חיים וכמה אפשר ?!.... כבר שנתיים רק סביב זה. לפחות מנטלית. 
לצפיה ב-'רק את יודעת כמה אפשר'
רק את יודעת כמה אפשר
15/03/2017 | 09:57
1
97
זה קו גבול מאד אישי, כל אחת מציבה אותו במקום שונה. שולחת חיבוק על האובדן ועל התחושות הקשות.
לצפיה ב-'תודה יקירה '
תודה יקירה
15/03/2017 | 16:53
59
 כפי שרשמתי בעבר בשל העובדה שהרזרבה השחלתית שלי מפתיעה ביותר לטובה התחושה היתה שהזמן לא נגדי.. יש הרבה ביציות כל שאיבה , הרבה הפריות, הרבה מוקפאים מצויינים ... עד לפני חודשיים עוד שאלו אותי אצל בר חווה אם אני רוצה עוד הריון אחרי זה כשיקלט... אבל עכשיו בסופש הולכים להפשיר הרבה עוברים יום 3 ולגדל לבלסטו ונכנסתי לחרדה שכלום לא ישרוד וזה יעיד על העובדה שכולן דפוקות.. ויתחילו להגיד לי לעבור לתרומה. לא אופציה כעת מבחינתי. וגם עד איזה גיל אפשר לשאוב ולשאוב ולעשות מאגר ביציות ??.. זה יגמר תיכף , לא? מציינת שלפני חצי שנה היתי אצל קופרמינץ , אחרי הגרידא וגם הוא היה בטוח ומשוכנע שנפגש אצלו למעקב בקרוב ( הילדה הראשונה היתי במעקב אצלו בגלל חשש לצירים מוקדמים...).

לצפיה ב-'גם חברה שלי'
גם חברה שלי
16/03/2017 | 11:10
1
60
ילדה בגיל 43 עם ביצית שלה..ואני מכירה עוד כמה כאלה
יש תקווה :)
לצפיה ב-'תודה !!'
תודה !!
17/03/2017 | 07:27
12
לצפיה ב-'אני'
אני
15/03/2017 | 23:08
3
103
רק שאני לא קשישה. חחחחח
נכנסתי להריון בגיל 43 וחודש. עכשו שבוע 19 , וטפו טפו הכל בסדר. 
לא להתייאש מוקדם מדי. למרות שגם אני כבר התחלתי להתייאש אבל לא ויתרתי והמשכתי (נקלטתי בivf 4) . יש לי בת 3 בבית שנולדה אחרי ivf 1. 

לצפיה ב-'��������✋��'
��������✋��
16/03/2017 | 08:29
2
71
מאחלת לך המשך הריון של צעירה , בריא ומשעמם ..... איזה איזה כיף לשמוע.
וכמה שאלות, כמובן לא חייבת לענות.. - הרזרבה השחלתית שלך היא גבוהה? היו לך הפלות לפני ? כיצד מתמודדים עם המתח בהריון כשברקע כל הזמן מזהירים מהסיכונים עם הגיל?  תודה על העידוד יקירה ..

לצפיה ב-''
18/03/2017 | 09:15
1
41
הfsh היה 4 נקודה משהו . רזרבה יפה. לשמחתי לא היו לי הפלות (תודה לאל) . 
אני מתמקדת בילדה שלי וזה נותן פרופורציה. 
ומאז הטיפולים אני שמנה(כבר כמה שנים) . מאמינה ומקווה לרדת קצת אחרי הלידה . בהצלחה רבה 
לצפיה ב-'כיף לשמוע ...'
כיף לשמוע ...
18/03/2017 | 20:04
31
גם אצלי רזרבה יפה מאוד ... נאחזת בזה .. המון בהצלחה גם לך ! רק טוב !!
לצפיה ב-'מה השלב הבא אחרי בטא???'
מה השלב הבא אחרי בטא???
15/03/2017 | 20:44
1
114
אשמח להרגעות אחרי ככ הרבה הודעות  מלחיצות שקראתי פה...
לצפיה ב-'איזה הודעות מלחיצות? '
איזה הודעות מלחיצות?
15/03/2017 | 22:45
115
אחרי ביטא בודקים דופק בשבוע 6+, עדיף ב 7.  יש רופאים שגם בודקים שק ברחם בשבוע 5+ אבל ממש לא כולם.
מה הלחיץ אותך בדיוק?
לצפיה ב-'למישהי יש המלצה על רופא/ת נשים באיזור גבעתיים/ ר"ג/ ב"ב'
למישהי יש המלצה על רופא/ת נשים באיזור גבעתיים/ ר"ג/ ב"ב
15/03/2017 | 19:13
15
תודה
לצפיה ב-'עדיין מעכלת'
עדיין מעכלת
13/03/2017 | 16:57
1
199
היי בנות, ביצעתי היום בטא 10 יום אחרי החזרת 2 בלטו.
בטא 605
פרוגסטרון מעל 190
e2 3822

יום אחרי ההחזרה נזרקתי דקפפטיל.יכול להיות שזה שאריות?
או שזה הריון ודאי?
יכול להיות שזה תאומים?
ומה עושים הלאה? מתי בודקים דופק?
תודה
לצפיה ב-'בוודאות הריון '
בוודאות הריון
13/03/2017 | 18:43
117
אי אפשר לדעת אם זה תאומים או לא לפי הבטא.

אפשר לראות שק בעוד כשבוע, ודופק בעוד 2-3 שבועות.
לצפיה ב-'שבוע 7 הריון תאומים אחרי IVF- חלבון 50 בשתן'
שבוע 7 הריון תאומים אחרי IVF- חלבון 50 בשתן
07/03/2017 | 13:29
2
186
היי לכן,
חייבת את עצתכן אני אשתגע עד שאתקשר לרופא אחה"צ.
לפני שבוע עשיתי בדיקת שתן היה לי חלבון 10. אחרי כמה ימים חזרתי על הבדיקה כי יש חשש לזיהום, ואז החלבון היה 50. יכול להיות עלייה כל כך חדה באופן פתאומי? האם יכולה להיות רעלת הריון בשלב כ"כ מוקדם? ואולי זה בגלל שלא נתתי את הזרם המרכזי בבדיקת שתן, אלא רק את ההתחלה ויצא ממש קצת??? סליחה מראש על התיאור המפורט.
בנוסף- אם הגעת עד לפה אשמח להמלצה לרופא למעקב הריון בסיכון (רקע של הפלות חוזרות, נוטלת קלקסן) + המלצה לרופא לשקיפות עורפית.
תודה
לצפיה ב-'המלות לרופא בסיכון גבוה'
המלות לרופא בסיכון גבוה
09/03/2017 | 22:20
1
90
פרופ' אייל סיון, מנהל מחלקת סיכון גבוה בתה"ש- רופא נהדר ויסודי מאוד!. ד"ר יפת יובל, גם מתה"ש, מקבל דרך מכבי וגם בפרטי. שניהם גם עושים שקיפות וסקירות. יש את ד"ר זייצ'יק מיכל- רופאה נהדרת, מקצועית ביותר, היא מתה"ש, ומקבלת בפרטי.
לצפיה ב-'קודם כל מקווה שהכל תקין'
קודם כל מקווה שהכל תקין
15/03/2017 | 08:17
33
אני היתי במעקב אצל קופרמינץ בהריון הראשון לאחר שהיה חשש להתקצרות צוואר . הוא די צנון אבל היה מרגיע אותי כיוון שנראה לי יסודי מאוד ומקצועי. לגבי חלבון , ממליצה בלי קשר לכלום לעשות שוב . אצלי פעם יצא לא תקין ועשיתי שוב. בכל מקרה לא לשחק עם זה וללכת למעקב אצל מישהו מהטובים .. בהצלחה 
לצפיה ב-'חיפאיות מחפשת המלצה לרופא פוריות בחיפה דרך הכללית באופן פרטי'
חיפאיות מחפשת המלצה לרופא פוריות בחיפה דרך הכללית באופן פרטי
07/03/2017 | 20:41
6
62
אשמח לכל המלצה

אשמח לדעת עלויות ואם יש השתתפות של המושלם?
תודה
לצפיה ב-'עניתי לך בפורום פוריות'
עניתי לך בפורום פוריות
09/03/2017 | 01:42
19
לצפיה ב-'בריצה לד"ר שחר קול!'
בריצה לד"ר שחר קול!
11/03/2017 | 16:18
4
70
אני הייתי אצלו בפרטי אבל אני לא בכללית. אז לא אוכל להגיד לך מה העלויות. אני רק יכולה לספר לך שהגעתי אליו אחרי 7 שאיבות ו11 החזרות עוברים כושלות ואחרי טיפול אחד אצלו יש לי בן. ועכשיו חזרתי אליו שוב. עשיתי עוד טיפול. מחר יש לי בדיקת דם, אבל הערב עשיתי בדיקה ביתית ויצא חיובי לדעתי. בקיצור בריצה אליו!!!!!!!
לצפיה ב-'תודה לך ,כמה עלו לך הטיפולים אצלו דרך הפרטי?'
תודה לך ,כמה עלו לך הטיפולים אצלו דרך הפרטי?
11/03/2017 | 20:19
3
18
לצפיה ב-'לדעתי הוא עובד עם כללית'
לדעתי הוא עובד עם כללית
11/03/2017 | 20:50
2
49
לכן את תשלמי לו הרבה פחות ממני. זה באלישע אז יש גם השתתפות עצמית. במכבי זה 765 שקלים. לא יודעת כמה בכללית. 04-830-9015. טלפון לקביעת תור אליו באלישע.  בהצלחה.  
לצפיה ב-'שחר קול!'
שחר קול!
12/03/2017 | 17:54
1
66
מצטרפת לבחורה שלפני.
דרך הכללית אם יש לך מושלם זה לא בשמיים... נראה לי שהכל יחד עם שאיבה החזרה מעקב ותרופות הסתכם בפחות מ4000 שקלים...
זה יוצא פרטי אבל עם השתתפות...

לצפיה ב-'דנדוששש27'
דנדוששש27
17/03/2017 | 18:34
39
אפשר את המייל שלך? רציתי לשאול אותך משהו בפרטי
תודה
לצפיה ב-'עמותת קרן גפן - ליווי הריון על ידי דולה ( ללא עלות )'
עמותת קרן גפן - ליווי הריון על ידי דולה ( ללא עלות )
07/03/2017 | 12:39
91
עמותת קרן גפן גוף-נפש פוריות מזמינה נשים שחוו אתגרי פוריות ואשר נמצאות בהריון לקבל ליווי של דולה, תומכת הריון ולידה.פרטים בפלייר המצורף
ליצירת קשר ומידע נוסף info@kerengefen.org

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
מנור קריו-ספרם
תרומת זרע פרימיום
Developy - Your First Step as a Parnt
Developy - התפתחות, תזונה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה