לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1476614,766 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפי הנהלת תפוז אין לפרסם בפורום הודעת חיפוש / מסירת תרופות - ההודעות ימחקו

המשך >>

לצפיה ב-'לאור היסטוריית ההריונות שלי מפחדת לצייץ..'
לאור היסטוריית ההריונות שלי מפחדת לצייץ..
18/04/2018 | 16:22
4
107
אז סוף סוף, בטא חיובית, דופק... הלחץ והפחד קצת נרגעו...
עם זאת, מתלבטת נורא אם לספר להורים...לאמא.. חוששת לחשוף.
מתי סיפרתן לקרובים קרובים?
לצפיה ב-'אני עדיין לא שם אבל...'
אני עדיין לא שם אבל...
20/04/2018 | 18:35
2
67
חשבתי ותהיתי על הנושא הזה... בעלי כמובן שידע ישר, אמא אני מתלבטת כי מספיק אני אתאכזב אם זה לא יצליח לא רוצה לאכזב אותה מצד שני, אם אני לא אספר לאמא מוקדם היא תעלב שלא סיפרתי (לא תגיד על זה משהו ולא תעשה ריגשי אבל ברור לי שתפגע)...
אני חושבת שאחרי שיש דופק כבר מספרים לאמא... מקווה שאגיע לזה בקרוב.
תעדכני מה החלטת :)
לצפיה ב-'סיפרתי לה לפני כמה דקות...'
סיפרתי לה לפני כמה דקות...
20/04/2018 | 18:39
1
73
פשוט מרוב שרע לי לא מסוגלת לדבר בטלפון.. וסיננתי אותה כמה פעמים.. אז כבר אמרתי נספר...
מאמוש מאחלת לך להגיע לזה מהר מאוד!! תודה.
לצפיה ב-'בשעה טובה ותודה :) '
בשעה טובה ותודה :)
20/04/2018 | 20:40
19
לצפיה ב-'סיפרתי להם אחרי שראו דופק'
סיפרתי להם אחרי שראו דופק
25/04/2018 | 11:32
22
אבל בהריון הזה זה התחיל כתאומים ומהתחלה נראה
שהשני קטן מאד אז על זה לא סיפרתי ורק אחרי שהוא
התמוסס לו במצופה סיפרתי להם איך זה התחיל  

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום לידה פעילה וביתית '
מחכים לכם בפורום לידה פעילה וביתית
16/04/2018 | 14:40
7

הפורום חוזר לפעילות בניהול מקצועי של מומחה ברפואת נשים ומיילד המתמחה בלידות לא שגרתיות.
בפורום תוכלו להתייעץ, לשתף ולשאול הכל על לידה טבעית, לידה פעילה, לידה ביתית ועוד

לצפיה ב-'הכפלה יפה, המון חששות וכמה שאלות'
הכפלה יפה, המון חששות וכמה שאלות
15/04/2018 | 19:17
2
100
היי לכן,
כתבתי גם בפורום פוריות, אבל אולי השאלות רלוונטיות יותר לכאן.
ב-1/4 החזירו לי שני עוברים יום 3
ב-13/4 בטא 434
היום, ה-15/4 בטא 1182
אחרי שהרופא ראה את ההכפלה, התקשר להגיד לי מזל טוב והנחה להמשיך תמיכה ולקבוע תור לרופא נשים למעקב הריון לעוד 10 ימים.
אצל הרופאה הקודמת שלי, האולטרסאונד הראשון (והמאכזב במקרה שלי) היה אצלה.
לשניהם הלכתי באופן פרטי.
מרגישה ששולחים אותי מהר מידי הפעם (גם כי רגילה למשהו אחר וגם בהינתן היסטוריה של שני כימיים).
איך זה בד"כ? איפה עושים אולטרסאונד ראשון?
וגם - 10 ימים זה לא עוד מלא זמן? אי אפשר לעשות לפני?
ממש מפחדת מכימי/הפלה נוספת ומרגישה צורך למעקב יותר צמוד.

לצפיה ב-'בשעה טובה '
בשעה טובה
16/04/2018 | 07:36
1
51
היי,
בשעה טובה!
את יכולה ללכת לאולטרסאונד מתי שרק תרצי בקופת החולים שלך, רק קחי בחשבון שאולי לא יראו כלום ואולי זה ילחיץ אותך יותר.
בגדול, אם זה מתפתח תקין אין לנו שליטה על זה וגם להפך, חס וחלילה, אין לנו שליטה על זה.
בדיקות האולטרסאונד הן בשבילנו..
אישית, עברתי שתי הפלות ולא יכלתי לחכות, אז פשוט הלכתי לאולטרסאונד פעם בשבוע בהתחלה.
אם את עושה זאת, תבקשי שלא לשמוע דופק כי זה לא כל כך מומלץ לשמוע דופק בשבועות האלו.
לאחר מכן הרופא אמר לי שאם אני באה עוד פעם הוא לא בודק אותי (;
שיהיה בידיים מלאות!
תנסי להירגע ולזרום..
לצפיה ב-'תודה רבה:)'
תודה רבה:)
20/04/2018 | 23:19
25
היום לא התאפקתי והלכתי לעשות אולטרסאונד ראשון, שבוע 5+1, יש שני שקי הריון!! אחד קצת יותר גדול עם שק חלמון.
זה הדבר הכי מרגש שראיתי אי פעם. זה כל כך שימח אותי וגם הרגיע אותי אבל לא נראה לי שהרוגע יחזיק יותר מיום יומיים :) ממש מזדהה עם הצורך לעשות בדיקות חוזרות...
אנסה להתאפק עד לתור שיש לי לרופא מעקב הריון עוד שבועיים, נראה אם אצליח :)
לצפיה ב-'דילול עוברים בירושלים'
דילול עוברים בירושלים
10/04/2018 | 11:09
84
איפה עושים דילול עוברים בירושלים?  למי פונים תחילה? 
לצפיה ב-'בשורות משמחות ושאלות'
בשורות משמחות ושאלות
05/04/2018 | 04:03
7
212
שלום לכולן! אז השבוע התבצעו בדיקות הבטא הראשונה והשניה לאחר החזרת מוקפא. לשמחתינו התמונה חיובית- בטא 193 ביום הבדיקה ו875 3 ימים אחכ. הרופא שלי בחול אז לא יכולה לשאול מלא שאלות הוא כרגע רק אמר שצריך להמשיך עם התמיכה למשך 3 שבועות. אז אולי תוכלו לענות לי,  בכללי- מה עושים עכשיו? האם צריך לעשות עוד בדיקות דם? מתי הולכים לעשות אולטרסאונד? באיזה שבוע אני בכלל? אני מרגישה שחיכינו להריון ככ הרבה זמן ועכשיו כשהוא הגיע לא ככ יודעים מה לעשות :)
לצפיה ב-'איזה כיף לך! '
איזה כיף לך!
05/04/2018 | 10:17
2
107
עכשיו זה הזמן שלך להירגע.
בבדיקת הבטא התחלת שבוע 4.
לדעתי הפסיקי לעשות עוד בדיקות בטא, חכי לשבוע 6 כדי לראות קוטב עוברי באולטרסאונד וגינלי ולאחר מכן חזרי בשבוע 7 לבדיקת דופק.
אחרי זה כבר ינחו אותך לבדיקות משמעותיות כמו שקיפות עורפית וסקירה ראשונה..
מעקב הריון זו בדיקה חודשית וזהו.
הלוואי ויהיה לך קל ומשעמם
אבל הכי חשוב בידיים מלאות!
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
05/04/2018 | 18:05
25
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
08/04/2018 | 18:05
70
במידה ועברת שאיבה אז מתחילים את ספירת השבועות שבועיים לפני השאיבה.
במידה ועברת החזרת מוקפא אז מתחילים את ספירת השבועות שבועיים לפני הביוץ.
מתחילים ביום בדיקת הבטא שבוע 4+0 אם הבדיקה מתבצעת בדיוק שבועיים אחרי השאיבה אבל הרבה פעמים לרופאים יש הנחיות אחרות בהתאם לגיל העוברים, למשל ממני ביקשו הפעם לבדוק 12 יום אחרי החזרת עובר בן 3 ימים.

עוד תיקון זה שלא צריך לבדוק גם בשבוע 6 וגם בשבוע 7 אלא אם כן נדרשים בגלל דופק איטי או התפתחות איטית. בשבוע 6 בIVF כבר אמורים לראות דופק. 
לצפיה ב-'בשעה טובה! איזה כיף!'
בשעה טובה! איזה כיף!
05/04/2018 | 23:30
3
80
עם התמיכות תמשיכי עד שתקבלי הוראה להפסיק. בדרכ ממשיכים עד שבוע 12 , כשהשיליה מבצעת את תפקידה כראוי.
בעיקרון כשהבטא תהיה מעל 1000 כבר ניתן יהיה לראות שק הריון באולטרסאונד, אחכ מגיעים לבדיקת דופק (סביבות שבוע 7)
מתי הרופא שלך חוזר לארץ? שתקבעי תור לאולטרסאונד. אם הוא לא חוזר בשבועיים הקרובים תלכי לרופא אחר.
לצפיה ב-''
06/04/2018 | 08:03
1
76
תודה!
הוא ביום ראשון כבר כאן אני אדבר איתו. 
הוא הרופא פוריות שלי , מקווה שיקבל אותי גם לליווי הריון.
הם עושים את זה?
לצפיה ב-'חלקם כן, לדעתי'
חלקם כן, לדעתי
07/04/2018 | 00:23
75
אני בכל אופן עושה את המעקב הריון אצל רופאת הנשים שלי בגלל הקירבה לבית....רופא הפוריות שלי מקסים ומעולה אבל מקבל בעיר שרחוקה לי
לצפיה ב-'לי אמרו להפסיק בשבוע 8 את התמיכה אחרי שאיבה'
לי אמרו להפסיק בשבוע 8 את התמיכה אחרי שאיבה
08/04/2018 | 17:59
65
אין חובה להמשיך עד שבוע 12. צריך להקשיב להנחיות הרופא המטפל.
לצפיה ב-'אקו לב עובר- מתייעצת'
אקו לב עובר- מתייעצת
29/03/2018 | 21:37
4
138
ערב טוב!
אנחנו בשבוע 21+5 
במעקב אצל בר חווה, הוא המליץ לעשות אקו לב עובר, מכיוון שיש שכיחות גבוה למומים בקרב IVF. אך אין אינדקציה ספציפית אצל העוברית שלנו. 
בדיקה אצלו עולה 800 ש"ח. 
ביקשתי ממנו הפניה בכתב עבור הוצאת טופס 17 לקופה, הם לא מוכנים לרשום מכתב, למרות הבקשות החוזרות שלי (מקסימום בקופה יסרבו). מרגיש לנו שמה שעומד מאחורי הדברים זה כסף.... 
אשמח לחוות דעת שלכם, האם עשיתם או לא ואולי דרכים נוספות לעשות את הבדיקה דרך הקופה.
תודה רבה!
לצפיה ב-'.'
.
29/03/2018 | 22:48
1
90
אני מאמינה שרופא נשים דרך הקופה יתן לך הפנייה אם תתעקשי ואם לא את יכולה לעשות במכונים אחרים ללא הפנייה ובהרבה פחות כסף לדוגמא '7 עיניים' ויש עוד בסכום של פחות מ200 שקלים לא זוכרת את השם של המכון שעשיתי. 
לצפיה ב-'רופא '
רופא
29/03/2018 | 23:03
97
של הקופה רשם הפניה בעקבות בקשה של הרופא המטפל.
האם ניתן לסמוך על המכונים האלו?
לצפיה ב-'לא עשיתי שום בדיקה שלא הייתה לה אינדיקציה! '
לא עשיתי שום בדיקה שלא הייתה לה אינדיקציה!
03/04/2018 | 15:40
74
ומעולם לא שמעתי על זה שיש שכיחות גבוהה יותר בקרב הריונות לאחר טיפולים.
לדעתי זה מיותר.
תהני מההריון (:
ושיהיה בידיים מלאות
לצפיה ב-'מוסיפה עוד משהו'
מוסיפה עוד משהו
03/04/2018 | 15:42
85
הרופא מעקב שלי אפילו כעס עלי בתחילת ההריון שהגעתי ליותר מידי בדיקות אולטרסאונד כי אמר שהמדע עדיין לא יודע את השפעתו של האולטרסאונד על העובר.
אז זה בסדר לחשוף את העובד לגלי אולטרסאונד, אבל כשיש צורך ובמידה מבוקרת.
לצפיה ב-'בטא'
בטא
26/03/2018 | 17:03
5
193
יום 12 לאחר החזרת 2 עוברים.. בטא 280 - יש מצב שנקלטו שניים? ומתי בודקים דופק? 
לצפיה ב-'אי אפשר באמת לדעת'
אי אפשר באמת לדעת
26/03/2018 | 18:28
96
לי היה 544 אחרי 12 יום ונקלט רק אחד
גם אם אחד וגם אם שניים שיהיה בהצלחה ושיכפיל יפה!
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת'
אי אפשר לדעת
27/03/2018 | 02:35
1
69
תדעי רק באולרסאונד. תחילה תוזמני לאולטרסאונד לאיתור שק הריון (אני חושבת שמבטא 1000 ומעלה רואים שק) ולאחר מכן לבדיקה נוספת לאיתור עובר ודופק (שבוע 6-8)
בנתיים מה שעליך לעשות זה לגשת לבדוק הכפלת בטא כל יומיים. בשורות טובות!
לצפיה ב-'תודה וכאבי מחזור...? '
תודה וכאבי מחזור...?
27/03/2018 | 09:09
79
יש לי כאבי מחזור באים והולכים ודקירות בצדדים למטה   נורמלי?
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
27/03/2018 | 10:46
1
94
ביום ה14 אחרי ביוץ בטא 251
ביום ה16 אחרי ביוץ בטא 572
ביום ה19 אחרי ביוץ בטא 2,050
והחזרנו רק מוקפא אחד על בסיס טבעי 
הרופא אמור לקבוע לך תור לדופק
לצפיה ב-'הכפלות בטא האם תקין? '
הכפלות בטא האם תקין?
29/03/2018 | 14:12
117
יום 8 להחזרה- בטא 30
יום 12 להחזרה- בטא 280
יום 15 להחזרה- בטא 942

האם תקין????
לצפיה ב-'שאלה לגבי ספירת שבועות הריון'
שאלה לגבי ספירת שבועות הריון
28/03/2018 | 20:55
1
91
היום ה28 של המחזור, היום שבו אמורים לקבל מחזור, שבוע הריון זה 3+6 או 4+0?
לצפיה ב-'שבוע 4. בבדיקת הבטא שלך זה שבוע 4 '
שבוע 4. בבדיקת הבטא שלך זה שבוע 4
31/03/2018 | 10:47
21
לצפיה ב-'בטא חיובית וכאבי מחזור.. נורמלי? '
בטא חיובית וכאבי מחזור.. נורמלי?
27/03/2018 | 12:11
1
51
לצפיה ב-'בשעה טובה! לפעמים יש כאבי מחזור'
בשעה טובה! לפעמים יש כאבי מחזור
27/03/2018 | 17:38
60
שמעידים על התרחבות הרחם ועל השינויים שם.
לצפיה ב-'בטא נמוכה מודאגת'
בטא נמוכה מודאגת
25/03/2018 | 14:42
128
שלום, בתאריך 6.3 הוחזרו 2 מוקפאים בני יומיים.
18.3 בטא 30 פרוג 50
20.3 בטא 54 פרוג 56
22.3 בטא 111 פרוג 66
25.3 בטא 678 פרוג 67
מקבלת 2 אנדומטרין  + 2 פרוגינובה + קלקסן
האם יש סיכוי להריון תקין? ערכי הבטא התחילו נמוך מה זה אומר? אולי השתרשות מאוחרת? מודאגת
אשמח לשמוע מנסיונכן
לצפיה ב-'דואגת נורא'
דואגת נורא
24/03/2018 | 11:15
5
199
היי
שבוע 5. אחרי 4 הפלות בשנה וחצי האחרונה...
בטא 12 יום מהזרעה- 54 
בטא 506 - 16 יום מהזרעה
בטא 2054 - 19 יום מהזרעה
העניין הוא שאני לא מרגישה כלום! לא כאב לא בחילה. ממש רגיל וזה מלחיץ אותי נורא... הייתן הולכות למוקד במקומי? יום שבת היום?

לצפיה ב-'את לא אמורה להרגיש דבר.. '
את לא אמורה להרגיש דבר..
24/03/2018 | 14:08
4
86
מציעה לך לא לעשות יותר בדיקות בטא ולחכות לשבוע 5 כדי לראות באולטרסאונד ואגינלי קוטב עוברי ובשבוע 7 לראות בעזרת השם דופק.
מקווה שהכל ילך כמתוכנן!
4 הפלות זה קשה ):
מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'אני כבר בשבוע 5....'
אני כבר בשבוע 5....
24/03/2018 | 15:01
1
54
לצפיה ב-'קודם כל...'
קודם כל...
25/03/2018 | 01:17
86
התופעות הן מאוד אינדוידואליות...יש כאלה שמרגישות תסמינים ישר מההתחלה, יש כאלה שמתחילות להרגיש רק מאוחר יותר (שבוע 7-8) ויש כאלה שכמעט לכ מרגישות כלום. שורה תחתונה - בלי לחץ, זה לא אומר כלום (:
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
24/03/2018 | 17:41
1
87
ביום חמישי, בשבוע 5+3, ראו אצלי שק חלמון ללא קוטב עוברי.
זה צריך להדאיג? אני מבינה ממה שכתבת שבשבוע 5 אמורים לראות קוטב עוברי
לצפיה ב-'חכי לשבוע 6-7 ואז תבדקי'
חכי לשבוע 6-7 ואז תבדקי
25/03/2018 | 01:19
38
לצפיה ב-'אחרי החזרת עובר'
אחרי החזרת עובר
19/03/2018 | 08:14
1
174
שלום, אתמול ביצעתי החזרת עובר, היום נסעתי באוטובוס ובדרך היו המון גבעות או במפרים שגרמו לאוטובוס לקפוץ ואני כמובן קפצתי כל פעם קפיצות גדולות. האם זה יגרום לכך שהעובר לא ישתרש ברחם ? משום שאמרו לי לא לבצע פעילות פיזית מאומצת ומה שקרה באוטובוס נראה לי שזה כמו שהגוף עבר פעילות פיזית מאומצת
לצפיה ב-'העובר מוגן , אל דאגה (: בשורות טובות!'
העובר מוגן , אל דאגה (: בשורות טובות!
20/03/2018 | 18:48
33
לצפיה ב-'אופטימיות זהירה מאד'
אופטימיות זהירה מאד
10/03/2018 | 10:01
2
256
לפני שבוע 2/3 החזירו לי 2 בלסטוציסטים מהממים. אובססיבית שכמותי בודקת כל יום בבית וביום חמישי בערב הופיע לראשונה פס חלש מאד (6 ימים אחרי ההחזרה). ממשיכה לעקוב והיום בבוקר הוא נהיה כהה יותר.
אני יודעת שהבטא זה מה שקובע ולכן עדיין לא אמרתי כלום לבעלי, מחכה ליום שני. כשחשבנו שהסבב הזה נכשל הוא היה מרוסק הרבה יותר ממני ואני לא מסוגלת לעשות לו את זה אם הבטא שלילית/מאד נמוכה.
בעקבות שרשור בפורום פוריות אני רוצה לעלות גם פה את השאלה של מה מותר/אסור. הרופאים שלי טוענים שעד שלא הוכח הריון אין שום איסור, אבל כמובן שהכל במידה (גם ככה אני לא מעשנת ולא משתכרת). עכשיו שיש סיכוי סביר אני מתלבטת איך לנהוג. אשמח לשמוע דעתכן....בינתיים ויתרתי על פרוסה אחרונה של עוגת מוס שיש לי במקרר וממש בא לי עליה. פשוט יותר בא לי להיות אמא...
לצפיה ב-'אני אהבתי להתייחס לעצמי כהריונית לכל דבר'
אני אהבתי להתייחס לעצמי כהריונית לכל דבר
12/03/2018 | 23:09
122
זה לא משנה מה אומרים הרופאים, כי באמת ההשפעה בשבועות הראשונים היא מזערית.
יותר משנה לדעתי התחושות שלנו, כי להאשים את עצמי לשווא היה הרבה יותר מעצבן מאשר לא לאכול סושי..
לצפיה ב-'אני מעדיפה להמשיך כרגיל עד הבטא'
אני מעדיפה להמשיך כרגיל עד הבטא
13/03/2018 | 12:24
101
אז פעם אחת אכלתי קרפצ'יו יום לפני ובפעם אחרת אכלתי סושי יומיים לפני. 
מהרגע שיש בטא חיובית אבל אני מתנהגת כאילו אני בהריון אפילו כשאין שום הבטחה בשלב הזה שההריון יתפתח (את ההריון הראשון שלי איבדתי בשבוע 6+6)
לצפיה ב-'טיסה עם תרופות וזריקות...'
טיסה עם תרופות וזריקות...
06/03/2018 | 15:25
2
117
שלום לכולן,
אני עוד קצת בשלב מוקדם מידי של הריון...כדי בכלל לכתוב בכזה פורום. לפני פחות משבוע עשיתי בטא ואחר כך הכפלה וכרגע...טפו טפו אני בשבוע 5.
בעוד שבועיים אנחנו טסים לביקור  משפחתי להולנד וכרגע אני מזריקה פעמיים ביום קלקסן, משתמשת בקרינון פעמיים ביום ופעמיים בשבוע מקבלת זריקה אצל אחות של פרגניל.
האם למישהי יש ניסיון בטיסה עם זריקות ותרופות- אני ממש לא רוצה לשלוח אותן במזוודה- מעדיפה לקחת אותן איתי למקרה שהמזוודה לא תגיע...מצד שני, יש לנו קונקשן באיסטנבול...ואני חוששת שיעשו לי בעיות עם כמות כזאת גדולה של זריקות ותרופות (טסים ליותר משבוע וזה אומר איזה 18 זריקות...ועוד 16 קרינון...)- כמובן שאבקש מהרופא מכתב באנגלית...
ועוד שאלה- האם אחרי הדרכה אצל אחות, אפשר להזריק את הפרגניל לבד?
תודה.
לצפיה ב-'רק לגבי השאלה האחרונה.. '
רק לגבי השאלה האחרונה..
07/03/2018 | 23:16
78
לפני הכל חייבת לציין שזו בדיוק התמיכה שהייתה לי בהריון המוצלח שלי (: רק שהייתי עם קלקסן אחד.
אז אולי אנחנו אצל אותה רופאה?

לגבי הפרגניל - כן מישהו יכול להזריק לך. יש סרטוני יו טיוב ותבקשי הדרכה מהאחות ובהצלחה לבעל (;
לצפיה ב-'טסתי עם 50 זריקות מהארץ לניו יורק'
טסתי עם 50 זריקות מהארץ לניו יורק
22/03/2018 | 22:08
63
חלק היה איתי וחלק נשלח למטה. באתי מצויידת במכתב באנגלית עם המרשם המקורי של הרופא ואמרתי מראש שזה מיועד לטיפולי פוריות.

אגב מה שהיה איתי ושמתי בתא מעל הנוסעים נשמר כאילו היה במקרר לא פחות מזה שנשלח למעמקי המטוס.
לצפיה ב-'מי שפיר'
מי שפיר
24/02/2018 | 15:05
8
207
שלום לכולם.
חדשה בפורום :)
אנחנו מאוד מתלבטים לגבי ביצוע מי שפיר. אין סיבה ספציפית שבגינה צריך לעבור את הבדיקה, אך בר חווה ממליץ לכולם ודיבר על כך שיש סכנה ליותר מומים בIVF.
החלטנו לבסוף לבצע את הבדיקה.
חשבנו לעשות את הבדיקה אצל בר חווה, אשמח לשמוע האם יש לו נסיון בביצוע הבדיקה? האם עשיתן אצלו? וכל מידע יתקבל בברכה.
תודה רבה!
לצפיה ב-'אני לא עשיתי. למה לעשות כשאין אינדיקציה? '
אני לא עשיתי. למה לעשות כשאין אינדיקציה?
24/02/2018 | 17:08
2
145
אני ראיתי בזה סיכון מיותר.
לצפיה ב-'כבר החלטנו לעשות את הבדיקה'
כבר החלטנו לעשות את הבדיקה
24/02/2018 | 17:54
154
לא פשוט לנו אם זה, אבל זה עדיף על תינוק עם תסמונת כל שהיא....
מכירה שתי נשים שלא הייתה אינדיקציה לבעיה ונולדו ילדים עם תסמונת דאון.
וגם אצל גיסתי, נולדה תינוקת עם תסמונת טרנר.
אני יותר שואלת על בר חווה ומי יכולה להעיד על הנסיון שלו.
לצפיה ב-'האם גם את בהריון מטיפולים?? '
האם גם את בהריון מטיפולים??
07/03/2018 | 14:50
117
אני לגמרי מבינה שאם מדובר בהריון סםונטני והכל תקין אז יש מקום לשקול האם לעשות מי שפיר בכלל . אבל מה קורה במקרה שההריון הושג לאחר טיפולים ?? האם יש יותר סיכון למומים וכדומה? אני בדיוק עומדת באותה התלבטות 
לצפיה ב-'כבר השתגענו... לא יודעים מה לעשות!'
כבר השתגענו... לא יודעים מה לעשות!
24/02/2018 | 20:05
4
188
ממש פוחדים לאבד הריון יקר, לא שקטים...
שמעתי שיש בדיקת דם שמחליפה את המי שפיר ב99% 
אשמח לשמוע ממי שכבר עשה, מה דעתו וגם עלויות
תודה
לצפיה ב-'יש לי חברה שעשתה את בדיקת הדם'
יש לי חברה שעשתה את בדיקת הדם
24/02/2018 | 23:00
3
170
הבנתי שזה עולה המון כסף...כמה אלפי שקלים...ברור שזו הוצאה שעדיפה על חס וחלילה ילד חולה...שלא נדע..
לגבי מי שפיר - לא מכירה את בר חוה והאמת שגם לא מכירה בנות שעשו מי שפיר ללא סיבה אבל גיסות שלי עשו מי שפיר בעקבות בדיקות קודמות שיצאו לא תקינות אך המי שפיר יצאה ב״ה תקינה והילדים נולדו בריאים. אז זה באמת נותן ראש שקט...
בגדול אם יש לכם אפשרות כלכלית לעשות את בדיקת הדם זה נראה לי עדיף פשוט מהבחינה של פחות סיכון..
לצפיה ב-'היום כבר יש החזר על בדיקות הדם לפחות בחלק מהקופות'
היום כבר יש החזר על בדיקות הדם לפחות בחלק מהקופות
25/02/2018 | 14:18
1
116
במסגרת סל הריון של הביטוח המשלים או בנפרד.
לצפיה ב-'תודה על התגובות'
תודה על התגובות
25/02/2018 | 15:16
122
הבדיקה לא נורא יקרה, לפחות יחסית לפונדקאות ותרומת ביצית. וכללית מחזירה 75% ויש לנו גם ביטוח פרטי. 
נראה לי שנלך על הבדיקת דם. לא יכולה לחשוב על הפלה אחרי כל מה שעברנו.
תודה לכן
לצפיה ב-'גם לי יש חברה שעשתה את בדיקת הדם'
גם לי יש חברה שעשתה את בדיקת הדם
27/02/2018 | 20:11
141
בהריון הקודם (לא זוכרת איזו בדיקה) ובהריון הנוכחי..הפעם עשתה את הבדיקה המתקדמת יותר, גנומיטי וקיבלה החזר מהקופה ואני חושבת שגם מביטוח רפואי משלים שהיה לה

לצפיה ב-' מייעצים לכם בפורום הורים בטיפולי פוריות '
מייעצים לכם בפורום הורים בטיפולי פוריות
21/02/2018 | 14:53
45

אתם מוזמנים לקבל ייעוץ מרופא מומחה בכל הקשור לתחום בעיות פוריות וטיפולי פוריות בפורום הורים בטיפולי פוריות.
יש לכם שאלה? היכנסו עכשיו 

לצפיה ב-'B12'
B12
20/02/2018 | 18:21
3
123
היי בנות 
אני שבוע 13 ,אתמול התקשרה הרופאת משפחה ואמרה שהb12 שלי ממש נמוך ( 117) והמליצה על זריקות . 
 אין לי דרך לתקשר עם הרופאת משפחה שלי ולכן אני מפחדת לקחת זריקות ללא התייעצות עם רופא נשים. 
1 האם יש מצב שהזריקות יכולות להזיק?
2 האם נגרם נזק לעובר כתוצאה מb12 נמוך?
לצפיה ב-'היי'
היי
20/02/2018 | 22:56
77
אני קיבלתי הרבה זריקות b12 במהלך חיי.
כשנכנסתי להריון הייתי בטוחה ששוב אצטרך זריקות, אבל באופן מפתיעה הצלחתי לשמור על רמת b12 תקינה במשך כל ההריון.
אבל כשדיברתי על זה עם הרופא הוא אמר שאלו זריקות מותרות בהריון.
בכל מקרה את יכולה להתקשר למרכז הטטרולוגי ולשאול, זו האוטוריטה בנושא תרופות בהריון.
בהצלחה
לצפיה ב-'זריקות וכדורים'
זריקות וכדורים
24/02/2018 | 23:04
58
כשאמא שלי הייתה בהריון בי היא קיבלה זריקות b12 והיא לא היחידה...זה לא נדיר.
אני כרגע בהריון וגם אצלי יצא קצת נמוך והרופאת נשים צלצלה ואמרה לי לקנות כדורי מציצה של סולגאר..זריקות הן חזקות יותר מאשר כדורי מציצה ואני מניחה שההמלצה להשתמש בזה או בזה היא בהתאם לרמת הויטמין. אגב גם יש בטיפות וידוע לי שזה גם נספג מצוין אז אולי תבררי על זה אם את חוששת מזריקות..
לצפיה ב-'קודם כל'
קודם כל
27/02/2018 | 20:17
35
אני לא חושבת שאת צריכה לחשוש מהזריקות (אלא אם את חוששת מהזריקות עצמן ;) תמצאי את הדרך כן לתקשר עם רופא נשים על-מנת להיות בטוחה
אם הבנתי נכון מהרופא שלי, קודם הגוף שלנו ניזוק ורק אז העובר אבל לא צריך להגיע לשם..בכל מקרה, חברה שלי קיבלה זריקות במהלך ההריון וזה הדבר היחיד שעזר לה לייצב את המדדים
לצפיה ב-'עד איזה שבוע לקחתן תמיכות?'
עד איזה שבוע לקחתן תמיכות?
14/02/2018 | 13:04
2
144
ולאחר הפסקת תמיכות האם נבדקתן כדי לוודא שהכל בסדר?

לצפיה ב-'ברד"כ עד שבוע 12'
ברד"כ עד שבוע 12
16/02/2018 | 18:14
1
121
וכשמורידים, מורידים בהדרגה.

לצפיה ב-'ככה בדיוק עשיתי, לפי הדרכת הרופא, אך לא צריך להיבדק ?'
ככה בדיוק עשיתי, לפי הדרכת הרופא, אך לא צריך להיבדק ?
17/02/2018 | 00:10
45
לצפיה ב-'המלצה לרופא הריון בסיכון כללית צפון'
המלצה לרופא הריון בסיכון כללית צפון
14/02/2018 | 07:43
82
היי, יש לכן המלצה על רופא להריון בסיכון של הכללית באזור הצפון שגם מבין משהו ותומך בנושא הקרישיות?
יש לי המלצה של קופרמינץ אבל אם יש רופא שיתמוך בגישה יהיה עדיף.
תודה �� 
לצפיה ב-'בטא 486 אחרי 12 יום..האם עלול להעיד על תאומים?'
בטא 486 אחרי 12 יום..האם עלול להעיד על תאומים?
10/02/2018 | 22:04
8
159
רק זה חסר לי.החזרתי שניים (7 ו-8 תאים) .אוף,קוראת על דילול וזה ממש מפחיד...
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת מהבטא, רק ב-US'
אי אפשר לדעת מהבטא, רק ב-US
11/02/2018 | 13:01
7
81
לצפיה ב-'להלן טבלה שמצאתי לך'
להלן טבלה שמצאתי לך
11/02/2018 | 20:38
6
191
1 :  
3 שבועות: 5 – 50 mIU/ml.
4 שבועות: 5 – 426 mIU/ml.
5 שבועות: 18 – 7,340 mIU/ml.
6 שבועות: 1,080 – 56,500 mIU/ml.
7 – 8 שבועות: 7,650 – 229,000 mIU/ml.
9 – 12 שבועות: 25,700 – 288,000 mIU/ml.
13 – 16 שבועות: 13,300 – 254,000 mIU/ml.
17 – 24 שבועות: 4,060 – 165,400 mIU/ml.
25 – 40 שבועות: 3,640 – 117,000 mIU/ml

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
11/02/2018 | 22:13
5
84
אני מעבר לגבול העליון,נקווה לטוב! בעלי יתעלף במקום אם יהיו תאומים
הרופא שכנע אותי ברגע האחרון להחזיר 2...קודם כל שהבטא בכלל תכפיל את עצמה..נחיה ונראה:)
לצפיה ב-'קודם כל מזל טוב על הבטא החיובית!!'
קודם כל מזל טוב על הבטא החיובית!!
11/02/2018 | 23:54
4
118
לגבי מס׳ עוברים - גם אני חשבתי שיש קשר לגובה הבטא אבל הוסבר לי שלא..
החזרתי שני עוברים בלסטוציסטים  והבטא ביום הבדיקה הייתה מעל 1200 , הופתעתי והייתי בטוחה שזה אומר ששניהם נקלטו , באולטרסאונד ראו עובר אחד (:

העיקר שתודה לאל נקלטת והבטא יפה! מאחלת לך הכפלה טובה והמשך הריון תקין ומשמח! עובר אחד או תאומים, העיקר בבריאות!
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
12/02/2018 | 08:39
3
95
הרגעת אותי קצת..המשך תקין ומוצלחת גם לך ולכל הבנות כאן!
לצפיה ב-'אמן תודה!'
אמן תודה!
12/02/2018 | 16:34
33
לצפיה ב-'יש חדש?'
יש חדש?
14/03/2018 | 12:25
1
61
אני היום גיליתי ש12 יום אחרי החזרה יש לי בטא של 544
מעניין מתי הכי מוקדם ניתן לדעת אם זה אחד או שניים....
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
14/03/2018 | 12:56
93
הבנתי שאין לזה בהכרח משמעות.
אני כרגע בשבוע 9,במקרה שלי זה אכן התחיל מתאומים אבל אחד לא התפתח,נעצר ממש בהתחלה.
בשבוע 5 אפשר לראות אם יש שק הריון אחד או שניים.
מזל טוב ובהצלחה רבה!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה