לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1422114,221 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפי הנהלת תפוז אין לפרסם בפורום הודעת חיפוש / מסירת תרופות - ההודעות ימחקו

המשך >>

לצפיה ב-' אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמה וניהול עסק '
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמה וניהול עסק
23/10/2017 | 12:01
1

הערב, בשעה 20:00, יתקיים אירוח בפורום ראיית חשבון בנושא היבטים משפטיים בפתיחה וניהול של עסק, חברה או עמותה.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'התייעצות- הכפלת בטא'
התייעצות- הכפלת בטא
18/10/2017 | 20:44
4
98
היי בנות יקרות,
לאחר החזרת מוקפאים עשיתי בדיקת דם ביום שישי האחרון והבטא היתה מהממת ויפה: 491
התבקשתי לבדוק הכפלה היום והתוצאה הייתה 7914
האם הכפלה גבוהה כזו (יחסית) יכולה להצביע על תאומים?
הבטן שלי ממש התנפחה... 
מדובר בהריון שני (גם הראשון הצליח רק לאחר טיפולים רבים) ואני יודעת שבפעם השנייה הבטן גדלה מהר יותר אבל עדיין...

מה דעתכן? 
תודה ובהצלחה לכולכן ��
לצפיה ב-'תאומים בודקים רק באולטרסאונד'
תאומים בודקים רק באולטרסאונד
19/10/2017 | 09:16
1
60
כעקרון התוצאה אמורה להכפיל את עצמה פי 1.5 עד 2.5 כל יומיים, עשית בהפרש של כמעט שבוע, אז החישוב מסובך יותר. לא הייתי מסתבכת בספקולציות. בכל מקרה רק באולטרסאונד בודקים כמה שקים / כמה עוברים  / כמה דפקים
לגבי הבטן - בטח צבירת נוזלים מהתמיכה, זה מאד מוקדם והרחם נמצא עמוק באגן למטה.
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
22/10/2017 | 12:40
7
לצפיה ב-'האמת שזה לא אינדיקטיבי'
האמת שזה לא אינדיקטיבי
22/10/2017 | 15:21
1
63
הביטא הראשונה שלי היתה 1,500 ויש עובר יחיד ברחם. ההכפלה ממש גבוהה אבל זה ייתכן גם בהריון יחיד. תצטרכי להמתין שבועיים לUS.
בשעה טובה!
לצפיה ב-'תודה רבה! :)'
תודה רבה! :)
22/10/2017 | 18:50
10
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:51
5

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'המטומה ודימומים שבוע 7- עידוד?'
המטומה ודימומים שבוע 7- עידוד?
14/10/2017 | 14:05
66
הי,
אני בשבוע 7. לאחר שאתמול היו דימומים וממש הרגשתי שמשהו נופל באסלה הגעתי למיון ( אחרי שבתוכי הספדתי את ההריון ) והתגלתה המטומה בגודל 5 מ"מ. להבנתי זו המטומה קטנה. מאז היה רק דימום קטן יחסית בבוקר. נאמר לי מעט מנוחה ולחזור לביקורת שבוע הבא.
אין לי קרישיות יתר אך נוטלת קלקסן 60 אותו נאמר לי להפסיק אתמול והיום שוב לבדוק לפי מצב הדימום אולי אחזור ליטול. אספירין שניתן לי לפני גם נאמר לי להפסיק לפחות לשבוע.
יש למישהי הארות בנושא עבורי? כמה זה מסוכן להריון ומה הסיכוי כרגע להפלה?
לצפיה ב-'יש פה מישהי שהיו לה 2 שקי הריון ,אחד תקין ואחד נספג ??'
יש פה מישהי שהיו לה 2 שקי הריון ,אחד תקין ואחד נספג ??
10/10/2017 | 20:25
6
74
היי 
אני שבוע 8+6 ,יש דופק בשק אחד השני ללא כלום.
אני מתועדת לעשות בדיקת שקיפות, סקר ביוכימי ובדיקת nipt מאחר והעובר השני לא התפתח התוצאות יכולות להשפיע על הדם ובכך להטעות את תוצאות הבדיקה לשליליות ..ועל כן נותר לי לחכות למי שפיר שזה שבוע 18 בלי כל בדיקה כרומוזונאלית לפני / סיסי שיליה שבארץ לא כל כך מומלצת..רציתי לדעת למי היה כזה מקרה והאם התוצאות באמת השתבשו בסקר ובnipt?  
תודה
לצפיה ב-'לי היו'
לי היו
11/10/2017 | 12:57
2
69
שני עוברים. ךאחד הפסיק הדופק בשבוע 7 השניה נולדה בריאה. לא עשיתי מי שפיר/ ניפט. אבל על הסקר שליש ראשון וחלבון עוברי לא היתה השפעה
לצפיה ב-'כותבת לך בפרטי'
כותבת לך בפרטי
11/10/2017 | 12:59
24
לצפיה ב-'קיבלת את ההודעה שלי'
קיבלת את ההודעה שלי
11/10/2017 | 13:08
59
כי נראה לי יש לי בעיה לשלוח הודעות...משום מה
לצפיה ב-'לי היה ממש לאחרונה'
לי היה ממש לאחרונה
15/10/2017 | 14:23
2
55
בשבוע 6+6 ראו שני שקים כאשר אחד תקין והשני ריק. הפרש ניכר בגודל השקים
בשבוע 8+2 ראו שני שקים כאשר פתאם צץ לו דופק גם בקטנצ'יק אבל עדיין הפרש ניכר ולפני כמה ימים אצל הרופא שלי כשאני בשבוע 10 ראינו שאחד מהם כבר נספג כמעט לחלוטין ונשארו רק שאריות שגם הן ייעלמו עם הזמן.
התקין עדיין תקין תודה לאל   

הרופא שלי לא אמר דבר על כך שזה עשוי להשפיע על תוצאות בדיקת הסקר  
בפירוש אמרו לך שיכולה להיות השלכה או עיוות התוצאה בגלל שאריות שק שלא התפתח....? 

לגבי מי שפיר בילדון שלי עשיתי בלי למצמץ אבל היום כשאני עם פיצקי בבית אני קצת חוששת להיות אחרי בדיקת מי שפיר (מאמץ וכו' אפילו שיש עזרה) אז אראה מה תוצאות הסקרים יראו
לצפיה ב-'עונה..'
עונה..
18/10/2017 | 12:11
1
32
הייי
כן,הוא אמר לי בפירוש שזה יכול לשבש וגם את הניפט(בדיקת מי שפיר דרך הדם) במידה ואחליט לעשות ... ממש מבאס אותי.
לצפיה ב-'לי היו 2 עוברים עם דופק, אחד פסק בשבוע 8 וניפט יצא תקין'
לי היו 2 עוברים עם דופק, אחד פסק בשבוע 8 וניפט יצא תקין
19/10/2017 | 09:08
31
בדיקת הניפט בשבוע 13 חזרה תקינה לחלוטין, יכול להיות ששני העוברים היו בסדר, ויכול להיות שהעובר השני כבר הספיק להספג ולא השפיע על התוצאות.
בכל מקרה הבדיקה חזרה עם תוצאות כרומוזום xx שמעיד על בת, ואכן שבועיים אחכ בסקירת מערכות נודע לנו שזו אכן עוברית!

לצפיה ב-'שבוע 6+6 דופק איטי ועובר מתאים ל-6 ימים אחורה'
שבוע 6+6 דופק איטי ועובר מתאים ל-6 ימים אחורה
10/10/2017 | 20:40
98
אחרי ivf. רוב הסיכויים שזה לא תקין. האם מישהי עברה משהו דומה והתפתח מזה משהו תקין ?......
לצפיה ב-'הורמונים אחרי החזרת עוברים'
הורמונים אחרי החזרת עוברים
05/10/2017 | 19:54
1
153
היי
אני אחרי מחזור טיפולים, לאחר החזרת עוברים ובשבוע 6+ 3. ממש רגע לפני אולטרסאונד דופק. הרופא שלי נתן לי קרינון פעמיים ביום ופרוגינובה עוד פעמיים ביום ואני מבינה שכך עד סביב שבוע עשירי... אני נפוחה בצורה בלתי רגילה ונראית כבר בהריון. מישהי יודעת לומר לי אם זה סביר ההורמונים האלו בשלב שלי? ממש אשמח. 
לצפיה ב-'בטח מנפח '
בטח מנפח
08/10/2017 | 10:25
71
לצערי גם ללא הריון נראים בהריון בגללם.... אז בגלל התאריך אני 
מניחה שכבר בדקו דופק ומקווה שהכל תקין  
לצפיה ב-'שקיפות עורפית ב10+5'
שקיפות עורפית ב10+5
03/10/2017 | 13:45
1
137
היי
אמורה לעשות שקיפות ב10+5 ,האם ניתן לדעת משהו או מוקדם מידי,הריון מדוייק מאחר ואחרי IVF?
תןדה
לצפיה ב-'לדעתי טיפל'ה מוקדם מידי'
לדעתי טיפל'ה מוקדם מידי
08/10/2017 | 10:23
56
מבקשים בין שבועות 11-13 
הרופא שלי למשל מבקש בשבוע 12 
אני מניחה שבגלל שבשבוע מוקדם יותר לא תמיד
רואים בבירור מה שצריך 
לצפיה ב-'היי, חדשה....'
היי, חדשה....
29/09/2017 | 07:53
4
266
יש לי ילד בן שנה וחצי שהגיע אחרי 5 שנות טיפולי פוריות... כשהוא הגיע לגיל 7 חודשים חזרתי לטיפולים, ועכשיו ב"ה 14 יום אחרי החזרת בלסטוציסט בטא 1914. הרופא אמר שמבטא כזו כבר לא בודקים הכפלות וכבר קבע לי תור לעוד שבועיים לאולטרסאונד ראשון. היו לי מלא מלא הריונות כימיים, עוד לא היה אף טיפול שלא בדקתי הכפלות, זו פעם ראשונה שהבטא הראשונה הייתה מעל 1000... אני מטופלת בקלקסן ופרדניזון בהנחיית קופרמינץ בגלל כל הכימיים שהיו לי, ואני בלחץ אטומי מזה שאין לי שום דרך לבדוק את תקינות ההריון עד האולטרסאונד עוד שבועיים, מה עושים?? המתח הורג אותי
לצפיה ב-'(: נשארים במתח.. '
(: נשארים במתח..
29/09/2017 | 14:57
122
אין מה לעשות (:
את יכולה ללכת לקופת חולים, לספר שאת קצת לא מרגישה טוב ורוצה אולטרסאונד. כך תראי שק הריון ואולי אולי אולי גם דופק..
זה מה שעשיתי בכל הריון וכמובן בהריון המנצח (:
גם אני הייתי עם תמיכה בהתחלה וקלקסן כל ההריון
לצפיה ב-'עדכון בהיסטריה'
עדכון בהיסטריה
01/10/2017 | 13:08
2
192
התחיל לי אתמול דימום קל, הלכתי למוקד וראו שק עם שק חלמון והד עוברי. עוד היה מוקדם לדופק (שבוע 5). היום הדימום חסר והתגבר והלכתי שוב להיבדק, אותו מצב...
כרגע הונחיתי לנוח בבית ולחכות לבדיקת הדופק בשבוע 6...
אני בהיסטריה ומפחדת לאבד את ההריון היקר מפז הזה...
לצפיה ב-'באמת מבאס, אבל לא מראה כלום על תקינות ההריון'
באמת מבאס, אבל לא מראה כלום על תקינות ההריון
02/10/2017 | 21:06
89
אננ יכולה לספר לך על עצמי - עברתי 2 הפלות אחרי טיפולים ואף אחת מהן לא התחילה בדימום.
תמשיכי להחזיק אצבעות!
לצפיה ב-'מבינה מאוד לליבך אבל אצלי זה נגמר בטוב'
מבינה מאוד לליבך אבל אצלי זה נגמר בטוב
02/10/2017 | 22:48
110
הריון קודם (שממנו יש לי מתוקה בת שנה ו-9) החל בביטא של 950, תוך יומיים 3000 וזהו לא בדקתי יותר, בשבוע 5+2 החלו הכתמות קלות שבאו והלכו במשך שבוע (נבדקתי במוקד - הכל היה בסדר). עוד היו הכתמות מדי פעם עד שבוע 16. הריון שהסתיים כאמור בידיים מלאות.
כעת בהריון הנוכחי גם ביטא ראושנה גבוהה - 1525, לא בדקתי הכפלה (התחרפנתי בשקט במשך שבועיים) והלכתי בשבוע 6+ לראות דופק. כעת בשבוע 11 ומחזיקה אצבעות להמשך תקין.
מחזיקה לך אצבעות חזק חזק חזק, הביטא הראשנית שלך ממש מבטיחה
בשורות טובות שיהיו
לצפיה ב-'ערך אסטרדיול לאחר החזרת מוקפאים- בבקשה עזרתכן'
ערך אסטרדיול לאחר החזרת מוקפאים- בבקשה עזרתכן
29/09/2017 | 17:07
1
134
בראשון האחרון החזירו לי 2 עוברים, בבדיקת דם לפני ההחזרה האסטרדיול היה 8000 וביום חמישי 780  פרוגרסטרון 37.8. מה זה אומר שלא היתה השרשה שיש עוד סיכוי? יש כאן בנות שנקלטו מאסטרדיול נמוך לאחר החזרה. עשיתי הבדיקה4 ימים לאחר ההחזרה?? אשמח לשמוע ממש בחרדות.. הרופא העלה לי מינון אסטרופן וקרינון. מה אומרות??
לצפיה ב-'מעולם לא בדקו לי אסטרדיול אחרי החזרה'
מעולם לא בדקו לי אסטרדיול אחרי החזרה
01/10/2017 | 11:21
68
הרופאה שלי (ורבים כמוה) טוענת שאין לנתון הזה שום משמעות.
לכאורה 780 נראה ערך תקין לגמרי, יכולה להגיד לך שאצלי בסבב החזרת המוקפאים שבו הריתי האסטרדיול לפני הביוץ היה נמוך מזה (ובוודאי ירד אחרי הביוץ) ובכל זאת נקלט הריון.
לא חייבים אסטרדיול בשמים כדי להרות, בביוץ הטבעי הערכים אף פעם לא מגיעים לרמות של אלפים וגם לא צריך.
לצפיה ב-'אני אשמח לעזרה כאן '
אני אשמח לעזרה כאן
28/09/2017 | 21:09
2
180
לפני כחודש עברתי גרידה אחרי שבשבוע 17 גילו הריון ללא דופק
ההריון הנלך היה הריון טבעי אחרי ש8 חודשים ניסינו להכנס בהזרעות
בכל ה8 חודשים האלו נכנסתי 3 פעמים להריון ( 2 כימי והנוכחי )

אני עם ילד כבר בבית ( הזרעה טבעית)
עשיתי את כל הבדיקות
קרישות , קריוטיפ
הלכתי לרופא נשים והוא אמר לי ללכת לעשות היסטרו ואחרי זה לנסות טבעי שוב ואני אקח קלקסן ישר עם הבטא הראשונה ( מה שיגרום לי שוב לחוסר אונים כי לא הצלחנו להכנס להריון ועד שכן נכנסו זה היה כימי/הפסקת דופק
הבעיה שעדין לא קבלתי מחזור ( עברו 4 שבועות)
האם ללכת כבר עכשיו להיסטרו ? או לחכות למחזור הראשון
אני רוצה לציין שהייתי בבית חולים עקב דלקת בשתן חמורה והם לא ראו שיש משהו ברחם ואפילו ציינו שהוא נקי

בנוסף מה לעשות ? ללכת שוב למרפאת פוריות? לחפש רופא שמתעסק עם הריונות כימיים ( אם כן אשמח להמלצה )-דרך כללית אם יש למישהי

תודה

לצפיה ב-'מצטערת לשמוע על ההפלה . '
מצטערת לשמוע על ההפלה .
28/09/2017 | 23:59
66
לגבי היסטרוסקופיה להערכתי כדאי לחכות למחזור הראשון ולאחריו לבצע את הבדיקה . בדיקת א"ס שעשית עקב הדלקת בשתן אינה יכולת לתת אינידיקתיה למבנה הרחם ולשלול מחיצות לדוג' שעשויות לגרום להפלות . המשמעות המרכזית של היסטרו לאחר הפלה היא לטפל בהידבקויות באם נוצרו כאלה בעקבות ההפלה ועשויות לחסום כניסה להריון . לכן בכל מקרה עדיף לחכות למחזור שעושה מעין "ריסטארט" למערכת .
 לגבי רופא , כרגע נשמע שהרופא שלך נותן הנחיות הגיוניות , דאג לבדוק קרישיות, ממליץ כרגע לנסות טבעי / הזרעות טבעיות  (ניכר שעיקר הקושי הוא לא בכניסה להריון )  ואף ממליץ על קלקסן מבטא (יש רופאי פוריות שאחרי כימי ממליצים על קלקסן ממועד ההחזרה ) אבל מבינה את הצורך לעבור לטיפול אצל מומחה לפריון .
שיהיה בהצלחה !!!

לצפיה ב-'תחפשי בגוגל ״מרפאת הפלות״ '
תחפשי בגוגל ״מרפאת הפלות״
29/09/2017 | 15:00
49
גם כימי זו הפלה.
מצטערת מאוד על מה שעברת.
אם אני זוכרת נכון את השם, פרופ קופרמינץ הוא המומחה בנושא, אבל לא ממש זוכרת.
למרות שעברתי שתי הפלות, לא טופלתי אצלו אלא אצל רופאת הפיריון שלי.
לצפיה ב-'יש למישהי המלצה על מדקר או מדקרת טובים? עדיפות לתל אביב'
יש למישהי המלצה על מדקר או מדקרת טובים? עדיפות לתל אביב
26/09/2017 | 12:23
1
41
לצפיה ב-'דורון לירן'
דורון לירן
27/09/2017 | 13:46
47
מקבל ברמת השרון ובהוד השרון. 
עזר לי ולאחותי ולעוד חברות
לצפיה ב-'דופק'
דופק
25/09/2017 | 10:02
6
167
בדיקת דופק היום ב6+5 האם זה מוקדם מידי??לאחר IVF...
לצפיה ב-'בשבוע 6+ בIVF כבר מצפים לראות דופק לדעתי (בטח 6+5)'
בשבוע 6+ בIVF כבר מצפים לראות דופק לדעתי (בטח 6+5)
25/09/2017 | 12:02
5
95
בהצלחה!!
לצפיה ב-'2 שקים,אחד מלא עם דופק שני ריק'
2 שקים,אחד מלא עם דופק שני ריק
25/09/2017 | 19:49
4
128
היי
עשיתי דופק,נצפו 2 שקים.
אחד עם דופק גודל 5 ממ ,והשני ריק ..
האם קרה מצב שהעובר השני הלך והתפתח?
יש לציין שזה היתה הפריה  והחזרה של 2 עוברים פלוס הזרעה על בסיס טבעי.
 האם השני אמור להספג במידה ולא מתפתח,האם זה מסכן את התינוק החי?
תודה
לצפיה ב-'גם אני בדיוק באותו מצב'
גם אני בדיוק באותו מצב
26/09/2017 | 10:43
1
115
אחד תקין והשני לא
גם בגודל וגם לא ראתה דופק אבל נדמה לי שראתה עובר קטנטן
בכל אופן אולט' חוזר עוד כמה ימים כדי לראות מה יהיה. הרופא שלי טוען
שרוב הסיכויים שהוא פשוט ייספג מעצמו "כי לא תהיה לו ברירה
ולזה אני מקווה, שהעיקר שהתקין יתפתח יפה והשני לא יסבך ת'עניינים 
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
26/09/2017 | 13:23
86
יש סיכוי שהשני יסבך את העניינים? כי הרופא שלי לא אמר לי את זה אפילו...
אוף..
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
26/09/2017 | 16:22
1
97
ברכות על העובר שהתפתח ושימלא את ידיך בעוד 8 חודשים:)
מאחר ושולבה הזרעה עם החזרת עוברים אני לא יכולה לענות לך, למרות שלדעתי הסיכוי לא גדול, בהנחה שההזרעה בוצעה ביום הביוץ והעוברים הוחזרו מס' ימים מאוחר יותר (לפי הגיל שלהם) כל העוברים שנוצרים אמורים להיות באותו גיל.
לכן אם בשלב כזה השק השני ריק, אני מניחה שהסיכוי שלו להתפתח לא גדול.
השק השני אמור להספג ברחם לדעתי (מאחר ולא הכיל עובר) אבל תתייעצי עם הרופא.
את יודעת איך אומרים, עדיף ציפור אחת ביד...
שיהיה לך הריון קל ותקין.
לצפיה ב-'מהממת תודה'
מהממת תודה
26/09/2017 | 16:39
27
לצפיה ב-'דימום סוף שבוע 6'
דימום סוף שבוע 6
26/09/2017 | 11:51
1
116
היה לי דימום עכשיו... נראה כמו מחזור. אני בסוף שבוע 6. בעוד יומיים קבענו לשמוע דופק. מה עושים? צריך לגשת למיון? הפנייה?
לצפיה ב-'כן הייתי הולכת להבדק..'
כן הייתי הולכת להבדק..
26/09/2017 | 15:55
74
לדעתי גם צריך הפניה..
לצפיה ב-'וואו כמה מתחים, עזרה בבקשה מבנות שיודעות ומבינות..'
וואו כמה מתחים, עזרה בבקשה מבנות שיודעות ומבינות..
24/09/2017 | 15:44
3
211
לאחר טיפולים, בעקבות דימום בבדיקה במיון נשים- שבוע 6.3 נצפו שני שקים נפרדים, שניהם עם שק חלמון, שק אחד גדול יותר עם קוטב עוברי ודופק , שק שני קטן יותר עם הד עוברי שטרם נצפה בו דופק..
בנות יקרות שעברו ויודעות מה אומר הד עוברי, מה הסיכויים שייתפתחו וימשיך הריון תקין?? לחץץץץ
מאחלת לכם שנה טובה ובשורות טובות לכולנו��
לצפיה ב-'החזרת 2 עוברים?'
החזרת 2 עוברים?
24/09/2017 | 16:33
2
118
ההריון הנוכחי שלי התחיל כתאומים, אחרי החזרת 2 עוברים, בשבוע 6 שני שקים, אחד עם עובר ודופק, השני קטן יותר ללא עובר ודופק, הוגדר כ״המטומה״. כעבור שבוע באולטרסאונד נצפה עובר גם בשק השני, עם דופק, קטן יותר. בשבוע 8-9 חדל להתפתח ואיבד דופק. היום בשבוע 31 עם עוברית חמודה ששרדה, השני כנראה נספג או ייפלט בלידה.
תקווי לטוב! יכול מאד להיות שהעובר השני עוד יתפוס גובה ויתפתח כראוי!
במידה ולא זה נקרא ״תסמונת התאום הנעלם״ שזה מצב נפוץ בטיפולים, ולרוב מסתיים בלידה של עובר אחד תקין ומושלם, ולא משפיע על ההריון כלל.
לצפיה ב-'כן החזרנו שניים..'
כן החזרנו שניים..
24/09/2017 | 20:55
1
41
לצפיה ב-'אז נשמע ששניהם נקלטו! ולפחות אחד מהם מתקדם בצורה מצוינת.'
אז נשמע ששניהם נקלטו! ולפחות אחד מהם מתקדם בצורה מצוינת.
25/09/2017 | 10:29
94
ועכשיו נותר לראות אם גם השני ידביק את הפער, בכל זאת לכל אחד יש את הקצב שלו, ושבוע 6 זה ממש ממש מוקדם לראות דופק. לרוב מחכים עד שבוע 7-8
לצפיה ב-'שאלה על הפלה - ציטוטק, גרידה או באופן טבעי'
שאלה על הפלה - ציטוטק, גרידה או באופן טבעי
23/09/2017 | 21:20
3
66
הי, אשמח לעצה מכן - אני בשבוע 7 + 3 ובבדיקת הריון נצפה שק הריון ללא עובר וללא קוטב עוברי ועלי ללכת להפלה. זאת היתה הפעם הראשונה שנקלטתי להריון לאחר שנה וחצי של ניסיונות. רירית הרחם שלי טובה ואני לא מעוניינת לפגוע בה, וממש לא בא לי הידבקויות ברחם וכו'. הרופא המלית על ציטוטק. למישהי יש ניסיון עם זה? אני קוראת ברשת דברים מזעזעים על זה. ונשמע שגם גרידה די נורא, ועדיף שלא אם לא היה הריון מוצלח ולידה לפני.
האם לא כדאי להוריד תמיכה ולחכות שהגוף יפלוט באופן טבעי את ההריון? זה לא הכי "בריא"? או שזה מסוכן יותר?
אני צריכה לקבל החלטה מחר ולא יודעת מה לעשות.
לצפיה ב-'יכולה לספר על הניסיון שלי'
יכולה לספר על הניסיון שלי
24/09/2017 | 15:07
57
נתחיל מהסוף: עשיתי גרידה באסף הרופא, לאחר שהצלחתי להכנס להריון אחרי שנתיים של טיפולים. היה עובר, היה דופק, שפסק בשבוע 8. הבשורה הרעה נחתה עליי בבת אחת, הכל היה תקין עד שהדופק פסק. בגלל שלא התכוננתי לזה רציתי לגמור מהר ועכשיו - בהפלה בשבוע 9. בדיעבד מצטערת שלא לקחתי ציטוטק.
הגרידה היתה חוייה נוראית נפשית (אחרי שנתיים של זריקות הזרעות וivf הפיזי פחות מפריע לי)
הנתונים שלך טובים עם הליך טבעי: אין הרבה ״מה לפלוט״. אין עובר וממה שאני זוכרת גם הבטא שלך לא עלתה לשמיים. גם השבוע שלך מוקדם מאד.
אין יש לך כוח נפשי אז אולי תנסי לתת לגוף לעשות את שלו, ברוגע ונחת. להפסיק תמיכה ולחכות. ללכת לאולטרסאונד פעם בשבוע-שבועיים ולחכות שהגוף יבין לבד. (אני לא רציתי כי תכננתי לחזור כמה שיותר מהר לטיפולים. בדיעבד יכולה להגיד שלא משנה מה תבחרי כל תהליך הוא מינימום של 4 חודשים לפני שתוכלי לנסות שוב. אני הייתי נאיבית)
לדעתי ציטוטק גם יכול להתאים, צריך להתכונן למשהו לא נעים, ברמת מחזור מאד קשה. התכווצויות ודימום. שוב - לא מניסיון, אלא ממה שמעתי מחברות טובות. קחי לך ימי חופש.
אם גרידה אז אני ממליצה ללכת לפרטי: אסותא הכי נעים. בית חולים ציבורי זו חוויה לא טובה והם לא מספיק רגישים. היתרון הוא זבנג וגמרנו - הרדמה, בלי כאבים וכעבור חצי יום את בחוץ. מה שלא מספרים לך על הפלה זה שאחריה יש תקופת המתנה ארוכה: אני חיכיתי 8 שבועות שיגיע המחזור, ולאחר ההפלה נותרו שאריות ברחם שבגללן חיכיתי עוד חודש למחזור נוסף. כמובן שאחריו מחכים חודש נוסף לפני כניסה להורמונים וטיפולים. חשבתי שאני חוסכת כי אני עושה את ההליך הקצר, בפועל יחס הזמן די זהה לכולם.
את מוזמנת גם לדבר איתי בפרטי, אני יכולה לספר לך שברגע ש״פתחתי״ את הנושא עם חברות וחברות לעבודה גיליתי שכל אחת עברה לפחות הפלה אחת, והן שיתפו אותי ממקור ראשון על הדרך שבה הן עשו.
לצפיה ב-'ושכחתי לכתוב את החשוב ביותר:'
ושכחתי לכתוב את החשוב ביותר:
24/09/2017 | 15:12
1
82
שיהיה בהצלחה, וחיבוק גדול. יכולה רק לקוות שתשמחי לשמוע שאחרי הריון אחד הגוף ״זוכר״ איך לעשות את זה עוד פעם בקלות. לי לקח חצי שנה מהגרידה להצליח להכנס בשנית להריון, כיום אני בשבוע 31, טפו-טפו-טפו.

לצפיה ב-'תודה. זה באמת הכי חשוב וגם מעודד :)'
תודה. זה באמת הכי חשוב וגם מעודד :)
26/09/2017 | 12:23
13
לצפיה ב-'ההודעה קפצה בטעות פעמיים, העליתי השאלה מטה'
ההודעה קפצה בטעות פעמיים, העליתי השאלה מטה
23/09/2017 | 21:21
15
לצפיה ב-'ממש אשמח לתשובה מהירה - אני בשבוע 6 + 5 הייתי בבדיקה עכשיו'
ממש אשמח לתשובה מהירה - אני בשבוע 6 + 5 הייתי בבדיקה עכשיו
19/09/2017 | 18:57
4
208
הי לכולן, אודה ממש אם מישהי יכולה לענות לי - אני אחרי שנה וחצי של טיפולים ונכנסתי להריון עם בטא שהיתה חלשה מאד - התחילה ב-28 אבל אח"כ ההכפלות היו יפות ומסודרות והפסקתי לעשות בדיקות בטא כשהבטא הגיעה ל-2950.
אני בשבוע 6 + 5 לפי הספירה - הייתי עכשיו בבדיקה ולא נצפה קוטב עוברי וגם לא דופק. הרופא אמר שב-99% זה הריון לא תקין וצריך לעשות הפלה. לדבריו הוא מצפה כבר בשלב הזה לראות גם קוטב עוברי וגם דופק.
האם אכן ההריון לא תקין? האם אני לפני הפלה?
לא יכול להיות שעוד לא רואים עדיין?
לטענתו זה IVF אז זאת מתמטיקה פשוטה - יודעים במדויק מתי זה צריך להיות, אין טעויות ואין תוצאות רצויות.
עזרה - - - ?
אודה לתשובות כנות, גם אם קשות

לצפיה ב-'הרופא צודק :('
הרופא צודק :(
19/09/2017 | 20:55
3
61
לצפיה ב-'אוקיי תודה. הוא המליץ הפלה עם כדור. מישהי יודעת על דרך כזו? '
אוקיי תודה. הוא המליץ הפלה עם כדור. מישהי יודעת על דרך כזו?
19/09/2017 | 21:17
2
44
לצפיה ב-'הייתי מחכה עם הפלה..'
הייתי מחכה עם הפלה..
19/09/2017 | 23:55
1
115
תחכי עוד שבוע ותעשי בדיקה שוב, למרות מה שהרופא אמר, גם שמעתי כבר על מקרים וגם - העוברים ותהליך הגדילה שלהם זה לא מדע מדויק, והרופא הוא לא אלוהים.

חכי לאחרי החגים ותבדקי שוב באולטרסאונד, מחזיקה אצבעות שהדברים יסתדרו

לצפיה ב-'תודה. אני מכינה את עצמי לזה שזה כבר אבוד - אבל תודה'
תודה. אני מכינה את עצמי לזה שזה כבר אבוד - אבל תודה
21/09/2017 | 11:38
37
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:15
15

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'היי בנות אשמח לעזרה...'
היי בנות אשמח לעזרה...
16/09/2017 | 19:28
4
253
ילדתי לפניי חודשיים את בני הבכור כתוצאה מivf.
ההריון הושג לאחר 3 שנות נישואין בתהליך ivf לאחר החזרה 2 במספר.
בני בן חודשיים כמו שציינתי ואני רוצה לחזור לטיפולים כבר קבעתי תור לבית חולים שטופלתי השאלה היא אם הקופה תאשר לי בזמן כזה קצר ? משהיא יודעת?
לצפיה ב-'אם אני זוכרת מחכים חצי שנה לפחות'
אם אני זוכרת מחכים חצי שנה לפחות
17/09/2017 | 11:34
132
ואם ילדת בקיסרי אז שנה.
במידה ואת מניקה צריך להתיעץ עם רופא.
לצפיה ב-'יפה שאת מסוגלת לזה כל כך מהר '
יפה שאת מסוגלת לזה כל כך מהר
21/09/2017 | 21:55
2
84
את מניקה?
כל הכבוד לך שאת רוצה לחזור לסיוט הזה כל כך מהר.
הבת שלי בת 11 חודשים ואני עדיין לא מסוגלת לחזור לזה.
כמובן תתייעצי כי אם את מניקה ההורמונים יעברו בחלב.
לצפיה ב-'תודה רבה לכן על המענה'
תודה רבה לכן על המענה
22/09/2017 | 11:02
1
76
אני לא מניקה... אני פשוט אחכה לתור שלי ואתפלל שכן יאשרו לי .
אני מאמינה שכן כי יקח קצת זמן עם כל הבדיקות שאני ובעלי נצטרך לחדש.
ואני רוצה לחזור לטיפולים כי אני לא צעירה אני בת 30 ואני רוצה עוד 3 ילדים . הלידה שלי לא הייתה קשה ולא השאירה לי "צלקת" אז מעדיפה כמה שיותר מהר לחזור לטיפולים והלוואי שנצליח להיקלט טבעי אבל אני לא אופטימית.

תודה יקרות ��
לצפיה ב-'המון מזל טוב ואתם יכולים בינתיים'
המון מזל טוב ואתם יכולים בינתיים
28/09/2017 | 14:43
44
לנסות טבעי אבל לדעתי מבחינת IVF תני לגוף קצת לנוח

ולא צעירה בת 30? 
יש פה ובפורומים מקבילים הרבה לא צעירות ששכחו לפני יותר
מעשר שנים את הגיל שלך חחחחח

שיהיה בהצלחה והרבה בריאות 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה