לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1486314,863 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפי הנהלת תפוז אין לפרסם בפורום הודעת חיפוש / מסירת תרופות - ההודעות ימחקו

המשך >>

לצפיה ב-'למסירה קלקסן'
למסירה קלקסן
27/05/2018 | 11:34
1

הי,
יש ברשותי ארבעה מזרקים של קלקסן 40 מ"ג/0.4 מ"ל. נקנו לפני חודש וחצי (אפריל 2018). סגורים הרמטית באריזה המקורית. תאריך תפוגה אוקטובר 2020 . אשמח לתרום למי שצריכה. 
אני גרה במרכז.
למעוניינות נא ליצור קשר במייל:shirmizmor@gmail.com 
שיר.

לצפיה ב-'ריבוי קל מי שפיר'
ריבוי קל מי שפיר
26/05/2018 | 23:56
7
היי בנות
שבןע 25
בבדיקת us שגרתית נמצא afi 22 סמ ועוברית מתאימה לבערך שבןע וחצי יותר מגילה
נכנסתי לללחץ
עשיתי העמסה של 100 שיצאה תקינה. 
מישהי חוותה? מה אמרו לה לעשות עוד?
אציין כי בשבוע 18 עשיתי מי שפיר ציפ גנטח שיצא תקין ב"ה עשיתי גם סקירות תקינות וגם אקו לב. כל זאת לפני הממצא הנוכחי. אשמח לכל תגובה מכן
לצפיה ב-'חייבת לשתף..'
חייבת לשתף..
23/05/2018 | 13:21
1
57
היי.
יש לי שני ילדים נהדרים הגדולה בת 4 אחרי למעלה משנתיים של טיפולים. הקטן בן שנתיים וחצי אחרי סשן טיפולים קצר יותר..
אני כבר בת 39 ורציתי עוד אחד אז זה היה עכשיו או לעולם לא.. נשארו לי 2 בלסטו' מוקפאים מלפני שלוש שנים וקצת.. אז הלכנו על זה.
וזה הצליח..
אולי טיפה יותר מדי כי שניהם נקלטו.. ולשניהם יש דופק.. 
וזה אירוע משמח שאני לא מצליחה להתחבר אליו... מה תאומים עכשיו?? איך מסתדרים עם 4 ילדים בהפרש של פחות מ 5 שנים מהגדולה ביותר לקטנטנים?
אוף הכי מעצבן אותי זה שאני לא שמחה.. הרי כל כך רציתי ותכננתי. ואי אפשר לשתף אף אחד כי עוד מוקדם לספר וגם יחשבו שאני מטומטמת..
אוף.
סליחה ותודה

לצפיה ב-'קודם כל חיבוק ובשעה טובה (:'
קודם כל חיבוק ובשעה טובה (:
24/05/2018 | 15:48
33
ואת בכלל לא מטומטמת.
עם כמה שזו בשורה משמחת זה גם מלחיץ, בעיקר כשלא מצפים ומייחלים לזה. מוזמנת לפורום תאומים ושלישיות כאן בתפוז עם בנות הרבה יותר מנוסות ממני שיוכלו לייעץ ולתמוך ולהרגיע.
אני גם התבשרתי על תאומים, וזה מאוד משמח ומרגש, אצלי זה הריון ראשון אחרי שנתיים וחצי של נסיונות ובגדול אנחנו רוצים משפחה גדולה כך שזה אחלה צמצום פערים. מצד שני אני עדיין לא יודעת איך זה לגדל ילד אחד, אז שניים? על ההתחלה? זה ממש מלחיץ. וגם יש לי המון חששות מההריון עצמו וכל הסיבוכים שהשכיחות שלהם עולה משמעותית בתאומים.
בכל מקרה מקווה שיעבור תקין ומשעמם, בטוחה שאם צלחת את הטיפולים ואת הטיפולים תוך כדי שיש כבר ילדים, תצליחי גם במשימה הזו. ואם ממש לא מתאים לך, אני יודעת שיש אפשרות לדילול, לא יודעת עד כמה קל לקבל אישור לתהליך כזה כשאין עניין רפואי שמחייב אבל אפשר לבדוק.
לצפיה ב-'כאבי שרירים'
כאבי שרירים
23/05/2018 | 21:39
27
בנות יקרות מה אתן לוקחות לכאבים?נמצאת בשבוע 10 וזה משמח אך ישלי החמרה בכאבי צוואר וכתף בעיקר בצד שמאל. אשמח לשמוע על משהו שעזר

לצפיה ב-'חישוב שבוע היריון לאחר IVF'
חישוב שבוע היריון לאחר IVF
22/05/2018 | 09:33
1
36
היי כולן,
איך מחשבים שבועות היריון לאחר IVF?
משאיבה? מהחזרה?
יום המחזור לא רלוונטי כיוון שהרופא משך את הביוץ..
תודה!
לצפיה ב-'הזמן שעבר מהביוץ+שבועיים'
הזמן שעבר מהביוץ+שבועיים
22/05/2018 | 21:10
24
כאשר יום הביוץ הוא יום השאיבה במקרה של החזרת עובר טרי, או יום הביוץ המדומה במקרה של החזרת עובר מוקפא (נקבע ע״פ גיל העובר המוחזר בימים).
כלומר, אם הוחזר לך עובר טרי:
הזמן שעבר מהשאיבה+שבועיים.
אם הוחזר לך עובר מוקפא: 
הזמן שעבר מההחזרה+גיל העובר שהוחזר+שבועיים.

לצפיה ב-'6 חודשים אחרי הלידה, אין זכר למחזור'
6 חודשים אחרי הלידה, אין זכר למחזור
19/05/2018 | 09:44
4
61
הי יקרות, אחרי שסוף סוף זכיתי לחבוק אוצר משלי, שיחגוג בשבוע הבא 6 חודשים, טרם קיבלתי וסת. אני לא מניקה, אז זה מאוד מוזר. לפני ההריון המחזור שלי היה מאוד סדיר, למעט שיבושים פה ושם בעיקר בתקופת הטיפולים, מעולם לא קרה שעברו כמה חודשים ללא וסת. 
מישהי חוותה ויכולה לעודד? מי שילדה בעבר, כמה זמן אחרי הלידה קיבלתן מחזור, והאם עם או ללא הנקה?
כמובן שאגש לרופאה שלי לבדיקה, יש לי תור בסוף החודש, פשוט מנסה להבין עד כמה אני צריכה לדאוג. שקלתי מתי לחזור לטיפולים לילד שני...
לצפיה ב-'אצלי..'
אצלי..
20/05/2018 | 15:07
64
אני הנקתי את הבן שלי עד גיל שנה.
הפסקתי מפני שרציתי שיגיע המחזור ולחזור לטיפולים.
קיבלתי מחזור חודש וחצי בערך אחרי שסיימתי להניק שזה שנה וחודשיים אחרי לידה וכבר התחלתי טיפול מיד של שאיבה.
מאוד רציתי לחזור לטיפולים כמה שיותר קרוב למחזור הראשון אחרי לידה וזה הוכיח את עצמו אצלי.
שיהיה המון בהצלחה!

לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
21/05/2018 | 15:06
1
35
יש לי פרולקטין גבוה קבוע עוד מלפני ההריונות אז אחרי הלידה הגוף שלי לא הבין שהפעם פרולקטין גבוה אומר שצריך לייצר ובתוספת בעיות אחרות (קיסרי חירום בהרדמה מלאה, לשון קשורה..) ההנקה לא הצליחה. הפסקתי את השאיבות אחרי חודש. קיבלתי מחזור דרדלה כשהבן שלי היה בן 4.5 חודשים ואז שוב מחזור דרדלה כשהוא היה בן 9 חודשים.
לפני ההריון המחזור שלי היה יחסית סדיר והרופאים שהלכתי אליהם אמרו לי שעם ובלי הנקה, לא מתחילים בבירורים לפני שעוברת שנה מהלידה.
ביום שבו מלאו לפיצקי שנה המחזור שלי חזר באותה עוצמה ואותה כמות ימים כמו לפני הלידה. בגלל הפסקה כפויה של CMV "זכיתי" למחזור יחסית סדיר שנה וחודש עד שחזרנו סוף סוף לטיפולים, היסטרו אבחנתית היתה תקינה, ובהחזרה הראשונה נכנסנו להריון.
לצפיה ב-'חודש של שאיבות! וואו! אני נשברתי אחרי שבוע'
חודש של שאיבות! וואו! אני נשברתי אחרי שבוע
21/05/2018 | 20:24
37
נאלצתי להתחיל לתת בקבוק עוד בבית חולים, כי לקטני גילו צהבת ילודים ונתנו לי הנחיה להאכיל כמה שיותר כדי שיפנה את הבילירובין מהגוף... בהתחלה ניסיתי להניק לפני כל בקבוק, אבל מהר מאוד הוא קלט שהבקבוק הרבה יותר קל והרבה יותר ״מניב״ - לי עוד בקושי היה חלב, והתחיל לדחות את השד.
עד שהשתחררנו הביתה וסוף סוף התארגנתי על משאבה איכותית, כבר לא היה מה לשאוב, אחרי שעה של עינויים יצא לי 20 מ״ל... האחיות בטיפת חלב אמרו שאם אמשיך לשאוב כמה פעמים ביום החלב יכול לחזור, אבל גם כך היה לי בקושי זמן לנשום, אז להעביר כל שעה פנויה בחליבה שתוצאותיה מוטלות בספק היה נראה לי יותר מדי, וויתרתי.
לצפיה ב-'אני הנקתי שנתיים ללא מחזור'
אני הנקתי שנתיים ללא מחזור
23/05/2018 | 23:19
12
למעשה הפסקתי להניק בעקבות קבלת המחזור וגם בגלל שמספיק מן הסתם
אצלי היו לפני ההריון מחזורים לא סדירים (פוליציסטית) ואחרי הלידה וההנקה ביוצים סדירים ויפים. ההריון תיקן אותי.
נראה לי שחצי שנה זה עדין בתחום הסביר. משכב לידה יכול להיות גם שנתיים ושלוש כי זה באמת לא פשוט לגוף להתאושש.
אם את מודאגת לכי לרופא תעשי בדיקות ותקדמי מחזור אבל אני הייתי נהנית מהחופשה. כמו שהבנת אני נהנתי כל כך שזרמתי עם זה ובדיעבד עכשיו כשחזרתי לטיפולים נהייה קצת מאוחר.
בכל מקרה לך יש עדין זמן. תהני מהאוצר וחכי קצת עם האחים. מזל טוב ו בהצלחה.
לצפיה ב-'המלצה על רופא נשים-דחוף'
המלצה על רופא נשים-דחוף
15/05/2018 | 11:02
1
75
שלום,
מחפשת רופא נשים טוב למעקב היריון
באיזור רחובות-גדרה-רמלה.
תודה
לצפיה ב-'מקפיצה..מעקב היריון מכבי?'
מקפיצה..מעקב היריון מכבי?
22/05/2018 | 09:30
15
ראשל"צ, נס ציונה, רחובות, גדרה, רמלה....?
תודה
לצפיה ב-'הריון לאחר טיפולים'
הריון לאחר טיפולים
11/05/2018 | 10:52
2
149
היי בנות (:
אני טרייה בפורום .. אני בתחילת הריון לאחר ivf
יש לי מספר אולי תוכלו לעזור לי.. 
1. האם גובה הבטא יכולה להעיד על תאומים/עובר אחד ? ביום 14 אחרי החזרה של 2 עוברים בני 3 ימים יצאה לע בטא 330
2. בתור אחת שהתאמנה לאורך כל תקופת הטיפולים ולפני בעצימות גבוהה, איך אני צריכה להתנהל מעכשיו? חשוב לי לשמור עם כושר אך עם זאת לא רוצה לפגוע בהריון

תודה מראש ����
לצפיה ב-'בטא'
בטא
12/05/2018 | 22:04
96
מכל חפירותי בנושא הבטא הבנתי שלא ניתן לדעת תאומים לפי הבטא, ובנוסף 16 יום אחרי השאיבה, בטא של 330 היא מצויינת אבל לא גבוהה כ"כ שישר לחשוב תאומים. בהצלחה!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
13/05/2018 | 09:36
71
ענו לך לגבי הבטא, אז אוסיף לגבי האימונים:
צריך כמובן להתייעץ עם הרופא לוודא שאין הנחיות ספציפיות למצב שלך, ועם איש מקצוע בתחום שבו את מתאמנת כדי לוודא אם אין דברים מסוימים שאסורים בהריון.
אבל באופן כללי, אפשר להמשיך לעשות את מה שעשית עד עכשיו, בהורדת הילוך. באימונים אירוביים, דופק מטרה צריך להיות 30% פחות מאשר לפני הריון. אימונים שכוללים הפעלת שרירי בטן, התכופפות ותנועות חדות - לבדוק אילו תרגילים מותרים בכל שלב של ההריון (ולהיזהר במיוחד במקרה של ציסטות או גירוי יתר). כשהטן מתחילה לצאת צריך להיזהר גם עם סוגי ספורט שיש בהם סכנת נפילה.

אבל זה טוב שאת מתאמנת וכדאי להמשיך, זה יעזור לך לעבור את ההריון עם פחות תופעות ונזקים
לצפיה ב-'בשעה טובה שמחה להצטרף לכאן מפורום פוריות הסמוך... ושאלה:'
בשעה טובה שמחה להצטרף לכאן מפורום פוריות הסמוך... ושאלה:
08/05/2018 | 13:10
3
143
ב"ה אחרי למעלה מ-4 שנים של המתנה- הריון אחרי IVF ראשון. לפני שבוע ראינו דופק והיום נכנסת לשבוע 8.

הרופא הנחה להפסיק תמיכה היום (אנדומטרין שהיה פעמיים ביום). ואני קצת מודאגת שאולי זה מוקדם מידי...? האם זה בסדר? כ"כ דואגת על ההריון הזה - יקר נפשית וכספית ואני פוחדת שאולי אולי זה מוקדם מידי.

אציין שטופלנו אצל ד"ר ברקוביץ' כך שלאורך כל הטיפול ידעתי והרגשתי שאני בידיים טובות ושהוא יודע מה הוא עושה.

בעלי אומר שאם הוא הביא אותנו עד הנה- צריך לסמוך עליו ולא לדאוג.

מה אתן אומרות?
לצפיה ב-'ברוכה הבאה זה שלב די מקובל להפסיק תמיכה.'
ברוכה הבאה זה שלב די מקובל להפסיק תמיכה.
08/05/2018 | 20:44
36
לצפיה ב-'בשעה טובה ושאלה'
בשעה טובה ושאלה
15/05/2018 | 11:04
1
39
היי (:
האם ברקוביץ מזמין לבדיקת דופק בשבוע 7?
מתי הוא משחרר אותך?
המשך היריון טוב, קל ומשעמם!
לצפיה ב-'תודה '
תודה
15/05/2018 | 14:21
35
אכן הייתי אצל ד"ר ברקוביץ' בשבוע 7 לבדיקת דופק, ואמר לי שמעכשיו להמשיך מעקב בקופה, ולסמס לו אחרי הלידה בעז"ה, כדי שיוכל לסגור את התיק 
לצפיה ב-'בטא'
בטא
07/05/2018 | 18:19
1
130
היי,
אשמח להתייעץ אם מישהי מבינה.
16/04 - הוחזרו 2 עוברים יום 3
29/04 - B=306
01/05 - B=750
06/05 - B=3500

עד לפני כמה ימים הרגשתי בחילות וגודש בחזה ואני מרגישה שהועצמה של 2 התופעות פחתה.
האם בשלב זה עדיין אמור להכפיל כל יומיים והבטא אמורה להיות מעל 5500?
לחץץץ
לצפיה ב-'לא '
לא
08/05/2018 | 00:04
81
בודקים הכפלה עד 1000, מעל ערך זה מסתמכים על בדיקת הא"ס - בשלב זה את אמורה כבר לראות שק ברחם.
מזל טוב !!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'המלצה על בדיקת NIPT (במקום מי שפיר)'
המלצה על בדיקת NIPT (במקום מי שפיר)
06/05/2018 | 14:47
1
81
הריון שלישי, (אחרי טיפולים). בהריונות הקודמים עשינו (בחשש) בדיקת מי שפיר.
הפעם נודע לנו  שיש בדיקת דם שיכולה להחליף את דיקור מי השפיר.
אחרי בירורים הבנו שאם הבדיקה תקינה, אפשר לוותר על דיקור מי שפיר. אם היא לא תקינה, אז אין ברירה אלא לעשות את הדיקור.
היתרון שלה הוא שאפשר לעשות אותה בשבוע מוקדם (שבוע 10).ואת התוצאה לקבל בתוך עשרה ימים. כך שאם יש בעיה, אין צורך 'לסחוב' את ההריון עד שלב מאוחר. (יתרון נחמד נוסף זה שאפשר לדעת את מין העובר)
הופננו על ידי הרופא שלנו למעבדה מסויימת והמחיר של הבדיקה דרכה עלה 4,500 ש"ח. (שולחים את הבדיקה לחו"ל). 
שיטוטים ברשת הביאו אותנו אל פרופ' גייפמן. הבנו ממנה שכדי להנגיש את הבדיקה, היא גובה רק 750$ (שהיום הם 2,700 ש"ח).
נטילת הדם מתבצעת ברמת אפעל.
עשינו את הבדיקה ביום חמישי שעבר והבוקר קיבלנו כבר את התוצאות.  (הכל תקין...)
לילך, שעובדת איתה, ענתה לנו על כל שאלה שהתעוררה.
הן נמצאות בארה"ב. וגייפמן מגיעה מידי לארץ. לנו יצא לפגוש אותה.
ההתקשרות איתן היא דרך הווטס אפ ובדוא"ל. ואם צריך היא מנהלת שיחה בסקייפ.
שימו לה שיש בדיקה מורחבת ובדיקה מצומצמת (שבודקת 3 תסמונות +מין העובר). מומלץ, לדעתי,  לעשות את המורחבת. 
זה הטלפון של לילך (להתכתבות בווטס אפ): 052-8083327

לצפיה ב-'זה לא מדויק '
זה לא מדויק
19/05/2018 | 09:51
16
זה לא מדויק שאפשר לוותר על מי שפיר במידה והבדיקה תקינה. זאת החלטה מאוד אישית שכל אחת צריכה לקבל עם עצמה. בדיקת מי שפיר מאפשרת בדיקה של מגוון הרבה יותר רחב של מחלות והפרעות גנטיות, וגם של מצבים פתולוגיים שקשורים לשלייה ולא לעובר. הבדיקה בדם בודקת מספר מצומצם של שינויים כרומוזומליים ולגבי רובם הדיוק שלה לא בשמיים.
אני אישית כן עשיתי את בדיקת הדם כי נורא חששתי לאבד את ההריון, אבל צריך להבין את היתרונות והחסרונות ולא להיות שאננים, לא מדובר בשתי בדיקות שוות ערך!
לצפיה ב-'לאור היסטוריית ההריונות שלי מפחדת לצייץ..'
לאור היסטוריית ההריונות שלי מפחדת לצייץ..
18/04/2018 | 16:22
4
240
אז סוף סוף, בטא חיובית, דופק... הלחץ והפחד קצת נרגעו...
עם זאת, מתלבטת נורא אם לספר להורים...לאמא.. חוששת לחשוף.
מתי סיפרתן לקרובים קרובים?
לצפיה ב-'אני עדיין לא שם אבל...'
אני עדיין לא שם אבל...
20/04/2018 | 18:35
2
156
חשבתי ותהיתי על הנושא הזה... בעלי כמובן שידע ישר, אמא אני מתלבטת כי מספיק אני אתאכזב אם זה לא יצליח לא רוצה לאכזב אותה מצד שני, אם אני לא אספר לאמא מוקדם היא תעלב שלא סיפרתי (לא תגיד על זה משהו ולא תעשה ריגשי אבל ברור לי שתפגע)...
אני חושבת שאחרי שיש דופק כבר מספרים לאמא... מקווה שאגיע לזה בקרוב.
תעדכני מה החלטת :)
לצפיה ב-'סיפרתי לה לפני כמה דקות...'
סיפרתי לה לפני כמה דקות...
20/04/2018 | 18:39
1
158
פשוט מרוב שרע לי לא מסוגלת לדבר בטלפון.. וסיננתי אותה כמה פעמים.. אז כבר אמרתי נספר...
מאמוש מאחלת לך להגיע לזה מהר מאוד!! תודה.
לצפיה ב-'בשעה טובה ותודה :) '
בשעה טובה ותודה :)
20/04/2018 | 20:40
37
לצפיה ב-'סיפרתי להם אחרי שראו דופק'
סיפרתי להם אחרי שראו דופק
25/04/2018 | 11:32
99
אבל בהריון הזה זה התחיל כתאומים ומהתחלה נראה
שהשני קטן מאד אז על זה לא סיפרתי ורק אחרי שהוא
התמוסס לו במצופה סיפרתי להם איך זה התחיל  

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום לידה פעילה וביתית '
מחכים לכם בפורום לידה פעילה וביתית
16/04/2018 | 14:40
16

הפורום חוזר לפעילות בניהול מקצועי של מומחה ברפואת נשים ומיילד המתמחה בלידות לא שגרתיות.
בפורום תוכלו להתייעץ, לשתף ולשאול הכל על לידה טבעית, לידה פעילה, לידה ביתית ועוד

לצפיה ב-'הכפלה יפה, המון חששות וכמה שאלות'
הכפלה יפה, המון חששות וכמה שאלות
15/04/2018 | 19:17
2
178
היי לכן,
כתבתי גם בפורום פוריות, אבל אולי השאלות רלוונטיות יותר לכאן.
ב-1/4 החזירו לי שני עוברים יום 3
ב-13/4 בטא 434
היום, ה-15/4 בטא 1182
אחרי שהרופא ראה את ההכפלה, התקשר להגיד לי מזל טוב והנחה להמשיך תמיכה ולקבוע תור לרופא נשים למעקב הריון לעוד 10 ימים.
אצל הרופאה הקודמת שלי, האולטרסאונד הראשון (והמאכזב במקרה שלי) היה אצלה.
לשניהם הלכתי באופן פרטי.
מרגישה ששולחים אותי מהר מידי הפעם (גם כי רגילה למשהו אחר וגם בהינתן היסטוריה של שני כימיים).
איך זה בד"כ? איפה עושים אולטרסאונד ראשון?
וגם - 10 ימים זה לא עוד מלא זמן? אי אפשר לעשות לפני?
ממש מפחדת מכימי/הפלה נוספת ומרגישה צורך למעקב יותר צמוד.

לצפיה ב-'בשעה טובה '
בשעה טובה
16/04/2018 | 07:36
1
93
היי,
בשעה טובה!
את יכולה ללכת לאולטרסאונד מתי שרק תרצי בקופת החולים שלך, רק קחי בחשבון שאולי לא יראו כלום ואולי זה ילחיץ אותך יותר.
בגדול, אם זה מתפתח תקין אין לנו שליטה על זה וגם להפך, חס וחלילה, אין לנו שליטה על זה.
בדיקות האולטרסאונד הן בשבילנו..
אישית, עברתי שתי הפלות ולא יכלתי לחכות, אז פשוט הלכתי לאולטרסאונד פעם בשבוע בהתחלה.
אם את עושה זאת, תבקשי שלא לשמוע דופק כי זה לא כל כך מומלץ לשמוע דופק בשבועות האלו.
לאחר מכן הרופא אמר לי שאם אני באה עוד פעם הוא לא בודק אותי (;
שיהיה בידיים מלאות!
תנסי להירגע ולזרום..
לצפיה ב-'תודה רבה:)'
תודה רבה:)
20/04/2018 | 23:19
61
היום לא התאפקתי והלכתי לעשות אולטרסאונד ראשון, שבוע 5+1, יש שני שקי הריון!! אחד קצת יותר גדול עם שק חלמון.
זה הדבר הכי מרגש שראיתי אי פעם. זה כל כך שימח אותי וגם הרגיע אותי אבל לא נראה לי שהרוגע יחזיק יותר מיום יומיים :) ממש מזדהה עם הצורך לעשות בדיקות חוזרות...
אנסה להתאפק עד לתור שיש לי לרופא מעקב הריון עוד שבועיים, נראה אם אצליח :)
לצפיה ב-'דילול עוברים בירושלים'
דילול עוברים בירושלים
10/04/2018 | 11:09
129
איפה עושים דילול עוברים בירושלים?  למי פונים תחילה? 
לצפיה ב-'בשורות משמחות ושאלות'
בשורות משמחות ושאלות
05/04/2018 | 04:03
7
304
שלום לכולן! אז השבוע התבצעו בדיקות הבטא הראשונה והשניה לאחר החזרת מוקפא. לשמחתינו התמונה חיובית- בטא 193 ביום הבדיקה ו875 3 ימים אחכ. הרופא שלי בחול אז לא יכולה לשאול מלא שאלות הוא כרגע רק אמר שצריך להמשיך עם התמיכה למשך 3 שבועות. אז אולי תוכלו לענות לי,  בכללי- מה עושים עכשיו? האם צריך לעשות עוד בדיקות דם? מתי הולכים לעשות אולטרסאונד? באיזה שבוע אני בכלל? אני מרגישה שחיכינו להריון ככ הרבה זמן ועכשיו כשהוא הגיע לא ככ יודעים מה לעשות :)
לצפיה ב-'איזה כיף לך! '
איזה כיף לך!
05/04/2018 | 10:17
2
147
עכשיו זה הזמן שלך להירגע.
בבדיקת הבטא התחלת שבוע 4.
לדעתי הפסיקי לעשות עוד בדיקות בטא, חכי לשבוע 6 כדי לראות קוטב עוברי באולטרסאונד וגינלי ולאחר מכן חזרי בשבוע 7 לבדיקת דופק.
אחרי זה כבר ינחו אותך לבדיקות משמעותיות כמו שקיפות עורפית וסקירה ראשונה..
מעקב הריון זו בדיקה חודשית וזהו.
הלוואי ויהיה לך קל ומשעמם
אבל הכי חשוב בידיים מלאות!
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
05/04/2018 | 18:05
36
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
08/04/2018 | 18:05
132
במידה ועברת שאיבה אז מתחילים את ספירת השבועות שבועיים לפני השאיבה.
במידה ועברת החזרת מוקפא אז מתחילים את ספירת השבועות שבועיים לפני הביוץ.
מתחילים ביום בדיקת הבטא שבוע 4+0 אם הבדיקה מתבצעת בדיוק שבועיים אחרי השאיבה אבל הרבה פעמים לרופאים יש הנחיות אחרות בהתאם לגיל העוברים, למשל ממני ביקשו הפעם לבדוק 12 יום אחרי החזרת עובר בן 3 ימים.

עוד תיקון זה שלא צריך לבדוק גם בשבוע 6 וגם בשבוע 7 אלא אם כן נדרשים בגלל דופק איטי או התפתחות איטית. בשבוע 6 בIVF כבר אמורים לראות דופק. 
לצפיה ב-'בשעה טובה! איזה כיף!'
בשעה טובה! איזה כיף!
05/04/2018 | 23:30
3
112
עם התמיכות תמשיכי עד שתקבלי הוראה להפסיק. בדרכ ממשיכים עד שבוע 12 , כשהשיליה מבצעת את תפקידה כראוי.
בעיקרון כשהבטא תהיה מעל 1000 כבר ניתן יהיה לראות שק הריון באולטרסאונד, אחכ מגיעים לבדיקת דופק (סביבות שבוע 7)
מתי הרופא שלך חוזר לארץ? שתקבעי תור לאולטרסאונד. אם הוא לא חוזר בשבועיים הקרובים תלכי לרופא אחר.
לצפיה ב-''
06/04/2018 | 08:03
1
93
תודה!
הוא ביום ראשון כבר כאן אני אדבר איתו. 
הוא הרופא פוריות שלי , מקווה שיקבל אותי גם לליווי הריון.
הם עושים את זה?
לצפיה ב-'חלקם כן, לדעתי'
חלקם כן, לדעתי
07/04/2018 | 00:23
103
אני בכל אופן עושה את המעקב הריון אצל רופאת הנשים שלי בגלל הקירבה לבית....רופא הפוריות שלי מקסים ומעולה אבל מקבל בעיר שרחוקה לי
לצפיה ב-'לי אמרו להפסיק בשבוע 8 את התמיכה אחרי שאיבה'
לי אמרו להפסיק בשבוע 8 את התמיכה אחרי שאיבה
08/04/2018 | 17:59
98
אין חובה להמשיך עד שבוע 12. צריך להקשיב להנחיות הרופא המטפל.
לצפיה ב-'אקו לב עובר- מתייעצת'
אקו לב עובר- מתייעצת
29/03/2018 | 21:37
6
174
ערב טוב!
אנחנו בשבוע 21+5 
במעקב אצל בר חווה, הוא המליץ לעשות אקו לב עובר, מכיוון שיש שכיחות גבוה למומים בקרב IVF. אך אין אינדקציה ספציפית אצל העוברית שלנו. 
בדיקה אצלו עולה 800 ש"ח. 
ביקשתי ממנו הפניה בכתב עבור הוצאת טופס 17 לקופה, הם לא מוכנים לרשום מכתב, למרות הבקשות החוזרות שלי (מקסימום בקופה יסרבו). מרגיש לנו שמה שעומד מאחורי הדברים זה כסף.... 
אשמח לחוות דעת שלכם, האם עשיתם או לא ואולי דרכים נוספות לעשות את הבדיקה דרך הקופה.
תודה רבה!
לצפיה ב-'.'
.
29/03/2018 | 22:48
1
113
אני מאמינה שרופא נשים דרך הקופה יתן לך הפנייה אם תתעקשי ואם לא את יכולה לעשות במכונים אחרים ללא הפנייה ובהרבה פחות כסף לדוגמא '7 עיניים' ויש עוד בסכום של פחות מ200 שקלים לא זוכרת את השם של המכון שעשיתי. 
לצפיה ב-'רופא '
רופא
29/03/2018 | 23:03
123
של הקופה רשם הפניה בעקבות בקשה של הרופא המטפל.
האם ניתן לסמוך על המכונים האלו?
לצפיה ב-'לא עשיתי שום בדיקה שלא הייתה לה אינדיקציה! '
לא עשיתי שום בדיקה שלא הייתה לה אינדיקציה!
03/04/2018 | 15:40
104
ומעולם לא שמעתי על זה שיש שכיחות גבוהה יותר בקרב הריונות לאחר טיפולים.
לדעתי זה מיותר.
תהני מההריון (:
ושיהיה בידיים מלאות
לצפיה ב-'מוסיפה עוד משהו'
מוסיפה עוד משהו
03/04/2018 | 15:42
117
הרופא מעקב שלי אפילו כעס עלי בתחילת ההריון שהגעתי ליותר מידי בדיקות אולטרסאונד כי אמר שהמדע עדיין לא יודע את השפעתו של האולטרסאונד על העובר.
אז זה בסדר לחשוף את העובד לגלי אולטרסאונד, אבל כשיש צורך ובמידה מבוקרת.
לצפיה ב-'עשיתי בקופת חולים מכבי'
עשיתי בקופת חולים מכבי
29/04/2018 | 12:29
1
30
אצל ד"ר אוריאל כץ.
הייתה לי הפניה מהרופא שעשה לי סקירה (ד"ר ארז יזהר) ופשוט הייתי צריכה לקבוע תור לקופה.
לא זוכרת שטופס 17 היה מעורב בזה - גם ד"ר מיכה באום, הרופא שלי במעקב הריון, כתב לי מכתב שלו אבל שוב.. לא זוכרת שבכלל היה צריך את ההפניה מלבד שם הרופא המומלץ.
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובות :) אנחנו כבר מזמן אחרי'
תודה רבה על התגובות :) אנחנו כבר מזמן אחרי
29/04/2018 | 22:15
15
לצפיה ב-'בטא'
בטא
26/03/2018 | 17:03
5
246
יום 12 לאחר החזרת 2 עוברים.. בטא 280 - יש מצב שנקלטו שניים? ומתי בודקים דופק? 
לצפיה ב-'אי אפשר באמת לדעת'
אי אפשר באמת לדעת
26/03/2018 | 18:28
131
לי היה 544 אחרי 12 יום ונקלט רק אחד
גם אם אחד וגם אם שניים שיהיה בהצלחה ושיכפיל יפה!
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת'
אי אפשר לדעת
27/03/2018 | 02:35
1
88
תדעי רק באולרסאונד. תחילה תוזמני לאולטרסאונד לאיתור שק הריון (אני חושבת שמבטא 1000 ומעלה רואים שק) ולאחר מכן לבדיקה נוספת לאיתור עובר ודופק (שבוע 6-8)
בנתיים מה שעליך לעשות זה לגשת לבדוק הכפלת בטא כל יומיים. בשורות טובות!
לצפיה ב-'תודה וכאבי מחזור...? '
תודה וכאבי מחזור...?
27/03/2018 | 09:09
105
יש לי כאבי מחזור באים והולכים ודקירות בצדדים למטה   נורמלי?
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
27/03/2018 | 10:46
1
120
ביום ה14 אחרי ביוץ בטא 251
ביום ה16 אחרי ביוץ בטא 572
ביום ה19 אחרי ביוץ בטא 2,050
והחזרנו רק מוקפא אחד על בסיס טבעי 
הרופא אמור לקבוע לך תור לדופק
לצפיה ב-'הכפלות בטא האם תקין? '
הכפלות בטא האם תקין?
29/03/2018 | 14:12
150
יום 8 להחזרה- בטא 30
יום 12 להחזרה- בטא 280
יום 15 להחזרה- בטא 942

האם תקין????
לצפיה ב-'שאלה לגבי ספירת שבועות הריון'
שאלה לגבי ספירת שבועות הריון
28/03/2018 | 20:55
1
124
היום ה28 של המחזור, היום שבו אמורים לקבל מחזור, שבוע הריון זה 3+6 או 4+0?
לצפיה ב-'שבוע 4. בבדיקת הבטא שלך זה שבוע 4 '
שבוע 4. בבדיקת הבטא שלך זה שבוע 4
31/03/2018 | 10:47
35
לצפיה ב-'בטא חיובית וכאבי מחזור.. נורמלי? '
בטא חיובית וכאבי מחזור.. נורמלי?
27/03/2018 | 12:11
1
75
לצפיה ב-'בשעה טובה! לפעמים יש כאבי מחזור'
בשעה טובה! לפעמים יש כאבי מחזור
27/03/2018 | 17:38
95
שמעידים על התרחבות הרחם ועל השינויים שם.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה