לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1504915,049 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפי הנהלת תפוז אין לפרסם בפורום הודעת חיפוש / מסירת תרופות - ההודעות ימחקו

המשך >>

לצפיה ב-'הפסקת זריקות קלקסן אמפירי- עזרה'
הפסקת זריקות קלקסן אמפירי- עזרה
09/08/2018 | 11:28
30
הייתי מעוניינת לדעת על בנות שקיבלו קלקסן אמפירי עד שבוע 13
האם הפסקתן או לא?
אני ממש מפחדת להפסיק

לצפיה ב-'שלום '
שלום
05/08/2018 | 09:33
5
95
נעים לכתוב פה לראושנה - אולי מישהי פה היתה בסיטואציה ...
הריון פונדקאית יקר יצא לדרך.
הוחזרו 2.
נקלטו 2.
בבדיקת הדופק  - 1 פרש - קטן וללא דופק ושני ברוך השם החליט להישאר עם גודל מתאים לשבוע ודופק תקין
אני לגמרי מבינה שזה הריון יחיד ולא תאומים .
התחנה באה  - בדיקות גנטיות
הרופא לא שש למי שפיר מחשש לסיכון השק ההריון וכו'
הוא הציע בדיקת NIPT שאינה מתאימה מסתבר לסטטוס הזה ואז הוחלט על VERACITY שכן מתאימה לסוג הזה של ההריון - תאומים שהפך ליחיד.
יש פה אחיות למצב? 2 שהפך ל1
איזה בדיקות עשיתן ?
אשמח להכוונה.
בברכת יום שמח

לצפיה ב-'מכירה את הנושא מקרוב'
מכירה את הנושא מקרוב
05/08/2018 | 20:10
3
65
לאחר ivf אני עכשיו בהריון יחיד שהתחיל מתאומים בשני שקים נפרדים. בשבוע 11 לאחד העוברים הפסיק הדופק.
השניה בינתיים מתפתחת יפה.
בשבוע שעבר עשיתי מי שפיר.
יודעת שזה הריון יקר 
יודעת שבדיקות הדם אינן אינדיקטיביות בדכ מכיוון שיש השפעה של העובר שלא התפתח על הרכב הדם.
לא מכירה את הבדיקה השניה אבל ממה שאני יודעת אם העובר הפסיק להתפתח כבר סביב שבוע 7 של הדופק הרי ש9-10 שבועות לאחר מכן הוא אמור להיספג כמעט במלואו והשפעתו על התוצאות יורדת משמעותית.
שווה לך להתייעץ עם יועץ גנטי לגבי סוג הבדיקה המומלץ לך.
בכל מקרה תבחרי את הבדיקה שתהיי הכי שלמה עם עצמך שעשית..
והמון מזל טוב ובהצלחה ושיעבור רגוע 

לצפיה ב-'תודה רבה על המענה'
תודה רבה על המענה
05/08/2018 | 21:02
2
52
אין לי מושג מתי השני פרש מהדרך אבל בשבוע 7 ועוד 5 ימים השק היה ריק...אני ממש ירוקה בתחום ולא יודעת כיצד עלי לנהל את ההריון הזה. קשה...
לצפיה ב-'בפונדקאות גם לי אין מושג..'
בפונדקאות גם לי אין מושג..
06/08/2018 | 08:56
1
60
זה נשמע מורכב.. אולי כדאי שתכיני טבלה עם הבדיקות הנדרשות ומתי ולקראת כל בדיקה משמעותית תצטרכו להחליט על מי יעשה את הבדיקה איפה האם בכלל לעשות וכו..
בכל מקרה הכי חשוב שתצאי מזה בסוף עם תינוק/ת בריא/ה 
(-:
לצפיה ב-'תכלס את צודקת '
תכלס את צודקת
06/08/2018 | 10:03
52
ההליך מתבצע בחו"ל
פחות יש לי איך להתערב..
לצפיה ב-'עוד נקודה לגבי הבדיקה לפונדקאית'
עוד נקודה לגבי הבדיקה לפונדקאית
09/08/2018 | 20:19
37
שימי לב שבגלל שבודקים את זה באמצעות הדם שלה, מומלץ לבצע את הבדיקה בשבוע מתקדם יותר (משהו שקשור באפשרות טובה יותר להפריד את הdna של העובר, כך הסבירו לי בהריון שלנו), ולא כל החברות עושות את זה.
(:
לצפיה ב-'אחרי 10 שנים, אני לא מאמינה שאני סופסוף בשלב של הפורום הזה'
אחרי 10 שנים, אני לא מאמינה שאני סופסוף בשלב של הפורום הזה
03/08/2018 | 09:26
2
118
שלום לכולן. נשואים עשר וחצי שנים. ברזומה שלנו שני היריונות טבעיים שהסתיימו במפח נפש, ואז שנים של טיפולים ללא תוצאות והפלה אחת אחרי IVF בשנה שעברה. עכשיו אני אחרי החזרת שני עוברים מוקפאים כשביום ה12 בטא הייתה 409. יומיים אחרי זה בטא 843 ויומיים אחרי, בטא 1554.5.
היום אני בשבוע 5+5 ואני חייבת להתייעץ.
א. אני לוקחת שלוש טבליות אנדומטרין ביום, ותודה לאל זה עוזר כי אין דימום כלל. הבעיה היא שיש לי בעיות עיכול רציניות בגלל זה, ואני מדממת רקטלית בכל פעם שאני בשירותים. יש לי טחור פנימי (סליחה על הפירוט) ואני מתלבטת מה לעשות. לא רוצה שהרופא יחליף לי את התרופה ואת המינון, כי בפעם שעברה התמיכה לא הייתה מספיקה וזה הסתיים בהפלה.

ב. אני לא יודעת איך להיות בטוחה שהכל בסדר. אחרי הבטאות נקבע לי תור לרופא לשבוע 7+6 לראות שק היריון ודופק ועד אז אני לא יודעת אם הכל תקין שם. אשמח לעזרתכן :)

כמובן שאף אחד לא יודע, ועל כן אין לי את מי לשאול..

תודה רבה
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לפורום!'
ברוכה הבאה לפורום!
04/08/2018 | 18:44
1
53
קודם כל המון המון מזל טוב! 
לגבי שאלה ראשונה, הדבר היחיד שעזר לי (ועדיין עוזר) זה נורמלקס. מותר להשתמש בו בהריון והוא סידר לי את "העניינים" תוך 3 ימים. שום דבר טבעי (שזיפים, שמן זית וכו') לא עזר. 
לגבי שאלה השניה, בשלב כבר בודאות יכולים לראות את שק ההריון ואולי אפילו דופק. אולי תוכלי לקבוע תור מוקדם יותר או להגיע לרופא בקופה? 
הריון קל ובידיים מלאות!
לצפיה ב-'תודה רבה טולי'
תודה רבה טולי
05/08/2018 | 09:46
45
אקנה נורמלקס, מקווה שיעזור. בינתיים מצאתי משחה שמותרת בהיריון ונראה כי היא מועילה.

לגבי הבדיקה - בעלי חושש ללכת משום ומעדיף לחכות לבדיקה אצל הפרופסור שלנו עוד שבועיים בדיוק ואני מבינה אותו, אבל מפחדת להיקשר בשבועיים הקרובים בלי לדעת אם הכל הולך כשורה..
לצפיה ב-'רופאת נשים ברמת גן בשיטה אחרת שכדאי להכיר'
רופאת נשים ברמת גן בשיטה אחרת שכדאי להכיר
04/08/2018 | 21:29
40
היא רופאת נשים ברמת גן, אין דברים כאלה! ד"ר יון!
מציע בחום בחום הקשור לרפואת נשים, רפואה אסתטית, בוטוקס, דיקור סיני אפילו ועוד ולהרגיש בנוח עם זה ושאת בידיים טובות וגם דיקור סיני אסתטיקה ועוד מסביב - לגשת רק לד"ר לי יון!
כאן יש את הכתובת הטלפון המייל הכל: https://goo.gl/3xfpz4 ;ולשאלות.
לצפיה ב-'סקר ביוכימי לא תקין אחרי הפריית IVF'
סקר ביוכימי לא תקין אחרי הפריית IVF
29/07/2018 | 10:52
10
114
היי,
אני בשבוע 15 מהפריית IVF (החזרה של 2 עוברים, אחד של יום 3 ואחד של יום 5, עובר אחד שהשתרש). לפני שבוע קיבלנו תוצאות סקר ביוכימי משולב עם תוצאות שקיפות עורפית, ולצערי יצאו לי התוצאות הבאות:
PAPP-A - 1.5
free bHCG - 120.4 
NT - 1.9
כשהסיכוי המשוכלל לתסמונת דאון הוא 1:590
לפי גיל 1:710
סיכון לטריזומה - 1:10000

כמה זה גרוע?
יש פה מישהי שעברה את זה ובסקירות/מי שפיר קיבלה תוצאות יותר טובות?

תודה.
לצפיה ב-'חסרים נתונים'
חסרים נתונים
29/07/2018 | 14:43
5
83
מה היו ערכי הMOM של כל אחד מהמדדים?
התוצאה שלך עדיין נחשבת לתקינה, שולחים למי שפיר כשהתוצאה 1:380 או יותר. התוצאה שלך כן קצת מוגברת ביחד לגיל אבל זה עדיין לא משמעותי וזו עדיין בדיקה סטטיסטית.
ולגבי הלאה, אי אפשר לאמר לך כרגע. לי יצא בסקר הביוכימי 1:5000 ובסקירה מוקדמת מצאו לי ממצא רך ש"שידרג" את הסטטיסטיקה ל1:150. המי שפיר והצ'יפ, אקו לב, וסקירה שנייה כולם יצאו תקינים, אז אנחנו ממשיכים בהריון ומקווים לטוב. יש לי חברה שקיבלה 1:6 בסקר ביוכימי, גם אחרי IVF, והבן שלה בן שנתיים בריא ותואם לגילו.
לצפיה ב-'תודה על התגובה נועה!'
תודה על התגובה נועה!
29/07/2018 | 15:08
4
56
אני ממש לא יודעת איך לקרוא את התוצאה הזו.. רק יודעת מהרופא שזה לא תקין.
אלה התוצאות המלאות:

PAPP-A - 1.5 mIU/mL .  0.49 MoM
Free bHCG - 120.4 mIU/mL    3.18 MoM
NT - 1.9mm     0.99 MoM
Nasal Bone  הודגם

מקווה לתוצאות טובות בהמשך והתגובה שלך ממש עודדה אותי אז תודה! :)
לצפיה ב-'צריך להשוות לערכי הנורמה'
צריך להשוות לערכי הנורמה
29/07/2018 | 15:21
3
58
אם אין חריגה מהנורמה, אני לא מבינה למה הרופא אמר שלא תקין.
אם יש חריגה - ממליצה על ייעוץ גנטי, שבו יעזרו לך להבין את המשמעות של התוצאה. זה לא בהכרח אומר סיכון לתסמונת דאון דווקא.
לצפיה ב-'בתוצאות שקיבלתי אין ערכי נורמה ל Free bHCG'
בתוצאות שקיבלתי אין ערכי נורמה ל Free bHCG
29/07/2018 | 15:33
2
44
וכששאלתי את הרופא שלי האם הסיכוי שקיבלתי גבוה (1:590) הוא התייחס לתוצאה של ה- free bHCG. בכל מקרה כנראה שנעשה את כל הבדיקות המקיפות (סקירות/חלבון עוברי/מי שפיר) ונמשיך משם לפי התוצאות. תודה!
לצפיה ב-'אני בכללית והטווח התקין בכללית לfree bhcg הוא עד 3mom'
אני בכללית והטווח התקין בכללית לfree bhcg הוא עד 3mom
29/07/2018 | 15:38
1
50
זו חריגה אבל לא חריגה כל כך גבוהה וגם דימומים בתחילת ההריון או המטומה יכולים לגרום לה. מה שחשוב זה להיות במעקב ולעקוב אחרי הגדילה של העובר.
לצפיה ב-'כן זה כנראה מה שנמשיך לעשות... תודה!'
כן זה כנראה מה שנמשיך לעשות... תודה!
29/07/2018 | 16:16
6
לצפיה ב-'אין פה טוב ולא טוב'
אין פה טוב ולא טוב
29/07/2018 | 15:12
2
58
כל עוד אין תוצאה שחורגת ממש מהנורמה (לא כתבת, אבל מהמספרים נראה שזה לא המצב) אז אין תוצאה טובה או לא טובה באופן אובייקטיבי אלא רק סובייקטיבי.
סיכון של 1:590 נחשב טוב בדרך כלל (כמו שאמרו מעלי, לא שולחים לבירור נוסף עם מספרים כאלו בדרך כלל) אבל זה עניין של הגדרות שרירותיות.

יש סיכון של 0.17% לתסמונת דאון. במילים אחרות, 99.83% שזה בסדר.
את יכולה להיות רגועה עם תוצאה כזו? אם כן, זו תוצאה טובה.
אם את לא יכולה להיות רגועה, את צריכה לשקול אם תוצאה כזו מצדיקה בעיניך בירור נוסף (בדיקת דם או מי שפיר).
לצפיה ב-'צודקת, פשוט לא היה לי למה להשוות את זה כדי לדעת'
צודקת, פשוט לא היה לי למה להשוות את זה כדי לדעת
29/07/2018 | 16:18
1
35
האם זה סיכון ״נפוץ״ או לא. זאת אומרת, האם בדר״כ זה נחשב לסיכון טוב או לא.
ותודה על התגובה :)
לצפיה ב-'אני בכל זאת ממליצה על ייעוץ גנטי'
אני בכל זאת ממליצה על ייעוץ גנטי
01/08/2018 | 11:17
27
בגלל התוצאה החריגה.
היא חריגה לכיוון שלא כל כך משפיע על הסיכון לת. דאון ספציפית, בגלל זה הסיכון המשוקלל לא גבוה, אבל זה כן מצביע על סיכון מוגבר כלשהו לדברים אחרים.
כדאי ללכת לייעוץ גנטי כדי לקבל מידע מדויק והסברים - מה בדיוק יכול להיות ומה הסיכון לזה, ואילו בדיקות צריך לעשות כדי לברר את זה.
למיטב ידיעתי מדובר בחריגה קלה ולכן זה לא ממש מדאיג, אבל עדיף לא להשאיר דברים כאלו לרופאים מזדמנים אלא ללכת לאיש המקצוע הנכון שזה יועץ גנטי.
לצפיה ב-'אני מכירה תוצאות יותר גרועות עם סוף טוב'
אני מכירה תוצאות יותר גרועות עם סוף טוב
11/08/2018 | 22:15
7
סביר להניח שינחו לעשות מי שפיר
חברות עם תוצאות של 1:70 ואפילו 1:10 מי שפיר היה תקין.. אז מחזיקה אצבעות בשבילך
לצפיה ב-'המלצה לרופא למי שפיר'
המלצה לרופא למי שפיר
29/07/2018 | 14:29
1
50
שלום
אני בת 42, רק בשבוע 10 אבל מתחילה לגשש,
מחפשת המלצה לרופא טוב (הכי טוב) למי שפיר
למרות שמפאת גילי אני יכולה בחינם ציבורי ממש לא אכפת לי פרטי או ציבורי רק שיהיה רופא מצויין

תודה
לצפיה ב-'יש הרבה טובים..'
יש הרבה טובים..
06/08/2018 | 17:30
24
יש אתר שמפרסם רופאים מומלצים למי שפיר (לא ברור מי המליץ)..
אולי יש דירוג או סטטיסטיקות של רופאים באתר משרד הבריאות.
אני התלבטתי הרבה-
בהריון הראשון בכלל בחרתי בבדיקת nipt
בשני הלכתי בפרטי לליפיץ
ובשלישי ציבורי באיכילוב.. 
להפתעתי דווקא הבדיקה באיכילוב הרגישה לי הכי רצינית ומקצועית ושוב להפתעתי גיליתי שהם גם עושים ציפ גנטי ללא עלות לכל מי שזכאית עפי משרד הבריאות. 
לצפיה ב-'מותר להוריד שיער במפשעה באמצעות'
מותר להוריד שיער במפשעה באמצעות
22/07/2018 | 19:20
63
לייזר בזמן היריון?
לצפיה ב-'הפסקת תמיכת אוטרגוסטן- איך ומתי'
הפסקת תמיכת אוטרגוסטן- איך ומתי
19/07/2018 | 17:21
2
87
כמובן שאלך לפי הנחיית הרופא אבל בודקת איתכן - קיבלתי תמיכה של אוטרגוסטן פעמיים ביום והרופא אמר שממשיכים עם זה עד סוף שבוע 9 בע"ה.
אצלכן מתי הפסקתן עם התמיכה? ואיך מפסיקים אותה? בהדרגתיות או שפשוט יום אחד מסיימים עם זה?
לצפיה ב-'אישית '
אישית
30/07/2018 | 10:14
44
ביום שבו הרופא אמר לי להפסיק הורדתי את המינון והפסקתי בהדרגה, פחדתי להפסיק בבת אחת. 
לצפיה ב-'כמה שיותר מהר '
כמה שיותר מהר
06/08/2018 | 17:24
19
הרופא שלי טוען שכשרואים דופק אפשר להפסיק.. אבל זה גם מאד תלוי בהיסטוריה שלך ברמות ההורמונים בסוג הטיפול והפרוטוקול שעשית וכו..
בקיצור תעשי מה שהרופאים שלך אומרים
לצפיה ב-'אסותא'
אסותא
16/07/2018 | 21:47
100
שלום,
איזה רופא הכי מומלץ שם?
לצפיה ב-'מחפשת רופא נשים למעקב הריון'
מחפשת רופא נשים למעקב הריון
16/07/2018 | 09:24
1
83
בנות מחפשת רופא מעקב להריון ממכבי שמקבל באזור בת ים חולון ראשל"צ (עדיפות לבת ים וחולון) שעושה שקיפות + סקירה. אודה להמלצות.
לצפיה ב-'הרופא שלי לא עושה שקיפות וסקירה אבל הוא מקסים!!'
הרופא שלי לא עושה שקיפות וסקירה אבל הוא מקסים!!
16/07/2018 | 11:46
86
מחולון בנווה ארזים קוראים לו אדריאן מומלץ מאוד :)
לגבי השקיפות והסקירה אני קבעתי במכונים
לצפיה ב-'מכשיר בייתי לשמיעת דופק'
מכשיר בייתי לשמיעת דופק
12/07/2018 | 15:54
1
91
שלום
מישהי קנתה/שכרה מכשיר לשמיעת דופק של העובר? מאיזה שבוע אפשר לשמוע? יש המלצות למכשיר ספציפי?
לצפיה ב-'שמעתי על בנות שקנו'
שמעתי על בנות שקנו
15/07/2018 | 10:28
97
אבל העדיפות היא משבוע 14 ... לפני זה לא מצליחים לשמוע
לצפיה ב-'שבוע 6+2, ללא תסמינים'
שבוע 6+2, ללא תסמינים
12/07/2018 | 21:55
5
126
שלום לכולם, 
חדשה כאן..
נקלטתי אחרי ivf, הוחזרו שני עוברים בני 3, ביטא אחרי 13 יום 480, אחרי יומיים 1200, אחרי שלושה ימים 5700. באותו יום נצפא שק אחד עם קוטב עוברי המתאים לשבוע 4 פלוס 5. הבעיה היא שאין לי תסמינים כלל, קצת כאבי מחזור לפעמים שדי מלחיצים אותי. הייתה לי ממש רגישות בחזה שנלחשה לפני מספר ימים, מעבר לכך, אין בחילות, לא עייפה. האם זה תקין? צריכה לבדוק דופק מחר, שבוי 6 פלוס 3, לא מוקדם מדי?
תודה לעונים
לצפיה ב-'כנסי'
כנסי
15/07/2018 | 10:28
1
83
קודם כל תסמינים לא חייבים להיות , אני בהריון תאומים ולא היו לי הקאות או בחילות בשבוע שלך .. רק עכשיו התחיל לי קצת בעיית ריחות וחוסר תאבון אני שבוע 11
ובדיקת דופק בשבוע 6 פלוס 3 אפשרי לראות אבל אם לא תראי אל תבהלי כי זה עלול להיות מוקדם.. מומלץ לגשת לאולטרה סאונד ראשון שבוע 7
בהצלחה מאמי ווהריון תקין בע"ה
לצפיה ב-'תודה רבה, בשעה טובה והמון הצלחה :)'
תודה רבה, בשעה טובה והמון הצלחה :)
15/07/2018 | 12:07
34
לצפיה ב-'אני הייתי הולכת לאולטרסאונד ביום שקבעו לי'
אני הייתי הולכת לאולטרסאונד ביום שקבעו לי
16/07/2018 | 11:49
62
בשני ההריונות שבהם ראינו דופק עד היום האולטרסאונד היה בשבוע 6 ואין סיבה לחכות בIVF. לגבי תופעות בהריון, בהריון הנוכחי לא הקאתי בגלל בחילות עד היום ואני כבר באמצע חודש חמישי.
לצפיה ב-'גם לי לא היה'
גם לי לא היה
16/07/2018 | 12:16
1
68
היום אני שבוע 7. עדיין אין לי :) רק מידי פעם בחילות עדינות כשאני לא אוכלת אבל זה קורה לי גם בלי קשר להריון. גם אני פחדתי שזה לא תקין וברוך השם הכל היה בסדר. לי הרופא קבע דופק לשבוע 7 אבל היה לי דימום קטן אז פניתי למוקד בשבוע 6+ 2 ימים, בדקו וראו דופק :) בהצלחה!!!
לצפיה ב-'איזה כיף לשמוע'
איזה כיף לשמוע
16/07/2018 | 13:52
50
אני ואת באותו שבוע, שיהיה לנו המון הצלחה בידיים מלאות :)
לצפיה ב-'בין תקווה ליאוש...'
בין תקווה ליאוש...
11/07/2018 | 13:17
168
חדשה כאן, ובאופן כללי לא נוהגת לכתוב לפורמים אבל עכשיו מטפסת על הקירות, אז נראה לי זמן טוב להתחיל  
אני אחרי החזרת 2 בלוציסטים (הריון IVF אחד קודם שהסתיים לפני חצי שנה בשבוע 8- הפלה נדחית). אמורה להיות עכשיו בשבוע 6, בטא עולה יפה, so far so good.. אבל- ביום שני הרגשתי לא טוב כל היום. בלילה פונתי למיון אחרי דימום כבד מאוד שנמשך דקות ארוכות. כמובן שחשבתי שהכל אבוד להפתעתי, הרופא שבדק אותי במיון מצא שק הריון ושק חלמון,  אמנם קצת קטנים ביחס לשבוע בו אני נמצאת, אבל קיימים, ללא דופק. אמר שזה יכול להיות תחילה של הפלה, או שההריון ימשיך באופן תקין, אין לדעת, ואין מה לעשות חוץ מאשר לחכות לאולטרסאונד נוסף עוד שבוע. בנתיים מקבלת זריקות פרוגסטרון לתמיכה- כואב נורא!! קיבלתי חופשת מחלה ואני די משתגעת.. מישהי כאן הייתה במצב דומה??

לצפיה ב-'חדשה כאן וזקוקה לתמיכה '
חדשה כאן וזקוקה לתמיכה
11/07/2018 | 10:32
2
144
היי בנות ,
לפני כמה שנים בהריוני הראשון היתי כאן בקבוצה .
חוזרת אחרי שנתיים וחצי קשות ומייאשות של טיפולים והפלה...איבוד אמונה , לא האמנתי שאצליח להרות שוב!
לאחר החזרה , הגיע יום הבטא והתוצאה היתה 14.... הרופא שלי כמובן בחו"ל... ועל דעת עצמי הפסקתי תמיכה 3 ימים , כי מה הסיכוי שיצא מזה משהו.... ככ הרבה שנות טיפולים... בטא 14 תמיד התאפסה אחרי יומיים וסימני דימום של גב' ווסת החלו להגיע...
אלא שהפעם בבטא השנייה זה עלה ל 50 ( כמעט התעלפתי) חזרתי לקחת תמיכה וכך הבטא עולה לה יפה.... נצפה שק , נצפה דופק יפה ומהמם... אני עייפה נורא, ציצים כאובים, כאבי מחזור, התכווצויות, תחושת בחילה פוקדת אותי, לילות ללא שינה, חרדות מטורפות , פחד מפני ההריון, מפני איבוד ההריון, אין לי את תחושת הביטחון כפי שהיה לי בהריון הראשון עם בטא 255 !!!
והנה מגיע לו שבוע 8 ואני מגיעה לתור שלי לרופאה להריון בסיכון , היא מחייכת ואני מפחדת לשמוח. מגוללת בפניה את כל הסיפור.... מתחננת לעוד א.ס לראות דופק.... יש דופק!!! היא רואה אותו אני לא מצליחה לראות כלום...
אלא שהיא מגלה פער של כמעט שבוע ימים בגודל (פער של חמישה ימים) אני בשבוע 8+1 עובר מתאים ל 7+ 3
בודקים בעוד מכשיר נוסף ורואים שהפער זהה. אני שוב נתקפת חרדה שמשהו לא תקין , היא מסבירה שכנראה היתה השרשה מאוחרת מה שמסביר את הבטא הנמוכה שהתחילה אבל צריך להמשיך לעקוב אחר ההתפתחות.
פער של 5 ימים זה בסדר היא אומרת , אבל לא בשלב כזה של ההריון.....
קובעת תור לעוד שבועיים ובינתיים אוכלת סרטים ורואה שחור....
אף אחד לא יודע על ההריון, מפחדת שהוא יסתיים....

האם יש סיפורי עידוד על הריונות שהתחילו מבטאות ככ נמוכות? על פערים בגודל בשלב כזה מוקדם של ההריון ובסוף ידיים מלאות ?!

סליחה על האורך... ותודה שקראתן !

לצפיה ב-'לדעתי העוברון שלך הוא נס קטן שהוא התחיל מבטא כזו נמוכה והגיע'
לדעתי העוברון שלך הוא נס קטן שהוא התחיל מבטא כזו נמוכה והגיע
16/07/2018 | 11:51
63
עד לכאן. מהבטא 21 שלי שאחרי יומיים היתה 82 לא נולדו ילדים. אני חושבת שאין מה לעשות כרגע חוץ מלקוות לטוב ולקוות שהעובר ימשיך להתפתח באותו פער או יצמצם את הפער ושהדופק ימשיך. נחזיק לו אצבעות ואני מקווה שבסוף את תוכלי לחזור לפה עם סיפור על נס וידיים מלאות.
לצפיה ב-'הבת שלי בת 4 וחצי עוד מעט'
הבת שלי בת 4 וחצי עוד מעט
16/07/2018 | 22:51
81
התחילה מבטא 25. וזה לעומת אחיה שהתחיל עם למעלה מ 270.. אל תתייאשי !!
לצפיה ב-'אתם תקוותי האחרונה כנראה מחפשת גונל F למסירה'
אתם תקוותי האחרונה כנראה מחפשת גונל F למסירה
10/07/2018 | 08:23
71
יש פה מישהי שאולי כבר לא צריכה ובא לה למסור לבחורה שצריכה להזריק 450 כל יום בפרוטוקול ארוך?
מפחדת לפשוט רגל עוד לפני ההריון....
מאיזור רחובות, אבל יש לי חברים די מפוזרים שיתכן ויוכלו לאסוף בשבילי מעוד מקומות בארץ
תודה וברכות על ההריון
לצפיה ב-'מחפשת רופא הריון בסיכון'
מחפשת רופא הריון בסיכון
04/07/2018 | 11:13
102
שלום
אני בת 42, הריון רביעי (2 הפלות סביב שבוע 8, וילד אחד מקסים בן 4)
אני בשבוע 7
בהריון הקודם שלי היתה לי סכרת הריון +עירוי ברזל
מחפשת המלצה על רופא הריון בסיכון
מישהו שמע/ממליץ על ד"ר סבינה לרנר (קריית ספר) או עודד הרט (מודיעין)
אשמח להמלצות/דיס המלצות,
תודה

לצפיה ב-'האם קשור להיריון?'
האם קשור להיריון?
04/07/2018 | 10:28
117
הי בנות, שבוע 5 +2ימים מהבוקר כאבי בטן מלווה בשלשול האם זה בגלל ההריון ? מישהי חוותה ? איך אפשר לטפל ? בדר"כ אני לוקחת קל בטן אבל לא בטוחה שמותר בהריון.
לצפיה ב-'בטא לאחר תאומים'
בטא לאחר תאומים
01/07/2018 | 08:36
1
202
האם למישהי היה לאחר 12 יום מההחזרה בטא בסביבות ה-170 , לאחר יומיים קפץ רק פי 2 - לצורך העניין 400, והיה תאומים ?
לצפיה ב-'כן אני'
כן אני
02/07/2018 | 09:17
144
בטא ראשונה 250 לאחר יומיים 560 לאחר שבועים נצפו 2 דפקים מושלמים
לצפיה ב-'לא מעכלת!'
לא מעכלת!
28/06/2018 | 13:09
2
254
הי בנות, היום בדיוק שבועיים לאחר החזרה. יום 12 - בטא 171 , היום, 14 יום - 408. נכון שתקין ואני יכולה להרגע ???
לצפיה ב-'נכון מאוד'
נכון מאוד
28/06/2018 | 15:20
1
127
הכפלה מהממת אמן ימשיך הריון תקין וקל !!!!!!
לצפיה ב-'אמן ואמן איזה כיף!'
אמן ואמן איזה כיף!
28/06/2018 | 15:37
38
לצפיה ב-'ביקשתי לקבל מהרופא מרשם לאסטרופם'
ביקשתי לקבל מהרופא מרשם לאסטרופם
21/06/2018 | 13:57
118
ולקחתי עד היום 1 מג עכשו אני רואה שהוא כתב במרשם 2 מג. האם זה משמעותי?
לא שמתי לב אלא רק אחרי שהבאתי את התרופה הביתה. האריזה שונה .

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
בפורום אולטרסאונד נשים -
פרופ' יוסף שלו- ייעוץ אישי מי שפיר
ייעוץ אישי - מי שפיר
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה