לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1526415,264 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפי הנהלת תפוז אין לפרסם בפורום הודעת חיפוש / מסירת תרופות - ההודעות ימחקו

המשך >>

לצפיה ב-'כאבים בצד שמאל- מדאיג אותי...'
כאבים בצד שמאל- מדאיג אותי...
12/11/2018 | 16:48
3
19
היי.
אחרי הזרעה,בטא נכון לאתמול הוכפלה אבל יש לי כאבים בצד שמאל.מציקים כאלו.
זה מדאיג אותי....
יש על מה?
לצפיה ב-'אין כאן אף אחת????'
אין כאן אף אחת????
12/11/2018 | 20:06
3
לצפיה ב-'הכי טוב ללכת להבדק'
הכי טוב ללכת להבדק
13/11/2018 | 16:32
1
7
אם שלשום היתה לך בטא קרובה ל-900 זה אומר שתוכלי כבר לראות שק באולטראסאונד לוודא שההריון בתוך הרחם. זה בטח ירגיע אותך קצת.
כאבים יכולים להיות מהשחלות שממשיכות להפריש הורמונים לבנית ההריון..
העיקר שימשיך לך מלא ותקין בהצלחה!
לצפיה ב-'יש מצב שהיינו בפורום הקודם יחד..'
יש מצב שהיינו בפורום הקודם יחד..
13/11/2018 | 19:46
6
שיניתי את השם מתוך תקווה שזה ישנה את המזל...
הייתי היום אצל הרופאה.
עדיין לא רואים שק.
אמרה לי לחזור בחמישי לראות שיש.
לצפיה ב-'סקירת מערכות שניה- גיל הריון קטן בשבוע'
סקירת מערכות שניה- גיל הריון קטן בשבוע
12/11/2018 | 12:36
2
15
שלום לכולם,
ביצעתי לפני מספר ימים סקירת מערכות שניה ויצא שהשבוע הממוצע של ההריון לפי א"ס קטן בשבוע מהמשוער. בנוסף, היקף הראש יצא קטן בשבוע וחצי. קרה למישהי??
הרופא אמר לחזור לבדיקה נוספת עוד 3 שבועות אני ממש בלחץ.
לצפיה ב-'עד כמה שאני יודעת'
עד כמה שאני יודעת
13/11/2018 | 16:20
1
8
שבוע לכאן או לכאן זה תקין..
בסקירה הראשונה הכל התאים?
כל האיברים במקום?
חכי קצת עם הלחץ..
בשורות טובות!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
13/11/2018 | 16:30
3
בסקירה ראשונה הכל היה פחות או יותר מתאים, נראה לי 3-4 ימים הפרש.
כל האיברים טפו טפו טפו במקום והכל תקין.
מקווה שהכל יהיה בסדר, הריון ראשון אחרי טיפולים-נלחצת מכל דבר.
תודה רבה על התגובה!
לצפיה ב-'קצב עליית בטא וערכי פרוגסטרון'
קצב עליית בטא וערכי פרוגסטרון
10/11/2018 | 12:09
3
54
היי,
קצת בלחץ..
אני אחרי החזרת עובר טרי בן 3 ימים,
12 לאחר החזרה: בטא 192 פרוג' 30.1
14 יום לאחר החזרה: בטא 542 פרוג' 27

נראה לי שהפרוגסטרון נמוך מידי.. קצת חוששת..
וגם, הבטא לא עלתה מידי?

אשמח מאוד למענה...
לצפיה ב-'הבטא עלתה יפה מאוד אבל כדאי להוסיף תמיכה'
הבטא עלתה יפה מאוד אבל כדאי להוסיף תמיכה
12/11/2018 | 03:39
2
19
מה את לוקחת? מה שזה לא יהיה תכפילי:)
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
12/11/2018 | 11:28
1
19
התייעצתי אתמול עם הרופא, הוא הסביר לי שרמות הפרוג' שבדם לא משקפות את רמות הפרוג' שברחם..
אני מקבלת 2 קרינון, 3 אסטרופם ו3 דופסטון כל יום שלדבריו זו תמיכה מסיבית. והמצב כזה בגלל שקיבלתי 2 דקאפפטיל לפני השאיבה..
החלטתי לסמוך עליו..

לצפיה ב-'2 קרינון ו-3 דופסטון זה אכן הרבה'
2 קרינון ו-3 דופסטון זה אכן הרבה
12/11/2018 | 12:48
15
אני מניחה שכל עוד אין דימומים זה בסדר אבל אני ממליצה לך לבקש מהרופא מרשם והוראות הזרקה לזריקות אם יהיה צורך..
שימשיך לך מלא ותקין:)
לצפיה ב-'סליחה על השאלה המגעילה- אוטסטרגון וגינלי שיצא בזמן מאמץ...'
סליחה על השאלה המגעילה- אוטסטרגון וגינלי שיצא בזמן מאמץ...
12/11/2018 | 07:30
1
17
צריך לקחת שוב?
לקחתי כדור וגינלי ואחרי 30 דק הייתי בשירותים..בניגוב ראיתי שהוא יצא כמעט במלואו...
לקחת שוב??????
לצפיה ב-'אני לא יודעת אבל עונה למקרה שלא יענו בקרוב'
אני לא יודעת אבל עונה למקרה שלא יענו בקרוב
12/11/2018 | 09:47
18
האם זה כמו אנדומטרין? את לוקחת את זה כמה פעמים ביום?

אם זה משהו שאת לוקחת כמה פעמים ביום אז נראה לי שאולי זה לא כל כך משנה -  אם אחד לא נספג זה בטח לא ישפיע על הפרוגסטרון משמעותית, מצד שני אם מותר לקחת יותר ממה שאת לוקחת אז כנראה שאת יכולה לקחת עוד אחד ולא יקרה כלום. 

מקוה שמישהי שיודעת יותר ממני תענה.

לצפיה ב-'בטא 170 ביום 14 זה לא קצת?... אחרי הזרעה '
בטא 170 ביום 14 זה לא קצת?... אחרי הזרעה
09/11/2018 | 12:23
4
45
שלום...חדשה כאן...
עברתי טיפול הזרעה אחרי ששנה בערך מסנים להיכנס להיון אחרי הפלה בספטמבר 2017 .
עשיתי בדיקה אתמול אחרי שבועיים מההזרעה - הראה 170 .
ביום ראשון אעשה שוב לראות אם יש הכפלה..כמה זה תקין?
אני חוששת מאוד לאבד את ההריון כמו הקודם ומרגישה שאני בלחץ היסטרי..איך מתמודדים..?
לצפיה ב-'היי'
היי
10/11/2018 | 12:12
3
38
לא מאוד מבינה בזה אבל ההריון הקודם שלי (מהזרעה) התחיל בבטא 109 בדיוק 14 יום לאחר ההזרעה, והיום הבטא הזו היא ילדה מתוקה בת שנה וחצי..
לצפיה ב-'היום אעשה שוב בדיקת דם.מחפשת פורום פעיל להתלבטיוית ...מישהי '
היום אעשה שוב בדיקת דם.מחפשת פורום פעיל להתלבטיוית ...מישהי
11/11/2018 | 06:44
2
6
לצפיה ב-'170 זה מעולה! מקווה שכבר יש לך הכפלה יפה'
170 זה מעולה! מקווה שכבר יש לך הכפלה יפה
12/11/2018 | 03:35
1
14
שימשיך לך מלא ותקין בידיים מלאות.
הלחץ והסרטים אף פעם לא עוברים. גם אם כל הבדיקות תקינות והכל מתקדם כמו שצריך, בגלל שאין לך שום שליטה על מה שקורה לך בגוף.. אבל צריך לקוות ולצפות.
בהצלחה!
לצפיה ב-'אתמול התוצאה הייתה 879.....מקווה להמשך טוב...'
אתמול התוצאה הייתה 879.....מקווה להמשך טוב...
12/11/2018 | 07:27
7
לצפיה ב-'מועד בדיקת בטא, אשמח לעזרה (:'
מועד בדיקת בטא, אשמח לעזרה (:
27/10/2018 | 17:31
1
73

היי בנות,
אם יש מישהי שיכולה לעזור לי ממש אשמח כי פורום הפוריות לא פעיל עקב בעיה טכנית. 
בתאריך 18.10 הוחזרו לי 2 בלוצוסיטים על בסיס טבעי (עם הזרקה של אוביטרל לביוץ ותמיכה של דקפפטיל מס' ימים אחרי). האם אני יכולה לבצע בדיקת בטא כבר מחר? (יום 10 ממועד ההחזרה) או שעליי לחכות עד ליום רביעי (יום שלישי יום שבתון).
תודה רבה!

לצפיה ב-'ברביעי'
ברביעי
29/10/2018 | 13:45
37
היי,
ממליצים לחכות 12 ימים. אז לדעתי עדיף ברביעי.
לצפיה ב-'וריקוצלה - ניתוח או צנתור'
וריקוצלה - ניתוח או צנתור
25/10/2018 | 23:52
28
שלום,

מאובחן וריקוצלה דרגה 2 משמאל, 
בעיית הזרע מוגדרת על ידי מספר רופאים איתם התייעצתי כבינונית,
רוצה לטפל אך הדעות חלוקות - רופאי הפוריות אומרים לא לגעת בעוד שאורולוגים מומחי פריון הגבר ממליצים לנתח.

בנוסף אשתי בת 34 בהריון ראשון כעת (מIVF).

צנתור נראה כמו פיתרון אידיאלי אך החשש הוא מהקרינה במהלך הטיפול. לכן נוטה לכיוון ניתוח אך עדיין מתלבט מההתעסקות שם למטה. 
רופא הפוריות שטיפל בנו אומר שהוא היה ממשיך לאחר הלידה לIVF נוסף מאחר שגיל האישה מתחיל להיות פקטור.

אציין שאנו מעוניינים ב2 או 3 ילדים.

עצות או תובנות יתקבלו בשמחה.

אגב עם מישהו היה אצל גת וגורן ומכיר ספציפית את נושא הקרינה אצלהם - האם יש איזשהו הבדל לעומת הפרוצדורה שנעשית בבית חולים ציבורי.

תודה

לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
22/10/2018 | 11:43
65
סקירת מערכות מכוונת מערכת עצבים
מתלבטת בין
אלדד קטורזה
לבין
ראובן משיח
אודה לחוות דעת
לצפיה ב-'גירוי יתר שחלתי מאוחר'
גירוי יתר שחלתי מאוחר
20/10/2018 | 09:15
1
80
היי, אני חדשה בפורום 
שאלה למי שעברה זאת- גירוי יתר שחלתי מאוחר.
עברתי הזרעה ראשונה עם הורמונים לפני שבועיים ואני בהריון, בטא- 163. 
שבוע לאחר ההזרעה חוויתי כאבים עזים שלא יכולתי ללכת בכלל, בטן טיפה נפוחה, עצירות ובחילות. לאחר מכן זה החמיר לי בפיקים- התחלתי להקיא וכמעט התעלפתי. כך בערך שיערתי כבר שאני בהריון עוד לפני הבדיקת דם.
המלצות איך להתגבר על זה???. אני שוקלת את עצמי כל יום, שותה 3 ליטר מים ולא מתאמצת מדי. אבל השחלות שלי כאובות ואני ממש מרגישה אותן. ואני מבינה שהריון יחמיר את זה. אם מישהי עברה את זה אני אשמח מאוד לעידוד וטיפים איך לשרוד את הגירוי יתר הזה

לצפיה ב-'מקווה שכבר הלכת להבדק וטופלת'
מקווה שכבר הלכת להבדק וטופלת
31/10/2018 | 20:49
29
איך את מרגישה?
רפואה שלמה והריון תקין
לצפיה ב-'לא מרגישה בהריון '
לא מרגישה בהריון
16/10/2018 | 17:00
101
הי, אני בשבוע 5 ואין לי שום תחושות של הריון.. אולי ממש טיפה רגישות ומלאות בחזה.. ממש טיפה.
בטא אחרונה שעשיתי היתה לפני 5 ימים 1175..
אם אעשה בטא עכשיו לאיזה מס' לצפות?
יש לי אולטרסאונד רק בעוד שבועיים..
וחוצמזה שאף אחד לא יודע על ההריון הזה ובא לי קצת לקשקש עליו.. אז חשבתי שפה זה המקום.
מה אומרות?
לצפיה ב-'מה קרה לפורום פוריות? אולי מישהי יודעת?'
מה קרה לפורום פוריות? אולי מישהי יודעת?
11/10/2018 | 09:47
1
110
משום מה כשאני נכנסת אליו אני רואה רק הודעה אחת ואי אפשר לדפדף....
לצפיה ב-'שאלתי את הנהלת הפורומים'
שאלתי את הנהלת הפורומים
11/10/2018 | 21:47
117
הייתה בעיה וכשהם עשו שחזור זה דחף הכל לדף אחד.
אפשר לכתוב בפורום
לצפיה ב-'בדיקות דם ואנטיביוטיקה לאורך ההיריון'
בדיקות דם ואנטיביוטיקה לאורך ההיריון
07/10/2018 | 17:16
3
96
בתחילת ההיריון שלי היתי צריכה לקחת 2 סוגי אנטיביוטיקה כדי לטפל בחיידקים שונים בדרכי השתן שמסתבר שהיו לי (לא היו כאבים בכלל אז בלי הבדיקה לא היתי יודעת לעולם). לאחר סיום הטיפול באנטיביוטיקה הרופא שטיפל בי ב IVF אמר לי לעשות תרבית שתן כל חודש כדי לראות שהדלקת בשתן לא חוזרת.
עכשיו, 4 חודשים אחרי הדלקת חזרה עם חיידק אחר :(
האם זה הגיוני לעשות תרבית שתן כל חודש? נשמע לי קצת מוגזם אפילו להיריון ״יקר״. גם מפחיד אותי ממש לקחת אנטיביוטיקה כל כמה חודשים במהלך היריון. כמובן שכנראה אקח את הטיפול כמו שצריך כי זה עדיף מדלקת בשתן שיכולה להחמיר...
חוץ מהדלקות בשתן יצא לי כבר לעשות כמה פעמים בדיקות דם שכוללות ספירת דם כדי לראות מה מצב הברזל, או בדיקות לויטמינים, חומצה פולית וכו׳ (מה שגרם לי להבין שיש לי חוסר בויטמין D והתחלתי לקחת תוספים)
אשמח לקבל דעות מהניסיון שלכן, האם הצלחתן להעביר את ההיריון שלכן בצורה שפויה? האם עשיתן בדיקות מקיפות כל חודש של תרבית שתן/ברזל/ויטמינים? לא נעים לי כבר לשלוח הודעות לרופאת משפחה שלי :(
תודה.
לצפיה ב-'זה לא משנה באיזו תדירות אחרות עשו בדיקות'
זה לא משנה באיזו תדירות אחרות עשו בדיקות
08/10/2018 | 12:15
62
כל רופא מתאים את הטיפול והמעקב למטופלת הספציפית, אם שולחים אותך - כנראה שיש צורך. למיטב זכרוני, עשיתי בדיקות דם שלוש פעמים במהך ההריון, ממש בהתחלה, מתישהו בתחילת טרימסטר שני ואז בשלישי... דלקת בדרכי השתן לא הייתה לי.
לצפיה ב-'דוקא הייתי שמחה לעשות בדיקות דם כלליות פעם בחודש'
דוקא הייתי שמחה לעשות בדיקות דם כלליות פעם בחודש
09/10/2018 | 22:56
1
55
כדי לודא שהכל טוב, כשעשיתי לא מזמן את בדיקת הדם שצמודה לשקיפות התאכזבתי לגלות שהרופאה לא השאירה לי גם הפניה לבדיקות כלליות..
ויטמין די ותוספים אחרים אני לוקחת קבוע מתוגבר מהטיפולים ומתוגבר פלוס בהריון.
עם דלקות בדרכי השתן אין לי נסיון אבל יש תוסף בשם "די מאנוז" שיכול לעזור בטיפול וגם במניעה, לא ידוע לי אם מאושר להריון, צריך לבדוק עם מוקד טרטולוגי. חמוציות כמובן, אם את מסוגלת לאכול את זה..
רפואה שלמה ומהירה והמשך הריון תקין וקל:)
לצפיה ב-' תודה לכן על התגובות'
 תודה לכן על התגובות
16/10/2018 | 13:42
18
הייתי צריכה פשוט להוציא קצת קיטור.. בסופו של דבר לא היה כלום בתרבית שתן כי התבקשתי לחזור עליה אחרי יומיים והכול יצא בסדר.
וכן, אמשיך לעשות את הבדיקות שמבקשים ממני בהבנה שבסוף זה לטובתי וזמני.
תודה רבה לכן!
לצפיה ב-'אז הרגע הזה שכל כך רציתי הגיע'
אז הרגע הזה שכל כך רציתי הגיע
17/09/2018 | 18:01
2
318
היום בפעם הראשונה התחלתי להאמין שזה באמת קורה.
הבטא מכפילה את עצמה יפה.
כמה זמן ממשיכים את התמיכה?

לצפיה ב-'אני המשכתי עד שבוע 13'
אני המשכתי עד שבוע 13
20/09/2018 | 15:28
142
היי
אני המשכתי עד שבוע 13
אבל צריך להתיעץ עם הרופא
בהצלחה
לצפיה ב-'יא איזה כיףףף'
יא איזה כיףףף
29/09/2018 | 10:21
103
אני זוכרת אותך מפורום פוריות, כשחששת שהבטא הראשונית נמוכה... אמרתי לך שיש סיכוי! 
אני המשכתי תמיכה עד שבוע 12, למרות שההחזרה הייתה על מחזור טבעי. ומרוב שהייתי חרדתית, בשבוע 12 רק התחלתי להוריד מינון בהדרגה, עד להפסקה סופית בשבוע 13 או 14.
לצפיה ב-'בחילות ולחץ בסרעפת - קשר להורמונים?'
בחילות ולחץ בסרעפת - קשר להורמונים?
19/09/2018 | 21:28
66
אהלן, ישנה חדשה-פה.. אני אחרי החזרה של שני עוברים לפני חמישה שבועות, עם תמיכה די מאסיבית - 600 מג אגוסטרון + 25 מ"ג בהזרקה יומית, קלקסן, פרדוניזון 5 מ"ג ביום ו- 3 אסטרופם ביום. בטא ביום ה 14 - 1165.
אני כבר שבועיים בערך עם בחילות ולחץ בסרעפת שלא הגיוני שהן מההריון עצמו, אני מהמרת שהן מההורמונים. מישהי מכירה את תופעות הלוואי האלה?
לצפיה ב-'נסיון עם הריון לאחר קונוזציה?'
נסיון עם הריון לאחר קונוזציה?
15/09/2018 | 15:49
2
110
שלום, אני בהריון שבוע 13 אחרי טיפולים רבים, בנוסף עברתי לפני כ 9 שנים ניתוח קונוזציה. זאת הפעם הראשונה שאני מגיעה לשלב הזה ועד כה הכל היה בסדר. עכשיו עולה בי החשש מפני צוואר הרחם שעבר קונוזציה, ( בכל הטיפולים תמיד עלתה התמיהה שהוא כמעט בלתי נראה ).
בשלושת האולטרסאונדים שעברתי המצב נראה תקין אבל ככל שהעובר גדל אני חוששת.
בחמישי עברתי שקיפות עורפית אבל הרופאה לא יכלה לבדוק את המצב ויש לי אולטרסאונד רק בעוד שבועיים.
למישהי יש נסיון עם זה ויודעת אם יש סימנים מקדימים למצב שצוואר הרחם לא מתפקד כראוי? האם אוכל לדעת לפני שקורה משהו קריטי? (דימום, הפרשה, כאבים...)
תודה!!
לצפיה ב-'אני. שולחת בפרטי'
אני. שולחת בפרטי
21/09/2018 | 08:54
1
31
לצפיה ב-' ל11 ששכחה סיסמא '
ל11 ששכחה סיסמא
22/09/2018 | 00:09
47
הי, לא הבנתי אם שלחת לי משהו ואם כן איפה? תודה!!
לצפיה ב-'מישהי עשתה לאחרונה מי שפיר באסותא?'
מישהי עשתה לאחרונה מי שפיר באסותא?
05/09/2018 | 08:59
98
אולי אתן יודעות האם אפשר לבקש לקבל רק תוצאות עם משמעות ברורה בצ'יפ הגנטי.
עשיתי שם לפני שנתיים מי שפיר ואז לא היתה אפשרות כזו, תוהה אולי במקרה זה השתנה...
תודה מראש! 
לצפיה ב-'שבוע 5 +5 ותחושות'
שבוע 5 +5 ותחושות
03/09/2018 | 14:27
2
193
הי לכם. אני בשבוע 5+5  עייפות קצת יותר מהרגיל .וקצת כאבים בחזה עד אתמול היו לי פעם ביום כמו כאב מחזור מאוד עדין לכמה שניות . חוץ מזה ללא בחילות וללא הקאות. אני אמורה להלחץ מזה? מחכה כבר לבדיקת הדופק
מחפשת כל הזמן סימנים חזקים לתחושת הריון.
אודה לשיתוף מה אני אמורה להרגיש והאם זה בסדר?
לצפיה ב-'עדיף לא להרגיש בשלב הזה'
עדיף לא להרגיש בשלב הזה
12/09/2018 | 21:29
1
106
בחילות והקאות זה בטח לא דבר נחשק וגם לא נצרך בשביל תקינות ההריון. בשלבים המאוחרים זה נהיה מכביד ויש גם תופעות לא נעימות אבל ככה זה כשאת סוחבת עוד רבע ממשקל הגוף שלך בערך..
מה שכן כדאי לך לבדוק ובטח כבר עשית בדיקת דם זה את ענין העייפות שזה תוצר של עליה בנפח הדם שהגוף לא תמיד מצליח לעמוד בקצב הייצור. אז לאכול טוב וכמובן לשתות, אפשר להוסיף ברזל כבר עכשיו בקטנה כדי לבנות עתודות, בי-12 ויטמין די ושאר חיזוקים בריאים.
שיהיה מלא ותקין בקלות ובנחת ובידיים מלאות כמובן
לצפיה ב-'אמן'
אמן
12/09/2018 | 21:56
49
ותודה☺
לצפיה ב-'חשש להריון'
חשש להריון
26/08/2018 | 23:44
1
203
היי חברים חייב את עזרתכם..שכבתי עם חברה בבודאות לא גמרתי בפנים.אבל בכדי לשלול הריון נתתי לה פוסטינור..לאחר כמה ימים היא קיבלה דימום שנמשך 3-4 ימים עם רירית לטענתה והפסיק..כשהגיע מועד למחזור זה איחר לל ב5 ימים ןאז ביום ה5 קיבלה מחזור שנמשך 4 ימים..האם היא בהריון?! אני בלחץ..אשמח לתגובה תודה מראש
לצפיה ב-'מה הבעיה לעשות בדיקה ביתית או בדיקת דם?'
מה הבעיה לעשות בדיקה ביתית או בדיקת דם?
27/08/2018 | 08:11
110
גם לא מבינה מה אתה בכלל פונה בפורום הזה. זה מיועד לנשים שבקושי רב הרו בטיפולים. כנראה טרול מבחיל. משועמם מסכן.
לצפיה ב-'מה עושים עד השקיפות העורפית?'
מה עושים עד השקיפות העורפית?
23/08/2018 | 16:05
1
180
שבוע 8 פלוס יומיים. בשבוע שעבר נצפה באולטראסאונד וגינאלי שק היריון ודופק תקינים ומתאימים לגיל ההיריון (תודה לאל) ואין לי דימומים או הכתמות. נראה שהכל כשורה. 
אבל פתאום יש בי חששות בימים האחרונים ואני רוצה לדעת שהכל בסדר ושהעובר מתפתח כרגיל. יש לנו כמעט חודש עד השקיפות העורפית ואני רוצה להיות עם אצבע על הדופק (תרתי). זה מקובל לגשת למרכז בריאות האישה לאולטרסאונד? 
לצפיה ב-'בעיקר כוססים ציפורניים '
בעיקר כוססים ציפורניים
29/09/2018 | 10:26
45
וכן, את יכולה לגשת לאןלטרסאונד מתי שבא לך, מרכזי בריאות האישה רגילים להריוניות חרדתיות.
לצפיה ב-'כאבי מחזור עמומים וכאבי חזה לאחר בטא חיובי.'
כאבי מחזור עמומים וכאבי חזה לאחר בטא חיובי.
20/08/2018 | 22:31
1
147
ערב טוב לכולן/ם והמון בהצלחה.
כפי שרשום בכותרת, אשמח לשמוע אם כאבי מחזור (עמומים) ולא ברמה של כאבי מחזור רגילים (אבל עדיין מרגיזים) וגם כאבים בחזה הן תופעות נורמליות ושכיחות? להלן הפרטים:
שאיבה ב-29/7
החזרה 3 עוברים דרגה 1 (הכי גבוהה אני מקווה שלא טעיתי) ללא שברים ב-1/8
בדיקת בטא ראשונה לאחר 12 ימים ב-13/8 תוצאה חיובית 69
בדיקת בטא לאחר יומיים נוספים ב-15/8 תוצאה 175.
נאמר לנו ע"י הרופא המטפל לקבוע תור לעוד שבועיים ושאין צורך לבצע עוד בדיקות דם (ע"י רופאת המשפחה גם נאמר שאין צורך בבדיקת דם נוספת). יש לציין שגם לפני בדיקת הבטא הראשונה, אישתי הרגישה כאבים/רגישות בחזרה וכאבים עמומים כמו כאבי מחזור.
עד לכתיבת הפוסט הנ"ל יש לאשתי כאבים עמומים של מחזור (לפעמים פעמיים ביום ולפעמים 3, זה בא בגלים) וזה מטריף אותה ואנחנו קצת מודאגים.
יש לציין בנוסף שנמצאת בטיפול תומך של 3 כדורים Utrogestan ו-3 כדורים של Estrofem מיום ההחזרה (1/8) ולכן גם לא יכולה לקבל מחזור (עד כמה שאני יודע). אין דימומים ו/או כתמים חומים בכלל.
האם יש מקום לדאגה? האם כדאי לבצע בדיקת דם נוספת? האם לעוד מישהי היו את התופעות הנ"ל וכיום נמצאת בהיריון מתקדם ו/או עם ילדים?
תודה מראש לכל המגיבים אם מניסונכן ואם מידע.
לצפיה ב-'גם לי זה היה בהריון הראשון'
גם לי זה היה בהריון הראשון
22/08/2018 | 15:26
119
הכאבים בחזה שיגעו אותי, לא הייתי מסוגלת להסתובב בלי חזיה, זה פשוט היה בלתי נסבל. זה נרגע אחרי כמה שבועות וחזר בגדול לקראת הלידה.
גם הכאבי ''כאילו מחזור'' לגיטימיים ונורמליים.
בכל מקרה של חשש אפשר ללכת לרופא להבדק
המון בהצלחה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה