לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1563015,630 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר טיפולים

"בן לו היה לי..."כמה כמיהה יש בשורה הזו.4 מילים רבות משמעות המצטרפות למשפט שהוא תפילה הנטועה בלבנו כעץ נטוע על שפת הנחל שאמור להתמלא בכל רגע במים היקרים.כמה חיכינו וכמה ציפינו לרגע התמלאות הנחל, לרגע התמלאות רחמנו.חודשים ו/או שנים עברו עלינו במאבק למען היקר מכל: פרי-בטן, פרי אהבה, פרי רצון ממושך.ולרגע לא שקטנו על שמרינו. ניהלנו מאבק עם נפשותינו ועם גופנו-והצלחנו.הצלחנו להגיע לאמצעי שיביא לנו את המטרה.והמטרה היא ילד/ה. תינוק/ת.והאמצעי הוא ההריון-בין אם אנחנו עוברות אותו או מישהי אחרת עוברת עבורנו ביודעין או שלא ביודעין.וכשהרחם שלנו מתמלאת לה בעובר/ים, שוטפות אותנו החרדות והדאגות כשטפון רב עוצמה. "למה זה? לא חשבתי שכך זה יהיה..." עוברות בנו המחשבות. רחמנו מתמלאת לה בחיים חדשים וליבנו מתמלא בפחדים, שאלות ותהיות שלא ידענו כמותם בעבר.וכאן המקום לחלוק את הכל: שאלות, תהיות, פחדים, ציפיות וחששות.כאן זה הבית של כולנו: הריוניות ובני/ות-זוגן, טרום הריוניות ובני/ות-זוגן, ואמהות ואבות שחוו ויכולים לתת מענה.מאחלת לכל המשתתפים באשר הם הריון מלא, בריא ומשעמם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפי הנהלת תפוז אין לפרסם בפורום הודעת חיפוש / מסירת תרופות - ההודעות ימחקו

המשך >>

לצפיה ב-'בחירת ה NIPT בשצף השיווקי של האינטרנט'
בחירת ה NIPT בשצף השיווקי של האינטרנט
18/05/2019 | 11:44
44
היי לכולן,
החלטתי שמחר לכל המאוחר מחרתיים אגש לערוך בדיקת NIPT. אני בשבוע 16, ובכל זאת למרות העלויות (בתקווה יהיה קצת החזר!) החלטתי למהר ולעשות את הבדיקה כדי שאם תהיה אינדיקציה ברורה למי שפיר אספיק לעשות (גם טרם החלטתי בקשר לזה ובקשר לצ'יפ. התלבטויות). אני אחרי שנים של נסיונות להרות, ומבוגרת (מעל גיל 40) אבל עדיין.
בקיצור, אשמח לדעת אם למיטב ידיעתכן יש בדיקה אחת מהבדיקות שבשוק שהיא מומלצת על פני האחרות. אשמח לבדיקה שלא נותנת תוצאות כוזבות של "אין בעיה" "יש בעיה" אלא מעניקה סטטיסטיקה יותר הוגנת והגונה.
תודה רבה
לצפיה ב-'ייעוץ לגבי דיקור מי שפיר'
ייעוץ לגבי דיקור מי שפיר
07/05/2019 | 15:34
57
היי אשמח לדעת האם משהי עשתה דיקור מי שפיר עם פרופ ירון רבינוביץ'?
לצפיה ב-'מהן רמות פרוגסטרון תקינות?'
מהן רמות פרוגסטרון תקינות?
06/05/2019 | 20:39
52
שלום,
מקוה שמשהו יענה לי כי הפורום נראה קצת מת...
אני בשבוע 5 פלוס 2. בהריון מעוברים קפואים. ללא תמיכה.
רמות פרוגסטרון ירדו מ 106 ( ביום בו בדקתי ביטא, אז הייתי עם תמיכת אנדומטרין) ל 74 יומיים אחרי ( כשבדקתי הכפלה, אז הפסקתי תמיכה בהנחיית הרופא) והיום 49 ( בדקתי על דעת עצמי, ללא הנחיה מרופא) זה תקין?
אציין שהביטא עולה יפה ומכפילה את עצמה ב2.2 בערך כל יומיים.

לצפיה ב-'זקוקה להמלצה על רופא במכבי למעקב הריון'
זקוקה להמלצה על רופא במכבי למעקב הריון
30/03/2019 | 15:23
45

היי בנות, תוכלו בבקשה להמליץ על רופא מעולה בקופ"ח מכבי באיזור המרכז, למעקב הריון? תודה רבה מראש!!!

לצפיה ב-'קורס הכנה ללידה אונליין'
קורס הכנה ללידה אונליין
12/03/2019 | 10:42
32
שלום להריוניות :)
רוצה להמליץ לכן על קורס הכנה ללידה קלה אונליין
בלי לצאת מהבית
הנה הקישור http://tiny.cc/l1jz3y
לצפיה ב-'צלמת ניו בורן'
צלמת ניו בורן
25/02/2019 | 13:44
34
רוצה להמליץ על צלמת ניו בורן מדהימה שנתנה לי שרות מעולה נחשבת הכי טובה בארץ https://www.shimrit-chen.co.il/ 0542478730
לצפיה ב-'צילומי הריון'
צילומי הריון
25/02/2019 | 13:42
33
רוצה להמליץ על צלמת הריון מדהימה שנתה לי שרות מעולה https://www.shimrit-chen.co.il/ 0542478730
לצפיה ב-'צלמת הריון הכי טובה בארץ'
צלמת הריון הכי טובה בארץ
25/02/2019 | 13:41
39
רוצה להמליץ על צלמת הריון הכי טובה בארץ שנתנה לי שרות מדהים https://www.shimrit-chen.co.il/.  0542478730
לצפיה ב-'חדשה - הריון בסיכון לאחר תפר צווארי'
חדשה - הריון בסיכון לאחר תפר צווארי
13/02/2019 | 09:55
81
היי כולם, 
זה הריון שני שלי. הריון קודם ילדתי לידה מוקדמת בשבוע 29 אחרי ירידת מיים. הילד ברוך השם בסדר. אני שבוע 14 ותפרו לי לפני כמה ימים את צוואר הרחם ואני אמורה להתחיל זריקות פרוגסטרון בשבוע 16 בתקווה שהפעם אחזיק עד הסוף בעזרת השם. במכתב השחרור כתבו לי להיות במעקב של הריון בסיכון אבל הרופא נשים שלי (שאני סומכת עליו) אומר שזה כסתח וברגע שתפרו את הצוואר ההריון אמור להיות רגיל. מה דעתכם? מה הייתרון של להיות במעקב הריון בסיכון על פני רופא נשים רגיל? ממש מתלבטת. אציין שההריון הוא כתוצאה מ IVF... 
לצפיה ב-'צורת רחם t'
צורת רחם t
10/02/2019 | 19:34
55
t של רחם

una2

10/02/2019 | 08:35

שלום לכולם.אני אחרי 2 הפלות ברצף. בת 42. עשיתי היסטרוסקופיה אבחנתית.  מצאו אצלי רחם בצורה t.האם יש כאן  מישהי באותו מצב?

לצפיה ב-'אירוח בפורום פוריות ביום ג' 5.2.19'
אירוח בפורום פוריות ביום ג' 5.2.19
29/01/2019 | 21:33
36

ביום ג', בתאריך 5.2.2019, בין השעות 19:00-21:00, תתארח בפורום פוריות ד"ר רעות ברטוב-שיפמן, המנהלת המקצועית של מרכז ברטוב לפוריות הגבר.  

על האירוח
במהלך האירוח תענה ד"ר רעות ברטוב-שיפמן על שאלות בנושא פוריות הגבר בכלל ועל שאלות בנושא השיטות הייחודיות שפיתח אביה, פרופ' בנימין ברטוב, בתחום אבחון ומיון זרע ויישומן בפרט. 
מרכז ברטוב הינו מרכז רפואי פרטי, המקצועי והמוביל בתחום פוריות הגבר בישראל. 
המרכז, הפועל למעלה מ-35 שנה, מציע שירותי אבחון, יעוץ וטיפול בתחום פוריות הגבר ברמה הגבוהה ביותר, זאת באמצעות פיתוח ויישום שיטות חדשות בתחום פוריות הגבר, ושיתוף פעולה הדוק בין המטופל, הרופא והמעבדה.  

על המתארח
ד"ר ברטוב-שיפמן, בעלת תואר שלישי בביולוגיה מולקולרית במכון ויצמן למדע. התמחתה במשך עשר שנים בתחום האבחון והטיפול בזרע אצל אביה, פרופ' בנימין ברטוב, ועוסקת יחד איתו במחקר ויישום שיטות חדשות בפוריות הגבר. מרצה בכנסים בארץ ובעולם בתחום פוריות הגבר. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'בדיקת חלבון בשתן בכללית'
בדיקת חלבון בשתן בכללית
22/12/2018 | 18:54
85
הי,
מישהי כאן יודעת איך הולכים המעקבים בקופ"ח כללית?
הרופא שלי אמר שלא צריך הפניה לאחיות. למישהי היה ניסיון עם זה? חברה אמרה לי שהיא לקחה סטיקים מאחות ליווי הריון לפני 4 שנים, זה עדיין ככה?

תודה רבה!
לצפיה ב-'לקראת בדיקת דופק/שק הריון'
לקראת בדיקת דופק/שק הריון
18/12/2018 | 13:17
200

שלום לכולן,
אני לאחר טיפול של הזרעה+החזרת עובר קפוא יום 6. לאחר כ- 12 יום ממתן האוביטרל התחיל לי מחזור. נראה שהטיפול לא צלח. ביצעתי בדיקת בטא על מנת לוודא שאין הריון(לקראת התחלה של טיפול חדש) ויצא בטא 13..בהנחית הרופא עשיתי בדיקה נוספת לאחר יום והבטא עלתה ל- 22 (הזוווי) ביצעתי שוב בדיקת בטא לאחר שלושה ימים והבטא המשיכה לעלות ל- 85. ביצענו שוב בדיקת בטא על מנת להיות בטוחים לאחר יומים והבט המשיכה לעלות ל- 421. 
עכשו בהנחיית הרופא קבענו להיפגש עוד שבועיים לראות שק הריון ואולי דופק. אני נמצאת במצב מאוד מוזר.. מצד אחד שמחה כי נראה שהבטא עולה ויש הריון..אך מצד שני מאוד מוזר.... כי היה לי דימום כמה ימים.המחשבה היחידה שלי שאולי אחר מהעוברים נפל ולכן היה דימום ועובר אחר נקלט.
האם מישהי חוותה דבר כזה?
האם יכול לצאת הריון? 
הבטא נראת לגמרי תקינה....
אני מחכה שבועים עכשו.. ממש לחוצה ולא שמחה... ומרגישה שבטוח הריון לא יצא מזה..

לצפיה ב-'קבוצת פייסבוק תלמ מרץ אפריל מאי'
קבוצת פייסבוק תלמ מרץ אפריל מאי
09/12/2018 | 22:14
91
היי
בנות שעתידות ללדת בחודשים אלו ומעוניינות להצטרף לקבוצה אינטימית וסגורה בפייסבוק מוזמנות להשאיר מסר פרטי או לפנות אליי בפייסבוק chen lankri aharon
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:15
11
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'שלום לכולן מאושרת להיות כאן חנוכה שמייח מבקשת'
שלום לכולן מאושרת להיות כאן חנוכה שמייח מבקשת
04/12/2018 | 13:19
161
בס"ד
להתייעץ איתכן ואתן קצת רקע
בת 42 אוטוטו עם CP שיתוק מוחין מלידה
נשואה באושר 9 שנים משנת 2012 במסע הטיפולים
לפני שנה הייתה לי גרידה בשבוע 13 בגלל הפסקת דופק
ועכשיו ב"ה אני שוב בהריון שאיבה 11/11/18 החזרה של שניים
ב14/11/18 בטאות 27/11 -116 29/11 -217 2/12 -602

מאז ומעולם הגב התחתון שלי רגיש בגלל המגבלה
אבל עכשיו כל פעם דווקא אחרי שאני בשירותים
אני נתקפת כאבי גב תחתון ואגן איומים שנרגעים אחרי רבע שעה בערך האם הגיוני ? מוכר למישהי?
אני לוקחת תמיכה אסטרופם דופסטון 3 ביום 3 אנדומטרין ביום וקלקסן
מוזמנת לבדיקת א"ס ודופק ב 23/12/18
תודה מראש וחנוכה מלא ניסים לכולן
לצפיה ב-'הריון לאחר טיפולים'
הריון לאחר טיפולים
17/11/2018 | 19:09
5
415
בנות, נמצאת בהריון ראשון שלי אחריי טיפולים, בשבועות ראשוניים.
מרגישה ממש את חרדת ההריון נמצאת לצידי!!!
אשמח לדעת איך אתן מתמודדות.. בדרכים משלכן.. מקצועיות... טבעיות... כל דבר שיעזור לי לעבור את התקופה הזאת ברוגע ובשלום וליהנות ממנה עד כמה שניתן... (מלבד טיפול פסיכולוגי, פחות מתחברת)
תודה רבה!
לצפיה ב-'אני אשמח לשמוע אם יש טיפים..אני בחרדה מתמדת...'
אני אשמח לשמוע אם יש טיפים..אני בחרדה מתמדת...
18/11/2018 | 10:49
2
285
גם אני בהריון אחרי הזרעה ..
ביום חמישי נראו שני שקים...אני בשוק וזה מטריד אותי מאוד.
ידעתי שיש סיכוי שזה יקרה אבל לא חשבתי בכלל...יש לנו שני ילדים בבית ועוד שניים זה בכלל לא בא בחשבון.
עוד שבועים דופק ואני בסרטים קשים מאוד.
לצפיה ב-'באסה שהפורום לא פעיל .'
באסה שהפורום לא פעיל .
19/11/2018 | 10:51
99
לצפיה ב-'שניים זה הכי כיף בעולם!'
שניים זה הכי כיף בעולם!
21/11/2018 | 22:41
209
זה לא פשוט בכלל אבל זה מדהים. אמנם אצלי הם באו בהריון ראשון אבל בטח שזה יתרון כשאת כבר מנוסה ויש לך כבר שניים בבית.
חזקי ואמצי!
לצפיה ב-'לי היה הריון מאוד חרדתי ומלווה בהמון בעיות '
לי היה הריון מאוד חרדתי ומלווה בהמון בעיות
20/11/2018 | 20:01
245
ולכן פשוט החלטתי לעבור יום ביומו ונשמתי לרווחה בכל יום שעבר.
זה לא היה קל אבל זו הייתה הדרך היחידה שבה הרגשתי שיש לי שליטה מסוימת.
כתבתי הרבה לעצמי מה מרגישה, מה מלחיץ אותי, שיתפתי את הרופאים המטפלים ואת הבעל.

בשעה טובה ושיהיה קל ומשעמם
לצפיה ב-'זה מה שמכין אותנו לאמהות כנראה.. '
זה מה שמכין אותנו לאמהות כנראה..
21/11/2018 | 22:35
151
הדאגה מצד אחד וחוסר האונים מצד שני כי אנחנו בעצם לא יכולות לעשות כלום חוץ מלקוות ולהתפלל ולסמוך על השם יתברך. הוא היחיד שיכול לעשות משהו בנידון וצריך לסמוך עליו שהוא עושה את כל מה שצריך.
אגב, זה רק נהיה יותר קשה אחרי הלידה.. החרדות אף פעם לא עוברות, הן רק מתחלפות:)
אז העצה שלי היא תפילה, אמונה ובטחון..
שימשיך מלא ותקין בידיים מלאות

לצפיה ב-'כאבים בצד שמאל- מדאיג אותי...'
כאבים בצד שמאל- מדאיג אותי...
12/11/2018 | 16:48
3
200
היי.
אחרי הזרעה,בטא נכון לאתמול הוכפלה אבל יש לי כאבים בצד שמאל.מציקים כאלו.
זה מדאיג אותי....
יש על מה?
לצפיה ב-'אין כאן אף אחת????'
אין כאן אף אחת????
12/11/2018 | 20:06
60
לצפיה ב-'הכי טוב ללכת להבדק'
הכי טוב ללכת להבדק
13/11/2018 | 16:32
1
111
אם שלשום היתה לך בטא קרובה ל-900 זה אומר שתוכלי כבר לראות שק באולטראסאונד לוודא שההריון בתוך הרחם. זה בטח ירגיע אותך קצת.
כאבים יכולים להיות מהשחלות שממשיכות להפריש הורמונים לבנית ההריון..
העיקר שימשיך לך מלא ותקין בהצלחה!
לצפיה ב-'יש מצב שהיינו בפורום הקודם יחד..'
יש מצב שהיינו בפורום הקודם יחד..
13/11/2018 | 19:46
144
שיניתי את השם מתוך תקווה שזה ישנה את המזל...
הייתי היום אצל הרופאה.
עדיין לא רואים שק.
אמרה לי לחזור בחמישי לראות שיש.
לצפיה ב-'סקירת מערכות שניה- גיל הריון קטן בשבוע'
סקירת מערכות שניה- גיל הריון קטן בשבוע
12/11/2018 | 12:36
3
171
שלום לכולם,
ביצעתי לפני מספר ימים סקירת מערכות שניה ויצא שהשבוע הממוצע של ההריון לפי א"ס קטן בשבוע מהמשוער. בנוסף, היקף הראש יצא קטן בשבוע וחצי. קרה למישהי??
הרופא אמר לחזור לבדיקה נוספת עוד 3 שבועות אני ממש בלחץ.
לצפיה ב-'עד כמה שאני יודעת'
עד כמה שאני יודעת
13/11/2018 | 16:20
2
139
שבוע לכאן או לכאן זה תקין..
בסקירה הראשונה הכל התאים?
כל האיברים במקום?
חכי קצת עם הלחץ..
בשורות טובות!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
13/11/2018 | 16:30
1
91
בסקירה ראשונה הכל היה פחות או יותר מתאים, נראה לי 3-4 ימים הפרש.
כל האיברים טפו טפו טפו במקום והכל תקין.
מקווה שהכל יהיה בסדר, הריון ראשון אחרי טיפולים-נלחצת מכל דבר.
תודה רבה על התגובה!
לצפיה ב-'מעדכנת שקראתי לא מזמן'
מעדכנת שקראתי לא מזמן
22/11/2018 | 01:21
117
שאפילו עד שבועיים הפרש זה תקין.
בשורות טובות!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית
ד
מתקשים בפוריות?
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה