לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2222622,226 עוקבים אודות עסקים

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-'המלצה על חדרי כושר בחולון'
המלצה על חדרי כושר בחולון
29/01/2019 | 16:03
2
שמעו אני רוצה להגיד לכם שחדרי כושר בחולון אלו האיכותיים ביותר שמצאתי, אני אמנם כן גר בחולון אבל רוצה להגיד שיש הרבה חדרי כושר בעיר שיכולים להתאים לכל אחד אני אישית עברתי מלא אימוני כוש והגעתי לתוצאות יוצאות דופן, אני מאוד ממליץ לכם להגיע למי שרוצה שינוי בחיים ולהתאמן כי באמת חדר כושר בחולון עזר לי מאוד בחיים וגם הביטחון עצמי שלי גדל . באמת תוכלו למצוא מלא סוגים שיכולים להתאים אם זה לילדים, אם זה לנשים ולכל אחד בנפרד לפי התאמה אבל באמת שמי שרוצה באמת ממליץ מאוד.
יש קישור מערוץ יוטיוב מוזמנים להיכנס ל:https://www.youtube.com/watch?v=SiHOR1gayZU
לצפיה ב-'נמאס לכם מהמצב שאתם נמצאים? הגיע להתאמן בחדר כושר בחולון'
נמאס לכם מהמצב שאתם נמצאים? הגיע להתאמן בחדר כושר בחולון
29/01/2019 | 15:59
4
חדר כושר בחולון והסביבה, יביא אתכם למשמעת עצמית שהיא הגורם החשוב ביותר להשגת תוצאות, כי בלי משמעת עצמית לא תהיה התמדה ובלי התמדה לא תוכלו להשיג את היעדים שלכם. בחדר כושר חולון, צוות המדריכים שלנו יסייר ,יתקן טעויות וייתן עצות בתחומי הפעילות הגופנית ובנוסף גם יכין עבורך תכנית אימונים המותאמת במיוחד עבורך מכירים את אלה שרוכשים מנוי לחדר כושר אבל לא מגיעים אליו? אצלנו בחדר כושר בחולון, באופן לא מפתיע, אנו בטוחים שתעמדו בהתחייבויות שאתם לוקחים על עצמכם , אתם תרגישו את חווית הירידה במשקל ותשפרו באופן ניכר את בריאותכם ואורח חייכם . כי תפקידו של חדר כושר והוא לתת לכם את האימון הכי מתאים לכם ואת כל זה תוכלו למצוא אצלנו.
לפרטים נוספים מוזמנים להיכנס ל:https://www.youtube.com/watch?v=rBxx_U9Dep8

לצפיה ב-'רוצים להגיע לתוצאות? בואו להתאמן בחדר כושר באילת.'
רוצים להגיע לתוצאות? בואו להתאמן בחדר כושר באילת.
29/01/2019 | 15:54
4
חדר כושר באילת והסביבה הוא המקום בו כדאי להתאמן וזאת בזכות מכשירי אימון גופני איכותיים ומתקדמים וכמובן המדריכים המקצועיים. חדר כושר באילת והסביבה מהווה מקום לשיפור ולשימור הכושר הגופני של האדם. איכות החיים זה דבר שכולם רוצים ושואפים, חלק ניכר משיפור באיכות החיים נזקף לזכות הכושר הגופני , הבעיה שלעתים קשה לאנשים ליישם את המהלכים שיביאו למימוש אותו רצון ,לכן חדר כושר באזור אילת , מציע את שירותיו של מאמן כושר אישי שיעזור לכם לשפר את רמת הכושר שלכם ומתוך כך את איכות החיים. בחדר כושר זה, מועברים אימוני כושר בליווי מאמני כושר מהדרגה הראשונה בעלי ניסיון רב בתחום שיעזרו לכם להשיג את אורח חיים בריא ואת איכות החיים שאתם רוצים
רוצים פרטים נוספים ? היכנסו ל:https://www.youtube.com/watch?v=9voK4tCxU2M.
.

לצפיה ב-'אחוזי שומן '
אחוזי שומן
29/01/2019 | 09:10
6
שלום,

אני שוקלת 57 ק"ג וגובהי הוא 1.68 ס"מ.
אני עושה בין פעם לפעמיים בשבוע פילאטיס ואחוזי השומן שלי כ- 29%. יחסית גבוה.
מה עליי לעשות כדי להוריד עוד 3-4 ק"ג ולהוריד את אחוזי השומן ?
לצפיה ב-'חדר כושר באילת והסביבה'
חדר כושר באילת והסביבה
28/01/2019 | 22:20
3
חדר כושר באילת הוא המקום בו דואגים לכם שתגיעו לתוצאות וזאת בזכות מכשירי אימון גופני איכותיים ומתקדמים וכמובן בעזרת המדריכים המקצועיים. בחדר כושר באילת והסביבה תמצאו תמיכה ויחס אישי לכל אחד שבא להתאמן.

בחדר כושר בחולון תוכלו למצוא מכשירים חדשניים ברמה גבוהה שיעזרו לכם להגיע לתוצאות .

כל אחד בסופו של דבר רוצה להגיע לתוצאות, הבעיה שלעתים קשה לאנשים ליישם את המהלכים שיביאו למימוש אותו רצון .לכן חדר כושר אילת יגרום לכם להחדרת מוטיבציה ואנרגיה גבוהה בעזרת , שירותיו של מאמן כושר אישי שיעזור לכם לשפר את רמת הכושר שלכם, יחדור בכם מוטיבציה ורצון ומתוך כך את איכות החיים.

אם אתם רוצים לשפר את בריאותכם ולהרגיש טוב יותר עם עצמכם או אם אתם סתם אוהבי ספורט ורוצים להתאמן, אז הגעתם למקום הנכון .אל תתעצלו תתקשרו והתוצאות יראו תוך זמן קצר.

כדי לשמוע פרטים נוספים על חדר כושר באילת ,אתם מוזמנים להיכנס לקישור:https://www.youtube.com/watch?v=PkklzlHg5LM
לצפיה ב-'חדר כושר מומלץ בחולון'
חדר כושר מומלץ בחולון
28/01/2019 | 16:38
7
חדר כושר באזור חולון נותן לכם אימוני כושר ברמה גבוהה שמאפשר לכל אחד להגיע לתוצאות רצויות ולהשגת מטרות ספורטיביות .
כל אחד שמגיע לחדר כושר , מאמן כושר בונה תכנית אימונים ייחודית עבור כל אחד ואחת שבאים להתאמן, כי בעזרת תכנית אימונים ברורה אפשר להגיע לתוצאות ולמקום שאליו רוצי להגיע ובנוסף יש תמיד מי שנמצא אתכם גם ברגעי משבר.

חדר כושר גם מציע מתקני כושר חדישים ואימונים שונים ומגוונים. בחדר הכושר אולם כושר מחודש ומשופץ, הכולל את מיטב מכשירי הכושר, בנוסף יש מכשירי ספינינג, אזור משקולות, מתחם אירובי ועוד.

ידוע הוא שפעילות ספורטיבית על בסיס קבוע תורמת לבריאות הגוף והנפש, ולכן חדר כושר בחולון מציע אימוני כושר מקצועיים שיאפשרו לכם לחיות באורח חיים בריא ואיכותי.

לחדר כושר מאוד אכפת מהמתאמנים, לכן המטרה שלו היא שכל אדם שבא להתאמן יצליח להגיע לתוצאות מיטביות והכי חשוב להיות במקום שהוא רוצה להיות, כי אף פעם לא מאוחר להיות האדם שתמיד רוצה להיות.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להיכנס ל:https://www.youtube.com/watch?v=8FTvEGcTswo
לצפיה ב-' יש בפורום תחרות ספאם'
יש בפורום תחרות ספאם
27/01/2019 | 02:49
9
מי שיפרסם יותר ספאם, יקבל במתנה ספאם
לצפיה ב-'מלאו את השאלון שלי בבקשה!'
מלאו את השאלון שלי בבקשה!
23/01/2019 | 17:14
4
שלום לכולם!
אשמח אם תוכלו לענות לי על שאלון קצר אם אתם מתאמנים לפחות פעם בשבוע.
תודה!
לצפיה ב-'נמאס לכם להישקל? רוצים גוף כמו שתמיד חלמתם?'
נמאס לכם להישקל? רוצים גוף כמו שתמיד חלמתם?
17/01/2019 | 10:22
2
23
דיאטת השבועיים חוזרת ועכשיו בהנחה מטורפת!
נו, למה אתם מחכים?
https://f17c74la2ja1dufv56simbgkbq.hop.clickbank.n...
לצפיה ב-'מאוד מפתיעה!!!!'
מאוד מפתיעה!!!!
22/01/2019 | 14:40
11
אני לא מבינה אבל למה לי לקחת משהו ממקום אחר בעולם יש באמת בחור כאן בארץ שהוא תותח לא פחות מהמורה הנל .
http://bit.ly/2BBlpbx דקל זה האיש שליייי 
אני לקחתי בכל אופן את ההמלצה של אוסנת אומנם נפלתי בפח הרבה אבל הוא תותחיייי פשוט החזיר לי את האמון .
אגב תודה אוסנת ממי אוהבת
לצפיה ב-'דיאטה זה לא לשבועיים. דיאטה זה לכל החיים'
דיאטה זה לא לשבועיים. דיאטה זה לכל החיים
02/02/2019 | 02:30
1
לצפיה ב-'המלצה רותחת למאמנת כושר בכרכור'
המלצה רותחת למאמנת כושר בכרכור
15/01/2019 | 14:25
9
היי חברים,
אני נעזרת בכם המון בשקט בשקט, אז זו הזדמנות להגיד תודה :) 
וגם להחזיר לכם קצת, לפחות למי שגר באזור פרדס חנה כרכור..
אז האמת שניסיתי כמה חדרי כושר ובאף אחד מהם לא הרגשתי בנוח. שמתי לב שלא ממש מתאים לי הסגנון הזה שאין שעות קבועות, אין מדריכים קבועים ויש כל מיני אנשים שאני לא מכירה...מביך.
אז חיפשתי משהו שימלא לי את הפונקציה הזו של כושר רק בלי ללכת לחדר כושר ומצאתי את יהלי המדהימה!! ש לה כל מיני חוגים והיא גם נותנת אימון כושר בקבוצות קטנות מה שלא תרצו..TRX, קיקבוקס, קרוס פיטנס ועוד מלא חוגים... אני עושה אצלה TRX והיחס שלה פשוט מושלם! מרגישים שהיא באמת עוזרת לך ואכפת לה ממך והתוצאות מדהימות... ממליצה בחום.
לצפיה ב-'התמדה בחדר כושר'
התמדה בחדר כושר
10/01/2019 | 13:37
11
אני לא מצליחה להתמיד בחדר כושר, עשיתי מנוי ואחרי כמה חודשים ביטלתי אותו כי לא הצלחתי להתחייב לזה. גם אם יהיה לי מאמן צמוד זה לא יצליח.
איפה אפשר להכנס לחדר כושר מבלי להתחייב להגיע ומבלי לשלם על התקופה שאני לא מגיעה?
אני חושבת שאם הייתה לי עבודה עם חדר כושר זה היה קל יותר, אבל לצערי אין לי. מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'איןןןן עליווו'
איןןןן עליווו
07/01/2019 | 15:28
3
24

זהו נמאס שכולם עןבדים עליי 
נמאס ליי שאני קונה דיאטה ב500 שח ואחרי חודשיים אני מגלה שירדתי 2.5 קילו עם זה  שאני בדכאון מהדיאטה 
נמאס לי מהשומנים והצמיגים שיש לי מאז שאני סטודנטית 
אני רוצה לחזור לגוףשל לפני החתונה 
אני משתוקקת למסע קניות !!!!!!!!!
עכשיו אני רוצה לחלוק אתכן את את הפינוק הגדול שנגרם לי מאז שנחשפתי לתוכן המדהיםםםםם הזה 
חזרתי לקניות ,שמחת חיים ,הנאה מהשהייה במטבח(מה שהיה סיוטט בעבר)
אנרגיה ללכת לעבודה ,בכלל חיי השתפרו  פלאים.
אהה והכי חשובב ים של פרגון  אחיותי קולגות בעבודה
ובמיוחד אמון אמון במישהו שבאמת רוצה שיהיה לי אושר.
ולא שהוא יהיה מעושר
http://bit.ly/2BBlpbx כל כך כיף .שינויים קטנים ששינו לי את החייםםםם
לחצו עליו!!! 
תהנוווווו !!!!!   אוהבת אתכןןןן

לצפיה ב-' ספאם '
ספאם
08/01/2019 | 04:40
2
6
לצפיה ב-'שלום לךאורח '
שלום לךאורח
08/01/2019 | 15:26
1
9
אני מבינה שאתה "מבין" בזיהוי ספאמיםםםם
אבל לא אתן לך את האפשרות לחלור עם העולם את מה שכל כך שינה לי בחיים 
כתבתי מתוך התרגשות שחגגתי את סיום תוכנית ה28 שכל כך נתנה לי הרבה 
לצפיה ב-' הפורום לא מנוהל '
הפורום לא מנוהל
13/01/2019 | 21:38
17
והפך לדף להפצת ספאם.

לצפיה ב-'לכול מי שמתלונן שאין לו בטן עם קוביות וחזה מושלם חשוב לקרוא!'
לכול מי שמתלונן שאין לו בטן עם קוביות וחזה מושלם חשוב לקרוא!
20/12/2018 | 21:00
1
60
טוב שמעו, אני יודע שזה מחרפן בטח להתאמן שעות ולטחון את עצמנו בחדר כושר ויענו לא לראות תוצאות גם לי זה היה ככה, אבל חשוב חשוב חשוב שאף פעם לא תתיאשו ותמיד תדעו שכול יום התקדמתם טיפה, אבל איך מגיעים באמת לבטן שטוחה וקוביות? טוב אז בכללי לאמן את הבטן באימונים חזקים מספר פעמים בשבוע ולתת לה לנוח הכי חשוב זה להקפיד על תזונה, חושבים שאתם בתזונה טובה? אתם לא תאמינו כמה שאתם רחוקים מזה, לכו לתזונאית או משהו, תמיד תקפידו על שומן חלבון ופחמימיות מאוזנות, אם אתם רוצים תכנית שתתן לכם קוביות בבטן ותזונה נכונה וגם תשלים אותכם עם חזה חטוב- https://is.gd/lSfQ6P
מצורף למטה תמונות עם הוכחות של אשכרה תוך חודש!!
לצפיה ב-'זה אותו דבר. משחק של אור וצל'
זה אותו דבר. משחק של אור וצל
23/12/2018 | 02:39
16

לצפיה ב-'יש למישהו המלצה למכשיר למדידת אחוז שומן , לא יקר'
יש למישהו המלצה למכשיר למדידת אחוז שומן , לא יקר
11/12/2018 | 22:08
2
12
לצפיה ב-'מכשיר למדידת אחוזי שומן'
מכשיר למדידת אחוזי שומן
12/01/2019 | 20:12
8
אהלן ערב טוב
הייתי רוצה להמליץ לך אחלה מכשיר למדידת אחוזי שומן וגם לא יקר
לצפיה ב-'בדרך כלל זה רשום על המוצר'
בדרך כלל זה רשום על המוצר
13/01/2019 | 21:41
3
לצפיה ב-'שאלה לגבי ביטול מנוי בחדר כושר...תודה מראש...'
שאלה לגבי ביטול מנוי בחדר כושר...תודה מראש...
09/12/2018 | 23:58
13
אשמח לדעת איך מבוצע חישוב עבור ביטול מנוי לחדר כושר...?
כמו כן מה פשר הודעה של חודש מראש על סיום המנוי? האם זה חוקי בכלל?
החישוב שמוצג לא נשמע לי הגיוני או נכון ...
יש אפשרות להרשם ל 3 מסלולים כאשר דמי הרישום לכולם זהה - 99 שקלים.
מנוי לשעות הבוקר בלבד עם החייבות לשנה.
עלות: 99 שקלים
ביטול מחייב התראה של 30 יום ודמי ביטול בסך 240 שקל
מנוי לכל שעות היום עם התחייבות לשנה.
עלות: 149 שקלים
ביטול מחייב התראה של 30 יום ודמי ביטול בסך 240 שקל
מנוי לכל שעות היום ללא התחייבות -
עלות: 179 שקלים
ביטול מחייב התראה של 30 יום ללא דמי ביטול.
אודה לתשובה
לצפיה ב-'עמידה בלחיצת כתפיים באימונים פונקציונליים '
עמידה בלחיצת כתפיים באימונים פונקציונליים
05/12/2018 | 12:33
1
17
http://https://www.crossfitfervent.com/blog/עמידה-בלחיצת-כתפיים
לצפיה ב-'כן. כשעושים לחיצות כתפיים וכדומה, מומלץ לעמוד'
כן. כשעושים לחיצות כתפיים וכדומה, מומלץ לעמוד
13/01/2019 | 21:44
לצפיה ב-'קשה להרים אבן'
קשה להרים אבן
02/12/2018 | 13:38
29
לצפיה ב-'שימו לב שכל השריריים בנינג'ה ישראל נפלו ראשונים'
שימו לב שכל השריריים בנינג'ה ישראל נפלו ראשונים
17/11/2018 | 18:03
20
אבל מצד שני, שימו לב למבנה הגוף של המנצח בתחרות, לעומת השניים הנוספים שהפסידו לו בגמר.

זאת אומרת שעדיין כוח חשוב.

קושניר הפסיד כי היה חסר לו כוח (עוד מסת שריר)
וחבל, כי הוא עם ידע בביצוע ומאוד מהיר.  ואני לא בטוח שהוא מודע לזה שהוא צריך להוסיף עוד מסת שריר שתוסיף לו כוח.
לצפיה ב-'מדריך לאימון קוביות בבטן .'
מדריך לאימון קוביות בבטן .
16/11/2018 | 22:07
15
תוכנית האימונים היחידה בארץ, שתביא אותך לקוביות בבטן ולווים בצדדים ב-27 יום , שיגרמו לחברים שלך לעוף עליך והידידות ימותו עליך .
לצפיה ב-'דופק מטרה לשריפת קלוריות בריצה ממושכת'
דופק מטרה לשריפת קלוריות בריצה ממושכת
11/11/2018 | 13:03
1
16
שלום.

בן 40. משקל כ 83 קג. מבנה גוף רחב. בכושר יחסי לתקופה..

לאחרונה הגברתי את כמות הריצות, מריצות של 5 פלוס קמ לריצות של 8 ו 10 קמ בריצה אחת. ללא הפסקה. בריצה קלה. בקצב של 10 קמ בשעה.

אחת המטרות של הריצה היא שריפת קלוריות, מעבר להנאה.

בימים האחרונים הבנתי שאני גורם לשריפה או ירידה במסת שריר. אני מאוד נהנה מהריצה, לא עושה אימוני כוח ובכללי רץ בחוץ. לא על הליכון. לא אוהב אינטרוולים, למעט ספרינט או ריצה מהירה של כ 150 האחרונים. תלוי במצב הרוח...

להבנתי, יש דופק מטרה שמיועד לשריפת קלוריות.

1. מה דופק המטרה לשריפת קלוריות בלבד

2. יש דרך להמשיך לרוץ בטווחים הנ"ל, מבלי לפרק מסת שריר

לצפיה ב-'אין אף אחד שיודע ויכול לעזור...?'
אין אף אחד שיודע ויכול לעזור...?
13/11/2018 | 13:29
8
אשמח לעזרתכם...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
מירב אשל משרד עו"ד
אורית הרטום - דיאטנית קלינית ורופאה סינית
אורית הרטום
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה