לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-'מבקש יעוץ או המלצה בבחירת כמה תרגילים '
מבקש יעוץ או המלצה בבחירת כמה תרגילים
26/11/2015 | 21:29
5
92
אני בן 43 שמתאמן בבית פעמיים-שלוש
עם זוג DUMBBELL ו- BARBELL
וכמה פלטות קטנות ..40 קילו סה"כ. אני רוצה לדעת האם התרגילים שאותם אני מבצע מומלצים לשם אימון גב, רגליים,חזה,כתפיים,וידיים
והם:  BARBELL  LUNGE , SQUAT   
ONE-ARM  DUMBBELL ROW  ,PUSH-UPS ,MILITARY PRESS   CHIN-UP     HAMMER CURLS  חשבתי להוסיף גם Stiff Leg Barbell Good Morning לגב תחתון אבל אני חושש מעומס מיותר בגב התחתון
מה מומלץ ומה לא , מה כן וכדי לשם אימון בסיסי בבית עם אותם עזרים
השמח לתשובה , תודה

לצפיה ב-'קודם כל הבחירת תרגילים שלך מצויינת'
קודם כל הבחירת תרגילים שלך מצויינת
29/11/2015 | 14:06
4
50
גם הסטיף לגד דדליפט / גוד מורנינג (אין צורך בשניהם יחד) הם תרגילים מצויינים.
הכל פונקציה של מינון ואיך נראית התוכנית וכמובן השלב בו אתה נמצא באימונים ולכן קצת קשה לענות על השאלה שלך.
לצפיה ב-'ראשית כול תודה ! שיניתי במקצת את התוכנית '
ראשית כול תודה ! שיניתי במקצת את התוכנית
29/11/2015 | 18:28
3
43
אחרי שבפורום אחר (פורום חדרי כושר של מכון וינגייט) יעצו לי על כמה שינויים , תרגילי
הסטיף לגד דדליפט  והגוד מורנינג  
אלו הם תרגילים היוצרים עומס מיותר על הגב ולכן עליי ללכת על single leg deadlift
לחיזוק  המסטרינג במקום ה Lunge  ולהוסיף לגב  BRID-DOG לזוקפי הגב ועוד כמה תרגילים טובים כמו back extensions גלגול אגן לאחור בשכיבה
אני שוקל בקרוב להגמיש ולהתאמן על  המסטרינג ועל הטכניקה בביצוע דדליפט כי על פי הבנתי זהו התרגיל הטוב ביותר בביצוע נכון לצד סקאוט  
תודה מקרב ליבי על התייחסותך

לצפיה ב-'אני אהיה בוטה ואומר שנתנו לך תשובה של...'
אני אהיה בוטה ואומר שנתנו לך תשובה של...
30/11/2015 | 15:37
2
44
אנשים חלשים (ואפופי פחדים).
עומס מיותר? עומס הוא לא מילה מגונה, כל עוד זה מבוצע בהדרגה ובטכניקה נכונה התרגילים באלו נהדרים. אין שום סיבה ללכת על כוריאוגרפיה ולוליינות כדי לייצר תוצאה.
יותר מזה, אני מוכן להתערב שאם תשאל תגלה שאף אחד מהם לא מבצע סקווט כמו שצריך, שמי שכן מבצע מעולם לא עבר את ה100 ק"ג סקווט ומעולם לא הגיע אפילו ל150 ק"ג דדליפט (הישגים סבירים לכל מתאמן).

דדליפט הוא בהחלט הבחירה הטובה ביותר, זה לא סותר את היתרונות של הסטיף והגוד-מורנינג כתרגילי חימום ומתיחה נהדרים וגיוון מצויין לתוכנית (דדליפט הוא תרגיל שהייתי ממליץ עליו בתדירות של פעם בשבוע מאחר והמשקלים אותם מרימים בהם אדירים ביחס לסטיף ולגוד מורנינג שבהכרח יהיו עם משקלים קלים באופן יחסי).
לצפיה ב-'תודה מקרב ליבי , ואני חושב כמוך עובדה שאני עושה ...'
תודה מקרב ליבי , ואני חושב כמוך עובדה שאני עושה ...
30/11/2015 | 18:24
1
37
סקאוט עמוק (לא עמוק מידי)  ואני מרגיש את גם את המסטרינג שנמתח
אני בהחלט מצדיע לך ולפורום על העזרה והתועלת שלכם , ישר כוח!
לצפיה ב-'מכל הלב, ואין דבר כזה עמוק מידי '
מכל הלב, ואין דבר כזה עמוק מידי
30/11/2015 | 22:39
15
לצפיה ב-'היי, שאלה '
היי, שאלה
26/11/2015 | 14:28
2
61
שלום, אני חוזרת עכשיו לכושר (אחרי חופשת לידה ) סגרתי אימונים אישיים 
ורציתי לשאול מה מומלץ?... פעם בשבוע? פעמיים בשבוע..?.
חשוב לציין שלפני הלידה הייתי ממש בכושר (4 פעמיים בשבוע)
ועכשיו אני קצת חוששת שיהיה לי קשה ... אפילו פעמיים בשבוע
מה אתם אומרים?

לצפיה ב-'תדירות אימונים רצויה'
תדירות אימונים רצויה
29/11/2015 | 14:04
1
59
מקובל להתייחס לשלושה אימונים שבועיים כאל מינימום רצוי ע"מ להתקדם בצורה טובה. אני חד וחלק אומר שאין שום הכרח שכל השלושה יהיו אימונים אישיים.
זה שיהיה קשה? כל חזרה לכושר היא קשה, אבל זה משתלם
לצפיה ב-'תודה'
תודה
06/12/2015 | 16:51
14
מקווה מאד שזה ישתלם חח :)
לצפיה ב-'מעיים וחד"כ'
מעיים וחד"כ
25/11/2015 | 10:41
3
99
היי לכם.
מצטער שאני משתף אתכם במידע הזה, אבל רציתי להתייעץ ולא היה לי עם מי.
אני בן 26, בחור רזה יחסית, כל חיי אני אוכל בריא, ומעולם לא הרגשתי "צורך" לעשות ספורט, עד אשר התחילו לי בעיות בעיכול... הייתי סובל מעצירות.
כתוצאה מכך התחלתי להתאמן, והייתי בעיקר עושה ריצות ושחיות. כך היה במשך שנה. העצירות נעלמה כלא הייתה.
התחלתי לאהוב את האימונים, ורציתי לפתח מסת שריר, אז עזבתי את הריצות והשחיות, ועשיתי מנוי לחד"כ - בעיקר סקווטים, דאד ליפט, באנצ', לאנג', וכו'. שם התאמנתי במשך שנה. אולם, אז התפתחה בעיה אחרת - יציאות רכות ושלשולים במשך שנה באופן קבוע.
כמובן שכל זה היה מלווה בכאבי בטן נוראיים, אז החלטתי לבחון את זה, והפסקתי להתאמן. חודשיים שלא התאמנתי, ושוב הופיעה הבעיה הראשונה- עצירות.
לא שיניתי את התזונה שלי מעולם. במיוחד לא לאורך השנתיים האחרונות. אני אוכל אוכל מגוון, בעיקר הרבה בשרים וירקות. מנסה שלא להתפתות לשטויות - סוכרים, קמחים ומוצרי חלב. 
הרופאים לא מצאו כלום, אחרי המון בדיקות הוחלט שיש לי פשוט "מעי רגיז", אבל לי זה לא נשמע הגיוני, כי אני רואה שזה תלוי באופן ישיר בסוג האימון שלי... כל דיאטנית שהתייעצתי איתה לא יודעת כבר מה להגיד לי.
אז אני מחפש פה כיוון שונה.
מה יש באימון משקולות שיכול להשפיע באופן הזה על המעיים?
אם זה לא המקום המתאים לשאול, אשמח אם תוכלו להפנות אותי.
לצפיה ב-'אין לי מושג'
אין לי מושג
25/11/2015 | 12:29
2
83
אבל נראה ששילוב נכון של אירובי/אנאירובי יכול להביא אותך למקום בו אתה רוצה להיות, לא?
לצפיה ב-'לי נראה'
לי נראה
30/11/2015 | 15:42
1
58
שאם תמשיך להגיב על דברים שאתה לא יודע ולהטעות אנשים אני אאלץ לחסום לצמיתות. הזהרתי פעם אחת, זה אמור להספיק.
לצפיה ב-'אה?'
אה?
01/12/2015 | 10:55
50
ראשית, לא זכור לי שהזהרת אותי. שנית, קשה לי לראות איך הטעיתי את האיש, ושלישית  אם דיברתי שטויות (מה שבאמת ייתכן) אתה מוזמן לתקן את השטויות שלי כדי לתקן את הנזק, מה שלא טרחת לעשות.

האיומים שלך בחסימה כלפי מי שאינו מסכים עם הדיעות שלך מזכירים יותר התנהגות של בריון שכונתי מאשר של מנהל פורום באינטרנט.  ממה שידוע לי בעקיפין, בחיים האמיתיים אתה טיפוס אחר לגמרי ממה שמצטייר בפורום, וחבל.

בכל אופן לא צריך לחסום אותי, אני הולך לבד. תודה על הדגים.
לצפיה ב-'המלצה על תוסף ממריץ לפני אימון'
המלצה על תוסף ממריץ לפני אימון
22/11/2015 | 21:06
51
הי,
המליצו לי על הפרה וורקאאוט של המותג של ארנולד שוורצנגר ורציתי לדעת אם מישהו התנסה בו וממליץ?
יש עליו עכשיו מבצע בiherb וחשבתי להזמין אותו.
לצפיה ב-'ארובי ומעסה'
ארובי ומעסה
22/11/2015 | 08:58
1
73
רצתי לדעת איך אפשר לעשות ארובי מבלי להוריד שריר?
לצפיה ב-'"להוריד שריר" זה תרוץ של מפמפמים עצלנים. '
"להוריד שריר" זה תרוץ של מפמפמים עצלנים.
22/11/2015 | 18:10
57
אוכלים נכון,ישנים נכון והכל בסדר.
לצפיה ב-'שאלה לגבי SS '
שאלה לגבי SS
21/11/2015 | 18:05
3
82
קיבלתי בירושה מקרוב משפחה משקולות ובאנצ' :)
המשקולות הן צלחות ומוטות קטנים של DB, לצערי אין מוט גדול.
כרגע אני מתאמנת בתוכנית SS בחד"כ, אבל כמובן שיותר נוח לי להתאמן בבית, עם המשקלים שקיבלתי.
האם יש אפשרות לבצע את כל התרגילים האלה עם DB במקום מוט? 
מה היתרונות ומה החסרונות לעשות את התוכנית עם DB במקום מוט?
לצפיה ב-'לא מומלץ'
לא מומלץ
22/11/2015 | 01:53
2
64
ההתקדמות לא תהיה זהה וכנראה שתהיה פחותה, מוט מאפשר להניע יותר משקל וSS מבוססת על התקדמות קבועה.
לאותן פלטות בדיוק ניתן פשוט לקנות מוט ארוך וסטנד
לצפיה ב-'ונגיד שההתקדמות תהיה פחותה,'
ונגיד שההתקדמות תהיה פחותה,
22/11/2015 | 09:18
1
44
למה זה לא טוב?
כלומר, אני לא ממהרת לשום מקום, ואני לא צריכה תוך חודש לעשות סקווט עם 100 קג. העיקר שכל אימון יהיה מאתגר, ושבסופו של דבר התוצאות יהיו עליי... לא?

אגב, מה שמונע ממני לקנות כרגע מוט ארוך וסטנד זה המחיר שלהם
לצפיה ב-'לא בטוח'
לא בטוח
22/11/2015 | 13:52
45
SS בהכרח מצריכה מוט, לא הייתי מנסה להמיר אותה לדאמבלים.
מוט פשוט מתברג עולה משהו כמו 200-300 וסטנד ברמה סבירה יעלה 600-1000
לצפיה ב-'PlayBuzz הגיע לתפוז '
PlayBuzz הגיע לתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2015 | 12:09
10
מהיום ההודעות שלכם יכולות להראות אחרת!
בלחיצת כפתור תוכלו להוסיף סקרים, חידונים, תכנים ויראלים ותוכן אינטראקטיבי מתוך אתר PlayBuzz!

לחצו על האייקון של playbuzz (ליד צירוף הקבצים) - העתיקו את הקישור - ופרסמו את ההודעה!
לצפיה ב-'אלכוהול ושרירים'
אלכוהול ושרירים
11/11/2015 | 21:22
4
82
אני שותה יין בערך 3 כוסות
האם זה פוגע בעלית מסת שריר
או בשריר?
לצפיה ב-'פוגע בעקיפין ובצורה ישירה בהחלט,'
פוגע בעקיפין ובצורה ישירה בהחלט,
12/11/2015 | 01:18
3
100
קראתי לא מזמן סקירה מקיפה, נדמה לי שזה היה של התזונאי ניר פינק.
בגדול? פוגע ברמות ההורמונליות. כל עוד אתה שותה במתינות זה לא נורא, אם פעם בשבוע אתה שותה שלוש כוסות יין זה מתון, אם זה על בסיס יומי זה לא מאוד מתון.
לצפיה ב-'3-4 פעמים בשבוע כוס אחת בכל פעם זה הרבה ?'
3-4 פעמים בשבוע כוס אחת בכל פעם זה הרבה ?
12/11/2015 | 14:18
2
68
העליתם פה נקודה חשובה
לצפיה ב-'לא מדובר בכוס אחת ביום, מדובר ב3 כוסות שזה כבר כמות'
לא מדובר בכוס אחת ביום, מדובר ב3 כוסות שזה כבר כמות
12/11/2015 | 15:51
1
72
אם תוסיף על זה תדירות זה כבר בעיה.
לצפיה ב-'3 כוסות זה כמעט בקבוק, אכן כמות מופרזת'
3 כוסות זה כמעט בקבוק, אכן כמות מופרזת
12/11/2015 | 17:01
26
לצפיה ב-'כושר... ולאהוב את זה'
כושר... ולאהוב את זה
11/11/2015 | 09:57
2
136
אני בחורה רזה... בחיים שלי לא עסקתי יותר מידי בספורט ובתזונה, כי "לא הייתי צריכה"... לא הייתי כמו שאר הבנות האובססיביות שרצו לרדת במשקל, קיבלתי גנים טובים...
בשנתיים האחרונות חליתי בכל מיני, שלא אפרט פה... והרופא הציע בחום לאמץ את אורח החיים הבריא לחיים שלי... אמר שזה ימנע סימפטומים נוספים ויעלים את המחלה הנוכחית ומחלות עתידיות... כלומר להתאמן באופן קבוע ולאכול רק אוכל בריא...
הייתי נואשת באותה תקופה... אז ככה עשיתי...
בשנתיים האחרונות למדתי איך לרוץ (יותר מדקה ברצף), איך לרכוב על אופניים, איך לעשות סקווט, באנצ', דאד ליפט, וכל שאר החברים... ניסיתי קרוספיט... היו כמה חודשים שבהם שחיתי הרבה, כמה חודשים שהלכתי לחוגים של חד"כ - אירובי, זומבה, TRX, פילאטיס וכל החרטא ברטא... 
והאמת... שאחרי שניסיתי כל כך הרבה דברים... הגעתי למסקנה שאני לא אוהבת אף אחד מהם!!!
כן - יש תוצאות - עכשיו אני חטובה ולא סתם רזה... המחלות שהיו לי בעבר נעלמו כלא היו...
אבל אף אחד מהתחומים האלה לא מעניין אותי... אני הולכת לחד"כ "כי צריך", ולא כי אני רוצה... אני לא אוהבת מה שאני עושה... אני עצבנית... אי אפשר להיות לידי כשאני מתאמנת כי זה מעצבן אותי עצם העובדה שאני צריכה לעשות את זה...
הרבה אנשים ששאלתי אמרו לי "כשתראי תוצאות תתחילי לאהוב את זה ולהתמכר לזה"
אני אמרתי להם "אם תלכו לעבודה שאתם שונאים, ותקבלו משכורת ממש גדולה בסוף החודש, תתחילו לאהוב את העבודה ולהתמכר אליה? כנראה שלא..."
אז שמעתי הרבה תשובות כמו "אז פשוט תפסיקי... ואז הכל יחזור.. בהצלחה עם זה"... זה כמובן לא פתרון.

אני פה כדי לשאול - איך מוצאים את התחום שמעניין אותי?
אני מאמינה שלא הכל אבוד בשבילי...

לצפיה ב-'היי'
היי
11/11/2015 | 13:01
56
אני אספר על עצמי אז אל תקחי את זה כמשהו כללי.
אני עושה ספורט (בעיקר משקולות בחד"כ) כבר קרוב ל15 שנים (מגיל 15), אפילו עשיתי קורס מאמני חד"כ ועסקתי בתחום קרוב ל3 שנים כי אני אוהב את זה.
עד היום אני יכול להגיד שאם הייתי יכול להרגיש את אותה ההרגשה של אחרי אימון מבלי ללכת לאימון, הייתי לוקח את זה בשתי ידיים.
אני לא הולך להתאמן כי אני אוהב את זה, אני הולך להתאמן כי זה חשוב וכי אני אוהב את ההרגשה שזה מייצר אחרי האימון.

במילים אחרות אני בא להראות לך שגם מישהו שבא יותר מהעולם הספורטיבי ושכן נחשב לאחד שאמור "להתמסד" לזה "ולאהוב" את זה, לא באמת אוהב את זה, רק את ה impact שזה מייצר.

אני יודע שזה לא מנחם כל כך אבל אולי צרת רבים חצי נחמה, סך הכל זה משהו שאני מסתכל עליו כמו עבודה, הייתי מעדיף להיות בבית אבל זה חלק מהסדר יום פעם ביומיים בין אם אני רוצה ובין אם לא.

דרך אגב, אולי אם תמצאי שותף לאימונים, לא משנה מה יהיו האימונים האילו, זה יעזור לך ויגרום לך להרגיש יותר רצון לעשות את האימון עצמו.
ויש עוד הרבה סוגים של ספורט אז אולי בכל זאת יש ספורט שתעופי עליו, רק שעוד לא מצאת אותו..

שי
לצפיה ב-'חדר כושר זה לא ספורט אמיתי,תמשיכי בחיפושייך אחרי '
חדר כושר זה לא ספורט אמיתי,תמשיכי בחיפושייך אחרי
12/11/2015 | 07:43
81
הספורט שאת אוהבת.

חדר כושר ומשקולות זה אפילו לא טיפה בים בהיצע הספורטיבי שאדם יכול לעשות.
בהקשר של ספורטאים זה בכלל כלי עזר ולא מטרה.

תמשיכי בחיפושייך אחרי התחום שאת אוהבת, תתענייני,תתנסי עד שתמצאי.
תשאלי אנשים,תחפשי באינטרנט,תחברי למכרים שעושים פעילויות ספורט שונות ומשונות...
אני לא מאמין שאין בכלל תחום שתתחברי אליו,עניין של חשיפה.
לצפיה ב-'איך וכל כמה זמן צריך לשמן הליכון ביתי?'
איך וכל כמה זמן צריך לשמן הליכון ביתי?
11/11/2015 | 12:26
2
64
היי, כל כמה זמן צריך לשמן את ההליכון הביתי ?(שעות עבודה/שבועות?)
ואיך עושים את זה? יש לי את השמן אבל לא יודעת איך
(ההליכון חדש)

תודה!
לצפיה ב-'מקפיצה?'
מקפיצה?
16/11/2015 | 15:34
1
8
לצפיה ב-'שימון הליכון'
שימון הליכון
17/11/2015 | 15:15
50
בשימון אני מניח שאת מתכוונת לתרסיס סיליקון שאיתו משמנים את הרצועה שעליה הולכים.
אם לזה הכוונה, צריך לשמן בהתאם לזמן השימוש, אני מניח שאם ההליכון נמצא בשימוש כ שלוש ארבע פעמים בשבוע, אז מעט שימון פעם בחודש חודשיים זה דיי והותר.
אצלי אני מפעיל את ההליכון על המהירות הכי איטית שלו, מקפל אותו (כך שהוא עומד, זה יותר נוח לשמן) ואז מרסס מספר לחיצות ברווח שבין הרצועה לבסיס. שלה מספר לחיצות.
לצפיה ב-'בניית תכנית אימונים, פירוט בפנים, ל-2 אימונים שבועיים'
בניית תכנית אימונים, פירוט בפנים, ל-2 אימונים שבועיים
07/11/2015 | 22:36
64
שלום פורום יקר,
אשמח להסתייע בכם על מנת לבנות תכנית אימונים המתאימה ל-2 אימונים בשבוע. (או להתאים את התכנית שאני עובד איתה כרגע).

אין לי יותר מדי זמן פנוי במהלך במהלך השבוע או בסופ"ש, לפחות לא לתקופה הקרובה, ואני לא רוצה שהאילוץ הזה יגרום לי להפסיק להתאמן לגמרי. השאיפה היא לוותר על אימון בשבוע, ולהמשיך להתאמן.

התכנית הנוכחית שלי מיועדת ל-3 אימונים שבועיים, וכוללת את התרגילים הבאים (בין 8 ל-12 חזרות, במשך 5 מחזורים, מחזור ראשון 8 חזרות, מחזור אחרון 12 חזרות, עליה בחזרה ממחזור למחזור) שאני די מרוצה ממנה.

Squats
Bench Presses
Bent-Over Rows
Overhead Barbell Presses
Stiff-Legged Deadlifts
Barbell Curls
Calf Raises

תודה רבה

לצפיה ב-'פשיטה וכפיפה של מפרקים- שאלה'
פשיטה וכפיפה של מפרקים- שאלה
06/11/2015 | 12:53
5
85
למה הכוונה פשיטה?

לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
06/11/2015 | 14:01
51
פשיטה היא ההפך מכיפוף= יישור המרפק...

לצפיה ב-'התייחסתי בטעות רק למרפק'
התייחסתי בטעות רק למרפק
06/11/2015 | 14:06
3
45
וראיתי ששאלת לגבי מפרקים באופן כללי...
כיפוף בגפיים- תנועה המקטינה את הזווית בין עצמות המפרק, פשיטה- ההיפך..
לצפיה ב-'תודה, רק לא ברור לי...'
תודה, רק לא ברור לי...
06/11/2015 | 14:30
2
40
מקטינה ומגדילה ביחס למה?

לצפיה ב-'אחד ביחס לשני, כלומר'
אחד ביחס לשני, כלומר
06/11/2015 | 18:26
55
אם נדבר על המרפק אז פשיטה תהיה הגדלת הזוית במפרק המרפק (המחבר בין האמה לזרוע).
אם נדבר על פשיטה במפרק הברך, נדבר על הגדלת הזוית שבין השוק לירך וכו'.
לצפיה ב-'בסך הכל עניין של מוסכמות'
בסך הכל עניין של מוסכמות
16/11/2015 | 20:59
16
מוסכם על כולם שפשיטה במרפק היא ככה (יישור המרפק) ופשיטה בירך היא ככה (אחורה לגוף) ופשיטה בצוואר היא ככה (להסתכל למעלה) וחלק מהמוסכמות נגזרות מהמנח האנטומי שגם לגביו הגיעו להסכמה. ועכשיו יש שפה משותפת לכולם ולפעמים אפשר למצוא כללי אצבע (כמו שכתבו כאן בשרשור) שמתאימים לחלק מהמקרים ולפעמים לא. אבל זה לא משנה. העיקר שיש שפה משותפת.
לצפיה ב-'אישור רפואי'
אישור רפואי
05/11/2015 | 08:11
8
115
החוק עבר ונכנס לתוקף למה נשארו כמה רשתות שלא שמעו עדיין עליו?? יאמר לזכות רשת ספייס וגרייט שייפ שעדכנו כבר
לצפיה ב-'נכנס כבר מזמן, בדיוק דקה וחצי אצל רופא משפחה.'
נכנס כבר מזמן, בדיוק דקה וחצי אצל רופא משפחה.
05/11/2015 | 15:14
2
40
לצפיה ב-'אם אתה במכבי לא צריך אפילו ללכת לרופא'
אם אתה במכבי לא צריך אפילו ללכת לרופא
05/11/2015 | 20:27
68
דרך האינטרנט שולחים בקשה לרופא והוא שולח בחזרה אישור
לצפיה ב-'גם לבני 40+?'
גם לבני 40+?
05/11/2015 | 20:43
53
פעם רופא משפחה לא היה מוסמך לתת אישור לבני 40+, רק רופא ספורט ואחרי א.ק.ג במאמץ.
לצפיה ב-'איזה חוק אם יורשה לי לשאול?'
איזה חוק אם יורשה לי לשאול?
05/11/2015 | 20:40
4
28
לצפיה ב-'חוק מכוני הכושר '
חוק מכוני הכושר
08/11/2015 | 12:23
3
69

ואסופה של תיקונים (לענייננו סעיף 4 הוא המעניין) http://www.nevo.co.il/law_html/Law01/p212m1_023.ht...
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
08/11/2015 | 21:49
2
46
נעדרתי שנתיים מהארץ ודברים השתנו. פעם דרשו אישור רפואי מכולם. לפי החוק הזה נדרש אישור רפואי רק ממי שהצהיר על בעייה רפואית.
לצפיה ב-'נכון'
נכון
09/11/2015 | 10:40
1
45
לדעתי ההחלטה לוותר על הצורך באישור רפואי היא החלטה טובה.
לצפיה ב-''
09/11/2015 | 14:15
13
לצפיה ב-'שאלה בנושא אליפטיקל 2 tritur el30'
שאלה בנושא אליפטיקל 2 tritur el30
05/11/2015 | 15:39
29
אני מעונין לקנות את המכשיר tritur el 302
מה דעתכם על המכשיר מי מכיר
זה לשימוש פרטי בבית
לצפיה ב-'היי רציתי לקבל עצה לגבי אבקת חלבון + ממריץ'
היי רציתי לקבל עצה לגבי אבקת חלבון + ממריץ
03/11/2015 | 09:45
2
62
היי ,

ראיתי אבקת חלבון של Dymatize iso100 במחיר זול

התקשרתי ואמרו שיש גם הנחה בחנות.

וכמו כן ראיתי את הממריץ בשם No-Xplode

מה אתם אומרים על השילוב ? האם כדאי לרכוש את המוצרים ? 
לצפיה ב-'תלוי בסיבה שאת חושבת שאת צריכה לקחת חלבון וממריץ'
תלוי בסיבה שאת חושבת שאת צריכה לקחת חלבון וממריץ
03/11/2015 | 15:28
1
49
למה את חושבת להתחיל להשתמש באבקת חלבון?
ולמה בממריץ?
לצפיה ב-'ולמה את ולא אתה ? '
ולמה את ולא אתה ?
03/11/2015 | 19:16
40
ולמה את ולא אתה ? 
לצפיה ב-'3 שאלות'
3 שאלות
31/10/2015 | 07:36
3
107
נאמר לי לעשות 8 חזרות של מתח. הבעיה שזה ממש קשה לי והשאלה שלי האם מותר להפחית בחזרות (ל-4) או שעדיף להוסיף משקל (זה נעשה במכונה עם משקולות שעוזרות בעלייה).

מה הסכנות למי שלא נח בין האימונים? 36 שעות זה זמן מספיק? המטרה להגיע ל-4 אימונים בשבוע.

אני מעוניין להוסיף גם אירובי (בנוסף לכוח). האם אפשר להגיע למכון במיוחד בשביל זה? ואיזה תרגילים אפשר לעשות שנחשבים אירובי חוץ מריצה או הליכה?
לצפיה ב-'תשובות - '
תשובות -
31/10/2015 | 09:15
2
65
מדבריך אני מבין שאתה מתאמן מתחיל ולכן עדיף לך להוסיף משקל בגרביתון
(מכשיר מתח) ולהישאר בטווח ה- 8 חזרות בשביל לגרות את השריר כמו שצריך ולהתקדם בהדרגה לעבר תרגיל מתח רגיל (ללא עזרת משקל)
מה שכן - אם אתה מרגיש שיש לך כוח אחרי שסיימת את העבודה עם המכשיר,
תנסה לעשות עליית מתח רגילה, כי בסופו של דבר המכשיר הוא רק הכנה לתרגיל המתח הרגיל.

אגב - אם אתה אכן מתאמן מתחיל אז עניין החזרות מול משקל מבחינתך, לפחות
בשלב הראשוני הוא תמיד לטובת החזרות, כלומר - תתאים את המשקל כך שתוכל לעבוד בכמות החזרות שהדריכו אותך, כמובן שיש יוצאים מן הכלל.

הסכנות באימון ייתר - אפשר לכתוב על כך המון אך בקצרה -
עומס ייתר על מערכות הגוף,בעיקר על השרירים,הפרקים והעצבים מה שאומר
סבירות גדולה יותר לפציעות.
תשישות,עייפות,הרגשת כובד.
עצירה בהתקדמות עם התכנית ואף ירידה ביכולת.
מבחינה פסיכולוגית - שובע,שיעמום,מאס
וכו וכו...

הגוף שלנו צריך להתאושש ולבנות עצמו מחדש לאחר האימון, אם נתאמן שוב מוקדם מהנדרש - כל הסכנות (ועוד) שכתבתי למעלה מקבלות סבירות גבוהה יותר
להתממשות.
כמובן שזמני מנוחות,מספר אימונים שבועי וכו הם לא תבנית קבועה שנכונה לכל
מתאמן באשר הוא מתאמן והעניין משתנה בין אחד לשני על פי סוג האימון,רמת המתאמן,המטרות וכו....

אם אתה מתאמן מתחיל שעושה תכנית כללית לכל הגוף 3/4 פעמים בשבוע -
תראה שאתה מגיע לאימון כשאתה מרגיש מספיק חזק ואנרגטי בשביל לעשות אותו
בצורה טובה ולהתקדם ביכולת מהאימון הקודם,
בשלב הראשוני, שרירים תפוסים הם חלק מהעניין (ולא רק בשלב הראשון)
והם לא צריכים למנוע ממך לבטל אימון (אם השריר תפוס באופן קל יחסית,במידה
וזה יותר רציני - עדיף לנוח עוד קצת או לוותר על התרגילים הרלוונטיים אליו)
כמו כן אל תתאמן יום לאחר יום (בשלב הראשוני) ותקפיד על תזונה נכונה,שינה,
חימום טוב ומקיף לפני האימון ומתיחות לאחריו.

לגבי ארובי בחדר כושר - כן,בהחלט אפשר לעשות אירובי בחדר כושר (מבלי להשתמש בהליכון)
אימוני אירובי יכולים לשלב גם עבודה עם משקולות ותרגילי כוח, תרגילי משקל גוף
ועוד ועוד...
אני מציע שתפנה למדריך שלך בחדר כושר בשביל שיבנה לך אימון שכזה.

לצפיה ב-'וואי תודה על התגובה המפורטת'
וואי תודה על התגובה המפורטת
31/10/2015 | 17:29
1
38
האם בנייה של הגוף (בין האימונים) יכולה להיות מואצת אם אוכלים מאכלים מסויימים?
אולי כגאי בכלל לעבור לעבור לתכנית שמתאמנים רק על קבוצת שרירים אחת ואז כן מותר להגיע כל יום? החיסרון שאני לא בטוח שאוכל להגיע כל יום ואז לא ייצא מזה כלום...

והאם תוכל לומר לי איזה תרגילים אירובי קיימים בכללי? למשל כפיפות בטן נחשב אירובי?
לצפיה ב-'קצת סדר בדברים...'
קצת סדר בדברים...
01/11/2015 | 11:04
41
אתה בהחלט יכול למקסם את פיתוח הגוף והיכולות הגופניות בהתאם לסוג,כמות ותזמון צריכת המזון שלך.
בשביל להעמיק בכך אני מציע לך לחפש קצת חומר בגוגל על תזונת מתאמנים
ועוד יותר מכך - לקבוע פגישת ייעוץ עם דיאטן ספורט בשביל לבנות תכנית תזונה
שתפיק את המיטב מהאימונים שלך.

חשוב לזכור - התנהלות תזונה נכונה היא לא פחות חשובה מהאימונים עצמם
(ואף יותר במקרים מסויימים - הורדת אחוזי שומן/משקל)
והיא זו שבונה את השריר מחדש ומכניסה לגוף את מה שהוא צריך בשביל להתפתח ולהבנות מחדש טוב יותר.
לכן צריך לעבוד מול תכנית תזונה מדוייקת ואנדוידואלית, במידה ואין את הידע בשביל כך - מומלץ להתייעץ עם דיאטן ספורט.

לגבי סוג התכנית - כמו שכבר הבנת, ישנן אין סוף סוגי תכניות וישנן הרבה מאוד וריאציות הקשורות בחלוקת האימון לימים בהתאם לקבוצות שריר וכו וכו...
ההמלצה הרווחת אצל מתאמנים מתחילים - לרוץ עם תכנית כללית שמכילה את כל קבוצות השריר באימון אחד במשך כמה חודשים.
הגוף בשבלב הראשון עדיין לא מורגל לעבודה אינטנסיבית (יחסית ) של אימון ספציפי על קבוצות שריר והתכנית הראשונית באה בין היתר להכין אותו לכך,
כמובן שישנו פיתוח של הגוף ישר מהאימון הראשון,במידה ואתה עושה זאת נכון.
בקיצור - תרוץ עם התכנית הבסיסית במשך כמה חודשים, לאחר מכן תעבור לתכנית יותר ספציפית.

לגבי אימון יומיומי והאפקטיביות של דחיפות האימונים -
מעטים מאוד האנשים שמתאמנים יום ביומו, 7 פעמים בשבוע.
גם עבודה של שישה ימים בשבוע ויום מנוחה אחד שמורה לספורטאים
מקצוענים/ספורטאים ברמה מאוד מתקדמת.
אנחנו מדברים על הצד הקיצוני של הסכאלה, אתה נמצא בצד השני,בתור מתאמן
מתחיל.
אין שום סיבה בתכנית ראשונית להתאמן יותר מ - 3/4 בשבוע.
כמו שכבתי לך בהודעה הקודמת - יש סיכוי גבוה לאימון ייתר,על כל סיכוניו.

בניגוד לדעה הרווחת בקרב מתאמנים מתחילים (וגם לא) - גוף האדם לא מאבד מאסת שריר/סיבולת/ יכולות גופניות שנרכשו כתוצאה מאימון וכו.. בצורה מהירה כל כך.
תוכל למצוא טבלאות של איבוד כושר גופני ברשת, תיווכח לראות שלאבד יכולות גופניות בצורה משמעותית הן עניין של שבועות וחודשים ואף יותר.

לגבי "תרגילי אירובי" - בגדול,כל תרגיל יכול לשמש כחלק מאימון אירובי, תלוי
ברמת המתאמן,במשקלים איתו הוא עובד, באופן בו הוא עושה אותם וכו וכו...
בניגוד לכך כמעט כל תרגיל יכול לשמש גם באינים אנ - אירובים.
לצורך העניין, כפיפת בטן יכולה להיות חלק מאימון אירובי (אם לצורך העניין אני עושה אימון "תחנות" שתחנה אחת ממנו היא כמה עשרות כפיפות ללא משקל שמהווה התנגדות ובתחנות האחרות אני שומר על דופק גבוהה, כמו קפציתה בחבל)
מאידך אני יכול לעשות כפיפות בטן עם התנגדות משקל ובאותו תרגיל לקבל אפקט אחר של עבודת התנגדות הגדלת מאסה/כוח.

פעילות אירובית מאופיינת בדופק גבוה ועבודת סיבולת, היא לאיו דווקא מאופיינת
בתרגיל כזה או אחר.
אני מציע לך להתייעץ עם המדריך שלך בחדר הכושר לגבי הבהרת העניין ובניית תכנית מתאימה בהתאם למטרות וליכולות שלך.

נ.ב - באופן אישי וגם בהתאם לדעה הרוות בעולם הכושר הגופני - כפיפות בטן "קלאסיות" הן תרגיל לא מומלץ, ישנן אלטרנטיבות יותר אפקטיביות ופחות מסכנות שאפשר לעשות.
לצפיה ב-'איך בוחרים אבקת חלבון?'
איך בוחרים אבקת חלבון?
28/10/2015 | 13:44
16
86
הטעם האהוב עליי הוא וניל עוגיות.
עד עכשיו ניסיתי חלבון של חברה לא מוכרת שאני לא זוכרת את השם, והוא היה טעים ממש, אבל עשה לי בלאגן בבטן.
וISO100 של דיימנטייז, שהטעם שלו לא היה וואו, אבל המחיר כן...

אני מחפשת משהו סביר בסביבות 300-400 שח... הכי חשוב לי זה הטעם...
יש לכם המלצות?

וסתם שאלה שמעניינת אותי... התווכחתי עם חברה למכון
יש שני אנשים, א' וב'.
א' לא מתאמן, אבל אוכל נקי (הרבה ירקות/פירות/דגנים/בשר - נמנע מכל מה שמעובד ובא באריזות).
ב' מתאמן קשה מאוד, אבל אוכל מה שבא לו מתי שבא לו.
מי ירד יותר מהר במשקל? ומי ישאר במשקל הזה לאורך זמן?
כמובן שהכי טוב זה השילוב. אבל אשמח אם תכריעו במחלוקת

לצפיה ב-'מהויכוח שלך עם החברה אני מסיק שאין לך מושג בתזונה ואימון'
מהויכוח שלך עם החברה אני מסיק שאין לך מושג בתזונה ואימון
30/10/2015 | 08:00
11
82
ולכן אני מהמר שאת לוקחת אבקת חלבון למרות שאת לא צריכה.

מה היא כמות היעד לחלבון פר יום שאת צריכה להגיע אליו?
כמה מתוך זה את מקבלת מאוכל "רגיל"?
מה הגובה/משקל/גיל?
כמה חלבון את משלימה עם האבקה?
לצפיה ב-'אני מתאמנת 5 פעמים בשבוע'
אני מתאמנת 5 פעמים בשבוע
01/11/2015 | 09:54
10
59
החלבון שלי מאוכל הוא רק מביצים ומבשר, אני לא אוכלת מוצרי חלב.
בעבר הייתי אוכלת בשר 3 פעמים ביום (ביצים זה רק נשנוש, זה בחיים לא השביע אותי בתור מנת חלבון).
ובגלל קשיים כלכליים, התחלתי לאכול בשר רק פעם ביום, ולכן התחלתי לצרוך אבקה. וגם אותה - אני שותה פעמיים שלוש בשבוע, ולא אחרי כל אימון.
גיל 25, גובה 160, משקל 64.
לצפיה ב-'לא ענית לי על השאלות ששאלתי.... '
לא ענית לי על השאלות ששאלתי....
01/11/2015 | 11:10
9
29
לצפיה ב-'עניתי'
עניתי
01/11/2015 | 11:29
8
59
מה היא כמות היעד לחלבון פר יום שאת צריכה להגיע אליו?
אין יעד מספרי ספציפי. כמה שאני מרגישה לנכון.
מרגישה לנכון = לרוב אני שותה את התוסף אחרי ארוחה, כשאני עדיין רעבה ואין אוכל-חלבון בבית.

כמה מתוך זה את מקבלת מאוכל "רגיל"?
החלבון שלי ביום הוא 200 ג עוף/הודו + קופסאת טונה/3 ביצים.

מה הגובה/משקל/גיל?
160/64/25

כמה חלבון את משלימה עם האבקה?
כפית, 2-3 פעמים בשבוע
לצפיה ב-'והינה עוד קורבן של התעשייה, עצוב...'
והינה עוד קורבן של התעשייה, עצוב...
01/11/2015 | 15:00
6
61
אני אשמח לדעת איך "מרגישים" חלבון....
אם אין יעד לכמות חלבון אז למה את בטוחה שהאבקה היא אפקטיבית בשבילך?
מה ההבדל עם או בלי?
בכל העוף והטונה שאת אוכלת? כמה גרם חלבון יש?

"כפית 2-3 בשבוע" כמה חלבון זה בגרמים? ולמה את לוקחת אותם אם במילא את לא יודעת כמה חלבון לקחת באותו יום?

בקיצור את די עושה שטויות, ממליץ לך ללמוד את התנהלות התזונה הבסיסית של
מתאמן.

בן אדם שלא יודע להגדיר במספר את כמות החלבון הרצויה וכמות החלבון המצויה - לא ידע להשתמש נכון בתוספים ומשלימים.

חבל על הבריאות,חבל על הכסף.
לצפיה ב-'מדהים עד כמה התגובות שלך מתנשאות'
מדהים עד כמה התגובות שלך מתנשאות
01/11/2015 | 17:46
5
56
אני לא יודעת למה אני טורחת להגיב לך בכלל.

יש אנשים שמרגישים, נקודה.
ארוחה מלאה חייבת לכלול חלבון, פחמימה, ירקות ושומנים. וואלה, אני לא הולכת לחשב כמה גרם מהנ"ל יש בכל פירור - לפני שאני מכניסה אותו לפה. אלא אני בוחרת את האוכל שלי לפי העין, לפי תחושת השובע הכללית, ולפי האנרגיה הכללית אחרי האוכל (והאימון).
כמובן שהמצב המושלם יהיה לא לגעת בתוספי מזון, אבל לצערי הם הרבה יותר זולים מבשר. אני לוקחת תוסף חלבון, כתחליף או כתוספת למנת חלבון באוכל.
הלכתי לחפש בשבילך כמה בשר שווה במונחי חלבון. אז נגיד שאני רוצה לאכול 50 גרם חלבון במנה כי ככה בא לי וככה אני מרגישה הכי טוב, ואת שאר הדברים קל להשלים בלי תוספי מזון. אז כאמור, לעיתים זה נמנע ממני, אז אני משלימה את זה בעזרת תוספים.

בכל מקרה, אם יש לך עצה שקשורה לשאלה המקורית, בכיף. אבל לכל ביקורת נוספת, אשמח שתשמור אותה לעצמך ושמישהו אחר יגיב
לצפיה ב-'אז אם ככה, מה אכפת לך איזה חלבון את לוקחת? '
אז אם ככה, מה אכפת לך איזה חלבון את לוקחת?
01/11/2015 | 22:55
46
אם את לוקחת תוסף כתחליף,
עושה כי "ככה בא לך"
"מרגישה את החלבון"
והדבר שהכי חשוב לך הוא החומרי טעם וריח שמוסיפים לחלבון בשביל שיהיה
לו טעם לואי בניחוח שוקוצ'ינו שוויצרי

אז ממי את מצפה לקבל עצות?
את מחפשת שמישהו יגיד לך - "עם חלבון x את תרגישי שזה זה"?

נ.ב - תגידי תודה לאנשים שמבינים קצת יותר ממך ומנסים לעזור לך, אם באת לקבל טפיחה על השכם - כנראה שתאלצי לחפש את זה בפורום "בנות עושות פילאטיס למוות ולא מבינות למה זה לא עובד להן" או משהו.
לצפיה ב-'"אני לא יודעת למה אני טורחת להגיב לך בכלל"'
"אני לא יודעת למה אני טורחת להגיב לך בכלל"
02/11/2015 | 09:28
3
48
מישהו מנסה לעזור לך, ואת עושה לו טובה שאת מגיבה? פנטסטי.
לצפיה ב-'גם כשמנסים לעזור למישהו, אני חושבת שיש דרך להתבטא'
גם כשמנסים לעזור למישהו, אני חושבת שיש דרך להתבטא
02/11/2015 | 10:55
19
לצפיה ב-'יש את אלו שבאים לשמוע את מה שהם רוצים לשמוע....'
יש את אלו שבאים לשמוע את מה שהם רוצים לשמוע....
02/11/2015 | 11:11
1
33
"אני לוקחת אבקת חלבון כי ככה בא לי! עכשיו, תעזרו לי..."
לצפיה ב-'אני חושבת שהסברתי פה יותר מ3 פעמים למה אני לוקחת תוסף חלבון'
אני חושבת שהסברתי פה יותר מ3 פעמים למה אני לוקחת תוסף חלבון
02/11/2015 | 15:30
18
לצפיה ב-'שוב אתה יהיר שלא לצורך'
שוב אתה יהיר שלא לצורך
02/11/2015 | 02:00
66
גם אני צורך חלבון בימים שלא יוצא לי לאכול טוב, זה לא הופך אותי ל"קורבן של התעשיה", זה טעים, זה נוח וזה לפעמים מחזיק אותי עד הארוחה הבאה.
לצפיה ב-'זה שיהיה במאזן קלורי שלילי יותר יירד במשקל יותר'
זה שיהיה במאזן קלורי שלילי יותר יירד במשקל יותר
30/10/2015 | 09:17
60
לגבי האבקה רק תוודא שזה של חברה מוכרת (אופטימום, דימטייז, סאן וכו׳), זה לא ממש משנה
לצפיה ב-'איזה טעמים ושל איזה חברות אהבת עד היום?'
איזה טעמים ושל איזה חברות אהבת עד היום?
02/11/2015 | 02:01
2
51
יהיה קל יותר לכוון אותך למשהו איכותי עם טעם טוב.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
02/11/2015 | 11:00
1
42
אני מעדיפה בטעם וניל, לגבי חברות, לא ניסיתי הרבה, אז אני לא יודעת. מתוך מה שניסיתי, האייזולייט של דיימנטייז היה בסדר, אבל אני לא חושבת שאקנה אייזולייט שוב.
לצפיה ב-'הווניל הכי טעים שאני מכיר'
הווניל הכי טעים שאני מכיר
02/11/2015 | 16:15
52
באבקה סבירה זה הסייטק
אם את אוהבת בננה - אופטימום או דימטייז מאוד מוצלח וברמה גבוהה של אבקה
לצפיה ב-'דיפ פרונט סקוואט - עיקום בגב התחתון '
דיפ פרונט סקוואט - עיקום בגב התחתון
29/10/2015 | 15:57
3
63
כשאני עושה פרונט סקוואט אני יורד הכי נמוך שאפשר ואז קצת לפני הסוף הגב התחתון (גבול עצם הזנב) מתעגל מעט, האם זה בעייתי ? ,האם כדאי לא לרדת עד הסוף ?
לצפיה ב-'הניחוש המושכל בלי לראות...'
הניחוש המושכל בלי לראות...
29/10/2015 | 20:21
2
60
הוא שאתה נכנס עמוק מידי לבאונס ולכן או נזרק קדימה או מאבד כיווץ בגב.
אם זה אכן המצב קיצוץ של סנטימטר או שניים יפתור את הבעיה.
לצפיה ב-'חשוב לציין שאני לא מרגיש כאב בגב'
חשוב לציין שאני לא מרגיש כאב בגב
30/10/2015 | 01:23
1
45
מדריך שראה אותי אמר לי שיש קיפול קל ממש לפני הנקודה הנמוכה ביותר
לצפיה ב-'במילה אחת - וידאו.'
במילה אחת - וידאו.
30/10/2015 | 19:31
20
לצפיה ב-'על ההליכון- הכמות (מרחק) או האיכות (מהירות/שיפוע)?'
על ההליכון- הכמות (מרחק) או האיכות (מהירות/שיפוע)?
28/10/2015 | 12:05
5
70
למטרת ירידה במשקל והורדת אחוזי שומן-
על ההליכון- מה יותר חשוב המרחק או המהירות?
כלומר- עדיף ללכת 10 ק"מ ב-90 דקות באיזי?
או שעדיף ללכת מרחק קצר יותר אבל מהר יותר? (למשל- 7ק"מ בהליכה מהירה+שילוב ריצה במשך 60דקות?
אשמח לעצות!
תודה

תודה
לצפיה ב-'דופק גבוה עדיף על דופק נמוך'
דופק גבוה עדיף על דופק נמוך
28/10/2015 | 12:18
4
63
משמע מרחק קצר יותר ומהר יותר.
לצפיה ב-'אפשר רעיון לתוכנית הליכה של 60דקות?'
אפשר רעיון לתוכנית הליכה של 60דקות?
28/10/2015 | 15:52
3
43
להעלאת הדופק
לצפיה ב-'איזה תוכנית את רוצה?'
איזה תוכנית את רוצה?
28/10/2015 | 15:57
1
53
תעשי ספרינטים 10 דקות - בדקה 40 שנית ספרינט, 20 שניות מנוחה, 10 פעמים
את תראי תוך זמן קצר תוצאות מדהימות ששום הליכה לא תתן לך...
נ.ב לא יודעת אם זה מתאים להליכון
נ.ב 2 זה לא תוכנית אימון, אבל אפשר לשלב את זה באחת כזו.
נ.ב 3 אם המטרה היא להכנס לכושר/להיות בכושר, הליכה זה גם לא תוכנית אימון. 
לצפיה ב-'כרגע אני עושה'
כרגע אני עושה
28/10/2015 | 16:10
41
כרגע אני עושה 60 דקות על ההליכון שמורכבות מ: (הכל על שיפוע 2, לפעמים מעלה לשיפוע 4 לכדקה)
3 דקות הליכה על 6.8 + 2 דקות הליכה על 7.2 + 3דק הליכה על 6.8 + 2דקות ריצה על 8.2 (סה"כ 10 דקות- וככה 6 פעמים ב-60דקות)
איך נשמע לך?
לצפיה ב-'אינטרוולים'
אינטרוולים
28/10/2015 | 20:21
54
תעשה תכנית בסגנון של 2 דקות הליכה ודקה ריצה, נניח 20 סייקלים כאלה זה 60 דקות, או נניח 2 דקות ריצה ו 4 הליכה ואז צריך 10 סייקלים כאלה.

לגבי מהירויות ושיפועים זה כבר תלוי בך ובכושר שלך
לצפיה ב-'העלת מסה '
העלת מסה
25/10/2015 | 08:34
2
67
אני עכשיו בקטע של העלת מסה
כמה זמן ארובי לרוץ בשביל לא להרוס שריר
ומתי עושים ארובי לפני אימון כוח או אחרי ?
לצפיה ב-'זו שאלה פשטנית מידי'
זו שאלה פשטנית מידי
25/10/2015 | 17:02
77
מה מטרת האירובי?
אם הוא לא המטרה, איזה סיבה יש לבצע אותו לפני הכוח?

כמה זמן? תלוי בכמה אתה אוכל.
אם אירובי הוא לא המטרה - הוא לא הכרחי בכלל בתהליך של מאסה, אפשר להוסיף אותו ע"מ לשמר יכולות אירוביות אבל כמו שאמרתי - הוא לא הפואנטה ולכן זה לא מאוד משנה.
לצפיה ב-'ארובי לא "הורס" שריר...'
ארובי לא "הורס" שריר...
28/10/2015 | 06:49
54
גם ככה אתה בתקופה שהמאזן הקלורי שלך חיובי, פשוט תאכל כמו שצריך...
בכל מקרה אני משער שאתה לא הולך לדפוק מרתונים להנאתך באימוני ארובי...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום קרב מגע הגנה עצמית
פורום קרב מגע הגנה עצמית
ד
ד"ר דוד אנג'ל - אורטופד
אריאל אורתופדיה מתקדמת בע
התאמת מדרסים מקצועיים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה