לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-' פורום שיחת גברים '
פורום שיחת גברים
( לעמוד שלי בתפוז )
26/04/2017 | 14:03
 רוצים להתייעץ על נשים? לדון על פוליטיקה, כסף וספורט? 
 היכנסו לפורום לדבר על הכל:
לצפיה ב-'נדלקתי על "להרים כבד" בחדר כושר...'
נדלקתי על "להרים כבד" בחדר כושר...
24/04/2017 | 16:28
14
אני ממש רוצה ללמוד הנפות אולימפיות, גם לשפר טכניקה וגם ללמוד חדשות (למשל פאווור קלין).
משהו יודע איפה ניתן ללמוד הנפות אולימפיות באיזור באר שבע?
מאמן עם ידע ונסיון?

לצפיה ב-'המלצה לצמיד פעילות עד 200 ש"ח'
המלצה לצמיד פעילות עד 200 ש"ח
23/04/2017 | 19:22
1
9
שלום, הייתי רוצה למצוא צמיד שיראה לי את הקמ"שים, המרחק והקלוריות שאני שורפת בזמן הליכה/ריצה.
הבנתי שצמידים שלא מודדים דופק הם לא מדויקים, זה נכון? חשוב לי שיהיה מדויק לחלוטין.
אם כן, מה מומלץ? איזו חברה? שלא יעלה על 200 אם יש דבר כזה.

תודה
לצפיה ב-'את יכולה לראות את השירשור שלי תחתיך. כי גם אני מחפשת בתקציב'
את יכולה לראות את השירשור שלי תחתיך. כי גם אני מחפשת בתקציב
23/04/2017 | 22:29
3
של 200 ש"ח.
אבל נראה לי האמת שזה דיי בלתי אפשרי...
חבר שמבין בתחום אמר לי שהכי טוב גרמין.
אבל לפי שיחה איתם ומה שראיתי באתר, הכי זול זה 507 ש"ח...
לצפיה ב-'המלצה לצמיד כושר עד 200 ש"ח אפשר להתגמש עד 400'
המלצה לצמיד כושר עד 200 ש"ח אפשר להתגמש עד 400
20/04/2017 | 14:14
4
32
אבל רצוי להישאר על ה200 ש"ח.
המטרה העיקרית היא מדידת דופק במנוחה, תוך כדי אימון ואחרי האימון.
רצוי מאוד מסך.
יהיה נחמד אם יהיה עמיד במים.

אימוני הכושר שלי הם רכיבה על אופני כושר, הרמת משקולות, מעט הליכה ושחייה.

אומנם חבר מתאמן מסיבי מאוד המליץ לי על גרמין, אבל לפי האתר שלהם ושיחה טלפונית עם יבואן רשמי, הכי זול זה 500 ש"ח שזה הרבה מעבר לתקציב.

לצפיה ב-'נשמע לי שהחבר שלך צודק'
נשמע לי שהחבר שלך צודק
20/04/2017 | 23:12
3
32
אתה זקוק לשעון דופק שמותאם למים. גרמין הם חברה מצוינת ואמינה מאוד. לדעתי זה שווה מאוד את ההשקעה כי השעונים האלה לי הם מחזיקים לשנתיים שלוש וזה מחיר זעום למכשיר שמחזיק הרבה זמן...אצלי בדרך כלל מה שנהרס זה דווקא המשדר או הרצועה כי אני כנראה לא טורחת לנקות מספיק טוב ככה שאולי תחת אחזקה טובה יותר הם יוכלו להחזיק עוד יותר. זה דעתי בכל אופן...
לצפיה ב-'א. אני בחורה '
א. אני בחורה
21/04/2017 | 00:08
2
16
ב. למרות שאני בספורט מאז שאני זוכרת את עצמי, את לא חושבת שזה קצת יקר לחדשה בתחום הציוד הלביש-שעון/צמיד וכו'?
ראיתי שיש צמידים של פיטביט ושאר מוצרים סינים שכן עומדים בתקציב.
זה לא מספיק איכותי להתחלה?
ושוב

לצפיה ב-'לפי מה שאת מתארת זה מה שאת צריכה '
לפי מה שאת מתארת זה מה שאת צריכה
21/04/2017 | 14:25
1
23
ואני אסביר.

פיטביט וחבריו נועדו כדי מה שנקרא לתת לבן אדם שלא ככ פעיל גופנית או פעיל מעט גופנית מוטיבציה להכנס לאימונים רציניים יותר. כי הם נותנים מעין חיווי כמה קלוריות את מוציאה בצורה מאוד מחמיאה כמו שיש לך על המכשירי אירובי בחדר כושר שברור לך שהם לא אמינים בעליל.

היות ואת מחפשת תוצאות ולשפר את יכולת הvo2 max וזה נעשה על ידי בדיקת הדופק וידיעה באיזה אחוזון את בדופק כרגע זה נותן לך מידע אמין הרבה יותר על האימון. והיות ואת עושה אימונים גם באופניים גם בשחיה וגם בריצה זה משהו שמתאר מישהו שמתאמן לטריאתלון...שעון דופק איכותי יעזור לך למקסם את התוצאות הרבה יותר מפיטביט וחבריו...את נשמעת יותר מקצועית. מזה ולא מתחילה בכלל..
לצפיה ב-'תודה על המחמאהאבל אני לא מקצוענית כזו או בדרך לטריאתלון..'
תודה על המחמאהאבל אני לא מקצוענית כזו או בדרך לטריאתלון..
21/04/2017 | 18:18
15
מסיבות כאלה ואחרות אני לא יכולה לרוץ/לצעוד ממש לצערי...
אני רוצה למדוד דופק כדי לדעת מה רמת הכושר שלי בכללי האם הדופק תקין וכד'.
לצפיה ב-'קורנפלקס לפני אימון בוקר'
קורנפלקס לפני אימון בוקר
17/04/2017 | 13:55
1
16
שלום רב.
קראתי שכדאי לאכול קורנפלקס כחצי שעה לפני אימון בוקר (ללא חלב). האם זה נכון?
איזה קורנפלקס מומלץ? "קלוגס"?
לצפיה ב-'טוב לאכול משהו אנרגטי קטן עם פחמימה פשוטה, אבל לא קריטי'
טוב לאכול משהו אנרגטי קטן עם פחמימה פשוטה, אבל לא קריטי
20/04/2017 | 10:54
3
לצפיה ב-'תפריטים לפני ואחרי אימון בחדר כושר'
תפריטים לפני ואחרי אימון בחדר כושר
17/04/2017 | 13:54
17
שלום. האם תוכלו להביא כאן תפרטים לארוחות צהריים לפני אימון ערב וארוחות ערב לאחר מכן?
לצפיה ב-'מחפשת המלצה לנעלי ספורט'
מחפשת המלצה לנעלי ספורט
13/04/2017 | 20:21
4
48
הכי איכותיות שיש.
לא משנה המחיר.

לצפיה ב-'הכי טובות = הכי נוחות. ומכאן את לעצמך. '
הכי טובות = הכי נוחות. ומכאן את לעצמך.
13/04/2017 | 20:51
3
5
לצפיה ב-'יש הרבה נעליים נוחות'
יש הרבה נעליים נוחות
14/04/2017 | 23:16
2
21
אבל אני רוצה שיהיו גם טובות לרגל ושלא נשחקות מהר,בגלל זה ביקשתי את עצתכם.אני בטוחה שיש פה אנשים עם ניסיון.

לצפיה ב-'מניסיון'
מניסיון
19/04/2017 | 21:20
9
של הרבה נסיונות..ויש לי רגל בעייתית. אז אני לוקחת נעל רגילה ומכניסה מדרס (פלטפוס יש לי)
אז- אסיקס נימבוס 16, יש לי אותם כבר קרוב ל3 שנים. עברתי איתם הרבה. מצוינות ונוחות בטירוף
לאחרונה מדדתי גם אסיקס נימבוס 18- מטריפות! לא קניתי (עדיין)
בהצלחהה
לצפיה ב-'הכל אותו דבר מהבחינה הזאת. רק נוחות תכריע. '
הכל אותו דבר מהבחינה הזאת. רק נוחות תכריע.
20/04/2017 | 10:52
1
לצפיה ב-'היי שאלה מפגרת'
היי שאלה מפגרת
12/04/2017 | 21:43
3
43
היה לי היום מקרה שקצת עצבן אותי.

הלכתי להתאמן השתדלתי לבוא בשעות שלא עמוס אבל החדר כושר קטן אז תמיד יש עומס במכשירים. רציתי לעשות סקווטים במכונת סמית ומתח עם גרביטון (כי קשה לי עם משקל גוף משלי). אז ידעתי שהמכשיר מתח ייתפס מהר כך שהשתדלתי לעשות את הסטים שלי עליו קודם כדי לפנות אותו מהר ואז כל הזמן המכונת סמית הייתה תפוסה...בסוף אחרי 45 דקות שעשיתי דברים אחרים ראיתי שהיא אמנם פנויה אבל מישהו שם ספסל עם מגבת ומשקל כאילו שהוא בא להתאמן...רק ש15 דקות אף אחד לא נגע במכשיר אז שאלתי מי משתמש במכונה..כולם אמרו לא אני...טוב אז איך שאני מסדרת לעצמי את המכונה מגיע רוסי גדול ומפחיד התחיל לצרוח עליי שהוא במכונה...אז שאלתי אותו - זה רבע שעה בלי אף אחד על המכשיר ויש פה עומס אני מוכנה שנעשה סט סט אפילו שאתה עושה חזה כי אני מחכה למכונה הרבה זמן...בגדול הוא התלהם ואחרי שהוא ראה שאני עושה סט הוא נעלם כמו שהגיע...איך אמורים להתנהל בסיטואציה כזו?
לצפיה ב-'זה כמו בתור לקופה בסופר'
זה כמו בתור לקופה בסופר
13/04/2017 | 00:06
2
33
אם מישהו שם מוצרים והלך והאיש שלפניו סיים את החשבון, האיש שאחרי האיש ששם מוצרים ולא חזר, עוקף אותו בתור.

אם האיש ששם מוצרים חזר לפני שהאיש לפניו סיים או בדיוק שסיים, אז הוא הבא בתור.

לצפיה ב-'זה משעשע ונכון'
זה משעשע ונכון
13/04/2017 | 08:13
1
29
אני פשוט שונאת את הדושים האלה שכאילו משתמשים בכל המכשירים כאילו שזה שלהם פרטי.
אני פשוט לא בן אדם שמתעמת כל כך טוב וגם אני פשוט מהאנשים השקטים האלה שבאים, מתאמנים קשה בשקט עם האוזניות והולכים הבייתה. לכן סיטואציות מהסוג הזה קצת קשות לי ואין לי מושג מה אני אומרת לבחור שהוא בערך 2 מטר על 2 מטר ומתחיל להיות אגרסיבי...אני כולה 1.6 ובחורה שנחשבת די קטנה בגודל ומאוד שקטה...אני פתאום לא יודעת מה להגיד ומשתתקת לרב. אז אם יש לכם עצות ממש קונקרטיות לגבי מה אומרים אני אשמח..
לצפיה ב-'אומרים לו: "זוז פיזדייט!"'
אומרים לו: "זוז פיזדייט!"
13/04/2017 | 20:06
6
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 16:58
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'תוכנית אימון היט'
תוכנית אימון היט
06/04/2017 | 20:17
1
30
הי,
אני מחפש המלצה לאתר/אפליקציה שמרכזת תוכנית אימון מסוג HiiT  לצורך בנית שריר. אין לי עניין בירידה במשקל , אני מספיק רזה...
מכיוון שאין לי ציוד בבית אני מעדיף שהאימון יכלול עבודה עם משקל גוף בלבד (לא רחוק ממני יש מתח ומקבלים).

תודה
לצפיה ב-'בתקופת פסח זורקים המון דברים, חלקם טובים..'
בתקופת פסח זורקים המון דברים, חלקם טובים..
07/04/2017 | 18:37
30
אני כבר מצאתי שני תיקים ממש טובים שיכולים לשמש אותי לאימון, ואם צריך אז עם כמה בדים מחולצות ישנות וחוט ומחת אפשר לעשות לתיק חיזוקים.

הרעיון זה לשים בתיק משקל.  כהתחלה אתה יכול לשים ספרים כבדים עד שתגיע למשקל הרצוי.  ואז כשהתיק עליך אתה יכול לעשות מתח ומקבילים עם תוספת משקל.
וגם שכיבות סמיכה.  רק ששם התיק יושב לך על הגב אז צריך לעשות סידור מיוחד שישב בנוח ולא ילחץ או ידקור.

לצפיה ב-'מכשירי כושר של ג'ונסון'
מכשירי כושר של ג'ונסון
07/04/2017 | 12:20
12
מישהו מכיר את החברה הזו?
אני מםש לחדר כושר בבניין ציוד של חדרי כושר (לא אביזרי כושר ביתיים - אלא מקצועיים).
הציעו לי לרכוש ציוד של ג'ונסון מפינוי של חדר כושר, אבל איני מוצא כל מידע מהותי על החברה ועל טיב המוצרים שלה.
לצפיה ב-'הליכון - נזק או סתם שמועה...?'
הליכון - נזק או סתם שמועה...?
06/04/2017 | 05:15
1
25
שלום לכולם!
אני צריכה עזרה בהכרעת סוגיה: אמא שלי חופרת לי במוח כבר כמה חודשים (בכל פעם שהיא שומעת שאני הולכת לאימון ריצה על הליכון) שהליכון זה לא בריא ודופק את הברכיים. אתמול היא אפילו ספרה לי שבפעם האחרונה כשהיא הייתה בחו"ל היא פגשה זוג שהוא היה מר ישראל והיא מרת ישראל () שלא יכולה להתאמן כמו בעבר. היא סיפרה שלאחר שיחה התברר שהאישה הוזהרה ע"י בעלה לא להתאמן קבוע על ההליכון ועכשיו אינה יכולה להתאמן (כמו בעבר) בגלל שהיא דפקה את הברכיים.

מנגד כשבניתי את התוכנית, שאל אותי המאמן מה אני מעדיפה: הליכון או אליפטיקל (הסקי) ואני כמובן בחרתי בהליכון ותגובתו הייתה "יופי, זה הרבה יותר טוב".

אז מה נכון?
(אגב אני אחרי תקופה שבה בקושי התאמנתי בגלל סיבות אישיות וחוזרת לאימונים לאט לאט, אז התחלתי בשעה על ההליכון שילוב של הליכה וריצה ואח"כ אחזור לפעילות מלאה של אימון כוח וחצי שעה הליכה וריצה משולבת על ההליכון).

תודה רבה לכם מראש וחג שמח!
לצפיה ב-'לדעתי זו סתם שמועה... הייתרון בללכת ברחוב זה האוויר הצח.'
לדעתי זו סתם שמועה... הייתרון בללכת ברחוב זה האוויר הצח.
21/04/2017 | 18:36
5
זה הכל.
לצפיה ב-'לא מרזזזה'
לא מרזזזה
26/03/2017 | 16:42
8
58
היי רציתי להתייעץ 

אני בת 31 אחרי 4 הריונות
אני שוקלת 57.5 בערך  גובה 1.60
אני רוצה לרדת 4-5 קילו
אצלי השומנים מצטברים בישבן וביירכיים

אני כבר חודש מתאמנת ככה
40 דקות על אליפטיקל שלב 3 מהירות בינונית
ובערך 20 דקות קפיצה על חבל
יוצא לי 1000 קפיצות

משתדלת לאכול 3 ארוחות מסודרות ביום
בבוקר לחם קל עם חביתה או ביצה קשה או גבנצ

צהריים ארוחה מבושלת לרוב

בערב לחם קל עם סלט או גבינה או חביתה או טונה או שניצל תירס

שותה אולי 2 כוסות זירו ביום לרוב או מים או ויטמינצ'יק אבל ממש מעט ממתיק
ונס דיי הרבה כי אני ממש אוהבת 
ספל עם 1 סוכר ו1 כפית שטוחה נס
וכמובן מעט חלב...

לא ירדתי גרםםםם ואין שינוי מבחינת הקפים

מה אני עושה לא נכון?!??!!?
הלפ מייייי
לצפיה ב-'את במאזן קלורי ניטרלי ככל הנראה '
את במאזן קלורי ניטרלי ככל הנראה
27/03/2017 | 12:40
2
41
משמע - ההוצאה האנרגטית שלך זהה להכנסה הקלורית שלך.
בשביל להרזות את צריכה שהמאזן הנ''ל יהיה שללי, קרי - הגוף יוציא יותר
אנרגיה ממה שהוא מכניס (במידה מסויימת)

בשביל שזה יקרה - מציע לך לפנות לתזונאי (עדיף שמתמחה בספורט) ולמאמן שיבנה לך תכנית אימונים כמו שצריך.

נ.ב - עצה חמה, עזבי אותך מהאליפטיקל הזה ותתחילי לעשות אימונים אמיתיים.
לצפיה ב-'למה לוותר על האלפטיקל?'
למה לוותר על האלפטיקל?
27/03/2017 | 18:22
1
31
ואיזה תרגילים אתה ממליץ לי לעשות? משקולות? 
לצפיה ב-'כי אליפטיקל זה כסת''ח של בחורות '
כי אליפטיקל זה כסת''ח של בחורות
27/03/2017 | 19:03
33
ואני לא בא במטרה להכליל או לדבר בססמאות, אלא שהמכשיר הזה אינו מנוצל נכון והוא גורם למתאמן לבזבז את זמנו ובאותה עת להגיד שהוא עשה אימון.
בדרך כלל עובדים עליו בהתנגדות מאוד נמוכה ולא יעילה.

אין לי יותר מדי פרטים עליך ולכן לא אוכל להמליץ לך על תכנית אימונים אבל באופן כללי אני בדעה שצריך להתפרש על כמה שיותר מרכיבים במה שנקרא "אימון גופני"
ולאיו דווקא רק באירובי.
לצורך העניין - אימון גופני זה גם אימוני התנגדות לכוח, קוארדינציה, זריזות, מהירות, סיבולת שריר וכולי וכולי...

בפועל, הייתי מגוון באימונים או שהייתי בוחר באימונים משולבים למטרה שלך.
אימוני אירובי מהווים זרז לתהליך הורדת אחוזי שומן אך יש סוגי אימונים (התנגדות,לדוגמא) שמעבר לזרז הזה גם יחטבו ויעצבו את מה שצריך לעצב.

לצפיה ב-'יש פה שתי בעיות שונות'
יש פה שתי בעיות שונות
28/03/2017 | 01:09
43
1) היא התפריט שלך שבנית לעצמך ללא ידע מתאים, אני לא תזונאי אבל זה נשמע משעמם, לא מגוון ובתקווה שלא יוצר לך חוסרים תזונתיים או חוסר איזון הורמונלי ולכן אני ממליץ לך בחום להתייעץ עם תזונאי

2) האימון שלך הוא נטו אירובי שזה חבל, את מפסידה עולם שלם. אף אחד אחראי מספיק לא יתן לך תוכנית אימונים על גבי פורום, יש המון פרמטרים להתחשב בהם אם רוצים לעשות את זה כמו שצריך ולכן גם פה אני ממליץ על מסגרת מסודרת שתהיה לך נוחה באיזור מגורייך.

אני מתנצל אם התשובה נשמעת כללית מאוד אבל זה משול ללבקש אבחנה מרופא דרך האינטרנט, אם את רוצה תוצאות ולעשות את התהליך בצורה בריאה זה יצריך קצת יותר מאמץ מצידך.

בהצלחה!
מייק.
לצפיה ב-'שתי מים, הרבה מים.'
שתי מים, הרבה מים.
04/04/2017 | 21:37
32
תגבילי את הקפה ל-1-2 כוסות ביום. גם לנסות לצמצם בזירו.
את הארובי תעשי בעצימות גבוהה ודרגת קושי גבוהה.
אם את יכולה לדבר חופשי בזמן שאת עושה אליפטי אז את לא מתאמצת מספיק.
תנסי להוסיף כמה תרגלים כנגד משקל הגוף (שכיבות שמיכה, קפיפות בטן וסקוואטים).
לצפיה ב-'לדעתי את לא צריכה לרדת הרבה'
לדעתי את לא צריכה לרדת הרבה
20/04/2017 | 15:27
2
21
אם בכלל...
אני גובה 1.60 והכי הרבה שאי פעם שקלתי זה 55 קילו. בין 52 ל55 זה המשקל התקין שלי.
אני עושה אופני כושר שעה 4 פעמים בשבוע ופעמיים בשבוע רק 20 דקות ואז כחצי שעה משקולות.
בקייץ אחרי השעה אני גם שוחה 10 דקות.
בעבר התנסתי גם בג'ודו וטניס.
תמיד היייתי ואהיה רזה.
זה גם גנים.

אני מצטרפת להמלצה לפנות לתזונאי ולמאמן כושר שיבנו לך תוכנית מסודרת.

אני כן יכולה להגיד שזירו ושניצל תירס זה רעל שמאוד כדאי שתורידי מהתפריט שלך.
אם את רוצה לשתות, אז קפה שחור, תה, סודה ומים. כל אלה אני שותה בלי סוכר כלל וכוסות קטנות. גם אייסקפה ושוקו אני שותה מעט וכוסות קטנות.
חשוב מאוד גם בצהריים וגם בערב לשלב ירקות חיים.
פירות יותר קל בבוקר.

ההבדל בין שתינו הוא שאת מנסה לרזות, ואילו אני מנסה לבנות שריר ועל כושר כללי.
לצפיה ב-'היי'
היי
21/04/2017 | 10:22
1
8
תראי....מבחינתי 52קילו  זה מושלם!!!!!
אני לא שמנה למרות שזה מה שאני מרגישה. יש לי בעיה עם הירכיים שלי 
כל חיי הייתי רזה היום אני נמצאת בשיא שלי( חוץ מההריונות שגם בהם הייתי עולה ממש ממש מעט)
אבל לפני כשנתיים הייתי במשבר ורזיתי המון הגעתי ל48 קילו 
לאחר מכן עליתי אבל שמרתי על משקל של 51 קילו בערך שנה וחצי 
ופתאום התחלתי שוב להעלות במשקל
וכל השומן הצטבר לי בירכיים
אני לא יכולה לשים מכנסיים קצרים
כי המותניים שלי צרים והירכיים ענקיים
זה מפריע לי מאודדדד
אני מתחילה לשקול ברצינות שאיבת שומן מהירכים
אני לא מחפשת פיתרון קסם
אבל אני פשוט לא מצליחה לרדת ואני מתוסכלת
הבעיה העיקרית שלי זה שאני מאודדד מאודדד ביקורתית לעצמי
וזה הופך אותי להיות ממש אומללה 
ראיתי כבר המון תפריטים נסתי גם
לא הולך לי
למרות שאני ממש ממש מתאמצת

לצפיה ב-'במקרה כזה הייתי מתייעצת באמת עם מאמן כושר שייתן לך תרגילים '
במקרה כזה הייתי מתייעצת באמת עם מאמן כושר שייתן לך תרגילים
21/04/2017 | 18:30
6
ספציפים ליריכיים ולתזנואי שיכוון אותך.
לצפיה ב-'אליפטיקל טריטור EL401'
אליפטיקל טריטור EL401
26/03/2017 | 10:46
11
מישהו שמע על זה ויש לו המצלה אם זה טוב או לא?
כי הבנתי שהדגמים הישנים היו לא משהו, אבל הדגמים של 2016 הם בסדר גמור.
אשמח להמלצות.
לצפיה ב-'אז נקבע סופית שממתיקים מלאכותיים הם לא בריאים'
אז נקבע סופית שממתיקים מלאכותיים הם לא בריאים
25/03/2017 | 10:50
26

לאורך ההיסטוריה שלהם פעם רשמו שהם בסדר ופעם רשמו שלא.
אחרי זה היו מחקרים שהראו שהם מזיקים ושוב מחקרים שהראו שלא.  וככה שוב ושוב.

אבל במשוואה הזאת היו חסרים פרטים שהיום מתגלים.  פרטים שפעם או שלא ידעו עליהם, או שלא הבינו כמה הם משפיעים על הבריאות.

ולפי הפרטים שנוספו התגלה שהממתיקים האלה הם ממש נזק לבריאות

אני אישית תמיד כתבתי שהם לא בריאים.  לפעמים התווכחתי על זה, אפילו שלא היו לי מחקרים שחד משמעית קבעו שהם לא בריאים.

מהסיבה הפשוטה, שחומרים כימיים שהמציאו שיש להם טעם מתוק, הם לא מזון ולא צריך להכניס אותם לגוף, כי מי יודע מה הם גורמים שם.  והיום מתחילים לדעת.
לצפיה ב-'שלום. בקבוק קולה בשבוע יפגע לי בפיתוח גוף? '
שלום. בקבוק קולה בשבוע יפגע לי בפיתוח גוף?
19/03/2017 | 13:02
4
25
לצפיה ב-'תחליף ל-XL '
תחליף ל-XL
19/03/2017 | 16:59
3
39
נראה לי שיש שם פחות סוכר.   ובכל מקרה אין את החומר השחור שיש בקולה, שזה סוכר קארמל שרוף.

וגם ה-XL ודומיו לפחות בעלי מטרה לתת לך אנרגיה ולא סתם משקה מתוק.  ובפחית אחת אין  אפילו  כמות למלא ספל.
לצפיה ב-'דווקא שמעתי שהמשקאות אנרגיה זה רעל מעובד'
דווקא שמעתי שהמשקאות אנרגיה זה רעל מעובד
19/03/2017 | 19:38
2
31
הצלחתי להרזות אבל אני לא מתרגל לקולה זירו וספרייט זירו, מת לחזור ל- 2-3 פחיות בשבוע, והספרייט זה עם סטיביה. 
לצפיה ב-'אתה לא תשמין מפחית או 2 של XL ודומיו'
אתה לא תשמין מפחית או 2 של XL ודומיו
20/03/2017 | 01:36
1
35
אני לא יודע מה זה זירו.  אני הפסקתי לחלוטין  לשתות קולה עוד בתקופה שלא היה זירו.  אבל אם יש בזה ממתיקים מלאכותיים אז זה הדבר הכי לא בריא.

לצפיה ב-'אוקיי '
אוקיי
20/03/2017 | 17:45
5
לצפיה ב-'אני רק אניח את זה כאן'
אני רק אניח את זה כאן
19/03/2017 | 12:00
45
מתוך פורום "הורים":

לצפיה ב-'סרטון: רגע שלנחת- כשאתה עובר את המשקל שיא שלך בחדר כושר.'
סרטון: רגע שלנחת- כשאתה עובר את המשקל שיא שלך בחדר כושר.
19/03/2017 | 09:15
40

תייגו את החברים הכי נחושים שלכם!

לצפיה ב-'חדר כושר פעם ראשונה'
חדר כושר פעם ראשונה
16/03/2017 | 11:13
1
36
שלום, אני מעוניינת להרשם לחדר כושר בפעם הראשונה אחרי מס' חודשים של אימוני TRX. מה עלי לבקש מהמדריך שבונה לי את התכנית (לא מאמן אישי). האם הוא בונה תכנית כללית לכולם או לכל אחר ע"פ מטרה? לא בדיוק הבנתי כשקראתי על שיטות להעלאת מסה/סיבולת שריר/חיטוב.. שלכל אחד מהם יש מספר חזרות/סטים שונה.. האם יש תכנית כללית למתחילים ומשם מתקדמים? תודה
לצפיה ב-'חדר כושר בתל אביב'
חדר כושר בתל אביב
26/03/2017 | 15:29
23
לאימון TRX אני ממליצה את החדר כושר ג'ימי
לצפיה ב-'יש מישהו שמבין בהליכונים? מה דעתכם על אלה?'
יש מישהו שמבין בהליכונים? מה דעתכם על אלה?
09/03/2017 | 18:19
1
41

שניהם 16 קמ"ש עם בולמי זעזועים ושיפוע חשמלי ו5 שנים אחריות על המנוע ושנה על הכל...

למישהו יש דעה לכאן או לכאן?
לצפיה ב-'סה"כ - אחלה'
סה"כ - אחלה
19/03/2017 | 12:01
13
אחלה מתלי בגדים .
יקרים קצת, לטעמי.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית
פורום ריפוי ותזונה טבעית
פורום ריפוי ותזונה טבעית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה