לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום חדרי כושר
חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

אלפטיקל vo2
27/04/2016 | 10:16
1
20
רכשתי אלפטיקל יד שניה, והבעיה שאני לא מצליחה לפדל. ההתנגדות היא על האפשרות הכי קלה... המכשיר כנראה עמד זמן רב... שימנתי קצת את הברגים. אשמח לדעתכם מה יכולה להיות הבעיה
אולי יש פאנצ'ר?
27/04/2016 | 15:50
4
איך לעזאזל אני כבר עושה את המהפך הזה ..?
23/04/2016 | 03:26
5
85
אני אתמצת ואתקצר ואהיה ישר ולעניין. בחור בן 22.5. רזה מאוד כמו אבא שלי, יחי הגנטיקה. רוצה לעשות שינוי משמעותי בחיים כי כבר נמאס לי להיות הבחור הרזה והכחוש שמתבייש ללכת עם בגדים קצרים בקיץ כי הוא מרגיש כמו שלד, כי הוא מרגיש שכולם מסתכלים עליו וכי הוא לא שלם עם עצמו.

כמה שאלות חשובות:

1. אחת ולתמיד - אפשר לאכול לפני השינה כדי "למנוע פירוק שריר בלילה"? אם כן כמה זמן לפני השינה? אם לא, כמה זמן לפני השינה?

2. איזו תוכנית הכי תתאים לי? כמה פעמים להתאמן בשבוע, וכמה זמן להשקיע בכל אימון?

3. בנוגע לתזונה - להוריד את הקמח הלבן והבצקים לגמרי? מה לאכול בעיקר? כמה לאכול כדי לעלות במסה ולהתחיל לראות שאני "מתמלא"?

4. יש לי גיינר - לשלב אותו בתזונה או לא?

אלו השאלות לבינתיים, אני חוזר השבוע אחרי הפסקה של חודשיים בתקווה הפעם להתמיד כמו שצריך ולא ללכת ON & OFF.

תודה מראש לכולם.
תשובות -
23/04/2016 | 22:02
4
56
1) שום שריר לא מתפרק בלילה אם אוכלים נכון ומסודר לאורך כל היום,
את הארוחה האחרונה שלך תאכל מתי שבא לך בערב, תאכל את ארוחת הבוקר כשבא לך בבוקר (כמה שיותר סמוך להשכמה, לא לדחות את הארוחה הראשונה ליותר משעה שעתיים)
וסגרת את הפינה מהבחינה הזו.

2) מה אתה בדיוק מחפש? מה האמצעים שלך? חדר כושר? אימונים ביתיים? גם וגם?

3) להוריד קמח לבן ובצקים זה נכון לגבי כל אדם, לאיו דווקא למתאמן שרוצה להגדיל מאסת שריר, בשביל המטרה הזו, ההורדה הזאת פחות קריטית עם כי יכולה לפנות מקום למאכלים יותר מועילים.
המנעות מפחמימה (על אחת כמה וכמה קמח לבן ובצק) יותר רלוונטית למי שרוצה לאכול יותר בריא או שהמטרה שלו היא הורדת אחוזי שומן וחיטוב.

4) גיינר הוא תוסף תזונה שבא לגשר על הפער (אם קיים) בין הכמות שאתה אוכל ביום יום (מבלי להיעזר בתוספים) לבין הכמות שאתה צריך לאכול...
אם אתה לא מגיע לכמויות שאתה צריך להגיע אליהן - שימוש בתוספים יכול להיות רעיון טוב.
בשביל לדעת אם אתה צריך להשתמש -
אתה צריך לדעת מה וכמה אתה אוכל ביום דרך אוכל רגיל (קלוריות,פחמימות,חלבון וכו)
אתה צריך לדעת מה ההוצאה האנרגטית שלך (כמה קלוריות אתה שורף ביום)
ואתה צריך לדעת מה היעד הקלורי אליו אתה צריך להגיע.

בניגוד למה שהרבה חושבים, לתוספי תזונה אין אפקט קסם והם לא שונים בהשפעה שלהם על הגוף מאוכל רגיל, להפך - תמיד תעדיף להכניס לגוף אוכל רגיל ולא תוספים.

לגבי איך להתאמן -
זה קצת יותר מורכב ואי אפשר לענות על כך דרך הודעה באינטארנט.
באופן כללי אפשר לומר שאימונים לפיתוח מאסת שריר ואכילה בהתאם יביאו אותך לתוצאות,
מה בדיוק לעשות? תצטרך להעזר באיש מקצוע או חבר שמבין עניין.
כנס בבקשה.
24/04/2016 | 00:25
3
37
1. תודה רבה, הבנתי.

2. מחפש כמו שראית לעלות במסה, "להתמלא", לגדול פיזית, לא להישאר רזה.

3. אז במילים אחרות, כאחד שצריך לעלות במסה, אין צורך שאמנע מלחמים/פיתות/קמח לבן באופן כללי? כי אמרו לי מאוד להיזהר ולהישמר מזה.

תשובות -
24/04/2016 | 17:23
2
23
בשביל להגדיל מאסת שריר - תצטרך לעשות אימוני התנגדות (אימוני כוח) שיכולים להיות משולווים גם עם או ב אימוני אירובי או שכלל לא.
יש המון תכניות למתאמנים מתחילים, יש שתיים - שלוש ממש פופולאריות אך אני לא הבן אדם הנכון להמליץ על תכנית ספציפית, מה גם שאני לא מאמין שאפשר לעשות את זה דרך האינטרנט. (כמו שכבר אמרתי, תצטרך להתנהל ישירות מול איש מקצוע שידע להתאים לך ב - 100% את התכנית בשבילך)

לגבי "בצקים" ועליה במאסה -
תראה, זה קצת מורכב,אנסה להסביר בקצרה:

הגוף שלנו מוציא ומכניס אנרגיה (קלוריות), מוציא ע''י קיום ותפעול מערכות הגוף וע''י פעילויות גופניות שאנחנו מבצעים.
הוא מכניס אנרגיה (קלוריות) ע''י אוכל.
אם תכניס יותר אנרגיה מאשר תוציא - תשמין, מצב זה נקרא "מאזן קלורי חיובי"
ובדיוק ההפך - אם תכניס פחות ממה שאתה מוציא - תהיה ב "מאזן קלורי שלילי" ותרזה (כלומר תפחית בכמות השומן בגוף שלך)

מאסת שריר - תגדיל במידה ותתאמן בצורה נכונה ותאכל בצורה נכונה.
בשביל להעלות במאסת שריר - תצטרך להיות במאזן קלורי חיובי ולאכול מספיק מאבות מזון מסויימים (חלבון ופחמימה) בשביל שלגוף יהיה מספיק "חומרים" בשביל לבנות את השריר מחדש.

לך ישנה השפעה על כמות השומן בגופך ועל כמות השריר אך אין קשר בין האחד לשני.

עכשיו, אם אמרת שאתה מעוניין לפתח מאסת שריר, מאזן קלורי חיובי חייב להיות בהכרח, מה שאומר שבמהלך פיתוח מאסת שריר,גם כמות השומן בגוף תהיה חייבת לגדול בצורה כלשהי.
אז למה אמרו לך להזהר? (ובצדק) משום שאתה לא רוצה למצוא את עצמך מתאמן,אוכל טוב,מפתח מאסת שריר אבל משמין הרבה יותר מדי מעבר למה שאתה צריך בשביל לפתח את מאסת השריר...
בסופו של דבר,אחרי תקופה מסויימת של פיתוח שריר,אתה תרצה "להתחטב" משמע - להפטר מעודף השומן שצברת במהלך פיתוח מאסת השריר ולהגיע לגוף שרירי אך נטול שומן ברמה מסויימת.
ולכן - אתה צריך לשים לב שאתה אוכל טוב ונכון אך לא מפריז בכמויות הפחמימה בשביל לא לצבור שומן מיותר.

לגבי סוגי הפחמימה - כמו שכבר אמרתי, לקמח לבן ופחמימות פשוטות יש חיסרון בריאותי על פני קמחים מלאים (שלהם יש ערך מוסף גבוה,גם בשביל המטרות שלך)
להמנע לחלוטין? ממש לא! בסיטואציות מסויימות (לאחר אימון לדוגמא) הפחמימה הפשוטה דווקא טובה!
לאכול כמה שפחות ולהעדיף קמח מלא ופחמימה מורכבת - בהחלט כן!

ידוע לי המושגים שכתבת
25/04/2016 | 01:37
1
28
אז במילים אחרות, כן להירגע עם הפיצות/ג'אנק פוד/פיתות/לאפות ולהתחיל לאכול פחמימות מורכבות ואיכותיות (ש. שועל/פסטה מלאה/אורז מלא וכו') בשילוב חלבונים (שעועית/עדשים/ש.שועל/דגים/בשר/גבינות) ולאכול כמה שיותר...

לפי התמונות, מה רף הקלוריות שאני צריך לשאוף אליו בכל יום לדעתך?
תשובות -
27/04/2016 | 15:46
18
כן,בהחלט להרגע עם הג'אנק, תפנה מקום לפחמימות איכותיתו,חבלונים ושאר מני טובין.

לגבי כמויות -
להקפיד לאכול 1.5-2 גרם חלבון על כל קילו משקל גוף (פר יום,כלומר - אם אתה שוקל 100 קילו אז בין 150 גרם חלבון ל - 200)
קלוריות - תראה, אי אפשר לנקוב במספר מדוייק, אתה צריך לחשב הוצאה קלורית ולהוסיף לכך כ - 500 קלוריות יותר (כלומר שהפלוס הקלורי יהיה סביב ה - 500)
שחיית חתירה : איך ללמוד לבד?
22/04/2016 | 18:05
31
שנים אני שוחה שחיית חזה , ראש במים , נשימה ותנועות מתואמות -הכול טוב.אבל , לאחרונה עברתי גם לשחיית חתירה.נכנסתי לקורס קצר ,לפני 3 שנים , אצל מיכל מבריכת ספיבק , והתחלתי לשחות.
אבל, תוך 4 בריכות קצרות =כבר אני מתעייף -ונח.
איך להשתפר?
איך לשפר רוחב גב
21/04/2016 | 17:25
1
48
שלום אני נבו בן 14 מעוניין לקבל ייעוץ ותרגילים לגבי איך להגדיל את רוחב הגב
מצורפת תמונה
מתח , בנט אובר
26/04/2016 | 12:55
10
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:44
6
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
קורס מאמני חדר כושר בחיפה
20/04/2016 | 11:42
18
מישהו מכיר?
אימון עם/לאחר פציעה
19/04/2016 | 00:55
1
23
בס"ד
שלום.
בחודשיים האחרונים אני סוכל מכאבים בכתף שמאל, בעיקר תוך כדי ולאחר בנצ' פרס (בירידה ולא בדחיקה).
קבעתי תור למומחה שאבחן בעיה במפרק acj. לטענתו, פציעה נפוצה שמקורה בשחיקה אצל מרימי משקולות.
המליץ לי לקבל זריקת PRP שהוכחה לטענתו כיעילה וחלופה לניתוח (הטריית המפרק?), שלדעתו אצטרך תוך שנתיים-שלוש.

שאלות:
1. האם מישהו לקח/שמע על הזריקה והאם היא מומלצת?
2. למישהו היתה בעיה דומה? דרכי התמודדות?
3. עד כה התאמנתי בFBW בטווחים של 5-8 חזרות לסט, לשם הגדלת מסה. לטענתו ניתן להמשיך להתאמן אך לעבוד במשקלים קטנים ולא בעומס גבוה. האם יש למישהו המלצה לתוכנית אימונים מתאימה?

אני בן 31, מתאמן כבר כמה שנים ברציפות בחדר כושר...

תודה,
ליאור
פציעת כתף
22/04/2016 | 09:15
11
כאבים בכתף בעיקר בבנץ פרס הם תלונה יחסית נפוצה.
לדעתי, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה לבדוק את הטכניקה של הלחיצה שלך עם מאמן טוב. הרבה פעמים קורה שמנח הכתף או הטורקס לקוי ובכל פעם שאתה לוחץ אתה גורם לצביטה או לחיכוך של גידי הכתף. 
לגבי מה שהרופא אמר- אני יכול לומר לך שראיתי מספר מתאמנים לאחר זריקה שעדיין חוו כאבים..כי שורש הבעיה לא נפתר. אם תעבוד הצורה ביומכנית לא נכונה- שוב תגרום נזק למקום. והאמירה ש:"עוד שנתיים שלוש ממילא תצטרך ניתוח" מאוד מעצבנת אותי (בלשון המעטה). במידה והטכניקה שלך טובה ועדיין יש כאב פנה לפיזיותרפיסט ספורט.
לסיכום -בדוק את הטכניקה שלך בלחיצה, אל תתאמן בכל מקרה עם כאב, תשקול אולי להחליף בינתיים את הבנץ' עם מוט לדאמבלס או/ו לעבוד עם מעט שיפוע שלילי כדי ליצור פחות עומס על הכתף. פניה לפיזיותרפיה במידת הצורך,לא הייתי ממהר לעשות זריקה...
חג שמח!
גלעד, פיזיותרפיסט.
הרצאה יפה על חזרה ליציבה נכונה...
18/04/2016 | 23:11
35
אני ממליץ לצפות 
חדרי כושר בירושלים
14/04/2016 | 21:08
19
אהלן  האם יש חדרי כושר בירושלים שפתוחים בתאריכים 20-30.4  שזה בעקרון פסח ואפשר לשלם בכניסות יחידות ולא במנוי חודשי או יותר מזה? 
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:10
10
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
תוכנית AB בשבוע - תקין?
13/04/2016 | 22:42
2
52
אהלן
אני בן 26, חזרתי להתאמן בחדכ החל מהקיץ האחרון בתדירות של פעמיים בשבוע.
מאז החזרה השתמשתי לרוב בתוכנית AB שזכורה לי עוד מימי האימונים שלי אי שם בתיכון. פירוט התוכנית:
*עבודה על 2/3 מהבאים: חזה/גב/כתפיים - 2 מכשירים על כל אחד מהם  - 3 סטים למכשיר = סה"כ 6 סטים עבור כל אחד מהם.
*עבודה על יד אחורית/קדמית - אותו סגנון כמו שלעיל.
*4 סטים על שרירי הירך הארבע ראשי.
*4 סטים על שרירי הבטן.

כעת מאילוצי לימודים+חוג כדורעף במסגרת התואר+שיעמום מחד"כ, אני שוקל ללכת לחד"כ פעם בשבוע+כדורעף פעם בשבוע+שחייה בבריכה פעם בשבוע.
יוצא שבסה"כ אני מתאמן פעמיים בשבוע על אירובי (כדורעף ובריכה) ופעמיים אנאירובי (חד"כ ובריכה).
אשמח לייעוץ האם זה אפשרי. כלומר האם פעמיים בשבוע אירובי ואנאירובי יועילו לגוף ולא יגרמו לטראומה כלשהי?
בנוסף - האם יש טעם לAB במידה ואכן אני אתאמן בחד"כ פעם בשבוע? אם לא, האם במקרה זה פשוט עדיף לעשות למשל 3 סטים על כל אחד מהאזורים שעליהם אני מתאמן (כולם ביחד באימון אחד)?
שכחתי לציין מטרות
13/04/2016 | 22:46
41
מכוון לעליה במשקל גוף ובמסת שרירים
שני אימוני "אירובי" ושני אימוני כוח זה בסדר
14/04/2016 | 12:01
46
בשביל לשמר מאסה קיימת או במקרה הטוב להתקדם במאסה די לאט (יחסית לתכנית של ab, ארבעה אימונים בשבוע)
פעם אחת בשבוע? על אחת כמה וכמה, אולי בשביל לשמר ובשביל ההרגשה הטובה...

מה שבטוח - לא ab אלא אימון כוח מקיף על כל הגוף בדגש על תרגילים מורכבים שמפעילים כמה שיותר קבוצות שריר.

אבל אל תצפה לפתח מאסת שריר באופן הזה...
שאלה למקצוענים
10/04/2016 | 03:09
15
105
אני בן 39, ומזל שלי שלפני המון שנים התאמנתי, הפסקתי לכמה שנים, וחזרתי לחדר כושר מלפני חודש וחצי בערך, ככה שהגוף נשמר קצת עם מבנה אתלטי, ואחרי חודש וקצת של קריעת תחת באימוני כוח וקצת ריצה, אני לאט לאט חוזר לכושר ומתחיל לראות ניצנים קטנים של חיטוב, וממש מתרגש בנוגע למטרה העתידית שאני רוצה להגיע אליה, הפעם אני רוצה גוף חטוב ומאסה והולך עם זה עד הסוף....התמכרתי לחדר כושר !

אין לי תוכנית אימונים קבועה, אני פשוט מסתער על המכשירים, ופה נכנסת השאלה שלי, אני בדרך כלל מגיע למכון ומתחיל 3-4 תרגילי חזה, אחכ כתפיים, גב, יד קידמית, יד אחורית, רגליים, וקצת בטן, בסדר אקראי, לכל שריר אני עושה 2-4 תרגילים לפחות, ומקנח באיזה 15-20 דקות ריצה, יש לי חבר שמתאמן כבר 10 שנים, הוא המליץ לי לא להיכנס למכון ולעשות את כל התרגילים, אלה להתרכז בכל אימון על שריר אחד או שניים, למשל ללכת ביום ראשון לעשות רק 4 תרגילים חזה ו4 כתפיים וזהו, אחכ לנוח, להגיע ביום שלישי לעשות רגליים וגב, סתם לדוגמה, אני לא ככ אוהב את זה כי כשאני הולך למכון ועושה רק חזה למשל איזה 30 דקות והולך הבייתה אני מרגיש שפיספסתי את שאר התרגילים ויכולתי לנצל עוד לעשות את כל הגוף העליון כלומר גם ידיים וגב ויד אחורית למשל, אז עד היום לא ניסיתי את השיטה הזאת של להתרכז רק בשריר אחד בכל גיחה למכון, אלה עשיתי את כל השרירים בכל גיחה.

מה עדיף אתם אומרים? לחלק את הימים שלי במכון ( 4 ימים בשבוע ) ולהתרכז על שריר אחד או שניים בכל גיחה, או ללכת ופשוט לאמן את כל השרירים בכל גיחה?
ממליץ לך להפסיק עם הסלט
10/04/2016 | 10:40
14
92
אתה עושה מה שמתחשק לך בלי תוכנית מסודרת, זה רע כי אין לך את הידע לעשות את זה.
ההמלצה שלו לא חכמה במיוחד כי תדירות מניבה תוצאה טובה יותר מעוד ועוד ועוד עומס.
מה שאני ממליץ לך זה לקחת תוכנית קיימת ומובנית ולהתקדם איתה.
Starting Strength / Texas Method או כמעט כל תוכנית סביר של ליל מקדונלד יניבו לך תוצאות טובות יותר, זה רק יצריך ממך למידה עצמית.
מה ז״א ״ זה רע כי אין לי את הידע״ ?
11/04/2016 | 22:45
13
63
תסביר למה זה בדיוק רע? איזה נזק כבר יכול לצאת מזה?

המון אנשים מתאמנים בלי תוכנית מסודרת וזה עובד להם יפה מאוד, כשאתה כותב ״רע״ מה הכוונה? לעשות לעצמי נזק בשריר? לקרוע אותו? מזה אני לא דואג, אני יודע מה אני עושה במכון ולא מתאמן כמו מופרע, אולי מה שהובן מההודעה שלי למעלה זה שאני מתפרע על מכשירים, זו ממש לא הכוונה אני עושה כל תרגיל כמו שצריך, התאמנתי בעבר עם מדריכים ודווקא כן יש לי יידע באיך להתאמן

השאלה שלי הייתה מה יותר כדאי, לעשות בכל גיחה full body או לחלק את זה ל-abc
קשה אפילו להתחיל להסביר את הבעיה,
11/04/2016 | 23:33
1
75
ללא תוכנית מסודרת - לא תתקדם בצורה אופטימלית.
"תאמנתי בעבר עם מדריכים", אני מכיר מדריכים, לא יכול להסתמך על זה לצערי.
ABC מיותר מאוד.
מוזר מאוד מה שאתה אומר
19/04/2016 | 04:28
28
תשמע, עברתי קצת על הטקסס מת׳וד, זה נשמע ונראה לי כמו בלגאן שלם, ממש מדע אטומי ולפחות לפי ההסברים שנקלתי בהם ביוטיוב, התוכנית נשמעת מאוד מסורבלת עם המון משוואות, לא בישבילי

ובכל זאת, הרצתי המון חיפושים ברשת על תוכנית אימונים מסודרת, מצאתי המון תוכניות שנראות פשוטות מידי עם כמה תרגילים חסרים, וגם מצאתי שאין כל כך הרבה הבדל בין מה שאני עושה לבין התוכניות המוצעות ברשת, להבדיל שממליצים לעשות 1-3 תרגילים לכל שריר, אני עושה קצת יותר, למשל אני עושה 3-4 תרגילים חזה, סתם לדוגמה...

באמת שלא מצאתי תוכנית שממליצה לעשות משהו שאני עצמי לא עושה היום.

בקשר למדריכים, גם לי קשה להסתמך על זה, בגלל זה גם העפתי את התוכנית שנתנו לי במכון כושר, משום מה נראה שהיום שכל ילד שהרים משקולת בחיים שלו פתאום הופך ל-״ מדריך כושר ״ ולבונה תוכניות.

ניסיתי ליצור קשר עם בודיבילדרים מקצועיים שאפשר לראות עליהם תוצאות יפות, וכולה חיפשתי מישהו שיגיד לי ״ תשמע, תעשה את התרגיל הזה והזה והזה, בכמות חזרות הזאת, בתדירות הזאת, 3-4 פעמים בשבוע ״ אבל הבודיבילדרים האלה זה נשמע לי כמו כל מיני ניסיונות לעשות לעצמם כסף קל על חשבון משהו שגם אם תלך למכון ותתפרע על המכשירים ותתאמן חזק, תוכל להגיע לתוצאות סבבה גם בעצמך, בקיצור נשמעים לי כמו אנשים שמחפשים לעשות כסף קל, תאמין לי גם אני יכול לעשות תוכנית למישהו חדש בתחום שלא מבין מה רוצים ממנו, ולהבטיח לו שתוך 6 חודשים, אם יעשה חזה גב יד קידמית יד אחורית בטן וקצת סקוואטים, הוא יגיע לתוצאות יפות, אומנם לא יהיה ארנולד, אבל בהחלט ייראה שינוי משמעותי

בקיצור, שמעתי כבר מליון המלצות שזה כבר מבלבל לאללה, בינתיים אני נשאר עם מה שאני עושה עד שאפגוש את המאמן המיוחל שיעשה לי סדר בדברים

ןלך תדע, אולי עם כל ההתפרעות שלי במכון כושר, אני אגיע לתוצאות יפות בעתיד, אני ישר מצלם סרטון לפייסבוק ואומר ״ עזבו אותכם ממאמנים, תראו למה הגעתי בלי תוכנית מסודרת ״

תודה מייק, אגב, יש לנו אותו שם
תהיה חכם יותר
13/04/2016 | 22:07
10
81
אני הרבה שנים הייתי מתאמן בלי סדר קבוע ובלי מעקב ואומנם העליתי מסת שריר והתחזקתי אבל לקח לי המון זמן עם המון מאמץ ועם תוצאות רחוקות מלהיות אופטימליות.

היה לי את השכל לא להפצע, לפחות זה.

לפני שלושה חודשים חזרתי להתאמן, הפעם עם הכוונה תזונתית (יאיר להב) ועם תוכנית סדורה עם הרבה יותר הבנה של מה אני עושה (תודה ל mark rippetoe).

התוצאות בינתיים הן 9+ ק"ג שריר ומינוס 9 ק"ג שומן (פישלתי תזונתית בחודש האחרון, זה היה צריך להיות מינוס 11-12 ק"ג של שומן כבר).

האימונים יחסית קצרים, אבל אפקטיבים, לא צריך להשתולל.

אני על תוכנית AB כרגע בלי אירובי (כרגע).
אתה טוען...
13/04/2016 | 23:42
7
89
שבשלושה חודשים העלתי 9 ק"ג שריר והורדת 9 ק"ג שומן..? 
זה מה שכתוב בתוצאות
13/04/2016 | 23:46
6
71
של בדיקת ה dexa.

כמובן שגם רואים שינוי מכובד במסת השריר וירידה בהיקפים (החלפתי מלתחה)  כאשר המשקל עצמו...ממש נשאר אותו הדבר. פלוס מינוס 2 קילו.
בלתי אפשרי לעלות מסת שריר ולרדת באחוז שומן בו זמנית
25/04/2016 | 14:56
5
231
אלא אם אתה על סטרואידים.
אני מסכים איתך שצריך תכנית אימונים מסודרת ותפריט מסודר אבל מה שתיארת פשוט בלתי אפשרי מבחינה מדעית.
חשבתי בדיוק כמוך
25/04/2016 | 17:42
23
במשך שנים.

אבל אני ההוכחה הניצחת שזה אפשרי, אני מבין שאתה ספקן אבל התוצאות מדברות בעד עצמן.

ואני לא על סטרואידים, בחודש האחרון אני מתסף עם אבקת חלבון כי אני רואה שלפעמים אני לא מצליח להגיע לכמות החלבון היומית שאני צריך, אז better safe the sorry.

זה אפשרי אם אתה מתאמן מתחיל עם עודף משקל
25/04/2016 | 20:46
3
16

זה נכון לחודש הראשון
26/04/2016 | 12:52
2
10
שתי אפשרויות
26/04/2016 | 14:18
1
22
או שאני אנומליה או שאתה לא באמת מבין בתחום.

העניין הוא שמה שמכרו לי מתקיים בפועל, לכן אני מניח שאני לא חריג בתוצאות.
אני לא מבין בתחום , שיהיה בהצלחה בהמשך
28/04/2016 | 17:24
6
סבבה בוא תשתף את התוכנית שעשו לך
19/04/2016 | 04:29
1
37
אולי נחכים מזה
זה לא מרגיש לי נכון לחשוף ייעוץ שעולה כסף.
26/04/2016 | 14:31
24
אבל בגדול,

גרעון קלורי מינורי (למשל הRMR שלי הוא 2200 ואני אוכל עד 1800 קלוריות ביום).
אימוני התנגדות לרוב, אירובי פחות משמעותי כרגע.
אני שם דגש על להכניס לפחות 150 גרם של חלבון ביום (כלל אצבע של 1.5גרם לקילו משקל)

אימוני התנגדות AB, הרבה חזרות (8-15). מעט סטים.
למשל bench press רק 3 סטים, 12 חזרות כל אחד.
המשקל כמובן צריך להיות מותאם, בסט השלישי אני כנראה שכבר לא אצליח לבצע 12, ברגע שאצליח 12 אני מעלה משקל, תמיד לגרות את השריר.
(אני מבצע מעקב של משקלים וחזרות אז אני יודע בכל אימון כמה עשיתי לפני)

זה מה שעובד בשבילי עד עכשיו, אני מניח שמתישהו תהיה סטגנציה ואז נראה איך ממשיכים.

אנא עיזרו לי לבנות תוכנית אימונים מאוזנת ביתית
07/04/2016 | 16:16
4
61
שלום רב לכולם. קצת מידע כללי - בעברי התאמנתי במשקולות למשך כמה שנים למטרות היפרטרופיה וכוח. הטכניקה שלי טובה ואני יודע כיצד לבנות לעצמי תוכנית אימונים טובה בחד"כ, כולל סרגל מאמץ, בניית עצימות, לשלב תקופות מנוחה, וכו.

לפני כמה שנים התחלתי להיסחף יותר ויותר לכיוון אימונים נגד משקל גוף, לעיתים עם עזרים כגון זוג דאמבלים, רצועת גומי, מוט מתח וכדומה. מצאתי שהאימונים האלו גרמו לי להרגיש פיזית הרבה יותר טוב מאימוני הכוח והמאסה הכבדים.

כעת אני חוזר לכושר לאחר כמה שנים של הפסקה (מתוך עצלות בלבד. גם התחלתי והפסקתי לעשן במהלך השנים הללו. זה מה שאמסטרדם עושה לך). אני רוצה לחזור לסגנון האימונים ממנו הפסקתי - אימוני סיבולת שריר וקרדיו, עם דגש על תרגילים בהם משתמשים בכל הגוף.

דוגמא: התרגיל האהוב עלי ביותר היה למצוא קיר בערך בגובה הראש, להניח עליו ידיים, ואז בתנועה המשלבת קפיצה, עליית מתח, כפיפת בטן ועליית מקבילים - להגיע למצב שאני עומד על הקיר בעמידת צפרדע. לאחר מכן מנתרים בזהירות מטה ועולים שוב. תאמינו לי, 5 דקות כאלו זה אימון מעולה.

אני זקוק לעזרה בהינדוס תוכנית אימונים ביתית ומאוזנת (יש לי מתח, דאמבלים, ארגז, ואת הקיר הנ"ל) השמה דגש על עבודה מלאה של כל הגוף, סיבולת וקרדיו. בהתחלה נסיתי קרוספיט (פשוט לפי האימון היומי באתר שלהם), אבל יש שם כל מני דברים שאין ביכולתי לעשות (טיפוס על חבל, זריקת כדור משקל כנגד קיר, ועוד כל מני).

בנוסף זה קצת כאוטי מדי עבורי לעשות כל פעם משהו שונה. אני מאוד אוהב גיוון, וחשוב לי שתהיה לי תוכנית מגוונת, אבל בכל זאת הייתי רוצה תוכנית קבועה. נאמר 5-7 אימונים, שבכל אחד יש 2-3 תרגילים שונים. חשוב לי שבתמונה הגדולה, אחרי כל רוטציה של כל האימונים, לא יהיו חלקי גוף מוזנחים בעוד שאחרים יקבלו דגש רב מדי. זה לא צריך להיות מאוזן פרפקט, רק מספיק טוב. 

יש לי את הידע הטכני לבצע את רוב התרגילים שתוכלו להראות לי.
תבדוק את התוכנית של Gymnasticbodies.com
07/04/2016 | 17:25
1
46
קח בחשבון שאין ממש תחליף הולם לסקווט ודדליפט בשביל הרגליים.

רב תודות
07/04/2016 | 19:38
33
וודאי שאין תחליף לסקוואטים ודדליפטים. גם אין תחליף לספרינטים או ניתורים. למשל אתה מוזמן לנסות:

-ספרינטים. 10 אינטרוולים של 30 שניות בשיא המהירות. 
או
-קפיצה על משטח לגובה מטר. 3 סטים של 3 דקות ניטורים. 
או
-לרוץ מדרגות. 6 סטים של 3 קומות בשיא המהירות.

הסטים והנפח של כל סט הם סתם מספרים שהקרצתי פה בשביל שיהיו מספרים. אני משער שמתישהו יגיע פה מאמן שמבין יותר ממני ויתקן ויוסיף כמה דברים. כמובן שניתן לתאם את מספר הסטים והנפח של כל סט לפי רמת הכושר. ניתן לשחק עם פרמטרים רבים:
-אני למשל רץ ספרינטים בעליה ולא במישור.
-לפעמים במקום לקפוץ על משטח בגובה מטר, אני פשוט מנטר במקום הכי גבוה שאני יכול (מאמן יופי את הבטן).
-במנוחה בין סט לסט ניתן לשלב עבודה על קב' שריר אחרת כדי לשמור על דופק הלב גבוה.
-אפשר לעבוד על סיבולת גם דרך עבודה איטית וממושכת. נתקלתי בתרגילים כאלה בכיתת קראטה שהשתתפתי בה פעם. למשל לעשות מכרעיים נגד משקל גוף, רק מאוד לאט. נניח 10 שניות אקצנטרי 10 שניות קונצנטרי (את ההחלפה בין הרגליים לעשות רגיל כמובן) למשך 5 דקות. 

בבקשה חוות דעת על שתי תוכניות אימון אלו - קרוספיט
12/04/2016 | 16:45
1
30
קודם כל תודה שוב על ההמלצה על GymnasticBodies.com. זה נראה מעניין מאוד, ובעיון קצת מסביב גם ברור שזו תוכנית ידועה אמינה ומומלצת. אמנם טרם בא לי להשקיע כמה מאות שקלים, אם כי אני בוודאי אנסה זאת בעתיד. כך שכרגע, מה דעתכם על שתי תוכניות האימון הבאות?

שוב - בגדול המטרה שלי היא סיבולת ואירובי, אך כמובן שגם אימוני כוח פה ושם זה סבבה.

שוב, לא מחפש איזון פרפקט של תוכנית. רק לבדוק שהיא לא מזניחה מדי קב' שרירים מסויימת. שבגדול היא עובדת יפה על כל הגוף.
אני מבין שאין פה מתאמני קרוספיט רבים..?
14/04/2016 | 08:48
11
מתחיל להתאמן..
05/04/2016 | 19:46
16
93
אני בן 37 , גובה 1.71, מתאמן מתחיל בעל כושר גופני נמוך, יש לי כרס קטנה, בעוד שאר חלקי הגוף שלי רזים.
אני רוצה להתאמן כדי לפתח סיבולת לב ריאה ולהוריד את הבטן. איך אני צריך להתחיל להתאמן?

שאלה שמעניינת אותי: אימון אירובי - בתחילת האימון או בסופו?
התחלת אימונים (כמו שאני רואה את זה)
05/04/2016 | 19:51
11
101
שתי דרכים - 
1) למידה עצמית, קריאה על תזונה ממקורות מהימנים, כמה ספרי בסיס של אימוני כוח והרבה תרגול.
2) תזונאי + מאמן אמין, פה הבעיה זה למצוא שניים כאלה וזה כמובן עולה כסף.

אירובי לרוב עדיף בסוף.
תודה על התגובה המהירה...
05/04/2016 | 20:07
10
53
למה עדיף אירובי בסוף האימון?

כבר תקופה שאני קורא על תזונה ומנסה לסגל לעצמי אכילה מסודרת לפי זמנים.
אני עובד לפי הרעיון של 6 ארוחות קטנות במהלך היום, שזה אומר ארוחה כל שלוש שעות, כוס מים לפני הארוחה וכוס מים אחריה.

אני אתחיל לקרא על אימוני כח ואימוני אירובי, תודה.
אפשר גם לשלב ביניהם בהמשך?
אומרים שללכת על מה שחשוב לך יותר
05/04/2016 | 21:01
9
54
אם חשוב לך להיות בכושר מעולה ופחות חשוב לך לתת הכל באימון השרירים אז עדיף להתחיל בארובי, אם חשוב לך לתת את המקס באימוני כוח ורק לעשות קצת ארובי לשרוף קלוריות , אז עדיף להתחיל באימוני כוח

יש כאלה שגורסים, שאם אתה מתחיל באימוני כוח אז קל להרים את הדופק שלך באימון ארובי לאחר מכן ואתה לא צריך להתאמץ יותר מידי בארובי על מנת לשרוף קלוריות.

בקשר ל6 ארוחות קטנות, המחקרים כל הזמן משתנים, 
אם אני לא טועה זה התחיל בתאוריה שאדם לא יכול לעקל כמות גדולה של חלבון אז כדאי לחלק את זה כמה שיותר ארוחות, בהמשך טענו שאם אתה אוכל כל הזמן מערכת העיקול עובדת כל הזמן , ואם זה כך, אז אתה שורף קלוריות יותר, 

יש תאוריות הפוכות כרגע, נתחיל בזה שאומרים שהגוף יכול לעקל הרבה יותר חלבון מאשר טענו בעבר, והרבה ארוחות ביום זה לא טוב, כי מערכת העיקול לא נחה וזה יכול דווקא לעשות נזק מבחינת בריאות, יש אפילו תאוריות שאומרים שכדאי לצמצם את זמן האכילה ביום לכמה שעות (נניח 8 שעות אכילה, ו16 שעות צום מפחמימות/סוכרים) זה יותר בריא לגוף ויותר יעיל (זה התאוריה כרגע לפחות)

בכל מקרה בגלל שמסתבר שאתה רק מתחיל ויחסית לא בכושר בכלל, כמעט כל דבר יעבוד לך באימון, ויהיה לך קל לשרוף קלוריות בקלות, בהמשך שתכנס לכושר, תצטרך להתאמץ יותר, ואולי אפילו באמת להתחיל באימוני כוח רק כידי שהארובי יהיה יותר יעיל מבחינת שריפת קלוריות)
תודה על התגובה...אתם עוזרים לי פה מאוד
05/04/2016 | 21:07
8
12
צריך לציין שהוא המומחה, אני רק אחד שמתאמן
05/04/2016 | 21:09
13
בקשר לכרס הקטנה
05/04/2016 | 21:17
6
50
 אמרת שהגוף שלך רזה מאוד, אבל יש לך כרס קטנה, אז אם נקח את המילה שלך

אני הייתי הולך בכיוון אחר לגמרי, הייתי מנסה לפתח שרירים בכל הגוף וזה אומר לעלות גם במשקל, ורק אחר כך מנסה להוריד שומן בגוף וזה היה גם מוריד לך את הכרס.

הכי חשוב לדעתי שכפיפות בטן או כל ספורט אחר שקשור לבטן לא הדרך היעילה ביותר להוריד את השומן בבטן, היא הדרך הגרועה ביותר לעשות את זה. כי אין קשר בין שרירים במקום מסויים בגוף לשומן באותו איזור. אז אל תהיה כמו אותם אנשים שרואים במכון הכושר שיש להם כרס או שומן באיזור הבטן, ומשקיעים חצי שעה בכפיפות בטן,  שרירי בטן חשובים להרבה דברים , שריפת שומן יעילה בבטן הם לא.

מעניין....
05/04/2016 | 21:40
5
28
בקשר להורדת הכרס, אני קראתי על סברה שגורסת שיותר נכון להוריד את הכרס בבטן לפני שמפתחים מסה של שרירים. ועושים זאת ע"י שילוב של אימוני כח ואירובי. כשאימוני הכח הם בתחילת האימון והאירובי בסופו?

אני מודע לעניין של אימוני הבטן שהזכרת, ואני רוצה לפעול כך. אני חושב שהשקעה בכפיפות בטן היא לא יעילה ואפשר להוריד שומן מאזור הבטן דרך תרגילים שלא קשורים ישירות לבטן עצמה.

אני בהנחה שהגוף שלך סופר רזה
05/04/2016 | 22:12
4
32
אין לך כמעט שרירים, ורק יש לך כרס קטנה, 

אם היה לך קצת שרירים והיית קצת מלא, אז הייתי הולך על הורדת שומן בגוף ואחר כך מתרכז בעליית כוח

שוב זה התאוריה שלי, אם מומחה אמר לך אחרת, תשמע בקולו.
הסיבה
05/04/2016 | 22:27
3
23
מבחינת תאורתית, אתה יכול להוריד את הכרס, גם עם מעט מאוד שרירים, הבעיה שתראה כמו ניצול שואה שזה יקרה.

אם תפתח אפילו מעט שרירים ואז תלך להוריד את השומן בגוף, תראה הרבה יותר נורמלי.

כן, אני מבין....
05/04/2016 | 22:49
17
אז מה שכדאי לעשות זה:
לשלב בין אימוני כוח לאירובי, כאשר אימוני הכח יבואו בתחילת האימון ובסופו האירובי?
תגובה יותר נכונה....
05/04/2016 | 23:05
1
28
הגוף שלי לא סופר רזה, אלא יש לי מבנה גוף רזה.

אני מתלבט אם כדאי לי לשלב בין אימוני כוח לאירובי, כאשר אימוני הכח יבואו בתחילת האימון ובסופו האירובי?

זה דברים לא קריטים, אתה מתחיל אז הכל יעבוד
06/04/2016 | 00:59
28
חשוב תזונה, חשוב מנוחה , חשוב תוכנית אימונים, חשוב אסטרטגיה 

תתחיל לקרא ולחקור לבד,  נתתי קצת דעות כידי לכוון, תמשיך לבד ושתגיע לידע מסוים
אתה יכול להיות יותר ספציפי בבקשת מידע, כרגע אתה חושב שאתה מבקש מעט מידע, אבל אנשים שיודעים הרבה ,לא יכולים להיות רצינים, ולומר לך משפט אחד או אפילו כמה כידי להסביר.

יש מאמרים גם באתר הזה, תתחיל לקרא..
אתה לא בשלב של להתלבט בין סוג האימונים...
06/04/2016 | 10:48
2
45
והסוגיה הזאת היא לא הכי חשובה בטווח הארוך של המטרה שלך...

בגלל שאתה בעל כושר גופני נמוך ובגלל שהגוף שלך לא רגיל לפעילות גופנית
קבועה -
קודם כל תתחיל להפעיל את הגוף שלך בהדרגה ולא באופן נקודתי!
לא רק משקולות או רק אירובי, כושר גופני מורכב מ - 10 מרכיבים שונים,
כוח או סיבולת לב ריאה הם רק שניים מהם.

אחרי תקופה של פעילות כללית שכזו, (כמה חודשים)
ואחרי שהגוף שלך נכנס לכושר כללי ברמה סבירה -
תוכל לשקול להתמקד באספקט כזה או אחר באימונים שאתה רוצה לעשות.

כמו כן - לא תוכל להפטר מהכרס ולפתח שרירים בו זמנית, בטווח הארוך.
הגוף שלנו לא יכול לפתח מאסת שריר במצב בו אנחנו מכניסים פחות אנרגיה ממה
שאנחנו מוציאים .( ובשביל להפטר מהרכס,כלומר להוריד אחוזי שומן - צריך להיות במצב בו אתה מכניס פחות אנרגיה ממה שאתה מוציא)

זו דעתי בכל אופן.

היי...
06/04/2016 | 11:37
1
29
כשאתה אומר להכניס פחות אנרגיה, אתה מתכוון להיות במצב של מאזן קלורי שלילי?

ובשלב הראשון אני לא רוצה לפתח שרירים אלא להכנס לכושר ולהוריד את הכרס.
כן, בהחלט...
06/04/2016 | 18:06
30
כל עוד לא תהיה במאזן קלורי שלילי - לא תוריד באחוזי שומן,גם אם תתאמן
10 שעות ביום.

"להכנס לכושר" זה אומר לשפר את הדברים הבאים:
מהירות
זריזות
כוח
כוח מתפרץ
גמישות
סבולת שרירית
סבולת לב-ריאה
שיווי משקל
קואורדינציה
דיוק בתנועה

כך שלהגיד "רוצה להכנס לכושר" זו אימרה כללית מאוד...
אם אתה מתכוון לכך שאתה רוצה להוריד באחוזי שומן ותוך כדי גם לשפר
את סיבולת הלב ריאה שלך -
אתה צריך להתבסס על תזונה מתאימה המלווה בפעילות ספורטיבית אירובית.
פעילות שכזו יכולה לבוא לידי ביטוי במגוון סוגי אימונים, שונים ומשונים -
כאן אתה צריך לבדוק למה אתה יותר מתחבר ועם מה נראה לך שתוכל להתמיד.

לא ראיתי שכתבו לך את זה כבר, אז just in case...
13/04/2016 | 22:13
21
אין כזה דבר להוריד את הבטן או לרזות בחלק מסויים בגוף, זה תלוי בפיזור השומן בגוף שלך ואצל כל אחד זה קצת שונה.

לרוב יש תפיסה כזאת שאפשר להוריד את הכרס ע"י אינסוף תרגילי בטן, זה כמובן לא נכון.
היא אומנם תהיה קשיחה יותר, אבל מתחת לרקמת השומן...כרס.

והדרך היחידה לרזות היא כמובן להיות בגרעון קלורי, אין פה קסמים.
מצאתי מדריך שמסביר איך עובדים נכון על ה BICEPS
04/04/2016 | 04:18
4
108
ועכשיו ברצינות למי שרוצה לעבוד נכון
05/04/2016 | 02:06
3
72
יש סיבה לזה שאתה מספים לי את הפורום?
05/04/2016 | 19:43
2
65
בשטויות ודברים שלא רלוונטיים בערך לאף אחד פה?
הייתי מצפה ממך לתגובה יותר רצינית
10/04/2016 | 21:15
1
33
בעיקר על דבריו של המאמן בקשר להרגשה בשריר שעושים את התרגיל
ועל התרגילים שהוא המליץ   ואלה שלא המליץ.

אני מופתע מעצמי
10/04/2016 | 23:33
37
שאני בכלל מגיב לך במקום למחוק את ההודעות המיותרות האלה.
איך עובדים עם כסא רומי?
02/04/2016 | 23:42
2
50
האם צריך להגיע למצב שהגוף במקביל לרצפה או שצריך להמשיך ולכופף את הגוף עד כמה שאפשר? שימו לב שבאפשרות הראשונה העמוד שדרה ישר ואילו באפשרות השניה הוא מכופף. יש לזה משמעות?
כסא רומי
03/04/2016 | 10:36
1
63
מאפשר יותר מתרגיל אחד ונועד ליותר ממטרה אחת.
השאלה היא מה המטרה - אם המטרה היא עבודה על פשיטת גב, היעד יהיה גב עגול ועליה של חוליה חוליה. אם המטרה היא פשיטה בירך - יורדים כל עוד ניתן לשמור על גב ישר ועולים.
בסדר
03/04/2016 | 12:35
13
קרוספיט היזהר בחור חדש הגיעה העירה
30/03/2016 | 20:09
3
146
איזה שטויות וזה מסכם כל מה שיש לי לומר על זה
30/03/2016 | 23:36
1
36
זה בנתיים נראה כמו קרוספיט לברביות. מצועצע כזה
31/03/2016 | 06:58
68
אבל הם עוד עלולים לשכלל את השיטה ולעבור עם האימונים האלה לכל מיני מגרשים נטושים/ חדרי כושר ישנים ומוזנחים של פעם

ולשנות/ לשפר כמה מהתרגילים ואז זה יהיה באמת מבלבל לדעת מה זה קרוספיט ומה זה סאפלס.

עוד פעם אתה עם ההודעות השטותיות שלך?
01/04/2016 | 23:44
24
איך להשתמש נכון באליפטי (איך עושים חימום לפני)?
29/03/2016 | 21:27
36
עד היום השתמשתי בהליכון בחדר כושר להליכה מהירה, כ-7.5 קמ"ש במשך כשעה. ה-5 דק' הראשונות וה-5 האחרונות היו של עלייה/ירידה הדרגתית במהירות.

לאחרונה התחלתי להשתמש באליפטי. אני בדרגת מאמץ 1 ושומר על מהירות של 112.
מכיוון שאני יודע שכדאי להעלות בהדרגה לאורך משך האימון, אני מנסה להזיז את הרגליים לאט יותר-בקצב של כ 70-80 בתחילת ובסוף הפעילות, אבל שם לב שזה דווקא דורש ממני יותר מאמץ...
חשבתי שאולי במקום, לפני ואחרי האליפטי כדאי לעשות הליכה בהליכון... אם כן, לכמה זמן ואיזו מהירות (בערך)?

תודה!
פילאטיס
28/03/2016 | 13:41
42
האם אימון טוב של פילאטיס משולב של פילאטיס ריצפה עם פילאטיס מכשירים נחשב כמו אימון בחדר כושר?
הפסקת אימונים 3 שבועות
27/03/2016 | 22:02
1
56
עקב ניתוח עלי להפסיק כל פעילות הקשורה ליד למשך 3 שבועות.
יש מה לעשות כדי למנוע ירידת מסה?

שמירה על כמות חלבון מספקת ומאזן קלורי נטרלי
27/03/2016 | 23:44
53
אמורים לצמצם את אובדן השריר.
אין מה לדאוג, שלושה שבועות הם לא פרק זמן ארוך שיגרם בו נזק משמעותי,
אל חשש ותהיה בריא.

חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
פורום ספא
פורום ספא
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
דיאטת איזון און ליין
איזון בליווי מלי תבור
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה