לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-'המלצות על מכוני כושר צפון תל אביב'
המלצות על מכוני כושר צפון תל אביב
08/12/2016 | 19:42
6
אני מחפשת מכון כושר באזור הדר יוסף, רמת גן , רמת החייל, סובב פארק ירקון שיהיה ניתן לרוץ בפארק. מחירים שפויים, מכירה את גו אקטיב והגארג', עוד חוץ מאלו?

תודה!

שרי
לצפיה ב-'עצה לגבי תכנית אימונים ותזונה'
עצה לגבי תכנית אימונים ותזונה
02/12/2016 | 22:05
1
21
שלום לכולם. גובה 170 שוקלת 57. אוכלת 1200 קלוריות ביום שמורכבות מפחמימה וחלבון באופן שווה. אני מתאמנת כבר חודשיים FBW בצורה הזאת: עושה 6 תרגילים ברצף, תרגיל לכל קבוצת שרירים, שזה נחשב בעצם סט אחד. נחה דקה וחוזרת שוב על הסט וככה 6 פעמים.
העניין הוא שלטעמי האחוז שומן עדיין גבוה, אני מעוניינת להוריד באחוז שומן ולקבל מראה יותר "פיטנס". שרירי בצורה עדינה. איך כדאי להמשיך מכאן?

לצפיה ב-'הנתונים לא ברורים ומעורפלים...'
הנתונים לא ברורים ומעורפלים...
04/12/2016 | 06:17
13
יש ירידה במשקל הכולל בתקופה האחרונה? נתקעת? עלית?  
את בטוחה שאת אוכלת 1200 קלוריות ביום? (שזה כלום)
מה בדיוק את אוכלת? כמה גרם חלבון? מה עם שאר אבות המזון מלבד פחמימות וחלבונים?
איך נראה האימון שלך? זה לגמרי לא מובן....
כמה אחוזי שומן יש לך? לכמה את רוצה להגיע?

בשביל להבין את התמונה את צריכה לספר את כל הסיפור מהתחלה ובמפורט.
לצפיה ב-'כאבים בברך אחרי כ20 דקות ריצה'
כאבים בברך אחרי כ20 דקות ריצה
02/12/2016 | 11:59
1
22
שלום

עד לפני שבועיים, ובמשך משהו כמו 5 חודשים אני מתעמל בריצה למשך כ 40 45 דקות.
לפני שבועיים התחילה לכאוב לי הברך אחרי חצי שעה והפסקתי.
נחתי איזה שבוע וחזרתי לרוץ והפעם כאבה לי הברך כבר אחרי 20 דקות.

האם זה בגלל החורף ? האם יתכן והשרירים לא מספיק חזקים ואני צריך לרוץ בתדירות גבוהה יותר ממה שהיתי רץ פעם כדי להצליח לחזור לרוץ 45 דקות?
אני רצתי בעבר פעמיים בשבוע שבוע וחצי נגיד.

האם בכלל אולי עדיף ללכת לאורטופד?
זה די מתסכל אותי לרוץ 20 דקות במקום 45.

תודה
לצפיה ב-'תשובות - '
תשובות -
04/12/2016 | 06:10
15
למה אתה יוצא מנקודת הנחה שהשרירים לא " חזקים " מספיק?
רצת במשך 5 חודשים כך שהגוף והרגליים היו מורגלים,
ממש לא מרמז על בעיית "חוזק" בשרירים/

יכולות להיות 1001 סיבות לכאבים שלך - לך לאורטופד.
אף אחד לא יכול ולא מוסמך לתת לך אבחנה רפואית דרך האינטרנט.

הסיבות הנפוצות לכאבים אצל רצים בברכיים - בעיקר עומס ייתר שמוביל לדלקות
וכאבים, לרוץ יותר מדי זה לא הדבר הכי בריא.

בקיצור - לך לאורטופד ועד שתדע מה קרה לך בדיוק - אל תעשה כל פעילות שמכאיבה לך.
לצפיה ב-'אף פעם הם לא מודים שלקחו סטרואידים'
אף פעם הם לא מודים שלקחו סטרואידים
22/11/2016 | 10:00
60
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4877857,00...

אפשר בשנה להגיע לשינוי כזה?

לצפיה ב-'איך להתחיל נכון?'
איך להתחיל נכון?
13/11/2016 | 16:25
3
61
שלום, אני בן 35, שוקל כ-72 ק"ג בגובה 174 ס"מ. כפי שרואים לא שמן לא רזה. מעולם לא עשיתי כושר וכמעט שום ספורט ברמה מקצועית או קבועה (חוץ מלרכב על אופניים). אני רוצה להתחיל לעשות כושר ואני לא יודע איך להתחיל. המטרה היא להוריד קצת מהכרס "בירה" שנוצרה עם השנים וקצת (ממש קצת) לפתח את הגוף.
הכלים שעומדים לרשותי הם אופני כביש (שלא תמיד יש זמן לרכב) וחדר כושר (ללא תשלום) במגדל בו אני עובד. האם יש תכנית אימונים בסיסית לאימון של כשעה פעם-פעמיים בשבוע?
אשמח לכל עזרה כולל הפניות לאתרים מומלצים.
שוב, המטרה העיקרית היא "להיכנס לכושר" ולא פיתוח גוף או לרזות.
תודה רבה
לצפיה ב-'תשובה - '
תשובה -
15/11/2016 | 11:12
2
34
לשלב רכיבה על אופניים עם חדר כושר, אם אי אפשר לרכוב על אופניים
אז להחליף את האימון בריצה.

אם הייתי במקומך, הייתי עושה תכנית התחלתית למשך חודשיים - שלושה
שמורכבת משני אימוני משקולות ושני אימוני אירובי בשבוע.

בחדר כושר הייתי נעזר במדריך שאמור להיות שם לצורך בניית תכנית ועובד
באימון כולל לכל הגוף בתרגילים מורכבים (שמפעילים מספר רב של קבוצות שרירים) ופשוטים יחסית לביצוע (שכיבות סמיכה, מתח וכו...)
כשמטרת התכנית ההתחלתית היא לא לפתח שרירים כמו פופאי אלא גירוי ראשוני,שריפת קלוריות והכנת הגוף לעבודה אינטנסיבית יותר.

לגבי רכיבות האופניים - זה אחלה של אימון! אם עושים אותו נכון הוא מצריך הוצאה קלורית נכבדת, עובד נהדר על שרירי הרגליים וכנראה שאתה גם אוהב לרכוב בלי שום קשר אז בכלל טוב!
הייתי מוסיף לאימון הרכיבה הזה גם ריצה אחת קצרה יחסית במהלך השבוע ( ריצת 2000 נגיד) כי גם לריצה יש יתרונות רבים
ומתקדם ככה במשך חודשיים - שלושה.

אם זה נשמע לך יותר מדי כמובן שאפשר להתחיל במתכונת מצומצמת יותר
אך לשמור על אותם העקרונות.

זה מה שאני הייתי מבצע.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
15/11/2016 | 11:21
1
23
אתחיל ונראה מה יהיה, הבעיה תמיד הייתה בלהתמיד, מקווה שהפעם זה ילך לי.
תודה
לצפיה ב-'בקשר להתמדה - תעשה פעילות שאתה אוהב'
בקשר להתמדה - תעשה פעילות שאתה אוהב
16/11/2016 | 14:36
24
ושמסבה לך הנאה (עד כמה שיותר)
אין צורך לסבול בשביל להשיג את המטרה, אתה לא ספורטאי מקצוען.
לצפיה ב-'חוסר ביטחון בעקבות מבנה פיזי - רוצה להשתנות'
חוסר ביטחון בעקבות מבנה פיזי - רוצה להשתנות
09/11/2016 | 14:56
2
52
אעשה את זה קצר. אני רזה, רזה מאוד, וגם גבוה (1.90). תמיד הייתי (גנטיקה - גם אבא שלי כזה).

הגעתי למצב היום בגיל כמעט 23, שאני מרגיש חוסר ביטחון בגלל המבנה הגופני שלי. הרזון הזה גורם לי להרגיש קטן, שברירי וחלש.

אני מסתכל על בחורים אחרים בגילי שהמבנה שלהם ממוצע+ ופשוט מקנא. כי הבנתי שלא משנה כמה אטחן כל יום, שום דבר לא ישתנה.

אני צריך את עצותיכם איך אני מגדיל מסה בדרך הכי מהירה, אני מוכן להתמסר ולהשקיע כמה שצריך. האם זה שינוי שיכול לבוא רק בחדר הכושר?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
10/11/2016 | 16:15
34
השינוי צריך להיות תזונתי וכמובן תוספת של אימוני התנגדות בהנחה שהמטרה שלך היא לא רק להשמין אלא להעלות מסת שריר...
יש לך בעצם 2 אפשרויות:
1. להיעזר באנשי מקצוע דהיינו דיאטן ומאמן כושר. סביר להניח שהדרך ליעד תהיה קצרה יותר ובנוסף יש כאלו שתוספת של ליווי אישי נותנת להם גם הרבה מוטיבציה. כמובן שהחיסרון כאן זה העלות הכספית.
2. יש הרבה חומר על תפריטי תזונה ואימונים באינטרנט. פשוט לשבת, לקרוא, ולבנות משטר תזונה ואימונים. החיסרון כאן זה כמובן שאתה צריך מוטיבציה, לחפור ולסנן הרבה חומר.
שיהיה  בהצלחה
לצפיה ב-'אתה מכיר מישהו שמרים משקולות כבדות (יחסית אליו) במשך שנים'
אתה מכיר מישהו שמרים משקולות כבדות (יחסית אליו) במשך שנים
12/11/2016 | 03:40
37
ויש לו מראה רזה ושברירי?

אז מה המסקנה?  

המסקנה היא שבשביל לשנות משהו בגוף שלך (במיוחד אם אתה "רזה גנטית") אתה צריך להתחיל להעמיס על עצמך משקל.

איך אתה עושה את זה, זה כבר עניין אחר שקשור לבניית תוכנית אימון שמתאימה לך עם תרגילים נכונים וכתוצאה מכך גם שינוי תזונתי שמתאים לאימונים כאלה.

אבל הנקודה התחתונה היא, אם אתה עובד בתרגילים מבודדים עם "משקולות וורודות"
אז לא הגיוני שתראה שינוי.

לצפיה ב-'5 תרגילים לחדר הכושר בשביל שיסלקו אותכם משם.'
5 תרגילים לחדר הכושר בשביל שיסלקו אותכם משם.
07/11/2016 | 06:22
2
112
או לפחות יצלמו אותכם ויעלו ליוטיוב לסרטוני הליצנים/טיפשים בחדר הכושר
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4872546,00.html

http://www.ynet.co.il/video/0,20658,149593-4872546...
לצפיה ב-'הם לא מפרסמים תגובות שאנשים רושמים לכתבה'
הם לא מפרסמים תגובות שאנשים רושמים לכתבה
07/11/2016 | 20:43
1
37
אני רשמתי כמה שלא פורסמו   ועד עכשיו יש רק 16 תגובות.

לצפיה ב-'אתה מתמודד לתפקיד כתב הרכילות הספורטיבי של וואלה? '
אתה מתמודד לתפקיד כתב הרכילות הספורטיבי של וואלה?
09/11/2016 | 13:23
12
לצפיה ב-'למה התרחשה התאונה הזאת?'
למה התרחשה התאונה הזאת?
04/11/2016 | 22:21
2
72
תעברו ל-4:45
https://www.youtube.com/watch?v=LKA66w005Dk

התרגל  להוציא  החוצה מרפקים  יותר מידי (ככה מלמדים)
ואחרי זה הרים את המוט יותר מידי אחרי הראש (גם את זה ככה מלמדים)
ואז שהמוט  נפל אחורה ,לקח איתו את הזרוע.
אם המוט היה נופל קדימה זה לא היה קורה.

והתרגיל הזהhttps://www.youtube.com/watch?v=TsfFta2c028
זה בכלל לדעתי שעטנז מזיק שאסור לעשות. ואם כבר עושים אותו אז לעולם לא לנסות דרכו לישבור שיאי משקל.  
לצפיה ב-'הוצאת המרפקים החוצה בעצם גורמת שיחזיק תמוט על הגוף'
הוצאת המרפקים החוצה בעצם גורמת שיחזיק תמוט על הגוף
04/11/2016 | 23:22
1
38
אפשר לראות בתמונה המצורפת.

הוא לא חזק מספיק להחזיק את המשקל הזה עם הזרועות שלו
ובטח לא בתנוחה שהוא מחזיק תמוט כשכפות ידיו בכיפוף לאחור.

אבל שהוא מרים את המוט הוא כן צריך להחזיק אותו למעלה עם הזרועות,  וכאן מתרחש הכשל.

לצפיה ב-'בעבר היה באולימפיאדה תרגיל דומה שביטלו '
בעבר היה באולימפיאדה תרגיל דומה שביטלו
04/11/2016 | 23:37
42
כי אמרו שאנשים "מרמים" ומכופפים את הגב לאחור יותר מידי מה שמקל על ההרמה של המוט. (יכלו לעשות חוק שהשופטים יפסלו את מי שמכופף תגב יותר ממה שנקבע שחוקי)

אבל גם הטכניקה של ההנפה של המוט בתרגיל הזה, עם שליחת רגל קדימה, זה סוג של "רמאות" שמאפשרת הרמה של משקל בצורה קלה יותר, עד הרגע שצריך לעמוד יציב עם המשקל למעלה.

זה ,וגם ההחזקה לפני זה של המוט על הגוף, גורמים להעמסה של משקל מעבר למה  שבאמת השרירים מסוגלים.  ואז מתרחשות תאונות.
לצפיה ב-'מחקר חדש-השפעת פרוביוטיקה על ריצה,תזכו לתמורה!!!!'
מחקר חדש-השפעת פרוביוטיקה על ריצה,תזכו לתמורה!!!!
04/11/2016 | 19:49
40

שלום רב,
אתם מוזמנים להיכנס לאתר: R4you.co.il
ולהשתתף במחקר חדש בתחום" השפעת תוספת פרוביוטיקה – על יכולת ביצוע מאמצי סבולת ושיפור בבריאות ברצי מסטרס"
בתמורה אתם תיזכו: ב-בדיקות צריכת חמצן מרבית וסף אנאיירובי ואישור כשירות תפקודי להשתתף בתחרויות עפי חוק הספורט
הכנסו דרך הלינק הבא:
https://www.r4you.co.il/?s=%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%9...

לצפיה ב-'דעתכם על תכנית האימון שמוצעת בספר Bigger Leaner Stronger'
דעתכם על תכנית האימון שמוצעת בספר Bigger Leaner Stronger
01/11/2016 | 10:03
33
סיימתי לא מזמן לקרוא את הספר.
אשמח לשמוע את דעתכם על תכנית האימונים שמוצעת שם או בכלל על עקרונות האימון.

תודה ושבוע נעים!
לצפיה ב-'כפיפות בטן- כאבי גב'
כפיפות בטן- כאבי גב
28/10/2016 | 12:56
5
63
היי, אני בן 31, כבר כמה חודשים שאני עושה כושר בבית, אופני כושר וכפיפות בטן (כמה עשרות ביום עם מכשיר), הבעיה שהתחילו לי כאבי גב, הבנתי שזה שכיח בזמן האימון, אבל אצלי זה מתחיל בבוקר אחר כך ונמשך עד שאני מפסיק ליומיים שלושה, יש לזה פיתרון? זה לא ממש כואב אבל אני פוחד להחמיר, אם אמשיך זה יכול להגיע לפריצת דיסק ודברים כאלה?
לצפיה ב-'הפתרון זה להפסיק לעשות כפיפות בטן'
הפתרון זה להפסיק לעשות כפיפות בטן
28/10/2016 | 16:12
59
שזה תרגיל מיותר ומזיק.
לצפיה ב-'עולם הרפואה בעצמו לא הבין את תעלומת כאבי הגב אז '
עולם הרפואה בעצמו לא הבין את תעלומת כאבי הגב אז
28/10/2016 | 20:39
1
54
מן הסתם שמר ישראל ישראלי בצד השני של המקלדת לא ידע
למה כואב לך הגב ומה לעשות.

לך לרופא.
לצפיה ב-'אומנם'
אומנם
29/11/2016 | 08:37
6
בעיות גב בחלקן הגדול עדיין נשאר בגדר תעלומה , אבל העצות וההסבר שניתן ע"י מידנייט לגבי כפיפות בטן נכונים.  
.

לצפיה ב-'אתה באמת מחמיר את המצב,'
אתה באמת מחמיר את המצב,
29/10/2016 | 01:39
67
שריר המותן כסל שפעיל מאוד בכפיפות בטן סביר להניח מקוצר או מודלק אצלך, נקודת המאחז שלו היא באמת באיזור הגב התחתון וכנראה שהוא גורם לכאבים.
כפיפות בטן הם דבר מיותר ועודף ממנו עשוי אפילו להזיק אבל במקום לראות בזה דבר שלילי - תראה בזה סימן ללמוד להתאמן מאוזן.
לצפיה ב-'יש תרגיל לבטן שלא עושה לי כאבי גב'
יש תרגיל לבטן שלא עושה לי כאבי גב
02/12/2016 | 21:55
5
תשכב על הגב על מזרן, כשהגב התחתון צמוד למזרן תעשה כפיפות בטן- תרים ממש מעט את פלג גוף עליון כאשר במשך כל התרגיל הגב התחתון צמוד לרצפה. 
לצפיה ב-'לימודי תואר ראשון או שני'
לימודי תואר ראשון או שני
27/10/2016 | 11:43
32
שלום חברים,
קבלו הצעות לימודים משלש מכללות
התקשרו 03-6555696
לצפיה ב-'אבקות חלבון כתחליף לארוחה - האם כדאי?'
אבקות חלבון כתחליף לארוחה - האם כדאי?
20/10/2016 | 11:00
6
83
לקחתי פעם אבקות חלבון, אבל כשרופא המשפחה ראה את בדיקת הדם הוא אמר לי להפסיק מסיבה לא ידועה.
כנראה שזה מזיק.
אבל אני מתאמן קבוע ואין לי כוח להכין את האוכל אחרי האימון. 
אפשר להשתמש באבקת חלבון כתחליף לארוחה? כדאי לשמוע לעצת הרופא ולא לקחת?
יש לציין שאני סובל מעודף משקל.
לצפיה ב-' תחליף רופא'
תחליף רופא
20/10/2016 | 13:40
5
94
מה זה "אמר לך להפסיק מסיבה לא ידועה" ?
אם הוא לא יודע אז הוא לא צריך לומר.  ואם הוא עדיין אומר בלי שהוא יודע, אז כדאי שמצא רופא אחר.  ואם הוא יודע אבל לא מסביר לך למה, אז גם כדאי שתחליף רופא.

אבקות חלבון הם בדיוק למצב שהארוחות לא מספקות את החלבון הנדרש./ אין אפשרות לאכול באותו רגע.

לצפיה ב-'הרופא לא אמר לי שהוא לא יודע'
הרופא לא אמר לי שהוא לא יודע
20/10/2016 | 14:56
1
55
הוא פשוט לא אמר לי את הסיבה
לצפיה ב-'אבקות חלבון'
אבקות חלבון
22/10/2016 | 15:54
83
מידע מקדים: כל ייעוץ שאתה מקבל בפורום כזה או אחר, אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי.
אני אינני דיאטן אך מהידע המוכר לי כיום אבקות חלבון ותוספי תזונה למינהם באים כהשלמה לתפריט הקבוע. לא ציינת אם יש לך בעיות בריאות למעט עודף משקל ולא ציינת אילו אימונים אתה מבצע, תדירות ומשכם. כמו כן לא ברור מה מטרת האימונים. בכל מקרה- בהנחה שמטרתך הורדת משקל/שמירה על כושר גופני , ייתכן שאין צורך באבקות חלבון כלל. אגב, יש המון סוגים של אבקות ותוספים וייתכן שאחלקם לא ראויים עבורך ואחרים כן- תקשורת טובה עם הרופא המטפל והדיאטן שלך יוכלו לענות האם הייתה בעיה עם האבקה הספציפית ההיא או שעדיף לך שלא לצרוך את התוספים האלה כלל.
אני ממליץ לגשת לאיש מקצוע.
בהצלחה

דן כהן: פיזיותרפיסט ספורט, מומחה לאימונים פונקציונאליים
www.dankowen.co.il
0523676845
--
לצפיה ב-'חוכמולוג....'
חוכמולוג....
24/10/2016 | 18:02
2
49
מי שמנסה להרזות לא צריך להשתמש בתוספי חלבון. 
תוספי חלבון נועדו למי שצריך להשלים מנת חלבון ולא יכול דרך מזון רגיל. 

ההמלצה של הרופא נראת נכונה על פניו - אין שום סיבה להשתמש בחלבון מרוכז במצבו, רק לאכול נכון. 
לצפיה ב-'אז למה הרופא לא הסביר לו את זה?'
אז למה הרופא לא הסביר לו את זה?
25/10/2016 | 22:20
1
41
רשמת את זה כאן בשניה. גם הרופא יכל להסביר לו את זה בשניה.
אז לא כדאי להחליף רופא שלא יודע לתקשר עם הפציינט?
לצפיה ב-'הרופא נתן לו את השורה התחתונה...'
הרופא נתן לו את השורה התחתונה...
28/10/2016 | 20:37
39
רופא יעיל מאוד, נתן לו את השורה התחתונה מבלי בלבולי מוח.
אם היה שואל - גם היה מקבל תשובה.

ובניגוד למה שאתה חושב - אבקות חלבון זה לא הדבר הכי בריא שיש.
לצפיה ב-'אופני כושר ביתיים'
אופני כושר ביתיים
21/10/2016 | 18:25
2
46
שלום,

אני לא בטוחה אם ההודעה הזו מתאימה לפורום הזה אבל לא מצאתי פורום ספציפית לאופניי כושר ביתיים אז אני מקווה שתוכלו לעזור לי :)

אני מחפשת לקנות אופני כושר ביתיים ואחרי חיפוש בגוגל צריכה עוד קצת הכוונה.. גוגל מאוד ממליץ על האופניים מחברת ״קייזר״- שקטות, נוחות ואיכותיות. הן גם הכי יקרות בשוק (8,000-11,000 שקל). אני מאוד מאוד רוצה להשקיע באופניים טובות, בעיקר מכיוון שיש לי בעיות ברכיים והפיזיותרפיסט שלי אמר שאופניים (טובות, כשמסדרים את המושב שיתאים בדיוק לגדול שלי)- מאוד יעזרו למצבי.

השאלה היא אם אתם מכירים את האופניים של קייזר, ואם יש לכם חברות אחרות להמליץ לי. לא מוכנה להתפשר על איכות...

תודה רבה!
לצפיה ב-'כנסי לפורום "אופניים", קיבלת שם תשובות יפות'
כנסי לפורום "אופניים", קיבלת שם תשובות יפות
28/10/2016 | 20:43
1
33
ממני.
לצפיה ב-'בנאדם, שחרר'
בנאדם, שחרר
28/10/2016 | 22:44
31
זה פתאטי
לצפיה ב-'אפשר עזרה במציאת מקום ?'
אפשר עזרה במציאת מקום ?
17/10/2016 | 11:23
4
73
היי חברים,
אני רץ המון לאחרונה--משהו כמו שעתיים וחצי --5 פעמים בשבוע.
אני מרגיש נפלא ,אני בכושר מצויין , הכל סבבה.
אוכל טוב,ישן טוב .
אבל, אני מת לאיזה מס'ז טוב ברגליים ....משהו טוב שישחרר את כל השרירים שלי שם.

אני חיפשתי בגוגל אבל כל המודעות ,ללא יוצא מן הכלל, יש להם גוון של סקס ומין.

ללכת לספא לבד, נראה לי קצת פתאטי .

כאילו הלוואי ויכולתי ללכת לאיזה מכון,כמו שהכדורגלנים או הספורטאים הולכים
(להם מן הסתם יש בתוך המועדון)

יש פה מישהו שיכול להמליץ לי על מקום מסויים שנותן את השירות הזה?
גבר-אשה---אין לי בעיה .
למרות שעדיף לי אשה האמת.
לא מרגיש לי נח גבר. (לא הומופוב ,אבל אם זה לא מישהו ממש מוכר שעובד עם
ספורטאים וזה...אני מעדיף אשה)

ושוב..אני מזכיר---ללא סקס וכל השטויות האלה .

מכירים אולי משהו בסגנון הזה?

שואל ברצינות כי אני פשוט לא מוצא

תודה
לצפיה ב-'היכן אתה גר?'
היכן אתה גר?
17/10/2016 | 19:53
2
38
לא ציינת בהודעה שלך
לצפיה ב-'תל אביב, אבל נייד '
תל אביב, אבל נייד
17/10/2016 | 20:35
18
לצפיה ב-'אם תרצה פרטים של מעסה אשה'
אם תרצה פרטים של מעסה אשה
21/10/2016 | 16:25
39
מקבלת באזור פנה אלי בפרטי.
לצפיה ב-'ממליץ....'
ממליץ....
19/10/2016 | 15:51
39
לנסות עיסוי עצמי באמצעים זולים. אפשר אפילו עם מארוך מהמטבח(באמת!) או עם גליל פשוט שניתן לרכוש בחנויות ספורט. אם תרצה להתפרע רכוש לעצמך אחד או שניים מהמוצרים של TRIGGER POINT THERAPY.
ואם באמת מעדיף עיסוי... כל מקום יכול להיות טוב.... אם זה לא פציעה וסתם לצורך שחרור אז כל מקום עם רשיון תופס.
לצפיה ב-'מחיר לפגישת ייעוץ'
מחיר לפגישת ייעוץ
19/10/2016 | 10:56
1
49
אני מחפש מאמן לפגישת יעוץ פעם בחודש.
(אני מעדיף לעשות את האימונים לבד)

קיבלתי מספר הצעות,
כמה לדעתכם זה מחיר הוגן לפגישת ייעוץ שכזאת?
לצפיה ב-'מחירים'
מחירים
19/10/2016 | 15:49
50
אהלן. התמחור בענף הכושר משתנה מאוד בהתאם לאזור בארץ, תחום הכושר בו אתה עוסק וניסיון / הכשרות המדריך.
זה יכול לנוע בין 80-90 ש"ח למפגש ועד 250 ש"ח ולעיתים יותר.
מפגש ייעוץ של פעם בחודש הוא בעצם בניית תוכנית אימון. לעיתים המוצר הזה אף יקר ממה שציינתי קודם לכן.
לצפיה ב-'בדיחה אחת ביום'
בדיחה אחת ביום
14/10/2016 | 14:21
86
והפעם אימון עם משקולות ורודות
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4846269,00...
לצפיה ב-'פיתוח ועיצוב הגוף'
פיתוח ועיצוב הגוף
13/10/2016 | 22:35
1
48
שלום

אני שוקל כרגע 65
אני נראה יחסית רזה
העניין הוא שאוכל מצטבר אצלי בבטן (כרס)

אני רוצה לעלות במשקל אך להישאר בפרופציות בהם אני פחות או יותר כיום (ללא כרס, אך אשמח לגוף רחב יותר)

יש לי בבית אופני כושר (VO2 PEAK 220)

איך לעלות במשקל נכון?
לצפיה ב-'הרכב גוף, סוגי מבני גוף'
הרכב גוף, סוגי מבני גוף
22/10/2016 | 15:59
24
 דעה רווחת בעולם המקצועי היא שלגברים יש נטיה להשמנה בטנית ואילו לנשים נטיה להשמנה באזור האגן/יריכיים. ולכן לא מפתיע שאתה מציין את הנל. ישנם מספר סוגי "מבני גוף"- מזומורף, אוקטימורף ואנדומורף. קרא על כך מעט ברשת- זה יסביר חלק מהדברים לגבי השאלות שלך.
לגבי עלייה נכונה במשקל- אתה מתכוון בעצם להפחית במסת השומן ולעלות במסת השריר(שינוי הרכבי הגוף). תהליך זה הוא תהליך יחסית ארוך אך בהחלט אפשרי באמצעות תוכנית אימונים נכונה ותזונה מתאימה. אופני כושר בהחלט יכולים לסייע אך דרוש בהרבה מקרים גם תוכנית התנגדות מתאימה.
ממליץ לקרוא מעט ברשת ו/או להעיזר באנשי מקצוע בתחום.
בהצלחה

דן כהן: פיזיותרפיסט ספורט, מומחה לאימונים פונקציונאליים
www.dankowen.co.il
0523676845
--
לצפיה ב-'בקשה לסיוע בתרגום מונחים בתחום חדרי כושר'
בקשה לסיוע בתרגום מונחים בתחום חדרי כושר
08/10/2016 | 17:02
2
62
שלום לכולם

אני אורחת מפורום תרגום ועריכה, ואני זקוקה בבקשה לסיוע בתרגום המונחים הבאים:
תרגילי הרמת משקולות:
Front raises
By rows
Standing press
Incline flyes

תרגילי קטלבל:
alternating floor press
לחיצה לסירוגין על הרצפה?

תרגילי Step board – מדרגה?:
Step-ups

אודה לכם על עזרתכם בהקדם האפשרי - משום שמועד ההגשה של התרגום מתקרב

תודה רבה - וכמובן, גמר חתימה טובה ושנה טובה
לצפיה ב-'תרגום מונחים לעברית :'
תרגום מונחים לעברית :
19/10/2016 | 03:42
1
64
Front raises - כפיפת כתף (לרוב כנגד משקוליות יד)
By rows - לא ברור מה הייתה כוונת המשורר עם BY אבל סוג של חתירה
Standing press - לחיצת כתפיים בעמידה (לרוב כנגד מוט)
Incline flyes - פרפר בשיפוע עליון (לרוב כנגד משקוליות יד)

alternating floor press
לחיצה לסירוגין על הרצפה? - הכוונה יד יד לסירוגין, אין לתרגיל הזה שם בעברית. זה סוג של לחיצת חזה כנגד קטלבל בשכיבה על הגב

Step-ups - עליה על מדרגה / ארגז עם משקל
לצפיה ב-'תודה רבה רבה!'
תודה רבה רבה!
25/10/2016 | 12:31
97
לצפיה ב-'בטן'
בטן
07/10/2016 | 19:14
1
65
היי מקווה שמשהו יוכל לעזור

עד ליפני חודשייים שקלתי 85 קילו היום המשקל שלי 71 וזאת לאחר אימונים והתמדה יומיומית ואכילה נכונה 
נשארה לי כרס קטנה המסרבת לרדת 
היום מרבית האימונים שלי הם בטן סטטי כפיפות בטן סקוואט והליכה במדרג 

הבטן לא יורדתיש למשהו הצעה או סוג של אימון אחר??
לצפיה ב-'אימון לא מאוזן בכלל ושם לא נמצא הפתרון'
אימון לא מאוזן בכלל ושם לא נמצא הפתרון
19/10/2016 | 03:43
45
הפתרון שאתה מחפש נמצא בתזונה - שקול קבלת ייעוץ מקצועי מתזונאי מומלץ (לרוב לא של קופ"ח)

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית
פורום הסרת עודפי עור
פורום הסרת עודפי עור
פורום מתיחת בטן
פורום מתיחת בטן

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה