לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום חדרי כושר
חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

אתרים לבניית תפריט יומי?
23/05/2016 | 20:02
12
אהלן
אני בן 27 בקרוב, 1.74, שוקל 67 קילו. לא אוכל ביצים וחלב..
מתקשה בבניית תפריט שיתאים למתאמן בחד"כ פעמיים בשבוע + כדורעף 1-2 פעמים בשבוע...
המטרה היא להעלות מסת שריר באם ניתן בתדירות הזו, וגם להוסיף כ-5 קילו למשקל.
ומעבר לתזונה החשובה שבספורט אני מתקשה לדעת גם מה עוד אפשר לאכול ביום-יום בעיקר בבוקר ובערב.
האם קיימים אתרים כלשהם שניתן להרכיב בהם תפריטים יומיים כולל מס' קלוריות/חלבונים/פחמימות וכו'?
פציעות
22/05/2016 | 15:09
22
מאמר מעניין שקראתי באתר personaltrainers, בעניין פציעות ספורט וכושר שונות:
http://bit.ly/1NETVFj
פירוק הליכון
22/05/2016 | 10:41
18
שלום,
יש לי הליכון שאני מעוניינת להעביר מחדר לחדר בבית
האם כדאי לנסות לפרק אותו עצמאית, להעביר ולהרכיב עצמאית בחדר אחר או להזמין בעל מקצוע?
הבנתי שבעלי מקצוע לוקחים מאות שקלים עבור פעולה זו
מה דעתכם? אשמח לעצה, תודה!
רזה מאוד גנטית -- יש לי דרך לצאת מזה?
16/05/2016 | 12:55
3
68
אני אקצר ואפשר את העניין. זה אני בתמונות, בחור בן 22 רזה מאוד שתמיד היה רזה מאוד. לפני ובזמן הצבא זה לא הפריע לי אבל וואלה היום כן. זה מפריע מאוד. לא מבקש להיות שוורצנגר, אבל כן להתחיל להתמלאות ולהוסיף נפח לגוף בכל איזוריו. הכתפיים שמוטות, הגב לא עומד בצורה ישירה מה שמשפיע על היציבה והזקיפות.. מאוד מפריע לי. 

מה אתם ממליצים לעשות מבחינת אימונים שיביא אותי לתוצאות הכי מהר? מאמן אישי יקר מאוד וזה משהו שאני לא יכול להרשות לעצמי, אז מה כן? פשוט לזרום עם המדריך במכון (שהוא ד"א אחלה גבר ותמיד מוכן לעזור)?

יש לי מקלט די נוח בבניין וחשבתי לקנות ציוד ולשים אותו שם במקום לפרנס את המכון כושר, מה גם שאני לא אוהב להתאמן בחברה, מה דעתכם על העניין הזה?

מכיר לא מעט מקרים כאלה, יש פתרונות
16/05/2016 | 21:38
2
70
קרא את הספר Starting Strength של Mark Ripptoe, קנה ציוד בסיסי כמו מוט, סטנד, ספת לחיצה ומתקן מתח / מקבילים ואתה מסודר.
התבאסתי על הספר
18/05/2016 | 17:33
1
45
ז"א עוד לא קראתי אותו ובאמת המון אנשים אמרו שהוא שינה להם את החיים פשוטו כמשמעו, אבל הוא באנגלית, ולמרות שאני מאמין שאסתדר זה די מעצבן לקרוא ספר באנגלית ועוד כל כך ארוך.
בקשר לאימונים, לדעתך יהיה טוב יותר לעשות SS או AB
ולהתאמן 4 פעמים בשבוע?
המלצתי לך כרגע על SS, אם הייתי חושב שAB רגילה היא התשובה
18/05/2016 | 17:35
41
הייתי ממליץ על זה.
Shaper.co.il - אתר חדש לטובת כולנו! השוואה בין חדרי כושר
17/05/2016 | 23:59
42
שלום לכולם!
אז גם בחדרי הכושר אין שום סיבה שלא נהנה מהשוואת מחירים נוחה, מחיפוש מהיר ונוח ומקריאת חוות דעת על המקום בו אנחנו מעוניינים להתאמן. 
אני וחבריי הקמנו אתר אינטרנט להשוואה בין חדרי כושר ולאפשר לכם לכתוב חוות דעת על החדר כושר בו אתם מתאמנים ובכך לתרום לכולנו!
היום המחירים בחלק מחדרי הכושר מאוד משתנים בין אדם לאדם לפי חזותו (מסת שריר\ מין \ וכו') בנענע10 עשו על זה לפני כשנה תחקיר. זה לא בכל חדרי הכושר ככה, אבל בהרבה מאוד ובעיקר ברשתות השולטות. (לינק לכתבה  http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=116515... )
אנחנו מציעים פלטפורמה שבה בשאיפה נמצאים כל חדרי הכושר בארץ, והמנויים בחדרי הכושר מוזמנים להיכנס, להשאיר חוות דעת ומחיר שהם משלמים (כמו זאפ של חדרי הכושר).

Shaper.co.il -  חברים, בבקשה כנסו ותגיבו על חדר הכושר שאתם מתאמנים בו, זה חשוב לכולם! במידה ולא מצאתם את חדר הכושר שלכם באתר רשמו פה בתגובות למטה את שם חדר הכושר ואנו נוסיף אותו בהקדם!

התייעצות בין 2 גיינרים
17/05/2016 | 13:02
14
שלום לכולם איזה גיינר מומלץ יותר? למסת שריר

זה:

או זה:
אתם יודעים להמליץ על נגן mp3 נוח לאימון?
17/05/2016 | 09:16
24
נמאס לי להסתרבל עם הטלפון ואני לא רוצה לקנות את המחזיק ששמים על הזרוע..
ראיתי שיש כאלה נגנים שטובים גם לשחייה, ויש קטנים עם קליפס שבאופן חשוד עולים רק 80 שקל.
מישהו יודע להמליץ משימוש אישי? משהו שעמיד במים יהיה לי גם מצויין, כי בנוסף לאימון אני גם שוחה
חדר כושר בסביבת תל השומר
16/05/2016 | 13:20
18
שלום
יש חדר כושר באזור בית החולים שקרוב חוץ מגו אקטיב?
אשמח להמלצה
אימוני TABATA
15/05/2016 | 17:06
22
היי,
רציתי להמליץ לכם על אתר קטן שיוצר אימונים.
אתר זה מייצר אימון Tabata (אימון מרווחים - 4 דקות, מבוסס על הציוד שבחרנו), ולאחר מכן מאפשר לבצע את האימון עם טיימר מסונכרן.
מושלם עבור אימון בבית עם ציוד מוגבל.
תיהנו.
הנעלת בית למטרת אימונים וכושר?
15/05/2016 | 13:35
19
מחפש פתרון יותר טוב מנעלי בית למטרת אימונים וכושר עם משקולות בבית. לא יודע אם יש משהו כזה אבל משהו קל, שיושב טוב ונוח לשים מבלי לקשור ולהוריד. 
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:08
4
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
איך משיגים קוביות בבטן?
12/05/2016 | 15:45
2
69
אתה רציני?
12/05/2016 | 20:28
57
חבל,  יש לו סרטונים טובים ביוטיוב.
חבל שהידרדר בצורה כזאת.

אוכלים שוקולד "פרה"
12/05/2016 | 23:13
43
.,
שאלון מנויים לחדר כושר
09/05/2016 | 14:34
47
שלום רב,
נודה לעזרתכם במענה על השאלון שעוסק בנושא מנויים לחדר כושר (מתאים גם למי שהיה לו מנוי בעבר).
השאלון נכתב במסגרת עבודת מחקר בקורס בשיווק.
נודה על שיתוף הפעולה.

https://docs.google.com/forms/d/1Q-tUEWwpc8hG0A9ci...
האם רצועת התנגדות חזקה היא חלופה טובה למשקולות בתרגיל חתירה
06/05/2016 | 14:33
7
60

אני שוקל לקנות
גומית כושר לאימון התנגדות
מידות גומיה: 2080 * 44 * 4.5 מ"מ
בצבע ירוק, רצועה או גומיה חזקה שאיתה  אוכל לבצע תרגילי חתירה בישיבה ,עמידה או שכיבה וגם תרגיל התנגדות לשכיבות סמיכה ועוד ..
אני יודע שהתנגדות משתנה עם מתיחת הגומייה והניתוח התנועתי כנראה שונה ביחס  למשקולות חופשיות כמו בתרגילי החתירה
אני חושש שהגומייה עשויה גם להזיק למפרק המרפק בגלל העומס ביחס למשקולות .... מה אתם מציעים ומייעצים 
תודה מקרב לב

זה בעיקר לא נוח ומספק התנגדות משתנה כמו שהבנת נכון
06/05/2016 | 17:43
51
לא חושב שיש מקום לחשוש מפציעה.
עבודה עם גומיה מהווה השלמה לתרגילים קונבנציונליים, לא בטוח שהייתי משתמש בה כתרגיל עיקרי.
ומה לגבי אקספנדר הקפיצים ?האם זה חלופה עיקרית
06/05/2016 | 18:56
5
40
הכוונה למותחן קפיצים או עם גומיות שקשורות בינהם עם ידיות
אני מותח את האקספנדר לצדדים בגובה החזה כמו בתרגיל הפרפר בשכיבה , רק שבעמידה וזה משפיע על כתף אחורי וטרפז ועם מעל הראש או בגובה הראש זה ישפיע בעיקר על הגב
מה דעתך?
למה זה נחוץ? לאיזו מטרה?
07/05/2016 | 01:12
4
17
אני מתאמן בבית וזה נחוץ כאמצעי נוסף לחיזוק כתף אחורי,טרפז,גב
07/05/2016 | 05:38
3
39
מה דעתך על זה?
דעתי שלילית מאוד, תתקין מתח בבית וזה פותר לך את הבעיה
07/05/2016 | 18:45
2
21
דעתך חשובה לי ולכן עם האקספנד אני עובד על היד הקדמית
07/05/2016 | 19:03
1
48
יש לי מתח ,מקבילים ןאני מבצע גם שכיבות סמיכה,מכרעיים,דדליפט רגל אחת,גלגל בטן התרגילים מבוצעים ע"י שני קטלבלס וחשבתי גם על סווינג קטלבלס ודיי חושש ומבצע אותו עם 16 קילו ...
תודה רבה וחג שמח ,אני נהנה מהפורום
12/05/2016 | 21:06
8
איך בוחרים תוכנית אימונים לחיטוב?
07/05/2016 | 18:26
1
37
הנה מאמר שמצאתי בנושא:
מה דעתכם?
תוכנית חיטוב
11/05/2016 | 16:55
35
סרטון מבוא לירידה באחוזי שומן. ה"חיטוב" זה בעצם היחס בין רקמת השריר לרקמת השומן וככל שהיחס הזה טוב יותר, זאת אומרת ככל שיש יותר רקמת שריר ופחות רקמת שומן - כך נהיה "חטובים" יותר.

אשמח לתת מענה לגבי תוכנית מאוזנת

אימון אישי- שמתי לב למשהו.
06/05/2016 | 23:20
4
103
בחד"כ שאני מתאמן בו אני רואה את האימונים האישיים שמתבצעים על פני מגוון רחב של אנשים, החל מילדים ועד קשישים.

שמתי לב למשהו שמשותף לכולם, אף מאמן אישי לא מלמד את המתאמן שלו
להתאמן לבד.

זה מתחיל מלבחור את המשקולת ולהביא אותה אל המתאמן, ממש להגיש לו אותה. המתאמן פשוט יושב ומחכה למשוקלת שתגיע.
זה ממשיך בזה שהתרגילים המבוצעים הם מורכבים יחסית ודורשים עזרה.

וכמובן יש את סשן המסג'ים שנראה לי שמתאמנים מתחילים חושבים שלא ניתן להתאמן בלעדיו.

גם יש את העניין הזה של תפיסה של כמה מכשירים עבור אימון אחד, משהו שלא יעבור בשלום ללא ליווי מדריך חוצפן שישמור על המכשירים.

גם כל נושא ההתנהלות בחד"כ בכלל לא מועבר, למשל החזרת משקולות למקומן (המאמן עושה את זה), לא לתפוס מכשיר\משקולות זמן רב סתם כי בא לך לראות טלוויזיה וכו'...

בקיצור, זה נראה לי שיש עניין לשמר את התלות במאמנים האישיים ($$$) ולא באמת להדריך את הבן אדם כדי שידע להתאמן לבד בשלב מסויים.

זאת לפחות ההתרשמות האישית שלי משלל המדריכים בחד"כ שלי.

אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל להגיב.
07/05/2016 | 01:25
2
83
קודם כל אתה יוצא מתוך הנחה שאלו אנשים שמעוניינים בכלל להתאמן להתאמן לבד. חלקם פשוט סיימו יום עבודה ורוצים לעשות משהו בשביל עצמם ומעדיפים לשלם למאמן.
נעזוב בצד את עניין תפיסת המכשירים שהוא נושא לא רלוונטי לנושא אותו פתחת.
כמאמן כל אחד מהמתאמנים שלי מסוגל גם להתאמן לבד, הם עדיין בוחרים להמשיך באימונים אישיים כל אחד מסיבותיו שלו.
לא נראה לי שאתה נוהג כמו אלו שאני מדבר עליהם.
07/05/2016 | 01:44
1
57

לדעתי זה לא הוגן לאמן מישהו בצורה כזאת שהוא לא יוכל (או ירצה) להתאמן ללא מאמן.
החל מחוסר הבנה בסיסית של מה עושים ועד תרגילים מורכבים שדורשים נוכחות של מאמן.

עכשיו בהנחה שכדי להיות מעט אפקטיבים מבחינת אימונים צריך 3-4 אימונים בשבוע לפחות, אנחנו מדברים כאן על כמה אלפי שקלים בחודש עבור אימונים אישיים, אני מניח שיש כמה אנשים שיכולים להרשות לעצמם את זה אבל בטח שלא הילדים האלו שאני רואה בחד"כ.

לפחות ככה נראה לי.

אני חושב שלך יש חוסר הבנה לגבי הסיבות שבגללן אנשים...
07/05/2016 | 01:57
54
לוקחים מאמן. חלק קטן מאוד לוקח מאמן לאימון-שניים כדי ללמוד טכניקה ספציפית.
גם תרגילים מורכבים אפשר ללמוד ולעשות בלי מאמן, תמיד עדיף עם עין מקצועית צמודה אבל זה לא הכרח.
"אימון אישי" זו תעשייה של כסף וניצול...
10/05/2016 | 19:18
43
אימון אישי כחלק מעבודה של חדר כושר זה ה"כסף הגדול" של המקומות האלו,
זה ה"בינגו" שלהם, יעשו הכל בשביל לעשות כמה שיותר כאלו...
כמובן שטובת ייתר המתאמנים בחדר כושר או אפילו טובתו של המתאמן עצמו לא חשובה

אין שום אינטרס להקנות עצמאות מקצועית למתאמן - זה לא מכניס כסף...
יש אינטרס להעמיס כמה שיותר ולשמר את המתאמנים כמה שיותר זמן...

נכון, לעתים, הסיבות שבגללן אדם בוחר לעשות אימונים אישיים לאיו דווקא קשורות לעניין הספורטיבי/מקצועי
אבל זה לא פותר את האינטרס הדרקוני של חדרי הכושר.

הזמן שלוקח להשיג תוצאות בין אימון של פעמיים בשבוע לבין
06/05/2016 | 02:10
7
63
אימון של ארבע פעמים בשבוע - הוא בדיוק פי 2?
או שיש עוד פרמטרים משמעותיים שמשפיעים על התהליך?
אימון של פעמיים בשבוע הוא לא מספיק
06/05/2016 | 11:15
6
68
ולא, השיפור ממש לא עומד ביחס ישר ביחס למספר הפעמים שמתאמן מתאמן.
ארבע פעמים בשבוע לא בהכרח יניב הרבה יותר שיפור ביחס לפעמיים.
אם ארבע פעמים לא בהכרח יניב יותר שיפור מפעמיים, אז מה כן?
06/05/2016 | 13:21
5
21
אתה שואל שאלה שאתה חושב שהתשובה עליה קצרה
06/05/2016 | 16:12
53
ומהירה. 
שאלת שאלה כללית שלא ממש אומרת כלום, והבן אדם ענה לך תשובה כללית 

זה כמו לשאול אדם שנמצא בניו זילנד הם מגיעים לרחוב ספציפי בישראל.

אם אתה באמת רוצה לדעת איך לשפר דברים, תתחיל לחקור ולקרא דברים לעומק ולא לחפש איזה סיסמא תעשה ככה ותהיה ככה

אימון יעיל הוא קודם כל בהתאם למטרה.
06/05/2016 | 17:27
3
49
ברמה כללית?
אימון יעיל לרוב יהיה 3-4 אימונים שבועיים עם תזונה מותאמת למטרה והתאוששות נכונה שכוללת מרווחים נכונים בין האימונים, שינה מספקת וכו'.
כל תוכנית טובה תכלול את תרגילי הבסיס בעיקרה וסביבם יבנה השאר.

זו התורה על הקצה של הקצה של המזלג.
תודה על התשובה, אבל אני יודע כבר את כל זה.
06/05/2016 | 18:58
2
36
דווקא בגלל שאני יודע שעדיף להתאמן 4 פעמים בשבוע, שאלתי את השאלה (שאם אני מתאמן פעמיים בשבוע אז אני מגיע לתוצאות בחצי מהזמן שהייתי מגיע לו הייתי מתאמן ארבע פעמים בשבוע). 
הרי אם הייתי יכול להתאמן ארבע פעמים בשבוע, אז בכלל לא הייתי שואל את השאלה....
שום דבר בגוף ודברים שקורים לו הם לינארים
06/05/2016 | 19:52
1
48
כמו שהורדת משקל לא תמיד תהיה בקו ישר, גם פיתוח כוח ושרירים לא יהיה באותו קצב שבועי, יהיה לך תקופות שהדברים יזרמו מהר והגוף יגיב טוב ויהיו תקופות שתהיה באותו מצב ואולי אף תתחלש מה שנקרא פלאטו, ורק אחרי תקופה מסויימת תשבור את זה ותתקדם.

יותר מזה, אומרים שאם אתה נמצא בתחילת דרכך אתה מתקדם מהר, אם אתה בשלב מתקדם אתה יכול להשאר באותו כוח תקופה ארוכה. אחרת בני אדם יכלו להרים טרקטורים

בקשר ל4 פעמים בשבוע, אומרים שהדבר הכי חשוב זה להתמיד במשהו מסוים כידי לראות תוצאות, ולא לשנות כל שני וחמישי תוכנית, אם אתה חושב שאתה יכול להתאמן 4 פעמים בשבוע (באופן חזק) אז תעשה את זה. תזכור דבר אחד שחלק מהאנשים יורדים למשל ל3 פעמיים בשבוע, כי הם קצת יותר מבוגרים ורוצים להבטיח שהגוף יתאושש וגם כידי אולי לעשות עוד פעיליות שמצריכות מאמץ פיזי, ויכולים לפגוע במנוחה,

אני אישית ירדתי ל3 פעמים בשבוע, כי חשוב לטפס פעמיים בשבוע וזה יוצא שיש לי לפחות 2 ימי מנוחה מלאים בשבוע. הכוח והשרירים מתפתחים בתקופת המנוחה וזה הזמן הכי חשוב והכי חשוב לתת את זה לגוף
המון תודה על ההסבר המעמיק! עכשיו זה יותר ברור לי.
06/05/2016 | 20:05
27
השאלה שלי נבעה מזה, שאני שוקל להשתמש בשירותיו של מאמן כושר אישי,
אבל מבחינה כלכלית אני לא יכול להרשות לעצמי יותר מפעמיים בשבוע. 
ולכן חשבתי (בטעות) שאם לדוגמא השגת היעדים שלי תיקח שנה באימון של 4 פעמים בשבוע, אז באימון של פעמיים בשבוע היא תיקח שנתיים. 
אבל אני מבין עכשיו שזו חשיבה לא נכונה. 

שורפי שומן - מתי לקחת ?
02/05/2016 | 13:15
1
41
אהלן, תהיתי מתי הזמן המועדף לקחת שורפי שומן  - מתי לקחת ? לפני האימון ? בבוקר ? לאחר האימון  ? בערב ?

תודה רבה לעונים
אף פעם
03/05/2016 | 23:18
43
מה זה שורפי שומן? כדורי קפאין שגורמים לך להשתין? וכל מה שאתה מוריד זה קצת נוזלים ובאופן זמני? אבל דופק דברים אחרים בגוף, כי הגוף צריך את הנוזלים האלה?

הכי טוב זה להיות במאזן קלורי שלילי וסבלני

מולטיטריינר - הרחקת כתף אופקית
02/05/2016 | 20:55
1
35
שלום,
אני שוקל לקנות מולטיטריינר, יש לכם מושג אם בדגמים הזולים יחסית (1000-2000 ש"ח) אפשר איכשהו לעשות הרחקת כתף אופקית כמו פה:
https://www.youtube.com/watch?v=lMtcNHhDbSw
תשקיע במוט עם משקולות
12/05/2016 | 20:34
15
וצא בחוץ,  יש המון מתקני מתח ומקבילים.

מולטיטריינר סתם יהפוך לך למתלה בגדים ענק ויקר.
אפילו עליות מתח אי אפשר לעשות עליו,  מלבד בדגמים הכבדים והיקרים מאוד. וגם שם, ברובו הוא לא יעיל ועדיף דברים אחרים.
5*5 ומנוחה
02/05/2016 | 06:47
2
62
השבוע התחלתי -שוב- את 5*5.
אחרי שהבנתי -שוב- שרק אימוני כוח יתנו לי את התוצאות שאני רוצה...
בכל מקרה הסיבה שאני תמיד מפסיקה היא שבהתחלה לפחות 3 אימונים בשבוע יותר מידי בשבילי.
אחרי האימון הראשון (שהולך מצויין), (בבמשקל מאתגר אבל לא יותר מידי), אני מרגישהנ כמו בול עץ, השרירים התפוסים לא עוברים כל כך מהר.. למרות שאני יחסית תנועתית ועושה מתיחות בימי מנוחה.
ככה שיש לי שתי אופציות - 
לדחות את האימון עד שהשרירים לא יכאבו לי (מה שגורם ל2 אימונים בשבוע)
להתאמן בכל מקרה (מה שיכול לפקשש לי את הטכניקה)
מה עדיף?
עצות אחרות?

יש פה הרבה טעויות..
02/05/2016 | 17:31
58
כושר גופני נבנה בהדרגתיות,
אם הגעת ליכולת  - x אז הגעת אליה בצורה הדרגתית,
אם הפסקת להתאמן, לא תוכלי להמשיך מאותה הנקודה ותצטרכי לבנות את עצמך מחדש,
לא מדובר רק על משקלים אלא גם על הדרך בה את מתאמנת, על הנפח,העמס,התדירות וכו וכו...

אי אפשר להכנס ככה פתאום לתכנית של 5*5 מבלי שהגוף מוכן לכך...
צריך לעשות הכנה מוקדמת,אולי כמה שבעות של אימון מקיף על כל הגוף פעמיים שלוש בשבוע...
להכניס את הגוף למוד של עבודה אינטנסיבית...

לא פלא שאת תפוסה עד כדי כך.... אך אין לך לאן ממהר, טוב לא יצא מזה...
לדעתי את צריכה לקחת לך איזו תקופה של חזרה לכושר שבה תתאמני באופן קצת אחר ממה שאת עושה כרגע.

אין מה להתאמן כשאת תפוסה עד כדי כך,תני לגוף להתאושש, חבל על הסיכון שבפציעה, על הסבל ועל חוסר התועלת....
קודם כל, יש המון וורסיות של 5*5, איזו מהן לקחת?
04/05/2016 | 09:32
13
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
טבעוני-  ריפוי ותזונה טבעית
טבעוני-ריפוי ותזונה טבעית
אופני שחף
אופני שחף
ספא כפר הים
ספא כפר הים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה