לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2078120,781 עוקבים אודות עסקים

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-'צפיתי בסרט Bigger Stronger Faster 2008 '
צפיתי בסרט Bigger Stronger Faster 2008
23/09/2017 | 19:18
1
http://vod.walla.co.il/movie/2556749

ובהחלט יתכן שסטרואידים פחות מזיקים ממה שהמומחים שם אומרים.
ואין ספק שיש תחומים שחייבים לקחת אותם, אחרת  התחומים האלה יעלמו.  ויתכן גם שיש תחומים נוספים שצריך לאשר אותם, כי במצב כיום גם ככה כולם שם לוקחים אותם ובלי זה גם נראה שהתחומים האלה היו מתנוונים.

ויותר סביר שהבעיות ששתוארו בסרט שהיו לאנשים  שם נגרמו מתרופות פסיכיאטריות ולא מהסטרואידים.

אבל האיש שבסרט והאחים שלו לא באמת רוצים להשקיע באימונים.
הם מחפשים קיצור דרך מהיר לתת את המכה (לזכות בכסף/תואר בתחום שלהם)
וזהו.

אין להם שום משמעת עצמית ותהליך של אימונים ודרך  שלוקחים זמן רב והשקעה.
וכמובן לאימונים ולדרך החיים שלהם אין קשר לבריאות. כמו שהם נראים הם בולעים אוכל בכמויות ומהסוג שאף אחד לא צריך לאכול.

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:15
1

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'הליכון למכירה'
הליכון למכירה
19/09/2017 | 13:14
6
שלום לכולם
אני מוכרת את ההליכון החשמלי שלי, הליכון חשמלי של hi-tec במצב מעולה, שקט, וממש נוח וקל לשימוש. המחיר הוא 1500 שקל, לפרטים נוספים צרו קשר           052-8883267
לצפיה ב-'מתלבט בין מזרן כושר לנעליי ספורט '
מתלבט בין מזרן כושר לנעליי ספורט
19/09/2017 | 12:44
6
אני מעוניין לבצע אימון אירובי בבית  , כמו ניתורים וקפיצות במקום ולכן חשבתי לקנות מזרון כושר כמו מזרון לולאות בעובי ס"מ וחצי , אבל בגלל שהמזרון תופס מקום ועתיד לספוח רובד של לכלוך וזיעה חשבתי לקנות נעליי ספורט שאולי עדיפים מבחינת ספיגת זעזועים מהרצפה
מה אתם ממליצים מבחינת ספיגת זעזועים, נעלי ספורט או מזרון
תודה וחג שמח
לצפיה ב-'ערוץ ספורטניה'
ערוץ ספורטניה
15/09/2017 | 22:07
9
⚽⚽ *ערוץ ספורטינה LIVE*��
מקום חם ואוהב לאוהדי ואוהבי הכדורגל
ומתנהל כערוץ ספורט  
ומגיש לכם מדי יום:

⚽חדשות ספורט מסביב לשעון , ידיעות ומבזקים
⚽עדכונים
⚽דיווחים
⚽סטטיסטיקות במשחקים
⚽תקצירים
⚽הרכבים וטבלאות
⚽עדכונים בזמן ושידורים חיים live

��רק לדבר כדורגל... אסור לדבר בעניין אחר
��אסור לקלל, להשפיל , לפגוע להעליב
��אסור להציף!!  אסור פרסומות, *בלי ספאם*, בלי תכנים לא ראוים!
��אסור כפילויות של חדשות
�� *אסור* לשנות את "שם הקבוצה" או "הלוגו" בערוץ
*(העובר על החוק יוסר במיידי)*
��הקבוצה מתנהלת כערוץ
להישמע למשדרים ולשדרני הערוץ ולהיות קשובים

⏳⏳הקבוצה פעילה מ7 בבוקר עד 1:30 בלילה
⏳הקבוצה פעילה *גם* בשבת!!

תהנו!! ⚽⚽⚽⚽⚽

לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:57
2

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'כאבים בכתף בזמן פולי גב'
כאבים בכתף בזמן פולי גב
07/09/2017 | 08:05
2
14
אני מקווה שאני משתמש בטרמינולוגיה הנכונה - עבר הרבה זמן מאז שביקרתי בחדר כושר.

בחצי השנה האחרונה אני מתאמן בחד"כ פרטי, האימונים מתנהלים בתדירות של יום כן יום לא, העצימות מאוד נמוכה -
התחלתי במשקלים מאוד לא משמעותיים ולאט לאט אני מטפס.

כל פעם מדובר באותו אימון סה"כ - חיזוק פלג גוף עליון (יש לי פלג גוף עליון חלש יחסית)

1. פולי גב עליון בישיבה (משיכה עם הידיים מלמעלה למטה של בר עד לעורף, תנועה אנכית)
2. פולי  גב בישיבה - משיכה בישיבה לכיוון החזה, תנועה מאוזנת
3. דחיקה בשכיבה - שטוח
4. דחיקה בשכיבה בשיפוע
5. כתפיים - דחיקה כלפי מעלה
6. כתפיים - פרישת ידיים לצדדים

בחודש האחרון, בזמן התרגיל הראשון - פולי גב, משיכה אנכית, העליתי ממשקל של 115 פאונד ל130 פאונד, ואז התחיל לי כאב משמעותי בכתף ימין.
התעלמתי והמשכתי להתאמן, אחרי שבועיים של כאב בזמן האימון ואחריו החלטתי לנוח קצת, לקחתי הפסקה של שבוע.
היום חזרתי להתאמן, ולצערי \ הפתעתי - הכאב שב.

סה"כ אני מאוד מרוצה מהתוצאות של האימונים האלה ולא הייתי רוצה להפסיק להתאמן -
האם יש משהו שאוכל לעשות \ לשנות כדי להפחית או להקל את הכאבים האלה?

לצפיה ב-'נשמע שהתחיל לך שם הליך דלקתי כלשהו'
נשמע שהתחיל לך שם הליך דלקתי כלשהו
15/09/2017 | 01:02
1
9
נתחיל מזה שמומלץ שיראה אותך פיזיותרפיסט.

עצמאית? יש פרוטוקולים לחיזוק רוטייטור כף (מייצבי הכתף), זה עשוי לעזור.
כרגע אתה יכול רק לעבוד מסביב לבעיה ולהשתדל לא לגרות אותה, מניסיוני? אם לא תטפל הבעיה תמשך או תחזור בהעתיד.
לצפיה ב-'תודה על התגובה. המשך'
תודה על התגובה. המשך
22/09/2017 | 06:14
2
אז אני מבין שיש מצב שזו דלקת  -
לא התאמנתי כשבועיים (טיסות וטיולים - ככה יצא)
כשחזרתי להתאמן השבוע - בתחילת האימון הכל הלך חלק, אבל לקראת הסוף התחילו סימנים של הכאב המעצבן הזה.

אני לא כל כך סגור על לאיזה רופא לפנות (אני מתגורר בארה"ב) -
איך קוראים לבעיה הזו באנגלית? האם יש איזה מאמר \ מראה מקום לשאוב משם מידע בנושא?

לצפיה ב-'קנית הליכון - מבקש את עזרתכם מהמבינים'
קנית הליכון - מבקש את עזרתכם מהמבינים
03/09/2017 | 13:56
19
הבנתי שחשוב שיהיה לו כוח ... יש כוח 4 או 5 או 10 וכו' ככל שהכוח חזק יותר הוא פחות מתקלקל. שיהיה בו מנגנון שמעלה את הרמפה.  שיהיה בו בולם זעזועים להגנה על הברכיים והמרפקים.
תצוגת מהירות, מרחק, שיפוע, זמן, שריפת קלוריות, דופק ואחוזי שומן. שיהיה מיוצר במקומות טובים למשל סין זה לא טוב . הבנתי שאנגליה או גרמניה הם מקומות טובים. שיהיה בו אפשרות של מקום לשים בקבוק מים בזמן האימון - מאוד חשוב. מסילה רחבה. אפשרות לקפל את ההליכון - מאוד חשוב!. החדר שלי קטן ואני רוצה בסיום האימון לקפל את ההליכון לקיר - זה לא מסובך לקפל נכון?
ושיהיו בו עוד דברים טובים. אחריות גם לכמה שנים - אחריות מלאה ולא רק על המנוע. איפה אפשר למצוא דבר כזה? אני מעדיף להזמין מהאינטרנט. בקשר להזמנה והתשלום, האם אפשר בתור התחלה לשלם בתשלומים ובהמשך להביא להם את כל שאר הכסף בבת אחת? האם יש טלפון לשירות לקוחות לאתר שתמליצו עליו? האם אפשר לתאם איתם שההליכון יביאו לי במשלוח עם שליח עד הבית ביום שישי בלבד שזה היום היחידי שפנוי לי?

התקציב: עד 3500 - 4000 ש"ח. מעדיף אפילו בזול יותר אולי 3000 כי אני פשוט צריך גם לקנות אופניים ואת האופניים ייתכן שזה יהיה מאתר יד 2 . את ההליכון חשוב לי שיהיה חדש מאתר אמין. יכול לשלם בפייאפל - יש אפשרות לשלם עם פייפאל בתשלומים? תודה.

לצפיה ב-' האם המנהל MidNight Flame עדיין נוכח כאן? '
האם המנהל MidNight Flame עדיין נוכח כאן?
02/09/2017 | 08:28
2
16
לצפיה ב-'למה? התגעגעת?'
למה? התגעגעת?
02/09/2017 | 23:55
1
11
לצפיה ב-'לא רציתי להעלות את זה קודם, אבל זה כבר הכרחי...'
לא רציתי להעלות את זה קודם, אבל זה כבר הכרחי...
03/09/2017 | 10:53
36
שנראה כבר תקופה שהפורום ננטש.
לצפיה ב-'אחוזי שומן'
אחוזי שומן
02/09/2017 | 11:47
1
27
היי חברים! לא מזמן נתקלתי באפליקציה שכביכול מחשבת אחוזי שומן באמצעות תמונה בלבד..חשבתי שזה חרטא אבל אחרי שניסיתי די הופתעתי..
מה אתם אומרים זה אמיתי?? 
צירפתי תמונה של התוצאה 
לצפיה ב-'הערכת אחוזי שומן מתמונה'
הערכת אחוזי שומן מתמונה
03/09/2017 | 00:06
24
כמו רוב הכלים יכולה להיות בקירוב, זו אפילו הערכה לא רעה אבל כמו רוב הכלים בארסנל - לא מדויקת
לצפיה ב-'גיינר בחנות דקטלון'
גיינר בחנות דקטלון
01/09/2017 | 20:27
13
היי
מחפש המלצה על הגיינר של aptonia
ראיתי שדקטלון בעולם משווקים את aptonia
טרם הספקתי להגיע לחנות החדשה בארץ ..
אבל בהנחה שזה יימכר גם בארץ , המחירים אמורים להיות דומים לחו"ל , וזה יהיה אטרקטיבי , נניח 27 אירו ל 2.6 קילו
מישהו יכול לבחון ולהמליץ לפי המפרט ?
בגדול אני מחפש גיינר כתוספת לתזונה היומית ואין לי נסיון עם גיינרים של חברות אחרות
תודה מראש :)
קובי
לצפיה ב-'המלצה למכשיר אליפטיקל'
המלצה למכשיר אליפטיקל
31/08/2017 | 16:17
9
מחפש מכשיר אליפטיקל לשימוש ביתי  למשקל מעל 100 ק"ג (כלומר , צריך מכשיר יציב), שיהיה שקט  ואמין. יש המלצות?
לצפיה ב-'האם נראה לכם סביר לשלם 3900 ש"ח על מנוי של 15 חודשים'
האם נראה לכם סביר לשלם 3900 ש"ח על מנוי של 15 חודשים
30/08/2017 | 15:22
1
23
במכון כושר (באופן ספציפי אני מתכוון למרכז עלית בתל אביב) ?
נראה לכם שווה יחסית למקומות אחרים ?
לצפיה ב-'לי אישית גם לא סביר לשלם 100 שקל..'
לי אישית גם לא סביר לשלם 100 שקל..
31/08/2017 | 00:55
22
על דברים שאפשר לעשות בחינם בבית או בחוץ שחלקם גם טובים יותר מחדר כושר.

בחדר כושר טוב, מרוב שיש כל מיני מכשירים, אנשים עושים איתם כל מיני תרגילים מטופשים שלא שווים כלום.  בשעה שאם היו מתאמנים בבית או בחוץ (מתקני מתח ומקבילים)
היו עושים אימון הרבה יותר טוב ומועיל.

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אתלטיקה '
מחכים לכם בפורום אתלטיקה
30/08/2017 | 16:10
2
חובבים אתלטיקה וריצה רוצים להתעדכן במה שקורה בכל הענפים ובכל העולם 
מחכים לכם עכשיו בפורום אתלטיקה 

לצפיה ב-'כאבים בשריר הירך אחרי ריצה'
כאבים בשריר הירך אחרי ריצה
29/08/2017 | 21:40
4
16
התחלתי לאחרונה לרוץ פעם פעמיים בשבוע כמה ק"מ בודדים כרגע
אני רץ מאוד מהר ביחס לאנשים שרצים לידי, יום או יום וחצי אחרי הריצה יש לי כאבים בשריר הירך עובד אחרי כמה ימים,
מה אפשר לעשות שזה לא יקרה לי, שאני רץ לאט זה לא קורה, ואני לא רוצה לרוץ לאט.
חבר אמר לי שאנחנו (או ספציפית אני) לא בנויים לרוץ מהר כי לוקח לשריר ולחלבון זמן להתאושש או משהו כזה, זה נכון?
לצפיה ב-'האם מלבד הריצות אתה מבצע איזשהו פרוטוקול כוח?'
האם מלבד הריצות אתה מבצע איזשהו פרוטוקול כוח?
03/09/2017 | 00:09
3
12
נשמע ששרירי הרגליים פשוט לא חזקים מספיק ולכן כשאתה מעלה עצימות הם "נתפסים", ההסבר של החבר הוא בדיוק של עומס התאוששות ופיצוי. אם אתה לא מבצע בנוסף לריצות אימוני כוח לרגליים - הגיע הזמן להתחיל
לצפיה ב-'לא, אני לא מבצע שום דבר'
לא, אני לא מבצע שום דבר
07/09/2017 | 14:52
2
6
מעבר לעבודה שלי הרגילה שהיא גם ככה הרבה עם הרגלים, אבל לא מפעיל איתם שום כוח.

היית ממליץ להתחיל לעשות משהו? מחפש אם כן משהו פשוט

תודה רבה
לצפיה ב-'כל פרוטוקול כוח לרגליים בתנאי שיבוצע...'
כל פרוטוקול כוח לרגליים בתנאי שיבוצע...
15/09/2017 | 01:04
1
6
מבחינה טכנית נכון יכול לתרום לך.
האידיאל יהיה לראות מאמן שעוסק בתחום...
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/09/2017 | 21:36
לצפיה ב-'משקלים החדר כושר'
משקלים החדר כושר
29/08/2017 | 09:18
1
20
אני מתאמנת כבר כמה זמן באותו משקל מסוים וכמות חזרות קבועה בכל התרגילים ואני לא רואה תוצאות. כשאעלה במשקלים אראה יותר מהר תוצאות?
לצפיה ב-'זה גם תלוי בתרגילים שעושים וגם תלוי בתזונה.'
זה גם תלוי בתרגילים שעושים וגם תלוי בתזונה.
31/08/2017 | 00:57
3
לצפיה ב-'כסף קל בכלום מאמץ!'
כסף קל בכלום מאמץ!
27/08/2017 | 18:58
3
23
כסף קל!! זה פשוט, זה שווה וזה עובד!! רק תקדישו 5 דקות לקריאה והכסף בדרך אליכם!!! 

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ותקראו ממנו או שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים.
 לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא" "אתה צעיר מדי"..."הכל תפוס"... תבוא בעוד חודש"... או להיתקל בחברות כח אדם סתומות. לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא!... באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף! 
 פשוט תקראו זה מטורף כמה זה גאוני!!!
 "מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ₪ ו- 6 בולים (אני כבר אסביר לכם...). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.
 היה כתוב שם שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ- 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת... וזה עובד!!!
 בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.
 אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.
 השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: 
 האם זה נכון? 
 וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪. 
 וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪ 
 וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!! 
 לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"
 זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית.
 אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :
 צעד ראשון: 
 קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת. 
 עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪. 
 מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:
 1. דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 68047 
2. הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879 
3. לריסה נובגורודוב, מוצקין 19 דירה 14, נתניה, מיקוד 42460 
4. עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה, מיקוד 60920 
5. נטלי ובר, נחום 18 דירה 13 נתניה, מיקוד 42334 
6. יואב מצר, אלמוגן 18 דירה 5, מודיעין מכבים רעות 7177237
 אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם!
 צעד שני: 
 הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו') והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.
 צעד שלישי: 
 השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer,netscape ובאתרים כמו: msn, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!
 צעד רביעי: 
 שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!
 כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.
 אך... בבקשה זכרו!
 התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!
 עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?
 מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים. 
 343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!! 
 אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!!
 זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים? 
 אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!
 הערות:
 אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
 אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הוא חלק מהשרשרת הגאונית הזו!
 אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!
 והכי חשוב!!! 
 אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.
 ושוב ! 
 הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.
 בהצלחה!
לצפיה ב-'עדיין יש מנהל לפורום הזה?'
עדיין יש מנהל לפורום הזה?
31/08/2017 | 00:59
2
7
לצפיה ב-'כשתנהל את הפורום תעשה כראות עיניך'
כשתנהל את הפורום תעשה כראות עיניך
03/09/2017 | 00:12
1
12
לצפיה ב-'בדרך כלל הסימן לחוסר ניהול בפורום כלשהו..'
בדרך כלל הסימן לחוסר ניהול בפורום כלשהו..
03/09/2017 | 10:54
16
זה כשמתחילים להרשם בפורום הודעות בסגנון הזה של פרמידות ה "כסף קל".
לצפיה ב-'חדר כושר'
חדר כושר
17/08/2017 | 10:06
26
​​​​​מישהו יודע כמה עולה מנוי לחודשים
בקרית ביאליק
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 15:58
4

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'אימון EMS ברשת אי אם אס קלאב'
אימון EMS ברשת אי אם אס קלאב
08/08/2017 | 15:09
29
נתקלתי לא מזמן בכתבה הזאת.
האם מישהוא התאמן פעם באימון ems של רשת אי אם אס קלאב ויכול לענות לי על מספר שאלות הקשורות לאימון הזה?

תודה מראש לכל העונים.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
האקדמיה הישראלית לקרב מגע
קרב מגע והגנה עצמית
לירון לסר- מומחה לבריאות טבעית
זקוק לריפוי טבעי?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה