לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-'אבקות חלבון, גיינרים, חטיפי חלבון, bcaa במחירי חיסול זולים'
אבקות חלבון, גיינרים, חטיפי חלבון, bcaa במחירי חיסול זולים
22/06/2017 | 22:32
9
מגוון רחב של אבקות חלבון גיינרים ועוד במחירים מצויינים.
אופציה להגעה לכל הארץ או לאיסוף עצמי, ניתן ליצור קשר בהודעות פרטיות או כאן בתגובות   
תהנו   

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:33
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:33
1
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:01
1
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'העברת מנוי ברשת גרייט שייפ רחובות'
העברת מנוי ברשת גרייט שייפ רחובות
15/06/2017 | 12:28
13
שלום
עקב ניתוח, נאלצתי להפסיק פעילות בחדר כושר. מי שמעוניין או מעוניינת במנוי עד אמצע ינואר במחיר מוזל (ועד חודשיים נוספים), מוזמן ליצור קשר:
doomascose@gmail.com

יום טוב
לצפיה ב-'צריכת חלבונים באמצעות אבקה (שייק), כמה שאלות'
צריכת חלבונים באמצעות אבקה (שייק), כמה שאלות
13/06/2017 | 19:34
13
אני בן 43, שוקל 80, גובה 185, מבנה גוף רזה (פרט לכרס קטנה)
מתאמן אימוני כוח 3- 4 פעמים בשבוע (כחודשיים)

אני מעוניין להעלות מסת שריר ולהעלים את הכרס.
אני לא רואה את עצמי מתחיל לשנות באופן דרמטי את הרגלי התזונה שלי ומתחיל לצרוך מזונות עתירי חלבון ודלי שומן ופחמימות.
כן, משתדל לעשות שינוי ולהקטין את כמויות הבצק שזללתי.

השאלה שלי מתייחסת לחלבון שאני צריך לרכוש, יש המון סוגי אבקות חלבונים, כולם מצהירים שהם הכי טובים, הכי בריאים ומוצלחים.
אחרים מתהדרים בכל מיני הרכבים שאני כבר הלכתי לאיבוד בניהם.

מה אמור להתאים למבנה הגוף שלי (כשלדעתי צריך להכיל כמות חלבונים גדולה כפיצוי על זה שאני לא צורך בכל ארוחה מזון עתיר חלבונים).
אין לי צורך באבקות של מקצוענים, כי אין לי מטרה להפוך לשרירן או להגיע לאיזו רמה מקצוענית.
מה מומלץ לרכוש.

שאלה נוספת, האם יש לצרוך את שייק החלבונים גם בימים שלא מתאמנים בהם?
האם זה בונה ומזין את השריר גם בימי המנוחה או שזה נדרש רק לפני /אחרי אימון?

תודה למגיבים
לצפיה ב-'אהלן עקב פגיעה בגב מחפש פיזיותרפיסט מומלץ באזור עכו נהריה'
אהלן עקב פגיעה בגב מחפש פיזיותרפיסט מומלץ באזור עכו נהריה
08/06/2017 | 13:35
1
7
לצפיה ב-'נראה לי שכבר עניתי לך בפורום אחר'
נראה לי שכבר עניתי לך בפורום אחר
08/06/2017 | 17:35
15
אבל אענה שוב:
יש רשת בשם דקלים שמתמחה בטיפולי פיזיותרפיה ונמצאים בפרישה ארצית. יש להם מכון בנהריה, והם גם עושים טיפולי פיזיותרפיה בבית של המטופל (אם אתה לא רוצה להגיע למכון). ממה שזכור לי יש להם גם הסדר עם קופ"ח כללית כך שאם אתה שם, תוכל לקבל החזרים מהקופה. כל המטפלים שלהם מקצועיים ביותר ועברו הכשרות מתאימות. ואגב- אין אצלם זמני המתנה מטורפים. אתה יכול למצוא מידע עליהם באתר שלהם:

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:48
2

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'יש דבר כזה כמוסות חלבונים, תחליף לאבקת חלבונים שצריך לשתות?'
יש דבר כזה כמוסות חלבונים, תחליף לאבקת חלבונים שצריך לשתות?
30/05/2017 | 08:50
2
19
מישהו מכיר?
חיפשתי בגוגל ולא ממש מצאתי כמוסות חלבונים שמיועדות למי שרוצה להעלות מסת שריר.

תודה
לצפיה ב-'אתה רוצה לבלוע כמות כמוסות שווה לכף או יותר של מנת חלבון?'
אתה רוצה לבלוע כמות כמוסות שווה לכף או יותר של מנת חלבון?
09/06/2017 | 13:47
1
113
או אולי חושב שיש כפסולה אחת או 2 ששווים לכמות החלבון שיש בכף חלבון אחת או יותר?

לצפיה ב-'מה הבעיה לבלוע 6-10 קפסולות, זה יותר נוח מהשייק (לפחות לי)'
מה הבעיה לבלוע 6-10 קפסולות, זה יותר נוח מהשייק (לפחות לי)
09/06/2017 | 14:29
10
אני מניח שבקפסולות אין צורך להכניס עוד חומרי טעם שיש באבקה של השייקים, אז החומר של החלבון יכול להיות מרוכז יותר.

וכך איני צריך להתמודד עם הטעמים של השייק.

לצפיה ב-'המלצות חדר כושר'
המלצות חדר כושר
26/05/2017 | 16:23
25
אני צריכה המלצה לחדר כושר אזור רמת גן גבעתיים ואפשר גם תל אביב. במחיר שפוי! (לא מעל 300 לחודש!)

הסיפור שלי מורכב אנסה לקצר...אני ברשת גו אקטיב מעל 7 שנים...מאז המיזוג עם הולמס פלייס הם מזלזלים במתאמנים הותיקים והבירוקרטיה נהייתה בעיני דוחה. כבר לא כיף לי להתאמן שם אני מוצאת את עצמי שוחקת שיניים כשאני מגיעה ולא נהנית באימון. מעבר לכך הייתה לי לפני שנתיים פריקת ברך שכבר עברה והכל תקין בריאותית שקרתה בחדר כושר ומאז הרגשתי שמאוד לא באו לקראתי ורק עצבנו אותי ועוררו אנטגוניזם...אני לא רוצה להיות שם יותר נקודה .

אני די איבדתי צורה כי לא התאמנתי ברצינות והכאבים הקלים שמופיעין לעיתים בברכיים לפעמים מאוד מתסכלים ובאופן כללי איבדתי את כל הרצון להכנס לכושר ולהתאמן - אולי מחסום פסיכולוגי וטראומות. פציעת ברך שלי תיסכלה אותי - לא לשפוט!! כל אחד ו"החבילה" שלו.

בקיצור אני מחפשת חדר כושר שהיחס למתאמנים יהיה הוגן, גם במחיר ושיהיה תחושה יחסית נעימה שיותר ירים לי מוטיבציה להגיע ברציפות ולא לריב עם עצמי ללכת למכון (זה נראה לי ממש לא תקין). חשוב לי שיהיה לא עומס מטורף על המכשור בשעות ערב (כי אני אלך כנראה אחרי העבודה בשעות 7-8 בערב) חשוב לי שתהיה אווירה מספיק נעימה (נגיד...אני לא נהנית כשאני באה לחדר כושר ואין מספיק מכשירים ואנשים מראש עצבניים כי צריך לריב על תור למכשור...זה לא סביר) משהו עם אווירה משפחתית ונעימה ששמה דגש על לפתח אצל המתאמן רצון להתמיד להגיע ולא רואה אותו כמשאב מתכלה.

המלצות?
לצפיה ב-'איזה הליכון לבחור?'
איזה הליכון לבחור?
25/05/2017 | 23:05
12
שלום,

אני לא יודעת האם זה המקום המתאים לשאול, אך אנסה את מזלי.
מעוניינת לרכוש הליכון לבית, בעיקר להליכה וריצות בקטנה, רק אני אשתמש בו, חשוב לי שהוא יהיה שקט, ויציב.

בתקציב של עד 3500 ש"ח.

האם יש המלצות או דיס המלצות?

תודה.
לצפיה ב-'12 חזרות עם משקל 8 קילו או 10 חזרות עם משקל 10 קילו,מה עדיף?'
12 חזרות עם משקל 8 קילו או 10 חזרות עם משקל 10 קילו,מה עדיף?
21/05/2017 | 12:30
3
38
כמובן שהכותרת היא רק לדוגמא, השאלה היא כללית מה עדיף לסיים 12 חזרות במשקל גבוה או לעשות 10 חזרות עם משקל נמוך יותר?

המטרה היא חיטוב והעלאת מסת שריר.
לצפיה ב-'לא התבלבלת? '
לא התבלבלת?
21/05/2017 | 12:39
2
45
בדרך כלל כשרוצים להוסיף חזרות, מורידים במשקל (כי אתה רוצה למצות את היכולת שלך ולהגיע בחזרה האחרונה של הסט האחרון כמעט עד לכשל)

אם התבלבלת ורק כתבת הפוך - אז בגדול זה לא כזה משנה, במיוחד לא בין 10 ל - 12 חזרות.
אם היית אומר בין עבודה של 5 חזרות ל - 15/20 אז אולי...
פשוט תראה שאתה משמר משקלים ולא דואך ביכולת, לכל הפחות.

אם התכוונת באמת ליותר משקל ביותר חזרות לאומת פחות משקל ופחות חזרות- ברור שיותר משקל עם יותר חזרות.
לצפיה ב-'אמממ'
אמממ
21/05/2017 | 14:08
1
30
הכוונה היא האם  10 חזרות במשקל גבוה או להוריד משקל ולעשות את כל ה 12 חזרות
לצפיה ב-'אני מבין שאתה עובד 12 חזרות...(?)'
אני מבין שאתה עובד 12 חזרות...(?)
21/05/2017 | 16:25
32
בשביל להעלות במשקלים אתה צריך להיות בתהליך של הגדלת מאסת שריר, בשביל להיות בתהליך של הגדלת מאסת שריר אתה צריך להיות במאזן קלורי חיובי, שנוגד כמובן את תהליך החיטוב.

מכאן, שאין מה להעלות במשקלים שאתה רגיל לעבוד איתם, המטרה שלך היא לשמר את היכולת הקיימת עד כמה שניתן ולאכול פחות.
אם אתה רגיל לעשות (לדוגמא) בנצ' פרס 3 סטים 12 חזרות, אין טעם להוסיף במשקל ולהוריד חזרות אלא להמשיך לעבוד את אותם סטים באותם המשקלים, ובתהליך של חיטוב אתה בשלב מסויים תגלה שההתקדמות במשקלי עבודה תפסק (לא תוכל להעלות משקלים) ומכאן המלחמה שלך תהיה לשמר את היכולת שלך ולא לצלול למטה במשקלי עבודה בגלל שאתה במאזן קלורי שלילי.
לצפיה ב-'מכשירים ותרגילים בחדר כושר להרמת החזה - גברים'
מכשירים ותרגילים בחדר כושר להרמת החזה - גברים
21/05/2017 | 12:27
24
היי חברה,
אשמח להמלצות לתרגילים בחדר כושר שמומלצים להרמת החזה, מדובר על גבר , משקל תקין, אין לי "ציצי" (סליחה) ואני במשקל תקין ללא עודפי שומן יותר מדי אבל מאוד הייתי שמח להרים את החזה קצת למעלה, פשוט שהפיטמות יהיו כמה סנטימטרים למעלה וכמובן מעט נפוח יותר :)

שאלה מוזרה ומביכה אבל באמת הייתי שמח לעזרה על מנת להבין איזה מכשירים ותרגילים מומלצים להרמת החזה.

תודה רבה!!
לצפיה ב-'כפיפה ופשיטה'
כפיפה ופשיטה
16/05/2017 | 12:28
3
33
האם זה נכון שלא מומלץ לעשות כפיפה ופשיטה של אותו שריר באותו אימון?
לצפיה ב-'גם לא נכון וגם אין דבר כזה'
גם לא נכון וגם אין דבר כזה
18/05/2017 | 12:30
2
27
המונחים כפיפה ופשיטה מתארים כיוון תנועה של מפרק ולא צורת עבודה של שריר. השרירים הכופפים של המרפק והשרירים הפושטים של המרפק הם לא אותם השרירים.

עכשיו אפשר לשאול האם מומלץ לא לאמן את שתי קבוצות השרירים באותו אימון. לדעתי מדובר בשאלה ביזארית. בתרגילים ראויים עובדות כל קבוצות השרירים בתיאום.
לצפיה ב-'תודה ושאלה נוספת'
תודה ושאלה נוספת
18/05/2017 | 13:21
1
17
ברור שעובדים בתיאום אבל בטח לא באותה עצימות..
סליחה על הביזריות בשאלתי אני רק מנסה להבין שאם אני מתאמנת פול באדי באופן קבוע יום כן יום לא אינני פוגעת בשרירים גם כשהמשקלים יעלו
לצפיה ב-'התאוששות אפשר וכדאי לעשות גם במחזורים גדולים יותר'
התאוששות אפשר וכדאי לעשות גם במחזורים גדולים יותר
18/05/2017 | 22:13
21
מעבר ליום כן יום לא, תשלבי מדי פעם שבוע בעומס מופחת. למשל כל שבוע רביעי.

מבחינת פגיעה בשרירים, אינדיקציה פשוטה היא ירידה הדרגתית ביכולת. אם מאימון לאימון את מסוגלת לעשות פחות, אז את עושה משהו לא נכון. לא צריך להתרגש מכל חולשה זמנית שיכולה להיות על רקע עייפות, תזונה, וירוס ושאר ירקות. אבל ירידה עקבית ביכולת צריכה להדליק נורת אזהרה.
לצפיה ב-'הרגלי אכילה אבות ובנים'
הרגלי אכילה אבות ובנים
18/05/2017 | 11:53
24
אבות לבנים בני 8-13? מכירים כאלה? אני זקוקה לעזרתכם! ��
 שמי מאיה ואני סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית. כחלק מעבודת הגמר (תזה) שלי אני מתעניינת בהרגלי האכילה של אבות ובנים. אשמח אם תשקיעו מעט מזמנכם ותעזרו לי במענה על השאלון המצורף או תפיצו למכרים שזה עשוי להיות רלוונטי בעבורם זה יעזור לי מאוד!!
תודה רבה רבה לעוזרים!! �� ��
https://ruppin.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_bfuSa3...
לצפיה ב-'מעבר מעליה במאסה לחיטוב'
מעבר מעליה במאסה לחיטוב
17/05/2017 | 01:52
10
שלום לכולם
כמה שנים שאני מתאמן בחדר כושר עם הפסקות במטרה להגדיל מאסת שריר
בזמן הזה העליתי מאסת שריר אבל גם הרבה שומן מיותר.
בעצת אחת המדריכים החלטתי לעבור לחיטוב.
האם אפשר קישור או הסבר למדריך תזונה?
הבנתי שאני צריך להמשיך עם משקלים כרגיל, אך להוסיף יותר אירובי. לגבי התזונה, אני מתבלבל מכל ההסברים, כל אחד אומר משהו קצת שונה.
לצפיה ב-'מכון כושר טוב בפתח תקווה והסביבה'
מכון כושר טוב בפתח תקווה והסביבה
16/05/2017 | 22:32
14
היי,
אני מתאמן מספר שנים, והספיקו לי המכונים הגדולים, שמלאים במכונות אבל בלי הציוד האמיתי מבחינתי (כלוב, מוטות אולימפיים, ספות ומשקלים רציניים).
אני מחפש מכון כושר איכותי בפתח תקווה והסביבה.
קיבלתי מספר המלצות על VOLCAN GYM. מישהו מכיר?
*בדקתי וראיתי שהמאמן והבעלים הוא אושר סופטי, פאוורליפטר שזכה במספר תחרויות בארץ ובחול אז זה נשמע טוב.

תודה !
לצפיה ב-'אבקת חלבון לרכישה'
אבקת חלבון לרכישה
13/05/2017 | 21:10
3
35
במכון הכושר שאני מנויה, מוכרים אבקות חלבון במחירים מופקעים.
מעוניינת לרכוש אבקת חלבון איכותית, במחיר נורמלי.
תודה לעוזרים
לצפיה ב-'תכתבי בגוגל - " אבקות חלבון" ותעשי סקר שוק '
תכתבי בגוגל - " אבקות חלבון" ותעשי סקר שוק
16/05/2017 | 06:42
19
יש מלא מבצעים עם משלוחים עד הבית.
לצפיה ב-'נראה לי שהתבלבלת'
נראה לי שהתבלבלת
16/05/2017 | 11:11
31
אבקת חלבון זה לגברים, לכאלה שמתקדמים באימונים ורוצים להוסיף מאסת שריר

זה כמו שגבר ירצה לקנות מוצר של הגיינה נשית

לא כל כך מסתדר

בטח התכוונת לגיינר או משהו אחר
לצפיה ב-'לא מדוייק'
לא מדוייק
30/05/2017 | 11:20
14
לא מדוייק.. יש הרבה אבקות חלבון שמתאימות לנשים פשוט יש לקחת במינון נמוך, תעשה קצת גוגל...
בכל אופן לשאלתך אבקות איכותיות תוכלי למצוא באתר של גלאור - https://www.gos.co.il/4-%D7%90%D7%91%D7%A7%D7%95%D...

לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:28
2
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'פס כושר מתפורר'
פס כושר מתפורר
15/05/2017 | 11:56
1
25
שלום, 

קיבלנו לאחרונה מכשיר כושר יד שנייה, מסוג טוב. המכשיר נמצא במרחק של 10 ס"מ מהקיר, אולם בגלל הריצה עליו הוא מתקרב לקיר. פס הריצה נמצא שניים שלושה ס"מ מהקיר כי השוליים של המכשיר לכאורה מרחיקות אותו מהקיר ומהפנלים. 
למרות זאת, יש כל הזמן על הפנל אבק שחור של התפוררות פס הריצה. כיצד ניתן למנוע זאת?

תודה 
לצפיה ב-'תזרקו את המכשיר ותרוצ בחוץ. '
תזרקו את המכשיר ותרוצ בחוץ.
16/05/2017 | 06:43
28
ואם החלטתם להעביר אותו ידנית מהבית לפח הזבל - גם הרווחתם אימון כוח.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום קלאב פוט
פורום קלאב פוט
ד
מומחה לכף רגל וקרסול
האקדמיה הישראלית לקרב מגע
קרב מגע והגנה עצמית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה