לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2104021,040 עוקבים אודות עסקים

פורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי כושר

חברים וחברות יקרים,ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.מכאן שזה המקום:לשאול שאלותלהחליף מידע, תרגילים, שיטות אימוןלהציע הצעות, רעיונות, סקרים מענייניםלהמליץ המלצותלשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישוריםלעומת זאת - זהו לא המקום:לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.Rock On , עידו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי, כאן לא בונים תפריטי תזונה. חל איסור מוחלט על פרסום הודעות מכירה/קניה על גבי הפורום
חדש בפורום? קרא כאן תחילה
כללי הכתיבה בפורום
  איך לכתוב בפורום ולצאת מזה בשלום?
פורום תזונה פורום אירובי פורום מתכונים לדיאטה מאמני כושר אישי
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לגבי אבקות'
שאלה לגבי אבקות
27/10/2017 | 20:53
19
שלום,

מחיפוש בארכיון הפורום מצאתי רק תוצאות משנים מאוד רחוקות.

רציתי לשאול האם העובדה שהחלבון באבקה אינו מגיע באופן "טבעי" כמו שטונה מהווה חסרון כלשהו?
במידה ואתם ממליצים על צריכת חלבון (כמובן כל זה בהתחשב שאני לא מצליח להכניס לגוף שלי באופן טבעי את כמות החלבון הנדרשת), הייתי שמח לקבל המלצה על אבקה ספציפית (או לפחות לחברה ספציפית)
תודה מראש
לצפיה ב-'חדרי כושר ומדריכי כושר'
חדרי כושר ומדריכי כושר
19/10/2017 | 22:01
42
עמית ברטשניידר מאמן אישי ומדריך חדרי כושר מוסמך לשרותכם לפרטים:
לצפיה ב-'מחפשת מאמן כושר'
מחפשת מאמן כושר
13/10/2017 | 20:14
35
היי, 
מחפשת מאמן כושר באיזור ראשל"צ.
יש המלצות?
תודה.
לצפיה ב-'גיל מתאמנים'
גיל מתאמנים
11/10/2017 | 09:25
31
מאיזה גיל ניתן להתאמן בחדר כושר פרטי בבניין מגורים

לצפיה ב-'רצועות TRX איזה לקנות?'
רצועות TRX איזה לקנות?
08/10/2017 | 08:53
3
32
אני רוצה לרכוש רצועות TRX איזה ממליצים ומאיפו?
לצפיה ב-'לא כדאי לקנות בכלל.'
לא כדאי לקנות בכלל.
08/10/2017 | 15:23
49
אם אתה מתאמן ברצינות ורוצה אביזר,
תשקיע תכסף בטבעות אימון.  גגל על זה ותראה מה זה.

אבל בעיקרון גם זה לא ממש חובה אם יש לך מתקן מקבילים. ובטח שלא חובה אם רק התחלת להתאמן.

לצפיה ב-'אין באמת הבדלים בין החברות השונות...'
אין באמת הבדלים בין החברות השונות...
10/10/2017 | 11:43
1
29
רצועות אימון של כל חברה יעשו את העבודה. 
יש מליון תרגילים שאפשר לעשותעם רצועות אימון, לכל חלק בגוף. בהצלחה! 
לצפיה ב-'יש מיליון תרגילים שאפשר לעשות..'
יש מיליון תרגילים שאפשר לעשות..
14/10/2017 | 17:38
33
יש מעט תרגילים שצריך לעשות.
לצפיה ב-'אליפות העולם בהתעמלות מכשירים החלה, מוזמנים לפורום התעמלות!'
אליפות העולם בהתעמלות מכשירים החלה, מוזמנים לפורום התעמלות!
03/10/2017 | 02:49
10
מהיום ובמהלך השבוע הקרוב תתקיים במונטריאול אליפות העולם בהתעמלות מכשירים (גברים ונשים). בואו להתעדכן, להתעניין, לשתף ולהתדיין בפורום התעמלות ואקרובטיקה
לצפיה ב-'מחפש לקנות את המכשיר טוטאל ג'ים ולא מוצא באף חנות בארץ'
מחפש לקנות את המכשיר טוטאל ג'ים ולא מוצא באף חנות בארץ
29/09/2017 | 15:00
17
מדובר על המכשיר הזה:
או:
בשני הלינקים אזל מהמלאי. 
אשמח אם מישהו יודע איפה אפשר לקנות אן מכיר מישהו שמוכר מכשיר כזה (במצב טוב)
תודה
לצפיה ב-'מבצע משתלם בטירוף בIHERB לאבקות חלבון (ועוד) עם משלוח עד לאר'
מבצע משתלם בטירוף בIHERB לאבקות חלבון (ועוד) עם משלוח עד לאר
28/09/2017 | 12:47
21
למי שלא מכיר, IHERB זה אתר ותיק (21 שנה) עם משלוחים לכל העולם עם מחירים מצויינים, כל שבועיים יש להם הנחות על משהו אחר ומידי פעם יש שילוב הנחות ממש משתלם, כמו עכשיו.

זה הכפל מבצעים שיש עכשיו בIHERB בשבילנו:
• 10% הנחה על מוצרי Optimum Nutrition
• 5% הנחה קבועה: קוד BER9796
• 10$ הנחה על קניה מעל 40$: קוד 21STYEAR
לי בד"כ יוצא הרבה יותר יקר מזה - אם מישהו מכיר מקום עם מחיר סופי יותר זול אני מתנצל על הספאם ואשמח אם תחלקו, ואם לא - אז פה אפשר להגיע לדברים משוגעים כמו בתמונות המצורפות.

החסרון: המבצע עובד רק על הזמנות בפעם הראשונה (אם אני לא טועה) - אז למי שיש כבר חשבון צריך לפתוח חדש בשביל ההזמנה הזו.

חשוב לזכור: החוק של המכס בארץ הוא שאין מכס או מס קניה אם עלות ההזמנה עצמה (לא כולל משלוח) לא עוברת את ה75$, אז כל עוד ההזמנה שלכם לפני הSHIPPING היא מתחת ל260 שקלים, זה יהיה המחיר הסופי - ובנוסף, שתי הזמנות (או יותר) שונות עם נמען\חיוב מאותה חנות בטווח של 72 שעות יחשבו אותה הזמנה! אז אם תזמינו מפה פעמיים לאותה כתובת באותו PAYPAL כי המכס ידפוק אתכם.
לצפיה ב-'צפיתי בסרט Bigger Stronger Faster 2008 '
צפיתי בסרט Bigger Stronger Faster 2008
23/09/2017 | 19:18
35
http://vod.walla.co.il/movie/2556749

ובהחלט יתכן שסטרואידים פחות מזיקים ממה שהמומחים שם אומרים.
ואין ספק שיש תחומים שחייבים לקחת אותם, אחרת  התחומים האלה יעלמו.  ויתכן גם שיש תחומים נוספים שצריך לאשר אותם, כי במצב כיום גם ככה כולם שם לוקחים אותם ובלי זה גם נראה שהתחומים האלה היו מתנוונים.

ויותר סביר שהבעיות ששתוארו בסרט שהיו לאנשים  שם נגרמו מתרופות פסיכיאטריות ולא מהסטרואידים.

אבל האיש שבסרט והאחים שלו לא באמת רוצים להשקיע באימונים.
הם מחפשים קיצור דרך מהיר לתת את המכה (לזכות בכסף/תואר בתחום שלהם)
וזהו.

אין להם שום משמעת עצמית ותהליך של אימונים ודרך  שלוקחים זמן רב והשקעה.
וכמובן לאימונים ולדרך החיים שלהם אין קשר לבריאות. כמו שהם נראים הם בולעים אוכל בכמויות ומהסוג שאף אחד לא צריך לאכול.

לצפיה ב-'הליכון למכירה'
הליכון למכירה
19/09/2017 | 13:14
29
שלום לכולם
אני מוכרת את ההליכון החשמלי שלי, הליכון חשמלי של hi-tec במצב מעולה, שקט, וממש נוח וקל לשימוש. המחיר הוא 1500 שקל, לפרטים נוספים צרו קשר           052-8883267
לצפיה ב-'מתלבט בין מזרן כושר לנעליי ספורט '
מתלבט בין מזרן כושר לנעליי ספורט
19/09/2017 | 12:44
1
33
אני מעוניין לבצע אימון אירובי בבית  , כמו ניתורים וקפיצות במקום ולכן חשבתי לקנות מזרון כושר כמו מזרון לולאות בעובי ס"מ וחצי , אבל בגלל שהמזרון תופס מקום ועתיד לספוח רובד של לכלוך וזיעה חשבתי לקנות נעליי ספורט שאולי עדיפים מבחינת ספיגת זעזועים מהרצפה
מה אתם ממליצים מבחינת ספיגת זעזועים, נעלי ספורט או מזרון
תודה וחג שמח
לצפיה ב-'יש שכנים מתחתיך? '
יש שכנים מתחתיך?
03/10/2017 | 02:31
17
אני ממש לא מומחית (במקרה הצצתי כאן) אבל נראה לי שאלה דברים די שונים. מזרן משמש לריפוד והגנה מהרצפה; אם אתה צריך את הגמישות והתמיכה בכפות הרגליים (כלומר משהו אלסטי ש"יקפיץ" אותך חזרה) התשובה היא נעלי ספורט (חוץ מזה תמיד טוב שיהיה זוג בארון, לא?).

נאמר זאת כך: אם אתה מתכוון לבצע אימון אירובי שגם בחדר כושר או בחוג או אפילו בחוץ היית עושה אותו בנעלי ספורט, אין סיבה לקנות מזרן (הרי אנשים רצים והולכים אירובית ברחוב ולא על מזרנים). אבל אם אתה מתכוון לעשות תרגילים בישיבה / שכיבה או שבקפיצות הכוונה לאקרובטיקה, כן בהחלט.
לצפיה ב-'כאבים בכתף בזמן פולי גב'
כאבים בכתף בזמן פולי גב
07/09/2017 | 08:05
2
35
אני מקווה שאני משתמש בטרמינולוגיה הנכונה - עבר הרבה זמן מאז שביקרתי בחדר כושר.

בחצי השנה האחרונה אני מתאמן בחד"כ פרטי, האימונים מתנהלים בתדירות של יום כן יום לא, העצימות מאוד נמוכה -
התחלתי במשקלים מאוד לא משמעותיים ולאט לאט אני מטפס.

כל פעם מדובר באותו אימון סה"כ - חיזוק פלג גוף עליון (יש לי פלג גוף עליון חלש יחסית)

1. פולי גב עליון בישיבה (משיכה עם הידיים מלמעלה למטה של בר עד לעורף, תנועה אנכית)
2. פולי  גב בישיבה - משיכה בישיבה לכיוון החזה, תנועה מאוזנת
3. דחיקה בשכיבה - שטוח
4. דחיקה בשכיבה בשיפוע
5. כתפיים - דחיקה כלפי מעלה
6. כתפיים - פרישת ידיים לצדדים

בחודש האחרון, בזמן התרגיל הראשון - פולי גב, משיכה אנכית, העליתי ממשקל של 115 פאונד ל130 פאונד, ואז התחיל לי כאב משמעותי בכתף ימין.
התעלמתי והמשכתי להתאמן, אחרי שבועיים של כאב בזמן האימון ואחריו החלטתי לנוח קצת, לקחתי הפסקה של שבוע.
היום חזרתי להתאמן, ולצערי \ הפתעתי - הכאב שב.

סה"כ אני מאוד מרוצה מהתוצאות של האימונים האלה ולא הייתי רוצה להפסיק להתאמן -
האם יש משהו שאוכל לעשות \ לשנות כדי להפחית או להקל את הכאבים האלה?

לצפיה ב-'נשמע שהתחיל לך שם הליך דלקתי כלשהו'
נשמע שהתחיל לך שם הליך דלקתי כלשהו
15/09/2017 | 01:02
1
34
נתחיל מזה שמומלץ שיראה אותך פיזיותרפיסט.

עצמאית? יש פרוטוקולים לחיזוק רוטייטור כף (מייצבי הכתף), זה עשוי לעזור.
כרגע אתה יכול רק לעבוד מסביב לבעיה ולהשתדל לא לגרות אותה, מניסיוני? אם לא תטפל הבעיה תמשך או תחזור בהעתיד.
לצפיה ב-'תודה על התגובה. המשך'
תודה על התגובה. המשך
22/09/2017 | 06:14
27
אז אני מבין שיש מצב שזו דלקת  -
לא התאמנתי כשבועיים (טיסות וטיולים - ככה יצא)
כשחזרתי להתאמן השבוע - בתחילת האימון הכל הלך חלק, אבל לקראת הסוף התחילו סימנים של הכאב המעצבן הזה.

אני לא כל כך סגור על לאיזה רופא לפנות (אני מתגורר בארה"ב) -
איך קוראים לבעיה הזו באנגלית? האם יש איזה מאמר \ מראה מקום לשאוב משם מידע בנושא?

לצפיה ב-'קנית הליכון - מבקש את עזרתכם מהמבינים'
קנית הליכון - מבקש את עזרתכם מהמבינים
03/09/2017 | 13:56
1
31
הבנתי שחשוב שיהיה לו כוח ... יש כוח 4 או 5 או 10 וכו' ככל שהכוח חזק יותר הוא פחות מתקלקל. שיהיה בו מנגנון שמעלה את הרמפה.  שיהיה בו בולם זעזועים להגנה על הברכיים והמרפקים.
תצוגת מהירות, מרחק, שיפוע, זמן, שריפת קלוריות, דופק ואחוזי שומן. שיהיה מיוצר במקומות טובים למשל סין זה לא טוב . הבנתי שאנגליה או גרמניה הם מקומות טובים. שיהיה בו אפשרות של מקום לשים בקבוק מים בזמן האימון - מאוד חשוב. מסילה רחבה. אפשרות לקפל את ההליכון - מאוד חשוב!. החדר שלי קטן ואני רוצה בסיום האימון לקפל את ההליכון לקיר - זה לא מסובך לקפל נכון?
ושיהיו בו עוד דברים טובים. אחריות גם לכמה שנים - אחריות מלאה ולא רק על המנוע. איפה אפשר למצוא דבר כזה? אני מעדיף להזמין מהאינטרנט. בקשר להזמנה והתשלום, האם אפשר בתור התחלה לשלם בתשלומים ובהמשך להביא להם את כל שאר הכסף בבת אחת? האם יש טלפון לשירות לקוחות לאתר שתמליצו עליו? האם אפשר לתאם איתם שההליכון יביאו לי במשלוח עם שליח עד הבית ביום שישי בלבד שזה היום היחידי שפנוי לי?

התקציב: עד 3500 - 4000 ש"ח. מעדיף אפילו בזול יותר אולי 3000 כי אני פשוט צריך גם לקנות אופניים ואת האופניים ייתכן שזה יהיה מאתר יד 2 . את ההליכון חשוב לי שיהיה חדש מאתר אמין. יכול לשלם בפייאפל - יש אפשרות לשלם עם פייפאל בתשלומים? תודה.

לצפיה ב-'המדריך לקניית הליכון'
המדריך לקניית הליכון
01/10/2017 | 07:29
17
כאן יש מאמר שאפשר לקרוא מומלץ מאוד
לצפיה ב-' האם המנהל MidNight Flame עדיין נוכח כאן? '
האם המנהל MidNight Flame עדיין נוכח כאן?
02/09/2017 | 08:28
2
25
לצפיה ב-'למה? התגעגעת?'
למה? התגעגעת?
02/09/2017 | 23:55
1
18
לצפיה ב-'לא רציתי להעלות את זה קודם, אבל זה כבר הכרחי...'
לא רציתי להעלות את זה קודם, אבל זה כבר הכרחי...
03/09/2017 | 10:53
63
שנראה כבר תקופה שהפורום ננטש.
לצפיה ב-'אחוזי שומן'
אחוזי שומן
02/09/2017 | 11:47
1
54
היי חברים! לא מזמן נתקלתי באפליקציה שכביכול מחשבת אחוזי שומן באמצעות תמונה בלבד..חשבתי שזה חרטא אבל אחרי שניסיתי די הופתעתי..
מה אתם אומרים זה אמיתי?? 
צירפתי תמונה של התוצאה 
לצפיה ב-'הערכת אחוזי שומן מתמונה'
הערכת אחוזי שומן מתמונה
03/09/2017 | 00:06
56
כמו רוב הכלים יכולה להיות בקירוב, זו אפילו הערכה לא רעה אבל כמו רוב הכלים בארסנל - לא מדויקת
לצפיה ב-'גיינר בחנות דקטלון'
גיינר בחנות דקטלון
01/09/2017 | 20:27
24
היי
מחפש המלצה על הגיינר של aptonia
ראיתי שדקטלון בעולם משווקים את aptonia
טרם הספקתי להגיע לחנות החדשה בארץ ..
אבל בהנחה שזה יימכר גם בארץ , המחירים אמורים להיות דומים לחו"ל , וזה יהיה אטרקטיבי , נניח 27 אירו ל 2.6 קילו
מישהו יכול לבחון ולהמליץ לפי המפרט ?
בגדול אני מחפש גיינר כתוספת לתזונה היומית ואין לי נסיון עם גיינרים של חברות אחרות
תודה מראש :)
קובי
לצפיה ב-'המלצה למכשיר אליפטיקל'
המלצה למכשיר אליפטיקל
31/08/2017 | 16:17
15
מחפש מכשיר אליפטיקל לשימוש ביתי  למשקל מעל 100 ק"ג (כלומר , צריך מכשיר יציב), שיהיה שקט  ואמין. יש המלצות?
לצפיה ב-'האם נראה לכם סביר לשלם 3900 ש"ח על מנוי של 15 חודשים'
האם נראה לכם סביר לשלם 3900 ש"ח על מנוי של 15 חודשים
30/08/2017 | 15:22
1
42
במכון כושר (באופן ספציפי אני מתכוון למרכז עלית בתל אביב) ?
נראה לכם שווה יחסית למקומות אחרים ?
לצפיה ב-'לי אישית גם לא סביר לשלם 100 שקל..'
לי אישית גם לא סביר לשלם 100 שקל..
31/08/2017 | 00:55
48
על דברים שאפשר לעשות בחינם בבית או בחוץ שחלקם גם טובים יותר מחדר כושר.

בחדר כושר טוב, מרוב שיש כל מיני מכשירים, אנשים עושים איתם כל מיני תרגילים מטופשים שלא שווים כלום.  בשעה שאם היו מתאמנים בבית או בחוץ (מתקני מתח ומקבילים)
היו עושים אימון הרבה יותר טוב ומועיל.

לצפיה ב-'כאבים בשריר הירך אחרי ריצה'
כאבים בשריר הירך אחרי ריצה
29/08/2017 | 21:40
4
25
התחלתי לאחרונה לרוץ פעם פעמיים בשבוע כמה ק"מ בודדים כרגע
אני רץ מאוד מהר ביחס לאנשים שרצים לידי, יום או יום וחצי אחרי הריצה יש לי כאבים בשריר הירך עובד אחרי כמה ימים,
מה אפשר לעשות שזה לא יקרה לי, שאני רץ לאט זה לא קורה, ואני לא רוצה לרוץ לאט.
חבר אמר לי שאנחנו (או ספציפית אני) לא בנויים לרוץ מהר כי לוקח לשריר ולחלבון זמן להתאושש או משהו כזה, זה נכון?
לצפיה ב-'האם מלבד הריצות אתה מבצע איזשהו פרוטוקול כוח?'
האם מלבד הריצות אתה מבצע איזשהו פרוטוקול כוח?
03/09/2017 | 00:09
3
16
נשמע ששרירי הרגליים פשוט לא חזקים מספיק ולכן כשאתה מעלה עצימות הם "נתפסים", ההסבר של החבר הוא בדיוק של עומס התאוששות ופיצוי. אם אתה לא מבצע בנוסף לריצות אימוני כוח לרגליים - הגיע הזמן להתחיל
לצפיה ב-'לא, אני לא מבצע שום דבר'
לא, אני לא מבצע שום דבר
07/09/2017 | 14:52
2
11
מעבר לעבודה שלי הרגילה שהיא גם ככה הרבה עם הרגלים, אבל לא מפעיל איתם שום כוח.

היית ממליץ להתחיל לעשות משהו? מחפש אם כן משהו פשוט

תודה רבה
לצפיה ב-'כל פרוטוקול כוח לרגליים בתנאי שיבוצע...'
כל פרוטוקול כוח לרגליים בתנאי שיבוצע...
15/09/2017 | 01:04
1
17
מבחינה טכנית נכון יכול לתרום לך.
האידיאל יהיה לראות מאמן שעוסק בתחום...
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/09/2017 | 21:36
לצפיה ב-'משקלים החדר כושר'
משקלים החדר כושר
29/08/2017 | 09:18
1
36
אני מתאמנת כבר כמה זמן באותו משקל מסוים וכמות חזרות קבועה בכל התרגילים ואני לא רואה תוצאות. כשאעלה במשקלים אראה יותר מהר תוצאות?
לצפיה ב-'זה גם תלוי בתרגילים שעושים וגם תלוי בתזונה.'
זה גם תלוי בתרגילים שעושים וגם תלוי בתזונה.
31/08/2017 | 00:57
8

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

האקדמיה הישראלית לקרב מגע
קרב מגע והגנה עצמית
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה