לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה
שלום לכל חובבי המוסיקה הישראלית פורום זה נפתח מתוך חלום שיהיה מקום מפגש וירטואלי לחובבי שירים עבריים מכל התקופות ומכל הסגנונות: ישן וחדש, מזרח ומערב. מקום מפגש שניתן יהיה להחליף בו מידע על אומנים, על דיסקים, על שירים ועל הופעות, ליצור קשר, לחוד חידות, להתלוצץ ולשיר במלוא גרון עם העכבר ביד! אנחנו מקווים שחוט השדרה של הפורום יהיה דיונים רציניים ונגיעה עם תוכן בכל הקשור למוסיקה הישראלית. נמנע ככל האפשר מכללי מותר ואסור ונשתדל לתת לדברים לזרום מעצמם, אך נשאף שיהיה זה יותר מפורום להחלפת מילים של שירים או הודעות Off Topic אישיות. לפיכך ננסח זאת כבקשות: 1. כדאי תמיד להיעזר במנגנון החיפוש המשוכלל של תפוז כדי להימנע מלחזור על אותן שאלות שוב ושוב, דבר שמטריד את הגולשים הקבועים. 2. נשמח אם כולם יעדכנו את כרטיס הפרטים האישיים שלהם. תמיד מעניין לדעת עם מי יש לנו העונג להיות בקשר. 3. יש לנו יכולת להחזיק קבצים להורדה, לוח קישורים (לינקים), ולנהל סקרים. כל מי שמעונין לתרום או לעשות בזה שימוש- מוזמן. 4. הודעות בעלות אופי מסחרי על דיסקים והופעות יתקבלו בשמחה כל עוד יהיה מדובר במידע שימושי לגולשים ולא בהצפת הפורום באופן מטריד. 5. העתקת דיסקים והעברת קבצי MP3 הם מעשים לא חוקיים, ונבקש להימנע מכך לחלוטין, ולא לעשות שימוש בפורום לצרכים כאלו. יכולתו של הפורום לשרוד ולהתפתח תלויה ביכולתנו לגבש קבוצת אנשים שיפקדו אותו דרך קבע, יתרמו ויחדשו, ויסבירו פנים לכל מי שיעשה בו שימוש מתוך תקווה שיחזור לבקר גם בעתיד. אנחנו החתומים מטה לקחנו על עצמנו לנהל את הפורום ביחד. יש ביננו פער גדול של שנים ושל דרך חיים ואהבה משותפת לשירים עבריים, ואנחנו מקווים לסמל בכך את הדרך בה ילך הפורום: כבוד הדדי, קבלת השונה, ושיתוף פעולה סביב המאחד. (ס)אביבית וקוליפון

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה

שלום לכל חובבי המוסיקה הישראלית פורום זה נפתח מתוך חלום שיהיה מקום מפגש וירטואלי לחובבי שירים עבריים מכל התקופות ומכל הסגנונות: ישן וחדש, מזרח ומערב. מקום מפגש שניתן יהיה להחליף בו מידע על אומנים, על דיסקים, על שירים ועל הופעות, ליצור קשר, לחוד חידות, להתלוצץ ולשיר במלוא גרון עם העכבר ביד! אנחנו מקווים שחוט השדרה של הפורום יהיה דיונים רציניים ונגיעה עם תוכן בכל הקשור למוסיקה הישראלית. נמנע ככל האפשר מכללי מותר ואסור ונשתדל לתת לדברים לזרום מעצמם, אך נשאף שיהיה זה יותר מפורום להחלפת מילים של שירים או הודעות Off Topic אישיות. לפיכך ננסח זאת כבקשות: 1. כדאי תמיד להיעזר במנגנון החיפוש המשוכלל של תפוז כדי להימנע מלחזור על אותן שאלות שוב ושוב, דבר שמטריד את הגולשים הקבועים. 2. נשמח אם כולם יעדכנו את כרטיס הפרטים האישיים שלהם. תמיד מעניין לדעת עם מי יש לנו העונג להיות בקשר. 3. יש לנו יכולת להחזיק קבצים להורדה, לוח קישורים (לינקים), ולנהל סקרים. כל מי שמעונין לתרום או לעשות בזה שימוש- מוזמן. 4. הודעות בעלות אופי מסחרי על דיסקים והופעות יתקבלו בשמחה כל עוד יהיה מדובר במידע שימושי לגולשים ולא בהצפת הפורום באופן מטריד. 5. העתקת דיסקים והעברת קבצי MP3 הם מעשים לא חוקיים, ונבקש להימנע מכך לחלוטין, ולא לעשות שימוש בפורום לצרכים כאלו. יכולתו של הפורום לשרוד ולהתפתח תלויה ביכולתנו לגבש קבוצת אנשים שיפקדו אותו דרך קבע, יתרמו ויחדשו, ויסבירו פנים לכל מי שיעשה בו שימוש מתוך תקווה שיחזור לבקר גם בעתיד. אנחנו החתומים מטה לקחנו על עצמנו לנהל את הפורום ביחד. יש ביננו פער גדול של שנים ושל דרך חיים ואהבה משותפת לשירים עבריים, ואנחנו מקווים לסמל בכך את הדרך בה ילך הפורום: כבוד הדדי, קבלת השונה, ושיתוף פעולה סביב המאחד. (ס)אביבית וקוליפון
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה

הודעה עם מילים של שיר תימחק! לדיון במילים, צרפו קישור לשירונט (לחצו להסבר)

המשך >>

המפגש הבא - 14/04/2016 - רשמו ושריינו -
14/02/2016 | 14:08
1
"שירו, שיר - כי טוב, כי טוב, כי טוב לשמוח 
שוב כאז אור סהר זה ותכול. 
שירו, שירו, שירו עד ימוש גם הגלבוע 
ויצא עמנו במחול".
פותחים שבוע עם חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/02/2016 | 13:49
 עכשיו בפורום הורים ועוד - הדילמה שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה להתמודד איתה
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2278/1801152...

המלצה חמה על ספר שלא תרצו להפסיק לקרוא
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

אמנם חם היום, אבל החורף עדיין כאן - טיפול טבעי להקלה במקרי חום.
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2552/1801550...
13??? ליום המשפחה ....(זיהוי + השלמות של הייחוס המשפחתי)
10/02/2016 | 15:27
4
13
1. אני וה---- ישבנו בצוותא
2. גם --- ו ---- אי אז בו הביטו
3. וכך נולד לנו ה-- 
4. שכבר יהיה לנו גם לול וגם -----
5. ---- נשארה בעפולה...
6. ועיני ----- כתמול שלשום
7. מה שלומך ---- הבוקר?...
8. ל---- הזקנה נקנה חצי מנה
9. גולדמן את ---- סגר ויש דברים בגו
10. הדליקי ---, שושנה של אש
11. מה כבד לב ---
12. היא שואלת מתי בחורי תברך את --- בכפרי
13. אך הסוף היה מבהיל - בא הביתה ---
12 בקלות - ואחד בלי הלחן...
10/02/2016 | 15:58
3
231
1 סבתא - אני והסבתא
2 סבא וסבתא - יא ירח
3 הבן - בחולות
4 אפרוח - טנגו כפר סבא
5 אשתי - החופש בבית הבראה
6 אווו... זה לא טריביאלי...  אחותי - זה של לאה גולדברג - אבל לא ידעתי שיש לזה לחן...
7 אחות- מה שלומך אחות הבוקר
8סבתא - שיר הפלאפל
9  בתו - ערב המסחה
10 אמא - זמר אהבה לים
11 אמא - על הדרך עץ עומד
12 אמי - הרועה הקטנה (מן הגיא) - שמעתם את החידוש?
13 אבא פיל - פיל פילון
את רצינית?
11/02/2016 | 04:47
2
9

זה הלחן שמנגן אצלי באוטומט.... אבל  אני  יש לי שריטת שולי נתן.

יש גם לחן  מתוך תקליט של נסיעה מדומה, שלא  נקלט אצלי בראש אבל  קיים. 
מחר אגש לתקליטיה ואמצא פרטים. בטוחה שיש גם בצינור, רק שאני ממהרת עכשיו.
לשיר אגב קוראים זמר.
איזה יופי - לא הכרתי...
11/02/2016 | 08:04
7
הכרתי את המילים של לאה..
ומצאתי איזה לחן חדש כנראה, בצינור.

אבל זה ממש יפה..
כבר מצאתי עוד שניים
12/02/2016 | 15:55
4
אף אחד לא הכרתי (וגם לא ללא לחן).
אלבום בכורה לבשמת - "יוצאת מהקו"
11/02/2016 | 08:50
5
בשמת יוצאת עם אלבום בכורה המכיל עשרה שירים מקוריים ואישיים בעברית בהפקתו של יאיר רובין.
"בשמת, יוצרת מרגשת שבקולה הרך ובמנגינותיה הכובשות מלטפת את האוזן ונכנסת אל הלב ברכות ובעומק."

מוזמנים להאזין ולהגיב:
תקליט "פרדס הגחלים הלוחשות"
10/02/2016 | 15:29
14

שמי שמשון מיאל, ואני  - האומן, היוצר המלחין והמבצע של התקליט - "פרדס הגחלים הלוחשות".
היות והתקליט יצא טרם זמנו  לא עסקתי בנושא בשנים האחרונות. לא ידעתי  שיש התענינות מחודשת  בתקליט שלי. בשנת 2007 חתמתי חוזה הפצה לשנתיים  עם מפיץ נוכל שהמשיך עד היום במכירתו  באתרי מכירות בארץ  ובחו"ל וכן ב-אתר eBAY ללא ידיעתי או הסכמתי.
יש ברשותי עדיין את התקליטים המקוריים  שהוצאתי  בשנת 1977 והצגתי  ב-"פסטיבל נואיבה" הזכור לטובה, יש ברשותי גם דיסקים משנת 2002.           
לתגובות הזמנות והערות- כתובת הדא"ל שלי היא -       shamir_3@netvision.net.il

תולדות הרוק הישראלי 1967-1973 : ההרצאה הטובה ביותר
10/02/2016 | 10:08
1
25
"אריק איינשטיין, להקת כוורת וחברים : תולדות מוסיקת הרוק הישראלית 1967-1973" :
הרצאת בוטיק שתספר לכם בפעם הראשונה את הסיפור האמיתי על תולדות המוסיקה הישראלית. באופן אמיתי שלא סופר עד כה.
מתאים לחוגי בית, מוסדות תרבות ועוד.
זו הרצאה שהיא 'מנהרת זמן' לימי ישראל של סוף הסיקסטיז ותחילת הסבנטיז. ימים שלא יחזרו עוד. כולל גם הקרנת חומרי וידאו נדירים מאד ודוקומנטים נדירים לא פחות מהעיתונות הישראלית של אז.
- לאיזה תקליט ידוע, נחשב ואהוב של אריק איינשטיין נכתבה בזמנו בעיתון ביקורת עם המילים 'שירי פופ מונוטוניים' ?
- מה קרה באמת לשלום חנוך בלונדון בשנת 1971 ? כולל עדויות ממי שנכח עימו שם.
- מה היה בתוך משפט הסמים של אריק איינשטיין בשנת 1972 ? כולל עדות מאחד שנכח במשפט ההוא.
- מדוע התפרקה להקת אחרית הימים ?
- מה הציע לאונרד ברנשטיין בשנת 1973 ללהקת כוורת ?
- איזו תביעה עמדה מאחורי התקליט 'פלסטלינה' של אריק ושלום ?
- באיזה תאריך בדיוק ואיפה הופיע אריק איינשטיין בשנת 1970 עם חשפנית מפריז וקוף בשם ווילי ?
- מה התרחש מאחורי הקלעים לקראת ההופעה המיתולוגית של להקת הצ'רצ'ילים עם התזמורת הפילהרמונית בהיכל התרבות בשנת 1969 ?
- מדוע החלונות הגבוהים נחשבה להרכב הרוק העברי הראשון ?
ועוד.. ועוד..

לפרטים והזמנות בטלפון 0505-616459 (נעם רפפורט)

אני מקשיב לפינה שלך אצל יאיר ניצני בגלצ
10/02/2016 | 14:52
16
בכייף (שזו מילה שהייתה בשימוש בתחילת שנות השבעים, אגב).
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:43
1
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

קליפ בכורה! אשמח לשמוע את דעתכם
08/02/2016 | 11:02
1
14
הי

העליתי קליפ בכורה ליוטיוב
אשמח לשמוע את דעתכם

ויולט

חסר ייחוד, לטעמי
08/02/2016 | 23:16
12
יש כל כך הרבה מוזיקאים שרוצים לפרוץ ולהצליח, ובשיר שלך אין משהו שיבליט אותך לעומתם.
גבי שושן ז"ל
06/02/2016 | 20:11
4
57

ששעשרה מלאו ועוד יובל
מבראשית ועד אחרית
כוכב נובל
כוכב נופל
חלל
חבל.
ללא ספק,
06/02/2016 | 21:05
42
לא נקרא הספד טוב יותר בשום מקום.
סיפור-הספד אישי
06/02/2016 | 23:06
48
ב14.11.2008 הופיעו גבי שושן ז"ל, עוזי פוקס, ושרי, בבית העם של המושב באורותיים.בפרסום שלפני ההופעה הוזכר גם השיר "בראשית" אבל כשדיברתי עם גורמים בהפקה התברר שהם לא התכוונו לשיר את השיר בהופעה זו. באמצע ההופעה הוציא עוזי פוקס פתק ואמר "יש לנו כאן בקהל זוג, יניב וכרמית, שחוגגים היום שנה של זוגיות ובקרוב החתונה", קראו לנו לבמה וגבי שושן הקדיש לנו את השיר. כך שכנעתי את כרמית שהשיר "בראשית" עם המשפט "אלוהים היה רחום עם שחר, למשמרת נתן הוא לי אותך" יהיה השיר שילווה אותנו אל החופה, כמובן בביצוע של גבי שושן. עצוב לשמוע שהוא כבר לא איתנו, ועוד בנסיבות האלו. מרגיש שלי ולאישתי נלקח מישהו קרוב. יהי זכרו ברוך 
כל כך עצוב
07/02/2016 | 12:40
32
עבדתי עם גבי שושן לפני שנים, כשעוד הייתי בעסקי התיאטרון והמוסיקה והוא חזר ארצה.

קשה לקבל שאדם מרגיש אבוד עד כדי כך.
לא די בכישרון
08/02/2016 | 23:10
27
אני אזכור את שושן שר את "התעמלות בוקר" בלהקת "אחרית הימים", למלים של חנוך לוין, את "ילדה קטנה" עם הסולו המכונן של שלמה מזרחי, ואת "להשתטות לפעמים", שההבנות בכיתה שלי שרו בהפסקות (נדמה לי שזה היה בכיתה ו' או ז').

מבצע שירון יוצא לדרך!
07/02/2016 | 23:00
20
עקב החשדות ששדונים מעלימים לנו את השירונים ומשאירים את אפרת לחפש את השירים בשירונט - החלטנו במבצע איתור וחידוש שירונים.
מייל נשלח לרשימת הקבוצה בבקש הצהרת נכסים. בעיקר אם הנכסים הם שירונים.
אתם מוזמנים לבדוק בתיבת המייל. אם לא קיבלתם אז ספרו לנו מה מצבת השירונים בביתכם פה בקבוצה. ואם קיבלתם - אתם בטח יודעים כמה קל לעשות reply.

הופ הופ יצאנו לדרך!
אוטו.. טוטו.. כמעט מתחילים
04/02/2016 | 20:55
29
64
יש לי כמה תפים עבורכם :
תחנו יפה במקום מסודר
ת גידו יפה שלום לכולם בכניסה
תמצאו מקום טוב ו
תתחילו לשיר בצורה מסודרת
ת אכלו ותתשתו במידה,מהכל
תשירו שירים רבים
תשאירו נקי אחריכם גם עם בוקר
תנהגו בזהירות מירבית כל הדרך הביתה
תגיעו לכאן לדווח.

זה הכל. ותהנו הכי הכי. תודה למארחים ותודה לצוות הווי המסור היעיל והנפלא שלנו..

הייתי כאן.
פתיחת דיווח
05/02/2016 | 15:24
1
46
מכיוון שישנתי קצת פחות משעתיים, אז רציתי לרפרף על כמה תודות ואירועים.
הערב מבחינתי נפתח בשיר: פתחו את כל החלונות... (נדמה לי שעמרי בחר בצורה אקראית...) וזאת היתה פתיחה הולמת למצב הרוח האביבי, ... 
הפעם לא בחרתי אף שיר לאורך כל המפגש, אבל נהניתי מבחירות אחרות - אז תודה לאלה שבחרו שירים כלבבי (אהבת ערב, סמבה בשניים, זמר הפלוגות, כולם חכמים כולם...ועוד ועוד...) 
תודה מיוחדת ליוצרת פשטידת הברוקולי וליוצרת סלט-ממרח האבוקדו. שתי יצירות מופלאות.
תודה על שני החיבוקים מצחי (למרות המניפולציה שלי),
ל"מתופף הקטן" (יש שיר כזה) שבנוסף לניצוח סידר לנו אקורד סיום לשירים...
והכי תודה לאירוח הביתי והכיפי של בעלי הבית. אין כאלה.
תודה. ובקשר למתופף הקטן
05/02/2016 | 17:14
42
בכפר קטן על גדות אגם
הוריו של ילד קט.....

ריבקה זהר באחד השירים  הכי הכי  מתוך התקליט  "צץ וצצה" אבל לא השתתף במופע.
השיר הלך איתי המון זמן..

אז מה היה לנו?
05/02/2016 | 18:07
7
54
1
ובעצם... לי.
תודה למארחים - הכנסת אורחים נעימה וכיפית.
תודה לצוות הווי ובידור (ומפגש) - אתם על הכיפק.

זו פעם ראשונה שהגענו לפני המוווווווווון אנשים אחרים, ועוד לפני שהגיע רוב האוכל... (בעצם, האוכל מעניין אותי עכשיו רק ברמת ה"לראות מה אנשים הביאו, ומה פעם הייתי אוכלת בלי הכרה וללא הפסקה...")
במפגש הנוכחי לא ניגנתי בכלל, אבל היה לי הספק סריגה חמוד (חותלות לנכדה, למי שהתעניין).
כיף לפגוש אתכם, אנשים! את אלו שראיתי במפגש האחרון ואת הילה גלעדי שלא ראיתי מיליון שנה(!).
הנגינה והדיבורים היו לי הפעם קשים באזניים (זה הגיל? אולי... )
מעניין שהתרגלתי לנוכחות האקורדיון, ובכל זאת מפריע לי, שבזמן הקראת השירון+עמוד+שם השיר, יש נעימה לא קשורה...

ומה שהכי מעניין עכשיו - מתי המפגש הבא??
הבהרה
06/02/2016 | 17:13
5
40
 לידיעת  הכותבת: הנעימה  שנוגנה אחרי  הקראת  השירון+עמוד+שם  השיר, (וזה   היה  סדר  ההקראה,  שם  השיר-בסוף! )  היתה  בדכ"ל, הפתיחה  לשיר,  לידיעתך !  אבל  אין  דבר,  ייקח  עוד קצת  זמן,  ואני  מקווה  שלא  הרבה, עד  שתבחיני  בקשר  בין  הפתיחה  לשיר  המושר.  אלה  שישבו  קרוב  או  מול  האקורדיון,  זיהו  ושיתפו  פעולה.  ולא  התלוננו.  אז  שנמשיך  להיפגש  בארועים נעימים  וכייפים,  כמו  שהיו  אצל  המארחים  הקליינמנים. אין  עליכם!!  הכל  היה  נעים  ומחויך. 

לא דיברתי על "אחרי"
06/02/2016 | 17:32
4
34
דיברתי על "בזמן" שמקריאים. או שאולי לא שמת לב לזה...
ותן לי קצת קרדיט לכך שאני יודעת מתי זו הפתיחה לשיר...
אני דווקא הבנתי על מה יונה מלינה
06/02/2016 | 22:32
3
30
כמי שהיה אמון על הקראת הרשימה בחלק גדול של הערב, אכן יש מקום בסיומו של שיר לעשות "קאט" מלא ולאפשר לכולם לשמוע את מיקום השיר הבא, ובמפגש האחרון זה לא תמיד קרה.
ושאלה שכבר מזמן לא שאלנו כאן
07/02/2016 | 01:05
2
28
תגידו, סקאלי היתה?

הייתי חייבת תבינו. חייבת לשאול.

ההודעה נערכה  אחרי שראיתי שהשתחלה שלא במקום. העורכת מתנצלת בפני  יניב על השרשור אליו. ומקווה שהמחדל לא יקרה שוב שלא לצורך. אוף.
שאלה אקטואלית מתמיד, לאור הקאמבק
07/02/2016 | 09:25
1
12
ידעתי שבבית יבינו אותי
07/02/2016 | 20:52
5
התחלנו לעבוד על זה יקירתי
06/02/2016 | 22:15
9
תודה......
05/02/2016 | 19:00
43
היה מחייה נפשות....
תודה שוב לאלו שהצליחו להוציא איתי מן הכח אל הפועל את השירים ש(מסתבר) הרוב לא מכירים. תודה על אהבת ערב.
תודה ליונה על המאפינס המופלאים ותודה למי שהכין/ה את פשטידת הפסטה המעולה. אח"כ התישבתי ולא קמתי, כידוע...
אף על פי כן ולמרות הכל תודה על סמבה בשניים שהתייסתם לעשות (ועוד גיל הקדים לי את התור כדי שלא אפספס).
תודה ענקית למארחים הנהדרים והאהובים 
תודה לחברותי לצוות 
ולהתראות בפעם הבאה!
שלא יגמר לעולם
05/02/2016 | 20:35
38
אני חושבת שזה אומר הכל
פעם ראשונה ש..
05/02/2016 | 23:21
38
אני במפגש, ולא יכולה לשיר.. לידעתכם - זה עינוי סיני
(למי שלא היה, לא להיבהל, סתם איבוד קול עקב צינון רצחני.. )
אבל לא יכולתי לוותר לעצמי על החיבוקים והחברים..

וכצפוי, 5 דקות לפני שחתכתי, חזר לי הקול באופן מוזר לחלוטין...

תודה למארחים הנפלאים, חיבוקים עזים לחברותי לצוות,  ולכוווווווווווולללללללללללם
גם אני מחכה כבר לפעם הבאה,  כבר מתחילות לעבוד על זה...

בכל זאת הגענו למרות הכל
06/02/2016 | 01:05
40
הפעם כמעט ולא הגעתי למפגש, בגלל צינון והרגשה כללית לא טובה. בסוף החלטתי לא לוותר, וטוב שכך. נהניתי נורא, כמו תמיד - כנראה שמפגש פורום היה בדיוק הטיפול שהייתי זקוק לו.

והטיפול באמת עזר, אבל בכל זאת נראה לי שאני אצטרך לחזור עליו שוב. ושוב. ושוב.

נתראה בפעם הבאה!
היה אחלה
06/02/2016 | 09:06
8
35
מפגש אצל הקליינמנים הוא תמיד "מניה בטוחה" וגם הפעם זכינו לאירוח מושלם שכלל גם פינוקים אל תוך הלילה (מי שהלך לפני אחת וחצי פספס פנקייקים חמים ישר מהמחבת ),  תודה לכם. בניגוד למנהגי הפעם הגעתי כשכבר התחילו לשיר ושמחתי לראות שענבל לקחה את הפיקוד על ההנחייה. בהמשך ניסה גם ליבליך את כוחו אבל מהסיבות שכבר פירט נאלץ להעביר זאת אלי, ועוד לפני שהלכתי התנדב ביוזמתו גילבה להחליפני,כך שבניגוד למפגשים קודמים הפעם לא הייתי צריך לחפש לי מחליפים וזה בהחלט טוב. כשהגעתי ראיתי גם שכבר הייתה רשימה מכובדת של בקשות ובהחלט טוב להתחיל את המפגש כשיש עם מה. תודה לצוות המארגן ולכל הנגנים, היה מפגש כייפי.
ושתי הצעות ייעול
07/02/2016 | 11:14
7
31
א. אני חושב שצריך "לשבת" על המשתתפים ( דרך קבוצת הפייסבוק ) וממש לדרוש השתתפות בשרשור האוכל כאן או שם, העיקר שלא נגיע שוב למצב שיש די והותר אוכל אבל בקבוקי השתייה נגמרים בחצות (ותודה למארחים שהוציאו מים קרים ).
ב. אולי לאפשר הזמנה של מחרוזות שירים, למשל מחרוזת שירי מארשים או מחרוזת שיר טנגו, שירי רועים, שירי אמא רוסיה, או שירי הפלמ"ח.להוסיף דף או שניים בסוף האינדקס עם הפניה לשירים שבמחרוזות (מתנדב להכין אם יוחלט ).אפשר אפילו לרשום רשימת שירים רלוונטית ולהגביל את הבחירה ב3-4 שירים למחרוזת לפי בחירת המזמין. 
יניב, זה ממש לא אישי,
07/02/2016 | 16:29
5
23
אבל בבקשה- רק לא מחרוזות
תומכת מכל הלב
07/02/2016 | 20:57
4
19
ולא רק כי זו את!
בתור עורכת תוכניות מוסיקאליות וגם ערבי שירה
מחרוזות אצלי לפחות מהוות פקק. סתימת נישה לעיגול פינות. להרצת דקות.. 

ובכלל מחרוזת זה רצף שירים  שמישהו פעם החליט שמתאים ומאז כולם שרים.

איזה מזל שאני  לא שם אהה?
עניין של טעם, אבל אסביר מהיכן זה בא
07/02/2016 | 22:27
3
20
אחת מהבעיות (ואולי יש שיגידו היתרונות ) ברשימות השירים המרכיבות את המפגשים זה המעבר החד משיר קצבי לשיר נוגה לשיר סמבה וכו'. במפגש האחרון כששרנו מארש (זמר הפלוגות ) אז אלי האקורדיוניסט לקח יוזמה והמשיך ב"אנו נושאים לפידים" שלא היה ברשימה אבל מאוד התאים, אותו דבר היה עם טנגו תורנות וטנגו כפר סבא, וחשבתי שאולי זה הדבר הנכון לעשות כדי להתגבר במעט על הבעיה שציינתי.
תודה על ההסבר, והוא אכן הגיוני, עם זאת
07/02/2016 | 23:40
1
15
מה אם  למשוך את השעה הראשונה, ולאסוף שירים מראש לשעה השניה , למשל, אפשר גם לשעות הסמוכות, ועל המנחה יהיה  מוטל התפקיד  של עריכת השירים בסדר מסויים שיקל על השרים,  בוחרים  שיר מסויים, וממשיכים עם  שיר שיתאים לו בקצב ובאווירה,לא בהכרח מאותו נושא, אבל  ימתאים לבא בתור. אחריו עוד אחד , ואז משהו מהביניים, ומורידים או מעלים הילוך של השירים בהתאם לבקשות. כשלקראת סוף המאגר הקיים מוודאים שיש  כבר חומר גלם לשעות הבאות.

זה בא לי מעריכות ספונטניות אין סופיות.. אפשר לנסות.. אפשר להטיל את העריכה על חברי המפגש לסרוגין.. יהיה מעניין גרסאות שונות לעריכה 
תגובה נקודתית לעניין העריכה
10/02/2016 | 09:59
5
דיסקסנו זאת בעבר וכמו תמיד יש יתרונות וחסרונות לשני הצדדים.
הבעיה העיקרית שאני רואה בעריכה, היא הנקודה שאנשים שהזמינו "מזמן" שיר, צריכים לעיתים לחכות הרבה יותר.. אמנם הגיע תורם אך העורך "הזיז אותם".. ואם הם צריכים ללכת ומשום כך לא ישירו את מה שביקשו?

מעבר לזה - בעיני יש דווקא יופי מסויים בערבוב הזה..

לטעמי כל הכיף זה הגיוון
09/02/2016 | 14:05
8
והסלט המופרע שנוצר.
בשביל מחרוזות ערוכות לפי נושא, סגנון, וכו', אני הולכת לערבי זמר, שבהם מישהו אחר קובע אל סדר השירים, ואני רק אורחת.
אני (ו*לא* בתור נציגת הצוות)
07/02/2016 | 22:45
20
בעד הגלישות הספונטניות ולא הייתי שמחה לראות אותן מתארגנות. 
מצד שני אני בעד השמירה על המסגרת ולכן להמשיך עם הרשימות ולא להיסחף יותר מדי.
בקיצור - כמו שזה עכשיו זה טוב לי.
היה יופי!
06/02/2016 | 20:37
30
תודה למארחים החמודים ולכל שאר העמלות והעמלים.
זאת שמחה גדולה, הדבר הזה, כל פעם מחדש!
למרות שחיכיתי לו המון המון זמן
06/02/2016 | 22:19
36
ברחנו מהר יחסית והיה לי כל כך קשה לעזוב
אבל זאת היתה ההחלטה הנכונה
נהנתי כל כך מהשירים , מהחיבוקים, מהשיחות ומהקבוצה המופלאה הזאת
אין על המפגשים האלה בעולם
צוות - חוזרים לשולחן התיכנון
דודה, שלא התקשרתי מהמפגש
07/02/2016 | 12:43
2
25
זה פשוט מפני שנשארתי בבית די מצוננת.
מרגישה יותר טוב היום?
07/02/2016 | 20:59
1
16
מאוד מקווה שכך. אבל כשמצוננים לא טוב היות המדונד יושב לבדו בחושך. יכולת להדליק את האור וללחוש.. הייתי באה

תאמיני או לא, אבל ממש חזק חזק חשבתי עליך בו בערב.. היתה לי סיבה טובה אכתוב לך אחר כך , בפרטי.
רפואה שלמה.
ממני הדודה שלא אוהבת את המחשבה על חתוליות מקוררות... ברררררר
הסירי דאגה מליבך
08/02/2016 | 11:58
14
לא הייתי לבד, ובטח לא בחושך. הבחור החזיק לי את היד באור מלא.
פגישה, חצי פגישה
08/02/2016 | 11:01
23
היה עונג צרוף, כתמיד, וסליחה שאני כותב רק עכשיו.

תודה ליוסי ורוחל'ה שאירחו אותנו בחום, לצוות שאירגן, למבשלים נגנים זמרים.

מה שכן - נרשם אצלי פספוס קל, כי נרדמתי לכם בשתיים לפנות בוקר כדי לשמור כוחות לבוקר...רק כדי לגלות ב- 4 שהמפגש הסתיים בטרם עת. אז מבחינתי זה היה חצי מפגש משובח, ובתקווה שהמפגש הקרוב יהיה קרוב.
13??? לסופ"ש (למי שלא הספיק לו לשיר אתמול במפגש...)
05/02/2016 | 19:51
4
29
1. היא יודעת לאהוב
2. אשב ליידך וגם אתן לך כתף
3. אני אבוא במקום ההוא שעוד לא בא
4. כמו מסיבה שאיש לא בא
5. כמו לבדי חלמתי 
6. לתת מנחה ופרח לקטוף
7. בחלוני קמלו כבר שושני הנוחם
8. יש לו שם בלבול שכלי
9. אוהב אם ארצה את כל מי שרק יתחשק לי
10. אני בעד הנגד ונגד הבעד
11. בדממה בוטחת מצווים עצור
12. בצעד בטוח .. ורחב כאור שבילם
13. וראיתם את דמותי באור יום הגווע

רק עברתי לבדוק משהו אחר אין לי זמן לפתור עכשיו אם כי
05/02/2016 | 20:47
16
כבר מתנגנים לי ברצף...
אבל.. 
אחח אחח אחחח
שיר מספר 9

לא אוסיף בשלב זה אבל אוי כמה אחורה  זה מחזיר אותי וכמה שאהבתי. וכמה זמן מאז ששמעתי אותו לאחרונה. 

כל הכבוד.  תוך כתיבה אני מסתכלת למעלה בשירים. וכן.. לדעתי יש לי את כולם . אבל לא עכשיו. יש לסיים עבודה וללכת להביא נכדה מבית הספר , אחר כך. 
תודה..

חלק
05/02/2016 | 23:27
9
1  ערב של יום בהיר
2  אינך יכולה ככה סתם ללכת
3 אני אצבע את השלכת בירוק
4 בטי בם
5 האיש מן הבקעה ?
6
7 אנינושא עמי
8
9
10 אין לי רגע דל
11כנרת (שם הרי גולן)
12   טוב ללכת בדרכים
13
11/13
06/02/2016 | 01:10
13
1. ערב של יום בהיר
2. אינך יכולה
3. אני אצבע את השלכת בירוק
4. בטי בם
5. האיש מן הבקעה
7. אני נושא עמי
8. יוסף ג'ון רבקה ג'ון
9. שיר הגירושין (ככה זה נקרא? "זה שלום, זה שלום אחרון...")
10. אין לי רגע דל
11. שם הרי גולן
12. טוב ללכת בדרכים
לא הולכים לישון לפני הפתרון
06/02/2016 | 05:16
14
1. ערב של יום בהיר (ושיר)
2 אינך יכולה
3. אני אצבע את השלכת בירוק
4. בטי בטי בם
5.. האיש מן הבקעה
6. יש ואומרים אנשים
7.. אני נושא עימי
8 .יוסף ג'ון רבקה ג׳ון
9. ( אחחח התגרש אח נתגרש) שיר הגרושין  אלופי ילדותי אריק ושושיק
10. ( זאת משיר 8) אין לי רגע דל
11 . שם הרי גולן
12. טוב ללכת בדרכים
13. הביתה יהורם גאון/ שושנה דמארי.

עכשיו לישון. שבת שלום
"שירים מהמזוודה" - שירי ילדים שהם גם למבוגרים
05/02/2016 | 16:19
19
רצף שירי ילדים, כ-30 דקות.
שירים על כל מיני דברים, שירים שקופים ואחרים. שירים שהם חידה וצחוק, שירים שמתאהבים בהם כבר מרחוק.
קישור: שירים מהמזוודה

13??? + בונוס. אסרו חג...
03/02/2016 | 18:52
5
23
1. ירוקים ירוקים כמו שדה מלבלב
2. עץ ירוק בארץ חרבה
3. האבק האבן והעץ
4. ואת השניה ליערים
5. לחורשה ירוקה ... וצמרת גשומת עפעפיים
6. עלה בל יתעורר
7. והרוח נשבה ונשקה לעלים
8. על עץ הצפצפה 
9. על צידו נטה הברוש
10. לבין המרזב והברוש
11. הבית שבנינו והאורן שנטענו
12. ארץ זית ותאנים ורימון
13. וחורשת האקליפטוס עוד שומרת על הנוף
ושאלת בונוס: 
מה ירוק הדשא כאן פורחת השיטה...
12 מ 14 (חוץ מ 3 ו 6 )
03/02/2016 | 21:31
12
1. גוונים
2.בית הערבה
4. צרות טובות
5. עוד חוזר הניגון
7. שלושה חיילים
8. מקהלה עליזה
9.ברוש
10 הבתים שנגמרו ליד הים
11. צל ומי באר
12. ארץ שבעת המינים
13. שירי לי כנרת
בונוס: שיר הנוקדים

לא נותר לי אלה להוסיף - 3 ו 6
03/02/2016 | 23:24
1
14
3.אל הדרך. הגבעטרון. הקלטת הכי הכי שחוקה שלי. 
6. משאת נפשי.

אחזור לשאלתי מלפני שבוע. מתי פורים?

תודה ותהנו במפגש. מוזמנים לשיר את אל הדרך ולחשוב עלי. אבל במקהלה,  אם לא כמו הגבעטרון לפחות כמו מקהלת הצבא האדום..תקליטו!
נגה תחליט מתי פורים...
04/02/2016 | 08:04
13
ובאשר ל"אל הדרך" - אכן נשמענו קצת כמו מקהלת הצבא האדום...
ודווקא חשבתי שאת השיר הזה יהיה יותר קשה לזהות... 
בלתק 10
04/02/2016 | 07:29
10
1 גוונים
2 בית הערבה
3
4 שתי עלמות
5 עוד חוזר הניגון
6
7
8 מקהלה עליזה
9 ברוש
10 ואני זוכר אותך , שעות שחיכיתי עד בוש..
11 צל ומי באר
12 ארץ שבעת המינים
13 שירי לי כנרת

כמעט הכל
04/02/2016 | 19:09
15
1. גוונים
2. בית הערבה
3. אל הדרך (ככה זה נקרא? "כן, כן, כן, עוד ממשיכה הדרך...")
4. צרות טובות
5. עוד חוזר הניגון
7. שלושה חיילים
8. מקהלה עליזה
9. ברוש
10. הבתים שנגמרו ליד הים
11. צל ומי באר
12. ארץ שבעת מינים
13. שירי לי כנרת
בונוס: שיר הנוקדים (ככה זה נקרא? "עוד נגיע אל מימי הנחל...")
שרשור טרמפים
03/02/2016 | 08:46
4
10
כביש 4 דרך רכבת נתניה
03/02/2016 | 16:52
1
7
יוצא מעמק חפר ב 21.00, יוצא חזרה ב2.00
03/02/2016 | 21:14
13
הנסיעה לאורך כביש 4 עם אפשרות גיחה לרכבת נתניה (בשני הכיוונים ) לטובת הצפוניים שבינינו.
יוצא ממודיעין בסביבות 20:00
03/02/2016 | 23:21
7
ירושלמים ושאר ירקות מוזמנים לחסוך מעט דלק ולנסוע איתי בצוותא.

חוזר בבוקר.
אשמח לטרמפ מכיוון ת-א בערך ב-23:00
04/02/2016 | 15:32
5
שרשור כיבוד למפגש הבא עלינו לטובה - מי מביא מה?
03/02/2016 | 08:42
9
14
לחם, פשטידות, סלטים, וכל מה שלא "קינוח"
03/02/2016 | 08:44
5
11
פשטידה
03/02/2016 | 09:49
1
הפשטידה הרגילה(=ברוקולי) עבור היילי
03/02/2016 | 10:14
סלט
03/02/2016 | 10:15
2
ממרח אבוקדו (בשאיפה טבעוני אבל לא מבטיחה +אולי קרקרים או לחם
03/02/2016 | 17:40
לחם פרא עם אגוזים
03/02/2016 | 23:44
1
קינוחים ושאר מתוקים
03/02/2016 | 08:45
2
שתיה
03/02/2016 | 08:45
1
4
ארבעה בקבוקים
03/02/2016 | 16:51
8
זירו, ספרייט,מים, מיץ
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:15
1
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

שלמה ארצי בעקבות גרי
02/02/2016 | 23:38
3
46
לפני כשבועיים גרי התחיל פה שירשור חידות שנוגעות לציטוטים בשירה העיברית מתוך השיר "ואולי" מאת רחל. כנראה ששלמה ארצי נדלק מהשירשור הזה כי היום הוא הוציא לגלי האתר שיר חדש שלו שנקרא "ואולי" ומתחיל במילים "ואולי לא היו הדברים מעולם".
שמעתי אותו הבוקר ברדיו..
03/02/2016 | 09:14
1
34
וחשבתי לעצמי שזה סוג של חוצפה  להיתלות באילנות כאלו גבוהים ולהשתמש בשם הזה..

כמובן ש..זכותו המלאה ואין סיבה שלא.... אבל בכל זאת זו היתה המחשבה הראשונה שלי...
אופס... זו אני ...
03/02/2016 | 09:15
4
אכן היו דברים מעולם.
06/02/2016 | 20:32
6
גם המנגינה מזכירה באופן לא חשוד בכלל מנגינות אחרות של ארצי.

מפגש פורום - מנהלתית
01/02/2016 | 18:26
2
74
עקב העובדה המצערת שאיצטדיון בלומפילד תפוס ב 4/2 ולטובת רווחת הציבור הצוות חייב לעצור אישור קבלת אורחים נוספים במפגש הקרוב.

נו עוד קצת ודי
יהיה טוב יהיה יוסי .... 
נראה לי שיהיה הוגן
02/02/2016 | 14:59
1
45
להקפיץ את ההודעה שלא יגידו לא ראיתי לא שמעתי לא ידעתי
המעט שאני יכולה לעשות לטובת רווחת השרים שאני חפצה ביקרם.
תודה בשם
03/02/2016 | 11:09
8
13??? איי, נתקלתי בעץ... (אפטר טובשבט)
30/01/2016 | 10:35
13
48
1. חמה הפציעה ליום אחד
2. והברוש יריע- עוד
3. עץ שקמה ואלון שמנו לה בחלון
4. ומה עושה השמש? יום.
5. בפרדס נם לו זוג יונים
6. עם ערב ישוח תפארת שקד בוסתניו
7. כל עוד לא ידעת קמט, צחקי ילדת חמד
8. והעץ קשה עורף את קולה ינצור
9. הירוק בדשא והריח שבאורן הם גם כן
10. נזמר ונייחל
11. ואיך שביניהם פורחת השיטה?
12. רק עץ ידי נטעו
13. ובתוך הפרי כל געגועיי....
מצאתי 9
30/01/2016 | 11:39
5
19
1. בתשרי נתן הדקל... איך קוראים לזה? שנים עשר החודשים?
2. כל הגן לבש לבן
3.
4. מה עושים העצים?
5.
6.
7.
8. או-אה-או-אה למה ומדוע נד העצב בעולם? ואיך קוראים לשיר?
9. הם בזמר הזה!
10 זיו עינייך יעל... על ענפי שיטה רדה עלטה
11. סימן שעוד לא הגענו
12. לא שרתי לך ארצי (מוזר... קמתי עם השיר הזה הבוקר)
13. פירות חמישה עשר (אני מעדיפה - ובחיק הפרי)
9 זה מכובד!!
30/01/2016 | 12:20
1
7
31/01/2016 | 21:09
2
מוסיפה לך את 3
01/02/2016 | 02:25
2
16
שני סלעים נפלאים גררנו לה הביתה - חובבי הטבע

ו 8 זה עץ האלון לא? יהורם גאון בפסטיבל של שיר החובש ופראג
הרגע הזה שאני טופחת על המצח - איזה אהבלה...
01/02/2016 | 16:20
1
8
01/02/2016 | 20:25
11
את בחברה  טובה  
12 בעזרת אבא ואמא :)
30/01/2016 | 21:18
22
1. 12 הירחים (בתשרי נתן הדקל..)
2. כל הגן לבש לבן
3. אוהבי הטבע
4. מה עושים העצים?
5. אשכולית
6. ?
7. שם ילדה צוחקת (רוח בחורשה חומקת)
8. עץ האלון
9. הם בזמר הזה
10. יעל (בין עצי שיטה)
11. סימן שעוד לא הגענו
12. לא שרתי לך ארצי
13. פירות חמישה-עשר (שלג על עירי)

תכף נגלה אם אנחנו מכירים את 6... :)
שבוע טוב!
אוי זה לא נורמלי... (מתי פורים)
30/01/2016 | 22:02
32
1. 12  ים
2. ריקוד עצי הגן (כל הגן לבש לבן תכלת וארגמן.. )
3. אוהבי הטבע
4. מה עושים העיצים
5.אשכולית
6. (לא עולה לי שם השיר9 מראש הכרמל השובב צוחק אל הים וגליו
7. שם ילדה קטנה צוחקת
8. עץ האלון (או אה או אה או אה למה ומדוע?) יהורם גאון
9. הם בזמר הזה - מתי כספי שר סשה ארגוב
10. על ענפי שיטה - יעל
11. סימן שעוד לא הגענו - נ. שמר
12. לא שרתי לך ארצי
13. שלג על עירי- פירות  ט"ו - חמישה עשר

בלת"ק 7
31/01/2016 | 09:18
16
1 שנים עשר החודשים
4 מה עושים העצים
5 אשכולית
9 הם בזמר הזה
10 על ענפי שיטה
12 לא שרתי לך ארצי
13 פירות חמישה עשר
10/13
03/02/2016 | 14:48
3
9
1. שנים עשר ירחים
2. כל הגן לבש לבן
3. ולס אוהבי הטבע
4. מה עושים העצים
8. עץ האלון
9. הם בזמר הזה
10. יעל
11. סימן שעוד לא הגענו
12. לא שרתי לך ארצי
13. פירות חמישה עשר

ובנושא - אחד חולמני
מחוננים כולכם. (תשובות מלאות אצל הדודה).
03/02/2016 | 18:12
2
2
6. הביא לי הרוח.
03/02/2016 | 18:15
1
3
03/02/2016 | 18:44
2
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
לירז בנגו יחסי ציבור
עד כמה העסק שלך מוכר?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו