לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1966119,661 עוקבים אודות עסקים

פורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה

שלום לכל חובבי המוסיקה הישראלית פורום זה נפתח מתוך חלום שיהיה מקום מפגש וירטואלי לחובבי שירים עבריים מכל התקופות ומכל הסגנונות: ישן וחדש, מזרח ומערב. מקום מפגש שניתן יהיה להחליף בו מידע על אומנים, על דיסקים, על שירים ועל הופעות, ליצור קשר, לחוד חידות, להתלוצץ ולשיר במלוא גרון עם העכבר ביד! אנחנו מקווים שחוט השדרה של הפורום יהיה דיונים רציניים ונגיעה עם תוכן בכל הקשור למוסיקה הישראלית. נמנע ככל האפשר מכללי מותר ואסור ונשתדל לתת לדברים לזרום מעצמם, אך נשאף שיהיה זה יותר מפורום להחלפת מילים של שירים או הודעות Off Topic אישיות. לפיכך ננסח זאת כבקשות: 1. כדאי תמיד להיעזר במנגנון החיפוש המשוכלל של תפוז כדי להימנע מלחזור על אותן שאלות שוב ושוב, דבר שמטריד את הגולשים הקבועים. 2. נשמח אם כולם יעדכנו את כרטיס הפרטים האישיים שלהם. תמיד מעניין לדעת עם מי יש לנו העונג להיות בקשר. 3. יש לנו יכולת להחזיק קבצים להורדה, לוח קישורים (לינקים), ולנהל סקרים. כל מי שמעונין לתרום או לעשות בזה שימוש- מוזמן. 4. הודעות בעלות אופי מסחרי על דיסקים והופעות יתקבלו בשמחה כל עוד יהיה מדובר במידע שימושי לגולשים ולא בהצפת הפורום באופן מטריד. 5. העתקת דיסקים והעברת קבצי MP3 הם מעשים לא חוקיים, ונבקש להימנע מכך לחלוטין, ולא לעשות שימוש בפורום לצרכים כאלו. יכולתו של הפורום לשרוד ולהתפתח תלויה ביכולתנו לגבש קבוצת אנשים שיפקדו אותו דרך קבע, יתרמו ויחדשו, ויסבירו פנים לכל מי שיעשה בו שימוש מתוך תקווה שיחזור לבקר גם בעתיד. אנחנו החתומים מטה לקחנו על עצמנו לנהל את הפורום ביחד. יש ביננו פער גדול של שנים ושל דרך חיים ואהבה משותפת לשירים עבריים, ואנחנו מקווים לסמל בכך את הדרך בה ילך הפורום: כבוד הדדי, קבלת השונה, ושיתוף פעולה סביב המאחד. (ס)אביבית וקוליפון

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה

שלום לכל חובבי המוסיקה הישראלית פורום זה נפתח מתוך חלום שיהיה מקום מפגש וירטואלי לחובבי שירים עבריים מכל התקופות ומכל הסגנונות: ישן וחדש, מזרח ומערב. מקום מפגש שניתן יהיה להחליף בו מידע על אומנים, על דיסקים, על שירים ועל הופעות, ליצור קשר, לחוד חידות, להתלוצץ ולשיר במלוא גרון עם העכבר ביד! אנחנו מקווים שחוט השדרה של הפורום יהיה דיונים רציניים ונגיעה עם תוכן בכל הקשור למוסיקה הישראלית. נמנע ככל האפשר מכללי מותר ואסור ונשתדל לתת לדברים לזרום מעצמם, אך נשאף שיהיה זה יותר מפורום להחלפת מילים של שירים או הודעות Off Topic אישיות. לפיכך ננסח זאת כבקשות: 1. כדאי תמיד להיעזר במנגנון החיפוש המשוכלל של תפוז כדי להימנע מלחזור על אותן שאלות שוב ושוב, דבר שמטריד את הגולשים הקבועים. 2. נשמח אם כולם יעדכנו את כרטיס הפרטים האישיים שלהם. תמיד מעניין לדעת עם מי יש לנו העונג להיות בקשר. 3. יש לנו יכולת להחזיק קבצים להורדה, לוח קישורים (לינקים), ולנהל סקרים. כל מי שמעונין לתרום או לעשות בזה שימוש- מוזמן. 4. הודעות בעלות אופי מסחרי על דיסקים והופעות יתקבלו בשמחה כל עוד יהיה מדובר במידע שימושי לגולשים ולא בהצפת הפורום באופן מטריד. 5. העתקת דיסקים והעברת קבצי MP3 הם מעשים לא חוקיים, ונבקש להימנע מכך לחלוטין, ולא לעשות שימוש בפורום לצרכים כאלו. יכולתו של הפורום לשרוד ולהתפתח תלויה ביכולתנו לגבש קבוצת אנשים שיפקדו אותו דרך קבע, יתרמו ויחדשו, ויסבירו פנים לכל מי שיעשה בו שימוש מתוך תקווה שיחזור לבקר גם בעתיד. אנחנו החתומים מטה לקחנו על עצמנו לנהל את הפורום ביחד. יש ביננו פער גדול של שנים ושל דרך חיים ואהבה משותפת לשירים עבריים, ואנחנו מקווים לסמל בכך את הדרך בה ילך הפורום: כבוד הדדי, קבלת השונה, ושיתוף פעולה סביב המאחד. (ס)אביבית וקוליפון
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה

הודעה עם מילים של שיר תימחק! לדיון במילים, צרפו קישור לשירונט (לחצו להסבר)

המשך >>

לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 15:58
1

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'שיר שמו נכתב על רומאו ויוילה'
שיר שמו נכתב על רומאו ויוילה
09/08/2017 | 00:06
1
5
שלום,

מחפש ישר שכמו נכתב עלרומיאו ויוילה. השמות הנ"ל אינם מוזכרים, אבל ברור ששניהם מתים.

מבוצע על ידי דואט.

לפחות 5-7 שנים מאז שהושמע לראשונה.

יתכן שהזמר הוא יניב. לא ברור איזה .

תודה
יפאל
לצפיה ב-'מצאתי לבד : נועדנו של גלעד שגב'
מצאתי לבד : נועדנו של גלעד שגב
16/08/2017 | 11:37
1
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:50

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'רדיו אלי ניסמן בשידור חי גם בפייסבוק '
רדיו אלי ניסמן בשידור חי גם בפייסבוק
14/07/2017 | 00:12
7

לא לפספס את שידורי סוף השבוע ברדיו אלי ניסמן בשידור חי בפייסבוק והנה מה שמחכה לכם מחר מ 5 בבוקר...

לצפיה ב-'מי שמעוניין להלחין שירים בחינם'
מי שמעוניין להלחין שירים בחינם
13/07/2017 | 21:02
10
אני מוכן להלחין ללא תשלום.
אפשר ליצור איתי קשר במייל:
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:56
3

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:12
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'פאב עם ליין של רוק ישראלי'
פאב עם ליין של רוק ישראלי
23/06/2017 | 17:42
6
יש חיה כזאת? באזור תל אביב...חסר לי פאב נחמד שאפשר לשמוע בו מוזיקת רוק ישראלי לא אותנטית בהכרח אלא סתם ליין של מוזיקה ישראלית ברקע.
לצפיה ב-'הלהקות חוזרות : שירים במדים | משירי הלהקות הצבאיות '
הלהקות חוזרות : שירים במדים | משירי הלהקות הצבאיות
21/06/2017 | 22:32
26
לצפיה ב-'משירי ארץ אהבתי | לקט ישראלי לשעת קבלת שבת'
משירי ארץ אהבתי | לקט ישראלי לשעת קבלת שבת
21/06/2017 | 22:31
21
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:33
2
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'"זו אותה אהבה" - מסע מחודש לנוסטלגיה ישראלית, בקפה ביאליק.'
"זו אותה אהבה" - מסע מחודש לנוסטלגיה ישראלית, בקפה ביאליק.
20/06/2017 | 10:30
18
שלום לכל חובבי המוסיקה העברית! אני גאה להזמין להופעה של הרכב מחווה משובח שיש לי, עם עיבודים חדשים בארבעה קולות לשירים הכי יפים בעברית. מצרף פוסטר עם כל הפרטים, וקישור לדף האיוונט שבו ניתן להאזין, להתרשם ולחקור עלינו
יום ראשון, 25.6.17, פתיחת דלתות בשעה 20:30. 
אשמח לראות אתכם/ן! 
אסף

לצפיה ב-'השיר ''זמנך עבר'' של אהוד בנאי'
השיר ''זמנך עבר'' של אהוד בנאי
19/06/2017 | 13:40
24
מאיזה שנה הוא? כלומר מתי פורסם?
לצפיה ב-'הזמרת אופירה יוספי הלכה לעולמה '
הזמרת אופירה יוספי הלכה לעולמה
18/06/2017 | 19:43
22
היתה חלק מהצמד "האחיות יוספי" שזכה להצלחה בשנות התשעים. נפטרה בגיל צעיר (53) מסרטן. יהי זכרה ברוך, והתנחומים למשפחה.

לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:33
1
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:01
3
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:48
5

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'תווים'
תווים
03/06/2017 | 23:19
16
שלום! אני מחפש תווים לשירים ישראליים. תווים או אתרים עם תווים בחינם. אשמח לעזרה!
לצפיה ב-'הופעה של אסף אמדורסקי וישראל גוריון (הדודאים) '
הופעה של אסף אמדורסקי וישראל גוריון (הדודאים)
01/06/2017 | 20:52
1
23
האם מישהו מיכם היה בהופעה שלהם,? ואם כן איך היה, ואיזה שירים היו,
לצפיה ב-'הייתי לפני כמה שנים, היה אחלה. שרו את כל הלהיטים הגדולים'
הייתי לפני כמה שנים, היה אחלה. שרו את כל הלהיטים הגדולים
09/06/2017 | 05:40
13
לצפיה ב-'הזמר המטורף שסוחף את מדינת ישראל יצא בשיר חדש'
הזמר המטורף שסוחף את מדינת ישראל יצא בשיר חדש
01/06/2017 | 03:47
26

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ