לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2115321,153 עוקבים אודות עסקים

פורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה

שלום לכל חובבי המוסיקה הישראלית פורום זה נפתח מתוך חלום שיהיה מקום מפגש וירטואלי לחובבי שירים עבריים מכל התקופות ומכל הסגנונות: ישן וחדש, מזרח ומערב. מקום מפגש שניתן יהיה להחליף בו מידע על אומנים, על דיסקים, על שירים ועל הופעות, ליצור קשר, לחוד חידות, להתלוצץ ולשיר במלוא גרון עם העכבר ביד! אנחנו מקווים שחוט השדרה של הפורום יהיה דיונים רציניים ונגיעה עם תוכן בכל הקשור למוסיקה הישראלית. נמנע ככל האפשר מכללי מותר ואסור ונשתדל לתת לדברים לזרום מעצמם, אך נשאף שיהיה זה יותר מפורום להחלפת מילים של שירים או הודעות Off Topic אישיות. לפיכך ננסח זאת כבקשות: 1. כדאי תמיד להיעזר במנגנון החיפוש המשוכלל של תפוז כדי להימנע מלחזור על אותן שאלות שוב ושוב, דבר שמטריד את הגולשים הקבועים. 2. נשמח אם כולם יעדכנו את כרטיס הפרטים האישיים שלהם. תמיד מעניין לדעת עם מי יש לנו העונג להיות בקשר. 3. יש לנו יכולת להחזיק קבצים להורדה, לוח קישורים (לינקים), ולנהל סקרים. כל מי שמעונין לתרום או לעשות בזה שימוש- מוזמן. 4. הודעות בעלות אופי מסחרי על דיסקים והופעות יתקבלו בשמחה כל עוד יהיה מדובר במידע שימושי לגולשים ולא בהצפת הפורום באופן מטריד. 5. העתקת דיסקים והעברת קבצי MP3 הם מעשים לא חוקיים, ונבקש להימנע מכך לחלוטין, ולא לעשות שימוש בפורום לצרכים כאלו. יכולתו של הפורום לשרוד ולהתפתח תלויה ביכולתנו לגבש קבוצת אנשים שיפקדו אותו דרך קבע, יתרמו ויחדשו, ויסבירו פנים לכל מי שיעשה בו שימוש מתוך תקווה שיחזור לבקר גם בעתיד. אנחנו החתומים מטה לקחנו על עצמנו לנהל את הפורום ביחד. יש ביננו פער גדול של שנים ושל דרך חיים ואהבה משותפת לשירים עבריים, ואנחנו מקווים לסמל בכך את הדרך בה ילך הפורום: כבוד הדדי, קבלת השונה, ושיתוף פעולה סביב המאחד. (ס)אביבית וקוליפון

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה

שלום לכל חובבי המוסיקה הישראלית פורום זה נפתח מתוך חלום שיהיה מקום מפגש וירטואלי לחובבי שירים עבריים מכל התקופות ומכל הסגנונות: ישן וחדש, מזרח ומערב. מקום מפגש שניתן יהיה להחליף בו מידע על אומנים, על דיסקים, על שירים ועל הופעות, ליצור קשר, לחוד חידות, להתלוצץ ולשיר במלוא גרון עם העכבר ביד! אנחנו מקווים שחוט השדרה של הפורום יהיה דיונים רציניים ונגיעה עם תוכן בכל הקשור למוסיקה הישראלית. נמנע ככל האפשר מכללי מותר ואסור ונשתדל לתת לדברים לזרום מעצמם, אך נשאף שיהיה זה יותר מפורום להחלפת מילים של שירים או הודעות Off Topic אישיות. לפיכך ננסח זאת כבקשות: 1. כדאי תמיד להיעזר במנגנון החיפוש המשוכלל של תפוז כדי להימנע מלחזור על אותן שאלות שוב ושוב, דבר שמטריד את הגולשים הקבועים. 2. נשמח אם כולם יעדכנו את כרטיס הפרטים האישיים שלהם. תמיד מעניין לדעת עם מי יש לנו העונג להיות בקשר. 3. יש לנו יכולת להחזיק קבצים להורדה, לוח קישורים (לינקים), ולנהל סקרים. כל מי שמעונין לתרום או לעשות בזה שימוש- מוזמן. 4. הודעות בעלות אופי מסחרי על דיסקים והופעות יתקבלו בשמחה כל עוד יהיה מדובר במידע שימושי לגולשים ולא בהצפת הפורום באופן מטריד. 5. העתקת דיסקים והעברת קבצי MP3 הם מעשים לא חוקיים, ונבקש להימנע מכך לחלוטין, ולא לעשות שימוש בפורום לצרכים כאלו. יכולתו של הפורום לשרוד ולהתפתח תלויה ביכולתנו לגבש קבוצת אנשים שיפקדו אותו דרך קבע, יתרמו ויחדשו, ויסבירו פנים לכל מי שיעשה בו שימוש מתוך תקווה שיחזור לבקר גם בעתיד. אנחנו החתומים מטה לקחנו על עצמנו לנהל את הפורום ביחד. יש ביננו פער גדול של שנים ושל דרך חיים ואהבה משותפת לשירים עבריים, ואנחנו מקווים לסמל בכך את הדרך בה ילך הפורום: כבוד הדדי, קבלת השונה, ושיתוף פעולה סביב המאחד. (ס)אביבית וקוליפון
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה

הודעה עם מילים של שיר תימחק! לדיון במילים, צרפו קישור לשירונט (לחצו להסבר)

המשך >>

לצפיה ב-'שיר על מורה'
שיר על מורה
05/11/2018 | 23:29
10

שלום לכולם
אני מחפשת שיר על מורה..  שיר בעברית יכול להיות הומוריסטי או מרגש או גם וגם
המטרה היא להקדיש אותו לאמא שלי שהיתה ועדיין מורה בכל רמ"ח איבריה ..
לא הצלחתי למצוא שיר על מורה קלאסית..
(לא "לו רק היית" או "המורה לזמרה" .. הם פחות מתאימים במקרה שלי)
תודה!!

לצפיה ב-'עומר אדם – מאושרת בלעדיי'
עומר אדם – מאושרת בלעדיי
25/10/2018 | 17:31
55
חברים, אני מביא לכם ראשון את השיר החדש של עומר אדם - מאושרת בלעדיי.

לחצי לצפייה, מילים והורדות:

לצפיה ב-'שאלה!'
שאלה!
16/10/2018 | 09:57
2
17
רוצה לשאול שאלה הקשורה לשיר ישראלי - אני רק לא רואה שיש פעילות בפורום. האם יהיה מי שיענה?
לצפיה ב-'הצעה מועילה..'
הצעה מועילה..
04/11/2018 | 14:30
1
8
..אני אישית שמח לעזור כשאני יכול.
ראיתי את ההודעה הזו לפני כמה שבועות והירהרתי לעצמי: כאילו מה? אני אומר שכן, ואז בעוד יומיים שלושה תופיע השאלה, ולא בטוח שאני אראה אותה, ויצא שהטרחתי את עדגיל לחינם ונטעתי תקוות שווא.
אני בטוח שעברו עוד כמה שדילגו כמוני והמשיכו הלאה, למרות שבשמחה היו עונים.
לו ההודעה הייתה מתפרסמת ישר - מי שהיה יודע היה עונה.
מכיוון שכבר עברו שלושה שבועות, חשבתי להמליץ שלהבא השאלה תישאל במישרין וללא ההקדמה "האם ניתן לשאול שאלה"..
לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/11/2018 | 12:17
2
לצפיה ב-'אתגר: באלו שירים מופיע המילה "שיר" + ציטוט השורה בבקשה'
אתגר: באלו שירים מופיע המילה "שיר" + ציטוט השורה בבקשה
14/10/2018 | 17:30
11
אתגר: באלו שירים מופיע המילה "שיר" + ציטוט השורה בבקשה
לצפיה ב-'שבח מלא | ריקוד לטיני "הלל להגשמת עבודתו של אלוהים"'
שבח מלא | ריקוד לטיני "הלל להגשמת עבודתו של אלוהים"
11/10/2018 | 11:40
8
לצפיה ב-'קדמו בברכה את שובו של ישוע אדוננו | שבח והלל 'האושר בארץ כנע'
קדמו בברכה את שובו של ישוע אדוננו | שבח והלל 'האושר בארץ כנע
11/10/2018 | 11:34
6
לצפיה ב-'שיר [יצחק סבן המכבי - גלים גלים] (חובה לשמוע!!)'
שיר [יצחק סבן המכבי - גלים גלים] (חובה לשמוע!!)
25/09/2018 | 06:14
10
אני מאוד ממליץ לשים אוזן ולהיתעמק במילים!
" קו עקום שמיישר חיים שלמים, אומנות הנשמה גלים גלים "
באנו אור להאיר!!
לצפיה ב-'"מצעד שירי הלהקות הצבאיות"'
"מצעד שירי הלהקות הצבאיות"
22/09/2018 | 09:50
23

לא להחמיץ!!
פותחים עונה ב-"מצעד שירי הלהקות הצבאיות"
(שירו של צנחן, בארץ אהבתי, מחר, קרנבל בנח"ל ועוד...)
עם- מוטי דביר /גיטרה ושירה ורפי וולבה/קלידים
מיקרופון נייד לזמרים מתוך הקהל.

אורחת כבוד הזמרת- שלווה ברטי .

מחיר הכרטיס 50 ש"ח כולל כיבוד קל
לפרטים ולכרטיסים- 03-7114030

להזמנת הופעות-054-4559761 - מוטי
http://www.havayvebidur.com    ...;

לצפיה ב-'צליל גורדון - לימוד השפה העברית'
צליל גורדון - לימוד השפה העברית
09/09/2018 | 16:24
29
לימוד עברית

לעולים חדשים מצרפת, ארה"ב

לימוד השפה דרך שירים

Classic+Street

ליחידים ולקבוצות

052-7968111
לצפיה ב-'מישהו מכיר ?'
מישהו מכיר ?
06/09/2018 | 17:46
31
מישהו מכיר אולם לכנסים בתל אביב ? אנחנו רוצים לעשות כנס שבסיומו להביא להקה קטנה של בחור מהעבודה מישהו מכיר את האולמות של היכל התרבות ?
לצפיה ב-'ליאל | רון כהן - ללכת לנצח'
ליאל | רון כהן - ללכת לנצח
31/08/2018 | 09:01
64
לצפיה ב-'Hebrew Kids Worship Songs | 'כל האוהבים את אלוהים בכנות הם א'
Hebrew Kids Worship Songs | 'כל האוהבים את אלוהים בכנות הם א
28/08/2018 | 13:15
45
לצפיה ב-'האל הכול יכול יושב על כיסא הכבוד שלו'
האל הכול יכול יושב על כיסא הכבוד שלו
28/08/2018 | 13:10
26
לצפיה ב-'שמיים חדשים וארץ חדשה | מחזה דרמה 'ההופעה ה-13 של מקהלת הבשו'
שמיים חדשים וארץ חדשה | מחזה דרמה 'ההופעה ה-13 של מקהלת הבשו
28/08/2018 | 13:01
7
לצפיה ב-'תווים לשיר אני גיטרה \'
תווים לשיר אני גיטרה \
27/08/2018 | 10:52
10
עזרתכם כתמיד מחפש את התווים . תודה מראש .
לצפיה ב-'שמיים וארץ חדשים הופיעו | 'מלכותו של המשיח מתממשת בקרב בני ה'
שמיים וארץ חדשים הופיעו | 'מלכותו של המשיח מתממשת בקרב בני ה
24/08/2018 | 13:37
12
מזמור מלכותו של המשיח מתממשת בקרב בני האדם I האל הכול יכול בהתגלמותו הופיע באחרית הימים במזרח, צודק כשמש הזורחת; בני האדם ראו את האור האמיתי מופיע. האל הצודק והמלכותי, האוהב והרחום בענווה מסתתר בין בני האדם, מוציא לאור את האמת, מדבר ועובד. האל הכול יכול עומד איתנו פנים אל פנים. האל אליו אתה משוועה, האל לו חיכיתי, מופיע בפנינו היום למעשה. חיפשנו את האמת, ערגנו לצדיקות. אמת וצדק נמצאים בקרב בני האדם. אתה אוהב את האל, אני אוהב את האל. האנושות מלאה בתקווה מחדש. אנשים מצייתים, אומות סוגדות להתגלמות האל המעשי. II האל הכול יכול מבטא אמת ומביא משפט, חושף את טבעו הצודק של האל. בשיפטו, ייסוריו ונסיונות המילים, הוא כובש, ומביא לידי שלמות קבוצת מתגברים. דברי האל מלאי חימה ומלכות, שופט ומנקה את אי-הצדק של האנושות, משמיד לחלוטין את עידן החושך. אמת וצדק שולטים בעולם. העולם כולו מריע, כל האנשים שמחים. מקדש האל נמצא בקרב בני האדם. היקום מתעורר ואומות סוגדות, רצון האל בוצע ברחבי תבל. העולם כולו מריע, כל האנשים שמחים. מקדש האל נמצא בקרב בני האדם. היקום מתעורר ואומות סוגדות, רצון האל בוצע ברחבי תבל. מלכות המשיח מתממשת בקרב בני האדם. מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'
לצפיה ב-'Hebrew Kids Worship Songs | 'כל האוהבים את אלוהים בכנות הם א'
Hebrew Kids Worship Songs | 'כל האוהבים את אלוהים בכנות הם א
22/08/2018 | 09:43
3
לצפיה ב-'תווים לפסנתר או אקורדאון'
תווים לפסנתר או אקורדאון
18/08/2018 | 16:55
6
מחפש שירים עדכניים....זה יכול להיות גם תווים להרכבים קטנים
מנדל מהצפון

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ