לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
6830968,309 עוקבים אודות עסקים

פורום זיהוי שירים

ברוכים הבאים פורום זיהוי שירים הוא המקום בו אתם שואלים על שיר שמעניין אתכם. המקום שלכם לקבל המלצות לשירים ולהעשיר את הידע המוסיקלי שלכם שמעתם שיר ואתם לא יודעים איך קוראים לו זה בדיוק המקום שיכול לעזור לכם לישון טוב בלילה על מנת לשמור על זכויות יוצרים קיימים חוקי הפורום: אין לבקש או להציע החלפת קבצים בפורום אסור לפרסם על גבי הפורום מילים לשירים, קישור לאתר חיצוני מותר. קליפים מותר לקשר בפורום אך ורק אם הם מועלים לאתרי הוידאו בהסכמת חברות ההפקה (מצויין בדרך כלל על הקליפ). לא ניתן לקשר לאתרים שניתן להוריד מהם שירים בצורה לא חוקית (ללא הסכמת היוצרים). על מנת לבקש זיהוי של שיר ניתן לפרסם חלק מהמילים שלו או קטע מהשיר עצמו. כל דבר אחר ימחק ללא היסוס לפני שאתם שואלים את השאלה שלכם בפורום אנא קחו רגע לבדוק אם שאלו לפניכם את השאלה, לפעמים התשובה נמצאת ממש בעמוד ראשון וצריך רק להסתכל. בנוסף יש בקישורי הפורום מגוון שירשורים בנושאים שונים, מקום נפלא להתחיל ממנו חיפוש. אנא שימו לב הפורום הוא פעיל ביותר וברוב המקרים תינתן תשובה באופן מיידי על השאלה, אבל במקרה שלוקח קצת זמן יש להתאזר בהרבה סבלנות. אנחנו מבקשים שלא תקפיצו בקשות מעמוד ראשון או שני. במידה ולא ענו לכם על השאלה, קחו רגע לחשוב אם נתתם לנו את כל הפרטים הנחוצים לנו על מנת לעזור לכם. בנוסף אנחנו תמיד מעודדים אנשים לזמזם את השיר אם לא זוכרים ממנו מילים. במאמרי הפורום ניתן למצוא מאמרים שיעזרו לכם לזהות את השיר שלכם, או לתת לכם ידע נוסף על השיר שאתם מחפשים. אמנם הפורום הוא למטרת זיהוי שירים אבל אין סיבה שלא יהיו המלצות על שירים. המלצות יש לשרשר לשירשור קיים בפורום, גם אם הוא לא בעמוד ראשון. אפשרי גם לפתוח שירשורי אוף-טופיק () בתנאי שהנושא קשור איכשהו למוסיקה. אנחנו נמחוק בלי רחמים כל הודעת אוף-טופיק שלא קשורה לפורום הזה בכל ספק על הפרת זכויות יוצרים רצוי להתייעץ עם המנהל/ות לפני העלאת תכנים לפורום. אנחנו פה בשבילכם עכשיו לאחר שקראתם אתם מוזמנים להכנס ולהנות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זיהוי שירים

ברוכים הבאים פורום זיהוי שירים הוא המקום בו אתם שואלים על שיר שמעניין אתכם. המקום שלכם לקבל המלצות לשירים ולהעשיר את הידע המוסיקלי שלכם שמעתם שיר ואתם לא יודעים איך קוראים לו זה בדיוק המקום שיכול לעזור לכם לישון טוב בלילה על מנת לשמור על זכויות יוצרים קיימים חוקי הפורום: אין לבקש או להציע החלפת קבצים בפורום אסור לפרסם על גבי הפורום מילים לשירים, קישור לאתר חיצוני מותר. קליפים מותר לקשר בפורום אך ורק אם הם מועלים לאתרי הוידאו בהסכמת חברות ההפקה (מצויין בדרך כלל על הקליפ). לא ניתן לקשר לאתרים שניתן להוריד מהם שירים בצורה לא חוקית (ללא הסכמת היוצרים). על מנת לבקש זיהוי של שיר ניתן לפרסם חלק מהמילים שלו או קטע מהשיר עצמו. כל דבר אחר ימחק ללא היסוס לפני שאתם שואלים את השאלה שלכם בפורום אנא קחו רגע לבדוק אם שאלו לפניכם את השאלה, לפעמים התשובה נמצאת ממש בעמוד ראשון וצריך רק להסתכל. בנוסף יש בקישורי הפורום מגוון שירשורים בנושאים שונים, מקום נפלא להתחיל ממנו חיפוש. אנא שימו לב הפורום הוא פעיל ביותר וברוב המקרים תינתן תשובה באופן מיידי על השאלה, אבל במקרה שלוקח קצת זמן יש להתאזר בהרבה סבלנות. אנחנו מבקשים שלא תקפיצו בקשות מעמוד ראשון או שני. במידה ולא ענו לכם על השאלה, קחו רגע לחשוב אם נתתם לנו את כל הפרטים הנחוצים לנו על מנת לעזור לכם. בנוסף אנחנו תמיד מעודדים אנשים לזמזם את השיר אם לא זוכרים ממנו מילים. במאמרי הפורום ניתן למצוא מאמרים שיעזרו לכם לזהות את השיר שלכם, או לתת לכם ידע נוסף על השיר שאתם מחפשים. אמנם הפורום הוא למטרת זיהוי שירים אבל אין סיבה שלא יהיו המלצות על שירים. המלצות יש לשרשר לשירשור קיים בפורום, גם אם הוא לא בעמוד ראשון. אפשרי גם לפתוח שירשורי אוף-טופיק () בתנאי שהנושא קשור איכשהו למוסיקה. אנחנו נמחוק בלי רחמים כל הודעת אוף-טופיק שלא קשורה לפורום הזה בכל ספק על הפרת זכויות יוצרים רצוי להתייעץ עם המנהל/ות לפני העלאת תכנים לפורום. אנחנו פה בשבילכם עכשיו לאחר שקראתם אתם מוזמנים להכנס ולהנות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לא לבקש עזרה בהשגת שירים בדרכים לא חוקיות. נא לא לפרסם את כל המילים של שיר מסוים על גבי הפורום (ניתן לתת קישור למילות השיר). הודעות כאלו יימחקו! נא לבקש אישור במסר לפרסום הופעות וכל דבר אחר בפורום, אחרת ההודעות יימחקו!
לעוזרים - אנא ציינו את פרטי השיר אותו אתם מזהים, ואל תסתפקו בקישור ל-YouTube.
שיהיה לכם זיהוי נעים! :)
המשך >>

לצפיה ב-''
22/11/2018 | 15:26
6
9
לצפיה ב-'שרשור המלצות'
שרשור המלצות
06/06/2018 | 17:25
5
128
לצפיה ב-'שלום, יש כאן שיר חדש שלי, אשמח לדעתכם :)'
שלום, יש כאן שיר חדש שלי, אשמח לדעתכם :)
04/06/2018 | 13:33
335
סמיילי - התבודדות

לצפיה ב-'שיר מומלץ מאוד..'
שיר מומלץ מאוד..
16/07/2018 | 18:50
183
לצפיה ב-'שקד קוממי - לאט חדשששש'
שקד קוממי - לאט חדשששש
17/07/2018 | 21:17
77
לצפיה ב-'שיר מומלץ מהסרט סה לה וי..'
שיר מומלץ מהסרט סה לה וי..
13/09/2018 | 22:28
73
סרט נחמד לצפייה וממולץ סך הכול..
נתתי 2 גירסאות של השיר אחת מהשיר מקטע מאוד מרגש ואחד של הקליפ הרישמי.
לצפיה ב-'שירים מתורגמים- כעת שירו זאת בעברית'
שירים מתורגמים- כעת שירו זאת בעברית
26/10/2018 | 16:02
40
לצפיה ב-'שיר ברזילאי'
שיר ברזילאי
13/01/2019 | 08:41
1
14
הי, מישהו יודע מה השם של שיר ברזילאי שאלי ישראלי היה שם בגל"צ
"נו פה סופיקה נו פה סופיקה אנדה ג'ומימה.....
לצפיה ב-'Gal Costa - Trem das onze'
Gal Costa - Trem das onze
13/01/2019 | 11:36
9
זה השיר, אבל אני לא יודעת אם זו הגירסה שהושמעה ברדיו...
לצפיה ב-'זיהוי שיר'
זיהוי שיר
11/01/2019 | 17:11
2
31
שמעתי אותו היום יום שישי בבוקר באקו בדיוק לפני השעה שמונה
שיר לועזי איטי עצוב שמתחיל רק עם פסנתר וזמרת מושמע די הרבה לאחרונה
אני חושב שזה מתוך סרט
לצפיה ב-'אולי Lady Gaga - I'll Never Love Again (A Star Is Born)'
אולי Lady Gaga - I'll Never Love Again (A Star Is Born)
11/01/2019 | 19:08
1
8
לצפיה ב-'חשבתי כך אבל לא'
חשבתי כך אבל לא
11/01/2019 | 19:17
4
לצפיה ב-'הצלצול בבית ספר זה חלק משיר'
הצלצול בבית ספר זה חלק משיר
10/01/2019 | 11:08
3
38
ולא מצאתי בגוגל נשמע כמו ... אז אין טעם לדבר... לא הצלחתי לזהות את המשך המשפט. קודם היה את השיר מהאירויזיון של גלי עטרי אבל לא נראה לי שזה משם . לא נשמע דומה .זמרת

לצפיה ב-'Britney Spears - ...Baby One More Time'
Britney Spears - ...Baby One More Time
10/01/2019 | 16:53
8
לצפיה ב-'אולי "יש בזה טעם" - דנה ברגר?'
אולי "יש בזה טעם" - דנה ברגר?
10/01/2019 | 17:31
1
13
לצפיה ב-'לא דנה ברגר. ואיך הגעת לבריטני זה בעברית. אני אנסה ללכת '
לא דנה ברגר. ואיך הגעת לבריטני זה בעברית. אני אנסה ללכת
11/01/2019 | 07:00
14
עם שזאם ליד לא נראה לי שזה יעבוד. או אלך לשאול במזכירות. אני רוצה להגיד שהקול נשמע לי מזרחי אבל לא בטוח. אני שומעת אותו כל יום וזה משגע אותי.
לצפיה ב-'זה הכל או כלום - יצירה קלאסית'
זה הכל או כלום - יצירה קלאסית
03/01/2019 | 11:00
1
24
בשיר זה הכל או כלום של דיויד ברוזה, בנוסף לסימפול של ״יא רייח״ (הנווד) מסומפל גם קטע נוסף (ואולי עוד קטעים חוץ ממנו) של מוסיקה קלאסית. אולי באך. 

מישהו יודע מה היצירה?

זה מתחיל בבערך ב-3:52 כאן:
לצפיה ב-'מזכיר את Toccata and Fugue in D Minor של באך'
מזכיר את Toccata and Fugue in D Minor של באך
04/01/2019 | 21:17
12

בסביבות 02:45

נעימת הפתיחה של התכנית המיתולוגית "היה היה"
לצפיה ב-'זיהוי שיר בצרפתית מארץ נהדרת'
זיהוי שיר בצרפתית מארץ נהדרת
31/12/2018 | 13:06
5
35
מופיע בתחילת הקטע של ארץ נהדרת: 
לא הצלחתי לשאזם בגלל הכפיים...
נשמע כמו e mete um se mete sava tov
לצפיה ב-'שום דבר?'
שום דבר?
03/01/2019 | 00:13
2
5
לצפיה ב-'זה נשמע לי דווקא בעברית'
זה נשמע לי דווקא בעברית
03/01/2019 | 00:56
1
15
אבל אי אפשר להבין את המלים. אם ידוע לך מאיזה פרק זה באיזו עונה אולי אפשר לאתר קטע ארוך יותר בתוכנית המלאה.
לצפיה ב-'זה מהעונה 15 האחרונה'
זה מהעונה 15 האחרונה
03/01/2019 | 11:40
7
זה כנראה הקטע המלא
לצפיה ב-'זה בעברית.. שיר העידוד של נבחרת ישראל'
זה בעברית.. שיר העידוד של נבחרת ישראל
04/01/2019 | 14:38
1
19
חופני כהן - אל אל ישראל
לצפיה ב-'וואו איזה מלך אתה'
וואו איזה מלך אתה
04/01/2019 | 15:36
9
לא חשבתי שאמצא את זה אף פעם
תודה רבה
לצפיה ב-'מחפש נעימה מסרט ישראלי'
מחפש נעימה מסרט ישראלי
29/12/2018 | 13:52
2
28
בסרט "רק היום" של זאב רווח, יש נעימה שחוזרת על עצמה כמעט בכל חלקי הסרט...ניסיתי לחפש ביוטיוב אך ללא הצלחה. יש למישהו כאן מושג איך למצוא את זה?
לצפיה ב-'אולי אתה מתכוון לנעימה של שיר הנושא - "רק היום"'
אולי אתה מתכוון לנעימה של שיר הנושא - "רק היום"
29/12/2018 | 16:10
1
18
לחן: יאיר רוזנבלום
מלים: יורם טהרלב
ביצוע: אורי רווח (אחיו של השחקן זאב רווח)
השיר נמצא ביוטיוב גם בשם "ימים טובים".

לצפיה ב-'היי, תודה אבל זה לא מה שחיפשתי.'
היי, תודה אבל זה לא מה שחיפשתי.
04/01/2019 | 14:22
12
יש עוד נעימה אחרת בתוך הסרט שחוזרת על עצמה מספר פעמים שהיא ללא מילים כלל.
לצפיה ב-'שיר בגרמנית'
שיר בגרמנית
16/12/2018 | 15:42
2
42
מחפש שיר בגרמנית שמושמע ברדיו לפעמים. זה נשמע כאילו הזמרת אומרת בעברית משהו כמו "תהיה מלאך תהיה מלאך תהיה מלאך" בפזמון :)
לצפיה ב-'בטוח בגרמנית?'
בטוח בגרמנית?
17/12/2018 | 02:41
1
24
או שזה... 

לצפיה ב-'בטוח בגרמנית :)'
בטוח בגרמנית :)
17/12/2018 | 08:56
9
לצפיה ב-'זיהוי ז'אנר מוזיקלי'
זיהוי ז'אנר מוזיקלי
16/12/2018 | 12:08
28
היי חברים

אני צריך את עזרתכם, האם מישהו יודע איך נקרא הז'אנר במוזיקה, שבו כל המילים בשיר הם ג'יבריש?(חסרי משמעות, מילים לא אמיתיות, קשקושים)

לצפיה ב-'מחפש בנרותתתת שיר משנות ה-90'
מחפש בנרותתתת שיר משנות ה-90
11/12/2018 | 22:41
58
אני יודע את המילים והמנגינה ןלא מוצאא!
הוא מתחיל : do what you wanna do, do what you wanna do do what you wanna do.
והבית מתחיל:  there was a time that we did all the thing w wanna to do.
והפזמון: you can do what you wanna, say what you wanna, do what you wanna, just lt be be free.
מי שמכיר - אנאאא!
לצפיה ב-'תזיז ת'מכונית? '
תזיז ת'מכונית?
01/12/2018 | 13:33
1
40
שלום, אני מחפש שיר לועזי שבזמנו שמעתי ברדיו וראיתי קטע ממנו בקליפ בטלביזיה. בשיר שומעים ורואים את הזמר צועק ושר ובקליפ רואים אותו צועק על מישהו שיזיז את המכונית שלו כי היא מפריעה או חוסמת אותו. אני זוכר שהצעקות של הזמר נשמעו לי משהו כמו בערבית או תורכית או משהו כזה. זה לא נשמע לי כל כך אנגלית.  אני זוכר שנאמרה המילה "דיזל" והיו ברקע קולות של צפירות מכונית. 

את השיר שמעתי ב- 1989 אז השיר לא יכול להיות חדש יותר. אני לא יודע אם הוא מ- 1989 או ישן יותר אבל הוא הושמע במסגרת תוכנית שהשמיעה בדרך כלל שירים חדשים מאותה תקופה. עוד אני זוכר שבמצעד השירים הלועזיים ברדיו ברשת ב' שהתקיים ב- 1990 שזה מצעד של שירים לועזיים משנות הארבעים עד 1989 הופיע ברשימה שיר בשם "תזיז ת'מכונית" והוא  היה אחד השירים האחרונים ברשימה שהייתה בסדר כרונולוגי מהישן לחדש, כלומר אם זה אותו שיר אז הגיוני שהוא מסביבות 1989 או קצת מינוס.  

עוד סימן שאני זוכר הוא שהזמר אחרי דבריו שר אהההה וברקע יש קולות שמהדהדות אחריו אהההה
לצפיה ב-'מצאתי. התכוונתי לשיר הזה'
מצאתי. התכוונתי לשיר הזה
19/12/2018 | 22:57
19
לצפיה ב-'טראנס עם המילה אפריקה'
טראנס עם המילה אפריקה
28/11/2018 | 14:28
34
מחפשת שיר טראנס שפעם ב נאמרת בו המילה אפריקה בקול גברי נמוך.
תודה.
לצפיה ב-'שיר ראפ שמדבר'
שיר ראפ שמדבר
27/11/2018 | 22:56
42
ספרו לי מה אומרים על זה ואיזה עוד יש בסיגנון
לצפיה ב-'מחפש פסקול כבר 4 שנים '
מחפש פסקול כבר 4 שנים
24/11/2018 | 23:44
65
מחפש פסקול הרבה זמן. השזאם ועוד אפליקציה לא מוצאים

יש מצב שהפסקול מסרט, מה שבטוח שהוא השומע בתוכנית המירוץ למיליון ובפרומו של הכוכב הבא החדש
זאת לא מנגינה נכתבה במיוחד לישראלים, אלא משהו עולמי.
לצפיה ב-'הרגעים הגדולים של הרדיו'
הרגעים הגדולים של הרדיו
24/11/2018 | 19:50
1
72
Need Your help... 
 פתיח  What is the 
of this radio program?

Thanks a lot.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
11/12/2018 | 00:39
15
בשנות ה-60 שידורי הערב של הגל הקל (רשת ב') היו ניפתחים בשעה 9 

כל ערב התחיל עם הפרסומת הזאת: 

השעה 9 לפי שעון מרווין - מרווין מדוייק, מרווין משוכלל, מרווין - בכיר שעוני שווייץ

מיד אחר כך היתה מושמעת הנעימה הזאת ועל הרקע שלה היו מפרטים את התוכניות לאותו הערב

הנעימה הוקלטה במיוחד לגל הקל ע"י תזמורת קול ישראל שבשנות ה-70 הורחבה ושמה שונה ל"התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור"
לצפיה ב-'אולי קניה ווסט . זיהוי.'
אולי קניה ווסט . זיהוי.
22/11/2018 | 18:14
3
26
אתמול בערב שמעתי בגלגל'צ  שיר מגניב ביותר של רפאר נראה לי קניה ווסט כשלאורך כל השיר ישנן מלוות ששרות יחד איתו משהו כמו " לה לה לה לה לה "  בצליל ארוך כזה.  משהו מאוד מיוחד. מישהו מכיר אולי ? הצליל של המלוות מאוד בלט ונעם לי לאוזן. אשמח לזיהוי.
לצפיה ב-'זה Kanye West - Bound 2'
זה Kanye West - Bound 2
23/11/2018 | 18:38
2
14
לצפיה ב-'אתה ענק !'
אתה ענק !
25/11/2018 | 18:39
1
10
זה השיר. תודה.
לצפיה ב-'בבקשה '
בבקשה
25/11/2018 | 19:16
3
לצפיה ב-'זיהוי לפי קליפ'
זיהוי לפי קליפ
21/11/2018 | 17:18
1
33
הי!
אולי מישהו זוכר, שיר עם קליפ מאוד מושקע, לפי איזה פולקלור או משהו בסגנון.
הקליפ הוא על ילד ממוצא לטיני. הוא מוצא כלב לבן. הם מסתובבים ופוגשים כל מיני אנשים. בסוף הוא והכלב ועוד איזה איש נגשים למערה, והילד נכנס למערה ונשאר שם.

תודה לעונים! 
לצפיה ב-'Naughty Boy ft. Sam Smith - La La La'
Naughty Boy ft. Sam Smith - La La La
22/11/2018 | 15:29
13
לצפיה ב-'מחפש שיר בנרות! נראה לי שזה מרסדס בנד'
מחפש שיר בנרות! נראה לי שזה מרסדס בנד
21/11/2018 | 16:24
1
37
או גל תורן. כמו שאני זוכר השיר נפתח בקטע "סקאטינג" או במילים אחרות אימפרויזצית ג'אז קצבית בג'יבריש... חיפשתי וחיפשתי את השיר ולא מצאתי.
פה תוכלו לראות בשניות הראשונות בסרטון למה הכוונה בסקאט
אם מישהו יוכל לגלות לי את שם השיר אהיה הרבה יותר מאסיר תודה!
לצפיה ב-'מקפיץ'
מקפיץ
28/12/2018 | 13:38
2
לצפיה ב-'מוזיקת רקע בדידי לוקאלי103FM'
מוזיקת רקע בדידי לוקאלי103FM
19/11/2018 | 00:33
1
93
היי אשמח לדעת מה הטרק שמנוגן כמוזיקת רקע בתכנית של דידדי ההרי ברדיו
מתחיל בדקה 6:00 בדיוק
מישהו מזהה?
תודה
לצפיה ב-'תגובה למודעה'
תגובה למודעה
19/11/2018 | 11:15
52
שלום 
לפי מה שאני שומעת זה שיר של מייקל ג'קסון אני לא יודעת אם לזה אתה התכוונת אבל זה בדיוק נשמע כמו השיר הזה צירפתי לך קישור של השיר 
לצפיה ב-'מנסה שוב'
מנסה שוב
19/11/2018 | 10:49
79
שלום לכולם 
אני מחפשת שיר מתוך הסדרה sos mi vida Capítulo 59  בסוף הסדרה יש שיר שאני מנסה לחפש אותו אבל לא מבינה את המילים שלו אני מנסה לפי תרגום ולא נותן לי כל מה שאני מנסה נותן לי שירים אחרים ולא את השיר עצמו מי שמכיר את השיר או יכול לזהות אשמח לדעת מה השם שלו מצורף קישור שבו יש את השיר 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ