לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1239412,394 עוקבים אודות עסקים

פורום תרופות

ברוכים הבאים לפורום תרופות. בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בכל הקשור למידע תרופתי וכן למידע מסויים על מחלות שונות בהקשר התרופתי. לא פעם כאשר אנחנו נוטלים תרופות, אנו שואלים: האם באמת כדאי לי לקחת את התרופה ? איך בדיוק התרופה עובדת בגוף שלי ? האם היא יכולה לגרום לי נזקים ? האם היא מתנגשת עם תרופות אחרות שאני נוטל ? האם ישנן תרופות אחרות יעילות יותר ? ומה בנוגע לצימחי מרפא רפואיים ? עוד מעידן תרופות ה``סבתא`` וצמחי המרפא של פעם, היו התרופות נושא מעניין וקסום. ובעולם התרופות המודרני של ימינו, כשתוחלת החיים האנושית הולכת ועולה, חשיבות נושא התרופות והמודעות לו רק הולכים וגוברים. כיום מדברים המדענים על תרופות שתפקידן לעכב תהליכי הזדקנות ולמנוע בעיות עתידיות ולא רק לטפל באלו הקיימות. אין ספק שככל שמתפתחת הטכנולוגיה עולות הדרישות שלנו ואנו מצפים לדעת יותר על התרופה שאנו נוטלים ועל המחלה המסויימת שממנה אנו סובלים. ובכן... בכל אלו יעסוק הפורום שלנו.
ותמיד כדאי לזכור- העיקר הבריאות!!!

אודות הפורום תרופות

ברוכים הבאים לפורום תרופות. בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בכל הקשור למידע תרופתי וכן למידע מסויים על מחלות שונות בהקשר התרופתי. לא פעם כאשר אנחנו נוטלים תרופות, אנו שואלים: האם באמת כדאי לי לקחת את התרופה ? איך בדיוק התרופה עובדת בגוף שלי ? האם היא יכולה לגרום לי נזקים ? האם היא מתנגשת עם תרופות אחרות שאני נוטל ? האם ישנן תרופות אחרות יעילות יותר ? ומה בנוגע לצימחי מרפא רפואיים ? עוד מעידן תרופות ה``סבתא`` וצמחי המרפא של פעם, היו התרופות נושא מעניין וקסום. ובעולם התרופות המודרני של ימינו, כשתוחלת החיים האנושית הולכת ועולה, חשיבות נושא התרופות והמודעות לו רק הולכים וגוברים. כיום מדברים המדענים על תרופות שתפקידן לעכב תהליכי הזדקנות ולמנוע בעיות עתידיות ולא רק לטפל באלו הקיימות. אין ספק שככל שמתפתחת הטכנולוגיה עולות הדרישות שלנו ואנו מצפים לדעת יותר על התרופה שאנו נוטלים ועל המחלה המסויימת שממנה אנו סובלים. ובכן... בכל אלו יעסוק הפורום שלנו.
ותמיד כדאי לזכור- העיקר הבריאות!!!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
בכל  נושא מומלץ לפנות לרופא המטפל. ייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מול הרופא. האחריות על הגולשים בלבד.
המשך >>

לצפיה ב-'פרשת חווה יערי = הקשר לאיגוד הרוקחים.....'
פרשת חווה יערי = הקשר לאיגוד הרוקחים.....
25/09/2018 | 13:01
1
הרוצחת אביבה גרנות עבדה בהסתדרות הרוקחים הנרצחת מלבסקי היתה קשורה לבית חב ד בניו יורק חווה יערי עבדה בבנק לאומי והרכב היה של פרשן צבאי. ברור שיש כאן פאזל ...והחוקר הינו נוצרי.     מי שמכיר דהיום את משטרת ישראל יודע על תרבות-השקר המסורתית במשטרה ובבתי המשפט אצל המומחים הרפואיים ואצל העובדים הסוציאלים. החשש - קונספירציה שקשורה לתרופות ,הועברה" על ידי "תסריט דמיוני מעולה".    אני קוראת לרוקחים לעסוק באופן קבוע בבניית והשלמת פאזלים לטובת הציבור
לצפיה ב-'"מדינת ישראל נגד חברות הביטוח"'
"מדינת ישראל נגד חברות הביטוח"
20/09/2018 | 20:43
2
חשוב לדעת, ב2016 משרד האוצר הוציא רפורמה ששיפרה את התנאים של ביטוחי הבריאות משמעותית והוזילה את עלות הפוליסה ב40% אבל משרד האוצר מפרסם שרוב מוחלט עדיין מחזיק בביטוחים ישנים יקרים ומלאים בחורים..
לכתבה המלאה לחץ כאן>> https://goo.gl/e4zEMX
לכתבה המלאה לחץ כאן>> https://goo.gl/e4zEMX

לצפיה ב-'איך יצאתי מ - O.C.D ודיכאון (מוטיבציה לסובלים)'
איך יצאתי מ - O.C.D ודיכאון (מוטיבציה לסובלים)
19/09/2018 | 05:34
1
4
לצפיה ב-'רננה יקרה את בחורה מקסימה ונדירה.....'
רננה יקרה את בחורה מקסימה ונדירה.....
25/09/2018 | 13:18
2
היה כיף להכיר אותך.     שמתי לב לשם המיוחד שלך וחיפשתי בגוגל.   מצאתי שזה גם שמה של מיקרוביולוגית סופר-ענקית בתו של ראש הממשלה לשעבר בן גוריון....וזה נתן לי כמה רעיונות להציע לך. רעיון ראשון...אולי כדאי לך לשנות את השם כדי שלא ל"התערבב" עם הביולוגית המפורסמת. רעיון שני....לפנות לזיהומולוג ((מומחה למחלות זיהומיות)) ..אולי הוא יפנה אותך לחופשה שנתית בים המלח...זה הרי כיף גדול רק בשביל לשלול את הקטע הזיהומי בתסמונת  ((ואולי "ניקוי-כבד" עם מיצים?))...ולבסוף...לעבור לתחום הקולנוע..ווידיו וכו באופן מקצועי...כי  הסרט הוא חוויה מרנינה ממש כמו שמך.   כל טוב מתוקה ותודה.
לצפיה ב-'arthrease'
arthrease
16/09/2018 | 10:42
1
האם מישהוא יודע מי היצרן המקומי של arthrease ? וכן הייתי רוצה לדעת באילו ארצות רשום הנ"ל כתרופה
לצפיה ב-'לקיחת אוגמנטין 875 אחרי עקירת שן בינה'
לקיחת אוגמנטין 875 אחרי עקירת שן בינה
13/09/2018 | 11:06
6
בעקבות עקירת שן בינה רופא השיניים רשם לי אנטיביוטיקה מסוג אוגמנטין 875, כשבחפיסה יש 14 כמוסות, והיום היום החמישי לנטילת האנטיביוטיקה. אתמול הייתי אצל רופא השיניים לביקורת, הוא אמר שאין כבר דלקת והפצע החלים יפה, ושאני לא חייבת להשתמש בחפיסה עד הסוף, אלא להפסיק אחרי 5 או 6 ימים. החל מאתמול אני מרגישה רע מאוד, סובלת משלשולים, בחילות, טעם מר בפה וחולשה, למרות שאני לוקחת פרוביוטיקה. אני סובלת מתת משקל (41 ק"ג בגובה 156 ס"מ) ומרגישה שהאנטיביוטיקה חזקה לי יותר מדי. האם כדאי לי להקשיב לעצת הרופא (ולגוף שלי) ולהפסיק את נטילת האנטיביוטיקה אחרי היום בערב (5 ימים) או אולי מחר בערב (6 ימים)? מנסיונכם, כמה ימים מומלץ לקחת אנטיביוטיקה אחרי עקירת שן בינה? תודה מראש
לצפיה ב-'חוות דעת מקצועית על מרשם תרופות.'
חוות דעת מקצועית על מרשם תרופות.
22/08/2018 | 13:19
3
16
יום נעים.
אני רוצה להפנות שאלה בהקשר למרשם התרופות שאחותי נוטלת.
אחותי סובלת מפיגור שכלי (קשה), בפנימייה בה היא נמצאת רשמה לה הפסיכיאטרית את המרשם הבא:
בוקר: T.PHENERGAN 25 m, T.ENTUMIN 20mg,  TDEKINET 2mg,  T.ASSIVAL 2mg.
צהריים: T.ASSIVAL 2g.
ערב: T.PHENERGAN 25 m, T.ENTUMIN 40mg,  T.NOCTURNO 7.5mg, T.ASSIVAL 2mg.

הייתי מעוניין לדעת מה ההשפעות/הנזקים שתמהיל התרופות הזה יכול לגרום, אם יש לשילוב בין התרופות השלכות מעבר לטיפול התרופתי, אם יש סכנת התמכרות והאם הכמות של התרופות והמינונים הם סבירים?
חשוב לציין שהיא נוטלת על בסיס יומי.
תודה מראש.

לצפיה ב-'היא כבר מקבלת תרופה נגד תופעות הלוואי'
היא כבר מקבלת תרופה נגד תופעות הלוואי
08/09/2018 | 17:22
2
7
בתוך כל מה שהיא מקבלת. זה ה DEKINET שהיא תרופה נגד תופעות לוואי. 
לגבי נזקים לטווח ארוך, יכולים להיות, אבל יכולים גם שלא להיות. 
מאיך שזה נראה המטרה העיקרית במרשם הזה היא להרגיע להרגיע להרגיע, לפי איך שהמרשם נראה, אפשר לנחש שיש לה התנהגות שעלולה להיות מסוכנת לעצמה או לאחרים?
לצפיה ב-'תגובת המשך'
תגובת המשך
08/09/2018 | 20:16
1
4
הרעיון הכללי הוא בהחלט להרגיע אותה.
היא עצמה סובלת מפיגור שכלי, לא מהווה סכנה כלל, אולם לעיתים משתמשת בדחיפות קלות.
אני לא מופתע מהטיפול לכשעצמו אך העניין שמדאיג אותי הוא: האם התרופות בתמהיל הזה, על בסיס יומי שהן ניתנות, יכולות לגרום לפגיעה מוטורית או התמכרות כלשהי.
המון תודה על העזרה.
לצפיה ב-'בגדול כן. אלה חלק מתופעות הלוואי. '
בגדול כן. אלה חלק מתופעות הלוואי.
14/09/2018 | 23:02
לצפיה ב-'שאלה על כדור ציפרלקס/אסטו 20 מ"ג.'
שאלה על כדור ציפרלקס/אסטו 20 מ"ג.
21/08/2018 | 13:42
10
שלום, רציתי לברר לגבי הכדור. שמעתי שהוא יכול לגרום לבעיות בבלוטת התריס לתת פעילות או ייתר פעילות, וגם לבעיות שונות בשיניים. הייתכן? תודה לעונים והמשך יום טוב.
לצפיה ב-'מרכז מידע מקצועי למענה על שאלות בנוגע לתרופות'
מרכז מידע מקצועי למענה על שאלות בנוגע לתרופות
06/08/2018 | 16:20
8
יש לכם שאלות בנוגע לטיפול תרופתי? 
לשאלות בנוגע לטיפול התרופתי כולל ריבוי תרופות, התנגשויות ביו תרופות, תופעות לוואי וכל שאלה בנוגע לטיפול התרופתי אתם מוזמנים לפנות למרכז המידע התרופתי של הדסה, שירות הניתן ללא תשלום. ניתן לפנות במייל: seventy@hadassah.org.il או בטלפון 026778866 

פרטים נוספים באתר:
לצפיה ב-'טעם חמוץ בפה שבא והולך כבר כמעט שנה'
טעם חמוץ בפה שבא והולך כבר כמעט שנה
30/07/2018 | 12:59
10
אני נוטלת אסטו 15 מ"ג כ 5 שנים. לפני כשנה, לאחר הריון לא תקין שהסתיים בהפלה התחיל לי טעם חמוץ מתכתי בפה. הטעם בא והולך וקורה בין ארוחות. כלומר כשיש מזון בפה זה נעלם ואין שינוי או הפרעה בטעם. ישנם ימים שהתופעה נעלמת לחלוטין. בהתחלה חשבתי שזה בגלל השינויים ההורמונאליים של ההריון. אך לאחר בדיקות ההורמונים מאוזנים. מה גם שעברה כמעט שנה מאז. הייתי אצל רופא שיניים ושיננית ובריאות הפה והשיניים מצויינים. הייתי אצל מומחה לבריאות הפה שלא ראה בעיה ואף טען שזה לא נוירולוגי. הוא העלה את הרעיון שזה נובע מלקיחת אסטו. או תגובה לסטרס. הפסיכיאר שלי לא תומך כל כך בהשערה הזו כי למה שזה יופיע פתאום אחרי שנים של נטילת התרופה. אין לי בעיות עיכול. אין כאבי בטן. אין צינון. מה זה יכול להיות? האם בכל זאת מלקיחת אסטו? אני אובדת עיצות. אודה להכוונה.
לצפיה ב-'ויטמין קיי ליילודים = המספר במילים....'
ויטמין קיי ליילודים = המספר במילים....
11/07/2018 | 06:38
2
8
קיימים בשוק 2 גדלים של התרופה להזרקה.   1.0 וכן 0.1   = על פי תגובת משרד הבריאות. במקרה של טעות בין המינונים.... = אין דרך לתבוע אף גורם כי כנראה מערכת המשפט וחברת התרופות הם אותו גורם אחד  לאחד
לצפיה ב-'רפואה ומשפט'
רפואה ומשפט
04/09/2018 | 13:39
1
1
נשיא בית המשפט העליון היה בעלה של גנטיקאית. השופטת דותן אלמנתו של גניקולוג השופטת ארבל אמה של גניקולוגית הנשיא ריבלין בעלה של גנטיקאית השופטת אמסטרדם ז"ל רעייתו של  מנתח כלי דם. הנשיא פרס חתנו של מנתח כלי דם. השופט חשין בעלה של מבעלי "טבע". החשש - מחתרת...גייס חמישי
לצפיה ב-'שופטים שנולדו בחו"ל = שופטים מהבונים החופשיים....'
שופטים שנולדו בחו"ל = שופטים מהבונים החופשיים....
04/09/2018 | 13:42
שופטים שעוסקים בטרור
לצפיה ב-'מיואשת'
מיואשת
02/07/2018 | 14:27
158
הפסקתי תרופה בשם וויאפקס בגלל רעידות בידיים, שאכן נפסקו אבל שוב חזר דיכאון וחרדה.

עכשיו התחלתי סרטרלין ונראה שהרעידות חוזרות בכפות הידיים.
מה עושים? הידועה התופעה בתרופה הזאת?
יש אחרות שמתאימות ולא גורמות לרעד בידיים?
לצפיה ב-'אספירין למניעה ודילול'
אספירין למניעה ודילול
13/06/2018 | 11:09
19
הייתי בארה"ב ורכשתי צנצנת כדורי אספירין למניעה ודילול. מסתבר על פי הרוקח בישראל שהכדורים האלה נועדו לכאבים ולא למניעה.
אם תוכלו לעזור לי לחפש את כדורי האספירין ברשת שנועדו לדילול דם ומניעה ולתת לי קישורים - אשמח. כאן 30 כדורים עולים כ 20 ש"ח אם אני לא טועה.
תודה
בילי
לצפיה ב-'אינטרקציה בין תרופות'
אינטרקציה בין תרופות
05/06/2018 | 11:40
24
שלום 
אני לוקחת ויפאקס ליריקה וטלפסט 
האם מותר לי ליטול טרבמין לסחרחורות ובחילות ?

תודה 
                         שלי
לצפיה ב-'אגיספור'
אגיספור
03/06/2018 | 09:34
15
בס"ד אני מחפש תרופה בשם אגיספור תמיסה ( באופן זמני לא משווקת) יש לי מרשם רופא. חשוב לי מאד.
לצפיה ב-'למסירה קלקסן'
למסירה קלקסן
27/05/2018 | 11:37
21

הי,
יש ברשותי ארבעה מזרקים של קלקסן 40 מ"ג/0.4 מ"ל. נקנו לפני חודש וחצי (אפריל 2018). סגורים הרמטית באריזה המקורית. תאריך תפוגה אוקטובר 2020 . אשמח לתרום למי שצריכה. 
אני גרה במרכז.
למעוניינות נא ליצור קשר במייל:shirmizmor@gmail.com 
שיר.

לצפיה ב-'ק.'
ק.
16/05/2018 | 22:11
1
הי לכולם !!
נוטל  תרופות .. 
ביקשתי מהרופאה המטפלת  לרשום לי 
פרפנאן ..
העבר הרחוק היא עזרה לי .
מי יודע משו על התרופה ?
מה ההשפעה שלה על מה 
תודה 
לצפיה ב-'התנגשות בין תרופות'
התנגשות בין תרופות
12/05/2018 | 08:47
22
האם יש התנגשות בין אליקוויס ו-או קרדילוק לבין ארקוקסיה .תודה
לצפיה ב-'דחוף ! הוראות נטילת כדור Azenil'
דחוף ! הוראות נטילת כדור Azenil
10/05/2018 | 13:39
12
בהוראות הכתובות נאמר ליטול את התרופה שעתיים אחרי האוכל ושעה לפני האוכל, על הקופסא, הרוקחת רשמה אחרי האוכל.
מה נכון?
בנוסף - קיבלתי 6 כדורים והרופאה שלי אמרה לקחת 2 היום ובשאר הימים 1 כל יום. האם זה הגיוני?
הרופאה לא עובדת עכשיו ובבית המרקחת שקניתי את התרופה אין מענה!!

לצפיה ב-'קסרלטו- השפעה על איכות הזרע'
קסרלטו- השפעה על איכות הזרע
04/05/2018 | 20:14
7
שלום, בעלי נוטל קסרלטו באופן יומיומי בעקבות היסטוריה של dvt. (בעבר היה מטופל בקומדין)
אנחנו לקראת הריון ורציתי לשאול האם תרופה זו עלולה לפגוע באיכות הזרע או בעובר? 
תודה
לצפיה ב-'שינה'
שינה
21/04/2018 | 08:40
12
מלקיחת 80 כדורי שינה ברצף אחד אחרי השני ועדיין כלום! 80 כדורי בונדרומין וא י עדיין חיי איף לעזאזעל? 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ