לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1212212,122 עוקבים אודות עסקים

פורום תרופות

ברוכים הבאים לפורום תרופות. בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בכל הקשור למידע תרופתי וכן למידע מסויים על מחלות שונות בהקשר התרופתי. לא פעם כאשר אנחנו נוטלים תרופות, אנו שואלים: האם באמת כדאי לי לקחת את התרופה ? איך בדיוק התרופה עובדת בגוף שלי ? האם היא יכולה לגרום לי נזקים ? האם היא מתנגשת עם תרופות אחרות שאני נוטל ? האם ישנן תרופות אחרות יעילות יותר ? ומה בנוגע לצימחי מרפא רפואיים ? עוד מעידן תרופות ה``סבתא`` וצמחי המרפא של פעם, היו התרופות נושא מעניין וקסום. ובעולם התרופות המודרני של ימינו, כשתוחלת החיים האנושית הולכת ועולה, חשיבות נושא התרופות והמודעות לו רק הולכים וגוברים. כיום מדברים המדענים על תרופות שתפקידן לעכב תהליכי הזדקנות ולמנוע בעיות עתידיות ולא רק לטפל באלו הקיימות. אין ספק שככל שמתפתחת הטכנולוגיה עולות הדרישות שלנו ואנו מצפים לדעת יותר על התרופה שאנו נוטלים ועל המחלה המסויימת שממנה אנו סובלים. ובכן... בכל אלו יעסוק הפורום שלנו.
ותמיד כדאי לזכור- העיקר הבריאות!!!

אודות הפורום תרופות

ברוכים הבאים לפורום תרופות. בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בכל הקשור למידע תרופתי וכן למידע מסויים על מחלות שונות בהקשר התרופתי. לא פעם כאשר אנחנו נוטלים תרופות, אנו שואלים: האם באמת כדאי לי לקחת את התרופה ? איך בדיוק התרופה עובדת בגוף שלי ? האם היא יכולה לגרום לי נזקים ? האם היא מתנגשת עם תרופות אחרות שאני נוטל ? האם ישנן תרופות אחרות יעילות יותר ? ומה בנוגע לצימחי מרפא רפואיים ? עוד מעידן תרופות ה``סבתא`` וצמחי המרפא של פעם, היו התרופות נושא מעניין וקסום. ובעולם התרופות המודרני של ימינו, כשתוחלת החיים האנושית הולכת ועולה, חשיבות נושא התרופות והמודעות לו רק הולכים וגוברים. כיום מדברים המדענים על תרופות שתפקידן לעכב תהליכי הזדקנות ולמנוע בעיות עתידיות ולא רק לטפל באלו הקיימות. אין ספק שככל שמתפתחת הטכנולוגיה עולות הדרישות שלנו ואנו מצפים לדעת יותר על התרופה שאנו נוטלים ועל המחלה המסויימת שממנה אנו סובלים. ובכן... בכל אלו יעסוק הפורום שלנו.
ותמיד כדאי לזכור- העיקר הבריאות!!!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
בכל  נושא מומלץ לפנות לרופא המטפל. ייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מול הרופא. האחריות על הגולשים בלבד.
המשך >>

לצפיה ב-'ק.'
ק.
16/05/2018 | 22:11
הי לכולם !!
נוטל  תרופות .. 
ביקשתי מהרופאה המטפלת  לרשום לי 
פרפנאן ..
העבר הרחוק היא עזרה לי .
מי יודע משו על התרופה ?
מה ההשפעה שלה על מה 
תודה 
לצפיה ב-'התנגשות בין תרופות'
התנגשות בין תרופות
12/05/2018 | 08:47
6
האם יש התנגשות בין אליקוויס ו-או קרדילוק לבין ארקוקסיה .תודה
לצפיה ב-'דחוף ! הוראות נטילת כדור Azenil'
דחוף ! הוראות נטילת כדור Azenil
10/05/2018 | 13:39
1
בהוראות הכתובות נאמר ליטול את התרופה שעתיים אחרי האוכל ושעה לפני האוכל, על הקופסא, הרוקחת רשמה אחרי האוכל.
מה נכון?
בנוסף - קיבלתי 6 כדורים והרופאה שלי אמרה לקחת 2 היום ובשאר הימים 1 כל יום. האם זה הגיוני?
הרופאה לא עובדת עכשיו ובבית המרקחת שקניתי את התרופה אין מענה!!

לצפיה ב-'קסרלטו- השפעה על איכות הזרע'
קסרלטו- השפעה על איכות הזרע
04/05/2018 | 20:14
שלום, בעלי נוטל קסרלטו באופן יומיומי בעקבות היסטוריה של dvt. (בעבר היה מטופל בקומדין)
אנחנו לקראת הריון ורציתי לשאול האם תרופה זו עלולה לפגוע באיכות הזרע או בעובר? 
תודה
לצפיה ב-'שינה'
שינה
21/04/2018 | 08:40
6
מלקיחת 80 כדורי שינה ברצף אחד אחרי השני ועדיין כלום! 80 כדורי בונדרומין וא י עדיין חיי איף לעזאזעל? 

לצפיה ב-'התנגשות תרופות'
התנגשות תרופות
23/03/2018 | 15:12
30
שלום רב

אני בת 65 סובלת מפריצות דיסק בגב תחתון,
הרופא נתן לי פרקוסט,הייתה הקלה בכאבים למשך כ3 שעות.
לקראת הלילה הקאתי את נשמתי וחשתי רע מאוד.יום 1 של הכדור
.היום,לקחתי 2 אקמול-האם מותר לקחת בנוסף חצי כדור פרקוסט

תודה לעונים
רות

לצפיה ב-'טרמדקס וויאפקס '
טרמדקס וויאפקס
22/03/2018 | 21:36
9
שלום רב ,

לצערי שברתי את היד והרופא רשם לי טרמדקס od
הרוקח אמר לי שהתרופה יכולה להתנגש עם הואיפקס 150
שאני לוקח ...
מהם הסיכונים ?
האם אפשר לקחת בכל זאת את הטרמדקס ?
תודה רבה

לצפיה ב-'אסטו '
אסטו
11/03/2018 | 09:56
12
התחלתי לקחת  אסטו 10 מ"ג, אבל התחלתי עם חצי כדור ז"א 5 מ"ג למשך שבועיים הרגשתי טוב, והפסקתי, עכשיו שוב אני בבאסה ועם חרדות, החלטתי על דעת עצמי  לחזור לקחת אסטו, מה דעתכם?
לצפיה ב-'נוסחה כימית קטלנית ביותר..."ויפאקס"'
נוסחה כימית קטלנית ביותר..."ויפאקס"
08/02/2018 | 19:56
69
ברצוני לקבל הסבר......למה עדיין "משווקים"את התרופה הנוראית ויפאקס....ובמודע של טריפל פוורמולה מעוותת...הציבור חייב לדעת באופן ברור...כי הנותן התרופה שותף להמתה אכזרית ומייסרת של המטופל...יש ליידע...מתוך חמלה על החומריים המוויעתים הקיימם בויפאקס...את הציבור...זוהי רק תחילת דרכי במלחמתי..בתרופה ספציפית זאת הנקראת ויפאקס(אפקסור ונלאפקסין)
לצפיה ב-'קליפת תפוז עם איזה תרופה מתנגש'
קליפת תפוז עם איזה תרופה מתנגש
07/02/2018 | 12:24
27
יש כתבה בידיעות שקליפת תפוז מונעת חידוש סרטן ערמונית, עם איזה תרופות הקליפה מתנגשת

לצפיה ב-'עזרה במציאת תרופה מסוימת עפ״י תיאור'
עזרה במציאת תרופה מסוימת עפ״י תיאור
06/02/2018 | 14:54
15
מחפשות שם של תרופה ,
התרופה היא תרופה לשיכוך כאביםֿ
תיאור של הכדור :

לבן, גדול , שטוח, ונקודות כחולות וחומות עליו.

לצפיה ב-'ציפרלקס - האם מותר פעמיים ביום?'
ציפרלקס - האם מותר פעמיים ביום?
31/01/2018 | 04:01
39
היי,
אני לוקח 10 מ"ג ציפרלקס לפני השינה... לא יודע מה קרה היום אבל בטעות לקחתי כדור בבוקר לפני שיצאתי לעבודה.
כרגע אני במצב שאני לא מצליח להירדם בכלל.
השאלה שלי היא יותר לפעם הבאה, האם מותר לקחת פעמיים ביום 10 מג ציפרלקס (לא באופן קבוע אלא רק במקרה של בלבול כמו שקרה לי)?
תודה רבה!
לצפיה ב-'הודעה שקיבלתי - בקשת עזרה '
הודעה שקיבלתי - בקשת עזרה
08/01/2018 | 18:18
45
8/1/2018 נכתב על ידי תושב הדר גנים.מאוד חשוב  לקרוא ולהפיץ .
שלום חברים!
בטח כשהייתם קטנים שמעתם את הסיפור "פרח לב הזהב" על הילד שחיפש בכל העולם את התרופה לאמא שלו כדי שתתרפא.. 
אז יש לכם הזדמנות להפוך אותו למציאות..
הפעם- אני זה הילד, ולפרח- קוראים "אייברנס" (פלבוציקליב).
אם אצליח להשיג את התרופה הזאת, זה יכול לעזור מאוד לאמא שלי שנלחמת בסרטן גרורתי וקשה וגם להאריך משמעותית את חייה..
התרופה אמורה להיות בסל התרופות אך לצערינו יקח זמן עד שתגיע לקופות החולים והזמן הזה עלול להיות יותר מדי..
אז אם אתם יודעים משהו על הימצאות התרופה אצל משפחה או אדם מסויים והם לא צריכים אותה כבר- אשמח אם תוכלו לעדכן אותי.
דניאל 0527731788
אני לא מתכנן לעצור כאן.. תעזרו לי להפיץ את הפוסט בפייסבוק ובוואטספ. עד שאגיע לכתובת הנכונה..
תודה חברים! :)
לצפיה ב-'אליקוויס'
אליקוויס
11/12/2017 | 12:30
27
האם ידועה תופעת לוואי לאליקוויס

שהיא חום נמוך?
לצפיה ב-'נטילת תרופה אנטי-אפילפטית בבוקר של בדיקות דם?'
נטילת תרופה אנטי-אפילפטית בבוקר של בדיקות דם?
29/11/2017 | 13:06
20
שלום
אודה לתשובתכם בהקדם משום שמחר בבוקר אני עושה בדיקות דם.
אני נוטל Lamictal(נקרא Lamogine) ונוטל בבוקר ובערב.
בבוקר (10:00-7:30) אני מבצע בדיקות דם לקראת ביקורת.
האם עלי ליטול את התרופה כרגיל בבוקר או רק לאחר בדיקת הדם?
תודה רבה!
לצפיה ב-'האם מותר לשלב נקסיום עם אלוורה?'
האם מותר לשלב נקסיום עם אלוורה?
20/11/2017 | 10:38
24
שלום רב,
עשיתי בדיקת גסטרו והרופא נתן לי נקסיום למשך חודש עקב פצע בוושט.. שמעתי שגם אלוורה יכול לעזור לעניין, האם מותר לשלב בין הנקסיום לבין האלוורה?
תודה על ההתיחסות
לצפיה ב-'חציית כדור קסנקס XR מ"ג 0.5'
חציית כדור קסנקס XR מ"ג 0.5
14/11/2017 | 23:52
117
שלום!
אני לוקחת מידי פעם קסנקס XR לפי הצורך עבור התקפי חרדה (לא קבועים)  וחותכת אותו לרבע/חצי. אני לא לוקחת כדור שלם. הבנתי שזה הורס קצת את פעולת השיחרור המושהה של ציפוי הכדור. האם אני יכולה ברמה הבריאותית להמשיך לעשות זאת או שזה מאד בעייתי? האם יש אפקט באמת למרות שחתכתי את הכדור?..
יודעת שיש מינון יותר נמוך של קסנגיס אך בעבר לקחתי והשפיע עליי מאד לא טוב חוששת לנסות שוב..
אודה לעצתך ותודה מראש!
לצפיה ב-'אשכולית וציפרלקס'
אשכולית וציפרלקס
06/11/2017 | 06:48
52
האם מותר לשתות מיץ אשכוליות אדומות בזמן נטילת ציפרלקס?
לצפיה ב-'מרכז מידע תרופתי הדסה - שירות ללא תשלום'
מרכז מידע תרופתי הדסה - שירות ללא תשלום
23/10/2017 | 14:41
1
59
יש לכם שאלות בנוגע לטיפול תרופתי? 
לשאלות בנוגע לטיפול התרופתי כולל ריבוי תרופות, התנגשויות ביו תרופות וכל שאל הנובע לטיפול התרופתי מוזמנים לפנות למרכז המידע התרופתי של הדסה, שירות הניתן ללא תשלום. ניתן לפנות במייל: seventy@hadassah.org.il או בטלפון 026778866 

פרטים נוספים באתר: מרכז מידע תרופתי הדסה

לצפיה ב-'ממליץ לכל מי שיש לו שאלות על תרופות לפנות אליהם'
ממליץ לכל מי שיש לו שאלות על תרופות לפנות אליהם
08/04/2018 | 10:07
1
לצפיה ב-'עצירות'
עצירות
12/10/2017 | 09:45
28
אני אחרי ניתוח לפני 5 ימים ואין לי יציאה מאז לקחתי כדור אחד של לקסעדין וברצוני לדעת תוך כמה זמן ישפיע? תודה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ