לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1268912,689 עוקבים אודות עסקים

פורום תרופות

ברוכים הבאים לפורום תרופות. בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בכל הקשור למידע תרופתי וכן למידע מסויים על מחלות שונות בהקשר התרופתי. לא פעם כאשר אנחנו נוטלים תרופות, אנו שואלים: האם באמת כדאי לי לקחת את התרופה ? איך בדיוק התרופה עובדת בגוף שלי ? האם היא יכולה לגרום לי נזקים ? האם היא מתנגשת עם תרופות אחרות שאני נוטל ? האם ישנן תרופות אחרות יעילות יותר ? ומה בנוגע לצימחי מרפא רפואיים ? עוד מעידן תרופות ה``סבתא`` וצמחי המרפא של פעם, היו התרופות נושא מעניין וקסום. ובעולם התרופות המודרני של ימינו, כשתוחלת החיים האנושית הולכת ועולה, חשיבות נושא התרופות והמודעות לו רק הולכים וגוברים. כיום מדברים המדענים על תרופות שתפקידן לעכב תהליכי הזדקנות ולמנוע בעיות עתידיות ולא רק לטפל באלו הקיימות. אין ספק שככל שמתפתחת הטכנולוגיה עולות הדרישות שלנו ואנו מצפים לדעת יותר על התרופה שאנו נוטלים ועל המחלה המסויימת שממנה אנו סובלים. ובכן... בכל אלו יעסוק הפורום שלנו.
ותמיד כדאי לזכור- העיקר הבריאות!!!

אודות הפורום תרופות

ברוכים הבאים לפורום תרופות. בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בכל הקשור למידע תרופתי וכן למידע מסויים על מחלות שונות בהקשר התרופתי. לא פעם כאשר אנחנו נוטלים תרופות, אנו שואלים: האם באמת כדאי לי לקחת את התרופה ? איך בדיוק התרופה עובדת בגוף שלי ? האם היא יכולה לגרום לי נזקים ? האם היא מתנגשת עם תרופות אחרות שאני נוטל ? האם ישנן תרופות אחרות יעילות יותר ? ומה בנוגע לצימחי מרפא רפואיים ? עוד מעידן תרופות ה``סבתא`` וצמחי המרפא של פעם, היו התרופות נושא מעניין וקסום. ובעולם התרופות המודרני של ימינו, כשתוחלת החיים האנושית הולכת ועולה, חשיבות נושא התרופות והמודעות לו רק הולכים וגוברים. כיום מדברים המדענים על תרופות שתפקידן לעכב תהליכי הזדקנות ולמנוע בעיות עתידיות ולא רק לטפל באלו הקיימות. אין ספק שככל שמתפתחת הטכנולוגיה עולות הדרישות שלנו ואנו מצפים לדעת יותר על התרופה שאנו נוטלים ועל המחלה המסויימת שממנה אנו סובלים. ובכן... בכל אלו יעסוק הפורום שלנו.
ותמיד כדאי לזכור- העיקר הבריאות!!!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
בכל  נושא מומלץ לפנות לרופא המטפל. ייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מול הרופא. האחריות על הגולשים בלבד.
המשך >>

לצפיה ב-'שילוב של ארואיל עם אספירין'
שילוב של ארואיל עם אספירין
18/02/2019 | 19:18
2
האם אפשר לקחת את התרופה אלוריל ובמקביל אספירין 100 
לצפיה ב-'טרנקסל'
טרנקסל
18/02/2019 | 10:36
1
יש למישהו תרופה טרנקסל שאינו משתמש?
לצפיה ב-'למיקטל'
למיקטל
17/02/2019 | 11:09
10
אין תרופה טרנקסל גם במפעל כצט. האם יש חלופה כמה שפחות משרה עייפות?
לצפיה ב-'חברות תרופות גרמניות = בעקבות פרשת אנגלרד...'
חברות תרופות גרמניות = בעקבות פרשת אנגלרד...
12/02/2019 | 09:28
1
2
התחיל עידן חדש    = וצריך לאפס את כל מה שידוע לנו על חברות התרופות הגרמניות   =- שמסתבר שיש להן השפעה גדולה בבתי המשפט בישראל    =- ועל כן...העובדה שאין "קצה קרחון".... זה בגלל מערכת המשפט ה"ישראלית"...שסופגת כנראה טריליונים בילונים חילופי נדל"ן ואבנים יקרות
לצפיה ב-'"רצח עם בישראל" בחסות הסודיות הרפואית ואיסורי פרסום...'
"רצח עם בישראל" בחסות הסודיות הרפואית ואיסורי פרסום...
12/02/2019 | 09:31
1
וכמו שאמרו אבותינו... "נפלא"
לצפיה ב-'לצורך מילוי שאלון רפואי'
לצורך מילוי שאלון רפואי
10/02/2019 | 15:43
2
האם התרופה קבותרים מוגדרת כתרופה לטיפול בהורמונים ?
זאת לשם מילוי נאות של הצעה לביטוח חו"ל ?
אגב התרופה אמורה לטפל בבעיות חלב אישה אך במקרה זה
בעלי משתמש בה לבעיה אחרת שהאנדוקרינולוג רשם לו.
לצפיה ב-'מהבוקר חורשת את המחשב. יש קצה חוט...'
מהבוקר חורשת את המחשב. יש קצה חוט...
07/02/2019 | 18:03
4
ישנו בנק בגרמניה שלקוחותיו  כולם רוקחים ורופאים...שמו המקוצר הוא Apobank  = deutsche  apotheker = זה בנק מיוחד לתחום הרפואי... במקרה הבנק תבע את אחד הלקוחות שלו ב"מחוזי תל אביב" השופטת אלמגור" והענין הגיע לבג"ץ 6553-14  השופט סולברג.     ממש לא חיפשתי את זה אלא הגעתי להליך דרך גוגל.   גם מצאתי שבישראל יש אגודת שרותים ייחודית להסתדרות הרפואית = שנקראת "יחד" אבל זה לא קשור.  עקבתי אחרי עמותת המשפטנים גרמניה ישראל שכבר 25 שנים מקיימת מפגשים כאן ושם. משנת 2013.....כלומר 6 שנים.....שיש אפיפיור גרמני.....אבל זה לא שינה דבר  ((בענין הסרת המסך מעל הזהויות שנתן הצלב האדום למהגרים לדרום אמריקה תחילה....ובאשר לזהויות הבדויות שאיפשרו גם הבריטים לאחר מותם של היהודים בשואה - לגבי הטמפלרים כאן שנכנסו לתעודות המקוריות. "זה נקרא עמותת המשפטנים גרמניה ישראל"   ((לדעתי זה ארגון מחבלים מספר 1 עלי אדמות אבל מי שואל אותי)). ובכן....הלכנו    בעקבות          הכסף...מצאנו בנק.  זה לא אומר ש"בורסת היהלומים העולמית" ((והסניף החדש בפנמה))...לא מתעסקים ברופאים ורוקחים.  הם אינם מצהירים על כך = זה הכל
לצפיה ב-'מוצר כוורת - 100% טבעי'
מוצר כוורת - 100% טבעי
26/01/2019 | 23:11
3
במקום תרופות אפשר לנסות מוצרי כוורת 100% טבעי.
לצפיה ב-'שילוב תרופתי'
שילוב תרופתי
03/01/2019 | 03:28
2
19
היי :)

אני מזה כ- 10 שנים נוטלת לוריוון, זה התחיל מזה שבמשך 3 ימים לא הפסקתי לגהק ולכן הרופאת משפחה רשמה לי מרשם. בשנתיים האחרונות עקב המון קשיים וחוויות לא נעימות שבעקבותיהם סבלתי בתדירות גבוהה יותר התקפי חרדה, חרדה בכללי, לחץ, פחדים, נדודי שינה וחוסר ריכוז. לכן, עפ"י המלצת הרופא הועלה לי המינון של הלוריוון ל - 2 מ"ג ליום. אך בשנה וחצי האחרונות אני נוטלת הרבה יותר. (יש לי רצון גדול להיגמל אך אני סטודנטית שנה שנייה ומאוד עמוסה לכן מחכה להתייעץ עם הרופא בחופשת הקיץ). לפני כמעט שנתיים עקב חוסר ריכוז הלכתי לאיבחון אצל נוירולוג שאיבחן אותי עם הפרעת קשב וריכוז ונתן לי 2 מרשמים - רטלים La 30 מ"ג + רטלין 10 מ"ג ×2. גם המינון של זה עלה בחצי שנה האחרונה. בנוסף, כדי להתמודד עם הנדודי שינה אני לוקחת כל ערב 2 כדורים של סלייפ איד. השאלות שלי הם:

1. האם השילוב של 3 הכדורים וגם המינון הוא משהו מסוכן? מהם תופעות הלוואי?

2. מהן ההשלכות והתופעות שיכולות להיווצר בגמילה של הלוריוון והרטלים ביחד? והאם זה מומלץ לעשות זאת בו זמנית?

3. האם המינון הגדול לאורך תקופה דיי ארוכה עלול לגרום לבעיות בכניסה להריון? אני נשואה שנתיים ואנחנו רוצים בקרוב להתחיל לנסות.

סליחה על ההודעה הארוכה וכל השאלות אבל אשמח מאוד למישהו מומחה שיוכל לענות לי בכנות.

תודה רבה ��
לצפיה ב-'לוריוון ורטלין טרטוגנים'
לוריוון ורטלין טרטוגנים
19/01/2019 | 19:24
5
בהריון. כלומר בסכנה לעשות דפקטים לעובר. כדאי להפסיק אם את מתכננת הריון. או שלא, סיכון שלך. 
לצפיה ב-'ושכחתי לציין'
ושכחתי לציין
19/01/2019 | 19:27
6
שכל הכדורים שאת לוקחת עושים פעולות הפוכות זה לזה. אין בעצם שום טעם לקחת אותם ביחד. לוריוון מרגיע ורטלין מעורר. הם סותרים זה את זה. וכן, אפשר למות מלקחת מעוררים וממריצים ביחד. 
לוריוון עושה קשיי קשב וריכוז בין השאר. תרדי מהלוריוון ואז לא תצטרכי רטלין. 
לצפיה ב-'לוטאין 20 מ"ג'
לוטאין 20 מ"ג
29/12/2018 | 01:30
5
תוסף תזונה לבניית רישתית. אפקטביות מוכחת? גם למי שאוכל מאוזן?
האם יש הבדל בין המוצר בין חברת אלטמן לבין חברה אמרקאית לתוספי תזונה?

לצפיה ב-'פעמיים ביום או פעם אחת מנה כפולה?'
פעמיים ביום או פעם אחת מנה כפולה?
23/12/2018 | 13:09
11
הרופא החליט להכפיל את המינון (נגיד מ-10 מ"ג ל-20 מ"ג) לתרופה קבועה שאני נוטל. מה השיקולים שלו להנחות אותי לקחת את המינון הכפול בבת אחת (נגיד 20 מ"ג בבוקר, כמו 10 מ"ג עד עכשיו) לעומת השיקולים לקחת את המינון הכפול בשני חלקים (נגיד 10 מ"ג בבוקר כמו עד עכשיו ועוד 10 מ"ג בערב)?
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:15
1
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'עיצוב האריזה של תרופה משפיע על המשתמש...'
עיצוב האריזה של תרופה משפיע על המשתמש...
01/12/2018 | 12:53
1
9
לפני הרבה שנים לפני שגורשתי מ"נחשון" ראיתי פרסומת לתרופה ללא מרשם לילדים על שלט חוצות "ע-נ-ק" .    על גבי הבקבוקון שנשקף ב"ע-נ-ק" היתה דמות עליזה מאויירת ולשם התרופה הוספה האות "י"  להראות שמדובר בתרופה לקטנים.     כשמשתמשים בתרופה שמעוצבת כידידותית ומבדרת....זה מסיר ממך הרבה מהחששות  בשימוש בתרופה....ואולי בעקיפין משפיע על נכונותך לחרוג מהכמות המומלצת
לצפיה ב-'לאפיין את הנפגעים - 1500 כל שנה....תפקיד של מי?'
לאפיין את הנפגעים - 1500 כל שנה....תפקיד של מי?
01/12/2018 | 13:03
3
כדי להסיר חשש שמדובר בסוג של "קליעה למטרה" בהפגעות מהתרופה הזאת...צריך לערות מחקר שיאפיין את הנפגעים. רוב הנפגעים מתגוררים בחו"ל והתיקים הרפואיים סודיים רפואיים   = אז...מי יעשה את זה
לצפיה ב-'מבולבל, מבקש כיוון.'
מבולבל, מבקש כיוון.
02/11/2018 | 10:22
1
28
יש לי פעילות ייתר בבלוטת התריס כמספר חודשים. יחד עם זאת אני סובל מהפרעות חרדה, O.C.D ותסמינים של דיכאון. כמובן שאני מקבל "מרקפטיזול" ו"אסטו" בהתאם. לאחרונה שמעתי על כדור טבעי שנקרא "אשווגנדה" שעוזר במקרים של חרדות ומתח והחלטתי לנסות, כמובן אחרי בירור מקיף על התרופה עצמה, מה ההשפעות שלה, וכ'ו. לאחר תקופת זמן של הפסקת ה"אסטו" ונטילת ה"אשווגנדה" אני יכול בהחלט להגיד שהיא עוזרת בעניין של החרדות, אבל בכל מה שקשור לתסמיני הדיכאון ול- O.C.D אין כל הקלה ואולי אפילו להפך, כנראה בגלל הפסקת נטילת ה"אסטו". היום קראתי מאמר על כך שכדור ה"אשווגנדה" לא מתאים למי שסובל מפעילות ייתר של בלוטת התריס, ובנוסף להרגשת ההחמרה בתסמיני הדיכאון וב- O.C.D ברור על פניו מה אני צריך לעשות, ויחד עם זאת קראתי מאמר אחר של כדור ה"אשווגנדה" שלא מזכיר בכלל את העניין של ייתר פעילות בלוטת התריס ואפילו נכתב שם שכדור ה"אשווגנדה" מסייע באיזון בלוטת התריס במקרים של תת פעילות ופעילות ייתר, ככה שאני כבר לא בטוח מה לעשות. כמובן שהתייצעות עם רופא משפחה לא תעזור מהסיבה הפשוטה שתרופות טבעיות זה לא מתוקף תפקידו, אז לכן אני פונה אליכם בתקווה לעזרה.
לצפיה ב-'מבקש כיוון'
מבקש כיוון
04/11/2018 | 14:29
6
לאחר שקראתי מספר פעמים את הודעתך, אני חושב שהבנת לבד מה הוא הכיוון שאתה צריך ללכת בו.

אתה הרי כותב שהאשווגנדה לא מועילה לOCD ואף אולי אף מחמירה אותו. אז למה לך להכנס למיטה חולה, לך על בטוח... והצמד לטיפול הרפואי שניתן לך.

לדעתי לא רצוי להפסיק טיפול תרופתי כל שהוא על דעת עצמך ללא התייעצות עם הרופא המטפל. מה גם שלעיתים אתה אפילו תופתע מהתמצאות הרופאים באינטריאקציה בין תרופות קבנציונליות לבין תרופות טבעיות ובעיקר העשויות מצמחים.

בברכה, פז
לצפיה ב-'PROLACTIN למה צריך להיות ער שעתיים לפני הבדיקה?'
PROLACTIN למה צריך להיות ער שעתיים לפני הבדיקה?
24/10/2018 | 23:39
1
10
PROLACTIN - יש לעשות את הבדיקה לאחר שעתיים של ערנות לפחות. יש להתייעץ עם הרופא מתי לעשות את הבדיקה בזמן מחזור.
לצפיה ב-'פרולקטין'
פרולקטין
03/11/2018 | 23:52
10
השאלה אינה קשורה לפורום תרופות, אך הסיבה ללקיחת הדגימה לאחר לפחות שעתיים ערות היא מכיון שרמתו עולה בשינה.
לצפיה ב-'יש לכם שאלות על תרופות? פנו למרכז מידע תרופתי ללא עלות'
יש לכם שאלות על תרופות? פנו למרכז מידע תרופתי ללא עלות
11/10/2018 | 13:48
1
25
יש לכם שאלות בנוגע לטיפול תרופתי? 
לשאלות בנוגע לטיפול התרופתי כולל ריבוי תרופות, התנגשויות ביו תרופות, תופעות לוואי וכל שאלה בנוגע לטיפול התרופתי אתם מוזמנים לפנות למרכז המידע התרופתי של הדסה, שירות הניתן ללא תשלום. ניתן לפנות במייל: seventy@hadassah.org.il או בטלפון 026778866 

פרטים נוספים באתר:
 https://www.kolzchut.org.il/he/%D7%94%D7%93%D7%A1%...

לצפיה ב-'השירות ניתן לבני 70 ומעלה'
השירות ניתן לבני 70 ומעלה
03/11/2018 | 23:10
7
לצפיה ב-'ונלפאקסין 37.5 XR'
ונלפאקסין 37.5 XR
09/10/2018 | 03:48
1
20
שלום,
אני מטופל בונלפאקסין מזה כמעט עשור, כשאני נמצא כבר כמה שנים טובות במינון של 75 mg XR ליום.
משיטוט באינטרנט לא מצאתי שיש מינון של 37.5 שהוא גם XR, לפחות לא בארץ, האמנם?
תודה
לצפיה ב-'אכן'
אכן
04/11/2018 | 01:00
6
לצפיה ב-'דיכאון חריף בגיל 66'
דיכאון חריף בגיל 66
27/09/2018 | 17:38
2
28
דיכאון חריף בגיל 66,שנפל עליי משום מקום.הרופא רשם לי וולנה-בתחילה מינון נמוך,ורק לאחרונה העלה מינון-עד כה אין שיפור במצבי-האם יש תרופה שכן יכולה לעזור לי?-בנוסף גיליתי שיש לי חסר חמור בויטמין די,וקראתי שיש תופעות דומות,מצב רוח ירוד,עייפות ניכרת.כמובן שהתחלתי לקחת טיפות ויטמין.
אודה לעונים
רות
לצפיה ב-' תרגישי טוב'
תרגישי טוב
30/09/2018 | 22:30
18
לכל אחד כדור אחר מתאים.
לי למשל עזר חלקית וונלפקסין, אז היא הוסיפה מודאל וביחד זה היה טוב. 
כלומר אם זה עוזר חלקית, יש תרופות ש'משלימות'. 
תצפי בזה

לצפיה ב-'רק רופא יכול להחליט בנושא'
רק רופא יכול להחליט בנושא
03/11/2018 | 23:12
5
לצפיה ב-'אוגמנטין או מוקסיפן?'
אוגמנטין או מוקסיפן?
27/09/2018 | 16:52
1
25
לסטרפטוקוק מסוג A מה עדיף?
ועוד קטנה.. אם התחלתי מוקסיפן.. האם זה בסדר להחליף לאוגמנטין ביום השלישי עד תום 7 הימים?

לצפיה ב-'אוגמנטין או מוקסיפן'
אוגמנטין או מוקסיפן
04/11/2018 | 01:04
11
מה עדיף? מה שהרופא רשם!

אין בעיה לעבור לאוגמנטין ממוקסיפן כמובן בהוראת רופא.
לצפיה ב-'פרשת חווה יערי = הקשר לאיגוד הרוקחים.....'
פרשת חווה יערי = הקשר לאיגוד הרוקחים.....
25/09/2018 | 13:01
16
הרוצחת אביבה גרנות עבדה בהסתדרות הרוקחים הנרצחת מלבסקי היתה קשורה לבית חב ד בניו יורק חווה יערי עבדה בבנק לאומי והרכב היה של פרשן צבאי. ברור שיש כאן פאזל ...והחוקר הינו נוצרי.     מי שמכיר דהיום את משטרת ישראל יודע על תרבות-השקר המסורתית במשטרה ובבתי המשפט אצל המומחים הרפואיים ואצל העובדים הסוציאלים. החשש - קונספירציה שקשורה לתרופות ,הועברה" על ידי "תסריט דמיוני מעולה".    אני קוראת לרוקחים לעסוק באופן קבוע בבניית והשלמת פאזלים לטובת הציבור
לצפיה ב-'"מדינת ישראל נגד חברות הביטוח"'
"מדינת ישראל נגד חברות הביטוח"
20/09/2018 | 20:43
9
חשוב לדעת, ב2016 משרד האוצר הוציא רפורמה ששיפרה את התנאים של ביטוחי הבריאות משמעותית והוזילה את עלות הפוליסה ב40% אבל משרד האוצר מפרסם שרוב מוחלט עדיין מחזיק בביטוחים ישנים יקרים ומלאים בחורים..
לכתבה המלאה לחץ כאן>> https://goo.gl/e4zEMX
לכתבה המלאה לחץ כאן>> https://goo.gl/e4zEMX

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו