לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום שיפוץ ובניה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיפוץ ובניה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
התנהגות בפורום
שלום לכל חברי הפורום
אבקש שלא להתבטא בצורה לא נאותה בפורום
במקרים בהם יש לכם דעה שונה, הצגו אותה באופן מתורבת ובלי השמצות
כולנו רוצים פורום מקצועי שיתרום לגולשים, והתנצחויות אינן הדרך לשמור על פורום כזה.
אבקש שגם אם את/ה עצמך מושמץ/צת, אל תגיב/י על גבי הפורום- שלח/י אלי מסר.
למרות שניסיתי תקופה ארוכה שלא לחסום, זה לא מצליח ואתחיל לחסום גולשים המתבטאים לא יפה.
כולי תקווה שתמשיכו כולכם לתרום לפורום.
שי אילון
המשך >>

פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:44
4
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
בסוף הבאנו רצף ולא רצפנו בעצמנו
20/04/2016 | 15:32
85
אמנם רכדנו כלים וחומרים אבל למזלנו הבאנו רצף מקצועי.  יצא יפה. עלה 60 שח למטר כולל חומרים.
בעיה אחת : הריצוף הוא מפרפקטליין. כל מרצפת באה עטופה בניילון כזה. כמו טפט שקוף דק מאד. בחדר הראשון הרצף ריצף בלי להוציא את הנילון. בשאר הבית כבר כן.
הבעיה שעכשיו הנילון לא יוצא. זה ממש לשבת ולקלף אותו קצת קצת. הוא לא יוצא בחתיכה אחת כמו שיוצא לפני הריצוף. מישהו יודע איך אפשר להפטר מהמדבקות האלו?  
שאלה על סיליפוס.....
19/04/2016 | 06:57
5
104
אהלן..... בטוח ששאלו פה את זו לפני אבל לא ממש מצאתי בהיסטוריה...... האם הסיליפוס בטוח לשתייה? או שכדאי להשתמש רק לדוד ולמכונת הכביסה? האם יש שיטה אחרת, ובטוחה לבריאות, למנוע הצטברות אבנית?
תודה רבה לכל עזרה
חג שמח וכשר!
סיליפוס
19/04/2016 | 07:42
90
הדעות לגביו חלוקות. יש דעות לכאן ולכאן. אני אישית לא הייתי רוצה לשתות במודע חומרים כימיים לא חיוניים, רק בשביל למנוע דבר שלא מפריע. האבנית היא לא בעיה כל כך גדולה כמו שמנסים לספר לנו. במכונת כביסה, אפשר לכבס במים בטמפרטורה של 40 מעלות, ובטמפרטורה כזו התגבשות האבנית היא זניחה. בדוד חימום, התגבשות האבנית מתרחשת אמנם, אבל היא מהווה בעיה רק כאשר יש חמם מהיר. בנוסף, אני לא מכיר אף אחד שאמר שהוא דואג אכן למלא כדורי סיליפוס במערכת כל חצי שנה או שנה. אנשים מתקינים את זה, ובזה זה נגמר, ולא דואגים למלא. 
לסיליפוס
19/04/2016 | 21:01
1
76
יש אישור משרד הבריאות. אבל הסיליפוס מסנן גם את הסידן ועוד מינרלים מהמים , מה שלא מומלץ.
לדעתי , בהנחה שאכן מחליפים את הכדורים כל חצי שנה יש הגיון בשימושם לדוד שמש.
לצערי יש לא מעט דברים לא בריאים שמשרד הבריאות מאשר...
21/04/2016 | 22:16
24
תודה רבה על התגובות והעזרה!
20/04/2016 | 07:11
1
23
רק רציתי להוסיף שהאבנית במים חשובה לבריאותנו
25/04/2016 | 12:09
26
כלומר חשוב דווקא לשתות מים קשים עם אבנית כי יש במים האלו מינרלים שהגוף צריך.

שאלה לגבי שינוי הנמכות גבס שבוצעו כבר עקב שינוי בתוכנית
18/04/2016 | 07:45
1
93
שלום,
ביצענו שינוי בתוכנית מטבח ובעקבות כך יש צורך לבצע שני שינויים בהנמכות גבס שכבר בוצעו:
1. הנמכה של חלק מקטע של הנמכת גבס שאמורה להיות מעל ארונות מטבח עליונים שנבנתה בעומק 65 ס"מ צריכה להשתנות כך שתהיה בעומק של 35 ס"מ (כלומר קטע מסויים מההנמכה צריך להשבר ולהפוך להיות כזה בעל עומק נמוך יותר וכל יתר ההנמכה צריכה להשאר כפי שהיא).
2. הנמכת תקרה בגובה 10 ס"מ צריכה "לגדול" בעוד "מלבן" במידות של 35 ס"מ על 60 ס"מ. ההנמכה הזו היא הנמכה שאמורה להיות מנותקת בצד שבו המלבן הזה מסתיים וחשוב שלא יראו את החיבור בינה לבין ההנמכה שכבר קיימת (שלא יראו את "הדבקת" המלבן הזה).
אשמח לוודא שתיקונים אלה אפשריים ומה צריכה להיות העלות של ביצוע עבודה כזו פחות או יותר.
תודה רבה.
אתה מצפה באמת לתשובה לשאלות האלו?
19/04/2016 | 07:46
60
זה כמו שאני אשאל: אני צריך להגיע מהבית שלי למקום אחר. כמה זה יעלה לי? 
צביעת חדר אמבטיה וחומת בלוקים
16/04/2016 | 13:44
7
127
חברים אני מתכנן לצבוע את חדר האמבטיה שלי ועוד חומת בלוקים בחצר בעצמי על מנת לחסוך עלויות. קראתי קצת באינטרנט ואני רואה שיש הרבה דעות לגבי אופן העבודה הייתי שמח לדעת האם יש דרך יותר מומלצת ממה שאני רושם פה.
חשוב לציין שהבית מאוד ישן, ובחדר האמבטיה היה בעבר קצת עובש שעבר (ולא חזר) לאחר ניקיון עם כלור.

חדר אמבטיה:
הורדת חלקים רופפים עם שפכטל.
ניקוי עם כלור של כל הקיר.
2 שכבות של קלסימו.
שיוף עם נייר זכוכית עבור גבשושיות שיש בקיר.
צביעה בפוליסיד.

שאלות:
האם צריך בונדרול באיזשהו שלב?
האם צריך 2 שכבות של קלסימו?
האם להחליף את אחד הרכיבים?
באזור התקרה ניתן לראות שיש מקום שרואים בטון ומקום עם צבע ולכן האם עושים קלסימו גם על התקרה?
האם צובעים בפוליסיד גם את התקרה?

תודה לעוזרים.

חומת בלוקים
16/04/2016 | 13:47
1
92
סדר פעולות:

מלט.
שליכט 2 שכבות.
בונדרול.
שליכט צבעוני.

אני צריך שיראה נורמלי, שלא יראו בלוקים ושלא ירד הצבע אחרי החורף, פחות חשובה לי עבודה סופר מקצועית, האם סדר הפעולות שרשמתי נכון, לא חסר משהו או אולי אפשר לוותר על משהו?

תודה לעוזרים.

על הבלוקים הייתי עושה שכבת הרבצת בטון ( מלט)
18/04/2016 | 16:03
49
ועל זה שליכט גמיש או שפריץ עם טקסטורה גסה כדי שלא יראו שזה לא ממש טיח ישר..
מקפיץ
18/04/2016 | 08:04
35
אשמח לעזרה מכל מי שמבין.
אין בעיה לצבוע בפוליסיד מקומות של מגיעים אליהם
18/04/2016 | 16:08
3
48
אם אפשר פוליסיד אני תמיד מעדיף לצבוע בפוליסיד.
אני לא משתמש בשום שכבות מתחת לפוליסיד, רק תיקוני טיח בגבס או תערובת של גבס וחול ,  אם יש עובש טיפול באקונומיקה, וצביעה.
הקלות והמחיר לא מצדיק את כל השכבות, חדר אמבטיה מעל החרסינה אני מתקן צובע כל השכבות  בחצי שעה- שעה , בשיטה הזאת ובחומרים האלה אפילו לא צריך לחכות להתיבשות.
תודה רבה
18/04/2016 | 20:21
11
למה פוליסיד?
19/04/2016 | 07:45
1
42
מלבד המחיר הנמוך שלו, אני לא רואה שום יתרון שלו לעומת צבע אקרילי. נהפוך הוא. לצבע אקרילי יש רק יתרונות לגבי הפוליסיד. (אני רק מבקש לא לספר לי שפוליסיד זה "צבע נושם". בפעם האחרונה שבדקתי, הקיר די מת ואין לו צורך לנשום). 
המחיר זה גם חשוב .
25/04/2016 | 12:04
14
מחירי הצבע לדעתי הם חסרי פרופורציה .
לפעמים המחיר כלכך מרגיז אותי שבא לי לסייד בשיטות של אבותינו.
לקנות אבקת סיד בשק, לשים לשבוע בחבית עם מים,  אחר כך לערבב עם שמן פשתן מבושל , לגוון עם קצת אבקה צבעונית.
גומי אטימה נגד חרקים לרשת גלילה מאיפה להשיג
16/04/2016 | 17:45
3
101
מצורפת תמונה של מה שנשאר מהגומי אטימה שנמצא בתחתית רשת הגלילה שלי. חיפשתי בכמה חנויות לחלונות ופרזול ולא מצאתי למישהו יש מושג מאיפה למצוא?...
בדוק אופציה אחרת.
17/04/2016 | 18:42
2
90
חפש פס אטימה של דלת, חתוך אותו לאורך המתאים, והדבק על הסרגל התחתון. יש עם גומי ויש עם מברשת. 
למשל:
רעיון מצויין! תודה רבה. אני הייתי "נעול" בראש רק למצוא
18/04/2016 | 00:47
1
57
גומי כלשהו או רצועת מברשת שתיכנס בתעלת ההשחלה ולא חשבתי על הדבקה לפרופיל התחתון אנסה תודה רבה!
אז לאחר ניסיון נוסף ואינספור המלצות מחנויות ומתקינים בסגנון.
21/04/2016 | 22:18
30
רד מזה לא תמצא בחיים.
ולאחר שמצאתי בחנויות רק פס איטום מברשת ולא גומי כמו שרציתי בחנות נתנו לי את השם והמספר של החברה המייצר את הרשת ולהפתעתי היה להם גומי כזה והרבה! לקחתי 2 מטר אפילו לא רצו תשלום! 
אז אם מישהו אי פעם יחפש אביזרים לרשת גלילה כלשהי ולא ימצא תנסו ב "רשת פלקס" בראשון.
הרחבת נישה לטלוויזיה בקיר גבס
15/04/2016 | 19:39
10
126
שלום לכולם,
אני רוצה להרחיב את הנישה שקיימת לי ב 5 ס"מ מכול צד (בתמונה עם קווים כחולים),
אשמח לעזרה איך אני יכול לעשות את זה מבלי לבנות את כול הנישה מחדש או להתקין זרוע שתגרום לטלויזיה להיות מחוץ לפתח,
תודה מראש,
אילן

תמונה
15/04/2016 | 19:55
1
126
שקלת לוותר על הנישה?
16/04/2016 | 22:10
70
קנה זרוע שניתן למשוך את הטלויזיה החוצה (לא צמודה), תתקין אותה בתוך הנישה כך כך שהטלויזיה מחוץ לנישה ומסתירה אותה לחלוטין
כל נישות הגבס הללו
17/04/2016 | 01:12
2
92
זה הגולם שקם על יוצרו…
המסכים היום דקיקים,  ניתן לתלות אותם כמו תמונה.  בשביל מה המסגרת הבומבסטית?  לטעמי,  הכי יפה ומינימליסטי זה בלי נישות בכלל ובלי גבס בכלל.  
הבנתי ממעצבי פנים שכיום ממעיטים בנישות,  זה יצא מהאופנה,  וטוב שכך,  לטעמי האישי.
נישת גבס
17/04/2016 | 08:54
1
80
צודקת אך להחליף כרגע זה לא אקטואלי. בכל זאת אשמח לעצות 
לא התכוונתי להחליף
17/04/2016 | 11:28
57
התכוונתי: לפרק.
לתלות על הקיר.
ולקנות טלויזיה עם רמקולים מובנים.
הכי מינימליסטי, יפה, עדין, זול, ו...מאפשר כל שנה להחליף לטלוזיה יותר גדולה בלי הגבלה

(הרמקולים הללו בין כה לא ממוקמים נכון למערכת שמע/אודיו... אם המטרה שלהם היא מערכת שמע, זו הזדמנות למקם אחרת לפחות את שני הצדדיים)

יש דרך לסדר את זה אבל היא מורכבת ודורשת שפכטל וצבע
17/04/2016 | 09:25
3
118
קודם כל שים לב שאתה מוגבל ברוחב עד לקו הנישות לרמקולים השקועים.

בהנחה שאתה עדיין רוצה ללכת על כיוון של הרחבה ללא הריסה מחדש או שימוש בזרוע, זה לדעתי הפיתרון הטוב ביותר:

1. סימון בקווים מדויקים את תבנית הנישה המתוכננת.

2. חיתוך באמצעות דיסק מתכת או מולטיטול (לאחר שתחדור את הגבס אתה תגיע לשלד המתכת, דיסק 4.5 לברזל יחתוך אותו בלי בעיות).
*שים לב שיכול להיות שקבלן הגבס שבנה את הנישה השתמש עם ניצבים שחתוכים לפי המידה, מה שאומר שאם תשייף את הגבס בפינות תוכל למצוא את הברגים, אם תבריג אותם, תוכל לשלוף את כל הניצב ללא צורך בעבודה עם דיסק שרק ילכלך ויעשה בלאגן.

3. ליטוש המסגרת החדשה, גבס בולט תלטש עם מגרדת, מתכת תלטש עם הדיסק.

4. ככל הנראה בשלב הזה יהיה לך חלל ריק בתוך הנישה עצמה, אם יש לך אופציה להכניס ניצב חדש למסילה, אז תעשה את זה ותבריג מבחוץ ברגי פח-גבס, אם אין לך גישה להברגה אז תדביק עם סופר 7, אם אין לך אופציה להכניס ניצב חדש, אז תמלא את החלל הקרוב לפתח עם פוליאוריטן מוקצף, לאחר הייבוש (פחות משעה), תחתוך עם סכין יפנית ותיישר, ועל זה תדביק עם סופר 7 את חתיכת הגבס החדשה, תן לכל הסיפור להתייבש לפחות שעה נוספת.

5. מכאן זה תהליך גמר גבס רגיל לכל דבר, שפכטל, פינה משתנה, צבע.
*שים לב שאתה עושה לפחות 2 שכבות שפכטל עם הפינה המשתנה, ושאתה משתמש בכמות קטנה, אחרת זה יבלוט.
נישת גבס
17/04/2016 | 09:38
2
48
תודה רבה ואדם לא מקצועי בתחום כמוני יכול לדעתך לבצע דבר כזה עצמאית?
אם אין לך ניסיון בתחום ולא עבדת מעולם עם גבס, אז לא כדאי...
17/04/2016 | 09:41
51
מקסימום תבקש מאיש גבס שיעשה לך את זה, תסגור איתו שיעשה לך הכל ושישאיר לך רק את הצבע.
אפשר לבד.
17/04/2016 | 18:37
52
כל מי שעושה עבודות גבס. גם המומחה הגדול ביותר, התחיל פעם את העבודה הראשונה שלו. אתה יכול לבד. הכי הרבה זה לא יצא יפה. אבל, היתרון הגדול של גבס, היא האפשרות לפרק ולעשות חדש. אם תעבוד לאט, עם הקפדה, אין סיבה שלא צתליח. אולי לא בפעם הראשונה, אבל בסוף תצליח. חפש ביוטיוב, ולמד. 
מצבך מצויין , הנישה שאני עשיתי הייתה לפני שקניתי
17/04/2016 | 23:14
62
את הtv. חשבתי על 40 אינצ'  מדדתי אותן בחנויות . ביצעתי את הנישה 
ולאחר מכן קניתי יותר גדולה 
הבעיה הייתה שהנישה הייתה בין שני עמודי בטון. 
אז הגדלתי ככל שיכולתי.  ובניתי לה מתקן שלא תהייה צמודה לקיר של הנישה .
הבעיה אצלך שאם תחתוך את הצדדים יש שם קונסטרוקציה של הגבס 
תצטרך לדעת לפצות על כך . 
לאחר שתגמור אתה בוודאות לא תוכל לבצע שפכטל כמו שצריך 
אז תקנה פינות ותמלא הרבה שפכטל , ומה לעשות תגיע לשפכטל טוב לאחר הרבה שיפשוף
וילון גלילה חשמלי
16/04/2016 | 19:50
1
80

יש  לנו וילון גלילה ידני בסלון שיורד מהתקרה  באמצעות משיכה. וילון הגלילה מחולק לשלושה חלקים נפרדים שנשלטים בנפרד. וילון הגלילה לבן חצי שקוף כלומר מפחית את כמות השמש דרסטית אבל עדיין אפשר לראות את הנוף. מדובר בדירה סטנדרטית.  הייתי רוצה וילון גלילה כזה אבל חשמלי כשהעדיפות שהשלושה ניתנים לשליטה בנפרד כלומר שיכולים לרדת לגבהים שונים. אם בעייתי או מאוד יקר אפשר שכולם ירדו ויעלו יחד אבל לפחות שאשלוט עד כמה זה יורד, עד הסוף  או חלק מהדרך. כמה אמור לעלות לי?  כמה הווילון וכמה העבודה?
וילון חשמלי.
17/04/2016 | 18:39
45
צור קשר עם צלון או אורגון, ובקש הצעות מחיר. יכול להיות שאפשר יהיה רק לשדרג לך בלי להחליף הכל. 
איך לאטום מירווח של הדיסקית[ הרוזטה] בברז סוללה במטבח
16/04/2016 | 21:56
2
99
שלום
קבלן מעמידר התקין לי סוללת ברז במטבח אחרי זה ראיתי שדיסקיות [הרוזטה] חופשיות אחת ממש חופשית לגמריי וניתן למשוך אותה אחורנית על גביי איזור ההברגה עד שנחשף לחלוטין החור בקרמיקה ואם אני מצמיד אותה לקיר רואים שכנראה הוסיפו איזה שהוא שינוי באורך העוגן המוברג , שם צר יותר מהברגת הסוללה ואז הדיסקית [הרוזטה] לחלוטין זזה ויש מרווח גדול בין הקוטר הפנימי שלה לקוטר הצינור העוגן שהוא יותר צר
אני מקווה שהצלחתי לתאר את זה מובן
מישהו בבקשה יכול לענות לי איך אני אוטם את המרווח הזה כדי שהרוזטה לא תזוז ולא יהיה כל פתח או מירווח בינה לבין צינור הברז וגם בינה לבין הקרמיקה? כדיי למנוע חדירת מים אל מאחורי הקרמיקה
תודה
הרכבה חאפרית של הברז, יש לפרק את הברז
16/04/2016 | 22:21
81
לפרק את הצינור הפנימי ולהרכיב "למדים" כמו שצריך
תדביק עם סיליקון.
17/04/2016 | 09:02
39
נזילה בחדר דוד
16/04/2016 | 17:48
1
46
שלום

בחדר הדוד שלי יש נזילה מכיוון התקרה. ועד הבית בדק וטוען שזה מהשכן למעלה. השכן מלמעלה הביא איש מקצוע שאמר שזה לא ממנו.
אני חושד שזה מהצינורות של המערכת הסולארית.
בימים האחרונים שמתי לב שהנזילה מתרחשת רק בשעות הלילה והבוקר המוקדם. באמצע היום אין נזילה.
לכן אני חושב שזה איכשהוא קשור למערכת הסולארית. וכאשר היא לא בפעולה (אין שמש) אז יש נזילה וכשהיא בפעולה אז אין נזילה.

האם זה הגיוני? דווקא הייתי מצפה שזה יהיה הפוך - כאשר המערכת פועלת אז תהיה נזילה.

תודה
בחדר דודים צריך להיות ניקוז לריצפה - בדוק שם סתימה
16/04/2016 | 19:21
48
וכמובן נזילה שיתכן ומתחילה יותר גבוה
התיעצות לגבי השכרת בית שהיתה בו
15/04/2016 | 08:07
3
101
בעית רטיבות.
פרסמתי את ההודעות האלו בפורום דירה להשכיר וחשבתי שכדאי להתיעץ כאן:
"שלום לכולם,
מצאתי בית ממש נחמד, הבעיה היא שהקירות שלו היו מכוסים בעובש, המשכיר תיקן את הבעיה (איטום קירות מבחוץ).
יש למישהו איזה ידע בנושא? האם תיקון בית לאחר בעיית רטיבות אמור לפתור את הבעייה או שיש סבירות גבוהה שהיא תצוץ שוב?"

"התייעצתי לפני שבוע שבועיים לגבי השכרת בית פרטי שהייתה בו בעית עובש שטופלה.
כשנכנסים לבית עכשיו יש ריח קל של עובש או טחב שמגיע מהפתח של המזגן המרכזי וגם יש ריח לא משהו מהארונות התחתונים במטבח. יש למישהו מושג אם זה אומר שעדיין קיימת שם איזו שהיא בעיה? המשכירים לא מתכוונים להחליף מטבח, ובעית הרטיבות שטופלה לא התרכזה שם. האם יש סיכוי שיש בעית רטיבות שלא טופלה גם במטבח?
תודה מראש"
האם מישהו יכול לייעץ בנושא? להשכיר? להתרחק?

עובש
15/04/2016 | 15:55
2
68
אם יש ריח של עובש, זה אומר שיש נבגים. נבגי עובש מזיקים לבריאות.

גם אם הסיבה לרטיבות טופלה, לוקח הרבה זמן עד שהרטיבות עוברת.
גם אם הסיבה לעובש טופלה בצורה מעולה, על בעל הדירה לטפל בעובש (למשל,  בעזרת אקונומיקה) לפני (!) שהוא משכיר אותה לאנשים.

אני במקומך לא הייתי שוכרת דירה עם עובש.

הקבלן אמר שהוא ניקה את העובש
16/04/2016 | 10:55
1
58
עם אקונומיקה ואז צבע את הקירות בצבע נגד עובש, אבל עדיין מדי פעם ניתן להרגיש בגל של ריח עבש שמגיע בעיקר מהאזור של המזגן המרכזי.
מצד הקבלן לא הייתה שום התייחסות למטבח, למיטב הבנתי רטיבות בארונות מטבח עלולה להגיע מרטיבות בקיר או משהו דומה והפתרון הוא רק לפרק את הארונות ולטפל בה אבל המשכירים לא מתכוונים לפרק אותם עד כמה שאני יודעת.
תודה על התגובה, אני אשקול את הנושא.

אז אמר - אין עשן בלי אש. עובש זאת בעיה בריאותית.
25/04/2016 | 16:40
11
בשעה טובה התחלנו שיפוץ כמה שאלות.
16/04/2016 | 08:02
1
114
התחלנו שיפוץ בשעה טובה כמה שאלות לי אליכם.
שברנו כמה קירות בחדר שינה ומקלחת האם לאחר תיקון הטיח והצבע בתקרה יראו הבדלים? הקבלן אומר שייראו שהיה שם קיר על גבי התקרה ולכן מומלץ לעשות שפכטל משהו שאני רוצה להמנע מבחינת עלויות.
לגבי מרכזית אינסטלציה איפה מומלץ למקם אותה האם בתוך האמבטיה או כפי שהקבלן המליץ בנישה מוסתר חיצונית מהחדרי אמבטיה.
כמה מרכזיות אני צריך האם אחת מספיקה לי ?
יראו הבדל
16/04/2016 | 10:09
66
אפשר להחליק כך שההבדל יהיה מינימאלי, ולצבוע את כל התקרה בצבע,  אבל בודאות יראו הבדל.
אם יש תאורה צמודת תקרה,  יראו אפילו יותר.
השאלה היא כמה זה באמת קריטי,  כאשר התקציב מוגבל... זו רק תקרת אמבטיה…  לשיקולכם.  
איך לאטום מירווח של הדיסקית[ הרוזטה] בברז סוללה במטבח
16/04/2016 | 00:50
29
שלום
קבלן מעמידר התקין לי סוללת ברז במטבח אחרי זה ראיתי שדיסקיות [הרוזטה] חופשיות אחת ממש חופשית לגמריי וניתן למשוך אותה אחורנית על גביי איזור ההברגה עד שנחשף לחלוטין החור בקרמיקה ואם אני מצמיד אותה לקיר רואים שכנראה הוסיפו איזה שהוא שינוי באורך העוגן המוברג , שם צר יותר מהברגת הסוללה ואז הדיסקית [הרוזטה] לחלוטין זזה ויש מרווח גדול בין הקוטר הפנימי שלה לקוטר הצינור העוגן שהוא יותר צר
אני מקווה שהצלחתי לתאר את זה מובן
מישהו בבקשה יכול לענות לי איך אני אוטם את המרווח הזה כדי שהרוזטה לא תזוז ולא יהיה כל פתח או מירווח בינה לבין צינור הברז וגם בינה לבין הקרמיקה?
תודה
לחץ מים לראש גשם
13/04/2016 | 19:50
5
90
היי
אני רוצה להתקין ראש גשם במקלחת, 40 על 40 מרובע.
אין לי איך להסביר מה לחץ המים אצלי, כי "סביר+" זו לא בדיוק הגדרה.
רציתי לדעת, האם יש דרך לדעת אם לחץ המים בבית מתאים לראש מקלחת גדול כזה לפני ההתקנה?
שכן אי אפשר להחזיר אותו לאחר התקנה והוא עולה כ-1000 ש"ח.

ואולי גם איך אפשר לשפר את לחץ המים בבית? אמרו לי לא להתעסק עם משאבה, האם החלפת צנרת תעזור? (אני גר בבניין בן 4 קומות בקומה ה -3).

תודה לעוזרים.

זו לא שאלה של לחץ, זו שאלה של ספיקה.
13/04/2016 | 23:56
1
74
צריך למדוד עם דלי כמה מים הברז מוציא לפי יחידת זמן, ולבדוק מה השינוי כשפותחים עוד ברז בבית, או מורידים מים באסלה.
הלחץ הסטטי, כלומר כשהברז סגור הוא פחות קריטי, מה שחשוב הוא הלחץ הדינמי, או בשפה פשוטה כמה לחץ נשאר בצנרת כיש ברז פתוח.
מד לחץ עולה חמישים שקלים בחנויות העוסקות בציוד פנאומטי. אולי מד לחץ לשימוש ביתי יעלה פחות.
ישנן חנויות אשר משכירות מד לחץ תמורת שקלים בודדים.

לשאלות כמה מים צורך ראש המקלחת, ומה הלחץ הדרוש עבורו אינני יודע את  התשובות.

תודה
14/04/2016 | 00:21
21
לשאלתך
14/04/2016 | 09:07
2
67
בהמשך לדברי limonium

בתיאוריה,
אם לחץ המים בכניסה (של הבנין או של הדירה) מספיק, ומה שמקטין זה הקוטר, אז צנרת בקוטר רחב יותר תאפשר ספיקה גבוהה יותר.
בנוסף, גם אורך הקו משפיע קצת, יש אובדן עומד בגלל החיכוך.

במפרט של האביזר אמור להיות כתוב מה הספיקה שלו בלחץ נתון. אם זה דורש יותר ממה שיש אצלך בכניסה לדירה, אז הוא לא מתאים.

אגב, כתבתי כאן כבר עשרות פעמים, שלדעתי במדינה שלנו, לפחות עד שיהיו מספיק מים מותפלים בזול, צריך לאסור על מכירת או יבוא ראשי גשם גדולים שבחצי שעה מחסלים חצי כנרת…

(מתנצלת אם הדיעה שלי מרגיזה אותך)
מיכל עושה רושם שאין קשר בין עלות ייצור המים המותפלים לבין
14/04/2016 | 19:45
1
53
עלות השיווק.
אני לא בטוח שזה נכון לכפות על האזרח לא לפתוח ברז. אנו חיים בחברה קפיטליסטית. ירצה יקנה, לא ירצה לא יקנה.
המדינה צריכה לספק את הסחורה, הבחירה אם להשתמש או לא היא של האזרח.
זה כבר ויכוח פילוסופי
15/04/2016 | 16:03
45
מצד אחד,
המדינה משקיעה המון כסף (שיצא מהכיס שלי ושלך) כדי להלחם בבזבוזי מים: מחלקים חסכמים, תשדירי מתקלפות למיניהם בטלויזיה, ומחירי המים עולים. חקלאים מיבשים שדות ופרדסים, ואנשים מיבשים מדשאות בגלל "עודף אחריות אישית" (מיותרת, לדעתי), לישובים עירוניים אסור להשקות בין חודשים מסויימים וכו' וכו' וכו'. מדיניות של חסכון. 
ומצד שני,
המדינה מאפשרת לאנשים לבזבז מים בכמות בלתי סבירה. (שים לב שלא אמרתי "לא לפתוח ברז" ואפילו "לא להתקין ראש גשם" אלא התנגדתי לראש גשם גדול במיוחד) . 
אז צריך פה עקביות. צריך להחליט. אי אפשר מצד אחד תשדיר מתקלפות יקר, ומצד שני שאנשים ישפכו חצי כנרת במקלחת אחת. 

ואם הוחלט לחסוך - אז לכפות את זה. 
זה לא מוצא חן בעיני כולם? אז מה?!  גם לי מתחשק לנהוג בכביש 150 קמ"ש או לבנות עוד קומה מעל הבית שלי, ואוסרים עלי. (בצדק).

קיר פנימי מבודד רעש וחום - בלוקים או גבס?
15/04/2016 | 14:31
1
51
מעוניין לבנות קיר בין 2 חדרים, ורוצה לוודא שיבודד גם חום וקור, אבל במיוחד רעש. 

חושב על שתי אופציות:
1. קיר בלוקים רגיל.
2. קיר גבס (גבס + 5 ס"מ צמר סלעים 80 קג"מ עם ניילון, יריעה אקוסטית, גבס)

מה עדיף? חשוב הבידוד רעש וחום אבל גם עלות, זמן בנייה, איכות הקיר וכו'.
בלוקים ממולאים חול
15/04/2016 | 15:50
55
יותר מסה, יותר בידוד רעש.

לא הבנתי את הנושא של חום, למה צריך יותר מקיר רגיל? בחדר אחד חם אש ובשני קר פריזר? 
יריד פסח למשפחות בונות ומשפצות ב- 25-26/4
15/04/2016 | 14:53
29
כניסה חופשית !
לפרטים והרשמה לאירוע היכנסו :

פתרון לבעיית אקוסטיקה בין 2 בתים פרטיים
12/04/2016 | 13:23
26
106
2 בתים פרטיים צמודים זה לזה בחצרות הבית עם גדר רשת נמוכה גובה מטר. השכנים לייד חתיכת!@@##$ חסרי כל התחשבות שחיים בסרט שכל הרחוב שלהם. ואין עם מי לדבר. נשאלה השאלה פתרון אקוסטי בתור גדר ניתן ליישם לבד ועם איזה חומרים? או שחובה חברת אקוסטיקה ?
מבחינת אקוסטית - בידוד רעש חיצוני הוא סיוט
12/04/2016 | 17:42
94
גם אם תשקיעו כסף רב (וזה עולה המון) בחומה אקוסטית, עדיין זה יצמצם רק בצורה קלה את המפגע.

גלי קול נעים במגוון אורכים וזוויות, ולכן מדובר בבעיה מורכבת.

בידוד אקוסטי לחלל פנימי הוא סיפור אחר לגמרי.
יש לך בעיה כפולה
12/04/2016 | 19:01
21
86
שום חומר לא יפתור בעיה אקוסטית בגובה מטר.
לבנית קיר בגובה גבוה צריך היתר. הגובלים, כלומר השכנים החמודים שלך, יכולים להגיש התנגדות...

יש חומרים אקוסטים מצוינים שמצמצמים רעשים גם מכבישים סואנים, אבל הם יקרים להפליא, וכמובן צריך גובה משמעותי. 

החומר היחידי שלא דורש שום היתר זה צמחים. ניתן לשתול ליד הגדר שיחים צפופים וגבוהים (לא פיקוס!!!). יסתירו יופי את השכנים, לפחות לא תראו אותם. אבל ההשפעה האקוסטית שלהם לא תהיה משהו. 
גם חומה אקוסטית של 3 מטרים לא תסייע...
13/04/2016 | 23:24
20
63
חומות אקוסטיות שנבנות בסמיכות לכבישים סוענים נועדו להחליש את עוצמת הרעש, אך הן אינן מסוגלות למנוע אותו לגמרי.

ככה שגם אם אותו בחור היה מרים חומה בתקציב של עשרות אלפי שקלים, הוא עדיין היה שומע את השכנים היקרים שלו, מכיוון שגלי קול נעים במגוון אורכים ועוצמות.

זו הסיבה שאת מצליחה לשמוע קריוקי גם ממרחק של קילומטר מהבית.

את מוזמנת לעשות את הבדיקה בעצמך - בכניסה לנהריה בנו בחודשים האחרונים חומת בידוד אקוסטית לאורך של קילומטר בערך (עבור ההרחבה החדשה בכניסה הראשית), החומה הנ"ל נבנתה ע"פ תקן מחמיר ובהשקעה גבוהה, ועדיין אם תשימי 2 קבוצות של אנשים מ2 צידי החומה, כאשר קבוצה אחת תרעיש, הקבוצה השניה תשמע אותם בוודאות של 100%.

הפיתרון היחידי לכל הסיפור הזה, זה שחלל הבית יהיה מבודד אקוסטית ברמה גבוהה.
נכון מאד! לכן כתבתי "מצמצמים" ולא כתבתי "אוטמים"
14/04/2016 | 08:34
19
52
באמצעים נורמאליים אין איטום אקוסטי ואין איטום תרמי.  יש שיפור,  הקטנה,  צמצום.
גם מחוץ לחדר מוסיקה. שומעים את התופים מבפנים…

קיר אקוסטי אמיתי בגובה 3 מטר יצמצם.  אי אפשר לבנות קיר כזה בין בתים. בגינה ישמעו רעש כי אי אפשר לבנות בועה.
שיפור החלונות בבית יצמצם,  לא יאפס.
גם תוספת מסה לקירות תשפר,  אפילו מאד. כמובן שזה תיאורטי,  לא ריאלי.

הדבר היחיד שיאפס הוא לעבור לבית אחר…  אבל גם שם כנראה יהיו שכנים… מי יודע אם לא יהיו גרועים יותר
אין מענה אקוסטי חיצוני מוכח לשכנים מדגם קריוקי :\
14/04/2016 | 10:15
18
74
אגב קטע,
רק לאחרונה סיימתי עבודת אקוסטיקה בבית חדש מקבלן.

דו משפחתי עם שכנים שאוהבים להרעיש, למשפחה זה היה סיוט כי הרעש היה גם לפעמים באמצע הלילה.

בסופו של דבר הצמדנו קיר גבס ברוחב של 5 ס"מ עם מזרון צמר סלעים בעובי 5 ס"מ עם רמת דחיסות של 80 ק"ג למ"ק, והדבר הזה עשה פשוט שדרג ברמה קיצונית את הבידוד האקוסטי עם השכנים.

גבס אכן מועיל אך המלוי מיותר ועדיף שכבת גבס נוספת
14/04/2016 | 16:18
17
58
ואם כבר באמת רוצים שקט להוסיף בין שכבות הגבס יריעת עופרת שבגלל המסה שלה תהווה את חסימת הרעש הטובה ביותר,
די, תפסיק לבייש את עצמך...
14/04/2016 | 17:59
16
64
רק בעולם של רשר גבס דו קרומי עדיף מבחינה אקוסטית על גבס עם צמר סלעים דחוס 5 ס"מ \ 80 ק"ג מ"ק.

*אם תמצא לי יועץ אקוסטיקה אחד בעולם (לא בישראל - בעולם) שתומך בטענה שלך, אני משפץ לך את כל הבית קומפלט בחינם.
העולם של רשר כולל משרדי שרים, רוה"מ לשעבר,,,ובכולם גבס כפול
14/04/2016 | 18:34
14
55
עם או בלי עופרת כדי למנוע מעבר קולות מחדר לחדר והחוצה, וגם לחסום קרינה,
רק ניר ממשיך לחשוב שצמר סלעים הנו "חסם אקוסטי" 

נכון שמניעת תהודה עם חומר רך תעזור יותר מ"כלום" וזה מספיק לרוב השימושים אך לעולם לא תגיע לרמת עופרת מבחינת מסה ואיטום רעש
עצוב מאוד
14/04/2016 | 19:08
13
85
אשמח אם תצרף לכאן עדויות לכתב כמויות או תמונות שצילמת.

ועדיין, אני מחכה שתביא לי אסמכתא אחת לכך שאתה צודק ואני טועה.

גבס דו קרומי אומנם מספק שכבת בידוד נוספת מבחינה אקוסטית, אבל הוא נועד בעיקר בשביל לתת מסה לקיר הגבס (שיהיה חזק יותר).

אפילו בחתך קיר של אורבונד (ושל כל יצרנית גבס נורמלית אחרת בעולם) יש שימוש בצמר סלעים בתור אמצעי בידוד.
צודק. יש שם בידוד.
14/04/2016 | 20:39
11
60
העניין הוא שצמר זכוכית זה בידוד תרמי ולא אקוסטי. אתה טוען בתוקף "צמר סלעים", ומביא בתור אמצעי שכנוע, צמר זכוכית. זה לא מספיק רציני. 
אני יכול להעיד ממקום העבודה שלי. יש אצלנו מבנה עם כיתות לימוד, וכל הכיתות ניבנו עם קרום גבס כפול משני הצדדים, ללא כל חומר בידוד ביניהם. לא צמר זכוכית ולא צמר סלעים. לא שומעים כלום לא מבפנים החוצה ולא מבחוץ פנימה. 
אתה ורשר צריכים לפתוח עסק...
15/04/2016 | 00:21
10
72
אני לא יודע אם מה שאתם כותבים נובע מהעובדה שאתם פשוט מאוד מבוגרים ואתם רגילים לשיטות בניה משנות ה70,
או שאתם פשוט כותבים מחוסר ידע.

אז ככה:

צמר זכוכית יכול לשמש גם לבידוד אקוסטי וגם לבידוד תרמי, זה שבאיור הם רשמו רק צמר זכוכית זה לא אומר שהם התכוונו רק לבידוד תרמי.

מכיוון שכל הדיון הזה מעייף אותי וגורם לי לכאב ראש, אז אני אסכם אותו באיור של חתך קיר גבס תקני ומבודד אקוסטי ברמה גבוהה, מדובר בחברת אורבונד, ומדובר במפרט קיר שאני בעצמי בניתי מספר פעמים והתוצאה הייתה מושלמת (גם לרמה של ילד שמתופף בחדר ולא שומעים כלום).

מקווה לפחות שהמידע שאני מביא יעזור לכם בעתיד, ולא תייעצו ללקוחות שלכם שלבידוד אקוסטי הכי טוב לשים פשוט שכבה נוספת של גבס.
שוב אתה טועה להבין את המערכת
15/04/2016 | 06:27
40
קיר מעקב בעירה הבנוי מ 5 שכבות גבס ו2 שכבות בידוד חום אכן משמש גם כחסם קול מעולה,
כבר בניתי קיר 8 שכבות גבס אדום למחסן דבקים ומדלל שלהם - באמת שקט אך זו לא המטרה אלא רק פועל יוצא של המסה המצטברת,
צמר כלשהו אינו חסם קול אלא חום - הוא גם בולע הד חוזר ולכן עוזר בשיפור התהודה בחדר, אך לא חוסם קול מלעבור לחדר השכן - את זה עושה המסה של הגבס,
קירות גבס
15/04/2016 | 07:34
7
35
יש מצב שאתה בונה קירות גבס מעולים, עם עבודה נפלאה (אני לא מכיר אותך או את העבודה שלך, ונותן לך את כל הקרדיט). אבל, לא כל מי שיודע לעבוד, מבין את המהות של הפיסיקה של מה שהוא עושה. אתה מביא דוגמאות של הוראות הרכבה של יצרני לוחות. אין שם שום הסבר לאקוסטיקה, או להנחתת קול, או למניעת הדהוד. הדהוד גורם להגברת קול, והנחתת הדהוד על ידי חומרים כמו צמר סלעים או צמר זכוכית עוזרת למניעת מעבר הקול. אבל, ראית גם באתר של "אורנים", מה שמנחית באמת מעבר קול זו מסה. אמנם לצמר סלעים דחוס יש מסה, אבל היא הרבה יותר קטנה מאשר מסה של לוח גבס נוסף. 
אני בניתי, ובונה בעיקר בהתאם לדרישות התקן והלקוח...
15/04/2016 | 11:32
6
46
כשלקוח משקיע ממון רב בבנית בית, והוא שוכר את שירותיו של יועץ אקוסטיקה, סביר להניח שאותו יועץ יבנה עבור הלקוח את המפרט בניה האיכותי ביותר בהתאם לתקציב (שכן אין גבול לבידוד אקוסטי, מכיוון שניתן גם להגיע למחירים של אלפי שקלים למ"ר).

בכל הפרויקטים שלי עד היום, ובפרויקטים אחרים שהייתי שותף אליהם עשינו שימוש בצמר סלעים בעובי של 5 ס"מ לפחות ובדחיסות של לפחות 80 ק"ג למ"ק.
בפרויקטים שבהם ביצעו בנוסף גם גבס דו קרומי היה עקב רצון הלקוח לקיר שיהיה חזק ועבה יותר, אני לא חולק על העובדה שאכן דו קרומי מבודד אקוסטי הרבה יותר טוב מאשר לוח גבס אחד.
אני כן טוען שצמר סלעים בעובי של 5 ס"מ ובדחיסות גבוהה - מבודד הרבה יותר טוב מתוספת של לוח גבס.

אם אתה חושב שאני טועה, אני אשמח שתביא לי אסמכתא לכך.

אני מנגד, יכול להביא אסמכתא לכך שכל היצרנים הגדולים בעולם ממליצים לשלב צמר סלעים לצורך בידוד אקוסטי.
הבאתי לך אסמכתה, ואתה מתעלם ממנה.
15/04/2016 | 19:07
5
33
הבאתי לך קישור לחברה מהרציניות בארץ שעוסקת בתחום האקוסטיקה שנים רבות. אתה מתעלם באלגנטיות.
אתה טוען שאתה בונה לפי התקן. יופי. אף אחד לא מדבר על התקן. אנחנו מדברים על פיסיקה פשוטה. אתה אומר שאתה בונה לפי הנחיות של יועץ אקוסטיקה, וזה מעולה. אתה לא יודע מה היו השיקולים שלו בהחלטה זו או אחרת, ולכן אתה לא יכול להביא את זה בתור טיעון. אם היית יועץ אקוסטיקה מוסמך, היית מביא טיעונים מקצועיים.
לגבי מסה נוספת, אין ספק שלצמר סלעים יש מסה. אתה אומר שהמסה היא 80 ק"ג למ"ק. לעומת זה, מסת לוח גבס היא 1400 ק"ג למ"ק. נראה לי שיש הבדל בין המספרים האלו.
אתה גם טוען שכל היצרנים הגדולים בעולם ממליצים על משהו מסוים. מאיפה אתה יודע? קראת את המפרטים שלהם? לא. אתה סתם זורק הצהרות שאין מאחוריהן כלום.
אני לא חושב שאתה טועה בטיעונים שלך. אתה פשוט לא יודע. יש הבדל בין "טועה" ל"לא יודע".
אתה גם מנסה לזלזל בגיל שלי ושל רשר, וטוען שאנחנו מכירים שיטות בניה של שנות השבעים. נהפוך הוא. לגיל ולנסיון יש יתרון עצום. . 
אתה מוזמן להמשיך את הדיון בארכיג'וב
15/04/2016 | 19:24
4
35
אבל תיזהר, יעשו ממך צחוק שם.

אני עם הדיון הנוכחי הפסקתי, אין לי כוח להמשיך למחזר משפטים.

עצם העובדה שאתה משווה בין חברה שכמעט אף אחד לא מכיר, ליצרנית הגבס המובילה במדינה אומר דרשני, אני יכול לספק אסמכתאות למפרטים מטמבור, קנאוף, ג'ורג'יה פסיפיק, וכ'ו - אבל בשביל מה?

אתה ורשר בטוחים שהפיתרון האולטימטיבי לבידוד אקוסטי זה לוח גבס כפול, אני לא, ובזה נגמר הסיפור.
המשך
15/04/2016 | 20:41
3
29
יצרנית גבס עם כל הכבוד, היא רק יצרנית גבס. היא לא מתעסקת באקוסטיקה ובמניעת מעבר קול. חברת "אורנים" אולי א מוכרת לך, כי היא מתעסקת לא ביצור לוחות גבס או חומרי בניה, כי אם במהות הנושא. אקוסטיקה. אתה גם לא הבנת את מה שנכתב על ידי רשר ועל ידי. 
לגבי אספקת המפרטים, אם אתה כל כך משוכנע בצדקתך, נסה להוכיח לי שאתה צודק על ידי הבאת מפרט לטיפול בבעית מעבר הקול על ידי שימוש בצמר סלעים מאחת החברות שציינת. 
אין לי מושג מי זה ארכיג'וב. אני לא חושש ש"יעשו ממני צחוק שם". אין לי כל בעיה להתווכח עם "מומחים" כאלה או אחרים, בתחומים שאני מבין בהם. כשהצד השני מוכן להקשיב, בדרך כלל הוא משתכנע שאני צודק. כשמישהו נאחז רק במילים שהוא כותב, הוא ימשיך לא לדעת. 
מוקדש לך ולרשר
20/04/2016 | 09:40
2
19
מה קרה לך - אינך מבין אנגלית ?
20/04/2016 | 19:45
1
16
הבאת סרטון המדגיש כל מיני תוספות ל"גבס כפול" בדיוק כפי שהצעתי במקור, אלא שכאן עוד מחמירים ומוסיפים שתי שכבות חומר פלסטי גמיש (נחמד כתחליף לעופרת) שאחת גם תשמש כ"חסם אדים",
היכן בסרטון ראית צמר 80,,,?
והרי אלו הטענות שניסינו להבהיר לך מלכתחילה,
לכן תודה לך על הסרטון המאיר עיניים ומציג גם חומרים שלא נמצאים בשוק כאן וחבל אבל העיקר שמביא את הפתרון לחסם אקוסטי המעשי והזול ביותר - גבס כפול = מסה
הבאתי את הסרטון כדי שתבין שיש צורך במילוי חומרים
20/04/2016 | 22:25
13
ייעודים לבידוד אקוסטי, ושלשים רק 2 לוחות גבס מכל כיוון זה לא הפיתרון האולטימטיבי.

אגב יש גם סרטונים עם צמר,
ובלי קשר לזה במפרט קיר אקוסטי של אורבונד, הם גם ממליצים על גבס דו קרומי אך עם שילוב של צמר סלעים בדחיסות גבוהה לבידוד אקוסטי.

תסלח לי אדוני הנכבד
16/04/2016 | 22:46
36
אתה מתפרץ לכאן כמו רוח סערה, ממלא את הפורום בהרבה רוח, ואז נעלם כלא היית ועל הדרך לא מפספס את ההזדמנות לעלוב באנשים שאין לך מושג קלוש בעניין מי הם ומה הם, ועוד להטפל באופן כל כך נמוך לעניין הגיל...
אני כאן מהיום הראשון שהפורום הזה עלה לאוויר. קורא בו על בסיס יום יומי ולומד כאן המון - מה כן ואיך , ומה לא(בעיקר מאנשים כמוך). 
מעולם לא פגשתי, אמנם וירטאולית בלבד, אדם בעל היקף ידע כה נרחב ובתחומים כה רבים ותמיד הכי לעומק שאפשר כמו רשר, כל פעם נדהם מחדש, ואתה מוזמן לעשות חיפוש על הניק שלו ולהתרשם בעצמך. גם לרוני לא חסר והוא מנהל כאן את הפורום ביד רמה וכל הכבוד  מגיע גם לו
קצת צניעות אדוני לא תזיק
ואתה אגב טועה בעניין עליו דובר ורשר ורוני צודקים(גם הפעם)
ברחת כמו ארנב לא באמת התמודדת
אתה קצת מזכיר לי את אשתי
גם לה כואב לפעמים הראש...

היכן ראית בשרטוט שהבאת את המילה אקוסטי, קול, רעש,,
14/04/2016 | 22:59
35
לא ראית כי אין בשרטוט תכנון לפתרון לבעיות אקוסטיות אלא לבעיות טרמיות,
הרעש מצד אחד לשני דרך הקיר נפתר ברמות עוצמה נמוכות ע"י 2 שכבות גבס משני צידי השלד, 
בעוצמת רעש גבוה אין כאן כל נסיון לפתרון ואם תשאל את יועצי אורבנד תקבל את התשובה שנתתי "לפחות בצד אחד לוח גבס כפול" ראשון כרגיל ועליו שני בהדבקה או ברגים ובהזזת מיקום החיבור, המהדרין יוסיפו שני לוחות בשני הצדדים ואו עופרת,
מה רע ביועצים מישראל?
14/04/2016 | 21:05
40
קצת הסבר על הנושא יש באתר של "אורנים". הם מומחים בתחום האקוסטיקה, ויש להם מגוון פתרונות. ראה מה הם כותבים בהסבר למה קירות צריכים מסה גבוהה. רמז: לא בשביל לחזק את הקיר.
בטח שיש פתרון
12/04/2016 | 22:07
2
85
לשים להם כמה שעות ביום הקלטה של פטיש חציבה בבטון  . 
טוב חברים תודה רבה על התשובות. אגב יריעת צל לגובה מותר לי
12/04/2016 | 23:52
1
102
למתוח ללא היתר נכון? עד שהצמחים יגדלו...
עם קיטבג?
13/04/2016 | 10:34
72
והמבין יבין
חוה"מ פסח 2016 25-26/4 - יריד למשפחות בונות ומשפצות
15/04/2016 | 01:02
24
עם מומחי מרכז הבנייה הישראלי - כניסה חינם חנייה בשפע !
יומיים של יעוצים מקצועיים בכל תחומי הבנייה והשיפוץ , הרצאות למשפחות בונות ומשפצות , הכוונה וקבלת כלים לבניית בית איכותי בדגש על שמירת התקציב .
למידע נוסף והרשמה לאירוע לחצו -
יש אתר מגניב למי שמחפש מעצב פנים
14/04/2016 | 19:58
72
זאת פלטפורמה שמשדכת בין לקוחות למעצבים
טיח שמתמוטט מדי פעם
14/04/2016 | 16:41
1
44
שלום. לאחרונה הטיח שבתקרה מתמוטט. אזורי ההתמוטטות הם בגודל של מטר בערך והם קורים רק במטבח ובסלון.
כל התמוטטות בהפרש של כמה חודשים.

מה יכולה להיות הסיבה שדווקא עכשיו זה מתמוטט?
איך צריך לטפל בזה?
לרוב הדבקה לקויה בגלל שימון יתר לתבנית הבטון
14/04/2016 | 18:44
40
אך גם רטיבות מלמעלה שחדרה את הבטון והחלישה את אחיזת הטיח,
אבחון והחלטה רק לפי בדיקה מקצועית ויעוץ לפתרון בכתב עם אחריות,

חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
פורום מטבחים
משפצים את המטבח?
חוה חן
למכירה מגרש בקדימה בכפר
עו
משרד עו"ד גדעון איזנשטיין
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום