לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום שיפוץ ובניה

הכל על שיפוץ, בנייה, חידוש ושדרוג הבית - בעזרת אנשי מקצוע וגם באופן עצמאי!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיפוץ ובניה

הכל על שיפוץ, בנייה, חידוש ושדרוג הבית - בעזרת אנשי מקצוע וגם באופן עצמאי!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
התנהגות בפורום
שלום לכל חברי הפורום
אבקש שלא להתבטא בצורה לא נאותה בפורום
במקרים בהם יש לכם דעה שונה, הצגו אותה באופן מתורבת ובלי השמצות
כולנו רוצים פורום מקצועי שיתרום לגולשים, והתנצחויות אינן הדרך לשמור על פורום כזה.
אבקש שגם אם את/ה עצמך מושמץ/צת, אל תגיב/י על גבי הפורום- שלח/י אלי מסר.
למרות שניסיתי תקופה ארוכה שלא לחסום, זה לא מצליח ואתחיל לחסום גולשים המתבטאים לא יפה.
כולי תקווה שתמשיכו כולכם לתרום לפורום.
שי אילון
המשך >>

לצפיה ב-'פתח שירות'
פתח שירות
27/03/2017 | 14:44
1
18
שלום רב,
ניסיתי במשך תקופה ארוכה לסדר את קיר הגבס שלי למצב שהוא יוכל להכיל מזגן. בסוף מצאתי חברה מצויינת שסידרה לי את הקיר גבס ועזרה לי להתקין את מזגני עליו: פתח שירות.
לצפיה ב-'מה הקשר? '
מה הקשר?
27/03/2017 | 20:33
9
מה הקשר בין מזגן לפתח שירות? אם אתה כזה דביל שלא יודע להתמודד עם מזגן על קיר גבס, דבר שכל טמבל ממוצע יודע, אזי אתה בבעיה. ואם החברה של פתחי השירות זקוקה לפרסומת כזו דבילית, זה מראה על החברה משהו, והמשהו הזה הוא כל כך שלילי, שלא כדאי להתקרב אליה. 
לצפיה ב-'צביעת מדרגות'
צביעת מדרגות
27/03/2017 | 17:26
1
12
היי 
אני מעוניין לצבוע את המדרגות אצלנו מה סדר גודל של כמות הצבע שאני צריך? מדובר על 3 קומות סטנדרטיות בבלוק טרומי ישן, 
אני יודע שבגלון אחד יש 5 ליטר כמה בממוצע אני צריך?
לצפיה ב-'אהבתי. '
אהבתי.
27/03/2017 | 20:27
9
"אני יודע שבגלון אחד יש 5 ליטר".
אז רק למען הסדר הטוב, בגלון (אמריקאי) יש 3.785 ליטר. לא 5 ליטר. 
לצפיה ב-'חוות דעת לעבודת אינסטלציה לאחר שיפוץ אמבטיה+שירותים'
חוות דעת לעבודת אינסטלציה לאחר שיפוץ אמבטיה+שירותים
26/03/2017 | 21:11
8
43
אשמח לעזרתכם,

בוצע שיפוץ מלא לחדר אמבטיה+2 שירותים שכלל צנרת ואביזרים.
היום ביצעו את התקנת אביזרי האמבטיה ויש כמה דברים שלדעתי לא תקינים.

1. בחדרי השירותים השתמשו בצינור שרשורי במקום בצנרת פלסטיק קבועה.
    בחדר שירותים אחד אפשר לראות שיש בעיה של זוית אז אולי באמת אין פתרון
    אחר,אבל בשירותים השניים אין בעית מקום ואפשרי להשתמש בצנרת פלסטיק
    קבועה.

2. בכיור במקום סיפון שמו צינור שרשורי. 

שאלותי הם:
1. האם שרשור בשירותים מקובל היום? מה קורה אם יש סתימה הרי אין קופסת ביקורת וגם זה נראה שמוחזק בלחץ ע"י גומיה. זה עמיד לאורך זמן?

2. בנוגע לברז זה נראה לי מאוד חובבני. הרי כיור של אמבטיה נסתם לעיתים תכופות (שיערות וכו) ואם אין סיפון הסתימה תיהיה בקו מים מה שיקשה על תיקון או שאני טועה?

אשמח לשמוע את דעתכם מניסיונכם בשביל שאוכל לפנות לקבלן ולדרוש תיקונים אם יש צורך.

תודה מראש

לצפיה ב-'הצינור השרשורי אסור לשימוש ואינו תקני בשום מקרה '
הצינור השרשורי אסור לשימוש ואינו תקני בשום מקרה
26/03/2017 | 23:17
6
16
לצפיה ב-'ביגלל שהוא לא תיקני '
ביגלל שהוא לא תיקני
26/03/2017 | 23:45
5
33
מחזיק בביתי עשרות שנים . במיטבח . באמבטיה . ועוד . בעוד 15 שנה נחליף אותו 

הוא מעולה אין סתימות. אין היבצרות חלקי שומן . הכול הולך לביוף 
לצפיה ב-'חבל שאתה לא קורא תחקירים קרי הנדסיים ובריאותיים '
חבל שאתה לא קורא תחקירים קרי הנדסיים ובריאותיים
27/03/2017 | 00:31
4
31
אז היתה מבין מדוע משרד הבריאות ומכון התקנים פסלו את זה 
לצפיה ב-',תסביר למה. '
,תסביר למה.
27/03/2017 | 06:43
2
25
גם אצלי יש כזה במטבח. עובד מעולה. מאז שהרכבתי לפני שנים, אין סתימות ואין ריח. מכיוון שתפקידו היחיד של הסיפון הוא לחסום ריחות ביוב, והשרשורי עושה את העבודה, אני לא רואה סיבה לא להשתמש בו. 
לצפיה ב-'במחקרים שנעשו בטכניון ובמשרד הבריאות במשותף '
במחקרים שנעשו בטכניון ובמשרד הבריאות במשותף
27/03/2017 | 08:46
1
26
נמתא שאחוז הבקטריות באסלות וכיורים המשתמשין בצינור שרשורי גדולות יותר מאשר בסיפון קונבנציונלי עקב צורת המבנה חלק מאותן בקטריות וחיידקים הם גורמי מחלות והרעלות למיניהן לכן לא אושר תקן ונאסר השימוש בזה.
האנסטלטורים אוהבים להשתמש בזה מאחר וזה מקצר להם את זמן העבודה ויותר זול להם בכיס אך מבחינה בריאותית הוא ממש לא טוב ולא בריא.
בנימוק לאי קבלת תקן יש את את הרציו של המחקר שנעשה וערך כשנה וחצי ומצויין בו כי המצב בתנאי מעבדה היה גרוע לא כל שכן אם ידובר בתנאי שימוש רגילים 
לצפיה ב-'יש לך קישור למחקר הזה?'
יש לך קישור למחקר הזה?
27/03/2017 | 09:12
6
לצפיה ב-'עם שרשורי באסלה במשך 20 שנה - אין לי סיבה להאמין'
עם שרשורי באסלה במשך 20 שנה - אין לי סיבה להאמין
27/03/2017 | 09:50
22
למכון התקנים - לך אין צורך להסביר מה קורה שם בנושאים אחרים,
לצפיה ב-'תודה לכולם על התגובות'
תודה לכולם על התגובות
27/03/2017 | 19:58
3
לצפיה ב-'פינוי פסולת לאחר שיפוץ '
פינוי פסולת לאחר שיפוץ
26/03/2017 | 11:52
1
33
שלום רב, לאחרונה עשיתי שיפוץ קטן בביתי ונותרתי עם כ 30-40 שקיות פסולת שמורכבות בעיקר מקרמיקה + טיח. כמו כן יש גם אסלה ושני כיורים.
באינטרנט אמנם יש שפע של מספרי טלפון על אנשי מקצוע שעושים פינוי אך איך אני יכול לוודא שהפסולת אכן נלקחת לאתר הטמנה ע"פ חוק? 
קראתי שאפשר לבקש את הקבלות שהמפנה משלם למטמנה - אך שוב, איך אני יכול לוודא שלאחר התשלום המפנה אכן יחזור ויציג לי את הקבלות האלו? 
כבר שמעתי על מקרים שבהם המפנים לא חזרו בשביל להביא תעודות ורדיפה אחריהם גם לא עזרה. 
מה עוד שרוב המפנים לא מסכימים לתשלום של חצי מהסכום לפני וחצי מהסכום אחרי ורוצים את כל התשלום בעת הפינוי

האם יש למישהו כאן המלצות על מפנה אמין שאפשר לסמוך עליו? 

תודה מראש לכל העונים והעוזרים 
לצפיה ב-'מישהו יכול לעזור?'
מישהו יכול לעזור?
27/03/2017 | 09:26
6
לצפיה ב-'תוכנית מיזוג לדירה חדשה'
תוכנית מיזוג לדירה חדשה
23/03/2017 | 17:37
6
63

שלום רב,

אני מעוניין בלקבל ייעוץ בנוגע להתקנת מזגן בדירה. רכשתי בשעה טובה דירה חדשה, 5 חדרים 116 מ"ר הפונה לכיוון צפון. לדירה מרפסת גדולה ומעל שטח הסלון יש את המרפסת של השכן. הסלון והמטבח הם יחידה אחת בגודל של 40 מ"ר ויש פרוזדור לחדרים שאני מעריך אותו ב-8 מ"ר. קיבלתי אישור מהקבלן להתקין את כל המנועים על גג הבניין, כך שהמסתור כביסה פנוי לחלוטין.

להלן תוכנית המיזוג:
בכל חדר שינה (3 חדרי שינה + ממ"ד) יותקן מזגן נפרד. החדרים קטנים יחסית (מלבד חדר ההורים), כך שאני מניח שמזגן של 1-1.5 כ"ס יספיק
הבעיה העיקרית שלי היא לגבי הסלון – כיוון והמנועים בחוץ, הקבלן טען שחייבים להעביר את הצנרת בחלק של הסלון המוביל לפרוזור. איש המזגן של הקבלן מציע מזגן מיני מרכזי מדגם ג'מייקה 50 (5 כ"ס) אשר יותקן ליד הפרוזדור, בחלק של הסלון

השאלות שלי הינן:
האם מזגן ג'מייקה 5 כ"ס לשטח של 50 מ"ר (יחד עם הפרוזדור) הפונה לכיוון צפון אך מעליו ישנה מרפסת (דהיינו, חשוף לשמש) הינו המזגן האידיאלי למצב שכזה? אין זה יותר מדיי? מה האינטרס לדחוף לי מזגן גדול מלבד עוד 1,000 ₪ פער במחירים?
האם התקנת המאייד בסלון תרעיש בעתיד? בד"כ אני יודע שמתקינים באמבטיה ולא בסלון, אבל איש המזגן אומר שזה ממש לא מרעיש ולדבריו "לא אשים לב לעניין". מה דעתכם? אני חושש גם מנזילות עתידיות לכשיבואו שכן מתחת למאייד בדיוק תהיה הטלוויזיה ושאר מכשירי הבידור

המון תודה,
יניב

שלום רב,

אני מעוניין בלקבל ייעוץ בנוגע להתקנת מזגן בדירה. רכשתי בשעה טובה דירה חדשה, 5 חדרים 116 מ"ר הפונה לכיוון צפון. לדירה מרפסת גדולה ומעל שטח הסלון יש את המרפסת של השכן. הסלון והמטבח הם יחידה אחת בגודל של 40 מ"ר ויש פרוזדור לחדרים שאני מעריך אותו ב-8 מ"ר. קיבלתי אישור מהקבלן להתקין את כל המנועים על גג הבניין, כך שהמסתור כביסה פנוי לחלוטין.

להלן תוכנית המיזוג:
1. בכל חדר שינה (3 חדרי שינה + ממ"ד) יותקן מזגן נפרד. החדרים קטנים יחסית (מלבד חדר ההורים), כך שאני מניח שמזגן של 1-1.5 כ"ס יספיק
2. הבעיה העיקרית שלי היא לגבי הסלון – כיוון והמנועים בחוץ, הקבלן טען שחייבים להעביר את הצנרת בחלק של הסלון המוביל לפרוזור. איש המזגן של הקבלן מציע מזגן מיני מרכזי מדגם ג'מייקה 50 (5 כ"ס) אשר יותקן ליד הפרוזדור, בחלק של הסלון

השאלות שלי הינן:
1. האם מזגן ג'מייקה 5 כ"ס לשטח של 50 מ"ר (יחד עם הפרוזדור) הפונה לכיוון צפון אך מעליו ישנה מרפסת (דהיינו, חשוף לשמש) הינו המזגן האידיאלי למצב שכזה? אין זה יותר מדיי? מה האינטרס לדחוף לי מזגן גדול מלבד עוד 1,000 ₪ פער במחירים?
2. האם התקנת המאייד בסלון תרעיש בעתיד? בד"כ אני יודע שמתקינים באמבטיה ולא בסלון, אבל איש המזגן אומר שזה ממש לא מרעיש ולדבריו "לא אשים לב לעניין". מה דעתכם? אני חושש גם מנזילות עתידיות לכשיבואו שכן מתחת למאייד בדיוק תהיה הטלוויזיה ושאר מכשירי הבידור
3. האם יש תוכנית אחרת אידיאלית? יש לקחת בחשבון שכל התקנות הצנרת, חשמל, ניקוזים וכו' נעשו, אך מנגד, לא רוצה לקבל פתרון שהוא לא אידיאלי.

המון תודה,
יניב

לצפיה ב-'על פניו נראה מזגן גדול מדי. תעלה תוכנית ונבחון .'
על פניו נראה מזגן גדול מדי. תעלה תוכנית ונבחון .
23/03/2017 | 23:19
5
15
לצפיה ב-'מצ"ב התמונה. תודה רבה!!'
מצ"ב התמונה. תודה רבה!!
24/03/2017 | 18:43
4
42
אנא שים לב שמהסלון יוצאת מרפסת של 35 מ"ר. המרפסת פונה לכיוון צפון, וכן, כפי שנאמר, מעל תקרת הסלון יש את המרפסת של השכן.

תודה
לצפיה ב-'ועוד אחת לשם המחשה'
ועוד אחת לשם המחשה
24/03/2017 | 18:47
3
27
אנא שים לב שהשירותי אורחים הועברו ועל כן יש חלל אחד פתוח.

תודה רבה שוב!
לצפיה ב-'נתונים למיזוג'
נתונים למיזוג
25/03/2017 | 09:56
2
39
השטח למיזוג הינו כ 45 מ"ר ,חלל הפרוזדור לא ממוזג על ידי המזגן המרכזי אלא רק תריס היניקה נמצא שם ללא פתח אספקת אויר לכן הוא לא לחישוב מלא של השטח.
אל !!!! תסתכל על מספרי דגמים כנתון ההספק,אתה צריך הספק של 45000-48000 BTU  בגלל החלק של הסלון שחשוף לשמש.וזה מה שקובע.
לגבי חדרי השינה זה תקין.
עכשיו לסוג המזגן,הגמייקה והELD אגב מהעונה הוסף לכל הדגמים הסימון + אין בכוחם לדחוף אויר למרחק גדול כשהממ"ד רחוק מהמאייד לכן רק דגם גבוה.
היות ומתוכנן גובה 40 במיקום המזגן תצטרך להגיע לגובה 45 במזגן תדיראן או 48-50 באלקטרה מאחר ותדיראן המאייד  WIND גובהו 38 ס"מ והניקוז יוצא ישירות לעומת אלקטרה +EMDV שגובהו 40 ס"מ ולכך מצטרפת בליטה של 3 ס"מ לסיפון המים ,דלת שרות בצד המזגן לאויר חוזר וגישה נחוץ לעומת אפשרות שרות בדגמים השטוחים שהוזכרו מעלה כמו גם לSUPER WIND של תדיראן שמחייבים פתח גישה בתחתית המזגן ליותר מגודל היחידה (משהו ענק).
בכללי ממליץ מאד בבניני מגורים כדי למנוע עימות עם השכנים וכן לחיסכון בחשמל ללכת על דגמי הSQ של אלקטרה או SILENT של תדיראן.

לצפיה ב-'תודה יוסיזיו, שכחתי לציין משהו חשוב..'
תודה יוסיזיו, שכחתי לציין משהו חשוב..
26/03/2017 | 01:03
1
20
המזגן המרכזי הוא רק לסלון ולמטבח. לכל חדר, כולל הממד, יש מזגן משל עצמו. התוכנית היא לא עדכנית, דהיינו, החצים המובילים לחדרי השינה אינם רלוונטיים.

איש המזגנים המליץ על ג'מייקה כי האדריכלית וגם אנחנו רצינו הנמכה קטנה ככל האפשר, שכן היא מתחברת להנמכה של המטבח בגובה של 30 ס"מ ולכן בג'מייקה אני מבין שניתן לקבל הנמכה של 40 ס"מ. משום מה לתחושתי לחלל של 40 מ"ר מזגן בהספק כה גדול נראה לי המון, אבל אני מבין שזה האידיאל?

תודה,
יניב
לצפיה ב-'אם מורידים את הממ"ד אז אכן זה גדול מידי ואפשר להסתפק ב 40000'
אם מורידים את הממ"ד אז אכן זה גדול מידי ואפשר להסתפק ב 40000
26/03/2017 | 03:10
25
btu את חדרי השינה לא לקחתי בחשבון.
לצפיה ב-'בעיית לחצים'
בעיית לחצים
24/03/2017 | 22:12
2
48
שלום לכולם עשיתי עבודה של אנסטלציה בבית שלי
יש לי חנוכיה של מים חמים ל 3 ברזים מטבח מקלחת ודוש
לחנוכיה ירדתי מהדוד עם צינור 16 ממ
למים הקרים עליתי עם צינור של 20 ממ כאשר בחנוכיה יש 4 ברזים של קר וכאשר הברז פרח במטבח נותן גם חיבור לצינור באורך מטר למכונת הכביסה, משם עליתי עם צינור 20 גם לדוד
הבעיה היא מתחילה מכך שיש בעיה בלחצים בבית, הדוש שלנו בבית אין בכלל לחץ, חלק אומרים שזה לכלוך חלק אומרים זה לכלוך בשעון, גם במטבח אין לחץ בברז של המקלחת יש לחץ טוב, השתגעתי מבעייתי הלחצים באם רצוי שאגדיל את חתך הצינור ל 25 ממ, התקן קובע כך עד 3 חיבורים אפשר להזין את הצנרת בקוטר של 16 ממ מ4 נקודות אפשר לחבר 20 ממ בהזנה ו מ 9 נקודות עד 16 הזנה של 32 ממ בצינור כניסה, האם שווה להגדיל את החתכים בצנרת ? חשוב לי לציין שיש חלקים גמו במטבח שהתחברנו שם לצנרת ישנה צנרת ברזל ויש 3 זויות כלומר הצינור הולך בזוית מהמקלחת בקיר ומישם בזוית שניה ובסוף בעוד זוית האם זה גם משפיע? אשמח לתשובות מהמומחים?
לצפיה ב-'שאלה. '
שאלה.
25/03/2017 | 10:50
1
27
האם בחלק מהברזים יש לחץ תקין?
לצפיה ב-'או מה הלחץ '
או מה הלחץ
25/03/2017 | 18:42
24
אחרי המונה חזק מאוד . או סביר . אם סביר אז יש לך בעייה .התחלתית 
לצפיה ב-'דרך לחימום הבית'
דרך לחימום הבית
24/03/2017 | 16:21
1
40
אם בונים או משפצים בית ורוצים לחסוך בעלויות החימום וגם לשמור על רמה גבוהה של עיצוב הבית אז כדאי לשלב קמין עץ.
גם מקבלים חימום לבית בצורה חסכונית וגם הבית מקבל יופי ומראה מיוחד מאוד עם אווירה כפרית.
לצפיה ב-'והכי חשוב, '
והכי חשוב,
24/03/2017 | 18:38
32
חונקים את השכנים עם העשן. 
לצפיה ב-'בניית ממד ומרפסת'
בניית ממד ומרפסת
24/03/2017 | 17:33
14
שלום, יש לי בית על עמודים מעליי קומה אחת. החלטנו לבנות ממד, ומרפסת ,כיצד ניתן להעריך את הסכום שיידרש. כמו כן הבנתי שיש החזרים יחסיים על בניית ממד
אשמח לשמוע פרטים, אנחנו לא ממש יודעים מאיפה מתחילים, תודה 
לצפיה ב-'שיפוץ דירה שכורה'
שיפוץ דירה שכורה
24/03/2017 | 09:52
2
44
דופלקס לא חדש... בקומה התחתונה 4 חדרי שינה וחלל באמצע,להערכתי הכל 100 מטר.
כמה אמור לעלות הדבקת פרקט למינציה. וצביעת קירות?
לצפיה ב-'כ- 15000 ש"ח, כולל עלות פרקט באיכות טובה'
כ- 15000 ש"ח, כולל עלות פרקט באיכות טובה
25/03/2017 | 22:14
1
9
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/03/2017 | 06:24
3
לצפיה ב-'חומר לסתימה'
חומר לסתימה
23/03/2017 | 19:38
28
הי
יש לי חורים/ סדקים מסביב לאמבטיה
איזה חומר טוב יהיה לאיטום ושיחזק מעמד ושלא יופיע לי בעתיד עובש ..
יש דבר כזה ?
לצפיה ב-'תיקון או החלפה של לוח גבס שנרטב'
תיקון או החלפה של לוח גבס שנרטב
23/03/2017 | 13:52
1
47
היי,
בעקבות נזילה ממזגן נרטב לי לוח גב תקרתי. כרגע ישנם על הגבס סימני רטיבות חומים/צהובים. מצ"ב תמונה.
האם ניתן לתקן את זה בצביעה בלבד? או שלוח גבס שנרטב חייב להחליף (בגלל סכנת התפוררות ועיוותים עתידיים בעתיד..).?
תודה.
לצפיה ב-'להחליף ! יהיה קשה עד בלתי אפשרי לכסות את הכתם בצבע'
להחליף ! יהיה קשה עד בלתי אפשרי לכסות את הכתם בצבע
25/03/2017 | 22:12
6
לצפיה ב-'חוות דעת.'
חוות דעת.
23/03/2017 | 12:42
2
58
מקווה שזה הפורום המתאים.אני יוצא לחו"ל לתקופה של שבועיים וחצי.האם לדעתכם כדאי לסגור את הברז הראשי של המים בבית?מחשש לפיצוץ ?הבית יחסית חדש.7 שנים.
אם אסגור,עלול להגרם נזק?מה דעתכם?
תודה.
לצפיה ב-'סגור. לא יקרה כלום. '
סגור. לא יקרה כלום.
23/03/2017 | 14:18
14
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/03/2017 | 14:33
1
לצפיה ב-'נישה בקו הצנרת'
נישה בקו הצנרת
22/03/2017 | 23:17
35
אני מעוניינת לעשות נישה שתהיה בין הברז לבין הראש טוש.
האם זה אפשרי?  מה העומק בקיר שבו עוברת צנרת המים?
עובי הקיר שלי 25 ,  מעוניינת בנישה 10-15 ס"מ עומק
ראו תמונה להחשה
לצפיה ב-'חישוב כמויות מדוייק'
חישוב כמויות מדוייק
22/03/2017 | 21:39
36
אני מרצף רצפה של 15 מטר מרובע לצורך העבודה אני צריך לדעת כמה חומר להזמין צמנט וטיט מוכן עובי החומר הינו עד 2 ס"מ
אני צריך 300 קילו חצץ אבל כמה טיט וכמה שקי מלט אני צריך להביא אשמח לדעת מהו החישוב
לצפיה ב-'ליטוש'
ליטוש
22/03/2017 | 17:31
28
שלום אני מעניין לבצע ליטוש למדרגות שיש .
מה צריך לחבר לדיסק על מנת להתחיל בליטוש השיש?
לצפיה ב-'תוספת חדר על הגג לבניה קיימת'
תוספת חדר על הגג לבניה קיימת
19/03/2017 | 22:23
2
38
מישהו יכול להמליץ לי על מהנדס בנין מקצועי ומהימן לצורך תכנון, הגשת תכניות ובצוע בניה (קלה?) על הגג? יש כבר חדר עם מקלחת ושירותים ומהעיריה נמסר לי שמותר להוסיף עוד כ15 מ"ר.
בתודה מראש על העזרה
לצפיה ב-'קל ופשוט'
קל ופשוט
22/03/2017 | 16:39
1
27
אתה רוצה מהנדס מאיזה איזור אתה בארץ???
שננחש??
לצפיה ב-'הרחבת חדר על הגג'
הרחבת חדר על הגג
23/03/2017 | 13:33
11
רמת גן
לצפיה ב-'העברת מטבח'
העברת מטבח
21/03/2017 | 20:38
2
37
שלום לכולם,
מי מכיר חברה שמתמחה בהעברת מטבחים משומשים מבית לבית?
לצפיה ב-'מה הרעיון לעשות זאת ?'
מה הרעיון לעשות זאת ?
22/03/2017 | 16:35
25
סתם להבין לא באמת מכיר מישהו שהיה רוצה לקחת אחריות על פירוק ולהוציא שיש וברזים ולחבר את זה במקום אחר ויכול מאוד שלא יראה כמו שצריך להיראות או כמו שאמור להיראות לא מובן אבל שיהיה רק אשמח לדעת למה להוציא
לצפיה ב-'כל נגר מטבחים יכול, רק שבמקרה כזה אין אחריות עלהשיש'
כל נגר מטבחים יכול, רק שבמקרה כזה אין אחריות עלהשיש
22/03/2017 | 21:11
6
לצפיה ב-'מה העלות לריצוף בגודל 120/120'
מה העלות לריצוף בגודל 120/120
21/03/2017 | 21:43
1
37
שלום, מה העלות לעבודת ריצוף גרניט פורצלן בגודל 120/120.  העבודה הינה לאחר פרוק הריצוף (לא הדבקה ) לבית קרקע בגודל 70 מ"ר
תודה
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
22/03/2017 | 16:34
47
עלות של אריח כזה מתחיל מ 200 שח למ"ר ועולה תלוי בסוג החומר.
יש המון רצפים שלא מתעסקים בזה מעודף משקל וכמובן כי מדובר בעבודה קשה מאוד מאוד, למה ללכת על גדלים כאלה יש 80 על 80 ולדעתי זה מספיק, יש לקחת בחשבון שפילוס של אריח כזה לא פשוט ולא קל בכלל, ישנם רצפים שאין להם בכלל מכונות חיתוך לגדלים כאלה, לעניין המחירים ריצוף של 1.2 עולה לא פחות מ 250 ואפילו יותר למטר נתקלתי בגדלים כאלה שגם לקחו 400 למטר בלי חומר, חשוב מאוד לדעת שגם לביצוע יש משמעות ויש להשתמש בחומרים מיוחדים כמו טיט מוכן המגיע בשקים עם הדבקים והפולימרים שנחוצים להדבקה הזו חשוב מאוד גם להדבקה טובה וגם לחוזק וגם לאחריות יש המון חברות שנותנות ייעוץ כמו מסטר פיקס וכמו תרמוקיר.
לצפיה ב-'אינטרקום בבניין משותף'
אינטרקום בבניין משותף
21/03/2017 | 19:24
2
29
אנחנו משפצים דירה שנמצאת בבניין משותף. 
האם לצורך האינטרקום, שפותח את דלת הבניין מהדירה (עם מסך), אנחנו צריכים להתקשר עם המתקינים המקוריים של המערכת בבניין או שקונים מכשיר כלשהו ומזמינים חשמלאי אא בעל מקצוע אחר? 
מאיפה קונים מכשיר?
תודה
לצפיה ב-'זה לא חתונה קתולית, מזמינים אדם'
זה לא חתונה קתולית, מזמינים אדם
21/03/2017 | 19:41
1
70
שזה עיסוקו, ניתן להתקשר לכמה ולבקש הצעת מחיר
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/03/2017 | 21:40
6
לצפיה ב-'הדבקת זכוכית בתנור'
הדבקת זכוכית בתנור
21/03/2017 | 12:38
1
48
שלום,
אני צריך להדביק את הזכוכית הפנימית בתנור,
והציעו לי סיליקון שחור שמדביק מנועים ....
מה דעתכם?
לצפיה ב-'כמו הגודל, גם הצבע לא קובע.....'
כמו הגודל, גם הצבע לא קובע.....
21/03/2017 | 12:51
35
אתה צריך סיליקון שעומד בטמפרטורה גבוהה. חפש במנויות של חלקי חילוף למוצרים לבנים.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?
עו
החלטתם על פרוייקט תמ"א 38
צבי שני- משרד עורכי דין ונוטריון
צבי שני- משרד עורכי דין

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה