לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום פונדקאות
8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חוק הפונדקאות בישראל נחקק בשנת 1996. מאז נולדו מאות ילדים בתהליכי פונדקאות חוקיים.
הפורום נותן מענה ותמיכה למתעניינים בתהליך .

בפורום פונדקאות כותבים הורים מיועדים ופונדקאיות הלוקחים חלק בתהליך ונמצאים בתוכו החל מההתלבטות, מהידיעה שצריך את תהליך ועד לאחר הלידה והאושר הגדול.

תוכלו לקרוא כאן הודעות משמחות המבשרות על הפיכתו של זוג למשפחה, פונדקאיות מאושרות שהגשימו את חלומן ועשו דבר גדול למענן ולמען אחרים, התלבטויות של איך לספר לילדי הפונדקאית על התהליך, מה לקנות לה ליום ההולדת וכו.

ראוי שהכותבים בפורום ידעו שמדובר בנושא רגיש הדורש רגישות, סבלנות, כבוד הדדי וחמלה.

המשך >>

צו הורות
25/04/2016 | 20:31
2
82
התחלתי לקרוא קצת על הנושא של צו הורות וממש נלחצתי.
קראתי את הקטע הבא ורציתי לשאול על איזה בסיס יכולה פקידת הסעד להחליט שאיננו מתאימים להיות הורים?

שלבי ההליך
בית המשפט יורה לפקיד הסעד, המשמש כאפוטרופוס על הילד, לערוך תסקיר, אשר יימסר לבית המשפט בתוך שבעה ימים מיום שעותק הבקשה נמסר לפקיד סעד ראשי.
בית המשפט ייתן צו הורות אלא אם כן נוכח, לאחר קבלת תסקיר מידי פקיד הסעד שמונה לפי החוק, כי הדבר נוגד את טובת הילד.
אם נוכח בית המשפט שמתן צו הורות נוגד את טובת הילד, עומדות בפניו שתי אפשרויות:
אם ביקשה האם הנושאת את האפוטרופסות על הילד, יקבע בית המשפט בצו את מעמד האם הנושאת כאם ואפוטרופא על הילד, והוא יהיה ילדה לכל דבר וענין - אלא אם כן נוכח, לאחר קבלת תסקיר של פקיד הסעד, כי הדבר נוגד את טובת הילד; כן רשאי בית המשפט לקבוע בצו הוראות בדבר מעמד הילד ויחסיו עם ההורים המיועדים או עם אחד מהם.
אם לא ביקשה האם הנושאת אפוטרופסות על הילד או שבית המשפט נוכח כי מסירת הילד לרשות האם הנושאת נוגד את טובת הילד, רשאי בית המשפט לקבוע בצו כל הוראה אחרת בדבר מעמד הילד כפי שימצא לנכון בנסיבות העניין.

זה הסעיף הבעייתי בפונדקאות בארץ
26/04/2016 | 12:49
60
זה אכן סעיף בעייתי בפונקאות בישראל, מהידוע לי מעולם לא הופעל הסעיף הזה וכיוון שההליך מפוקח ומאושר מתחילתו הסיכוי שישתמשו בו הוא קטן מאוד, אני מניח שהוא מיועד למקרים שלפקידת הסעד עולה חשד לאלימות או חוסר מסוגלות הורית בולטת. בהליכי פונדקאות בחו"ל שלמעשה כיום אינם מפוקחים על ידי מדינת ישראל, נידרשת המדינה (בית המשפט) לאשר את התהליך בדיעבד ואף ברוב המיקרים מוותר בית המשפט על תסקיר הרווחה.
היה מיקרה אחד בו סרבה המדינה לאשר והוציאה את הילד מחזקת ההורה המיועד אבל זה ממש מקרה קיצון  - (אשה נכה יחידנית שנעזרה באחיינית שלה כפונדקאית,השתמשה בתרומת ביצית + תרומת זרע, כאשר החזרת העוברים נעשתה בחו"ל על מנת לעקוף את הוועדה בארץ אך הלידה הייתה בארץ, היולדת ביקשה שהילד ירשם כבן של דודתה ולא כבנה ואז הדבר הגיע לבית המשפט שסרב לכך שכן החוק בארץ מחייב קשר גנטי לאחד ההורים לפחות ושפונדקאות בארץ תעשה באישור הוועדה).
אין ממה לחשוש
30/04/2016 | 10:37
14
עברנו שני תהליכים בארץ וחוץ מזה  שצריך להיות תקיפים וללחוץ על העוסי"ת שתזרז את התהליך אין שום בעיה...
זה נכון שמבחינה פורמאלית הפונדקאית צריכה לחתום על מסמך שאומר שהיא מוותרת על הילד אבל זה עניין פורמאלי בלבד. עוד קצת בירוקרטיה לקינוח לאחר שהילד נולד.....
סקירת מערכות
25/04/2016 | 16:30
1
65
שלום לכולם
בקרוב צריכה הפונדקאית שלנו לעבור סקירת מערכות מוקדמת.
מחפשים רופא מומלץ באזור המרכז
האם מישהי יכולה להמליץ?
האם מישהי יודעת על חשבון איזו קופה מתבצעת הבדיקה(אני והפונדקאית בקופות שונות)
בברכת חג שמח
ריקדונה
הסקירה על חשבון הקופה של הפונדקאית
25/04/2016 | 20:28
20
תהליך פונדקאות
24/04/2016 | 10:10
1
107
שלום רב,
הבת שלי מתחילה תהליך פונדקאות דרך בנק הזרע של הרצליה מדיקל סנטר
איך הולך כל התהליך הביטוחי מול תהליך הפונדקאות 
אשמח שתעזרו לנו איך למצוא ביטח שהכי מתאים זה ואיך עושים זאת בכלל
אשמח לשמוע הצעות
שלום
24/04/2016 | 10:36
67
בארץ או בחו"ל? כי זה שונה.
פונדקאות מבוססת קשר- מפגש שלישי ב-17.5.16
22/04/2016 | 14:01
84
שלום, 

אנחנו ממשיכות את סדרת ההרצאות שלנו  שעוסקת בחקירת מודל בו היחסים בין ההורה/ים לאם הפונדקאית מתבססים על קשר ישיר, אחריות הדדית ואחריות קהילתית.

במפגש הקרוב, השלישי, נארח שלוש נשים שהיו פונדקאיות: אורה בחנוף, ליאת פלטנר- ניסן ונעמה פלג, כל אחת עם סיפורה ועם חוויותיה.
הנשים תספרנה על הקשר עם ההורים המיועדים; על מעגלי התמיכה שלה; על תגובת ילדיה והסובבים אותה; על הפרידה מן התינוק בעת הלידה ועל טיב הקשר לאחר הפרידה.
ננסה להבין מהן ההשלכות של התהליך בפרספקטיבה של זמן  ונעלה תובנות והצעות לשיפור בעתיד.
מנחת הפאנל- שירי אור (חכמון)- פונדקאית בדימוס. מנחת מעגלי נשים- פונדקאיות. 
המפגש יתקיים ביום שלישי, 17 למאי, בשעה 18:00-20:00,
ב"אשה לאשה", ארלוזורוב 118, חיפה.
חג שמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 09:57
1
52
חג אביב שמח לכולם!
מאחלת לכל יושבי הפורום ומשפחותיהם, חג מלא בשמחה, בשורות טובות ומנוחה!!
חג שמח לכולם!!
23/04/2016 | 21:51
7
פונדקאות + תרומת ביצית
20/04/2016 | 15:04
85
שלום לכולם!
אני ובעלי לפני תהליך של תרומת ביצית + פונדקאות.
אשמח לשוחח עם זוג שעבר את התהליך ולקבל מידע לתחילת התהליך, כגון אישורים וטפסים. 
תודה רבה וחג שמח!
פונדקאות בחו"ל ללא תיווך, בתוכנית 100% עד הבאת ילד ,בעלות
17/04/2016 | 15:39
18
160
1
אני ובעלי עברנו לשלב הפונדקאות ואנחנו עושים זאת באוקראינה ברבע מחיר מהארץ והעולם ובתוכנית של 100% עד ילד ללא תוספות מחיר בעלות של 30,000 יורו (130,000 שח)
אז רציתי היום לעדכן שברוך השם אנחנו אחרי טיפול והשבוע היתה החזרה של 4 בליסטוציסטים טובים לפונדקאית מקסימה שפגשנו כמובן.
אני פונה לזוגות שחשבו על פונדקאות דברו איתי אני אספר ואעזור לכם עם הקליניקה בכל דרך שאוכל כדי שלא תעברו הרבה טלאות ותשלמו מחירים מופקעים, ושחברות לא יקחו לכם תיווך.
אתם יכולים להשאיר לי הודעה פה באתר ואני אחזור אליכם בהקדם אספר ואעזור לכם בכל דרך.
הוחזרו 4 בלסטוציסטים לפונדקאית?
17/04/2016 | 17:54
115
זו החזרה ראשונה?
אנחנו עושים בארץ ואני לא מכירה רופא שהיה מסכים לזה... הסיכון לפונדקאית ולעוברים הוא מאוד גדול אז למה להסתכן? בבקשה תחשבי על זה אם תהיה עוד החזרה.
מאחלת לכם בהצלחה והריון תקין.
ראיתי שאת מפרסמת ומשווקת את זה גם בפיסבוק בקבוצות פוריות
17/04/2016 | 19:25
1
118
זה הזוי בעיניי ואף רופא נורמלי לא היה לוקח כזה סיכון.

ראיתי אותך מנסה לשווק את זה בפייסבוק בקבוצת פוריות. 

בהצלחה לך עם שיווק התכנית הזו ובתהליך. 
פונדקאות בחו"ל
18/04/2016 | 13:01
97
קודם כל אני פרסמתי את המקום כדי שעוד זוגות כמוני ידעו שיש עוד אלטרנטיבה שהיא שפוייה במחיר,
ודבר שני הם יודעים בידיוק מה הם עושים הם מקצועיים מאד ויש להם אחוזי הצלחה גדולים
מאחלת גם לכם שלא תעברו הרבה טלאות בדרך.
18/04/2016 | 12:51
5
93
מדבריך נשמע כאילו הוחזור 4 בלסטוציטים טובים לפונדקאית בנסיון הראשון.
ובעיקר משיקולים כלכליים.
מאוד מקווה שלא כך המצב
ואם כן
אז עשית פרסום מצויין - למה *לא* להיעזר במרכז בו אתם מטופלים.
פונדקאות בחו"ל
18/04/2016 | 13:12
4
104
אף רופא "שפוי" בארץ לא יעשה את זה כי הם מקבלים כסף לפי מספר טיפולים ושם מקבלים לפי מספר הצלחות זה משמעותי מאד.
אחוז ההצלחות של הקליניקה גבוה מאד.
אני העלתי את הפוסט כדי שזוגות. כמוני ידעו שיש עוד אלטרנטיבה בעלות נמוכה יותר מהארץ
מה את/ה מחשיב/ה כהצלחה?
19/04/2016 | 10:45
80
שוב - מאחלת לכם הריון תקין בריא וקל שיסתיים בידיים מלאות.
בהצלחה!
19/04/2016 | 10:51
2
83
באופן עקרוני הריון מרובה עוברים מוגדר הריון בסיכון גבוהה והמטרה אליה הרופאים מכוונים היא הריון תקין עם עובר אחד, לרוב מחזירים שניים עד שלושה עוברים על מנת להגדיל את הסיכוי לקליטת הריון, מודה שגם לי נישמע קצת מוזר שהחזירו ארבע עוברים בהחזרה ראשונה. מקווה באמת שיקלט ויהיה לכם הריון קל ותהליך חלק.
קחו בחשבון שיש גם הליך בירוקרטי שיהיה עליכם להתחיל בסביבות החודש החמישי להריון - יש להגיש בקשה לבית המשפט למתן צו בדיקת רקמות, זה לוקח זמ כיוון שבית המשפט מבקש את תגובת הפרקליטות. עם מתן הצו ניתן לגשת לתל השומר לצורך השארת דגימת DNA (בדיקת דם) וכן לשלם גם עבור שליחת קיט לקונסוליה לצורך נטילת דגימת רוק מהתינוק על ידי הקונסול. יש עוד הליכים בירוקרטים נוספים לצורך קבלת הדרכון ולאחר החזרה לארץ להשלמת הרישום.
אני מניח שיש לכם עורך דין מלווה שמכיר את התחום ויטפל עבורכם בכך.
בהצלחה,

פונדקאות בחו"ל
19/04/2016 | 13:21
73
אנחנו מודעים לכל ההליך הבירוקרטי ואכן יש עורכת דין שמלווה אותנו.
תודה
אנחנו עשינו פונדקאות בארץ ועדיין מחכים לצו הורות (ממרץ....)
20/04/2016 | 15:01
65
האמת- שאני כבר לא יודעת לפעם הבאה מה עדיף.... בארץ יש מלא בירוקרטיה לפני וגם אחרי זה לא בקליק מסתיים.... בחו"ל ממה שהבנתי גם העלויות פחות וגם הבירוקרטיה היא רק אחרי..... אז באמת שאני חושבת לפעם הבאה - מה שאותי הכי תיסכל בתהליך זה בלי ספק הבירוקרטיה!
סיכונים מיותרים
19/04/2016 | 11:15
3
83
תרתי משמע, גם לעשות לבד, וגם להחזיר 4 עוברים כנראה שהשיקול הכספי הוא היחיד שמנחה פה לדעתי את אפילו לא מודעת עוד לדרך שעליכם לעבור.
נדבר בסוף התהליך מציעה גם לך לחכות עם המלצות והצעות עד שתסיימי .
הריון מרובה עוברים
19/04/2016 | 13:15
2
74
אני לא ושבת שלהכניס 4 עוברים טובים לפודקאית זה כדאי.
כיוון שכל הריון מרובה עוברים נחשב הריון בסיכון גבוה.
אצלנו הפונדקאית הייתה בהריון עם תאומים, הכניסו שני עוברים טובים ואצלנו שניהם נתפסו. והבנו כמה ההריון מסוכן ומפחיד, 9 חודשים לא ישנתי מרוב לחץ
אז אם יתפסו יותר מידי עוברים זה מאוד מסוכן לפונדקאית ולתינוקות.

הפונדקאית הסכימה שיכניסו לה כל כך הרבה עוברים??????
פונדקאות בחו"ל
19/04/2016 | 13:18
1
83
כן הפונדקאית הסכימה כדי לעלות את הסיכוי ובמידה וכולם יקלטו יעשה דילול ל 2
מקסימום יעשו דילול? את מבינה מה זה אומר?
19/04/2016 | 18:30
74
שיזרקו ללב של העוברים זריקה שתגרום להם להפסיק לפעום ותשאיר את ההריון בסיכון גבוה מאוד להפלה. אחרי שכל כל התאמצת להביא ילדים, את מסוגלת לחיות עם זה שיהרגו חלק מהם? זה סיכון כל כך מיותר. הטראומה לפונדקאית ולך עלולה להיות גדולה מאוד.
מאחלת לכם שנקלט עובר אחד שיהפוך לילד מהמם ובריא.
הריון של רביעיה?
( לעמוד שלי בתפוז )
19/04/2016 | 13:07
2
91
האם לקחתם בחשבון שיכול להיות שכל ארבעת העוברים יקלטו?
מה תעשו במצב כזה?
מישהו שם חושב על הפונדקאית?
פונדקאות בחו"ל
19/04/2016 | 13:19
1
93
במידה ויקלטו כולם יעשה דילול חשבו על הכל הם מיקצועיים מאד ויש להם אחוזי הצלחה גדולים מאד
שטויות יעלו דילול... פיס אוף קייק אהה? ואי זה מזעזע בעייני
19/04/2016 | 22:27
74
גישה מזעזעת ומחרידה בלשון המעטה.

בהצלחה. 
לא נשמע טוב בכלל
20/04/2016 | 20:46
60
מאחלת לכם מכל הלב הריון תקין ובריא,
אבל ההתנהלות הזאת נראית לי ממש לא אחראית
מסכנת מאד את הפונדקאית, ואני לא רוצה להגיד כמו מה זה נראה שמתייחסים אליה...
את הסיכונים להריון כבר ציינו לפניי.
אני לא הייתי סומכת על מקום כזה, מחיר נמוך הוא לא תמיד הערך העליון.
חשיבות המחיר בבחירת המסלול
21/04/2016 | 11:34
68
אני יודע שהסכומים מפחידים, אבל יש מקומות שלא חוסכים בהם, בחיים הרי לא קונים את הדירה הכי זולה (אחרת כולנו היינו חיים בפריפריה של הפריפריה) , לא בוחרים מסעדה ומנה מהתפריט כי היא הכי זולה שיש (אחרת היינו חיים על פאלאפל בלבד). לא קונים את הרכב הכי זול בשוק כי הוא הכי זול (כולם בדאצ'ה?), אפילו בגד לא קוני את הכי זול שיש. בנושאים רפואיים זה עוד יותר חשוב - לא בוחרים רופא בגלל שהוא הכי זול בשוק, יש מקומות בהן יש ערך מוסף שקשה למדוד בכסף.
אני מבין את ההתרגשות שלכם ומקווה שבאמת יעבור בשלום.
בהצלחה.

כנס פונדקאות באוקראינה ב19.5 בתל אביב
19/04/2016 | 22:47
65
שמענו על כנס הפונדקאות באוקראינה של חברת צמוז שיתקיים ב19.5 בתל אביב וחושבים ללכת. מישהו הולך? יש כאן את הפרטים. http://lm.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fp1.pag...
צו הורות
13/04/2016 | 11:15
2
119
הי כולן/ם, 
רציתי לשאול אתכן לגבי צו הורות- אנחנו כבר אחרי התהליך והבקשה כבר תקועה למעלה מחודש בלשכה המשפטית של משרד הרווחה- הם לא עונים ולא מגיבים. מה עוד אפשר לעשות? חוצמזה אמרו לי ששם זה לא נגמר- מה עוד צפוי לנו?!? אשמח לעזרתכם ומי שמכיר קצת את אופן התהליך... (עשינו אותו בארץ).

צו הורות
( לעמוד שלי בתפוז )
13/04/2016 | 12:27
1
78
באחריותה של פקידת הסעד שהיתה אצלכם בבית החולים לאחר הלידה, לשלוח את החומר לבית המשפט. צלצלו אליה ישירות ובררו איפה זה עומד.אל תהססו להיות תקיפים וללחוץ עליה.
לאחר שתגיש את החומר לבית המשפט בקשו מספר תיק ועקבו אחרי זה דרך מזכירות בית המשפט.

בהצלחה
היה תקוע חודש בלשכה המשפטית של הרווחה
20/04/2016 | 15:07
41
רק עכשיו העבירו לביהמ"ש - אמרו לנו שבגלל שזה פונדקאות בארץ וזה מקרה קל אז זה לא לחוץ.....
שוכחים שיש פה הורים שצריכים לרשום גם לבית תינוקות- הביטוח הרפואי כמובן של משרד הרווחה לא מכסה את כל ההפניות שדורשים.... 
שלא לדבר על בקשה לדמי לידה וכו'.... חיים על חסכונות עכשיו....
הפקידת סעד מסתברת כחוליה כל כך לא מועילה (המזכירה ככה המזכירה שמה.... לא מכירה את הלשכה ולא יודעת למי ולמה..... ) בקיצר הסחבת הבירוקרטית ממש לא לעניין וזה עוד אחרי שיש בארץ את כל הועדה המקדימה שדורשים- לא מצליחה להבין למה הסחבת גם לפני וגם אחרי.....

האם "הריון מחוץ לרחם" ניתן להשתלה-מחדש?
11/04/2016 | 15:13
2
122
במקרה של "הריון מחוץ לרחם" שמחייב הפלה מלאכותית... האם יש אפשרות להשתיל את הביצית המופרית  (( במקום לעשות הפלה )) ברחם של אשה אחרת? האם המידע על כך שהעובר ניצל ולא הופל בהפלה צריך להמסר להורים האמיתיים? האם "ההורים החדשים" יודעים שהעובר הגיע "מחוץ לרחם"?.  (( עברתי הפלה של "מחוץ לרחם" בסביבות שנת 1986-7  ואני חיה בהרגשה שלעובר ניתנו ,חיים חדשים"   - דמיון מתעתע או "מציאות לא מדווחת"?
"זכויות הילד" במקרה כזה...
11/04/2016 | 15:13
100
לדעת מי הוריו?
למיטב ידיעתי
16/04/2016 | 17:50
70
כל הריון, גם אם מחוץ לרחם,
הוא תוצאה של ביצית מופרית שהשתרשה - ברירית הרחם או בחצוצרה
ולכן אין דרך להוציא את העובר ולהעבירו לרחם אחר או למקום אחר (אחרת היו ניצלים כך אלפי הריונות) מבלי לפגוע בעובר.

שלום לכולם
07/04/2016 | 18:13
12
193
אני ובן זוגי ממש חדשים בנושא....חסרי אינפורמציה כלל. אחרי מסע ארוך ומיגע של הרבה טיפולים ונסיונות החלטנו לבחון פונדקאות.
היינו בפגישה ב"מרכז להורות" והתרשמנו.
אשמח מאוד לשמוע המלצות מנסיון שלכם לאיזו חברה לפנות?
כמו כן, הבנתי שהעלויות דרך גאורגיה נעות בין 150-200 א' ש"ח. האם כך בפועל?
ומה העלויות בפועל?
לגבי רופא, האם מומלץ שרופא מהארץ יעקב גם אחר תוצאות הבדיקות? האם החברה דואגת לכך.
כמה פעמים צריך להגיע לחו"ל? 
האם העלויות כוללות הכל?
לפי מה שהבנתי צריך להעביר את התינוק הנולד גיור?? במידה וזו תרומת ביצית? האם התהליך מסורבל או רק פרוצדורה?

תודה תודה רבה!!
ובהצלחה לכולם

אין לי ניסיון בפונדקאות חו"ל אבל...
10/04/2016 | 11:18
1
126
חשוב מאוד לדבר עם ממליצים ולשאול אותם גם על חחויות לא טובות שהיו להם.
בהצלחה
פונדקאות באוקראינה
17/04/2016 | 15:42
51
היי אני ובעלי  עוברים פונדקאות בחו"ל ללא תיווך, בתוכנית 100% עד הבאת ילד ,בעלות של רבע מחיר מהארץ והעולם בקליניקה מקצועית מאד אשמח לתת לך פרטים הטלפון שלי 054-7558445
כמה תשובות והמלצה על חברת ויוה
11/04/2016 | 13:32
3
113
היי,
אז ככה, אנחנו עושים עם ויוה פונדקאות באוקראינה. אנ ממש ממליצה עליהם. אנשים מאוד מקצועיים ונחמדים.
המחירים גם שם בסביבות המחירים שציינת. יש עלויות נוספות כמו טיסות, שהות במקום, ותלוי בחבילה שאתם בוחרים, אם הולכים על "חבילה" בטוחה אז זה יוצא יקר יותר אבל את מובטחת מפני עלויות נוספות של החזרה, הפלות וכאלה. 
מבחינת המעקב, הרופאים שם עוקבים, ואפשר גם מעקב פה.
לא חייבים להגיע בכלל חוץ מבלידה. 
ממה שהסבירו לי לגבי הגיור, צריך לעבור את הגיור בארץ לא משנה אם זה עוברים שלך או תרומת ביצית כי לפי ההלכה היהודית האמא היולדת היא זו הנחשבת, והיא לא יהודייה.. אבל הבנתי שזה תהליך פשוט יחסית, שלוקח כמה חודשים.

בהצלחה!

הערה ועידכון
11/04/2016 | 23:35
2
99
הי מאי,
א. כיום אם מדובר על ביצית של האם המיועדת אין צורך בגיור כיוון שמשרד הפנים מכיר בפסיקתו של הרב עמאר בנושא ולכן אם אין מדובר על תרומת ביצית תבוצע בדיקת רקמות גם לאם והילד ירשם כיהודי, מדובר על נוהל של משרד הפנים ועשוי להשתנות אבל זה המצב כרגע.
ב. משקל ההמלצות גדול יותר כאשר הן מגיעות ממי שסיים תהליך ולא ממי שנימצא בתחילתו. ממליץ לכולם להתעקש על שיחה עם ממליצים.
בהצלחה!

תודה על העידכון והערה וחשוב להבין
14/04/2016 | 23:21
1
45
א.  אני לא בתחילת התהליך.
ב. גם אם לא סיימתי את התהליך אני עדיין יכולה להמליץ על חברה שעד כה מוכיחה את עצמה כממש כטובה, והיו אצלינו כל מיני עניינים לא שגרתיים שנפתרו בעזרתם, אפשר לראות רגישות, מקצועיות ורצון לעזור גם לפני הלידה. חוץ מזה, שדיברנו עם לא מעט ממליצים שלהם לפני התהליך לפני שהחלטנו ללכת איתם.
ג. השם שלך - אב לעתיד.. האם ניתן להסיק ממנו שסיימת את התהליך??
אנחנו אחרי
16/04/2016 | 00:20
45
הי,
אנחנו אחרי, ילדנו בן שנה.
לא מצליח לשנות את הכינוי שנפתח עוד ליפני...
מנור מדיק
11/04/2016 | 17:20
124
אנחנו אחרי 2 תהליכי פונדקאות במנור מדיק.
מעקב תמיד טוב שרופא ישראלי רואה את הפונדקאית והוא זה שמבצע לה את מעקב ההריון .
אני אישית טסתי עם הרופא לסקירה, את לא חייבת אבל לי אישית זה היה חשוב  וזה כלול אצל מנור.
אין כאן כמה פעמיים להגיע לחו"ל  זה בחירה שלך  אפשר להגיע רק ללידה .
בקשר לעלויות זה ממש תלוי במקרה של לידת תאומים , או תרומה ביצית ממליצה לך להפגש איתם ולשמוע הכל .
גם בעניין גיור אם זאת תרומה אז יש צורך בהליך בירוקרטי  גם בעניין הזה הם עוזרים .
מקווה שעזרתי

ממליצים בחום על המרכז להורות
12/04/2016 | 09:28
103
העלויות הן כפי שציינת הפער נובע ממספר ההחזרות , אם תקלטו להריון בפעם הראשונה אז הסכום יהיה 150000 ש"ח .
לגבי רופא ישראלי זה חלק מהתוכנית הוא מקסים ומקצועי ועובר על הבדיקות ותמיד מציין בפנינו שהם ברמה מאוד גבוהה דבר שנותן כל פעם מחדש בטחון.
אתם צריכים להגיע ללידה בלבד, אנחנו בחרנו לנסוע גם לסקירת מערכות, פגשנו את הפונדקאית והמלווה שלה והיינו בסקירה היה מאוד מרגש וקיבלנו גם וידאו.
הנהג שלהמרכז לקח אותנו גם לטייל הייתה חוויה מצויינת ומרגיעה מאוד אבל זו כמובן החלטה של כל זוג אם לנסוע או לא.
לגבי גיור זה גיור קטינים , ולא רלווטי מבחינת גיור אם זו תרומת ביציות.
בהצלחה
מימון
14/04/2016 | 13:50
1
65
תודה לכולם על התשובות וההתייחסות...
עכשיו הבעיה העיקרית..:)
מאיפה משיגים מימון? האם יש קרנות התומכות ונותנות הלוואות לצורכי התהליך?
אני יודעת שזה אישי וכל אחד יש לו מה שיש לו..אבל אני מניחה שהרבה מחפשים עזרה גם מבחוץ.
תודה רבה 

גם אני
16/04/2016 | 13:58
57
אשמח לדעת, האם ניתן לקבל מענק או תרומה או הלוואה ללא ריבית?
פונדקאות באוקראינה
17/04/2016 | 15:44
1
77
היי אני ובעלי  עוברים פונדקאות בחו"ל ללא תיווך, בתוכנית 100% עד הבאת ילד ,בעלות של רבע מחיר מהארץ והעולם בקליניקה מקצועית מאד אשמח לתת לך פרטים הטלפון שלי 054-7558445
תודה! אתקשר בזמן הקרוב
17/04/2016 | 16:32
33
שאלה למירב
08/04/2016 | 09:43
1
138
מירב שלום
עשיתי את הבדיקות לפני כ 4 חודשים .
עד מתי אפשר לפנות לוועדה  לפני שיבקשו ממני לחדש את הבדיקות ?

ואיך יוצרים איתך קשר ? 
תודה
היי
( לעמוד שלי בתפוז )
08/04/2016 | 13:56
70
הבדיקוץ בתוקף לשנה.

את יכולה ליצור איתי קשר ב-0522560242 או 039522081

שבת שלום ובהצלחה
האם ניתן להתחיל לשאוב ביציות טרם יש אישור מהוועדה?
05/04/2016 | 09:28
11
101
הי, אני בת 38.5 נשואה עם שני ילדים. יש לי בעיה רפואית המגבילה אותי בנשיאה של עובר נוסף. החלטנו להתחיל תהליך של פונדקאות בארץ וכעת אנו בשלב אספת כל המסמכים. אני מעוניינת להתחיל את תהליך שאיבת הביציות והקפאת העוברים מאחר ואיני צעירה והתהליך של הוועדה ומציאת הפונדקאים יכול לקחת המון זמן. לכן שאלתי היא האם אני יכולה להתחיל בשאיבה,הפריה והקפאת העוברים? ואם כן האם ניתן לעשות זאת דרך רופא מקופת החולים, אני בכללית ויש לי מושלם וגם ביטוח בריאות (הוא לא מכסה את ההקפאה). ואם כן אשמח לקבל המלצה על רופא במרכז הארץ, אני מתל אביב. תודה מראש ושבוע טוב.

בעיקרון בקופה לא ניתן לבצע IVF לפני שעושים 3 הזרעות עם הורמו
05/04/2016 | 12:13
67
אז אולי אם אין אישור מהוועדה שמעיד על כך שאת אמורה לעבור שאיבה לצורך פונדקאות (ואז כמובן שדרישת הזרעות היא לא רלוונטית), זה עלול להיות בעייתי.

עניין הועדה לוקח בערך שבועיים מהרגע שהגשת את המסמכים, בינתיים תקבעי תור למומחה פוריות בקופה או שאולי כדאי לך לבדוק עם אילו רופאים פרטיים את יכולה להתייעץ ב-120 ש"ח (אני יודעת שבר חווה, אבל תור אליו זה רק עוד כמה חודשים), ותקבלי פרוטוקול. כמובן שאת יכולה לקבוע גם ליחידות הציבוריות, ללא עלות.
את ההפנייה של הרופא/המחלקה את צריכה להגיש לכללית ולקבל התחייבות, אם זה לבי"ח פרטי עם רופא פרטי או רופא קופ"ח או מחלקת IVF ציבורית, ואז אין לך רופא קבוע.

תקבעי תורים כי לוקח זמן עד שיפתחו לך תיק, בינתיים תקבלי אישור עקרוני...

כעיקרון הכי מהר זה פרטי, אבל צריך לקחת בחשבון עלויות של הרופא. יש רופאים שיקבלו אותך מהרגע להרגע (אורביטו ואליצור מאוד זמינים, שניהם שואבים באסותא רמת החייל), ויש כאלו שתצטרכי לחכות גם ככה כמה חודשים.

אם את פונה לציבורי אז אין עלות מלבד טופס 17 + תרופות (לילד שלישי העלות גבוהה, ממליצה לבדוק אולי בקבוצת הפייסבוק תרופות פוריות - מוסרות באהבה).

בעיקרון בכל מקרה צריך להמתין לוסת כדי להתחיל פרוטוקול לשאיבה, אז רוב הסיכויים שעד שיגיע התור לרופא, תקבלי את אישור הועדה ולא תהיה לך בעיה לקבל טופס 17.

יש לך את כל הבדיקות לIVF? זה גם לוקח זמן וכדאי לעשות הכול עכשיו ומהר לפני פגישה עם הרופא כי אף מחלקה לא תסכים לשאיבה אם אין בדיקות.

אם יש שאלות ספציפיות את מוזמנת לשאול
שאיבה לפני התהליך
( לעמוד שלי בתפוז )
05/04/2016 | 14:26
6
61
בהנחה שאין לך מוקפאים, תוכלי לעבור שאיבה אחת ואז להקפיא.
רוב הרופאים מבינים את הבעיתיות בהמתנה בגילאים כמו שלך ולכן ישתפו איתך פעולה.

בהצלחה
האם יש לכן המלצה על רופא פרטי מאזור המרכז, תל אביב
05/04/2016 | 22:27
5
57
הייתי מאוד שמחה לקבל המלצה לרופא, אחד שלא מפגיז בהורמונים...
בנוסף אילו בדיקות צריך לעשות לפני השאיבה? 
אתחיל עם הבדיקות ואקבע בהקדם תור לרופא הייתי מעוניינת כבר חודש הבא להתחיל את הטיפול.
תודה מראש לכל המשיבות. 

בדיקות
06/04/2016 | 08:36
4
52
בדיקות דם שעושים שכוללות פרופיל הורמונלי ביום 2-5 לוסת, כימיה מלאה, ספירת דם, תפקודי קרישה, נוגדני אדמת, CMV, טוקסופלסמה, עגבת, איידס, צהבת B וצהבת C. איידס, צהבת B וצהבת C גם הבעל צריך.
גם צריך לבדוק האם נוספו בדיקות גנטיות מאז הפעם האחרונה שעשית.
בדיקת פאפ אצל רופא נשים ובדיקה ידנית של כירורג שד (תוודאי שאת מקבלת תשובה שלו בכתב כי הם נוטים לא לתת).
זה מה שזכור לי אבל תחפשי גם באתר של בית החולים בו את אמורה לעבור את השאיבה, כי יש הבדלים לפעמים בין הדרישות של המחלקות.

לגבי רופאים רשמתי לך את ההמלצות לרופאים מעולים וזמינים. אני מטופלת של אורביטו (מנהל המחלקה בתל השומר בציבורי, ופרטי מקבל במרפאת "דניאלי" בגבעתיים ושאיבות באסותא רמת החייל) וממליצה בחום רב.
יש כמובן עוד הרבה רופאים מומלצים באזור תל אביב, אבל עם זמני המתנה ארוכים יותר. את מוזמנת לשאול על רופאים בפורום פוריות.

לגבי הורמונים - לשאיבה בדרך כלל נותנים הורמונים במינון גבוה כי המטרה היא להגיע למספיק הפריות איכותיות שיספיקו לילד ולא תצטרכי לעבור שאיבה נוספת. זה תלוי בגיל שלך,
בתגובה תוך כדי טיפול, כמובן בפרופיל שלך ועוד.
לא ניתן לדעת איך תגיבי לפרוטוקול עד שלא נסית אותו.

את כמובן יכולה לבקש מהרופא שיתן לך מינון נמוך, אבל אם המטרה שלך היא מוקפאים, תקחי בחשבון שאם תגיבי עם מעט זקיקים, את לא יודעת כמה ביציות יצאו מהם, מתוכן רק חלק יופרו, ומתוך מה שיופרה לא הכול איכותי או ראוי להקפאה... כלומר את יכולה לצאת משאיבה כזו עם עוברים להחזרה אחת או שתיים, ואז תצטרכי לעבור שאיבות נוספות.

את יודעת מה הפרופיל ההורמונלי שלך? אם את פוליציסטית אולי? זה מאוד משפיע על המינון.

היי
07/04/2016 | 12:25
3
25
אני לא יודעת לגבי הפרופיל ההורמונלי, עברתי בדיקום דם שרופא נשים נתן לי אבל לא הייתי במחזור.
תודה על רשימת הבדיקות.
אני פשוט לא יודעת איך להתחיל?
קודם לחכות לתשובות מהוועדה? להתחיל לקבוע תור לרופא?
להתחיל בשאיבות או קודם לחכות לתשובת הוועדה ואז לאיתור פונדקאית כדי שהעוברים לא יהיו מוקפאים כי זה טוב יותר???
ממש מבולבלת אני בת 38.4 חודשים אין לי הרבה זמן....
מזל שיש את הפורום 
הכול במקביל
07/04/2016 | 14:44
2
43
תתחילי מזה שתקחי את רשימת הבדיקות שרשמתי לך לרופא נשים ותבקשי הפניות (תגידי לו שאת לשאיבה, אם יש משהו נוסף הוא יתן לך) תבצעו את כל בדיקות הדם בפעם אחת. את תעשי הכול בין הימים 2-5 לוסת (עדיף יום2 בעיקרון כדי שהבדיקה שמצביעה על רזרבה שחלתית תהיה כמה שיותר נמוכה, אבל אם זה נופל על שישי/שבת, אז לא נורא).
כשאת אצל רופא הנשים תבקשי שיעשה פאפ, ותבקשי הפניה לכירורג שד, אליו תקבעי בנפרד (במכבי לא צריך הפניה, בכללית כנראה שכן לפי מה שרשמה כאן מישהי למטה)

במקביל תאספי מה שצריך לוועדה - אם את צריכה עזרה את מוזמנת לפנות אליי. תשלחי עם שליח, ותוודאי טלפונית שהגיע ותשאלי מתי זה עולה לוועדה. אם יש לך כבר המלצה מרופא פיריון אז תשלחי כבר, אם לא אז תבקשי מהרופא שתקבעי אליו תור למלא לך טופס 6 ורק אז תשלחי. בינתיים תאספי את יתר המסמכים.

כבר עכשיו לקבוע תור לרופא מומחה פיריון, אם את רוצה רופא פרטי אז את משלמת לרופא בהתאם למחיר שהוא גובה + השתתפות עצמית לבית החולים (בכללית זה בערך 660 ש"ח אם זכור לי נכון) + תרופות.
תנסי לכוון את התור כשבוע - 10 ימים אחרי שאת עושה את הבדיקות, כך יהיה לרופא מהיכן להתחיל (תביאי לרופא את כל התוצאות + תיעוד לגבי העבר המיילדותי שלך).

אם יהיו לך את כל הבדיקות, אז תוכלי לצאת מהרופא כבר עם טופס 6 מלא + הפנייה לשאיבה (פנייה לקופ"ח לצורך קבלת טופס 17 בעצם).

מקווה שהצלחתי לעשות לך קצת סדר.
עשית לי סדר בהחלט!!
07/04/2016 | 16:49
1
22
לגבי הטפסים הייתי אצל רופא נשים והוא מילא את טופס 6 אמנם הוא לא מומחה לפריון אבל צרפתי גם חוות דעת מפרופ' שיף וגם את כל ההיסטוריה הרפואית .
הבעיה אצלי היא לא הפריון אלא נשיאת העובר.
כך שכל הטפסים מוכנים ואני ביום ראשון אגש לשלוח 
זו הכתובת שמצאתי :משרד ת.ד.7711 ירושלים 07979 pundekaut@moh.health.gov.il 02-5655957 :פקס 02-5080301 :ט
לשלוח ל גברת אתי דקל? 
כל מה שרשמת אעשה כבר ביום ראשון. תודה
תשלחי לכתובת שרשומה באתר משרד הבריאות :)
10/04/2016 | 10:27
9
בהצלחה רבה!
החלטת לאיזה רופא את קובעת? תבדקי עם כמה לגבי זמינות ומחירים ואז אולי כדאי לך להתייעץ עם מטופלות שלהם בפורום פוריות.

תדאגי למכתב מרופא פוריות
07/04/2016 | 10:29
2
44
את תמיד יכולה לשאוב ולהקפיא כמה שאת רוצה אם את משלמת לרפואה הפרטית.
אם את רוצה מימון של קופת חולים  שיאפשר לך לצבור עוברים "למקפיא" את צריכה מכתב המיועד לקופ"ח שלך מרופא הפוריות.
קופ"ח מממנת שאיבה למטופלות פוריות כל עוד אין להן מוקפאים. אם את רוצה לצבור מוקפאים את צריכה לקבל אישור מיוחד מקופ"ח. לצורך זה את צריכה מכתב מרופא הפוריות שלך שיבהיר שאת נדרשת לפונדקאות שהוא תהליך ארוך ומפאת גילך נדרשות מספר שאיבות  (ואם יש גם בעיה של רזרבה שחלתית אז את במצב "טוב יותר" מהבחינה הזו וצריך לציין גם את זה במכתב). כדאי שהרופא יציין שאחרי גיל 40 יורד בצורה דרמטית הסיכוי להרות מהביציות שלך. כרקע למכתב הזה רצוי שיהיה לך כבר גם את האישור של הוועדה שאת זכאית לפונדקאות. כפי שכתבו לך כבר, התהליך לקבלת כזה אישור הוא מאוד קצר מרגע שיש לך מכתב מרופא שקובע שאת נזקקת לפונדקאות.
רק זיכרי 2 דברים:
1. מאחר שמדובר בהורמונים חזקים ולפעמים בגלל בעיות ייחודיות של מטופלת, יש רופאי פוריות שלא אוהבים לשאוב שלא לשימוש מיידי. מה גם שהסיכוי של עוברים טריים גדול יותר מהסיכוי של מוקפאים.
2. יש נשים שמצליחות לייצר ביציות רבות בכל שאיבה (במיוחד כשהן מתחת לגיל 40) ואז הסיכוי שיוקפאו עוברים רבים הוא גדול. גם אם איכותם פחות טובה. לא יודעת איך קופ"ח תגיב בכאלה מקרים.

למיטב זכרוני, במקרה שלי:
התחלתי בשאיבות בגיל 39 בערך ומתוך 14 ביציות הופרו בערך 11 עוברים ואני חושבת ששבעה היו טובים מאוד. בגיל 44 שאבו כבר רק 4 ביציות והופרו 3 ומתוכן רק 2 היו טובים מאוד. בשלב מסויים הרופא שלי סירב לשאוב ממני ביציות נוספות.
פגשתי מישהי מאוד צעירה שהיה לה גירוי יתר שחלתי והיו לה בסביבות 20 עוברים משאיבה אחת אבל מעט מאוד מהם היו ברמה טובה.

בכל מקרה, כל הכבוד על המחשבה לטווח ארוך וכדאי לך לפעול כדי שתהיה לך עתודת עוברים. בהצלחה

אני הייתי מטופלת פרטית של פרופ' לאופר מהדסה עין-כרם בירושלים - האלוהים שלי בתחום הזה.
תודה רבה על המייל המפורט
07/04/2016 | 12:28
1
14
אז מה עדיף לעשות?
קודם לעבור וועדה ולמצוא פונדקאית? כי גם אם לא אעבור את הוועדה כנראה שאבחר בדרך השנייה וזה לבצע בחו"ל ואז גם אצטרך לעבור את התהליך.
אני כבר בת 38.4 .
עם מי אני יכולה להתייעץ בנושא הזה? 

שוב תודה מראש
רק תגישי בקשה לאישור עקרוני מהועדה
07/04/2016 | 12:34
25
בשביל זה את גם צריכה מכתב מרופא פוריות
את מוזמנת להשאיר את פרטייך במסרים ואחזור אלייך בערב
ליווי פסיכולוגי לפונדקאית
05/04/2016 | 10:24
1
109
פונדקאיות לשעבר, האם מישהי הרגישה צורך בליווי פסיכולוגי לקראת הלידה ולאחריה, או מי שלא הרגישה ובדיעבד חשבה שכן היה צורך, עבורה או עבור הילדים...אשמח לתובנות והכוונה....אפשר גם בפרטי...
היי
05/04/2016 | 11:47
75
אני לא הרגשתי צורך בליווי פסיכולוגי, גם לא עבור הילדים.
אחרי הלידה היה שלב שחשבתי על זה עבור הבת שלי, בת שלוש וחצי, אבל דיברתי איתה מאוד פתוח ואפשרתי לה להביע את כל הרגשות, (שמחה, עצב, סקרנות...)  וגם בגן ידעו ובקשתי לשים לב אם יש משהו חריג... ועכשיו אני לא מרגישה שיש צורך (אנחנו 5 חודשים אחרי).
עם זאת, אני חושבת שאם יש ספק, כדאי לפנות לליווי, אפילו מפגש אחד כדי להיות שלמה.
ואם תרצי לדבר, מוזמנת בשמחה... (אפשר בפרטי, טלפון)
שאלה
04/04/2016 | 12:01
1
100
היי ..אני לקראת תהליך שני וכמה מהזוגות שפונים אליי אין להם מוקפאים  .אלא שיצטרכו לשאוב למיועדת וכו
מי מהפונדקאיות יכולה להסביר בבקשה פה או בפרטי איך זה מתבצע מבחינתי  ?  ומבחינת המיועדת /  מבחינת  סיכנכרונים וכו

תהליך קודם היו למיועדים מוקפאים וזה הלך מאוד מהר ..ואם לא הייתה צולחת הפעם הראשונה מיד היינו הולכים לסיבוב שני

בטריים זה עלול לקחת יותר זמן  נכון?

תודה רבה

סנכרון מחזורים
05/04/2016 | 11:38
50
היי,
אצלנו כל הנסיונות (3) היו עם עוברים טריים... הפרוטוקול טיפה השתנה מסבב לסבב אבל העיקרון היה זהה.
אני קיבלתי זריקת (או זריקות) דקפפטיל כדי למנוע ביוץ ובעצם "לאפס" את המערכת, האמא עברה טיפול הורמונלי (זריקות וכו') כדי להתכונן לשאיבה ולפי ההתקדמות שלה אני קיבלתי הורמונים (כדורים ונרות וגינליים) כדי לבנות את הרירית ולחזק את הרחם לקראת קליטה של העוברים.
את התמיכה ההורמונלית המשכתי לקבל עד שבוע 12 (אני יודעת שלפעמים מפסיקים כבר לפני...)
בגלל שבמקרה של טריים זה תלוי בשאיבות אי אפשר להתבסס על המחזור הטבעי של הפונדקאית ולכן "משחקים איתו" באמצעות ההורמונים השונים. וכן, נראה לי שזה יכול לקחת גם יותר זמן (מצד שני גם אם מדובר בקפואים וגם אם בטריים משך ה"הפסקה" בין ניסיון לניסיון יכול להיות ארוך או קצר בהתאם להחלטת הרופא/ה או בלת"מים שיכולים לקרות)

זוגות שעברו את התהליך אצל עמי מנור
29/03/2016 | 18:36
3
206
האם לקחתם עורך דין על מנת לעבור איתו על החוזה?
והאם יש צורך בעורך דין מטעמי (לא של מנור), על מנת להסדיר את מעמדו של הילד בארץ לאחר הלידה. 
תודה רבה!
הי
30/03/2016 | 22:00
113
לא לקחנו עורך דין מטעמנו למרות שבהתחלה מאוד רצינו. לאחר פגישה עם עוד רובין שהוא עורך הדין שמלווה את הפונדקאות דרך מנור, קיבלנו תחושה בטוחה.
עד היום (שבוע 34), הכל תקתק והוא טיפל בהכל בצורה יעילה והוגנת

לגבי הסדרת מעמד התינוק בארץ- עורך הדין של מנור מטפל בהוצאת הדרכון וברישום הילד כשלנו גם בארץ

אם יש לך עוד שאלות- תשלח לי מסר ואענה בשמחה
לכי עם תחושת הבטן שלך
31/03/2016 | 09:29
1
108
אנחנו לא הרגשנו צורך לקחת עו"ד מייעץ.
במיוחד שכל מה שביקשנו הם הסכימו לאא בעיה.
לא עשינו כמעט שינויים היה בנינו סוג של הבנה

תודה רבה על התגובות
31/03/2016 | 20:36
79
בהתחלה לא חשבנו על לקחת עורך דין והלחיצו אותי שאני צריכה מישהו שייצג את האינטרס שלי.
ואם כל ההוצעות, זו הוצאה שלא לקחנו בחשבון ולפי מחירים שביררתי לא הכי זולה..
תודה לכם!
המלצות על עורך דין
29/03/2016 | 15:16
6
131
מחפשת המלצות על עורכי דין המתמחים בפונדקאות חו"ל.
המלצות
29/03/2016 | 16:08
91
יש את עו"ד מאיר רובין ועו"ד ויקטוריה גלפנד.
שניהם טובים.
אנחנו פנינו ל"משפחה חדשה"
31/03/2016 | 16:46
79
יש להם עו"ד שמתמחה בזה, אני לא זוכרת את השם שלו (יונתן משהו אולי...)
התרשמנו לטובה. מחירים הוגנים.
עו"ד גיל לייבוביץ המדהים
04/04/2016 | 10:02
54
0506888924
המלצה על עורכי דין
04/04/2016 | 21:30
59
ויקטוריה גלפנד באמת מעולה, רק שהמחירים שלה ממש גבוהים. 
ממליצה בחום על עו"ד מיכל קפלן, נותנת שירות מצויין, עושה רושם מקצועי וגם המחיר סביר יחסית.
מה הכוונה
21/04/2016 | 23:46
1
22
מתמחה בפונדקאות בחול?
אנחנו עשינו פונדקאות בחול ועורכת דין שלנו היתה בארץ איילת טרסר מחיפה עם מחירים סבירים מקצועית ומהירה
כי יש כאלו
24/04/2016 | 10:39
13
שלא עוסקים בפונדקאות חו"ל, אלא רק בארץ.
פונדקאות
28/03/2016 | 19:46
7
197
שלום אני בת 31 נשואה ללא ילדים עוברת 3 שנים טיפולי פוריות אחרי 15 החזרות ללא הצלחה חושבת על פונדקאות לא מבינה בזה בכלום כמה שאלות ? מה עושים למי פונים ? מה העלות? האם אני הולכת לכיוון זה מבטיח לי ילד או שאשלם כספים ובסוף אשאר בלי כלום?
ברוכה הבאה לפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2016 | 22:54
5
117
בשלב שבו את נמצאת הדרך הנכונה להתחיל היא לקרוא קצת בפורום ולדבר עם הרופא המטפל שלך על האפשרות של פונדקאות.
יש במדינת ישראל חוק פונדקאות ויש ועדה שאליה פונים כצעד ראשון.
ברוב המסלולים הכסף לא מועבר בשלמותו לפונדקאית עד שאין לידה.

מאחלת לך דרך קלה ומוצלחת ואני כאן לכל שאלה

הרופא שלי
28/03/2016 | 23:30
4
139
הרופא שלי מבחינתו שאני ימשיך בטיפולים אבל אני לא מסוגלת יותר 
אולי זה הזמן לעבור לרופא אחר...
29/03/2016 | 08:08
104
גם כי לפעמים "משנה מקום משנה מזל", גם כי הגיע הזמן למצוא רופא שיתמוך בבחירות שלך ואולי יציע הצעות שהרופא הזה לא הציע עדיין וגם במידה ותחליטו ללכת על הפונדקאות - על מנת להתחיל בתהליך יש צורך באישור רפואי על הצורך הפונדקאית.
שיהיה בהצלחה
אמרת לו את זה?
29/03/2016 | 09:01
2
100
טיפולים ממשיכים רק כל עוד את מרגישה שאת מסוגלת לכך, לרופא אין מילה בעניין הזה.
לעניין פונדקאות, אם הוא לא מסכים להמליץ לועדה לאשר לך (למלא טופס 6 עבור הועדה) אז תחליפי אותו. יש מספיק רופאים שפתוחים לזה.
אישית אני יכולה לספר לך שגם הרופא שלי מאמין שאני עוד אלד, אבל אני מיציתי את הטיפולים (בגלל אובדני הריון), הסברתי לו שקיבלנו החלטה והצבנו בפניו עובדה מוגמרת. הוא הבין ומיד התחיל לדבר איתי על התהליך, מה עושים ואיך וכו'. חשוב מאוד שיהיה לך רופא שתומך בתהליך ושאת מרגישה בנוח איתו, במיוחד אם את מתכוונת לעבור את התהליך בארץ.

זהו שזה רופא חדש
29/03/2016 | 16:38
1
106
זה רופא חדש עד עכשיו הייתי עם רופא וכל הכשלונות זה מהרופא הקודם לפני שנה הייתי בהריון מטיפולים ובחודש רביעי גילו תסמונת דאון אז עשיתי הפסקת הריון מאז 11 החזרות ללא הצלחה החזרה אחרונה הייתה אצל רופא חדש כמו שכולם אומרים משנה מקום משנה מזל אבל גם ההחזרה ההיא יצאה שלילית כאילו שאלוהים מעניש אותי שהחלטתי להפיל תינוק שבלב שלו פעם .
כואב מאוד לקרוא שכך את מרגישה
01/04/2016 | 12:25
70
אין שום דבר שעשית שבגללו ההחזרות לא הצליחו... אין לך אשמה בשום דבר וכואב לי לקרוא שאת מרגישה כך. יש מספיק כאב בטיפולים בלי שלקחי על עצמך אשמה, שכלל אין לה מקום!
תעלי את האפשרות של פונדקאות בפני הרופא החדש ותבקשי שימלא לך טופס 6. תתחילי שם, גם ככה התהליך בארץ לוקח זמן. במקביל תמשיכי טיפולים במידה שאת מרגישה שאת מסוגלת (ואם את לא מסוגלת אז תעשי הפסקה ותנוחי מהכול).
ברגע שיש לך טופס 6, תאספי את יתר המסמכים שצריך (מאוד פשוט, פירטתי בהודעה לחדשהפה2012) ותאמיני לי שזה נותן המון תקווה וכוח.
אם בא לך לדבר, את מוזמנת לפרטי.
פונדקאות באוקראינה
17/04/2016 | 15:46
26
שאלה
24/03/2016 | 21:44
4
162
אני לקראת תהליך שני ,יש בידי את כל המסמכים..וקראתי באתר של משרד הבריאות שהוסיפו בדיקת כירורג שד.זה מבוצע עי רופאת הנשים שלי? או שזה רופא מיוחד לזה?
מישהי יודעת מה עלות הבדיקה?
תודה  רבה 
כל כירורג בקופה מבצע את הבדיקה
24/03/2016 | 22:00
64
הוא בודק את השדיים ובית השחי במישוש ולחיצות, חשוב מאוד לפני לקיחת הורמונים...
לוקח 2 דקות. תוודאי שהוא נותן לך תשובה בכתב בסוף הבדיקה.
צריך לקבוע תור לכירורג שד
27/03/2016 | 08:36
2
46
בכללית זה דורש הפניה מלבד למרפאות שד שפועלות בכל מיני בתי חולים.
אני עשיתי בוולפסון. שם פשוט מגיעים, נרשמים אצל האחות ונכנסים לפי הסדר. בדיקה קצרה אבל חשובה.
טוב לדעת..לא ידעתי שצריך ..
27/03/2016 | 09:54
1
52
זו כנראה דרישה חדשה.
מה הכוונה דורש הפניה? קבעתי תור דרך  *2700
הפנייה מ _מי ?
תודה
עד כמה שהבנתי - יש צורך להגיע עם הפניה מרופא נשים/משפחה
29/03/2016 | 08:11
30
כנראה שלא בכל מקום צריך (שוב, במרפאה הפתוחה בוולפסון לא היה צריך כלום. זה מעין "שירות לקהילה אצלם").
תתקשרי למרפאה שבה נקבע התור ותשאלי מה צריך להביא (הפניה? טופס 17?)
גיור בת
23/03/2016 | 07:01
5
168
1
שלום
למישהו יש נסיור בגיור עם עמותת עתים?
הקטנטונטת שלנו בת חצי שנה ואנחנו רוצים להתחיל בתהליך הגיור...
תודה !!!!
מצטרפת, אשמח לשמוע פרטים
24/03/2016 | 09:09
1
104
אנחנו לפני התהליך, אך הנושא מאוד מטריד אותנו, אנחנו חילוניים והבנו שיש דרישה לרשום את הילד לגנים ובתי ספר שלהממלכתי דתי. 
שמואל סליחה שנדחפתי לך לפוסט המון מזל טוב!
גיור
27/03/2016 | 11:21
86
הי,
אני עשיתי עבודה מקיפה בנושא אם הביצית של יהודיה לא צריך לגייר. הרב עמאר פסק את זה בעקבות הרב עובדיה יוסף. משרד הפנים מכיר בפסק הזה וכן המכון לגיור קטינים. אני מתייחסת לזה כי הרבה אנשים לא מודעים לזה וחושבים שצריך גיור ברגע שעושים פונדקאות בחו"ל.
אם הביצית לא של יהודיה אכן צריך גיור, אבל על זה אני כבר לא יודעת לענות
בהצלחה!!!
תודה לכולן
27/03/2016 | 14:59
76
אני צריך לעשות שיעורי בית ולבדוק רפורמי מול אורתודוכסי-גם לנו יש בעיה לרשום את הקטנה לגן דתי ולהתחיל לקיים מצוות OUT OF THE BLUE.
אם יש למישהו עידכונים או הארות אשמח לדעת.
שוב תודה
גיור קטינים
28/03/2016 | 11:10
1
85
הי,

אנחנו סיימנו את תהליך הגיור של בננו לפני כחצי שנה.
התהליך היה מורכב משני מפגשים בבית הדין הרבני לגיור קטינים בירושלים, בדיקת ברית המילה שבוצעה כבר (אם לא בוצעה, יש לבצע דרכם) וכן טבילה במקווה טהרה של ההורה עם הילד.

במפגש הראשון מדובר במפגש הכרות והמפגש השני הוא לצורך מתן החלטת השופטים.

אני הגעתי בלבוש שכלל מכנסיים ובעלי לא חבש כיפה, לא הצגנו את עצמנו כאנשים דתיים אלא מסורתיים.
שאלנו אותנו על הרקע שלנו, מה היחס שלנו לדת וכד'.
אנחנו מגיעים מבתים מסורתיים אז הדברים לא היו זרים לנו. שאלו אם עושים קידוש, אם מפרידים בין חלב לבשר והאם שומרים שבת (ענינו שכן, אני חושבת שזה תנאי סף מבחינתם), הם שאלו אם אנחנו מתחייבים לחנך את הילד למצוות לפי הדת היהודית. הניסוח לא כלל שום מילה על גן או בית ספר, הם יותר כיוונו לחינוך של ההורים (אני יודעת שזוהי נקודת התורפה של הרבה הורים).
אני חושבת שגם הם מבינים את הקושי בהתחייבות לחינוך פורמלי דתי ולכן הם באים לקראת ומנסחים את השאלה בצורה כזו שתאפשר להורים להתחייב לכך.
הם לא בודקים באיזה מסגרת הילד נמצא.
לאחר קבלת האישור לגיור, מפנים לבדיקת המילה ולטבילה (בפני רב אך בכיסוי מלא ואטום של ההורה).
לאחר שמקבלים את האישורים על הטבילה והמילה שולחים הכל למזכירות בית הדין והם מטפלים באישור הגיור שאותו לוקחים אחר כל למשרד הפנים ומשנים את דת הילד.

שיהיה בהצלחה!!!

המון תודה....
28/03/2016 | 11:16
49
אם יהיו לי שאלות בהמשך התהליך אודה לך מאוד לעצות וכאלה...
שוב תודה על תשומת הלב והזמן שהקדשת לנו !
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
ד
מתקשים בפוריות?
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום