לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום פונדקאות
8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חוק הפונדקאות בישראל נחקק בשנת 1996. מאז נולדו מאות ילדים בתהליכי פונדקאות חוקיים.
הפורום נותן מענה ותמיכה למתעניינים בתהליך .

בפורום פונדקאות כותבים הורים מיועדים ופונדקאיות הלוקחים חלק בתהליך ונמצאים בתוכו החל מההתלבטות, מהידיעה שצריך את תהליך ועד לאחר הלידה והאושר הגדול.

תוכלו לקרוא כאן הודעות משמחות המבשרות על הפיכתו של זוג למשפחה, פונדקאיות מאושרות שהגשימו את חלומן ועשו דבר גדול למענן ולמען אחרים, התלבטויות של איך לספר לילדי הפונדקאית על התהליך, מה לקנות לה ליום ההולדת וכו.

ראוי שהכותבים בפורום ידעו שמדובר בנושא רגיש הדורש רגישות, סבלנות, כבוד הדדי וחמלה.

המשך >>

עזרה- פונדקאות בארץ וחו"ל?
28/05/2016 | 14:37
1
17
שלום יש לי שתי שאלות ואשמח לעזרה:
1. אם אני עושה פונדקאות בארץ ויש לי חברה שמוכנה להיות הפונדקאית שלי, האם זה חוסך זמן? האם אפשר לעשות בלי תיווך? ולשלם רק לה?
2. אם אני עושה את התהליך בחו"ל ,גיאורגיה למשל, האם אני צריכה לאמץ את התינוק אחרי שנולד? העוברים הם מביצית שלי ומזרע של בעלי.
אשמח לתשובות תודה רבה
תשובות
28/05/2016 | 17:43
12
לשאלתך הראשונה, בוודאי שניתן לעשות זאת וברור שזה יחסוך את זמן איתור הפונדקאית וכמובן את העמלה שגובות הסוכניות. עדיין יש לקחת בחשבון הוצאות נוספות שנידרשות וכמובן שחובה לקבל את אישור הוועדה גם לכם וגם לחברה כפונדקאית ובסופו של דבר את החוזה, בהוצאות הנוספות יש איבחון פסיכולוגי ורפואי, עו"ד לכם ולה, קופה לטיפול פסיכולוגי עבור הפונדקאית שתעמוד לרשותה לתקופה של עד חצי שנה מהלידה (במידה ולא תנוצל תקבלו חזרה את הכסף) וביטוח חיים לפונדקאית, יתכן שיש עוד דברים ששכחתי.
לשאלתך השניה, כיום לא נידרש הליך של אימוץ אך עדיין נידרשת פניה לבית המשפט וזה מוציא צו שקובע כי אתם ההורים של הילד כך שאין צורך באימוץ. כאשר מדובר בביצית שלך ובהנחה שאת יהודיה, הילד אף ירשם כיהודי ללא צורך בגיור.
בהצלחה!
קבוצה סגורה בפייסבוק לזוגות בתהליך הפונדקאות
28/05/2016 | 08:07
34
היי כולם.. כמי שבתוך התהליך, ומחפשת לשמוע, להוועץ, לשתף, ובכלל להרגיש שאני לא לבד, כי לפעמים זה מרגיש ככה, מצאתי שאין ממש מענה או קבוצה כלשהי בשבילינו. זוגות הצועדים במסלול הפונדקאות. אז פתחתי קבוצה סגורה המיועדת בדיוק לנו. שם נוכל לקשקש על הכל. על תהליך טרום ההריון, על ההריון, על הלידה, וכמובן על ההורות. מוזמנים מאד.בואו. שרון. https://www.facebook.com/groups/1142726052415443/
פונדקאות לנשים רווקות
27/05/2016 | 19:27
30
פנייה אישית לכל אחת שנמצאת בדיוק כמוני, מדינת ישראל סוגרת דלתות לרווקים ויחידנים, אנחנו לא מספיק טובים בשבילהם, בשביל מלחמה ולשלם מיסים אנחנו מעולים, כדי להביא ילדים ממש לא!!! אז ככה ...שלום לכל הנשים הרווקות שנמצאות בדיוק במצב שלי, אני רווק ורוצה לעשות פונדקאות, יש המון מדינות שדורשות נישואין ואז הפונדקאות תהייה אפשרית אצלהם, וגם במחיר זול, אני מחפש אישה רווקה שגם רוצה להביא ילדים וצריכה להשתמש בשירותי פונדקאות ולא יכולה בגלל שהיא רווקה, ההצעה שלי לכל מי שזה מעניין אותה, אני מוכן להתחתן נישואים אזרחיים אך ורק למטרה זאתי, היא תעשה את הילדים שלה ואני יעשה את הילדים שלי, אם את בעיניין את מוזמנת לכתוב לי במייל netanelhhh@walla.co.il ומשם אנחנו נמשיך, כמובן שאחרי שנעשה את הילדים נתגרש בצורה הכי טובה שיכולה להיות , נוכל להמשיך להיות בקשר חברי, אם את בעיניין של לעזור לרווק כדי להגשים את החלום שלו את גם מוזמנת, אני לא מעוניין בשום צורה בקשר זוגי מכל מיני סיבות עליהם תקבלי הסברים שנתכתב, סודיות מובטחת, אם באיזשהיא צורה פגעתי ברגשות מישהו אני מבקש את התנצלותי מראש, מחפש פשוט דרך יצירתית לעשות את זה. תודה לכולם! אובד אצות 
המייל שלי
הצעה מעניינת:)
25/05/2016 | 14:25
1
81
שלום לכל הפונדקאיות היקרות??
אני פונדקאית שסיימה תהליך מוצלח מאד ועניין הפונדקאות תמיד אצלי בראש ועדיין מעניין אותי מאד.
מה שהיה חסר לי לפני התהליך שעברתי זה לשמוע מידע ממקום כנה (הורים מיועדים פוונדקאיות לשעבר) וגם ממקום מקצועי (עו״ד, פסיכולוגית וכדו׳) כאלה שמנוסים ומכירים את התהליך טוב.
חשבתי לארגן מפגש כזה של בנות שמעוניינות לעבור את התהליך, מול אותם אנשים שאני הייתי רוצה לשמוע בזמנו.
את מי מכן זה יכול לעניין?
יוזמה ברוכה
26/05/2016 | 13:58
18
פונדקאות בגאורגיה- חברות לתהליך
23/05/2016 | 12:57
1
82
שלום לכולם,
לאחר בדיקות רבות שערכנו החלטנו לבחור בחברת מנור. בימים אלה הפונדקאית שלנו נמצאת בגאורגיה בשלבים הראשונים של ההיריון (שבוע 10). לכל המתלבטים אני יכולה להגיד שמדובר בחברה סופר רצינית ומקצועית שעובדת במהירות וביעילות.
עבורי הקושי האמיתי בתהליך הוא המרחק הפיזי מההיריון. הייתי רוצה להקים מעגל נשים אשר מטרתו שיח פתוח, שיתוף ותמיכה אחת לשנייה לכל אותן נשים שנמצאות בימים אלה ממש כמוני בהריון בשלט רחוק :)
כל מי שמעוניינת מוזמנת לשלוח לי הודעה באופן פרטי.
תחפשי בפיסבוק
23/05/2016 | 14:35
55
פונדקאות מנור מדיק. תמצאי שם עוד אנשים בתהליך
בהצלחה והמשך קל ותקין!!
חשוב לי לדעת דעתכן
23/05/2016 | 11:36
3
114
יש לי תאומים בני שנה וחצי מפונדקאות בארץ..אני ובעלי במשבר רציני ולמרות שתוכנן היום שלום בית עם חבר שלו..כנראה נפנה לפירוד..בעלי באמת עשה מעל ומעבר בכל התהליך מול הפונדקאית אני הייתי יותר הפסימית..כי ידעתי שהוא בקשר יומיומי איתה ואילו אני פעם בשבועיים..

בעלי אתמול אמר לי משפטים מעליביים  כמו מי את..את אפילו לא ילדת אותם..מה עשית למענם בכלל? שלא נדבר איזה אמא את! ועוד..(בעקבות הדברים  על משמורת משותפת)
כמובן שבכיתי ונפגעתי..צודקת? כמה לדעתכן קשים המשפטים האלה..אתן שבמצבי?
תודה

כואב לי עליכם
23/05/2016 | 12:27
80
אתם בתוך תהליך קשה והוא בחר להשתמש בדברים הכי רגישים שלך כדי לנסות ולפגוע בך.
לצערי, זה אינו דבר השמור לזוגות שילדיהם נולדו באמצעות פונדקאית. אנשים שנמצאים בכעס ובכאב נוטים להשתמש במילים הפוגעות ביותר מבלי לחשוב על כך שלעולם לא יוכלו לקחת אותן בחזרה.
גם מי שלא היתה פונדקאית ולא נעזרה בפונדקאית יודעת שהאימהות אינה תלויה בגורמים חיצוניים (הריון, לידה, הנקה, חפצים, חוגים וכו'...)
שמרי בתוכך על הידיעה שאת אמם. בלי קשר לדברים הקשים שנאמרו (ואני לא בטוחה שהם באמת מייצגים את תחושתיו כלפי האמהות שלך - ייתכן שרק את כעסו הנוכחי...)
נסי לשמור גם על הידיעה שהוא אביהם - וככאלה חייכם קשורים לנצח זה בזה ובחיי ילדיכם.
הטוב ביותר במצב זה הוא לנסות להגיע לגישור שירגיע את הרוחות ויאפשר פרידה במינימום פגיעה.
מאחלת לכם כח לעמוד בדרך הזאת וחכמה לנהל אותה בתבונה

קשה לקרוא את זה
( לעמוד שלי בתפוז )
23/05/2016 | 13:13
68
משברים מהסוג שאת חווה תמיד מכאיבים נורא, קשה לקרוא את מה שאת כותבת וקשה לדעת שאת צריכה להתמודד עם מילים כל כך אכזריות ומכאיבות.
אנשים בשעת כעס נוטים לשכוח איך נכון וראוי לדבר.
נסו לפנות ליעוץ נישואים, רק כדי שתדעו שעשיתם הכל, לפרק את הבית זו אופציה שאפשר לבחור בה תמיד, לנסות ולאחות את השבר זה האתגר הגדול והמורכב.
יש לכם תינוקות בבית ובשבילם ובשבילכם תנסו .
:(
23/05/2016 | 13:53
34
עצוב מאוד לשמוע שככה בעלך אומר לך, לפעמים אני בעצמי מרגישה שנכשלתי שלא הצלחתי להביא טיבעי ילדים, אבל העיקר שיש דרך ופיתרון להרחיב את המשפחה.

תמיד תזכרי שברגע של כעס אומרים דברים מאוד פוגעים, אני בטוחה שבתוך תוכו בעלך לא מרגיש ככה וזה יצא מכעס.

אולי כדאי לנסות ללכת לייעוץ זוגי לפני שמפרקים את החבילה, אני יודעת מכמה זוגות שזה באמת עוזר מאוד.

בהצלחה
3 תינוקות חדשים נולדו
( לעמוד שלי בתפוז )
23/05/2016 | 13:15
73
מזל טוב לשלושת המשפחות החדשות והמאושרות שזכו לחבוק תינוקות חדשים בשבוע האחרון.
תודה ענקית לפונדקאיות הנפלאות שאיפשרו את הפלא הזה.
מזל טוב
פונדקאות
21/05/2016 | 20:38
1
123
היי,בת 27 גרושה + 2 ,רוצה להיות פונדקאית ,ללא עמותה וללא תיווך,לזוג פרטי,יש דבר כזה?
ברוכה הבאה לפורום
21/05/2016 | 21:38
75
שלחתי לך מסר...
פונדקאות בחו"ל עם תרומת ביצית
20/05/2016 | 15:10
82
שלום רב,
כנראה שנעשה פונדקאות בחו"ל עם תרומת ביצית
הבנתי שאם עושים עם תרומת ביצית, אז לאחר הלידה יש צורך בגיור
אשמח אם אפשר לשוחח או לרשום לי בפרטי או פה, כיצד מתנהל הליך הגיור לאחר הלידה?

תודה רבה
פונדקאות עם תרומת ביצית איך מתחילים?
18/05/2016 | 23:13
2
105
מתחילים לעכל ולהפנים את הרעיון שכנראה נצטרך פונדקאות כדי להביא ילדים, ורצינו קצת מידע. איך מתחילים את התהליך? איך ואיפה מחפשים פונדקאית? כמה זה עולה? בקיצור כל מידע יועיל מאד.
נ.ב לא מחפשים חברות שתפרסמנה את עצמן דרכינו אז נציג חברת "תמוז" נא לא לענות בבקשה.
ברוכים הבאים לפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
19/05/2016 | 21:51
59
את התהליך מתחילים באישור עקרוני מוועדת הפונדקאות.
עליכם לשלוח לוועדה טופס 6 (ניתן להוריד מאתר משרד הבריאות-פונדקאות)
את הטופס צריך למלא הרופא המטפל.
כמו כן, שלחו צילומי תעודות זהות ואישורי בריאות של כל אחד מכם מרופא משפחה.
התשובה ניתנת בתוך שבועיים.
לאחר שתקבלו את התשובה תצטרכו להחליט איך לעבור את התהליך, לבד או באמצעות מרכז לפונדקאות.
אם לבד, פרסמו מודעות על איתור פונדקאית והתחילו בתהליך המיון שלה.
אם בעזרת מרכז, שם יאתרו עבורכם אם פונדקאית.
בהצלחה 
פונדקאות
27/05/2016 | 22:23
15
היי אם את רוצה אוכל לקשר אותך ישירות לקליניקה באוקראינה ללא שום חברות תיווך.
המייל שלי: ilanit309@gmail.com
ביטול פונדקאות
18/05/2016 | 07:54
6
144
בוקר טוב,
אני צריכה להתייעץ איתכם...
אני הייתי אם פונדקאית וילדתי לפני שנה... חודש אחרי הלידה החלטתי להיות שוב פונדקאית והכרתי זוג... אנחנו אמורים לחתום באוגוסט על חוזה...לצערי הרב, רצה הגורל ואני לא יכולה....סיבה שלא מאפשרת לי לתת את כל כולי לתהליך הזה...
לא חתמתי על חוזה ..רק על הטפסים הסטנדרטיים... הלב שלי נקרע רק על המחשבה שאומר לזוג שאני נאלצת לא להיות הפונדקאית שלהם...
כיצד אני יכולה לבשר להם? הרי אין דרך קלה....
האם הם יכולים לתבוע אותי  ?( לא חתמתי על חוזה)

רק להגיד להם את האמת וכמה שיותר מהר
18/05/2016 | 09:55
1
109
הם לא יכולים לתבוע אותך כי עוד לא חתמת על הסכם.
חוץ מזה, גם אם אין לך סיבה "הגיונית" ואת "רק" מרגישה שאת לא בטוחה ברצון שלך להיות פונדקאית זה מספיק בשביל לבטל. מי כמוך יודע במה כרוך להיות פונדקאית ולמה זה יכול לגרום ם לא עושים את זה בלב שלם.
כל הכבוד לך על שכבר עשית את המצווה החשובה הזו ושרצית לעשות אותה פעם נוספת.
בהצלחה בכל
תודה רבה לך!
18/05/2016 | 10:02
38
ביטול
19/05/2016 | 14:35
1
84
הי אני בתור אמא מיועדת, חושבת שחשוב שתגידי לזוג בהקדם מדוע את לא יכולה כדי שהם יתחילו לחשוב איך הם מתחילים את התהליך מחדש. הרי הוא לוקח זמן.

וכמובן שבעיני חשוב מאוד שהפונדקאית תהיה 100 % בתהליך כיוון שהוא ארוך וכרוך בו הרבה עניין רגשי.
כל הכבוד לך שחשבת על לעשות שוב את התהליך ותמיד תזכרי שעזרת כבר לזוג להגשים חלום.

בהצלחה.
תודה רבה לך על התגובה והתמיכה
22/05/2016 | 07:38
21
ביטול- בחירה מודעת
26/05/2016 | 14:13
1
25
בעיניי, זה שאת עושה חושבים עם עצמך שוב עד למעמד החוזה, מראה שאת בחורה אחראית ושפניה לפונדקאות היא בחירה ולא ברירה.
זה בהחלט עצוב להורים המיועדים, אבל עצוב יותר יהיה אם תצאי לתהליך רק משום שלא נעים לך להגיד להם שאת לא מעוניינת להיות בו.
ועד אוגוסט הם יכולים כבר למצוא מישהי כך שככל שתמהרי לספר להם כך את מגדילה את הסיכוי שלוח הזמנים שהם מכוננים אליו לא נפגע.
אם קיים חוק שמגן על הפונדקאית זה בדיוק זה!- שיבחן שהפונדקאית נמצאת בתהליך מתוך רצון ובחירה חופשית, שלא הושפעה מממצב, או אינעימות כזה או אחר.
לגבי שאלתך איך לספר?
זה תלוי מה אופי הקשר היה, האם מרביתו היה באסמסים? האם היים נוהגים להיפגש? האם עיקר הקשר היה עם אחד מבני הזוג?
בכל מקרה, אל תפילי עליהם את "הפצצה" במכה, תנסי לרמוז על כיוון שאת חצי רגל בחוץ. אח"כ תסבירי שיש לך אתהסיבות שלך (אם את מעוניינת אז תפרטי- בעיניי זה מתבקש אבל לא חובה), ורק אז להגיד בצורה ברורה. 
הייתי מחלקת את זה לשני אירועים, כדי לתת להם מרחב לעקל
בהצלחה

תודה רבה על תגובתך התומכת !
26/05/2016 | 14:22
6
פונדקאות לחד מיניים - כמה שאלות ..
16/05/2016 | 23:12
5
94
ורציתי לשאול לגבי פונדקאות לחד מיניים, באיזה מדינות ניתן לעשות את התהליך ?
ושאלה נוספת, אם ספירת הזרע שלי נמוכה, האם אפשר להשתמש גם בתורם זרע בתהליך ? או שחובה מהזרע של מי שמבצע את התהליך ?
תודה.
פונדקאות לחד מיניים
( לעמוד שלי בתפוז )
18/05/2016 | 07:15
3
63
למיטב ידיעתי, נכון לעכשיו רק בארה"ב ניתן לבצע הליכי פונדקאות לחד מיניים.
כל הדינות במזרח סגרו את שעריהן.
לגבי שאלתך על תרומת זרע, זה תלוי בחוקים של המקום שבו תבצע את הפונדקאות.תצטרך לשאול את הקליניקה שבה יבוצע הטיפול הרפואי.

בהצלחה
תודה רבה מירבי, שאלה
18/05/2016 | 16:44
2
48
למה אפשר רק בארה"ב ? זה בגלל שישראל הפסיקה לעבוד עם מדינות אחרות ? או שמדינות אחרות סגרו את האופציה לפונדקאות ? בעבר היתה גם נפאל ? זה לא רלוונטי ? ומה הסיכוי שזה משתנה (הכוונה מבחינת הרכב המדינות שפתוחות לתהליך), מכיוון שלפי מה שזכור לי בארה"ב זה מאוד מאוד יקר.
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
18/05/2016 | 17:38
1
47
המדינות שהזכרת סגרו את אופציית הפונדקאות לחד מיניים.
אין לי מושג אם זה הולך להשתנות.
וכן, בארהב זה יקר, כדאי לבדוק עם כמה סוכנויות.

בהצלחה
שוב תודה, עזרת לי ונתת לי כיוון :)
18/05/2016 | 21:22
40
:)
חד מיניים
18/05/2016 | 22:18
51
כיום חד מיניים יכולים לעשות פונדקאות רק בארה"ב. חובה קשר גנטי לילד על ידי מדינת ישראל. אם יש שאלות נוספות, צור קשר 0543125880
חדשים פה
16/05/2016 | 22:55
13
154
שלום רב,

לצערנו, אנחנו נאלצים להשתמש בשירותי פונדאות ורצינו לקבל קצת מידע מאנשים שעוברים או עברו (אפילו ללא הצלחה) תהליך של פונדקאות.

התחלנו לברר על פונדקאות בגיאורגיה ב"המרכז להורות" וב "מנור מדיקל"

האם המחיר היקר במנור מדיקל מצדיק את ביצוע התהליך אצלם ?
הצוות והרופאים באמת ישראלים או שהם מקומיים ?

האם מישהו יכול לתת המלצות או ביקורות מנסיונו אישי על המרכז להורות ו/או על מנור ?

ניתן לשלוח גם לדוא"ל הפרטי שלנו: mama-papa@walla.com

תודה
אנחנו עכשיו מתחילים במנור מדיק
17/05/2016 | 10:00
1
131
לאחר מספר בירורים במקומות שונים והתרשמויות שלו החלטנו ללכת על מנור מדיק .
גם בזכותם של חברים שנמצאים אחרי התהליך עם התוצאה היפה שלהם תאומים.
החלטנו לנסות אותם מתחילים בחודש הבא מתרגשים מאוד בתקווה גם לתוצאות מקסימות.
פונדקאות
18/05/2016 | 00:21
99
היי,
קראתי את התגובה שלך ושאתם מתחילים במנור, רציתי לדעת אם אפשר לשוחח איתך טלפונית ?
תודה
שלחתי לכם מסר פרטי
17/05/2016 | 22:05
44
אין מה להשוות
18/05/2016 | 14:55
1
104
הי. אין מה להשוות בין מנור לבין המרכז להורות
הרופאים במנור הם באמת ישראלים שנמצאים כל הזמן על הקו ישראל גאורגיה
זה לא קיים במרכז להורות.
המחיר במנור מאד מצדיק את התהליך כי הוא באמת  כולל הכל ולא כמו במקומות אחרים בכל רגע פתאום יש עוד תשלומים שלא ציפו להם
סתם דוגמא במנור לא משלמים על החזרה רק פעם אחת.
או על כל החלפת פונדקאית רק פעם אחת.
אם היית בפגישה במנור בטח קבלת את הספר שלהם עם  איזה 100 מספרי טלפון של זוגות שעשו אצלם. אל תתחילי הליך באף חברה בלי לדבר קודם עם לפחות 15  זוגות מינימום זו העיצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך.
כמובן שאני כותבת מתוך נסיון יש לי ילד מתהליך במנור
אין מה להשוות בין החברות מנור זו חברה גדולה עם ניהול רפואי של רופאים מומחים ואיזה 50-60 אנשי צוות ישראלים.
והמרכז להורות חברה קטנטונת שמנוהלת ע"י 2 עובדות סוציאליות אשר ללא רופאים ישראלים רק רופאים מקומיים
כמו להשוות בין קסטרו לבין לואי ויטון
בכל אופן בהצלחה   

מרכז להורות-באוקראינה כן יש רופא ישראלי
22/05/2016 | 08:02
45
שמגיע פעם בחודש לבדיקה של הפונדקאיות. במסלול שלהם בגיאורגיה אין את זה אבל במסלול באוקראינה יש! וגם לי יש ילד ממנור! ואני יודעת שבמרכז להורות במסלול שציינתי יש את השירות הזה.
באותו מצב בדיוק
18/05/2016 | 21:42
89
היי,
אני נמצאת בדיוק באותה צומת. הייתי אצל מנור וגם במרכז להורות. עולות שאלות רבות  בנושא הפער במחיר והאם האקסטרה שווה את הבחירה במנור.
אני מחפשת זוגות שהשתמשו בשירותיהם של המרכז להורות באמצעות פונדקאות ( שחוו חוויות חיוביות/ שליליות ) אשמח לשמוע ממכם .  

רק המלצות חמות על המרכז להורות
20/05/2016 | 20:21
5
81
גם אנחנו היינו בצומת הזו והבנו שהתוכנית שהמרכז להורות מציע היא תוכנית מצויינת , הקליניקה עונה על כל הצפיות הרפואיות וכן יש רופא ישראלי בפרויקט הוא לא נוסע לשם אבל עובר על כל הבדיקות וגם הוא ורופא נוסף שעשה לי את הטיפול אמר שהרמה ברפואית טובה מאוד.
מעבר לזה אנחנו מקבלים מידע מסודר כל הזמן עדה ומינה נוסעות כל חודש ומנהלות את הפרויקט מקרוב. 
דיברנו בזמנו עם זוגות ושמענו דברים טובים. 
ממליצה לך לבקש עוד טלפונים . 
לדעתי כל הסיפור של רופאים ישראלים שנוסעים זה גם עניין שיווקי ולא מצאנו שום הצדקה לשלם פי שתיים. 
בהצלחה
המרכז להורות
22/05/2016 | 10:24
1
57
מנור אכן ממש יקרים. 
רציתי לשאול אם אתם כבר בהריון והאם יש למרכז פונדקאיות זמינות? כי במנור לפי מה שהבנתי יש מאגר של פונדקאיות זמינות.
תודה
אנחנו בהריון מתקדם
23/05/2016 | 13:37
45
ויש פונדקאיות זמינות . תוך שבועיים קיבלנו פונדקאית.

כל אחד והאחריות שלו
22/05/2016 | 16:56
2
55
אני לא חושבת שהרופאים הישראלים והצוות זה עניין שיווקי.
להפך אני חושבת שהם החברה הגדולה ביותר היום
יש את הפסיכולוגיות שלהם שהם נותנים איתם פגישות חינם, יש את החלפת הפונדאית בכל מחזור ללא תשלום, יש את ההחזרות ללא תשלום, יש את הדירות שלהם והכי חשוב יש את הצוות הגדול שלהם. כל זה עולה אקסטרות בחברה כמו מרכז להורות בסוף בסוף מגיעים כמעט לאותו המחיר 
אבל כל אחד וכיסו וכל אחד והאחריות שלו
יש כאלה שזה בסדר מבחינתם שרופאים מקומיים יעשו את כל העבודה 
וישלחו לרופא בארץ שיראה את התוצאות 
ויש כאלה שירצו שהרופאים הכי טובים יטפלו בהליך כלכך רגיש ובעייתי במדינה זרה ויתנו אחריות רפואית.
שוב הכל תלוי אם רוצים לעשות את ההליך עם חברה רצינית ואחראית
או עם 2 עובדות סוציאליות שעושות תיווך, שזה גם מצליח ברוב המקרים 
אבל מה האחוזים הבודדים של התקלות ?
כל אחד יעשה חשבון נפש כי לעשות הליך פונדקאות זה לא לקנות חיית מחמד.
בדבר אחד אנו מסכימים חייבים לדבר עם כמה וכמה זוגות ולשמוע. 
בהצלחה 

ההתלהמות שלך מיותרת
23/05/2016 | 13:44
1
41
אנחנו מוקפים בצוות גדול בארץ ובחו"ל שדואג לנו ולפונדקאית, היינו בקליניקה וליווינו את הפונדקאית לסקירת מערכות וההתרשמות הייתה מצויינת.
גניקולוגים שראו את הבדיקות רק אישרו זאת , כך שלא הרגשתי בשום שלב שאני מקבלת שרות באיכות פחות טובה בגלל ששלמתי חצי מחיר ההיפך. 
את צודקת בהחלט שכל אחד יבחר מה שטוב לו. בעיני מי שרוצה רפואה ישראלית שיעשה בישראל יש לו פה את כל הרופאים כל יום ולא רק פעם בחודש, ובאותו מחיר כמו שמנור גובה גם זמן ההמתנה לא מה שהיה ובהחלט גם זו הייתה התלבטות כשיצאנו לדרך.
הבחירה של כל זוג אבל חשוב שיהיה מקום לכל אחד גם להבעי את דעתו ללא התלהמות
זו לא התלהמות אלא אזהרה
23/05/2016 | 19:54
33
זו לא התלהמות אלא אזהרה לכל הזוגות החדשים 
זוג שנמצא בצומת דרכים חייב לדעת את האמת ואת ההבדלים בין החברות.
אני לגמרי תומכת במה שכתבה שרית.
כי שמעתי סיפור אחד או שניים לא נעימים 
חוץ מיזה מה זה קשור לפונדקאות בארץ ?
אפשר בארץ לקבל פונדקאית באופן מיידי ?
אפשר בארץ בכלל להחליף פונדאית ?
אפשר בארץ בלי שמוציאים את המיץ לזוג ?
אני זכיתי ב-2 מלאכים תוצרת מנור ואני יכולה לומר 
שאין בארץ או בחו"ל חברה כמוהם ! אולי אולי פונדקאות בארצות הברית.
בכל מיקרה בהצלחה ושרק יעבור בשלום זה הכי חשוב
דני
פונדקאות בחו"ל
22/05/2016 | 22:09
46
בעלי ואני התחלנו תהליך באוקראינה ללא תיווך של חברות אלא ישירות עם הקליניקה ועל כן המחיר הוא בחצי ממה שלוקחים החברות תיווך.
אם תרצו עוד פרטים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונספר לכם הכל
המייל שלי ilanit309@gmail.com ושם אתן לכם את הטלפון שלנו
חברת שי לי - מישהו שמע?
16/05/2016 | 17:33
112
הי,
ראיתי שיש חברה חדשה שעושה פונדקאות בגיאורגיה עם עלות סבירה. מישהו שמע עליה? מישהו יכול לספר?
יום הזכרון
( לעמוד שלי בתפוז )
10/05/2016 | 20:11
71
במותם ציוו לנו את החיים.

תרופות עודפות
10/05/2016 | 19:28
3
90
יש ברשותי כמה תרופות וזריקות שאני כבר לא צריכה.
אני מעדיפה לתת למטופלות שעושות פונדקאות (מודעת לעלויות המטורפות לפונדקאות ומודעת שיש קבוצות למטופלי IVF למסירת תרופות).
אם מישהי צריכה תרופה שתשלח לי מסר ואולי יש לי למסור לה... (צטרוטייד, דקה, גונל וכו...)
באהבה רבה וילד במהרה...
יש למישהו תרופות למסירה?
10/05/2016 | 22:43
1
62
זקוקים בדחיפות למנוגון וצטרוטייד
אשמח מאד אם יש למעשהו למסור או לתת במחיר מוזל
תודה רבה רבה
יש לי צטרוטייד
14/05/2016 | 18:35
19
ומונוגון אחד פתוח שהבטחתי למישהי, במידה והיא לא תיצור איתי קשר בשבוע הקרוב אני יכולה לשמור לך..
אני מאשדוד
יש למשהי מנוגון מיותר?
12/05/2016 | 12:07
32
אשמח לקבל
גם בתשלום סמלי
תודה!
פונדקאות ביוון
10/05/2016 | 12:27
10
155
מישהו שמע על המסלול החדש ביוון?
http://www.mako.co.il/ninemonth-pregnancy/healthca...
נשמע מעניין עבור מי שאינו יכול לעשות זאת בארץ
15/05/2016 | 08:34
9
75
יחד עם זאת חשוב לראות שהמחיר אינו שונה בהרבה מהמחיר בארץ (למי שמחפש פתרון אחר בשל עלויות) ובכתבה הציגו בצורה מטעה:
מה סדרי הגודל של העלויות? "באוקראינה העלות היא החל מ-40 אלף דולר, בארה"ב 105 אלף דולר (למסלול גרנטי), בישראל העלות היא כ-250 אלף שקל וביוון - החל מ-65 אלף דולר".
החל מ 40 אלף דולר (אוקראינה) = כ 151 אלף ש"ח
החל מ 105 אלף דולר (ארה"ב) = כ 396 אלף ש"ח
החל מ 65 אלף דולר (יוון) = כ 245 אלף ש"ח
ישראל - כ 250 אלף ש"ח.
יוון
15/05/2016 | 09:16
5
69
אני לא מבינה למה זה כ"כ יקר ביוון. עם עלות כזו עדיף לעשות בגיאורגיה. איזה יתרון יש ליוון? חשבתי שמסלול חדש יוריד גם עלויות.

יכול להיות שהיתרון כאן אינו בעלות אלא בקהל היעד
15/05/2016 | 12:04
3
70
אם ניתן יהיה לעשות מסלול לזוגות חד מיניים ביוון, גם אם העלות תהיה כמו בארץ או מעט יותר - היתרון יכול להתבטא בקרבה היחסית ובעלות הטיסות...
כן אבל
15/05/2016 | 19:00
2
52
זה מיועד לסטרייטים, אם זה היה לחד מיניים ברור שהיה כאן יתרון מובהק.
מה שקורה בינתיים זה שנפתחים עוד מסלולים, ההיצע גדל והמחירים לא יורדים. זה מאוד מתסכל. לא הגיוני שעלות פונדקאות ביוון תהיה כמו בארץ. וברור שהחברות השונות במסלולים השונים בחו"ל מנצלות את זה שגם לסטרייטים מאוד קשה לעשות בארץ בשל בירוקרטיה ומאמירות מחירים  - כולן רואות בזה עסק כלכלי בראש ובראשונה.

גם כשעושים פונדקאות ללא תיווך, בארץ, העלויות גבוהות
16/05/2016 | 08:37
1
53
פונדקאית
עורכי דין
פסיכולוג
ביטוח חיים
"קופה קטנה" להוצאות שוטפות
עלויות של מקרים חריגים שנכנסים להסכם (ומקבלים אותן בחזרה במקרה שלא היה צורך כמו קיסרי, תאומים, בדיקות חריגות כמו היסטרוסקופיה וכו)
קופה לטיפול פסיכוסוציאלי עבור הפונדקאית ובני משפחתה (גם זה כסף שחוזר למיועדים לאחר 6 חודשים מהלידה במידה ולא נעשה בו שימוש)
ועוד ועוד הוצאות שאני בטוחה שלא חשבתי עליהן (אני מהצד של הפונדקאית)
זה יקר. ומלבד מציאת עו"ד ופסיכולוג שיסכימו לבצע את עבודתם פרו-בונו או פונדקאיות שיסכימו לקחת פחות - אני לא רואה איך אפשר להוזיל את זה יותר... בטח לא כאשר מוסיפים לנושא גם טיסות לחו"ל לצורך פעולות/בדיקות/לידה...
תגובה
16/05/2016 | 15:50
35
ממש לא רלוונטי להשוות פונדקאות בחו"ל לפונדקאות בארץ. בארץ פונדקאית מקבלת למעלמה מ-160 אלש"ח שזה החלק הארי של ההוצאה בגין הליך פונדקאות. בחו"ל הפונדקאית מקבלת מעט כסף ורוב ההוצאות הולכות לחברות התיווך. 
וטיסות לחו"ל זה חלק מינורי. מי שעושה את עיקר המעקב אלה רופאים בחו"ל. עובדה שפעם היה מסלול בהודו שהיה זול. עדיין לא מבינה למה יוון הפכה להיות מסלול כזה יקר.
יוון יתרונות
18/05/2016 | 22:21
37
היתרונות ביוון הנם הקרבה הגיאוגרפית, היותו של המסלול פתוח גם בפני נשים יחידניות על פי החוק היווני, שירותי רפואה מערביים מתקדמים וחוק ברור מאד בנושא הפונדקאות שמבטיח שקט להורים המיועדים. 
תגובה
16/05/2016 | 07:17
2
67
לא יודעת לגבי כל המדינות, אבל בארצות הברית זה הרבה יותר מ 105 אלף, לי נאמר שעד 130 אלף, אבל כאשר אני בתוך התהליך, אני רואה שזה הרבה יותר, כל פעם תשלומים עולים וכל פעם יש תוספות.
פונדקאות בגיאורגיה זולה בהרבה מיוון
21/05/2016 | 22:38
1
35
וגם גיאורגיה קרובה מאוד לישראל ועם נסיון מוכח של הרבה זוגות שעברו שם תהליך
אז איזה יתרון בדיוק יש ליוון ?!

אני יודעת שיש בעיה עם החוק ביוון
23/05/2016 | 19:44
22
אני יודעת שהחוק ביוון מתיר פונדקאות אלטרואיסטית בלבד ואסור פונדקאות מסחרית
שגורם שלישי שמתווך בין פונדקאית לבין תושב חוץ נחשב לעבירה פלילית ביוון
למי שבוחר לעשות ביוון חובה לבדוק את נושא החוק בכדי לא להסתבך.
חוץ מיזה מה באמת המחיר הזה ? רק מתחילים ב-65.000 $ ואיזה עוד 
הוצאות יש - לא ידוע ?

לילה טוב! שאלה לזוגות שבצעו פונדקאות בחו"ל
07/05/2016 | 01:12
2
184
אני מקדימה את זמני, אך חשוב לי ולבעלי להיות סגורים מראש על כל הפרטים. 
אשמח לקבל מידע לגבי נושא הביטוח לתינוק העתידי, הרי מהרגע שהתינוק נולד ועד שמאושרים המסמכים וחוזרים לארץ, אין לתינוק ביטוח. 
שוחחתי עם חברת דיוויד שילד אך העניין הוא כזה (לפחות כך הבנתי..), הביטוח נכנס לתוקף רק לאחר הלידה, כך שבמידה וחלילה (טפו טפו) התינוק נולד פג או חלילה עם בעיות הם יכולים להחליט שהם לא מבטחים אותו. ומה אז? במקרה של פגות (וזה אפשרי, במיוחד כשיש הריון מרובה עוברים) אפשר לשהות בפגיה חודש, חודשיים, מדובר בהמון כסף! הבנתי שביטוח לאומי מחזיר חלק, אך זה רק אחרי שחוזרים לארץ ולוקח זמן לסדר את כל הטפסים ולעבור את הבירוקרטיה.. 
אשמח לשמוע מה אתם עשיתם והאם יש חברות נוספות שניתן לפנות אליהן מלבד דוויד שליד.
תודה רבה וסליחה שיצא ארוך!
ביטוח
09/05/2016 | 12:26
1
102
בזמנו גם אני חיפשתי והיחידים שמצאתי היו דוויד שילד, אפשר להבין את ההגיון שלהם שהביטוח נכנס לתוקף רק אחרי שיוצאים מבית החולים, במקרה שלנו כיוון שידענו עוד לפני הלידה שיהיה צורך לנתח מיד לאחר הלידה לא יכולנו לבטח כלל. זה נכון שאשפוז פרטי זה דבר יקר ואם צפוי אישפוז ארוך המלצתי היא להטיס לארץ באמבולנס מוטס (זה מה שאנחנו עשינו).
אם זה נושא שמטריד אתכם - תבדקו שלמי שדרכו אתם עושים את הפונדקאות יש ניסיון בהתמודדות עם מצבים כאלו.
שיהיה בהצלחה ושלא תזדדקו לזה!
נ.ב.
הבן שלנו החלים לגמרי והוא מדהים!
איזה כייף לשמוע שהכול בסדר!
09/05/2016 | 17:21
58
תודה על המידע
מתנות קטנות
( לעמוד שלי בתפוז )
09/05/2016 | 16:53
1
116

שתי מתנות הגיעו לעולם בימים האחרונים!!
ש' הפונדקאית היקרה ילדה תינוקת מקסימה לזוג נרגש ומאושר.
תודה לך ש' על המעשה הנפלא שעשית ועל התוצאה הקסומה!!
מאחלת לך החלמה קלה ומהירה.
הלידה היתה בבית חולים אסף הרופא!!
מזל טוב!!
המתנה השניה נולדה הבוקר בלידה מהירה במיוחד בבית חולים לניאדו.
ל' הפונדקאית היקרה- תודה ענקית לך על תהליך קסום ומרגש, על הדרך, על הקשר הנפלא שנוצר ביניכם, מאחלת לך החלמה קלה ומהירה!!
ל-ת' ו-ת' הזוג הנרגש, מזל טוב!!
מתנות גדולות מאוד הייתי אומרת מזל טוב!!
10/05/2016 | 14:28
24
מאיפה מתחילים?
08/05/2016 | 20:36
5
138
הי, 

חדשה בפורום הזה. 
אני בוגרת פורום תרומת ביצית, והנה אני כאן. 
איך מתחילים? האם יש מאגר ידע כלשהו? אני מנסה להבין  את החוקים והתהליכים וגם מה הן האופציות העומדות בפני. 

בפורום תרומת ביציות מישהי ריכזה המון מידע בטבלה המשווה סוכנויות שונות על פני פרמטרים כמו רופאים, מדינה, תנאים, עלויות ועוד. 
האם יש השוואה דומה לפונדקאות? 

המון תודה! 

היי נעליים כתומות
08/05/2016 | 20:43
1
102
גם אני חדשה בעסק, אך חלק מהדברים כבר הוסברו לי :)
אין קובץ שמכיל מידע כמו קו המשווה.
בעקרו ישנה האופציה של לבצע פונדקאות בארץ מול פונדקאות בחו"ל, ההתנהלות היא שונה,בארץ צריך לעבור וועדה וישנה קצת טיפסולוגיה ובירוקרטיה ובחו"ל אין את הבירוקרטיה הראשונית אך ישנה בירוקרטיה אחרי הלידה וצריך לשהות בארץ הלידה בין שלושה לארבע שבועות עד שהתינוק מקבל אזרחות. 
ישנם כמה חברות שעוסקות בפונדקאות או בליווי, אני באופן אישי החלטתי לא ללכת ליותר מדי חברות כדי לא להתבלבל. החלטנו שאנחנו רוצים לעשות בחו"ל ופנינו רק לחברות שעושות בחו"ל. לפי ההתרשמות, המלצות מהפורום והרגשה כללית החלטנו עם מי ללכת. 
ישנו חוזה שצריך לחתום עליו - ומעבר עוד לא הגעתי אז לא ממש יכולה לפרט.
זה ממש על קצה המזלג אם תרצי יותר פרטים מוזמנת לפנות אלי בפרטי.
שיהיה המון בהצלחה! 
אוקראינה
18/05/2016 | 22:28
27
שלום,
אני כותב מטעם סוכנות הפונדקאות "תמוז" שמלווה ב8 השנים האחרונות מאות גברים ונשים במסעם לקראת ההורות באמצעות פונדקאות.
תמוז הוקמה במטרה לאפשר לזוגות ויחידים להגשים את חלומם לילד - ועד היום נולדו 600 תינוקות בהליכי פונדקאות במדינות שונות מסביב לעולם.
כיום אנו מציעים לזוגות סטרייטים מסלולי פונדקאות באוקראינה, יוון וארה"ב.
המסלול באוקראינה מציע תכנית בעלות סבירה ושירותי רפואה מתקדמים בקליניקה מובילה ועם ליווי אישי ומשפטי.
ביום חמישי 19.5 נקיים כנס מיוחד בהשתתפות נציגי הקליניקה מאוקראינה ועורך הדין מקייב. במידה ותרצו להשתתף בכנס או להגיע לפגישה במשרדינו, אשמח אם תהיו בקשר.
מצורפים פרטים על הכנס וטופס הרשמה (הכנס ללא עלות).
רועי
0543125880
קצת מידע
09/05/2016 | 10:01
1
91

לפי הידוע לי :
המחיר בארץ מהידוע לי מתחיל מ 220,000 ש"ח וצפונה (לפחות 160,000 ש"ח לפונקאית + החזר הוצאות לפונדקאית + הוצאות נוספות על עו"ד לכם ולפונדקאית , ביטוח, פסיכולוג, לווי וכדומה).
וכבר ראיתי הודעות של פונדקאיות  בארץ שמבקשות גם סכומים כפולים ויותר.
היתרונות בארץ:
 קירבה לפונדקאית ומעורבות בכל ההריון.
קבלת הילד מיידית לאחר הלידה.
רישום הילד כילדכם בהליך קל.
במיקרה חירום - אתם בארץ עם מערכת רפואית טובה.
אין צורך בגיור הילד גם אם משתמשים בתרומת ביצית.
חסרונות:
איתור פונדקאית עשוי לקחת מספר חודשים.
הצורך לעבור אישור של הוועדה - גם שלכם וגם של הפונדקאית.
פונדקאות חו"ל:
נכון להיום מהידוע לי האפשרויות לזוגות הטרוסקסואלים ישראלים הן גיאורגיה - שעתיים וחצי טיסה, אוקראינה (מסלול חדש יחסית) וארה"ב - טיסה ארוכה ומחיר  יקר (יתרון זה שזו מדינה מערבית מבחינת רפואה ותנאים והילד מקבל דרכון אמרקאי) וקנדה.
אפרט לגבי גיאורגיה כיוון ששם עשינו אנחנו: יש מספר סוכנויות שעוסקות בכך והמחירים מתחלים בכ 150,000 ש"ח ומטפסים למעל ל 250,000 ש"ח, יש סיבה לפער המחירים ומניסיון הפער מוצדק והיקר עשוי להתברר כמוצדק.
ההליך בחו"ל מהיר מאוד וניתן לרוב בתוך כחודשיים להתחיל בתהליך. ניתן אם רוצים לטוס במהלך ההריון לבדיקות או לקבל עידכון מהרופאים ואף לצפות בבדיקות בסקייפ בחלק מהחברות. 
לקראת הלידה טסים לשם, מיד עם הלידה מקבלים את הילד וישנו הליך בירוקרטי של בין 3 ל 6 שבועות שבהם צריך לשהות שם עד שמתקבל אישור לחזור לארץ, לאחר החזרה לארץ יש הליך בירוקטי נוסף לרישום האם ולאחר מכן צריך (אם רוצים) לגייר את הילד אם נעשה שימוש בתרומת ביצית, אם הביצית שלך אין כיום צורך בגיור.
 למי שלא חשובה הקירבה והמעורבות בהריון זה פתרון טוב, כמו כן התהליך מתחיל מהר ואין צורך בועדות ואישורים.
חשוב מאוד לדרוש מהסוכנות רשימת ממליצים שסיימו הליך ולשוחח איתם, דברו עם לפחות 10 זוגות, לא לוותר על זה!
 כהכל תקין - זה קל, כשמשהו מישתבש וצריך מערך תומך שיודע להתמודד עם מצבי חירום - אתה רוצה לדעת שאתה ביידים טובות ומנוסות שיודעות להתמודד.
את הבן שלנו הטסנו לארץ ביום הלידה לצורך ניתוח, לא היינו מצליחים לארגן את זה ללא העזרה של הצוות המנוסה שעמד לצידנו.
בהצלחה!

הבהרה
14/05/2016 | 09:37
54
גם להתחיל תהליך בחו"ל לוקח לא מעט זמן, הסכם שלנו עם אחד הסוכניויות נחתם לפני 4 חודשים, התהליך עדיין לא התחיל- מחפשים פונדקאית, בדיקות, אישורים, חתימות ועוד. ככה שגם זה לוקח זמן.
פונדקאות
18/05/2016 | 22:23
29
שלום,

אני כותב מטעם סוכנות הפונדקאות "תמוז" שמלווה ב8 השנים האחרונות מאות גברים ונשים במסעם לקראת ההורות באמצעות פונדקאות.
תמוז הוקמה במטרה לאפשר לזוגות ויחידים להגשים את חלומם לילד - ועד היום נולדו 600 תינוקות בהליכי פונדקאות במדינות שונות מסביב לעולם.
כיום אנו מציעים לזוגות סטרייטים מסלולי פונדקאות באוקראינה, יוון וארה"ב.
המסלול באוקראינה מציע תכנית בעלות סבירה ושירותי רפואה מתקדמים בקליניקה מובילה ועם ליווי אישי ומשפטי.
ביום חמישי 19.5 נקיים כנס מיוחד בהשתתפות נציגי הקליניקה מאוקראינה ועורך הדין מקייב. במידה ותרצו להשתתף בכנס או להגיע לפגישה במשרדינו, אשמח אם תהיו בקשר.
מצורפים פרטים על הכנס וטופס הרשמה (הכנס ללא עלות).
רועי
0543125880
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
ד
מתקשים בפוריות?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום