לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
95789,578 עוקבים אודות עסקים

פורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חוק הפונדקאות בישראל נחקק בשנת 1996. מאז נולדו מאות ילדים בתהליכי פונדקאות חוקיים.
הפורום נותן מענה ותמיכה למתעניינים בתהליך .

בפורום פונדקאות כותבים הורים מיועדים ופונדקאיות הלוקחים חלק בתהליך ונמצאים בתוכו החל מההתלבטות, מהידיעה שצריך את תהליך ועד לאחר הלידה והאושר הגדול.

תוכלו לקרוא כאן הודעות משמחות המבשרות על הפיכתו של זוג למשפחה, פונדקאיות מאושרות שהגשימו את חלומן ועשו דבר גדול למענן ולמען אחרים, התלבטויות של איך לספר לילדי הפונדקאית על התהליך, מה לקנות לה ליום ההולדת וכו.

ראוי שהכותבים בפורום ידעו שמדובר בנושא רגיש הדורש רגישות, סבלנות, כבוד הדדי וחמלה.

המשך >>

לצפיה ב-'שאלות לתחילה הדרך'
שאלות לתחילה הדרך
12/08/2018 | 15:27
29
שלום לברי וחברות הפורום:
אנחנו זוג עם ילדה אחת ביסודי ולא הצלחנו להביא לה אח או אחות בטיפולים. כעת מבררים על פונדקאות. הנה כמה שאלות לתחילה הדרך?
1. מה ההבדל בין פונדקאות בארץ ובחו"ל?
2. מה הן העלויות (כולל תרומת ביצית). האם יש החזרים כלשהם מהביטוחים המשלימים?
3. מה הם אחוזי ההצלחה?
4. כמה זמן זה לוקח?
5. לפי מה שאני מבינה פה יש אפשרות לבצע את התהליך באופן עצמאי או דרך סוכנות. מה ההבדלים?
תודה רבה
לצפיה ב-'מוקדש לכל החכמים שמחפשים הרפתקאות זולות באוקראינה '
מוקדש לכל החכמים שמחפשים הרפתקאות זולות באוקראינה
06/08/2018 | 13:46
1
73
תעשו תרגום לכתבה ותקראו על קליניקת BIOTEXCOM בקייב
שהצליחה לגרור אליה לא מעט ישראלים

לצפיה ב-'אשמח לתרגום בקצר '
אשמח לתרגום בקצר
06/08/2018 | 23:09
45
היי,

אני עוברת את התהליך איתם, הפונדקאית שלנו נכנסת לחודש תשיעי בעוד כמה ימים. תודה לאל לא צצו שום בעיות עד עכשיו.
אשמח אם תוכלי לפרט בקצרה מה רשום בכתבה.

תודה רבה

לצפיה ב-'זוג מחפש אם פונדקאית '
זוג מחפש אם פונדקאית
03/08/2018 | 16:09
69
שלום רב 
אנו זוג נחמד וצעיר שמחפש שותפה ללידה ( פונדקאית ) 
אם את מעוניינת בבקשה צרי קשר איתנו 
ponda123@walla.co.il
או בנייד 055-7046133 
תודה אור
לצפיה ב-'תהליך שני'
תהליך שני
02/08/2018 | 14:06
75
שלום לכולם
יש לנו בבית תאומים מהליך פונדקאות.
השבוע חתמנו חוזה עם סוכנות.
רציתי לשאל בנות שעשו הליך נוסף שיש להם כבר 2 ילדים בבית,
כמה זמן לקח עד שהסוכנות מצאה את הפונדקאית?

האם הרגשתם קשיים בלמצוא פונדקאית בגלל שיש בבית כבר 2 ילדים?

והאם הרגשתם שונה בתהליך הראשון לעומת השני?

לצפיה ב-'בקיצור בולשיט, תקראו'
בקיצור בולשיט, תקראו
27/07/2018 | 12:42
10
159
אם יש משהו שמצליח להוציא אותנו מהכלים זה שאנשים מבטיחים פתרונות ומסתירים חלק מהמידע ולא מספרים הכל ואז כשמושכים אותם בלשון אז מתחיל להתגלה הכל....
איזה זוג מספר על פונדקאות עצמאית בשליש מחיר ופתאום מגלה שהם גרוזינים ודוברי השפה...
חברים תקראו טוב:
עקב שינויים בחוקי המדינות הסובייטיות לשעבר אין יותר אימוצים ואם יהיו אז רק לילדים גדולים.
מאידך מדינות שעסקו בסחר תינוקות וניצול רחם של נשים פשוטות בהודו ותאילנד גם זה נפסק.
נותר בעיקר שתי מדינות קרובות שהן גאורגיה ואוקראינה
כאשר במשך שנים פועלות שתי חברות בגאורגיה ולאט לאט נגלה כי הן לוקחות מחירי שחיטה על תיווך והבטחות מיותרות.
במדינות כמו גאורגיה ואוקראינה מחיר פונדקאות שונה , בשעה שלוקחים בגאורגיה (לפי נתוני אמהות עדכני) 300-400 אלף ובארץ המחיר לילד אחד הוא כ-250 אלף שמתוכו 165 אלף הולך לפונדקאית אז בקייב פועלת חברה של חברה יהודים ישראלים שעובדים מישראל ומקייב , חברה מפה לאוזן שעלויות כל התהליך הינן פחות מ 200 אלף הכל כולל הכל.
בחפירות לפני התהליך מצאנו שגאורגיה מדינה שמיחה אך מאוד פרימיטיבית שאיננה דוברת אנגלית (כמובן חוץ מהאליתה) ואין מענה לבעיות אם יחולו, מחיר מיותר , רפואה פחות מתקדמת ...
בשתי המדינות יש קשיי שפה אך בקייב יש קהילה עצומה של ישראלים ויהודים שעוטפים את הזוגות בעזרה יומית והופכים את הזוג למקומיים די מהר.
בשעה שאין באמת סיוע וקידמה בזמן ההמתנה בגאוןרגיה ועל כך נוכחנו כשבדקנו לעומק לפני תחילת התהליך.
אנחנו לא משווקים ולא בעלי זכויות רק דבר אחד אנחנו: הורים לתאומים מקסימים !
לאור התקיימות קבוצות בנושא שהינן אינטרסנטיות מבחינה כלכלית או לקבוצות כמו להטבים, אשמח לתגובות אם מישהו מעוניין שאקים קבוצת פונדקאות בחו"ל (אוקראינה,גאורגיה, אוזבקיסטן, ארה"ב) הקבוצה לא תיתן במה לקבוצות שעושות מהנושא כסף אלא תספק מידע מקיף ומלא על כל שאלה ותינתן הזכות והפינה לכל אחד גם לחברות התיווק להציג את עצמן מבלי להשמיץ ולהפחיד, בעל עסק בתחום שלא יענה על השאלות ולא יחשוף את המידע וזהותו יועף מהקבוצה מיידית.
אנשים כאן עוברים סבל וכאב בלתי נתפסים במשך שנים, הגיע הזמן לעשות סדר ולהפסיק לעשוק את הזוגות שמימילא לא מקבלים שום עזרה מהמדינה
לצפיה ב-'אני חייבת רק לתקן אותך בנושא המחיר בגאורגיה'
אני חייבת רק לתקן אותך בנושא המחיר בגאורגיה
27/07/2018 | 16:22
3
111
כי אין מחירים של 300 אלף שקל ובטח לא של 400 אלף שקל
החברה "היקרה" זו שעובדת רק עם הרופאים הישראלים גובה 250 אלף כולל הכל
והחברות המתווכות שעובדות בגאורגיה גובות עד 180 אלף
וזה מעודכן להיום.

לצפיה ב-'מחירים'
מחירים
27/07/2018 | 16:38
2
95
הבחור הזה בנימין הצהיר במפורש על מחירים כאלו.
בישראל אני בוודאות יודע שלילד אחד זה רבע מליון ועוד ילד זה כ 39 אלף נוספים.
קולגה שלי שלמה לילד אחד בגאורגיה דרך סוכנות גדולה שמפחידה נגד חברות אחרות...380 אלף.
אצלי עלה בקייב הרבה פחות מ 200 אלף עם תוספת לתאומים
לצפיה ב-'המחיר רחוק מהמציאות '
המחיר רחוק מהמציאות
27/07/2018 | 17:35
1
90
אדון בנימין כותב 300 ו-400 אלף שקל כי יש לו אנטרנס 
להפחיד ושיבואו לעשות דרכו.
אני עברתי פעמיים את התהליך בגאורגיה וחוץ מזה בשני הפעמים 
הכרתי הרבה זוגות שהיו יחד איתי ועד היום כולנו בקשר חברי.
אני אומרת באחריות אין חברה שעובדת בגאורגיה ולוקחת את הסכומים האלה. 
מי שאומר אתה זה מרמה ומטעה.
אנו חבורה של מעל 30 זוגות מתקופות שונות וכולם בחבורה יודעים מה שילמנו.

מחירים של 400 אלף ש"ח זה אולי בארה"ב לא בגאורגיה.

לצפיה ב-'בארה"ב זה כבר מגיע ל 500-600 אלף'
בארה"ב זה כבר מגיע ל 500-600 אלף
27/07/2018 | 19:11
38
לצפיה ב-'שלום חברים '
שלום חברים
27/07/2018 | 17:52
5
102
כל מה שאני אומר פה הוא מנסיוני האישי , אחרי 2 הליכים של פונדקאות עצמאית בגיאורגיה , הרעיון הוא לא להיעזר בחברות מישראל כמו שכל המלומדים שעונים על הפוסטים שלי מקדמים במרץ אלא לבצע את ההליך ישירות מול הגורמים רלוונטים בגיאורגיה , לצורך ביצוע ההליך יש צורך בידיעת השפה האנגלית או הרוסית מי שלא יכול להתנהל בשפות הנ"ל יתקשה (למרות שלא בלתי אפשרי) , עבור שירות של חברת פונדקאות + תשלום לפונדקאית + הריון סטנדרטי עלות ההליך עולה כ 100 אלף שקל , כל השאר הוא רווח של חברות ישראליות נטו
אם נדרש משהו מעבר לזה מבחינה רפואית לתינוק או לפונדקאית ההורים ישאו בעלות . 
אני מבין שהפוסטים שלי מעצבנים את אלא שדואגים לחברות ישראליות אבל כל המטרה שלי היא לסייע לזוגות עם קצת יוזמה שהסכומים של החברות הישראליות גדולים עליהם ומונעים מהם להביא ילדים לעולם . 
אני ואישתי עברנו הליכים רפואיים קשים כולל את המחלה הנוראית , הליך אימוץ של שנה וחצי וקשיים לא מעטים בדרך הפונדקאות כשלא יהיה אפילו איש אחד שידריך או יכוון ,העלות הגבוהה כמעט מנעה מאיתנו להביא ילדים לעולם עד שגילינו את הדרך הזו , שמנו לעצמנו מטרה לעזור לכמה שיותר זוגות שידים לא מסגת לסכומים הגבוהים , מבחינתי מי שיכול לשלם סכומים מלאים שלא יפנה אליי 
אני פה כדי לסייע לזוגות שעונים לצורך הזה , אין מקום לתקוף אותי ותדעו לכם מי שתוקף וממשמיץ אותי יש לו אינטרס כלכלי פה חבל שכך , 

אשמח לסייע למי שצריך ורוצה 
לצפיה ב-'פונדקאות עצמאית'
פונדקאות עצמאית
27/07/2018 | 20:34
81
כל מה שאני יכול להגיד מבחינה לעומק שלכם באמת התמזל המזל וגם אתם דוברים את השפה אבל כשיש אי הבנות או מתעוררת בעייה ? חייבים מישהו שיכול לתרגם לשפת העברית או מישהו ששולט ברמת שפת אם באנגלית מדוברת ויודע לתרגם מינוחים רפואיים למשל לשפת העם.
לא בגאורגיה ולא בקזחסטן ולא בקייב אף אחד לא באמת שולט באנגלית מלבד בודדים ואקרעיים כולם מדברים אנגלית קלוקלת ורצוצה לאור הסגר הקומוניסטי לאורך שנים.
אז לנו תמיד היה זמין בקייב עצמה איש קשר מהצוות הישראלי יליד אוקראינה כשלא הצליחו להבין באנגלית ולמזלנו נפגשנו גם עם רופאים שלמדו במזרח גרמניה ודוברי גרמנית.
כיוון שכפי שאתה מצייר ,באמת הכל נפלא בגאורגיה כמעט והתחלנו שם עד ששאלנו את השאלות של בעיות ועלויות ומענה רפואי כולל הטסה ושיח תקין ומובן וכאן נתקלנו בבעיה כוללת .
כבר לא מדובר על מחיר, מי שיש לו 150 אלף יהיה לו גם 190 אלף ולכן פנינו לקייב
לצפיה ב-'ועוד דבר'
ועוד דבר
27/07/2018 | 20:35
63
אני מברך כל אחד שיוזם ועוזר ותורם ומפתח את תחום הפונדקאות כאשר נסתם הגולל בפני הזוגות בארץ
לצפיה ב-'ברור שהפוסטים שלך מעצבנים'
ברור שהפוסטים שלך מעצבנים
29/07/2018 | 09:03
2
72
כי אתה מטעה זוגות מסכנים ומנצל את הכאב שלהם.
עכשיו אתה כותב שכל התהליך (לפי דרכך) עולה 100 אלף שקל. כל הכבוד.
תגיד, אם ככה אז כמה משלמים תכלס לפונדקאית ?
זה בכלל מעניין אותך ???? תתבייש !
האים ה-100 אלף כוללים שהייה של חודש בגאורגיה ?
האים ה-100 אלף כולל עורכי דין שיכניסו את הילד לארץ בצורה מסודרת?
האם ה-100 אלף כוללים את כל הבדיקות החשובות במהלך ההריון ?
לגבי דברים יותר רציניים אני לא שואלת כי כבר כתבת שאם נדרש משהו מעבר לזה מבחינה רפואית לתינוק או לפונדקאית ההורים ישאו בעלות.
אבל האמת מעניין מה קורה במצב שצריך להטיס רופא מומחה מהארץ
או חלילה ניתוח לפונדקאית או הפלה או הטסה רפואית ?
לזה כבר אין תשובות מין הסתם.
בקיצור אתה שולח זוגות לבצע תהליך כך-כך מורכב במדינה זרה
בלי שמץ של אחריות. 
הכל בשביל בצע כסף. האים הסכום שהקליניקה בגאורגיה נותנת לך עבור
כל זוג כלכך שווה את זה ?

לצפיה ב-'נטשה היקרה'
נטשה היקרה
29/07/2018 | 09:10
1
68
יש לי תשובות לכל מה ששאלת אבל את לא תקבלי את התשובות 
תשתי קצת מים קרים אני בטוח שתרגישי יותר טוב 
לצפיה ב-'זה ברור כשמש שלא תכתוב תשובות '
זה ברור כשמש שלא תכתוב תשובות
29/07/2018 | 09:43
54
אים הכל תקין ויש תשובות לכל דבר אז מה יש להסתיר.
למה לא להראות שאני טועה ?

לצפיה ב-'פונדקאות בחו"ל בשליש מחיר'
פונדקאות בחו"ל בשליש מחיר
22/07/2018 | 13:46
20
147
שלום 

אם אתם מעוניינים לבצע הליך פונדקאות באופן עצמאי בחו"ל , פנו אליי והנחה אתכם 
כמובן שעלות הפונדקאות תהיה כשליש מהעלות הרגילה 

רמי - 052-3040178 
לצפיה ב-'אתם יכולים לעשות את זה לבד , למה לשלם על פונדקאות פי 3 ? '
אתם יכולים לעשות את זה לבד , למה לשלם על פונדקאות פי 3 ?
25/07/2018 | 19:42
18
105
קצת יוזמה , אשמח להנחות אתכם ללא עלות , עברתי את התהליך פעמיים ויש לי 2 ילדות מדהימות , גם אתם יכולים לעשות את זה 

אתם מוזמנים לצפות בסרטון לראיון בערוץ 10 

צרו קשר 052-3040178 רמי 
לצפיה ב-'אז אולי תספר לכולם כמה סה"כ העלות ומה זה כולל '
אז אולי תספר לכולם כמה סה"כ העלות ומה זה כולל
26/07/2018 | 08:06
17
47
לצפיה ב-'היי , תצרי קשר ותקבלי את כל הפרטים '
היי , תצרי קשר ותקבלי את כל הפרטים
26/07/2018 | 08:40
16
33
לצפיה ב-'למה אתה לא כותב זה סודי ?'
למה אתה לא כותב זה סודי ?
26/07/2018 | 09:23
15
34
לצפיה ב-'אני רק רוצה לדעת בקשר לפונדקאית '
אני רק רוצה לדעת בקשר לפונדקאית
26/07/2018 | 09:51
1
71
כמה צריך לשלם פיצוי לפונדקאית במצב של חלילה הפלה יזומה או לידה מוקדמת?
האם לפונדקאית יש ליווי פסיכולוגי ?
מי מבצע את הבדיקות לפונדקאית ?
מי אחראי על בריאות הפונדקאית במהלך ההריון ואחריו ?
לצפיה ב-'היי , את מוזמנת ליצור קשר '
היי , את מוזמנת ליצור קשר
26/07/2018 | 11:08
26
לצפיה ב-'לא סוד'
לא סוד
26/07/2018 | 11:04
12
61
היי זה לא סוד 

אבל לצערי הרב כשניסיתי בעבר לעזור לאנשים בדרך הזו היו גורמים בעלי עניין שלא היו מעוניינים שאנשים יעקפו אותם ויבצעו את התהליך לבד ויכרתו להם את הענף השמן עליו הם יושבים 

מי שבאמת מעוניין לבצע את ההליך ללא כל חברות התיווך מוזמן לפנות אליי 

לצפיה ב-'לדעתי אתה בעצמך מתווך '
לדעתי אתה בעצמך מתווך
26/07/2018 | 11:31
11
50
על כל זוג שתביא לקליניקה הגאורגית אתה פשוט מקבל עמלה.
לשלוח זוג לגאורגיה להליך כל-כך רגיש מבחינה רפואית ונפשית
ללא ליווי מתאים וללא אחריות של אף אחד, זה הפשע הכי גדול !!!!!

לצפיה ב-'היי '
היי
26/07/2018 | 11:38
10
48
את בדיוק הדוגמא ללמה אסור למסור פה מידע , אני עברתי את התהליך פעמיים ומאז עזרתי כבר למספר זוגות , השאלות שלך מסגירות אותך , אשמח אם לא תפני אליי 

תודה 
לצפיה ב-'למה השאלות מסגירות כי אני שואלת את מה שצריך באמת ?'
למה השאלות מסגירות כי אני שואלת את מה שצריך באמת ?
26/07/2018 | 11:55
9
39
אז למה לא למסור מידע?
זה בדיוק הקטע כי זוג שמגיע לפונדקאות אחרי שנים של סבל
לא תמיד יודע מה לשאול וממה להיזהר.
ואז פתאום מגיע אדם כמוך ששולח אותם בציניות אל התופת
אם הכל הולך חלק אז נהדר, אך אם פתאום יש בעיה רפואית, משפטית או
ביוקרטית אז כולם נעלמים.
גם אני עברתי את התהליך בגאורגיה וראיתי ולמדתי המון דברים
לעבור תהליך פונדקאות במדינה זרה זה דבר מורכב מהרבה בחינות
ולא לא הכל כסף, לעשות ילד בהליך פונדקאות זה לא לקנות מכונית או מקרר
בחצי מחיר או שליש מחיר.

לצפיה ב-'למחיר יש משמעות גדולה מאוד על החיים של האנשים '
למחיר יש משמעות גדולה מאוד על החיים של האנשים
26/07/2018 | 12:08
8
36
גם אני לא ליקקתי דבש , אבל כשחברות שעושות הכל משיקולים כלכליים גורמות לאנשים להוציא סכומים אסטרונומים רק כדי להרוויח את המקסימום האפשרי הרבה זוגות לא יכולים להרשות לעצמם להיכנס לתהליך , אין לך את הזכות לקבוע מי יכנס לתהליך ומי לא 
ראיתי אנשים שמישכנו את עצמם כדי להיות הורים , אז עם כל הכבוד אלייך אם יש אנשים ששליש מחיר מאפשר להם להיות הורים והם מוכנים להיכנס להליך מוזמנים לפנות אליי , 
מה שיפה זה שהחברות הגדולות גובות סכום שיכסה כל מקרה שלא יקרה כלומר אנשים משלמים על שירותים שהם לא יצטרכו , ואם יצטרכו שישלמו את זה בהתאם לצורך , אם הם רוצים שיעמידו סוללת פסיכולוגים ופסיכיאטרים לעצמם ולפונדקאית לשאלתך הקודמת , אני והזוגות שעזרתי להם מגדלים ילדים מהממים גם בלי ליווי פסיכאטרי ושיחזיקו לנו את היד ועל הדרך יעשקו אותנו , 
אנחנו בסך הכל אנשים שאין לנו יכולת להביא ילדים כל אחד מסיבותיו וקמה קבוצה של עסקנים שהחליטו שבגלל זה אנחנו צריכים לשלם סכומים אסטרונומים .  
המטרה שלי היא לעזור לזוגות שהסכומים האלו לא בהישג ידם. 
אם את לא יכולה להבין את המשוואה הזו שהסכומים שנגבים מהזוגות גורמים להרבה זוגות להישאר בלי ילדים או להיפרד במקרים לא מעטים אז יש פה בעיה .
לצפיה ב-'אז לשיטתך אין צורך בליווי פסיכולוגי לפונדקאית '
אז לשיטתך אין צורך בליווי פסיכולוגי לפונדקאית
26/07/2018 | 12:45
7
34
הלו תתעורר הפונדקאית היא לא מכונה !
היא לא רכב שהשכרת בשליש מחיר !!!!
היא בן אדם שעושה עבורך את
הדבר הכי מדהים בעולם.
אז אולי גם לא צריך בדיקות נחסוך עוד קצת
עכשיו אני מבינה גם למה לא ענית לשאלות של מה קורה במצב של
לידה מוקדמת או הפסקת הריון יזומה.
היחיד שבא לעשוק זה אתה שחושב שפונדקאות זה קניות בשוק בכרמל.
מי מפצה את הפונדקאית ובאיזה סכום.
אבל מה איכפת לך בשביל מה לפצות ? מי זאת בכלל הפונדקאית.

לצפיה ב-'נטשה היקרה '
נטשה היקרה
26/07/2018 | 12:52
6
39
אני לא יודע איך את מנסה לעזור פה לאנשים בדיוק אבל לא נראה לי שאת מקדמת פה מישהו למשהו , את מוזמנת לחוקק חוקים שיגנו על כל מי שאת רוצה , המטרה היא לא לפגוע בפונדקאית ולדאוג לה לכל מה שצריך כמובן שאם זה תלוי בך צריך לשכן אותה במלון 5 כוכבים ולקנות לה בנטלי במתנה , מדובר פה בעזרה לאנשים שלא יכולים לבצע הליך פונדקאות בגלל שחברות חזיריות גובות מהם סכומים שהם לא יכולים לעמוד בהם ואם עומדים אז משתעבדים לזה , ולי נראה שאת פה דואגת שחברות שהפכו זוגות חסרי ילדים למכונת כסף מושלמת ימשיכו להדפיס כסף , את מוזמנת לא לפנות יותר . 
לצפיה ב-'קודם כל אני אפנה ואכתוב בפורום כמה שאני רוצה'
קודם כל אני אפנה ואכתוב בפורום כמה שאני רוצה
26/07/2018 | 13:08
5
42
ובטח שלא אחד כמוך ישתיק אותי.
לפחות על דבר אחד אין לנו מחלוקת לגבי הפונדקאית. בטח שאני חושבת שצריך
לשכן אותה במלון 5 כוכבים ובטח שצריך לקנות לה בנטלי במתנה.
הפונדקאית היא הסיבה שיש לך ילדים. ללא טוב ליבה ואצילותה של
מה היית עושה.?
אבל אותך מעניין רק זול וזול ושליש מחיר, הפונדקאית בשבילך רק אוויר.
למה אתה לא עונה לשאלות שאני שואלת על הפונדקאית במקום לבלבל את השכל
מי שמתנהג פה בצורה חזירית זה אתה ורק אתה !!!!!!!!!
אני מקווה שלזוגות יהיה מספיק שכל לא להעזר בשיטות המפוקפקות שלך
להוזלות מחיר.

לצפיה ב-'חזרזירה'
חזרזירה
26/07/2018 | 13:23
4
42
נטשה היקרה 
עקבתי קצת אחרי התגובות שלך בפורום , כולן מכוונות אנשים שכל כוונתם להביא ילד לעולם לחברה אחת ספציפית שהיא במקרה גם הכי יקרה פה , אני מבין שיהיה לך מאוד קשה לאבד את מקום עבודתך אצלם במידה ואנשים יפתחו קצת את העיניים וידעו שאפשר לבצע את ההליך לבד . אבל אני בטוח שתמצאי עבודה בקלות עם הלשון החדה שלך (בתקווה שלא תגרמי לעוד אנשים עם בעיות למשכן את חייהם) 
אני דואג לפונדקאיות ומעריך מאוד את ההקרבה שהן עושות וחושב שהן צריכות לקבל את מלוא תשומת הלב והטיפול הטוב ביותר לפני ואחרי ההליך למרות שמי שעבר את התהליך יודע שרובן המוחלט עושה זאת מקושי כלכלי וזאת הזוית היחידה שיש להן לנושא ובכל זאת צריך לכבד ולהעריך את החלק שיש להן בהבאת החיים החדשים לעולם . 
לך אני מציע לטוס לגיאורגיה להיכנס כחברת פרלמנט ולהמציא חוקים לטובת הפונדקאיות שאת כל כך דואגת להן , משם תצליחי להשפיע הרבה יותר מאשר בפורום הזה . 
בנתיים למרות שזה מאוד יעצבן אותך אני יפסיק לענות לשאלות שלך ולתגובות שלך ,
זוגות שמעונינים לבצע את ההליך לא דרך חברות יקרניות ועושקות כמו אלו שנטשה עובדת בהן אני מציע לפנות אליי , אשמח לסייע 

בהצלחה 
לצפיה ב-'תתקדם מתוק, אתה לא כזה חכם כמו שאתה חושב'
תתקדם מתוק, אתה לא כזה חכם כמו שאתה חושב
26/07/2018 | 13:40
38
אני לא עובדת בחברת פונדקאות ועובדה שבכל הדיון הזה
לא הזכרתי אפילו במילה את חברת הפונדקאות שדרכה עברתי את התהליך.
חבל שאתה יורד נמוך וקורא לי חזרזירה זה רק מראה איזה סוג של
אדם אתה.
איך פתאום אתה דואג לפונדקאיות  כמה נחמד שאתה.
אתה סך הכל אדם קטן תאב בצע שמקבל עמלה על כל זוג שאותו אתה
שולח לקליניקה בגאורגיה (שבטח גם אין לה אישור משרד הבריאות הישראלי)
את הסיפורים שאתה מנסה למכור על סיוע לזוגות אני מכירה טוב.
תתקדם חמוד

לצפיה ב-'איכס איש מגעיל ,למה את בכלל מתווכחת איתו '
איכס איש מגעיל ,למה את בכלל מתווכחת איתו
26/07/2018 | 14:00
2
28
לצפיה ב-'רמי הוא בן אדם מדהים שבא לעזור'
רמי הוא בן אדם מדהים שבא לעזור
27/07/2018 | 03:47
1
48
במקרה גם אני דיברתי איתו לפני שנה וקצת, הגעתי אליו דרך אשתו שסירקה אותי בחתונתי (לא יודעת אם אתה זוכר אותי)
לא חושבת שהוא מקבל עמלות על זוגות שהוא מביא לקליניקה בגאורגיה.
שוחחנו ארוכות על התהליך שהוא ואשתו עברו והתרשמתי מאוד.
לא ביצעתי בסוף את התהליך שם מאחר וחששתי שתהיה לי בעיה עם השפה שלהם.
סביר להניח שאם הייתי דוברת את השפה, הייתי סוגרת דרכם.
כרגע עוברת את התהליך באוקראינה עם אשת קשר ישראלית לשעבר שדוברת עברית, היה לי חשוב שאבין את כל התהליך מ- א ועד ת.
בנות חבל שאתן ככה תוקפות בן אדם שרק רוצה לעזור לכן, מבינה את החשש שהוא איזה מתווך אבל נראה לי שאתן טועות פה ובגדול.
גם אני רציתי להמליץ על הקליניקה שבאוקראינה (מחיר שפוי)  אך חששתי מתגובות כאלה ולכן לא העלתי את הנושא.
רמי, אתה בן אדם מדהים, תמשיך לעזור לזוגות בכדי שיוכלו להגשים את החלום
לצפיה ב-'היי נעמה'
היי נעמה
27/07/2018 | 17:55
38
האמת שסייענו להרבה זוגות בשנים האחרונות , אני שמח שנכנסת לתהליך , מקווה שהצלחנו לקרב אותך אפילו בקצת למטרה המדהימה שאליה את הולכת , תודה רבה על המילים התומכות 
שיהיה המון בהצלחה 
לצפיה ב-'רמי כל הכבוד !!! יופי של תהליך !'
רמי כל הכבוד !!! יופי של תהליך !
03/08/2018 | 15:44
12
לצפיה ב-'מישהו מתמצא בנושא של פונדקאות חו"ל וביטוח לאומי ?'
מישהו מתמצא בנושא של פונדקאות חו"ל וביטוח לאומי ?
19/07/2018 | 19:23
1
70
לצפיה ב-'באיזה נושא?'
באיזה נושא?
26/07/2018 | 21:42
49
אולי אוכל לעזור.
אפשר גם פרטי
לצפיה ב-'שאלה ראשונה בפורום- חדשה בנושא זה'
שאלה ראשונה בפורום- חדשה בנושא זה
10/07/2018 | 19:14
7
240
מאיפה בכלל להתחיל... כואב לי הלב, השבוע  התבשרנו שאנו זקוקים לאם פונדאית. וזאת לאחר שנתיים טיפולי אי.וי.אף (IVF) ,
13 מחזורי טיפול. הכי מבאס שלא מצאו בעיה- לא אצלי ולא אצל בן זוגי.
כואב לי הלב, נשבר לי הלב איך בכלל מתרגלים לרעיון שלא אהיה בהריון?!!!! איך?
איך מתחברים לייצור הזה שנקרא תינוק מבלי שהוא נולד ממני?! מה אני לא אניק? מה אני לא אניח את ידי על הבטן והוא יזוז בפנים, לא ארוץ לחדר לידה כי ירדו לי המים, לא אתרגש הכי בעולם כשאלד את התינוק? לא נחווה את החוויה הכי מרגשת בעולם רק בעלי ואני? אוף מאיפה בכלל מתחילים....
איך מתבצע התהליך, איפה עושים, איך עושים , כמה זה עולה , מה יותר טוב בארץ או בחו"ל.... אלוהים כמה שכואב לי הלב..... אשמח לעזרה... אשמח לדבר אם מישהו שעבר את זה....

תודה לעונים, בשורות טובות.
לצפיה ב-'אשמח לעזור'
אשמח לעזור
11/07/2018 | 15:10
1
140
הי אני מבינה את האכזבה! ככ הרבה  נסיונות, באמת נשבר הלב.
אבל,  אני חושבת שאין ברירה אלא להתרכז במטרה- ילד.
אני מיילדת ישראלית המתגוררת בקפריסין ומלווה זוגות רבים בתהליך. אשמח ללוות אותך, לעבד את כל החוויות הקשות האלה ולעזור בתהליך הפונדקאות. זה לגמרי אפשרי!
את תתחברי! את תראי...גם אם לא תשאי את העובר בפועל, הוא יהיה לגמרי שלך. יש דרכים רבות לסייע בחיבור , להרגיש חלק מהתהליך...
קרינה
לצפיה ב-'מוזמנת ליצור איתי קשר 03-3741183'
מוזמנת ליצור איתי קשר 03-3741183
11/07/2018 | 15:11
53
לצפיה ב-'חששות'
חששות
13/07/2018 | 14:45
102
הי
אני אמא שעברה הליך פונדקאות, היה לי גם קשה לקבל את העובדה שאני לא אוכל להיות בהריון ועד היום קשה לי לראות נשים בהריון ונראה לי שזאת שריטה שלא תעבור.
כל התהליך אני מאוד פחדתי שאני לא אתחבר לילדים, בשנייה שהם נולדו התאהבתי ומיד התחברתי והרגשתי הכי טיבעי בעולם שהם הילדים שלי. אני בטוחה שגם את ככה תרגישי.

החששות מאוד מובנים אם את מרגישה שאת צריכה מישהו לדבר איתו, אני אשמח לעזור:)
 בהצלחה
לצפיה ב-'מבינה לליבך. מוזמנת לפנות אליי בפרטי'
מבינה לליבך. מוזמנת לפנות אליי בפרטי
13/07/2018 | 19:27
66
לצפיה ב-'הי יקירה'
הי יקירה
18/07/2018 | 11:52
90
מוזמנה ליצור עימי קשר אשמח לעזור לך
גם אני עברתי את השאלות האלה למה זה קורה לי ?
מה אני לא אחווה הריון ?
ולדבר הקטן שאת קוראת ייצור החיבור הוא כל כך חזק שאת תרגישי שזה בא ממך ושלך במאה אחוז .
תזכרי יקירה אמא זו לא בהכרח אמר שיולדת אלא אמא שמגדלת .
יש לי 2 בנות מדהימות בנות מהממות בשני תהליכים מיוחדים אימוץ ופונדקאות
להגיד לך שאני חושבת על השאלות האלה היום ... ממש לא !!!
הן שלי הן ממני בכל רמח איבריי
בהצלחה מיוחדת
לצפיה ב-'מוזמנת לקרא'
מוזמנת לקרא
23/07/2018 | 21:33
64

כתבתי לאורך הדרך, כדי שיהיה לנשים כמונו מה לקראת כשנכנסים לתהליך
לצפיה ב-'היי צרי איתי קשר רמי 0523040178'
היי צרי איתי קשר רמי 0523040178
25/07/2018 | 20:16
17
לצפיה ב-'פונדקאות בגיורגיה באופן פרטי '
פונדקאות בגיורגיה באופן פרטי
12/07/2018 | 22:01
3
117
שלום רב 
אנו מתעניינים בפונדקאות בגיורגיה באופן פרטי קרי דרך סוכנות מקומית בגיורגיה , אשמח לדעת אם למישהו יש נסיון בנושא ?

לצפיה ב-'אנחנו עשינו'
אנחנו עשינו
12/07/2018 | 22:14
97
לצפיה ב-'צרי איתי קשר 052-3040178 רמי פונדקאות עצמאית בחו"ל '
צרי איתי קשר 052-3040178 רמי פונדקאות עצמאית בחו"ל
22/07/2018 | 13:52
19
לצפיה ב-'צרי איתי קשר רמי 0523040178 פונדקאות עצמאית בגיאורגיה '
צרי איתי קשר רמי 0523040178 פונדקאות עצמאית בגיאורגיה
25/07/2018 | 20:23
5
לצפיה ב-'המלצה על ה"מרכז להורות באמצעות פונדקאות"'
המלצה על ה"מרכז להורות באמצעות פונדקאות"
11/07/2018 | 19:23
117

היי ערב טוב,
בקרנו היום ב"מרכז להורות באמצעות פונדקאות" בקרית אונו, התרשמנו לטובה.. מדובר על הליך פונדקאות בגאורגיה.
האם מישהו עשה איתם הליך כזה? אשמח לשמוע המלצות וחוויות..
ובטח שיותר מאשמח גם לדבר עם מישהו שעבר הליך דומה או כזה בדיוק(:
תודה לעונים.

לצפיה ב-'פונדקאות באוקראינה הליך מדהים'
פונדקאות באוקראינה הליך מדהים
26/06/2018 | 09:23
1
207
שלום לכולם
סוף סוף חזרנו לפני מספר ימים לארץ מקייב, עברנו הליך מדהים רצוף שקיפות, עדכונים, שיתוף, דייקנות מדהימה, שותפות ולקיחת אחריות ע"י הצוות הישראלי בליווי הצוות האוקראיני.
לאחר שנים רבות של אכזבה , ייאוש וכאב לאור נסיונות שונים ומגוונים גם בנושאי אימוץ, חזרנו משפחה מטורללת...עם תאומים ,בן ובת.
מי שרוצה המלצה ועזרה ומידע על הקבוצה שעבדנו מולה (והסתבר שלוקחים הרבה פחות משמעותית מחברות עם משרדי פאר ותוספות מיותרות) מוזמן לפנות ולהעלות שאלות ונשמח לסייע לכם כדי שתזכו גם אתם באושר כמונו.

לצפיה ב-'בשעה טובה תגדלו אותם בנחת '
בשעה טובה תגדלו אותם בנחת
18/07/2018 | 11:54
29
לצפיה ב-'מקווה שזה בסדר להעלות כאן את השאלה, לא ידעתי עוד איפה אפשר..'
מקווה שזה בסדר להעלות כאן את השאלה, לא ידעתי עוד איפה אפשר..
13/06/2018 | 12:43
2
375
רציתי להתייעץ על ניתוק מושהה
מצד אחד שמעתי שזה טוב, מצד שני שמעתי שיכול לגרום לצהבת ועכשיו קראתי והבנתי שהדם של הנושאת עובר לתינוק ואני לא יודעת איך אני מרגישה עם זה.... (אולי בכל ההריון עבר דם? אין לי מושג) ועוד דבר בשביל להקשות, אנחנו רוצים לשמר דם טבורי וחוששים שלא ישאר מספיק במידה ונעשה ניתוק מושהה. 
אשמח לתובנות ממי שעבר ובדק
תודה
לצפיה ב-'אנחנו גם באותה דילמה '
אנחנו גם באותה דילמה
02/07/2018 | 13:18
1
124
בנתיים מנסה להבין ולחקור ,ממליצה לך מאוד להיכנס לקבוצה בפייס חיסונים בחירה מושכלת ,יש שם המון מידע לגבי זה ,וגם לפני יומיים הקפיצו פוסט לגבי הנושא הזה 

לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
05/07/2018 | 22:18
53
לצפיה ב-'פונדקאות ללא תיווך 100% הצלחה עד ילד'
פונדקאות ללא תיווך 100% הצלחה עד ילד
13/06/2018 | 11:36
1
329
אני לא חברה ואין לי אינטרס אישי רק לעזור לזוגות להגשים את החלום הגדול ליהיות הורים.
ולכן אני ממשיכה בפרסום הפוסט כעזרה לזוגות!!!
ורוצה לספר שבעלי ואני זכינו לפני 10 חודשים לנסיכה מהממת  בזכות הקליניקה המדהימה הזו, ועכשיו אנחנו מצפים לאחות לילדה המדהימה שלנו באותה הקליניקה.
בזכות הפוסט הזה הצלחתי כבר לעזור ל- 42 זוגות להתחיל הליך פונדקאות ושמחה להגיד שכבר יש מספר זוגות חזרו לארץ עם תינוקות ויש זוגות לפני לידה.
בעלי ואני התחלנו, בעלות נמוכה משמעותית ישירות מול הקליניקה וללא דמי תיווך.
אז אני מעלה שוב את הפוסט בתיקווה שאוכל לעזור לעוד זוגות להגשים את החלום הגדול שלהם!!!
לפני כ- שנה וחצי התחלתי  בפרסום כאן שאני ובעלי עברנו לשלב הפונדקאות ואנחנו עושים זאת באוקראינה במחיר נמוך משמעותית מהארץ ומכל חברות התיווך העוסקות בכך ובתוכנית של 100% הצלחה עד ילד ללא הגבלת ניסיונות, ללא תוספות במחיר במקרה וצריך תרומת ביצית, ללא תיווך (הכל כלול במחיר אפילו מלון, אוכל והסעות).
אני ממשיכה לפונות לזוגות שחשבו על פונדקאות, דברו איתי אני אספר ואעזור גם לכם עם הקליניקה בכל דרך שאוכל כדי שלא תעברו הרבה תלאות ולא תשלמו מחירים מופקעים.
אתם מוזמנים לפנות אליי למייל או פה ואתן לכם את מספר הטלפון שלי ואספר לכם, אעזור לכם בכל דרך שאוכל ואלווה אתכם לאורך כל התהליך ללא עלות בכלל כמובן.
לצפיה ב-'ומה קורה במצב של תקלה רפואית, את אחראית ? ? ?'
ומה קורה במצב של תקלה רפואית, את אחראית ? ? ?
18/06/2018 | 14:37
175
מה קורה במקרה של לידה מוקדמת ?
מה קורה אם צריך להטיס את התינוק לארץ באמבולנס מוטס ?
מי אחראי לשלומה של הפונדקאית עם קרה לה משהו במהלך ההריון ?
מי יודע אם הפונדקאית פוצתה במצב של הפלה חלילה.
מה קורה אם צריך לנתח את התינוק מיד אחרי לידה ?
מה עושים אם מתגלה מום לעובר במהלך ההריון?
מי אחראי ? את ? הקליניקה ?
זו לא חוכמה גדולה לכתוב מילים כמו הכל כלול הכל בזול
צריך גם לקחת אחריות.
לצפיה ב-'חדשה כאן רציתי לשאול'
חדשה כאן רציתי לשאול
10/06/2018 | 15:03
2
283
אני בת 56 בן זוגי 51 אנחנו לא נשואים האם אני יכולה להעזר
בפונדקאות אני צריכה גם תרומת ביצית אני לא יכולה להחזיק הריון בגלל בעיה רפואית לכן אני צריכה פונדקאית אני רוצה לעשות בגאורגיה או בקייב
לצפיה ב-'גיאורגיה'
גיאורגיה
23/06/2018 | 20:25
134
הי,
בגיאורגיה הם מבקשים תעודת נישואין. 
לא חייבים להיות נישואים ברבנות. גם תעודת נישואין אזרחית (עם חותמת אפוסטיל) מתקבלת. אפשר היום להתחתן בקפריסין, פראג ועוד... בחתונת בזק חוקית לחלוטין. 
לצפיה ב-'היי'
היי
18/07/2018 | 11:59
44
צרי איתי קשר אוכל להפנות אותך לחברה בה אנחנו עברנו את תהליך הפונדקאות
בהצלחה
לצפיה ב-'הצעת חוק שינוי חוק הפונדקאות -עבר בקריאה ראשונה בכנסת'
הצעת חוק שינוי חוק הפונדקאות -עבר בקריאה ראשונה בכנסת
30/05/2018 | 22:00
245
הי לכולם
אתמול התכנסה הועדה של משרד הבריאות ודנה בנושא שינוי חוק הפונדקאות.
ההצעה כוללת הגבלות שמאוד מקשות על ההורים.

1. להגביל את מספר ההחזרות מ - 6 ל 3 בלבד.
2. מותר עד שני ילדים ולא שלושה.
3. מצמצים את טווח הגילאים לפונדקאית פוטנצאליות.
4. פונדקאית לא יכולה להיות שוב פונדקאית (מצמצם עוד את מי שיכולה להיות פונדקאיות).

ובאופן כללי הגבלות שמקשות עוד יותר על ההורים במהלך התהליך.

נפתחה קבוצת וואטספ להתארגנות להביע את עמדתנו בועדה, מי שרוצה להצטרף שתשלח לי בפרטי את מס' הטלפון ואבקש להוסיף לקבוצה.

לצפיה ב-'תהליך חוזר'
תהליך חוזר
24/05/2018 | 10:21
1
264
בוקר טוב, לפני כ 5 שנים עברנו תהליך פונדקאות מוצלח בארץ ב"ה. אנו בוחנים את האפשרות לתהליך נוסף ויש לנו מספר שאלות אם מישהו יודע:
1- מכיון שיש לנו תאומים מהליך הקודם, האם יש גבול ל "כמה ילדים" מאשרים? זאת אומרת האם תהיה מניעה מהועדה לאשר לנו כי יש כבר שני ילדים? 
2- ידוע למי שהתנסה אם סוכניות עושות "הנחה" על תהליך נוסף איתם?
3- למי שעבר תהליך עצמאי בארץ (ללא סוכנות) - יש עצות כלשהן? אפשרי?
4-מחפשים פונדקאית שאינה נשואה אם מישהו מכיר...

תודות מראש!              

לצפיה ב-'תהליך חוזר'
תהליך חוזר
25/05/2018 | 21:46
176
דבר ראשון בהצלחה, ותהנו מהילדים המתוקים שלכם
הועדה מאשרת היום עד 3 ילדים.

והיום מותר גם לנשים נשואות להיות פונדקאיות.

בהצלחה

לצפיה ב-'החזר הוצאות לפונדקאית עבור העדרות'
החזר הוצאות לפונדקאית עבור העדרות
23/05/2018 | 09:47
1
213
היי,
משהו יודע איך אפשר לחשב החזר עבור יום מחלה עבור פונדקאית שהיא מורה

תודה
לצפיה ב-'החזר יום עבודה'
החזר יום עבודה
23/05/2018 | 23:46
162
נהוג לעשות חישוב לפי 3 תלושי משכורת אחרונים.
לחשב ממוצע של יום עבודה ולפי זה לשלם.

בהצלחה
לצפיה ב-'השראת הנקה'
השראת הנקה
21/05/2018 | 21:39
3
210
הי
אנו בהליך פונקדאות בחול..אשמח לשוחח עם בנות שעשו השראת הנקה והצליחו להניק. אשמח גם להמלצות עם איזה רופאה/יועצת הנקה כדאי לעבור את ההליך?

המון המון תודה

לצפיה ב-'בדיוק כתבתי על זה פוסט'
בדיוק כתבתי על זה פוסט
23/05/2018 | 16:40
146

אשמח לעזור. ממליצה על ג׳ולי כיועצת הנקה.
לצפיה ב-'השראת הנקה'
השראת הנקה
23/05/2018 | 23:20
1
118
אשמח גם לתת פרטים בנושא.
לצפיה ב-'השראת הנקה'
השראת הנקה
28/05/2018 | 20:55
97
פונה בפרטי
לצפיה ב-'קבוצת ווטס אפ'
קבוצת ווטס אפ
03/05/2018 | 17:46
261
היי כולם

פתחתי קבוצת ווטס אפ
של פונדקאות בארץ.
אם מעוניינים להצטרף אפשר לכתוב
לי בהודעה פרטית טלפון להצטרפות
��
בהצלחה לכולם!
לצפיה ב-'שאלה בקשר לזכויות לאם המיועדת'
שאלה בקשר לזכויות לאם המיועדת
24/04/2018 | 21:51
1
285
במידה ופונדקאית בהיריון, האם הזכויות של האם המיועדת הן זהות לזכויות של הנשים בהיריון בנוגע לפיטורין?
לצפיה ב-'אכן'
אכן
23/05/2018 | 16:41
57

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה