לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חוק הפונדקאות בישראל נחקק בשנת 1996. מאז נולדו מאות ילדים בתהליכי פונדקאות חוקיים.
הפורום נותן מענה ותמיכה למתעניינים בתהליך .

בפורום פונדקאות כותבים הורים מיועדים ופונדקאיות הלוקחים חלק בתהליך ונמצאים בתוכו החל מההתלבטות, מהידיעה שצריך את תהליך ועד לאחר הלידה והאושר הגדול.

תוכלו לקרוא כאן הודעות משמחות המבשרות על הפיכתו של זוג למשפחה, פונדקאיות מאושרות שהגשימו את חלומן ועשו דבר גדול למענן ולמען אחרים, התלבטויות של איך לספר לילדי הפונדקאית על התהליך, מה לקנות לה ליום ההולדת וכו.

ראוי שהכותבים בפורום ידעו שמדובר בנושא רגיש הדורש רגישות, סבלנות, כבוד הדדי וחמלה.

המשך >>

לצפיה ב-'המלצה על עורך דין'
המלצה על עורך דין
25/02/2017 | 10:50
38
בוקר טוב, אשמח לקבל המלצה על עורך דין המתמחה בפונדקאות חו"ל. תודה
לצפיה ב-'מעוניינת להיות אם פונדקאית'
מעוניינת להיות אם פונדקאית
22/02/2017 | 10:38
1
70
שלום:)
אני מעוניינת להיות אם פונדקאית , עברתי קוניזציה של צוואר הרחם לפני שנה, האם הוועדה תפסול אותי?
לצפיה ב-'קוניזציה'
קוניזציה
22/02/2017 | 21:54
53
סביר להניח שהוועדה תפסול אותך.
קוניזציה זהו תהליך שמחליש את צוואר הרחם ויכול לסכן את ההריון הבא.
מעבר לכך, הימצאות של תאים טרום סרטניים בעייתית כשלעצמה.

בהצלחה
לצפיה ב-'המלצה לסוכנות טובה'
המלצה לסוכנות טובה
22/02/2017 | 14:17
1
62
אשמח להמלצה לסוכנות טובה ואמינה
שאפשר גם בחול
לצפיה ב-'אם'
אם
22/02/2017 | 19:08
58
את רוצה תשובה מפורטת יותר, תפני אלי בפרטים, אכתוב לך למי לא לפנות.
לצפיה ב-'אמא'לה'
אמא'לה
20/02/2017 | 10:42
2
110
שלום לכולם, אנחנו זוג שהתברך בתהליך פונדקאות אחד ברוך השם וחולם על שני. התהליך הראשון היה שווה כל רגע כי בעקבותו חבקנו חיים אך לא היה פשוט. אני מנסה לשאוף אוויר לחוזה, לתהליך הנפשי, לביקורי הרופאים, לכל מה שאפשר. תוהה אם נוכל הפעם ללא סוכנות מקשרת ואם כן, אז איזו (מעוניינים רק בגבולות ישראל). תוהים איך נסתדר פיננסית ובכלל ..אודה למי שקורא/ת ויש לו/ה או עידוד או בעיקר מזוגות שעברו לשני תהליכים והתהליך השני היה קל יותר מכל סיבה, כל עצה לדרך...המלצה על פונדקאית, עצה מעשית כי כבר עבר זמן מהראשון או אפילו רק איחולי בהצלחה יעזרו. תודה שאתם פה!
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
20/02/2017 | 19:49
71
בהצלחה
אכן מרגש לחשוב על עוד תהליך,
אני עשיתי תהליך אחד בארץ ואני חושבת שדווקא לקראת תהליך שני יותר קל כי יותר יודעים למה לצפות

לצפיה ב-'סליחה על השאלה'
סליחה על השאלה
22/02/2017 | 19:07
57
אפשר לדעת דרך איזו חברה הייתה לכם הצלחה? ארץ או בחול? אפילו בפרטי.
לצפיה ב-'המלצה לסוכנות טובה'
המלצה לסוכנות טובה
22/02/2017 | 14:18
1
52
שלום
אשמח
להמלצה
סוכנות שמאפשרת לחד הוריות
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
22/02/2017 | 19:05
41
לצערי, חד הוריות יכולות להיות הורים מיועדים רק בארצות הברית. אין מבחר גדול של סוכנויות .
לצפיה ב-'בדיוק שנה חולפת'
בדיוק שנה חולפת
19/02/2017 | 12:59
5
126
2.3 לפני שנה- היינו במקום אחר לגמרי- עיני דמעו מרוב שמחה שראשו הזעיר יצא החוצה ובכה.... אחזתי אותו בזרועותיי והוא פקח את עיניו והסתכל עליי ברוגע. לפני שגור נולד לא שוחחתי עם הסביבה כלל על נושא הפונדקאות. היה לי ממש קשה לדבר על זה. והשנה ,עוד שבועיים ב- 2.3 אהיה במקום אחר. לא רק שהאהוב הקטן הזה חוגג שנה, אני משתתפת ומנחה בכנס פונדקאות הבינלאומי. האמת מתרגשת. ושמחה כלכך בכבוד ובעזרה והתמיכה שהצלחתי לתת לנשים בתחילת דרכן. וגם לספר את הסיפור המיוחד שלנו לצדה של רבקה, הפונדקאית המהממת שלנו!!!! אז מי שבתחילת דרכה ועוד מתלבטת-  מוזמנת גם להסתכל בתוכניה- וגם אם מעניין אותה לבוא- http://www.kenespundekaut.com/program/ ;
חוצמזה רוצה לספר לכן שבשיתוף עם עדי מ"הרטרס" אנחנו פותחים פינה שנקראת "חיבוק לאמהות שבדרך". לפני הכנס - זה המקום גם לבוא ולשמוע על הפרוייקט "מלווה למסע" אמהות שכבר עברו את התהליך מלוות את מי שבתחית דרכו.
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
19/02/2017 | 20:58
4
68
לא הצלחתי לפתוח את הקישור, אשמח לדעת באיזו מדינה עשית פונדקאות ודרך איזו חברה?
לצפיה ב-'היי, מנסה לצרף קישור'
היי, מנסה לצרף קישור
19/02/2017 | 22:39
65
מנסה לצרף קישור לאתר הכנס...

השנה נפתח בכנס גם ערוץ תוכן לפונדקאיות, כך שפונדקאיות פוטנציאליות מוזמנות להירשם גם
וגם אני אהיה שם לספר את הסיפור שלי/שלנו...
לצפיה ב-'עשיתי בארץ'
עשיתי בארץ
21/02/2017 | 10:09
2
45
הי - את הפונדקאות עשיתי בארץ.  את הפונדקאית המקסימה שלנו מצאנו לבד אך פנינו לחברת תמוז כמלווה על מנת שיהיה עבור הפונדקאית גורם שלישי ותוכל להרגיש נוח תמיד.....

לצפיה ב-'ובארץ'
ובארץ
21/02/2017 | 19:13
1
43
כל אחד יכול להיות הורה מיועד?
לצפיה ב-'הורים מיועדים בארץ'
הורים מיועדים בארץ
23/02/2017 | 07:44
28
הם רק זוגות הטרוסקסואלים נשואים (או ידועים בציבור)
לצפיה ב-'כתבה מ YNET - תקועים במקסיקו עם התינוקות'
כתבה מ YNET - תקועים במקסיקו עם התינוקות
18/02/2017 | 01:45
46
לצפיה ב-'אולי יעניין מישהי. התגובות זוועה'
אולי יעניין מישהי. התגובות זוועה
16/02/2017 | 22:18
106
לצפיה ב-'המלצה לעו"ד פונדקאות'
המלצה לעו"ד פונדקאות
09/02/2017 | 15:15
16
135
שלום, אנחנו בשלבים ההתחלתיים של התהליך (עוד לא נמצאה פונדקאית). ואנחנו מנסים להבין האם אפשר לעבור את התהליך הזה ללא חברה מתווכת (הכל כל כך יקר :/).
אשמח לקבל המלצה לעו"ד טוב שמתעסק בתחום.
וגם לשמוע אם מישהו עשה השוואה בעלויות בין תהליך עצמאי (עם עו"ד) לעומת תהליך על חברה בארץ.
תודה רבה!
לצפיה ב-'הי'
הי
09/02/2017 | 21:08
134
האם את עושה פונדקאות בארץ או בחו"ל?
לצפיה ב-'וצריך'
וצריך
10/02/2017 | 07:03
12
93
מאוד להיזהר עם הסוכנויות, כי ניסיון שלנו אוצר שמה שמעניין אותם זה לקחת כסף ולמרוח זמן.
לצפיה ב-'עוד לא החלטנו'
עוד לא החלטנו
10/02/2017 | 11:42
11
86
אנחנו בוחנים את האפשרויות, מנסים לבדוק איפה אפשר לחסוך מבלי להתפשר על "איכות"
לצפיה ב-'קחי בחשבון'
קחי בחשבון
10/02/2017 | 19:24
10
112
שפונדקאות חו"ל היא לא מהירה יותר.
לצפיה ב-'מאיזה בחינה?'
מאיזה בחינה?
12/02/2017 | 23:13
3
68
התהליך הבירוקרטי קצר יותר
לצפיה ב-'מסתבר שלא'
מסתבר שלא
13/02/2017 | 07:18
2
79
לפעמים לוקח שנה או יותר רק לחתום על כל המסמכים, אנחנו מדברים מתוך ניסיון.
לצפיה ב-'לא נכון ולא מדויק '
לא נכון ולא מדויק
13/02/2017 | 11:26
1
68
זה שנפלת קורבן לסוכנות פונדקאות של "נוכלים" כפי שכתבת
זה עדיין לא אומר שאת יכולה להכליל את כל סוכנויות הפונדקאות
חבל שאת מטעה ויוצרת רושם רע.
בחברה שאני עברתי פעמיים את ההליך לא לקח שנה לחתום על ההסכמים
אלא בדיוק במועד שאני בחרתי ותוך חודש וחצי כבר הייתה החזרה ראשונה בחו"ל.
ובטח לא לקחו ממני כסף בשביל למשוך זמן.

לצפיה ב-'בארצות הברית?'
בארצות הברית?
13/02/2017 | 18:54
57
לא יודעת מה את עברת, אבל אנחנו התחלנו לחפש הורים מיועדים שנפלו על חברות לא אמינות וכבר מצאנו 3 זוגות, כנראה, שהתופעה קיימת. ומדובר בסוכנויות שונות. וסוכנות שאנחנו נפלנו עליה עדיין קיימת וממשיכה לרמות וחבל.
לצפיה ב-'פרח נתתי לנורית - את בהחלט מטעה אחרים'
פרח נתתי לנורית - את בהחלט מטעה אחרים
13/02/2017 | 11:41
5
93
אני מבין שאתם חוויתם חוויה לא נעימה, אני לא מכיר עוד סיפורים כמו שלכם ולכן אין להכליל על כולם את החוויה שאתם עברתם. ברור שהחברות שעוסקות בתחום מצפות להרוויח מכך אך הן מספקות תמורה לכך. ברוב המיקרים בתהליך בחו"ל ניתן תוך פחות משלושה חודשים לבצע כבר החזרות.
אם תשכילו גם אתם לבחור בחברה עם ניסיון והמלצות תהיה גם לכם חוויה מתקנת, אל תוותרו על שיחות עם ממליצים.
בהצלחה!

לצפיה ב-'בדקתם גם עורכי דין?'
בדקתם גם עורכי דין?
13/02/2017 | 11:54
1
64
או שלא רציתם לנסות לעשות את התהליך עצמאי?
לצפיה ב-'כן'
כן
13/02/2017 | 18:52
57
עכשיו בודקים, אחד מהם אמר שזה לפחות חצי שנה.
לצפיה ב-'לא נכון'
לא נכון
13/02/2017 | 18:51
77
פונדקאות בארצות הברית בקנדדה לוקחת בין חצי שנה לשנה ואף יותר, התהליך ביורוקראטי מאוד ארוך, אנשים לא יודעים זאת ונופלים בפח. וגם צריך לקחת בחשבון שיש חברות פיקטיביות שאינן קיימות, לוקחות כסף ונעלמות. אם אתה לא שמעת, זה לא אומר שזה לא קיים, אנחנו מצאנו כבר 3 משפחות שנפלו בפח כמונו בחברות אחרות.
לצפיה ב-'וגם'
וגם
13/02/2017 | 19:01
1
57
לגבי החברה ההיא, קיבלנו המלצות סופר , ומדובר גם בחברה בעלת ניסיון. והייתי מאוד מודה אם לפני שנה היו מזהירים אותנו , כן צריך להזהיר את האנשים שלא יפלו בפח, כי אחר כך אין הרבה מה לעשות.
לצפיה ב-'גם אני שמעתי שיש הרבה תקלות עם סוכנויות ששולחות לארה"ב .'
גם אני שמעתי שיש הרבה תקלות עם סוכנויות ששולחות לארה"ב .
14/02/2017 | 12:22
49
אני עברתי פעמיים תהליך פונדקאות בגאורגיה דרך מנור בהפרש של שנה וחצי 
בין הלידות ללא תקלות ללא עיכובים ובטח ללא רמאויות.
אתם ובכלל כול מי שנפגע מסוכנות פונדקאות כזו או אחרת חייב להזהיר אחרים
זו אחת המטרות של הפורום הזה. לעזור למי שרק בתחילת הדרך.
לצפיה ב-'שלחתי מסר!!'
שלחתי מסר!!
10/02/2017 | 22:30
93
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'עו"ד המתמחה בתחום הפונדקאות והפריון'
עו"ד המתמחה בתחום הפונדקאות והפריון
13/02/2017 | 23:53
76
היי
אני עו"ד המתמחה בתחום, אשמח לשוחח ולייעץ 
ליאת
לצפיה ב-'כנס הפונדקאות'
כנס הפונדקאות
09/02/2017 | 23:07
1
116
הי
רציתי לדעת ממי שהייתה בכנס הפונדקאות איזה מידע חשוב ניתן לקבל מהכנס?

האם מספיק לבוא רק יום אחד ואם כן אז האם עדיף ליום הראשון או השני של הכנס?
לצפיה ב-'כנס פונדקאות'
כנס פונדקאות
10/02/2017 | 07:01
92
מגיעים נציגים מחברות פונדקאות שונות בארץ והחו"ל ומנסים לשכנע אותך להצטרף אליהם, מגיעים את השירות ובמה הם הכי טובים, בפועל זה יוצא אחרת. המטרה שלהם למשוך את האנשים שירשמו אליהם.
לצפיה ב-'מימון הליך פונדקאות'
מימון הליך פונדקאות
20/01/2017 | 20:50
12
298
ערב טוב ושבת שלום לכולם,
אנחנו בבירורים לפני תחילת הליך פונדקאות..
הבעיה העיקרית כרגע היא המימון הכספי( אני יודעת בוודאות שאקבל אישור לתהליך כי כבר יש לי מכתב מרופא מומחה והמלצה לפונדקאות).
האם יש עמותות שמסייעות מבחינה כספית?
כלומר אני יכולה לשלוח להם את כל ההיסטוריה הרפואית שלי והאינדיקציה לתהליך הזה.
מישהו התנסה בסיוע כזה??
או שכולם לוקחים הלוואה לצורך ההליך?
לצפיה ב-'לצערי'
לצערי
21/01/2017 | 16:05
3
200
אין גוף שעוזר במימון, ביררנו גם כן, רק הלוואות.
לצפיה ב-'תהליך פונדקאות...'
תהליך פונדקאות...
21/01/2017 | 18:12
1
198
כמובן שיש אפשרויות שבעלי ניסיון יוכלו לייעץ לך בכדי להוזיל את העלויות. למשל אני גיליתי תוך כדי הטיפולים שאפשר לחסוך קצת בעלויות ע"י קניית התרופות באותו רבעון. קצת לא פשוט לסנכרן אבל יש דבר שנקרא תקרה רבעונית. אומנם זה סכום שמתגמד לעומת כל העלות אבל עדיין זה חוסך. שווה לברר. כנ"ל לגבי טפסי 17 ברבעון. כמו כן אם יש לך כבר פונדקאית לראות אם יש לה החזרים מהקופ"ח על בדיקות ההריון. כמובן שזה רק אם היא משתפת פעולה ואז גם פה יש חיסכון. לברר מול חברת הביטוח שלך אם יש החזרים על הטיפולים גם יכול להועיל. הכל לעשות מראש כי יש תקופת אכשרה.
וגם בראייה קדימה כשכבר יש ילד (אמן אמן) לקחת בגדים מחברים ולא לקנות הכל יד ראשונה כדי לחסוך בעלויות. יש בגדים נהדרים לחברים כי למשל ביגדי NB משתמשים גג חודש חודשיים... 
ויש דרכים נוספות... לא לכולם זה מתאים אבל ניתן לבקש עזרה דרך האינטרנט (אתרים של גיוס כספים כדוגמת www.headstart.co.il). ;
אומנם נתתי עצות שהן טיפה כסף אבל במצטבר יכול לעזור...
אכן זה תהליך ארוך ולא זול. המון המון הצלחה...
לצפיה ב-'היי תודהעל המענה..רציתי לדעת לבי האתר שהפנית אותי אליו'
היי תודהעל המענה..רציתי לדעת לבי האתר שהפנית אותי אליו
22/01/2017 | 06:55
119
ראיתי שם סרטון של מישהי שגם חיפשה מימון לפונדקאות ולפי מה שהבנתי כן תרמו לה.השאלה אם כל אחד יכול להירשם לאתר הזה?בהנחה כמובן שיש סיבה רפואית מצדקת ולי לצערי הרב יש כמה סיבות..השאלה אם לפרט את כולן כדי לשכנע את האנשים לתרום?
מה עם הקרן של תד אריסון?הבנתי שאפשר לפנות גם אליהם בבקשה למימון
לצפיה ב-'היי...אפשר לדעת מהיכן לקחתם את ההלוואה?האם שיתפתם את המשפחה?'
היי...אפשר לדעת מהיכן לקחתם את ההלוואה?האם שיתפתם את המשפחה?
22/01/2017 | 06:56
138
עשיתם פונדקאות בארץ או בחו"ל?
לצפיה ב-'וגם'
וגם
22/01/2017 | 07:36
2
147
חשוב לזכור שיש חברות במיוחד כאלו שעובדות עם חו"ל, שלא אמינות וגם לא משתדלות לעמוד לצד ההורים המיועדים ומה שמעניין אותן זה להוציא כסף, הם רק מכסים על עצמם, לכן משפטית קשה להוכיח דבר .תזהרו מאוד, כי אין להם אלוהים והם מנצלים את המצבים הרגישים של ההורים המיועדים.
לצפיה ב-'אז חשוב לפרסם את השמות שלהם שגם אחרים לא יפלו בפח!'
אז חשוב לפרסם את השמות שלהם שגם אחרים לא יפלו בפח!
22/01/2017 | 10:28
1
96
לצפיה ב-'הי'
הי
27/01/2017 | 17:40
80
אין בעיה , אכתוב לך בפרטי.
לצפיה ב-'סיוע במימון'
סיוע במימון
22/01/2017 | 11:20
2
145
היי,  אם ההליך מתקיים בארץ את יכולה לפנות למכון פוע"ה. אשמח לשוחח ולהרחיב

לצפיה ב-'היי..עוד לא החלטנו איפה לעשות..'
היי..עוד לא החלטנו איפה לעשות..
22/01/2017 | 13:38
1
144
מה זה מכון פועה?הם נותנים סיוע מלא??

לצפיה ב-'סיוע במימון'
סיוע במימון
23/01/2017 | 03:41
145
מכון פועה הינו מכון בירושלים אשר מסייע לזוגות אשר נמצאים בהליכי פריון שונים וזאת לפי ההלכה.
הם לא נותנים מימון מלא אבל מסייעים בגיוס תרומות וכו.....
זאת בתנאי שההליך מתקיים בארץ לפי דרישות החוק וההלכה...
לצפיה ב-'הילה היי '
הילה היי
23/01/2017 | 11:08
158
בזמן תהליך הפונדקאות שלנו גם אנו פנינו לגופים כאלו ואחרים אך לצערי הרב לא היה מענה חיובי
ממה שאני יודעת זה הלוואות או הון פרטי.
שיהיה בהצלחה .  
לצפיה ב-'גיוס ותרומות'
גיוס ותרומות
19/02/2017 | 13:10
21
אנחנו גם שאלנו אותה שאלה. ואני זוכרת שהיינו בהתחלה במפגש הורים ופונדקאיות וגם הייתה שם מישהי שאפילו דיברה על פונדקאות שניה. ולא הבנתי מאיפה הכסף. ואמרו לי כסף בא- את תראי שתצטרכי זה יבוא. וכתבנו את סיפורנו ביישובים של ההורים שלנו וסיפרנו למשפחה הרחבה - ומי שיכל תרם . וזה הצטבר גם מי שנתן 20 ש"ח וגם מי שנתן 1000 ש"ח זה הצטבר ואנשים עזרו בשמחה. 
לצפיה ב-'שאלה על נתונים של אם פונדקאית'
שאלה על נתונים של אם פונדקאית
16/01/2017 | 13:11
1
244
היוש
אני דנדשה פה מהרגע...אני בת 34 אמא ל6 מתוקים...ובעקבות מחלה של חברה,התעורר בי רצון עז לעשות טוב בעולם.ולעזור למשפחה שצריכה אותי אי שם..
אמממה....קראתי שפונדקאית צריכה לעבור עד 3 לידות.
אני עברתי 5(יש תאומים בחבורה...)
רציתי לשאול האם יש פרצה בעניין הזה?או שזה אכן מוקפד?
תודה.... 
לצפיה ב-'תנאי סף לפונדקאית'
תנאי סף לפונדקאית
16/01/2017 | 21:39
189
עד 3 לידות לפונדקאית, זה אחד מתנאי הסף.
אין גמישות בעניין.
אבל יפה לך..
אני יודעת שלאלירז מירב יש כמה וכמה פונדקאיות שמחפשות זוגות הזקוקים לכך.. 
חפשי את שמה בפייסבוק..
היא בטח תוכל לעזור להם..
בהצלחה!
לצפיה ב-'רמאות של סוכנויות פונדקאות'
רמאות של סוכנויות פונדקאות
13/01/2017 | 19:47
9
283
לצערי, חוויתי על בשרי רמאות ונוכלות של סוכנות פונדקאות , שפשוט משכו אותי באף וע"י המרמה הוציאו סכום גדול של כסף. מה אתם בודקים בחברה? איך אתם בודקים האם לא נפלתם על נוכלים?
לצפיה ב-'קודם כל את חייבת להזהיר '
קודם כל את חייבת להזהיר
15/01/2017 | 12:02
1
188
אנשים נוספים שנמצאים בתחילת הדרך בחיפוש אחר סוכנות פונדקאות
את חייבת לכתוב בפורום את שם החברה אולי ע"י כך גם כספך יחזור אלייך.

לצפיה ב-'אני לא בטוחה'
אני לא בטוחה
16/01/2017 | 19:42
162
שמותר לפרסם כאן. האם יש כאן עוד הורים מיועדים שנפגעו מסוכנויות לא אמינות?
לצפיה ב-'פשוט - לבדוק המלצות וניסיון'
פשוט - לבדוק המלצות וניסיון
17/01/2017 | 11:02
2
136
הדבר הפשוט והבטוח ביותר - לבקש רשימה של ממליצים שעברו את המסלול המדובר. תתעקשו על זה ותדברו עם לפחות חמישה זוגות שסיימו את התהליך, לא כאלו שנימצאים בעיצומו של תהליך אלה כאלו שסיימו.
שווה מאוד גם לשאול על מיקרים שהסתבכו רפואית ואיך התמודדו איתם, מניסיוננו יש הבדלים ענקיים ביכולת ההתמודדות בין הסוכנויות השונות.
אני יכול לומר לך שאין ילד במבצע, יש מבצע ילד - אל תחפשו את המחיר הזול ביותר ואל תחפשו הרפתקאות, בדיוק כמו שלפני קניית רכב את בודקת מה האמינות שלו ולא בוחרת את הרכב הזול ביותר, בדיוק כמו שאת לא הולכת לרופא שיניים ביגלל שהוא הזול ביותר, אל תבחרו מסלול על סמך שיקולים לא נכונים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'זה שילוב של הכל '
זה שילוב של הכל
17/01/2017 | 19:01
109
ותק , נסיון ממליצים יחד עם זה אם זה יקר מאוד זה לא בהכרח הטוב ביותר לדעתי צריך לבדוק לגופו של עניין כמו בכל החלטה ולא להתייחס רק למרכיב אחד אלא המכלול. 
לדעתי בכל מרכז יש מרוצים יותר ומרוצים פחות אבל במקרה שלך כדאי לבדוק את ההסכם מול אותו מרכז ואז להחליט בהתאם. 

לצפיה ב-'תודה על התגובות'
תודה על התגובות
17/01/2017 | 22:43
103
הניסיון שלנו ויצא לנו לשוחח עם עוד כמה הורים מיועדים, אומר שאנו לא ממש מעניינים את הסוכנויות, מה שמעניין אותם זה לכסות את עצמם להוציא כמה שיותר כסף, ובהרבה מקרים הם אינם עושים את עבודתם, לכאורה הכל תקין, ואין הרבה מה לעשות, אבל בפועל- בריונות לשמה.
לצפיה ב-'היי נורית תוכלי לרשום לי בהודעה פרטית את שם החברה שרימתה אתכ'
היי נורית תוכלי לרשום לי בהודעה פרטית את שם החברה שרימתה אתכ
22/01/2017 | 06:58
64
לצפיה ב-'עצוב לי ליקרא את הודעתך'
עצוב לי ליקרא את הודעתך
22/01/2017 | 11:37
2
151
היי
כעו"ד אשר עוסקת בנושא הודעתך עצובה לי,
העיסוק בליווי בהליך הינו מקודש ומי שנותן תחושה הדומה לזו שקיבלת היא זה מצער.

מצרפת מאמר שכתבתי אולי יסייע במעט.

המון הצלחה בדרכך.
לצפיה ב-'לאחר שהחכמנו מהמאמר ולאור הניסיון שלך '
לאחר שהחכמנו מהמאמר ולאור הניסיון שלך
23/01/2017 | 16:02
1
101
על איזו סוכנות את ממליצה שאיתה אפשר להיות שקטים ?
לצפיה ב-'בחירת סוכנות'
בחירת סוכנות
23/01/2017 | 18:09
113
דנית היי
לכל סוכנות יש ייתרונות וחסרונות
מאוד תלוי מה מחפשים.
לא ושבת שנכון לנקוב בשמות בפורום.
אם יש שאלה קונקרטית אשמח לענות בפרטי לפי הכרותי עם הסוכנויות הקיימות
לצפיה ב-'אם פונדקאית'
אם פונדקאית
08/01/2017 | 23:15
2
284
שלום, אני בת 32 נשואה פלוס שני ילדים מקסימים , אני מעוניינת להיות פונדקאית לזוג שמתקשה להביא ילדים, אשמח לקבל קצת מידע האם כדאי לעבור את התהליך לבד (עם עו"ד)או באמצעות חברות תיווך?לטעמי לא תהיה לי בעיה לעבור ועדה. אשמח למידע, תודה רבה.
לצפיה ב-'היי אני פונדקאית'
היי אני פונדקאית
09/01/2017 | 12:28
230
את מוזמנת לשאול שאלות בפרטי. אני אישית עושה את התהליך הזה עם עינב אשכול הנפלאה. ברגע שהתחלנו על התהליך פניתי אליה והיא כמובן הכינה אותי שלב אחרי שלב. בגדול יש רשימה של בדיקות רפואיות שעליך לעשות על מנת לקבל אישור שהנך מתאימה לאחר מכן יש עוד מספר שלבים לפני הועדה הסופית וכמובן מציאת הזוג.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
09/01/2017 | 12:56
137
שלחתי לך מסר
לצפיה ב-'מספר החזרות הגיוני?..'
מספר החזרות הגיוני?..
06/01/2017 | 02:08
6
319
אהלן. אנחנו בתהליך פונדקאות במנור. עשינו כבר 3 החזרות, בכולן הוחזרו 3-4 עוברים אך לא נקלטו הריונות. אני בת 41 כך שברור לי שהסטטיסטיקה לרעתי. עם זאת כל המדדים של הביציות ולאחר מכן העוברים טובים ע"פ מה שנאמר לנו. אני תוהה כמה שאיבות והחזרות עוד נעשה. מודה שעולות בי לפרקים מחשבות עם גוון פרנואידי על המתרחש בגיאורגיה:\
האם יתכן שחלק מהעוברים מגיעים למקום אחר למשל.. זה לא הגיוני גם לתפיסתי אבל אנחנו כאמור לקראת שאיבה נוספת, הכח הנפשי והכסף אוזלים...
אשמח לתגובות. תודה ורק טוב לכל:)
לצפיה ב-'תבקשי להחליף פונדקאית '
תבקשי להחליף פונדקאית
08/01/2017 | 12:02
105
לצפיה ב-'תבקשי להחליף פונדקאית '
תבקשי להחליף פונדקאית
08/01/2017 | 12:13
85
לצפיה ב-'פקטור הגיל כאן מאוד משמעותי'
פקטור הגיל כאן מאוד משמעותי
08/01/2017 | 12:59
172
אני שוחחתי עם הרופא המטפל שלי  שלא קשור למנור
והוא  אמר  לי במפורש שהגיל שלי  40 וחצי שסיכוי בגיל כזה זה הם  10% .
אני יודעת את הססטיסטיקה  והיא לא באה כאן לטובתי .
לקחנו בחשבון כמה החזרות אנחנו מוכנים לעבור עד שנגיד מספיק.
ונעבור לשלב השני של תרומת ביצית .
יש לי עוד תקווה

לצפיה ב-'בדיוק באותו סטטוס כמוך'
בדיוק באותו סטטוס כמוך
08/01/2017 | 16:14
2
190
אמנם בת 36 אבל ככל הנראה גם איכות הביציות שלי כבר לא מזהירה.
אישית נרגעתי אחרי שקראתי סיפורי פונדקאות על כאלו שגם עם זרע ובייצית תקינים לקח להם 5-7 החזרות עד שהגיע ההריון המיוחל.
הסטטיסטיקה להצלחת ivf היא גם לא מזהירה (גם כשמדובר על נשים צעירות)
אז אני מקווה שמתישהו בקרוב זה יתפוס ולא נצטרך לעבור יותר שאיבות :)
לצפיה ב-'תודה למגיבות'
תודה למגיבות
08/01/2017 | 21:35
1
138
snoopy96 נגעה לליבי ההודעה שלך, אז נחזיק אצבעות:)
galit53, במנור כל החזרה היא לפונדקאית אחרת, כך שזה לא רלוונטי:(
מיכל דקר, אכן הסטטיסטיקה מדברת על 10% כך שמראש הסיכוי קלוש. העניין הוא שבן זוגי כרגע לא מסוגל לחשוב על תרומת ביצית:(

תודה לכולכן על ההתייחסות,
רק טוב והמשך חורף חמים.
לצפיה ב-'בגיל הזה נדרשות בממוצע'
בגיל הזה נדרשות בממוצע
11/01/2017 | 11:42
161
8-10 החזרות לצורך היקלטות. הסיכוי נורא נמוך.
בעיני כדאי לחשוב על תרומת ביצית, כשאז הסיכויים עומדים על 60% ויותר.
אני מבינה שזה לא הזמן מבחינתכם לשקול את זה, ואתם יכולים לתת עוד הזדמנויות לעוברים הגנטיים המלאים שלכם, אבל תרומה זה דבר מאוד הגיוני בגיל הזה.
לא מתרחש שום דבר בגיאורגיה, ואלה מחשבות של חרדה ותו לא.
גם אנחנו עברנו את המסלול עם מנור, וכל מי שהיה איתנו חובק היום ילד. אין שם עניינים אפלים או מדאיגים. זו סטטיסטיקה קרה וכואבת בגיל 41.
אם את רוצה, שלחי לי מסר ונדבר קצת, מקווה שאוכל לסייע קצת ולהקל.
לצפיה ב-'שאלה לפונדקאיות שעברו או נמצאות בתהליך'
שאלה לפונדקאיות שעברו או נמצאות בתהליך
07/01/2017 | 11:20
5
254
היי שמי אפרת ואני אמא ל-2 בנים בני 3 ו-5 שמעוניינת לעבור תהליך פונדקאות עבור זוג. בימים האחרונים קצת לחוצה מההשפעה שיכולה להיות כך על ילדיי (למשל מחשבה מאוד מדאיגה שעולה לי זה שיחשבו שגם אותם אני עלולה למסור )
אשמח לקרא שיתופים של פונדקאיות שיש להן ילדים.. איך היה להן, איך הסבירו, האם יש המלצה למטפל בתחום שיכול לעזור בתיווכים והסברים של הנושא.. תודה ושבת מבורכת!
לצפיה ב-'שלום'
שלום
07/01/2017 | 16:15
150
שלום לך אנחנו מחפשים משהיא שתגשים לנו את החלום שלנו ,האם אפשר לשוחח עמך ?
לצפיה ב-'היי אפרת, ברוכה הבאה '
היי אפרת, ברוכה הבאה
07/01/2017 | 23:51
2
126
היי
מנסה לשים לך קישור לשרשור שהיה בנושא...

לצפיה ב-'מאז עבר כבר זמן, אבל השיתופים בשרשור רלוונטים תמיד...'
מאז עבר כבר זמן, אבל השיתופים בשרשור רלוונטים תמיד...
08/01/2017 | 00:01
1
109
יכולה לשתף אותך שאצלי המון עבר מאז השרשור ששיתפתי בהודעה הקודמת...
היום אני כבר שנה ומשהו אחרי לידה של תינוקת מתוקה.
מבחינת הילדים זה משהו שמדי פעם נזכרים בו, רואים תמונות שלה, שואלים בת כמה היא כבר..
היום אני נמצאת ממש בתחילתו של תהליך שני והילדים עדיין לא יודעים, אבל הם כן יודעים על הכוונה לעשות זאת (פשוט עדיין לא מודעים לכך שזה ממש קורה בפועל, מניחה שעם חוסר הדיסקרטיות הנהוג אצלנו זה לא יהיה לאורך זמן...)
יכולה לשתף אותך במשהו שקרה עם הבת שלי בערך חודש לפני הלידה, היא באה אלי ואמרה לי: אמא, התינוקת אמרה לי שהיא רוצה להישאר אצלנו.
אני ביקשתי ממנה שתסביר לתינוקת שאמא ואבא שלה מחכים לה וכבר ממש רוצים לראות אותה, שכבר הכינו לה חדר עם מיטה והם אוהבים אותה מאוד. היא הסבירה לה.
הרעיון בעיני הוא לא להתעלם. הילדים שואלים ומתעניינים או מבטאים את תחושותיהם בהתאם לגיל/הבנה ואם נענה להם בגובה העיניים ובצורה בה הם יכולים להבין זה יהיה בסדר :) חשוב לא להתעלם ולא לבטל את מה שהם אומרים/מרגישים.
במידה ותרגישי שאת לא יודעת בדיוק איך להתמודד או מה להגיד את כמובן מוזמנת להתייעץ כאן, או בפרטי. וכמו שכתבת יש אפשרות גם לליווי פסיכוסוציאלי, לא נעזרתי במטפל/ת בעצמי אבל יודעת שיש כאלה טובים ובטח ישמחו להפנות אותך... (או שתחכי 3 שנים שאסיים לימודים ואהיה מטפלת בעצמי :) )
בהצלחה, אני כאן למקרה הצורך
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
08/01/2017 | 20:36
67
תודה על הקישור והתשובה המפורטת!! אני מטפלת בעצמי (במבוגרים לא בילדים..) 
כנראה משם החרדות  
שבוע טוב!
לצפיה ב-'אשמח לסייע'
אשמח לסייע
22/01/2017 | 11:39
41
לצפיה ב-'דתייה שמעוניינת להיות פונדקאית'
דתייה שמעוניינת להיות פונדקאית
02/01/2017 | 23:11
6
176
בס"ד
שלום, אני ממש חדשה כאן אז מקווה שאהיה קשורה לעניין.
לא יודעת איך לאמר אבל אני ממש מתקשה להירדם מאז שנכנס בי הג'וק של להיות אם פונדקאית. כאילו בפנים שלי אני מרגישה שזה שליחות שיש לי.
אך לצערי אני מבינה שיש בעייתיות רבה סביב הנושא וזה לא פשוט כאישה נשואה דתייה לקבל היתר על התהליך.
מבחינה בריאותית ושר הקריטריונים אני ממש בסדר ואפילו הצלחתי לשכנע את בעלי בנושא. אך עדיין מחכה להיתר של הרב עמאר כדי להיכנס לזה. אשמח להתעדכן אם אתן מכירות נשים דתיות נשואות שעברו תהליך ויכולות לשתף אותי בבקשה. אם יש זוג דתי שמחפש ולא מוצא רווקה יכול להיות שאני אופציה. (זה מקרה חריג יחידי שהרב עמאר אישר עד כה, רק אם זוג לא מצא רווקה). אשמח לשמוע. תודה

לצפיה ב-'תתיעצי עם אלירז זר אביב - היא תדע לקשר אותך.מופיעה בFB'
תתיעצי עם אלירז זר אביב - היא תדע לקשר אותך.מופיעה בFB
03/01/2017 | 12:06
60
לצפיה ב-'היי, ברוכה הבאה '
היי, ברוכה הבאה
03/01/2017 | 22:11
1
114
אני מכירה מספר פונדקאיות דתיות נשואות, אוכל לקשר ביניכן אם תרצי... חלקן אפילו כאן
לגבי הפסיקה של הרב עמאר, זאת פסיקה מלפני כמה שנים שבעצם "פתחה את הפתח בגדר" ומאז נשים נשואות יכולות לשמש כפונדקאיות על פי החוק.
לפי הבנתי, מי שצריכים ולא תמיד מקבלים היתר זה הזוגות. כלומר, זוג דתי שרוצה להיכנס לתהליך עם פונדקאית נשואה וחשוב להם לקבל היתר מרב, יתקשה לקבל היתר כזה.  
אני רואה בזה מצב אבסורדי, קיים כבר פסק שמתיר פונדקאית נשואה, מבחינתי אם זה התאפשר פעם אחת זה אמור להתאפשר בכל פעם...
בכל מקרה שיהיה בהצלחה ואת מוזמנת ליצור איתי קשר בפרטי, אשמח לקשר בינך לפונדקאיות דתיות נוספות
לצפיה ב-'אשמח להיות בקשר עם פונדקאית דתייה שקיבלה היתר'
אשמח להיות בקשר עם פונדקאית דתייה שקיבלה היתר
08/01/2017 | 20:46
69
לצפיה ב-'פונדקאית דתיה'
פונדקאית דתיה
04/01/2017 | 00:08
133
אני מכירה לא מעט נשים דתיות ואפילו חרדיות שקיבלו היתר להיות פונדקאיות.
הבעיה היא שחלק מהרבנים מתירים את זה וחלק לא.
הסיפור הגדול הוא עם הזוגות שלא מקבלים היתר הלכתי לפונדקאית נשואה. 
יש כאן בהחלט מצב אבסורדי.
בסופו של דבר זו החלטה שלך ושל בעלך.
מדינת ישראל מכירה בפונדקאיות נשואות וחוקית זה אפשרי.

בהצלחה
לצפיה ב-'בהצלחה!! אני גם מאוד רציתי להיות פונדקאית'
בהצלחה!! אני גם מאוד רציתי להיות פונדקאית
05/01/2017 | 00:33
122
מנסיוני - אם חשוב לך שהזוג יהיה דתי, זה אכן קשה למצוא. מישהו דתי סיפר לי, למשל, שהייתה להם פונדקאית דתייה נשואה בהליך הראשון אבל בהליך השני כבר לא יאשרו להם.. 
לבעלי, אחרי שהסכים להליך בסופו של דבר, היה תנאי שידובר בזוג דתי - או לכל הפחות כזה ששומר שבת וטהרת המשפחה. נפסלה למעשה גם אופציה של תרומת ביצית. ובתנאים האלה כבר היה מאוד קשה למצוא.
בסופו של דבר נכנסתי ב"ה להריון נוסף והאופציה של הפונדקאות ירדה מהפרק לצערי. היה לי ג'וק בדיוק כמו שיש לך, כך שמאוד מבינה אותך. מאחלת לך המון הצלחה!!
לצפיה ב-'דברי איתי'
דברי איתי
22/01/2017 | 11:42
35
לצפיה ב-'היום נארח בפורום תרומת ביצית יועצת גנטית אתם מוזמנים להעלות '
היום נארח בפורום תרומת ביצית יועצת גנטית אתם מוזמנים להעלות
04/01/2017 | 08:09
1
59
את שאלותיכם- 
האירוח יתקיים בתאריך 4/1/17, יום רביעי בין השעות 17:00-16:000 ויעסוק ביעוץ גנטי טרום ובמהלך ההריון, סביב שאלות שעולות בתהליך של תרומת ביציות כגון בדיקות גנטיות ובדיקות במהלך ההריון.

אנו מזמינים אתכן להעלות את שאלותיכן כבר עכשיו! את השאלות יש להעלות לפני האירוח בכדי להקל על קבלת תשובות מדוייקות.

על המתארחת
לורה דיסקין, יועצת גנטית, בוגרת המסלול ליעוץ גנטי באוניברסיטה העברית. משנת 20077 עוסקת בתחומים שונים של יעוץ, כולל מחלות גנטיות, הריון, בדיקות סקר וכן מקרים משפחתיים של סרטן. עבדה במכונים גנטיים בבתי חולים וכעת מרכזת את תחום היעוץ הגנטי בחברת פרונטו דיאגנוסטיקה (http://www.prontodiagnostics.com/), תחת ניהולו המקצועי של ד"ר שגיא יוספסברג, מומחה לגנטיקה רפואית ולרפואת ילדים, מנהל המכון הגנטי בבי"ח קפלן ברחובות.

לצפיה ב-'מוזמנים להעלות שאלות עד השעה 16:00'
מוזמנים להעלות שאלות עד השעה 16:00
04/01/2017 | 14:57
28
בהודעת האירוח עצמה כאן
לצפיה ב-'חדשה "בעסק" יש לי כמה שאלות'
חדשה "בעסק" יש לי כמה שאלות
04/01/2017 | 11:18
3
187
התחלתי לברר על פונדקאות, 
מה מצב הרפואה באוקראינה? בגאורגיה? אפשר לסמוך על הקליניקות שם?
חוץ ממנור אלו מהסוכניות מומלצות?
מומלץ לעשות את זה באופן פרטי מול קליניקה בחו"ל  ואם כן- אלו קליניקות מומלצות?
לצפיה ב-'תמי היי '
תמי היי
09/01/2017 | 09:48
92
עברנו תהליך פונדקאות באוקראינה לפני 10 חודשים
התהליך היה מדהים הפונדקאית שלנו הייתה מקסימה והכל עבר כמו שצריך היא נקלטה להריון בהפריה הראשנה ברוך ה'.
היינו מעודכנים בכל מצב על התקדמות ההריון
בית החולים דאג לנו הצרכים שלנו .
ממליצה בחום על חברת הזכות להורות זה תהליך שני שעברנו איתם.
צרי עימי קשר בפרטי ונדבר בטלפון.
הצלחה ענקית
לצפיה ב-'הצלחה רבה'
הצלחה רבה
22/01/2017 | 11:44
46
אשמח מאוד למסור לך מידע רב בעניין
לצפיה ב-'מוזמנת לפנות גם אליי- עברנו בגיאורגיה תהליך'
מוזמנת לפנות גם אליי- עברנו בגיאורגיה תהליך
07/02/2017 | 15:13
31
054-4489559
לצפיה ב-'תחילת הדרך - עזרה'
תחילת הדרך - עזרה
03/01/2017 | 08:50
1
169
שלום לכולם.
אני חדשה כאן.
אני נרגשת לספר שבעלי ואני (יותר נכון אני, ובעלי זרם) התחלנו את התהליך של להיות פונדקאית.
האמת שאני ממש ממש בתחילת הדרך ואני כבר מבולבלת.
קיבלתי את הרשימת בדיקות שאני צריכה לעשות ואני לא יודעת מאיפה להתחיל.
האם בבדיקות דם דרך הרופא משפחה?
הוא יזרום איתי?
או כבר ללכת ישר לרופא נשים שלי, והוא יתן לי הפניות מתאימות. אבל התור הבא רק עוד מעל שבועיים.
ויש בדיקות לא שיגרתיות.
כמו בדיקת איידס. האם זה עולה כסף?
אני ממש אשמח אם יש מישהו שיוכל לעשות סדר לנרגשת, אך מבולבלת כמוני...
לצפיה ב-'ברוכה הבאה ובהצלחה '
ברוכה הבאה ובהצלחה
03/01/2017 | 18:20
99
שלום,
קודם כל כל הכבוד על הבחירה בתהליך הזה!
תתחילי מרופא/ת משפחה- לאישור רפואי כללי ובדיקות דם. בדיקת איידס לא עולה כסף, רק תצטרכי לשים לב, לוקח זמן לתוצאות להגיע ואז צריכה לקחת אותן מהקופה (זה לא מופיע באתר ולא תמיד יודיעו לך כשיגיעו התוצאות).
מעבר לזה תלכי למשטרה להוציא לך ולבעלך רישום פלילי (חוסר רישום פלילי אני מניחה ) וגם תשלחי בקשה למשרד הפנים (אפשר באינטרנט, או שתלכי לשם) לתמצית רישום אוכלוסין.
את עוברת את התהליך בליווי? מי נתן לך את רשימת הבדיקות? מניחה שאם זה בליווי יעדכנו אותך כבר לגבי ההמשך...
בהצלחה! ואם יש לך עוד שאלות/ צריכה ייעוץ מוזמנת בשמחה (פה או בפרטי)

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

מנור קריו-ספרם
תרומת זרע פרימיום
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה