לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חוק הפונדקאות בישראל נחקק בשנת 1996. מאז נולדו מאות ילדים בתהליכי פונדקאות חוקיים.
הפורום נותן מענה ותמיכה למתעניינים בתהליך .

בפורום פונדקאות כותבים הורים מיועדים ופונדקאיות הלוקחים חלק בתהליך ונמצאים בתוכו החל מההתלבטות, מהידיעה שצריך את תהליך ועד לאחר הלידה והאושר הגדול.

תוכלו לקרוא כאן הודעות משמחות המבשרות על הפיכתו של זוג למשפחה, פונדקאיות מאושרות שהגשימו את חלומן ועשו דבר גדול למענן ולמען אחרים, התלבטויות של איך לספר לילדי הפונדקאית על התהליך, מה לקנות לה ליום ההולדת וכו.

ראוי שהכותבים בפורום ידעו שמדובר בנושא רגיש הדורש רגישות, סבלנות, כבוד הדדי וחמלה.

המשך >>

לצפיה ב-'הייתם בוחרים בפונדקאית בת 18?'
הייתם בוחרים בפונדקאית בת 18?
23/06/2017 | 18:39
53
בגאורגיה.
בריאה וכל הערכים תקינים.
תוהה אם היא בשלה לכך נפשית, אם אחראית מספיק. יש לה תינוקת בת שנתיים.
אם היא תשמור (תזכור לקחת את כל הטיטמינים, להגיע לבדיקות, לאכול בריא לא לעשן ולא לשתות אלכוהול וכו').
נכון שגם בת 25 יכולה לא לשמור אבל בת 18.... תיכף 19 בעצם
לצפיה ב-'עזרה בהולה -- יש תוצאות של בדיקה גנטית-- '
עזרה בהולה -- יש תוצאות של בדיקה גנטית--
21/06/2017 | 12:30
2
93
שלום אחי וגיסתי בחו"ל נולד בן לפני חודש 
עכשיו הודיעו לנו בתל השומר שיש תוצאות של הבדיקה הגנטית וזה בדרך לבית משפט לעניינימשפחה 
אנחנו מאוד רוצים לזרז דברים כדי שיחזרו כבר הביתה מהר 
מה עכשיו עושים? בית משפט אמור לתת איזה החלטה על סמך הבתוצאה של הבדיקה? 
ללכתלבקש איזה החלטה שיתנו להם דרכונים לילד? 

לצפיה ב-'רק העו"ד יכול לטפל בזה .'
רק העו"ד יכול לטפל בזה .
22/06/2017 | 08:55
29
לצפיה ב-'תעדכנו את עורך הדין'
תעדכנו את עורך הדין
22/06/2017 | 14:29
45
התוצאה נישלחת לבית המשפט, תעדכנו את עורך הדין המטפל עבורם שהתוצאה בדרך לבית המשפט.
עוד קצת סבלנות וזה מאחוריהם...
המון מזל טוב!
לצפיה ב-'קריטריונים של הועדה עבור מי שילדה 4 פעמים או יותר...'
קריטריונים של הועדה עבור מי שילדה 4 פעמים או יותר...
21/06/2017 | 09:52
1
57
אני מכירה פונדקאית שעברה 4 לידות. האחרונה פונדקאות. היא מאוד רוצה שוב אבל הועדה לא מאשרת מי שעברה 4 לידות או יותר.
אם אתם מכירים סיפור דומה של מישהי שרוצה להיות פונדקאית ורק בגלל זה לא מאפשרים לה בבקשה תכתבו לי הודעה פרטית. מעניין אם יש עוד שממש רוצות ורק בגלל זה לא מאפשרים... 
לצפיה ב-'4 לידות'
4 לידות
21/06/2017 | 10:34
51
בהחלט יש בנות שעברו 4 לידות או יותר שמבקשות להיות פונדקאיות ולא מקבלות את אישור הוועדה.
זה לא חריג ואני נתקלת בזה לא מעט.
הוועדה לא מאשרת להן בגלל החשש מקרעים ברחם וסיבוכים שיכולים להיווצר אצל מי שעברה 4 לידות או יותר.

בהצלחה
לצפיה ב-'השראת הנקה'
השראת הנקה
16/06/2017 | 11:38
1
88
הי בנות.
אשמח לשמוע ממי שעברה השראת הנקה,
אפשר לכתוב לי בפרטי.

תודה!!
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר'
שלחתי לך מסר
23/06/2017 | 18:41
10
לצפיה ב-'להיות אם פונדקאית'
להיות אם פונדקאית
11/06/2017 | 19:08
2
157
שלום לכולם, אני רואה שהפורום קצת פחות פעיל ומקווה שעדיין אקבל מענה. אני מתעניינת בלהיות אם פונדקאית, אבל עולות לי כמה שאלות:
1.  אני אם לשלושה, עברתי בעצמי טיפולי פוריות (עקב חוסר ביוצים בלבד, נקלטתי מאד מהר בכל פעם), האם זה אוטומטית פוסל אותי?
2. אני מתגוררת באירופה (לימודים) ולכן את מעקב ההריון (או לפחות את רובו) הייתי רוצה לבצע כאן, אבל לצורך ההחזרות וכד׳ כמובן שאין לי בעיה לטוס, לדעתכם ההורים המיועדים יסכימו לסידור כזה?
תודה! כמו כן, אשמח אם יש קבוצת פייסבוק או משהו פעיל אחר לאמהות פונדקאיות
לצפיה ב-'מורכב מידי'
מורכב מידי
12/06/2017 | 16:47
99
אני חושב שמה שאת רוצה לעשות מאוד מורכב ובעייתי ומייקר מאוד...
א. לא יודע אם הועדה תאשר מישהי שלא מתגוררת בארץ.
ב. מעקב ההריון באופן פרטי בחו"ל יוסיף עלויות.
ג. לא יודע אם ניתן לבטח אותך בתהליך כזה.
ד. אם יהיו סיבוכים רפואים העלויות עלולות להיות גבוהות מאוד (אישפוז/בדיקות/לידה/פגיה).
ה. טיסה בחודש מתקדם גם בעייתית.
ו. אם הלידה תתבצע מסיבה כלשהי בחו"ל תהיה בעיה בירוקרטית קשה.
ז. אולי אני טועה אבל קשה לי להאמין שזוג יסכים לעשות את זה.

בהצלחה.
לצפיה ב-'פונדקאית'
פונדקאית
12/06/2017 | 23:54
97
חוק הפונדקאות לא מאפשר למי שלא מתגורר בישראל לעבור תהליך פונדקאות בישראל.
בהצלחה
לצפיה ב-'פונדקאות דרך המרכז להורות'
פונדקאות דרך המרכז להורות
12/06/2017 | 22:13
128
שלום,
אני ואשתי מעוניינים להתחיל הליך של פונדקאות אצל מינה במרכז להורות.
יש מישהו שמבצע הליך או שהיה בהליך במרכז להורות ויכול לספר קצת על ההליך מנסיון.
תודה ונשמח לקבל כל מידע

לצפיה ב-'פעם ראשונה פה, אשמח לקצת פרטים '
פעם ראשונה פה, אשמח לקצת פרטים
11/06/2017 | 14:38
2
125
הי לכולם,
בת 41, בואכה 42. אמא לילד בן 11, אחרי היריון טבעי והפלה לפני כשנתיים, הרופאים ממליצים על פונדקאות עקב מצב רפואי מורכב. סובלת מסוכרת נעורים וכשל כלייתי מקדמי, כך שהריון עלול להוות סכנת חיים עבורי.
החשש הכי גדול שלי בעצם הוא מהעלויות האסטרונומיות ומהזמן הרב שעלול לקחת התהליך...אשמח אם תסבירו לי קצת על התהליך, ללא תרומת ביצית מכיוון שהביציות שלי תקינות...
תודה מראש 
לצפיה ב-'היי BMAMAIG'
היי BMAMAIG
11/06/2017 | 23:55
92
יש לך אפשרות לעשות פונדקאות בארץ או בחו"ל. 
בחו"ל התהליך זריז יותר מכיוון שיש יותר פונדקאיות זמינות, אך המחירים קצת יותר יקרים. בארץ יש המתנה של בין שלושה חודשים לשנה. תלוי בדרישות שלכם / של הפונדקאית והאם יש פונדקאיות.
אצלנו היה חשוב לנו נושא הזמן, לכן בחרנו בחו"ל. 
אשמח לענות על עוד שאלות
בהצלחה!
לצפיה ב-'שלחתי מסר'
שלחתי מסר
25/06/2017 | 23:09
2
לצפיה ב-'פונדקאות עבור יחידניות'
פונדקאות עבור יחידניות
11/06/2017 | 15:18
77
שלום, אשמח לדעת אילו סוכנויות עוסקות בפונדקאות עבור יחידניות ובאילו מדינות התהליך אפשרי?
לצפיה ב-'חדשה ומגששת פה בפורום ..'
חדשה ומגששת פה בפורום ..
07/06/2017 | 13:03
1
145
הי. בת 43 ולאור הפלות שואלת מה התהליך והאם יש מצב שלא יאשרו לי אותו ? יד לי רזרבה  שחלתית גבוהה והרבה עוברים מצויינים מעבדתית אבל כל החזרה שלא צולחת או הריון שלא צולח מעכבים אותי והזמן דוחק ... האם ניתן לעשות הליך במקביל ? כלומר פונדקאית ולנסות להמשיך על עצמי ? שואלת מבחינת מימון ( מן הסתם הכל יצטרך להיות פרטי ) או אישורים אחרים. כרגע המחשבה על פונדקאות בארץ בלבד.
**מדובר על ילד שני
תודה לכן
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לפורום'
ברוכה הבאה לפורום
11/06/2017 | 13:59
76
הוועדה מאשרת מקרים בהם הוכח שהגורם הוא רחמי או שהריון מסכן אותך.
אם הרופא המטפל שלך יכתוב שהבעיה היא ברחם ולא באיכות העוברים, יאשרו.
לא מקובל לעשות החזרות במקביל לך ולפונדקאית, יש עם זה בעיה אתית והוועדה דורשת שתחתמו על מסמך שאתם מתחייבים לא לעשות החזרות גם אליך.
אשמח לתת לך פרטים נוספים.

בהצלחה
לצפיה ב-'פונדקאות ותרומת ביצית'
פונדקאות ותרומת ביצית
02/06/2017 | 20:33
5
172
שלום לכולם!
בעקבות מחלה גנטית מיטוכנדרית שגילו לאשתי הרופאים ממליצים על פונדקאות ותרומת ביצית.
הנטייה שלי שהתרומה והפונדקאית יהיו מהארץ ולא מחו״ל גם בגלל העלויות (על אף שאני מודע, חלקית לפחות, על הבירוקרטיה בארץ) וגם בגלל כל הנושא הזה של ניצול הפונדקאיות בחו״ל-האם בכלל אפשרי למצוא פונדקאית ותרומת ביצית בארץ ואם כן האם לעשות באופן פרטי (רופא פרטי), דרך סוכנויות או דרך מוסד ציבורי כמו בית חולים?
ושאלה נוספת איך בכלל מתחילים את התהליך.

תודה,
נאור.
לצפיה ב-'שלום נאור'
שלום נאור
03/06/2017 | 01:23
2
122
אני בתהליך של תרומת ביצית+ פונדקאות.
את תרומת הביצית אני עושה מחו"ל - עד כמה שידוע לי, בארץ אין הרבה בתי חולים שעוסקים בתרומת ביצית ואין הרבה נשים שרוצות לתרום, לכן יש המתנה ארוכה (שוב, עד כמה שידוע לי)
לגבי הפונדקאות- אני אישית ממליצה לעשות זאת דרך חברה מתווכת (למרות שאפשר לבד ולהוזיל עלויות),אך כדאי שיהיה מלווה שיסביר אילו טפסים צריך, יגשר במידת הצורך, יראה את הקול של הצד השני ועוד... אני אישית הלכתי לרופא פרטי. לגבי זמנים- חיפוש פונדקאית שתתאים לצרכים שלכם ואתם לשלה, יכול לקחת בין כמה חודשים לשנה, במקרה הזה בחו"ל זה הרבה יותר זריז. 
איך מתחילים? מסתכלים על המלצות בפורום ונכנסתי לאינטרנט, מכינים רשימה של כמה מתווכים שנראים לכם ומרימים טלפון לשאלות כלליות- עלויות, מה מייחד אותם, איך הם עובדים ועוד.. עם מי שמרגיש לכם טוב בשיחה קובעים פגישה, מבקשים טלפונים של זוגות שעברו את התהליך דרכם ונפגשים. אני יכולה להגיד לך שהיה מקום שנכנסתי אליו והתחושה שלי לא הייתה טובה ולכן הוא נפסל.
מקווה שהצלחתי לענות על כמה שאלות. מוזמנים גם לפנות בפרטי.

לצפיה ב-'סליחה על השאלה'
סליחה על השאלה
03/06/2017 | 21:56
1
120
האם את נשואה או רווקה? האם גם רווקות יכולות לעשות תרומת ביציות?
לצפיה ב-'אני נשואה...'
אני נשואה...
03/06/2017 | 22:51
102
אני חושבת שיש מדינות בהם ניתן לעשות תרומה ליחידניות, אני לא בקיעה במידע.
לצפיה ב-'PGD'
PGD
04/06/2017 | 16:39
1
74
האם דיברתם עם הרופאה על האופציה של אבחון טרום השרשתי PGD?
לצפיה ב-'האפשרות עלתה'
האפשרות עלתה
04/06/2017 | 19:10
98
רוב הרופאים מסכימים שלא ניתן לבדוק את המוטציה בגן בבדיקת הPGD
בכל מקרה גם אם כן הפונדקאות עומדת בעינה כי יש סכנה שאשתי לא תוכל להחזיק את ההריון
לצפיה ב-'האם יש כאן אנשים שעושים כרגע או צפויים להתחיל בקרוב'
האם יש כאן אנשים שעושים כרגע או צפויים להתחיל בקרוב
28/05/2017 | 20:00
2
157
פונדקאות בגרוזיה? האם נכון שיש כיום מעט פונדקאיות בגרוזיה ויש קשיים בהוצאת הילדים מגרוזיה לארץ , לאחר הפונדקאות?
הבנתי שכעת מוקד הפונדקאות עובר לאוקראינה. האם נכון? אילו חברות עובדות עם אוקראינה?
תודה לעונים.
לצפיה ב-'אנחנו בתהליך בגיאורגיה'
אנחנו בתהליך בגיאורגיה
29/05/2017 | 10:08
155
שלום דבש,
אנחנו במהלך תהליך בגיאורגיה דרך חברה מהארץ , לא חשתי שיש מחסור בפונדקאיות כלל. לגבי הקושי בהוצאת הילדים זהו תהליך שלוקח להבנתי בין שבועיים לחודש בזמן הזה שוהים עם התינוק שם, אגב זה אותו תהליך באוקרינה, כי צריך לעשות בדיקת התאמת רקמות להוכחת הורות ולהוציא תעודת מעבר שזה סוג של דרכון לתינוק שנולד.
אם תרצי תוכלי לפנות אליי גם בפרטי לשאלות. אשמח לעזור ככל שאוכל
לצפיה ב-'היי דבש'
היי דבש
30/05/2017 | 11:24
109
אנחנו לא נמצאים בתהליך
סיימנו אותו לפני שנה וחודשיים
ישנה חברה בארץ שעובדת באוקראינה ואיתה עברנו את התהליך המדהים שלנו הם נקראים זכות להורות דרך דימה ולאוניד
ממליצה בחום
במידה ותרצו פרטים נוספים תוכלו ליצור עימי קשר
בהצלחה וחג שבועות שמח
לצפיה ב-'איך מספרים לילדה בת 8 על ההריון של הפונדקאית?'
איך מספרים לילדה בת 8 על ההריון של הפונדקאית?
29/05/2017 | 09:44
2
101
שלום לכולם,
אשמח לעזרה מנסיונכם איך ומתי סיפרתם לילד שבבית , על הפונדקאות? על כך שעומד להוולד תינוק וכו' מה הדרך המומלצת?(מדובר בפונדקאות בגיאורגיה, כך שהילדה לא יודעת דבר כרגע)
תודה
לצפיה ב-'אנחנו סיפרנו בהדרגה'
אנחנו סיפרנו בהדרגה
29/05/2017 | 15:02
1
94
קודם סיפרנו אחרי השקיפות שניסינו להביא לה אח/אחות אבל לא הצלחנו והחלטנו להעזר בפונדקאית, ואז חפרנו על מה זה וכאלה.
אחרי הסקירה הראשונה סיפרנו לה שיש הריון והראנו לה את התמונות.
לסקירה המאוחרת לקחנו אותה איתנו כדי שתהיה חלק מהחויה וזה יהיה לה פחות מוזר בלידהץ
לצפיה ב-'ריכזתי את רשימת הספרים שהקראנו לה וקראתי בכלל אם זה עוזר'
ריכזתי את רשימת הספרים שהקראנו לה וקראתי בכלל אם זה עוזר
04/06/2017 | 09:15
66
לצפיה ב-'מאוכזבת'
מאוכזבת
08/05/2017 | 17:39
3
334
הודיעו לי היום שההחזרה נדחתה בשבועיים. 
ממש התאכזבתי ואף כעסתי על הצורה שזה נעשה- אימייל. 
לא מצליחה להגיד לעצמי שזה בסך הכול שבועיים וזה לא נורא...
מרגישה כאילו מדובר בחודשים. 
צריכה את העידוד שלכם :( 
לצפיה ב-'לאט לאט ...'
לאט לאט ...
14/05/2017 | 12:45
140
בעה יהיה בסדר מחזיקה לכם אצבעות
ממתינה שתבשרי אותנו בבשורות טובות בהקדם
שולחת חיבוק גדול
קימי
לצפיה ב-'מבינה אותך נורא'
מבינה אותך נורא
14/05/2017 | 17:35
119
כל עיכוב מרגיש כמו נצח ,והלחץ. ... מוכר.
יאללה עוד כמה ימים זה קורה!
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
16/05/2017 | 23:46
41
לצפיה ב-'האם קיימת הגבלה לתהליך הפונדקאות'
האם קיימת הגבלה לתהליך הפונדקאות
04/05/2017 | 11:07
10
201
מעניין אותי לדעת אם יש הגבלה למס הפעמים שעושים תהליך פונדקאות בארץ.. אם מישהו רוצה לעשות 3 פעמים תהליך זה אפשרי בעקרון? מעבר לכך שהוא בטח יתרושש  ויגור ברחוב :)
תודה על התשובות 
לצפיה ב-'פגשתי בכנס מישהי שעשתה 3 פעמים את התהליך'
פגשתי בכנס מישהי שעשתה 3 פעמים את התהליך
04/05/2017 | 15:15
182
לא יודעת אם כולם בארץ- השתמע שכן......
לצפיה ב-'הגבלה'
הגבלה
04/05/2017 | 17:50
8
165
ההגבלה היא על מספר הילדים ולא על מספר התהליכים.
זוג שעשה 2 תהליכים ובכל אחד נולד להם ילד אחד יוכלו לעשות תהליך נוסף.
זוג שעשה 2 תהליכים ובאחד מהם נולדו תאומים ובשני ילד אחד לא יוכל לעשות תהליך נוסף.

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה .אז ההגבלה היא על 3 ילדים סך הכל?'
תודה .אז ההגבלה היא על 3 ילדים סך הכל?
04/05/2017 | 18:32
7
109
מכלל תהליכי הפונדקאות? רק מוודאת שהבנתי
נשמע הגיוני. תודה
לצפיה ב-'מספר ילדים'
מספר ילדים
06/05/2017 | 19:55
6
135
ההגבלה היא על מספר ילדים ולאו דווקא מתהליכי פונדקאות.
עד 3 ילדים.
לצפיה ב-'ממתי מדינת ישראל מגבילה ילודה?'
ממתי מדינת ישראל מגבילה ילודה?
07/05/2017 | 12:40
5
102
יש לכך בסיס / הצדקה משפטית?
מסקרן אותי לדעת, ומקומם. אם כבר לזוג יש את היכולת לעבור תהליך שלישי (לילד רביעי) ומשום מה רוצה לעשות זאת בארץ, על סמך מה המדינה שולחת אותם לחו"ל?
לצפיה ב-'הגבלת ילודה'
הגבלת ילודה
07/05/2017 | 22:28
4
115
המגבלה מגיעה מתוך הרצון להשאיר פונדקאיות לזוגות חשוכי ילדים או זוגות עם פחות מ-3 ילדים.
מכיוון שאין מספר בלתי מוגבל של פונדקאיות היה צריך לתעדף למי מאשרים ולמי לא.
לצפיה ב-'הגבלת ילודה'
הגבלת ילודה
08/05/2017 | 08:12
95
האם זה תקף גם לפונדקאות בחול?
תודה
לצפיה ב-'כלומר, זו קביעה לא חוקית בעליל.'
כלומר, זו קביעה לא חוקית בעליל.
08/05/2017 | 08:54
2
99
זו טענה מפוקפקת ביותר (גם אם נשים את עניין ה"יש לך כמה ילדים ולי אין" - שלחלוטין לא ראוי בעיניי, מאחר וילד אחד לא "מחליף" ילד אחר/נוסף), במיוחד בהתחשב בכך שכיום גם דתיות וגם נשואות (וגם דתיות נשואות) משמשות פונדקאיות.
מעניין אם יהיה זוג עם מספיק כח (וכסף) לפתוח על זה בג"ץ.

לצפיה ב-'יכולה להבין '
יכולה להבין
08/05/2017 | 11:36
1
88
שמעי- האמת שזה תהליך שהוא גם ככה קשה- לעבור שני תהליכים מתיש - שלישי - נשמע לי עוד יותר מתיש- וגם כלכלית. 
ובכל זאת כן צריך לחשוב על כאלה שלוקח להם המון זמן לאתר פונדקאית..... ואני חושבת שאם יש מישהו גם כלכלית וגם נפשית שממש ממש רוצה- שיגיע קודם כל לגשר של השלישי- ואז יחשוב על זה. אני חושבת שהרוב לא יצליחו לעמוד בזה פשוט.....
ושוב גם צריך לחשוב על עוד כאלה שאין להם ולו ילד אחד.....

לצפיה ב-'שמת לב למשפט "ולאוו דווקא מפונדקאות"?'
שמת לב למשפט "ולאוו דווקא מפונדקאות"?
09/05/2017 | 09:07
97
ועם כל הכבוד, זוג עם 3 ילדים (או כל מספר ילדים אחר) שרוצה ילד נוסף לא לוקח כלום מזוג שעדיין ללא ילדים.
זה כמו לקנא ולשנוא כל אשה ברחוב שבהריון בזמן שהטיפולים אצלך נכשלים (תחושה נורמלית ומובנת, אבל יש חתיכת מרחק בין - "אני מקנה בך" לבין "אמנע ממך את ההריון הזה עד שאשיג את שלי")
אם אני לא טועה, היה הרבה רעש סביב העניין הזה של זוגות עם/ללא ילדים לפני שנתיים בערך, כשהוועדה דחפה זוגות עם ילד אחד "אחורה בתור" וקידמה זוגות ללא ילדים. בסוף הפסיקו עם זה, וכיום דנים בתיקים בסדר שבו הם מגיעים - רק כי היתה התנגדות לנוהל הזה.
עוד אוסיף, שכיום אין שום סיבה שייקח "הרבה זמן" לאתר פונדקאית. פעם אכן תקופת ההמתנה בחוזים מול המרכזים הגדולים היה סביב ה- 18 חודשים, היום זה לא כך.

שורה תחתונה, אני מסכימה שהסיכוי שיהיה זוג שייקח את זה לבג"ץ הוא קלוש - למה לשבור את הראש כשאפשר לעשות תהליך בחו"ל?
זה הניצול לרעה בסמכות (המוגבלת!) של הוועדה לקביעת "חוקים" חדשים שמקומם.
אבל היי, זה לא חדש. בישראל, שיטת המצליח - לרוב מצליח.
לצפיה ב-'יום הזכרון לחללי מערכות ישראל'
יום הזכרון לחללי מערכות ישראל
30/04/2017 | 22:00
45
לצפיה ב-'סוכנות Care Surrogacy Georgia'
סוכנות Care Surrogacy Georgia
24/04/2017 | 00:31
1
185
שלום רב.
זקוקים לעזרה. אבל רצוי אמיתית ולא ניסיון לשיווק.
אנחנו זוג בתהליך פונדקאות בגאורגיה. אשתי חולה במחלה שלא מאפשרת לה לשאת הריון.
התחלנו לפני כחצי שנה לעבוד עם סוכנות לאחר שקבלנו המלצות בשם 
Care Surrogacy Georgia.
1. האם מישהו שמע עליהם או יצא לו לעבוד איתם?
בינתיים היו לנו 2 ניסיונות כושלים להריון עם פונדקאית.
בראשון הוחזרו שני עוברים בדרגת איכות גבוהה, 1 נקלט אך לא היה לו דופק בסקירה בשבוע השביעי.
בנסיון השני הוחזרו שלושה עוברים בדרגת איכות גובהה אך אף אחד לא נקלט.
מיותר לציין שלא פשוט לעבוד עם סוכנות גאורגית ויש רב נסתר על הגלוי (זה לא המקום לפרסם את מנור בבקשה).
לאחרונה בקשנו  מהסוכנות להחליף את הפונדקאית, לאחר 2 נסיונות כושלים הגיע הזמן לנסות משהי אחרת.
הם לא חזרו אלינו ובכלל יש תחושה כל הזמן שהם לחלוטין לא מקשיבים לדרישות שלנו ורמת המקצועיות שלהם מוטלת בספק.
לאור השירות הרע ואי ההסכמה להחלפת פונדקאית ובעיות אחרות שקלנו לתבוע אותם. 
2. האם מישהו פה מבין ויודע אם זה אפשרי וכמה זה מורכב לתבוע סוכנות בגאורגיה?
תודה רבה למי שיענה ויודע לעזור!
לצפיה ב-'שולחת הודעה בפרטי'
שולחת הודעה בפרטי
24/04/2017 | 07:33
84
לצפיה ב-'פונדקאית שמחפשת זוג'
פונדקאית שמחפשת זוג
21/04/2017 | 15:13
2
260
שלום,
אני רוצה להיות פונדקאית ואני מחפשת זוג שצריך פונדקאית לתהליך זה. 
אני לא יודעת איך אפשר ליצור פה קשר... אולי תשאירו טלפון ואחזור אליכם...
לצפיה ב-'לוח הפורום'
לוח הפורום
23/04/2017 | 23:59
173
את מוזמנת להעלות את הודעתך ללוח הפורום. שם היא תישאר לאורך זמן.
הלוח נמצא תחת הכותרת כלים ומידע בראש הפורום.

בהצלחה
לצפיה ב-'פונדקאית שמחפשת זוג'
פונדקאית שמחפשת זוג
07/06/2017 | 13:51
39
שלום, 
תתקשרי בבקשה 0556611892
אנחנו מחפשים אם פונדקאית .
תודה
לצפיה ב-'השראת הנקה '
השראת הנקה
23/04/2017 | 13:09
1
168
הי,

האם יש כאן אמהות עם ניסיון בהשראת הנקה?
ההריון של הפנדקאית שלנו הגיע לשבוע ה 20 והגיע הזמן להתחיל להתכונן.

תודה למגיבות.
לצפיה ב-'כותבת לך בפרטי'
כותבת לך בפרטי
26/04/2017 | 00:39
42
לצפיה ב-'לא יודעת אם זה המקום אבל'
לא יודעת אם זה המקום אבל
15/04/2017 | 20:14
1
334
אני פונדקאית לזוג מהממם . ביצענו לפני כמה ימים החזרה שלישית. שלצערי נראה לי ששוב לא צלחה. אני לא מרגישה שום סימנים בגוף. .
ממש קשה לי עם זה ששוב זה לא צלח ובמיוחד שאצטרך שוב לבשר לאם...יש לכן טיפים/עצות איך צולחים את הפעם הזאת ואיך עוזרים לזה להתרחש בפעם הבאה?
לצפיה ב-'זה בהחלט המקום'
זה בהחלט המקום
18/04/2017 | 15:32
158
אחד הדברים שהכי קשים לפונדקאיות בתהליך זה להודיע לזוג שההחזרה לא הצליחה ושאין הריון.
מלבד הקושי שלך כפונדקאית להתמודד עם האכזבה, הקושי בלהיות המבשרת לא פשוט בכלל.
חשוב שתתני להם הרגשה טובה ושתבטיחי, אם זה מתאים לך כמובן, שתמשיכי איתם ושיהיה בסדר.
מבחינה טיפולית, תמיד טוב לשמוע דעה של רופא נוסף לגבי הפרוטוקול, האם העוברים היו טובים? האם הרירית היתה אופטימלית להחזרה?
מאחלת לך שבטיפול הבא תצליחו

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
ד
מתקשים בפוריות?
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה