לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1013410,134 עוקבים אודות עסקים

פורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חוק הפונדקאות בישראל נחקק בשנת 1996. מאז נולדו מאות ילדים בתהליכי פונדקאות חוקיים.
הפורום נותן מענה ותמיכה למתעניינים בתהליך .

בפורום פונדקאות כותבים הורים מיועדים ופונדקאיות הלוקחים חלק בתהליך ונמצאים בתוכו החל מההתלבטות, מהידיעה שצריך את תהליך ועד לאחר הלידה והאושר הגדול.

תוכלו לקרוא כאן הודעות משמחות המבשרות על הפיכתו של זוג למשפחה, פונדקאיות מאושרות שהגשימו את חלומן ועשו דבר גדול למענן ולמען אחרים, התלבטויות של איך לספר לילדי הפונדקאית על התהליך, מה לקנות לה ליום ההולדת וכו.

ראוי שהכותבים בפורום ידעו שמדובר בנושא רגיש הדורש רגישות, סבלנות, כבוד הדדי וחמלה.

המשך >>

לצפיה ב-'פודקאות ניו בורן - עוקץ הפונדקאות נחשף'
פודקאות ניו בורן - עוקץ הפונדקאות נחשף
19/06/2019 | 12:23
23
הקליקו לשמיעת הכתבה ברדיו

לצפיה ב-'פונדקאות לאם חד הורית'
פונדקאות לאם חד הורית
05/06/2019 | 00:11
4
51
לאם חד הורית יש ילד מתרומה כפולה.
נותרו עוברים מוקפאים וגם הם מאותה תרומה. היא מעוניינת בפונדקאית.
האם ישנה דרך לכך?

לצפיה ב-'לברר'
לברר
06/06/2019 | 22:23
3
146
הי 
תיתקשרי לאתי מהועדת פונדקאות ותבררי איתה
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה. איך ניתן להתקשר עימה?'
תודה. איך ניתן להתקשר עימה?
07/06/2019 | 05:33
2
12
לצפיה ב-'מספר טלפון'
מספר טלפון
11/06/2019 | 21:45
1
33

זה הטלפון שלה
02-5080301
אני לא חושבת שיש בכל יום מענה טלפוני.
תיתקשרי בשעות הבוקר
בהצלחה

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
13/06/2019 | 09:24
5
לצפיה ב-'מחפשת אם פונדקאית'
מחפשת אם פונדקאית
21/05/2019 | 12:06
55
הי , אני אביטל ואני רוצה להיות אמא .
אני מחפשת מישהי שמעונינת לעזור לי להגשים את החלום!
אני חליתי בסרטן בעבר ולכן לא אוכל לשאת את התינוק אצלי..
אז אם את יודעת/ מכירה מישהי או אולי אפילו את בעצמך, מוכנות ללכת איתי בדרך להגשמת החלום הגדול ביותר אשמח אם תיצרו איתי קשר 0737530509
קריטריונים( רווקה/ גרושה/ אלמנה)

לצפיה ב-'מחפשים אם פונדקאית'
מחפשים אם פונדקאית
17/05/2019 | 21:25
55
מנסה את מזלי.
אני ובעלי מעוניינים להתחיל תהליך שני של פונדקאות ומחפשים פונדקאית.
אז אם את כאן או שאת/ה מכירים מישהי, אשמח מאוד שתצרו איתי קשר.
תודה רבה!
לצפיה ב-'פונדקאות עצמאית בגיאורגיה בשליש מהמחיר , זה אפשרי '
פונדקאות עצמאית בגיאורגיה בשליש מהמחיר , זה אפשרי
02/05/2019 | 17:55
3
109
זוגות שמעוניינים בפונדקאות עצמאית מוזמנים לפנות אליי ואסייע לכם לעבור את ההליך ללא חברת תיווך בשליש מהמחיר (ביצעתי את ההליך פעמיים לבד, בנוסף לכך סייעתי למספר זוגות)
רמי בנימין 052-3040178
לצפיה ב-'ואתה כבר לא לוקח דמי תיווך ?'
ואתה כבר לא לוקח דמי תיווך ?
05/05/2019 | 10:38
2
77
מהזוגות שאותם אתה שולח לגאורגיה
לעשות פונדקאות לבד.
איזה צדיק, עובד לשם שמיים
כל הכבוד
לצפיה ב-'פונדקאות עצמאית בגיאורגיה בשליש מהמחיר , זה אפשרי'
פונדקאות עצמאית בגיאורגיה בשליש מהמחיר , זה אפשרי
05/05/2019 | 11:02
1
72
דנית יקירתי
התגעגתי לתגובות שלך ,
אני מבין שהנושא מאוד מטריד אותך , את יכולה להיות רגועה ,
מעולם לא לקחתי דמי תיווך וגם לא אקח בעתיד ,
אני לא יודע מי האנשים שבסביבתך או שפונים אלייך כנראה שכולם מליונרים , לעומתך אני יכולתי לבצע את ההליך היקר הזה אך ורק בזכות האופציה הזו יש לי היום שתי נסיכות מהממות, יש מספר לא קטן של זוגות שהפכו להורים בזכות הסיוע הזה בפירוש זוגות שללא האופציה הזו לא יכלו להרשות לעצמם את ההליך , אם יש לאנשים את הסכומים שחברות גובות למה שיביאו רק ילד אחד בזמן שבסכום הזה יכולים להקים משפחה , את מבינה את המשמעות של המילה משפחה ??? אנשים מקיאים דם כדי להגיע למצב הזה וכל מה שאת כותבת בתגובות שלך מתייחס לכמה כסף אנשים מרוויחים ,  את יכולה להמשיך לזלזל ולהקניט זה לא מזיז לי את קצה הבוהן .
העיקר שניתן יהיה לסייע לעוד אנשים להיות הורים , לא הכל כסף בחיים אני מקווה שלא תלמדי את השיעור הזה בדרך הקשה , יש דברים שאין להם מחיר ...

לצפיה ב-'אתה ממש חסיד אומות העולם'
אתה ממש חסיד אומות העולם
06/05/2019 | 09:51
66
אני תומכת בדנית ואין לי כח להכנס אתך לוויכוח כמו פעם שעברה.
אתה ממש לא שולח זוגות לגאורגיה מתוך טוב ליבך
אני רק מקווה שאתה לוקח אחריות על ההשלכות
של לעשות פונדקאות חובבנית.
מי שמגיע לפונדקאות סבל מספיק ולא צריך עוד שרלטנים
שיעשו עליהם סיבוב
לצפיה ב-'אישורים של המרפאה והרופא לצורך פונדקאות בגיאורגיה'
אישורים של המרפאה והרופא לצורך פונדקאות בגיאורגיה
28/04/2019 | 23:47
5
113
שלום
לצורך פונדקאות בגיאורגיה עם עוברים מוקפאים מבקשים מאיתנו אסמכתאות של המרפאה (אסותא) והרופא (בר-חווה)
האם מישהוא נתקל בזה?
(שלחתי לרופא את הטופס שהם ביקשו והוא לא ידע במה מדובר)

תודה
בועז
לצפיה ב-'הם כנראה רוצים לוודא שהעוברים הם שלכם'
הם כנראה רוצים לוודא שהעוברים הם שלכם
29/04/2019 | 11:05
3
52
אתם עושים את התהליך לבד, ללא חברה מלווה?
לצפיה ב-'אסמכתאות של הצוות הרפואי'
אסמכתאות של הצוות הרפואי
29/04/2019 | 11:40
2
47
דרך ניו-לייף
כרגע אין להם נציג בארץ
הדרישה עצמה הגיונית אבל הרופא לא מכיר את הטופס הזה ודי גלגל אותי
לצפיה ב-'תבקש שנציג רפואי של ניו לייף'
תבקש שנציג רפואי של ניו לייף
29/04/2019 | 11:55
1
50
ידבר ישירות עם הרופא שלכם ויסביר.
בדרך כלל החברה שדרכה עושים את התהליך מטפלת בדברים האלה.
בלי קשר אני ממליצה לך לבדוק שוב את ניו לייף

לצפיה ב-'מישהו נתקל בתופעה הזאת?'
מישהו נתקל בתופעה הזאת?
29/04/2019 | 14:59
20
לצפיה ב-'גם מאיתנו ביקשו (דרשו)'
גם מאיתנו ביקשו (דרשו)
01/05/2019 | 00:49
38
ויש להם נוסח מאוד ספציפי.

לצפיה ב-'מעוניינת להיות אם פונדקאית.'
מעוניינת להיות אם פונדקאית.
28/04/2019 | 12:08
1
130
גרושה ואם ל2 ילדים שחיים איתי.
בת 35
התחלתי לחשוב על הנושא ברצינות.
אשמח מאוד לשמוע יתרונות /חסרונות.

הייתי רוצה לעשות זאת באופן פרטי ולא דרך חברה.

לצפיה ב-'מחפשים פונדקאית '
מחפשים פונדקאית
15/05/2019 | 22:21
40
היי
אנחנו זוג שמחפש המון זמן פונדקאית לא נשואה. אשמח לדבר. אנחנו ללא חברה . יש לנו תיק מוכן למשרד הבריאות
אם תוכלי לרשום לי הודעה עם הטלפון שלי אני אתקשר.

תודהה
רבה 
לילי 
לצפיה ב-'אובדת עצות ובעיקר מותשת...'
אובדת עצות ובעיקר מותשת...
27/03/2019 | 22:45
1
185
הייתה היום כתבה על פונדקאות בחו"ל ועל הנושא של גיור, אנחנו חילוניים, אך חשוב לנו שהילד יהיה יהודי.
אנחנו התחלנו תהליך בחו"ל ושילמנו סכום כסף לא קטן ועכשיו מתלבטים האם להפסיק את התהליך ולעשות בארץ, מצד אחד נאבד סכום כסף מאוד גדול כי חברת התיווך לא תחזיר לנו אותו ומצד שני לא ארצה שהילד שלי לא ייחשב יהודי בעניי הרבנות. אשמח לשמוע את הדעה וההמלצה שלכם כי אנחנו ממש לא יודעים מה לעשות, גם ככה כל התהליך כל כך קשה והרבנות רק מקשה יותר ויותר.
תודה מראש
לצפיה ב-'היי '
היי
01/05/2019 | 12:03
58
מוזמנת ליצור עימי קשר בפרטי
לצפיה ב-'דרושה פונדקאית'
דרושה פונדקאית
19/03/2019 | 17:00
109
שלום לכולם
האם יש בישראל סוכנות מומלצת לפונדקאיות בתוך ישראל?
תודה

לצפיה ב-'http://bit.ly/2XqbwHW'
http://bit.ly/2XqbwHW
06/03/2019 | 16:05
1
105

לצפיה ב-''
06/03/2019 | 16:22
56
לצפיה ב-'טיפים חשובים לפונדקאות בחו"ל-המדריך'
טיפים חשובים לפונדקאות בחו"ל-המדריך
06/03/2019 | 16:07
149
לצפיה ב-'דרושה פונדקאית'
דרושה פונדקאית
13/02/2019 | 16:19
144
אנו זוג מירושלים מחפשים פונדקאית, יהודייה, לא נשואה, לתהליך בארץ
אם את מוכנה לעשות עבורנו את המצווה הזו בתשלום הגון ובתנאים משופרים אנא פני אלינו
תודה מכל הלב

מייל לפניות:
super.pundekait@gmail.com

נ.ב. לא יהיה צורך בהמתנה רבה לפני התהליך כי כבר הכנו עוברים מוקפאים שמוכנים להחזרה
נ.ב. אנו לא מעונינים לשלם דמי תיווך לכל מיני מתווכים, נא לפנות אלינו רק אנשים פרטיים

להלן תנאי משרד הבריאות לאישור אם פונדקאית
גילה של הפונדקאית הוא בטווח שבין 22-39 שנים
לפחות 3 שנים תושבת ישראל
בת דתם של ההורים המיועדים
אמא ביולוגית לילד אחד לכל הפחות
ילדה בעבר לכל היותר 4 לידות
עברה לפחות שנה מהלידה האחרונה של הפונדקאית לפני יום אישור ההסכם
הפונדקאית עברה ניתוח קיסרי אחד לכל היותר (כלומר מי שעברה שני נתוחים קיסריים או יותר אינה עומדת בתנאי הפונדקאות)
אין לפונדקאית היסטוריה רפואית של הפלות טבעיות או סיבוכים בהריון, לרבות לידת עוברים קטנים
אין לה עבר של רישום פלילי
לצפיה ב-'דרושה פונדקאית'
דרושה פונדקאית
12/02/2019 | 12:25
102
אנו זוג מירושלים מחפשים פונדקאית, יהודייה, לא נשואה, לתהליך בארץ.
אם את מוכנה לעשות עבורנו את המצווה הזו בתשלום הגון ובתנאים משופרים אנא פני אלינו.
תודה מכל הלב

נ.ב. לא יהיה צורך בהמתנה רבה לפני התהליך כי כבר הכנו עוברים מוקפאים שמוכנים להחזרה.
נ.ב. אנו לא מעונינים לשלם דמי תיווך לכל מיני מתווכים, נא לפנות אלינו רק אנשים פרטיים.

להלן תנאי משרד הבריאות לאישור אם פונדקאית:
גילה של הפונדקאית הוא בטווח שבין 22-39 שנים
לפחות 3 שנים תושבת ישראל
בת דתם של ההורים המיועדים
אמא ביולוגית לילד אחד לכל הפחות.
ילדה בעבר לכל היותר 4 לידות.
עברה לפחות שנה מהלידה האחרונה של הפונדקאית לפני יום אישור ההסכם
הפונדקאית עברה ניתוח קיסרי אחד לכל היותר (כלומר מי שעברה שני נתוחים קיסריים או יותר אינה עומדת בתנאי הפונדקאות)
אין לפונדקאית היסטוריה רפואית של הפלות טבעיות או סיבוכים בהריון, לרבות לידת עוברים קטנים
אין לה עבר של רישום פלילי
לצפיה ב-'פונדקאות בחו"ל עבור זוגות שאינם תושבי המדינה'
פונדקאות בחו"ל עבור זוגות שאינם תושבי המדינה
05/02/2019 | 09:36
1
145
אשמח לשוחח עם זוג שאינו גר בישראל ועבר תהליך פונדקאות בחו"ל.
המדינה מסרבת ליתן לי צו הורות בטענה שאנחנו לא תושבי המדינה אלא רק אזרחים.

תודה מראש,

לצפיה ב-'עו"ד מתן חודורוב'
עו"ד מתן חודורוב
12/02/2019 | 20:08
93
היי , אני מציע שתצרו קשר עם עו"ד מתן חודורוב , יש לו המון תקדימים בתחום , אם תרצו פרטים נוספים צרו קשר 0523040178 רמי , בהצלחה
לצפיה ב-'חדשה ומבקשת את עזרתכם בהמלצה'
חדשה ומבקשת את עזרתכם בהמלצה
28/01/2019 | 17:46
4
263
אנחנו זוג בשנות ה 40 לחיינו. מתגוררים בניו יורק ולפי מה שאני מבינה ההוצאה הכספית על פונדקאות כאן מאד יקרה. בארץ אין לנו זכויות מאחר ואיננו תושבים מקומיים. 
איך אני מתחילה תהליך בגיאורגיה? האם יש סוכנות מסודרת בארץ שתוכלו להמליץ ? גם אם זה קצת יותר יקר אבל שיהיה מסודר ....
וגם, יש לנו עוברים בארץ. האם ניתן להעביר אותם לשם?
אלפי תודות! 
לצפיה ב-'הי שולחת לך הודעה בפרטי '
הי שולחת לך הודעה בפרטי
29/01/2019 | 13:24
82
לצפיה ב-'היי , צרי קשר 0523040178 רמי'
היי , צרי קשר 0523040178 רמי
12/02/2019 | 17:48
39
לצפיה ב-'מה העלות בקנדה?'
מה העלות בקנדה?
19/03/2019 | 16:55
41
היי
גם אנחנו מבררים עלות של פונדקאות בקנדה.
מה העלות בערך בקנדה, יש לך מושג?
תודה

לצפיה ב-'שלחתי מסר פרטי'
שלחתי מסר פרטי
08/04/2019 | 21:36
10
לצפיה ב-'דרושה פונדקאית לא נשואה '
דרושה פונדקאית לא נשואה
25/01/2019 | 19:27
155
אנו זוג מהמרכז מחפשים פונדקאית לא נשואה לתהליך בארץ. אם את מוכנה לעשות עבורנו את המצווה הזו אנא תפני אליי. תודה מכל הלב 
לצפיה ב-'בירור לגבי טיסה חזרה '
בירור לגבי טיסה חזרה
15/01/2019 | 11:04
2
179
אנחנו עתידים לנסוע לגיאורגיה לתהליך פונדקאות שבוע הבא , בבירור מול אל על  מסרו לנו שבמטוס לא בטוח שיהיה עריסה לעשים את התאומים בזמן הטיסה , היא הציעה  שהם  יהיואלינו כל  הטיסה מדובר על טיסה של שעתיים וחצי . מהנסיון שלהם האם זה אפשרות מקובלת או לחפש חברת תעופה אחרת ?
לצפיה ב-'טיסה'
טיסה
15/01/2019 | 15:01
122
לבדוק בחברות אחרות זה בטוח לא מזיק - במיוחד שאתם עם תאומים, אז עריסה  יכולה בהחלט להועיל.
בכל מקרה - זו טיסה קצרה.
אנחנו פעם אחת פשוט עלינו למטוס עם מנשא בד. היו שלבים שהתינוק ישן במנשא. היו שלבים שהיה סתם על הידיים. לא זוכרת את זה כמשהו בעייתי במיוחד.
עם הגדול היה לנו סל קל, ובגלל שהטיסה לא היתה מלאה (זה היה חורף כמו עכשיו - אז לא היה מלא), הכנסנו את הסל קל למטוס, והאדם שהיה לצידינו היה מאד נחמד ופינה את המקום לסל קל. זה היה מצוין. אבל - אם אתם לא מתכננים להביא סל קל איתכם, לא חושבת ששווה להיסחב עם סל קל רק בשביל זה.
העיקר שיהיה בהצלחה! 
לצפיה ב-'טיסה'
טיסה
23/01/2019 | 20:14
74
טסנו עם מנשא
היה בסדר גמור
טיסה קצרה לא נורה בכלל
בהצלחה!
לצפיה ב-'דרושה אם פונדקאית'
דרושה אם פונדקאית
03/01/2019 | 21:07
182
דרושה אם פונדקאית לזוג נחמד עם תינוק שנולד בארץ באמצעות פונדקאית ועכשיו מעוניין בילד נוסף.

יש כבר עוברים מוקפאים בהדסה עין כרם שמוכנים להחזרה.

ניתן לפנות במייל - zug2015@walla.co.il
לצפיה ב-'בירור '
בירור
24/12/2018 | 16:34
1
201
היי לכולם אני נמצאת בתהליך של פונדקאות בגיאורגיה  עם תאומים בעזרת השם בעוד חודש היא עתידה ללדת רציתי לברר כמה פרטים
האם יש לכם רשימה של דברים שאני צריכה לתאומים ?
האם ידוע לכם איך אני שוכרת עריסה לתאומים מגיאורגיה ?  
תודה רבה

לצפיה ב-'שולחת פרטי'
שולחת פרטי
24/12/2018 | 20:31
73
לצפיה ב-'הייתי בטוחה שהודעה שלי נמצאת כאן ....'
הייתי בטוחה שהודעה שלי נמצאת כאן ....
21/12/2018 | 11:12
8
229
עברתי כמה שנים קשות של "החלפת דגימות" בבדיקות  דם צואה ותרבית ....((עד היום לדעתי הכל מוחלף אצלי כנראה בגלל  שהתגוררתי בין השנים 1978-1988 בברזיל ואולי מיזם תוכנית החלל האירופית "יזם" משהו נגד אחד מהגנים שלי ענין שמסגיר את פעילותו  ((יש לי מחסור בברזל ובעיה הורמונלית בקורטיזול ומחזור חודשי נפסק בגיל 40 ). לכן  חלקתי מנסיוני בחילופי דגימות  ((שהיא לטיפול במחלה אחרת ולא שלי))....ואם ההודעה שלי נמחקה אשמח שהיא תעלה שוב.   אין חכם כבעל נסיון. מנגד אובחנתי כנושאת מחשבות שווא במסגרת סכיזופרניה ו"אי כושר עבודה" ((אני עו"ס)).  אז אולי ההודעה שלי מסתתרת ואני פשוט לא מוצאת אותה...וסליחה אם חשדתי בכשרים
לצפיה ב-'תוכנית החלל האירופית = אולי לחסל חילונים ?'
תוכנית החלל האירופית = אולי לחסל חילונים ?
21/12/2018 | 11:20
7
75
אנחנו מכירים את הציונות כמיזם יהודי   ...אבל כנראה  שטובי הנצרות תומכים בציונות. אז אם מישהו מעיז  לא לתמוך ב,נצחון ששת הימים"  =   הוא נמצא בסכנת הכחדה. ראו ההיעלמויות של אנשי שמאל בארגנטינה ותבינו על מה אני מדברת. השמאל מפריע לימין לבצע "משילות" אז לא פלא...  כנראה שביבי נמצא ברגעים אלה בברזיל ודן בדיוק בנושא זה.....ברית קטולית עם הליכוד לחסל את החילונים שמאלנים בישראל....במסגרת תוכנית חלל שבה מגדלים ויררוסים והרפסים חיידקים רעים וטפילים....בעצם אולי לא רק נגד חילונים אלה   אין לי מושג נגד מי
לצפיה ב-'אנדוקרינולוגיה של הפריון = מותה של פרופ רונית חיימוב קוכמן'
אנדוקרינולוגיה של הפריון = מותה של פרופ רונית חיימוב קוכמן
21/12/2018 | 11:24
6
60
מודעת אבל אתמול בידיעות אחרונות. אני דווקא כן קרימינולוגית.... אני חושבת שזה קשור לחיסוני אדמת שניתנו לבנות . לא יודעת מה קורה היום. אולי למשהו אחר...אולי למידע על  נזק שגורמת קרינה למשל של......מגנטומטרים ...((משתמשים בזה לאבטחת שדות תעופה וסניפי ביטוח לאומי))....לפיריון
לצפיה ב-'כשטענו שמגנטומטר לא מזיק לבריאות...לא בדקו זרע....'
כשטענו שמגנטומטר לא מזיק לבריאות...לא בדקו זרע....
21/12/2018 | 11:27
5
46
השערה. כלומר....לא  מזיק לא מזיק אבל מזיק לפיריון...ביציות זרעים וכו..... לא יודעת.    בגלל שמנכל משרד הבריאות תחת ביבי איננו רופא...זה מצב שעלולים לנקוט בטרור נגדנו....האוכלוסין....ואין שומר
לצפיה ב-'האם בית הדין לעבודה הוא כתובת לתלונותינו?'
האם בית הדין לעבודה הוא כתובת לתלונותינו?
21/12/2018 | 11:32
4
27
הוא עוסק בענינים רפואיים ואין תשלום אגרה ככך שהתקווה היתה....שבית משפט כזה יסייע נגד טרור ביולוגי....= אבל אין חשיפה למה שקורה שם ....וזה כל הסיפור  =  כי תשאלו את הסטטיסטיקאים כמה חשוב לקבל גישה למידע....לעיתים בעזרת מקרה אחד אתה בונה או הורס תיאוריה
לצפיה ב-'בזמן הפלה מסוג "הריון מחוץ לרחם" הוציאו לי שחלה או חצוצרה ..'
בזמן הפלה מסוג "הריון מחוץ לרחם" הוציאו לי שחלה או חצוצרה ..
21/12/2018 | 11:40
3
43
זה היה לפני עשרות שנים ומן הסתם נלקח למחקר פאתולוגי ...וזה היה בארץ אחרת בכלל...((הרופא היה  ממוצא ערבי נוצרי   אני סתם מציינת הוא היה רופא בחסד))....בכל אופן כאשר נרצח כאן בישראל     השופט ד"ר אזר   ז"ל בשנת 2004  ....הלכתי מיוזמתי למשטרה והעדתי שלדעתי רצח השופט קשור למשהו שקרה בניתוח.    כמובן שהמשטרה לא לקחה את זה ברצינות....חה חה חה ...אבל לא הסכימה לתת לי לצלם את העדות הזאת למרות שכבר הורשע רוצח כביכול. למה?     כי מדובר בטרור ביולוגי....והתגוררתי במדינה שלא הסגירה את  ד"ר יוזף מנגלה.....כלומר =   לרופאים טרוריסטים יש ביקוש ואין ענישה.  "סודיות רפואית סודיות בנקאית" הולך ביחד. סוף
לצפיה ב-'11 שנים בזיון בית משפט בענין "ויטמין K" לילודים....'
11 שנים בזיון בית משפט בענין "ויטמין K" לילודים....
21/12/2018 | 11:45
2
29
ועכשיו כבר גם התיק הושמד פיזית בארכיון...    לטענתי מדובר ב"רצח עם".   אבל איש איננו מאמין...למרות שזה כתוב בתורה באופן מפורש  "הבה נתחכמה לו פן ירבה".    כתוב נכון?   אז זה מה שקורה היום ואיש איננו מתייחס ברצינות לבעיה
לצפיה ב-'בגלל מות פרופ חיימוב-קוכמן הקדשתי כמה דקות לגוגל פה ושם.'
בגלל מות פרופ חיימוב-קוכמן הקדשתי כמה דקות לגוגל פה ושם.
23/12/2018 | 17:56
1
30
שערותי סומרות......ממה שכל אחד יכול לקרוא בחיפוש פשוט....... לגבי    מפתח הטרור שניתן למומחים בהדסה.... ודאי שהרופאה נרצחה...אין ספק קל שבקלים.... ממש טרגדיה שאין משטרה.
לצפיה ב-'אולי יש משטרה בינלאומית שעוסקת ברצח רופאים....'
אולי יש משטרה בינלאומית שעוסקת ברצח רופאים....
23/12/2018 | 17:59
31
איזו מחלקה בצלב האדום...    בארגון הבריאות העולמי .... או בבנק העולמי...... אתה מצהיר שמנהל מוסד בריאות ובעצם מפעיל   תא טרור בבית החולים

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
ד
מתקשים בפוריות?
מנור מדיקל- תרומת ביצית
תרומת ביציות מחו"ל!

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה