לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
99179,917 עוקבים אודות עסקים

פורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חוק הפונדקאות בישראל נחקק בשנת 1996. מאז נולדו מאות ילדים בתהליכי פונדקאות חוקיים.
הפורום נותן מענה ותמיכה למתעניינים בתהליך .

בפורום פונדקאות כותבים הורים מיועדים ופונדקאיות הלוקחים חלק בתהליך ונמצאים בתוכו החל מההתלבטות, מהידיעה שצריך את תהליך ועד לאחר הלידה והאושר הגדול.

תוכלו לקרוא כאן הודעות משמחות המבשרות על הפיכתו של זוג למשפחה, פונדקאיות מאושרות שהגשימו את חלומן ועשו דבר גדול למענן ולמען אחרים, התלבטויות של איך לספר לילדי הפונדקאית על התהליך, מה לקנות לה ליום ההולדת וכו.

ראוי שהכותבים בפורום ידעו שמדובר בנושא רגיש הדורש רגישות, סבלנות, כבוד הדדי וחמלה.

המשך >>

לצפיה ב-'בירור לגבי טיסה חזרה '
בירור לגבי טיסה חזרה
15/01/2019 | 11:04
1
29
אנחנו עתידים לנסוע לגיאורגיה לתהליך פונדקאות שבוע הבא , בבירור מול אל על  מסרו לנו שבמטוס לא בטוח שיהיה עריסה לעשים את התאומים בזמן הטיסה , היא הציעה  שהם  יהיואלינו כל  הטיסה מדובר על טיסה של שעתיים וחצי . מהנסיון שלהם האם זה אפשרות מקובלת או לחפש חברת תעופה אחרת ?
לצפיה ב-'טיסה'
טיסה
15/01/2019 | 15:01
26
לבדוק בחברות אחרות זה בטוח לא מזיק - במיוחד שאתם עם תאומים, אז עריסה  יכולה בהחלט להועיל.
בכל מקרה - זו טיסה קצרה.
אנחנו פעם אחת פשוט עלינו למטוס עם מנשא בד. היו שלבים שהתינוק ישן במנשא. היו שלבים שהיה סתם על הידיים. לא זוכרת את זה כמשהו בעייתי במיוחד.
עם הגדול היה לנו סל קל, ובגלל שהטיסה לא היתה מלאה (זה היה חורף כמו עכשיו - אז לא היה מלא), הכנסנו את הסל קל למטוס, והאדם שהיה לצידינו היה מאד נחמד ופינה את המקום לסל קל. זה היה מצוין. אבל - אם אתם לא מתכננים להביא סל קל איתכם, לא חושבת ששווה להיסחב עם סל קל רק בשביל זה.
העיקר שיהיה בהצלחה! 
לצפיה ב-'דרושה אם פונדקאית'
דרושה אם פונדקאית
03/01/2019 | 21:07
60
דרושה אם פונדקאית לזוג נחמד עם תינוק שנולד בארץ באמצעות פונדקאית ועכשיו מעוניין בילד נוסף.

יש כבר עוברים מוקפאים בהדסה עין כרם שמוכנים להחזרה.

ניתן לפנות במייל - zug2015@walla.co.il
לצפיה ב-'בירור '
בירור
24/12/2018 | 16:34
1
92
היי לכולם אני נמצאת בתהליך של פונדקאות בגיאורגיה  עם תאומים בעזרת השם בעוד חודש היא עתידה ללדת רציתי לברר כמה פרטים
האם יש לכם רשימה של דברים שאני צריכה לתאומים ?
האם ידוע לכם איך אני שוכרת עריסה לתאומים מגיאורגיה ?  
תודה רבה

לצפיה ב-'שולחת פרטי'
שולחת פרטי
24/12/2018 | 20:31
36
לצפיה ב-'הייתי בטוחה שהודעה שלי נמצאת כאן ....'
הייתי בטוחה שהודעה שלי נמצאת כאן ....
21/12/2018 | 11:12
8
77
עברתי כמה שנים קשות של "החלפת דגימות" בבדיקות  דם צואה ותרבית ....((עד היום לדעתי הכל מוחלף אצלי כנראה בגלל  שהתגוררתי בין השנים 1978-1988 בברזיל ואולי מיזם תוכנית החלל האירופית "יזם" משהו נגד אחד מהגנים שלי ענין שמסגיר את פעילותו  ((יש לי מחסור בברזל ובעיה הורמונלית בקורטיזול ומחזור חודשי נפסק בגיל 40 ). לכן  חלקתי מנסיוני בחילופי דגימות  ((שהיא לטיפול במחלה אחרת ולא שלי))....ואם ההודעה שלי נמחקה אשמח שהיא תעלה שוב.   אין חכם כבעל נסיון. מנגד אובחנתי כנושאת מחשבות שווא במסגרת סכיזופרניה ו"אי כושר עבודה" ((אני עו"ס)).  אז אולי ההודעה שלי מסתתרת ואני פשוט לא מוצאת אותה...וסליחה אם חשדתי בכשרים
לצפיה ב-'תוכנית החלל האירופית = אולי לחסל חילונים ?'
תוכנית החלל האירופית = אולי לחסל חילונים ?
21/12/2018 | 11:20
7
35
אנחנו מכירים את הציונות כמיזם יהודי   ...אבל כנראה  שטובי הנצרות תומכים בציונות. אז אם מישהו מעיז  לא לתמוך ב,נצחון ששת הימים"  =   הוא נמצא בסכנת הכחדה. ראו ההיעלמויות של אנשי שמאל בארגנטינה ותבינו על מה אני מדברת. השמאל מפריע לימין לבצע "משילות" אז לא פלא...  כנראה שביבי נמצא ברגעים אלה בברזיל ודן בדיוק בנושא זה.....ברית קטולית עם הליכוד לחסל את החילונים שמאלנים בישראל....במסגרת תוכנית חלל שבה מגדלים ויררוסים והרפסים חיידקים רעים וטפילים....בעצם אולי לא רק נגד חילונים אלה   אין לי מושג נגד מי
לצפיה ב-'אנדוקרינולוגיה של הפריון = מותה של פרופ רונית חיימוב קוכמן'
אנדוקרינולוגיה של הפריון = מותה של פרופ רונית חיימוב קוכמן
21/12/2018 | 11:24
6
22
מודעת אבל אתמול בידיעות אחרונות. אני דווקא כן קרימינולוגית.... אני חושבת שזה קשור לחיסוני אדמת שניתנו לבנות . לא יודעת מה קורה היום. אולי למשהו אחר...אולי למידע על  נזק שגורמת קרינה למשל של......מגנטומטרים ...((משתמשים בזה לאבטחת שדות תעופה וסניפי ביטוח לאומי))....לפיריון
לצפיה ב-'כשטענו שמגנטומטר לא מזיק לבריאות...לא בדקו זרע....'
כשטענו שמגנטומטר לא מזיק לבריאות...לא בדקו זרע....
21/12/2018 | 11:27
5
17
השערה. כלומר....לא  מזיק לא מזיק אבל מזיק לפיריון...ביציות זרעים וכו..... לא יודעת.    בגלל שמנכל משרד הבריאות תחת ביבי איננו רופא...זה מצב שעלולים לנקוט בטרור נגדנו....האוכלוסין....ואין שומר
לצפיה ב-'האם בית הדין לעבודה הוא כתובת לתלונותינו?'
האם בית הדין לעבודה הוא כתובת לתלונותינו?
21/12/2018 | 11:32
4
13
הוא עוסק בענינים רפואיים ואין תשלום אגרה ככך שהתקווה היתה....שבית משפט כזה יסייע נגד טרור ביולוגי....= אבל אין חשיפה למה שקורה שם ....וזה כל הסיפור  =  כי תשאלו את הסטטיסטיקאים כמה חשוב לקבל גישה למידע....לעיתים בעזרת מקרה אחד אתה בונה או הורס תיאוריה
לצפיה ב-'בזמן הפלה מסוג "הריון מחוץ לרחם" הוציאו לי שחלה או חצוצרה ..'
בזמן הפלה מסוג "הריון מחוץ לרחם" הוציאו לי שחלה או חצוצרה ..
21/12/2018 | 11:40
3
16
זה היה לפני עשרות שנים ומן הסתם נלקח למחקר פאתולוגי ...וזה היה בארץ אחרת בכלל...((הרופא היה  ממוצא ערבי נוצרי   אני סתם מציינת הוא היה רופא בחסד))....בכל אופן כאשר נרצח כאן בישראל     השופט ד"ר אזר   ז"ל בשנת 2004  ....הלכתי מיוזמתי למשטרה והעדתי שלדעתי רצח השופט קשור למשהו שקרה בניתוח.    כמובן שהמשטרה לא לקחה את זה ברצינות....חה חה חה ...אבל לא הסכימה לתת לי לצלם את העדות הזאת למרות שכבר הורשע רוצח כביכול. למה?     כי מדובר בטרור ביולוגי....והתגוררתי במדינה שלא הסגירה את  ד"ר יוזף מנגלה.....כלומר =   לרופאים טרוריסטים יש ביקוש ואין ענישה.  "סודיות רפואית סודיות בנקאית" הולך ביחד. סוף
לצפיה ב-'11 שנים בזיון בית משפט בענין "ויטמין K" לילודים....'
11 שנים בזיון בית משפט בענין "ויטמין K" לילודים....
21/12/2018 | 11:45
2
17
ועכשיו כבר גם התיק הושמד פיזית בארכיון...    לטענתי מדובר ב"רצח עם".   אבל איש איננו מאמין...למרות שזה כתוב בתורה באופן מפורש  "הבה נתחכמה לו פן ירבה".    כתוב נכון?   אז זה מה שקורה היום ואיש איננו מתייחס ברצינות לבעיה
לצפיה ב-'בגלל מות פרופ חיימוב-קוכמן הקדשתי כמה דקות לגוגל פה ושם.'
בגלל מות פרופ חיימוב-קוכמן הקדשתי כמה דקות לגוגל פה ושם.
23/12/2018 | 17:56
1
14
שערותי סומרות......ממה שכל אחד יכול לקרוא בחיפוש פשוט....... לגבי    מפתח הטרור שניתן למומחים בהדסה.... ודאי שהרופאה נרצחה...אין ספק קל שבקלים.... ממש טרגדיה שאין משטרה.
לצפיה ב-'אולי יש משטרה בינלאומית שעוסקת ברצח רופאים....'
אולי יש משטרה בינלאומית שעוסקת ברצח רופאים....
23/12/2018 | 17:59
16
איזו מחלקה בצלב האדום...    בארגון הבריאות העולמי .... או בבנק העולמי...... אתה מצהיר שמנהל מוסד בריאות ובעצם מפעיל   תא טרור בבית החולים
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:15
11
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'מחפשים פונדקאית'
מחפשים פונדקאית
23/11/2018 | 19:11
123
היי אנחנו זוג מסורתי (שומר שבת) שמחפשים המון זמן פונדקאית לא נשואה. 
יש לנו תיק מוכן להגשה לוועדה במשרד הבריאות. 

אם את מעוניינת או מכירה מישהי שתרצה לעשות את המצווה אנא צרו עימנו קשר.

תודה מכל הלב
לילי

לצפיה ב-'אמרנו לחברה שמטפלת, תגידו לנו שיש הריון. '
אמרנו לחברה שמטפלת, תגידו לנו שיש הריון.
18/11/2018 | 15:49
169
לצפיה ב-'מחפשים אם פונדקאית'
מחפשים אם פונדקאית
13/11/2018 | 20:14
106
שלום לכולן, הליך הפונדקאות בישראל נעשה תמורת תשלום נכבד, אולם נדמה לי שהתמורה האמיתית למעשה הענק והאצילי הזה היא הרגשת הסיפוק העצומה שיש לפונדקאית מכך שעשתה מצווה ענקית, וזיכתה זוג בפרי בטן שהפך אותו למשפחה מאושרת ושמחה שב"ה תעמיד דורות של צאצאים.  המעשה הזה יכול להוות חוויה חזקה ומעצימה ביותר.  לפני מספר חודשים נולד לנו ב"ה תינוק מקסים בעזרתה של אם פונדקאית מיוחדת ומקסימה ממש, שעברה איתנו הליך מופלא ומרגש.  נוצר בינינו קשר מיוחד המבוסס על הערכה ואמון הדדי. כיום אנחנו מאושרים עד הגג, אך מעוניינים מאוד להביא ילד נוסף.  אם את מעוניינת להיות אם פונדקאית, או במקרה מכירה מישהי שמעוניינת לעבור את המסע המופלא והמרגש הזה, אנא צרי איתנו קשר.  כתובת המייל שלנו היא  zug2015@walla.co.il.  תודה ובשורות טובות :)  
לצפיה ב-'גיוס תרומות לפונדקאות'
גיוס תרומות לפונדקאות
11/11/2018 | 20:09
1
166
שלום רב,
שמי אושרית, אני בת 47 והחלום שלי הוא הזכות להיות אמא !
במשך כ-6 שנים עברתי טיפולי פוריות, ניתוחים ברחם, ותרומת ביציות.
תהליכים קשים אלה רווי הכאב הפיזי, המשברים, האכזבה, התסכול, הבכי, הסבל והדיכאון,
כל אלה תמיד עמדו אל מול החלום והאימהות!
כעת בהמלצת הרופאים אני נאלצת בצער רב, לוותר על טיפולים אלה ועל החלום של הריון ולידה.
למרות זאת החלטתי לא לוותר ולהילחם על הזכות שלי להיות אמא ולחבוק ילד משלי, וחלום זה יכול להתגשם היום רק באמצעות פונדקאות, כשבשלב זה בחיי זהו המוצא האחרון עבורי.
לשם כך אני זקוקה לעזרתכם הנדיבה.
בעלי ואני התחלנו פרויקט באתר למימון המונים במטרה לגייס 300,000 ₪ הדרושים לתהליך הפונדקאות.
בבקשה קחו כמה דקות ופיתחו את הקישור ובעיקר את הלב... כל תרומה תתקבל בברכה !
מצורף הקישור לפרוייקט:
https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=3750
תודה מראש , אושרית ומשה גולדשטיין

לצפיה ב-'מה הסיבה שאתם מגייסים סכום כפול מהסכום הדרוש בפועל ???'
מה הסיבה שאתם מגייסים סכום כפול מהסכום הדרוש בפועל ???
25/11/2018 | 11:54
55
לצפיה ב-'בקשה מהורים שיש להם ילד/ים מאם פונדקאית '
בקשה מהורים שיש להם ילד/ים מאם פונדקאית
07/11/2018 | 12:36
1
182

צהריים טובים!

אני כותבת עבודת סמינריון בנושא פונדקאות ולצורך העבודה אני צריכה לראיין טלפונית אמהות/אבות שיש להם ילדים מפונדקאות, כמובן שהראיון הוא אנונימי וחסוי.

תודה רבה!
נועה

לצפיה ב-'דברי איתי בפרטי אשמח לענות לך '
דברי איתי בפרטי אשמח לענות לך
12/11/2018 | 11:50
49
לצפיה ב-'מחפש פונדקאית ותורמת ביצית'
מחפש פונדקאית ותורמת ביצית
01/11/2018 | 19:04
123
אני רווק, מחפש להביא ילדים.
מחפש פונקדאית ותורמת ביצית.

אשמח לפניות בפרטי.

לצפיה ב-'חדשה'
חדשה
25/10/2018 | 16:18
155
היי, חדשה בתחום אז אחרי לא מעט שנים בטיפולי פוריות החלטנו לשנות גישה וללכת על פונדקאות... איך מתחילים? איך בוחרים חברה? האם לעשות בארץ או בחו"ל צריכה קצת עזרה מהמנוסים פה בפורום(:
לצפיה ב-'זוג נחמד מחפש פונדקאית מקסימה'
זוג נחמד מחפש פונדקאית מקסימה
22/10/2018 | 12:31
135
אנחנו זוג נחמד שיש לו תינוק חייכן ומקסים שנולד לפני מספר חודשים באמצעות פונדקאית, ואנו מעוניינים מאוד בילד נוסף.
יש לנו כבר ניסיון בתהליך שעבר בצורה חלקה וטובה, ואפשר לקבל עלינו המלצות חמות מהפונדקאית הקודמת.
עברנו איתה דרך מופלאה ומרגשת, שהיתה מבוססת על יחסי אמון, רגישות, הערכה וכבוד הדדי.
נשמח מאוד ליצירת קשר איתנו במייל חוזר.
תודה רבה :)

zug2015@walla.co.il

לצפיה ב-'מחפשים אם פונדקאית לזוג צעיר שאיבדו את הרחם בלידה'
מחפשים אם פונדקאית לזוג צעיר שאיבדו את הרחם בלידה
19/10/2018 | 17:44
121
אנו זוג דתי צעיר שאינו יכול ללדת ילדים כי האשה איבדה את הרחם בלידה, מחפשים אם פונדקאית עם לב חם ואוהב. אם יש בך רצון לקיים מצווה גדולה, לעזור להביא חיים לעולם נשמח שתשאירי לנו פרטים.

אנשים טובים הקימו לנו אתר שניתן להשאיר פרטים באופן אנונימי,
כנסי והשאירי פרטים:

נשמח ונודה לכם אם תוכלו להפיץ את האתר לכל מי שיכולה להיות מעוניינת.
תודה
לצפיה ב-'גיור לאחר הליך פונדקאות בחו"ל'
גיור לאחר הליך פונדקאות בחו"ל
13/10/2018 | 23:56
1
162
אשמח לדבר בטלפון עם זוג שעבר הליך פונדקאות בחו"ל.
לגבי כיצד מתבצע הגיור בארץ לאחר ההליך.
אנחנו רוצים לעשות הליך עם מנור האם משנה הליך הגיור לפי הסוכנות שאיתה עושים את התהליך.
תודה

לצפיה ב-'גיור.'
גיור.
13/10/2018 | 23:57
123
אשמח אם מישהו יכול לרשום לי גם פה בפורום, כיצד מתנהל הליך הגיור לאחר הליך פונדקאות בחו"ל.
לצפיה ב-'זהירות-ביוטקסכום ממשיכים לעשות בלאגן BioTexCom'
זהירות-ביוטקסכום ממשיכים לעשות בלאגן BioTexCom
25/09/2018 | 15:11
1
174
לצפיה ב-'כמו שאומרים: כלבים נובחים השיירה עוברת'
כמו שאומרים: כלבים נובחים השיירה עוברת
25/11/2018 | 14:06
37
כאשר חברה שאת "לא מייצגת" תפסיק לגבות מאנשים סכומים לא שפויים כפולים ומכופלים אולי גם היא תזכה להצלחה ממשית כמו ביוטקסקום ולא רק בפרסום מספרים חסרי כל פרופורציות. כל הכתבות שאת מפרסמת על ביוטקסקום לא יעזרו לך לעבוד על אנשים!!! יש לכם אותם שיטות עבודה גם בתחום פונדקאות וגם בתחום תיירות מרפא. בשני התחומים אתם פשוט סוחטים את הלקוחות בכסף בלי בושה!!! תגובות לא מחמיאות לגבי פעילות של החברה שלכם בתחום תיירות מרפא ישנם בשפע באינטרנט בשפה הרוסית!!
תעשו צעד ותתחילו לגבות מחירים שפויים עבור התיווך שלכם ואז אולי תזכו ללקוחות נאמנים ומרוצים ולא תצטרכו להכפיש את המתחרים כדי למשוך לקוחות.
לצפיה ב-'עבודה בתקשורת חשוב שתכנסו'
עבודה בתקשורת חשוב שתכנסו
17/09/2018 | 15:42
155
אני תלמידה בכיתה יב במגמת תקשורת בנתניה ואני מחפשת דמות/בן אדם לסרט דוקומנטרי בן 15 עד 20 דקות.
אני מחפשת זוג גברים שמנסים להביא ילד ולא מאפשרים בגלל החוק שמוכנים לשתף את סיפורם ולספר זאת למצלמה.
אם יש מישהו שמוכן לכך והוא מוכן להעביר את סיפורו ולשתף בבקשה לשלוח לי איימיל ל: baradi17112000@gmail.com תודה רבה
לצפיה ב-'עוד מקרה מצער של זוג שעשה פונדקאות ללא ליווי מתאים'
עוד מקרה מצער של זוג שעשה פונדקאות ללא ליווי מתאים
16/09/2018 | 10:18
333
הינה עוד מקרה מצער של זוג שבחר לעשות פונדקאות
בגאורגיה באופן עצמאי ללא ליווי מתאים וללא עורך דין
שמכיר את החוקים בחו"ל.
אני מאחלת לכם ב"ה שתחזרו כמה שיותר מהר הביתה עם הילדים אמן.
לצפיה ב-'לא לומדים לקח. שוב נזקים מעבודה של מתווכי פונדקאות'
לא לומדים לקח. שוב נזקים מעבודה של מתווכי פונדקאות
08/09/2018 | 19:03
1
320
והפעם כתבה על חברת התיווך ויוה ששולחת זוגות שלהם לדרום אפריקה.
למה לא לומדים לקח, למה לא בודקים ?
בשביל לחסוך 20 או 30 אלף שקל מוכנים לעשות פונדקאות בכל חור
ודרך כל מתווך. 
הזוגות האלה פושעים לא פחות מהחברה!!!

לצפיה ב-'מפחיד'
מפחיד
11/09/2018 | 16:47
117
זה נראה מעט עולם חופשי לנוכלים
לצפיה ב-'מעוניינת להיות פונדקאית'
מעוניינת להיות פונדקאית
05/09/2018 | 17:25
287
בת 36, נשואה, מעוניינת להיות פונדקאית. אשמח אם תיצרו קשר בפרטי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה