לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
97939,793 עוקבים אודות עסקים

פורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חוק הפונדקאות בישראל נחקק בשנת 1996. מאז נולדו מאות ילדים בתהליכי פונדקאות חוקיים.
הפורום נותן מענה ותמיכה למתעניינים בתהליך .

בפורום פונדקאות כותבים הורים מיועדים ופונדקאיות הלוקחים חלק בתהליך ונמצאים בתוכו החל מההתלבטות, מהידיעה שצריך את תהליך ועד לאחר הלידה והאושר הגדול.

תוכלו לקרוא כאן הודעות משמחות המבשרות על הפיכתו של זוג למשפחה, פונדקאיות מאושרות שהגשימו את חלומן ועשו דבר גדול למענן ולמען אחרים, התלבטויות של איך לספר לילדי הפונדקאית על התהליך, מה לקנות לה ליום ההולדת וכו.

ראוי שהכותבים בפורום ידעו שמדובר בנושא רגיש הדורש רגישות, סבלנות, כבוד הדדי וחמלה.

המשך >>

לצפיה ב-'מחפשים אם פונדקאית'
מחפשים אם פונדקאית
13/11/2018 | 20:14
2
שלום לכולן, הליך הפונדקאות בישראל נעשה תמורת תשלום נכבד, אולם נדמה לי שהתמורה האמיתית למעשה הענק והאצילי הזה היא הרגשת הסיפוק העצומה שיש לפונדקאית מכך שעשתה מצווה ענקית, וזיכתה זוג בפרי בטן שהפך אותו למשפחה מאושרת ושמחה שב"ה תעמיד דורות של צאצאים.  המעשה הזה יכול להוות חוויה חזקה ומעצימה ביותר.  לפני מספר חודשים נולד לנו ב"ה תינוק מקסים בעזרתה של אם פונדקאית מיוחדת ומקסימה ממש, שעברה איתנו הליך מופלא ומרגש.  נוצר בינינו קשר מיוחד המבוסס על הערכה ואמון הדדי. כיום אנחנו מאושרים עד הגג, אך מעוניינים מאוד להביא ילד נוסף.  אם את מעוניינת להיות אם פונדקאית, או במקרה מכירה מישהי שמעוניינת לעבור את המסע המופלא והמרגש הזה, אנא צרי איתנו קשר.  כתובת המייל שלנו היא  zug2015@walla.co.il.  תודה ובשורות טובות :)  
לצפיה ב-'גיוס תרומות לפונדקאות'
גיוס תרומות לפונדקאות
11/11/2018 | 20:09
15
שלום רב,
שמי אושרית, אני בת 47 והחלום שלי הוא הזכות להיות אמא !
במשך כ-6 שנים עברתי טיפולי פוריות, ניתוחים ברחם, ותרומת ביציות.
תהליכים קשים אלה רווי הכאב הפיזי, המשברים, האכזבה, התסכול, הבכי, הסבל והדיכאון,
כל אלה תמיד עמדו אל מול החלום והאימהות!
כעת בהמלצת הרופאים אני נאלצת בצער רב, לוותר על טיפולים אלה ועל החלום של הריון ולידה.
למרות זאת החלטתי לא לוותר ולהילחם על הזכות שלי להיות אמא ולחבוק ילד משלי, וחלום זה יכול להתגשם היום רק באמצעות פונדקאות, כשבשלב זה בחיי זהו המוצא האחרון עבורי.
לשם כך אני זקוקה לעזרתכם הנדיבה.
בעלי ואני התחלנו פרויקט באתר למימון המונים במטרה לגייס 300,000 ₪ הדרושים לתהליך הפונדקאות.
בבקשה קחו כמה דקות ופיתחו את הקישור ובעיקר את הלב... כל תרומה תתקבל בברכה !
מצורף הקישור לפרוייקט:
https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=3750
תודה מראש , אושרית ומשה גולדשטיין

לצפיה ב-'בקשה מהורים שיש להם ילד/ים מאם פונדקאית '
בקשה מהורים שיש להם ילד/ים מאם פונדקאית
07/11/2018 | 12:36
1
50

צהריים טובים!

אני כותבת עבודת סמינריון בנושא פונדקאות ולצורך העבודה אני צריכה לראיין טלפונית אמהות/אבות שיש להם ילדים מפונדקאות, כמובן שהראיון הוא אנונימי וחסוי.

תודה רבה!
נועה

לצפיה ב-'דברי איתי בפרטי אשמח לענות לך '
דברי איתי בפרטי אשמח לענות לך
12/11/2018 | 11:50
2
לצפיה ב-'מחפש פונדקאית ותורמת ביצית'
מחפש פונדקאית ותורמת ביצית
01/11/2018 | 19:04
60
אני רווק, מחפש להביא ילדים.
מחפש פונקדאית ותורמת ביצית.

אשמח לפניות בפרטי.

לצפיה ב-'חדשה'
חדשה
25/10/2018 | 16:18
86
היי, חדשה בתחום אז אחרי לא מעט שנים בטיפולי פוריות החלטנו לשנות גישה וללכת על פונדקאות... איך מתחילים? איך בוחרים חברה? האם לעשות בארץ או בחו"ל צריכה קצת עזרה מהמנוסים פה בפורום(:
לצפיה ב-'זוג נחמד מחפש פונדקאית מקסימה'
זוג נחמד מחפש פונדקאית מקסימה
22/10/2018 | 12:31
82
אנחנו זוג נחמד שיש לו תינוק חייכן ומקסים שנולד לפני מספר חודשים באמצעות פונדקאית, ואנו מעוניינים מאוד בילד נוסף.
יש לנו כבר ניסיון בתהליך שעבר בצורה חלקה וטובה, ואפשר לקבל עלינו המלצות חמות מהפונדקאית הקודמת.
עברנו איתה דרך מופלאה ומרגשת, שהיתה מבוססת על יחסי אמון, רגישות, הערכה וכבוד הדדי.
נשמח מאוד ליצירת קשר איתנו במייל חוזר.
תודה רבה :)

zug2015@walla.co.il

לצפיה ב-'מחפשים אם פונדקאית לזוג צעיר שאיבדו את הרחם בלידה'
מחפשים אם פונדקאית לזוג צעיר שאיבדו את הרחם בלידה
19/10/2018 | 17:44
70
אנו זוג דתי צעיר שאינו יכול ללדת ילדים כי האשה איבדה את הרחם בלידה, מחפשים אם פונדקאית עם לב חם ואוהב. אם יש בך רצון לקיים מצווה גדולה, לעזור להביא חיים לעולם נשמח שתשאירי לנו פרטים.

אנשים טובים הקימו לנו אתר שניתן להשאיר פרטים באופן אנונימי,
כנסי והשאירי פרטים:

נשמח ונודה לכם אם תוכלו להפיץ את האתר לכל מי שיכולה להיות מעוניינת.
תודה
לצפיה ב-'גיור לאחר הליך פונדקאות בחו"ל'
גיור לאחר הליך פונדקאות בחו"ל
13/10/2018 | 23:56
1
93
אשמח לדבר בטלפון עם זוג שעבר הליך פונדקאות בחו"ל.
לגבי כיצד מתבצע הגיור בארץ לאחר ההליך.
אנחנו רוצים לעשות הליך עם מנור האם משנה הליך הגיור לפי הסוכנות שאיתה עושים את התהליך.
תודה

לצפיה ב-'גיור.'
גיור.
13/10/2018 | 23:57
70
אשמח אם מישהו יכול לרשום לי גם פה בפורום, כיצד מתנהל הליך הגיור לאחר הליך פונדקאות בחו"ל.
לצפיה ב-'זהירות-ביוטקסכום ממשיכים לעשות בלאגן BioTexCom'
זהירות-ביוטקסכום ממשיכים לעשות בלאגן BioTexCom
25/09/2018 | 15:11
112
לצפיה ב-'עבודה בתקשורת חשוב שתכנסו'
עבודה בתקשורת חשוב שתכנסו
17/09/2018 | 15:42
122
אני תלמידה בכיתה יב במגמת תקשורת בנתניה ואני מחפשת דמות/בן אדם לסרט דוקומנטרי בן 15 עד 20 דקות.
אני מחפשת זוג גברים שמנסים להביא ילד ולא מאפשרים בגלל החוק שמוכנים לשתף את סיפורם ולספר זאת למצלמה.
אם יש מישהו שמוכן לכך והוא מוכן להעביר את סיפורו ולשתף בבקשה לשלוח לי איימיל ל: baradi17112000@gmail.com תודה רבה
לצפיה ב-'עוד מקרה מצער של זוג שעשה פונדקאות ללא ליווי מתאים'
עוד מקרה מצער של זוג שעשה פונדקאות ללא ליווי מתאים
16/09/2018 | 10:18
227
הינה עוד מקרה מצער של זוג שבחר לעשות פונדקאות
בגאורגיה באופן עצמאי ללא ליווי מתאים וללא עורך דין
שמכיר את החוקים בחו"ל.
אני מאחלת לכם ב"ה שתחזרו כמה שיותר מהר הביתה עם הילדים אמן.
לצפיה ב-'לא לומדים לקח. שוב נזקים מעבודה של מתווכי פונדקאות'
לא לומדים לקח. שוב נזקים מעבודה של מתווכי פונדקאות
08/09/2018 | 19:03
1
237
והפעם כתבה על חברת התיווך ויוה ששולחת זוגות שלהם לדרום אפריקה.
למה לא לומדים לקח, למה לא בודקים ?
בשביל לחסוך 20 או 30 אלף שקל מוכנים לעשות פונדקאות בכל חור
ודרך כל מתווך. 
הזוגות האלה פושעים לא פחות מהחברה!!!

לצפיה ב-'מפחיד'
מפחיד
11/09/2018 | 16:47
86
זה נראה מעט עולם חופשי לנוכלים
לצפיה ב-'מעוניינת להיות פונדקאית'
מעוניינת להיות פונדקאית
05/09/2018 | 17:25
218
בת 36, נשואה, מעוניינת להיות פונדקאית. אשמח אם תיצרו קשר בפרטי
לצפיה ב-'זוג נחמד מחפש פונדקאית'
זוג נחמד מחפש פונדקאית
04/09/2018 | 13:13
177
אנחנו זוג נחמד שיש לו תינוק שנולד לפני מספר חודשים באמצעות פונדקאית, ואנחנו מעוניינים מאוד בילד נוסף.
יש לנו כבר ניסיון בהליך שעבר בצורה חלקה וטובה, ואפשר לקבל המלצות חמות עלינו מהפונדקאית הקודמת.
עברנו דרך מופלאה ומרגשת עם הפונדקאית, שהיתה מבוססת על יחסי אמון, רגישות, הערכה וכבוד הדדי.
נשמח מאוד ליצירת קשר איתנו במייל חוזר.

zug2015@walla.co.il

לצפיה ב-'פונדקאות '
פונדקאות
03/09/2018 | 12:44
191
היי בנות יקרות , אני מחפשת בחורה רצינית עבורי לא דרך חברות של רצחנים ורמאים. במידה ויש משיהי שרוצה להרויח כסף וגם לעשות מצווה מוזמנת לפנות אליי דרך המייל ואני יצור עימה קשר zvi855909@gmail.com . תבורכו מפי עליון . 

לצפיה ב-'פונדקאית'
פונדקאית
02/09/2018 | 23:23
167
הפונדקאית שלנו בשבוע 14.
לפני כמה ימים הלכנו לעשות את הסקירה הראשונה.
כמה דקות לפני שעלינו לרופא הפונדקאית עברה את הכביש ואופנוע החליק והתנגש בה והיא נפלה על הברכיים וקיבלה מכה בכתף.
חוץ מזה היא לא התלוננה על כאבים נוספים ולא אמרה שכואבת לה הבטן רק הברכיים והכתף.
הרופא עשה את הסקירה והכל תקין
אבל אני עדיין דואגת ולא מצליחה להוציא מהראש את התאונה ( ראיתי את התאונה)
מה הייתן עושות במקומי?
דורשות עוד בדיקה למרות שלא היו לה כאבים בכלל בבטן  והסקירה הייתה תקינה?
תודה  

לצפיה ב-'זקוקים לעזרה דחופה'
זקוקים לעזרה דחופה
30/08/2018 | 18:58
8
289
אנחנו זוג ישראלים שזקוקים בדחיפות לייעוץ משפטי מקומי בגיאורגיה משהו שמבין את התהליך
תקועים פה כבר חודש וחצי בעקבות מכשול בירוקרטי וזקוקים לכל מידע שיש לכם

תודה לעונים
לצפיה ב-'אין מושג, אבל אולי יש משהו שאוכל לעזור?'
אין מושג, אבל אולי יש משהו שאוכל לעזור?
31/08/2018 | 17:53
2
147
לא יודעת אם יש לי משהו לעזור, אך אני רואה שלא כותבים לכם, אז אולי אני אנסה לעזור?
לצפיה ב-'הגשמת חלום'
הגשמת חלום
03/09/2018 | 14:27
140
היי ..היית מעוניינת להיות פונדקאית כמובן בתשלום ?
לצפיה ב-'הגשמת חלום'
הגשמת חלום
03/09/2018 | 14:29
90
אני אשמח מאוד עם תוכלי לעזור לנו להגשים את החלום תמורת תשלום. המייל שלי ZVI855909@GMAIL.CP, תבורכי על כל מצווה . 
לצפיה ב-'חברות שעושות בחו"ל'
חברות שעושות בחו"ל
01/09/2018 | 18:20
126
אולי תנסו ליצרו קשר עם חברות מהארץ שעושות תהליכים בחו"ל ולהיעזר בהם
מקווה שתצליחו לפתור את הבעיה ובמהרה לחזור לישראל.
בהצלחה
לצפיה ב-'אשמח לעזור '
אשמח לעזור
02/09/2018 | 10:53
118
שלום מה שלומכם ?
אנו עשינו שני ילדים בגיאורגיה ניו ליף - הכול עם עורך דין בארץ  - מתן חודורוב .
הוא מומחה מספר אחד בנושא הזה .
הנה טלפון שלו - 072-2575084 , פרטי שלו - 052-4588276

מה בדיוק הסיבוך שלכם ? אולי אני אוכל ליעץ ?
אני הובלתי 2 תהליכים - כבר אני בקיע בכל .
בן זוגי ישב רגל על רגל ושיחק בטלפון .

בהצלחה .
לצפיה ב-'שלחתי מסר'
שלחתי מסר
04/09/2018 | 22:05
78
מקווה לעזור
לצפיה ב-'תפנו לעמי מנור מחברת מנור מדיק'
תפנו לעמי מנור מחברת מנור מדיק
09/09/2018 | 15:30
94
הטלפון באתר
מנור מדיק פונדקאות
בהצלחה
לצפיה ב-'שלחתי הודעה פרטית'
שלחתי הודעה פרטית
09/10/2018 | 09:52
21
אם עדיין רלוונטי - שלחתי לכם הודעה פרטית, היינו בבעיה דומה והצלחנו לפתור את הבעיה הזו.
לצפיה ב-'סיכוי הצלחה בסיבוב ראשון?'
סיכוי הצלחה בסיבוב ראשון?
25/08/2018 | 19:42
168
ברור לי ביצית צעירה, פונדקאית צעירה וולדנית, זרע טוב גם ברור. ובכל זאת מה סיכוי להצלחה בסיבוב ראשון? יש מי שיכול להסביר לי ולתת לי מידע מנסיון? אשמח מאד לדעת.
לצפיה ב-'פונדקאית'
פונדקאית
22/08/2018 | 20:14
1
224
הי חדשה כאן! בהצלחה לכולם!!
אני נשואה באושר ואמא לשתי בנות מהממות ועתידה להיות פונדקאית. היום פגשנו את הזוג המיועד. היה מרגש מאוד!!!
מדובר בתהליך של תרומת ביצית.
אשמח אם מי שיודע יוכל לספר לי על הפרוצדורה הרפואית מבחינת הפונדקאית-
אמרו לי שאצטרך ליטול הורמונים לפני ההחזרה ועד שבוע 9. מעבר לזה טרם פגשנו את הרופא אז אני עוד לא יודעת כלום...
איך לוקחים את ההורמונים? בנטילה בפה או בזריקות? כמה זריקות באיזו תדירות? זה כואב? אשמח למידע
לצפיה ב-'פונדקאות '
פונדקאות
25/08/2018 | 16:52
136
היי גם אני התחלתי את הליך הפונדקאות לאחרונה אשמח לשתף ולשמוע חוויות ממשהי אחרת אני אחרי החזרה ראשונה ומחכים לבדיקת דופק ההמתנה מלחיצה 
שלחי לי מסמר אם את מעוניין ואשלח לך כתובת מייל שלי בכל אופן בהצלחה זאת חוויה מטורפת ומקווה ששתינו נצא ממנה מחוזקות

לצפיה ב-'הבחירה בחיים.'
הבחירה בחיים.
24/08/2018 | 16:19
171

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
הובלות ויקטור
המוביל אותו חיפשתם!
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה