לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פונדקאות

8.12.2002נושא הפונדקאות הופך ליותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות מאז נחקק החוק בשנת 1996. לפונדקאות צדדים רבים החל מההחלטה וההכרה שהולכים על זה דרך מציאת הפונדקאית המתאימה, ההתמודדות עם איסוף החומר לקראת הוועדה, הטיפולים, ההריון, השאלות, התהיות, הקשרים עם הפונדקאית, הצדדים החוקיים, המוסריים, הפסיכולוגיים וכמובן הכספיים, הכל כדי להגיע לאותו רגע מאושר עם השמחה הגדולה בסוף.בפורום הזה אנסה לרכז עבורנו את כל הצדדים הנוגעים לדבר, הצד המשפטי,הפסיכולוגי והרפואי, כאן תקבלו תשובות לשאלות הרבות שעוד יבואו. כאן תקבלו תמיכה ,יעוץ , והרבה הבנה ואהבה . וכאן- נתחיל להגשים את החלום.כשהתחלתי לנהל את הפורום הזה לפני שנה וקצת החלום הזה היה נראה רחוק אבל אפשרי, לא היה לי מושג מדוייק למה אני נכנסת, זה מסוג הדברים שאין דרך לחזות אותם, רק חוויה אישית נותנת את תמונת המצב האמיתית.אני מאושרת להגיד לכם שזה אפשרי, כשליבי שלי מביטה עלי במבט התמים הזה שלה אני יודעת שהצלחתי ואני רוצה שכולכם תדעו שההצלחה קרובה ואפשרית.מירבי* מירבי*
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חוק הפונדקאות בישראל נחקק בשנת 1996. מאז נולדו מאות ילדים בתהליכי פונדקאות חוקיים.
הפורום נותן מענה ותמיכה למתעניינים בתהליך .

בפורום פונדקאות כותבים הורים מיועדים ופונדקאיות הלוקחים חלק בתהליך ונמצאים בתוכו החל מההתלבטות, מהידיעה שצריך את תהליך ועד לאחר הלידה והאושר הגדול.

תוכלו לקרוא כאן הודעות משמחות המבשרות על הפיכתו של זוג למשפחה, פונדקאיות מאושרות שהגשימו את חלומן ועשו דבר גדול למענן ולמען אחרים, התלבטויות של איך לספר לילדי הפונדקאית על התהליך, מה לקנות לה ליום ההולדת וכו.

ראוי שהכותבים בפורום ידעו שמדובר בנושא רגיש הדורש רגישות, סבלנות, כבוד הדדי וחמלה.

המשך >>

לצפיה ב-'סוכנות Care Surrogacy Georgia'
סוכנות Care Surrogacy Georgia
24/04/2017 | 00:31
1
58
שלום רב.
זקוקים לעזרה. אבל רצוי אמיתית ולא ניסיון לשיווק.
אנחנו זוג בתהליך פונדקאות בגאורגיה. אשתי חולה במחלה שלא מאפשרת לה לשאת הריון.
התחלנו לפני כחצי שנה לעבוד עם סוכנות לאחר שקבלנו המלצות בשם 
Care Surrogacy Georgia.
1. האם מישהו שמע עליהם או יצא לו לעבוד איתם?
בינתיים היו לנו 2 ניסיונות כושלים להריון עם פונדקאית.
בראשון הוחזרו שני עוברים בדרגת איכות גבוהה, 1 נקלט אך לא היה לו דופק בסקירה בשבוע השביעי.
בנסיון השני הוחזרו שלושה עוברים בדרגת איכות גובהה אך אף אחד לא נקלט.
מיותר לציין שלא פשוט לעבוד עם סוכנות גאורגית ויש רב נסתר על הגלוי (זה לא המקום לפרסם את מנור בבקשה).
לאחרונה בקשנו  מהסוכנות להחליף את הפונדקאית, לאחר 2 נסיונות כושלים הגיע הזמן לנסות משהי אחרת.
הם לא חזרו אלינו ובכלל יש תחושה כל הזמן שהם לחלוטין לא מקשיבים לדרישות שלנו ורמת המקצועיות שלהם מוטלת בספק.
לאור השירות הרע ואי ההסכמה להחלפת פונדקאית ובעיות אחרות שקלנו לתבוע אותם. 
2. האם מישהו פה מבין ויודע אם זה אפשרי וכמה זה מורכב לתבוע סוכנות בגאורגיה?
תודה רבה למי שיענה ויודע לעזור!
לצפיה ב-'שולחת הודעה בפרטי'
שולחת הודעה בפרטי
24/04/2017 | 07:33
23
לצפיה ב-'פונדקאית שמחפשת זוג'
פונדקאית שמחפשת זוג
21/04/2017 | 15:13
1
85
שלום,
אני רוצה להיות פונדקאית ואני מחפשת זוג שצריך פונדקאית לתהליך זה. 
אני לא יודעת איך אפשר ליצור פה קשר... אולי תשאירו טלפון ואחזור אליכם...
לצפיה ב-'לוח הפורום'
לוח הפורום
23/04/2017 | 23:59
38
את מוזמנת להעלות את הודעתך ללוח הפורום. שם היא תישאר לאורך זמן.
הלוח נמצא תחת הכותרת כלים ומידע בראש הפורום.

בהצלחה
לצפיה ב-'השראת הנקה '
השראת הנקה
23/04/2017 | 13:09
1
55
הי,

האם יש כאן אמהות עם ניסיון בהשראת הנקה?
ההריון של הפנדקאית שלנו הגיע לשבוע ה 20 והגיע הזמן להתחיל להתכונן.

תודה למגיבות.
לצפיה ב-'כותבת לך בפרטי'
כותבת לך בפרטי
26/04/2017 | 00:39
9
לצפיה ב-'לא יודעת אם זה המקום אבל'
לא יודעת אם זה המקום אבל
15/04/2017 | 20:14
1
158
אני פונדקאית לזוג מהממם . ביצענו לפני כמה ימים החזרה שלישית. שלצערי נראה לי ששוב לא צלחה. אני לא מרגישה שום סימנים בגוף. .
ממש קשה לי עם זה ששוב זה לא צלח ובמיוחד שאצטרך שוב לבשר לאם...יש לכן טיפים/עצות איך צולחים את הפעם הזאת ואיך עוזרים לזה להתרחש בפעם הבאה?
לצפיה ב-'זה בהחלט המקום'
זה בהחלט המקום
18/04/2017 | 15:32
75
אחד הדברים שהכי קשים לפונדקאיות בתהליך זה להודיע לזוג שההחזרה לא הצליחה ושאין הריון.
מלבד הקושי שלך כפונדקאית להתמודד עם האכזבה, הקושי בלהיות המבשרת לא פשוט בכלל.
חשוב שתתני להם הרגשה טובה ושתבטיחי, אם זה מתאים לך כמובן, שתמשיכי איתם ושיהיה בסדר.
מבחינה טיפולית, תמיד טוב לשמוע דעה של רופא נוסף לגבי הפרוטוקול, האם העוברים היו טובים? האם הרירית היתה אופטימלית להחזרה?
מאחלת לך שבטיפול הבא תצליחו
לצפיה ב-'להיות אם פונדקאית'
להיות אם פונדקאית
17/04/2017 | 14:42
1
103
היי, אני אם ל-2 ילדים, ילדתי לא מזמן ולאחרונה אני לא מפסיקה לחשוב על הרעיון להיות אם פונדקאית (אני יודעת שצריך לחכות שנה מאז הלידה ואין לי בעיה לחכות כמובן).
רציתי לשמוע מנשים שעברו את זה - מה התהליך שאני צריכה לעבור? כיצד מוצאים זוג לעבור איתו את התהליך? איך הילדים קיבלו את ההריון? מבחינה רגשית - איך עברתן את ההריון והלידה?

תודה 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
23/04/2017 | 23:05
22
ברוכה הבאה לפורום, שלחתי לך מסר...
לצפיה ב-'חובה לקרוא את הספר ילד משלך מאת שרית מגן'
חובה לקרוא את הספר ילד משלך מאת שרית מגן
12/04/2017 | 17:20
1
112

סיפורה של שרית שחושף את כל האינטרס של רופאי הפיריון 
לבצע עוד ועוד טיפולים IVF שלא מובילים לשום מקום 
והסיכויים שואפים לאפס.
ב-99% מהמקרים אנו מבינות את האמת רק לאחר שהרסנו את גופנו 
ופצענו את נפשנו וגמרנו גם את כספנו.
הלוואי והספר הזה יעזור לנשים להבין שצריך לעצור בנקודה מסוימת
ולא ללכת עם הראש בקיר לשנים של טיפולים  למרות שיכנועי הרופא.
לפעמים צריך להתעורר ועם כל הצער לחשוב על השלב הבא
תרומת ביצית . פונדקאות ואפילו אימוץ

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
15/04/2017 | 16:14
77
ברור שהכל עניין כלכלי, אבל פונדקאות זה תהליך מאוד מורכב וכך גם אימוץ ויש קריטוריונים מאוד נוקשים ולא מאשרים את כולם.
לצפיה ב-'שלום, האם ניתן לעשות פונדקאות עם תרומה כפולה? '
שלום, האם ניתן לעשות פונדקאות עם תרומה כפולה?
08/04/2017 | 18:51
8
123
וגם, האם ניתן לעשות פונדקאות עם Pgd?
לצפיה ב-'תרומה כפולה'
תרומה כפולה
09/04/2017 | 01:22
4
122
אם כוונתך היא לתרומת ביצית ותרומת זרע, בארץ זה לא מתאפשר.
הזרע חייב להיות של האב המיועד.
pgd אפשרי במידה וזה לצורך רפואי.

בהצלחה וחג שמח
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
17/04/2017 | 12:36
1
46
האם למישהו יש ניסיון (ואם כן האם צלח?) של פונדקאות עם PGD ?
לצפיה ב-'בהחלט כן! אני ילדתי תינוק פונדקאות לאחר PGD לפני שנה וחצי'
בהחלט כן! אני ילדתי תינוק פונדקאות לאחר PGD לפני שנה וחצי
19/04/2017 | 10:03
23
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
17/04/2017 | 12:37
1
47
האם למישהו ניסיון (ואם כן האם צלח?) של פונדקאות עם PGD ?
לצפיה ב-'מכירה מישהי כזו '
מכירה מישהי כזו
18/04/2017 | 08:56
16
לצפיה ב-'פונדקאות עם pgd'
פונדקאות עם pgd
18/04/2017 | 15:33
2
49
אני מכירה מספר זוגות שהצליחו בתהליך פונדקאות עם pgd, שניים מהם השיגו הריון בפעם הראשונה.
בהצלחה
לצפיה ב-'מה זה Pgd?'
מה זה Pgd?
25/04/2017 | 12:31
1
8
לצפיה ב-'pgd - אבחון גנטי טרום השרשה'
pgd - אבחון גנטי טרום השרשה
27/04/2017 | 07:54
6
לצפיה ב-'לא מבינה מה הכוונה למתווכים '
לא מבינה מה הכוונה למתווכים
03/04/2017 | 14:50
7
144
שלום
שמי ק נשואה 7 שנים ללא ילדים , ותיקה מאד בקטע של טיפולי פוריות אך חדשה בקטע של פונדקאות.
לצערי אני נמצאת בשלב הבירורים הראשונים על פונדקאות וכפי הנראה יהיו לי המון שאלות לכן היום נרשמתי לפורום הנחמד הזה.
מסיבות שלי אני ובן זוגי כבר החלטנו שנעשה את הפונדקאות עם פונדקאית מחוץ לארץ כי לנו זה מאד מתאים מהרבה בחינות אישיות.כניראה באוקראינה או גאורגיה.
כבר התחלתי להכיר בגוגל את המרכזים השונים ולהבין את המחירים.
הבנתי שלכל אחד יש יתרונות וגם חסרונות.
וגם הבנתי שיש כזה דבר מתווכים ולא מתווכים בשלב זה אני לא מצליחה להבין  
מהפרסומות של המרכזים מה זה ומה ההבדל?
מאד אשמח להסבר
תודה מראש

לצפיה ב-'היי קרן '
היי קרן
03/04/2017 | 20:44
102
מתווכים כשמם, מתווכים בייניכם לבין הפונדוקאית ומשם הכול באופן עצמאי. כמובן שהתשלום הוא זול יותר.
חברות אחרות כגון מנור שעושים בגאורגיה מלווים אותכם לאורך כל התהליך בחו"ל כולל רופאים ישראלים שטסים לבצע בדיקות ולאחר הלידה המיוחלת מקבלים דירה עד לקבלת האישור לחזור לארץ.

אין ספק שמתווכים הרבה יותר משתלם כלכלית, אך אני אישית לא הייתי רוצה להסתדר לבד בארץ זרה כשאני לא מכירה את השפה ואת ההתנהלות.
שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'ההבדל בין מתווכים ללא מתווכים'
ההבדל בין מתווכים ללא מתווכים
05/04/2017 | 09:56
5
90
רוב הסוכניות בארץ שמציעות פונדקאות בחו"ל פועלות מול סוכנות מקומית בחו"ל הפועלת מול מרפאה מקומית והם למעשה מתווכים בין הזוג לבין הסוכנות בחו"ל שמתווכת מול המרפאה.
יש חברה אחת שידוע לי עליה שאינה פועלת מול סוכנות מקומית שם אלה מחזיקה בעצמה גם צוות מקומי שם ושולחת צוות ישראלי לביצוע הפרוצדורות הרפואיות.
השליטה על התהליך קשה יותר דרך המתווכים ומניסיון לפעמים זה מרגיש כמו טלפון שבור! אתה שואל שאלה והיא עוברת מהסוכנות פה לסוכנות שם ששואלת את המרפאה והתשובה עוברת את אותו המסלול ולפעמים מגיעה באיחור או לא ברורה וגם בדיקות רפואיות נישלחות במייל ומועברות לרופא פה מבלי שבדק את הפונדקאית בעצמו.
יש הבדלי מחירים בין שתי השיטות (שליחה של צוות מפה לשם יקר...).
מניסיון -החשוב מכל זה שבמיקרה חירום - היכולת של מי שהוא רק מתווך לסייע אינה משתווה ליכולת של מי שמחזיק צוות מיומן ומנוסה שמורכב גם מישראלים וגם מקומיים.
בהצלחה.

לצפיה ב-'הכי חשוב זו האחריות.'
הכי חשוב זו האחריות.
06/04/2017 | 12:37
4
85
תיווך זה שהסוכנות היא הגוף המתווך בין הזוג לבין הפונדקאית
ואותו דבר בין הזוג לבין המרפאה והרופאים שבאותה מדינה מתבצע ההליך.
סוכנות פונדקאות מתווכת מורכבת מצוות של של 5-6 אנשים ולא צריך יותר כי את כל ההליכים מבצעים אנשים חיצוניים.
לכן הפונדקאות באמצעות מתווכים זולה יותר והרווח של המתווכים גדול יותר
ויש אנשים שלא איכפת להם וזה מתאים להם בלי בעיה למה לשלם יותר?           או כמו שישראלים אומרים למה לצאת פראייר?
אבל אם חס וחלילה מתעוררות בעיות בריאותיות לעובר או לפונדקאית או בעיות בירקרטיות פה מתחיל הסרט.
המתווכים לא אחראים! הם רק מתווכים! הרופאים לא שלהם! הקליניקה לא שלהם!
העו"ד לא שלהם! הדירות לא שלהם! הכל אנשיים מקומיים של אותה מדינה.      ואז שמתחילות בעיות, האחריות מתחילה להתגלגל כמו כדור בין כולם.                 והיו לא מעט מיקרים  שנגמרו רע ובמחיר של פעמיים פונדקאות.
לסיכום פונדקאות דרך מתווכים זולה יותר אך מסוכנת יותר
כמו הפתגם המפורסם מה שזול עולה אח"כ ביוקר.
אגב אף סוכנות לא מצהירה שהיא מתווכת אז נסי להבין מתוך מה שכתבתי
בהצלחה 

לצפיה ב-'מהניסיון שלכן אז על מי אפשר להגיד בביטחון שהוא לא מתווך ?'
מהניסיון שלכן אז על מי אפשר להגיד בביטחון שהוא לא מתווך ?
06/04/2017 | 15:43
3
51
לצפיה ב-'רק מנור מדיק, הם היחידים שלא מתווכים.'
רק מנור מדיק, הם היחידים שלא מתווכים.
07/04/2017 | 06:39
2
54
לצפיה ב-'טוב תאחלו לי בהצלחה. חתמתי במנור'
טוב תאחלו לי בהצלחה. חתמתי במנור
24/04/2017 | 16:47
1
19
נפגשתי איתם ועם עוד סוכנות אחת שעושה בגאורגיה
ונפגשתי עם סוכנות שעושה את התהליך בקייב.
 המחיר באמת יותר יקר כמו שהזהירו אותי לפני 
אבל זה נראה לי הכי נכון לצאת איתם למסע
מנור הרשימו אותי הכי הרבה מבחינה מקצועית
וגם די הבנתי למה אצלם יותר יקר מאחרים זה לא סתם.
אמרתי לעמי מנור: אני נותנת לכם את הדבר הכי יקר לי העוברים שלי.
ועמי ענה "אני מבטיח ממנור לא תצאי בלי ילד"
זהו גורלי בידיים של מנור. מקווה לטוב.
אני ימשיך לעדכן. 

לצפיה ב-'עשית את הבחירה הנכונה, מאחלת לך המון הצלחה.'
עשית את הבחירה הנכונה, מאחלת לך המון הצלחה.
26/04/2017 | 16:11
13
אני בעצמי אחרי 2 תהליכים מוצלחים במנור
ויכולה לאשר שמה שמנור מבטיח הוא מקיים !!!!!
ובקשר למחיר, אני חושבת שאם כבר מגיעים לפונדקאות
לא מחפשים מציאות וסיכונים כמו האישה שפרסמה פה לפני כמה
ימים את הסיבוך שלה עם הסוכנות הגאורגית care surrogacy georgia
עדיף לשלם קצת יותר ולתת למקצוענים לעבוד ולישון בשקט

לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
06/04/2017 | 09:17
113
שלום לכלום
אני מתחילה תהליך פונדקאות בגאורגיה. יש לי 2 ילדים מהריונות תקינים. ו2 הריונות שבהם היתה הפסקת דופק מאוחרת בשליש השני , אחרי בדיקות תקינות לחלוטין. סקירות אקו לב וכו'
לא מצאו לי שום בעיה, קרישיות תקינה,הסטרוסקופיה תקינה, מחלות אוטואינומיות וכו' . קלקסן גם לא עזר.
כאשר נפגשתי עם הרופא שמפנה לפונדקאות הוא לא נתן לי הרגשה שפונדקאות לא בטוח תעזור בגלל שאין לי בעיה ברחם. 
האם יש פה זוגות שהיו על רקע לא מוסבר והצליחו?
לצפיה ב-'זו הפעם הראשונה שלי בפורום'
זו הפעם הראשונה שלי בפורום
31/03/2017 | 08:02
4
181
היי לכולן,

אני בת 33, כשל שחלתי מוקדם מידי :)
אחרי 7 החזרות של תרומת ביצית ללא הריון.
על פניו פרפוסור משיח הנהדר לא מוצא סיבה לחוסר הצלחה וקליטה.
נשארו לי 2 עוברים לעוד ניסיון והוא הכין אותי לחשוב על פונדקאות בתרומה הבאה.

איך עושים את זה? מתי השלב שמוותרים על עצמך וממשיכים הלאה? שלא נדבר על הכסף שיונח על ההימור הזה.

בנוסף הייתי שמחה לדעת איך מתחילים?
אישור בוודאי אקבל כי הוא מוכר בתחום ומניחה שיקבלו כל שייכתוב.

מה ההבדל העיקרי בין פונדקאות בארץ ובחו"ל? מה הסכומים?
ואם מצליחים "למצוא" פונדקאית, האם זה מוזיל את העלויות?

תודה רבה לכל עונה!
לצפיה ב-'מידע בעניין פונדקאות'
מידע בעניין פונדקאות
31/03/2017 | 14:10
120
היי
את מוזמנת לטלפן 050-7517557

ליאת
לצפיה ב-'את מוזמנת לשלוח לי הודעה בפרטי'
את מוזמנת לשלוח לי הודעה בפרטי
31/03/2017 | 18:14
107
אני במסלול של תרומת ביצית +פונדקאות
ויכולה לתת לך את נקודות המבט של הארץ ושל חו"ל מכיוון שאני מכירה ובתהליך בשני המקרים. 
איך מוותרים על עצמך? אף פעם אל תוותרי על עצמך! 
אני ובעלי קבענו תאריך, כאשר מגיע התאריך מפסקים לנסות אצלי ועוברים לפונדקאות. כמובן שהיינו אצל כמה רופאים וכולם הפנו לפונדקאות. 
ההבדל העיקרי בין הארץ לחו"ל זה זמן וכסף, בחו"ל הרבה יותר זריז, אין צורך לעבור ועדות והפונדקאיות מחכות לך. בארץ יש אישורים וועדות וצריך למצוא פונדקאית, גם זה לוקח זמן. בחו"ל יותר יקר ויש צורך לשהות בארץ הלידה בסביבות חודש עד שמקבלים אישור לחזור לארץ. במידה ואת בוחרת לעבור את התהליך בארץ ותמצאי פונדקאית לבדך, זה יוזיל עלויות ואף זמנים. 
מקווה שברור ואת מוזמנת לשלוח לי הודעה בפרטי.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לפורום'
ברוכה הבאה לפורום
02/04/2017 | 21:32
1
73
אענה לך לגבי פונדקאות בישראל.
התהליך מתחיל בבקשה לאישור עקרוני, השלב הזה לא מחייב ולא עולה כסף.
אשמח לתת לך הנחיות איך מכינים את האישור.
כתבי אם את מעוניינת ואשלח לך.
ההבדל העיקרי בין תהליך בארץ לחו"ל זה שבארץ מתאפשרת קירבה לפונדקאית ויש לכם יכולת לעקוב מקרוב אחרי ההריון, להחליף רופאים, לקבל חוות דעת נוספות ולהיות עם התינוק בבית אחרי הלידה.

בהצלחה
לצפיה ב-'אשמח תודה!'
אשמח תודה!
03/04/2017 | 07:03
64
האם יש הבדל מבחינת עלויות?
לצפיה ב-'כדאי לבחור פונדקאית שכבר היתה פונדקאית פעם 1?'
כדאי לבחור פונדקאית שכבר היתה פונדקאית פעם 1?
29/03/2017 | 12:37
4
132
על פניו נשמע לי יתרון, כבר מכירה את התהליך, כנראה היה איתה תהליך מוצלח כך שגם היא רוצה שוב וגם הסוכנות רוצה אותה שוב, אחרת לא היו לוקחים אותה שוב.
לא?

לצפיה ב-'לדעתי זה נשמע כמו רעיון טוב - בתנאי...'
לדעתי זה נשמע כמו רעיון טוב - בתנאי...
29/03/2017 | 13:52
3
138
בתנאי שיש לכם מישהו שילווה את התהליך כדי שהפונדקאית תישאר בתפקיד שאותו היא מעוניינת לבצע. שלא תהפוך הפונדקאית למלווה שלכם או לתומכת שלכם בתהליך.
לדעתי יש דברים שצריך להפריד כדי לשמור על כל הצדדים. היא שם עבורכם אבל היא לא אמורה להכיל גם את הקשיים שלכם.
זו דעתי...
לצפיה ב-'מסכימה לגמרי עם דבריך'
מסכימה לגמרי עם דבריך
30/03/2017 | 08:39
46
לצפיה ב-'תודה'
תודה
30/03/2017 | 15:38
1
62
לא כ"כ הבנתי למה כתבת לי את התוספת. אין שום ציפיה כזו מפונדקאית.
לצפיה ב-'זה נכון שאין ציפיה כזאת'
זה נכון שאין ציפיה כזאת
05/04/2017 | 07:50
45
אבל זה לפעמים יכול לקרות.
במיוחד אם הפונדקאית היא סוג של בלבוסטע שאוהבת לארגן ולסדר דברים (כמוני )
ונוח לה להוביל תהליכים יותר מאשר לתת להם להתרקם מעצמם... או יותר מאשר לתת למישהו אחר להוביל (שוב, לגמרי מדברת על עצמי... ועל כמה חברות אולי...)
אז היא עלולה לקחת על עצמה יותר ממה שהיא אמורה ומי שמולה עלול לתת לה לקחת את זה כי זה נעים לחלוק, במיוחד את הקשיים...
לזה התכוונתי.
לצפיה ב-'פונדקאות לרווקה בחו"ל'
פונדקאות לרווקה בחו"ל
27/03/2017 | 16:31
4
106
האם יש למישהו נסיון איך אפשר לעשות פונדקאות בחו"ל למישהי רווקה?
הקריטריונים לפונדקאות בחו"ל קובעים שצריכים להיות נשואים או מי שיש לה הסכם חיים משותפים עם מישהו.
אני לא נשואה ואין לי הסכם כזה ואין לי זוגיות.
1. מה אפשר לעשות בשביל להתגבר על הפרוצדורה הזאת?
2. האם אני יכולה לעשות הסכם חיים משותפים עם מישהו שהוא נשוי (בעל של אחותי) רק לצורך הענין?  בשביל הפרוצדורה?
חושבת וחושבת ומשתגעת. אני יודעת שבארצות הברית אפשר לרווקה - אבל מאוד יקר שם.
זקוקה לעצה. תודה

לצפיה ב-'אם יחדנית'
אם יחדנית
28/03/2017 | 08:30
88
אני מכירה מישהי שעושה דרך חברת תמוז כאם יחידנית ביוון
לצפיה ב-'נקודות חשובות בנושא'
נקודות חשובות בנושא
30/03/2017 | 11:12
71
מהידע שלי לגבי פונדקאות בחו"ל:
א. חובה שהביצית תהיה שלך כיוון שעל מנת להסדיר את מעמד היילוד בישראל חייב להיות קשר קשר גנטי לאחד מההורים שכן האזרחות תינתן לילד בצו שופט שמתבסב על בדיקת רקמות.
ב. את שואלת לגבי הסכם זוגיות פיקטיבי עם גבר נשוי, זה סיכון גדול כיוון שיתכן ויבקשו מכם לאשרו בבית משפט (נהלים משתנים וגם אם לא ביקשו בעבר אולי יבקשו בעתיד) ולדעתי בית מישפט לא יאשר הסכם כזה לגבר נשוי.
ג. מי שחתום על ההסכם ביחד איתך יופיע בתעודת הלידה (לפחות בגיאורגיה זה ככה).
ד. את תעודת הלידה מציגים למשרד הפנים וגם לביטוח הלאומי והיא תישמר ברשומות.
ה. במקרה של זוג  - ההורה שאינו קשור גנטית ליילוד ירשם כהורה לאחר פניה לבית המשפט למשפחה שמוציא צו הורות בהסתמך על הקשר הזוגי של ההורים, ללא פניה לבית המשפט להוצאת צו הורות תיאורטית לא יתקיים קשר מבחינת מדינת ישראל בין האב ליילד.
ה. כשנרשמים לנישואין ברבנות מציגים את תעודת הלידה, לא יודע אם יכולות להיות לזה השלכות כשהילד/ילדה ירצו להנשא (אין סכנת ממזרות אמנם כיוון שאת רווקה). אולי זה חסר משמעות.

במה שאת מתארת יש מידה של אי וודאות וסיכון, שווה לבדוק אם דרכים ישרות יותר לפתור את זה.

מקווה שזה עוזר במשהו...
*אני לא עוסק בתחום וכתבתי על פי ידע כללי וקצת ניסיון אישי.
בהצלחה.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
01/04/2017 | 09:53
43
בתור יחידנית את יכולה לעשות תהליך רק בארצות הברית.
לצפיה ב-'פונדקאות ליחידניות'
פונדקאות ליחידניות
15/04/2017 | 16:12
16
צריך מאוד להיזהר, כי אני מכירה שני מקרים של שתי יחידניות שפנו לאחת הסוכניות בארץ שעושה פונדקאות חו"ל. לאחר ששילמו מקדמה, תשלומים שונים ומשונים, נאמר להן שפונדקאיות לא מסכימות לעבוד עם יחידניות. אפשר לחשוב שאותה סוכנות לא ידעה על זה קודם? הנשים הללו ניסו לתבוע ולבדוק ונאמר להן שאין מה לעשות, הסוכנות עבדה קשה ועשתה הכל על מנת לאתר פונדקאית. ואין מה לעשות. ככה שלסוכנות יש אינטרס לקחת כסף- מוסריות הרבה פחות. תזהרי מאוד ושיהיה בהצלחה.
לצפיה ב-'פונדקאות חו"ל'
פונדקאות חו"ל
28/03/2017 | 21:00
99
חתמנו על הסכם פונדקאות חו"ל וביקשו מאיתנו סכום ראשוני טרם חתימת הסכם עם פונדקאית. נאמר לנו שחייבים להפקיד כסף לקרן נאמנות כדי שיהיה ביטחון שיש לנו כסף, כרגע עדיין אין הסכם עם פונדקאית והיא רק נשלחה לבדיקות. האם זה תקין? או יש כאן ניסיון לרמות?
לצפיה ב-'לפי אלו קריטריונים בחרתם פונדקאית?'
לפי אלו קריטריונים בחרתם פונדקאית?
19/03/2017 | 20:09
6
197
לא בארץ. בחו"ל
והאם מנסיונכן עדיף להיות איתה בקשר? להכיר קודם? או שדוקא עדיף מינימום קשר?
אני חוששת שאם אכיר או אהיה בקשר ומשהו לא ימצא חן בעייני, אדאג כל משך ההריון...
לצפיה ב-'זה תלוי בך ובאישיות שלך'
זה תלוי בך ובאישיות שלך
20/03/2017 | 10:46
1
158
זה משהו שנורא תלוי בך ובאישיות שלך.
אני יודעת שלי היה מאוד חשוב הקשר ואני שמחה עליו.
אבל זו אני..... קשה לי לחשוב על מעשה של תהליך כזה בלי לשמור על קשר טוב. בכל זאת עצם המעשה הזה הוא עצום ומעצים לדעתי. אבל שוב- זה נורא נורא תלוי בך- לכי לפי הלב שלך והתחושות שלך.....
לצפיה ב-'תודה. עוד דעות?'
תודה. עוד דעות?
21/03/2017 | 13:39
91
אני אשמח לשמוע
לצפיה ב-'אני'
אני
21/03/2017 | 22:32
1
114
בחירה של פונדקאית , לא יודעת להסביר לך בידיוק, אבל איך שראיתי את התמונה שלה, ידעתי שזאת היא.
היתי בקשר מאוד מאוד צמוד אחרי שנקלטה להיריון. עד אז רק התראנו פעם אחת להכרות ראשונית.
לי היה מאוד חשוב להיות בקשר ולדעת מה קורה. הינו מתכתבות כל יום ומדברות בסקייפ מדי פעם.
יותר מזה, היתי אצלה בבית והכרתי את בעלה ובנותיה. ( עשינו גם בחול) וגם עכשיו אנחנו בקשר מדי פעם.

כמו שכבר ענו לך קודם, זה עניין אישי לגמרי.  יש כאלה שלא מעוניינם בכלל להיות בקשר. לא רוצים להכיר. שיבחרו בשבילם את האישה.

בהצלחה!!!!
לצפיה ב-'המון תודה'
המון תודה
22/03/2017 | 11:36
37
לצפיה ב-'בחירת פונדקאית'
בחירת פונדקאית
22/03/2017 | 11:15
133
אני מבין את הדילמה, היינו בה גם. עשינו בגיאורגיה, אני יכול לומר לך מהניסיון שלנו:
1.הפונדקאיות שהציעו לנו לא דוברות אנגלית כך שלהיות איתן בקשר זה קשה.
2.המידע שנימסר לנו לא היה מדוייק - נאמר שהיא סטודנטית והתברר לנו שהיא לא.
3.מידע הרקע הרפואי שנימסר מתבסס ברובו על הצהרות שלה למעט בדיקות דם ובדיקה גניקולוגית.

לנו היה חשוב שתהיה צעירה ובריאה.

לנו יצא גם לראות את ההבדל בין היחס של שתי חברות שונות לפונדקאית:
הסוכנות דרכה התחלנו את התהליך, עובדת מול סוכנת מקומית, בביקור שם ראינו שהיא שלחה את הפונדקאית באוטובוסים לבדיקות וחזרה.
במהלך ההריון בגלל בעיה רפואית שהצריכה הערכות מיוחדת ללידה קיבלנו סיוע מחברה אחרת שלה צוות מקומי נרחב ומסור, (עזרה שהסוכנות דרכה עשינו לא הייתה מסוגלת לספק) החברה הזו שלחה נהג לאסוף אותה לבדיקות ולהחזיר אותה, הם שלחו אחות לביקורי בית.
אתם נכנסים לתהליך שאין לכם שליטה עליו ולכן חשוב לדעת שאתם בידיים טובות עם צוות תומך ומנוסה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'בחירת פונדקאית'
בחירת פונדקאית
29/03/2017 | 13:56
70
ברור לי שיש קריטריונים והעדפות
הייתי שמחה לשמוע שגם מי שלא מעוניין בקשר ישיר עם הפונדקאית מכבד אותה ודואג שתטופל בצורה הכי טובה האפשרית לאורך הדרך.

לדעתי הכרות וקשר עם הפונדקאית יכולים להרגיע מאד לאורך התהליך. אבל אני הייתי הפונדקאית... (ואני אדם מסודר ואחראי... תשאלו את המיועדת שלי )

לצפיה ב-'עזרתכם - עוברים מוקפאים'
עזרתכם - עוברים מוקפאים
20/03/2017 | 20:58
3
137
יש לנו עוברים מוקפאים וכרגע מבררים בקשר לפונדקאות בחו"ל. לא מעונינים בארץ.
מאוד חשוב לנו איכות המעבדה ואופן ההפשרה במעבדות בחו"ל. אנחנו יודעים שיש אפשרות בגרוזיה או באוקראינה. למישהו יש ידע ונסיון לגבי איכות המעבדות ואופן ההפשרה בגרוזיה או אוקראינה? כמובן שכל סוכנות אומרים שהם טובים. איך יודעים מה נכון? איך בודקים אמינות הדברים? האם למישהו יש ניסיון עם עוברים מקופאים בגרוזיה או קייב? בבקשה עזרתכם. תודה.

לצפיה ב-'פונדקאות חו"ל'
פונדקאות חו"ל
20/03/2017 | 23:14
106
אשמח להיפגש ולענות על כל שאלה בעניין
ליאת קרסקס , עו"ד 
050-7517557
לצפיה ב-'העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך '
העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך
21/03/2017 | 13:14
130
זה לעשות פונדקאות באמצעות מנור מדיקל
כי שם מי שמפשיר את העוברים במעבדה בגאורגיה הם 
רופאים ישראלים שנוסעים במיוחד וזה לפחות לא לסמוך
על רופאים לא מוכרים.
העוברים שלי היו מוקפאים.

לצפיה ב-'מוקפאים'
מוקפאים
21/03/2017 | 22:36
92
אנחנו עשינו בגאורגיה ולא במנור. העוברים הופשרו ולא היתה שום בעיה. כולם שרדו הפשרה.
תבחרו את הסוכנות שאתם רוצים. כל סוכנות מעוניינת בהצלחה שלה. ולא אמורה להיות בעיה בהפשרה. תלוי בעוברים.
בכל מקום עוברים יכולים לא לשרוד. גם בארץ במעבדה הכי טובה.

בהצלחה!!!!

לצפיה ב-'המלצה על עורך דין'
המלצה על עורך דין
20/03/2017 | 17:55
3
82
שלום לכולם, אנו מתחילים תהליך פונדקאות בארצות הברית, נמצאה כבר אם פונדקאית, אבל יש הרבה נקודות תמוהות בהסכם, למשל כבר מעכשיו מבקשים סכום עגול עבור כל מיני דברים אך עדיין אין הסכם. הייתי רוצה למצוא עורך דין מתמחה בתהליך בחול, שידע לנהל את העניין ולהיות בצד שלנו ולהסביר את הנקודות, לקרוא הסכמים. צריך להיות עורך דין מקצועי.
לצפיה ב-'עורכת דין - פונדקאות'
עורכת דין - פונדקאות
20/03/2017 | 19:28
90
היי
אני עורכת דין העוסקת בתחום ומלווה זוגות בהליך.
אשמח להשתמע,

ליאת קרסקס ' עו"ד
לצפיה ב-'עו"ד - פונדקאות'
עו"ד - פונדקאות
20/03/2017 | 23:16
80
להלן פרטים ליצירת קשר איתי

050-7517557
ליאת
לצפיה ב-'שלחתי מסר'
שלחתי מסר
21/03/2017 | 22:42
30
לצפיה ב-'שאלה לגבי עלות עורך דין'
שאלה לגבי עלות עורך דין
18/03/2017 | 10:24
2
103
בוקר טוב לכולם,
בן זוגי ואני נמצאים כעת בתהליך פונדקאות אצל מנור.
אני מבינה שיש עלות עורך דין לנושא בדיקת רקמות, וכן להסדיר דרכון, וכן רישום במשרד הפנים בארץ כולל תעודת הזהות.
זה בעלות נוספת של עורך הדין.
אשמח לדעת האם ישנה אפשרות לפנות לעורך דין אחר, אולי גם בשלב מאוחר יותר, ובעלויות נמוכות יותר?
או שעדיף כבר לעשות את מלוא התהליך עם עורך הדין שעובד עם מנור.
העלויות אינן זולות כלל!!
ואין לי פרופורציה לגבי מחירים ובכלל עורכי דין אחרים
אודה לשיתוף שלכם,
שבת נעימה :)

לצפיה ב-'אני בדקתי בזמנו '
אני בדקתי בזמנו
19/03/2017 | 14:04
1
115

היי אני בזמנו בדקתי את הנושא, האגרות והבדיקות 
הגנטיות וכן ההוצאות בארץ הינן קבועות 
בכל מקום ולא משנה אצל איזה עו"ד את מטופלת"
לכן עדיף ללכת עם העו"ד של מנור שמין הסתם יודע
ומכיר לעומק את המסלול של מנור. 

לצפיה ב-'תודה!! זה מה שנראה לי'
תודה!! זה מה שנראה לי
19/03/2017 | 14:10
30
לצפיה ב-'כתבה שמבזה את הפונדקאות בגאורגיה'
כתבה שמבזה את הפונדקאות בגאורגיה
13/03/2017 | 11:57
18
262

ביום שישי שודרה בערוץ 2 הכתבה המרגשת על איילת ומוטי שאיבדו
בנסיבות טרגיות את בנם החייל אשר נפטר בצבא עקב התייבשות.
איילת ומוטי שגילו כי יש להם עוברים מוקפאים מלפני כמה שנים
הלכו לעשות הליך פונדקאות בגאורגיה ונולדה להם ילדה ויש עוד
תינוק בדרך מפונדקאית נוספת.
אני מאחלת למוטי ואיילת שיהיה להם רק טוב. זה כל-כך מגיע להם
אחרי כל מה שהם עברו.
רק חבל ועצוב שערוץ 2 בשיתוף עם המרכז להורות (שזו חברת התיווך
שדרכה מוטי ואיילת ביצעו את ההליך) בחרו להציג  צד מכוער של הליך
פונדקאות בגאורגיה. בכתבה הם הפכו הליך כל-כך טהור ומרגש
לגועל נפש. ניצול, בעל שמנסה לסחוט, עוני, מגורים מתפוררים,
הורים אחרי לידה שגרים בהוסטל דוחה ועוד ועוד
פשוט איום ונורא ממש על גבול הפלילי.
אני עברתי 2 הליכים בגאורגיה דרך מנור וזה בכלל לא היה דומה
למה שהוצג בכתבה. הבדלים של שמיים וארץ
ואין קשר בין המציאות.
אולי כאשר עובדים דרך מתווכות כך זה נראה?
אני לא מבינה איך נותנים למרכז להורות להמשיך לעבוד
עדה ומינה תתביישו לכן.
נכון שאתן הרמי לוי והקופיקס של הפונדקאות בגאורגיה
הכי זול והכי פשוט.
אבל יש גבול לגועל ולזלזול כלפי המשפחות.

לצפיה ב-'מסכימה איתך לגמרי!!!!!'
מסכימה איתך לגמרי!!!!!
13/03/2017 | 13:18
7
175
חשתי בדיוק כך!
מאחלת לאיילת ומוטי באמת לזכות באושר ונחת!
אבל להציג כך - גרם לי לפקפק בתהליכים בחו"ל- שמחה לשמוע שזה לא באמת ככה במנור וכו'!

לצפיה ב-'מה עוד תעשו כדי לדחוף בכח את כולם למנור'
מה עוד תעשו כדי לדחוף בכח את כולם למנור
13/03/2017 | 14:54
6
201
עדה ומינה לא המציאו את גיאורגיה ולא את הפונדקאיות כולם מגיעות מאותן סוכנויות גם של מר מנור פגשנו אותן גם בבית חולים אז מספיק לשקר ולהציג מה שלא קיים במציאות רק כדי להצדיק את המחיר המופרז של התוכנית שלו ואין שום " ניצול " יותר מבארץ או בכל מקום אחר שבו קיימים תהליכי פונדקאות בעולם אז תפסיקו להתייפייף, הן גם לא מנהלות את ערוץ 2 ובוחרות מה הכתבה תדגיש יותר ומה פחות, מה לעזאזל נסגר איתכן כמה רוע צרות עין וקנאה וחוסר יכולת לקבל שיש עוד מרכזים שעושים עבודת קודש במסירות ועוזרים למאות זוגות ......זה הפרצוף האמיתי שלכן ושל מי שאתן מרוממות בבוטות  תנו קצת קרדיט לגולשים 
שיימינג אמיתי חסר בושה !!!
ודרך אגב כל החברים שלנו התרגשו מהכתבה ומכל מי שעזר לכם איילת ומוטי היקרים שתזכו רק לאושר ניצחתם בגדול . 
לצפיה ב-'לא מנסה לדחוף בכוח למנור מנסה רק להציל'
לא מנסה לדחוף בכוח למנור מנסה רק להציל
13/03/2017 | 16:02
5
175
ואם אוכל להציל אפילו זוג אחד מנזק אז זכיתי במצווה.
אף אחד לא מקנא במרכז להורות ההפך הוא הנכון, מי שצר עין הן עדה ומינה
שאני בעצמי ישבתי אצלן לפני שנתיים וחצי ובמשך חצי מהפגישה רק שמעתי הרצאות על מנור ועל כמה שהם לא בסדר.
הרוע הוא שעדה ומינה חוסכות בכל דבר בתהליך ועושות קיצורי דרך וכל תינוק שיוצא בריא בסוף מבחינתי נחשב לנס.
עבודת קודש בטח שאין פה אולי עבודה אחרת.
תתביישו לשלוח משפחות אל התופת, לתת לאיילת ומוטי שעברו טרגדיה כזו גדולה לסבול במשך שבועיים איומים של הבעל של הפונדקאית. מה קרה עבודת התיווך לא כוללת יחסי אנוש, לתת למשפחות לישון בהוסטל מטונף.
איכס גועל נפש.
ומה את מנסה להגיד שבדרך אגב כולם התרגשו? המילים הראשונות שכתבתי בהודעה הראשונה הן כמה התרגשתי וכמה מגיע להם כל הטוב שבעולם. 

לצפיה ב-'דנית או שאת מצטטת את עמי מנור או שהתחפשת'
דנית או שאת מצטטת את עמי מנור או שהתחפשת
13/03/2017 | 18:54
4
152
לגיטימי פורים היום ....את נשמעת לא אמינה בעליל 
לצפיה ב-'שנגמרות לכן התשובות מתחילות השטויות '
שנגמרות לכן התשובות מתחילות השטויות
13/03/2017 | 20:19
3
138
נכון מידי פעם אני מצטטת את דבריו הנכונים והמדויקים של עמי
את חושבת שאני לא אמינה ואני חושבת שאת עדה או מינה 
הרי שנתיים שלוש את כותבת לי בפורום את אותם דברים.
אני מציעה למי שזו לא תהיה במקום להיתקשקש בפורומים 
לכי תנסי לעשות פונדקאות טהורה וטובה ותשמרי על המטופלים שלך.
אם את באמת בטוחה שהכל נפלא במרכז להורות וכך הדברים צריכים להיות 
אז זה פשוט הזוי.

לצפיה ב-'את מצילה את הזוגות נו באמת '
את מצילה את הזוגות נו באמת
13/03/2017 | 21:02
2
133
מה נראה לך שאנשים חסרי ישע מפגרים לא יכולים לבדוק ולהחליט מה טוב להם מה מתאים להם מה זה המגלומניה הזו ........
לצפיה ב-'כן כן אני רואה כשליחות להזהיר ולהציל זוגות'
כן כן אני רואה כשליחות להזהיר ולהציל זוגות
14/03/2017 | 14:34
1
103
מחובבנים שעושים פונדקאות לא אחראית.
אני שנפגעתי קשה מאד בעבר מסוכנות ששמה ניולייף משתדלת לעשות הכל 
שזוגות יבינו מה הם מקבלים במחיר הזול.
הפורום הזה נועד לתת עזרה, שיתוף וחוות דעת אישית בין המשפחות אשר עוברות את התהליך הלא פשוט שנקרא פונדקאות.
ועכשיו לאור השפה הנמוכה שאת משתמשת בדיוק כמו הסוכנות שלך 
אני מעדיפה לעצור פה
ומאחלת לך הרבה הצלחה ונסי להבא לגלות קצת רחמים כלפי זוגות 
שהגיעו אלייך לאחר שעברו גיהנום.

לצפיה ב-'אין שום קשר לדברים'
אין שום קשר לדברים
15/03/2017 | 09:40
85
בין אם מדובר על שתולים או לא - כן מדובר פה על עניין של התנסחות ואין עניין של התייפייפות. אם מבחינתכם זה בסדר ההתנסחות הזו- זה בסדר מבחינתכם- אך לטעמי זה עושה עוול נוראי לכל הקסם של התהליך הזה- וזו בדיוק הסיבה למה ארגוני זכויות אדם למינהם קוראים לא לאפשר תהליכים כאלו- כי מדובר על ניצול ומסחור נוראי של התהליך.
אם כן אתן רוצות לקדם את התהליך- במקום ללכלך אותו ושים אותו תחת מיסגור והדגשה של "למסור" ו"ידיים ריקות"- הההלללללווו- אין כאן שום מסירה או יציאה בידיים ריקות וכאן הדגש החשוב- התינוק הוא לא מפונדקאות מסורתית שם הביצית היא באמת של הפונדקאית- ואז מפה עולה השאלה של המסירה.
הביצית היא של האם המיועדת- אין החזרה- יש הפקדה של העוברים. יש החזרה להורים אחרי שהתינוק נולד!!!!
המיסגור בכל דבר הוא החשוב ! 
האושר כתוצאה מהתהליך הזה הוא גדל! ולאיילת ומוטי אנחנו מאחלים באמת את הטוב ביותר ונחת ! ובהחלט מרגש!
אך זה לא הנושא- מדובר כן על איך מדברים על התהליך הזה! ובטח כשמתרייאנים בתקשורת!
ואגב אני ממש לא עשיתי את התהליך במנור- פשוט פגשתי כל כך הרבה אנשים שעשו שם.... וכך ההיכרות שלי גם עם עדה ומינה רק מאנשים שעשו שם....

לצפיה ב-'מביך'
מביך
14/03/2017 | 21:00
2
141
אני חייבת לציין שאני ממש חושדת שאת שתולה של מנור. אגב, לא שוללת שגם עדה ומינה שתולות כאן.
הגועל האמיתי זה ההכפשות שיש בפורום מצד כל מיני שתולים.
אני, שמתלבטת דרך מי לעשות פונדקאות כבר לא יכולה לסמוך על הפורום הזה!
אני מאוד שמחה בשבילך שיכולת להרשות לעצמך להוציא חצי מלש"ח על שני תהליכים (בהנחה שאת לא שתולה של מנור). ללכלך על כל חברה אחרת כל הזמן זו חוצפה. יש לך איזה מידע על עדה ומינה (ניו לייף כבר לא קיימת) שאת יכולה לשתף אותנו כדי שנדע לא לעשות דרכן? חוץ מלפאר את עמי ומנור יש לך מידע קצת יותר קונקרטי שיכול לסייע לי להחליט באיזו חברה לבחור? כי אם לא, כל ההתבטאות המתנשאת הזו לא תורמת לזוגות שאין בידם את האפשרות להוציא סכום כזה (כמוני) ומתלבטים במה לעשות. 
מסכימה שהכתבה לא עושב חסד עם הליך הפונדקאות. אבל את רוצה להגיד לי שאצל מנור אין פונדקאיות מסכנות שחיות ככה? הן עושות את זה מתוך גמילות חסדים? ההליך הזה בעייתי מבחינה מוסרית, בזה אין ספק. לא חושבת שבחברה זו או אחרת הפונדקאיות במצב סוציו אקונומי טוב יותר, אז אנא בלי התייפיפות.
בקיצור כל השתולות כאן למיניהן ולא משנה מאיזו חברה, תתביישו. 

לצפיה ב-'מוזר כבר מ-2014 את מתלבטת '
מוזר כבר מ-2014 את מתלבטת
14/03/2017 | 21:45
1
136
בעבר כתבת לי את אותו דבר 
ואני מחזירה לך את אותה תשובה 

אני הגעתי למנור לאחר שנפגעתי קשה מחברה שקראו לה ניו לייף
בין ניו לייף לבין מנור הייתי גם אצל עדה ומינה חשוב לציין שלא הגעתי איתם למצב של התחלת הפונדקאות.
אבל ראיתי את ההתנהלות ודברתי עם זוגות אחרים בזמנו ופשוט החלטתי לוותר 
ולחפש עוד חברה.
שהגעתי למנור הכרתי 2 זוגות שעברו מעדה ומינה אל מנור ולאורך ההכרות שלי עם מנור והמפגשים החברתיים פגשתי עוד זוגות שלא היו מרוצים מעדה ומינה.
בכל מקום שאפשר אני מדברת עליהם רק טוב, אפילו בכנסים ופורומים
אם להעריץ את האנשים שהביאו לי את האושר זה ניקרא שתולה 
אין לי בעיה שיקראו לי כך מה אכפת לי.
אם לפאר את מנור בכל מקום זה שתולה אז תקראו לי שתולה.
אני מליצת יושר של מנור בכל מקום אפשרי.
ולמתנות הנשמות שזכיתי אין בכלל מחיר. 
הייתי מוכנה להוריד יד ורגל בשבילן 
אני לא חייבת לאיש דין וחשבון ובטח לא צריכה להתבייש שהפכתי עולמות
כדי להשיג את הכסף ולעבור את ההליך עם הטובים ביותר 
ואני בטח לא מתביישת אני גאה.

לצפיה ב-'אכן מ-2014'
אכן מ-2014
14/03/2017 | 22:04
116
התחלתי בחו"ל, לא הצליח לצערי (וגם לי יצא לפגוש את ניו לייף אגב). עברתי לכמה ניסיונות בארץ שלא צלחו. וכן, עדיין מתלבטת מה לעשות עם שני  העוברים שנשארו לי כיוון ששאיבה נוספת מפחידה אותי.
אני חושבת שהפורום הזה אמור לתת מידע מהימן וחף מפוליטיקה. אין בעיה שאת משבחת את מנור, זכותך. אבל אפשר להימנע מהכפשות כדי לא לבלבל אחרים וגם הסגנון המתהלם הזה לא מוסיף. ואכן לילדים אין מחיר, כל הכבוד שהצלחת!

לצפיה ב-'אני כבר הייתי מתעלפת '
אני כבר הייתי מתעלפת
15/03/2017 | 11:34
114
אם הבעל של הפונדקאית היה מנסה לסחוט אותי
מזה צריך להיות בטוח זה צולם בגאורגיה?
זה כמו סרט רע 
לצפיה ב-'הגזמת לגמרי'
הגזמת לגמרי
16/03/2017 | 10:06
4
105
את בכלל לא מכיהר את המרכז להרוות ממה שכתבת בהמשך שרשור זה אז איך את מרשה לעצמך ללכלך עליהם? ממה ששמעת מזוגות אחרים שעשו דרך מנור? מה הם יודעים?
כל הטקטיקה של מנור להכפיש את המתחרים שלו (גם באתר שלו, פשוט נורא)- מזעזעת וגרמה לי לא לבחור בו. גם בפגישה האישית של עם עמי מנור בכבודו בעצמו התרשמתי ממש לרעה.
יש כ"כ הרבה המלצות מזוגות מרוצים מהמרכז להורות, חבל שאת סתם מכפישה.
ועוד דבר- יש זוגות שעברו ממנור למרכז להורות.
ויש זוגות שתוך כדי התהתהליך או אחרי הלידה מגלים שסתם שילמו עוד 100,000 ש"ח למנור (כן, זה הפער, שערוריה), כשבעצם- יולדים באותו בי"ח ולמעשה מקבלים אותו דבר. אני לא מתחילה תהליך במנור אבל תוהה אם ההבטחות שלהם שרופאים ישראלים עורכים את הבדיקות- אכן מתקיימות או שאלו סתם מילים באוויר. 

לצפיה ב-'זו מלחמה מיותרת ושכל אחת תלך עם הלב (והכיס)'
זו מלחמה מיותרת ושכל אחת תלך עם הלב (והכיס)
16/03/2017 | 11:30
86
את חושבת שהמרכז להורות נפלאים ושמנור סתם מבטיחים הבטחות 
במקרה אני יכולה לומר לך שאת טועה כי אין חברה כמו מנור.
ואכן כל הצוות הרפואי הוא ישראלי.
אבל שכל אחד יילך עם מי שהוא רוצה לפי הרגש ולפי הכיס
נכון מנור יותר יקרים ב-50.000 (ולא ב-100) אבל הם רמה אחרת אין מה לעשות
כמו בכל דבר יש יקר ואיכותי וזול וקצת פחות טוב.
כל ההתכתבויות האלה ממש מיותרות ולא תורמות כלום חבל על הארגיה  
לצפיה ב-'בשום מקום לא לכלכתי!'
בשום מקום לא לכלכתי!
16/03/2017 | 11:41
2
90
הדבר היחיד שנאמר הוא שהניסוחים שהם בחרו להציג את התהליך היו צורמים! וחבל שכך הם בוחרים !!!! מה שכן אמרתי וראי שאני שמחה לשמוע מאנשים שהיו במנור - שאצלם המציאות לא מוצגת בצורה כזו!!! ייתכן שכן קיימים מקרים כאלו- לא יודעת - אבל את מפספסת לגמרי את הנקודה עצמה!
 אין לי שום קדימות לאף סוכנות ממש לא!
הנקודה של כל הזעזוע היא - שמישהו מדבר בצורה כזו צורמת על תהליך שרבים כל כך זקוקים לו נעשה עוול! 
ועצוב לראות שדווקא מינה או עדה (לא זוכרת מי זאת הייתה מביניהן)- הייתה זו שהתבטאה בצורה כל כך צורמת - ושמעתי עוד הרבה אמהות שחשו כך! שצרם להן וגם לי המילים -"למסור את התינוק".... מי כמוכן יודעת שאין כאן שום מסירה .... ועל מילים אלו הצרימה!
עזבי אם זה מנור או תמוז או המרכז להורות או כל חברה אחרת שעוסקת ביצירה של התהליך הזה! העניין הוא קודם כל ומעל הכל להסתכל על הקסם שהוא יוצר- ולהעצים אותו ! ולא להתייחס אליו כסחר מכר.....
ראי מול זה את הכתבה - התכנית יותר נכון שהיתה יומיים לאחר מכן שבה השתתפה מירב ואורית- שהתבטאו בצורה כל כך מכבדת- ועל כך גם כתבתי למירב- כך צריכה חברה שמכבדת עצמה להציג את התהליך!!!!

לצפיה ב-'את באמת לא לכלכת '
את באמת לא לכלכת
19/03/2017 | 19:54
1
62
אני לא חושבת שזה היה מכוון אליך. את באמת לא לכלכת.
אני מסכימה איתך שהכתבה הזו לא עשתה חסד עם הליך הפונדקאות. אני זזתי באי נוחות בכסא ואפילו לא הצלחתי לחוש אמפתיה להורים המיועדים מרוב שרחמתי על הפונדקאיות. במנור ממה שספרו לי פשוט לא פוגשים את הפונדקאיות בסביבה שלהן ולכן לא נתקלים בזוועות כאלה. הרי  כל החברות עובדות עם אותן סוכנויות מן הסתם וכולן עושות את זה בשביל כסף. למינה היתה התבטאות באמת עלובה ואפילו מקוממת אני חייבת לציין, אבל לא חושבת שמזה אפשר להסיק שהמרכז להורות היא חברה דפוקה או שצריך לסגור אותה כפי שחברה בפורום כתבה (ועוד מבלי שעשתה איתם תהליך פונדקאות אלא על סמך מפגש וסיפורים). מאחורי הקלעים יש גם אנשים שלא משבחים את מנור. תמיד יהיו סיפורים לכאן או לכאן. זה לגיטימי ללכלכך אם נכוות באמת ולא על סמך סתם סיפורים ששמעת. 

לצפיה ב-'הי- אני לא התרשמתי כך..'
הי- אני לא התרשמתי כך..
20/03/2017 | 10:10
63
הי- אני בסה"כ מסכימה עם מה שכתבת- אבל חייבת לציין שלפחות ממה שאני התרשמתי בכתיבתה של אותה הבחורה- שאני לא קראתי באמירותיה קריאה לסגור את המרכז להורות. פשוט תחושה של צרימה ממילותיה של מינה והפנים שהראו בכתבה.
אני סמוכה בוטוחה שמינה ועדה עשו הרבה נחת להרבה הורים והגשימו עבורם משפחה. אבל במיוחד לאור אמירות של ניצול וסחר- צריך לדעת איך להתבטא- בטח ובטח כמראיינים אתכן לכתבה בערוץ כל כך ראשי.

לצפיה ב-'מנור מדיקל'
מנור מדיקל
22/03/2017 | 17:52
93
אני לקחתי ממנור תרומת ביצית. אחרי ששילמתי את הכסף כבר לא ענו לי לטלפונים רק ענו בסמס. . . 
לצפיה ב-'מה הקריטריונים בארץ לאישור פונדקאות?'
מה הקריטריונים בארץ לאישור פונדקאות?
15/03/2017 | 01:42
2
117
הי. מנסה גם כן פה... בת 43 עם הרבה עוברים טובים קפואים מ-Ivf. אחרי הריון שהפסיק בשבוע 11. אין בעיה ידועה מלבד הגיל. כמו כן הריון תאומים עלול לסכן אותי בשל בעיית גב.
כרגע אני לא רוצה לחשוב על תרומת ביצית אבל האם בגילי יאשרו פונדקאות מהביציות שלי? לא בטוחה כמה נסיונות אוכל לעבור על בשרי עם תהיה חלילה הפלה נוספת. תמיד יתכן שמשהו שלא נמצא מונע הריון והפונדקאות תצלח.. אשמח לכל תובנה. תודה
לצפיה ב-'וגם עוד שאלה'
וגם עוד שאלה
15/03/2017 | 01:52
87
האם בגלל שיש סיכוי גבוה להפלות בשל הגיל שלי הליך יכול להיות מאושר? אם הפונדקאית חווה הפלה או שתיים אז מה המשמעות ?
תודה

ולגבי מחיר- בהנחה שזה בארץ- מה הסכום שמשולם לכל נסיון? האם יש משהו קבוע? תלוי הצלחה? פיצוי על הפלה?...
לצפיה ב-'קריטריונים'
קריטריונים
15/03/2017 | 10:01
111
הרופא המטפל שלך צריך למלא עבורך טופס ולפרט את הסיבה לפונדקאות.
הוועדה שוקלת כל מקרה לגופו ויש בהחלט התייחסות לגיל.
לא ציינת כמה נסיונות עשית עד היום.

בהצלחה

לצפיה ב-'שאלה של מתחילים'
שאלה של מתחילים
13/03/2017 | 16:32
1
156
שלום לפורום החשוב הזה. אנחנו זוג בסוף שנות ה30 עם 2 ילדים. החלום שלנו היה תמיד משפחה גדולה כי לשנינו כמעט ללא משפחה. אני נכנסת להריון אבל לא מצליחה להחזיק והדופק מפסיק בשבועות מתקדמים. עברתי כבר גרידות וניתוחים קיסריים. ניסיתי כבר את כל התרופות והמעקבים ואני מרגישה שהריון נוסף כבר יסכן את חיי. רציתי לשאול מה גרם לכם לפנות לפונדקאות ואם צריך הפניה מרופא. מה מומלץ בארץ או בחול. נראה לי שבגלל הילדים עדיף בארץ. איפה עוברים טיפולים? מצטערת על כל הבלאגן בשאלות. אבל איך בכלל מתחילים??? תודה רבה
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
14/03/2017 | 23:50
97
ברוכים הבאים לפורום
במדינת ישראל קיים חוק פונדקאות, אחד מעיקרי החוק הוא הוכחת בעיה רפואית.
אתם צריכים לבקש מהרופא המטפל שלכם למלא עבורכם את טופס 6, הטופס מפרט את הבעיה הרפואית שבגללה הוא מפנה אתכם לפונדקאות.
הסיבות שבגללן זוגות פונים לתהליך פונדקאות מגוונות, החל מכישלון בטיפולי פוריות, הפלות חוזרות, מומים מולדים ברחם, מחלות כלליות שמסכנות את האישה בהריון וכו.
כל מקרה נשקל לגופו ע"י ועדת הפונדקאות.
התחילו בקבלת אישור ראשוני מהוועדה.

בהצלחה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

מנור קריו-ספרם
תרומת זרע פרימיום
ד
מתקשים בפוריות?
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה