לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1699516,995 עוקבים אודות עסקים

פורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! (איחוד של - פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים)
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים ושלישיות, לאמהות, לנשים ולזוגות בהריון עם תאומים/שלישיה, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  יש לכן שאלות על ההירון והלידה? איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מתנהלים ביומיום עם שניים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

לצפיה ב-'התמודדות עם חרדות'
התמודדות עם חרדות
08/09/2017 | 23:15
5
170

רציתי להתייעץ ולקבל עצות על התמודדות עם חרדות בהריון.
לאחר טיפולי פוריות נכנסתי להריון, שהתברר כשלישיה. עברתי לצערי הרב דילול שהיה טראומטי וקשה. לא עשיתי כמובן אף אחת מבדיקות הדם לזיהוי בעיות גנטיות וגם וריפיי לא עשיתי כי הייתי ככ עסוקה בדילול שלא חשבתי על זה ככ.
היום אני בשבוע 22 ואני בסטרס תמידי בגלל שלא עשיתי את הבדיקות האלה. אני מתחרטת מאוד שלא עשיתי וריפיי (לא יודעת אם הייתי יכולה בכלל, כי זה היה שלישיה). בכל מקרה עכשיו כבר מאוחר מידי וכל הזמן יש לי מחשבות רעות בראש, על כל מיני בעיות רפואיות ודמויות מהן העובר עלול לסבול. אני חושבת שגם העובדה שעברתי הפריייב חוץ גופית תורמת למידת הלחץ כי זה גורם לי להרגיש שהסיכוי לבעיות עולה
אשמח לשמוע עצות מבנות שכמוני לא עשו וריפיי או מי שפיר ולא את בשכרות הגם שעושים בהריון עם עובר יחיד- איך נרגעים מהלחץ?
תודה!

לצפיה ב-'אני לא עשיתי'
אני לא עשיתי
09/09/2017 | 08:31
2
106
לפני שנכנסתי להריון עשיתי בדיקות גנטיות מאד בסיסיות שהם בסל. לא עברתי הפריה, אבל תאומים שלי מתרומת זרע, אז אני לא יודעת מה בדיוק יש לתורם. בהריון עשיתי שקיפות אקו לב עוברי  שתי סכירות שהיו תקינות. הסתפקתי בזה.  בדיקות דם ומי שפיר לא עשיתי. אני כבר בשבוע 30.לא יכולה להגיד שאני לא חושבת על זה, אבל ככה החלטתי. מקווה לטוב. בת כמה את?האם הבדיקות US שעשית היו תקינות?
לצפיה ב-'עונה'
עונה
09/09/2017 | 12:15
1
109
תודה רבה לך על המענה 
אני בת 29. עשיתי שקיפות וסקירה ראשונה שהיו תקינות. השבוע יש לי סקירה שנייה.
עשיתי גם אקו לב. האקו לב היה תקין אבל הרופא רוצה שאבוא אליו לביקורת בשבוע 28 כי רוצה לוודא שוב פעם את העובי של אחד העורקים. הוא בהתחלה חשב שהוא קצת דק מידי ולכן ביקש שאחזור. אחכ הסתכל שוב מזווית אחרת ואמר שנראה לו תקין וחבל שאמר לי לחזור, אהל בגלל שכבר אמר אבוא אליו שוב.
אני ממש בהתלבטות אם לעשות את הבדיקת דם של מטרניטי21 עכשיו. העניין הוא שאם חס ושלום משהו ייצא לא תקין זה יכול להיות בכלל בגלל העוברים המדוללים ולא אדע אלא אם אעשה מי שפיר
לצפיה ב-'לי גם אמרו לחזור לביקורת ולא הלכתי'
לי גם אמרו לחזור לביקורת ולא הלכתי
09/09/2017 | 15:02
76
כי מומים גסים בלב נשללו והחלטתי שמשהו קטן אפשר לאבחן גם אחרי לידה
תראי, אף אחד לא יחליט במקומך מה לעשות, אבל לפי ניתונים שלך נשמע שהכל בסדר.
אי אפשר לדעת בוודאות, אבל גם אי אפשר לדעת מה יקרה לעובר בזמן לידה ולתינוק אחרי לידה, גם תינוק בריא יכול לחלות חס וחלילה במשהו רציני. אי אפשר לדעת הכל ואי אפשר להמליץ לך מה לעשות, אבל אני במיקרה דומה לא עשיתי שם דבר. מה שיהיה - יהיה. מקווה לטוב. ואני קצת פחות צעירה ממך - בת 34.
לצפיה ב-'אם הסקירות תקינות'
אם הסקירות תקינות
10/09/2017 | 15:04
90
יש הרבה רופאים שלא רק שלא ימליצו לך לעשות את בדיקות הדם/ מי שפיר, אלא ממש ימליצו לא לעשות אותן בגלל הסיכון שבמי שפיר.
היות ואין בכוונתך לבצע בדיקת מי שפיר בשלב הזה, אני הייתי מנסה ככל האפשר להימנע מהמחשבות האלה.
הסקירות תקינות. הסיכון למומים שלא נבדקים בסקירות אמנם קיים, אבל את לא מבוגרת וסביר להניח שהכל יהיה בסדר.
ואם את מרגישה חרדה ברמה שממש מפריעה לך, אולי בכל זאת כדאי לשקול ביצוע מי שפיר?
לצפיה ב-'אין לי תשובות '
אין לי תשובות
11/09/2017 | 21:23
46
מצטערת...

רק חיבוק ומאחלת הריון בריא ותקין בע"ה!!

כן תחשבי שאם ה' הביא לך את ההריון הזה אז הוא מביא לך את הכוחות להתמודד איתו. בהצלחה רבה!!
לצפיה ב-'שקיפות וסקירה תאומים'
שקיפות וסקירה תאומים
11/09/2017 | 09:26
2
92
הי בשקיפות-   לאחד יצא הכל תקין. לשני שקיפות 2.3. בנוסף היה לו איזה כלי דם שהרופא אמר שהזרימה לא נראית מספיק תקינה אבל שזה עוד מוקדם ולא להתרגש מזה. מבחינתו הבדיקה תקינה. אני קצת חוששת. 
בנוסף, המליץ לעשות סקירה בשבוע הקרוב שכן אמר שכך יהיה יותר קל לראות וגינלית טוב את העובר העליון.
המשמעות היא לעשות סקירה בשבוע 12+6.  נשמע לי ממש מוזר. הגיוני ?!  מכירות את זה??
התקשרתי גם לרופא אחר (אילן גל) שאמר שלפני שבוע 14-15 לא עושים לתאומים ולא הסכים לקבל אותי לפני כן. בניגוד לרופא השני, הוא לא ראה אותי.
אני ממש בדילמה.

לצפיה ב-'אני קבעתי סקירה לשבוע 14 והרופא שלי ביקש להזיז ל 15'
אני קבעתי סקירה לשבוע 14 והרופא שלי ביקש להזיז ל 15
11/09/2017 | 14:59
58
אמר שבתאומים עדיף בשבוע 15
לצפיה ב-'לי הרופא אמר'
לי הרופא אמר
11/09/2017 | 21:20
57
לעשות הכי מאוחר כבר לא זוכרת בדיוק...
לצפיה ב-'המלצה על בית חולים למעקב הריון בסיכון'
המלצה על בית חולים למעקב הריון בסיכון
06/09/2017 | 22:18
1
68
הייייי
זקוקה בדחיפות להמלצה על בית חולים למעקב הריון בסיכון....
האם שמעתן על מחלקה טובה שמתמחה בהריונות בסיכון ומרובה עוברים?

אם כן, שתפו אותי :)
לצפיה ב-'באיזה איזור?'
באיזה איזור?
09/09/2017 | 08:32
28
לצפיה ב-'לקראת לידה צריכה עצה...'
לקראת לידה צריכה עצה...
03/09/2017 | 09:30
1
207
שלום..

האם בכל מצב ממליצים על זירוז בשבוע 38 בהריון תאומים?
אם הכל תקין ב"ה יש רופאים שמחכים? או שכולם מכניסים ללחץ???

הריון רביעי ב"ה שבוע 36+4 בלי שום סימני לידה באופק...
לצפיה ב-'אני חושבת שממליצים בכל מצב'
אני חושבת שממליצים בכל מצב
03/09/2017 | 14:59
140
לפחות כך זה היה בעבר.
אבל מנסיונך בשלושת ההריונות הקודמים את בוודאי מכירה היטב את הגוף שלך. והמלצה היא... רק המלצה.
אני מאד מאמינה בלסמוך על התחושות הפנימיות שלך בכל מה שנוגע לבריאות שלך.
לצפיה ב-'מקומות אחרונים בקורס הכנה ללידת תאומים'
מקומות אחרונים בקורס הכנה ללידת תאומים
31/08/2017 | 14:41
62

נותרו מקומות אחרונים בקורס הכנה ללידה תאומים בהדרכת מיילדת מוסמכת מבית החולים "ליס" ליולדות ונשים - איכילוב. הקורס מתחיל ב8.9.17 במועדון היולדות "מאמי ליס"
פרטים נוספים: https://www.tasmc.org.il/Lis/Mamy-Lis/events/Pages...
לצפיה ב-'דיקור מי שפיר'
דיקור מי שפיר
31/08/2017 | 11:11
1
98
שלום ,
אני עם תאומות מונו בי, יש  כמה ממצאים רכים והוחלט על דיקור מי שפיר, בהריון הראשון שלי עשיתי ואני תוהה כמה זה דומה דיקור מי שפיר של תאומים ? האם ההנחיות לאחר הדיקור שונות ? האם יש דברים אחרים שצריך להמנע מהם להזהר מהם? אשמח להמצלותיכם, תודה.
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי'
למיטב ידיעתי
03/09/2017 | 15:01
81
ההבדל היחיד הוא כמות הדקירות...

לצפיה ב-'שמירת הריון לאחר חודש בו קיבלתי משכורת'
שמירת הריון לאחר חודש בו קיבלתי משכורת
29/08/2017 | 21:33
1
142
שלום
מנסה להבין משהו, אני גננת, הייתי בחופש הגדול באוגוסט.
רופאה אמרה לי שאני זכאית לשמירת הריון מבחינתה כבר בתאריך 7\29.
האם אני יכולה להגיש  עכשיו בקשה לשמירת הריון מהראשון לאוגוסט, למרות שאני אקבל משכורת ממשרד החינוך על חודש זה?

לצפיה ב-'נראה לי שאת יכולה להגיש תפסים'
נראה לי שאת יכולה להגיש תפסים
29/08/2017 | 21:55
57
אבל תתחילי לקבל כסף על שמירה בספטמבר. אבל כדאי לשאול בביטוח לאומי
לצפיה ב-' שאלות והמלצות'
שאלות והמלצות
28/08/2017 | 10:34
4
197
הי,
בשבוע 10 עם תאומים. כמה שאלות: 
1. מדובר בשני שקים ושתי שיליות. האם זה בוודאות תאומים לא זהים?
2. ד"ר ערן כסיף- מישהו יודע להמליץ עליו לליווי להריון תאומים ? הייתי אצלו בבדיקה אחת פרטית והוא היה אחלה, אבל לא יודעת אם הוא מומחה גם בהריו תאומים. 
3. לגבי שקיפות- מתלבטת:  ד"ר ערן כסיף- שוקלת אם לעשות אצלו לשקיפות והמשך ליווי או שמספיק ללכת לרופא של מכבי שליווה אותי בהריון הקודם (שהיה עם עובר אחד) - ארז יזהר.
האם מישהו יודע להגיד על הרופאים האלה בנוגע לשקיפות בהריון תאומים.
4. סקירה מוקדמת- האם מישהי מכירה את ד"ר ערן כסיף לסקירה מוקדמת לתאומים? אשמח לקבל המלצות נוספות עליו ובנוסף על ד"ר אילן גל ופרופ' בראונשטיין בחיפה (אצלו הייתי בהריון קודם).
5. הרופא המליץ לי לעשות סקירה בתחילת שבוע 13 כי אומר שעובר אחד נמצא מאד גבוה וככל שיגדל יהיה יותר קשה להגיע אליו. זה נשמע לי ממש מוקדם לסקירה. האם מקובל בתאומים?
תודה רבה מראש:)

לצפיה ב-'קודם כל בשעה טובה'
קודם כל בשעה טובה
28/08/2017 | 10:40
2
102
עונה על מה שיודעת. אני במכבי ושבאתי לארז יזהר לליווי הריון אמר שלפי הנהלים אני נחשבת הריון בסיכון ואני חייבת לעשות שקיפות במתחם של מכבי וגם ליווי של רופא של הריון בסיכון. גם היו לי 2 שקים ו2 שליות...
אבל עשיתי אצלו את שתי הסקירות היה ממש סבבה.

לא מכירה את ערן כסיף ולא יודעת אם הוא מומחה להריון בסיכון...
ממליצה על
ד"ר רן נגר
ד"ר גור דביר

בהצלחה!!!
לצפיה ב-'תודה רבה!!! לגבי ארז יזהר-'
תודה רבה!!! לגבי ארז יזהר-
28/08/2017 | 10:47
1
79
מה המשמעות של מה שאמר לך- שהוא לא הסכים לעשות לך שקיפות וליווי  ורק את הסקירות עשית אצלו ? 
ולגבי 2 שקים ו-2 שליות- אצלך הם תאומים זהים?
לצפיה ב-'לא שהוא לא הסכים'
לא שהוא לא הסכים
29/08/2017 | 01:26
81
זה הנהלים של מכבי. שהריון תאומים עושים רק אצל רופא מומחה להריון בסיכון. זה לא שלא יכל. מה שנקרא, ידיו היו כבולות.
כל זה זה לגבי השקיפות והליווי. אבל סקירות מכבי כן נותנים אצל רופאים שבהסדר עם מכבי והוא כן... קיצר, זה המצב...

והן תאומות לא זהות. תאומות אחווה.
מודה שידעתי כי זה מטיפול IVF...
לצפיה ב-'לא זהים'
לא זהים
03/09/2017 | 15:03
71
לא מכירה את הרופאים שציינת , אבל לגבי שבוע הסקירה - נשמע הגיוני.
לצפיה ב-' מוכרים-קונים-מפרסמים'
מוכרים-קונים-מפרסמים
28/08/2017 | 01:15
3
39
זה המקום לפרסומים... 
לצפיה ב-'למכירה 2 תיקים חדשים לבית הספר לבן ולבת'
למכירה 2 תיקים חדשים לבית הספר לבן ולבת
26/08/2017 | 10:05
49
למכירה 2 תיקים חדשים לבית הספר עם טרולי של מודן באריזה לבן (כדורגל) ולבת (מוהאנה). לא הוצאו כלל מהאריזה. מחיר לאחד: 120 במקום 250 בחנות. 220 לשניהם.
לצפיה ב-'קורס הכנה ללידת תאומים '
קורס הכנה ללידת תאומים
16/08/2017 | 08:39
70
קורס הכנה ייעודי ללידת תאומים עם מיילדת מחדר לידה של "ליס" - איכילוב יפתח ב8.9.17. שני מפגשים עוקבים בימי שישי בבוקר בשעה 10:00
לפרטים נוספים: https://www.tasmc.org.il/Lis/Mamy-Lis/events/Pages...
לצפיה ב-'עוד צמד לרזומה'
עוד צמד לרזומה
18/08/2017 | 02:12
108
אחרי תשעה חודשים של הריון פוטוגני במיוחד, וכשיש להם כבר זוג תאומים מתרוצצים בבית, מירן ומאור בוזגלו הפכו היום (ה') הורים לתאומים בפעם השנייה.
לצפיה ב-'בדיקת ניפט'
בדיקת ניפט
22/08/2017 | 20:02
3
83
אני קצת מבולבלת ממה שקראתי.
תאומים לא זהים. שתי שיליות. שני שקים. האם ניתן לעשות? איזה מומלצת?
לצפיה ב-'לצערי אני לא בקיאה '
לצערי אני לא בקיאה
28/08/2017 | 01:16
43
אבל אני מקווה שיהיו פה אמהות שיוכלו לעזור לך...
לצפיה ב-'בדיקת ניפט'
בדיקת ניפט
06/09/2017 | 22:13
1
45
כמובן שאפשר לעשות בתאומים.... זה לא בדוק את כל הטריזומיות שניתן לבדוק בהריון רגיל.... אבל אפשרי בהחלט

אני עשיתי דרך חברת מטריניטי, בודקים את הטריזומיות הנפוצות כולל תסמונת דאון
ויש החזר מקופת החולים על רוב הסכום. באיזה קופ"ח את?
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לתוצאות'
שאלה בנוגע לתוצאות
13/09/2017 | 22:09
23
היי
אשמח להבין משהו. התוצאות שקיבלת לא היו מופרדות לכל עובר נכון? כלומר או ששניהם בריאים או שיש בעיה ואי אפשר לדעת באיזה עובר יש בעיה. ואז אין ברירה אלא לעשות מי שפיר
לצפיה ב-'ד"ר יינון גלבוע, מומלץ? לשקיפות...'
ד"ר יינון גלבוע, מומלץ? לשקיפות...
16/08/2017 | 01:54
49
האם יש המלצה אחרת? 

הריון תאומים
לצפיה ב-'תסמונת התאום הנעלם ממש מטרידה'
תסמונת התאום הנעלם ממש מטרידה
13/08/2017 | 11:52
5
204
אז עשיתי בשבוע 7+ בדיקת דופק וגילו שיש תאומים (2 שקים). לא עברתי טיפולים (ואין תאומים במשפחה שלי).
אני מבינה שבשליש מהמקרים (!) עובר נעלם ?! 
איך אפשר לחכות ככה בהמתנה עד השקיפות (שבוע 12) ?! זה באמת קורה בכ"כ הרבה מקרים של הריון ??
לצפיה ב-'תסמונת העובר הנעלם '
תסמונת העובר הנעלם
13/08/2017 | 20:23
162
היא תסמונת שלא ממש מובנת במלואה חלקה קשורה לגנטיקה של העובר וחלקה קשורה לרצון של הגוף לדלל באופן טבעי את העוברים הלא בריאים או החלשים אני לא יודע אם באמת מדובר בשליש מהמקרים אבל אני חושב למיטב הבנתי שהיא דווקא קוראת בשלבים היותר מוקדמים של ההריון עד שבוע 7 לפני שהעובר מפתח דופק הוא מפסיק להתפתח ואז באולטרסאונד רואים שק הריון עם עובר ודופק ועוד שק הריון ריק ללא עובר וכמובן ללא דופק  אחרי שבוע 7 זה קורא אבל פחות
לצפיה ב-'בד״כ זה קורה עד שבוע 10 בערך'
בד״כ זה קורה עד שבוע 10 בערך
15/08/2017 | 00:51
3
131
אבל אכן מדובר בתופעה שכיחה
לצפיה ב-'טוב, לא נעלם '
טוב, לא נעלם
29/08/2017 | 11:27
2
110
ושבוע 10
לצפיה ב-'מעולה ! '
מעולה !
29/08/2017 | 12:52
1
69
אז אני מאחלת לך שבעוד 30 שבועות תצטרפי למשפחת ההורים לתאומים , ושעד אז יעבור עליך הריון קל ובריא .
אנחנו כאן גם בזמן ההריון וגם אח״כ ...
לצפיה ב-'תודה רבה!! '
תודה רבה!!
29/08/2017 | 13:01
25
לצפיה ב-'שקיפות ומרפאת הריון בסיכון להריון שלישייה'
שקיפות ומרפאת הריון בסיכון להריון שלישייה
13/08/2017 | 14:05
1
107
כמו שמובן מהכותרת - אני בהריון שלישייה אחרי השראת ביוץ.
הפנו אותי לשקיפות עורפית ומרפאת הריון בסיכון בבית חולים, עם אופציה לבחור אחד מהשלושה - וולפסון, בילינסון ואיכילוב.

אין אפשרות לעשות את השקיפות אצל רופא פרטי בהריון מרובה עוברים? ואם אפשר יש מישהו מומלץ?

כמו כן אשמח להמלצה על המרפאת הריון בסיכון. חשבתי על תל השומר אבל אם אחד מבתי החולים שהזכרתי עדיף אז אשמח לשמוע.

תודה
לצפיה ב-'המלצה על רופא '
המלצה על רופא
31/08/2017 | 20:39
46
פרופסור בועז וייס מאוד מקצועי אנחנו אצלו עם תאומים .
לצפיה ב-'סדרה דוקומנטרית חדשה'
סדרה דוקומנטרית חדשה
14/08/2017 | 16:13
90
שלום לכולם..
אני טל ואני עובדת על סדרה דוקומנטרית חדשה עם נסלי ברדה שעוסקת ב"ניסים" ותשודר בערוץ 2 "קשת". אנחנו מחפשות סיפורים שבהם המציאות עולה על כל דימיון, סיפורים מופלאים שכששומעים אותם בפעם הראשונה לא מאמינים שקרו.
באחד הפרקים נשמח לספר סיפור שעוסק בפריון, הריון כנגד כל הסיכויים או משהו מופלא כזה...
אשמח לשמוע מכם על הנס הפרטי שלכם.
טל בן ברוך 052-3645281
talbenba@gmail.com
תודה על שיתוף הפעולה
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 15:58
7

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'אני ישאל שוב '
אני ישאל שוב
12/08/2017 | 23:00
3
218
9 יום אחרי החזרה של 2 עוברים טריים בני 4 ימים תוצאה 113 . 12 יום אחרי החזרה 497.  14 יום אחרי החזרה 1162.  16 יום אחרי החזרה 2861 יש מצב שזה תאומים ? מי שהיא שילדה תאומים זוכרת את הבטא שלה ? האם התוצאה של אישתי היא מספיק גובה ? אני מאוד ישמח לקבל תגובות
לצפיה ב-'אני זוכרת '
אני זוכרת
14/08/2017 | 00:36
2
105
אצלי ביום ה13 היה 333 בטא. וחמישה ימים אח"כ 1000 בערך...

נשמע תאומים אבל אין מנוס מלהמתין לא"ס...

(בשעה טובה בכל מקרה!! תאומים זה ברכה שא"א להסביר....)
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
14/08/2017 | 07:56
1
63
יום חמישי אולטרסאונד
לצפיה ב-'מחכים איתכם בקוצר רוח! '
מחכים איתכם בקוצר רוח!
16/08/2017 | 13:58
29
לצפיה ב-'הריון שלישייה!'
הריון שלישייה!
11/08/2017 | 19:56
3
217
ההיי לכולם! 
אני בשבוע 12+4 עם שלישייה בשלושה שקים נפרדים
יש לי ממש כמה ימים להחליט האם לבצע דילול או לא.. 
נכון לעכשיו כל העוברים מתפתחים מצויין כבר עברתי שקיפות עורפית ואת כל הבדיקות שניתן לעשות כרגע
גידול שלושה ילדים לא מפחיד אותי כלל, לא מבחינה כלכלית ולא מבחינה פיזית. החשש היחידי שלי הוא לידה מוקדמת וכיוצא מלידה מוקדמת גם בריאות לא תקינה
מה אתם הייתם עושים??
תודה3>
לצפיה ב-'הריון בסיכון '
הריון בסיכון
12/08/2017 | 01:13
179
לא סתם הריון של תאומים נקרא הריון בסיכון עד כמה וכמה הריון של שלישיה הריון כזה דורש אקסטרה בדיקות אם אישתי הייתה סוחבת שלישיה הייתי מבקש כמה חוות דעת של רופאים לא אחת ולא שנים לגבי דילול כן או לא את צריכה לשאול את עצמך אם את מוכנה ללדת תינוקות שיזדקקו כנראה להיות בפגיות תקופה ממושכת ככול שיש יותר עוברים  הלידה יותר מוקדמת את צריכה להבין את המשמעות של אישפוז בפגיה ותחלואות של תינוקות פגים וכמובן סיבוכים שעלולים להתרחש מהריון רב עוברים ככול שיש יותר עוברים כך עולה רמת הסיכון מקווה שעזרתי לך קצת בהצלחה רבה והמון מזל טוב
לצפיה ב-''
12/08/2017 | 11:42
120
קוויתי שיבואו הורים לשלישיות לעודד אותך, יש כאלו בפורום, לא מעט. אבל בנתיים לא, אז באתי פשוט לעודד.אני עם תאומים, אז אין לי מה להגיד בנושה, רק חיבוק. החלטה מאד קשה. יש ניתונים סטטיסטיים לכן ולכן, יש סיפורים של שלישיות בריאות ושלמות ויש של אובדן הריון בשלב מתקדם יחסית. אני אישית כנראה הייתי עושה דילול עם לב כבד, אבל אני יחידנית, אז אין מה להשוות.בדרך כלל זו החלטה של שני בני זוג. אבל אם עדיין לא החלטת נראה לי שאת נוטה להשיאר את כולם. לא לקבל החלטה זה גם החלטה. בהצלחה בכל משתחליטי.
לצפיה ב-'יש כאן הורים לשלישיה'
יש כאן הורים לשלישיה
14/08/2017 | 00:39
153
ונכון שיש המון סטטיסטיקות.... אבל אני בגישה שאם זה קרה, לדלל *רק* אם את משוכנעת שזה סכנה לך או לעוברים. ושוב, לא מדברת על אחוזים שקיימים לבטח... אלא משהו ממש נחרץ...
זו דעתי.

בהצלחה בכל!!!
לצפיה ב-'למכירה עגלת תאומים סיטי מיני '
למכירה עגלת תאומים סיטי מיני
12/08/2017 | 11:38
142
למכירה עגלת תאומים סיטי מיני בייבי גוגר
היתה בשימוש שלוש שנים
מוכרת כי אין לי בה שימוש כבר
עגלה מצוינת, חזקה, ועוברת במעברים צרים.

לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
10/08/2017 | 20:50
3
190
הייי בנות, אני לקראת טיפול ivf ראשון, ואני בהתלבטות... האם להחזיר עובר אחד או שניים? העוברים ביום 5, הרופא אמר שלא ממליץ להחזיר שני עוברים על מנת להימנע מהריון תאומים שזהו הריון בסיכון גבוה. מה אתן ממליצות עבורי? והאם זה ממש סיכון להיות בהריון תאומים?
לצפיה ב-'היי'
היי
10/08/2017 | 22:42
2
113
אישתי עברה גם טיפולים אני יגיד לך את זה לא בהכרך שמחזירים 2 עוברים שניהם נקלטים מצד שני יש גם סיכוי יותר מסביר ששניהם יקלטו קחי בחשבון  שרוב הגדול של הריון תאומים הוא תקין את צריכה יותר לעשות חושבים בפאן הכלכלי אם את מסוגלת לגדל 2 תינוקות בני אותו גיל בו זמנית גם בפאן הריגשי את צריכה לחשוב אם את מסוגלת להכיל שני תינוקות בני אותו גיל בוא זמנית עכשיו את גם צריכה לקחת בחשבון במידה ואת מחזירה רק עובר אחד יתכן ואת תעשי יותר סבבים שכן שמחזירים רק עובר אחד הסיכוי להיקלט יורד לך אנחנו באופן אישי בחרנו להחזיר 2 אחרי שעשינו את כול השיקולים ועוד טיפ קטן את יכולה תמיד להגדיל את ההחזרה ל 2 עוברים הכוונה את יכולה להתחיל עם 1 לנסות כמה סבבים ואם זה לא הולך אז להחזיר יותר מקווה שעזרתי לך
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
11/08/2017 | 09:07
1
63
עזרת לי מאוד, תודה רבה:)
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
11/08/2017 | 15:34
45
שיהיה לך המון בהצלחה וזכרי סבלנות סבלנות וסבלנות לעולם לא להתייאש
לצפיה ב-'ויתור על מי שפיר'
ויתור על מי שפיר
08/08/2017 | 15:31
11
121
הי,
בת 44, הריון ראשון עם תאומות אחרי הפריה. שקיפות עורפית, סקירה ראשונה ומטרניטי 21 תקינות.
יש פה מישהי שויתרה על מי שפיר? יש מישהי בגיל שלי?
לצפיה ב-'אני בת 35 הסתפקתי במטרניט'
אני בת 35 הסתפקתי במטרניט
09/08/2017 | 11:28
4
91
ודחיתי מי שפיר לשבוע 31 כדי להמנע מהפלה. בפועל ילדתי כמה ימים קודם אז זה סיכון.
לא יודעת להגיד מהי החלטה נכונה כי יכול להיות מזל רע לכאן או לכאן - הפלה של עובר בריא בגלל דיקור או פספוס בעיה בגלל שלא עושים מי שפיר.

מה שכן, בדיקת מטרניט היא כמעט 100% מדוייקת כמו מי שפיר כשזה נוגע לתסמונת דאון שזו הבעיה הכי שכיחה בנשים שיולדות בגיל מבוגר אז לפחות מהבחינה הזאת את יכולה להיות שקטה. כל הרופאים המומחים הגדולים שהתייעצנו איתם אמרו שמטרניט זה מספיק בנוגע לתסמונת דאון והמי שפיר זה בשביל הצ'יפ הגנטי שבודק הרבה הפרעות אחרות שהן נדירות מאוד.

לצפיה ב-'התייעצת עם יועצים גנטים? את יכולה לייעץ לי למי ללכת לייעוץ?'
התייעצת עם יועצים גנטים? את יכולה לייעץ לי למי ללכת לייעוץ?
09/08/2017 | 23:19
2
35
לצפיה ב-'שולחים פקס למכון הגנטי בבית חולין'
שולחים פקס למכון הגנטי בבית חולין
09/08/2017 | 23:36
1
47
וקובעים לך ייעוץ. בקופה היה רק ייעוץ בעוד חצי שנה. בוולפסון קבעו יחסית מהר והיה מאוד יסודי.
בעקרון בגילנו היועצת תמיד תיתן המלצה לעשות מי שפיר עם צ'יפ גנטי על חשבון משרד הבריאות.

אבל, ארבעה מתוך חמישה רופאים  מומחים שהתייעצנו איתם אמרו שהיו מחכים לשבוע 30 בגלל עניין התאומים. כמובן שתמיד יש סיכון ללדת קודם כמו שקרה לנו.
לצערי אין החלטה נכונה רק מזל
לצפיה ב-'ייעוץ'
ייעוץ
10/08/2017 | 22:45
32
יש לי כמה ימים להחליט אז קבעתי ייעוץ גנטי פרטי
בינתיים מי שהתייעצתי איתו הסתייגו משבוע 32, אחד יעץ לא לעשות בכלל, אחד לא יעץ, ואחד יעץ לעשות מיד.  בעיני 32 נשמע אידאלי
לצפיה ב-'לא לעשות מי שפיר אם הבדיקות בסדר!!!!!'
לא לעשות מי שפיר אם הבדיקות בסדר!!!!!
06/09/2017 | 22:35
32
בשביל מה לעשות מי שפיר????
אגב אני עשיתי יעוץ גנטי באיכילוב, שעד היום רודפים אחריי שאעשה אצלם מי שפיר.....
ובדף המידע שנתנו לי כתוב שיש הרבה חסרונות בציפ הגנטי הזה... וגם הרבה פעמים התשובות לא חד משמעיות, מה שגורם ללחץ מיותר...

אני בדעה, שאם שקיפות וסקירות בסדר, ובדיקת NIPT בסדר  - ממש אין צורך לדקור את הגוף.

אגב בניגוד למה שכתבו פה, בשבועות מתקדמים יותר מסוכן לעשות מי שפיר כי כמות המים קטנה יותר והעובר גדול יותר ויש יותר סיכון. קחי בחשבון

ו - א ל - ת ע ש י - מ י - ש פ י ר
לצפיה ב-'אני לא עשיתי. אבל אני בת 34'
אני לא עשיתי. אבל אני בת 34
10/08/2017 | 20:50
5
89
כרגע אני בשבוע 26, אז לא יודעת איך יגמר. מקווה לטוב. עשיתי רק שקיפות ושתי סקירות
אבל נראה לי שבגיל שלך הייתי עושה
לצפיה ב-'כן יש בזה משהו'
כן יש בזה משהו
10/08/2017 | 22:46
4
55
מצד שני רוב הסיכויים שזו הזדמנות אחרונה
לצפיה ב-'תראי, אם מתאים לך, אפשר לעשות מי שפיר בשבוע מאוחר יותר'
תראי, אם מתאים לך, אפשר לעשות מי שפיר בשבוע מאוחר יותר
11/08/2017 | 06:59
3
60
, נגיד, 28. אז אם יש סיבוך, תינוקות יסרדו בחוץ. אבל מחיר של זה זה הפסקת הריון מתקדם במידה ויש בעיה רצינית
לצפיה ב-'אני נוטה לזה'
אני נוטה לזה
11/08/2017 | 08:37
2
61
אבל גם שם, אם תהיה לידה מיד אחרי הבדיקה, אז סיבכתי את התינוקות בפגות ומה שמשתמע מכך, וממילא לא אספיק לקבל את התשובות. 
לצפיה ב-'לידה לא מתפתחת בדרך כלל מיד וגם אפשר לעצור אותה לקצת זמן'
לידה לא מתפתחת בדרך כלל מיד וגם אפשר לעצור אותה לקצת זמן
11/08/2017 | 12:06
1
65
תשובה דחופה מקבלים תוך ימים ספורים. אני לא עושה את זה כי אני לא מתכוונת להפסיק הריון של עובר בר חיות בכל מצב. אז אין משמעות.
לצפיה ב-'תודה רבה על המידע'
תודה רבה על המידע
11/08/2017 | 17:33
8

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

יורה דעה- הכנה למבחנים מחוננים ופיתוח חשיבה יצירתית
יורה דעה- הכנה למבחנים
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
פורום הורים למחוננים
פורום הורים למחוננים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה