לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1688816,888 עוקבים אודות עסקים

פורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! (איחוד של - פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים)
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים ושלישיות, לאמהות, לנשים ולזוגות בהריון עם תאומים/שלישיה, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  יש לכן שאלות על ההירון והלידה? איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מתנהלים ביומיום עם שניים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

לצפיה ב-'שקיפות ומרפאת הריון בסיכון להריון שלישייה'
שקיפות ומרפאת הריון בסיכון להריון שלישייה
13/08/2017 | 14:05
1
100
כמו שמובן מהכותרת - אני בהריון שלישייה אחרי השראת ביוץ.
הפנו אותי לשקיפות עורפית ומרפאת הריון בסיכון בבית חולים, עם אופציה לבחור אחד מהשלושה - וולפסון, בילינסון ואיכילוב.

אין אפשרות לעשות את השקיפות אצל רופא פרטי בהריון מרובה עוברים? ואם אפשר יש מישהו מומלץ?

כמו כן אשמח להמלצה על המרפאת הריון בסיכון. חשבתי על תל השומר אבל אם אחד מבתי החולים שהזכרתי עדיף אז אשמח לשמוע.

תודה
לצפיה ב-'המלצה על רופא '
המלצה על רופא
31/08/2017 | 20:39
44
פרופסור בועז וייס מאוד מקצועי אנחנו אצלו עם תאומים .
לצפיה ב-'סדרה דוקומנטרית חדשה'
סדרה דוקומנטרית חדשה
14/08/2017 | 16:13
88
שלום לכולם..
אני טל ואני עובדת על סדרה דוקומנטרית חדשה עם נסלי ברדה שעוסקת ב"ניסים" ותשודר בערוץ 2 "קשת". אנחנו מחפשות סיפורים שבהם המציאות עולה על כל דימיון, סיפורים מופלאים שכששומעים אותם בפעם הראשונה לא מאמינים שקרו.
באחד הפרקים נשמח לספר סיפור שעוסק בפריון, הריון כנגד כל הסיכויים או משהו מופלא כזה...
אשמח לשמוע מכם על הנס הפרטי שלכם.
טל בן ברוך 052-3645281
talbenba@gmail.com
תודה על שיתוף הפעולה
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 15:58
7

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'אני ישאל שוב '
אני ישאל שוב
12/08/2017 | 23:00
3
209
9 יום אחרי החזרה של 2 עוברים טריים בני 4 ימים תוצאה 113 . 12 יום אחרי החזרה 497.  14 יום אחרי החזרה 1162.  16 יום אחרי החזרה 2861 יש מצב שזה תאומים ? מי שהיא שילדה תאומים זוכרת את הבטא שלה ? האם התוצאה של אישתי היא מספיק גובה ? אני מאוד ישמח לקבל תגובות
לצפיה ב-'אני זוכרת '
אני זוכרת
14/08/2017 | 00:36
2
99
אצלי ביום ה13 היה 333 בטא. וחמישה ימים אח"כ 1000 בערך...

נשמע תאומים אבל אין מנוס מלהמתין לא"ס...

(בשעה טובה בכל מקרה!! תאומים זה ברכה שא"א להסביר....)
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
14/08/2017 | 07:56
1
61
יום חמישי אולטרסאונד
לצפיה ב-'מחכים איתכם בקוצר רוח! '
מחכים איתכם בקוצר רוח!
16/08/2017 | 13:58
26
לצפיה ב-'הריון שלישייה!'
הריון שלישייה!
11/08/2017 | 19:56
3
209
ההיי לכולם! 
אני בשבוע 12+4 עם שלישייה בשלושה שקים נפרדים
יש לי ממש כמה ימים להחליט האם לבצע דילול או לא.. 
נכון לעכשיו כל העוברים מתפתחים מצויין כבר עברתי שקיפות עורפית ואת כל הבדיקות שניתן לעשות כרגע
גידול שלושה ילדים לא מפחיד אותי כלל, לא מבחינה כלכלית ולא מבחינה פיזית. החשש היחידי שלי הוא לידה מוקדמת וכיוצא מלידה מוקדמת גם בריאות לא תקינה
מה אתם הייתם עושים??
תודה3>
לצפיה ב-'הריון בסיכון '
הריון בסיכון
12/08/2017 | 01:13
175
לא סתם הריון של תאומים נקרא הריון בסיכון עד כמה וכמה הריון של שלישיה הריון כזה דורש אקסטרה בדיקות אם אישתי הייתה סוחבת שלישיה הייתי מבקש כמה חוות דעת של רופאים לא אחת ולא שנים לגבי דילול כן או לא את צריכה לשאול את עצמך אם את מוכנה ללדת תינוקות שיזדקקו כנראה להיות בפגיות תקופה ממושכת ככול שיש יותר עוברים  הלידה יותר מוקדמת את צריכה להבין את המשמעות של אישפוז בפגיה ותחלואות של תינוקות פגים וכמובן סיבוכים שעלולים להתרחש מהריון רב עוברים ככול שיש יותר עוברים כך עולה רמת הסיכון מקווה שעזרתי לך קצת בהצלחה רבה והמון מזל טוב
לצפיה ב-''
12/08/2017 | 11:42
117
קוויתי שיבואו הורים לשלישיות לעודד אותך, יש כאלו בפורום, לא מעט. אבל בנתיים לא, אז באתי פשוט לעודד.אני עם תאומים, אז אין לי מה להגיד בנושה, רק חיבוק. החלטה מאד קשה. יש ניתונים סטטיסטיים לכן ולכן, יש סיפורים של שלישיות בריאות ושלמות ויש של אובדן הריון בשלב מתקדם יחסית. אני אישית כנראה הייתי עושה דילול עם לב כבד, אבל אני יחידנית, אז אין מה להשוות.בדרך כלל זו החלטה של שני בני זוג. אבל אם עדיין לא החלטת נראה לי שאת נוטה להשיאר את כולם. לא לקבל החלטה זה גם החלטה. בהצלחה בכל משתחליטי.
לצפיה ב-'יש כאן הורים לשלישיה'
יש כאן הורים לשלישיה
14/08/2017 | 00:39
142
ונכון שיש המון סטטיסטיקות.... אבל אני בגישה שאם זה קרה, לדלל *רק* אם את משוכנעת שזה סכנה לך או לעוברים. ושוב, לא מדברת על אחוזים שקיימים לבטח... אלא משהו ממש נחרץ...
זו דעתי.

בהצלחה בכל!!!
לצפיה ב-'למכירה עגלת תאומים סיטי מיני '
למכירה עגלת תאומים סיטי מיני
12/08/2017 | 11:38
136
למכירה עגלת תאומים סיטי מיני בייבי גוגר
היתה בשימוש שלוש שנים
מוכרת כי אין לי בה שימוש כבר
עגלה מצוינת, חזקה, ועוברת במעברים צרים.

לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
10/08/2017 | 20:50
3
181
הייי בנות, אני לקראת טיפול ivf ראשון, ואני בהתלבטות... האם להחזיר עובר אחד או שניים? העוברים ביום 5, הרופא אמר שלא ממליץ להחזיר שני עוברים על מנת להימנע מהריון תאומים שזהו הריון בסיכון גבוה. מה אתן ממליצות עבורי? והאם זה ממש סיכון להיות בהריון תאומים?
לצפיה ב-'היי'
היי
10/08/2017 | 22:42
2
106
אישתי עברה גם טיפולים אני יגיד לך את זה לא בהכרך שמחזירים 2 עוברים שניהם נקלטים מצד שני יש גם סיכוי יותר מסביר ששניהם יקלטו קחי בחשבון  שרוב הגדול של הריון תאומים הוא תקין את צריכה יותר לעשות חושבים בפאן הכלכלי אם את מסוגלת לגדל 2 תינוקות בני אותו גיל בו זמנית גם בפאן הריגשי את צריכה לחשוב אם את מסוגלת להכיל שני תינוקות בני אותו גיל בוא זמנית עכשיו את גם צריכה לקחת בחשבון במידה ואת מחזירה רק עובר אחד יתכן ואת תעשי יותר סבבים שכן שמחזירים רק עובר אחד הסיכוי להיקלט יורד לך אנחנו באופן אישי בחרנו להחזיר 2 אחרי שעשינו את כול השיקולים ועוד טיפ קטן את יכולה תמיד להגדיל את ההחזרה ל 2 עוברים הכוונה את יכולה להתחיל עם 1 לנסות כמה סבבים ואם זה לא הולך אז להחזיר יותר מקווה שעזרתי לך
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
11/08/2017 | 09:07
1
58
עזרת לי מאוד, תודה רבה:)
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
11/08/2017 | 15:34
41
שיהיה לך המון בהצלחה וזכרי סבלנות סבלנות וסבלנות לעולם לא להתייאש
לצפיה ב-'ויתור על מי שפיר'
ויתור על מי שפיר
08/08/2017 | 15:31
11
117
הי,
בת 44, הריון ראשון עם תאומות אחרי הפריה. שקיפות עורפית, סקירה ראשונה ומטרניטי 21 תקינות.
יש פה מישהי שויתרה על מי שפיר? יש מישהי בגיל שלי?
לצפיה ב-'אני בת 35 הסתפקתי במטרניט'
אני בת 35 הסתפקתי במטרניט
09/08/2017 | 11:28
4
87
ודחיתי מי שפיר לשבוע 31 כדי להמנע מהפלה. בפועל ילדתי כמה ימים קודם אז זה סיכון.
לא יודעת להגיד מהי החלטה נכונה כי יכול להיות מזל רע לכאן או לכאן - הפלה של עובר בריא בגלל דיקור או פספוס בעיה בגלל שלא עושים מי שפיר.

מה שכן, בדיקת מטרניט היא כמעט 100% מדוייקת כמו מי שפיר כשזה נוגע לתסמונת דאון שזו הבעיה הכי שכיחה בנשים שיולדות בגיל מבוגר אז לפחות מהבחינה הזאת את יכולה להיות שקטה. כל הרופאים המומחים הגדולים שהתייעצנו איתם אמרו שמטרניט זה מספיק בנוגע לתסמונת דאון והמי שפיר זה בשביל הצ'יפ הגנטי שבודק הרבה הפרעות אחרות שהן נדירות מאוד.

לצפיה ב-'התייעצת עם יועצים גנטים? את יכולה לייעץ לי למי ללכת לייעוץ?'
התייעצת עם יועצים גנטים? את יכולה לייעץ לי למי ללכת לייעוץ?
09/08/2017 | 23:19
2
34
לצפיה ב-'שולחים פקס למכון הגנטי בבית חולין'
שולחים פקס למכון הגנטי בבית חולין
09/08/2017 | 23:36
1
46
וקובעים לך ייעוץ. בקופה היה רק ייעוץ בעוד חצי שנה. בוולפסון קבעו יחסית מהר והיה מאוד יסודי.
בעקרון בגילנו היועצת תמיד תיתן המלצה לעשות מי שפיר עם צ'יפ גנטי על חשבון משרד הבריאות.

אבל, ארבעה מתוך חמישה רופאים  מומחים שהתייעצנו איתם אמרו שהיו מחכים לשבוע 30 בגלל עניין התאומים. כמובן שתמיד יש סיכון ללדת קודם כמו שקרה לנו.
לצערי אין החלטה נכונה רק מזל
לצפיה ב-'ייעוץ'
ייעוץ
10/08/2017 | 22:45
31
יש לי כמה ימים להחליט אז קבעתי ייעוץ גנטי פרטי
בינתיים מי שהתייעצתי איתו הסתייגו משבוע 32, אחד יעץ לא לעשות בכלל, אחד לא יעץ, ואחד יעץ לעשות מיד.  בעיני 32 נשמע אידאלי
לצפיה ב-'לא לעשות מי שפיר אם הבדיקות בסדר!!!!!'
לא לעשות מי שפיר אם הבדיקות בסדר!!!!!
06/09/2017 | 22:35
28
בשביל מה לעשות מי שפיר????
אגב אני עשיתי יעוץ גנטי באיכילוב, שעד היום רודפים אחריי שאעשה אצלם מי שפיר.....
ובדף המידע שנתנו לי כתוב שיש הרבה חסרונות בציפ הגנטי הזה... וגם הרבה פעמים התשובות לא חד משמעיות, מה שגורם ללחץ מיותר...

אני בדעה, שאם שקיפות וסקירות בסדר, ובדיקת NIPT בסדר  - ממש אין צורך לדקור את הגוף.

אגב בניגוד למה שכתבו פה, בשבועות מתקדמים יותר מסוכן לעשות מי שפיר כי כמות המים קטנה יותר והעובר גדול יותר ויש יותר סיכון. קחי בחשבון

ו - א ל - ת ע ש י - מ י - ש פ י ר
לצפיה ב-'אני לא עשיתי. אבל אני בת 34'
אני לא עשיתי. אבל אני בת 34
10/08/2017 | 20:50
5
84
כרגע אני בשבוע 26, אז לא יודעת איך יגמר. מקווה לטוב. עשיתי רק שקיפות ושתי סקירות
אבל נראה לי שבגיל שלך הייתי עושה
לצפיה ב-'כן יש בזה משהו'
כן יש בזה משהו
10/08/2017 | 22:46
4
52
מצד שני רוב הסיכויים שזו הזדמנות אחרונה
לצפיה ב-'תראי, אם מתאים לך, אפשר לעשות מי שפיר בשבוע מאוחר יותר'
תראי, אם מתאים לך, אפשר לעשות מי שפיר בשבוע מאוחר יותר
11/08/2017 | 06:59
3
55
, נגיד, 28. אז אם יש סיבוך, תינוקות יסרדו בחוץ. אבל מחיר של זה זה הפסקת הריון מתקדם במידה ויש בעיה רצינית
לצפיה ב-'אני נוטה לזה'
אני נוטה לזה
11/08/2017 | 08:37
2
56
אבל גם שם, אם תהיה לידה מיד אחרי הבדיקה, אז סיבכתי את התינוקות בפגות ומה שמשתמע מכך, וממילא לא אספיק לקבל את התשובות. 
לצפיה ב-'לידה לא מתפתחת בדרך כלל מיד וגם אפשר לעצור אותה לקצת זמן'
לידה לא מתפתחת בדרך כלל מיד וגם אפשר לעצור אותה לקצת זמן
11/08/2017 | 12:06
1
62
תשובה דחופה מקבלים תוך ימים ספורים. אני לא עושה את זה כי אני לא מתכוונת להפסיק הריון של עובר בר חיות בכל מצב. אז אין משמעות.
לצפיה ב-'תודה רבה על המידע'
תודה רבה על המידע
11/08/2017 | 17:33
6
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום ספרות ילדים ונוער '
מחכים לכם בפורום ספרות ילדים ונוער
10/08/2017 | 14:52
2
 "אדם הקונה ספר, אינו קונה אך ורק נייר ודיו ודבק במשקל ידוע -חיים חדשים הוא קונה לו"
ספרים הם מרגשים ויוצרים תחושה של נוסטלגיה,
מכילים עולם ומלואו, במיוחד אלו התמימים שנועדו לפיצפונים.
הצטרפו עכשיו לפורום הקסום ספרות ילדים ונוער 
לצפיה ב-'בהלם'
בהלם
09/08/2017 | 15:31
4
258
הי
יש לי 2 ילדים בבית. בני 6 ו- 2.5. נכנסתי להריון.  בסוף שבוע 4- בטא ראשונה - 870. שלחו אותי לבטא נוספת (כי היה פחות מ- 1000). עשיתי לאחר 3 ימים מהבדיקה הראשונה- 3000.
היום הלכתי לאולטרסאונד ראשון , אצל טכנאית בקופ"ח כי הרופא שלי בחו"ל.
אומרת "נתחיל מזה שזה הריון תאומים". כמעט התעלפתי. אמרתי לה שאין מצב. אין לי תאומים במשפחה.  לא עשיתי שום טיפולים.
והמשיכה "יש 2 דופק".
אני שבוע 7.
אין לי שום הסבר לזה, אבל אני לא מפסיקה לבכות מאז.
אני מפחדת. שההריון יהיה לא תקין (למה הבטא יצאה נמוכה ?!), שיקרה משהו לאחד מהם. אני לא בטוחה בכלל שאני (וגם בעלי) מסוגלים לטפל בשניים נוספים (ועוד ביחד). העלויות של זה. המשמעויות של זה.
אין לי מילים ואני אפילו לא יודעת מה לבקש מכן.
אגב, כאמור הרופא שלי בחו"ל. תור הבא רק בספטמבר לשקיפות. האם לעשות משהו לפני ? צריכה בדיקה נוספת אם זה באמת תאומים ?

לצפיה ב-'גם אני...'
גם אני...
10/08/2017 | 08:45
2
165
לי יש ילד בן שנתיים. שבוע 8. נכון ללפני שבוע אמרו שזה תאומים.
גם אני בכיתי והייתי בהלם ואמרתי את כל מה שכתבת למעלה.
קודם כל יש סיכוי של 30% שאחד יספג. חס וחלילה כמובן אבל צריך להיות מוכנים גם לזה.
אני גם מקיאה כל היום ובקושי מטפלת בבן שלי ומאוד קשה לי עם זה.
מיום ליום אני לומדת לקבל את זה . מייחלת שיהיו בריאים. אומרת לעצמי שזאת ברכה ונסתדר.
מוצאת את עצמי בציפייה לשבוע 9 לאולטרסאונד הבא ומקווה ששניהם עדיין יהיו שם.
לצפיה ב-'מזל טוב :)'
מזל טוב :)
10/08/2017 | 08:50
1
129
איך נקבע לך אולטרסאונד נוסף לשבוע 9 ? לי נקבע רק לשבוע 12- לשקיפות... 
אני מתה לעשות נוסף, כדי לבדוק שהכל תקין ולראות שבאמת אין את 'תסמונת התאום הנעלם'.
אבל ממש אין תור מעכשיו לעכשיו.
לצפיה ב-'גם ככה בהריון בסיכון'
גם ככה בהריון בסיכון
10/08/2017 | 12:49
135
יש לי מחלת מעי אז מראש הניטור יותר גבוה במיוחד עכשיו שזה תאומים.
יכולה לגשת למוקד ( מיון נשים) באיזור להגיד שזה תאומים ובטוח שיעשו לך בקלות
לצפיה ב-'זה באמת משהו שצריך לעכל...'
זה באמת משהו שצריך לעכל...
15/08/2017 | 00:55
100
אבל אני בטוחה שכשתתרגלי לרעיון תראי את הברכה שבדבר.

לצפיה ב-'מחפשים מטפלת ברחובות, וכל עיצה בנושא מטפלת לתאומים'
מחפשים מטפלת ברחובות, וכל עיצה בנושא מטפלת לתאומים
10/08/2017 | 12:46
27
מחפשים מטפלת מרגע הלידה, שאמורה להיות בדצמבר, עבור תאומים. אני האם, גם אהיה בבית.
אשמח לקבל כל עיצה לגבי טיפול של מטפלת בתאומים, מה חשוב, מה כדאי לדרוש, מה תפקידיה, חלוקת תפקידים בייני לבינה, וגם מנסיונכם- מה המחיר?
תודה!
לצפיה ב-'מחפשים מטפלת ברחובות, וכל עיצה בנושא מטפלת לתאומים'
מחפשים מטפלת ברחובות, וכל עיצה בנושא מטפלת לתאומים
10/08/2017 | 12:43
20
מחפשים מטפלת מרגע הלידה, שאמורה להיות בדצמבר, עבור תאומים. אני האם, גם אהיה בבית.
אשמח לקבל כל עיצה לגבי טיפול של מטפלת בתאומים, ה חשוב, מה כדאי לדרוש, מה תפקידיה, חלוקת תפקידים ביני לבינה, ומנסיונכם- מה המחיר?
תודה!
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
10/08/2017 | 00:29
1
104
אישתי עברה תרומת ביצית לפני שבועים בדיוק החזרנו 2 עוברים בני 4 ימים עשינו בדיקת דם וזה הראה 2300 אנחנו יודעים שזה הריון השאלה אם יש מצב ששניהם נקלטו ? למישהי כאן יש ניסיון עם הריון מivf או תרומת ביצית ויכולה להשכיל אותנו ?
לצפיה ב-'אף אחת ?'
אף אחת ?
10/08/2017 | 13:29
27
לצפיה ב-'פעוטון בדרך'
פעוטון בדרך
09/08/2017 | 23:50
1
86
היי
סוס מקום שאפשר לדבר על זה.. יש לי תינוק בן שנה וחודש וכרגע אני בהריון של תאומים בשבוע 29 ברוך השם.. זה אומר שה"גדול" יהיה בן שנה ו3 בלידה בעזרת השם כרגע לא הולך עדיין... ממש קשה לי עם המחשבה שפתאום לא אהיה רק בשבילו.. ובכלל  להיות כמה ימים בלעדיו. איך מכינים אותו לכזה דבר??? ואיך גורמים לכך שלא ירגיש הרבה שינוי ויאהב את האחים/חברים שלו?
לצפיה ב-'אני חושבת שברגע שאת תתגברי על הקושי'
אני חושבת שברגע שאת תתגברי על הקושי
15/08/2017 | 01:02
47
גם הוא לא יראה בזה קושי.
נכון, חייו ישתנו. אבל מי אמר שזה בהכרח שינוי לרעה? אני דווקא יכולה לחשוב על המון דברים חיוביים שהשינוי הזה יביא איתו.
בסופו של דבר ילדים קולטים את מה שאנחנו משדרים להם, ובמיוחד בגילאים הצעירים המסרים הלא מילוליים הם אלו ש״מדברים״ אליהם הכי הרבה.
ברגע שאת תוכלי לראות את החיובי זה גם מה שתשדרי לו וזו תהיה גם ההתייחסות שלו.
לגבי ההכנה - לא חושבת שבאמת ניתן להכין אותו לשינוי, כן ניתן לדבר איתו על הדברים, להסביר לו מה הולך לקרות - ברמת הידיעה. לנסות לפרוט לו לפרטים מה הדברים שישתנו בבית כתוצאה מכך: איפה הוא יישן, איפה הם יישנו, איפה הוא מתקלח, באיזו אמבטיה הם יתקלחו, המשחקים שלו לעומת המשחקים שלהם.... וכו׳. הבנה והפנמה של משמעויות של שינוי כזה זה דבר גדול גם עבור ילדים בוגרים יותר.
לצפיה ב-'הריון תאומים מונו מונו'
הריון תאומים מונו מונו
09/08/2017 | 18:03
1
139
1
שבוע 10+3 אתמול עשיתי שוב בדיקת אולטרסאונד וראו שאכן אין מחיצה בין שני העוברים.
הרופא שלי הפנה אותי למרפאת הריון בסיכון. הוסבר לי שזה הריון בסיכון גבוהה קבעתי שר״פ עם פרופ׳ יגל שמחה. יש מישהי שעברה את הסרט הזה בשלום? אם כן, באיזה שבוע יולדים תאומים כאילו? קראתי את כל הסיכונים ונחתתי ממש. אשמח מאוד מאוד לעזרה והכוונה למי שעברה הריון מסוג זה.

לצפיה ב-'מישהי יכולה לעזור????'
מישהי יכולה לעזור????
18/08/2017 | 16:53
33
לצפיה ב-'אמבטיה לתאומות '
אמבטיה לתאומות
09/08/2017 | 13:07
1
126
הן בנות שנה ו3... הייתי רוצה לקלח במקביל, יש עיצות איך לעשות את זה? כרגע יש כסא אמבטיה אחד (הטבעת)
אפשרי לקנות עוד 1.
מעדיפה לא להשאיר אחת מהן אפילו לא לרגע לבד באמבטיה... 
לצפיה ב-'מתחילים בכיסא נוסף '
מתחילים בכיסא נוסף
15/08/2017 | 01:06
58
מכינים מראש מגבות, חיתולים, בגדים בחדר האמבטיה .
מפשיטים אחת אחרי השנייה מחוץ לאמבטיה
מכניסים כל אחת לכיסאה ומקלחים.
מוציאים אחת (השנייה עדיין בכיסא) מחתלים ומלבישים
מוציאים את השנייה מחתלים ומלבישים
יוצאים ביחד מחדר האמבטיה
לצפיה ב-'יש בנות שלא סיפרו בהריון שזה תאומים?'
יש בנות שלא סיפרו בהריון שזה תאומים?
07/08/2017 | 08:20
9
191
הרב שלנו שאנחנו בקשר איתו לאורך הטיפולים המליץ שנספר רק להורים כי חיכינו הרבה זמן וזה הריון יקר. אני אחת שרגילה לספר כל דבר וממש קשה לי עם זה. אני מרגישה שאני משקרת לאחים ובעבודה. ומפריע לי שאולי בעבודה יכעסו עליי אחכ שלא סיפרתי כי החופשת לידה יותר ארוכה ואולי אצטרך שמירה. מה אתן חושבות? הרב הסכים שאספר למנהלת בעבודה אבל אני כמעט בטוחה שהיא תספר לעוד מישהי שעובדת צמוד אליה. אז כשהרב שמע הוא אמר שלא אספר שם בכלל אם זה ככה. אני ממש בהתלבטות וגם לגבי האחים, הם לא יעלבו?! אוף ממש קשה לי....
לצפיה ב-'סוד'
סוד
07/08/2017 | 12:24
4
183
אני לא סיפרתי לאף אחד
יש עניין של דבר שסמוי מן העיין יש לו ברכה
מבטיחה לך שאף אחד לא יכעס ולא יעלב
בעבודה ילמדו להתרגל
מנסיון אישי אך תגלי חוץ מלהורים
שיהיה בקלות ובידיים מלאות
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
07/08/2017 | 12:38
3
120
אבל בעבודה אין צורך לדעת לגבי החופשת לידה מראש? ומה עם שמירה? שלא יחשבו שלא הייתי אחראית...ולאחים שלי יש גם תאומים בגלל זה אני מפחדת שיעלבו שהם כן סיפרו. אני יודעת שזה מחשבות דפוקות אבל קשה לי עם ההסתרה הזאת. גם ככה לא דיברנו על הטיפולים וכו רציתי כבר להיות בלי סודות
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
07/08/2017 | 13:19
2
123
גם לאחים שלי יש תאומים :) 
בעבודה: אין אדם שאין לו מחליף :)
לקראת אמצע ההריון (שבוע 20) אמרתי להם שאני לא מרגישה טוב, חלשה, עם סכרת והרופא אמר שיכול להיות שאני יצטרך שמירה
ובאמת בשבוע 26 יצאתי לשמירה בלי שאף אחד ידע את האמת
יותר מכך, כל המסמכים של ההריון שמרתי בשקית אטומה כדי שחלילה משהוא לא יראה וידע
אם יש לך שאלום אשמח לחזק אותך טלפונית

לצפיה ב-'ממש תודה רבה לך על ההתייחסות!'
ממש תודה רבה לך על ההתייחסות!
07/08/2017 | 13:49
1
84
מחר אספר בעבודה על ההריון בכללי ונראה איך יזרום שאר ההריון.. נחמד לדעת שאני לא המסתירה היחידה זה היה נשמע לי בהתחלה ממש מוזר ושיחשבו שאני מגזימה אבל אני רואה שזאת תופעה שקיימת...:) 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
07/08/2017 | 14:28
63
אולי אני יחדש לך משהו...
אבל אני לא סיפרתי בעבודה שאני בהריון עד שלא ראו
אחרי שכבר ראו דיברתי בכלליות שאני חלשה...מחר יש לי בדיקות דם וכו...לא לתת לאף להיכנס לקישקע שלך
לצפיה ב-'סיפרנו רק להורים ולאחים'
סיפרנו רק להורים ולאחים
07/08/2017 | 22:11
83
ולבוס כי ידע גם על הטיפולים בשביל ימי מחלה והעדרות.
הוא באופן כללי מאוד שמח בשבילנו אז הרגשתי בנוח.

לשאר כולל משפחה מורחבת הייתה הפתעה מעניינת.
לצפיה ב-'קודם כל בשעה טובה! '
קודם כל בשעה טובה!
09/08/2017 | 01:37
61
אני גם דתיה ועדין נראה לי שזו החלטה שלכםממה לעשות.
זה לא איסור הלכתי או משהו כזה...

כן בגלל שזה מיוחד יותר זה יותר מודך עין הרע ובאמת שלא כדאי לדבר על זה יותר מדי....

א ב ל

אם זה עושה לך הרגשה רנה, אז למה זה שווה?
אגב, אנחנו סיפרנו לקרובים ביותר, הורינו, דודה של בעלי שליוותה אותנו כל התהליך, 2 חברות קרובות שלי... אחות אחת שלי גילתה בטעות בגלל אבא שלי...

אבל אף אחד אחר לא נעלב או נפגע.... זה אפילו לא כמו מין העובר שאם זוג לא מספר אז ידוע שהם שומרים בסוד... כאן אפילו לא יודעים שאתם שומרים סוד, ואת חייבת לספר לכל אחד כל דבר אישי שלך?
נכון שיש אנשים שאוהבים לדעת הכל, אבל זה לא הגיוני שידעו הכל, ואת לא חייבת לזרום עם הרצון שלהם.

אלא אם כן....... זה רצון שלך לשתף! ואז אנמ חוזרת על הנקודה שכתבתי בהתחלה... החלטה *שלכם*

שיהיה המשך הריון תקין ומשעמם!!!
לצפיה ב-'בלי להתייחס בכלל לצד הדתי-הלכתי בעניין (אם יש כזה)'
בלי להתייחס בכלל לצד הדתי-הלכתי בעניין (אם יש כזה)
15/08/2017 | 01:52
1
78
אני חושבת שהריון תאומים וגם לידת תאומים הם אירועים שיש בהם צורך במקרים רבים  בעזרה מיוחדת מצד הסביבה.
בהריון תופעות הלוואי הן במקרים רבים קשות וממושכות יותר, הסיכוי לשמירת הריון וללידה מוקדמת גדולים יותר, ולאחר הלידה נזקקים לעזרת הקרובים יותר מאשר בלידת ילד יחיד, ובמקרים רבים כדאי לתאם מראש מה יהיה סוג העזרה הדרוש מכל אחד .
בעיני, ככל שהסביבה מודעת יותר לעניין ומעורבת יותר כך ההבנה שלהם את האתגרים גדולה יותר והמעורבות שלהם מתאימה יותר לצרכים האמיתיים.

מעבר לזה, ברמה האישית - לא חושבת שהייתי מסוגלת להסתיר דבר כזה מאחותי, ואני בטוחה שהיא היתה נפגעת אם הייתי מסתירה ממנה .
לצפיה ב-'מסכימה שלפעמים צריך היערכות מראש..'
מסכימה שלפעמים צריך היערכות מראש..
18/10/2017 | 19:09
13
אמא שלי לא הבינה איך תכננתי לשמור בסוד..
אבל האמת שהיה לי ממש קשה ונשברתי..בנוסף אחרי שראיתי שזה דורש הרבה בדיקות והמצב של ההריון בסיכון מכל מיני סיבות הרגשתי צורך לשתף כדי שיתפללו להצלחתו.
שיהיה בשעה טובה ובידיים מלאות(-:
לצפיה ב-'מטפלת לילה'
מטפלת לילה
06/08/2017 | 22:54
61
שלום, 
מחפשת מטפלת לילה ל 2-3 לילות בשבוע, לתאומים. יש המלצות למשהי באיזור חולון? 
תודה מראש :)
לצפיה ב-'למכירה עגלת תאומים וכסאות אוכל'
למכירה עגלת תאומים וכסאות אוכל
06/08/2017 | 11:58
97
הי, למכירה 2 כסאות אוכל של דיסני ועגלת תאומים סיטי מיני במצב מעולה.
פרטים בנייד 0505468680
שירה
לצפיה ב-'למכירה שתי מיטות תינוק'
למכירה שתי מיטות תינוק
05/08/2017 | 17:40
63
שתי מיטות תינוק זהות בצבע אגוז עם חריטה של דובי בקדמת המיטה. כולל מזרנים דו צדדיים . צד אחד עד גיל שנה קשיח וצד שני רך יותר. של חברת משכל. אין לי תמונה. שני המיטות מפורקות וארוזות במחסן. לפרטים דרך המייל arielakadosh@walla.com

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
יורה דעה- הכנה למבחנים מחוננים ופיתוח חשיבה יצירתית
יורה דעה- הכנה למבחנים
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה