לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1700017,000 עוקבים אודות עסקים

פורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! (איחוד של - פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים)
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים ושלישיות, לאמהות, לנשים ולזוגות בהריון עם תאומים/שלישיה, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  יש לכן שאלות על ההירון והלידה? איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מתנהלים ביומיום עם שניים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:09
13

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'מחפשת רופא לבדיקה האם יש בקע מפשעתי'
מחפשת רופא לבדיקה האם יש בקע מפשעתי
24/12/2017 | 11:54
1
22
היי,

יש לי כאבים בזמן כול פעולה פרט לישיבה באזור המשולש המפשעתי,  נאמר לי שיכולות להיות לכך שתי אופציות: האחת- לחץ על האגן כתוצאה מההריון ואופציה שניה- בקע מפשעתי. 

לאיזה רופא אפשר ללכת על מנת לבדוק זאת?  מי בודק אם זה בקע? איזה סוג רופא? 

תודה :)
לצפיה ב-'תתחילי ברופא המשפחה '
תתחילי ברופא המשפחה
02/01/2018 | 08:16
1
ואם יש צורך אז רופא כירורג.
אם כי אני לא בטוחה שניתן לעשות עם זה משהו בזמן ההריון...
לצפיה ב-'תחילת הריון תאומים זהים..מי עברה או עוברת את זה? תודה מראש!'
תחילת הריון תאומים זהים..מי עברה או עוברת את זה? תודה מראש!
22/12/2017 | 10:03
10
89
היי בנות, אשמח לדעת מי בהריון עם תאומים זהים בשק הריון אחד ושני שקי חלמון?
אני לא רגועה מאז שיצאתי אתמול מהרופא, אני נמצאת ממש בהתחלה בשבוע 6 ובאולטרסאונד ראו 2 עוברים בתוך שק הריון אחד ועם מחיצה ביניהם.
בהתחלה נורא שמחנו כי באולטרסאונד אמרו לנו שזה טוב שקיימת מחיצה, אבל שהגעתי אתמול לרופא הוא רמז לי בצורה נורא עדינה שזה לא הריון מסוכן נורא נורא ושאעשה את האולטרסאונד הבא בעוד שבועיים אולי יראו שהייתה טעות ויש בסוף רק עובר אחד.
בנוסף, אמר שבמצב שזה אכן תאומים, אופציה אחת זה שההריון בסיכון גבוה מאוד ויש להיות תחת פיקוח בית חולים ואפשר ללדת גג בשבוע 32 ורוב הסיכויים בקיסרי.
ובמקרה הגרוע יותר זו הפלה כי עובר אחד יתפתח על חשבון עובר שני.
היה לי קשה לשמוע את זה כי לפי מה שאני שמעתי, יש בנות שגם הגיעו לחודש תשיעי וילדו תאומים זהים ובריאים.
סליחה על החפירה, אבל יש פה מישהי שיכולה לשתף אותי שהיא בסטטיסטיקה החיובית? באיזה שבוע ילדה? איך עבר מעקב ההריון שלה. תודה רבה!!
לצפיה ב-'הריון מונו בי'
הריון מונו בי
22/12/2017 | 13:00
94
הי. תאומות שלי לא זהות, אז אני אענה לך לא מנסיוני אלא מידע הכללי שלי. רוב הדברים המפחידים שאמר לך רופא כולל לידה בשבוע 32 קשורים להריון מונו מונו - ללא מחיצה בין העוברים. הריון מונו בי הוא פחות מסובך. לא שאין סיבוכים כלל וזה אכן הריון בסיכון, אבל רוב ההריונות האלו מסתיימים בשלום ובידיים מלאות. תבקשי מהרופא הפניה למרפאת הריון בסיכון ותהיה במעקב שם. זה יהיה הרבה יותר יעיל והרבה פחות מלחיץ
לצפיה ב-'מונו בי'
מונו בי
24/12/2017 | 09:24
7
91
כדי שתתייעצו עם רופא אחר, אני בהריון מונו בי שבוע מתקדם, עד כה היו מלא דברים שנראו רע ואז הסתדרו . אני במעקב במרפאת הריון בסיכון , יש המון בדיקות , חששות ודאגות אבל לא בהכרח הדברים יתפתחו על הצד השלילי שלהם , תתקדמו משבוע לשבוע, לא בהכרח תלדי בקיסרי מאוד תלוי בהריון שלך .ברגע שתיהי במרפאת הריון בסיכון יהיה לך יותר ברור הכל. תיהי חיובית , שיהיה המון בהצלחה :)
לצפיה ב-'מונו בי'
מונו בי
24/12/2017 | 09:37
1
52
תודה רבה :)
מאיזה שבוע מומלץ להיות בפיקוח מרפאת הריון בסיכון? והאם כדאי דרך קופת חולים או דרך בית חולים?
לצפיה ב-'מונו בי '
מונו בי
24/12/2017 | 10:54
54
אני בכללית ובמקרה שלי לא הייתה לי אפשרות בקופה , בהריון מונו בי בכללית זה רק דרך בית חולים לגבי השבוע אני לא זוכר מתי התחלתי נדמה לי ששבוע 16, זה היה אחרי השקיפות העורפית . כל הבדיקות הגדולות עשיתי באופן פרטי אצל פרופסור בועז וייס , שאגב אני מאוד ממליצה אבל הוא לא זול.
לצפיה ב-'מה הבדיקות שעושים במרפאת הריון בסיכון?'
מה הבדיקות שעושים במרפאת הריון בסיכון?
03/01/2018 | 12:59
4
21
הי כל כמה זמן מגיעים לבדיקה במרפאת הריון בסיכון, ומה כוללות הבדיקות בדרך כלל ?אני מלווה על ידי רופא פרטי  (ומשלמת לו מלא כסף על כל בדיקה) אז מעניין אותי אם אני עושה ובודקת מספיק וכל כמה זמן מבקרים במרפאת הריון בסיכון ומה בודקים שם ? אגב, גם הריון עם 2 שקים ו-2 שיליות נחשב הריון בסיכון ?. 
לצפיה ב-'מרפאת הריון '
מרפאת הריון
03/01/2018 | 13:20
3
24
היי ,
לגבי שני שיליות ושני שקים  לא בטוחה אולי המעקב רק במרפאה , ממה שהבנתי כל הריון תאומים הוא הריון בסיכון.
מונו בי הבדיקות (לפחות בכללית ) מבוצעות בבית חולים , כל שבועיים.
בודקים משקל שלך + סטיק בשתן+ לחץ דם, לאחר מכן נכנסים לרופא והיא עושה בדיקת אורך צוואר, זרימות דם תקינות בין העוברים (כלומר שאין העברת דם) והערכת משקל שלהם כדי לוודא שלא נוצר ביניהם פערי גדילה. התור הוא כל שבועיים , ממליצה להזמין תורים מראש כי בדרך כלל עמוס מאוד וקשה לתאם , זה לוקח זמן המתנה ארוך אז תבואי מוכנה לזה, חוץ מזה בדיקות אחרות מלבד הסקירות ( שאני גם עשיתי בפרטי) תלוי בהתקדמות ההריון שלך , אל תשכחי חיסוני שפעת ושעלת תבדקי מתי את צריכה לעשות .
בהצלחה :)
לצפיה ב-'תודה רבה!!!'
תודה רבה!!!
03/01/2018 | 13:41
9
לצפיה ב-'בדיקות מונו בי'
בדיקות מונו בי
09/01/2018 | 21:03
1
15
מתי צריך לעשות שקיפות עורפית?
אני בשבוע 9 מונו בי והרופא שלי עדיין לא הזכיר את זה..אנחנו פשוט נעים מבדיקה לבדיקה.
ודרך איפה מומלץ לעשות את הבדיקה? פרטי או דרך קופת חולים

לצפיה ב-'כדאי לך לכתוב הודעה חדשה'
כדאי לך לכתוב הודעה חדשה
10/01/2018 | 20:03
14
כדי שיענו לך. שקיפות עורפית אצל תאומים בסל עושים רק בביתי חולים. תקבעי תור כמה שיותר מהר. זו בדיקה פשוטה יחסית, לא צריך פרטי.  עושים אם אני זוכרת נכון משבוע 11+0 עד שבוע 13+6
לצפיה ב-'תחליפי רופא'
תחליפי רופא
02/01/2018 | 08:19
19
הריון תאומים הוא הריון מלחיץ עם הרבה גורמי סיכון. בעיני תפקיד הרופא הוא ללוות איתך, לשקף לך את מצב הדברים כפי שהם ולהמליץ לך אבל מבלי להלחיץ אותך.
אם בבדיקה הראשונה הוא הצליח להלחיץ אותך עד כדי כך אז הוא לא הרופא המתאים עבורך.
לצפיה ב-'מנשא Weego לתאומים למכירה במצב מצוין'
מנשא Weego לתאומים למכירה במצב מצוין
20/12/2017 | 04:00
2
92
מנשא Weego לתאומים למכירה במצב מצוין. הצלה של ממש להורים עם תאומים קטנים. נדיר בארץ וחדש נמכר ב-870 ש"ח אחרי הנחה. אנחנו מבקשים 650 ש"ח. תמונה מצורפת ומפרט מלא ניתן למצוא ב:
לצפיה ב-'מנשא Weego לתאומים למכירה במצב מצוין '
21/12/2017 | 03:19
1
72
שכחתילציין שאנחנו נמצאים באזור רמת גן. נוכל גם להעביר את המנשא לאזור רעננה במידת הצורך.
לצפיה ב-' מנשא Weego לתאומים למכירה במצב מצוין '
22/12/2017 | 16:09
31
בנוסף, בשבועיים הקרובים אהיה גם בירושלים ובבאר שבע, כך שאפשר לאסוף גם משם.
לצפיה ב-'יחסי מין בהריון עם תאומים'
יחסי מין בהריון עם תאומים
20/12/2017 | 01:19
3
105
האם אפשר לקיים יחסי מין בזמן הריון עם תאומים? האם זה עלול להיות מסוכן?
רופא ואחות לא אמרו כלום ושכחתי לשאול...
אני בשבוע 14
לצפיה ב-'יחסי מין'
יחסי מין
22/12/2017 | 07:01
91
נראה לי זה תלוי בהריון שלך , יכולה להגיד לך שאני בהריון בסיכון וכבר בשבוע 22 בערך אמרו לי שאם אפשר להמנע , שבוע 28 והלאה אמרו לי בפירוש להמנע ולא היה שום בעיה מיוחדת.
לצפיה ב-'שבוע 27'
שבוע 27
26/12/2017 | 08:56
1
54
צוואר רחם סגור. הרופא אמר לי שאין מניעה אבל כן אמר להזהר עם זה. מה בדיוק המשמעות ? לא יודעת ;) 
לצפיה ב-'.'
.
27/12/2017 | 08:16
27
ממה שאני הבנתי אורגזמה נשית וזרע יכולים לגרום לכיווץ הרחם מה שיכול להוביל לצירים מוקדמים.
לצפיה ב-'טיולון לתאומים קל קל'
טיולון לתאומים קל קל
21/12/2017 | 14:21
64
שלום רב, אני מחפשת טיולון קל לתאומים 

לצפיה ב-'מובייל'
מובייל
20/12/2017 | 19:06
1
46
זה פרקטי לשים מובייל בעריסות? הרי זה עשוי לנגן בו זמנית. או לחילופין יעירו אחת את השניה?
לצפיה ב-'לנו היה במיטות'
לנו היה במיטות
02/01/2018 | 08:14
11
זה לא הפריע אחד לשני להירדם, לנו לפעמים היה כאב ראש משני מוביליים שמנגנים ביחד...
לצפיה ב-'תאומים וטיפולים'
תאומים וטיפולים
19/12/2017 | 16:14
2
121
הלכתי היום לסופר פארם עם עגלה. כשעמדתי בתור, אחת מהבנות התחילה לבכות. אשה שעמדה אחריי התחילה לשאול כל מני שאלות, כמו איך אני מסתדרת וכו ופתאם שואלת האם הן מטיפולים. אשה שאני לא מכירה ורואה פעם ראשונה וכנראה שאחרונה. אמרתי לה שזה עניין אישי ואני לא מעוננת לענות לה. היא התנצלה, אבל אמרה שהיא לא מבינה למה אני מתביישת להגיד. אני שילמתי והלכתי.
ועכשיו שאלה - האם שואלים אותכם גם כן ואם כן, מה אתם עונים?
לצפיה ב-'לפעמים שואלים'
לפעמים שואלים
19/12/2017 | 20:25
89
ולפעמים עונה ולפעמים לא... תלןי איך שאלו ומה המצ"ר שלי באותו רגע. זה מצד איד מסקרן ומצד שני אישי וברור שזכותך לא לענות והיא צריכה ממש להתבייש ששאלה ועוד שוב פעם הטיחה בך שמה הבעיה....  
לצפיה ב-'או... מוכר עד מאד...'
או... מוכר עד מאד...
02/01/2018 | 08:13
27
אנשים מרשים לעצמם לשאול כל מיני שאלות , במיוחד בתאומים שתמיד גורמים לעניין הרבה יותר מתינוק יחיד. זה יכול להיות על טיפולים, על הנקה, על למה אחד ככה והשני אחרת...
לגבי התשובות: אצלי זה בד"כ היה תלוי במצב רוח שלי. אם הייתה לי סבלנות באותו רגע עניתי תשובה הגיונית כלשהי. כשלא הייתה לי סבלנות (רוב המקרים) עניתי בציניות או באופן כזה שיבהיר לה שהיא עברה את הגבול (למשל: "תגידי, כמה פעמים בשבוע את ובעלך שוכבים?/כמה נטו את מרוויחה בחודש?/יש לך דימום חזק בזמן המחזור? אה, אנחנו לא בקטע של שאלות אישיות וחודרניות? כי מהשאלה שלך לגבי הטיפולים היה לי את הרושם שכן".)
לצפיה ב-'מי שפיר- באיזה שבוע עשיתן? '
מי שפיר- באיזה שבוע עשיתן?
18/12/2017 | 17:20
11
68
היי,

באיזה שבוע עשיתן מי שפיר?  האם בהמלצת הרופא נשים או שהתייעצתן עם יועץ גנטי?
האם ניתן לבצע בשבוע 23? כי לי נוצרת בעיה מאחר והסקירה המאוחרת שלי היא ב3.1 והייעוץ הגנטי ב7.1.
כשהתקשרתי לנסות לקבוע תור אמרו לי ששבוע 23 זה מאוחר מדי והם לא מוכנים לקבוע לי תור.  
מה הייתן עושות? 

לצפיה ב-'אז למה לא להקדים את הבדיקה ? '
אז למה לא להקדים את הבדיקה ?
18/12/2017 | 17:25
1
45
אם את מתכננת לעשות אותה בכל מקרה....
לצפיה ב-'אני פשוט מעדיפה להיוועץ קודם'
אני פשוט מעדיפה להיוועץ קודם
18/12/2017 | 17:56
44
עם יועץ גנטי ולא ללכת על בדיקה כזו שיש בה סיכון בצורת בליינד.
גם כשניסיתי להקדים תורים לא הייתה אפשרות  ואז נשארתי באותה פרשת דרכים.  
לכן אני אשמח לדעת אם מישהי עברה אותה אחרי סוף שבוע 22 ,מה ההמלצות ומה הסיבות נגד או בעד ועוד.

לצפיה ב-'עונה'
עונה
19/12/2017 | 08:51
3
40
עשיתי בשבוע 18+3 ללא כל אינדיקציה ובהתנגדות של הרופא הנשים והמדקר שלא התלהב.
המדקר לא הסכים לעשות לי אחרי שבוע 19. מקריאה באינטרנט אפשר לעשות עד שבוע 22+5.
אסביר לך למה לא מוכנים לעשות לך בשבוע כזה מתקדם. עובר משבוע 24 נחשב בר חיות. סיבוכים של מי שפיר יכולים לקרות יש אומרים עד 3 שבועות אחרי הבדיקה מה שאומר שאם תעשי בשבוע 23 וחס וחלילה יקרה משהו ותלדי בשבוע 26 יש סיכוי שהילדים ישרדו ויוולדו עם פגות קשה. בנוסף קחי בחשבון שלתשובה של מי שפיר לוקח 3 שבועות בערך להגיע ואז אם מוצאים משהו וצריך לעבור הפסקת היריון בשבוע 26 זה כבר לידה שקטה ולא גרידה.
יכולה לתת לך דוגמא ממני . אצלי לקח שבועיים לתוצאות של המי שפיר ושלושה שבועות לתוצאות של הציפ הגנטי. מצאו ממצא בתחום האפור בציפ הגנטי והייתי צריכה להתייעץ עם יועץ גנטי. במקרה מצאתי תור פרטי מהר לפרופסור שוחט אבל בעיקרון רק בשבוע 22 לאחר הסקירה השנייה היה ניתן להגיד שהכול בסדר ב 98% וממשיכים את ההיריון. לו הייתי עושה את המי שפיר בשבוע יותר מאוחר הייתי נגררת לשבועות 25-26.

לצפיה ב-'תודה על התשובה המפורטת'
תודה על התשובה המפורטת
19/12/2017 | 12:47
2
31
עכשיו אני מבינה למה עדיף שלא אחרי שבוע 22, את אומרת שלדעת שהכול בסדר מבחינתכם היה הסקירה המאוחרת?
כדאי לי ללכת לשוחט לפני המאוחרת יש בכלל טעם? רציתי לבוא אליו אחרי שני הסקירות כדי לקבל תמונה כמה שיותר אמיתית...
אבל אז לא מסתדר לי עם המי שפיר.
כול הכבוד שהלכת על מי שפיר למרות התנגדות הרופאים, אני חושבת על מי שפיר בקטע של איך אחרת נדע שהכול בסדר? בגלל זה חוששת לוותר על זה.

לצפיה ב-'אני עשיתי מי שפיר בדיוק בגלל שלא'
אני עשיתי מי שפיר בדיוק בגלל שלא
19/12/2017 | 13:48
1
54
יכולתי להיות רגועה שהכול בסדר במיוחד שאמרו לי לא לעשות בדיקות סקר.
אם הכול תקין עד כה אין לך מה ללכת לשוחט. שוחט הוא יועץ גנטי והולכים אליו אם יש בעיה. אם את עושה מי שפיר לחכות. אם התשובות יהיו תקינות וגם הסקירה השנייה אין לך מה ללכת אליו. אני הלכתי אליו בגלל משהו שמצאו בציפ הגנטי.
אם את הולכת אליו כדי שיעזור לך להחליט בנושא המי שפיר רוב הסיכויים שיגיד לך מה שחמישה רופאים אמרו לי. אם את רוצה תשובה ודאית תעשי מי שפיר. הם כמובן דאגו תמיד להדגיש את הסיכונים.
שוב, הסקירות ומי השפיר בודקים דברים שונים. כולם חשובים. ייעוץ גנטי בעיני הוא הכרחי אך ורק אם מוצאים משהו באחת הבדיקות האלו. אם את מחפשת שהוא יחליט בשבילך ויגיד לך לא לעשות מי שפיר זה לא יקרה...
אגב הכול בסדר זה כמובן בחיים לא 100%. אלה החיים והסיכונים בכל הריון ולא רק תאומים....לדוגמא אוטיזם לא מגלים בשום בדיקה. בקיצור צריך לחשוב חיובי. כל אחת ורמת הבדיקות שמרגיעה אותה

לצפיה ב-'תודה רבה רבה, עשית לי המון סדר בדברים'
תודה רבה רבה, עשית לי המון סדר בדברים
19/12/2017 | 15:35
29
יכול להיות שבאמת אני אלך לשוחט סתם ולא אקבל שום תשובה קונקרטית.  
בנתיים כול מי שדיברתי איתו מהרופאים טוען שזה מסוכן והוא לא ממליץ לי לעשות ותכלס זמן להחליט אין לי כול כך.

לצפיה ב-'מי שפיר'
מי שפיר
22/12/2017 | 07:05
4
35
בדקת שלא ניתן לעשות ייעוץ גנטי באותו מקום שבו את עושה מי שפיר? אני עשיתי בבית חולים כשקבעתי שאלו אותי אם אני צריכה גם ייעוץ גנטי ושאם אני מעוניינת ניתן קודם להכנס לרופא לייעוץ גנטי ולאחר מכן להכנס לביצוע מי שפיר.
לצפיה ב-'האמת שלא חשבתי על הרעיון הזה'
האמת שלא חשבתי על הרעיון הזה
22/12/2017 | 08:26
3
24
כי אחרי המלצות קבעתי תור לשוחט למרפאה שלו...באיזה בית חולים נותנים גם ייעוץ לפני?
לצפיה ב-'בהילל יפה בוודאות '
בהילל יפה בוודאות
22/12/2017 | 08:36
2
23
הריון קודם עשיתי בתל השומר מי שפיר ונדמה לי שגם שם עשו , עשיתי בהריון קודם אצל שוחט גם ייעוץ אז אני לא זוכרת כזה טוב לגבי תל השומר.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
22/12/2017 | 09:29
5
לצפיה ב-'בהלל יפה עושים'
בהלל יפה עושים
22/12/2017 | 15:18
18
אני עשיתי שם את מי השפיר אצל פרופסור אריה דרוגן והוא עושה לפני... גם ברמבם עושים לפני
לצפיה ב-'עזרה בסבך הסקירות... מבולבלת קשות'
עזרה בסבך הסקירות... מבולבלת קשות
18/12/2017 | 21:37
2
60
הי, הריון תאומים ראשון :) בכללית שלחו אותי לעשות מעקב הריון ואת כל הבדיקות בבית חולים. את השקיפות כבר קבעתי באיכילוב ועכשיו מתלבטת קשות לגבי הסקירות: אם לעשות אותן בבית חולים או פרטי ואם פרטי אז אצל מי (וגם אם את הוקדמת או המאוחרת). יש לי פלטינום אבל לא הבנתי איך עובדים ההחזרים וכמה בתכל'ס אצטרך לשלם על הסקירות.
אם מישהי בכללית ועברה את זה לאחרונה אשמח ממש לדעת מה עשיתן וגם לקבל המלצות לרופאים... תודה רבה <3
לצפיה ב-'פלטינום'
פלטינום
18/12/2017 | 22:40
37
קודם כל המון מזל טוב!!
אני לא מהמרכז אבל כן בכללית ויכולה להסביר לך איך הולכים ההחזרים פחות או יותר-בגדול מגיעות לך 3 פגישות ייעוץ עם רופא פרטי ועוד אחת אם את בהריון-סהכ 4 בשנה קלנדרית.על כל אחת מגיע לך החזר של 75%-אצלי את האולטרסאונד בשבוע 9 ואת השקיפות עשיתי פרטי-וקיבלתי החזר של 75% על כל אחת מהפגישות.במקרה שלי אישית לא הייתה לי ברירה ללכת על פרטי.
לגבי הסקירות-אחת הסקירות לפי בחירתך מגיעה לך בהחזר של50% או של 618 שקלים(אם אינני טועה בסכום) מקסימום-את ההפרש את יכולה לקחת מסל ההריון-75% על ההפרש.
בכל מקרה כשאני הסתבכתי אז עם ההחזרים התקשרתי לכוכבית והסבירו לי בדיוק מה לעשות כדי לקבל את כ-ל ההחזרים.אם בכל זאת לא הסברתי הכל אז תתקשרי תבררי.הם ממש בסדר
המון בהצלחה!
לצפיה ב-'עונה'
עונה
19/12/2017 | 09:12
29
היי,
אני עשיתי את הסקירה הראשונה בפרטי אצל פרופסור ברונשטיין בחיפה. הסקירה עלתה לי 4900 שקל. מכיוון שזה הריון שני את רוב הסל של הפלטיניום כיסיתי בראשון אבל הסל עמד על 8000 שקל. אני קיבלתי את כל מה שנשאר בסל ההריון חזרה שזה היה 2750 ש"ח. את תקבלי החזר על הסקירה. ההחזר יהיה בסך של 75% מערך הסקירה או פחות אם נשאר לך פחות כסף בסל ההריון כמו אצלי.
בנוסף קבלתי החזר מהכללית על סקירה שלא בהסדר. הסכום שקיבלתי היה 1238. למעלה כתבו שההחזר הוא 618 ש"ח. יכול להיות שבתאומים ההחזר הוא כפול. סך הכול מה שהופיע לי במכתב  - 2750 מתוך סל ההריון והשאר החזר על סקירה שלא בהסדר. סכ"ה קיבלתי חזרה 3900.
את המי שפיר שעשיתי פרטי ושילמתי 10,000 ש"ח הגשתי כבר לביטוח של העבודה כי לא נשאר לי כסף בסל היריון.
את הסקירה השנייה עשיתי בבית חולים רמב"ם בחינם. ניתנה לי התחייבות על ידי הגניקולוג שלי.

לצפיה ב-'זירוז לידה '
זירוז לידה
17/12/2017 | 12:26
4
67
מתקרבים לאט לאט לשלב הלידה ומתחילות לכרסם בי הדאגות בנושא, בגלל שהתאומות שלי הן מונו בי הוסבר לי שבמידה ולא אילד לפני שבוע 37+0 , אני אמורה להגיע למיון ולבקש שיתחילו לי תהליך של לידה. איך מבצעים זירוז לידה לתאומים? הבנתי מהאינטרט שזה לא כמו במקרה של לידה רגילה ויש לי עוד זמן עד שאוכל לשאול רופא :( 
לצפיה ב-'למה שזה לא יהיה כמו זירוז רגיל? '
למה שזה לא יהיה כמו זירוז רגיל?
18/12/2017 | 17:29
1
53
בכל מקרה, מאמינה שהרופא יסביר לך הכל במידה ואכן יהיה צורך בזירוז - כי הוא זה שיפנה אותך למיון...
לצפיה ב-'זירוז'
זירוז
18/12/2017 | 18:22
46
כי הבנתי שחלק מהשיטות מסוכנות בהריון תאומים.
לצפיה ב-'זירוז לידה'
זירוז לידה
22/12/2017 | 05:40
1
31
אני הגעתי לבית חולים "מעייני הישועה" בשבוע 38+2 בלי פתיחה ובלי צירים בכלל,  כדי להתחיל השראת לידה. קיבלתי כדור ציטוטק, שאותו מחלקים ל 6 חלקים, ולוקחים חלק אחד בכל ארבע שעות. אצלי החלק הראשון כבר הספיק, וחמש שעות אחר כך כבר הייתי בלידה. שתהיה לידה קלה ועם ידיים מלאות ❤
לצפיה ב-'תודה :)'
22/12/2017 | 06:56
15
לצפיה ב-'כאבים בצד ימין של עצמות המפשעה, משהי מכירה? '
כאבים בצד ימין של עצמות המפשעה, משהי מכירה?
17/12/2017 | 17:22
2
66
קורה לי בעת הליכה, עמידה ותנועה ונירגע רק בעת ישיבה. 
כאבים חזקים, שורף מאוד בצד הזה וכואב בצורה איומה ממש מגביל תנועה.
מישהי חוותה את זה?  מדברים שקראתי ברשת ניראה שזו תופעה שניקראת סימפיוזוליטוס.... מי מכירה?  
גם מלחיץ לקראת סוף שבוע 20 ועדיין לא חשה בעיטות/ תנועות.  מה דעתכן? 

לצפיה ב-'נשמע שזה אכן זה'
נשמע שזה אכן זה
18/12/2017 | 17:27
1
43
מה הרופא אומר?

הריון לא קל עובר עליך...
לצפיה ב-'כן, זה כאבי תופת שמגבילים אותי'
כן, זה כאבי תופת שמגבילים אותי
18/12/2017 | 17:53
34
אני אדע מחר אחרי התור אצל הרופא מה אפשר לעשות בעיניין,  מקווה לפתרונות.
זה ניראה שזו לא תופעה מאוד ידועה בקרב ההריוניות, לא מאחלת לאף אחת דבר כזה אבל הייתי שמחה לעצות של מי שכן יש לה או עברה את זה מה היא ממליצה לעשות במצב הזה.  
מקווה שלרופא תהיה תשובה בשבילי
לצפיה ב-'סלקל או כסא בטיחות מגיל לידה'
סלקל או כסא בטיחות מגיל לידה
14/12/2017 | 23:30
5
59
הי,
מה כדאי לשים ברכב, סלקל או כסא בטיחות מגיל לידה? לשים 2 כסאות בטיחות מאחור זה קצת בעייתי, כי בהתחלה הכסא הוא נגד כיוון הנסיעה ומאחורי הנהג לא יהיה מקום. אז אפשר או לשים כסא אחד מקדימה, ולנתק כרית אויר, או לשים סלקל אחד וכסא אחד.
אשמח לקבל המלצות.
לצפיה ב-'לי יש כסא אחד וסלקל אחד'
לי יש כסא אחד וסלקל אחד
15/12/2017 | 10:11
48
ממש בהתחלה היו שני סלקלים, ממש פשוטים, בלי בסיס והיה לי קשה לחבר אותם בחזרה כל פעם. חוץ מי זה, גם סלקל אחד עם תינוק ממש לא קל, מה אפשר להגיד על שתיים.זה שווה רק כשאפשר לחבר אותם לעגלה, שמאוד בעייתי עם עגלת תאומים. אז אחד החלפתי כבר לכסא ואחד עדיין לא, אבל הוא מחובר אצלי באוטו. אני מאמינה שאפשר להזיז את הכסא של נהג ולשים שני כסאות מאחורה.
לצפיה ב-'אם הנהג לא מאד גבוה - אפשר לשים שני כיסאות בטיחות'
אם הנהג לא מאד גבוה - אפשר לשים שני כיסאות בטיחות
18/12/2017 | 17:23
1
34
הפוך לכיוון התנועה.
אצלי, כיוון שנולדו פגים, אפילו בסלקל הרגשתי שהם "הולכים לאיבוד" כי היו כ"כ קטנים ביחס לסלקל, אז בכיסא בטיחות בכלל היה נראה לי לא מתאים לחגור אותם בהתחלה.
אבל אני מאמינה שאם רוצים לוותר על הסלקלים זה אפשרי.
השאלה האם יש לך צורך בסלקלים בכלל? כי אם לא - יכול להיות שזו בכלל הוצאה מיותרת...
לצפיה ב-'לי יש גם וגם'
לי יש גם וגם
19/12/2017 | 10:16
29
ואני לא רואה הבדל גדול בן כסא לסל קל מבחינת נחות לתינוק. אצלי כסא גרקו מגיל 0 עד 30 קג
לצפיה ב-'היי'
היי
19/12/2017 | 09:20
25
אני העברתי את הבן הגדול שלי בגיל 3 חודשים כבר לכיסא בטחיות מגיל לידה.לא היה לו נוח בסל קל. אם עכשיו היה רק עוד אחד הייתי קונה ישר עוד כיסא בטיחות. יש לנו רק סל קל אחד כרגע מהגדול.
בעיקרון בגלל שתאומים הם קטנים בד"כ אולי עדיף סל קל אבל שוב תלוי מה את מתכננת לעתיד. לטעמי חבל על הכסף של שני סלקלים לתקופת זמן קצרה. יש כיסאות מצוינים מגיל אפס. אגב, מכיוון שאני צריכה 3 כיסאות בטיחות ברכב בדקנו את הנושא וניתן להכניס כיסא מאחורי הנהג..מסתדרים.מבחינת בטיחות הכי מומלץ לשים כיסאות בטיחות רק מאחורה אם אפשרי.

לצפיה ב-'ראיתי שהערכת המשקל'
ראיתי שהערכת המשקל
19/12/2017 | 20:28
32
שלהן לא בשמיים אז קנינו סלקלים. ואכן נולדו קטנות מאוד. 1935 ו-2190.
הן בנות שנה ו8 כמעט ורק שבוע שעבר העברנו לכסאות בטיחות. מגיל לידה אגב כדי להמשיך להיות נגד כיוון הנסיעה עד גיל שנתיים כי זו ההמלצה החדשה בישראל...
לצפיה ב-'לדחות חיסונים?'
לדחות חיסונים?
14/12/2017 | 11:16
7
57
הי, התאומות שלי נולדו לפני הזמן, ואני חוששת לחסן אותן בזמנים של טיפת חלב. בגיל חודש נדמה לי שהן ישקלו 2/3 מתינוק שנולד במועד, אם לא פחות. אני חושבת אולי להתחיל את הספירה מחודש 40. יש פה אימהות במצבי? מה אתן עושות\ עשיתן?
לצפיה ב-'תאומות שלי נולדו בזמן - שבוע 37+'
תאומות שלי נולדו בזמן - שבוע 37+
14/12/2017 | 11:54
5
82
אבל הקטנה שקלה 2090 ובגיל חודש 2850, בקשי כתינוק רגיל אחרי לידה ופחות מאחוזון 3 לגיל חודש. עשיתי לה חיסון ראשון כרגיל
נראה לי שבממקרים של פגות לא קשה, כשתינוק משתחרר מבית חולים בגיל פחות מחודש, עושים חיסונים כרגיל
לצפיה ב-'שלי עולות לאט יותר במשקל. המשקל רלוונטי לדעתך?'
שלי עולות לאט יותר במשקל. המשקל רלוונטי לדעתך?
14/12/2017 | 14:25
4
23
לצפיה ב-'בנות כמה הן?'
בנות כמה הן?
14/12/2017 | 16:23
3
44
בגיל שבועיים הקטנה שלי שקלה 2250 ורק אחר כך התחילה לעלות במשקל כמו שצריך.
לצפיה ב-'בנות 3 שבועות'
בנות 3 שבועות
14/12/2017 | 18:27
2
44
הגדולה נולדה 2070. לפני כמה ימים שקלה 2270
לצפיה ב-'הן קיבלו חיסון ראשון בבית חולים?'
הן קיבלו חיסון ראשון בבית חולים?
14/12/2017 | 19:46
1
31
אם כן, אז נראה לי שאין בעיה, כי בגיל חודש מקבלים מנה שניה של אותו חיסון נגד הפטיטיס B.
לצפיה ב-'לא, ביקשתי לדחות'
לא, ביקשתי לדחות
16/12/2017 | 19:05
11
לצפיה ב-'אנחנו לא דחינו'
אנחנו לא דחינו
18/12/2017 | 17:20
34
התייעצתי עם רופא הילדים והוא אמר שאין בעיה לבצע את החיסונים למרות השבוע המוקדם (אצלי נולדו בסוף שבוע 35).
אם את לא רגועה - תתייעצי עם רופא ילדים (לא עם אחות טיפת חלב, כי הן נוטות לגלות פחות גמישות ברוב המקרים ששמעתי עליהם...)
לצפיה ב-'למסירה קלקסן'
למסירה קלקסן
14/12/2017 | 11:23
21
לצפיה ב-'שבוע 26'
שבוע 26
11/12/2017 | 11:18
11
124
גם לכם הייתה תחושת לחץ מטורפת כל הזמן? הבטן ענקית , אני עייפה, כואב לי הראש כל הזמן, הם שניהם עם הראש למטה ואני קטנה 1.59 וכל הזמן מרגישה שעוד שנייה יש לי צירים שעוד שנייה יורדים המים. בקושי מתפקדת כבר.כואב הגב.
יש לי ילד בן שנתיים בבית ועוד עובדת משרה מלאה עדיין.
אני מרגישה שאני מתמוטטת ובעיקר לחוצה מלידה מוקדמת. איך עוברים את השבועות האלה עד הלידה?
לצפיה ב-'לי היה ואולי קצת יותר מוקדם אפילו'
לי היה ואולי קצת יותר מוקדם אפילו
11/12/2017 | 15:58
2
95
אבל עם צואר הרחם היה הכל בסדר וילדתי בניתוח מתוכנן בשבוע 37+ עקב מצג מובילה
אם ממש קשה לך, אולי כדאי לבקש מהרופא לצאת לשמירת הריון?
לצפיה ב-'יכולה לצאת לשמירה מזמן'
יכולה לצאת לשמירה מזמן
12/12/2017 | 11:20
1
78
אבל מעדיפה לסחוב עוד קצת...מחכה לשבוע 30. יש לי דברים לסגור בעבודה.
בטח גם בגלל ההמוגלובין הנמוך. נקווה שהעירוי ברזל יאוששו אותו קצת.
הבעיה הגדולה זה שבאים הביתה אין זמן לנוח. אפילו שיש לי עזרה עם הילד עדיין אני גמורה. והוא רוצה להיות איתי. ואז אחרי שהוא נרדם אני מתמוטטת. ויש כביסות בישולים וכאלה....מעייף
לצפיה ב-'אם את רוצה לשמוע את דעתי'
אם את רוצה לשמוע את דעתי
12/12/2017 | 15:11
82
אני חושבת שאת צריכה להוריד הילוך וכמה שיותר מהר. אחרת מחיר יכול להיות יקר מדי.
אני הפסקתי לעבוד בשבוע 31. לא היו לי ילדים בבית והזנחתי את הבית כי גרתי לבד ולא היה לאכפת לי מאף אחד ולא עשיתי כלום כי היה לי קשה מדי. בערך בשבוע 30 היה לי יום קשה מאד בעבודה כי הייתי צריכה לעבוד לבד במקום שני אנשים. בערב התחילו לי צירים. לא משהו רציני, אבל התקשרתי לחברה שלי כי הייתי צריכה שמישהו ירחם עליי. אז היא אמרה לי שאם משהו יקרה לעוברים שלי אני אהיה אשמה בזה, כי לא שמתי גבולות. במילים יותר קשות, אבל אני לא רוצה להפחיד אותך מידי. זה לא מה שרציתי לשמוע ונעלבתי, אבל בגדול היא צוקדת. אם לא תשמרי על עצמך ועל העוברים שלך, אף אחד אחר לא יעשה זאת.
לצפיה ב-'שבוע 26 הוא כבר מתקדם'
שבוע 26 הוא כבר מתקדם
13/12/2017 | 10:01
7
70
אם תשווי אותו להיריון יחיד, הוא בערך מקביל לשבוע 34... העומס על הגוף הוא עצום, ובמיוחד אם הברזל שלך נמוך - הקושי הוא גדול יותר.
אני מבינה את הרצון לסגור דברים בעבודה, אבל את חייבת להקשיב לגוף שלך ולתת לו את המנוחה שהוא זקוק לה. אולי תוכלי להגיע להבנה בעבודה לגבי שינוי בשעות העבודה - קיצור ימי העבודה ולאו דווקא שמירת הריון. משהו שיאפשר לך לנוח קצת לפני שהגדול מגיע הביתה מהמסגרת ולאגור כוחות כי אין ספק שזה מתיש מאד.
ולגבי הבית - תבקשי עזרה. מכל מי שיכול לעזור, ואם יש לך אפשרות לשלם ולקבל עזרה אז תעשי את זה. הבריאות שלך ושל העוברים חשובה יותר ממי יעשה את הכביסה הבאה או כמה כלים יש בכיור...
לצפיה ב-'נראה לי שקיצור ימי עבודה יכול להשפיע על דמי לידה'
נראה לי שקיצור ימי עבודה יכול להשפיע על דמי לידה
13/12/2017 | 11:49
6
58
ושמירת הריון לא
אני סחבתי כמה שיכולתי ואחר כך לקחתי ימי מחלה ולא שמירה בגלל ענינים כספיים, לכן לא יודעת בוודאות
לצפיה ב-'את צודקת'
את צודקת
13/12/2017 | 13:43
5
53
עדיף לקחת ימי מחלה ולקבל משכורת מלאה. לקצץ אחוזי משרה פוגע לי בשכר.
שמירת היריון לא משתלמת עבורי בגלל שהמשכורת שלי גבוהה וזה יוצא חצי משכורת.
הבעיה שכל ה 5 חודשים הראשונים בקושי עבדתי. לקחתי המון ימי מחלה כי הקאתי בלי סוף. תוסיפי לזה בן שנתיים שחולה מידי פעם ונשארתי איתו נשארו לי בערך 30 ימי מחלה. כנראה שמשבוע 30 פשוט אפסיק לעבוד אקח את כל ימי המחלה פלוס חופש שנשארו לי ומקסימום אשאר שבוע שבועיים בלי משכורת...
מרגישה כבר שכל יום זה מלחמה מיותרת לבוא לעבודה

לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאני עשיתי מאותם שיקולים'
זה בדיוק מה שאני עשיתי מאותם שיקולים
13/12/2017 | 17:00
47
האם אני יכולה להמליץ לעשות ככה? לא בטוחה, כי זה די מסוכן. אני יצאתי בזול, אבל אצלי גם לא היו סימנים אובאקטיביים, רק כובד סובאקטיבי
לצפיה ב-'הייתי באותו מצב בשבוע 27'
הייתי באותו מצב בשבוע 27
14/12/2017 | 23:30
3
48
ברגע שהברזל עלה הכל ניהיה יותר פשוט ופחות כואב/כבד /מתיש. תנסי לקבל את העירוי בהקדם.מקווה  שהמצב ישתפר במהרה:)
לצפיה ב-'קיבלתי עירוי פרינזקט'
קיבלתי עירוי פרינזקט
15/12/2017 | 17:41
2
46
זה ברזל יקר שהוא כמו 5 עירוי ונופר במכה. ממש אושש אותי. נקווה שימשיך
לצפיה ב-'טוב שאת מרגישה שיפור '
טוב שאת מרגישה שיפור
18/12/2017 | 17:32
1
20
לעניין קיצור ימי העבודה שהצעתי - הכוונה שלי היתה לראות אם את יכולה להגיע לאיזשהו הסדר עם המעסיק מבלי לרדת באחוזי משרה. אולי לעבוד בחלק מהזמן מהבית אם זה אפשרי ?
לצפיה ב-'אני פשוט מגיעה יותר מאוחר ויוצאת יותר מוקדם'
אני פשוט מגיעה יותר מאוחר ויוצאת יותר מוקדם
19/12/2017 | 09:22
32
ועד כה לא העירו לי. נראה לי שמבינים את הבעיה... אני פה כבר 7 שנים אז לא צופה שיעשו לי בעיות. אם יעירו לי אז יכולה לדווח את השעות החסרות כחופש..
לעבוד מהבית לא אופצייה. יש לי ילד בן שנתיים וחודשיים בבית שרוצה את אמא אחה"צ. נרדם ב 9 ואני אחריו קורסת.
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום משפחות מורכבות '
מחכים לכם בפורום משפחות מורכבות
13/12/2017 | 16:20
8

הורות וזוגיות בפרק ב', חיבור בין משפחות, יחסים עם הגרוש/ה, הורים חורגים...
על כל הנושאים האלו תוכלו להתייעץ, לשתף ולדון בפורום משפחות מורכבות
היכנסו עכשיו
לצפיה ב-'חדר רביעי מורחב במח'
חדר רביעי מורחב במח
10/12/2017 | 17:01
20
104
היי חדשה בעולם הפורומים..
בהריון שבוע 20 עם שלישייה,בסקירה ראשונה (בשבוע 15.5)התגלה חדר רביעי מורחב במח,הופנתי ע"י הרופא שלי לבית החולים לסקירה מכוונת-בפעם הראשונה נעשתה בשבוע 17 כאשר המח לא היה מפותח מספיק ע"מ להגיע לאבחנה הומלץ להגיע בשבוע 20 לסקירה נוספת.
בשבוע 20 הממצא נראה גדול יותר והרופא אמר להוריד את העובר.
שני הפחדים הגדולים ביותר הם לאבד את כל ההריון עקב ההפחתה ואם מחליטים שלא להפחית ואם באמת יתברר הממצא כנכון אז תהיה תינוקת עם פיגור שכלי.
אנחנו לא יודעים מה לעשות-בינתיים קיבלנו חוו"ד אחת מהרופא בביה"ח-אנחנו רוצים לקבל עוד חוו"ד אבל הרופאים הפרטיים שהתקשרנו אליהם שנחשבים לטובים ביותר לא מתעסקים עם סקירות מכוונות.
והזמן דוחק..והלחץ עולה..
האם למישהי מוכר הממצא הזה?האם זה באמת דורש הפחתה או שבגלל שזו שלישיה הוא לוחץ להוריד כי..יש רזרבות לפי מה שהוא אומר.:/

לצפיה ב-'מצטערת לשמוע שאת עוברת את זה'
מצטערת לשמוע שאת עוברת את זה
10/12/2017 | 17:46
19
82
לדעתי, אם היה מדובר בהריון רגיל, היה אפשר לדבר, מה לעשות. במיקרה של שלישיה, הרבה אנשים עושים דילול של עובר בריא... לגדל שלישיה בריאה ממש לא קל, ועד אם תינוק אחת חולה זה הופך את זה לכמעט בלתי אפשרי. החלטה היא כמובן שלכם, רק רוצה להגיד שקיימת אופציה הפסקת הריון של עובר אחד בשבוע מתקדם יותר, כששאר העוברים ברי חיות אם משהו יקרה. אבל במיקרה של שלישיה יש סיכוי לא קטן שלידה תתפתח לפני והתינוק החולה יוולד. בהצלחה בהכל מה שתבחרי.
לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
10/12/2017 | 18:42
18
52
את צודקת,אילו היה מדובר בעובר אחד הם לא היו לוחצים-הוא אמר לנו במפורש בסקירה הקודמת בביה"ח שאם היה אחד הוא לא היה בכלל מתייחס לזה ככה-היה שולח לעוד בדיקות..
האמת שאחרי הביקור אצל הפרופסור היום בביה"ח הייתה לי מין קבלה כזו שכנראה שצריך לדלל וזהו משום שלא מדובר רק בה כמו שרשמת-יש כ"כ הרבה מסביב שצריך לקחת בחשבון-ניסיתי להיות אולי כמו הרופאים-לא להסתכל על זה מהמקום הרגשי-כל זה נעלם ברגע שאת מרגישה אותם משתוללים לך בבטן והמחשבה של להיות בלי אחד מהם פשוט מרוקנת אותך לחלוטין.חונקת.
בעלי מתעקש להיות אופטימי ומסרב למהר לדילול כי מבחינתו זה להרים ידיים-פנה למרפאה נוירולוגית של העובר בוולפסון אולי הם יוכלו לעזור.
נקווה לטוב..עם כל הקושי.
לצפיה ב-'הי'
הי
10/12/2017 | 21:20
17
53
תנסי להגיע לפרופסור מלינגר.
הוא מס. 1 בתחום.
שווה ממש התייעצות איתו.
בהצלחה
לצפיה ב-'מלינגר'
מלינגר
10/12/2017 | 22:13
16
57
הרגע סיימתי לדבר עם הרופא שלי-הסברתי לו מה היה היום בסקירה והוא נתן לי כמה שמות של מומחים ובראשם מלינגר!נתקשר מחר ננסה לקבוע אליו תור כמה שיותר מהר.
שאלתי גם לגבי כמה זמן יש לנו ״לבזבז״ על בדיקות-הוא אמר שבגדול אין דד ליין אבל כמה שמוקדם פחות מסובך.
המליץ גם על שפירא ועל לייבוביץ מחיפה.
תודה!!נחזיק אצבעות שמחר יהיה יום עם בשורות טובות יותר!
לצפיה ב-'מאמינה שתהיינה בשורות טובות'
מאמינה שתהיינה בשורות טובות
10/12/2017 | 22:20
15
22
לצפיה ב-'אמן!!תודה רבה��'
אמן!!תודה רבה��
10/12/2017 | 22:43
14
12
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
13/12/2017 | 00:42
13
60
שהיום היינו אצל מלינגר-איש מקסים,סבלני וסובלני,הסביר לנו הכל והיה יסודי מאוד.
לשמחתנו הראשונית,הוא שלל את מה שנאמר לנו ברמבם.
לצערנו הרב,הוא ראה מום במח שלטענתו קשה יותר ושמוחון מתאים לשבועיים וחצי אחורה כלומר קטן ולא מספיק מפותח,וכשיש 2 עוברים בריאים(תודה לאל) אפשר להשוות ואכן נראה שחסר משהו במח.הוא אמר באופן ודאי שתיוולד עוברית חולה.
שאלנו לגבי נוירולוגיה בוולפסון,הוא אנר דאין טעם ללכת.
אחרי שבשבוע 12 לאחר השקיפות עורפית שהייתה תקינה,החלטנו להישאר עם כל השלושה-בדיעבד הייתה הבחירה הנכונה משום שכמעט בטוח היו מורידים עובר בריא.ואחרי שבועות אחרונים מורטי עצבים,מלאי תקווה,דיכאון ושוב התרוממות נפשית-שהגיעו עם הימצאות הממצא בשקיפות-הגענו למסקנה שהפחתה היא דבר בלתי נמנע במקרה הזה.
עכשיו אנחנו מתחילים את המסע(הקצר והמהיר) שלנו לעבר ההפחתה-עם תקווה גדולה שהשניים ישרדו היות ומדובר בשבוע מתקדם יחסית(20+3),ולקווה לנסיכה קטנה  ובריאה בהריון הבא(הלוואי ויהיה טבעי).
ועכשיו לשאלות-האם מישהי עברה תהליך שכזה?בנוסף,אולי מישהי עברה את זה בשבועות מתקדמים שכאלה?משום שהלחץ הוא אדיר והפחד עוד יותר..
יש לכן איזשהן עצות?
אקח כל דבר
תודה!!
לצפיה ב-'וואו, לא פשוט... '
וואו, לא פשוט...
13/12/2017 | 09:55
12
48
אין לי עצות או תובנות, רק שולחת לך חיבוק גדול ומחזקת את ידייך שאתם עושים את הדבר הנכון לטובת המשפחה שתהיה לכם והעוברים הבריאים. מקווה ומאמינה שהכל יעבור בשלום ומחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
13/12/2017 | 11:28
11
30
על העידוד.אתמול אחרי הרופא חזרנו נורא מאוחר ודיי הדחקתי את כל העניין-כי זה היה נכון לא להתפרק ולקבל החלטות שקולות.
הבוקר קמתי עם פורקן ש..שאני הולכת לאבד את הילדה שלי.
ייקח קצת זמן לעכל ולהבין-בתקווה שזה יגיע אחרי שההריון יתקדם כסדרו עם שני הקטנים בבטן.ושסופסוף אוכל להנות מכל זה ויהיה לי קצת משעמם.
לצפיה ב-'אין לי הרבה מה להגיד, רק חיבוק'
אין לי הרבה מה להגיד, רק חיבוק
13/12/2017 | 11:45
10
32
שיעבור בשלום ותצאו בידיים מלאות
לצפיה ב-'לחוצה'
לחוצה
13/12/2017 | 15:49
9
42
חזרו מרמבם וקבעו למחר על הבוקר..
מצד אחד טוב שמוקדם כי ככה אולי להפחית סיכונים (כמה שזה ניתן בכל שלב בכלל)ואולי יהיה קל יותר נפשית..
הבטן מתהפכת מרוב לחץ!!
מקווה לבשורות טובות מחר ושיעבור מהר וכמה שיותר
לצפיה ב-'ברור'
ברור
13/12/2017 | 22:11
8
27
שעשיתם את כל הנדרש ונהגתם באחריות לכל כיוון.
ממשיכה להחזיק אצבעות.
נחשוב טוב - יהיה טוב.
לצפיה ב-'אני מקווה'
אני מקווה
13/12/2017 | 23:09
7
35
כל היום לא הפסקתי לבכות,בעלי אפילו נשאר בבית כי הוא ממש פחד שאולי אני איכנס לדיכאון-למרות שלדעתי אני כבר נמצאת יותר מחצי הדרך לשם.
ומאז שהם התקשרו ואמרו שמחר ב7 בבוקר להיות כבר בבית חולים-הדמעות לא מפסיקות לרדת והמחשבות לא מפסיקות לרוץ לכל הכיוונים-האם נכון שחיכינו לחווד נוספת ולא עשינו זאת קודם לכן ובכך אנחנו מחר גוזרים את דינם של שני הבנים...
הגוף כואב מרוב לחץ ואני פשוט מלאה בפחדים מכל הכיוונים.
תודה על המחשבות החיוביות-נקווה שיעברו גם אליי ​
לצפיה ב-'היי שולינקה'
היי שולינקה
18/12/2017 | 17:34
6
26
עדכני...מה שלומך?
איך את מרגישה אחרי ?

לצפיה ב-'מעדכנת'
מעדכנת
18/12/2017 | 19:32
5
52
אחרי כמה ימים קשים,שבוע ליתר דיוק,אני מתחילה לחזור לעצמי.
זה היה טראומטי למדיי מבחינתי-הרופא אמר שזה יהיה בהרדמה מלאה אז איפשהו הרגשתי שנחסכה ממני ומבעלי החוויה של לצפות בזה(הם גם בנוסף לזה לקחו מי שםיר בשביל הגנטיקה משום שמלינגר אמר שסיכוי גבוה שזה גנטי ויש חבדוק את זה להריונות הבאים אם אני אצליח להיכנס)-כנראה העירו אותי מוקדם מדיי והיא עדיין לא מתה לגמרי.
אחכ נשארנו כמעט יום שלם בבית החולים,עשו אולטרסאונד לראות מה שלום הקטנים(שאגב כל הזמן שאחרי הפרוצדורה לא הפסיקו לבעוט-כאילו מחו וכעסו על מה שעשינו.גם הם הרגישו שמשהו נקלח מהם במעוחד שהיא הייתה הכי פעילה שם..שני הבנים עצלנים קצת)ולא הסתכלתי על המסך ובטעות יצא לי לראות אותה,שוכבת שם..
בימים הראשונים חיפשתי שהיא תבעט אבל כבר לא היה למי לבעוט והם,כאמור,עצלנים..רק בכח מוציאה מהם איזו תנועה וזה מלחיץ כי בשחרור אמרו כל חצי שעה לבדוק תנועות..איך אני אבדוק למי שלא מוכן לבעוט לי????
פיזית,עד אתמול,היה קשה מאוד ללכת והבטן כאבה ואזור ההזרקה כאב..מה שכאב יותר זו הנפש-לא הפסקתי לבכות ולחפש אותה ולהגיד לעצמי שרצחתי את הילדה שלי..מזל שבעלי יותר חזק ממני פי מיליון ועם סבלנות מטורפת ועזר לי להבין שלא הייתה ברירה-עשינו כל שביכולתנו כדי לנסות לשנות את המצב.
ביום רביעי הולכים לאולטרסאונד לבדוק מה קורה ולראות את הקטנים שלנו..
נקווה שהכל יתקדם כמו שצריך..ויעבור בשלום.ושהאשמה העצמית גם היא תעבור..
לצפיה ב-'תודה שעדכנת'
תודה שעדכנת
02/01/2018 | 08:31
4
12
וסליחה שאני מגיבה לך בכזה איחור... כמו ששמת לב לא הייתי נוכחת בפורום בשבועיים האחרונים בגלל כל מיני אילוצים.
אני מקווה שעכשיו, כשעבר קצת זמן - את מרגישה קצת יותר טוב, גם פיזית ובעיקר נפשית.
אני לא עברתי חוויה כמו שלך אלא הפלה טבעית, אבל אני יכולה להבין במידה מסויימת את הכאב שבאובדן. בוודאי שלא בעוצמה שאת חשה אותה, אלא יותר ברמה האינטואיטיבית, והכאב הזה הוא עצום. אני מקווה שלצד הכאב את מצליחה לזכור גם את האור ואת הטוב שנותר, ושאת מצליחה גם בליבך (ולא רק בראש) להבין שהדברים היו לטובת העוברים שנותרו ולטובת המשפחה שתהיה לכם בקרוב.
שולחת לך חיבוק גדול של תמיכה ועידוד.
אשמח מאד שתמשיכי להיות חלק פעיל אצלנו בפורום.
לצפיה ב-'היי!!'
היי!!
04/01/2018 | 19:56
3
24
חיכיתי לעבור סקירה שנייה כדי להגיב!
עכשיו בדרך מהרופא והכל בסדר!!שני הקטנטנים גדלים להם,נראים טוב ומשתוללים.פחדתי מאוד מלראות אותה אבל הוא עבר עליה ממש במהירות אז לא התעכבנו על זה בכלל.
אחרי שבוע שאיכשהו התחלתי לקבל את זה,היום כשהכנתי את המסמכים מכל הסקירות ומהאישפוז להראות לרופא הפרטי שלי הכל חזר אליי והתפרצתי-אבל אני מניחה שזה טבעי בסה״כ להיזכר..זה עדיין כואב,הידיעה שהיא שם לא עוזרת לעבור את זה בכזו קלות אבל מאמינה שלאט לאט אני אוכל לשחרר יותר ויותר..
מתכננת להיות חלק בלתי נפרד מפה משום שאני דיי לא יודעת מה מו ומי חח הכל חדש לי.החל ממה לקנות ועד לאיך מסתדרים בדברים הקטנים ביותר.אפילו לידה אני לא יודעת איזו תהיה לי כי כל רופא אומר אחרת..מחכה שכבר יהיו בידיים שלי..עד אז ניעזר אחת בשנייה כולנו פה!!
תודה רבה על הכל!!
לצפיה ב-'עדכון משמח '
עדכון משמח
06/01/2018 | 19:46
2
12
שמחה שהקטנטנים בסדר, ומתפתחים יפה!

אין ספק שעברת טראומה וברור שזה יחזור אליך בנקודות מסויימות, אבל אני שמחה לראות שאת מצליחה להתחבר לצד החיובי של הדברים ושהוא החלק שתופס את מירב תשומת ליבך ולא האובדן.

ואנחנו פה לתמוך... תמיד
לצפיה ב-'חייבים להמשיך הלאה'
חייבים להמשיך הלאה
08/01/2018 | 08:50
1
12
ולהסתכל קדימה ולהתמקד באמת במה שכאן ועכשיו.בטוחה שהיא תמיד תהיה חלק ממני ולא נשכח אותה אבל יש שני קטנטנים שחייבים משפחה חזקה!!
תודה רבה על הכל!כל כך שמחה באמת להיות חלק מהפורום ולהצטרף ממש בקרוב לקבוצת העילית ״אמא לתאומים״
לצפיה ב-'לגמרי "קבוצת עילית" '
לגמרי "קבוצת עילית"
09/01/2018 | 12:31
3
לצפיה ב-'מרפאת הריון בסיכון מכבי? '
מרפאת הריון בסיכון מכבי?
06/12/2017 | 02:09
9
43
היי לכולן, 

עוברת בראשון לינואר למכבי ממאוחדת. 
יש לי תור החודש לרופא במרפאה לסיכון דרך מאוחדת (איפה שאני נמצאת כיום)  ואני זקוקה לאותו הדבר במכבי. 
יש לכן המלצות?  האם במעבר כזה מקופה לקופה אחרי שאני אהיה כבר אצל רופא כזה במאוחדת, האם אפשר להמשיך מעקב כזה במכבי או ששוב צריך הפניה מהרופאת נשים? 
כמו כן, יש לכן המלצות לרופא למעקב הריון במכבי?  אני מעוניינת להחליף את הרופאה שלי ברופא/ה אחר מאחר ואיני מרוצה מזמינות התורים,  מחוסר מעקב באולטראסאונד ועוד. 

לצפיה ב-'היי לגבי המלצה'
היי לגבי המלצה
07/12/2017 | 20:26
8
26
מאיזה איזור את בארץ? אני הייתי ברמפאת הריון בסיכון בהדר יוסף בתא אצל ד"ר רן נגר וגם גור דביר מקסים ממש! בהצלחה
לצפיה ב-'אני מאזור הדרום '
אני מאזור הדרום
08/12/2017 | 01:34
7
14
אזור אשדוד, אשקלון.

לצפיה ב-'מרפאת הריון בסיכון באשדוד'
מרפאת הריון בסיכון באשדוד
09/12/2017 | 08:34
6
10
היי :) אני מטופלת במרפאת הריון בסיכון באשדוד אצל ד"ר רון מנור והוא ממש אחלה.
לצפיה ב-'ואת יכולה לגשת אליו כול שבועיים'
ואת יכולה לגשת אליו כול שבועיים
09/12/2017 | 19:46
5
13
לאולטראסאונד והכול?
האם צריך הפניה מרופא נשים? כי אני בדיוק עוברת ממאוחדת למכבי.
לצפיה ב-'בטח'
בטח
10/12/2017 | 00:07
4
12
בטח, אחת לשבועיים אני אצלו ועוברת שם סבב של בדיקת אולטרסאונד ומרפאת אחיות. את יכולה לקבוע אליו תור לא למרפאת הריון בסיכון (הוא מקבל במרפאה נוספת) והוא כבר יוציא לך הפנייה בשביל ההריון בסיכון ואז תעברי להיות מטופלת שם. בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה, אני מאוד מאמינה שהריון'
תודה רבה, אני מאוד מאמינה שהריון
10/12/2017 | 01:21
23
כזה צריך השגחה ובקרה של אולטראסאונד ורופא לפחות אחת לשבועיים.... אצל הרופאה שלי עכשיו יש יחס של רגיל אחת לחודש, וזה מכניס אותי ללחץ של כול כמה ימים לחפש איפה לעבור אולטראסאונד.
היא נתנה לי הפניה במסגרת מאוחדת (שם אני עד ל1.1) לפנות למרפאה בסיכון של הקופה ורציתי להמשיך משם למרפאה של מכבי החל מינואר.
בטח בלי הפניה של רופא מכבי כמו שכתבת לא יתנו לי על סמך ההפניה של מאוחדת ואצטרך להוציא הפניה חדשה....
לצפיה ב-'ואיך הוא בתור רופא? מקצועיות? אמפתיה? '
ואיך הוא בתור רופא? מקצועיות? אמפתיה?
10/12/2017 | 01:32
2
5
לצפיה ב-'מקצועי מאוד'
מקצועי מאוד
14/12/2017 | 11:15
1
10
ומאוד רציונלי ורגוע, בדיוק רופא כמו שאני הייתי צריכה כדי להוריד את רמות הלחץ שלי.
לצפיה ב-'מעולה מתאים להיסטרית כמוני '
מעולה מתאים להיסטרית כמוני
14/12/2017 | 21:18
8
לצפיה ב-'ביטוח נסיעות לחול?? '
ביטוח נסיעות לחול??
04/12/2017 | 18:26
11
65
היי לכולן, 

אשמח לדעת מבנות שנסעו לחול למה כדאי לשים לב והיכן עשיתן את הביטוח. 
הבנתי מהרשת שהריון תאומים נכלל אוטומטית כהריון בסיכון וזה כבר אומר שלא כולם מבטחים מאחר ואיננו נחשב אצלם כהריון רגיל.
אשמח לעזרתכן, תודה :)
לצפיה ב-'לא הייתי טסה לחול אחרי שבוע 24 בו '
לא הייתי טסה לחול אחרי שבוע 24 בו
06/12/2017 | 12:54
1
42
העוברים ברי חיות
קחי בחשבון שאף ביטוח לא מכסה מצב של טיפול בפגים
קחי בחשבון שהיריון תאומים הוא היריון בסיכון מלכתחילה
יכולה לשתף שאני - אחרי שגיליתי בשבוע 11 שאני בהריון עם תאומות - פשוט וויתרתי על הנסיעה שתיכננתי . וההיריון שלי היה קל מעולה והסתיים אחלה , אבל פשוט אי אפשר לדעת דברים כאלה מראש
לצפיה ב-'עוד לא בשבוע 24 ונוסעת ליעד קרוב יחסית '
עוד לא בשבוע 24 ונוסעת ליעד קרוב יחסית
06/12/2017 | 13:33
11
לצפיה ב-'האם יש כאן נשים שטסו? '
האם יש כאן נשים שטסו?
06/12/2017 | 16:31
8
18
לצפיה ב-'אני טסתי ממש בהתחלה'
אני טסתי ממש בהתחלה
07/12/2017 | 13:11
5
24
שבוע 9 נראה לי. הביטוח של האשראי ברגע ששמעו שיש לי תאומים לא הסכימו לבטח אותי. היה עוד ביטוח שלא זוכרת את שמו שרצה אישור מרופא שההיריון תקין ואין מניעה לטוס אבל רופאת המשפחה שלי לא היתה מוכנה לכתוב לי שאין מניעה לטוס (למרות שההיריון תקין..) 
בסוף עשיתי דרך האינטרנט אצל כלל ביטוח. הצהרתי כמובן שאני בהיריון ונדרשתי לשלם תוספת לביטוח, אבל לא היה שום סעיף ובו צריך היה לציין שזה היריון מרובה עוברים ובסיכון כלשהו. בכל אופן טסתי לשלושה ימים לאתונה ולי זה הספיק (:
לצפיה ב-'תודה רבה גם אני שמעתי שרוב החברות ביטוח'
תודה רבה גם אני שמעתי שרוב החברות ביטוח
07/12/2017 | 13:24
20
כששומעות מרובה עוברים כולל המילה סיכון ישר הולכות אחורה.
לצפיה ב-'שמעת על חברת פספורטקארד? '
שמעת על חברת פספורטקארד?
07/12/2017 | 13:28
3
10
לצפיה ב-'כן'
כן
07/12/2017 | 13:56
2
15
נראה לי זאת החברה שדרשה אישור מרופא. בגלל שאני עשיתי את הביטוח ערב לפני הנסיעה (סתם דחיתי את זה לרגע האחרון) אז לא הצלחתי להוציא אישור מרופא נשים וכאמור, רופאת המשפחה שלי לא הסכימה להצהיר.
אם יש לך כמה ימים עד הטיסה אז דברי איתם באמת ותראי איזה אישור הם רוצים, אם יש לך רופא נשים/ משפחה נורמלי אז אין סיבה שלא יתנו לך אישור רפואי.
לצפיה ב-'תודה רבה, זה בטוח לעשות דרכם ביטוחים? '
תודה רבה, זה בטוח לעשות דרכם ביטוחים?
07/12/2017 | 14:38
1
6
לצפיה ב-'האמת שאני לא מבינה בזה כ"כ..'
האמת שאני לא מבינה בזה כ"כ..
07/12/2017 | 15:59
9
נראה לי שכולם סך כל אותו הדבר. תמיד את יכולה לעשות הרחבה של הביטוח אם כדי להרגיש יותר מוגנת. איזה שבוע את? 
לצפיה ב-'אני טסתי בשבוע 24'
אני טסתי בשבוע 24
10/12/2017 | 09:05
1
23
טסתי ליעד קרוב והכל עבר בשלום.
עשיתי את הביטוח דרך מכבי - הצהרתי שאני בהריון תאומים והעלות היתה גבוהה יותר.

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
10/12/2017 | 11:42
4

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
פורום הורים למחוננים
פורום הורים למחוננים
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה