לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1762017,620 עוקבים אודות עסקים

פורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! (איחוד של - פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים)
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים ושלישיות, לאמהות, לנשים ולזוגות בהריון עם תאומים/שלישיה, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  יש לכן שאלות על ההירון והלידה? איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מתנהלים ביומיום עם שניים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

לצפיה ב-'כאבי גב נוראיים'
כאבי גב נוראיים
13/11/2017 | 10:07
2
61
אני בשבוע 22 והתחילו לי כאבי גב תחתון. ממש קשה לי להתכופף ולרוץ אחרי בן השנתיים שלי. לא קשור לעודף משקל. עליתי משהו כמו 5 קילו. אני ממש מרגישה שכבד לי ממש ויש עוד כל כך הרבה זמן.יש עצוץ איך להתמודד?
לצפיה ב-'קודם כל, הייתי הולכת להיבדק'
קודם כל, הייתי הולכת להיבדק
13/11/2017 | 12:27
38
כדי לוודא שזה לא צירים מוקדמים
אצלי היו כאבי גב חזקים משלב טיפה יותר מתקדם. לא יודעת, האם יש מה לעשות עם זה. זה הריון כפול וכבד יותר מהרגיל. אולי מישהו יכול לעזור עם הילד שלא תצטרכי לרוץ אחריו?
לצפיה ב-'כאבי גב'
כאבי גב
15/11/2017 | 08:55
29
גם אני עם כאבי גב נוראים, הייתי אצל הרופא (כדי להבדק באמת ) אצלי הוא המליץ לשנות תנוחה כל הזמן כי הוא הסביר שזה מפעיל לחץ על הגב, הוא גם המליץ לשים מטלית חמה ( לא רותחת) באזור ולא להרבה זמן ... חשוב חשוב לא להרבה זמן.
מעבר לזה הוא אמר שאין מה לעשות יותר מדי. 
סיבובי אגן על כדור פיזיו קצת עוזר לי , תחפשי ביו טיוב יש כל מיני תרגילים אולי זה יקל עלייך (בחיפוש תרשמי- כאבי גב בהריון). שיעבור בקלות:)
לצפיה ב-'סיסי שלייה, שאלות'
סיסי שלייה, שאלות
12/11/2017 | 16:54
1
47
שלום לכולן, 

יש לי כמה שאלות לבנות שעברו את בדיקת סיסי השלייה:
1. באיזה שבוע ניתן לבצע? 
האם חייב עד שבוע 13 (ממה שראיתי ברשת) או שניתן גם לאחר מכן? 
2. לפי מה מחליטים האם לעבור אותה?  האם רק מי שקיבלה תוצאה לא טובה בבדיקות קודמות מבצעת אותה או גם מי שהחליטה שהיא רוצה לדעת מה מצב העובר?
3. הבנתי שמי שפיר מסוכן יותר מסיסי שליה מאחר וגם ישנן שתי דקירות והצורה היא רק דיקור בבטן. 
האם סיסי שליה מתאימים להריון רב עוברי? 
4. האם כדי לבצע את הבדיקה צריך הפניה מגנטיקאי או המלצות וכ"ו? רופא נשים? או שישר אפשר לקבוע תור? 
5. האם למי שמעל 35 (בעת ביצוע הבדיקה)  ניתן לבצע את הבדיקה במסגרת בית חולים במימון מלא של משרד הבריאות? 
6. האם כדאי לשלב צ'יפ גנטי לבדיקה? האם זה כלול באותה הבדיקה? 
7. האם התורים לקביעת הבדיקה ארוכים? 
8. האם כדאי לבצע בדיקת סקר כגון מטרניטי 21 במקום סיסי שלייה?  האם יש שם 100 אחוז או שזה רק בסיסי שלייה? 
9. עד כמה בדיקת סיסי שלייה אמינה בתוצאותיה?  האם יתכנו תוצאות שגויות בבדיקה כזו הטוענת ל100 אחוז דיוק? 

תודה וסורי על המיליון שאלות, פשוט זה דחוף וחשוב לי. 
לצפיה ב-'הייתי מתייעצת עם הרופא לגבי הצורך לבצע את הבדיקה'
הייתי מתייעצת עם הרופא לגבי הצורך לבצע את הבדיקה
13/11/2017 | 13:03
27
כיוון שלמיטב ידיעתי הסיכון בה הוא גבוה יותר מבדיקת מי שפיר (למרות הדיקור הכפול), ובד"כ לא מפנים אליה אם אין עדות לבעיה באחת הבדיקות המוקדמות יותר.

ממה שקראתי ברשת ניתן לשלב בבדיקה גם צ'יפ גנטי, ובאופן אישי, אני נוטה לבדוק כל מה שאפשרי לבדוק בהנחה שהבדיקה לא מגדילה את הסיכון. צ'יפ גנטי הוא מידע שנאסף (למיטב ידיעתי הלא מוסמכת) לאחר לקיחת הדגימה , ולא דורש לקיחת דגימה נוספת ולכן לא מגדיל את הסיכון שבבדיקה ועם זאת יכול לספק מידע נוסף.

בעניין האמינות - הבדיקה היא אמינה ביחס ל"פגמים" שאותם היא בודקת. בדיקה תקינה לא מעידה בהכרח על עובר תקין, אלא מעידה רק על כך שבעובר אין את הבעיות שאותן בודקת הבדיקה.

בכל מקרה, בשאלות כאלה כדאי מאד להתייעץ עם רופא שמכיר את מצבך ויודע להעריך את הסיכון לעומת התועלת שבכל אחת מהבדיקות עבורך ולהמליץ המלצה הרבה יותר מושכלת מאשר מישהי מאיתנו...

שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'עזרה לגבי עגלת תאומים'
עזרה לגבי עגלת תאומים
12/11/2017 | 14:48
2
109
הי,
אשמח לעצות בנוגע לעגלת תאומים צרה.
האם למישהו יש נסיון עם עגלת רכבת/קומות? האם הילד שיושב למטה מאחור לא בוכה בגלל זה? איזה סוג של עגלת רכבת מומלץ?

לגבי עגלת תאומים (לא רכבת) האם יש למישהו נסיון עם בייבי מונסטרס/קוקו ביבה/באגי מאונטיין ? האם כשהילדים גדלים הטיולון לא קטן/צפוף להם מידי? האם העגלה עוברת במעליות, פתחים של דלתות וכו?

אשמח להמלצות ושיתוף מידע מנסיונכם האישי.
לצפיה ב-'מתייחסת רק לגבי הקוקו ביבה'
מתייחסת רק לגבי הקוקו ביבה
12/11/2017 | 16:17
93
כיוון שרק איתה היה לי ניסיון אישי - הטיולון לא היה צפוף לילדים שלי. הם ממוצעים מבחינת גובה ומשקל והיה להם מספיק מרווח.
אבל - אם אני לא טועה לאחרונה צמצמו את הרוחב שלה, ואני לא יודעת בכמה ועד כמה זה משמעותי. אולי יהיו פה אמהות שיש להן את הדגמים האחרונים ויוכלו לומר.
מבחינת עבירות - קחי בחשבון שעגלת תאומים היא תמיד בעייתית יותר. אם יש פתחים קבועים שאת צריכה לעבור דרכם (כניסה לבית, מעלית, כניסה לבית ההורים וכו' - כדאי למדוד את רוחבם ולראות שמסתדר לך... ).
לצפיה ב-'לי יש קוקו ביבה חדשה'
לי יש קוקו ביבה חדשה
13/11/2017 | 09:44
96
יש לי ניסיון קטן מאוד - ילדתי לפני שבועיים, אבל בינתיים אני מאד מרוצה ממנה. רוחב מעלית שלי 80 ועוברת שם בקלות. גם בדלת של הבית ובחניות. היא קלה ונכנסת לאוטו יחסית קטן שלי - יונדאי I20
אני אחרי ניתוח, אז עוד לא ניסיתי לקפל ולהרים אותה בעצמי, אבל אצל אחרים זה יוצא בקלות
אם יש לך עוד שאלות לגבי העגלה, אענה בשמחה
לצפיה ב-'טרום קיסרי'
טרום קיסרי
12/11/2017 | 07:36
59
קבעתי תורים לשני בתי חולים. מישהי עשתה את זה ויודעת איך זה מסתדר עם ההפניה מהרופא נשים? אפשר ללכת בלי הפניה?
לצפיה ב-'האם הכרחי שבדירה תהיה אמבטיה'
האם הכרחי שבדירה תהיה אמבטיה
09/11/2017 | 08:48
2
88
שלום,
אנו מצפים לתאומים, ומחפשים כעת דירה. האם הכרחי שבדירה תהיה אמבטיה, או שאפשר להסתדר גם בלי אמבטיה? האם יש אמבטיות שאפשר לקנות ולשים במקלחת?
אודה לכם על תגובות והצעות.
לצפיה ב-'זה עניין של נוחות'
זה עניין של נוחות
12/11/2017 | 16:14
58
בהתחלה בכל מקרה משתמשים באמבטיה על רגליים.
אבל בגיל מבוגר יותר בעיני נוח יותר לרחוץ את הילדים כשהם יושבים באמבטיה מאשר בעמידה במקלחון.
זה לא בלתי אפשרי , זה פשוט עניין של נוחות...
לצפיה ב-'לדעתי לא חייב'
לדעתי לא חייב
17/11/2017 | 07:31
32
כשהיו תינוקות קילחתי באמבטית תינוק על רגליים, כשגדלו פשוט הורדתי את המבטיה לרצפת המקלחת, מילאתי במים וקילחתע ��
לצפיה ב-'תופעה שקוראת בעמידה'
תופעה שקוראת בעמידה
08/11/2017 | 14:44
1
119
היי, 

רציתי להיוועץ איתכן במשהו שקרה לי מספר פעמים ולהגיד בבסיס שהרופאה אמרה לי "זה הורמונים " אולי היא צודקת אבל אשמח להארות מכן. 
ואגב,  בדקתי לחץ דם וסוכר והם תקינים (חשבתי שזה קשור אולי בהם). 
ונגיע לעיקר: אני יכולה ללכת ארבעים חמישים דקות או עשר דקות ולהיות בסדר ופתאום לאבד את זה.... מה זה אומר? 
מרגיש כאילו הטמפרטורה בגוף משתנה חום קור ומרגיש שמתחילה סחרחורת שאם אני לא אתיישב אני פשוט אתעלף,  וברגע שאני מתיישבת תוך דקה שתיים זה נירגע.  
יש לך השערות מה זה יכול להיות?  למישהי זה קרה? 

תודה :)
לצפיה ב-'לא מוכר לי'
לא מוכר לי
12/11/2017 | 16:12
28
והייתי בודקת את זה יותר לעומק.
לצפיה ב-'ברזל'
ברזל
07/11/2017 | 15:18
5
82
שלום, בהריון עם תאומות . מרגישה לאחרונה מאוד חלשה , קר לי יש לי צמרמורות , עייפה ומותשת בעיקר נפשית ... אני כמובן אילך להבדק אבל עד אז . יכול להיות שזה נגרם מחוסר ברזל ?? הברזל שלי די נמוך 10.4. וזה אחרי הוספת כדור נוסף , יש לכם המלצה על ברזל קל לעיכול ?
לצפיה ב-'ניסית להתייעץ עם הרופא נשים? '
ניסית להתייעץ עם הרופא נשים?
08/11/2017 | 02:01
34
לא מבינה גדולה בתחום, אבל מאחר והברזל שלי יצא נמוך התחלתי גם לקחת כדורי ברזל שהם כדורי חןמצה פולית משולב עם ברזל והם דווקא מרגישים לי בסדר גמור.  
יש הרבה סוגי ברזל בכדור, בנוזל וכו ולכול אחת מתעכל שונה, אז קשה לדעת מה מתאים לך הכי.
שמעתי דעות טובות על ברזל נוזלי פלוריקס וברזל אקו-סאפ.
שוב, אלו שמועות ששמעתי צריך לבדוק האם מתאים.

בהצלחה
לצפיה ב-'אכן מחוסר ברזל'
אכן מחוסר ברזל
08/11/2017 | 07:57
29
אני אותו דבר עם המוגלובין 10. לי החליטו לתת עירוי ברזל. תנסי לשאול...
לגבי ברזל שנספג אני שמעתי על הספאטון שהוא ברזל נוזלי ששותים מותר בהריון ואמור להיספג ממש טוב.
לצפיה ב-'ברור'
ברור
08/11/2017 | 13:02
31
שיש סיכוי שזה מחוסר בברזל...
אני לקחתי את הסירופ של אקוסאפ... בהצלחה!
לצפיה ב-'מאד הגיוני!'
מאד הגיוני!
12/11/2017 | 16:10
1
22
תתייעצי עם הרופא, כיוון שחשוב שרמות הברזל שלך יהיו מספיק גבוהות גם ללידה.

לצפיה ב-'ברזל'
ברזל
15/11/2017 | 08:57
15
הרופא התקשר אליי ואמר לי שזה נמוך מאוד,  כנראה אצטרך עירוי ברזל, תודה :)
לצפיה ב-'סקר ביוכימי גרוע? שק הריון נוסף שנספג..מפשת קצת תשובות'
סקר ביוכימי גרוע? שק הריון נוסף שנספג..מפשת קצת תשובות
05/11/2017 | 14:42
6
87
היי
בת 36,לאחר 2 הפלות(אחת בשל אנאצפלוס ואחת בשל הפסקת דופק בשבוע 8) נקלטתי שוב להריון אחרי טיפולים.
בהתחלה היו 2 שקים ,אחד לא התפתח בכלל והשני עם עובר.
אני שבוע 12+3 ועשיתי לפני יומיים שקיפות עורפית באולטראסאונד שיצאה תקינה אממה התוצאות סקר ביוכימי יצאו 1:2!!!!! לטריזומי 18/13 , 1:36 לטריזומי 21.שבגיל שלי זה אמור להיות 1:200 .הרופא הזמין אותי דחוף לסיסי שיליה ביום ג בבוקר ואז לחכות לתוצאות שבטח יקחו כמה ימים.
רציתי לדעת למי היו תוצאות כאלה מזעזעות ויצא לה ילד בריא? אני יודעת שזה סקר אבל עדיין תוצאות פתולוגיות...
ולמי קרה מצב שהיה לה שק נוסף שלא התפתח ואולי גרם להטעיית התוצאות ? יודעת שזה מקרה מורכב עם השק השני ..אבל אולי יש פה מישהי..???
תודה רבה
לצפיה ב-'לא יודעת לענות באופן ספציפי למקרה שלך'
לא יודעת לענות באופן ספציפי למקרה שלך
06/11/2017 | 10:12
5
56
אבל מה שאני כן יודעת לגבי תוצאות הסקר הוא שהתוקף שלהן הולך ויורד ככל שגיל האישה עולה. כמות הנתונים שיש לגבי הריונות בגילאים מבוגרים היא נמוכה יחסית כיוון שזוהי מגמה של השנים האחרונות.
לגבי הריונות בגילאים צעירים יותר הסקר הוא יותר מהימן.
קחי את זה בחשבון.

מחזיקה לך אצבעות שהכל יהיה תקין ונזכה לראות אותך הרבה אצלנו בפורום - גם במהלך ההריון וגם אחריו
לצפיה ב-'היי פיצי ופיצית'
היי פיצי ופיצית
06/11/2017 | 19:24
4
52
תודה
אבל אני בת 35..אמור להיות 1:200.
וזה בדיוק מה שמפחיד אותי.הדבר היחיד שיכול להסביר הוא שק נוסף שנספג מתחילת ההריון שיכול לגרום לעיוות..
לצפיה ב-'זה באמת מלחיץ..'
זה באמת מלחיץ..
07/11/2017 | 08:28
1
38
ואם אני מבינה נכון את אמורה הבוקר לעשות את הבדיקה של סיסי שליה.
אני מקווה ומאחלת לך שהתוצאות יצאו תקינות.
מחזיקה לך אצבעות  , תחזרי לעדכן....  
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
07/11/2017 | 14:25
31
אעדכן מקווה מחר
לצפיה ב-'היי רק מעדכנת'
היי רק מעדכנת
08/11/2017 | 21:49
1
66
התוצאות חזרו והכל תקין!!!תודה לאל...
אין הסבר למה הערכים היו כל כך גרועים אבל הכל טוב וזה מה שחשוב ???
לצפיה ב-'איזה יופי! '
איזה יופי!
12/11/2017 | 16:09
20
אני ממש שמחה בשבילך
שיהיה המשך הריון תקין ורגוע

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה