לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1747017,470 עוקבים אודות עסקים

פורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! (איחוד של - פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים)
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים ושלישיות, לאמהות, לנשים ולזוגות בהריון עם תאומים/שלישיה, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  יש לכן שאלות על ההירון והלידה? איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מתנהלים ביומיום עם שניים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה אחרונה (לצערי) בפורום הזה'
שאלה אחרונה (לצערי) בפורום הזה
12/07/2018 | 09:40
4
78
סיימתי שבוע 15. הייתי בהריון תאומים לא זהים. בבדיקת השקיפות שעשיתי בשבוע 13 התגלה כי אחד העוברים ללא דופק והרופא העריך לפי גודל העובר שהדופק פסק כשבוע וחצי קודם לכן (שבוע 11).
כעת לאחר סקירה מוקדמת השק עדיין לא נספג במלואו.
העובר השני מתפתח נהדר.
אני מתכננת מי שפיר ב 17+3. 
האם צריך להמתין לספיגה מלאה של התאום לפני כן? האם יש המלצות למועד הבדיקה בעקבות האירוע? 

לצפיה ב-'איני יודעת. רק חיבוק!!!! '
איני יודעת. רק חיבוק!!!!
12/07/2018 | 12:57
1
17
לצפיה ב-''
16/07/2018 | 22:43
לצפיה ב-'גם אני אינני יודעת'
גם אני אינני יודעת
12/07/2018 | 15:21
1
44
 אבל שולחת לכם בשם כולנו חיבוק מחזק,להמשך
ו....אל תלכי.הרגישי נוח.
הישארי בפורום הזה ותוכלי לקבל תשובות,כשתדרשי להן.
המשך הריון עגול ובריא
ובבוא הזמן,ידיים מלאות ואושר גדול

לצפיה ב-'תודה לשתיכן.. ריגשתן'
תודה לשתיכן.. ריגשתן
16/07/2018 | 22:45
לצפיה ב-'מחיצה ברחם ותאומים'
מחיצה ברחם ותאומים
10/07/2018 | 09:16
2
75
היי לכולן! אשמח לשמוע ממי שיש לה נסיון..או אם יש פורום אחר שיכול לעזור לי.
אני בת 30 ויש לי ילדה בת 9 מהריון לא מתוכנן. במשך חיי הייתי בהריון לא מתוכנן 3 פעמים כאשר 2 מהם הסתיימו בהפלה יזומה.

כיום אני ובן זוגי  מנסים להכנס להריון
לאחר 2 הזרעות שלא הניבו תוצאה ואף היו 2 זקיקים באופן טבעי  הרופאה רוצה לעבור למחזור עם זריקות . גונאל אף.
לאחר שביצעתי צילום רחם ואולטרסאונד תלת מימד התגלתה לי מחיצה שמהווה כ 30% מהרחם. כאמור המחיצה לא הפריעה להריון הקודם וילדתי אף בשבוע 41.
הרופאה אמרה שבמידה ויהיו 2 זקיקים לא נבצע הזרעה בגלל החשש לתאומים והסיכון בכך שיש מחיצה. אותי זה מצער בגלל שאצתרך לעבור זריקות ואולי בסוף לא לבצע הזרעה .חשבתי שאולי לפחות אחד יקלט.
הרופא שעשה לי אולטרסאונד אמר שאין שום מניעה מהריון תאומים ומחיצה כמו שלי.
האם להתייעץ עם רופא נוסף? האם למישהי היה הריון תאומים ספונטני ואז התגלתה מחיצה ברחם?

לצפיה ב-'שאלה שלך יותר מתאימה לפורום פוריות'
שאלה שלך יותר מתאימה לפורום פוריות
10/07/2018 | 19:45
1
39
אני אישית לא רואה הגיון בלתת גונאל, שאמור לגרום לשחלה לייצר יותר מזקיק אחד שהיא מייצרת באופן טבעי ואחר כך לא לעשות הזרעה אם יהיה יותר מזקיק אחד. דבר יחיד שיכול להסביר דבר כזה זשלוש הזרעות עם הורמונים כתנאי למעבר לIVF. שם אפשר להחזיר עובר אחד שגם דרך אגב יכול להתחלק לשניים.
לצפיה ב-'רציתי לדעת אם מישהי עברה הריון עם מחיצה ותאומים'
רציתי לדעת אם מישהי עברה הריון עם מחיצה ותאומים
11/07/2018 | 01:00
33
כי הרי אפשר להקלט עם תאומים באופן טבעי ולא רק עי טיפולים
ואף אחת לא יודעת איזה רחם יש לה עד שהיא לא נמצאת בטיפולי פוריות בעצם
אז רציתי לשאול אם מישהי עברה את זה ושרדה כדי לספר;)8
לצפיה ב-' מחכים לך בפורום לידה פעילה וביתית '
מחכים לך בפורום לידה פעילה וביתית
10/07/2018 | 11:52
7

ד"ר ומיילד מומחה ידבר איתך על כל לידה שהיא קצת אחרת, היכנסי עכשיו

לצפיה ב-'אח שמציק'
אח שמציק
08/07/2018 | 11:15
1
77
בבקשה עצותיכן..
תאומים בנים בני שלוש וחצי , בכללי, שניהם ילדים טובים ואין תלונות .
אבל..אחד מהם כל הזמן מציק, חוטף דברים  ומרביץ לאחיו ככה סתם
גם בגן הוא יכול לראות ילדים משחקים ולבוא לחטוף מהם או להציק
יוצא שאני כל הזמן כועסת ולפעמים נותנת מכה..מסבירה לו שלא יהיו לו חברים ככה.
יש לציין שהם מקבלים המון אהבה שווה בשווה
זה סתם אופי כזה..
איך ניתן ללמד אותו?
בנוסף, יש לתאומים קשר מאד טוב,הם  חברים טובים למרות שגם רבים הרבה.
וגם שאני איתם בחוץ, לאחרונה הם מאד משתוללים ולא ממושמעים..
כל טיפ מכן אקבל בברכה
תודה
לצפיה ב-'תאומות שלי עדיין קטנות'
תאומות שלי עדיין קטנות
08/07/2018 | 19:48
43
אז אין לי מה לייעץ לך כרגע, רק חיבוק.
אני מקווה שתבוא פצי ופיצית, מנהלת של הפורום, שהיא גם מדריכה להורים לתאומים ותוכל לעזור, למרות שדי מזמן לא רואים אותה פה, אני מקווה שהכל בסדר אצלה...
לצפיה ב-'בא לי לומר שעל ליבי...'
בא לי לומר שעל ליבי...
05/07/2018 | 11:36
4
126
מקנאה בכל אחת שיש לה תאומות בריאות
חלום חיי תאומות!
תודה
לצפיה ב-'יקרה'
יקרה
05/07/2018 | 15:56
1
73
זו לא ההודעה הראשונה שלך,שאני קוראת בעניין.שלא ברשותך,מבקשת להתייחס-
למען הגילוי הנאות- אני אמא לתאומים-בת ובן.
ילדתי אותם אחרי עשור שלם של טיפולי פוריות מכל מין וסוג.הפלות,לידה שקטה ועוד ועוד.
היה מאודדדד קשה עד שהגענו למשפחה.
כל השנים ידעתי שאם אלד ילד אחד,אלד לו אח כדי שלא יהיה ילד יחיד,כמו שאני גדלתי.
רצה הקב"ה וזכיתי.בהחלט מוצאת שזו מתנה גדולה,תאומים ומשני המינים.
היום,בראייה לאחור,שאולי את תמצאי שהיא לא אובייקטיבית משום שיש לי משני המינים,מודה על ילדים בריאים.
וודאי לא מחדשת לך שתפקיד הורה,וודאי לתאומים (ואני יחידנית) יכול,לעיתים,להיות מאוד מאתגר אבל זה לא בהכרח בגלל מינם.
אגב,כשהם גדלים,ההורות מקבלת נופך אחר והקטנים משתנים מאוד מאוד.
במאמר מוסגר,את צעירה.אם זה חלום חייך,תשקלי הריון נוסף,לטובת זוג תאומות.
מקווה שלא תכעסי שהגבתי אבל הרגשתי צורך רק בשביל לחדד משהו שאת יודעת-ילד בריא זה לא עניין של מה בכך!!!
ברכי על מה שיש לך,היי שמחה ומאושרת ואם חלומך הוא תאומות,בנות...השמיים הם הגבול.
חיבוקים.
סוף שבוע נפלא לכוווולכם.
לצפיה ב-'תודה רבה על תגובתך..אמן!'
תודה רבה על תגובתך..אמן!
08/07/2018 | 11:20
14
לצפיה ב-'ראיתי הודעה שלך בפורום הורים לפועטות'
ראיתי הודעה שלך בפורום הורים לפועטות
07/07/2018 | 19:02
1
66
אולי תכתבי את זה גם פה כדי שהורים לתאומים ינסו לייעץ לך משהו?
לצפיה ב-'תודה רבה, העברתי לפה'
תודה רבה, העברתי לפה
08/07/2018 | 11:21
16
לצפיה ב-'התקצרות צוואר הרחם ופתיחה של 1 סמ ����'
התקצרות צוואר הרחם ופתיחה של 1 סמ ����
04/07/2018 | 13:51
5
108
היי בנות
אני שבוע 22 עם תאומים 
היום גילו לי פתיחה של 1 ס"מ 
אורך הצוואר שלי הוא כ-10 ס"מ 
ויש לי פעילות רחמית 
אני מטופלת בפרסולט ואנדומטרין 

הרופאים ממליצים להפסיק את ההריון 
אובדת עצות ולא יודעת מה לעשות
למישהיא הייתה התנסות דומה ? הצלחות בנושא ? 
תודה
מורן 
לצפיה ב-'קודם כל חיבוק '
קודם כל חיבוק
04/07/2018 | 14:22
70
נשמע שזה מלחיץ.
אין לי נסיון בזה. גם לי התחילה התקצרות שנעצרה אבל לא היתה פעילות רחמית ואני מעריכה שזה הבדל משמעותי..
אני כן מכירה סיפורים של צואר קצר שהחזיק הרבה זמן ושל פעילות רחמית מוקדמת שהחזיקה הרבה זמן. לא יודעת לגבי השילוב ביניהם.
זה כבר תקופה? יכול להיות שהטיפול יעזור ויעצור את הפעילות הרחמית?
מה תחושת הבטן שלך אומרת?
לצפיה ב-''
04/07/2018 | 18:18
73
למה להפסיק?
נכון,הצוואר מאווווד קצר והפעילות יכולה לקחת אותך ללידה מוקדמת אבל!!!
את מקבלת פרסולט ואנדו',מניחה שאת באישפוז בהיריון בסיכון או בשמירה מלאה...
מה קורה עם העוברים?
למה לא שוקלים תפר צווארי?מאוחר?(יודעת שעושים עד 12-14).
כמה שוקלים העוברים?
למה לא נותנים זריקה להבשלת הריאות,לכל מקרה שלא יהיה,ושומרים על ההריון הזה בהשגחה מלאה?
אז לידה מוקדמת ופגייה.למה להפסיק?
בהצלחה יקרה ,חיבוקים ואנרגיות טובות מרחוק.
לצפיה ב-'למה להפסיק הריון?'
למה להפסיק הריון?
05/07/2018 | 09:16
81
נכון, בשבוע הזה העוברים עדיין מתחת לגבול החיות ולא ישרדו מחוץ לרחם, אבל אם אין סימני זיהום כרגע לא הייתי מפסיקה הריון. הכי גרוע זה יקרה באופן ספונטני. אם תצליכי למשוך עד שבוע 24 זה כבר עובר בר חיות. יכול להיות שרופאים ממליצים על  הפסקת הריון כדי להימנע מפגות קשה? לא יודעת, עד כמה זה שיקול בשבילך, אבל אני לא הייתי עושה זאת אלא אם הייתי בסיכון של ממש של זיהום וכריתת רחם (חום וסימני זיהום אחרים).
בכל אופן, מחזיקה לך אצבעות שיהיה בסדר.
לצפיה ב-'עכשיו סיימתי אישפוז של שבועיים בגלל אותה סיבה'
עכשיו סיימתי אישפוז של שבועיים בגלל אותה סיבה
05/07/2018 | 11:19
84
היי חברה,

מצטערת לשמוע.  אכן, סיבוך ידוע של היריון תאומים זה צירים מוקדמים והתקצרות. אני באותה סירה, רק בשבוע יותר מתקדם ממך.
בשבוע 26, הלכתי לתומי לבדיקה שגרתית בקופה (ותביני שאני בשמירה בבית משבוע 8), ופתאום הרופאה אומרת לי- מה זה, יש לך צירים ו"דינמיקה צווארית", דהיינו הצוואר מתקצר עם כל ציר. עד אותו רגע היה לי צוואר יפה וסגור. מהר עשו לי מוניטור, ראו צירים ושלחו אותי למיון נשים. 

במיון ראו צירים כל הזמן (הייתי 10 שעות במיון ועשו לי מוניטור 4 פעמים וכל הזמן ראו צירים) ולא הרגשתי כלום. ראו גם התקצרות צוואר רצינית (בבוקר היה 35 בערב הגיע ל11...). קיבלתי צלוסטון להבשלת ריאות, נר כלשהוא, פרוגסטרון ופרסולט. אושפזתי לשבוע ביחידה להיריון בסיכון. הצירים המשיכו והצוואר המשיך להיות דינמי. לאחר שבוע בבי"ח, הצוואר התארך חזרה ל19 והצירים נפסקו. שוחררתי הביתה.
הייתי שבועיים בבית, בשמירה , והלכתי לביקורת בבי"ח. עוד פעם ראו- צירים, הצוואר התקצר ל4 (!!!) ופתיחה של בין חצי ס"מ לס"מ. שבוע 29, סיוט שלא יאומן. מהר אישפזו אותי שוב, עוד פעם פרסולט (העלו לי את המינון), עוד נר, עוד פרוגסטרון וגינלי, עוד מוניטור ועוד שבוע אישפוז... התלבטו לגבי סבב נוסף של צלוסטון , בסוף החליטו לחכות.
אתמול שוחררתי הביתה, הסנטימטר פתיחה נסגר, הצוואר "התארך" ל16 והצירים במוניטור פסקו (לאחר שראו צירים כל השבוע).

לסיכום: ממליצה בחום להתייעץ עם מומחה בכיר להיריון בסיכון (לדוגמה פרופ' וייסבוך המצויין מקפלן). המצב שלך קצת שונה משלי כי אני כבר הייתי בשבוע 26, וכמו שכתבו לך פה- רק משבוע 24 העובר בר חיות וגם אז, עלולים להיות סיבוכים קשים.
לא יודעת להגיד למה המליצו לך הפסקת היריון, זה מאוד תלוי בכל הנתונים שלך . אבל פגשתי באישפוז כמה וכמה נשים שגם היו מאושפזות חודשיים עם פתיחה של 3 וצירים והגיעו לשבועות מכובדים (33-34) ואפילו יותר וילדו תינוקות בריאים. אין ערבוה לכלום כמובן והמצב שלך מאוד מורכב, אבל הייתי ממליצה להתייעץ עם מומחה בכיר ורב ניסיון בהיריון בסיכון. אני התחלתי היום שבוע 31, וברור לי שהכל זה בזכות היחס והטיפול שקיבלתי באישפוז.

המון המון בריאות והצלחה!!
לצפיה ב-'מה נשמע?'
מה נשמע?
08/07/2018 | 19:34
8
לצפיה ב-'קורס הכנה ללידת תאומים'
קורס הכנה ללידת תאומים
03/07/2018 | 13:52
5
54
מישהי עשתה? איפה עושים?
יש צורך בקורס ייעודי ללידת תאומים או שאלה אותם תכנים כמו בקורס רגיל?
תודה :)
לצפיה ב-'אני לא עשיתי אבל'
אני לא עשיתי אבל
03/07/2018 | 19:34
1
55
אגיד לך כמה דברים על זה
50% מלידות תאומים זה ניתוח קיסרי. אז לא בטוחה שבכלל צריך לעשות את הקורס. אם את בכל זאת מחליטה לעשות, תעשי מוקדם עד כמה שאפשר, כי בשלבים מתקדמים זה יהיה קשה מדי.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
04/07/2018 | 14:23
31
למרות הסטטיסטיקות, מקווה שלא יהיה קיסרי :)
לצפיה ב-'אני ביררתי והחלטתי לעשות פרטי'
אני ביררתי והחלטתי לעשות פרטי
05/07/2018 | 11:02
2
44
היי,
אני מאוד רציתי את הקורס הייחודי לתאומים של שיבא, אולם בגלל מרחק ושיקולים לוגיסטיים החלטנו לוותר כי אנחנו גרים רחוק משיבא. אני כן הבנתי מכמה מיילדות שדיברתי איתן שיש הבדל בין קורס רגיל לקורס על תאומים.

בסוף משיקולי נוחות החלטתי לקחת מדריכת לידה פרטית שבאה הבייתה, והיא במקרה בעצמה גם אימא לתאומים כך שיש לה גם ניסיון אישי. זה היה שני מפגשים כל אחד שעתיים וחצי בערך ואני מרוצה, גם בעלי למד דברים חדשים.

לצפיה ב-'יש לך שם וטלפון?'
יש לך שם וטלפון?
05/07/2018 | 16:23
1
5
לצפיה ב-'כן'
כן
07/07/2018 | 08:51
20
היי,
 כן אדווה ויינטראוב
רק אינני יודעת מהיכן את, תצטרכי לברר מולה אם היא עובדת באזור מגורייך. בהצלחה!

לצפיה ב-'קורס הכנה ללידת תאומים'
קורס הכנה ללידת תאומים
05/07/2018 | 11:01
33
בהריון עם תאומים? מזמינים אותך לקורס הכנה ייעודי ללידת תאומים עם מיילדת מחדרי הלידה של ליס (איכילוב). הקורס יפתח ב 20.7.18 יום שישי בשעה 08:30. לפרטים נוספים: https://www.tasmc.org.il/Lis/Mamy-Lis/events/Pages...
הרשמה בטלפון: 03-6973113' 03-6974787

לצפיה ב-'שקיפות עורפית הריון שלישייה'
שקיפות עורפית הריון שלישייה
04/07/2018 | 10:46
1
59
מחפשת רופא מומלץ לשקיפות עורפית בירושלים

שאלה נוספת את כל  ההתייחבויות למרפאה של הריון בסיכון אני יכולה לקבל מהרופאת משפחה או שאני צריכה לפנות לרופא נשים?
לצפיה ב-'אם את בכללית, התחייבות מקבלים במשרד'
אם את בכללית, התחייבות מקבלים במשרד
05/07/2018 | 09:21
26
אין צורך לפנות לרופא, רק פעם אחת לקחת הפניה למרפאת הריון בסיכון.
לצפיה ב-'אקו לב כחלק מסקירה מוקדמת?'
אקו לב כחלק מסקירה מוקדמת?
01/07/2018 | 17:25
6
63
היי! שוב אני (:
היום עשיתי סקירת מערכות מוקדמת, היה מצויין (: הכל תקין והתבשרנו שיש לנו שני בנים!
במהלך הבדיקה הרופא (בורנשטיין) בדק את הלב, הסתכל על העורקים שיוצאים ונכנסים, השתמש בדופלר וגם מדד את קצב הלב. הוא אמר שמה שהוא עשה זה בדיקת אקו לב, כלומר לא צריך לעשות אחת נוספת.
אתן מכירות שעושים אקו לב כחלק מהסקירה? זה מספק? זה לא מוקדם (שבוע 15)? 
בכל מקרה מדובר בתאומים לא זהים.
תודה (:

לצפיה ב-'בסקירת מערכות בודקים גם את הלב'
בסקירת מערכות בודקים גם את הלב
01/07/2018 | 19:36
3
51
אבל אקו לב של עובר עושים חל משבוע 20 אצל קרדיאולוג ילדים ובדיקה הזאת מגיעה בהריון תאומים בחינם, אז למה לא לעשות?
לצפיה ב-'פשוט מדבריו של הרופא השתמע'
פשוט מדבריו של הרופא השתמע
01/07/2018 | 19:46
2
54
שמה שהוא עשה זו בדיקת אקו לב  והיא תקינה. נשמע לי מוזר ולכן שואלת.
כששאלתי את רופא המעקב (לפני כמה שבועות) הוא אמר שבתאומים לא זהים לא עושים אקו לב. מניחה שאם אני אתעקש הוא יתן לי הפנייה. אבקש ממנו מחר כשאני אצלו.
תודה!
לצפיה ב-'רופאת נשים שלי בקהילה'
רופאת נשים שלי בקהילה
01/07/2018 | 19:49
52
גם לא רצתה לתת לי הפניה, אבל רופאה במרפאת הריון בסיכון אמרה שכן צריך, לכן התעקשתי וכן עשיתי.
לצפיה ב-'לא לדאוג'
לא לדאוג
02/07/2018 | 03:52
49
רוב הרופאים בסקירות לא עושים אקו לב אלא אם צריך. ברונשטיין עושה לכולם כי מבחינתו זה חשוב וחלק מהסקירה. גם עם הבן הראשון . הריון יחיד עשה לי וגם עכשיו לשני הבנים. תאומים לא זהים.
עושה לכולם כחלק מהסקירה אצלו
לצפיה ב-'בעקבות הסקירה המוקדמת קיבלתי הפניה לאקו'
בעקבות הסקירה המוקדמת קיבלתי הפניה לאקו
02/07/2018 | 23:53
34
אני גם עם תאומים לא זהים, ובסקירה המוקדמת אמסטר לא הצליח לראות את הלב של אחד מהתאומים בבירור כי הוא סירב להסתובב, והוא הפנה אותי לאקו לב עוברי. 
הוא ממש ניסה לבחון את הלב ואת העורקים של שני העוברים. 
לצפיה ב-'אני עשיתי בשניידר'
אני עשיתי בשניידר
05/07/2018 | 11:00
20
היי, מזל טוב על הבנים :). אכן מסתכלים על הלב במהלך הסקירה, אבל אקו לב זו בדיקה מעמיקה של הלב ורצוי לעשות אותה לאחר שבוע 20 שרואים את הלב היטב. בתאומים מגיע חינם מהקופה. אנחנו עשינו עם הפנייה וטופס 17, בבי"ח שניידר לילדים, אצל ד"ר ברנט, קרדיולוג ילדים בכיר מאוד, ממליצה בחום. עשינו בשבוע 23+3 אני חושבת, כבר ראו יפה את הלב. כמובן שאם רואים בעיות כבר קודם אז כדאי להתייעץ עם הרופאים לגבי מתי לעשות. בהצלחה!
לצפיה ב-'חוויות לידה - סקרנית :)'
חוויות לידה - סקרנית :)
27/06/2018 | 11:23
1
117
אני סקרנית לשמוע את חוויות הלידה שלכן..
מתי ילדתן ואיך? (טבעי/קיסריה)
כמה זמן הייתן בשמירה לפני הלידה?
האם אתן ממליצות על בי"ח מסוים ללידת תאומים?

תודה!
לצפיה ב-'למה סקרנית?'
למה סקרנית?
27/06/2018 | 14:42
95
אעיד על עצמי אבל...שואלת למה את סקרנית?הרי כל אחת היא עולם ומלואו,גילנו שונה,בריאותנו שונה ועוד מדדים רבים.
מעבר לסיפוק סקרנות גרידא,מציעה שלא תקישי מסיפורי לידה כאלו ואחרים על הכלל-
ילדתי לפני 5 שנים,בקיסרי.
שכבתי בחדר לידה אבל בהמלצת הרופא,שחייגתי אליו מחדר לידה,הועברתי כלאחר כבוד וירידת מים לחדר ניתוח.
הרדמה של פלג גוף תחתון ומהר מאוד הילדים המדהימים שלי הגיחו לאוויר העולם.
ניתוח מעולה,צוות מקסים,מצחיק,קשוב,הילדים "נוקו",נשקלו,הובאו אלי לנשיקות והיידה לפגייה.
ילדתי בשבוע 30+5 ימים.
בשמירה משבוע 14 (כיף גדול!!!סרטים,בתי קפה וכיו"ב),שמירה עקב קיצור צוואר משבוע 26.
אשפוז שבוע,הביתה לשמירה מאוד קפדנית וכל שבוע ביקורת בביה"ח עד הלידה.
ילדתי בתה"ש.היה לי מצויין גם במעקב,גם בשמירה,גם בחדר לידה,גם בחדר ניתוח,גם במחלקות-הריון בסיכון+יולדות ואפילו....בפגייה.בהחלט ממליצה.
הרופא שלי גם הוא משם ולו....אני חווה עולם ומלואו אבל זה כבר פוסט נפרד
יום נ פ ל א
לצפיה ב-'איפה משיגים Snap-n-go לתאומים?'
איפה משיגים Snap-n-go לתאומים?
25/06/2018 | 23:15
74
מישהי יודעת? או מוכרת?
לצפיה ב-'ריבוי קל של מי שפיר'
ריבוי קל של מי שפיר
21/06/2018 | 21:27
1
85
שלום 
אני בשבוע 20 בהריון תאומים . היום הייתי בבדיקה שכוללת אולטראסאונד ונרשם בהערה של אחד העוברים ; הודגם כיס מקסימאלי של 10.5 סמ ובכמות המים נרשם ;ריבוי קל . לאחר מכן נכנסתי לרופא והוא לא נתן לנושא התייחסות מיוחדת
אני הבחנתי בהערה רק כשהגעתי הביתה .רציתי לברר אם מישהיא יודעת מה ההערה אומרת ? ומה נדרש לעשות בנושא ? 
בתודה מראש
מורן 
לצפיה ב-'גם לי היה'
גם לי היה
22/06/2018 | 05:42
70
זה ממצא שכיח יחסית בהריון תאומים.
גודל הכיס המקסימאלי צריך להיות עד תשע 
 אם אני זוכרת נכון עד 12 זה ריבוי קל.
יעקבו אחריך ואם זה יחמיר אז יעשו בדיקות נוספות

יכול להיות סימן לסכרת הריונית גם.
חכי להעמסת סוכר
לצפיה ב-'התייעצות - הוראה, הריון וחופשת לידה'
התייעצות - הוראה, הריון וחופשת לידה
20/06/2018 | 17:42
7
154
יש לי התייעצות קצת מוזרה (:
במקביל לעבודה העיקרית שלי, אני מתרגלת באוניברסיטה לסירוגין בחלק מהסמסטרים. זה משהו שאני מאוד אוהבת לעשות ומבחינתי זו התאווררות נהדרת מהשגרה. הציעו לי ללמד בסמסטר חורף הקרוב (אוקטובר-ינואר), אבל אני צפויה ללדת תאומים בדצמבר (הריון ראשון). התרגול ידרוש ממני 4-5 שעות בשבוע באוניברסיטה ועוד 2-3 שעות בשבוע הכנה בבית. השאלה היא, בהנחה שלבעלי יש מספיק גמישות בשעות העבודה ויכול לחפות עלי כשאני יוצאת ובהנחה שאני יכולה לפספס פעמיים-שלוש תרגולים במהלך הסמסטר סביב הלידה. זה משהו שנראה לכן סביר להתחייב אליו במהלך חופשת לידה? ובתקופה ה"כבדה" של לפני הלידה?
או שאני משלה את עצמי לגמרי? (:
לצפיה ב-'רק לך התשובה'
רק לך התשובה
20/06/2018 | 19:05
2
84
הריון תאומים לא תמיד הוא ביג אישיו.
נשים נושאות הריון תאומים,עד שבוע 38 בתפקוד כמעט מלא.הכרתי כמה כאלו.
אחרי הלידה,בהנחה שלא תכירו את הפגייה,תצאו הביתה ותתחילו את מסע ההורות,לא כזה נוראי ולא בלתי אפשרי.
יש לך עזרה,בעלך.הוא יעזור.
מה לגביך?את תחליטי.
אם זו התשוקה שלך,זה מה שעושה לך שמח בלב, חשוב לך, חיוני לך....לכי על זה.
זו לא אשליה.אפשר!
אם הייתי,באופן אישי,עושה את זה?לא.
לידה קלה,בזמנה

לצפיה ב-'תודה רבה (: את נהדרת'
תודה רבה (: את נהדרת
20/06/2018 | 19:48
1
62
למה לא היית עושה את זה?
לצפיה ב-'כי אני זו אני'
כי אני זו אני
20/06/2018 | 20:29
67
ואגב,אני ממערכת החינוך.
למה לא? למה להעמיס? לידה ראשונה לא ידוע מי,מה, מו....
במאמר מוסגר,אני יחידנית,ללא עזרה זמינה ונוחה אז בטח שלא.
ולמה בעצם כן? כי אני מאמינה שאם רוצים משהו באמת אז זה אפשרי.
כנשים,יש לנו עוצמות, חוזקות ויכולת תמרון להתפאר אז למה לא ללכת אחרי מה שאוהבים? הלא ילדים הם לא "מכשול". הם ילדים אהובים.
ו...כל אחת וסדר העדיפויות שלה בחיים והרצונות האישיים שלה ו...את זו את.
את תחליטי.
בהצלחה
לצפיה ב-'לא הייתי מתחייבת'
לא הייתי מתחייבת
21/06/2018 | 14:41
62
גם לידה רגילה בשבוע 38 דורשת התאוששות . יכולים להיות תפרים.
יכולה לסיים בקיסרי או בפגיה.
בתור אחת שעברה לידה רגילה סופר קלה וקיסרי סופר קשה דווקא בראשונה התאוששתי לאט יותר כי היה לי דימום. יש לי ילד בן 3 ותאומים בני 4 חודשים.
תאמיני לי שהדבר האחרון שתרצי אחרי הלידה זה ללמד  במיוחד בילד ראשון כפול שניים. 
לצפיה ב-'גם אני לא הייתי מתחייבת'
גם אני לא הייתי מתחייבת
21/06/2018 | 19:02
63
היי לך,
מאוד מבינה אותך, גם אני פעם רציתי לתרגל וזה תמיד היה נראה לי מאוד נחמד אז אני שמחה שיצא לך להגשים את זה. אולם, וזו רק דעתי- לא הייתי מתחייבת.
נכון שהיריון תאומים יכול להימשך עד שבוע 38 והיו מקרים מעולם , אולם זה לא הרוב. לרוב הלידה קורית קודם, וסוף ההיריון מאוד קשה. לדעתי יש להתכונן לפי התרחיש הגרוע ביותר ולא לפי הטוב ביותר. דהיינו אם את אמורה ללדת בדצמבר, יכול להיות שגם תלדי בנובמבר (אמן שלא) ואז תשאירי את הסטודנטים שלך כמעט חודשיים בלי מתרגלת.

השאלה גם איזה קורסים את מתרגלת והאם האוניברסיטה תוכל למצוא לך מחליפ/ה במקרה הצורך? למשל, ידיד שלי מתרגל בפקולטה לפיזיקה ושם חייבים את התירגולים ואפילו להפסיד 3 תירגולים (אם לא משלימים להם) זה לא פייר לסטודנטים, כי ההרצאות לא מספיק ברורות. אני יכולה לספר לך שאצלי בתואר השני ,התירגולים בסטטיסטיקה למשל היו סופר חשובים ובלעדיהם לא הבנו
כלום .

יכולה לספר לך גם שהכל יכול לקרות בהיריון תאומים, אני שבוע 29, ולמרות שאני בבית נחה משבוע 8, מקפידה על תזונה בריאה, ויטמינים ומנוחה ומלא ביקורים אצל רופאים- התחילו לי ללא כל סיבה נראית לעין צירים מוקדמים והתקצרות צוואר רצינית בשבוע 26, וביליתי שבוע בבי"ח. עכשיו אני בבית בשמירה הדוקה. בטח לא מתאפשר לעמוד על הרגליים וללמד... גם לבדוק תרגילים/עבודות בבית - אם הייתי צריכה עכשיו, ממש לא היה לי כוח... 

בקיצור, תלוי בך כמובן, אבל אני אישית לא הייתי מתחייבת על דבר כזה, גם לטובת הסטודנטים, וגם לטובת עצמי. בכל מקרה המון בהצלחה ושיעבור קל אמן!!
לצפיה ב-'לפני כמה שנים '
לפני כמה שנים
21/06/2018 | 20:17
72
למדתי אצל מישהי שילדה איזה חודש לפני ולקחה איתה ללימודים את התינוקת שלה. היא הסתדרה, אבל לדעתי זה לא אופטמלי. חוץ מזה, תבדדי, האם זה בכלל חוקי, לעבוד בזמן חופשת לידה בתשלום מביטוח לאומי אם את לא מתחלפת עם בעלך רשמי. בעבודה שלי מותר לעבוד חלקי רק בחל''ת.
אני אישית לא הייתי עושה את זה. אין לך כל כך הרבה זמן להיות רק אמא, זה רק חודשים ספורים. חבל לבזבז אותם על עבודה. חוץ מזה, לפי נסיון שלי, צריך לתת קצת זמן גם להתאוששת של מוח מהריון ולידה. לפי דעתי, אני עוד לא חזרתי לעצמי באופן מלא, למרות שילדתי לפני שבע וחצי חודשים וחזרתי לעבודה לפני חודש.
לצפיה ב-'תודה בנות, נתתן לי הרבה חומר למחשבה'
תודה בנות, נתתן לי הרבה חומר למחשבה
23/06/2018 | 14:28
14
לצפיה ב-'העמסת סוכר בתאומים'
העמסת סוכר בתאומים
18/06/2018 | 20:04
3
107
הי חברות

היום עשיתי העמסת סוכר. יצא לי 151.
האחות אמרה שאני צריכה לחזור על ה 100.
האם גם בתאומים הערך צריך להיות כמו בעובר יחיד עד 140?
מבואסת��
לצפיה ב-'כן, צריך עד 140'
כן, צריך עד 140
18/06/2018 | 20:14
55
אבל לי היה 160 בעמסת 50 ובסוף לא הייתה לי סכרת הריון
לצפיה ב-'אני אובחנתי עם סכרת היריון והשד לא נורא כלכך'
אני אובחנתי עם סכרת היריון והשד לא נורא כלכך
21/06/2018 | 19:08
1
56
היי חברה,

אני עשיתי העמסת 100, כתבתי על זה פוסט, וכל הערכים יצאו גרועים ואובחנתי עם סכרת היריון (יצוין שתמיד הייתי רזה טרום ההיריון, אני אוכלת בריא, מעולם לא היה לי בעיית סוכר ואין לי אף אחד במשפחה עם סכרת או סכרת היריון כך שמאוד הופתעתי...). אבל השד לא נורא כלכך. אני מודדת סוכר עם גלוקומטר 4 פעמים ביום ורושמת, קיבלתי תפריט מתזונאית ואני הולכת אליה פעם בשבועיים בקופה, ככה למעקב ומדידה וזהו. הסוכר התאזן מהתזונה. אמנם מבאס שיש הרבה דברים שאי אפשר לאכול, אבל סה"F זה עוזר לשמור על תזונה בריאה ומשקל תקין ואחרי ההיריון זה עובר. אם יש שאלות מוזמנת 
לצפיה ב-'גם אני במעקב 4 מדידות ביום'
גם אני במעקב 4 מדידות ביום
27/06/2018 | 00:10
17
משתדלת לאכול בריא (בעלי תופס על זה טרמפ...ככה לא משגעת אותו עם דברים מוזרים באמצע הלילה..חחחח) והסוכר יחסית מאוזן.
רק אני עובדת במשמרות וזה מקשה קצת על המדידות....וחוצמזה סתם עוד ''תיק של כאב ראש'' שצריך לעשות��
לצפיה ב-'מי שפיר לתאומים'
מי שפיר לתאומים
18/06/2018 | 15:29
9
96
חברות,
אני בשבוע 16+3, הריון תאומים שאינם זהים מטיפולים.
בעוד שבועיים מתעתדת לעבור בדיקת מי שפיר + צ'יפ גנטי באופן פרטי.
מפחדת וחוששת מעצם הבדיקה והסיכונים הכרוכים בה, לא פחות מתוצאותיה.
הרופא שיבצע את הבדיקה טוען שזו בדיקה פשוטה, שאין לי ממה לחשוש וההנחיה היחידה מבחינתו היא שביומיים מרגע הבדיקה הוא ממליץ על הורדת הילוך, לא על שכיבה מלאה, לא על מנוחה מלאה, רק פחות מאמץ.

את הבדיקה אני מבצעת רק בגלל 'השריטות' שלי ולא בשל צורך שהתגלה בבדיקות. שקיפות עורפית וסקירה מוקדמת יצאו פרפקט. אני רוצה לסגור את כל הפינות (עד כמה שניתן) ולעשות ככל יכולתי למנוע מומים / מוטציות גנטיות.

אשמח לתובנות לגבי הבדיקה ממי שעברה.
האם נחתן לאחריה? כמה זמן? אצל מי ביצעתן והאם הייתן מרוצות?

תודה
שילה
לצפיה ב-'תקראי את השרשור שלי למטה בנושא. שיהיה בהצלחה'
תקראי את השרשור שלי למטה בנושא. שיהיה בהצלחה
18/06/2018 | 20:05
5
33
לצפיה ב-'מה נשמע?'
מה נשמע?
18/06/2018 | 20:15
2
74
מה החלטתם לעשות בסוף?
לצפיה ב-'אחרי בדיקות וייעוצים נוספים'
אחרי בדיקות וייעוצים נוספים
18/06/2018 | 21:34
1
94
החלטנו להשאיר ולקוות לטוב
תודה רבה��
לצפיה ב-'אני חושבת שזאת החלטה הכי נכונה.'
אני חושבת שזאת החלטה הכי נכונה.
18/06/2018 | 21:57
77
מאד שמחה לשמוע. אני מחזיקה לכם אצבעות שיהיה בסדר.
לצפיה ב-'תודה, קראתי'
תודה, קראתי
18/06/2018 | 22:27
1
53
הי לך,
קראתי את כל השרשור.
מבינה שאת מתמודדת עם תוצאה של צ'יפ שאינה חד משמעית.
מנסה להעמיד את עצמי ולו לרגע במצבך, הייתי בוחרת בדיוק כמוך להמשיך עם ההריון.
מחזקת את ידיך ומאמינה שלקחת את ההחלטה הנכונה.

השאלה שלי היתה לגבי הדיקור עצמו, מי הרופא שביצע? האם הבדיקה עברה ללא סיבוכים? האם נחת אחרי?
בהצלחה
שילה
לצפיה ב-'הרופא שמבצע'
הרופא שמבצע
19/06/2018 | 10:42
56
זה הרופא שעובד באותו יום ומבצע את הדיקורים.
לא היתה לי אפשרות לבחור כי זה בי''ח ציבורי.
ביצעתי בתה''ש. רופא מקסים, הסביר הכל ומקצועי.
נחתי 3 ימים וב''ה עבר בסדר
שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'עשיתי בהילל יפה אצל פרופסור אריה'
עשיתי בהילל יפה אצל פרופסור אריה
18/06/2018 | 20:33
2
51
דרוגן. הייתי מאוד מרוצה. נחתי 3 ימים אחרי ממש לא זזתי אבל מפחדים שלי.
יש לי ילד בן כמעט 3 גם אז שבוע אחרי עוד פחדתי להרים אותו. גם אני עשיתי ללא סיבה חוץ מהרצון שלי. לי היו אחרי זה שבועיים לחצים בבטן . נחתי ושתיתי הרבה. הכול היה בסדר והחזקתי עד שבוע 35 פלוס 4. 
לגבי התוצאןת את יכולה לקרוא בשרשור למטה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/06/2018 | 22:34
1
46
הי לך,
מאוד מעודדת הודעתך.
הלוואי ואגיע לשבוע 35+.
היום בבדיקת מעקב גיליתי שהצוואר התקצר, התחלתי טיפול בפרוגסטרון.
כנראה שאין מהמורה שאדלג עליה לצערי.
תהני מהם
שילה
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות שהכול יהיה בסדר'
מחזיקה לך אצבעות שהכול יהיה בסדר
21/06/2018 | 10:34
14
לצפיה ב-'גם שלי כבר כמעט בנות 5'
גם שלי כבר כמעט בנות 5
18/06/2018 | 15:12
101
אושר גדול. באמת. תענוג צרוף.
ואולי אני נהנית מהן כל כך כי לי עצמי יש אחות תאומה.

לצפיה ב-'שוב אני !-ממצא SUA עם VSD'
שוב אני !-ממצא SUA עם VSD
17/06/2018 | 22:57
80
מישהי מבינה קצת יכולה להוריד את הלחץ הגדול שאני נמצאת בו ??
הריון תאומים , לא עשיתי מי שפיר ושקיפות אבל סקירות מאוחרת וגם מכוונת כן , לא מצאו שום ממצא חוץ מSUA ובאקו לב מצאו אצל שניהם חור ממש קטן שבמכוונת לא מצאו ובדקו את הלב בסקירות עשרים פעם בגלל שלאחד יש SUA, יכול להיות שזה יסגר אבל אני מתה מפחד לגבי תסמונת כולשהייי 
תרגיעו אותי מתחננתתת
לצפיה ב-'הטבות לתאומים '
הטבות לתאומים
17/06/2018 | 03:04
4
143
ראיתי שיש ללידות שלישייה המון הטבות מביטוח לאומי וכ'ו , האם גם למישהי שיש שלושה ילדים מתחת לגיל שנה ,תאומים ועוד ילדה בת 10 חודשים הטבות??מישהי מבינה בזה ??
לצפיה ב-'נסי לקרוא באתר...'
נסי לקרוא באתר...
17/06/2018 | 15:02
86
"כל זכות".הוא נגיש ונהיר.
לחילופין תוכלי לחפש מידע באתר של בט"ל.
לצפיה ב-'מה שידוע לי'
מה שידוע לי
17/06/2018 | 17:41
89
זה רק מענק לידה מוגבר - שמונת אלפים ומשהו וחופשת לידה 18 שבועות בתשלום
לצפיה ב-'גם שמעתי משהו כזה. לא מכירה מקורות מידע אמינים. בהצלחה!!'
גם שמעתי משהו כזה. לא מכירה מקורות מידע אמינים. בהצלחה!!
17/06/2018 | 19:54
1
36
לצפיה ב-'תודה בנות, אבדוק'
תודה בנות, אבדוק
17/06/2018 | 23:03
18
לצפיה ב-'יש פה כאלה עם הריון שלישייה?'
יש פה כאלה עם הריון שלישייה?
14/06/2018 | 13:04
13
155
הייי

החזירו 2 עוברים, לפני 10 ימים ראו 2 שקים והיום באולטרסאונד ראו 3 שקים עם דופק ב"ה.  

יש מישהי עם הריון של שלישייה שיכולה קצת לארגן לי את המחשבות?
הולכים לרופא רגיל של שקיפות עורפית (או שצריך רופא ספציפי שמתמחה בהריון מרובה עוברים)?
מעקב הריון רגיל במרכז לבריאות האישה?
עד איזה שבוע אפשר לסחוב בהריון של שלישיה?
יש בדיקות נוספות שצריך לעשות בשונה מהריון עם עובר יחיד?

תודה על המענה
לצפיה ב-''
14/06/2018 | 14:50
4
110
תשובות קורקטיות אין לי אבל שאלת תם,כן-
החזירו 2....ראו 3?הכיצד?
הריון נפלאאאא,עגול ומשעמם
לצפיה ב-'זה מגניב לגמרי!'
זה מגניב לגמרי!
14/06/2018 | 20:01
119
אני מניחה שזה אומר ששניים מתוך השלושה הם זהים, כלומר עובר שהתפצל.
לצפיה ב-'את השלישי כנראה בעלי הכין חחח'
את השלישי כנראה בעלי הכין חחח
14/06/2018 | 21:07
2
134
לפני שלוש שנים עשה ניתוח לתיקון הבעיה
ובסבב הזה, קיבלתי רק זריקה לביוץ (כדי שלא יפול בשבת) ובאזור הזמן של ההחזרה נהננו יותר מדי
3 עוברים כל אחד בשק עם שילייה  משלו
לצפיה ב-'וואי, זה מסקרן!'
וואי, זה מסקרן!
14/06/2018 | 22:43
95
כלומר, גם היה הריון טבעי וגם החזרה של שני עוברים? וואוו!

אבל בעיקרון גם תאומים זהים יכולים להיות בשני שקים נפרדים ועם שתי שיליות, ככה שאל תשללי את התאוריה שלי
לצפיה ב-'נפלא.בורכתם'
נפלא.בורכתם
15/06/2018 | 14:09
21
לצפיה ב-'אין לי שלישיה, אבל אנסה לעזור'
אין לי שלישיה, אבל אנסה לעזור
14/06/2018 | 19:45
7
100
שקיפות עורפית גם לתאומים, גם לשלישיה עושים בבית חולים. כדאי לקבוע תור בהקדם
גם לגבי מעקב - תתקשרי למרפאת הריון בסיכון בבית חולים ותקבעי תור לשם בהקדם
שבוע לידת שלישיה בממוצא הוא 34. זה הריון בסיכון גבוה ללידה מוקדמת מאד, לרעלת הריון ולסכרת הריון, אבל יש גם הרבה מקרים של לידת שלישיה בראיה.
שיהיה קל, עגול ומשעמם עד כמה שאפשר
לצפיה ב-'למה שקיפות עורפית מבוצעת בבית חולים?'
למה שקיפות עורפית מבוצעת בבית חולים?
14/06/2018 | 21:10
6
68
מכונים שבהסדר לא עושים לשלישיות?

באסה שאין יותר מידע
לצפיה ב-'תלוי איזה קופת חולים את'
תלוי איזה קופת חולים את
14/06/2018 | 21:35
78
כשאני הייתי בהריון תאומים, נאמר לי ששקיפות בסל רק בבתי חולים ואפשר לעשות אותה או בבית חולים או בפרטי. אני בכללית. לדעתי אין טעם לעשות אותה בפרטי, זו בדיקה פשוטה. יהיו לך מלא הוצאות כספיות כבדות אחרות בהריון שלישיה וגם כשבע''ה תהיי אמא לשלישיה.
לצפיה ב-'לא יודעת לגבי שלישייה'
לא יודעת לגבי שלישייה
14/06/2018 | 22:46
4
71
אני עשיתי שקיפות לתאומים מונו בי (בשק אחד) אצל רופא רגיל של הקופה. זאת באמת בדיקה פשוטה יחסית.
אני במכבי.
לצפיה ב-'אני בכללית ודיברתי '
אני בכללית ודיברתי
17/06/2018 | 13:35
3
49
עם המרכז לבריאות האישה, שם אמרו לי שאני בכלל לא קשורה אליהם וכל דבר שאני צריכה, מעקב רגיל, אולטרסאונד, סקירות ושקיפות בבית חולים  
לצפיה ב-'כל קופה והמדיניות שלה כנראה'
כל קופה והמדיניות שלה כנראה
17/06/2018 | 14:22
2
30
לכללית יש גם לא מעט בתי חולים שלהם, ולכן לא עולה להם כל-כך הרבה להפנות לשם כנראה.
לצפיה ב-'סקירות ושקיפות רק בבי''ח עם רופאים'
סקירות ושקיפות רק בבי''ח עם רופאים
18/06/2018 | 20:09
1
35
שהקצו אותם לבדיקות האלה.
שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'סקירה מאוחרת אני עשיתי בק''ח'
סקירה מאוחרת אני עשיתי בק''ח
18/06/2018 | 20:13
38
לא שאני ממליצה לעשות כך, פשוט מציינת איך עשיתי

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה