לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1689216,892 עוקבים אודות עסקים

פורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! (איחוד של - פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים)
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים ושלישיות, לאמהות, לנשים ולזוגות בהריון עם תאומים/שלישיה, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  יש לכן שאלות על ההירון והלידה? איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מתנהלים ביומיום עם שניים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

לצפיה ב-'סלקל או כסא בטיחות מגיל לידה'
סלקל או כסא בטיחות מגיל לידה
14/12/2017 | 23:30
1
13
הי,
מה כדאי לשים ברכב, סלקל או כסא בטיחות מגיל לידה? לשים 2 כסאות בטיחות מאחור זה קצת בעייתי, כי בהתחלה הכסא הוא נגד כיוון הנסיעה ומאחורי הנהג לא יהיה מקום. אז אפשר או לשים כסא אחד מקדימה, ולנתק כרית אויר, או לשים סלקל אחד וכסא אחד.
אשמח לקבל המלצות.
לצפיה ב-'לי יש כסא אחד וסלקל אחד'
לי יש כסא אחד וסלקל אחד
15/12/2017 | 10:11
12
ממש בהתחלה היו שני סלקלים, ממש פשוטים, בלי בסיס והיה לי קשה לחבר אותם בחזרה כל פעם. חוץ מי זה, גם סלקל אחד עם תינוק ממש לא קל, מה אפשר להגיד על שתיים.זה שווה רק כשאפשר לחבר אותם לעגלה, שמאוד בעייתי עם עגלת תאומים. אז אחד החלפתי כבר לכסא ואחד עדיין לא, אבל הוא מחובר אצלי באוטו. אני מאמינה שאפשר להזיז את הכסא של נהג ולשים שני כסאות מאחורה.
לצפיה ב-'לדחות חיסונים?'
לדחות חיסונים?
14/12/2017 | 11:16
6
21
הי, התאומות שלי נולדו לפני הזמן, ואני חוששת לחסן אותן בזמנים של טיפת חלב. בגיל חודש נדמה לי שהן ישקלו 2/3 מתינוק שנולד במועד, אם לא פחות. אני חושבת אולי להתחיל את הספירה מחודש 40. יש פה אימהות במצבי? מה אתן עושות\ עשיתן?
לצפיה ב-'תאומות שלי נולדו בזמן - שבוע 37+'
תאומות שלי נולדו בזמן - שבוע 37+
14/12/2017 | 11:54
5
30
אבל הקטנה שקלה 2090 ובגיל חודש 2850, בקשי כתינוק רגיל אחרי לידה ופחות מאחוזון 3 לגיל חודש. עשיתי לה חיסון ראשון כרגיל
נראה לי שבממקרים של פגות לא קשה, כשתינוק משתחרר מבית חולים בגיל פחות מחודש, עושים חיסונים כרגיל
לצפיה ב-'שלי עולות לאט יותר במשקל. המשקל רלוונטי לדעתך?'
שלי עולות לאט יותר במשקל. המשקל רלוונטי לדעתך?
14/12/2017 | 14:25
4
8
לצפיה ב-'בנות כמה הן?'
בנות כמה הן?
14/12/2017 | 16:23
3
21
בגיל שבועיים הקטנה שלי שקלה 2250 ורק אחר כך התחילה לעלות במשקל כמו שצריך.
לצפיה ב-'בנות 3 שבועות'
בנות 3 שבועות
14/12/2017 | 18:27
2
15
הגדולה נולדה 2070. לפני כמה ימים שקלה 2270
לצפיה ב-'הן קיבלו חיסון ראשון בבית חולים?'
הן קיבלו חיסון ראשון בבית חולים?
14/12/2017 | 19:46
1
12
אם כן, אז נראה לי שאין בעיה, כי בגיל חודש מקבלים מנה שניה של אותו חיסון נגד הפטיטיס B.
לצפיה ב-'לא, ביקשתי לדחות'
לא, ביקשתי לדחות
16/12/2017 | 19:05
לצפיה ב-'למסירה קלקסן'
למסירה קלקסן
14/12/2017 | 11:23
8
לצפיה ב-'שבוע 26'
שבוע 26
11/12/2017 | 11:18
9
56
גם לכם הייתה תחושת לחץ מטורפת כל הזמן? הבטן ענקית , אני עייפה, כואב לי הראש כל הזמן, הם שניהם עם הראש למטה ואני קטנה 1.59 וכל הזמן מרגישה שעוד שנייה יש לי צירים שעוד שנייה יורדים המים. בקושי מתפקדת כבר.כואב הגב.
יש לי ילד בן שנתיים בבית ועוד עובדת משרה מלאה עדיין.
אני מרגישה שאני מתמוטטת ובעיקר לחוצה מלידה מוקדמת. איך עוברים את השבועות האלה עד הלידה?
לצפיה ב-'לי היה ואולי קצת יותר מוקדם אפילו'
לי היה ואולי קצת יותר מוקדם אפילו
11/12/2017 | 15:58
2
46
אבל עם צואר הרחם היה הכל בסדר וילדתי בניתוח מתוכנן בשבוע 37+ עקב מצג מובילה
אם ממש קשה לך, אולי כדאי לבקש מהרופא לצאת לשמירת הריון?
לצפיה ב-'יכולה לצאת לשמירה מזמן'
יכולה לצאת לשמירה מזמן
12/12/2017 | 11:20
1
33
אבל מעדיפה לסחוב עוד קצת...מחכה לשבוע 30. יש לי דברים לסגור בעבודה.
בטח גם בגלל ההמוגלובין הנמוך. נקווה שהעירוי ברזל יאוששו אותו קצת.
הבעיה הגדולה זה שבאים הביתה אין זמן לנוח. אפילו שיש לי עזרה עם הילד עדיין אני גמורה. והוא רוצה להיות איתי. ואז אחרי שהוא נרדם אני מתמוטטת. ויש כביסות בישולים וכאלה....מעייף
לצפיה ב-'אם את רוצה לשמוע את דעתי'
אם את רוצה לשמוע את דעתי
12/12/2017 | 15:11
34
אני חושבת שאת צריכה להוריד הילוך וכמה שיותר מהר. אחרת מחיר יכול להיות יקר מדי.
אני הפסקתי לעבוד בשבוע 31. לא היו לי ילדים בבית והזנחתי את הבית כי גרתי לבד ולא היה לאכפת לי מאף אחד ולא עשיתי כלום כי היה לי קשה מדי. בערך בשבוע 30 היה לי יום קשה מאד בעבודה כי הייתי צריכה לעבוד לבד במקום שני אנשים. בערב התחילו לי צירים. לא משהו רציני, אבל התקשרתי לחברה שלי כי הייתי צריכה שמישהו ירחם עליי. אז היא אמרה לי שאם משהו יקרה לעוברים שלי אני אהיה אשמה בזה, כי לא שמתי גבולות. במילים יותר קשות, אבל אני לא רוצה להפחיד אותך מידי. זה לא מה שרציתי לשמוע ונעלבתי, אבל בגדול היא צוקדת. אם לא תשמרי על עצמך ועל העוברים שלך, אף אחד אחר לא יעשה זאת.
לצפיה ב-'שבוע 26 הוא כבר מתקדם'
שבוע 26 הוא כבר מתקדם
13/12/2017 | 10:01
5
21
אם תשווי אותו להיריון יחיד, הוא בערך מקביל לשבוע 34... העומס על הגוף הוא עצום, ובמיוחד אם הברזל שלך נמוך - הקושי הוא גדול יותר.
אני מבינה את הרצון לסגור דברים בעבודה, אבל את חייבת להקשיב לגוף שלך ולתת לו את המנוחה שהוא זקוק לה. אולי תוכלי להגיע להבנה בעבודה לגבי שינוי בשעות העבודה - קיצור ימי העבודה ולאו דווקא שמירת הריון. משהו שיאפשר לך לנוח קצת לפני שהגדול מגיע הביתה מהמסגרת ולאגור כוחות כי אין ספק שזה מתיש מאד.
ולגבי הבית - תבקשי עזרה. מכל מי שיכול לעזור, ואם יש לך אפשרות לשלם ולקבל עזרה אז תעשי את זה. הבריאות שלך ושל העוברים חשובה יותר ממי יעשה את הכביסה הבאה או כמה כלים יש בכיור...
לצפיה ב-'נראה לי שקיצור ימי עבודה יכול להשפיע על דמי לידה'
נראה לי שקיצור ימי עבודה יכול להשפיע על דמי לידה
13/12/2017 | 11:49
4
18
ושמירת הריון לא
אני סחבתי כמה שיכולתי ואחר כך לקחתי ימי מחלה ולא שמירה בגלל ענינים כספיים, לכן לא יודעת בוודאות
לצפיה ב-'את צודקת'
את צודקת
13/12/2017 | 13:43
3
16
עדיף לקחת ימי מחלה ולקבל משכורת מלאה. לקצץ אחוזי משרה פוגע לי בשכר.
שמירת היריון לא משתלמת עבורי בגלל שהמשכורת שלי גבוהה וזה יוצא חצי משכורת.
הבעיה שכל ה 5 חודשים הראשונים בקושי עבדתי. לקחתי המון ימי מחלה כי הקאתי בלי סוף. תוסיפי לזה בן שנתיים שחולה מידי פעם ונשארתי איתו נשארו לי בערך 30 ימי מחלה. כנראה שמשבוע 30 פשוט אפסיק לעבוד אקח את כל ימי המחלה פלוס חופש שנשארו לי ומקסימום אשאר שבוע שבועיים בלי משכורת...
מרגישה כבר שכל יום זה מלחמה מיותרת לבוא לעבודה

לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאני עשיתי מאותם שיקולים'
זה בדיוק מה שאני עשיתי מאותם שיקולים
13/12/2017 | 17:00
15
האם אני יכולה להמליץ לעשות ככה? לא בטוחה, כי זה די מסוכן. אני יצאתי בזול, אבל אצלי גם לא היו סימנים אובאקטיביים, רק כובד סובאקטיבי
לצפיה ב-'הייתי באותו מצב בשבוע 27'
הייתי באותו מצב בשבוע 27
14/12/2017 | 23:30
1
7
ברגע שהברזל עלה הכל ניהיה יותר פשוט ופחות כואב/כבד /מתיש. תנסי לקבל את העירוי בהקדם.מקווה  שהמצב ישתפר במהרה:)
לצפיה ב-'קיבלתי עירוי פרינזקט'
קיבלתי עירוי פרינזקט
15/12/2017 | 17:41
6
זה ברזל יקר שהוא כמו 5 עירוי ונופר במכה. ממש אושש אותי. נקווה שימשיך
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום משפחות מורכבות '
מחכים לכם בפורום משפחות מורכבות
13/12/2017 | 16:20
1

הורות וזוגיות בפרק ב', חיבור בין משפחות, יחסים עם הגרוש/ה, הורים חורגים...
על כל הנושאים האלו תוכלו להתייעץ, לשתף ולדון בפורום משפחות מורכבות
היכנסו עכשיו
לצפיה ב-'חדר רביעי מורחב במח'
חדר רביעי מורחב במח
10/12/2017 | 17:01
13
46
היי חדשה בעולם הפורומים..
בהריון שבוע 20 עם שלישייה,בסקירה ראשונה (בשבוע 15.5)התגלה חדר רביעי מורחב במח,הופנתי ע"י הרופא שלי לבית החולים לסקירה מכוונת-בפעם הראשונה נעשתה בשבוע 17 כאשר המח לא היה מפותח מספיק ע"מ להגיע לאבחנה הומלץ להגיע בשבוע 20 לסקירה נוספת.
בשבוע 20 הממצא נראה גדול יותר והרופא אמר להוריד את העובר.
שני הפחדים הגדולים ביותר הם לאבד את כל ההריון עקב ההפחתה ואם מחליטים שלא להפחית ואם באמת יתברר הממצא כנכון אז תהיה תינוקת עם פיגור שכלי.
אנחנו לא יודעים מה לעשות-בינתיים קיבלנו חוו"ד אחת מהרופא בביה"ח-אנחנו רוצים לקבל עוד חוו"ד אבל הרופאים הפרטיים שהתקשרנו אליהם שנחשבים לטובים ביותר לא מתעסקים עם סקירות מכוונות.
והזמן דוחק..והלחץ עולה..
האם למישהי מוכר הממצא הזה?האם זה באמת דורש הפחתה או שבגלל שזו שלישיה הוא לוחץ להוריד כי..יש רזרבות לפי מה שהוא אומר.:/

לצפיה ב-'מצטערת לשמוע שאת עוברת את זה'
מצטערת לשמוע שאת עוברת את זה
10/12/2017 | 17:46
12
49
לדעתי, אם היה מדובר בהריון רגיל, היה אפשר לדבר, מה לעשות. במיקרה של שלישיה, הרבה אנשים עושים דילול של עובר בריא... לגדל שלישיה בריאה ממש לא קל, ועד אם תינוק אחת חולה זה הופך את זה לכמעט בלתי אפשרי. החלטה היא כמובן שלכם, רק רוצה להגיד שקיימת אופציה הפסקת הריון של עובר אחד בשבוע מתקדם יותר, כששאר העוברים ברי חיות אם משהו יקרה. אבל במיקרה של שלישיה יש סיכוי לא קטן שלידה תתפתח לפני והתינוק החולה יוולד. בהצלחה בהכל מה שתבחרי.
לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
10/12/2017 | 18:42
11
30
את צודקת,אילו היה מדובר בעובר אחד הם לא היו לוחצים-הוא אמר לנו במפורש בסקירה הקודמת בביה"ח שאם היה אחד הוא לא היה בכלל מתייחס לזה ככה-היה שולח לעוד בדיקות..
האמת שאחרי הביקור אצל הפרופסור היום בביה"ח הייתה לי מין קבלה כזו שכנראה שצריך לדלל וזהו משום שלא מדובר רק בה כמו שרשמת-יש כ"כ הרבה מסביב שצריך לקחת בחשבון-ניסיתי להיות אולי כמו הרופאים-לא להסתכל על זה מהמקום הרגשי-כל זה נעלם ברגע שאת מרגישה אותם משתוללים לך בבטן והמחשבה של להיות בלי אחד מהם פשוט מרוקנת אותך לחלוטין.חונקת.
בעלי מתעקש להיות אופטימי ומסרב למהר לדילול כי מבחינתו זה להרים ידיים-פנה למרפאה נוירולוגית של העובר בוולפסון אולי הם יוכלו לעזור.
נקווה לטוב..עם כל הקושי.
לצפיה ב-'הי'
הי
10/12/2017 | 21:20
10
35
תנסי להגיע לפרופסור מלינגר.
הוא מס. 1 בתחום.
שווה ממש התייעצות איתו.
בהצלחה
לצפיה ב-'מלינגר'
מלינגר
10/12/2017 | 22:13
9
33
הרגע סיימתי לדבר עם הרופא שלי-הסברתי לו מה היה היום בסקירה והוא נתן לי כמה שמות של מומחים ובראשם מלינגר!נתקשר מחר ננסה לקבוע אליו תור כמה שיותר מהר.
שאלתי גם לגבי כמה זמן יש לנו ״לבזבז״ על בדיקות-הוא אמר שבגדול אין דד ליין אבל כמה שמוקדם פחות מסובך.
המליץ גם על שפירא ועל לייבוביץ מחיפה.
תודה!!נחזיק אצבעות שמחר יהיה יום עם בשורות טובות יותר!
לצפיה ב-'מאמינה שתהיינה בשורות טובות'
מאמינה שתהיינה בשורות טובות
10/12/2017 | 22:20
8
17
לצפיה ב-'אמן!!תודה רבה��'
אמן!!תודה רבה��
10/12/2017 | 22:43
7
9
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
13/12/2017 | 00:42
6
23
שהיום היינו אצל מלינגר-איש מקסים,סבלני וסובלני,הסביר לנו הכל והיה יסודי מאוד.
לשמחתנו הראשונית,הוא שלל את מה שנאמר לנו ברמבם.
לצערנו הרב,הוא ראה מום במח שלטענתו קשה יותר ושמוחון מתאים לשבועיים וחצי אחורה כלומר קטן ולא מספיק מפותח,וכשיש 2 עוברים בריאים(תודה לאל) אפשר להשוות ואכן נראה שחסר משהו במח.הוא אמר באופן ודאי שתיוולד עוברית חולה.
שאלנו לגבי נוירולוגיה בוולפסון,הוא אנר דאין טעם ללכת.
אחרי שבשבוע 12 לאחר השקיפות עורפית שהייתה תקינה,החלטנו להישאר עם כל השלושה-בדיעבד הייתה הבחירה הנכונה משום שכמעט בטוח היו מורידים עובר בריא.ואחרי שבועות אחרונים מורטי עצבים,מלאי תקווה,דיכאון ושוב התרוממות נפשית-שהגיעו עם הימצאות הממצא בשקיפות-הגענו למסקנה שהפחתה היא דבר בלתי נמנע במקרה הזה.
עכשיו אנחנו מתחילים את המסע(הקצר והמהיר) שלנו לעבר ההפחתה-עם תקווה גדולה שהשניים ישרדו היות ומדובר בשבוע מתקדם יחסית(20+3),ולקווה לנסיכה קטנה  ובריאה בהריון הבא(הלוואי ויהיה טבעי).
ועכשיו לשאלות-האם מישהי עברה תהליך שכזה?בנוסף,אולי מישהי עברה את זה בשבועות מתקדמים שכאלה?משום שהלחץ הוא אדיר והפחד עוד יותר..
יש לכן איזשהן עצות?
אקח כל דבר
תודה!!
לצפיה ב-'וואו, לא פשוט... '
וואו, לא פשוט...
13/12/2017 | 09:55
5
23
אין לי עצות או תובנות, רק שולחת לך חיבוק גדול ומחזקת את ידייך שאתם עושים את הדבר הנכון לטובת המשפחה שתהיה לכם והעוברים הבריאים. מקווה ומאמינה שהכל יעבור בשלום ומחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
13/12/2017 | 11:28
4
12
על העידוד.אתמול אחרי הרופא חזרנו נורא מאוחר ודיי הדחקתי את כל העניין-כי זה היה נכון לא להתפרק ולקבל החלטות שקולות.
הבוקר קמתי עם פורקן ש..שאני הולכת לאבד את הילדה שלי.
ייקח קצת זמן לעכל ולהבין-בתקווה שזה יגיע אחרי שההריון יתקדם כסדרו עם שני הקטנים בבטן.ושסופסוף אוכל להנות מכל זה ויהיה לי קצת משעמם.
לצפיה ב-'אין לי הרבה מה להגיד, רק חיבוק'
אין לי הרבה מה להגיד, רק חיבוק
13/12/2017 | 11:45
3
19
שיעבור בשלום ותצאו בידיים מלאות
לצפיה ב-'לחוצה'
לחוצה
13/12/2017 | 15:49
2
14
חזרו מרמבם וקבעו למחר על הבוקר..
מצד אחד טוב שמוקדם כי ככה אולי להפחית סיכונים (כמה שזה ניתן בכל שלב בכלל)ואולי יהיה קל יותר נפשית..
הבטן מתהפכת מרוב לחץ!!
מקווה לבשורות טובות מחר ושיעבור מהר וכמה שיותר
לצפיה ב-'ברור'
ברור
13/12/2017 | 22:11
1
9
שעשיתם את כל הנדרש ונהגתם באחריות לכל כיוון.
ממשיכה להחזיק אצבעות.
נחשוב טוב - יהיה טוב.
לצפיה ב-'אני מקווה'
אני מקווה
13/12/2017 | 23:09
10
כל היום לא הפסקתי לבכות,בעלי אפילו נשאר בבית כי הוא ממש פחד שאולי אני איכנס לדיכאון-למרות שלדעתי אני כבר נמצאת יותר מחצי הדרך לשם.
ומאז שהם התקשרו ואמרו שמחר ב7 בבוקר להיות כבר בבית חולים-הדמעות לא מפסיקות לרדת והמחשבות לא מפסיקות לרוץ לכל הכיוונים-האם נכון שחיכינו לחווד נוספת ולא עשינו זאת קודם לכן ובכך אנחנו מחר גוזרים את דינם של שני הבנים...
הגוף כואב מרוב לחץ ואני פשוט מלאה בפחדים מכל הכיוונים.
תודה על המחשבות החיוביות-נקווה שיעברו גם אליי ​
לצפיה ב-'מרפאת הריון בסיכון מכבי? '
מרפאת הריון בסיכון מכבי?
06/12/2017 | 02:09
9
25
היי לכולן, 

עוברת בראשון לינואר למכבי ממאוחדת. 
יש לי תור החודש לרופא במרפאה לסיכון דרך מאוחדת (איפה שאני נמצאת כיום)  ואני זקוקה לאותו הדבר במכבי. 
יש לכן המלצות?  האם במעבר כזה מקופה לקופה אחרי שאני אהיה כבר אצל רופא כזה במאוחדת, האם אפשר להמשיך מעקב כזה במכבי או ששוב צריך הפניה מהרופאת נשים? 
כמו כן, יש לכן המלצות לרופא למעקב הריון במכבי?  אני מעוניינת להחליף את הרופאה שלי ברופא/ה אחר מאחר ואיני מרוצה מזמינות התורים,  מחוסר מעקב באולטראסאונד ועוד. 

תודה :)

לצפיה ב-'היי לגבי המלצה'
היי לגבי המלצה
07/12/2017 | 20:26
8
13
מאיזה איזור את בארץ? אני הייתי ברמפאת הריון בסיכון בהדר יוסף בתא אצל ד"ר רן נגר וגם גור דביר מקסים ממש! בהצלחה
לצפיה ב-'אני מאזור הדרום '
אני מאזור הדרום
08/12/2017 | 01:34
7
10
אזור אשדוד, אשקלון.

לצפיה ב-'מרפאת הריון בסיכון באשדוד'
מרפאת הריון בסיכון באשדוד
09/12/2017 | 08:34
6
7
היי :) אני מטופלת במרפאת הריון בסיכון באשדוד אצל ד"ר רון מנור והוא ממש אחלה.
לצפיה ב-'ואת יכולה לגשת אליו כול שבועיים'
ואת יכולה לגשת אליו כול שבועיים
09/12/2017 | 19:46
5
9
לאולטראסאונד והכול?
האם צריך הפניה מרופא נשים? כי אני בדיוק עוברת ממאוחדת למכבי.
לצפיה ב-'בטח'
בטח
10/12/2017 | 00:07
4
8
בטח, אחת לשבועיים אני אצלו ועוברת שם סבב של בדיקת אולטרסאונד ומרפאת אחיות. את יכולה לקבוע אליו תור לא למרפאת הריון בסיכון (הוא מקבל במרפאה נוספת) והוא כבר יוציא לך הפנייה בשביל ההריון בסיכון ואז תעברי להיות מטופלת שם. בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה, אני מאוד מאמינה שהריון'
תודה רבה, אני מאוד מאמינה שהריון
10/12/2017 | 01:21
16
כזה צריך השגחה ובקרה של אולטראסאונד ורופא לפחות אחת לשבועיים.... אצל הרופאה שלי עכשיו יש יחס של רגיל אחת לחודש, וזה מכניס אותי ללחץ של כול כמה ימים לחפש איפה לעבור אולטראסאונד.
היא נתנה לי הפניה במסגרת מאוחדת (שם אני עד ל1.1) לפנות למרפאה בסיכון של הקופה ורציתי להמשיך משם למרפאה של מכבי החל מינואר.
בטח בלי הפניה של רופא מכבי כמו שכתבת לא יתנו לי על סמך ההפניה של מאוחדת ואצטרך להוציא הפניה חדשה....
לצפיה ב-'ואיך הוא בתור רופא? מקצועיות? אמפתיה? '
ואיך הוא בתור רופא? מקצועיות? אמפתיה?
10/12/2017 | 01:32
2
3
לצפיה ב-'מקצועי מאוד'
מקצועי מאוד
14/12/2017 | 11:15
1
4
ומאוד רציונלי ורגוע, בדיוק רופא כמו שאני הייתי צריכה כדי להוריד את רמות הלחץ שלי.
לצפיה ב-'מעולה מתאים להיסטרית כמוני '
מעולה מתאים להיסטרית כמוני
14/12/2017 | 21:18
1
לצפיה ב-'ביטוח נסיעות לחול?? '
ביטוח נסיעות לחול??
04/12/2017 | 18:26
11
56
היי לכולן, 

אשמח לדעת מבנות שנסעו לחול למה כדאי לשים לב והיכן עשיתן את הביטוח. 
הבנתי מהרשת שהריון תאומים נכלל אוטומטית כהריון בסיכון וזה כבר אומר שלא כולם מבטחים מאחר ואיננו נחשב אצלם כהריון רגיל.
אשמח לעזרתכן, תודה :)
לצפיה ב-'לא הייתי טסה לחול אחרי שבוע 24 בו '
לא הייתי טסה לחול אחרי שבוע 24 בו
06/12/2017 | 12:54
1
30
העוברים ברי חיות
קחי בחשבון שאף ביטוח לא מכסה מצב של טיפול בפגים
קחי בחשבון שהיריון תאומים הוא היריון בסיכון מלכתחילה
יכולה לשתף שאני - אחרי שגיליתי בשבוע 11 שאני בהריון עם תאומות - פשוט וויתרתי על הנסיעה שתיכננתי . וההיריון שלי היה קל מעולה והסתיים אחלה , אבל פשוט אי אפשר לדעת דברים כאלה מראש
לצפיה ב-'עוד לא בשבוע 24 ונוסעת ליעד קרוב יחסית '
עוד לא בשבוע 24 ונוסעת ליעד קרוב יחסית
06/12/2017 | 13:33
9
לצפיה ב-'האם יש כאן נשים שטסו? '
האם יש כאן נשים שטסו?
06/12/2017 | 16:31
8
14
לצפיה ב-'אני טסתי ממש בהתחלה'
אני טסתי ממש בהתחלה
07/12/2017 | 13:11
5
17
שבוע 9 נראה לי. הביטוח של האשראי ברגע ששמעו שיש לי תאומים לא הסכימו לבטח אותי. היה עוד ביטוח שלא זוכרת את שמו שרצה אישור מרופא שההיריון תקין ואין מניעה לטוס אבל רופאת המשפחה שלי לא היתה מוכנה לכתוב לי שאין מניעה לטוס (למרות שההיריון תקין..) 
בסוף עשיתי דרך האינטרנט אצל כלל ביטוח. הצהרתי כמובן שאני בהיריון ונדרשתי לשלם תוספת לביטוח, אבל לא היה שום סעיף ובו צריך היה לציין שזה היריון מרובה עוברים ובסיכון כלשהו. בכל אופן טסתי לשלושה ימים לאתונה ולי זה הספיק (:
לצפיה ב-'תודה רבה גם אני שמעתי שרוב החברות ביטוח'
תודה רבה גם אני שמעתי שרוב החברות ביטוח
07/12/2017 | 13:24
14
כששומעות מרובה עוברים כולל המילה סיכון ישר הולכות אחורה.
לצפיה ב-'שמעת על חברת פספורטקארד? '
שמעת על חברת פספורטקארד?
07/12/2017 | 13:28
3
8
לצפיה ב-'כן'
כן
07/12/2017 | 13:56
2
10
נראה לי זאת החברה שדרשה אישור מרופא. בגלל שאני עשיתי את הביטוח ערב לפני הנסיעה (סתם דחיתי את זה לרגע האחרון) אז לא הצלחתי להוציא אישור מרופא נשים וכאמור, רופאת המשפחה שלי לא הסכימה להצהיר.
אם יש לך כמה ימים עד הטיסה אז דברי איתם באמת ותראי איזה אישור הם רוצים, אם יש לך רופא נשים/ משפחה נורמלי אז אין סיבה שלא יתנו לך אישור רפואי.
לצפיה ב-'תודה רבה, זה בטוח לעשות דרכם ביטוחים? '
תודה רבה, זה בטוח לעשות דרכם ביטוחים?
07/12/2017 | 14:38
1
5
לצפיה ב-'האמת שאני לא מבינה בזה כ"כ..'
האמת שאני לא מבינה בזה כ"כ..
07/12/2017 | 15:59
8
נראה לי שכולם סך כל אותו הדבר. תמיד את יכולה לעשות הרחבה של הביטוח אם כדי להרגיש יותר מוגנת. איזה שבוע את? 
לצפיה ב-'אני טסתי בשבוע 24'
אני טסתי בשבוע 24
10/12/2017 | 09:05
1
13
טסתי ליעד קרוב והכל עבר בשלום.
עשיתי את הביטוח דרך מכבי - הצהרתי שאני בהריון תאומים והעלות היתה גבוהה יותר.

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
10/12/2017 | 11:42
3
לצפיה ב-'באיזה בי"ח ללדת'
באיזה בי"ח ללדת
07/12/2017 | 13:06
2
34
היי למי יש נסיון עם תל השומר או בלינסון בלידת תאומים?
לצפיה ב-'מקפיצה'
מקפיצה
10/12/2017 | 22:27
9
לצפיה ב-'תהש, קיסרי. מה רצית לדעת?'
תהש, קיסרי. מה רצית לדעת?
14/12/2017 | 13:09
3
לצפיה ב-'מעקב תנועות תאומים'
מעקב תנועות תאומים
03/12/2017 | 16:05
4
54
הי
אני בשבוע 24
האם ניתן לדעת ולעקוב איזה עובר זז ? איך עוקבים אחרי התנועות כשיש תאומים ?
תודה מראש
לצפיה ב-'אפשר להבין פחות או יותר לפי מיקום העובר'
אפשר להבין פחות או יותר לפי מיקום העובר
03/12/2017 | 16:15
43
היו תנועות בו זמני בכל מיני מקומות שונים, ככה ידעתי ששניהם זזים,  אבל בוודאות אני לא ידעתי את הלידה
לצפיה ב-'אני לא הצלחתי לזהות איזו תנועה שייכת למי '
אני לא הצלחתי לזהות איזו תנועה שייכת למי
04/12/2017 | 17:41
17
לצפיה ב-'אני לא הצלחתי לזהות'
אני לא הצלחתי לזהות
05/12/2017 | 20:49
18
בשבוע שלך לא בהכרח שיש תנועות עקביות, עוקבים באופן קבוע החל משבוע 27. אני אישית לא ידעתי להבדיל. הרגשתי במקומות שונים אבל לא ידעתי מי זו ועם איזה איבר זזה... קיצר. לא ידעתי.
לצפיה ב-'אי אפשר באמת לעשות מעקב תנועות אחרי שניהם'
אי אפשר באמת לעשות מעקב תנועות אחרי שניהם
10/12/2017 | 09:09
11
כיוון שאין לך יכולת לדעת שאת באמת מרגישה תנועות של שניהם. עובר אחד יכול להיות ממוקם כך שלא תוכלי (או שיהיה לך מאד קשה) לחוש את התנועות שלו.
בנוסף, כיוון שבשבוע הזה עדיין יש להם מקום לזוז, אין לך דרך לדעת את התנועות של מי מהם את מרגישה.
חלק מהסיכונים שבהריון הזה....
לצפיה ב-'צי'פ גנטי במקום מי שפיר? '
צי'פ גנטי במקום מי שפיר?
04/12/2017 | 20:26
7
32
היי לכולן, 

שאלה לי אליכן מאחר ומה שקראתי ברשת היה מבלבל ולא ברור.  
האם ניתן לעשות רק את בדיקת הצ'יפ הגנטי במקום את בדיקת מי השפיר? 
האם הצי'פ הגנטי נלקח מדם האם או שמא מנוזל השפיר של העוברים?  

תודה:)
לצפיה ב-'צ'יפ גנטי'
צ'יפ גנטי
05/12/2017 | 08:39
3
29
אני עשיתי צ'יפ גנטי והוא נלקח כמו מי שפיר ( הכוונה שאיבה מנוזל ) פלוס לקחו דם לי ולבן זוגי, ובעצם זה נחשב שעשיתי רק צ'יפ גנטי כי לא בדקו את הקריאוטיפ שזה בדיקת המי שפיר הקלאסי.
לצפיה ב-'נישמע שזה היה השילוב בין דם לשפיר'
נישמע שזה היה השילוב בין דם לשפיר
05/12/2017 | 10:12
2
23
שאלה רק האם ניתן בבדיקה כמו שתיארת לקחת רק דם ולבדוק מבלי הנוזל של מי השפיר....
לצפיה ב-'המשך'
המשך
05/12/2017 | 10:17
1
22
אני לא חושבת , אבל לא יודעת בוודאות , ממה שלי הסבירו הנוזל מהמי שפיר זה כדי לבדוק את המטען הגנטי של העוברים והדם זה כדי להשוות לזה של ההורים.אבל בוודאות שעשיתי רק צ'יפ גנטי. אולי הבדיקות האלה של verify ולמינהם מאפשרות את זה.
לצפיה ב-'אני מבינה, תודה רבה '
אני מבינה, תודה רבה
05/12/2017 | 10:50
15
לצפיה ב-'אי אפשר'
אי אפשר
05/12/2017 | 14:07
2
15
צ'יפ גנטי מתבצע על נוזל מי שפיר או תאים שגודלו ממנו.
במי שפיר בודקים את תקינות הכרומוזומים כלומר חוסר/עודף ובציפ את ההרכב עצמו של כל כרומוזום ומשווים ל dna של עובר בריא

לצפיה ב-'תודה רבה, אם ככה אין בדיוק'
תודה רבה, אם ככה אין בדיוק
05/12/2017 | 17:25
1
14
דרך להימנע מהדיקור של מי השפיר, זה בדיוק הקטע של הבדיקה ממנו יש לי חשש במקרה הזה של שתי דקירות פולשניות כאלו.  

לצפיה ב-'נכון מאוד'
נכון מאוד
06/12/2017 | 13:27
5
לצפיה ב-'דולה'
דולה
03/12/2017 | 09:59
1
32
הי בנות, אני מתקרבת ללידה ומתכננת לידה רגילה. אני מתלבטת האם כדאי לקחת דולה, או שבעלי יהיה הדולה שלי.
אשמח לעצתכן.
לצפיה ב-'דולה!'
דולה!
07/12/2017 | 05:50
14
אני לקחתי דולה בפעם הראשונה בלידת התאומים, וזה היה משמעותי מאוד. היא עיסתה לי הגב, מרחה, נתנה לי להריח כל מיני דברים.. הרגשתי טוב  שיש איתי מישהי מקצועית. כמובן, חשוב לבחור דולה שאת מתחברת אליה.
לידה קלה ��
לצפיה ב-'התקצרות צוואר רחם'
התקצרות צוואר רחם
01/12/2017 | 10:49
3
56
בוקר טוב , אז אני שבוע 29+ ויש לי התקצרות של צוואר הרחם ל20 ס"מ , הבנתי שזה לא כזה חריג מהרופאה במיוחד בגלל שזה תאומים . למישהיא זה קרה ? זה הקדים את הלידה ?תודה.
לצפיה ב-'לא היה לי אבל'
לא היה לי אבל
01/12/2017 | 12:16
2
53
הכל מה שפחות מ25 ממ זה לא תקין. אני לא יועדת, כמה היה לפני, אבל בעקרון את צריכה לשכב ולשתות הרבה מיים. אם את עדיין לא בשמירת הריון, גם כדאי מאד. את כבר בשבוע די מתקדם של הריון תאומים, וכן הרופאים פחות לחוצים בדרך כלל, אבל עדיין זה מאד מוקדם ללדת. תשמרי על עצמך.
לצפיה ב-' .'
.
02/12/2017 | 07:09
1
31
היה לי 25 ממ בתחילת שבוע , אבל ממש לא אמרו לי להיות בשמירה או לשכב אמרו לי לשתות הרבה ובלי מאמץ .תודה  על העצה  :)
לצפיה ב-'הייתי שואלת את הרופא'
הייתי שואלת את הרופא
02/12/2017 | 08:40
38
שאלה מכוונת בקשר לשמירת הריון.  יש לך אינדיקציה ברורה.
לצפיה ב-'כאבי גרון מתישים, יש תרופות? '
כאבי גרון מתישים, יש תרופות?
30/11/2017 | 09:15
2
19
היי לכולן ,

עונה משוגעת עם מזג אוויר משתנה יותר מדי וגרם לי לכאבי גרון בבליעה, בנשימה ועוד. 
אני לא מכירה תרופות שמותר לקחת ולכן הקפדתי בעיקר על תה, לימון, חלב, דבש וכו. 
יש משהו נוסף שאפשר לקחת? 
לצפיה ב-'האמת שכל זמן שלא היה לי צורך באנטיביוטיקה '
האמת שכל זמן שלא היה לי צורך באנטיביוטיקה
30/11/2017 | 18:56
1
15
מעולם לא קיבלתי תרופה לכאבי גרון למעט הטבעיות שציינת (תה, דבש, לימון) - גם בלי קשר להריון. אני לא מחובבות הדקסמול למיניהם, אם זאת הכוונה שלך...
אבל אם מדובר בדלקת גרון חיידקית - כדאי שתלכי לרופא לקבל מרשם לאנטיביוטיקה....
לצפיה ב-'בדיוק חזרתי מהרופא וגם שם'
בדיוק חזרתי מהרופא וגם שם
30/11/2017 | 19:12
15
נאמר לי להשתמש בתרופות סבתא טבעיות, אין ברירה לנשים בהריון. המקסימום זה אקמול רגיל ולא יותר.
בדקו חיידק בגרון למזלי לא היה, אבל הכאב מוחק אותי וגורם לי לכאב וחוסר שינה בלילות ואני מותשת...
לצפיה ב-'המלצות לסקירה מאוחרת מורחבת תלת מימד'
המלצות לסקירה מאוחרת מורחבת תלת מימד
29/11/2017 | 19:51
5
27
היי לכולן, 

אשמח להמלצות בנושא :) מה ההבדל בין מאוחרת למורחבת?  תלת מימד אצל מי ניתן לעשות?  
רופאים מומלצים? 

לצפיה ב-'איזה קופ"ח? איזה איזור?'
איזה קופ"ח? איזה איזור?
30/11/2017 | 08:08
2
20
למיטב ידיעתי:
מורחבת = סקירה שנייה.
מאוחרת - באם יש צורך בסקירה נוספת מבצעים סקירה שלישית (כך היה אצלי).

לגבי רופאים מומלצים - באיזה קופת חולים את? זה יעזור להמלצה.
אני ממליצה במרכז על ד"ר אניטה סילבר. ביצעתי אצלה 2 מתוך 3 הסקירות שלי - והיא היתה נפלאה.
לצפיה ב-'פחות משנה האזור העיקר '
פחות משנה האזור העיקר
30/11/2017 | 09:06
21
שהרופא/ה יהיו מקצוענים ושזה יהיה בתלת מימד.
שייכת למאוחדת עד ינואר ,מינואר מכבי.  

לצפיה ב-'הכוונה לסקירה השנייה בתלת מימד, יכול להיות גם פרטי'
הכוונה לסקירה השנייה בתלת מימד, יכול להיות גם פרטי
30/11/2017 | 09:40
14
לצפיה ב-'עד כמה שאני יודעת'
עד כמה שאני יודעת
30/11/2017 | 10:58
1
28
יש סקירה מאוחרת רגילה שמסובסדת על ידי ק''ח ומבוצעת לפי פרוטוקול מסרד הבריאות. בודקים נגיד, שיש כף יד, אבל לא בודקים כמה אצבעות. בודקים איברים פנימיים לפי רשימה ויש בדיקה מורחבת, שמבוצעת בפרטי או דרך מושלם. שם בודקים הרבה יותר
נגיד, אני עשיתי סקירה ראשונה בפרטי - לקח שעה וחצי לשני עוברים, סקירה שניה - בק''ח - חצי שעה - אולי טיפה יותר - לשני עוברים

לצפיה ב-'צודקת. טעיתי מקודם'
צודקת. טעיתי מקודם
30/11/2017 | 18:53
16
המורחבת אכן מרחיבה את מה שניתן ע"י קופת החולים.
המאוחרת והמוקדמת בוחנות פרמטרים שונים ושוללות קיום מומים שניתן לזהותם בשלבים שונים של ההריון.
סליחה על ההטעיה.
לצפיה ב-'איפה מומלץ לעשות מעקב הריון בסיכון במרכז?'
איפה מומלץ לעשות מעקב הריון בסיכון במרכז?
28/11/2017 | 18:07
2
43
הי,
שבוע 6+3, אתמול גילינו שאנחנו עם תאומים והשמחה (והחרדה) רבה.... 
קיבלתי הפניה למעקב הריון בסיכון ואשמח לעזרתכן:
1. מה חשוב לבדוק כשבוחרות מרפאה?
2. האם מרפאת המעקב נמצאת בבית חולים שבו גם ילדתן? כלומר בחרתן מרפאה לפי בית החולים שבו תרצו אחכ ללדת?
3. מבין בתי החולים במרכז (במיוחד איכילוב ותל השומר), איפה מומלץ לעשות את המעקב? 
תודה רבה <3
לצפיה ב-'מרפאת הריון '
מרפאת הריון
28/11/2017 | 19:26
32
מזל טוב:) בזמנו הבנות פה המליצו לבחור לפי קרבה למקום מגורים וחייבת להודות שלי זה השתלם , כרגע מאוד נוח לי . אבל אם אצלך שניהם קרובים אולי תחליטי לפי זמינות של תורים? המעקב כל שבועיים אצלי לפחות.
לצפיה ב-'אני לא ביצעתי את המעקב במחלקת הריון בסיכון'
אני לא ביצעתי את המעקב במחלקת הריון בסיכון
30/11/2017 | 08:05
19
אז אני לא עונה פה מניסיון, אבל נראה לי שהשיקול המרכזי צריך להיות הנוחות שלך.
בסופו של דבר את אמורה להגיע לשם לא מעט פעמים בחודשים הקרובים, וכדאי שהלוגיסטיקה סביב זה תהיה לך נוחה - מבחינת הנסיעה, חנייה, וכו'.
אני לא מאמינה שיש מרפאה טובה יותר או פחות בשני בתי החולים שציינת. אם יש אחד מהם שנראה לך שיש סיכוי גבוה יותר שתרצי ללדת בו - אולי כן כדאי להיות מטופלת במרפאת הסיכון שם.

ו... איזה יופי של בשורות מאחלת לך המשך הריון שמח וקל ונשמח אם תמשיכי לבקר פה אצלנו בפורום ...
לצפיה ב-' פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש '
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש
28/11/2017 | 11:41
6

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר

פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד
בפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר שנפתח מחדש
היכנסו לשאול אותו שאלות

המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-'הנחות'
הנחות
24/11/2017 | 17:22
4
85
שלום, איך אתן חוסכות בהוצאות של התאומים ? משתלם לעשות כרטיס אשראי של מאמא גורו? הבנתי שזה מקנה הנחות. עוד רעיונות איך לחסוך? תודה.
לצפיה ב-'תאומים זו הוצאה כבדה...'
תאומים זו הוצאה כבדה...
26/11/2017 | 11:20
3
78
בכל מיני חברות מציעים הנחות והטבות לתאומים - תמיד כדאי לשאול.
בסופרפארם מאד כדאי לעשות כרטיס לייפסטייל אם עדיין אין לך.
אם יש דברים שאת יכולה לקבל ממישהו או לקנות יד שנייה זה גם מוזיל עלויות.

לצפיה ב-'הוצאות'
הוצאות
26/11/2017 | 20:19
2
65
תודה :) אבל בסופרפארם לא יותר יקר לקנות חיתולים וכאלה? או שיש מבצעים שם ואז קונים בכמויות? זה משהו  שמומלץ לעשות עם תאומים ? קנייה בכמויות?
לצפיה ב-'הוצאות באמת גדולות'
הוצאות באמת גדולות
27/11/2017 | 13:11
56
בעיקר אם לא להניק. קופסא אחד גדולה של מטרנה עולה 60 ש''ח ומספיקה לכמה ימים. קופסא אחד של חגגיס 35 ש''ח. גם כן לכמה ימים לשתי תינוקות. לגבי סופרפרם - בדרך כלל אני קונה שם כי זה ליד הבית שלי ואני יכולה להיכנס לשם עם עגלה. הים הייתי ברמי לוי - שם טיטולים עולים שני שקלים פחות - לא כל כך משנה.
לצפיה ב-'כשיש מבצעים - קונים סטוקים'
כשיש מבצעים - קונים סטוקים
28/11/2017 | 08:18
43
מידות של חיתולים לא משתנות בכל יום , וגם סוג התמ"ל שבו את משתמשת לא מתחלף בד"כ.
בהתחלה לא הייתי קונה סטוקים - עד שתדעי מה נוח לך ומה מתאים לקטנטנים שלך, אבל ברגע שתהיי סגורה על המוצרים שמתאימים לכם - אז בהחלט כדאי לקנות כמויות בזמן מבצעים.
כמובן שיש גם אפשרויות להזמנה של מוצרי פארם במחירים מוזלים מכל מיני חברות. אני תמיד הייתי עושה את החישוב של עלות חיתול בודד - אם המחיר היה גבוה מסכום X (לצערי לא זוכרת מה היה הסכום... ) לא הייתי קונה, ואם הוא היה נמוך מהסכום הזה הייתי קונה כמה ואוגרת.
קחי בחשבון שאצל תאומים - הסטוקים שתצברי בבית בכל מקרה יגמרו די מהר בגלל השימוש התכוף...

לצפיה ב-'כאבים בצלעות'
כאבים בצלעות
26/11/2017 | 01:13
2
33
היי לכולן, 

רציתי לשאול האם גם לכן מוכר הכאב בצלעות (מתחת לחזה ומאחוריו לכיוון הגב) ? פעם זה קורה לי מתחת לחזה בצד ימין ופעם בשמאל. 
מה ניתן לעשות כדי להקל על הכאבים? 

לצפיה ב-'לא מכירה את הכאב הזה באופן ספציפי'
לא מכירה את הכאב הזה באופן ספציפי
26/11/2017 | 11:21
1
20
יכול להיות שאחד העוברים "יושב" לך על איזה עצב וזה מה שגורם לך לכאב, או שאולי משהו ביציבה שהשתנתה בעקבות המשקל הנוסף משפיע על הכאבים.
בכל מקרה, כדאי להתייעץ גם עם הרופא ולוודא שלא מדובר במשהו משמעותי יותר.

לצפיה ב-'יכולים להיות מגוון סיבות אבל אולי'
יכולים להיות מגוון סיבות אבל אולי
27/11/2017 | 01:22
19
יש מישהי כאן בפורום שעברה סוג כזה של כאבים ויכולה לתת חוות דעתה מניסיון ומה עשתה כדי להקל על הכאב?

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר '
מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
22/11/2017 | 16:26
15

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר
פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד.
היכנסו עכשיו לפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר המחודש

המשך גלישה נעימה

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

B'way- הורות ומשפחה בפרק ב'
גלית הלר זמינה עבורכם
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה