לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפת או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפת או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! (איחוד של - פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים)
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים ושלישיות, לאמהות, לנשים ולזוגות בהריון עם תאומים/שלישיה, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  יש לכן שאלות על ההירון והלידה? איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מתנהלים ביומיום עם שניים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

לצפיה ב-'תאומים וסכרת הריון יש קשר?'
תאומים וסכרת הריון יש קשר?
23/02/2017 | 15:52
10
אחרי העמסה של 100 הסוכר יצא ממש גבוה. אז כרגע מוגדרת עם סכרת הריון
קיבלתי מד סוכר ותפריט...
מנסיונכן יש קשר בן תאומים וסכרת?

לצפיה ב-'הריון תאומים - זקוקה לעיצה'
הריון תאומים - זקוקה לעיצה
22/02/2017 | 11:49
3
47

בנות יקרות
אכן זכינו והתברכנו גם אנחנו בתאומים,
 יש לנו עם ילדה בת שנתיים וחצי
אני שמחה ומאושרת אך יחד עם זאת מלאה בחששות
פחד מלידה מוקדמת , פחד שחלילה אחד מהם ( המין עדין לא ידוע) לא יהיה בריא וכל מיני שטויות
ההריון הוא מטיפולים מוקפאים בלסצטוטיסטים
אשמח לכל עיצה שלכן, סיפור חיובי ומשמח

לצפיה ב-'הי מזדהה עם הכל'
הי מזדהה עם הכל
23/02/2017 | 13:45
2
21
גם אני בחרדות מהרגע הראשון ומה שאני יכולה לייעץ לך זה למצוא אם ניתן רופא מעקב שיהיה אמפטי ותוכלי לדבר איתו על הדברים. אני כל ההתחלה הייתי ללא רופא קבוע ורק בחודש 6 מצאתי את הרופא המקסים שלי (באזור השרון). על מנת להרגיע אותי הוא הציע שאבוא פעם בשבוע למעקב והוא יבדוק לי אורך צוואר הרחם וגם נדבר על כל מה שעולה לי בראש. לא נתקלתי ברופא כזה ואין ספק שזה ממש עזר לי להגיע עד הלום (שבוע 33). כמובן שעדיין מפחדת אבל יש תמיכה וזה עוזר. טיפ נוסף הוא להוריד הילוך אם את יכולה כמה שיותר מוקדם (שמירת הריון וכו). זה חשוב. שיהיה לכולנו המשך הריונות תקינים, לידות קלות וילדים בריאים, שלמים ומתוקים.
לצפיה ב-'אגב גם ההריון שלי הוא ממוקפאים שהופשרו וגודלו לבלסטו'
אגב גם ההריון שלי הוא ממוקפאים שהופשרו וגודלו לבלסטו
23/02/2017 | 13:49
9
לצפיה ב-'המון המון '
המון המון
23/02/2017 | 14:35
14
.תודה, לוקחת את הטיפים שלך לתשומת ליבי
מאחלת לנו הריון תקין וילדים בריאים בידיים מלאות

תודה 
לצפיה ב-'מטפלת לילה באיזור רמת גן'
מטפלת לילה באיזור רמת גן
23/02/2017 | 13:35
7
שלום לכולם,
מבררת עבור חברה שילדה לפני חודש תאומים מתוקים
היא ובן זוגה כבר די קורסים, מותשים ו... אתם בטח מבינים מה עובר עליהם..
אשמח להמלצות למטפלת לילה שתקל עליהם.

תודה !!!

לצפיה ב-'שקיפות עורפית שלישייה'
שקיפות עורפית שלישייה
23/02/2017 | 10:57
8
היי בנות. 
אשמח לקבל המלצות על רופא/ה שמבצע שקיפות עורפית לשלישיה באופן פרטי. מאזור המרכז/שפלה 
כמו כן האם יש מישהי שעברה את הבדיקה הזו בבית חולים קפלן ויכולה לתת חוות דעת ? תודה... 
לצפיה ב-'מי שפיר לתאומים'
מי שפיר לתאומים
21/02/2017 | 11:22
1
42
שלום לכולם, 

אני בהריון עם תאומים (הריון יקר אחרי IVF) ולצערי התגלה ממצא באחד התאומים שמצריך מי שפיר. 

אני מאוד חוששת מכל הסיפור ובעיקר מנסה להבין איך מבדילים בוודאות בין שני העוברים בלקחית הדגימה ואם צריך חלילה לעשות דילול בגלל מום איך מוודאים שמבצעים זאת בעובר הנכון?

חשבתי ללכת או דרך מכבי אסותא להנדלר שבאתר שלו כתוב שיש לו ניסיון בדיקור ודילול תאומים או ללכת פרטי לליפיץ. 

למישהו יש המלצה בעניין? 

תודה 
לצפיה ב-'חומר ניגוד'
חומר ניגוד
22/02/2017 | 06:47
24
בבדיקת מי שפיר- אני יודעת שאם זה בן ובת אז אין בעיה להבדיל.
אם לא משתמשים בחומר ניגוד כדי להבדיל(בטוח בפרטי וגם בחלק מבתי החולים)
תרשמי את השאלה גם בפורום הריון ולידה של תפוז. סיכוי גבוה יותר לתגובות.
בהצלחה!
לצפיה ב-'הפרדת תאומים בגן חובה'
הפרדת תאומים בגן חובה
20/02/2017 | 21:19
14
אני אמא לתאומים בן ובת בני 4.5. כרגע הם באותו גן. אני מתלבטת האם להפריד ביניהם בשנה הבאה (גן חובה) או בכתה א'. אני מרגישה שהם זקוקים להפרדה כי נוצרה תלות מאוד גדולה ביניהם, בעיקר של הבת בבן. הם משחקים כל הזמן ביניהם והיא כמעט ולא יוצרים קשרים חברתיים אחרים ומחפשת רק את קרבתו.
בשנה הבאה הם אמורים להמשיך באותו הגן ובצהרון שנמצא גם כן באותו גן. במידה ואחליט להפריד, זה אומר שאחד יישאר באותו הגן עם הצוות המוכר וילדים רבים מוכרים, והשני ייאלץ לעבור לגן הסמוך עם צוות אחר וילדים אחרים (מס' ילדים בודדים המוכרים מהצהרון). ובצהרון יהיו בכל מקרה ביחד. יש לי חשש שאולי יהיה להם עדיין קשה להתמודד עם הפרדה. מצד שני לא בטוח שבכתה א' זה בהכרח יותר קל. שם יש התמודדויות נוספות.

יש המלצות?
לצפיה ב-'מועדון תאומים- רשימה מעודכנת '
מועדון תאומים- רשימה מעודכנת
20/02/2017 | 13:58
45
מועדון תאומים, רשימת ההטבות המעודכנת :
תשמרו את הטבלה הזאת שמרכזת את כל ההטבות ואת כל מועדוני התאומים :

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=htt...; width="500" height="348" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe

<iframe></iframe</div></iframe>
לצפיה ב-'הריון תאומים - שקיפות וסקירה'
הריון תאומים - שקיפות וסקירה
19/02/2017 | 10:20
32
הי. אני חדשה מאוד בפורום. התבשרתי שאני בהריון עם תאומים ואני מתלבטת אם את השקיפות והסקירה הראשונה לעשות דרך הקופה או פרטי, ועד כמה זה קריטי. אני בקופת חולים מאוחדת גרה ברמת גן. אם יש למישהי המלצה/דעה אשמח מאוד לשמוע.

תודה
לצפיה ב-'170 מטרים, תאומים התחלתי במשקל 90 קילו שבוע 24 שוקלת 99'
170 מטרים, תאומים התחלתי במשקל 90 קילו שבוע 24 שוקלת 99
14/02/2017 | 21:18
1
59
אני לבד כאן???? תרגיעו אותי שלא רק אני ככה ואגב מה קרה אצלכם אחרי הלידה??? 
לצפיה ב-'לא נשמע שעלית הרבה...'
לא נשמע שעלית הרבה...
23/02/2017 | 13:03
8
אני שבוע 33 ועליתי 20 קילו
לצפיה ב-'יש פה הריוניות בתלמ אוקטובר 2017?'
יש פה הריוניות בתלמ אוקטובר 2017?
14/02/2017 | 09:16
29
מוזמנות לקומונה - תלמ אוקטובר 2017

בהצלחה לכולן!
לצפיה ב-'עגלות...הלכתי לאיבוד בים ההצעות.. '
עגלות...הלכתי לאיבוד בים ההצעות..
11/02/2017 | 19:30
1
74
אשמח להמלצות..
והם גם מאוד יקרות..
עדיף לחפש ביד 2 ? ( ראיתי את הבגוגבו דונקי ב2000 שח כדאי?)
או להשכיר?
או להשכיר רק אמבטיות?

אשמח לתובנות

לצפיה ב-'אולי תתחילי בלכתוב מה המאפיינים'
אולי תתחילי בלכתוב מה המאפיינים
13/02/2017 | 16:18
46
שחשובים לך בעגלה וכך יוכלו להמליץ לך. למשל- את גרה בבניין עם מעלית? רכב גדול/ קטן? את בנוייה לסחיבת משקל גדול? מה התקציב שיש לך לעגלה? יש כל מיני שיקולים בבחירת עגלה...נכון שבתאומים יש פחות היצע וצריכים להתפשר על משהו אבל בכל זאת אני לא אקנה עגלה כבדה ורחבה אם אני גרה בקומה עשירית בלי מעלית ולא משנה כמה זולה תהיה.
אני אישית העדפתי עגלה קלה ככל האפשר וצרה...
חוצמזה לא הייתי משכירה. לטעמי עדיף כבר לקנות יד שנייה אם יש מגבלות תקציביות. אני דילגתי על שלב האמבטיות...נחמד מאוד בהתחלה, במיוחד לטיולים שאפשר להשכיב לישון על הבטן ועל הגב ולא צריך להתחיל להתעסק עם חגירה שתמיד מעירה אותם, אבל מיותר בתאומים....לפרק את העגלה משתי אמבטיות בכל פעם שנכנסים לרכב, למצוא איפה לדחוס אותן באוטו והן משמשות לזמן כל כך קצר....חבל על הכסף, גם של ההשכרה
לצפיה ב-'תאומים זהים ללא מחיצה'
תאומים זהים ללא מחיצה
09/02/2017 | 19:50
1
99
שלום בנות,
בהריון שלישי... ללא ילדים. הריון קודם נגמר בלידה שקטה של תאומים (שהופחתו משלישייה בגלל צוואר קצר וירידת מים).
כרגע בשבוע 7+2. באולטרסאונד ראו 2 עוברים בשק אחד ללא מחיצה. צריכה לחזור לאולטרסאונד בעוד 10 ימים בתקווה גדולה שיראו מחיצה. רוצה לשמוע קצת סיפורים, המלצות לרופאים. קוראת על תסמונת הttts ופשוט בהלם מוחלט. כל כך קיוויתי להריון רגוע ושקט, לחבוק ילד חי בתם ההריון. והעולם כאילו קרס עלי.

תודה לכל העונות מראש.
לצפיה ב-'זהים ללא מחיצה זה אכן הריון מורכב'
זהים ללא מחיצה זה אכן הריון מורכב
11/02/2017 | 18:28
71
את בהחלט צודקת, אין מה לומר, זה הריון לא פשוט....איך הגרלת הריון תאומים נוסף? ממש צירוף מקרים מטורף! זה גם סוג הריון התאומים הכי נדיר שיש....
אז על ttts כבר קראת אבל בזהים ללא מחיצה יש גם חשש מהסתבכות של חבלי הטבור ולכן בשבוע 29 או 30 נדמה לי מתאשפזים להשגחה במחלקה להריון בסיכון בביח, ומיילדים בשבוע 32. הייתה בחורה כזו במחלקת הריון בסיכון כשאני הייתי מאושפזת. אולי עוד יראו מחיצה, ואז תהיי "רק" בהריון תאומים זהים רגיל. בכל מקרה לדעתי עדיף להשכיל ולדעת במה כרוך הריון כזה ולהתכונן נפשית. כמובן שיש הרבה שעברו את זה ויצאו בשלום....לשחקנית שירה כצנלבוגן למשל יש תאומות מהממות מהריון כזה. שיהיה בהצלחה, רק בריאות לכולכם ותעדכני אותנו...
לצפיה ב-'תאומים זהים - טעויות בזיהוי המין'
תאומים זהים - טעויות בזיהוי המין
08/02/2017 | 10:56
1
114
אם עשיתי שקיפות עורפית באופן פרטי, כלומר בדיקה מעמיקה שבדקה ממש טוב את שני העוברים. והרופא שיער ב70% שמדובר בשתי בנות, האם קיים סיכוי שיצמח פתאום איבר מין זכרי? כי בשבוע 12 עדיין לא היו איברי מין חיצוניים והוא אמר שככה זה נראה..פשוט שמעתי על הרבה טעויות ואני לא רוצה להתרגל לרעיון מבלי לדעת בוודאות.

לצפיה ב-'כן. קיים סיכוי'
כן. קיים סיכוי
08/02/2017 | 12:35
69
שבוע 12 זה לא ודאי עדיין לקביעת המין. 13 זה כבר כמעט לגמרי ודאי ואני לא הייתי צובעת את החדר שינה בורוד עד אחרי הסקירה. האמת לא הייתי צובעת בכלל, אבל זו רק אני...(-;
באופן אישי בהריון הראשון שלי בשקיפות בשבוע 12 אצל סוקר מצויין בתי הבכורה הוכרזה כבן ב80 אחוז ככה שאני באופן אישי לא התייחסתי ברצינות לנושא מין העוברים עד הסקירה גם בהריון התאומים
לצפיה ב-'לוח מודעות / שוקחתן (ציוד, חיפוש, מטפלות, פעילויות ועוד)'
לוח מודעות / שוקחתן (ציוד, חיפוש, מטפלות, פעילויות ועוד)
06/02/2017 | 12:05
11
24
לצפיה ב-'קורס הכנה ללידת תאומים - איכילוב'
קורס הכנה ללידת תאומים - איכילוב
06/02/2017 | 07:56
41
נותרו מקומות אחרונים בקורס הכנה ללידת תאומים עם המיילדות של בית החולים ליס ליולדות ונשים (איכילוב). הקורס מתקיים בשני ימי שישי 10.2 ו-17.2) בבוקר במועדון היולדות. פרטים נוספים בטלפון: 03-6973113
http://www.tasmc.org.il/Lis/Mamy-Lis/events/Pages/...
לצפיה ב-'המחיר ירד....כל הקודם זוכה!!'
המחיר ירד....כל הקודם זוכה!!
24/01/2017 | 21:59
1
210
זוג אמבטיות לעגלת תאומים מאונטיין באגי, במצב מעולה!!
העגלה הכי צרה בעגלות תאומים 63 ס"מ, שימשו אותנו כחצי שנה לתאומים המתוקים.
ממליצה בחום על האמבטיות, אני השתמשתי בהם גם להרדים את התאומים וסתם לנדנד כדי להרגיע (שזה מעולה כששניהם בוכים ...)
המחיר 750 ש"ח לשניהם כולל כיסויי גשם, גמישות במחיר.
אפשרי ליצור איתי קשר, 058-7140359
לצפיה ב-'עגלת תאומים'
עגלת תאומים
02/02/2017 | 03:47
96
התחלתי לחפש עגלת תאומים ...ולא ממש מבינה בזה ..
אתם מוכרים את העגלה שמשמשת כאמבטיה וטיולון או רק האמבטיות ?
לצפיה ב-'סלקלים למכירה'
סלקלים למכירה
17/01/2017 | 22:02
78
למכירה שני סלקלים. החלק הפנימי דו-צדדי אדום ושחור
כל אחד 200 ש"ח
לצפיה ב-'למכירה מחמם בקבוקים של אוונט'
למכירה מחמם בקבוקים של אוונט
16/01/2017 | 06:40
81
מחמם בקבוקים כחדש של אוונט בשליש מחיר מעלותו בשילב. נחשב מחמם מעולה. באריזתו המקורית, היה בשימוש פעמיים בלבד. 100 ש"ח.
לצפיה ב-'עגלת תאומים'
עגלת תאומים
23/01/2017 | 13:52
134
שלום רב, מחפשת עגלת תאומים למשפחה נזקקת. עדכנו תודה רבה 0542224914
לצפיה ב-'כמה דקות מזמנכם- מחקר על התנהגות חברתית של תאומים'
כמה דקות מזמנכם- מחקר על התנהגות חברתית של תאומים
06/02/2017 | 21:48
17

אנחנו, מיכל סבאג (תאומה) ורונית עמיר, (אמא לתאומות) סטודנטיות לתואר שני בתוכנית שוורץ מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ואנו עורכות מחקר שעוסק בהתפתחות של התנהגויות חברתיות בקרב ילדים בין גילאי 3-6.
אם את/ה הורה לילד/ה בגילאים 3-6 , נשמח מאוד אם תוכל/י לענות על השאלון , 
וכמובן גם להפיץ אותו להורים נוספים שרלוונטיים.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPnNM5Me...
תודה על שיתוף הפעולה
רונית ומיכל

לצפיה ב-'מחקר בנושא התפתחות חברתית של תאומים בגילאי 3-6'
מחקר בנושא התפתחות חברתית של תאומים בגילאי 3-6
04/02/2017 | 21:56
1
36
שלום לכולם!

אני סטודנטית לתואר שני בתוכנית שוורץ מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ואני עורכת יחד עם חברה מחקר שעוסק בהתפתחות של התנהגויות חברתיות בקרב ילדים בין גילאי 3-6.
אם את/ה הורה לתאומים בגילאים 3-6 , נשמח מאוד אם תוכל/י לענות על השאלון ,
וכמובן גם להפיץ אותו להורים נוספים שרלוונטיים.

תודה רבה על שיתוף הפעולה!
מיכל!

לצפיה ב-'הלינק מתוקן'
הלינק מתוקן
04/02/2017 | 21:57
12
לצפיה ב-' בהריון וחושבת על הנקה?-מפגש הכנה להנקת תאומים/שלישיה'
בהריון וחושבת על הנקה?-מפגש הכנה להנקת תאומים/שלישיה
07/02/2017 | 13:18
22
לכל מי שבהריון עם תאומים/שלישיה. בקרוב יתקיים מפגש הכנה להנקה
שבו אפשר לקבל תשובות להמון שאלות. 
איך עושים את זה? כמה ולמה? עם או בלי בקבוק? איך שואבים ולמה בכלל? 
יהיה לי חלב לשניים או שלושה? ועוד...

פרטים בהודעה פרטית או מייל.

לצפיה ב-'שני סלקסלים ועגלת Snap & go'
שני סלקסלים ועגלת Snap & go
17/02/2017 | 08:52
21
שני סלקלים של Chicco ועגלת Snap & Go למכירה במחיר מציאה, עוברים דירה ואין מקום לאחסן...

אבי 052-2356584
לצפיה ב-'לימודים בגיל שנתיים +'
לימודים בגיל שנתיים +
05/02/2017 | 11:38
57
התאומים שלי בני שנתיים ושלושה חודשים
אני רוצה להתחיל לשבת איתם אחהצ על חומר לימודי
(בספטמבר מתחילים גן עירייה)
שאלתי..מה הם אמורים לדעת בגיל הזה?
מי יכולה לתת לי רשימה של דברים חשובים?
כמו צבעים? חיות ואוכל? הפכים?
חן חן
לצפיה ב-'המלצה לבית חולים במרכז לבדיקת מי שפיר '
המלצה לבית חולים במרכז לבדיקת מי שפיר
04/02/2017 | 08:51
23
שלום לכולן, אני בת 36 בהריון עם תאומים . לא זכאית להחזר על בדיקה פרטית ולכן מתלבטת באיזה בית חולים לבצע את הבדיקה.  מתלבטת בין בלינסון/ תל השומר/איכילוב/אסותא. אודה מאוד להמלצות +שמות רופאים מומלצים
לצפיה ב-'ממצאים מפתיעים ממחקר התאומים בחלל'
ממצאים מפתיעים ממחקר התאומים בחלל
03/02/2017 | 00:22
60
ניתוח ראשוני של נתונים שנאספו מתאומים זהים בעוד אחד מהם שוהה בתחנת החלל והאחר על הקרקע, מצא שינויים גנטיים בלתי צפויים אצל האסטרונאוט
לצפיה ב-'האם להפריד בחטיבה תאומות לא זהות?'
האם להפריד בחטיבה תאומות לא זהות?
31/01/2017 | 12:33
2
276
שלום לכולם
יש לי בתאומות בנות 12 מסתדרות נהדר ורוצות להמשיך ביחד , לכול אחת אישיות ותחביבים משלה אין פערים בלימודים ולכן לא מוצאת סיבה טובה להפריד במיוחד שהן רוצות להיות ביחד (יש להן מעגל חברות טובות ביחד)
האם שמעתם או מכירים מקרים שהשאירו  באותה מסגרת בגיל זה ? אשמח לשמוע.
תודה
שלי.
לצפיה ב-'גם לי יש תאומים והיו באותה כיתה'
גם לי יש תאומים והיו באותה כיתה
05/02/2017 | 10:50
149
מהגן ועד האוניברסיטה, כולל
לדעתי, להשאיר אותם ביחד, לעולם לא להפריד בינהן
לצפיה ב-'אצלינו'
אצלינו
05/02/2017 | 11:23
131
כן הפרידו בין התאומות.
הן למדו בכיתות מקבילות...
לצפיה ב-'סקירה מוקדמת'
סקירה מוקדמת
29/01/2017 | 11:04
8
116
היי לכולן,
מאוד מאוד חדשה בפורומי הריון. אני לקראת סוף שבוע 6 ושבוע שעבר שמענו דופק כפול :)
ההריון מעצם היותו הריון תאומים הוגדר הריון בסיכון ואמרו לי לקבוע מעכשיו תורים לסקירה מוקדמת ומאוחרת.
אני חיפאית וחברה בכללית. יש רופאים פרטיים שהם בהסדר עם הקופה ולכן הסקירה אצלהם יוצאת בסביבות 228 שח לתאומים. לעומתם, יש "כהני" סקירה ידועים כמו בורנשטיין ושפירא שעובדים רק פרטי (יש לי ביטוח פרטי אמנם אבל הכיסוי לא גדול). מחפשת עצה באשר לאן ללכת: רופאים שעובדים בהסדר עם הקופה, שמתי את עיני על: רוני אברהמי, ישראל גולדשטיין או מוטי ברדיצ'ב או ה"מפורסמים" יותר כמו בורנשטיין ושפירא? ממש אשמח לכל עצה והמלצות על השמות פה אם למישהי יש מידע...
המון תודה מראש!
לצפיה ב-'רק טיפ- אם את קובעת לברונשטיין'
רק טיפ- אם את קובעת לברונשטיין
30/01/2017 | 21:29
4
93
אז לסקירה ראשונה ולא שנייה. הוא עצמו גורס שאם לשים את הבוכטה אצלו אז לעשות את זה בראשונה שאז הוא יכול לעלות על דברים לא תקינים שלא מופיעים בסקירה שנייה ושאת השנייה אפשר לעשות אצל רופא בהסדר.
אני עשיתי אצלו סקירה שנייה בהריון ראשון (ואז שמעתי את פנינת החוכמה שהזכרתי מעלה) וסקירה ראשונה בהריון שני ושלישי (הריון התאומים היה השלישי). הוא יקר רצח ועף על עצמו אבל יודע את העבודה, יסודי ולא תצאי משם בלי שהכל נבדק מכל הכיוונים. לא ניסיתי רופאים נוספים מאיזור חיפה בשביל להמליץ לך, אבל להריון תאומים שלי עשיתי גם את השקיפות באופן פרטי (יש לי ביטוח פרטי ולא הייתי מרוצה מהשקיפות שעשו לי בהריון השני דרך הקופה) ורק את הסקירה השנייה עשיתי דרך ההסדר עם הקופה
לצפיה ב-'שקיפות עורפית'
שקיפות עורפית
30/01/2017 | 21:53
3
65
תודה רבה על הטיפ!
רק שאלה על שקיפות עורפית. אני מתכנת לעשות אותה ביחידה להריון בסיכון בלין. לא חשבתי לעשות פרטי. יש חשיבות גדולה לפרטי בשקיפות עבור תאומים? מדוע לא היית מרוצה?
המון תודה שוב
לצפיה ב-'שקיפות עורפית'
שקיפות עורפית
01/02/2017 | 12:06
2
57
זהירות- חפירה!
אני אגיד לך את האמת- אין לי מושג אם יש חשיבות...יש מצב שאם הייתי עושה שקיפות ביחידה להריון בסיכון היא הייתה טובה ומספקת וזה תלוי על איזה רופא נופלים. בהריון הראשון שלי שקיפות עוד לא הייתה בסל והקופה אפשרה לעשות אצל רופאים בהסדר בסבסוד כמעט מלא, אז עשיתי את השקיפות אצל רופא פרטי דרך ההסדר והיא הייתה מאוד יסודית, הוא היה סימפטי והייתי מרוצה. ואז בהריון השני השקיפות נכנסה לסל ונשלחתי לעשות בבית חולים. שם הסוקר היה כולו מבולבל ולא חד משמעי (מדד כמה פעמים את עובי הנוזל הצווארי, כשכל פעם התוצאה הייתה שונה, סירב לשער מה המין, בקיצור היה לא משהו ואולי לאור הניסיון מההריון הראשון ציפיתי למשהו אחר והתאכזבתי). בהריון הנוכחי עשיתי ביטוח פרטי שסיבסד כמעט לחלוטין שקיפות בפרטי ולכן בכלל לא הייתה התלבטות. בגדול עבור הריון עם עובר יחיד אומרים ששקיפות היא בדיקה מאוד פשוטה ואין צורך לעשות אותה בפרטי אבל אני לא יודעת אם הדבר נכון גם לגבי תאומים.
הבדל אחד שאני זוכרת בשקיפות בין ההריונות הוא שבשקיפות בהריון תאומים הרופא בדק גם זרימות בחבלי הטבור (תאומים זהים ועל כן עלולה להיות תסמונת מעבר דם בין עוברים, אם כי נדיר שמתפתח בשלב כה מוקדם של ההריון).
במקומך הייתי קובעת תור גם לפרטי בתאריך אחרי השקיפות המתוכננת בהריון בסיכון ואם לתחושתך הבדיקה לא תהיה מוצלחת אז גשי גם לפרטית. מקווה שהבדיקה תהיה טובה ומקצועית ולא תזדקקי לפרטית...בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
01/02/2017 | 12:26
1
39
תודה על הפירוט. 
כנראה שאעשה שקיפות אצל וייסמן היחידה להריון בסיכון בלין. מכירה אולי?
אני מקווה לא להצטרך פרטי אבל נחכה ונראה..
לצפיה ב-'לא מכירה...'
לא מכירה...
01/02/2017 | 15:19
35
סורי, כמו שאמרתי אני לא מחיפה. אני יותר בעניין המלצות באיזור השרון והמרכז.
לצפיה ב-'החזר כספי ב"פלטינום"'
החזר כספי ב"פלטינום"
08/02/2017 | 17:09
27
 מאמינה שאת יודעת אבל בכל זאת.. אם יש לך פלטינום את מקבלת החזר של 75% מעלות הבדיקה של אחת הסקירות. אני לא בטוחה אם של שתיהן. זה יורד כמובן מסל ההריון שהוא 8000 ש"ח (לכל ההריונות..)
לצפיה ב-'בשעה טובה, מוזמנת לקומונת תלמ אוקטובר 2017'
בשעה טובה, מוזמנת לקומונת תלמ אוקטובר 2017
14/02/2017 | 09:13
1
17
נראה שהתלם שלך באוקטובר, נכון?

מוזמנת לקומונה - תלמ אוקטובר 2017
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
14/02/2017 | 09:20
11
כרגע התלמ בספטמבר...
לצפיה ב-'נופש עם תאומות'
נופש עם תאומות
29/01/2017 | 12:22
1
126
יש דבר כזה בכלל לצאת לחופשה עם תינוקות בנות חצי שנה?
הן לא תינוקות רגועות, יצאנו למסעדה ולא היה נעים שהפריעו לשלווה של האנשים מסביב ביללות שלהן..
סגרנו על חופשה באילת, ומאז אנחנו לחוצים איך נשב עם אנשים בחדר אוכל והשתיים שלנו לא יושבות בשקט?!
סתם מהשיעמום לא מפסיקות לבכות.. נראה להן סרט ישתתקו, בבית אין בעיה עם זה, השאלה איך נסתדר ככה כמה ימים בחוץ?
אשמח לרעיונות
לצפיה ב-'חופשה עם תאומים'
חופשה עם תאומים
02/02/2017 | 09:39
92
אין לי כל כך מה לתרום לך, פשוט כי אני טרם יצאתי לחופשה עם התאומים. רק רציתי לבקש שתחזרי לספר איך היה כי גם אני מתכוונת לעשות את זה עוד שלושה ארבעה חודשים בעצמי.
לעומת זאת למסעדות יצאתי גם יצאתי וגם לי יש תאומים לא רגועים, שמתקשים מאוד מאאאווודד להירדם ביום גם בבית בשקט בחדר חשוך כשאמא טופחת להם על הגב ומנסה לשווא לדחוף מוצץ, אז במסעדה אין כל כך מה לדבר. אם הם עושים בלאגן אני מציעה שאת או הבעל תצאו לסיבוב כמה דקות בעגלה עד שהאוכל מגיע, לפעמים זה עוזר ומרדים אותם, אפשר כמובן להניק מעט אם את מניקה או להציע מוצץ אם לוקחות ואפשר גם לקנות מובייל נייד ולשים על העגלה, להפנט אותן קצת לכמה דקות....לא יודעת אם זה מתלבש על טיולון....אפשר לקחת מנשא או שניים איתכם ולעמוד קצת עם התינוק עד שנרדם ועד שהקפה והקינוחים מגיעים....
בגדול כמעט לכל יושבי המסעדות והאורחים במלון יש או היו ילדים קטנים וכולם יודעים מה זה תינוק בוכה ולא מתרגשים. זה בעיקר אנחנו שמרגישים לא נעים. מסתייגת כי צריך גם לדעת לאן ללכת עם ילדים ותינוקות....למסעדת כוכבי מישלן שיש לה דרס קוד אני לא אקח תינוקות צווחניים לצורך העניין אבל אם את חושבת שבחדר אוכל במלון לא שמעו אף פעם על תינוקות בכיינים את לגמרי טועה....
שתהיה חופשה מהנה ושקטה!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
ד"ר איאן וייט
Developy - Your First Step as a Parnt
Developy - התפתחות, תזונה
ד
בעיות פוריות? ד"ר רבהון

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה