לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפת או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפת או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! (איחוד של - פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים)
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים ושלישיות, לאמהות, לנשים ולזוגות בהריון עם תאומים/שלישיה, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  יש לכן שאלות על ההירון והלידה? איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מתנהלים ביומיום עם שניים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לגבי תחפושות'
שאלה לגבי תחפושות
23/01/2017 | 16:31
9
שלום לכולן ולכולם,
אשמח לקבל המלצה מאיפה להזמין לקטנים תחפושות, הבנתי שכבר צריך להזמין אם רוצים שזה יגיע בזמן.
תודה מראש
לצפיה ב-'עגלת תאומים'
עגלת תאומים
23/01/2017 | 13:52
17
שלום רב, מחפשת עגלת תאומים למשפחה נזקקת. עדכנו תודה רבה 0542224914
לצפיה ב-'מצטרפת בחשש'
מצטרפת בחשש
23/01/2017 | 12:15
12
שלום לכולם :)
היום בשבוע 7
אתמול ראינו בהתרגשות שני שקים עם דופק, אחד שמתאים לשבוע 6+1 ואחד שמתאים לשבוע 6  :)
האם זה בסדר שיש הבדל של שבוע בין הגיל האמיתי של ההריון ובין העוברים? ושביניהם יש הבדל? אני אחרי הזרעה אז הייתי בטוחה שלא אמור להיות הבדל כזה
כמו כן,
איך מעבירים את השליש הראשון? :( אני בחרדה נוראית מאז שקראתי שיש סיכוי גבוה יותר להפלה או לחוסר התפתחות של אחד מהם..יש משהו שאני יכולה לעשות כדי לשמור עליהם? =\ 
לצפיה ב-'סלקלים למכירה'
סלקלים למכירה
17/01/2017 | 22:02
26
למכירה שני סלקלים. החלק הפנימי דו-צדדי אדום ושחור
כל אחד 200 ש"ח
לצפיה ב-'לידת תאומים- תל השומר או מאיר?'
לידת תאומים- תל השומר או מאיר?
13/01/2017 | 20:20
5
73
אשמח לשמוע מניסיונכן על שני בתי החולים.
מתחילים להתלבט-
מאיר הכי קרוב גיאוגרפית וזה יכול להיות יתרון אם נצטרך פגייה.
בתל השומר יש יתרון מבחינתי בשל האופציה למלונית.. שאולי זו נחיתה רכה אחרי לידה (שמי יודע איך תהיה).
אשמח לשמוע על לידה טבעית, ניתוח קיסרי ופגייה במידת הצורך בבתי החולים האלו.
תודה!
לצפיה ב-'הי'
הי
15/01/2017 | 08:43
4
51
פה כמות הבנות קטנה. את רשומה בפייס ב"קבוצה רשמית של תאומים ושלישיות" ? יש שם אלפי משתתפים ובטוח תקבלי המון תשובות. אני גם מתלבטת בין תל השומר לבין מעייני הישועה.
קבוצה סגורה, צריך לבקש להצטרף. אם לא מצרפים אותך תוך כמה ימים, תכתבי לי בפרטי ואכתוב למנהל הקבוצה.
לצפיה ב-'אני ילדתי במעייני הישועה תאומים..'
אני ילדתי במעייני הישועה תאומים..
15/01/2017 | 09:36
3
59
היה ממש מדהים, הצוות היה לעניין, ילדתי בלידה טבעית ב"ה,ואחרי שהראשון יצא השני התהפך לעכוז והוציא רגל, כך שהעניין ממש הסתבך אבל הם לא נלחצו ויילדו אותי רגיל מצג רגליים ולא מיהרו לניתוח כמו בתי חולים אחרים...ממליצה בחום, ילדתי לפני 5 חוד'...יש להם הרבה נסיון בלידות ובפרט תאומים...והמוטו שלהם זה לידות רגילות, רק במקרים שממש א"א הם הולכים לניתוח.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/01/2017 | 19:14
2
43
תודה רבה על התגובה.
אחרי לידות באיכילוב ובילינסון רציתי ללכת למעייני. אבל עניין התאומים בלבל אותי.
מצג רגליים זה באמת וואו.
אם אפשר שאלה - בצירים הם נתנו לך להתנוע איך שבא לך, או שדרשו לשכב עם מוניטורים ?
לצפיה ב-'כנסי...תשובה.'
כנסי...תשובה.
16/01/2017 | 10:04
1
48
הם היו מעולים שם...הסתובבתי הרבה לפני שנכנסתי לחדר לידה וגם שם הםנתנו לי להסתובב אבל אני לא רציתי...הם היו ממש בסדר מצד היחס ללידה שלי, התייחסו לכל בקשה שלי,והיו נשים מתנדבות שעשו לי עיסויים ברגליים וכו' ולכן הלידה התקדמה יפה...ממליצה בחום !!
לצפיה ב-'המון תודה על התשובה !'
המון תודה על התשובה !
22/01/2017 | 20:08
3
לצפיה ב-'למכירה מחמם בקבוקים של אוונט'
למכירה מחמם בקבוקים של אוונט
16/01/2017 | 06:40
28
מחמם בקבוקים כחדש של אוונט בשליש מחיר מעלותו בשילב. נחשב מחמם מעולה. באריזתו המקורית, היה בשימוש פעמיים בלבד. 100 ש"ח.
לצפיה ב-'רופא עיניים'
רופא עיניים
15/01/2017 | 10:07
4
33
היי לכולם!
מי יכול להמליץ לי על רופא עיניים לתינוק בן חמישה חודשים - קופ"ח כללית?
תודהההה ושבוע טוב!
לצפיה ב-'באיזה איזור בארץ?'
באיזה איזור בארץ?
15/01/2017 | 11:13
3
31
לצפיה ב-'תל אביב - גבעתיים'
תל אביב - גבעתיים
15/01/2017 | 14:04
2
10
אבל אם את מכירה גם רחוק יותר, אשמח לשמוע 
לצפיה ב-'מכירה שניים בנתניה'
מכירה שניים בנתניה
15/01/2017 | 20:57
1
20
אבל לא יודעת אם הייתי נוסעת עד נתניה מאיזור גבעתיים במיוחד...בטח יש גם טובים באיזור המרכז...בכל מקרה מדובר בד"ר שאולי וד"ר מן שניהם רופאים של הכללית
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
15/01/2017 | 22:13
3
לצפיה ב-'רציתי רעיונות חדשים לארוחות ערב לתאומים'
רציתי רעיונות חדשים לארוחות ערב לתאומים
13/01/2017 | 18:29
2
53
תאומים בגיל 5 שלא ממש התחלנו איתם עים מוצקים בגיל מוקדם מהפחד
והיום אנחנו אוכלים קש ומרורים עים הארוחות שלהם . קשה מאוד. הם לא מוכנים לנסות דברים חדשים . בקיצור אוכלים בעיקר שטויות . נישמח לרעיונות וגם לחויות דומות לעוד הורים. ואיך להתמודד עים זה
לצפיה ב-'לא בדיוק מה שביקשת, אבל .....'
לא בדיוק מה שביקשת, אבל .....
15/01/2017 | 14:26
1
50
לא חושבת שיש קשר בין זה שהתחלתם לתת להם מוצקים בגיל מאוחר לבין מצבם היום, ואני יודעת שיש הרבה מאוד מומחים שיכעסו על דעתי ה-לא מקצועית....
אני יכולה להגיד לך מנסיוני: את החבר'ה שלי, בני 6, התחלתי לחשוף למוצקים ביחד מן הסתם, (וגם לא ב"זמן"). הגבר - בררן אכילה כפי שקוראים לזה. אוכל תפריט של פחות מ-10 סוגי מזון... אבל הגברת, ברוך השם, אוכלת יפההההה! ויותר מזה - מוכנה לטעום דברים חדשים! אז הנה שניים, שהתפתחו ביחד באותם תנאים בבטן, נולדו ביחד, וגדלו ביחד - אבל כל אחד עם השטנצים שלו. לא מאמינה שיש קשר לזמן תחילת המוצקים.
לגבי "בעיות האכילה", לי המליצו אנשי מקצוע מסויימים, להפסיק להילחם ולהתחנן שיאכל או יטעם יותר. עם הזמן זה ישתפר. בינתיים יש שיפור, מזערי אבל קיים.
ואם המקרה של התאומים שלך דומה למקרה שאצלי - שום ארוחה מעניינת בשבילם לא תעזור כאן אלא רק דוגמא אישית. כלומר, תאכלי (וכל מי שאוכל איתם) דברים חדשים ומעניינים ותציעו להם, כדרך אגב, בלי ללחוץ יותר מידי ובלי להתחנן. "רוצים? סבבה. לא רוצים? גם בסדר. הפסד שלכם". ולא יותר מזה.
אבל להגיד את זה מהלב ואמיתי כדי שירגישו שבאמת אין לחץ....
בהצלחה... 
לצפיה ב-'תודה על התשובה עזר לי '
תודה על התשובה עזר לי
17/01/2017 | 05:32
22
אגב מה דעתך על תוסף מזון שנקרא פדיאשור לילדים. תוסף עים ויטמינים מינרלים . אפילו זמנית עד שמשהוא ישתנה אצלם משמעותית בעניין האוכל
לצפיה ב-'אולי נשאר למשהי מהטיפולים מנוגון ודקפפטיל'
אולי נשאר למשהי מהטיפולים מנוגון ודקפפטיל
12/01/2017 | 13:16
1
26
ותוכל להעביר לי בתשלום סמלי או מחיר עלות

שוב מתחילה טיפול ואני לא עומדת בהוצאותתתתתת
תודה:)))
לצפיה ב-'יש לי דקא '
יש לי דקא
14/01/2017 | 10:48
19
היי, יש לי דקאפפטיל ופרגובריס 
מוזמנת ליצור איתי קשר 
ענבל
לצפיה ב-'שירשור עגלות תאומים . מניחה שהיה אפשר קישור?'
שירשור עגלות תאומים . מניחה שהיה אפשר קישור?
12/01/2017 | 00:04
36
לצפיה ב-'מומחית תאומים פנויה לעזרה אחרי הצהריים 054-7970212נאוה'
מומחית תאומים פנויה לעזרה אחרי הצהריים 054-7970212נאוה
11/01/2017 | 15:28
18
לצפיה ב-'פנייה ובקשה קטנה לאמהות לתאומים/ות :)'
פנייה ובקשה קטנה לאמהות לתאומים/ות :)
11/01/2017 | 12:42
81
היי אמהות מקסימות.
אני אמא טריה לילדה אחת, אני עובדת במרכז חוייתי לילדים ושם יוצא לי לפגוש אמהות לתאומים/ות, דבר שגורם לי להתפעל ולהעריץ אותן מאוד מאחר ואני בקושי מסתדרת עם ילדה אחת... :)
אני סטודנטית שנה ב' ללימודי "מדעי התנהגות ופסיכולוגיה".
במסגרת לימודי בחרתי לעשות מחקר העוסק ב"התמודדות הורים לתאומים/ות בשנים הראשונות של חייהם".
אני מצרפת פה שאלון, אשמח ואודה מאוד למי שתוכל למלא אותו ולשלוח לי בחזרה לפה או למייל הפרטי שלי: klara.esers@gmail.com .
שוב תודה מראש לעונות, ומבטיחה שבסיום העבודה אשתף אתכן בממצאים :)
לצפיה ב-'למכירה,'
למכירה,
11/01/2017 | 11:37
74
זוג אמבטיות לעגלת תאומים מאונטיין באגי, במצב מעולה!!
העגלה הכי צרה בעגלות תאומים 63 ס"מ, שימשו אותנו כחצי שנה לתאומים המתוקים.
ממליצה בחום על האמבטיות, אני השתמשתי בהם גם להרדים את התאומים וסתם לנדנד כדי להרגיע (שזה מעולה כששניהם בוכים ...)
המחיר 850 ש"ח לשניהם כולל כיסויי גשם, גמישות במחיר.
אפשרי ליצור איתי קשר, 058-7140359
לצפיה ב-'למכירה'
למכירה
09/01/2017 | 23:32
63
למכירה שני סלקלים תואמים של Maxi cosi, דגם פבל פלוס 2015. שמורים כחדשים, בהתחייבות. 650 ש"ח לאחד, 1,200 לשניהם.
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:42
5
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'רפואי - בדיקות, רופאים, קופ"ח....'
רפואי - בדיקות, רופאים, קופ"ח....
09/01/2017 | 10:49
3
14
לצפיה ב-'החזרים על בדיקות מכללית. מה מגיע ואיך?'
החזרים על בדיקות מכללית. מה מגיע ואיך?
03/01/2017 | 16:01
1
44
בגלל שזה תאומים.
הבדיקות מורכבות יותר עשינו
שקיפות
ניפטי
סקירה ראשונה ושניה.
ועל כולם שילמנו מכספנו...
מגיע לנו החזר מכללית על חלק מהדברים
אבל שהתקשרנו למוקד של כללית הם עשו לנו בעיות..
אשמח לעזרתכן מנסיונכן...

לצפיה ב-'החזר כספי מהכללית'
החזר כספי מהכללית
08/01/2017 | 00:45
23
לכללית יש שני מסלולים:
השתתפות עצמית-רשימת בדיקות הריון אותם את מבצעת במרפאות הקופה או אצל רופאים בהסדר עם הקופה ומשלמת סכום סימלי על הבדיקה בתור השתתפות עצמית.
החזר כספי- אם את לקוחה במסלול פלטינום יש לך סל הריון (לכלל ההריונות ע"ס 8000 שח) ועל כל בדיקה שביצעת באופן פרטי ניתן לקבל החזר עד 75% בצירוף קבלה מקורית. (ניתן לשאול במשרד הקופה או *2700 במסלול המושלם/פלטינום-כיצד בדיוק לבצע זאת).
בהריון תאומים יש הרבה בדיקות שלא ניתן לבצע במרפאות הקופה ולכן לרב כדאי להשתמש בסל ההריון או פשוט לבצע את הבדיקות בבתי חולים ולהוציא טופס 17 כך שהעלות זולה ביותר.
אני לדוגמה ביצעתי:
שקיפות בבית חולים והוצאתי טופס 17
סקירה ראשונה-הלכתי לרופא בהסדר עם הכללית דרך המסלול של השתתפות עצמית
סקירה מאוחרת-בבי"ח, טופס 17.

בהצלחה!
לצפיה ב-'המלצה לרופא בצפון לסקירה ראשונה'
המלצה לרופא בצפון לסקירה ראשונה
30/12/2016 | 16:10
28
שלום לכולן, אשמח לקבל מכן המלצות/ דיס המלצות לרופאים בצפון שמומלצים עבור סקירה של תאומים/ שלישייה.
תודה רבה ושבת שלום!
לצפיה ב-'לוח מודעות'
לוח מודעות
09/01/2017 | 10:47
5
9
לצפיה ב-'סלקלים למכירה'
סלקלים למכירה
03/01/2017 | 21:42
42
שני סלקלים כמעט חדשים
בגווני אדום/אפור/שחור
היו בשימוש מועט כי אין לנו רככ
נמכרים ב-400 ש"ח
אזור המרכז
לצפיה ב-'מחכה לתאומים? למכירה בזול...'
מחכה לתאומים? למכירה בזול...
03/01/2017 | 13:50
2
110
התאומות שלנו גדלו...
למכירה במצב מעולה – כל החבילה ב 2000 ש"ח (לידיעה, מחיר הכל חדש כ 7000 ש"ח)
 טלפון - 054-2490408

עגלת תאומים במבלרייד  צבע אפור-כתום מצב טוב מאוד (מחיר חדשה כזו בערך 4000 ש"ח)
http://www.bumbleride.co.il/indietwin.php
- 2 טרמפולינות איכותיות לתינוקות (מחיר חדשות כאלו בערך 250 כ"א)
- 2 כסאות לרכב JOIE נקנו בביבי קלאב מצב מעולה (מחיר חדשים כאלו בערך 700 ש"ח כל אחד)
- 2 בייבי סנס (מחיר חדשים כאלו בערך 100 ש"ח כל אחד)
- 1 אוניברסיטה  (מחיר חדשה כזו 220 ש"ח)
- 2 סירי לילה (מחיר חדשים כאלו בערך 35 ש"ח כל אחד)
- 1 ישבנון (מחיר חדש כזה בערך 80 ש"ח)
- 1 מובייל (מחיר חדש כזה בערך 330 ש"ח)
- 1 בימבה (מחיר חדשה כזו בערך 85 ש"ח)
- 3 שמיכות (מחיר חדשות כאלו בערך 50 ש"ח כ"א)
לצפיה ב-'הי, יש מצב לקניית העגלה בלבד?'
הי, יש מצב לקניית העגלה בלבד?
10/01/2017 | 21:53
1
17
לצפיה ב-'כן ניתן להתקשר'
כן ניתן להתקשר
10/01/2017 | 22:15
10
לצפיה ב-'כנס הורים לתאומים'
כנס הורים לתאומים
01/01/2017 | 22:53
103
שלום לכולם! בתור אמא לתאומות מתבשל אצלי רעיון להרים בחול המועד פסח כנס של הורים לתאומים ושלישיות (וגם להורים שבדרך - זוגות בהריון תאומים ושלישיות) - מקום עבורנו שיהיה בו כל מה שמעניין אותנו. מה דעתכם? מה יעניין אתכם שיהיה שם? האם יעניין אתכם בכלל להגיע לכנס כזה?
אשמח שתשתפו אותי. בינתיים מוזמנים לבלוג שלי שכולו חוויות מההורות לתאומים - בטוחה שתזדהו. www.mom4twins.co.il
תןדה!
לצפיה ב-'רכב לשלושה כיסאות'
רכב לשלושה כיסאות
05/01/2017 | 12:24
51
היי הורים יקרים,
לאיזה רכב יוכלו להכנס מאחור שני סלקלים לתאומים וכיסא לילדה בת שנתיים?
תודה
לצפיה ב-'תאומים בני כמעט חמש מוציאים אותי מדעתי'
תאומים בני כמעט חמש מוציאים אותי מדעתי
27/12/2016 | 23:12
2
752
יש לי בנים, אוטוטו בני חמש. בחודשים האחרונים, בעיקר בחורף שנמצאים הרבה בבית, השהות איתם ממש בלתי נסבלת. אני לא חיה עם האבא, כך שאני איתם לבד 3 פעמים בשבוע, וכל סופשבוע שני. החל משש בערב הם מתחילים להתחרפן לגמרי.

אבל המצב הכי קשה זה אם באים אורחים. אני בקושי מזמינה, אבל כשכבר כן מזמינה - מתחרטת על הרגע. כל פעם שבאים (אם זה חברים עם ילדים, אם זה סבא וסבתא או דודה ובני דודים) - הם משתגעים והורסים את כל האירוע. משתוללים, רצים בכל הבית, זורקים, צורחים, רבים, מרביצים. בלתי ניתנים לשליטה. היום נאלצתי לסגור אחד מהם במרפסת לאחר שלא הצלחתי להשתלט עליהם במשך שעה והייתי חייבת להיות טיפה עם האורחים. שאגב באו עם הילדים המקסימים שלהם, אבל הבנים שלי לא ניסו אפילו לשחק איתם. גמרתי את היום מותשת עצבנית וחסרת אונים, והיו רגעים שחשבתי שאני מאבדת את השפיות עוד רגע.

בסיטואציות אחרות הילדים מקסימים. אם הולכים למוזיאון המדע - הם מתעניינים ומשחקים ממש יפה, גם אצל סבתא מתנהגים יפה מאוד, כשאני יוצאת איתם לחופש כמה ימים אין בעיה. אבל בבית - ממש סיוט! יש למישהי רעיונות?
לצפיה ב-'הם רוצים "בלעדיות"'
הם רוצים "בלעדיות"
06/01/2017 | 00:55
45
על תשומת הלב שלך, וההתייחסות שלך.
הם עושים הכל כדי שתשומת הלב שלך תהייה מופנית אך ורק אליהם,
ולא אל אף אחד אחר.

כשהם חשים שיש "איום" על המצב הזה, וכשיש אנשים אחרים שתשומת לב כלשהי מוקדשת אליהם,
הם עושים הכל כדי לסכל את זה, ולהחזיר את תשומת הלב אליהם.
לצפיה ב-'השתוללות'
השתוללות
09/01/2017 | 10:43
31
היי, וסליחה על התגובה המאוחרת.
תראי, את מתארת קושי מאד גדול, ואני חושבת שכל אמא לתאומים מכירה את מצבי ה"קואליציה" האלה שבהן את מרגישה שאת עומדת מול גדוד שכל מטרתו היא לסכל את מאמציך להעביר אחה"צ בכיף וברוגע....
מה שאני הייתי מציעה לך לעשות הוא קודם כל תמיד תמיד תמיד תיאום ציפיות. הם ילדים גדולים, כבר בני 5, והם יודעים בהחלט מה היא התנהגות רצויה ומקובלת כיוון שהם מכירים אותה מהגן. (אגב, איך ההתנהגות שלהם בגן?)
לדוגמא ביום שבו באים חברים להתארח כדאי לדבר איתם על הנושא מראש, לספר להם על כך שבאים חברים להתארח, ואפילו "להשתמש" בהם כדי להעלות רעיונות כיצד אפשר להפוך את העניין לנחמד עבור החברים:
(*)באיזה משחקים אפשר לדעתם לשחק ביחד עם החברים? (תני להם להציע רעיונות, ותני להם חיזוקים חיוביים על רעיונות שמתאימים לאוירה שהיית רוצה שתהיה בבית בזמן הביקור של החברים).
(*) מה אפשר לאכול לארוחת ערב? תרכיבו ביחד את התפריט, אולי אפילו תכינו ביחד משהו לטובת האירוח...
(*) מה אפשר לעשות כשלא מתחשק לשחק במשחקים שהצענו קודם?
(*) איך מתנהגים לחברים שבאים? (לא צועקים, לא מרביצים...)
ככל שתדברי איתם על הנושא יותר לפרטים כך יהיה להם קל יותר.

לגבי שעות הערב - בעיני מדובר בשילוב של עייפות שלך ושלהם ביחד מה שמוביל את כל העסק להתדרדרות מהירה... ואני מסכימה שבימי החורף, שבהם יש פחות אפשרות להוציא אנרגיה בחוץ, השהות בבית יכולה להיות קשה יותר כי הם באמת צריכים להוציא את האנרגיה הזו.
מה שאני מציעה לך לעשות הוא קודם כל לתכנן לעצמך את שעות אחה"צ. לא "לזרום" עם מה שיהיה, אלא באמת לתכנן לעצמך מה את רוצה לעשות איתם כשאתם חוזרים מהגן. לא חייב להיות תכנון של כל דקה, אבל כן לדעת בגדול איך את רוצה שהמשך היום של שלושתכם יראה. אני למשל מאד אוהבת לחזור מהגן, להכין לעצמי קפה (חייבת קפה...) ולהם למזוג כוס שתיה שהם רוצים, לשבת כמה דקות להירגע עם פרי/עוגייה ליד הקפה ולדבר על מה שקרה בגן. לשאול אותם שאלות וגם לספר דברים שקרו לי במשך היום. אח"כ לעבור למשחק/ יצירה, ארוחת ערב, מקלחת ולסיים את היום עם סיפור במיטה. ברגע שהיום מתוכנן לך (אפילו ברמה יותר מפורטת, אם את יכולה) ואז, כשאת לוקחת אותם מהגן, ספרי להם מה תכננת לעשות. (למשל:נגיע הביתה ונאכל משהו קטן (חטיף/פרי), אח"כ חשבתי לבנות בלגו את המטוס, ולהכין ציור ממש גדול לסבא שיש לו מחר יומולדת, לארוחת ערב תכננתי להכין חביתה וסלט. מה דעתכם?).
להשתדל לשתף אותם כמה שיותר גם במידע וגם בפעולות שקורות בבית. תני להם חיזוקים על הכוח שלהם על הבגרות שהם מגלים, תני להם לעזור לך לשטוף ירקות לסלט, לקשקש ביצים לחביתה, לערוך את השולחן... אל תשאירי אותם בלי עשייה מתוכננת כי אז באמת הרבה יותר קל לגלוש למקומות של השתוללות.
ומעל לכל - בכל פעם שהם מתנהגים בהתאם לאופן שהיית רוצה לראות אותם מתנהגים - תקפידי לשבח אותם על כך. כי בסופו של דבר הם רוצים את תשומת הלב שלך. כרגע הם מקבלים אותה בכעסים וצעקות, אבל הם יכולים לקבל אותה גם אחרת. ברגע שאת תקפידי לתת להם תשומת לב כשהם מתנהגים יפה ישתלם להם להמשיך את ההתנהגות הזו. ככל שהתשבוחות שלך יהיו יותר "גדולות" (לפחות כמו הצעקות כשהם לא מתנהגים יפה) וככל שתצליחי להימנע מלהיכנס איתם לעימותים אלא כן תצליחי לרתום אותם להתנהגות פרודוקטיבית כך יהיה לכם קל יותר להעביר את שעות אחה"צ.
תמצאי את הדברים שמרגיעים אותם ותשתמשי בהם בזמנים קשים - בין אם מדובר על הקראת סיפור, טלויזיה, או אפילו משחק משותף של "השתוללות מבוקרת". קחי בחשבון שהם צריכים את הוצאת האנרגיה הזו ונסי למצוא את המקומות שבהם את כן יכולה לאפשר אותה גם במסגרת הבית.

בהצלחה, ואנחנו כאן... בשביל התמיכה גם ברגעים הפחות קלים
לצפיה ב-'זקוקה לחכמת ההמונים- בייבי מונסטרס או בוגסו דונקי'
זקוקה לחכמת ההמונים- בייבי מונסטרס או בוגסו דונקי
24/12/2016 | 08:11
6
119

הי, התחלנו לבדוק לגבי עגלות 
בע״ה מצפים לתאומות
רוחב המעלית שלנו בבית הוא 65 ס״מ ולכן רק אחת משתיהן מתאימה. 
המונסטרס צרה והרוחב שלה 65 והבוגסו מצטמצמת לעגלה אחת והרוחב פחות מ 65 
החסרון של המונסטרס שהיא מדי צרה ואני לא יודעת אם תהיה רלוונטית בגיל שנה 
אבל גם הבוגבו תהיה קשה להתחלה. כל פעם לצמצם לאחד בכניסה וביציאה מהמעלית ..
ממש בהתלבטות קשה ואודה לעצתכן למי שיש אחת מהשתיים וגם זקוקה לעגלה צרה..
תודה לכן וחג שמח
לצפיה ב-'ממליצה לך על מאונטיין באגי...'
ממליצה לך על מאונטיין באגי...
25/12/2016 | 10:50
2
108
יש לי אותה רוחב 63 ס"מ, הכי צרה בעגלות תאומים, נכנסת בכל מקום שהכי לא צפוי, התאומים שלי בני 5 חוד' והם עדיין באמבטיות, עוד מעט נחליף לטיולון, 
חייבת לציין שאני ממש מרוצה, תבדקי את העניין.
לצפיה ב-'תודה חן'
תודה חן
25/12/2016 | 23:37
59
זו האופציה השלישית שלי. אהבתי את הבייבי מונסטר והבוגבו טיפ טיפה יותר
לצפיה ב-'אחרי בדיקה של 3 העגלות זו היחיגה שנכנסת לי למעלית'
אחרי בדיקה של 3 העגלות זו היחיגה שנכנסת לי למעלית
30/12/2016 | 18:15
62
אני רק לא שלמה עם הבד שלה
היא נראית ממש פשוטה 
בד פשוט ולא ממש יפה ואיכותי.. הבד של המונסטר נראה לי קצת יותר טוב 
את מרוצה? 
לצפיה ב-'ברוחב כזה של מעלית'
ברוחב כזה של מעלית
25/12/2016 | 22:53
2
94
עדיף לבחור בעגלה הצרה.
מניסיוני , הקיפול לעגלת יחיד של הבוגבו דונקי הוא לא כזה קליל, במיוחד לא כשאת עם שני ילדים וצריכה לפרק אמבטיה/מושב אחד על מנת לצמצם את העגלה וגם למצוא איפה לשים את הילד שזה עתה הוצאת מהעגלה, גם לצמצם את העגלה וגם להכניס למעלית את המושב שפירקת, העגלה, התיק, שני הילדים ואת עצמך....
פשטות היא העניין פה. הכי קל, הכי פשוט, הכי נוח. יהיה לך מספיק במה להתעסק גם בלי ההתעסקות המיותרת עם העגלה בכל יציאה וחזרה הביתה. עדיף שיהיה לך קל לצאת מאשר שתוותרי על יציאות מהבית בגלל הסרבול שבדבר.
לצפיה ב-'צודקת, שכנעת אותי'
צודקת, שכנעת אותי
25/12/2016 | 23:36
1
67
זה בדיוק מה שחשבתי
פשוט הבוגבו נראית חזקה יותר ואיכותית כזו
אבל בסוף מה שיכריע כנראה זה הנוחות
גם נראה לי שזה קצת לא בטיחותי כל ההתעסקות הזו..
תודה רבה!
לצפיה ב-'בייבי ג'וגר סיטי סלקט'
בייבי ג'וגר סיטי סלקט
10/01/2017 | 13:35
39
עגלה מדהימה, קלה לתפעול ומאוד נוחה לתינוקות. ברוחב של עגלת יחיד. 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
Developy - Your First Step as a Parnt
Developy - התפתחות, תזונה
יבוא 4 U
חברת יבוא 4 U

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה