לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1668916,689 עוקבים אודות עסקים

פורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפת או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפת או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! (איחוד של - פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים)
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים ושלישיות, לאמהות, לנשים ולזוגות בהריון עם תאומים/שלישיה, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  יש לכן שאלות על ההירון והלידה? איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מתנהלים ביומיום עם שניים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

לצפיה ב-'קורס הכנה ללידת תאומים'
קורס הכנה ללידת תאומים
18/10/2017 | 19:22
7
נותרו מקומות אחרונים בקורס הכנה ייעודי ללידת תאומים עם מיילדת מנוסה מחדרי הלידה של ליס. הקורס בשני מפגשים עוקבים יחל ב-3.11.17.
רישום במועדון היולדות: 03-6973113
לפרטים נוספים: https://www.tasmc.org.il/Lis/Mamy-Lis/events/Pages...
לצפיה ב-'אשמח להרגעה וסיפורים מעודדים תאומים זהים עם IUGR סלקטיב'
אשמח להרגעה וסיפורים מעודדים תאומים זהים עם IUGR סלקטיב
18/10/2017 | 18:58
7
מי יכולה לעודד אותי ולספר לי שאצלה זה עבר בשלום??
אני בהריון שבוע 19.4 עם תאומים זהים ושליה אחת.
החל מסקירה מוקדמת זוהה פער של 25% ביניהם והרופאה הפנתה בדחיפות למיון בשיבא. 
מאז כל שבוע אנחנו במעקב.
בשבוע 18 הפער גדל ל36% וזרימות תקינות יחסית.
בשבוע 19 הפער קטן קצת ל33% אבל הזרימות בחבל הטבור היו חלשות. בנוסף יש לו עורק טבורי אחד ושק הריון קטן של 1.2 ס"מ כשלגדול יש 5 ס"מ.
אני ממש בלחץ והרופאים כמובן הציעו אפשרות של הפחתה דבר שאני לא מסוגלת לחשוב עליו.
הבעיה העיקרית שזה שליה אחת שאם יקרה משהו לקטן ברחם זה יפגע בגדול.
בבקשה אשמח לשמוע חוויות מעודדות..
לצפיה ב-' מילה על שעון החורף המתקרב...'
מילה על שעון החורף המתקרב...
18/10/2017 | 15:22
8
כאמהות לתאומים, החשש הכי גדול שלנו משעון החורף, הוא הקדמת ההשכמה בשעה. 
וזה לא שבמצב הנוכחי הם מתעוררים בנחת בשעה 8:00 בבוקר, גם עכשיו ההשכמה היא די מוקדמת... 
כולנו יודעות איך נראה הבוקר עם הילדים, ובמיוחד איך נשמעת ההשכמה - כשהבכי אצל הקטנטנים עובר מ-0 ל-100 בלי אף שלב באמצע ואצל הגדולים יותר הקריאה "אממממממממממממאאאאאאאאאאאא!!!!" גם היא לא ממש בווליום של ספריה ציבורית... 
וכשזה כפול שניים החגיגה גדולה לפחות כפליים... (בעיני, בשעות הבוקר זה מטריד לפחות פי עשר, אבל זה פשוט כי אני לא טיפוס של בוקר...)

אבל  אפשר להתכונן מראש. ועדיפה שעה אחת קודם
איך? מתחילים כבר עכשיו להרגיל את הילדים... משכיבים אותם לישון 15 דק' יותר מאוחר מהרגיל, וגם בבוקר "מושכים" את ההשכמה 15 דקות קדימה. בכל יומיים מוסיפים 15 דקות נוספות, וכך לאחר המעבר לשעון החורף, שעת ההשכמה תישאר בשעה שהיינו רגילים אליה בזמן שעון הקיץ. 
ואם זה לא עובד בסופו של דבר, תוך מספר ימים, השעון הביולוגי יסתנכרן בעזרת הסממנים החיצוניים. מה שחשוב הוא שעד שזה יקרה לא להתחיל לייצר הרגלים חדשים בשעות הבוקר המוקדמות, אלא לנהוג בהן כאילו מדובר בהתעוררות במהלך הלילה. 
לצפיה ב-'ממש חבל שרק שואלים ולא עונים '
ממש חבל שרק שואלים ולא עונים
17/10/2017 | 16:31
2
20
יש לקהילה פה שלנו המון פוטנציאל
לצפיה ב-'זה נכון'
זה נכון
17/10/2017 | 18:25
1
20
לפי ארכיון הודעות היו לפורום הזה זמנים הרבה יותר טובים. חבל אם הוא יסגר בסוף בגלל זה שהוא לא פעיל כל כך...
לצפיה ב-'אתן צודקות!'
אתן צודקות!
18/10/2017 | 14:58
9
ואני מאד אשמח אם נצליח ביחד להשיב אותו לקדמותו.
בחודש האחרון לא הצלחתי להגיע לפורום מכל מיני סיבות , אבל הואיקר לליבי מאד, ואני אשמח מאד אם תשתפו ברעיונות כיצד לשפר אותו ולהפוך אותו לפורום פעיל יותר.
לצפיה ב-'דירה עם מעלית - עגלת תאומים ומעלית.'
דירה עם מעלית - עגלת תאומים ומעלית.
13/10/2017 | 21:28
3
35
שלום לכולם,
אנו עוברים עכשיו דירה, ומצפים לתאומים.
רציתי לשאול: האם חיוני שלדירה תהיה מעלית?
אם כן - ראינו דירות, שרוחב המעלית הוא 64.5 ס"מ. - יש עגלת תאומים שתיכנס במעלית כזו?  
אודה לתגובתכם.
לצפיה ב-'נראה לי שעם רוחב כזה'
נראה לי שעם רוחב כזה
14/10/2017 | 02:25
37
רק עגלת רכבת זה אופציה. אבל צריך לבדוק האם היא תכנס באורך
הייתי מחפסת דירה עם מעלית רחבה  טיפה יותר אם יש אפשרות. נגיד, אצל בת דודה שלי יש עגלה בייבי מונסטרס, שרוחב שלה 65 והיא מרוצה ממנה. אבל מעלית צריכה להיות טיפה יותר רחבה.  אם לא, יש אופציות אחרות, כמו להשאיר אותה באוטו
לצפיה ב-'אנחנו ניסינו '
אנחנו ניסינו
18/10/2017 | 01:35
12
הכל כדי לעבור לבנין עם מעלית ברוחב של 65 סמ לעגלה הכי צרה מאונטיין באגי או בייבימונסטר...
ובסוף מצאנו קומה ראשונה עם מעלית כ"כ קטנה... ברוחב העגלה נכנסת אבל לא באורך... כלומר החלק של הידית עוד בחוץ וגם הגלגלים האחוריים... קיצר, מסתדרים בלי אבל בזכות שזו קומה ראשונה!!!

אבל הייתי משלמת למעלית גדולה יותר... אבל ב"ה אחת הולכת והשניה עוד מעט בע"ה כך שזה ממש יקל מעליי...
לצפיה ב-'זה לא הכרחי, אבל אין ספק שמעלית מקלה משמעותית על החיים...'
זה לא הכרחי, אבל אין ספק שמעלית מקלה משמעותית על החיים...
18/10/2017 | 15:03
13
אני גידלתי תאומים מגיל 0 עד גיל 5 בלי מעלית בקומה שנייה ושרדתי את זה
אבל זה לא פשוט לעלות עם 2 תינוקות במדרגות...
בהתחלה בעלי היה מעלה ומוריד אותם בסלקלים, לי הסלקלים הפכו ל"סל-כבדים" מהר מאד והייתי עולה ויורדת בלעדיהם - הם נשארו באופן קבוע באוטו, ביחד עם העגלה.
אני מאמינה שאם הייתה לי מעלית, הייתי יוצאת איתם החוצה הרבה יותר, כי היו מקרים שרק המחשבה על האופרציה הכרוכה בכך גרמה לי לוותר על היציאה...
לעניין רוחב המעלית - יש עגלות צרות, אם כי אני לא בטוחה שעד כדי כך צרות. אם את שוקלת לקנות עגלת "רכבת" תבדקי שהאורך שלה לא מהווה מגבלה במעלית.
לצפיה ב-'עגלת תאומים '
עגלת תאומים
11/10/2017 | 18:27
2
52
שלום
מחפשת המלצה לעגלת תאומים עם אופציה לחיבור אמבטיה.
אחרי שהייתי בחנות הבנתי שלא כל עגלה אפשר לחבר לה אמבטיה.....
לצפיה ב-'מאונטיין באגי'
מאונטיין באגי
18/10/2017 | 01:36
7
ובייבימונסטר. הן צרות ממש. לי היה ונהנצי מאוד במיוחד שנולדו כ"כ קטנות...
לצפיה ב-'אני מאד אהבתי את הבוגבו'
אני מאד אהבתי את הבוגבו
18/10/2017 | 15:05
5
גם אצלי נולדו קטנים ובחורף, ולא רציתי לוותר על האמבטיות.
את הבוגבו מאד מאד אהבתי, למרות שהיום יש עגלות פחות מאסיביות ממנה, ואולי הן עדיפות. שווה לבדוק בחנות מה נוח לך...
לצפיה ב-'למישהי היו 2 שקי הריון כאשר אחד נספג ואחד תקין?'
למישהי היו 2 שקי הריון כאשר אחד נספג ואחד תקין?
11/10/2017 | 09:25
33

היי 
אני שבוע 8+6 ,יש דופק בשק אחד השני ללא כלום.
אני מתועדת לעשות בדיקת שקיפות, סקר ביוכימי ובדיקת nipt מאחר והעובר השני לא התפתח התוצאות יכולות להשפיע על הדם ובכך להטעות את תוצאות הבדיקה לשליליות ..ועל כן נותר לי לחכות למי שפיר שזה שבוע 18 בלי כל בדיקה כרומוזונאלית לפני / סיסי שיליה שבארץ לא כל כך מומלצת..רציתי לדעת למי היה כזה מקרה והאם התוצאות באמת השתבשו בסקר ובnipt?  
תודה

לצפיה ב-'מכירת בגדי תאומות'
מכירת בגדי תאומות
10/10/2017 | 22:17
1
30
מכירת בגדים לתאומות
מוכרת בגדי תאומות של חברת נקסט הבריטית במחירים נמוכים.מ5 שקלים ועד 15₪ שמלות לחג של קסטרו ב20₪ .
ישנם בגדים תואמים..
כמו כן מוכרת גם בגדים לבנים מגיל שנתיים עד חמש של חברת נקסט בלבד מ5₪ עד15₪
בגדים שמורים מכובסים ונקיים מאוד
כרמית 0502528418
לצפיה ב-'לאיזה גילאים הבגדי תאומות?'
לאיזה גילאים הבגדי תאומות?
13/10/2017 | 00:25
7
לצפיה ב-'המלצות על מדריכת הורים לתאומים מאיזור השרון עם המלצות.'
המלצות על מדריכת הורים לתאומים מאיזור השרון עם המלצות.
09/10/2017 | 22:51
2
21
מחפשת מדריכת הורים לתאומים המתאימה לילדים בני 8,6,3
לצפיה ב-'יש לי המלצה'
יש לי המלצה
18/10/2017 | 01:37
4
על יועצת שינה מדהימה אולי היא גם מדריכת הורים ואולי היא מכירה מסביבת העבודה שלה...

עדי מורן קיבא

בהצלחה
לצפיה ב-'עניתי לך בפרטי'
עניתי לך בפרטי
18/10/2017 | 15:06
1
לצפיה ב-'ירידת מים בהריון תאומים שב׳ 16-עזרה!'
ירידת מים בהריון תאומים שב׳ 16-עזרה!
07/10/2017 | 02:58
2
91
אני עם הריון תאומים בשבוע 16 עם ירידת מים בשק אחד...התאומים בשתי שיליות נפרדות. כרגע מאושפזת בבית חולים. העובר שירדו לו המים לא ישרוד ויפגע באופן חמור. 
המלצת הרופאים היא הפסקת ההריון כולו. 
זאת בגלל שישנה סכנה לזיהום לי ולעוברים, ובעיקר סכנה ללידה מוקדמת גם של העובר הבריא.  
אציין כי יש לי גם המטומה שכנראה גרמה לירידת המים. 
האם מישהי מכירה מקרה דומה ויכולה לספר מה בחרו? מה היו ההשלכות?

איך מתמודדים עם המשך הריון מלא סכנות עם סיכוי של 50% ללידה מוקדמת?
איך מתמודדים עם הפסקת הריון מלאה בשלב כזה כשהעוברים חיים ובועטים?
תודה לעונים

לצפיה ב-''
11/10/2017 | 08:14
40
הי. אני לא יודעת, האם זה רלוונטי עדיין או שכבר לא
זו החלטה קשה מאוד
מצד אחד, זו סכנה משמעותית לזיהום ואחד מהשלחות חמורות של זיהום זה כריתת רחם. נדיר, אבל קורה
מצד שנים, כשעושים דילול עוברים, הרבה פעמים קיימת ירידת מיים לעובר המדולל וזה לא פוגע באחרים. לעובר שני שלך יש סיכוי לא רע לשרוד
זו בחירה שלך, מה לעשות. אף אחד לא יוכל להמליץ לך משהו חד משמעי. אולי כדאי לקחת דעיה שניה, אם כל הרופאים ממליצים להפסיק הריון כולו. שולחת לך חיבוק.
לצפיה ב-' רק מחבקת ושולחת לך כוחות'
רק מחבקת ושולחת לך כוחות
18/10/2017 | 15:07
7
לצפיה ב-'עגלת שלישיה'
עגלת שלישיה
06/10/2017 | 17:22
1
57
שלום לכולם, מחפשים עגלת שלישיה יד 2 או למסירה מסוג ASPIRE TWIN BUGGY+ SOLO היא הכי תתאים מבחינת המבנה שלה המידות והמשקל. תודה
לצפיה ב-'אנחנו מעונינים למכור'
אנחנו מעונינים למכור
18/10/2017 | 13:13
13
4800
אני יודעת שזה לא רחוק מהמחיר של חדש אבל זה בגלל שהזמנה מניו זילנד עם משלוח ומיסים מגיעה לעלות מאד גבוהה..
0527667575
לצפיה ב-'אחרי דילול מ3 ל2... תופעות לוואי'
אחרי דילול מ3 ל2... תופעות לוואי
03/10/2017 | 12:55
82
שלום לכולן.
אני אחרי דילול מ3 עוברים ל2 וב"ה מרגישה טוב, נחה בבית כבר 3 ימים ואמשיך כל החג.
היו לי פעמיים הפרשות חומות קלות (לא דימום). רציתי לדעת האם יש בנות פה שגם עברו דילול ונתקלו בתופעה כזו.
לאחר הדילול הרופאה אמרה שרק במידה ויהיה דימום אז עליי לעלות למיון, וב"ה אין דימום.
אשמח לתשובות מנשים שגם עברו את הפרוצדורה הזו.
תודה ובהצלחה לכולן.
לצפיה ב-'מטפלת לילה'
מטפלת לילה
25/09/2017 | 09:51
89
הורים יקרים

תשושים מטיפול באוצרכם בלילות?

אשמח להקל עליכם ולטפל בהם.

מטפלת בעלת נסיון וידע רב בפעוטים וגדולים תשמח להקל עליכם לטפל באוצרכם בלילות.

בעלת המלצות רבות.

0523406174

צילה
לצפיה ב-'שאלה דחופה!! '
שאלה דחופה!!
24/09/2017 | 05:19
1
144
לאחר טיפולים, בעקבות דימום בבדיקה במיון נשים- שבוע 6.3 נצפו שני שקים נפרדים, שניהם עם שק חלמון, שק אחד גדול יותר עם קוטב עוברי ודופק , שק שני קטן יותר עם הד עוברי שטרם נצפה בו דופק..
בנות יקרות שעברו ויודעות מה אומר הד עוברי, מה הסיכויים שייתפתחו וימשיך הריון תקין?? לחץץץץ
לצפיה ב-'מישהי??'
מישהי??
24/09/2017 | 12:06
20
לצפיה ב-'אני מתארת לעצמי שאולי שאלו אותכם פעם'
אני מתארת לעצמי שאולי שאלו אותכם פעם
20/09/2017 | 08:38
2
162
אבל אני סופר סקרנית לדעת...

איך קיבלתם תאומים לא זהים וכן זהים..
דרך הטבע?
תזונה?
מזל טהור?
טיפולים רפואים?
האם זה נכון שיש לאכול בטטות ולחכות אחרי גיל 35 ולשתות כל פעם חלב?
סקרנית לדעת...
תודה רבה ושנה טובה ומהממת!!!!
לצפיה ב-'טיפול IVF'
טיפול IVF
26/09/2017 | 12:12
76
שהחזירו 2 עוברים ושניהם נקלטו ב"ה.

מכירה 4 זוגות תאומים טבעיים... 2 אחווה 1 זהים ועוד 1 אני לא יודעת כי עוד לא ילדה חח אבל יודעת שזה טבעי...
לצפיה ב-'יש כל מיני דרכים'
יש כל מיני דרכים
18/10/2017 | 15:11
6
יש כאלו שאצלן הנטייה היא גנטית
יש כאלו שעברו טיפולים
ואני לא פוסלת גם את עניין המזל

לגבי ענייני התזונה שציינת... אני בספק
לצפיה ב-'קורס הכנה ללידה תאומים'
קורס הכנה ללידה תאומים
18/09/2017 | 15:44
76
הייי יש למישהי המלצה באזור המרכז? מעדיפה קורס פרטני רק לי ולבעלי. באיזה שבוע כדאי? אני עכשיו 21 
לצפיה ב-'ושאלה'
ושאלה
16/09/2017 | 10:08
1
87
לאן נעלם פורום תאומים ושלישיות?
אני רואה פה רק שאלות של פורום הריון עם תאומים
לצפיה ב-'שאלה מעולה!'
שאלה מעולה!
18/10/2017 | 15:13
3
הפורום התאחד. היום יש פה יותר שאלות של הריון תאומים, אבל אני מאד אשמח גם לנושאי הורות לתאומים. אני חושבת שההורות לתאומים היא מאתגרת לא פחות מהריון תאומים
לצפיה ב-'וואו, זה הממשק הכי גרוע בעולם'
וואו, זה הממשק הכי גרוע בעולם
16/09/2017 | 10:07
65
לצפיה ב-'קטנה לשבת'
קטנה לשבת
16/09/2017 | 10:04
73
אשתי: אתה יודע שהשבוע ציינו 16 שנה לאסון התאומים?
אני: על מה את מדברת? הם רק בני 10 וחצי!
לצפיה ב-'לא ל nipt תאומים'
לא ל nipt תאומים
14/09/2017 | 16:08
1
95
אני בת 38 בהריון ראשון עם תאומים לא זהים.
מרוב הפחד מבדיקת מי שפיר מצאתי את בדיקת הnipt שלפי מה שקראתי במאמרים של החברה ולפי נציגת השירות שלה היא מדויקת ב99 אחוז.
עשיתי את הבדיקה וחזרו לי תוצאות לא תקינות - חיובי לt13 שזה אחד המחלות הנוראיות.
את הבשורה הנוראית קיבלתי מהגנטיקאי של החברה שהקדיש לי 5 דקות מהדיבורית של הרכב שלו ובאותם 5 דקות גם הציע לי ייעוץ גנטי דחוף ב1100 שח.
בסקירה המוקדמת לא נראו שום סימנים ולכן גם הרופאים שלי היו מאוד מופתעים. קבעתי דיקור מי שפיר (אצל דר גידי פייט שהיה מעולה) ולמחרת הבשורה עשיתי סקירה מכוונת בה לא נמצא שום ממצא חריג.
הרופא ניסה להרגיע אותי אך ללא הצלחה - ציפה לי השבוע הכי גרוע בחיי, שבוע של חרדה קיומית בו לא הצלחתי לעבוד, לאכול, לישון ואפילו לדבר. בהחלט השבוע הגרוע בחיי. כעבור כמה ימים עשיתי את הדיקור מלווה בבדיקת פיש ואחרי פחות מ 48 שעות חזרו תוצאות תקינות!!! איזה אושר!!
אני רוצה לשתף אתכן בממצאים מהמחקר שעשיתי על הבדיקה הזו ואולי זה יעזור למישהי להחליט במידה והיא מתלבטת:
1. הdna שנבדק בבדיקה הוא dna שלייתי ולא עוברי - הם לא יכולים להפריד בין הדברים כך שאי אפשר לדעת אם זה הגיע מהעובר או מהשלייה.
2. בדיקה זו היא בדיקת סקר ולא בדיקה אבחנתית. לפי ה fda בבדיקת סקר חובה על המעבדה לספק תוצאה של סיכויים - כלומר 1 ל: כמו בשקיפות עורפית. אין כזה דבר חיובי או שלילי לעולם , יש רק סיכויים.
3. בעוד שתשובת השלילי היא יותר מדויקת, בתשובות החיובי יש אחוזים הרבה יותר גבוהים של חיובי כוזב. מספיק להכנס לפורום babycenter כדי לקרוא אלפים של סיפורים כמו שלי.
4. בכל הנוגע לתאומים כל אבחנה שהיא לא של תסמונת דאון היא לא מדויקת מכיון שהתסמונות נדירות ,יש פחות תאומים ופשוט אין להם מספיק מידע כדי לבסס מחקר קליני כמו שצריך.

אז אם את דואגת תעשי מי שפיר, זה באמת לא נורא בכלל ותוכלי לדעת בוודאות מה קורה ואולי לחסוך לך עוגמת נפש ולילות שלמים של בכי.
בריאות לכולן/ם ושנה טובה
רעמה
לצפיה ב-'מידע חשוב'
מידע חשוב
18/10/2017 | 15:15
3
ואני חושבת שלא כולן מודעות אליו.
תודה לך על השיתוף

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
פורום ניתוחי בקע
פורום ניתוחי בקע

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה