לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1295512,955 עוקבים אודות עסקים

פורום שורשים משפחתיים

גנאלוגיה. ככה קוראים לזה בעגה המקצועית. שם קצת מבהיל למי שלא מודע לנושא וקצת מרתיע את מי שכן... מאחורי המלה הזו, מסתתר עולם ומלואו - עולם שמי שנשאב אליו, יתקשה לצאת ממנו.החלטנו לקרוא לפורום "שורשים משפחתיים" ולא "גנאולוגיה - חקר תולדות המשפחה", כיוון שלא מדובר במחקר הסטורי מנוכר, אלא בבניית פאזל עצום בן מספר לא-ידוע-מראש של חלקים, שכל אחד מהם עוזר להשלמת התמונה, אך כל אחד מהם הוא גם תמונה בפני עצמה. והתמונה הגדולה, יש להניח, לעולם לא תהיה שלמה... מדובר גם בהרבה יותר מ"בניית אילן יוחסין משפחתי", ובגלל זה לא השמטתי את המילה "חקר" מהכותרת הפסולה.יש בנו מין דחף מוזר לחטט בעבר, לנבור ולחפש תשובה לשאלה: "מאיפה אני בא?". בלעדיה, לדעתי, לא תהיה תשובה לשאלה: "לאן אני הולך?". התופעה הזו, של חיפוש שורשים, הפכה לנפוצה בשנים האחרונות, כשאנשים שמו לב שאין להם תיעוד על מוצא משפחתם. ובמירוץ המטורף שלנו אחר החומריות, מישהו התעורר לפתע ושם לב שגילוי תמונה ישנה מהחתונה של סבא וסבתא, צילום בצבע חום עתיק עם מסגרת משוננת - פשוט עושה לו את זה... לנו, כיהודים אשר נפוצו והושמדו וחזרו - הדבר חשוב פי כמה.האינטרנט הוא מקור מצוין להתחיל (או להמשיך) את החיפוש, וכאן - בפורום הישראלי הראשון המוקדש כולו לחיפוש שורשים משפחתיים - ננסה לעזור האחד לשני במסע המופלא הזה. נוכל לשתף האחד את השני בחוויית הגילוי, לשאול, להתייעץ ו... סתם לדבר!נכון הוא, שעדיין עבודה רבה צריכה להיות מושקעת ב"שדות זרים" - באתרים ובפורומים מחו``ל, אך בואו נהפוך את פורום זה להיות הבית שלנו, ממנו נצא לחיפושים, ואליו נחזור עם תגליות.במרוצת הזמן בו הוא פועל, מיצב עצמו הפורום כמקום היחיד בעברית בו נפגשים המתעניינים בנושא. יצרנו קשר עם אנשים, ארגונים ואתרים רבים, כדי להגביר את המודעות לקיומו של הפורום החשוב הזה.להתראות בפורום ובהצלחה לכולם,ארנון

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שורשים משפחתיים

גנאלוגיה. ככה קוראים לזה בעגה המקצועית. שם קצת מבהיל למי שלא מודע לנושא וקצת מרתיע את מי שכן... מאחורי המלה הזו, מסתתר עולם ומלואו - עולם שמי שנשאב אליו, יתקשה לצאת ממנו.החלטנו לקרוא לפורום "שורשים משפחתיים" ולא "גנאולוגיה - חקר תולדות המשפחה", כיוון שלא מדובר במחקר הסטורי מנוכר, אלא בבניית פאזל עצום בן מספר לא-ידוע-מראש של חלקים, שכל אחד מהם עוזר להשלמת התמונה, אך כל אחד מהם הוא גם תמונה בפני עצמה. והתמונה הגדולה, יש להניח, לעולם לא תהיה שלמה... מדובר גם בהרבה יותר מ"בניית אילן יוחסין משפחתי", ובגלל זה לא השמטתי את המילה "חקר" מהכותרת הפסולה.יש בנו מין דחף מוזר לחטט בעבר, לנבור ולחפש תשובה לשאלה: "מאיפה אני בא?". בלעדיה, לדעתי, לא תהיה תשובה לשאלה: "לאן אני הולך?". התופעה הזו, של חיפוש שורשים, הפכה לנפוצה בשנים האחרונות, כשאנשים שמו לב שאין להם תיעוד על מוצא משפחתם. ובמירוץ המטורף שלנו אחר החומריות, מישהו התעורר לפתע ושם לב שגילוי תמונה ישנה מהחתונה של סבא וסבתא, צילום בצבע חום עתיק עם מסגרת משוננת - פשוט עושה לו את זה... לנו, כיהודים אשר נפוצו והושמדו וחזרו - הדבר חשוב פי כמה.האינטרנט הוא מקור מצוין להתחיל (או להמשיך) את החיפוש, וכאן - בפורום הישראלי הראשון המוקדש כולו לחיפוש שורשים משפחתיים - ננסה לעזור האחד לשני במסע המופלא הזה. נוכל לשתף האחד את השני בחוויית הגילוי, לשאול, להתייעץ ו... סתם לדבר!נכון הוא, שעדיין עבודה רבה צריכה להיות מושקעת ב"שדות זרים" - באתרים ובפורומים מחו``ל, אך בואו נהפוך את פורום זה להיות הבית שלנו, ממנו נצא לחיפושים, ואליו נחזור עם תגליות.במרוצת הזמן בו הוא פועל, מיצב עצמו הפורום כמקום היחיד בעברית בו נפגשים המתעניינים בנושא. יצרנו קשר עם אנשים, ארגונים ואתרים רבים, כדי להגביר את המודעות לקיומו של הפורום החשוב הזה.להתראות בפורום ובהצלחה לכולם,ארנון
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'איתור קרובים - משפחת שופר , רומניה'
איתור קרובים - משפחת שופר , רומניה
21/04/2020 | 13:42
1
82
שלום לכולם, אני חדשה כאן והגעתי ממש במזל דרך הפנייה אקראית מתוך פורום ישן שניהלתם ב2005 עם פרופסור גיימנט.
אני עורכת מחקר עצמאי לגילוי הסיפור של משפחתה של סבתי שנפטרה השנה. המשפחה , משפחת שופר טוני ופיליפ (הוא איש צבא), והבנות בתיה ועליזה.  
חיו בטרנסילבניה, ובמלחמה עברו לבוקרשט. ההורים התגרשו לפני המלחמה. לא ידוע לי דבר על קורותיהם לפני ובזמן המלחמה. סבתא סרבה לדבר, כך גם אחותה. ההורים נפטרו ברומניה. אין לי או לילדיה קשר עמם- יש קשר שתיקה. אני רוצה לגלות עליהם מה שניתן. אם מישהו מכיר משפחת שופר והסיפור מוכר לו ולו במעט- אשמח לכל קצה חוט. תודה
לצפיה ב-'האקראיות מזמנת לנו חוויות מופלאות '
האקראיות מזמנת לנו חוויות מופלאות
21/04/2020 | 15:37
66
ברוכה הבאה לפורום,

אני מציע לך לקרוא את המדריך הזה ולחזור עם כל הפרטים הנחוצים.
לצפיה ב-'למישהו יש מכר במצרים?'
למישהו יש מכר במצרים?
20/04/2020 | 15:30
2
80
שלום לכולם,

לעניין שקשור בעקיפין לנושא הפורום (כלומר, קשור למשפחה שלי, אך לא למחקר המשפחתי ) - אני מחפש מישהו במצרים שעשוי לסייע לי בפרוייקט קטן עליו אני עובד. לא נדרשות יכולות כלשהן, רק רצון טוב וראש פתוח.

בקיצור, אם למישהו יש קשר למישהו במצרים - אשמח ליצירת קשר בינינו.

לצפיה ב-'למישהו יש מכר במצרים? '
למישהו יש מכר במצרים?
20/04/2020 | 22:36
1
64
שאלתי את המכר שלי.
לצפיה ב-''
20/04/2020 | 23:26
16
לצפיה ב-'בבקשות התאזרחות בפלשתינה שתחת המנדט הבריטי'
בבקשות התאזרחות בפלשתינה שתחת המנדט הבריטי
17/04/2020 | 21:58
2
139
איך אפשר להוריד למחשב שלי את בקשות האזרחות האלו במלואן
תודה
דורון

לצפיה ב-'הורדת-הקובץ'
הורדת-הקובץ
19/04/2020 | 16:36
1
101
בצד ימין בתפריט יש אפשרות להדפיס את התיק במלואו. אישית נתקלתי לאחרונה בבעיה בהדפסה של תיק מסוים. נעזרתי באפשרות-ההורדה של הקובץ (download), שבתפריט מופיעה בצורה של ענן. זה עבד היטב.
לצפיה ב-'תודה - הורדת קובץ'
תודה - הורדת קובץ
20/04/2020 | 21:43
43
תודה על התשובה אבל ניסיתי את זה כבר ולא הצלחתי לפני שפניתי לבקש עזרה.
אמשיך לנסות עם כל מיני דפדפנים ופטנטים אחרים.
לצפיה ב-'עזרה בפיענוח נתונים שהתקבלו מ- JRI-POLAND'
עזרה בפיענוח נתונים שהתקבלו מ- JRI-POLAND
18/04/2020 | 18:18
6
93
(ראיתי שכבר עשו את זה בעבר פה). מצ"ב תמונה של רשומה שקיבלתי בעת חיפוש ב-JRI-POLAND. אינני דובר לא גרמנית ולא פולנית,ואינני מבין מה כתוב שם. אבקש את עזרתכם בנושא,כוללל מה שכתוב בכתב יד (אם מישהו יצליח לפענח את כתב היד ). אני מבקש לעשות רק לגבי האדם ששמו פנחס לנגר (שם משפחה נוסף,שזה כנראה שם המשפחה מצד אימו):פפרסדורף. תודה רבה!
לצפיה ב-'בדף שצירפת לא מופיע אף ילוד ששמו פנחס'
בדף שצירפת לא מופיע אף ילוד ששמו פנחס
18/04/2020 | 18:50
5
50
אגב, אלה רישומי-לידה אזרחיים ולא רשומה ממרשם-האוכלוסין. 

יתכן שלא איתרת את הדף הנכון. כך אתה צריך לעשות זאת:

1. חזור אל ה-JRI, ונסה לאתר שנית את הפרטים הרלוונטיים.
2. בעמודה שכותרתה AKTA אמור להיות רשום מספר. זהו המספר הסידורי של הרישום.
3. כעת היכנס אל הרישום עצמו דרך הקישור בעמודה השמאלית. בצד שמאל של הדף רשומים בד"כ המספרים הסידוריים של הרישומים. ע"פ המספר שהיה רשום תחת העמודה AKTA אתה אמור לדפדף קדימה או אחורה, ולאתר את הדף שבו מופיע הרישום עם המספר הסידורי המתאים. 

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה על תשובתך,כעת צירפתי את הקובץ הנכון'
תודה רבה על תשובתך,כעת צירפתי את הקובץ הנכון
18/04/2020 | 20:52
4
55
ואני עדיין זקוק לסיוע ב-"פיענוחו".הרשומה שלגביה אני מבקש עזרה היא הרשומה שמספרה הסידורי הוא 99
לצפיה ב-'פענוח'
פענוח
18/04/2020 | 21:12
3
74
רישום מס' 49

תאריך-הלידה: 11 ביולי 1903

מקום-הלידה: בולכוב שבגליציה המזרחית (Bolechow), בית מס' 207

תאריך ברית-המילה: 18 ביולי, 1903; הברית נערכה באותה כתובת (מן הסתם בית-המגורים של המשפחה)

שם-הילוד: פנקס (פנחס)

זכר

ההורים לא נשואים (היו בפורום לא מעט דיונים בנושא בעבר: המדובר ברישום אזרחי ולא ברישום האורתודוכסי היהודי, שהיה חשוב יותר ליהודים. רבים לא טרחו לרשום רישום אזרחי, או שעשו זאת באיחור ולא בזמן אמת. אם הנישואים לא נרשמו ברישום האזרחי, נרשם שההורים לא נשואים, ופרטי-האב ע"פ רוב לא נרשמו. הילוד נרשם תחת שם-המשפחה של האם)

[העמודה המתייחסת לפרטי-האב ריקה, כמוסבר לעיל]

שם-האם: תמה חיה פפרסדורף מבולכוב, ביתם של מרכוס ושיינדל פפרסדורף מבולכוב (רשום כאן מקצועו של האב, אבל הרישום לא חד. אם תנסה לשפר את החדות, אולי יהיה אפשר לפענח)

ההערה בקצה הימני של הרישום: אני מצליחה לפענח ששם-אביו של הילוד הוא קופל לנגר.

לצפיה ב-'צ"ל: רישום מס' 99 ולא 49, טעות שלי'
צ"ל: רישום מס' 99 ולא 49, טעות שלי
18/04/2020 | 21:14
2
26
לצפיה ב-'צירפתי עכשיו תמונה משופרת'
צירפתי עכשיו תמונה משופרת
20/04/2020 | 19:34
1
31
אני מצרף לפה תמונה משופרת.האם ניתן לשאוב ממנה עוד מידע? תודה רבה!
לצפיה ב-'תוספת'
תוספת
20/04/2020 | 20:00
36
ממה שאני מצליחה לראות יתכן שמקצועו של מרכוס, הסבא, הוא fahrman (צ"ל fahrmann), נהג.
לצפיה ב-'אסתר שלם '
אסתר שלם
20/04/2020 | 18:13
4
104
השרשור הנוכחי מוקדש לזכרה של אסתר שלם הצעירה, שאודותיה ואודות אחותה לא שמענו מעולם. סיפורה של אסתר טלטל ועדיין מטלטל אותי נוראית, ואליו הגעתי בדרך ארוכה ומייגעת.

העליתי על הכתב את סיפורה של המשפחה וגורלה הטרגי של אסתר בקובץ המצורף.

לצפיה ב-'סיפור מחקר מופלא ומרגש '
סיפור מחקר מופלא ומרגש
20/04/2020 | 19:00
1
40
תודה על השיתוף
לצפיה ב-'תודה על השיתוף.'
תודה על השיתוף.
20/04/2020 | 23:31
16
לצפיה ב-'סיפור יפהפה'
סיפור יפהפה
27/04/2020 | 10:39
1
8
לצפיה ב-'עם זאת, גורלה הטרגי של אסתר, הבת הצעירה'
עם זאת, גורלה הטרגי של אסתר, הבת הצעירה
27/04/2020 | 11:26
20
שניסתה להימלט בשחייה דרך נהר הסן, נחבטה בסלעים וטבעה, מאד מעיב על הסיפוק שבאיתורם של בני-המשפחה. העובדה שגופתה נפלטה ונקברה במקום כלשהו, אך אין לנו כל מושג היכן, מוסיפה גם היא על הקושי.
לצפיה ב-'מאגר חדש ניצולי שואה באתר של העמותה למחקר גנאלוגי בישראל'
מאגר חדש ניצולי שואה באתר של העמותה למחקר גנאלוגי בישראל
20/04/2020 | 16:46
109
לכבוד יום השואה  IGRA צרפה מאגר חדש עם בערך 40,000 שמות של ניצולי שואה 1945 למאגר של ה- AID (All Israel Database) שבאתר העמותה.

https://www.slideshare.net/igra3/2020-04-igra-rele...

ראוי לציין, כי רוב השמות במסמכים הינם באנגלית (באותיות לטיניות) בלבד. IGRA החליטה לא לעכב את העלאת הרשומות לאתר ולכן השמות מופיעים ללא תעתיק.

המאגר כולל:

List of Jewish Women from Hungary and Transylvania Found at
Wurzen

List of Jewish Survivors in Some Italian Cities

List of Jewish Survivors from Eastern European Towns

List of Surviving Jews in Poland (submitted by the Jewish Committee in Krakow)

List of Czechoslovakians Liberated from German Concentration Camps

List of Jewish Survivors Arrived in Amsterdam from Concentration Camps

List of Jews Found Surviving in Holland

List of Polish Jews Liberated from the Bergen-Belsen Camp

List of Jews Liberated from Camp Dora (Nordhausen

List of Repatriated Czechoslovakian Nationals Registered at the Repatriation Office at Kosice

List of Jewish Survivors in Milan

List of Polish Jews Liberated from the Dachau Camp

List of Bucharest Jews Surviving in Poland

List of Jewish Survivors Found in Gyor

List of Czechoslovakian Nationals Registered in the Bergen-Belsen Camp on May 9

List of Czechoslovakian Nationals Registered in the Bergen-Belsen Camp April 4-May 7

List of Jewish Survivors Liberated from the Salzwedel Camp

List of Dutch Jewish Survivors Arrived in Sweden

List of Jews from Budapest in Northern Italy

List of Jewish Survivors Found in Theresienstadt on May 10, 1945

נא לשים לב, רק חברים של IGRA   יכולים לראות את הסריקות. בלי חברות, אתם רק יכולים לראות את הרשימה.

ע"מ לצפות במאגרים יש לבצע רישום (חינמי) לאתר העמותה

http://genealogy.org.il/ ;

להלן הקישור לצפייה במאגרים

https://genealogy.org.il/AID/

לצפיה ב-'הרב בנימין זאב קראוס'
הרב בנימין זאב קראוס
20/04/2020 | 13:07
45
https://youtu.be/wypitI4TBGc
בחודש אוגוסט 2019 נערך טכס הסרת הלוט מעל גל עד לזכרו של סבא רבא שלי בכפר הולדתו סולאד באיזור אגם הבאלטון בהונגריה. יוזם הקמת הגלעד היה הכומר הרפורמיסטי של הכפר , ידידי לוונטה היידו. (הכנסתי לסרט כתוביות בעברית. אם לא רואים צריך לאפשרם בהגדרות).
לצפיה ב-'פירוש השם דויגה'
פירוש השם דויגה
19/04/2020 | 07:37
3
49
שלום , מישהו יודע מה פירוש השם דויגה? כנראה שם ביידיש אולי בפולנית? תודה
לצפיה ב-'ידוויגה'
ידוויגה
19/04/2020 | 08:56
2
50
חנה שלום,
השם הוא ידוויגה (Jadwiga) והוא שם של אשה בפולנית.
לא יודע אם יש פרוש למילה, אך במספר שפות אירופאיות  אנגלית, גרמנית.
השם הוא הדוויג  .
אין עיברות ספציפי לשם זה מקובל חדווה אילנה.
 בברכה,
 אדי
לצפיה ב-'ידוויגה בפולין '
ידוויגה בפולין
19/04/2020 | 10:39
1
49
לפחות במשפחה שלי בפולין , ידוויגה היתה יוכבד בעברית (ו-"יאכט" באידיש)
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/04/2020 | 23:11
33
תודה רבה
לצפיה ב-'קשת ומגן'
קשת ומגן
17/04/2020 | 11:52
82
שמי יניב,אני קיבלתי עותק מצולם של הספר לפני כ 20 שנה מעובדת שעבדה איתי בחברת לוגיסטיקר ,הוצאת הספר בשנת תרע"א .
רוצה לציין שהקריאה בספר מהנה מאוד .בהקדמה המחבר לא מציין שום דבר עליו כמעט

לצפיה ב-'שעיה בן שלמה מלהאישין'
שעיה בן שלמה מלהאישין
16/04/2020 | 11:42
3
79
לפני כ- 15 שנים ביליתי יומיים בגנזך המדינה שברחוב מקור חיים ומצאתי בספר "האשכנזים של ירושלים" שנכתב ע"י מוכתר האשכנזים רשומות אודות הסבא של הסבא שלי משולם פייבל גינזבורג מלהישין. עכשיו היגעתי בחיפושיי לרשימה באקסל (שאינה רשימה המכסה את כל הספר – 2 כרכים) בה מצאתי את מי שאני בטוח שהוא אח של הסבא של הסבא שלי – שעיה בן שלמה מלהאישין (סה"כ 4 במשפחה, מזה אפשר להניח – 2 ילדים). אשמח אם אקבל סיוע הכוונה באיתור ניניו או בני ניניו.
תודה, ונקווה לזמנים טובים יותר
יוסי

לצפיה ב-'אני לא בטוח שאותה משפחה אבל'
אני לא בטוח שאותה משפחה אבל
16/04/2020 | 16:10
2
56
פה:

יש למשולם פייבל בן בשם דוד שלמה
לצפיה ב-'ההפניה שצרפת'
ההפניה שצרפת
17/04/2020 | 10:38
1
50
מביא לדף בויקיגניה שאני כתבתי. בהחלט למשולם פייבל היה בן ששמו דוד שלמה.
בכל מקרה תודה
לצפיה ב-''
18/04/2020 | 04:37
9
לצפיה ב-'מסעוד/סעדיה/בסעד '
מסעוד/סעדיה/בסעד
14/04/2020 | 11:20
5
67
מנסה לסייע למישהו, ותוך כדי כך התעוררה הסוגיה:

האם השמות הפרטיים מסעוד, סעדיה, בסעד קשורים זה לזה / נובעים מאותו המקור?

ר"ל - במשפחה בה מופיעים כל השמות הללו, למשל: נכד שנקרא סעדיה, וסבו נקרא מסעוד, האם ניתן להקיש שהנכד נקרא סעדיה ע"ש הסבא מסעוד, והשמות בעצם בעלי אותה משמעות (לאור השורש הזהה, ס.ע.ד.)?

אשמח לתובנות שלכם.

לצפיה ב-'מקפיצה '
מקפיצה
16/04/2020 | 16:54
4
31
האם למישהו יש מושג או השערה כלשהי? בכול מקרה, היכן ניתן לבדוק את הסוגיה?
רעיונות יתקבלו בברכה.

לצפיה ב-'השמות לא בעלי אותה משמעות'
השמות לא בעלי אותה משמעות
17/04/2020 | 00:20
3
36
בשם סעדיה השורש ס.ע.ד משמעותו עזר/תמך (לסעוד מישהו = לתמוך בו).
בשם מסעוד השורש ס.ע.ד משמעותו שמח, והשם מצביע על מישהו שהוא בר מזל ו/או מבורך (אחד כזה שחייו מוצלחים) כך שהוא מן הסתם מלא שמחה.

כמובן ייתכן שבמתכוון בחרו לנכד שם דומה לסבא בגלל הדמיון בצליל (ולאו דווקא במשמעות).

לצפיה ב-'תודה '
תודה
17/04/2020 | 11:41
2
21
אגב, מהו המקור לתשובה שלך? 
לצפיה ב-'ידע אישי + חיפוש ברשת'
ידע אישי + חיפוש ברשת
17/04/2020 | 12:11
1
30
לא משהו ספציפי שקשור למחקר גינאולוגי.
לצפיה ב-''
17/04/2020 | 12:18
3
לצפיה ב-'חיים ופנינה פופקין'
חיים ופנינה פופקין
15/04/2020 | 12:21
4
86
אני מחפש פרטים על חיים פופקין, שנולד בוילנה ב-1914, הבן של האופה אברהם פופקין ואשתו סוניה שרה. נראה שהוא היה כבאי בתל אביב, נשוי לפנינה ואב לרוני וגד.
לצפיה ב-'פופקין'
פופקין
15/04/2020 | 17:22
3
274
משפחת פופקין שאתה מחפש כבר לא משתמשת בשם זה.
ב 1960 עיברתו את שם המשפחה פופקין ל אשל.
חיים אשל נפטר ב 1966, פנינה בשנת 2000.
הילדים גד ורוני, כנראה גרים בחו"ל , כנראה בארה"ב.
חג שמח,
אדי
לצפיה ב-'רוני פופקין '
רוני פופקין
15/04/2020 | 17:38
2
64

רצ"ב איתור של רוני אשל  בארה"ב.
אין פרטי טלפון (חסוי?) יש כתובת,
אפשר לכתוב.
בהצלחה,
אדי
Roni C Eshel Age 79
CURRENT ADDRESS
6808 Glenridge Dr Apt A
Atlanta GA 30328-2613

לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
16/04/2020 | 16:11
1
35
זה ידע אישי או שיש לזה מקור?
לצפיה ב-'פופקיו אשל'
פופקיו אשל
16/04/2020 | 17:26
42
זאת תוצאה של פעילות רבה כ 14 שנים  באיתורים
לצפיה ב-'מידע על יעקב ודבורה שרף'
מידע על יעקב ודבורה שרף
15/04/2020 | 21:53
2
73
היי
אני מחפש מידע על יעקב ודבורה שרף
יעקב נולד ב 1894 בפולין ונפטר בישראל ב 1959 
דבורה (לבית פרמינגר) נולדה ב 1910 ברומניה ונפטרה בישראל ב 1973
אשמח למידע על תאריך עליה, מקום מגורים וילדים אם יש.
תודה
לצפיה ב-'מידע על יעקב ודבורה שרף'
מידע על יעקב ודבורה שרף
16/04/2020 | 07:59
1
53
עליתי על עקבותיהם של יעקב ודבורה שרף.
העבר לי כתובת אימייל ואשמח להעביר לך את הפרטים שמצאתי.
 בברכה,
 אדי
לצפיה ב-'שלחתי לך את המייל בהודעה פרטית'
שלחתי לך את המייל בהודעה פרטית
17/04/2020 | 08:12
19
לצפיה ב-'חברתנו ornan נפטרה היום '
חברתנו ornan נפטרה היום
13/04/2020 | 22:15
8
152
שלום לכולם,

אני מצטער לבשר כי חברתנו ornan (ארנה ניידרמן לבית שווייצר) נפטרה היום. אורנה התחברה לפורום ממש בראשית דרכו, שבועות ספורים לאחר הקמתו, והיתה פעילה בו מאוד. היא השתתפה במפגשי הפורום והתחברה אישית לרבים מחברי הפורום. לרבים מאיתנו סייעה מעל דפי הפורום ומאחורי הקלעים.

ארנה, ילידת חדרה, נישאה לבן זכרון יעקב, נכד למייסדי המושבה, ועסקה בחקר המשפחות שלה (ממייכוב, בנדין ומקומות נוספים ברחבי פולין) ושלו (בעיקר מרומניה). היא הקדישה זמן רב למחקר, ומי שביקר אצלה בבית זכה לראות על אחד הקירות עץ אבות בתמונות, מחווה מרגשת לאבות המשפחה הקדמונים.

ארנה היתה ספרנית, ובשנים האחרונות עבדה בספרייה המקומית בזכרון יעקב. היא הותירה אחריה בעל, שני ילדים ונכדים.

יהי זכרה ברוך 
לצפיה ב-'יהי זכרה ברוך'
יהי זכרה ברוך
13/04/2020 | 22:20
64
אשה משכמה ומעלה כואב לשמוע
משתתפת בצער משפחתה.
לצפיה ב-'תנחומי למשפחה'
תנחומי למשפחה
15/04/2020 | 08:06
45
במשך השנים מצאתי קשר (קשרי נישואין בלבד)  בין המשפחות.
אכן היתה מראשונות הפורום.
יהי זכרה ברוך
לצפיה ב-'יהי זכרה ברוך'
יהי זכרה ברוך
15/04/2020 | 10:00
16
לצפיה ב-'איזו בשורה איומה '
איזו בשורה איומה
15/04/2020 | 10:56
1
71
כמוני, אורנה היתה מראשוני-הפורום, ודי מהר נוצר בינינו "קליק", שמהר מאד התגלה גם כקשרי-משפחה עם בעלה של אורנה ומשפחתו. במשך השנים נפגשנו, ואף נסענו לראש פינה יחדיו "לחרוש" את הארכיון שם, נסיעה שאפשרה לנו יום כיף ביחד. 

ברבות-הימים גילתה לי חברתנו עדנה 4 כיצד גם היא נקשרת לעצים הענפים של אורנה ושלי. 

תנחומי למשפחה. יהא זכרה ברוך  

לצפיה ב-'וגם עמי ואני נסענו יחד לראש פינה בתקוה למצוא משהו.'
וגם עמי ואני נסענו יחד לראש פינה בתקוה למצוא משהו.
16/04/2020 | 11:58
18
לצפיה ב-'יהי זכרה ברוך'
יהי זכרה ברוך
15/04/2020 | 12:02
16
לצפיה ב-'בשורה נוראית'
בשורה נוראית
16/04/2020 | 00:05
38
קיבלתי בצער רב את הידעה על הסתלקותה של ארנה.
ארנה תמיד היתה נכונה להושיט עזרה בכל מחקר.
בשנת 2003 היא "נידבה" עבורי את בן דודה שגר בברלין, על מנת שיכתת רגלים בין המוסדות היהודיים בעיר, למצוא פיסת מידע על מחקרי אודות הזהות האבודה של הילדגרד דונדורף. 
אזכור אותה לטובה ואני שולח תנחומים למשפחתה וגם לחברי הפורום שהכירו אותה.

רוני

לצפיה ב-'יהי זכרה ברוך'
יהי זכרה ברוך
17/04/2020 | 18:28
5
לצפיה ב-'תמונה מ 1920 בערך'
תמונה מ 1920 בערך
14/04/2020 | 18:43
105
שלום! קיבלתי תמונה בה מצולמים 3 אחיות ואח בבודפשט 1920 בערך גילאים משוערים 10 עד 20 לבושים בבגדים שחורים שכנראה נתפרו במיוחד למאורע כלשהו.
ב 1920 נפתר סבא שלהם. האם זו סיבה סבירה לתפור סט של בגדי אבלות לנכדים?

לצפיה ב-'הכשרה בפולין'
הכשרה בפולין
14/04/2020 | 06:57
2
88
סיימתי לקרוא לאחרונה את "השמש לא עמד דום" שמספר את סיפורו של קיבוץ יד מרדכי. בעקבות הספר נכנסתי לאתר הקיבוץ וקראתי את מה שמסופר שם על 23 הנופלים. מתברר שלגבי 3 מהם מסופר שהיו בשומר הצעיר ושהשתתפו בשנת 1933 בהכשרה עירונית שהתקיימה, בין השאר, בעיר חלם. אני מבקש לדעת היכן לדעתכם ניתן למצוא פרטים על הכשרה זו, האם היתה חד פעמית או שהיה מקום למספר הכשרות, כתובת, ניהול, תהליכים ובעצם כל פרט אפשרי. הרבה תודה, חג שמח ומועדים לשמחה. דורון.
לצפיה ב-'בארכיון לוחמי הגטאות.'
בארכיון לוחמי הגטאות.
14/04/2020 | 12:12
1
41
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
14/04/2020 | 18:34
18
לצפיה ב-'מידע על עובד בסוכנות היהודית'
מידע על עובד בסוכנות היהודית
13/04/2020 | 20:49
69
היי

האם מחפש מידע על עובד בסוכנות היהודית בשנות השלושים שנהרג בתאונת דרכים, הבעיה היא שאני לא יודע את שמו.
1. האם יש באיזה מקום רשימה של אנשי הסוכנות בתקופה של לפני קום המדינה ?
2. האם היה לסוכנות איזה עיתון או מקום שבו יצאו הודעות לציבור שבו עשויים לכתוב על מישהו שנהרג ?
לצפיה ב-'סיוע בפיצוח תעלומה משפחות BASCH ו-REVESZ מהונגריה/סרביה'
סיוע בפיצוח תעלומה משפחות BASCH ו-REVESZ מהונגריה/סרביה
11/04/2020 | 08:45
11
96
בעת הזו שכולנו מצווים להשאר בבית, אני מקדישה זמן גם לחקר משפחה וזאת לאחר זמן רב שלא עסקתי בזאת.
אתמול עליתי במקרה על קורותיה של בת-דודה שניה של אבי, ANA MARIA REVESZ אשר נישאה ל ANDRE BASCH.
סיפור מעניין של זוג שכבר היה פעיל קומוניסטי לאחר מלחמת העולם הראשונה, נלחם בספרד וגם היה ברסיסטנס.
לפי הכתבה הם נעצרו בפריז ונשלחו למחנה השמדה. ישנה עדות ביד ושם על שליחתו של ANDRE למחנה שם גם הסתיימו חייו.
במאמר רשום כי אשתו ובנו חזרו לאחר המלחמה להונגריה.
כל חיפושי באתרים השונים לא צלחו (יד ושם, JEWSHGEN וכד').
אשמח לקבל רעיונות היכן לחפש אחריהם.
המאמר שמצאתי מצורף .
לצפיה ב-'מתי הם נולדו? היכן? '
מתי הם נולדו? היכן?
11/04/2020 | 11:06
1
47
ע"פ הקישור הבא אנה מריה נולדה בשנת 1883 (זה הגיוני?), שימשה כאחות, והיא ואנדרה בש (ארטילריה) נרצחו ע"י הגסטפו:

ביחס לרזיסטנס, אנסה לבדוק באוצרות אצלי אם יצוץ משהו, כי אני נדרשת שוב ושוב לנושא עם משפחות שונות שאני חוקרת. בכול מקרה, את צריכה לקחת בחשבון, שבמסגרת הפעילות ברזיסטנס האנשים שינו את שמם. לעיתים הם לא חזרו לשם המקורי, ממש כפי שגיליתי ביחס לקרובת-משפחה, ששמה המקורי היה קורין, אך במחתרת כונתה פראנס, והיא נשארה פראנס גם בהמשך-חייה. 

בכול מקרה איני יודעת היכן חיפשת במסגרת ה-וכד', אבל אם טרם עשית זאת, כדאי לחפש גם במאגר של מוזיאון-השואה בוושינגטון ובמאגר של באד ארולסן, שם מעלים לאתר עוד ועוד מסמכים בקצב אדיר. 

אשר לפריס, האם ידוע לך היכן התגוררו?
האם ניסית לאתר פרטים אודות שליחתם של אנדרה ואנה מריה בטרנספורט מפריס או ממקום אחר בצרפת?

לצפיה ב-'כל מה שידוע לי '
כל מה שידוע לי
11/04/2020 | 12:24
55
זה מהכתבה עצמה.
Ana Maria born 1893 Felz Sentivan
בעלה Basch Andre born 1890 Cantirvar
הבן Janos born Austria. בהמשך החיפושים ראיתי שהוא קרוי גם JAN או JEAN, יליד 1916.
מצאתי גם את שמה בחברה בועד של עמותה של פרטיזנים בהונגריה בשנת 1964
וגם מצאתי שהיא קבלה אות כבוד בשנת 1968 בורשה על השתתפותה במלחמה בספרד.
במאמר המצורף רשום שהם נשלחו בטרנספורט 50 מדרנסי
ביד ושם מצאתי שכתובתו האחרונה היתה ב :
Rue des teinteiers 42, St. Etienne בית מס' 16.
נרשם שהוא נשלח למיידנק בתאריך 4.3.1943.
מעניינים אותי מאוד פרטים לגבי אשתו ובנו.
לצפיה ב-'בלי קשר לשאילתה - כיף לראות אותך פה '
בלי קשר לשאילתה - כיף לראות אותך פה
11/04/2020 | 15:37
1
32
לצפיה ב-'ברוכים הנמצאים'
ברוכים הנמצאים
11/04/2020 | 19:23
22
לצפיה ב-'מצאתי עוד מידע עליהם ומכיון ששיתפתי אז מעדכנת המידע החדש'
מצאתי עוד מידע עליהם ומכיון ששיתפתי אז מעדכנת המידע החדש
12/04/2020 | 18:30
6
44
לפני מספר שנים יצרתי קשר עם בן דוד שני של אבי ושל אנה מריה בבקשה לקבל ממנו מידע על המשפחה. בן הדוד הזה כלל לא רצה להיות בקשר וקימץ מאוד במידע ורק "זרק" כי המשפחה של הדוד (HUGO REVESZ) היתה משפחה קומוניסטית ושחבריה היו משוגעים.
לאחר מציאת הכתבה על אנה מריה ובשל העובדה שלא הצלחתי למצוא יותר מידע עליה ועל בנה, שלחתי בקשה לקרובת משפחה בבודפשט (אין לה קשר למשפחת REVESZ) להעלות רעיונות היכן לחפש ברשת מידע.
היא ערכה חיפוש מהיר מפאת חוסר זמן ומצאה כי האם ובנה מוזכרים בכמה מאמרי עיתון וספרים.
שניהם היו קומוניסטים "שרופים". הוא עמד לדין בשנת 1949 במשפטי ראווה שנערכו אז בבודפשט ולא ידוע לנו מה היה גזר דינו. בכל מקרה שניהם קיבלו בשנת 1960 אות כבוד על השתתפותם במלחמה בספרד.
מה שהיה מעיק יותר היה המידע שבשנת 1956 בעת המרד ההונגרי ועליית ההמון על בנין הפרלמנט, היא כנראה היתה בקבוצה שנלחמה במורדים וכנראה גם ירתה באחדים.
כנראה שבן הדוד קימץ במידע מסיבות אלה. מכיון שהוא נפטר בנובמבר האחרון - לא אדע.
לצפיה ב-'עוד קצת תובנות והצעות'
עוד קצת תובנות והצעות
13/04/2020 | 18:35
5
38
 את רשימת-הטרנספורט ובה מופיע אנדרה, כמו גם תמונה שלו, תוכלי לאתר באתר להנצחת-השואה בצרפת. מעניין שאנה מריה אינה מופיעה באתר נראה שהיא גם לא היתה איתו באותו טרנספורט. אגב, הכתובת שמופיעה באתר ובאתרים אחרים זהה לזו שמסרת, אבל מספר-הבית שונה (10). מנסה לקשר ישירות לדף-החיפוש:

בקישור הבא, בתחתית-הדף השמאלי, יש ערך המתייחס לאנדרה ולאנה מריה. נראה שיש גם התייחסות לבנם. כללית נראה שיש כאן תמצית של הפרטים שסיפרת, אולם אני רואה בהמשך לשמו של הבן התייחסות אפשרית לבלגיה. איני מבינה הונגרית, כך שלא ברור לי אם ההתייחסות לבלגיה רלוונטית ביחס לבן בלבד או לכול המשפחה, אבל שווה לנסות לתרגם את הקטע. אם לא תוכלי להוריד ולתרגם את הקטע בהעתקה לגוגל, שווה לדעתי לנסות להעתיק ידנית את הקטע (המדובר בסה"כ במספר שורות) כדי לא לפספס משהו. אולי האזכור של בלגיה ייתן קצה-חוט לחיפושים נוספים. הנה הקישור:

יכולה להציע משהו שעשיתי אני לפני שנים. איני מתמצאת כל כך בהונגריה, אולם נזקקתי אז למידע אודות מישהי שזכתה לעיטור במלחמת-העולם ה-I. פניתי אל הצלב האדום של הונגריה (איתרתי אז את כתובתם בגוגל). ענתה לי מישהי, והסבירה שהם עוסקים בעיקר במלחמת העולם -II. ירדתי מהעניין, אולם כעבור זמן היא שבה אלי, ומסתבר שבכול זאת ערכו למעני חיפוש כי הפנייה שלי סקרנה אותם. אם הם עוסקים בעיקר במלחמת העולם ה-II, נראה לי שאין לך מה להפסיד, וכדאי לפנות אליהם.

ו-
שרי

לצפיה ב-'שרי, תודה רבה! בינתיים אותגרה גם הקרובה בהונגריה'
שרי, תודה רבה! בינתיים אותגרה גם הקרובה בהונגריה
13/04/2020 | 18:50
2
28
והיא מצאה שהבן נפטר בשנת 1980 בבודפשט.
באשר לבלגיה, מצאתי שהבן היה בתנועת הרסיסטנס בבלגיה בעוד ההורים היו בתנועה הזו בצרפת.
כעת אני מנסה לבדוק האם לבן יש צאצאים.
בשנים האחרונות הצלחתי למצוא 2 קרובות משפחה מצדדים שונים בבודפשט. אולי אצליח גם כאן.
לצפיה ב-'הרזיסטנס בבלגיה'
הרזיסטנס בבלגיה
13/04/2020 | 19:32
1
31
אני מאד מתחברת לסיפור שלך דרך הנושא של הרזיסטנס, שמככב אצלי שוב ושוב בקרב הקרובים בצרפת. רק בימים האחרונים קיבלתי אפיקומן נפלא לפסח דרך אחד הסיפורים, שריגש אותי ביותר, אודות קרובה שהיתה גיבורה אמיתית. אשתדל לספר כאן את הסיפור המדהים בהמשך. בין השאר גיליתי פרטים אודותיה באתר של המוזיאון של הרזיסטנס (קרוביך לא נמצאים באתרים הללו, חיפשתי). פניתי אליהם, ומייד נעניתי שהם העבירו את המסר שלי לאנשים באיזור הרלוונטי, כי הם מכירים היטב את ביתה של הגיבורה. מעט אח"כ קיבלתי דוא"ל ממי שמשמש סגן יו"ר של הלוחמים ברזיסטנס באיזור. הוא כתב שהוא מכיר היטב את ביתה של הגיבורה שלי, והוא העביר לה את המסר. 

ר"ל: אולי תצליחי לאתר גם את פרטים אודות הבן. לרזיסטנס בבלגיה יש מוזיאון ואתר (בצרפתית והולנדית, אנגלית כמובן מחוץ לתחום). משיטוט רגעי איני רואה שניתן לערוך חיפוש שמי באתר, אבל כדאי לפנות אליהם, אולי יתמזל מזלך ויש להם קשר עם מישהו ממשפחתו של הבן.

הנה הקישור לאתר של המוזיאון: https://tinyurl.com/ryp6u7u

לצפיה ב-'הבן במחתרת הבלגית'
הבן במחתרת הבלגית
14/04/2020 | 22:39
20
קישור

לצפיה ב-'תרגום מהונגרית'
תרגום מהונגרית
14/04/2020 | 21:55
1
25
הערך בקישור מתיחס לאנה מריה רבס מרת אנדרה באש.

גב' אנדרה באש, אנה מריה רבס (נולדה 1893)  נושאת משרה (officer) אחות בקרבות ספרד. בעלה נפטר עם בנה ינוש באש בן 20 לערך ערכה עיתון שמאלי בבלגיה. בספרד לקחה חלק במלחמת האזרחים. לאתר מכן בצרפת ב(שנת) 44  לקחה חלק ברזיסטנס. לאחר (שנת) 45 בגיל 52 היתה מזכירת ברית הפרטיזנים.

לצפיה ב-'תודה רבה לכל המסייעים.'
תודה רבה לכל המסייעים.
20/04/2020 | 16:59
6
ראיתי את התמונה של הבן, שהוא בן דוד שני של אבי. מדהים הדמיון ביניהם!
עדין מחפשת האם היו לו צאצאים.
שוב תודה רבה!
לצפיה ב-'הרצאה מקוונה ללא תשלום ב-22/4 "אוסף IGRA"'
הרצאה מקוונה ללא תשלום ב-22/4 "אוסף IGRA"
13/04/2020 | 08:40
133
הרצאה מקוונה ללא תשלום ב-22/4 "אוסף IGRA"

IGRA  מזמינה אותכם להצטרף להרצאה מקוונה ללא תשלום.
"אוסף IGRA במאגר הנגיש של מסמכים לחקר גנאלוגי בישראל"    
מרצה- רוז פלדמן

ב-22/4       19:00  

חייבים להירשם מראש.

https://register.gotowebinar.com/rt/37082540034185...

אחת המטרות של העמותה למחקר גנאלוגי בישראל (IGRA) היא הנגשת תעודות ומסמכים על אנשים שהתגוררו בארץ ישראל החל מהמאה ה-19. אספנו סריקות של מסמכים ותעודות מארכיונים רבים בארץ ובחו"ל. במאגר העמותה אפשר לחפש שם מבוקש, בחיפוש אחד של כל המסמכים. במאגר שלנו, נכון להיום, יש מעל מיליון וחצי שורות. חלק הארי של המאגר הינו מהתקופה של המנדט הבריטי. בהרצאה יוצג המגוון של המאגר ויצויין מקור התעודות והמסמכים.

רוז פלדמן הינה אחראית על תיאום ופיתוח מאגרי מידע חדשים בעבור העמותה למחקר גנאלוגי בישראל(IGRA) . רוז הרצתה ב-12 כנסים בינלאומיים של IAJGS הארגון הבינלאומי של עמותות לגנאלוגיה יהודית. בכנס הבינלאומי של IAJGS הארגון הבינלאומי של עמותות לגנאלוגיה יהודית של 2017 הוענק לה התואר מתנדבת השנה.

לצפיה ב-'רחל לוינסקי - גינזבורג'
רחל לוינסקי - גינזבורג
12/04/2020 | 09:38
8
78
שלום ומועדים לשמחה (כמה שאפשר לשמוח בעת הזו).
אני ממשיך לעבוד על פרטים "לא סגורים" בעץ של משפחת אימי - גינזבורג. אני מנסה למצוא קרובי משפחה של דודתה של אימי - רחל (רוכל, רייכל) לוינסקי - גינזבורג. רחל גינזבורג נולדה בערך בשנת 1882-3 בעיירה להישין 23 צפונית לפינסק פולין (כיום - בלארוס) לשמואל יוסף גינזבורג. היא הגיעה לארץ עם אביה בין השנים 1882-1884. רחל עברה לארצות הברית / אנגליה בראשית המאה העשרים (אני חושב 1909) ונישאה לאיש בשם לוינסקי אני חושב שהוא היה רב. בסביבות 1970 היא חזרה (לבדה) לארץ ונשארה, בבני ברק, עם אחותה אסתר רבקה קרפ (אין אפשרות לקבל עוד פרטים מהם). היא נפטרה ב- 2.1.1979. אודה אם מישהו יכול להאיר פרטים נוספים על משפחתה.
לצפיה ב-'אולי אולי'
אולי אולי
12/04/2020 | 12:38
50
ראה המצורף
לצפיה ב-'יצחק צבי גינזבורג'
יצחק צבי גינזבורג
12/04/2020 | 13:37
48
הוא הסבא שלי. תודה, אבל זה לא מקדם אותי. אני יודע הרבה מאוד מאוד על המשפחה החל בסבא של סבא שלי, אבל הקטע של אחותו הגדולה של סבי (רייכל) - סתום.
לצפיה ב-'רחל לוינסקי '
רחל לוינסקי
12/04/2020 | 17:00
2
49
יוסי שלום,
רחל לוינסקי בת שמואל נולדה ב 15.4.1885. לפי המידע שמצאתי עלתה ארצה ב מאי 1950. אולי אח"כ חזרה שוב לחו"ל, אך קשה לי להאמין שהיגיעה לארץ ב1970 בגיל 85 בטיסה מארה"ב (אז לא היו טיסות ישירות והיו נוחתים באירופה)
מועדים לשמחה,
אדי
לצפיה ב-'אתה משלים פאזל'
אתה משלים פאזל
16/04/2020 | 11:27
26
תודה לך אדי. היות ואביה הסבא רבא שלי עלה בין השנים 1882-1884 אין לי ספק שהיא נולדה בארץ. ככול הנראה נשאה בתחילת המאה הקודמת. מצאתי (ולצערי לא שמרתי) איזה כתבה לפיה נשאה לרב ועברה איתו לאנגליה ומכאן ייתכן שחזרה ארצה במאי 1950.
יוסי
לצפיה ב-'בוודאי'
בוודאי
17/04/2020 | 13:49
12
ראית בויקיגניה את אחד משלושת הערכים שאני כתבתי. אם נכנסת לאחד מהם אתה יכול לעבור בהקשה לאחרים. אם מעניין אותך היכנס בבקשה, זה מאוד מעניין אבל כמי שכתב את הערכים אני בוודאי משוחד.
שבת שלום
לצפיה ב-'רחל (גינצבורג) לוינסקי'
רחל (גינצבורג) לוינסקי
16/04/2020 | 13:00
1
32
יוסי שלום,
האם המידע הרצ"ב ידוע לך?

Rachel Levinsky (born Ginzburg)
Parents
Shmuel Yosef Ginzburg
1850 - 1939
Frida Ginzburg
? - 1935
Siblings
Yitzhak Tzvi Hersh Ginzburg
1888 - 1956
Sarah Leah Ginzburg
Aaron Ginzburg
Esther Rivka Karp (born Ginzburg)
1909 - 1983
Miryam Herstein (born Ginzburg)
לצפיה ב-'ידוע'
ידוע
17/04/2020 | 15:35
12
גם ידוע. תודה. אתה יכול לקרוא את 3 הערכים שכתבתי לויגניה בנושא.
שבת שלום
לצפיה ב-'מסכם ומרכז את הפרטים הידועים לי עד היום'
מסכם ומרכז את הפרטים הידועים לי עד היום
20/04/2020 | 16:45
7
אני מנסה למצוא קרובי משפחה של דודה של אימי - רחל (רוחל, רייכל) לוינסקי - גינזבורג. רחל גינזבורג נולדה ב- 15 באפריל 1885 בירושלים לשמואל יוסף גינזבורג (ייתכן, בסיכוי נמוך ביותר, שנולדה בלהישין היום בלארוס). היא התחתנה עם לוינסקי, אני חושב שהוא היה רב, ועברה איתו מישראל לארצות הברית בראשית המאה העשרים (אני חושב 1909). אני יודע בוודאות שיש להם בן ויכול להיות שיש להם גם בת. היא התאלמנה ובסביבות 1950 היא חזרה (לבדה) לישראל והתגוררה בבני ברק (היא הייתה אישה מאוד דתייה). היא נפטרה ב- 2.2.1979. אודה לפרטים נוספים על משפחתה (לא הצלחתי להיכנס למפקדי האוכלוסין האמריקאים ובאליס איילנד לא מצאתי פרטים).

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ