לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1235012,350 עוקבים אודות עסקים

פורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים מתבקשים לקרוא את חוקי הפורום - לחצו כאן
הודעות OFF נא להעביר לקומונה החברתית - לחצו כאן

המשחק הבא: 
כדורגל:
ליגת העל, מחזור 11:
מכבי תל אביב - מכבי חיפה

כדורסל:
ליגה, מחזור 6:
מכבי נתניה - מכבי חיפה

המשך >>

לצפיה ב-'גביע המדינה בכדורגל: מתארחים ברמה"ש מהלאומית'
גביע המדינה בכדורגל: מתארחים ברמה"ש מהלאומית
25/12/2014 | 16:59
8
27
מוקש או טיול? האם לדעתכם מכבי חיפה צריכה לסמן את הגביע כמטרה העיקרית העונה או שרק אלוהים מסוגל לגרום למועדון הזה לזכות בגביע?

דיון פורה
לצפיה ב-'אחלה שיבוץ . . .'
אחלה שיבוץ . . .
25/12/2014 | 17:08
23
רמת השרון מדשדשת באמצע הטבלה. . . נקווה לטוב
לצפיה ב-'אפשר לסמן עד מחר'
אפשר לסמן עד מחר
25/12/2014 | 18:47
3
36
אם בשנים שהיו לנו שחקנים עם ביצים גדולות מסוגם של פראליה, גובאני וז'וטה, הפסדנו גמרים וחצאי גמרים בפנדלים, מישהו יכול להמר שהשנה נעשה זאת כשהגודל של ביצי השחקנים שלנו הוא כגודל ההצלחה של הקבוצה??

בשביל להצליח במשחקי גביע צריך שחקנים אם אישיות, יותר מאשר שחקני כדורגל.... כאלה, לצערי הרב, אין לנו הרבה השנה והיחידים שיש - בוקולי ויוסי - לא ממש פוגעים...
לצפיה ב-'גם ליוסי נגמרה האישיות'
גם ליוסי נגמרה האישיות
26/12/2014 | 19:06
2
19
בן אדם שעושה במכנסיים מול שוער מחליף בבני סכנין הוא לא איש שיש לו את הביצים בשביל גביע.
לצפיה ב-'אישיות לא נגמרת'
אישיות לא נגמרת
26/12/2014 | 19:29
1
16
בטחון עצמי, כושר גופני, חדות... אלה דברים שמתפוגגים עם הגיל. חוששני שזה מה שקורה ליוסי, בלי או עם קשר להחמצה הנוראית הזאת. מחר אנחנו בבית שלנו, באצטדיון הנהדר של חיפה ומארחים קבוצה שנראית הרבה פחות טוב מאתנו. אני מאד מקווה שהמאמן לא ירתע מלשחק שוב עם חמישה קשרים, שיפתח עם ורד ועזרא באגפים ועם יוסי במרכז. אולי נקבל מהבחור חוויה מתקנת...
לצפיה ב-'אני לא רואה את זה קורה אצל יוסי'
אני לא רואה את זה קורה אצל יוסי
26/12/2014 | 19:37
16
אבל מהפה שלך מה שנקרא
לצפיה ב-'אני הולך לעשות נאחס מטורף, אני יודע'
אני הולך לעשות נאחס מטורף, אני יודע
26/12/2014 | 13:26
2
23
אבל לדעתי השנה אנחנו זוכים בגביע המדינה, כןכן
לצפיה ב-'נו באמת..מול מכבי תל אביב והפועל ירושלים?'
נו באמת..מול מכבי תל אביב והפועל ירושלים?
27/12/2014 | 16:31
1
6
לצפיה ב-'כדורגל...'
כדורגל...
27/12/2014 | 20:40
3
לצפיה ב-'גביע המדינה בכדורסל: מכבי חיפה - הפועל חולון'
גביע המדינה בכדורסל: מכבי חיפה - הפועל חולון
25/12/2014 | 16:56
7
11
הליגה כבר פחות או יותר נגמרה עבור הירוקים אז נשארנו עם הגביע ולוח המשחקים סידר לנו משחק מעניין מול יריבה בכירה יחסית שייערך היום ב7 וחצי בערב (שידור משולב בספורט5) בהיכל הספורט ברוממה.

תגובות לכאן.
לצפיה ב-'יש עוד תקווה למכבי חיפה. . . '
יש עוד תקווה למכבי חיפה. . .
25/12/2014 | 17:00
9
שחקני החיזוק נראים טוב....נקווה שהערב נמשיך את המומנטום מירושלים...
הימור?
 84-69 למכבי חיפה    

לצפיה ב-'אם הייתם אומרים לי בספטמבר'
אם הייתם אומרים לי בספטמבר
25/12/2014 | 22:22
5
12
שבדצמבר הקבוצת כדורסל תראה יותר טוב מהקבוצת כדורגל הייתי מתפוצץ עליכם מצחוק.   אבל העסק לאט לאט מתחיל להתחבר.  מורן רוט במהירות מפתיעה למדי מתחבר ישר לקבוצה,כנראה הביתיות שהוא מרגיש בקבוצה הזאת סייעה לכך.  יבזורי שרוב העונה שיחק רכז והיה נוראי בזה הוסט בזכות רוט לעמדה 2 שהוא כל כך מצויין בה. צ'וברוביץ' תמיד היה סנטר טוב מול קבוצות בינוניות ומטה ודווקא רוז'ו שבתחילת השנה לא הבינו בחיפה מאיפה הוא נפל עליהם מתגלה כאקס פקטור של הקבוצה.  
אז אני אשאר לי עם הצרות של ירושלים,אבל אתם יכולים להתעוגג מהקבוצה שנבנתה.
לצפיה ב-'איך המצב של הכדורסל יותר טוב בדיוק?'
איך המצב של הכדורסל יותר טוב בדיוק?
25/12/2014 | 22:42
4
13
בגלל 2 משחקים? הקבוצה ממוקמת במקום השמיני בליגה, קיבלה ביום שני את הקבוצה הכי חלשת אופי בליגה באופן מסורתי בטיימינג הכי מושלם שאפשר לבקש והיום את חולון, לא בדיוק מאריות הליגה (לא ראיתי את המשחק).

מה שכן - 90 נקודות בירושלים כולל 15 שלשות ו99 מול חולון בהפרש של שלושה ימים. וזו הייתה ביי פאר קבוצת ההתקפה הכי חלשה בליגה לפני כן. אז כן, נראה שרוט הוא זונה וקוסם בו זמנית...
לצפיה ב-'אתה שוכח'
אתה שוכח
25/12/2014 | 23:36
3
15
שהמקום שמיני הזה כולל את כל התקופה שלפני רוט ועם זרים שפגעו בקבוצה(מקצועית,לא מדבר מעבר).  מכבי חיפה לא תסיים מקום שמיני העונה,את זה אני אומר לך בערבות.  האם מכבי חיפה בכדורגל תסיים מקום רביעי? הסיכויים שזה יקרה הם בדיוק כמו הסיכויים שהיא תסיים מקום עשירי
לצפיה ב-'אתה קופץ למסקנות מהר מדי'
אתה קופץ למסקנות מהר מדי
25/12/2014 | 23:40
2
14
זה בסך הכל שני משחקים. דגן יבזורי לא ייתן לך 7 מ9 ל3 בכל שבוע, את התענוג הזה הוא שומר רק למשחקים מול ירושלים. וג'ף אלן, אם אתה מדבר מקצועית, היה השחקן הכי טוב במכבי חיפה מתחילת העונה.

נראה איך הזר החדש משתלב ואם רוזן באמת יביא עוד אחד או שניים ויפגע אז המצב יהיה יותר טוב, אבל הסיכוי שזה יקרה הוא בדיוק אותו הסיכוי שזה יקרה בכדורגל...
לצפיה ב-'הוא היה סביר'
הוא היה סביר
25/12/2014 | 23:57
1
12
והכוונה שלי יותר היתה לזה שאיך ששני הזרים עזבו משהו ברוז'ו השתחרר.  אם היית רואה את המשחק הערב היית מגלה שם אול אראונד פליער ברמה גבוהה מאד,אני לא מדבר על איזה מישהו שהתפלקו לו בטעות 4 שלשות,זה מעבר לזה. יש לו ים כישרון לבן אדם הזה, השאלה כמה יצליחו לנצל מזה.
לצפיה ב-'מסכים לגבי רוז׳ו'
מסכים לגבי רוז׳ו
26/12/2014 | 01:15
12
יש לי הרגשה טובה שמה שראינו ממנו היום מעיד יותר על השחקן ממה שראינו בתחילת העונה. ומה שראינו היום זו הופעת דונטה סמית׳ לכל דבר. בלי קשר הוא אחד השומרים היותר טובים שהגיעו לליגה הזאת. אני אוהב אותו.

גרייבס גם נראה כמו אחד שמסוגל לקלוע ויחד עם רוט יש לנו סוף סוף קבוצה שמסוגלת לאיים גם מחוץ לצבע חוץ מיבזורי. אני לא חושב ששיחרור הזרים היה הגורם לזה. מאמין שרוט היה מגיע בלי קשר ולגרייבס היה מקום גם בתור שחקן זר. זה נכון שהקבוצה עכשיו נראית הרבה יותר מאוזנת, אבל לומר שהיא תעשה פיינל על סמך שני משחקים זה עדיין קצת תלוש. כרגע אפשר לומר שהפכנו ממועמדת לירידה לקבוצת אמצע טבלה. אם המצב יותר טוב מזה או לא נוכל לראות רק בהמשך.
לצפיה ב-'פוטבול מנג׳ר 2015'
פוטבול מנג׳ר 2015
23/12/2014 | 13:12
8
38
בשבוע הבא ייפתח חלון ההעברות של ינואר ואיך נאמר בעדינות, מכבי חיפה לא נמצאת במצב שבו היא יכולה להרשות לעצמה לנוח בחלון ההעברות הזה.

עכשיו נניח ואתם מקבלים לידיכם את תפקידו של שחר (כלומר, מנהל מקצועי). איך ייראה החריש בקבוצה? מי עוזב? מי נשאר? מי מגיע (רמז: לא מסי ורונאלדו)? מי מהמנודים יחזור לסגל? מה יעלה בגורלו של המאמן? אם הוא לא ממשיך, לאיזה מאמן תפנו?

דיון פנטזיות אחרות לשנת 2014 - צא לדרך!
לצפיה ב-'אני צנוע מאוד בבקשותיי'
אני צנוע מאוד בבקשותיי
23/12/2014 | 15:12
34
1. קשר 50-50 זר איכותי. אם לחפש מודל לחיקוי אפשר לקחת כדוגמא את הובאן ואוגו מהפועל באר שבע. כיום אין קשר בין הקישור הקדמי לקישור האחורי בקבוצה.
2. חלוץ ישראלי בכיר - בן בסט/ אלירן עטר/ טוטו תמוז/ דודו ביטון. מבחינתי אפשר לשחרר/ לדחוק את אחד משלושת החלוצים הבינוניים שלנו לתחתית הסגל. תורג'מן אף פעם לא יהיה חלוץ אמיתי, עמאשה אחרי השיא ואבוחצירא הוא הדבר הכי בינוני עלי אדמות.
לצפיה ב-'אוי אנחנו אלופים בפינטוזים'
אוי אנחנו אלופים בפינטוזים
23/12/2014 | 20:20
6
26
לצערי מתחיל להתחזק אצלי המחשבה שצריך להיפרד מסאלה ולכן הייתי רוצה לראות את רוני לוי חוזר כי הוא היחידי שלא מפחד לתת בראש למי שצריך ולא מחשבן לאף אחד.
הדברים החשובים שהמאמן החדש צריך לעשות זה להשקיע כל סכום ששחר יתן בחלוץ מצויין קילר כזה ובקשר מרכז מגרש יצירתי. הייתי מאוד רוצה לראות את דרניציץ׳ שלפי מה שראיתי הוא קשר מצויין.. לגבי חלוץ אני לא הייתי מתנגד לחלוץ הבולגרי של וידטאון שהיה מועמד.
להחזיר את גבאי לסגל ולהרכב בהדרגה והכי חשוב להחתים את צדק ליד צוצאליץ.
יש עוד 2 ישראלים שאנחנו בהחלט יכולים להחתים וזה ממש לא בשמים, אלירן עטר וסיראז נאסר - הראשון יוסיף לנו מחץ להתקפה והשני הוא ווינגר טכני ומעולה שמתייבש אצל אלישע בב״ש ויכול לתת פיתרון מעולה(והרבה יותר זול מורמוט) לבעיית השחקנים היצרתיים שלנו שתקועה כרגע רק עם עזרא וורד.
ואת מי לשחרר? ראיוס, מיצ׳ל, אבוחצירה, דגני, משומר, כליבאת ולהיפרד יפה מבוקולי.
לצפיה ב-'סיראז' נסאר הוא פרימדונה סטייל ראיוס'
סיראז' נסאר הוא פרימדונה סטייל ראיוס
24/12/2014 | 17:15
5
26
זה אחת הסיבות המרכזיות שאלישע נותן לו לטעום כפות גדושות של ספסל מאובק ואותנטי של ורסמיל
לצפיה ב-'לכן זה מצויין אם יגיע'
לכן זה מצויין אם יגיע
24/12/2014 | 19:29
4
27
במקרה שראיוס ישוחרר. אפשר להנות ממנו ברגעים הטובים שלו ומצד שני לא להתבייש לייבש אותו על הספסל כי המשכורת והמעמד שלו לא גבוהים כמו של ראיוס והוא גם לא תופס עמדה של זר.
והוא עדיין צעיר אז אפשר גם לשנות אותו ולעבוד עליו מבחינה מנטלית. גם על רפאלוב ועידן טל אמרו שהם כאלה וגם על רואבן עובד.. רפאלוב ועידן טל הצליחו, עובד לא.. אבל שווה לנסות. בכל אופן אני מאוד אוהב אותו..
לצפיה ב-'חשיבה מעניינת '
חשיבה מעניינת
25/12/2014 | 08:52
9
לצפיה ב-'יש כאן מחלקת נוער מצויינת'
יש כאן מחלקת נוער מצויינת
25/12/2014 | 10:55
2
22
הגם שאיני ביקורתי כלפי הקו המקצועי שלה, אין שום דבר רע לכתוב על אוסף הכישרונות שנאסף כאן מכל צפון הארץ. המספר הגדול של מתקני האימונים והשלוחות מאפשר להגיע בקבוצת הנוער למבחר של כשרונות שאין לו אח ורע בארץ. לא צריך ללכת לבאר שבע ולהביא משם שחקן שלא מוצא את עצמו בהרכב, ולא משנה כרגע בגלל אילו סיבות. יש לנו שחקנים שמסתובבים בקבוצות כמושאלים והם לא פחות איכותיים מסיראז' נסאר... לפחות בשתי קבוצות - הפועל פתח-תקוה ובני סכנין - מסתובבים שחקנים של המועדון שלנו, כובשים ומבשלים ולמעשה מחזיקים את הקבוצות האלה. אני לא חושב, למשל, שנסאר טוב יותר מריאן ואפילו על גדיר לא הייתי ממהר (על אף שאצלו מדובר בהתנהגות בלתי נסבלת, מדובר באחד השחקנים המוכשרים שגדלו כאן). אני לא בטוח ששחקנים כמו דור כוכב ועדי קונסטנטינוס לא יכולים להצליח במועדון האם שלהם. שבענו משחקנים ישראלים שלא גדלו במועדון, הובאו אליו מטעמים שידועים למנהל המקצועי שלנו ונשארו תקועים על היציע (ומדובר בלא מעט כאלה!). הגיע הזמן שהשורות יתמלאו בתוצרים של מחלקת הנוער שלנו שיחוזקו בשחקנים זרים איכותיים, ומדי פעם בשחקן ישראלי אחד או שניים שעונים על צורך ספציפי שמחלקת הנוער לא יכולה לענות עליו.
לצפיה ב-'מסכים אבל מסתייג'
מסכים אבל מסתייג
28/12/2014 | 18:19
1
6
כבר הוכח לא צעט פעמים שיש פער תהומי בין היכולת של השחקם בנוער לבין הבוגרת. לא כל מי שמצליח בנוער הוא גם יהיה מוצלח בבוגרים. ויכול להיות שמה שטב כרגע לסכנין ועכו או הפועל פ״ת לא באמת ראוי להיות מספיק טוב בשבילנו מבלי להתייחס ספציפית לשמות של שחקנים כי אני מאוד אוהב ומעריך את ריאן, גוזלן, קוסטה, שחר הירש, דור חוגי, שטיין וגאדיר.
לצפיה ב-'זה נכון אבל אני לא ממש ראיתי כיצד הצעירים האלה '
זה נכון אבל אני לא ממש ראיתי כיצד הצעירים האלה
28/12/2014 | 20:47
6
מקבלים הזדמנות.
מעבר לכך - זו מדיניות של מועדון. אם זו תהיה ההחלטה, הצעירים ישולבו ואם לא, נמשיך להביא עזריאלים ודומיהם
לצפיה ב-'סכנין -מכבי חיפה '
סכנין -מכבי חיפה
19/12/2014 | 17:59
54
131
ורד פצוע ולא ישחק
מנגד. . . מוחמד גדיר ואיסמעאיל ריאן לא ישחקו (מההסכם בין המועדונים).
מכבי...
המשך>>
ורד פצוע ולא ישחק
מנגד. . . מוחמד גדיר ואיסמעאיל ריאן לא ישחקו (מההסכם בין המועדונים).
מכבי חיפה ,כך נראה,מתחילה להתאושש...
המבחן האמיתי יהיה של שחקן ההגנה אדין צוצאליץ' שהוא עם "רגל אחת" בחוץ....
יאללה מכבי חיפה..   

3-1 למכבי חיפה ?
לצפיה ב-' נפתח פורום קולות צפים '
|*| נפתח פורום קולות צפים |*|
22/12/2014 | 16:53
5
|רמקול| בחירות 2015 מתקרבים בצעדי ענק, ואם אתם מתלבטים למי להצביע אז פורום קולות צפים הוא המקום בשבילכם!
אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום, ולשתף אותנו בלבטים שלכם לגבי הבחירות הקרובות.

לכו תדעו, אולי תגבשו דעה כבר עכשיו :-)
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|שמאל|בנוסף, אנחנו מזמינים אתכם לפורומים הבאים:

פורום בחירות 2015
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורום מפלגת הליכוד
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

פורום מפלגת העבודה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

ואם עוד לא הכרתם..
|*|בלוג בחירות 2015 הרשמי של תפוז|*|
בבלוג כותבים פוליטיקאים מהמעלה הראשונה, פעילים פוליטיים והוגי דעות.

מוזמנים להתעדכן בכל מה שחם!
http://www.tapuz.co.il/blog/net/userblog.aspx?fold...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ