לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1215512,155 עוקבים אודות עסקים

פורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים מתבקשים לקרוא את חוקי הפורום - לחצו כאן
הודעות OFF נא להעביר לקומונה החברתית - לחצו כאן

המשחק הבא: 
כדורגל:
ליגת העל, מחזור 11:
מכבי תל אביב - מכבי חיפה

כדורסל:
ליגה, מחזור 6:
מכבי נתניה - מכבי חיפה

המשך >>

לצפיה ב-'פורומים תיירותיים חדשים בתפוז'
|*|פורומים תיירותיים חדשים בתפוז|*|
01/01/2015 | 11:00
3
|מטוס|מתכננים חופשה בישראל או בחו"ל? מחפשים מסלול מיוחד שיתאים גם לילדים? רוצים להתעדכן בדילים החמים ביותר בבתי המלון בארץ ובחו"ל?
היכנסו כבר עכשיו לפורומים התיירותיים החדשים של תפוז!

פורום חופשה באילת:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורום חופשות סקי:

פורום טיולים בארה"ב:

פורום טיולים בגרמניה:

פורום מלונות בישראל:

פורום תאילנד:
לצפיה ב-'כדורסל. . . חצי גמר. . . מכבי חיפה נגד מכבי תל אביב '
כדורסל. . . חצי גמר. . . מכבי חיפה נגד מכבי תל אביב
30/12/2014 | 18:41
3
26

לצפיה ב-'בלי מורן רוט יהיה קשה'
בלי מורן רוט יהיה קשה
30/12/2014 | 20:11
2
19
אבל אני מאמין שניתן להם פייט.
לצפיה ב-'קשה בלתי אפשרי '
קשה בלתי אפשרי
31/12/2014 | 08:09
7
לצפיה ב-'למה שהוא לא ישחק?'
למה שהוא לא ישחק?
31/12/2014 | 13:11
23
לפי האתר הרשמי הפציעה תשבית אותו לשלושה עד ארבעה שבועות. חצאי הגמר ייערכו ב16.2. יש עוד חודש וחצי עד אז...
לצפיה ב-'מאמן חדש - מרקו בלבול'
מאמן חדש - מרקו בלבול
28/12/2014 | 18:13
24
49
שירשור תלונות, דעות, ביקורות ועוד..
לצפיה ב-'דעותיי'
דעותיי
28/12/2014 | 18:17
2
55
מדובר בסוג של פשיטת רגל חסרת מעצורים. מינוי הזוי. לא רואה שום כישרון קיים אצל מרקו בלבלול בלקיחת קבוצה מסוג זה והצלחה איתה. איזה נסיון בלבלול מביא? הוא עוד סימפטום בינוני לתקופה בינונית בקבוצה. אם שחר רק רצה להעביר את הזמן עד העונה הבאה אז שלא יזרוק זין על17 אלף מנוים ויביא מאמן שלא מתאים.

אני נסער מההחלטה הזאת, ברור לי שבלבול לא בא ליותר מחצי שנה ולכן בינואר לא יגיעו שחקנים משמעותיים כי שחר ישאיר את הכסף למאמן שיגיע בקיץ(ואז יחליט בשבילו את מי להביא). אז ככה שהכרזת בלבול למאמן הקבוצה אומרת באופן רשמי, כבר בסוף חודש דצמבר- הולכים לים, העונה הזאת נגמרה מבחינתנו. תעירו אותי באוגוסט 2015!
לצפיה ב-'בוא ניתן לו צ'אנס ידידי.....'
בוא ניתן לו צ'אנס ידידי.....
28/12/2014 | 18:19
1
22
לצפיה ב-'צ׳אנס למה?'
צ׳אנס למה?
28/12/2014 | 18:22
38
האם במצב הקבוצה בלבול הוא המאמן הכי ראוי להגיע? ברור לכולם שלא.
האם הוא מגיע ליותר מחצי שנה לסתימת חורים? ברור שכן

אז למה לתת לו הזדמנות? עוד בובה של שחר.. העונה גמורה!
לצפיה ב-'אני עדיין מנסה להתאושש מאתמול...'
אני עדיין מנסה להתאושש מאתמול...
28/12/2014 | 17:48
16
37
לצפיה ב-'המשך'
המשך
28/12/2014 | 17:51
15
62
ואז אני מגלה ששחר מינה את מרקו בלבול למאמן הקבוצה. כן כן, אותו מרקו בלבול שהניסיון שלו בתור מנהל ראשי לא גדול במיוחד, בלשון המעטה, פיטרו אותו לא פעם ולא פעמיים. ובכלל, למה? התשובה האינסטינקטיבית היחידה שאני מצליח לחשוב עליה היא שמדובר במאמן חסר שאיפות, שלא יפצה פה במידה ושחר ייפרד ממנו לשלום בתום העונה הנוכחית. אופציה נוספת היא ששוב הולכים על שיטת אלישע - מאמן שכל מהותו היא להשרות שקט על המערכת ולא להפריע לשחר וצ'יזיק להנחית פה איזה שחקנים שהם רוצים, לקנות חן עזריאלים ודינו אנדלובואים במיליון שקל, ובמקרה הכי גרוע לפטר ולהאשים אותו.
לצפיה ב-'*מאמן ראשי'
*מאמן ראשי
28/12/2014 | 17:51
19
לצפיה ב-'דינו אנדלובו היה התעקשות של עטר'
דינו אנדלובו היה התעקשות של עטר
28/12/2014 | 18:04
13
46
אבל חוץ מזה אני מסכים שהץחושה היא להביא בובה זולה שתספוג את האש. בעל הבית השתגע, עתיד הקבוצה רחוק מלהראות טוב..
לצפיה ב-'כי זה לחצי שנה'
כי זה לחצי שנה
28/12/2014 | 23:53
12
30
ממתי ממנים פה פיגורות לחצי שנה? תחשוב שהוא היה ממנה את דרור קשטן,משלם לו מה שמשלם,והבן אדם לא היה מצליח לקדם את הקבוצה(כי בינואר אתה לא יכול לבנות את הקבוצה מחדש ומשתמש בחומר הירוד שיש לך) אז היינו מגיעים לקיץ וגם אם שחר היה רוצה לתת לקשטן את המפתחות לבנות את הקבוצה לעונה הבאה הקהל הפופוליסט לא היה נותן לו כי הוא היה אומר לו "בשביל מה למנות מאמן כל כך יקר שלא הצליח בעונה שעברה".
לדעתי בקיץ כששחר מינה את סטנויביץ' הוא כן הראה פתיחות בכך שנתן את המפתחות למאמן שהוא גם יקר וגם לא בובה.  אלא אם בלבול לא יעשה איזה הצלחה פנומנלית בחצי שנה הזאת(ואני מאחל לו שיעשה את זה) אני בכלל לא פוסל ששחר יביא פיגורה גם בקיץ הבא. בסופו של דבר הוא מסתכל למעלה ורואה את מכבי שנותנת לג'ורדי חופש מוחלט,הוא מסתכל על אלונה שנותנת לאלישע חופש מוחלט והוא מבין שכדי להיות בלבל שלהם אסור לו לעשות מעשה אלי טביב.
לצפיה ב-'שחר לא אחד שמקשיב לקהל'
שחר לא אחד שמקשיב לקהל
29/12/2014 | 07:27
10
32
ואני לא יודע על איזה פתיחות אתה מדבר, הרי בסוף שחר סירס את סאלה כמו כל מאמן אחר. אני בטוח שאם שחר היה צעיר יותר הוא היה כבר ממזמן מוציא תעודת פרו ועומד על הקווים בעצמו..

בכל אופן החשיבה הזאת ברורה - שלחו אותנו לים בדצמבר!
לצפיה ב-'על הסגל סטנויביץ היה אמון'
על הסגל סטנויביץ היה אמון
29/12/2014 | 09:18
9
33
למעט בניון

לצפיה ב-'וואלה? סטנוייביץ' רצה את שיר צדק וקיבל את מתן אוחיון'
וואלה? סטנוייביץ' רצה את שיר צדק וקיבל את מתן אוחיון
29/12/2014 | 17:55
8
32
רצה את דריניצ'יץ' וקיבל את מיצ'ל... וזה רק קצה הקרחון כנראה
לצפיה ב-'מטעמי תקציב'
מטעמי תקציב
29/12/2014 | 18:04
7
30
למעט בניון יענקלה לא כפה עליו אף שחקן. הוא נתן לו מגבלת תקציב ואפשר לו להביא איזה שחקן שהוא רוצה תחת המגבלת הזאת(הלוואי על 12 קבוצות מהליגה מגבלת כזאת). רצה להביא את דריניצ'יץ'? אם הוא היה מוותר על ראיוס היה לו כסף להביא אותו. זה סתם דוגמא אחת. הוא היה יכול לעשות אינספרו תמרונים בשביל להעמיד סגל טוב יותר.
לצפיה ב-'הדבר היחיד ששחר נתן לסטנוייביץ''
הדבר היחיד ששחר נתן לסטנוייביץ'
29/12/2014 | 18:09
6
35
זה להביא אתו את העוזרים שלו. גם אם הוא היה זה שקיבל את ההחלטה לשחרר שחקן זה או אחר, אילו הבעלים היה מתנגד זה לא היה קורה. רוב מוחלט של השחקנים - הישנים והחדשים - נמצאים במועדון מכיוון ששחר רוצה שיהיו במועדון משיקולים שלא בהכרח קשורים לכדורגל בלבד.
אני חוזר ואומר - כל עוד יעקב שחר הוא המנהל המקצועי של מכבי חיפה, המציאות הזאת לא תשתנה ומי שתולה תקוות במרקו בלבול, פשוט עושה לעצמו עוול נוראי. גם במכבי חיפה של בלבול, או של גרנט (שסביר להניח שיהיה המאמן הבא שלנו)  ישחקו השחקנים ששחר רוצה ביקרם (תרתי משמע!!), ומכבי חיפה תמשיך להיראות כמו סמרטוט רצפה עד שיעקב שחר יוותר על התערבות מקצועית ויביא בעל מקצוע אמתי לשם כך.
לצפיה ב-'למעט בניון'
למעט בניון
29/12/2014 | 18:12
5
33
כל שחקן ושחקן בסגל היה על דעתו המוחלטת של סאלה.  מי שהוא לא רצה אותו שם לא היה שם (אף את קטן הוא הצליח להעיף משם)
לצפיה ב-'המאמן יכול לבקש מה שהוא רוצה'
המאמן יכול לבקש מה שהוא רוצה
29/12/2014 | 18:21
4
27
מי שמאשר בשורה התחתונה זה המנהל, וכך מתנהלים הדברים במכבי חיפה. שמעתי אתמול בערב רעיון עם איתמר צ'יזיק באחת התחנות האזוריות בצפון והוא אמר דברים דומים מאד!
קטן הלך מאחר ויעקב שחר הבין - באיחור של ארבע-חמש שנים - שהשחקן מביא יותר נזק מתועלת. בניון הגיע על תקן קטן.
לצפיה ב-'אבל עובדה'
אבל עובדה
29/12/2014 | 19:50
3
28
ששחר ניסה להנחית על סאלה איזה קשר נורבגי או מה שהוא לא יהיה, וסאלה הטיל וטו והקשר לא הגיע בסוף
לצפיה ב-'הוא אמר שהוא לא רוצה אותו'
הוא אמר שהוא לא רוצה אותו
29/12/2014 | 20:09
26
אבל עצם זה שהבוס הביא אותו בלי שום קשר לרצונות של המאמן שלו היא הוכחה לכך שיעקב שחר הוא המנהל המקצועי היחיד במכבי חיפה והמאמנים עובדים אצלו וסרים למרותו, ונאלצים - כל אחד לפי כוחותיו ואישיותו - לעשות את המכסימום עם השחקנים שהוא אוסף עבורם (ולהערכתי - חלק גדול מהם נאסף לא מסיבות מקצועיות אלא עסקיות)
לצפיה ב-'זה גם הסיבה שסאלה התפוטר מהר מאוד לאחר המקרה הנ"ל'
זה גם הסיבה שסאלה התפוטר מהר מאוד לאחר המקרה הנ"ל
30/12/2014 | 10:16
1
16
לצפיה ב-'הוא לא התפוטר בגלל זה'
הוא לא התפוטר בגלל זה
30/12/2014 | 13:09
15
הוא התפוטר כי הקבוצה נראית רע.   אם היא היתה עושה לפחות 4 נקודות בשני המשחקים האחרונים סאלה היה נשאר גם ל-2015
לצפיה ב-'שחר לא נתן את המפתחות לאף אחד'
שחר לא נתן את המפתחות לאף אחד
29/12/2014 | 09:53
40
המפתחות בידיים שלו כבר הרבה שנים. המאמן האחרון שקיבל משחר את המפתחות הוא גם האחרון וקוראים לו גיורא שפיגל. כל שאר המאמנים עשו מה שהבוס אומר להם, בנו קבוצות ממה שהבוס הביא להם וכך זכו לתהילת עולם. הרי אלי כהן, רוני לוי, אלישע לוי ואריק בנאדו הם לא ממש מאמנים. מדובר בשחקני עבר שהחליטו לעשות הסבה לאימון לאחר פרישתם ממשחק פעיל ומסתבר שאם תתן להם שחקנים טובם, הם יבנו קבוצה. אם תוציא משם את השחקנים הטובים הם יסיימו מחצית עונה מקרטעת ויפוטרו. אין בארץ מאמנים שמסוגלים לקחת אוסף שחקנים בינוני ולבנות ממנו קבוצה בעבודה טקטית קשה, בחינוך למשמעת ובניטרול הכוכבים עם האגו והחברים העיתונאים שלהם.  במכבי תל-אביב למדו את זה ויצרו פור על הליגה בזכות כמה מהלכים פשוטים ביותר. במכבי חיפה - מאז גיורא שפיגל (שגם שנותיו האחרונות במכבי לא היו מי יודע כמה עד הפיצוץ הקשה עם שחר) המאמנים עובדים אצל הבעלים. הוא ממנה אותם, הוא מחתים עבורם את השחקנים, הוא משחרר את השחקנים שהוא מוצא לנכון לשחרר, הוא מקדם אלת אלה שהוא חושב שהוא יוכל להרוויח מהם משהו (והוא באמת הרוויח ממכירת הכוכבים שלו לחו"ל) וכך מתנהל המועדון. לפעמים הוא הצליח לאסוף שחקנים איכותיים וזכה באליפויות ולפעמים לא הלך לו כל כך, בגלל שגם מיליונר כמוהו הוא בנאדם ויכול לטעות. הבעיה הגדולה של שחר היא היהירות השחצנית שלו וחוסר הנכונות הגנטית שלו להודות בטעויות ולקבל ביקורת. בעצם, זו לא הבעיה שלו... זו הבעיה שלנו...
לצפיה ב-'אני מציע את עצמי למשרת מאמן מכבי חיפה'
אני מציע את עצמי למשרת מאמן מכבי חיפה
28/12/2014 | 22:23
3
53
ויש לי את הדבר העיקרי ששחר מבקש.... קראו בהמשך
אז כן, אני לא ממש מבין בכדורגל.
וכן, אף פעם לא אימנתי קבוצה אפילו לא קבוצת ילדים.
ואן לי מושג מה זה 4-4-2 או 5-4-1
או בכלל מה זה נבדל פסיבי או נבדל בכלל
ואפילו שחקן כדורגל לא הייתי (שחמט כן, זה נחשב?)
אבל יש לי את הדבר העיקרי ששחר מבקש
אני זול יותר מכל שאר המועמדים, אני אפילו לא רוצה משכורת,
ואתם יודעים מה - אני אפילו מוכן לשלם עבור התפקיד
מה אתם אומרים - יש לי סכוי טוב אצל שחר?
לצפיה ב-'קודם כל ברוך הבא לפורום'
קודם כל ברוך הבא לפורום
28/12/2014 | 23:46
1
55
דבר שני, אם ישנו דיון קיים בנושא, זה יחסוך לי עבודה אם תשרשר את ההודעה שלך אליו. אמנם יהיה נחמד מאוד אם יהיו הרבה נושאים חדשים בעמוד הראשון אבל אם יש יותר נושאים מתגובות זה די מאבד את המהות של הפורום.

בקשר למינוי. קודם כל מישהו יודע את פרטי החוזה של בלבול? הוא חתם עד תום העונה או שזה חוזה ארוך טווח? האמת אני בכלל לא יודע מה אני מעדיף... יש עונה שהלכה לפח וישנה הזדמנות עכשיו להביא צוות זר חדש שיתגלח על חצי העונה המיותרת הזאת ויהיה מוכן יותר לעונה הבאה. בסוף הצוות הזה יבוא בסוף העונה, שוב יעשה טעויות שצוות זר יעשה בכל מקרה, שוב תלך עונה לפח כבר בנובמבר, וחוזר חלילה. הניהול של שחר הוא פשוט זוועתי.

ואם הולכים בכל זאת על מועמד ישראלי - רוני לוי או השריף. שני המאמנים האחרונים שבנו כאן קבוצה חזקה באמת. אבל כרגע שחר בקטע של למזער נזקים מהעונה הזאת ולקוות לאיזה נס כמו מקרה בנאדו שיוכל למכור לאוהדים שבעונה הבאה יהיה יותר טוב. זה באמת יהיה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות אז מבחינתי אפשר לסיים בפלייאוף התחתון.
לצפיה ב-'חתם עד סוף העונה'
חתם עד סוף העונה
29/12/2014 | 17:54
13
לצפיה ב-'יש עוד דרישה לתפקיד'
יש עוד דרישה לתפקיד
30/12/2014 | 09:18
30
אסור שיהיו לך בקשות לשחקנים עם תקציב גדול אתה חייב להסכים לכל שחקן בינוני שסקאוטר ימליץ לך.

כל מה ששחר אומר לך קדוש ואסור לך להביע את דעתך המקצועית.

תצטרך לחכות קצת אבל עד תחילת/אמצע עונה הבאה בהצלחה שיהיה
לצפיה ב-'פסק זמן מהכדורגל: מכבי חיפה - גלבוע/גליל (רבע גמר גביע סל)'
פסק זמן מהכדורגל: מכבי חיפה - גלבוע/גליל (רבע גמר גביע סל)
28/12/2014 | 19:55
6
15
מכבי חיפה המשתפרת רוצה להמשיך במומנטום החיובי ולעלות לחצי הגמר שייערך בארנה בירושלים (סיבה טובה ללכת עד הסוף הפעם...)

כל התגובות לכאן
לצפיה ב-'2 קבוצות בינוניות ושוות ברמתן'
2 קבוצות בינוניות ושוות ברמתן
28/12/2014 | 22:24
2
14
לחיפה יש את היתרון של המומנטום החיובי אבל הסגל שלה קצר בהרבה משל גליל. שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'חחחח קצת איחרת עם זה אני חושב'
חחחח קצת איחרת עם זה אני חושב
28/12/2014 | 22:45
1
20
המשחק נגמר לפני שעה והירוקים מעפילים לחצי הגמר אחרי 79-61 ורבע רביעי נהדר.

וויל גרייבס נראה רכש פשוט ענק! סוף סוף שחקן שיכול לרווח את המשחק וקולע באחוזים נהדרים מבחוץ.

אם נביא איזה סנטר דומיננטי שיודע לתת הגנה על הטבעת אנחנו יכולים לעשות דברים יפים העונה. 3 זרים כרגע נראים נהדר, הסגל הישראלי לא רע בכלל עם יבזורי, מורן ואלכס. עוד קצת עומק ואפשר לעשות דברים יפים לאור המשבר של ירושלים שכמעט עפה הרגע מהגביע ונגררת להארכה מול ראשון...
לצפיה ב-'הפסקתי לעקוב אחרי המפעל'
הפסקתי לעקוב אחרי המפעל
29/12/2014 | 07:06
18
מהרגע שחולון הודחה.
עדיין אני חושב שהשינוי הכי חשוב שהקבוצה צריכה לעשות הוא בעמדת המאמן. אגב יש שמועות שירושלים מאוכזבים מגפני ורוצים לשחרר אותו, חיפה היא קבוצה עם תקציב מספיק טוב כדי לקלוט אותו והוא יכול להוות פיתרון מעולה לבעיית הגבוהים של הקבוצה. סך הכל אולי עם הגעתו או עם הגעת סנטר דומיננטי אחר הקבוצה מתחילה להתאזן.
לצפיה ב-'למעשה'
למעשה
29/12/2014 | 18:15
2
17
החצי גמר מורכב מארבעת הקבוצות שהגיע לחצי גמר פליאוף בעונה שעברה, ולטעמי? יהיו שם גם העונה.
לצפיה ב-'לא אתנגד להגרלה זהה לחצי הגמר הזה...'
לא אתנגד להגרלה זהה לחצי הגמר הזה...
29/12/2014 | 19:33
1
11
לצפיה ב-'חחחח 0:1 לך'
חחחח 0:1 לך
29/12/2014 | 19:48
12
אני אחזיר בחצי גמר
לצפיה ב-'ועכשיו חכמי חלם רוצים להביא את שכטר'
ועכשיו חכמי חלם רוצים להביא את שכטר
27/12/2014 | 22:23
6
40
כאילו זה ממש משנה.
כאילו כל הבעיה של הקבוצה נקודתית ולא מערכתית.
שחקן אחד לא ישנה את העובדה שהקבוצה מתנהלת בצורה לא מקצועית.
אז מה כן צריך לעשות?

להכין צוות מקצועי + סקאוטינג חזק, ולהתחיל להתכונן לעונה הבאה.

לצפיה ב-'ודעתי האישית'
ודעתי האישית
27/12/2014 | 22:26
1
34
שכטר נשען על עונה וחצי טובות בהפועל אי שם לפני 19 שנה בערך.. מכבי חיפה אבודה השנה וצריכים שם לחשוב כבר על שנה הבאה. ההגנה והקישור האחורי חלשים. מויאל לא לרמה הזאת ובוקולי כבר לא גרזן כמו פעם. חיפה צריכה להעיף את קינן ולהביא בלם ישראלי טוב. קינן הוא בדיחה. וגם ראיוס צריך לעוף. בשביל מהלך גאוני פעם בחודשיים לא שווה לתפוס משבצת של זר. את זה גם ראובן עובד יכול לעשות.
לצפיה ב-'"חיפה צריכה להעיף את קינן ולהביא בלם ישראלי טוב"'
"חיפה צריכה להעיף את קינן ולהביא בלם ישראלי טוב"
27/12/2014 | 22:46
38
אתה מבין? התקמצנו על שיר צדק בשביל 3 זרים שכל אחד מחרבן על המגרש יותר מהשני.  ואליהם גם צ'וצ'ליץ' שנתן אמנם חודשיים טובים,אבל הגול השני של בית"ר היה לגמרי באשמתו.
לצפיה ב-'מה שכטר יכול לתת שעמאשה לא?'
מה שכטר יכול לתת שעמאשה לא?
27/12/2014 | 22:44
17
לצפיה ב-'אני הייתי בעד להביא אותו'
אני הייתי בעד להביא אותו
28/12/2014 | 16:54
17
לפני שהוא עבר מנתניה להפועל ת"א לפני שנים רבות (במונחי קריירה של שחקן כדורגל) אבל עכשיו לא הייתי מבזבז עליו תלוש משכורת.
לצפיה ב-'ברמת העקרון אתה צודק'
ברמת העקרון אתה צודק
28/12/2014 | 18:11
1
19
אבל עדיף שבסגל יהיה לך יותר שכטרים ופחות אבוחציראים.. וגם זה נקודת התחלה.
לצפיה ב-'הכל שאלה של כסף'
הכל שאלה של כסף
29/12/2014 | 19:54
9
ברגע שאתה מוגבל במשאב הזה ואתה צריך לבחור בין קשר 50:50 טוב(מה שהיום אין לך) לבין חלוץ טוב(כשיש לך כבר את עמאשה) אתה מן הסתם תלך על האופציה הראשונה.  אלא אם מדובר באיזה חלוץ גרנדיוזי אבל שכטר ממש לא כזה. למעשה המשחק הטוב האחרון שלו היה ב-2010.

עכשיו זה כבר לא רלבנטי כמובן, כי בלבול הוא בובה של שחר שיביא איזה פלופ בשקל שהסוכנים שלו המליצו עליו.  אבל אם סאלה היה נשאר לא מן הנמנע שהוא היה מעדיף להביא את דרינצ'יץ' במקום את שכטר ובצדק.
לצפיה ב-'אני צופה מקודם בתומר לוי בערוץ הספורט'
אני צופה מקודם בתומר לוי בערוץ הספורט
28/12/2014 | 19:39
48
וזה מדהים כמה הבן אדם הזה מגוחך ולא מודע לעצמו.  זאתי שיושבת ליד טל ברמן שואלת אותו האם גם לשחר יש חלק באשמה. אז מה עונה הלקקן? קודם כל הוא מתחיל בזה ש"הכישלון של שחר זה שהוא הביא את המאמן". משפט גאוני,אתה כביכול תוקף את שחר אבל בעצם תוקף את המאמן.   אחרי שהוא מסיים עם סטנויביץ' הוא עובר לקורבן אחר-ראובן עטר. "בעונה של עטר שחר נתן לו להתפרע עם הכסף ובגלל זה הקבוצה תקועה עם יותר מדי שחקנים בינוניים שאי אפשר להיפטר מהם ובגלל זה חיפה נראית ככה". מסכן עטר,לא מספיק כל הביקורות שהוא חוטף על הכישלון של הפועל חיפה,הוא עכשיו צריך לחטוף גם על הכישלון של מכבי חיפה.....
  ואולי זאת אחת מהבעיות שלנו ,התומר לוים והדורון בן דוידים שבכל פתיחת שנה מוכרים לנו שמכבי חיפה הלכה לישון והתעוררה ריאל מדריד,רק בשביל שהפריארים* יקנו מנויים, ואחרי שהבלוף מתגלה הם מפילים את זה על השחקנים והמאמן ולא חלילה על הבעלים או.....על עצמם שמכרו לאוהדים את הבלוף.  וזה כמובן מעבר לכל פעילויות הבחבוש שלהם בחדר ההלבשה במהלך העונה.

*ב"פראירים" אני מן הסתם לא מתכוון לכל בעלי המנויים. אני בטוח שהחבר'ה פה לא קנו מנוי בגלל שתומר לוי כתב ש"אידריסו מתחיל לגלות מנהיגות, ואפילו מתחבר לחגים היהודים".   לא הייתי רוצה לכתוב בפורום עם אנשים טיפשים כאלה.
לצפיה ב-'שחר סיים את עבודתו של סטנוייביץ' בחיפה'
שחר סיים את עבודתו של סטנוייביץ' בחיפה
28/12/2014 | 12:16
12
56

צעד נבון לטעמכם?

לצפיה ב-'אלכסנדר סטנוייביץ' התפטר מאימון מכבי חיפה '
אלכסנדר סטנוייביץ' התפטר מאימון מכבי חיפה
28/12/2014 | 12:22
3
39
המהלך הצפוי של יעקב שחר הגיע. לאחר 15 מחזורים מאכזבים מאוד, בעלי מכבי חיפה פיטר היום (ראשון) את המאמן הסרבי של הקבוצה, אלכסנדר סטנוייביץ'.
סטנוייביץ', שספג המון ביקורות אחרי ההפסד אמש (שבת) 3:1 לבית"ר ירושלים, היה כבר על סף פיטורין מספר פעמים השנה, אך בניגוד להפסדים המאכזבים הקודמים, הפעם יענקל'ה שחר לא ויתר והחליט לסיים את דרכו של הסרבי, שנכשל כישלון חרוץ.
השניים ישבו היום לפגישה ארוכה וברוח טובה סיכמו על סיום דרכו של המאמן במועדון.
למרות שאחרי 15 מחזורים מכבי חיפה ניצבת במקום הרביעי, היכולת שהיא מציגה מתחילת העונה כלל לא משכנעת. להיפך. הירוקים נראים מתחת לכל ביקורת, והעונה הם כבר עם שמונה הפסדים, כשרק להפועל פתח תקווה, שנמצאת במקום הלפני אחרון, יש יותר הפסדים (תשעה).
במועדון מהכרמל החליטו לתת גיבוי לסרבי פעם אחר פעם, הפסד אחרי הפסד, והאמינו שהוא זה שיכול להוציא את העגלה מהבוץ. אך ככל הנראה, ה-3:1 לבית"ר ירושלים, ההפסד השמיני מ-15 משחקים, היה הקש ששבר את גב הגמל.
לצפיה ב-'והנה המועמד להחליפו '
והנה המועמד להחליפו
28/12/2014 | 12:36
2
59
לצפיה ב-'לאאאאאאאאא '
לאאאאאאאאא
28/12/2014 | 12:38
1
20
לצפיה ב-'אוי ואבוי'
אוי ואבוי
28/12/2014 | 14:14
14
לצפיה ב-'צעד נבון '
צעד נבון
28/12/2014 | 12:37
49
או לא צעד נבון, מה זה משנה? זה קרה
(אני בצד שחושב שלא)
מה שמשנה תמיד במי שעוזב, זה מה מי שיבוא - או שמה מה יבוא ?!
גיא לוזון?  רוני לוי??  השם ישמור....
לצפיה ב-'שום לקיחת אחריות, זה נטישה של ספינה טובעת'
שום לקיחת אחריות, זה נטישה של ספינה טובעת
28/12/2014 | 13:58
48
אם הוא לא חושב שהוא מספיק טוב כדי לתקן את הטעויות שנעשו בבניית הסגל אז להתראות.
לצפיה ב-'מעניין מתי יעקב שחר יקח קצת אחריות על המעשים שלו'
מעניין מתי יעקב שחר יקח קצת אחריות על המעשים שלו
28/12/2014 | 14:16
2
29
לצפיה ב-'שאלה טובה'
שאלה טובה
28/12/2014 | 16:53
27
הוא בסך הכל צריך להודות שהוא חסר מושג בכדורגל של היום ולדאוג לניהול הפיננסי של המועדון, להביא יועץ שמבין דבר בכדורגל האירופי. לייעץ, לא לאמן. ככה אי אפשר יהיה להפיל עליו הכל ולהחליף אותו כמו גרביים כל חצי שנה.
לצפיה ב-'משהו אחד לא ברור לי לגבי יעקב שחר איך בן אדם שמחזיק קבוצה'
משהו אחד לא ברור לי לגבי יעקב שחר איך בן אדם שמחזיק קבוצה
28/12/2014 | 19:33
17
כמו מכבי חיפה אוהד מכבי תל אביב כדורסל. אני רואה בזה משהומנוגד למרות שזה שני ענפים שונים .
לצפיה ב-'בהצלחה למרקו בלבול. אני מקווה שהוא יקבל את הצ'אנס שאחרים לא'
בהצלחה למרקו בלבול. אני מקווה שהוא יקבל את הצ'אנס שאחרים לא
28/12/2014 | 16:51
27
אין פתרון קסם צריך לתת למאמן צ'אנס של כמה שנים (2 או 3 שיראו בהם התקדמות) ולא צ'אנס של חודש או שנה כמו ש-3 האחרונים קיבלו.
לצפיה ב-'ג׳נטלמן, אדם חביב ונחמד'
ג׳נטלמן, אדם חביב ונחמד
28/12/2014 | 18:12
33
אבל מאמן גרוע שנכשל. שלום ולא להתראות!
לצפיה ב-'מרקו בלבול מונה למאמן מכבי חיפה:'
מרקו בלבול מונה למאמן מכבי חיפה:
36
שחקן העבר של מכבי חיפה, ששימש בעבר כעוזר מאמן במועדון, מונה למחליפו של אלכסנדר סטנוייביץ' שהתפטר מוקדם יותר. חתם על חוזה עד תום העונה. בויאן שראנוב סיכם בארגוטליס היוונית

איציק יצחקי יום ראשון, 28 בדצמבר 2014, 16:22

אחרי הזעזוע הגדול במכבי חיפה, עם התפטרותו של אלכסנדר סטנוייביץ', הודיע היום (ראשון) המועדון באופן רשמי על מינויו של מרקו בלבול כמחליפו. הבעלים יעקב שחר העדיף את שחקן העבר על פני רוני לוי, גיא לוזון ומועמדים אחרים שהוצעו, כשבלבול חתם על חוזה עד תום העונה.
כידוע, סטנוייביץ' התפטר היום (ראשון) מתפקידו לאחר חצי שנה בלבד, בעקבות התוצאות האחרונות, כולל ההפסד האחרון אמש לבית"ר ירושלים. חיפה מדורגת במקום הרביעי בטבלה, מרחק 13 נקודות מהמוליכה קרית שמונה ומרחק 11 נקודות מהשלישית מכבי תל אביב.
ממכבי חיפה נמסר: "נשיא המועדון, יעקב שחר, בחר בשחקן העבר, מרקו בלבול למאמן מכבי חיפה. בלבול יחל בעבודתו החל ממחר. המועדון מאחל לו בהצלחה. בלבול שיחק במועדון מגיל 9 ועד לקבוצה הבוגרת, בה שיחק שנים רבות וזכה בתארים כשחקן וכעוזר מאמן לאברהם גרנט, יצחק שום ורוני לוי. אנו מאחלים לו הצלחה".
לצפיה ב-'מכבי חיפה -בית''ר ירושלים'
מכבי חיפה -בית''ר ירושלים
27/12/2014 | 13:24
48
123
הערב בשעה 20.00. . . מכבי חיפה מארחת את בית''ר ירושלים!
איצטדיון מלא. . . וחזרה לאחר שלושה משחקי חוץ. . . 
המשך>>
הערב בשעה 20.00. . . מכבי חיפה מארחת את בית''ר ירושלים!
איצטדיון מלא. . . וחזרה לאחר שלושה משחקי חוץ. . . 
חייבים "לכפר" על ההפסד בסיבוב הקודם.
אל תשכחו שבאמצע שבוע הבא גמר גביע הטוטו נגד מכבי תל אביב.
יאללה מכבי    

לצפיה ב-'תחבורה ציבורית - האיצטדיון בנתניה'
תחבורה ציבורית - האיצטדיון בנתניה
27/12/2014 | 18:27
16
האם מישהוא יודע אם יש תחבורה ציבורית (אוטובוסים או מוניות שרות) בסיום משחק הגמר 
של גביע הטוטו ביום רביעי באיצטדיון בנתניה ?

אם כן איפה בדיוק ?

תודה.
לצפיה ב-'איתי שכטר בדרך למכבי חיפה '
איתי שכטר בדרך למכבי חיפה
27/12/2014 | 17:53
1
30
בינואר 2014 עבר שכטר בהשאלה מהפועל תל-אביב לנאנט, שניצלה את אופציית הרכישה שלה בקיץ האחרון וצירפה את חלוץ הנבחרת לשורותיה. העונה שכטר שותף ב-13 משחקים (מתוכם פתח בשישה) וכבש שער אחד.

http://www.one.co.il/Article/244225.html

לצפיה ב-'one? אתה רציני?'
one? אתה רציני?
27/12/2014 | 18:57
8
לצפיה ב-'גביע המדינה בכדורגל: מתארחים ברמה"ש מהלאומית'
גביע המדינה בכדורגל: מתארחים ברמה"ש מהלאומית
25/12/2014 | 16:59
8
27
מוקש או טיול? האם לדעתכם מכבי חיפה צריכה לסמן את הגביע כמטרה העיקרית העונה או שרק אלוהים מסוגל לגרום למועדון הזה לזכות בגביע?

דיון פורה
לצפיה ב-'אחלה שיבוץ . . .'
אחלה שיבוץ . . .
25/12/2014 | 17:08
23
רמת השרון מדשדשת באמצע הטבלה. . . נקווה לטוב
לצפיה ב-'אפשר לסמן עד מחר'
אפשר לסמן עד מחר
25/12/2014 | 18:47
3
36
אם בשנים שהיו לנו שחקנים עם ביצים גדולות מסוגם של פראליה, גובאני וז'וטה, הפסדנו גמרים וחצאי גמרים בפנדלים, מישהו יכול להמר שהשנה נעשה זאת כשהגודל של ביצי השחקנים שלנו הוא כגודל ההצלחה של הקבוצה??

בשביל להצליח במשחקי גביע צריך שחקנים אם אישיות, יותר מאשר שחקני כדורגל.... כאלה, לצערי הרב, אין לנו הרבה השנה והיחידים שיש - בוקולי ויוסי - לא ממש פוגעים...
לצפיה ב-'גם ליוסי נגמרה האישיות'
גם ליוסי נגמרה האישיות
26/12/2014 | 19:06
2
19
בן אדם שעושה במכנסיים מול שוער מחליף בבני סכנין הוא לא איש שיש לו את הביצים בשביל גביע.
לצפיה ב-'אישיות לא נגמרת'
אישיות לא נגמרת
26/12/2014 | 19:29
1
16
בטחון עצמי, כושר גופני, חדות... אלה דברים שמתפוגגים עם הגיל. חוששני שזה מה שקורה ליוסי, בלי או עם קשר להחמצה הנוראית הזאת. מחר אנחנו בבית שלנו, באצטדיון הנהדר של חיפה ומארחים קבוצה שנראית הרבה פחות טוב מאתנו. אני מאד מקווה שהמאמן לא ירתע מלשחק שוב עם חמישה קשרים, שיפתח עם ורד ועזרא באגפים ועם יוסי במרכז. אולי נקבל מהבחור חוויה מתקנת...
לצפיה ב-'אני לא רואה את זה קורה אצל יוסי'
אני לא רואה את זה קורה אצל יוסי
26/12/2014 | 19:37
16
אבל מהפה שלך מה שנקרא
לצפיה ב-'אני הולך לעשות נאחס מטורף, אני יודע'
אני הולך לעשות נאחס מטורף, אני יודע
26/12/2014 | 13:26
2
23
אבל לדעתי השנה אנחנו זוכים בגביע המדינה, כןכן
לצפיה ב-'נו באמת..מול מכבי תל אביב והפועל ירושלים?'
נו באמת..מול מכבי תל אביב והפועל ירושלים?
27/12/2014 | 16:31
1
6
לצפיה ב-'כדורגל...'
כדורגל...
27/12/2014 | 20:40
3
לצפיה ב-'גביע המדינה בכדורסל: מכבי חיפה - הפועל חולון'
גביע המדינה בכדורסל: מכבי חיפה - הפועל חולון
25/12/2014 | 16:56
7
11
הליגה כבר פחות או יותר נגמרה עבור הירוקים אז נשארנו עם הגביע ולוח המשחקים סידר לנו משחק מעניין מול יריבה בכירה יחסית שייערך היום ב7 וחצי בערב (שידור משולב בספורט5) בהיכל הספורט ברוממה.

תגובות לכאן.
לצפיה ב-'יש עוד תקווה למכבי חיפה. . . '
יש עוד תקווה למכבי חיפה. . .
25/12/2014 | 17:00
9
שחקני החיזוק נראים טוב....נקווה שהערב נמשיך את המומנטום מירושלים...
הימור?
 84-69 למכבי חיפה    

לצפיה ב-'אם הייתם אומרים לי בספטמבר'
אם הייתם אומרים לי בספטמבר
25/12/2014 | 22:22
5
12
שבדצמבר הקבוצת כדורסל תראה יותר טוב מהקבוצת כדורגל הייתי מתפוצץ עליכם מצחוק.   אבל העסק לאט לאט מתחיל להתחבר.  מורן רוט במהירות מפתיעה למדי מתחבר ישר לקבוצה,כנראה הביתיות שהוא מרגיש בקבוצה הזאת סייעה לכך.  יבזורי שרוב העונה שיחק רכז והיה נוראי בזה הוסט בזכות רוט לעמדה 2 שהוא כל כך מצויין בה. צ'וברוביץ' תמיד היה סנטר טוב מול קבוצות בינוניות ומטה ודווקא רוז'ו שבתחילת השנה לא הבינו בחיפה מאיפה הוא נפל עליהם מתגלה כאקס פקטור של הקבוצה.  
אז אני אשאר לי עם הצרות של ירושלים,אבל אתם יכולים להתעוגג מהקבוצה שנבנתה.
לצפיה ב-'איך המצב של הכדורסל יותר טוב בדיוק?'
איך המצב של הכדורסל יותר טוב בדיוק?
25/12/2014 | 22:42
4
13
בגלל 2 משחקים? הקבוצה ממוקמת במקום השמיני בליגה, קיבלה ביום שני את הקבוצה הכי חלשת אופי בליגה באופן מסורתי בטיימינג הכי מושלם שאפשר לבקש והיום את חולון, לא בדיוק מאריות הליגה (לא ראיתי את המשחק).

מה שכן - 90 נקודות בירושלים כולל 15 שלשות ו99 מול חולון בהפרש של שלושה ימים. וזו הייתה ביי פאר קבוצת ההתקפה הכי חלשה בליגה לפני כן. אז כן, נראה שרוט הוא זונה וקוסם בו זמנית...
לצפיה ב-'אתה שוכח'
אתה שוכח
25/12/2014 | 23:36
3
15
שהמקום שמיני הזה כולל את כל התקופה שלפני רוט ועם זרים שפגעו בקבוצה(מקצועית,לא מדבר מעבר).  מכבי חיפה לא תסיים מקום שמיני העונה,את זה אני אומר לך בערבות.  האם מכבי חיפה בכדורגל תסיים מקום רביעי? הסיכויים שזה יקרה הם בדיוק כמו הסיכויים שהיא תסיים מקום עשירי
לצפיה ב-'אתה קופץ למסקנות מהר מדי'
אתה קופץ למסקנות מהר מדי
25/12/2014 | 23:40
2
14
זה בסך הכל שני משחקים. דגן יבזורי לא ייתן לך 7 מ9 ל3 בכל שבוע, את התענוג הזה הוא שומר רק למשחקים מול ירושלים. וג'ף אלן, אם אתה מדבר מקצועית, היה השחקן הכי טוב במכבי חיפה מתחילת העונה.

נראה איך הזר החדש משתלב ואם רוזן באמת יביא עוד אחד או שניים ויפגע אז המצב יהיה יותר טוב, אבל הסיכוי שזה יקרה הוא בדיוק אותו הסיכוי שזה יקרה בכדורגל...
לצפיה ב-'הוא היה סביר'
הוא היה סביר
25/12/2014 | 23:57
1
12
והכוונה שלי יותר היתה לזה שאיך ששני הזרים עזבו משהו ברוז'ו השתחרר.  אם היית רואה את המשחק הערב היית מגלה שם אול אראונד פליער ברמה גבוהה מאד,אני לא מדבר על איזה מישהו שהתפלקו לו בטעות 4 שלשות,זה מעבר לזה. יש לו ים כישרון לבן אדם הזה, השאלה כמה יצליחו לנצל מזה.
לצפיה ב-'מסכים לגבי רוז׳ו'
מסכים לגבי רוז׳ו
26/12/2014 | 01:15
12
יש לי הרגשה טובה שמה שראינו ממנו היום מעיד יותר על השחקן ממה שראינו בתחילת העונה. ומה שראינו היום זו הופעת דונטה סמית׳ לכל דבר. בלי קשר הוא אחד השומרים היותר טובים שהגיעו לליגה הזאת. אני אוהב אותו.

גרייבס גם נראה כמו אחד שמסוגל לקלוע ויחד עם רוט יש לנו סוף סוף קבוצה שמסוגלת לאיים גם מחוץ לצבע חוץ מיבזורי. אני לא חושב ששיחרור הזרים היה הגורם לזה. מאמין שרוט היה מגיע בלי קשר ולגרייבס היה מקום גם בתור שחקן זר. זה נכון שהקבוצה עכשיו נראית הרבה יותר מאוזנת, אבל לומר שהיא תעשה פיינל על סמך שני משחקים זה עדיין קצת תלוש. כרגע אפשר לומר שהפכנו ממועמדת לירידה לקבוצת אמצע טבלה. אם המצב יותר טוב מזה או לא נוכל לראות רק בהמשך.
לצפיה ב-'פוטבול מנג׳ר 2015'
פוטבול מנג׳ר 2015
23/12/2014 | 13:12
8
38
בשבוע הבא ייפתח חלון ההעברות של ינואר ואיך נאמר בעדינות, מכבי חיפה לא נמצאת במצב שבו היא יכולה להרשות לעצמה לנוח בחלון ההעברות הזה.

עכשיו נניח ואתם מקבלים לידיכם את תפקידו של שחר (כלומר, מנהל מקצועי). איך ייראה החריש בקבוצה? מי עוזב? מי נשאר? מי מגיע (רמז: לא מסי ורונאלדו)? מי מהמנודים יחזור לסגל? מה יעלה בגורלו של המאמן? אם הוא לא ממשיך, לאיזה מאמן תפנו?

דיון פנטזיות אחרות לשנת 2014 - צא לדרך!
לצפיה ב-'אני צנוע מאוד בבקשותיי'
אני צנוע מאוד בבקשותיי
23/12/2014 | 15:12
34
1. קשר 50-50 זר איכותי. אם לחפש מודל לחיקוי אפשר לקחת כדוגמא את הובאן ואוגו מהפועל באר שבע. כיום אין קשר בין הקישור הקדמי לקישור האחורי בקבוצה.
2. חלוץ ישראלי בכיר - בן בסט/ אלירן עטר/ טוטו תמוז/ דודו ביטון. מבחינתי אפשר לשחרר/ לדחוק את אחד משלושת החלוצים הבינוניים שלנו לתחתית הסגל. תורג'מן אף פעם לא יהיה חלוץ אמיתי, עמאשה אחרי השיא ואבוחצירא הוא הדבר הכי בינוני עלי אדמות.
לצפיה ב-'אוי אנחנו אלופים בפינטוזים'
אוי אנחנו אלופים בפינטוזים
23/12/2014 | 20:20
6
26
לצערי מתחיל להתחזק אצלי המחשבה שצריך להיפרד מסאלה ולכן הייתי רוצה לראות את רוני לוי חוזר כי הוא היחידי שלא מפחד לתת בראש למי שצריך ולא מחשבן לאף אחד.
הדברים החשובים שהמאמן החדש צריך לעשות זה להשקיע כל סכום ששחר יתן בחלוץ מצויין קילר כזה ובקשר מרכז מגרש יצירתי. הייתי מאוד רוצה לראות את דרניציץ׳ שלפי מה שראיתי הוא קשר מצויין.. לגבי חלוץ אני לא הייתי מתנגד לחלוץ הבולגרי של וידטאון שהיה מועמד.
להחזיר את גבאי לסגל ולהרכב בהדרגה והכי חשוב להחתים את צדק ליד צוצאליץ.
יש עוד 2 ישראלים שאנחנו בהחלט יכולים להחתים וזה ממש לא בשמים, אלירן עטר וסיראז נאסר - הראשון יוסיף לנו מחץ להתקפה והשני הוא ווינגר טכני ומעולה שמתייבש אצל אלישע בב״ש ויכול לתת פיתרון מעולה(והרבה יותר זול מורמוט) לבעיית השחקנים היצרתיים שלנו שתקועה כרגע רק עם עזרא וורד.
ואת מי לשחרר? ראיוס, מיצ׳ל, אבוחצירה, דגני, משומר, כליבאת ולהיפרד יפה מבוקולי.
לצפיה ב-'סיראז' נסאר הוא פרימדונה סטייל ראיוס'
סיראז' נסאר הוא פרימדונה סטייל ראיוס
24/12/2014 | 17:15
5
26
זה אחת הסיבות המרכזיות שאלישע נותן לו לטעום כפות גדושות של ספסל מאובק ואותנטי של ורסמיל
לצפיה ב-'לכן זה מצויין אם יגיע'
לכן זה מצויין אם יגיע
24/12/2014 | 19:29
4
27
במקרה שראיוס ישוחרר. אפשר להנות ממנו ברגעים הטובים שלו ומצד שני לא להתבייש לייבש אותו על הספסל כי המשכורת והמעמד שלו לא גבוהים כמו של ראיוס והוא גם לא תופס עמדה של זר.
והוא עדיין צעיר אז אפשר גם לשנות אותו ולעבוד עליו מבחינה מנטלית. גם על רפאלוב ועידן טל אמרו שהם כאלה וגם על רואבן עובד.. רפאלוב ועידן טל הצליחו, עובד לא.. אבל שווה לנסות. בכל אופן אני מאוד אוהב אותו..
לצפיה ב-'חשיבה מעניינת '
חשיבה מעניינת
25/12/2014 | 08:52
9
לצפיה ב-'יש כאן מחלקת נוער מצויינת'
יש כאן מחלקת נוער מצויינת
25/12/2014 | 10:55
2
22
הגם שאיני ביקורתי כלפי הקו המקצועי שלה, אין שום דבר רע לכתוב על אוסף הכישרונות שנאסף כאן מכל צפון הארץ. המספר הגדול של מתקני האימונים והשלוחות מאפשר להגיע בקבוצת הנוער למבחר של כשרונות שאין לו אח ורע בארץ. לא צריך ללכת לבאר שבע ולהביא משם שחקן שלא מוצא את עצמו בהרכב, ולא משנה כרגע בגלל אילו סיבות. יש לנו שחקנים שמסתובבים בקבוצות כמושאלים והם לא פחות איכותיים מסיראז' נסאר... לפחות בשתי קבוצות - הפועל פתח-תקוה ובני סכנין - מסתובבים שחקנים של המועדון שלנו, כובשים ומבשלים ולמעשה מחזיקים את הקבוצות האלה. אני לא חושב, למשל, שנסאר טוב יותר מריאן ואפילו על גדיר לא הייתי ממהר (על אף שאצלו מדובר בהתנהגות בלתי נסבלת, מדובר באחד השחקנים המוכשרים שגדלו כאן). אני לא בטוח ששחקנים כמו דור כוכב ועדי קונסטנטינוס לא יכולים להצליח במועדון האם שלהם. שבענו משחקנים ישראלים שלא גדלו במועדון, הובאו אליו מטעמים שידועים למנהל המקצועי שלנו ונשארו תקועים על היציע (ומדובר בלא מעט כאלה!). הגיע הזמן שהשורות יתמלאו בתוצרים של מחלקת הנוער שלנו שיחוזקו בשחקנים זרים איכותיים, ומדי פעם בשחקן ישראלי אחד או שניים שעונים על צורך ספציפי שמחלקת הנוער לא יכולה לענות עליו.
לצפיה ב-'מסכים אבל מסתייג'
מסכים אבל מסתייג
1
6
כבר הוכח לא צעט פעמים שיש פער תהומי בין היכולת של השחקם בנוער לבין הבוגרת. לא כל מי שמצליח בנוער הוא גם יהיה מוצלח בבוגרים. ויכול להיות שמה שטב כרגע לסכנין ועכו או הפועל פ״ת לא באמת ראוי להיות מספיק טוב בשבילנו מבלי להתייחס ספציפית לשמות של שחקנים כי אני מאוד אוהב ומעריך את ריאן, גוזלן, קוסטה, שחר הירש, דור חוגי, שטיין וגאדיר.
לצפיה ב-'זה נכון אבל אני לא ממש ראיתי כיצד הצעירים האלה '
זה נכון אבל אני לא ממש ראיתי כיצד הצעירים האלה
28/12/2014 | 20:47
6
מקבלים הזדמנות.
מעבר לכך - זו מדיניות של מועדון. אם זו תהיה ההחלטה, הצעירים ישולבו ואם לא, נמשיך להביא עזריאלים ודומיהם
לצפיה ב-'סכנין -מכבי חיפה '
סכנין -מכבי חיפה
19/12/2014 | 17:59
54
131
ורד פצוע ולא ישחק
מנגד. . . מוחמד גדיר ואיסמעאיל ריאן לא ישחקו (מההסכם בין המועדונים).
מכבי...
המשך>>
ורד פצוע ולא ישחק
מנגד. . . מוחמד גדיר ואיסמעאיל ריאן לא ישחקו (מההסכם בין המועדונים).
מכבי חיפה ,כך נראה,מתחילה להתאושש...
המבחן האמיתי יהיה של שחקן ההגנה אדין צוצאליץ' שהוא עם "רגל אחת" בחוץ....
יאללה מכבי חיפה..   

3-1 למכבי חיפה ?
לצפיה ב-' נפתח פורום קולות צפים '
|*| נפתח פורום קולות צפים |*|
22/12/2014 | 16:53
5
|רמקול| בחירות 2015 מתקרבים בצעדי ענק, ואם אתם מתלבטים למי להצביע אז פורום קולות צפים הוא המקום בשבילכם!
אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום, ולשתף אותנו בלבטים שלכם לגבי הבחירות הקרובות.

לכו תדעו, אולי תגבשו דעה כבר עכשיו :-)
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|שמאל|בנוסף, אנחנו מזמינים אתכם לפורומים הבאים:

פורום בחירות 2015

פורום מפלגת הליכוד
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

פורום מפלגת העבודה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

ואם עוד לא הכרתם..
|*|בלוג בחירות 2015 הרשמי של תפוז|*|
בבלוג כותבים פוליטיקאים מהמעלה הראשונה, פעילים פוליטיים והוגי דעות.

מוזמנים להתעדכן בכל מה שחם!
http://www.tapuz.co.il/blog/net/userblog.aspx?fold...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ