לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים מתבקשים לקרוא את חוקי הפורום - לחצו כאן
הודעות OFF נא להעביר לקומונה החברתית - לחצו כאן

המשחק הבא: 
כדורגל:
ליגת העל, מחזור 11:
מכבי תל אביב - מכבי חיפה

כדורסל:
ליגה, מחזור 6:
מכבי נתניה - מכבי חיפה

המשך >>

לצפיה ב-'מה קורה עם ימפולסקי'
מה קורה עם ימפולסקי
08/11/2016 | 20:36
21
אחרי הראיון שלו בוואלה הבנתי שבגלל שקהת לא מדווח כנראה לעיתונים , אז הם בעצם מוציאים אותו רע בתקשורת 
שלא נדבר על זה שקטן היה חלק מזה?
קהת הוא שחקן טוב שעוד יעזור הרבה אני מקווה, לא ידעתי שגם בתקשורת יש קומבינות כמו בכל מקום 
שהצוות הזר שהגיע ישים לזה סוף לפחות.
לצפיה ב-'תקצירי ליגת העל באינטרנט מהמחזור הראשון-איפה ניתן לראות?'
תקצירי ליגת העל באינטרנט מהמחזור הראשון-איפה ניתן לראות?
05/11/2016 | 22:21
11
שבוע טוב חברים..
איפה ניתן לראות את תקצירי ליגת העל באינטרנט מהמחזור הראשון?
חיפשתי בוואלה, ב YNET, ONE ספורט 5. ללא הצלחה.
אשמח לקבל לינק.

לצפיה ב-'רציתי לחכות קצת לפני הביקורת '
רציתי לחכות קצת לפני הביקורת
29/10/2016 | 23:12
10
40
חיכתי כי רציתי בעיקר לתת זמן תרגול לקבוצה ,מה שנקרא זמן הרצה .
האמת היא שעכשיו אחרי חודשיים (פחות או יותר ) מאז פתיחת הליגה, אני שמח מאוד .
התהליך הוא ארוך ולכן לדעתי גם עכשיו צריך לתת לדברים זמן להתחבר אבל
כולם מדברים על השינוי גישה ,שינוי מחויבות ,שינוי של תהליך חדש.
הכי תענוג לי זה לראות שחקנים שרצים ורודפים אחרי כל כדור אצל היריב, עושים תאקלים ,יורדים לגליצים  וכמובן נראים כמו קבוצה שמאומנת היטב.
כן משהו השתנה ,משהו חדש ,משהו שלא היה פה שנים .
הלוואי וזה ימשיך ככה.
יש בחיפה השנה קבוצה של גברים שגורמת לי לחשוב שגם בליגה ב -עם הסגל של שנה שעברה הם לא היו מצליחים לעשות שום דבר ,כי הם לא היו מחויבים בכלל .
לגילוי נאות -אני הייתי  מהתומכים ברוני לוי ואני עדיין חושב שהוא מאמן טוב ,אבל אין ספק שהפטורים שלו והשינוי של המאמנים הוא הדבר הכי טוב שעשו בכרמל זה שנים .
לצפיה ב-'הדרבי יצביע על הכיוון האמיתי . . '
הדרבי יצביע על הכיוון האמיתי . .
30/10/2016 | 07:57
7
לצפיה ב-'גם אני חושב שההבדל בין השנה לשנה שעברה זה רוני לוי שאיננו. '
גם אני חושב שההבדל בין השנה לשנה שעברה זה רוני לוי שאיננו.
30/10/2016 | 14:13
8
33
לגילוי נאות, אני לא הייתי מהתומכים שלו.
אני חושב שהוא מאמן גרוע,  עוד מהקדנציה הראשונה שלו למרות האליפויות.
לצפיה ב-'זה מדהים '
זה מדהים
30/10/2016 | 19:48
7
21
כמה שמולנסטיין יודע לתת הברקות בזמן ששום מאמן ישראלי אחר לדעתי לא היה יודע לדגדג את קצה היכולת של הסגל הזה .
פשוט הוא כל הזמן מוצא עוד ועוד שיטות והרכבים שעובדים מצוין בקבוצה.
שום סיכוי שרוני לוי היה מצליח לעשות זאת לפי דעתי .
אני רואה את התקציר של המשחקים ופשוט רואים איזה הבדל זה משנה שעברה .
רוני לוי מקסימום היה מביא אותנו למרכז עם שפשוף קל בחלק העליון של הטבלה .
-לגבי המשחק מול הפועל חיפה -ברור שצריך המשכיות אבל אני לא חושב שדווקא במחזור הבא יקבע עם חיפה חזרה בוודאות או שלא .לא צריך ליצור רושם של להיות או לחדול .חייבים לנצח אבל התהליך הזה הוא ארוך.
נקווה שבסוף השנה הזאת נראה אותו קוצר את הפירות 
לצפיה ב-'חלק מהעניין לדעתי '
חלק מהעניין לדעתי
31/10/2016 | 10:23
6
19
שרוני לוי הוא לא בעל אופי מחבק אלא סוג של רודן.
חלק מההצלחה ( בדומה לצהובים מת"א) זה הצוות הזר שלא מחוייב לעיתונאי זה או אחר ולא מעניין אותו מה כותבים עליו (עיין ערך בן דור).
פחות אינטרסנטים בוחשים בצלחת.
לצפיה ב-'שמע '
שמע
31/10/2016 | 11:50
5
16
ככשמעתי את השם הזה דורון בן דוד לא ממש הבנתי מי הוא ואיך הוא קשור בכלל.
קצת גוגל עזר לי לעשות סדר ולגלות כמו כולם שהוא מקורב  בצורה לא נכונה.
האם יש עוד משהו עליו? האם הוא באמת הרקיב את הקבוצה?
צוות זר זה הדבר הכי טוב שקיים כאן.
אבל לא צוות כמו סטוייקביץ שבניון היה לוחש לו כל הזמן מה לעשות ואיפה לעשות פיפי .
לעניות דעתי בניון הוא השחקן הכי פחות נחוץ לחיפה השנה .טוב שהוא והכבוד שלו עזבו את חיפה .
אם איך שהוא מתנהג אני לא אתפלא אם חלק מהכישלון שנה שעברה היה שלו .
כישלון רב .
לצפיה ב-'צוות זר הכוונה לא לשחקהים אלא למאמנים למינהם ולמנג'ר. '
צוות זר הכוונה לא לשחקהים אלא למאמנים למינהם ולמנג'ר.
31/10/2016 | 14:00
4
5
לצפיה ב-'כן גם אני התכוונתי לזה '
כן גם אני התכוונתי לזה
31/10/2016 | 18:06
3
15
והשנה הזרים נראים עד עכשיו כמו זרים מעולים עם מחויבות 

לצפיה ב-'כדאי לקחת קצת אויר'
כדאי לקחת קצת אויר
31/10/2016 | 19:08
2
25
רואים על הדשא קבוצה... נכון.
אם שחקנים רצים יותר ורוצים יותר (או פחות) זה בהחלט יכול להצביע על השפעה של מאמן.
עם זאת, צריך לעבור עוד כברת דרך בריפויה של הקבוצה מהנזק העצום שגרם לה הבעלים שלה בחמש השנים האחרונות.
בחירת הזרים עדיין עלובה. ואצק שחקן טוב וגם קגלמכר, אם סוף סוף תמצא לו המשבת הנכונה, יכול להיות פגיעה סבירה. השאר בינוניים ולא יכולים לסחוב קבוצה.
ההגנה משחקת רע מאד. דקל קינן - איש יקר ואהוב - הוא בעיה קשה מאד במרכז ההגנה, כפי שהיה מאז שלבש לראשונה את מדי הקבוצה. אפשר ויש שינוי במעמדם של אנשי התקשורת סביב המועדון, אבל אם דקל קינן משחק סימן שהם עדיין בוחשים (ואם לא הם - יעקב שחר שכנראה במאת מנסה להפסיק להיות מנהל מקצועי אבל יש לו עוד שרידים שלא הצלחנו להפטר מהם).
גם הרכש הישראלי רע ביותר. אבו עביד ומוגרבי כמעט ולא משחקים, לא בגלל שמישהו שרוצה ברעתם: הם פשוט שחקנים חלשים מדי שנרכשו בכחלק מהעסקעות האפלות של הבעלים, ועכשיו - כמו עשרות קודמיהם - יושבים על הספסל או ביציע. זה נושא שחייב שינוי בהקדם - אולי עוד במהלך העונה. רכישת שחקנים ישראלים רק בגלל שהם נכונים מקצועית!!
מעבר לזה, על צד החיוב, שחקנים צעירים ממצים את עצמם ומקבלים בטחון מהמאמן והם בהחלט יכולים להפוך לפקטור משמעותי בבניית הקבוצה בשנתיים-שלוש הקרובות. שחקן כמו איסמעיל ריאן צריך להיות פרוייקט כמו רפאלוב.. להערכתי הוא גם יבשיל הרבה יותר מהר מרפאלוב.
שחקן כמו מוחמד עוואד צריך להיות משולב יותר ויותר... הילד הזה הוא הראשון שאני רואה מבין שחקני הנוער עם פוטנציאל להיות אלון מזרחי הבא.
נטע לביא חייב לעבוד על הבטחון העצמי ביציאה קדימה. יש לו את זה אבל לא מספיק עוצמתי... המאמן יכול וצריך לשפץ אותו!!
סאן מנחם הוא שחקן קדמי לא רע... עוד עבודה על חיזוק מנטאלי ונקבל יופי של שחקן.
אפילו שובל גוזלן מתגלה כמי שמסוגל להפיק מעצמו יותר אם עובדים איתו נכון.
אלה הצדדים החיוביים ואין להתעלם מהם.
השנה הפועל באר שבע (אני מאד מקווה) תיקח אליפות, אבל בשנה הבאה אפשר יהיה בהחלט לפנטז אם המגמה של טיפוח צעירים ואימונם הנכון בשילוב רכש זרים נכון והמנעות מרכישה מניפולטיבית של ישראלים, תמשך.
לצפיה ב-'ויש עוד סימן טוב'
ויש עוד סימן טוב
01/11/2016 | 20:55
1
21
הערב הקשבתי במכונית לתכנית הספורט של הרדיו האזורי, עם אושיות כמו מאיר איינשטיין, קופמן, מליניאק וכמובן גדול הדור, חתן פרס פוליצר לעיתונות חוקרת וביקורתית האדון הגאון האינטליגנטי וה שנון - יוני הללי. האושיה התקשורתית הזו דיווחה בזעם ובעילגות אופיינית על האופן שבו הנהלת מכבי חיפה ממדרת את העיתונאים (או אלה רואים את עצמם עיתונאים) ומונעת מהם לרכל ולשדל שחקנים אינפנטילים להדליף מחדרי ההלבשה. איזה דיון מתלהם התפתח שם והאידיוט הצווחן קופמן (שאני לא מבין איך ערוץ שידור נותן לו מיקרופון) אפילו השווה בין המידור של מולנסטיין את העיתונאים להסגרת היהודים על ידי העם ההולנדי לידי הנאצים.
הירידה שלהם מהפסים היא הוכחה לכך שמכבי חיפה התחילה להתנהל כמו מועדון כדורגל מקצועני אמיתי ולא כמו שוק של עיתונאים שמלקקים לשחר ומרכלים עם חביבי הבוס בחדרי ההלבשה ומסייעים לו להחריב את הקבוצה. הבוס עלה ליציע, הוא שותק יותר וכמוהו גם העיתונאים העלובים שהי צמודים לו לישבן.
לצפיה ב-'זה סימן מצוין -כמה שיותר מידור '
זה סימן מצוין -כמה שיותר מידור
01/11/2016 | 23:25
15
אבל אני לא מסכים איתך לגבי הזרים של חיפה העונה .
וצאק וכגאלמכר הם בהחלט משדרגים את חיפה העונה , מה לעשות שבארץ לא ראיתי שנחתו השנה זרים כמו מסי או נייאמר . לגבי פלט למרות שהוא לא באנקר ,שמתי לב שיש לו 2 גולים וגם 2 בישולים אם אני לא טועה בליגה אז הוא בנתיים בהחלט סביר , עם גובה כמו שלו יש יתרון אדיר .
לגבי רוקביצה אני לא בטוח : אין ספק שמדובר בשחקן טוב מאוד אבל בנתיים הוא עוד לא מספיק חד ליד השער .צריך לתת לו  זמן  בתקווה שיתן תפוקה בהמשך .
לגבי אלו שבאו ? אממ אבו עביד הזה לא ראיתי אותו בכלל אז אין לי דעה , מוגרבי נתן דקות מצוינות מול הפועל תל אביב, צריך הזדמנות להוכיח , לדעתי מוגרבי יותר טוב מעזרא למשל , אבל יש בהחלט משהו בזה שהם לא מתעלים על עצמם ועובדה שהם לא בהרכב, ושלא סופרים אותם 
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:27
5
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'לפני שסוגרים את הפורום...'
לפני שסוגרים את הפורום...
20/09/2016 | 20:19
2
65
מגיע לשחקנים ששיחקו אמש ונתנו הרבה יותר ממה שנתנו הרכבים אחרים בשנים קודמות, שנגיד עליהם כמה מלים לקראת סגירת הגיליון הזה מחוסר עניין..
יכול להיות שמול מכבי פ"ת נפסיד או נוציא תיקו משמים.. אולי שחקנים כמו ואצק וריאן שנתנו משחק מצוין אתמול, ישחקו על הפנים במשחק הבא, ובכל זאת - בלי קלישאות, ראיתי אתמול קבוצה על המגרש. לא סופרסטארים מתוקשרים, לא שחקני עיתונאים (חוץ מדקל קינן שהוא בחור טוב אבל עדיין חביב העיתונאים), לא פוזיסטים או בכייני הדלפות.
קבוצה ששיחקה לראשונה מזה שנים משחק ממושמע ויותר חשוב, לחימה וביצים.
אולי יש כאן בכל זאת מאמן שמבין כדורגל ומצליח לגרום לשחקנים ללמוד כדורגל? לא יודע אבל לפחות אתמול הייתה לנו נחת לא רק מהתוצאה אלא גם מהמשחק

לצפיה ב-'החמש סנט שלי'
החמש סנט שלי
20/09/2016 | 22:10
1
43
א. לא יודע איפה הקבוצה הזאת תהיה בסוף השנה, אבל יש לנו מאמן. לפי הרזומה שלו ידענו שהוא מומחה עולמי בבניית שחקנים, אבל ממשחק למשחק הוא מתגלה גם כטקטיקן לא רע בכלל.

ב. ויש לנו קבוצה, לראשונה זה שנים, די מאוזנת. קרדיט ענק למנהל המקצועי שלנו.

ג. המבחן האמיתי של המאמן יהיה שבוע הבא נגד הבונקר התורן. כאן גם ימדדו הלחימה והביצים של השחקנים. זה נחמד שהקבוצה שלנו מצויינת במשחק פתוח, אבל האתגר האמיתי יהיה לשחק מול בונקר. ואין קבוצה שמתבנקרים מולה יותר ממכבי חיפה.

ד. מדהים שממשחק למשחק מתגלה החיזוק הגדול ביותר של הקבוצה העונה - בניון וטאלב בחוץ ומשומר שחקן מחליף.

ה. כמה מילים על נטע לביא - אם ימשיך ככה, יהיה גדול הקשרים האחורים בעלי תעודת זהות כחולה אי פעם. נקודה. יש לו פשוט איכויות שלא רואים בישראל.
לצפיה ב-'100$ על כל סנט שלך'
100$ על כל סנט שלך
21/09/2016 | 09:31
11
לצפיה ב-'מכבי חיפה: עסקת ז'אורז'יניו קרובה לסגירה'
מכבי חיפה: עסקת ז'אורז'יניו קרובה לסגירה
31/08/2016 | 20:22
38

מכבי חיפה: עסקת ז'אורז'יניו קרובה לסגירה
הקשר הברזילאי צפוי לעבור לכרמל בתמורה לשחר הירש, עטאא ג'אבר ו-400 אלף דולר. בסביבתו של השחקן אמרו: "מדובר בשדרוג משמעותי לקריירה שלו, זה הצ'אנס שלו להתקדם למועדון גדול"
שמעון אלבז פורסם:  31.08.16 , 18:19
עסקת העברתו של ז'אורז'יניו לפורסם לראשונה ב-ynet ספורט. כעת נדמה שהמעבר של הברזילאי לכרמל קרוב מתמיד.

בסכנין סירבו בתחילה להצעת הירוקים אך מאז שקלו מחדש, בין היתר משום שז'אורז'יניו יהפוך לשחקן חופשי בתום העונה הנוכחית ויוכל לעזוב ללא תמורה. נכון לעכשיו נראה כי העסקה תכלול את שחר הירש ושחקן נוסף, ככל הנראה עטאא ג'אבר, לצד סכום כספי המוערך בכ-400 אלף דולר.
לצפיה ב-' בפעם השנייה ברצף: ורמוט לא בסגל של חיפה'
בפעם השנייה ברצף: ורמוט לא בסגל של חיפה
26/08/2016 | 15:22
3
40

תמוה בעיניי...מה עומד מאחרי ההחלטה התמוהה הזאת?
מעניין מאוד. . . 

לצפיה ב-'בושה...חיפה הפסידה ל סכנין.....בושה'
בושה...חיפה הפסידה ל סכנין.....בושה
28/08/2016 | 17:55
2
12
לצפיה ב-'למה בושה?'
למה בושה?
28/08/2016 | 21:09
1
45
שיחקנו נגד בונקר משחק שלם.
פסלו לנו שער חוקי לחלוטין.
יש לנו קבוצה חדשה עם מאמן שנמצא בקבוצה פחות מחודשיים.
סבלנות. שבוע שעבר נראנו טוב החל מהמחצית השניה. השבוע נראנו יחסית סביר, למרות שהקבוצה עדיין לא מחוברת ולא עברה שום הכנה נורמלית עם רוני לוי. 

אין פה שום בושה, יש פה תהליך. זמן, סבלנות ולא לקרוא תשקורת.
לצפיה ב-'אני אסביר'
אני אסביר
28/08/2016 | 21:13
41
ההצהרות ,מצד המאמן,הן לאליפות...במחזורים הראשונים לא חשוב איך לשחק אלא להשיג נקודות.
היינו צריכים לנצח.
נקודה.

לצפיה ב-'למכבי חיפה '
למכבי חיפה
22/08/2016 | 18:43
5
49
התחלה טובה תהא סמן טוב להמשך
לצפיה ב-'דורון בן דור מזועזע'
דורון בן דור מזועזע
22/08/2016 | 20:01
45
גילי ורמוט מחוץ להרכב והמקורבים "בהלם"...
האם יש כאן סימן לבאות? האם מכבי חיפה מתחיל להתנהל מחוץ להישג המקלדת של קשקשני ONE ודומיה? האם ה"עיתונאים" הכמעט אנאלפביתים ימצאו את עצמם מוחץ לחדר ההלבשה? ומה השלב הבא? האם משומר וקינן ימצאו את עצמם במקומם הנכון על היציע? האם יוני הללי, תומר לוי, ליאב נחמני, מיכל שורץ, איציק אהרונוביץ', איציק גולדשטיין ושאר חבריהם ל"תא כתבי הספורט של חיפה והקריות" יקבלו את המידע שלהם לא ממשומר ומקינן, לא מורמוט ואלירן עטר אלא במסיבת עיתונאים מסודרת שבה ישאלו שאלות לפי התור ויקבלו תשובות (אם בכלל) רק אם למנהל המקצועי ולמאמן יתחשק ל ענות להם?
אם התשובה לכל השאלות היא כן, הרי שבאמת יהיה לנו בהצלחה...
אני לא באררץ, ולכן לא בטוח שאוכל לצפות במשחק, אבל אני מחזיק אצבעות
לצפיה ב-'נו, אז איפה כל אלה שלכלכו על יענקל'ה?'
נו, אז איפה כל אלה שלכלכו על יענקל'ה?
23/08/2016 | 00:37
2
51
שנים אמרתי שהכל מתחיל באיכות הירודה של המאמן הישראלי, ובמיוחד של גנב הדעת שלצערינו היה במועדון מזה כשנה.
וכמו ששרו "החברים של נטאשה": "הפחדן שהיה כאן קודם, טוב שהוא הלך".
פשוט תענוג לשמוע מאמן בסיום משחק מדבר בישירות על המטרה העונה, ולא מגמגם "על דרך", "המשכיות" או מנסה לגנוב דעת על השיפוט והפציעות.
מאמן שלא זורק את הכישלונות על השחקנים וההנהלה, ומנכס לעצמו את כל ההישגים וההצלחות.
מאמן שלא מתדרך עיתונאים ברפש משיחות סגורות שלו עם שחקנים בארבע עיניים, או שרץ לסגור חשבונות עם הכוכבים בגלל אגו נפוח ומשחקים של כבוד.
פשוט מאמן שבא לעבוד, מישיר מבט למצלמה, ולא מתבייש לומר-
"אני כאן העונה בשביל לקחת אליפות עם מכבי חיפה!".

אז תדע אדון מאמן שזה יהיה קשה מאד, כי לבאר שבע ומכבי תל-אביב יש סגלים איכותיים ועמוקים שרצים כבר שנים יחד, ולך אין עדיין מנהיג על המגרש שיכול לסחוף את הקבוצה לאליפות, ויש חורים בצד ימין ובמרכז ההגנה, והקישור עדיין אפור, וגוזלן בקבוצה כי כל מיני גאונים בקהל בטוחים ששחקן בית חייב להיות במכבי חיפה גם אם הוא מצליח להחמיץ פעם אחר פעם בצורה שאפילו אלון תורג'מן היה מתקשה להחמיץ,

אבל כן, יש לנו סגל טוב. סגל רעב. סגל מעניין.
רוקביצה, פלט, מוגרבי, קהת, ואצ'ק, קגלמעכר, לביא, אלירן עטר, ורמוט.
זה סגל ששווה קרב על האליפות לפחות עד חודש אפריל, סגל שכזה לא ראוי למאמן שגונב דעת ומאשים את כולם בהפסד לקבוצת דייגים מאסטוניה.
סגל שלא שווה מאמן נפוח עם אגו בעננים, ש"מצליח" להוביל קבוצה לשער זכות ראשון בליגה העלובה בישראל רק אחרי שישה משחקים.

היו הרבה דקות מהנות הערב במחצית השניה, בעיקר המלחמה וההתלהבות של השחקנים.
וכן, אני אופטימי השנה.
לצפיה ב-'כולה משחק אחד - ולא ממש טוב'
כולה משחק אחד - ולא ממש טוב
23/08/2016 | 00:48
1
28
לא מבין ממא אתה מתלהב ומכתיר מלך...
גם מוריניו מצהיר הצהרות על ימין ועל שמאל, נו - אז מה?
לצפיה ב-'לא מכתיר מלך, אמרתי שאנחנו לא שווים אליפות'
לא מכתיר מלך, אמרתי שאנחנו לא שווים אליפות
23/08/2016 | 01:01
35
אין קיצורי דרך בכדורגל, תראה איך באר שבע בנו סגל שלוש עונות עד שהם הצליחו לקחת אליפות.
תהיה כאן עבודה ארוכה, ויהיו עוד הרבה אכזבות ודברים שנצטרך להחליף או לשפר.

אבל לפחות יצאנו לדרך חדשה הערב.
מה שלא היה אפשר לומר כל עוד עמד כאן על הקווים גנב הדעת, שרק עשה שחור לכולם בעיניים עם הכדורגל המחריד שלו, ובהתנהלות הילדותית שהוא הביא איתו לכל מקום שאליו הוא הגיע.
לצפיה ב-'מריו מוסא חתם לשנתיים במכבי חיפה'
מריו מוסא חתם לשנתיים במכבי חיפה
23/08/2016 | 19:43
38

המגן השמאלי הקרואטי, בן 26, עבר את הבדיקות הרפואיות וירוויח 400 אלף דולר בעונה. יהיה הרכש השמיני של הירוקים בקיץ הנוכחי ויתפוס את מקומו של לודוביק אוברניאק. מוסא: "נרגש להצטרף, שמעתי הרבה על הקבוצה"
שמעון אלבז פורסם:  23.08.16 , 17:46
יממה לאחר הניצחון 0:1 על הפועל תל אביב במחזור הפתיחה של ליגת העל, מכבי חיפה החתימה היום (ג') באופן רשמי את המגן השמאלי, מריו מוסא. הקרואטי, בן 26, ילבש את המדים הירוקים בשנתיים הקרובות וירוויח 400 אלף דולר בעונה.

מוסא עבר את הבדיקות הרפואיות והפך לרכש השמיני של מכבי חיפה העונה. הוא יצטרף למצבת הזרים הכוללת עד כה, את מארק ואליינטה, גארי קגלמאכר, קמיל ואצק וגליינור פלט. לירוקים יש עוד מקום אחד לזר מכיוון שלודוביק אוברניאק ו-ולדימיר סטויקוביץ' נמצאים בדרכם החוצה.

לצפיה ב-' מחפשים עובדים אחראיים למזנונים באיצטדיון סמי עופר'
מחפשים עובדים אחראיים למזנונים באיצטדיון סמי עופר
13/08/2016 | 23:39
21
מחפשים עובדים אחראיים לעבודת ניהול במזנונים באיצטדיון סמי עופר בזמן משחקים. פרטים נוספים בפרטי... שלחו הודעה.
לצפיה ב-'אני אהיה הראשון להעלות את נושא המאמן פה?'
אני אהיה הראשון להעלות את נושא המאמן פה?
10/08/2016 | 23:21
6
58
יש לנו מאמן חדש! ולא סתם מאמן! אחד מהשמות הגדולים ביותר בעולם באימון נטו (נטו זה בלי ניהול של המסביב, כן?)!

אז מה אתם חושבים? החלטה חכמה? אמיצה? טיפשית? מיותרת? דעתכם הכנות יתקבלו בשמחה!

אישית, אני חושב שזאת החתמה עם פוטנציאל אדיר. יש לנו, פעם ראשונה אי פעם, מאמן שמתמחה בללמד אנשים כדורגל ונחשב לאוטוריטה עולמית בתחום ויש  לנו מנהל קבוצה שנחשב אוטוריטה בגילוי וזיהוי כשרונות. אחרי כל השנים, יעקב שחר מצא את אנשי המקצוע שלו שיהפכו אותנו לאייקאס / פורטו מקומיות. אז כן, אני בעד. הנה בנדיקטוס, רצית נוער, קיבלת את המומחים הגדולים בעולם בטיפוח שלו.

הכוכבית היחידה נוגעת לעובדה שאנחנו יודעים שהוא מומחה עולמי בלהעביר אימונים, ללמד טקטיקה ולהטמיע כדורגל נכון. אבל לאף אחד (כולל המאמן כנראה...) אין מושג קלוש איך הוא בלהעביר משחקים. ועל זה נקום וניפול.
לצפיה ב-'אני חושב שזו החתמה מעניינת ואמיצה'
אני חושב שזו החתמה מעניינת ואמיצה
11/08/2016 | 08:04
41
צריך לתת לו צ'אנס, אני דוקא חושב שאנחנו נקום וניפול לא על ניהול המשחקים אלא על רכש טוב (ויקר) שאולי שחר לא ירצה להשקיע.
לגבי הנוער, יש בסיס טוב אבל ברור שלא כולם יוכלו לשחק בהרכב, צריך כל פעם לשלב 1-2 כשהשלד יציב וככה לבחון אותם.
לצפיה ב-'רק שחקנים'
רק שחקנים
12/08/2016 | 14:03
40
בהנחה שקצת מאוחר להתחיל לבנות עכשיו קבוצה מכוכבי הליגה הגדולים, שישוחררו ויבואו למכבי חיפה, לא נותר לנו אל אלא להסתמך על תוצרת מחלק הנוער. הרכש הרגיל ששחר הביא העונה (אבו-עביד, מוגרבי - כלומר שחקנים סוג ג' בכסף של סוג ב) עם שחקנים עלובים שהובאו בעבר (משומר, סאן מנחם, גילי ורמוט, אלירן עטר) לא יעשה שום דבר. אלה לא שחקנים עם חשק ו/או עם יכולת...
לכן, אם המאמן החדש יבין זאת ולא יטה אוזן לדורון בן-דור או שאר מלקקי משומר/קינן, הוא יוריד את קגלמכר למרכז ההגנה, יסלק את משומר ואת מנחם מההרכב, יוותר על סטויקוביץ' ויביא שני זרים איכותיים באמת, ואם קהת אכן יצליח להשתלב - אפשר לפנטז על תחילת בניית קבוצה בריאה... אם לא, צפויה לנו עוד עונה מתסכלת שבסיומה נסיים במקום 4-5, נשחרר שחקנים שקנינו, נשאיל את הנוער ונקנה עוד פעם סוג ג' שיפלטו מקבוצות אחרות.
לצפיה ב-'צעד מתבקש'
צעד מתבקש
12/08/2016 | 17:49
1
30
סהכ אני מאוד מרוצה .
רק שהחברה ביציעים צריכים עכשיו קצת(הרבה ) סבלנות ,
אין עכשיו מה שניתן לעשות זה בעצם לחכות ולראות.
אם כבר נתנו להם את המושכות אז שיהיה בכל הכוח ללא פשרות.
מה30 דק הראשונת  אתמול קלטתי שיש הרבה פוטניצאל ורצון.

לצפיה ב-'יש פוטנציאל ורצון'
יש פוטנציאל ורצון
12/08/2016 | 19:52
31
יכולת מעט מאד, איכות מעט מאד...
תנועה ללא כדור כמעט ולא קיימת, וזה שילוב של היעדר כושר גופני (זה קיצוני ודורש טיפול מיידי מצד המועדון) והיעדר עבודה על המוטיב הזה באימונים. ההבדל הגדול בין באר-שבע למכבי חיפה הוא שיש שם שחקנים שיודעים לעשות תנועה ללא כדור - אמנם לא באינטנסיביות אירופאית ממש - אבל ברמה ישראלית, ראו את ההבדל העצום בינם לבין מכבי שלנו.
אופטימיות קשה ליצר כי זה נראה רע יותר מאשר בעונה שעברה, אבל מה לעשות.. זה מה שהאדון של האחוזה נותן לאריסים המסכנים שלו....
לצפיה ב-'המבחן של הקבוצה'
המבחן של הקבוצה
16/08/2016 | 16:40
1
32
אם נמצא את משומר וקינן מחוץ להרכב, את בן דור ולוי מחוץ לחדרי ההלבשה, את קגלמאכר בלם - כי בזה הוא יכול להיות טוב מאד, את אלירן עטר ואת גילי ורמוט ברשימת ההעברות אחרי משחק אחד שבו יעמדו - ידיים על המתניים - אחרי שיאבדו כדור, או אז נדע שבאמת יש כאן שינוי.
לצפיה ב-'יש צוות שלם חדש '
יש צוות שלם חדש
19/08/2016 | 19:21
22
מאמן ,עוזר מאמן ,מאמן כושר ,מנכל .
וגם שחקנים .ברור שהיד עוד נטויה אבל אני אשכרה מחכה לפתיחת העונה .
מחכה כבר שתתחיל העונה והחדשה ומקווה שתהיה עונה מוצלחת ומעולה 
ושנקווה שיהיה נחת ושהכדורגל יהיה כיף .
רק שצריך סבלנות רבה .
לצפיה ב-'לא לקפוץ למסקנות פזיזות. ובכל זאת...'
לא לקפוץ למסקנות פזיזות. ובכל זאת...
07/08/2016 | 20:58
2
62
תשעה שחקני נוער של מכבי חיפה - בני שלושה מחזורים לכל היותר - שיחקו אתמול במשחק מול סכנין. אין ספק שהיה מדובר במשחק נטול חשיבות ומתח וברור שבמשחק ליגה האווירה והלחץ יהיו שונים ואין שום ודאות שהשחקנים הצעירים היו עומדים בו. ובכל זאת עבור האוהד החיפאי שבע האכזבות ועמוס הטענות כלפי הבעלים המנותק, היהיר והמתנשא וכלפי האוסף העלוב של עשרות הכלומניקים שהוא הביא בכסף מלא מאריות הליגה בשנים האחרונות, אי אפשר שלא לחוש גאווה וסיפוק. אני לא יכול לומר "תמיד אמרתי וגו'..." אבל אני מרגיש סיפוק רב מלראות שלמכבי חיפה יש נוער מוכשר מאד ושוולבלום, עוואד, בן דוד, זנטי, בריק, לביא, יונתן לוי ועוד כמה, לא פחות טובים (לדעתי הרבה יותר טובים) מחן עזריאל, דלה ימפולסקי, אופיר קריאף ועוד עשרות כלומניקים שהובאו לכאן בעיסקאות בארטר מפוקפקות שנהגו במוחו העסקי של האדון שתפס את כולנו בני ערובה...
לא יודע אם תהיה לזה המשכיות, אבל בשבילי זו הייתה הנאה. שימו עוד שלושה-ארבעה זרים איכותיים ליד קגלמאכר (שיודע כדורגל) ותקבלו קבוצה שעם אימון טוב ובלי עיתונאים בחדרי הלבשה, תחזיר את המועדון תוך שנתיים-שלוש למקומו הטבעי - מקום ראשון.
לצפיה ב-'נוער זה נחמד'
נוער זה נחמד
09/08/2016 | 05:15
1
29
וגם אין ספק שהם שיחקו לא רע בכלל. אבל נוער, טוב ככל שיהיה צריך נסיון. ואנחנו לא קבוצה להריץ בה שחקנים לנסיון. אבל כן, חייבים להשתמש יותר בנוער כי להשלים את הסגל. יש לנו שחקנים ל 15-20 דקות במשחקים.
לצפיה ב-'אין שום דרך אחרת'
אין שום דרך אחרת
09/08/2016 | 17:05
28
השחקנים הישראלים הבודדים שיכולים להואיל למכבי חיפה לא יבואו אליה אלא ישחקו בתל-אביב או בבאר-שבע... ראה סיפור עומר אצילי, שהוא כרגע הישראלי המוכשר ביותר  שעומד -אולי - למכירה... ברור לכולם שאין שום סיכוי שהוא יבוא למכבי חיפה... לעומתו, עיאד אבו עביד וסאן מנחם, פיראס מוגרבי ושלומי אזולאי - אלה יבואו למכבי חיפה ועם כל הכבוד אליהם, שחקן נוער שישתפשף שנה-שנתיים עדיף בהרבה, גם אם נשלם עבור זה שכר לימוד. בשביל זה צריך להביא זרים איכותיים ביותר ואת זה אסור בשו בנים להשאיר בידיו של שחר, שעד עכשיו הביא את מה שהחברים שלו הסוכנים הצליחו למכור לו בלי שום קשר ליכולת המקצועית ולתפקודו הדרוש במגרש...
עכשיו יש מנהל מקצועי, יש מאמן . כל מה שצריך זה להשאיר את שחר בבית, למנוע ממנו להיכנס לחדרי ההלבשה ולמנוע את הכניסה לשם גם מה"עיתונאים" שמוצצים ממשומר סקופים. עיתונאים רק במסיבת עיתונאים. בנוסף, להיפטר כמה שיותר מהר מאיל משומר ומאלירן עטר, להוריד את קגלמכר מיידית לעמדת הבלם האחורי, ושקיינן ווליאנטה יתחרו על הבלם השני - אלא אם נמצא מגינים מהירים והתקפיים כדי לשחק עם שלושה בלמים. אולי זה יעבוד... אולי...
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:08
3
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'פיטורי רוני לוי '
פיטורי רוני לוי
28/07/2016 | 11:24
9
51
קודם כל אחרי שראיתי את המשחק של חיפה שבוע שעבר פשוט הבנתי שזה קבוצה גרועה .גרועה ברמה אחרת.  אפילו שנה שעברה חיפה היתה יותר טובה וזה לא מחמאה .
כרגע שחר הוא הבעלים, והוא בעל המאה ובעל הדעה ורוני לוי הכין את הקבוצה בצורה גרועה ל 2 המשחקים האלה .אני היתי מתומכי שחר כשמינה את רוני לוי אבל האמת היא (גם שנה שעברה ) אבל השנה פשוט לא הכין קבוצה ראויה,לא חשוב למה .זה לא שאם אזואלי היה מגיע לדוגמא ,חיפה היתה מפציצה שם .
יש תחושה שהקבוצה לא רגועה ויש שם אנשים שלא עושים טוב ושקט למערכת .כל הרעיון של מאמן וספורט דירקטור או איך שלא קוראים לזה ,היה מאוד בעייתי .אני רק מקווה שעוד שנה לא נראה את קרלקסן בחוץ ואז זה לא שחזרנו לנד ההתחלה אלא שאנחנו נלך אחורה
לצפיה ב-'נא להתכונן לעוד שנת שימורים'
נא להתכונן לעוד שנת שימורים
28/07/2016 | 14:40
45
יעקב שחר נשאר. פירוש הדבר שכל המערכת נשארת כפי שהייתה. שמות מתחלפים אבל שחר ממשיך להחזיק במושכות וקבוע מי נקנה ומי נמכר, מי מושאל ומי מוקפא.
אני לא רואה כיצד המציאות הזו משתנה ולכן - עם או בלי רוני לוי, עם או בלי מוריניו או גוורדיולה - מכבי חיפה תהיה קבוצה בינונית מינוס גם בשנה הקרובה...
אני מקווה בשביל כל האוהדים היקרים והמסורים שהמשבר של השנה הקרובה יוביל למצב של ירידת ליגה... אולי אז שחר יתעשת ויבין שאין טעם שימשיך כי עשוי שלא להיות יותר רווח מאחזקתו (מה שעד עכשיו היה ושלא יספרו לכם ההפך לקקני הבוס האלוהי) וימכור את הקבוצה למישהו שתפיסת העולם הניהולית שלו היא של קבוצת כדורגל מודרנית.
לצפיה ב-'האמרן מועמד לאימון מכבי חיפה'
האמרן מועמד לאימון מכבי חיפה
30/07/2016 | 19:19
7
41
דורון בן דור דיווח:
מאמן נבחרת שבדיה ביורו 2016, שהודיע כי ייקח חופש מכדורגל לאחר הטורניר, הוא אחד השמות החמים בפנקס של קרלסן. הוא אימן בעבר את רוזנבורג.
במכבי חיפה עדיין עוסקים בזהות המאמן החדש אחרי פיטורי רוני לוי. בנוסף למאמן הבלגי, ג'קי מאתייסן, שהוצע לירוקים, מועמד נוסף למשרה בסמי עופר הוא מאמן נבחרת שבדיה ביורו 2016, אריק האמרן.
האמרן, 59, אימן בשבע השנים האחרונות את נבחרת שבדיה ועוד לפני היורו הודיע שיסיים את תפקידו וייצא לחופש מכדורגל. הוא היה שחקן בקבוצה חובבנית והחל את קריירת האימון בגיל 30.

לצפיה ב-'מכבי חיפה הציעה מיליון יורו על רועי קהת'
מכבי חיפה הציעה מיליון יורו על רועי קהת
30/07/2016 | 19:21
6
44
דורון בן דור ממשיך לדווח:

קשר אוסטריה וינה לא ממהר לחתום בשורות מחזיקת הגביע ויבקש להיפגש עם המאמן החדש שיוחתם. קרלסן מקבל לידיו שמות: "אני מעריץ מאמנים איטלקים".

המחסור בעמדת המאמן במכבי חיפה מונע מהירוקים בשלב זה לצרף את קשר אוסטריה וינה רועי קהת, שלא ממהר לחתום בשורות הירוקים. ל-ONE נודע כי הירוקים הציעו לאוסטרים מיליון יורו עבור קהת.
בסביבתו של השחקן טוענים שאחת הסיבות לכך היא שקהת מעדיף לחכות ולראות מי יאמן את הקבוצה במקומו של לוי. אין זה סוד שקהת ירצה וישאף להיפגש עם המאמן החדש לפני שיסכים לחתום ולהצטרף מכבי חיפה.

לצפיה ב-'אני מנסה להבין '
אני מנסה להבין
31/07/2016 | 18:05
5
34
למה ככ הרבה שחקנים שלא הצילחו בחיפה ,ברגע שעברו קבוצה פתאום מבקיעים ,מבשלים ומספקים מספרים.
באמת שאני לא חושב שזה קשור רק במבט הפסיכולגי שאומר שחיפה כבר לא משקמת שחקנים אלא עושה בדיוק ההפך.
יש משהו מעבר ,
לגבי קהת.- לא יודע אם הוא לבד שווה את כל הסכום הזה ,אבל אם צירוף של עוד 3-4 שחקנים נורמלים אולי ,ורק אז אולי יהיה אפשר לבדוק אם זה עושה שינוי לטובה על המועדון הזה .
כרגע הכל נראה לא טוב בכלל .
לצפיה ב-'קהת לא יגיע'
קהת לא יגיע
04/08/2016 | 19:24
4
28
הוא יעדיף את באר-שבע, שם ישחק תחת מאמן שהוא מכיר ובמסגרת אירופית.
אם הוא לא בא, ואף שחקן ישראלי משמעותי אחר לא בא (אזולאי זו בדיחה רעה...) אולי סוף סוף יפול האסימון והקבוצה תהיה בנויה מזרים איכותיים באמת ובוגרי קבוצת הנוער. נדשדש שנה שנתיים בתחתית-מרכז טבלה (נהיה שם גם עם רכש ישראלי בינוני) אבל נבנה קבוצה בריאה בלי שסוכנים ועיתונאים יהפכו את המועדון הגדול בארץ לבדיחה עצובה.
לצפיה ב-'אממ '
אממ
04/08/2016 | 21:36
3
22
אני כבר לא בטוח שזה יהיה לשנה שנתיים דישדוש ואז עלייה .
גם לי לא נראה שקהת יגיע והעובדה היא שכל דבר יש סחבת ובלבולי שכל בתקשורת .ומה קורה אז ? שום דבר .
עוד פעם סחבת עם אזואלי ועם קהת ועם מי לא .מה העניין לחתוך לפה או לשם.
אני שונא את כל העיכובים האלה . אני מבין שיש עיכובים במשאים ומתנים אבל לא מבין למה בתהחלה היו החתמות שקטות ופתאום על כל פלוץ עושים ידיעה.
כבר חודשיים מדברים על אזולאי כאילו הוא נאיימר ורק איתו אפשר להצליח. למה עד עכשיו לא בדקו מגן זר השד יודע .
הענין הוא שאם יפטרו את קלרסן בעוד שנה אז אנחנו פשוט לא נתקדם.זה לופ שאין ממנו יציאה .
שוב מאמן שמדבר על שינוי ושום פעם אותו הדבר. אני באמת מקווה שהקםלסן הזה מבין טוב ושמשהו טוב באמת יהיה בעונה הקרובה .
לצפיה ב-'הסיבה לעיכובים'
הסיבה לעיכובים
05/08/2016 | 09:35
2
28
היא פשוטה ויש לה שם: יעקב שחר. הוא קיבל החלטה שהוא לא משלם סכומים מופרזים עבור שחקנים ישראלים. אני יכול להסכים איתו, אלא שהתוצאה היא שכל השחקנים המוכשרים באמת (ואין יותר מדי כאלה) מוצאים את מקומם בבאר שבע או בצהבת הזיהומית.  אנחנו נשארים עם סוג ב', ואם כבר נשארים עם סוג ב', למה לקנות אותם במחירים מופרזים בשביל סוג ב', להושיב אותם על הספסל או על היציע ואחר כך להשאיל אותם או למכור אותם לפראייר הבא... יותר עדיף, גם מבחינתו של שחר, לשים את הכסף הזה על זרים שיבחרו בעלי מקצוע ולא הוא עם סוכנים עושקים (ואולי הדני הזה יכול להיות פתרון - אם כי אני לגמרי לא בטוח אם הוא סבור שקגלמכר הוא קשר) ולתת במה לצעירים שגדלו אצלנו בנוער. כמו שגדלו קהת ואצילי בקבוצות אחרות ופרצו, גם אצלנו יכולים לפרוץ שניים-שלושה ממחזור.
זה ידרוש סבלנות, אבל אין לי ספק שהאוהדים - ברובם - יעדיפו את הפתרון הזה על פני קנייה של עוד שחקנים בינוניים שיעשו עלינו סיבוב
לצפיה ב-'פעם נתחו פה זרים מעולים '
פעם נתחו פה זרים מעולים
05/08/2016 | 12:57
1
30
היום גם על זה אי אפשר להגיד הרבה. רוב הזרים מה 5 שנים היו פח .מה זה רוב 98 אחוז .
אני מתוסכל גם כי אני רואה את ביתר,מכבי תל אביב ובאר שבע מפצצים בארופה .פשוט מאוד ,כל אחת שם נותנת תצוגה יפה ושאפו להם אבל חיפה פשוט עשתה ביזיון עוד לפני שהתחילה העונה .
וכל שחקן שיצא מחיפה לפחות עד עכשיו נותן תפוקה כזאת שאומרת לך שלמרות שאתה אוהב את הקבוצה - כנראה שיש שם ככ הרבה בעיות שאי אפשר להצליח שם בכלל? אני כבר לא יודע ,אולי זה נכון . 
זה פשוט לא להאמין 
לצפיה ב-'אלה שמות'
אלה שמות
06/08/2016 | 19:45
28
איציק כהן
עלי עותמן
שלומי אזולאי
דלה ימפולסקי
וויאם עמאשה
חן עזריאל
תמיר כהן
אוראל דגני
שמואל שיימן
עודד אלקיים
לירוי צעירי
אביחי ידין
אלעד גבאי
שמעון אבוחצירה
רן אבוקרט
מוחמד כליבאת
קובי מויאל
איתי שכטר
סאן מנחם
אופיר קריאף

I REST MY CASE
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:53
6
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
21/07/2016 | 22:02
9
56
למישהו אכפת?

נגד רוזנבורג ומאלמו זה היה חץ ישר ללב
נגד דנייפרו זה היה פספוס
נגד מינסק זה היה מביך

איך לקרוא לדבר הזה? זה עניין מישהו בכלל?

#זולאמכביחיפה
לצפיה ב-'מהרגע שראיתי שהקבוצה נכנסה למצב בונקר במחצית השניה'
מהרגע שראיתי שהקבוצה נכנסה למצב בונקר במחצית השניה
22/07/2016 | 00:37
1
35
הבנתי שכבר אין מה לראות. גם ככה היתה לי פגישה איפשהו.

בכל מקרה, בדרך כלל אני מגן על מאמנים, זה היה הפסד שכולו רוני לוי. כן פצועים, לא רכש, זה לא משנה כהוא זה את העובדה שהיתה היום על המגרש חבורת שחקנים לא מאומנת בעליל. 

אז כן, אחרי ההפסד הטיפשי הזה - רוני לוי צריך לפנות את מקומו במכבי חיפה.
לצפיה ב-'חבל שאנחנו שוב מציבים את התמרור במקום הלא נכון'
חבל שאנחנו שוב מציבים את התמרור במקום הלא נכון
22/07/2016 | 09:37
40
והתמרור הוא שחר...
רוני לוי הוא סימפטום לבעיה וודאי שאין לו מושג בניהול מקצועי של קבוצת כדורגל, אבל גם ליעקב שחר אין מושג והוא זה שמקבל את ההחלטות שהופכות את אהבתנו לסמרטוט רצפה כבר שש שנים...
ההגנה שהאיש הזה מקבל מהתקשורת ומרוב אוהדי הקבוצה, למרות שבהיר כשמש שהוא משתין על כולנו מהמקפצה, הופכת את הכאב לעוד יותר לא נוח...
מאד קל לומר שאבו עביד לא קשור לכדורגל ושמוגרבי הוא שחקן שמתאים לקבוצה חסרת יומרות. מישהו הביא אותם למועדון וזה לא רוני לוי אלא שחר...
מי שמסרב בכל תוקף לתת למי שמבין לנהל את המועדון על פי אמות מידה מקצועיות, לא יכול להביא מזור לקבוצה גם אם יחליף עשרה מאמנים בעונה.
אני באמת לא מסוגל להבין את האמפתיה, שלא לומר ההתרפסות שהוא זוכה לה בקרב קשקשני התקשרות הספורטיבית.
לבי לבי לעשרות אלפי האוהדים שבמצב נורמלי היו אוהדים של קבוצה אירופאית ברמת ביניים, כזאת שמתמודדת בכבוד ולעתים אף בעליונות מול קבוצות בדרג שלה באירופה ומביאה נחת והנאה לאוהדים.
אם שחר לא מבין זאת, איך הוא ממשיך לקבל את הקרדיט העצום הזה? האם זה חלק מהתרפסותנו הקבועה בפני בעלי הממון? האם זה מתוך איזה רגש אבהי שאנחנו מייחסים לו? האם אנחנו עוד לא הפסקנו להודות לו על "שהרים את המועדון מאשפתות"? (מה שכמובן איננו נכון אבל מפומפם השכם והערב על ידי מלחכי פנכתו בתקשורת הספורט)?
אין לי תשובות לשאלות הללו... אבל את התוצאה של המבוכה הזו אנחנו רואים שעה שעה על המגרש במשך שש שנים תמימות ונמשיך לראות כלעוד האיש לא יצליח להפנים ולהודות בטעויותיו - והוא לא יעשה זאת מכיוון שזה מנוגד לאישיותו.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
22/07/2016 | 13:19
6
29
כן . לי עדיין אכפת .אכפת לי מהדרך שהקבוצה הזאת עוברת ,מהכל .
התנהלות , שיפור ביצועים ,בחירת שחקנים וכל השאר.
בתחילת הקיץ כהחתימו את רוקביצה אמרתי שזה החתמה מעולה .אחכ באו אבו אביד ומוגרבי .האמת שאין לי מושג איך הם משחקים בכלל.
אני לא מכיר אותם ולא יודע אם הם שווים את זה.
שורה תחתונה : המשחק אתמול ממה שראיתי מציג מצב עצוב ממש. אין אפשרות לראות קבוצה שמשחקת עם דרך, יותר גרועה משנה שעברה וזה מבאס .אני לא מתגעגע לבניון אבל איתו אני די בטוח שחיפה היתה עולה .אז טוב שהוא ועזרא הלכו אבל לא תביאו מישהו במקומם ??
כאילו פאקק מי לעזאזל יתן שם כדורים לרוקביצה? ורמוט לא יכול לסחוב קבוצה על עצמו ואין אפילו סיבה לתת לו את זה.
ולמה כבר לפני חודשיים לא החתימו מגן שמאלי?הרי יודעים שטווטחאה לא ישחק בחיפה גם אם יציעו לו מליון דולר. הבחור רצה לעזוב אז לא יחשבו על זה לפני ?
קיבנימט ,הכל הולך מאוחר וזה הסיבה העיקרית למה יש קבוצה על הפנים ולבזיון באירופה .
אין פשוט אין שום סיכוי להתברג ל 3 הראשונות אין לא יביאו 3-4 שחקנים מעולים.לא פחות .אחרת למרות שאני כבר 5 שנים אומר שצריך לתת צאנס לקבוצה ושיהיה בסדר, גם לדעתי לא יהיה מה למכור לליגה וחבל על הזמן.
-מילה אחת על שחר : אני כמו כולם חושב שיש טעויות בהתנהלות,אבל אם כבר אני מעדיף אותו על פני מישהו כמו טביב וזה לא שקופצים אנשים כל יומיים בשביל לקנות ממנו את הקבוצה .אז שחר הביא את קרלסן . נראה איך זה יצא 
לצפיה ב-'אין מה להשוות את מכבי חיפה לבית"ר ירושלים או להפועל תל-אביב'
אין מה להשוות את מכבי חיפה לבית"ר ירושלים או להפועל תל-אביב
22/07/2016 | 14:45
5
34
קבוצות שאלי טביב - שהוא באמת האיש האחרון שהייתי רוצה לראות מנהל קבוצת כדורגל - החריב ומחריב אותן לבין מכבי חיפה. הקהל של הפועל תל-אביב ושל בית"ר ירושלים הם לא קהל דומה לזה של מכבי חיפה. למכבי חיפה שי קהל עצום, מסור, אינטליגנטי, מבין כדורגל, לא גזעני ולא לעומתי - סתם אנשים חביבים שאוהבים כדורגל ולא מביאים אג'נדה פוליטית או סדר יום מיוחד פרט לאהבה הגדולה לקבוצה. 30 אלף אוהדים פוטנציאליים שזה מספר שיכול לקרוץ לאיש עסקים רציני, מהקליבר של גולדהר, לקחת את הקבוצה מהאיש הנורא שהשתלט על המועדון ומתעלל באוהדים שלו - בהנאה מרובה יש לציין - כבר כמה שנים טובות (וגם משחק את משחק הקוזק הנגזל).
יקירי - יעקב שחר הוא הבעיה של מכבי חיפה. יכול להיות שהבעלים שיבוא אחריו יהיה רע ממנו ויכול להיות שיהיה טוב ממנו... אי אפשר לדעת, אבל להישאר עם שחר זה רע ב 100% בלי שום סטייה ימינה או שמאלה, והוא יוביל את הקבוצה אל תחתיות שגם אנחנו עוד לא שערנו....
לצפיה ב-'רק תענה לי על שאלה אחת '
רק תענה לי על שאלה אחת
22/07/2016 | 15:50
4
30
יפה רשמת .
על הקהל ,על טביב ,על ביתר והפועל.
רק דבר אחד מענין אותי:
אתה באמת חושב שיעקב שחר עושה הכל בשביל להחריב את הקבוצה.?
שהוא באמת נמצא בא כדי לדפוק את כולם ?
כי זה מסב לו משהו?
-אישית אני חושב שיש לו איזה עייפות החומר מהקבוצה זה כן ,אבל ללכת אל הלא נודע.רק חסר שנגיע לאן שהפועל הגיעה בשנים האחרונות 
לצפיה ב-'הוא לא עושה שום דבר דוקא'
הוא לא עושה שום דבר דוקא
22/07/2016 | 16:53
3
36
חוץ מלהקניט את הקהל. זה חלק מהאישיות הפטרונית שלו.
השיקולים שלו בניהול המועדון לא קשורים לכדורגל אלא למשהו אחר. אחרת קשה מאד להסביר את 150 הרכישות האחרונות שלו למכבי חיפה, ש95% מהן היו פלופ מוחלט. מכיוון שאני לא מאמין שהוא עושה את זה בכוונה לא נותר אלא להגיע למסקנה שהוא פשוט מנהל גרוע. אני יודע שלכאורה זה לא יכול להיות, אבל הוא מנהל רע מאד - במיוחד שיש עוד מנהלים סביבו, מה שלא היה כשהתחיל את דרכו
לצפיה ב-'כן עם הקהל יש לו קטע '
כן עם הקהל יש לו קטע
22/07/2016 | 19:16
2
23
יודע מה אבל?
אולי אתה צודק .אולי זה  ניהול גרוע/ אייפות החומר /תפיסה שגויה של של המציאות המתפחת. 
חבל רק שמכבי חיפה הולכת ומדרדרת. לאט לאט ובסוף גם לאנו אהודים לא יהיה אכפת 

לצפיה ב-'זה באמת עצוב'
זה באמת עצוב
22/07/2016 | 19:39
35
מזכיר תקופות אחרות מהעבר.. אבל "יום בצל יום דבש"... ב 1977 ירדנו לליגה הארצית וחזרנו ממנה אחרי ארבע עונות - 1981. ב 1984, זכינו באליפות ראשונה..

ב 1994 זכינו באליפות בלתי נשכחת עם הרכב שלא הפסיד ולו גם משחק אחד בכל העונה, ועם אלון - אווירון אחד שעד היום לא היה לנו חלוץ כמותו... ואז, שש עונות תמימות ללא אליפות, ראינו את הצהבת, את בית"ר, את הפועל תל-אביב ואפילו את יריבתנו העירונית חוגגות אליפות... אבל, ב 2001 זכינו בה ולאורך כל העשור לא הרפינו... הייתה לנו הקבוצה האיכותית ביותר בהיסטוריה של מכבי (זו של 2001-2002) ובאמת נהנינו מכדורגל...
מי יודע, אולי גם הפעם נצטרך לסבול עוד שנתיים-שלוש, האסימון ירד לבעלים שלנו, הוא יוותר על המועדון - מישהו אחר עם תפיסת ניהול אחרת שידע לנצל את קהל האוהדים הענק לטובה, יבוא - ימנה מנהל מקצועי אמתי ונחזור להיות מה שהיינו..

מי יודע
לצפיה ב-'*עייפות כמובן'
*עייפות כמובן
25/07/2016 | 18:04
11
שמתי לב לזה פתאום 
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:53
1
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'כמה מילים על אדריאן סילבה'
כמה מילים על אדריאן סילבה
08/07/2016 | 07:40
2
53
אני לא מאוהדי פורטוגל אז חוץ ממנו, לא באמת אכפת לי מהנבחרת הזאת. אבל כל דקה שהילד על המגרש משחק בדיוק כמו שתמיד ידענו, תמיד ראינו, תמיד צעקנו, תמיד האמנו שהוא מסוגל היא תעודת עניות לכדורגל הישראלי. 

אדריאן סילבה היה, גם בגיל צעיר מאוד, 10 רמות מעל אלישע לוי. לחשוב שהוא מוביל את נבחרת פורטוגל היום, ואלישע הוא מאמן נבחרת ישראל זה בדיוק, אבל בדיוק מה שמקולקל ועלוב בכדורגל הישראלי.

מאמן שלא מסוגל להבין מי שחקן כדורגל ומי בלוף מקבל את הנבחרת הלאומית. איכס.

אדריאן סילבה, איגביני יעקובו ועוד רבים וטובים שהאדיוט פסל. פדיחה לחשוב שהוא אימן אותנו אי פעם...
לצפיה ב-'אין ספק, אבל במקרה סילבה יש לו נסיבות מקלות'
אין ספק, אבל במקרה סילבה יש לו נסיבות מקלות
09/07/2016 | 14:54
1
43
הוא היה מושאל, והקבוצה לקחה אליפות גם בלעדיו. גם לשחקן ברמה שלו לוקח לפעמים זמן להתאקלם וזה זמן שלא תמיד יש לקבוצה שרצה לאליפות, זה לא שהשנה הייתה 2006 ולקחנו אליפות במחזור השלישי.

איגביני, אנו, דוואלישווילי הם פאדיחות הרבה יותר גדולות.
לצפיה ב-'שישה משחקים - זה מה שהוא קיבל'
שישה משחקים - זה מה שהוא קיבל
10/07/2016 | 02:42
39
כשלא נותנים לך הזדמנות להתאקלם אז איך תתאקלם?
לא תירוץ.
לצפיה ב-'"התחלנו בבנייה מחדש"'
"התחלנו בבנייה מחדש"
03/07/2016 | 17:49
1
34

כריסטיאן-קרלסן: "התחלנו בבנייה מחדש"
הספורט דירקטור החדש של מכבי חיפה סימן מטרות בראיון לאתר הרשמי: "זו צריכה להיות קבוצה ולא אוסף של כוכבים, השחקנים שיבואו יתאימו לאופי של המועדון ולא ישחקו למען עצמם". על הקהל: "נדהמתי, מעודד כמו בדרום אמריקה. זו תהיה חוויה". מו"מ מתקדם מתנהל בין הירוקים למכבי ת"א להעברתו של אלירן עטר
שמעון אלבז  

. . . על התוכניות לעתיד: "ראשית, חשוב לנו כבסיס לבנות קבוצה. כולנו חושבים שמכבי חיפה צריכה להיות קודם קבוצה ולא אוסף של כוכבים, החל תהליך של בנייה מחדש. לא מעט שחקנים עזבו בהם שחקני נבחרת ושחקנים חדשים יגיעו, כי צריך להביא עוד מספר שחקנים, אבל הם לא יבואו בשביל להגיד שהבאנו חיזוק אלא שחקנים שהם 100 אחוז למען הקבוצה המתאימים לאופי של המועדון ולא משחקים שהם קודם למען עצמם. החל תהליך של בנייה וזה תהליך שלוקח זמן". . .
לצפיה ב-'קרלסן: בונים מחדש, מתחבר לחשיבה של רוני לוי'
קרלסן: בונים מחדש, מתחבר לחשיבה של רוני לוי
03/07/2016 | 18:06
34
דורון בן דור מדווח:

המנהל הספורטיבי של מכבי חיפה העניק ראיון לאתר הרשמי: "נהיה קבוצה ולא אוסף של כוכבים", "צריכים עוד שחקנים, אבל התהליך ייקח זמן"  :
תור כריסטיאן קרלסן, המנהל הספורטיבי של מכבי חיפה, העניק היום (ראשון) ראיון נחרב לאתר הרשמי של המועדון ובו דיבר על ההתאקלמות בישראל והתכניות לעונה הבאה. קרלסן הנורבגי שוהה עם הקבוצה במחנה האימונים באוסטריה.
"עקבתי אחר הכדורגל הישראלי שהתקדם מאוד. ביקשתי לבוא לישראל למספר ימים להכיר את האנשים, לבקר במועדון ואז לקבל החלטה בנושא. הכרתי את יענקל'ה, עוזי, אסף ורוני, מדובר באנשים מדהימים. הם נתנו לי הרבה אינפורמציה על המועדון והמטרות.
לצפיה ב-'אף אחד לא כותב שום דבר על הרכש עד כה?'
אף אחד לא כותב שום דבר על הרכש עד כה?
30/06/2016 | 12:09
17
59
אני יודע שהמנהל בגרמניה ואין לו זמן, אבל משהו בכל זאת?

אני קורא בפורומים השונים קינות על מצבנו ופה שום דבר? בנדיקטוס? מישהו?

אז אני אגיד לכם את דעתי עד כה - אחלה התנהלות עד כה. לפחות על הנייר.

הביאו שחקן שיכול לשחק בכל עמדה מהקישור האחורי דרומה. הביאו תואם חן עזרא עם טיפונת ויתר הבנת משחק מחן עזרא. הביאו את רוקביצה שיכול להוסיף המון מהירות מקדימה והביאו עוד שחקן לרוטציה מאחורה. כל מה שנשאר זה להביא את שלומי אזולאי, בלם מחליף לדקל ומגן שמאלי והקבוצה יכולה וצריכה להתייצב. זה שלד בריא. 

אבל הרכש הטוב ביותר שלנו השנה נמצא בגזרת המשוחררים:
יוסי עזב ברגע שהבין שהוא ממש לא יותר גדול מהמועדון. הלך להחריב את הצהבת. 
עטר בדרך החוצה לעזור ליוסי לגמור את הצהבת אחת ולתמיד.
חן עזרא עזב לטובת ליגת החופים ששם מקומו.
ודגני, שאחראי על טעות קריטית אחת לפחות במשחק, בדרך החוצה.
וכמובן שאסור לשכוח את טאלב. אסור. אף פעם. לשכוח את טאלב. ביי.

יש פה הזדמנות פז לשחרר את משומר ובכלל אפצח במחולות!

דעתכם?
לצפיה ב-'צודק. . . '
צודק. . .
30/06/2016 | 20:08
2
35
מצד שני ,בשנים האחרונות הרכישות ביזו אותנו...לא הצליחו....נחכה למבחן האמיתי-תחילת המשחקים
לצפיה ב-'היו שנים בהן הרכישות ביזו אותנו, זה נכון'
היו שנים בהן הרכישות ביזו אותנו, זה נכון
05/07/2016 | 20:10
1
20
אבל מה שביזה אותנו יותר מהכל שנה שעברה, זה חוסר הרצון של השחקנים שלנו לשחק כקבוצה.
לצפיה ב-'ממש,אבל ממש כך!'
ממש,אבל ממש כך!
05/07/2016 | 20:45
2
לצפיה ב-'יאללה אתלטיקו (או שלא)'
יאללה אתלטיקו (או שלא)
01/07/2016 | 19:35
1
35
עדיף שהקבוצה והמועדון יפנימו את הקשר בין חומר השחקנים לציפיות ריאליות. נכון לעכשיו, מכבי חיפה היא מקום לא בריא. אבל אולי היא מתחילה להכיר בכך שהיא מקום 3-4 פלוס גביע ולא אלופה עד שלא יוכח אחרת. אולי אם היא תעבוד בשקט כמה שנים טובות היא תוכל להתחיל לחשוב על לחזור להיות מקום ראוי שאנשים נלחמים כדי להגיע אליו ולא כזה שבאים לחתום חוזה של 280 אלף לחמש שנים ולשבת ביציע 3.5 שנים מתוכם. אולי זה יהיה מקום שנלחמים על המגרש כמו באליפות עם גרנט. ולא מקום שמצפים שדברים ינתנו לך רק כי קוראים לך מכבי חיפה.

עדיף קבוצה שתסגור כל משחק (לא משנה נגד מי!) עם 3 אחוריים, חלוץ מטרה וכנפיים קטלניות שכולם ע-ו-ב-ד-י-ם מאשר פנטזיות של 7 שחקנים תוקפים ומלאי חשיבות עצמית שמובסים מנטלית על ידי קבוצות המודעות היטב למקום שלהן ויכולותיהן דוגמת רעננה, כפר סבא, בני יהודה, מכבי פ"ת וק"ש.

אין מה לדבר על שחקן זה או אחר שישנו את הקבוצה הזו. זה שינוי עמוק ומהותי. ולא משנה אם יביאו לשער את בופון, להגנה את בואטנג, לקישור את פוגבה ולהתקפה את לבנדובסקי. אי אפשר לרפא שבר פתוח עם פלסטר של פאור-ריינג'רס.
לצפיה ב-'שמע, אני מסכים עם זה שצריך לבנות קבוצה שכולם עובדים בה'
שמע, אני מסכים עם זה שצריך לבנות קבוצה שכולם עובדים בה
06/07/2016 | 06:31
13
אבל לזהות של השחקנים על הדשא יש משקל גדול מאוד. היום, התבשרנו שטאלב עוזב אותנו. מבחינתי זהו יום מאושר! לא רוצה אותו בקבוצה. הוא מסמל כל מה שדפוק בדור שלו שעלה מהנוער. הוא וגולסה. ילדים מפונקים שבטוחים שמגיע להם הכל. אנחנו צריכים שחקני בית כמו נטע לביא. להחזיר שחקני בית שעובדים נון סטופ כמו שלומי אזולאי. להעיף את עטר הפרימדונה (בכמה שיותר כסף).

כמו שאמרת, אנחנו צריכים קבוצה עובדת.
לצפיה ב-'הנה הסיבה מדוע לא מגיבים'
הנה הסיבה מדוע לא מגיבים
02/07/2016 | 10:52
43
הניתוח שלך מדוייק, ברמת הפרטים.
ברמת המאקרו... לא יודע, יש לא מעט שאלות והרבה פחות תשובות...
החזון שלי - השענות על שחקנים זרים - קורם עור וגידים. הבנתי שרוצים לבחון את טראורה, שפעם היה שם גדול אבל הלך ודעך... קגלמאכר הוא קנייה טובה - רק לתת לו זמן.. הוא אורוגוואי ואלה משחקים על long run
חולק עליך בסוגיית מוגרבי.. אני לא רואה אותו משתלב במועדון כמו מכבי חיפה..
אבו עביד ואזולאי זו רכישה טובה.. יש להם עבר במכבי חיפה והם שחקנים של מאמן.. חשוב מאד.
חובה להיפטר מעטר ומטוואטחה, אסור להחזיר את גולאסה וחייבים להתעלות על הצהבת ולהביא את הבלם האמריקאי..
ואולי יצא מתוק מעז...
לצפיה ב-'פחות עניין של זמן'
פחות עניין של זמן
02/07/2016 | 11:51
8
48
גם הבן אדם הכי עסוק בעולם יכול היה למצוא כמה דקות פנויות פה ושם.

הסיבה שאני לא כותב היא כי אין לי מה לכתוב. הקבוצה הזו ריסקה אותי בעונה שעברה. מרגיש ששדדו אותה ממני. לא ראיתי אפילו את גמר הגביע, התואר הזה הוא מבחינתי כתם על המועדון. גביע עלה התאנה.

מעודד לראות שרשימת הסרטנים שפיארו את הקבוצה עוזבים לאט לאט, ואם במכבי ת"א מעוניינים לקלוט אותם אז בכלל טוב, התגעגעתי לימים שהם היו לוחצים על כפתור ההרס העצמי. אבל שום רשימת עוזבים לא תהיה שלמה בלי האיש שאחראי על הכל. האיש שהפך את פניו לסמל של המועדון שקיים הרבה לפני שנולד וימשיך להתקיים הרבה אחרי שימות. האיש ש:
- בז לאוהדים שלא מגיעים
- נותן גיבוי לפרחח שזורק משענות על אוהדים (תראו לי עוד עסק אחד בעולם - לא רק בכדורגל - שעובד שלו מתנהג ככה ולא עף על טיל עוד באותו היום)
- פוקד את היכל נוקיה מידי יום חמישי (והפעם לשמחתנו היו לו מעט כאלה העונה)
- מברך אותם על אליפות "בשם משפחת מכבי חיפה"
- קורא להם "מכבי"

מכבי חיפה הפכה למועדון בצלמו ובדמותו של יעקב שחר. שונאת את האוהדים שלה (בכל ימות השנה חוץ מהתקופה שבה מוכרים מנויים), לא תחרותית, שבעה ולא מחויבת לאף אחד חוץ מעצמה. במשך ארבעה ימים - מה6:0 (הכתם הכי גדול בתולדות המועדון, יותר מכל ירידת ליגה) ועד לחגיגות הזכיה הפתטיות, כל הרעל שמפזרת העננה ששמה יעקב שחר המרחפת מעל המועדון התגלה לעיני כל. ועד שהעננה הרעילה הזאת לא תתנדף מכאן אנחנו נראה את אותו הדרעק רק עם שחקנים אחרים.

כי הדג תמיד, אבל תמיד מסריח מהראש.
לצפיה ב-''
08/07/2016 | 00:06
16
שמוק יהיר ומתנשא שלא מבין שעבר הזמן שלו ושהוא כבר לא גאון הדור כמו שהכניסו לציבור הישראלי לתודעה.
לצפיה ב-'תקשיב, זאת היתה עונה מדכאת'
תקשיב, זאת היתה עונה מדכאת
08/07/2016 | 07:44
6
22
אין ספק בכלל. באמת שדיכאון טוטאלי. 

אבל אני פשוט לא מסכים איתכם בנוגע ליעקב שחר. כן, הוא עשה טעויות. רובן כדי לעשות שרירים מול הקהל. אבל הוא עדיין אוהד מכבי חיפה בדם. והוא עדיין בעלים טוב יותר מכל הזבל בחוץ. 
לצפיה ב-'לא אתווכח לגבי האהדה שלו'
לא אתווכח לגבי האהדה שלו
08/07/2016 | 11:13
2
19
על אף שלי אין ספק שהוא אוהד מכבי תל-אביב. אוהד מכבי חיפה לא מכנה את הנמסיס שלה "מכבי"...
אבל נעזוב את זה.. קרויף לא אוהד מכבי תל-אביב.. גם גולדהר לא (אם הוא בכלל מבין משהו בכדורגל).
יעקב שחר הוא קודם כל ולפני הכל איש עסקים, קפיטליסט מהזן השמרני. מכבי חיפה נראית כפי שהיא נראית בשש השנים האחרונות בגלל היותו של שחר איש עסקים ישן... הוא לא מבין שהשחקנים החדשים שנכנסו לשדה הבעלות משחקים בכלים אחרים ולפי חשיבה אחרת. הוא מחוייב לחברים - איש עסקים מהדור הישן כבר אמרנו? - ולכן הוא ממשיך לסחור איתם בשחקנים סוג ז' במקום לעצור, להבין שהוא כבר לא מבין, ולתת למישהו שמבין לנהל את הקבוצה מלמטה עד למעלה. המעורבות שלו - שאינה שונה אגב משל איזי שרצקי - מחריבה את המועדון, ואת זה לא רק שהוא מסרב לקבל אלא הוא מעצים עוד יותר... כל מהלכי הרכישה והמכירה, ההשאלה וההקפאה נובעים מחישובים שלא בהכרח מונעים מתכנון מקצועי של קבוצה. זו הסיבה שאנחנו נראים כך.. דוגמא קטנה:
למכבי חיפה היו בשתיים/שלוש העונות האחרונות כ 15 קשרים אחוריים בסגל. רובם בשושי שיחקו, אחרים שיחקו ונפצעו, ישבו על היציע או הוכנסו ל"הסגר". במקרים מסוימים הם הופשרו אחרי תקופה של הקפאה וחזרו להרכב. למה רכשו אותם? מי רכש אותם? התשובה קשורה לשחר ולסוכנים שלו ולא בהכרח למאמנים. וגם אם היא קשורה למאמנים, הרי שמדובר במאמנים חסרי חוט שידרה שהנשיא הביא כדי לשלוט בהם ולהכתיב להם.

אפשר לתת דוגמאות רבות נוספות (יוסי בניון, עטר ושכטר ועוד ועוד) אבל נדמה לי שהעקרון ברור.
שחר הוא הבעיה היחידה (לא הכי גדולה ולא אחת מהבעיות - הבעיה היחידה!!) של מכבי חיפה ומכבי חיפה תחזור להיות קבוצה מאיימת ואיכותית רק כששחר יפנים את השינויים או ילך.
לצפיה ב-'אני חושב שיש פה הרבה יותר'
אני חושב שיש פה הרבה יותר
09/07/2016 | 13:37
1
19
קודם כל, ואני אומר את זה מידע אישי - יעקב שחר הוא קודם כל אוהד מספר 1 של מכבי חיפה. נכון, הוא לא גדל אוהד של הקבוצה, הוא לא חיפאי ובטח שאצלו ההבחנה בין מכבי האמיתית (אנחנו) לבין הצהבת פחות עקרונית. אבל הוא אוהד מכבי חיפה יותר מכל דבר אחר. הקבוצה הזאת היא חלק בלתי נפרד ממשפחת שחר.

דבר שני, חשוב שאנשים יבינו, יעקב שחר אולי עומד בראש הפירמידה הניהולית והוא גם האיש אליו התקשורת פונה, אבל יש הרבה מאוד דברים שקורים מתחת לפני השטח שמשפיעים על הקבוצה שלנו יותר מאשר הגישה השמרנית שלו. אור שחר הוא אחד מהם. חשבת אולי שהבעיה האמיתית של הקבוצה היא העובדה שיעקב שחר מנסה להעביר לבן שלו, אור, את העסקים, כולל מכבי חיפה? אולי כל החובבנות הניהולית בקבוצה שלנו זה בגלל אור שחר ולא בגלל יעקב שחר? 

אני לא מבסוט בכלל ממה שעבר על הקבוצה שלנו בשנים האחרונות. אבל אני יודע מספיק כדי לא להאשים את יעקב שחר אוטומטית.
לצפיה ב-'לא יודע מאיפה הידע האישי הזה, אבל זה לא כל כך משנה'
לא יודע מאיפה הידע האישי הזה, אבל זה לא כל כך משנה
09/07/2016 | 14:34
17
האפיפיור לשעבר תיאר את זה בצורה מדויקת. מעטים מאוד מבעלי הקבוצות אוהדים את הקבוצות שהם מחזיקים בהן. אני לא מצפה משחר להיות שונה. הוא נמצא פה מאינטרסים, וזה בסדר.

העניין הוא שהוא הפך את עצמו לדוצ'ה של המועדון. אוהדים מוחים? הם עשבים שוטים שראויים לגינוי. אוהדים לא באים? בז להם. אוהדים עושים ביג דיל מזה שאני קורא למכבי ת"א "מכבי"? בוא נשחק אותה נעלב ונפוצץ את החגיגות.

מכבי חיפה זה לא יעקב שחר. אתה לא יכול לרכוש עסק, להתחיל לנגן על חליל ולצפות שכולם ירקדו לצליליו. דבר אחד מבדיל קבוצת כדורגל מעסק כלכלי "רגיל" וזה הנאמנות של האוהדים (=לקוחות) שלא מותנית בהצלחת הקבוצה (=העסק). אם דורקס יתחילו למכור קונדומים מחוררים, הלקוחות שלהם יעברו לחברה מתחרה. אם מכבי חיפה נכשלת, אף אחד לא ילך לאהוד את מכבי ת"א. זה בדיוק הטריק ששחר עלה עליו ומרגע שזה קרה, הוא מנצל אותו בצורה הכי צינית, ברורה וגועלית שרק אפשר.
לצפיה ב-'יותר טוב, פחות טוב, זה פחות קריטי לי'
יותר טוב, פחות טוב, זה פחות קריטי לי
08/07/2016 | 12:58
2
26
לא אהבתי את מכבי חיפה פחות כשהיא קיבלה בראש מבית"ר ירושלים של גאידמק או מהפועל חיפה של רובי שפירא. עונות כאלה קרו ויקרו, בלונג ראן זה ייזכר כלא יותר ממכה בכנף.

לפתוח רגליים למכבי ת"א(!!!!) במשחק שיכול להכתיר אותה, לדרוס כל עיקרון שאי פעם איפיין את מכבי חיפה בשביל האגו המסריח שלו, לריב עם הקהל - אלה הדברים שמרחיקים אותי מהקבוצה (ומהפורום). בשבילי זה כבר מזמן לא עניין של קבוצה יותר טובה או פחות טובה ששחר בונה. עם הכסף שהוא משקיע ביחס לקבוצות אחרות גם הוא יצליח מתישהו לבנות קבוצה טובה. הפועל ת"א עברה עונה לא פחות מסריחה ואני מוצא את עצמי מקנא בקהל שלה - לא רצו את ורמוט בחזרה, ורמוט לא חזר. כי יש דברים שהם מעל ההצלחה של המועדון, ובמכבי חיפה הדברים האלה לא קיימים כבר.
לצפיה ב-'לא מסכים איתך'
לא מסכים איתך
09/07/2016 | 14:01
1
12
א. לא חושב שפתחו רגליים מול הצהבת. שיחקנו בהרכב משני מינוס כדי לשמור כוחות לגביע. זה לגיטימי גם אם מכוער. לנו לא היה על מה לשחק, להם היה המון להפסיד. לא אכפת לי מהמשחק הזה כהוא זה.

ב. לא אקנא בקהל של הפועל ת"א אף פעם. אתה רואה כבוד איפה שאני רואה את הסיבה לזה שהם ימשיכו להתדרדר.
לצפיה ב-'אז לי מאוד אכפת מהמשחק הזה'
אז לי מאוד אכפת מהמשחק הזה
09/07/2016 | 14:48
15
למעשה הוא היה חשוב לי הרבה יותר מגמר הגביע.

לא יודע עד כמה אתה מעורב במה שקורה מתוך המועדון אבל יש דבר אחד שכל מי שאי פעם שיחק באחת המחלקות הצעירות של מכבי יכול לדקלם מתוך שינה (שאל את בנדיקטוס) - להפועל חיפה אסור להפסיד, ואת מכבי ת"א חייבים לנצח.

בשבילך ובשביל אנשים מבחוץ (כמו שחר) זה סתם קוריוז של אנשים פסיכים. בשבילנו (ובשביל עוד אלפים רבים בקהל - לראיה מה שקרה אחרי ששחר אמר "מכבי" בחגיגות הזכייה בגביע) זה אחד מהמאפיינים הכי מובהקים של הקבוצה - הרבה הרבה יותר חשוב מתארים. העובדה ששיחקנו במשחק ההוא כמו ששיחקנו, ולעזאזל הנסיבות - מעידה על פער עצום בין הקהל למועדון. כוחות לגביע אפשר היה לשמור נגד הפועל ב"ש. ואני בכלל לא רוצה להתחיל לדמיין מה היה קורה אם הם לא היו מנצחים את סכנין במחזור האחרון (אבל האמת שלא הייתי מודאג, לסכנין בניגוד אלינו יש כבוד עצמי. שער עלוב במשחק גביע הספיק להם כדי לפתוח חשבון נגד הצהבת. אצלנו יריבות של דורות לא מעניינת אף אחד).

לגבי הפועל ת"א - הם ימשיכו להידרדר, ולהגיע. להם זה לפחות יכאב. אני רואה את הקבוצה המקרית הזו שלובשת ירוק ואני לא מרגיש כלום. ינצחו, יפסידו, זה לחלוטין לא מעניין. התוצאות היחידות שעניינו אותי בעונה החולפת הן במשחקים נגד הפועל ב"ש ומכבי ת"א. וכמה מפתיע, הן היו הפוכות ממה שהאוהדים היו רוצים. ככה נראית קבוצה ששונאת את הקהל שלה.
לצפיה ב-'מסכים עם הרוב חוץ מ '
מסכים עם הרוב חוץ מ
08/07/2016 | 18:09
1
27
העניין שלך ושל אחרים פה עם טווטחה .
אני באמת מנסה להבין מה יש לאוהדים איתו ?
לא כולם כמובן אבל עדיין.
תקשיב השחקן  הזה כישרוני לדעתי יותר מנטע לביא שמישהו ציין פה שהוא מעדיף אותו על פניו. סבבה הוא עשה טעות ענקית בכך שזרק כיסא או משענת על אוהד. אז מה נצלוב אותו על זה כל החיים ? לא נסלח על זה אף פעם? . תחשוב שאתה שחקן ומקללים אותך כל משחק כמה אלפים טובים של אנשים . בקטנה לא ? לא תשים עליהם בכלל נכון ? ,אז הוא לא בדיוק הטיפוס הלוחם שזה עובר על ידו והוא הקניט בגלל זה אוהדים ויצר כדור שלג. אבל בחיית כל אחד שיקללו אותו כל משחק ירצה לעבור קבוצה .היו לטווטחה משחקים מעולים העונה ולראיה הבחור יוצא לשחק בגרמניה . שורה תחתונה לבחור יש כישרון .
-לגבי גולסה אני דווקא לא מבין למה בכלל מתחננים אליו . הוא לא שחקן ששווה את הכסף הזה והוא לא הוכיח את עצמו ככ הרבה .
- על סיפור עטר : אני כל השבוע וחצי האחרון קורא כמה הוא לא רוצה להיות בחיפה.זאת התנהגות של אדם מגעיל . מראה כמה הוא לא סופר אף אחד .לחשוב לפני שנה וחצי מכבי תל אביב לא רצתה אותו והוא רק רצה את הבמה לחזור וקיבל את מכבי חיפה . השאלה אם הוא ישאר בחיפה . וישחק העונה .האם יקבל תמיכה מהקהל? כנראה שלא .
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
09/07/2016 | 13:53
28
1. טאלב טוואטחה שחקן כשרוני ביותר. אבל א. הוא לא מגן (כי הוא לא יודע לעשות הגנה). ב. יש לו משמעת טקטית מחורבנת - ספגנו כל כך הרבה שערים בגלל שהוא לא יודע לשמור קו / לשמור שחקן / לעמוד במקום הנכון / לחפות. ג. הוא מהיר, זה נכון, אבל חוץ מכשרון שיש לו איפשהו, אף פעם לא עבדו איתו על פשוט להיות שחקן כדורגל. הייתי מוכן להתעלם מכל הדברים האלו אם הוא לא היה בטוח שהשמש זורחת לו מהישבן. טאלב טוואטחה עלה מהבוגרים בידיעה שהוא יחליף את מסיללה (שהיה שחקן פי 100 יותר טוב ממנו בכל אספקט) ומאז לא בילה דקה אחת בנסיון להשתפר. 

חושב שאכפת לי שהוא ילד שלא יודע להגיב בצורה מקצוענית להטרדות של אוהדים? לא. אכפת לי שמהרגע שהוא נכנס להרכב הוא לא עשה כלום בכדי להפוך לשחקן אמיתי, רק בכה לתקשורת.

ב. לא יודע אם מישהו באמת ניסה להחזיר את גולסה. לדעתי זאת היתה טעות בכלל לחשוב עליו. גם ככה התקשורת הישראלית עובדת בשביל הסוכנים, ככה שאין לי מושג אם הוא בכלל היה במשא ומתן איתנו.

ג. בנוגע לעטר - לא אכפת לי איפה הוא רוצה לשחק. אכפת לי שאם לא מוסרים לו את הכדור, הוא בכלל לא משחק. לא רוצה אותו בקבוצה. לאלירן עטר אכפת מקבוצה אחת ויחידה - סטטיסטיקה אישית. כל השאר לא רלוונטי בשבילו. ביי.
לצפיה ב-'מכבי חיפה הודיעה: אבו עביד סיכם'
מכבי חיפה הודיעה: אבו עביד סיכם
26/06/2016 | 07:26
39
ידיעות אחרונות מדווח:

עוד חיזוק לרוני לוי הבלם/מגן של הפועל ת"א סיכם את תנאיו ל-3 עונות וצפוי להצטרף למחנה האימונים של הקבוצה, שתהיה השלישית בקריירה שלו
שמעון אלבזפורסם:  25.06.16 , 23:54
מכבי חיפה היא כנראה המתחזקת הכי מרשימה עד כה בקיץ 2016 של הכדורגל הישראלי. אחרי שצירפה את ניקיטה רוקאביציה ופיראס מוגרבי וסיכמה עם גארי קגלמאכר, הקבוצה של רוני לוי הודיעה הערב (ש') על רכש מסתמן נוסף - איאד אבו עביד.

הבלם/מגן של הפועל תל-אביב החליט להיפרד מהאדומים על רקע הדרישה מהשחקנים לקצץ במשכורתם, וסיכם לשלוש שנים במועדון.

זו תהיה התחנה השלישית של אבו עביד בקריירת הבוגרים שלו, אותה התחיל במכבי נתניה. עוד נמסר מהקבוצה כי השחקן צפוי להצטרף למחנה האימונים.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ