לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום מכבי חיפה
ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים מתבקשים לקרוא את חוקי הפורום - לחצו כאן
הודעות OFF נא להעביר לקומונה החברתית - לחצו כאן

המשחק הבא: 
כדורגל:
ליגת העל, מחזור 11:
מכבי תל אביב - מכבי חיפה

כדורסל:
ליגה, מחזור 6:
מכבי נתניה - מכבי חיפה

המשך >>

אירוחים שיעניינו אותך
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2016 | 15:58
 מקובל להתייחס להתמכרות למין כבעיה שיש לטפל בה. אך מה אם ההתמכרות למין אינה הבעיה אלא הפתרון לבעיה מורכבת יותר?

ביום ביום שני, ה 30/5 נארח בפורום התמכרות למין את יוני אלקינס שישיב על שאלותיכם בנושא הקשר בין טראומה והתמכרות למין.
 אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו!

85% מהעובדים בישראל מצטרפים לקרן הפנסיה שבחר עבורם המעסיק ולא בוחרים בעצמם את התוכנית הפנסיונית המתאימה להם. אז מה עושים בנדון?

ביום רביעי, ה 1/6 נארח בפורום ניהול כלכלת המשפחה את חן בורוכוב נחמיאס, את רונן מדמוני מבית ההשקעות IBI ואת אבי אייכלר, מנכ"ל מירב הפנסיה בע"מ, שישיבו על כל שאלותיכם בנושא!
 אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו:

הילדים שלנו הם האוצרות של חיינו. בתור הורים, אנו מעוניינים להתאים להם את המסגרת החינוכית המתאימה ביותר עבורם. אז איך עושים את זה נכון?

ביום רביעי, ה 1/6/16 נארח בפורום התפתחות ילדים עם צרכים מיוחדים את אורלית ישראל שתענה על שאלותיכם בנושא!
 אתם מוזמנים להעלות שאלות כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/462/180796419

אחרי הזכייה
27/05/2016 | 18:49
1
23
אני שואל למה בניון היה חייב להגיד את מה שאמר ?
למה הוא לא יכל לדבר מעט אחרי .
היה עדיף לשנוא אותו בדיעבד מאשר לחגוג בצורה מבישה את הזכייה.
חיפה תהיה גם אחריו .
כנל לגבי עזרא שהיה חייב לירוק לבאר שממה הוא שתה ועדין שותה.
כל אוהדים אחרים כבר מזמן היו מקללים אותו .בניון פשוט לא שונה מאף אחד.
חבל אני דווקא הערצתי אותו אבל עכשיו אני מאחל לא חוסר הצלחה ספורטיבית בכל מה שיעשה ,שלא יצליח גם בתור מנהל מקצועי .
( ואני בטח לא מתכוון לקללות או לאיחולים רעים אחרים).
בניון היה ונשאר ילד בן "שנתים"
29/05/2016 | 08:01
10
כבר מהענין הזה שחזר עוד מהנוער של אייקס נדמה לי או איפה שהוא שיצא בפעם הראשונה לארופה  וחזר כי  התגעגע כנראה לבישולים של אמא , זה כבר הראה אופי של שחקן לא ממש מקצועי או לפחות לא אחד שמוכן להשקיע הרבה כדי להיות מקוצען. והצורה הזו שהוא בוכה פשוט מביישת מה קרה  מישהו נפטר שאתה בוכה?
הנה משהו שלא דורש שום תוספת
26/05/2016 | 22:44
3
33
לגזור ולשמור כדי להשתמש בכל פעם שהבוס הנערץ מתעלל באוהדים. לצערנו הוא ימשיך לעשות את זה עוד הרבה הרבה שנים. האטימות והאוטיזם שלו ישאירו אותו ואת ההתנהגות ה"מכביסטית" שלו אתנו לנצח....
27/05/2016 | 06:47
2
רעננה ומכבי חיפה קרובות לסיכום מכירת גלזר
27/05/2016 | 15:47
31

הפועל רעננה ומכבי חיפה מתקרבות לסיכום לגבי השוער הצעיר עומרי גלזר. פגישות בין הצדדים נערכו בימים האחרונים והעסקה קרובה להשלמה כאשר ההערכה היא כי בשבוע הבא היא תבשיל באופן סופי.
גורם המעורה בפרטים העריך כי 70% מהמשא ומתן כבר הושלם וכי נשארו פרטים קטנים בלבד, אך הכיוון הוא חיובי מאוד לאחר שאתמול נרשמה התקדמות ממשית במגעים בין הצדדים.
והנה עוד משהו שדורש תוספת
28/05/2016 | 20:54
12
אבינועם פורת, שהיה במשך כמה שנים יועצו ומקורבו של שחר והדובר של מכבי חיפה, שכח משום מה לציין את העובדה הזאת כשהחליט, דווקא בעיתוי הזה, לפרסם את הכתבה היח"צנית הזאת.. כמה נמום יכול לרדת האיש הנרגן הזה בנסיון שלו להוכיח כמה הוא נפלא וכמה האוהדים הם חסרי תרבות...

שאלה בסיסית ממישהו שלא מבין בכדורגל
25/05/2016 | 20:48
7
43
קודם כל ברכות לאוהדים ולקבוצה על הזכיה בגביע.
אולי זה יישמע הזוי, אבל מכיוון שאני לא מבין כלום בכדורגל ורוצה להבין יותר  - לפני כמה ימים זכתה ב"ש באליפות. מה ההבדל בין המשחקים והזכיות של הפועל ב"ש והמשחק הזה של מכבי חיפה?
השאלה לא ברורה.....
26/05/2016 | 20:06
6
31
גביע זה הרבה פחות משחקים. . . והרבה עניין של מזל ,ביום המשחק.
אליפות...זה לאורך כל השנה.....
קודם כל תודה על התשובה
26/05/2016 | 21:03
5
22
אבל אני מוכרח לומר שגם תשובתך לא ברורה (לי). אם כי אני מתחיל להתקרב.
אולי צריך להסביר לי יותר בפשטות, ומהבסיס
למשל מה זה אליפות ומה זה גביע.
איזה משני ההשגים בשני המשחקים שציינתי נחשב השג גדול יותר? ממה שהתרשמתי מהתקשורת הרגשתי כאילו מדובר בשתי חגיגות שוות בחשיבותן אבל אני מבין עכשיו שזה לא כך.
ובכן. . .
26/05/2016 | 21:10
4
21

אליפות...הישג טוב יותר...

אז מכבי חיפה זכתה בגביע המדינה
26/05/2016 | 21:16
3
17
והפועל ב"ש זכתה באליפות המדינה.
מה ההבדל (בשניהם יש המילה מדינה)
הנה ההסברים:
26/05/2016 | 21:24
2
47
גביע המדינה בכדורגל הוא המפעל השני בחשיבותו בכדורגל הישראלי אחרי אליפות המדינה.
משחקי המפעל משוחקים בשיטת נוקאאוט, כאשר המנצחת עולה לשלב הבא והמפסידה מודחת מהמפעל. במפעל יכולות להשתתף כל קבוצות הכדורגל הרשומות בהתאחדות לכדורגל. במפעל 13 סיבובים החל מהסיבוב הראשון בו מופיעות קבוצות מליגה ב' וליגה ג' בלבד, עד לגמר הגביע בו מוכרעת הזוכה. הקבוצות אשר נרשמות למפעל מצטרפות לסבב המשחקים בשלבים שונים. המפגשים בכל סיבוב נקבעים על ידיהגרלה, בה נקבעת גם הקבוצה המארחת את המשחק. החל מעונת 2014/15 משוחקים משחקי רבע הגמר בשיטת בית וחוץ.

ליגת העל בכדורגל (ליגת Winner בשמה הרשמי) היא הליגה הבכירה ביותר בכדורגל בישראל.
הליגה נוסדה בשנת 1931, אך השם "ליגת העל" נקבע לראשונה בעונת 1999/2000. עד אז נקראה הליגה הבכירה בשם "הליגה הלאומית" (החל משנת 1953) ולפני כן "ליגה א'". מכבי תל אביב היא הקבוצה היחידה המשתתפת בליגה מאז תחילתה.

ואו תודה עופר
26/05/2016 | 21:37
1
21
בסוף אני עוד אוהב כדורגל. ואני אזכור איפה ומתי קיבלתי את ההסברים הראשונים
שאל בני ונען . . .
26/05/2016 | 21:39
4
זוכת גביע המדינה לשנת 2015/2016 - מכבי חיפה
24/05/2016 | 23:21
7
28
דווקא בעוד עונה לא משהו בליגה עם הגרלות קשות
24/05/2016 | 23:22
2
34
אני עדיין בהלם, במיוחד בהתחשב בהשפלה מה-6:0 רק לפני מספר ימים בודדים
ועדין זה לא מכפר במעט על הבזיון שאחרי עליו רוני לוי
24/05/2016 | 23:25
1
38
הים לצערי לא ראיתי את המשחק, אבל ממה שהבנתי לא שיחקו טוב, וגם השער היה ממצב נייח , בקיצור רוני לוי הביתה ביחד עם שחר ויפה שעה אחת קודם
המועדון בהחלט דורש שינוי
24/05/2016 | 23:27
36
אני מקווה שזה לא יגרום ליענקל'ה להתבצר בארמון שלו אבל קשה לי להאמין שהבנאדם הזה מסוגל לרגע לא להיות עם אגו מנופח ולהתייחס לקהל בצורה ראויה.
איזה אושר
25/05/2016 | 00:36
38
יאלה אולי תעזבו לרגע את המשחק של יום שבת??
פאק על המשחק ההוא . חיפה זכתה בגביע על חשבון הצהובים המתנשאים.
אין יותר טוב מלסיים את העונה הארוכה הזו עם הגביע ביד.
רוני לוי מאמן טוב מאוד שראוי שישאר .
ובניון, עוד נדבר הרבה עליו, על הראיון שעשה ,על השנתיים שעבר בחיפה.
חבל אבל הוא כנראה גם סגור רשמית בקבוצה אחרת .
קצת נחת
25/05/2016 | 05:32
8
ההרגשה להשאיר את הצהבת בלי כלום משמחת יותר מהכל
25/05/2016 | 16:36
1
22
קיבלנו את ההגרלה הכי קשה שקבוצה קיבלה בגביע אי פעם, מסיבוב ח' רק קבוצות ליגת העל ואת שלושת הראשונות בטבלה העפנו אחת אחרי השניה, זה נקרא לקחת גביע בסטייל ...
ושוב זה לא ממתיק ולא משכיח את הבזיון שהיה במוצש
25/05/2016 | 20:38
18
ואגב בניון אם הוא עוזב לצהבת אז מבחינתי כל הכבוד שרכשתי לו   יתמוגג,
ניקיטה רוקאביציה על סף סיכום במכבי חיפה
25/05/2016 | 19:08
2
38

החלוץ האוסטרלי של בית"ר ירושלים נמצא במו"מ מתקדם עם מחזיקת הגביע הטרייה, שהציעה לו 300 אלף דולר לעונה בחוזה לשלוש שנים. רוקאביציה עשוי לקבל בקרוב אזרחות ישראלית
שמעון אלבז פורסם:  25.05.16 , 15:46
רכש ראשון בדרך למחזיקת הגביע הטרייה. חלוץ בית"ר ירושלים, ניקיטה רוקאביציה האוסטרלי, נמצא במו"מ מתקדם מאוד עם מכבי חיפה, והצדדים על סף סיכום.
הירוקים סימנו את רוקאביציה כאחד השחקנים המרכזיים שהם רוצים לצרף, ומקווים להשלים באופן סופי את העסקה בזמן הקרוב. אם המו"מ יבשיל, בחיפה ינסו לזרז את קבלת האזרחות הישראלית של החלוץ, בעקבות נישואיו לישראלית, כך שלא יתפוס מקום של זר.
סוד ההצלחה של מכבי חיפה
25/05/2016 | 19:12
1
42
נעם שמבה | 25/05/2016 
כשבוחנים את התנהלות מכבי חיפה אל מול מכבי תל אביב, למשל, מגלים שאין השתוללות תקציבית, והחלטות מתקבלות על-פי רוב בצורה שקולה ומבוקרת. מסתבר ששמרנות עובדת, גם בספורט.

כי לקנות שחקנים כדי לעשות טובה לקבוצה אחרת
25/05/2016 | 19:54
21
או בגלל שהסוכני שחקנים למיניהם המליצו עליהם זאת התנהלות ממש מעולה...
איך נשכח "הצלחות" "זולות" כמו חן עזריאל ורשימה ארוכה של ישראלים שבאו לקחת צ'ק מבלי לשחק.
בגלל זה אנחנו כל כך רלוונטיים בשנים האחרונות וסיימנו בחמש שנים האלה לפחות מקום שני כל פעם ולא קבוצה מדשדשת במרכז העליון של הטבלה.
רוני לוי האידיוט והמפגר חייב ללכת הביתה ביזון מה שהולך
21/05/2016 | 22:31
14
53
אם כל הכבוד לגמר ויש כבוד, קודם כל טיפת כבוד לקבוצה,  מה קרה שחקנים לא מסוגלים לשחק בשני משחקים בתוך יומים  שילך הביתה וכל השחקנים שנתנו את הבזיון היום, ויש לי תחשוה שהתבוסה הזו זה רק יביא לזה   שנפסיד את הגמר על בטוח וגם בתוצאה של   של תבוסה, כי כבר ירד כל החשק  לך זבל  רוני לוי  תקח את שחר איתך ותתפטרו
וגם אם בטעות נקח את הגביע (וזה לא יקרה אחרי השפלה כזו קבוצה
22/05/2016 | 00:21
31
לא יכולה לקום פתאום )   זה לא ימחק את הבזיון הענק
של מכבי חיפה בשנים האחרונו,ת. בקיצור אם שחר היה מנהל  טוב הערב כבר היה מודיע בתקשורת על פיטורין לרוני לוי מבלי להודיע לו , עשית בושות למועדון,  מידה כנגד מידה תקבל פיטורין בתקושרת
לא אדיוט ולא מפגר. . . אבל ממש עצוב מה שקרה
22/05/2016 | 05:55
5
58

בושה!
כן אידיוט וכן מפגר אבל מסתבר שהוא הפחות נורא
22/05/2016 | 07:44
4
33
שחר במקום לקנוס את כל השחקנים ששיחקו אתמול בעשרת אלפים דולר על אחת הביזונות הכי גדולים של המועדון בשנים האחרונות  מנסה לעודד אותם, אישית אם היה לי כרטיס לגמר היתי מחרים  את הקבוצה עד שיפוטר אדון לוי, ונשמח מאוד אם שחר ילך איתו, כי גם זכיה בגביע(וכולנו יודעים שזה לא יקרה  בטח אחרי הפשלה כזו)  לא תכפר על הבושה הזו
כולנו ,אוהדי חיפה, מרגישים בזויים וכועסים ובצדק.
22/05/2016 | 14:46
3
32
אולי הזכיה בגביע...תמתיק את הגלולה המרה...
גם זכיה בגביה לא תמתיק את הבושה
22/05/2016 | 20:54
15
אלא אם כן ננצח 7 אפס וכולנו יודעים שזה לא יקרה
במקום להרגיש בזויים אנחנו צריכים לדרוש
23/05/2016 | 13:42
1
21
להפוך את מכבי חיפה למועדון כדורגל מודרני ולהביא את אוהד מכבי תל-אביב שמחזיק אותנו בני ערובה, להניח לניהול המקצועי, לשבת בבית ולתת לאנשים שרואים רק כדורגל (זרים בלבד, חס וחלילה לא מקושרי נמני-דהאן ומלקקי בן-דור/הללי/לוי) ועובדים במקצוע לבנות כאן מועדון לתפארת אוהדיו המושפלים.
אחרת - נראה עוד הרבה מאד רגעים כאלה..
ובאשר לגמר הגביע... אני מציע לוותר על הנסיעה והסבל הכרוך בעוד הפסד כואב לששנאה נפשנו.. לראות את החלאות האלה עולזים שוב זה משהו שהוא מעבר לכוחות הסבל שאוהד ירוק יכול לשאת...
לדעתי היו עושים טוב אוהדי מכבי חיפה שקנו כרטיס ומחרימים את
23/05/2016 | 18:45
10
הגמר גביע, , לא מגיע לקבוצה הזו עדוד, אחרי השפלה כזו שתכנס לספרים, צריך להחרים את השחקנים את המאמן ובעיקר את אדון יעקב שחר שאם הוא או מישהו מקורבין קורא פה בטעות אנא שישחרר אותנו מעולו , הרי איך אוהד מכבי ת"א יכול להחזיק קבוצה כמו מכבי חיפה אלא אם כן הוא מחזיק אותה כדי שאנו הירוקים נמשיך לסבול ולתת לצהובים שוב אליפיות
יושב וקורא ולא מאמין - ככה מעודדים אלימות
24/05/2016 | 05:42
3
26
עם כל הבושה וההשפלה, התבטאויות כאלו לא כאן מקומן.

איזה אלימות? מי שמתנהג באלימות זו אחריות שלו
24/05/2016 | 08:08
2
22
אף אחד לא קרא להתנהג חס ושלוםב אלימות כזו או אחרת כלפי אדם כזה או אחר, אבל גם אף אוהד  לא יכול לשבת בשקט אחרי הבזיון הזה,  אאז כמה אוהדים קיללו? אז מה קרה אולי טוב שיוצאו את זה בקללות ולא חס ושלום במשהו אחר , כבמן כל זה עדיף ולא היה אבל הבזיון הזה חזק מדי בשביל לעבור על זה בשתיקה, וטוב היו עושים מי שקנה כרטיס פשוט לקרוע את הכרטיס ולהחרים  את המשחק, כנ"ל גם  לגבי שנה הבאה להחרים מנוים וכו , כל עוד 2 "ליצנים"רוני  לוי ויעקב שחר לא יעזבו
אוהד כמוך מבייש יותר מהפסד 6:0...
24/05/2016 | 17:58
1
4
טוב מה שתגיד , רק מרחם על אלה שצריכים לסוע ולראות אותנו שוב
24/05/2016 | 18:07
8
מושפלים מול הצהבת
"אוהדי חיפה התפרעו"....לא זו הדרך חברים
24/05/2016 | 05:43
2
35
כ-50 אוהדים ירוקים גידפו את המאמן והשחקנים בתום האימון המסכם לגמר הגביע ב-20:50 מול מכבי ת"א. מאמן בית"ר חיזק את רוני לוי, ששוחח עם שחר... 

יש וידאו שנראה עד כמה זה חמור?
24/05/2016 | 23:25
1
14
כי לעיתונות הספורט בארץ קשה לי להאמין. הם נוטים להגזים דברים מדי פעם.
הם אוהבים לכתוב על למה המצב בארץ כזה גרוע מבחינת ספורט אבל הם אף פעם לא עצרו לחשוב אםנ להם יש חלק בזה.
כל ממציאי הסקופים ומדליפי החדשות האלה שעוסקים בצהוב יותר מבספורט.
הגזמה מכוונת
28/05/2016 | 10:44
3
שחר משתמש בתא כתבי הספורט של חיפה והצפון, שחבריו מכונים "עיתונאים" על אף שהמקצוע בפועל הוא יח"צנים…
כעבדים לאדונם הם דואגים לטנף את האוהדים ההגונים ביותר בכדורגל הישראלי, שמוחים כבר שנים, לדעתי לא מספיק בתוקף, נגד היחס המתנשא והמשפיל ובעיקר נגד הניהול המקצועי המביש של מי שמכונה "נשיא".
אין שום מקום לגנות את האוהדים. ראשית כי לא עשו שום דבר שראוי לגינוי ושנית כי המוחים והמדפים הם הסיכוי היחיד ששחר ישנה או יעזוב
מישהו יודע על פאב שמשדר את הגמר?
19/05/2016 | 22:39
8
באזור המרכז : ראשון -רחובות .
עדיפוות לאוהדי מכבי חיפה
:)
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:08
4
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
מכבי חיפה תעבוד בשנה הבאה במודל חדש.
11/05/2016 | 18:03
8
60
ספורט דירקטור למכבי חיפה: תור כריסטיאן קרלסן
הנורבגי (41), שניהל את מערך הסקאוטינג בווטפורד, לברקוזן והאנובר ואף שימש כמנכ"ל מונאקו, יעבוד לצידו של רוני לוי שסגר לעונה נוספת. בראיון לערוץ טלוויזיה נורבגי אמר: "אני אסיר תודה על ההזדמנות לעבוד במועדון הכי גדול בישראל, מחכה ללמוד את השפה והתרבות"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4802230,00...

קרלסן מונה למנהל הספורטיבי של מכבי חיפה
11/05/2016 | 18:06
5
48

קרלסן אמר לאתר הרשמי לאחר החתימה: "זה כבוד רב עבורי להצטרף למכבי חיפה, אני מקווה לתרום להצלחה העתידית של המועדון. אני רוצה להודות לצוות ההנהלה ובמיוחד לנשיא המועדון שנתן לי את ההזדמנות להיות חלק מהמערך המוביל".
שינוי מבורך
12/05/2016 | 02:28
4
38
יעשה רק טוב לחיפה .לפחות מקווה שכן.
אני מת על מידור ולמרות שהיה על זה מידע ,אותי זה הפתיע.
חושב שזה חלק חשוב בהצלחה של כל ארגון.

כדי להצליח צריכים שחקנים טובים
12/05/2016 | 07:30
3
17
כדי להצליח בקבוצת כדורגל צריך להביא שחקנים טובים
12/05/2016 | 09:16
2
35
מה שהיה נכון לפני לא יודע כמה שנים, לא נכון יותר.
באמת אנשים חושבים שבוקולי או אלון חרזי או אני לא יודע מה היו הסקאוטים זה היה רציני?? ברור זה עניין של בחירת שחקנים ,אבל מביאים מישהו שמבין בתחום ,יודע לעבוד ולהביא שחקנים (אני מקווה ) ואני מקווה גם אחד כזה שלא מדבר פקה פקה בתקשורת .

שינוי.. מבורך או לא... לא יודע....
13/05/2016 | 11:17
1
41
ממה שאני קורא מסתבר שמדובר בתפקיד שולי למדי... מכבי חיפה לא זקוקה לספורט דירקטור אלא למהפכה תפיסתית. חלק מהדברים מוזכרים במאמר הדעה הזה, אבל גם כאן אין שום נגיעה לעובדה שיעקב שחר לא מרפה את אחיזתו במועדון... הוא ימשיך לשבת בתא המכובדים ולרדת לחדרי ההלבשה, הוא ימשיך להטיף לשחקנים מוסר באימונים ולתת להם הרגשה שהם תמיד יכולים להגיע אליו לשפוך את לבם... אני לא רואה אפשרות לשינוי דרמטי כל עוד שחר לא משחרר את הקבוצה לבעלים אחר שינהל אותה בדרך שבה מנוהלת מכבי תל-אביב. זו הדרך היחידה לנהל קבוצת כדורגל בעידן הזה, וכל עוד זה לא יקרה יהיה קשה גם לסקאוטר פנומנלי כמו זה שהוחתם, לשנות את פני המועדון.
אני מקווה לטוב :)
13/05/2016 | 18:01
6
נשמע בחור שלא מצליח להחזיק יותר משנתיים במועדון
13/05/2016 | 18:43
1
49
פלופ? ימים יגידו.
13/05/2016 | 18:44
7
יש אליפות!!!
30/04/2016 | 15:44
8
44
קבוצת הנוער שלנו זכתה בפעם ה 13 באליפות... יותר מכל קבוצה אחרת בארץ!! יותר ממכבי "מאמי" תל-אביב... עוד ארוכה הדרך שלהם אל הרכב הקבוצה הבוגרת, אבל נטע לביא מוכיח שאם יש מנטליות מתאימה ויש רצון וקצת יכול, זה בהחלט אפשרי. בקבוצה הזו יש כמה שחקנים כאלה וגם אלה שחסר להם חוסן מנטלי או גופני, ראוי להשקיע כסף והרבה רצון טוב, ובעיקר אימון מקצועי אמתי (רצוי לא ישראלי) כדי לשפר אצלם את הטעון שיפור. אין בקבוצות אחרות מצבור כזה של כשרונות, אין בקבוצות אחרות התנהלות מקצועית נכונה כמו שיש עם הנוער של מכבי חיפה (להבדיל - לצערי - מהבוגרים).
שינוי במבנה הניהול המקצועי של המועדון יחד עם שינוי בקונספט ששחר מוביל כבר עשור, יביא את מכבי חיפה למקומות שכולנו רוצים שהיא תהיה בהם בהשענות על הנוער הנהדר הזה בתוספת חיזוק של שחקנים זרים אמתיים ולא יצורי יו-טיוב מפוברקים עם סוכנים עוקצים...
מכבי תל-אביב לא תוכל להגיע למצבור שחקני הנוער הנמוכשרים שאנחנו אוספים מכל רחבי הצפון, מהעיר ומהקריות, מהמגזר הערבי בגליל ועיירות וערי הגליל והעמקים. מאגר כזה חייב להוליד כשרונות ואת זה חייבים למנף במכבי חיפה.
ובינתיים עד שזה יקרה (כל עוד שחר כאן זה כמובן לא יקרה ונמשיך לראות כל מני יצירות מופת כמו חזן וסילבס לצידו של רוני לוי - ההזיה בהתגלמותה הטוטלית!!!), נהנה מהילדים האלה ונמשיך לחלום...
מצער שאין קשר לבוגרים. . .
30/04/2016 | 18:38
2
29
כמה כבר הגיעו לבוגרים מהנוער?
לארוך שנים מכבי חיפה ,נוער,אלופה/מחזיקת גביע...או במקום השני....
מה יוצא לבוגרים?

בכל מקרה..בהצלחה וכל הכבוד!
לא בהכרח בגלל איכות השחקנים
30/04/2016 | 19:54
1
30
כמו בגלל המדיניות, הניהול, האימון והאמון...
לצערי זה לא עתיד להשתנות כל עוד שחר מחזיק במועדון - ובנו האוהדים - בני ערובה...
בגדול אתה צודק אבל כדי שנוער יצליח
01/05/2016 | 10:36
18
צריך לתת לו סביבה טובה בבוגרים.
כלומר, שחקנים טובים שניתן לשלב שחקנן נוער או שניים.
בסביבה כיום, שהבסיס רעוע הנוער לא יצליח להשתלב ואז ינדדו למחוזות רחוקים.

השאלה מתי יתחילו לבסס את הבוגרים על הנוער ולא על זרים סוג ב
06/05/2016 | 19:02
1
7
רק כששחר יפנים את גודל הנזק
06/05/2016 | 20:35
19
שגורמת מדיניות הניהול המקצועי שלו... שחר - הגם שדעתי היא דעת מיעוט בעניין - הוא איש עסקים לפני שהוא אוהד ולכן המועדון מתנהל כגוף עסקי. קבלת ההחלטות של שחר - רכישת שחקנים מקבוצות אחרות ובמקביל השאלת שחקנים שגדלו במועדון - נובעת מתפיסה עסקית שלו שהוא יכול להרוויח מההשבחה של השחקנים האלה. המציאות, לפחות בשש השנים האחרונות, מוכיחה שגישתו שגוייה. אילו היה שוגה שנתיים-שלוש, מודע בשגיאותיו ומשנה מדיניות, ניחא. אבל לצער כולנו הוא לא מוכן להודות בטעויות שלו. זאת ועוד... הוא מממנה מאמנים שלא יהיו יותר מדי עצמאיים.. כלומר, הוא נותן להם להרגיש חופש אבל בפועל מבהיר להם שהוא הבוס והוא זה שיחליט מי ישחק ומי לא... שחר פועל, במקרה הזה, כמו איזי שרצקי שגם קסמיו - כך מסתבר העונה - לא תמיד עוזרים... אלא שלהבדיל מאיזי שרצקי, שחר הוא הבעלים של קבוצה עם פוטנציאל קהל של 30000 אוהדים לכל משחק בית. אלה מספרים אירופאים לכל דבר, והוא סבור שעם מדיניות ה"השקעות" שלו הוא יצליח לגרום להם להמשיך לרכוש מינויים ולתחזק את האסון העיסקי שהוא מוביל בעקשנות כבר שש שנים.
שורה תחתונה: כל עוד שחר מנהל את המועדון באופן הזה, לא נראה קבוצה מתבססת על שחקנים ממחלקת הנוער המחוזקים על ידי זרים מהשורה הראשונה (עד כמה שהדבר ניתן בעידן הנוכחי...) אלא קבוצה שמאמנים אותה יבחושי ביצה, משחקים בה שחקנים שסוכנים הצליחו לדחוף לשחר וזרים שנקנים על פי סרטוני יו-טיוב ערוכים ושאוהדיה מצפים בכל עונה מחדש שהנה הפעם נראה דבר חדש...
כך נראה שבשנה הבאה ישחקו אצלנו שחקנים כמו אבי ריקן או עמיר אגייב שבמחלקת הנוער אפשר למצוא מוכשרים לא פחות שעם אימון ואמונה, יכולים להפוך לכוכבים גדולים (ואולי אפילו להכניס לשחר כמה גרושים ממכירתם לאירופה כפי שקרה עם תומר חמד, בירם כיאל וליאור רפאלוב בדור הזה ועם יוסי בניון ואיל ברקוביץ' בדורות קודמים) ואילו שחקנים כמו מוחמד עוואד, עמית זנטי ועפרי ארד יחפשו את מזלם בעכו, סכנין ונצרת עלית...
בינתים הענקו הערב כנראה את האליפות למכבי ת"א
14/05/2016 | 23:06
2
22
בזכות הנצחון שלנו על הבאר שבעים סביר להניח שבאר שבע תעשה במכנסים שבוע הבא מול סכנין, ומכבי ת"א תגבר עלינו , ןובכך יסמו עונה רבעית רצופה עם אליפות וכנראה גם עם דאבל(מי שחושב שיש לנו סיכוי לזכות בגביע שיתעורר מהחלום, אין לנו מזל במפעל הזה  אף פעם גם אם נגיע לפנדלים) אז ברכות לצהבת המגעילה שזוכה באליפות בעם הרבעית, דבר שהיה רק אם אני זוכר נכון בימים שהפול פ"ת היתה בשיאה
קודם כל ישר כוח על התגובה
15/05/2016 | 12:10
1
19
הפורום די מת לאחרונה...
שנית, התקשורת מלאה בקשקושים על יתנו או לא יתנו, יפתחו רגליים או לא יפתחו רגליים... יש בכך, לדעתי, ביטוי לעליבות של תרבות הספורט אצלנו ובעיקר לעליבות של תקשורת הספורט המצהיבה, עם טיפוסים מתלהמים כמו מאיר איינשטיין, שנותנים לזה יד ומלבים את זה.
לענייננו, אני לא יודע מה יקרה בבאר שבע ויותר מעניין אותי ההתעסקות של התקשורת בצהבת הזיהומית ששנאה נפשי. על אף שנאתי שמחתי מאד על הניצחון אתמול מכיוון שאני חושב שבכדורגל צריך לרצות לנצח בכל משחק. זו מהות הספורט (האמתי) הזה ואני שמח שהמועדון שלנו נמצא תמיד בצד הזה של הסקאלה הספורטיבית. מעבר לזה הניצחון הזה הראה שהקבוצה סבלה במשך רוב השנה מכשלים מנטאליים ולא רק מקצועיים, אבל אם אפשר להיות מעודד מהמשחק הזה הרי שהעידוד בא מהתפקוד של נטע לביא ושל אוברניאק שהראו שעם אווירה מעט יותר הגיונית ועם מאמן מעט יותר אימוני, היה אפשר להוציא מהקבוצה הזו הרבה יותר העונה.
בהמשך לדברים אלה, אני חושב שלא צריך למהר ולהעניק ניצחון למכבי "המדינה" צהבת זיהומית תל-אביב. אמנם אתר ONE שהוא אתר הבית של המועדון המחליא הזה, שהפך את זהבי (שחקן מעולה אבל אישיות בהמית די טיפוסית לשחקן הישראלי הממוצע) לחצי אלוהים ואת הקבוצה שלו לקבוצה שלא ראוי בכלל שמישהו יעז להתחרות בה, אבל מכבי שלנו - כפי שהיא שיחקה אתמול ומול באר-שבע בחצי הגמר, עשויה לא להפסיד בבלומפילד וכולי תקווה שאכן זה יקרה.

אם ב"ש היום תפסיד את האליפות אז זה באמת יגיע לה
21/05/2016 | 21:56
7
פעמים השנה הובילו על מכבי "תא  ב5 נקודות ולהפסיק פעמים?  זה מה שנקרא לוזרים אמיתים, אבל  אחרי שב"ש היו 40 שנה במדבר, הלוואי ויזכו להכנס "לארץ" המובטחת ולאליפות
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:44
2
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
איפה נמצאות הקופות לאיסוף הזמנות ?
19/04/2016 | 17:33
11
משאירים לי מחר 2 הזמנות דרך מישהו מההתאחדות ורציתי לדעת האם הקופות האלה נמצאות ליד הקופות הרגילות
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:09
1
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
מילוי שאלון אוהדי כדורגל לצורך עבודת דוקטורט
10/04/2016 | 12:38
18
שלום, אני דוקטורנט בתחום מנהל עסקים, בסגרתו אני חוקר גישות/עמדות של אוהדי כדורגל של כמה קבוצות מובחרות בארץ. אשמח אם תוכל להקדיש כ-10 דקות מזמנך במילוי השאלון המצורף. תודה רבה על העזרה.

הנה כתב אמיץ אחד בים של מלקקים עלובי נפש
02/04/2016 | 17:12
8
63
סלח לי, אבל זה חרטוט ממדרגה ראשונה
05/04/2016 | 02:43
5
43
1. מכבי חיפה מועדון גדול, אבל הסקרים שלו שווים ל**ת. כמה אוהדים יש לנו? כמה מאות אלפים. לדבר על הרגשה של אוהדים כלפי מועדון זה כמו לשאול על בת הזוג שלך - התשובה תלויה ביום שעובר עליך.

2. האמת, אחרי שהוא כתב שבעלים של מועדון כדורגל זה תפקיד ציבורי, בכלל הפסקתי לקרוא את הכתבה הזאת ברצינות. הגישה הזאת שאומרת שמישהו שם את הכסף, הוא נתון לשליטת הציבור היא הזויה ומטומטמת.יעקב שחר הוא לא שר בממשלה, הוא לא חבר כנסת ולא נבחר ציבור - הוא איש עסקים שקנה קבוצת כדורגל.

3. מודל כמו ברצלונה? יעבוד שנתיים עד שהאוהדים יפסיקו לשים כסף. למה? כי אין בישראל שום (כלום, שום דבר, נאדה!) תרבות ספורט. וזה לא נראה שמתפתחת. חלומות לחוד, מציאות לחוד.

4. יש לי הרבה תלונות לשחר, אבל אף אחת מהן לא נובעת מהעובדה ששוק הישראלים מזעזע. למכבי ת"א יש יתרון אחד על פני כל הליגה - זהבי. ולב"ש יש יתרון של אפס לחץ לעומת קבוצות צמרת אחרות.

5. אהבתי גם שהוא מנדב אנשי עסקים שיתרמו כספים... שלום לך הפועל ת"א...

אולי מועדון של אוהדים זה באמת קצת גדול על יהודוניה
05/04/2016 | 22:25
4
37
אבל ניהול שנובע מהבנה של המשחק ולא ממניפולציות עסקיות זה דבר שניתן לישום כאן, ומכבי תל-אביב היא ההוכחה. נכון שערן זהבי הוא אקס-פאקטור אבל כדי להביא אחד כזה צריך ראייה והבנה של כדורגל ולא רק כסף.
שחר הוא הבעלים והקבוצה היא רכושו הפרטי ולכן זה באמת קצת פתטי לקרוא לו ללכת אבל זה לחלוטין לא פתטי לבקר אותו, ואפילו בחריפות ובבוטות - במסגרת מה שמאפשרים חוקי המדינה כמובן - ולא לחדול עד שישנה את התפיסה הניהולית שלו או שימאס לו ויעביר את הקבוצה לידיים אחרות. במקרה כזה שום דבר לא מובטח (גם לא במקרה הראשון...) אבל הסיכון שווה את הסיכוי.
שחר הביתה - או ליציע בלי דריסת רגל בחדרי הלבשה, משרדי חתימת חוזים, סקאוטים וסוכנים -  ויפה שנה אחת קודם!!
לא אמרתי שהוא לא ראוי לביקורת
06/04/2016 | 02:41
3
31
כל אחד ראוי לביקורת. 

אני פשוט טוען שה"כתבה" הזאת זה חירטוט.
היא לא חירטוט מכיוון שהיא נוגעת בשורש הבעייה
07/04/2016 | 13:35
2
23
וכמעט כל קשקשני המקלדת, המיקרופון והמסך הקטן נמנעים מלגעת בו מפאת ליקוקם למנהל האהוב, לסבא הטוב והאוהב שמשקיע את מיטב כספו והשחקנים העלובים אינם מחזירים לו ביכולת. רוב העיתונאים סבורים שהקהל של מכבי הוא כפוי טובה בביקורת שלו כלפי שחר ואני טוען שהקהל של מכבי עושה טובה גדולה למועדון בביקורת הזאת. יעקב שחר הוא הבעייה היחידה של מכבי חיפה, מכיוון שהוא דיקטטור שממנה מאמנים יסמנים עלובי נפש, קונה את השחקנים ומוכר אותם בעצמו תוך שהוא מקבל ייעוץ מאנשים שכבר מזמן שכחו עם איזה כדור משחקים כדורגל. בנוסף לכל אלה מדובר באדם נרגן ונקמני ששמיעת או קריאת ביקורת, שלא לדבר על קבלתה היא מבחינתו בגידה בהוד קדושתו.
לי - כאוהד די ותיק - נשבר ה... מההתנהלות הכמו-פשיסטית הזאת ואני מעודד ומחזק כל מי שיוצא נגדו במלחמת חרמה בכל במה אפשרית. הקבוצה חשובה לי עשרות מונים מהכבוד של האדון!!!
אני חושב שאתה מפספס את הנקודה שלי בנדיקטוס
11/04/2016 | 00:58
1
17
אני לא אומר שיעקב שחר לא ראוי לביקורת. הוא ראוי ולדעתי גם האחראי הראשי לאיך שהקבוצה נראית.

אני אומר שמגעילה אותה הגישה הזאת שחושבת שבגלל שבן אדם אוהד קבוצה, הקבוצה בבעלותו. וזה לא רק קבוצה, זאת מנטליות מאוד מאוד בעייתית אצל ישראלים. קנית כרטיס להצגה? השחקן חייב לך! בא אלייך שרברב לתקן נזילה במטבח? הוא חייב לך גם להחליף את כל האמבטיה! זה מה שמעצבן אותי במאמר המחורטט הזה. אותו הדבר.

יש לך בעיה עם ההנהלה? אל תקנה מנוי. אל תבוא למשחקים. תראה את השידורים בקודי, בחינם, במקום שמישהו יעשה מזה כסף. ככה יוצרים לחץ על גופים מסחריים. ואת זה, אף אחד בישראל עדיין לא הפנים. אתה קונה מנוי? תאכל את הפשטידה ששחר מבשל לך בשקט. 
איפה אתה מוצא ביקורת אמתית כלפי שחר?
11/04/2016 | 17:07
18
שמעת או קראת פעם כתבה  של עיתונאי ישראלי שעושה זאת?
מי שקונה כרטיס וגם מי של קונה כרטיס רשאי לבקר את הבעלים. הכתבה הזו, שממנה יצאנו אל הדיון הזה, היא דבר יוצא מן הכלל ולכן שיבחתי אותה. אני חושב שברוב הנקודות שהועלו שם הכתב צודק, לדעתי ואני מברך על כך שמצא את העוז לומר אותם, גם אם הוא אינטרסנט (כאילו שבן דור והללי לא אינטרסנטים בזה שהם נמנעים מלבקר אותו).
כל מי שקורא לשחר לוותר על המועדון עושה לדעתי טוב למכבי מאחר ואין שום סיכוי שתחת נשיאותו המועדון הזה ישנה את דרכו. שחר מאמין בכל ליבו שמכבי חיפה מתנהלת נכון, הוא מאמין בכל ליבו שהאשם הוא בשחקנים שהוא קונה או במאמנים שהוא ממנה ואני חושב שכל בר דעת לא יכול לקבל את הטיעונים האלה.
אז יעקב שחר ששפך מאות מיליונים ב 20 שנה זאת הבעיה הא
09/04/2016 | 21:05
1
35
רק לחשוב על זה זאת כפיות טובה לעניות דעתי, במה הוא אשם בדיוק ? ומי אמר שזה שיבוא אחריו יהיה מיץ׳ גולדהאר?
עד היום חוץ ממנו ומגולדהאר מאז קום הכדורגל לא היה בעלים שהחזיק מעמד כל כך הרבה זמן תוך שהוא שופך דולרים כמו המים שזורמים במפלי הניאגרה...
אולי הכתב באמת אמיץ אבל הרבה מושג אין לו, הוא בסה״כ כתב משהו שעד היום אף אחד לא חשב עליו ובצדק.

רק לא כפיות טובה....
10/04/2016 | 14:45
30
שחר הוא לא פילנתרופ... הוא איש עסקים ואני אינני מוכן להיות גרופי של אף איש עסקים שעושה לביתו. אני מוכן להעריך אותו ולכבד אותו אבל ודאי שלא לחסוך ממנו ביקורת. מי שלא רואה את האחריות הבלעדית של שחר על מה שנעשה במועדון הזה בשש השנים  האחרונות (ולדעתי משנת 2003, למרות האליפויות הרצופות שבאו לאחריה), במיוחד בטענה של "כפיות טובה", מפספס להערכתי את שורש הבעיה. ניחא אתה או אני - משני צידי המתרס הרעיוני - אבל תקשורת הספורט שמחרה מחזיקה אחרי הבעלים הנפלא שכולם חייבים להשתחוות לו יומם וליל, לספוג את הערותיו הפוגעניות ודבריו הבוטים נגד האוהדים ולהגיע כנוע לאצטדיון הנפלא ולראות עו תצוגת נפל של אוסף מקרי של שחקנים ששחר קנה, מודרכים (קשה לי לומר מאומנים!) על ידי מאמן מסמורטט שהוא הביא כדי לשלוט עליו, ומוחמאים או מבוקרים על ידי עיתונאים זבי חוטם שאוספים פירורים בסביבתו הקרובה. הביקורת כלפי שחר היא הסיכוי היחיד של המועדון הזה לצאת לדרך חדשה וגם אם איננו יודעים מי יהיה הבעלים הבא. ודאי שאם הוא ימשיך את הדרך שהתווה שחר, אנחנו נמשיך להיראות כמו הצרות שלנו, אבל למען הסיכוי שיבוא מישהו שינהל את המועדון כפי שמנהלים היום מועדונים מודרניים (ולצערי, הצהבת הזיהומית אכן מתנהלת כאחד כזה) יש להמשיך במחאה וביתר שאת!
שאלון בני נוער
29/03/2016 | 19:58
14
שלום לכם!
במסגרת לימודיי, אני עורך מחקר על בני נוער.
אם הנך בגיל 12-20 ידוע לי שמשעמם לך ועל כן מצאתי לך פתרון יעיל- 
תרומה למדע!
אנא, לחץ/י על הקישור מטה ומלא/י את השאלון.
ולכל האנשים שלא נכללים בטווח הגילאים 12-20, אני מאמין בטוב הלב שלכם שתעזרו לי להפיץ ולשתף את השאלון למכרכם המתבגרים.
שתבוא עליכם הברכה.
נפתח פורום שי חי
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2016 | 16:17
8
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
מכבי חיפה בחצי הגמר נגד. . .באר שבע
03/03/2016 | 17:19
3
44
בקטנה
04/03/2016 | 12:49
37
אומנם הגרלה הכי קשה שאפשר לקבל אבל..
זה משחק אחד והוא בסמי עופר.
בתכלס לא אמרתי כלום . באר שבע הרבה יותר טובה אבל אני מאמין 
בניסים ובמשחק קשוח 
לדעתי אפשר לעבור את ב"ש
14/03/2016 | 22:54
1
35
ב"ש אם כל הכבוד את השיא שלה העונה העברה(לדעתי השנה מכבי ת"א שוב תקח אליפות רבעית ברצף לצערי) לא שאנחנו טובים אבל דווקא יש איזה שיפור מהחצי השני של העונה באופן יחסי, ובתור משחק אחד ניתן לדעתי לעבור, אבל בכל מקרה את מכבי ת"א לא נעבור בגמר
והערב אני מבין שחכמון שוב דופק אותנו
14/03/2016 | 23:03
37
לא הגיע הזמן בבהתאחדות להבין שהשופט הזה הגיע הזמן שישפוט בליגה ח ?
בין מוחמד גדיר לאלירן עטר
29/02/2016 | 17:15
3
57
יש קשר... נוכחתי בו בחוזקה במשחק האחרון מול מכבי נתניה. פלט שלח את עטר למצב של אחד על אחד מול השוער של נתניה, ובעצמו רץ יחד עם עטר והיה זמין למסירה של 200% גול. עטר החליט לבעוט לרגלי השוער היוצא אליו במקום לסדר שער בטוח לפלט.
לפני כמה שנים, אני לא ממש זוכר באיזה משחק, מוחמד גדיר הגיע למצב זהה ובמקום למסור לחלוץ שהיה חופשי לחלוטין לידו ולהעמיד אותו מול שער ריק - ממש כמו במקרה של עטר ופלט, הוא בחר לבעוט והכדור טס לרמב"ם.
אחרי האירוע הזה אמרתי לאלה שהיו ליידי ששחקן כמו גדיר - על אף שגדל בנוער שלנו ובאמת היה ילד מוכשר (לא אשכח את השער החשוב שלו נגד רד בול זלצבורג בחוץ) - לא צריך לשחק במכבי חיפה. אף פעם.
והנה עטר הראה את אותן תכונות אופי מחורבנות: אנוכיות חסרת גבולות, ואחד שהקבוצה מעניינת את הישבן שלו.
מסקנה - עזבו את יוסי בניון... עם כל מה שרע בהתנהלות שלו בחדר ההלבשה ומאחורי הקלעים, הוא עדיין שחקן ענק שכשהוא על המגרש הוא מבין שהוא אחד מ 11. רץ יותר או פחות, הוא נותן מעצמו 100% למען הקבוצה ורותם את כל כישוריו ויכולותיו למען השחקנים וההישג הקבוצתי. אלירן עטר הוא ההיפך הגמור, והוא - כמו גדיר - לא צריך לשחק במועדון הזה.
אנוכיות שמורה לשחקנים מהקליבר של אלון מזרחי. אצלו היא לא רק הייתה חלק מהאישיות אלא הגורם להצלחה של המועדון מכיוון שהיה מדובר בחלוץ רחבה מהסוג הקלאסי שכבר לא מייצרים היום. עטר הוא לא כזה ואין לו מקום במכבי חיפה ויפה עונה אחת קודם.
עטר לא צריך לשחק במכבי חיפה מסיבה אח(ר)ת
29/02/2016 | 20:38
1
56
הוא לא יודע מה זה מכבי חיפה. כשאתה משחק במכבי חיפה בין אם גדלת בה ובין אם הגעת מבחוץ חובה עליך לייצג ערכים של מכבי חיפה. אחד הערכים המרכזיים זה היריבות עם מכבי ת"א. ברגע שהוא כבש מולם ולא חגג מבחינתי אין לו מה לחפש בקבוצה. אם הוא לא מסוגל לזה (וזה בסדר) פשוט שלא יחתום יש מספיק קבוצות אחרות שיכולות להיעזר בו.

וזה כמובן לא סותר את הדברים הנכונים שאמרת.
הייתי רוצה שהוא יחזור למכבי ולתת לכם בתמונה את בן בסט
30/05/2016 | 00:06
גם אני שמתי לב לזה במשחק בשבת
02/03/2016 | 14:29
38
זה מעצבן בעיקר כי היה גם מקרים הפוכים שפלט מסר לעטר למרות שהיה יכול לכבוש לבד . ושלא מוסרים לעטר אז הוא מתהפך וצועק .שמתי לב שאתמול עטר דווקא עשה הגנה וירד לגליצים בחלקים מהמשחק . ברור לי שעטר בחיים לא יהיה כמו נטע לביא או כמו גאבר עטטא אבל מצד שני הוא מספק גולים ובישולים כמעט כל משחק אז אני פחות חושב שכדאי לוותר עליו . אפשר לקרוא לזה מצב שאחד צריך את השני . 
לאיזה בעיות התכוונת שיש עם בניון , מה בגלל שהוא כל הזמן רב עם האוהדים?
לא חושב שהוא עושה בעיות בחדר הלבשה .להפך , את הצעירים שאיתו הוא מלמד 
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ