לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום מכבי חיפה
ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים מתבקשים לקרוא את חוקי הפורום - לחצו כאן
הודעות OFF נא להעביר לקומונה החברתית - לחצו כאן

המשחק הבא: 
כדורגל:
ליגת העל, מחזור 11:
מכבי תל אביב - מכבי חיפה

כדורסל:
ליגה, מחזור 6:
מכבי נתניה - מכבי חיפה

המשך >>

יש אליפות!!!
30/04/2016 | 15:44
3
13
קבוצת הנוער שלנו זכתה בפעם ה 13 באליפות... יותר מכל קבוצה אחרת בארץ!! יותר ממכבי "מאמי" תל-אביב... עוד ארוכה הדרך שלהם אל הרכב הקבוצה הבוגרת, אבל נטע לביא מוכיח שאם יש מנטליות מתאימה ויש רצון וקצת יכול, זה בהחלט אפשרי. בקבוצה הזו יש כמה שחקנים כאלה וגם אלה שחסר להם חוסן מנטלי או גופני, ראוי להשקיע כסף והרבה רצון טוב, ובעיקר אימון מקצועי אמתי (רצוי לא ישראלי) כדי לשפר אצלם את הטעון שיפור. אין בקבוצות אחרות מצבור כזה של כשרונות, אין בקבוצות אחרות התנהלות מקצועית נכונה כמו שיש עם הנוער של מכבי חיפה (להבדיל - לצערי - מהבוגרים).
שינוי במבנה הניהול המקצועי של המועדון יחד עם שינוי בקונספט ששחר מוביל כבר עשור, יביא את מכבי חיפה למקומות שכולנו רוצים שהיא תהיה בהם בהשענות על הנוער הנהדר הזה בתוספת חיזוק של שחקנים זרים אמתיים ולא יצורי יו-טיוב מפוברקים עם סוכנים עוקצים...
מכבי תל-אביב לא תוכל להגיע למצבור שחקני הנוער הנמוכשרים שאנחנו אוספים מכל רחבי הצפון, מהעיר ומהקריות, מהמגזר הערבי בגליל ועיירות וערי הגליל והעמקים. מאגר כזה חייב להוליד כשרונות ואת זה חייבים למנף במכבי חיפה.
ובינתיים עד שזה יקרה (כל עוד שחר כאן זה כמובן לא יקרה ונמשיך לראות כל מני יצירות מופת כמו חזן וסילבס לצידו של רוני לוי - ההזיה בהתגלמותה הטוטלית!!!), נהנה מהילדים האלה ונמשיך לחלום...
מצער שאין קשר לבוגרים. . .
30/04/2016 | 18:38
2
14
כמה כבר הגיעו לבוגרים מהנוער?
לארוך שנים מכבי חיפה ,נוער,אלופה/מחזיקת גביע...או במקום השני....
מה יוצא לבוגרים?

בכל מקרה..בהצלחה וכל הכבוד!
לא בהכרח בגלל איכות השחקנים
30/04/2016 | 19:54
1
15
כמו בגלל המדיניות, הניהול, האימון והאמון...
לצערי זה לא עתיד להשתנות כל עוד שחר מחזיק במועדון - ובנו האוהדים - בני ערובה...
בגדול אתה צודק אבל כדי שנוער יצליח
01/05/2016 | 10:36
9
צריך לתת לו סביבה טובה בבוגרים.
כלומר, שחקנים טובים שניתן לשלב שחקנן נוער או שניים.
בסביבה כיום, שהבסיס רעוע הנוער לא יצליח להשתלב ואז ינדדו למחוזות רחוקים.

פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:44
2
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
איפה נמצאות הקופות לאיסוף הזמנות ?
19/04/2016 | 17:33
9
משאירים לי מחר 2 הזמנות דרך מישהו מההתאחדות ורציתי לדעת האם הקופות האלה נמצאות ליד הקופות הרגילות
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:09
1
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
מילוי שאלון אוהדי כדורגל לצורך עבודת דוקטורט
10/04/2016 | 12:38
13
שלום, אני דוקטורנט בתחום מנהל עסקים, בסגרתו אני חוקר גישות/עמדות של אוהדי כדורגל של כמה קבוצות מובחרות בארץ. אשמח אם תוכל להקדיש כ-10 דקות מזמנך במילוי השאלון המצורף. תודה רבה על העזרה.

הנה כתב אמיץ אחד בים של מלקקים עלובי נפש
02/04/2016 | 17:12
8
55
סלח לי, אבל זה חרטוט ממדרגה ראשונה
05/04/2016 | 02:43
5
37
1. מכבי חיפה מועדון גדול, אבל הסקרים שלו שווים ל**ת. כמה אוהדים יש לנו? כמה מאות אלפים. לדבר על הרגשה של אוהדים כלפי מועדון זה כמו לשאול על בת הזוג שלך - התשובה תלויה ביום שעובר עליך.

2. האמת, אחרי שהוא כתב שבעלים של מועדון כדורגל זה תפקיד ציבורי, בכלל הפסקתי לקרוא את הכתבה הזאת ברצינות. הגישה הזאת שאומרת שמישהו שם את הכסף, הוא נתון לשליטת הציבור היא הזויה ומטומטמת.יעקב שחר הוא לא שר בממשלה, הוא לא חבר כנסת ולא נבחר ציבור - הוא איש עסקים שקנה קבוצת כדורגל.

3. מודל כמו ברצלונה? יעבוד שנתיים עד שהאוהדים יפסיקו לשים כסף. למה? כי אין בישראל שום (כלום, שום דבר, נאדה!) תרבות ספורט. וזה לא נראה שמתפתחת. חלומות לחוד, מציאות לחוד.

4. יש לי הרבה תלונות לשחר, אבל אף אחת מהן לא נובעת מהעובדה ששוק הישראלים מזעזע. למכבי ת"א יש יתרון אחד על פני כל הליגה - זהבי. ולב"ש יש יתרון של אפס לחץ לעומת קבוצות צמרת אחרות.

5. אהבתי גם שהוא מנדב אנשי עסקים שיתרמו כספים... שלום לך הפועל ת"א...

אולי מועדון של אוהדים זה באמת קצת גדול על יהודוניה
05/04/2016 | 22:25
4
34
אבל ניהול שנובע מהבנה של המשחק ולא ממניפולציות עסקיות זה דבר שניתן לישום כאן, ומכבי תל-אביב היא ההוכחה. נכון שערן זהבי הוא אקס-פאקטור אבל כדי להביא אחד כזה צריך ראייה והבנה של כדורגל ולא רק כסף.
שחר הוא הבעלים והקבוצה היא רכושו הפרטי ולכן זה באמת קצת פתטי לקרוא לו ללכת אבל זה לחלוטין לא פתטי לבקר אותו, ואפילו בחריפות ובבוטות - במסגרת מה שמאפשרים חוקי המדינה כמובן - ולא לחדול עד שישנה את התפיסה הניהולית שלו או שימאס לו ויעביר את הקבוצה לידיים אחרות. במקרה כזה שום דבר לא מובטח (גם לא במקרה הראשון...) אבל הסיכון שווה את הסיכוי.
שחר הביתה - או ליציע בלי דריסת רגל בחדרי הלבשה, משרדי חתימת חוזים, סקאוטים וסוכנים -  ויפה שנה אחת קודם!!
לא אמרתי שהוא לא ראוי לביקורת
06/04/2016 | 02:41
3
29
כל אחד ראוי לביקורת. 

אני פשוט טוען שה"כתבה" הזאת זה חירטוט.
היא לא חירטוט מכיוון שהיא נוגעת בשורש הבעייה
07/04/2016 | 13:35
2
21
וכמעט כל קשקשני המקלדת, המיקרופון והמסך הקטן נמנעים מלגעת בו מפאת ליקוקם למנהל האהוב, לסבא הטוב והאוהב שמשקיע את מיטב כספו והשחקנים העלובים אינם מחזירים לו ביכולת. רוב העיתונאים סבורים שהקהל של מכבי הוא כפוי טובה בביקורת שלו כלפי שחר ואני טוען שהקהל של מכבי עושה טובה גדולה למועדון בביקורת הזאת. יעקב שחר הוא הבעייה היחידה של מכבי חיפה, מכיוון שהוא דיקטטור שממנה מאמנים יסמנים עלובי נפש, קונה את השחקנים ומוכר אותם בעצמו תוך שהוא מקבל ייעוץ מאנשים שכבר מזמן שכחו עם איזה כדור משחקים כדורגל. בנוסף לכל אלה מדובר באדם נרגן ונקמני ששמיעת או קריאת ביקורת, שלא לדבר על קבלתה היא מבחינתו בגידה בהוד קדושתו.
לי - כאוהד די ותיק - נשבר ה... מההתנהלות הכמו-פשיסטית הזאת ואני מעודד ומחזק כל מי שיוצא נגדו במלחמת חרמה בכל במה אפשרית. הקבוצה חשובה לי עשרות מונים מהכבוד של האדון!!!
אני חושב שאתה מפספס את הנקודה שלי בנדיקטוס
11/04/2016 | 00:58
1
14
אני לא אומר שיעקב שחר לא ראוי לביקורת. הוא ראוי ולדעתי גם האחראי הראשי לאיך שהקבוצה נראית.

אני אומר שמגעילה אותה הגישה הזאת שחושבת שבגלל שבן אדם אוהד קבוצה, הקבוצה בבעלותו. וזה לא רק קבוצה, זאת מנטליות מאוד מאוד בעייתית אצל ישראלים. קנית כרטיס להצגה? השחקן חייב לך! בא אלייך שרברב לתקן נזילה במטבח? הוא חייב לך גם להחליף את כל האמבטיה! זה מה שמעצבן אותי במאמר המחורטט הזה. אותו הדבר.

יש לך בעיה עם ההנהלה? אל תקנה מנוי. אל תבוא למשחקים. תראה את השידורים בקודי, בחינם, במקום שמישהו יעשה מזה כסף. ככה יוצרים לחץ על גופים מסחריים. ואת זה, אף אחד בישראל עדיין לא הפנים. אתה קונה מנוי? תאכל את הפשטידה ששחר מבשל לך בשקט. 
איפה אתה מוצא ביקורת אמתית כלפי שחר?
11/04/2016 | 17:07
16
שמעת או קראת פעם כתבה  של עיתונאי ישראלי שעושה זאת?
מי שקונה כרטיס וגם מי של קונה כרטיס רשאי לבקר את הבעלים. הכתבה הזו, שממנה יצאנו אל הדיון הזה, היא דבר יוצא מן הכלל ולכן שיבחתי אותה. אני חושב שברוב הנקודות שהועלו שם הכתב צודק, לדעתי ואני מברך על כך שמצא את העוז לומר אותם, גם אם הוא אינטרסנט (כאילו שבן דור והללי לא אינטרסנטים בזה שהם נמנעים מלבקר אותו).
כל מי שקורא לשחר לוותר על המועדון עושה לדעתי טוב למכבי מאחר ואין שום סיכוי שתחת נשיאותו המועדון הזה ישנה את דרכו. שחר מאמין בכל ליבו שמכבי חיפה מתנהלת נכון, הוא מאמין בכל ליבו שהאשם הוא בשחקנים שהוא קונה או במאמנים שהוא ממנה ואני חושב שכל בר דעת לא יכול לקבל את הטיעונים האלה.
אז יעקב שחר ששפך מאות מיליונים ב 20 שנה זאת הבעיה הא
09/04/2016 | 21:05
1
31
רק לחשוב על זה זאת כפיות טובה לעניות דעתי, במה הוא אשם בדיוק ? ומי אמר שזה שיבוא אחריו יהיה מיץ׳ גולדהאר?
עד היום חוץ ממנו ומגולדהאר מאז קום הכדורגל לא היה בעלים שהחזיק מעמד כל כך הרבה זמן תוך שהוא שופך דולרים כמו המים שזורמים במפלי הניאגרה...
אולי הכתב באמת אמיץ אבל הרבה מושג אין לו, הוא בסה״כ כתב משהו שעד היום אף אחד לא חשב עליו ובצדק.

רק לא כפיות טובה....
10/04/2016 | 14:45
26
שחר הוא לא פילנתרופ... הוא איש עסקים ואני אינני מוכן להיות גרופי של אף איש עסקים שעושה לביתו. אני מוכן להעריך אותו ולכבד אותו אבל ודאי שלא לחסוך ממנו ביקורת. מי שלא רואה את האחריות הבלעדית של שחר על מה שנעשה במועדון הזה בשש השנים  האחרונות (ולדעתי משנת 2003, למרות האליפויות הרצופות שבאו לאחריה), במיוחד בטענה של "כפיות טובה", מפספס להערכתי את שורש הבעיה. ניחא אתה או אני - משני צידי המתרס הרעיוני - אבל תקשורת הספורט שמחרה מחזיקה אחרי הבעלים הנפלא שכולם חייבים להשתחוות לו יומם וליל, לספוג את הערותיו הפוגעניות ודבריו הבוטים נגד האוהדים ולהגיע כנוע לאצטדיון הנפלא ולראות עו תצוגת נפל של אוסף מקרי של שחקנים ששחר קנה, מודרכים (קשה לי לומר מאומנים!) על ידי מאמן מסמורטט שהוא הביא כדי לשלוט עליו, ומוחמאים או מבוקרים על ידי עיתונאים זבי חוטם שאוספים פירורים בסביבתו הקרובה. הביקורת כלפי שחר היא הסיכוי היחיד של המועדון הזה לצאת לדרך חדשה וגם אם איננו יודעים מי יהיה הבעלים הבא. ודאי שאם הוא ימשיך את הדרך שהתווה שחר, אנחנו נמשיך להיראות כמו הצרות שלנו, אבל למען הסיכוי שיבוא מישהו שינהל את המועדון כפי שמנהלים היום מועדונים מודרניים (ולצערי, הצהבת הזיהומית אכן מתנהלת כאחד כזה) יש להמשיך במחאה וביתר שאת!
שאלון בני נוער
29/03/2016 | 19:58
13
שלום לכם!
במסגרת לימודיי, אני עורך מחקר על בני נוער.
אם הנך בגיל 12-20 ידוע לי שמשעמם לך ועל כן מצאתי לך פתרון יעיל- 
תרומה למדע!
אנא, לחץ/י על הקישור מטה ומלא/י את השאלון.
ולכל האנשים שלא נכללים בטווח הגילאים 12-20, אני מאמין בטוב הלב שלכם שתעזרו לי להפיץ ולשתף את השאלון למכרכם המתבגרים.
שתבוא עליכם הברכה.
נפתח פורום שי חי
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2016 | 16:17
8
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
מכבי חיפה בחצי הגמר נגד. . .באר שבע
03/03/2016 | 17:19
3
43
בקטנה
04/03/2016 | 12:49
37
אומנם הגרלה הכי קשה שאפשר לקבל אבל..
זה משחק אחד והוא בסמי עופר.
בתכלס לא אמרתי כלום . באר שבע הרבה יותר טובה אבל אני מאמין 
בניסים ובמשחק קשוח 
לדעתי אפשר לעבור את ב"ש
14/03/2016 | 22:54
1
35
ב"ש אם כל הכבוד את השיא שלה העונה העברה(לדעתי השנה מכבי ת"א שוב תקח אליפות רבעית ברצף לצערי) לא שאנחנו טובים אבל דווקא יש איזה שיפור מהחצי השני של העונה באופן יחסי, ובתור משחק אחד ניתן לדעתי לעבור, אבל בכל מקרה את מכבי ת"א לא נעבור בגמר
והערב אני מבין שחכמון שוב דופק אותנו
14/03/2016 | 23:03
36
לא הגיע הזמן בבהתאחדות להבין שהשופט הזה הגיע הזמן שישפוט בליגה ח ?
בין מוחמד גדיר לאלירן עטר
29/02/2016 | 17:15
2
52
יש קשר... נוכחתי בו בחוזקה במשחק האחרון מול מכבי נתניה. פלט שלח את עטר למצב של אחד על אחד מול השוער של נתניה, ובעצמו רץ יחד עם עטר והיה זמין למסירה של 200% גול. עטר החליט לבעוט לרגלי השוער היוצא אליו במקום לסדר שער בטוח לפלט.
לפני כמה שנים, אני לא ממש זוכר באיזה משחק, מוחמד גדיר הגיע למצב זהה ובמקום למסור לחלוץ שהיה חופשי לחלוטין לידו ולהעמיד אותו מול שער ריק - ממש כמו במקרה של עטר ופלט, הוא בחר לבעוט והכדור טס לרמב"ם.
אחרי האירוע הזה אמרתי לאלה שהיו ליידי ששחקן כמו גדיר - על אף שגדל בנוער שלנו ובאמת היה ילד מוכשר (לא אשכח את השער החשוב שלו נגד רד בול זלצבורג בחוץ) - לא צריך לשחק במכבי חיפה. אף פעם.
והנה עטר הראה את אותן תכונות אופי מחורבנות: אנוכיות חסרת גבולות, ואחד שהקבוצה מעניינת את הישבן שלו.
מסקנה - עזבו את יוסי בניון... עם כל מה שרע בהתנהלות שלו בחדר ההלבשה ומאחורי הקלעים, הוא עדיין שחקן ענק שכשהוא על המגרש הוא מבין שהוא אחד מ 11. רץ יותר או פחות, הוא נותן מעצמו 100% למען הקבוצה ורותם את כל כישוריו ויכולותיו למען השחקנים וההישג הקבוצתי. אלירן עטר הוא ההיפך הגמור, והוא - כמו גדיר - לא צריך לשחק במועדון הזה.
אנוכיות שמורה לשחקנים מהקליבר של אלון מזרחי. אצלו היא לא רק הייתה חלק מהאישיות אלא הגורם להצלחה של המועדון מכיוון שהיה מדובר בחלוץ רחבה מהסוג הקלאסי שכבר לא מייצרים היום. עטר הוא לא כזה ואין לו מקום במכבי חיפה ויפה עונה אחת קודם.
עטר לא צריך לשחק במכבי חיפה מסיבה אח(ר)ת
29/02/2016 | 20:38
51
הוא לא יודע מה זה מכבי חיפה. כשאתה משחק במכבי חיפה בין אם גדלת בה ובין אם הגעת מבחוץ חובה עליך לייצג ערכים של מכבי חיפה. אחד הערכים המרכזיים זה היריבות עם מכבי ת"א. ברגע שהוא כבש מולם ולא חגג מבחינתי אין לו מה לחפש בקבוצה. אם הוא לא מסוגל לזה (וזה בסדר) פשוט שלא יחתום יש מספיק קבוצות אחרות שיכולות להיעזר בו.

וזה כמובן לא סותר את הדברים הנכונים שאמרת.
גם אני שמתי לב לזה במשחק בשבת
02/03/2016 | 14:29
36
זה מעצבן בעיקר כי היה גם מקרים הפוכים שפלט מסר לעטר למרות שהיה יכול לכבוש לבד . ושלא מוסרים לעטר אז הוא מתהפך וצועק .שמתי לב שאתמול עטר דווקא עשה הגנה וירד לגליצים בחלקים מהמשחק . ברור לי שעטר בחיים לא יהיה כמו נטע לביא או כמו גאבר עטטא אבל מצד שני הוא מספק גולים ובישולים כמעט כל משחק אז אני פחות חושב שכדאי לוותר עליו . אפשר לקרוא לזה מצב שאחד צריך את השני . 
לאיזה בעיות התכוונת שיש עם בניון , מה בגלל שהוא כל הזמן רב עם האוהדים?
לא חושב שהוא עושה בעיות בחדר הלבשה .להפך , את הצעירים שאיתו הוא מלמד 
משימה ראשונה הושלמה?
28/02/2016 | 22:04
50
בהנחה שהם עלו לחלק העליון שבטבלה והם הולכים לשחק מול קבוצות שסביר להניח ינצחו אותם .
לא הייתי בטוח אם זה חיובי או שאולי אם הם יהיו פלייאוף  התחתון כך יהיה יותר בטוח להבין שהעונה הזו לא יותר טובה מ4 השנים שקדמו לה.טוב אולי יותר מהשנה של עטר.
אם אני נכנס לראש של בניון אז הבן אדם רוצה להיות אהוד על 100% מהקהל . האמת לא מבין את זה . אי אפשר להיות אהוד על כולם אז שחרר גבר . חיפה עשתה בשבילך לא פחות משאתה עשית להם. לא צריך מכמה יצורים לעשות מהומה כזאת ועוד לפני משחק גביע . הריי כשהוא היה פצוע כמעט חצי עונה לא אמרו לו על זה יותר מדי.
וביתר ירושלים יכולה להמשיך לעשות חמוצים עם היא חושבת שתיקח אליפות , עם בניון או בעלדיו
זה בערך הדבר הכי מביך שקרה לקבוצה
25/02/2016 | 17:20
4
71
ניקולה דרינצ'יץ' פרש מכדורגל. השחקן שרדפנו אחריו שנתיים, השחקן שבחרנו בפינצטה - החליט שנמאס לו מהכדורגל.

ניקולה דרינצ'יץ' הוא הפנים של מכבי חיפה מודל העשור השני של המילניום. עייפה, שבעה, לא רלוונטית יותר.

ולתפארת מחלקת הסקאוטינג.
26/02/2016 | 13:46
6
מי זה מחלקת הסקאוטינג?
02/03/2016 | 10:18
2
37
זה לא במקרה ההוא עם הפינצטה?
ההוא עם הפינצטה לא היה כאן כשדרינצ'יץ' היה מועמד לראשונה
02/03/2016 | 20:05
1
11
ברור שהוא לא היה קשור לעניין לפני שנים.
03/03/2016 | 10:14
44
אבל כשמחליטים להביא מישהו (וכל כך יקר) עכשיו אז מחליטים לפי עכשיו ולא לפי לפני שנתיים.
לפי מה שאתה טוען אז אם רוסו ירצה לחזור לפעילות אז מחתימים עכשיו על סמך העבר.
כנראה שדרינציץ לפני שנתיים היה מצויין ובקיץ האחרון לא, ואת זה רוני שלנו היה צריך לבדוק ולאבחן.
אפילו אני שלא מבין כלום התפלאתי שמביאים שחקן שעל פניו סיים עונה ולא משתתף בהכנות.
גם לפני שנים רוני זרק את דירסאו והביא את פאוליניו (שאותו רצה שנתיים אחורה).
איך זה נגמר אני בטוח שגם אתה זוכר.
אפילו בוויז יש "מחשב מסלול מחדש".
אצל רוני שלנו כנראה שלא, וחבל. 
לפחות אם היתה לו זכוכית מגדלת בנוסף לפינצטה.
תגיד אתה לא במקרה בן דור?
שוב, קבוצת הכדורסל מנחמת
23/02/2016 | 14:01
2
18
שבע שניות לסיום, חמש הפרש לנס ציונה, האצבע על השלט להעביר לערוץ הראשון בתקופה שבאר שבע תבקיע ותתרחק שוב מהזהמת הציבורית, ומשום מרום הגיע עוז בלייזר, שלשה וחטיפה והנה גם אנחנו יודעים לנצח משחקים אבודים, פרמטר שחשבנו שאין לנו. וגם ישראלי שניצח לנו משחק-עוד זוית מעודדת.
קבוצה ווינרית על אמת... אולי עד כדי אמונה אמתית באפשרות לקחת אליפות, בעונה שהצהבת בירושלים פשוט פחות טובות מאיתנו...
גם אם לא, יש הרבה נחת מהקבוצה. פשוט כיף
חוץ מהווינריות (שזה הרבה), אין מה לקחת מהמשחק הזה
23/02/2016 | 14:11
1
18
היינו די נוראיים. הפעם הספיקה לנו דקה אחת טובה בכל רבע כדי לנצח. זה לא נס שיקרה כל הזמן.
בעבר זה כמעט ולא קרה
23/02/2016 | 21:25
12
לא הצלחנו לנצח משחקים על הבאזר, בטח לא בחוץ..
דווקא כשהקבוצה נראתה מאד חלודה, ושמשחק ההגנה שלה לא דמה לשום דבר שהיה מוכר מהעבר, היא הצליחה לכפות הארכה, לצאת מהארכה שנייה שנכפתה עליה ולנצח - יש כאן ריח של קבוצה עם אופי...
הקהל הטוב בארץ ממשיך להיות מושפל
21/02/2016 | 11:19
2
40
ולחוסר הפליאה, שוב הוא הופך להיות האשם. קריאות הבוז הם הגורם לחוסר הבטחון של השחקנים... לא המאמן שמבלה במסיבות עיתונאים אבל באימונים משחק עם שחקניו שש-בש או דמקה (בכל אופן לא בכדורגל הוא עוסק, אחרת אי אפשר להסביר את העובדה שבמשך 90 דקות כל הקבוצה רצה כמו שרץ שחקן בינוני בליגה א' לבדו); לא השחקנים אשמים - אלה שלרובם אין טיפת מחויבות למקצוע ולמועדון (טוב למה שתהיה... הם שכירים של שחר ומחר הוא ימכור אותם ליבואן של סוזוקי או לחברת הביטוח של חבר אחר שלו...); וכמובן שלא הבעלים שמצפצף על האוהדים האלה כבר שש שנים....
תפסיקו לבוא! המחמאות שאתם מקבלים ממלקקיו של שחר בתקשורת לא שווים את הביקורת שהוא והמאמן שלו, יחד עם השחקנים משמיעים כלפיכם! שבו בבית ותנו להם את ההרגשה שהם לא יכולים להמשיך לצפצף עליכם! שיעלו לפליי-אוף העליון או שירדו ליגה... כל עוד הבעלים של המועדון מחזיק בתפקיד המנהל המקצועי ומחזיק אתכם - עשרות אלפי האוהדים הנאמנים - בני ערובה, אתם לא משחקים את המשחק.. שישחק עם החברים שלו מהבורסה ויניח למועדון הזה להיבנות מחדש אחרי ההרס והחורבן שהוא זורע כאן כבר שש שנים.
אני מרגיש שהקטע הזה מתחיל לחלחל
21/02/2016 | 13:35
1
29
המבחן יהיה בעונה הבאה במספר המנויים.
למזלי וויתרתי על המשחק
21/02/2016 | 21:17
24
מזל שהיה משהו הרבה יותר טוב לעשות.
אני מתחיל לפקפק באמת על כך שנהיה בעליון.
לדעתי עדיף להיות בתחתון ולא לתהתבזות בעליון ( בפליאוף).
אולי כך יהיה יותר טוב בשנה הבאה ?
מה יהיה
21/02/2016 | 14:19
31
180 דקות בעיטה אחת למסגרת ( גם כן בעיטה )
הקהל ממשיך להגיע ולדחוף והשחקנים ממשיכים לזרוק זין
אבל האמת? אתמול לא היה מה לעשות, הרכב מביך של המאמן ( שאני לא חושב שהוא אשם במצב )
יוסי וורמוט שני שחקנים ענקיים ששניהם שחקני אמצע לא מהירים!
3 קשרים אחוריים ( אפילו לא 50 50 ) וחלוץ אחד שמשחק בכלל באמצע
איך נאיים על השער איך?
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
17/02/2016 | 13:57
1
 מתעניינת בניתוח להגדלת חזה? רוצה לדעת מהן האופציות שעומדות בפנייך?
בפורום ניתוחי חזה תוכלי לקבל מענה לכל שאלה!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2558

יש לכם שאלות לגבי רכישת נעליים ברשת? מתלבטים לגבי מידה ולא יודעים איך לבחור?
פורום נעליים הוא המקום בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2559

מעצבים את הבית מחדש ויש לכם התלבטויות בנוגע לבחירת הריצוף? מעוניינים לקבל טיפים או רעיונות?
היכנסו עכשיו לפורום שיש ואבן בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2554

עומדים להתחתן ויש לכם שאלות לגבי ההתנהלות בחופה? עליכם לבחור רב ואתם מעוניינים לדעת על מה לשים את הדגש?
בפורום רב לחתונה בתפוז תוכלו לקבל את כל התשובות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2556

שמישהו יזכיר בבקשה לרוני לוי
09/02/2016 | 16:21
7
69
שהמשחק היום הוא בגביע המדינה ולא בגביע הטוטו. לא ברור איך הגענו למצב שאנחנו עולים עם הרכב כל כך חסר למשחק כל כך חשוב.
וזה משנה כי...?
09/02/2016 | 20:45
40
אנחנו הולכים לזכות בגביע? לא. אז למי אכפת?
יש ליצנים שם בעיתונים
10/02/2016 | 12:32
5
39
מאיפה הם הביאו את ההרכבים ההזוים האלה ?
כל מה שאמרו לא היה נכון.
תיקו 2 זה בהחלט לא שאיפה אבל תוצאה יפה ובטוח שחיפה תעבור אותם בגומלין
אכן ליצנים
11/02/2016 | 13:39
4
35
בהנחה שרוני לוי לא גאון תקשורת אל-לה מוריניו שמנסה לעשות תרגילים פסיכולוגיים על הקבוצה היריבה.

בטוח שנעבור אותם בגומלין? הנה תזכורת קטנה למשהו שקרה לא ממש מזמן:
https://www.youtube.com/watch?v=RQzR-MsZifQ
אז מה ?
11/02/2016 | 18:34
3
32
אני אגיד לך מה : אני פשוט מעדיף להתסכל על החיוב בכל מה שקשור לספורט ,לא יודע למה . אפילו שאני כמו כולם מאוכזב מאוד מ ה 4-5 שנים האחרונות .
הקבוצה היום יותר טובה מתחילת העונה וזה חרא הפסד אבל אני כן בטוח שנעבור אותם.
לזכות בגביע? ברור שזה קשה מאוד אבל חיפה של עכשיו לא ככ גרועה.

הזיכרון הקצר שלנו כאוהדי הקבוצה
13/02/2016 | 16:40
2
41
לצד העליבות של התקשורת - הם הם אלו שנותנים ליענק'לה שחר את הליגיטמציה להמשיך להתנהל באופן כל כך שכונתי, עם כל כך מעט ביקורת.
יש משהו בדברים שלך .
16/02/2016 | 12:44
1
25
לעזאזל.
2 משחקים טובים ואז נפילה כזו .אני משתגע מזה .
מחרפן אותי .
קיבינימט .מה יהיה 
19/02/2016 | 19:57
3
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:43
1
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

לזה מגיע שרשור נפרד
06/02/2016 | 22:11
6
57
91-56
בכדורגל ועכשיו גם בכדורסל
06/02/2016 | 22:22
2
36
אנחנו חתומים על ההפסדים הגבוהים ביותר של מכבי ת"א.

"מדובר בהפסד הגבוה ביותר של הצהובים בליגה"
"כזאת השפלה של מכבי ת"א גם אנשי הכדורסל הותיקים ביותר לא זוכרים. הצהובים נתנו את אחת מתוצגות הנפל שלהם והובסו בהפרש שיא של כל הזמנים, 91:56 על ידי מכבי חיפה"
חסרו לנו ארבע נקודות...
06/02/2016 | 23:16
1
30
כדי למחוק את ההשפלה מהסיבוב הראשון. נקווה שזה לא יעלה לנו באליפות, מאחר ומכבי חיפה היא קבוצה טובה יותר ממכבי תל-אביב. היא הייתה כזאת לפני המשחק וכמובן שגם לאחריו. אבל עיתונות הספורט עסוקה בלזעוק את זעקת הקוזאק הנגזל... מכבי, מכבי, מכבי.... שילכו לע....
חסרו 6, אבל זה לא באמת משנה
06/02/2016 | 23:27
28
אין שום הבדל בין מקום שני לשלישי. שתי הקבוצות פוגשות במצב כזה אחת את השנייה במשחק אחד שייערך בירושלים בכלל (שזה בכלל כיף חיים).

לאדם אחד בתקשורת הישראלית כן מגיעה מילה טובה וזה ניב רסקין. ידוע שהוא אוהד מכבי ת"א אבל היום בשידור כשאדלשטיין דיבר על "מכבי לא שומרת טוב" רסקין שאל אותו לאיזו מכבי הוא מתכוון. שמתי לב עוד מהמשחק בגביע שהוא משתדל להיות אובייקטיבי. אז שאפו לו.

ושהשאר ילכו לעזאזל.
אז מה למדנו היום ילדים?
06/02/2016 | 23:50
2
31
שהם בסך הכל בני אדם. והם אפילו לא כל כך טובים בכדורסל. אין סיבה לפחד, אין סיבה להחנק, פשוט לעלות, לבעוט להם בתחת וללכת לחגוג. מקווה שהמחסום המנטלי הזה נשבר לתמיד.

אנחנו מכבי. כל הכבוד.
הרשת עוסקת רק ב"מכבי"
07/02/2016 | 08:48
1
26
אפילו בחדשות הבוקר אמרו "מכבי תל-אביב הפסידה אמש ל....", כאילו לא באמת משנה למי...
שיחנקו
הרשת לא מעניינת וכך גם התקשורת
07/02/2016 | 15:05
22
רובם אוהדי מכבי תל אביב, טבעי שיתעסקו בה. אנחנו אוהדי מכבי חיפה ונתעסק במכבי חיפה בין אם תנצח ובין אם תפסיד.

מה גם שההתעלמות הזו מתדלקת את הקבוצה, כך שאני בעד. כל שנה הם סופרים לאחור עד הגשמת הפנטזיה - גמר בין הפועל ירושלים למכבי ת״א ו״איכשהו״ זה לא קרה מאז 2007.
ונערינו ממשיכים
06/02/2016 | 15:56
6
55
0:3 על קרית שמונה, 7 נקודות פער בצמרת ועוד אליפות באופק. נכון שאי אפשר לקחת אליפות רק עם שחקני בית, אבל אם המועדון שלנו מייצר כבר שנים את השחקנים הישראלים הטובים ביותר, אני לא רואה סיבה לחפש אותם בקבוצות אחרות. הפתרון חייב להיות שחקני בית בצירוף זרים תותחים ולהפסיק להביא לכאן ורמוטים ושכטרים, עזריאלים ועטרים, עזראים ודגנים, משומרים ותורג'מנים... מה שיוצא מהנוער שלנו עולה על העלובים האלה, והשליטה הברורה שלנו בליגה לנוער מאז הווסדה מעידה על כך (מכבי חיפה זכתה ביותר תארים מכל קבוצת נוער אחרת!!).
אני כבר מזמן לא מתרגש מזה
06/02/2016 | 18:47
2
48
אז קבוצת הנוער שלנו היא הכי טובה בארץ. נו, אז מה? כל עוד מה שהיא מביאה לבוגרים זה את טוואטחה ופאלח (ואני חושב שגם מריאן ומעטא לא ייצא כלום, אבל בינתיים הם הרע במיעוטו) אז מבחינתי אפשר לסגור אותה.

שיצא בכל עונה שחקן אחד שיהפוך לדבר משמעותי בכדורגל שלנו (יודע מה? אפילו אחת לשנתיים) ואני מעדיף את זה על כל אליפות או גביע בנוער.

ההבדל בין הרמה של הנוער לרמה של הבוגרים הוא תהומי.
אבל זה נכון לגבי כל קבוצה אחרת
06/02/2016 | 19:31
1
34
אם אצלנו לא צומחים שחקנים איכותיים שיכולים להשתלב בבוגרים, למה שנצפה לקבל אותם מקבוצת אחרות, שהנוער שלהם הרבה פחות איכותי משלנו??
לא הייתי משליך מהשמות שציינת על העיקרון... הרבה שחקנים יצאו לגלות כמושאלים וכמה מהם היו יכולים לפתח קריירה לא רעה בקבוצת האם (תומר חמד הוא דוגמה). לדעתי מכבי חיפה לא צריכה לרעות בשדות זרים בכדורגל הישראלי אלא רק בחו"ל. להשקיע את מרב המאמצים באיתור שחקנים זרים מוצלחים, כמו למשל אדריאן סילבה שנחשב כוכב גדול באירופה אבל אלישע לוי לא הבחין בזה....
לא רלוונטי נוער של מי יותר טוב
06/02/2016 | 23:35
23
משנה איזה אינדיבידואלים צומחים בו. ערן זהבי גדל ברמת השרון בכלל. אני לא יודע כמה טובה מחלקת הנוער שם, אני מניח שלא יותר מידי. אבל הם הצמיחו את השחקן הכי גדול בדורו. גל אלברמן וטל בן חיים החלוץ גדלו במכבי פ"ת. הם קבוצת נוער טובה יותר ממכבי חיפה? כמובן שלא, כקבוצה. כאינדיבידואלים הם יצאו מוצלחים. וזה מה שחשוב. אנחנו יכולים לספור עוד אלף אליפויות בנוער ואלף שחקנים בינוניים שישחקו בלאומית במקרה הטוב. אם לא יגיעו לבוגרת שחקנים איכותיים אז לא שווה כלום.

שובל גוזלן ואיסמעיל ריאן היו גדולים על ליגת הנוער בכמה מספרים. עם גוזלן אף אחד לא יכל להתמודד אווירית. עם הדריבל של ריאן כנ"ל. הם מגיעים לבוגרים ואתה מגלה שמשחק ראש זה כל מה שיש לגוזלן, ודריבל זה כל מה שיש לריאן (טוב נו, והגבהות לא רעות). זה לא מספיק בשביל להיות כדורגלן. הדבר הכי חשוב לשחקן בנוער זו היכולת ללמוד ולהוסיף עוד מימד ועוד מימד למשחק שלו. בפועל אף שחקן שעולה מהנוער לא מתקדם מילימטר וזו בעיקר בעיה של אופי מנטלי דפוק.
כל התיאוריה שלך הלכה לפח הערב
06/02/2016 | 19:37
2
64
הורמוטים העטרים והבניונים כבשו ארבעה שערים. עוד קצת דיוק בשפיץ והורמוטים גם היו מסיימים את המשחק עם כמה בישולים. וזה כמה ימים אחרי שראינו מה הנוער ה"איכותי" שלנו, בלי בניון וורמוט, שווה מול הנמושות מעכו. כלום ומאומה.
והזרים שלך? שלהזכירך, הם היקרים ביותר בתולדות מכבי חיפה מעולם!! ושסביבם את קורא בכל פעם לבנות את הקבוצה - הם שוב לא שיחקו או לא תרמו.
סטויקוביץ' – 500 אלף יורו לעונה, לא שיחק.
דריניצ'יץ' – 400 אלף יורו, כבר נזרק מהקבוצה עם פיצוי של 100 אלף יורו.
אוברניאק - 400 אלף יורו, לא שיחק דקה, בדרך לטחורים על הספסל בהמשך העונה, ולכרטיס בכיוון אחד בחודש מאי.
פלט - 400 אלף יורו, לא כבש.

הכישרון "הגדול" מהנוער, איסמעיל ריאן, חזר למקומו הטבעי מחוץ להרכב, ובשנה הבאה כשהוא ישחק בקבוצת מרכז טבלה בליגה הלאומית, כולנו נחייך במבוכה כשנזכר איך פעם אנשים כאן בפורום דמיינו שהוא מסוגל להיות חלק מהקישור שלנו.
זו לא תאוריה
06/02/2016 | 23:19
33
זו המציאות של הכדורגל הישראלי. למכבי חיפה יש את הנוער הטוב ביותר בארץ כבר ארבעים שנה... אם אין לנו יכולת לקנות את השחקנים הישראלים הטובים ביותר שצומחים בקבוצות נוער אחרות, אין סיבה להביא שחקנים סוג ב'. מה שקרה היום הוא חד פעמי... בל לנו להתרגש מכך יתר על המידה... עטר ווורמוט יחזרו לשחק בעמידה כבר במשחק הבא. ולמרות מה שאתה טוען, אני חושב שנטע לביא וג'אבר הם שחקנים טוסים ויכולים להיות עוד יותר טובים... ריאן אכן די בינוני, אבל שניים-שלושה שחקני נוער בכל עונה זה מה שצריך לקרות, בטח במציאות שלאיה שחר הביא אותנו.
בלי להיכנס לוויכוח ארוך, רק משהו קטן שמפריע לי
07/02/2016 | 00:00
39
הסכומים שאתה מציין הם אכן הכי יקרים ששילמנו לזרים בהיסטוריה, אבל הם סכומים סטנדרטים לגמרי יחסית לתקופה. הפועל רעננה מביאה היום זרים עם הסכומים ששילמנו לאיגביני ופראליה. לפני 10 שנים ה70 מיליון שסיטי שילמה על דה בריינה היו קובעים שיא העברות חדש, כיום אני בספק אם זה אפילו נכנס לרשימת 10 ההעברות הכי יקרות של העשור. הסכומים עולים בקצב מטורף, אז מהבחינה הזו זרים ב400/500 אלף יורו זה ממש לא נחשב יקר.
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ