לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1083910,839 עוקבים אודות עסקים

פורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכבי חיפה

ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים מתבקשים לקרוא את חוקי הפורום - לחצו כאן
הודעות OFF נא להעביר לקומונה החברתית - לחצו כאן

המשחק הבא: 
כדורגל:
ליגת העל, מחזור 11:
מכבי תל אביב - מכבי חיפה

כדורסל:
ליגה, מחזור 6:
מכבי נתניה - מכבי חיפה

המשך >>

לצפיה ב-'נקווה שבניצחון על באר שבע. . . '
נקווה שבניצחון על באר שבע. . .
29/08/2017 | 14:32
2
52
מכבי חיפה החלה את המסע לראשות הליגה.
יש לנו קבוצה טובה
לצפיה ב-'שוב אותה המנגינה'
שוב אותה המנגינה
11/09/2017 | 05:32
1
35
חם השבוע קחו קרם הגנה.
לצפיה ב-'נורא חבל...'
נורא חבל...
12/09/2017 | 05:41
26
אבל טוב שה"בום" בא בהתחלה..יש מקום לשיפור...
לצפיה ב-'ארנסט מאבוקה סיכם במכבי חיפה'
ארנסט מאבוקה סיכם במכבי חיפה
06/07/2017 | 19:55
2
41
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4985834,00...

המועדון הירוק הודיע על רכישתו של מגן נבחרת קמרון וז'ילינה הסלובקית, שיחק עם נבחרתו בגביע הקונפדרציות ואליפות אפריקה
לצפיה ב-'מכבי חיפה רכשה את כרטיסו של מגן נב' קמרון'
מכבי חיפה רכשה את כרטיסו של מגן נב' קמרון
06/07/2017 | 19:59
31

מאבוקה רשם 168 הופעות ליגה במדי ז'ילינה, במהלכן כבש ארבעה שערים ובישל 20 נוספים. הוא זכה עימה בשתי אליפויות וגביע אחד. ב-2017 היה שותף לזכייה של נבחרת קמרון באליפות אפריקה. בגביע הקונפדרציות האחרון, שנערך בחודש יוני ברוסיה, פתח בכל שלושת משחקי נבחרתו. הוא היה שותף לתקרית מביכה, שלא באשמתו, במשחק מול גרמניה (1:3 לגרמנים) כאשר השופט הרחיק את סבסטיאן סיאני במקום להרחיק אותו. בעזרת שופטי הווידאו הטעות תוקנה והוא הורחק. 

לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה'
שיהיה בהצלחה
09/07/2017 | 14:26
31
כרגע נראה שגם רונאלדו לא יצליח לתפקד במערכת שנקראת מכבי חיפה, אבל ננסה להיות אופטימיים לפחות עד תחילת העונה...
לצפיה ב-'גל אלברמן חתם לשתי עונות'
גל אלברמן חתם לשתי עונות
02/06/2017 | 06:54
4
44
נראה שהפעם יעקב שחר נחוש להצליח...

גל אלברמן חתם לשתי עונות
מכבי חיפה הגישה הצעה רשמית לעומרי בן הרוש

אתר ספורט 5 מדווח:
על הצטרפותו של אלברמן למכבי חיפה אפשר להסתכל מהרבה היבטים, אבל בסופו של דבר לכולם ברור שמדובר בהחלטה מצויינת של הנשיא, יעקב שחר. אלברמן יוסיף מהניסיון והמנהיגות שלו. הוא נחשב לשחקן "נשמה", כזה שיש לו מוסר עבודה גבוה ומעל הכל - מצטרף למכבי חיפה כשחקן חופשי וללא תמורה. איזו קבוצה הייתה מסרבת לקבל את גל אלברמן בחינם? הוא עשה לירוקים הרבה צרות כשחקן מכבי ת"א ועוד קודם בבית"ר ירושלים וצריך להודות - גם בגיל 344, אלברמן עולה על כל שחקן במרכז השדה האפור של מכבי חיפה כיום.

יש שיגידו שאלברמן מעבר לשיאו ויכול להיות שהם צודקים. בסופו של דבר, הגיל הוא פאקטור ואלברמן סבל מירידה די בולטת ביכולת שלו בשנה האחרונה. חוץ מזה, לא מעט אוהדים של מכבי חיפה מאוכזבים מההחתמה הזו כי לטענתם המועדון נלחם על ה"שאריות" של מכבי ת"א. הצהובים לא מספיק רצו את אלברמן ולא הבטיחו לו מקום של קבע בהרכב, אז הוא מצא עצמו במכבי חיפה. האם זו עובדה שצריכה לפגוע באגו או בכבוד של מכבי חיפה והאוהדים שלה? לא, בדיוק כמו שהפועל ב"ש לא חשה מושפלת כשקפצה על "שאריות" כמו מהראן ראדי ועד עכשיו מברכת את היום שהגיע לקבוצה.

לצפיה ב-'עומר אצילי יוחתם'
עומר אצילי יוחתם
02/06/2017 | 18:39
1
40
ספורט 1 מדווח:
בראש רשימת הרכש כעת עומד הקשר עומר אצילי. קשר גרנאדה בעונה החולפת מבוקש אצל שלוש הגדולות של הכדורגל הישראלי: הפועל באר שבע, מכבי תל אביב ומכבי חיפה וצפוי לחזור מחופשה פרטית כדי להחליט בנושא.

לצפיה ב-'סגר במכבי ת"א...'
סגר במכבי ת"א...
13/06/2017 | 15:04
8
לצפיה ב-'נראה שהפעם יעקב שחר נחוש להצליח...'
נראה שהפעם יעקב שחר נחוש להצליח...
24/06/2017 | 20:02
1
37
נחוש יותר מתמיד לחסל לך ולשאר האוהדים את התקווה... לא תאמן הנאיביות של האוהדים שלנו... שחר מוביל אותנו אל האבדון ואנחנו משוכנעים שהסבא הטוב הוא אבא כריסמס...
צאו החוצה עם שלטים וקראו לו להניח לקבוצה ולהעמיד אותה למכירה... שום דבר פחות מזה לא יספיק..
הפסיקו לרכוש מנויים ותראו איך הוא הולך למחרת...

לצפיה ב-'כך או כך זה כבר סוף תקופה'
כך או כך זה כבר סוף תקופה
29/06/2017 | 13:41
24
שחר לא יישאר עוד הרבה זמן כי הטבע יעשה את שלו. האיש בן 76 והוא לא נעשה צעיר יותר. 
אני כבר השלמתי עם העובדה שהוא יישאר במכבי עד שיפרוש ויבוא בעלים אחר. עד אז אני מוריד את הראש ונותן לגל לעבור...
לצפיה ב-'מה קורה עם המנהל המקצועי?'
מה קורה עם המנהל המקצועי?
29/05/2017 | 17:20
22
כל יום מתפרסמות ידיעות על שחקנים שחותמים, שזה סבבה, אבל האם המנהל המקצועי המיועד יודע מזה? האם בכלל יש מנהל מקצועי מיועד...?

המממ...
לצפיה ב-'תפקיד המאמן'
תפקיד המאמן
09/05/2017 | 11:13
9
35
אני טוען כבר הרבה זמן כי עבודתו המרכזית של מאמן קבוצת כדורגל היא בניית הקבוצה.
מאותו רגע שנקבע הסגל של הקבוצה, למאמן על הקווים אין כמעט השפעה על המשחק, אולי 10 אחוז מיכולת הקבוצה במשחק נתון. זו הסיבה אגב שאני חושב שקבוצה שנמצאת במשבר ( מכבי חיפה למשל ), לא משנה בכלל איזה מאמן יביאו במקום מאמן שנכשל....
אני יודע כי רבים יאמרו שאני טועה ועדיין, אם מאמן הוא כזה כוכב, איך יתכן כי מאמן על ( נגיד מוריניו, נגיד פפ וברמה המקומית נגד גוטמן או כל שם אחר ) מצליח בקבוצה מסויימת וממש כישלון בקבוצה אחרת ? אשמח לשמוע תגובות מנומקות לדעתי זו
לצפיה ב-'למאמן יש כמה תפקידים'
למאמן יש כמה תפקידים
11/05/2017 | 06:25
3
24
יש מאמנים טובים יותר באספקט מסויים של המקצוע ויש טובים ברוב האספקטים.
התפקידים:
1. הכנה מנטלית למשחק.
2. הכנה פיזית למשחק.
3. הכנה טקטית למשחק.
4. ניהול משחק.
5. כמו כל מנהל בחברה - שמירה על רמת עבודה גבוהה של הצוות שלך (במקרה הזה שחקנים).
6. פסיכולוג של הקבוצה.
7. ניהול עוזרי מאמן.
8. עבודה עם שאר מערכי הקבוצה (הנוער, למשל).

מאמן טוב זה מאמן שגם אם הוא טוב בדבר אחד נגיד (כמו הכנה מנטלית לפני משחקים) ופחות טוב בשאר הדברים, הוא יודע לנהל את הצוות שלו שיטפלו בנקודות תורפה שלו. אברם גרנט, למשל, בינוני מינוס בהרבה מהאספקטים פה, אבל הוא יודע להכין שחקנים מנטלית ויודע לבחור ולעבוד עם הצוות המשלים שלו. פרגוסון התעסק בעיקר בהכנה מנטלית וניהול המשחק, את כל שאר העבודה עשו עוזרי המאמנים שלו.

גיא לוזון כנראה לא טוב בשום אספקט של עבודת המאמן. היכולות שלו מתבטאות בעיקר בליקוק לתקשורת.

מאמן טוב יבנה קבוצה שתרוץ כיחידה אחת לאורך זמן ותביא הישגים - מאמן על יגרום להם לרוץ כיחידה אחת בפחות זמן.
לצפיה ב-'ניתוח מעניין ומלמד אבל עדיין....'
ניתוח מעניין ומלמד אבל עדיין....
11/05/2017 | 19:00
2
20
עדיין אני נשאר אם השאלה כיצד יתכן כי מאמן מסויים מצליח בקבוצה אחת ונכשל בקבוצה אחרת, לפעמים באופן קיצוני
לצפיה ב-'יש המון משתנים לשאלה הזאת'
יש המון משתנים לשאלה הזאת
12/05/2017 | 04:59
20
אבל בהחלט אפשר לבחון כמה אלמנטים:

1. כריזמה של מאמן - מאמן שמצליח לסחוף אחריו שחקנים, יצליח ליצור כימיה בצורה מהירה בקבוצה והקבוצה תהיה יותר מגובשת.
2. ניצול אידיאלי של הסגל הקיים - מאמן עם הבנה טקטית גבוהה ידע לקחת את השחקנים שנמצאים לו בסגל ולהתאים את השיטה שלו לשחקנים הקיימים (לדעתי, דרך אגב - הבעיה מספר 1 עם המאמנים שלנו כבר שנים).
3. הרצון של השחקנים להוכיח למאמן החדש שמקומם על המגרש יוצר עליה במוטיבציה.
4. היכולת של מאמן עם עין לשחקנים לראות מי בכושר ומי לו ולהשתמש בהם בהתאם.
5. היכולת של מאמן להוריד את הלחץ מהשחקנים ולתת להם להתמודד בשקט עם ההפרעות ברקע.

מאמן טוב, ידע להתמודד עם כל הדברים האלו בכל קבוצה. מאמן סתמי (כמו הליצן שעומד על הקווים של קבוצתנו האהובה והוא הרבה דברים, אבל "מאמן" זה לא אחד מהם) יצליח בקבוצות שהסגל גדול מהמאמן ואז התפקיד שלו הוא לא להפריע לשחקנים (רוני לוי, אלישע לוי, ורוב המאמנים שדרכו במועדון שלנו מאז דושאן אוהרין).
לצפיה ב-'מחזק את דבריו של baythedog ומוסיף'
מחזק את דבריו של baythedog ומוסיף
21/05/2017 | 09:19
17
כי גם לאווירה הכללית בקבוצה ולהתנהלות המערכתית יש משקל חשוב בהצלחת המאמן. מאמן צריך לקבל ביטחון וגב מההנהלה, והמערכת של מכבי חיפה בשנים האחרונות משדרת לחץ, היסטריה ופאניקה כמעט בכל מהלך שלה. 
זה לא סתם ששחקנים ומאמנים נכשלים פה בזה אחר זה. אני לא אומר שלוזון הוא מאמן גדול (פחחחחחח) ורק המערכת מכשילה אותו, אבל עם מערכת בריאה יותר אין לי בכלל ספק שגם המאמן וגם השחקנים היו יכולים להראות הרבה יותר ממה שהם יודעים. 
לצפיה ב-'אתה לחלוטין לא טועה!'
אתה לחלוטין לא טועה!
19/05/2017 | 13:57
4
23
ומכבי חיפה היא עדות חיה (או יותר נכון לומר... מתה??!!) לכך. את מכבי חיפה אימנו אנשים חסרי הבנה מינימאלית בכדורגל כמו רוני ואלישע לוי ולקחו אתה תארי אליפות ולעומת מאמנים כמו דושן אוהרין או רנה מולנסטיין שמבינים בכדורגל אבל לא הצליחו. גיא לוזון, הבדיחה הנוכחית של יענקל'ך, הוא אלגוריה עצובה על הכדורגל הישראלי, אבל עם שחקנים כמו שהיו לרוני או לאלישע, שם הוא היא מגיע לגדולות ונצורות. מאמנים טובים יכולים להיות מאד משפיעים בגילאים צעירים אבל לבטח לא בקבוצות בוגרות משופעות אגו.
לפיכך, מכבי חיפה תצליח רק שיהיו לה שחקנים טובים ובשביל שיהיו כאלה צריכים לקרות שני דברים: האחד, מנהל מקצועי שמבין כדורגל ובא מארץ של כדורגל ומקבל מהנשיא הנערץ את כל צרור המפתחות של הקבוצה, בלי מחזיקי מפתחות בדמותם של אבי נמני או פיני זהבי.. הוא יקבל תקציב מהבעלים שישב מאחורי הקופסא שלו ביציע או בבית ויניח לקבוצה להתנהל בנתיב מקצועי בלבד (בלי עסקנים סוג ז', חברים מהצבא או מהעסקים, עיתצונאים מלככי פינכה ועוד מרעין בישין שמקיפים את המועדון שלנו כבר שבע שנים נוראיות).
הדבר השני שצריך לקרות, והוא כמובן תוצר של אי קיום הדבר הראשון, הוא הסתלקות מהירה ככל האפשר של איש העסקים ששולט בקבוצה שלנו ומנהל אותה כמו חנות גרעינים ברחוב קיבוץ גלויות בחיפה (בלי לפגוע בבעלי החנויות שם כמובן)... ולכן אני מסכם את דברי במילה אחת, שהיא בעצם צירוף של שתי מילים: יענקל'ך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'סתם שאלה (או יותר)'
סתם שאלה (או יותר)
29/05/2017 | 19:36
3
22
אותם מלככי פנכה הם כאן רק בשבע שנים אחרונות או גם לפני?
אם היו לפני, אז זה סותר את מה שאתה כותב לא? כי היו הצלחות אדירות.
אם לא היו, אז אולי אתה יכול להצביע על שמות ספציפיים שנוספו בשבע השנים האחרונות?
לגבי רוני לוי אני מסכים איתך, בסגל שהיה לרוני לוי בזמנו גם אני (שלא מבין גדול בכדורגל) הייתי לוקח אליפויות. הוא פשוט היה בזמן הנכון ובמקום הנכון בקבוצה.
עבד כי ימלוך, כבר אמרנו.
לגבי אלישע אני לא מסכים איתך, הוא לקח 2.5 אליפויות, ליגת אלופות, וכל שנה פרקו לו את הקבוצה והוא עדיין הצליח.
למכבי חיפה היו לה שחקנים טובים גם בלי מנהל מקצועי. ואם אני לא טועה בעבר טענת שחיפה לא זכוכה למנהל מקצועי.
מעבר לנ"ל אני לא הייתי קורא לינקלה ללכת בכזו קלות. בכל זאת יש לו גם "קצת" מניות בהצלחה של חיפה בעשורים האחרונים. ואני לא מאלה שאומרים אמן על כל מילה שיוצאת מפיו. הוא עשה המון שטויות (במודע או שלא במודע) ועכשיו "הוא" ולא אתה משלמים על זה.
לצפיה ב-'שתי הערות קטנות נוספות'
שתי הערות קטנות נוספות
30/05/2017 | 07:31
2
18
1- זקוקה ולא זכוכה.
2- גם אנחנו האוהדים משלמים את מחיר השטויות של שחר.
לצפיה ב-'כולם היו כאן קודם'
כולם היו כאן קודם
09/06/2017 | 20:33
1
22
אבל כשהקבוצה שיחקה כדורגל והנשיא היה הבריון היחיד בשכונה, הם לא ממש הצליחו לקלקל.
עכשיו יש עוד כמה בריונים והנשיא לא הפנים את השינוי. עם זאת, הנשיא יודע שיש לו אחלה רווח מהקבוצה ולכן הוא לא הולך. 
והערה נוספת: אפשר לחיות על העבר ולתת לשחר קרדיט עד סוף הימים בזכותו ואפשר להסתכל נכוחה ולראות שהאיש פשוט צוחק עליך ועלי ועל 20000 המנויים המסכנים שממשיכים לשלם לו ולהעשיר את חברתו העשירה גם כך...
עד שאתה ושאר האוהדים יבינו ששחר הוא הבעיה ולא הפתרון, נשמיך להיראות כמו סמרטוט רצפה...
לצפיה ב-'תתפלא, ראשית אני מסכים איתך כמעט בהכל'
תתפלא, ראשית אני מסכים איתך כמעט בהכל
12/06/2017 | 22:32
12
אני רק טענתי שחיפה הצליחה בעבר ללא מנהל מקצועי.
שנית גם אני חושב ששחר הוא חלק (ואפילו הרבה) מהבעיה ואפילו הוא האשם הבלעדי בהווצרות של אותה בעיה.
מה שאני טוען שלמרות הכל, לדעתי שחר הוא חלק מהפתרון ולו רק בגלל שהוא צריך לשים את הכסף.
השנה הוא שם כסף גדול ולא שם היתה הבעיה.
אני ועוד מספר חברים לא נעשה מנוי בשנה הבאה, (לפחות במחזורים הראשונים) עד שנראה איך הקבוצה מתפקדת ואז נחליט.
לצפיה ב-'כרטיסים למשחק'
כרטיסים למשחק
26/03/2017 | 14:02
2
31
שלום.
הרבה זמן שלא הלכתי למשחקים.
רציתי ללכת למשחק בעוד שבועיים מכבי תל אביב מכבי חיפה, והשאלה האם ניתן להשיג לשם כרטיסים מראש?אם כן, איפה? פותחים בכלל קופות ביום המשחק או שכל הכרטיסים מוקצים למנויים ולמכירה מוקדמת?

תודה
לצפיה ב-'מציע לך לחפש בילוי נעים יותר'
מציע לך לחפש בילוי נעים יותר
27/03/2017 | 16:13
1
26
גם אם תצליח להשיג כרטיס - ואני לא רואה סיבה שלא - אתה תהנה מאד מהאצטדיון אבל אם אתה אוהד של מכבי חיפה (ואני מקווה שכן - בטח במשחק הזה) אתה צפוי לשעה וחצי של סבל שדי מזכיר ישיבה על כיסא של רופא שיניים לטיפול ממושך שההרדמה נגמרת לפני סופו...
באמת שמדובר בסבל, שרק אלה שממשיכים לראות ביעקב שחר משיח, ממשיכים להנות ממנו גם במשחקי חוץ...

לצפיה ב-'מסכים. סבלתי הרבה השנה גם מול הטלויזיה עד שנגמלתי'
מסכים. סבלתי הרבה השנה גם מול הטלויזיה עד שנגמלתי
28/03/2017 | 12:46
21
אני כבר בקושי רואה משחקים.
אבל ידידה שבאה לביקור מחול ביקשה ממני לבדוק, לכן אשמח בכל זאת להתייחסות.
האם בד"כ פותחים קופות או שהכל נמכר במכירה מוקדמת\מנויים?
האם כמו פעם, תמיד יש את הספסרים בחוץ שמוכרים כרטיסים ב-10-20 שקל יותר?
לצפיה ב-'איזה מאמן '
איזה מאמן
13/02/2017 | 21:09
9
44
אחד בא והשני הולך ..
דווקא חיבבתי את המולנסטיין . והיו לו המון מחזורים להטמיע תהליך .פלוס טוטו וגביע .
אבל למה יש כאלה שדוחפים דווקא את לוזון כאילו הוא עשה קסמים בהפועל תל אביב או בקבוצה אחרת שהוא היה בא.
השנה אפילו אין גביע להתנחם בו.
מקסימום חמוצים

לצפיה ב-'ומי אחראי על ההחלטה על זהות המאמן'
ומי אחראי על ההחלטה על זהות המאמן
13/02/2017 | 21:34
8
32
רשמתי את זה עוד לפני שידעתי שלוזון נבחר .
אבל מי לעזאזל החליט על זה .
אם זה קרלסן אני אוכל את הכובע .
אם זה שחר לבד , אז עדיף כבר לא יודע מה.אם לקחו את קרלסן  והוא התנגד למינוי הזה זה בושה יותר גדולה מכל ה5 שנים האלה ביחד.

לצפיה ב-'בהנחה שהשאלות רציניות'
בהנחה שהשאלות רציניות
14/02/2017 | 17:00
7
35
אענה ברצינות..
יעקב שחר - יבואן ולבו, הונדה ויגואר בעלי הרץ והפניקס
שחר יעקב - נולד בנס ציונה 
יעקב שוחטוביץ' - מחתים סקאוטים המכונים מנג'רים לצורך השתקת אוהדים, שחקנים ישראלי סוג ז' במקום שחקני מועדון מוכשרים, זרים מהליגה השנייה באיי פארו וכמובן עיתונאים מלקקים (לא נזכיר שמות מפאת תביעת דיבה אבל נציין שרק אחד לא נמנה עליהם - עמיר פלג)
שוחטוביץ' יעקב - אוהד "מכבי" ידוע שאשתו לא מאמינה ש"חיפה" יכולה לנצח אותה...

עכשיו אני מקווה שכל התשובות ניתנו לך... יעקב שחר כאן... עם לוזון או בלעדיו כל עוד האיש הזה כאן, אנחנו על הפנים... אני צועק את זה כבר 6 שנים, אבל עדיין חושבים שיש לי אינטרס... צודקים.. יש לי.. קוראים לו מכבי חיפה, הקבוצה שאני אוהד מהיום בו הבנתי שאני יצור חי - וביום הזה עוד שיחקו במועדון ג'וני הרדי ודני שמילו....
לצפיה ב-'אני דווקא הייתי רציני '
אני דווקא הייתי רציני
15/02/2017 | 18:31
6
24
באופן תמוה אולי .
יודע מה בנדיקטוס?
נראה לי שאכן זה כך .
פעם שחר היה האיש העשיר היחיד בסביבה .
פעם היתה הילה סביבו והוא היה מוכן לשלם לשחקן את הכל ( שפוי אבל עדין) .
לאט לאט קמו אחרים ,חדשים שמוכנים להשקיע ולתת את מה ששחר לא נותן .

ואולי באמת לא נצליח להגיע לגבהים חדשים כל עוד אין שינוי פרסונלי אחר?

לצפיה ב-'אני עדיין על הגדר פה'
אני עדיין על הגדר פה
15/02/2017 | 21:31
5
28
יש לי הערכה עצומה ליעקב שחר, אבל המון המון המון ביקורת על הפעולות שלו בשנים האחרונות. לא יכול להיות שכ"כ הרבה מאמנים יפוטרו מהקבוצה מבלי שההנהלה תקח על זה אחריות.

מבחינתי, המהלך הטוב ביותר שהוא יכל לעשות היה להביא את גיא לוזון לקבוצה. מעכשיו, ידע כל אוהד מתחיל, הבעיה נמצאת בהנהלת הקבוצה. תור הוא עלה תאנה, מולנסטיין היה עלה תאנה, גיא לוזון ממש לא עלה תאנה.
לצפיה ב-'מזל שהקבוצה משחקת על הפנים'
מזל שהקבוצה משחקת על הפנים
17/02/2017 | 16:20
34
כה הפורום הזה מצליח איכשהו לצוף מעל פני המיים...
בו נקבע שגם אם המצב משתפר נבוא לפה... לא אכפת לי לאכול כובעים לצורך כך... אלא שאני חושש מאד שאשאר שבע מכדי לאכול כובעים יען כי שום דבר לא ישתנה... במקרה הטוב העניינים יתאזנו מעט, נצבור כמה נצחונות שאולי אפילו יבטיחו מקום 6-5 שחר יהיה משוכנע שהוא הציל אתהקבוצה והכל ישוב לקדמותו עם רכישות הזויות של כל מיני צילייגערים מכל קבוצות הליגה בקיץ, השאלות של 10 שחקני נוער, רכישת עוד זרים שהאדון זהבי יביא לו ממחסן החפים המשומשים שלו והאוהדים הנהדרים ימשיכו לרכוש מנויים לאיצטדיון ולא לקבוצה...
צר לי יקירי אבל אני חושש ששום דבר לא ישתנה כל עוד שחר הוא הקונה והמוכר, הממנה והמפטר, המחתים והמנדה, המשאיל והשואל... רק כשיעלם מהנוף הפיזי של המועדון וישאר ביציע הכבוד - ורק שם, ורק כאשר אף אחד מלבד המנהל המקצועי (האמתי) לא יעלה אליו לרגל לרחוב המסגר - רק אז נדע שאולי משהו ישתנה.
לצפיה ב-'מסכים איתך '
מסכים איתך
20/02/2017 | 12:28
3
24
אבל לא על הכל .
לא נראה לי שקלרסן הוא עלה תאנה . מולנסטיין אולי כן , וברור שהוא הרדים את כל הקבוצה בניגוד ללוזן אבל אני דווקא חושב שכן היה צריך לגרום להם שם למעלה להבין שפאק הפליאוף העליון . זה לא שאלה נכונה פה בכלל .
שישמו גפ 100 מליון יורו .אם לא להתמודד חזק בצמרת אז לפחות שיהיה דרך נאותה .לכן למרות שהוא מרדים את כולם ולכן כנראה הוא לא מצליח כמאמן כבר 20 שנה, מונסטיין שהיה נשאר .ואז היו רואים כשלון ולא מראים שהנה הגענו לפלאוף העליון וזהו . כי זה באמת סיפור שלא יסתיים 
אני כמוך ,מעריך את שחר על העשור הקודם אבל מתבאס כבר שנים וכבר אני מתחיל לרדת מהגדר שאני יושב עליה.
בוא נראה את לוזון . כי לחיפה יש הרבה יותר מה להפסיד מאשר לו. 

לצפיה ב-'קיבלנו אחלה תשובה'
קיבלנו אחלה תשובה
25/02/2017 | 20:35
2
26
מחר מגיע מוריניו, עם קונטה כמנג'ר ופפ כסקאוט ראשי... שלושתם יעבדו תחת המנהל המקצועי ---- יעקב שחר...
מכבי חיפה עדיין תפסיד לאשדוד בבית..
מה שאוהדינו הנפלאים מתקשים להשלים איתו זו העובדה שהבעלים הביא לכאן שחקנים לא טובים... פשוט מאד.. חלק מהם מאד רוצים אבל לא יודעים איך... הם לא אשמים וגם המאמנים המסכנים ששחר מביא לכאן על המשקל בקול תרועה רמה לא אשמים.. גם קארלסן לא אשם.
עד שהאוהדים לא יפנימו ויותר מכך, עד שתא כתבי הספורט של חיפה והצפון ועמיתיהם התל-אביבים שמתחזקים תכניות רדיו ואתרי אינטרנט שמלקקים השכם והערב לסבא החביב, לא יבינו - אוהדים יקרים - תמשיכו לסבול...
שחר הביתה ויפות 7 שנים קודם!!!!
לצפיה ב-'אני חולק על דעתך בנדיקטוס'
אני חולק על דעתך בנדיקטוס
06/03/2017 | 07:24
1
18
אתה חושב שהביאו שחקנים לא טובים, אני אומר שלא - הביאו שחקנים זרים טובים מאוד ואת הטופ של הישראלים שאפשר להביא. וזאת בדיוק הנקודה - הטופ לא משהו בכלל. לדעתי האישית, אין שום שחקן ישראלי היום בקבוצה שהיא לא מכבי ת"א שמסוגל להתמודד עם הלחץ במכבי חיפה. לא קהת ולא שכטר ולא ורמוט ולא אלירן עטר ולא מוגרבי ולא אף שחקן ישראלי. כל השחקנים האלו גדלו בקבוצות נטולות שאיפות שהבליחו לעונה אחת טובה בקבוצה עם שאיפות וסגל חזק (ורמוט, שכטר) או כינור שני (עטר). הם פשוט לא עומדים בלחץ. אם היינו משחקים בקריית אליעזר, היינו עכשיו אלופים, אבל בסמי עופר, מול 25 - 30 אלף אוהדים, הם קורסים. כל השחקנים הישראלים שלנו, למעט נטע לביא, שלדעתי פשוט נגרר למטה, הם ברמה מנטלית של מכבי פ"ת. והבעיה היא שאין לך שחקנים אחרים (בישראל) להביא כי הרמה המנטלית הישראלית נוראית. בנוגע לזרים, לדעתי הם כולם בינגו. אין לי מה לבוא לאלושי או לאיסלנדי בטענות - הביאו אותם בכושר מסריח אז עד סיום העונה אין מה לצפות לכלום. אין לי גם מה לבוא בטענות לואצק שהוא שחקן מצוין שבמשחק האחרון מישהו אדיוט (מר "מאמן") החליט לשים אותו כפלימייקר פעם ראשונה בחיים. יודע מה, אני הולך להפתיע פה - הבעיה שלנו היא גם לא בהגנה - הבעיה שלנו כבר 5 עונות נמצאת בכישור הקדמי. לא ברור לי איך אף אחד במועדון לא הבין שאין לנו קישור מעבר מההגנה להתקפה. בקיצור, אנחנו קבוצת מתפרצות קלאסית שמנסה לשלוט במשחק אבל אין אף אחד שיכניס כדור - בגלל זה אנחנו נראים כמו שאנחנו נראים - אם לא כובשים - סופגים.

לדעתי יש לנו אחלה שלד זר לעונות הבאות. יש לנו גם אחלה חלוצים. הבעיה שלנו היא שרנה לא הדביק שיטה לקבוצה אז הקבוצה הלכה לאיבוד ולוזון סתם בדיחה. מה שאנחנו צריכים זה מאמן שיודע לבנות קבוצה שולטת ושחקן שיקשר בין הקישור האחורי לחלוצים. אולי קהת שנה הבאה (אני בספק) יתפוס את עצמו, אולי ורמוט יצליח לשחק 90 דקות (עוד יותר בספק) ואולי, רק אולי - יביאו שחקן זר שאשכרה מסוגל לתפוס את העמדה הזאת. 
לצפיה ב-'הלוואי והיית צודק'
הלוואי והיית צודק
11/03/2017 | 17:06
24
כי כך הייתה מפעמת בי איזו תקווה... יש שחקנים טובים וחסר גרוש ללירה...
אני חושב שאין שחקנים טובים... נכון, אין את מי להביא מהארץ ועל כך אין לי ויכוח אתך, אבל אם כך הוא הדבר מדוע להביא בכלל? יש נוער מעולה למכבי חיפה... בכל שנתון אפשר למצוא שניים-שלושה שחקנים שעם עבודה נכונה ואוקיאנוס של סבלנות, הם יכולים להיות שחקנים שיובילו קבוצה בוגרת. אליהם צריך להוסיף שחקנים זרים ואני נאלץ לחלוק על דעתך ולטעון שהשחקנים הזרים שמגיעים למכבי חיפה הם - ברובם הגדול - שחקנים של ברירת מחדל של סוכנים בדיל עם הנשיא. 
מה שאתה, ולצערי רוב האוהדים, מסרבים להודות בו הוא שמי שמביא שחקנים במכבי חיפה הוא יעקב שחר ולא המאמנים או המנהל הטכני שמונה כדי לסתום לאוהדים את הפה. שחר לא מביא שחקנים שצריך אלא שחקנים שהוא יכול או מעדיף בשל סיבות עסקיות כאלה או אחרות... הוא טועה וממשיך לטעות ואני באמת מתקשה למצוא לכך הסבר רציונלי... אולי ירידה לפליי-אוף תחתון (ליגה לא נרד כי אני מתקשה להאמין שנפסיד את כל משחקי הפלייאוף) תגרום לו לחשוב רגע ולומר: בשביל מה אני צריך את כל זה??
שחר הוא הבעיה האחת והיחידה של מכבי חיפה... כל עוד לא נשלים עם זה נמשיך להיראות כך בלי שום קשר למי שישחק או יאמן.
לצפיה ב-'שלום פורום יקר וחביב ושומם'
שלום פורום יקר וחביב ושומם
18/01/2017 | 06:07
10
52
אז מה נשמע? איפה כולם נעלמו?

אז למה בכלל חזרתי לכתוב כאן? שאלה מצויינת! אבל (!!!) יש תשובה! כי הפורומים האחרים כ"כ מתלהמים על כלום שלא נותר לי אלא להביע את דעתי במקום היחידי שניתן לנהל בו דיון - פורום כ"כ עתיק, שהנוער של היום אפילו לא מודע על קיומו - תפוז!

חוץ מזה, רק היום שחזרתי את הסיסמא לפורום... :|

אז איפה היינו? אההה... מכבי חיפה... הסיפור שאינו נגמר 700...

אז מה אתם אומרים? שנתלהם גם כאן? שנקלל? שנחרוץ גורל מאמן זר? שנשפוט שחקנים לשלילה????

לא. פשוט לא. להגיד לכם את האמת, הרבה יצטרך לקרות כדי שאני אצא נגד המאמן הזה. ולא, אני לא איזו גרופית (או גרופי, יותר נכון).

אז מה יש לנו כאן? במילה אחת - סלט! 

לא יכול להאשים את המאמן שלנו בכלום - הוא לא בנה את הסגל ויותר מזה, הסגל לא נבנה לשיטה בה הוא מאמין. אין לנו בכל הקבוצה שחקן אחד שמסוגל להחזיק את האמצע כמו שצריך. יש לנו או שחקנים קדמיים מדי, או אחוריים מדי. מהיום הראשון שהוא דרך פה הוא רק מנסה ליצב את מרכז השדה שלנו בלי הצלחה. וואלה, אם אני הייתי מאמן, כנראה שגם אני הייתי מנסה את הקומבינות שהוא מנסה. לא בגלל שהוא כזה גאון - פשוט אין אופציות.

אין לי תלונות על כלום, האמת. נכון, התוצאות מסריחות, אבל ידענו מהרגע הראשון שזאת עונת בניה. אז בחיאת, תנו לבן אדם לבנות קבוצה.
לצפיה ב-'טוב אז במקרה '
טוב אז במקרה
18/01/2017 | 16:37
2
35
אני התכוונתי לרשום פה גם  בשממה כי פשוט אין לי איפה .
אני אגיד קודם את השורה האחרונה שלי וזה : תכלס זו עונת בנייה והתוצאות אומללות הרבה יותר ממה שאני אישית מרגיש כי אני באמת אופטימי בכל מה שקשור לכדורגל ולמכבי חיפה למרות שב7 שנים האחרונות לא היה כלום חוץ מחמוצים וגביע ירוק אחד.
בקצרה אני אגיד שאני הייתי בעד להעיף את פלט (למרות שרק בסוף השתכנעתי ) וגם את מוגרבי , אבל קצת הרבה מוזר לי שפתאום עפו 7 שחקנים אם אני לא טועה ,ושמביאים במקומם איזה 4 אחרים ,האחרון בן 31 שדווקא הפעם אני לא אופטימי לגביו ( ועל המזל הוא יתגלה כהברקה מטורפת) כי מה לעשות הוא  לא שיחק כדורגל מאז שאני סיימתי צבא .
אז אם העיפו אותם הלוואי שזה יעזור .
בתחילת העונה ראו שיש פה התקדמות ואפילו כתבתי על זה פה .
הענין הוא שמשום מה יש לחץ בחיפה שרק גורם להם לטעות .
מולנסטיין ? ובכן אם שואלים אותי ואף אחד לא שאל - אני חושב שהוא ממש לא חף מטעוייות , להפכך . או שאני עיוור או שהשחקנים שמים עליו פין .כל משחק שראיתי השחקנים לא באים לקבל  כדור , עזבו כדור הם לא זזים בכיוןן אפילו .
ויוצא שפתאום אנחנו באנגלייה וכל כדור מוגבה לרחבה .
ככה זה 80 אחוז מהמשחק ! 
פתאום מולסטיין או שנותן הערות שלא עוזרות או שאני לא יודע מה .
ראיתי את המשחקים האחרונים וגם מול סכנין ומול והפועל תל אביב וזה מבאס לראות .ועוד יש יותר מסיבוב וחצי לשחק והעונה בטח לא תהיי יותר קלה
בוא נקווה שהתהליך הנורא הזה יקח רק השנה .

לצפיה ב-'טוב, אז כמה הערות משלי'
טוב, אז כמה הערות משלי
24/01/2017 | 05:21
1
27
1. אין שום בעיה ששחררו 7 שחקנים ולא הביאו להם עדיין מחליפים. הבכיינות הזאת היא כ"כ אופיינית לקהל שלנו ולתשקורת שזה מעייף לפעמים אם היו משחררים אותם באמצע / סוף ינואר כולם היו מתבכיינים ששיחררו אותם באמצע / סוף ינואר וזה מקשה עליהם למצוא קבוצה. עם כל הכבוד, לא הפסדנו כי שחררו את גוזלן או פלט או עטאא, פריכית האורז האנושית.

2. יש לחץ מטורף במכבי חיפה. אבל הבעיה היא פחות בלחץ שקיים במועדון כמו מכבי חיפה כמו העובדה שהשחקנים (הישראלים ביחוד) משלשלים במכנסיים כשהם עולים לדשא בסמי עופר. יסלחו לי כל מגיני השחקן הישראלי - אבל אם אתה לא יכול לעמוד בלחץ במכבי חיפה - תשאר ברעננה. אבל זאת תמצית הבעיה - השחקן הישראלי לוקה במקצוענות והוא לא מסוגל להתמודד מול 30,000 אוהדים במגרש הביתי. 

3. מולנסטיין ממש לא חף מטעויות, אבל הוא מתמודד עם קבוצה שנבנתה לא נכון עוד במערך של רוני לוי. לזכותו הוא מנסה. וזה משהו שאני לא יכול להגיד על אף מאמן ישראלי שאני מכיר. מרחם עליו שהוא מתמודד עם ילדים קטנים שלא מסוגלים להתמודד עם שינוי עמדה ולו הקטן ביותר.
לצפיה ב-'ובכן'
ובכן
30/01/2017 | 10:17
11
1.אתה רואה בכיינות ,אני רואה סדר נכון .
התקשורת מעניינת לי משהו אחר ....
לדעתי שמשחררים אנשים שעובדים בארגון שלך ,רצוי לתת לפחות זמן תגובה וזמן לתת תחליף ראוי.זה הכל עניין של ארגון מסודר ,
כי הריי גם ככה במועדון אומרים שלא היה להם סגל מלא והם עלו עם הנוער וזה קשה ככה לשחק .אז הנה זה בדיוק מה שקרה להם .
2. מסכים בכל מילה .לדוגמא מר מוגרבי שיש לו כישרון ברגליים אבל הוא קצת חצוף ועובדה שקל לעזוב את חיפה אבל בדכ זה לקבוצות יותר קטנות .שיהיה בסכנין 
3. מולנסיין מאמן טוב , אבל אישית ציפיתי ממנו שבנק זמן הזו הקבוצה שתראה אחרת ,זה לא סותר את מה שרשמת פשוט איפלו לאוהדים מאוד אופטימיים זה מבאס.
4. אני בתור אדם מאוד אוהב מידור . אבל כשאני רואה את קרויף אני מבין למה הוא כזה .בחיפה יש כאלה עשבים שוטים שזה פשוט מכה. כל דבר מוציאים החוצה .
אני לא יודע איך הם לא מתחרפנים מזה ,דאמרי היה על הכוונת שלהם כבר חודשיים .נראה לי איזה עיתונאי פתח את זה עוד לפני שמישהו חשב על זה בכלל .
בתחילת העונה החתמות היו מתבצעות בשקט .אולי כדאי לחזור לזה .
דבר אחרון - אני בעד העידוד לקבוצה ובעד הרצון הטוב להמשיך ולדחוק. זה יותר בריא לגוף  מאשר לקלל ולהסית .
וגן בניון עזב כבר לא ? אותי הוא לא מעניין ,רוח ,סתם אדם שלא כיבד את המערכת שהוא טוען שכל כך אהב. אז שיהיה בריא אבל אני מתעסק בקבוצה שלנו .
ושיהיה המון בהצלחה היום בערב .
הלוואי וזה יהיה נצחון לחיפה. 

לצפיה ב-'באמת הפתעה'
באמת הפתעה
18/01/2017 | 19:04
6
36
שמישהו נזכר לכתוב ויכול לגרום לאחרים לא להרגיש אידיוטים ולהוסיף את הקשקשת שלהם אחרי חודשים של שתיקה רועמת...

ובכן, אני עדיין עם המנטרה "שחר הביתה"... 6 שנים של עשרות שחקנים של כלום ושום דבר, ללא תכנון ושיטה... שש שנים של מאמנים שמתחילים עונה ולא מסיימים אותה, לוקחים על עצמם את האשמה ומשאירים אדמה חרוכה, שש שנים של קהל נפלא שנותן את כל מה שיש לו ואין לו למועדון וחוטף על ימין ועל שמאל עלבונות מאוהדי הצהבת הזיהומית... 6 שנים של חוסר לקחת אחריות אמיתית על ידי הבעלים הכל יכול...
נכון שהשחקנים עלובים והמאמנים לא פחות אבל מי שמחתים את השחקנים (בניגוד לדעת העיתונאים) הוא שחר ולא המאמנים. הם לכלכ היותר מסכימים בשתיקה למהלכים הללו. עשרות מגינים כושלים, קשרים אחוריים ששכחו איך לשחק כדורגל וחלוצים שחוזרים משנה משמימה ומיותר באירופה לגרוף כמה שקלים מהאיש שנותן להם..
צר לי לומר, אבל זה לא המאמן ולא ה"מנהל המקצועי" המסורס על ידי הבעלים.. זה רק שחר.. כששחקנים יפסיקו להגיע לרחוב המסגר כדי לחתום על חוזה אלא יעשו זאת במשרדו של המנהל המקצועי ובנוכחותו של המאמן, כשהאיש עם הארט לא ירד יותר לחדרי הלבשה, לא ישא נאומים חוצבי להבות על אשתו ועל "מכבי", לא יבחש עם סוכנים וסוכנים לא יבחשו איתו - רק אז נראה משהו משתנה. רק אז נראה בנייה אמתית וחפה מכל אינטרס עסקי של קבוצת כדורגל שתחזור לאן שהיא צריכה להיות...
לצפיה ב-'כן אבל בנדיקטוס'
כן אבל בנדיקטוס
19/01/2017 | 05:34
5
24
לא שאני טוען שאתה לא צודק - אני חושב שאתה צודק בהרבה דברים. אבל צריך לזכור שהקבוצה היתה הרוסה לפני בוא המנהל המקצועי ומולנסטיין. הקבוצה שלנו לא צריכה לקחת אליפות - היא צריכה מישהו שיבנה אותה מחדש. ובניה מחדש לא לוקחת שנה. לא יכול לשפוט את שחר השנה. אם תור לא היה דורש, לא היו משחררים 5 שחקנים שלא ראויים ללבוש את החולצה שלנו בכזאת קלות ומהירות בינואר. יש פה הזדמנות Once in a lifetime לנקות את האורוות ולהתחיל לבנות קבוצה בריאה. 

לצפיה ב-'גם בתהליך רואים סימנים'
גם בתהליך רואים סימנים
20/01/2017 | 10:10
4
26
וכאן לא... השחקנים שמגיעים הם אותם שחקנים מאותם מאגרים: ישראלים סוג ב', זרים סוג ז ולגיונרים שחוזרים אחרי שנתיים בלי לגעת בכדור בקבוצת ליגה שניה בבלגיה... מה שאומר שהמתודה לא השתנתה. זו חכמה קטנה לזרוק שחקנים לא מתאימים ולהביא תאומים זהים שלהם במקומם...
אני עדיין חושב ששחר הוא הקובע והפועלים תחתיו פשוט משמשים עבורו "מגן מקצועי" בפני האוהדים (המעטים מדי לטעמי) שמעזים לצאת נגדו
לצפיה ב-'אני באמת חושב שיש פה הבדל בגישה'
אני באמת חושב שיש פה הבדל בגישה
20/01/2017 | 23:10
3
19
אתה מדבר על זה שהמתודה לא השתנתה, אבל אני חולק עליך.

הזרים שבאו מהיום שתור נחת בקבוצה הם ממש לא זרים סוג ז'. אני אוסיף ואומר שלדעתי, יש לנו זרים מהרמה הגבוהה ביותר שהשוק הישראלי מסוגל לגרד. הבעיה לא בזרים - הבעיה היא רק בישראלים.
השוק הישראלי הוא, במקרה הטוב, מחורבן. אין לך ישראלים שהם לא סוג ב'. עצם זה שאנחנו בכלל שומעים על שחקנים חסרי יסודות כמו דור אלו או גידי קניוק, מראה עד לאיזו תחתית השוק הישראלי הגיע. 

הבעיה של מכבי חיפה מורכבת מכמה שכבות:

1. המאמן בא עם אג'נדה ומערך ואין לו שחקנים למערך הזה.
2. אין לנו שחקנים ישראלים מובילים מבחינת אופי - גילי ורמוט לא, עטר חושב רק על עטר וקהת עדיין בשוק.
3. כל השחקנים הזרים שלנו בעלי אוריאנטציה הגנתית. וזאת בעיה רצינית מאוד כי הם יכולים להיות האמא של המנהיגים - הם עדיין יריצו יותר דאחקות עם גלזר מאשר ימסרו פס לגול.
4. נטע לביא הוא לא קשר אחורי.
5. בעיה מספר 4 היא הרבה יותר קריטית כיוון שזה הופך את האמצע שלנו לפריך ביותר ומחייב את המאמן לשים שחקני הגנה קלאסיים בקישור האחורי (וליאנטה, חבשי) שיתנו גב לנטע / ואצק. 
6. היה לנו ספסל מזעזע עד ינואר. כולם בוכים שהוא שחרר שחקנים בלי להביא מחליפים - אני טוען שהוא שחרר שחקנים שגם קונוס יכול להחליף אותם. 
7. 5 שנים של אופי מסריח בקבוצה לא משתנה פתאום בחצי שנה. מכבי חיפה צריכה מנהיגים. היום יש לנו אחלה מנהיגים מאחורה, אבל כלום אחרי שעוברים את ואצק. ושוב, ואצק, לדעתי, היום משחק כ"כ מאחורה כי הוא מחפה על קישור אחורי נטול טכניקה (וליאנטה, חבשי) או נטול כח (נטע לביא). 

לא חושב שהבעיה פה היא שחר. הבעיה פה נעוצה בזה שה"תהליך" שאנחנו עוברים היום היה צריך לקרות כבר לפני 5 שנים.
לצפיה ב-'הנה למה הבעיה היא שחר, ושחר בריבוע!!'
הנה למה הבעיה היא שחר, ושחר בריבוע!!
21/01/2017 | 18:13
2
33
ואני כותב את הדברים אחרי עוד משחק שבו הקבוצה שיחקה ברמה שמובילה רק למקום אחד - ליגה לאומית.
השחקנים שמשחקים במכבי חיפה -זרים וישראלים - הם שחקנים מחורבנים, וזה באמת בלשון המעטה. לחלקם התייחסת כך בצדק בדבריך, אחרים קיבלו ממך משום מה הנחה... בכל מקרה, אין במכבי חיפה שום שחקן שראוי לשחק בליגה העליונה הישראלית. 
השחקן היחיד שהראה ניצוצות בשלושה-ארבעה משחקים בסיבוב הראשון היה ואצק, ואכן במשחקים האלה מכבי חיפה הצליחה להעביר אתה הכדור מההגנה להתקפה ולייצר שניים-שלושה נצחונות שפתחו את הפה לכמה עיתונאים שהחליטו שהמועדון רץ לאליפות.
ברגע שואצק נפצע, ולא הצליח (ולדעתי גם לא יצליח) לחזור מהפציעה בכושר דומה לזה שהיה לו לפני הפציעה, המשחק של מכבי חיפה נגמר. 
הדרך היחידה לרפא את הקבוצה הזאת היא כשהבעלים פשוט יסיר את ידיו מהמועדון באופן מוחלט. כלומר, ישב בבית או מכסימום בתא זכוכית ביציע, אליו יגיע ויצא בלי לדבר עם השחקנים. שימנה מנהל מקצועי אמיתי ולא סקאוט חובבן. שיתן לו 70-80 מליון שקל ויגיד לו לבנות קבוצה כפי שהוא מבין. שיעשה את זה במאי-יוני ולא בינואר, וגם אם הקבוצה לא תהיה במקום הראשון בינואר, שלא ישליך אותו ויניח לו לבנות.
אני הייתי מציב לו אתגר לשלב כמה שיותר שחקני נוער של המועדון לצד הזרים האיכותיים ולרכוש שחקנים ישראלים רק אם הם נמנים על הטופ 5 של הליגה באופן מוכח!

תסתכל על המועדון העלוב שלנו... אתה בעצמך מנית שחקנים ישראלים שהגיעו אלינו. אני לא מזכיר את אלה שעברו והלכו (כ 50 שחקנים בשש השנים האחרונות - לדעתי שיא עולמי ולא רק ישראלי) אלא את אלה שנמצאים עכשיו בסגל ורחוקים שנות אור מההגדרה הצנועה לשחקן כדורגל: רכש ישראלי - אבו-עביד, קהת, סאן מנחם, מוגרבי. שחקנים שגדלו במועדון ולא ראויים כבר שנים - דקל קינן. שחקנים ישראלים שהיו פעם שחקנים בכירים אבל אסור בשום פנים ואופן, על שמך נסיון העבר העשיר, להביא אותם: עטר, ורמוט, דמארי.
זרים חלשים ביותר וחסרי יסודות כדורגל: וליינטה, מוסה, רוקביצה, פלט, אוילפסון.
אני בטוח ששכחתי עוד כמה שמות ובכל מקרה לא מניתי את הרכבת של השחקנים העלובים שבאו והלכו בחמש-שש השנים האחרונות... שחקנים שאף אחד מהם לא הצןליח להטביע שום חותם.
עכשיו שאספור את המאמנים??? רובם באמת עלובי נפש, אבל עם שחקנים עלובים שלא הם בחרו, או לפחות לא הם החליטו מלכתחילה לקנות, או שהנשיא אמר להם שיבחרו מבין שלושה או ארבעה את הכי פחות נורא - הם לא היו ולא יהיו מסוגלים לעשות דבר. כואב לי הלב על עשרות אלפי האוהדים שממשיכים לדבוק ביעקב שחר כאילו מדובר במלך המשיח, בעוד מדובר במניפולטור נקמני ונרגן, חסר כל יכולת לקבל ביקורת ומגיב אימפולסיבית לביקורת - בדרך כלל בהפוך על הפוך. כלומר - רוצים מנהל מקצועי, אביא לכם מישהו שאין לו מושג, אבל הוא עושה קולות של חוץ לארץ ואז תשתקו ותניוח לי להמשיך ולסגור עסדקות עם פיני זהבי ושאר הסוכנים מהדור הישן ברחוב המסגר. רוצים מאמן מחו"ל? אין בעיה, אביא לכם אחד שהי - לא פחות ולא יותר - במנצ'סטר יונייטד... יכול להיות רע? הנה הבאתי. ראו ותשתקו. לא לדבר על זה שהוא היה מאמן שני, שאימן נוער ומילואים, שכל קבוצה ראשית שהוא אימן ירדה ליגה ושהוא פוטר מכל קבוצה כזאת אחרי שניים וחצי משחקים כשהבינו שהוא אולי היה ליד פרגוסון אבל שום דבר מעבר לזה.
תמשיכו להעריץ את האוליגרך הזה שהשתלט על המוחות שלכם, על הכיסים שלכם ולצערי ולבושתי גם על הלבבות שלכם ושל עיתונאי חיפה. אני מניח שלמרות שנתמודד בפליי-אוף התחתון לא נרד ליגה כך שאנחנו תקועים עם הניהול הפטרוני והמתנשא הזה עד שהאיש יפוס מהעולם, ואני מאחל לו שיחיה ויהיה בריא עד 120 אבל שיעזוב אותנו לפני שש שנים....
לצפיה ב-'שוב, אני חושב שאתה לא יורד לדעתי עד הסוף'
שוב, אני חושב שאתה לא יורד לדעתי עד הסוף
23/01/2017 | 23:09
1
24
יש לנו שחקנים מצויינים קודם כל - קגלמאכר, אוילפסון, ואצק, ואליינטה. אלו אחלה שחקנים זרים בסיטואציה לא קלה בכלל. אתה יכול להתווכח על התרומה שלהם בחלקים מסויימים של העונה, אבל אי אפשר לקחת מהם את יכולות המשחק.

מה שאין לנו זה שחקנים ישראלים. אתה מדבר על הנוער ואני מסתכל עליו ובוכה. יודע למה? כי הכדורגל הישראלי התקדם המון ב 20 שנה האחרונות ובמעבר בין הנוער לבוגרים נפער בור אדיר שכרגע לא ניתן לגישור.

קח את שובל גוזלן שבכה לאחרונה בוואלה - הבחור בוכה שלא שיחק. מה שכן, כשהוא כן שיחק היו לו, בממוצע, הזדמנות אחת פר משחק להכריע אותו או להשוות. הוא החמיץ כל הזדמנות. שחקן מהנוער חייב לנצל הזדמנויות כאלו, והוא לא. 

קח את השחקנים הישראלים שמשחקים בליגת העל - אתה יכול להצביע על שחקן אחד שלא קוראים לו שלומי אזולאי שהיה יכול לשדרג את הקבוצה שלנו בחלק הקדמי שלה? אחד? 

אני רואה את הנוער שלנו ואני יודע שעל כל נטע לביא אחד, מחזורים שלמים לא יעשו כלום כי הרמה של הליגה לנוער מקבילה לליגה א'. אז לא, לא מעניין אותי לתת לנוער לשחק. מעניין אותי להשאיל את הנוער לליגה הלאומית שיצברו נסיון ויחזרו בלי ביצים רועדות למכבי חיפה.

זה לא קשור ליעקב שחר. הוא עוד מנסה. זה קשור אך ורק לרמה הנמוכה של הכדורגלן הישראלי. 

אז אני אגיד שוב - יש לנו שחקנים טובים וקבוצה מסריחה. לב"ש לקחת 3 שנים ליצור מאוסף שחקנים קבוצה. אני חושב שצריך לתת לרנה את הזמן לבנות קבוצה משל עצמו במכבי חיפה.
לצפיה ב-'מסכים לגבי איכות השחקן הישראלי הממוצע'
מסכים לגבי איכות השחקן הישראלי הממוצע
24/01/2017 | 15:41
26
לא מסכים לגבי איכות שחקני הנוער של מכבי חיפה, לגבי איכות הזרים ולגבי איכות ה....יעקב שחר...

אני עוקב אחרי הנוער כבר שנים.. אני רוצה להגיד לך שמשנה לשנה שחקני הנוער נראים לי דווקא יותר בשלים... הם חזקים יותר פיזית, מאומנים יותר ו"אירופאים" יותר בקבלת החלטות מול השער. מה שצריך זה אורך רוח ונשימה ארוכה בלתת להם להשתלב... איתן ולבלום, עמית זנטי ובמיוחד מוחמד עוואד (ויש בנוער כשרון ענק בשם איאס עארף) הם מוכשרים כמו שד וצריך לתת להם לשחק ולדאוג להמשך חינוכם הספורטיבי באותה רמה שקיבלו בנוער.
שים לידם ארבעה זרים איכותיים (ואלה שציינת לא ממש נמנים עליהם, לצערי) ותראה איזה יופי של קבוצה נבנית כאן.
באשר לגוזלן.. אני חושב שהוא פחות מוכשר ממוחמד עואד (שבעיני עם טיפוח נכון יכול להיות אלון מזרחי מס' 2) ובכל זאת אם היה לו קישור נורמלי הוא גם היה מבקיע יותר.
לגבי שחר... שום דבר לא יעזור לנקות אותו מהאשמה והאחריות להחתמת עשרות שחקנים סוג ז' במועדון... קל מאד להפיל את זה על המאמנים אבל לא פעם ולא פעמיים שחר הודה במפורש בזה שהוא אחראי על הבאת השחקנים ועל החתמתם... כל עוד זה יהיה כך, נמשיך אולי להתווכח מי צודק, אבל הקבוצה תמשיך להיראות כמו הפרצוף שלי ביום כיפור...
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
09/01/2017 | 17:42
5
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'מה קורה עם ימפולסקי'
מה קורה עם ימפולסקי
08/11/2016 | 20:36
49
אחרי הראיון שלו בוואלה הבנתי שבגלל שקהת לא מדווח כנראה לעיתונים , אז הם בעצם מוציאים אותו רע בתקשורת 
שלא נדבר על זה שקטן היה חלק מזה?
קהת הוא שחקן טוב שעוד יעזור הרבה אני מקווה, לא ידעתי שגם בתקשורת יש קומבינות כמו בכל מקום 
שהצוות הזר שהגיע ישים לזה סוף לפחות.
לצפיה ב-'תקצירי ליגת העל באינטרנט מהמחזור הראשון-איפה ניתן לראות?'
תקצירי ליגת העל באינטרנט מהמחזור הראשון-איפה ניתן לראות?
05/11/2016 | 22:21
20
שבוע טוב חברים..
איפה ניתן לראות את תקצירי ליגת העל באינטרנט מהמחזור הראשון?
חיפשתי בוואלה, ב YNET, ONE ספורט 5. ללא הצלחה.
אשמח לקבל לינק.

לצפיה ב-'רציתי לחכות קצת לפני הביקורת '
רציתי לחכות קצת לפני הביקורת
29/10/2016 | 23:12
10
55
חיכתי כי רציתי בעיקר לתת זמן תרגול לקבוצה ,מה שנקרא זמן הרצה .
האמת היא שעכשיו אחרי חודשיים (פחות או יותר ) מאז פתיחת הליגה, אני שמח מאוד .
התהליך הוא ארוך ולכן לדעתי גם עכשיו צריך לתת לדברים זמן להתחבר אבל
כולם מדברים על השינוי גישה ,שינוי מחויבות ,שינוי של תהליך חדש.
הכי תענוג לי זה לראות שחקנים שרצים ורודפים אחרי כל כדור אצל היריב, עושים תאקלים ,יורדים לגליצים  וכמובן נראים כמו קבוצה שמאומנת היטב.
כן משהו השתנה ,משהו חדש ,משהו שלא היה פה שנים .
הלוואי וזה ימשיך ככה.
יש בחיפה השנה קבוצה של גברים שגורמת לי לחשוב שגם בליגה ב -עם הסגל של שנה שעברה הם לא היו מצליחים לעשות שום דבר ,כי הם לא היו מחויבים בכלל .
לגילוי נאות -אני הייתי  מהתומכים ברוני לוי ואני עדיין חושב שהוא מאמן טוב ,אבל אין ספק שהפטורים שלו והשינוי של המאמנים הוא הדבר הכי טוב שעשו בכרמל זה שנים .
לצפיה ב-'הדרבי יצביע על הכיוון האמיתי . . '
הדרבי יצביע על הכיוון האמיתי . .
30/10/2016 | 07:57
13
לצפיה ב-'גם אני חושב שההבדל בין השנה לשנה שעברה זה רוני לוי שאיננו. '
גם אני חושב שההבדל בין השנה לשנה שעברה זה רוני לוי שאיננו.
30/10/2016 | 14:13
8
40
לגילוי נאות, אני לא הייתי מהתומכים שלו.
אני חושב שהוא מאמן גרוע,  עוד מהקדנציה הראשונה שלו למרות האליפויות.
לצפיה ב-'זה מדהים '
זה מדהים
30/10/2016 | 19:48
7
30
כמה שמולנסטיין יודע לתת הברקות בזמן ששום מאמן ישראלי אחר לדעתי לא היה יודע לדגדג את קצה היכולת של הסגל הזה .
פשוט הוא כל הזמן מוצא עוד ועוד שיטות והרכבים שעובדים מצוין בקבוצה.
שום סיכוי שרוני לוי היה מצליח לעשות זאת לפי דעתי .
אני רואה את התקציר של המשחקים ופשוט רואים איזה הבדל זה משנה שעברה .
רוני לוי מקסימום היה מביא אותנו למרכז עם שפשוף קל בחלק העליון של הטבלה .
-לגבי המשחק מול הפועל חיפה -ברור שצריך המשכיות אבל אני לא חושב שדווקא במחזור הבא יקבע עם חיפה חזרה בוודאות או שלא .לא צריך ליצור רושם של להיות או לחדול .חייבים לנצח אבל התהליך הזה הוא ארוך.
נקווה שבסוף השנה הזאת נראה אותו קוצר את הפירות 
לצפיה ב-'חלק מהעניין לדעתי '
חלק מהעניין לדעתי
31/10/2016 | 10:23
6
28
שרוני לוי הוא לא בעל אופי מחבק אלא סוג של רודן.
חלק מההצלחה ( בדומה לצהובים מת"א) זה הצוות הזר שלא מחוייב לעיתונאי זה או אחר ולא מעניין אותו מה כותבים עליו (עיין ערך בן דור).
פחות אינטרסנטים בוחשים בצלחת.
לצפיה ב-'שמע '
שמע
31/10/2016 | 11:50
5
21
ככשמעתי את השם הזה דורון בן דוד לא ממש הבנתי מי הוא ואיך הוא קשור בכלל.
קצת גוגל עזר לי לעשות סדר ולגלות כמו כולם שהוא מקורב  בצורה לא נכונה.
האם יש עוד משהו עליו? האם הוא באמת הרקיב את הקבוצה?
צוות זר זה הדבר הכי טוב שקיים כאן.
אבל לא צוות כמו סטוייקביץ שבניון היה לוחש לו כל הזמן מה לעשות ואיפה לעשות פיפי .
לעניות דעתי בניון הוא השחקן הכי פחות נחוץ לחיפה השנה .טוב שהוא והכבוד שלו עזבו את חיפה .
אם איך שהוא מתנהג אני לא אתפלא אם חלק מהכישלון שנה שעברה היה שלו .
כישלון רב .
לצפיה ב-'צוות זר הכוונה לא לשחקהים אלא למאמנים למינהם ולמנג'ר. '
צוות זר הכוונה לא לשחקהים אלא למאמנים למינהם ולמנג'ר.
31/10/2016 | 14:00
4
7
לצפיה ב-'כן גם אני התכוונתי לזה '
כן גם אני התכוונתי לזה
31/10/2016 | 18:06
3
18
והשנה הזרים נראים עד עכשיו כמו זרים מעולים עם מחויבות 

לצפיה ב-'כדאי לקחת קצת אויר'
כדאי לקחת קצת אויר
31/10/2016 | 19:08
2
30
רואים על הדשא קבוצה... נכון.
אם שחקנים רצים יותר ורוצים יותר (או פחות) זה בהחלט יכול להצביע על השפעה של מאמן.
עם זאת, צריך לעבור עוד כברת דרך בריפויה של הקבוצה מהנזק העצום שגרם לה הבעלים שלה בחמש השנים האחרונות.
בחירת הזרים עדיין עלובה. ואצק שחקן טוב וגם קגלמכר, אם סוף סוף תמצא לו המשבת הנכונה, יכול להיות פגיעה סבירה. השאר בינוניים ולא יכולים לסחוב קבוצה.
ההגנה משחקת רע מאד. דקל קינן - איש יקר ואהוב - הוא בעיה קשה מאד במרכז ההגנה, כפי שהיה מאז שלבש לראשונה את מדי הקבוצה. אפשר ויש שינוי במעמדם של אנשי התקשורת סביב המועדון, אבל אם דקל קינן משחק סימן שהם עדיין בוחשים (ואם לא הם - יעקב שחר שכנראה במאת מנסה להפסיק להיות מנהל מקצועי אבל יש לו עוד שרידים שלא הצלחנו להפטר מהם).
גם הרכש הישראלי רע ביותר. אבו עביד ומוגרבי כמעט ולא משחקים, לא בגלל שמישהו שרוצה ברעתם: הם פשוט שחקנים חלשים מדי שנרכשו בכחלק מהעסקעות האפלות של הבעלים, ועכשיו - כמו עשרות קודמיהם - יושבים על הספסל או ביציע. זה נושא שחייב שינוי בהקדם - אולי עוד במהלך העונה. רכישת שחקנים ישראלים רק בגלל שהם נכונים מקצועית!!
מעבר לזה, על צד החיוב, שחקנים צעירים ממצים את עצמם ומקבלים בטחון מהמאמן והם בהחלט יכולים להפוך לפקטור משמעותי בבניית הקבוצה בשנתיים-שלוש הקרובות. שחקן כמו איסמעיל ריאן צריך להיות פרוייקט כמו רפאלוב.. להערכתי הוא גם יבשיל הרבה יותר מהר מרפאלוב.
שחקן כמו מוחמד עוואד צריך להיות משולב יותר ויותר... הילד הזה הוא הראשון שאני רואה מבין שחקני הנוער עם פוטנציאל להיות אלון מזרחי הבא.
נטע לביא חייב לעבוד על הבטחון העצמי ביציאה קדימה. יש לו את זה אבל לא מספיק עוצמתי... המאמן יכול וצריך לשפץ אותו!!
סאן מנחם הוא שחקן קדמי לא רע... עוד עבודה על חיזוק מנטאלי ונקבל יופי של שחקן.
אפילו שובל גוזלן מתגלה כמי שמסוגל להפיק מעצמו יותר אם עובדים איתו נכון.
אלה הצדדים החיוביים ואין להתעלם מהם.
השנה הפועל באר שבע (אני מאד מקווה) תיקח אליפות, אבל בשנה הבאה אפשר יהיה בהחלט לפנטז אם המגמה של טיפוח צעירים ואימונם הנכון בשילוב רכש זרים נכון והמנעות מרכישה מניפולטיבית של ישראלים, תמשך.
לצפיה ב-'ויש עוד סימן טוב'
ויש עוד סימן טוב
01/11/2016 | 20:55
1
28
הערב הקשבתי במכונית לתכנית הספורט של הרדיו האזורי, עם אושיות כמו מאיר איינשטיין, קופמן, מליניאק וכמובן גדול הדור, חתן פרס פוליצר לעיתונות חוקרת וביקורתית האדון הגאון האינטליגנטי וה שנון - יוני הללי. האושיה התקשורתית הזו דיווחה בזעם ובעילגות אופיינית על האופן שבו הנהלת מכבי חיפה ממדרת את העיתונאים (או אלה רואים את עצמם עיתונאים) ומונעת מהם לרכל ולשדל שחקנים אינפנטילים להדליף מחדרי ההלבשה. איזה דיון מתלהם התפתח שם והאידיוט הצווחן קופמן (שאני לא מבין איך ערוץ שידור נותן לו מיקרופון) אפילו השווה בין המידור של מולנסטיין את העיתונאים להסגרת היהודים על ידי העם ההולנדי לידי הנאצים.
הירידה שלהם מהפסים היא הוכחה לכך שמכבי חיפה התחילה להתנהל כמו מועדון כדורגל מקצועני אמיתי ולא כמו שוק של עיתונאים שמלקקים לשחר ומרכלים עם חביבי הבוס בחדרי ההלבשה ומסייעים לו להחריב את הקבוצה. הבוס עלה ליציע, הוא שותק יותר וכמוהו גם העיתונאים העלובים שהי צמודים לו לישבן.
לצפיה ב-'זה סימן מצוין -כמה שיותר מידור '
זה סימן מצוין -כמה שיותר מידור
01/11/2016 | 23:25
18
אבל אני לא מסכים איתך לגבי הזרים של חיפה העונה .
וצאק וכגאלמכר הם בהחלט משדרגים את חיפה העונה , מה לעשות שבארץ לא ראיתי שנחתו השנה זרים כמו מסי או נייאמר . לגבי פלט למרות שהוא לא באנקר ,שמתי לב שיש לו 2 גולים וגם 2 בישולים אם אני לא טועה בליגה אז הוא בנתיים בהחלט סביר , עם גובה כמו שלו יש יתרון אדיר .
לגבי רוקביצה אני לא בטוח : אין ספק שמדובר בשחקן טוב מאוד אבל בנתיים הוא עוד לא מספיק חד ליד השער .צריך לתת לו  זמן  בתקווה שיתן תפוקה בהמשך .
לגבי אלו שבאו ? אממ אבו עביד הזה לא ראיתי אותו בכלל אז אין לי דעה , מוגרבי נתן דקות מצוינות מול הפועל תל אביב, צריך הזדמנות להוכיח , לדעתי מוגרבי יותר טוב מעזרא למשל , אבל יש בהחלט משהו בזה שהם לא מתעלים על עצמם ועובדה שהם לא בהרכב, ושלא סופרים אותם 
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
29/09/2016 | 11:27
6
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'לפני שסוגרים את הפורום...'
לפני שסוגרים את הפורום...
20/09/2016 | 20:19
2
77
מגיע לשחקנים ששיחקו אמש ונתנו הרבה יותר ממה שנתנו הרכבים אחרים בשנים קודמות, שנגיד עליהם כמה מלים לקראת סגירת הגיליון הזה מחוסר עניין..
יכול להיות שמול מכבי פ"ת נפסיד או נוציא תיקו משמים.. אולי שחקנים כמו ואצק וריאן שנתנו משחק מצוין אתמול, ישחקו על הפנים במשחק הבא, ובכל זאת - בלי קלישאות, ראיתי אתמול קבוצה על המגרש. לא סופרסטארים מתוקשרים, לא שחקני עיתונאים (חוץ מדקל קינן שהוא בחור טוב אבל עדיין חביב העיתונאים), לא פוזיסטים או בכייני הדלפות.
קבוצה ששיחקה לראשונה מזה שנים משחק ממושמע ויותר חשוב, לחימה וביצים.
אולי יש כאן בכל זאת מאמן שמבין כדורגל ומצליח לגרום לשחקנים ללמוד כדורגל? לא יודע אבל לפחות אתמול הייתה לנו נחת לא רק מהתוצאה אלא גם מהמשחק

לצפיה ב-'החמש סנט שלי'
החמש סנט שלי
20/09/2016 | 22:10
1
48
א. לא יודע איפה הקבוצה הזאת תהיה בסוף השנה, אבל יש לנו מאמן. לפי הרזומה שלו ידענו שהוא מומחה עולמי בבניית שחקנים, אבל ממשחק למשחק הוא מתגלה גם כטקטיקן לא רע בכלל.

ב. ויש לנו קבוצה, לראשונה זה שנים, די מאוזנת. קרדיט ענק למנהל המקצועי שלנו.

ג. המבחן האמיתי של המאמן יהיה שבוע הבא נגד הבונקר התורן. כאן גם ימדדו הלחימה והביצים של השחקנים. זה נחמד שהקבוצה שלנו מצויינת במשחק פתוח, אבל האתגר האמיתי יהיה לשחק מול בונקר. ואין קבוצה שמתבנקרים מולה יותר ממכבי חיפה.

ד. מדהים שממשחק למשחק מתגלה החיזוק הגדול ביותר של הקבוצה העונה - בניון וטאלב בחוץ ומשומר שחקן מחליף.

ה. כמה מילים על נטע לביא - אם ימשיך ככה, יהיה גדול הקשרים האחורים בעלי תעודת זהות כחולה אי פעם. נקודה. יש לו פשוט איכויות שלא רואים בישראל.
לצפיה ב-'100$ על כל סנט שלך'
100$ על כל סנט שלך
21/09/2016 | 09:31
13
לצפיה ב-'מכבי חיפה: עסקת ז'אורז'יניו קרובה לסגירה'
מכבי חיפה: עסקת ז'אורז'יניו קרובה לסגירה
31/08/2016 | 20:22
42

מכבי חיפה: עסקת ז'אורז'יניו קרובה לסגירה
הקשר הברזילאי צפוי לעבור לכרמל בתמורה לשחר הירש, עטאא ג'אבר ו-400 אלף דולר. בסביבתו של השחקן אמרו: "מדובר בשדרוג משמעותי לקריירה שלו, זה הצ'אנס שלו להתקדם למועדון גדול"
שמעון אלבז פורסם:  31.08.16 , 18:19
עסקת העברתו של ז'אורז'יניו לפורסם לראשונה ב-ynet ספורט. כעת נדמה שהמעבר של הברזילאי לכרמל קרוב מתמיד.

בסכנין סירבו בתחילה להצעת הירוקים אך מאז שקלו מחדש, בין היתר משום שז'אורז'יניו יהפוך לשחקן חופשי בתום העונה הנוכחית ויוכל לעזוב ללא תמורה. נכון לעכשיו נראה כי העסקה תכלול את שחר הירש ושחקן נוסף, ככל הנראה עטאא ג'אבר, לצד סכום כספי המוערך בכ-400 אלף דולר.
לצפיה ב-' בפעם השנייה ברצף: ורמוט לא בסגל של חיפה'
בפעם השנייה ברצף: ורמוט לא בסגל של חיפה
26/08/2016 | 15:22
3
44

תמוה בעיניי...מה עומד מאחרי ההחלטה התמוהה הזאת?
מעניין מאוד. . . 

לצפיה ב-'בושה...חיפה הפסידה ל סכנין.....בושה'
בושה...חיפה הפסידה ל סכנין.....בושה
28/08/2016 | 17:55
2
16
לצפיה ב-'למה בושה?'
למה בושה?
28/08/2016 | 21:09
1
51
שיחקנו נגד בונקר משחק שלם.
פסלו לנו שער חוקי לחלוטין.
יש לנו קבוצה חדשה עם מאמן שנמצא בקבוצה פחות מחודשיים.
סבלנות. שבוע שעבר נראנו טוב החל מהמחצית השניה. השבוע נראנו יחסית סביר, למרות שהקבוצה עדיין לא מחוברת ולא עברה שום הכנה נורמלית עם רוני לוי. 

אין פה שום בושה, יש פה תהליך. זמן, סבלנות ולא לקרוא תשקורת.
לצפיה ב-'אני אסביר'
אני אסביר
28/08/2016 | 21:13
45
ההצהרות ,מצד המאמן,הן לאליפות...במחזורים הראשונים לא חשוב איך לשחק אלא להשיג נקודות.
היינו צריכים לנצח.
נקודה.

לצפיה ב-'למכבי חיפה '
למכבי חיפה
22/08/2016 | 18:43
5
52
התחלה טובה תהא סמן טוב להמשך
לצפיה ב-'דורון בן דור מזועזע'
דורון בן דור מזועזע
22/08/2016 | 20:01
48
גילי ורמוט מחוץ להרכב והמקורבים "בהלם"...
האם יש כאן סימן לבאות? האם מכבי חיפה מתחיל להתנהל מחוץ להישג המקלדת של קשקשני ONE ודומיה? האם ה"עיתונאים" הכמעט אנאלפביתים ימצאו את עצמם מוחץ לחדר ההלבשה? ומה השלב הבא? האם משומר וקינן ימצאו את עצמם במקומם הנכון על היציע? האם יוני הללי, תומר לוי, ליאב נחמני, מיכל שורץ, איציק אהרונוביץ', איציק גולדשטיין ושאר חבריהם ל"תא כתבי הספורט של חיפה והקריות" יקבלו את המידע שלהם לא ממשומר ומקינן, לא מורמוט ואלירן עטר אלא במסיבת עיתונאים מסודרת שבה ישאלו שאלות לפי התור ויקבלו תשובות (אם בכלל) רק אם למנהל המקצועי ולמאמן יתחשק ל ענות להם?
אם התשובה לכל השאלות היא כן, הרי שבאמת יהיה לנו בהצלחה...
אני לא באררץ, ולכן לא בטוח שאוכל לצפות במשחק, אבל אני מחזיק אצבעות
לצפיה ב-'נו, אז איפה כל אלה שלכלכו על יענקל'ה?'
נו, אז איפה כל אלה שלכלכו על יענקל'ה?
23/08/2016 | 00:37
2
54
שנים אמרתי שהכל מתחיל באיכות הירודה של המאמן הישראלי, ובמיוחד של גנב הדעת שלצערינו היה במועדון מזה כשנה.
וכמו ששרו "החברים של נטאשה": "הפחדן שהיה כאן קודם, טוב שהוא הלך".
פשוט תענוג לשמוע מאמן בסיום משחק מדבר בישירות על המטרה העונה, ולא מגמגם "על דרך", "המשכיות" או מנסה לגנוב דעת על השיפוט והפציעות.
מאמן שלא זורק את הכישלונות על השחקנים וההנהלה, ומנכס לעצמו את כל ההישגים וההצלחות.
מאמן שלא מתדרך עיתונאים ברפש משיחות סגורות שלו עם שחקנים בארבע עיניים, או שרץ לסגור חשבונות עם הכוכבים בגלל אגו נפוח ומשחקים של כבוד.
פשוט מאמן שבא לעבוד, מישיר מבט למצלמה, ולא מתבייש לומר-
"אני כאן העונה בשביל לקחת אליפות עם מכבי חיפה!".

אז תדע אדון מאמן שזה יהיה קשה מאד, כי לבאר שבע ומכבי תל-אביב יש סגלים איכותיים ועמוקים שרצים כבר שנים יחד, ולך אין עדיין מנהיג על המגרש שיכול לסחוף את הקבוצה לאליפות, ויש חורים בצד ימין ובמרכז ההגנה, והקישור עדיין אפור, וגוזלן בקבוצה כי כל מיני גאונים בקהל בטוחים ששחקן בית חייב להיות במכבי חיפה גם אם הוא מצליח להחמיץ פעם אחר פעם בצורה שאפילו אלון תורג'מן היה מתקשה להחמיץ,

אבל כן, יש לנו סגל טוב. סגל רעב. סגל מעניין.
רוקביצה, פלט, מוגרבי, קהת, ואצ'ק, קגלמעכר, לביא, אלירן עטר, ורמוט.
זה סגל ששווה קרב על האליפות לפחות עד חודש אפריל, סגל שכזה לא ראוי למאמן שגונב דעת ומאשים את כולם בהפסד לקבוצת דייגים מאסטוניה.
סגל שלא שווה מאמן נפוח עם אגו בעננים, ש"מצליח" להוביל קבוצה לשער זכות ראשון בליגה העלובה בישראל רק אחרי שישה משחקים.

היו הרבה דקות מהנות הערב במחצית השניה, בעיקר המלחמה וההתלהבות של השחקנים.
וכן, אני אופטימי השנה.
לצפיה ב-'כולה משחק אחד - ולא ממש טוב'
כולה משחק אחד - ולא ממש טוב
23/08/2016 | 00:48
1
29
לא מבין ממא אתה מתלהב ומכתיר מלך...
גם מוריניו מצהיר הצהרות על ימין ועל שמאל, נו - אז מה?
לצפיה ב-'לא מכתיר מלך, אמרתי שאנחנו לא שווים אליפות'
לא מכתיר מלך, אמרתי שאנחנו לא שווים אליפות
23/08/2016 | 01:01
38
אין קיצורי דרך בכדורגל, תראה איך באר שבע בנו סגל שלוש עונות עד שהם הצליחו לקחת אליפות.
תהיה כאן עבודה ארוכה, ויהיו עוד הרבה אכזבות ודברים שנצטרך להחליף או לשפר.

אבל לפחות יצאנו לדרך חדשה הערב.
מה שלא היה אפשר לומר כל עוד עמד כאן על הקווים גנב הדעת, שרק עשה שחור לכולם בעיניים עם הכדורגל המחריד שלו, ובהתנהלות הילדותית שהוא הביא איתו לכל מקום שאליו הוא הגיע.
לצפיה ב-'מריו מוסא חתם לשנתיים במכבי חיפה'
מריו מוסא חתם לשנתיים במכבי חיפה
23/08/2016 | 19:43
43

המגן השמאלי הקרואטי, בן 26, עבר את הבדיקות הרפואיות וירוויח 400 אלף דולר בעונה. יהיה הרכש השמיני של הירוקים בקיץ הנוכחי ויתפוס את מקומו של לודוביק אוברניאק. מוסא: "נרגש להצטרף, שמעתי הרבה על הקבוצה"
שמעון אלבז פורסם:  23.08.16 , 17:46
יממה לאחר הניצחון 0:1 על הפועל תל אביב במחזור הפתיחה של ליגת העל, מכבי חיפה החתימה היום (ג') באופן רשמי את המגן השמאלי, מריו מוסא. הקרואטי, בן 26, ילבש את המדים הירוקים בשנתיים הקרובות וירוויח 400 אלף דולר בעונה.

מוסא עבר את הבדיקות הרפואיות והפך לרכש השמיני של מכבי חיפה העונה. הוא יצטרף למצבת הזרים הכוללת עד כה, את מארק ואליינטה, גארי קגלמאכר, קמיל ואצק וגליינור פלט. לירוקים יש עוד מקום אחד לזר מכיוון שלודוביק אוברניאק ו-ולדימיר סטויקוביץ' נמצאים בדרכם החוצה.

לצפיה ב-' מחפשים עובדים אחראיים למזנונים באיצטדיון סמי עופר'
מחפשים עובדים אחראיים למזנונים באיצטדיון סמי עופר
13/08/2016 | 23:39
72
מחפשים עובדים אחראיים לעבודת ניהול במזנונים באיצטדיון סמי עופר בזמן משחקים. פרטים נוספים בפרטי... שלחו הודעה.
לצפיה ב-'אני אהיה הראשון להעלות את נושא המאמן פה?'
אני אהיה הראשון להעלות את נושא המאמן פה?
10/08/2016 | 23:21
6
61
יש לנו מאמן חדש! ולא סתם מאמן! אחד מהשמות הגדולים ביותר בעולם באימון נטו (נטו זה בלי ניהול של המסביב, כן?)!

אז מה אתם חושבים? החלטה חכמה? אמיצה? טיפשית? מיותרת? דעתכם הכנות יתקבלו בשמחה!

אישית, אני חושב שזאת החתמה עם פוטנציאל אדיר. יש לנו, פעם ראשונה אי פעם, מאמן שמתמחה בללמד אנשים כדורגל ונחשב לאוטוריטה עולמית בתחום ויש  לנו מנהל קבוצה שנחשב אוטוריטה בגילוי וזיהוי כשרונות. אחרי כל השנים, יעקב שחר מצא את אנשי המקצוע שלו שיהפכו אותנו לאייקאס / פורטו מקומיות. אז כן, אני בעד. הנה בנדיקטוס, רצית נוער, קיבלת את המומחים הגדולים בעולם בטיפוח שלו.

הכוכבית היחידה נוגעת לעובדה שאנחנו יודעים שהוא מומחה עולמי בלהעביר אימונים, ללמד טקטיקה ולהטמיע כדורגל נכון. אבל לאף אחד (כולל המאמן כנראה...) אין מושג קלוש איך הוא בלהעביר משחקים. ועל זה נקום וניפול.
לצפיה ב-'אני חושב שזו החתמה מעניינת ואמיצה'
אני חושב שזו החתמה מעניינת ואמיצה
11/08/2016 | 08:04
42
צריך לתת לו צ'אנס, אני דוקא חושב שאנחנו נקום וניפול לא על ניהול המשחקים אלא על רכש טוב (ויקר) שאולי שחר לא ירצה להשקיע.
לגבי הנוער, יש בסיס טוב אבל ברור שלא כולם יוכלו לשחק בהרכב, צריך כל פעם לשלב 1-2 כשהשלד יציב וככה לבחון אותם.
לצפיה ב-'רק שחקנים'
רק שחקנים
12/08/2016 | 14:03
43
בהנחה שקצת מאוחר להתחיל לבנות עכשיו קבוצה מכוכבי הליגה הגדולים, שישוחררו ויבואו למכבי חיפה, לא נותר לנו אל אלא להסתמך על תוצרת מחלק הנוער. הרכש הרגיל ששחר הביא העונה (אבו-עביד, מוגרבי - כלומר שחקנים סוג ג' בכסף של סוג ב) עם שחקנים עלובים שהובאו בעבר (משומר, סאן מנחם, גילי ורמוט, אלירן עטר) לא יעשה שום דבר. אלה לא שחקנים עם חשק ו/או עם יכולת...
לכן, אם המאמן החדש יבין זאת ולא יטה אוזן לדורון בן-דור או שאר מלקקי משומר/קינן, הוא יוריד את קגלמכר למרכז ההגנה, יסלק את משומר ואת מנחם מההרכב, יוותר על סטויקוביץ' ויביא שני זרים איכותיים באמת, ואם קהת אכן יצליח להשתלב - אפשר לפנטז על תחילת בניית קבוצה בריאה... אם לא, צפויה לנו עוד עונה מתסכלת שבסיומה נסיים במקום 4-5, נשחרר שחקנים שקנינו, נשאיל את הנוער ונקנה עוד פעם סוג ג' שיפלטו מקבוצות אחרות.
לצפיה ב-'צעד מתבקש'
צעד מתבקש
12/08/2016 | 17:49
1
33
סהכ אני מאוד מרוצה .
רק שהחברה ביציעים צריכים עכשיו קצת(הרבה ) סבלנות ,
אין עכשיו מה שניתן לעשות זה בעצם לחכות ולראות.
אם כבר נתנו להם את המושכות אז שיהיה בכל הכוח ללא פשרות.
מה30 דק הראשונת  אתמול קלטתי שיש הרבה פוטניצאל ורצון.

לצפיה ב-'יש פוטנציאל ורצון'
יש פוטנציאל ורצון
12/08/2016 | 19:52
33
יכולת מעט מאד, איכות מעט מאד...
תנועה ללא כדור כמעט ולא קיימת, וזה שילוב של היעדר כושר גופני (זה קיצוני ודורש טיפול מיידי מצד המועדון) והיעדר עבודה על המוטיב הזה באימונים. ההבדל הגדול בין באר-שבע למכבי חיפה הוא שיש שם שחקנים שיודעים לעשות תנועה ללא כדור - אמנם לא באינטנסיביות אירופאית ממש - אבל ברמה ישראלית, ראו את ההבדל העצום בינם לבין מכבי שלנו.
אופטימיות קשה ליצר כי זה נראה רע יותר מאשר בעונה שעברה, אבל מה לעשות.. זה מה שהאדון של האחוזה נותן לאריסים המסכנים שלו....
לצפיה ב-'המבחן של הקבוצה'
המבחן של הקבוצה
16/08/2016 | 16:40
1
32
אם נמצא את משומר וקינן מחוץ להרכב, את בן דור ולוי מחוץ לחדרי ההלבשה, את קגלמאכר בלם - כי בזה הוא יכול להיות טוב מאד, את אלירן עטר ואת גילי ורמוט ברשימת ההעברות אחרי משחק אחד שבו יעמדו - ידיים על המתניים - אחרי שיאבדו כדור, או אז נדע שבאמת יש כאן שינוי.
לצפיה ב-'יש צוות שלם חדש '
יש צוות שלם חדש
19/08/2016 | 19:21
22
מאמן ,עוזר מאמן ,מאמן כושר ,מנכל .
וגם שחקנים .ברור שהיד עוד נטויה אבל אני אשכרה מחכה לפתיחת העונה .
מחכה כבר שתתחיל העונה והחדשה ומקווה שתהיה עונה מוצלחת ומעולה 
ושנקווה שיהיה נחת ושהכדורגל יהיה כיף .
רק שצריך סבלנות רבה .
לצפיה ב-'לא לקפוץ למסקנות פזיזות. ובכל זאת...'
לא לקפוץ למסקנות פזיזות. ובכל זאת...
07/08/2016 | 20:58
2
64
תשעה שחקני נוער של מכבי חיפה - בני שלושה מחזורים לכל היותר - שיחקו אתמול במשחק מול סכנין. אין ספק שהיה מדובר במשחק נטול חשיבות ומתח וברור שבמשחק ליגה האווירה והלחץ יהיו שונים ואין שום ודאות שהשחקנים הצעירים היו עומדים בו. ובכל זאת עבור האוהד החיפאי שבע האכזבות ועמוס הטענות כלפי הבעלים המנותק, היהיר והמתנשא וכלפי האוסף העלוב של עשרות הכלומניקים שהוא הביא בכסף מלא מאריות הליגה בשנים האחרונות, אי אפשר שלא לחוש גאווה וסיפוק. אני לא יכול לומר "תמיד אמרתי וגו'..." אבל אני מרגיש סיפוק רב מלראות שלמכבי חיפה יש נוער מוכשר מאד ושוולבלום, עוואד, בן דוד, זנטי, בריק, לביא, יונתן לוי ועוד כמה, לא פחות טובים (לדעתי הרבה יותר טובים) מחן עזריאל, דלה ימפולסקי, אופיר קריאף ועוד עשרות כלומניקים שהובאו לכאן בעיסקאות בארטר מפוקפקות שנהגו במוחו העסקי של האדון שתפס את כולנו בני ערובה...
לא יודע אם תהיה לזה המשכיות, אבל בשבילי זו הייתה הנאה. שימו עוד שלושה-ארבעה זרים איכותיים ליד קגלמאכר (שיודע כדורגל) ותקבלו קבוצה שעם אימון טוב ובלי עיתונאים בחדרי הלבשה, תחזיר את המועדון תוך שנתיים-שלוש למקומו הטבעי - מקום ראשון.
לצפיה ב-'נוער זה נחמד'
נוער זה נחמד
09/08/2016 | 05:15
1
30
וגם אין ספק שהם שיחקו לא רע בכלל. אבל נוער, טוב ככל שיהיה צריך נסיון. ואנחנו לא קבוצה להריץ בה שחקנים לנסיון. אבל כן, חייבים להשתמש יותר בנוער כי להשלים את הסגל. יש לנו שחקנים ל 15-20 דקות במשחקים.
לצפיה ב-'אין שום דרך אחרת'
אין שום דרך אחרת
09/08/2016 | 17:05
29
השחקנים הישראלים הבודדים שיכולים להואיל למכבי חיפה לא יבואו אליה אלא ישחקו בתל-אביב או בבאר-שבע... ראה סיפור עומר אצילי, שהוא כרגע הישראלי המוכשר ביותר  שעומד -אולי - למכירה... ברור לכולם שאין שום סיכוי שהוא יבוא למכבי חיפה... לעומתו, עיאד אבו עביד וסאן מנחם, פיראס מוגרבי ושלומי אזולאי - אלה יבואו למכבי חיפה ועם כל הכבוד אליהם, שחקן נוער שישתפשף שנה-שנתיים עדיף בהרבה, גם אם נשלם עבור זה שכר לימוד. בשביל זה צריך להביא זרים איכותיים ביותר ואת זה אסור בשו בנים להשאיר בידיו של שחר, שעד עכשיו הביא את מה שהחברים שלו הסוכנים הצליחו למכור לו בלי שום קשר ליכולת המקצועית ולתפקודו הדרוש במגרש...
עכשיו יש מנהל מקצועי, יש מאמן . כל מה שצריך זה להשאיר את שחר בבית, למנוע ממנו להיכנס לחדרי ההלבשה ולמנוע את הכניסה לשם גם מה"עיתונאים" שמוצצים ממשומר סקופים. עיתונאים רק במסיבת עיתונאים. בנוסף, להיפטר כמה שיותר מהר מאיל משומר ומאלירן עטר, להוריד את קגלמכר מיידית לעמדת הבלם האחורי, ושקיינן ווליאנטה יתחרו על הבלם השני - אלא אם נמצא מגינים מהירים והתקפיים כדי לשחק עם שלושה בלמים. אולי זה יעבוד... אולי...

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ