לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום קפה

ברוכים הבאים לפורום קפה!הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.ליאור ינאי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קפה

ברוכים הבאים לפורום קפה!הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.ליאור ינאי
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום קפה.
פורום קפה עוסק בתחביב הקפה, בקליית קפה, מכונות קפה  ותרבות קפה, חברי הפורום רואים בנספרסו/קפסולות כמוצר שאינו נכלל בתחביב ועל כן אין לנו תשובות לגבי מוצרי נספרסו/קפסולות ואיננו יכולים להמליץ או לתת תשובות על מוצרים אלו.
המשך >>

לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:53
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'קפסולות חלופיות'
קפסולות חלופיות
20/07/2016 | 10:28
1
47
כאחת ששותה המון קפה אני כמעט תמיד קונה קפסולות חלופיות ( בעיקר בגלל המחיר )
האמת שאני אוהבת לגוון ולטעום ולהכיר קפסולות חדשות,  יצא לי לראות בגרופון דיל שנראה מאוד אטרקטיבי, השאלה האם גם טעים ואיכותי?
מישהו מכיר וניסה? יכול להמליץ?
https://www.groupon.co.il/deals/gg-hot-price-profe...

לצפיה ב-'פחות משקל לקפסולה?'
פחות משקל לקפסולה?
21/07/2016 | 21:39
31
לא חושבת שנתקלתי במחירים כאלה עד היום. בגדול, זה נראה משתלם ואם לשפוט לפי מראה עיניים- הם גם נראות טעימות (הכי רעב ומשתוקק לקפה שלי EVER). תזמיני, מה יכול להיות?

לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:53
1
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'שאלה לגבי ניקוי אבנית למכונה מקצועית'
שאלה לגבי ניקוי אבנית למכונה מקצועית
20/07/2016 | 20:38
26
שלום. כיצב מנקים אבנית מבלי לפגוע במכונה ובחלקי הפליז. מכונת ויביאמה דומובר גדולה.
לצפיה ב-'חנות קפה מקצועית - GABRIELS '
חנות קפה מקצועית - GABRIELS
19/07/2016 | 19:37
45

שלום חברים,
גבריאלס הינה חנות קפה מקצועית שממוקמת במרכז ראשון לציון ברחוב ביאליק 6!
אנו מציעים לכם שירות אדיב ומקצועי, ויחס אישי!  אצלינו ניתן לקבל יעוץ והכוונה מקצועית על רכישת מכונת קפה לבית ולעסק, ולהתאים לכם תערובת קפה לפי טעמכם האישי! בין מוצרי החנות: קפסולות תואמות לנספרסו ולווצה, פודים, מקציפי חלב, פולי קפה מכל רחבי העולם, מקינטות ועוד...
ליצירת קשר עם נציגינו: 03-9060550

לצפיה ב-'חוות דעת - תיקון מכונה בקופי לאב (אצל דובי דבש)'
חוות דעת - תיקון מכונה בקופי לאב (אצל דובי דבש)
14/07/2016 | 23:01
4
88
אהלן,
ברשותי מכונת קפה אוטומטית - גאג'יה יוניקה, בת 6-7 שנים בערך. אני מתחזק אותה כמיטב יכולתי הסבירה מינוס.
עם הזמן ברז הקיטור נשחק, המכונה לא הצליחה לייצר לחץ ראוי והמים טיפטפו כל הזמן דרך צינורית הקיטור. בימים האחרונים הגענו למצב שהיא פשוט לא מצליחה למזוג קפה, אפילו לא מים דלוחים עם צבע של קפה...

הגעתי היום למעבדת "קופי לאב" של אמיר, מנהל הפורום (דובי דבש).
מדובר במקום קטן ושמח, ודי עמוס בעבודה.
בלי לבזבז דקה מיותרת, אמיר לקח את המכונה לידיים וטיפל בתקלה באופן מקצועי. הוא גם בדק אם יש "מוקשים" נוספים ואכן מצאנו רכיב אלקטרוני קטן שכבר החל להחליד - רכיב שהוחלף במקום. לקינוח אמיר תיחזק את הרובוט של המכונה עם חומר סיכוך ובדק שוב ושוב שהיא עובדת כמו שצריך.

אני ראיתי כמה זמן ומאמץ אמיר השקיע, גם בתקלה עצמה וגם בלוודא שלא אצטרך לחזור בעוד שבוע עם תקלה אחרת. קיבלתי מכונה במצב פיקס, יחס אישי לכל אורך השהות שם, והכל במחיר הוגן מאוד. קיבלתי גם כמה טיפים טובים לגבי תחזוקת המכונה.
אני חייב לומר שכבר שכחתי שהמכונה הזו יודעת לתת עבודה טובה. הקפה שאני שותה עכשיו גורם למרפסת שלי להיראות שמחה יותר

בקיצור, למי שמחפש מעבדה מקצועית למכונות קפה, אני ממליץ בחום על מעבדת קופי לאב ברחוב החלוצים 21 תל אביב. יחס אישי, יד מקצועית ומחיר הוגן.

ערן
לצפיה ב-'די די.... תמשיך...'
די די.... תמשיך...
14/07/2016 | 23:51
2
53
עוד יחשבו שפתחתי  עוד יוזר בשביל לפתוח לעצמי על השכם....
לצפיה ב-'כיף לשמוע .... ושלא נזדקק בקרוב .... '
כיף לשמוע .... ושלא נזדקק בקרוב ....
15/07/2016 | 06:27
22
לצפיה ב-'שיחשבו... איפה שמגיע פירגון, מגיע'
שיחשבו... איפה שמגיע פירגון, מגיע
15/07/2016 | 15:32
40
אני לא מהמשתפכים. עומד מאחורי כל מילה שכתבתי.
תודה שוב, ושבת שלום
לצפיה ב-''
17/07/2016 | 11:39
6
לצפיה ב-'Nemox Napoletana'
Nemox Napoletana
15/07/2016 | 00:08
36
אהלן.
איך המכונה שבכותרת? שווה משהו?
ביחס ל-Gaggia Pure, למשל - יותר טובה או פחות?
לא מתייחס למטחנה. רק לחלק שאשכרה מכין את הקפה.
לצפיה ב-'החלפת מכונה'
החלפת מכונה
14/07/2016 | 21:46
4
67
יש לי כבר כמעט עשר שנים מכונה של סאקו - אינקנטו דה לוקס
זוהי מכונה אוטומטית שלאחרונה מידי כמה חודשים פיית ההקצפה שלה מוציאה קיטור או מים גם אחרי שאני סוגר את הברז.
כל תיקון כזה עולה 300-400 שקל.
נמאס לי. כרגע אני לא משתמש בצינורית הקצפה אלה במקציף של נספרסו.
אבל זה רק עניין של זמן עד שאצטרך להחליף מכונה כי כדי לנקות אבנית אני חייב לפתוח את צינורית ההקצה.
לכן אני חושב על מכונה חדשה סביב 3,000 שקל.
קראתי בפורומים שונים שאני אמור להתרחק מסאקו כי המכונה אינה אמינה
האם זה נכון?
ואם כן אז איזו מכונה אוטומטית מומלצת?

תודה
לצפיה ב-'הכי קל להבל הבלים באינטרנט'
הכי קל להבל הבלים באינטרנט
14/07/2016 | 23:45
3
67
ולהשחיר מוצר ... מותר לשאול באיזה פורומים קראת שאתה צריך להתרחק מסאקו?!
מדגם מסויים?! או מכל הדגמים חלילה...
סאקו היא מכונה אמינה , נוחה למשתמש, דורשת מיעוט טיפול ומורכבת בצורה שנוחה לתפעול, נוחה לטיפול ונוחה וקלה לתיקון במקרה הצורך.
יש לך 10 שנים מכונה של סאקו... סבלת? היא הייתה בעייתית ומתקלקלת? אני מוכן להתערב שכל התקלות שחווית מהמכונה שלך, כולל הברז שאתה מלין עליו כרגע, קשורים לתחזוקה  לקוייה... טיפול אבנית אחד ראוי במינון נכון (סיליט קומקומים ביחס של אחד מחמש, ליטר ורבע תמיסה מכוס אחת של סיליט וארבע כוסות מים) וגם הברז שלך מפסיק לדלוף! אני מוכן להתערב שבמשך 10 שניםן אתה רק חושב שאתה עושה טיפול תקופתי נכון  למכונה שלך, בפועל אף פעם לא פתחת חוברת לקרוא איך מבצעים טיפולים בצורה נכונה ומדוייקת במכונה שלך...

שלא יבלבלו במוח, סאקו היא מכונה מצויינת! ומי שלא מבין את המוצר שקנה, שיבוא אלי ... אני כבר אחבוט בו עם חוברת ההוראות בנמרצות רבה!
לצפיה ב-'ראשית תודה רבה'
ראשית תודה רבה
14/07/2016 | 23:54
38
זה פורום קפה באתר שנקרא HTCAFE
הם דיברו שהמכונות החדשות של סאקו פחות אמינות.
לחלוטין לא סבלתי מהמכשיר. אני מאוד אוהב את המכונה ועד שהתחלתי לחפש באינטרנט חשבתי לקנות סאקו

לגבי הברז. דווקא פתחתי את חוברת ההוראות ועשיתי כל חודשיים טיפול אבנית עם תכשיר שקניתי מפאוזה.
הבעיה היא שאחרי הטיפול שאני עושה על פי תוכנית אבנית שיש במכונה הברז פשוט דולף. בדרך כלל אחרי תקופה אם אני לא משתמש בו הוא מפסיק לבד

לצפיה ב-'אמינות סאקו'
אמינות סאקו
19/07/2016 | 09:55
1
26
היתה לי מכונה סופר אוטומטית בקנדה של סאקו במשך 6 שנים (עד שחזרנו לארץ) ומאז יש לי מכונת סאקו סופר אוטומטית בארץ (כבר 5 שנים). אנחנו שותים 4 כוסות (8 מנות) כל יום. חשבון פשוט - כ-3000 כוסות לשנה. שום תקלה!!! בשתי המכונות.

חשבתי שזה רק הוגן להזין הנה את הנתונים האלה.
לצפיה ב-'תודה רבה. קניתי סאקו'
תודה רבה. קניתי סאקו
19/07/2016 | 11:35
20
תודה רבה. קניתי בסוף סאקו.
מרוצה עד הגג
לצפיה ב-'גאג'יה סינכרוני דיגיטל - צירים לא זזים "חלק"'
גאג'יה סינכרוני דיגיטל - צירים לא זזים "חלק"
07/07/2016 | 11:12
2
36
היי,
שמתי לב שבזמן המעבר בין הטחינה לחליטה אפשר לשמוע את המנוע מאד מתאמץ לסובב את הציר של יחידת החליטה.
אני חושב שהצטברו משקעים שם בכל מני מקומות שמונעים מהכל לזוז חלק.
עד היום מדי פעם בפעם שטפתי את כל יחידת החליטה במים פושרים בלי שום חומר ניקוי.
האם יש דרך להמיס את כל המשקעים שהצטברו ו/או לשמן את העסק כדי שיעבוד חלק יותר?
אני מפחד שהמנוע פשוט ישבוק מרוב מאמץ.
תודה!
לצפיה ב-' הגיע הזסמן להחליף.....'
הגיע הזסמן להחליף.....
07/07/2016 | 23:49
1
53
בוא'נא הסינכרוני הזו יותר עתיקה משמעון פרס...   די!!! עד מתי אוגוסט 2002
שטוף הייטב במים חמים מתחת לברז את יחידת החליטה, את המשקעים הקשים פורר עם היד, אין בעייה להתיז מעט סבון נוזלי  במקומות שיש הצטברות של לכלוך דביק, מברשת  פשוטה עם סיבים שאינם קשים אך גם אינם רכים מידי.... שטוף הייטב. הפשל את האטם האדום שבראש יחידת החליטה ונקה את הקפה שהצטבר בחריץ האטם  והחזר את האטם למקומו, יש שימונית מיוחדת של סאקו/גאג'יה, עבור יחידות חליטה. אם אין לך את השמן המקורי, רוטלוב למכשירי מזון או וזלין רפואי רגיל. וזלין מתמוסס במים ונהייה מאוד נוזלי בחום לא גבוהה. השימונית המקורית והרוטלוב מיועדים למכשירי מזון, על בסיס סיליקוני עמיד עד 214 מעלות ועמיד בקיפאון -30 ואינו מתמוסס במים.   יש לשמן במסילות ומקומות שבהם יש תנועה,ומגע בין רכיבים בתנועה. אין לשמן את האיזור אליו נכנס הקפה הטחון!
לצפיה ב-'לצערי אם אני מחליף זה רק בחזרה לבריקה...'
לצערי אם אני מחליף זה רק בחזרה לבריקה...
10/07/2016 | 11:10
28
מטעמי תקציב אני לא אוכל לרכוש אוטומטית אחרת, ומטעמי נוחות (אשתי משתמש לרוב במכונה) אני חייב אוטומטית.
היא עובדת עדיין לא רע, וגם לא קשה מדי (בממוצע אפילו לא כוס ביום), ככה שאני אנסה לגרור איתה כל עוד אפשר.
תודה, אני אנסה את התהליך שהמלצת.
לצפיה ב-'בועיות בהקצפה '
בועיות בהקצפה
09/07/2016 | 11:16
4
54
חברים, אשמח לעזרתכם:
אני חובב לטה ארט, אך גם מעדיף תחליפי חלב (כגון אלפרו).
הגעתי להישגים לא רעים אסקאסו דרים פלוס ומטחנה תואמת עד לא מזמן.
לאחרונה, ההקצפה לא יציבה ונוצרות בועיות שחלקן נותרות גם בסיום ההקצפה. לא ברור לי אם זה בשל דוד הקיטור שאולי התעייף או ממשהו אחר. אציין שבבתי קפה טובים, מתקבל לטה ארט טוב וללא בועיות כלל. 
אשמח לעצה בעניין.מצרף 2 תמונות - ישנה ללא הבעיה ואחת עם הבעיה.

לצפיה ב-'מה שנראה זה שהבועות הן בחלק של הקפה ולא של החלב'
מה שנראה זה שהבועות הן בחלק של הקפה ולא של החלב
09/07/2016 | 22:49
3
35
קפה נוטה לשחרר נתרן פחמתי בעת החליטה
מציע תחליף את סוג הקפה.
לצפיה ב-'בועיות בהקצפה'
בועיות בהקצפה
15/07/2016 | 13:43
2
19
התחושה בשימוש בפיית הקיטור היא שהקיטור לא אחיד. יש מה לעשות בנדון ?
לצפיה ב-'אני בדרך לאיים הקנריים'
אני בדרך לאיים הקנריים
15/07/2016 | 14:30
1
21
כשאחזור אענה לך.

לצפיה ב-'בועיות בהקצפה'
בועיות בהקצפה
15/07/2016 | 15:40
16
סבבה, תודה ותעשה חיים !
לצפיה ב-'סתימה לאחר ניקוי אבנית'
סתימה לאחר ניקוי אבנית
02/07/2016 | 19:28
7
92

היי
הזרמתי את המים עם מסיר האבנית (התקני) ופתאום .... סתימה.
מחיפוש בפורום הבנתי שזה נובע מאבנית שנכנסת בשסתום החד כיווני. 
הנחתי שהשסתום נמצא בתחתית הדוד אבל אני לא מצליח לפתוח את הברגים של הדוד.
יש לי גאג'יה בייבי דאז, יש למישהו תמונות של השסתום או שמישהו יודע איפה הוא נמצא?
תודה רבה

לצפיה ב-'תיארת טיפול הכי לא נכון שאפשר.....'
תיארת טיפול הכי לא נכון שאפשר.....
03/07/2016 | 17:08
6
96
באיזה ריכוז התמיסה, איך דיללת?  האם נתת למכונה להתחמם באופן מלא?  באיזה חומר "תקני" השתמשת?האם הזרמתהתיסה ברצף, או באינטרוולים?
לצפיה ב-'טיפול בפירוט'
טיפול בפירוט
03/07/2016 | 18:01
5
55
1. השתמשתי במסיר אבנית axor , מגיע כמלח.
2. דיללתי לפי ההוראות, תכולת השקית (25 גרם) בחצי ליטר מים.
3.לא נתתי למכונה להתחמם, הפעלתי רק כדי להוציא מים ומיד כיביתי.
4. הזרמתי ברצף.
5. כל פעם הזרמתי קצת, כיביתי את המכונה לרבע שעה ושוב, כך כארבע פעמים.
6. הזרמתי מהפתח הרגיל ולא מהרז של ההקצפה, אני כבר יודע שזו טעות.
תודה רבה
לצפיה ב-'נו........'
נו........
05/07/2016 | 07:31
4
60
שסתום תלת נסתם בגלל רסיסי אבנית...
אקסור  א מספיק יעיל בגרסת האבקה .... צריך למוסס אבקה במים חמים ולערבב טוב עד שהכל נמס! חצי ליטר זה מעט מידי ולא נותן אורך חשיפה יעיל לאבנית כך שמעט ממנה מתפורר לחול שסותם  את שסתום התלת.
פעם הבאה, סיליט קומקומים רגיל שקונים בסופר, כוס תמיסה /ארבע כוסות מים(ליטר ורבע סה"כ)
טיפול אבנית בגאג'יה עושים את רובו בהזרמת התמיסה דרך צינור המקציף, כאשר בזמן ההזרמה פותחים את ברז הקיטור, לוחצים על לחצן עם ציור של טיפה(בגאג'יה קלאסיק להפעיל את כל שלןשת המפסקים יחדיו וכיבוי מוחלט בסוף האינטרוול. מזרימים ברצף בערך חצי כוס (100 סמ"ק) ורק העברה אחת.... אחרונה.... דרך ראש החליטה.
הזרמת ברצף כל פעם קצת?! לא מבין למה התכוות, ברצף זה אומר את כל מיכל המים וכל התמיסה עד שנגמרת באינטרוול אחד.
לגבי לתת למכונה להתחמם, פה עשית בסדר , אסור לתת לחומצה לרתוח, היא הופכת למאוד אלימה.  

אם עדיין מטפטף טיפה דרך ראש החליטה, שים סיליט קומקומים,בריכוז שרשמתי קודם. הזרם דרך המקציף נפח שווה ערך לנפח  הדוד (180 סמ"ק), תן לזה לעמוד 5 דקות ואז נסה להזרים דרך הראש באופן ממושך , זה בדרך כלל מצליח לפתוח את הסתימה הזו...   אם לא, אין מנוס מלפרק את שסתום התלת ולנקות אותו.
לצפיה ב-'האם הסיליט קומקומים יתאים גם לגאג'יה סינכרוני?'
האם הסיליט קומקומים יתאים גם לגאג'יה סינכרוני?
05/07/2016 | 11:34
2
31
האם אני יכול להשתמש בתוכנית הסרת אבנית האוטומטית עם החומר הנ"ל?
תודה!
לצפיה ב-'כן'
כן
06/07/2016 | 01:04
1
15
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
06/07/2016 | 10:13
14
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
12/07/2016 | 00:34
14
ממש תודה על התגובה המושקעת.
מה שעשיתי בסוף זה להפוך את המכונה ולנערר טוב בתקווה שהסתימה תשתחרר ולמרבה המזל זה עבד.
לצפיה ב-'האם אתם ממליצים על saeco xsmall '
האם אתם ממליצים על saeco xsmall
01/07/2016 | 11:09
1
60
יחסית זולה לקטגוריה של מכונות קפה , שגם טוחנות קפה על המקום.
האם אתם ממליצים לרכוש אותה כמכונה לבית ששותים ביום 2 כוסות קפה בלבד.
לצפיה ב-'מכונה מצויינת ואמינה מאוד...אבל....'
מכונה מצויינת ואמינה מאוד...אבל....
05/07/2016 | 07:35
67
צוגת לדים, לפעמים נדלקת נורת אזהרה ואני לא מכיר ישראלי שיפתח חוברת הוראות וינסה לתפעל את המעצור, כאלו "מקולקלות" מגיעות אלי למעבדה בלי סוף, אף אחת מהן לא מקולקלת, בכולן בעל המכונה פשוט לא קרה בהוראות כמה פשוט לתפעל את זה.... וזה נגמר בפעולה של שתי שניות בערך.
לצפיה ב-'coffee dispens blocked saeco'
coffee dispens blocked saeco
30/06/2016 | 17:10
64
שלום לכולם במכונה שלי סאייקו רוייאל הופיע לי הכיתוב הבא coffee dispens blocked מה עלי לעשות על מנת לתקן את המכונה לבד ללא עלות גבוהה .
לצפיה ב-'טכנאי קפה'
טכנאי קפה
30/06/2016 | 10:11
70
שלום לכולם! מחפש המלצה על טכנאי קפה שיתן את דעתו המקצועית בנוגע לבחינת מכונת קפה יד שנייה. 
תודה לעוזרים!
לצפיה ב-'סיוע בבחירת מכונה בארה״ב. '
סיוע בבחירת מכונה בארה״ב.
27/06/2016 | 16:43
8
138
הבן שלי ברילוקיישן בארה״ב צמא לאספרסו טוב
ושם עין על המכונה הזו (תוצרת אוסטרליה).
וא טוען שהארופאיות יקרות לו מידי. ):
מה דעתכם? אפשר להוציא ממנה אספרסו ראוי, לאחר
שהתרגל לפינוק כולל קלייה וטחינה ביתיים.

http://www.brevilleusa.com/the-barista-expresstm.h...

לצפיה ב-'מכשיר לא אמין!'
מכשיר לא אמין!
28/06/2016 | 07:40
6
78
בחוץ רמת גימור מאוד גבוהה , בפנים מוצר ירוד ובאיכות לא מדהימה(בלשון המעטה) זה לא מוצר אוסטרלי זה מוצר מדבקה סיני, ברוויל זו חברת עיצוב אוסטרלית שעיצבה את המוצר, תכלס מיוצר על ידי קבלן בסין.  במזרח אירופה המכונה הזו נקראת ברוק ובמרכז אירופה נמכרת תחת המותג סוליס..
הרבה פירוטכניקה יפה, קפב בכוס ברמה סבירה+, לא מעבר.
לצפיה ב-'תודה רבה ושאלה'
תודה רבה ושאלה
28/06/2016 | 07:48
5
53
מה מומלץ בסביבות המחיר, כשמדובר בארה״ב.
הבחור צריך בשלב ראשון גם מטחנה.
תודה
אבא של שי
לצפיה ב-'לא מכיר את השוק האמריקאי מספיק טוב....'
לא מכיר את השוק האמריקאי מספיק טוב....
28/06/2016 | 07:59
4
66
לצפיה ב-'עדיף על סילביה?'
עדיף על סילביה?
28/06/2016 | 08:21
3
43
לצפיה ב-'לא.... סילביה עדיפםה, אבל...'
לא.... סילביה עדיפםה, אבל...
29/06/2016 | 07:19
2
61
בתקציב מצומצם... הלליט נותנת מענה טוב מאוד.
לצפיה ב-'הי דובי - ד"ש מארה"ב! '
הי דובי - ד"ש מארה"ב!
29/06/2016 | 11:08
1
50
עוקב אחרי המלצותיך המחכימות.
אני קצת מוטרד מנושא קפיצות הטמפרטורה שטענים שהסילביה סובלת מהן. מה דעתך בנושא? יש אפשרות להוסיף PID (מעל 200$) שווה את המחיר? פותר את הבעיה?
שי
לצפיה ב-'אני מחסידי גלישת הטמפרטורה...'
אני מחסידי גלישת הטמפרטורה...
30/06/2016 | 08:54
53
PID משפר מאוד את המכונה, יש כאלו גם עם פרה אינפיוז'ן אלקטרוני שזה ממש נחמד, אבל, הPID מקצר משמעותית את אורך חיי בגוף חימום ובסילביה זה מאוד דרמתי כי המחיר של גו"ח מאוד גבוהה.
לצפיה ב-'לדעתי ביד שניה מקבלים תמורה גבוהה יותר'
לדעתי ביד שניה מקבלים תמורה גבוהה יותר
29/06/2016 | 10:41
41
יש מלא באיביי וקרייג ליסט.
מקור טוב לחוות דעת על הדגמים בארהב זה HOMEBRISTA ובנושאי מחירים וביקורות COFFEEGEEK.

לצפיה ב-'קפסולות קפה למכונת לוואצה למסירה'
קפסולות קפה למכונת לוואצה למסירה
28/06/2016 | 20:23
30
שלום,
יש לי 3 חבילות של קפסולות למכות קפה של לוואצה שקיבלתי מחו"ל והן כמובן לא מתאימות למכונת הקפה הלא לוואצה שלי :) אם יש כאן מישהו שמעוניין אשמח למסור אותם- אזור יקנעם

לצפיה ב-'חנות קפה מקצועית - GABRIELS COFFEE'
חנות קפה מקצועית - GABRIELS COFFEE
28/06/2016 | 17:39
82
שלום חברים,
ברצוני לבשר לכם שנפתחה חנות קפה מקצועית בסגנון אירופאי, במרכז ראשון לציון, ברחוב ביאליק 6 (בנדרי סנטר)! החנות מציעה מבחר פולי קפה עצום, מכונות קפה ברמה הכי גבוה שיש, החנות בבעלות גבריאל נצר בעל מעל 12 שנות ניסיון בתחום הקפה המקצועי, וגרגורי נתנוב בעל 8 שנות ניסיון בתחום הקפה המקצועי! החנות מציעה שירות ויחס מקצועי, ידע וניסיון של בעלי החנות מוסיף לחוויית קניה המיוחדת של החנות! החנות מעוצבת בסגנון מודרני וחדשני, משלוחים לכל רחבי הארץ! נשמח לעמוד לשירותכם - 03-9060550
רחוב ביאליק 6 ראשון לציון

לצפיה ב-'מבקש המלצה על טכנאי מכונות קפה'
מבקש המלצה על טכנאי מכונות קפה
23/06/2016 | 13:46
1
48
אהלן,
יש לי מכונה אוטומטית GAGGIA UNICA.
היא מזרימה מים דרך צינורית הקיטור במקום למזוג אותם דרך פיית המזיגה. צינורית הקיטור גם מרגישה רופפת ולא מחוברת למקום.

בנוסף - מדובר במכונה בת 7 בערך. עם כל הכבוד לתחזוקה שאני עושה, היא מתחילה לחרוק וזקוקה לטיפול תחזוקה מקצועי וטוב, כולל כיוון של המטחנה אם הדבר אפשרי במכונות האלו (פעם ה"עוגיה" הייתה יוצאת שלמה ויבשה והיום זה נראה כמו עוגה מבוץ שהבת שלי עשתה בגן).

אודה להמלצה על טכנאי טוב שלא יסתפק בטיפול נקודתי בברז שנשבר, אלא ממש יחזיר לי מכונה במצב פיקס מכל הבחינות.    
עדיפות מובהקת למי שיכול להגיע אלי למשרד (פתח תקווה) או לבית (מודיעין) ולטפל במכונה במקום, או לאסוף אותה ולהחזיר בגמר התיקון.

תודה!
לצפיה ב-'שולח לך מסר....'
שולח לך מסר....
30/06/2016 | 08:55
19
לצפיה ב-'איזה מכונת קפה הייתם ממלצים עד 3500 ש"ח'
איזה מכונת קפה הייתם ממלצים עד 3500 ש"ח
21/06/2016 | 07:44
4
51
לצפיה ב-'רנצ'יליו סילביה'
רנצ'יליו סילביה
21/06/2016 | 19:18
37
לצפיה ב-'יש המון אופציות מה הצרכים שלך?'
יש המון אופציות מה הצרכים שלך?
30/06/2016 | 15:55
2
18
לצפיה ב-'2 עד 4 כוסות ביום !'
2 עד 4 כוסות ביום !
30/06/2016 | 21:56
1
10
לצפיה ב-'של מה? אספרסו? הפוך? ערק זחלאווי?'
של מה? אספרסו? הפוך? ערק זחלאווי?
04/07/2016 | 12:42
9
לצפיה ב-'שלום, יש לי מכונת קפה Nespresso Inissia'
שלום, יש לי מכונת קפה Nespresso Inissia
18/06/2016 | 08:53
13
106
מהב הכמות האידאלית עבור
1. אסםרסו אורך?
2. אספרסו קצר?

למה בבתי קפה זה תמיד יוצא יותר טעים מה הסוד שלהם? :)

תודה

לצפיה ב-'ברוך הבא לעולם הטועים שאחר כך תוהים...'
ברוך הבא לעולם הטועים שאחר כך תוהים...
18/06/2016 | 10:42
12
134
העובדה המרה היא שנספרסו, שייכת לתאגיד  ענק, היא אחת החטיבות החזקות והרווחיות ביותר של נסטלהעומדים שם תקציבי עתק של שיווק מגה אגרסיבי שמוגש ברכות ונועם עם מוזיקת ג'אז סקסית ואנשים יפים במיוחד, מחקר , פיתוח , עיצוב, יצור מחומרי גלם ליצור מכונות קפה ועד קניית ליין יצור במפעל שמייצר מכשירי חשמל.. הם הממנים העיקריים של גופי מחקר בתחום הקפה ומתחזקים תחת המטריה שלהם חוות גידול בכל חגורת  מטעי הקפה מסביב לעולם. הכח הכלכלי שמניע ארת המכונה הזו הוא חובק עולם ובעיני האישיות הוא אינו יותר מתאגיד רשע  לא רבים יודעים אבל לנסטלה יש גם אחוז ניכר מאוד ממניות מנסנטו.

כשרכשת את נפשך לשטן הקפסולות של נספרסו, בדיוק  ההקדמה שלי, היא זו שקנתה אותך.     אבל בנינו, אם לי היה את התקציבשל בטחון ישראל רק בשביל פרסופ, גם אני הייתי חתיך כמו ג'ורג' כלומניק....

כמה עובדות: מנת קפה מדעית 8.25 גרם, מנת קפה מסורתית איטלקית 7 גרם בתאוריה(במעשי כמעט 9) מנת קפה בקפסולה של נספרסו 5 גרם...  בלתי אפשרי להוציא מנת קפה בטעם של 7-9 גרם מקפסולה של 5 גרם קפה... זו לא אותה כמות של חומרים מסיסים ומוצקים שמגיעים לכוס שלך...

טרמודינמיקה ויציבות טרמית: במכונה של נספרסו מחממת מים עם טרמובלוק שעשוי צינור ניירוסטה מסולסל בצמוד לגוף חימום מסולסל שיוצקים עליהם  (תמונה כאן: https://i.ytimg.com/vi/aeRMCWfPZ8o/maxresdefault.j... ) שהוא מעט אינו דוד  מבוקר עם לחץ וטמפ' קבוע עם מחליף חום  וראש חליטה טרמוסיפוני מחומם בכח הטרמודינמיקה.. טרמובלוק יחד עם יחידת חליטה מפלסטיק  אינם יציבים מספיק, בתחילת החליטה הטמפ' תמיד גבוהה מידי  ובהמשך לא חמה מספיק.... משמע חליטה שאינה אחידה ואין בה את היציבות שהקפה צריך.

טחינה מראש , אריזה בקפסולה ושמירת הקפה בסביבה רוויית חנקן(שמת לבשהקפסולה טיפה מנופחת בצידה השטוח?) עדיין אינה טובה כנו טחינה מייד לפני הכנת הקפה ותמיד יהיו הבדלים באיכויות טעם. יתרה מזו החנקן יוצר הרכבה כימית עם השמנים האתריים שיוצרים את הקרמה ולכן יותר קל למצות קרמה מהקפה, החנקן יוצר קשירה מהירה מאוד עם מים  ולכן יותר קל למצות הרבה מאודקרמה, היא אמנם מאוד סמיכה ומרשימה, שים לב למרקם שלה, טיפה סבוני.... לאומת בבית קפה שמנוני...

אתה רוצה קפה כמו של בית קפה בבית... תגלה מהר מאודשהמכונה יקרה יותר, אבל הקפה זול יותר, יותר משליש!!! קפסולות של נספרסו הן דבר יקר מאוד ואם מחשבים עלות לשנתיים על בסיס ממוצא של 5 קפסולות ליום, כבר אפשר לקנות מכונת קפה ביתית סמי מקצועית ומטחנה שאורך החיים שלהן ארוך פי ארבע מהמכונה של נספרסו, כך שההשקעה משתלמת!
היתרונות של נספרסו הן תופס מעט מקום, פשטות, קלות נקיון  ונוחות שימוש , החיסרון יקר בטירוף והקפה דלוח למדי.   כל אחדומה שנראה לו עדיף, אני אישית אם הייתי נכנע לקפסולות, דווקא הייתי הולך על מכונת קפה שמוכרים בילו וקפסולות של לוואצה אמודו מיו (משקל קפהבקפסולה 7-7.5 גרם) והמחיר זול ב25%

לגבי שאלותך ההראשונות:  אספרסו קצר 30 מיל, ארוך 45 מיל של משקה בכוס..
לצפיה ב-'את המכונה קיבלתי מתנה (לא נפלתי בשום דבר)'
את המכונה קיבלתי מתנה (לא נפלתי בשום דבר)
18/06/2016 | 14:56
11
73
דבר שני למה רשמת תאגיד רשע?

דבר שלישי על איזו מכונה הייתה ממליץ למשתמש הביתי (4 X כוסות ביום)

תודה מראש

לצפיה ב-'תאגיד רשע....'
תאגיד רשע....
18/06/2016 | 20:02
10
208
כי הוא מחזיק כמנעט שליש מיצור בהמזון המתועש בעולם כולו, קונה כל חברת מזון קטנה שנוגסת לו בנתח שוק מסויים, או דורס אותה אם החברה הקטנה לא רוצה להמכר, מחזיק בחוות גידול מזון  למעשה קונה תוצרת באופן קבוע מאותם חוואים ומתחזק אותם כחלשים וללא יכולת מיכוח ועל ידי זה מגלגל רווחי ענק על גבם של חקלאים מוחלשים  בעיקר במדינות עולם שלישי, מביא למפתן ביתך הרבה מאוד מזון מתועש רע ובלתי בריא , מוכר לך ביוקר רב מוצר שזול בהרבה ממה שאתה קונה אותו, מעביראותו למתווכים שגם שם יש לנסטלה אחוז גבוה בכדי ליצורשליטה ומונופולים וקרטלים  מכל מיני סוגים,] מחזיק 40% ממונסנטו שהוא התאגיד שמהנדס זרעים ומהנדס צמחים לחקלאות מתועשת, שאחרים לא מעט לפגיעה באיכות התזונתית של כמעט כל מה שאתה אוכל כי מונסנטו היא למעשה ספקית הזרעים הגדולה בעולם ששולטת על כ70% מהשוק העולמי, עכשיו אתה מבין למה תאגיד רשע?!

לגבי ממליץ..... מה התקציב ומה הצפיות, אוטומטית/סמי אוטומטית(כלומר עם ידית חליטה ), מה שותה יותר, אספרסו או קפוצ'ינו? האם מסתדרים עם הבנה טכנית, אוהבים "טקס" בהכנת הקפהשלכם או מוותרים...?   עולם מכונות הקפה  או מגוון ורחב מאוד....
לצפיה ב-'במידה אחת קפיטליזם... '
במידה אחת קפיטליזם...
18/06/2016 | 20:29
6
61
לעניין המכונה -

1. מוותר על הטקס
2. פשטות  (לא רוצה להתעסק יותר מדי) כלומר לחיצה על כפתור ויש קפה טוב
3.אני בעל חוש טכני מצויין - מבחינת תפעול הבנה וכו אין שום בעיה (אני מתחום האלקטרוניקה ומחשבים)

שוב תודה

לצפיה ב-'קפיטליזם חזירי... שאני מחליט שבמקרה הזה ספציפית...'
קפיטליזם חזירי... שאני מחליט שבמקרה הזה ספציפית...
18/06/2016 | 23:22
5
66
אני משתדל לא לקחת חלק.

לא ציינת תקציב.

לצערך, אם אתה רוצה כמו של בית קפה, ללא סטיות וללא הנחות, אין מנוס מהתעסקות...   גם כשרוצים אוכל טוב, צריך לדעת לבשל אותו.
אני מציע לך להתנסות במכונה אוטומטית....
לצפיה ב-'אפשר משהו ב 700 שקל - ואני מוכן בשביל קפה טוב להתעסקות '
אפשר משהו ב 700 שקל - ואני מוכן בשביל קפה טוב להתעסקות
19/06/2016 | 07:10
4
56
אם אין ברירה

שוב תודה,

לצפיה ב-'מצטער איש, בסכום הזה....'
מצטער איש, בסכום הזה....
19/06/2016 | 07:22
3
179
איני יכול להמליץ לך על כלום!
אם טרם הבנת ,] מכונת קפה של קפסולות+זול במכונה... סופר י'קר בקפה...   מכונה טובה ייקר אבל הקפה בשליש מחיר. ב700 שקל,  לא קונים מכונת קפה טובה, קונים מכונת קפסולות של נספרסו. מכונת קפה שתהיה מרוצה ממנה באמת, התקציב צריך להיות באיזור 3500 ש"ח ומעלה. בחישוב קר של 4 מנות ביום אתה משווה  את מחיר המכונה  והקפה שצרכת בערך בשנתיים לעומת אילו קנית נספרסו ב700 ש"ח וקנית כל יום 4 קפסולות מקוריות במחיר של 2.4 ש"ח.

לצפיה ב-'הדשא של השכן תמיד ירוק יותר :)'
הדשא של השכן תמיד ירוק יותר :)
21/06/2016 | 20:48
2
67
נתקלת בבית קפה שעובד עם קפסולות? כי אני לא. אולי מזה נובע ההבדל, לא בטוחה.
בכל אופן, תתחדש על המכונה החדשה. להבדיל מהתגובות כאן למעלה, אני דווקא חושבת שעשית בחירה נכונה. לגבי הקפסולות- נכון, הקפסולות של נספרסו לא זולות במיוחד, אבל יש אנשים שיכולים להרשות את זה לעצמם. אם אתה מחפש להוזיל מעט בעלויות, נסה את הקפסולות של קפה ג'ו. הן גם מעולות (יש שאומרים שהם לא שונות בהרבה מאלה של נספרסו) והטעם שלהן אחלה.
לצפיה ב-'את לא קולעת ממטר.....'
את לא קולעת ממטר.....
21/06/2016 | 23:45
1
82

יש פתרונות  מקצועיים למסעדות ובתי קפה  בקפסולות...  זה לא תופס כי זה חצי כח ויקר מידי.
לצפיה ב-'שמחתי להחכים :)'
שמחתי להחכים :)
22/06/2016 | 00:35
58
לצפיה ב-'דובי'
דובי
19/06/2016 | 11:56
2
67
אני מעריץ אותך
על הדבקות במטרה / משימה

אין כמו אספרסו המוכן בהתאם לארבעת ה M האיטלקיים

Miscela - התערובת (תערובת קלוייה בצורה מדוייקת וטרייה לאחר השהייה של כ 12-24 שעות )
Macinazione - הטחינה ( בעובי הנכון ממש לפני הכנת החליטה / אספרסו)
Macchina - המכונה (מכונה טובה השומרת על טמפרטורה אחידה)
Mano - יד הבריסטה אין מנוס גם למיומנות שלו יש חשיבות גדולה

לצפיה ב-'איזה מכונה ביתית הייתה ממליץ עד 3500 אלף?'
איזה מכונה ביתית הייתה ממליץ עד 3500 אלף?
20/06/2016 | 21:32
1
47
איזה מכונה ביתית הייתה ממליץ עד 3500 אלף?
לצפיה ב-'רנצ'יליו סילביה'
רנצ'יליו סילביה
21/06/2016 | 19:22
32

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עמי לי נזר - היועצים לעסקים בישראל
עמי לי נזר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו