לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום קפה

ברוכים הבאים לפורום קפה!הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.ליאור ינאי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קפה

ברוכים הבאים לפורום קפה!הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.ליאור ינאי
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום קפה.
פורום קפה עוסק בתחביב הקפה, בקליית קפה, מכונות קפה  ותרבות קפה, חברי הפורום רואים בנספרסו/קפסולות כמוצר שאינו נכלל בתחביב ועל כן אין לנו תשובות לגבי מוצרי נספרסו/קפסולות ואיננו יכולים להמליץ או לתת תשובות על מוצרים אלו.
המשך >>

לצפיה ב-'מה פחות חזק? קפה נמס או קפה פילטר טחון?'
מה פחות חזק? קפה נמס או קפה פילטר טחון?
19/03/2017 | 17:14
1
32
חשבתי תמיד שקפה פילטר טחון כמו ארביקה חזק אבל לאחרונה קראתי שקפה נמס כמו "לוואצה" חזקים יותר עקב ריכוז גבוה של קפאין.

אני רוצה לשתות קפה בערב אבל אין לי במיוחד נטול קפאין. באמת קפה פילטר עדיף על קפה נמס?

אגב, אני שותה רובוסטה וערביקה בבוקר.

תודה
לצפיה ב-'ריכוז קופאין'
ריכוז קופאין
20/03/2017 | 19:40
38
לצפיה ב-'מישהו כאן קולה בבהמור? אשמח להחליף מתכונים ורשמים.'
מישהו כאן קולה בבהמור? אשמח להחליף מתכונים ורשמים.
16/03/2017 | 10:42
27
לצפיה ב-'מתחזה'
מתחזה
09/03/2017 | 22:39
4
99
היום אישתי גילתה אבן קטנה בגודל 7 מילימטרים בין פולי הקפה.
תערובת של קימבו,למזלנו לפני הטחינה.תמונה נשלחה לקימבו בנאפולי
לפי דרישתם,מעניין איך זה יתפתח.
מישהו נתקל פעם במקרה דומה?

לצפיה ב-'חצץ....'
חצץ....
10/03/2017 | 08:57
3
72
זה... ככה כמו שאתה רואה , יצא הבוקר מהתנור בקליטת קולומביה סופרימו....
אבנים בקפה הן לא דמיוניות. הן שם כי הקהל מיובש על הקרקע, כי הוא גידול חקלאי, כי בהליך השטיפה והקילוף מוסיפים אבנים בתוך השטיפה ובתוף הקילוף בכדי לגרד מעל התפוחים את קליפת הכסף ושאריות פאלפ.
בבית הקלייה , במיוחד תעשייתי הגדול כמו קימבו , יש מתקן נקרא דיסטונר שאמור להפריד את האבנים. המצאות אבן בקפה ארוז מצביעה על תקלה ברורה בדיסטונר ואי כיול תת לחץ השאיבה והתת לחץ חזק מידי. בשביל זה קימבו בקשו כנראה תמונה של האבן. במקורות שונים יש אבנים שונות. רמת הצפיפות של האבן משפיעה גם על יכולתה להיות סחיפת אויר וזיהוי האבן, עד כמה נשמע תלוש.... חיוני לצורך יולי בדיסטונר.
לצפיה ב-'תודה על התשובה המהירה והמקצועית'
תודה על התשובה המהירה והמקצועית
10/03/2017 | 15:30
2
51
האבן באמת ניראת לי במשקל סגולי נמוך,שטח פניה מחוספס וצבעה חום.
אני לא מעביר את פולי הקפה בדיקה כלשהיא כשאני שופך אותם למטחנה
האם אבן היתה גורמת לה נזק חמור?
לצפיה ב-'תלוי .....'
תלוי .....
12/03/2017 | 09:26
1
57
מכונות אוטומטיות, נזק ים תיכון.....  במכונות עם בכין קרמית הסכין הייתה נשברת וציר המטחנה היה נקרע.  במכונות עם סכין מתכתית ציר המטנה היה נקרע או המטחנה נתקעת.

במטחהנות עם גיר , כמו בראצה, לליט/אסקסו מיני/איסומק/נימוקס/איבריטל צ'לנג' הגיר  שמורכב על ציר המטחנה היה נקרע והיה צורך בהחלפת ציר.

במחנות כמו רוקי/ נ.ס גרינטה/ אובל ג'וניור המטנה הייתה נתקעת ובזה זה היה נגמר, לאחר השחרור המטחנה חוזרת לעבוד רגיל, במקרים מאוד חמורים, ציר המטנה  מתעקם והמטחנה יוצת מכלל פעולה.

מטחנות גדולות  בעלות סכין גדולה וציר מאסיבי, למעט שחיקה נקודתית הסגינים, האבן הייתה מתפוררת. אבני צור (נפוץ בגווטמאלה או בקונה הוואי או בכל קפה שגודל באיזור געשי) גורמות למטחנה להעצר ולפעמים לנזק די משמעותי...   צור נדיר יחסית בגלל משקל סגולי מאוד גבוהה, נדיר שאבני צור מצליחות לעבור דיסטונר...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/03/2017 | 18:46
14
לצפיה ב-'המלצה לפולי קפה'
המלצה לפולי קפה
12/03/2017 | 07:20
1
49
עובר מקפסולות למכונה אוטומטית.
מבקש המלצה לתערובת ומקום מומלץ לקנות אותה.
שותה בעיקר אספרסו, אוהב אותו חזק ולא מר מדי.
תודה מראש !!!
לצפיה ב-'קפה בוטיק'
קפה בוטיק
18/03/2017 | 22:44
30
אני קונה שנים רבות קפה מיהודה בדיחי  http://www.cafe-boutique.co.il/ [ בעבר הבעלים של קפה הנרייטה]. הוא קולה את הקפה בעצמו.

אני משתמש על פי רוב בתערובת נאפולי שלו , אם כי גם מילאנו טובה וטעימה לי.

אם אתה גר במרכז תוכל לקפוץ אליו.
לצפיה ב-'מכונת נספרסו מוציאה כמות מים מוגבלת ומפ'
מכונת נספרסו מוציאה כמות מים מוגבלת ומפ
10/03/2017 | 06:58
31
שלום רב,
יש לי מכונת נספרסו כבק כמה שנים.
משתמש בקביעות במים מתמי 4.
בימים האחרונים כשאני מכין קפה, המכונה מתחילה להוציא מים כמה שניות ולפתע מפסיקה. כמות המים שיצאה אינה כשיגרה.
האם זאת בעיה של אבנית? או שחלק מסויים במכונה נדרש להחלפה?
אודה על תמיכה וייעוץ.
תודה רבה
לצפיה ב-'Ascaso steel uno pro + מטחנה Ascaso i steel'
Ascaso steel uno pro + מטחנה Ascaso i steel
08/03/2017 | 13:47
2
53
ברשותי אסקסו dream ומטחנה I2 של אסקסו (המטחנה הגדולה).
החלטתי למכור את הצמד. לשדרוג קל.

עכשיו למה אני רוצה לשדרג. היום אני גר לבד. מסתפק ב 2 כוסות קפה ליום. לפעמים מגיעים אורחים.  שותה בעיקר הפוך. פחות אספרסו.

קיבלתי הצעה (לא משנה השם של החנות) למכונה ascaso steel uno prof + מטחנה ascaso i steal מחיר: 3500 ש"ח לצמד החדש

מה דעתכם?  לפני חשבתי על אוסקר II , אך ההצעה על הסט של Ascaso ממש אטרקטיבית.
לצפיה ב-'איש יקר, האסקסו סטיל היא מכונה לא רעה....'
איש יקר, האסקסו סטיל היא מכונה לא רעה....
08/03/2017 | 23:18
1
60
...אבל..... אם אתה אוהב קפוצ'ינו ונהנה  מהקצפה טובה ולא רוצה להיות מוטרד משלל בעיות אמינות שיש לאסקסו סטיל, והעובדה שמדובר במכונת סינגל בויילר עם דוד יציקת נירוסטה וגוף חימום מעט רגיש, שנשרף יחסית בקלות...(לא שהוא נשרף סדרתי, פשוט באופן ההפעלה של המכונה יש כלל אחד שחייבים לזכור, קודם הקצפה ואחר כך חליטה, הפעלת משאבה בהדלקת מכונה בכדי  לוודא שמפלס המים בדוד , תקין, המכונה לא יודעת לבצע זאת באופן אוטומטי). 
אישית הייתי מעדיף להוציא יותר כסף ולקנות מוצר יותר טוב, והאוסקר ידידי, מכונה טובה ברמה מעל האסקסו.
לא משנה איזו חנות של אמיגו (היחידים שמוכרים אסקסו סטיל) אבל אני מציע לך לפנות לרשת אמיגו ולבדוק איזה דיל הם יכולים לעשות לך מבצע על אוסקר ומטחנה יחד.... או לחלופין לרכוש אוסקר, למכור את הדרים אבל לא למכור את המטחנה הישנה שלך שהיא טובה.
לצפיה ב-'לא ידעתי שיש לאסקסו סטיל בעיות אמינות'
לא ידעתי שיש לאסקסו סטיל בעיות אמינות
09/03/2017 | 07:32
35
אני כבר די רגיל לתפעול הידני של אסקסו. ושהכל צריך לבדוק. בה לי אוטומט כבר.
ה- Dream  עובדת מ 2009 עם 0 תקלות. כבר כמעט 10 שנים. כמו שעון. תמיד משתמש בפילטר וכל שנה מנקה אבנית. שמעתי את זה מאוד כמה לגבי חוסר האמינות של האסקסו סטיל. 

האוסקר II, מדהימה ומתאימה יותר לקפוצינו (מחליף חום), הבעיה שהיא מגושמת. תתפוס מלא מקום על השיש לעומת האסקסו הקטנה. את האוסקר II אני יכול להשיג במבצע מהעבודה דרך הייטקזון בפחות מ- 4000 ש"ח עם מלא אקססוריז מיותרים ושנתיים אחריות VIP.

האסקסו סטיל אונו פרו, קיבלתי הצעה מחנות בהרצליה בפחות מ- 3500 עם מטחנה I steel אבל רק עם שנה אחריות של אינטרפק.

על הערכה המשומשת שלי הציעו לי 2900 ש"ח. אז זה רק 600 ש"ח תוספת ואני מתחדש באסקסו חדשה.
לצפיה ב-'המאבק בין אספרסו קלאב לנספרסו'
המאבק בין אספרסו קלאב לנספרסו
08/03/2017 | 13:59
3
61
לפני מספר חודשים, חברת נספרסו תבעה את אספרסו קלאב על חיכוי מזלזל בפרסומת. לקחו שחקן שדומה לג'ורג' קלוני ואז ניסו להראות שבשביל קפה טוב לא צריך להתלבש בחליפה ולהיות עשיר......זה המסר.

נספרסו תבעה את אספרסו קלאב והפסידה. אספרסו קלאב אמרה שמטוב שנספרסו יתמקדו בהורדת מחירים.

מה שמצחיק בכל הסיפור, שדווקא הקפסולות של אספרסו קלאב יקרות להחריד.  הרבה יותר יקרות מקפסולות תואמות נספרסו הטובות שאפשר להשיג בקפה גו'או/שטראוס עלית וכ"ו.

מי שהולך על דווקא על קפסולות היום, מסיבות כאלה ואחרות. עדיף שילך על נספרסו, כי הקפסולות של נספרסו פשוט יותר טובות וזולות. במיוחד אלה של עלית וקפה ג'ואות אז אפשר להשיג ב עד שקל וחצי לקפסולה. בלי התחיבות או מנוי.
לצפיה ב-'ויקומו המלפפונים ויכו את הגנן.....'
ויקומו המלפפונים ויכו את הגנן.....
08/03/2017 | 23:02
2
61
ויבואו החמורים ויבעטו באריות....

רק פראייר קונה קפסולות של נספרסו במחיר 2.2 - 2.48 לקפסולה במשקל 5 גרם ועם טעם דלוח או תחליפיות לא משו שברובן לא מדגדגות את המקור ויבוא בטענות על קפסולות במשקל 7-8.5 גרם במחיר כמעט זהה  ויחשוב שמועדון הפלסטיקון שודדים....

תגיד, למה לא לקנות את המוצר היותר נכון בקטגוריה, הלוואצה אמודו מיו שעולה 1.8-1.65 ש"ח לקפסולה (תלוי במבצע או חברות במועדון) על קפסולות של 7 גרם, ומכונה שעולה הרק 400ש"ח?! ואם כבר בכל אילו שיש בעבורן תחליפיות זמינות מלבד הנספרסו, כגון דולצ'ה גוסטו, קפיטלי, לוואצה בלו, לוואצה EP והאמודו מיו?! תחליפית לאמודו יו עולות גם 1.2 ש"ח...
בקיצור אם באת לעשות לנו בית ספר בכלכלת המשפחה וחשבון מה כדאי... לא קונה את העצות שלך!

וחוץ מזה שהחים קצרים מידי בשביל לשתות את הקפה הדלוח של ז'ורז' כלומניק

לצפיה ב-'כל אחד והטעם שלו. '
כל אחד והטעם שלו.
08/03/2017 | 23:15
1
44
הקפסולות של נספרסו לטעמי הכי טובות. אך הקספולות של עלית לא פחות טובות מנספרסו. והקפסולות של קפה ג'ואו פשוט מעולות. 

וכמובן שאין תחליף למקור.  אבל מה לעשות שהרבה מעדיפים קפסולות, בגלל הנוחות והמהירות וחוסר הרצון להתעסק ולהשקיע במכונות קפה יקרות.

לצפיה ב-'סיריוסלי?! הכי טעימות?! הז'ורז' כלומניק?!'
סיריוסלי?! הכי טעימות?! הז'ורז' כלומניק?!
08/03/2017 | 23:21
60
לא טעמת אך פעם את הקפסולות של ILLY.... נכון?!
יש לך עוד המון מה לטעום (או ללמוד) אינגלע...
לצפיה ב-'אתר בתי קפה'
אתר בתי קפה
08/03/2017 | 13:28
43
שלום! אם אתם מחפשים בית קפה אוטנטי, ביתי ומפנק לדייט המושלם אתם מוזמנים להכנס לאתר קופי טיים- http://tehillaf14.wixsite.com/coffeetime המאגד בתוכו בתי קפה שונים ברחבי הארץ.

תהנו!
לצפיה ב-'מתקן פלסטי לשקיות קפה'
מתקן פלסטי לשקיות קפה
04/03/2017 | 23:42
9
41
שלום,
היכן אוכל לרכוש את המתקן הפלסטי הקוני, מעין משפך, שלתוכו מכניסים שקיות לסינון קפה ?
איך נקרא המתקן הזה באנגלית ?

תודה.
לצפיה ב-'קונוס לפילטר. יש פשוטים מפלסטיק'
קונוס לפילטר. יש פשוטים מפלסטיק
04/03/2017 | 23:54
8
23
בסניפי חצי חינם למשל ובטח במקומות נוספים. אם אתה רוצה משהו יותר יקר ויפה, מזכוכית או קרמיקה, יש בחנויות מתמחות וכמובן בהזמנה מחו"ל.
הכי טעים קפה פילטר :)
לצפיה ב-'כן, אבל בחצי חינם לא מצאתי'
כן, אבל בחצי חינם לא מצאתי
05/03/2017 | 00:02
7
18
ואני מחפש כתובת או קישור לחנות מתמחה.
לצפיה ב-'גגל מכונות קפה או חנות קפה'
גגל מכונות קפה או חנות קפה
05/03/2017 | 00:08
6
24
אם אתה מת"א או מהסביבה, תוכל לבדוק עם מנהל הפורום - דובי - אם יש בחנות שלו בשדרות הר ציון. בקפה MAE במונטיפיורי 16 יש.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/03/2017 | 00:33
2
8
לצפיה ב-'ועידכון טרי מהיום - יש אצל דובי'
ועידכון טרי מהיום - יש אצל דובי
06/03/2017 | 23:32
1
26
מוצרים של HARIO, קונוס קרמיקה. זה לא זול, אבל יפה ואיכותי ויש שם גם קפה מצוין ואנשים נחמדים. שד' הר ציון 108 ת"א.
לצפיה ב-'כן. תודה. ראיתי בינתיים.'
כן. תודה. ראיתי בינתיים.
06/03/2017 | 23:37
16
יש מפלסטיק, קרמיקה, וגם ממתכת. מאד מהודר.
תודה.
לצפיה ב-'מה נשמע, נשמה? '
מה נשמע, נשמה?
05/03/2017 | 11:44
2
28
השנקל שלי בעניין - חיפשתי לאחרונה את הקונוס הזה כדי לשמור אחד לעבודה ואחרי כמה קילומטרים של כיתותי רגליים נשברתי וקניתי מאמזון. תשמע, חתיכת הפלסטיק הזאת הפכה לדבר נדיר, ממש חיה מוגנת. או שאני לא יודע לחפש. או גם וגם.
לצפיה ב-'הי קנאפר!'
הי קנאפר!
05/03/2017 | 22:58
1
19
אכן, היום חיפשתי בחצי חינם ולא מצאתי, אבל לא שאלתי ואולי בכל זאת יש.
למה אתה מחפש? הדברים האלה לא נשחקים ולא הולכים לאיבוד.
משהו מענין מאמזון?
לצפיה ב-'מה לעשות, אני היצור המוזר שמביא קפה מהסית'
מה לעשות, אני היצור המוזר שמביא קפה מהסית
07/03/2017 | 18:45
20
מדי פעם אני תוהה האם כל הקלייה והטחינה בבוקר שווים את המאמץ... ואז טועם את מיץ ביוב היבחושים המזעזע שהנספרסו בעבודה מנפקת, לא משנה מה צבע הקפסולה.
בקיצור, יש קונוס פרטי בעבודה עכשיו.
שום דבר מעניין באמאזון, סתם המוצרים המוכרים של מליטה.
לצפיה ב-'מכונה לבישול קפה שחור'
מכונה לבישול קפה שחור
01/03/2017 | 00:36
68
אז ככה, לא מזמן הייתי אצל ביקור לקוח והציעו לי קפה.
הגישו לי אותה בכוס קטנה, ארומה מעולה, מלא קצף.
שתיתי - ולא יכולתי להאפק - מיד שאלתי איך הם הצליחו לייצר כזה קפה איכותי במשרד, הרי אין גז.
החיוך של המארח שלי היה גדול - הוא לקח אותי למטבח והציג לי אשכרה מכונה שיודעת לבשל קפה שחור.

10 דקות אחרי הפגישה כבר הזמנתי לי אחת, שיושבת לי פה על השיש, תענוג שאני לא מצליח להסביר.

מומלץ בחום.

לצפיה ב-'קפה עם הל *אמיתי*'
קפה עם הל *אמיתי*
27/02/2017 | 19:14
3
65
היי,
מישהו יודע איך מכינים קפה עם הל? והכוונה היא לא לקפה שקונים אותו כבר הל בתוכו, אלא קפה שממש מוסיפים לו את ההל בעצמינו.

מוסיפים תרמיל הל שלם? שבור? קלוי? טחון?
אשמח לשמוע ממומחים :)
לצפיה ב-'הכי פשוט - טחון דק דק דק במטחנת תבלינים'
הכי פשוט - טחון דק דק דק במטחנת תבלינים
05/03/2017 | 11:47
2
22
לצפיה ב-'תודה, ומה קורה לזה?'
תודה, ומה קורה לזה?
05/03/2017 | 21:22
1
20
זה נמס בתוך הקפה או שוקע למטה כגרגרים?
לצפיה ב-'שוקע לאאאאאט לאט'
שוקע לאאאאאט לאט
07/03/2017 | 18:48
14
כמו הקפה. תוודא שזה טחון ממש דק, שלא יצטף למעלה לעד.
לצפיה ב-'קפסולות'
קפסולות
25/02/2017 | 22:01
1
86
הי,
קיבלתי מכונת קפה. החברה היא פלאיטלי.
לפי החוברת המקור הוא חברת MITALY.
רוצה לברר האם מישהו יכול לעזור לי איזה קפסולות אני יכול להשתמש במכונה?
מצרף דוגמא לקפסולות שהגיעו יחד (מאוד יקרות, מחירי נספרסו).
תודה לעונים!
לצפיה ב-'בוא נעזור לך....'
בוא נעזור לך....
26/02/2017 | 21:15
74
אין לנו איך לעזור לך!
ועכשיו בוא נסביר לך לאט שתבין.
מכונת קפסולות זו מדפסת קפה בעצם, כמו שלכל מדפסת יש את מחסניות הדיו שלה, ואתה יכול להשתמש רק במחסניות המתאימות, כך גם במכונת קפה מופעלת קפסולות! זו הדרך של מי שמוכר לך את חרא דבר הזה , לכבול אותך אליו בכדי שתקנו ממנו כמו איזה מסומם רק את הקפסולות שלו!
נכנסתי לאתר החברה, ראיתי, הבנתי, עוד אחד שמנסה לקפוץ על הרכבת....
לא מכיר קפסולות תחליפיות למכשיר הזה יחד עם זאת יש תחליפיות רק למכשירים הנפוצים במיוחד שהן נספרסו, לוואצה אמודו מיו, לוואצה בלו, לוואצה EP  וזהו.....
לצפיה ב-'להקצפת חלב ברוקט צ'ינלי ניתן להשתמש ב:'
להקצפת חלב ברוקט צ'ינלי ניתן להשתמש ב:
20/02/2017 | 14:35
1
60
מיכל ההקצפה הידני של ביאלטי או שחייבים כד הקצפה מנירוסטה?
לצפיה ב-'הקצפה היא עניין של מיומנות...'
הקצפה היא עניין של מיומנות...
23/02/2017 | 09:19
52
...ואינה תלויה בסוג הכד שאתה ממשתמש. כד טוב יכול לעזור, יכול לתת יכולות חיותר טובות בלאטה ארט אבל לא מקנה הקצפה טובה יותר או פחות...
כדי הקצפה פשוטים הם דבר זול יחסית, אין בהם ציפוי טפלון ומחזיקים נצח ועוד טיפה...
לצפיה ב-'האם טבליות ניקוי חליטה של SAECO מתאימות למכונות JURA?'
האם טבליות ניקוי חליטה של SAECO מתאימות למכונות JURA?
22/02/2017 | 13:01
5
24
לצפיה ב-'כן'
כן
23/02/2017 | 09:20
247
לצפיה ב-'נראה כאילו כל הטבליות הללו אותו הדבר...'
נראה כאילו כל הטבליות הללו אותו הדבר...
04/03/2017 | 10:17
3
18
ומתאימות לרוב המכונות האוטומטיות.
EBAY מוצפת בהם. רובם נמכרים ע"י מוכרים מאירופה ועולים משמעותית זול יותר מהמקור.
אני משתמש בתחליפיות כאלה גם לניקוי וגם בתחליפיות נגד אבנית.
לצפיה ב-'תודה, אכן ההבדלים במחיר מאד משמעותיים ומכיוון שהמכונה מאד'
תודה, אכן ההבדלים במחיר מאד משמעותיים ומכיוון שהמכונה מאד
04/03/2017 | 10:21
2
14
יקרה (לא שלי אישית) היה לי חשש ששימוש בטבליות אחרות יכול להסב נזק
אבל נראה לי שנעבור לתחליפים הזולים יותר.
לצפיה ב-'יש לי בבית JURA Z5 לא זולה בכלל...'
יש לי בבית JURA Z5 לא זולה בכלל...
04/03/2017 | 10:40
1
22
הבאתי אותה מחו"ל לפני 3 שנים.
כל יום עושה כ 5 כוסות קפה.
בכל התקופה הזאת אני משתמש בטבליות ניקוי ואבנית תחליפיות.
גם את הפילטר אני לא מחליף. קונה ב EBAY קופסה של GRANULAT וממלא בו את הפילטר המקורי.

לצפיה ב-'תודה. זה מה שאעשה.'
תודה. זה מה שאעשה.
04/03/2017 | 10:43
4
לצפיה ב-'Saeco Syntia'
Saeco Syntia
16/02/2017 | 20:11
2
92
היי,
מכונת אספרסו אוטומטית למכירה.
הייתה בשימוש ביתי (1-2 כוסות ביום בממוצע) מטופלת ושמורה.
עברה החודש טיפול אבנית והחלפת פילטר.
מוכר לרגל שידרוג.
מבקש 2500ש"ח (גמיש קצת לרציניים)
לצפיה ב-'ונניח שרוצים,איך פונים אליך?'
ונניח שרוצים,איך פונים אליך?
17/02/2017 | 13:43
1
36
לצפיה ב-'יצאתי ״קבב״....:)'
יצאתי ״קבב״....:)
18/02/2017 | 16:36
57
למעוניינים נא ליצור קשר עם עומר ב-050-5606964
לצפיה ב-'המלצות על פולי קפה למכונה'
המלצות על פולי קפה למכונה
14/02/2017 | 17:15
3
84
יש לי מכונת סאקו מינוטו. לא מדהימה בכלל...
עד לא מזמן הכנתי קפה מפולים של קפה מאורו באריזה הכתומה ומאוד אהבתי.
בפעם האחרונה לא נהניתי מהקפה בכלל וניסיתי לוואצה וגם ממנו לא נהניתי.
הקפה חלש (גם אם אני בוחרת בדרגת החוזק הגבוהה ביותר) ואין לו תחושת מלאות וקרמה.
האם זו בעיה של המכונה שלא חולטת את הקפה כמו שצריך?
האם תוכלו להמליץ לי על קפה של חברות אחרות שיהיה דומה בטעמו למאורו?
תודה
לצפיה ב-'בארץ פזורים בתי קליה לקפה'
בארץ פזורים בתי קליה לקפה
17/02/2017 | 13:34
2
75
חלקם מוכר גם מכונות .
לא מתכוון לקולה מבגדד שיושב בסופרסל דיל
צייני מקום מגוריך
לצפיה ב-'עמק יזרעאל'
עמק יזרעאל
18/02/2017 | 12:09
1
69
את הקפה של קדמה טעמתי ולא אהבתי. חזרתי תמיד למאורו.
לצפיה ב-'כתבת את ההודעה כאורחת באתר...מה שמונע'
כתבת את ההודעה כאורחת באתר...מה שמונע
19/02/2017 | 07:29
74
מלשלוח לך הודעות אישיות. בכך את מונעת מחברי פורום שיש ברשותם  מה להציע לך.
לצפיה ב-'גירסת רנצ'יליו סילביה שנמכרת בארץ'
גירסת רנצ'יליו סילביה שנמכרת בארץ
08/02/2017 | 19:22
4
104
היי אני מתכנן להחליף את מכונת ה GAGGIA הפשוטה שלי ברנצ'יליו סילביה חדשה. לפי מה שקראתי בפורומים בחו"ל הגירסה האחרונה של המכונה היא V5 שיצאה בשנה שעברה. האם זה מה שנמכר כרגע בארץ? איך בכלל ניתן לדעת את גירסת המכונה?
לצפיה ב-'קודם כל אפשר לשאול את היבואן - נני'
קודם כל אפשר לשאול את היבואן - נני
11/02/2017 | 17:05
3
72
ההבדלים בעיקר פנימיים אז קשה לראות . ממה שאני מבין ההבדל החיצוני היחיר הוא נורת ההדלקה: ב V4 יש נורה אחת ארוכה וב V5 שתי נורות עגולות קטנות
תחפש תמונות בגוגל ותראה

לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
13/02/2017 | 09:06
2
16
לצפיה ב-'ה-V5 לא תובא לארץ ע" נני, הזדמנות ל:'
ה-V5 לא תובא לארץ ע" נני, הזדמנות ל:
15/02/2017 | 19:17
1
57
ייבוא פרללי.
לצפיה ב-'ויבוא אישי - עובד נהדר'
ויבוא אישי - עובד נהדר
22/02/2017 | 22:11
19
לצפיה ב-'ניקוי אבנית Gaggia Brera '
ניקוי אבנית Gaggia Brera
08/02/2017 | 13:39
1
49
איך מבצעים בלי נזק לדוד
לצפיה ב-'רנציליו.'
רנציליו.
03/02/2017 | 19:18
4
82
האם נדרשת התקנת פילטר ,במידה ואני משתמש במים מתמי 4?
אם כן ,אצל מי נתן לרכוש פילטר .השירות של נני מתחת לכל ביקורת.תודה.
לצפיה ב-'צריך לדייק'
צריך לדייק
04/02/2017 | 13:40
1
67
מים למכונת אספרסו צריכים להיות נטולי סידן ,אחרת הסידן סותם מעברים במכונה.
תמי 4 לא מסנן מספיק את הסידן.
צריך התקן ריכוך מים ויש שתי אופציות עיקריות :
1.מיכל שרף 8 ליטר שמרעננים אותו מדי פעם עם מלח בישול
2. מסנן BWT bestmax אכן תעשייתי של בריטה שהוא חד פעמי
לשיקולך

לצפיה ב-' חיב להחליף את הפילטר בריטה שמתחבר לצינורית.'
חיב להחליף את הפילטר בריטה שמתחבר לצינורית.
05/02/2017 | 16:10
36
איפה אפשר להשיג?
לצפיה ב-'משתמש במים מקנקן בריטה כבר 5 שנים עם רנצ'יליו סילביה'
משתמש במים מקנקן בריטה כבר 5 שנים עם רנצ'יליו סילביה
04/02/2017 | 16:03
1
41
לצפיה ב-'אני משתמש במים מקנקן בריטה כבר 10 שנים'
אני משתמש במים מקנקן בריטה כבר 10 שנים
06/02/2017 | 15:34
48
ופעם בשנה-שנתיים עושה ניקיון יסודי למכונה הכולל טיפול אבנית עם מלח לימון, פירוק מסנן ראש המקלחת, וניקוי של הגרופ.
לצפיה ב-'רנציליו סילביה+רוקי:'
רנציליו סילביה+רוקי:
25/01/2017 | 22:27
8
117
בת 3 שנים לאחר שימוש יום יומי וללא ניקוי פנימי בעבר.שווה להסתכן ולקנות באךף שח כולל בסיס מגירות?
לצפיה ב-'אצל החבר שלי שי, הסילביה שלו מושבתת עתה אחרי שנתיים'
אצל החבר שלי שי, הסילביה שלו מושבתת עתה אחרי שנתיים
28/01/2017 | 10:04
7
88
עבודה יומיומית ללא ניקוי פנימי. בעת הקצפה עם קיטור הדוד לא מפסיק לרתוח והמכונה..."מתפוצצת" . בנוסף, הקפה לא נחלט איכותית בעת הכנת אספרסו אין קרמה וטעם (שלא ברור מה הסיבה לכך- הקפה תמיד טרי והמטחנה מצויינת)

יהיה לו בטח כמה מאות ש"ח תיקונים

זו אולי דוגמא אופיינית למה אפשר לצפות מסילביה בת 3 שבעבודה יומיומית.

לצפיה ב-'אצלי סילביה בת 5 עובדת כמו שעון שוויצרי .....'
אצלי סילביה בת 5 עובדת כמו שעון שוויצרי .....
01/02/2017 | 20:39
6
61
הטיפול היחיד הוא ניקוי אבנית פעם בחודשיים עם מלח לימון וטיפול עם סלסלה עיוורת עם CAFIZA גם פעם בחודשיים
לצפיה ב-'מה הכוונה לסלסלה עיוורת?'
מה הכוונה לסלסלה עיוורת?
03/02/2017 | 19:27
5
23
לצפיה ב-'סלסלה שאין בה חורים'
סלסלה שאין בה חורים
04/02/2017 | 13:40
1
42
היא למעשה אוטמת את היציאה
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
05/02/2017 | 18:00
8
לצפיה ב-'https://www.youtube.com/watch?v=PzErDDww-fA'
https://www.youtube.com/watch?v=PzErDDww-fA
04/02/2017 | 16:02
2
27
לצפיה ב-'רק לציון כי היצרן....'
רק לציון כי היצרן....
05/02/2017 | 22:36
1
62
... אינו ממליץ באופן ברור על שימוש בסלסלה עיוורת....
סלסלה עיוורת היא הכרך כאשר הראש מרובה מערכות ושסתומים ויש בו בוכנת צבירה לפרה אינפיוז'ן  ומעברי המים מרובים ובנפח גדול, כל אלו לא קיימים ברנצ'יליו סילביה וכך גם ההכרך בשימוש בסלסלה עיוורת...
אם אין ברשותך סלסלה עיוורת, גם פתיחת בורג הרשתית וניקוי הראש באופן ידני, תתן מענה מספק לניקוי ראש החליטה.
לצפיה ב-'חשבתי שסלסילה עיוורת נועדה לניקוי השסתום התלת-כיווני'
חשבתי שסלסילה עיוורת נועדה לניקוי השסתום התלת-כיווני
06/02/2017 | 16:07
21

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ