לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1156911,569 עוקבים אודות עסקים

פורום קפה

ברוכים הבאים לפורום קפה!הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.ליאור ינאי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קפה

ברוכים הבאים לפורום קפה!הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.ליאור ינאי
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום קפה.
פורום קפה עוסק בתחביב הקפה, בקליית קפה, מכונות קפה  ותרבות קפה, חברי הפורום רואים בנספרסו/קפסולות כמוצר שאינו נכלל בתחביב ועל כן אין לנו תשובות לגבי מוצרי נספרסו/קפסולות ואיננו יכולים להמליץ או לתת תשובות על מוצרים אלו.
המשך >>

לצפיה ב-'מישהו מכיר אולי את מכונת הקליה הזו ויכול לתת חוו"ד?'
מישהו מכיר אולי את מכונת הקליה הזו ויכול לתת חוו"ד?
17/08/2018 | 10:47
5
IMEX CR-100 Home Coffee Roaster Machine Stainless Smokeless 150g Free Express
לצפיה ב-'מכונת אספרסו של CUPSYITALY'
מכונת אספרסו של CUPSYITALY
16/08/2018 | 19:59
5
** מכונת קפה של המותג החדש - CUPSYITALY **

בואו להכיר את השחקן החדש במגרש של מכונות האספרסו - CUPSYITALY.
חברת קופי קלאב, המשווקת הרשמית של המותג CUPSYITALY יוצאת במבצע הכירות מטורף.

לפרטים - https://bit.ly/2P5MBp3
לצפיה ב-'מקינטה'
מקינטה
13/08/2018 | 09:58
1
21
שלום קניתי מקינטה 6 כוסות של ביאלטי
רציתי לדעת מה היחס המומלץ בין קפה למים אם אני רוצה להכין נגיד 2 כוסות ?
תודה על העזרה
ואם יש המלצה לפולי קפה עם טעם חזק אשמח לדעת
אני אישית מתחבר לdiemme ו mauro
אבל הם טיפה יקרים לשימוש יומיומי
לצפיה ב-'לא מומלץ'
לא מומלץ
13/08/2018 | 18:17
20
במקינטה היחס בין הקפה למים הוא קבוע. הלחץ שהקפה מפעיל אמור להיות תואם ללחץ שכמות המים המתאימה מפעילה. (1-3 בר) אם תשים פחות קפה, המים פשוט יעלו ויציפו את החלק העליון בלי ליצור טעם של קפה, או שהמים יציפו את התא של הקפה.
אם אתה רוצה 2 כוסות תקנה מקינטה שמתאימה ל 2 כוסות
לצפיה ב-'אז מה קורה בקופילאב בימים אלה?'
אז מה קורה בקופילאב בימים אלה?
05/08/2018 | 17:10
4
54
פעיל? קולים? מי מתפעל? מי קולה?
לצפיה ב-'אני לא יכול לענות על השאלות הללו....'
אני לא יכול לענות על השאלות הללו....
08/08/2018 | 13:37
3
51
תרים טלפון אליהם ותשאל...
036518884
אני בכל אופן כבר לא פעיל בעסק.
לצפיה ב-'תודה. אולי אחד מחברי הפורום יכול'
תודה. אולי אחד מחברי הפורום יכול
10/08/2018 | 00:17
2
26
לצפיה ב-'מי שענה לך הוא הבעלים'
מי שענה לך הוא הבעלים
10/08/2018 | 14:44
1
20
לצפיה ב-'תודה, אני יודע (לשעבר) ולכן הוספתי את ההערה שהוספתי'
תודה, אני יודע (לשעבר) ולכן הוספתי את ההערה שהוספתי
11/08/2018 | 18:30
11
לצפיה ב-'bezzera bz99'
bezzera bz99
05/08/2018 | 00:19
1
35
שלום,
כאשר אני מפעיל את מזיגת הקפה, כל האורות של המכונה מהבהבים ויש ראש של מיתוג ממסרים. כל שאר הדברים במכונה עובדים (מים חמים, אדים). אשמח לרעיונות , תודה
לצפיה ב-'מיכל המים לא יושב טוב'
מיכל המים לא יושב טוב
10/08/2018 | 14:42
7
יש 3 נקודות שצריך לנקות כאשר מוציאים את המיכל (מכונה מנותקת כמובן)
שלושת המגעים הם קפיציים ויש לודא שהמיכל לוחץ עליהם

לצפיה ב-'יש לי שאלה ???'
יש לי שאלה ???
01/08/2018 | 14:20
1
50
יש לי מכונת אספרסו לה פבוריטה .
הכל עובד ,( קפה אספרסו , המקציף )
אבל שאני לוחץ על המים המכונה מקצרת .
למה ?
אשמח לקבל תשובה .
תודה !
לצפיה ב-'לוחץ על המים, כלומר הלחצן של....'
לוחץ על המים, כלומר הלחצן של....
03/08/2018 | 16:51
30
... הכנת קפה?

יש קצר בסליל ברז חשמלי. באחד משני הברזים החשמליים שיש במכונה.
לצפיה ב-'חוות דעת מקצועית'
חוות דעת מקצועית
30/07/2018 | 20:20
9
66
היי מה דעתכם על המטחנה הזאת לבית ?
תודה לכם
לצפיה ב-'תשובה חלקית ושאלה: תוכל להיות יותר ספציפי?'
תשובה חלקית ושאלה: תוכל להיות יותר ספציפי?
02/08/2018 | 19:27
8
33
אהלן, אני לא מכיר את הדגם או את החברה, אבל מגיגול קצר עושה רושם שזו חברה גרמנית ותיקה ומוכרת לפחות בגרמניה. באופן ענייני יותר, איכות המטחנה תלויה בכמה גורמים. בין השאר, בהבחנה בין מטחנת להבים למטחנת דיסקיות (blade vs. burr). באופן כללי, מטחנות דיסקיות כללי אמינות יותר ומפיקות טחינה אחידה יותר, אבל גם בהן יש טובות יותר ופחות. התמונה שצירפת מעידה שה-Severin היא מטחנת דיסקיות, אז זה כבר סימן טוב.

טיב המטחנה תלוי גם בצרכים שלך. איך אתה שותה את הקפה שלך (מכונת אספרסו/מקינטה/שחור/כל התשובות נכונות/אחר, פרט)? מכונות שונות ושיטות שונות נדרשות לטחינה דקה או גסה יותר ומכונות שונות רגישות לרמת הטחינה. ל-Severin שאני ראיתי יש תשע רמות טחינה - ייתכן שזה יספיק לך, אבל כדאי לבדוק ביקורות נוספות של משתמשים ולהתייחס לדרישות שלך.

לצפיה ב-'היי'
היי
05/08/2018 | 19:45
7
17
תודה על התגובה 
אני שותה את הקפה כטורקי בפינגאן או מים רתוחים,אני אקח את המטחנה היא מספיקה לי לבית ,אני צריך טחינה מאוד טובה 0 ,לגבי זני פולי קפה שיתן לי טעם מתמתק ופחות מריר ,איזה זנים כדאי לקחת  קלויים?

לצפיה ב-'לפי ספר ההפעלה - זה לא לטורקי'
לפי ספר ההפעלה - זה לא לטורקי
09/08/2018 | 13:46
6
20
בספר ההפעלה של המטחנה כתוב "This appliance is not suitable for grinding
espresso beans". טורקי דורש טחינה דקה אף יותר מאספרסו. משמע - לא מתאים לטורקי.
אגב, בוץ זה לא טורקי. לבוץ זה ככל הנראה יתאים.
לצפיה ב-'רציני?'
רציני?
09/08/2018 | 18:56
5
14
אצלי טורקי זה קפה בפינגן או במים רתוחים מהקומקום מה עלי לעשות ?יש לה טחינה מס 0 נכון?

לצפיה ב-'שתי תשובות: מספור דרגות הטחינה הנו אקראי לחלוטין וכשלעצמו'
שתי תשובות: מספור דרגות הטחינה הנו אקראי לחלוטין וכשלעצמו
10/08/2018 | 20:44
4
22
אינו אומר דבר. מספר 0 מתוך 10 במטחנה אחת יכול לטחון זהה למספר 18 מתוך 46 במטחנה אחרת. אני כבל לא אדבר על מטחנות עם כיוונון רציף - ללא מספור בכלל. אבל אם היצרן אומר שהיא לא תטחן לאספרסו, אז לבטח היא לא תטחן גם לטורקי.
עכשיו לבלבול הנפוץ בין בוץ לטורקי. קפה טורקי חולטים זמן ממושך יחסית במה שבמקומותינו קרוי פינג'אן (מה שגם מוטעה, כי השם הנכון הוא ג'זווה, אבל נשאיר את זה להסבר אחר). להכנת טורקי דרושה טחינה דקה כאבק שבתרבויות הקפה המקוריות הייתה מושגת ע"י מכתש ועלי, ובימינו אנו - ע"י מטחנה טובה ולא זולה. בוץ לעומת זאת מכינים ע"י הוספת מים רותחים לקפה טחון - בדומה לפרנץ' פרס, רק ללא הבוכנה המסננת. הטחינה של פרנץ' פרס הנה טחינה גסה - הרבה יותר גסה מזאת של אספרסו. זאת בד"כ גם הטחינה של שקיות הקפה הטורקי של עלית וכד' שאפשר לקנות בסופר. אפשר כמובן להכין בוץ מכל טחינה שהיא, אבל טחינה גסה עדיפה. מצד שני, טורקי אמיתי אי אפשר להכין משום טחינה מלבד הדקה ביותר.
מקווה שהסברתי מספיק בשביל לא ליצור בלבול נוסף
לצפיה ב-'היי'
היי
12/08/2018 | 04:36
3
10
תודה רבה לך טוב שלא קניתי ..
אז על מה אתה ממליץ מטחנה טובה גרמנית ולא יקרה לבית וטחינה לטורקי הכי דק ?

לצפיה ב-'מטחנה טובה (ולאו דווקא גרמנית) תהיה זולה רק בגרסה ידנית.'
מטחנה טובה (ולאו דווקא גרמנית) תהיה זולה רק בגרסה ידנית.
12/08/2018 | 19:34
2
61
אין נסים: בשביל לטחון לאבקה דקה ואחידה במטחנה חשמלית צריך מנוע חזק ואבני רחיים עם דיוק מאוד גבוה - שלא ישתפשפו אחת בשניה, אך עדיין תהינה קרובות מאוד. שני הדברים הנ"ל הם לא זולים בכלל: בארץ לא תרד הרבה מאלף ש"ח, וגם באירופה תרוויח אולי עוד 100-150 - לא יותר.
לעומת זאת כל מטחנה ידנית מבית סוזן הטורקי - למשל זאת ב-100 ש"ח כולל משלוח (https://www.ebay.com/itm/Traditional-SOZEN-Turkish... - תעשה את העבודה בצורה נפלאה, אך גם תפתח לך את שרירי הידיים
לחלופין, תטחן בחינם בחנות, אך אל תקנה יותר מכמה ימים קדימה - שלא יאבד מטריותו. אם יש לך חנות קפה ליד הבית - זה הפתרון היעיל ביותר.
לצפיה ב-'היי'
היי
12/08/2018 | 19:42
1
6
תודה לך על התגובה תן לי המלצות עד 1000 שח כולל שירות טוב אם צריך תיקונים וכו

לצפיה ב-'שמחתי לעזור'
שמחתי לעזור
12/08/2018 | 20:26
18
זאת הכי זולה בארץ: https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=895165
לגבי השירות לא יכול להעיד. אומנם יש לי דגם אחר (מאוד דומה) של אותה החברה, אבל בקרוב לעשור שיש לי אותה מעולם לא הזדקקתי לשירות.
לדעתי יש לשתיהן את אותן אבני הרחיים ובערך אותה עוצמת המנוע, כך שהשוני הוא בעיקר קוסמטי.

נ.ב.
אגב, לא משנה מה ואיפה תקנה, תבקש הדגמה והדרכה בחנות: הכיוונון של המטחנה לטורקי הוא הכי מסובך כי צריך להביא את אבני הרחיים כמעט לנגיעה, אך בשום פנים ואופן לא לנגיעה של ממש.
לצפיה ב-'קפסולות נספרסו.'
קפסולות נספרסו.
02/08/2018 | 15:15
2
42
איך מכינים קפה קר עם הקפסולות לקפה קר של נספרסו...
שלחו שרוול מתנה ... המכונה יודעת רק להרתיח את המים... 
לצפיה ב-'שמים קרח בכוס'
שמים קרח בכוס
05/08/2018 | 01:14
1
14
לצפיה ב-''
09/08/2018 | 11:37
3
לצפיה ב-'קפה מסטארבקס ומכונת קפה'
קפה מסטארבקס ומכונת קפה
27/07/2018 | 07:49
1
49
היי!
קניתי לפני כמה ימים מברלין 6 חבילות קפה טחון מרשת "סטארבקס" שממש התלהבתי לגביו!

כמובן שלא הבנתי נכון את העסק כי כשחזרתי הביתה הבנתי שאני צריכה מכונה על מנת לקבל את מנת הקפה ואם לא הכל יהיה קפה שחור... 

מישהו מכיר מכונה, שאליה אפשר להכניס אבקת קפה (ללא קפסולה מובנית) ולקבל מנה כמו בבתי קפה?

אשמח לתשובות מהעוזרים! 
לצפיה ב-'הזול ביותר'
הזול ביותר
27/07/2018 | 19:01
37
זה מקינטה של ביאלטי ,והטחינה ע"י מטחנת תבלינים
לצפיה ב-'מכונת פליטלי'
מכונת פליטלי
26/07/2018 | 12:16
1
47
היי יש לי מכונת קפה של חברת פליטלי ואני כבר 3 שבועות מנסה להשיג אותם באתר או בטלפון ואין מענה , משהו יודע מה קורה אתם ? 
לצפיה ב-'יצירת קשר עם פליטלי'
יצירת קשר עם פליטלי
27/07/2018 | 06:01
37
הי ליאור,

מחיפוש קצר בגוגל, עושה רושם שהאתר של "פליטלי" ירד, אבל אלה פרטי ההתקשרות נכון ללפני חודש:
רח' המסגר 1 א.ת צפוני לוד
טלפון: 08-9777273
אימייל: lisa.m@ratfon.co.il

אם ניסית במספר הזה, אז לפי כתובת המייל, שווה לנסות ליצור קשר עם "רטפון" - שרות מכשירי אלקטרוניקה - 08-9777260.

בהצלחה,

לצפיה ב-'מכונת פליטלי'
מכונת פליטלי
26/07/2018 | 12:18
30
שלום יש לי מכונת קפה של חברת פליטלי ואני כבר 3 שבועות מנסה להשיג אותם באתר או בטלפון ואין מענה , משהו יודע מה אתם ? 
לצפיה ב-'קפה פליטלי'
קפה פליטלי
25/07/2018 | 01:17
1
46
יש לי מכונת קפה פליטלי ואני כבר שבועים לא יכול להיכנס לאתר או מענה בטלפון שלהם ולקבל קפסלות 
משהו יודע מה קורה עם החברה פליטלי ? 
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
08/08/2018 | 09:22
4
לא מצליחה.. נראה לי שנעלמו מהארץ או פשטו ת רגל או משהו כזה
לצפיה ב-'מכונה אוטומטית למתחילים'
מכונה אוטומטית למתחילים
17/07/2018 | 16:01
3
34
אהלן, אני שוקל לעבור למכונה אוטומטית ומחפש דגם שיהיה נחמד להתחיל אתו.. למישהו יש המלצות? צריך להיות זול יחסית, אמין וקל לתחזוקה..
תודה רבה
לצפיה ב-'אני קניתי לאחרונה מליטה קפאו סולו ומאד מרוצה'
אני קניתי לאחרונה מליטה קפאו סולו ומאד מרוצה
18/07/2018 | 11:19
2
28
יש לה כמה ווריאציות, בלי הקצפה בכלל, עם הקצפה ידנית או עם הקצפה אוטומטית.
עולה באמזון גרמניה החל מכ1600 ש"ח (כולל הכל עד הבית) ללא הקצפה ועד כ2200 להקצפה אוטומטית.
בכל הדגמים הנ"ל הכנת הקפה ואיכותו זהים, רק ההקצפה שונה.
לדעתי מוציאה קפה מעולה (ביחס לאוטומטית כמובן), היא קטנה יחסית וקלה לתפעול.
לגבי אמינות קשה לי לומר כי היא אצלי רק כשנה, אבל יש עליה ביקורות טובות.
במחיר הזה, קשה להתחרות.
באנגלית נקראת
melitta caffeo solo
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה. מה לגבי saceo xsmall'
תודה רבה. מה לגבי saceo xsmall
18/07/2018 | 12:56
1
15
לצפיה ב-'לא מכיר...'
לא מכיר...
19/07/2018 | 11:21
7
לצפיה ב-'כמה חשובה טריות הקפה?'
כמה חשובה טריות הקפה?
18/07/2018 | 10:30
33
הי לכולם! לאחרונה גילית בארץ בית קלייה בוטיק שקולה פולי קפה פה בארץ על בסיס קבוע, החנות נקראת קפה עולה ונמצאת ליד גן יבנה בקיבוץ חצור (אני מאשדוד). אני תמיד קורא שפולי קפה מאבדים את הטעם אחרי שבוע או משהו כזה ורק רציתי לברר עם זה נכון או שיש תחום זמנים אופטימלי אחר. כי כשאני בוחר קפה אני ננעל עליו, ואני רוצה לדעת שהחנות קפה הזו ראויה לנאמנות שלי.
לצפיה ב-'Saeco xSmall'
Saeco xSmall
13/07/2018 | 15:17
1
50
הי,

יש בבעלותי את המכונה כמעט שנתיים ובתקופה האחרונה מצטברות כמויות עצומות של קפה טחון (לא נראה משומש) מתחת למנגנון של המכונה (זה בעצם מאחורי המיכל ריקון).
מישהו נתקל בזה? מצא פיתרון? זה יוצר לכלוך רב ומושך יתושים וחרקים - לא נעים....

תודה מראש
לצפיה ב-'תגיד.... מתי פעם אחרונה ...'
תגיד.... מתי פעם אחרונה ...
14/07/2018 | 09:46
61
שלפת את היחידההזו , שטפת אותה ושימנת  אותה, כמו שכתוב בהוראות שצריך לעשות?(אחת לשבוע ואחת ל500 כוס)?

לצפיה ב-'מקינטה ביאלטי שורקת'
מקינטה ביאלטי שורקת
13/07/2018 | 09:56
31
לאחרונה מלווה הכנת הקפה בשריקה, מה שלא היה אף פעם.
סגירת המקינטה, אי דחיסת הקפה, נקוי וכו' - הכל כבעבר. אבל הרעש האופייני והרמת המשקולת - נאדה.
כמובן שגם אין כמעט קראמה.

מה הסיבה ?
לצפיה ב-'שאלה על מטחנות'
שאלה על מטחנות
10/07/2018 | 15:47
5
39
קיבחלתי מטחנה של אלקטרו חנן ואני כבר אעשה לה הסבה לטחינת תבילינים ,היא שווה 70 שח היא לא טוחנת דק מידי!
כיום במחירים סבירים איזה מטחנה חשמלית קטנה הכי מומלצת וטוחנת צדק דק לטורקי תודה?
ב. והמלצות לתערובות פולי קפה קלוי לקפה טורקי עם נטייה לטעם שוקלודי יותר..
כרגע מערבב ברזיל וגאוטמלה שאהבתי,אלו המלצות  יש?
תודה
לצפיה ב-'זוג סכינים או בורג/קונוס/דסקיות?'
זוג סכינים או בורג/קונוס/דסקיות?
12/07/2018 | 18:26
4
37
לדק דק טורקי צריך מטחנה חזקה עם דיסקיות או קונוס איכותיים ואפשרות ויסות.

לצפיה ב-'היי'
היי
13/07/2018 | 06:18
3
20
תודה על התגובה ,את המטחנה של אלקטרו חנן אני אהפוך למטחנת תבלינים ,נראה לי שזה יתאים יותר!
אשמח להמלצה על מטחנה חשמלית מחיר שפוי לבית ,שתטחן דק דק את הפולים לטורקי בעיקר על הפינגן ומים רתוחים מהקומקום!

תודה איזה זנים הכי מומלצים לערבב עם הפולים הקלויים?
לצפיה ב-'מה זה "מחיר שפוי" עבורך? מטחנה שתטחן לטורקי מבלי לשרוף...'
מה זה "מחיר שפוי" עבורך? מטחנה שתטחן לטורקי מבלי לשרוף...
15/07/2018 | 00:09
2
25
...את הקפה תעלה בכיוון האלף ש"ח אם חשמלית ולפחות מאתיים ש"ח אם ידנית.
לצפיה ב-'היי'
היי
15/07/2018 | 04:03
1
18
אני צרכן ביתי  1000 למטחנה יקר לי ,מה הכי כדאי לי במטחנה חשמלית טובה וזולה ?
לצפיה ב-'זה בדיוק כמו בבדיחה הידועה: "אנחנו עובדים טוב, זול, ומהר - '
זה בדיוק כמו בבדיחה הידועה: "אנחנו עובדים טוב, זול, ומהר -
15/07/2018 | 15:40
32
תבחר כל שתיים מתוך שלושה"
צר לי לאכזבך, אבל "חשמלית טובה וזולה" - תבחר כל שתיים מתוך שלושה.
לצפיה ב-'מכונת קפה - איטליה'
מכונת קפה - איטליה
26/06/2018 | 12:00
2
92
צהריים טובים,
מחר אהיה ברומא (עבודה) ואני רוצה לרכוש מכונה אוטומטית טובה. מכירים חוניות ברומא?
 אשמח להמלצה
לצפיה ב-'דובי דבש מנהל הפורום מכיר אחו*רמו*ה'
דובי דבש מנהל הפורום מכיר אחו*רמו*ה
12/07/2018 | 18:30
1
47
"ש" "ט"
עשה באיטליה כמה קורסים של מקצוענים, וכל יום שני (כמעט) דובי באיטליה. מידי פעם מבקש בפורום להצטרף אליו.
חבל שהוא לא ענה לך. יש לו גם מעבדת שירות גם בית קפה.
חפש אותו ליצור קשר באינטרנט. הוא בתל אביב.
לצפיה ב-'המלצה על מכונה ידנית משוכללת לצריכה ביתית'
המלצה על מכונה ידנית משוכללת לצריכה ביתית
23/06/2018 | 13:19
2
74
שלום,
אחרי התנסויות רבות במכונות אוטומטיות חלקן משוכללות, אני מבקש לעור למכונת נירוסטה ידנית משוכללת לצריכה ביתית.
איזו מכונה המומלצת ביותר והיכן ניתן לרכוש?
תודה,
דורון

לצפיה ב-'יש ברחוב ליד שוק הפשפים ביפו'
יש ברחוב ליד שוק הפשפים ביפו
12/07/2018 | 18:32
1
34
משפצים שם מכונות קפה, כמה חנויות/מרכזי שרות.
חפש את דובי דבש מנהל הפורום בחיפוש באינטרנט.
לצפיה ב-'לפני שתשמעו את זה משמועות ולא ממני...'
לפני שתשמעו את זה משמועות ולא ממני...
23/06/2018 | 10:58
6
298
במשך 10 שנים בעשר אצבעות הקמתי עסק.
העסק הזה נולד מתוך אהבה אדירה לקפה, בשנים הללו למדתי, ניסיתי, התנסתי, עשיתי תשעה קורסים מקצועיים בתחום הקפה, כולם תחת המטריה של ארגוני הקפה המכובדים ביותר בעולם., ביקרתי באירועים והשתתפתי בכנסים  באיטליה,שוויץ, ארה"ב וקנדה. חברתי אל הSCAA, הכרתי מאות אנשי קפה מהעולם, טכנאים, מגדלים, בריסטות, מהנדסים ובאמת המון אנשים מעניינים אשר הרחיבו את אופקי וידיעתי בתחום. כל אלו נכנסו לארגז הכלים של העסק.
כולכם יודעים ומכירים, כולכם זוכרים את עלייתה ונפילתה  של קופילאב בשוק הכרמל, את חמשת שנות טכנאות הקפה בשוק לוינסקי והשנתיים ועוד טיפה  של בית הקליה בקריית המלאכה בתל אביב.
השנים הללו היו מלוות בעליות ומורדות , התפתחות ונסיגה  ואז שוב התפתחות. רווחה רבה מהעסק הזה לא ידעתי , בעיקר כי איני מנהל גדול. איני איש עסקים ממולח ולא איש עסקים בכללי. סה"כ בנאדם שמאוד אוהב את המקצוע שגדל לתוכו.

לאחרונה נתגלעו חילוקי דעות קשים מאוד בתפיסה הכלכלית ובתפיסה הניהולית ביני לבין השותף דולב גולדברג. מכיוון שאיני מסוגל יותר להכיל את השוני הזה ומכיוון שאני מרגיש שהעסק עלה על שרטון בשל כך  ומאחר שדולב הציע לקחת על עצמו את העסק, ומכיוון שאזלו כוחותי , אין ביכולותי הנפשיות והכלכליות, להמשיך לטפח את העסק הזה, החלטתי שאיני מסוגל או רוצה להמשיך את השותפות .
נושא הפירוק טרם הסתיים והדבר מסב לי צער עמוק מאין כמוהו, לכן המוערבות שלי נמוכה כל כך בתקופה האחרונה, אם בפורום ואם בשטח.
כמו כן החלטתי לקחת הפסקה חלקית לזמן מסויים, מתחום טכנאות המכונות, ולברור את המכונות בהן אני מטפל. נכון לכרגע מאחר ואת המעבדה בחלוצים אני נאלץ לקפל ולסגור, אין ביכולתי כרגע לקבל תיקוני מכונות.
כמו כן, מספר לקוחות השאירו מכונות לתיקון, אלו תוקנו אך מעולם לא באתם לדרוש את מכונתכם חזרה.
מי שרוצה, רק היום ומחר, לקנות את המכונות הללו: ויוי מי ווי(שתי מכונות) בריקולטה חיבור ישיר לפני שיפוץ ובריקולטה מיכל עצמאי וE61 חשמלי תקינה במצב כמו חדש, בזרה BZ1 ישנה  תנור קלייה 1 ק"ג קופיפלאנט ארטקס במצב תקין ועובד, תנור קלייה 1 ק"ג טורפטורה רם אבגי (במחיר12000 ש"ח לא שקל פחות, אל תנסו אפילו להוריד במחיר, מעדיף אותו בתור רהיט ליופי בסלון בבית ולא למכור אותו כלל ) תקין ועובד נהדר, והמון המון חלקי חילוף חדשים ומשומשים לכל מיני מכונות... מוזמן לשלוח מסר דרך פייסבוק או פשוט להרים טלפון.
לצפיה ב-'מצטער מאוד לקרא'
מצטער מאוד לקרא
29/06/2018 | 17:38
30
לצפיה ב-'תחזיק מעמד'
תחזיק מעמד
02/07/2018 | 10:24
48
היי אמיר.
צר לי לשמוע את הסיפור שסיפרת. להחזיק עסק זה לא דבר פשוט, ואתה הצלחת לבנות ולנהל מקום - כמה מקומות למעשה - שהסבו הנאה להאנשים רבים (אני בתוכם), ואני מקווה שגם לך רוב הזמן. זה בהחלט קשה להיפרד ממה שאהבת ובנית במו ידיך, אבל אני בטוח שסוף זה טומן בחובו גם התחלה חדשה, ומאחל לך למצוא אותה במהרה. ובשביל לקוחותיך לשעבר אני מקווה שגם התחלה זאת תהיה בתחום הקפה
אל יאוש והמון בהצחלה!
לצפיה ב-'ראיתי רק עכשיו. אמיר, אוהב אותך'
ראיתי רק עכשיו. אמיר, אוהב אותך
12/07/2018 | 18:38
1
27
זכיתי לראות אותך ב3 המקומות שהזכרת.
בהצלחה בהמשך.
לצפיה ב-'אספרססו'
אספרססו
12/07/2018 | 18:40
33
שתיזכר בי חחח

לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
25/07/2018 | 12:10
17
מאוד חבל אך בהחלט מובן
מקווה שתדע לנצל את כישוריך בכל נתיב שתבחר
בהצלחה ושמור על קשר עם אוהבי הקפה !
לצפיה ב-'מקווה שתתאושש מהדליחות שאתה בה עכשיו'
מקווה שתתאושש מהדליחות שאתה בה עכשיו
31/07/2018 | 10:05
15
ותחלוט לך בעתיד אספרסו חדש וטרי, זהב שחור עם קרמה סמיכה ועור נמר.

הייתי אצלך בקופילאב בסדנה, ענית לי כמה פעמים לטלפונים ויעצת לי היטב, הנחת אותי כיצד לתקן את האוסקר שלי ועל כך תודה!

יוסי

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ