לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1188111,881 עוקבים אודות עסקים

פורום צופים

שלום וברוכים הבאים ל- "פורום צופים תפוז" זה המקום של כל הצופיפניקים בארץ כאן אפשר לדבר על הכל: הפעולה שהייתה אתמול, הטיול המגניב שבפתח, יום הצופה, מחנה הקיץ ועל מה לא אצלנו בפורום יש קהילה עצומה בגודלה, שחוץ מלדבר בפורום, יוצאת גם למפגשי פורום, מוציאה חולצות (כיאה לתנועת הצופים) ועושה ת'פאנן של החיים ואתם יודעים מה אתם מוזמנים להצטרף אלינו, עכשיו מחפשים עזרה נתקעתם בלי פעולה צריכים להתייעץ מחפשים מידע רוצים להכיר הנהגות ושבטים מכל הארץ (ומארה"ב- הנהגת "צבר") רוצים להיות חלק מקבוצה מגובשת ושולטת זה המקום שלכם וכל זאת, במערכת תפוז המאגניבה, שמאפשרת לנו לשהתמש ב: , ב- ואיך אי אפשר בלי (חברו הטוב של האדם) אזה למה אתם מחכים, הקליקו על הכותרת "פורום" ותתחילו לגלוש ולהינות .***********************************************************לרשותכם עומדות אפשרויות אחרות בפורום כמו: מרכז הדרכה ומאמרים מדהים, שמכיל בחובו, עשרות פעולות, טיפים, מסמכים הקשורים בהדרכה, משחקים ומה לא (אבל באמת מה לא...) טאג-ליינס- כל מיני קישורים לדברים ממש חמודים שקשורים לצופים ולפורום (כמו למשל: רשימת האיי סי קיו של הפורום) סקרים לוח אירועים של תנועת הצופים, ואירועי הפורום. גלריות- ושוב: של מה לא שלכם בהמון יוגב והדרמנהלי הפורום !

אודות הפורום צופים

שלום וברוכים הבאים ל- "פורום צופים תפוז" זה המקום של כל הצופיפניקים בארץ כאן אפשר לדבר על הכל: הפעולה שהייתה אתמול, הטיול המגניב שבפתח, יום הצופה, מחנה הקיץ ועל מה לא אצלנו בפורום יש קהילה עצומה בגודלה, שחוץ מלדבר בפורום, יוצאת גם למפגשי פורום, מוציאה חולצות (כיאה לתנועת הצופים) ועושה ת'פאנן של החיים ואתם יודעים מה אתם מוזמנים להצטרף אלינו, עכשיו מחפשים עזרה נתקעתם בלי פעולה צריכים להתייעץ מחפשים מידע רוצים להכיר הנהגות ושבטים מכל הארץ (ומארה"ב- הנהגת "צבר") רוצים להיות חלק מקבוצה מגובשת ושולטת זה המקום שלכם וכל זאת, במערכת תפוז המאגניבה, שמאפשרת לנו לשהתמש ב: , ב- ואיך אי אפשר בלי (חברו הטוב של האדם) אזה למה אתם מחכים, הקליקו על הכותרת "פורום" ותתחילו לגלוש ולהינות .***********************************************************לרשותכם עומדות אפשרויות אחרות בפורום כמו: מרכז הדרכה ומאמרים מדהים, שמכיל בחובו, עשרות פעולות, טיפים, מסמכים הקשורים בהדרכה, משחקים ומה לא (אבל באמת מה לא...) טאג-ליינס- כל מיני קישורים לדברים ממש חמודים שקשורים לצופים ולפורום (כמו למשל: רשימת האיי סי קיו של הפורום) סקרים לוח אירועים של תנועת הצופים, ואירועי הפורום. גלריות- ושוב: של מה לא שלכם בהמון יוגב והדרמנהלי הפורום !
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
מנהלי וגולשי הפורום הינם חניכים וחברי שכב``ג בתנועה והם בעלי דעות והשקפות משל עצמם. אין לראות בדבריהם עמדה כללית בתנועת ``הצופים``.
בקשות עזרה למיניהן, בפרט בפעולות- נא לשרשר רק לשרשור המיועד לכך.
לאתר הצופים ליחצו כאן
לפורום הפרעות חרדה בבני נוער
המשך >>

לצפיה ב-'מחנה קיץ 2019 '
מחנה קיץ 2019
31/05/2019 | 20:23
295
שלום לכולם,
השנה המחנה קיץ שלנו בנושא אפריקה.
אני אחראית על התורן השנה ואני צריכה רעיונות למבנה טוב עם מנגנון מגניב אבל פשוט.
אנחנו צוות של 10-15 ילדים שבונים את המבנה.
עזרה???
לצפיה ב-'ישבצים שווים'
ישבצים שווים
26/09/2017 | 19:10
1425
היי:) רעיונות לישבצים שווים שאני לא אצטרך להוציא בהם הרבה כסף? קשה לי לחשוב על רעיונות לגיבוש שלא היו לצוות שמקביל אלינו
לצפיה ב-'עזרה בהכנת צי'פרים\מושמושים'
עזרה בהכנת צי'פרים\מושמושים
07/03/2009 | 14:41
1
645
אני צריך רעיונות לצופרים לכיתות ה  בלטיול פסח .
לצפיה ב-'מישהו???'
מישהו???
08/03/2009 | 09:50
136
עזרה??
לצפיה ב-'התקווה 6 - סינגל חדש + מופע השקה חגיגי!'
התקווה 6 - סינגל חדש + מופע השקה חגיגי!
06/03/2009 | 14:58
66
מתוך פורום התקווה 6:

סיפורה המוכר של שלי בלי יוצא באופן רשמי כסינגל שני מתוך האלבום החדש "אפרוקליפטוס"!!!

"SHELLY BELLY"

השמעת בכורה היום ובמשך השבוע בתוכנית "סינגלס" בגלגל"צ בין השעות 20:00 ל-22:00!!
ולמי שלא יכול להתאפק אז ממש כאן:
www.myspace.com/hatikva6

האלבום החדש כאמור יוצא ב-20.3 לחנויות!!

ב-26.3 התקווה 6 במופע השקה חגיגי בבארבי ת"א
מארחים את האחד והיחיד: יוסי פיין!!!!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

פורומים

בעלי מקצוע

רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה