לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1528415,284 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'שירים עד כאן'
שירים עד כאן
21/03/2019 | 16:30
4
22
כמדי שבוע אני מציג פינה חדשה שבה יש כמה שירים עבריים שיש להם מכנה משותף או נושא משותף. עליכם לנסות לנחש ולכתוב מהו המכנה המשותף

1. כשהצועני אוהב- ירדנה ארזי
2. אגדת אופליה- יהודית רביץ
3. שובי לפרדס- אריק סיני
4. תעתועי לילה- נורית גלרון
לצפיה ב-'אהבתי את הרעיון... אבל זה קשה - אין לי מושג.'
אהבתי את הרעיון... אבל זה קשה - אין לי מושג.
21/03/2019 | 22:21
3
3
לצפיה ב-'בשבילך ולמען אחרים:'
בשבילך ולמען אחרים:
21/03/2019 | 22:24
18
רמז עבה: זה קשור לאחד האומנים המוזכרים הנ"ל. אחד מ- 4 האומנים האלה קשור לכל השירים
לצפיה ב-'אה, מצאתי:'
אה, מצאתי:
21/03/2019 | 22:25
1
13
יהודית רביץ הלחינה את כולם.
לצפיה ב-'נכון מאד את תותחית לונה'
נכון מאד את תותחית לונה
21/03/2019 | 22:29
14
אגב את השיר "כשהצועני אוהב" היא הלחינה כמתנה ללידת הבת של ירדנה ארזי- אלונה. ירדנה ויהודית התידדו כי שתיהן הקליטו באותה תקופה את אלבומיהן באולפני טריטון. 
לצפיה ב-'השיר היומי ליום שלישי 19.3'
השיר היומי ליום שלישי 19.3
19/03/2019 | 07:42
14
9
לצפיה ב-'Could it be magic - Barry Manilow מוקדש לצ'ארלי'
Could it be magic - Barry Manilow מוקדש לצ'ארלי
19/03/2019 | 15:17
2
14
1971
לצפיה ב-'אין על הגרסה של TT'
אין על הגרסה של TT
19/03/2019 | 21:17
5
לצפיה ב-' תודה'
תודה
19/03/2019 | 21:33
4
לצפיה ב-'גם אני הייתי שם- דנה ברגר, קורין אלאל וריקי גל'
גם אני הייתי שם- דנה ברגר, קורין אלאל וריקי גל
19/03/2019 | 17:36
2
17
 3 זמרות שאהובות עלי מאד(כל אחת לחוד)בטריו נשי מקסים במיוחד. לא יודע אם זה ינוגן בפלייליסט של גלגלצ או ג' אבל אם כן אז לגמרי בזכות לחן מקסים, מילים מעניינות ועיבוד מצוין שכל זה מוביל לביצוע מושלם. וכן, הנה הוכחה שמוסיקה ישראלית בעברית הינה איכותית!! עד עכשיו דנה ברגר היא מהזמרות הבולטות אצלי בשנה הנוכחית עם 3 שירים שאהבתי מאד
לצפיה ב-'יעל דן השמיעה את זה ביום שלישי בגל"צ'
יעל דן השמיעה את זה ביום שלישי בגל"צ
20/03/2019 | 13:24
1
5
לצפיה ב-'יש לה טעם טוב'
יש לה טעם טוב
20/03/2019 | 13:50
8
זה לא פעם ראשונה שהיא משמיעה שירים שאני חושף אותם בפורום
לצפיה ב-'מחרוזת שירי פורים- עוזי חיטמן וחני נחמיאס'
מחרוזת שירי פורים- עוזי חיטמן וחני נחמיאס
19/03/2019 | 21:16
3
לצפיה ב-'Cutoff Feat. Thea Austin - Move'
Cutoff Feat. Thea Austin - Move
19/03/2019 | 21:41
1
11
לצפיה ב-'Thea Austin היא הזמרת ששרה את להיטם הגדול של Snap!'
Thea Austin היא הזמרת ששרה את להיטם הגדול של Snap!
19/03/2019 | 21:47
9
Rhythm Is a Dancer
אחרי שעזבה את סנאפ שיתפה פעולה עם הרכב  Cutoff 
השיר הזה צעד טופ 10 ברשת ג'
לצפיה ב-'לוקסמבורג 1973'
לוקסמבורג 1973
19/03/2019 | 21:54
1
4
לצפיה ב-'נפלא!'
נפלא!
20/03/2019 | 13:28
לצפיה ב-'ריטה- מתי בפעם האחרונה'
ריטה- מתי בפעם האחרונה
20/03/2019 | 12:54
1
13
שיר מצויין וקטע מלטף ביותר

לצפיה ב-'שיר מעולה'
שיר מעולה
20/03/2019 | 12:59
לצפיה ב-'Offer Nissim feat. Riki Ben-Ari - Dance The Night'
Offer Nissim feat. Riki Ben-Ari - Dance The Night
21/03/2019 | 18:12
8
מימיני מימדיון 
משמאלי לונה פארק (פתוח!!)
מסביב מדשאות
ביד אייס קפה ג'ו
מלפניי עוברת רכבת 
מאחוריי מוזיקה והיה השיר הזה 

אח"כ עברה הרכבת לכיוון השני בעוד שדיברתי עם אנשים נחמדים שצבעו את החניון  
לצפיה ב-'השיר היומי ליום חמישי הפורימי 21.3'
השיר היומי ליום חמישי הפורימי 21.3
21/03/2019 | 12:42
4
8
לצפיה ב-'אור בן ברוך - מזמן'
אור בן ברוך - מזמן
21/03/2019 | 14:18
9
בלדה מדהימה, שיר ענוג ביופיו ואפילו מצמרר...
לצפיה ב-'!Yeah-אשר '
!Yeah-אשר
21/03/2019 | 14:34
3
לצפיה ב-'ילד- אוהד שרגאי'
ילד- אוהד שרגאי
21/03/2019 | 17:13
10
שיר חדש ומקסים לזמר והיוצר אוהד שרגאי- יוצא ילדי החוץ ויוצא כוכב נולד
שמח שהוא יצא בקריירת סולו
לצפיה ב-''
25/03/2019 | 01:58
8
לצפיה ב-'השיר היומי ליום רביעי 20.3'
השיר היומי ליום רביעי 20.3
20/03/2019 | 08:14
5
7
לצפיה ב-'Nobody's Wife -אנוק '
Nobody's Wife -אנוק
20/03/2019 | 16:06
3
לצפיה ב-'Morrissey - The More You Ignore Me, The Closer I Get'
Morrissey - The More You Ignore Me, The Closer I Get
20/03/2019 | 17:06
10
לא עוזב אותי..
לצפיה ב-'אמא- מרינה פיינגולד'
אמא- מרינה פיינגולד
20/03/2019 | 19:56
9
שיר חדש ועילאי לזמרת. אני לא מאלה שמתרגשים משירי אמא ואבא אוטומאטית אבל לחן טוב זה לחן טוב וגם המילים מאד יפות
לצפיה ב-'פריז/שמעון בוסקילה'
פריז/שמעון בוסקילה
20/03/2019 | 20:23
3
לצפיה ב-''
25/03/2019 | 01:37
9
לצפיה ב-'מה אתם שומעים כעת'
מה אתם שומעים כעת
17/03/2019 | 15:28
30
21
לצפיה ב-'גאולה- אדם'
גאולה- אדם
17/03/2019 | 19:34
9
שיר נהדר של זמר מעולה במיוחד
לצפיה ב-'Degrees Of Motion - Shine On'
Degrees Of Motion - Shine On
18/03/2019 | 03:02
1
8
בשמיעה נוספת כן מוצלח, יש משהו מקסים בפשטות שלו...

לצפיה ב-'שמח שהתחברת '
שמח שהתחברת
18/03/2019 | 15:15
2
לצפיה ב-'מרינה פיינגולד - רגעים מתוקים'
מרינה פיינגולד - רגעים מתוקים
18/03/2019 | 03:15
1
11
קטע צנוע וחסר יומרה בניחוח לטיני, מצליח להיות חמוד מאוד

לצפיה ב-'מקסים!'
מקסים!
18/03/2019 | 11:54
1
לצפיה ב-' Journey -Don't Stop Believin'
Journey -Don't Stop Believin
18/03/2019 | 13:15
4
לצפיה ב-'משהו טוב- דוד דאור '
משהו טוב- דוד דאור
18/03/2019 | 13:28
11
מי היה מאמין שאני אציין שיר שלו
אבל זה שיר ממש מעולה
ורק לי הוא מזכיר את רותם כהן?
לצפיה ב-'רוב השעות - הפרוייקט של עידן רייכל '
רוב השעות - הפרוייקט של עידן רייכל
18/03/2019 | 13:32
1
4
לצפיה ב-'שיר מצויין'
שיר מצויין
18/03/2019 | 14:49
1
לצפיה ב-'אני בא הביתה מהלילה- דני רובס '
אני בא הביתה מהלילה- דני רובס
18/03/2019 | 14:24
1
3
לצפיה ב-'אחלה שיר'
אחלה שיר
18/03/2019 | 14:51
לצפיה ב-'הולך למערב- מני בגר '
הולך למערב- מני בגר
18/03/2019 | 14:26
1
לצפיה ב-'מצטער -אדם'
מצטער -אדם
18/03/2019 | 14:29
4
1
לצפיה ב-'שיר יפהפה ורחל שפירא כתבה את המילים היפות'
שיר יפהפה ורחל שפירא כתבה את המילים היפות
18/03/2019 | 14:41
3
8
שמעתי שיר אחר שלו מקסים בכאן ג' בשבת: "שקיעה אחת". מכירה? 
אוהב מאד גם את השירים שבחרת של דני רובס, הפרויקט של רייכל ומני בגר הנהדר אף הוא. מני בגר זמר אנדרייטד ויש לו מבחר של שירים ענקיים
לצפיה ב-'הם היו עכשיו בגלגלצ'
הם היו עכשיו בגלגלצ
18/03/2019 | 14:46
2
10
וחוץ משיר של עידן ודוד ד'אור
את שאר שמעתי לראשונה ואהבתי (לא יכולה להגיד לך שהאזין להם מיוזמתי אבל הם יהיו ברדיו לא אעביר תחנה)
לכן גם את שיר אחר של אדם אני לא מכירה
לצפיה ב-'מפתיע שלא הכרת את השירים של דני רובס ואדם, שניהם מאוד יפים:)'
מפתיע שלא הכרת את השירים של דני רובס ואדם, שניהם מאוד יפים:)
18/03/2019 | 18:06
1
2
לצפיה ב-'כבר ספרתי שבצעירותי לא נהגתי להקשיב למוסיקה בעברית '
כבר ספרתי שבצעירותי לא נהגתי להקשיב למוסיקה בעברית
18/03/2019 | 18:11
6
אז אני מכירה שירים שהם להיטים ממש גדולים או שהיו בריאליטי שירה
לצפיה ב-'Stop - Sam brown '
Stop - Sam brown
18/03/2019 | 14:48
1
לצפיה ב-'Salt N Pepa Ft. En Vogue - Whatta Man'
Salt N Pepa Ft. En Vogue - Whatta Man
18/03/2019 | 15:22
3
לצפיה ב-'הורה- אבי טולדנו (טכנית לא שומעת אותו עכשיו)אבל הוא גם היה '
הורה- אבי טולדנו (טכנית לא שומעת אותו עכשיו)אבל הוא גם היה
18/03/2019 | 18:15
1
7
בשעה של שנות 80 של גלגלצ יחד עם שאר השירים שכתבתי
והיום השירים בעברית היו יותר יפים מאלו בלועזית שלא בחרתי אפילו אחד מהם
לצפיה ב-'נפלא, אין על אבי טולדנו'
נפלא, אין על אבי טולדנו
18/03/2019 | 20:40
2
לצפיה ב-'Bjork - Violently Happy (Tony Dominguez Remix'
Bjork - Violently Happy (Tony Dominguez Remix
18/03/2019 | 21:15
5
רק 2 דקות וחצי ראשונות.. השאר חפירה
לצפיה ב-'ישי לוי - רעיה '
ישי לוי - רעיה
18/03/2019 | 22:36
1
1
לצפיה ב-'נהדר'
נהדר
19/03/2019 | 07:39
1
לצפיה ב-'רגעי קסם עם גדי לבנה ברשת ב''
רגעי קסם עם גדי לבנה ברשת ב'
19/03/2019 | 15:18
1
3
לצפיה ב-'מפתיע שאתה אוהב את התכנית, כמעט ואין שם שירי אייטיז'
מפתיע שאתה אוהב את התכנית, כמעט ואין שם שירי אייטיז
19/03/2019 | 15:55
17
האמת, גדי היה הרבה יותר טוב בתכנית הזאת ברשת א'(כאן תרבות) שהעבירו אותה בחזרה לכאן ב' לפני פחות משנה. עכשיו הוא משמיע המון שירים ישנים מעצבנים ונדושים שיצאו לי מכל החורים(כמו קליפורניה דרימינג של האמהות ואהבות, סוף עולם של סקיטר דיוויס). אבא שלי ואני גם חושבים ששבוע שעבר רוב התכניות שלו היו על הפנים ונתנו לו ציונים מתחת ל- 6 שזה אומר שהוא נכשל. ב88 הוא גם היה הרבה יותר טוב בתכנית 60-70-88 ובעיקר כי השמיע שם את אחד מהשירים החורפיים הכי אהובים עלי: sometimes in winter- blood' sweat and tears 
לצפיה ב-'אדם צובר זיכרונות -אברהם טל '
אדם צובר זיכרונות -אברהם טל
20/03/2019 | 14:13
3
9
אביחי בזמנו שאלת אותי איזה שירים שלו אני אוהבת ושכחתי להגיב לך
אז הנה הם

אורות
מחוזקים לעולם
אם את הולכת
הזמן עושה את שלו
אלוהיי (שיר שהייתי מעדיפה שהוא ישיר לבד)
אני לא מבין איך היום עולה עליי
קול גלגל (שהכרתי מהביצוע של בועז מעודה )
פעם אהבתי גם את השיר שושנה
וזה מה שזכור לי כרגע
לצפיה ב-'סחתיין, את אוהבת הרבה שירים שלו'
סחתיין, את אוהבת הרבה שירים שלו
20/03/2019 | 14:39
2
7
את השיר שלו "את במרחבים" את לא אוהבת או לא מכירה? גם שיר מקסים ואפילו לא מספיק מוכר לדעתי
לצפיה ב-'שכחתי ממנו .הבתים מאוד חלשים אבל הפזמון מדהים '
שכחתי ממנו .הבתים מאוד חלשים אבל הפזמון מדהים
20/03/2019 | 14:56
1
2
לצפיה ב-'אני גם אוהבת שירים של שוטי הנבואה '
אני גם אוהבת שירים של שוטי הנבואה
20/03/2019 | 15:07
8
את  אין אני , הידיעה,כל הילדים קופצים
לצפיה ב-'שאלון מוסיקלי'
שאלון מוסיקלי
17/03/2019 | 21:06
22
67
ממזמן לא היה כאן שאלון כזה, אז זה זמן מצוין להכיר את הטעם המוסיקלי חברי הפורום החדשים וגם הוותיקים. אשמח שתנסו לענות על השאלון
1. מאיזה גיל שומעים מוסיקה ולמה?
2. מהי מוסיקה עבורך?
3. מוסיקה לועזית או ישראלית עברית? נמקו וציינו מדוע!!
4. לאיזה סגנונות מוסיקליים אתם מתחברים או איזה ז'אנרים אתם מחוברים?
5. אוהבים שירים שהשתתפו בפסטיבלי זמר בישראל או לא?
6. איך אתם מגדירים שיר שהוא טוב ואהוב עליכם? לפי מילים, לחן, עיבוד או ביצוע?
7. מה דעתכם על מצב המוסיקה כיום בזירה הבינלאומית באירופה וארה"ב?
8. מה דעתכם על מצב המוסיקה כיום בזירה המקומית בישראל?
9. מהם הזמרים הבינלאומיים האהובים עליכם?
10. מהן הזמרות הבינלאומיות האהובות עליכן?
11. מהם ההרכבים או הלהקות האהובות עליכם מחו"ל?
12. מהם הזמרים הישראליים האהובים עליכם?
13. מהן הזמרות הישראליות האהובות עליכן?
14. מהם ההרכבים והלהקות הישראליות האהובות עליכם?
15. ציינו אומנים עבריים ולועזיים ששנואים עליכם?
לצפיה ב-'עונה'
עונה
17/03/2019 | 21:19
18
בעבר אהבתי יותר מוזיקה היום באמצע לפי תקופות נראה לי ההגדרה
יותר מתחברת לישראלי בשנים האחרונות בעבר היה גם גם
אוהבת ישראלי של פעם עם השנים.
בינל אין ממש מישהו מועדף.
ישראלי בזמן האחרון זמרות אוהבת אילנית ריטה קצת עופרה חזה זה מה שאני יוצא לי יותר לשמוע.לאחרונה
להקות כנסיית השכל
וזמרים אביב גפן אהוד בנאי זוהר ארגוב וירמי קפלן.אלו יוצא לי הרבה לאחרונה  ולהנות מהם.
אני נמאס לי מעדן בן זקן סטטיק אני לא מתחברת כמו כולם מהחדשים די כולם נשמעים אותו דבר אני לא אוהבת בניה ברבי .גם מירי קצת בירידה .משה פרץ כמעט תמיד לא מתחברת...
לצפיה ב-'אני '
אני
17/03/2019 | 22:08
17

1. מאיזה גיל שומעים מוסיקה ולמה? לא זוכרת

2. מהי מוסיקה עבורך? עברת זמן

לועזית אין לי נימוק יצא ככה

אוהבת כמעט הכל

נראה לי שכן

לחן הכי חשוב לפעמים יש שירים שמילים שלהם מזכירים לי דברים אז זה גורם לאהוב ולפעמים גם ביצועים משפיעים עליי (יש שירים שהתחלתי לאהוב רק ששמעתי קאבר שלהם )

7. מה דעתכם על מצב המוסיקה כיום בזירה הבינלאומית באירופה וארה"ב? לא משהו אבל גם לא אכפת לי (אם יפסיקו להוציא שירים זה לא משהו שמפריע לי בכלל )

8. מה דעתכם על מצב המוסיקה כיום בזירה המקומית בישראל? לאחרונה מאז שחזרתי לשמוע גלגלצ אני מוצאת הרבה שירים יפים בעברית שאני אוהבת

9. מהם הזמרים הבינלאומיים האהובים עליכם?שהייתי צעירה אהבתי יוצאי להקות בנים ואת ויל סמית וקרייג דיוויד אבל כיום לא

10. מהן הזמרות הבינלאומיות האהובות עליכן? אין לי

11. מהם ההרכבים או הלהקות האהובות עליכם מחו"ל?מהחדשים ? אין לי

12. מהם הזמרים הישראליים האהובים עליכם?אין לי

13. מהן הזמרות הישראליות האהובות עליכן?אין לי

14. מהם ההרכבים והלהקות הישראליות האהובות עליכם?אין לי

15. ציינו אומנים עבריים ולועזיים ששנואים עליכם?לא אוהבת שירים של עברי לידר (אבל מאוד אוהבת אותו ) נתן גושן לירן דנינו ושירים של קווין וביטלס ובטח יש עוד

לצפיה ב-'עונה ברינה'
עונה ברינה
17/03/2019 | 22:25
2
52

מגיל 0 לדעתי אבל במודעות מגיל שנתיים או 3. למה? כי זה משרה עלי רוגע ומשמח אותי
2. מהי מוסיקה עבורך?
כמו תרופה וסוג של תרפיה למוח ולנפש, זה עוזר לי להרגיש יותר שלם ומיוחד
בטח אני היחיד שחושב כך אבל שיקפצו לי כל מי שלא מסכים- מעדיף בלי לחשוב מוסיקה ישראלית עברית!!! למה? יותר מוסיקה, יותר עיבודים נוגעים, יותר דגש על הטקסטים והמילים ובעיקר יותר מוקפד בביצועים ובלחנים. 
אוהב הרבה ז'אנרים: פופ, פופ- רוק, פופ ורוק- קאנטרי, בלוז, גוספל וסול, מוסיקת עולם, פופ סול, פופ דאנס עברי, דאנס(בעיקר ניינטיז) וכמובן מוסיקה לטינית דרום אמריקאית על כל גווניה(פאדו, בולרו, סלסה, סמבה, בוסה נובה, רגאטון, פופ לטיני, רוק לטיני)
בדר"כ מאד אהבתי את השירים מפסטיבלי הזמר השונים. מתחבר לתחושה הזאת של שירים לפי הגדרות וסגנון.
בכללי אני חושב שצריך איזון בין כל המרכיבים ושהמכלול שלהם יגרום לי לאהוב שיר אבל לחן ומילים אך גם עיבוד טוב יותר חשובים לי מהכל ומהביצוע בתחילה
אני בדר"כ לא נכנס לזה אבל הגיע הזמן לקטול: המצב בשוק הלועזי- חרטבונה, רע ורק רע, זבלי, מזעזע!!! המצב שם הוא בכי מר. העיבודים לא עשירים בכלי נגינה והכל מחשב וטכני, לחנים לא מושקעים בכלל רגש וכלום לא מרגש אותי כיום בארה"ב ואירופה. מוסיקה זולה ביותר 
יש לי ביקורת לעיתים על טקסטים ולחנים, אך המוסיקה הישראלית במקום טוב ביחס לעצמה סה"כ(שונא את ההשוואות הבלתי פוסקות למוסיקה הלועזית כל הזמן) היא עדיין מרגשת וטובה. הז'אנר המזרחי התקלקל רבות בעשור הנוכחי אבל השאר סבבה
קליף ריצר'ד, רובי וויליאמס, ג'ורג' מייקל, אלביס פרסלי(בעיקר סיקסטיז וסבנטיז), ברוס ספריגסטין, דיוויד בוואי, טום ג'ונס, אנגלברט הומפרדינק, גילברט אוסליבן, סטיבי וונדר, פרי קומו, אנדי וויליאמס, אלטון ג'ון, ג'ו קוקר
טליה- הכי הרבה מכולן היא האהובה עלי! אחריה: מדונה, קיילי מינוג, מראיה קארי, בריטני ספירס, סינדי לאופר, ביורק, טורי איימוס, אליסון מויה, ברנדה לי, לולו, סנדי שו, פטולה קלארק, שר, דיאנה רוס, פאולינה רוביו, שאקירה עד 2009, אלי גולדינג, פינק, קלי קלרקסון, וויטני יוסטון, גלוריה אסטפן, בוני טיילור, קייט בוש, דונה סאמר
אה אה, פט שופ בויז, אבבה, לחם(ברייד), טאן ביוניקה, קרפנטרס, היוריתמיקס, פוליס, ספייס גירלס, דפש מוד, אלפאביל, סגול כהה, כחול מזעזע, הבי ג'יס
אריק אינשטיין, יהורם גאון, שלמה ארצי, רמי קלינשטיין, יגאל בשן, אבי טולדנו, יהודה פוליקר, צביקה פיק, בעז שרעבי, יזהר כהן, חיים משה, דורון מזר, אביב גפן, שלום חנוך, אריק סיני, עברי לידר, שימי תבורי, גידי גוב, אביתר בנאי, דויד ברוזה, מאיר בנאי, דני רובס, אריק לביא, שי גבסו, מני בגר, אריק ברמן, אליעד נחום, אייל גולן(עד 2012), אהוד בנאי, ברי סחרוף, רותם כהן, אורי פיינמן, זוהר ארגוב, דודו אהרון(עד 2017), רן אלירן, דני גרנות, ששי קשת, אושיק לוי, גבי שושן, אריאל זילבר, מאיר אריאל, ניב דמירל, מרגי, איתן מסורי, דני סנדרסון, אברהם טל, נתן גושן, לירן דנינו, עידן עמדי, הראל סקעת, הראל מויאל, קובי אפללו, שלומי שבת(עד 2012), פבלו רוזנברג, חן אהרוני, עידן יניב, אדם גורליצקי, דודו טסה, שלומי שבן, מוקי, עמיר בניון(עד 2014), חנן בן ארי, אמיר דדון
חוה אלברשטיין, אילנית, ירדנה ארזי, גלי עטרי, נורית גלרון, יהודית רביץ, ריטה, יפה ירקוני, שרית חדד, עפרה חזה, דנה ברבגר, מירי מסיקה, מיקה קרני, דיקלה, אילנה אביטל, ריקי גל, זהבה בן, אתי אנקרי, קורין אלאל, לאה שבת, מרגלית צנעני, דנה אינטרנשיונל, גאולה גיל, שלווה ברטי, אסתר שמיר, שירי מימון, רוני דלומי, קרולינה, מאיה בוסקילה, עדן בן זקן, רוית בטאשווילי, דנה לפידות, עלמה זהר, מאיה אברהם, קרן פלס, איה כורם, נינט טייב, רונה קינן, שילה פרבר, דניאלה ספקטור, אילנה רובינא, דורית ראובני, עירית דותן, רז שמואלי, אניה בוקשטיין, נתנאלה, שרון ליפשיץ, שלומית אהרון, רוני דואני, טל גורדון, אלונה דניאל, הראלה בר, ליאורה, יהודית תמיר, צילה דגן, לאה לופטין, תמר גלעדי, רונית שחר, סי היימן, איגי וקסמן, אפרת גוש, נסרין קדרי
אתניקס, משינה, טיפקס, הכל עובר חביבי, האחים והאחיות, כנסיית השכל, להקת הנחל, אורנה ומשה דץ, הדג נחש, איפה הילד, מוניקה סקס, שוקולד מנטה מסטיק, כוורת, הפרברים, בית הבובות, סקסטה, היי פייב, מופע הארנבות של ד"ר קספר, תופעת דופלר, חלב ודבש, שלישיית המעפיל, גשר הירקון, אטרף, הדורבנים, זקני צפת, החברים של נטאשה, תיסלם, בנזין, נוער שוליים, הנשמות הטוהורות, השלושרים, צמד דרום, אחרית הימים, אילן ואילנית, חדוה ודוד, הדודאים, הגשש החיוור, עילי בוטנר וילדי החוץ, גיא ויהל, סינרגיה, אנרגיה חולנית, בנות יעקב, הפרויקט של עידן רייכל,  הדס קליינמן ואביב בכר
עבריים: אייל גולן המאוחר מ- 2013, עומר אדם, סטטיק ובן אל, ליאור נרקיס, קובי פרץ, נטע ברזילי
לועזיים: אריאנה גרנדה, קייטי פרי, סלינה גומז, ניקי מינאג, אד שיירן, דרייק, אשר, קניה ווסט, דויד גואטה, קשה, פרינס, ביונסה!!! ג'סטין ביבר, ג'סטין טימברלייק, נינה סימון, אנריקה איגלסיאס המאוחר, אמינם, פיטבול 
לצפיה ב-'אביחי אם אתה רוצה שההודעה שלך תוצג רגיל'
אביחי אם אתה רוצה שההודעה שלך תוצג רגיל
18/03/2019 | 00:27
1
39
אתה יכול להעתיק אותה לתגובה חדשה, ולכתוב נגיד מוניקה ס.ק.ס במקום השם הרגיל, כי זאת מילה שגרמה למערכת להסתיר אותה (למרות שאולי יש שם עוד מילים כאלו).

לצפיה ב-'זה מה שעשיתי אתמול וזה הצליח '
זה מה שעשיתי אתמול וזה הצליח
18/03/2019 | 15:23
29
במקום להסתיר את המילה קיבלו בסוף מילה מודגשת ובולטת 
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
18/03/2019 | 00:24
1
28
1. מאיזה גיל שומעים מוסיקה ולמה? שומעת כל החיים. כי מוזיקה זה כיף, זה להתרגש, זה לרקוד, זה נחמה, זה דרך להוציא רגשות, ועוד.

2. מהי מוסיקה עבורך? כל מה שכתבתי ב-1.

היום כמעט רק לועזית. אהבתי ועדיין אוהבת הרבה שירים עבריים, אבל היום כבר פחות מתחברת וקשה להסביר למה.

4. לאיזה סגנונות מוסיקליים אתם מתחברים או איזה ז'אנרים אתם מחוברים? רוק קלאסי, רוק אלטרנטיבי, פופ, קצת רוק כבד, היפ הופ, ראפ.

5. אוהבים שירים שהשתתפו בפסטיבלי זמר בישראל או לא? מן הסתם יש כמה שאוהבת, אבל לא זוכרת מה היה איפה ומה היה בפסטיבל.

הכל. אני חושבת שמקדישה יותר תשומת לב למילים מרוב האנשים, אבל הכל חשוב לי באותה מידה.

7. מה דעתכם על מצב המוסיקה כיום בזירה הבינלאומית באירופה וארה"ב? על הפנים.
נפילה גדולה בשנים האחרונות.

8. מה דעתכם על מצב המוסיקה כיום בזירה המקומית בישראל? כנ"ל.

9. מהם הזמרים הבינלאומיים האהובים עליכם? לאונרד כהן, דיוויד בואי, ג'ורג' מייקל, מייקל ג'קסון (התחלתי מהמתים), אלטון ג'ון, פיטר גבריאל, פיל קולינס, קט סטיבנס, ברוס ספרינגסטין, הוזייר, ועוד.
10. מהן הזמרות הבינלאומיות האהובות עליכן? סוזן וגה, סינדי לאופר, אדל, ביונסה.

11. מהם ההרכבים או הלהקות האהובות עליכם מחו"ל? סיימון וגרנפונקל, הביטלס, רובים ושושנים, REM, דייר סטרייטס, קולדפליי, אימג'ן דרגונס, מטאליקה, ועוד.

12. מהם הזמרים הישראליים האהובים עליכם? יהודה פוילקר, שלמה ארצי, אביב גפן, אריק איינשטיין, שלום חנוך, ועוד רבים.

13. מהן הזמרות הישראליות האהובות עליכן? יהודית רביץ, נורית גלרון, קורין אלאל, אילנית, גלי עטרי, חווה אלברשטיין, קרן פלס, ועוד.

14. מהם ההרכבים והלהקות הישראליות האהובות עליכם? וואלה, כבר אין לי כל כך. נגיד טיפקס ומשינה, למרות שמשניהם כבר קצת ירד לי.

15. ציינו אומנים עבריים ולועזיים ששנואים עליכם? משתדלת פחות לשנוא. מי שלא אוהבת פשוט לא מקשיבה.
לצפיה ב-'אהבתי ומזדהה עם התשובה בשאלה הראשונה '
אהבתי ומזדהה עם התשובה בשאלה הראשונה
18/03/2019 | 17:50
5
לצפיה ב-'עונה בקצרה'
עונה בקצרה
18/03/2019 | 01:39
2
30

1. מאיזה גיל שומעים מוסיקה ולמה? 6

2. מהי מוסיקה עבורך? חלק אדיר בחיים

3. מוסיקה לועזית או ישראלית עברית? נמקו וציינו מדוע!! שווים

4. לאיזה סגנונות מוסיקליים אתם מתחברים או איזה ז'אנרים אתם מחוברים? פופ, דאנס

5. אוהבים שירים שהשתתפו בפסטיבלי זמר בישראל או לא? מאוד

6. איך אתם מגדירים שיר שהוא טוב ואהוב עליכם? לפי מילים, לחן, עיבוד או ביצוע? לחן

7. מה דעתכם על מצב המוסיקה כיום בזירה הבינלאומית באירופה וארה"ב? גרוע

8. מה דעתכם על מצב המוסיקה כיום בזירה המקומית בישראל? גרוע

9. מהם הזמרים הבינלאומיים האהובים עליכם? דייויד בואי, פיטר סיטרה, אלטון ג'ון

10. מהן הזמרות הבינלאומיות האהובות עליכן? אליזה, סנדרה, קיילי

11. מהם ההרכבים או הלהקות האהובות עליכם מחו"ל? פט שופ בויס, אבבא, בננהרמה

12. מהם הזמרים הישראליים האהובים עליכם? אריק איינשטיין, צביקה פיק

13. מהן הזמרות הישראליות האהובות עליכן? אילנית, עפרה חזה, ירדנה ארזי

14. מהם ההרכבים והלהקות הישראליות האהובות עליכם? נחל, תיסלם, חלב ודבש

15. ציינו אומנים עבריים ולועזיים ששנואים עליכם? אני בעד אהבה

לצפיה ב-'מזדהה עם התשובה ב-4 וזמרת שכחתי סנדרה'
מזדהה עם התשובה ב-4 וזמרת שכחתי סנדרה
18/03/2019 | 17:54
1
16
ומזדהה גם עם התשובה האחרונה
לצפיה ב-'תודה שיר'
תודה שיר
19/03/2019 | 15:19
3
לצפיה ב-'עונה'
עונה
18/03/2019 | 15:04
5
17
שומע מוזיקה מגיל צעיר, כשאמי הייתה שמה מוזיקה קלסית בערוץ קול המוזיקה ברדיו והקשבנו ביחד. מוזיקה היא מרגיעה. בעד כל מוזיקה כשהיא טובה, יש מוזיקה ישראלית טובה ויש מוזיקה כמו ביטלס שגם היא טובה. אני בעיקר אוהב מוזיקה קלסית. לא מקשיב לפסטיבלים ולא אוהב את הארוויזיון. אני בודק את כל האמנויות שבשיר, השיר עצמו מורכב בעיקר מהמילים. הזמרת הבינלאומית האהוב עליי שנייד אוקונור. אוהב את הביטלס. הזמרת הישראלית האהובה עליי אסתר עופרים, והזמר דויד דאור. הלהקה האהובה עליי בארץ טיפקס. עבריים ששנואים עליי: עופרה חזה, ירדנה ארזי, צביקה פיק ואבי ביטר, לועזיים: מדונה ובון ג'ובי.
לצפיה ב-'ירדנה וצביקה פיק וגם עפרה חזה אני אוהב כמובן'
ירדנה וצביקה פיק וגם עפרה חזה אני אוהב כמובן
18/03/2019 | 20:47
4
10
לצפיה ב-'אני לא חושב שהם טובים'
אני לא חושב שהם טובים
19/03/2019 | 16:23
3
16
לצביקה פיק יש מנגינות טובות מאד, אבל אני חושב שהקול שלו ממש גרוע ולא יפה. ירדנה ארזי קיטשית ורגשנית וגם עופרה חזה, הייתי אומר שאולי עופרה חזה קצת עדיפה מירדנה ארזי. הזמרים הטובים בארץ הם לדעתי: אסתר עופרים, דויד דאור, יהודית רביץ ואתי אנקרי.

לצפיה ב-'לגיטימי שאתה לא אוהב לשמוע אותם'
לגיטימי שאתה לא אוהב לשמוע אותם
19/03/2019 | 16:35
2
20
פשוט הם לא מהאומנים ההמוערכים והמושמעים ביותר ברדיו בדר"כ(לפחות צביקה וירדנה) ואני יכולתי לחשוב על אומנים אחרים הרבה יותר מוערכים מהם שחלקם לא בהכרח שנואים עלי אלא פשוט שומעים אותם המון(שלמה ארצי, עברי לידר, אביב גפן)
לצפיה ב-'אבל אני גם חושב שהם לא טובים'
אבל אני גם חושב שהם לא טובים
19/03/2019 | 16:45
1
19
אני קצת מבין באמנות וגם יוצר הרבה, ואני חושב שדעתי האמנותית די מבוססת. באמנות יש כמה ערכים מוחלטים, אף שיש דעות שונות ואפשר לשכנע. כמות האוהבים של אמנות לא קשורה לאיכותה, לפעמים להפך. ירדנה ארזי ועופרה חזה הן קיטשיות ורגשניות, ולא מצאתי חוכמה בדרך שהן שרות. צביקה פיק שר בקול מאד לא נעים, מקרקר וצורם. אבי ביטר שר כמו בדרן זול. אסתר עופרים, לעומת זאת, שרה בקול זמיר יפהפה עם הרבה אפקטים חכמים ונכונים, דויד דאור משלב חוכמה, רגישות מעודנת ואנושית ויכולות קוליות מדהימות שמראות שהיה זמר אופרה, יהודית רביץ לדעתי ולדעת משפחתי מכילה המון מורכבות רגשית יפה, ואתי אנקרי שרה בקול תימני ענוג, עמוק ומלא יופי וחוכמה.
לצפיה ב-'אגב מהאמנים שהזכרת'
אגב מהאמנים שהזכרת
19/03/2019 | 16:47
20
אני אוהב שניים: שלמה ארצי ועברי לידר, ככל שהצלחתי להכיר את עברי לידר. אביב גפן לדעתי לא מספיק טוב, אמנם בזמן האחרון יש לו כמה מלים נהדרות אבל הקול שלו צעקני ולא יפה.

לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
18/03/2019 | 17:44
2
32
1. מאיזה גיל שומעים מוסיקה ולמה? מאז ומתמיד
2. מהי מוסיקה עבורך? אחד הדברים הכי חשובים
3. מוסיקה לועזית או ישראלית עברית? נמקו וציינו מדוע!! לועזית לפני הכל זה סטטיסטיקה
4. לאיזה סגנונות מוסיקליים אתם מתחברים או איזה ז'אנרים אתם מחוברים? קודם כל פופ על כל סוגיו
5. אוהבים שירים שהשתתפו בפסטיבלי זמר בישראל או לא? לא יודעת מה זה אומר
6. איך אתם מגדירים שיר שהוא טוב ואהוב עליכם? לפי מילים, לחן, עיבוד או ביצוע? הכל אבל הכי פחות ביצוע
7. מה דעתכם על מצב המוסיקה כיום בזירה הבינלאומית באירופה וארה"ב? תמיד אפשר למצוא דברים טובים
8. מה דעתכם על מצב המוסיקה כיום בזירה המקומית בישראל? בד"כ לא איכותית
9. מהם הזמרים הבינלאומיים האהובים עליכם? רובי, ג'סטין, אמינם, שון פול
10. מהן הזמרות הבינלאומיות האהובות עליכן? בריטני, מדונה, סיה, אבריל
11. מהם ההרכבים או הלהקות האהובות עליכם מחו"ל? הקראנבריז ז"ל, פט שופ בויז
12. מהם הזמרים הישראליים האהובים עליכם? אריק ברמן, לירן דנינו, עידן עמדי
13. מהן הזמרות הישראליות האהובות עליכן? מירי מסיקה, יהודית רביץ, ריטה
14. מהם ההרכבים והלהקות הישראליות האהובות עליכם? בית הבובות, משינה, אתניקס
15. ציינו אומנים עבריים ולועזיים ששנואים עליכם? אין לי
לצפיה ב-'מזדהה קצת עם 7'
מזדהה קצת עם 7
19/03/2019 | 15:21
1
20
גם אני עדיין מוצא דברים טובים, אבל צריך ממש מאמץ וגם רובם לא ברמה שאהבתי בעשורים קודמים

לא ידעתי שאת כ"כ אוהבת את ריטה

לצפיה ב-'1. אתה צודק - השאלה איזו זמרת כן יכולתי לכתוב כאן במקום ריטה'
1. אתה צודק - השאלה איזו זמרת כן יכולתי לכתוב כאן במקום ריטה
21/03/2019 | 18:31
20
2. היא בעלייה אצלי (מושג שלמדתי ממך אריה!!) בשנה האחרונה, בין השאר בזכות השיר המצורף
3. מה דעתו של אוהד על אפיזודת מירי מסיקה?
לצפיה ב-'עונה חלק א'
עונה חלק א
19/03/2019 | 17:04
21

מאז שאני ילד קט.. אני זוכר שירים בערבית משנות ה60 שאימא הייתה שומעת בבית..

2. מהי מוסיקה עבורך?
גילוי הנשמה האישית.... כשאתה מתרגש משיר אתה מבין כמה שאתה אדם רגיש...

לועזית.. לא גדלתי בבית יהודי ולכן מתחבר למוסיקה לועזית.

פופ, דאנס ובעיקר הז'אנרים האופייניים לעשור הניינטיז.

לא בהכרח

קןדם לחן עיבוד וביצוע ואז מנסה להבין את המילים. 

לצפיה ב-'עונה חלק ב'
עונה חלק ב
19/03/2019 | 22:47
16
בחרתי לענות על מספר שאלות

הדרדרות מתמשכת  (גם במוסיקה הישראלית)

מייקל ג'קסון (כן צריך להפריד בין מוסיקה לחיים אישיים) וג'ורג' מייקל זכרונם לברכה.

טינה טרנר, ויטני, מדונה וסלין

אירוסמית', בון ג'ובי, פט שופ בויז וקווין

Dido
Clint Eastwood
Maroon 5
Ed Sheeran
Eminem
לצפיה ב-'אענה גם'
אענה גם
22/03/2019 | 07:50
12
מנסה לשרוף זמן וזה נראה לי מספיק ארוך אז למה לא?

תמיד שמעתי מוזיקה. אבל הגיל שבו התחלתי להעריך מוזיקה וליהנות ממנה ממש זה גיל 9.

2. מהי מוסיקה עבורך?
מקום מפלט, מקור אנרגיה. מוזיקה זה החיים. היא תמיד שם בשבילך.

מוזיקה לועזית. פחות מתחברת למוזיקה ישראלית חדשה ולמרות שאני מאוד אוהבת לחזור לשירים ישנים ואהובים, תמיד יש בי רצון לגלות מוזיקה חדשה להתמכר אליה ולצערי זה לא נמצא בשוק הישראלי.
מה גם שהסגנון הישראלי שאני כן אוהבת כבר לא מיוצר (שירי להקות צבאיות וארץ ישראל היפה)

כרגע בעיקר פופ. מאוד אוהבת גם את סגנון הסינגר/סונגרייטר
אבל אני אתן צ׳אנס לכמעט כל קול נשי שנשמע לי טוב באוזן.

אין לי מושג מה השתתף בפסטיבל זמר.

מילים זה הדבר הראשון שאני מסתכלת עליו.
אבל כמובן שגם כל השאר חשוב.

כבר כמה שנים שזה עומד על אותו מצב. זה בא בתקופות. פתאום יש תקופה עם המון שירים שווים, כיפיים וקליטים. ואז איזה תקופת יובש בה אין שום דבר מענין.
בגדול אבל אני לא מחפשת מוזיקה מרחבי העולם. אני שומעת רק רדיו של טופ 40 אז זה בעיקר אמנים אמריקאים

מכירה שני שירים של מרגי וזה מה שיש לי לתרום לדיון הזה.

אלטון ג׳ון הוא היחיד שאני ממש אוהבת. מזמרים אחרים אני נהנית פה ושם אבל אין אך אחד שממש בולט שבא לי לציין.

ליאן ריימס, ברנדי קלארק, מירנדה למברט, קייטי פרי, קייסי מאסגרייבס, קלי קלארקסון

גארבג׳, גרייס פוטר, שוגרלנד

עוזי חיטמן

אהבתי בעבר את קרן פלס. היום לא מתחברת לחומרים שלה בכלל.

דץ ודצה

מתעבת את קולדפליי, נלי פורטדו וטובי קית׳
פחות אוהבת את ריהאנה ופינק
לא מצליחה לחשוב על מישהו ישראלי שאני מאוד לא אוהבת.
לצפיה ב-'המצעד העברי השבועי רשת ג'- 19.3.1995'
המצעד העברי השבועי רשת ג'- 19.3.1995
19/03/2019 | 20:43
31
24
המצעד השבועי מלפני 24 שנים!

יצאו מהמצעד:
1. חלונות- טל גורדון
2. אלייך- שי זורניצר 
3. הזקיף- תופעת דופלר
4. לך איתה- קובי רכט

לא נכנסו למצעד:
1. גיטרה חדישה- חוה אלברשטיין
2. מלח במקום דבש- גוונים כהים
3. בא אליי וחוזר- איתי זילברשטיין
4. לא חזרת- וירצברג
5. נוסעים בגשם- אוליב
6. שיר מולדת- גיורא קנת
7. הולכת לאיבוד- טל גורדון
8. חור בלבנה- רוקפור
לצפיה ב-'הפינה לשיפוטכם'
הפינה לשיפוטכם
19/03/2019 | 20:52
1
18
1. מדונה- המוכתר

2. עוד פעם שיגעון- גוונים כהים

3. שר ואוהב- קובי ארליך

4. אופרה אחרת-  שלווה ברטי

5. חופש אמיתי- יוסי טולדנו
אין קישור

6. תישא אותי לאישה- איגי וקסמן

7. התחנה הישנה- טיפקס

8. נערה צוענייה- שימי רון

9. קרוב אל ליבך- רמי קלינשטיין
לצפיה ב-'6 7 ו9 מעולים '
6 7 ו9 מעולים
19/03/2019 | 20:56
3
לצפיה ב-'מקומות 30- 21'
מקומות 30- 21
19/03/2019 | 21:05
8
30. עוד לא- חוה אלברשטיין

29. אלוהים- תופעת דופלר
השיר הוותיק!! 18 שבועות במצעד

28. פצעים ונשיקות- מוניקה סקס
 כניסה חדשה

27. בכיוון הרוח- ליאורה
 כניסה חדשה

26. מאמין ברוח- יגאל בשן

25. סע לאט ב'- אריק אינשטיין
התרסקות השבוע! 11 שלבים 

24. פרו ורבו- צביקה פיק
 כניסה חדשה

23. אבל האמת היא- תופעת דופלר
 הכניסה הגבוהה

22. אלת המוזות- דפנה דקל

21. הצד השחור- סער בדישי
אין קישור
לצפיה ב-'מקומות 20- 11'
מקומות 20- 11
19/03/2019 | 21:34
2
16
20. מילה אחת של אהבה- שי זורניצר

19. עולם חדש- ריטה

18. בנו של השטן- ליאורה

17. כל כיוון- רוקפור

16. בגללך- אריק אינשטיין

15. אני לא יכולה בלעדיך- דנה אינטרנשיונל

14. אל תשכחי לזכור אותי- טיפקס

13. תפוחים ותמרים- רמי קלינשטיין

12. מילים ועוד מילים- משינה

11. שמור על השמיים- שרי
אין קישור
לצפיה ב-'אני לא יכולה בלעדיך'
אני לא יכולה בלעדיך
19/03/2019 | 22:35
1
6
לצפיה ב-''
26/03/2019 | 19:03
1
לצפיה ב-'מקום 10'
מקום 10
19/03/2019 | 21:37
2
14
אני מאבד אותך- סער בדישי

זכה לקאבר בכוכב נולד 4 מפי ג'קו אייזנברג בגמר התכנית וזכה איתו!

לצפיה ב-'אוהבת את שיר .בחרתי בו כשיר היומי שלי בשבוע שעבר '
אוהבת את שיר .בחרתי בו כשיר היומי שלי בשבוע שעבר
19/03/2019 | 21:38
2
לצפיה ב-'אהבתי אבל זה לא שיר שאבחר לשמוע שוב.'
אהבתי אבל זה לא שיר שאבחר לשמוע שוב.
19/03/2019 | 21:52
3
לצפיה ב-'מקום 9'
מקום 9
19/03/2019 | 21:40
1
25
הבלדה על חדווה ושלומיק- שלווה ברטי

העליה הגבוהה- 13 שלבים!!
קאבר ללהיט של מירי אלוני של סדרת הקאלט "חדווה ושלומיק" ששודרה השנות ה- 70

לצפיה ב-'שיר מתוק ! אוהב !'
שיר מתוק ! אוהב !
3
לצפיה ב-'מקום 8'
מקום 8
19/03/2019 | 21:44
1
18
אהבה- סער בדישי

לצפיה ב-'שיר מצוין מוגש בטעם טוב.'
שיר מצוין מוגש בטעם טוב.
19/03/2019 | 21:57
1
לצפיה ב-'מקום 7'
מקום 7
19/03/2019 | 21:46
1
21
מועקה- אביטפוס

יצא לי לשמוע אותו השבוע ברדיו, שיר הנושא של אלבום הבכורה המצליח של ההרכב
לצפיה ב-'שיר נחמד ונעים. אוהב !'
שיר נחמד ונעים. אוהב !
19/03/2019 | 22:01
1
לצפיה ב-'מקום 6'
מקום 6
19/03/2019 | 21:49
2
14
תשאירי לי מקום לחבק אותך- אבטיפוס

הלהיט הגדול שאני זוכר מאותה שנה לצד "ערב כחול עמוק" ו"תפוחים ותמרים"

לצפיה ב-'איזה שיר '
איזה שיר
3
לצפיה ב-'מכיר !! מעולה ביותר !!'
מכיר !! מעולה ביותר !!
19/03/2019 | 22:01
1
לצפיה ב-'מקום 5'
מקום 5
19/03/2019 | 21:52
2
18
תחזור תחזור- משינה

שיר שבוצע גם על ידי מיי פיינגולד בגמר כוכב נולד 7 באילת

לצפיה ב-'גם מכיר ~! עוד שיר מתוק.'
גם מכיר ~! עוד שיר מתוק.
19/03/2019 | 22:02
1
2
לצפיה ב-'להקת משינה אלופה ביצירת שירים מעולים, יופי שאהבת'
להקת משינה אלופה ביצירת שירים מעולים, יופי שאהבת
19/03/2019 | 22:07
1
לצפיה ב-'מקום 4'
מקום 4
1
19
סוף- צביקה פיק

לצפיה ב-'בדרך כלל אוהב את השירים שלו.. הפעם פחות.'
בדרך כלל אוהב את השירים שלו.. הפעם פחות.
19/03/2019 | 22:23
2
לצפיה ב-'מקום 3'
מקום 3
19/03/2019 | 21:57
1
22
לאט לאט- שלום חנוך

להיטו הגדול מהאלבום הכושל מסחרית- א- לי- מות
לצפיה ב-'לא אהבתי.'
לא אהבתי.
19/03/2019 | 22:30
1
לצפיה ב-'מקום 2'
מקום 2
19/03/2019 | 21:59
1
23
בתולה- דנה אינטרנשיונל

להיט מאלבומה אופטמפטה, אלבומה המצליח ביותר מסחרית 

לצפיה ב-''
19/03/2019 | 22:31
10
כמה דיקלמתי את מילות השיר הזה.... (בתקופת ההרמות)
לצפיה ב-'מקום 1'
מקום 1
19/03/2019 | 22:02
3
21
בוקר טוב עולם- אבטיפוס

עוד להיט מאלבום הבכורה של ההרכב 

לצפיה ב-'שיר שפעם אהבתי '
שיר שפעם אהבתי
19/03/2019 | 22:04
2
לצפיה ב-'עוד להיט שזכור לי מאותה תקופה אבל מהפחות אהובים'
עוד להיט שזכור לי מאותה תקופה אבל מהפחות אהובים
19/03/2019 | 22:34
1
14
בעשירייה הזו. תודה על המצעד. 
לצפיה ב-'תודה על התגובות'
תודה על התגובות
20/03/2019 | 08:06
1
לצפיה ב-'השיר היומי ליום שני 18.3'
השיר היומי ליום שני 18.3
18/03/2019 | 11:24
13
9
לצפיה ב-'Tori Amos - I Don't Like Mondays'
Tori Amos - I Don't Like Mondays
18/03/2019 | 11:38
11
לצפיה ב-'Tori Amos - Pretty Good Year'
Tori Amos - Pretty Good Year
18/03/2019 | 15:17
15
הצעקה שמגיעה בדקה השנייה פשוט תענוג.

לצפיה ב-'אגב השאלון, איך הייתם מגדירים את הסגנון של טורי איימוס?'
אגב השאלון, איך הייתם מגדירים את הסגנון של טורי איימוס?
18/03/2019 | 18:00
7
20
זה סגנון אהוב עליי
פעם היה הכי אהוב אבל היום אני מחוברת לא פחות לסגנונות קצביים יותר
זה כי אני עצמי הייתי פעם יותר "רועשת" (בכל המובנים)
אז פעם הייתי יותר זקוקה לשקט והיום אני יותר זקוקה לרעש (הכוונה מבחינת המוזיקה שמשלימה את מי שאני)
לצפיה ב-'אני קוראת לזה soft rock'
אני קוראת לזה soft rock
18/03/2019 | 20:35
2
9
לצפיה ב-' לעונים + גם אני רוק רך או פופ שקט'
לעונים + גם אני רוק רך או פופ שקט
19/03/2019 | 20:15
1
8
אבל אולי טורי איימוס באמת קצת יותר רוקיסטית מזמרות כמו ג'ול, לין מרלין, ויינה טנג, נטלי מרצ'נט, אנה טרנהיים (2 כאן פחות מוכרות הכרתי אותן דרך לירן העכביש שהיה פעם בפורום הזה)
לצפיה ב-'אני לא עניתי כי אני לא מכירה שירים שלה '
אני לא עניתי כי אני לא מכירה שירים שלה
19/03/2019 | 20:19
10
חוץ מהשיר ששמתי שהוא לא שלה
לצפיה ב-'לפי ויקיפדיה: רוק אלטרנטיבי, בארוק פופ, ארט רוק '
לפי ויקיפדיה: רוק אלטרנטיבי, בארוק פופ, ארט רוק
18/03/2019 | 21:24
1
5
לצפיה ב-'עוד מידע מעניין שמצאתי בעניין טורי..'
עוד מידע מעניין שמצאתי בעניין טורי..
18/03/2019 | 21:31
12
השירים שלה לא תמיד ברורים, אבל מאוד אישיים, היא נוגעת בנושאים רבים וביניהם מיניות, דת, פטריארכיה וגם טרגדיות אישיות כגון אונס שעברה על ידי מעריץ בתחילת הקריירה שלה, ושלוש הפלות אותן עברה.
היא ידועה גם בהערות מוזרות ולפעמים גם גסות שלה במהלך ראיונות והופעות.
לצפיה ב-'פופ מחוספס'
פופ מחוספס
19/03/2019 | 15:18
11
מהסוג שאני לא אוהב
לצפיה ב-'פופ/רוק, אומנותי, שילוב של מודרני וקלאסי, מושפע קייט בוש '
פופ/רוק, אומנותי, שילוב של מודרני וקלאסי, מושפע קייט בוש
20/03/2019 | 12:50
4
לצפיה ב-'ככה פשוט- סי היימן'
ככה פשוט- סי היימן
18/03/2019 | 21:22
9
שיר חדש ומעולה לזמרת. מופיע בפינת המומלצים שלי

לצפיה ב-'רומאו/יהודית תמיר'
רומאו/יהודית תמיר
18/03/2019 | 23:05
1
4
לצפיה ב-'יפהפה'
יפהפה
19/03/2019 | 07:37
לצפיה ב-'הכנות לקראת מצעדי העשור של הפורום'
הכנות לקראת מצעדי העשור של הפורום
17/03/2019 | 21:08
4
23
היי לכולם,
כידוע לכם בעוד כחצי שנה אנחנו נציין את ראש השנה ואיתה למעשה את סיכום העשור הנוכחי במוזיקה הישראלית.
כמה חודשים לאחר מכן את סוף שנת 2019 ואיתה את סיכום העשור הלועזי.

בעיני מיותר לציין שאנחנו חייבים לארגן סיכום הגון לשנים האלה בפורום! ורציתי להתייעץ איתכם על רעיונות -

האם תרצו שנארגן רשימה על פי מצעדים שנתיים בעבר בפורום/בתחנות הרדיו? לארגן מצעד שנתי לכל שנה מחדש ולאחר מכן להרכיב לכך את הרשימות למצעדי העשור?
ובכללי מה הרעיונות שלכם?
לצפיה ב-'אני בעד לעשות מצעד לפי מצעדים שנתיים בפורום '
אני בעד לעשות מצעד לפי מצעדים שנתיים בפורום
17/03/2019 | 21:10
6
לצפיה ב-'קודם כל יפה שאתה חושב על סיכום העשור'
קודם כל יפה שאתה חושב על סיכום העשור
17/03/2019 | 23:32
18
אני אשתתף רק בסיכום העשור העברי, הלועזי יקרה בלעדייי ובלי תגובות שלי כי אני ממש לא אוהב את העשור הנוכחי בזירה הבינלאומית 

הרעיון שלי הוא לארגן מצעד שנתי לכל שנה עברית מחדש (החל מתש"ע) ואחרי כן להרכיב מכך את הרשימות למצעדי העשור ואני בעד גם לעשות לפני מצעד העשור מין מצעד גלגל הצלה לשירים עבריים שיפוספסו במצעדים השנתיים מכל שנה.
לצפיה ב-'זה תלוי בך אורי'
זה תלוי בך אורי
18/03/2019 | 01:42
1
20
אם יש לך כח לעשות מעכשיו מצעד שנתי לכל שנה, זה יהיה מצוין

אם לא, אתה יכול לקחת את המצעדים השנתיים בעבר של הפורום. עשינו בכל שנה בעשור הזה, נכון?
לצפיה ב-'אני אענה בגדול לשניכם'
אני אענה בגדול לשניכם
19/03/2019 | 16:55
21
יש לנו מצעד שנתי לכל שנה בפורום (בכולם יש 40 שירים חוץ מתשע"ד עם 30) - לתשע"ה עשינו בדיעבד לאחרונה כש"שבע בערב" זכה.

אין לי בעיה לעשות מצעד שנתי נוסף לכל שנה כי אין ספק שהרבה דברים השתנו מאז - אבל השאלה היא בכמות הביקוש וההשתתפות שתהיה. יבאס אותי לעשות פינה שרק 5 אנשים משתתפים בה
לצפיה ב-'ההמלצה השבועית'
ההמלצה השבועית
18/03/2019 | 21:27
3
9
כמדי שבוע, יש לכם הזדמנות להמליץ על שיר שאתם אוהבים ולדעתכם הוא לא מספיק מוערך. כל מה שעליכם מוטל זה להחליט, לבחור ולפרסם שיר שאתם מאד אוהבים ומעריכים ובעיניכם הוא אנדרייטד או לא מספיק מוערך בכללי. רצוי ומומלץ להסביר למה אתם חושבים שהוא לא מוערך או מה אתם אוהבים בשיר. השיר יכול להיות ישן או חדש, עברי או לועזי- לא משנה. 
לצפיה ב-'ההמלצה שלי'
ההמלצה שלי
18/03/2019 | 21:38
8
אור בקצה המנהרה- אילנה אביטל

לאילנה אביטל יש המון שירים שאהובים עלי והיא לא מספיק מוערכת והרבה שירים שלה הם אנדרייטד. השיר הזה מרגש אותי במיוחד ולטעמי היא מבצעת אותו מושלם
לצפיה ב-'ושלי'
ושלי
19/03/2019 | 09:32
1
8
הפעם לדעתי מוכר אחד הגדולים של ירמי קפלן פשוט נדבקתי אליו
כמה את צודקת שיר יפה ומיוחד ומדבק.
לצפיה ב-'שיר מעולה, דווקא הוא מהפחות מצליחים שלו לדעתי'
שיר מעולה, דווקא הוא מהפחות מצליחים שלו לדעתי
19/03/2019 | 15:48
6
אני הכרתי אותו דרכך לדעתי או במקרה
לצפיה ב-'שלום לפורום. פעם ראשונה כאן'
שלום לפורום. פעם ראשונה כאן
16/03/2019 | 02:15
33
48
ראיתי עכשיו את רפסודיה בוהמית. סרט אדיר. גם מבחינה קולנועית. מישהו ראה?
לצפיה ב-'ההופעה בסוף היתה בעיני'
ההופעה בסוף היתה בעיני
16/03/2019 | 02:19
23
החלק הכי טוב..פשוט מהמם
לצפיה ב-'ברוכה הבאה! '
ברוכה הבאה!
16/03/2019 | 08:54
4
28
מקווה שתיהני בפורום!

אני מניח שהשם גלי או גל? :)
לצפיה ב-'חושבת שאהנה. אוהבת מאוד'
חושבת שאהנה. אוהבת מאוד
16/03/2019 | 15:24
19
מוזיקה (מי לא) מכל הסוגים. בעיקר לועזי. פה ושם גם ישראלי שהוא טוב
לצפיה ב-'גלית שמי. הנה אמרתי. הרוב'
גלית שמי. הנה אמרתי. הרוב
16/03/2019 | 23:00
2
21
לא אומרים ולא מבינה למה
לצפיה ב-'דווקא כאן (וגם בטלוויזיה) הרוב אומרים '
דווקא כאן (וגם בטלוויזיה) הרוב אומרים
17/03/2019 | 07:09
1
10
לצפיה ב-'לא ידעתי..מה שלומך שיר..'
לא ידעתי..מה שלומך שיר..
18/03/2019 | 18:37
18
לא אשכח את האיחולים שלך ליום הולדתי בפורום טלויזיה
לצפיה ב-'ברוכה הבאה, טוב לראותך גם פה '
ברוכה הבאה, טוב לראותך גם פה
16/03/2019 | 09:03
3
24
אני עוד לא ראיתי את הסרט.
לצפיה ב-'תודה לונה. חייבת לראות בפרט'
תודה לונה. חייבת לראות בפרט
16/03/2019 | 15:27
26
אם את אוהבת את קווין. גם כסרט הוא מצויין בעיני
לצפיה ב-'באיזה פורום הכרתן?'
באיזה פורום הכרתן?
17/03/2019 | 14:22
1
4
לצפיה ב-'טלויזיה'
טלויזיה
17/03/2019 | 19:25
5
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לפורום'
ברוכה הבאה לפורום
16/03/2019 | 11:36
1
3
לצפיה ב-'תודה רבה..'
תודה רבה..
16/03/2019 | 15:29
3
לצפיה ב-'ברוכה הבאה!'
ברוכה הבאה!
16/03/2019 | 12:04
4
26
אחלה סרט באמת, אני מאוד אוהב את קווין ולשמוע את השירים באיכות של בית קולנוע זה הדבר הכי כיף בעולם
לצפיה ב-'אתה מאוד צודק..אני מבינה'
אתה מאוד צודק..אני מבינה
16/03/2019 | 15:18
3
22
שהפסקול היה של קווין נכון? ההופעה בסוף היתה משהו אלוהי כזה..לא ראיתי מעולם דבר כזה וכן, קווין נפלאים..השחנים. הכל..
לצפיה ב-'איזו קבלת פנים יפה..'
איזו קבלת פנים יפה..
16/03/2019 | 15:20
17
תודה רבה
לצפיה ב-'אויש ברור שהוא של קווין..'
אויש ברור שהוא של קווין..
16/03/2019 | 15:32
15
התכוונתי אם הפסקול הוא ממש מקורי שלהם
לצפיה ב-'טעות הקלדה. השחקנים..'
טעות הקלדה. השחקנים..
16/03/2019 | 15:40
13
אני חושבת שמעולם לא ראיתי סרט על להקת רוק חוץ מהביטלס ואולי עוד, אבל שם אלה היו הופעות חיות ממש..ושוב ההופעה בסוף היתה משהו מאוד חזק ומרשים..השיא של הסרט. גם הבימוי, המשחק, הצילום. הכל
לצפיה ב-'אהלן '
אהלן
16/03/2019 | 19:04
11
23
לא יצא לי לראות. אבל אשמח לראות אותו וגם את "לעזוב את נוורלנד".

לצפיה ב-'הי. מעאלי. לא שמעתי על לעזוב'
הי. מעאלי. לא שמעתי על לעזוב
16/03/2019 | 23:08
10
18
את נוורלנד..אקרא ברשת
לצפיה ב-'איך לא? לא הפסיקו לדבר על זה בתקשורת'
איך לא? לא הפסיקו לדבר על זה בתקשורת
17/03/2019 | 00:07
9
36
אתה יכול לקרוא לי צ'ארלי

לצפיה ב-'אני בת..לא שמעתי על הסרט'
אני בת..לא שמעתי על הסרט
17/03/2019 | 01:49
6
12
לצפיה ב-'תצטרכי להזכיר לי.. '
תצטרכי להזכיר לי..
18/03/2019 | 21:21
5
13
לצפיה ב-'מה להזכיר לך לא הבנתי..'
מה להזכיר לך לא הבנתי..
19/03/2019 | 03:43
4
4
לצפיה ב-'שאת בת..'
שאת בת..
19/03/2019 | 15:05
3
10
לצפיה ב-'כתוב בכרטיס שלי (:'
כתוב בכרטיס שלי (:
19/03/2019 | 16:36
2
3
לצפיה ב-'לא בודק בדרך כלל..'
לא בודק בדרך כלל..
19/03/2019 | 16:55
1
7
לצפיה ב-'כתבתי בלשון נקבה. לא חשוב'
כתבתי בלשון נקבה. לא חשוב
20/03/2019 | 00:43
3
לצפיה ב-'סליחה על האיחור. רק עכשיו'
סליחה על האיחור. רק עכשיו
06/04/2019 | 01:43
1
6
הבנתי באיזה סרט מדובר. ברור ששמעתי עליו. מייקל מסתבר היה אדם חולה
לצפיה ב-'אבל לא ראיתי את הסרט. לא'
אבל לא ראיתי את הסרט. לא
06/04/2019 | 01:54
5
יודעת איפה אפשר לראות אותו. בכל מקרה לא אראה סרט על אדם סוטה שניצל ילדים תמימים
לצפיה ב-'ברוכה הבאה גלי'
ברוכה הבאה גלי
16/03/2019 | 19:57
1
24
לא הלכתי לסרט
ממה ששמעתי, התוכן דיי חלש והוא מיועד רק לאלו שאוהבים את השירים שלהם
את התרשמת אחרת?

תהני בפורום
לצפיה ב-'אתה ממש צודק. גם אני לא'
אתה ממש צודק. גם אני לא
16/03/2019 | 23:04
19
התרשמתי ככ מהסרט. חיכיתי לשיא והוא הגיע בצורת ההופעה החיה בסוף..מאוד מרשים. נכון, למי שאוהב אותם..אם כי יש בסרט הזדמנות לראות קצת על חייו של מרקורי..
לצפיה ב-'כן ראיתי, אהבתי את השירים, עלילה לא מי יודע מה, קיטש'
כן ראיתי, אהבתי את השירים, עלילה לא מי יודע מה, קיטש
17/03/2019 | 17:26
1
7
לצפיה ב-'אם כך אני תוהה למה הסרט'
אם כך אני תוהה למה הסרט
17/03/2019 | 18:03
15
קיבל כמה אוסקרים ביניהם השחקן הכי טוב. בכל זאת אני חושבת שהיתה הצצה לא רעה על מרקורי והלהקה. למעשה המוזיקה עושה את הסרט.

ברור שמי שלא אוהב את המוזיקה לא יאהב את הסרט
לצפיה ב-'יום הולדת שמח ליעל המקסימה'
יום הולדת שמח ליעל המקסימה
17/03/2019 | 00:09
11
18
לצפיה ב-'הברכה שלי'
הברכה שלי
17/03/2019 | 00:12
2
22
כל הכבוד לך על ההתמדה של 12 שנה בפורום, ללא שום הפסקה, עם פעילות יומיומית

מאחל לך שתמשיכי לצמוח ולהתפתח
שתמשיכי להתקדם בעבודה
שתהני במה שאת עושה
שתאהבי ותקבלי את עצמך כמו שאת (כולנו צריכים את זה)
שתמשיכי להיות מקסימה ואיכפתית כמו שאת
שתהיי מאושרת
שאת והורייך יהיו בריאים

תודה על הכל יעל
לצפיה ב-'12 שנה?! המון זמן. כל הכבוד'
12 שנה?! המון זמן. כל הכבוד
17/03/2019 | 01:22
1
4
לצפיה ב-'נכנסה לפורום ביום עצמאות 2007'
נכנסה לפורום ביום עצמאות 2007
17/03/2019 | 14:21
15
למרות שכתבה פה ושם הודעות גם לפני כן

ההודעה הראשונה שלה היתה ב-4 באוקטובר 2005

לצפיה ב-'יום הולדת שמח הנאה ואושר '
יום הולדת שמח הנאה ואושר
17/03/2019 | 08:07
4
לצפיה ב-'המון מזל טוב לך יעל'
המון מזל טוב לך יעל
17/03/2019 | 10:01
15
מאחל לך קודם כל בריאות ואריכות ימים, שתצליחי בכל תחום אפשרי(עבודה, חברים, משפחה, מוסיקה). שתמשיכי להתקדם ולהרגיש טוב עם עצמך ובעיקר שתמשיכי להנות ממוסיקה לפי טעמך המיוחד. מאחל לך גם שתמצאי אהבה אמיתית ושתדעי רק נחת ורגעי אושר מהמשפחה וחברים
יום הולדת שמח
לצפיה ב-'שיהיה לך יום הולדת שמח '
שיהיה לך יום הולדת שמח
17/03/2019 | 14:23
7
שיהיה לך בהצלחה בחיים הרבה אושר עושר בריאות
ושתמשיכי להיות חברת פורום מצוינת
לצפיה ב-'מזל טוב לך שוב יעל הנהדרת! '
מזל טוב לך שוב יעל הנהדרת!
17/03/2019 | 20:42
1
16
כיף ביותר שאת בפורום, אוהבת לקרוא את הסיכומים שלך תמיד!
מצטרפת לכל האיחולים היפים שכבר כתבו לך, בריאות וכמובן להמשיך להצליח ולהתקדם בעבודה ולהינות! ובחיים הפרטיים למצוא אושר ולאהוב
ולהאמין בעצמך - כי את שווה!

לצפיה ב-'שווה+++'
שווה+++
18/03/2019 | 01:49
2
לצפיה ב-'המון מזל טוב עד 120! '
המון מזל טוב עד 120!
17/03/2019 | 21:11
3
לצפיה ב-' עד 120 '
עד 120
18/03/2019 | 15:36
10
מצטער שהצקתי לך כמה פעמים וכנראה שפגעתי גם.... מאחל לך שנה של התקדמות, בריאות ואושר
לצפיה ב-'מזלללל טוב!!!'
מזלללל טוב!!!
19/03/2019 | 05:38
3
לצפיה ב-'מה השיר המעצבן או הגרוע ששמעתם לאחרונה'
מה השיר המעצבן או הגרוע ששמעתם לאחרונה
16/03/2019 | 17:16
16
12
לצפיה ב-'השירים הגרועים שלי:'
השירים הגרועים שלי:
16/03/2019 | 17:20
3
34
1. תגידי לי שטוב לך- עומר אדם

2. ההיפך מהיקום- אייל גולן

שני אלה מעצבנים אותי והשירים האלה מעיקים
לצפיה ב-'הייתי בטוח שתבחר שירים מזרחיים.'
הייתי בטוח שתבחר שירים מזרחיים.
16/03/2019 | 18:51
2
9
לצפיה ב-'אני לא שונא מזרחית לחלוטין'
אני לא שונא מזרחית לחלוטין
16/03/2019 | 19:20
1
24
אני מאלה שאוהבים את שרית חדד וזהבה בן ואת דיקלה ואפילו מאד
אבל יש בעשר השנים האחרונות המון שירים מזרחיים רדודים מבחינת הלחן והמילים וגם העיבודים לא משהו בהמון מקרים
לצפיה ב-'ברור. אבל בדרך כלל צפוי שתבחר בשירים מזרחיים.'
ברור. אבל בדרך כלל צפוי שתבחר בשירים מזרחיים.
16/03/2019 | 19:29
7
לצפיה ב-'בניה ברבי מעצבן מאוד בחדש אין לי מושג איך נקרא.'
בניה ברבי מעצבן מאוד בחדש אין לי מושג איך נקרא.
16/03/2019 | 19:26
3
9
לצפיה ב-'קוראים לו "עכשיו הלב פתוח" והוא יצא בשבוע החולף'
קוראים לו "עכשיו הלב פתוח" והוא יצא בשבוע החולף
16/03/2019 | 19:33
2
6
לצפיה ב-'ואתה אוהב אותו?'
ואתה אוהב אותו?
16/03/2019 | 19:37
1
3
לצפיה ב-'את השיר החדש? טרם שמעתי אותו'
את השיר החדש? טרם שמעתי אותו
16/03/2019 | 19:39
20
את בניה אני מחבב אבל לא עפתי עליוו על שיריו  עד כה כמו רוב עם ישראל
לצפיה ב-'לצערי לא אהבתי את השיר לאירוויזיון'
לצערי לא אהבתי את השיר לאירוויזיון
18/03/2019 | 03:29
21
הטקסט נחמד אבל הלחן זול ומתחנף, הביצוע בינוני ופומפוזי...
לצפיה ב-'אצלי זה כמעט שיר עשור אבל נזכרתי בו בגלל רומיאו וג'ולייט'
אצלי זה כמעט שיר עשור אבל נזכרתי בו בגלל רומיאו וג'ולייט
24/03/2019 | 23:04
6
30
במצעד של לונה אז אולי בשביל אחרים זה רע 
Taylor Swift - Love Story 
לצפיה ב-'איזה שיר?'
איזה שיר?
24/03/2019 | 23:09
5
4
לצפיה ב-'נזכרתי בשיר של טיילור סוויפט בגלל השיר של דייר סטרייטס במצעד'
נזכרתי בשיר של טיילור סוויפט בגלל השיר של דייר סטרייטס במצעד
24/03/2019 | 23:36
4
6
לצפיה ב-'איזה שיר שלהם ?'
איזה שיר שלהם ?
24/03/2019 | 23:46
3
9
וגם שיר שלהם וגם השיר של טיילור גרועים בעיניך?
לצפיה ב-'איזה שיר - רומיאו וג'ולייט ואף אחד מהם'
איזה שיר - רומיאו וג'ולייט ואף אחד מהם
25/03/2019 | 00:39
2
12
לא גרוע בעיניי
אבל אולי יש מי שבעיניו טיילור סוויפט לא משתווה לדייר סטרייטס ויחשוב שזאת השוואה גרועה (אני בכלל מעדיפה את טיילור סוויפט)
לצפיה ב-'הבנתי ורגע השיר של טיילור הוא כמעט שיר עשור שלך ?'
הבנתי ורגע השיר של טיילור הוא כמעט שיר עשור שלך ?
25/03/2019 | 08:12
1
2
לצפיה ב-' העשור הקודם'
העשור הקודם
25/03/2019 | 13:05
8
בעיקר רק החצי השני של העשור אז זה בטוח אחד השירים הטובים שיצאו
לצפיה ב-'המומלצים של אביחי- שירים חדשים'
המומלצים של אביחי- שירים חדשים
17/03/2019 | 18:44
29
הפינה האנדרייטד והחשובה שלי חוזרת והיא חושפת בפניכם את השירים החמים ביותר שיצאו בשבוע שעבר ושנכנסו ללבי:
1. כמה נפלא- שרית קליינמן

2. בקול גדול- ענבל פרטוק מלול

3. אפס מאופס- אדיר גץ

4. קשיי שפה- זוהר רביץ

5. הסיפור הגדול- דניאל רובין

6. אהבה בשבתות- מלי שלום

7. זה עוד לא אבוד- ג'יין בורדו

8. ככה פשוט- סי היימן

9. ימים טובים- סינרגיה

10. להיות- שי גבסו

11. הלב שלי עומד למכירה- מאיה בוסקילה

12. מנשמתי- רמי קלינשטיין

13. נשימה- שירי מימון
לצפיה ב-'פלייליסט כמעט שבת- רוני ידידיה'
פלייליסט כמעט שבת- רוני ידידיה
15/03/2019 | 19:56
6
32
הנה חלק מהפלייליסט של התכנית ששודרה בכאן ג' היום:
1. שיר של יום חולין- אילנית

2. עטור מצחך זהב שחור- אריק אינשטיין

3. הו מה יהיה- גידי גוב

4. אם תשאלו אותי- דורי בן זאב

5. לא נפזיק לשיר- יהורם גאון

6. אדבר איתך- חוה אלברשטיין

7. גשם גשם בוא- להקת הנחל

8. אדם צובר זכרונות- דורית ראובני

9. אחרי הכל את שיר- שלמה ארצי

10. בדרך אל הכפר- רבקה זהר

11. בדרך חזרה- אבי טולדנו

12. דרך אגב- צמד דרום

13. שיר לערב חג- מירי אלוני

14. אמור שלום- שוקולד מנטה מסטיק

15. שובי השולמית- מתי כספי

16. ציפי פרימו- גזוז

17. סיוון- יגאל בשן

18. איריסיים- עפרה חזה

19. כוכב הצפון- להקת פיקוד הצפון

20. צליל מכוון- צליל מכוון

21. רק אתמול- גלי עטרי

22. אליק השחף שלי- אושיק לוי

23. פגישה חצי פגישה- חנן יובל

24. פגישה ראשונה- אילנה אביטל

25. תלווי אותי- הכל עובר חביבי

26. בוא ניפגש- יזהר כהן

27. על אם הדרך- להקת חיל הים

28. בוא בשלום- האחים והאחיות
לצפיה ב-'ציפי פרימו ושיר לערב חג מצוינים'
ציפי פרימו ושיר לערב חג מצוינים
15/03/2019 | 20:53
9
לצפיה ב-' בתוכנית של איריס קול Gnarls Barkley - Crazy '
בתוכנית של איריס קול Gnarls Barkley - Crazy
15/03/2019 | 23:21
9
לצפיה ב-'כל כך הרבה שירים מעולים!'
כל כך הרבה שירים מעולים!
16/03/2019 | 09:12
3
24
שיר שאהוב עליי במיוחד!

רק אתמול של גלי עטרי

תודה על הרשימה אביחי
לצפיה ב-'אני מאוד אוהבת את גלי עטרי'
אני מאוד אוהבת את גלי עטרי
17/03/2019 | 01:34
2
21
במיוחד את "נפאל". חבל שלא משמיעים אותה. האמת אני לא שומעת רדיו כמעט. רק ביוטיוב..
לצפיה ב-'שמח שאת אוהבת את גלי, אחת הזמרות האהובות עלי'
שמח שאת אוהבת את גלי, אחת הזמרות האהובות עלי
17/03/2019 | 10:05
1
12
לצפיה ב-'כן, היא טובה ולא מוערכת'
כן, היא טובה ולא מוערכת
17/03/2019 | 18:09
20
ומושמעת מספיק
לצפיה ב-'השיר היומי ליום ראשון 17.3'
השיר היומי ליום ראשון 17.3
17/03/2019 | 10:08
5
11
לצפיה ב-'זה עוד לא אבוד- ג'יין בורדו'
זה עוד לא אבוד- ג'יין בורדו
17/03/2019 | 11:14
1
20
שיר חדש ומגניב לאללה של ההרכב! 
לצפיה ב-'יופי של שיר, מצטרף!'
יופי של שיר, מצטרף!
18/03/2019 | 01:25
6
לצפיה ב-'Dancing With A Stranger- סאם סמית ונורמני קורדיי'
Dancing With A Stranger- סאם סמית ונורמני קורדיי
17/03/2019 | 14:17
5
לצפיה ב-'Calogero - 1987'
Calogero - 1987
17/03/2019 | 14:22
13
לצפיה ב-'Rod Stewart - Sailing'
Rod Stewart - Sailing
24/03/2019 | 21:56
10
לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
14/03/2019 | 15:31
54
45
שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

סרט\תוכנית

מה מחכה לו
המשך>>
שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

סרט\תוכנית

מה מחכה לו
לצפיה ב-' השבוע לפני...'
השבוע לפני...
16/03/2019 | 08:51
67
44
הפינה השבועית, השבוע לפני... סקירה של המקומות הראשונים, כניסות חדשות ושירים חדשים 

השבוע בפינה אני אתמקד במוזיקה ישראלית, פשוט כי יש מלא שירים מעולים שהיו במקום הראשון או נכנסו למצעד העברי ישראלי השבועי או שירים שיצאו השבוע לפני

אם יהיה...
המשך>>
הפינה השבועית, השבוע לפני... סקירה של המקומות הראשונים, כניסות חדשות ושירים חדשים 

השבוע בפינה אני אתמקד במוזיקה ישראלית, פשוט כי יש מלא שירים מעולים שהיו במקום הראשון או נכנסו למצעד העברי ישראלי השבועי או שירים שיצאו השבוע לפני

אם יהיה לי זמן אני אבדוק גם מוזיקה לועזית 

אז תעשו לכם שבת כיפית עם הרבה מוזיקה ישראלית טובה!
מקווה שתיהנו!
לצפיה ב-'השיר היומי ליום שבת 16.3'
השיר היומי ליום שבת 16.3
16/03/2019 | 11:26
8
7
לצפיה ב-'כוכב דן -אהוד בנאי'
כוכב דן -אהוד בנאי
16/03/2019 | 11:32
1
6
שיר נהדר.
לצפיה ב-'לא הכרתי, הקשבתי ואהבתי- שיר מעולה!'
לא הכרתי, הקשבתי ואהבתי- שיר מעולה!
16/03/2019 | 12:05
לצפיה ב-'פתאום נזכרת - גיל וין מארח את רבקה זהר'
פתאום נזכרת - גיל וין מארח את רבקה זהר
16/03/2019 | 12:10
1
8
אחלה שיר
לצפיה ב-'מקסים, בחירה יפה אביעד'
מקסים, בחירה יפה אביעד
16/03/2019 | 12:13
2
לצפיה ב-'Riff Cohen - Tomber De Haut'
Riff Cohen - Tomber De Haut
16/03/2019 | 20:13
7
לצפיה ב-'Conchita Wurst - Hit Me (גם עם מראה חדש)'
Conchita Wurst - Hit Me (גם עם מראה חדש)
16/03/2019 | 20:44
1
19
קונצ'יטה חוזר עם שיער קצר ולבן.

לצפיה ב-''
21/03/2019 | 18:56
1
לצפיה ב-'Ariana Grande - 7 rings'
Ariana Grande - 7 rings
16/03/2019 | 21:35
20
קווין
לצפיה ב-'המצעד הבריטי / מס' 11 לשנת 1994'
המצעד הבריטי / מס' 11 לשנת 1994
13/03/2019 | 23:33
55
29
המשך>>

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ