לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1498414,984 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'השיר היומי ליום שלישי 16.4'
השיר היומי ליום שלישי 16.4
16/04/2019 | 12:26
10
7
לצפיה ב-'בית- רן דנקר'
בית- רן דנקר
16/04/2019 | 12:34
2
10
שיר חדש בליווי קליפ. שיר מאד מעניין
לצפיה ב-'כתב על האהבה לחבר שלו'
כתב על האהבה לחבר שלו
16/04/2019 | 14:40
1
15
שיר יפה, שמעתי אותו אתמול בגל"צ
לצפיה ב-'נכון'
נכון
16/04/2019 | 15:01
11
ולמרות שזאת שנה חזקה שלו זמר השנה שלי הוא לא יהיה. נראה לי שדיויד ברוזה ואדם(חיים כהן היקר והוותיק) הם שני הזמרים שהכי אהבתי השנה וגם נתן גושן וקובי אפללו מצטרפים

לצפיה ב-'קח/מיקה קרני (רמיקס)'
קח/מיקה קרני (רמיקס)
16/04/2019 | 13:31
1
3
לצפיה ב-'נפלא- נפלאה'
נפלא- נפלאה
16/04/2019 | 14:09
3
לצפיה ב-' Alice - Lauren Noiman'
Alice - Lauren Noiman
16/04/2019 | 14:40
7
לצפיה ב-'Britney Spears - Womanizer'
Britney Spears - Womanizer
17/04/2019 | 02:01
2
11
כנראה הכי אהוב עלי שלה, קטע מבריק ומופרע במידה נכונה... פופ טראש מטריף...
לצפיה ב-'שיר מצוין של זמרת מצוינת'
שיר מצוין של זמרת מצוינת
17/04/2019 | 08:12
2
לצפיה ב-''
17/04/2019 | 13:02
1
לצפיה ב-'Offer Nissim-Over You +The Bangles - Something That You Said'
Offer Nissim-Over You +The Bangles - Something That You Said
17/04/2019 | 06:51
1
לצפיה ב-'השיר היומי ליום שני 15.4'
השיר היומי ליום שני 15.4
15/04/2019 | 10:03
8
8
לצפיה ב-'אחת בלילה- לירון לב'
אחת בלילה- לירון לב
15/04/2019 | 10:30
13
שיר פופ אלקטרוני ומעולה
לצפיה ב-'Morrissey - Spent the Day in Bed '
Morrissey - Spent the Day in Bed
15/04/2019 | 13:25
2
לצפיה ב-'Kate Ryan - Scream For More אמש נזכרתי בו '
Kate Ryan - Scream For More אמש נזכרתי בו
15/04/2019 | 15:10
2
7
לצפיה ב-'אחלה שיר דאנס'
אחלה שיר דאנס
15/04/2019 | 18:24
6
לצפיה ב-'!!!!!!!!!'
!!!!!!!!!
16/04/2019 | 03:23
2
לצפיה ב-'בלדה לנאיבית - יעל לוי'
בלדה לנאיבית - יעל לוי
15/04/2019 | 18:27
1
10
המקום הראשון הראשון במקום בצמרת בשנות ה-80' (2.1.80)
לצפיה ב-'שיר יפהפה!! זמרת מעולה'
שיר יפהפה!! זמרת מעולה
15/04/2019 | 19:50
1
לצפיה ב-'Frances Ruffelle - Lonely Symphony (בריטניה 1994)'
Frances Ruffelle - Lonely Symphony (בריטניה 1994)
16/04/2019 | 08:20
5
לצפיה ב-'השיר היומי ליום ראשון 14.4'
השיר היומי ליום ראשון 14.4
14/04/2019 | 10:10
9
9
לצפיה ב-'Taylor Dayne - I'll Wait (איזה להיט מפוספס )'
Taylor Dayne - I'll Wait (איזה להיט מפוספס )
14/04/2019 | 12:52
8
לצפיה ב-'The Smiths - Hand in glove'
The Smiths - Hand in glove
14/04/2019 | 15:01
2
לצפיה ב-'Anthem - Deep Purple'
Anthem - Deep Purple
14/04/2019 | 15:25
4
15
קלאסיקת רוק אדירה מ-1968
לצפיה ב-'זה מושמע היום ברגעי קסם? שיר נפלא בחרת '
זה מושמע היום ברגעי קסם? שיר נפלא בחרת
14/04/2019 | 15:30
2
2
לצפיה ב-'אכן הושמע בתוכנית'
אכן הושמע בתוכנית
15/04/2019 | 13:11
1
4
לצפיה ב-'אתמול היתה תכנית נחמדה ממה שבדקתי'
אתמול היתה תכנית נחמדה ממה שבדקתי
15/04/2019 | 13:55
10
גם שבוע שעבר היו לו כמה תכניות ממש טובות 
לצפיה ב-'והיום השמיעו את זה ב-88'
והיום השמיעו את זה ב-88
15/04/2019 | 18:23
3
לצפיה ב-'מטורפת- אתי ביטון'
מטורפת- אתי ביטון
14/04/2019 | 17:23
4
אני לא חובב הז'אנר ולא מחסידיה אבל זה שיר מיוחד ופשוט מצוין!! בלדה מרשימה מאד והביצוע נוגע בי
לצפיה ב-'Offer Nissim - The Good Is Back'
Offer Nissim - The Good Is Back
15/04/2019 | 15:06
3
לצפיה ב-'מה אתם שומעים כעת'
מה אתם שומעים כעת
13/04/2019 | 19:36
44
42
המשך>>
לצפיה ב-' השיר היומי - שישי, ז' בניסן'
השיר היומי - שישי, ז' בניסן
12/04/2019 | 01:45
19
15
לצפיה ב-'השיר היומי ליום שישי 12.4'
השיר היומי ליום שישי 12.4
12/04/2019 | 09:44
5
לצפיה ב-' You're on my mind - Marbl'
You're on my mind - Marbl
12/04/2019 | 11:43
13
לצפיה ב-'חלליות/ ברי סחרוף '
חלליות/ ברי סחרוף
12/04/2019 | 12:00
3
7
לצפיה ב-'איזה שיר '
איזה שיר
12/04/2019 | 12:15
3
לצפיה ב-' נשפכתי עכשיו '
נשפכתי עכשיו
12/04/2019 | 13:38
19
לצפיה ב-'שיר אדיר, האזנתי לו לפני כמה ימים'
שיר אדיר, האזנתי לו לפני כמה ימים
14/04/2019 | 15:29
3
לצפיה ב-'The Eagles - Hotel California'
The Eagles - Hotel California
12/04/2019 | 12:18
10
לצפיה ב-'בריטניה 1994 (מוקדש לאריה )'
בריטניה 1994 (מוקדש לאריה )
12/04/2019 | 13:38
5
25
לצפיה ב-'בדיוק באתי לתת לו '
בדיוק באתי לתת לו
12/04/2019 | 13:43
1
6
לצפיה ב-'מוקדש גם לך'
מוקדש גם לך
12/04/2019 | 13:44
2
לצפיה ב-'שיחקת אותה בענק, תודה צ'ארלי'
שיחקת אותה בענק, תודה צ'ארלי
14/04/2019 | 15:14
2
16
בכלל לא זכרתי אותו
כנראה בגלל שהאירוויזיון הזה לא שודר בארץ
לצפיה ב-'צריך להקדיש לך שיר בשביל שתשים לב אליו?'
צריך להקדיש לך שיר בשביל שתשים לב אליו?
14/04/2019 | 16:32
1
14
זה נכנס השבוע ב1994 אל מקום 25 בבריטי
לצפיה ב-'מסתבר שכן'
מסתבר שכן
15/04/2019 | 18:29
2
לצפיה ב-'Jessica Simpson - I Wanna Love You Forever'
Jessica Simpson - I Wanna Love You Forever
12/04/2019 | 18:03
1
11
לצפיה ב-'בלדה יפה ממש!'
בלדה יפה ממש!
14/04/2019 | 15:11
2
לצפיה ב-'שיר של יום חולין - אילנית'
שיר של יום חולין - אילנית
14/04/2019 | 15:12
3
4
לצפיה ב-'אהובת לבי שמעתי אותו אתמול מרצוני החופשי'
אהובת לבי שמעתי אותו אתמול מרצוני החופשי
14/04/2019 | 15:34
2
18
אריה,בא לך לנחש באיזה מקום הוא יופיע במצעד שירי אילנית שאפרסם בסופ"ש?
לצפיה ב-'7'
7
16/04/2019 | 03:27
1
14
שזה כמובן 6 מקומות נמוך ממה שמגיע לו
לצפיה ב-'ניחוש מאד מעניין, נראה אם את צודקת'
ניחוש מאד מעניין, נראה אם את צודקת
16/04/2019 | 12:23
1
לצפיה ב-'דיון נחמד על מוסיקה '
דיון נחמד על מוסיקה
13/04/2019 | 11:55
19
38
 האם מאומן שאתה אוהב ומתחבר, יש לך ציפיות גבוהות יותר?
 האם מזמר ואומן אתה מצפה  תמיד לשינויים מוסיקליים והתפתחות בבחירות בהתאם לגיל שלו ולשינויים האישיים והמקצועיים?
 האם זמר שעושה את אותה מוסיקה בסגנון ובטקסטים שלו והלחנים פחות או יותר, הוא אומן שעלול לאבד מהפופולאריות שלו? 
 האם זמר שעבר את שיא ההצלחה בקריירה, הוא מסוגל לנפק עדיין מוסיקה טובה בעיניך או שעבר זמנו מרגע שהוא לא מייצר להיטים ושירים קליטים? 
לצפיה ב-'עונה:'
עונה:
13/04/2019 | 12:38
2
26
אני די בטוח שאומן שאהוב עלי, בהתאם לזה הציפיות ממנו הן גבוהות מהמשוער. אסור לו להביא שירים פחות איכותיים או פחות שקולעים לטעמי. דוגמא:  שרית חדד- הציפיות שלי ממנה לאור לא מעט מוסיקה מצוינת בעבר הן גבוהות ואז לעיתים היא מביאה שיר שלא קולע לטעמי כמו השיר "אמא'לה אבא'לה" שלא דיבר אלי ואיכזב אותי עד כה. 

האם מזמר ואומן אתה מצפה  תמיד לשינויים מוסיקליים והתפתחות בבחירות בהתאם לגיל שלו ולשינויים האישיים והמקצועיים?
להערכתי כן, עם השנים אני מצפה מזמר לסוג של השתנות פנימית והתפתחות בבחירת השירים בהנתאם לגילו ולשינויים מבחינת קול. אתן לדוגמא את גלי עטרי, המון להיטים היא הביאה לאורך השנים אבל היא תמיד השתנתה בהתאם לגיל וכיום היא מביאה שירים שמתאימים לאישיות שלה כיום ולגיל שלה. זאת כנראה אחת הסיבות שהאלבום האחרון לא הניב כמעט אף להיט רדיו ושהיא דוחה על הסף שירים שלא מתאימים לגילה ולאישיות שלה כיום. אני חושב שאי אפשר שלא לצפות מאומן להשתנות ולשנות את הבחירות המוסיקליות כי אין מה לעשות- אתה גדל ומתפתח ועובר שינויים לאורך השנים ובגיל וזה צריך לבוא לידי ביטוי במוסיקה שאתה עושה. אם אתה תישאר רק בגדר פופיות ולא תביא שירים שמתאימים לגילך, אתה לא מספיק אומן. אני יכול להביא לדוגמא את ההפך הגמור- הזמרת רוני דלומי שהיא מהזמרות הבולטות בעשר השנים האחרונות. ככל שתהיה זמרת שנויה במחלוקת או לא הכי טובה טכנית, אי אפשר לומר שהיא לא התבגרה והתבשלה לנגד עינינו. מזמרת פופ שהתחילה עם שירים לטיניים לא מקוריים(אך איכותיים לפחות) היא החלה לעבור תהליכים עם עצמה, החלה לכתוב את שיריה בהדרגה תוך כדי שהיא מתעמקת ביצירה וכתיבה ואף לקחה שיעורי סדנאות אישיות אצל טל גורדון כדי להתנסות בכתיבת שירים. רוני הבינה שהיא צריכה חיפוש עצמי ולא לחשוב שהיא יודעת הכל מבחינה מוסיקלית וזאת אחת הסיבות למקום הטוב שבו היא מצויה כיום. היא גם השתפרה ללא היכר בהגשה, במנעד הקולי לעומת גיל 17 ובבחירות המוסיקליות ולכן היא קיבלה אצלי מקום של הערכה וכבוד כאומן. אני באמת אוהב אותה כי היא זמרת שיודעת לעבור שינויים ומשתכללת במוסיקה שהיא עושה. 

האם זמר שעושה את אותה מוסיקה בסגנון ובטקסטים שלו והלחנים פחות או יותר, הוא אומן שעלול לאבד מהפופולאריות שלו? 
בהחלט כן! רוני דואני סופרסטאר לא היתה זמרת מספיק מגוונת ונשארה בגדר זמרת פופ נישתית ולכן בשלב מסוים היא איבדה את הפופולאריות וההערכה להם זכתה בעשור הקודם. היא לא ניסתה להמציא את עצמה מחדש או להביא שירים יותר אישיים ועמוקים ולכן בשלב מסוים הקהל כבר לא אכל יותר את מה שהיא הביאה. אני גם חושב שזה יקרה בסופו של דבר גם לעומר אדם. כי בעשר שנות קריירה שלו, המוסיקה שלו לא עברה שינוי מהותי או תהליכיםוהתפתחות והוא נשאר זמר מוסיקת פופ ים תיכוני והטקסטים שלו הם דומים אחד לשני. 

האם זמר שעבר את שיא ההצלחה בקריירה, הוא מסוגל לנפק עדיין מוסיקה טובה בעיניך או שעבר זמנו מרגע שהוא לא מייצר להיטים ושירים קליטים? 
בהחלט כן!! אני לא מחזיק בדעה הרווחת שלהיט רדיו והצלחה מסחרית בימינו מעיד על האיכות של אומן ורמה גבוהה של מוסיקה.  לדוגמא: מיקה קרני, רונית שחר, דנה ברגר, ירדנה ארזי, נינט טייב, אתי אנקרי, אילנית ויש גם זמרים כמו אבי טולדנו, יהורם גאון, רמי קלינשטיין ויהודה פוליקר שגם אחרי שעברו את שיא הקריירה שלהם, מנפקים עדיין שירים מוצלחים ואיכותיים לא פחות מהאומנים הכי פופולאריים. להיט זה עניין של תזמון ומזל ולפעמים להיט זה חיסרון. שיר טוב זה שיר שנוגע בך ומדבר אליך וקרה לי הרבה ששירים שאני אוהב מאד לא הצליחו בזמנו או פחות ממה שחשבתי שהצליחו. לדוגמא: מיקה קרני- עברה המון שינויים מוסיקלית ואף תהליך רוחני פנימי באלבום "קול דודי" ובכל זאת המוסיקה שלה בעשר השנים האחרונות הרבה פחות קיבלה יחס שלא כל כך בצדק. ממרום השנים, היא מהזמרות הכי אהובות עלי ויש לה מקום נכבד בזמרות והיוצרות החשובות בזמר העברי. למה? כי המוסיקה שלה נטולת יומרות, פוזות ומאד אותנטית לאוזניי. אז אין לה להיט רדיו הרבה זמן, אז מה? זה לא מעיד על האיכות ועל רמה גבוהה מוסיקלית אצל אומן. אני חושב שאנשים צריכים לתת הזדמנות גם לשירים שהם לא קליטים במבט ראשון ולבחון כל שיר ולפרק אותו לגורמים(טקסט, לחן, עיבוד, ביצוע) ואפילו לתת לשירים זמן לגדול ולא להשוות בין שיר מהעבר לשיר בהווה כפי שעושים לאומנים מסוימים(צביקה פיק למשל).  למשל: שיריה של ירדנה ארזי משנות ה- 90 היו לא מצליחים ובולטים ולהיטיים ביחס לשיריה משנות ה- 80. אני מאד אוהב ואפילו לא פחות את השירים האלה שלה משנות ה- 90 לעומת "אתה לי ארץ" שהוא השיר הכי מוכר שלה ולהיט ענק. זה ברור שהקהל פיספס אותם בגדול!! אלה שירים שהם מצמררים אותי. גם ריקי גל ודנה ברגר הן שתי זמרות שהרבה מעבר לשיא ההצלחה שלהן, אבל מנפקות שירים מופלאים ממרום גילן. אני אוהב מאד את השיר המשותף החדש שלהן "גם אני הייתי שם" שיש מאחוריו מסר חשוב והוא שיר מיוחד.
לצפיה ב-'קראתי "רוני דואני" כל הפיסקה השניה'
קראתי "רוני דואני" כל הפיסקה השניה
13/04/2019 | 14:21
1
26
ולא הבנתי למה זה לא מסתדר לי
לצפיה ב-'רוני דואני כבר לא עוסקת בזימרה, עזבה את התחום'
רוני דואני כבר לא עוסקת בזימרה, עזבה את התחום
13/04/2019 | 14:36
24
לצפיה ב-'עונה'
עונה
13/04/2019 | 12:47
1
25
עקרונית כן, כי זה ברור שמזמר שלא אהבתי עד עכשיו אין לי ציפיות בכלל, ומי שכן יש קצת.
יחד עם זה דווקא במוזיקה זה פחות מאשר בתחומי אמנות כמו כתיבה, משחק, בימוי וכו'.
כלומר מסופר, תסריטאי, במאי ושחקן שאהבתי - אני מצפה יותר לאהוב גם את החומרים הבאים שלו. במוזיקה אולי פחות.

האם מזמר ואומן אתה מצפה  תמיד לשינויים מוסיקליים והתפתחות בבחירות בהתאם לגיל שלו ולשינויים האישיים והמקצועיים?
לאו דווקא. בגדול אין לי ציפיות ספציפיות מזמרים לגבי המשך הקריירה שלהם. אני גם מאמינה שבאופן כללי היצירתיות והיכולת ליצור חומר מקורי ומחדש יורדת עם הגיל, ולכן אם כבר אז אני מצפה פחות ופחות מזמרים ככל שעובר הזמן.

האם זמר שעושה את אותה מוסיקה בסגנון ובטקסטים שלו והלחנים פחות או יותר, הוא אומן שעלול לאבד מהפופולאריות שלו? לא יודעת. כל אמן עלול לאבד מהפופולריות שלו, גם אם הוא ממשיך באותו קו וגם אם הוא משתנה.

עקרונית בוודאי שכל אחד יכול עדיין להפתיע, אבל כפי שציינתי יש בי פחות ציפיה עם הזמן. מקרה חיובי לדוגמה בשבילי זה לאונרד כהן, שדווקא בזקנתו ואף לפני מותו עוד הוציא שיר או שניים שהדהימו אותי.
לצפיה ב-'אהבתי בעיקר בתשובה השלישית תשובות מעניינות לונה'
אהבתי בעיקר בתשובה השלישית תשובות מעניינות לונה
13/04/2019 | 14:26
3
לצפיה ב-''
13/04/2019 | 14:13
1
15
כן.

האם מזמר ואומן אתה מצפה תמיד לשינויים מוסיקליים והתפתחות בבחירות בהתאם לגיל שלו ולשינויים האישיים והמקצועיים?
מצפה שזמר יגוון ויתפתח, לא בטוחה אם זה קשור לגיל ולשינויים אישיים, יותר קשור ללא למחזר

אפשרי, למרות שנראה שיש זמרים שלא משנים ועדיין נשארים פופולריים

תלוי למה אתה קורא "שיא ההצלחה". האם מדובר בהצלחה מסחרית, האם מדובר בהצלחה מבחינת איכות השירים (וכאן לכל מאזין יש ראייה אישית האם שירים מסויימים הם איכותיים או לא, כלומר האם הזמר הוא זמר "מצליח" או לא). הרי שכל אחד היה רוצה שהזמר האהוב עליו ימשיך להוציא שירים ומוזיקה שהוא אוהב ונהנה ממנה. ככה שאם "מצליח" נמדד לפי הצלחה מסחרית, ברור שכל אחד יגיד שלא עבר זמנו של הזמר האהוב עליו גם אם הוא הפסיק "להצליח" מסחרית. אך אם "מצליח" נמדד לפי איכות המוזיקה לדעתו של המאזין, אז ברור שכל אחד יגיד לך שכן עבר זמנו של זמר שהפסיק "להצליח" בהנפקת מוזיקה טובה.
(טוב חפרתי ממש השורה התחתונה- כל אחד יחשוב שעדיין לא עבר זמנו של זמר, כל עוד הוא מוציא מוזיקה שלדעתו היא טובה)
לצפיה ב-'התכוונתי לשיא ההצלחה מבחינה מסחרית '
התכוונתי לשיא ההצלחה מבחינה מסחרית
13/04/2019 | 14:31
11
והתשובה הרביעית הרשימה אותי ענבל, מספק אותי מה שכתבת
לצפיה ב-'עונה'
עונה
13/04/2019 | 15:17
3
11
כן בטח כמו מירי מסיקה . שלאחרונה קצת זה לא ממריא באמצע .
כן במקרה ריטה כמעט ואבדתי אותה באלבום מחכה .יחסית באחרון נחמד לי.
אני כבר לא פעם אין לי אומן מסוים שממש כל כך חשוב לי.שאם ישנה יהיה כך וכך אני פשוט פחות.גם בשנים האחרונות המוזיקה החדשה לא הכי ממריאה אז ככה גם האומנים אפשר למצוא דברים נחמדים.
עמיר בניון דוג' שקצת אבדתי אותו.....

לצפיה ב-'יעל, את מכירה את השיר של אבי טולדנו "הביתה סינדרלה"?'
יעל, את מכירה את השיר של אבי טולדנו "הביתה סינדרלה"?
13/04/2019 | 15:24
2
15
כשהכרתי אותו רק לפני שבועיים ו 3 ימים , הייתי בטוח שמדובר בלהיט גדול מאד שלו. מסתבר שלא כך היה.לא ברור איך לא הצליח לאור ההצלחה שזכה לה אבי באותה תקופה והשיר הזה מרגש אותי מאד. בכל מקרה, הוא הפך לשיר הכי אהוב עלי שלו תוך זמן קצר יחד עם השיר האלמותי "איך עף הזמן" 
מסקרן אותי מה דעתך על השיר הזה הביתה סינדרלה. המלצתי עליו בפינת המלצה השבועית וגם בחרתי אותו כשיר יומי. 
לצפיה ב-'נחמד לא מזיק לא מעבר. מקווה שלא תכעס.'
נחמד לא מזיק לא מעבר. מקווה שלא תכעס.
13/04/2019 | 15:53
1
3
לצפיה ב-'הכל טוב יעל העיקר ניסית '
הכל טוב יעל העיקר ניסית
13/04/2019 | 15:58
12
זה הגיוני שלא תמיד יהיו הסכמות על שירים 
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
13/04/2019 | 22:14
2
15
נהפוך הוא יש לי סטנדרט נמוך יותר כלפיו כי אני כבר אוהבת אותו אז הוא הרוויח נקודות זכות לפני הכל

האם מזמר ואומן אתה מצפה  תמיד לשינויים מוסיקליים והתפתחות בבחירות בהתאם לגיל שלו ולשינויים האישיים והמקצועיים?
לא וכל מקרה לגופו אני יכולה לאהוב או לא את השינוי כלומר שינוי יכול להיות לטובה או לרעה

גם כאן אין חוקים זה יכול ללכת לשני הצדדים או לארבעת הצדדים ליתר דיוק

זמר גם יכול לעשות קאמבק אחרי תקופה פחות מוצלחת ואין קשר בין הצלחה לבין מידת האהבה האישית לשירים של כל אחד
לצפיה ב-'אהבתי את התשובה בשאלה 1'
אהבתי את התשובה בשאלה 1
13/04/2019 | 22:30
1
11
את אומרת בעצם שלדוגמא אם אמינם או פט שופ בויז או דנה אינטרנשיונל יביאו שיר פחות מוצלח מבחינתך או פחות לטעמך, את עדיין תאהבי את אותו שיר פחות טוב? נקודה מעניינת.. אולי יש בזה משהו מן האמת ובכל מקרה זה הגיוני    
לצפיה ב-'לא יודעת אם עדיין אוהב אבל'
לא יודעת אם עדיין אוהב אבל
13/04/2019 | 22:59
12
יש יותר סיכוי שאוהב אותו שיר אם הוא מבוצע ע"י אמן שאני אוהבת
כלומר שיר פחות אהוב עליי של פט שופ בויז עדיין יותר אהוב עליי מאשר אם אותו שיר היה מבוצע ע"י אימג'ן דראגונס (סתם דוגמא ללהקה שהיא אמנם נחמדה אבל אין לי העדפה מיוחדת אליה)
לצפיה ב-'דעתי בנושא'
דעתי בנושא
14/04/2019 | 11:39
1
17
בהחלט. כשאני עובר על רשימות שירים חדשים אני קודם מחפש אמנים שאני מעריך ומאמין שלא יאכזבו. 

לא בהכרח. אני בעד לתת למוזיקאי חופש לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב.
הבעיה היא שטיפת המוח שעושים למאזינים בתחנות הרדיו ומתעלמים מהרבה אמנים רק כי הם "זקנים", ולכן זה מחייב את חלקם ללכת לכיוונים שלא בהכרח מתאימים להם, רק כי הם צריכים פרנסה.

בשלב מסוים זה יימאס על אפילו על קהל המעריצים של אותו זמר, ובוודאי שעל המאזין הממוצע. אם הוא ירצה להציל את הקריירה שלו הוא יצטרך להמציא את עצמו מחדש, כמו פינק שכל אלבום שלה נשמע אחרת מקודמו, ועדיין מצליחה להישאר רלוונטית, להבדיל מזמרות אחרות שנעלמו. 

בהחלט. לא מעט אמנים שאני שומע היום פעילים כבר מספר עשורים. אם האלטרנטיבה היא לייצר פופ זול כמו שמשמיעים היום אז אני אפילו מעדיף שהם ימחזרו את החומר הישן והטוב שלהם. 
לצפיה ב-'מזדהה מאד עם התשובות 1, 3 ו- 4'
מזדהה מאד עם התשובות 1, 3 ו- 4
14/04/2019 | 15:12
8
אני תמיד מעדיף לשמוע קודם שירים חדשים מפי אומן שאהוב עלי וציפיותיי גדולות ממנו
התשובה ב- 3 מה זה נכונה לטעמי, החכמה היא תמיד לגוון, לשנות ולהפתיע 
באמת אני מסכים מאד עם התשובה ב- 4
תודה רבה על השתתפותך בדיון, אלי ממש אהבתי את תשובותיך

לצפיה ב-'משתתף בדיון'
משתתף בדיון
14/04/2019 | 13:38
1
11

בדרך כלל כן..
אני לא מצפה לשינויים ולא מעוניין בשינויים  אבל המוסיקה משתנה כל הזמן לכן השינויים צפויים בכל מקרה כי בדרך כלל אומנים מנסים להתאים את עצמם לתקופה.

לא חושב..  
ברור שמסוגל.... עובדה שמלא אומנים הצליחו לעשות זאת..

לצפיה ב-'תשובות מעניינות '
תשובות מעניינות
14/04/2019 | 15:17
2
לצפיה ב-'עונה רק על שאלה 1'
עונה רק על שאלה 1
14/04/2019 | 14:18
14
לא רק אומן שאני אוהבת אלא בכלל אם פתאום מישהו שאני עד אותו רגע לא אהבתי שירים שלו מוציא פתאום שיר ואני מאוד אוהבת את אותו שיר  אז כן יהיה לי ציפיות לא  גבוהות(במוזיקה אין לי ציפיות גבוהות גם מאומנים שאני כן אוהבת) אבל כן ציפיות לשמוע תכנים חדשים בתקווה שאני אוהב גם את התכנים החדשים
אני יכולה לתן דוגמא ולהגיד ממה שהרגע עולה לי זה שעם נתן גושן ועידן חביב למשל זה לא קרה לי

לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
11/04/2019 | 15:27
39
30
שירי השבוע

משהו טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית סרט-

מה מחכה לו בשבוע הבא-
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
11/04/2019 | 15:32
3
22
עובדים עלינו-הגשש החיוור
טוב השבוע היה הרבה אירוע גרר אירוע ביום הראשון הייתה לי הפגישה והיא החליטה קודם כל הצליחה ועודדה אותי והחלטנו עם המנהלת ושני הפגישות היו מעולות ולא כמו שאני ראיתי את הדברים תמיד יש מקום לשיפור אבל מאוד עודד אותי ואולי פעם הבאה פחות אחכה.הסרטון שעשו עלי יצא יפה. יום החופש היה נחמד אכלנו במסעדה.
לא היה משהו פחות טוב
מאכל: נהנתי במסעדה במיוחד מהאגרול+בשר עם אננס.
תוכנית שוב לא ראיתי גם השבוע בקושי חדשות נגיד כמה דק' בודדות ממדגם.
מחכה :להצאה מענינית בעבודה והרמת כוסית.

לצפיה ב-'שיר שבוע נהדר!'
שיר שבוע נהדר!
11/04/2019 | 16:39
2
8
איזה יופי שדברים מסתדרים לך, ממש כל הכבוד!
אגרול בכלל מאכלים סיניים תמיד עשו עלי רושם חיובי
גם אני לא ראיתי השבוע כמעט טלביזיה
תהני בהרצאה

לצפיה ב-'איזה שירים אוהב של הגשש\המועדף שלך.'
איזה שירים אוהב של הגשש\המועדף שלך.
11/04/2019 | 16:43
1
8
לצפיה ב-'שאלה מעולה. אוהב הרבה שירים שלהם'
שאלה מעולה. אוהב הרבה שירים שלהם
11/04/2019 | 16:51
14
אבל הטופ 3 שלהם:
1 הלאה
2. אחותי רוחמה
3. לו יהי+ יפות יפות
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
11/04/2019 | 18:47
31
שיר השבוע: Cheryl Cole - Parachute

משהו טוב השבוע: יום ראשון טיול 6 שעות (ראיתי 3 מיניבוס קו 23 + 2 מיניבוס קו 14 ) + יום שלישי טיול כמעט 6 שעות

מאכל השבוע: 2 אייס קפה ג'ו + 2 אייס ארומה + טעימה אייס קפה רולדין (לא טעים)

תוכנית סרט- יום רביעי "30 שנות נתניהו" + ריי דונובן

מה מחכה לו בשבוע הבא- מקווה יום שלישי טיול + ליל הסדר בעומר
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
11/04/2019 | 19:39
12
28
שירי השבוע - לא היה
משהו טוב השבוע - יום השבתון באמצע השבוע היה נחמד
משהו רע השבוע - התוצאות
מאכל השבוע - תפו"א בתנור
תוכנית סרט- מה שאנחנו עושים בצללים.
מה מחכה לו בשבוע הבא- צפוי סוג של אירוע בעבודה לקראת פסח שעוד אין לי מושג מה יכלול, מקווה שאוהב.

לצפיה ב-'תפו"א אפוי אחלה מאכל'
תפו"א אפוי אחלה מאכל
11/04/2019 | 19:45
1
10
שיהיה סופ"ש מעולה ושבוע מוצלח ונהדר, לונה  
לצפיה ב-'גם לך אביחי ותודה רבה! '
גם לך אביחי ותודה רבה!
11/04/2019 | 19:46
3
לצפיה ב-'תהני באירוע במידה ותלכי.ומה הסרט ממליצה איפה ראית.'
תהני באירוע במידה ותלכי.ומה הסרט ממליצה איפה ראית.
11/04/2019 | 19:57
1
5
לצפיה ב-'תודה! וזו סדרה'
תודה! וזו סדרה
11/04/2019 | 20:00
16
What we do in the shadows
זה סוג של פארודיה על ערפדים בעידן המודרני, בסגנון מוקומנטרי (כמו "המשרד" למי שמכיר).
ראיתי 2 פרקים ואהבתי.
לצפיה ב-'נצל"ש - אני מעוניינת להתחיל לדרג את מצעד העשור שלי (לועזי)'
נצל"ש - אני מעוניינת להתחיל לדרג את מצעד העשור שלי (לועזי)
12/04/2019 | 13:36
7
18
לעשור הנוכחי.
הבעיה: לעשורים הקודמים הסתמכתי על רשימת המועמדים שמוטי פרסם לכל שנה עבור מצעדי הפורום. לעשור הזה אני לא מוצאת בפורום רשימות כאלה.
למישהו יש מקור נוח לרשימות של סינגלים שיצאו בכל שנה בישראל?
בינתיים אני נאלצת להסתמך על רשימה כזאת של וויקיפדיה:
אבל זה לא נראה לי כל כך ממצה וגם לא הכי נוח...

לצפיה ב-'יש ארכיון מצעדים שבועיים של גלגלצ באתר שלהם'
יש ארכיון מצעדים שבועיים של גלגלצ באתר שלהם
12/04/2019 | 20:50
6
32
מ-2013-2019

את יכולה להיעזר גם ברשימות של המצעדים השנתיים של הפורום.
לצפיה ב-'תודה! אעזר בזה. לגבי רשימות המצעדים של הפורום'
תודה! אעזר בזה. לגבי רשימות המצעדים של הפורום
13/04/2019 | 12:06
5
16
לפחות ל-2010 לא מצאתי רשימת מועמדים, מצאתי רק מצעדים אישיים של אנשים שהם מן הסתם לא כוללים את הכל.
אבל אולי לשנים הבאות אמצא.
לצפיה ב-'אני גם מתחיל לעבוד על שלי'
אני גם מתחיל לעבוד על שלי
13/04/2019 | 22:44
4
17
אבל אני מתחיל קודם מהעבריים
אם תרצי ויהיה רלוונטי אשלח לך רשימות שאמצא
לצפיה ב-'אני כבר סיימתי לדרג את מצעד העשור העברי'
אני כבר סיימתי לדרג את מצעד העשור העברי
14/04/2019 | 11:53
2
17
חושב שאפרסם אותו ברגע שיהיה לי קצת זמן פנוי.
אני לא אוהב מוזיקה עברית חדשה, ואולי חוץ משיר אחד שהכנסתי ועוד שיר שאני מתלבט לגביו, לא חושב שאכניס עוד שירים מהשנה האחרונה למצעד.
לצפיה ב-'זה היה לך יותר קל מאשר המצעד של לועזי ?'
זה היה לך יותר קל מאשר המצעד של לועזי ?
14/04/2019 | 13:23
1
23
בכל אופן אני מחכה למצעד שלך
לצפיה ב-'בעברי בקושי הצלחתי לגרד 100 שירים'
בעברי בקושי הצלחתי לגרד 100 שירים
15/04/2019 | 12:07
11
כך שלא הייתי צריך יותר מדי להתלבט אלו שירים להשאיר בחוץ. 
הלועזי יהיה לי הרבה יותר קשה. במיוחד שהיו אומנים שגיליתי רק בדיעבד שהם הקליטו חומרים בעשור הזה, כך שיש הרבה השלמות.

לצפיה ב-'תודה אין לי תוכניות לעשות עברי.'
תודה אין לי תוכניות לעשות עברי.
14/04/2019 | 19:24
13
לא נראה לי שבכל העשור הזה אני אמצא אפילו 10 שירים עבריים שאהבתי...

לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
12/04/2019 | 01:41
5
20
שירים: 88fm

משהו טוב: הקשר עם לאה מתקדם ממש יפה
נהנתי לעבוד בקלפי ביום הבחירות. אחרי ספירת הקולות נסעתי עם מזכירת הקלפי למטה הבחירות ברמת אפעל. חזרתי הביתה אחרי 3 בלילה מרוצה מאוד:)

מאכל: טחינה

סידרה: הישרדות

שישי - טיול עם החברה. שבת - אנחנו שוב ביחד בדירה שלי, איזה כיף
שלישי - ידידה טובה שלי מתחתנת

לצפיה ב-'טחינה תהנה בשבת ומזל טוב לידידה'
טחינה תהנה בשבת ומזל טוב לידידה
12/04/2019 | 07:05
4
לצפיה ב-'איזה כייף שאתה מרוצה מהקשר,שבת שלום.... אריה'
איזה כייף שאתה מרוצה מהקשר,שבת שלום.... אריה
12/04/2019 | 09:05
2
לצפיה ב-'מקווה שהיתה לך שבת נעימה אריה '
מקווה שהיתה לך שבת נעימה אריה
13/04/2019 | 22:02
2
14
מאוד שמחה לשמוע שנהנית ביום הבחירות :)
(אגב גם אני נהניתי כי עשיתי טיול, שחלקו היה ברעננה ודווקא חשבתי על זה שאני לא אוהבת את רעננה ומעניין איזה הבדלים בינינו זה מבטא  אולי קשור לדת/לחוקים/לסדר שאתה אוהב ואני לא?)
תהנה בחתונה :)

לצפיה ב-'רעננה עיר מסודרת/מאורגנת?'
רעננה עיר מסודרת/מאורגנת?
14/04/2019 | 15:10
1
13
לא חשבתי על זה עד היום
את אוהבת את תל אביב כעיר חופשית ופתוחה:)
שמח שנהנית בטיול, היתה שבת מצויינת, תודה! 

לצפיה ב-'שמחה מאוד לשמוע! :)'
שמחה מאוד לשמוע! :)
14/04/2019 | 21:05
2
לצפיה ב-'מסכם:'
מסכם:
12/04/2019 | 07:13
11
10
שירי השבוע: הלב שלנו כאן- אתניקס
העולם גועש- בעז שרעבי
ימים טובים- סינרגיה
סאלאם בומביי- מיקה קרני
לא רחוק הוא היום- נסרין קדרי

משהו טוב השבוע: ממשיך לעשות הליכות בזמני החופשי, שירים חדשים

מאכל השבוע: פתיתים, סלט ירקות

תוכנית: סברי מרנן(טלביזיה ערוץ 12), כמעט שבת(רדיו כאן ג')

מה מחכה לו בשבוע הבא- לא משהו יוצא דופן, מקווה להתמיד בהליכות ולהמשיך להתקדם עם הסמינריון במידת היכולת, שירים עבריים חדשים
לצפיה ב-'אתה אוהב לעשות הליכות?אותי זה משעמם... ועם מי?מביא איתך '
אתה אוהב לעשות הליכות?אותי זה משעמם... ועם מי?מביא איתך
12/04/2019 | 09:07
10
5
מוסיקה וכמה זמן הולך בערך....
פתיתים מאכל טעים....
לצפיה ב-'עושה הליכות לבד, אני לא לוקח איתי מוסיקה'
עושה הליכות לבד, אני לא לוקח איתי מוסיקה
12/04/2019 | 09:42
9
10
ההליכה אצלי היא בערך שעה

לצפיה ב-'ולא מרגיש שעמום?אני הפסקתי עם זה בגלל השעמום הגדול.'
ולא מרגיש שעמום?אני הפסקתי עם זה בגלל השעמום הגדול.
12/04/2019 | 09:49
6
7
והיום אני כמעט ולא עושה ספורט.
לצפיה ב-'לא, איני מרגיש שעמום כי אני מוציא אנרגיות '
לא, איני מרגיש שעמום כי אני מוציא אנרגיות
12/04/2019 | 11:09
5
14
זאת הדרך שלי להתנתק קצת מהשגרה ולהוציא אנרגיות. אם הייתי הולך עם מוסיקה הייתי נשאב אליה ולא מתרכז בהליכה. לכן אני גם לא שומע מוסיקה בעת שאני שוקד על העבודות האקדמיות. 
לצפיה ב-'ובהתנדבות אתה כן אוהב לשמוע?ויש לך?מסלול קבוע...'
ובהתנדבות אתה כן אוהב לשמוע?ויש לך?מסלול קבוע...
12/04/2019 | 15:12
4
2
לצפיה ב-'בהתנדבות אי אפשר כי זאת ספרייה ציבורית עירונית'
בהתנדבות אי אפשר כי זאת ספרייה ציבורית עירונית
12/04/2019 | 16:12
2
11
האמת שבהתנדבות אני עסוק מאד בבידוק ספרים והחזרת ספרים למקום. הספרנים הבחינו שאני לא לוקח כמעט הפסקות ומעירים לי על זה שאני חייב לקחת פסק זמן מהעבודה לכמה דקות ובעיקר לשתייה ולנוח 
לצפיה ב-'ואני חוששת ההפך שלפעמים בא לי את האוויר.אין לך את התחושה '
ואני חוששת ההפך שלפעמים בא לי את האוויר.אין לך את התחושה
12/04/2019 | 16:20
1
9
הזאת גם
לצפיה ב-'כמובן יש לי את התחושה אבל רוצה לעזור ולהספיק כמה שיכול '
כמובן יש לי את התחושה אבל רוצה לעזור ולהספיק כמה שיכול
12/04/2019 | 16:25
1
לצפיה ב-'בטח, יש לי מסלול קבוע של הליכה'
בטח, יש לי מסלול קבוע של הליכה
12/04/2019 | 16:14
לצפיה ב-'מה למה בלי מוסיקה ? לי זה נורא קשה לעשות הליכות בלי '
מה למה בלי מוסיקה ? לי זה נורא קשה לעשות הליכות בלי
12/04/2019 | 10:21
1
1
לצפיה ב-'שאלה מצוינת'
שאלה מצוינת
12/04/2019 | 11:14
11
פשוט המוסיקה גורמת לי להישאב אליה ואז אני לא עסוק בהליכה עצמה אלא במוסיקה וזה יכול לגרום לי לא לשים לב לקצב ההליכה
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
12/04/2019 | 13:50
1
12
שירי השבוע 
Taylor Dayne - I'll Wait
Toni Di Bart - The Real Thing
Frances Ruffelle - Lonely Symphony (We Will Be Free

משהו טוב השבוע
שבוע כיפי שעבר מהר... 2 טיולים ויום בחירות

מאכל השבוע 
כריך המבורגר בפילדלפיה

תוכנית סרט
Hope For Paws

מה מחכה לו בשבוע הבא
חופשת פסח
לצפיה ב-'תהנה בחופשה'
תהנה בחופשה
12/04/2019 | 14:30
1
לצפיה ב-'מסכמת בקצרה'
מסכמת בקצרה
12/04/2019 | 20:31
21
שירי השבוע 
הסטליסט של אריאנה גרנדה. מתכוננת להופעה

משהו טוב השבוע
בחירות

מאכל השבוע 
עוף עם פתיתים

תוכנית סרט
דמבו

מה מחכה לו בשבוע הבא
ערב חג
לצפיה ב-' השיר היומי לשבת.... 13/04 '
השיר היומי לשבת.... 13/04
13/04/2019 | 09:34
5
10
לצפיה ב-'Pet Shop Boys - Liberation (E-Smoove 7" Edit'
Pet Shop Boys - Liberation (E-Smoove 7" Edit
13/04/2019 | 09:35
15
מוקדש לכל מי שאוהב את השיר..
לצפיה ב-'יהודית רביץ - חוזרת'
יהודית רביץ - חוזרת
13/04/2019 | 15:00
2
23
אחד הגדולים שלה, קטע ענוג וטהור ביופיו
לצפיה ב-'מקסים! '
מקסים!
13/04/2019 | 15:06
לצפיה ב-' לא מסכימה עם מה שכתבת עליו בתוכן אבל'
לא מסכימה עם מה שכתבת עליו בתוכן אבל
13/04/2019 | 19:48
19
שיר יפה שמאוד מאפיין את הזמרת ובדיוק חלמתי עליה
לצפיה ב-'אני זוכר- יהורם גאון'
אני זוכר- יהורם גאון
13/04/2019 | 16:09
14
אתמול ציינו את יום פטירתו של הפזמונאי אהוד מנור יהי זיכרו ברוך!
אז לרגל יום פטירתו בחרתי באחד מהשירים שכתב ליהורם גאון- להיט גדול בזמנו שנכתב לסרט "כץ וקרסו" בשנת 1970. מאד אוהב ומחובר לשיתופי פעולה שלו עם נורית הירש שתיבדל לחיים ארוכים והיא מלחינת השיר

לצפיה ב-'ביום שאחרי מה דעתכם על התוצאות?'
ביום שאחרי מה דעתכם על התוצאות?
10/04/2019 | 12:22
56
101
האם סוג מזכיר לכם את היום שכבר היה?
והרבה מפלגות התרסקו.....
ואיך זה שכולם מתלוננים ובסוף העדיפו להישאר עם המוכר... זה לא ממש הבנתי.
המשך>>
האם סוג מזכיר לכם את היום שכבר היה?
והרבה מפלגות התרסקו.....
ואיך זה שכולם מתלוננים ובסוף העדיפו להישאר עם המוכר... זה לא ממש הבנתי.
לצפיה ב-'השיר המעצבן או הגרוע ששמעתי לאחרונה'
השיר המעצבן או הגרוע ששמעתי לאחרונה
12/04/2019 | 17:15
4
16
שתפו בשיר או שירים שלא עשו לכם טוב על הנשמה או שעיצבנמו והעיקו
לצפיה ב-'נרקיס גלבי'
נרקיס גלבי
12/04/2019 | 17:43
6
לצפיה ב-'זה היה מעצבן שבגלל השיר היומי'
זה היה מעצבן שבגלל השיר היומי
12/04/2019 | 18:21
18
אמרתי לאמא שלי לשמוע את חלליות והיא חשבה שאמרתי "כלניות" (כי מסתבר שהיא לא מכירה את השיר האינסופי של ברי סחרוף... אז שלחתי לה אותו)
לצפיה ב-'אז ככה:'
אז ככה:
12/04/2019 | 18:57
17
1. זגזג- טיפקס
קיוויתי שיצליח לרגש אותי ההרכב בשיר החדש. לא כך קרה לצערי הרב- שיר חלש  ולא מספיק מעניין

2. יעשו לי כבוד- עומר אדם
הבחור איבד אותי מזמן. פשוט לא הטעם שלי ולא מתחבר לשיר הזה בשום צורה(לחן, מילים עיבוד, שירה). אני לא חובב שלו אבל היו לו  עשר שירים בערך טובים, זה לא ביניהם. 

3. יום הולדת- סטפן לגר
גם הוא עושה מוסיקה שלא מצליחה לרגש אותי ולא מוקפדת
לצפיה ב-'Gin Blossoms - Found Out About You '
Gin Blossoms - Found Out About You
16/04/2019 | 08:18
3
כניסה שלא ציינתי במצעד האחרון של 1994 (במקום 40)
לצפיה ב-'המצעד הבריטי / מס' 15 לשנת 1994'
המצעד הבריטי / מס' 15 לשנת 1994
10/04/2019 | 14:48
68
24
המשך>>
לצפיה ב-'השיר היומי ליום חמישי 11.4'
השיר היומי ליום חמישי 11.4
11/04/2019 | 11:33
11
7
לצפיה ב-'בסוף מתרגלים להכל/דודו טסה'
בסוף מתרגלים להכל/דודו טסה
11/04/2019 | 12:14
1
3
לצפיה ב-'מעולה! '
מעולה!
11/04/2019 | 12:16
לצפיה ב-'הלב שלי -ישי ריבו .שאחרי 8 שבועות כובש סוף סוף את המקום 1'
הלב שלי -ישי ריבו .שאחרי 8 שבועות כובש סוף סוף את המקום 1
11/04/2019 | 14:10
4
20
בגלגלצ מדיח משם את מרגי והזוג הזה (מה שאומר שמחה כפולה בשבילי)

זה פשוט שיר כל כך מקסים
גם אברהם טל עשה לו קאבר יפה בגלגלייב לפני שבועים שמאוד אהבתי
לצפיה ב-'הקישור ששמתי לא עובד .אז הנה הגרסה של אברהם טל'
הקישור ששמתי לא עובד .אז הנה הגרסה של אברהם טל
11/04/2019 | 14:30
10
לצפיה ב-'ברכות עבורו ועבורך'
ברכות עבורו ועבורך
11/04/2019 | 15:12
2
2
לצפיה ב-'ומה חשבת על השיר ?'
ומה חשבת על השיר ?
11/04/2019 | 16:05
1
2
לצפיה ב-'שיר יפה+קישור'
שיר יפה+קישור
12/04/2019 | 01:44
5
לצפיה ב-'הלב שלנו כאן- אתניקס'
הלב שלנו כאן- אתניקס
11/04/2019 | 20:28
10
שיר חדש ונפלא להרכב
לצפיה ב-'Taylor Dayne - I'll Wait'
Taylor Dayne - I'll Wait
11/04/2019 | 21:40
4
לצפיה ב-'Hurt - Christina Aguilera'
Hurt - Christina Aguilera
12/04/2019 | 01:43
1
3
לצפיה ב-'מקום 3 אצלי של כריסטינה אגילרה'
מקום 3 אצלי של כריסטינה אגילרה
12/04/2019 | 17:58
12
לצפיה ב-'השיר היומי ליום שלישי הבוחר בקלפי 9.4'
השיר היומי ליום שלישי הבוחר בקלפי 9.4
09/04/2019 | 10:44
16
10
לצפיה ב-'טעות אנוש/רפי פרסקי'
טעות אנוש/רפי פרסקי
09/04/2019 | 11:22
2
לצפיה ב-'העולם גועש- בעז שרעבי'
העולם גועש- בעז שרעבי
09/04/2019 | 13:00
9
שיר חדש ויפהפה לזמר הותיק והמוכשר מאד. מדהים שאחרי קריירה של 50 שנה, עדיין הוא נשמע מאד אותנטי ומרגש יופיע בפינת המומלצים שלי שיפורסם היום כנראה של השירים שיצאו בשבוע שעבר....
לצפיה ב-' הסיפור בגדול - דניאל רובין'
הסיפור בגדול - דניאל רובין
09/04/2019 | 14:27
13
לצפיה ב-'Dancing Queen -אבבא'
Dancing Queen -אבבא
09/04/2019 | 15:29
2
לצפיה ב-'עובדים עלינו-הגשש החיוור'
עובדים עלינו-הגשש החיוור
09/04/2019 | 19:36
2
8
לצפיה ב-'שיר מעולה! הגשש החיוור הרכב מצוין'
שיר מעולה! הגשש החיוור הרכב מצוין
09/04/2019 | 19:38
לצפיה ב-'אחלה שיר!'
אחלה שיר!
10/04/2019 | 03:12
לצפיה ב-'Paul Weller - Hung Up'
Paul Weller - Hung Up
10/04/2019 | 22:10
1
11
פשוט קטע כיף טהור, רוק קלאסי מעולה
לצפיה ב-'"השבוע" נופל למקום 27.'
"השבוע" נופל למקום 27.
10/04/2019 | 23:28
לצפיה ב-'Madonna - Devil Wouldn't Recognize You הראשון ששמעתי בנגן'
Madonna - Devil Wouldn't Recognize You הראשון ששמעתי בנגן
11/04/2019 | 17:34
12
לצפיה ב-''
12/04/2019 | 13:52
5
8
לצפיה ב-'בקרוב: ספר של להקת גרין דיי '
בקרוב: ספר של להקת גרין דיי
12/04/2019 | 13:53
2
לצפיה ב-'השירים החדשים של רוג'ר טיילור (מתופף קווין), קייט לה בון.'
השירים החדשים של רוג'ר טיילור (מתופף קווין), קייט לה בון.
12/04/2019 | 13:54
3
לצפיה ב-'לראשונה: האיגלס יבצעו את האלבום Hotel California לייב.'
לראשונה: האיגלס יבצעו את האלבום Hotel California לייב.
12/04/2019 | 13:56
2
לצפיה ב-'למה אתה לא פותח שירשור חדש ולמה אתה לא מביא קישורים?'
למה אתה לא פותח שירשור חדש ולמה אתה לא מביא קישורים?
12/04/2019 | 14:01
1
16
כי לפעמים אתה כותב על דברים שמעניינים אותי אבל אני עצלנית לחפש לבד עוד פרטים

נ.ב אני יוצאת מנקודת הנחה שזה לא טרחה בשבילך אם זה כן אז סליחה

לצפיה ב-'אין צורך בשירשור חדש, קישורים באישור המנהל.'
אין צורך בשירשור חדש, קישורים באישור המנהל.
16/04/2019 | 18:49
4
לצפיה ב-'סקר בחירות 2019'
סקר בחירות 2019
09/04/2019 | 14:34
34
7
לצפיה ב-' סקר בחירות 2019'
סקר בחירות 2019
04/04/2019 | 00:15
27
10
לצפיה ב-' סקר בחירות 2019'
סקר בחירות 2019
01/04/2019 | 02:28
26
47
כמו בכל מערכת בחירות, בואו נבדוק למי מתכוונים להצביע חברות וחברי הפורום

כל אחת ואחד ממכם מוזמנת/ןן לשלוח לי במסר את שם המפלגה שהיא/הוא מתכוונת/ון לבחור
כמובן שאני אשמור את הבחירה שלכן/ם בסוד

בעוד שבוע, יממה לפני הבחירות, אפרסם את התוצאות הכלליות

לצפיה ב-''
01/04/2019 | 02:29
7
לצפיה ב-''
01/04/2019 | 10:27
3
לצפיה ב-''
01/04/2019 | 10:40
2
לצפיה ב-'עוד לא החלטתי.'
עוד לא החלטתי.
01/04/2019 | 12:22
19
12
לצפיה ב-'חשבתי שאת תמיד מצביעה עבודה או שאת שוקלת להצביע לגנץ'
חשבתי שאת תמיד מצביעה עבודה או שאת שוקלת להצביע לגנץ
01/04/2019 | 12:46
17
29
בגלל ביבי ?
לצפיה ב-'לא הצבעתי מעולם לעבודה, עד כמה שזכור לי'
לא הצבעתי מעולם לעבודה, עד כמה שזכור לי
01/04/2019 | 12:50
16
37
אני חושבת שהצבעתי עד היום תמיד למרצ (אבל כבר לא זוכרת בוודאות).
הפעם דווקא כן שוקלת להצביע לעבודה, אבל גם כחול-לבן זו אופציה וגם מרצ.

לצפיה ב-'בעבר כתבת שאת חברת מפלגת העבודה'
בעבר כתבת שאת חברת מפלגת העבודה
01/04/2019 | 13:50
15
33
כאילו טכנית אריה כתבת ואת עשית לו
אז הנחתי שאת גם מצביעה להם
לצפיה ב-'חחח לא, ה- היה רק "לייק" ולא במשמעות "גם אני"'
חחח לא, ה- היה רק "לייק" ולא במשמעות "גם אני"
01/04/2019 | 15:23
14
41
לא הייתי מעולם חברת מפלגת העבודה.
אבל שמחתי לשמוע שאריה באותו צד פוליטי כמוני
במיוחד שאני יודעת שאריה קרוב לדת, ורוב הדתיים הם דווקא במחנה הימין, אז אהבתי לראות שדווקא כן יש לי איתו משותף מבחינה אידיאולוגית למרות ההבדלים.

לצפיה ב-'אבל אני רואה איך באמת ניתן היה להבין את זה ככה.'
אבל אני רואה איך באמת ניתן היה להבין את זה ככה.
01/04/2019 | 15:24
10
לצפיה ב-'כן אני התאכזבתי מתשובה שלו '
כן אני התאכזבתי מתשובה שלו
01/04/2019 | 15:55
27
למרות שזה לא מחייב שדתיים  יהיו ימנים אני כשלעצמי ימנית בלי קשר להיותי דתייה
הסיכוי שאני אצא בשאלה גדול מזה שאני יהיה שמאלנית (שזה משהו שלא יקרה)

אז היה לי תקווה שאריה ימני למרות שזה שהוא עובד בעיתון הארץ כבר די רמז שהוא לא
לצפיה ב-'אצלי אין קשר בין דת לפוליטיקה'
אצלי אין קשר בין דת לפוליטיקה
02/04/2019 | 00:39
4
34
הדת עבורי היא שיטה רוחנית, דרך להיות אדם יותר טוב ולא מקור לגאווה לאומית
למרות שחזרתי לשמור מצוות, הדעה הפוליטית שלי לא השתנתה

לצפיה ב-'עצם זה שאתה מנסה להיות אדם טוב יותר'
עצם זה שאתה מנסה להיות אדם טוב יותר
02/04/2019 | 15:18
3
27
כבר עושה אותך אדם טוב יותר מרוב האנשים.
ואסתפק באמירה הזאת בפורום הזה, כי זה נושאים מפלגים מידיי
רק שהלוואי שכולם היו כמוך

לצפיה ב-'יואו תודה רבה לונה'
יואו תודה רבה לונה
04/04/2019 | 00:14
2
23
הלוואי שכולם היו כמוך

עשיתי בחיים גם דברים ממש לא טובים, עכשיו פשוט מנסה לתקן את עצמי

כחלק מחוסר רצון לפלג, אני גם לא מעלה פוסטים פוליטיים בפייסבוק 

ואגב, עד כה רק ארבעה אנשים שלחו לי את ההצבעה שלהם בקלפי

לצפיה ב-'אריה אני בספק רב שעשית "דברים ממש לא טובים" '
אריה אני בספק רב שעשית "דברים ממש לא טובים"
04/04/2019 | 09:04
1
21
בכל אופן אני לא הצלחתי לחשוב על כאלה בהקשר שלך
אני כן אציין שאתה אחד האנשים הכי טובים ורוצים לעזור לזולת שהכרתי (וככה גם הכרנו כן...)
לצפיה ב-'תודה שיר'
תודה שיר
04/04/2019 | 11:48
5
לצפיה ב-'מה זה אידיאולוגית שמאל?'
מה זה אידיאולוגית שמאל?
04/04/2019 | 18:57
6
34
את מדברת מבחינה כלכלית/פוליטית או גם וגם?
לצפיה ב-'נכתב פה שאנחנו פורום רגוע ונעים...'
נכתב פה שאנחנו פורום רגוע ונעים...
04/04/2019 | 20:18
5
33
אני מנסה לא להגרר יותר מידי לעומק כי זה יכול בקלות להתדרדר ויש מספיק מהפילוג הזה בכל מקום אחר כרגע. גם לא רוצה לפגוע פה באף אחד עם הדיעות שלי או להפגע מאחרים.
(אבל אני מוכנה להשיב בקצרה, אם זה באמת מעניין אותך, רק אם תכתוב קודם את הדיעות שלך בנושאים אלו.)

לצפיה ב-'לא מאמין בגושים ומחנות'
לא מאמין בגושים ומחנות
04/04/2019 | 23:10
4
30
בדיוק מהסיבה שציינת, זה גורם לפילוג, וגם ככה יש לנו מספיק אויבים מסביב.
מאז שיש לי זכות בחירה שמתי פתק לבן ולא תמכתי בשום מפלגה. השנה אצביע למפלגה בפעם הראשונה.  

אני חושב שאפשר לנהל פה דיון תרבותי של אנשים בוגרים, אבל אם יש חשש שמישהו ייקח אישית וייפגע כתוצאה מכך, אז עדיף שנוותר.

ההתרשמות שלי מקמפיין הבחירות הנוכחי היא שיש יריבות מרה בין מפלגות "רק לא ביבי" נגד מפלגות "רק לא שמאל" ולא מתחבר לזה. 

לצפיה ב-'אני כמובן לא מונעת מאף אחד לנהל דיון '
אני כמובן לא מונעת מאף אחד לנהל דיון
05/04/2019 | 00:29
25
אני התייחסתי רק לעצמי.
אם אחרים מעוניינים - לכו על זה :)

לצפיה ב-'כל הכבוד לך ששמת פתק לבן'
כל הכבוד לך ששמת פתק לבן
05/04/2019 | 14:50
2
24
ואני לא אומר בציניות

אנשים חושבים שפתק לבן זה כמו לא להצביע, בעיני זה הבדל עצום
לא ללכת להצביע זו התעלמות מהליך חשוב במדינה דמוקרטית
לשים פתק לבן זו הבעת עמדה

לצפיה ב-'מסכים, ובהיבט הזה האם מבחינתך יש הבדל בין פתק לבן לקול פסול?'
מסכים, ובהיבט הזה האם מבחינתך יש הבדל בין פתק לבן לקול פסול?
07/04/2019 | 10:13
1
12
לצפיה ב-'יש הבדל, אבל שניהם עדיפים על אדישות מוחלטת'
יש הבדל, אבל שניהם עדיפים על אדישות מוחלטת
09/04/2019 | 00:52
9
לצפיה ב-'מבחינת הפורום יש לך זמן עד יום שני'
מבחינת הפורום יש לך זמן עד יום שני
02/04/2019 | 00:40
7
לצפיה ב-''
02/04/2019 | 20:48
35
דווקא העיה נחמד לנהל פה עוד ידונים פוליטיים, בניגוד לפייסבוק אני חושב שאנחנו פורום מאד נעים ולא תוקפני או מעייף כמו רוב השיח במערכת בחירו תהזאת
לצפיה ב-'לפעם הראשונה בחיי לא בא לי להצביע '
לפעם הראשונה בחיי לא בא לי להצביע
05/04/2019 | 17:27
25
לא מאמין באף אחד...
לצפיה ב-'פתק לבן.לא מאמינה באף אחד'
פתק לבן.לא מאמינה באף אחד
05/04/2019 | 17:35
9
לצפיה ב-'התוצאות'
התוצאות
09/04/2019 | 14:36
5
41
כחול לבן 2

הליכוד 1

העבודה 1

מרץ 1

זהות 1

ההשתתפות כאן היתה דלה, אבל אני מקווה שגם מי שלא שלח לי את בחירתו שיילך לקלפי וישים את הפתק של המפלגה שהכי מייצגת אותו
זו ממש מצוות היום!
לצפיה ב-' '
09/04/2019 | 14:44
4
לצפיה ב-'תוסיף עוד אחד לכחול לבן כי הצבעתי כבר'
תוסיף עוד אחד לכחול לבן כי הצבעתי כבר
09/04/2019 | 17:21
1
9
לצפיה ב-'אז כחול לבן 3'
אז כחול לבן 3
10/04/2019 | 03:13
3
לצפיה ב-'אם הייתי בארץ הייתי מצביעה לליכוד '
אם הייתי בארץ הייתי מצביעה לליכוד
10/04/2019 | 05:22
1
11
לצפיה ב-'אז את הקול אצלנו לליכוד'
אז את הקול אצלנו לליכוד
11/04/2019 | 15:17
24
אחרי שאורי הצביע לבסוף לימין החדש

לצפיה ב-'השיר היומי ליום רביעי 10.4'
השיר היומי ליום רביעי 10.4
10/04/2019 | 07:51
8
6
לצפיה ב-'תמיד איתך -תמי פרידמן'
תמיד איתך -תמי פרידמן
10/04/2019 | 17:40
2
לצפיה ב-'Depeche Mode - In Your Room'
Depeche Mode - In Your Room
10/04/2019 | 22:07
2
21
המנון רוחני מופתי, שיר ענק
לצפיה ב-''
10/04/2019 | 23:04
8
מקום ראשון רשת ג' באותה שנה. שכחתי אם המלצתי לך על גירסת האלבום ששודרה בג'.
לצפיה ב-'אני גם מאוד אוהבת את השיר הזה '
אני גם מאוד אוהבת את השיר הזה
10/04/2019 | 23:07
2
לצפיה ב-'הכל מזכיר אותך - רן דנקר ועילי בוטנר'
הכל מזכיר אותך - רן דנקר ועילי בוטנר
11/04/2019 | 10:54
1
5
לצפיה ב-'שיר יפהפה'
שיר יפהפה
11/04/2019 | 11:24
1
לצפיה ב-'ימים טובים- סינרגיה'
ימים טובים- סינרגיה
11/04/2019 | 11:31
8
שיר חדש יחסית מהחודש הקודם, שיר מעולה ושמח שההרכב חזר

לצפיה ב-' דור דניאל - רציתי'
דור דניאל - רציתי
11/04/2019 | 18:02
4
לצפיה ב-'הלך לעולמו הזמר ישראל יצחקי בגיל 93'
הלך לעולמו הזמר ישראל יצחקי בגיל 93
11/04/2019 | 11:10
5
14
האם אתם מכירים משיריו? מה חשבתם על המוסיקה הסלונית(מועדונים בזמנו)שלו?
לצפיה ב-'קודם כל יהי זכרו ברוך זמר נפלא שעשה כבוד לזמר העברי'
קודם כל יהי זכרו ברוך זמר נפלא שעשה כבוד לזמר העברי
11/04/2019 | 11:18
1
15
אני לא מכיר את כל הדיסקוגרפיה אבל ממה שאני מכיר אני אוהב את המוסיקה
מה אני חושב על המוסיקה הסלונית שלו? מאד אותנטית, מאד מתקדמת וטובה בשעתו והשירים נחרטו בתודעה הישראלית למרות שאני בטוח שחלק מהאנשים בישראל לא נחשפו לשיריו. השירים שלו היו חשובים ולמרות שהוא לא נמנה בזמרים הלאומיים, יש לו מקום נכבד בגדולי הזמרים 
אוהב מאד את השירים: אם תשבו בשקט, אנו ניפגש, סימונה מדימונה,אבא'לה  בוא ללונה פארק, סבא פיקולינו. מבטיח שאתעמק בו יותר כי הוא זמר מיוחד וחלק מפס הקול של ישראל הצעירה והיפה והתמימה!!! 
לצפיה ב-'ממה שכתבת אני הכי אוהבת את הזשיר סימונה מדימונה '
ממה שכתבת אני הכי אוהבת את הזשיר סימונה מדימונה
11/04/2019 | 17:00
8
לצפיה ב-'עבורי השיר המפורסם היה "אבאלה בוא ללונה פארק"'
עבורי השיר המפורסם היה "אבאלה בוא ללונה פארק"
11/04/2019 | 12:26
2
3
לצפיה ב-'בחירה יפה יואב'
בחירה יפה יואב
11/04/2019 | 12:35
1
3
לצפיה ב-' השיר הזה היה הקו המנחה שלי בילדות '
השיר הזה היה הקו המנחה שלי בילדות
12/04/2019 | 11:00
1
לצפיה ב-'יום הבחירות סקר קצר-'
יום הבחירות סקר קצר-
08/04/2019 | 21:29
40
35
מקום אהוב עלי בארץ-
מה הדבר שאני הכי אוהב לעשות בשעות הפנאי-
טלוויזה\סרטים-
ברדיו מה התחנה\תוכנית מועדפת עלי-
מה הכי אוהב לעשות בשישי -שבת-
מה הכי אוהב לעשות בחופש-
מה המאכל האהוב עליך-
מה המאכל שפחות אוהב-
איך אני מתכנן מחר להעביר את החופש-
לצפיה ב-'עונה'
עונה
08/04/2019 | 21:40
2
22
שעות הפנאי חברים\טלוויזה מחשב לפעמים להכין אוכל לא תמיד קורה.
יותר טלוויזה
ברדיו אני מעדיפה לב המדינה .
שישי שבת מנוחה במיוחד ולא לעשות שם דבר הכל ברגיעה ברוב השבתות.
בשנים האחרונות בעבר זה היה שונה.היום זה מתאים לי.
חופש אין משהו מוגדר מהכל דווקא.נראה לי להפגש חברים מנצח.
מאכל:פאד תאי
פחות אוהב:אגוזים
ומחר אני לא מתכננת אצא לסבוב קל ביינתים פה ושם ואולי מנוחה.ולא מצביעה.

לצפיה ב-'הפעם האחרונה שבה חיכיתי מול הטלוויזיה לצפות באיזה תוכנית'
הפעם האחרונה שבה חיכיתי מול הטלוויזיה לצפות באיזה תוכנית
09/04/2019 | 17:54
1
16
מהתחלתה הייתה באירוויזיון 2018. 
לצפיה ב-'מזמן מזמן....גם אני ראיתי את הגמר האח האחרון שהיה מזעזע'
מזמן מזמן....גם אני ראיתי את הגמר האח האחרון שהיה מזעזע
09/04/2019 | 18:42
6
לצפיה ב-'עונה בכיף:'
עונה בכיף:
08/04/2019 | 21:47
6
20

מקום אהוב עלי בארץ- קשה אבל נראה לי: כפר ירכא
מה הדבר שאני הכי אוהב לעשות בשעות הפנאי- לשמוע מוסיקה, לעשות הליכות, לעשות פרויקטים שקשורים למוסיקה בפורום, לישון לפעמים
טלוויזה\סרטים- אין משהו ספציפי
ברדיו מה התחנה\תוכנית מועדפת עלי- כמעט שבת בימי שישי בכאן ג'
מה הכי אוהב לעשות בשישי -שבת- לשמוע מוסיקה ביוטיוב
מה הכי אוהב לעשות בחופש- לישון ולקום מתי שמתחשק לי, לעשות הליכות, לחשוב על שירים ומצעדים
מה המאכל האהוב עליך- סלט תבולה(בורגול), עוגת גבינה
מה המאכל שפחות אוהב- בננה + זיתים. אף פעם לא יכולתי לאכול משני המאכלים האלה
איך אני מתכנן מחר להעביר את החופש- ללכת להצביע, להתקדם עם הסמינריון, לבדוק שירים חדשים ולעשות הליכה
לצפיה ב-'סלט תבולה לא הכי אהוב עלי דווקא זיתים ובננה מאוד אוהבת.'
סלט תבולה לא הכי אהוב עלי דווקא זיתים ובננה מאוד אוהבת.
09/04/2019 | 10:24
3
2
לצפיה ב-'תבולה מבחינתי זה אחד הסלטים הכי שווים, ירקות זה טוב'
תבולה מבחינתי זה אחד הסלטים הכי שווים, ירקות זה טוב
09/04/2019 | 10:29
2
9
בננה אף פעם לא יכולתי לסבול, הטעם והריח מחרפנים אותי וכנ"ל זיתים
לצפיה ב-'זיתים יש ריח קצת לא נעים, אני גם יותר מעדיפה מללפון במלח ולא'
זיתים יש ריח קצת לא נעים, אני גם יותר מעדיפה מללפון במלח ולא
09/04/2019 | 10:33
1
7
יכולה לסבול בחומץ.
וגם מללפון\חמוצים גם לא...
לצפיה ב-'אני גם לא הכי מת על חמוצים אבל לא שונא'
אני גם לא הכי מת על חמוצים אבל לא שונא
09/04/2019 | 10:46
1
לצפיה ב-'לאחרונה נחשפתי לסלט קינואה שהוא ממש דומה בטעם'
לאחרונה נחשפתי לסלט קינואה שהוא ממש דומה בטעם
09/04/2019 | 17:56
1
9
לתבולה ואפילו יותר טעים.
לצפיה ב-'בהחלט אוהב סלט קינואה, סלט מעולה!! '
בהחלט אוהב סלט קינואה, סלט מעולה!!
09/04/2019 | 18:20
1
לצפיה ב-'עונה'
עונה
08/04/2019 | 23:45
1
16

מקום אהוב עלי בארץ
אילת
מה הדבר שאני הכי אוהב לעשות בשעות הפנאי
לכתוב בפורום, להאזין למוסיקה וגם לבשל

טלוויזה\סרטים
כמעט ולא רואה טלוויזיה אבל רואה סרטונים ביוטיוב, תכניות, ראיונות וכו'

ברדיו מה התחנה\תוכנית מועדפת עלי
לא מאזין

מה הכי אוהב לעשות בשישי -שבת
סטוץ

מה הכי אוהב לעשות בחופש
לנסוע

מה המאכל האהוב עליך
מלוח: מוסקה או המבורגר
מתוק: פרוזן יוגורט

מה המאכל שפחות אוהב
תבשילים כמו אפונה  או שעועית ירוקה
יש מאכלים שאני לא אוכל בכלל כמו דגים
פירות שאני לא מכניס לפה: שזיפים, אפרסמון, אפרסק ואבטיח

איך אני מתכנן מחר להעביר את החופש
פיקניק באיזה יער

לצפיה ב-'פרוזן יוגרט מצוין.'
פרוזן יוגרט מצוין.
09/04/2019 | 10:23
1
לצפיה ב-'אחלה שאלון יעל'
אחלה שאלון יעל
09/04/2019 | 00:54
12
28

מקום אהוב עלי בארץ- הפארק הלאומי ברמת גן
מה הדבר שאני הכי אוהב לעשות בשעות הפנאי- להיכנס לפורום שלנו
טלוויזה\סרטים- הישרדות על סוגיה ועונותיה
ברדיו מה התחנה\תוכנית מועדפת עלי- 88
מה הכי אוהב לעשות בשישי -שבת- להתפלל
מה הכי אוהב לעשות בחופש- ללכת לים
מה המאכל האהוב עליך- כרגע שניצל
מה המאכל שפחות אוהב- כל תערובת כהה
איך אני מתכנן מחר להעביר את החופש- עובד בקלפי מהצהריים
לצפיה ב-'מה זה תערובת כהה? נגיד שקשוקה? תבשילים?'
מה זה תערובת כהה? נגיד שקשוקה? תבשילים?
09/04/2019 | 09:53
9
5
לצפיה ב-'גם וגם:)'
גם וגם:)
09/04/2019 | 14:00
8
21
למעט מרקים, אני מעדיף בעיקרון מאכלים מוצקים
לא אוהב שמערבבים בין שני תבשילים, למשל אפונה וגזר, אפונה ואורז. כל אחד בפני עצמו
אבל מאז שהכרתי את לאה, אני מתחיל להיפתח גם לזה:)
לצפיה ב-'שמחה לשמוע שבזכותה אתה נפתח לדברים חדשים '
שמחה לשמוע שבזכותה אתה נפתח לדברים חדשים
09/04/2019 | 14:06
7
17
חחח לא ידעתי שאתה כזה  "בעייתי" באוכל
מתה על אורז עם אפונה!

לצפיה ב-'גם אני על שני הדברים '
גם אני על שני הדברים
09/04/2019 | 14:09
4
14
אני רוצה להוסיף שאני אישית לא יכולה לאכול אורז בלי תוספת  כלשהי או בתור ממולא
לצפיה ב-'אני יכולה אם אין משהו, אבל בגדול אורז בלי כלום זה משעמם'
אני יכולה אם אין משהו, אבל בגדול אורז בלי כלום זה משעמם
09/04/2019 | 14:11
3
13
כנ"ל פסטה.
לצפיה ב-'או קוסקוס '
או קוסקוס
09/04/2019 | 14:16
2
16
יש לי בת דודה כזאת

אריה איך זה אצלך עם פסטה וקוסקוס?
לצפיה ב-'שניהם בנפרד סבבה'
שניהם בנפרד סבבה
09/04/2019 | 14:32
1
7
לצפיה ב-'ואתה חייב שיהיו את שני הדברים בארוחה ?'
ואתה חייב שיהיו את שני הדברים בארוחה ?
09/04/2019 | 14:43
15
או שיצא לך לאכול פסטה בלי רוטב (אני מתכוונת שבכלל לא היה בארוחה רוטב)
או שאתה צריך שיהיו את שני המאכלים רק שאתה לא אוכל אותם בו זמנית ?

וכנ"ל בקשר לקוסקוס וירקות

אתה אוכל בפסח קטניות ?

לצפיה ב-'אני נפתח בזכותה לעוד דברים:)'
אני נפתח בזכותה לעוד דברים:)
09/04/2019 | 14:33
1
20
זה טוב עבור הקשר וגם מתחבר לי באופן אישי:)

ולגבי האוכל, אני פשוט אוהב את רוב המאכלים שהיא מבשלת:)
לצפיה ב-'אני מסכימה שעם חברים יותר נפתחים. ומגלים טעמים נוספים.'
אני מסכימה שעם חברים יותר נפתחים. ומגלים טעמים נוספים.
09/04/2019 | 17:00
10
חברה שלי מאוד פתחה אותי לטעמים אחרים.
ואני מאוד שמחה על זה....
ואני חושבת  ענין של גיל....
לצפיה ב-'אתה ממש אוהב את הישרדות.. היית מוכן לשהות שבוע באי בודד?'
אתה ממש אוהב את הישרדות.. היית מוכן לשהות שבוע באי בודד?
09/04/2019 | 17:58
1
12
וכמובן לחיות באותם תנאים קשים...?
לצפיה ב-'רק שבוע? אשמח גם חודשיים'
רק שבוע? אשמח גם חודשיים
10/04/2019 | 03:14
12
עם אוכל אין לי בעיה
שינה זה כבר יותר קשה
לצפיה ב-'עונה גם'
עונה גם
09/04/2019 | 02:58
1
18
מקום אהוב עלי בארץ- ירושלים.

מה הדבר שאני הכי אוהב לעשות בשעות הפנאי- לשמוע מוזיקה, ללכת להופעות או לשבת עם חברים. 

טלוויזה\סרטים- מעדיפה טלוויזיה, אם כי אני רואה סדרות במחשב או בטלפון בעיקר.

ברדיו מה התחנה\תוכנית מועדפת עלי- אחת מתחנות הטופ 40 בטח - 104.3 או 102.7

מה הכי אוהב לעשות בשישי -שבת- ארוחות שישי זה תמיד נחמד אבל בעיקרון שישי-שבת פה לא שונים משאר ימי השבוע. 

מה הכי אוהב לעשות בחופש- בעיקרון אין לי ימי חופש. אני מעדיפה לעבוד מאשר להיות בבית ללא מעש. אני לוקחת חצאי יום או חופשים רק אם יש לי משהו ספציפי שאני רוצה לעשות. לרוב זה הופעות אז אני מניחה שזה. 

מה המאכל האהוב עליך- פסטה באוכל. עוגת גבינה בקינוח.

מה המאכל שפחות אוהב- חצילים

איך אני מתכנן מחר להעביר את החופש- כפי שאמרתי למעלה- אין לי חופש
לצפיה ב-'חצילים '
חצילים
09/04/2019 | 17:26
1
לצפיה ב-'עונה'
עונה
09/04/2019 | 09:44
8
25
מקום אהוב עלי בארץ- הבית שלי
מה הדבר שאני הכי אוהב לעשות בשעות הפנאי- מוזיקה (יוטיוב), פורומים, פייסבוק, משחקים ממכרים בטלפון וכמובן טלויזיה.
טלוויזה\סרטים- סרטים כבר כמעט בכלל לא. טלויזיה כן, תמיד מחפשת סדרות טובות.
ברדיו מה התחנה\תוכנית מועדפת עלי-בנסיעות מזפזפת בין 88, גלגל"צ, 99, 100.
מה הכי אוהב לעשות בשישי -שבת- לקחת את אמא שלי לבראנץ ביום שישי.
מה הכי אוהב לעשות בחופש- אין משהו ספציפי.
מה המאכל האהוב עליך- פירות.
מה המאכל שפחות אוהב- כוסברה.
איך אני מתכנן היום להעביר את החופש- אין תוכניות מיוחדות. אולי צהריים במסעדה אבל בגלל העומס שיהיה היום אני בספק אם יקרה בסוף. יתכן גם שאאלץ לעבוד חלקית מהבית.

לצפיה ב-'מקום מועדף דווקא הבית?ואת בקטע של לאהוב ארוחות בוקר האם יש '
מקום מועדף דווקא הבית?ואת בקטע של לאהוב ארוחות בוקר האם יש
09/04/2019 | 09:49
5
12
הבדל בבראנץ....
לארוחות בוקר רגילות....
ואיזה מסעדה אוהבת והיית הולכת.ביום אחר היה יותר מתאים....ואת צמחונית ממה שנראה ...או שרק פשוט במסעדות בוחרת יותר את הצמחוני\חלבי?
לצפיה ב-'כן, אני טיפוס של בית (ומה איתך? לא כתבת מקום אהוב)'
כן, אני טיפוס של בית (ומה איתך? לא כתבת מקום אהוב)
09/04/2019 | 10:09
4
12
בשבילי בראנץ זה פשוט ארוחת בוקר שאוכלים קרוב יותר לשעת הצהריים.
ולצערי אני לא צמחונית, היתה תקופה שהייתי טבעונית כמעט לגמרי אבל לא הצלחתי להתמיד בזה, זה קשה לי מאוד, אני מבחינתי היום "ממעטת" בצריכת מזון מהחי, למשל לא שותה חלב (רק תחליפים מסויה או שקדים), לא קונה ביצים, וגם בדברי בשר ועוף הפחתתי הרבה, ומנסה כל הזמן תחליפים טבעוניים, אבל לא באמת לגמרי נמנעת מכל הדברים האלו, למעשה אם להיות כנה היום כבר ממש אין לי זכות להגדיר את עצמי ככה
לצפיה ב-'ומסעדה זה צמחוני\טבעוני? ומדי פעם כן אוכלת עוף?.....'
ומסעדה זה צמחוני\טבעוני? ומדי פעם כן אוכלת עוף?.....
09/04/2019 | 10:18
3
9
מקום אהוב אני אוהבת את הקלאסי תל אביב ככה פשוט.
במיוחד שרונה  יש דברים מגניבים לקנות לפעמים .טי אל וי קניון שהתאהבתי בו חזק.

לצפיה ב-'אני גם אוהבת את תל אביב, רק שאני לא גרה שם'
אני גם אוהבת את תל אביב, רק שאני לא גרה שם
09/04/2019 | 10:24
2
13
ולנסוע לתוך תל אביב אני ממש ממש שונאת, ברכב זה ממש הסיוט שלי כשצריכה לפעמים להגיע לשם... (ובתחבורה ציבורית גם) אבל כשכבר נמצאים שם, אז בהחלט זה כיף של עיר.
מסעדה זה מה שבוחרים להזמין... :) אבל כן אוכלת בשר ועוף. הרבה פחות מבעבר, אבל בכל זאת לא מצליחה להמנע.

לצפיה ב-'התכוונתי מה המסעדה שהכי אהובה עליך.... יותר צמחונית\טבעונית'
התכוונתי מה המסעדה שהכי אהובה עליך.... יותר צמחונית\טבעונית
09/04/2019 | 11:42
1
9
לעומת מסעדה רגילה....או הבראנץ שאמרת.
לצפיה ב-'אני גרה בפריפריה, היצע המסעדות מצומצם יותר מאצלכם במרכז'
אני גרה בפריפריה, היצע המסעדות מצומצם יותר מאצלכם במרכז
09/04/2019 | 14:30
11
לא מכירה ממש מסעדות טבעוניות/צמחוניות, כמובן שיש בתי קפה שרובם חלביים... אבל זה בכל מקרה לא קריטריון מיוחד שאני מחפשת. אין משהו מועדף במיוחד.

לצפיה ב-'איך אריק שר "אבל אני אוהב להיות בבית" '
איך אריק שר "אבל אני אוהב להיות בבית"
09/04/2019 | 11:56
3
לצפיה ב-'כוסברה'
כוסברה
09/04/2019 | 17:25
9
לצפיה ב-'קצת תשובות'
קצת תשובות
11/04/2019 | 09:42
3
22
ברדיו מה התחנה\תוכנית מועדפת עלי- 103 יש אתר אינטרנט
מה המאכל האהוב עליך- מצ"ב תמונה (גיל שנתיים)
מה המאכל שפחות אוהב- פחות אוהבת פלפל 
איך אני מתכנן מחר להעביר את החופש- טיול
לצפיה ב-'אני לא יודעת מה יותר חמוד את או ג'חנון '
אני לא יודעת מה יותר חמוד את או ג'חנון
11/04/2019 | 09:47
2
2
לצפיה ב-'ברור ששיר'
ברור ששיר
11/04/2019 | 10:53
1
2
לצפיה ב-''
11/04/2019 | 18:06
3
לצפיה ב-'המצעד העברי השבועי רשת ג'- 9.4.1985'
המצעד העברי השבועי רשת ג'- 9.4.1985
09/04/2019 | 16:44
41
17
הנה עשרת הגדולים לשבוע זה היום לפני 34 שנים!

המשך>>
הנה עשרת הגדולים לשבוע זה היום לפני 34 שנים!

לצפיה ב-'ההמלצה השבועית'
ההמלצה השבועית
08/04/2019 | 19:58
2
12
כמדי שבוע, יש לכם הזדמנות להמליץ כאן בשרשור הזה על שיר שאתם מאד אוהבים ולא זוכה למספיק כבוד או יחס בציבור. כל שעליכם לעשות זה לחשוב, להחליט ולבחור בשיר כזה שאותו אתם אוהבים מאד ובעיניכם לא מקבל מספיק הערכה. יש לפרסם את השיר בשרשור הזה ורצוי ומומלץ לציין מה אתם מוצאים בו או לחילופין למה אתם חושבים שהוא ראוי ליותר יחס. השיר יכול להיות ישן או חדש, עברי או בכל שפה שתבחרו. 
לצפיה ב-'ההמלצה שלי'
ההמלצה שלי
09/04/2019 | 10:34
13
אור- שרית חדד

אני מאד אוהב את השיר הזה ובכלל את הבלדות המיוחדות של שרית וזו מתבלטת כאחת נהדרת במיוחד. שיר יפהפה שלא הצליח במיוחד במצעדים אבל הוא מקסים. שרית מאד מוערכת אבל גם לה יש שירים אנדרייטד ובטח מהתקופה של האלבום חגיגה. 
לצפיה ב-'שלי'
שלי
10/04/2019 | 22:14
14
טל גבעמיר – כל יום איתך ביחד
שיר מעולה ומופתי, קטע מלטף ונהדר בתמימות שבו
לצפיה ב-'המומלצים של אביחי- שירים חדשים'
המומלצים של אביחי- שירים חדשים
09/04/2019 | 20:47
3
25
הנה פינת השירים העבריים החדשים שיצאו בשבוע שעבר ושווים שמיעה:
1. כאן- עדן טהרני

2. אליך- לירונה

3. כל הקלפים- ניב דמירל

4. מעבר לנהר- קרן פלס ורון בוחניק

5. שיר חדש- אברהם טל

6. לא רחוק הוא היום- נסרין קדרי

7. אחת בלילה- לירון לב

8. רודף אהבה בימים- עידן חביב

9. ניצוץ שלא אבד- דני בסן

10. אילו רק ידענו לדבר- בן אלקיים

11. הלוואי- אסתר רדא

12. העולם גועש- בעז שרעבי

13. הלב שלנו כאן- אתניקס

14. הייתי שרה- רוני דלומי
לצפיה ב-'הקפצה'
הקפצה
10/04/2019 | 18:44
2
לצפיה ב-'אהבתי את השיר של אתניקס'
אהבתי את השיר של אתניקס
11/04/2019 | 15:22
1
3
לצפיה ב-'יפה, באמת מנפקת מוסיקה טובה אתניקס עד היום'
יפה, באמת מנפקת מוסיקה טובה אתניקס עד היום
11/04/2019 | 17:49

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה