לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1460814,608 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'השיר היומי - ערב שבת האזינו'
השיר היומי - ערב שבת האזינו
21/09/2018 | 01:12
1
2
כזו כותרת לשיר היומי עדיין לא היתה, נכון?
לצפיה ב-'כמו שזה היה -אפרת גוש'
כמו שזה היה -אפרת גוש
21/09/2018 | 01:25
לצפיה ב-'מצעד שירי אייטיז עבריים של זמרות באייטיז'
מצעד שירי אייטיז עבריים של זמרות באייטיז
19/09/2018 | 19:47
118
155
במקרה השבוע עלתה בי מחשבה מדוע לא לערוך מצעד נחמד וקליל של שירי שנות ה- 80 בעברית שכולל זמרות בלבד. זה לא היה מתוכנן והמצעד נוצר באופן ספונטני. אמנם אני לא הראשון שערך מצעד זמרות אייטיז בפורום(קארין עשתה מצעד לפני 7 שנים) אבל המצעד הזה יהיה שונה ומעניין. המעניין הוא שבמצעד לא יופיעו להיטים ענקיים...
המשך>>
במקרה השבוע עלתה בי מחשבה מדוע לא לערוך מצעד נחמד וקליל של שירי שנות ה- 80 בעברית שכולל זמרות בלבד. זה לא היה מתוכנן והמצעד נוצר באופן ספונטני. אמנם אני לא הראשון שערך מצעד זמרות אייטיז בפורום(קארין עשתה מצעד לפני 7 שנים) אבל המצעד הזה יהיה שונה ומעניין. המעניין הוא שבמצעד לא יופיעו להיטים ענקיים שמוכרים לכם היום, יותר בחרתי שירים שהם לא קלאסיקות אלא להיטים שנשכחו ולא עמדו במבחן הזמן או שירים שלא כל כך זכו להצלחה בזמנו כך. למעשה רוב השירים נראה לי שרובכם לא מכיר. במצעד יש ייצוג כמעט לכל זמרת שהוציאה מוסיקה באייטיז העברי למעט זמרת אחת. גם חשוב לומר שהדירוג עשוי להשתנות מיום ליום, כך שזה לא דירוג מחייב ממש.
אז אני מזמין אתכם להצטרף למסע ולנוסטלגיה וגם להגיב ולהנות ממצעד מיוחד. 
מתחילים.......

המקום ה- 51(כמעט נכנס):
חופשת מולדת- מזי כהן
שיר מעולה שכבש את מצעד הפזמונים של רשת ג' ב- 1988 ולא הצליח לשרוד ברדיו. כמעט נכנס אך לבסוף הותרתי אותו בחוץ. מזי נפקדה ממצעדי אך אני כן חושב שהיא זמרת מעולה שיכלה להיות מצליחה מאד כסולנית לולא ניהול כושל ובחירות לא טובות. 

לצפיה ב-'השיר היומי - חמישי, י"א בתשרי, 20 בספטמבר'
השיר היומי - חמישי, י"א בתשרי, 20 בספטמבר
20/09/2018 | 01:16
15
13
לצפיה ב-'Hot n Cold וגם Roar של קייטי פרי'
Hot n Cold וגם Roar של קייטי פרי
20/09/2018 | 01:31
1
7
לצפיה ב-'Hot n Cold , מהתקופה האדירה שלה'
Hot n Cold , מהתקופה האדירה שלה
20/09/2018 | 16:44
3
לצפיה ב-'החצר האחורית - כל האופציות על השולחן'
החצר האחורית - כל האופציות על השולחן
20/09/2018 | 01:49
1
14
אחד השירים שהתנגנו אצלי הרבה בשנה האחרונה, רגאיי/fאנק כיפי ביותר, תומר יוסף אמן גרוב גאון!
לצפיה ב-' ותומר יוסף באמת גאון'
ותומר יוסף באמת גאון
20/09/2018 | 01:52
4
לצפיה ב-'עוד לא - גלי עטרי'
עוד לא - גלי עטרי
20/09/2018 | 05:33
1
12
הופתעתי לגלות שהיא המקור לשיר הזה,  הייתי בטוח שזה מתי כספי המקור
לצפיה ב-'אתה מתכוון לשיר "עוד יום"? אכן היא הראשונה ששרה אותו'
אתה מתכוון לשיר "עוד יום"? אכן היא הראשונה ששרה אותו
20/09/2018 | 08:10
10
שיר מעולה ומרגש
לצפיה ב-'רדיוהד'
רדיוהד
20/09/2018 | 08:20
11
בימים האחרונים, איכשהו כל פעם שפתחתי את הרדיו השיר הבא התנגן או כמה שניות אח"כ התחיל להתנגן, גם היום בבוקר בדרכי לעבודה.

קראתי פעם שמישהו כתב על השיר:
its utter sense of hopelessness, yet it ultimately makes it so comforting
כלכך מתחברת למשפט הזה, בשיר יש משהו כלכך מדכא וחסר תקווה אבל בכל זאת קצת מנחם...

לצפיה ב-'כמו שמבקשים שיר מקסים של נורית גלרון.'
כמו שמבקשים שיר מקסים של נורית גלרון.
20/09/2018 | 08:36
1
11
לצפיה ב-'מופלא, מופלאה'
מופלא, מופלאה
20/09/2018 | 16:14
1
לצפיה ב-'5 שירים'
5 שירים
20/09/2018 | 15:58
10
Mandy Moore - I Wanna Be With You פתאום חשבתי עליו לא יודעת למה
 Christina Aguilera - Genie In A Bottle
 Sia & Sean Paul - Cheap Thrills שמעתי אותו חלקית אחרי השיר היומי הקודם כי בכלל רציתי שיר אחר של סיה
 Coldplay - Talk
Madonna - Justify My Love חשבתי עליו פתאום
לצפיה ב-'La La Land Soundtrack - Epilogue'
La La Land Soundtrack - Epilogue
20/09/2018 | 16:15
7
סרט נפלא עם פסקול שנהניתי ממנו מאוד, ואני ממש לא מחובבי ג'אז.

המונטאז' הזה בסוף, של ה-what if, פשוט רגע קולנועי מדהים.
לצפיה ב-'בגלל געגועיי- דנה לפידות'
בגלל געגועיי- דנה לפידות
20/09/2018 | 18:09
3
בלדה מקסימה ומלטפת של גברת לפידות. יש לה קול מעולה. השיר יצא כסינגל במרץ 2011
לצפיה ב-'Peter Gabriel - Kiss That Frog'
Peter Gabriel - Kiss That Frog
20/09/2018 | 20:11
1
4
כניסה במקום 62 במצעד הבריטי שאפרסם עוד מעט...

לצפיה ב-'Depeche Mode, Belinda Carlisle, Smashing Pumpkins'
Depeche Mode, Belinda Carlisle, Smashing Pumpkins
20/09/2018 | 20:17
2
ועוד הרבה טובים נכנסים לבריטי השבועי 1993

האם MR VAIN ממשיך לכבוש את הצמרת לשבוע החמישי
האם הפט שופ בויז עולים מקום אחד אל המקום הראשון
איזה צמד מבצע זינוק של 12 מקומות אל הטופ 10
מי מבצע את הכניסה הגבוהה ביותר במצעד בטופ 5

כל התשובות.. במצעד הבריטי השבועי 1993 
לצפיה ב-'You should be dancing - Bee Gees'
You should be dancing - Bee Gees
21/09/2018 | 01:06
4
מעניין מי עוד שמע היום את השיר הזה ברדיו

לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
20/09/2018 | 20:35
6
4
שירי השבוע

משהו טוב

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית\סרט

מה התוכניות לחג הסוכות+חול המועד
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
20/09/2018 | 21:01
5
11
לו יהי- חווה אלברשטיין
חושך מגרש -חווה אלברשטיין
שירת העשבים-נעמי שמר
כמו שמבקשים-נורית גלרון
עשה:היה לי חג רוחני הכיפור בעקבות הסיור האווירה הייתה לי שונה ורוחנית, גם קראתי ללא פלאפון שציינתי שנה שניה. בלי עין הרע ולא הפריע לי בכלל....
פחות טוב לא נתתי לזה להרוס לי שחזרנו בעיכוב של 3 שעות מהטיול!!! ולמרבה ההפתעה העיפות הגדולה הצלחתי לתפקד.
מאכל:קובנה ערב הטיול, סופריטו עוף.
סוכות: הולכת השנה למשהו מיוחד לתמוך"בסוכה הגאה "בלתמוך ולעזור לרכז והפנינג של החוג באחוזה נוסף.

לצפיה ב-'אני מרוצה מאד משירי השבוע- שירים מקסימים!! '
אני מרוצה מאד משירי השבוע- שירים מקסימים!!
20/09/2018 | 21:55
4
10
שירת העשבים שיר שלא כל כך מכירים והוא פשוט מקסים, נכון? 
אני מבסוט לשמוע שהיה לך חג רוחני, אני אף פעם לא התחברתי לרוחניות של כיפור... לכן משמח שיש אנשים שכן מתחברים
מה זה בדיוק "הסוכה הגאה"? שיהיה לך המון כיף ובהצלחה שם
לצפיה ב-'במגזר הדתי השיר שירת העשבים די מוכר'
במגזר הדתי השיר שירת העשבים די מוכר
20/09/2018 | 22:01
16
בדרך כלל אחרי ארוחת שישי נוהגים לשיר שירים אז זה אחד מהשירים ששרים
אבל אני באמת לא שמעתי אותו בשום מקום חוץ מאשר בבית ספר שלי (בבית שלי אנחנו פחות בקטע הזה)

לצפיה ב-'זה פעם ראשונה שהולכת, של סוכה של המגזר הגאה בהופעות בהרצאה'
זה פעם ראשונה שהולכת, של סוכה של המגזר הגאה בהופעות בהרצאה
20/09/2018 | 22:04
2
13
וכולם מוזמנים  נגד הופמביה זה המטרה להסיר את החושך .
לך כיפור כבד?מאיזה בחינה

לצפיה ב-'וואו, כל הכבוד לך יעל'
וואו, כל הכבוד לך יעל
20/09/2018 | 22:15
10
כיפור אכן די כבד לי בעיקר מבחינה אישית. אני ביום הזה מתקשה למצוא לי תעסוקה. יום כיפור זה יום שמבחינתי השעמום מורגש והרבה פעמים(למרות שאני לא צם) עובר לי הזמן לאט מדי. כל זמן מסוים ביום כיפורים אני מביט בשעון ושואל: מתי יסתיים היום? אני זוכר שכשהייתי ילד, הלכתי עם אבא שלי לבית הכנסת(בגיל 9) והורדתי נעליים מרוב שעמום בתפילת כל נדרי. בעבר הייתי צם אבל גם לא בהכרח שהייתי נהנה מזה, עשיתי את זה כי חשבתי שיוטב לי בנפש ולא כך היה לבסוף
לצפיה ב-'נשמע נהדר ממש, כל הכבוד ותהני! '
נשמע נהדר ממש, כל הכבוד ותהני!
20/09/2018 | 22:24
1
לצפיה ב-'המצעד הבריטי השבועי / מס' 38 לשנת 1993'
המצעד הבריטי השבועי / מס' 38 לשנת 1993
20/09/2018 | 20:19
12
13
לצפיה ב-'44- The Smashing Pumpkins - Today'
44- The Smashing Pumpkins - Today
20/09/2018 | 20:25
2
שיר שני שמוציאים מתוך אלבומם Siamese Dream וסינגל שלישי שלהם שמצליח להיכנס למצעד הבריטי.

לצפיה ב-'36- Paul Young - Now I Know What Made Otis Blue'
36- Paul Young - Now I Know What Made Otis Blue
20/09/2018 | 20:36
1
כניסה לזמר הפופ האנגלי פול יאנג שהיה חלק בהרכב ה"סטריטבאנד", ייסד את ההרכב "Q-Tips" וגם השתתף בבסינגל הבאנד אייד,
Do They Know It's Christmas.
סינגל זה שנכנס ל36 הוא מתוך אלבומו The Crossing.

לצפיה ב-'35- Lisa B - Fascinated'
35- Lisa B - Fascinated
20/09/2018 | 20:40
4
Lisa Barbuscia היא דוגמנית , שחקנית וגם זמרת אמריקאית.
הסינגל הקודם שלה GLAM היה להיט מועדנים והגיע למקום ה49 במצעד הבריטי.
לצפיה ב-'34- Beverley Craven - Love Scenes'
34- Beverley Craven - Love Scenes
20/09/2018 | 20:45
2
Beverley Craven היא זמרת בריטית שצעדה טופ 5 ב1991 עם להיטה 
Promise Me.
Love Scenes  הוא סינגל מתוך אלבומה השני שנושא אותו שם.
לצפיה ב-'31- US3 - Cantaloop'
31- US3 - Cantaloop
20/09/2018 | 20:51
3
כניסה להרכב הז'אז ראפ  Us3 עם הסינגל המוצלח הזה מתוך אלבומם
Hand On the Torch. הסינגל הצליח במצעד האמריקאי והגיע למקום התשיעי.
לצפיה ב-'29- Cranes - Jewel'
29- Cranes - Jewel
20/09/2018 | 20:57
2
כניסה ללהקת הרוק הבריטית Cranes עם הסינגל היחיד שלהם שהצליח להיכנס לטופ 40 מתוך אלבומם השני Forever.
לצפיה ב-'28- Jamiroquai - When You Gonna Learn'
28- Jamiroquai - When You Gonna Learn
20/09/2018 | 21:00
1
זהו סינגל הבכורה של הלהקה שהגיע למקום ה52 ב1992.
בעקבות הוצאה מחודשת של הסינגל, הוא מבצע כניסה מוצלחת יותר במקום 28.

לצפיה ב-'26- Worlds Apart - Everlasting Love'
26- Worlds Apart - Everlasting Love
20/09/2018 | 21:12
1
כניסה ללהקת הבנים הבריטית עם קאבר לשיר שחודש רבות במקור שייך
לRobert Knight מ1968.
זהו סינגל שלישי של הלהקה שמצליח להופיע במצעד הבריטי אך הכניסה הזו מהווה שיא חדש ללהקה.
לצפיה ב-'22 + 21 '
22 + 21
20/09/2018 | 21:34
5
22- Jade - One Woman
+ 2

21- Shara Nelson - One Goodbye In Ten
+ 5
לצפיה ב-'19- Stakka Bo - Here We Go'
19- Stakka Bo - Here We Go
20/09/2018 | 21:40
1
כניסה ללהקה השבדית Stakka Bo עם השיר הזה מתוך אלבומם 
Supermarket שהיה ללהיט גדול ברחבי אירופה.

לצפיה ב-'18- Belinda Carlisle - Big Scary Animal'
18- Belinda Carlisle - Big Scary Animal
20/09/2018 | 21:45
1
כניסה לזמרת האמריקאית Belinda Carlisle עם סינגל מתוך אלבומה 
החמישי Real.
באותה שנה האלבום הגיע למקום התשיעי במצעד האלבומים הבריטי.
לצפיה ב-'12- Roxette - It Must Have Been Love '
12- Roxette - It Must Have Been Love
20/09/2018 | 21:47
2
עלייה 4 מקומות.
לצפיה ב-'שאלון לקראת יום הכיפורים'
שאלון לקראת יום הכיפורים
18/09/2018 | 10:35
34
33
 מה המשמעות של היום זה בעינייך/יך?

האם את/ה מתכוון להתענות? ואם כן, אלו מהעינויים?

מה את/ה מתכוונת/ן לעשות?

מה את/ה מתכוונת/ן לא לעשות?

איך התכוננת ליום הזה אם בכלל?

האם ביקשת סליחה ממישהי/הו?

האם עשית כפרות?

לצפיה ב-'עונה'
עונה
18/09/2018 | 11:47
1
23
השנה קצת יותר חיבור בגלל טיול אולי עדין קשה לי היום
יום של שקט
אני לא כל כך עושה משהו אבל חשבון נפש מחשבות על היום.
אני קוראת סרטים שינה .ולא צמה .
לא עושה נראה לי שלא אלך להליכה עוד בסימן שאלה .ולא בפלאפון .מחשב בצורה חלקית בלבד.
מבחינה רוחנית   קצת יותר כי הלכתי לטיול סליחות מבחינה רגילה הכנתי סרטים לקחתי לי ספר שאנסה לקרוא להפרד מהפלאפון
ביקשתי מכל מי שמכירה.
לא עשיתי מעולם.

לצפיה ב-'כל הכבוד לך יעל שביקשת מכולם'
כל הכבוד לך יעל שביקשת מכולם
18/09/2018 | 16:44
3
לצפיה ב-'עונה על השאלון:'
עונה על השאלון:
18/09/2018 | 11:52
1
29
1. מה המשמעות של היום זה בעיניך?
יום שבו הכל יותר נעשה ברוגע, שקט בכבישים ואנשים בצורים בביתם. אישית זה יום לא מאד  מיוחדעבורי, אני אמנם משתדל ביום הזה להיות שקט ולא לעשות רעש אך לא יכול לומר שאני מזדהה עם היום הזה כיום תענית. 

2.האם אתה מתכוון להתענות? ואם כן אלו המעינויים?
אני לא מתכוון להתענות. אני לא יכול לצם כי אני חייב לקחת כדורים כמו כל יום(כן, יש לי תרופות שאני לוקח קבוע). 

3. מה אתה מתכוון לעשות?
אני כן מוכן לחשוב קצת ביום הזה על חשבון נפש ועל הדרך שבה אני מתנהג כל השנה אך זה לא משפיע עלי עד כדי כך. אני חושב שחלק מהזמן אנצל כדי לעשות הליכות.

4. מה אתה לא מתכוון לעשות?
אני לא אשים מוסיקה בווליום רגיל, אתחשב באנשים ואשמע מוסיקה בווליום חלש. 

5. איך התכוננת ליום הזה אם בכלל?
לא חשבתי על זה עד עכשיו. אין לי תשובה ממש ברורה לגבי זה. 

6. האם ביקשת סליחה ממישהו?
ישירות ופנים אל מול פנים כלפי אדם מסוים לא ביקשתי סליחה. כן ביקשתי פה בפורום סליחה אם פגעתי במישהו. 

7. האם עשית כפרות?
כן, אתמול בערב עשיתי כפרות רק בשביל להרגיש טוב עם עצמי
לצפיה ב-'יפה שעשית כפרות!'
יפה שעשית כפרות!
18/09/2018 | 14:53
4
לצפיה ב-'מגיב'
מגיב
18/09/2018 | 12:07
16
34
זה יום חשוב מאד בעיני ואני אתאיסט שכופר לאורך כל השנה בעיני מעבר לזה שזה יום סמלי וחשזוב לעם שלנו (וזה לא משנה אם אתה יהודי דתי או לא), אני גם אוהב מאד את העובדה שהעולם כאילו נעצר בו לשנה. בשנה העברה סגרתי את כיפור בבסיס וחייב להגיד שזה היה די חסר לי.

אני תמיד צם ונמנע מלהשתמש בחשמל או טלפון. עד שיש יום בשנה שאפשר להתנייד בו בלי טלפון זה שינוי יפה לדעתי. 

מה את/ה מתכוונת/ן לעשות?
בערב נפגש אצל חברים לקצת סיבוב בעיר ואחרי זה נשב אצל חבר עד הלילה, מחר מקווה לישון עד שעה נחמדה יחסית, לקרוא, לבקר את סבא וסבתא שלי וגם את הסבתא השניה ולהישאר אצלה עד צאת הצום. לבית כנסת אני לא הולך אף פעם, לא מתחבר.

די פירטתי על זה למעלה

פשוט שותה הרבה מים לקראת הצום 

לא, אני פחות מאמין במנהג הזה. זה כן זמן טוב לחשבון נפש עצמך ועל מה שאתה עשית בשנה האחרונה ומה אפשר לשנות, אבל לא מאמין באנשי ה"סליחה אם פגעתי" 

האם עשית כפרות?
 לא, מעולם לא עשיתי

לצפיה ב-'אתאיסט שצם - שילוב מרתק'
אתאיסט שצם - שילוב מרתק
18/09/2018 | 14:57
2
21
בבסיס לא הרגשת יום כיפור?
לצפיה ב-'לא'
לא
18/09/2018 | 15:02
1
17
בעיקר כי הייתי נעול בחדר שלי (עוד הייתי יחסית חדש באותו בסיס ולא הכרתי מספיק את מי שסגר איתי), קראתי וישנתי.
הצום עבר אבל היה משעמם משמעותית. לא הייתה האווירה הרגילה.
זה למה לא רציתי לסגור אותו גם השנה.
לצפיה ב-'שמח בשבילך שהשנה תרגיש אותו בבית:)'
שמח בשבילך שהשנה תרגיש אותו בבית:)
18/09/2018 | 15:20
2
לצפיה ב-'אני גם לא מאמינה ב"סליחה אם פגעתי".'
אני גם לא מאמינה ב"סליחה אם פגעתי".
18/09/2018 | 17:31
12
6
לצפיה ב-'אבל אם אדם פגע, בשוגג ואפילו במזיד'
אבל אם אדם פגע, בשוגג ואפילו במזיד
20/09/2018 | 00:25
11
23
והבין שעשה טעות
והוא יודע שלא יחזור עליה
לצפיה ב-'אבל במקרה הנ"ל האדם אפילו לא מבין על מה הוא מבקש סליחה'
אבל במקרה הנ"ל האדם אפילו לא מבין על מה הוא מבקש סליחה
20/09/2018 | 00:36
2
26
אתה לא יכול להצטער באמת על משהו שאתה לא יודע מה הוא
לצפיה ב-' בדיוק (מה שכתבתי בארוך יותר)'
בדיוק (מה שכתבתי בארוך יותר)
20/09/2018 | 00:43
3
לצפיה ב-'זה ברור שלא'
זה ברור שלא
2
לצפיה ב-'אז זה נהדר, ושיבקש סליחה '
אז זה נהדר, ושיבקש סליחה
7
14
בלי החלק של "אם פגעתי".

התנצלות כנה מבחינתי זה רק כזאת שהאדם מבין בדיוק מה עשה, מכיר ומודה במעשה שלו שהיה פוגעני, בין אם במזיד או בשוגג.

"סליחה אם פגעתי" זה כזה התנערות מאחריות,
כאילו "נראה לי שעשיתי משהו שפגע בך אבל אני לא רוצה להודות בזה או לחשוב על זה יותר מידי, אז קח לך סליחה כללית כזאת".
או:
"גם אם אני כן יודע שנפגעת ממני אני לא מוכן להודות בפה מלא שהייתי לא בסדר, ואולי אתה בכלל לא הבנת אותי נכון ולכן נפגעת בלי שאני בכלל אדע, אז זה לא באמת אשמתי - אבל יאללה, נגיד לך סליחה כי יום כיפור או כי בא לי לצאת בסדר".

יש גם את הגירסה הגרועה יותר: "סליחה אם נפגעת ממני", שזה בכלל:
"אני לא עשיתי כלום אבל אתה כנראה נורא רגיש אז נפגעת ממשהו שלא היית אמור להפגע ממנו וזה בכלל הבעיה אצלך - אבל הנה אני אומר לך סליחה בכל זאת, כי אני האצילי פה".

בקיצור, בקשת סליחה אמיתית צריכה להיות ספציפית ומכל הלב, בלי שום "אם".
זו היתה הכוונה שלי

לצפיה ב-'סליחה אם פגעתי=אני לא יודע אם פגעתי'
סליחה אם פגעתי=אני לא יודע אם פגעתי
20/09/2018 | 00:48
6
22
אבל אם פגעתי, אז אני מבקש ממך סליחה

הרי בכל תקשורת בין אנשים, אפילו הקרובה ביותר וגם זו היותר רחוקה, כולל הוירטואלית, נוצרות פגיעות, לפעמים קטנות, לפעמים קטנות פחות

אני מעריך את יעל שביקשה סליחה מכל מי שהיא פגעה בו

לצפיה ב-'נכון, יש גם מקרים כאלו, אני מבינה את זה.'
נכון, יש גם מקרים כאלו, אני מבינה את זה.
20/09/2018 | 00:54
3
16
בעיני זו בקשת סליחה די חסרת משמעות וריקה, כשכאמור אתה לא יודע על מה בדיוק אתה מבקש סליחה, ולכן אתה גם לא יכול לדעת שלא תחזור על זה ואתה לא יכול באמת להצטער על משהו שאתה לא יודע שקרה.

לצפיה ב-'גם בזה יש משהו'
גם בזה יש משהו
20/09/2018 | 00:58
2
13
ולכן אני ביקשתי סליחה רק מאנשים ספציפיים

ועדיין, אין מצב שלא פגענו, גם בקרובים ביותר לנו, גם בדברים קטנים
וכשאנחנו מבקשים סליחה, גם אם אנחנו לא יודעים על מה ספציפית, אנחנו בעצם מבטיחים שבשנה הקרובה ניזהר יותר, ננסה להיות יותר רגישים לזולת
לצפיה ב-'אני מאמינה במה שכתבת בסוף - לגבייך'
אני מאמינה במה שכתבת בסוף - לגבייך
20/09/2018 | 01:01
1
14
רק שלדעתי רוב האנשים שמחלקים כזאת סליחה כללית, לא באמת יזהרו יותר בשנה הקרובה. מקסימום בשבוע שאחרי כיפור, ואח"כ ישכחו, כי מי שלא רגיש לא רגיש...

ולעומת זאת אנשים טובים כמוך שבאמת מתכוונים לזה, הם ממילא רגישים לזולת ברמה גבוהה ותמיד משתדלים שלא לפגוע.
אז אין הבדל גדול בתוצאה, למרות שהרעיון יפה ברמה העקרונית
לצפיה ב-'תודה, אבל אני דווקא לא עשיתי את זה'
תודה, אבל אני דווקא לא עשיתי את זה
20/09/2018 | 01:05
13
אגב נזכרתי בעוד אדם שביקשתי ממנו סליחה, באותו זמן ממש, במקרה זה היה קרוב לראש השנה

מאוד קשה להימנע מלפגוע באנשים, אבל אני מאמין שזה אפשרי

אני כרגע נלחם ברכילות ובהוצאת שם רע 
לצפיה ב-'בוא נגיד שאם אתה חושד שאולי פגעת במישהו במהלך תקשורת כזאת'
בוא נגיד שאם אתה חושד שאולי פגעת במישהו במהלך תקשורת כזאת
20/09/2018 | 00:58
1
18
עדיף, בעיני, לשאול אותו ולדעת.
ואם בכלל לא פגעת בו, או פגעת אבל בקטנה כל כך שגם הוא כבר שכח וסלח - עדיף לא לבקש סליחה סתם בלי משמעות.
ואם כן פגעת אז תדע בדיוק על מה אתה מבקש סליחה ואיך לא לחזור על זה וגם תוכל באמת להצטער.

לצפיה ב-'מתחבר למה שכתבת'
מתחבר למה שכתבת
20/09/2018 | 01:06
5
לצפיה ב-'עונה'
עונה
18/09/2018 | 12:27
1
31
מה המשמעות של היום זה בעינייך/יך? יום של שקט (מקווה). אני אתאיסטית ולא מאמינה במשמעות הדתית. במשמעות חילונית כיום של חשבון נפש על התנהגות שבין אדם לחברו הרעיון בעקרון יפה בעיני.

האם את/ה מתכוון להתענות? ואם כן, אלו מהעינויים? לא מיוזמתי.

מה את/ה מתכוונת/ן לעשות? לקרוא כמה שיותר, לצפות בטלויזיה, ולגלוש באינטרנט. בקיצור מה שאני עושה תמיד בבית.

מה את/ה מתכוונת/ן לא לעשות? שום דבר ספציפי.

איך התכוננת ליום הזה אם בכלל? קניתי כמה ספרים והורדתי מה-VOD כמה פרקים שרוצה לראות כי לא יודעת אם הוא יהיה זמין בכיפור.

האם ביקשת סליחה ממישהי/הו? לא.

האם עשית כפרות? לא, אני מתנגדת למנהג הזה מאוד.

לצפיה ב-'יש כפרות גם בכסף'
יש כפרות גם בכסף
18/09/2018 | 14:14
5
לצפיה ב-'אריה שיהיה לך צום קל, שקט, רגוע וממלא :) + תשובותיי -'
אריה שיהיה לך צום קל, שקט, רגוע וממלא :) + תשובותיי -
18/09/2018 | 13:43
3
36
אני מתקשה לתת משמעות ליום רק בגלל התאריך אז אין ממש

אולי כן כי חושבת לא לאכול מלפני בערך שעה עד כמה שעות לפחות אחרי צאת יום כיפור ואני רעבה כבר מעכשיו  אבל אין לי כוונה להתענות יותר ממה שאני גם ככה חווה את החיים כעינוי  אגב, איזה עוד עינויים יש? סתם ככה מתעניינת 

מה את/ה מתכוונת/ן לעשות?
כרגיל - כלום 

אז אמרנו, לאכול!!! וגם לא מתכוונת לצאת מהבית. ולא להתקלח. אבל כן לשתות קצת מים כי לא נראה לי בריא

ביום הזה חשוב במיוחד שמכשירי החשמל יהיו תקינים 

לא אבל אריה הזדמנות סליחה  לא רק על השנה האחרונה אלא על כל השנים על כל פעם שפגעתי בך   (זאת בטח רמאות לבקש ביום כיפור אחד סליחה על כל כך הרבה דברים  

האם עשית כפרות?
אני בטח צריכה לעשות אבל לא יודעת ממש מה זה אז לא בשבילי

חוזרת על מה שכתבתי בכותרת לכל הצמים ובעיקר לאריה 
לצפיה ב-'יש דברים נסתרים לא נבין לא נדע '
יש דברים נסתרים לא נבין לא נדע
18/09/2018 | 14:12
25
לצפיה ב-'כל כך צודקת לגבי מכשירי החשמל '
כל כך צודקת לגבי מכשירי החשמל
18/09/2018 | 14:38
6
לצפיה ב-'לא פגעת בי בכלל שיר'
לא פגעת בי בכלל שיר
18/09/2018 | 14:59
23
סליחה אם אני פגעתי בך

אולי בשנה הבאה, אעשה כפרות בשבילך
לצפיה ב-'עונה'
עונה
18/09/2018 | 14:05
26
המשמעות של יום זה בעייני- בעיקר שמירה על המסורת. אני לא דתייה ופחות מתחברת למשמעות הדתית אבל אוהבת להתחבר למסורת יום אחד בשנה.

בעיקרון אני צמה קומפלט- אוכל, מים, מחשב פלאפון לא נוגעת... אני לא מקפידה על הדקויות אבל בעיקרון אני נושמת ביום כיפור, וזהו

לא מתכוננת באופן מיוחד, עוד כמה שעות אכין לי ארוחה ואשתה הרבה מים

לא ביקשתי סליחה ולא עשיתי כפרות- כמו שאמרתי אני לא שומרת את זה באופן מאוד דתי
לצפיה ב-'עכשיו אני'
עכשיו אני
18/09/2018 | 15:19
27

יום כיפור הוא יום גדול, יום שאפשר להתעלות בו

כל חמשת העינויים - אכילה ושתייה, רחיצה, סיכה, נעילת הסנדל, תשמיש המיטה

מה את/ה מתכוונת/ן לעשות?

מתארח זו השנה ה-18 ברציפות בביתו של חבר שלי ואמא שלו
אהיה בעז"ה בכל התפילות בבית הכנסת בגבעתיים - ערבית, שחרית, מוסף, מנחה, נעילה, ערבית במוצאי החג
אני קורא בתורה בשחרית ובמנחה וכנראה שגם אהיה החזן במנחה, כמו לפני שנה

שום דבר שקשור לטכנולוגיה כמובן
אשתדל השנה גם לא לקרוא אף עיתון כדי להתרכז ברוחניות ובקודש

התפללתי כל הימים הנוראיים ועוד לפני זה קצת בחודש אלול
אמרתי סליחות בחלק מהימים
בעיקר חשבתי על המשמעות

משחקן כדורסל שעשית עליו כתבה ביקורתית קשה במהלך השנה. אמנם ביקשתי ממנו סליחה כבר אז, אבל הרגשתי צורך לבקש שוב לפני ראש השנה
מחבר בפייסבוק שהיה לנו ויכוח פוליטי לא נעים

האם עשית כפרות?
עשיתי לעצמי, לבעל ולבעלת הדירה שלי
לצפיה ב-'עונה'
עונה
19/09/2018 | 09:48
19

אין לחג הזה שום משמעות עבורי. אני לא נקשר אליו כי איני יהודי. 

להפך.. זו הזדמנות טובה לפגוש את כל החברים הכי עסוקים בעולם. אתמול למשל נפגשנו כמה חברים והכנו ארוחה. 

אני הכנתי עוגת פודינג יום לפני.

הערה:
אני לא אוהב ביום הזה את השתלטות הילדים עם האופניים שלהם בכבישים. גם את מבטי הכעס של אנשים שמסתובבים ורואים אותי נוסע באוטו. ולמזלי הרע אתמול לא יכולתי ללכת ברגל כי נתפס לי שריר בגב יום לפני והיו לי כאבי תופת שהגבילו את התנועה שלי ולכן הייתי חייב להגיע אל חבריי באוטו.

לצפיה ב-'מנסה לענות גם'
מנסה לענות גם
19/09/2018 | 12:06
3
22
לא ממש יודעת לענות על השאלה,מצד אחד אני כן אוהבת את היהדות ואת הדת וכן חושבת שיש משהו יפה ומיוחד ביום הזה ומצד שני אני לא שומרת כלום (לא בכיפור ולא בכלל, אבל כן מכבדת את מי שמסביבי ששומר).

החיים שלנו הם עינוי אחד מתמשך (הכי אופטימי שלי )
מה את/ה מתכוונת/ן לעשות?
בערב אחיות שלי עם הבעלים שלהן והתינוק של אחד מהן קפצו אלי, אכלנו פיצות ביתיות וגלידוניות בננה וראינו סרט לכאורה אימה אבל היה בסוף ממש מבאס.
האחיין (שנה וחצי) נשאר אצלי אחותי וגיסי מיואשים ועייפים אז פרגנתי להם, היום בבוקר התעוררנו בכיף וראינו לולי שירים לפעוטות במיטה (אח"כ אני מופתעת כהשיר קוקו קוקו מתנגן לי פתאום בראש בזמן רנדומלים ), הכנתי לו ארוחת בוקר שיחקנו קצת ואז אחותי וגיסי קפצו לאסוף אותו, כרגע נחה ,עוד מעט לנקות קצת אחרי הבלאגן והלכלוך שהשאירו לי ובערב קופצת להורים שלי לשבור ביחד עם אמא שלי את הצום (היא היחידה מבנינו שצמה)

מה את/ה מתכוונת/ן לא לעשות? לא לשמוע מוזיקה חזקה, לא להכין דברים שיכולים לעשות ריח חזק שיכול להגיע לשכנים שאולי צמים, בגדול עושה כמעט הכל אבל עם יותר דגש על לכבד את מי שמסביבי וכן שומר/צם
לא משהו מיוחד, כן הקפדתי לאפות עוגיות ולבשל לפני כניסת הצום כי היה מדובר במשהו שעושה ריח ולא רציתי שיפריע למישהו, השלמת קניות בסופר (כמו כל עם ישראל בערך), מילוי מאגר הגלידות (אבל זה לא התארגנות ספציפית לכיפור אלא כי פשוט הייתי ליד החנות שמשם אני קונה)

משתדלת לעשות את זה כל השנה ולא רק לקראת כיפור, אני עדין צריכה לבקש סליחה מעצמי.
האם עשית כפרות?
לא

לצפיה ב-'סלחת לעצמך?'
סלחת לעצמך?
20/09/2018 | 00:27
2
16
גם לא צמת וגם אכלת סעודת שבירת צום עם אמא שלך?
ואחר כך את עוד מבקשת סליחה מעצמך?

אמא שלי אגב היחידה שלא צמה במשפחה שלי
לצפיה ב-'מממ...'
מממ...
20/09/2018 | 07:39
1
13
לא חושבת שסליחה חייבת ללכת יד ביד עם צום.
הסליחה שלי לעצמי לא קשורה לזה שאני לא צמה או שומרת דברים, אני שלמה במאה אחוז עם הבחירה שלי במיוחד שהיא מלווה בכיבוד של אחרים שכן שומרים.
אני אוהבת את הדת ומאמינה בה אבל אני לא מאמינה בחוקים השונים שלכאורה צריך לעשות, אני לא חושבת שביום הדין שלי כשאני אעמוד מול אלוהים הוא יעשה לי חשבון אם צמתי וכמה צמתי, אם אכלתי כשר או אם שמרתי שבת כמו שלכאורה אמורים לעשות, אני חושבת שהוא יסתכל על מי אנחנו כבני אדם ומה אנחנו עושים כל השנה ולא רק ביום מסויים או סופש מסויים.

לצפיה ב-'כתבת שאת צריכה קודם לבקש סליחה מעצמך'
כתבת שאת צריכה קודם לבקש סליחה מעצמך
20/09/2018 | 21:16
8
אז שאלתי אם סלחת לעצמך (או שעדיין לא ביקשת סליחה:)

גם בעיני, יום כיפורים הוא לא חזות הכל, המדד הוא בכל ימות השנה 

לצפיה ב-'השיר היומי ליום הכיפורים 19.9'
השיר היומי ליום הכיפורים 19.9
19/09/2018 | 10:44
16
12
לצפיה ב-'לו יהי-חווה אלרבשטיין'
לו יהי-חווה אלרבשטיין
19/09/2018 | 10:53
1
6
לצפיה ב-'יפהפה! '
יפהפה!
19/09/2018 | 11:13
לצפיה ב-'זה לא אני...'
זה לא אני...
19/09/2018 | 11:57
3
12
לצפיה ב-'אוהב מאד דני רובס תותח'
אוהב מאד דני רובס תותח
19/09/2018 | 12:00
1
1
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
19/09/2018 | 12:10
1
לצפיה ב-'מהמם '
מהמם
19/09/2018 | 12:21
2
לצפיה ב-'Chumbawamba & Credit To The Nation - Enough Is Enough'
Chumbawamba & Credit To The Nation - Enough Is Enough
19/09/2018 | 19:29
1
8
כניסה שלא ציינתי במצעד הקודם במקום 56

לצפיה ב-'ומהים... Amy Macdonald - Woman Of The World'
ומהים... Amy Macdonald - Woman Of The World
19/09/2018 | 19:33
2
לצפיה ב-'בן אדם- שרית חדד'
בן אדם- שרית חדד
19/09/2018 | 19:35
11
שיר חדש שהיא הוציאה ומתאים ליום כיפורים. לא יודע אם זה מהשירים הכי יפים שלה אך אני אהבתי. חייב לומר שלא שמעתי מוסיקה מאתמול אחה"צ עד רגע זה

לצפיה ב-'התקווה - בית הכנסת הרמ"ה בגבעתיים'
התקווה - בית הכנסת הרמ"ה בגבעתיים
20/09/2018 | 00:28
6
לצפיה ב-'לאחרונה'
לאחרונה
20/09/2018 | 01:43
13
איכות נדירה יש בקלאסיקה הזו
לצפיה ב-'חיים שלי - זהבה בן '
חיים שלי - זהבה בן
20/09/2018 | 05:30
2
10
שיר שתמיד גורם לי להזיל דמעה
לצפיה ב-'שיר גדול!!'
שיר גדול!!
20/09/2018 | 08:11
1
לצפיה ב-' גם אני נדבקתי בו לאחרונה'
גם אני נדבקתי בו לאחרונה
20/09/2018 | 21:53
לצפיה ב-'Sia - Unstoppable'
Sia - Unstoppable
20/09/2018 | 15:22
1
4
לצפיה ב-'אוהב מאוד '
אוהב מאוד
20/09/2018 | 16:42
1
לצפיה ב-'פינת ההמלצה השבועית'
פינת ההמלצה השבועית
17/09/2018 | 19:49
6
15
כמו כל שבוע, אתם מוזמנים לבחור שיר אחד ישן או חדש, בעברית או בלועזית שהוא ראוי בעיניכם להמלצה ולהמליץ עליו כאן בפורום. רצוי ומומלץ להסביר למה בחרתם בשיר הזה! 
לצפיה ב-'ההמלצה שלי הפעם'
ההמלצה שלי הפעם
17/09/2018 | 19:59
2
30
השיר שבחרתי להמליץ עליו הפעם הוא:
כי הנני בא- אילנית

למה?
1. שיר שלא הצליח כל כך בזמנו כשיצא לרדיו. שיר שהוא לא מוכר מאד מעלה את החיבה שלי אליו בתת מודע. אני מתחבר ללהיטים של אומן אך אומן שיש לו שירים אנדרייטד שלא הצליחו מוסיף ניקוד לאותם שירים. 
2. היא שרה כאן כמו דיווה אמיתית שלא נופלת מאף זמרת בינלאומית(נכון לאז וגם להיום). 
3. המילים מאד ברמה גבוהה ומרגשות, לחן ברמה מאד גבוהה ונוגע בי וחודר אלי. גם העיבוד המינימליסטי מדהים ומאפשר לאילנית לבטא את הקול העמוק שלה
4. היום היא חוגגת יום הולדת 71, רציתי לציין ולהעניק לה את הכבוד שלו היא ראויה האישה הזאת- אילנית או בשמה חנה דרזנר. אגב זה שיר מאלבומה המעולה "אילנית" משנת 1973 שכולל להיטים רבים
לצפיה ב-'שיר יפה אהבתי.'
שיר יפה אהבתי.
18/09/2018 | 18:28
1
5
לצפיה ב-'כל הכבוד יעל ויופי שאהבת '
כל הכבוד יעל ויופי שאהבת
18/09/2018 | 18:39
7
זה שיר שהגיע למקום ה- 2 במצעד השבועי של הגל הקל ב- 1974 אך לא הפך ללהיט גדול. הלחין אותו הזמר והמלחין המוכשר דני גרנות
לצפיה ב-'שלי:'
שלי:
18/09/2018 | 08:48
1
21
שיר מרגיע ומיוחד של פורטיס

לצפיה ב-'האזנתי, בחירה מעניינת ואהבתי בסה"כ את הנעימה'
האזנתי, בחירה מעניינת ואהבתי בסה"כ את הנעימה
18/09/2018 | 11:33
לצפיה ב-'ממליצה על עוד שיר'
ממליצה על עוד שיר
19/09/2018 | 17:23
14
שיר קסום יש בו חיבור מסוים ליום הכיפורים.
רגוע ושקט.
אהרון ירימי- קול קורא לאדם.

לצפיה ב-'המצעד העברי השבועי מס' 51 של רשת ג'- תש"ס'
המצעד העברי השבועי מס' 51 של רשת ג'- תש"ס
18/09/2018 | 15:21
10
10
מצעד מס' 51 ואחרון ממש לאותה שנה- יוצא לדרך!
המצעד מכיל בתוכו: 9 עליות, 11 ירידות, 4 כניסות חדשות וכמובן נעיצה אחת!
אז מתחילים...

השירים שעזבו את המצעד:
1. לא מוותר- הדג נחש
12 שבועות, # 2

2. בוקר טוב- דיקלה
5 שבועות, # 10

3. סע אליה- גלית אטלס
5 שבועות, # 19

4. כשאת שותקת- שלומי שבת ואבי סינואני
5 שבועות, # 19
לצפיה ב-'הפינה לשיפוטכם'
הפינה לשיפוטכם
18/09/2018 | 15:29
9
1. אהבה מוסיקה- דיקלה

2. ציפור קטנה בלב(גרסת איצטדיונים)- יגאל בשן

3. בוא נעבור- גלית אטלס
אין קישור

4. אם אין ירח- הרידינג ג'

5. עד אליי- מוש בן ארי
לצפיה ב-'מקומות 25- 21'
מקומות 25- 21
18/09/2018 | 15:36
11
25. שני עולמות ביחד- לידור יוספי ומיכל אמדורסקי
7 שבועות,  3 שלבים

24. להתראות מתוק- נורית גלרון
8 שבועות,  6 שלבים

23. צופה בך- איגי ווקסמן
8 שבועות,  6 שלבים
אין קישור

22. לערבב ת'לבן בכחול- עדן
2 שבועות,  2 שלבים
אין קישור

21. המכונה של הגרוב- הדג נחש
5 שבועות,  7 שלבים
לצפיה ב-'מקומות 20- 16'
מקומות 20- 16
18/09/2018 | 15:44
1
14

20. לכל אחד יש- שלומי שבת וליאור נרקיס
19 שבועות,  4 שלבים, שהה 5 שבועות בראש!  השיר הוותיק!

19. זה מה שחשוב- סיגל שחמון
כניסה חדשה
אין קישור

18. בלי להשאיר עקבות- גיתית שובל
4 שבועות,  10 שלבים- התרסקות השבוע!

17. איש קטן למטה- איגי ווקסמן
3 שבועות,  7 שלבים-  העליה הגבוהה!!

16. סיפור מותם של עלמה ועלם- יהודית רביץ
כניסה חדשה
לצפיה ב-'השיר של יהודית רביץ בינוני.'
השיר של יהודית רביץ בינוני.
19/09/2018 | 16:34
1
לצפיה ב-'מקומות 15- 11'
מקומות 15- 11
18/09/2018 | 15:56
1
17
15. הווליום עולה- הדג נחש
כניסה חדשה

14. סע לחו"ל- מאור כהן
הכניסה הגבוהה

13. אין אני- שוטי הנבואה
5 שבועות,  2 שלבים

12. פרפרים- אורי בנאי
12 שבועות,  2 שלבים, שהה 4 שבועות בראש!

11. עורי עור- אביב גפן
10 שבועות,  4 שלבים, שהה שבועיים בראש!
לצפיה ב-'מבין שתי הכניסות אהבתי יותר את "סע לחול"'
מבין שתי הכניסות אהבתי יותר את "סע לחול"
19/09/2018 | 16:40
5
רוק ניינטיז מגניב ומילות שיר מצחיקות.
לצפיה ב-'מקומות 10- 6'
מקומות 10- 6
18/09/2018 | 16:03
8
10. כמה פעמים- רפי פרסקי ועמיר לב
2 שבועות,  3 שלבים

9. זה לא קל לוותר- נורית גלרון
4 שבועות,  2 שלבים

8. ברגע המכריע- שמעון בוסקילה
3 שבועות,  4 שלבים

7. עוד יבוא היום- מתי כספי ולאה שבת
7 שבועות,  2 שלבים

6. אריק- שלומי שבן
8 שבועות,  2 שלבים, שהה 3 שבועות בראש!
לצפיה ב-'מקומות 5- 1'
מקומות 5- 1
18/09/2018 | 16:09
2
14
5. בא אלייך משוגע- אורי בנאי
3 שבועות,  שלב 1

4. צלקות- אביב גפן
6 שבועות,  שלב 1

3. כולם אומרים- שלומי שבן
3 שבועות,  שלב 1

2. יומן מסע- אריק אינשטיין ואביב גפן
3 שבועות,  שלב 1

1. יש בזה טעם- דנה ברגר
2 שבועות,  נעיצה, שוהה שבועיים בראש!!
לצפיה ב-'שוב מקום ראשון חביב. תודה על המצעד'
שוב מקום ראשון חביב. תודה על המצעד
19/09/2018 | 16:43
1
4
לצפיה ב-'דנה ברגר אחת הזמרות המבריקות כאן בארץ'
דנה ברגר אחת הזמרות המבריקות כאן בארץ
19/09/2018 | 16:56
13
תודה רבה שהאזנת והגבת, אני מעריך את זה מאד

לצפיה ב-'יום הולדת שמח מיכאל התותח'
יום הולדת שמח מיכאל התותח
18/09/2018 | 02:04
16
22
לצפיה ב-'פעם ראשונה שלך נכון?'
פעם ראשונה שלך נכון?
18/09/2018 | 02:07
2
26
כאילו אחרי עשר שנים, הגיע הזמן שתזכה לברכות יום הולדת בפורום, לא?

המון מזל טוב מיכאל, אתה חבר חשוב מאוד בפורום
תודה רבה שלקחת ממני את מצעד הגולשים
אתה עורך אותו בצורה מושלמת ומגיש אותו בצורה יוצאת דופן

מאחל לך ליישם את הכשרון הרב שבך
תצליח בכל אשר תעשה
תהנה ממוזיקה, תהיה בריא ומאושר
לצפיה ב-' כן, פעם ראשונה. לא חושב פשוט שיצא לי להזכיר תאריך '
כן, פעם ראשונה. לא חושב פשוט שיצא לי להזכיר תאריך
18/09/2018 | 09:36
1
23
יום הולדת קודם.

תודה רבה אריה 
לצפיה ב-'טוב אני לא אקדיש לך את First Time של עופר ניסים '
טוב אני לא אקדיש לך את First Time של עופר ניסים
18/09/2018 | 13:23
17
איזה כיף זה לחגוג בערב יום כיפור, הא?  

אבל ברצינות גם יום הולדת שמח וגם הרבה איחולים 
שתמצא כמה שיותר הנאה, כיף, רוגע, אושר ושמחה
המון הצלחה בכל דבר שתעשה ותרצה
תמשיך לאהוב מוזיקה טובה כי מה אנחנו בלי מוזיקה
שתישאר תמיד אתה ותמצא תמיד את האיזון
הגשמת כל המשאלות      
לצפיה ב-'מזל טוב, מיכאל! '
מזל טוב, מיכאל!
18/09/2018 | 09:48
5
לצפיה ב-'יום הולדת שמח מאד ומזל טוב לך מיכאל'
יום הולדת שמח מאד ומזל טוב לך מיכאל
18/09/2018 | 11:27
14
מאחל לך הרבה הצלחה בחיים, בריאות, שתמשיך להיות בן אדם שנון ותהנה ממוסיקה טובה וכמובן שתמשיך לכתוב בפורום בהנאה רבה
לצפיה ב-'מזל טוב מלך '
מזל טוב מלך
18/09/2018 | 12:01
13
תהיה שנה נהדרת ומלאה בכל טוב!
וכמובן בעוד הודעות שנונות נהדרות בפורום
לצפיה ב-'מזל טוב מיכאל! תמשיך להיות פעיל'
מזל טוב מיכאל! תמשיך להיות פעיל
18/09/2018 | 13:29
15
בפורום ולתרום עם הכתיבה השנונה שלך, גם אני אוהבת אותה
לצפיה ב-'יום הולדת שמח'
יום הולדת שמח
18/09/2018 | 14:27
12
שתהיה לך שנה מוצלחת בכל התחומים.
לצפיה ב-'מזל טוב גבר שבגברים!!!'
מזל טוב גבר שבגברים!!!
18/09/2018 | 14:37
21
שתהיה שנה הכי מדהימה שיש
מלאה באושר, הגשמת חלומות, סיפוק, אהבה וכמובן בריאות!!
והצד הפולני שלנו מוסיף- שתתחתן כבר ותביא ילדים
יום הולדת שמחחחחחח
לצפיה ב-'תודה רבה רבה לכולם.ן.ם.ן.ם.ן! '
תודה רבה רבה לכולם.ן.ם.ן.ם.ן!
18/09/2018 | 15:25
1
24
חייב להודות שאני לא אוהב את יום ההולדת שלי, או לפחות את הקונספט של חגיגה ביום הזה. לא יודע, מאז אמצע גילאי ה-20 אני לא אוהב את זה שאני מזדקן, ואיך שלא מסתכלים על זה - זה מה שקורה.

לא יוצא עם חברים נגיד ביום הזה, מעדיף להשתכר לבד בבית עם פלייליסט נוסטלגי. כלומר, לפחות זאת המסורת בשנים האחרונות, ללילה שבין ה-17 ל-18 בספטמבר .

אבל תודה לכל המברכים 

ושהם יא מלךךךךךך אני מוכן לציין יום הולדת רק בשביל שתחזור לכתוב פה!
לצפיה ב-'בתנאי ששנה הבאה נשתכר ביחד '
בתנאי ששנה הבאה נשתכר ביחד
19/09/2018 | 22:28
3
לצפיה ב-''
18/09/2018 | 17:30
6
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
18/09/2018 | 18:28
4
לצפיה ב-'המון מזל טוב מיכאל!'
המון מזל טוב מיכאל!
18/09/2018 | 23:26
12
מאחלת לך את כל הטוב שבעולם!
מזדהה איתך בחוסר החיבה לחגיגות יומהולדת אבל היי, כל הזמדנות להשתכר עם מוזיקה טובה ולאכול עוגה היא מבורכת
לצפיה ב-'מזל טוב מיכאל'
מזל טוב מיכאל
19/09/2018 | 09:37
4
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם! '
תודה רבה לכולם!
19/09/2018 | 11:31
5
לצפיה ב-'השיר היומי - יום שלישי - 18/9'
השיר היומי - יום שלישי - 18/9
18/09/2018 | 06:12
14
13
לצפיה ב-'שני שירים'
שני שירים
18/09/2018 | 06:17
2
18
אבא - אביתר בנאי  

אלוהים - מוקי

לצפיה ב-'שני שירים מעולים! '
שני שירים מעולים!
18/09/2018 | 12:57
2
לצפיה ב-'גם אני שני שירים'
גם אני שני שירים
18/09/2018 | 13:09
14
Sandra - Secret Land
A-ha - Forever Not Yours
לצפיה ב-'איפה הוא היום- מצדה איש ימיני'
איפה הוא היום- מצדה איש ימיני
18/09/2018 | 13:01
1
15
השיר שאותו ביצעה לראשונה בגמר "תגלית השנה" יוצא כסינגל רשמי השיר הזה היה מיועד לאלבום של אייל גולן, אך הוא העביר אותו לידי מצדה שזכתה בתכנית הגמר כתגלית השנה! שיר יפהפה
לצפיה ב-'עונה רעה'
עונה רעה
18/09/2018 | 13:57
13
זה אייל גולן קורא לך  בתחפושת של תוכנית אייל-אביב,  הזמרים.  כולם הנוראים,  גם הגמר,  יותר מדי גרנדיוזיות בבחירת השירים בלי שום איכות.  את אביב פסלו בגלל שזה אביב והוא נגד איל מבין כל הפיינליסטים,  דווקא הצד שלו,  היה הכי סביר
לצפיה ב-'נחמה - אילנית'
נחמה - אילנית
18/09/2018 | 14:13
1
4
לצפיה ב-'איזה שיר מנחם ומלטף, אוהב אותו מאד'
איזה שיר מנחם ומלטף, אוהב אותו מאד
18/09/2018 | 15:10
2
לצפיה ב-'Leonard Cohen - Hallelujah '
Leonard Cohen - Hallelujah
18/09/2018 | 14:22
1
16
וגם
מאיר בנאי - שער הרחמים
לצפיה ב-'אוהב מאד את שער הרחמים'
אוהב מאד את שער הרחמים
18/09/2018 | 15:12
3
לצפיה ב-'שירת העשבים נעמי שמר'
שירת העשבים נעמי שמר
18/09/2018 | 21:12
1
3
לצפיה ב-'שיר מקסים, יופי של בחירה יעל'
שיר מקסים, יופי של בחירה יעל
18/09/2018 | 21:30
1
לצפיה ב-'Who By Fire /Leonard Cohen'
Who By Fire /Leonard Cohen
18/09/2018 | 21:50
1
3
לצפיה ב-'שיר הכי מדהים בעולם.'
שיר הכי מדהים בעולם.
18/09/2018 | 22:09
1
לצפיה ב-'אמנם היה אתמול אבל מצרפת שיר שחזרתי עליו הרבה'
אמנם היה אתמול אבל מצרפת שיר שחזרתי עליו הרבה
19/09/2018 | 12:11
9
לצפיה ב-'יום הולדת שמח שהם'
יום הולדת שמח שהם
17/09/2018 | 02:34
15
33
קצת נעלמת לנו בחודשיים האחרונים (אולי קצת יותר)
מקווה שלא שעממנו אותך מדי
מאחל לנו שתחזור בגדול, היישר למקום הראשון, אם לא בחודש הזה, אז בחודש הבא

מאחל לך בריאות, הצלחה בכל התחומים, אהבה, מוזיקה טובה וכל מה שאתה מאחל לעצמך

לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
17/09/2018 | 06:12
3
לצפיה ב-'המון מזל טוב שהם'
המון מזל טוב שהם
17/09/2018 | 09:26
14
מאחלת לך את כל האושר שבעולם!
מקווה שהשנה הזו תהיה הטובה ביותר בחייך (למרות שבוא נודה בזה, לא תצליח להתעלות על השנה הקודמת בה היה לך אותי ואת קייטי פרי באותו יום! אבל תנסה)

לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
17/09/2018 | 09:30
3
לצפיה ב-' יום הולדת שמח שהם'
יום הולדת שמח שהם
17/09/2018 | 09:40
16
הרבה אושר והנאה ממוזיקה, טלוויזיה, ספרים, חברים, טיולים, אוכל, הופעות, חוויות וכל מה שיעשה לך טוב      
לצפיה ב-'יום הולדת שמח!'
יום הולדת שמח!
17/09/2018 | 10:15
3
לצפיה ב-'המון מזל טוב! '
המון מזל טוב!
17/09/2018 | 13:15
12
מאחלת, שתגשים את כל אשר אתה מייחל!  שתזכה לבריאות איתנה, ותיהנה תמיד ממוזיקה טובה! 
לצפיה ב-''
17/09/2018 | 15:04
2
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
17/09/2018 | 15:34
2
לצפיה ב-'מזל טוב לאח מאמא אחרת, למרות שאתה כבר לא פה !'
מזל טוב לאח מאמא אחרת, למרות שאתה כבר לא פה !
17/09/2018 | 19:14
5
לצפיה ב-'המון המון מזל טוב!!! אבל לאן'
המון המון מזל טוב!!! אבל לאן
17/09/2018 | 22:05
16
הוא נעלם??
לצפיה ב-'רושם לך גם פה, מזל טוב נסיך!'
רושם לך גם פה, מזל טוב נסיך!
17/09/2018 | 23:25
12
ומקווה שאתה עושה חיים בארהב
לצפיה ב-'מזל טוב באיחור קל שהם המקסים! '
מזל טוב באיחור קל שהם המקסים!
18/09/2018 | 09:36
4
לצפיה ב-'תודה רבה חברים וחברות!!'
תודה רבה חברים וחברות!!
18/09/2018 | 14:34
2
23
אני בעיקר משתדל לקרוא פה כסמוי מדי פעם
שתהיה לכולנו גמר חתימה טובה
לצפיה ב-'אפשר להכניס את הסמויים למצעד, מיכאל? '
אפשר להכניס את הסמויים למצעד, מיכאל?
18/09/2018 | 14:54
1
5
לצפיה ב-' בשביל שהם - ברור'
בשביל שהם - ברור
18/09/2018 | 15:20
4
לצפיה ב-'שיר יומי - יום שני 17/9'
שיר יומי - יום שני 17/9
17/09/2018 | 06:14
11
15
לצפיה ב-'ימים של שקט - לולה'
ימים של שקט - לולה
17/09/2018 | 06:20
1
10
אפרופו,  וואן היט וונדר ישראלי.  אחלה שיר
לצפיה ב-'אחלה שיר, בהחלט הרכב של להיט אחד'
אחלה שיר, בהחלט הרכב של להיט אחד
17/09/2018 | 15:10
2
לצפיה ב-'Carrie Underwood - End Up With You'
Carrie Underwood - End Up With You
17/09/2018 | 09:20
12
משמיעה ראשונה, הכי מוצלח מהאלבום החדש שלה.
לצפיה ב-' Jon Secada - Just Another Day'
Jon Secada - Just Another Day
17/09/2018 | 13:11
5
לצפיה ב-'באנו חושך לגרש - חווה אלברשטיין'
באנו חושך לגרש - חווה אלברשטיין
17/09/2018 | 14:46
1
9
לצפיה ב-'שיר מעולה מ- 1991, אין על חוה'
שיר מעולה מ- 1991, אין על חוה
17/09/2018 | 15:11
2
לצפיה ב-'Chaka Demus & Pliers - She Don't Let Nobody '
Chaka Demus & Pliers - She Don't Let Nobody
17/09/2018 | 15:01
9
כניסה טופ 20 בבריטי 1993 האחרון
לצפיה ב-'SAVE ME/AIMEE MANN'
SAVE ME/AIMEE MANN
17/09/2018 | 18:28
1
7
לצפיה ב-'בדיוק אתמול חשבתי על הזמרת הזאת'
בדיוק אתמול חשבתי על הזמרת הזאת
18/09/2018 | 13:04
8
רק חסר שמישהו (לא אתה כי זה לא הטעם שלך אבל יש כאן כמה כאלה שכן) היה כותב את Karen Ramirez - Looking For Love שגם עליו חשבתי אתמול אין לי מושג למה

בכל אופן אני אהבתי שירים של הזמרת הזאת (לא מכירה אותה טוב בכלל)
That's Just What You Are
Stupid Thing
You Could Make A Killing
לצפיה ב-'ועכשיו ניגע- רונית שחר'
ועכשיו ניגע- רונית שחר
17/09/2018 | 19:45
10
שיר מצוין של זמרת טובה מאד שאני לומד להעריך עם השנים. השיר הוא מאלבום הבכורה המצליח שלה "שלום לתמימות" משנת 1996

לצפיה ב-'יואב יצחק- אפילו שאהבתי'
יואב יצחק- אפילו שאהבתי
18/09/2018 | 02:08
7
אחח זה היואב שאני אוהב, שמתרפק ומשתפך עד הסוף ושבסגנון השירה יש משהו לרוחב ולאו דווקא לעומק

לצפיה ב-'יום ראשון השיר היומי ...'
יום ראשון השיר היומי ...
16/09/2018 | 06:48
18
14
לצפיה ב-'התחלה חדשה - יהודה פוליקר '
התחלה חדשה - יהודה פוליקר
16/09/2018 | 06:56
1
3
לצפיה ב-'שיר מעולה!'
שיר מעולה!
16/09/2018 | 08:52
1
לצפיה ב-'אדמה עופרה חזה'
אדמה עופרה חזה
16/09/2018 | 09:31
1
3
לצפיה ב-'אדיר אוהב מאד'
אדיר אוהב מאד
16/09/2018 | 09:34
לצפיה ב-'אולי ללה- דני סנדרסון'
אולי ללה- דני סנדרסון
16/09/2018 | 19:31
9
שיר פופ מעניין, טראשי וכיפי כמו שעשו באייטיז! השיר הוא מתוך אלבום הבכורה של סנדרסון "גודל טבעי" שיצא בשנת 1982 וכלל להיטים כדוגמת(הגלשן שלי, אולי ללה, פיקששתי, סיבה לחיות(סוניה)...) 
לצפיה ב-'Deborah Harry - Strike Me Pink'
Deborah Harry - Strike Me Pink
16/09/2018 | 22:29
1
12
כניסה במקום 46 בבריטי 1993 האחרון.
(מתחיל להתמכר)
לצפיה ב-'שיר ג'אזי חושני ומצויין!'
שיר ג'אזי חושני ומצויין!
17/09/2018 | 00:41
3
לצפיה ב-'קרן פלס - לילה 1 באפריל'
קרן פלס - לילה 1 באפריל
16/09/2018 | 23:34
2
18
אחד השירים ששמעתי הכי הרבה בשבוע האחרון.
לצפיה ב-'מצויין, שיר ממש מלהיב!'
מצויין, שיר ממש מלהיב!
17/09/2018 | 00:42
4
לצפיה ב-'חבל שבאיחור '
חבל שבאיחור
17/09/2018 | 06:10
13
האמת. שיר מצויין,  מאוד סיפורי.  צריך לציין בשיר הזה גם את גורי אלפי וקרן מור שעושים קריינות ולגמרי תורמים לשיר
לצפיה ב-'Some Girls Are Bigger Than Others - The Smiths '
Some Girls Are Bigger Than Others - The Smiths
17/09/2018 | 00:34
3
לצפיה ב-'נצל"ש: עוד מישהו נתקל בבעיה טכנית להשתמש בתגובה מהירה?'
נצל"ש: עוד מישהו נתקל בבעיה טכנית להשתמש בתגובה מהירה?
17/09/2018 | 00:45
4
10
לצפיה ב-'לי היתה בעיה לשלוח הודעות ולפרסם במחשב הנייד שלי'
לי היתה בעיה לשלוח הודעות ולפרסם במחשב הנייד שלי
17/09/2018 | 09:28
12
למזלי הבעיה נפתרה מהר............
לצפיה ב-'אתמול זה קרה לי, לא נתן לי להגיב'
אתמול זה קרה לי, לא נתן לי להגיב
17/09/2018 | 11:57
13
גם היום עשה בעיות שפרסמתי תגובה הוא רשם לי שאני לא מורשה להגיב ועדיין התגובה/פוסט שלי עלה
לצפיה ב-'כן, גם לי. אי אפשר תגובה מהירה. ראיתי בפורום משוב שהם יודעים'
כן, גם לי. אי אפשר תגובה מהירה. ראיתי בפורום משוב שהם יודעים
18/09/2018 | 09:54
14
לא יודעת אם זה אומר שזה יתוקן בקרוב, אבל לפחות הם מודעים לבעיה...

לצפיה ב-'גם אצלי, לא הצלחתי להגיב במחשב'
גם אצלי, לא הצלחתי להגיב במחשב
18/09/2018 | 13:32
6
לצפיה ב-'It must have been love - roxette'
It must have been love - roxette
17/09/2018 | 00:59
11
הפיוטיות בבתים, במיוחד הבית השני המרטיט מה שהופך את השיר לסנטימנטלי נפלא ולקלאסיקה...

לצפיה ב-'עידן חביב - מפתחות ברזל לכבוד שכפול מפתחות בשישי בטמבור ברח''
עידן חביב - מפתחות ברזל לכבוד שכפול מפתחות בשישי בטמבור ברח'
17/09/2018 | 12:12
14
יהודה המכבי (התברר לי היום בהפסקת השינה)
לצפיה ב-'מה השיר הגרוע ששמעתי לאחרונה'
מה השיר הגרוע ששמעתי לאחרונה
16/09/2018 | 18:34
3
8
לצפיה ב-'הבחירות שלי'
הבחירות שלי
16/09/2018 | 18:51
23
1. גומיגם- סטטיק ובן אל
עכשיו אאלץ לסבול אותו חודשיים ככה

2. כמעט שנתיים- איתי לוי
שיר חלש למדי של זמר שלא מספק את הסחורה למעט שירים בודדים

3. no me oyen, no me escuchan- thalia
אני מת עליה אבל לצערי זה שיר חלש מאד מאד ולא לרמה של זמרת בסדר גודל שלה. לא התבלבלתי, אני חסיד של טליה אבל לא כל שיר בינוני ומטה יתקבל בברכה. שיר חלש שנשמע להיט אולי אבל בגילה(47) היא לא יכולה ללכת על שירי פופ סתמיים. 
לצפיה ב-'עדן בן זקן - חיים שלי'
עדן בן זקן - חיים שלי
16/09/2018 | 18:54
8
לצפיה ב-'בן אדם - שרית חדד '
בן אדם - שרית חדד
18/09/2018 | 06:10
10
מחריד
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה לכולם'
גמר חתימה טובה לכולם
17/09/2018 | 15:59
2
15
מאחלת לכולם שהשמחה וחיוך ואופטימות תהיה אתכם במהלך השנה .
שנוכל להתעלם מאנשים שהם מורידים לנו. שנדע לסלק את המחשבות הרעות שלנו.
מי יתן ותהיה שנה רגועה גם בארץ.
אמן ואמן.
ואם פגעתי בכם מבקשת סליחה.

לצפיה ב-'מצטרף לברכה של יעל- גמר חתימה טובה לכולם'
מצטרף לברכה של יעל- גמר חתימה טובה לכולם
17/09/2018 | 17:18
13
אם העלבתי או פגעתי במישהו בין שבמתכוון ובין שלא- מתנצל ומבקש סליחה!!

לצפיה ב-'גמר חתימה טובה '
גמר חתימה טובה
18/09/2018 | 14:19
2
לצפיה ב-'כתבה ב"הארץ" על המצעדים השנתיים '
כתבה ב"הארץ" על המצעדים השנתיים
14/09/2018 | 14:40
9
55
לצפיה ב-'מזדהה עם הכתבה'
מזדהה עם הכתבה
15/09/2018 | 19:08
27
איבדתי כל עניין במוזיקה של תחנות הרדיו ובמצעדיהן השבועיים והשנתיים.
לצערי אני לא מאמין שנראה שינוי בקרוב.

לצפיה ב-'כתבה טובה, תודה על הקישור'
כתבה טובה, תודה על הקישור
16/09/2018 | 02:50
11
לצפיה ב-'כתבה חובבנית'
כתבה חובבנית
16/09/2018 | 20:10
20
אין פה ממש רציונאליזם שהוא הצליח להעביר למרות שהשורה התחתונה שהרדיו מסריח היא ברובה נכונה, ולא הבנתי למה הוא הבדיל את toy משאר השירים הרדודים והממוסחרים
לצפיה ב-' הצעה למצעד הפורום הבא שלי'
הצעה למצעד הפורום הבא שלי
16/09/2018 | 20:10
3
35
וואן היט וונדר ישראליים.  אם כמובן לא עקו כבר לפני… מה דעתכם
לצפיה ב-'נשמע אחלה רעיון אביעד, אני בעד'
נשמע אחלה רעיון אביעד, אני בעד
16/09/2018 | 20:20
3
לצפיה ב-' יכול להיות מגניב. '
יכול להיות מגניב.
16/09/2018 | 20:28
7
לצפיה ב-'יופי של רעיון!'
יופי של רעיון!
17/09/2018 | 11:12
3
לצפיה ב-'טוב שיש את הפורום שלנו...'
טוב שיש את הפורום שלנו...
16/09/2018 | 22:30
1
8
לצפיה ב-'בהחלט, ממש "המצעד האמיתי"'
בהחלט, ממש "המצעד האמיתי"
17/09/2018 | 06:07
23
מצעד שלא קבוע על סגנון מסויים,  אופנה מסויימת,  יש רוק, פופ, ים תיכוני,  הכל וגם לא נקבעת. על פי סינגלים בלבד
לצפיה ב-'סינגלים חדשים לשיפוטכם'
סינגלים חדשים לשיפוטכם
16/09/2018 | 03:02
36
18
פינה מס' 13 לשנת 2018.
מקווה שתיהנו.
לצפיה ב-'Per Gessle feat. Helena Josefsson - Name You Beautiful'
Per Gessle feat. Helena Josefsson - Name You Beautiful
16/09/2018 | 03:07
2
16
הצלע הגברית של רוקסט שחרר לפני כשבוע וחצי אלבום סולו חדש באנגלית וזהו הסינגל הראשון מתוכו. שיתוף פעולה עם זמרת האינדי-פופ השבדית הלנה יוספזון, סולנית ההרכב Sandy Mouche, שליוותה אותו בלהקה ובקריירת הסולו. 
לפנינת הפופ הזאת מגיע קליפ טוב יותר!
לצפיה ב-'שיר לא רע בכלל'
שיר לא רע בכלל
16/09/2018 | 15:56
3
לצפיה ב-'מפתיע לטובה, חמוד מאוד!'
מפתיע לטובה, חמוד מאוד!
18/09/2018 | 09:43
3
לצפיה ב-'Marie Fredriksson – I Want to Go'
Marie Fredriksson – I Want to Go
16/09/2018 | 03:11
3
13
אחרי שפר גסל התפנה לעסוק בקריירת סולו בוודאי שאלתם את עצמכם מה עושה כיום הצלע השנייה של רוקסט, הלא היא מארי פרדריקסון ומסתבר שגם היא שחררה בשנה האחרונה מספר סינגלים, וזהו לטעמי המוצלח מביניהם, שיר שנשמע כמו להיט אבוד מסוף שנות השמונים / תחילת שנות ה-90. 
לצפיה ב-'קאנטרי כזה'
קאנטרי כזה
16/09/2018 | 15:59
1
3
לצפיה ב-'שני השירים האחרים שהוציאה ממש ג'אז'
שני השירים האחרים שהוציאה ממש ג'אז
16/09/2018 | 18:52
7
מעניין מאיפה באו לה ההשפעות האמריקאיות האלו פתאום.
לצפיה ב-'באמת קאנטרי כזה. לא ממש התחברתי.'
באמת קאנטרי כזה. לא ממש התחברתי.
18/09/2018 | 09:48
3
לצפיה ב-'The Rasmus - Holy Grail'
The Rasmus - Holy Grail
16/09/2018 | 03:16
2
17
נשארים בסקנדינביה, וכאן פוגשים את דה ראסמוס הפינים שמשחררים השבוע סינגל חדש בבריטניה. השיר הרבה הרבה יותר פופי מהחומרים המוכרים שלהם.
הפתיח המוזר נשמע כמו עיוות של הפתיח של In The Shadows, אבל ההמשך של השיר הרבה יותר מבטיח. 
לצפיה ב-'ממש שיר פופ, ופופ נהדר!!!'
ממש שיר פופ, ופופ נהדר!!!
16/09/2018 | 16:18
2
לצפיה ב-'ממש נחמד!'
ממש נחמד!
18/09/2018 | 09:50
2
לצפיה ב-'The Interrupters - She's Kerosene'
The Interrupters - She's Kerosene
16/09/2018 | 03:23
1
8
אחרי שנראה שז'אנר הסקא פאנק נעלם מהעולם, מגיעה הרביעייה מקליפורניה, עם הסולנית איימי אלן (או בשם הבמה שלה איימי אינטראפטר) ומוציאה את השיר המדליק והממכר הזה.
לצפיה ב-'מרענן!'
מרענן!
19/09/2018 | 18:07
2
לצפיה ב-'Natalie Prass - Short Court Style'
Natalie Prass - Short Court Style
16/09/2018 | 03:30
2
12
נטלי פראס היא זמרת אמריקאית בת 32 ששחררה השנה את אלבומה השני שנקרא The Future and the Past.
הסינגל Short Court Style שהיה הראשון מתוך שלושה שהוציאה השנה עד כה, יזכיר לחלקכם את החומרים של מאריה קארי משנות התשעים. 
לצפיה ב-'נחמד למדי'
נחמד למדי
16/09/2018 | 16:21
2
לצפיה ב-'סאונד שלדעתי פחות עובד היום '
סאונד שלדעתי פחות עובד היום
19/09/2018 | 18:10
2
לצפיה ב-'Tracey Thorn feat. Corinne Bailey Rae - Sister '
Tracey Thorn feat. Corinne Bailey Rae - Sister
16/09/2018 | 03:36
3
15
טרייסי ת'ורן, חצי הצמד Everything but the Girl, מארחת את זמרת הוואן היט וונדר קורין באייליי ראה שהתפרסמה בשיר "Put Your Records On". שיתוף פעולה לא אופייני בכלל מתוך האלבום Record שיצא בחודש מרץ.
לצפיה ב-'שמעתי על הסינגל הזה מזמן וסוף סוף אני מאזין לו.'
שמעתי על הסינגל הזה מזמן וסוף סוף אני מאזין לו.
16/09/2018 | 22:43
1
16

נחמד אבל עדיין לא מספיק.
לצפיה ב-'היא מזכירה בשיר במעט את אנני לנוקס'
היא מזכירה בשיר במעט את אנני לנוקס
20/09/2018 | 00:01
6
אבל משהו בשירה שלה משדר עייפות. 
לצערי אני אופתע מאוד אם היא תצליח להוציא חומר יותר מעניין מהשיר הזה בעתיד. 

תודה על התגובות.
לצפיה ב-''
19/09/2018 | 18:12
2
לצפיה ב-'Alice Merton - Why So Serious'
Alice Merton - Why So Serious
16/09/2018 | 03:42
1
8
הזמרת בת ה-25 שפרצה לעולם המוזיקה עם No Roots לפני שנתיים, משחררת סינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה שלה Mint שיראה אור בתחילת 2019.
לצפיה ב-'הרבה יותר אהבתי את הגרסא של הג'וקר '
הרבה יותר אהבתי את הגרסא של הג'וקר
19/09/2018 | 18:14
1
לצפיה ב-'Metro & Nelly Furtado - Sticks & Stones'
Metro & Nelly Furtado - Sticks & Stones
16/09/2018 | 03:50
3
16
שיתוף פעולה בין הזמרת הקנדית למפיקים הבריטים, שלקחו את הקאבר שלה לשיר של Arlissa משנת 2013, שהוקלט עבור האלבום The Ride שיצא בשנה שעברה, והפכו אותו לקטע אלקטרו-דאנס מדבק.
לצפיה ב-'אחלה שיר!'
אחלה שיר!
16/09/2018 | 16:33
1
לצפיה ב-'חביב מאוד מהאזנה ראשונה.'
חביב מאוד מהאזנה ראשונה.
16/09/2018 | 22:34
2
לצפיה ב-'נחמד ממש!'
נחמד ממש!
19/09/2018 | 18:17
1
לצפיה ב-'Gorillaz - Tranz'
Gorillaz - Tranz
16/09/2018 | 03:55
2
10
קליפ חדש לגורליאז מתוך אלבום הסטודיו השישי שלהם.
השיר עצמו יזכיר לחלקכם כמה להיטי סינת'-פופ מראשית שנות השמונים.
לצפיה ב-'הלהקה הזו משתבחת עם השנים'
הלהקה הזו משתבחת עם השנים
16/09/2018 | 16:37
2
לצפיה ב-'לא כזה מיתחברתי'
לא כזה מיתחברתי
19/09/2018 | 18:21
1
לצפיה ב-'P!nk - Secrets'
P!nk - Secrets
16/09/2018 | 03:57
5
21
סוגרים את הפינה עם הסינגל הרביעי של פינק מתוך האלבום Beautiful Trauma.

לצפיה ב-'שיר טוב, תודה אלי על פינה משובחת'
שיר טוב, תודה אלי על פינה משובחת
16/09/2018 | 16:40
1
4
לצפיה ב-'תודה על התגובות!'
תודה על התגובות!
16/09/2018 | 18:52
1
לצפיה ב-'האזנתי כי זו זמרת מעולה, השיר רק נחמד. לא שיר גדול או מדהים'
האזנתי כי זו זמרת מעולה, השיר רק נחמד. לא שיר גדול או מדהים
16/09/2018 | 19:16
1
לצפיה ב-'אהבתי.'
אהבתי.
16/09/2018 | 22:37
2
לצפיה ב-'meh, יש לה טובים יותר בהרבה'
meh, יש לה טובים יותר בהרבה
19/09/2018 | 18:27
1
לצפיה ב-'תודה רבה על הפינה '
תודה רבה על הפינה
19/09/2018 | 18:28
1
2
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובות'
תודה רבה על התגובות
19/09/2018 | 23:44
1
לצפיה ב-' המצעד השנתי שלי לשנת תשע"ח 2017-2018 '
המצעד השנתי שלי לשנת תשע"ח 2017-2018
13/09/2018 | 23:29
106
163
קצת אחרי פרסום רוב המצעדים השנתיים של חברי הפורום, אני בוחרת לפרסם פה את מצעד תשע"ח האישי שלי. המצעד שלי יכלול 52 שירים. בזמן הדירוג למצעד השנתי של הפורום האזנתי להרבה שירים מהשנה שלא הכרתי, והרבה מהם ימלאו חלק נכבד מהרשימה. כמו כן האזנתי להרבה שירים ממצעדים פרטיים של חברי פורום שפורסמו ממש...
המשך>>
קצת אחרי פרסום רוב המצעדים השנתיים של חברי הפורום, אני בוחרת לפרסם פה את מצעד תשע"ח האישי שלי. המצעד שלי יכלול 52 שירים. בזמן הדירוג למצעד השנתי של הפורום האזנתי להרבה שירים מהשנה שלא הכרתי, והרבה מהם ימלאו חלק נכבד מהרשימה. כמו כן האזנתי להרבה שירים ממצעדים פרטיים של חברי פורום שפורסמו ממש לפני ימים אחדים, גם שם היו כמה מציאות שהצליחו להתברג גבוה במצעד שלי. בנוסף שירים דומיננטים שליוו אותי השנה קיבלו מקום של כבוד משלהם. במצעד אציין את הרכב, זמר וזמרת השנה. בואו נתחיל
לצפיה ב-'בית החלומות- פלייליסט שירים'
בית החלומות- פלייליסט שירים
15/09/2018 | 15:43
5
39
הנה הפלייליסט השבועי שלי שמורכב משירים ששמעתי או שהתנגנו אצלי בראש:
1. הרומבה- דיויד ברוזה
להיט נשכח מאלבומו המצליח "האישה שאיתי" שיצא בשנת 1983

2. התחדשות- עפרה חזה
שיר יחיד שנעמי שמר ז"ל כתבה לעפרה ז"ל 

3. טיול לילי- הדודאים
קלאסיקה משנת 1958

4. בואי כלה- מוטי פליישר
שיר שהוקלט במופע שקראו לו "ג'מבו" והורכב מיוצאי להקות צבאיות

5. אמצע ספטמבר- גלי עטרי
שיר שכתבה אסתר שמיר עבור גלי

6. טנגו צפרדעים- כוורת
להיט של ההרכב

7. נאחז באוויר- גידי גוב
להיט אדיר שלו מאלבומו המצליח "אין עוד יום"

8. עד הקצה- דנה ברגר
להיטה משנת 2000

9. ציפי פרימו- גזוז
שיר מקסים

10. היה לי חבר היה לי אח- להקת חיל האוויר
קלאסיקה מרגשת ומדהימה משנת 1974
לצפיה ב-'אוהבת את 7+8'
אוהבת את 7+8
15/09/2018 | 17:20
1
4
לצפיה ב-'שמח שאהבת את דנה וגידי, תודה שיר'
שמח שאהבת את דנה וגידי, תודה שיר
15/09/2018 | 17:43
2
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
16/09/2018 | 15:52
15
1 ציפי פרימו - גזוז

2 אמצע ספטמבר - גלי עטרי

3 היה לי חבר היה לי אח - חיל האויר

4 טנגו צפרדעים - כוורת

5 בואי כלה - מוטי פליישר

6 עד הקצה - דנה ברגר

7 נאחז באויר - גידי גוב

8 טיול לילי - הדודאים

9 הרומבה - דייויד ברוזה

10 התחדשות - עפרה חזה
לצפיה ב-'וואי שיר מספר 10'
וואי שיר מספר 10
19/09/2018 | 12:16
8
מקסים!
לצפיה ב-'אני מאוהבת בהתחדשות '
אני מאוהבת בהתחדשות
19/09/2018 | 20:56
5

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ