לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1508315,083 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'השיר היומי פותח שבוע'
השיר היומי פותח שבוע
16/06/2019 | 02:31
6
7
לצפיה ב-' Bruce Springsteen - There Goes My Miracle'
Bruce Springsteen - There Goes My Miracle
16/06/2019 | 13:00
10
איזה שיר מקסים
אגב מאז שנות 80 לא שמעתי שיר שלו שאהבתי אז זה תענוג סוף סוף  לשמוע   שיר יפה שלו

לצפיה ב-'שיר מ-1964'
שיר מ-1964
16/06/2019 | 15:46
7
לצפיה ב-'מוגזם/עברי לידר'
מוגזם/עברי לידר
16/06/2019 | 18:04
2
3
לצפיה ב-'השיר הכי טוב שלו '
השיר הכי טוב שלו
16/06/2019 | 18:19
לצפיה ב-'אחלה שיר וזמר מעולה'
אחלה שיר וזמר מעולה
16/06/2019 | 19:38
לצפיה ב-'חיים של עפרה- לירון לב'
חיים של עפרה- לירון לב
16/06/2019 | 19:45
4
הנה להיט הקיץ הרשמי שלי! שיר פופ קצבי מרנין, מעולה וממכר!! 
לצפיה ב-'השיר הגרוע ששמעתי לאחרונה'
השיר הגרוע ששמעתי לאחרונה
15/06/2019 | 19:44
3
13
מוזמנים לשתף בשיר או כמה שירים שעצבנו והעיקו עליכם.......
לצפיה ב-'D:Ream - Take Me Away'
D:Ream - Take Me Away
15/06/2019 | 23:42
10
הכניסה במקום 19 בבריטי. גרוע, חופר ומעיק.
אני אוהב את כל שירי הלהקה חוץ מזה.
לצפיה ב-'Black Eyed Peas feat. Snoop Dogg - Be Nice'
Black Eyed Peas feat. Snoop Dogg - Be Nice
16/06/2019 | 02:13
9
וחבל, כי דווקא הקצב שלו לא רע, אבל הקטע של ה"Be nice" חופר ומעיק והקולות שלהם מציקים.
לצפיה ב-'השירים הגרועים שלי:'
השירים הגרועים שלי:
16/06/2019 | 10:24
10
1. טמפרטורה- עומר אדם
מעיק, רדוד ונמוך מכל בחינה. עכשיו זה יהיה להיט רדיו וזה עוד יותר מכעיס אותי

2. דין או דיין- ארי גורלי
הפתיע לרעה

3. ברירה- בילגו
שיר לא טוב וחלש ביותר 
לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
13/06/2019 | 15:19
39
17
שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית\סרט

מה מחכה לו בשבוע הבא-
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
13/06/2019 | 15:32
5
19
שיר:שהצועני אוהב
הטוב:קבלתי בשורה לא חשוב אם תתקים אבל יפה שמנהלת רוצה בחופשות שלה שזה אומר ערבים לעבוד לבד \ חלופה עם הספרנית השניה אבל בגלל אני יותר זמינה אז ההצעה היא לי ולא סרבתי בכל מקרה מאוד ריגש שזה ככה וערבים חלק היותר קשים בכל מקרה ערבים יותר פעילים.עמדתי בלחץ בהצלחה רבה עם הישגים יפים לערב שלישי.מצאתי אתר שמבלבל לקוחות.והפנינג שבועות חמוד מאוד.
פחות טוב:בחג לא הלך לי כלום הייתה תקלת אינטרנט ,חולצה שלי בגלל טעות של תצומת לב כמעט הלכה בגלל כתם מזל גדול היה לי שהצלתי אותה. ואכזבה ממשהו שרציתי.
מאכל:עוגת גבינה 
תוכנית:ראיתי את הכתבה בכאן 11 על לווין קיפניס\המחשק אילת מכבי תל אביב
שבוע הבא:אירועי שבוע הספר .
לצפיה ב-'שיר שבוע נהדר'
שיר שבוע נהדר
13/06/2019 | 15:42
2
16
ידעת שיהודית רביץ היקרה הלחינה את כשהצועני אוהב כמתנה עבור לידת הבת של ירדנה? הן התיידדו באולפני ההקלטות טריטון ועוד לפני כן בפסטיבל שירי הילדים. גיליתי על כך בזכות התכנית אלבומי מופת ברדיו ללא הפסקה:

שמח על הבשורה 
תהני משבוע הספר
לצפיה ב-'ונדמה לי את האלבום הפיק מתי כספי ידעת?האם האלבום אהוב עליך?'
ונדמה לי את האלבום הפיק מתי כספי ידעת?האם האלבום אהוב עליך?
13/06/2019 | 16:02
1
6
לצפיה ב-'ידעתי, מתי עשה עבודה מוצלחת. האלבום הזה מאד אהוב עלי '
ידעתי, מתי עשה עבודה מוצלחת. האלבום הזה מאד אהוב עלי
13/06/2019 | 16:16
15
אפילו גיליתי אותו מחדש בעת האחרונה. מוטי אף הוא אוהב מאד את האלבום 
האלבום הזה בטופ 5 שלי באלבומיה, לא בטוח מקום 1 אבל בטופ 5 בוודאות. מקום 1 ו- 2 אלה דרישת שלום שיצא שנה וקצת לפניו(1985)והאלבום שיצא שנה אחרי האלבום הצועני, "עוד יום אחד" משנת 1988(כולל את כל הלהיטים מקדם אירוויזיון הפרטי שלה). סוגרים אצלי את החמישייה האלבומים המעולים מהניינטיז(אנשים זרים האנדרייטד ולצידו מתוך שאהבתי). 

לצפיה ב-'מזל שהצלת את החולצה '
מזל שהצלת את החולצה
14/06/2019 | 12:56
17
אמנם יש צרות גדולות יותר בחיים, אבל זה ממש באסה לאבד ככה בגד שאוהבים.
בהצלחה בערבים שתעבדי בהם לבד, וכל הכבוד על העמידה בלחצים!

לצפיה ב-'שמח שהצלת את החולצה'
שמח שהצלת את החולצה
16/06/2019 | 02:13
5
עוגת גבינה זה מה זה טעים

לאה ואני היינו במוצ"ש בשבוע הספר בירושלים, כנראה שברביעי אלך עם האחיינים שלי שוב
תהני את 
לצפיה ב-'סיכום שבועי '
סיכום שבועי
14/06/2019 | 01:59
7
29
משהו טוב השבוע: טיול הרפתקני ביום ההולדת מעל שבע שעות כמעט עד חצות

משהו פחות טוב השבוע: נבהלתי מחרקים בחושך ( + מפית של קפה ג'ו התפוררה לי בהחזקת הכוס הרטובה)

מאכל השבוע: 2 אייס קפה ג'ו (8 שעות)

תוכנית: חוק וסדר SVU
לצפיה ב-''
14/06/2019 | 16:33
6
12
ואי איך נורא עם חרקים שאי אפשר לאכול בחושך

למה הרפתקני ?
אגב איך את קובעת כמה זמן טיול שלך ימשיך  ?
אני כנראה לעולם לא אבין את קטע שלך עם שתייה ארוכה
אבל מעניין אותי אם יש לך גם מאכלים שאת אוכלת לאורך שעות ?

נ ב אתמול שראיתי ריי חשבתי עליך אז אני מאוד מחכה שזאת תהיי התוכנית השבועית שלך
כי מעניין אותי אם תחשבי כמוני או לא אני חוששת שלא

לצפיה ב-'לא אכלתי בחושך'
לא אכלתי בחושך
14/06/2019 | 17:08
5
16
טיילתי ושתיתי אייס בחושך בשדה חשוך לגמרי
זה חלק מ"הרפתקני"
טיילתי במקומות שאני לא מכירה בדרכים לא מסודרות ולא ברורות ולא סלולות אז קרו גם דברים לא רצויים
למשל בדוגמא הזאת כמובן לא רציתי ללכת בשדה חשוך לגמרי אבל לא היה מעבר לכביש החוף (כנראה בצדק כי זה היה קטע בלי הרבה שוליים) אז זה היה או לחזור את כל הדרך או לעשות עיקוף דרך השדה

אני לא ממש קובעת זמן
אני שמה לב שתמיד בא לי להמשיך אבל אני מרסנת את עצמי כי אולי באמת הבעיה שאני באמת לא יודעת עד מתי להמשיך
אני גם המון פעמים לא מצליחה להספיק אפילו לסיים את האייס כי כל הזמן משהו מסיח את דעתי בחוץ
הזמן הארוך לשתייה זה רק בחוץ בהליכה כי אני עסוקה יותר בדברים שמסיחים את דעתי
מאכלים אני גם אוכלת שעות אבל אני אוכלת רצוף בלי להיות עסוקה בכלום זה כי אני פשוט אוכלת המון (נניח לוקח כמה שעות טובות לאכול קרטון דגנים שלם + כמה תפוחים + מלפפונים)
כמה זמן את אוכלת? :)

את מתכוונת לגבי עונה 6 של ריי דונובן? אולי כדאי שתגידי לי מה היה (כן זה יהיה ספוילר) אם את רוצה תגובה כי אני לא רואה אותה בינתיים
לצפיה ב-''
14/06/2019 | 18:07
1
19
אני יודעת שאת לא אבל זה דבר הראשון שחשבתי עליו

ואי שיר איזה אומץ אני בחיים לא הייתי מסוגלת לעשות משהו כזה
אבל רגע למה לא חזרת את כל הדרך ?

את לא סובלת מכאבים אחרי ימים כאלה ?

אה הבנתי
חשבתי שכל זמן לוקח לך זמן לשתות בגלל שאת מכורה למשקה הזה
באיזה דברים את עסוקה ?את מנסה לדובב את אנשים שאת רואה ?

אממ לאכול כמה מאכלים שונים שעות זה סביר
חשבתי שגם משהו בודד את אוכלת מלא זמן

אני אוכלת במהירות. רוב הזמן אין לי כוח לחכות שמאכל יתקרר
ואצלי יש את הקטע שדברים שחמים לי לאחרים יהיו קרים (או פחות חמים)
אז תחשבי מה זה אומר
בגלל זה השעות שלך מדהימות אותי כל זמן מחדש

אגב בכלל בחיים אני חסרת סבלנות אז נראה לי שיש קשר

בקשר לריי
אני בהחלט רוצה תגובה אבל אני אחכה בסבלנות יקח כמה שיקח
פשוט זה מוזר לי שהגעתי לפרקים ואני לא יודעת מה את חושבת

לצפיה ב-'הייתי'
הייתי
14/06/2019 | 19:18
11
חוזרת רק אם לא היתה ברירה
כבר הייתי במצבים כאלה ואני תמיד עושה הכל כולל דברים לא הגיוניים כדי לא לחזור כי לחזור בגלל מכשול זה מבאס!
כאבים ברגליים? לא, אולי זאת אחת הסיבות שאני לא הולכת יותר זמן, כדי שזה גם לא יקרה, טוב להפסיק כל עוד עדיין אין תחושת מאמץ או עייפות
אני בטח גם מכורה לאייס, אבל למה אם מכורים זה לוקח זמן? את מתכוונת שהרבה זמן זה חלק של ההתמכרות? כי גם זה בטח נכון
בטח פעמים ראשונות לפני המון שנים זה קרה לי במקרה והתלהבתי לראות אותו קופא ומפשיר וכו' ומאז אני פשוט נהנית לחזור על זה
אני בד"כ לא מתחילה לדבר עם אנשים אבל כל דבר מסיח את דעתי, חיות, צמחים, פסלים, רכבים, כמובן אוטובוסים...
משהו בודד שאני אוכלת זמן רב זה רק משהו שאני אוכלת מהר אבל הוא פשוט גדול, למשל קרטון שלם קשה לסיים תוך שעה
אל תטעי, גם אני חסרת סבלנות ואוכלת מהר, אני בניגוד אליך גם מסוגלת לאכול/לשתות רותח, אז עדיף כבר להיות כמוך ולחכות מאשר כמוני ולהיכוות רק כי לא היתה לי סבלנות לחכות... (גם אם זה חם מדי זה לא עוצר בעדי להמשיך לאכול אבל אני כן מרגישה השלכות של זה אחרי זה)

לצפיה ב-' '
14/06/2019 | 23:34
2
13
את מטיילת בחושך בשדות? נשמע לי באמת מפחיד.
חשבתי שאת מטיילת רק בשעות היום, ואם בערב אז לפחות ברחובות העיר המוארים...

לצפיה ב-'אני מטיילת גם בשעות החושך'
אני מטיילת גם בשעות החושך
15/06/2019 | 00:40
1
14
אבל בשדות נטושים אני מטיילת בחושך רק אם אני מפעילה לפני זה שיקול דעת לא נכון שמביא אותי למצב הזה... כאן פשוט נאלצתי להיכנס לשדה כי חשבתי שתהיה לי לכל הפחות אופציה ללכת על כביש החוף אבל המעבר היה חסום...
אז זה היה או לחזור את כל הדרך (שגם היא לא היתה עירונית או סלולה אבל היתה לא רחוקה מכביש החוף כלומר מקבילה אליו וכן ראיתי לאן אני הולכת) או להיכנס לשדה לעשות עיקוף כזה כדי לחזור לכביש החוף איפה שיש גשר לצד השני לרשפון
זה לא היה הגיוני להיכנס לשדה בחושך כי גם עם הפנס של הטלפון לא ראיתי כלום והיו חרקים מפחידים והייתי צריכה יד שלישית כי הכוס של האייס היתה רטובה וחששתי שהיא תיפול לי (ואתם כבר יודעים שבשבילי זה בערך כמו להפיל תינוק )
לצפיה ב-'מזל של יום הולדת'
מזל של יום הולדת
16/06/2019 | 02:15
9
שימרי על עצמך שיר
אם את מסתבכת, תתקשרי אליי תמיד
לצפיה ב-'מסכמת שבוע'
מסכמת שבוע
14/06/2019 | 03:56
1
23
שירי השבוע
Kelsea Ballerini - Better Luck Next Time
Ashley McBryde - Fat and Famous
Katy Perry - Never Really Over
Kelly Clarkson - Medicine
Carrie Underwood - Relapse

משהו טוב השבוע
יום חופש. לא עשיתי בו הרבה, אבל הייתי צריכה את המנוחה הזו (אני בדר"כ לא לוקחת ימי חופש ועובדת 7 ימים)
וגם ה-100 חזרה אחרי הפסקה של שבוע. ככה אני יודעת שאין לי צרות בחיים כשהדבר הטוב בשבוע שלי זו סדרת טלוויזיה

משהו פחות טוב השבוע
אתמול כשחזרתי הביתה, פתחתי את הדלת והכלבה שחברה שלי שומרת עליה רצה החוצה, ניסיתי לחסום אותה עם הרגל כדי שלא תרוץ לכביש וביד השניה להחזיק את הדלת כדי שאוכל להכניס אותה פנימה (שתי הידיים שלי היו תפוסות אז לא באמת יכולתי להשתמש בהן) אבל הדלת נטרקה לי על האצבע בהתחלה חשבתי שזה סתם יהיה סימן כחול אבל כשהסתכלתי על האצבע ראיתי דם מטפטף על כל היד 

מאכל השבוע
סטייק ופירה בצ'יז קייק פקטורי

תוכנית\סרט
תוכנית: The 100 + Big Little Lies
סרט: Wine Country

מה מחכה לו בשבוע הבא-
מקווה לסגור כרטיסים לאלטון ג'ון
לצפיה ב-'החלמה לאצבע'
החלמה לאצבע
16/06/2019 | 02:16
1
לצפיה ב-'מסכמש'
מסכמש
14/06/2019 | 08:12
3
15
שירי השבוע-
עדן חסון - אין יותר מועדונים
Mahmood - Soldi
Jay Z & Alicia Keys - Empire State Of Mind

משהו טוב השבוע
שאני ממש מרגיש את הסוף, כמעט ואל נשארו לי ימים להיות באמת נטו לבסיס והשחרור עוד פחות מחודש. 

משהו פחות טוב השבוע
הימים שאני צריך לחפוף את מי שמחליפה אותי בתפקיד וגם שיש עם כל השחרור הזה קצת לבטים שאני לא סגור עליהם

מאכל השבוע-
נודלס

תוכנית\סרט-
לא נראה לי ראיתי עוד כלום השבוע

מה מחכה לו בשבוע הבא-
לזה שאני בחופש כמעט כל השבוע
לצפיה ב-'איזה מרגש שתיכף השחרור... יש לך כבר תוכניות לאחרי?'
איזה מרגש שתיכף השחרור... יש לך כבר תוכניות לאחרי?
14/06/2019 | 23:35
2
4
לצפיה ב-' כעיקרון כן'
כעיקרון כן
15/06/2019 | 02:13
1
10
אני טס יום אחרי השחרור לארבעה ימים... אחרי זה בחודשים הראשונים זה יהיה שילוב של קצת מילואים ועבודה קצת יותר קבועה (יכול להיות שמלצרות ויכול להיות שלהמשיך במשרד שאני עובד בו כרגע מדי פעם בערב)
השאיפה שלי היא לטוס בינואר לכמה חודשים, במקביל לנסות להתקבל למשלחת של הסוכנות בקיץ הבא (2020) וכשאחזור אז להתחיל ללמוד
לצפיה ב-' אחלה תוכנית בהצלחה!'
אחלה תוכנית בהצלחה!
15/06/2019 | 11:04
3
לצפיה ב-'מסכם שבוע:'
מסכם שבוע:
14/06/2019 | 10:11
10
22
שירי השבוע: יש פה בית- מארינה מקסימיליאן
הכל נמס- מוניקה ס.ק.ס
רוצי עם הלב- נסרין קדרי
שבעת ימים- מתי כספי ושלום חנוך
ערב קיץ חם- חנן יובל

משהו טוב השבוע: הרבה שירים חדשים טובים מאד שיצאו ואהבתי, חג השבועות שהיה כיף במחיצת המשפחה וארוחת משפחתית מצוינת

משהו פחות טוב השבוע: לא יודע אולי רק תהליך העריכה של העבודה שדי תהליך מפרך ואני כבר רוצה לסיים וזה עדין לא שם באמת

מאכל השבוע: לזניה של אמא, פפנש

תוכנית: כמעט שבת, שעתיים של מרתון של מעבדים מוסיקליים עם אלדד שרים ואלברט פיאמנטה ששודר בכאן ג' בחג עצמו

מה מחכה לו בשבוע הבא- מקווה להתקדם בעריכת העבודה לכיוון הסוף שלה, שירים עבריים חדשים ומקווה לבשורות טובות באופן כללי
לצפיה ב-'איך חגגת שבועות?'
איך חגגת שבועות?
14/06/2019 | 14:17
9
2
לצפיה ב-'אכלנו מאכלים חלביים בשבת ובראשון'
אכלנו מאכלים חלביים בשבת ובראשון
14/06/2019 | 15:04
8
9
וגם הקשבתי קצת למרתון של כאן ג' ביום ראשון. איך את חגגת?
לצפיה ב-'אממ'
אממ
14/06/2019 | 15:16
7
7
לא היה חג מוצלח המאכלים היו נחמדים קצת כבר כבד יותר מדי גבינות שמנת.
וממלא....כי הכנו בלינצס ופשטידות ולזניה וים דברים....
והיה תקלה לא נעימה נשפך לי אחד המאכלים בחולצה נלחצתי חולצה שאני מאוד אוהבת רציתי לנקות למזלי הרב לא נהרסה.
רציתי משהו מאחד מהעבודה משהו קטן הציפיה הייתה מעצבנת בסוף לא בטוח. בהתחלה התאכזבתי ועשה לי עצוב. וגם פחות יצאתי לא היה כזה חשק. חג לא יותר מדי טוב.
מזל שהיה הפנינג .... שהרגשתי בו יותר חג בעבודה .....

לצפיה ב-'מצטער בשבילך שלא נהנית בחג'
מצטער בשבילך שלא נהנית בחג
14/06/2019 | 15:22
6
10
אולי השיר החדש של נורית גלרון הנהדרת יהווה לך מקור נחמה? קוראים לו "נחכה למחר" והוא ממש מקסים(שוב ניר מימון ודודו טסה כתבו לה את השיר כמו השיר הקודם שלה). הוא יצא כסינגל רשמי ביום שני האחרון
לצפיה ב-'נחמד אהבתי בקצת את הראשון חמוד סוף סוף שיר מהחדשים שקצת'
נחמד אהבתי בקצת את הראשון חמוד סוף סוף שיר מהחדשים שקצת
14/06/2019 | 15:27
5
6
יותר התחברתי הגיע הזמן
תודה לך.
לצפיה ב-'בבקשה, ממליץ גם על החדש של ריטה- "באתי אליך"'
בבקשה, ממליץ גם על החדש של ריטה- "באתי אליך"
14/06/2019 | 15:30
4
7
הוא הולך להיות המקום הראשון הבא שלי
לצפיה ב-'מה השיר של עדן חסון מועדנים מה דעתך אליו'
מה השיר של עדן חסון מועדנים מה דעתך אליו
14/06/2019 | 15:41
3
5
לצפיה ב-'הקשבתי כעת לראשונה, נחמד וחביב אך לא מדהים'
הקשבתי כעת לראשונה, נחמד וחביב אך לא מדהים
14/06/2019 | 15:48
2
12
אני מחכה שעדן יביא שיר כמו "שמישהו יעצור אותי" שאהבתי הכי הרבה מכל השירים שלו. אבל הוא זמר טוב מאד
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגמרי .רק שלי זה כבר לא נראה שיקרה'
מסכימה איתך לגמרי .רק שלי זה כבר לא נראה שיקרה
14/06/2019 | 16:17
1
5
לצפיה ב-'אני מחכה בסבלנות ואתן לו צ'אנס'
אני מחכה בסבלנות ואתן לו צ'אנס
14/06/2019 | 16:26
2
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
14/06/2019 | 16:52
6
26
שירים: חסידיים, גזוז

טוב: הסתיימה עונת הכדורסל

פחות טוב: עדיין מצונן, השפתיים והאף התייבשו (אני פשוט לא רגיל למזג האויר הירושלמי). וגם קצת כואב הצוואר

מאכל: עוגת תמרים

סרט: הסודות של ג'ואן

מחכה לשבוע רגוע
לצפיה ב-'תמונה יפה'
תמונה יפה
14/06/2019 | 17:01
1
15
תרגיש טוב ורק בריאות
אני אכלתי במכללה השבוע עוגיית תמר מה זה טעימה תמרים הולך טוב עם מאפים ועוגות
שתהיה לכם שבת שלום
לצפיה ב-'אף פעם לא אהבתי תמרים'
אף פעם לא אהבתי תמרים
16/06/2019 | 01:57
9
אבל העוגה שאחות של לאה הכינה עבורנו היתה מעולה!!!

תודה רבה אביחי
לצפיה ב-'תמונה יפה שבת שלום אריה ותהיה בריא הכי חשוב.'
תמונה יפה שבת שלום אריה ותהיה בריא הכי חשוב.
14/06/2019 | 17:05
1
2
לצפיה ב-'תודה רבה יעל'
תודה רבה יעל
16/06/2019 | 02:10
1
לצפיה ב-'איזה חמודים'
איזה חמודים
14/06/2019 | 17:15
1
17
ברכותיי אריה לסיום העונה

רפואה שלמה קיץ זה זמן מעולה לעבור לירושלים...
לצפיה ב-'ממש כך, היתה הערב רוח נחמדה'
ממש כך, היתה הערב רוח נחמדה
16/06/2019 | 02:11
2
לצפיה ב-'מסכם '
מסכם
15/06/2019 | 23:54
11
שירי השבוע
סולדי - מחמוד
Janet Jackson - Any Time, Any Place
Kym Mazelle & Jocelyn Brown - No More Tears
Mariah Carey - Anytime You Need A Friend

משהו טוב השבוע
עצרת הולכי הרגל בתל אביב
התקדמות יחסים עם ידידה טובה
משבוע זה: שבועיים ומסתיימת שנת הלימודים

משהו פחות טוב השבוע
נגמר חוזה הדירה ומתקשה למצוא דירה חדשה

מאכל השבוע
המבורגר קלאסי והומפרייז בפילדלפיה

תוכנית\סרט
איזה תכנית שראיתי בנושא אל הורות 
מאסטר שף - כל הפרקים עד כה

מה מחכה לו בשבוע הבא
שתסתיים שנת הלימודים הזו כבר...
לצפיה ב-'המקום הראשון אצלי'
המקום הראשון אצלי
13/06/2019 | 19:01
5
18
מוזמנים לשתף בשיר או כמה שירים שאם יכולתם לדרג במקום הראשון במצעד שבועי, הייתם מדרגים אותו/ אותם. אפשר לבחור בשיר עברי או בכל שפה שתרצו ואפשר לשלב גם וגם
לצפיה ב-'הוצאת את מיקה קרני ובדיוק רציתי לכתוב לך שהיא התראיינה'
הוצאת את מיקה קרני ובדיוק רציתי לכתוב לך שהיא התראיינה
15/06/2019 | 11:18
1
12
בתוכנית של איריס קול ודיברה על הופעה שתהיה לה עוד שבוע במקום שנקרא "בית אביחי"
לצפיה ב-'וואלה? תודה על המידע המעניין, שיר'
וואלה? תודה על המידע המעניין, שיר
15/06/2019 | 14:16
9
האמת עכשיו אני מבין למה כל כך אני נקשרתי אליה מבחינה מוסיקלית  

לצפיה ב-'הבחירות שלי'
הבחירות שלי
14/06/2019 | 22:01
19
ישראלית: עדן חסון - אין יותר מועדונים

לועזרית - Mahmood - Soldi
לצפיה ב-'המצעד השבועי שלי'
המצעד השבועי שלי
15/06/2019 | 18:52
17
מקום ראשון חדש
לצפיה ב-'השיר היומי ליום שבת 15.6'
השיר היומי ליום שבת 15.6
15/06/2019 | 14:13
3
2
לצפיה ב-'Mariah Carey - Anytime You Need A Friend'
Mariah Carey - Anytime You Need A Friend
16/06/2019 | 00:02
לצפיה ב-'יש בי עוד כח - הפרוייקט של עידן רייכל'
יש בי עוד כח - הפרוייקט של עידן רייכל
16/06/2019 | 00:56
1
3
לצפיה ב-'מקסים ומיוחד'
מקסים ומיוחד
16/06/2019 | 10:25
1
לצפיה ב-' דרגו למצעד 2010 של הפורום '
דרגו למצעד 2010 של הפורום
08/06/2019 | 16:40
18
94
היי לכולם,

בין היתר הודות לעזרתו הרבה של מוטי היקרשעזר לי עם רשימות שירים, ולכבוד מצעדי העשור - החלטתי להרים את הפרויקט הזה בתקווה שתשתפו איתו פעולה,

ההציפיה היא להכין מצעד לכל אחת משנות העשור עד שנגיע לסוף 2019 - ולאחר המצעד שלה נערוך פה את מצעד העשור של הפורום....

אני אשרשר לכאן את רשימת השירים לשנת 2010 שהייתה שנה נוסטלגית למדי עבורי, 
יש לדרג את 20 השירים האהובים עליכם (אפשר פחות אם אתם לא מוצאים אבל אבקש שתנסו למצוא) וכמו כן גם את הקטגוריות: זמר, זמרת, הרכב, והשיר הגרוע של השנה (מתוך כל מי שברשימה).

במידה וחסר לכם שיר מסוים ניתן לרשום פה בתגובה ונוסיף אותו לרשימה בהמשך.

אבקש לשלוח דירוגים עד ליום שישי ה- 21.6.19
לצפיה ב-'שירים 1-90'
שירים 1-90
08/06/2019 | 16:44
59
1 Starstrukk 3OH!3 featuring Katy Perry
2 My First Kiss 3OH!3 featuring Kesha
3 Whataya Want from Me Adam Lambert
4 Feeling Fine Alex Gardner
5 Un-Thinkable (I'm Ready) Alicia Keys
6 Try Sleeping with a Broken Heart Alicia Keys
7 Empire State of Mind (Part II) Broken Down Alicia Keys
8 Don't Tell Me That It's Over Amy Macdonald
9 We Are the World 25 for Haiti Artists for Haiti
10 Spaceship Benny Benassi feat.  Kelis, apl.de.ap and Jean-Baptiste
11 Why Don't You Love Me Beyoncé
12 Nothin' on You B.o.B featuring Bruno Mars
13 Airplanes B.o.B featuring Hayley Williams
14 Magic B.o.B featuring Rivers Cuomo
15 Two Is Better Than One Boys Like Girls featuring Taylor Swift
16 3 Britney Spears
17 Just the Way You Are Bruno Mars
18 Teach Me How to Dougie Cali Swag District
19 Undo It Carrie Underwood
20 Forget You Cee Lo Green
21 You Haven't Seen The Last Of Me Cher
22 Promise This Cheryl Cole
23 Parachute Cheryl Cole
24 Deuces Chris Brown featuring Tyga and Kevin McCall
25
Not Myself Tonight Christina Aguilera
26 You Lost Me Christina Aguilera
27 Life After You Daughtry
28 Gettin' Over You David Guetta and Chris Willis featuring Fergie and LMFAO
29 Who's That Chick? David Guetta featuring Rihanna
30  Everything To Lose Dido
31 All I Do Is Win DJ Khaled featuring T-Pain, Ludacris, Snoop Dogg and Rick Ross
32 Find Your Love Drake
33 Over Drake
34 Forever Drake featuring Kanye West, Lil Wayne and Eminem
35 Well, Well, Well  Duffy
36 Stereo Love Edward Maya and Vika Jigulina
37 Pack Up Eliza Doolittle
38 Your Song Ellie Goulding
39 Starry Eyed Ellie Goulding
40 Not Afraid Eminem
41 Love the Way You Lie Eminem featuring Rihanna
42 We Are the People Empire of the Sun
43 I Like It Enrique Iglesias featuring Pitbull
44 Tonight  Enrique Iglesias
45 Kickstarts Example
46 Like a G6 Far East Movement featuring The Cataracs and Dev
47 Club Can't Handle Me Flo Rida featuring David Guetta
48 Cosmic Love Florence + The Machine
49 Dog Days Are Ove Florence + The Machine
50 Don't Stop Believin' Glee cast
51 Religious Gravitonas
52 Everybody Hurts Helping Haiti
53 Better Than Love Hurts
54 Wonderful Life Hurts
55 Caesar I Blame Coco
56 One Day Infected Mushroom & Matisyahu
57 In My Head Jason Derulo
58 Ridin' Solo Jason Derulo
59 Whatcha Say Jason Derulo
60 Down Jay Sean featuring Lil Wayne
61 Do You Remember Jay Sean featuring Sean Paul and Lil Jon
62 Empire State of Mind Jay-Z featuring Alicia Keys
63 Young Forever Jay-Z featuring Mr Hudson
64 Lover, Lover Jerrod Niemann
65 Baby Justin Bieber featuring Ludacris
66 Teenage Dream Katy Perry
67 California Gurls Katy Perry featuring Snoop Dogg
68 Already Gone Kelly Clarkson
69 Acapella Kelis
70 4th of July (Fireworks) Kelis
71 Tik Tok Kesha
72 Your Love Is My Drug Kesha
73 Take It Off Kesha
74 Blah Blah Blah Kesha featuring 3OH!3
75 We R Who We R Kesha
76 I Like Keri Hilson
77 I Made It (Cash Money Heroes) Kevin Rudolf featuring Birdman, Jay Sean and Lil Wayne
78 Wavin' Flag K'naan
79 Soaring Through the Starlight Krause
80 Live Like We're Dying Kris Allen
81 All the Lovers Kylie Minogue
82 Get Outta My Way Kylie Minogue
83 Need You Now Lady Antebellum
84 American Honey Lady Antebellum
85 Alejandro Lady Gaga
86 Dance In The Dark Lady Gaga
87 Telephone Lady Gaga featuring Beyoncé
88 Satellite Lena
89 I Got You Leona Lewis
90 Right Above It Lil Wayne featuring Drake
לצפיה ב-'2 שירים'
2 שירים
09/06/2019 | 21:06
2
32
Bruno Mars - Grenade
Kings Of Leon - Use Somebod
שייכים ל-2011?

ומה לגבי
bad romance
paparazzi
של גאגא?

לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
09/06/2019 | 21:49
1
28
Use Somebody ופפראצי מובהקים ל2009

Bad Roamance אכן מאד גבולי - יצא באוקטובר 2009 והיה להיט כבר מאז, בישראל היה במצעד השנתי אמנם של 2010 אבל הצליח די מהר ואפילו נכנס למצעד שנתי ומצעד העשור שעשינו בפורום בזמנו (והגיע לטופ 20) אז מרגיש לי מיותר להכניס אותו גם לכאן - כנ"ל "רולטה רוסית" של ריהאנה

Grenade - אכן גבולי בין 2010 ל2011 אבל יהיה ב2011
לצפיה ב-'סבבה, תודה.'
סבבה, תודה.
09/06/2019 | 22:08
6
לצפיה ב-'מועמדים לקטגוריות'
מועמדים לקטגוריות
08/06/2019 | 17:04
27
אנשים בולטים לכל אחת מהקטגוריות...
כמובן שאפשר להוסיף אנשים נוספים שלא הכנסתי ואתם מרגישים שחסרים פה:

Best Male
B.o.B 
Bruno Mars
David Guetta
Drake
Eminem
Jason Derulo
Justin Bieber
Timbaland

Best Female
Alicia Keys
Christina Aguilera
Ellie Goulding
Katy Perry
Kelis
Kesha
Kylie Minogue
Lady Gaga
Marina and the Diamonds
Rihanna
Robyn

Best Group
Florence + The Machine 
Hurts
Lady Antebellum
Maroon 5
OneRepublic
The Black Eyed Peas
לצפיה ב-'אשתתף עד 2015 בדירוג, לאחר מכן אוותר על הכבוד הזה '
אשתתף עד 2015 בדירוג, לאחר מכן אוותר על הכבוד הזה
08/06/2019 | 18:08
39
מדרג כאן כי אין לי אפשרות להיכנס ולהתחבר למערכת המסרים:
1. Alejandro Lady Gaga
2. Already Gone Kelly Clarkson
3. Empire State of Mind Jay-Z featuring Alicia Keys
4. Starry Eyed Ellie Goulding
5. Your Song Ellie Goulding
6. Undo It Carrie Underwood
7. Just the Way You Are Bruno Mars
8. Try Sleeping with a Broken Heart Alicia Keys
9. Un-Thinkable (I'm Ready) Alicia Keys
10. Dog Days Are Ove Florence + The Machine
11. All the Lovers Kylie Minogue
12. Dance In The Dark Lady Gaga
13. Need You Now Lady Antebellum
14.  Shame Robbie Williams and Gary Barlow
15. Hard Rihanna featuring Jeezy
16. Only Girl (In the World) Rihanna
17. Bittersweet Sophie Ellis-Bextor
18. If We Ever Meet Again Timbaland featuring Katy Perry
19. Te Amo Rihanna
20. Get Outta My Way Kylie Minogue

זמרת: אלישיה קיז Alicia Keys
זמר: ברונו מארס Bruno Mars
הרכב: פלורנס והמכונה Florence + The Machine 
השיר הגרוע של השנה: Rude Boy Rihanna- אוהב חלק מהשירים שלה אבל את זה לא סובל!!!! 
לצפיה ב-'מצרף לנוחיותכם גם את מצעד 2010 של הפורום דאז:'
מצרף לנוחיותכם גם את מצעד 2010 של הפורום דאז:
09/06/2019 | 09:36
2
36
לצפיה ב-'איך השיר של a-ha נשאר מחוץ לרשימה באמת?'
איך השיר של a-ha נשאר מחוץ לרשימה באמת?
09/06/2019 | 22:38
1
29
מקום עשירי במצעד של הפורום.
גם השיר המצוין של ברנדון פלאוורס שלמיטב זכרוני צעד גם במצעדים השבועיים של גלגלצ חסר

לצפיה ב-'יצורף '
יצורף
09/06/2019 | 22:51
4
לצפיה ב-'שנה מצוינת!'
שנה מצוינת!
11/06/2019 | 03:15
30
שולחת לך דירוג עכשיו
לצפיה ב-'איזו שנה '
איזו שנה
13/06/2019 | 20:20
2
30
מדרג כאן.. מצטער במסרים זה ממש מסובך לסדר את הרשימה

1- Dancing on My Own Robyn
2 Try Sleeping with a Broken Heart Alicia Keys
3 Pack Up Eliza Doolittle
4 Acapella Kelis
5 We R Who We R Kesha
6 Dance In The Dark Lady Gaga
7 Murder My Heart Michael Boltonr
8 Only Girl (In the World) Rihanna
9 Somebody to Love Me Mark Ronson 
10 You Lost Me Christina Aguilera

11 Empire State of Mind (Part II) Broken Down Alicia Keys
12 Don't Tell Me That It's Over Amy Macdonald
13 Forget You Cee Lo Green
14 Promise This Cheryl Cole
15 Parachute Cheryl Colea
16 Gettin' Over You David Guetta and Chris Willis featuring Fergie 
17 Club Can't Handle Me Flo Rida featuring David Guetta
18 If We Ever Meet Again Timbaland featuring Katy Perry
19 Pass Out Tinie Tempah
20 The Black Eyed Peas - The Time (Dirty Bit) (
לצפיה ב-'יש לך קטגוריות?'
יש לך קטגוריות?
13/06/2019 | 20:24
1
5
לצפיה ב-'כן, את זה אשלח לך במסר.'
כן, את זה אשלח לך במסר.
13/06/2019 | 22:36
1
לצפיה ב-'מעולה!!! כמובן אשתתף, אורי - יש 90 שירים?'
מעולה!!! כמובן אשתתף, אורי - יש 90 שירים?
13/06/2019 | 20:30
2
28
שלא אפספס שום דבר...
לצפיה ב-'אל לא, יש בהודעה השניה את ההמשך'
אל לא, יש בהודעה השניה את ההמשך
13/06/2019 | 23:27
1
18
זה פשוט לא מראה את הכותרת שלה
לצפיה ב-''
14/06/2019 | 06:45
3
לצפיה ב-'מזכיר לכם להמשיך לדרג!'
מזכיר לכם להמשיך לדרג!
15/06/2019 | 14:47
14
אם יש צורך אוסיף הארכה
לצפיה ב-' המצעד הבריטי / מס' 24 לשנת 1994 '
המצעד הבריטי / מס' 24 לשנת 1994
11/06/2019 | 15:46
41
33
המשך>>
לצפיה ב-'השיר היומי ליום חמישי 13.6'
השיר היומי ליום חמישי 13.6
13/06/2019 | 10:25
8
5
לצפיה ב-'מודה אני - עדנה לב'
מודה אני - עדנה לב
13/06/2019 | 15:49
2
5
לצפיה ב-'ענק!! כל הכבוד שאתה מכיר אותו'
ענק!! כל הכבוד שאתה מכיר אותו
13/06/2019 | 15:55
1
5
לצפיה ב-'למען האמת, אתמול הכרתי אותו'
למען האמת, אתמול הכרתי אותו
13/06/2019 | 17:13
14
ההורים שלי רוקדים ריקודי עם. מסתבר שזה שיר חדש בריקודי עם וטרי מאתמול
לצפיה ב-'לייפציג ברצלונה/רמי פורטיס'
לייפציג ברצלונה/רמי פורטיס
13/06/2019 | 16:08
4
לצפיה ב-'יש פה בית- מארינה מקסמיליאן'
יש פה בית- מארינה מקסמיליאן
13/06/2019 | 19:24
9
שיר חדש ומעניין ואף מוצלח. שרה כאן רומנטי וקטן ועדיין מאד יפה
לצפיה ב-'Janet Jackson - Any Time, Any Place'
Janet Jackson - Any Time, Any Place
13/06/2019 | 19:47
6
כניסה מקום 20 בבריטי 1994.
מי שלא בדק, מפסיד.
לצפיה ב-'Cinderella rockefella - Esther and Avi Ofarim '
Cinderella rockefella - Esther and Avi Ofarim
13/06/2019 | 20:39
1
13
אסתר חוגגת יום הולדת 78
אבי נפטר לפני שנה בגיל 81
לצפיה ב-' אהבתי ששמת גרסת קריוקי'
אהבתי ששמת גרסת קריוקי
14/06/2019 | 19:34
2
לצפיה ב-'השיר היומי - רביעי, ט' בסיון, 12 ביוני'
השיר היומי - רביעי, ט' בסיון, 12 ביוני
12/06/2019 | 03:11
6
5
לצפיה ב-'שיר אהבה - נורית גלרון '
שיר אהבה - נורית גלרון
12/06/2019 | 14:20
1
2
לצפיה ב-'מת עליו, שיר גדול'
מת עליו, שיר גדול
12/06/2019 | 17:09
לצפיה ב-' No More Tears (Enough Is Enough'
No More Tears (Enough Is Enough
12/06/2019 | 14:49
14
חולה על הקאבר הזה !!
לצפיה ב-'הכל נמס- מוניקה ס.ק.ס'
הכל נמס- מוניקה ס.ק.ס
13/06/2019 | 10:23
1
16
שיר חדש ומדליק בעיני!! השיר מלווה את צאת האלבום החדש של ההרכב הקרוי "לילה חדש" וזה הסינגל הרביעי במספר מתוכו
לצפיה ב-''
14/06/2019 | 19:30
2
לצפיה ב-'נהדרת -יציאת חירום '
נהדרת -יציאת חירום
14/06/2019 | 17:42
לצפיה ב-'יום הולדת שמח לשיר'
יום הולדת שמח לשיר
10/06/2019 | 11:51
26
31
שיר המקסימה, איזה כיף שאת איתי בפורום כל כך הרבה שנים
כל הכבוד לך על ההתמדה

אני מאחל לך הרבה אושר, אהבה, צמיחה, התפתחות, תהני מטיולים, ממוזיקה, מהפורום שלנו ומעוד פורומים אחרים בתפוז

תמשיכי להיות איכפתית ונהדרת כמו שאת
לצפיה ב-'המון מזל טוב שיר'
המון מזל טוב שיר
10/06/2019 | 12:39
4
21
מאחל לך שתמשיכי לחפש את עצמך ולגלות בעצמך דברים חדשים, שתצמחי ותפרחי כבן אדם בכל תחום אפשרי, נחת מקרובים, חברים ומשפחה, שתמשיכי להנות ממוסיקה ומהפורום ושתישארי כפי שאת וכמובן הנאה מטיולים וכמובן שתמשיכי לאהוב אייס קפה טעים ואיכותי
לצפיה ב-' אביחי על הברכה היפה'
אביחי על הברכה היפה
11/06/2019 | 11:15
3
25
ביום ההולדת הוכחתי שאני אוהבת גם אייס קפה לא טעים ולא איכותי
לצפיה ב-'תבורכי על זה אגב השיר בפינת ההמלצות שלי הפעם מוקדש לך'
תבורכי על זה אגב השיר בפינת ההמלצות שלי הפעם מוקדש לך
12/06/2019 | 19:51
2
4
לצפיה ב-' באמת שיר לא רע אבל'
באמת שיר לא רע אבל
12/06/2019 | 20:31
1
12
דווקא את איך שהיא שרה שם לא אהבתי
לא מתחברת לסגנון הישן הזה
לצפיה ב-'הסגנון שלה מאד מדבר אליי ואין דבר כזה מיושן או ישן בעיני'
הסגנון שלה מאד מדבר אליי ואין דבר כזה מיושן או ישן בעיני
12/06/2019 | 20:53
12
להיפך, שיר ישן יש לו יכולת להיות טוב ולהישמע רענן כעבור שנים רבות הרבה פעמים יותר משיר חדש ואופנתי שיצא זה עתה, אבל זה עניין של גישה שונה ואחרת מאיך שרואים את הדברים וזה גם טעם נרכש.....  בצעירותי לא התחברתי כלל למוסיקת ג'אז ובלוז אבל היום הסגנון הזה מדבר אליי הרבה יותר....... 
לצפיה ב-'מזל טוב שיר '
מזל טוב שיר
10/06/2019 | 15:46
4
20
בכלל זכרתי שנולדת ב8.6 כי חשבתי שאת יום לפני סורקין במקום יום אחרי()
אז בטעות פתחתי לך שירשור אתמול

בכל אופן שיהיה לך יום הולדת שמח
ושתמשיכי להיות אדם כל כך  מקסים נהדר מיוחד  ומושא לחיקוי בשבילי
שהיו לך חיים מאושרים שעולם יחייך אליך (: שכל מה שתרצי יקרה

לצפיה ב-'איזו ברכה יפה '
איזו ברכה יפה
11/06/2019 | 11:22
3
14
פתחת לי שרשור כאן? אתמול? איך אומרים העיקר הכוונה
המון אין לי מושג איך אני יכולה להיות מודל לחיקוי אבל שמחה לשמוע
לצפיה ב-'אני פשוט אוהבת את אופי שלך '
אני פשוט אוהבת את אופי שלך
12/06/2019 | 18:48
2
2
לצפיה ב-'אולי זה כי אנחנו דומות '
אולי זה כי אנחנו דומות
12/06/2019 | 19:37
1
10
אבל מבינה למה את מתכוונת
לצפיה ב-'אני דווקא אוהבת את מה שלא דומה '
אני דווקא אוהבת את מה שלא דומה
12/06/2019 | 20:15
1
לצפיה ב-'יום הולדת שמח ורק בשמחות'
יום הולדת שמח ורק בשמחות
10/06/2019 | 17:47
1
4
לצפיה ב-' היתה שמחה נהדרת לפני שבוע '
היתה שמחה נהדרת לפני שבוע
11/06/2019 | 11:25
3
לצפיה ב-'וואי מזל טוב שיר המהממת!! '
וואי מזל טוב שיר המהממת!!
10/06/2019 | 23:12
2
16
המפרנסת הראשית של תעשיית האייס-קפה בגוש דן והסביבה!

ואחת הנשים המופלאות ביותר בפורומים שאני מכירה
מקווה לשמוע על עוד הרבה טיולים שלך, ולראות הרבה תמונות שלך, כי אני אוהבת אותן
וכמובן לקרוא כמה שיותר חפירות שלך על סדרות ועל עצמך ועל המחשבות שלך, ועל כל דבר שלא יהיה, כי את תמיד מעניינת וחכמה.

מאחלת לך אהבה, שמחה, בריאות והמון כיף בחיים!

לצפיה ב-'לונה המון תודה'
לונה המון תודה
11/06/2019 | 11:36
1
20
מה שכתבת עליי זה בדיוק מה שאני חושבת עליך... 
בהחלט פרנסתי את מוכרי האייס-קפה ביום ההולדת  
רק בשבילך הנה עוד תמונה לא ראויה לפרסום 
נ.ב. אני אפרסם תמונה גם בפורום טלוויזיה בתגובה לניק בשרשור השאלון (אגב אפשר להתחיל מיידית עם צמצום האוכלוסיה בישראל פי 100 ולהתקדם משם )
לצפיה ב-' גם לתמונה, גם לפרסום גם בפורום השני, וגם להצעה שלך '
גם לתמונה, גם לפרסום גם בפורום השני, וגם להצעה שלך
11/06/2019 | 19:58
1
לצפיה ב-'יום הולדת שמח'
יום הולדת שמח
11/06/2019 | 00:14
1
13
שתהיה לך שנה מוצלחת בכל התחומים
לצפיה ב-' אתה אחראי על תחום השירים החדשים '
אתה אחראי על תחום השירים החדשים
11/06/2019 | 11:41
3
לצפיה ב-'יום הולדת שמח שיר'
יום הולדת שמח שיר
11/06/2019 | 02:15
1
15
שיהיה המון המון מזל טוב! מאחלת לך את כל הטוב שבעולם!
מקווה שאת מבלה את יום ההולדת שלך בהליכות ארוכות, הרבה אייס קפה ומוזיקה טובה
בערב אפשר לקנח עם קצת אוז או משהו
מאחלת לך שהשנה הזו תהיה שנה מלאה בחוויות חדשות והגשמת חלומות
לצפיה ב-' צדקת '
צדקת
11/06/2019 | 11:49
17
הלכתי מעל שבע שעות
שתי כוסות ענקיות של אייס קפה (לא קל אלא רגיל = הרעלת סוכר + הרעלת חלב)
תודה
לצפיה ב-' אריה וכולם '
אריה וכולם
11/06/2019 | 11:12
1
22
תודה רבה אריה על הברכה היפה
איזה כיף שאני איתך לא בפורום!!! עוד יותר הרבה שנים!!!!

לצפיה ב-'באמת איזה כיף'
באמת איזה כיף
14/06/2019 | 01:48
5
לצפיה ב-' לשיר המקסימה !!! מאחל לך שנה מלאה חלומות מוזרים'
לשיר המקסימה !!! מאחל לך שנה מלאה חלומות מוזרים
11/06/2019 | 15:29
1
14
והמון אייס קפה ,כמובן. אוהב אותך מאוד 
צ'רלי
לצפיה ב-'צ'רלי'
צ'רלי
12/06/2019 | 19:27
13
גאה שאתה אוהב אותי  ושמחה שיוצא לי לבחור שירים לטעמך 

עדיף לי חלומות מוזרים על סיוטים
ואכלתי עכשיו המון יופלה קפה שזה כמעט אייס קפה  

לצפיה ב-'שיר היקרה! המון מזל טוב עד 120!'
שיר היקרה! המון מזל טוב עד 120!
11/06/2019 | 21:03
2
17
אמנם באיחור קל כי הייתי בבסיס -P

מאחל לך המון אהבה והנאה בסביבת כל קרוביך, בריאות, עושר והתפתחות אישית.
תמשיכי להיות כותבת מעניינת ולהינות ממסעדות וטיולים שווים
לצפיה ב-'תודה רבה אורי!'
תודה רבה אורי!
12/06/2019 | 19:34
1
17
למרות שכמובן אין על מה להתנצל בסיס זה התירוץ הכי טוב שיש

מאחלת לך זמן שיעבור מהר עד השחרור שיגיע לשביעות רצונך...
יש זמנים שממש נמאס אבל בסוף זה מגיע...
לצפיה ב-'תודה |חיבןק| זה כבר מאד מאד קרוב למען הראמת P'
תודה |חיבןק| זה כבר מאד מאד קרוב למען הראמת P
12/06/2019 | 21:55
1
לצפיה ב-'המילה הזהה'
המילה הזהה
12/06/2019 | 17:26
2
11
כמו תמידף, אני זורק מילה ועליכם למצוא שירים או שיר שקרויים בשם זה או שאותה מילה מופיעה בשיר

השבוע המילה היא: קיץ/ קיצים
לצפיה ב-'הבחירות שלי הפעם'
הבחירות שלי הפעם
12/06/2019 | 17:28
9
1. הקיץ עבר- רמי קלינשטיין
2. ראיתי את הקיץ- אבי טולדנו
3. קיץ של נחמות- ירדנה ארזי
4. ערב קיץ חם- חנן יובל
לצפיה ב-'אני חושבת על כמה שירים אבל'
אני חושבת על כמה שירים אבל
12/06/2019 | 20:37
9
לא אוהבת אותם בכלל אז לשם שינוי אבחר שיר שרק המילה מופיעה בשיר של איה כורם שיר אהבה פשוט
יש כמה שירים לועזיים יפים אבל זה לא לפינה הזאת אם הבנתי נכון :)
לצפיה ב-'מה אתם שומעים כעת'
מה אתם שומעים כעת
11/06/2019 | 07:11
17
14
לצפיה ב-'קוואי -סטטיק ובן אל. מוקדש לקוואי לאונרד'
קוואי -סטטיק ובן אל. מוקדש לקוואי לאונרד
11/06/2019 | 20:42
3
5
לצפיה ב-'השיר הוא באמת על השחקן?'
השיר הוא באמת על השחקן?
12/06/2019 | 19:42
2
16
פשוט לא מכירה את השיר ולא יודעת למי עוד קוראים בשם הזה אז חשבתי אולי זה עליו
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחח
12/06/2019 | 19:59
1
16
אבל לא
אבל רגע את גם ראית שערוץ 5 השתמשו בשיר בפורומאים לסדרת הגמר בנבא ?
כי מאז שהשיר הזה  יצא היה לי וויכוח עם רעות שמתה על השחקן שזה שיר "עליו" והיא לא הסכימה איתי אבל אז ערוץ 5 השתמשו בשיר הזה עליו מה שמוכיח שאני צדקתי

בכל אופן לפי ויקיפדיה
שם השיר הוא כשם המושג היפני קאוואיי, שפירושו "חמוד

לצפיה ב-'אני לא ממש רואה ערוץ 5'
אני לא ממש רואה ערוץ 5
12/06/2019 | 20:28
13
אבל אני בטוחה שיש להם פרומואים טובים
לגבי מה שכתבת בשרשור השני אני בכלל לא בטוחה מה לא דומה באופי שלנו אבל אני לא באמת יודעת (לפחות לגבי אחד הצדדים )

לצפיה ב-'מקיץ אל החלום - נינט טייב '
מקיץ אל החלום - נינט טייב
12/06/2019 | 19:02
2
לצפיה ב-'פמלה- שי גבסו'
פמלה- שי גבסו
12/06/2019 | 19:03
2
1
לצפיה ב-'אוהב, זמר מעולה שהשתפר ומתקדם'
אוהב, זמר מעולה שהשתפר ומתקדם
12/06/2019 | 19:18
1
1
לצפיה ב-'לא לפי דעתי .אני אוהבת שירים רק מהדיסק הראשון שלו '
לא לפי דעתי .אני אוהבת שירים רק מהדיסק הראשון שלו
12/06/2019 | 19:24
2
לצפיה ב-'עטוף ברחמים - שירי מימון '
עטוף ברחמים - שירי מימון
12/06/2019 | 19:06
1
3
לצפיה ב-'מקסים, נותנת פייט יפה לביצוע המקורי של ריטה'
מקסים, נותנת פייט יפה לביצוע המקורי של ריטה
12/06/2019 | 19:24
לצפיה ב-'זודיאק - גיא שרפי '
זודיאק - גיא שרפי
12/06/2019 | 19:13
3
לצפיה ב-'יש לך אותי - שי גבסו '
יש לך אותי - שי גבסו
12/06/2019 | 19:16
1
לצפיה ב-'כשאת עצובה - שירי מימון'
כשאת עצובה - שירי מימון
12/06/2019 | 19:21
3
לצפיה ב-'קח אותי - נינט טייב'
קח אותי - נינט טייב
12/06/2019 | 19:29
1
לצפיה ב-'שמעון טפטה - שהשמש תעבור עלי'
שמעון טפטה - שהשמש תעבור עלי
13/06/2019 | 20:47
6
לצפיה ב-'בתוך -הראל סקעת '
בתוך -הראל סקעת
13/06/2019 | 20:49
2
לצפיה ב-' נבראתי לך -לירון לב'
נבראתי לך -לירון לב
13/06/2019 | 20:56
1
לצפיה ב-'השיר היומי ליום שלישי 11.6'
השיר היומי ליום שלישי 11.6
11/06/2019 | 07:10
7
9
לצפיה ב-'בזמן האחרון - עידן עמדי '
בזמן האחרון - עידן עמדי
11/06/2019 | 12:47
1
4
לצפיה ב-'יפהפה!'
יפהפה!
11/06/2019 | 15:03
לצפיה ב-'בועז מעודה וממ"ב - מי היה מאמין'
בועז מעודה וממ"ב - מי היה מאמין
11/06/2019 | 15:38
1
14
איזו נוסטלגיה 

לצפיה ב-'לא אהבתי כלום בשיר הזה אבל'
לא אהבתי כלום בשיר הזה אבל
12/06/2019 | 20:21
13
לפחות נהניתי לראות בקליפ את מאיה רוטמן
וגם את הראל מויאל
לצפיה ב-'שושנה ביין/אלונה דניאל'
שושנה ביין/אלונה דניאל
11/06/2019 | 21:47
1
3
לצפיה ב-'מעולה! '
מעולה!
11/06/2019 | 21:57
לצפיה ב-'ררוצי עם הלב- נסרין קדרי'
ררוצי עם הלב- נסרין קדרי
11/06/2019 | 22:39
12
שיר חדש, שובבי, הומוריסטי מקפיץ ועדיין איכותי! יעל, בהמשך לדיון שלנו משבוע שעבר, כשיש שירים קצביים טובים אני כן אוהב הומור ושמחה ומשהו קליל. אני כן אוהב מוסיקה שמחה!!! 
לצפיה ב-'ההמלצה השבועית'
ההמלצה השבועית
10/06/2019 | 14:31
4
9
מוזמנים לבחור בשיר מכל הזמנים(ישו או חדש) ובכל שפה שלא מספיק מוערך או מקבל מספיק יחס. ציינו את השיר בשרשור הזה ותנסו לפרט בקצרה מה אתם מוצאים בשיר או לחילופין למה הוא נחשב בעיניכם ללא מספיק מוערך
לצפיה ב-'ושלי'
ושלי
10/06/2019 | 17:46
2
11
לצפיה ב-'טעות זה השיר הנכון:'
טעות זה השיר הנכון:
10/06/2019 | 18:03
1
12
לצפיה ב-'שיר נפלא וחוה אדירה!!! '
שיר נפלא וחוה אדירה!!!
10/06/2019 | 20:25
1
לצפיה ב-'ההמלצה שלי הפעם מוקדשת לשיר'
ההמלצה שלי הפעם מוקדשת לשיר
11/06/2019 | 18:48
16
אחד ולתמיד- ירדנה ארזי

1. שיר שאמנם היה להיט גדול בסתיו 1986 אבל מאז אני בספק אם בכלל השמיעו אותו ברדיו(אניני הטעם, המבקרים ושדרני הרדיו צריכים לעשות בדק בית בטעם שלהם וגם לגבי ההתעלמות משירי ירדנה הכל כך טובה) שיר כזה טוב, רומנטי וכובש בפשטות!!
2. מילים יפות כל כך של אהוד מנור: "שוב לקראתו- נפתחות זרועותיי- אותו אלי אאסוף, ים געגוע בעורקיי נישא- אך אין לו חוף". לחן מקסים של יוסי אהרון(לא מכיר אותו האמת אבל הלחן הזה פשוט ממיס) ועיבוד מקסים של אלדד שרים שאחראי על עיבודים מדהימים בכל מה שנגע במוסיקה הישראלית וירדנה כאן שרה נפלא וחודר
3. אני גאה בזמרת הזאת שהיא דיווה ושיריה עושים לי קווץ' בלב והקליפ ממש מקסים ומיוחד(שיר, ממליץ לך לראות את הקליפ) הנה הוא:
לצפיה ב-'השיר היומי ליום שני 10.6'
השיר היומי ליום שני 10.6
10/06/2019 | 11:37
5
10
לצפיה ב-'בלילות -רותם כהן '
בלילות -רותם כהן
10/06/2019 | 15:36
3
לצפיה ב-'Therapy? Die Laughing (Acoustic Version'
Therapy? Die Laughing (Acoustic Version
10/06/2019 | 15:44
6
לצפיה ב-'ערב קיץ חם- חנן יובל'
ערב קיץ חם- חנן יובל
10/06/2019 | 20:23
8
שיר בטעם של פעם אבל מה זה מרגש ותמים כמו אותם הימים...זמר מצוין וביצוע נוגע והעיבוד פשוט קסום. המילים שייכות למאיר אריאל ז"ל
לצפיה ב-'היום בבריטי 1994: מריה קארי, שריל קרואו, בוני רייט'
היום בבריטי 1994: מריה קארי, שריל קרואו, בוני רייט
11/06/2019 | 15:45
7
ועוד רבים טובים נכנסים למצעד הבריטי

לצפיה ב-'Placebo - Infra-Red'
Placebo - Infra-Red
13/06/2019 | 21:49
1
לצפיה ב-'תוצאות מצעד הסרטים הגדול!'
תוצאות מצעד הסרטים הגדול!
07/06/2019 | 11:29
280
502
הגיע הזמן לחשוף את התוצאות למצעד הגדול הזה שתיכננתי הרבה זמן ורק עכשיו יוצא לפועל.

אז היה לכם 74 שירים לבחירה מתוכם הייתם צריכים לבחור 20.
הניקוד עובד ככה המקומות הראשונים שלכם קיבל 20 נקודות ואילו המקום ה-20 מקבל נקודה בלבד
במקרה של תיקו, השיוויון...
המשך>>
הגיע הזמן לחשוף את התוצאות למצעד הגדול הזה שתיכננתי הרבה זמן ורק עכשיו יוצא לפועל.

אז היה לכם 74 שירים לבחירה מתוכם הייתם צריכים לבחור 20.
הניקוד עובד ככה המקומות הראשונים שלכם קיבל 20 נקודות ואילו המקום ה-20 מקבל נקודה בלבד
במקרה של תיקו, השיוויון ישבר במידה ואחד השירים זכה במקום הראשון או השיר שקיבל מאחד המצביעים את המקום הכי גבוהה מבין השירים שנמצאים בשיוויון. רק במידה ואין דרך לשבור את התיקו, המקום יהיה מורכב מכל השירים הנמצאים באותו שיוויון

למצעד הזה דירגו 9 אנשים(כולל אני), ומתוך ה-74 השירים 61 שירים דורגו והם יתחילו מהמקום ה56 בגלל לא מעט תוצאות תיקו

חוץ מזה יהיה גם את השירים שלא נכנסו, יהיה גם את "תחרות השיר הגרוע של המצעד".

אני כבר אומר לגבי המצעד, הוא לא ייחשף כולו במכה עכשיו, אלא בכמה פעימות שאני לא שולט מתי הם ייצאו, הם ייצאו כשהם ייצאו. אז אם אתם רואים שלוקח זמן בין מיקום אחד לאחר. כנראה אני  לא זמין באותו רגע להמשיך

אז בואו נתחיל

לצפיה ב-'השיר היומי ליום שישי 7.6'
השיר היומי ליום שישי 7.6
07/06/2019 | 11:17
6
6
לצפיה ב-'La Passe/Tal'
La Passe/Tal
07/06/2019 | 14:26
3
לצפיה ב-'Lady Gaga - The Edge Of Glory'
Lady Gaga - The Edge Of Glory
09/06/2019 | 14:23
1
3
לצפיה ב-''
09/06/2019 | 22:39
13
נראה לי שחיפשת אותי....
לצפיה ב-'כסף - מחמוד'
כסף - מחמוד
09/06/2019 | 22:40
2
16
השיר שליווה אותי בשבוע זה.
לצפיה ב-''
09/06/2019 | 22:56
1
לצפיה ב-'איטלקית היא שפה כל כך קליטה'
איטלקית היא שפה כל כך קליטה
09/06/2019 | 22:56
16
בגרסת הסטודיו השיר נשמע יותר טוב מאשר הביצוע החי באירוויזיון (לא אוהב את הקול המאנפף עד צפרדעי שלו). 
לצפיה ב-'השיר הגרוע ששמעתם לאחרונה'
השיר הגרוע ששמעתם לאחרונה
07/06/2019 | 19:31
13
7
לצפיה ב-'השירים הגרועים שלי:'
השירים הגרועים שלי:
07/06/2019 | 19:38
6
34
1. שיר הרווק/ טמפרטורה/ תיתן לה פרחים/ יום השישי/ תגידו לה- עומר אדם
לא מספיק לו לזעזע אותי בשיר אחד, הוא רצה לעצבנני ב- 5 שירים חדשים גרועים!! אלוהים, עד כמה אפשר לרדת נמוך בטקסטים ובלחנים?!

2. מי אני- פאר טסי
לא מדבר אליי

3. שימי לק- דודו אהרון
לא מוצלח, אוהב את הזמר באופן כללי
לצפיה ב-'5 שירים כל כך גרוע?עד כדי כך?'
5 שירים כל כך גרוע?עד כדי כך?
08/06/2019 | 12:51
4
10
לצפיה ב-'אני לא סובל את הקול וההגשה שלו גם ככה'
אני לא סובל את הקול וההגשה שלו גם ככה
08/06/2019 | 15:12
3
17
אבל כן, הטקסטים דלוחים ברמות, לחנים על הפנים ועיבודים דלוחים גם
לצפיה ב-'לי מזכיר את ההתחלה של עופר לוי והאם גם שעופר היה בהתחלה חשבת'
לי מזכיר את ההתחלה של עופר לוי והאם גם שעופר היה בהתחלה חשבת
08/06/2019 | 15:59
2
13
עליו ככה.
לצפיה ב-'יש מצב שכן לגבי עופר לוי'
יש מצב שכן לגבי עופר לוי
08/06/2019 | 17:04
1
5
לצפיה ב-'ואתה בכלל לא אוהב שירים שלו.'
ואתה בכלל לא אוהב שירים שלו.
08/06/2019 | 17:47
4
לצפיה ב-' שמעתי על זה שלשום בתוכנית של איריס קול'
שמעתי על זה שלשום בתוכנית של איריס קול
09/06/2019 | 18:18
12
לצפיה ב-'Madonna - Dark Ballet '
Madonna - Dark Ballet
07/06/2019 | 23:45
8
לצפיה ב-'אני לא אהבתי את הקאבר של בניה ברברי+איל אין לי מושג איך נקרא'
אני לא אהבתי את הקאבר של בניה ברברי+איל אין לי מושג איך נקרא
08/06/2019 | 12:53
2
18
טונה גם החדש חלש.
לא התחברתי לאברהם טל היו לו תקופות טובות יותר.
לצפיה ב-'את החדש של אברהם טל אני אוהב מאד'
את החדש של אברהם טל אני אוהב מאד
08/06/2019 | 15:16
5
לצפיה ב-'את מדברת על השיר שלהם 'ממה את מפחדת' ? כי זה לא קאבר '
את מדברת על השיר שלהם 'ממה את מפחדת' ? כי זה לא קאבר
09/06/2019 | 21:25
11
לי לקח זמן להתחבר אליו אבל כיום הוא אחד השירים האהובים עלי מתקופה האחרונה
לצפיה ב-'מי מחפש אותי -האחיות כרקוקלי ומאור אדרי '
מי מחפש אותי -האחיות כרקוקלי ומאור אדרי
09/06/2019 | 21:28
5
לצפיה ב-'אין יותר מועדונים -עדן חסון '
אין יותר מועדונים -עדן חסון
12/06/2019 | 15:20
6
לצפיה ב-'השיר היומי ליום ראשון חג השבועות'
השיר היומי ליום ראשון חג השבועות
09/06/2019 | 11:21
5
8
לצפיה ב-'כשהצועני אוהב.ירדנה ארזי.'
כשהצועני אוהב.ירדנה ארזי.
09/06/2019 | 12:11
1
1
לצפיה ב-'איך שאני אוהב היה מקום 1 במשך 4 שבועות ברשת ג''
איך שאני אוהב היה מקום 1 במשך 4 שבועות ברשת ג'
09/06/2019 | 12:39
9
אבא שלי שרוף על השיר הזה גם ובצדק
לצפיה ב-'מכבי הישן/אריק איינשטין'
מכבי הישן/אריק איינשטין
09/06/2019 | 13:38
1
לצפיה ב-'שבעת ימים- מתי כספי ושלום חנוך'
שבעת ימים- מתי כספי ושלום חנוך
09/06/2019 | 15:18
7
שיר חדש שיצא לפני שבועיים וקנה אותי! שיתוף פעולה יפה בין שני אומנים נפלאים
לצפיה ב-'טריילר Long Lost הצגה עם לי טרגסן + שמעתי תוכנית מיכל דליות'
טריילר Long Lost הצגה עם לי טרגסן + שמעתי תוכנית מיכל דליות
11/06/2019 | 11:06
13
לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
06/06/2019 | 14:02
31
13
שיר השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית\סרט

מה מחכה לו בשבוע הבא-
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
06/06/2019 | 14:59
4
12
שיר
דברים שרציתי לומר פוליקר
טוב חתונה דתית שונה ממה שאני מכירה אבל נהנתי והתרגשתי לא פחות.
וגם בעבודה הייתה הרצאה שארחנו של שפרה הורן והיא מעולה ,והרבה פרגנו לי והתענינו ושאלו איך היה בחתונה ריגש אותי.
פחות טוב לשצוע מלקוחה שבעלה חולה מאוד ולא פשוט לעודד אותה.
מאכל:מאפה כבד בחתונה
תוכנית גם השבוע לא מיוחד מאסטר שף
מחכה:לחג שבועות לא מיוחד מארחים נזרום, ובעבודה יש הפנינג מקווה שהפעם כן יצליח .

לצפיה ב-'דברים שרציתי לומר שיר נפלא של זמר ויוצר נפלא'
דברים שרציתי לומר שיר נפלא של זמר ויוצר נפלא
06/06/2019 | 16:40
2
15
שמח שנהנית בחתונה של אריה ושהיתה התעניינות סביבך
בהצלחה בהפנינג ושיהיה חג שמח
לצפיה ב-'מה השיר הכי אהוב פוליקר'
מה השיר הכי אהוב פוליקר
06/06/2019 | 21:33
1
4
לצפיה ב-'ממש קשה להחליט '
ממש קשה להחליט
06/06/2019 | 21:51
15
האמת עד לאחרונה חשבתי שהכי אהובים עלי "הצל ואני" + "פחות אבל כואב" אבל יש מצב שכרגע הכי אהובים עלי זה "אלקו", "הילד שבך", "נמס בגשם" וגם "לא יודע" 
לצפיה ב-' היה אוכל טעים בחתונה'
היה אוכל טעים בחתונה
09/06/2019 | 12:16
9
מלפפונים
החציל בטחינה
אני אכלתי דג סלמון טעים מאוד
אחרי שאביטל אמרה שזה חריף נמנעתי מהסלטים הכתומים אבל אהבתי את סלט העגבניות
[אריה בטח לא אכלת כלום]
לצפיה ב-'סופסוף אני יכול להזדהות עם מצעד גלגלצ soldi'
סופסוף אני יכול להזדהות עם מצעד גלגלצ soldi
06/06/2019 | 19:32
2
23
גם שאר המצעד חמוד
אני כבר רואה את סולדי חזק במצעד שנתי
איזה שיר עוצמתי וקליפ מרגש
לצפיה ב-'אני פחות רואה את ההצלחה שלו בגלל העוצמה'
אני פחות רואה את ההצלחה שלו בגלל העוצמה
06/06/2019 | 21:10
23
הוא מזכיר לי קצת את " פאפא דואה", שיר מקפיץ שלא כולם מתעניינים בתוכן שלו
לצפיה ב-'למיטב זכרוני זהו השיר האיטלקי הראשון בפסגת מצעדי גלגלצ'
למיטב זכרוני זהו השיר האיטלקי הראשון בפסגת מצעדי גלגלצ
08/06/2019 | 01:05
16
אפילו שירים כמו Perdono שהיה אחד הלהיטים הגדולים באירופה בשעתו, ו- Resta in ascolto של לאורה פאוסיני שהוא שיר גלגלצי טיפוסי לא נכנסו כלל למצעד, מה שמראה על השינוי הגדול שעברה התחנה הזאת. 
לצפיה ב-'שבוע השיא בחיי'
שבוע השיא בחיי
07/06/2019 | 01:33
11
46
ביום שלישי הגשמתי חלום רב שנים והתחתנתי עם בחירת לבי לאה
החתונה היתה מדהימה ממש - אושר ושמחה עילאית
ברגע שהגעתי לאולם, כל הלחץ שהיה לי במשך שבוע וחצי התפוגג לגמרי
נשארה רק התרגשות והנאה
כל כך נהנתי שפשוט לא רציתי שהערב הזה יסתיים!

לאה ואני זכינו להמון אהבה גם עם מי שהגיע לחתונה כדי לשמח ולשמוח איתנ, גם בברכות ובמתנות שקיבלנו וגם בשני אירועים של שבע ברכות שעשו לנו ברביעי ובחמישי

ומה שהכי חשוב - לאה ואני מאז החתונה פשוט מאושרים ביחד

לצפיה ב-'שמחה מאוד גם.וכמובן נהנתי'
שמחה מאוד גם.וכמובן נהנתי
07/06/2019 | 07:34
1
5
לצפיה ב-'תודה שבאת ושמח שנהנית יעל'
תודה שבאת ושמח שנהנית יעל
07/06/2019 | 17:59
2
לצפיה ב-'שמח בשבילך ואמן שתזכה רק לשמחות ובשורות טובות'
שמח בשבילך ואמן שתזכה רק לשמחות ובשורות טובות
07/06/2019 | 10:26
1
22
שתהיה לך שבת שלום וחג שמח 
לצפיה ב-'אמן! אמן!תודה רבה'
אמן! אמן!תודה רבה
07/06/2019 | 17:59
5
לצפיה ב-'איזה מהממים אתם! '
איזה מהממים אתם!
07/06/2019 | 10:36
1
27
תמונה חמודה כל כך של שניכם יפה לך בחליפה!

כיף לשמוע שהחתונה היתה מהנה ומוצלחת - שיהיו לכם חיים מאושרים יחד!!

לצפיה ב-'תודה רבה רבה'
תודה רבה רבה
07/06/2019 | 18:02
19
פעם ראשונה בחיי לבשתי חליפה חח

מאחל לך המון שמחה, אושר, אהבה והגשמת חלומות
לצפיה ב-' איזה כיף!! כל כך שמח בשביל אריה היקר '
איזה כיף!! כל כך שמח בשביל אריה היקר
08/06/2019 | 14:05
1
4
לצפיה ב-'תודה רבה רבה אורי'
תודה רבה רבה אורי
09/06/2019 | 22:09
4
לצפיה ב-''
08/06/2019 | 18:26
1
20
שיהיה לכם תמיד הרבה אושר!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
09/06/2019 | 22:30
5
לצפיה ב-'מצטרפת למה שכולם כתבו אריה שמחה לראות אותך מאושר'
מצטרפת למה שכולם כתבו אריה שמחה לראות אותך מאושר
09/06/2019 | 12:08
22
מגיע לך להגשים חלום
היתה באמת חתונה נהדרת, התרגשתי מאוד וגם היה כיף לפגוש המון אנשים שאת חלקם לא פגשתי מעל ל-20 שנה (בקיצור נהניתי גם מפגישת המחזור "החברים של אריה" )
מקווה שהיה לכם סופ"ש + חג שמח  
לצפיה ב-'מסכם שבוע:'
מסכם שבוע:
07/06/2019 | 10:35
9
19
שיר השבוע: נבדה- אלון אולארצ'יק וג'יין בורדו
תרקדו- עדן בן זקן
קו 24- סי היימן
באתי אליך- ריטה
רציתי שתדעי- הראל מויאל

משהו טוב השבוע: אני נהנה ממש לשמוע שירים עבריים חדשים, ממשיך להתקדם לבד לקראת סיום הסמינריון למרות הקושי אבל זה פשוט תחושה נהדרת לתקן וליצור שינויים בעבודה בלי עזרה כה רבה

משהו פחות טוב השבוע: בהתנדבות חסר לי קשר ושיחות עם העובדים מעבר לעבודה עצמה שהיא סבבה, מעצבן העריכה של הסמינריון כי בא לי כבר לסיים

מאכל השבוע: פיצה, פסטה 

תוכנית: כמעט שבת בכאן ג' 

מה מחכה לו בשבוע הבא: החג שבועות שהוא משלושת החגים הכי אהובים עלי, לעבור שוב על כל פרקי העבודה ולקוות שאוכל להתחיל סופסוף את הפרק האחרון(דיון ומסקנות),שירים עבריים חדשים, אולי לפגוש ידידה
לצפיה ב-'בירור ברשת מעלה שקו 24 לא קשור ל-24 שאני מכיר מתל אביב'
בירור ברשת מעלה שקו 24 לא קשור ל-24 שאני מכיר מתל אביב
07/06/2019 | 14:38
2
לצפיה ב-'מה התוכניות לחג,ולמה דווקא אותו סמנת כחג המיוחד?'
מה התוכניות לחג,ולמה דווקא אותו סמנת כחג המיוחד?
07/06/2019 | 15:05
7
2
לצפיה ב-'מחר אחותי באים אלינו לארוחת חג משפחתית'
מחר אחותי באים אלינו לארוחת חג משפחתית
07/06/2019 | 16:42
6
9
תהיה ארוחת חג באווירה חלבית. מעבר לזה לא אעשה משהו מיוחד בחג
אני אוהב את החג בעיקר בגלל שזה חג שבו יש מאכלים חלביים ומיוחדים!! 
לצפיה ב-'ואני בשבועות חג די נחמד אני אהבתי ילדה את המיוחד שלו, '
ואני בשבועות חג די נחמד אני אהבתי ילדה את המיוחד שלו,
07/06/2019 | 16:52
1
7
חג מים היית חוגג אותו?
לצפיה ב-'כן, אני ואחותי היינו חוגגים את חג המים כמובן'
כן, אני ואחותי היינו חוגגים את חג המים כמובן
07/06/2019 | 16:59
1
לצפיה ב-'ואיזה מאכל חג אהוב במיוחד?'
ואיזה מאכל חג אהוב במיוחד?
07/06/2019 | 17:43
3
1
לצפיה ב-'רביולי גבינות+ פפנש(סוג של כיסוני גבינה מתוקים)'
רביולי גבינות+ פפנש(סוג של כיסוני גבינה מתוקים)
07/06/2019 | 18:01
2
8
ואיזה מאכל של שבועות את הכי אוהבת?
לצפיה ב-'בלינצס פטריות ועוגה גבינה ביתית .'
בלינצס פטריות ועוגה גבינה ביתית .
07/06/2019 | 18:02
1
4
לצפיה ב-'בלינצ'ס ועוגת גבינה '
בלינצ'ס ועוגת גבינה
07/06/2019 | 19:14
1
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
09/06/2019 | 18:01
18
שירי השבוע:
Hot Chip - Melody Of Love
Adele - Set Fire To The Rain
משהו טוב השבוע: יום שישי טיול כמעט 6 שעות
הפעם ראיתי רכבת במסילה המזרחית לפני ששמעתי אותה
ראיתי מיניבוס קו 6 מגיע לרמזור ועומד לפנות ימינה ובדיוק מיניבוס שכתוב עליו 0 עבר אותי ועמד ברמזור ישר וטוב שהתחלף לפני שהגעתי אליו כי הייתי שואלת אותו לאיזה מסוף הוא נוסע וראיתי גם קו 6 לכיוון השני לעתידים
מאכל השבוע: 2 אייס קפה ג'ו (אבל נטו יצא פחות מכוס כי גם לא סיימתי את הראשון) זרקתי את הכוס השניה אחרי 9 שעות
תוכנית: חוק וסדר SVU עונה 11
משהו פחות טוב השבוע: נשרפתי
מה מחכה לו בשבוע הבא- טיול שפיים

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ