לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1721417,214 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לילדים ביסודי

ברוכים הבאים! לכל אחד מאיתנו יש אמונות ודעות באשר לגידול ילדים. לעיתים אנחנו מצליחים ליישמן, ולעיתים המציאות גורמת לנו "לחשב מסלול מחדש". הכניסה של ילדינו למערכת החינוך מציבה בפני ההורות שלנו אתגרים חדשים הלובשים פנים שונות לאורך השנים של ילדינו בבית הספר. אנחנו כאן כדי לדבר בפתיחות ובאווירה נעימה על כל מה שקשור להיותנו הורים ולא רק... הפתעות נעימות והפוך עם ראש כפול

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לילדים ביסודי

ברוכים הבאים! לכל אחד מאיתנו יש אמונות ודעות באשר לגידול ילדים. לעיתים אנחנו מצליחים ליישמן, ולעיתים המציאות גורמת לנו "לחשב מסלול מחדש". הכניסה של ילדינו למערכת החינוך מציבה בפני ההורות שלנו אתגרים חדשים הלובשים פנים שונות לאורך השנים של ילדינו בבית הספר. אנחנו כאן כדי לדבר בפתיחות ובאווירה נעימה על כל מה שקשור להיותנו הורים ולא רק... הפתעות נעימות והפוך עם ראש כפול
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום הורים לילדים ביסודי
המשך >>

לצפיה ב-'אלו תוכניות טלוויזיה מתאימות לילד בכיתה ב'
אלו תוכניות טלוויזיה מתאימות לילד בכיתה ב
28/10/2017 | 11:16
3
194
שלום אלו תוכניות טלוויזיה מתאימות לילד בכיתה ב בכלל והחינוכית בפרט תודה
לצפיה ב-'היי. הרבה דברים יכולים להתאים, אבל הכול תלוי גם בהגדרות שלכם'
היי. הרבה דברים יכולים להתאים, אבל הכול תלוי גם בהגדרות שלכם
29/10/2017 | 12:40
170
אצלנו לצערי כבר מזמן לא צופים בחינוכית (למרות שיש שם תוכניות נהדרות בהם הם צפו שנים, כמו גלילאו, החפרנים וכדומה). הגימלניק שלי בעיקר אוהב את בוב-ספוג, החיפושית המופלאה, הרעשנים, גרביטי פולס, ובכלל את ערוץ דיסני וניקולודיאון.
מוכרחה להודות שבגדול הוא ממעט לצפות בטלוויזיה, אבל אם כבר הוא צופה - אלו התוכניות שקלטתי.
את שואלת מסיבה מסוימת?
לצפיה ב-'גם אצלי המצב דומה'
גם אצלי המצב דומה
30/10/2017 | 09:22
1
174
לא צופה הרבה טלוויזיה, ובמעט זמן שכן, זה סדרות שהם אוהבים
הם לא צופים בחינוכית.
אבל, מה שאני יודעת שיש ואני אוהבת וגם הם אוהבים כנראה רואים לפעמים בצהרון, וזה חינוכית היה,  ומאוד מלמד על גוף האדם (לא יודעת עד כמה הם מדויקים) נקרא "החיים"
לצפיה ב-'מספיק מדויקים עבור הגיל שלהם ואפילו עבור מבוגר שלא מהתחום'
מספיק מדויקים עבור הגיל שלהם ואפילו עבור מבוגר שלא מהתחום
04/11/2017 | 17:31
15
לצפיה ב-'רעיונות למסיבת אימוג'י.'
רעיונות למסיבת אימוג'י.
28/10/2017 | 17:54
34
232
מסיבת בנות ליום הולדת 11.
נושא המסיבה הוחלט ועכשיו אנחנו בענייני תוכן.
יהיה photobooth עם כל מיני אביזרים, תהיה פיניאטה בצורת אימוג'י קורץ ומוציא לשון, כל מיני חטיפים וממתקי אימוג'י, וכמובן גם עוגת אימוג'י.
ניקנו גם שרשראות עם תליוני אימוג'י לחלוקה לאורחות.
בהתחלה הילדה רצתה שנכין קאפקייקס, נאפה ונקשט. הודעתי לה שזה יקח יותר מידי זמן. הרעיון השני שלה היה קישוט קאפקייקס שנכין מראש. נראה לי שזה הרבה ליכלוך, וגם צריך לקנות הרבה שקיות זילוף וצנטרים- עלול להיות יקר, כי אין מספיק זמן להזמין מסין.
רעיון חדש שעלה, הרבה דבק ודפים צבעוניים. משימה- להמציא אימוג'י חדש, ולהכין אותו. אח"כ אפשר להדביק על קרטון קשיח, ולהצטלם איתו.
אשמח לדעות, ולרעיונות נוספים.
לצפיה ב-'במקום קאפקייקס'
במקום קאפקייקס
28/10/2017 | 18:15
27
166
קנו עוגיות עגולות שטוחות (אני תמיד קונה בטיב טעם) - זה אידאלי לאימוג'י. לקישוט אני תמיד קונה פרוסטינג ואם אין - ממרח מרשמלו (אבל הממרח ממש מגעיל), וקונה שלל סוכריות לקישוט. אפשר גם להשתמש בבצק סוכר, בסירופ שוקולד ששהה במקרר, וכו' - תסתכלי מה יש באגף האפייה בחנות שבה את נמצאת. כדאי גם לגגל לרעיונות נוספים (יש המון סרטונים ביוטיוב של איך להכין קינוחים למסיבות הלואין וכו' שאת יכולה לאמץ בשינויים מתאימים).
לצפיה ב-'התוכנית היא שהקישוטים יהיו של אימוג'י.'
התוכנית היא שהקישוטים יהיו של אימוג'י.
28/10/2017 | 18:23
26
121
הרבה קרם צהוב ופרוסטינג בצבעים שמתאימים לאימוג'י. 
בהתחלה חשבנו שנכין עיניים של אימוג'י, פה בכמה צורות, לשונות, ועוד כל מיני, מראש- מבצק סוכר. אם מורידים את זמן הכנת הקאפקייק והאפיה, אי אפשר לעשות את זה. הקישוט יקח רק כמה דקות בודדות אם יהיו אביזרים מוכנים. זאת הסיבה שחשבתי שצריך להכין שקיות זילוף וצנטרים. יצירת פרצופי אימוג'י מקרמים צבעוניים תיקח הרבה זמן. אני לא מאוד נלהבת מהרעיון, בגלל הליכלוך והעלויות.

לצפיה ב-'הכל אפשר עם סוכריות'
הכל אפשר עם סוכריות
28/10/2017 | 18:32
25
106
אנחנו משתמשים באלה של ורנר ומוסיפים מיכלים נוספים של סוכריות בצבע מסוים אם צריך. במקרה שלנו אלה אמורות להיות דלעות עם פנים או מפלצות ולא אימוג'י (כי זה באמת להלואין), ובאמת באחת השנים הבאתי סוכריות בצורה של עיניים וסוכריות בצורה של שפתיים  מחו"ל, אבל זה יוצא מגניב גם בלי. הסוכריות שהן כמו עדשים יכולות לשמש כעיניים.
הפרוסטינג משמש להגברת הסוכריות - ועם הסוכריות עושים הכל. אם רוצים שיהיה צהוב - שמים סוכריות צהובות קטנות (ספרינקלס כאלה) וכו'.
לצפיה ב-'יש לך תמונה של פרצופים מסוכריות?'
יש לך תמונה של פרצופים מסוכריות?
28/10/2017 | 18:44
24
86
אני לא ממש מבינה איך זה אמור להראות.
לצפיה ב-'לא עליי '
לא עליי
28/10/2017 | 19:02
23
100
אני יכולה לנסות לחפש מחר.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
28/10/2017 | 19:29
22
69
ניסיתי לחפש ולא הצלחתי.
לצפיה ב-'רזאי, תפוז כותב לי שסוג הקובץ (jpg) לא נתמך.'
רזאי, תפוז כותב לי שסוג הקובץ (jpg) לא נתמך.
29/10/2017 | 12:14
20
77
מצטערת. ועוד אחרי שטרחתי ומצאתי כמה תמונות...

בינתיים נזכרתי מהתמונות בדברים נוספים שעשינו, שיכולים להיות רלבנטיים - גילוף מלון, ציור בטוש על אפרסמון, ואפשר גם על תפוז (לא חייבים עם טוש - אפשר לחשוב על רעיונות אחרים. מה שמזכיר לי - ידעת שמר תפוח אדמה היה במקור... תפוח אדמה?)...
לצפיה ב-'נראה לי שיש כאן בעיקר פרוסטינג,'
נראה לי שיש כאן בעיקר פרוסטינג,
29/10/2017 | 12:46
19
69
וסוכריות עיניים, שאני לא בטוחה אם אפשר להשיג בארץ.
עלה לי רעיון, להכין בצק סוכר בכל הגוונים הנחוצים, ושהן תיצורנה את הדוגמאות.
אתם מעדיין חוגגים את ההלואין?
אנחנו רק רואים את התמונות שהחברים שנשארו בארה"ב מעלים, ומתגעגעים.
חבל על התמונות, אני סקרנית.
לצפיה ב-'יש גם אחרים, תסתכלי.'
יש גם אחרים, תסתכלי.
29/10/2017 | 13:05
18
75
לגבי בצק סוכר - זו בהחלט אופציה (לכו הצעתי אותה בתגובה הראשונה שלי) - אני, אישית, מתעבת בצק סוכר אבל יש רבים שאוהבים.
אנחנו עדיין חוגגים את הלואין, וביום שישי גם היינו ביריד קטן שהיה בדיזינגוף לכבוד החג. דווקא הופתעתי לטובה ממה שהיה שם.
לצפיה ב-'גם אני ממש לא אוהבת בצק סוכר.'
גם אני ממש לא אוהבת בצק סוכר.
29/10/2017 | 13:13
17
94
מצד שני, זאת דרך לעצב סוכריות וקישוטים בצורה הרבה פחות מלכלכת מאשר קרמים צבעוניים.
אנחנו שוקלים שבתון בעוד שנתיים, כשהבן ישתחרר. כנראה בארה"ב, ונוכל לחזור לחווית ההלואין. אולי כשנחזור נתחיל גם אנחנו במסורת כזאת. יכול להיות כייף.
לצפיה ב-'הבנות שלי מתות ללכת לאיזו מדינה אחרת'
הבנות שלי מתות ללכת לאיזו מדינה אחרת
29/10/2017 | 13:48
1
119
שחוגגת הלואין בזמן הלואין. אולי גם אנחנו נצא לאיזו שנה-שנתיים איפשהו מתישהו...
לצפיה ב-'ממליצה בחום על העיר בה גרנו.'
ממליצה בחום על העיר בה גרנו.
29/10/2017 | 14:14
105
אני לא מצליחה להחליט אם כדאי לגור במקום חדש, או לחזור אל המוכר (והמושלם). מבחינת הקריירה, יכול להיות שעדיף מקום אחר.
לצפיה ב-'הבנים שלי היו מתים להיוולד בגלגול הבא כאמריקאים כדי לחגוג את'
הבנים שלי היו מתים להיוולד בגלגול הבא כאמריקאים כדי לחגוג את
29/10/2017 | 13:59
14
131
חג המולד ואת ההאלווין. אין ספק שהחגים שלהם הרבה יותר שווים משלנו!
לצפיה ב-'יהודים אמריקנים חוגגים'
יהודים אמריקנים חוגגים
29/10/2017 | 14:16
122
את חנוכה בפאר והדר. יש ילדים נוצרים שמקנאים בהם, כי התפתח מנהג של מתנה בכל אחד מימי החנוכה.
את ההלואין נראה לי שאי אפשר לנצח.
לצפיה ב-'דווקא כילדה שגרה בבניין, '
דווקא כילדה שגרה בבניין,
29/10/2017 | 14:57
1
137
סוכות היה ממש כיף - אכלנו ארוחת ערב בסוכה וכל ילדי הבניין קישטו אותה,
גם ל"ג בעומר ובמיוחד איסוף הקרשים זכור לי כאחלה חג ,
וגם ליהודים בארץ יש הרבה יותר חגים שמאפשרים בד"כ מפגשים משפחתיים
שזה גם שווה .

לצפיה ב-'שום דבר לא מנצח שק ממתקים בחינם'
שום דבר לא מנצח שק ממתקים בחינם
29/10/2017 | 15:27
31
לצפיה ב-'ועל זה עשה ג'ון סטיוארט מערכון אדיר'
ועל זה עשה ג'ון סטיוארט מערכון אדיר
29/10/2017 | 18:35
10
152
לצפיה ב-'תיכף אצפה, אבל חייבת להעיר שפסח בכלל לא נותן פייט לאף חג'
תיכף אצפה, אבל חייבת להעיר שפסח בכלל לא נותן פייט לאף חג
29/10/2017 | 18:41
103
לא חוכמה לנצח את פסח. אפילו יום כיפור מנצח את פסח!
אבל אהבתי את השם של המערכון. גאוני.
לצפיה ב-'אוקיי - ועכשיו אחרי שצפיתי.....'
אוקיי - ועכשיו אחרי שצפיתי.....
29/10/2017 | 18:49
116
תמיד טענתי שאם כבר להיות אתאיסטיים - אז עדיף להיות אתאיסטים נוצרים מאשר אתאיסטים יהודים הם לגמרי פיצחו את הנוסחה הנכונה של החגים.

איזה באסה שהוא כבר לא עושה את הדיילי שואו. גאון האיש הזה.

לצפיה ב-'הרגת אותנו.'
הרגת אותנו.
29/10/2017 | 21:20
7
112
אני והבת שלי התפקענו מצחוק.
עדיין נראה לי שלמרות שלא הצלחנו לנצח את הקישוטים של הכריסמס, במתנות ניצחנו בענק.
אגב, את כל הקישוטים שקנינו לחנוכה, הבאנו איתנו כשחזרנו לישראל. אני מקשטת איתם את החצר ביום העצמאות, והילדים שלי טוענים שהבית שלנו נראה בחג כמו הבית של הצל.
לצפיה ב-'בן זוגי חולה על לדים. אובססיבי ברמות שאין דברים כאלו..'
בן זוגי חולה על לדים. אובססיבי ברמות שאין דברים כאלו..
29/10/2017 | 21:34
6
108
יש לנו בארון מלאי עצום של לדים מהבהבים במגוון צבעים, תדירויות, צורות וכל מה שאפשר לקנות מעלי-אקספרס ודומיו. גם הוא ביום העצמאות מתפרע במרפסת שלנו. תמיד אני אומרת שבמקרה הספציפי שלו באמת עדיף שאנחנו לא אמריקאים, כי אין לי ספק שהוא מהאנשים האלו שבערב חג המולד היו מצליחים להפיל את רשת החשמל לכל העיר
לצפיה ב-'בלדים אני מקשטת את הסוכה.'
בלדים אני מקשטת את הסוכה.
29/10/2017 | 21:40
5
79
הסוכה שלנו די מטורפת. כשהסכמתי, הביאו לכאן ילדים מהגן הסמוך. גם זכינו כמה פעמים בתחרות הסוכה היפה ביישוב.
המיוחד בקישוטי חנוכה, זה שהם באים חוץ מסביבונים ונרות, גם עם המון מגיני דוד. יש לי שרשראות לדים שהמנורות שלהם בצורת מגיני דוד. מפות שולחן מודפסות בדוגמת מגיני דוד, ועוד ועוד...
לא בטוחה מה הקשר של מגן דוד לחנוכה, אבל מושלם ליום העצמאות.
לצפיה ב-'מן הסתם כקונטרה לצלבים של הנוצרים. בן זוגי היה בוודאות חוגג'
מן הסתם כקונטרה לצלבים של הנוצרים. בן זוגי היה בוודאות חוגג
29/10/2017 | 21:45
4
76
לצפיה ב-'אם את רוצה לעודד את התחביב הזה שלו,'
אם את רוצה לעודד את התחביב הזה שלו,
29/10/2017 | 21:54
3
81
תכנני טיול חורף לארה"ב, בחופשת חנוכה. ביקור בטארגט יסדר לו קישוטים בכמויות שקשה לדמיין מהארץ.
עכשיו חשבתי שאפשר לבדוק את האתר שלהם כשהחג מתקרב. בטח אפשר לסדר משלוח, אבל עדיין נראה לי יותר כייף לטוס לחופשה.
לצפיה ב-'אמממ... אני לא (??). אין לי באמת צורך לארגן טיול לארה"ב'
אמממ... אני לא (??). אין לי באמת צורך לארגן טיול לארה"ב
29/10/2017 | 22:00
2
86
לשם כך. הוא הרי טס לארה"ב מספר פעמים בשנה. טארגט הוא אחד היעדים הראשונים שלו בכל נסיעה (כמו רוב הגברים, הוא מעדיף לסיים עם רשימת הקניות שלו כמה שיותר מהר). לשמחתי או שעד היום הוא הגיע לארה"ב שלא בעונת הקישוטים, או שהוא עצמו הבין שעדיף לו למלא את המזוודות בדברים אחרים
ועכשיו כאני חושבת על זה לעומק, בקיץ הקרוב נהיה בארה"ב לחופשה משפחתית. נגיע ממש לפני הרביעי ליולי. זה גם תאריך יעד למכירת מנורות ואורות וקישוטים מהסוג הזה??
לצפיה ב-'ברור. אבל כוכבים, לא מגיני דוד.'
ברור. אבל כוכבים, לא מגיני דוד.
30/10/2017 | 08:04
1
61
והמון אדום- כחול- לבן.
לצפיה ב-'אבן נגולה מעל ליבי'
אבן נגולה מעל ליבי
30/10/2017 | 12:50
12
לצפיה ב-'את יכולה גם להסתכל בקישור הזה'
את יכולה גם להסתכל בקישור הזה
29/10/2017 | 12:20
74

יש שם גם כאלה שמקושטים עם סוכריות.
לצפיה ב-'משימות אימוג'י'
משימות אימוג'י
28/10/2017 | 19:10
1
147
לחלק את הבנות למספר קבוצות לתת פתק עם משפט בשפה כתובה, אולי אפילו סיפור קצר קצר ושונה לכל קבוצה. והן צריכות לצייר אותו על דף/לוח מחיק בעזרת אימוג'ים.

לחלק לשתי קבוצות. כל קבוצה צריכה להציג לקבוצה השניה פרצוף או סדרה של פרצופים והקבוצה שמנחשת צריכה להניף שלט עם אימוג'י מתאים שהכינות מראש.

להכין אימוגי קטן ... להחביא בקערת קמח/קערת פופקורן בעצם ב2 קערות שונות ולהזמין כל פעם שתי בנות שיחפרו בקערה רק בעזרת הפה עד שימצאו את האימוגי.

לעשות כתב סתרים על בסיס אימוגי, או חבילה עוברת עטופה בניירות צהובים כשהמשימות כתובות על נייר עם רקע של אימוגי ועוד ועוד ועוד...
בכל מקרה זה הרבה עבודה לפני אבל בעלויות סבירות ויותר בהשקעה של זמן.

מזל טוב.
לצפיה ב-'רעיונות מעניינים.'
רעיונות מעניינים.
28/10/2017 | 19:33
72
אדון בהם עם ילדת יום ההולדת.

לצפיה ב-'חידון קאהוט על הפירוש של אימוג'יס'
חידון קאהוט על הפירוש של אימוג'יס
29/10/2017 | 08:57
1
35
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
29/10/2017 | 09:31
88
אשאל אותה כשתחזור מבית הספר.
לצפיה ב-'יש בלי סוף'
יש בלי סוף
29/10/2017 | 20:33
1
115
כל משחק יום הולדת אפשר להפוך לאמוג'י. 
- Balloon Stomp: את יכולה לקחת בלונים צהובים ולצייר עליהם אמוגי, וקושרים עם חוט לכל ילדה לרגל. כל אחת צריכה לנסות לפוצץ את הבלון של האחרות ולשמור על הבלון שלה. 
-  Minefield: מציירים על עיגולים דמויות של אמוג'י ושמים בשורות (נניח 5X5) על הריצפה. הילדות צרכות לנחש מסלול שאת קבעת מראש והן לא יודעות. ילדה שנעמדת על העיגול הנכון, רשאית להתקדם עד שהיא עולה על עיגול לא נכון, ואז היא חוזרת לסוף התור, והילדה הבאה אחריה מתחילה את המסלול מחדש, כשהיא כבר יודעת את המהלכים הנכונים שאלו שלפניה גילו. 
- אמוג'י באמצע: יושבים בעיגול, ובעלת יום ההולדת יושבת במרכז עם כדור של אמוג'י. היא אמורה לעשות איתו אינטראקציה משעשעת, והראשונה שצוחקת מחליפה אותה במעגל. כך עד שנמאס. 
- Four square: אני מניחה שהילדים שלך מכירים מארה"ב. אפשר לשחק בתוך הבית עם כדור קטן של אמוג'י. אפשר לשחק עם קבוצה גדולה של ילדים כי התחלופה של אלו שבחוץ מאוד מאוד מהירה. 
-  Hot Potato: זורקים כדור של אמוג'י מאחת לשניה כשיש מוזיקה, ברגע שהמוזיקה נפסקת, מי שהחזיקה אחרונה את הכדור יוצאת החוצה, עד שנשארת אחת מנצחת. 

לצפיה ב-'לא חשבתי על הסבת משחקים מוכרים'
לא חשבתי על הסבת משחקים מוכרים
29/10/2017 | 21:08
92
למשחקי אימוג'י.
אני אציע לה, אבל רק משחקים שאפשר לשחק בתוך הבית. מזג האוויר עלול להפתיע, אפילו בדרום היבש בדרך כלל.
תודה.
לצפיה ב-'הדרכת הורים לילדים מיתבגרים ברמלה'
הדרכת הורים לילדים מיתבגרים ברמלה
29/10/2017 | 21:19
2
69
שלום יש לי ילדה בת 16 והייתי שמחה ללכת להדרכה הורית באיזור מגורי אשמח שתיתנו לי טלפון או כיוון ואני יסתדר תודה סיגל
לצפיה ב-'בדקת במכון אדלר? '
בדקת במכון אדלר?
29/10/2017 | 21:40
1
10
לצפיה ב-'בדיוק מה שרציתי להציע '
בדיוק מה שרציתי להציע
29/10/2017 | 21:49
12
לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
29/10/2017 | 11:49
1
140

אנו מודים ללהעלות ליגה על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך.

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'להעלות ליגה - היית ליגה !'
להעלות ליגה - היית ליגה !
01/11/2017 | 21:19
48
שיהיה בהצלחה בהמשך הדרך.
נעמת לנו מאוד  
לצפיה ב-'בוקר טוב ושבת שלום מהצפון הגשום'
בוקר טוב ושבת שלום מהצפון הגשום
28/10/2017 | 11:13
3
132
כיף להתחיל את השבת עם רעש וריח של גשם
מה התוכניות שלכם לשבת הקרובה?
אצלנו שבת ביתית ורגועה. את שעות הבוקר המוקדמות (יחסית ) הקדשנו הבנים ואני לצפייה בפרק האחרון של המירוץ למליון, זה ששודר ביום רביעי. את המשך הבוקר הבכור ייאלץ להקדיש ללימודים, והצעיר מתכנן להתחיל מרתון של "הגולדברגים".
אחרי ארוחת הצהריים ננוח שוב
בקיצור - לא הרבה על הכוונת, בעיקר למלא מצברים לקראת השבוע הקרוב.
שבת נעימה לכולם
לצפיה ב-'אצלנו היתה שבת שטופת שמש'
אצלנו היתה שבת שטופת שמש
28/10/2017 | 18:29
2
121
הבעל מחלים מניתוח בבית כך שלא הלכנו לשום מקום אבל באו לבקר חברים קרובים
והיה נחמד. יתר היום עבר בבישולים וכביסות בעיקר וקצת בטלה.

שבוע נפלא לכולם !
לצפיה ב-'מיתרונות המגורים בצפון רפואה שלמה לבעל '
מיתרונות המגורים בצפון רפואה שלמה לבעל
28/10/2017 | 18:37
1
31
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
03/11/2017 | 21:14
1
לצפיה ב-'היי לכולן'
היי לכולן
24/10/2017 | 21:25
18
593
החלטתי לסגור את החשבון
ולכן אני עוזבת גם את הפורום
בהצלחה לכולן!!
אתן נהדרות!

לצפיה ב-'מה? למה? איך? מתי?'
מה? למה? איך? מתי?
25/10/2017 | 08:36
288
ומה פתאום?
לצפיה ב-''
25/10/2017 | 08:54
51
לצפיה ב-'רק מציצה מדי פעם, אבל-'
רק מציצה מדי פעם, אבל-
25/10/2017 | 09:07
357
אני מניחה שזה בגלל הפריצת בטיחות שהייתה לאחרונה בפורומים.
באמת חבל שאת עוזבת, אבל אני מבינה לחלוטין
אם במקרה את עוד קופצת לקרוא- אז בהצלחה!!
לצפיה ב-''
25/10/2017 | 12:11
9
390
למרות שחשבתי בהתחלה שכדאי לך להישאר, אני לגמרי מבינה אותך.

אני בעצמי שוקלת לעזוב גם. אני אמנם לא הרבה פה, לא כמוך, ובלי קשר לפריצת האבטחה שנעשתה, לא נעים פה. יש פה בנות מזעזעות ותוקפניות (או שזאת אותה גברת בשינוי ניק?) ולמרות ההשתלחויות הנוראיות שלהן על גבי הפורום, אני וייתר הבנות, לא קיבלנו תמיכה הראויה או שהן לא קיבלו התראה לעצור את השפה המכוערת שידן קלה על המקלדת לכתוב.

אז אני לא חושבת שאני צריכה להתעלם מהן כעצתך, הן לא יעזבו את הפורום לא משנה כמה נתעלם מהן. הן טפילות שנמצאות כאן כדי להוציא את הרוע הטמון בהן. אני חושבת שמנהלות הפורום צריכות כן לעצור את זה ולהרחיק מי שצריך, וליצור פה אוירה ומקום שכיף להיות בו. ובהיעדר זה, נשארות פה אותן בנות אומללות שמחפשות קורבן להתעלל בו.
אני חייבת לציין שזה חבל, כי תפוז היה בשבילי מקור להתייעצות הרבה הרבה לפני עידן הפייסבוק, כנראה כשמסתתרים מאחורי ניק בלי לחשוף פרטים, מאוד קל לדבר להיות ביצ'.

ואם מישהי תוהה איך יש אנשים רעים בעולם, אותן הנשים הרעות האלה מביאות אליו דור המשך.

ליגה, את ליגה. אחלה אישה ואדם שהיה כיף להתייעץ איתך ולשמוע את דעתך בצורה כנה ומכובדת.
ראש כחול.. אחחחחמ כפול.. את מקסימה ומהממת והיה תענוג לשמוע את התובנות שלך לגבי נושאים חשובים הקשורים לילדים שלנו.
תודה לכן על הפינה הזאת שהייתי נכנסת אליה כל בוקר, ותודה גדולה על סלט הבטטה עם העדשים שמככב אצל כל המשפחה שלי על השולחן 

חבל חבל חבל.

לצפיה ב-'קודם כל - היי! אני עדיין כאן! לא הלכתי ולא הולכת לשום מקום'
קודם כל - היי! אני עדיין כאן! לא הלכתי ולא הולכת לשום מקום
25/10/2017 | 12:37
386
דבר שני - מניסיוני עם טרולים/גולשים תוקפניים (תקראי לזה איך שתקראי לזה) - כשההתייחסות אליהם מועטה ומצומצמת , הם נוטים לחפש להם זירות קרב אחרות בפורומים אחרים. ככל שמתייחסים יותר, כך הם נשארים יותר זמן. לכן כל עוד אין עברות מפורשות על נהלי הפורום, אנחנו נוטים שלא להגיב. עד עכשיו זה דווקא עבד לא רע. אם את מרגישה אחרת, את מוזמנת לפנות אליי במסר
פינת המתכונים של יום שישי תפתח השבוע כסדרה. בזמן האחרון היא נעלמה גם בגלל החגים ששבשו את השגרה לכולם, וגם בגלל תחושה כללית של מיצוי מצד הגולשות. אם תהיה הענות - היא תחזור בקביעות.
אני מאוד מקווה שהפורום ימשיך להיות בית נעים לכל ההורים באשר הם אני מצדי אמשיך לעשות את המקסימום.
לצפיה ב-'את ממש הקוז'אק הנגזל'
את ממש הקוז'אק הנגזל
25/10/2017 | 22:11
7
427
כלפייך הועלו טענות ענייניות הקשורות לנושא שהעלאת, על היחס שלך לילד שיש או אין לו סייעת, ואילו את מתקיפה באופן אישי עם פה מלוכלך. "בנות מזעזעות", "טפילות", "ביצ'", "נשים רעות שמביאות דור המשך". כנראה כך את רגילה להתמודד עם סיטואציות שאינן מוצאות חן בעיניך, ולא פלא שזה מה שדור ההמשך שלך לומד. 

באמת חבל שהמנהלת הנותרת מאפשרת לך לטנף אחרים בשפת הביבים שלך. 

לצפיה ב-'בואי..'
בואי..
26/10/2017 | 09:48
2
391
אם את חושבת שאני מבססת את דברי על סמך שירשור אחד, את ממש לא חכמה כמו שאת מתיימרת להיות. את טירדה קבועה פה בפורום וגם בהורים לפעוטות. בלתי נסבלת ומשפריצה רעל לכל עבר (וכן אני מסתתרת אחרי הניק שלי כרגע ואומרת את מה שבא לי בלי לסנן)

ואגב, זה אירוני שאנחנו מדברות על מה שאני חושבת עליך בשירשור שמדבר על פריצת פרטיות בתפוז שבזכותו אני יודעת שאני לא לבד במערכה. לי פשוט נמאס ממך ומהרוע שלך.
לצפיה ב-'מין הראוי '
מין הראוי
26/10/2017 | 20:22
257
שתקבלי גם את תמרור אזהרה על הקללות הבלתי נפסקות שלך כלפי. אבל עולם כמנהגו נוהג...
לצפיה ב-'רגע רגע רגע'
רגע רגע רגע
26/10/2017 | 20:29
272
אז קראת את המסרים הפרטיים של גולשות אחרות שהפורץ שלח אלייך? חשבתי שכתבת בשרשור אחר שלא קראת ברגע שהבנת שזה לא מיועד אלייך...
לצפיה ב-'שפה כזו לא מקובלת בפורום. קבלי זאת כאזהרה לפני'
שפה כזו לא מקובלת בפורום. קבלי זאת כאזהרה לפני
26/10/2017 | 14:49
290
מחיקה ולאחר מכן חסימה זמנית מהפורום.
לצפיה ב-'בכל הכנות '
בכל הכנות
27/10/2017 | 09:29
2
277
גם אני זוכרת ממך כל מיני יציאות שלא ברור לי מאיפה הן הגיעו. כמו פעם שתקפת את "פרפרי אהבה" על ניהול פורום מסויים (אולי הורים לתינוקות, אני כבר לא זוכרת)... תקיפה מוזרה כאילו היא לא משקיעה מספיק זמן בפורום... אז אנשים זוכרים דברים כאלו.
באופן כללי אני חושבת שהרבה פעמים יש לך מה לתרום ואני נהנת לקרוא אותך אבל תקחי בחשבון שכשאת תוקפת מישהי באופן אישי אז  זה לא נקרא טוב לאף אחד...
לצפיה ב-'תראי'
תראי
27/10/2017 | 19:08
1
241
לי אין בעיה עם ביקורת עניינית.

מטר הקללות שהבחורה הזו השפריצה עלי נובע מכך שכתבתי בנחרצות נגד ההתנהלות של הבחורה הזו בסיטואציה של הילד עם הסייעת. ועוד הסברתי מדוע אני כל כך תקיפה, בגלל שהתנהלות כמו שלה גורמת לקושי ואולי אפילו לנידוי ילד שיש לו קשיים רציניים אחרים, כל הרכילות סביבו, כל ה"תבין אותו קשה לו הוא מסכן". וכל זאת כשהיא מעידה שבעיות ההתנהגות הן מכיוון בנה, לא מכיוון הילד עם הסייעת. אני מבינה שאצלה הכל נופל על אוזן ערלה, אבל אולי אצל הורים אחרים תעלה המודעות, ויפסיקו לשווק הילדים עם סייעות כמסכנים שקשה להם ויפסיקו עם רכילות על ילדים אלו. 

אם תוכן או סגנון הדברים שלי אינם מוצאים חן, אפשר לכתוב את זה (ואפשר גם לקבל את זה שזה פורום פתוח שיש בו מגוון דעות וסגנונות כתיבה). אבל להתחיל לנבל את הפה, זה באמת תת רמה, ולכן אני פורשת מהדיון הזה. 

לצפיה ב-'כל ביקורת אפשר לכתוב בצורה נעימה ומכבדת '
כל ביקורת אפשר לכתוב בצורה נעימה ומכבדת
28/10/2017 | 00:50
169
ואפשר לכתוב בבוטות ותוקפנות.
הביקורת שלך לא פעם היא מהסוג השני. לי אישית לא נעים השיח התוקפני הזה גם אם אני מסכימה עם הטיעונים שבבסיסו. אני מעדיפה דיון חופשי וענייני אבל עם נימוס וטאקט ובלי השתלחויות.
לצפיה ב-'מה???? זה קשור לבאג שהיה שבוע שעבר?...'
מה???? זה קשור לבאג שהיה שבוע שעבר?...
25/10/2017 | 13:19
310
שיהיה לך המון בהצלחה ו...חבל.
לצפיה ב-'מצדיקה אותך לחלוטין'
מצדיקה אותך לחלוטין
25/10/2017 | 22:05
1
403
מה שקרה עם פרסום המסרים הוא מביש לחלוטין. 
לצפיה ב-'זאת הייתה המטרה של הפריצה? איך אתן יודעות? גם בפורום טלויזיה'
זאת הייתה המטרה של הפריצה? איך אתן יודעות? גם בפורום טלויזיה
26/10/2017 | 17:10
275
היה האקר שהטריד את חברי הפורום...
לצפיה ב-'חבל. '
חבל.
26/10/2017 | 08:48
233
יש לי הרגשה שההאקר השיג את מבוקשו.
לצפיה ב-'החלטה סופית, או שאת עדיין מתלבטת?'
החלטה סופית, או שאת עדיין מתלבטת?
26/10/2017 | 09:00
289
תחסרי כאן, ואני בטוחה שאני לא היחידה שתשמח אם תשני את דעתך.
בכל מקרה, תשמרי על קשר.
לצפיה ב-'אשמח לעזרתכם!'
אשמח לעזרתכם!
23/10/2017 | 13:59
254
שלום לכולם אשמח לעזרתכם!! :)
שמי מאיה וכחלק מעבודת הגמר (תזה) שלי בתואר השני בפסיכולוגיה אני מתעניינת בהרגלי האכילה של אבות ובנים. לצורך המחקר אני זקוקה לאבות לבנים בטווח הגילאים 4-20 שישיבו על שאלון אינטרנטי שאורך כ-15 דקות. השאלון כמובן נשמר באופן אנונימי לחלוטין ומאוד יעזור לי לקידום המחקר. אשמח לעזרתכם אם זה רלוונטי בעבורכם או לשיתופים למכרים שזה יכול להיות רלוונטי להם!
המון המון תודה!!!
לצפיה ב-'שאלה לגבי גובה'
שאלה לגבי גובה
22/10/2017 | 08:46
12
392
שלום לכולם,
מקוה שמי מכם יוכל לעזור. ביתי בת 7, ילדה פעילה וחמודה מאוד. היא מאוד נמוכה אבל אני לא יודעת אם זה חריג. אני עצמי נמוכה מאוד כך שזה לא מפתיע... ובכל זאת, הייתי רוצה לבדוק אם זה בטווח הנורמלי ואם יש מה לעשות. אני חברה בקופ"ח מכבי. האם פונים למכון גדילה? מכון התפתחות הילד? לרופא הילדים? 
אשמח לשמוע מניסיונכם ושיהיה שבוע מוצלח!
לצפיה ב-'בוקר טוב. תפני לרופא הילדים של הבת שלך'
בוקר טוב. תפני לרופא הילדים של הבת שלך
22/10/2017 | 09:20
182
הוא יפנה אותך לאן שאת צריכה
לצפיה ב-'לכי לאנדוקרינולוג'
לכי לאנדוקרינולוג
22/10/2017 | 10:27
6
201
קבלי לשם כך הפניה מרופא המשפחה.
אני הולכת לאנדו' עם בתי שהיא באחוזון 6-7 ולא נמצאה לה בעיה, אבל האנדו' אמר שמתחת לאחוזון 10 צריך לבוא מדי שנה לביקורת וככה אנחנו עושים.
לנו ספציפית אמרו שהגובה הנמוך לא מדאיג כי חוששים בעיקר מ"שבירת אחוזונים" משמעותית, והילדה שומרת על אותו אחוזון. אבל ביצעו לה גם בדיקות דם ובדיקות נוספות.
לצפיה ב-'לדעתי שלי אפילו לא באחוזון 6-7'
לדעתי שלי אפילו לא באחוזון 6-7
22/10/2017 | 12:02
1
186
נדמה לי שהיא באחוזון 3...
יש לך המלצה לאנדוקרינולוג?
תודה
לצפיה ב-'כן, ד"ר יוסף ערד'
כן, ד"ר יוסף ערד
22/10/2017 | 12:18
149
קיבלתי עליו המלצות מכמה גורמים מהימנים והוא היה טוב איתנו
לצפיה ב-'עדכון!!!'
עדכון!!!
27/10/2017 | 09:25
3
106
הלכנו לרופאה ומסתבר שהיתה לה קפיצת גדילה (די מטורפת) והיא באחוזון 34!!!
אני בשוק, אבל מרוצה
כמובן שאמשיך לעקוב אחר זה אבל איזה כיף לשמוע חדשות טובות מידי פעם.
לצפיה ב-'וואו! איזה יופי!'
וואו! איזה יופי!
27/10/2017 | 10:20
11
לצפיה ב-'נהדר!'
נהדר!
27/10/2017 | 11:07
7
לצפיה ב-'שימשיך טוב.'
שימשיך טוב.
27/10/2017 | 12:23
48
ותמיד טוב לבדוק.
אצלינו היתה בעיה הפוכה, אנחנו אנשים גבוהים מעל לממוצע,
וכל פעם שלחו אותי עם הילדים על צמיחה מואצת.
אז להיות במעקב זה נכון, זה גם מסיר דאגה.
שתהינה תמיד בשורות טובות.
לצפיה ב-'אישית הייתי מתחילה עם רופא/ת הילדים שלכם, ובודקת איתו/ה'
אישית הייתי מתחילה עם רופא/ת הילדים שלכם, ובודקת איתו/ה
22/10/2017 | 12:39
147
אם בכלל יש צורך לגשת לאנדוקרינולוג.
לצפיה ב-'לכי לאנדוקרינולוג'
לכי לאנדוקרינולוג
22/10/2017 | 18:12
1
128
שלמי לו בחפץ לב את שכרו האסטרונומי ותעשי מה שהוא מיעץ. דרך קופת החולים זה יכול לקחת יובלות.
לצפיה ב-'דווקא לנו לא לקח הרבה זמן לפי מה שאני זוכרת'
דווקא לנו לא לקח הרבה זמן לפי מה שאני זוכרת
23/10/2017 | 11:59
118
אבל אפשר לעשות גם דרך ייעוץ כך שהקופה מכסה חלק גדול

לצפיה ב-'ממליצה לפנות לאנדוקרינולוג של הקופה.'
ממליצה לפנות לאנדוקרינולוג של הקופה.
23/10/2017 | 10:30
141
רצוי שרופא הילדים יפנה מראש לבדיקות דם מתאימות ולצילום כף יד, כדי להגיע לאנדוקרינולוג עם כל המידע (ולא להזדקק לתור נוסף שעלול לקחת זמן). תקבעי תור כבר מעכשיו, אפילו אם עוד אין לך הפנייה.
אם את מהמרכז אני ממליצה בחום על ד"ר חנה גרף-בראל שמקבלת מכבי בפתח תקווה ובבני ברק. התורים ארוכים אבל לפעמים יש ביטולים. שווה להסתכל באפליקציה של מכבי כל כמה ימים לראות אם מישהו ביטל וניתן להקדים.

רק בריאות
לצפיה ב-'באיזה גיל ילדים הולכים למפגשים לבד?'
באיזה גיל ילדים הולכים למפגשים לבד?
19/10/2017 | 10:49
27
616
הי,
כתבתי גם בפורום הורים לפעוטות,
אשמח לשמוע גם ממכם.
ילדה בת 4, שבוע שעבר הזמנו בפעם הראשונה ילדה מהגן -שלא הזמנו בעבר.
אביה דופק בדלת, אני פותחת את הדלת, הילדה נכנסת, האבא עומד בפתח, אני מזמינה אותו להיכנס, והוא עונה לי: 
"אשתי מחכה לי למטה באוטו...." 
אני המומה... והוא ממשיך: "מתי לבוא לקחת אותה....?"
אני ובעלי היינו המומים. ההורים לא מכירים אותנו, לא מכירים את הבית שלנו, לא מכירים את הילדה שלנו...איך הם משאירים את הילדה שלהם והולכים??

אנחנו מגזימים?
לצפיה ב-'כן, אתם מגזימים. בגיל 4'
כן, אתם מגזימים. בגיל 4
19/10/2017 | 11:02
390
לא מעט הורים משאירים את הילדים שלהם והולכים. מה שמשנה הוא שהילדים מכירים זה את זה - מה כבר תעשו לילדה שלהם? מה כבר יש בבית שלכם, שגם בו גר/ה ילד/ה בת 4? ויותר מכך - מה זה יעזור אם יכירו אתכם? אם אתם רוצים לעשות משהו לילדה שלהם, לא תוכלו לעשות את זה אחרי 5 מפגשים משותפים, נניח? אחרי שהם יכירו אתכם? אתם לא זרים מהרחוב שהם דפקו בדלת שלהם והכניסו לשם את הילדה שלהם - אתם הורים של ילד/ה מהגן, ויש להם את הפרטים שלכם, וכו'. הסיכוי שהבית שלך מלא במכשירי עינויים או שאחרי שמכירים אתכם ברור לכל בר דעת שאתם אנסים/רוצחים סדרתיים הוא אפסי. כך שאם הם משאירים את הילדה אצלכם, לא משנה אם הם מכירים אתכם אישית או לא. (מובן שיש גם הורים שלא משאירים את הילד שלהם לבד במפגש בגיל 4 בכלל - שתי הגישות לגיטימיות - כל הורה ומה שנראה לו נכון לילד שלו. אני, אישית, לא מרשה לבת שלי לישון אצל ילדים אחרים בגיל הזה, למשל - וגם זה נראה לה בעייתי...).

בן/בת ה-4 שלכם הוא/היא הבכור/ה?
לצפיה ב-'לדעתי לא .. אני מניחה שיהיו שיחשבו אחרת :)'
לדעתי לא .. אני מניחה שיהיו שיחשבו אחרת :)
19/10/2017 | 11:03
90
לצפיה ב-'4 - כן, לבד. מעולם לא ראיתם את ההורים?'
4 - כן, לבד. מעולם לא ראיתם את ההורים?
19/10/2017 | 11:20
3
390
אם הייתי צריכה לארח כל הורה שהבת שלי רצתה להזמין את הילדים שלו 

זה לא שאתם לגמרי לא מכירים.
אחרי מעט מפגשים, אפילו של שלום שלום, מקבלים רושם כללי.
והאבא הרי לא שלח את הילדה - הוא עלה איתה, ראה אותך, הציץ לבית.

נכון, אולי אתם רוצחים סדרתיים או פדופילים ומצליחים להסתיר את זה היטב.  
אבל את זה תצליחו להסתיר גם אם ההורה יישאר אצלכם רבע שעה ואז יילך.

מה שהוא היה רואה ברבע שעה - הוא ראה כבר כשעמד בדלת...
הוא ראה שהבית נראה נורמלי, שאת נראית אישה רגילה וחביבה. בתו כנראה סיפרה שבתך ילדה נחמדה.

אני משערת שאם בתו היתה מספרת שהילדה שלך מקללת, או שהוא היה רואה שבתך מגיעה לגן מוזנחת, או שהיה רואה שאת מביאה אותה לגן כשאת מסריחה מאלכוהול - בתו בכלל לא היתה מגיעה אליכם...

לצפיה ב-'ומה אם היא מסריחה'
ומה אם היא מסריחה
19/10/2017 | 11:22
2
365
כי הדיאודורנט בלי אלומיניום לא עובד?  
לצפיה ב-'אני משערת שהבנת למה התכוונתי '
אני משערת שהבנת למה התכוונתי
19/10/2017 | 14:23
1
227
כל אחד ומה שנחשב בעיניו ״בן אדם נורמלי״.

ואם ב8 בבוקר הדאודורנט כבר הפסיק לעבוד, אז כדאי לעבור לסוג אחר 
לצפיה ב-'חחח... כמו שכתבתי בשרשור אחר - דאודורנט בלי אלומיניום'
חחח... כמו שכתבתי בשרשור אחר - דאודורנט בלי אלומיניום
19/10/2017 | 14:24
193
מפסיק לעבוד ברגע שמתחילים להזיע. עד אז הכל טוב...
לצפיה ב-'הבת שלך ילדה בכורה?'
הבת שלך ילדה בכורה?
19/10/2017 | 11:26
314
בעיקרון יש הורים שמשאירים לבד בגיל ארבע והילדים זורמים.
אצלי זה קרה עם ילדים שהכרתי והכירו אותי. אני השארתי בגיל הזה שוב, רק אצל חברים טובים שהכרתי את ההורים ואספתי גג בשש וחצי, ועם הבכור זה היה בלב כבד ובהיסוס. עם השני התרגלתי. עם הקטנה שהיא בת שלוש זה נשמע לי ברור מאליו. טוב שאין רביעי......
נ.ב בגיל הזה אני בכלל לא ששה לארח או להתארח. כמי שמקבלת את ילדים אחהצ אחרי מסגרת וצהרון, אני חושבת שהם לא ממש זקוקים לחברה אחהצ בגיל כזה.
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
19/10/2017 | 11:29
5
310
מקבלת את התגובות שלכן...
וכן, היא בכורה-אז אנחנו יותר לחוצים
אבל ברור לכן ,שהשאלה נובעת כי זו הפעם הראשונה שזה קרה לנו,
ובמפגשים עם 2 החברות הקבועות ההורים נשארים (ואנחנו לא בהכרח חברים קרובים)
לצפיה ב-'זה ברור וזה בסדר'
זה ברור וזה בסדר
19/10/2017 | 12:54
224
אין ביקורת כלפי התגובה שלכם, ואם יש אחת בשרשור, את לא חייבת לקרוא או להתייחס אליה
לצפיה ב-'לגמרי הגיוני גם הבכור שלי הלך למפגשים לבד רק אחרי'
לגמרי הגיוני גם הבכור שלי הלך למפגשים לבד רק אחרי
19/10/2017 | 13:13
3
342
גיל חמש, ואני נגררתי בעקבותיו לכל מפגש.
רק אחרי שהקטן שלי סילק אותי ממפגשים בגיל 4 (תכלס כבר בגיל 3 הוא היה מוכן לזה שאלך...), פתאום נפל לי האסימון שעל מלא מלא אמהות "נפלתי" עם האירוח של הבכור, ושהן ממש לא היו ערוכות נפשית לארח גם אותי במקביל
עוד לפני שענית תארתי לעצמי שהבכורה שלכם היא שארחה חברה
זה גם מאוד הגיוני שהילדה שארחתם וההורים שלה רגילים לכך שהיא מתארחת עצמאית, ולכן הם לא העלו בדעתם להישאר וגם לא חשבו שהם צריכים לעדכן אותך שהם לא נשארים, כי מבחינתם זה היה מובן מאליו.
תכלס? הרבה יותר כיף. ברגע שהפסקתי לארח גם הורים של כל מיני ילדים מהגן, שהם לאו דווקא חברים ולאו דווקא כוס התה שלי, האירוחים נהיו הרבה יותר נעימים וקלים לי. זכורים לי כמה אירוחים מהגיהנום, ולא בגלל הילדים אלא בגלל ההורים הנלווים אליהם
בקיצור - הסתכלי על החיובי בזה, כי יש הרבה
לצפיה ב-'צודקת! אני מתחילה כבר להבין '
צודקת! אני מתחילה כבר להבין
19/10/2017 | 13:19
57
לצפיה ב-' הזדהתי'
הזדהתי
19/10/2017 | 22:21
1
242
עם החלק של "פתאום נפל לי האסימון שעל מלא מלא אמהות "נפלתי" עם האירוח של הבכור, ושהן ממש לא היו ערוכות נפשית לארח גם אותי במקביל" .

את הצעיר "שחררתי" הרבה יותר מוקדם, וכל כך לא היתה לי סבלנות להורים שעדיין נשארו עם הילדים שלהם אצלנו. ואז נפלה ההכרה שאולי גם אני היוותי עול עם הבכור והשחרור המאוחר...
לצפיה ב-'שלא לדבר על זה שנפלתי עליהן עם אחיו התינוק!!'
שלא לדבר על זה שנפלתי עליהן עם אחיו התינוק!!
19/10/2017 | 22:36
244
אלליי כמה בושות עשיתי בעברי....
מנחמת אותי הידיעה שבסופו של דבר, כולנו בהתחלה אמהות של בכורים, ולכולנו "נופלים אסימונים" רק כשמגיע מספר 2 (ולחלק מהאמהות רק כשמגיע מס' 3!!), כך שאולי יש איזושהי נקודת אמפתיה וסלחנות לאמהות שנופלות עליהן אמהות כמוני
לצפיה ב-'אצלי בבית יכולה לארח גם מגיל 3'
אצלי בבית יכולה לארח גם מגיל 3
19/10/2017 | 11:43
2
299
בהנחה שהילד מוכן להישאר..
אצל אחרים
תלוי מאד
כמה אני מכירה את ההורים
הקטן שלי בן 7 ואני עדיין נשארת לפעמים
אצל חברים שהם חדשים
נשארים גם אצלי עם הילדים

** יש ילדים כמובן שנשארים פה וששלי מתארח אצלם
שעות..
הכל תלוי בהיכרות עם ההורים.
לצפיה ב-'זהו'
זהו
19/10/2017 | 11:56
1
210
שבעיני לפחות בפגישה הראשונה, ההורה צריך להישאר -בשביל הילד!
שירגיש בנוח...הילדה היתה בהתחלה נבוכה ומסוגרת ולאט נפתחה.
מניחה שכבר מורגלת להישאר לבד במפגשים.
לא חושבת שהילדה שלי תהיה מוכנה להישאר לבד במפגש, מצד שני אימא שלה לא מוכנה להשאיר אותה לבד, אז איך היא תהיה מוכנה....?

בכל מקרה התגובות שלכן גרמו לי להבין שזה כבר גיל שזה קורה-שילדים נשארים לבד,וצריך להתחיל לשקול את זה,ואולי אפילו לנסות את זה בהדרגתיות...
לצפיה ב-'אני נהגתי כן להכנס בפעם הראשונה '
אני נהגתי כן להכנס בפעם הראשונה
19/10/2017 | 19:38
175
הראשונה לבית שהילדים שלי התארחו בו. הייתי נשארת כמה דקות, מדברת עם האמא/אבא המארח, לקבל רושם במה ובמי מדובר. נכון שאם חלילה האבא או האח הגדול פדופיל, אז אין סיכוי שאקלוט את זה. אבל אפשר לקבל רושם על איזו משפחה זו, מתורבתת או לא, כזו שאעודד את הבן שלי לחזור להתארח אצלה או לא וכיוצא באלה. ומי שזה נשמע לו 'פולני' מידי, זכותו לעקם את האף. לדעתי ילד בן ארבע עדיין רך בשנים ולא הייתי זורקת אותו בבית זר בלי לבדוק.
לצפיה ב-'לדעתי לא מגזימים בכלל'
לדעתי לא מגזימים בכלל
19/10/2017 | 11:55
1
255
בילד ראשון הכל חדש וקשה יותר לשחרר.
אמנם שני ילדיי נשארו לבד אצל חברים אפילו קצת לפני גיל 4 אבל בתיאום מראש ורק בבתים שאני מכירה את ההורים. 
לא הייתי "מפילה" על מישהו אירוח של ילדי לבד בלי לתאם מראש בגילאים האלה.
היו לילדיי חברים שבגיל הזה נשארו אצלנו לבד והיו כאלה לא שהיה להם קשה יותר והיו צריכים שההורים ישארו איתם.
פעם הבאה פשוט לבדוק ולברר כשמזמינים וגם כשמוזמנים האם האירוח כולל הורים. בגיל הזה זה טבעי אם תרצי/ירצו להשאר לפחות בפעם הראשונה ואולי רק בחלק מהאירוח. 
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
19/10/2017 | 12:00
157
באמת ההפתעה שבדבר העצימה את הנושא...
אם ההורים היו מבררים מראש אם זה בסדר לעשות כך,ומדגישים שהילדה רגילה לכך ,ושהיא ילדה נוחה (היא באמת נוחה ומקסימה)...אז זה היה קצת פחות הלם...
בכל זאת בנות 4, וזה לא ברור מאליו שהילד נשאר לבד...

אבל בסדר, ההורים צריכים לגדול יחד עם הילדים. 
לצפיה ב-'בגיל 4 נשארת לבד'
בגיל 4 נשארת לבד
19/10/2017 | 19:58
1
209
והאמת שאני לא ששה להזמין אלינו ילדים שלא משחררים את ההורים
מבחינתי כשבאה חברה אני מרוויחה קצת זמן שקט לעצמי או לילד השני שלי. אין לי כבר סבלנות לארח הורים
בגיל שעוד לא נשארים לבד המפגשים עם חברים אחהצ מצומצמים יותר ורק אצל חברים שנעים לי עם ההורים שלהם
לצפיה ב-'אני לא אוהבת לארח הורים של חברים של הילדים'
אני לא אוהבת לארח הורים של חברים של הילדים
20/10/2017 | 10:20
255
בקושי אני מוצאת זמן לחברים שלי, אז לשבת עם אמא שאני בקושי מכירה שעתיים, תוך תפעול הבית, תוך התייחסות לילדים, תוך מציאת נושאי שיחה.... מעיק.
בשנה שעברה ביום הולדת 4 של האמצעי (סה"כ 5 ילדים) נשארו 3 (!!!) הורים, היה לא מוצלח.
אני מארחת ומתארחת ללא נוכחות הורים מרגע שהם מביעים עניין בחברה נוספת אחה"צ, אצל הגדולים זה היה סביב גיל 4. הקטנה בת השלוש מסתפקת בחברת הילדים בשעות הגן.
יש לי כמה אמהות חברות מהגן, ואותן אני מארחת בשמחה (כולל האחים הקטנים/התינוקות), אבל הן לא בקטגורית 'אמא של' אלא ממש חברות.
לצפיה ב-'גם אצלנו בגיל 4 '
גם אצלנו בגיל 4
21/10/2017 | 11:33
179
ההורים לא היו נשארים. לפעמים הם הביאו את הילד שלהם, נכנסו, הציצו, ישבו 5 דקות והלכו ולפעמים אספתי את המתארח מהגן ולקחתי אותו איתנו הביתה אחרי סיכום טלפוני עם האמא .
ובמקביל היתה אמא שהתעקשה לשבת אצלי שעתיים כשהביאה לראשונה את הבן שלה אלינו וזה היה בכיתה א' או ב' כלומר גיל 6,7 . הוא היה הבכור שלה  ואני הייתי בין האמהות הבודדות שהסכימו שהיא תתנחל. היתר פשוט בקשו ממנה להשאיר את הילד וללכת.
לצפיה ב-'אצלי שיחררתי רק בגיל חמש'
אצלי שיחררתי רק בגיל חמש
22/10/2017 | 16:34
164
וגם רק אחרי שהיו מס' מפגשים בגינה שהכרתי את ההורים. לפני כן לא נראה לי תואם גיל עבור רוב הילדים.
לצפיה ב-'3 זה מספיק, למה להיות חרדתיים?'
3 זה מספיק, למה להיות חרדתיים?
23/10/2017 | 19:44
4
219
הילדה שלו התחברה לילדה שלכם, כשהילדה בסדר ב99% מהמקרים גם ההורים בסדר ולהיפך. אין שום בעיה עם מה שהוא עשה. סיבה שכתבתי גיל 3 היא שלפני כן יש ילדים שמתקשים לבטא את עצמם, זה הכל, אם לא אפילו בגיל 0 זה בסדר.
לצפיה ב-'בגיל אפס - יעני מיה נולדה לפני חודש והיא ביקשה לשחק עם שחר ?'
בגיל אפס - יעני מיה נולדה לפני חודש והיא ביקשה לשחק עם שחר ?
24/10/2017 | 10:21
3
198
אז אני רק אניח את זה כאן ...
כזה  ?
לצפיה ב-'מה לא?'
מה לא?
24/10/2017 | 13:30
29
לצפיה ב-'זה היה אפשרי לו תינוקות היו מסוגלים לדבר בגיל חודש'
זה היה אפשרי לו תינוקות היו מסוגלים לדבר בגיל חודש
24/10/2017 | 21:00
1
106
וגם לבטא את עצמם באופן ברור בכל נושא יומיומי, בפועל אנו יודעים שאין זה כך ולכן כתבתי 3 וכתבתי שגם 0 יכול להיות תיאורטית כי החשיבות ניתנת כן ליכולת ההתבטאות במידה שההורה יכול להיות בטוח מה הילד רוצה ולא לגיל. אם יש ילדה בת שנתיים שיודעת לבטא מה היא רוצה בדיוק אפשר להשאיר אותה בבית של חברה שלה מהגן מבלי להישאר איתה.
לצפיה ב-'לא הייתי משאירה אצל חבר במידה והפעוט עדיין עם חיתול'
לא הייתי משאירה אצל חבר במידה והפעוט עדיין עם חיתול
25/10/2017 | 08:12
113
או בתחילת גמילה . פעוט גמול תאורטית כן - כמובן שאני בקרבת מקום למקרה ש
לצפיה ב-'בוקר טוב בנות התייעצות קלה'
בוקר טוב בנות התייעצות קלה
18/10/2017 | 09:31
48
907
הבן שלי בכיתה ג
מהשנה יש לאחד הילדים סייעת על בסיס הפרעה התנהגותית כלשהי שקשורה לילד עצמו. הילדים בכיתה לא יודעים למה הסייעת שם לא הציגו אותה בפניהם בכלל, בשלב זה אני לא בטוחה כמה מהם יודעים מה הסיבה האמיתית לנוכחות שלה בכיתה.
הבן שלי סיפר לי על כל מיני דברים שהיא עושה עבור אותו ילד, כמו לכתוב...
המשך>>
הבן שלי בכיתה ג
מהשנה יש לאחד הילדים סייעת על בסיס הפרעה התנהגותית כלשהי שקשורה לילד עצמו. הילדים בכיתה לא יודעים למה הסייעת שם לא הציגו אותה בפניהם בכלל, בשלב זה אני לא בטוחה כמה מהם יודעים מה הסיבה האמיתית לנוכחות שלה בכיתה.
הבן שלי סיפר לי על כל מיני דברים שהיא עושה עבור אותו ילד, כמו לכתוב לו במחברת, להביא לו במבה.
אתמול כנראה מסיבה כלשהי, היא הוציאה את הילד הזה לחצר למשך שיעור חשבון. הבן שלי מאוד כעס כנראה מקנאה, והיה לו מאוד קשה להירגע מהעניין שהילד יצא והוא בכיתה לומד. אני מניחה שלא הסבירו לו את הסיבה אבל המורה לחשבון התקשתה להרגיע אותו (הוא הגיב בכעס לכל דבר) והוא קיבל על כך הערה ביומן.
השאלה שלי היא, מה אני אמורה לומר לו? אמרתי לו חד וחלק שזה לא קורה שוב וזה לא עניינו מה קורה עם הילד ההוא, אבל מדובר בילדים בני תשע, אני לא מאמינה שזה יחזיק מעמד, הם צריכים הסבר הגיוני. פניתי למורה במייל מחכה לתשובתה. אשמח לשמוע תגובות שלכן מה אמורים לעשות במצב כזה.
תודה מראש ויום מקסים
לצפיה ב-'סקטים/גלגיליות - הצילו!'
סקטים/גלגיליות - הצילו!
18/10/2017 | 10:07
7
233
הי

אשמח לעצה לגבי רכישת גלגיליות או סקטים לילדה בת 8 (קטנה ורזה מאוד).

מה מומלץ יותר?

ואיפה כדאי לקנות? 

טיפים לרכישה?

שתפו מניסיונכם
לצפיה ב-'אצלי באותו גיל רצה סקיטבורד'
אצלי באותו גיל רצה סקיטבורד
18/10/2017 | 14:10
5
150
לקחתי אותו למרכז החלקות
הוא ניסה לנסות
ראה כמה הילדים נופלים
לי הספיקה שיחה עם נער ששבר פעמיים את היד
וירדנו מזה בינתיים
בנוסף חורף עכשיו
לא יודעת..
הייתי מנסה להוריד אותה מזה

ואם לא אז תקני לה ציוד מגן איכותי
וסקטים או גלגליות במקום שאנשי המעירה מקצועים בו
ולא סתם חנות צעצועים
לצפיה ב-'מה הקשר? אני לא מרשה סקייטבורד,'
מה הקשר? אני לא מרשה סקייטבורד,
18/10/2017 | 14:12
4
157
אבל כן גלגיליות ורולר בליידס וקורקינט ואופניים. אלה דברים שונים.
לצפיה ב-'איך שונים?'
איך שונים?
18/10/2017 | 14:14
3
132
גלגליות בעיני מאד דומות לסקטיבורד
ברמת הסיכון
לצפיה ב-'הנה: '
הנה:
18/10/2017 | 14:15
2
148
לצפיה ב-'יופי של מאמר'
יופי של מאמר
18/10/2017 | 14:26
1
127
ובכל זאת
שהיינו במגרש של הסקייטרים
היו גם וגם
משניהם נופלים ויש סכינת שבירת  עצמות
כל אחת שתעשה מה שהיא רוצה
בעיני שניהם מסוכנים באותה מידה
ואם אין התעקשות אז אפשר לוותר

ואם מתעקשים - אני הייתי נוקטת בכל אמצעי ההגנה
ואולי אפילו לוקחת מאמן שילמד
לצפיה ב-'לא חייבים ללכת למגרש של סקייטרים.'
לא חייבים ללכת למגרש של סקייטרים.
18/10/2017 | 14:30
131
אצלנו שתי הבנות באמת מיומנות בהחלקה על הקרח (היו בחוגים), והשנייה כרגע בחוג רולר הוקי. בת הדודה בת ה-6 שלהן כבר שנים בחוג גלגיליות, וברמה ממש גבוהה (מקבלת פרסים וכאלה). והיא לא משתמשת באמצעי הגנה כלשהם, לפחות לא בהופעות (הבנות שלי תמיד עם אמצעי הגנה מלאים בכל כלי פרט, לפעמים, לקורקינט). אה, ולאחרונה גילינו שכל הילדים של בן דוד של בעלי גם בחוג רולר הוקי - כולל הקטנה בת ה-5 (אצלנו באזור זה מתחיל מכיתה ד').
לצפיה ב-'אני קניתי מהמדריך בחוג גלגיליות '
אני קניתי מהמדריך בחוג גלגיליות
19/10/2017 | 19:49
99
יכולה לספר לך שהיו כאלה שקנו הרבה יותר ביוקר מחנות, והמדריך שלח אותם להחליף כי הגלגיליות לא היו טובות. בקיצור, גם אם הילדה לא בחוג (יש חוגי הוקי רולר שמלמדים מהתחלה איך להתגלגל), אם יש חוג קרוב אלייך, נסי לגשת למדריך ולקנות ממנו או לפחות לקבל הכוונה מה לקנות.
לצפיה ב-'בודפשט עם ילדים בדצמבר'
בודפשט עם ילדים בדצמבר
18/10/2017 | 12:55
15
251
היי. 
החלטנו להפתיע את הילדים בנסיעה לחו"ל בחופשת חנוכה לשבוע לבודפשט. ( הם לא היו עדיין בחו"ל ) . בן 13 ובת 10 . שאלותי הן: האם לא עושים טעות בחודש כזה קר לקחת אותם ליעד כזה? מישהו היה בדמבר בבודפשט עם ילדים ויכול לתת המלצות למלון, אטרקציות, מה לקחת?     יש המון דברים לעשות שם עם ילדים באינטרנט. אני מאוד רוצה לשמוע המלצות מניסיון.  תודה רבה

לצפיה ב-'היי'
היי
18/10/2017 | 14:06
150
בדצמבר קפוא
אבל הילדים יחסית גדולים
אז מעיל חם כפפות וכובע
אמורים להספיק

ההמלצות שלי

קניון אפי מול לילדים
קניון מגה מול, פארק לייק, מרכז ומדרחוב אונירי בעיר העתיקה,
פארק טרנטולי ( בכניסה של אורשולר קפילור) יש לונה פארק
פארק הראסטרו (שייט בסירה באגם)
פארק מים טרמה ספא
מוזיאון הטבע לילדים אנטיפה
לצפיה ב-'אנחנו אמנם לא היינו בבודפשט, אבל היינו עם הילדים בדצמבר'
אנחנו אמנם לא היינו בבודפשט, אבל היינו עם הילדים בדצמבר
18/10/2017 | 15:09
214
האחרון בווינה. מנחשת שזה פחות או יותר אותו מזג אוויר (??). תבדקי. אם כן - מעיל חם כפפות וכו זה ממש לא מספיק. לא יצאנו מבית המלון בלי גקטעס מתחת למכנסיים (פעם אחת יצאנו בלי, ותוך חצי שעה לקחנו רכבת בחזרה כדי להתלבש. לא חזרנו יותר על הטעות הזו), מחמם צוואר מפליז וכובע פליז.
היו לנו עוד כמה פריטים אבל אני משערת שיש מצב שאצלכם הם יהיו קצת יותר בעייתיים. מאחר והנסיעה הייתה מתכוננת הרבה זמן מראש ולא ברגע האחרון, נצלנו גיחות של בן הזוג ושל חברים לחו"ל לקנייה של חולצות תרמיות לכולם (של קולומביה), כפפות לכולנו הגיעו מקנדה, וגרביים תרמיים נקנו בדקתלון. ועם כל זה, היה לנו קר ושתינו משקאות חורף חמים כמעט בכל רגע נתון.
למרות שהיה לנו קר, אני יכולה להגיד לך שבדיעבד זוכרים את החוויה ופחות את ה"סבל", ואווירת חג המולד היא אירוע וחגיגה בפני עצמו, שמפצה על הכול. אז זה בהחלט שווה ולאו דווקא טעות.
אין לי המלצות על בודפשט, אבל יכולה להגיד לך מניסיוננו בווינה, שחשוב לחפש הרבה אופציות של מקומות סגורים. באופן כללי בטמפ' כאלו לא נעים להיות הרבה זמן בחוץ, וצריך לשלב מקומות סגורים (כולל קניונים!) עם שיטוט ברחובות.
לצפיה ב-'אצלי טייץ מתחת לג'ינס זה בנוהל '
אצלי טייץ מתחת לג'ינס זה בנוהל
18/10/2017 | 15:26
1
202
והתבלבלתי עם בוקרשט..

בבודפשט היינו בקיץ
כך שהיינו במקומות פתוחים
הגן חיות לא יתאים לכם..
והשיט באוטובוס שהופך לסירה לא יתאים
פארק המים יתאים בחלקו המקורה
מסעדת אבירים (לא לוותר!!)
ללכת אחרי שמונה בערב
כי יש מלצרים שחקנים
המרחצאות מקורה אז מתאים
יש קרקס מקורה
ויש את האקווריום (סגנון המצפה התת ימי אילת)

אנחנו גרנו בדירה במיקום מצוין שהשכרנו דרך בוקינג
אם תרצי אמצא לך את פרטיו של המשכיר
צמוד לדירה היה שוק אוכל מגניב ביותר

לצפיה ב-'גטקעס ל3 הבנים במשפחה, טייטס פליז בשבילי '
גטקעס ל3 הבנים במשפחה, טייטס פליז בשבילי
18/10/2017 | 15:41
56
לצפיה ב-'היינו עם הילדים בפברואר לפני כשנה וחצי'
היינו עם הילדים בפברואר לפני כשנה וחצי
18/10/2017 | 22:48
148
במילאנו והיה קררררר.........וביום האחרון ירד כל הזמן גשם.
קחו בגדים חמים. נסו לכלול מראש בתכנית מקומות סגורים ותשאירו פארקים ואטרקציות דומות במקומות פתוחים רק למקרה שיהיה יום יפה.
סביר להניח שהביחד והנסיעה עצמה לחו"ל יהוו כיף גדול בפני עצמו כך שזה לא כ"כ נורא.
לצפיה ב-'לא מניסיון אבל אקווה פארק- נראה מדהים '
לא מניסיון אבל אקווה פארק- נראה מדהים
19/10/2017 | 09:16
9
195
ומקורה כך שמתאים גם לחורף
לצפיה ב-'תודה רבה על תשובותיכם...מתחילה ל'
תודה רבה על תשובותיכם...מתחילה ל
19/10/2017 | 09:56
6
167
מתחילה לחשוש שאנחנו לא עושים טעות עם היעד... יש המלצות נוספות ליעד אחר בחודש דצמבר עם ילדים , יעד שחם יותר ויש לילדים מה לעשות שם מבחינת פעילויות?
לצפיה ב-'אני לא הייתי משנה'
אני לא הייתי משנה
19/10/2017 | 11:45
1
127
הם גדולים
שיתלבשו טוב וזהו
לצפיה ב-' גם החויה של מזג אויר קיצוני--מיוחדת.'
גם החויה של מזג אויר קיצוני--מיוחדת.
19/10/2017 | 12:12
47
לצפיה ב-'מה פתאום. אם את לא תקחי קשה את העניין - גם הם לא'
מה פתאום. אם את לא תקחי קשה את העניין - גם הם לא
19/10/2017 | 13:22
1
136
תביאו (או תקנו שם) לבוש מתאים, תכינו את הילדים נפשית למזג אוויר כמו בחרמון, שזה לא יבוא להם בהפתעה, תכינו רשימה של מקומות סגורים, חנויות/קניונים מומלצים, ותהנו מהחוויה!! מה גם שאורות חג המולד בערבים משכיחות לגמרי את הקור. בחיי
לצפיה ב-'****משכיחים***** '
****משכיחים*****
19/10/2017 | 13:25
16
לצפיה ב-'בלי קשר לקור - לא הייתי ממליצה על בודפשט'
בלי קשר לקור - לא הייתי ממליצה על בודפשט
19/10/2017 | 13:54
1
174
כטיול ראשון לחו"ל של ילדים - כעיר היא מלהיבה פחות (גם אם זולה יותר) מערים מערב אירופיות, ולנופש היא לא מאוד מתאימה. אם הילדים היו משופשפים בטיולים לחו"ל, אז אחלה - אבל כטיול ראשון, אם רוצים משהו עירוני, הייתי הולכת על עיר מערבית (לונדון, פריז, רומא, וינה, אמסטרדם - לא בודפשט או פראג). אם רוצים טיול לא בעיר - אני פחות מתמצאת, אבל אולי לאחרות פה יש המלצות. לגבי הקור - אירופה היא די קרה בחורף, זה לא מה שצריך להרתיע - לובשים בגדים חמים וזהו.
לגבי פעילויות, אנחנו לקחנו את הבכורה (ואחיותיה) לטיול לוינה + אתר סקי לכבוד בת המצווה - אבל ממש בסוף עונת הסקי (סוף מרץ-תחילת אפריל), כך שהשלג בימים האחרונים כבר היה די גרוע. לקחת אותם בעונת הסקי לאתר סקי באירופה יכול להיות ממש מגניב. הילדות שלי מעולם לא גלשו קודם לכן - יש שם הדרכה לילדים. 

לצפיה ב-'אצלי הם היו במערב אירופה כמה פעמים'
אצלי הם היו במערב אירופה כמה פעמים
19/10/2017 | 15:47
145
לבודפשט הגענו ברגע האחרון ובמקרה
מאד מאד אהבנו אותה
לדעתי היא סבבה גם בתור טיול ראשון לחול
יש חוויות רבות שיהיו עבורם חדשות

לצפיה ב-'הוא באמת מדהים!!'
הוא באמת מדהים!!
19/10/2017 | 11:47
1
215
מקום ענק
חוויה שאין כמוה בארץ
שימי רק לב
בכניסה מקבלים צמיד עם שבב
שדרכו אפשר לשלם בחנויות ועל אטרקציות נוספות
שלא כלולות
אנחנו נהננו מאד מאד וזה היה הבילוי הכי יקר שלנו שם
היינו בקיץ
מהבוקר ועד תשע בערב
אכלנו סך הכל 15!! מגנומים

לצפיה ב-'שווה ללכת אליו יומיים ? לדעתך ? '
שווה ללכת אליו יומיים ? לדעתך ?
23/10/2017 | 10:49
18
לצפיה ב-'ליגה!! '
ליגה!!
16/10/2017 | 09:20
39
499
יש לך איזה בלגן במסרים והם נשלחים לכל המכותבים שלך. אנא תבדקי.
לצפיה ב-' ויפה שעה אחת קודם'
ויפה שעה אחת קודם
16/10/2017 | 09:22
73
לצפיה ב-'ממה שאני מבינה'
ממה שאני מבינה
16/10/2017 | 09:25
271
גם מפורומים אחרים--
כנראה האקרים פרצו לתיבות המסרים.
הכל התערבב ונשלחו גם מסרים נוראיים. וחשפו אנשים.
הנהלת תפוז אמורה לטפל בענין.
לא נראה לי שליגה יכולה לטפל.
אבל גם אני קיבלתי המון מסרים. פתחתי--מבלי לקרא.
בהגינות זה שייך לאחרים ולא לי.
אבל לא רציתי את הסימן שיש מסרים סגורים.
פותחים מוחקים, וזהו. 
לצפיה ב-'בכל מקרה'
בכל מקרה
16/10/2017 | 09:32
205
מביך ככל שזה יהיה, אני איתכן. השתדלתי לא לקרוא את כולם ברגע שהבנתי כי זאת באמת אינפורמציה שלא קשורה אלי. מחכה לראות אתכן בנות אתן מדהימות ומדליקות ומקווה שתגיבו פה מהר שהכל בסדר!
לצפיה ב-'שלחו לי בפרטי הודעות בבוקר'
שלחו לי בפרטי הודעות בבוקר
16/10/2017 | 09:45
1
286
לא ברור לי עדיין מי נגד מי
מפחיד ומבאס כאחד
לצפיה ב-'מבאס בהחלט אבל יהיה בסדר'
מבאס בהחלט אבל יהיה בסדר
16/10/2017 | 09:51
39
לצפיה ב-'נכון , גם אני קיבלתי מסרים של אנשים אחרים '
נכון , גם אני קיבלתי מסרים של אנשים אחרים
16/10/2017 | 10:04
1
234
מניחה שזה מעיד על התכתבויות שלי שהגיעו גם הם לעיניים אחרות
לצפיה ב-'צ"ל *גם הן * צורם לי '
צ"ל *גם הן * צורם לי
16/10/2017 | 13:58
25
לצפיה ב-'תעודת עניות (נוספת) לתפוז על איכות אבטחת המידע'
תעודת עניות (נוספת) לתפוז על איכות אבטחת המידע
16/10/2017 | 12:27
171
המייל הפרטי (עתיק אבל עדיין) שלי נשלח לעולם ואשתו ואני מניחה שיש בין המסרים עוד פרטים שאחרים לא מעוניינים שיזלגו...
לצפיה ב-'אוי ויי! גם לי יש 24 מסרים חדשים! עוד לא פתחתי'
אוי ויי! גם לי יש 24 מסרים חדשים! עוד לא פתחתי
16/10/2017 | 13:33
179
מפחדת לבדוק מה יש בהם.
לצפיה ב-'וואו. אני בשוק. מקווה שהתכתבויות שלי במסרים לא הגיעו'
וואו. אני בשוק. מקווה שהתכתבויות שלי במסרים לא הגיעו
16/10/2017 | 13:48
2
288
לכל מיני יוזרים אחרים!
זה שהמייל שלי קושר ליוזר שלי פחות מטריד אותי (אישית), אבל הפריצה הזו קצת זעזעה אותי. מכעיס נורא.
לצפיה ב-'הגיעו ...'
הגיעו ...
16/10/2017 | 13:57
1
50
לצפיה ב-' '
16/10/2017 | 14:07
36
לצפיה ב-'לדעתי זה טרול שהתחזה לליגה...קיבלתי 30+ מסרים'
לדעתי זה טרול שהתחזה לליגה...קיבלתי 30+ מסרים
16/10/2017 | 14:13
20
229
רובם מליגה אבל לא רק....
היה טרול כזה גם בפורום טלויזיה...הטריד במסרים ובפורום.
לצפיה ב-'אני קבלתי את המיילים של כל הגולשות'
אני קבלתי את המיילים של כל הגולשות
16/10/2017 | 14:18
5
228
משהו מוזר ביותר

לצפיה ב-'גם אני....זה מישהו מהפורום או באג...מישהו פנה להנהלת '
גם אני....זה מישהו מהפורום או באג...מישהו פנה להנהלת
16/10/2017 | 14:21
2
157
הפורמים?...
לצפיה ב-'אני ..הם בודקים'
אני ..הם בודקים
16/10/2017 | 14:23
1
36
לצפיה ב-''
16/10/2017 | 14:23
16
לצפיה ב-'אני קבלתי רק מיילים שלך'
אני קבלתי רק מיילים שלך
16/10/2017 | 18:13
1
181
בהתכתבות עם גולשות אחרות. ובעיקר עם הפוך. ואיתי. וגם חברות קבלו התכתבויות שהיו ביני לבינך.
לצפיה ב-'יופי לי'
יופי לי
16/10/2017 | 19:20
32
לצפיה ב-'זה ממש לא נראה כמו טרול '
זה ממש לא נראה כמו טרול
16/10/2017 | 14:32
11
60
לצפיה ב-'לא הבנתי משהו'
לא הבנתי משהו
16/10/2017 | 14:39
9
218
פרצו רק לתיבה שלי?
רק מסרים שאני שלחתי פורסמו?
לצפיה ב-'דווקא שלך לא קיבלתי , קיבלתי של גולשות אחרות '
דווקא שלך לא קיבלתי , קיבלתי של גולשות אחרות
16/10/2017 | 14:47
171
חלק כאלה שהתמסררתי איתן וחלק שלא

לצפיה ב-'גם אני קיבלתי מעוד גולשים...'
גם אני קיבלתי מעוד גולשים...
16/10/2017 | 14:48
33
לצפיה ב-'אני קיבלתי מסרים שלך ושל אחרים'
אני קיבלתי מסרים שלך ושל אחרים
16/10/2017 | 15:23
2
150
מה שכתוב זה את השולחת, מדובר על מסרים מחודש יוני
לצפיה ב-'אצלי היו מסרים מגולשים שונים עם כל מיני כותרות ובתוך '
אצלי היו מסרים מגולשים שונים עם כל מיני כותרות ובתוך
16/10/2017 | 18:38
1
164
המסר היה קישור שלא נכנסתי אליו...
לצפיה ב-'ונראה לי שטוב עשית. גם אני לא לחצתי על זה.'
ונראה לי שטוב עשית. גם אני לא לחצתי על זה.
16/10/2017 | 18:44
29
לצפיה ב-'אפשר לדבר איתך בפרטי?'
אפשר לדבר איתך בפרטי?
17/10/2017 | 09:16
3
41
לצפיה ב-'איתי?'
איתי?
17/10/2017 | 09:27
2
26
לצפיה ב-'כן. לא ברור לי אם המסרים עובדים תקין'
כן. לא ברור לי אם המסרים עובדים תקין
17/10/2017 | 09:35
1
33
לצפיה ב-'עובדים תקין..את יכולה לשלוח'
עובדים תקין..את יכולה לשלוח
17/10/2017 | 09:36
32
לצפיה ב-'לדעתי זה סוג של האקר'
לדעתי זה סוג של האקר
16/10/2017 | 15:33
29
לצפיה ב-'זה לא טרול, זה האקר, וברור כשמש שהיתה פה פריצה'
זה לא טרול, זה האקר, וברור כשמש שהיתה פה פריצה
17/10/2017 | 00:00
1
36
לצפיה ב-'מסכימה! ותפוז מפגינים אדישות כלפי המשתמשים'
מסכימה! ותפוז מפגינים אדישות כלפי המשתמשים
17/10/2017 | 05:48
130
שלהם...
שום הודעה,התנצלות או התייחסות לכך שחשפו את הפרטיות של המשתמשים שלהם....

לצפיה ב-'אהממ תקשיבו זה רציני '
אהממ תקשיבו זה רציני
16/10/2017 | 17:53
2
355
קיבלתי רשימה של משתמשות פורום (לא בטוחה איזה)
עם כתובות אימייל (שיכולות לחשוף שמות) וUSER ID 
זה ממש פאק רציני של תפוז!

קצת בהלם..
מרגישה חשופה..
לצפיה ב-'גם אני קבלתי את זה '
גם אני קבלתי את זה
16/10/2017 | 18:42
47
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
16/10/2017 | 19:36
26
לצפיה ב-'אוףףף גם אני קיבלתי את זה'
אוףףף גם אני קיבלתי את זה
16/10/2017 | 21:07
199
ואת הרשימה של הניקים והמיילים
למה תפוז לא מוחקים את זה מתיבות ההודעות?

לצפיה ב-'גם אני קיבלתי '
גם אני קיבלתי
17/10/2017 | 11:32
173
הדבר הראשון שעשיתי זה רוקנתי את תיבת המסרים שלי. לא מתאים לי חשיפה כזו.
את המסרים שקיבלתי כמובן שמחקתי.
לצפיה ב-'גם אני קיבלתי'
גם אני קיבלתי
18/10/2017 | 11:26
184
והייתי המומה לחלוטין. 
לצפיה ב-'נראה לי שמתנכלים לבן שלי'
נראה לי שמתנכלים לבן שלי
15/10/2017 | 06:25
6
403
הגדול חזר אתמול מטיול צופים של לילה אחד. שלשום התקשר בבכי שהתיק שלו נעלם. שם בערימה עם כולם, וכשהתחילו להתארגן דווקא התיק שלו לא היה. המדריך ניסה לעזור, חיפשו בסביבה ולא מצאו. הרגעתי אותו שבטח סתם מישהו התבלבל וביקשתי מהמדריך לשלוח הודעה לכל המדריכים שיחפשו אצלם. כעבור זמן מה התיק נמצא באוהל של שבט אחר, לא אצל ילד כלשהו שגילה שהתבלבל. אלא קצת בצד, גם לא בערימה משותפת. הבן שלי נרגע, והארוע נגמר.
אתמול בעלי אסף אותו כשחזר, והם גילו שהתיק נעלם. כבר פחות נלחצנו כי הילד ישן בבית, הוא לא צריך שק"ש או בגדים חמים ויש מספרי טלפון על התיק. כעבור שעה התקשרו אלינו ואמרו שהתיק נמצא. שוב, באותו השבט, יישוב ילידינו.
הסכוי שזה קורה פעמיים בטעות נראה לנו נמוך מאד. אני מניחה שילד אחר העביר את התיק כל פעם לערימת תיקים שהייתה קרובה אליהם. ביסודי היה לבן שלי לא קל חברתית, קרה גם שהציקו לו. גם בכיתה וגם בצופים. עשינו מה שאפשר כדי לעצור את זה.
לכן גם הוא בחר ללמוד בחטיבה שונה מזו של כולם. השנה בקבוצה שלו אין אף ילד מהכיתה הקודמת. ובכל זאת, אחרי מה שקרה, אני לא בטוחה האם כדאי שימשיך. המדריכים ילדים טובים אבל יש גבול כמה אפשר לסמוך עליהם.
לבן שלי עדיין מאד חשוב ללכת לצופים, לא מוכן לשמוע על לוותר. 
לצפיה ב-'בן כמה בנך?...'
בן כמה בנך?...
15/10/2017 | 14:07
214
קודם כל יכול להיות שזה באמת צירוף מקרים למרות שמודה שלא נשמע כך.
אם הוא רוצה להמשיך ללכת, הייתי מאפשרת לו..הוא יצטרך להתמודד עם הבעיות החברתיות בשלב כלשהו בחייו.
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שהתיק של בנך'
רוב הסיכויים שהתיק של בנך
15/10/2017 | 14:35
1
306
זהה או דומה לתיק של ילד אחר, שלקח את התיק של בנך
בטעות, ולא התוודה על כך כי התפדח/הרגיש אשם ופחד שיקבל עונש/ היה מעופף וחסר אחריות/אדיש...או סיבות אחרות...

רק על בסיס העלמות תיק בקבוצה של ילדים ללא סיבות נוספות לחשוב 
שמתנכלים לו, לא הייתי ממהרת לקפוץ למסקנות...
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
17/10/2017 | 18:14
98
זה שהתיק נמצא שוב בשטח של אותו שבט אומר שילד מאותו שבט לקח ומפחד/פתפדח/מעוףף מדי כדי להתוודות
לצפיה ב-'מאד עצוב. אבל תקשיבי לילד'
מאד עצוב. אבל תקשיבי לילד
15/10/2017 | 14:38
1
257
את בטוחה שזו קבוצה חדשה לגמרי? נשמע כאילו יש שם לפחות ילד אחד שמנסה להציק לו. 

אבל זו בחירה של הילד. לא שלך.

והייתי מדווחת למדריכים. אולי איזה ילד דביל בן 12 חשב שזה נורא מצחיק להחביא את התיק, אבל זה לא. זו כבר גניבה. והמדריכים צריכים לדעת מזה.
לצפיה ב-'הקבוצה חדשה לגמרי'
הקבוצה חדשה לגמרי
15/10/2017 | 19:47
214
אבל בגדוד כולו יש ילדים מהכיתה הקודמת שלו. והם כמובן יוצאים ביחד לטיולים ופעילויות גדולות.
דיברתי עם המדריך, לא נראה לי שיכול לעשות משהו, במיוחד שאני די בטוחה שלא החניך שלו עשה את זה. אני רוצה לדבר עם רשג"דית, אבל נראה לי גם היא ילדה. אני גם חוששת לעשות מזה סיפור גדול כדי שלא יפגע בו עוד יותר.
הוא בן 12.
וילד שלקח פעם אחת תיק של מישהו בטעות, לא יעשה את זה שוב.
לצפיה ב-'מצטרפת למי שהמליץ לך'
מצטרפת למי שהמליץ לך
15/10/2017 | 22:11
248
לא לרפות את ידי הילד בשלב הזה
גם אם יש דביל אחד עם חוש הומור חולני, כנראה שבסך הכל נעים לבן שלך בצופים, אחרת לא היה מתעקש ללכת.
אפשרי לו להמשיך להשתתף וקווי לטוב. אולי זה היה אירוע ח"פ ולבן שלך יהיה כיף שם.גם נסי להמנע מלהכניס לו לראש שמתנכלים לו. נסי להתייחס לענין, כרגע לפחות,כאל טעות או כאל גילוי חוש הומור מטומטם וחד פעמי וזהו.

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:51
5

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'התייעצות דחופה! שאלה על פרוגילוטון ונערה בת 13'
התייעצות דחופה! שאלה על פרוגילוטון ונערה בת 13
14/10/2017 | 19:47
12
305
אני יודעת שזה לא הפורום המתאים אבל לא מצאתי פורום לרפואת נשים אז שולאת פה ואולי במקרה יש איזו אמא לנערה שמכירה כבר את המצב ויכולה לייעץ. אני קצת בלחץ.
הבת שלי כבר 8 חודשים מאז שקיבלה מחזור ורופא אמר שתיקח 3 חודשים פרוגילוטון בשביל להסדיר לה את המחזור, כי הוא ממש ארוך אצלה והיא כל הזמן במחזור מסכנה.
קראתי הרגע על התווית כל מיני תופעות לוואי והבנתי שזה גם כדורים הורמונלים ואני מפחדת לתת לה את זה.
יש פה מישהי אולי מבינה בזה והיה לה אותו מקרה. האם יש משהו חלופי? או האם כן לתת לה ללא חשש את הפרוגילוטון?
לצפיה ב-'קצת תוהה לגבי '
קצת תוהה לגבי
14/10/2017 | 21:53
6
261
שאלתך,  קיבלת מרשם מרופא ששמע על הבעיה,
וזה מה שרשם.
מה שאת קראת אלו אזהרות של בתי החרושת לתרופות,
והם חייבים להזהיר כדי לכסות עצמם מול תביעה, ותמיד זה מוקצן.
אבל לטעמי יש לך 2 אופציות--
1)לחזור אליו להראות לו ולשמע מה דעתו.
2)אם את לא סומכת עליו ללכת לרופא פרטי, ולהתיעץ.

מה שתשמעי כאן איננו רםואי ומדריך להתנהלות רפואית.
עיצה כזו או כזו לא תראה מה ישפיע אצל הבת שלך.

רפואה שלימה.

לצפיה ב-''
14/10/2017 | 22:32
21
לצפיה ב-'את יודעת, בזמנו צרכתי הרבה הורמונים בגלל טיפולי פוריות'
את יודעת, בזמנו צרכתי הרבה הורמונים בגלל טיפולי פוריות
14/10/2017 | 23:18
4
237
ההורמונים האלה עושים מצבי רוח כמו של מחזור. אני הייתי נעשית עצבנית ברמות מסוכנות בימים בהם נטלתי הורמונים. אף אחד לא הזהיר אותי מראש על זה, לא הרופא ולא העלונים של התרופות. גיליתי בדרך הקשה בכוחות עצמי ובעזרת פורום פוריות המיתולוגי של תפוז.

אני חושבת שזה רעיון טוב לחשוב פעמיים לפני שנוטלים הורמונים, ובפרט כשמדובר בילדה בת 13. אם כי הפורום הזה באמת איננו המקום המתאים להיוועץ בו.

לצפיה ב-'נו... אז...'
נו... אז...
15/10/2017 | 05:29
2
153
האם חיויתי דיעה אם לקחת אם לא?
האם חיויתי דיעה בעד ההתענינות או לא?
זה שיש עוד תופעות שאת סבלת מהן--האם זה מנע ממך לקחת את התרופה?
לא כ"כ הבנתי מה  אמרתי לא נכון שהערת לי?
אבל בסדר.

לצפיה ב-'הכל בסדר.. '
הכל בסדר..
15/10/2017 | 22:27
1
94
לא הערתי לך על משהו לא נכון.
מה שניסיתי להגיד זה, שלפעמים האזהרות של חברת התרופות הן לא מוגזמות, אלא אפילו לוקות בחסר. אני עד היום לא מצליחה להבין איך לא כתוב כלום על עצבנות בתופעות הלוואי של איקקלומין, למשל (כדור שנתנו לחיזוק הביוץ). אני לא חושבת שאני מכירה מישהי שנטלה אותו ולא התחרפנה. והכרתי הרבה.. אז איך יתכן שהם מרשים לעצמם להתעלם? נשגב מבינתי.

עוד דוגמה היא תופעות הלואי בעלון של הריטלין. אני מתעצלת למצוא את העלון, אבל הסטטיסטיקה שהם מפרטים שם לגבי אחוז הילדים שריטלין גורם להם לחוסר תאבון, נראית לי תלושה מהמציאות. לפחות פה הם כן הזכירו את תופעת הלוואי, רק המעיטו בשכיחותה.  
לצפיה ב-'הבנתי,'
הבנתי,
15/10/2017 | 22:46
71
נראה ל שהם עושים אבחנה, בין נזק פיזי, 
למצב רוח, שבעצם קורה גם לנשים לפני מחזור,
(לחלקן באופן קשה ביותר) אבל הוא חולף עם הפסקת לקיחת התרופה.
בעוד נזק פיזי עלול להיות בלתי הפיך.
תודה לאל שאינני נוטלת תרופות, אבל גיליתי שאין תרופה שלא גורמת נזק כלשהו,
כמובן הכל תלוי במינון.
לצפיה ב-'מסכימה איתך'
מסכימה איתך
27/10/2017 | 00:14
5
לו זו היתה בתי הייתי מאד מתלבטת אם לתת הורמונים.
לא תמיד סומכת על רופאים.
לצפיה ב-'הגיוני שתרופה להסדרת המחזור תכיל הורמונים'
הגיוני שתרופה להסדרת המחזור תכיל הורמונים
14/10/2017 | 23:20
140
אני מבינה מאד את החשש שלך לתת כזה כדור לביתך. עם זאת הפורום הזה ועצות שתקבלי כאן לא יעזרו לביתך אלא מקסימום לחרדות שלך, וזאת הרי לא המטרה.

ממליצה לך פשוט ללכת לעוד רופא על מנת לקבל חוות דעת נוספת.

רק בריאות.
לצפיה ב-'תשמעי, היא רק בהתחלה,'
תשמעי, היא רק בהתחלה,
15/10/2017 | 09:10
2
166
ולפי מה שכתוב פה, זה טיפוסי לשנה הראשונה למחזור:
"אצל נערות שאך קיבלו מחזור, עשויים להופיע מחזורים לא סדירים, ארוכים וכבדים. אין הדבר מצביע על פתולוגיה כלשהי אלא על אי בשלות הורמונלית, שאופיינית לשנה הראשונה לקבלת הווסת"

אני במקומך הייתי אומרת לה את זה, וממליצה לה לחכות עוד כמה חודשים לראות אם זה מסתדר לבד. מה שכן, הייתי עושה בדיקות דם לוודא שאין לה אנמיה בגלל הדם הרב - כי אם כן, אולי היא צריכה לקחת תוספת ברזל או וכו', עד שזה יסתדר.
לצפיה ב-'תודה רבה. היא לא רוצה כבר לחכות כי ממש קשה לה'
תודה רבה. היא לא רוצה כבר לחכות כי ממש קשה לה
15/10/2017 | 11:55
1
151
עם המחזור... זה מתסכל אותה...

לצפיה ב-'הייתי מתייעצת בפורום פוריות'
הייתי מתייעצת בפורום פוריות
15/10/2017 | 21:06
130
הנשים שם וודאי ידעו לספר לך ממקור ראשון על התופעות השונות.
למיטב ידיעתי גלולות למניעת הריון מווסתות מאד את התופעות, הייתי שוקלת גם כיוון כזה, אם רלוונטי בשלב זה עבור בתך.
ואני חושבת שהייתי מנצלת את המצב גם להסבר על כלל המחזור החודשי, ולא רק מנסה 'להיפטר' מן המטרד.
לסיום - אישית אני לחלוטין בעד שימוש בתרופות לפתרון מצבים רפואיים מכל מיני סוגים - נשמע שבתך סובלת - הייתי מאפשרת שימוש בתרופה הורמונלית, רק מתייעצת עם רופא נוסף בשל גילה הצעיר ולמען השקט הנפשי שלי.
לצפיה ב-'תודה רבה על כל התגובות'
תודה רבה על כל התגובות
15/10/2017 | 11:55
43
לצפיה ב-'שבוע טוב בנות '
שבוע טוב בנות
15/10/2017 | 09:42
2
251
אני עוד לא בטוחה אם אני שמחה שחזרנו לשגרה המבורכת או מבואסת שסיימנו את החופש הכייפי.
מה שבטוח זה שאני סופר עייפה מיום ראשון שביזות שהוא היום הראשון לעבודה אחרי שבועיים וחצי חופש
לצפיה ב-'אני ממש בטוחה. '
אני ממש בטוחה.
15/10/2017 | 12:34
143
אני מבואסת ממש מעדיפה חופש (במפתיע, גם הבנים )
לצפיה ב-'שביזות מוחלטת גם פה '
שביזות מוחלטת גם פה
15/10/2017 | 22:09
95
הלוואי והיה אפשר להמשיך עם החג עוד שבוע לפחות
לצפיה ב-'זקוקה לעזרתכם!'
זקוקה לעזרתכם!
15/10/2017 | 10:52
111
שבוע טוב
שמי מאיה, וכחלק מעבודת הגמר (התזה) שלי לתואר שני בפסיכולוגיה, העוסקת בהרגלי אכילה של אבות ובנים, אני זקוקה לאבות לבנים בגילאי 8-13 שישיבו על שאלון אינטרנטי שאורך כ-15 דקות ונשמר באופ אנונימי לחלוטין. אם אתם עונים על הקריטריון או מכירים מישהו כזה אשמח ממש אם תוכלו לעזור לי במענה על השאלון המצורף או להעביר למי שזה עשוי להיות רלוונטי בשבילו. זה ממש ממש יעזור לי בקידום המחקר   תודה רבה!!!
מאיה
קישור לשאלון: 
לצפיה ב-'איזה דאוטודורנט מומלץ לנער שסובל מאסטמת העור?'
איזה דאוטודורנט מומלץ לנער שסובל מאסטמת העור?
12/10/2017 | 16:07
8
165
אין ברירה, הגדול צריך דאודורנט. הבעיה היא שאני חוששת שזה לא יגרום לו לפריחה. 
בנוסף לאסטמת העור שלו, אני לא משתמשת בספריי כי זה עושה לי גירוי בעור. 
איזה סוג כדאי לקנות לו?
האם יש דאודורנט לנערים? או שזה אותו הדבר כמו של גברים?
לצפיה ב-'פעם שבדקתי גיליתי שאדידס הכי טוב'
פעם שבדקתי גיליתי שאדידס הכי טוב
14/10/2017 | 11:40
121
לא מכיל אלומניום ואלכוהול ועוד איזה חומר
שלא זוכרת את שמו..
תבדקי לגביו
לצפיה ב-'יש דאודורנט '
יש דאודורנט
14/10/2017 | 13:52
141
שנקרא סבוקאלם שמיועד במיוחד לעור רגיש. חושבת שאפשר לקנות בכל סופרפארם. אין בו אלכוהול או חומרים מגרים אחרים, לא נוסה על בעלי חיים וכו'.
החיסרון הוא שאין מבחר של ריחות אלא ריח בסיס אחד, די נעים דווקא, כמו ריח של סבון קל, אבל רק אחד.
לצפיה ב-'גם לבן שלי יש אסטמה של העור'
גם לבן שלי יש אסטמה של העור
14/10/2017 | 23:12
5
132
הוא התחיל עם דאודורנט מוצק של אדידס ועבר לרול של ניוואה. שני הדאודורנטים ללא אלומיניום אבל זה לא קשור לאסטמה של העור, סתם אלומיניום לא בריא. בעקרון, לפי ההדרכה שקיבלתי פעם מרוקחת, עדיף להמנע כמה שיותר מתכשירים ריחניים. אבל לא מצאתי דאודורנט לגברים ללא ריח, ודאודורנט "נשי" הוא לא היה מוכן להסתכל עליו אפילו
(למרות שזה לא משנה תכלס אם ממילא אין ריח). לכן קניתי דאודורנט רגיל, רק הקפדתי שיהיה ללא אלומיניום. והם לא עשו לו שום גרוי. בכל זאת אולי בפעם הבאה ננסה סבוקאלם כמו שהמליצה עדי.
לצפיה ב-'וזה עובד לו? גם אני משתמשת '
וזה עובד לו? גם אני משתמשת
15/10/2017 | 09:14
3
101
בדיאודורנט בלי אלומיניום (ניוואה), אבל בפועל נראה לי שזה עובד כל עוד לא מזיעים. אני לרוב לא מזיעה, אבל כשכן - כאמור, זה לא ממש עוזר (בניגוד לאנטי-פרספירנט שכן מכיל אלומיניום)... אישית, זה לא גרם לי לחזור לאלומיניום, אבל אני תוהה אם יש דיאודורנט בלי אלומיניום שממש עובד - אם ניוואה לגברים עובד, אולי אני אנסה את זה...
לצפיה ב-'האמת, שקשה לי לומר'
האמת, שקשה לי לומר
15/10/2017 | 22:19
60
כי אף פעם אין לדעת אם הוא מזיע למרות הדאודורנט, או בגלל ששכח לשים דאודורנט..

גם אני משתמשת בדאודורנט ללא אלומיניום של חלבין, אבל אני משתמשת בו כל כך הרבה שנים, שכבר לא יודעת להשוות לדאודורנט עם אלומיניום. בכל מקרה יש טוענים, שאיבוק בית השחי באבקת סודה לשתייה יעיל יותר מכל דאודורנט. לא ניסיתי.
לצפיה ב-'ניסינו ללא אלומיניום'
ניסינו ללא אלומיניום
16/10/2017 | 13:14
48
אצלי ואצל הבנות שלי זה לא עובד.
אחרי כמה חודשים עם דיאודורנט ללא אלומיניום, הבת ביקשה לעבור לדיאודורנט אנטי פרספירנט רגיל, עם אלומיניום.
לצפיה ב-'יש כאלה שעובדים-'
יש כאלה שעובדים-
22/10/2017 | 19:36
13
לי למשל עבד מצויין של חלבילין ושל סבון של פעם. חבל לחזור לאלומיניום, נסי בדרך של ניסוי ותעייה. 
לצפיה ב-'ואצל הבכור דווקא המוצק של אדידס - זה בלי האלומיניום - עשה לו'
ואצל הבכור דווקא המוצק של אדידס - זה בלי האלומיניום - עשה לו
16/10/2017 | 13:50
61
פריחה
לצפיה ב-'מנהלות הפורום אפשר לפתוח פינת המלצות ?'
מנהלות הפורום אפשר לפתוח פינת המלצות ?
14/10/2017 | 13:56
1
171
ולהמליץ מכל הלב על שתי הופעות נפלאות בזאפה, גם זאפה ת"א וגם זאפה הרצליה - מופע שירי שנות ה 60 ומופע שירי הביטלס. מדובר באותו הרכב כמעט (מג'יק משהו, לא זוכרת השם המדויק) של זמרים/נגנים. חוץ מזה שהייתי מנמיכה טיפונת את הווליום , ההופעות היו מושלמות. שמחות וכייפיות.
האוכל בזאפה לא רע בכלל אז אפשר בכיף לנשנש לפני ההופעה.
עלות כרטיס כ 110-115 שח.
שווה

לצפיה ב-'כמובן שתמיד אפשר וכולם כאן תמיד מוזמנים לתת המלצות מהסוג'
כמובן שתמיד אפשר וכולם כאן תמיד מוזמנים לתת המלצות מהסוג
14/10/2017 | 16:48
116
הזה. ותודה לך!

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
יורה דעה- הכנה למבחנים מחוננים ופיתוח חשיבה יצירתית
יורה דעה- הכנה למבחנים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה