לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
לעומת זאת לא נקבל השמצות, קללות, הצפות והודעות בעלות ניסוח בוטה.
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
הודעות העוסקות בגופו של גולש ולא בגופו של עניין ימחקו.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
יש להקפיד על ניסוח הודעות באופן מכובד המאפשר דיון.
אין לכתוב הודעות המפגינות זלזול מופגן בצמחונות או טבעונות. 
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
 שתהיה לכולנו כתיבה מהנה ופוריה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו אידיאולוגי במהותו. אין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי. להמשך תקנון הפורום -->
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).

חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.

המשך >>

לצפיה ב-'הכנת טופו בבית ?'
הכנת טופו בבית ?
16/01/2017 | 10:00
1
68
האם כדאי להכין טופו בבית ?
לצפיה ב-'על שאלת ה״כדאי״ קשה לענות'
על שאלת ה״כדאי״ קשה לענות
17/01/2017 | 03:49
71
אבל על ה״איך״ דווקא אפשר. כנס לפורום ״תזונה צמחונית וטבעונית״ ותוכל או לעשות חיפוש בדיוני עבר או לשאול. זה נושא שעלה לא פעם.

בהצלחה
לצפיה ב-'שאלות טופו .'
שאלות טופו .
15/01/2017 | 12:52
1
148
כמה זמן נשמר טופו במקרר ?
האם צריך לשמור אותו בתוך מים ?
האם אפשר להקפיא טופו ? 
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
19/01/2017 | 13:11
38
טופו פתוח נשמר כ 3-4 ימים בתוך המקרר. הוא צריך להיות בתוך מים. את המים צריך להחליף יום יום. אפשר להקפיא טופו אבל הוא מאבד את המרקם שלו ואפשר להשתמש בו אחר כך  למאכלי טופו מבושלים.
לצפיה ב-'נושא קשה- השפעת שאריות תרופות על בעלי חיים- לינק'
נושא קשה- השפעת שאריות תרופות על בעלי חיים- לינק
13/01/2017 | 14:19
45
לצפיה ב-'שלום לכולם יש פרויקט מיוחד, שמתעסק בנתינה :)'
שלום לכולם יש פרויקט מיוחד, שמתעסק בנתינה :)
13/01/2017 | 11:18
62

מקווה שתהנו ותיהיו חלק מדבר מקסים
https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=21702

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:41
9
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'1'
1
05/01/2017 | 13:22
3
40
לצפיה ב-'כן, כל עוד שזה טבעוני ולא מספר זוגי'
כן, כל עוד שזה טבעוני ולא מספר זוגי
05/01/2017 | 17:31
1
21
לצפיה ב-''
05/01/2017 | 19:28
4
לצפיה ב-'מתכון בריא לקרקרים עם רכיבים טבעיים'
מתכון בריא לקרקרים עם רכיבים טבעיים
02/01/2017 | 22:12
1
114
מתכון בריא, מכיל רכיבים טבעיים בלבד והכי חשוב ממש טעים. אני מכינה אותו שוב ושוב בבית.
צפרתי קישור אם אהבתם את המתכון למתכונים נוספים בריאים וטעימים:

שבוע טוב ובריא!
לצפיה ב-'ההפניה למתכונים נוספים לא מוצלחת. ביצים לא בתפריטנו.'
ההפניה למתכונים נוספים לא מוצלחת. ביצים לא בתפריטנו.
03/01/2017 | 17:54
15
לצפיה ב-'אינדולה ומסיכת השיער ג'ול מנסים על בעלי חיים?'
אינדולה ומסיכת השיער ג'ול מנסים על בעלי חיים?
02/01/2017 | 13:13
21
או לא
לצפיה ב-'חיידק מעצבן בבטן.'
חיידק מעצבן בבטן.
01/01/2017 | 13:31
2
118
איך נפתרים בדרכים טבעיות מחיידק מעצבן שנקרא הליקובקטר ?
לא מעוניין לקחת אנטיביוטיקה.
אמרו לי לנסות כדורי שמן אורגנו . האם עוזר ?
לצפיה ב-'גם לי יש את החיידק'
גם לי יש את החיידק
01/01/2017 | 18:27
91
אך לי הוא לא גורם לכיב קיבה.
ולכן לא מטופל באנטיביטיקה.
אני לא מכיר דרך טבעית להתגבר עליו אבל יש דרכים טבעיות להתגבר על כיב קיבה אפילו שחידק ישנו. תענין אצל נטרופת.
בזמנו שגיליתי את החיידק פניתי לגסטרטלוג הוא עשה לי בדיקה של קיבה ולא מצא שום בעיה.
יש מספר בעיות שהחיידק גורם פרט לכיב כמו קליטה נמוכה יותר של B12 ועוד...
תתענין זה לשיקולך.

לצפיה ב-'ניסיתי שמן אורגנו'
ניסיתי שמן אורגנו
17/02/2017 | 02:38
1
ללא הצלחה. אנטיביוטיקה עבדה מיד ולא כדאי להתמהמה החיידק מסוכן.
לצפיה ב-'קליפ טבעוני של חבר - Predator'
קליפ טבעוני של חבר - Predator
30/12/2016 | 01:05
6
93

להפיץ למי שזה יכול להשפיע עליו...
לצפיה ב-'חוץ אחד המשפטים האחרונים'
חוץ אחד המשפטים האחרונים
30/12/2016 | 17:59
5
104
"Stop the crime, drop the meat!"

זה לא פשע לאכול בשר.
לצפיה ב-'לא ברורה לי הביקורת'
לא ברורה לי הביקורת
31/12/2016 | 17:56
1
71
אם אתה מתכוון לחוקי מדינת ישראל היום, אז אתה צודק. אבל המשורר מתכוון לקוד המוסרי שלו, שאותו הוא מנסה להעביר לקהח באמצעות אומנות השירה, ומקווה שיהיה קוד מחייב בישראל בעתיד.
כמו שאנחנו מתייחסים למעשים של משטרים שונים כ"פשעים", למרות שהם תואמים את החוק המקומי באותו זמן.

זה כנראה מתאים לקוד המוסרי של טבעונים אידיאולוגים אחרים.
לצפיה ב-'קוד מוסרי של כל אדם הוא שונה'
קוד מוסרי של כל אדם הוא שונה
06/01/2017 | 19:24
37
יש מספר סיבות שאני בעד טבעונות, אבל לא בשביל לשנות קוד מוסר לאנשים.
כל אחד חושב אחרת.
לצפיה ב-'זה פשע מוסרי'
זה פשע מוסרי
03/01/2017 | 09:13
10
לצפיה ב-'אין פשע גדול מזה'
אין פשע גדול מזה
06/01/2017 | 07:28
1
51
ואי אפשר אפילו להתחיל לקלוט את גודל הפשע.

ואם אתה מתכוון שלאכול בשר זה חוקי, ובכן, הזוועות שביצעו הנאצים בזמנו כלפי האנושות היו חוקיות לחלוטין ומי שהתנגד להן נחשב פושע.
לצפיה ב-'נאציזם זה הכי קיצוני שלך?'
נאציזם זה הכי קיצוני שלך?
06/01/2017 | 19:27
42
כן הרבה דברים היו חוקיים בעבר, עבדות, להחזיק מספר נשים ועוד מספר לא מוגבל של דברים לא הגיוניים (וכמובן חלקם עדיין נהוגים כיום).
אני לא אומר שמה שעשו הנאצים זה בסדר, אבל בשביל חלקם זה לא היה פשע (חלק גינו את זה, חלק איבדו את המשפחות שלהם בגלל הגינוי).
מי שקבע בצורה פומבית שזה לא חוקי, ובאמת עשה את זה לא חוקי, אלה הצדדים המנצחים (בעלות הברית).
אז נכון להיום אין חוק בנושא, ולכן לא הגיוני לקרוא לזה "לא חוקי".
לצפיה ב-'מעבר למזון צמחי ופלורה של מעייים- מה המאמר הזה אומר?'
מעבר למזון צמחי ופלורה של מעייים- מה המאמר הזה אומר?
31/12/2016 | 14:21
1
51
https://www.sciencedaily.com/releases/2016/12/1612...

האם פרושו של דבר שההשגים של טבעונות מושהים עד שפלורה תסתדר- לא הבנתי
לצפיה ב-'האם פרושו של דבר שבעתיד יומלץ במעבר לטבעונות על פורמולה של'
האם פרושו של דבר שבעתיד יומלץ במעבר לטבעונות על פורמולה של
31/12/2016 | 14:49
43
חידקי מעיים בקפסולה או ביוגורט טבעוני
לצפיה ב-'אגוזי מלך ואומגה 3'
אגוזי מלך ואומגה 3
26/12/2016 | 22:10
2
75
היי שלום לכולם
רציתי לשאול אם מישהו יודע על איכות האומגה 3 באגוזי מלך?
האם יש הבדל משמעותי באיכות בין מוצר שאני בעצמי מפצח את האגוז לבין מוצר שכבר מגיע מפוצח ללא הקליפה והיה באריזה סגורה?
לצפיה ב-'אני לוקח אומגה 3 מאגוזי מלך'
אני לוקח אומגה 3 מאגוזי מלך
28/12/2016 | 17:21
1
81
אוכל חופן ליום.
לגבי אגוזי מלך צריך להקפיד שהם טריים בייחוד עם הם מקולפים. מרגישים לפי הטעם.
וגם קונים במקומות שלא מוכרים סחורה ישנה
אחרת השמן שבהם מעופש.

לצפיה ב-' תודה'
תודה
28/12/2016 | 18:04
5
לצפיה ב-'פרוטאין '
פרוטאין
27/12/2016 | 00:02
3
87
כבר שנה שאני צמחונית ומרגישה עם זה מצוין. השבוע חברה העירה שאני לא מקבלת פרוטאין אם אני צמחונית ושזה מסוכן. אני לוקחת ויטמינים, לא יודעת אם זה מספיק, מה אפשר לאכול כדי כדי שלא יחסר פרוטאין 
לצפיה ב-'חלבון'
חלבון
27/12/2016 | 02:19
83
קטניות הן המקור הטוב ביותר לחלבונים בתזונה טבעונית (אני יודע שאת צמחונית, אבל היות וזה פורום טבעונות אני אתייחס לתזונה טבעונית). גם צריכה גבוהה של ירקות תתרום לרמות החלבון, אבל קטניות יהיו המקור הטוב ביותר
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
27/12/2016 | 09:41
1
74
אנשים אוהבים לזרוק קלישאות לא מבוססות כשהם שומעים על צמחונות או טבעונות.
מומלץ לבקש פירוט בסיסי כדי לבחון אם הם יודעים על מה הם מדברים, למשל-
מה כמות החלבון המומלצת ביום לצריכה? לא יודעים? אז על סמך מה הם אומרים את זה? (למתקדמים: אפשר להביע דאגה בחזרה לגבי ערכי הכולסטרול למשל).
לעניין עצמו: בתזונה צמחית חשוב להקפיד לקחת B12 בלבד.
אין צורך לקחת ויטמינים, צמחונות/ טבעונות זו לא תזונה לקויה. אם כבר, להפך, זו תזונה שיש לה יתרונות בריאותיים מובהקים.
הנה 2 קישורים חשובים ורלוונטים שאני ממליצה לך לקרוא:
מיתוס החלבון
הצהרה של ארגון התזונה האמריקאי: תזונה צמחית בריאה יותר:

לצפיה ב-'תודה לכם'
תודה לכם
29/12/2016 | 03:33
7
לצפיה ב-'סייטן עושים מקמח מלא או לבן? תודה'
סייטן עושים מקמח מלא או לבן? תודה
23/12/2016 | 20:15
3
33
לצפיה ב-'במתכון הזה ביקשו מלא- לינק'
במתכון הזה ביקשו מלא- לינק
23/12/2016 | 20:30
1
60
לצפיה ב-'מקמח מלא.'
מקמח מלא.
28/12/2016 | 09:38
33
יותר זול לקנות מוכן קפוא מאשר להכין בבית.
לצפיה ב-'אפשר גם וגם'
אפשר גם וגם
01/01/2017 | 14:03
40
אבל לא תמיד יעבוד (או שידרוש כמות קמח גבוהה).

העיקרון הוא שהחיטה מורכבת מגלוטן ועמילן. מה שבעצם מתבצע בתהליך הכנת הסייטן הוא שטיפת כל העמילן, עד שנותר רק הגלוטן.

מכאן, שהמצב הרצוי הוא שתכולת הגלוטן תהיה כמה שיותר גבוהה.

בקמח מלא, היצרן לא אמור להתערב בתמהיל - היחס גלוטן-עמילן שהגיע מהטבע הוא היחס הרצוי. לא כל הקמחים המלאים בעלי אותה תכולת גלוטן, יש גם וגם.

בקמח לבן, היצרן מפרק את גרעין החיטה למרכיביו ואת מכין תמהיל של גלוטן-עמילן לפי הרצוי לו. אם בוחרים קמח לבן זול שעיקרו העמילן ותכולת הגלוטן בו קטנה, אז תדרש כמות גדולה מאוד של קמח אחרת כמות הגלוטן שתיווצר תהיה קטנה מאוד.

הסיבה שממליצים על קמח מלא היא כדי לא ליפול בפח של הקמח הזול שהזכרתי שרובו עמילן.

אם רוצים להשתמש בקמח לבן, מאוד מומלץ להשתמש בקמחים הייעודיים ללחם, פיצה, או פוקאצ'ה, שתכולת הגלוטן בהם אמורה להיות יותר גבוהה. קמחים אלו גם יותר יקרים ומקטינים את הסיכון שנפלנו על קמח שכמעט ואינו מכיל גלוטן.
לצפיה ב-'פשטידת פיטריות טבעונית'
פשטידת פיטריות טבעונית
21/12/2016 | 07:53
7
104
יש לי מתכון של פשטידה רגילה רק שאני רוצה לבשל ולאפות את הגבינות הטבעוניות עם הבצל והפיטריות המטוגנות....האם מישהו בישל ואפה עם טופוטי, טופו, גבינה צהובה טבעונית? איך יצא?
לצפיה ב-'אני עשיתי פיצה עם טופו'
אני עשיתי פיצה עם טופו
23/12/2016 | 15:57
6
63
אז ככה... הרסק עגבניות עם השמן והתבלין החזיק והצמיד את הטופו המגורד אבל לא את הזיתים החתוחים ששמתי למעלה.
לצפיה ב-'שמתי גבינה צהובה טבעונית על פיצה, יצא לא רע, תודה!'
שמתי גבינה צהובה טבעונית על פיצה, יצא לא רע, תודה!
23/12/2016 | 16:07
5
11
לצפיה ב-'האם מוכרים גבינה צהובה טבעונית בשופר סל- מה השם שלה?'
האם מוכרים גבינה צהובה טבעונית בשופר סל- מה השם שלה?
24/12/2016 | 11:16
4
14
לצפיה ב-'אם אני לא טועה של וגה והיא באה בטעמים שונים'
אם אני לא טועה של וגה והיא באה בטעמים שונים
24/12/2016 | 17:02
3
49
זה בפינה של גרין......המחירים של כל המוצרים הטבעוניים גבוהים מאוד.
לצפיה ב-'גבוהים ביחס למה? '
גבוהים ביחס למה?
25/12/2016 | 11:42
1
41
200 ג' של וגה שבא בגוש, לא בפרוסות, עולה בשופרסל בערך 17 ש"ח, ומספיק לדי הרבה. זה לא יקר הרבה יותר מגבנ"צ חלבית - 14 ש"ח ל-200 ג' נועם (אם כי בפרוסות).
גבנ"צ של "ליב" עולה 28 ש"ח ל-400 ג', גם ממש סביר (שוב, בהשוואה לגבנ"צ חלבית, מעבר לזה כמובן כל אחד יחליט מה יקר לו ומה לא...)
אגב, מצאתי את האתר הזה, שנותן לך מחירים של כל מוצר בסופרים שונים ברחבי הארץ, ומאפשר לך לראות איפה כדאי לקנות אותם באיזור שלך
לצפיה ב-'התכוונתי לכל המוצרים הטבעוניים, '
התכוונתי לכל המוצרים הטבעוניים,
25/12/2016 | 12:59
38
הסייטן למשל ממה עשוי מחיטה? קמח? 24 שח' לחבילה.....חלב סויה אלפרו 15 שח' וכ'ו, זה כמו המוצרים נטולי הגלוטן , כל מה שמיוחד ושונה מהרגיל עולה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/12/2016 | 14:01
6
לצפיה ב-'למסירה !!!! עשב חיטה אורגני קפוא בר"ג/רחובות'
למסירה !!!! עשב חיטה אורגני קפוא בר"ג/רחובות
20/12/2016 | 22:37
46
מכיל 20 יחידות ובתוקף עד 5/4/17
amirmail83@gmail.com

מצ"ב תמונה להמחשה
כל הקודם זוכה!
לצפיה ב-'איך לגרש נמלים מהכיור במקלחת וברזי המים.'
איך לגרש נמלים מהכיור במקלחת וברזי המים.
17/12/2016 | 15:14
5
93
הכיור נקי ממזון אבל הנמלים הולכים עליו לפעמים במאות ולפעמים בעשרות וחוץ מזה הם הולכים לפתח של הברז. ועומדות לידו
הם לא אוכלים שם שום דבר רק עומדות כמו מסטוליות.
אני לא רוצה להביא מדביר או להרוג את הקן עם פיתיונות.
אבל אייך מגרשים  אותם מהכיור?.
האם למשהו הייתה בעיה דומה?

לצפיה ב-'מצאתי לך...'
מצאתי לך...
18/12/2016 | 13:11
2
81
לא ניסיתי, אבל שווה לנסות. למעט השיטה האחרונה כל ההצעות לא מיועדות להרוג את הנמלים, רק למנוע את ההגעה שלהן. צריך כמובן לשים לב להערה בסוף: שימו לב: כיוון שמדובר ברכיבים טבעיים, ולא ברעל - התוצאות אינן מיידיות ודרוש מעט זמן והתמדה כדי להשיג תוצאות טובות. מומלץ גם לנסות ולשלב מספר דרכים בו זמנית.
לצפיה ב-'תודה היום ניסיתי'
תודה היום ניסיתי
18/12/2016 | 13:30
1
60
להרתיח קינמון שציפורן אבל יש ותו של המישפחה בגלל הליכלוך
לצפיה ב-'קינמון וציפורן הפחיתו מאוד את הבעיה'
קינמון וציפורן הפחיתו מאוד את הבעיה
24/12/2016 | 14:54
33
אולם יש וטו של המשפחה על ההכנה שלהם שמלכלכת. הרתחת כפית קינמון וכפת ציפורן
בכוס מים ל 5 דקות.
את הנוזל הזה מרחתי סביב הכיור במקלחת.

לצפיה ב-'לחדש איטומים'
לחדש איטומים
20/12/2016 | 16:24
1
45
הנמלים מגיעות מאיזשהו חור - ברצפות, בפאנלים, קירות, חלונות וכו.

הפתרון הוא פשוט לחדש איטומים, למשל את הרובה סביב המקלחת ושאר הכלים הסניטריים, סתימת חורים עם גבס/סיליקון וכו׳.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/12/2016 | 03:32
4
לצפיה ב-'חורף עכשיו, בבקשה שימו לב'
חורף עכשיו, בבקשה שימו לב
17/12/2016 | 15:06
1
114
הקרקע מלאה בחלזונות שזוחלים לעתם.
גם הם בעלי חיים מרגישים שבוודאי לא היו רוצים שידרכו עליהם, אז אנא:

א. שימו לב איפה אתם דורכים, והימנעו מלדרוך עליהם
ב. אתם יכולים לפנות אותם מהדרך, כדי שגם אחרים לא ידרכו עליהם
ג. הפיצו את הבקשה, כדי שעוד אנשים יהיו מודעים.

תודה 
לצפיה ב-''
18/12/2016 | 21:52
6
לצפיה ב-'אומגה 3 epa טבעוני לקניה בארץ?'
אומגה 3 epa טבעוני לקניה בארץ?
11/12/2016 | 00:03
1
54
קיים כזה?
לצפיה ב-'ניסיתי לחפש אבל לא מצאתי.'
ניסיתי לחפש אבל לא מצאתי.
31/12/2016 | 08:43
19
אף חנות טבע לא מכירה את זה וגם אם היה להם המחיר היה מאד יקר.יש בiherb ובאתרים אחרים אבל אני משתמש בזה של vitashine שנקרא opti3.לא זול אבל אם קונים שלושה אז השלישי חינם
לצפיה ב-'מוזמנות ומוזמנים למכירה טבעונית מיוחדת '
מוזמנות ומוזמנים למכירה טבעונית מיוחדת
09/12/2016 | 21:14
106
מוזמנים למכירה בביתה של גלי לופו אלטרץ, מחברת הספר "בישול טבעוני ישראלי" ברחוב המייסדים 25 בכפר סבא.

במכירה ימכרו
* ספרה של גלי במחיר מיוחד וגם שוברי מתנה פתוחים לסדנאות.
* ספרי הילדים, אבנים חיות טבעוניות ואיורים נוספים של המאיירת מיכל זינגר.
* קוקוסים! קוקוס צעיר, שלמים או חתוכים של חברת Coco Loco
* חולצות, מגנטים וקישוטי קיר טבעוניים.
* מוצרי קוסמטיקה טבעית וטבעונית.
* לחמי מחמצת בעבודת יד. מאפים טבעוניים.

הזדמנות להרכיב לכם את המתנה הטבעונית המושלמת למשפחה או חברים וגם לעצמכם 

לדף האירוע בפייסבוק
https://www.facebook.com/events/1220772887993214/

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

טבעוני-  ריפוי ותזונה טבעית
טבעוני-ריפוי ותזונה טבעית
פורום ריפוי ותזונה טבעית
פורום ריפוי ותזונה טבעית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום