לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1812818,128 עוקבים אודות עסקים

פורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
לעומת זאת לא נקבל השמצות, קללות, הצפות והודעות בעלות ניסוח בוטה.
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
הודעות העוסקות בגופו של גולש ולא בגופו של עניין ימחקו.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
יש להקפיד על ניסוח הודעות באופן מכובד המאפשר דיון.
אין לכתוב הודעות המפגינות זלזול מופגן בצמחונות או טבעונות. 
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
 שתהיה לכולנו כתיבה מהנה ופוריה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו אידיאולוגי במהותו. אין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי. להמשך תקנון הפורום -->
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).

חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.

המשך >>

לצפיה ב-'המבורגר טבעוני .'
המבורגר טבעוני .
01/12/2019 | 14:42
1
15
האם הביונד מיט  מצדיק את מחירו הגבוה ? האם הוא טעים ?
היכן קונים במחיר סביר ?
לצפיה ב-'לטעמי זה טעים, אבל יקר. אכלתי בינתיים שניים כאלה'
לטעמי זה טעים, אבל יקר. אכלתי בינתיים שניים כאלה
01/12/2019 | 16:31
11
טעם זה עניין של טעם ומחיר זה כנראה ענין של היצע וביקוש...
לצפיה ב-'סלט שברוטב יש ממרח שקדים'
סלט שברוטב יש ממרח שקדים
21/11/2019 | 12:44
16
מה אפשר לשים במקום כדי לשמור על הטעם?
לצפיה ב-'אהבת חינם'
אהבת חינם
20/11/2019 | 21:43
1
20
כל כך חסר בימינו!!
מצמרר!!
לצפיה ב-'הוא/היא כל כך צודקים! תקשיבו להן/ם'
הוא/היא כל כך צודקים! תקשיבו להן/ם
20/11/2019 | 21:46
12
באמת מצמרר!! תודה
אני אפית לכול מי שאני מכירה

לצפיה ב-'האם זה נכון שגרי יורופובסקי דרך על שרקן ??????'
האם זה נכון שגרי יורופובסקי דרך על שרקן ??????
20/11/2019 | 21:38
3
36
שמעתי את זה אתמול ושיש גם וידאו
אמרו לי שזה זה אבל לא הצלחתי לראות כלום .

למישהו יש את זה?? פליז זה ממש חשוב לי
לצפיה ב-'הנה פה רואים'
הנה פה רואים
20/11/2019 | 21:40
27
תנסי פה רואים את זה קורה בבירור
לצפיה ב-'אני לא מאמינה'
אני לא מאמינה
20/11/2019 | 21:41
24
אתה כל כך צודק. כל בית בישראל צריך לראות את הסרטון הזה. מצמרר.
לצפיה ב-'מה נסגר עם כל הוירוסים בפורום לאחרונה?'
מה נסגר עם כל הוירוסים בפורום לאחרונה?
21/11/2019 | 11:49
4
לצפיה ב-'הקשר בין טבעונות להפלות חוזרות'
הקשר בין טבעונות להפלות חוזרות
11/11/2019 | 16:36
25
אני לא אוכלת בשר מזה כשנתיים חוויתי 2 הריונות לא תקינים,
אבל אני אוכלת את כל השאר כלומר אני צמחונית,
אבל בעלי לא אוכל שום דבר מהחי.
לא מצליחים להרות, ולהביא תינוק בריא לעולם.
משהו יודע על קשר בין הדברים וחווה את זה על עצמו, אן מכיר אולי מישהו שמכיר משהו כזה.
לצפיה ב-'אין התחממות גלובאלית'
אין התחממות גלובאלית
26/10/2019 | 07:32
38
אני מקווה שאתם לא משתמשים בתירוץ של האליטות העולמית
שרוצות שנחזור לתקופה הפיאודלית בשביל לחזק את ההשקפת עולם/נטיה שלכם.
לצפיה ב-'שידור חי חינמי להרזיה טבעית'
שידור חי חינמי להרזיה טבעית
19/09/2019 | 22:32
1
39
שלום לכן, 

ביום שני הקרוב,  23/9/19 בשעה 21:00 

אני מעבירה שידור חי (וובינר) לנשים בנושא: 
3 הסודות להרזיה טבעית ללא דיאטה. 

לכל מי שנמאס לה מדיאטות ומתוסכלת מהמשקל שלה ונמאס לה לספור קלוריות. 

אני מדברת על שיטה שבה אפשר ללמוד לשלוט על המשקל לתמיד. 
ממש משנה חיים! יהיה מעניין! (:

מוזמנות להרשם לשידור החינמי.
תזדרזו כי מספר המקומות מוגבל!
https://gilahazan.ravpage.co.il/webiner-harzaya

אם הקישור למעלה לא עובד אפשר לשלוח לי סמס או ווטסאפ ואשלח קישור.
יהיה זמן לשאלות בשידור.
מחכה לכן

גילה חזן
052-8821218

לצפיה ב-''
22/09/2019 | 02:19
7
לצפיה ב-'האם טבעונות היא מחלת נפש?'
האם טבעונות היא מחלת נפש?
30/08/2019 | 22:11
11
112
מה אתם חושבים ? לדעתי כן

לצפיה ב-'מחלת נפש זה לרצוח את חסרי הישע .....'
מחלת נפש זה לרצוח את חסרי הישע .....
31/08/2019 | 23:35
1
80
ואחר כך לאכול אותם בהנאה !!!
כפי שנאמר בכתובים:
       " הרצחת וגם אכלת ...!"
לצפיה ב-'רצחתי אכלתי וגם נהניתי'
רצחתי אכלתי וגם נהניתי
01/09/2019 | 00:14
73
יאמי יאמי
לצפיה ב-'לא'
לא
02/09/2019 | 16:12
11
לצפיה ב-'לא כל כך הצליח לך'
לא כל כך הצליח לך
09/09/2019 | 18:31
6
63
הפורום כל כך רדום שאפילו טרול מטורלל לא הצליח לעורר אותו כמו שצריך.
נסה מקומות אחרים.
לצפיה ב-'באתי לתסכל יצאתי מתוסכל'
באתי לתסכל יצאתי מתוסכל
09/09/2019 | 21:58
5
57
אבל תכלס הנמנום של הפורום הכושל שלכם מדגים כמה הישראלים שמים זין על טבעונות
לצפיה ב-'אנו שמים זין עליך , ישראל היא המדינה הכי משגשגת בטבעונות '
אנו שמים זין עליך , ישראל היא המדינה הכי משגשגת בטבעונות
14/09/2019 | 10:58
4
54
וצמחונות .
חמור כמוך לא יכול לדעת שהנימנום של הפורום הוא נימנום כללי של תפוז 
שלא מותאם לסלולר . לפני עידן הסלולר הפורום היה ממלא 3 דפים ביום .
היו נדרשות הקפצות .
אז חמור לך תאכל קש . 
לצפיה ב-'תמשיך לחלום מנשנש קינואה'
תמשיך לחלום מנשנש קינואה
14/09/2019 | 21:16
38
צריכת הבשר והחלב רק עולה ולכם נשאר רק לאכול את הלב ולראות כמה זין אנחנו שמים על האג'נדה שלכם. לך תמות
לצפיה ב-'טבעונות היא שריטה מוותרים על הרבה דברים טעימים '
טבעונות היא שריטה מוותרים על הרבה דברים טעימים
05/10/2019 | 14:35
2
32
ואני גם לא אוכל כל דבר שיש בו סוכר אני מת על שוקולד ומתפשר על ממתיק לא טעים,אשתי אומרת לי שאני חייזר , סגפן ,כי לדעתה אני מוותר על מנעמי החיים אני בן 78 משחק בקנדיקראש,במשחקים אחרים ומצייר כרגע באקריל
לצפיה ב-'רציני אתה בן 78.?'
רציני אתה בן 78.?
05/10/2019 | 18:11
1
35
ואתה יודע להשתלט על מחשב?
לצפיה ב-'נראה לי שאתה מזלזל וחושב שכל זקן אידיוט'
נראה לי שאתה מזלזל וחושב שכל זקן אידיוט
08/10/2019 | 12:01
35
אז אתה טועה בגדול,בזמנו היייתי מפטר אחד כמוך
לצפיה ב-'חד משמעית לא'
חד משמעית לא
04/12/2019 | 12:10
5
קודם כל הDSM 5, הקטלוג אבחנות הפסיכיאטרי אין שם שום דבר שמגדיר טבעונות של מחלת נפש.
יש אבחנה לא רשמית שנקראת orthorexia שזה אנשים שאוכלים בריא אך הגזימו עם זה יותר מדי. מה הכוונה? הם בודקים כל מזון באובבססיביות שאין שם משהו לא בריא. מתעסקים עם מזון רוב היום, מסתכלים על אנשים בסביבתם שאינם אוכלים בריא שיוכלים לפגוע בהם וכו'. בקיצור הפכו את התזונה למרכז חייהם ומתעסקים איתה באובססיביות.
יש כלל מאוד פשוט לגבי הפרעות נפשיות. אם התנהגות מסויימת מריעה את תנאי החיים של האדם, כנראה זאת הפרעה. 
אם לאדם הטבעונות דווקא משפרת את תנאי חייו, זאת לא הפרעה. הכל עיניין של מינון ומשקל.

דמיטרי בילצקי,
מנטור הגירה, מנטור בריאות
מטפל נפשי עם רישיון בישראל, בניו זילנד
www.immigrationmentor.co
www.health-mentor.co
לצפיה ב-'האם טבעונות היא מחלת נפש?'
האם טבעונות היא מחלת נפש?
30/08/2019 | 22:10
1
39
מה אתם חושבים ? לדעתי כן
לצפיה ב-'התחיל בתור משהו בעייתי'
התחיל בתור משהו בעייתי
26/10/2019 | 08:24
18
עד כמה שאני זוכר האדם הראשון הידוע שהיה פדופיל או מכה נשים או משהו "עצבני" כזה קידם את הטבעונות.
ז"א בשביל לייצר סוג של זיכוך לנפש.

רואים את זה גם הפוך כל העיניין  אמור להיות אנשים ברמה רוחנית מאוד גבוהה,
רגועים,סבלניים וכן הלאה.
אבל בפועל הרבה מוכרים כאלה הם בעצם דרמה קוין ומטיפים.
אז בעצם כל השליליות שלהם במקום להיות מכוונת להרג חיות ואכילה שלהם
מכוונת עתה למקורות אחרים ז"א אנשים.
הטבעונות אמורה לקרות באופן טבעי ולא כתוצאה מראיית סרטים דרמטיים
כאלה או אחרים.
כנ"ל עם שיפור תנאי החיות בכלל ולפני שאוכלים אותם.
לצפיה ב-'זרעים בני כמה שנים'
זרעים בני כמה שנים
25/08/2019 | 14:57
1
56
יש לי זרעי צ'יה ופשתן שאני סוחב איתי כבר איזה 7 שנים (מאז 2012 לערך) מדירה לדירה בבקבוקי פלסטיק סגורים היטב. מישהו/י יודעים אם יש להם עוד איזה ערך בכלל? הזרעים שלמים ולא טחונים, הם לא אכולי עש או שום דבר, ורוב הזמן היו במקום מוצל אם כי לא במקרר. אני מניח שהתשובה היא שהם חסרי תועלת, אבל רוצה לוודא בבקשה.
לצפיה ב-'אם לא טחנת זה תקין'
אם לא טחנת זה תקין
04/09/2019 | 11:53
14
לצפיה ב-'איפה ניתן להשיג בארץ מגנזיום גליקונאט או אל תריאונט?'
איפה ניתן להשיג בארץ מגנזיום גליקונאט או אל תריאונט?
21/08/2019 | 14:14
4
17
לצפיה ב-'התכוונת למגנזיום גליצינאט אולי?'
התכוונת למגנזיום גליצינאט אולי?
24/08/2019 | 17:21
1
9
לצפיה ב-'מנזיום נספג זה מגנוקס 520'
מנזיום נספג זה מגנוקס 520
12/09/2019 | 07:20
19
זה אשתי ואני צורכים ויעיל מונע התכוות שרירים ברגלים
לצפיה ב-'מגנזיום-ל-טְרֶאוֹנָט (ולא אל תריאונט) שהוא המגנזיום הטוב '
מגנזיום-ל-טְרֶאוֹנָט (ולא אל תריאונט) שהוא המגנזיום הטוב
26/09/2019 | 02:34
1
15
והמוממלץ ביותר וגם את המגנזיום גליצינאט (ולא גליקונאט ) תוכל למצוא בחנות טבע - לי (רשל"צ)
טלפון 03-9569449 
אל תתקרב למגנזיום שהמליצו לך בפוסט כי חוץ מאשר לשלשל הוא לא נספג בגוף וחסר כל ערך . הפרסום שלו מסיבי ולכן הוא נמכר הכי הרבה. 

אני משתמשת בשמן מגנזיום למריחה שהוא נספג  דרך העור. 

בהצלחה
לצפיה ב-'לי זה הפסיק התכווצויות שרירי הרגלים כלומר משהו נספג'
לי זה הפסיק התכווצויות שרירי הרגלים כלומר משהו נספג
05/10/2019 | 14:38
2
לצפיה ב-'חזירות עירונית : הרצאה על חיות בר בעיר, 19.9 בחיפה'
חזירות עירונית : הרצאה על חיות בר בעיר, 19.9 בחיפה
15/08/2019 | 19:04
3
23
https://www.facebook.com/events/646109032459311/

חזירי הבר וחיות בר אחרות הפכו לאורחי קבע בשכונות של חיפה. הם מעוררים תגובות חזקות ומנוגדות: חיבה ושמחה של חלק מהתושבים לפגוש את הטבע בתוך העיר, מול תחושות רתיעה ופחד אצל אחרים ונזקים לגינות או פחים. עיריית חיפה "מטפלת" בבעיה בעיקר ע"י "דילול" (הרג\צייד) של חזירי-הבר.

למה חיות הבר נכנסות לעיר?
למה ממשיכים להרוג חזירי-בר, למרות שכל המומחים מסכימים שאין ל"דילול" השפעה לטווח הארוך?
האם יש דרכים הומניות לפתרון הקונפליקט בין תושבים לחיות הבר?
בהרצאה נכיר את חזיר-הבר: בעל-חיים הסובל מדימוי שלילי של חיה מלוכלכת וטמאה - אך הוא אינטליגנטי מאוד, חברתי ומסקרן, ובעל משמעויות סימליות בתרבויות העולם.
נדבר על דרכי התמודדות עם קונפליקטים בין חיות בר לבני-אדם מרחבי העולם: החל מזאבים ברמת-הגולן ותנים בפארק הירקון, דרך דובים בניו-יורק ועד קנגורו באוסטרליה.
נחשוב איך כל זה קשור באופן מהותי ליחס שלנו אל הטבע, אל החלק הפיראי שבתוכנו, למיתוסים ואל המקום בו אנו חיים.
אחריי הרצאה יתקיים דיון בהשתתפות הקהל
אלכסנדר אייל. מנהל פרוייקט בר – אדם. עובד מול עיריית חיפה, רשות הטבע והגנים וגורמים נוספים למען דו-קיום עם חזירי-הבר, וחוקר דרכי פעולה הומניות ובנות-קיימא לפתרון קונפליקטים בין חיות בר לבני-אדם.
תשלום סמלי: :10 ₪
לצפיה ב-'חזיר בר חיה מסוכנת מאוד ,כבדה יותר ממכונית'
חזיר בר חיה מסוכנת מאוד ,כבדה יותר ממכונית
05/10/2019 | 14:41
2
14
ולכן כשמתרגזת או סתם בא לה אז היא רצה ,ואם מתנגשת באדם הלך עליו
לצפיה ב-'אז אל תלטף גורים שלהם ואל תרדוף אחריהם עד שלא יהיה להם מוצא'
אז אל תלטף גורים שלהם ואל תרדוף אחריהם עד שלא יהיה להם מוצא
06/10/2019 | 14:09
14
(שני המקרים הבודדים ששמעתי על חזירי בר שהתעצבנו "סתם כך" על אנשים - מישהו שרדף אחרי חזיר עד שלחזיר לא היה לאן לברוח אז לא היתה לו ברירה אלא להפוך כיוון, ואנשים שהחליטו ללטף גורים בלי לחשוב שיש אמא בסביבה שמפחדת ובצדק* מבני אדם)

בצדק - בני אדם גרמו וגורמים הרבה יותר נזק לחזירי הבר מאשר ההיפך.
לצפיה ב-'חזירי בר מעדיפים לברוח מבני אדם'
חזירי בר מעדיפים לברוח מבני אדם
06/10/2019 | 19:16
11
אם בני אדם נפגעים, וזה מאוד מאוד נדיר, אז זה כאשר חזיר נקלע לפינה צרה ומנסה לברוח, והדרך היחידה היא לברוח "דרך" האדם.
ואיך הגעת למסקנה שחזירי בר כבדים יותר ממכוניות???? חזיר בר שוקל 100-150 ק"ג

לצפיה ב-'שוורמה סייטן נראית כמו בשר, טעימה יותר,הרבה יותר'
שוורמה סייטן נראית כמו בשר, טעימה יותר,הרבה יותר
11/08/2019 | 15:40
3
41
לצפיה ב-'יש היום המון תחליפים נהדרים, אני מכינה הרבה שווארמה מטופו'
יש היום המון תחליפים נהדרים, אני מכינה הרבה שווארמה מטופו
12/08/2019 | 15:10
40
קל להכנה וטעים.
לצפיה ב-'אין שום צורך בחיקויי בשר . '
אין שום צורך בחיקויי בשר .
14/09/2019 | 10:59
1
11
לצפיה ב-'אין צורך וגם אין בעיה אם מישהו רוצה'
אין צורך וגם אין בעיה אם מישהו רוצה
24/09/2019 | 00:05
27
הבעיה היא אם מישהו אוכל תוצר של ניצול והרג, לא אם מישהו רוצה לשחזר טעם בלי הניצול וההרג.
לצפיה ב-'שאלה על צומות (בעקבות שלטון/הרפואה ההגייינית)'
שאלה על צומות (בעקבות שלטון/הרפואה ההגייינית)
03/08/2019 | 02:21
2
38
היי לכולןם
רוצה לשאול אם יש כאן מישהו עם ניסיון בצומות.
מעט רקע:
אני צמחונית מילדות, טבעונית מזה כחמש שנים, לאחרונה הבריאות קצת צולעת וחשבתי לנסות שוב.
לפני שנים רבות עשיתי צומות והם היו לי נורא קשים פיזית ונפשית.
אשמח אם יש כאן בעלי/ות ניסיון.
תודה תודה
לצפיה ב-'אנני רופא ולא מבין הרבה,אבל,אוכל שתי ארוחות ביום'
אנני רופא ולא מבין הרבה,אבל,אוכל שתי ארוחות ביום
05/10/2019 | 14:44
1
24
בבוקר הרבה ובין שתים לשלוש פחות ,גם אשתי כך ואנו חיים לא רע
לצפיה ב-'תודה רבה רשוי. בעצם אתם עושים מה שקוראים היום'
תודה רבה רשוי. בעצם אתם עושים מה שקוראים היום
06/10/2019 | 00:23
16
צום לסירוגין.
גם אני עושה את זה היום.
החיים שלי השתנו מאז שהייתי כמה ימים בחוות בריאות טבעונית (מצפה אלומות) , ומאז ממש יותר טוב.
תודה
לצפיה ב-'רוב אזרחי ישראל רגישים ללקטוז שבחלב,זהו בעיה'
רוב אזרחי ישראל רגישים ללקטוז שבחלב,זהו בעיה
25/07/2019 | 09:23
49
לכן אני מציע לכל אחת ואחד להפסיק לצרוך חלב ומוצריו לעשרה ימים ותראו אם מצבכם ישתפר
לצפיה ב-'איך עוצרים את הרג חזירי-הבר - הרצאה ודיון'
איך עוצרים את הרג חזירי-הבר - הרצאה ודיון
21/07/2019 | 08:21
2
29
מפגש בחיפה ביום חמישי הקרוב. ראו פרטים בקובץ
לצפיה ב-'צריך לחסל את כל אוכלוסית חזירי הבר ,מסתובבים ברחוב חפשי'
צריך לחסל את כל אוכלוסית חזירי הבר ,מסתובבים ברחוב חפשי
12/09/2019 | 07:15
1
5
לצפיה ב-'נראה לי שהגעת לפורום הלא נכון...'
נראה לי שהגעת לפורום הלא נכון...
06/10/2019 | 19:16
לצפיה ב-'טבעונות - רוצה לקבל ביקורת ועצות על דברי:'
טבעונות - רוצה לקבל ביקורת ועצות על דברי:
14/07/2019 | 17:04
18
108

מהי טבעונות בשבילי? אני בתחילת הדרך, אך עם ידע ונסיון
14/07/2019 16:59:57
פתיח: מומלץ לצרוך כל יום כקילו נטו של פירות וירקות, חצי קילו פרי וחצי קילו ירקות - זה טוב מאוד למרות שאני מעדיף לצרוך יותר פירות מאשר ירקות, למי שמתקשה לאכול ירקות אפשר לסחוט מיץ טרי כל יום מירקות שונים. תפוחים חשובים ורצוי אורגניים כי מדובר בגידול מרוסס מאוד להגנה מפני מחלות, סרטן, זיהום אויר, עישון ומחלות ריאה, גם בננה אחת בשלה כל יום על בטן ריקה או אפילו שתיים טובות לבריאות של מערכת העיכול והגנה מפני מחלות יחד עם מגנזיום וויטמין B6 שהיא מכילה.

ארוחת פרי גדולה אוכלים לבדה על בטן ריקה ולא אחרי ארוחות אחרות, או במהלך היום לנשנש מדי פעם פרי אחד. מי שהוא טרום סכרתי או סובל מסכרת סוג 2 - צריך להתאים דיאטה מיוחדת כדי להמשיך לצרוך פירות, או לנסות להבריא מסכרת סוג 2 על ידי דיאטה מיוחדת ואז להתחיל לאכול פירות. הסובלים מסכרת סוג 1, יכולים להנות מפירות ולהזריק לאחר מכן אינסולין, אני אישית מאמין שגם חולי סוכרת סוג 1 יכולים וצריכים להנות מפירות וההפחדות בנושא הן מופרזות, בעוד מרשים להם לאכול המבורגרים ופיצה שזה מקפיץ את הסוכר הרבה יותר מארוחת פרי.

למרות שעוד לא השלמתי את המעבר בצורה מוחלטת לטבעונות ואני רק בתחילת הדרך
טבעונות זה לא לסבול בשבילי,
בשבילי טבעונות זו מנה טעימה בבוקר של חלב שקדים עם מוזלי או עם גרנולה שמכילים גם זרעים כמו זרעי דלעת חמניה וכו', זה בצהריים קטניות\אורז מלא או דגנים מלאים ושעועית עם בצל סגול ותבלינים, זאת קערה מלאה בפירות שהולכים טוב ביחד בערב (כ600 גרם נטו) ובננה אחת יותר מאוחר, זה שקדים ואגוזים, זה אפונה באידוי, זה משקה סחוט טרי של מיץ ירקות, זה חומוס, ואם אני כל כך מודאג לצרכים הקולינריים תמיד אפשר לפנות למתכונים של קציצות ירק, אשר חלק מהמתכונים לא פחות טעימים וערבים לחיך מאשר קציצת בשר.
בשביל אחרים שאוכלים טחינה כי אני לא, כמובן שרצוי לאכול טחינה בשביל הסידן.

טיפים כלליים:
*מיץ גזר ו\או סלק ו\או סלרי - שורשים בריאים ועשירים במיקרוניוטריינטס בריאים
*סטויה אורגנית - במקום סוכר בתה ובקפה
*מאקה - שורש של פקעת מפרו שמכילה חלבונים ומינרלים ומגבירה את החשק המיני - לא מתאימה לכל אחד, אך לרובנו היא בריאה ומזינה, אסור להגזים בכמות, לא יותר מ60 גרם בשבוע.
*בלאקסטראפ מולסס - סוכר שאפשר להוסיף לכל מיני מאכלים או גם לסכרתיים לצרוך בנפילת סוכר שמכיל המון מינרלים באיכות גבוהה
*אגוזי מלך - חשוב מאוד כל יום עבור אומגה 3 צמחי
*זרעי פשתן - ללעוס כמה גרמים עבור שמן פשתן שוב אומגה 3
*אבקות באיכות טובה של שורשים פקעות ואבקות ירוקות מצמחים - תוספת מצויינת למזון עבור מינרלים וחומרים נוספים בריאים
*אצות ים במידה
*עלים ירוקים מצמחים בריאים
*שימוש בשמן זית ושמן המפ כשמנים עיקריים מכבישה קרה באיכות גבוהה
*חוק יסוד - להימנע מטיגון ככל האפשר
*שימוש בתבלינים בריאים כדוגמת כורכום
*חליטות תה מצמחים בריאים
*קפה שחור איכותי במידה הנכונה
*אפשר להתענג על פלאפל שמכינים בבית מאבקה בריאה וללא או עם כמה שפחות טיגון. (תנור)
*זרעים בריאים - זרעי דלעת, זרעי חמניה וכו'.

לצפיה ב-'בנוסף RANT'
בנוסף RANT
14/07/2019 | 17:09
40
מה שהולך בחוץ מחליא אותי,
אותן חברות גדולות כמו מקדונלדס ואחרות נכנסות לתחום הטבעוני, וממשיכות בדרכן של מזון מהחי שבא מהתעללות, ממזון לא בריא, משיווק אגרסיבי שמשתמש בכלים פסיכולוגיים שנלמדו, מהינדוס המזון שיהיה ממכר עם כל מיני חומרים שפועלים ביחד, ואת מה שבכלל שכחתי להוסיף בראש הרשימה - התעללות בעובדים בעבודה קשה ובמשכורות נמוכות.
ומה המהפכה? לספק לאניני הטעם תחליף לבשר שלהם? כאילו אין קציצות טבעוניות מחמישים מיליון מתכונים אפשריים שלעיתים טעימות וערבות לחיך יותר מאשר קציצת בשר? לספק מזון מתועש ומהונדס ולא בריא בתור קציצת בשר "טבעונית", לא לשכוח לבקש בלי מיונז בסניף של בורגר ראנצ' את הקציצה הטבעונית? גם כן מהפכה. אם אנחנו רוצים מהפכה צריכים לפרסם ממה תפריטים של דרך חיים של איך לאכול בריא. בלי טיגון, בלי מזונות מתועשים, בלי מוצרים מהחי ותפריט עשיר בתזונה טבעית בריאה ועם פינוקים ופתרונות לכל מיני בעיות.
לצפיה ב-'מיץ לא רצוי לשתות זה הרבה סוכר'
מיץ לא רצוי לשתות זה הרבה סוכר
16/07/2019 | 19:17
3
40
ואני אוכל כל מה שכתבת אבל רק פףרי אחד ביום ופחות ירקות ממך, ומספיק יש בארץ לא צריך כלום מפרו,אני גם שותה קפה עם סויה ,ושבולת שועל גם
לצפיה ב-'יפה'
יפה
16/07/2019 | 23:05
2
27
הכוונה שלי לשתות מיץ מי שיש לו בעיה עם לאכול ירקות כמוני, ומיץ ירקות אפשר להכין מירקות שמכילים מעט סוכר.
למעשה אני קצת בבעיה תקציבית ואין לי את המיץ ירקות בתפריט
וגם התפריט הוא באופן כללי מה שאני רוצה להקפיד בו
אני עוד לא שם ועוד לא השלמתי את המעבר לגמרי
לצפיה ב-'אשתי הכינה לי שוארמה סייטן,סוף הדרך'
אשתי הכינה לי שוארמה סייטן,סוף הדרך
17/07/2019 | 19:37
1
19
לצפיה ב-'גם יפה'
גם יפה
17/07/2019 | 21:13
23
אין לי בעיה עם דברים שמכינים בבית שמכילים חומרים בריאים
יותר בעיה עם רשתות שמוכרות כאילו טבעוני וזה בכלל לא בריא, מעובד, ואפילו מטוגן בשמן עמוק שלך תדע כמה זמן עמד שם וגם מה טיגנו איתו לפני זה

לאניני הטעם אני חושב שתמיד יש אלפי מתכונים של קציצות טבעוניות מירק שמתכון מותאם אישית לפי הטעם האישי יכול להיות לא פחות טעים מפיסת בשר
לצפיה ב-'מה המניעה'
מה המניעה
18/07/2019 | 16:50
3
37
מטחינה מבחינתך?
ומהיכן אתה מספק לגוף 1000 מ"ג (זאת הכמות המומלצת בכל אופן) סידן ליום (אם לא מטחינה בין השאר).

וחלבון (תלוי לפי משקל גוף)?
לצפיה ב-'אין מניעה מטחינה'
אין מניעה מטחינה
18/07/2019 | 17:10
2
41
אני אישית פשוט לא אוהב טחינה ולא מסוגל לאכול טחינה
להיפך זה מומלץ אכן לאכול טחינה איכותית למי שטבעוני ושהתזונה תהיה עשירה בסידן
לגבי 1000 מ"ג סידן ליום? אני לא מאמין שנחוצה כזאת כמות בכל מקרה אלו הפחדות יתר והגזמות כדי לשכנע את כולם לאכול מוצרי חלב
אפשר יפה מאוד עם פחות, למרות שעדיין פחות מדי זה גם לא טוב
לצפיה ב-'ולגבי החלבון?'
ולגבי החלבון?
18/07/2019 | 17:39
1
12
לצפיה ב-'חלבון'
חלבון
18/07/2019 | 18:06
33
דבר ראשון רציתי להוסיף שאומנם לא צריך 1000 מ"ג סידן ליום וכאלו כמויות מתאימות אולי לאישה בהריון אבל חובה לראות שמש או לקחת ויטמין D3 איכותי

לגבי חלבון אין מה לדאוג, אפשר לשגשג יפה מאוד עם חלבון מהצומח
צריך פשוט שהוא יבוא ממגוון מקורות כדי שיהיה לגוף את כל סוגי החלבונים שהוא צריך בכמות מספקת

ואם כל כך מודאגים יש חלבון המפ באבקה שאפשר להוסיף למאכלים שונים שהוא חלבון מאוד איכותי, רק כדי להסיר דאגה, אך זה מיותר אם אוכלים בריא וממגוון מזונות עשירים מחלבונים מהצומח.
לצפיה ב-'ביקשת עצות, אז רק אחת'
ביקשת עצות, אז רק אחת
19/07/2019 | 00:48
8
49
אם אכילה של פירות על בטן ריקה ולא אחרי ארוחות עושה לך טוב, אז סחתיין.
אני כן רוצה לציין שאין יתרון כלשהו בתזמון הזה או בעיה כלשהי באכילת פירות אחרי ארוחות. 

כאמור, אם זה מתאים לך אז 100 אחוז אבל היות וזה כבר קצת התקבע כמיתוס במקומות מסוימים, חשבתי שיהיה נכון להעיר ולהאיר
לצפיה ב-'תנמק בבקשה'
תנמק בבקשה
19/07/2019 | 02:20
7
31
אני יודע:
א. הקיבה מתאימה את עצמה לתהליך פירוק המזון, אם מערבבים ועושים בה בלאגן היא לא מעכלת את המזון בצורה הכי בריאה ואפקטיבית, יש חוקים אילו מזונות כדאי או לא לאכול ביחד או לחוד
ב. אחרי ארוחה להוסיף גם ארוחת פרי גדולה - להעמיס יותר מדי על הקיבה, לא בריא להעמיס יותר מדי על הקיבה בבת אחת
ג. כאשר אוכלים ארוחה משמעותית ומוסיפים עליה הרבה סוכרים יש עליית סוכר לזמן יותר ארוך

אני מעדיף לאכול את הפירות שלי בלי להעמיס על הקיבה ובלי לערבב עם מזונות נוספים, אם זאת ארוחה קלה ואחרי פרי או שניים אז זה לא כל כך נורא בהכרח.

באופן כללי אני לא מערבב מזונות מקבוצות שונות ונותן לקיבה להתאים את המיצי עיכול לקבוצת המזון שאני אוכל ולא לבלאגן שלם בבטן.
לצפיה ב-'כאמור, אם לך באופן אישי זה עושה טוב'
כאמור, אם לך באופן אישי זה עושה טוב
19/07/2019 | 02:59
6
33
אז תמשיך לעשות מה שעושה לך טוב. הבעיה היא להפוך את זה לחוק או הכללה.
אם כשאתה כותב ״קיבה״ אתה מתכוון לקיבה ולא למערכת העכול, אז הקיבה מפרקת חלבון בלבד ולא משנה אילו מזונות מערבבים או לא מערבבים. מיצי העכול שמופרשים בקיבה יותאמו לפירוק החלבון ההתחלתי (ההמשך ייעשה במעי הדק עם מיצים שונים לחלוטין).
אם כשאתה כותב ״קיבה״ אתה מתכוון באופן כללי למערכת העכול, גם אז אין באמת בעיה בעכול. לכל מקרומולקולה (חלבון, סוכרים מורכבים, סוכרים פחות מורכבים, שומנים וכדומה) יש אנזימים שונים שעובדים עליהם. 
כשאתה אוכל אבוקדו יש פה פחמימות, שומנים, ומעט חלבון. אותו דבר כשאתה אוכל עדשים. אין בעיה למערכת העכול לפרק אותם. הם לא מתחרים על אותו אנזים.
באותה מידה, צירוף של פחמימות, שומנים וחלבון יכולים להגיע ממקורות שונים.

ציינת מיצי עכול ולכן אני שוב מציין שאכן יש מיצי עכול שונים עם pH שונה לאורך מערכת העכול ובכל מקום שכזה יהיו האנזימים שעובדים אופטימלית עם אותו pH. אין הבדל בין הסביבה האופטימלית של האנזימים שמפרקים עמילן, אלו שמפרקים שומנים ואלו שממשיכים את תהליך הפירוק של החלבונים שהחל מקודם בקיבה.

ההנחה שיש צירופים טובים יותר או פחות של מאכלים היא טענה שבאה מבית מדרשם של אנשי התזונה ההגיינית ואינה מבוססת על המציאות הפזיולוגית שלנו.

מה שכן יכול לקרות זה שלאדם כזה או אחר צירוף כזה או אחר יכול לעשות לא נח ואכן כדאי לאותו אדם להקפיד על מה שכן עובד לו.

אם לך זה עובד, זה מצוין
לצפיה ב-'לא מסכים עם דברייך'
לא מסכים עם דברייך
19/07/2019 | 04:04
5
36
אנשי התזונה ההגיינית באופן כללי בכיוון הנכון
וגם הדרך התזונתית שאני מאמין בה לא לעשות עירבוביה בבטן
מה שתיארת לא מוכיח שאני טועה
להעמיס הרבה שומנים עם הרבה פחמימות זה בוודאי לא טוב
ואתה טוען שזה בסדר בדברייך
ללמוד ולשנן ולכתוב את אותם הדברים שאתה כותב גם אני יכול
זה לא הופך אותך לצודק או ליודע יותר טוב
גם הרבה מדענים ותזונאים ורופאים שיננו את הדברים שהם למדו
ושלחו אנשים טרום סוכרתיים ובעלי סכרת 2 לטיפולים שונים ולתחלואה נוראית
אחד הפשעים הרפואיים הגדולים בתולדות ההיסטוריה, בעוד שאפשר להבריא ברוב המקרים מסכרת סוג 2, ובוודאי למנוע אותה מלכתחילה
אין לי כוח לחכמולוגיה, אני יודע בודאות שהגישה שלי עובדת טוב והיא מאוד בריאה, אולי לא מתאימה לכל אחד אבל מתאימה לרוב.
מי שמתרגל לאכול מזונות שהולכים טוב ביחד לעיכול עושה לעצמו רק טוב

עוד מעט יבוא לי טרול שיגיד לי שהקרינה הבלתי מייננת של רדיו ושל סלולר לא מזיקה בכלל, נו טוב גם לזה התרגלתי. תמשיכו ככה.
לצפיה ב-'הבנתי. חשבתי שהזמנת ביקורת ועצות'
הבנתי. חשבתי שהזמנת ביקורת ועצות
19/07/2019 | 04:08
4
38
אז ניסיתי, אבל אם אתה רואה בהן שינון ודקלום וחוכמולוגיה, ואה יודע בוודאות שהגישה שלך עובדת טוב, אז אשאיר לך את הדיון עם עצמך. נראה לי שאתה עונה מצויין לשאלות שלך
לצפיה ב-'הכל בסדר, תודה לך שתיקנת אותי בטעותי'
הכל בסדר, תודה לך שתיקנת אותי בטעותי
19/07/2019 | 04:31
26
הנושא יותר מורכב, וצדקת בהערות שלך, אני קורא מידע שעוד לא ראיתי עד היום
בכל אופן עדיין הרבה פחמימות והרבה שומנים ביחד זה לא טוב,
ואני משער שצריך כל אחד להקשיב לגוף שלו ולהרגיש אם האוכל מתעכל טוב לפי סוגי המזון שהוא אוכל, כי לכל אחד מערכת שונה משל חברו
באופן כללי מזון מעובד מסוגים רבים הוכח כמזיק, המזון המתועש בעייתי,
והשיטה של הפרדת קבוצות מזון ואי העמסה על הקיבה בבת אחת או ארוחות כבדות עשירות קלוריות שאני נמנע מהן הוכיחו את עצמן טוב עבורי וגם עבור רבים אחרים.
יש לתת תשומת לב לאיך האוכל מתעכל ולשנות את התפריט בצורה כזאת שלא יהיה עומס על הקיבה או תחושות לא נעימות אחרי שאוכלים
אם הגוף אומר לא, אז כדאי להקשיב לו.
בכל אופן כמו שציינתי הפרדת קבוצות המזון עובדות טוב עבורי ועבור אחרים.
פיצה והמבורגרים שהם מזונות שבאים עם הרבה חלבונים ופחמימות ושומנים ביחד אלו מזונות שמזיקים אם אוכלים מהם יותר מדי בבת אחת, זאת דוגמא אחת.
לאכול המבורגר ואז צ'יפס ולקנח בגלידה - ארוחה מאוד לא בריאה גם אם כל המרכיבים באיכות הכי טובה. לחוד הם פחות מזיקים.
לצפיה ב-'בכל אופן'
בכל אופן
19/07/2019 | 05:03
22
אני ממליץ לך לנסות בעצמך ולהיוכח עד כמה זה טוב בא לא לעשות כל מיני עירבוביות לא קשורות, לא לאכול הרבה שומנים עם הרבה פחמימות ו\או סוכרים, 
לאכול לחוד כל דבר,
נניח אני אוכל- כל
אז את הבשר אני אוכל בנפרד
את התפוחי אדמה בארוחה נפרדת עם דברים מתאימים
את מוצרי החלב בנפרד
את הקטניות בנפרד
את הדגנים בנפרד
את הסלט ירקות בנפרד
את ארוחות הפרי בנפרד
את האגוזים והשקדים והזרעונים בנפרד
ולא להעמיס בבת אחת הרבה על הקיבה
תנסה דיאטה בסגנון כזה ותראה בעצמך איך זה מרגיש.
זה עובד כל כך טוב בשבילי שאני רוצה שגם אחרים ידעו.
לצפיה ב-'ושוב אני מתנצל, או בעצם לא'
ושוב אני מתנצל, או בעצם לא
19/07/2019 | 05:43
25
אני באמת לא רואה סיבה למה ה FOOD COMBINING שמדברים עליו הוא בהכרח נכון מבחינה מדעית.
הייתי בקונספציה שגוייה, עקב מידע שקראתי ממזמן, 
משום מה לא היו הערות ומידע כמו שציינת
שכמובן בתור מי שנאבק במערכת ויושב מבודד, ונידון לחיי גלות תחת המערכת הפסיכיאטרית משחקים איתי דרך התוצאות חיפוש של גוגל
ואז פתאום חושפים - אתה טועה
כן ממש
גיבורים גדולים האנשים שעושים את זה
בכל אופן אני עדיין צודק לגבי ארוחות גדולות מדי ועתירות קלוריות, הרבה שומנים עם הרבה פחמימות וסוכרים גם זה לא בריא
ובטח בניגוד למה שאמרת אחרי שאכלתי ארוחת צהריים דשנה להתחיל לבלוס פירות, זה גם לא רעיון כל כך טוב, אני חולק עלייך בעניין זה.
בנוסף השיטה של FOOD COMBINING באינטרנט זה לא מה שאני עושה
ואני גם לא אוכל MONO
יש לי חוקים משלי וזה עובד מצויין עבורי ולדעתי יעבוד מצויין עבור רבים אחרים.
בכללי אבל המצב לא נורא לערבב קבוצות שונות של מזון כמו שחשבתי בגלל שנצמדתי לרעיון הזה עקב מידע שקראתי בו ממזמן בלי שום ביקורת נגדית, כמו שגוגל והמערכת שסימנה אותי אוהבים לעשות לי, ואני נופל למלכודת כדי לבסוף לחשוף כאן עכשיו במילים את מה שהם עושים. 
אבל זה לא ממש עבד להם טוב, כי בנתיים כן עקפתי אותם, גיליתי דברים חדשים ואכן הדיאטה שלי וההמלצות שלי עובדות טוב ביחד. למרות שהגזמתי אפשר לערבב מזונות שכנעתם אותי, רק חשוב לא להעמיס יותר מדי בבת אחת ולפעמים יש דברים שלא הולכים טוב ביחד, עדיין הדיאטה החדשה שלי עובדת מצויין ולדעתי רבים יכולים לאמץ אותה. אני אמשיך אותה בכיף ואלעג למערכת הזאת, שמפחידה אנשים מלאכול פירות כי יש בהם סוכר, אבל מעודדת אותם לצרוך מוצרי חלב המבורגרים ופיצות. גם כן מערכת
העיקר שיש הכנסות טובות לתעשיית המזון ומערכת הבריאות ומגפה של חולי סכרת. 
הצלחה גדולה
אנשים יסתכלו עלי הזוי על הדברים שאני כותב אך כך בדיוק עושים לי עם גוגל כבר שנים. פעם ראשונה שאני כותב על זה בפומבי.
למעשה אני לא יכול לדעת מבחינתי אתה אדון גידי אחד מהטרולים של המערכת הזאת
"אל תאכילו את הטרולים" ואז נשפיל אותם פתאום אחרי שנים עם העובדות והמידע באיזה טקסט מדעי, אחרי שדאגנו שלא יהיה להם גישה לשמוע את כל הצדדים.
הטרולים זאת המערכת הזאת שמאכילה את הציבור במזונות לא בריאים וממכרת אותם למוצרים לא בריאים.
ולא עזר להם, כי הצלחתי לגבש דיאטה שעובדת ממש טוב, ואני רוצה שאחרים ידעו שזה עובד.
לכן אני מפרסם פה את הדברים.
וגם מפרסם שהמערכת הזאת רצחה עשרות מיליונים עם סכרת סוג 2 סתם, ולא יידעה את האוכלוסיה שאפשר להבריא באמצעי שינויי דיאטה תזונה ואורח חיים, רצח, זה מה שזה.
לצפיה ב-'אני מתנצל על התגובות שלי באמת'
אני מתנצל על התגובות שלי באמת
19/07/2019 | 08:35
27
בהנחה שאתה עובר אורח תמים שניסה לתקן אותי
אני לא מומחה לתזונה ולא חקרתי מקרים רבים ומאמרים רציניים
באופן כללי התזונה שאני מגבש כן טובה ובריאה טבעונית ועושה לי טוב
אני אמשיך בה
אך נראה שמלבד כל מיני עירבובים שאכן לא בריאים ועצה כללית לא להעמיס יותר מדי בבת אחת, באופן כללי מערכת העיכול בנוייה לעכל עירבוב של מזונות
לצערי גלשתי לפסיכוזה בשעות האחרונות עקב שנים של התעללות מצד המערכת בי, והתגובות שלך היוו טריגר, בידוד שלי ומשחק בחוטים בי, כי אני נאבק במערכת הזאת כבר שנים רבות ובשקרים שלה ובשחיתות שלה (אני עדיין צודק בנושאים רבים), בנסיונות שלה להטעות אותי, להכניס לי דיסאינפורמציה ולהשתמש בסוכנים נגדי
עקב הפסיכוזה אני אאלץ להרגע ולחזור לעצמי, כי כרגע אני חש חוסר רצון לחיות ואובדן כל אהבת עם ישראל אחרי כזאת התעללות מצד המערכת שגורמת לי לתחושה כאילו כל העם מתעלל בי.
אין צורך להלשין עלי מאחר שאני לא בסכנה ואין לי כוונה להתאבד, מכיר את המצבי רוח האלו וזה עובר, זה לא אשמתך בכל אופן, אני משער שרק ניסית לעזור ולתת מידע אמיתי לכולם ולתקן אותי. אין צורך להרגיש אשמה.
הגורמים שעסוקים בהרעלת הציבור במזונות לא ראויים ברווחים מכך ובהתעללות בבעלי חיים ולגרימת תחלואה ולהתעללות בנכים בזקנים ובנכי הנפש ונכי צה"ל, יזכו בעתיד אם לא יעשו תשובה יקבלו את שלהם, והם יצטערו על כך שהתעסקו איתי אם לא יעשו תשובה.
לצפיה ב-'אין טבעונים בין אלה החיים מעל 110 שנים'
אין טבעונים בין אלה החיים מעל 110 שנים
12/07/2019 | 06:17
1
67
הם אוכלים מהכל אבל קצת,פעם בחודש בשר ופעם בחודש דגים
לצפיה ב-'מחקר של 130000 איש/30 שנה: טבעונים חיים יותר שנים'
מחקר של 130000 איש/30 שנה: טבעונים חיים יותר שנים
21/07/2019 | 18:21
42
ואין לי ספק שגם בבריאות יותר טובה

לצפיה ב-'תקופת יניקה של עגל בטבע'
תקופת יניקה של עגל בטבע
09/07/2019 | 14:07
36
במשך כמה זמן עגל אמור לינוק מאימו באופן טבעי, כשלא מפרידים אותו מהאם כמו בתעשייה?
לצפיה ב-'קשר בין טבעונות ודת'
קשר בין טבעונות ודת
04/07/2019 | 22:43
1
75
נתקלתי בתופעה שחנויות טבע נמצאות בשכונות דתיות.
משכונות שעזבו דתיים חנויות טבע נסגרו.
מעניין סיבת הקשר בין הדת והטבע.
לצפיה ב-'כבר לפני כ 1000 שנים כתב הרמב"ם...'
כבר לפני כ 1000 שנים כתב הרמב"ם...
10/07/2019 | 22:32
45
הרמב"ם כותב שהחולי בא מן המזון.

מי ששומר תורה ומצוות, מרגיל עצמו לאכול אוכל כשר.
עצם בדיקת הכשרות על-ידי משגיח חיצוני...
היא כשלעצמה פיקוח על המזון.

בנוסף...שומרי תורה ומצוות יודעים מה הרכיבים במזונות שלהם...
משום שמכאן נובעת הכשרות של המזון...
מה הרכיבים שאנו מכניסים לפה...לגופנו.

כתוב בתורה :
"ונשמרתם מאוד לנפשותיכם "  ( ספר דברים פרק ד' פסוק ט' )
אדם חייב לשמור עצמו מן הסכנה.

בחנויות הטבע יש למשל...מלח.
מדברים בבית הכנסת על המלח, שיש בו הרבה אלומיניום.
אז בשיעורי תורה לומדים את זה.
עדיף לקנות גוש מלח, אשר הינו הרבה יותר בריא
ועדיף מלח ללא אלומיניום.

יהי רצון שנזכה לחיים טובים.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ