לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1797817,978 עוקבים אודות עסקים

פורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
לעומת זאת לא נקבל השמצות, קללות, הצפות והודעות בעלות ניסוח בוטה.
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
הודעות העוסקות בגופו של גולש ולא בגופו של עניין ימחקו.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
יש להקפיד על ניסוח הודעות באופן מכובד המאפשר דיון.
אין לכתוב הודעות המפגינות זלזול מופגן בצמחונות או טבעונות. 
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
 שתהיה לכולנו כתיבה מהנה ופוריה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו אידיאולוגי במהותו. אין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי. להמשך תקנון הפורום -->
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).

חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.

המשך >>

לצפיה ב-'עזרה לטבעוני מתחיל'
עזרה לטבעוני מתחיל
17/06/2019 | 17:45
1
7

היי לכולם, שמי אלון, אני רוצה לשתף אתכם במשהו
ומקווה שיהיו תגובות ואם אפשר שיהיו תומכות ולא שיפוטיות ��
וגם אשמח לעזרה ממי שיש לו את הסבלנות לקרוא עד הסוף.
כבר שנים שיושב לי בראש שאני רוצה להיות טבעוני.
לאחרונה החלטתי להפסיק להגיד שאני רוצה
ואשכרה לעשות עם זה משהו!
תוך כדי התהליך שאני עובר אני נתקל בהרבה אנשים
שהיו רוצים להיות טבעונים אבל להם, כמו לי, יש מלא
אמונות מגבילות ומחסומים בנוגע למה זה אומר להיות טבעוני.
דברים כמו שזה בעצם לוותר על חלק מתענוגות החיים,
שזה לא מזין ושאני אהיה חלש, שזה יקר יותר להיות טבעוני,
שזה מצריך מלא זמן מחקר וגם בהכנת האוכל.
בקיצור הרבה סיבות למה לא...
אבל לפחות מבחינתי הכן הרבה יותר חזק מהלא,
ועל מנת לחיות בצורה שהיא תואמת לערכים שלי
בחרתי לעשות את המאמץ על אף כל הקשיים.
(גילוי נאות: אני עדיין לא 100% טבעוני – אני עובד על זה).
למה אני מספר לכם את כל זה?
כי החלטתי להקים פרויקט ("טבעונות בקלות") שמטרתו להנגיש
טבעונות לאנשים בדיוק כמוני... שהם על הגדר, מפחדים לעשות
את הצעד וזה מרגיש להם בלתי אפשרי למרות שהם
היו מאוד רוצים להיות טבעוניים.
אני ממש אשמח אם אתם: טבעונים וותיקים, נטורופתיים, תזונאים, שפים וכל מי שיש לו ניסיון בתחום הטבעונות יצטרף לקבוצה: https://www.facebook.com/groups/2192236304147393/
ויתמוך בקהילה ובפרויקט המגניב הזה שמטרתו היא לעזור להנגיש
את הטבעונות לכולם, ועל הדרך גם לשנות את המיתוג שלה, כך שזה יופיע כאפשרות והזדמנות לחיים טובים יותר עבורנו ובוודאי שעבור בע"ח.
כל הכבוד למי שקרא עד הסוף ������ לא מובן מאליו.
תודה, אלון

לצפיה ב-'כל הכבוד על היוזמה'
כל הכבוד על היוזמה
18/06/2019 | 16:02
אבל בדיוק בשביל מטרה כזאת יש את אתגר 22+
לצפיה ב-'אני טבעוני שוב'
אני טבעוני שוב
15/06/2019 | 04:34
2
17
בעית החולשה הייתה מסוכרת. והיום היא יותר מאוזנת גם בתזונה טבעונית. בעית הזיכרון לה עזרו בייצים פתרתי בעזרת פלפל צהוב וטיפול בטראומת ילדות
אז אני שוב אתכם
לצפיה ב-'מתוך סקרנות'
מתוך סקרנות
18/06/2019 | 15:58
1
2
לכמה זמן הפסקת להיות טבעוני?
מה יש בפלפל צהוב שעוזר במצבים כאלה?

לצפיה ב-'הפסקתי להיות טבעוני לשנה בערך'
הפסקתי להיות טבעוני לשנה בערך
18/06/2019 | 22:55
5
עד שהתרופה אעזנה את הסוכר יחד עם התזונה אבל המשכתי בצמחןנות.
אני חושב שזה הצבע צהוב שבשניהם - זה לא בדוק
לצפיה ב-'שאלה לא מתריסה'
שאלה לא מתריסה
11/06/2019 | 23:52
7
23
אני מכבד מאוד את מי שבוחר להיות טבעוני.
סבבה.

השאלה היא - למה יש בעולם פרות, כבשים ותרנגולים ?
לצפיה ב-'זוהי שאלה תאולוגית או שאלה אבולוציונית?'
זוהי שאלה תאולוגית או שאלה אבולוציונית?
12/06/2019 | 12:24
2
6
לצפיה ב-'זו שאלה...'
זו שאלה...
12/06/2019 | 17:43
1
6
לצפיה ב-'מה המטרה של השאלה בפורום הזה?'
מה המטרה של השאלה בפורום הזה?
12/06/2019 | 18:16
4
לצפיה ב-'כי הם אבותיך וקרובי משפחתך'
כי הם אבותיך וקרובי משפחתך
15/06/2019 | 03:53
1
9
יש אבולוציה
לצפיה ב-'ולשאלה מה עם צמחים'
ולשאלה מה עם צמחים
15/06/2019 | 04:56
8
התשובה זו פשרה לא רעה. אבך אתה יכול להיות טבעוני פירותי כמעט לפי  טבעונות חיה למשל  -10-10-    80
לצפיה ב-'מאותה סיבה שיש סוסים, תמנונים, חיידקים, ואנשים?'
מאותה סיבה שיש סוסים, תמנונים, חיידקים, ואנשים?
17/06/2019 | 03:47
2
לצפיה ב-'על פי ההיגיון הזה- למה פרות לא אוכלות תרנגולים?'
על פי ההיגיון הזה- למה פרות לא אוכלות תרנגולים?
18/06/2019 | 12:58
2
מה זה רלוונטי שיש אותם בעולם למה אנחנו בוחרים לאכול?
לצפיה ב-'המלחמה החדשה של כוכב הישרדות באוכלי בשר וחלב'
המלחמה החדשה של כוכב הישרדות באוכלי בשר וחלב
06/06/2019 | 12:48
20
השורד מפשיל שרוולים ויוצא למלחמה נגד ענקיות החלב בארץ. והפעם אין לו פסל חסינות
הנה משהו שיגרום לטל גלבוע לישון בשקט, ולא אנחנו לא מדברים על חוק איסור אכילת בשר בישראל. כוכב הרשת המככב ב"הישרדות"מישל טרוני הידוע בתור טבעוני, החליט לעשות מעשה לקראת חג השבועות שיחול בסוף השבוע. אז מה הוא עשה? המשיכו לקרוא.
http://gossipbuilder.co.il/%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%9...

טרוני חבר לעמותת תנו לחיות לחיות וביחד הרימו סרטון הומוריסטי שמטרתו לגרום לאנשים לצמצם את צריכת החלב בישראל בחג השבועות, שכידוע זה החג בו צריכת החלב עצומה. בסרטון כפי שתוכלו לראות טרוני מגיע לכל מיני בתים כדי לבקש חלב ושם הוא נתקל בסירוב, ולא סתם סירוב אלא אם סיבה: "אני לא אמא שלך". לא בטוח שהסרטון יגרום לכם להפסיק לצרוך חלב, אבל מודעות הוא יצור, ואם אחד או שניים יצטרפו לטבעונות טרוני עשה את שלו. צפו בסרטון והגיבו.

http://gossipbuilder.co.il/%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%9...
לצפיה ב-'הי, שאלה לגבי סנו מרכך משי'
הי, שאלה לגבי סנו מרכך משי
31/05/2019 | 18:30
2
18
הי, האם מישהו/י יודעים אם המרכך של סנו שנקרא סופט סילק מכיל משי? או בכלל, רכיבים מהחי?
תודה!
לצפיה ב-'אני לא יודעת לגבי המוצר הספציפי הזה'
אני לא יודעת לגבי המוצר הספציפי הזה
01/06/2019 | 09:57
1
16
אבל ככל הידוע לי סנו מבצעים ניסויים בבעלי חיים ולכן הם לא נחשבים טבעוניים.
לצפיה ב-'תודה. סנו לא מבצעים ניסויים באופן נרחב'
תודה. סנו לא מבצעים ניסויים באופן נרחב
01/06/2019 | 11:06
16
רק במה שהם מוכרחים ע"פ החוק - מוצרי הדברה
לצפיה ב-'מה תגידו על זה?'
מה תגידו על זה?
17/05/2019 | 16:26
54
מה הייתים אומרים על ציטוטים כאלה:

"למעשה ההתדרדרות המשמעותית בעליית co2 נובע לא פחות גם מטרנד הטיבעוני."
"למעשה חקלאות בכלל מזיקה לריאות הירוקות, מאחר והיא באה על חשבון עצים"

מאוד מעניין אותי לדעת מה דעתכם.
לצפיה ב-'אולי כדאי שתסביר מה הכוונה ב"אלרגיה" כדי שנוכל לעזור'
אולי כדאי שתסביר מה הכוונה ב"אלרגיה" כדי שנוכל לעזור
17/05/2019 | 11:37
20
אנשים (כולל רופאים לעיתים...) קוראים "אלרגיה" למגוון דברים שאינם אלרגיה, אז אולי כדאי להתחיל מלוודא שאנחנו בהגדרה הנכונה.
בנוסף לא ציינת האם ניסית רק סוג אחד של טבליות B12 או של כמה יצרנים, יכול להיות שיש לך בעיה עם יצרן ספציפי?
לצפיה ב-'האם דפי לזניה זה טבעוני?'
האם דפי לזניה זה טבעוני?
12/05/2019 | 17:38
1
37
לא כתוב במצרכים שזה מכיל ביצים אבל בהערות כתוב שזה עלול להכיל ביצים .
לצפיה ב-'כן'
כן
13/05/2019 | 12:04
28
"עלול להכיל" זה אומר שהמוצר נוצר על פס ייצור שיש בו שימוש בביצים, כך שההערה היא ליתר בטחון ומתייחסת יותר לאלרגנים. לא השתמשו בביצים כדי לייצר את המוצר, לכן הוא טבעוני.

לצפיה ב-'החוסרים התזונתיים שעלולים להופיע אצל טבעונים'
החוסרים התזונתיים שעלולים להופיע אצל טבעונים
07/05/2019 | 16:53
42
אין מה להיבהל, כל מה שצריך הוא לשים לב טוב למזון שאתם אוכלים - וזו כבר ברכה אחת שהטבעונות מביאה עמה.
לצפיה ב-'למישהו יצא לקנות נעלי בטיחות/עבודה טבעוניות ב"אינטרו בטיחות?'
למישהו יצא לקנות נעלי בטיחות/עבודה טבעוניות ב"אינטרו בטיחות?
18/04/2019 | 16:45
31
מצאתי כאן קולקציה מאוד גדולה של נעלי עבודה ובטיחות
למישהו יצא לקנות? נראה שהם מייצרים באיטליה, צרפת, ספרד ויושבים בראשון לציון..

אשמח לשמוע פידבקים, תודה
לצפיה ב-'האם מישהי מכירה קוסמטיקאית טבעונית בחיפה?'
האם מישהי מכירה קוסמטיקאית טבעונית בחיפה?
15/04/2019 | 12:33
28
חיפשתי בכמה מקומות ולא קיבלתי תשובה. אולי כאן אצליח...
לצפיה ב-'בחירות 2019'
בחירות 2019
08/04/2019 | 10:12
5
84
כמה מאיתנו יצביעו ל"צדק לכל"?
אני מאמינה שהלוחמנים בינינו, אלה שמשתתפים בהפגנות
יצביעו למפלגה, אבל אנשים כמוני שרק
אתמול ראו את תשדיר התעמולה שלהם, הזדעזעו,
ורק אתמול
התנדנדו ממה שרצו להצביע בהתחלה לכיוון של
"ק" בקלפי.
לצפיה ב-'הסיכוי שלהם אפסי, אבל זו רק תחילת הבעיות'
הסיכוי שלהם אפסי, אבל זו רק תחילת הבעיות
09/04/2019 | 14:45
3
58
באופוזיציה הם לא יכולים להשפיע יותר מכל מפלגה אחרת. זו קבוצה של אנשים שתנסה לשמש כקול לזכויות לבעלי החיים וזה בסדר גמור, אבל זה יכול היה להיות גם חברי כנסת שונים ממפלגות גדולות יותר. אין להם משמעות כ״מפלגה״.
בקואליציה הם כבר באמת היו יכולים להשפיע במידה מסויימת אבל איך הם יהיו בקואליציה? אין שום קו או מכנה משותף בהקשר לעמדות מדיניות, חברתיות, בטחוניות, כלכליות. מה הם יצביעו ביחס לסיפוח שטחים או להבדיל- ביחס לפירוק התנחלויות? הקול הטבעוני או האקטיביסטי מכיל ימין קיצוני כמו שמאל קיצוני כמו כל הורסיות הפוליטיות האחרות.

אז בעצם השיקול הוא האם להצביע לעוד מנדט למפלגה שמייצגת אותך על שלל העמדות שלך וגם לחפש מפלגה שמכילה אנשים שייצגו את עמדותיך ביחס לזכויות בעלי החיים. ההצבעה למפגה כמו צדק לכל היא לא יותר מאשר קול מחאה שאין לו שום השפעה על המתרחש.
לצפיה ב-'אז אני מבינה שאתה לא טבעוני לוחמני'
אז אני מבינה שאתה לא טבעוני לוחמני
09/04/2019 | 14:54
2
19
לצפיה ב-'אני בגדול לא לוחמני'
אני בגדול לא לוחמני
10/04/2019 | 03:16
1
43
אבל זה לא ממש משנה. כאמור, הם לא יתקרבו במיל לאחוז חסימה וגם אם היו עוברים זה היה בזבוז קולות לטעמי
לצפיה ב-'והעובדות לפניכם'
והעובדות לפניכם
29/05/2019 | 19:07
14
ברור שהם יתקרו והנה העובדות בשטח !

לצפיה ב-'מה לגבי'
מה לגבי
10/04/2019 | 09:03
36
טל גלבוע שמונתה ליועצת לראש הממשלה (לפחות עד שתתחלף הממשלה נוכחית) בענייני בעלי חיים? לדעתך תהיה לה השפעה?
לצפיה ב-'אני רוצה להוסיף שגם שלשום ראיתי'
אני רוצה להוסיף שגם שלשום ראיתי
09/04/2019 | 14:06
51
את תשדיר התעמולה של "צדק לכל"
ורק כאשר ראיתי את תשדיר התעמולה
שלהם בפעם השנייה, כאילו שמעתי שעון
מעורר שהזכיר לי שיש דברים יותר
חשובים ממלחמה מי ינהל את המדינה
ואיך כלכלה וביטחון יתנהלו נכון.
לצפיה ב-'צ'יה ואומגה 3'
צ'יה ואומגה 3
09/04/2019 | 13:26
36
באיזו דרך הכי מומלץ לצרוך את הצ'ה בכדי לנצל את יתרונות האומגה 3 ממנו?

האם להשרות את זרעי הצ'יה בנוזל ולחכות להתנפחות שלהם היא הדרך שמבטיחה את הספיגה הטובה ביותר לגוף?

והאם חימום של זרעי הצ'יה "הורס" את היתרונות שלהם? (למשל חימום במיקרו או הוספה לתבשיל/מרק חם).

לצפיה ב-'מזון היוצר בסיס'
מזון היוצר בסיס
29/03/2019 | 07:31
3
67
אני אוכל רק מזון היוצר בסיס (פירות וירקות). האם לא כדאי להוסיף מעט מזון היוצר חומצה כמו גבינה\ ביצה\ בשיעור של 5% מהמזון ??
לצפיה ב-'כאן לא ממליצים על התעללות בבעלי חיים בצורת מוצרים מן החי'
כאן לא ממליצים על התעללות בבעלי חיים בצורת מוצרים מן החי
29/03/2019 | 18:05
18
לצפיה ב-'כאמור זה פורום טבעונות'
כאמור זה פורום טבעונות
31/03/2019 | 10:08
50
כך שלא ממליצים כאן על מוצרים מהחי.
אבל מי אמר לך שכל הפירות והירקות הם מזון היוצר בסיס? לדוגמא עגבניות או פירות הדר הם מזונות שיוצרים חומצה. בכל אופן, במקום לשבור את הראש עם חישובים של חומצה/בסיס מה שמומלץ הוא לגוון בתזונה צמחית מאוזנת שמבוססת על מזון טבעי כמו דגנים מלאים, קטניות, פירות וירקות, אגוזים ושקדים למיניהם וכו'.
לצפיה ב-'אין משמעות ל״יוצר בסיס״ או ״יוצר חומצה״'
אין משמעות ל״יוצר בסיס״ או ״יוצר חומצה״
31/03/2019 | 21:43
44
זה יכול להיות משמעותי לאנשים עם בעיות של אי ספיקת כליות. החומציות בדם מאוזנת מצויינת על ידי בופרים שונים והיא לא תופר בעקבות אכילת מאכל כזה או אחר
לצפיה ב-'הפן (האנטי) חברתי של דיאטה ואורח חיים בריא'
הפן (האנטי) חברתי של דיאטה ואורח חיים בריא
28/03/2019 | 01:20
1
58
יותץר מהפן החברתי, סוצאלי.
אנשים שחיים דיאטה משתדלים לדבוק בה. וגם אם יש להם צ'יט דיי (לי אין כזה) - הם לא מתפרעים מדי אני מניח.
לי קשה בעולם הדייטים- כשמצפים ממני לשתות אכוהול. בירה יין. אני שותה פה ושם. אבל מנסה להמנע. לא כזה עף על אלכוהול. והערך התזונתי שלו מן הסתם לא עושה לי יותר מדי כיף.
יש בחורים שפוסלים אותי לדייט בגלל זה.
גם כשויצא למסדעה עם המשפחה -משתדל לא לאכול מנות עם הרבה רוטב וקלוריות (סלט במסעדה עמוס בקלוריות מן הסתם ואם לא- אז לא חבל לשלם 50  שח ועוד טיפ על סלט שעולה לי בבית 10 שח והרבה יותר עשיר וגדול?)
בקיצור אני מרגיש עוף זר. שהחברה הקפטיליסטית שלנו מעודדת אותי לאכול. ג'אנק. יקר. כחלק מסיטואציות חברתיות ורומנטיות.
מייאש. ולא יודע אם זה גורם לאנשים להמנע ממני.
עובר לעוד מישהו בראש?
לצפיה ב-'נראה לי שאני כבר רחוקה מדי מהגיל שלך '
נראה לי שאני כבר רחוקה מדי מהגיל שלך
29/03/2019 | 18:27
49
והסיטואציות שלנו די שונות.
למשל, אני כבר כ20 שנה רחוקה מעידן הדייטים ויש לי יותר מהרגשה שהרבה השתנה מאז.
למשל, המשפחה שלי כמעט לא עושה ארוחות משפחתיות במסעדות
למשל, אני לרוב אתחמק מארוחות משפחתיות בלי קשר
גם אני די נמנעת מאלכוהול (לא אכפת לי בכמות של תמצית וניל אבל כמות שנחשבת "שתיה" זה יותר מדי בשבילי), מהסיבה שאני מרגישה ממש רע אחרי, ויכול להיות שזה הבדלים מגדריים אבל לא קיבלתי תגובות שאתה מתאר.
ולמרות שבבית אני אוכלת די בריא, אין לי בעיה להתפרע במסעדה לפעמים מבחינה בריאותית בתנאי שזו מסעדה טבעונית.

לצפיה ב-'פלטפורמת תוכן חדשה מחפשת מנהל/ת לדף ״טבעונות״'
פלטפורמת תוכן חדשה מחפשת מנהל/ת לדף ״טבעונות״
28/03/2019 | 23:28
30
שלום לכולם,

חברת PUBLC מחפשת מנהל/ת לדף התוכן ״טבעונות״ שנבנה בימים אלו.

מדובר בפלטפורמה חדשה (אשר הושקה החודש בניו יורק) שמטרתה לרכז את כל המידע שיש באינטרנט סביב הנושאים השונים במקום אחד.

בימים אלו החלנו בהקמה של דף ״טבעונות״ ואנו מחפשים אחר מנהל לדף זה.

על מנת להבין את הרעיון בכלליות, כך נראה דף ״מוזיקה״ כדוגמא:

אשמח לשמוע ניר,
לצפיה ב-'הורדנו את התחפושות ממחר מתחילים לעבוד,עבודה מהבית במיידי בשכ'
הורדנו את התחפושות ממחר מתחילים לעבוד,עבודה מהבית במיידי בשכ
25/03/2019 | 13:55
19
הורדנו את התחפושות ממחר מתחילים לעבוד,עבודה מהבית במיידי בשכר של 80 שח לשעה ובזמן הפנוי, לפרטים תשאירו טלפון או הודעה בפרטי .https://www.ipanel.co.il/memberregistration/&helli...;
לצפיה ב-'אחרי הרבה מאוד זמן וותק בהכנת חומוס '
אחרי הרבה מאוד זמן וותק בהכנת חומוס
15/03/2019 | 21:42
71
הגעתי לסוד של החמיצות של החומוס , לימון ומלח לימון בלבד זה לא מספיק 
חייבים גם חומץ . (כף או 2 ). 
לי ידוע שחומץ זה חומר משמר במתכונים ביתיים שמשמשים למזון משומר לתקופות ארוכות .  
האם סלט חומוס ביתי ( קרם חומוס ) שמוסיפים לו חומץ יהיה טוב לאכילה גם לאחר 
2-3 ימים ? 
לצפיה ב-'עזרה(:'
עזרה(:
04/03/2019 | 15:49
45
היי חברים!
זה שאלון ממש קצר אשמח אם תוכלו להקדיש כמה דקות מזמנכם ולמלא(:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzc7Ga3O...

תודה רבה על ההשתתפות!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ