לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום בינו לבינה
בינו לבינה סובב הרבה מאוד תחומי חיים - פה מדיינים עליהם- הוא והיא מה שביניהם.
כי נשים מונוס וגברים ממאדים 
הכללים בפורום :  לא רוצים טרולים,טרוליזם ותת תרבות דיון - הפורום איכותי 
 שמרו על תרבות דיון ונא לשרשר בהתאם -תודה רבה !! הנהלת הפורום בינו לבינה 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בינו לבינה

בינו לבינה סובב הרבה מאוד תחומי חיים - פה מדיינים עליהם- הוא והיא מה שביניהם.
כי נשים מונוס וגברים ממאדים 
הכללים בפורום :  לא רוצים טרולים,טרוליזם ותת תרבות דיון - הפורום איכותי 
 שמרו על תרבות דיון ונא לשרשר בהתאם -תודה רבה !! הנהלת הפורום בינו לבינה 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

יחסינו לאן
13/03/2016 | 10:51
1
101
ראיתי את זה עולה כאן בפורום לאחרונה, ולצערי זו תופעה שלא מעט נשים נתקלות בה בתהליך ההיכרות כאשר הן מרגישות תלויות באוויר ולא יודעות כיצד לנהל את שיחת ה-"יחסינו לאן" באופן כזה שלא יבריח את בן הזוג הפוטנציאלי, אז איך עושים את זה נכון מבלי להרתיע אותו? אומרים? רומזים? 

להלן שני קישורים לכתבות מעניינות וחשובות בנושא:

שיהיה לכולנו שבוע שכולו אהבה והצלחה !!!
היה מעניין לקרוא
13/03/2016 | 19:39
19
גם התמונה ששמת מגניבה מאוד!! תודה ששרשרת לנו משהו כזה! 

החכמתי! 
שרשור הגדול לכבוד יום האישה הבינלאומי
08/03/2016 | 17:49
17
76
שמחתי מאוד לראות שהעלו פה הרבה מאד דיונים ופינות ליום זה כדי לחגוג או לציין את האישה ומעמדה וכנראה גם במקום מסוים את מאבקה הפמינסטי הנוכחי הבועט. 

אז הנה הלינקים לשרשורים שלנו להיום : 

בואו לכתוב , להגיב ולהשתתף בפינות הללו..כל תגובה הרי היא מבורכת 

לנשים שבינינו כולל אני , אני מאחלת לכן שתמשיכו להאבק כל יום מחדש בעולם שלנו בחוסר צדק ועוולות שנעשות לכם מדי יום ביומו על היותן שייכות למגדר מסוים. ולא להכנע!

אני מאחלת לנו להיות בישראל שדומה במעט לשבדיה במובן של שוויון מגדרי (לדעתי כל העולם צריך לשאול למודלים שלהם) ושאנשים יתעוררו ויבינו שלא צריך להלל אף אשה או גבר ליום אחד ובשאר הזמן להמשיך להלל ולהגדיל פערים מגדריים וחברתיים...אלא צריך כל הזמן להליחם עבור צמצום פערים אלו. 
שלום
10/03/2016 | 14:48
15
61
אני מאחל לנשים שיהיו להן הרבה ילדים נחמדים, כי נשים יולדות, וגם שיצליחו להביע את מורכבותן הרגשית בדרכים יפות.

רק אם הן רוצות בכך, כן?
10/03/2016 | 19:01
10
45
כי יש נשים שלא מעוניינות בהרבה ילדים, ויש נשים שלא מעוניינות במעט ילדים, ויש אפילו נשים שלא מעוניינות בכלל שיהיו להן ילדים - ואם להן אתה מאחל את זה אז זה מאוד לא נחמד מצדך. דכאני אפילו.
בודאי אם הן רוצות
10/03/2016 | 19:03
9
40
שפע ופריון נחשבים לברכות חיוביות מאד, יצירת חיים ואהבה. נשים הם שיולדות ולכן איחלתי להן הרבה ילדים.

לא כולן מעוניינות בזה
10/03/2016 | 20:15
8
34
ולאחל למישהי או למישהו דבר שהיא לא מעוניינת בו זה הרבה פחות חיובי.
אני מציעה לך לחשוב על ניסוח שפחות מניח מראש שכולן רוצות את אותו הדבר
זאת ברכה כללית למין הנשי
10/03/2016 | 21:20
30
כל אישה תבחר כמה ואיך היא רוצה להשתמש בה.

כמה אירוני
10/03/2016 | 22:02
6
45
שביום שבמקור היה מציין מאבק לשוויון זכויות
(בין היתר המאבק הפמיניסטי רוצה שתראו בנשים יותר מהסטריאוטיפים)
אנשים בוחרים לציין אותו - בדחיקה לתפקידים מסורתיים וסטריאוטיפים של טיפול, הורות (ספציפית אמהות), מניקור/פדיקור ושופינג, דיאטות וכו' (כל אלו אינם דברים רעים לשעצמם כשמישהו או מישהי בוחרים את זה באופן פרטי, אבל הדחיפה החברתית הזו שגורמת לכל בחירה אחרת להיות כמעט לא לגיטימית או במקומות מסויימים לא לגיטימית בלי הכמעט היא כל כך מנוגדת לכל מה שהיום הזה ציין במקור)
מסכימה איתך בעניין התפקידים המסורתיים.
11/03/2016 | 12:00
5
30
בנוגע לשופינג וכו' - זה פשוט אינטרס כלכלי טהור של חברות מסחריות שרוצות להרוויח כסף ולאו דווקא ליצור סדר יום חברתי כזה או אחר. 

ידוע שזה אינטרס כלכלי. זה לא עושה את זה פחות חברתי או פחות
12/03/2016 | 11:47
4
22
אירוני.
ובקצת יותר מילים - זה שהאינטרס הכלכלי של חברות מסחריות מתלבש על הסדר החברתי הקיים (שמאפשר למשל לגרום לנשים בעיקר להרגיש רע עם הגוף שלהן, וכך למכור להן קוסמטיקה, בגדים, שיטות להסרת שיער, ניתוחים פלסטים, אוכל מנחם מצד אחד ותעשיית דיאטות מצד שני וכו'. כמובן שהאינטרס הכלכלי לגרום גם לגברים את אותו הדבר, אבל מאוד כלכלי להתלבש על דבר קיים), זה לא פחות עניין חברתי.

לצערי, אני חושבת שמי שאשם במצב הזה הן נשים,
12/03/2016 | 14:49
3
24
מה שגורם לאירוניה להיות עוד הרבה יותר אירונית...
יש לנו כוח כלכלי, שלא רק שאנחנו לא מנצלות לטובתנו, אלא להיפך.
באיזשהו מקום ירינו לעצמנו ברגל, וחבל.

אם נשים מלכתחילה לא היו משתפות פעולה במידה כ"כ רבה, כל התעשיות הללו לא היו מגיעות למימדים שהגיעו אליהן, אם בכלל היו מתקיימות.
לא כל מה שמוכרים לנו אנחנו צריכות לקנות.
(מדובר על נשים ככלל, כן? אין טעם לבוא עם דוגמא פרטנית של "אבל אני בכלל לא כזאת").

ושיתוף הפעולה של נשים הוא לא רק כלכלי. למה בכלל לתת למישהו לגרום לנו להרגיש רע עם עצמנו מלכתחילה?
הסדר החברתי הקיים לא היה מתקיים אם לא היינו נותנות לו.
אם יש לנו מספיק כוח, יכולת וביטחון להלחם על שוויון זכויות ומקומנו בעולם, צריך להיות לנו מספיק כוח גם להכיר בערכנו כמו שהוא, מבלי לשחק לידיהם של בעלי אינטרסים כלכליים או חברתיים למיניהם למכור לנו מוצרים שטובים בעיקר לכיס הפרטי שלהם.

לי זה נשמע כמו האשמה של
12/03/2016 | 17:13
2
22
נשים שהן אנושיות ושמניפולציות והפעלת כח עובדים עליהן.
אני מסכימה שהיה עדיף לנשים בהרבה מקרים לא לשתף פעולה עם הסדר החברתי הקיים (ובמקרים אחרים כן http://shironet.mako.co.il/artist?type=lyrics&..., אבל לא כולן סופר אנושיות. אם דוקרים אותנו אנחנו נדמם, אם מרעילים אותנו אנחנו נורעל, ואם משווקים לנו מגיל אפס שאנחנו נמדדות במראה שלנו, ומציבים בפנינו מודלים כמעט בלתי אפשריים בתוספת של מסרים סותרים אז נהיה חסרות ביטחון.

אין מה לעשות, שינוי הוא תמיד קשה ודורש חוזקות
12/03/2016 | 18:20
1
17
הרי אם נמשיך לעשות את מה שאנחנו עושות, מן הסתם לא נגיע לתוצאות אחרות.

אז אנחנו מקטרות על הקיים, רוצות שינוי, אבל כשזה מגיע ל-לשנות את עצמנו בשביל עצמנו – פה אנחנו כבר חלשות, חסרות ביטחון וצריך להתחשב בנו? 

אף אחד לא יתן לנו שינוי על מגש של כסף. אנחנו צריכות לגרום לזה לקרות. וזה לא יקרה ע"י התמסכנות.  כמו שכבר כתבתי, אם אנחנו מספיק חזקות לפעול לשינוי מצבנו בעולם, אנחנו צריכות להיות גם מספיק חזקות כדי להפסיק לאכול מניפולציות וחארטות של בעלי אינטרסים.

הלינק שצרפת מוביל אותי לרשימת האמנים בשירונט, אני מניחה שלא לזה התכוונת.

1. תיאור מצב זה לא בהכרח התמסכנות.
12/03/2016 | 21:44
14
2. לא כל אחת יכולה להיות מאה אחוז חזקה מאה אחוז מהזמן. המנגנונים שמפעילים עלינו אולי לא יפעלו על כולן, אבל הם מספיק חזקים כדי לפעול על אחוז גדול מהאוכלוסיה.

תמיד תהיה נקודת חולשה, ולהצביע על מי שמנצל את זה זוהי לא התמסכנות אלא התחלה של טיפול בבעיה. אם לא יתנו שם לדברים כאלו נשים לא יהיו פחות מדוכאות - הן פשוט יהיו יותר מבודדות עם פחות כח לפעול נגד זה.

הלינק שצירפתי היה אמור להגיע למילים של השיר "ברוש" מאת אהוד מנור.
להגיד "אני מאחל לנשים שיהיו להן הרבה ילדים...כי נשים יולדות"
13/03/2016 | 10:25
3
27
יש משהו שוביניסטי וסטריאוטיפי באמירה הזו. 
אל תפגע, אני יודעת שאתה כתבת את זה לגמרי מכוונה טובה, אבל נשים, מעבר להיותן "מכונת ילדים" הן גם הרבה דברים נוספים, ודווקא בתקופה המודרנית מנסים לעודד אותנו שהן הרבה מעבר לרק מכונה שמייצרת ילדים.
אני אישית הייתי נעלבת אם היו מאחלים לי ללדת הרבה ילדים, מה עם הצלחה? השכלה? קריירה? הגשמה עצמית?
התכוונתי למיוחדות שבנשים
13/03/2016 | 13:29
2
18
ההבדל העיקרי בין גברים ונשים הוא כמובן שנשים יולדות. לכן בירכתי את המין הנשי בהתאם למה שקשור אליו ומייחד אותו. אהבה לילדים היא דבר נהדר. אפשר גם לברך את הנשים שתהיה להן הרבה אהבה כי אומרים שנשים נוטות יותר לחשיבה רגשית וגברים לחשיבה שכלית רציונלית.

גם האמירה שנשים הן רגשיות וגברים רציונליים היא שוביניסטית
13/03/2016 | 22:32
1
14
זו נטו הצנחה שהחברה יצרה , הבנייה חברתית
לא נכון
14/03/2016 | 13:14
10
לא אמרתי שגברים יותר חכמים, אלא שנשים נוטות יותר לחשיבה רגשית וגברים לחשיבה רציונלית. אני בטוח שהיו מחקרים שגילו את זה. זה כנראה כי האישה נמצאת עם הילדים בימיהם הראשונים אז היא יותר צריכה לתת להם אהבה.
מאחל לכן מה שמאחלות עבור עצמכן.
13/03/2016 | 01:53
31
ומאחל שביום הבא כבר לא יהיה צורך לכבס החוצה את כל הלכלוך מהצבא מהמשטרה ומהשלטון. מאחל שביום האישה הבא הפוקוס יהיה על נשים ולא על הגברים שהטרידו ופגעו מינית. מאחל שהבעיטות החוצה יסתיימו כאשר יהיה נקי וסדר היום והשיח הציבורי והפרטי יהיה מעודכן לרמה שלא תפגע במעמד האישה בכל ארגון ומערכת יחסים.

אני לא אומר זאת כדי להסב ראש מהמצב בנוגע להטרדות בארץ, אלא כדי שביום האישה יתמקדו בנשים עצמן ובצדדים חיוביים יותר. כי כל יום רגיל בשנה יוצאת פרשיה כזאת או אחרת לאור. עד שכל הקודקודים והבוסים ילמדו שזה כבר לא חלק מהתפקיד לנצל את המעמד...ורק יוביל לכלא.
נ.ב.
מאחל שלא יקצרו את העונש של קצב.
הוא אמר היא אמרה!
03/03/2016 | 09:09
10
292
אז בפינתנו הדו שבועית כרגיל לוקחים נושא "טעון" ומדיינים עליו אישה וגבר...בואו לקרוא את הדעות ולהגיב גם בעצמכם.

הנושא הפעם  : סקס עם האקס! Sex with the ex

אז הנורא מכל קרה לנו , נפרדנו! הוא זרק אותי , היא עזבה אותי והבדידות קשה מנשוא. לפעמים הבדידות כ"כ קשה שלא מצליחים להתגבר עליה ומציעים לאקס לילה אחד של תשוקה להתנחם בזרועותיו כדי לסבול קצת יותר את הפרידה.

כדאי? לא כדאי?..למה?..
=====================================================
אז הגולש *-מרקי-קקטוס-* כותב : 

אמנם לא מנסיון אישי: 
אבל גם לאחר שהתחתנתי, נזכרתי בחברות שלי. והיה סקס לעיתים. 
סקס ענק, תחושה של החמצה בשל הפרידה. 
זאת כי עם אותם האקס או האקסית היתה כבר רוטינה ארוכה ומתישה. 
ולפתע-הכל נהיה חדש. 

ורוטינה עם סקס-זה לא הולך ביחד, לצערי. 

אבל יש המון סיבות מדוע יש לפתע  אקס וגם אקסית. 
התסכול מהסקס זה לא בראש הרשימה. 

לכן למחזר יחסים בעיניי חסר טעם. 
אפשר להנות פעם או פעמיים, להזכר, ובד"כ זה מוצלח בתחילה, 
כי פשוט רוצים להחזיר עטרה ליושנה. 

אבל בפעם השלישית...שוקעים באותה השממה. 

מרק. 
----------------------------------------------------------------------------------

הגולשת ELLA1992 טוענת :

סקס עם האקס, יש בזה משהו סקסי ומושך, חזרה אל המוכר והידוע אבל הפעם כבר לא בתור בת הזוג, אלא בתור...בתור...משהו לא מוגדר ;) יש משהו בחוסר ההגדרה הזה שפשוט גורם להורמונים להשתולל בגוף. משהו באופי החדש של האקט הזה יוצר מעין אפקט מגרה ומתעתע, אותו אחד אבל התנסות אחרת, אני לא אשקר , גם לי זה קרה, כן גם אני נפלתי...מנגד, הבעייתיות שבזה והמורכבות של זה פשוט הופכות את אותה משיכה ל-לא משתלמת, למה? כי סביר להניח שהייתה סיבה מספיק מוצדקת לפרידה (אז למה לא לכבד את זה?), וכי- כדי שתהליך הפרידה יעבור באופן חלק ותקין עדיף להתנתק לגמרי (כן גם פיזית) וכי בדרך הזו הוא יישאר תמיד בתמונה וכי ככה אני מפספסת הזדמנות להכיר בחור חדש וכי וכי וכי והמון כי...מה שאומר שיש יותר סיבות למה לא לעשות את זה מאשר למה כן...אז דעתי בעניין לגמרי ברורה, אני נגד. רחוק מהעין רחוק מהלב. הפעולה הזו לא תביא עמה שום דבר חיובי, זה מיותר ובעיניי מי שנופל בזה, זה בעיקר מעיד על אמוציונליות, אז אני תמיד נוטה לעודד את חברותיי (אחרי שטעיתי על בשרי) לפעול ברציונליות בדברים כאלה, למה? פשוט מאוד,היות והמעשים שלנו שנובעים מאמוציות תמיד גוררים אחריהם השלכות פחות נעימות, ומתלווה להשלכות הללו תחושה של בושה, אשמה והלקאה עצמית ...ואילו המעשים הרציונאליים שלנו תמיד משאירה אותנו על הקרקע ומסייעת לנו לחשוב נקי ולקבל החלטות נכונות. משמע, המסר שלי הוא- אל תתנו להורמונים לטמטם אותכם. סקס עם ה-X זה X  
לדעתי תמיד צריך לשאול את עצמנו לפני כל פעולה - איך היא תשרת אותנו אם בכלל ולפי זה לנקוט צעדים.

------------------------------------------------------------------------------------------
ומה אתם אומרים??

בהנחה שאין חברה,לי אין בעיה.פשוט.
03/03/2016 | 11:56
2
45
יהיה גם יהיה אל תדאג!!
03/03/2016 | 13:11
1
80
תודה שענית והשתתפת
03/03/2016 | 13:29
11
לדעתי
03/03/2016 | 15:35
57
קשר חומרי צריך ליצור מאהבה זוגית ולא רק להנאה. הנפש חשובה מהגוף. האקס אינו בן זוג שלנו כרגע, ולכן לא צריך להיות אתו במגע קרוב. אפשר לעשות סטוצים לפעמים ולא נורא אבל לא רצוי.

הלב אומר כדאי, הראש אומר לא כדאי
03/03/2016 | 19:36
1
75
אצלי הלב תמיד מנצח את הראש.
אין מה לעשות פרידות זה אף פעם לא קל ונשאר רגש, לפעמים גם חוזרים ונשארים ביחד.
הראש והלב לפי אמונתי
16/03/2016 | 18:53
5
בעבודה צריך להתמקד בשכל, בחברויות עם אנשים צריך להתמקד ברגש. אם אוהבים אדם, כדאי להשתדל להתגבר על הבעיות ביחד ולהישאר אתו.

אף פעם לא היה לי
05/03/2016 | 15:52
2
82
אני בעד להשאיר את העבר איפה שהוא- בעבר.

אם נפרדתם-יש סיבה טובה ולחזור למשהו כל כך אינטימי - זה בעייתי. אם יש משהו מעבר לסקס ויש באמת רצון לחזור להיות ביחד, אז הייתי מתחילה דווקא לא במיטה
אם הכל כל כך לא לגיטימי אז עם מי נעשה סקס (:
12/03/2016 | 14:29
1
26
לפעמים פשוט בא לי סקס. לא רוצה לזייף קשר בשביל זה.
לא רוצה להוליך שולל אף אחד. פשוט סקס.
בעיני זה אחד הדברים הכי מדהימים שאפשר לעשות בחיים. 
מודה שלפעמים מה שהתחיל אצלי כהרפתקאה הפך לקשר מחייב של שנים אבל אין כמו סקס לשם הנאה לא בשביל להשיג שום דבר. בעיני זה פשוט מדהים.

מה שיפה הוא שדווקא כשאתה בא בלי הרבה ציפיות - בסך הכל בא לחוות ערב מיוחד - החיים יודעים להפתיע ולפעמים אתה מקבל הרבה יותר 
סקס הוא אמנם מהנאות החיים
16/03/2016 | 19:05
16
אבל בניגוד לכסף ואכילה, הוא גם קשר עם אדם. קשר גופני עם אדם שאין אתו אהבה מתאימה, יכול להיות לא נעים לנפש. מדובר באנשים, לא באוכל. הנפש שלנו חשובה יותר וצריך לכבד אותה.

תלוי
10/03/2016 | 10:23
25
איזה סוג של אקס
יש תאקס המיתולוגי (סוג של  חחחח) ואז זה מחזיר לך פיסות חיים ישנות-חדשות :)
שרשור TOPIC סופ"ש הגדול!!
10/03/2016 | 09:23
19
אקטואליה  - בגלל שאני בחורה פימינסטית אני חייבת לומר מילה על ההתנצלות של בני ציפר. לקריאת ההתנצלות לחצו כאן. הייתי רוצה להגיד שאני מאמינה בלב שלם לו , ושזה מגיע מלב אמיתי ושלם וכנה. יחד עם זאת יש קצת יותר מדי סיפורים על היותו בעלות דעות קיצוניות על מגדר שלם. מה אתם אומרים?

יחסים - מנקודה שונה , טור של עדה אופיר כבת 30 , נתנה לבעלה לפתח את הקריירה שלו בעוד שהיא נשארה ב"עבודות הבקאופיס" של הבית והפכה למעין "פאנטום". בואו לקרוא את הכתבה. ומה אתם אומרות או אומרים הייתם מוכנים לוותר על קריירה למען הבן זוג? כמה אתם שווים ?, מהו תג המחיר של הקריירה שלכם? בואו לספר לנו

AskPeople  - הוריי מאיימים עליי להפרד מחברתי או שאצא מהצוואה..רוצים לקרוא? לחצו כאן . מה הייתם עושים במקומו? רוצים לענות? בואו לשתף 

AskPeople2  - התחלתי לצאת עם בחורה בטינדר , היא מעוניינת בסטוצים ומשהו לא מחייב , אני מעוניין ביותר אבל "לא טוב בדברים האלה". רוצים לקרוא את הכתבה המלאה? בואו לקרוא פה..מה אתם הייתם מייעצים לו לעשות? בואו לספר לנו על כך

פלייבאז יומי - האם נצליח לנחש את צבע העיניים שלך? בואו לשחק..ולשתף האם הצליחו 

יוטיוב יומי - סרטון משעשע וחסר כל שוביניזם..סתם..3 סיבות למה את "מכוערת" בעיניי גברים..בואו לצפות 
- כתיבה למגירה - פינה חדשה ! -
28/02/2016 | 09:58
22
66
אז אני פותחת שרשור דו שבועי 

צרפו קטעי כתיבה שכתבתם למגירה ואתם רוצים לשתף כי המסגרת פה היא אנונימית לחלוטין 

שירים , פרוזות , מכתבים, סיפורים, ועוד ועוד..זה המקום...אני אנסה לפרסם גם פעם בשבוע פה איזה שיר או קטע כתיבה שמצאתי לנכון לשים בפינה זו..

הצטרפו בהמוניכם!
לא יישלח - אל תדאגו.
25/02/2016 | 13:35
9
156
אני בספק אם המכתב הזה יגיע אלייך. קרוב לוודאי "שייעלם" מהתיבה.

השתנית קצת ועברו כמה רגעים עד שהבנתי שאותך אני רואה. וכל כך שמחתי לראות אותך. אני חושב שבמרחק שני רחובות גם הבינו. יום הבחינה אולי היה הסמלי ביותר שהיה לי בתקופה האחרונה. כמו תלמיד שפוגש מורה שהיה לו חשוב.

לא. לא התכוונתי לשאול האם את עדיין מחזיקה באותו המספר או האם תהיי פנויה לקפה. יכולת לברוח קצת פחות מהר. לא הכל מוביל לשם. כמו שלא כל ערבי עם חוט ביד עומד להתפוצץ. לפעמים הוא רק מסדר את האוזניה.

אבל כן רציתי שתדעי שדברים טובים קרו בזכותך. את היית אדם שעורר אותי לגמרי. בשבילי למשל לחזור וללמוד, למקום שחששתי ממנו, היות ואני חייב לעשות את זה "הכי טוב", להלחם בהפרעת הקשב, אך לגלות שוב את יכולותיי ולאהוב את מה שאני עושה, זו הצלחה.

ואת פשוט הופעת שם במסדרון. היה רק חסר שברקע יתחיל להתנגן "אם היית רואה" אך בתסריט הפוך, בדיוק מהפזמון ומישהו יצעק קאאאט! יש לנו את זה! כדי שאבין שאני נמצא בסרט ולא בתוך צירוף מקרים הזוי. השארת בי המון חותם XXX, מבלי לדעת, מבלי להתכוון.

ברור שלא במעמד של אותו היום, אבל כן במעמד של מכתב זה, אני יכול לומר לך שאהבתי אותך המון. כמעט בתמימות. אין לי הסבר מדוע שכחתי כמעט כל חוק. אבל גם הייתי אגואיסט. ראיתי רק את דרכי. אך להפוך מאדם אוהב לאדם מוקצה ובמחי יד לא לראות אותך שוב ולא את האנשים שאהבתי, וללא הסבר (ע.ע "הסוד הגדול") הרגיש כמו ניתוח לב פתוח.

המון עבר עליי. המון דברים התפרקו לי בידיים. נבהלתי. נלחמתי קשה כדי לבנות הכל בחזרה. וזה גם גרם לי לבחון את התנהלותי, את דרכי ואת העבר שיש ביכולתו להכתיב חלק מהעתיד. אהבה, גם כשאכזבה, ולו רק עצם היותה כבר נוגעת במקום עמוק, יכולה להיות מניע חזק מאד לכניסה אל רבדים עמוקים שלנו ובלי פחד, כי הנורא כבר קרה, להבין ולחבר דברים, לשחזר החלטות אותן קיבלנו גם לפני שנים ושהפכו לדרך חיים עד ששכחנו מדוע והאם היה נכון לקבל אותן ופשוט חיינו אותן. אני חושב שחשבון נפש כזה אנו זוכים לעשות באמת רק פעמים אחדות בחיינו. ואם לא היית עוברת כך בחיי, אין לי מושג מתי זה היה קורה.
לומר לך "תודה" זה יישמע מאד יומרני. הרי לא תכננת, לא ידעת שכך יהיה, פשוט התנהגת בסוף כמו שאת יודעת להתנהג. אני זה שעשה את הראקציה. אבל גם ניוטון החל לחקור את כוח הכבידה רק כי נפל לו תפוח על הראש.

XXX. עלי והצליחי. ואין צורך להגיב למכתב, לא לשם כך הוא נכתב. ראי אותו כמכתב הערכה שכתב לך עוד אדם שיצאת אתו. ושאולי פתח את הלב מהר מידי. ושאולי הוא רגשן. ושאולי פשוט לא נתנו לו הזדמנות לדבר באמת. ואה, שנפרדו ממנו בהודעה על הבוקר. והיי רגועה, אני בעצמי מקווה שדרכינו לא תצטלבנה ולו רק כדי לחסוך ממך את אי הנעימות, למרות שמעולם לא היה וממש אין על מה.

רק שלטובת הסביבה, נסי להגיע לבחינות עם קרוקס או משהו. העקב נורא מפריע כשהרגל שלך קופצת
אתה נשמע כמו אדם מקסים
26/02/2016 | 00:54
7
54
כל הכבוד שלא נתת למרירות להשתרש ושהצלחת לנוע לכיוונים חיוביים למרות מה שקרה. האופטימיות המשתקפת ממכתבך מעוררת השראה.
המון בהצלחה בהמשך הדרך 
את המכתב הזה למעשה אינני שולח...
27/02/2016 | 23:39
6
56
צירוף המקרים שקרה לפני כשבוע בו פגשתי אותה לאחר שנה בה לא ראיתי אותה, היה כל כך בעל סיכויים נמוכים שיקרה שזה נורא ריגש אותי.

כמה שבאמת הייתי רוצה שהכתוב יגיע אליה, היא לא תבין חצי ממה שכתוב שם...
כתבת כ"כ יפה ומה -
28/02/2016 | 09:33
31
ממש ריגשת אותי.
ולמה בעצם שהמכתב לא יגיע אליה? מה מונע ממך לעשות זאת? 
כתבת מאוד מאוד יפה!
28/02/2016 | 09:53
4
32
יש לך כשרון!...אהבתי במיוחד את הסיומת עם הקרוקס

צר לי שזה נגמר לא יפה ולא הייתה אופציה להגיד לה את כל זה...אני אגב הייתי שולחת את זה ...סתם בשביל שיירד לי מהחזה..אבל אני זה לא אתה

אני מברכת אותך ואת יידיך על השיתוף-אני יודעת כמה שזה דבר קשה לשתף משהו שנכתב למגירה..! תודה רבה!! 

אני חושבת שאני אתייג את זה בפינה שבועית של שירה ושירים ומכתבים למגירה כי אני רואה שאנחנו מקבלים הרבה כאלה.

אני מברכת אותך על ההצטרפות לפורום וממליצה לך להתעדכן יומית , ולענות לאחרים ולהשתתף בפינות השונות כי אנחנו בסה"כ חבר'ה נחמדים..שיהיה לך הרבה הרבה בהצלחה! 
אסור לסיפור הזה להסתיים טוב
28/02/2016 | 21:20
3
58
היא פשוט ניתקה את הקשר בהודעה. בלי לומר מדוע.

לא עזר כשפניתי אליה לאחר תקופה, לא עזר שמי שהכירה בנינו לקחה יוזמה ופנתה אליה, כאשר הבקשה הייתה עדינה ככל האפשר, בשני המקרים, כתובה, אחת ויחידה, בכל דרך שתבחר, בכל זמן שתחליט - את הסיבה.

לא לחזור, לא להיות בקשר, לא לשנות את דעתה, לא להטיף לה מוסר.
רק את הסיבה.

היא סירבה בתוקף. יותר נכון במילים מדוייקות שלמראית עין לפחות נוסחו בצורה מאד מתנשאת. שלמשל אם התשובה הייתה "לא אהבתי אותו" זה היה נשמע כמו הדבר הכי מתוק עלי אדמות.

במשך חודשים הייתי בין שמים וארץ.
1. אם הייתי מאמין שכל מה שהיא הציגה עד רגע לפני הפרידה היה בעצם שקר - הייתי שוקל מחדש את האמון שלי בסביבה.
2. אם הייתי מאמין שהכל היה אמת, אבל בחוסר ידיעה של סיבה - הייתי נשאר "תקוע" בלופ. כמו אפליקציה מעצבנת בלי כפתור יציאה.

לכן, הייתי חייב לאמץ לעצמי משהו באמצע. שלא טעיתי כשהתאהבתי בה. אבל גם שכך פרידה אמורה להתנהל.

משם החל המסע ועל זה אני בעצם מודה לה.
איך אתה מרגיש היום?
01/03/2016 | 08:37
2
6
תוכלי לחדד את השאלה?
03/03/2016 | 08:46
1
15
מרגיש כלפיי מה? 
מתעניינת לשלומך
03/03/2016 | 09:26
16
מבחינה רגשית באופן כללי ובפתיחות הלב לאהבה חדשה בפרט.
משעשע
11/03/2016 | 00:19
6
יפה.אהבתי
בחינה בחשבון
02/03/2016 | 17:49
17
ואני,לא ספרתי עד עשר

ואני,לא ספרתי עד עשר
נתתי לה כך סתם,לחמוק

ואני לא ספרתי עד תשע
לא חיכיתי לידה,לחבוק

ואני,לא ספרתי עד אפס
נתתי גאז,אף שהיה אור אדום

אך כעת,סופר שוב עד שמונה
ממתין ומחכה-לירוק…

מרק.

כשראיתי אותך ידעתי
07/03/2016 | 00:53
21
שאתה זה שתציל אותי
מעצמי
מהשדים והרוחות והמי יודע כמה עוד מרעין בישין
וגם כשהלכת 
בתוכי האמנתי שאולי יבוא יום ונפגש
וראיתי אותך ממשיך בדרך ובונה חיים חדשים
זה שרף לי את הנשמה
אבל חשבתי ששוב זו אני, המפגרת, השונה
אז נאלמתי דומיה
ועכשיו אני בשקט כזה אבל אחר
אני רגועה שאתה לידי
במחשבות, בדמיון
בלב ובראש
אתה החבר הכי טוב שלי
וגם האח הגדול (כביכול)
אני רוצה לראות אותך כבר
אבל יודעת שצריכים לקרות עוד כמה דברים בדרך לכך
כדי שאהיה מוכנה

מעברים בחיים
07/03/2016 | 00:42
17
בין תחושת הנדחית
לבין רצויה ואהובה
שם אני פוגשת בך
וזה שורף אותי כמו אש
כמו אני אתה בראשי תיבות
סופי משפטים
אני רוצה אליך
רוצה אליי
לעצמי
מנסה ומצליחה לפעמים גם לאהוב אותי לבד
לפני שאתה מגיע ומציף אותי באהבה שלך
אני יודעת שהכל יזרום לנו
כי אני בחורה של גבר אחד
כך יעיד ניסיון חיי
מחכה לך ואוהבת
ומתה כבר שיגיע הזמן שאוכל לראות אותך לחבק ולגעת
אהבת חיי....כואבת אבל טובה
אחרי ככלות הכל
05/03/2016 | 19:17
2
53
ואחרי ככלות הכל
אחרי המבול והשרב הגדול
אחרי שנבלו כבר כל הפרחים
שזרקתי את ציפיות הכרית לכביסה
אתה שם מחכה
עומד ויפה
במחשבות שלי
לא עוזב לא מרפה
ואם לא אתה 
אם לא אנחנו
כבר מזמן הייתי מוותרת
על עצמי
עלינו
על עתיד טוב יותר
תדע שאתה במחשבות שלי מלא. . . . . .
אוהבת
וסולחת
06/03/2016 | 01:42
17
מקסים!!
יפה
06/03/2016 | 15:37
3
לבלוב
09/03/2016 | 12:50
13

פעם חשבתי שצלקות זה מכוער
התחבאתי וסגרתי את עצמי בבדידות איומה
היום  אני בוחרת לקבל אותן ולעלות מיד על הבמה
אז .. רק רציתי להגיד לך תודה
תודה על הקבלה
ההקשבה
ההכלה
תודה שאתה לא מוותר לי ועלי.....
עלינו
בכל סיוט טמונה חוויה ואני מנסה כעת למצוא את הטוב והכיפי בכל מה שקורה
וכשתבוא אני אקריב למענך באהבה
מבחירה
גם אם אני פועלת "לא כשורה" עושה זאת רק כדי להיות כבר בריאה
אז..טה אמו מוצ'ו מוצ'ו......................ומעריכה מואה

שיר (אהבה) פשוט- לעצמי :)
10/03/2016 | 10:59
1
10
הימים מגיעים
והגלים שכחו
את הילדה הקטנה
הגדולה
מתחילה להיזכר
חלום קטן בי מנקר
חיה עוצמתית
אוהבת ושקטה
עושה הכל כדי להמשיך
לאהוב אותך
אותי
אותנו
זה שלנו :)
שלום מילי
10/03/2016 | 21:36
5
בשני השירים שלך יש רעיון די ברור ומתפתח היטב. אולי הייתי מוותר קצת על הסיומים שנראים לא כל כך שיריים, אבל אולי הם דווקא מוסיפים הומור נחמד ומרענן. בנוסף בשיר לבלוב כדאי לוותר על המלה הרגשנית "איומה" ובמקומה מספיק לכתוב "בדידות חזקה" או אולי אף מספיק לכתוב "בדידות" והאמירה שהתחבאת וסגרת את עצמך היא מספיק חזקה גם ככה.

מהיום
11/03/2016 | 00:16
7
לא עוד שוברת ת'כלים
מבינה את הכללים
סוגרת עוד מעגלים
מבינה כי אפשר
רצוי וגם מותר
לאהוב עם לחשוב
על היום והמחר
את עצמי ואותך אף פעם לא לעזוב
אהובי המתוק :)
12/03/2016 | 20:56
11
אתה מגלה בי את שגלום ונסתר
רק איתך זורחת השמש ומחממת את המחר
ביום קריר ונסגר
אתה פותח לי צוהר אל כל מה שטוב וגם מותר
אז קפצתי לכאן להגיד את שעל ליבי
מקווה לראותך בקרוב מעאמ'ש
שלך,
יוליה:)
אהובי היקר
15/03/2016 | 11:31
4
אתה מביא לי פתרונות
ביום חשוך נטול יתרונות
בזכותך אני זוכה להכיר בי צדדים חדשים-ישנים
כאלו שכבר מזמן שכחתי מהם
מעצמי
תודה על הסבלנות (המשתלמת אחמ אחממ)
אוהבת המון :)
יום האישה הבינלאומי!!
08/03/2016 | 08:22
9
67
אז לכבוד יום האישה הבינלאומי המתקיים היום ברחבי העולם..אני מזמינה אתכם נשים לענות על הסקר הבא (וגם גברים)

מושא לדוגמה
  מיהי האישה שהכי שימשה לי דוגמה חיובית בחיי ולמה?
 מיהי האישה שבעיניי משמשת דוגמה מאוד שלילית לאישה ולמה?
 בתור אישה מהו הדבר שהכי מעצבן אותי "בעולם של גברים" ולמה?
 מה המושג "העצמה נשית" אומר עבורי?
 דוגמה לסרט/ ספר שנותן דוגמה חיה ובועטת למונח - Girl power ולמה?

אז זהו שיהיה לנו יום אישה בינלאומי שמח ...

קשה לענות אבל..בכל זאת
08/03/2016 | 11:17
25
1. אמא- נתינה ללא גבולות
2. אמא- חפירה ודאגה קיצונית עד חרדתית
3. בעולם של גברים הכי מעצבן אותי- השתקה של נשים או זלזול, חוסר פרגון
4. העצמה נשית אומר עבורי העצמה של הכלה התפתחות ויצירה נשית בעולם גברי
5. הסרט שלי חחחחח
הפורום היחיד שמציין את יום האישה.
08/03/2016 | 13:09
5
5
אולי שכחו
08/03/2016 | 19:04
4
18
אולי חשבו שלא מספיק בוער כי יש דברים באמת יותר בוערים בארץ שלנו...

מה זה אומר עלינו כחברה שאנחנו במדיה החברתית כמו תפוז לא מציינים יום שכזה...סתם זורקת משהו לאוויר
אולי כי חברות מסחריות השתלטו על היום והורידו ממשמעותו
08/03/2016 | 19:35
3
16
מיום לציון מאבק לשוויון זכויות (שעדיין לא הסתיים), הפכו את זה לעוד יום מסחרי ועוד מסחרי שוביניסטי ביותר מדי מקומות.
מצידי עדיף לא לציין בכלל מאשר לציין בצורה כל כך מעצבנת.
רק להבהיר - ללא קשר להודעה הפותחת של השרשור
08/03/2016 | 19:39
2
טור ציני על הנושא
10/03/2016 | 14:53
1
19

מם ציני על הנושא -

ולחזור לסקר הפותח - אמנם לא היו לי דמויות לחיקוי (משום מגדר) כשגדלתי, אבל אם הייתי בוחרת היום אז מרינה גרודינסקי
את מהממת
10/03/2016 | 23:47
14
תודה ואני מסכימה איתך...והאמת בגבי גזית באותו יום אמרה אישה שהיא מעדיפה שלא יהיה יום אישה כי אין יום האיש...ושאנחנו צריכים לשאוף ודי בצדק במקום להלל פמיניזם..תביאו שווין זכויות מגדרי אמיתי כדי שלא נצטרך לחגוג פסטיבל כזה מגוחך של יום האישה בשקל.

אהבתי את המימ גם וגם את האישה שבחרת...נהניתי והחכמתי מתגובתך מאוד
רק עכשיו שמתי לב לשרשור !!! אופסיייי
08/03/2016 | 23:08
22

מיהי האישה שהכי שימשה לי דוגמה חיובית בחיי ולמה? סבתא רבא ז"ל, הייתה כימאית גאונה , שרדה את השואה, הגיעה לגיל מבוגר מאוד והיוותה מקור השראה עבור המשפחה כולה , הייתה בעלת אישיות מדהימה, אישה משכמה ומעלה, תמיד ניסתה לעודד ולשמח, לתמוך, לחזק, ולחלוק איתנו את חכמתה ונסיונה הרב!
 מיהי האישה שבעיניי משמשת דוגמה מאוד שלילית לאישה ולמה? אין מישהי ספציפית, דווקא בגלל שיש יותר מדי כאלו- שמשתמשות במיניות שלהן ורק תורמות עוד יותר להחפצה שלהן עצמן , רק מזיקות לנו למין הנשי.
בתור אישה מהו הדבר שהכי מעצבן אותי "בעולם של גברים" ולמה?זה שבטבע שלנו אנחנו מונעות יותר מרגש, ומקבלות החלטות ממקום אמוציונלי בעוד שאצל הגברים יש יותר רציונאליות, וגם זה שהם מתגרים רק מגירויים ויזואליים ואנחנו אמורות לסלוח להם על כל מיני דברים מעצם היותם שונים מבחינה גנטית מנטאלית, שקשה להבין את המוח שלהם .
מה המושג "העצמה נשית" אומר עבורי? חתירה לשוויון מגדרי דווקא מתוך השונות בין המינים, דווקא בגלל השוני מגיע לנו להרגיש שוות ולא מופלות לרעה. בנוסף, ניפוץ מוחלט של סטיגמות- רגישה מדי, דרמטית, אמוציונלית, פחדנית, חלשה, כל זה בעיניי לא מאפיין נשים , זה עניין של אופי, גם גבר יכול להיות כזה.
דוגמה לסרט/ ספר שנותן דוגמה חיה ובועטת למונח - Girl power ולמה?
I spit on Your Grave
שלום
10/03/2016 | 21:31
7
האישה הכי נהדרת שהכרתי בחיי הייתה עובדת השמה שעבדה בשבילי לפני הרבה שנים ותמיד הייתה אהבת חיי ולא רצתה בי לקשר. אישה שלילית מאד היא בחורה בכפר שתקפה אותי באלימות כמה פעמים, בחורה נוראה. העצמה נשית בשבילי היא בעיקר חמידות, אני אוהב את החמידות הנשית. סרט שמתאר יפה את העוצמה הנשית הוא "עגבניות ירוקות מטוגנות", ראינו אותו במכללה זה סרט פמיניסטי מוצלח.

שרשור TOPIC שבועי !
07/03/2016 | 10:20
2
18
הוא חוזר ובגדול , בואו לשרשר את כל הדברים החברתיים שלאו דווקא קשורים לבינו לבינה..פה המקום להביע ולהשפיע!
יום שני 7.3.16
07/03/2016 | 10:38
13
אקטואליה - המשך בפרשת בוכריס תא"ל והרש"לית שלו שטוענת שהוא הרס לה את החיים במכתב אך לא התייחסה בשום צורה להאשמות העבירות מין בהם היא מאשימה אותו , נכנס היום לפוליגרף. החשוד לעיל מסביר את המכתב לאשתו - "זו הייתה אהבה נכזבת"..מעוניינים לקרוא עוד? בואו לקרוא בYNET. למעבר לכתבה לחצו כאן 

השאלה היומית  - באתר AskPeople התפרסה השאלה הבאה שתפסה את עיניי גובה הוא דבר מהותי..עד כמה? ..אני התחלתי לצאת עם מישהו והוא 1.7 ואני 1.72 (מילת המנהלת...הלוואי עליי 1.62...!!) האם לעזוב? כן או לא..בואו להביע דעה. לקריאת השאלה לחצו כאן 

משחק יומי מה הגיל שלך לפי רמת הפסימיזם שלך?..(אני פסימיסטית קשה) למעבר למשחק לחצו כאן (בואו לשתף בתוצאה ומה שיצא לכם) ואיזה נושאים למשחקים הייתם רוצים לראות יותר.(לי יצא 30-59 בגיל)

סרטון יוטיוב יומי - כשאת חושבת שהוא מחוץ לליגה שלך...לחצו כאן למעבר לסרטון
יום שלישי 8/3/16 -יום האישה הבינלאומי!
08/03/2016 | 08:11
18
אקטואליה - אז למי שלא מכיר את הטניסאית מריה שרפובה הפתיעה את כולם במסיבת העיתונאים שכינסה עם הודעה עסיסית במיוחד. מעוניינים לשמוע מי ומה? בואו ללחוץ כאן ולקרוא 

יחסים - העצמה נשית בעולם הערבי! שנים בעלה התעלל בה והיא החליטה לעזוב אותו. רוצים לשמוע את כל הפרטים? בואו לקרוא את הכתבה - לחצו כאן 
משחק פלייבאז יומי - לכבוד יום האישה הבינלאומי -איזה דמות קומיקס על נשית את? בואו לשחק. לחצו כאן למעבר למשחק (לי יצא Carol Danvers (Ms. Marvel)
יוטיוב יומי - הוא אמר היא אמרה -בואו לראות איך נשואים ורווקים מתייחסים ליצירת חברים חדשים כשאתה מבוגר. מעניין? לחצו כאן למעבר לסרטון
שרשור שירים לכבוד יום האישה הבינלאומי
08/03/2016 | 17:33
5
15
רעיון נפלא של SUPERSONIC777 

שרשרו לנו את השירים הכי הכי שלכם של נשים
הוידיאו של SUPERSONIC
08/03/2016 | 17:36
10
לצערי לא הצלחתי לשרשר מאמצע שרשור לשרשור חדש אז הנה הלינק שהוא שם

p!nk - stupid girls
08/03/2016 | 17:40
4
אז איך אפשר שלא לשים את סמל הפמיניזם שצועק (לפחות דאז..היום היא כבר הרבה פחות) על מה לעזעזל קרה לנשים שהפסיקו להיות פמיניסטיות ו"ויתרו" על החלומות שלהם.

בעיניי היא סמל לפמיניזם 

למעבר לסרטון הקישו כאן 

הערת אגב...כל אותן נשים שבחרו להשאר בבית ולהיות עקרת בית או להסתפק בשכר נמוך וכל אותם הקלישאות שאנחנו נשים נפלנו לתוכן בין אם ברצון או לא, אין לי דבר נגדכם -אם זה רצונכם הרי זה משובח שיוצא לכם לעסוק ולעשות מה שאתן הכי הכי רוצות! אשריכן! 
שירים על ולנשים (טובים ורעים..אבל צריך להתייחס לכולם)
08/03/2016 | 18:28
1
10
קליפים ישראליים 

הדג נחש - אין לי אף אחד (אם כי זה בעיקר שיר עצוב אבל חשוב לשמוע אותו כדי להזכר בכל אותם הנשים שחוות עוולות כאלו המתוארות בשיר מדי יום ביומו בגלובוס כולו!) 

ג'ירפות -גג (לכל אותן הנשים שחשו אבודות היום) 

ברי סחרוף  - מפנה מקום (נשמע שזה לא כך..אבל תקשיבו עד הסוף!) 

ושלא תגידו שאני רק מצ'תכנזת הנה גם קצת מזרחיים..

מרגול (מרגלית צנעני) - אז מה (מצטערת זה התבקש להיום!)

שרית חדד - יאללה מוטי (נכון זה על גבר..אבל הסאב טקסט - אני אישה חזקה ויודעת מתי ללכת מקשר שהוא לא טוב לי) 
=======================================================

שירים באנגלית (לועזית) 

TLC - no scrubs  (אם תקשיבו למילים היטב תבינו שSCRUBS אלה גברים שלא יודעים להעריך נשים לפי השיר..HENCE שם השיר ולכן חשבתי שהוא מתאים לשרשור) 

ואחרון אך בהחלט חביב!! איך אפשר שלא...

יש לי עוד המון המון המון בראש...אבל צריך לעשות קצת מטלות בבית אז נאלץ להתנתק כרגע מהמחשב מעט..תצרפו עוד שירים אני מאוד אוהבת שרשורי יוטיוב 
שאמי,רק שירים שנשים שרות...
09/03/2016 | 10:41
11
פינת 'צוחקים על זוגיות' והפעם מזווית אחרת!
08/03/2016 | 00:57
9
67
תשרשרו אירועים משעשעים שזכורים לכם מהזוגיות הנוכחית או ממערכות יחסים קודמות, דייטים, וכיו"ב
'אירועים משעשעים' הכוונה היא ל- פאדיחות, פאשלות וכדומה!!! GO

אני אתחיל, 
סיפור אמיתי לגמרי!!!!
כשהייתי בצבא, היה לי חבר רציני, היינו בשבוע שמירות בדיוק, הוא התקשר אליי בערב כנראה לאחל לי לילה טוב ושמירה נעימה, והפלאפון שלי היה בכיס על מצב שקט, הכפתור כנראה נלחץ ויצא שלכאורה "עניתי" לו, וידיד שלי ששירת איתי בבסיס בדיוק הגיח כאשר על מכנסו חגורה נשית מצחיקה שהוא לקח כנראה מאחת הבנות, סתם רצה להשתעשע, החגורה הייתה מעט פתוחה והמכנס עמד ליפול לו+ ראיתי את הקצין התורן מתקרב, עשה סבב לבדוק שהכל תקין בעמדות, אז אמרתי לו "תשים את המכנס, מהר, הקצין התורן מתקרב" ואחרי 2 דקות הוצאתי את הפלאפון לראות מה השעה וקיבלתי הודעה מהחבר "למי אמרת לשים מכנס?! מה את עושה?" חחחח  
אני והוא אמנם כבר לא בקשר אבל אני עד היום בוכה מצחוק כשאני נזכרת בסיטואציה ההיא. 

תורכם!!! יאללה תזרמווו!!! בטוח העבר שלכם עשיר בפאדיחות שרק זועקות שתספרו עליהןן כבר למישהו :))
פדיחה בדייט
08/03/2016 | 07:57
3
89
יצאתי עם מישהו לדייט , הוא כל הזמן היה עסוק בטלפון...כנראה הוא נעלב מזה שבאתי מהעבודה ולא הספקתי לשים איפור או משהו כזה והתלבשתי יחסית צנוע..

אמרתי לו בערך 3 או 4 פעמים...והוא התעלם באלגנטיות..בפעם החמישית סיימתי לשתות את הקפה שהזמנתי (שאגב הלכנו למסעדה נחמדה וכל מה שהוא הזמין זה קפה..איזה עליבות נפש תסלחו לי) השארתי 20 שקל על השולחן נתתי לו ככה צ'פחה גברית וחברית על הכתף ואמרתי לו..ביי גבר, פעם הבאה אם לא בא לך על הדייט עדיף להגיד בפרצוף מאשר להתנהג בצורה מחפירה שכזו והלכתי לתפוס מונית 
08/03/2016 | 08:41
2
65
מצטערת בשבילך שבזבזת זמנך על אחד כזה ושמחה לראות שאת זוכרת את זה בתור משהו משעשע 
הפסד שלו
08/03/2016 | 08:55
1
69
אם בחור רק אכפת לו איך התלבשתי לדייט ראשון ואם יש לי בושם יקר או מכונית לא שווה שנייה אחת מזמני...
זה אכן הפסד שלו!
08/03/2016 | 09:15
43
אבל ממש לא הפסד שלך , את הרווחת 
עוד לא
08/03/2016 | 11:20
63
עדיין לא היה לי בן זוג/חבר רציני אבל...
היו כמה גברים (סמרטוטים) שפגשתי בדרך..
אני רק מאחלת להם שהסחיטה תהיה קלה :)
סולחת לגמרי
לא תקום ולא תיטור
פדיחה בדייט בחו"ל
08/03/2016 | 15:42
2
79
כשהייתי בת 22 טסתי עם דודה שלי לברצלונה. היא די פולנייה באופי ואף פעם לא ממש הסתדרתי איתה אבל היה דיל שווה של רגע אחרון ושתינו היינו פנויות אז הלכנו על ההזדמנות.

הטיול היה די משעמם, היא התייחסה אליי כמו לילדה קטנה ועשתה לי רגשות אשמה על כל ניסיון להתפצל. בערבים היא לא רצתה לעשות כלום והתעקשה ששתינו נחזור למלון עד 20:00 כדי לראות חדשות. 

בכל אופן, בערב האחרון היא עלתה לחדר ואני נשארתי לשבת בלובי, שם התחיל איתי בחור אמריקאי ממש נחמד וחתיך בטירוף... התחלנו לדבר והוא הזמין אותי לבית קפה טרנדי שהיה מתחת למלון אז הלכנו לשם והיה ממש כיף, השיחה זרמה והסתבר שיש לנו תחומי עניין משותפים. הוא היה בערך בן 30 ואיש העולם הגדול, אז גם אני ניסיתי לעשות עליו רושם של בחורה בוגרת... כשלפתע הגיחה דודה שלי, לבושה בנעלי בית ובחלוק הכי מכוער ומרופט שאי פעם נברא והתחילה לצעוק עליי בתשלובת של עברית-רוסית, מולו ומול כל מי שישב שם, על איך העזתי לצאת מהמלון בלי להודיע לה ושעשיתי לה התקף לב וכ"ו וכ"ו. גררה אותי משם בכוח בלי שהתאפשר לי אפילו להיפרד בצורה נורמלית. רציתי לקבור את עצמי מרוב בושה... 

מיותר לציין שלא נסעתי איתה יותר לשום מקום מאז. 
או אה
08/03/2016 | 15:58
54
פדיחות באמת ..אבל זה נשמע מצחיק מאוד גם!!

טוב לראות שאת לוקחת את זה בהומור עצמי
הכי הצחיק אותי,"חלוק הכי מכוער ומרופט שאי פעם נברא..." חח
08/03/2016 | 16:05
17
אני אספר
16/03/2016 | 19:03
13
פעם הייתי עם חברה במגרש אחד ונשכבנו על האדמה אני עליה והתנשקנו, ופתאום ראינו שכמה ילדים עומדים מעלינו ומסתכלים בנו.

פינה נשית לכבוד יום האישה
08/03/2016 | 09:10
2
43
לנשים היפות, החכמות והחזקות של הפורום הזה, אני מאחלת לכן יום האישה שמח! תמשיכו להיות מוצלחות, מדהימות ודעתניות כפי שאתן!

שרשרו משפטים יפים של העצמה נשית!!!
אני אתחיל,
גבר חלש תמיד ינסה להקטין אישה חזקה כי היא מהווה איום עבורו.
גבר חזק תמיד ינסה להעצים אותה כי היא מהווה אתגר עבורו. 
COOL
08/03/2016 | 11:22
14
ראשית, חייבת לתת זריקת פרגון למשפטים- סחטיין
זאת ועוד,
מאחלת לנשים להפסיק לקרבן (להיעשות בכח קורבן) את עצמן ולהתחיל לצמוח לפרוח ולהאיר (או להעיר) את הסובב אותן
לאב יו גירלס
משפט אחד אין לי
08/03/2016 | 18:04
19
אבל..כן יש לי שלל של תכניות נהדרות ששמעתי היום בתחנה האהובה עליי ביותר -103FM 

אז הנה לינקים לחלקים מתוכניות רדיו ב103FM שלדעתי היו נהדרות היום בקשר ליום האישה הבינלאומי (ממליצה במיוחד על גבי גזית אם כי אני משחדת אני חושבת שיש לו תכניות נהדרות והוא איש תקשורת ועיתונאי ממש מדהים)

*איפה הכסף - מהי אלימות כלכלית נגד נשים? בואו לשמוע פה 

*שי ודרור - מצרפת את כל התכנית כי הם התעסקו בכל התכנית בזה.. בואו לשמוע את הצמד הכי מצחיק ברדיו (כמעט..אביעד וטל גם מצחיקים אותי שחבלז).
לחצו כאן למעבר לתכנית 

*גבי גזית - מצרפת את כל התכנית כי רובה עסקה בנושא יום האישה - לחצו כאן  למעבר לתוכנית 

* חמש בערב - ראיון עם גברת מדהימה ! אילנית יורמן ששוחה , מעבירה שיעורי פילאטיס , משתתפת בתחרויות , מגדלת ילדים ..והכל..על רגל אחת ! בואו לראות מה אישה אחת מדהימה עושה! לחצו כאן לשמיעת הקטע 

* הבוקר עם טל ואביעד (עם אביעד קיסוס וטל ברמן) -ראיון עם רונית אלקבץ על פמיניזם. בואו לשמוע פה 

*ראיון מECO99 FM עם דיאטנית על הבדלי התזונה בין גברים ונשים (לא צוין מאיפה ואיזה תכנית אז אני משאירה את זה כך-אולי שם התכנית הוא תזונה?). לחצו כאן למעבר לקטע -הקטע ישודר מחר כפי ששמתם לב אגב. 

ממליצה בחום לשמוע חלק מהדברים כי בעיניי רדיו היא מדיה טובה לצריכת חדשות (או לפחות רק אני חושבת כך?..או שהזדקנתי?)

מי אני ומה שמי-שרשור התפקדות 03/16
03/03/2016 | 09:00
8
70
אז כמו מדי חודש אני נותנת בתחילת כל חודש הזדמנות לגולשים חדשים ולכאלה שנמצאים ורוצים קצת לצאת מבין הכלים ולהגיד מי הם ומה הם את ההזדמנות לבוא ולהציג את עצמם.

מידע אישי-info

שם (לא חייב שם מלא אמיתי מספיק שם פרטי או הניק ניים שלכם בתפוז)
 עיסוק : מה אני עושה (מה המקצוע שלי ומה ה-day time job שלי כרגע )
 אזור מגורים : (מחוז מרכז , צפון, דרום..)
 מצב זוגי : (רווק / נשוי/ בזוגיות..אולי זה מסובך?)
תחביבים

מה התחביב שלי  : מה התחביב העיקרי שלי? (קריאה, ספורט, ריקודים?..מה אני עושה אחרי העבודה כתחביב אישי?)
 מהי עבודת החלומות שלי? ולמה? 
אישיות 
  הייתי רוצה שיידעו עליי ש... 
 הספר/סרט שהכי מאפיין אותי הוא ...כי...

משוב
האם נהניתי לענות על סקר זה?למה?
איזה פינה בפורום אני הכי אוהב? ולמה?
 חסר לי בפורום...
האם יש פינות מיותרות בפורום? אילו?
הייתי רוצה שבפורום ידונו יותר על נושאים מסוג....

טוב זהו לחודש מרץ , אני מקווה שתהנו ושיהיה לנו אביב חמים! 

לכל המצטרפים החדשים אני מאחלת לכם בהצלחה ושיהיה לכם בעיקר הרבה כיף, בואו להשתתף בפינות הרבות בפורום כמו הכתיבה היוצרת , פינת ההאדמות , פינות הOFF TOPIC היומיות , פינת הבדיחות ועוד ועוד....וליצור תרבות דיון כיפית ואנונימית עם אווירה ייחודית בניגוד למדיות חברתיות אחרות.

אז  שיהיה לנו חודש קסום ונהדר

שיימי מנהלת הפורום בינו לבינה 

אני אענה אולי אחרים גם יענו
03/03/2016 | 13:10
72

מידע אישי-info

שם  : שיימי (שלדון + איימי מהמפץ הגדול)
 עיסוק :  מזכירה אם כי במקצועי אני מהנדסת אלקטרוניקה בהתמחות חומרה 
 אזור מגורים :  אזור מרכז 
 מצב זוגי : אפשר לומר נשואה..(מאורסת)
תחביבים

מה התחביב שלי  : ספורט (ספציפית אמנויות לחימה- עושה MMA , BJJ , טאי צ'י , בודי בלנס  ,בודי קומבט ובודי פאמפ) - אבל חטפתי ככל הנראה פריקת פיקה בברך מה שעדיין בבירור ואני מקווה שבסוף אני אחזור להתאמן כי ספורט זה החיים שלי! בנוסף אני מתעסקת ברובוטיקה ומיקרובקרים, לומדת גרמנית בזמני החופשי ומתחזקת את הפורום פה
 מהי עבודת החלומות שלי? ולמה? - הייתי רוצה להיות עיתונאית או טכנאית שידור או שדרנית ברדיו 
אישיות 
  הייתי רוצה שיידעו עליי ש... כמה שנדמה לכם שאתם מכירים אותי..אתם ממש לא
 הספר/סרט שהכי מאפיין אותי הוא  זה מאוד תלוי בתקופה כמו מוסיקה אצלי , כרגע אני מניחה שהספר שהכי דיבר אליי לאחרונה הוא המעניק של יו לורי כי הוא על פילוסופיה של מהו אדם חופשי? מהם זכויות? ומתי אדם נקרא באמת חופשי..זה נושא שמדבר אליי מאוד 

על המשוב אני לא אענה כי אני המנהלת אתם תענו ..
עונה
03/03/2016 | 13:28
3
59
שם: דניאל.
עיסוק: סטודנט ועובד במפעל פלסטיק.
אזור מגורים: צפון.
מצב זוגי: בקשר.
תחביבים: לכתוב שירים.
עבודת החלומות שלי: מה זה? אם הכוונה למה שאני חולם לעשות, מרצה לספרות עברית.
הייתי רוצה שידעו עליי שאני רוחני.
הספר שהכי מאפיין אותי הוא: מסה על הנתונים הבלתי אמצעיים של התודעה, יש לי חשיבה מופשטת ומורכבת בקשר לדרך שהמוח חושב.
נהניתי לענות על הסקר, אני אוהב להציג את עצמי.
לא מתמצא בפינות.
לא חושב שחסר לי עכשיו משהו בפורום.
הייתי רוצה אולי שידונו בפורום יותר על משמעות האהבה בשבילנו שבינו לבינה, בקשרים שלנו.

לא ראיתי שיש גיל
04/03/2016 | 14:48
2
40
גילי 42.

בקשר לפינות
04/03/2016 | 17:09
1
33
אהבתי את פינת הבדיחות על זוגיות, לא כל כך אוהב את הפינה של הוא אמר היא אמרה כי אין לי כוח לקרוא מה אמרו ולחשוב איך להגיב.

אני גם אוהב מאד סקרים
04/03/2016 | 17:58
6
עונה
05/03/2016 | 15:50
51
מידע אישי-info
שם (לא חייב שם מלא אמיתי מספיק שם פרטי או הניק ניים שלכם בתפוז) לא מעוניינת לכתוב את השם אז נסתפק בפרפרית

עיסוק : מה אני עושה (מה המקצוע שלי ומה ה-day time job שלי כרגע ) גננת
אזור מגורים : (מחוז מרכז , צפון, דרום..) ארה"ב
מצב זוגי : (רווק / נשוי/ בזוגיות..אולי זה מסובך?) נשואה
תחביבים
מה התחביב שלי  : מה התחביב העיקרי שלי? (קריאה, ספורט, ריקודים?..מה אני עושה אחרי העבודה כתחביב אישי?) אוהבת מאוד לקרוא, אוהבת לשיר, לשחק באולינג, לראות טלויזיה, קולנוע.
מהי עבודת החלומות שלי? ולמה?  עבודת החלומות שלי היא לעבוד בגן משלי... זה ייקח עוד כמה שנים עד אז
אישיות
 הייתי רוצה שיידעו עליי ש... ימים לא פשוטים עוברים עליי... ולאט לאט נגמרים הכוחות
הספר/סרט שהכי מאפיין אותי הוא ...כי... הממ... לא עולה לי בראש ספר/סרט שמאפיין אותי.. שאלה טובה!
משוב
האם נהניתי לענות על סקר זה?למה? כן, היה קצר יחסית ושאלות מעניינות שגורמות לחשוב.
איזה פינה בפורום אני הכי אוהב? ולמה? הממ... אין משהו ספציפי, זה נחמד שיש ועונה כשזה רלוונטי ויש לי מה לתרום

חסר לי בפורום... הממ... אין משהו מיוחד.

האם יש פינות מיותרות בפורום? אילו? nope
הייתי רוצה שבפורום ידונו יותר על נושאים מסוג... חיי נישואים, בעיות שעולות בזוגיות, טיפים לזוגיות טובה וכו'.

תשובה לסקר
07/03/2016 | 22:44
1
31
אמלי דור ימין
סטודנטית (בר אילן) בדימוס (קרימינולוגיה+מדעי המדינה)
השרון
24
זה מסובך
התחביב שלי: צחוקים/שנינות/משחק
עבודת החלומות- להגשים חלומות
שיידעו עליי שאני חזקה וכשאני רוצה משהו אעשה הכל להשיג אותו (אחמממ ! כולל כל התחומים) ושאני מאד אוהבת סדר וניקיון למרות שיש לי בכלל 2 כלבים בדירה (!)
הספר שהכי מאפיין אותי (למרות שמודה שלא קוראת הרבה בכלל) אדם רגיש מאד (או ילד רגיש מאד..)
משוב:
נהניתי לענות על סקר זה, כי הוא מחבר אותי למהות שלי
פינה אהובה בפורום- טיפים לקשר זוגי (היתה פינה כזו בכלל? אם לא..מנהל מיד תקים אחת כזו!) כי זה שימושי ואקטואלי עבורי (בערך; זה מסובך בקיצור חח)
פינות מיותרות בפורום: הרבה זמן לא עקבתי אז פחות יודעת להגיד
הייתי רוצה לשמוע כאן סיפורים על אהבה גורלית וכן התאמה זוגית על פי גרפולוגיה ושות'
ערב טוב לכולם :)

מילי
08/03/2016 | 00:02
23
שמחה שענית...אולי תרימי את הכפפה ותעשי פינה פעם בשבועיים על טיפים לזוגיות? זה לא טאבו שהגולשים מעלים פינות קבועות... :-)
מיקבול במערכות יחסים
06/03/2016 | 11:53
4
154
קראתי עכשיו כתבה מעניינת לגבי שינויים בזמן שהיה נפוץ ל"מיקבול" (יציאה עם כמה בני זוג במקביל לפני שמחליטים).

בכתבה נטען שבעוד שבעבר היה מדובר על דד ליין של עד כ5 דייטים, כשלאחריו יוצאים מנקודת הנחה אוטומטית שהקשר הפך לרציני ואקסקלוסיבי, בני הדור הצעיר כיום יכולים למקבל במשך חודשים ואף להגיע לשלב היחסים האינטימיים ולהמשיך למקבל עד שלא תהיה שיחת "יחסינו לאן" ודרישה ברורה לאקסקלוסיביות מצד אחד מהצדדים. מודגש שמדובר באנשים השואפים למערכות יחסים זוגיות נורמטיביות בסופו של דבר, ולא לכאלו שמחפשים מראש פוליאמוריה או מערכות יחסים פתוחות כפי שנידון כאן בימים האחרונים.

אני נוטה להסכים עם המסקנות של הפסיכולוג הקליני המרואיין בסוף אבל מה אתם חושבים?

מה לדעתכם הינו פרק זמן סביר לצאת עם כמה אנשים במקביל? בכלל לא? מספר דייטים? עד שמגיעים לשלב יחסי המין? או שגם אחרי, כל עוד שיחת האקסקלוסיביות לא עלתה באופן מובהק?

האם זה בכלל מצופה להעלות את השיחה הזאת באופן מילולי וברור? אני תמיד יצאתי מתוך נקודת הנחה שאחרי פרק זמן מסויים, זה מובן מאליו, אבל גם אני כבר לא נמנית על בני "הדור הצעיר"...

ומה הייתם עושים אם הייתם יוצאים עם מישהו/י חודשיים ומגלים בדיעבד שבמשך כל הזמן הזה - הם המשיכו למקבל?
יש מצב שהקישור לא יפתח אם אין מנוי, אז הנה תוכן הכתבה
06/03/2016 | 12:00
68
כך הופתעתי לגלות ניואנס עדין אך משמעותי שמשנה את עולם הדייטינג
כמה זמן לגיטימי לצאת עם שני אנשים במקביל? שיחות עם צעירי גוש דן שינו את מה שידעתי על המותר והאסור בשוק הבשר והאהבה
שחר קדרון

מזמן לא הרגשתי כה דינוזאור. לפי תוחלת החיים בישראל אני עשוי להיחשב עדיין צעיר — אני במחצית הראשונה של שנות השלושים לחיי. אבל כעת מתחוור לי שהשינויים התכופים והמהירים בעולם הדייטינג עשויים לגרום לך להרגיש אלטע־קאקער בטרם זמנך. הכוונה, כמובן, לנושא האקסקלוסיביות. משיחות שקיימתי בימים האחרונים עם בני 30-20 מהמרכז עולה ששינוי קל אבל משמעותי חל בשנים האחרונות בנורמות שקשורות ל"מיקבול" — יציאה עם כמה בני זוג במקביל. בעשור הקודם היה נהוג, בסביבתי לפחות, שאם ממקבלים צריך להפסיק אחרי מקסימום חמישה דייטים. רוחות השינוי החלו לנשוב לעברי, כרגיל, מכיוון צפון מערב, או ליתר דיוק מברלין. כשחבר הומו משם אמר לי ששם מקובל שעד "שיחת האקסלוסיביות" הכל פחות או יותר מותר, חשבתי שהוא מתכוון רק לקהילת ההומואים בעיר, אבל לדבריו זה ככה גם בקרב סטרייטים. "לא יכול להיות", התעקשתי, אבל הוא היה נחוש בדעתו ולא היסס לקבוע שגם בתל אביב זה ככה. "אכזואו?" שאלתי, ואז בדקתי. התוצאות הפתיעו אותי.

"זה ככה גם פה", סחה לי איילת (שם בדוי, כרוב השמות בטור), מורה בת 28 מרמת גן, שהפציעה בשמי הדייטינג של גוש דן לפני כשלוש שנים. לדבריה, מאז היו לה כחמישה קשרים של כמה חודשים, ועוד הרבה קשרים קצרים יותר של כמה שבועות. "היום יש המון היצע באפליקציות כמו אוקייקיופיד וטינדר", הוסיפה אריאלה, סטודנטית בת 21 מרעננה. "תוך כמה דקות אפשר למצוא עוד מישהו פוטנציאלי, ולאנשים יש בעיה להיסגר רק על אדם אחד.

"אני מכירה בחורות שהיו מתהפכות עליך אם היה מתברר שאתה ממקבל אותן אחרי יותר משלושה דייטים", היא אומרת, "אבל יש גם לא מעט בחורות שלא היו מרימות על זה גבה. היום הרבה יותר נהוג למקבל אפילו חודשיים. לדעתי, אקסקלוסיביות זה כמו חתימה על חוזה, ואם לא היה חוזה, אז הכל פתוח. הבחור לא אמור לקרוא את המחשבות שלי, והגיוני לגמרי שהוא ירצה לצאת עם עוד בנות".

"היה לי קשר עם מישהו שנמשך שלושה שבועות, אבל שלושה שבועות מאוד אינטנסיביים", מספרת איילת. "היינו נפגשים ארבע־חמש פעמים בשבוע. אחרי שלושה שבועות הוא בחר לספר לי שבעצם הוא נשוי, ובהליכי גירושים מאשתו. כעסתי שהוא לא אמר לי את זה קודם ואמרתי לו שמבחינתי זו הונאה. הוא השיב לי בפליאה — 'אבל הבחורה האחרת שאני יוצא איתה אמרה לי שזה דווקא לא מפריע לה שלא סיפרתי לה על ההתחלה'".

ממש כך.

"כן כן. והחלק של המיקבול בכלל לא היה הבעיה מבחינתי".

גברים ונשים ממקבלים באותה המידה?

"זה נורא אישי. יש לי חברות שדווקא בגלל שהן נקשרות מהר מדי הן ממקבלות, כי הן יודעות שהיקשרות מהירה מבריחה גברים והמיקבול ממתן את זה. החוק הוא שעושים את זה, אבל לא מדברים על זה".

לעמעם את הנורמה

היחסים יכולים לגלוש בקלות לחדר המיטות בעיצומה של תקופת המיקבול. "מילא להזדיין במקביל, זה לא סוף העולם", אומרת איילת, "אבל לשכב עם מישהי אחת, ללכת אתה לישון ומהמיטה לסמס למישהי אחרת זו מחשבה קשה. זה לא מגניב. אבל עושים את זה".

למען הסר ספק — כל מי שתואר כאן שואף ליחסים מונוגמיים ולא לפוליאמוריה. הרעיון הוא להתיישב ולקנן בסופו של דבר, אך עד אז, מותר לירות בכל החזיתות. אני חושב שהתפשטות שיטת המיקבול התאפשרה בזכות ערפול הנורמה ששלטה עד לפני כמה שנים, שלפיה ברירת המחדל היא יחסים "רציניים", ומי שלא מצהיר אחרת בשלב מוקדם למדי של הקשר, ואחר כך נחשף כמעוניין בפלירט בלבד, נחשב מניאק. השינוי כיום הוא עדין אבל מורגש — ברירת המחדל היא קצת יותר "לא ברור עד שלא מדברים" וקצת פחות "קשר רציני ומחייב אלא אם כן מכריזים אחרת". לניואנס הדק הזה יש משמעות רבה בעולם הדייטינג.

"יש פער דורי ממש ביני לבין בחורות שצעירות ממני אפילו בחמש שנים", מסביר דובב, איש מדיה בן 31 מתל אביב. "נדמה לי שהיחס לסקס הוא קצת יותר קז'ואל. לא שכולן ככה, אבל יש מספיק כאלה כדי לעמעם את הנורמה. המשמעות של זה היא שאם באחד הדייטים הראשונים יש סקס, זה כבר לא מחייב בהכרח כמו פעם".

"אני יכולה להחליט שאני רוצה להיות רק אתו, אבל יכול להיות שאני רואה את הסיטואציה אחרת ממנו", הסבירה לי חמוטל, סטודנטית בת 24 מתל אביב. "יצאתי עם מישהו לדייט ראשון מושלם, והיינו בקשר ארבעה חודשים", היא מספרת. "בילינו הרבה ביחד, היינו מדברים בלי סוף, אבל תמיד השארנו את נושא האקסלוסיביות בצד. לא מזמן חברה ראתה אותו ב'האפן' (אפליקציית היכרויות חדשה, דומה לטינדר — ש"ק). אני יכולה להצטער, אבל לא להיות הקורבן או להרגיש נבגדת. אולי אני פשוט יוצאת מנקודת הנחה שכולם אס הולס — שאם לא אגיד לו מה אני רוצה, הוא ימשיך להתנהג איך שבא לו".

הפסיכולוג הקליני ד"ר אודי בונשטיין, הפסיכולוג הראשי של המרכז הרפואי האוניברסיטאי לגליל, שומע לא מעט סיפורים כאלה כמטפל — בעיקר בקליניקה שלו בתל אביב ולא בזו שבצפון. "כל תקופה בהיסטוריה מתאפיינת במצוקות אחרות", אומר בונשטיין, בעל ותק של 20 שנה. "בשנים האחרונות אני מקבל יותר ויותר פניות של אנשים צעירים שיש להם קושי להישאר במקום אחד ולהשתרש שם. נוצרת אצלם תחושה של מכניות, ניכור, בדידות גדולה וחוסר שקט. בשלב מסוים הם מפתחים כך שריון, נהיים מחוספסים ושום דבר לא נוגע בהם. זו ממש נכות רגשית.

"כדי להיכנס למערכת יחסים זוגית — ובעצם גם לקשר טיפולי — חייבים לוותר על מה שאין ולא יהיה. כשיש יותר מדי, אז קשה לבחור, וזו בעיה גם של תרבות הצריכה", מוסיף בונשטיין. "בתרבות שלנו יש שני ערכים סותרים — האחד, שכדי לזכות במשהו טוב צריך לעבוד קשה ולהתאמץ, ומנגד - צריך לחפש הרבה כדי למצוא את הכי טוב. בגלל הסתירה הזו אתה דוחה את הבחירה, ומקריב את העומק ביחסים על מזבח האידיאל של בחירה באהבה 'הנכונה', על מזבח המבחר וחוסר היכולת להתחייב.

"אי אפשר להגיע לאינטימיות רגשית כשאתה יוצא עם כמה בחורות בבת אחת", קובע בונשטיין. "אם זו הנורמה ביניכם, אז נראה שגם היא יוצאת עם כמה בחורים בבת אחת. ואז, ברגע הראשון של קונפליקט אתם תעזבו. הרי יש לשניכם אופציות אחרות".

כשהתחלתי לכתוב את הטור הזה הגישה שלי היתה זעזוע עמוק ופליאה על העולם שמשתנה לנגד עיני, אבל האמת היא שלקראת סוף העבודה התפשטה אצלי תחושה אחרת. אולי דווקא טוב שהגישה שלפיה הגבר רק רוצה לזיין, והוא צריך להזהיר מפני זה, והאשה בטוח רוצה להתחתן גם אם היא בת 22, עוברת לאט אבל בטוח מעולם הדייטינג. אדרבה — שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה, ואם הוא רוצה מחויבות — שיעלה את זה בגלוי. מצד שני, אם את או אתה רציניים באמת, מאמינים במונוגמיה ומחפשים חבר או חברה, ולא סתם פלירט, מיקבול זו לא הדרך בעיני. אוקלידס מצא שקווים מקבילים לעולם לא נפגשים; אני חושב שקשרים ממוקבלים לעולם לא מבשילים.
תודה רבה
07/03/2016 | 11:05
1
38
באמת היה מעניין!!

כשיצאתי נסיתי רק פעם אחת למקבל..אבל אני יותר מדי נחמדה הסתבכתי כי לא רציתי להגיד לבחור השני שאני לא יכולה לצאת איתו כי אני יוצאת לדייט עם מישהו אחר (וגם כשמקבלתי זה היה רק במהלך 5 דייטים ראשונים שלאחריהם קיבלתי החלטה והודעתי לשני האנשים בחרתי בך/לא אמשיך איתך) זה היה רק עם שני גברים

מאז החלטתי שאני לא ממקבלת , היום זה לא רלוונטי אני כבר נשואה(טוב כמעט...) למישהו אחד..וגיליתי שהוא בעצמו מיקבל אותי.. אז נראה לי שזה עדיין משהו שעושים

בגדול אני חושבת שזה בסדר למקבל עד 5 דייטים (משהו כמו שבוע שבועיים ראשונים שהתחלת לצאת עם מישהו) אחרי 5 דייטים יש לך כבר מושג טוב יותר עם מי יותר כיף לך ועם מי אתה רוצה להמשיך ואז אתה צריך להודיע אחרי ה5 דייטים..אני בוחר ב...וזהו..אני גם בדעה שאחרי 8 דייטים צריך להחליט עם מי שהתחלנו לצאת רק איתו בלי למקבל לשבת ולהגיד אני מוריד את המודעה מהאתר הכרויות כי אני בוחר בך. זה דעתי לפחות...אבל זה דיון מעניין ...תודה לך..

מה דעתך אגב? על מיקבולים? יצא לך למקבל? 
תודה על תגובתך לגביי...
07/03/2016 | 15:05
32
אני נמצאת בקשרים באופן סדרתי פחות או יותר מאז גיל 16 וכל פעם שקשר אחד נגמר מיהרתי מאוד למצוא את הקשר הבא, כך שבעוונותיי, יצא לי למקבל יותר מפעם אחת אבל לא מעבר ל3-4 דייטים ראשונים.

כיום כבר לא חושבת שזה היה רעיון טוב ובדיעבד מבינה שהיה לפחות בחור טוב אחד שפיספסתי בגלל זה. כשיוצאים עם יותר מבן אדם אחד במקביל, לא באמת נותנים לו את הסיכוי המגיע לו. במצבים כאלו הרגשתי שממש פיתחתי "הגנות"-, הפגנתי סגירות וריחוק ונמנעתי ממגע כדי לא להרגיש רע עם עצמי. בקיצור, בלי להתכוון לזה, שידרתי את מה שנתפס כחוסר עניין כלפיי הצד השני, לא הצגתי את מי שאני באמת וגם לא התעמקתי מספיק בלהכיר ולהבין אותו.
דעתי האישית היא שאין פרק זמן מוגדר
07/03/2016 | 22:52
36
זה לא מדע מדויק. 
ושיחת "יחסינו לאן" לדעתי בכלל לא אמורה להתקיים, קשר "נסגר" והופך לאקסקלוסיבי באופן טבעי, זה אמור לזרום ובשלב מסוים זה פשוט הופך לברור, לא צריך לעשות על זה שיחה, בעיניי זה מיותר, אבל זו רק דעתי.
כתבה מעניינת, תודה ששיתפת!
לענייננו, שוב, אני לא חושבת שיש פרק זמן מוגדר להפסיק את ה"מקבול", זה תלוי , אני די בטוחה שאם המקבול נמשך זה אומר שאף אחד/ת מהמתמודדים אינו ראוי מספיק אז ממשיכים איתם סתם מהפחד לאבד את כולם.
אם בחור שהכרת היה מציע לך סתם סיבוב באזור
05/03/2016 | 17:23
3
140
איך זה היה נשמע לך?
(אנחנו שכנים)
לי זה היה נשמע אחד משני דברים
07/03/2016 | 11:07
101
תלוי בשעה של היום

אם מדובר על סיבוב בשעות הבוקר 
1. אתה כנראה מנסה להתחיל איתי ואין לך עבודה
2.אתה רוצה אולי לפרוץ לבית שלי?

אם מדובר על סיבוב בשעות הלילה
1. אתה כנראה מנסה להתחיל איתי 
2.אתה רוצה אולי להטריד אותי מינית בגינה הציבורית

כך או כך הייתי מעט נרתעת...אם אתה רוצה לצאת איתה לדייט למה לא בבית קפ השכונתי ? מקום ניטרלי..
מקסים
07/03/2016 | 18:04
52
נשמע אחלה !!
היי, "סיבוב באזור"?
07/03/2016 | 20:24
51
נשמע מוזר, אותי זה היה מעט מרתיע...
למה שלא תזמין אותה לצאת לאיזה מקום ציבורי יותר, מסעדה?
זה יישמע לה יותר ידידותי...:) 
בהצלחה 
שרשור סופ"ש הגדול !!! 3.3.16-5.3.16
03/03/2016 | 08:42
2
31
אז הסופ"ש הגיע, למי מביניכם שעובדים היום ומחר ואלה שמחר לא ואלה שגם היום לא...(יש כאלה??) ואיתו לצערנו הגיעה בחזרה הירידה בטמפ' ויהיה סופ"ש חורפי..

מה אתם הולכים לעשות בסופ"ש הזה? בואו לשתף ולספר..

1. מאתר Askpeople - בחור שכנראה החליט ששמע משהו נבזי מבלי לברר על העניין לעומק החליט לצאת עם בחורה ולהתעלל בה במהלך כל הדייט ועזב באמצע. האם פעל נכון? כן? לא? בואו לענות לו באתר או לתת את חוות דעתכם פה. בואו לקרוא את הסיפור המלא -על מנת לעבור לשאלה לחצו כאן 

2. מאתר YNET - קינקיים? הלכתם לדאנג'ן? יש להם מאוואים חבויים שאתם מסתירים כפטיש' ואתם לא יודעים? בואו לקרוא על מהו פטיש' ועל וידויים מעניינים של כמה אנשים שהיו מוכנים לחשוף את הפטיש'ים העמוקים ביותר שלהם. בואו לקרוא את הכתבה באתר YNET. למעבר לכתבה לחצו כאן 

3. משחק הפלייבאז היומי - אם אתם מעריצי חברים מושבעים-המשחק הבא הוא בשבילכם..נחשו את שם הפרק מחברים לפי האימוג'ים השונים. למעבר למשחק לחצו כאן 

4. סרטון יוטיוב יומי - בגלל שאני חובבת מושבעת של התכנית דאבל דייט שהייתה עם דנה מודן ורועי לוי חיפשתי את המקביל ביוטיוב..אז זה צץ..תכנית דאבל דייט מהירה וערוכה במיוחד של 8 דקות ..בואו לראות ולצחוק -לחצו כאן למעבר לסרטון
להיפך!יהיה אחלה של מזג אוויר...
03/03/2016 | 11:53
18
פה בישראל לא עובדים.כולם מנהלים...
פה קצת קריר
05/03/2016 | 15:54
21
בעיקרון מתוכננת הכנת דברים לגן אבל בקטנה כי רוב השבוע אני לא עובדת ואת הרוב הכנתי כבר אתמול- זה יהיה בעיקר צביעה ולמינציות. אלה הן השבתות של גננות מזל שלי יש גם את יום ראשון חופשי...

אולי ניפגש עם זוג חברים- נראה
האמת שהרבה זמן לא הלכנו לסרט אז אולי נלך לסרט בסופשבוע הזה. יש המלצות?
מרגישה מתוסכלת...
02/03/2016 | 21:18
5
276
היי לכם/ן
אני אנסה להתמקד ולתמצת:
לפני שנתיים + עברתי פרידה מאוד קשה מהאקס שלי (הוא נפרד ממני אחרי קשר של שנתיים+ קשר רציני ראשון, אהבה ראשונה...). למרות שהיה לי מאוד קשה, אני רואה איך הפרידה הזו הפכה אותי להרבה יותר חזקה ונתנה לי הזדמנות להכיר את עצמי. זה מצד אחד. מצד שני, הפרידה הזו גם גרמה לי לפחד מקשרים רומנטיים ומפגיעה, ואני מוצאת את עצמי פה ושם מתעניינת במישהו, אך מוותרת על זה ולא מנסה לפתח את הקשר איתו/לזרום עם ניסיון מצידו.
אני לא מצליחה יותר לראות ניסיון כזה...אם מישהו מדבר איתי, אני לא מצליחה להאמין שזה בזכות עניין רומנטי שלו בי, אלא מפרשת את זה כשיחה סתמית, ידידותית. ואז גם אם אני מעוניינת, אני לא מסוגלת להביא את עצמי לעשות איזה צעד ישיר, למשל להציע להיפגש, כי אני פוחדת להידחות. ככה מצד אחד אני מרגישה חוסר מאוד גדול בקשר, בקרבה, ומצד שני, באיזשהו מקום לא מסוגלת ליצור את זה...

כרגע למשל יש מישהו שאני מכירה שנים, ברמה של שלום שלום ומה נשמע (הסתובבנו באותם מקומות ועם אותם אנשים בעבר), ואני ממש רוצה להתקרב אליו יותר ולהכיר אותו יותר. לפני כשבוע שלחתי לו הודעה בפייסבוק לגבי איזה פוסט שהעלה ודיברנו קצת, אבל זה לא התגלגל. 
איך אתם/ן מציעים לי להמשיך מפה? 
לא מזמן נקלעתי במקרה לסדנה חד פעמית בנושא זוגיות, והמנחה חזרה והדגישה שכדי שקשר יתפתח, האישה רק צריכה לרמוז שהיא מעוניינת, ולא ללחוץ ולא ליזום יותר מידי וכו', לא להיות ישירה...אני לא אוהבת את כל החוקים האלה שרק גורמים לי להיות יותר חסרת בטחון בנושא, אבל זה פשוט נתקע לי בראש ואני פוחדת לפעול אחרת ממה שהמנחה המנוסה הציעה.

אשמח לכל תובנה, עזרה, עצה, עידוד וכו'.
תודה רבה!

המנחה מנסה ליצור תבנית אחת נכונה שיש לפעול על פיה
03/03/2016 | 10:37
66
זה מאוד פרדיגמטי בעיניי, יכול להיות שהיא אכן מומחית בעניין אבל אין תבנית אחת שפועלת על כולם, אני לא יודעת עד כמה זה נכון שצריך רק לרמוז...כי כבר יצא לי להיות במערכת יחסים שאותה אני יזמתי, אני הזמנתי, והייתי עם הבחור זמן רב, הוא היה מטורף עליי והכל היה טוב ויפה...
מצד שני אני לא רוצה לסתור את דבריה, בכל זאת, כנראה שהיא מבינה יותר ממני.
פשוט אני מצליחה להבין מהיכן נובעת חוסרת החיבה שלך לכל החוקיות הזו.
את כן יכולה להיות ישירה, אבל לא ללחוץ ולא ליזום יותר מדי, סוג של להעביר את הכדור לידיים שלו אבל לא לנדנד. אבל זו דעתי בלבד.

באשר לחוסר הביטחון שאופף אותך מאז הפרידה הגדולה, אני מבינה אותך בהחלט, חוויתי מצבים דומים, זה טבעי ולגיטימי להרגיש ככה אבל אסור לך להישאב לזה. אל תפחדי מפגיעה, אל תפחדי מהלא נודע, כי אם לא תנסי לא תדעי, יכול להיות שתפגעי, יכול להיות שלא, תלמדי פשוט לא לתת לזה להשפיע עליך כמו בפרידה הקודמת. איש אינו חסין מפני שברון לב אבל צריך להמשיך ולנסות, מנגד, יכול להיות שזה עוד לא הזמן ליצור זוגיות חדשה ואולי טרם התאוששת מהקודמת, את צריכה לנסות לפענח מה את באמת צריכה ואיך.
אל תשליכי את מה שקרה עם האקס על אחרים, זה שאיתו זה לא הלך זה לא הוגן שבגלל זה תפסלי אחרים :) מציעה לך בחום לבדוק עם עצמך קודם כל האם את מוכנה לזוגיות, להיות קלילה ולהיות מוכנה לכל דבר, ופשוט לנסות ולהכיר, מבלי להציק, פשוט לזרום עם מי שרוצה, וגם אם לא תצא מזה זוגיות, לא נורא, תבואי לזה עם ראש פתוח וקלילות, בלי ציפיות.
לאורך כל הדרך תהיי קשובה לעצמך ולרצונות והצרכים האמיתיים שלך ויחד עם זאת גם תהיי קשובה לרמזים מהבחור, תפעלי לאט ובזהירות וככה תוכלי לבנות משהו.
תראי,זו טראומה שמשאירה צלקת להרבה שנים...
03/03/2016 | 12:11
40
אבל אי אפשר לתת לזה להשפיע על חיינו באופן גורף,שמשתק את הגוף ואת המוח ולא לצאת ולנסות להכיר!אזזהו,שלא!את חייבת/מוכרחה לצאת ולהכיר,רק כך את לא תחשבי על העבר ולצאת לדרך חדשה.
אלה הם החיים,סה לה וי או סה לה מרכבה... אבל כולנו באותה הסירה.השאלה היא,אם את חזקה מספיק(בעיקר בראש)לקום ולהילחם כדי לחזור לשגרה.
אז מה,כל פעם שתבוא פרידה את תיכנסי לדיכאון?בסדר,דיכאון של כמה ימים,זה לגיטימי,אבל אל תתני לזה לשתק אותך!זה כמו כדור שלג שאי אפשר לעצור.לכן את צריכה לעשות דברים,להתאמן,לצאת להכיר...
חוצמזה,החיים באים ללמד אותך,שהם לא "גן של שושנים".החיים יראו לך שיש דברים לא נעימים,מצד אחד,מצד שני,יש הרבה רגעים שהם נעימים...

קודם כל, קבלי אוהב
03/03/2016 | 13:45
43
פרידה מאדם אהוב היא קשה - תמיד! ובמיוחד כשמדובר באהבה ראשונה...
שמחה מאד בשבילך שהבנת שצמחת מהפרידה הקשה הזו והתחזקת... זה לא מובן מאליו. 
טבעי שתחששי להכיר מישהו חדש, או יותר נכון להכניס למקום המסתורי והפגיע הזה שנקרא - , מישהו חדש. כי טבע האדם הוא לעשות יותר דברים שמונעים ממנו כאב מאשר דברים שגורמים לו הנאה. אולם, לא ניתן להבטיח שלא יהיו פגיעות נוספות, דחיות ומפחי נפש... את יכולה לעזור לעצמך  ולהיות עם גישה שתוציא אותך מהר מכאב, מפגיעה, מדחיה ולהמשיך הלאה... ל next guy.
באמצעות תהליך מודעות פנימית את יכולה להבין את עצמך, איזו אישה את כשאת בזוגיות, איזו אישה את רוצה להיות בזוגיות, איזה גבר ייתן לך להרגיש כך... כדי שתוכלי באמת לפתוח את ליבך ולהכיר את הנשמה התאומה שלך, ממליצה לך בחום להכיר קודם את הנשמה שלך (עם כל האמונות, המחשבות, דפוסי ההתנהגות וכו')...
את חזקה, את יכולה לעשות זאת 

אין ספק שזה סיכון לתת לעצמך להיות פגיעה בעיני האחר
05/03/2016 | 15:57
23
ולנסות להיכנס לקשר זוגי אבל אם את באמת רוצה זוגיות, לפעמים צריך לשחרר.
אני נפגעתי כל כך הרבה פעמים ברמה שכבר חשבתי לנדור נדר לא לצאת יותר עם בחורים , ואז פגשתי את בעלי כי פשוט שיחררתי ובאתי לדייט במחשבה של מה שיהיה-יהיה ואם לא יעבוד-זה לא נורא.

וכשירד הלחץ ונתתי לעצמי להנות- דברים נפלאים קרו.

אין ספק שזה לא קל לשחרר את עצמנו ולהיות פגיעים-זה אפילו מאוד קשה, אבל לפעמים אין ברירה .

לגבי להתקדם מידידות לקשר זוגי- בייבי סטפס ולא להקשיב ל"מומחים" שרלטנים...
תקשיבי לעצמך, תסמכי על עצמך יותר... אם בחור פונה אלייך ואת מעוניינת בו- תזרמי עם זה תוך כדי הקשבה למה שהלב אומר.
תשובה
08/03/2016 | 19:13
11
אחלק את התשובה לשאלה שלך ל 2 : 

1. מי שהעבירה לך את הסדנה ., צודקת אישה צריכה לרמוז שהיא מעוניינת במערכת יחסים..אחרת..איך יסתכלו עליה כאוביקט רומנטי? (ואגב לאור המצב בארץ עם ההטרדות המיניות ומקרי האונס אז אני מניחה שעכשיו גברים נזהרים גם בצוננין). יחד עם זאת , גם גבר שמעוניין במשהו רומנטי צריך לרמוז על כך , אחרת..איך תדעי שהוא רוצה משהו רומנטי איתך? (אני לא מדברת על הטרדה מינית ! אפשר לרמוז לאישה מבלי להטריד אותה מינית) . כלומר זה תן וקח...אי אפשר שהכל ייפול על האישה או רק הגבר..מה שבטוח (שמעתי את המשפט איפשהוא) על  -50% שלך בקשר את חייבת להיות אחראית עליו ב100%. 

2. אני מבינה שלמרות הכוויה שלך והמצב העגום שקרה פיתחת פוביה. ואני משתמשת בכוונה במילה פוביה במובן הפסיכולוגי שלה מקשרים או מגברים וכתוצאה מכך , הפוביה יוצרת אצלך חוסר בטחון מוחלט מה שגורם לך להרגיש כנראה מאוד מאוד בתחתית של משהו אפל. אני ממליצה ומציעה ומייעצת בחום ,אם זה מפריע לך בתפקוד היומיומי ולהגיע למטרה הנכספת שלך ובעצם גורם לך לשים מקלות בגלגלים לעצמך , הגיע הזמן להגיד מספיק זה מספיק זה מספיק אני לוקחת על עצמי אחריות ואני מבקשת עזרה מאיש מקצוע כי אני לא יודעת עוד כיצד לעזור לעצמי. וזה צריך המון המון כוחות נפשיים ואומץ לקום ולהודות שיש לי בעיה באספקט בחיי ואני רוצה ליטול עליה את השליטה מחדש כי הבעיה שולטת בי ואינני מעוניין בזאת יותר. גשי לרופא המשפחה ושאלי אודות פסיכולוג אולי את צריכה איזה ייעוץ חד פעמי של כמה פגישות...אני ממליצה גם לשאול את דוקטור גוגל על סדנאות או ייעוץ או אפילו קואצ'ינג אישי לפיתוח והעלאת הבטחון העצמי כי זה מה שזועק לי מבין השורות שלך בטקסט. (מה שהסאב טקסט שלך אומר לי לפחות - אני חסרת בטחון  עצמי, אני רוצה להיות עם יותר בטחון עצמי ואני קצת מבולבלת והלכתי לאיבוד)

אני מאחלת לך בהצלחה ומקווה שתשארי איתנו ותפתחי יוזר ותרצי לעדכן אותנו בהמשך במה שעשית /החלטת 
ביטחון עצמי וזוגיות!
02/03/2016 | 12:36
4
114
כתבה מאוד מעניינת ! תודה רבה!
02/03/2016 | 13:50
1
38
השכלתי ממנה...

אגב להבא כשאת רוצה לשים היפרקישור את לוחצת על הגלובוס עם סימן ההיפר קישור ומדביקה את הלינק שאת רוצה , בטאב השני יש לך אופציה לבחור "פתח בחלון חדש" ואז זה גם נראה "נקי" יותר וגם נוח יותר (טוב לטעמי)

תודה רבה על הפרסום אם יש לך עוד כתבות מעניינות שאת רוצה לשתף תרגישי חופשי
תודה רבה על הטיפ!!!!! ושמחה שאהבת!!!
02/03/2016 | 16:22
5
כתבה מעניינת מאד
03/03/2016 | 13:58
1
24
ואני מסכימה עם הדברים שנאמרו בה. 
הבטחון העצמי הוא פקטור משמעותי ביותר בהיכרות ובזוגיות וחשוב מאד לחזק אותו במקומות שצריך. יתרה מזאת, נקודה חשובה נוספת היא שלמרות שזוהי תחושה פנימית של כל אחד מאתנו, אנחנו מקרינים לעולם את הפנימיות הזאת. כך שאם אנחנו חסרי בטחון, זה ייראה בשפת הגוף שלנו, ביציבה, בהליכה, בדיבור, בהבעות הפנים - בהכל. חוסר בטחון הוא turn off רציני כשרוצים להכיר מישהו/י. 
ה"סקופ" הוא, כאמור בכתבה וכפי שאנחנו יודעים נפלא - אפשר להעצים את הבטחון העצמי 
תודה רבה על תגובה מדהימה! צודקת בהכל! שמחה שאהבת :)
03/03/2016 | 22:57
6
דיון- מערכות יחסים פתוחות, בעד ונגד
29/02/2016 | 12:26
47
149
אז ככה, מעניין אותי לקבל את דעתכם בנושא. באמת שזה יכול להיות דיון מרתק.
יש הטוענים שאנשים מודרניים מצודדים במערכות יחסים פתוחות וזורמות, ומנגד יש את אלו שגורסים שאנשים כאלו הם להיפך פרימיטיביים כי יש שיגידו שריבוי נשים זה דווקא מיושן, ואפילו מזכיר את הקופים "זכר אלפא" . 
אז...
המשך>>
אז ככה, מעניין אותי לקבל את דעתכם בנושא. באמת שזה יכול להיות דיון מרתק.
יש הטוענים שאנשים מודרניים מצודדים במערכות יחסים פתוחות וזורמות, ומנגד יש את אלו שגורסים שאנשים כאלו הם להיפך פרימיטיביים כי יש שיגידו שריבוי נשים זה דווקא מיושן, ואפילו מזכיר את הקופים "זכר אלפא" . 
אז האם המונוגמיה שרבים טוענים שהיא פרימיטיבית אולי היא בכלל מודרנית?

מה אתם אומרים? 
פינת "צוחקים על זוגיות" השבועית מכה שנית!!!
29/02/2016 | 14:32
5
77
עופו על זה!!! תשרשרו בדיחות, סרטונים מצחיקים, תמונות ועוד בנושא זוגיות, סקס, דייטים, אקסים וכיו"ב!
 GO!

אז אני אתחיל ואתם תזרמו:

באמצע הדייט שכחתי איך קוראים לו, אז לקחתי אותו לארומה וביקשתי שיזמין לנו קפה 

בעל ואשה רצו לסמן אחד לשני מתי הם רוצים סקס, מבלי שהילדים יבינו.
ערב אחד שלח האבא את בנו, “תגיד לאמא שתעלה למעלה כי אני רוצה את הטלפון.”
כעבור דקה הילד חוזר ואומר לאביו, “אמא מסרה שהטלפון לא זמין היום.”
“תמסור לאמא”, אומר האב, “שאם הטלפון לא זמין אני הולך להתקשר מחוץ לבית!”
כעבור דקה חוזר הילד ואומר, “אמא מסרה שאם אתה מתקשר מבחוץ, היא פותחת פה מרכזיה…”

האישה:..."אתה יודע בעלי אתה מזכיר לי יכטה" .. 
הבעל:....."מה זה בגלל העייניים הכחולות שלי" ? 
האישה:..."לא" ! 
הבעל:....."זה בגלל הבגדים שלי שהם יפים כמו המפרסים" ? 
האישה:...."לא" ! 
הבעל:....."זה בגלל שערי שתמיד עף ברוח" ? 
האישה:...."לא" ! 
הבעל:....."אז למה" ? 
האישה:...."כי כל פעם שאני רואה אותך בא לי להקיא" . :)

ילד:אבא איך מוצאים בת זוג טובה??
אבא:לא יודע תשאל את אמא היא הצליחה בזה יותר ממני!!:)

פיה טובה אמרה לזוג נשוי : הייתם זוג לדוגמא במשך 25 שנה, ואני רוצה להגשים לכל אחד מכם משאלה. ביקשה האישה : אני רוצה לטייל בכל העולם עם בעלי הנערץ. נופפה הפיה במטה, וכרטיסי טיסה הופיעו בידי האישה. ביקש הבעל : הזדמנות כזו מגיעה רק פעם בחיים. מצטער יקירתי, אבל אני דווקא רוצה אישה צעירה ממני בשלושים שנה. נופפה הפיה במטה הקסם, והפכה את הבעל לבן תשעים.

ולסיכום סרטון מצחיק שרץ ברשת על בחור שמותח את בת הזוג שלו :

בדיחה דומה:
29/02/2016 | 15:01
1
67
האב והאם החליטו שבכל פעם שילכו לעשות את זה, יגידו לילד שהם הולכים לאכול פלאפל. בוקר אחד, הילד שאל את אמו: אימא, נכון שאכלת פלאפל הלילה? נכון, אמרה האם, איך ידעת? אז הילד אמר: נשארה לך קצת טחינה בצד.

חחח גדול!
29/02/2016 | 16:24
9
חחחח משהו שהצחיק אותי:
29/02/2016 | 21:52
57
גבר קובע עם אשתו תאריך לתחונה- 29.02
ייתכן וזה הגבר הכי חכם בעולם? חחח
בדיחות נשים וגברים
01/03/2016 | 14:45
1
55
1. גבר קרא בעיתון כי לפי מחקר שנערך, נמצא שנשים מדברות כפליים מאשר גברים. הוא היה כה נרגש להוכיח שהנשים בכלל ואשתו בפרט מדברות יותר מדי, ולכן ניגש לאשתו והציג בפניה את המחקר שקבע כי גברים מדברים בממוצע 15.000 מילים ביום בעוד שנשים מדברות 30.000 מילים ביום. האשה חשבה מעט ואמרה: "זה בגלל שאנחנו צריכות לחזור על כל דבר פעמיים!" הגבר: "מה"

2.שלושת הדרכים המהירות ביותר להעביר מידע בין אנשים: 1. אינטרנט 2. טלפון 3. לספר לאישה

3.פעם בעל ואישה רבו....
הבעל אמר לאישתו:"תראי אותך!אפילו שיער יפה אין לך!"
אישתו ענתה לו:"דווקא היום הייתי במספרה..."
אז הוא ענה:"מה?הייה סגור?!"
חחחחחח אהבתי !!!
01/03/2016 | 23:21
4
שבוע חדש שרשור TOPIC חדש! 28.2.16-6.3.16
28/02/2016 | 08:47
7
30
אז שבוע חדש - שרשור חדש! בואו להצטרף לחוות דעה על נושאים יותר חברתיים ולשתף דברים יותר חברתיים שלאו דווקא קשורים לבינו לבינה..זה המקום!

אז שיהיה לנו שבוע מוצלח ובהצלחה 
יום א1 -28.2.16
28/02/2016 | 09:10
27
אז למי שיש יום הולדת היום מזל טוב! (פעם ב4 שנים!!) 

ובכל זאת הנה מה שרץ לנו ברשת היום : 

1.כתבה על פרה קדושה - מומינאמא ומומינאבא ישנים בנפרד , חשבתם שזה מוזר? מסתבר שגם הגרמנים פועלים באותה מתכונת וכעת גם בישראל..הפרדנו את המיטות..האם זהו סוף הקשר? מה דעתכם? שווה וכדאי וראוי להפריד מיטות או לא? בYNET רצו לפתוח את הנושא..מעוניינים לקרוא מה היה להם להגיד? בואו לקרוא..לחצו כאן למעבר לכתבה 

2. סרטון יוטיוב להיום - אני רואה שיש לנו המון רווקים ושאלות על דייטים אז אני מוסיפה מהיום עוד ערוץ מגניב לערימה...והיום כיצד לדעת אם היא מעוניינת בך? לחצו כאן למעבר לסרטון 

3. משחק הפלייבאז היומי - why are you still single ? בואו לשחק ולשתף בתוצאה !
יום שני - 29.2.16
29/02/2016 | 12:54
15
אקטואליה-אז למי שלא יודע או לא מודע טקס האוסקר התקיים אמש ויש לנו כבר זוכים..רוצים לראות מי הזוכים.? לחצו כאן לקריאת הכתבה 
סרטון יוטיוב יומי - אני אוהבת שואו לעתים מתקתק , קיטשי וסוחט דמעת. בואו לראות את המייקאובר האקסטרימי שהעבירו עבור הומלסית אחת...מעוניינים לראות? לחצו כאן 
משחק פלייבאז יומי - בואו לשחק במשחק היומי -איזה דמות מאליס בארץ הפלאות אתה? בואו לשחק ולשתף בתוצאה -לחצו כאן למעבר למשחק (לאלו שגולשים בנייד ולא יכולים לשחק ישירות מההודעה) 
אמן!
29/02/2016 | 12:57
2
יום ג' - 1.3.16 - עבירות מין בצה"ל , מעקב אקס בפייס ועוד..
01/03/2016 | 13:39
1
17
אקטואליה -  סגן תאל"פ בצה"ל מואשם בעבירות מין בחיילת שהייתה תחת פיקודו לפני 4 שנים , תוך ניצול יחסי מרות. וגם שערוריית מין של מג"ד לשעבר בגבעתי..מעוניינים לקרוא את שאר הפרטים? לחצו כאן למעבר לכתבה 

יוטיוב יומי - בואו לראות כמה אנשים שעוקבים אחרי האקס בפייסוש...נפלתם גם? אז בואו לספר לנו ולשתף.. למעבר לסרטון -לחצו כאן 

משחק פלייבאז יומי - איזה סרט קלאסי מדיסני אתה? בואו לשחק ולשתף בתוצאות ולהדיין..למעבר למשחק לחצו כאן 
חח יצא לי הסרט -מפלצות בעמ..מתה על הסרט הזה!
01/03/2016 | 13:41
2
יום רביעי -2.3.16 - למה הוא עדיין בטינדר?!
02/03/2016 | 11:25
8
פינת אקטואליה(או..מה רץ ברשת?)  : אנחנו יוצאים כבר 4 חודשים ביחד, מתראים כמה פעמים בשבוע ומדברים קבוע בטלפון אז למה הוא עדיין נמצא בטינדר?!??!11 
קרה לכם? פוחדים שיקרה ולא תדעו מה לעשות?..או סתם מתעניינים?..בואו לקרוא את חוות המומחים על כך בYNET- למעבר לכתבה לחצו כאן 

סרטון יוטיוב יומי : אז כמו שיש לנו פינת הוא אמר היא אמרה , בבאזפיד אהבו את הקונספט והוציאו פינת סרטונים (רווק VS נשואה) על נושאים שונים ומגוונים. והיום - "האם הוא מחבב אותך" בואו לשמוע את הדעות שלהם. למעבר לסרטון לחצו כאן 

משחק פלייבאז יומי  : בעקבות הזכייה המדהימה של ליאו, יקיר הוליווד (ושלא תטעו לדעתי הוא שחקן בחסד! אבל על הסרט האחרון לא הגיע לו אוסקר אלא על סרטים אחרים כי הוא באופן קבוע שחקן אופי מדהים! פעם לא הערצתי אותו..עד הסרט אחרי טיטניק..) אז המשחק היום הוא : איזה דמות של דקפריו אתה? למעבר למשחק לחצו כאן 

יצא לי מר גטסבי

לדעתי
10/03/2016 | 21:42
1
הדבר הכי חשוב בקשר הוא הנתינה, ועיקר הנתינה דאגה. לעומת זאת, הדבר הכי חיוני הקשר הוא עניין והקשר נבנה על בסיס העניין. ההבדל בין חיבה ואהבה הוא שכשמחבבים מרגישים שהאדם נחמד, וכשאוהבים מרגישים שהאדם נהדר. ההבדל בין ידידות וחברות הוא מבחינה טכנית השאיפה למגע גופני, והאהבה הרומנטית מבוססת על שילוב של אהבת אופי ורצון להתקרב אל האדם. כשאוהבים אדם, חושבים שהוא ראוי לכך שיהיו טובים אליו כגמול על אופיו הטוב והנעים, ואופיו משפיע לטובה על האוהב, על אנשים אחרים ועל העולם.
שבוע טוב
28/02/2016 | 01:43
9
154
מעלה כאן סיפור של חבר קרוב מענין לשמוע את עמדת החברים והחברות בנושא.

הוא אדם דתי נשוי וכך גם היא

הוא איש פשוט והיא יפה בטירוף

הוא נתן לה הכל מיחס שעות של התכתבות וטלפונים ועד כל דבר שרק בקשה
היא נתנה לו להבין שבעולם האסור הוא היחיד בחייה
הוא קלט ביום מן הימים שהמציאות שונה והיא יוצאת עם כל דבר שזז
הוא חתך משם
אבל מאז הוא לא יודע מרגוע
היא המשיכה בחייה כרגיל אך בלעדיו.

מה לדעתכם זה אומר?
האם ניתן להאמין שאי פעם היא אהבה אותו?
תשובות
28/02/2016 | 09:15
1
65
תראה היות ואני לא מאמינה באהבה אסורה אענה לך כך :

לדעתי , אתה צריך לשמוח שגילית את הפרצוף של הגברת ושהיא נסוגה לפני שעשית משהו שהיית מתחרט עליו באמת..אז היא בעצם עשתה לך לדעתי טובה גדולה יותר מאשר עלבון 

שנית , אנשים שמראש נוטים ל"אהבה אסורה" אני חושבת שמראש מידות הסטנדרטים החברתיים ואמות המידה והמוסר האישיות שלהם מפוקפקים במקצת ולכן בהתאמה תצפה לאי שקיפות, ושקרים (סה"כ אם הם משקרים לבני זוגם ולעצמם במציאת אהבה אסורה מדוע שלא ישקרו לאותו בן הזוג "האסור" שלהם..?) 

שלישית , אם אתה מאוד מוטרד אני מציעה לך גם לפרסם את השאלה בפורום בגידה ואהבה אסורה שמה אולי תמצא כנראה קצת יותר אמפטיה מפה אני מניחה ואולי שם יש אנשים שיותר "מתמצאים" בתחום...אני מעולם לא בגדתי אז אני לא יכולה כ"כ לייעץ הרבה למעט  ייעוץ אנושי שקשור למידות מוסר אישיות.

יחד עם זאת , אני מקווה ומאחלת לך שתתגבר על כאב הלב שהגברת גרמה לך ולשברון הלב -אולי תתנחם באישתך? והמשפחה והילדים שלך...
ראשית
28/02/2016 | 13:53
37
כתבתי שהשאלה איננה אישית שלי ומשום מה מיקדת בי את התשובה, סתם העאת אגב. לגופם של דברים הגבת יפה ע"פ תפיסת עולמך וזה לגיטימי ורצוי.
ולהתחסד זה תמיד נחמד
יומקסים
דיסונאנס רציני אם בתור אישה דתייה היא מתנהגת באופן המנוגד
29/02/2016 | 14:48
4
39
לאיך שהיא מגדירה את עצמה. צביעות מוחלטת.
יכול להיות שהיא כן אהבה אותו אבל כשהחלה לבגוד ללא ספק אהבה כבר לא הייתה שם, אני לא חושבת שאפשר לבגוד כל כך הרבה פעמים במי שאתה אוהב...
אלא אם כן מדובר בהפרעה אישיותית כלשהי.
זה טוב שהוא חתך אבל למה הוא זה שאין לו מרגוע? אם כבר היא זו שצריכה לחיות עם ייסורי מצפון.
כנראה ש
01/03/2016 | 00:07
3
17
יש אנשים שהרגש שלהם עובד שעות נוספות גם כשפוגעים בהם
התשובה שלי לא יכולה להיות מספיק מקיפה מכיוון
01/03/2016 | 00:41
2
15
שאינני מכירה אותו או אותה, אני גם לא מכירה את הסיפור מקרוב ואין לי שמץ של מושג מה הלך שם ביניהם, אולי גם אתה לא יודע...
הרגש עובד שעות נוספות וקשה לשלוט בו, זה ברור לי וצר לי שהוא סובל מהחטאים שלה.
מקווה שיהיה מאושר ביום מן הימים.
לאף אחד
01/03/2016 | 17:06
1
7
לא יכולה להיות תשובה ברורה! השאלה היא מצד הרעיון העיקר מהזוית הנשית..
אבל הזוית שצריכה להיות פה היא של בוגדים
01/03/2016 | 21:31
11
ואת זה הבנאדם עצמו יכול לספק, הרי גם הוא איש דתי שבוגד באשתו.
תשאל אותו אם הוא אי פעם אהב את אשתו
29/02/2016 | 21:44
20
מכיוון שלי אין שום כלים לדעת את התשובה, כנראה שלאדם השני מאותו עולם שבוגד בבת זוגו יש יותר תשובות.
ברור
06/03/2016 | 00:29
7
היא ראתה שהמציאות אומרת לה (כביכול) להמשיך הלאה....
לא היתה לה ברירה אחרת השכל הישר אמר כך לפעול ולהמשיך את החיים
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
פורום גאדג'טים
פורום גאדג'טים
פורום טיפול זוגי
רוצה להתייעץ לגבי זוגיות?
פורום אסטרולוגיה
התשובות לכל תחומי החיים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה