לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום בינו לבינה
בינו לבינה סובב הרבה מאוד תחומי חיים - פה מדיינים עליהם- הוא והיא מה שביניהם.
כי נשים מונוס וגברים ממאדים 
הכללים בפורום :  לא רוצים טרולים,טרוליזם ותת תרבות דיון - הפורום איכותי 
 שמרו על תרבות דיון ונא לשרשר בהתאם -תודה רבה !! הנהלת הפורום בינו לבינה 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בינו לבינה

בינו לבינה סובב הרבה מאוד תחומי חיים - פה מדיינים עליהם- הוא והיא מה שביניהם.
כי נשים מונוס וגברים ממאדים 
הכללים בפורום :  לא רוצים טרולים,טרוליזם ותת תרבות דיון - הפורום איכותי 
 שמרו על תרבות דיון ונא לשרשר בהתאם -תודה רבה !! הנהלת הפורום בינו לבינה 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

מה לעשות.?
05/12/2015 | 03:29
11
428
לפני 5 חודשים נדלקתי על מישהו ממקום עבודה שלי וגם הוא הראה עניין.
יש ביננו פער של 3 שנים הוא קטן ממני בן 26
הוא נראה מעולה בעייני (דווקה הסביבה בעבודה לא מבינה מה מצאתי בו והוא רק נחמד ולא יותר וממש לא חתיך..)
אני אחת לא מתלהבת מחתיכים להיפך, אלא שמרגע שראיתי אותו ואז יצא לי לעבוד במחלקה שלו. הכרתי את האשיות הביישנית , הבחור המופנם הרגיש ומצחיק נדלקתי עליו בטירוף

הוא היה הראשון שביקש פון אולם נרתעתי בהתחלה כי לא האמנתי שסוף סוף חלום שלי מתגשם שבחור מקסים כזה מגלה בי עניין..
שאחרי חודש בערך שלא נשלחתי לעבוד במחלקה שלו הרגשתי שאני פספסתי הזדמנות. מפה לשם התהלתי לספר לאנשים בעבודה שהוא חמוד וזה עבר מפה לאוזן וגם אליו..
עובדת אצלו במחלקה דיברה איתי עליו והביאה לו את הטלפון שלי..
הוא יצר קשר בווטסאפ..
אחרי זה הוא ממש חיזר אחריי הציע להיפגש, הראה לי כמה שהוא נמשך אלי והרגשתי שהוא ממש בעניין שלי
הוא הציע לי להיפגש והתנשקנו..
מפה לשם לפני פגישה שנייה הוא הודיע לי שהוא נכווה ממערכת יחסים קודם ואינו יכול להכניס אף אחת ללב.. אמר לי שהוא מציע לי קשר פתוח וכעסתי עליו אולם הייתי כל כך בקטע שלו והקוסמתי ממנה ששכבתי איתו. שכבנו פעמיים סך הכל
אחרי זה הוא פשוט התחיל לסנן אותי בהודעות ואפילו דחה את ההצעה שלי להיפגש..אמר לי שהוא מרגיש שאינו מוכן עדיין למערכת יחסים שאינו מרגיש כלום ושהוא רוצה להיות לבד..
עדיין התקשתי לקבל את המציאות ואמרתי לו שאני יחכה לו מתי שכן יהיה פנוי לקשר רציני

אחרי זה השמועות בעבודה רצו על כך שאני מעוניית בו אבל לא סיפרתי לאיש שנפגשנו ואם נשאלתי שיקרתי. יכול להיות שזה עוד סיבה למה דחה אותי
לפני חודשיים הוא התחיל ללמוד.
כל מי שפנתה עליו העובדת לגבי זה שנכיר הוא תירץ שהוא עובד ולומד ולא יכול כרגע להיות במערכת יחסים.
אני מבינה שזה יכול להיות גם סיבה שהוא יעדיף להשקיע בלימודים ובעבודה ואין לו הרבה זמן לחיי אהבה במיוחד שאני לא גרה קרוב אליו.
עבר פחות מחודש שהוא עבר ניתוח בגב ואז נעדר מעבודה עד לפני יום ראשון.
כל הזמן הזה רצו שמועות לא נכונות בעבודה שאני שולחת לו הודעות לגבי מצב הבריאותי שלו ולגבי השמועות לפיטורים כשזה בכלל לא נכון...!
נכון התלבטתי (לא סיפרתי לאיש) לשלוח לו הודעה אבל אמרתי לעצמי בטח הוא יחזור ואני ישאל לשלומו כי לא נעים לי לחפור לו..
באותה תקופה שהוא היה בחופש מחלה מנהל החליט לפטר אותו. הנחתי שגם אם ירצו לפטר אותו עדיין חייבים לתת לו שבועיים לעבוד ואז אני יפרד ממנו כמו שצריך..
אבל זה לא קרה הוא הגיע ביום ראשון. דיבר עם מנהל שאמר לו שהוא לא יכול לעבוד במחלקה שלו כי הוא לומד, הציע לו לעבוד באריזה והוא סירב.
ועבר שבוע שלם מיום ראשון ועדיין לא יצרתי איתו קשר..
שמעתי שכבר הוא מצא עבודה חדשה כטבח
אני מרגישה חוסר נוחות. מצד אחד אני מרגישה מחוייבות לשלוח לו הודעה אם אני מעוניינת בו כי אם אני לא ישאל לשלומו הוא פחות יזכר בזה כי חייו עמוסים גם ככה.
מצד שני אני מפחדת שאם אני ינסה לפתוח את הלב אני שוב יקבל דחייה ...
אני לא יודעת מה ואיך לשלוח לו..
אני עד היום הייתה לי תקווה שהמצב אולי ישתפר בינו אם ארד במשקל, ואם אדע להיות מאתגרת בשבילו ועכשיו הכל בורח לי
נכון יש מצב גדול שאני בסוף ישכח אותו
אבל אני חושבת שהוא בן אדם מדהים כל כך
ואני שנכוותי בעבר כמה פעמים , ואני שאני אחת ש99 מבחורים לא לטעמי (ואני בעצמי השמנתי הרבה אז מי בכלל יתעניין בי..)
אני מתקשה להיות חיובית
היום גברים מחפשים רק סטוצים וזה כואב במיוחד לי שאני כל כך רגישה

המשפט האחרון שכתבת צרם לי מאוד, זה לא נכון, אל תעשי הכללות
11/12/2015 | 18:41
3
154
לא כל הגברים מחפשים רק סטוצים,
אולי משהו בהתנהגות שלך דווקא גרם לו להירתע
אולי עשית לו את שיחת ה"יחסינו לאן" מוקדם מדי
אולי הלחצת אותו 
אולי היית טרף קל מדי עבורו
תביני, גברים אוהבים אתגרים, הם אוהבים להלחם , יורד להם מהר ממה שהם משיגים בקלות
אם הוא הציע קשר פתוח זה לא כי הוא בהכרח רוצה קשר פתוח, אלא כי זה לא כזה פשוט לגרום לגבר להתחייב
תמיד מתחילים מפתוח ולאט לאט זה נסגר, 
לוקח זמן עד שהקשר הופך להיות מוגדר 

תשדרי ביטחון עצמי, גברים אוהבים ביטחון עצמי
מכל קשר פוטנציאלי שלא צלח בסוף את יכולה ללמוד ולהתעצם
אל תכנעי 

ספציפית לגביו, אין יותר מדי מה לעשות, אני לא רואה טעם לפנות אליו.
יצרתי איתו קשר
14/12/2015 | 01:05
2
104
לפני שבוע עודעובדת שהייתה (או עדיין ) דלוקה עליו הציעה לי ולחברה שלי לבוא ליום הולדת שלה שתחגוג במסעדה תחילת חודש הבא..ואז היא אמרה לי שהיא מתכוונת להזמין גם אותו ועוד כמה חבר'ה מעבודה.
ששמעתי ממנה להזמין אותו הרגשתי אי נוחות מהסיטואציה המביכה.
אני בן אדם מאוד ביישן ואם אני יראה אותו , אני ירגיש לחץ והתרגשות. 
למחרת היא ראתה אותי שוב אמרה שדיברה איתו שעה בטלפון ..
אמרה לי אל תסמיקי אבל הוא מסר לך ד"ש..
ואז התהלתי להתלהב שהוא מתעניין בי ואז היא כיבתה את ההתלהבות על ידי כך שאמרה שהוא אמר שהוא יגיע עם מישהי..
הרגשתי חרא באותו רגע..כאילו העולם חרב לי באותו הרגע..יכול להיות שזאת רק ידידה טובה..? או שהוא הכיר באמת מישהי ופשוט מכין את הקרקע מראש שאני לא יבוא עם ציפיות..
החלטתי לפנות אליו אישית כבר באותו יום בערב..
התחלתי בשיחה קלילה עיי כך שהתעניינתי במה הוא עוסק עכשיו וקיבלתי תשובות יבשות: אני עובד ולומד 
מפה לשם אין לי כח לשיחות כאלה..
ואז בשלב מסויים ביום שלמחרת רשמתי לו וידוי
רשמתי לו שאני מתדוודה בפניו שאני מרגישה שאני מאוהבת בו.
רשמתי לו שלא קל לי שלא ראה אותו יותר בעבודה. 
המשכתי להתוודות שלא הרגשתי ככה שנים, ושאיני יודעת מה לעשות עם הרגשות שלי כלפיו..
רשמתי לו שאני רוצה להיות מאושרת לצידו ויודעת שזה לא באמת יקרה .
הוא חי בעולם שלו של לימודים ועבודה ..
רשמתי לו שהוא באמת בן אדם הכי מיוחד שפגשתע , שיש בו קסם  אישי שאני לא יכולה לעמוד בפניו..שאני אוהבת את האישיות שלו ובנוסף לכך החמאתי לו שהוא חתיך כובש
רשמתי לו שאיני מעוניינת להכיר מישהו אחר ורק חושבת עליו.
אם יהיה צורך אני יהיה מוכנה לנסות לשכוח אותו 
משפט הסיום שלי היה כשתהיה רציני ופנוי לקשר אמיתי שידע שאני כאן בשבילו..
הוא ראה את ההודעה וכלום..כאילו בלעה אותו האדמה , התעלמות מוחלטת..

חברה שלי אמרה לי שברור שהוא יגיב ככה שאיזה בחורה רושמת לגבר כאלה הודעות, שהוא רק ירים את האף שלו למעלה.
אמרתי לעצמי לא משנה מה אני יותר לא יפנה אליו לעולם!!
עכשיו זה התור שלו, ואם לא יפנה אלי אז כנראה שהוא לא האחד..
כמה בכיתי עליו, כמה קיוויתי שהנה סוף סוף מצאתי את הנפש התאומה שלי ובום , סטירה תחזרי למציאות את חייה בסרט!
אני חושבת שעכשיו שהוא לא עובד אצלינו , אין סיבה שיהיה סיבה שיגרום לנו להתקרב אחד לשנייה. הוא עובד ולומד ובכלל לא גר בעיר שלי
הוא נראה מעולה, אני בטוחה שלא יהיה לו קשה להכיר בחורות..
זאת אני ש-99 אחוז מהבחורים לא לטעמי (למרות שאני בעצמי כבר לא נראית משהו עם העלייה במשקל ) ואם סוף סוף אני מוצאת מישהו , יש סיכון שאני ידלק עליו וזה יהיה חד צדדי.
אין לי חשק להכיר אף אחד בתקופה הקרובה.
אני מאמינה שאהבה זה דבר כואב שצריך להימנע ממנה .

אני לא יודעת מה יהיה אבל אני חוששת מתחילת חודש הבא איך אני יתנהג , מה אני ילבש ובכלל אם הוא יביא באמת מישהי ולא יתייחס אלי יחרב עולמי עוד יותר..כי הייתי רוצה שנתקרב. אם זה לא יקרה אז כנראה שגם בעתיד לא יזכר ביייי
למה שיזכר ?
הוא קיבל כבר את מה שרצה וימשיך לכיבוש הבא

הכינוי שלך מוכר לי מאוד
14/12/2015 | 06:32
1
108
תגידי זה אותו אחד שאמרת שהוא מעשן קסמים קלים (וכן זה בכוונה אם כי אני לא בעדם) ?

גם אם כן גם אם לא,זה לא יפה לא להגיב להודעה כזו זה קצת חוסר רגישות בעיניי אבל הוא כנראה לא ידע איך להכיל את זה או לא רצה להכיל את זה אז הוא העדיף להתעלם וחשב אם הוא יתעלם אולי זה יתנדף ואת תתנדפי. למה אבל את רודפת אחריו ככ כשהוא לא מעוניין ואמר עוד בריש גלי?...מציעה לך באמת מכל הלב תשכחי ותני ללב להחלים להתאחות ממנו ולהמשיך ממנו הלאה הוא באמת לא שווה את הדמעות שלך
כן, זה אותו האחד שמעשן סמים
14/12/2015 | 17:56
18
כמה דברים
13/12/2015 | 10:07
89
1.בתור בן אדם הוא נשמע לי לא משהו ככ,אם הוא לא בשל למערכת יחסים הוא לא בשל נקודה למה להגיד לבחורה שברור לך שיש לה רגשות כלפייך שאתה רוצה סטוץ וגם לממש את זה?לא ברור לי בכלל איפה הנימוס והערכים של הבחור? מדוע הוא גס רוח ככ ואינו ג'נטלמן?
2.אין שום קשר בין המשקל שלך לבין אטרקטיביות שלך עבור זוגיות. (מציעה שתפתחי בפייסבוק וחפשי דף שוברות משקל) אז עלית בכמה קג...so what!? זה לא מה שיפיל או יבנה מערכת יחסים בבקשה פתחי מערכת יחסים טיפה של יותר חמלה ואהבה כלפי הגוף שלך זה ככ חשוב
3.נשמע לי שעל אף שהבחור בן 26 רגשית במוח הוא הרבה הרבה מתחת לזה, לא נשמע שמצאת מציאה במילא ולכן הייתי אומרת חארם וממשיכה הלאה ..הוא לא היה בליגה שלך ממילא אז לא להצטער אלא להגיד ברוך שפטרנו מעונשו זה ולהמשיך הלאה
יודעת?למה את צריכה לרדת במשקל בשביל מישהו?!
13/12/2015 | 17:36
80
תרדי בשביל עצמך!את לא צריכה לחיות על פי אחרים...! אם את תתחילי עם זה,לא תצאי מזה...!תמיד יהיה לך משהו אחר לשפר אצלך(מבחינת מראה חיצוני)שתאמרי,"אם ואם..."
אגב,אדם לא פנוי ריגשית עזבי,תרפי,תמשיכי קדימה!
וגם,לא כולם מחפשים סטוצים!
גברים לא מחפשים יותר סטוצים היום מאשר לפני 30 שנה
14/12/2015 | 21:23
66
זו הכללה גורפת שכבר מראש מונעת ממך להצליח למצוא זוגיות.

לגבי הבחור- אין דבר כזה שאין זמן למערכת יחסים. כשהייתי חייל, היית בקרבי והייתה לי חברה רצינית. גם כשהייתי סטודנט הייתה לי חברה (למעשה שתיים בתקופות שונות) וגם היום כשאני בעל עסק יש לי זוגיות.

לדעתי האמת המרה היא שאנשים מעדיפים לשקר כדי לא לפגוע מאשר לומר את האמת. גם אני עשיתי את זה, מודה.
אז הוא אמר שאין לו זמן למערכת יחסים. סביר להניח שהוא לא רוצה מערכת יחסים ולא רוצה לפגוע בך. אני לא יודע אם הוא לא רוצה אותך ספציפית או שהוא עדיין מושפע מאותה פעם שנפגע וקשה לו לפתוח את הלב אבל לדעתי הוא לא רוצה מערכת יחסים.

אני מציע שתיפרדו כידידים. אני יודע כמה זה כואב. אני יודע שזו מציאות שאת לא רוצה לקבל. תאמיני לי שאני יודע. ואני יודע כמה קל לתת עצה וכמה קשה לבצע. הייתי בכל המקומות האלה.

אבל אין לך מושג כמה חשוב לעשות את זה.

טיפ כללי- כדי שגבר יאהב אותך את צריכה לאהוב את עצמך.
לא יעזור לך לרדת במשקל ולהיות מאתגרת אם את לא אוהבת את עצמך. אם את לא שלמה עם עצמך. אם את לא מקבלת את עצמך.
אין ספק שהבחור משחק איתך משחקים
16/12/2015 | 01:23
46
כשנוח ומתאים לו-הוא שם ואת מספקת לו בדיוק מה שהוא מחפש.
הוא לא הגבר היחידי בעולם. תעריכי את עצמך יותר-מגיע לך יותר מזה.
אין אף בחורה מושלמת בעולם ובטוחה שיש בחורים שאת חושבת שלא רואים בך משהו אבל בהחלט רואים בך.

תנסי למצוא את הדרך לאהוב ולקבל את עצמך ואז מישהו אחר יוכל לעשות זאת איתך.
סיפור הזוי עם טיעונים יותר הזויים,
11/12/2015 | 23:13
2
57
נשמע שחיזרת אחריו בהתעלקות וכנראה זה החמיא לו אז הוא הסכים,
כשכבר ידעת יותר מדי לגביו ורצית יותר מזה, הוא עצר אותך כי הוא אמר לך במילים אחרות שלא תקחי את זה למקום שאת רוצה כי הוא בכלל עם הראש במקום אחר אבל את משוכנעת בראש שלך שיש עניין, כשבעצם אין, כי החלטת וככה את כנראה עושה כשאת חושבת שהמצב הוא שלך ולא גם של ועם אחרים.
הכל גם נשמע שנעשה מתחת לרדאר של האנשים ככל שזה נגע לאינטרסים שלך, אבל כשזה נגע כבר באינטרסים שלו, חשפת אותו מבלי להסתכל על זה בכלל,
לא נראה לי שרצו שמועות בין כל המקום שלכם, כי אחרת היה נכנס איתך בחשבון והיה מחזיר לך כפליים על החשיפה ועל התעלקות שלך לגביו, כשהוא לא מעוניין.
יש פה יותר מדי מסריח מאשר צלול ובהיר. את מכניסה צלע שלישית שתנסה לשכנע אותו להיות איתך, כשהיא מקבלת גם ממנו מעצור.
הבחור הזה לא מעוניין שישגעו אותו, הוא רוצה מישהי וזאת לא את ולא הצלעות שלישית ורביעית שנכנסות לסיפור הזה.
תעזבו אותו במנוחה, את והחברה שלך, הוא יהיה עם מי שהוא יבחר להיות.
את מתעלקת עליו והוא לא רוצה מה שאת רוצה שיהיה.

נכון
16/12/2015 | 13:09
1
54
אני מוכנה להניח לנפשו . אני מבינה שזה זכותו לבחור עם מי להיות ושהוא נמצא בשלב לא רציני בחייו
אני הולכת אולי לראות אותו ב9 לחודש במסעדה כי חברה משותפת מעבודה הזמינה אותו. הוא יבוא עם ידידה מעבר שלו שמשגעת אותו גם , קונה לו מתנות וגם בה הוא לא מעוניין לקשר רציני כי הוא אפילו לא נמשך אליה.
בגלל שהוא יבוא איתה אני ישב בצד ולא אגיד כלום. 
אחרי זה גם ככה אני לא אראה אותו כנראה לעולם. אני גם לא מתכוונת לשלוח לו הודעות אחרי שהתעלם ממניי
ואני רוצה להתחיל ללמוד להעריך את עצמי לפני הכל זה המטרה שאני באמת צריכה להשיג
הלוואי שאני ימצא אהבה חדשה ושהפעם תהייה הדדית. הפעם אני יעשה מאמץ לא לא להיות קלה מדי ולא מאתגרת. אני מקווה שאני יצליח במשימה
אני חושבת שזו ההחלטה הכי נבונה ונכונה לעשות
17/12/2015 | 06:57
26
אני חושבת שאני בעצמי הייתי נוהגת כך 

את  גם לא צריכה בחור שמעשן סמים באופן קבוע בתדירות כזו גבוהה, קל וחומר בחור שיש לו ידידה מחזרת במודע שהוא אינו מרפה את ידיו ממנה (מה זה אומר? אם הוא יודע שהיא מחזרת אחריו ולא מבקש ממנה להפסיק יש לומר על המעשה דרשני , ואם הוא ביקש והיא לא הפסיקה ואינו מבקש ממנה לנתק עימו קשר או שהוא מנתק עימה קשר באופן יזום -גם זה אומר , דרשני!) 

אני חושבת ומאמינה שתמצאי מישהו שיתאים לך יותר באופי ובהתנהגות ונקווה שהוא גם יהיה יותר מיושב בראשו לגבי מה הוא רוצה כמה ולמה ואת מי..הכי חשוב 

בינתיים עד שתמצאי את מוזמנת להשאר ולהתעדכן יומית בפורום ולשתף ולדבר ולעזור לאחרים (לי אישית לעזור נותן תחושת הישג אישית אבל אולי אני סתם יורמית..מי יודע) שיהיה הרבה הרבה בהצלחה 
חג שמח!
( לעמוד שלי בתפוז )
09/12/2015 | 16:43
8
אז מה התחדש השבוע בתפוז?
איך הייתם מעלים את הנושא הזה, ובאיזה שלב?
03/12/2015 | 13:35
19
334
אני בחורה די קנאית, ואחד הדברים שאיני יכולה לקבל או לחיות איתו אלו בני זוג שממשיכים לצפות בפורנו וכדומה במהלך קשר זוגי. כן, ידוע לי שהרבה מאוד גברים עושים את זה אבל מבחינתי זהו קריטריון פוסל.

מתוך תקווה שהקשר מבוסס על כנות, באיזה שלב הייתם מעלים את הסוגייה הזאת? קצת מפדח לדבר על זה בדייט ראשון או שני. מצד שני, מאחר שזה נושא קריטי מבחינתי אז גם קצת חבל לבזבז זמן. מתי לדעתכם זהו תזמון הולם?
לדעתי, אם זה קריטריון פוסל ומבחינתך אין על זה פשרות
12/12/2015 | 09:57
6
164
אז דייט ראשון זה כן הזמן. אם לא תעשי זאת, רוב הסיכויים שתפגשי עם צופה פורנו (כי מה לעשות 90% מהגברים כן צופים בפורנו ) ותצטרכי לשכנע אותו להפסיק עם זה... ולנסות לשנות מישהו זה תמיד רעיון רע...
אם נפגשת עם גבר שלא צופה בפורנו - זכית, אם נפגשת עם גבר שכן צופה אבל שוקל להפסיק עם זה - אז יש על מה לדבר, ואם נפגשת עם גבר חובב פורנו שאין לו שום דבר נגד זה ואין לו שום עניין להפסיק - אז טוב שזה יגמר כבר אחרי פגישה אחת.
זה לא שונה מצמחונית אדוקה שלא תחיה עם קרניבור או דתייה שלא תינשא לחילוני.

הפעם אני מסכימה עם חובטת
13/12/2015 | 12:00
5
99
ולדעתי 99.9% מהגברים צורכים פורנו על בסיס קבוע-מי בוידיואים,מי בגיפים ותמונות ומי בשמע או במועדונים זה כבר עניין אישי

1.אישית לא פגשתי גבר שלא צופה בפורנו והכרתי הרבה מאוד גברים (רובם ידידים כי למדתי הנדסת חשמל בכיתה רווית טסטסטורון :-) וקולטים משיחות עם בנים פה ושם כמה דברים)
אם אין לך שום פשרות בעניין פתחי את זה בדייט ראשון שלא יהיו הפתעות וריבים על העניין אחכ. שלא קשור ככ מקנאית אחת לאחרת ממליצה לך לחשוב מה בעצם ככ גורם לך לקנא בכל הסיפור? העובדה שזה אישה אחרת שגורמת לגירוי? העובדה שזה לא את? ...אולי אם נצליח להבין מה בעצם גורם לך לקנא נוכל לעזור לך לפתור את הקונפליקט? :-) (רק אם את רוצה לשתף כמובן)

2. אם יש משהו שלמדתי זה ככל שמתבגרים מדי פעם אוהבים לשטוף את העיניים בדמות אחרת ולגוון ..זה לא אומר לבגוד אבל זה בסדר וזה מתקבל בחברה על הדעת בגבול הסביר
תודה על התגובות
14/12/2015 | 12:16
2
76
אבל 99.9%? לדעתי ממש הגזמתם...
כתבתי במשפט הראשון "במהלך קשר זוגי" - והכוונה היא כמובן מהשלב שהקשר הופך למיני.

כבר הייתי בכמה מערכות יחסים בחיי, בשתיים הארוכות והמשמעותיות - בני הזוג כן הלכו לקראתי. לא אומרת שזאת לא הייתה הקרבה מסוימת מצידם, אבל באותה מידה גם אני הקרבתי והתאמתי את עצמי לכל בן זוג ולדברים שחשובים לו - בין אם זה בכך שגם אני הפסקתי לצפות בגברים אחרים ובין אם בדברים נוספים שהיו מהותיים עבורו.
ברור שאובייקטיבית צפייה בפורנוגרפיה אינה שוות ערך לבגידה אבל זה עדיין מעורר בי את אותן תחושות קשות של קנאה שהוא מתגרה מאישה אחרת מצד אחד ודחייה מבן הזוג מהצד השני. ניסיתי כמה פעמים בחיי להתגבר על זה אבל לא הצלחתי. מהרגע שזה מתגלה אני כבר לא מסוגלת לאהוב באותה מידה והקשר בסופו של דבר נגמר. לכן הנחיצות לגלות את זה כבר בשלבים התחלתיים ולחסוך לשנינו זמן. עם זאת - זה נראה ברמת הבלתי אפשרי לשאול משהו כזה בדייט ראשון... איך אפשר לגשת למשהו כזה באמצע שיחת סמול טוק אופיינית? זה דורש רמת פתיחות ממש גבוהה שאני מגיעה אליה אולי אחרי חודש של הכרות... 
האמת, אם היית אומרת שמדובר במשהו מאוד עקרוני שיש לך נגד
14/12/2015 | 17:27
1
62
תעשיית הפורנו, אז הייתי יכולה דווקא להבין את ההתנגדות הנחרצת שלך, אבל אחרי שהבנתי שמדובר בקינאה, אני חושבת שעדיף לך ללכת לטיפול אישי שיעזור לך להתגבר על הבעיה. ולמה בעיה? כי כאמור גם בלי להיות צופה פורנו, כל גבר נחשף לנשים שעלולות לגרות אותו, ואז איפה מבחינתך עובר הגבול? האם תקנאי בכל בחורה יפה בפרסומת או על המסך ותחששי שהיא, ולא את, ממלאה את הפנטזיות שלו? בעיה... קשה להכנס למח ולשלוט בו...
אפשרות נוספת היא לעבור לחזור בתשובה, באוכלוסיה הזאת יש לך סיכוי טוב למצוא גבר שימנע בצורה מכוונת מלהחשף לנשים אחרות.

כמובן שאני גם מתנגדת עקרונית
14/12/2015 | 19:18
61
לתעשיית הפורנו, הזנות, הסמים הקשים והעבדות ולא הייתי רוצה להיות בקשר עם צרכן של אף אחת מהתעשיות הנ"ל.
ועדיין, בכנות, נראה לי שההיבט של הקנאה מפעיל אותי יותר ככל שזה קשור בקטגוריה הראשונה. הייתי בטיפול של יותר משנתיים בו העלתי בין היתר את הנושא הזה אבל לצערי זה לא עזר. 

לחזור בתשובה זאת לא אופצייה כי אני לא מאמינה בזה בכלל. בעברי בחרתי לא לגמרה במודע בבני זוג שהיו פחות מוצלחים ממני ע"פי קריטריונים מקובלים (מראה / השכלה/ הכנסה) כי הרגשתי שהם יהיו יותר מוכנים לעשות את הפשרה הזאת למעני. בפועל הקשרים האלו בסופו של דבר נגמרו...

בכל מקרה, לקח הרבה זמן עד שההודעה שלי כאן התפרסמה ובינתיים התחלתי לצאת עם עוד בחור שלא נראה מדהים אבל ממש מתלהב ומביע נכונות לרצות אותי. בו בזמן פסלתי בחור אחר שנמשכתי אליו יותר כי הוא עורר בי קינאה וחשדנות עוד לפני שבכלל נפגשנו ומבלי שהעלתי את הנושא.

אני כבר די אובדת עצות בקשר לאיך להמשיך מכאן. אולי זאת באמת הפשרה הכי טובה בשבילי...
שיימי למדת הנדסת חשמל? את גאון! זה התואר הכי קשה ביקום
18/12/2015 | 22:20
1
36
מורידה בפנייך את הכובע!!!
כן אבל אין לי בו תועלת
27/12/2015 | 06:57
14
מסתבר שהתעשייה בארץ בנויה לכאלה שבאו מראש ללימודים עם ניסיון או צברו במהלך התואר ניסיון בעבודה בתחום או כאלה עם דוד עשיר או כאלה שבאו קרך קומבינות...אם אתה כמוני נטול בכולם אתה נטול עבודה וכמוני יש הרבה...אני עוד שוקלת מעבר למדינות בהם יש ביקוש למהנדסי חומרה צעירים אולי ניו זילנד...כי בינתיים אין לי עבודה בתחום ואני צריכה לעבוד בעבודות שלא צריך יותר מתעודת בגרות אליה וזה מייאש
לדעתי תצטרכי לשקול לוותר על גברים בכלל
13/12/2015 | 13:45
2
105
הבחירה שלך כנראה תהיה בין לוותר על העקרונות, לוותר על גברים בכלל, או לחיות עם גבר שפשוט יסתיר ממך.  

קראתי פעם שניסו לעשות מחקר השוואתי על גברים שצופים בפורנו לעומת כאלו שלא.  המחקר נכשל כי לא הצליחו לאתר קבוצת מדגם גדולה מספיק של גברים שלא צופים בפורנו על מנת שתהיה מובהקות סטטיסטית למחקר.  פשוט אין כאלו.  ואגב, אין לזה קשר לקנאות.  גבר שצופה בפורנו לא "בוגד" בך עם הדמות מהסרט.  

ועוד נקודה למחשבה:  איפה עובר הקו שלך?  נגיד שפורנו לא, מה לגבי המחשוף של לירון מ"הישרדות"?  מה עם התמונות שהעלו בנות משפחת קרדשיאן שפורסמו באתרי YNET/וואלה בעירום מלא (כולל פטמות ו-וגינה)?  בתמונות שהעלתה בר רפאלי בעירום חלקי, או בלבוש מינימלי וסקסי?  האם לגבר שלך יהיה אסור גם לצפות באתרי חדשות?  בתוכניות ריאליטי?

הנה, דוגמא טריה רק מהיום
13/12/2015 | 16:03
108

וזה מאתר חדשות מיינסטרימי.
לא זאת הכוונה
14/12/2015 | 12:40
79
התכוונתי לצפייה שיגרתית בפורנו תוך עינוג עצמי בזמן שאתה במערכת יחסים.
לא אמרתי שזאת בגידה, אבל זה משהו שמבחינתי האישית לא הייתי יכולה לחיות איתו... ידוע לי שזה פוסל הרבה גברים אבל בוודאות לא את כולם. 
בדייט ראשון או שני.
13/12/2015 | 23:18
2
93
למה? כי את תשארי לבד. למה? כי זה קטנוני, וכי את לא כותבת כאן מדוע שגבר יוותר
על חירותו הפרטית. בלי קשר לפורנו. בקנאות. לאישה הכי חשוב אינטימיות. לגבר העצמאות. גם בקשר. זה עובד מעולה אבל מה יש לך בסל לפצות על דבר שטותי כל כך?
את תספקי אותו גם כשתהיי עייפה ולא יתחשק לך? גם בימי מחזור? גם כשאת באינטימיות
שנוצרת עם התינוק ונשאר חלל ריק אצל האבא זמן מה אחרי הלידה? בזמן ההריון?

לא. את אישה והוא גבר ויש הבדלים ידועים. זה לא אומר שהוא רוצה לבגוד וזה לא אומר שהוא חייב להמשיך עם הפורנו. אבל מי את שתקבעי זאת מההתחלה ועד הסוף?
פסילה שטותית וסביר להניח שגם כשתמצאי מישהו שתרצי, לרצות לשנות בבן אדם אחר מה שלא נוח לך זה לא כמו להוציא את החלקים הלא טובים בפרי טעים.
אז לפי המשוואה שלך אני גבר
14/12/2015 | 11:18
75
חשוב לי הרבה יותר עצמאות מאינטימיות...לא חושבת שזה הופך אותי לגבר אז לא נכליל טוב?
התגובה שלך קצת דוגמטית... יש יותר מסוג אחד של גברים ונשים.
14/12/2015 | 12:23
66
מה יש ואין בסל זה נושא אינדיבידואלי ולכל הדברים שרשמת יש גם פתרונות אחרים שאני לא בטוחה אם מותר לרשום כאן מטעמי צנזורה. 
הכוונה שלי היא לנסות להכיר בחור שזה מלכתחילה לא כ"כ מהותי עבורו מאשר לנסות ולשנות אחד שמכור ולא יכול בלי. התהייה היא איך ומתי לשאול...

ד"א אני לא רואה מדוע זאת פסילה יותר שטותית מאשר כל סיבה אחרת - מראה, גובה, כסף או שיניים עקומות. כל אחד ומה שחשוב לו.
לדעתי
14/12/2015 | 21:01
46
אם זה קריטריון פוסל, את כבר יכולה לוותר על 99 אחוז מהגברים הפנויים.

תראי, אני לא מכיר אף גבר, אף לא אחד, שיהיה מוכן לוותר על פורנו בתחילת קשר זוגי. כשעדיין אין סיפוק רגשי ומיני ברמה גבוהה (ולצערי אני לא מכיר הרבה זוגות שמגיעים לרמת סיפוק גבוהה מאוד מאוד). ובואי נגיד שהגעתם לרמה הזאת של סיפוק מיני ורגשי- את לא יכולה לדרוש ממנו לוותר על פורנו. זה רק יכול לבוא כהחלטה שלו.

באופן כללי לדרוש דרישות אחד מהשני זו דרך גרועה לנהל מערכת יחסים. זה בדרך כלל יוביל לתסכול, כעס, מאבקי כוח, אני מבטיח לך שיהיה פחות סקס והוא יהיה לא מספק, זה יכניס רגשות שליליים לזוגיות ובסופו של דבר אם אתם חכמים- לסיום הקשר.

הנה כוס התה שלי לגבי קנאות:
כנראה עשית מתישהו בעבר שלך החלטת מפתח. קבעת סטנדרט שאומר מה את לא מוכנה לקבל בזוגיות (שהגבר ממשיך לגלוש בפורנו).

אני בטוח שזה שירת מטרה טובה מתי שהחלטת את זה אבל לדעתי עכשיו ההחלטה הזאת עשויה לפגוע בך.

לדעתי הקנאות תמנע ממך להיות מאושרת בזוגיות.

יש בחיים שלנו סיבות ולהן יש תוצאות. הקנאות והקריטריון הפוסל- הם תוצאות. אם את רוצה להיות מאושרת בזוגיות, לדעתי, את חייבת להגיע לסיבות. להבין למה את בחורה די קנאית. כי כשתביני למה, יהיה לך הרבה יותר קל לקבוע סטנדרטים חדשים.
לדעתי,לא צריכה להתעסק בזה...!הקשר שלכם טוב?
15/12/2015 | 21:22
38
בסה"כ הכללי מרוצה?למה לחפש בעיות איפה שאין?אם זה משהו שממש מפריע לך,לא צריכה לחכות ולו שניה אחת ...!
את מקנאת בפורנו ?
14/12/2015 | 15:08
16
שלום
18/12/2015 | 13:01
1
38
יותר מאשר פורנו יוצר בגידה רגשית, הוא פשוט גס ומגעיל. מעוות ומכער את המיניות. כדאי שתסבירי את זה לחבר שלך ותציעי לו להפסיק לצפות בתועבות.

תודה, מנחם לדעת שיש כאן מישהו שמבין
20/12/2015 | 12:58
36
די מעציבה אותי העובדה שהתרבות הנוכחית הפכה את הפורנו לכ"כ מיינסטרימי ומובן מאליו שכל המגיבים האחרים כאן טענו שאני לא בסדר מעצם העובדה שלי זה לא מתאים שזה יהיה חלק מחיי.
צר לי לאכזב אותך אבל זה תמים לחשוב ...
18/12/2015 | 22:43
40
...שיש גברים שאינם צופים בפורנו.

כמעט כל גבר צופה בפורנו, ותרשי לי להפתיע אותך, זה בסדר, זו לא בגידה, זה אפילו מועיל, לשני הצדדים WIN - WIN . למה? כי זה מגביר את החשק המיני, שני הצדדים יהנו מזה

הידעת שצפייה בפורנו מורידה סיכויים לבגידה? . כן ממש ככה. 

המוח הגברי מתוכנת אחרת לגמרי מהמוח הנשי! זו עובדה שנשים רבות מסרבות להפנים וחבל, אין מה להתווכח עם זה ומיותר לנסות בכלל להבין אותם! 
גברים נוטים להתגרות מגירויים ויזואליים, אך אין לגירוי הזה משמעות, מהסיבה הפשוטה שמעבר לגירוי רגעי ועלוב אין יותר כלום ושום דבר והאישה היחידה בראשם ובלבם 24/7 היא למעשה, רק את !

אז הוא מתבונן בבחורה מעורטלת, מתגרה מזה, עושה את צרכיו, ומיד שוכח ממנה, כי היא כל כך סתמית ולא משמעותית, היא רק גוף, ולא מעבר! 

על מנת להצליח בזוגיות, ולבנות מערכת יחסים בריאה ותקינה עליך לשנות את הגישה שלך, תצאי מהפרדיגמות ותאמצי נאורות מחשבתית , אין כל רע בלצפות בפורנו, נהפוך הוא. זה בריא, זה טבעי וזה מעולה. אין שום סיבה לקנא, לחשוש או לדאוג. 

אדרבא ואדרבא!!! ביום שבו הוא יפסיק לצפות בפורנו, שם צריכה להדלק לך נורה אדומה. 

אני מכירה כל כך הרבה בחורות מקסימות שמתקשות למצוא בן זוג או להצליח בזוגיות דווקא בגלל השקפת עולם מעוותת מעין זו.

זכותך כמובן לגבש לעצמך השקפת עולם לפי רצונך, אני ממש לא שופטת אותך, אבל לטובתך עדיף שתביני איך זה באמת עובד, כי הבעיה כאן לא בגברים שצופים בפורנו אלא בנשים שלא מבינות את המנהג הזה ונעלבות ממנו...

תביני, את שואפת למשהו שהוא כמעט בלתי אפשרי- גבר שלא צופה בפורנו, באמת כל מה שאני אומרת כאן הוא לגמרי לטובתך, הגבר שלך יכול להיות הכי מדהים בעולם, לחשוב שאת הכי יפה וסקסית ולאהוב אותך בטירוף אבל במקביל לצפות בפורנו- אין זה סותר...(אגב, ישנן גם נשים הצופות בפורנו).

חבל שתפספסי בן זוג פוטנציאלי, רק בגלל דבר מינורי ומזערי מעין זה...
תחשבי על זה

אגב חלקם ישקרו לך ויעידו על עצמם שהם לא צופים אך למעשה, הם כל כך כן , וחלקם רק ירתעו ממך אם תשאלי אותם דבר כזה...זה רק יבריח לך אותם, חבל.

בהצלחה 

שבוע חדש שבוע אקטואליה חדש - 29.11-5.12
29/11/2015 | 10:04
7
88
יום א' - אז מי שיודע ומי שלא , בסופ"ש הזה היה מה שנקרא בעולם התעשייתי BLACK FRIDAY. ביום זה מוכרים טובין ושאריות אחרות במחירים ברצפה כדי להעלאות את תרבות הצריכה והקניות 

בואו לקרוא את הכתבה על שישי השחור ממש פה, לחצו כאן למעבר לקריאה בכתבה 

האם השתתפתם? קניתם משהו מיוחד? האם לבן זוג? חברה? אח?..ומה דעתכם על התופעה של שישי השחור וכל המסתפח ומשתמע מכך?
אמריקה בחירפון כללי בגלל זה
29/11/2015 | 18:21
2
89
כולם פה בהיסטריית קניות.
אנחנו מטעמים כלכליים נמלטנו מזה. הבעל קנה נעליים שחיכה במיוחד להנחות המיוחדות כדי לקנות ובאמת קנה במחיר ממש שווה. אני לא פותחת את האתרים של הקניות כדי לא להתפתות

האמת שלא ידעתי מה עומד מאחורי זה חוץ מעניין ההנחות ובמקרה אתמול בעלי הסביר לי על זה וזה ממש מעניין.
הנה שיר מתאים...
29/11/2015 | 20:23
35
וגם את זה,אבל הפוך...
29/11/2015 | 20:25
21
יום ב' -30.11.15 , הפלת המטוס הרוסי - המשך העלילות
30/11/2015 | 14:24
2
55
לאחר הסיפור של טורקיה והפלת המטוס הרוסי , הטורקים ממאנים להתנצל ואף מוסיפים וטוענים אף מדינה לא תבקש מאיתנו להתנצל! 

אומנם הנושא לא כ"כ קשור בינו לבינה (אלא אם מחשיבים יחסים פוליטים בין מדינות כחיזור או התנהגות שקשורות לבינו לבינה) 

ובכל זאת זה עומד על פרק היום באקטואליה ורציתי להכניס את זה 

בואו לקרוא את הכתבה פה - כדי להגיע לכתבה לחצו כאן 

(אם שמעתם אתמול או שלשום גם רוסיה טענה כי מעכשיו הם מחרימים מוצרי חקלאות טורקית ומוכנים לעבור לתוצרת ישראלית בשל החרם על טורקיה). אני לא באה לקראת הטורקים חלילה וחס (ולדעתי כל מי ששוגה גם בן אדם וגם מדינה יש לקחת אחריות על המעשה -אולי אני נאיבית מדי..) אבל מאידך גם אותנו בריטניה טרחה להחרים ולתייג מוצרים שמגיעים מההתנחלויות בישראל. מה דעתכם בנושא זה? חוו דעה..האם יש מקום למדינות לנהוג בצורה כ"כ קיצונית זו כלפי זו ? האם החרם בבריטניה מוצדק על ישראל לדעתכם?(כן לא ולמה?) והאם החרם של רוסיה על טורקיה מוצדק? (כן לא ולמה) והאם לדעתכם , יחסים דיפלומטיים בינלאומיים קצת דומים ליחסים שבינו לבינה או יותר גנון או מה? (האם ניתן להשליך מהכלל אל הפרט?)

מכירים את החבר הזה שתמיד יותר ממך?
01/12/2015 | 09:10
53
סרטון מגניב
http://adm.ms/a58CpU
שיר אהבה
02/12/2015 | 15:16
32
אהובתי כיין קדושה ותמה
אטבע ביער מילותיה כבתורה
כמעיין אדיר פורץ אושרה
ממלא תבל ויקום בקסמה
עם שלל רגישויות ענוגות
וחודר כחץ לליבות אדומות
עד עמקי המחשבות והנשמות
וזהב בנשמתה ובעיניה ההוגות

תעדכני באקטואליה אצלך, איך הבריאות?
08/12/2015 | 21:23
18
אין הודעות חדשות מקווה בגלל החג נטו.
השכלה על כוס קפה 29.11-5.12
29/11/2015 | 10:11
4
105
יום א'- אז מתי אנחנו אומרים "אני אוהב/ת אותך" בפעם הראשונה במערכת זוגית חדשה?

מעוניינים לקרוא ולשמוע את התשובה? (רמז -התשובה תפתיע אתכם , אותי היא מאוד הפתיעה!) בואו לקרוא פה -כדי לעבור לקריאת הכתבה לחצו כאן 

מה דעתכם? נכון?לא נכון? מה ההתנסות האישית שלכם? בואו לשתף בסיפורים מעניינים על הפעם הראשונה שאמרתם אני אוהב/ת אותך במערכת יחסים חדשה 

לא מהר מידי ולא לאט מידי
29/11/2015 | 18:22
68
אצלנו זה נאמר בערך אחרי חודש, כשכבר לא הרגשתי שסופרת דייטים אלא ממש הרגשתי שיוצאים והרגשתי יותר ויותר בטוחה בקשר. זה היה מיוזמתו של הבנזוג ולגמרי הרגשתי ככה גם וזה היה מאוד רומנטי-ממש הרגשתי שנאמר ברגע הנכון.
יום ב' - 30.11.15 (פחות השכלה יותר העשרה) -שיחות בדייטים
30/11/2015 | 14:30
40
אז כולנו הולכים לדייטי ראשונים , מי יותר מי פחות. רק שבוע שעבר אפילו בפורום הקטן והחמוד שלנו מישהי שאלה אודות דייט ראשון ומישהו ענה לה וספק צחוק ספק אמת -"דייט הוא כמו ראיון עבודה".

בעקבות כך , ראיתי את הכתבה הזו וחשבתי שנכון לשתף. לא מעט שואלים אותי ואת שאר חברי הפורום על דייטים -כללים , עשה,אל תעשה, מה להגיד ומה לא..לכן אני מוסיפה את הכתבה הבאה שמדברת על סמול טוק שצריך להכליל בדייט (מה כדאי וכמה ולמה)

קפה בחמישי - רווקיה ! טור אישי נחמד
03/12/2015 | 10:34
32
"אם למצוא אהבה זה עבודה , אז אני מובטל!"

בואו לקרוא טור אישי של רווק שמתקשה במציאת אהבה , אהבתי את הצורה בה הוא כותב אני חושבת שזה מעניין ונחמד !

בואו לקרוא פה -כדי לקרוא את הכתבה לחצו כאן 

תשובה
24/12/2015 | 15:35
2
מתי אומרים "אני אוהב אותך"? כשאוהבים.

סקר חדש - באיזה נסיבות לא תפסלו בן/בת זוג ?
29/11/2015 | 10:37
9
197
על איזה דברים הייתם פוסלים בן או בת זוג? 

מראה? (שיניים עקומות? אולי עקמת? איש משותק לכיסא גלגלים?)

אישיות? (אדם טיפוס A לא ספונטני, טיפוס "סטלן",רגוע מדי?..)

מחלות עם פונטציאל גנטי? (גמדות?צליאק? מחלות מעי...אולי מחלות נפש כמו סכיזופרניה או דכאון קליני?)

זה אמנם פרה קדושה שאני פותחת , אבל בינינו זה פורום אנונימי וכולנו נהנים מלדבר על דברים שהם טאבו! אז בואו שתפו ..מתי ולמה פסלתם בני זוג? מה הקו האדום שלכם?

שלום
29/11/2015 | 16:03
112
אני מאמין שהגורם העיקרי הוא האופי, ואם לא תהיה התאמה ולא תיווצר בינינו אהבה אתקשה להיות אתה בקשר. אבל גם גורמים כמו ריח רע יכולים לדחות ולמנוע את הקשר, וגם מחלות שעלולות להדביק אותי ולסכן אותי.

אני חושבת שאצלי הקו האדום תמיד היה
29/11/2015 | 18:18
1
224
שלא אצא עם מישהו שעבר עבירה פלילית ו/או פגע במישהו אחר (ואז גיליתי שהאקס שלי היה מוכר סמים ולא ידעתי מזה.. ).

אני בגדול בדיעה של NEVER SAY NEVER.

כל כך נכון!!!!
09/12/2015 | 21:57
72
האקס שלי הוא האדם האחרון שאני או כל בחורה אחרת היו רוצות. 
הוא ההיפך הגמור מחלומה של כל אישה. 
אינספור בעיות בריאותיות ונפשיות, שיניים הרוסות, מובטל ובכל זאת הייתי איתו, די הרבה זמן ואף אהבתי אותו ומאוד. עדין אוהבת. אבל נפרדתי לאחרונה, כי פשוט אין טעם יותר והבנתי שמגיע לי יותר.
אבל באמת שזה אמנם נשמע רע, אבל אין מה לשפוט, כי איש אינו יודע באילו נסיבות הכל התרחש ומה עבר עליו, מה הוא באמת שווה, בסך הכל כל מי שאני מכירה מתאהב בו אחרי שיחה של כמה דקות, כי הוא פשוט כובש באישיות שלו.
פסילת בן-זוג
09/12/2015 | 19:24
74
מראה חיצוני:
שיניים עקומות לצורך העניין,  תלוי עד כמה? תלוי כמה זה בולט ...
לאקס שלי שיצאתי עמו זמן רב, הייתה בעיה מאוד חמורה בשיניים וזה לא היה נראה טוב בכלל מבחינה אסתטית, התפשרתי איתו מהרבה בחינות, כי הייתה שם אהבה פשוט עצומה, א-ב-ל היום אני יודעת בוודאות שלא אתפשר על דבר כזה ואפסול באופן מיידי.
בעיקרון, לאף אחד אין שיניים מושלמות, אם מדובר בעיה מזעית ולא ממש חריגה אז אני מתעלמת מזה, אך אם זה נראה מזעזע מבחינה ויזואלית , אני כמעט בטוחה שאפסול .

מבטא כבד מדי, גם אפסול, זה פשוט לא עושה לי את זה. 

גובה- אני אפסול בן זוג אם הוא נמוך ממני, למעשה, גם אם הוא בגובה שלי אני אפסול, ומנגד, אני גם אפסול גבוהים מדי, שלא יהיה גמד אבל גם לא עמוד חשמל. אני 170, ואני אוהבת אותם בטווח של 175-180. לא פחות ולא יות.

לא פוסלת- שמנמנים. למרות שאני עצמי רזה, אבל אין לי בעיה עם שמנמנים, כמובן בגבול הטעם הטוב, לא פוסלת על זה. 
רזים מדי, לעומת זאת, נפסלים אוטומטית.

עקמת? שוב, תלוי באיזו דרגה, מה חומרת העקמת, עד כמה זה בולט, מין הסתם שאם זה בולט זה יפריע לי מאוד.

כיסא גלגלים? מאוד קשה לי לענות על זה... אבל אני לא חושבת שאכנס לזוגיות עם אדם שמרותק לכיסא גלגלים , אני יודעת שזה נשמע נורא, אבל אני עונה באותנטיות ובכנות, לא מחפשת להתייפייף .
אם זה גבר שאני יוצאת איתו כבר שנים, נשואה לו ואוהבת אותו, אם חס וחלילה קוראת טרגדיה והוא מזדקק לכיסא גלגלים, במצב כזה לא אעזוב אותו, אבל כשמדובר בהיכרות חדשה , אבחר לא להכנס לזה מלכתחילה.

אישיות:
גברים שאנטיים מדי, אדישים, היפסטרים, כל אלו פשוט לא עושים לי את זה, מעופפים מדי, יבשים, לא מפרגנים .
שחצנים מדי- מגברים מתנשאים ושחצנים יורד לי באופן אוטומטי. מגלומנים, נרקיסיסטים , פשוט לא. 
עצלן ובטלן? אפסול במיידי, למרות שאקס שלי היה מובטל, אך זה כי היו לו בעיות בריאותיות רבות, שוב, איתו הייתי סלחנית במיוחד אבל בזוגיות הבאה לא אתפשר על זה, לא אצא עם גבר שלא עובד.
אפסול בוודאות על - חוסר ביטחון, חוסר אחריות, מסתורין וחוסר פתיחות, שוביניזם.

מחלות עם פוטנציאל גנטי:
אני לא אתחיל לחפור לו באנמנזה שלו או בהיסטוריה הרפואית של בני משפחתו, וגם אם אדע בוודאות שיש במשפחתו אנשים הנושאים מחלות או לוקים במחלות כאלה ואחרות, לא חושבת שאפסול, במידה והוא נורא מוצא חן בעיניי, לא אפסול בגלל זה, לעולם לא מדובר בסיכוי של 100% שהמחלה בוודאות תעבור , זה אף פעם לא 100% וגם לא בהכרח 70% , אם הבחור יתאים לי כמו כפפה , לא אפספס אותו בגלל זה. לכולנו יש מחלות במשפחה, לחלק פחות ולחלק יותר, אני פשוט אהיה אופטימית.

אם הוא בעצמו חולה? תלוי מה הפרוגנוזה, תלוי עד כמה הטיפול שלו יעיל, תלוי באיזו מחלה מדובר ועד כמה היא פוגמת באיכות חייו ומשפיעה על התנהגותו והחופש שלו.

פסילה - בחורות מעשנות,ללא רשיון נהיגה,בעיות חברתיות...
13/12/2015 | 20:36
4
59
לא יודעות לעשות כלום(תאמינו לי,שיש דבר כזה!)
וכמובן,עבר פלילי/זנות
*גם בלי רכב אני נוטה לפסול!

אז כנראה שאתה ממש עשיר
14/12/2015 | 06:40
3
47
או בסטטוס סוציו אקונומי גבוה אם אתה פוסל נשים בלי רכב..
יום אחד אהיה עשיר!כבר היו לי חברות ללא רכב...
14/12/2015 | 17:33
2
48
פשוט שיגעון...תחשבי,נניח, באפון היפותטי בהחלט,לנסוע לדרום,אבל קודם לנסוע לצפון ולא ביום חול...
תראי,בחורה בת 30 פלוס,אם היא עובדת באופן מסודר,למה שלא יהיה לה רכב...?מילא  בשנות ה 20 לחייה...
*לא נכנס לשיקולים כאלה ואחרים ‘למה לא' אלא באופן השערתי בלבד...

אני כמעט בת 30
20/12/2015 | 06:18
1
25
ואין לי רכב ... אחרי חישוב גיליתי שרכב זה בסביבות ה2500-3000 שקל לחודש בהנחה שאתה מחליף יד שנייה ביד שנייה כל 5 שנים ולא נוסע יותר מדי מחוץ לעיר.לי אין סכום כזה להוציא כל חודש..כשיהיה לי אני אקנה רכב כרגע אין אז אין רכב.אולי מקסימום קטנוע 50 לתוך העיר אחרי שאני אסיים שיעורים ואעבור טסט וגם אז רק אחרי שיהיה לי את הממון לכך.
לא הבנתי,יש לך רשיון או אין?מה את מדברת על רכב לפני...
20/12/2015 | 20:51
22
שהוצאת רישיון...?קודם קונים את האוכף,אח"כ קונים את הסוס...
ואגב,הסכום שציינת הוא לשנה ותלוי איזה רכב,סוג,שנה...אה כן,נהגת חדשה בכלל מייקר ביטוח...
אכן לסטודנטים קשה להחזיק רכב,אלא אם כן יש "אבא ואמא"...
תהיות והרהורים, מנסה להבין מה עשיתי לא בסדר או לא נכון
01/12/2015 | 12:49
15
381
אשמח להכוונה מכם, כי אני לא מצליחה לכוון את עצמי משום שאני מאוכזבת מאוד ועם ביטחון עצמי ירוד, ולכן אולי בגלל כל הגורמים הללו אני לא מצליחה לראות את התמונה המלאה, לכן אני זקוקה לכם.
יכול להיות שאני מגזימה בתגובה שלי, תכף נדע.

סיימתי מערכת יחסים של שלוש שנים לפני כמה חודשים ולפני חודש בדיוק מהיום, הכרתי בחור נורא מקסים באתר ההיכרויות JDate. אני נורא בררנית בגברים, ממש אבל ממש לא מבחינת מראה חיצוני, אלא מבחינת אישיות וחיבור, חשוב לי שיהיה חיבור מדהים, שיהיה חכם וגברי , שיהיה סקסי וכריזמטי.
בקיצור, המון זמן התקשיתי למצוא אחד כזה, אני לא אשקר, התחילו איתי גברים איכותיים ומדהימים אבל לא הייתה שם כימיה, ובכוח זה לא עובד. 
ואז פתאום הכרתי את הבחור, נקרא לו ר', ר' ואני התחלנו לתכתב באתר ההיכרויות, אני בת 23 והוא בן 33, זה זרם לשיחה מרתקת של שעות, גלש אל תוך הלילה, הוא אמר לי שהוא מפחד לאבד קשר איתי כי לא קרה לו שהוא התלהב ככה מבחורה אז מיהר לבקש ממני את הפייסבוק שלי כגיבוי, אמרתי לו איך אני רשומה שם והוא מיד הוסיף אותי.
דיברנו ותחילה הוא לא לחץ על פגישה, לקח את זה לאט כמוני, אחרי שבועיים כבר התחיל לבקש להיפגש, השיחות שלנו היו נורא עמוקות ומעניינות, הוא השרה אווירה טובה, הסתובבתי כל היום עם חיוך על הפנים כי פשוט הרגשתי שמצאתי גבר מדהים ושזה זה 100% ושאין סיבה שמשהו ישתבש. היה לי כל כך ביטחון בזה שיתפתח כאן קשר. רציני. 
גם הוא כיוון לשם, לקשר רציני, לא הפסיק להחמיא ולהגיד שכל מה שהיה חסר לו באקסיות שלו , יש בי, ושהוא מת כבר להיפגש איתי ולקחת אותי למקום נחמד ולטייל איתי , הוא סיפר לי המון מידע אישי שלו ואני גם שיתפתי אותו בפרטים אישיים ורגישים עליי, הוא תמיד אמר כמה שבא לו כבר שניפגש והוא יעטוף אותי ויגן עליי מפני כל החרא שעברתי, ושיש לו רעיון איך לעודד אותי ,
שנינו מאוד אוהבים אומנות, הוא כבר תכנן לאילו מוזיאונים נלך,
לא הפסיק לשלוח לי תמונות שלו מחייך ושל עבודות שלו ופרוייקטים שלו , ממש שיתף אותי כל יום כל היום בהכל 24/7. 
הרגשתי שאני כבר חלק מהחיים שלו.
היינו גם משוחחים מלא בטלפון.

תמיד החמיא לי ואמר שאני יפהפיה ונורא חכמה בעיניו ושפשוט כיף לו איתי
נפגשנו לפני חמישה ימים והוא בכלל היה מהופנט ואמר שבמציאות אני נראית אפילו טוב יותר ושהוא שמח שנפגשנו סוף סוף , הלכנו לאיזה פאב, שתינו קצת בירה ואז טיילנו בחוץ , דיברנו, ואז באוטו שלו התנשקנו והוא ממש היה עדין איתי והסתכל עליי וחיבק אותי כאילו אני בת זוגו כבר, זה כמעט זרם לסקס (שנינו בעלי השקפה ליבראלית בנוגע לסקס בדייט ראשון) אך בסוף עצרנו את הסקס, המשכנו פשוט להתנשק, החלטנו לחכות עם הסקס, ואז הוא לקח אותי הביתה, וכשבאתי לצאת מהאוטו הוא משך לי את היד ונישק אותי פעם נוספת.

יום למחרת הוא בכלל לא פנה אליי, ואני כבר הרגשתי שהוא נורא מתקרר והתחלתי להלחץ, לא הבנתי מדוע לו להתקרר, מה היה לא בסדר?
ואז בלילה לפני שבאתי ללכת לישון, הוא שלח לי הודעה שהוא לא בטוח שיש בינינו כימיה מספיקה ושאני בחורה על רמה ואיכותית ושהוא אוהב בי הכל, ושהוא בעצמו לא מבין מה קורה לו ולמה הוא מרגיש ככה אבל כנראה שזה לא ילך, ואז ביקשתי שיסביר את עצמו והוא אמר שיש לו מצב רוח נוראי ולכן הוא מעדיף לא לדבר כרגע, ואז כתבתי לו עוד משהו והוא לא ענה ואחרי כמה שעות שלחתי לו שאני לא מבינה מדוע הוא לא עונה, והוא אמר שהוא עסוק ולא רוצה לענות לי בקצרה אלא להתייחס ברצינות ולכן שאחכה לכשיתפנה, אך לא כתב כלום מאז ואתמול פניתי אליו שוב והוא כבר לא ענה בכלל. ענה רק ממש עכשיו הודעה יבשה וקרירה.

אולי זה רק האגו שפגוע כי מעולם זה עוד לא קרה לי שסירבו לי, חברות שלי עם התיאוריות שלהן שאולי הוא מרגיש נחות לידי כי הוא בגילו המופלג עדין מתגורר אצל הוריו, ולא עובד בעבודה רצינית, אבל אני לא יודעת כבר מה לחשוב.

באמת שהוא בחור כל כך מקסים ואני לא מבינהמדוע התהפך כך, זו התנהגות שאופיינית יותר לבני עשרה , לא? בגילו כבר אמורים להיות קצת יותר סגורים על עצמם ויציבים, אני טועה?

כל כך בניתי עליו, כל כך שמחתי ממנו והרגשתי אושר עילאי אחרי המפגש ולפתע ההודעה הזו שלו היכתה בי כמו רעם. זה לא היה צפוי בכלל ואני בהלם.
אני כבר הספקתי להיקשר אליו 

אני לא כועסת עליו, זכותו לא לרצות אותי, זכותו המלאה, והוא באמת בחור מדהים ומי שתזכה בו באמת תרוויח, אבל אני באמת לא מבינה היכן טעיתי, האם פעלתי בשלב כלשהו לא נכון?
אני כבר לא יודעת מה לחשוב, מחשבות רצות לי בראש

תחושה גועלית מלווה אותי, ירד לי הביטחון, מרגישה כל כך רע עם עצמי, כל כך מושפלת וכל כך עצובה.

מה אתם חושבים?
תודה מראש וסליחה על אורכה של ההודעה

אנחנו לא יכולים באמת לדעת מה קרה
03/12/2015 | 11:53
6
180
אבל אני רוצה לתת לך כיוון מחשבה אחד.  כשעושים המון שיחות עם מישהו בלי להיפגש במציאות, נוצר לנו בראש איזושהי תדמית כלפיו, איזשהו רושם או דמות שאנחנו בונים לו.  הדמות הזו היא לא הוא, והיא לא בהכרח זהה לו, היא קיימת אצלנו בדמיון.  את לא התאהבת באמת בו, את התאהבת בדמות שאת בנית לך בראש, וייתכן שהוא עשה בדיוק את אותו דבר.

לדעתי חיכיתם יותר מדי זמן ובניתם יותר מדי מגדלים באויר לפני הפגישה הראשונה.  ואז מה שקורה הוא שבפגישה יש התנגשות בין הדמות הדמיונית בראש לבין האדם האמיתי ואיך שהוא מתנהג.  אולי את לא הרגשת את הפער הזה, אבל הוא כן.  מה שהוא ציפה זה לא בדיוק מה שהוא ראה במציאות, והפער הזה גורם לאכזבה ולריחוק.  זו לא אשמתך, זה פשוט מה שקרה.  גם בהחלט ייתכן שאם היית קצת יותר בוגרת וקצת פחות מסונוורת, לא היית משתכנעת כל כך שהוא באמת כזה מדהים כמו שחשבת בהתחלה.

כמובן ייתכנו הרבה הסברים אחרים.  יכול להיות שהוא פשוט ממקבל והתחיל לצאת עם כמה בחורות באותו זמן ומעדיף אחת אחרת.  אי אפשר לדעת.  לטובתך, אל תשקעי בזה ואל תנתחי יותר מדי.  פשוט תמשיכי הלאה, אל תתני לזה לדכא אותך ואל תאבדי את האמונה והביטחון שכן תמצאי בסוף.
אני מסכימה איתך ב130%
03/12/2015 | 15:14
1
128
בד"כ כשמדברים כ"כ הרבה זמן בפייסבוק ובמדיה חברתית ללא שיחה טלפונית והתעכבות עד לדייט ראשון באמת נראה לנו שבן אדם הוא משהו אחד ובפועל יכול להיות אחר לחלוטין 

אני קוראת לזה אפקט המסך ..לכן תמיד כשהייתי יוצאת עם אנשים מהאינטרנט הייתי משתדלת לקבוע לדייט לאחר יום יומיים שבוע גג...אחרי זה אם זה היה סתם נגרר בשיחות הייתי חותכת כי אני לא יוצאת עם תמונה ובן אדם מאחורי מסך אלא עם אנשים בשר ודם 
אבל אנחנו כן דיברנו בטלפון והרבה
03/12/2015 | 22:57
10
אז עכשיו אני ממש מחוסרת ביטחון
03/12/2015 | 22:55
3
40
מה כבר יכול להיות? שאני נראית פחות טוב במציאות?
חוץ ממראה במה עוד יכולתי לאכזב אותו? 
שכל ואישיות אלו דברים שבאו לידי ביטוי גם בהתכתבויות והשיחות בטלפון.
הוא גם אמר לי בעצמו שאני יפהפייה בעיניו, והאמת שבדקתי את זה, ואין לו אף אחת כרגע
מדוע את עדיין "תקועה" עליו?
17/12/2015 | 08:29
2
17
הוא לא נשמע לי הכי בריא בנפשו בצורה שהוא יכול לנהל זוגיות..הוא לא רוצה ואת צריכה לקבל את ההחלטה. מצטערת ככל שתהיה עבורך ולכבד אותה.
שנית אין מה להכנס לסרטים,את בחורה נהדרת -למה שתאכזבי מישהו?...גם אני נראית יותר טוב בתמונות ממה שאמרו לי..אז??מי שמתאכזב ממני ואומר לי שאני נראית רע מהתמונה (ואמרו לי את זה) עניתי בחזרה-אתה רוצה לצאת עם תמונה או איתי?? וחייכתי והוספתי-סבתא שלי אמרה לי שלהתחתן עם תמונה לא ככ משתלם אז אולי כדאי שתנסה לא לחיות לפי גלוית הולמרק :-)
אין סיבה שתאכזבי,לדעתי הוא סתם רצה סטוץ או שהוא מלא רוח וצלצולים וכשראה שאת לא רוצה סטוץ מצא דרך להתחמק מזה,אל תעלבי מזה -אדרבא; תגידי לעצמך שטוב שגילית את פרצופו לאחר שחשף טפח והסתיר טפחיים ממך ומשך אותך קצת בזנב לטעמי. תמצאי בחור נחמד וחמוד שרוצה קשר קצת יותר יציב ולא רק יבנה תמונה בראש של מי את ומה את ,אלא יבלה איתך במציאות.ואני אומרת -מי שרוצה חיי פנטזיה -שישחק סימס בבית בחושך ויבכה כמו פולניה ,מי שאמיץ שיחיה את חייו לא לפי צו דיסני והולמר וישמח בחלקו בחיים המסובכים שלנו :-) (מציעה לך לאמץ אג'נדה זו לפיה אני חיה)
עשיתי טעות וכתבתי לו אחרי שלושה שבועות שלא דיברנו
17/12/2015 | 14:01
1
24
הוא אמנם לא סינן אבל כתב שזה כלכך חסר טעם שנדבר בכלל ושהוא בתקופה עמוסה וידידים הרי לא נהיה ואז הפסיק לענות בשלב כלשהו.
אז אולי הגיע הזמן להניח
18/12/2015 | 07:06
10
ולחפש אדם אחר. שכן ירצה בקרבתך
קראתי וזה לא מגילה -תשובה לדעתי
03/12/2015 | 15:09
122
את בחורה מאוד צעירה , 23 זה גיל מאוד צעיר על אף מה שאת חושבת. גיל 33 לעומת זאת זה גיל שכבר צריך לחשוב על קשר יותר רציני , מבוסס , שיש משהו מעוגן קצת יותר בחיים. תראי זה אולי יישמע קצת מתנשא אבל ממה שאני מכירה רב הגברים בני ה33 שמחפשים משהו ארוך ויציב שאולי יוביל לחתונה או משהו כזה לא ייצאו עם בחורה שצעירה מהם ב10 שנים ...למה? כי בחורה בת 23 תחשוב לכיוון של מה היא רוצה ללמוד לקריירה בחיים , לא אם היא רוצה להתחתן ולהכנס להריון בשלוש שנים הקרובות או לא. (לא להעלב יכול להיות שאת שונה אבל זה הרב הממוצע) 
אני חושבת שהוא קצת "ערבב" אותך וחיפש סטוץ , או שהוא פשוט נשמע לי שהוא לא בסדר בראש..בגיל 33 זה לא נורא לגור עם ההורים אם אין כסף (אם כי זה מאוד לא מקובל אני חייבת לומר), אבל לא נשמע שיש לו קריירה מבוססת (בואי נגיד של 3 שנים ותק בעבודה הנוכחית לפחות) ברגע שראה שהוא לא קיבל את זה הוא פשוט חיפש לברוח מהר כי זה מה שהוא רצה. 

זה מעליב , זה פוגע , זה לא נחמד את צודקת!! נשמע לי שאת מאוד בוגרת לגילך אגב ומכילה ורגישה ממה שהבנתי מהכתיבה שלך ויחד עם זאת מעט חסרת ניסיון בזוגיות (וזה בסדר!!) אבל לדעתי זה היה הסיפור בגדול.
הצעה שלי עזבי את JDATE כי גם חבל לשלם להם הרבה כסף על תסלחי לי על ההתבטאות אבל על סחורה סוג ב' ברובה (הייתי שם וגיליתי שחצי ממי שם היה גם באתרי הכרויות מקבילים בחינם! נקודה למחשבה!) גם הממשק של האפליקציה לוקה בחסר וגרוע בעיניי וגרם לי לתהות לאן הולך כל הכספים שהם גורפים?! 
אני חושבת שכדאי לך להשתמש באפליקציות חינמיות כמו OKCUPID או החצי השני ולסנן פשוט בקפידה יתרה (את רואה גבר בגיל 30+ שלא כ"כ רוצה להפגש לדייט ראשון ועושה לך פרצופים על זה שאת לא רוצה סקס בדייט ראשון? תברחי ותגידי תודה שגילית את הפרצוף שלהם בדייט 1 ולא אחרי חודשים רבים של זוגיות..) 

לדעתי הבחור עשה לך טובה שחשף את פרצפו האמיתי (לדעתי הוא חשף אותו עוד הרבה לפני כשהוא התחיל לדבר איתך על עתיד ומוזיאונים ולמלא לך את הראש במגדלים באוויר...מאנשים כאלה דווקא אני הייתי נשמרת ונזהרת ) להבא למדת את הלקח ותדעי על מה לא לחזור ..אני מזמינה אותך להצטרף לפורום ולעדכן ולהתעדכן , אני מנסה להנעים את זמן הגולשים ושהחוויה תהיה נעימה במיוחד לרווקים שבינינו שמחפשים אהבה ומשתעממים ומתעצבים לא מעט מחוויות רומנטיות לא נעימות (אני יודעת כמה דייט גרוע יכול להרוס שבוע וכשקוראים כתבה על זוגיות זה מפיח קצת קצת שביב קטן של תקווה) אז אני מזמינה אותך לקהילה הזו ובתקווה שתקחי מפה איזה שיעור או שניים לחיים במציאות ולא רק בחיים האינטרנטיים שלך ושתהני כי את בתקופה נהדרת בחיים שלא תחזור על עצמה! 
נשמע שפשוט אין שם את הכימיה המספקת לשם יצירת זוגיות איתנה
04/12/2015 | 15:32
78
וזה בסדר, זה קורה, הוא בסדר ואת בסדר. זה בסדר לא לרצות מישהו ואפילו לא להבין למה, זה בסדר שמישהו לא רוצה אותך. 
הביטחון שלך ממש לא אמור להיפגע כתוצאה מזה
את יכולה להיות מדהימה ביופייך ויחד עם זאת גם חכמה נורא ומדהימה, אבל זה לא מה שיגרום לו להחזיק איתך, הוא כנראה חיפש את החיבור שלא היה , זה שבחור אחד החליט שהוא לא רוצה להמשיך איתך, ממש לא אומר שאת לא שווה מספיק
זה קורה מלא, לטובות ביותר 
באמת מציעה לך לא לדבר עם מישהו כל כך הרבה לפני מפגש,
מכירה את המשפט "never meet your hero" 
המשל כאן הוא בעצם שאת בונה לעצמך בראש דמות שהיא לא בהכרח תואמת את המציאות ואת מתאהבת בדמות ולא בו, זה למה "מתאכזבים כאשר נפגשים"
זה לא בהכרח מה שקרה, 
אולי הוא הבין שהפער ביניכם גדול מדי?
אולי הוא הבין שלמעשה אין לו מקום לזוגיות כרגע בחייו
יש אלפי סיבות אפשריות
אבל אין סיבה לנתח ולנסות להבין, בשביל מה?
תמשיכי הלאה בראש מורם
אני בטוחה שהבעיה לא בך,
גברים נוטים להתהפך, ככה המוח שלהם עובד. הם יכולים לרצות ומיד אחר כך להפסיק לרצות, קורה.

אין מה להתעכב, חבל על הבריאות שלך

תזכרי שאת לא לבד, זה קורה לטובות ביותר, 
אף אחת לא חסינה מפני זה, לא משנה כמה את יפה, חכמה ומדהימה

בהצלחה
זו לא את, זה הוא
04/12/2015 | 20:53
1
117
ב-99% המשפט הזה הוא בולשיט, אבל הפעם לא.
הבחור מקסים ושובה לב "בתאוריה" אבל באופן מעשי הוא לא מסוגל לתחזק מערכת יחסים אמיתית... פאק באישיות. לא סתם הוא בן 32, גר אצל ההורים, לא עובד במשהו רציני, לא סגור על עצמו ואין לו זוגיות. ואל תדאגי, אף אחת אחרת לא תזכה בו בקרוב, ככה שאין לך במי לקנא.
אמנם לא רצוי לקפוץ לפגישה לפני כמה שיחות טובות בהן אתם מוצאים שיש לכם כימיה, אבל גם לנהל רומן וירטואלי של חודש זה קצת ארוך מידי...
מסכימה עם כל מילה!
04/12/2015 | 22:16
17
מאוד תמוה בעיני שבדייט עצמו הוא היה מוקסם כל כך
05/12/2015 | 00:06
1
109
ולאורך כל הזמן הייתה בינכם כימיה אדירה ופתאום...זה נעלם מבחינתו.

זה מאכזב ומתסכל, מאוד מבינה אותך.

אני חושבת שגם דיברתם די הרבה לפני הפגישה ואולי יצרתם אחד לשני דמות מסוימת שכבר התאהבתם בה ופתאום זה התנפץ לרסיסים כשנפגשתם ולא תמיד קל להתמודד עם זה.

עוד לפני שנפגשתם נדלקתם אחד על השני, תכננתם תוכניות וכו' ואולי הוא פתאום הרגיש שזה לא בדיוק כמו שהוא חלם.

זה מאכזב ומתסכל אבל הייתי מדפדפת הלאה...לפחות זה נגמר עוד בהתחלה ולא כשיש באמת רגשות חזקים.
ממה יש להתאכזב ממה שאני במציאות?
05/12/2015 | 00:28
42
לדעתי אני נראית טוב יותר במציאות,
יותר דברנית יותר וורבלית ויותר מעניינת באמת לא מבינה אותו
יש סיכוי שהוא נשוי..
05/12/2015 | 10:05
50
לא יודעת מה הוא סיפר לך לגבי חייו, וכמה התקשורת שלכם היתה אינטנסיבית או חופשיה, ובאילו שעות..
אבל זה מריח לי כמו נשוי. לצערי מכמה ניסיונות רעים.
...
12/12/2015 | 01:46
34
על פניו ניראה שהכל היה פיקס.. ולא עשית משהו לא בסדר.. אני באופן אישי משתדלת להיפגש אחרי שיחה שתיים כי אז באמת רואים אם יש כימיה. כניראה שיש משהו שאת לא יודעת על הבחור הזה.. אולי לא היה אמיתי איתך.. אולי באופן כללי הוא לא בנאדם ישר ואמיתי.. יכולות להיות הרבה סיבות שקשורות אליו בלבד... אי אפשר לדעת מה עובר לו בראש ואת לא באמת מכירה אותו.. אולי גם הוא לא כזה מדהים כמו שחשבת.
שומר נפשו ירחק....
01/12/2015 | 13:21
3
339
אז הכרתי אישה באתר "אלפא" ויצאנו 4-5 פעמים. לאחר זמן מה הרגשתי שאני לא מתחבר, בניגוד אליה. כשאמרתי לה שאני ממשיך הלאה היא לא קיבלה את זה, אמרה לי שתתלונן במשטרה נגדי, פנתה לאתר אלפא וסיפרה שאני נשוי (החודש גרוש 7 שנים...) ואלו מבלי לבדוק סגרו לי את הכרטיס.
ברור שהכרתי אישה שהסתירה בעיות נפשיות, באתר הכרויות לא רציני ויסודי, מתלהם ואגרסיבי.
אני לא מסכן ולא קורבן, אולם במציאות שלנו אני ללא ספק חשוף לאיומים וסיכונים.
המלצות? 
רעיונות?

לא לשלם יותר כסף לאלפא?
03/12/2015 | 10:38
184
ועכשיו ברצינות , אל תסתבך יותר עם הגברת ממה שאתה מסובך , פשוט תתעלם ותלך לאתר חינמי כמו  אוקיי קיופיד ואם היא תציק לך גם שם תגיש נגדה תלונה...זה די ברור שיש לה הפרעות נפשיות חמורות (או לפחות זה נשמע ככה מהצד שלך) מה שיתברר בחקירה פשוטה (אני גם הייתי ממליצה להגיד לה לפני שאתה מגיש תלונה שהיא מפריעה לך שזה שהיא לא מקבלת את זה שאתה לא מעוניין בקשר איתה ומה שהיא עושה זה עבירה פלילית , זה הכפשה , זה הוצאת דיבה , והטרדה ואם היא לא תפסיק אתה תפנה למשטרה ותגיש נגדה תלונה בצורה אסרטיבית!) 

אני מקווה שזה יסתדר מאוד! תעדכן אותנו !!
מפני מה אתה חושש?
04/12/2015 | 20:18
120
היא בטח רק מאיימת, רק מילים ללא מעשים, נשמע טיפוסי לאחת כמוה (כפי שתיארת)
וגם אם יקרה הדבר והיא תלך ותתלונן עליך, הדבר הכי נורא שיקרה הוא שיזמנו אותך לחקירה, ובשנייה הם יעלו על האמת. לך תדע אולי אתה לא הראשון שהיא עושה לו את זה
למעשה, אני כמעט בטוחה שהיא סתם מאיימת. 
נובחת אך לא נושכת 
אם תראה לה שזה לא משפיע עליך היא תרד ממך
כנראה זה עושה לה את זה שאתה נלחץ
מחפשת להוציא ממך ולו טיפה קטנה של רגש
אל תיתן לה את העונג, ולהבא, תבחון טוב טוב את הבחורות הבאות שאתה מכיר 

באשר לחסימה מהאתר , מה אכפת לך? ביג דיל "אבדה גדולה"
תגיד תודה ותמשיך הלאה

תזהר, זה יכול להגיע ליותר מטורף מזה.
05/12/2015 | 00:32
135
תמחוק אותה טוטאלית ותדאג להגנת החוק לצידך, ואל תחכה לצעד הבא המטורף שלה.
כבר היו דברים מפגרים מעולם. אם אתה לא רוצה להיות מסכן וקורבן אז תדאג להיות
אקטיבי לפני שהיא מתחילה להיות סטוקרית שלך במציאות וברשת.

כל מי שהגיב ויגיב אחרת לא שמע או חווה כזה דבר מעולם כנראה.
תמונות בפייסבוק
30/11/2015 | 13:58
4
356
אני והאקס היינו 3 חודשים ביחד ולפני חודש נפרדנו.
הוא מחק אותי מהפייסבוק.
יש אצלו בקיר תמונות שלי ושלו (3-4 תמונות) לבקש להוריד או שזה ילדותי מידי ולעזוב את זה ככה ...... ?
אני לא הייתי מבקשת להוריד
30/11/2015 | 15:17
180
זה בפרופיל שלו לא שלך , תורידי את התיוג שלך ותעזבי את זה בזה. הוא יצטרך לתת דין וחשבון לאנשים מי הבחורה באותם תמונות...לא את!

אני מקווה שהורדת תמונות שלו מהפרופיל שלך 
זה נתון לשיקול דעתו בלבד, זה הפרופיל שלו, לא שלך
01/12/2015 | 14:16
35
כן,תבקשי!אני הייתי מבקש...
01/12/2015 | 17:25
40
מה שהוא רוצה
01/12/2015 | 18:55
122
כל אחד עושה מה שהוא מרגיש. העיקר שלא יפרסם תכנים אישיים ומיניים שלכם באינטרנט בלי רשותך, זו עבירה פלילית.

היי,
28/11/2015 | 23:29
3
318
מה לדעתכם הדרך הטובה ביותר לגרום לבן זוגי להפסיק לעשות "ברוגז"
חוץ מלעצבן אותו, כמעט כל דבר יכול לגרום לו להתעצבן...
התגובה שלו פחות או יותר כזו:
משהו לא נראה לו, הדיבור נהיה יבש וקר או שהוא מתנתק לחלוטין.
במשך יום שלם הוא לא שולח הודעה (אנחנו גרים רחוק אחד מהשני רוב השיחות הן בפלאפון למעט סופשים).
הוא יחכה שאני אבוא ואדבר איתו ובהתחלה הוא ממש קשוח...
וכמובן אני צריכה תמיד לוותר לו ולהגיד שהוא צודק, גם אם הוא ממש לא!!!!
ריב אחרון לא היה לי כוח כבר לבוא ולהתנצל, רק לאחר 24 שעות הוא פנה אליי ורשם "אני מבין שלא מפריע לך שאנחנו ככה"..

שאלתי את דעתו מה הדרך הכי טובה להתמודד איתו,
הוא אמר שבאותו רגע שאני מרגישה שמשהו לא בסדר ישר לדבר איתו ולהתעניין.
מבחינתו אין דבר כזה ללכת לישון כועסים.

אני אוהבת אותו מאוד אבל כמה זמן אני אהיה גננת מול ילד?
למה צריך את כל הבלאגן הזה במקום פשוט להגיד שהוא כועס או שהוא לא אוהב שאני עושה ככה וככה...

נשמע לי שנפלת קצת על ילד נאיבי
29/11/2015 | 10:51
120
למה שלא תגידי לו משהו על ההתנהלות שלו? 

תסבירי לו - אני מאוד אוהבת אותך בגלל X , Y,Z ואני חושבת שאתה מקסים באמת. יחד עם זאת אין זוגות שלא רבים ולא מתווכחים אבל גם לריב בצורה טובה צריך ללמוד. שקט תעשייתי והתנהגות כמו שלך היא פאסיבית אגרסיבית -וזה לא נעים וסתם הופך את האווירה לעכורה , אתה צריך וכדאי שתחשוב עם עצמך כשאתה מתעצבן עליי -למה אתה מתעצבן? אולי כדאי לך לכתוב את הסיבה לפני שתתפוצץ ואז נדבר על זה בהזדמנות ביחד בסופש ועד שנדבר אולי כדאי שתשתדל להניח לזה. כשתדע למה התעצבנת באמת נוכל למצוא פתרון ואת דרך האמצע בלי ריבים והתקטנות אני חושבת שכדאי שתתן לזה צ'אנס. 

לדעתי אם הוא ינסה אולי להבין מדוע הוא כ"כ מתעצבן תוכלי להבין מה באמת מפריע לו (בד"כ התנהגות פאסיבית אגרסיבית כשלו -"טיפול בשתיקה" הוא מגה פאסיבי אגרסיבי , מצביעה על הפרעות באישיות שהן עמוקות מאוד והטיפול בשתיקה הוא רק מה שנקרא סימפטום למחלה קשה יותר) בד"כ טיפול התנהגותי ועבודה עצמית מאוד עוזרים להבין איפה הדפוסים שגורמים לפגמים באישיות ולאחר מכן עם הזמן מצליחים להפטר מהם ולחזור לזוגיות בריאה הרבה יותר. 

אני מקווה שזה יעזור לך -חשוב מאוד בשיחה כזאת לא להאשים, לא להפיל אשמה , לא לדבר דרכו (לא להגיד אתה עושה ככה וככה אלא  להשתמש בעובדות ורגשות -כשאתה מתעלם ממני למשך יום שלם זה גורם לי להרגיש מאוד לא נעים והייתי רוצה שנמצא פתרון טוב יותר עבור שנינו-זה נקרא לדבר דרכך ולא דרך בן הזוג) ומאוד חשוב להיות סבלניים ולא לאבד עשתונות כי אז השיחה תעבור משיחה לויכוח וריב ובעצם לא השגת את המטרה שלשמה התכנסתם...אז נסי לזכור שכנראה תתקלי בהתנגדויות ועצבים והרבה צעקות-חשוב מאוד לא לרדת לרמה הזו ולהמשיך לדבר בסבלנות ובשקט (כשמדברים בסבלנות ולא נגררים לצעקות בסופו של דבר המסר יעבור)

מקווה שעזרתי , עדכני אותנו בסיפור ! מאחלת בהצלחה !
הוא מפעיל עליך מניפולציות
01/12/2015 | 12:21
69
וזה אינפנטילי מאוד.
תנסי לא ליפול למשחקים שלו, פעם הבאה אל תגידי לו שהוא צודק אם הוא לא , ואל תתנצלי על משהו שלא עשית
אם הוא לא פונה אליך ומשחק אותה קר ואדיש (אבי נעלבי) 
אז גם את אל תפני, 
הוא צריך ללמוד בדרך הקשה שמניפולציות מחריבות מערכות יחסים.

יכול להיות פשוט שאין לו ניסיון כל כך בזוגיות ?

לדעתי חייב להיעשות שם שינוי רציני מהיסוד, כי כל ההתנהלות שלו היא מתכון לכישלון. תבהירי לו את זה, אנשים רבים ומשלימים וזה בסדר, זה חלק אינטגרלי מזוגיות, ריבים זה אפילו מעיד על זה שהקשר בריא, תלוי אילו ריבים ואיך יוצאים מהם, תשאלי אותו מדוע הוא נרתע כל כך מכל ריב מסכן? ולמה הוא לא יודע להתמודד עם ריבים באופן בוגר ? 
תבהירי לו שזה לא משחק לטובתו ועלול לגרום לך לפרוש...

"לגרום" לבן הזוג שלך לעשות משהו או להפסיק משהו
07/12/2015 | 22:08
34
זה הדבר הכי גרוע שאת יכולה לעשות במערכת יחסים.

אחד הדברים שהורסים זוגיות זה שבני הזוג מנסים לשנות זה את זו. והם אכן משתנים ונעשים דומים זה לזו ועם העליה בדימיון יורדת התשוקה כי תשוקה נובעת מהשוני. עצם העובדה שאתם שונים זה מזו, הוא גבר ואת אישה, זה מעניין ומרגש. זו הסיבה שמההתחלה אתם ביחד.

השינוי מתחיל מבפנים. מהבפנים שלך. אם את רוצה שישתנה משהו את צריכה להיכנס פנימה לנפש שלך, לחשוב, להרגיש, להבין את עצמך טוב יותר.

אולי תגיעי למסקנה שאת לא מוכנה להתמודד איתו, שהוא ילדותי מידיי ושאתם צריכים להיפרד ואולי תגלי שזה לא באמת מפריע לך. אני לא יודע מה תגלי אבל את צריכה לעשות חיפוש פנימי ולא לנסות לשנות אותו.
עברו שבועיים והן הגיעו! ה-"האדמות" החדשות!
29/11/2015 | 09:53
3
123
אז כפי שאתם מודעים כל שבועיים אני מאדימה עד 5 גולשים שהיו הכי פעילים בשבועיים האחרונים , עזרו לגולשים אחרים, ענו לעניין , וגם היו חברותיים וחברתיים ויצרו אווירה נעימה לדיון

והפעם : 

פרפרי אהבה
שילת 281
פילוסוף רוחני33
supersonic777

מגיע לכם , תהנו !! 

חושבים שאתם גם רוצים צבע אדום ומגיע לכם? בואו השתתפו בפורום , ענו לגולשים אחרים ותוכלו לקבל גם צבע אדום (כל שבועיים משנים וקורה וקרה ויקרה שאנשים קיבלו צבע אדום כבר כמה פעמים...) שימו לב רק  - האדמות הן רק לגולשים רשומים של תפוז , כך שאם אתם אורחים ומגיבים איני יכולה להאדים ולכן כדאי ורצוי לפתוח כרטיס בתפוז קבוע 

תודה! שוב הואדמתי.
29/11/2015 | 16:04
21
אני מאדים מסומק:)

איזה כיף תודה
29/11/2015 | 18:14
24
מודה שבעבר יותר קראתי ופחות כתבתי ועכשיו יותר חזרתי לכתוב בצורה פעילה בתפוז.
שמחה להיות חלק מהפורום הזה: -)
טנקס
29/11/2015 | 18:52
4
שרשור חברתי שבועי - , פינה חדשה בואו לקרוא
29/11/2015 | 10:25
3
39
אז אני שמחה מאוד לראות שאנשים מגיבים ורוצים גם סתם לפרסם בדיחות ולהשמיע קול חברתי כי כיף לדבר פה עם אנשים

יחד עם זאת אני בן אדם פדנט שאוהב סדר וניקיון אז אני מוסיפה לכם שרשור OFF TOPIC בו תוכלו לכתוב סתם הודעות חברתיות לכל המעוניינים השונים לכל יום בשבוע אז להשתדל לשרשר נכון (היה לי פעם תמונה כיצד לשרשר אני אחפש ואעלה לטאגליינס הקבועים) 

שיהיה לנו בהצלחה 

יום א' -29.11.15
29/11/2015 | 10:29
19
אז יום ראשון , מתחילים את השבוע -צירפתי את גרפיחד (אומנם כתוב לו שני אבל אצל הנוצרים שני הוא כמו ראשון ליהודים) 

משהו מעניין? חדשות? בדיחות שבא לכם לשתף? כל דבר שהוא לא קשור לבינו לבינה וחברתי שבא לכם לשתף אותנו זה המקום
יום שני 30.11.15 - עצלני , גשום ונגרר לי
30/11/2015 | 14:33
10
בואו לשתף - איך עובר לכם היום בינתיים? בעבודה? במשרד? בא לכם לחנוק את הבוס? (סתם לא באמת! ) אולי אתם בבית כמוני? 

לי נגיד היה יום לא כזה איי איי איי , הלכתי לשני ראיונות עבודה ואני חרדה ונראה לי שבשניהם אני אקבל תשובה שלילית וחבל..אבל מה לעשות...אם אני לא אשאר אופטימית אני אשקע אז נניח ונעמיד פנים שזה יעבוד ואם לא אין ברירה נמשיך לחפש ולנסות 

חמישי ! 3.12.15 כמעט סוף שבוע!!
03/12/2015 | 10:28
11
אני מאוד שמחה שאתם משרשרים דברים חברתיים! זה עושה לי טוב על הלב לראות שקוראים מה שאני כותבת ומיישמים! אני רק ממש מבקשת לשרשר בהתאמה שדברים שהם OFF וחברתיים במקום המתאים

בכל מקרה מה אתם עושים לסופש שהתחיל חורפי? אני התחלתי ללמוד חתירה (אני ידעתי רק חזה) אז אני אבלה יותר בבריכה 

איזה שקט תעשייתי,אתם לא מבינים,תענוג! ...
28/11/2015 | 11:25
2
141
חח מתנצלת
29/11/2015 | 10:22
1
62
בד"כ סופש שמור לבן הזוג כי עובדים כל השבוע וזה..

אני אשתדל לפתוח שרשורי OFF יומיים כדי שההודעות החברתיות יהיו מרוכזות כחברתיות אני שמחה שאתה משתתף הרבה בפורום, מחמם לי את הלב לדעת שמישהו טורח לקרוא את כל מה שאני כותבת יום יום 
כן,למה לא...
29/11/2015 | 19:24
11
שרשור לכבוד הסופש
26/11/2015 | 10:34
8
81
אז תמיד הוא נראה לנו כ"כ רחוק , אבל הנה הוא הגיע- הסופ"ש
מי מביניכם עובד היום ומי לא , או מחר ומי לא...כולנו משתדלים להנות בסופ"ש

אז מה התכניות שלכם לסופ"ש הזה? אגב אמרו שיהיה חם מהרגיל (מישהו מתכנן טיול?)
לבד?בזוגיות? עם המשפחה?...עם הכלב? בואו לשתף את כולנו כדי שיהיה לכולנו קצת פחות בודד וגם כיף וגם כי ביחד לדבר על דברים חברתיים תמיד משפר את המצב רוח לכולם..

(אם אין לכם תוכניות ובא לכם סתם לשתף MEME חמוד שקשור לסופש ומשעשע ...זה המקום חבר'ה..זה שרשור חברתי ולא חייב להיות מובנה וקשור רק בינו לבינה , פורום הוא גם דבר חברתי שלאו דווקא תמיד קשור לנושא הפורום)
אצלנו הסופשבוע התחיל אתמול, תודות לחג ההודיה
27/11/2015 | 19:30
6
52
יש סופשבוע ארוך, במצב רגיל היינו מנצלים את זה כמו כולם לנסוע אבל מנסים לחסוך כסף בימים אלו לאור ריבוי ההוצאות אז אנחנו די בבית.
מחר נפגשים לארוחת בוקר עם זוג חברים, היום יום סידורים ובעיקר נמנעים מלהיכנס לחנויות/אמאזון בגלל הבלאק פריידי שהשתלט על כולם
מה לך ולחג ההודיה?!זה כמו שנוצרי היה חוגג את פסח...!
28/11/2015 | 13:23
5
13
אני חיה בחו"ל, וחג ההודיה ממש לא חג נוצרי דתי
28/11/2015 | 13:46
3
56
זה חג שכל היהודים פה מציינים, סוג של מסורת שמטרתה להודות לאלוהים על מה שנתן לנו.
יש המון המון דתיים שמציינים את החג הזה ועושים ארוחה כמיטב המסורת.

אפילו אצלי בגן-גן ישראלי אמריקאי ששוכן במוסד דתי- עשו ארוחת thanksgivin לילדים.

אני באופן אישי לא חוגגת את זה כי זה עדיין מרגיש לי מוזר ויותר מידי אמריקאי ויחסיי עם אלוהים כרגע במקום בעייתי...
נכון,הכתיבה בפורומים נותן לך הרגשה כאילו את בארץ?
28/11/2015 | 19:47
1
14
אני גרה באיזור מאוד ישראלי, עובדת בגן ישראלי
29/11/2015 | 02:25
43
אפשר לומר שאני בחצי ישראל
אני מבינה אותך -ברומאי התנהג כ..
29/11/2015 | 10:17
29
אגב , ממה שאני יודעת חג ההודיה אכן נועד להודות לאלוהים על השפע שהאדם הלבן קיבל , אבל הוא נוצר במקור על ידי הצליינים שהגיעו לאמריקה וניסו להעביר את הנצרות לילדים האינדיאנים האמריקניים וניסו לחגוג איתם בעזרת מה שהם קוראים לו סעודת חג ההודייה

את צודקת שזה חג אזרחי ולא נוצרי אך יחד עם זאת , לפעמים כדאי להשתתף במסורת כמסורת את יכולה להיות בעלת אסירות תודה לכך שיש לך גג מעל הראש עם בעל נפלא ומשפחה ועוד בארה"ב ולא בארץ (רובנו מתקשים לגמור את החודש..) וזה שלעצמו לדעתי שווה לציין (ואגב לא לצאת לחגוג בשל ניסיון להוריד בהוצאות זה לא דבר רע, קראתי על משפחה שהחליטה שהם לא עושים שופינג לשנה אלא רק מה שהיה חייב כמו תיקונים למכשירים שהתקלקלו וקניות בסופר לאוכל ודלק..וזהו! חפשי את הכתבה בYNET לדעתי) 

ואני ממש שמחה שהגבת לשרשור , מאד חשוב לי שהפורום מבחינה חברתית יפרח ולא רק מבחינה מקצועית של לענות לשאול נטו על בינו לבינה אלא גם קצת שהגולשים יכירו זה את זו (לו יכולתי לארח מפגש בדירתי הקטנה הייתי עושה כן , אבל היא מאוד קטנה ואין לי מקום ואין לי אופציה לשריין מקום ציבורי לצורך מפגש -אין לי ממון רב לכך..)

אויש חג ההודיה הוא חג אמריקאי אין לו שום קשר לדת
04/12/2015 | 21:11
5
הוא נחגג רק בארה"ב...
שלום
29/11/2015 | 16:06
13
אני ממשיך לקרוא ללימודים את יחידה חמש על שושלות הצאצאים בבראשית, היום יש לי שיעור פרטי והמורה יתקן לי את המסך.

שרשור יוטיוב ייחודי- אריק איינשטיין
26/11/2015 | 10:07
6
31
אז היום אנחנו מציינים שנתיים למותו של אחד גדולי הזמר העברי בעיניי , אריק איינשטיין 

אני אישית גדלתי עליו ועל הרבה קלטות שהוא הוציא עם צבי שיסל וגם על השירים שלו, לאיש היה קול ייחודי ובריאות מדהימה וזה מדהים שקולו לא השתנה למרות העובדה שהוא היה מעשן מאוד מאוד כבד יחד עם שלום חנוך (באחד הראיונות שלום דיבר על זה שהוא היה מחזיק שתי סיגריות ביד אחת ולוקח שכטה מפה ושכטה מפה...זה היה אחד הדברים המצחיקים בעיניי)

לכבוד כך , אני יודעת שרובכם לא כ"כ אוהבים להשתתף בשרשורי יוטיוב אבל סופרסוניק כן וגם אני כן ומי שרוצה גם להשתתף מוזמן-לא צריכים לשים דווקא שירים שבינו לבינה אלא כתבו הודעה בה ספרו מה אתם יודעים על הזמר ואוהבים או לא אוהבים בו ושימו שיר שלכם שאתם הכי הכי אוהבים שלו 

מדובר בשרשור חברתי OFF נחמד כזה וגם כי זה לקראת סופשבוע זה מסתדר לי יופי (נא לשרשר נכון אני לא יכולה אח"כ לתקן כשלא משרשרים נכון מהאדמין )
אז השיר שלי...תצחקו תצחקו
26/11/2015 | 10:10
30

1.אני חושבת שזה היה אחד שירי הילדות האהובים עליי
2.אני חולת קפה ושוקו גם כיום (כמעט בגיל 30...כנראה שאני אשתה עם הילדים שלי שוקו בשבת בבוקר אם יהיו לי ילדים..חח,אני חולת מתוק - כנראה כי לפעמים המרירות בנשמה שלי מתמוגגת מכפית סוכר)

ועוד שיר אהוב שלי
26/11/2015 | 10:30
17

הסיבה - לצערי אני לא כ"כ מוצאת עבודה כבר חודשיים ובא לי לטפס על הקירות בבית ממזמן...אז אני באופן אישי זה יותר מדבר אליי

מאוד אוהבת את אריק איינשטיין
27/11/2015 | 19:33
23
משתפת משהו שכתבתי לפני שנתיים על פעילות שעשיתי בגן בהקשר של אריק איינשטיין:

חייבת לשתף:
אריק איינשטיין ושיריו היו מאוד אהובים עליי מאז ומתמיד.
אהבתי לשמוע את "עטור מצחך" ומאוד אוהבת לעשות פעילויות בגן עם "אדון שוקו" ונרגשת כששומעת את "עוף גוזל" ועוד הרבה שירים שכתב ושר או נתן את הזכות המדהימה לאחרים לשיר.
היום היה לי ברור שחייבת לעשות מחווה קטנה ממני והרכבתי מעין מפגש בגן. הראיתי לילדים תמונה שלו ואמרתי להם שקוראים לאדם המיוחד הזה אריק איינשטיין, חזרנו על השם ביחד כמה פעמים. לא הזכרתי כמובן שהוא נפטר אבל היה לי חשוב שידעו שהוא אחראי על כמה מהשירים שהם מכירים ואוהבים מאוד.
טיילנו ופגשנו חבר בהשראת "אדון שוקו", עודדנו את הגוזלים לעוף מהקן שבנינו בכפות הידיים ודהרנו כמו האיילות בשיר "מה עושות האיילות".
הילדים נהנו מהמפגש, אני נהניתי מההזדמנות המדהימה לחשוף אותם לאיש המיוחד הזה.

אני אשים את זה...
28/11/2015 | 11:29
13
וגם את זה...
28/11/2015 | 11:33
9
ואחרון חביב...
28/11/2015 | 11:37
6
חייבת לשתף אתכם בארוע שמחזיר תקווה לפנויים
24/11/2015 | 22:07
121

שלום כולם

הולכת במוצ"ש הזה לתיאטרון חיפה למופע חשמל שקבלתי עליו בלי סוף המלצות עבור חברה כמונו שלא וויתרו על אהבה ועל חיים מגניבים ומשותפים.
המופע נקרא חשמל, וממה שהבנתי זה סיפור אמיתי וחושפני, והזוג הוא זוג גם בבמה וגם בחיים.

הולכת לשבת איתם לקפה אחרי המופע (איזה כיף!!) 

מה אתם מסתירים מבני הזוג שלכם? דרושים מרואיינים לכתבה
25/11/2015 | 13:52
50
אני עיתונאית שמחפשת לראיין אנשים בזוגיות שיספרו לי דברים שהם מסתירים מבני הזוג שלהם. תנו לי להיות תא וידויים של מה שאתם לא מספרים, לא סיפרתם ולא תספרו. פינות נסתרות שהאדם הכי קרוב אליכם וחולק/ת איתכם מיטה ושמיכה לא יודע/ת. דיסקרטיות מובטחת. מעוניינים לדבר ולהתוודות? צרו קשר במייל: zooy927@gmail.com
שבוע חדש -השכלה על כוס קפה -פייסבוק!
23/11/2015 | 12:23
12
81
פייסבוק הכריזה על פיצ'ר חדש , כאשר תפרדו מן האקס תוכלו להמשיך להשאיר אותו כחבר ולא לראות את הפוסטים שלו בפיד מבלי לחסום אותו או לעשות אנפריינד (Unfriend) 
בואו לקרוא את הכתבה פה -לחצו כאן לקריאת הכתבה

מה דעתכם על העניין? כיצד התגברתם על פרידות מאקסים בעידן הרשתות החברתיות? חסמתם? עשיתם UNFREIND? האם ריגלתם אחרי האקס בפייסבוק? אם כן כיצד זה גרם לכם להרגיש?..מה דעתכם על כל הסוגיה הזו שהרשתות החברתיות החדשות מביאות עימה , אם פעם להפרד מהאקס אמר לראות אותו אולי מדי פעם ברחוב היה לא נעים אבל למעט מזה לא קיבלתם ממנו שיחות או ראיתם אותו במקומות אחרים לעומת המצב כיום עם הרשתות החברתיות שזה נהיה כמעט בלתי אפשרי להתחמק מהאקס 
יום ג' - אלנבי 40 ייסגר ולא בגלל מה שאתם חושבים
24/11/2015 | 12:44
1
78
עיריית תל אביב החליטה לסגור את המקום אלנבי 40 (המקום נסגר מנהלית ל30 יום עקב הסרטון המזעזע שצולם ושותף) אבל לא מהסיבה הזו המקום נסגר - בואו לקרוא את הכתבה המלאה פה
מגיע להם!!!
24/11/2015 | 17:44
5
יום ד' - ינון מגל מטריד מינית
25/11/2015 | 09:20
5
37
אני לא יכולה להתעלם מהכותרות שהציפו את העיתונים היום , אחרי שינון מגל העליב ח"כית נכה ועוד שלל מסיפוריו כעת אנחנו מתמודדים עם סוגיה אחרת ולא פחות מטרידה בעיני : הטרדות מיניות

לאחר התהוללות במסיבה פרועה של הבית היהודי ינון התהנהג שלא כשורה והחל לנשק חלק מהאורחות והודח מתפקידו כיו"ר הבית היהודי אך ימשיך לכהן כח"כ

בואו לקרוא את הכתבה המלאה ממש פה -לחצו כאן

מה דעתכם על ההתנהגות , העובדה שהייתה מסיבה כזאת פרועה שכללה כ"כ הרבה שתייה וג'וינטים? מדוע אף אחד לא עצר את ינון כשהיה בבירור שהוא שיכור ועושה שטויות? האם זה התנהגות שניתן להבין ולסלוח עליה או שמא לא? ובחיים האמיתיים-האם שתיתם לשוכרה או התניסתם בסמים לרמה שלא יכולתם להבדיל מה עשיתם וקרה שהייתם במצב מביך שכזה? אם תרצו שתפו וספרו לנו 
זה אורן חזן העליב ח"כית נכה לא ינון מגל..
25/11/2015 | 13:33
5
לגבי הפוסט של רחלי רוטנר
25/11/2015 | 13:37
3
45
תשמעי...  ודאי שאני נגד הטרדות מיניות. 
אבל משהו בסיפור הזה קצת צורם לי. הסתכלתי בפייסבוק של רחלי "המצחיקה והשנונה" וראיתי פוסטים שלה מלפני שנה.. מפרגנת ליינון מגל על הכניסה שלו לפוליטיקה.. לא יודעת אם לפני או אחרי ה"תקרית" שהייתה בניהם. אבל עדיין קצת תמוה. שיימינג בפייסבוק לאחר כל כך הרבה זמן...  לא יודעת. 
לגבי אורן חזן את צודקת
25/11/2015 | 18:28
32
אני לא יודעת למה בלבלתי בינהם..אני דפ"רית ..

ולגבי העניין לכי תדעי מה קרה שגרם לשיימינג הזה...עכשיו הוא בתהליכים עם המשטרה אגב
היא בעצמה כתבה שלפני ה"תקרית" היא פרגנה לו
25/11/2015 | 22:50
17
כך שיותר סביר שמה שראית זו ראיה לתקופה של לפני.

והנה מה שהיא כתבה בפוסט המקורי
"
אז ניתקתי קשר עם ינון ועזבתי את הנושא, כי לא ממש התחשק לי לעשות מזה עניין. ברוך השם הוא כבר לא בעיה שלי עכשיו אלא של בנט אז לא צריך לשבור את הראש. אבל לאחרונה גיליתי על עוד כמה מקרי "חוסר טקט" שלו כלפי בנות אחרות - ביניהם גם על מקרה שכלל נגיעות פיזיות לא רצויות, והבנתי שזה לא היה מקרה חד פעמי. שככה הוא מתנהל כי הוא חושב שזה סבבה ושהוא סתם שובב חמוד והבנות יסלחו לו תמיד כי בויז וויל בי בויז. ושאולי אני אישית לא הרגשתי כאן כמו קורבן או חטפתי טראומה כי פחות מזיז לי דברים כאלה, אבל יש אחרות שזה באמת פגע בהן, אז אולי כדאי בכל זאת לספר על החווייה המבאסת הקטנה שלי איתו, ותקחו את זה עם עצמכם לאן שאתם רוצים."

אז מה היה לנו - מישהי שמעדיפה לא לעשות סיפור נגד איש ציבור עם לא מעט כח, שהיא לא טיפשה ורואה מה ההתייחסות לנשים שמספרות על הטרדות ותקיפות מיניות (כך שהיא יודעת מה המחיר שהיא אכן משלמת על כך), וכשהיא מבינה שיש עוד נפגעות יוצאת עם הסיפור כי זה כבר יותר רציני מתקרית חד פעמית. מה בעצם תמוה פה?
מה שמדהים בכל הסיפור הזה שכולם מנסים להאשים את כולם
27/11/2015 | 19:23
17
וכולם מיתממים והנה פתאום אביבית בר זוהר קופצת כדי שיזכירו את שמה כי ציירו אותה עם חזה גדול בקומיקס לפני כמה זמן ודניאלה לונדון-דקל גם הוסיפה שמן למדורה והאשימה את בעלה של רחלי רוטנר.
אף אחד לא צדיק, אבל מגל הודה שאמר את הדברים האלה וגם אם זה נאמר בהומור- הבחורה נפגעה ובצדק. חבל שהיא עשתה לו משפט שדה בפייסבוק. פנייה למשטרה והכל היה נראה אחרת.

כולם צריכים להיזהר בדרכם ובלשונם.

זוהי אחת הבעיות של הפייסבוק וכל חופש המידע שנשפך ממנו-מגיעים למצב כזה שכולם מאשימים אחד את השני, ומחפשים מידע שדולים מפוסטים מלפני X שנים.
יום חמישי - סוף שבוע!! היום כתבה לנשים בעיקר
26/11/2015 | 10:26
3
45
אני לא יודעת איך זה אצלכם , אצלי שישי בצהריים שמור למכון (שלושה שיעורים ברצף - סיבולת שריר, קיקבוקס ולקנח במתיחות דינמיות) אז לצורך כך שישי הגיע הזמן לזוז במיוחד עכשיו שקצת חם מהרגיל לעונה שלנו

אז הנה כמה תרגילים לחיטוב הישבן עבורכם -ממש פה - לחצו כאן 

*אגב הערת OFF TOPIC יום ראשון האדמות חדשות אז זה הזמן להתחיל לענות לאנשים (אם אתם רוצים האדמה)
חח אהבתי את המם
27/11/2015 | 19:24
2
24
אסור לי להתעמל יותר מידי (הוראות הרופא ואני ממושמעת) אבל כל יום בגן משול ל-5-6 שעות של התעמלות, תאמיני לי
מאמינה לך! יצא לי להיות עם ילדים קטנים
30/11/2015 | 14:45
1
12
ואני אולי אשמע מגעילה אבל אני לא אוהבת לעבוד עם פעוטות ...גילאי תיכון ומעלה...
אני חייבת את העבודה הזו...
05/12/2015 | 00:09
16
עם הטיפולים שאני עוברת ועם כל הקושי הפיזי ולפעמים הרגשי- זה עדיין גורם לי להיות עם חיוך וכל כך נהנית לעבוד עם הקטנים האלה במיוחד שעכשיו אני רואה איך אני קוצרת את הפירות ממה שזרעתי מתחילת שנה שהם בקושי ידעו לדבר ועכשיו לא רק מדברים אלא גם שרים בעברית וממש מנהלים שיחה שלמה (ילדים בני 2-3, גן דו שפתי בארץ רחוקה מישראל).
סקר - עשה ואל תעשה בדייט ראשון
23/11/2015 | 13:00
6
162
אז בגלל שאנחנו בחורף ודייטים זה תמיד נושא מעניין , שתפו אותנו 

מה הם כללי העשה (DO's) והאל תעשה (Don't) החשובים ביותר בעיניכם שיש להקפיד עליהם בדייט ראשון?...שתפו וספרו לנו כדי שנשכיל 

שלום
23/11/2015 | 14:50
4
114
בדייט ראשון לא לגעת יותר מדי, לא להביא יותר מדי מטען רגשי לשיחות, לא לזייף רגש, לא להיראות עצובים או מודאגים, אבל כדאי לדבר על דברים מעניינים כמו עיסוקים ותחביבים, להגיד מלים יפות וכנות, לעזור בתשלום ולגעת קצת מתוך חיבה.

לא לשאול שאלות פולשניות
23/11/2015 | 16:07
3
141
לא לשאול שאלות על האקס.. למה נפרדתם.. כמה זמן הייתם יחד.. מה קרה שם בדיוק 
לא לדבר בעצמכם על האקס/אקסית יותר מידיי... הרי ממשיכים הלאה לא ? 
כמה את מרויחה (ביג נו נו) 
נושאים פוליטיים...  קצת בעייתי לפעמים
בהצלחההה 
תחביבים, חוגים, לימודים ועבודה
23/11/2015 | 18:42
2
109
זה פולשני מדי? אני לא חושב.

לא.. זה אחלה.. בטעות פרסמתי את התגובה שלי כתשובה לתגובה שלך
23/11/2015 | 23:14
1
26
אני לא יכולה לתקן מצטערת
24/11/2015 | 12:40
91
פשוט להבא תשתדלי לשרשר נכון
עשה ואל תעשה-נכתב כמופנה למין זכר
27/11/2015 | 19:28
75
מיועד גם לנשים.

עשה:

כבד את מי שאתה נפגש עימו-מקלחת טובה, בגדים נקיים וללא חורים.

היה יצירתי בבחירת מקום המפגש-עדיף מקום שבו אפשר לדבר ולהכיר אחד את השני, אפשר לשלב 2 מקומות.

תשאל שאלות, תתעניין, תראה שאתה מקשיב ותשתף גם מצידך כך שזה לא ירגיש כמו ראיון עבודה.

אל תעשה:

אל תלבש חליפה של 3 חלקים- התאם את עצמך למקום שאתה הולך להיפגש בו.

אל תציע ללכת לסרט או פאב רועש-דייט ראשון נועד להיכרות.

אל תדבר על האקס/ית- תשאיר את העבר במקומו.

אל תדבר על עצמך יותר מידי.
בדיחה...
26/11/2015 | 21:22
85
איש אחד יוצא מהמקלחת ומסתכל על כל רמ"ח איבריו ואומר לעצמו,"אילו היה לי עוד ס"מ,הייתי מלך..."אישתו בתגובה,"אילו היה פחות ס"מ,היית מלכה... חח
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
Flix וידאו
פורום גאדג'טים
פורום גאדג'טים
אורלי גולד- זוגיות בקלות
נמאס לך מחיי הרווקות?
קרן הירש - מתקשרת ומטפלת הוליסטית
קרן הירש
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה